Racibórz 28 - 29.05.2022
Mistrzostwa Woj. ¦l±skiego S, U20, U18 [DMP] [DMP U20]
100 m K
1 1 e 1 12.19 ZIMOLˇG Oliwia MKS-MOSM Bytom 2005 U18 SL +0.7 II KOTUŁA Krzysztof Z/0457/18 2022 3 LDK!
2 8 e 1 12.96 LIPSKA Aleksandra CKS Budowlani Częstochowa 2006 U18 SL +0.7 III DMP U20 MICHALSKA Alicja Z/2265/20 2022 LDK! 114
3 13 e 1 13.52 MUNARI Sabrina MKS-SMS Victoria Racibórz 2005 U18 SL +0.7 IV MORKA Piotr # Z/0501/20 2022 LDK!
4 17 e 1 13.90 GAGATEK Natalia MKS-MOSM Bytom 2006 U18 SL +0.7 -- KOTUŁA Krzysztof Z/13444/21 2022 LDK!
5 18 e 1 13.93 GUZIUK Nikola RMKS Rybnik 2006 U18 SL +0.7 -- FOJCIK Dorota Z/5568/19 2022 LDK!
1 2 e 2 12.26 CHROSTEK Klaudia MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2006 U18 SL +0.2 II DMP U20 B.D. Z/3394/18 2022 4 LDK! 145
2 6 e 2 12.86 KRUCZEK Martyna KS Sprint Bielsko-Biała 2006 U18 SL +0.2 III DOBIJA Katarzyna Z/2983/18 2022 5 LDK!
3 9 e 2 13.04 ¦LIWIŃSKA Emilia MKS-SMS Victoria Racibórz 2005 U18 SL +0.2 III SZYJKA Anna # Z/0210/19 2022 LDK!
4 14 e 2 13.56 POTOK Katarzyna SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2006 U18 SL +0.2 IV DMP U20 JUSTYNIAK Joanna Z/2991/22 2022 89
6 20 e 2 14.11 PRZYPALIŃSKA Zuzanna MKS-MOSM Bytom 2005 U18 SL +0.2 -- KOTUŁA Krzysztof Z/0951/19 2022 BEZ
1 3 e 3 12.33 BˇBEL Karolina KS AZS AWF Katowice # 2005 U18 SL +0.8 II CHRIST Marek CHRIST Marek Z/0814/18 2022 4 LDK!
2 7 e 3 12.87 METLAK Martyna TL Athletics Jastrzębie 2006 U18 SL +0.8 III DMP U20 STA¦KIEWICZ Jakub Z/1178/20 2022 LDK! 118
3 10 e 3 13.13 WO¦ Kinga CKS Budowlani Częstochowa 2006 U18 SL +0.8 III DMP DMP U20 LAMCH Czesław Z/1527/19 2022 LDK! 66 106
4 16 e 3 13.80 RYBAK Julia UKS Miotacz Sosnowiec 2006 U18 SL +0.8 IV PILAREK Sławomir Z/1298/21 2022 LDK!
5 21 e 3 14.36 BRONISZEWSKA Maja TS AKS Chorzów 2006 U18 SL +0.8 -- B.D. Z/0959/19 2022 LDK!
1 4 e 4 12.36 ŻUKOWSKA Jagoda SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2006 U18 SL +0.5 II DMP U20 JUSTYNIAK Joanna Z/1994/20 2022 LDK! 140
2 5 e 4 12.79 CYRULIŃSKA Oliwia CKS Budowlani Częstochowa 2005 U18 SL +0.5 III DMP DMP U20 TRˇBCZYŃSKA Żaneta LAMCH Czesław , Z/3419/18 , 2022 4 LDK! 83 121
3 11 e 4 13.27 BŁAŻYŃSKA Anna TS AKS Chorzów 2005 U18 SL +0.5 IV B.D. Z/12348/21 2022
5 15 e 4 13.79 MALIGŁÓWKA Aleksandra CKS Budowlani Częstochowa 2006 U18 SL +0.5 IV MICHALSKA Alicja Z/0938/20 2022 BEZ LDK!
6 22 e 4 14.45 KUSTO¦ Emilia UKS 5 Plus Rydułtowy 2006 U18 SL +0.5 -- BOJKO Bogdan Z/6086/21 2022
1 1 f 1 11.96 POLAK Julia TL ROW Rybnik 2001 U23 SL +0.2 I OLSZAR Michał B.D. Z/3464/15 2022 LDK!
2 2 f 1 12.74 BRENDEL Magdalena KS AZS AWF Katowice 2000 U23 SL +0.2 II KOTUŁA Krzysztof B.D. Z/3835/15 2022
3 3 f 1 13.05 STOMPOR Karolina MKS-MOS Katowice 2002 U23 SL +0.2 III ROLAK Dorota Z/2342/18 2022 5
4 4 f 1 13.27 OLECHNO Adrianna MCKiS Jaworzno 1998 Sen SL +0.2 -- KUZAK Piotr KUZAK Piotr Z/1407/14 2022 BEZ
5 5 f 1 13.30 JAUERNIG Karolina TS AKS Chorzów 1999 Sen SL +0.2 -- ZIEMBA Dariusz Z/3187/15 2022 3
6 6 f 1 13.73 HYRNIK Agnieszka KS Sprint Bielsko-Biała 1998 Sen SL +0.2 -- B.D. DOBIJA Katarzyna , Z/6584/21 , 2022
1 1 f 2 12.51 SÓWKA Natalia CKS Budowlani Częstochowa 2003 U20 SL -0.3 II MICHALSKA Alicja Z/1030/22 2022 LDK!
2 2 f 2 12.68 CICHY Laura MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2004 U20 SL -0.3 II PILAREK Sławomir B.D. , Z/2407/17 , 2022 LDK!
3 3 f 2 12.73 DZIADZIA Anna MKS-MOSM Bytom 2004 U20 SL -0.3 II DMP U20 ¦NIEGÓRSKI Adam KOTUŁA Krzysztof , Z/3294/18 , 2022 LDK! 124
4 4 f 2 12.90 STASIK Nicole MKS Czechowice-Dziedzice 2004 U20 SL -0.3 III HOMA Wioleta # Z/2032/18 2022 4 LDK!
5 5 f 2 12.99 ¦LUSAREK Agnieszka GKS Piast Gliwice 2003 U20 SL -0.3 III DMP DMP U20 RAMUS Józef Z/5639/18 2022 5 LDK! 73 112
6 6 f 2 13.21 BOGUNIEWICZ Martyna MKS-SMS Victoria Racibórz 2004 U20 SL -0.3 IV SKALIK Joanna Z/0757/20 2022
7 7 f 2 13.88 CYRULIŃSKA Anna CKS Budowlani Częstochowa 2003 U20 SL -0.3 -- WRÓBLEWSKA Aleksandra MICHALSKA Alicja , Z/4415/17 , 2022 4 LDK!
8 8 f 2 13.97 RYSAK Karolina MCKiS Jaworzno 2003 U20 SL -0.3 -- KUZAK Piotr Z/0927/18 2022 4
1 1 f 3 11.92 ZIMOLˇG Oliwia MKS-MOSM Bytom 2005 U18 SL +0.7 I KOTUŁA Krzysztof Z/0457/18 2022 3 LDK!
2 2 f 3 12.11 CHROSTEK Klaudia MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2006 U18 SL +0.7 I DMP U20 B.D. Z/3394/18 2022 4 LDK! 151
3 3 f 3 12.19 ŻUKOWSKA Jagoda SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2006 U18 SL +0.7 II DMP U20 JUSTYNIAK Joanna Z/1994/20 2022 LDK! 148
4 4 f 3 12.35 BˇBEL Karolina KS AZS AWF Katowice # 2005 U18 SL +0.7 II CHRIST Marek CHRIST Marek Z/0814/18 2022 4 LDK!
5 5 f 3 12.70 CYRULIŃSKA Oliwia CKS Budowlani Częstochowa 2005 U18 SL +0.7 II DMP DMP U20 TRˇBCZYŃSKA Żaneta LAMCH Czesław , Z/3419/18 , 2022 4 LDK! 88 125
6 6 f 3 12.88 METLAK Martyna TL Athletics Jastrzębie 2006 U18 SL +0.7 III DMP U20 STA¦KIEWICZ Jakub Z/1178/20 2022 LDK! 117
7 7 f 3 12.91 KRUCZEK Martyna KS Sprint Bielsko-Biała 2006 U18 SL +0.7 III DOBIJA Katarzyna Z/2983/18 2022 5 LDK!
8 8 f 3 13.04 LIPSKA Aleksandra CKS Budowlani Częstochowa 2006 U18 SL +0.7 III DMP U20 MICHALSKA Alicja Z/2265/20 2022 LDK! 110
200 m K
1 1 s 1 24.35 POLAK Julia TL ROW Rybnik 2001 U23 SL +1.0 I OLSZAR Michał B.D. Z/3464/15 2022 LDK!
2 2 s 1 25.56 SKIBIŃSKA Karolina KS AZS AWF Katowice # 2000 U23 SL +1.0 II KRUPA Iwona B.D. Z/0900/15 2022
1 3 s 2 25.69 WIDAWSKA Natalia KS AZS AWF Katowice # 1999 Sen SL +1.2 II B.D. B.D. , Z/2554/15 , 2022
2 4 s 2 26.75 ZWIAS Justyna KS AZS AWF Katowice 1999 Sen SL +1.2 III KRUPA Iwona B.D. Z/1733/15 2022
3 5 s 2 27.44 JAUERNIG Karolina TS AKS Chorzów 1999 Sen SL +1.2 -- ZIEMBA Dariusz Z/3187/15 2022 3
4 6 s 2 27.67 HYRNIK Agnieszka KS Sprint Bielsko-Biała 1998 Sen SL +1.2 -- B.D. DOBIJA Katarzyna , Z/6584/21 , 2022
1 1 s 3 25.02 KU¬MIŃSKA Justyna MKS-SMS Victoria Racibórz 2004 U20 SL -0.7 II MORKA Piotr Z/1004/18 2022 3 LDK!
2 2 s 3 25.17 GUZOWSKA Martyna KS AZS AWF Katowice # 2003 U20 SL -0.7 II PAWLAK Przemysław MATUSIŃSKI Aleksander B.D. , Z/4476/15 , 2022 LDK!
3 3 s 3 25.33 SÓWKA Natalia CKS Budowlani Częstochowa 2003 U20 SL -0.7 II MICHALSKA Alicja Z/1030/22 2022 LDK!
4 4 s 3 25.67 STASIK Nicole MKS Czechowice-Dziedzice 2004 U20 SL -0.7 II DMP U20 HOMA Wioleta # Z/2032/18 2022 4 LDK! 132
5 5 s 3 26.33 ¦LIWA Julia KS Sprint Bielsko-Biała 2003 U20 SL -0.7 III DOBIJA Katarzyna Z/3182/16 2022 3 LDK!
6 6 s 3 26.71 DZIADZIA Anna MKS-MOSM Bytom 2004 U20 SL -0.7 III ¦NIEGÓRSKI Adam KOTUŁA Krzysztof , Z/3294/18 , 2022 LDK!
1 7 s 4 27.13 ¦LUSAREK Agnieszka GKS Piast Gliwice 2003 U20 SL -0.2 III RAMUS Józef Z/5639/18 2022 5 LDK!
2 8 s 4 28.63 MADUZIA Karolina TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2004 U20 SL -0.2 -- CZYŻ Katarzyna Z/3216/18 2022 4
3 9 s 4 28.90 RYGIEL Oliwia TL Athletics Jastrzębie 2003 U20 SL -0.2 -- CIEMAŁA Krystian Z/11349/21 2022
4 10 s 4 29.61 KOTULSKA Agata UKS Czwórka Żory 2003 U20 SL -0.2 -- KRUPA Iwona Z/2773/20 2022
5 11 s 4 30.06 CZUŻ Alicja KS Sprint Bielsko-Biała 2003 U20 SL -0.2 -- DOBIJA Katarzyna Z/2980/18 2022 5
6 12 s 4 30.76 BALCAR Julia MOS CSiR D±browa Górnicza 2004 U20 SL -0.2 -- DMP U20 ROLAK Dorota Z/5483/19 2022 64
1 1 s 5 24.71 ZIMOLˇG Oliwia MKS-MOSM Bytom 2005 U18 SL -0.3 I DMP U20 KOTUŁA Krzysztof Z/0457/18 2022 3 LDK! 151
2 2 s 5 25.06 PRZEWIE¬LIK Julia MOS CSiR D±browa Górnicza 2006 U18 SL -0.3 II PRZEWIE¬LIK Dorota Z/0919/18 2022 5 LDK!
2 2 s 5 25.06 CHROSTEK Klaudia MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2006 U18 SL -0.3 II B.D. Z/3394/18 2022 4 LDK!
4 5 s 5 25.75 BˇBEL Karolina KS AZS AWF Katowice # 2005 U18 SL -0.3 II CHRIST Marek CHRIST Marek Z/0814/18 2022 4 LDK!
5 7 s 5 26.57 WO¦ Kinga CKS Budowlani Częstochowa 2006 U18 SL -0.3 III LAMCH Czesław Z/1527/19 2022 LDK!
6 8 s 5 26.63 METLAK Martyna TL Athletics Jastrzębie 2006 U18 SL -0.3 III STA¦KIEWICZ Jakub Z/1178/20 2022 LDK!
7 11 s 5 27.13 ROMANIAK Jagoda TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2006 U18 SL -0.3 III PRENCEL Piotr # Z/0001/19 2022 LDK!
1 4 s 6 25.74 THAMM Milena MKS-MOS Katowice 2005 U18 SL -0.3 II DUDAŁA Piotr Z/3486/18 2022 2 LDK!
2 9 s 6 26.71 CYRULIŃSKA Oliwia CKS Budowlani Częstochowa 2005 U18 SL -0.3 III TRˇBCZYŃSKA Żaneta LAMCH Czesław , Z/3419/18 , 2022 4 LDK!
3 10 s 6 26.90 ¦LIWIŃSKA Emilia MKS-SMS Victoria Racibórz 2005 U18 SL -0.3 III SZYJKA Anna # Z/0210/19 2022 LDK!
4 12 s 6 27.46 LIPSKA Aleksandra CKS Budowlani Częstochowa 2006 U18 SL -0.3 IV DMP MICHALSKA Alicja Z/2265/20 2022 LDK! 58
5 14 s 6 27.63 GALA Julia LUKS Namysłów 2006 U18 OP -0.3 IV GŁOWACKI Leszek Z/2534/20 2022 LDK!
6 15 s 6 27.87 DUDEK Oliwia MKS Pałac Młodzieży Katowice 2005 U18 SL -0.3 IV B.D. Z/2643/21 2022
1 16 s 7 27.92 MUNARI Sabrina MKS-SMS Victoria Racibórz 2005 U18 SL 0.0 IV MORKA Piotr # Z/0501/20 2022 LDK!
2 17 s 7 27.93 GAGATEK Natalia MKS-MOSM Bytom 2006 U18 SL 0.0 IV KOTUŁA Krzysztof Z/13444/21 2022 LDK!
3 19 s 7 29.12 KOSIŃSKA Pola UKS Trójka Mikołów 2006 U18 SL 0.0 -- WAJDA Aleksandra Z/1741/21 2022 LDK!
4 21 s 7 29.20 PRZYPALIŃSKA Zuzanna MKS-MOSM Bytom 2005 U18 SL 0.0 -- KOTUŁA Krzysztof Z/0951/19 2022 BEZ
5 22 s 7 29.43 BRONISZEWSKA Maja TS AKS Chorzów 2006 U18 SL 0.0 -- B.D. Z/0959/19 2022 LDK!
1 6 s 8 26.55 BŁAŻYŃSKA Anna TS AKS Chorzów 2005 U18 SL +0.6 III B.D. Z/12348/21 2022
2 13 s 8 27.58 HERUD Julia MKS-SMS Victoria Racibórz 2006 U18 SL +0.6 IV SZYJKA Anna Z/0679/22 2022
3 18 s 8 28.07 CENKIER Weronika MOSiR Łaziska Górne 2005 U18 SL +0.6 IV B.D. Z/3971/18 2022 BEZ
5 23 s 8 29.93 KUSTO¦ Emilia UKS 5 Plus Rydułtowy 2006 U18 SL +0.6 -- BOJKO Bogdan Z/6086/21 2022
1 1 w 1 30.28 HAGLAUER Paulina LKS Orkan Ostrzeszów 2003 U20 WP +0.2 -- NALEPA Marek Z/3447/21 2022 LDK! 463
1 1 w 2 25.90 NAWROT Paulina MOS CSiR D±browa Górnicza 2006 U18 SL +0.2 II ROLAK Dorota Z/0918/18 2022 4 LDK! 806
4 4 w 2 29.68 MAZURKIEWICZ Kornelia LKS Orkan Ostrzeszów 2006 U18 WP +0.2 -- B.D. Z/1812/21 2022 LDK! 505
5 5 w 2 29.87 WYWIÓRSKA Oliwia LUKS Namysłów 2005 U18 OP +0.2 -- GŁOWACKI Leszek Z/2981/22 2022 LDK! 491
400 m K
1 1 s 1 55.61 SKIBIŃSKA Karolina KS AZS AWF Katowice # 2000 U23 SL I KRUPA Iwona B.D. Z/0900/15 2022
2 2 s 1 56.95 WIDAWSKA Natalia KS AZS AWF Katowice # 1999 Sen SL II B.D. B.D. , Z/2554/15 , 2022
3 3 s 1 57.77 ZAWRONEK Natalia TL Pogoń Ruda ¦l±ska 1999 Sen SL II CZYŻ Katarzyna B.D. Z/0656/15 2022
4 4 s 1 58.29 RAJEWSKA Alicja KS AZS AWF Katowice 1999 Sen SL II B.D. STOLARCZYK Grzegorz B.D. , Z/3620/15 , 2022
5 5 s 1 58.90 ZAGAJSKA Julia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2002 U23 SL II PASZTA Wiesław PASZTA Wiesław Z/1403/16 2022
6 6 s 1 60.14 ZWIAS Justyna KS AZS AWF Katowice 1999 Sen SL III KRUPA Iwona B.D. Z/1733/15 2022
1 1 s 2 56.19 GUZOWSKA Martyna KS AZS AWF Katowice # 2003 U20 SL I PAWLAK Przemysław MATUSIŃSKI Aleksander B.D. , Z/4476/15 , 2022 LDK!
2 2 s 2 56.80 KU¬MIŃSKA Justyna MKS-SMS Victoria Racibórz 2004 U20 SL II MORKA Piotr Z/1004/18 2022 3 LDK!
3 3 s 2 61.54 TOMALA Emilia MKS-SMS Victoria Racibórz 2004 U20 SL III MORKA Piotr SZYJKA Beata Z/1019/18 2022 4 LDK!
4 4 s 2 62.73 GŁOWACKA Emilia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2003 U20 SL IV PASZTA Wiesław PASZTA Anna Z/1440/17 2022 3 LDK!
