Opole 28.05.2022
Mistrzostwa Województwa Opolskiego U18 i U20. Memoriał Wiesława Kulpy [DMP] [DMP U20]
100 m K
1 s 1 13.18 GRĘDA Julia LKS Victoria Olesno 2009 U14 OP +1.0 III CHĘCIŃSKI Artur Z/12242/21 2022 LDK!
2 s 1 13.73 LONGOSZ Aleksandra UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2007 U16 DS +1.0 IV MAKUCH Beata Z/0820/19 2022
3 s 1 13.93 FITAS Oliwia MUKS Gim 2 Nysa 2010 U14 OP +1.0 V KOŁODZIEJ Tomasz Z/5307/21 2022 LDK!
4 s 1 14.06 BUJAK Emilia MMKS Kędzierzyn KoĽle 2008 U16 OP +1.0 V SACZKO Andrzej # Z/0507/20 2022 LDK!
5 s 1 14.08 SZCZEPAŃSKA Julia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2008 U16 DS +1.0 V MAKUCH Beata Z/0826/19 2022
1 s 2 13.84 KOŁODZIEJ Natalia MUKS Gim 2 Nysa 2004 U20 OP +0.7 -- SIEROŃ Dariusz SIEROŃ Dariusz KOŁODZIEJ Tomasz , Z/1858/18 , 2022 5 LDK!
2 s 2 13.87 STASIERSKA Weronika LKS Orkan Ostrzeszów 2008 U16 WP +0.7 V NALEPA Marek Z/2648/21 2022 LDK!
3 s 2 14.11 GAŁKA Ada AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2003 U20 OP +0.7 -- SZARZYŃSKA Barbara DZIUBA Jacek , Z/3704/17 , 2022 LDK!
4 s 2 14.44 SIPURZYŃSKA Hanna LKS Orkan Ostrzeszów 2006 U18 WP +0.7 -- SIPURZYŃSKA Ewa Z/1669/20 2022 LDK!
5 s 2 14.58 SMOTER Justyna NKS Start Namysłów 2006 U18 OP +0.7 -- MIKU¦KIEWICZ Zygmunt Z/8710/21 2022 LDK!
6 s 2 14.90 MOSKWA Otylia LKS Orkan Ostrzeszów 2008 U16 WP +0.7 -- SIPURZYŃSKA Ewa Z/5632/21 2022 LDK!
200 m K
1 1 s 1 25.57 GREINER Olivia AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2004 U20 OP -0.8 II DMP U20 LACH Magdalena Z/1145/20 2022 LDK! 134
2 2 s 1 26.64 KLAMA Julia AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2004 U20 OP -0.8 III DZIUBA Jacek Z/2739/18 2022 LDK!
3 3 s 1 28.14 JASZCZAK Aleksandra AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2004 U20 OP -0.8 IV JASIŃSKI Cyprian Z/2201/17 2022 LDK!
4 4 s 1 28.31 WOJTAS Marta AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2005 U18 OP -0.8 IV LACH Magdalena Z/2803/18 2022 LDK!
5 5 s 1 28.56 GRACZ Julia MULKS Juvenia Głuchołazy 2005 U18 OP -0.8 -- PATERAK Mateusz PIERÓG Paweł , Z/1401/18 , 2022 BEZ LDK!
1 s 2 28.75 KOŁODZIEJ Natalia MUKS Gim 2 Nysa 2004 U20 OP -1.8 -- SIEROŃ Dariusz SIEROŃ Dariusz KOŁODZIEJ Tomasz , Z/1858/18 , 2022 5 LDK!
2 s 2 29.34 DZIAŁOWSKA Dominika AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2004 U20 OP -1.8 -- DMP U20 PLASKOTA Krzysztof Z/4360/18 2022 LDK! 76
3 s 2 30.52 KAMIENIK Hanna UKS-MOS Opole 2007 U16 OP -1.8 -- B.D. ZIEMBA Krzysztof , Z/2573/22 , 2022 LDK!
4 s 2 32.50 MOSKWA Otylia LKS Orkan Ostrzeszów 2008 U16 WP -1.8 -- SIPURZYŃSKA Ewa Z/5632/21 2022 LDK!
400 m K
1 1 s 1 60.64 KUKUŁA Alicja LKS Victoria Olesno 2004 U20 OP III KU¦ Bogumił Z/5885/21 2022 LDK!
2 2 s 1 61.72 JASZCZAK Aleksandra AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2004 U20 OP III DMP U20 JASIŃSKI Cyprian Z/2201/17 2022 LDK! 101
3 3 s 1 63.85 SIPURZYŃSKA Hanna LKS Orkan Ostrzeszów 2006 U18 WP IV SIPURZYŃSKA Ewa Z/1669/20 2022 LDK!
4 4 s 1 64.12 GAŁKA Ada AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2003 U20 OP IV DMP U20 SZARZYŃSKA Barbara DZIUBA Jacek , Z/3704/17 , 2022 LDK! 84
5 5 s 1 64.25 JOŃSKA Natalia LZS KL Kotwica Brzeg 2006 U18 OP IV ZOK Roman Z/3029/19 2022 BEZ LDK!
6 6 s 1 67.77 MURAWSKA Zofia UKS Komar Strzelce Opolskie 2006 U18 OP -- MEHLICH Ronald Z/1300/22 2022
1 s 2 65.47 SKOWRONEK Oliwia MULKS Juvenia Głuchołazy 2008 U16 OP V PIERÓG Paweł Z/0200/19 2022 BEZ LDK!
2 s 2 67.38 CIESZYŃSKA Róża MULKS Juvenia Głuchołazy 2008 U16 OP -- PIERÓG Paweł Z/1080/19 2022 LDK!
3 s 2 74.00 KOSTRZEWA Oliwia LKS Victoria Olesno 2009 U14 OP -- CHĘCIŃSKI Artur Z/13467/21 2022 LDK!
4 s 2 78.71 ROSAK Fiona UKS Komar Strzelce Opolskie 2006 U18 OP -- MEHLICH Ronald Z/1397/22 2022
800 m K
1 s 1 2:22.94 TOMASZEWSKA Paulina AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2003 U20 OP III DMP U20 DZIUBA Jacek Z/3248/19 2022 107
2 s 1 2:29.86 ŻOŁˇDKOWSKA Natalia AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2004 U20 OP IV LACH Magdalena Z/1147/20 2022 LDK!
