Lublin 28.05.2022
Mistrzostwa Woj. Lublelskiego U20. Wojewódzkie zawody LDK! [DMP] [DMP U20]
100 m K
1 2 s 1 12.12 OKO Wiktoria KS Wisła Puławy 2003 U20 LU +1.8 I MURAT Tomasz Sławomir Z/0160/17 2022 2
2 3 s 1 12.12 GOZDERA Zuzanna KS Wisła Puławy 2004 U20 LU +1.8 I DMP U20 MURAT Tomasz Sławomir Z/0892/18 2022 3 LDK! 151
3 6 s 1 12.39 WÓJTOWICZ Emilia AZS UMCS Lublin 2003 U20 LU +1.8 II DMP DMP U20 TUSTANOWSKA Jolanta B.D. , Z/4503/17 , 2022 3 LDK! 105 139
4 12 s 1 13.00 RAROT Roksana KS Agros Zamość 2004 U20 LU +1.8 III GŁĘBOCKA Joanna GDAŃSKI Andrzej , Z/3396/17 , 2022 4 LDK!
5 14 s 1 13.22 BUCOŃ Karolina AZS UMCS Lublin 2004 U20 LU +1.8 IV JAROS Andrzej Z/13014/21 2022
6 15 s 1 13.52 MISIEC Natalia MKS Agros Chełm 2003 U20 LU +1.8 IV DMP U20 LDK! 91
1 1 s 2 12.02 SEŃ Martyna KS Agros Zamość 2005 U18 LU +0.7 I DMP DMP U20 STRYJEWSKI Janusz STRYJEWSKI Janusz NAMIOTKO Stanisław , Z/0513/19 , 2022 LDK! 128 156
2 4 s 2 12.33 GAJOSZ Wiktoria MKS Agros Chełm 2006 U18 LU +0.7 II CZERNIAKIEWICZ Dorota LESZCZYŃSKI Damian , Z/3324/19 , 2022 LDK!
3 7 s 2 12.80 OSIPIUK Klaudia MKS Agros Chełm # 2005 U18 LU +0.7 III B.D. Z/3169/19 2022
4 8 s 2 12.89 GRUDZIŃSKA Michalina AZS UMCS Lublin 2005 U18 LU +0.7 III B.D. Z/10828/21 2022
5 11 s 2 12.97 PAWLUCZUK Julia KS AZS-AWF Biała Podlaska 2000 U23 LU +0.7 III ŚWIERDZEWSKI Damian MAKARUK Tadeusz Z/2505/15 2022
6 18 s 2 14.22 SAWICKA Klaudia MKS Agros Chełm 2004 U20 LU +0.7 -- DMP U20 MAZUREK Marek Z/12984/21 2022 70
1 9 s 3 12.89 KAWAŁEK Julia MKS Agros Chełm 2006 U18 LU +2.0 III LESZCZYŃSKI Damian Z/12981/21 2022 LDK!
2 10 s 3 12.91 DZIURAWIEC Julia MKS Agros Chełm 2006 U18 LU +2.0 III B.D. Z/4089/20 2022
3 13 s 3 13.10 WDOWIAK Wiktoria MKS Agros Chełm 2005 U18 LU +2.0 III MAZUREK Marek LESZCZYŃSKI Damian , Z/4350/18 , 2022 5 LDK!
4 16 s 3 13.73 USZKO Dominika MKS Agros Chełm 2007 U16 LU +2.0 IV DMP U20 LESZCZYŃSKI Damian Z/12982/21 2022 LDK! 84
5 17 s 3 13.81 WÓJTOWICZ Wiktoria AZS UMCS Lublin 2005 U18 LU +2.0 -- B.D. Z/2380/19 2022
6 19 s 3 14.41 SKOBEL Paula MKS Agros Chełm 2007 U16 LU +2.0 V LESZCZYŃSKI Damian # Z/3526/22 2022 LDK!
7 21 s 3 14.64 KUŚMIREK Oliwia TS Start Lublin 2006 U18 LU +2.0 -- BOBRZYK Wojciech Z/0793/21 2022 LDK!
1 5 s 4 12.38 ŁYSKOWKA Maja AZS UMCS Lublin 2004 U20 LU +2.5 II MARUSZEWSKI Piotr Z/4909/19 2022 LDK!
2 20 s 4 14.47 STRILETS Viktoriia MKS Agros Chełm 2005 U18 LU +2.5 -- LESZCZYŃSKI Damian Z/3494/22 2022
3 22 s 4 15.11 MICHALAK Nikola MKS Agros Chełm 2007 U16 LU +2.5 -- LESZCZYŃSKI Damian Z/1020/22 2022 LDK!
4 23 s 4 15.15 GRZYBOWSKA Julia KS Agros Zamość 2007 U16 LU +2.5 -- KUNICKA Jolanta KUZDRA Dariusz , Z/4127/22 , 2022 LDK!
5 24 s 4 15.45 DYŃSKA Zofia MKS Agros Chełm 2008 U16 LU +2.5 -- LESZCZYŃSKI Damian # Z/13937/21 2022 LDK!
6 25 s 4 15.71 WYROSTEK Natalia MKS Agros Chełm 2008 U16 LU +2.5 -- SZKODA Piotr MAZUREK Marek , Z/0694/21 , 2022 LDK!
200 m K
1 5 s 1 25.02 OKO Wiktoria KS Wisła Puławy 2003 U20 LU +0.2 II MURAT Tomasz Sławomir Z/0160/17 2022 2
2 7 s 1 25.80 WÓJTOWICZ Emilia AZS UMCS Lublin 2003 U20 LU +0.2 II TUSTANOWSKA Jolanta B.D. , Z/4503/17 , 2022 3 LDK!
