Szczecin 28 - 29.05.2022
Mistrzostwa Województwa Zachodniopomorskiego U18 i U20 2022 [DMP] [DMP U20]
100 m K
1 1 s 1 12.38 ŁOŚ Lucyna KL Iskra Białogard 2001 U23 ZP +1.5 II RUDZIK Grzegorz Z/5288/15 2022
2 2 s 1 12.83 WINIARCZYK Wiktoria MKL Szczecin 2003 U20 ZP +1.5 III DMP U20 MILEWICZ Magda IWIŃSKA Anna , Z/2030/17 , 2022 4 LDK! 119
3 3 s 1 13.19 ŻABIEREK Nina STS Pomerania Szczecin 2003 U20 ZP +1.5 III DMP U20 NADARZYŃSKI Szymon Z/4749/17 2022 LDK! 104
4 4 s 1 14.05 KALEMBA Wiktoria AL Międzyzdroje 2003 U20 ZP +1.5 -- BŁOCIAN Rafał Z/5303/15 2022
5 5 s 1 14.07 NOWACZYK Natalia SKSG Korona Szczecin 1999 Sen ZP +1.5 -- ŚLIWKA Rafał Z/1570/16 2022
6 6 s 1 14.14 JĘDRZEJCZYK Karolina SKSG Korona Szczecin 2000 U23 ZP +1.5 -- ŚLIWKA Rafał Z/8731/21 2022
1 1 s 2 12.32 MARSZEWSKA Natalia MKL Szczecin 2005 U18 ZP +1.9 II SAWICKI Krzysztof IWIŃSKA Anna , Z/5022/18 , 2022 LDK!
2 2 s 2 12.59 SADOWSKA Weronika UKL Ósemka Police 2006 U18 ZP +1.9 II KAMIŃSKI Ryszard Z/1448/18 2022 5 LDK!
3 3 s 2 12.78 WÓJS Lena MKS Hermes Gryfino 2006 U18 ZP +1.9 III STEFAŃSKI Jacek BORATYŃSKA Dorota Z/2660/19 2022 LDK!
4 4 s 2 13.05 KRAWCZAK Izabella MKL Szczecin 2006 U18 ZP +1.9 III DMP U20 IWIŃSKA Anna Z/5012/19 2022 LDK! 110
5 5 s 2 13.08 DOROBISZ Nadia KMKL Sztorm Kołobrzeg 2006 U18 ZP +1.9 III BARTA Franciszek Z/1882/22 2022
6 6 s 2 13.13 MATECKA Julia MKL Szczecin 2006 U18 ZP +1.9 III DMP U20 IWIŃSKA Anna Z/0630/20 2022 LDK! 106
7 7 s 2 13.17 DZWOLAK Ewa KMKL Sztorm Kołobrzeg 2006 U18 ZP +1.9 III ŻUROMSKI Kazimierz Z/2751/19 2022
8 8 s 2 13.99 WODECKA Kinga UKL Ósemka Police 2006 U18 ZP +1.9 -- KAMIŃSKI Ryszard Z/10381/21 2022 LDK!
1 1 s 3 13.18 MARENDZIAK Martyna MKL Szczecin 2007 U16 ZP +1.9 III IWIŃSKA Anna Z/0331/22 2022 LDK!
2 2 s 3 13.23 NESTERENKO Mariia KMKL Sztorm Kołobrzeg 2008 U16 ZP +1.9 IV ŻUROMSKI Kazimierz # Z/3217/22 2022
3 4 s 3 13.48 SZUSTER Katarzyna MKS Hermes Gryfino 2008 U16 ZP +1.9 IV PODLEŚNY Jan Z/14428/21 2022 LDK!
4 6 s 3 13.56 MICHALSKA Marianna UKL Ósemka Police 2007 U16 ZP +1.9 IV OBERLAN Paulina Z/0144/22 2022 LDK!
5 7 s 3 13.57 CZUBAK Natalia MKS Kusy Szczecin 2007 U16 ZP +1.9 IV MILEWICZ Renata Z/5761/19 2022 LDK!
6 9 s 3 13.70 BOCZKOWSKA Nadia UKL Ósemka Police 2008 U16 ZP +1.9 IV OBERLAN Paulina Z/2993/19 2022 LDK!
1 5 s 4 13.53 KMIEĆ Karolina KMKL Sztorm Kołobrzeg 2007 U16 ZP +2.5 IV ŻUROMSKI Kazimierz Z/1746/22 2022
2 10 s 4 13.71 ALBIŃSKA Jaśmina KMKL Sztorm Kołobrzeg 2007 U16 ZP +2.5 IV BARTA Franciszek Z/2747/19 2022
3 11 s 4 13.77 IWANICKA Iga UKS OSoT Szczecin 2007 U16 ZP +2.5 IV FERFET Marek Z/0075/22 2022 LDK!
4 12 s 4 13.83 ZMIŃCZUK Agata MKS Kusy Szczecin 2008 U16 ZP +2.5 V ŚLIWKA Irena Z/1310/21 2022 LDK!
5 14 s 4 13.86 GUZENDA Justyna OSiR Wyspiarz Świnoujście 2008 U16 ZP +2.5 V WIELECHOWSKI Adam Z/2811/19 2022 LDK!
1 15 s 5 14.18 BUTRYN Zuzanna MKS Hermes Gryfino 2008 U16 ZP +2.6 V PODLEŚNY Jan Z/13263/21 2022 LDK!
2 17 s 5 14.39 PIEKARSKA Natalia UKL Ósemka Police 2008 U16 ZP +2.6 V OBERLAN Paulina Z/2648/19 2022 BEZ LDK!