3 s 1 2:31.21 BˇBELEWSKA Klaudia LZS KL Kotwica Brzeg 2006 U18 OP IV ZOK Roman Z/3028/19 2022 BEZ LDK!
4 s 1 2:37.61 MUSIOŁ Aleksandra UKS-MOS Opole 2007 U16 OP -- PLASKOTA Krzysztof Z/12583/21 2022 LDK!
5 s 1 2:51.16 WOJTAKOWSKA Hanna NKS Start Namysłów 2008 U16 OP -- KACPRZAK Arkadiusz Z/12237/21 2022 LDK!
6 s 1 3:00.97 UZNAŃSKA Julia LKS Victoria Olesno 2007 U16 OP -- B.D. CHĘCIŃSKI Artur , Z/8136/21 , 2022 LDK!
1500 m K
1 s 1 5:06.74 JAWORSKA Oliwia MULKS Juvenia Głuchołazy 2007 U16 OP IV PIERÓG Paweł Z/0866/20 2022 LDK!
2 s 1 5:24.89 GAWRECKA Kaja AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2004 U20 OP -- LACH Magdalena Z/1148/20 2022 LDK!
80 pł K
1 s 1 12.62 KOZAN Zuzanna NKS Start Namysłów 2007 U16 OP +1.7 III MIKU¦KIEWICZ Zygmunt # Z/7269/21 2022 LDK!
2 s 1 13.20 LONGOSZ Aleksandra UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2007 U16 DS +1.7 IV MAKUCH Beata Z/0820/19 2022
3 s 1 13.39 TROJAN Alicja UKS-MOS Opole 2007 U16 OP +1.7 IV LACH Magdalena Z/1926/22 2022 LDK!
4 s 1 13.85 KOKOT Patrycja LKS Orkan Ostrzeszów 2007 U16 WP +1.7 V NALEPA Marek Z/0394/20 2022 LDK!
1 s 2 13.74 HOC Zuzanna MULKS Juvenia Głuchołazy 2008 U16 OP +3.3 IV PIERÓG Paweł Z/0377/19 2022 BEZ LDK!
2 s 2 13.76 KAMIENIK Hanna UKS-MOS Opole 2007 U16 OP +3.3 IV B.D. ZIEMBA Krzysztof , Z/2573/22 , 2022 LDK!
3 s 2 14.43 SZCZEPAŃSKA Julia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2008 U16 DS +3.3 V MAKUCH Beata Z/0826/19 2022
4 s 2 17.23 JENDRYCA Wiktoria UKS-MOS Opole 2008 U16 OP +3.3 -- JASIŃSKI Cyprian Z/3784/22 2022 LDK!
80 m pł ds K
1 s 1 12.99 DOMNIK Julia UKS-MOS Opole 2009 U14 OP +0.8 -- JANAS-LUECKGEN Małgorzata Z/11745/21 2022 BEZ LDK!
2 s 1 13.47 GRĘDA Julia LKS Victoria Olesno 2009 U14 OP +0.8 -- CHĘCIŃSKI Artur Z/12242/21 2022 LDK!
3 s 1 14.04 CHARUKIEWICZ Maja UKS-MOS Opole 2009 U14 OP +0.8 -- LACH Magdalena Z/12422/21 2022 LDK!
4 s 1 14.34 GRAJ Martyna MUKS Gim 2 Nysa 2009 U14 OP +0.8 -- RYSZEWSKI Jacek Z/5288/21 2022 LDK!
5 s 1 14.71 PASEK Jagoda MULKS Juvenia Głuchołazy 2009 U14 OP +0.8 -- WOLAK Magdalena Z/9267/21 2022 LDK!
100 m pł J MŁ K
1 s 1 14.53 KLESZNO Maja AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2006 U18 OP +1.4 II LACH Magdalena Z/4183/19 2022 LDK!
2 s 1 14.57 GLATKI Ewa LUKS Podium Kup 2005 U18 OP +1.4 II DZIUBA Jacek Z/2744/18 2022 BEZ LDK!
3 s 1 15.15 ADAMCZYK Patrycja WKS Wawel Kraków 2006 U18 MA +1.4 II DMP U20 CZYŻ Radosław Z/1898/21 2022 135
4 s 1 15.35 RARÓG Aleksandra AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2005 U18 OP +1.4 II DMP U20 MARCINÓW Ryszard Z/0851/20 2022 LDK! 131
5 s 1 15.98 LACH Alicja AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2006 U18 OP +1.4 III LACH Magdalena Z/0206/19 2022 LDK!
100 m pł K
1 s 1 14.59 SZYMKOWICZ Anna AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1998 Sen OP +0.9 II B.D. JASIŃSKI Cyprian , Z/0545/14 , 2022
2 s 1 19.73 GROCHALSKA Ewa AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2002 U23 OP +0.9 -- ZIEMBA Krzysztof B.D. Z/0747/16 2022 LDK!
  s 1 DQ DZIAŁOWSKA Dominika AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2004 U20 OP +0.9 -- PLASKOTA Krzysztof Z/4360/18 2022 LDK!
400 m pł K K
1 s 1 62.04 GLATKI Ewa LUKS Podium Kup 2005 U18 OP I DZIUBA Jacek Z/2744/18 2022 BEZ LDK!
2 s 1 62.07 SZYMKOWICZ Anna AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1998 Sen OP I B.D. JASIŃSKI Cyprian , Z/0545/14 , 2022
3 s 1 62.91 STOKŁOSA Nicola AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1998 Sen OP II DMP OLCZYK Hubert B.D. Z/2011/16 2022 107
4 s 1 65.98 ZIÓŁKOWSKA Maja AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2006 U18 OP II DMP U20 BU¦KO Przemysław Z/6140/21 2022 2 LDK! 121
5 s 1 68.29 GRACZ Julia MULKS Juvenia Głuchołazy 2005 U18 OP III PATERAK Mateusz PIERÓG Paweł , Z/1401/18 , 2022 BEZ LDK!
6 s 1 68.33 STANEK Oliwia LKS Victoria Olesno 2004 U20 OP III KU¦ Bogumił Z/5886/21 2022 LDK!