3 9 s 1 26.50 RAROT Roksana KS Agros Zamość 2004 U20 LU +0.2 III DMP DMP U20 GŁĘBOCKA Joanna GDAŃSKI Andrzej , Z/3396/17 , 2022 4 LDK! 78 116
4 11 s 1 27.11 BRODOWSKA Maja KS Wisła Puławy 2004 U20 LU +0.2 III DMP U20 MURAT Tomasz Sławomir Z/4560/18 2022 4 105
5 14 s 1 28.54 MISIEC Natalia MKS Agros Chełm 2003 U20 LU +0.2 -- LDK!
6 16 s 1 29.48 OSZWA Nina MKS Agros Chełm 2003 U20 LU +0.2 -- DMP U20 MAZUREK Marek Z/2807/20 2022 75
1 1 s 2 23.94 JASTRZĄB Izabela KS Agros Zamość 2000 U23 LU +1.9 M DMP B.D. GDAŃSKI Andrzej , Z/4184/18 , 2022 145
2 2 s 2 24.39 ZIELIŃSKA Paulina AZS UMCS Lublin # 2000 U23 LU +1.9 I LESZCZYŃSKI Damian # Z/0172/15 2022
3 3 s 2 24.68 SEŃ Martyna KS Agros Zamość 2005 U18 LU +1.9 I STRYJEWSKI Janusz STRYJEWSKI Janusz NAMIOTKO Stanisław , Z/0513/19 , 2022 LDK!
4 4 s 2 24.84 ROMASZKO Monika KS Agros Zamość 2002 U23 LU +1.9 I B.D. GDAŃSKI Andrzej B.D. , Z/5236/15 , 2022 LDK!
5 6 s 2 25.45 GAJOSZ Wiktoria MKS Agros Chełm 2006 U18 LU +1.9 II DMP U20 CZERNIAKIEWICZ Dorota LESZCZYŃSKI Damian , Z/3324/19 , 2022 LDK! 137
6 8 s 2 26.18 OSIPIUK Klaudia MKS Agros Chełm # 2005 U18 LU +1.9 II B.D. Z/3169/19 2022
7 10 s 2 26.88 GRUDZIŃSKA Michalina AZS UMCS Lublin 2005 U18 LU +1.9 III DMP U20 B.D. Z/10828/21 2022 108
1 12 s 3 27.40 KAWAŁEK Julia MKS Agros Chełm 2006 U18 LU +2.4 IV DMP U20 LESZCZYŃSKI Damian Z/12981/21 2022 LDK! 101
2 13 s 3 28.29 DĄBSKA Magdalena KS Agros Zamość 2008 U16 LU +2.4 IV NAMIOTKO Stanisław Z/3133/20 2022
3 15 s 3 28.89 LUBINA Dagmara MKS Żak Biała Podlaska 2005 U18 LU +2.4 -- HOŁOWEŃKO Marcin FROŃCZUK Rafał , Z/0134/20 , 2022 LDK!
4 17 s 3 29.64 DZIURAWIEC Julia MKS Agros Chełm 2006 U18 LU +2.4 -- B.D. Z/4089/20 2022
5 18 s 3 30.38 USZKO Dominika MKS Agros Chełm 2007 U16 LU +2.4 -- LESZCZYŃSKI Damian Z/12982/21 2022 LDK!
300 m K
1 1 s 1 38.90 ZIELIŃSKA Paulina AZS UMCS Lublin # 2000 U23 LU -- LESZCZYŃSKI Damian # Z/0172/15 2022
2 2 s 1 44.85 STĘPIEŃ Anna AZS UMCS Lublin 2008 U16 LU III DANIELCZUK Paweł Z/8362/21 2022 LDK!
3 4 s 1 48.62 CIORGOŃ Pola AZS UMCS Lublin 2008 U16 LU -- #
4 5 s 1 48.69 WRÓBEL Amelia MKS Unia Hrubieszów 2007 U16 LU -- KAMIEŃ Mirosław Z/3936/21 2022
5 7 s 1 49.92 SKOBEL Paula MKS Agros Chełm 2007 U16 LU -- LESZCZYŃSKI Damian # Z/3526/22 2022 LDK!
6 10 s 1 51.93 MICHALAK Nikola MKS Agros Chełm 2007 U16 LU -- LESZCZYŃSKI Damian Z/1020/22 2022 LDK!
7 11 s 1 53.01 WYROSTEK Natalia MKS Agros Chełm 2008 U16 LU -- SZKODA Piotr MAZUREK Marek , Z/0694/21 , 2022 LDK!
1 3 s 2 48.16 OSTROWSKA Monika AZS UMCS Lublin 2008 U16 LU V B.D. Z/5027/22 2022
2 6 s 2 48.84 STASZCZUK Amelia KS Agros Zamość 2007 U16 LU -- GDAŃSKI Andrzej Z/8332/21 2022
3 8 s 2 49.97 DYŃSKA Zofia MKS Agros Chełm 2008 U16 LU -- LESZCZYŃSKI Damian # Z/13937/21 2022 LDK!
4 9 s 2 50.50 WŁODARCZYK Zofia AZS UMCS Lublin 2008 U16 LU -- JAROS Andrzej Z/2531/22 2022 LDK!
5 12 s 2 53.21 BICZAK Wiktoria MKS Żak Biała Podlaska 2008 U16 LU -- WILCZEK Janusz Z/1015/22 2022 LDK!
6 13 s 2 53.38 SEKUŁA Julia MKS Żak Biała Podlaska 2008 U16 LU -- WILCZEK Janusz Z/1016/22 2022 LDK!
7 14 s 2 56.98 SZYMULA Natalia MKS Żak Biała Podlaska 2008 U16 LU -- WILCZEK Janusz Z/1017/22 2022 LDK!
400 m K
1 1 s 1 54.54 WRONA Alicja AZS UMCS Lublin 1996 Sen LU I DMP MAKSYMIUK Zbigniew B.D. Z/1754/12 2022 1 136
2 2 s 1 55.16 DROZD Wiktoria AZS UMCS Lublin 2001 U23 LU I JAROS Marek B.D. B.D. Z/6101/15 2022 LDK!