3 20 s 5 14.54 CHMIELEWSKA Julia MKS Hermes Gryfino 2008 U16 ZP +2.6 -- STEFAŃSKI Jacek Z/1153/20 2022 LDK!
4 21 s 5 14.66 RUDŹ Wiktoria UKL Ósemka Police 2008 U16 ZP +2.6 -- OBERLAN Paulina Z/1123/20 2022 LDK!
5 23 s 5 14.90 SZACHNOWSKA Daria MKS Hermes Gryfino 2007 U16 ZP +2.6 -- STEFAŃSKI Jacek Z/2659/19 2022 LDK!
6 22 s 5 14.90 PIETRUSZKA Paulina MKS Kusy Szczecin 2007 U16 ZP +2.6 -- MILEWICZ Renata Z/5749/19 2022 LDK!
7 24 s 5 15.30 PERZYŃSKA Zuzanna UKL Ósemka Police 2008 U16 ZP +2.6 -- OBERLAN Paulina Z/0147/22 2022 LDK!
1 3 s 6 13.31 SUSKA Natalia KL Bałtyk Koszalin 2007 U16 ZP +4.0 IV CZEPIEL Mateusz Z/12802/21 2022 LDK!
2 8 s 6 13.67 MELNYK Mariia UKS OSoT Szczecin 2009 U14 ZP +4.0 IV FERFET Marek Z/4629/22 2022 LDK!
3 13 s 6 13.83 MAJOR Maja OSiR Wyspiarz Świnoujście 2009 U14 ZP +4.0 V WIELECHOWSKI Adam Z/0336/22 2022 LDK!
4 16 s 6 14.21 BASTEK Weronika KL Bałtyk Koszalin 2007 U16 ZP +4.0 V CZEPIEL Mateusz Z/12801/21 2022 LDK!
5 18 s 6 14.45 PRZYBYLSKA Hanna Marta MKS Kusy Szczecin # 2008 U16 ZP +4.0 V ŚLIWKA Irena Z/2478/22 2022 LDK!
6 19 s 6 14.51 CZERNIACHOWSKA Karolina MKS Hermes Gryfino 2008 U16 ZP +4.0 -- PODLEŚNY Jan Z/2484/20 2022 LDK!
200 m K
1 1 s 1 25.83 ŁOŚ Lucyna KL Iskra Białogard 2001 U23 ZP +3.1 II RUDZIK Grzegorz Z/5288/15 2022
1 1 s 2 26.41 SADOWSKA Weronika UKL Ósemka Police 2006 U18 ZP +3.1 III KAMIŃSKI Ryszard Z/1448/18 2022 5 LDK!
2 2 s 2 27.22 DOROBISZ Nadia KMKL Sztorm Kołobrzeg 2006 U18 ZP +3.1 III BARTA Franciszek Z/1882/22 2022
3 3 s 2 27.59 DZWOLAK Ewa KMKL Sztorm Kołobrzeg 2006 U18 ZP +3.1 IV ŻUROMSKI Kazimierz Z/2751/19 2022
1 1 s 3 25.25 JEŻ Aleksandra AZS-AWF Gorzów 2007 U16 LB +2.9 II PAPUGA Sebastian Z/0747/20 2022 LDK!
2 2 s 3 27.08 NESTERENKO Mariia KMKL Sztorm Kołobrzeg 2008 U16 ZP +2.9 III ŻUROMSKI Kazimierz # Z/3217/22 2022
3 4 s 3 28.40 GUZENDA Justyna OSiR Wyspiarz Świnoujście 2008 U16 ZP +2.9 IV WIELECHOWSKI Adam Z/2811/19 2022 LDK!
4 7 s 3 29.55 IWANICKA Iga UKS OSoT Szczecin 2007 U16 ZP +2.9 V DMP U20 FERFET Marek Z/0075/22 2022 LDK! 74
5 11 s 3 30.18 MICHALSKA Marianna UKL Ósemka Police 2007 U16 ZP +2.9 V OBERLAN Paulina Z/0144/22 2022 LDK!
6 13 s 3 30.34 PIEKARSKA Natalia UKL Ósemka Police 2008 U16 ZP +2.9 -- OBERLAN Paulina Z/2648/19 2022 BEZ LDK!
7 14 s 3 30.64 KMIEĆ Karolina KMKL Sztorm Kołobrzeg 2007 U16 ZP +2.9 -- ŻUROMSKI Kazimierz Z/1746/22 2022
8 15 s 3 31.82 RUDŹ Wiktoria UKL Ósemka Police 2008 U16 ZP +2.9 -- OBERLAN Paulina Z/1123/20 2022 LDK!
1 3 s 4 28.39 MAJOR Maja OSiR Wyspiarz Świnoujście 2009 U14 ZP +3.0 IV WIELECHOWSKI Adam Z/0336/22 2022 LDK!
2 5 s 4 28.59 SZUSTER Katarzyna MKS Hermes Gryfino 2008 U16 ZP +3.0 V PODLEŚNY Jan Z/14428/21 2022 LDK!
3 6 s 4 29.04 MELNYK Mariia UKS OSoT Szczecin 2009 U14 ZP +3.0 V FERFET Marek Z/4629/22 2022 LDK!
4 8 s 4 29.57 TOMYS Maja UMKS Iskra Wolsztyn 2008 U16 WP +3.0 V WEISS Elżbieta Z/0035/21 2022 LDK!
5 9 s 4 30.04 RUTKOWSKA Zofia UKS OSoT Szczecin 2007 U16 ZP +3.0 V DMP U20 FERFET Marek Z/0422/22 2022 LDK! 70
6 10 s 4 30.07 BUTRYN Zuzanna MKS Hermes Gryfino 2008 U16 ZP +3.0 V PODLEