Stalowa Wola 28.05.2022
Mistrzostwa Województwa Podkarpackiego U20 2022 [DMP] [DMP U20]
100 m K
1 1 s 1 11.68 NIEMCZYK Magdalena UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2003 U20 PK +0.3 M KARKUT Bogdan ŻĄDŁO Jacek Z/0352/17 2022 2 LDK!
2 2 s 1 12.51 GAWEŁ Martyna LKS Stal Mielec 2004 U20 PK +0.3 II TORBA Agnieszka TORBA Tomasz , Z/3798/17 , 2022 2 LDK!
3 3 s 1 12.69 PUZIO Agata MKS Stal Nowa Dęba 2005 U18 PK +0.3 II ŻAK Dariusz ŻAK Dariusz , Z/0608/18 , 2022 2 LDK!
4 4 s 1 12.83 RACHKOVSKA Anzhelika MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2004 U20 PK +0.3 III BIGUS Anna Z/2918/22 2022
5 6 s 1 13.14 STRZELEC Małgorzata KKL Stal Stalowa Wola 2006 U18 PK +0.3 III BARSZCZ Mirosław KŁOSOWSKA Monika Z/3652/18 2022 5 LDK!
6 7 s 1 13.15 ZAWÓŁ Paulina KKL Stal Stalowa Wola 2007 U16 PK +0.3 III BARSZCZ Mirosław Z/0054/21 2022 LDK!
1 5 s 2 13.08 JANIK Emilia KS Komunalni Sanok 2000 U23 PK -0.9 III DŁUGOSZ Ryszard B.D. Z/5145/15 2022
2 8 s 2 13.23 LELEŃ Oliwia LKS Znicz Biłgoraj 2006 U18 LU -0.9 IV JAMROZ Mieczysław Z/3188/21 2022 LDK!
3 9 s 2 13.36 TITTINGER Maja CWKS Resovia Rzeszów 2007 U16 PK -0.9 IV DMP U20 KOWALSKA Klaudia WRÓBEL Marcin , Z/4605/18 , 2022 BEZ LDK! 97
4 10 s 2 13.63 KRUPA Natalia KKL Stal Stalowa Wola 2009 U14 PK -0.9 IV KŁOSOWSKA Monika Z/3158/21 2022 LDK!
5 11 s 2 13.73 PTAK Martyna LKS Stal Mielec 2008 U16 PK -0.9 IV TORBA Tomasz Z/3599/19 2022 LDK!
6 12 s 2 13.80 CHMURA Maja LKS Stal Mielec 2008 U16 PK -0.9 IV ŻĄDŁO Jacek Z/2589/20 2022 LDK!
7 17 s 2 14.25 RADZIK Lena KKL Stal Stalowa Wola 2008 U16 PK -0.9 V BARSZCZ Mirosław Z/0060/21 2022 LDK!
1 13 s 3 13.81 WOJCIECHOWSKA Magdalena KML Lubaczów 2008 U16 PK -3.4 V WAŻNY Stanisław Z/3390/20 2022 LDK!
2 15 s 3 14.17 MRUGAŁA Łucja KS Komunalni Sanok 2008 U16 PK -3.4 V FUTYMA Zygmunt Z/2578/20 2022 LDK!
3 20 s 3 14.49 WÓJTOWICZ Gabriela KKL Stal Stalowa Wola 2008 U16 PK -3.4 V BARSZCZ Mirosław Z/0061/21 2022 LDK!
4 23 s 3 14.57 WISZ Milena CWKS Resovia Rzeszów 2007 U16 PK -3.4 -- KOWALSKA Klaudia WRÓBEL Marcin , Z/4604/18 , 2022 BEZ LDK!
5 24 s 3 14.58 SOBOLAK Urszula KS Komunalni Sanok 2008 U16 PK -3.4 -- DŁUGOSZ Ryszard # Z/2579/20 2022 LDK!
1 14 s 4 13.97 MIELNIK Aleksandra UKS Tempo 5 Przemyśl 2008 U16 PK +1.9 V SUGIER Maria # Z/2610/20 2022 LDK!
2 16 s 4 14.20 SIENIAWSKA Martyna KS Komunalni Sanok 2007 U16 PK +1.9 V FUTYMA Zygmunt Z/4432/18 2022 BEZ LDK!
3 18 s 4 14.42 PĘKALA Zuzanna CWKS Resovia Rzeszów 2009 U14 PK +1.9 V TITTINGER Katarzyna Z/6841/21 2022 LDK!
4 19 s 4 14.44 CIEŚLA Oliwia LKS Stal Mielec 2009 U14 PK +1.9 V ŻĄDŁO Jacek Z/3709/21 2022 LDK!
5 21 s 4 14.53 PAJA Zuzanna CWKS Resovia Rzeszów 2008 U16 PK +1.9 -- TITTINGER Katarzyna Z/13621/21 2022 LDK!
1 22 s 5 14.56 WOLAN Kamila KS Komunalni Sanok 2008 U16 PK +0.9 -- FUTYMA Zygmunt Z/13630/21 2022 LDK!
2 26 s 5 14.84 POGODA Kornelia MKS Stal Nowa Dęba 2009 U14 PK +0.9 -- ŻAK Dariusz Z/13627/21 2022 LDK!
3 31 s 5 16.60 PASTUŁA Lena UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2010 U14 PK +0.9 -- CZACHOR Karolina Z/4225/22 2022
1 25 s 6 14.83 PASTUŁA Maja UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2009 U14 PK -3.5 -- CZACHOR Karolina Z/4227/22 2022
2 27 s 6 15.39 PUZIO Angelika CWKS Resovia Rzeszów 2005 U18 PK -3.5 -- WIERZBICKI Mirosław Z/2764/22 2022
3 28 s 6 15.54 DRAGAN Martyna LA WIR Czarna 2007 U16 PK -3.5 -- SUROWIEC Patrycja Z/1892/22 2022
4 29 s 6 15.73 SAŁDAN Milena MKS Stal Nowa Dęba 2008 U16 PK -3.5 -- ŻAK Dariusz Z/13679/21 2022 LDK!
5 30 s 6 16.11 BABULA Natalia MKS Stal Nowa Dęba 2008 U16 PK -3.5 -- ZIĘBA Julian Z/0881/22 2022
200 m K
1 1 s 1 23.71 NIEMCZYK Magdalena UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2003 U20 PK +1.3 M KARKUT Bogdan ŻĄDŁO Jacek Z/0352/17 2022 2 LDK!
2 2 s 1 25.35 GAWEŁ Martyna LKS Stal Mielec 2004 U20 PK +1.3 II TORBA Agnieszka TORBA Tomasz , Z/3798/17 , 2022 2 LDK!
3 3 s 1 25.41 PUZIO Agata MKS Stal Nowa Dęba 2005 U18 PK +1.3 II ŻAK Dariusz ŻAK Dariusz , Z/0608/18 , 2022 2 LDK!
4 4 s 1 25.69 WROŃSKA Wiktoria MKS Agros Chełm 2000 U23 LU +1.3 II LESZCZYŃSKI Damian B.D. Z/0142/16 2022
5 5 s 1 25.92 RACHKOVSKA Anzhelika MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2004 U20 PK +1.3 II BIGUS Anna Z/2918/22 2022
6 6 s 1 26.58 ZAWÓŁ Paulina KKL Stal Stalowa Wola 2007 U16 PK +1.3 III BARSZCZ Mirosław Z/0054/21 2022 LDK!
1 7 s 2 27.02 STRZELEC Małgorzata KKL Stal Stalowa Wola 2006 U18 PK +1.2 III BARSZCZ Mirosław KŁOSOWSKA Monika Z/3652/18 2022 5 LDK!