3 3 s 1 60.05 POJĘTA Małgorzata AZS UMCS Lublin 2006 U18 LU III TUSTANOWSKA Jolanta B.D. , Z/3188/19 , 2022 LDK!
4 4 s 1 61.11 SZUKAŁA Natalia AZS UMCS Lublin 2005 U18 LU III DMP U20 JAROS Andrzej Z/5688/19 2022 LDK! 105
5 5 s 1 61.34 KARCZ Agnieszka AZS UMCS Lublin 1999 Sen LU III DANIELCZUK Paweł B.D. B.D. Z/3373/20 2022
6 7 s 1 63.54 BAJKOWSKA Justyna MKS Żak Biała Podlaska 2002 U23 LU -- B.D. Z/3526/19 2022
1 6 s 2 63.24 WDOWIAK Wiktoria MKS Agros Chełm 2005 U18 LU IV DMP U20 MAZUREK Marek LESZCZYŃSKI Damian , Z/4350/18 , 2022 5 LDK! 90
2 8 s 2 64.56 GROŃSKA Kornelia AZS UMCS Lublin 2007 U16 LU V TUSTANOWSKA Jolanta KITLIŃSKI Piotr , Z/4310/21 , 2022 LDK!
3 9 s 2 65.98 LUBINA Dagmara MKS Żak Biała Podlaska 2005 U18 LU -- HOŁOWEŃKO Marcin FROŃCZUK Rafał , Z/0134/20 , 2022 LDK!
4 10 s 2 66.80 KUNA Aleksandra AZS UMCS Lublin 2008 U16 LU V TUSTANOWSKI Roman KITLIŃSKI Piotr , Z/3134/20 , 2022 LDK!
5 11 s 2 71.50 KOWALIK Zuzanna AZS UMCS Lublin 2007 U16 LU -- KITLIŃSKI Piotr Z/5188/22 2022
600 m K
1 1 s 1 1:46.51 KLIMEK Blanka AZS UMCS Lublin 2007 U16 LU V JAROS Andrzej Z/1544/21 2022 LDK!
2 2 s 1 1:48.35 NAJDYHOR Lena KS AZS-AWF Biała Podlaska 2007 U16 LU V MAKARUK Tadeusz Z/2506/19 2022
3 3 s 1 1:51.70 KOGUT Amelia MKS Agros Chełm 2008 U16 LU -- SEREJ Łukasz SEREJ Łukasz , Z/0921/21 , 2022 LDK!
4 4 s 1 1:54.46 GĘBA Julia MKS Agros Chełm 2008 U16 LU -- SZKODA Piotr MAZUREK Marek , Z/0922/21 , 2022 LDK!
5 5 s 1 1:57.69 STRĄG Oliwia UKS Olimp Kozienice 2007 U16 MZ -- MISZTAL Janusz Z/1386/22 2022 LDK!
6 6 s 1 2:00.26 KALISZEWSKA Joanna MKS Agros Chełm 2007 U16 LU -- LDK!
7 7 s 1 2:01.23 BRZYSKA Sandra AZS UMCS Lublin 2008 U16 LU -- TUSTANOWSKA Jolanta JAROS Urszula , Z/1141/22 , 2022 LDK!
8 8 s 1 2:01.85 BOCZKAN Oliwia KS Agros Zamość 2007 U16 LU -- BIKOWSKI Wojciech Z/0675/22 2022 LDK!
800 m K
1 1 s 1 2:33.77 BĘSIUK Sandra MKS Unia Hrubieszów 2004 U20 LU -- KAMIEŃ Mirosław Z/0396/18 2022 4
2 2 s 1 2:38.67 CYRANKIEWICZ Aleksandra AZS UMCS Lublin 2005 U18 LU -- JAROS Urszula JAROS Urszula Z/1251/19 2022 LDK!
3 3 s 1 2:42.23 KLIN Dominika AZS UMCS Lublin 2005 U18 LU -- B.D. Z/2614/20 2022 LDK!
4 4 s 1 2:54.71 KOZŁOWSKA Roksana KS Agros Zamość 2007 U16 LU -- KUCHARSKI Marek # Z/14247/21 2022
100 m pł MŁ K
1 1 s 1 15.25 DOMAŃSKA Anna KS Wisła Puławy 2007 U16 LU +2.5 -- MURAT Tomasz Sławomir Z/5830/19 2022 BEZ
100 m pł K
1 1 s 1 14.94 STEMPKOWSKA Kamila AZS UMCS Lublin 2004 U20 LU +2.5 II PRUSAKOWSKI Leon MARUSZEWSKI Piotr , Z/5432/19 , 2022 LDK!
400 m pł K K
1 1 s 1 60.75 TARACHA Weronika AZS UMCS Lublin 2002 U23 LU I DMP TUSTANOWSKA Jolanta KITLIŃSKI Piotr B.D. , Z/0351/16 , 2022 LDK! 127
2 2 s 1 71.37 NOWAKOWSKA Alicja AZS UMCS Lublin 2005 U18 LU IV TUSTANOWSKA Jolanta KITLIŃSKI Piotr , Z/3135/20 , 2022 LDK!
3 3 s 1 75.91 MAZUREK Patrycja MKS Agros Chełm 2005 U18 LU -- DMP U20 LESZCZYŃSKI Damian Z/4351/18 2022 BEZ LDK! 77
4 4 s 1 77.45 BĘSIUK Sandra MKS Unia Hrubieszów 2004 U20 LU -- KAMIEŃ Mirosław Z/0396/18 2022 4
5 5 s 1 77.53 ULRYCH Zuzanna MKS Agros Chełm 2006 U18 LU -- DMP U20 SEREJ Łukasz LDK! 72
1000 m prz K
1 1 s 1 3:37.32 JAŃCZUK-TOMASZEWSKA Karolina MKS Unia Hrubieszów 2007 U16 LU V STRYJEWSKI Janusz KAMIEŃ Mirosław , Z/4859/19 , 2022 LDK!
  s 1 DNF WRÓBEL Amelia MKS Unia Hrubieszów 2007 U16 LU -- KAMIEŃ Mirosław Z/3936/21 2022
Wzwyż K
1 1 f 1 1.43 MASIAK Agnieszka AZS UMCS Lublin 2007 U16 LU V JĘDRYS Andrzej Z/13235/21 2022
2 2 f 1 1.40 CICHALEWSKA Roksana TS Start Lublin 2004 U20 LU -- LDK!