5 5 s 2 67.89 KOTULSKA Agata UKS Czwórka Żory 2003 U20 SL -- KRUPA Iwona Z/2773/20 2022
6 6 s 2 68.00 KONOPKA Anna UKS Olimpia Zabrze 2003 U20 SL -- MATACZYŃSKI Grzegorz Z/2063/18 2022 5
  s 2 DQ SMAL Aleksandra MKS-SMS Victoria Racibórz 2004 U20 SL -- MORKA Piotr SZYJKA Beata Z/1014/18 2022 5 LDK!
1 1 s 3 56.61 PRZEWIE¬LIK Julia MOS CSiR D±browa Górnicza 2006 U18 SL II DMP U20 PRZEWIE¬LIK Dorota Z/0919/18 2022 5 LDK! 143
2 3 s 3 60.38 ROMANIAK Jagoda TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2006 U18 SL III PRENCEL Piotr # Z/0001/19 2022 LDK!
3 4 s 3 62.09 CENKIER Weronika MOSiR Łaziska Górne 2005 U18 SL IV B.D. Z/3971/18 2022 BEZ
4 5 s 3 62.22 BANKO Dominika UKS Diament Godów 2005 U18 SL IV KALINOWSKI Stefan Z/2076/20 2022
5 8 s 3 65.63 ¦LIWA Iga MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2006 U18 SL -- B.D. Z/7889/21 2022 LDK!
1 2 s 4 59.10 FORNALIK Aleksandra TS AKS Chorzów 2006 U18 SL III GRUCHEL Marzena Z/3027/18 2022 BEZ LDK!
2 6 s 4 64.30 JANKOWSKA Magdalena MKS Czechowice-Dziedzice 2006 U18 SL IV JARCZOK Miłosz Z/3160/19 2022 BEZ LDK!
3 9 s 4 67.35 WANAT Zuzanna GKS Piast Gliwice 2006 U18 SL -- ¦NIEGÓRSKI Adam Z/5363/21 2022 LDK!
4 11 s 4 68.76 KURKOWSKA Patrycja UKS Czwórka Żory 2005 U18 SL -- KRUPA Iwona Z/1388/18 2022 BEZ
5 12 s 4 69.27 GRUSZCZYK Klaudia LKS Pogórze Skoczów 2006 U18 SL -- KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/5378/18 2022 BEZ
6 14 s 4 72.58 NIED¬WIED¬ Alicja GKS Piast Gliwice 2006 U18 SL -- ¦NIEGÓRSKI Adam Z/13581/21 2022
1 7 s 5 65.16 MALIGŁÓWKA Aleksandra CKS Budowlani Częstochowa 2006 U18 SL -- MICHALSKA Alicja Z/0938/20 2022 BEZ LDK!
2 10 s 5 67.76 CHRAPKA Jagoda UKS Chromik Mysłowice 2006 U18 SL -- PASZTA Anna Z/2879/19 2022 LDK!
3 13 s 5 70.68 NIEWRZOŁ Marta MKS-SMS Victoria Racibórz 2006 U18 SL -- MORKA Piotr # Z/1138/20 2022
800 m K
1 1 s 1 2:20.94 KOZIK Karolina MOSM Tychy 2003 U20 SL III GAWLINA Józef Z/2138/17 2022 3 LDK!
2 2 s 1 2:22.41 TOMALA Emilia MKS-SMS Victoria Racibórz 2004 U20 SL III MORKA Piotr SZYJKA Beata Z/1019/18 2022 4 LDK!
3 3 s 1 2:23.86 OSOWIEC Nicola MKS Czechowice-Dziedzice 2004 U20 SL III JARCZOK Miłosz Z/2033/18 2022 3 LDK!
4 4 s 1 2:24.95 HAŁKA Oliwia GKS Piast Gliwice 2004 U20 SL III ¦NIEGÓRSKI Adam Z/0395/18 2022 LDK!
5 5 s 1 2:25.30 PASTOR Agnieszka SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 1998 Sen SL -- JUSTYNIAK Joanna Z/2607/16 2022 BEZ
6 6 s 1 2:25.94 FRˇCKOWIAK Marta MKS Siechnice 1998 Sen DS -- SOBCZYK Tomasz B.D. Z/1868/17 2022
7 7 s 1 2:29.71 WILK Magdalena MOSM Tychy 2002 U23 SL -- GAWLINA Józef B.D. Z/2852/17 2022
8 8 s 1 2:33.71 MATURA Natalia KS Sprint Bielsko-Biała 2003 U20 SL -- DMP DMP U20 RU¦NIAK Stefan Z/3184/20 2022 24 75
9 9 s 1 2:37.52 GRIMAN Martyna RMKS Rybnik 2004 U20 SL -- FOJCIK Dorota Z/5654/19 2022 LDK!
1 1 s 2 2:24.92 CZYŻ Zuzanna TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2006 U18 SL III CZYŻ Katarzyna Z/3212/18 2022 BEZ LDK!
2 2 s 2 2:25.97 PIECZARKA Magdalena MOS CSiR D±browa Górnicza 2005 U18 SL IV PRZEWIE¬LIK Dorota Z/10892/21 2022
3 3 s 2 2:29.68 JANKOWSKA Magdalena MKS Czechowice-Dziedzice 2006 U18 SL IV DMP U20 JARCZOK Miłosz Z/3160/19 2022 BEZ LDK! 87
4 4 s 2 2:32.49 ZARĘBSKA Hanna MKS-MOS Katowice 2005 U18 SL -- ROLAK Dorota Z/1951/19 2022
5 5 s 2 2:32.88 ŁUSZCZKI Nadia MKS-MOSM Bytom 2006 U18 SL -- SZCZYRK Janusz Z/0941/19 2022 BEZ LDK!
6 6 s 2 2:41.36 HOLECZEK Maja TS AKS Chorzów 2006 U18 SL -- GRUCHEL Marzena Z/2427/22 2022
7 7 s 2 2:41.53 WANAT Zuzanna GKS Piast Gliwice 2006 U18 SL -- ¦NIEGÓRSKI Adam Z/5363/21 2022 LDK!
8 8 s 2 2:45.23 CIEPAŁ Iga MKS-MOS Katowice 2005 U18 SL -- ROLAK Dorota Z/6123/21 2022
9 9 s 2 3:09.28 NIED¬WIED¬ Alicja GKS Piast Gliwice 2006 U18 SL -- ¦NIEGÓRSKI Adam Z/13581/21 2022
1 1 w 1 3:03.96 HAGLAUER Paulina LKS Orkan Ostrzeszów 2003 U20 WP -- NALEPA Marek Z/3447/21 2022 LDK! 329
1 1 w 2 2:37.51 NAWROT Paulina MOS CSiR D±browa Górnicza 2006 U18 SL -- ROLAK Dorota Z/0918/18 2022 4 LDK! 602
4 4 w 2 2:50.13 WYWIÓRSKA Oliwia LUKS Namysłów 2005 U18 OP -- GŁOWACKI Leszek Z/2981/22 2022 LDK! 462
5 5 w 2 2:58.88 MAZURKIEWICZ Kornelia LKS Orkan Ostrzeszów 2006 U18 WP -- B.D. Z/1812/21 2022 LDK! 376
1500 m K
1 1 s 1 4:39.33 LIZIŃSKA Anna CKS Budowlani Częstochowa 2004 U20 SL II DMP LAMCH Czesław Z/4420/18 2022 5 LDK! 86
2 2 s 1 4:46.44 PRZˇDKA Wiktoria LKS Pszczyna 2003 U20 SL III HELBIK Joachim Z/1186/18 2022 2 LDK!
3 3 s 1 4:48.86 KOKOSZKA Zofia MKS Iskra Pszczyna 2004 U20 SL III BIELA Marek Z/0803/18 2022 2 LDK!
4 4 s 1 4:56.37 KOZIK Karolina MOSM Tychy 2003 U20 SL III GAWLINA Józef Z/2138/17 2022 3 LDK!
5 5 s 1 4:59.01 OSOWIEC Nicola MKS Czechowice-Dziedzice 2004 U20 SL IV JARCZOK Miłosz Z/2033/18 2022 3 LDK!
6 6 s 1 4:59.62 BIGDOWSKA Hanna CKS Budowlani Częstochowa 2005 U18 SL IV TRˇBCZYŃSKA Żaneta RUSZEL Piotr , Z/14244/21 , 2022 LDK!
7 7 s 1 5:02.80 WILK Magdalena MOSM Tychy 2002 U23 SL -- GAWLINA Józef B.D. Z/2852/17 2022
8 8 s 1 5:03.51 PARYS Maja MKS-MOSM Bytom 2005 U18 SL IV SZCZYRK Janusz Z/0947/19 2022 BEZ LDK!
9 9 s 1 5:03.86 ŁUSZCZKI Nadia MKS-MOSM Bytom 2006 U18 SL IV SZCZYRK Janusz Z/0941/19 2022 BEZ LDK!
10 10 s 1 5:08.37 MACIEJCZEK Zuzanna UKS Brenna Górki 2005 U18 SL IV DYBCZYŃSKI Tomasz DYBCZYŃSKI Tomasz Z/5738/21 2022
13 13 s 1 5:24.72 CZYŻ Marlena UKS Diament Godów 2006 U18 SL -- KALINOWSKI Stefan Z/2077/20 2022 LDK!
14 14 s 1 5:30.84 SZCZOTKA Natalia LKS Pogórze Skoczów 2003 U20 SL -- KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/5662/15 2022
16 16 s 1 5:36.34 FILEC Wiktoria RMKS Rybnik 1999 Sen SL -- FOJCIK Dorota Z/8957/21 2022
  s 1 DNF KACZMARCZYK Hanna MKS-MOSM Bytom 2006 U18 SL -- SZCZYRK Janusz Z/0934/19 2022 BEZ LDK!
3000 m K
1 1 s 1 10:17.48 RĘBISZ Patrycja MKS-SMS Victoria Racibórz 2004 U20 SL II SZYJKA Beata MORKA Piotr , Z/1013/18 , 2022 2 LDK!
2 2 s 1 10:50.36 SZOSKA Anna LKS Pogórze Skoczów 2005 U18 SL III KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/0974/18 2022 BEZ
3 3 s 1 10:57.06 DZIUBA Natalia MKS-SMS Victoria Racibórz 2005 U18 SL III SZYJKA Beata MORKA Piotr , Z/3718/18 , 2022 BEZ LDK!
4 4 s 1 11:03.42 SIKORA Joanna LKS Pogórze Skoczów 2000 U23 SL III KOŁODZIEJCZYK Zdzisław B.D. Z/1438/15 2022
5 5 s 1 11:24.54 KRĘTOSZ Justyna MKS Czechowice-Dziedzice 2005 U18 SL IV DMP U20 JARCZOK Miłosz Z/5205/19 2022 LDK! 87
6 6 s 1 11:25.26 TYMAN Karolina UKS Diament Godów 2006 U18 SL IV KALINOWSKI Stefan Z/2078/20 2022 LDK!
7 7 s 1 11:47.60 NOWICKA Martyna MKS-MOSM Bytom 2005 U18 SL -- SZCZYRK Janusz SZCZYRK Janusz , Z/0946/19 , 2022 5 LDK!
8 8 s 1 12:48.65 MADZIA Zuzanna MKS-R Centrum Dzięgielów 2005 U18 SL -- ŻWAK Adam Z/2502/19 2022 BEZ
  s 1 DNF WARMIŃSKA Klaudia TL ROW Rybnik 2001 U23 SL -- CIEPŁAK Maciej B.D. Z/3456/15 2022 LDK!
5000 m K
1 1 s 1 19:09.12 WOJTYŁA-SIKORA Barbara KS AZS AWF Katowice # 1995 Sen SL III B.D. Z/0438/11 2022 3
2 2 s 1 19:33.39 BAŃBOR Aleksandra TL ROW Rybnik 1997 Sen SL -- B.D. B.D. , Z/3893/22 , 2022
3 3 s 1 21:05.11 MROWIEC Kinga TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2001 U23 SL -- JONDA Czesław Z/4241/15 2022 3
100 m pł J MŁ K
1 1 f 1 14.09 ZAJˇC Zuzanna KS AZS AWF Katowice # 2006 U18 SL +0.9 I PRENCEL Piotr # Z/4905/19 2022 LDK!
2 2 f 1 15.41 STĘPIEŃ Emilia TL ROW Rybnik 2006 U18 SL +0.9 II KOSTRZEWA Jacek OLSZAR Michał , Z/4168/19 , 2022 LDK!
3 3 f 1 16.18 ROSZKOWSKA Amelia SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2006 U18 SL +0.9 III DMP U20 JUSTYNIAK Joanna Z/1993/18 2022 LDK! 116
4 4 f 1 16.25 MOŃKA Katarzyna CKS Budowlani Częstochowa 2005 U18 SL +0.9 III MICHALSKA Alicja Z/2512/19 2022 LDK!
5 5 f 1 17.71 KOZOK Tatiana MKS Pałac Młodzieży Katowice 2006 U18 SL +0.9 IV B.D. Z/5858/21 2022
6 6 f 1 18.51 RZESZUTKO Julia MKS Pałac Młodzieży Katowice 2006 U18 SL +0.9 -- B.D. Z/5861/21 2022
1 1 w 1 14.98 NAWROT Paulina MOS CSiR D±browa Górnicza 2006 U18 SL -1.7 II ROLAK Dorota Z/0918/18 2022 4 LDK! 844
4 4 w 1 18.00 MAZURKIEWICZ Kornelia LKS Orkan Ostrzeszów 2006 U18 WP -1.7 -- B.D. Z/1812/21 2022 LDK! 488
5 5 w 1 18.64 WYWIÓRSKA Oliwia LUKS Namysłów 2005 U18 OP -1.7 -- GŁOWACKI Leszek Z/2981/22 2022 LDK! 424
100 m pł K
1 1 f 1 16.46 MOJŻYSZEK Wiktoria SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2004 U20 SL +1.2 III DMP U20 JUSTYNIAK Joanna Z/4868/18 2022 4 LDK! 112
2 2 f 1 17.75 CYRULIŃSKA Anna CKS Budowlani Częstochowa 2003 U20 SL +1.2 IV DMP U20 WRÓBLEWSKA Aleksandra MICHALSKA Alicja , Z/4415/17 , 2022 4 LDK! 72
3 3 f 1 17.88 CICHOCKA Anastazja CKS Budowlani Częstochowa 2004 U20 SL +1.2 -- MICHALSKA Alicja MICHALSKA Alicja MICHALSKA Alicja Z/2921/18 2022 3 LDK!
1 1 w 1 18.73 HAGLAUER Paulina LKS Orkan Ostrzeszów 2003 U20 WP -1.7 -- NALEPA Marek Z/3447/21 2022 LDK! 416
400 m pł K K
1 1 s 1 65.55 PORĘBSKA Karolina MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2002 U23 SL II PASZTA Wiesław PASZTA Anna B.D. Z/1432/16 2022 LDK!
2 2 s 1 73.06 MADUZIA Karolina TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2004 U20 SL -- CZYŻ Katarzyna Z/3216/18 2022 4
3 3 s 1 76.29 CICHOCKA Anastazja CKS Budowlani Częstochowa 2004 U20 SL -- MICHALSKA Alicja MICHALSKA Alicja MICHALSKA Alicja Z/2921/18 2022 3 LDK!
1 1 s 2 63.56 SŁOMSKA Magdalena MKS-MOS Katowice 2006 U18 SL II ROLAK Dorota Z/1946/19 2022 LDK!
2 2 s 2 68.71 ROKICKA Weronika MOS CSiR D±browa Górnicza 2005 U18 SL III DMP U20 JA¬WIŃSKI Krzysztof Z/1930/19 2022 106
3 3 s 2 69.58 ROSZKOWSKA Amelia SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2006 U18 SL IV JUSTYNIAK Joanna Z/1993/18 2022 LDK!
4 4 s 2 70.07 MOŃKA Katarzyna CKS Budowlani Częstochowa 2005 U18 SL IV DMP DMP U20 MICHALSKA Alicja Z/2512/19 2022 LDK! 55 100
5 5 s 2 73.65 DUBIEL Aleksandra MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2006 U18 SL -- PASZTA Wiesław Z/11744/21 2022
6 6 s 2 74.23 STĘPIEŃ Emilia TL ROW Rybnik 2006 U18 SL -- KOSTRZEWA Jacek OLSZAR Michał , Z/4168/19 , 2022 LDK!
  s 2 DQ THAMM Milena MKS-MOS Katowice 2005 U18 SL -- DUDAŁA Piotr Z/3486/18 2022 2 LDK!
1500 m prz K
1 1 s 1 5:22.71 AUGUSTINIOK Kamila MKS-MOSM Bytom 2006 U18 SL III DMP U20 SZCZYRK Janusz Z/0961/19 2022 LDK! 111
2 2 s 1 5:25.54 CZYŻ Zuzanna TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2006 U18 SL III CZYŻ Katarzyna Z/3212/18 2022 BEZ LDK!
3 3 s 1 5:32.55 DZIERŻEK Oliwia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2006 U18 SL III PASZTA Wiesław Z/3090/18 2022 BEZ LDK!
2000 m prz K
1 1 s 1 7:21.18 GŁˇBEK Sabina LKS Pszczyna 2004 U20 SL II KŁÓSKA Karolina HELBIK Marzanna , Z/1185/18 , 2022 3 LDK!
2 2 s 1 7:22.03 ULIDOWSKA Alicja KS AZS AWF Kraków 2004 U20 MA II DMP U20 MIREK Wacław Z/0277/18 2022 LDK! 125
3 3 s 1 7:55.92 DRO¦ Olga CKS Budowlani Częstochowa 2004 U20 SL III DMP U20 LAMCH Czesław Z/3584/18 2022 5 LDK! 105
4x100 m K
1 1 s 1 50.00 LIPSKA Aleksandra
WO¦ Kinga
CYRULIŃSKA Oliwia
JUNDZIŁŁ Maja
CKS Budowlani Częstochowa 2006
2006
2005
2005
U18 SLK -- MICHALSKA Alicja
LAMCH Czesław
TRˇBCZYŃSKA Żaneta LAMCH Czesław
MICHALSKA Alicja
Z/2265/20
Z/1527/19
, Z/3419/18
Z/3255/19
2022
2022
, 2022
2022