2 9 s 2 27.73 TITTINGER Maja CWKS Resovia Rzeszów 2007 U16 PK +1.2 IV DMP KOWALSKA Klaudia WRÓBEL Marcin , Z/4605/18 , 2022 BEZ LDK! 53
3 12 s 2 28.43 PTAK Martyna LKS Stal Mielec 2008 U16 PK +1.2 IV TORBA Tomasz Z/3599/19 2022 LDK!
4 13 s 2 29.19 RADZIK Lena KKL Stal Stalowa Wola 2008 U16 PK +1.2 V BARSZCZ Mirosław Z/0060/21 2022 LDK!
5 14 s 2 29.26 WOJCIECHOWSKA Magdalena KML Lubaczów 2008 U16 PK +1.2 V WAŻNY Stanisław Z/3390/20 2022 LDK!
6 16 s 2 29.64 KAWA Martyna CWKS Resovia Rzeszów 2004 U20 PK +1.2 -- MAZUR Janusz Z/1932/18 2022 4
1 10 s 3 27.86 KRAMEK Adrianna KKL Stal Stalowa Wola 2005 U18 PK -0.3 IV BARSZCZ Mirosław Z/10135/21 2022 LDK!
2 18 s 3 30.11 KRUPA Kamila KKL Stal Stalowa Wola 2009 U14 PK -0.3 V GRDEŃ Krzysztof Z/0212/22 2022 LDK!
3 24 s 3 31.36 ZIĘBA Marcelina KS Harpagan Tarnobrzeg 2005 U18 PK -0.3 -- STEC Karolina Z/1132/22 2022
1 20 s 4 30.51 PAJA Zuzanna CWKS Resovia Rzeszów 2008 U16 PK +2.3 -- TITTINGER Katarzyna Z/13621/21 2022 LDK!
2 22 s 4 30.89 SIENIAWSKA Martyna KS Komunalni Sanok 2007 U16 PK +2.3 -- FUTYMA Zygmunt Z/4432/18 2022 BEZ LDK!
3 23 s 4 31.04 POGODA Kornelia MKS Stal Nowa Dęba 2009 U14 PK +2.3 -- ŻAK Dariusz Z/13627/21 2022 LDK!
4 25 s 4 31.41 ŻYŁKA Nikola KKL Stal Stalowa Wola 2006 U18 PK +2.3 -- ŁYP Jacek Z/11753/21 2022 LDK!
5 27 s 4 31.64 DRAGAN Martyna LA WIR Czarna 2007 U16 PK +2.3 -- SUROWIEC Patrycja Z/1892/22 2022
6 31 s 4 33.10 BABULA Natalia MKS Stal Nowa Dęba 2008 U16 PK +2.3 -- ZIĘBA Julian Z/0881/22 2022
1 8 s 5 27.47 LELEŃ Oliwia LKS Znicz Biłgoraj 2006 U18 LU +1.2 IV JAMROZ Mieczysław Z/3188/21 2022 LDK!
2 11 s 5 27.89 GUZIOR Daria KKB MOSiR Krosno 2007 U16 PK +1.2 IV SOCHA Tomasz Z/12908/21 2022 LDK!
3 26 s 5 31.49 CZACHOR Maria UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2009 U14 PK +1.2 -- CZACHOR Karolina Z/6765/21 2022
4 28 s 5 31.84 SZUBAN Aleksandra UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2007 U16 PK +1.2 -- CZACHOR Karolina Z/1320/22 2022
5 29 s 5 32.47 ANDRUSIEWICZ Alicja MKS Stal Nowa Dęba 2009 U14 PK +1.2 -- ŻAK Dariusz Z/1721/20 2022 LDK!
1 15 s 6 29.58 SOBOLAK Urszula KS Komunalni Sanok 2008 U16 PK -2.0 V DŁUGOSZ Ryszard # Z/2579/20 2022 LDK!
2 17 s 6 30.08 CIEŚLA Oliwia LKS Stal Mielec 2009 U14 PK -2.0 V ŻĄDŁO Jacek Z/3709/21 2022 LDK!
3 19 s 6 30.17 PĘKALA Zuzanna CWKS Resovia Rzeszów 2009 U14 PK -2.0 V TITTINGER Katarzyna Z/6841/21 2022 LDK!
4 21 s 6 30.75 PASTUŁA Maja UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2009 U14 PK -2.0 -- CZACHOR Karolina Z/4227/22 2022
5 30 s 6 32.63 SAŁDAN Milena MKS Stal Nowa Dęba 2008 U16 PK -2.0 -- ŻAK Dariusz Z/13679/21 2022 LDK!
6 32 s 6 36.34 PASTUŁA Lena UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2010 U14 PK -2.0 -- CZACHOR Karolina Z/4225/22 2022
400 m K
1 1 s 1 57.41 TUREK Zuzanna MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2003 U20 PK II BIGUS Anna Z/2866/21 2022
2 2 s 1 61.14 ANTOSZ Martyna KML Lubaczów 2008 U16 PK III WAŻNY Stanisław Z/9984/21 2022 LDK!
3 3 s 1 61.29 WOJTUŃ Martyna CWKS Resovia Rzeszów 2003 U20 PK III DMP DMP U20 MAZUR Janusz Z/2759/20 2022 63 104
4 4 s 1 61.65 MACHAJ Blanka KKL Stal Stalowa Wola 2007 U16 PK III BARSZCZ Mirosław Z/2462/20 2022 LDK!
5 5 s 1 61.67 MAJKUT Kinga CWKS Resovia Rzeszów 2003 U20 PK III DMP DMP U20 KOWAL Piotr Z/1933/18 2022 5 60 101
6 6 s 1 62.47 BIGUS Wiktoria MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2003 U20 PK IV BIGUS Anna MARSZAŁEK Tomasz Z/1763/17 2022 3 LDK!
7 7 s 1 64.29 GRZYBOWSKA Gabriela KKL Stal Stalowa Wola 2006 U18 PK IV KŁOSOWSKA Monika BARSZCZ Mirosław , Z/5426/18 , 2022 4 LDK!
1 8 s 2 65.62 ŻELAZKO Kamila KKL Stal Stalowa Wola 2005 U18 PK -- MOMOT Krzysztof Z/3803/19 2022
2 9 s 2 66.57 OLSZOWY Klaudia CWKS Resovia Rzeszów 2006 U18 PK -- KOWAL Piotr Z/14458/21 2022
3 10 s 2 66.92 SOJKA Magdalena KKL Stal Stalowa Wola 2009 U14 PK V KŁOSOWSKA Monika Z/3160/21 2022 LDK!
4 11 s 2 68.31 SOBKÓW Aleksandra KML Lubaczów 2008 U16 PK -- WAŻNY Stanisław Z/3393/20 2022 LDK!
5 12 s 2 69.36 CHMIEL Alicja LKS Resovia Rzeszów 2007 U16 PK -- DUDA Bogusław Z/13773/21 2022
6 13 s 2 70.18 REICHERT Weronika KKL Stal Stalowa Wola 2010 U14 PK -- KŁOSOWSKA Monika Z/3159/21 2022 LDK!
7 16 s 2 73.30 BAJOR Olivia UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2009 U14 PK -- CZACHOR Karolina Z/4228/22 2022
1 14 s 3 70.45 ZABŁOCKA Gabriela LA WIR Czarna 2009 U14 PK -- SUROWIEC Patrycja Z/1893/22 2022
2 15 s 3 73.06 BUTRYN Milena KKL Stal Stalowa Wola 2010 U14 PK -- ANIOŁ Stanisław Z/2156/21 2022 LDK!
3 17 s 3 74.03 BUKSA Inga KKL Stal Stalowa Wola 2009 U14 PK -- ANIOŁ Stanisław # Z/2159/21 2022 LDK!
4 18 s 3 75.05 PYTLAK Aleksandra KKL Stal Stalowa Wola 2009 U14 PK -- ANIOŁ Stanisław # Z/13674/21 2022 LDK!
5 19 s 3 81.73 RODZIEWICZ Kinga KKL Stal Stalowa Wola 2010 U14 PK -- ANIOŁ Stanisław Z/13675/21 2022 LDK!
800 m K
1 1 s 1 2:20.02 MAGDOŃ Alicja CWKS Resovia Rzeszów 2004 U20 PK III DMP DMP U20 ŁACHETA Grażyna KOWAL Piotr , Z/4230/17 , 2022 3 LDK! 68 115
2 2 s 1 2:20.65 ŁUSZCZ Martyna KS Komunalni Sanok 2004 U20 PK III DŁUGOSZ Ryszard GREGA Bartłomiej Z/2275/17 2022 3 LDK!
3 3 s 1 2:24.20 KUPISZEWSKA Beata MKS Stal Nowa Dęba 2004 U20 PK III ŻAK Dariusz Z/0602/18 2022 4 LDK!
4 4 s 1 2:24.44 BŁASZCZAK Julia UKS Tempo 5 Przemyśl 2006 U18 PK III SUGIER Maria Z/3098/19 2022 LDK!
5 5 s 1 2:25.22 TYRA Agata LKS Znicz Biłgoraj 2005 U18 LU IV KŁOSOWSKA Monika KŁOSOWSKA Monika JAMROZ Mieczysław , Z/14805/21 , 2022 LDK!
6 6 s 1 2:43.93 MAŁODOBRY Alicja CWKS Resovia Rzeszów 2006 U18 PK -- KOWAL Piotr Z/14593/21 2022
7 7 s 1 2:44.75 ZABORNIAK Katarzyna KML Lubaczów 2004 U20 PK -- WAŻNY Stanisław Z/0488/22 2022 LDK!
8 8 s 1 2:47.42 LIS Maria KB Witar Tarnobrzeg 2008 U16 PK -- MAŚLANKA Adam Z/3496/20 2022 LDK!
9 9 s 1 2:48.17 MIERZWA Emilia KB Witar Tarnobrzeg 2007 U16 PK -- MAŚLANKA Adam Z/5007/21 2022 LDK!
10 10 s 1 2:53.01 PAPIERNICKA Oliwia CWKS Resovia Rzeszów 2005 U18 PK -- KOWAL Piotr Z/0876/22 2022
11 11 s 1 3:18.57 MAJKUT Julia KS Harpagan Tarnobrzeg 2009 U14 PK -- STEC Karolina Z/4594/19 2022 LDK!
1500 m K
1 1 s 1 4:47.23 SUROWIEC Patrycja CWKS Resovia Rzeszów 1999 Sen PK III KOWAL Piotr B.D. Z/0537/15 2022
2 2 s 1 4:56.50 CHMURA Anastazja MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2003 U20 PK III BIGUS Anna Z/1225/20 2022
3 3 s 1 5:05.87 JAGUCAK Kornelia LKS Znicz Biłgoraj 2007 U16 LU IV JURAŁOWICZ Agnieszka JAMROZ Mieczysław , Z/0453/21 , 2022 LDK!
4 4 s 1 5:15.35 SMOLARCZYK Karolina MKS Stal Nowa Dęba 2002 U23 PK -- ZIĘBA Julian Z/1362/16 2022 BEZ
5 5 s 1 5:19.18 KYC Julia CWKS Resovia Rzeszów 2006 U18 PK -- KOWAL Piotr Z/5595/19 2022 LDK!
6 6 s 1 5:27.54 ZIĘBA Karolina MKS Stal Nowa Dęba 2009 U14 PK V ZIĘBA Julian Z/1194/18 2022 BEZ LDK!
7 7 s 1 5:36.52 METNER Natalia LKS Znicz Biłgoraj 2006 U18 LU -- JAMROZ Mieczysław Z/14470/21 2022 LDK!
8 8 s 1 6:12.57 TUR Aleksandra KKL Stal Stalowa Wola 2005 U18 PK -- MOMOT Krzysztof Z/12351/21 2022
100 m pł J MŁ K
1 1 s 1 17.03 MAGER Gabriela CWKS Resovia Rzeszów 2005 U18 PK -2.1 IV DMP U20 TITTINGER Katarzyna MAZUR Janusz , Z/4746/18 , 2022 5 LDK! 94
2 2 s 1 17.67 MIELNIK Aleksandra UKS Tempo 5 Przemyśl 2008 U16 PK -2.1 IV SUGIER Maria # Z/2610/20 2022 LDK!
3 3 s 1 19.08 URBAŃSKA Aleksandra UKS Tempo 5 Przemyśl 2006 U18 PK -2.1 -- SUGIER Maria Z/0612/18 2022 BEZ LDK!
400 m pł K K
1 1 s 1 62.57 SZCZEPANIK Julia UKS Tempo 5 Przemyśl 2005 U18 PK II SUGIER Maria Z/0324/18 2022 3 LDK!
2 2 s 1 68.44 STEPANIAK Zuzanna MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2005 U18 PK III MARSZAŁEK Alicja BIGUS Anna , Z/4632/18 , 2022 5 LDK!
3 3 s 1 75.41 SZYMAŃSKA Wiktoria KKL Stal Stalowa Wola 2006 U18 PK -- MOMOT Krzysztof Z/10592/21 2022
1500 m prz K
1 1 s 1 5:50.59 MILCZANOWSKA Zuzanna MKS Stal Nowa Dęba 2006 U18 PK IV ZIĘBA Julian Z/1193/18 2022 4 LDK!
2 2 s 1 6:00.48 PROCYK Anna UKS Tempo 5 Przemyśl 2006 U18 PK -- SUGIER Maria Z/5761/18 2022 LDK!
3 3 s 1 6:01.51 TYSZKO Marlena LKS Znicz Biłgoraj 2006 U18 LU -- JURAŁOWICZ Agnieszka JAMROZ Mieczysław , Z/1500/20 , 2022 LDK!