W dal K
1 1 f 1 5.54 MPOFU Prissy TS Start Lublin 2001 U23 LU 0.0 II BOBRZYK Wojciech Z/3060/22 2022
2 2 f 1 5.10 DOMAŃSKA Anna KS Wisła Puławy 2007 U16 LU 0.0 III MURAT Tomasz Sławomir Z/5830/19 2022 BEZ
3 3 f 1 4.73 STASZCZUK Kinga KS Agros Zamość 2003 U20 LU 0.0 -- KUZDRA Dariusz Z/3323/17 2022 5 LDK!
4 4 f 1 4.72 DĄBSKA Magdalena KS Agros Zamość 2008 U16 LU +0.9 V DMP U20 NAMIOTKO Stanisław Z/3133/20 2022 69
5 5 f 1 4.70 RODAK Karolina TS Start Lublin 2005 U18 LU +0.9 -- BOBRZYK Wojciech Z/2247/22 2022
6 6 f 1 4.54 PĘKALA Julia KS Wisła Puławy 2008 U16 LU +2.0 V DMP U20 ZDYBEL Aleksander Z/1513/22 2022 63
7 7 f 1 4.25 STASZCZUK Amelia KS Agros Zamość 2007 U16 LU 0.0 -- GDAŃSKI Andrzej Z/8332/21 2022
8 8 f 1 4.17 HAUTT Amelia KS AZS-AWF Biała Podlaska 2007 U16 LU +0.8 -- MAKARUK Tadeusz Z/2638/19 2022
9 9 f 1 4.02 KUPIŃSKA Aleksandra KS AZS-AWF Biała Podlaska 2009 U14 LU 0.0 -- MAKARUK Tadeusz Z/0992/22 2022
10 10 f 1 3.62 ZAJĄC Aleksandra KS AZS-AWF Biała Podlaska 2008 U16 LU +0.6 -- MAKARUK Tadeusz Z/0990/22 2022
Trójskok K
1 1 f 1 11.90 STASZCZUK Kinga KS Agros Zamość 2003 U20 LU 0.0 II DMP DMP U20 KUZDRA Dariusz Z/3323/17 2022 5 LDK! 104 130
Kula (3) K
1 1 f 1 11.93 KATA Magdalena TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2006 U18 LU III B.D. GDAŃSKA Małgorzata WAWRZUSISZYN Tomasz , Z/0430/20 , 2022 LDK!
2 2 f 1 8.92 POSTÓJ Julia KS Wisła Puławy 2005 U18 LU -- ZDYBEL Aleksander Z/2927/18 2022 4
3 3 f 1 7.25 BARTNIK Jessica KS Agros Zamość 2006 U18 LU -- PIRÓG Dariusz Z/1281/20 2022
4 4 f 1 7.16 SOKOŁOWSKA Zuzanna KS Agros Zamość 2006 U18 LU -- PIRÓG Dariusz Z/1280/20 2022
1 1 f 2 11.10 BIELECKA Maja RLTL Optima Radom 2007 U16 MZ III WAŚNIEWSKI Marcin Z/1898/20 2022 LDK!
2 2 f 2 9.11 GEMBAL Małgorzata KS Wisła Puławy 2007 U16 LU V ZDYBEL Aleksander Z/2830/20 2022
3 3 f 2 8.14 FILIPIUK Beata MKS Żak Biała Podlaska 2008 U16 LU -- WILCZEK Janusz Z/2824/22 2022 LDK!
4 4 f 2 8.07 SZLĘDAK Klara KS Wisła Puławy 2009 U14 LU -- ZDYBEL Aleksander Z/4827/22 2022
5 5 f 2 7.53 PIECHOTA Antonina RLTL Optima Radom 2008 U16 MZ -- WAŚNIEWSKI Marcin Z/3209/21 2022 LDK!
6 6 f 2 5.79 STASIUK Zuzanna MKS Żak Biała Podlaska 2008 U16 LU -- WILCZEK Janusz Z/3006/22 2022 LDK!
Kula (4) K
1 1 f 1 11.95 TABACZYŃSKA Weronika AZS UMCS Lublin 2001 U23 LU II DMP KOZŁOWSKI Robert B.D. B.D. Z/3361/16 2022 93
Dysk (0.75) K
1 1 f 1 20.44 STASIUK Zuzanna MKS Żak Biała Podlaska 2008 U16 LU -- WILCZEK Janusz Z/3006/22 2022 LDK!
2 2 f 1 17.88 FILIPIUK Beata MKS Żak Biała Podlaska 2008 U16 LU -- WILCZEK Janusz Z/2824/22 2022 LDK!