7 s 1 71.57 TROSZYŃSKA Julia AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2004 U20 OP IV LACH Magdalena Z/10928/21 2022 LDK!
Wzwyż K
1 f 1 1.55 RARÓG Aleksandra AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2005 U18 OP III MARCINÓW Ryszard Z/0851/20 2022 LDK!
2 f 1 1.55 KOZAN Zuzanna NKS Start Namysłów 2007 U16 OP III MIKU¦KIEWICZ Zygmunt # Z/7269/21 2022 LDK!
3 f 1 1.50 KALICUN Wiktoria LUKS MGOKSiR Korfantów 2007 U16 OP IV OSIEWACZ Stefan Z/12741/21 2022 LDK!
4 f 1 1.40 HOC Zuzanna MULKS Juvenia Głuchołazy 2008 U16 OP V PIERÓG Paweł Z/0377/19 2022 BEZ LDK!
5 f 1 1.35 WOJTAKOWSKA Hanna NKS Start Namysłów 2008 U16 OP -- KACPRZAK Arkadiusz Z/12237/21 2022 LDK!
6 f 1 1.35 KOKOT Patrycja LKS Orkan Ostrzeszów 2007 U16 WP -- NALEPA Marek Z/0394/20 2022 LDK!
7 f 1 1.30 STASIERSKA Weronika LKS Orkan Ostrzeszów 2008 U16 WP -- NALEPA Marek Z/2648/21 2022 LDK!
W dal K
  f 1 4.48 IWANOWSKA Paulina LUKS Namysłów 2005 U18 OP +0.8 -- GŁOWACKI Leszek Z/2691/18 2022 BEZ LDK!
1 f 1 5.05 RACZKOWSKA Natalia AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2005 U18 OP +0.8 IV DMP MUSIAŁ Mirosław PLASKOTA Krzysztof , Z/4803/18 , 2022 LDK! 63
2 f 1 4.86 MALARA Aleksandra MULKS Juvenia Głuchołazy 2006 U18 OP 0.0 IV RYSZEWSKI Jacek RYSZEWSKI Jacek PIERÓG Paweł , Z/5605/19 , 2022 LDK!
3 f 1 4.85 OBLONK Marta LUKS Podium Kup 2005 U18 OP +3.0 IV DZIUBA Jacek Z/5234/19 2022 LDK!
4 f 1 4.70 IWANOWSKA Paulina LUKS Namysłów 2005 U18 OP +2.7 -- GŁOWACKI Leszek Z/2691/18 2022 BEZ LDK!
5 f 1 4.69 PABJANEK Nikola MULKS Juvenia Głuchołazy 2004 U20 OP -2.5 -- PIERÓG Paweł Z/1394/18 2022 4 LDK!
6 f 1 4.53 DZIAŁOWSKA Dominika AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2004 U20 OP +1.9 -- PLASKOTA Krzysztof Z/4360/18 2022 LDK!
7 f 1 4.45 DOMNIK Julia UKS-MOS Opole 2009 U14 OP +2.2 -- JANAS-LUECKGEN Małgorzata Z/11745/21 2022 BEZ LDK!
8 f 1 4.37 SKOWRONEK Oliwia MULKS Juvenia Głuchołazy 2008 U16 OP -0.1 -- PIERÓG Paweł Z/0200/19 2022 BEZ LDK!
9 f 1 4.16 BUJAK Emilia MMKS Kędzierzyn KoĽle 2008 U16 OP -1.3 -- SACZKO Andrzej # Z/0507/20 2022 LDK!
10 f 1 4.12 CHARUKIEWICZ Maja UKS-MOS Opole 2009 U14 OP -1.0 -- LACH Magdalena Z/12422/21 2022 LDK!
11 f 1 4.06 BUCZKOWSKA Marta LUKS MGOKSiR Korfantów 2006 U18 OP +3.1 -- OSIEWACZ Stefan Z/2778/18 2022 BEZ LDK!
12 f 1 4.02 TROJAN Alicja UKS-MOS Opole 2007 U16 OP +1.1 -- LACH Magdalena Z/1926/22 2022 LDK!
13 f 1 3.99 JOCHER Julia MULKS Juvenia Głuchołazy 2008 U16 OP +1.5 -- PIERÓG Paweł Z/1624/22 2022 LDK!
14 f 1 3.83 KOSZYK Anna LUKS MGOKSiR Korfantów 2003 U20 OP +1.2 -- OSIEWACZ Stefan Z/1232/17 2022 BEZ LDK!
15 f 1 3.81 MUSIOŁ Aleksandra UKS-MOS Opole 2007 U16 OP -0.3 -- PLASKOTA Krzysztof Z/12583/21 2022 LDK!
Trójskok K
  f 1 9.43 OBLONK Marta LUKS Podium Kup 2005 U18 OP -0.9 -- DZIUBA Jacek Z/5234/19 2022 LDK!
1 f 1 11.85 STRˇCZEK Weronika KS AZS AWF Wrocław 1999 Sen DS +0.9 II DMP KOKOT Zdzisław B.D. Z/0507/15 2022 102
2 f 1 11.72 DWORAK Anna KS AZS AWF Wrocław 1998 Sen DS +3.5 II DMP B.D. KOKOT Zdzisław , Z/0557/14 , 2022 3 96
3 f 1 11.63 CHASS Alyona KS AZS AWF Wrocław 2005 U18 DS +3.8 II DMP KOKOT Zdzisław Z/2927/22 2022 92
4 f 1 10.11 PABJANEK Nikola MULKS Juvenia Głuchołazy 2004 U20 OP +0.2 -- PIERÓG Paweł Z/1394/18 2022 4 LDK!
5 f 1 9.76 OBLONK Marta LUKS Podium Kup 2005 U18 OP +4.0 -- DZIUBA Jacek Z/5234/19 2022 LDK!
6 f 1 9.27 KOSZYK Anna LUKS MGOKSiR Korfantów 2003 U20 OP +3.1 -- OSIEWACZ Stefan Z/1232/17 2022 BEZ LDK!
7 f 1 9.11 BUCZKOWSKA Marta LUKS MGOKSiR Korfantów 2006 U18 OP +1.1 -- OSIEWACZ Stefan Z/2778/18 2022 BEZ LDK!
8 f 1 9.11 MALARA Aleksandra MULKS Juvenia Głuchołazy 2006 U18 OP -0.2 -- RYSZEWSKI Jacek RYSZEWSKI Jacek PIERÓG Paweł , Z/5605/19 , 2022 LDK!
Kula (3) K
1 f 1 11.37 DEBERT Oliwia LUKS Namysłów 2005 U18 OP III GŁOWACKI Leszek Z/3086/19 2022 LDK!
2 f 1 10.61 KOREJBA Oliwia LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle 2005 U18 OP IV DOMIN Adam Z/2639/20 2022 LDK!
3 f 1 9.72 RACZKOWSKA Natalia AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2005 U18 OP -- MUSIAŁ Mirosław PLASKOTA Krzysztof , Z/4803/18 , 2022 LDK!
4 f 1 9.61 KŁOSOWSKA Klaudia MULKS Juvenia Głuchołazy 2006 U18 OP -- PIERÓG Paweł Z/11531/21 2022 LDK!
1 f 2 9.05 ¦WIERC Julia UKS-MOS Opole 2008 U16 OP V JASIŃSKI Cyprian Z/3782/22 2022 LDK!
2 f 2 9.03 HOC Zuzanna MULKS Juvenia Głuchołazy 2008 U16 OP V PIERÓG Paweł Z/0377/19 2022 BEZ LDK!
3 f 2 8.66 KOZAN Zuzanna NKS Start Namysłów 2007 U16 OP -- MIKU¦KIEWICZ Zygmunt # Z/7269/21 2022 LDK!
4 f 2 8.25 MUSIOŁ Aleksandra UKS-MOS Opole 2007 U16 OP -- PLASKOTA Krzysztof Z/12583/21 2022 LDK!
5 f 2 7.71 NIEDZIELSKA Magdalena LKS Orkan Ostrzeszów 2007 U16 WP -- NALEPA Marek Z/0125/22 2022
6 f 2 7.64 KUBOWICZ Zuzanna MULKS Juvenia Głuchołazy 2008 U16 OP -- PIERÓG Paweł Z/11530/21 2022 LDK!
7 f 2 7.21 JAKIEŁA Lena MULKS Juvenia Głuchołazy 2008 U16 OP -- PIERÓG Paweł Z/0378/19 2022 BEZ LDK!
8 f 2 6.17 KORCZYŃSKA Anastazja NKS Start Namysłów 2008 U16 OP -- KACPRZAK Arkadiusz Z/9682/21 2022 LDK!
Kula (4) K
1 f 1 10.02 KACZOR Jagoda LKS Orkan Ostrzeszów 2004 U20 WP III NALEPA Marek Z/1697/19 2022 LDK!
Dysk (0.75) K
1 f 1 24.59 JAKIEŁA Lena MULKS Juvenia Głuchołazy 2008 U16 OP V PIERÓG Paweł Z/0378/19 2022 BEZ LDK!
2 f 1 23.56 NIEDZIELSKA Magdalena LKS Orkan Ostrzeszów 2007 U16 WP -- NALEPA Marek Z/0125/22 2022
3 f 1 20.09 KUBOWICZ Zuzanna MULKS Juvenia Głuchołazy 2008 U16 OP -- PIERÓG Paweł Z/11530/21 2022 LDK!
4 f 1 19.46 GIZA Antonia LUKS Podium Kup 2009 U14 OP -- OLSZEWSKI Mirosław Z/13365/21 2022 LDK!
5 f 1 17.54 BERGIEL Anita LUKS MGOKSiR Korfantów 2007 U16 OP -- OSIEWACZ Stefan Z/4221/22 2022
6 f 1 15.69 OPAS Milena NKS Start Namysłów 2008 U16 OP -- KACPRZAK Arkadiusz Z/12238/21 2022 LDK!
7 f 1 10.42 ŻOŁNOWSKA Maja LUKS Podium Kup 2008 U16 OP -- OLSZEWSKI Mirosław Z/2563/22 2022 LDK!
Dysk (1) K
1 f 1 33.28 DEBERT Oliwia LUKS Namysłów 2005 U18 OP III GŁOWACKI Leszek Z/3086/19 2022 LDK!
2 f 1 28.85 KOZŁOWSKA Katarzyna LUKS MGOKSiR Korfantów 2006 U18 OP IV OSIEWACZ Stefan ŻABIŃSKI Mariusz , Z/2777/18 , 2022 BEZ LDK!
3 f 1 25.20 HUZAR Barbara LUKS MGOKSiR Korfantów 2005 U18 OP -- OSIEWACZ Stefan Z/2779/18 2022 BEZ LDK!
Młot (3) K
1 f 1 36.73 KOZŁOWSKA Katarzyna LUKS MGOKSiR Korfantów 2006 U18 OP IV OSIEWACZ Stefan ŻABIŃSKI Mariusz , Z/2777/18 , 2022 BEZ LDK!
2 f 1 32.98 BUCZKOWSKA Magdalena LUKS MGOKSiR Korfantów 2005 U18 OP -- OSIEWACZ Stefan Z/1164/19 2022 LDK!
1 f 2 50.89 PRACHARCZYK Maria LKLA Krokus Astromal Leszno 2007 U16 WP II B.D. Z/3237/22 2022 LDK!
2 f 2 26.60 WANECKA Karolina LUKS MGOKSiR Korfantów 2007 U16 OP -- OSIEWACZ Stefan Z/4243/22 2022
Oszczep (500) K
1 f 1 36.67 KASPRZAK-DŻYBERTI Dominika LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle 2005 U18 OP IV DOMIN Adam Z/2637/20 2022 LDK!
2 f 1 33.61 LACH Alicja AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2006 U18 OP IV DMP U20 LACH Magdalena Z/0206/19 2022 LDK! 86
3 f 1 27.33 SMOTER Justyna NKS Start Namysłów 2006 U18 OP -- MIKU¦KIEWICZ Zygmunt Z/8710/21 2022 LDK!
4 f 1 19.39 KŁOSOWSKA Klaudia MULKS Juvenia Głuchołazy 2006 U18 OP -- PIERÓG Paweł Z/11531/21 2022 LDK!
1 f 2 26.12 KOKOT Patrycja LKS Orkan Ostrzeszów 2007 U16 WP -- NALEPA Marek Z/0394/20 2022 LDK!
2 f 2 22.79 OPAS Milena NKS Start Namysłów 2008 U16 OP -- KACPRZAK Arkadiusz Z/12238/21 2022 LDK!
3 f 2 18.27 JOCHER Julia MULKS Juvenia Głuchołazy 2008 U16 OP -- PIERÓG Paweł Z/1624/22 2022 LDK!
4 f 2 17.49 GIZA Antonia LUKS Podium Kup 2009 U14 OP -- OLSZEWSKI Mirosław Z/13365/21 2022 LDK!
5 f 2 16.39 ŻOŁNOWSKA Maja LUKS Podium Kup 2008 U16 OP -- OLSZEWSKI Mirosław Z/2563/22 2022 LDK!
6 f 2 11.79 KORCZYŃSKA Anastazja NKS Start Namysłów 2008 U16 OP -- KACPRZAK Arkadiusz Z/9682/21 2022 LDK!
Oszczep (600) K
1 f 1 30.51 KACZOR Jagoda LKS Orkan Ostrzeszów 2004 U20 WP IV NALEPA Marek Z/1697/19 2022 LDK!
100 m M
1 1 s 1 11.46 MUSIAŁ Tymoteusz AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2003 U20 OP -1.8 III DMP U20 ZIEMBA Krzysztof Z/1034/22 2022 112
2 2 s 1 11.75 GADŻAŁA Paweł AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1992 Sen OP -1.8 III JASIŃSKI Cyprian Z/3650/11 2022
3 4 s 1 12.04 BASYSTYI Vladyslav AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2004 U20 OP -1.8 IV DZIUBA Jacek
4 8 s 1 12.61 KOCHANOWSKI Michał AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2006 U18 OP -1.8 -- JASIŃSKI Cyprian Z/10831/21 2022 LDK!
5 10 s 1 12.85 DUBORIEZOV Oleksandr MKS Siechnice 2005 U18 DS -1.8 -- SOBCZYK Tomasz Z/2714/22 2022
6 11 s 1 12.95 KOŁODZIEJ Wojciech MUKS Gim 2 Nysa 2009 U14 OP -1.8 -- KOŁODZIEJ Tomasz Z/5285/21 2022 BEZ LDK!
7 13 s 1 13.80 KLAWE Michał MKS Siechnice 2007 U16 DS -1.8 -- MARKOWSKI Mateusz SOBCZYK Tomasz , Z/5110/21 , 2022 LDK!
1 3 s 2 11.80 MEHLICH Piotr UKS Komar Strzelce Opolskie 2003 U20 OP +1.4 IV SZCZUŻEWSKI Andrzej MEHLICH Ronald , Z/0633/19 , 2022 LDK!
2 5 s 2 12.31 DUK Aleksander UKS Komar Strzelce Opolskie 2006 U18 OP +1.4 -- MEHLICH Ronald Z/2726/21 2022
3 6 s 2 12.40 LIBURA Jakub MKS Siechnice 2002 U23 DS +1.4 -- SOBCZYK Tomasz Z/1311/20 2022
4 7 s 2 12.42 WALCZAK Adam UKS Komar Strzelce Opolskie 2003 U20 OP +1.4 -- MEHLICH Ronald Z/0632/19 2022
5 9 s 2 12.70 KITA Maciej UKS Komar Strzelce Opolskie 2006 U18 OP +1.4 -- MEHLICH Ronald Z/1299/22 2022
6 12 s 2 13.32 KRAWCZYK Jakub LUKS Podium Kup 2009 U14 OP +1.4 -- OLSZEWSKI Mirosław Z/11089/21 2022 LDK!
7 14 s 2 14.87 FORTUŃSKI Piotr LUKS Podium Kup 2009 U14 OP +1.4 -- OLSZEWSKI Mirosław Z/3677/22 2022 LDK!
8 15 s 2 16.34 SZERSZEŃ Mateusz MUKS Gim 2 Nysa 2010 U14 OP +1.4 -- RYSZEWSKI Jacek Z/12135/21 2022 LDK!
200 m M
1 1 s 1 21.90 GORZKOWICZ Michał WKS Wawel Kraków 2005 U18 MA +2.3 I DMP DMP U20 CZYŻ Radosław Z/5432/18 2022 4 LDK! 113 146
2 2 s 1 22.07 BUCK Dawid AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1999 Sen OP +2.3 II ZIEMBA Krzysztof B.D. Z/2890/18 2022
3 3 s 1 22.27 BABULA Maciej AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2003 U20 OP +2.3 II PLASKOTA Krzysztof Z/3475/16 2022 LDK!
4 4 s 1 22.42 OLEJNICZAK Jakub TS Wieliczanka Wieliczka 1997 Sen MA +2.3 II B.D. CZYŻ Radosław B.D. , Z/0056/13 , 2022
5 5 s 1 23.05 GADŻAŁA Paweł AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1992 Sen OP +2.3 III JASIŃSKI Cyprian Z/3650/11 2022
6 7 s 1 23.47 BASYSTYI Vladyslav AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2004 U20 OP +2.3 III DZIUBA Jacek
7 8 s 1 24.22 BACHŁAJ Maciej AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2005 U18 OP +2.3 IV LACH Magdalena Z/0209/19 2022 LDK!
8 10 s 1 24.70 HALUSHKO Dymytro LUKS Podium Kup 2005 U18 OP +2.3 -- DZIUBA Jacek Z/2737/18 2022 BEZ LDK!
1 6 s 2 23.29 BRYLL Ignacy AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2004 U20 OP +0.9 III LACH Magdalena Z/2804/18 2022 LDK!
2 9 s 2 24.39 ZACHARA Jakub MULKS Juvenia Głuchołazy 2006 U18 OP +0.9 IV PIERÓG Paweł Z/1398/18 2022 BEZ LDK!
3 11 s 2 25.01 ŁYSIAK Szymon AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2006 U18 OP +0.9 -- LACH Magdalena Z/1356/20 2022 LDK!
4 12 s 2 25.65 KOCHANOWSKI Michał AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2006 U18 OP +0.9 -- JASIŃSKI Cyprian Z/10831/21 2022 LDK!