2000 m prz K
1 1 s 1 7:18.04 KUŹNIAR Monika CWKS Resovia Rzeszów 2003 U20 PK II DMP U20 KOWAL Piotr MAZUR Janusz Z/4125/17 2022 3 LDK! 127
  s 1 DNF SUROWIEC Patrycja CWKS Resovia Rzeszów 1999 Sen PK -- KOWAL Piotr B.D. Z/0537/15 2022
4x100 m K
1 1 s 1 50.21 STEPANIAK Zuzanna
GALIK Kinga
RACHKOVSKA Anzhelika
TUREK Zuzanna
MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2005
2006
2004
2003
U20 PDK -- MARSZAŁEK Alicja BIGUS Anna
BIGUS Anna
BIGUS Anna
BIGUS Anna
, Z/4632/18
Z/4630/18
Z/2918/22
Z/2866/21
, 2022
2022
2022
2022
5
BEZ


2 2 s 1 53.54 MACHAJ Blanka
RADZIK Lena
KRUPA Natalia
WÓJTOWICZ Gabriela
KKL Stal Stalowa Wola 2007
2008
2009
2008
U16 PDK -- BARSZCZ Mirosław
BARSZCZ Mirosław
KŁOSOWSKA Monika
BARSZCZ Mirosław
Z/2462/20
Z/0060/21
Z/3158/21
Z/0061/21
2022
2022
2022
2022




3 3 s 1 59.72 BAJOR Olivia
PASTUŁA Maja
SZUBAN Aleksandra
CZACHOR Maria
UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2009
2009
2007
2009
U16 PDK -- CZACHOR Karolina
CZACHOR Karolina
CZACHOR Karolina
CZACHOR Karolina
Z/4228/22
Z/4227/22
Z/1320/22
Z/6765/21
2022
2022
2022
2022




  s 1 DNF ZAWÓŁ Paulina
STRZELEC Małgorzata
KRAMEK Adrianna
GRZYBOWSKA Gabriela
KKL Stal Stalowa Wola 2007
2006
2005
2006
U18 PDK -- BARSZCZ Mirosław
BARSZCZ Mirosław KŁOSOWSKA Monika
BARSZCZ Mirosław
KŁOSOWSKA Monika BARSZCZ Mirosław
Z/0054/21
Z/3652/18
Z/10135/21
, Z/5426/18
2022
2022
2022
, 2022

5

4
4x400 m K
1 s 1 4:02.10 BUTRYN Kornelia
CYGAN Natalia
GRZYBOWSKA Gabriela
KRAMEK Adrianna
KKL Stal Stalowa Wola 2006
2005
2006
2005
U18 PDK -- KŁOSOWSKA Monika BARSZCZ Mirosław
KŁOSOWSKA Monika BARSZCZ Mirosław
KŁOSOWSKA Monika BARSZCZ Mirosław
BARSZCZ Mirosław
, Z/3654/18
, Z/3651/18
, Z/5426/18
Z/10135/21
, 2022
, 2022
, 2022
2022
3
5
4

  s 1 DNF NOWAK Joanna
KOWALSKI Kaya
STRZELEC Małgorzata
SZYMAŃSKA Wiktoria
KKL Stal Stalowa Wola 2006
2005
2006
2006
U18 PDK -- BARSZCZ Mirosław
BARSZCZ Mirosław
BARSZCZ Mirosław KŁOSOWSKA Monika
MOMOT Krzysztof
Z/2569/20
Z/4699/19
Z/3652/18
Z/10592/21
2022
2022
2022
2022


5

Wzwyż K
1 f 1 1.54 MOŁDOCH Milena CWKS Resovia Rzeszów 2007 U16 PK IV DMP DMP U20 TITTINGER Michał Z/0050/21 2022 LDK! 66 101
2 f 1 1.50 RADWAŃSKA Oliwia KS Komunalni Sanok 2007 U16 PK IV FUTYMA Zygmunt Z/2217/20 2022 LDK!
3 f 1 1.40 PATEREK Kamila KKL Stal Stalowa Wola 2009 U14 PK V ŁYP Jacek # Z/4211/22 2022 LDK!
4 f 1 1.35 DOBOSZ Oliwia KS Komunalni Sanok 2007 U16 PK -- FUTYMA Zygmunt Z/2839/21 2022 LDK!
W dal K
  f 1 3.57 ZIĘBA Marcelina KS Harpagan Tarnobrzeg 2005 U18 PK 0.0 -- STEC Karolina Z/1132/22 2022
  f 1 4.43 PIŁAT Oliwia CWKS Resovia Rzeszów 2005 U18 PK -0.4 -- WIERZBICKI Mirosław Z/0737/19 2022
1 f 1 5.58 JANIK Emilia KS Komunalni Sanok 2000 U23 PK +1.2 II DŁUGOSZ Ryszard B.D. Z/5145/15 2022
2 f 1 5.56 GALIK Kinga MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2006 U18 PK +2.1 II BIGUS Anna Z/4630/18 2022 BEZ LDK!
3 f 1 5.19 GANCARSKA Amelia MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2005 U18 PK +3.6 III BIGUS Anna Z/4631/18 2022 5 LDK!
4 f 1 5.12 WOJTANOWSKA Martyna KS Komunalni Sanok 2000 U23 PK +2.3 III DŁUGOSZ Ryszard B.D. Z/5149/15 2022
5 f 1 5.05 SZYMASZEK Wiktoria MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2007 U16 PK +5.2 IV MOŹDZIOCH Adolf Z/3195/18 2022 BEZ
6 f 1 4.64 MRUGAŁA Łucja KS Komunalni Sanok 2008 U16 PK +3.5 V FUTYMA Zygmunt Z/2578/20 2022 LDK!
7 f 1 4.46 PIŁAT Oliwia CWKS Resovia Rzeszów 2005 U18 PK +2.1 -- WIERZBICKI Mirosław Z/0737/19 2022
8 f 1 3.97 CZACHOR Maria UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2009 U14 PK +2.5 -- CZACHOR Karolina Z/6765/21 2022
9 f 1 3.87 ZIĘBA Marcelina KS Harpagan Tarnobrzeg 2005 U18 PK +3.1 -- STEC Karolina Z/1132/22 2022
10 f 1 3.74 WOLAN Kamila KS Komunalni Sanok 2008 U16 PK +5.3 -- FUTYMA Zygmunt Z/13630/21 2022 LDK!
11 f 1 2.97 MAJKUT Julia KS Harpagan Tarnobrzeg 2009 U14 PK +0.7 -- STEC Karolina Z/4594/19 2022 LDK!
Trójskok K
1 f 1 10.84 GANCARSKA Amelia MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2005 U18 PK +2.5 III BIGUS Anna Z/4631/18 2022 5 LDK!
2 f 1 10.41 PIŁAT Oliwia CWKS Resovia Rzeszów 2005 U18 PK +4.8 IV DMP U20 WIERZBICKI Mirosław Z/0737/19 2022 86
Kula (3) K
1 f 1 10.55 BOROWIEC Wiktoria MKS Stal Nowa Dęba 2008 U16 PK IV ZIĘBA Julian Z/0882/22 2022
2 f 1 9.30 SZYBIAK Aleksandra KML Lubaczów 2007 U16 PK V WAŻNY Stanisław Z/1345/21 2022 LDK!
3 f 1 8.98 GĘŚLA Natalia KKL Stal Stalowa Wola 2007 U16 PK V SIWEK Andrzej Z/0879/22 2022
4 f 1 8.61 SZABAT Kinga KKL Stal Stalowa Wola 2006 U18 PK -- ŁYP Jacek Z/3222/20 2022 LDK!
5 f 1 7.88 SOBIŁO Wiktoria KKL Stal Stalowa Wola 2007 U16 PK -- SIWEK Andrzej Z/0880/22 2022
Kula (4) K
1 f 1 10.17 PAC Andżelika CWKS Resovia Rzeszów 2004 U20 PK III DMP DMP U20 SAMAGALSKI Tomasz Z/2758/20 2022 65 109
2 f 1 8.21 STRZAŁKA Aleksandra MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2004 U20 PK -- MOŹDZIOCH Adolf Z/3204/18 2022 5
3 f 1 8.02 GAWROŃSKA Maja CWKS Resovia Rzeszów 2006 U18 PK -- TITTINGER Katarzyna SAMAGALSKI Tomasz , Z/4606/18 , 2022 BEZ LDK!
4 f 1 7.80 SIEŃKO Julia CWKS Resovia Rzeszów 2005 U18 PK -- SAMAGALSKI Tomasz Z/10617/21 2022
5 f 1 6.90 STRZAŁKA Małgorzata MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2006 U18 PK -- MOŹDZIOCH Adolf Z/3200/18 2022 BEZ
6 f 1 6.53 MIĄSIK Natalia CWKS Resovia Rzeszów 2005 U18 PK -- SAMAGALSKI Tomasz Z/10960/21 2022
Dysk (0.75) K
1 f 1 28.59 WOJTANOWSKA Maja KS Komunalni Sanok 2008 U16 PK IV FUTYMA Zygmunt Z/3684/21 2022 LDK!