3 3 f 1 17.77 OSTASZ Izabela AZS UMCS Lublin 2007 U16 LU -- KOZŁOWSKI Robert Z/1128/22 2022
Dysk (1) K
1 1 f 1 34.86 TABACZYŃSKA Weronika AZS UMCS Lublin 2001 U23 LU III KOZŁOWSKI Robert B.D. B.D. Z/3361/16 2022
2 2 f 1 30.84 NICZYPORUK Gabriela KS AZS-AWF Biała Podlaska 2001 U23 LU -- MAKARUK Tadeusz MAKARUK Tadeusz Z/2758/18 2022
1 1 f 2 19.68 CZERWIŃSKA Maria AZS UMCS Lublin 2004 U20 LU -- DMP TUSTANOWSKA Jolanta KOZŁOWSKI Robert , Z/3947/18 , 2022 4 LDK! 0
Młot (3) K
1 1 f 1 47.54 POSTÓJ Julia KS Wisła Puławy 2005 U18 LU II DMP U20 ZDYBEL Aleksander Z/2927/18 2022 4 120
2 2 f 1 35.00 SOKOŁOWSKA Zuzanna KS Agros Zamość 2006 U18 LU IV DMP U20 PIRÓG Dariusz Z/1280/20 2022 81
3 3 f 1 32.28 LIPIEC Agnieszka KS Wisła Puławy 2005 U18 LU -- ZDYBEL Aleksander Z/2626/22 2022
4 4 f 1 32.12 BARTNIK Jessica KS Agros Zamość 2006 U18 LU -- DMP U20 PIRÓG Dariusz Z/1281/20 2022 76
1 1 f 2 45.74 GEMBAL Małgorzata KS Wisła Puławy 2007 U16 LU III DMP U20 ZDYBEL Aleksander Z/2830/20 2022 113
2 2 f 2 24.94 SZLĘDAK Klara KS Wisła Puławy 2009 U14 LU -- ZDYBEL Aleksander Z/4827/22 2022
3 3 f 2 22.57 OSTASZ Izabela AZS UMCS Lublin 2007 U16 LU -- KOZŁOWSKI Robert Z/1128/22 2022
Młot (4) K
1 1 f 1 51.09 OSIAK Aleksandra AZS UMCS Lublin 1999 Sen LU I DMP KOZŁOWSKI Robert B.D. Z/4550/15 2022 122
2 2 f 1 41.18 MAZUR Natalia AZS UMCS Lublin 2005 U18 LU III DMP TUSTANOWSKA Jolanta KOZŁOWSKI Robert , Z/4052/19 , 2022 5 LDK! 80
3 3 f 1 33.15 LENKIEWICZ Aneta KS Agros Zamość 2002 U23 LU -- DMP PIRÓG Dariusz Z/2668/18 2022 3 50
1 1 f 2 42.99 CZERWIŃSKA Maria AZS UMCS Lublin 2004 U20 LU III DMP U20 TUSTANOWSKA Jolanta KOZŁOWSKI Robert , Z/3947/18 , 2022 4 LDK! 129
Oszczep (500) K
1 1 f 1 44.66 KATA Magdalena TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2006 U18 LU II B.D. GDAŃSKA Małgorzata WAWRZUSISZYN Tomasz , Z/0430/20 , 2022 LDK!
2 2 f 1 31.48 LIPIEC Agnieszka KS Wisła Puławy 2005 U18 LU -- DMP U20 ZDYBEL Aleksander Z/2626/22 2022 79
1 1 f 2 32.62 BIELECKA Maja RLTL Optima Radom 2007 U16 MZ IV DMP U20 WAŚNIEWSKI Marcin Z/1898/20 2022 LDK! 82
2 2 f 2 32.46 PIECHOTA Antonina RLTL Optima Radom 2008 U16 MZ IV WAŚNIEWSKI Marcin Z/3209/21 2022 LDK!
3 3 f 2 19.59 KRZYWICKA Maja MKS Agros Chełm 2007 U16 LU -- DMP U20 LESZCZYŃSKI Damian Z/13000/21 2022 LDK! 40
100 m M
1 1 s 1 10.50 ŻAK Łukasz AZS UMCS Lublin 1997 Sen LU +3.7 M DMP MARUSZEWSKI Piotr B.D. Z/1304/13 2022 148
2 2 s 1 10.81 LEMPACH Jakub AZS UMCS Lublin 2001 U23 LU +3.7 I DMP MARUSZEWSKI Piotr B.D. Z/3875/15 2022 119
3 3 s 1 10.85 LEPIONKA Adrian KS Agros Zamość 2006 U18 LU +3.7 I DMP U20 GDAŃSKA Małgorzata GDAŃSKI Andrzej , Z/0121/20 , 2022 LDK! 147
4 4 s 1 10.86 CHMIEL Jakub AZS UMCS Lublin 2001 U23 LU +3.7 I MARUSZEWSKI Piotr B.D. Z/3111/20 2022
5 5 s 1 10.98 ZAZULA Remigiusz MKS Agros Chełm 2003 U20 LU +3.7 II LESZCZYŃSKI Damian WDOWIAK Aneta LESZCZYŃSKI Damian Z/0091/17 2022 3 LDK!
6 7 s 1 11.20 ŁAWRUSZKO Michał AZS UMCS Lublin 1996 Sen LU +3.7 II DMP WOJCIECHOWSKI Leszek B.D. B.D. Z/1476/14 2022 87
7 11 s 1 11.48 MUSIEJ Karol KS AZS-AWF Biała Podlaska 1992 Sen LU +3.7 III KĘDRA Stanisław Z/2533/11 2022 2
1 6 s 2 11.17 KASIETCZUK Adrian MKS Agros Chełm 2004 U20 LU +2.3 II LESZCZYŃSKI Damian 4 LDK!
2 8 s 2 11.20 PRZEMSKI Jakub KS AZS-AWF Biała Podlaska 2003 U20 LU +2.3 II MAKARUK Tadeusz Z/2232/18 2022 BEZ
3 9 s 2 11.42 PRUŚ Jakub AZS UMCS Lublin 2006 U18 LU +2.3 III KUTRZEPA Grzegorz Z/2128/21 2022 LDK!
4 10 s 2 11.48 GROŃSKI Oskar AZS UMCS Lublin 2003 U20 LU +2.3 III B.D. Z/5263/18 2022 BEZ LDK!
5 12 s 2 11.58 OKOŃ Aleksander AZS UMCS Lublin 1993 Sen LU +2.3 III WOJCIECHOWSKI Leszek Z/2496/20 2022
6 13 s 2 11.81 KRAWCZYK Mateusz MKS Agros Chełm 2003 U20 LU +2.3 IV GDAŃSKI Andrzej Z/3394/17 2022 LDK!