5 13 s 2 26.21 GIEC Paweł UKS-MOS Opole 2008 U16 OP +0.9 -- JASIŃSKI Cyprian Z/4220/22 2022
6 14 s 2 30.42 RINKE Łukasz LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle 2007 U16 OP +0.9 -- KADŁUCZKA Jan # Z/3654/19 2022 LDK!
7 15 s 2 31.74 DANKÓW Antoni UKS-MOS Opole 2009 U14 OP +0.9 -- LACH Magdalena Z/8162/21 2022 LDK!
400 m M
1 1 s 1 51.16 ¦CIRA Paweł AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2002 U23 OP III DMP LACH Magdalena Z/1351/17 2022 4 LDK! 72
2 2 s 1 53.19 MEHLICH Wojciech UKS Komar Strzelce Opolskie 2006 U18 OP IV MEHLICH Ronald Z/1290/20 2022
3 3 s 1 56.54 SIWEK Damian UKS Komar Strzelce Opolskie 2006 U18 OP -- MEHLICH Ronald Z/1291/20 2022
4 4 s 1 57.21 BLUKOT Denis LKS Victoria Olesno 2003 U20 OP -- CHODURA Marcel Z/5884/21 2022
5 5 s 1 57.80 WŁODARCZYK Maciej UKS Komar Strzelce Opolskie 2004 U20 OP -- MEHLICH Ronald Z/5257/21 2022
1 6 s 2 58.83 MARKOWSKI Tomasz UKS Komar Strzelce Opolskie 2006 U18 OP -- MEHLICH Ronald Z/1288/20 2022
2 7 s 2 60.75 CELIŃSKI Emil UKS Komar Strzelce Opolskie 2004 U20 OP -- MEHLICH Ronald Z/5258/21 2022
3 8 s 2 61.38 LOHIN Mykola LKS Victoria Olesno 2006 U18 OP -- MI¦KIEWICZ Krzysztof Z/2132/22 2022
4 9 s 2 63.06 BARTO¦ Ignacy MKS Siechnice 2009 U14 DS -- SOBCZYK Tomasz Z/0452/22 2022
800 m M
1 s 1 1:55.62 RAK Filip AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2003 U20 OP II OLSZEWSKI Mirosław OLSZEWSKI Mirosław DZIUBA Jacek DZIUBA Jacek , Z/3466/16 , 2022 LDK!
2 s 1 2:01.25 LIS Krzysztof AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2002 U23 OP III DMP LACH Magdalena B.D. Z/2244/19 2022 LDK! 43
3 s 1 2:03.91 KIJAK Jakub AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2002 U23 OP -- ZIEMBA Krzysztof B.D. Z/1870/19 2022
4 s 1 2:05.48 FLOREK Kamil LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle 2005 U18 OP IV KADŁUCZKA Jan # Z/2477/19 2022 LDK!
5 s 1 2:10.16 DANKÓW Franciszek UKS-MOS Opole 2007 U16 OP V LACH Magdalena Z/10873/21 2022 LDK!
6 s 1 2:10.21 KADŁUCZKA Kacper LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle 2006 U18 OP -- KADŁUCZKA Jan # Z/2938/20 2022 LDK!
7 s 1 2:13.74 JACHEĆ Grzegorz LZS KL Kotwica Brzeg 2006 U18 OP -- WALIDUDA Anna Z/3344/20 2022 LDK!
8 s 1 2:14.42 STANKIEWICZ Filip UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2006 U18 DS -- MAKUCH Beata Z/0816/19 2022
9 s 1 2:46.07 MARKOWSKI Wojciech UKS Komar Strzelce Opolskie 2007 U16 OP -- MEHLICH Ronald Z/1289/20 2022
110 m pł MŁ M
1 s 1 16.85 MIKU¦KIEWICZ Emilian NKS Start Namysłów 2007 U16 OP -1.1 III MIKU¦KIEWICZ Zygmunt # Z/7266/21 2022 LDK!
2 s 1 17.69 HARZ Tomasz MMKS Kędzierzyn KoĽle 2007 U16 OP -1.1 IV SACZKO Andrzej # Z/0368/21 2022 LDK!
3 s 1 17.88 WINIARSKI Mateusz MULKS Juvenia Głuchołazy 2008 U16 OP -1.1 V PIERÓG Paweł Z/0702/22 2022 LDK!
100 m pł M
1 s 1 15.56 KOŁODZIEJ Wojciech MUKS Gim 2 Nysa 2009 U14 OP -0.1 -- KOŁODZIEJ Tomasz Z/5285/21 2022 BEZ LDK!
2 s 1 22.57 SZERSZEŃ Mateusz MUKS Gim 2 Nysa 2010 U14 OP -0.1 -- RYSZEWSKI Jacek Z/12135/21 2022 LDK!
3 s 1 22.72 DANKÓW Antoni UKS-MOS Opole 2009 U14 OP -0.1 -- LACH Magdalena Z/8162/21 2022 LDK!
110 m pł M (99.1) M
1 s 1 15.49 MEHLICH Piotr UKS Komar Strzelce Opolskie 2003 U20 OP +1.6 II SZCZUŻEWSKI Andrzej MEHLICH Ronald , Z/0633/19 , 2022 LDK!
2 s 1 16.75 WIECZOREK Łukasz AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2004 U20 OP +1.6 IV DMP U20 PLASKOTA Krzysztof Z/4201/18 2022 93
400 m pł J MŁ M
1 s 1 56.79 ZACHARA Jakub MULKS Juvenia Głuchołazy 2006 U18 OP III PIERÓG Paweł Z/1398/18 2022 BEZ LDK!
2 s 1 60.28 HALUSHKO Dymytro LUKS Podium Kup 2005 U18 OP IV DZIUBA Jacek Z/2737/18 2022 BEZ LDK!
3 s 1 62.76 KOCHANOWSKI Wiktor AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2006 U18 OP -- JASIŃSKI Cyprian Z/10859/21 2022 LDK!
4 s 1 67.55 DZAŁBA Wojciech UKS-MOS Opole 2007 U16 OP -- JASIŃSKI Cyprian Z/10875/21 2022 LDK!