2 f 1 26.10 STRZAŁKA Kamila MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2009 U14 PK V MOŹDZIOCH Adolf Z/3237/19 2022
Dysk (1) K
1 f 1 34.09 GAWROŃSKA Maja CWKS Resovia Rzeszów 2006 U18 PK III DMP DMP U20 TITTINGER Katarzyna SAMAGALSKI Tomasz , Z/4606/18 , 2022 BEZ LDK! 71 114
2 f 1 26.78 SIEŃKO Julia CWKS Resovia Rzeszów 2005 U18 PK -- DMP U20 SAMAGALSKI Tomasz Z/10617/21 2022 86
3 f 1 24.16 PAC Andżelika CWKS Resovia Rzeszów 2004 U20 PK -- SAMAGALSKI Tomasz Z/2758/20 2022
4 f 1 23.54 MIĄSIK Natalia CWKS Resovia Rzeszów 2005 U18 PK -- SAMAGALSKI Tomasz Z/10960/21 2022
Młot (3) K
1 f 1 33.52 GUŁA Adrianna LKS Stal Mielec 2008 U16 PK V JAKUBOWSKI Ryszard Z/2121/22 2022
Młot (4) K
1 f 1 54.54 DUSZKIEWICZ Maria LKS Stal Mielec 2004 U20 PK I JAKUBOWSKI Ryszard Z/5254/18 2022 5
2 f 1 44.43 SZADY Julia LKS Stal Mielec 2004 U20 PK II JAKUBOWSKI Ryszard Z/0407/18 2022 3
3 f 1 31.03 BEDNARZ Aleksandra KKL Stal Stalowa Wola 2007 U16 PK V ŁYP Jacek Z/0055/21 2022 LDK!
4 f 1 26.01 SZABAT Kinga KKL Stal Stalowa Wola 2006 U18 PK -- ŁYP Jacek Z/3222/20 2022 LDK!
Oszczep (600) K
1 f 1 37.32 STRZAŁKA Aleksandra MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2004 U20 PK III MOŹDZIOCH Adolf Z/3204/18 2022 5
2 f 1 22.93 STRZAŁKA Kamila MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2009 U14 PK -- MOŹDZIOCH Adolf Z/3237/19 2022
3 f 1 19.70 STRZAŁKA Małgorzata MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2006 U18 PK -- MOŹDZIOCH Adolf Z/3200/18 2022 BEZ
Chód 3 km K
1 1 s 1 17:00.42 mx DZIEPAK Agata LKS Resovia Rzeszów 2007 U16 PK III DUDA Bogusław Z/2726/20 2022
2 2 s 1 17:26.25 mx LASEK Amelia LKS Stal Mielec 2008 U16 PK III KULIG Marzena Z/3697/21 2022 LDK!
3 3 s 1 17:43.87 mx KRAWIEC Julia LKS Stal Mielec 2008 U16 PK IV KULIG Marzena Z/4608/21 2022 LDK!
4 4 s 1 18:15.41 mx GRYNDZIA Wiktoria LKS Stal Mielec 2008 U16 PK IV KULIG Marzena Z/3536/19 2022 LDK!
5 5 s 1 19:22.10 mx GAJEK Gabriela LKS Stal Mielec 2009 U14 PK V KULIG Marzena Z/1434/22 2022
Chód 5 km K
1 s 1 27:11.32 mx MORAWCZYŃSKA Jolanta MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 1968 Masters PK -- B.D. Z/4674/19 2022
2 s 1 29:10.80 mx ŁUC Ola MKS Stal Nowa Dęba 2006 U18 PK III ZIĘBA Julian Z/1510/20 2022 LDK!
3 s 1 33:41.44 mx KOCAJ Anna MKS Unia Hrubieszów 2006 U18 LU -- KAMIEŃ Mirosław Z/2736/22 2022
100 m M
1 1 s 1 11.04 REMBISZ Rafał CWKS Resovia Rzeszów 2003 U20 PK -0.6 II DMP MAZUR Janusz Z/2278/20 2022 99
2 2 s 1 11.16 KOŚCIELNIAK Jakub KKB MOSiR Krosno 2006 U18 PK -0.6 II SOCHA Tomasz Z/13008/21 2022
3 3 s 1 11.29 KOCHMAŃSKI Mateusz CWKS Resovia Rzeszów 2005 U18 PK -0.6 II TITTINGER Katarzyna MAZUR Janusz , Z/2671/18 , 2022 4 LDK!
4 4 s 1 11.38 AUGUSTYN Michał LKS Stal Mielec 2006 U18 PK -0.6 III ŻĄDŁO Jacek Z/0873/20 2022 LDK!
5 5 s 1 11.64 GURAK Florian CWKS Resovia Rzeszów 2005 U18 PK -0.6 III MAZUR Janusz Z/1780/21 2022
6 6 s 1 11.69 TYLUS Patryk KKL Stal Stalowa Wola 2003 U20 PK -0.6 III ŁYP Jacek Z/1826/17 2022 2 LDK!
7 7 s 1 11.80 BUDZIŃSKI Dominik UKS Tempo 5 Przemyśl 2005 U18 PK -0.6 IV SUGIER Maria Z/3723/18 2022 BEZ LDK!
8 9 s 1 12.10 SIKORA Adam UKS Tempo 5 Przemyśl 2006 U18 PK -0.6 IV SUGIER Maria Z/5740/18 2022 LDK!
1 8 s 2 12.05 KULIŃSKI Igor CWKS Resovia Rzeszów 2006 U18 PK -3.5 IV WIERZBICKI Mirosław Z/14456/21 2022
2 10 s 2 12.25 HAEHNE Damian CWKS Resovia Rzeszów 2007 U16 PK -3.5 V WRÓBEL Marcin Z/0051/21 2022 LDK!
3 11 s 2 12.43 HNAT Kacper KS Komunalni Sanok 2005 U18 PK -3.5 -- DŁUGOSZ Ryszard Z/3384/18 2022 BEZ LDK!
4 12 s 2 12.49 WÓJCIK Adam KKL Stal Stalowa Wola 2007 U16 PK -3.5 V BARSZCZ Mirosław Z/0067/21 2022 LDK!
5 13 s 2 12.67 BIEGAJ Filip CWKS Resovia Rzeszów 2007 U16 PK -3.5 V DMP U20 WRÓBEL Marcin Z/0066/21 2022 LDK! 70
6 14 s 2 12.70 WOJTAS Bartosz ULKS Technik Trzcinica 2007 U16 PK -3.5 V WOJTAS Tomasz Z/1157/20 2022 LDK!
1 15 s 3 12.97 STOPA Maksymilian CWKS Resovia Rzeszów 2007 U16 PK -5.0 -- WRÓBEL Marcin Z/1891/22 2022 LDK!
2 16 s 3 13.02 WIECZOREK Michał KS Harpagan Tarnobrzeg 2004 U20 PK -5.0 -- STEC Karolina Z/1133/22 2022
3 17 s 3 13.12 SZUMEŁDA Olaf KKL Stal Stalowa Wola 2009 U14 PK -5.0 -- GRDEŃ Krzysztof Z/0219/22 2022 LDK!
4 19 s 3 13.13 LEŚNIOWSKI Piotr LKS Stal Mielec 2007 U16 PK -5.0 -- TORBA Tomasz Z/12373/21 2022
5 20 s 3 13.16 GROSIAK Jakub MKS Stal Nowa Dęba 2002 U23 PK -5.0 -- ŻAK Dariusz ŻAK Dariusz , Z/3501/22 , 2022
6 21 s 3 13.70 NOWAK Norbert KKL Stal Stalowa Wola 2008 U16 PK -5.0 -- BARSZCZ Mirosław Z/0059/21 2022 LDK!
7 23 s 3 14.21 KATA Jakub KKL Stal Stalowa Wola 2008 U16 PK -5.0 -- GRDEŃ Krzysztof Z/1574/22 2022
8 24 s 3 14.30 DURDA Jakub KS Harpagan Tarnobrzeg 2009 U14 PK -5.0 -- STEC Karolina Z/4593/19 2022 LDK!
1 18 s 4 13.12 BABULA Krystian MKS Stal Nowa Dęba 2007 U16 PK -1.9 -- ŻAK Dariusz Z/13772/21 2022 LDK!