7 15 s 2 12.17 ORZĘDOWSKI Jakub MKS Agros Chełm 2007 U16 LU +2.3 IV DMP U20 CZERNIAKIEWICZ Dorota LESZCZYŃSKI Damian , Z/0597/21 , 2022 LDK! 82
8 20 s 2 12.35 KOWALUK Albert TS Start Lublin 2004 U20 LU +2.3 -- BOBRZYK Wojciech Z/3828/18 2022 BEZ LDK!
1 14 s 3 12.03 MIDUCH Mateusz AZS UMCS Lublin 2003 U20 LU +1.1 IV
2 16 s 3 12.19 BANASZKIEWICZ Kacper AZS UMCS Lublin 2005 U18 LU +1.1 IV JAROS Urszula Z/5638/19 2022 LDK!
3 17 s 3 12.26 PRZYBYŁA Sebastian TS Start Lublin 2007 U16 LU +1.1 V BOBRZYK Wojciech Z/0669/22 2022 LDK!
4 18 s 3 12.28 LESICZKA Karol KKL Stal Stalowa Wola # 2001 U23 PK +1.1 -- ANIOŁ Stanisław B.D. B.D. Z/3803/16 2020
5 19 s 3 12.29 MENDEL Stefan KS Polesie Urszulin 2008 U16 LU +1.1 V B.D. Z/13334/21 2022
6 21 s 3 12.73 BORKOWSKI Patryk TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2008 U16 LU +1.1 V GDAŃSKA Małgorzata Z/14469/21 2022
7 22 s 3 13.39 DOŁĘGOWSKI Sebastian KS Polesie Urszulin 2008 U16 LU +1.1 -- B.D. B.D. Z/13331/21 2022
200 m M
1 1 s 1 21.79 ZAZULA Remigiusz MKS Agros Chełm 2003 U20 LU +3.0 I DMP U20 LESZCZYŃSKI Damian WDOWIAK Aneta LESZCZYŃSKI Damian Z/0091/17 2022 3 LDK! 148
2 2 s 1 21.99 LEPIONKA Adrian KS Agros Zamość 2006 U18 LU +3.0 II DMP GDAŃSKA Małgorzata GDAŃSKI Andrzej , Z/0121/20 , 2022 LDK! 110
3 5 s 1 23.24 TAMA Kacper KS Agros Zamość 2000 U23 LU +3.0 III DMP GDAŃSKI Andrzej B.D. Z/12854/21 2022 67
1 3 s 2 22.92 KASIETCZUK Adrian MKS Agros Chełm 2004 U20 LU -0.1 III DMP U20 LESZCZYŃSKI Damian 4 LDK! 118
2 4 s 2 23.17 GROŃSKI Oskar AZS UMCS Lublin 2003 U20 LU -0.1 III B.D. Z/5263/18 2022 BEZ LDK!
3 6 s 2 24.47 LESICZKA Karol KKL Stal Stalowa Wola # 2001 U23 PK -0.1 -- ANIOŁ Stanisław B.D. B.D. Z/3803/16 2020
4 7 s 2 24.52 DIAKIV Roman MKS Agros Chełm 2006 U18 LU -0.1 --
5 8 s 2 24.98 KRAWCZYK Mateusz MKS Agros Chełm 2003 U20 LU -0.1 -- GDAŃSKI Andrzej Z/3394/17 2022 LDK!
300 m M
1 1 s 1 38.83 ORZĘDOWSKI Jakub MKS Agros Chełm 2007 U16 LU III CZERNIAKIEWICZ Dorota LESZCZYŃSKI Damian , Z/0597/21 , 2022 LDK!
2 2 s 1 39.84 MENDEL Stefan KS Polesie Urszulin 2008 U16 LU IV B.D. Z/13334/21 2022
3 3 s 1 41.02 BORKOWSKI Patryk TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2008 U16 LU V GDAŃSKA Małgorzata Z/14469/21 2022
4 4 s 1 43.13 DOŁĘGOWSKI Sebastian KS Polesie Urszulin 2008 U16 LU -- B.D. B.D. Z/13331/21 2022
  s 1 DNF GOŁOŚ Dawid KS Polesie Urszulin # 2008 U16 LU -- B.D. Z/13247/21 2022
400 m M
1 s 1 48.14 MIROSŁAW Cezary AZS UMCS Lublin 1997 Sen LU I DMP JAROS Marek B.D. Z/1644/13 2022 1 121
2 s 1 48.53 HOŁUB Maciej AZS UMCS Lublin 1998 Sen LU II DMP HOŁUB Grzegorz B.D. # Z/4557/15 2022 114
3 s 1 51.41 PAŃKO Kacper MKS Unia Hrubieszów 2006 U18 LU III BIELECKA Marzanna MAGDZIAK Tomasz , Z/3491/19 , 2022 LDK!
4 s 1 51.51 ŚMIETANKA Jan MKS Unia Hrubieszów 2005 U18 LU III MAGDZIAK Tomasz # Z/3227/19 2022
5 s 1 54.42 KOS Jakub AZS UMCS Lublin 2004 U20 LU IV TUSTANOWSKA Jolanta KITLIŃSKI Piotr , Z/4456/17 , 2022 BEZ LDK!
6 s 1 54.56 JAKUBCZAK Karol AZS UMCS Lublin 2001 U23 LU -- KITLIŃSKI Piotr B.D. Z/3976/18 2022
7 s 1 55.84 MRÓZ Karol MKS Unia Hrubieszów 2005 U18 LU -- KAMIEŃ Mirosław Z/3948/20 2022
8 s 1 56.88 MISZTAL Kacper AZS UMCS Lublin 2003 U20 LU -- B.D. Z/4421/20 2022
600 m M
1 1 s 1 1:34.34 JARMOSZEWICZ Jan MKS Żak Biała Podlaska 2008 U16 LU IV WILCZEK Janusz Z/1533/22 2022 LDK!
2 2 s 1 1:37.28 JUNG Sebastian KS Polesie Urszulin 2007 U16 LU V B.D. Z/13248/21 2022
3 3 s 1 1:47.45 TRELA Kacper UKS Olimp Kozienice 2007 U16 MZ -- MISZTAL Janusz Z/0860/21 2022 LDK!