4x100 m M
1 s 1 47.35 CELIŃSKI Emil
MEHLICH Piotr
WŁODARCZYK Maciej
WALCZAK Adam
UKS Komar Strzelce Opolskie 2004
2003
2004
2003
U20 OPL -- MEHLICH Ronald
SZCZUŻEWSKI Andrzej MEHLICH Ronald
MEHLICH Ronald
MEHLICH Ronald
Z/5258/21
, Z/0633/19
Z/5257/21
Z/0632/19
2022
, 2022
2022
2022




1 s 1 48.34 DUK Aleksander
MEHLICH Wojciech
MARKOWSKI Tomasz
SIWEK Damian
UKS Komar Strzelce Opolskie 2006
2006
2006
2006
U18 OPL -- MEHLICH Ronald
MEHLICH Ronald
MEHLICH Ronald
MEHLICH Ronald
Z/2726/21
Z/1290/20
Z/1288/20
Z/1291/20
2022
2022
2022
2022




Wzwyż M
1 f 1 1.90 FIAŁA Igor KS AZS AWF Wrocław 2002 U23 DS III DMP B.D. B.D. Z/1553/17 2022 76
2 f 1 1.70 SIWAKOWSKI Wojciech MMKS Kędzierzyn KoĽle 2003 U20 OP -- SACZKO Andrzej SACZKO Andrzej , Z/1951/16 , 2022 3 LDK!
3 f 1 1.60 ROKOSZ Mateusz MMKS Kędzierzyn KoĽle 2006 U18 OP -- SACZKO Andrzej Z/0969/20 2022 BEZ LDK!
4 f 1 1.45 RYDLEWSKI Adam MUKS Gim 2 Nysa 2008 U16 OP -- RYSZEWSKI Jacek Z/5292/21 2022 BEZ LDK!
4 f 1 1.45 KAŁWAK Marcin MMKS Kędzierzyn KoĽle 2004 U20 OP -- SACZKO Andrzej Z/0937/18 2022 4 LDK!
  f 1 NM STEFANEK Kuba LUKS Namysłów 2006 U18 OP -- GŁOWACKI Leszek Z/8706/21 2022 LDK!
W dal M
  f 1 4.77 GOWIN Patryk UKS-MOS Opole 2008 U16 OP -1.5 -- JASIŃSKI Cyprian Z/10876/21 2022 LDK!
  f 1 4.89 WINIARSKI Mateusz MULKS Juvenia Głuchołazy 2008 U16 OP +0.4 -- PIERÓG Paweł Z/0702/22 2022 LDK!
1 f 1 6.41 KAŁWAK Marcin MMKS Kędzierzyn KoĽle 2004 U20 OP +0.3 III SACZKO Andrzej Z/0937/18 2022 4 LDK!
2 f 1 6.01 SIWAKOWSKI Wojciech MMKS Kędzierzyn KoĽle 2003 U20 OP +2.7 IV SACZKO Andrzej SACZKO Andrzej , Z/1951/16 , 2022 3 LDK!
3 f 1 5.35 HARZ Tomasz MMKS Kędzierzyn KoĽle 2007 U16 OP +1.2 -- SACZKO Andrzej # Z/0368/21 2022 LDK!
4 f 1 5.13 RINKE Łukasz LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle 2007 U16 OP +0.8 -- KADŁUCZKA Jan # Z/3654/19 2022 LDK!
5 f 1 5.13 WINIARSKI Mateusz MULKS Juvenia Głuchołazy 2008 U16 OP +2.7 -- PIERÓG Paweł Z/0702/22 2022 LDK!
6 f 1 5.11 GARNCAREK Wojciech LKS Orkan Ostrzeszów 2006 U18 WP +1.6 -- NALEPA Marek Z/4247/22 2022 LDK!
7 f 1 4.96 GOWIN Patryk UKS-MOS Opole 2008 U16 OP +2.1 -- JASIŃSKI Cyprian Z/10876/21 2022 LDK!
8 f 1 4.89 ROKOSZ Mateusz MMKS Kędzierzyn KoĽle 2006 U18 OP +1.2 -- SACZKO Andrzej Z/0969/20 2022 BEZ LDK!
9 f 1 4.10 KRAWCZYK Jakub LUKS Podium Kup 2009 U14 OP +0.7 -- OLSZEWSKI Mirosław Z/11089/21 2022 LDK!
10 f 1 3.54 FORTUŃSKI Piotr LUKS Podium Kup 2009 U14 OP +1.9 -- OLSZEWSKI Mirosław Z/3677/22 2022 LDK!
Trójskok M
1 f 1 12.14 SIWAKOWSKI Wojciech MMKS Kędzierzyn KoĽle 2003 U20 OP +2.9 -- SACZKO Andrzej SACZKO Andrzej , Z/1951/16 , 2022 3 LDK!
2 f 1 11.35 KUBASZKO Michał AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2004 U20 OP +1.4 -- DMP U20 ZIEMBA Krzysztof Z/12598/21 2022 66
3 f 1 10.84 GARNCAREK Wojciech LKS Orkan Ostrzeszów 2006 U18 WP -1.6 -- NALEPA Marek Z/4247/22 2022 LDK!
4 f 1 9.67 ROKOSZ Mateusz MMKS Kędzierzyn KoĽle 2006 U18 OP +1.9 -- SACZKO Andrzej Z/0969/20 2022 BEZ LDK!
Kula (5) M
1 f 1 13.13 OLCHAWA Patryk MULKS Juvenia Głuchołazy 2006 U18 OP IV PIERÓG Paweł Z/0867/20 2022 LDK!
2 f 1 13.04 WAGNER Karol LUKS Podium Kup 2005 U18 OP IV DZIUBA Jacek # Z/5204/19 2022 LDK!
3 f 1 12.80 ¦WISTEK Mateusz MMKS Kędzierzyn KoĽle 2006 U18 OP IV SACZKO Andrzej Z/1917/20 2022 LDK!
1 f 2 11.41 HALEK Arkadiusz MMKS Kędzierzyn KoĽle 2007 U16 OP V SACZKO Andrzej # Z/0366/21 2022 LDK!
2 f 2 10.06 KACZOR Maciej LKS Orkan Ostrzeszów 2007 U16 WP -- NALEPA Marek Z/12093/21 2022 LDK!
3 f 2 9.86 KACZOR Marcin LKS Orkan Ostrzeszów 2007 U16 WP -- NALEPA Marek Z/12094/21 2022 LDK!