2 22 s 4 13.86 MAJKA Dominik CWKS Resovia Rzeszów 2008 U16 PK -1.9 -- WRÓBEL Marcin Z/4610/18 2022 BEZ LDK!
3 25 s 4 14.87 SZUMEŁDA Oskar KKL Stal Stalowa Wola 2009 U14 PK -1.9 -- GRDEŃ Krzysztof Z/0220/22 2022 LDK!
4 26 s 4 15.38 NOWOSIELSKI Michał TS Sokół Jasło 2009 U14 PK -1.9 -- NOWOSIELSKI Lucjan Z/4634/21 2022 BEZ LDK!
200 m M
1 1 s 1 22.10 REMBISZ Rafał CWKS Resovia Rzeszów 2003 U20 PK 0.0 II DMP U20 MAZUR Janusz Z/2278/20 2022 140
2 2 s 1 22.64 KOCHMAŃSKI Mateusz CWKS Resovia Rzeszów 2005 U18 PK 0.0 II DMP DMP U20 TITTINGER Katarzyna MAZUR Janusz , Z/2671/18 , 2022 4 LDK! 86 126
3 3 s 1 22.76 AUGUSTYN Michał LKS Stal Mielec 2006 U18 PK 0.0 II ŻĄDŁO Jacek Z/0873/20 2022 LDK!
4 4 s 1 23.23 PILAWA Błażej UKS Tempo 5 Przemyśl 2005 U18 PK 0.0 III SUGIER Krzysztof SUGIER Maria , Z/0330/18 , 2022 5 LDK!
5 5 s 1 23.53 GURAK Florian CWKS Resovia Rzeszów 2005 U18 PK 0.0 III DMP DMP U20 MAZUR Janusz Z/1780/21 2022 59 104
6 6 s 1 23.63 BRYŁA Hubert LKS Stal Mielec 2005 U18 PK 0.0 IV TORBA Tomasz Z/2948/21 2022
7 7 s 1 24.31 SAWUŁA Bartosz UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2006 U18 PK 0.0 IV CZACHOR Karolina Z/3339/18 2022 BEZ LDK!
1 8 s 2 24.60 HNAT Kacper KS Komunalni Sanok 2005 U18 PK -1.1 -- DŁUGOSZ Ryszard Z/3384/18 2022 BEZ LDK!
2 9 s 2 25.21 WÓJCIK Adam KKL Stal Stalowa Wola 2007 U16 PK -1.1 V BARSZCZ Mirosław Z/0067/21 2022 LDK!
3 10 s 2 25.54 WOJTAS Bartosz ULKS Technik Trzcinica 2007 U16 PK -1.1 V WOJTAS Tomasz Z/1157/20 2022 LDK!
4 11 s 2 25.78 STOPA Maksymilian CWKS Resovia Rzeszów 2007 U16 PK -1.1 -- WRÓBEL Marcin Z/1891/22 2022 LDK!
5 12 s 2 26.48 NOWAK Norbert KKL Stal Stalowa Wola 2008 U16 PK -1.1 -- BARSZCZ Mirosław Z/0059/21 2022 LDK!
6 15 s 2 28.02 SZUMEŁDA Olaf KKL Stal Stalowa Wola 2009 U14 PK -1.1 -- GRDEŃ Krzysztof Z/0219/22 2022 LDK!
1 13 s 3 26.64 LEŚNIOWSKI Piotr LKS Stal Mielec 2007 U16 PK +0.1 -- TORBA Tomasz Z/12373/21 2022
2 14 s 3 27.94 MAJKA Dominik CWKS Resovia Rzeszów 2008 U16 PK +0.1 -- WRÓBEL Marcin Z/4610/18 2022 BEZ LDK!
3 16 s 3 31.61 SZUMEŁDA Oskar KKL Stal Stalowa Wola 2009 U14 PK +0.1 -- GRDEŃ Krzysztof Z/0220/22 2022 LDK!
400 m M
1 1 s 1 50.18 ĆWIKŁA Hubert LKS Znicz Biłgoraj 2002 U23 LU II JAMROZ Mieczysław Z/1403/19 2022
2 2 s 1 50.86 SZWEDO Kacper CWKS Resovia Rzeszów 2002 U23 PK III DMP MAZUR Janusz B.D. Z/0962/17 2022 LDK! 76
3 3 s 1 53.65 MACKIEWICZ Piotr KS Komunalni Sanok 2003 U20 PK IV DŁUGOSZ Ryszard Z/2268/17 2022 3
4 4 s 1 54.59 DĄBEK Dawid CWKS Resovia Rzeszów 2006 U18 PK IV DMP U20 KOWALSKA Klaudia DUDA Bogusław , Z/4602/18 , 2022 BEZ LDK! 86
5 5 s 1 55.03 BABULA Krystian MKS Stal Nowa Dęba 2007 U16 PK V ŻAK Dariusz Z/13772/21 2022 LDK!
6 8 s 1 57.86 BARTECKI Maciej TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2005 U18 LU -- WAWRZUSISZYN Tomasz Z/0965/19 2022
1 7 s 2 57.03 BOSAK Michał KML Lubaczów 2007 U16 PK -- WAŻNY Stanisław Z/2916/20 2022 LDK!
2 9 s 2 58.06 KNUREK Karol KKB MOSiR Krosno 2006 U18 PK -- SOCHA Tomasz Z/0347/20 2022
3 10 s 2 58.30 BĄK Wojtek KKL Stal Stalowa Wola 2007 U16 PK -- ANIOŁ Stanisław Z/12553/21 2022 LDK!
4 11 s 2 60.29 JASKOT Nikodem MKS Stal Nowa Dęba 2008 U16 PK -- ZIĘBA Julian # Z/1462/18 2022 BEZ LDK!
5 15 s 2 69.28 DURDA Jakub KS Harpagan Tarnobrzeg 2009 U14 PK -- STEC Karolina Z/4593/19 2022 LDK!
6 17 s 2 75.58 WAMYJ Korneliusz KKL Stal Stalowa Wola 2010 U14 PK -- ANIOŁ Stanisław Z/3166/21 2022 LDK!
7 18 s 2 77.44 BEDNAROWICZ Dominik KKL Stal Stalowa Wola 2009 U14 PK -- ANIOŁ Stanisław # Z/0200/22 2022 LDK!
8 20 s 2 78.34 BUKAŁA Nikodem MKS Stal Nowa Dęba 2009 U14 PK -- ŻAK Dariusz Z/1723/20 2022 LDK!
1 6 s 3 56.60 ZUBKO Maksym KB Witar Tarnobrzeg 2005 U18 PK -- MAŚLANKA Adam Z/3569/22 2022 LDK!
2 12 s 3 62.57 HAJDUK Sebastian LKS Stal Mielec 2008 U16 PK -- TORBA Agnieszka Z/1969/22 2022 LDK!
3 13 s 3 63.07 STRĘCIWILK Mateusz KKL Stal Stalowa Wola 2008 U16 PK -- SIWEK Andrzej Z/0216/22 2022
4 14 s 3 67.00 WRONOWSKI Jakub KKL Stal Stalowa Wola 2008 U16 PK -- BARSZCZ Mirosław Z/0318/22 2022 LDK!
5 16 s 3 75.26 PALEŃ Szymon KKL Stal Stalowa Wola 2010 U14 PK -- KŁOSOWSKA Monika Z/0284/22 2022 LDK!
6 19 s 3 78.17 ĆWIK Marcel KKL Stal Stalowa Wola 2010 U14 PK -- ANIOŁ Stanisław # Z/0317/22 2022 LDK!