4 4 s 1 1:49.34 TYLEC Mikołaj AZS UMCS Lublin 2008 U16 LU -- JAROS Andrzej Z/2530/22 2022 LDK!
5 5 s 1 1:49.74 OLEJNIK Filip UKS Filipides Teresin 2010 U14 MZ -- ANDRYSZCZYK Andrzej Z/0966/20 2022 LDK!
6 6 s 1 1:53.85 KRUK Dawid MKS Żak Biała Podlaska 2008 U16 LU -- WILCZEK Janusz Z/1340/22 2022 LDK!
7 7 s 1 2:12.93 MAMEŁKO Mateusz MKS Agros Chełm 2008 U16 LU -- MAZUREK Marek Z/4121/21 2022 LDK!
800 m M
1 1 s 1 2:03.62 CZERWONKA Miłosz MKS Agros Chełm 2005 U18 LU IV DMP U20 WDOWIAK Aneta SEREJ Łukasz , Z/4237/20 , 2022 LDK! 89
2 2 s 1 2:05.07 MAROSZ Szymon KKB MOSiR Krosno 1999 Sen PK -- SOCHA Tomasz B.D. Z/0484/17 2022
3 3 s 1 2:05.96 OLEJNIK Mikołaj UKS Filipides Teresin 2007 U16 MZ IV ANDRYSZCZYK Andrzej OLEJNIK Tomasz # Z/0393/19 2022 LDK!
4 4 s 1 2:18.19 CIERECH Filip MKS Unia Hrubieszów 2004 U20 LU -- KAMIEŃ Mirosław Z/3004/18 2022 BEZ
5 5 s 1 2:18.60 MASZKOWSKI Jakub AZS UMCS Lublin 2004 U20 LU --
6 6 s 1 2:22.03 KALISZEWSKI Karol TS Start Lublin 1984 Masters LU -- BOBRZYK Wojciech Z/14542/21 2022
7 7 s 1 2:24.40 GMITRZUK Marcel KS Agros Zamość 2008 U16 LU -- KUCHARSKI Marek Z/13054/21 2022
8 8 s 1 2:26.43 ŁAPA Dawid KS Agros Zamość 2006 U18 LU -- KUCHARSKI Marek Z/14467/21 2022
110 m pł M
1 1 s 1 13.86 SIEROCKI Michał AZS UMCS Lublin 1999 Sen LU +2.0 M DMP SALMONOWICZ Wojciech B.D. # Z/0724/15 2022 163
  s 1 DNF HOŁUB Maciej AZS UMCS Lublin 1998 Sen LU +2.0 -- HOŁUB Grzegorz B.D. # Z/4557/15 2022
400 m pł M
1 1 s 1 53.53 BAŃKA Łukasz MKS Agros Chełm 2003 U20 LU I DMP U20 LESZCZYŃSKI Damian Z/2806/17 2022 2 LDK! 149
2 2 s 1 74.32 CIERECH Filip MKS Unia Hrubieszów 2004 U20 LU -- KAMIEŃ Mirosław Z/3004/18 2022 BEZ
1000 m prz M
1 1 s 1 3:23.03 TYRKA Norbert MKS Agros Chełm 2007 U16 LU -- MAZUREK Marek Z/1446/20 2022 LDK!
2 2 s 1 3:34.15 CZERWIŃSKI Adrian MKS Unia Hrubieszów 2007 U16 LU -- KAMIEŃ Mirosław Z/6865/21 2022
Wzwyż M
1 1 f 1 1.84 MIELNICZUK Jan AZS UMCS Lublin 2007 U16 LU III DMP DMP U20 B.D. KITLIŃSKA Agnieszka SPÓLNICKA Elżbieta JAROS Urszula , Z/1540/21 , 2022 LDK! 63 106
  f 1 NM PRZYBYŁA Bartosz TS Start Lublin # 2005 U18 LU --
W dal M
  f 1 5.22 CZĘŚCIK Przemysław KS Agros Zamość 2007 U16 LU +1.4 -- KUCHARSKI Marek Z/13528/21 2022
  f 1 6.72 GRYTA Jacek KS AZS-AWF Biała Podlaska 2003 U20 LU +1.8 III HODUN Rafał MAKARUK Tadeusz , Z/2234/18 , 2022 3 LDK!
1 1 f 1 6.89 GRYTA Jacek KS AZS-AWF Biała Podlaska 2003 U20 LU +2.7 II HODUN Rafał MAKARUK Tadeusz , Z/2234/18 , 2022 3 LDK!
2 2 f 1 6.19 ŁASOCHA Szymon TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2004 U20 LU +2.1 IV GDAŃSKI Andrzej Z/0627/18 2022 5
3 3 f 1 6.15 PROĆ Wiktor TS Start Lublin 2006 U18 LU +1.6 IV BOBRZYK Wojciech Z/2365/22 2022
4 4 f 1 5.86 PRZYBYŁA Sebastian TS Start Lublin 2007 U16 LU +3.2 V BOBRZYK Wojciech Z/0669/22 2022 LDK!
5 5 f 1 5.35 CZĘŚCIK Przemysław KS Agros Zamość 2007 U16 LU +2.2 -- KUCHARSKI Marek Z/13528/21 2022
6 6 f 1 5.11 KŁODA Mateusz TS Start Lublin 2006 U18 LU +2.4 -- BOBRZYK Wojciech Z/1119/22 2022
7 7 f 1 4.80 MIELNICZUK Mateusz AZS UMCS Lublin 2008 U16 LU +0.6 -- JAROS Andrzej LDK!
Trójskok M
1 1 f 1 12.20 WÓJTOWICZ Ignacy TS Start Lublin 2006 U18 LU +1.9 -- BOBRZYK Wojciech Z/0794/21 2022 LDK!