4

2 2 s 1 52.00 PŁUSA Amelia
CICHOCKA Anastazja
CYRULIŃSKA Anna
SÓWKA Natalia
CKS Budowlani Częstochowa 2003
2004
2003
2003
U20 SLK -- MICHALSKA Alicja LAMCH Mariola
MICHALSKA Alicja MICHALSKA Alicja MICHALSKA Alicja
WRÓBLEWSKA Aleksandra MICHALSKA Alicja
MICHALSKA Alicja
Z/3980/17
Z/2921/18
, Z/4415/17
Z/1030/22
2022
2022
, 2022
2022
4
3
4

3 3 s 1 52.08 KĘDZIORA Justyna
ROSZKOWSKA Amelia
POTOK Katarzyna
ŻUKOWSKA Jagoda
SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2006
2006
2006
2006
U18 SLK -- ŻUK Bartłomiej
JUSTYNIAK Joanna
JUSTYNIAK Joanna
JUSTYNIAK Joanna
Z/3305/19
Z/1993/18
Z/2991/22
Z/1994/20
2022
2022
2022
2022




  s 1 DNF ROKICKA Weronika
PRZEWIE¬LIK Julia
SRAGA Zuzanna
NAWROT Paulina
MOS CSiR D±browa Górnicza 2005
2006
2006
2006
U18 SLK -- JA¬WIŃSKI Krzysztof
PRZEWIE¬LIK Dorota
CZYŻ Paweł JA¬WIŃSKI Krzysztof
ROLAK Dorota
Z/1930/19
Z/0919/18
, Z/0013/20
Z/0918/18
2022
2022
, 2022
2022

5

4
4x400 m K
1 1 s 1 4:06.00 SMAL Aleksandra
TOMALA Emilia
RĘBISZ Patrycja
KU¬MIŃSKA Justyna
MKS-SMS Victoria Racibórz 2004
2004
2004
2004
U20 SLK -- MORKA Piotr SZYJKA Beata
MORKA Piotr SZYJKA Beata
SZYJKA Beata MORKA Piotr
MORKA Piotr
Z/1014/18
Z/1019/18
, Z/1013/18
Z/1004/18
2022
2022
, 2022
2022
5
4
2
3
2 2 s 1 4:07.00 PARYS Maja
KACZMARCZYK Hanna
BOCHENEK Jagoda
AUGUSTINIOK Kamila
MKS-MOSM Bytom 2005
2006
2006
2006
U18 SLK -- SZCZYRK Janusz
SZCZYRK Janusz
SZCZYRK Janusz
SZCZYRK Janusz
Z/0947/19
Z/0934/19
Z/3405/19
Z/0961/19
2022
2022
2022
2022
BEZ
BEZ


3 3 s 1 4:31.29 HERUD Julia
MUNARI Sabrina
DZIUBA Natalia
NIEWRZOŁ Marta
MKS-SMS Victoria Racibórz 2006
2005
2005
2006
U18 SLK -- SZYJKA Anna
MORKA Piotr
SZYJKA Beata MORKA Piotr
MORKA Piotr
Z/0679/22
Z/0501/20
, Z/3718/18
Z/1138/20
2022
2022
, 2022
2022


BEZ

Wzwyż K
1 1 f 1 1.51 ŁUKASZCZYK Klaudia TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2004 U20 SL IV SITARSKI Michał Z/4376/17 2022 5 LDK!
2 2 f 1 1.45 RADZEWICZ Julia GKS Piast Gliwice 2006 U18 SL IV RAMUS Józef Z/0121/21 2022 LDK!
3 3 f 1 1.45 KU¦ Konstancja MKS-MOS Katowice 2005 U18 SL IV BONK Stanisław Z/1948/19 2022
4 4 f 1 1.40 PŁUSA Amelia CKS Budowlani Częstochowa 2003 U20 SL -- MICHALSKA Alicja LAMCH Mariola Z/3980/17 2022 4 LDK!
5 5 f 1 1.40 CAŁUS Barbara CKS Budowlani Częstochowa 2004 U20 SL -- MICHALSKA Alicja MICHALSKA Alicja Z/2922/18 2022 5 LDK!
5 5 f 1 1.40 CHUDEK Edyta MKS Czechowice-Dziedzice 2006 U18 SL -- KOBĘDZA Jan Z/3752/22 2022
1 1 w 1 1.29 HAGLAUER Paulina LKS Orkan Ostrzeszów 2003 U20 WP -- NALEPA Marek Z/3447/21 2022 LDK! 399
2 2 w 2 1.47 NAWROT Paulina MOS CSiR D±browa Górnicza 2006 U18 SL IV ROLAK Dorota Z/0918/18 2022 4 LDK! 588
4 4 w 2 1.41 MAZURKIEWICZ Kornelia LKS Orkan Ostrzeszów 2006 U18 WP -- B.D. Z/1812/21 2022 LDK! 523
4 4 w 2 1.41 WYWIÓRSKA Oliwia LUKS Namysłów 2005 U18 OP -- GŁOWACKI Leszek Z/2981/22 2022 LDK! 523
W dal K
1 1 f 1 5.84 KORDEK Sara KS AZS AWF Katowice 2001 U23 SL +0.1 I SITARSKI Michał Z/1629/17 2022 LDK!
4 4 f 1 4.69 PECIAK Magdalena GKS Piast Gliwice 1995 Sen SL +1.8 -- DMP RAMUS Józef B.D. Z/0864/13 2022 3 42
5 5 f 1 4.62 PASTOR Agnieszka SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 1998 Sen SL +0.4 -- JUSTYNIAK Joanna Z/2607/16 2022 BEZ
7 7 f 1 4.42 GALA Julia LUKS Namysłów 2006 U18 OP +2.0 -- GŁOWACKI Leszek Z/2534/20 2022 LDK!
1 1 f 2 5.48 ¦LIWA Julia KS Sprint Bielsko-Biała 2003 U20 SL +0.6 II DMP DMP U20 DOBIJA Katarzyna Z/3182/16 2022 3 LDK! 91 120
2 2 f 2 5.09 GAWRY¦ Wiktoria MKS-MOSM Bytom 2003 U20 SL +1.0 IV JACYSZYN Lechosław Z/1149/17 2022 2 LDK!
3 3 f 2 4.65 CZUŻ Alicja KS Sprint Bielsko-Biała 2003 U20 SL +1.0 -- DMP DMP U20 DOBIJA Katarzyna Z/2980/18 2022 5 40 66
4 4 f 2 4.58 ZASĘPA Patrycja CKS Budowlani Częstochowa 2004 U20 SL +0.1 -- RUSZEL Piotr Z/2665/22 2022 LDK!
5 5 f 2 4.13 RYGIEL Oliwia TL Athletics Jastrzębie 2003 U20 SL +1.6 -- DMP U20 CIEMAŁA Krystian Z/11349/21 2022 49
1 1 f 3 5.35 JUNDZIŁŁ Maja CKS Budowlani Częstochowa 2005 U18 SL +0.7 III MICHALSKA Alicja Z/3255/19 2022 LDK!
2 2 f 3 5.11 STĘPIEŃ Dagmara KS AZS AWF Katowice # 2005 U18 SL -0.7 III CHRIST Marek CHRIST Marek CHRIST Marek , Z/0820/18 , 2022 3 LDK!
3 3 f 3 5.04 SŁOMSKA Magdalena MKS-MOS Katowice 2006 U18 SL -0.9 IV ROLAK Dorota Z/1946/19 2022 LDK!
4 4 f 3 4.89 KRUCZEK Martyna KS Sprint Bielsko-Biała 2006 U18 SL +0.5 IV DMP DMP U20 DOBIJA Katarzyna Z/2983/18 2022 5 LDK! 53 74
5 5 f 3 4.59 ŻUKOWSKA Jagoda SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2006 U18 SL +0.3 -- JUSTYNIAK Joanna Z/1994/20 2022 LDK!
6 6 f 3 4.52 STRONCZEK Natalia RMKS Rybnik 2006 U18 SL +1.2 -- FOJCIK Dorota Z/5573/19 2022 LDK!
7 7 f 3 4.26 NIECKARZ Magdalena MKS-MOSM Bytom 2006 U18 SL -0.8 -- PEROŃ Katarzyna Z/3905/20 2022 LDK!
1 1 w 1 4.10 HAGLAUER Paulina LKS Orkan Ostrzeszów 2003 U20 WP +0.2 -- NALEPA Marek Z/3447/21 2022 LDK! 331
1 1 w 2 5.62 NAWROT Paulina MOS CSiR D±browa Górnicza 2006 U18 SL +1.1 II ROLAK Dorota Z/0918/18 2022 4 LDK! 735
4 4 w 2 4.19 WYWIÓRSKA Oliwia LUKS Namysłów 2005 U18 OP +0.6 -- GŁOWACKI Leszek Z/2981/22 2022 LDK! 352
5 5 w 2 3.98 MAZURKIEWICZ Kornelia LKS Orkan Ostrzeszów 2006 U18 WP -0.8 -- B.D. Z/1812/21 2022 LDK! 303
Trójskok K
1 1 f 1 12.92 KORDEK Sara KS AZS AWF Katowice 2001 U23 SL +0.9 I SITARSKI Michał Z/1629/17 2022 LDK!
1 1 f 2 11.65 DUDA Julia KS AZS AWF Katowice 2004 U20 SL +1.0 II CHRIST Marek CHRIST Marek Z/0815/18 2022 3 LDK!
2 2 f 2 10.91 GAWRY¦ Wiktoria MKS-MOSM Bytom 2003 U20 SL +0.6 III DMP U20 JACYSZYN Lechosław Z/1149/17 2022 2 LDK! 101
3 3 f 2 9.69 BOGUNIEWICZ Martyna MKS-SMS Victoria Racibórz 2004 U20 SL -0.1 -- SKALIK Joanna Z/0757/20 2022
1 1 f 3 11.53 STĘPIEŃ Dagmara KS AZS AWF Katowice # 2005 U18 SL -0.9 II CHRIST Marek CHRIST Marek CHRIST Marek , Z/0820/18 , 2022 3 LDK!
2 2 f 3 11.17 JUNDZIŁŁ Maja CKS Budowlani Częstochowa 2005 U18 SL +0.2 III DMP DMP U20 MICHALSKA Alicja Z/3255/19 2022 LDK! 77 109
3 3 f 3 10.08 RESZKO Patrycja KS Sprint Bielsko-Biała 2006 U18 SL +0.2 -- DMP DMP U20 DOBIJA Katarzyna Z/2778/19 2022 LDK! 41 77
4 4 f 3 9.89 RADZEWICZ Julia GKS Piast Gliwice 2006 U18 SL +1.0 -- DMP DMP U20 RAMUS Józef Z/0121/21 2022 LDK! 35 73
Kula (3) K
1 1 f 1 12.44 MALINA Martyna UKS 5 Plus Rydułtowy 2005 U18 SL III BOJKO Bogdan Z/4509/18 2022 5
4 4 f 1 9.60 WILIŃSKA Julia MKS Ustroń 2006 U18 SL -- KUBALA Magdalena Z/2270/20 2022 LDK!
5 5 f 1 8.72 CHODACKA Anna MCKiS Jaworzno 2006 U18 SL -- KUZAK Piotr Z/3782/19 2022 LDK!
6 6 f 1 6.42 MUCHA Kinga MOS CSiR D±browa Górnicza 2006 U18 SL -- ROLAK Dorota Z/3699/19 2022 LDK!
1 1 w 1 11.21 NAWROT Paulina MOS CSiR D±browa Górnicza 2006 U18 SL III ROLAK Dorota Z/0918/18 2022 4 LDK! 609
4 4 w 1 9.73 MAZURKIEWICZ Kornelia LKS Orkan Ostrzeszów 2006 U18 WP -- B.D. Z/1812/21 2022 LDK! 512
5 5 w 1 8.41 WYWIÓRSKA Oliwia LUKS Namysłów 2005 U18 OP -- GŁOWACKI Leszek Z/2981/22 2022 LDK! 426
Kula (4) K
1 1 f 1 12.46 BANACH Patrycja KS AZS AWF Katowice 2002 U23 SL II KURDZIEL Andrzej B.D. # Z/2403/16 2022
2 2 f 1 10.70 DRÓZD Wiktoria GKS Piast Gliwice 2003 U20 SL III ŻEBROWSKA Aldona # Z/2316/17 2022 2 LDK!
4 4 f 1 9.70 BERGER Wiktoria MKS-SMS Victoria Racibórz 2004 U20 SL IV SZYJKA Anna Z/0995/18 2022
5 5 f 1 9.50 MAZUREK Aleksandra UKS Miotacz Sosnowiec 2001 U23 SL -- PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir , Z/2380/15 , 2022 LDK!
6 6 f 1 9.31 NAWROT Natalia UKS Miotacz Sosnowiec 2002 U23 SL -- PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir , Z/1608/16 , 2022 LDK!
7 7 f 1 8.70 SKRZEKOWSKA Zuzanna UKS Miotacz Sosnowiec 2004 U20 SL -- PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir , Z/0553/17 , 2022 LDK!
8 8 f 1 7.95 KIELAR Kinga UKS Miotacz Sosnowiec 2002 U23 SL -- PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir , Z/0554/17 , 2022 LDK!
1 1 w 1 8.33 HAGLAUER Paulina LKS Orkan Ostrzeszów 2003 U20 WP -- NALEPA Marek Z/3447/21 2022 LDK! 421
Dysk (1) K
1 1 f 1 40.63 TYMIŃSKA Martyna KS AZS AWF Katowice 1998 Sen SL II MARMUR Stanisław B.D. Z/0682/14 2022 2
2 2 f 1 34.05 MAZUREK Aleksandra UKS Miotacz Sosnowiec 2001 U23 SL III PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir , Z/2380/15 , 2022 LDK!
3 3 f 1 29.55 KIELAR Kinga UKS Miotacz Sosnowiec 2002 U23 SL -- PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir , Z/0554/17 , 2022 LDK!
4 4 f 1 27.30 NAWROT Natalia UKS Miotacz Sosnowiec 2002 U23 SL -- PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir , Z/1608/16 , 2022 LDK!
5 5 f 1 27.07 JUSTYNIAK Anna SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2002 U23 SL -- JUSTYNIAK Joanna JUSTYNIAK Joanna Z/1991/16 2022 BEZ LDK!
1 1 f 2 42.31 DRÓZD Wiktoria GKS Piast Gliwice 2003 U20 SL II DMP DMP U20 ŻEBROWSKA Aldona # Z/2316/17 2022 2 LDK! 107 141
2 2 f 2 38.88 SZCZYRBA Aleksandra MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2004 U20 SL II KURDZIEL Andrzej PILAREK Sławomir Z/2410/17 2022 3 LDK!
3 3 f 2 34.70 MORGAŁA Hanna RMKS Rybnik 2004 U20 SL III WYPIÓR Aleksander Z/5572/19 2022 LDK!
4 4 f 2 34.31 GNIDA Magdalena MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2004 U20 SL III GÓRECKA Małgorzata KURDZIEL Andrzej , Z/3736/18 , 2022 4 LDK!
5 5 f 2 23.90 BERGER Wiktoria MKS-SMS Victoria Racibórz 2004 U20 SL -- SZYJKA Anna Z/0995/18 2022
1 1 f 3 31.20 MALINA Martyna UKS 5 Plus Rydułtowy 2005 U18 SL IV BOJKO Bogdan Z/4509/18 2022 5
2 2 f 3 21.33 CHODACKA Anna MCKiS Jaworzno 2006 U18 SL -- KUZAK Piotr Z/3782/19 2022 LDK!
3 3 f 3 21.20 CHODKIEWICZ Zuzanna MKS-MOS Katowice 2006 U18 SL -- DUBIEL Adam Z/10745/21 2022
Młot (3) K
1 1 f 1 43.63 PĘKALA Aleksandra TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2006 U18 SL III GRUDZIEŃ Adam Z/3055/22 2022
2 2 f 1 42.44 WŁODARCZYK Maja UKS Miotacz Sosnowiec 2005 U18 SL III PILAREK Sławomir Z/2396/20 2022
Młot (4) K
1 1 f 1 46.77 PAŁASIŃSKA Małgorzata CKS Budowlani Częstochowa 2004 U20 SL II DMP DMP U20 CIUK Marek Z/2945/21 2022 LDK! 103 140
2 2 f 1 45.89 GEMBALCZYK Emilia RMKS Rybnik 2004 U20 SL II WYPIÓR Aleksander Z/5482/18 2022 5 LDK!
3 3 f 1 41.36 POWCIOŁ Agata RMKS Rybnik 2002 U23 SL III WYPIÓR Aleksander Z/3615/16 2022 1 LDK!
4 4 f 1 37.32 WYPICH Sabina TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2002 U23 SL III GRUDZIEŃ Adam Z/1171/16 2022 BEZ LDK!
5 5 f 1 31.97 MORGAŁA Hanna RMKS Rybnik 2004 U20 SL -- WYPIÓR Aleksander Z/5572/19 2022 LDK!
6 6 f 1 24.01 MUSIALIK Emilia MOS CSiR D±browa Górnicza 2004 U20 SL -- DMP U20 B.D. Z/10896/21 2022 71
Oszczep (500) K
1 1 f 1 35.45 KU¦ Konstancja MKS-MOS Katowice 2005 U18 SL IV BONK Stanisław Z/1948/19 2022
2 2 f 1 29.82 RUSZEL Maja CKS Budowlani Częstochowa 2006 U18 SL -- DMP U20 MICHALSKA Alicja Z/0936/20 2022 BEZ LDK! 73
4 4 f 1 24.83 MUSIOŁ Alicja MKS-MOSM Bytom 2005 U18 SL -- MARMUR Stanisław Z/3898/20 2022
1 1 w 1 34.27 NAWROT Paulina MOS CSiR D±browa Górnicza 2006 U18 SL IV ROLAK Dorota Z/0918/18 2022 4 LDK! 558
3 3 w 1 28.29 MAZURKIEWICZ Kornelia LKS Orkan Ostrzeszów 2006 U18 WP -- B.D. Z/1812/21 2022 LDK! 444
4 4 w 1 24.88 WYWIÓRSKA Oliwia LUKS Namysłów 2005 U18 OP -- GŁOWACKI Leszek Z/2981/22 2022 LDK! 380
Oszczep (600) K
1 1 f 1 43.40 BEDNAREK Aleksandra KS AZS AWF Katowice 2001 U23 SL II MARMUR Stanisław Z/6409/15 2022 1
2 2 f 1 37.02 SZCZYRBA Aleksandra MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2004 U20 SL III KURDZIEL Andrzej PILAREK Sławomir Z/2410/17 2022 3 LDK!
3 3 f 1 34.44 PIETRASZ Karolina MKS-MOSM Bytom 2003 U20 SL IV DMP U20 MARMUR Stanisław Z/1157/17 2022 3 LDK! 101
4 4 f 1 26.82 CAŁUS Barbara CKS Budowlani Częstochowa 2004 U20 SL -- MICHALSKA Alicja MICHALSKA Alicja Z/2922/18 2022 5 LDK!
5 5 f 1 22.77 BURZYŃSKA Oliwia MKS-MOS Katowice 2004 U20 SL -- BONK Stanisław Z/6124/21 2022
1 1 w 1 23.25 HAGLAUER Paulina LKS Orkan Ostrzeszów 2003 U20 WP -- NALEPA Marek Z/3447/21 2022 LDK! 349
7-bój J MŁ K
1 1 f 1 4742 NAWROT Paulina MOS CSiR D±browa Górnicza 2006 U18 SL I ROLAK Dorota Z/0918/18 2022 4 LDK!
4 4 f 1 3151 MAZURKIEWICZ Kornelia LKS Orkan Ostrzeszów 2006 U18 WP -- B.D. Z/1812/21 2022 LDK!
5 5 f 1 3058 WYWIÓRSKA Oliwia LUKS Namysłów 2005 U18 OP -- GŁOWACKI Leszek Z/2981/22 2022 LDK!
7-bój K
1 1 f 1 2708 HAGLAUER Paulina LKS Orkan Ostrzeszów 2003 U20 WP -- NALEPA Marek Z/3447/21 2022 LDK!
Chód 5 km K
1 1 s 1 27:22.19 WALASZEK Aleksandra CKS Budowlani Częstochowa 2005 U18 SL III DMP DMP U20 LAMCH Czesław Z/4182/20 2022 LDK! 76 116
2 2 s 1 27:42.73 TOMASIK Kinga MOS CSiR D±browa Górnicza 2004 U20 SL III PRZEWIE¬LIK Dorota Z/0905/18 2022 BEZ
4 4 s 1 29:39.71 KURPIOS Oliwia CKS Budowlani Częstochowa 2004 U20 SL III LAMCH Czesław Z/3704/18 2022 BEZ LDK!
5 5 s 1 30:42.55 SZPARA Martyna MKS Czechowice-Dziedzice 2005 U18 SL III DMP U20 KOBĘDZA Jan Z/1517/19 2022 LDK! 85
6 6 s 1 31:59.21 ŁA¦ Sylwia MKS Czechowice-Dziedzice 2006 U18 SL IV DMP U20 KOBĘDZA Jan Z/2472/20 2022 LDK! 75
100 m M
1 1 e 1 10.76 PAJˇK Rafał MKS Czechowice-Dziedzice 1999 Sen SL +0.2 I HOMA Wioleta B.D. Z/0363/15 2022
2 5 e 1 11.00 ŁĘCZYCKI Artur KS AZS AWF Katowice 2000 U23 SL +0.2 II B.D. KOTUŁA Krzysztof B.D. , Z/1532/15 , 2022
4 7 e 1 11.26 DRÓŻDŻ Marcin KS AZS AWF Katowice # 2002 U23 SL +0.2 II KRUPA Iwona B.D. Z/1406/16 2022
5 8 e 1 11.38 ROSÓŁ Sebastian KS AZS AWF Katowice # 1999 Sen SL +0.2 III KRUPA Iwona Z/0754/15 2022 2