800 m M
1 1 s 1 1:53.82 WIATRZYK Robert TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2000 U23 LU II WAWRZUSISZYN Tomasz Z/1754/18 2022 3
2 2 s 1 1:55.13 BERNAL Konrad CWKS Resovia Rzeszów 2001 U23 PK II DMP KOWAL Piotr B.D. Z/0721/18 2022 83
3 3 s 1 1:56.72 CHUDZIK Jakub UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2004 U20 PK II CZACHOR Karolina ŻĄDŁO Jacek Z/0488/18 2022 5 LDK!
4 4 s 1 1:57.00 KLINGER Rafał UKS Tempo 5 Przemyśl 2006 U18 PK II SUGIER Maria Z/0321/18 2022 BEZ LDK!
5 5 s 1 1:57.56 SKRZESZEWSKI Jacek KKL Stal Stalowa Wola 2004 U20 PK III BARSZCZ Mirosław Z/5585/19 2022
6 6 s 1 1:59.22 TROJNAR Bartosz CWKS Resovia Rzeszów 2004 U20 PK III DMP U20 KOWAL Piotr MAZUR Janusz Z/4611/17 2022 BEZ LDK! 111
7 7 s 1 1:59.95 PAJA Tomasz CWKS Resovia Rzeszów 2004 U20 PK III DMP DMP U20 KOWAL Piotr Z/13565/21 2022 51 107
8 8 s 1 2:00.67 ZIĘBA Wiktor UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2004 U20 PK III KARKUT Bogdan ŻĄDŁO Jacek KARKUT Bogdan Z/0610/18 2022 5 LDK!
9 9 s 1 2:05.00 PAJA Szymon CWKS Resovia Rzeszów 2004 U20 PK IV DMP KOWAL Piotr Z/13121/21 2022 26
  s 1 DNF FURMAN Paweł CWKS Resovia Rzeszów 2002 U23 PK -- KOWAL Piotr B.D. Z/2123/16 2022
1 10 s 2 2:07.51 KORNASIEWICZ Kacper KS Komunalni Sanok 2004 U20 PK -- DŁUGOSZ Ryszard Z/3383/18 2022 5
2 11 s 2 2:14.68 OLEJARSKI Kacper CWKS Resovia Rzeszów 2006 U18 PK -- KOWAL Piotr Z/8151/21 2022
3 12 s 2 2:18.97 WIĘCEK Michał ULKS Technik Trzcinica 2007 U16 PK -- WOJTAS Tomasz Z/13206/21 2022
4 13 s 2 2:23.89 KUŁAK Kacper CWKS Resovia Rzeszów 2006 U18 PK -- KOWAL Piotr Z/14457/21 2022
5 14 s 2 2:34.24 WIECZOREK Michał KS Harpagan Tarnobrzeg 2004 U20 PK -- STEC Karolina Z/1133/22 2022
110 m pł J MŁ M
1 1 s 1 15.24 CHMIELEWSKI Kacper MKS Unia Hrubieszów 2005 U18 LU -3.0 III MAGDZIAK Tomasz Z/4054/19 2022
2 2 s 1 16.27 HAEHNE Damian CWKS Resovia Rzeszów 2007 U16 PK -3.0 IV DMP U20 WRÓBEL Marcin Z/0051/21 2022 LDK! 93
110 m pł M (99.1) M
1 s 1 16.81 SZYLER Tymon LKS Stal Mielec 2004 U20 PK -3.0 IV TORBA Tomasz TORBA Agnieszka Z/4394/17 2022 5 LDK!
400 m pł J MŁ M
1 1 s 1 57.24 CHMIELEWSKI Kacper MKS Unia Hrubieszów 2005 U18 LU III MAGDZIAK Tomasz Z/4054/19 2022
2 2 s 1 57.33 CZUBA Emanuel UKS Tempo 5 Przemyśl 2005 U18 PK III SUGIER Krzysztof SUGIER Maria , Z/0394/18 , 2022 5 LDK!
400 m pł M
1 s 1 61.23 ARTYM Jakub UKS Tempo 5 Przemyśl 2004 U20 PK IV SUGIER Krzysztof SUGIER Maria , Z/3792/17 , 2022 4 LDK!
2000 m prz M
1 1 s 1 6:21.69 PEMPUŚ Adrian UKS Tempo 5 Przemyśl 2005 U18 PK III SUGIER Maria Z/0320/18 2022 5 LDK!
2 2 s 1 6:44.74 KUSZ Marcin LKS Znicz Biłgoraj 2006 U18 LU IV BERNAŚ Dorota JAMROZ Mieczysław , Z/0229/20 , 2022 LDK!
3 3 s 1 6:49.44 BERNAŚ Damian LKS Znicz Biłgoraj 2003 U20 LU IV JAMROZ Mieczysław Z/0682/18 2022 5
4 4 s 1 6:52.60 BEREŹNICKI Piotr UKS Tempo 5 Przemyśl 2003 U20 PK -- SUGIER Maria Z/0328/18 2022 BEZ LDK!
5 5 s 1 7:35.71 WOŁOSZYN Bartłomiej LKS Znicz Biłgoraj 2005 U18 LU -- JAMROZ Mieczysław Z/1213/20 2022
4x100 m M
  s 1 DNF CZUBA Emanuel
PILAWA Błażej
BUDZIŃSKI Dominik
SIKORA Adam
LKS Stal Mielec 2005
2005
2005
2006
U18 PDK -- SUGIER Krzysztof SUGIER Maria
SUGIER Krzysztof SUGIER Maria
SUGIER Maria
SUGIER Maria
, Z/0394/18
, Z/0330/18
Z/3723/18
Z/5740/18
, 2022
, 2022
2022
2022
5
5
BEZ

  s 1 DNF KAMIŃSKI Daniel
AUGUSTYN Michał
SZTUKA Igor
BRYŁA Hubert
UKS Tempo 5 Przemyśl 2005
2006
2006
2005
U18 PDK -- KAŃSKI Ryszard
ŻĄDŁO Jacek
TORBA Agnieszka TORBA Tomasz
TORBA Tomasz
Z/0575/19
Z/0873/20
, Z/3540/19
Z/2948/21
2022
2022
, 2022
2022


BEZ

Wzwyż M
1 f 1 1.91 PANYŁO Patryk UKS Tempo 5 Przemyśl 2006 U18 PK III RADOCHOŃSKI Marek Z/5650/19 2022 LDK!
2 f 1 1.80 SZCZERBA Michał LKS Stal Mielec 2002 U23 PK -- TORBA Tomasz TORBA Tomasz Z/2427/17 2022 BEZ LDK!
3 f 1 1.80 PELC Patryk UKS Tempo 5 Przemyśl 2005 U18 PK IV RADOCHOŃSKI Marek Z/0323/18 2022 BEZ LDK!
4 f 1 1.75 WITALEC Marcin CWKS Resovia Rzeszów 2003 U20 PK IV DMP U20 TITTINGER Michał Z/3843/18 2022 5 90
5 f 1 1.65 SZWEDO Patryk KKL Stal Stalowa Wola 2007 U16 PK V SIWEK Andrzej Z/0221/22 2022
5 f 1 1.65 ZIARNO Bartłomiej KKL Stal Stalowa Wola 2007 U16 PK V ŁYP Jacek Z/3389/20 2022 LDK!
W dal M
  f 1 5.16 SZYLER Tymon LKS Stal Mielec 2004 U20 PK +1.0 -- TORBA Tomasz TORBA Agnieszka Z/4394/17 2022 5 LDK!
  f 1 5.58 ZDUŃ Hubert TS Sokół Jasło 2007 U16 PK +0.9 -- NOWOSIELSKI Lucjan Z/3688/21 2022 LDK!
1 f 1 6.83 KAMIŃSKI Daniel LKS Stal Mielec 2005 U18 PK +2.6 II KAŃSKI Ryszard # Z/0575/19 2022 LDK!