4 f 2 9.76 MIKU¦KIEWICZ Emilian NKS Start Namysłów 2007 U16 OP -- MIKU¦KIEWICZ Zygmunt # Z/7266/21 2022 LDK!
5 f 2 9.65 BINKIEWICZ Marcel LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle 2008 U16 OP -- OWCZAREK Konrad Z/3788/22 2022 LDK!
6 f 2 9.55 DOBRZYCKI Nikodem NKS Start Namysłów 2008 U16 OP -- KACPRZAK Arkadiusz Z/3600/22 2022 LDK!
7 f 2 8.56 ROBAK Artur LKS Orkan Ostrzeszów 2007 U16 WP -- NALEPA Marek Z/0127/22 2022
Kula (6) M
1 f 1 14.89 SOPA Mateusz AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2004 U20 OP II DMP U20 JASIŃSKI Cyprian DOMIN Adam , Z/2914/18 , 2022 LDK! 130
Kula (7.26) M
1 f 1 12.65 WALCZAK Marek LUKS Sukces Komprachcice 1980 Masters OP III B.D. Z/11723/21 2022
Dysk (1) M
1 f 1 41.98 ROBAK Artur LKS Orkan Ostrzeszów 2007 U16 WP III NALEPA Marek Z/0127/22 2022
2 f 1 39.93 HALEK Arkadiusz MMKS Kędzierzyn KoĽle 2007 U16 OP IV SACZKO Andrzej # Z/0366/21 2022 LDK!
3 f 1 30.92 KACZOR Maciej LKS Orkan Ostrzeszów 2007 U16 WP -- NALEPA Marek Z/12093/21 2022 LDK!
4 f 1 25.72 CZARNECKI Tomasz LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle 2010 U14 OP -- DOMIN Adam Z/3790/22 2022 LDK!
5 f 1 23.09 KOS Bartłomiej LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle 2007 U16 OP -- OWCZAREK Konrad Z/3789/22 2022 LDK!
6 f 1 21.14 MIKU¦KIEWICZ Lucjan NKS Start Namysłów 2007 U16 OP -- KACPRZAK Arkadiusz Z/7267/21 2022 LDK!
7 f 1 20.72 KACZOR Marcin LKS Orkan Ostrzeszów 2007 U16 WP -- NALEPA Marek Z/12094/21 2022 LDK!
Dysk (1.5) M
1 f 1 42.56 ¦WISTEK Mateusz MMKS Kędzierzyn KoĽle 2006 U18 OP III SACZKO Andrzej Z/1917/20 2022 LDK!
2 f 1 38.46 OLCHAWA Patryk MULKS Juvenia Głuchołazy 2006 U18 OP IV PIERÓG Paweł Z/0867/20 2022 LDK!
3 f 1 28.27 GRÓDECKI Piotr UKS Komar Strzelce Opolskie 2006 U18 OP -- MEHLICH Ronald Z/1298/22 2022
  f 1 NM STACHURSKI Michał UKS Komar Strzelce Opolskie 2006 U18 OP -- MEHLICH Ronald Z/1401/22 2022
  f 1 NM WAGNER Karol LUKS Podium Kup 2005 U18 OP -- DZIUBA Jacek # Z/5204/19 2022 LDK!
Dysk (1.75) M
1 f 1 44.00 SOPA Mateusz AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2004 U20 OP II JASIŃSKI Cyprian DOMIN Adam , Z/2914/18 , 2022 LDK!
  f 1 NM MAZUR Tobiasz LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle 2004 U20 OP -- DOMIN Adam Z/0936/18 2022 LDK!
Młot (5) M
1 f 1 46.76 SZÓSTKA Kacper LUKS MGOKSiR Korfantów 2005 U18 OP IV ŻABIŃSKI Mariusz Z/4423/18 2022 LDK!
2 f 1 33.49 MˇKOSZ Andrzej LUKS MGOKSiR Korfantów 2006 U18 OP -- OSIEWACZ Stefan Z/3482/20 2022 LDK!
3 f 1 30.89 KOJDER Bartłomiej AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2006 U18 OP -- ZIEMBA Krzysztof Z/2537/20 2022 LDK!
1 f 2 42.47 PRACHARCZYK Jan LKLA Krokus Astromal Leszno 2007 U16 WP IV B.D. Z/3238/22 2022 LDK!
Młot (6) M
1 f 1 59.01 LUDWIG Julian LUKS MGOKSiR Korfantów 2003 U20 OP II ŻABIŃSKI Mariusz ŻABIŃSKI Mariusz , Z/1221/17 , 2022 3 LDK!
Oszczep (600) M
1 f 1 40.22 MAJCHRZAK Jakub MUKS Gim 2 Nysa 2007 U16 OP V RYSZEWSKI Jacek Z/5290/21 2022 LDK!
2 f 1 35.81 KOS Bartłomiej LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle 2007 U16 OP -- OWCZAREK Konrad Z/3789/22 2022 LDK!
3 f 1 32.83 MIKU¦KIEWICZ Lucjan NKS Start Namysłów 2007 U16 OP -- KACPRZAK Arkadiusz Z/7267/21 2022 LDK!
4 f 1 32.43 BINKIEWICZ Marcel LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle 2008 U16 OP -- OWCZAREK Konrad Z/3788/22 2022 LDK!
Oszczep (700) M
1 f 1 40.61 KITA Maciej UKS Komar Strzelce Opolskie 2006 U18 OP -- MEHLICH Ronald Z/1299/22 2022
2 f 1 37.71 LOHIN Mykola LKS Victoria Olesno 2006 U18 OP -- MI¦KIEWICZ Krzysztof Z/2132/22 2022
3 f 1 25.71 GRÓDECKI Piotr UKS Komar Strzelce Opolskie 2006 U18 OP -- MEHLICH Ronald Z/1298/22 2022
Oszczep (800) M
1 f 1 47.14 SOPA Mateusz AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2004 U20 OP III JASIŃSKI Cyprian DOMIN Adam , Z/2914/18 , 2022 LDK!
2 f 1 34.58 WŁODARCZYK Maciej UKS Komar Strzelce Opolskie 2004 U20 OP -- MEHLICH Ronald Z/5257/21 2022
3 f 1 29.41 BLUKOT Denis LKS Victoria Olesno 2003 U20 OP -- CHODURA Marcel Z/5884/21 2022

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 14.263032197952 sekund