1 2 e 2 10.84 DZIDA Paweł KS AZS AWF Katowice # 1999 Sen SL 0.0 I KRUPA Iwona B.D. Z/0121/15 2022
2 3 e 2 10.85 KWIATKOWSKI Karol KS AZS AWF Katowice 1996 Sen SL 0.0 I KOTUŁA Krzysztof B.D. Z/0558/13 2022 M
3 4 e 2 10.90 KOZŁOWSKI Przemysław KS AZS AWF Katowice 1998 Sen SL 0.0 I B.D. PRENCEL Piotr , Z/0326/14 , 2022
4 9 e 2 11.64 KUZAK Piotr MCKiS Jaworzno 1997 Sen SL 0.0 III KUZAK Piotr KUZAK Piotr Z/1205/14 2022 2
5 10 e 2 12.34 WÓJCIK Kacper MOS CSiR D±browa Górnicza 2001 U23 SL 0.0 -- PRZEWIE¬LIK Dorota Z/1297/19 2022
  e 2 DNF BURDA Adam KS AZS AWF Katowice 1999 Sen SL 0.0 -- KOTUŁA Krzysztof B.D. Z/0601/17 2022 LDK!
1 1 e 3 11.23 CYGAN Wiktor KS AZS AWF Katowice 2003 U20 SL +0.9 II MARMUR Stanisław Z/0991/20 2022
2 3 e 3 11.39 DAWISKIBA Mateusz CKS Budowlani Częstochowa 2004 U20 SL +0.9 III LAMCH Czesław Z/3693/18 2022 5 LDK!
3 4 e 3 11.50 KAMUDA Dominik CTL ORLĘTA Częstochowa 2004 U20 SL +0.9 III KASIŃSKI Marek Z/3936/19 2022 LDK!
4 8 e 3 11.79 NOWAK Szymon MKS-MOSM Bytom 2004 U20 SL +0.9 IV KOTUŁA Krzysztof Z/0451/18 2022 4 LDK!
5 10 e 3 11.93 KEMPNY Tymoteusz UKS 5 Plus Rydułtowy 2004 U20 SL +0.9 IV BOJKO Bogdan Z/4169/19 2022
6 13 e 3 12.86 KOWALCZYK Paweł MKS-MOS Katowice 2004 U20 SL +0.9 -- DUDAŁA Piotr DUBIEL Adam Z/3483/18 2022 5 LDK!
7 14 e 3 13.25 ¦LUSARCZYK Franciszek SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2004 U20 SL +0.9 -- DMP U20 JUSTYNIAK Joanna Z/11376/21 2022 59
1 2 e 4 11.33 BRILLA Cyprian UKS Czwórka Żory 2003 U20 SL +0.1 III KRUPA Iwona Z/0803/17 2022 3
2 5 e 4 11.52 WIˇCEK Tomasz KS Sprint Bielsko-Biała 2004 U20 SL +0.1 III DMP DMP U20 DOBIJA Katarzyna Z/4251/17 2022 4 LDK! 65 109
3 6 e 4 11.66 HAJDUK Seweryn MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2004 U20 SL +0.1 III PASZTA Wiesław Z/3733/17 2022 4
5 9 e 4 11.87 JANOSIK Wojciech CKS Budowlani Częstochowa 2003 U20 SL +0.1 IV MICHALSKA Alicja Z/1032/22 2022 LDK!
6 11 e 4 11.96 GAJEK Mateusz MOS CSiR D±browa Górnicza 2004 U20 SL +0.1 IV DMP U20 ROLAK Dorota Z/0869/22 2022 89
1 1 e 5 11.14 LIBURA Sebastian MOS CSiR D±browa Górnicza 2006 U18 SL +1.2 II DMP U20 ROLAK Dorota Z/0979/18 2022 LDK! 130
2 4 e 5 11.54 JANIK Kamil MKS-SMS Victoria Racibórz 2005 U18 SL +1.2 III SKALIK Joanna Z/2871/21 2022
3 7 e 5 11.69 MADRAK Marcin KS Sprint Bielsko-Biała 2006 U18 SL +1.2 III DMP U20 DOBIJA Katarzyna Z/2984/18 2022 BEZ LDK! 101
4 10 e 5 11.77 BERNACKI Krystian TS AKS Chorzów 2005 U18 SL +1.2 IV PODCHUL Krzysztof Z/3034/18 2022 5
5 11 e 5 11.77 DUTKIEWICZ Kuba UKS Trójka Mikołów 2006 U18 SL +1.2 IV WAJDA Aleksandra WAJDA Aleksandra Z/2324/18 2022 BEZ LDK!
1 2 e 6 11.34 LIBURA Jakub MOS CSiR D±browa Górnicza 2006 U18 SL +0.8 III DMP U20 ROLAK Dorota Z/0978/18 2022 LDK! 119
2 6 e 6 11.66 DERES Łukasz MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2005 U18 SL +0.8 III PASZTA Wiesław Z/4282/18 2022 BEZ
3 12 e 6 11.85 KAŁUŻA Wiktor KS Sprint Bielsko-Biała 2005 U18 SL +0.8 IV DMP DMP U20 DOBIJA Katarzyna Z/3245/20 2022 45 94
4 13 e 6 12.04 LATOSIK Kacper MOS CSiR D±browa Górnicza 2006 U18 SL +0.8 IV JA¬WIŃSKI Krzysztof Z/1131/22 2022
5 15 e 6 12.42 KATRA Szymon MOS CSiR D±browa Górnicza 2006 U18 SL +0.8 -- ROLAK Dorota Z/3870/22 2022
6 19 e 6 12.91 BIEDROŃ Mateusz MKS Czechowice-Dziedzice 2005 U18 SL +0.8 -- HOMA Wioleta Z/5506/19 2022 BEZ LDK!
1 3 e 7 11.35 MLECZEK Piotr UKS Miotacz Sosnowiec 2005 U18 SL +0.4 III PILAREK Sławomir Z/2650/20 2022 LDK!
2 5 e 7 11.61 PIETRZYK Filip UKS Trójka Mikołów 2006 U18 SL +0.4 III WAJDA Aleksandra Z/2323/18 2022 BEZ LDK!
3 8 e 7 11.72 GRYGIERCZYK Rafał MKS Czechowice-Dziedzice 2005 U18 SL +0.4 III DMP U20 KOBĘDZA Jan JARCZOK Miłosz , Z/2531/18 , 2022 BEZ LDK! 100
4 9 e 7 11.73 MRUGAŁA Oskar MKS-MOSM Bytom 2005 U18 SL +0.4 III KOTUŁA Krzysztof Z/0943/19 2022 BEZ
6 16 e 7 12.54 KALISZ Maciej UKS Trójka Mikołów 2006 U18 SL +0.4 -- WAJDA Aleksandra WAJDA Aleksandra , Z/4518/18 , 2022 BEZ LDK!
7 18 e 7 12.88 ZASADNI Patryk MOS CSiR D±browa Górnicza 2006 U18 SL +0.4 -- ROLAK Dorota Z/1130/22 2022
1 1 f 1 10.62 PAJˇK Rafał MKS Czechowice-Dziedzice 1999 Sen SL +0.5 M HOMA Wioleta B.D. Z/0363/15 2022
2 2 f 1 10.70 DZIDA Paweł KS AZS AWF Katowice # 1999 Sen SL +0.5 I KRUPA Iwona B.D. Z/0121/15 2022
3 3 f 1 10.78 KWIATKOWSKI Karol KS AZS AWF Katowice 1996 Sen SL +0.5 I KOTUŁA Krzysztof B.D. Z/0558/13 2022 M
4 4 f 1 10.88 ŁĘCZYCKI Artur KS AZS AWF Katowice 2000 U23 SL +0.5 I B.D. KOTUŁA Krzysztof B.D. , Z/1532/15 , 2022
5 5 f 1 11.26 DRÓŻDŻ Marcin KS AZS AWF Katowice # 2002 U23 SL +0.5 II KRUPA Iwona B.D. Z/1406/16 2022
6 6 f 1 11.32 ROSÓŁ Sebastian KS AZS AWF Katowice # 1999 Sen SL +0.5 III KRUPA Iwona Z/0754/15 2022 2
  f 1 DNF KOZŁOWSKI Przemysław KS AZS AWF Katowice 1998 Sen SL +0.5 -- B.D. PRENCEL Piotr , Z/0326/14 , 2022
1 1 f 2 10.93 CYGAN Wiktor KS AZS AWF Katowice 2003 U20 SL +0.2 II MARMUR Stanisław Z/0991/20 2022
2 2 f 2 11.27 BRILLA Cyprian UKS Czwórka Żory 2003 U20 SL +0.2 II KRUPA Iwona Z/0803/17 2022 3
3 3 f 2 11.32 DAWISKIBA Mateusz CKS Budowlani Częstochowa 2004 U20 SL +0.2 III LAMCH Czesław Z/3693/18 2022 5 LDK!
4 4 f 2 11.38 WIˇCEK Tomasz KS Sprint Bielsko-Biała 2004 U20 SL +0.2 III DMP DMP U20 DOBIJA Katarzyna Z/4251/17 2022 4 LDK! 74 116
5 5 f 2 11.55 KAMUDA Dominik CTL ORLĘTA Częstochowa 2004 U20 SL +0.2 III KASIŃSKI Marek Z/3936/19 2022 LDK!
6 6 f 2 11.56 HAJDUK Seweryn MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2004 U20 SL +0.2 III PASZTA Wiesław Z/3733/17 2022 4
7 7 f 2 11.73 NOWAK Szymon MKS-MOSM Bytom 2004 U20 SL +0.2 III KOTUŁA Krzysztof Z/0451/18 2022 4 LDK!
1 1 f 3 11.07 LIBURA Sebastian MOS CSiR D±browa Górnicza 2006 U18 SL -0.7 II DMP U20 ROLAK Dorota Z/0979/18 2022 LDK! 134
2 2 f 3 11.39 LIBURA Jakub MOS CSiR D±browa Górnicza 2006 U18 SL -0.7 III DMP U20 ROLAK Dorota Z/0978/18 2022 LDK! 116
3 3 f 3 11.43 JANIK Kamil MKS-SMS Victoria Racibórz 2005 U18 SL -0.7 III SKALIK Joanna Z/2871/21 2022
3 3 f 3 11.43 MLECZEK Piotr UKS Miotacz Sosnowiec 2005 U18 SL -0.7 III PILAREK Sławomir Z/2650/20 2022 LDK!
5 5 f 3 11.63 DERES Łukasz MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2005 U18 SL -0.7 III PASZTA Wiesław Z/4282/18 2022 BEZ
6 6 f 3 11.71 PIETRZYK Filip UKS Trójka Mikołów 2006 U18 SL -0.7 III WAJDA Aleksandra Z/2323/18 2022 BEZ LDK!
7 7 f 3 11.75 MADRAK Marcin KS Sprint Bielsko-Biała 2006 U18 SL -0.7 III DMP U20 DOBIJA Katarzyna Z/2984/18 2022 BEZ LDK! 98
8 8 f 3 11.85 GRYGIERCZYK Rafał MKS Czechowice-Dziedzice 2005 U18 SL -0.7 IV DMP U20 KOBĘDZA Jan JARCZOK Miłosz , Z/2531/18 , 2022 BEZ LDK! 94
200 m M
1 1 s 1 21.46 GRZEGORZEWICZ Patryk MKS-SMS Victoria Racibórz 2002 U23 SL +0.4 I MORKA Piotr MORKA Piotr # Z/0303/16 2022 LDK!
2 2 s 1 21.49 MAJEWSKI Jacek KS AZS AWF Katowice 2000 U23 SL +0.4 I MATUSIŃSKI Aleksander Z/4611/15 2022
3 3 s 1 21.60 KOZŁOWSKI Przemysław KS AZS AWF Katowice 1998 Sen SL +0.4 I B.D. PRENCEL Piotr , Z/0326/14 , 2022
4 4 s 1 21.77 PAJˇK Jakub KS AZS AWF Katowice 2001 U23 SL +0.4 I MATUSIŃSKI Aleksander B.D. Z/4403/15 2022
5 6 s 1 21.80 TARADAJ Bartosz KS AZS AWF Katowice 2001 U23 SL +0.4 I KOTUŁA Krzysztof B.D. Z/5732/15 2022 LDK!
1 5 s 2 21.78 DZIDA Paweł KS AZS AWF Katowice # 1999 Sen SL +1.6 I KRUPA Iwona B.D. Z/0121/15 2022
2 7 s 2 22.46 WRÓBEL Michał KS AZS AWF Katowice 2002 U23 SL +1.6 II KRUPA Iwona Z/5054/18 2022
3 8 s 2 22.73 DRÓŻDŻ Marcin KS AZS AWF Katowice # 2002 U23 SL +1.6 II KRUPA Iwona B.D. Z/1406/16 2022
4 9 s 2 22.88 ROSÓŁ Sebastian KS AZS AWF Katowice # 1999 Sen SL +1.6 III KRUPA Iwona Z/0754/15 2022 2
1 1 s 3 22.36 CYGAN Wiktor KS AZS AWF Katowice 2003 U20 SL -0.8 II MARMUR Stanisław Z/0991/20 2022
2 2 s 3 22.76 KANIA Damian UKS Czwórka Żory 2004 U20 SL -0.8 II KRUPA Iwona Z/1305/20 2022
3 3 s 3 22.87 MARUSA Maksymilian MOS CSiR D±browa Górnicza 2004 U20 SL -0.8 III DMP U20 JA¬WIŃSKI Krzysztof Z/5531/19 2022 120
4 5 s 3 23.11 BRILLA Cyprian UKS Czwórka Żory 2003 U20 SL -0.8 III KRUPA Iwona Z/0803/17 2022 3
5 6 s 3 23.34 DAWISKIBA Mateusz CKS Budowlani Częstochowa 2004 U20 SL -0.8 III LAMCH Czesław Z/3693/18 2022 5 LDK!
6 8 s 3 23.65 MARKIEWICZ Kamil GKS Piast Gliwice 2003 U20 SL -0.8 IV DMP DMP U20 RAMUS Józef Z/4512/18 2022 4 LDK! 56 102
1 4 s 4 23.06 WIˇCEK Tomasz KS Sprint Bielsko-Biała 2004 U20 SL -0.2 III DOBIJA Katarzyna Z/4251/17 2022 4 LDK!
2 7 s 4 23.51 WITOS Mikołaj KS Sprint Bielsko-Biała 2004 U20 SL -0.2 III DMP DOBIJA Katarzyna Z/4249/17 2022 BEZ LDK! 60
3 9 s 4 24.36 KAMUDA Dominik CTL ORLĘTA Częstochowa 2004 U20 SL -0.2 IV KASIŃSKI Marek Z/3936/19 2022 LDK!
1 10 s 5 24.46 NOWAK Szymon MKS-MOSM Bytom 2004 U20 SL -0.7 -- DMP U20 KOTUŁA Krzysztof Z/0451/18 2022 4 LDK! 87
2 11 s 5 25.42 FENDER Piotr SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2003 U20 SL -0.7 -- JUSTYNIAK Joanna Z/1986/18 2022 5 LDK!
3 12 s 5 26.61 BOGACKI Arkadiusz TL ROW Rybnik 2003 U20 SL -0.7 -- OLSZAR Michał Z/2968/18 2022 BEZ LDK!
1 1 s 6 22.21 LIBURA Sebastian MOS CSiR D±browa Górnicza 2006 U18 SL +1.4 II ROLAK Dorota Z/0979/18 2022 LDK!
2 3 s 6 22.93 LIBURA Jakub MOS CSiR D±browa Górnicza 2006 U18 SL +1.4 III ROLAK Dorota Z/0978/18 2022 LDK!
3 4 s 6 23.21 MADRAK Marcin KS Sprint Bielsko-Biała 2006 U18 SL +1.4 III DMP DOBIJA Katarzyna Z/2984/18 2022 BEZ LDK! 68
4 5 s 6 23.31 DERES Łukasz MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2005 U18 SL +1.4 III PASZTA Wiesław Z/4282/18 2022 BEZ
5 6 s 6 23.31 MRUGAŁA Oskar MKS-MOSM Bytom 2005 U18 SL +1.4 III DMP U20 KOTUŁA Krzysztof Z/0943/19 2022 BEZ 108
6 7 s 6 23.67 KAŁUŻA Wiktor KS Sprint Bielsko-Biała 2005 U18 SL +1.4 IV DOBIJA Katarzyna Z/3245/20 2022
1 2 s 7 22.74 DUDA Piotr TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2006 U18 SL +0.1 II CZYŻ Katarzyna Z/3229/18 2022 BEZ LDK!
2 10 s 7 24.19 LATOSIK Kacper MOS CSiR D±browa Górnicza 2006 U18 SL +0.1 IV DMP U20 JA¬WIŃSKI Krzysztof Z/1131/22 2022 91
3 12 s 7 25.00 WOLAK Mikołaj MKS Pałac Młodzieży Katowice 2005 U18 SL +0.1 -- B.D. Z/12342/21 2022
4 13 s 7 25.38 ZASADNI Patryk MOS CSiR D±browa Górnicza 2006 U18 SL +0.1 -- DMP U20 ROLAK Dorota Z/1130/22 2022 73
5 14 s 7 25.88 PASZKIEWICZ Borys TS AKS Chorzów 2006 U18 SL +0.1 -- B.D. Z/2510/22 2022
1 8 s 8 23.74 BERNACKI Krystian TS AKS Chorzów 2005 U18 SL -0.4 IV PODCHUL Krzysztof Z/3034/18 2022 5
2 9 s 8 23.88 ROTER Dawid MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2006 U18 SL -0.4 IV PASZTA Wiesław Z/4953/19 2022
400 m M
1 1 s 1 47.55 GRZEGORZEWICZ Patryk MKS-SMS Victoria Racibórz 2002 U23 SL I MORKA Piotr MORKA Piotr # Z/0303/16 2022 LDK!
2 2 s 1 47.97 MAJEWSKI Jacek KS AZS AWF Katowice 2000 U23 SL I MATUSIŃSKI Aleksander Z/4611/15 2022
3 3 s 1 48.45 WRÓBEL Michał KS AZS AWF Katowice 2002 U23 SL I KRUPA Iwona Z/5054/18 2022
4 4 s 1 48.98 PAJˇK Jakub KS AZS AWF Katowice 2001 U23 SL II MATUSIŃSKI Aleksander B.D. Z/4403/15 2022
5 5 s 1 54.83 MACIEJEWSKI Stanisław MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1999 Sen SL -- B.D. Z/13015/21 2022
6 6 s 1 55.26 WÓJCIK Kacper MOS CSiR D±browa Górnicza 2001 U23 SL -- PRZEWIE¬LIK Dorota Z/1297/19 2022
1 1 s 2 50.78 KANIA Damian UKS Czwórka Żory 2004 U20 SL III KRUPA Iwona Z/1305/20 2022
2 2 s 2 51.36 SIMIŃSKI Konrad CKS Budowlani Częstochowa 2003 U20 SL III LAMCH Czesław Z/3696/18 2022 3 LDK!
3 3 s 2 51.50 MARUSA Maksymilian MOS CSiR D±browa Górnicza 2004 U20 SL III JA¬WIŃSKI Krzysztof Z/5531/19 2022
4 4 s 2 52.15 KU¬MIŃSKI Paweł MKS-SMS Victoria Racibórz 2004 U20 SL III MORKA Piotr Z/1894/20 2022