2 f 1 6.34 KOCZERA Jakub KS Komunalni Sanok 2001 U23 PK +2.2 III DŁUGOSZ Ryszard B.D. Z/3571/16 2022
3 f 1 6.33 MOLEK Mateusz LKS Stal Mielec 2004 U20 PK +2.5 III TORBA Tomasz TORBA Agnieszka Z/3668/17 2022 4 LDK!
4 f 1 5.61 ZDUŃ Hubert TS Sokół Jasło 2007 U16 PK +5.9 V NOWOSIELSKI Lucjan Z/3688/21 2022 LDK!
5 f 1 5.61 SZTUKA Igor LKS Stal Mielec 2006 U18 PK +0.7 -- TORBA Agnieszka TORBA Tomasz , Z/3540/19 , 2022 BEZ LDK!
6 f 1 5.41 SZYLER Tymon LKS Stal Mielec 2004 U20 PK +3.8 -- TORBA Tomasz TORBA Agnieszka Z/4394/17 2022 5 LDK!
7 f 1 4.99 RYDZIK Kamil KKL Stal Stalowa Wola 2006 U18 PK -1.0 -- MOMOT Krzysztof Z/2618/20 2022
8 f 1 4.85 KATA Jakub KKL Stal Stalowa Wola 2008 U16 PK +1.6 -- GRDEŃ Krzysztof Z/1574/22 2022
9 f 1 4.12 NOWOSIELSKI Michał TS Sokół Jasło 2009 U14 PK +1.1 -- NOWOSIELSKI Lucjan Z/4634/21 2022 BEZ LDK!
Trójskok M
1 f 1 12.25 MOLEK Mateusz LKS Stal Mielec 2004 U20 PK +3.1 -- TORBA Tomasz TORBA Agnieszka Z/3668/17 2022 4 LDK!
2 f 1 10.79 SZTUKA Igor LKS Stal Mielec 2006 U18 PK -0.5 -- TORBA Agnieszka TORBA Tomasz , Z/3540/19 , 2022 BEZ LDK!
Kula (5) M
1 f 1 10.71 TUROŃ Kacper CWKS Resovia Rzeszów 2006 U18 PK -- SAMAGALSKI Tomasz Z/13509/21 2022
2 f 1 10.12 KAWA Bartosz CWKS Resovia Rzeszów 2007 U16 PK -- SAMAGALSKI Tomasz Z/14460/21 2022
3 f 1 8.33 GROSIAK Kacper MKS Stal Nowa Dęba 2006 U18 PK -- ŻAK Dariusz Z/13446/21 2022 LDK!
Kula (6) M
1 f 1 12.93 BOBER Paweł ULKS Technik Trzcinica 2003 U20 PK IV BEDNARKIEWICZ Agnieszka Z/3742/16 2022
2 f 1 11.85 RYDZIK Piotr KKL Stal Stalowa Wola 2006 U18 PK IV DRAPAŁA Paweł # Z/2619/20 2022
3 f 1 10.96 BŁAHUCIAK Dawid UKS Tempo 5 Przemyśl 2006 U18 PK -- WOJCIECHOWSKI Leszek Z/2366/19 2022 LDK!
4 f 1 10.76 BONAREK Antoni MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2007 U16 PK V MOŹDZIOCH Mirosław Z/2072/22 2022
5 f 1 9.38 WITAS Alan KKL Stal Stalowa Wola 2004 U20 PK -- DRAPAŁA Paweł # Z/3442/17 2022 5
Dysk (1) M
1 f 1 36.98 BONAREK Antoni MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2007 U16 PK IV MOŹDZIOCH Mirosław Z/2072/22 2022
Dysk (1.5) M
1 f 1 36.92 TUROŃ Kacper CWKS Resovia Rzeszów 2006 U18 PK IV DMP U20 SAMAGALSKI Tomasz Z/13509/21 2022 98
2 f 1 34.81 BŁAHUCIAK Dawid UKS Tempo 5 Przemyśl 2006 U18 PK -- WOJCIECHOWSKI Leszek Z/2366/19 2022 LDK!
Dysk (1.75) M
1 f 1 40.06 RYDZIK Piotr KKL Stal Stalowa Wola 2006 U18 PK III DRAPAŁA Paweł # Z/2619/20 2022
2 f 1 37.23 BOBER Paweł ULKS Technik Trzcinica 2003 U20 PK IV BEDNARKIEWICZ Agnieszka Z/3742/16 2022
3 f 1 29.13 MIERCZYŃSKI Michał KKL Stal Stalowa Wola 2007 U16 PK V ŁYP Jacek Z/0125/21 2022 LDK!
Dysk (2) M
1 f 1 49.49 MATYJA Michał CWKS Resovia Rzeszów 2002 U23 PK I DMP SAMAGALSKI Tomasz Z/3140/17 2022 2 112
Młot (6) M
1 f 1 61.16 WITAS Alan KKL Stal Stalowa Wola 2004 U20 PK I DRAPAŁA Paweł # Z/3442/17 2022 5
2 f 1 50.93 FRANCZYK Karol LKS Stal Mielec 2007 U16 PK III JAKUBOWSKI Ryszard Z/5180/19 2022
3 f 1 30.68 MIERCZYŃSKI Michał KKL Stal Stalowa Wola 2007 U16 PK V ŁYP Jacek Z/0125/21 2022 LDK!
4 f 1 28.03 KOWALCZYK Radosław KKL Stal Stalowa Wola 2007 U16 PK V ŁYP Jacek Z/0056/21 2022 LDK!
Młot (7.26) M
1 f 1 67.92 PIŁAT Dawid LKS Stal Mielec 2002 U23 PK I JAKUBOWSKI Ryszard Z/1858/16 2022 1
Oszczep (700) M
1 f 1 25.74 GROSIAK Kacper MKS Stal Nowa Dęba 2006 U18 PK -- ŻAK Dariusz Z/13446/21 2022 LDK!
Oszczep (800) M
1 f 1 33.12 GROSIAK Jakub MKS Stal Nowa Dęba 2002 U23 PK -- ŻAK Dariusz ŻAK Dariusz , Z/3501/22 , 2022
1 f 2 40.19 TYLUS Patryk KKL Stal Stalowa Wola 2003 U20 PK IV ŁYP Jacek Z/1826/17 2022 2 LDK!
2 f 2 36.23 RYDZIK Kamil KKL Stal Stalowa Wola 2006 U18 PK -- MOMOT Krzysztof Z/2618/20 2022
Chód 3 km M
1 1 s 1 19:14.65 mx KRĘŻEL Kordian LKS Stal Mielec 2009 U14 PK -- KULIG Marzena Z/1435/22 2022
Chód 5 km M
1 1 s 1 25:05.16 mx MORAWCZYŃSKI Konrad MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 1975 Masters PK -- B.D. Z/2865/21 2022
Chód 10 km M
1 1 s 1 47:36.95 mx GOŁĄBEK Kacper MKS Stal Nowa Dęba 2005 U18 PK I ZIĘBA Julian Z/4687/18 2022 BEZ LDK!
2 2 s 1 48:41.94 mx IELO Cristian LKS Stal Mielec 2004 U20 PK I KULIG Marzena Z/0411/18 2022 3
3 3 s 1 49:03.85 mx WÓJCIK Hubert LKS Stal Mielec 2003 U20 PK I KULIG Marzena Z/3523/19 2022
4 4 s 1 50:01.31 mx FREJ Oskar CWKS Resovia Rzeszów 2003 U20 PK I DMP DMP U20 DUDA Bogusław Z/4116/17 2022 3 54 119
5 5 s 1 52:12.90 mx ŁUC Kacper MKS Stal Nowa Dęba 2005 U18 PK I ZIĘBA Julian Z/1379/20 2022 LDK!
6 6 s 1 55:02.07 mx SEJLER Patryk LKS Stal Mielec 2006 U18 PK I KULIG Marzena Z/1221/20 2022

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 22.668171882629 sekund