2 2 f 1 11.60 KUZDRA Karol KS Agros Zamość 2006 U18 LU 0.0 -- DMP DMP U20 GDAŃSKI Andrzej Z/10281/21 2022 18 70
Kula (5) M
1 1 f 1 12.27 MĘDREK Gabriel AZS UMCS Lublin 2005 U18 LU -- KOZŁOWSKI Robert Z/3575/20 2022
2 2 f 1 12.07 OLSZOWY Eryk KS Wisła Puławy 2006 U18 LU -- ZDYBEL Aleksander Z/3759/19 2022
1 1 f 2 8.90 SUGIER Filip AZS UMCS Lublin 2007 U16 LU -- KOZŁOWSKI Robert # Z/1541/21 2022 LDK!
2 2 f 2 6.84 KOISZ Damian KS Agros Zamość 2007 U16 LU -- PIRÓG Dariusz Z/13510/21 2022
Kula (6) M
1 1 f 1 9.09 MLEKO Rafael AZS UMCS Lublin 2004 U20 LU -- KOZŁOWSKI Robert Z/3678/18 2022 5
Dysk (1) M
1 1 f 1 27.83 RUSIECKI Patryk KS Wisła Puławy 2007 U16 LU -- ZDYBEL Aleksander Z/9196/21 2022
Dysk (1.5) M
1 1 f 1 33.79 MĘDREK Gabriel AZS UMCS Lublin 2005 U18 LU -- KOZŁOWSKI Robert Z/3575/20 2022
2 2 f 1 30.01 SUGIER Filip AZS UMCS Lublin 2007 U16 LU V DMP U20 KOZŁOWSKI Robert # Z/1541/21 2022 LDK! 75
3 3 f 1 21.65 ŁOBODA Kacper AZS UMCS Lublin 2007 U16 LU V DMP U20 KOZŁOWSKI Robert Z/13078/21 2022 42
Dysk (1.75) M
1 1 f 1 30.57 MLEKO Rafael AZS UMCS Lublin 2004 U20 LU -- KOZŁOWSKI Robert Z/3678/18 2022 5
Dysk (2) M
1 1 f 1 57.99 LEWOSZEWSKI Jakub KS Agros Zamość 2000 U23 LU M DMP KĘCKI Krzysztof B.D. Z/5235/15 2022 153
2 2 f 1 46.98 STAŃSKI Olgierd AZS UMCS Lublin 1973 Masters LU I KOZŁOWSKI Robert Z/3039/11 2020 1
  f 1 NM STAŃSKI Sergiusz AZS UMCS Lublin # 2002 U23 LU -- FROŃCZUK Rafał B.D. B.D. KOZŁOWSKI Robert , Z/3252/17 , 2022 LDK!
  f 1 NM LEWOSZEWSKI Sebastian KS Wisła Puławy 2002 U23 LU -- MURAT Tomasz Sławomir # Z/3001/16 2022 1
Młot (4) M
1 1 f 1 33.06 FLIS Franciszek KS Wisła Puławy 2009 U14 LU -- ZDYBEL Aleksander Z/1512/22 2022
Młot (5) M
1 1 f 1 45.68 OLSZOWY Eryk KS Wisła Puławy 2006 U18 LU IV DMP U20 ZDYBEL Aleksander Z/3759/19 2022 104
  f 1 NM SKIBA Bartłomiej KS Agros Zamość 2005 U18 LU -- DMP U20 PIRÓG Dariusz Z/1282/20 2022
1 1 f 2 44.90 RUSIECKI Patryk KS Wisła Puławy 2007 U16 LU IV DMP U20 ZDYBEL Aleksander Z/9196/21 2022 102
2 2 f 2 39.40 ŁOBODA Kacper AZS UMCS Lublin 2007 U16 LU V KOZŁOWSKI Robert Z/13078/21 2022
3 3 f 2 34.44 SUGIER Filip AZS UMCS Lublin 2007 U16 LU V KOZŁOWSKI Robert # Z/1541/21 2022 LDK!
4 4 f 2 19.63 SZYKUT Mateusz KS Wisła Puławy 2008 U16 LU -- ZDYBEL Aleksander Z/9195/21 2022
5 5 f 2 17.88 KOISZ Damian KS Agros Zamość 2007 U16 LU -- PIRÓG Dariusz Z/13510/21 2022
Młot (6) M
1 1 f 1 57.67 POSTÓJ Bartosz TS Start Lublin 2003 U20 LU II POSTÓJ Jacek # Z/0829/17 2022 2
2 2 f 1 44.56 MLEKO Rafael AZS UMCS Lublin 2004 U20 LU III DMP U20 KOZŁOWSKI Robert Z/3678/18 2022 5 110
3 3 f 1 39.12 HAWRYLUK Szymon KS Agros Zamość 2004 U20 LU IV DMP U20 PIRÓG Dariusz Z/4929/18 2022 BEZ LDK! 99
Młot (7.26) M
1 1 f 1 68.86 MAZUR Michał KS Agros Zamość 1999 Sen LU I DMP ROSA Mikołaj Z/3659/15 2022 1 156
2 2 f 1 56.60 USAREK Jan AZS UMCS Lublin 2002 U23 LU I DMP KOPRON Witold B.D. Z/3906/16 2022 115
3 3 f 1 54.03 ZIELONKA Adam KS Wisła Puławy 2001 U23 LU I ZDYBEL Aleksander Z/4725/15 2022 2
Oszczep (600) M
1 1 f 1 38.42 SZYKUT Mateusz KS Wisła Puławy 2008 U16 LU V ZDYBEL Aleksander Z/9195/21 2022
2 2 f 1 32.93 WILCZYŃSKI Kajetan RLTL Optima Radom 2007 U16 MZ -- WAŚNIEWSKI Marcin Z/14371/21 2022 LDK!
Oszczep (800) M
1 1 f 1 35.60 HAWRYLUK Szymon KS Agros Zamość 2004 U20 LU -- PIRÓG Dariusz Z/4929/18 2022 BEZ LDK!

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 17.168676137924 sekund