5 5 s 2 53.62 BIZOŃ Marcin SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2004 U20 SL IV DMP U20 KOS Kamil Z/2318/19 2022 LDK! 95
6 6 s 2 55.22 PAPLICKI Mateusz CKS Budowlani Częstochowa 2003 U20 SL -- DMP DMP U20 CIUK Marek Z/3695/18 2022 5 LDK! 27 81
7 7 s 2 56.67 JONAS Beniamin TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2004 U20 SL -- CZYŻ Katarzyna Z/3279/18 2022 4
1 1 s 3 50.72 DUDA Piotr TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2006 U18 SL III CZYŻ Katarzyna Z/3229/18 2022 BEZ LDK!
2 2 s 3 51.52 PRZYBYŁA Kamil TL Athletics Jastrzębie 2005 U18 SL III STA¦KIEWICZ Jakub Z/5452/19 2022
3 3 s 3 52.47 ROTER Dawid MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2006 U18 SL III PASZTA Wiesław Z/4953/19 2022
4 4 s 3 52.96 ZAJˇC Bartosz KS Sprint Bielsko-Biała 2006 U18 SL IV DMP DMP U20 DOBIJA Katarzyna Z/2127/20 2022 LDK! 49 101
5 5 s 3 53.54 BORAWSKI Mikołaj CKS Budowlani Częstochowa 2005 U18 SL IV DMP DMP U20 RUSZEL Piotr LAMCH Czesław , Z/1026/19 , 2022 BEZ LDK! 43 96
6 6 s 3 54.21 CZERNEL Olivier GKS Piast Gliwice 2006 U18 SL IV ¦NIEGÓRSKI Adam Z/1193/19 2022 LDK!
7 8 s 3 55.10 OLEARCZYK Aleksander KS Sprint Bielsko-Biała 2005 U18 SL -- DMP DMP U20 RU¦NIAK Stefan Z/2670/22 2022 28 82
8 9 s 3 56.03 GIED¬ Michał TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2006 U18 SL -- JONDA Czesław Z/0006/19 2022 BEZ LDK!
1 7 s 4 54.30 NEUMANN Borys MKS-MOSM Bytom 2006 U18 SL IV DMP U20 SZCZYRK Janusz SZCZYRK Janusz , Z/0944/19 , 2022 BEZ LDK! 89
2 10 s 4 56.30 WANGLORZ Mateusz UKS 5 Plus Rydułtowy 2006 U18 SL -- BOJKO Bogdan Z/2414/20 2022
3 11 s 4 58.28 PASZKIEWICZ Borys TS AKS Chorzów 2006 U18 SL -- B.D. Z/2510/22 2022
800 m M
1 1 s 1 1:54.33 HERZYK Kamil SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2004 U20 SL II DMP U20 KOS Kamil Z/5086/19 2022 LDK! 133
2 2 s 1 1:55.95 CITAK Miłosz MOS CSiR D±browa Górnicza 2003 U20 SL II DMP U20 PRZEWIE¬LIK Dorota Z/0785/17 2022 3 125
3 3 s 1 1:57.40 SIMIŃSKI Konrad CKS Budowlani Częstochowa 2003 U20 SL III DMP DMP U20 LAMCH Czesław Z/3696/18 2022 3 LDK! 67 119
4 4 s 1 1:57.55 BIZOŃ Artur MOSM Tychy 2004 U20 SL III GAWLINA Józef Z/2206/20 2022
5 5 s 1 1:59.32 DYBAŁA Marek MKS-MOSM Bytom 2004 U20 SL III DMP U20 SZCZYRK Janusz Z/0444/18 2022 4 LDK! 110
6 6 s 1 2:02.45 HARATYK Błażej MKS Ustroń 2004 U20 SL IV KUBALA Magdalena Z/2462/22 2022
7 7 s 1 2:04.20 MACIEJEWSKI Stanisław MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1999 Sen SL -- B.D. Z/13015/21 2022
8 8 s 1 2:05.54 BIZOŃ Karol MOSM Tychy 2002 U23 SL -- GAWLINA Józef Z/2212/19 2022
9 9 s 1 2:06.26 KORYCIŃSKI Wojciech MKS-MOSM Bytom 2004 U20 SL IV DMP U20 SZCZYRK Janusz Z/0448/18 2022 5 LDK! 78
10 10 s 1 2:07.05 ANTCZAK Robert MKS-SMS Victoria Racibórz 1981 Masters SL -- SZYJKA Robert Z/2873/21 2022
11 11 s 1 2:08.31 CIAŁOŃ Bartłomiej MOSiR Łaziska Górne 2004 U20 SL -- B.D. Z/3967/18 2022 BEZ
12 12 s 1 2:10.90 WIECZOREK Adrian TL ROW Rybnik 2001 U23 SL -- B.D. Z/13791/21 2022
1 1 s 2 1:57.84 PRZYBYŁA Kamil TL Athletics Jastrzębie 2005 U18 SL III DMP U20 STA¦KIEWICZ Jakub Z/5452/19 2022 117
2 2 s 2 2:00.41 MAJEWSKI Mateusz CKS Budowlani Częstochowa 2005 U18 SL III DMP U20 RUSZEL Piotr LAMCH Czesław , Z/3376/20 , 2022 BEZ LDK! 105
4 4 s 2 2:01.18 NEUMANN Borys MKS-MOSM Bytom 2006 U18 SL III SZCZYRK Janusz SZCZYRK Janusz , Z/0944/19 , 2022 BEZ LDK!
5 6 s 2 2:06.54 FRAŃCZUK Przemysław MKS-SMS Victoria Racibórz 2006 U18 SL IV MORKA Piotr Z/2808/21 2022 LDK!
6 7 s 2 2:07.07 ŁUCZAK Wiktor MKS-MOSM Bytom 2006 U18 SL IV SZCZYRK Janusz Z/4086/20 2022 LDK!
7 8 s 2 2:07.64 WANGLORZ Mateusz UKS 5 Plus Rydułtowy 2006 U18 SL -- BOJKO Bogdan Z/2414/20 2022
8 9 s 2 2:08.73 BIEDRAWA Krzysztof LKS Pogórze Skoczów 2005 U18 SL -- KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/2920/20 2022
9 10 s 2 2:08.90 RACEWICZ Aleksander MKS-MOS Katowice 2005 U18 SL -- ROLAK Dorota Z/1949/19 2022
10 13 s 2 2:11.19 PISZ Mikołaj LKS Pogórze Skoczów 2006 U18 SL -- KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/0980/18 2022 BEZ
11 17 s 2 2:14.88 DUDZIŃSKI Mikołaj MKS-MOS Katowice 2006 U18 SL -- DUDAŁA Piotr Z/5867/21 2022
12 18 s 2 2:17.20 SADOWSKI Szymon SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2005 U18 SL -- HACZEK Mariusz Z/4173/18 2022
1 5 s 3 2:06.50 MAREKWICA Jakub MKS-MOS Katowice 2006 U18 SL IV DUDAŁA Piotr Z/1209/20 2022
3 12 s 3 2:10.64 KULA Kacper MOS CSiR D±browa Górnicza 2006 U18 SL -- PRZEWIE¬LIK Dorota Z/7888/21 2022
4 14 s 3 2:11.37 KAŁUŻNY Mateusz UKS Czwórka Żory 2005 U18 SL -- KRUPA Iwona Z/3996/22 2022
7 19 s 3 2:19.22 KNYPS Dawid LKS Pogórze Skoczów 2006 U18 SL -- KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/1468/19 2022
1500 m M
1 1 s 1 3:53.90 HERZYK Kamil SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2004 U20 SL II KOS Kamil Z/5086/19 2022 LDK!
2 2 s 1 4:00.31 PIˇTEK Michał CKS Budowlani Częstochowa 2003 U20 SL II DMP DMP U20 LAMCH Czesław Z/1831/18 2022 3 LDK! 69 123
3 3 s 1 4:14.36 DYBAŁA Marek MKS-MOSM Bytom 2004 U20 SL IV SZCZYRK Janusz Z/0444/18 2022 4 LDK!
5 5 s 1 4:21.51 MAREKWICA Jakub MKS-MOS Katowice 2006 U18 SL IV DUDAŁA Piotr Z/1209/20 2022
6 6 s 1 4:23.24 KORYCIŃSKI Wojciech MKS-MOSM Bytom 2004 U20 SL -- SZCZYRK Janusz Z/0448/18 2022 5 LDK!
7 7 s 1 4:25.86 PASOWICZ Miłosz KS Sprint Bielsko-Biała 2005 U18 SL -- DMP LACHOWSKA Magdalena Z/3249/20 2022 15
8 8 s 1 4:27.12 BIZOŃ Karol MOSM Tychy 2002 U23 SL -- GAWLINA Józef Z/2212/19 2022
9 9 s 1 4:33.24 MASARSKI Szymon MUKS SZS Cieszyn 2002 U23 SL -- WERNER Mirosław B.D. Z/2163/19 2022
10 10 s 1 4:35.31 DUDZIŃSKI Mikołaj MKS-MOS Katowice 2006 U18 SL -- DUDAŁA Piotr Z/5867/21 2022
11 11 s 1 4:38.12 LISOWSKI Arkadiusz RMKS Rybnik 2005 U18 SL -- FOJCIK Dorota Z/3637/22 2022
12 12 s 1 4:41.98 KAŁUŻNY Mateusz UKS Czwórka Żory 2005 U18 SL -- KRUPA Iwona Z/3996/22 2022
13 13 s 1 4:43.93 GROBELNY Tymoteusz MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2005 U18 SL -- B.D. Z/2710/21 2022
14 14 s 1 4:44.58 ¦LIWOŃ Tomasz CKS Budowlani Częstochowa 2006 U18 SL -- LAMCH Czesław Z/4599/19 2022 BEZ LDK!
15 15 s 1 4:47.36 OLBRICH Artur MKS-SMS Victoria Racibórz 1985 Masters SL -- SZYJKA Robert Z/0677/22 2022
3000 m M
1 1 s 1 9:00.59 LACHOWSKI Maciej KS Sprint Bielsko-Biała 2005 U18 SL III RU¦NIAK Stefan Z/2994/18 2022 5 LDK!
2 2 s 1 9:05.62 KARDAS Arkadiusz TS AKS Chorzów 1989 Sen SL III B.D. B.D. Z/3221/15 2022 BEZ
3 3 s 1 9:07.63 GRZELKA Cyprian GKS Piast Gliwice 2001 U23 SL III ¦NIEGÓRSKI Adam B.D. Z/0560/19 2022
4 4 s 1 9:12.84 BACHLEDA Łukasz Kraków Athletics Team 1998 Sen MA III SOBCZYK Grzegorz B.D. Z/2497/19 2022
5 5 s 1 9:17.47 HADASZ Adam UKS Olimpia Zabrze 2004 U20 SL IV MATACZYŃSKI Grzegorz Z/2067/18 2022 5
6 6 s 1 9:22.92 WAWROWSKI Dominik UKS Olimpia Zabrze 2005 U18 SL IV MATACZYŃSKI Grzegorz Z/1548/20 2022
7 7 s 1 9:38.12 JARCZOK Miłosz MKS Czechowice-Dziedzice 1989 Sen SL -- JARCZOK Miłosz Z/5030/11 2022
8 8 s 1 9:39.32 STRZELCZAK Sebastian TL ROW Rybnik 1977 Masters SL -- CIEPŁAK Maciej Z/3605/20 2022
9 9 s 1 9:52.49 MIELIMˇKA Tadeusz MKS-SMS Victoria Racibórz 2005 U18 SL IV MORKA Piotr Z/1900/19 2022 LDK!
10 10 s 1 10:00.80 SEMPER Jan MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2005 U18 SL IV MALARZ Beata PASZTA Wiesław , Z/3733/18 , 2022 BEZ LDK!
11 11 s 1 10:02.97 FRAŃCZUK Bartosz MKS-SMS Victoria Racibórz 2006 U18 SL IV MORKA Piotr # Z/2807/21 2022 LDK!
12 12 s 1 10:05.07 BABIUCH Eryk UKS Miotacz Sosnowiec 2003 U20 SL IV PILAREK Sławomir B.D. Z/2797/20 2022
13 13 s 1 10:23.57 SIKORA Szymon LKS Pogórze Skoczów 2006 U18 SL -- KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/1469/19 2022
14 14 s 1 10:25.42 ¦WIDER Konrad LKS Pogórze Skoczów 2006 U18 SL -- KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/4097/20 2022
  s 1 DNF KULESZA Łukasz TL ROW Rybnik # 1985 Masters SL -- CIEPŁAK Maciej Z/3300/20 2022
5000 m M
1 1 s 1 15:18.09 FORMICKI Rafał CKS Budowlani Częstochowa 1995 Sen SL III LAMCH Czesław Z/2758/16 2022 2
2 2 s 1 15:48.70 KARDAS Arkadiusz TS AKS Chorzów 1989 Sen SL III B.D. B.D. Z/3221/15 2022 BEZ
3 3 s 1 15:58.10 KLIMEK Wojciech MKS-SMS Victoria Racibórz 2001 U23 SL III MORKA Piotr Z/2520/19 2022
4 4 s 1 16:55.43 DENICKI Przemysław TL ROW Rybnik 1991 Sen SL -- B.D. Z/3892/22 2022
5 5 s 1 17:24.67 OLEJNIK Franciszek TL ROW Rybnik 1995 Sen SL -- B.D. Z/7070/21 2022
6 6 s 1 19:42.24 OLBRICH Artur MKS-SMS Victoria Racibórz 1985 Masters SL -- SZYJKA Robert Z/0677/22 2022
7 7 s 1 19:58.50 MROWIEC Bernard MKS-SMS Victoria Racibórz 1966 Masters SL -- SZYJKA Robert Z/6588/21 2022
110 m pł J MŁ M
2 2 f 1 16.14 KLUCZNY Alan CKS Budowlani Częstochowa 2006 U18 SL -0.1 IV DMP U20 MICHALSKA Alicja MICHALSKA Alicja Z/4597/19 2022 BEZ LDK! 98
3 3 f 1 16.84 GRZESIOWSKI Igor SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2005 U18 SL -0.1 -- DMP U20 JUSTYNIAK Joanna Z/2000/18 2022 BEZ LDK! 76
4 4 f 1 16.91 WO¦ Karol CKS Budowlani Częstochowa 2006 U18 SL -0.1 -- MICHALSKA Alicja Z/8901/21 2022
5 5 f 1 18.10 PALECZNY Bartosz SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2005 U18 SL -0.1 -- JUSTYNIAK Joanna Z/4867/18 2022 BEZ LDK!
110 m pł M (99.1) M
1 1 f 1 15.24 WITOS Mikołaj KS Sprint Bielsko-Biała 2004 U20 SL -0.1 II DMP U20 DOBIJA Katarzyna Z/4249/17 2022 BEZ LDK! 135
2 2 f 1 16.32 GRZESIOWSKI Marcin SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2003 U20 SL -0.1 III DMP U20 JUSTYNIAK Joanna Z/1983/18 2022 5 LDK! 106
110 m pł M
1 1 f 1 16.51 WIEWIÓRKA Paweł MKS-MOS Katowice 2002 U23 SL -0.1 III ROLAK Dorota Z/3197/16 2022 2
400 m pł J MŁ M
2 2 s 1 61.14 PALECZNY Bartosz SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2005 U18 SL -- JUSTYNIAK Joanna Z/4867/18 2022 BEZ LDK!
3 3 s 1 61.54 RACEWICZ Aleksander MKS-MOS Katowice 2005 U18 SL -- ROLAK Dorota Z/1949/19 2022
4 4 s 1 69.04 CHMIELEWSKI Jakub SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2005 U18 SL -- JUSTYNIAK Joanna Z/1295/22 2022 LDK!
400 m pł M
1 1 s 1 56.56 BARTŁOMIEJCZYK Radosław CKS Budowlani Częstochowa 2004 U20 SL III DMP DMP U20 MICHALSKA Alicja MICHALSKA Alicja Z/2074/18 2022 2 LDK! 82 122
2 2 s 1 63.01 KORZENIOWSKI Kacper TL ROW Rybnik 2004 U20 SL -- OLSZAR Michał Z/2052/20 2022
3 3 s 1 63.30 GRZESIOWSKI Marcin SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2003 U20 SL -- JUSTYNIAK Joanna Z/1983/18 2022 5 LDK!
4 4 s 1 63.66 FENDER Piotr SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2003 U20 SL -- JUSTYNIAK Joanna Z/1986/18 2022 5 LDK!
2000 m prz J MŁ M
2 2 s 1 6:36.38 SOCHA Tymon TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2005 U18 SL -- CZYŻ Katarzyna Z/3278/18 2022 4 LDK!
3 3 s 1 6:40.86 MAJERANOWSKI Maciej MKS-MOSM Bytom 2006 U18 SL -- DMP U20 SZCZYRK Janusz Z/1400/20 2022 LDK! 86
4 4 s 1 6:41.63 PORADA Radosław CKS Budowlani Częstochowa 2005 U18 SL -- DMP U20 TRˇBCZYŃSKA Żaneta LAMCH Czesław , Z/2445/19 , 2022 BEZ LDK! 85
3000 m prz M
1 1 s 1 9:41.64 MARUSZEWSKI Arkadiusz KS AZS AWF Wrocław 1998 Sen DS III B.D. WOSIEK Jacek , Z/3276/15 , 2022
2 2 s 1 10:02.77 NOWAK Rafał CKS Budowlani Częstochowa 1975 Masters SL III DMP NOWAK Monika Z/1856/11 2022 2 44
4x100 m M
1 1 s 1 44.37 LATOSIK Kacper
ZASADNI Patryk
LIBURA Jakub
LIBURA Sebastian
MOS CSiR D±browa Górnicza 2006
2006
2006
2006
U18 SLK -- JA¬WIŃSKI Krzysztof
ROLAK Dorota
ROLAK Dorota
ROLAK Dorota
Z/1131/22
Z/1130/22
Z/0978/18
Z/0979/18
2022
2022
2022
2022




2 2 s 1 44.88 JANOSIK Wojciech
BARTŁOMIEJCZYK Radosław
JÓ¬WIAK Kacper
SIMIŃSKI Konrad
CKS Budowlani Częstochowa 2003
2004
2003
2003
U20 SLK -- MICHALSKA Alicja
MICHALSKA Alicja MICHALSKA Alicja
MICHALSKA Alicja MICHALSKA Alicja
LAMCH Czesław
Z/1032/22
Z/2074/18
Z/2303/21
Z/3696/18
2022
2022
2022
2022

2
BEZ
3
3 3 s 1 44.89 SIWIŁO Jakub
MADRAK Marcin
KAŁUŻA Wiktor
ZAJˇC Bartosz
KS Sprint Bielsko-Biała 2006
2006
2005
2006
U18 SLK -- DOBIJA Katarzyna
DOBIJA Katarzyna
DOBIJA Katarzyna
DOBIJA Katarzyna
Z/2116/20
Z/2984/18
Z/3245/20
Z/2127/20
2022
2022
2022
2022

BEZ


4 4 s 1 45.63 KLUCZNY Alan
BORAWSKI Mikołaj
MAJEWSKI Mateusz
OBRZUT Kacper
CKS Budowlani Częstochowa 2006
2005
2005
2005
U18 SLK -- MICHALSKA Alicja MICHALSKA Alicja
RUSZEL Piotr LAMCH Czesław
RUSZEL Piotr LAMCH Czesław
LAMCH Czesław
Z/4597/19
, Z/1026/19
, Z/3376/20
Z/1023/19
2022
, 2022
, 2022
2022
BEZ
BEZ
BEZ
BEZ
5 5 s 1 47.06 FENDER Piotr
GRZESIOWSKI Marcin
HERZYK Kamil
BIZOŃ Marcin
SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2003
2003
2004
2004
U20 SLK -- JUSTYNIAK Joanna
JUSTYNIAK Joanna
KOS Kamil
KOS Kamil
Z/1986/18
Z/1983/18
Z/5086/19
Z/2318/19
2022
2022
2022
2022
5
5


4x400 m M
1 1 s 1 3:35.65 STAWINOGA Bartosz
GIED¬ Michał
SOCHA Tymon
DUDA Piotr
TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2006
2006
2005
2006
U18 SLK -- JONDA Czesław
JONDA Czesław
CZYŻ Katarzyna
CZYŻ Katarzyna
Z/2739/20
Z/0006/19
Z/3278/18
Z/3229/18
2022
2022
2022
2022

BEZ
4
BEZ
2 2 s 1 3:37.07 BORAWSKI Mikołaj
PORADA Radosław
MAJEWSKI Mateusz
OBRZUT Kacper
CKS Budowlani Częstochowa 2005
2005
2005
2005
U18 SLK -- RUSZEL Piotr LAMCH Czesław
TRˇBCZYŃSKA Żaneta LAMCH Czesław
RUSZEL Piotr LAMCH Czesław
LAMCH Czesław
, Z/1026/19
, Z/2445/19
, Z/3376/20
Z/1023/19
, 2022
, 2022
, 2022
2022
BEZ
BEZ
BEZ
BEZ
3 3 s 1 3:37.98 NEUMANN Borys
MAJERANOWSKI Maciej
ŁUCZAK Wiktor
CZUBAK Tomasz
MKS-MOSM Bytom 2006
2006
2006
2006
U18 SLK -- SZCZYRK Janusz SZCZYRK Janusz
SZCZYRK Janusz
SZCZYRK Janusz
SZCZYRK Janusz SZCZYRK Janusz
, Z/0944/19
Z/1400/20
Z/4086/20
, Z/0927/19
, 2022
2022
2022
, 2022
BEZ


BEZ
4 4 s 1 3:41.56 OLEARCZYK Aleksander
LACHOWSKI Maciej
PASOWICZ Miłosz
ZAJˇC Bartosz
KS Sprint Bielsko-Biała 2005
2005
2005
2006
U18 SLK -- RU¦NIAK Stefan
RU¦NIAK Stefan
LACHOWSKA Magdalena
DOBIJA Katarzyna
Z/2670/22
Z/2994/18
Z/3249/20
Z/2127/20
2022
2022
2022
2022

5


5 5 s 1 3:48.62 PISZ Mikołaj
SIKORA Szymon
KNYPS Dawid
BIEDRAWA Krzysztof
LKS Pogórze Skoczów 2006
2006
2006
2005
U18 SLK -- KOŁODZIEJCZYK Zdzisław
KOŁODZIEJCZYK Zdzisław
KOŁODZIEJCZYK Zdzisław
KOŁODZIEJCZYK Zdzisław
Z/0980/18
Z/1469/19
Z/1468/19
Z/2920/20
2022
2022
2022
2022
BEZ



Wzwyż M
1 1 f 1 1.85 JANOSIK Wojciech CKS Budowlani Częstochowa 2003 U20 SL III DMP DMP U20 MICHALSKA Alicja Z/1032/22 2022 LDK! 66 108
2 2 f 1 1.82 TOMASZEK Mateusz GKS Piast Gliwice 2000 U23 SL III DMP RAMUS Józef Z/1465/19 2022 59
2 2 f 1 1.82 JANIA Mateusz MKS-SMS Victoria Racibórz 2003 U20 SL III SKALIK Joanna Z/2296/17 2022 LDK!
4 4 f 1 1.79 KLUCZNY Alan CKS Budowlani Częstochowa 2006 U18 SL IV DMP MICHALSKA Alicja MICHALSKA Alicja Z/4597/19 2022 BEZ LDK! 54
5 5 f 1 1.79 BIRECKI Bartłomiej MKS Żywiec 2006 U18 SL IV FIJAK Krystyna Z/4169/18 2022 BEZ LDK!
6 6 f 1 1.70 GAWRON Mateusz MKS Żywiec 2006 U18 SL -- FIJAK Krystyna Z/4170/18 2022 BEZ LDK!
7 7 f 1 1.65 UCHEREK Kacper RMKS Rybnik 2002 U23 SL -- SITARSKI Michał Z/5053/18 2022
8 8 f 1 1.65 SALACHNA Marek SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2006 U18 SL -- DMP U20 JUSTYNIAK Joanna Z/12306/21 2022 LDK! 73
9 9 f 1 1.55 ZIMOŃ Łukasz RMKS Rybnik 2004 U20 SL -- SITARSKI Michał Z/12575/21 2022
10 10 f 1 1.50 CHMIELEWSKI Jakub SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2005 U18 SL -- DMP U20 JUSTYNIAK Joanna Z/1295/22 2022 LDK! 58
11 11 f 1 1.45 WO¦ Karol CKS Budowlani Częstochowa 2006 U18 SL -- MICHALSKA Alicja Z/8901/21 2022
Tyczka M
1 1 f 1 4.41 KUPCZAK Adrian UKS Olimp Mazańcowice 2002 U23 SL II KRUPIŃSKI Piotr Z/3514/16 2022 1
2 2 f 1 4.01 BUCKI Dawid UKS Olimp Mazańcowice 2003 U20 SL II KRUPIŃSKI Piotr Z/4103/17 2022 4
3 3 f 1 3.61 KUNC Michał MKS Ustroń 2005 U18 SL III KUBALA Magdalena Z/4061/18 2022 5
4 4 f 1 3.01 BANA¦ Xavier MKS Ustroń 2006 U18 SL -- KUBALA Magdalena Z/8275/21 2022 LDK!
W dal M
1 1 f 1 6.97 TOMASIAK Krzysztof UKS Junior Kamesznica 1990 Sen SL +1.4 II MARKOWSKI Jacek # Z/2974/11 2022
2 2 f 1 6.50 LASKOWSKI Mikołaj RMKS Rybnik 2002 U23 SL +0.1 III SITARSKI Michał Z/0577/19 2022 3
3 3 f 1 5.68 LINCHARD Marcin SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 1993 Sen SL +1.3 -- B.D. JUSTYNIAK Joanna , Z/2593/11 , 2022 BEZ
1 1 f 2 6.19 LUDWICZAK Krzysztof TL ROW Rybnik 2004 U20 SL -0.1 IV OLSZAR Michał Z/4928/19 2022
2 2 f 2 6.16 JÓ¬WIAK Kacper CKS Budowlani Częstochowa 2003 U20 SL -0.1 IV MICHALSKA Alicja MICHALSKA Alicja Z/2303/21 2022 BEZ LDK!
3 3 f 2 5.83 WI¦NIEWSKI Dawid TL Athletics Jastrzębie 2003 U20 SL +0.5 -- DMP U20 CIEMAŁA Krystian Z/2062/18 2022 74
4 4 f 2 5.63 ZIMOŃ Łukasz RMKS Rybnik 2004 U20 SL +0.4 -- SITARSKI Michał Z/12575/21 2022
1 1 f 3 6.30 MISTEREK Mateusz MOSM Tychy 2005 U18 SL -0.1 III PRZYBYCIN Bogdan Z/3006/18 2022 4
2 2 f 3 5.96 BIRECKI Bartłomiej MKS Żywiec 2006 U18 SL +0.4 IV FIJAK Krystyna Z/4169/18 2022 BEZ LDK!
3 3 f 3 5.75 MLECZEK Piotr UKS Miotacz Sosnowiec 2005 U18 SL +0.1 -- PILAREK Sławomir Z/2650/20 2022 LDK!
4 4 f 3 5.73 SIWIŁO Jakub KS Sprint Bielsko-Biała 2006 U18 SL +0.8 -- DMP DMP U20 DOBIJA Katarzyna Z/2116/20 2022 LDK! 24 71
5 5 f 3 5.46 DUDA Szymon MKS-MOSM Bytom 2006 U18 SL +0.4 -- JACYSZYN Lechosław Z/1393/20 2022 LDK!
6 6 f 3 5.29 WALESZCZYK Mikołaj TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2005 U18 SL +1.4 -- SITARSKI Michał Z/1497/19 2022 LDK!
7 7 f 3 5.25 OBRZUT Kacper CKS Budowlani Częstochowa 2005 U18 SL +0.7 -- DMP U20 LAMCH Czesław Z/1023/19 2022 BEZ LDK! 59
Trójskok M
1 1 f 1 12.68 UCHEREK Kacper RMKS Rybnik 2002 U23 SL +0.9 -- SITARSKI Michał Z/5053/18 2022
2 2 f 1 11.10 LINCHARD Marcin SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 1993 Sen SL +0.7 -- B.D. JUSTYNIAK Joanna , Z/2593/11 , 2022 BEZ
1 1 f 2 13.56 JÓ¬WIAK Kacper CKS Budowlani Częstochowa 2003 U20 SL +0.7 III DMP DMP U20 MICHALSKA Alicja MICHALSKA Alicja Z/2303/21 2022 BEZ LDK! 65 111
2 2 f 2 13.21 JANIA Mateusz MKS-SMS Victoria Racibórz 2003 U20 SL -1.2 III SKALIK Joanna Z/2296/17 2022 LDK!
3 3 f 2 12.11 WI¦NIEWSKI Dawid TL Athletics Jastrzębie 2003 U20 SL +0.8 -- CIEMAŁA Krystian Z/2062/18 2022
4 4 f 2 11.25 SZUDY Szymon TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2004 U20 SL +1.2 -- SITARSKI Michał Z/1796/19 2022
1 1 f 3 12.56 MISTEREK Mateusz MOSM Tychy 2005 U18 SL -0.6 -- PRZYBYCIN Bogdan Z/3006/18 2022 4
2 2 f 3 12.13 WALESZCZYK Mikołaj TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2005 U18 SL +0.5 -- SITARSKI Michał Z/1497/19 2022 LDK!
3 3 f 3 11.55 DUDA Szymon MKS-MOSM Bytom 2006 U18 SL -0.4 -- JACYSZYN Lechosław Z/1393/20 2022 LDK!
Kula (5) M
1 1 f 1 14.40 PISARSKI Wiktor MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2005 U18 SL III KURDZIEL Andrzej Z/1088/20 2022 LDK!
2 2 f 1 13.38 WRÓBEL Dominik CKS Budowlani Częstochowa 2006 U18 SL IV MICHALSKA Alicja Z/4641/19 2022 LDK!
3 3 f 1 13.15 SZYMICZEK Michał UKS Czwórka Żory 2006 U18 SL IV SYZDEK Mariusz Z/1363/19 2022 LDK!
Kula (6) M
1 1 f 1 13.98 OLSZYŃSKI Jakub MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2003 U20 SL III PILAREK Sławomir KURDZIEL Andrzej , Z/1609/16 , 2022 LDK!
2 2 f 1 12.97 RUSIN Przemysław RMKS Rybnik 2004 U20 SL IV FOJCIK Dorota Z/4367/19 2022 LDK!
3 3 f 1 11.08 KSIˇŻCZYK Bartosz MKS-MOSM Bytom 2003 U20 SL IV KOTUŁA Krzysztof MARMUR Stanisław , Z/1152/17 , 2022 4 LDK!
4 4 f 1 10.26 MICHALAK Mikołaj CKS Budowlani Częstochowa 2004 U20 SL -- WRÓBEL Krzysztof
5 5 f 1 9.83 WYKROTA Jakub MKS-MOS Katowice 2004 U20 SL -- BONK Stanisław Z/4351/19 2022
Kula (7.26) M
1 1 f 1 12.57 SYZDEK Mariusz UKS Czwórka Żory 1989 Sen SL III B.D. Z/2224/11 2022 2
2 2 f 1 11.46 GÓRSKI Patryk MCKiS Jaworzno 2000 U23 SL -- KUZAK Piotr B.D. Z/1701/17 2022
3 3 f 1 9.24 ZAWOJSKI Grzegorz MKS-SMS Victoria Racibórz 1970 Masters SL -- SZYJKA Robert Z/6398/21 2022
4 4 f 1 8.85 WIERZBICKI Jacek TS AKS Chorzów 1983 Masters SL -- WIDERA Jan Z/3230/11 2022 BEZ
Dysk (1.5) M
1 1 f 1 41.66 PISARSKI Wiktor MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2005 U18 SL III KURDZIEL Andrzej Z/1088/20 2022 LDK!
2 2 f 1 32.08 WRÓBEL Dominik CKS Budowlani Częstochowa 2006 U18 SL -- MICHALSKA Alicja Z/4641/19 2022 LDK!
3 3 f 1 29.90 SOBIK Jakub RMKS Rybnik 2006 U18 SL -- WYPIÓR Aleksander Z/3831/22 2022
4 4 f 1 22.05 CZECH Paweł MKS-MOS Katowice 2005 U18 SL -- BONK Stanisław Z/2454/22 2022
5 5 f 1 21.63 URYGA Piotr MKS-MOS Katowice 2006 U18 SL -- BONK Stanisław Z/2456/22 2022
Dysk (1.75) M
1 1 f 1 48.71 BARANEK Eryk MOS CSiR D±browa Górnicza 2003 U20 SL II DMP U20 GŁˇB Magdalena # Z/0794/17 2022 3 140
2 2 f 1 46.50 OLSZYŃSKI Jakub MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2003 U20 SL II PILAREK Sławomir KURDZIEL Andrzej , Z/1609/16 , 2022 LDK!
3 3 f 1 34.98 KSIˇŻCZYK Bartosz MKS-MOSM Bytom 2003 U20 SL IV DMP U20 KOTUŁA Krzysztof MARMUR Stanisław , Z/1152/17 , 2022 4 LDK! 96
4 4 f 1 32.02 GURZKOWSKI Jakub MKS-MOS Katowice 2003 U20 SL IV BONK Stanisław Z/5379/19 2022
5 5 f 1 31.55 WO¬NICA Ryszard RMKS Rybnik 2004 U20 SL -- WYPIÓR Aleksander Z/4364/19 2022 LDK!
6 6 f 1 29.69 MICHALAK Mikołaj CKS Budowlani Częstochowa 2004 U20 SL -- WRÓBEL Krzysztof
7 7 f 1 26.10 MACIOŁ Maciej MKS-MOS Katowice 2004 U20 SL -- BONK Stanisław Z/2455/22 2022
8 8 f 1 24.01 MICHALSKI Jakub TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2004 U20 SL -- GRUDZIEŃ Adam Z/2712/22 2022
Dysk (2) M
1 1 f 1 39.49 PUDŁOWSKI Szymon KS AZS AWF Katowice 1989 Sen SL III BONK Stanisław Z/0961/13 2022 1
2 2 f 1 34.54 SYZDEK Mariusz UKS Czwórka Żory 1989 Sen SL -- B.D. Z/2224/11 2022 2
3 3 f 1 34.35 GÓRSKI Patryk MCKiS Jaworzno 2000 U23 SL -- KUZAK Piotr B.D. Z/1701/17 2022
4 4 f 1 25.10 ZAWOJSKI Grzegorz MKS-SMS Victoria Racibórz 1970 Masters SL -- SZYJKA Robert Z/6398/21 2022
Młot (5) M
1 1 f 1 37.39 SOBIK Jakub RMKS Rybnik 2006 U18 SL -- WYPIÓR Aleksander Z/3831/22 2022
2 2 f 1 34.87 PALUDKIEWICZ Maksymilian CKS Budowlani Częstochowa 2006 U18 SL -- RUSZEL Piotr LAMCH Czesław , Z/3783/20 , 2022 LDK!
Młot (6) M
1 1 f 1 41.92 BANIK Szymon MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2004 U20 SL IV KURDZIEL Andrzej Z/3735/18 2022 5
2 2 f 1 35.78 RUSIN Przemysław RMKS Rybnik 2004 U20 SL IV FOJCIK Dorota Z/4367/19 2022 LDK!
3 3 f 1 27.45 MICHALSKI Jakub TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2004 U20 SL -- GRUDZIEŃ Adam Z/2712/22 2022
Młot (7.26) M
1 1 f 1 52.27 GRUDZIEŃ Adam TS AKS Chorzów 1987 Masters SL II GRZESIK Zygmunt Z/3204/11 2022 1
2 2 f 1 42.74 JESZKA Wojciech TS AKS Chorzów 1994 Sen SL III GRUDZIEŃ Adam Z/2353/11 2022 2
Oszczep (700) M
1 1 f 1 52.92 RACHWALIK Sebastian CKS Budowlani Częstochowa 2005 U18 SL III DMP U20 LAMCH Czesław Z/3425/19 2022 5 LDK! 107
2 2 f 1 52.18 SZOPNIEWSKI Rafał MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2005 U18 SL III DMP U20 B.D. Z/3404/18 2022 BEZ LDK! 106
3 3 f 1 36.58 SZYSZKA Kacper MOS CSiR D±browa Górnicza 2005 U18 SL -- DMP U20 B.D. Z/10897/21 2022 68
5 5 f 1 30.66 LIPSKI Mikołaj MOS CSiR D±browa Górnicza 2005 U18 SL -- DMP U20 B.D. Z/10898/21 2022 51
Oszczep (800) M
1 1 f 1 50.26 SADOWSKI Filip MKS-MOS Katowice 2003 U20 SL III BONK Stanisław Z/3500/17 2022 4
2 2 f 1 50.03 GURZKOWSKI Jakub MKS-MOS Katowice 2003 U20 SL III BONK Stanisław Z/5379/19 2022
3 3 f 1 41.65 WYKROTA Jakub MKS-MOS Katowice 2004 U20 SL IV BONK Stanisław Z/4351/19 2022
4 4 f 1 37.63 WANKIEWICZ Tomasz TS AKS Chorzów 1991 Sen SL -- CZECH Klaus Z/3220/11 2022 BEZ
5 5 f 1 36.91 TOMASZEK Mateusz GKS Piast Gliwice 2000 U23 SL -- RAMUS Józef Z/1465/19 2022
6 6 f 1 29.53 MACIOŁ Maciej MKS-MOS Katowice 2004 U20 SL -- BONK Stanisław Z/2455/22 2022

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 40.261729001999 sekund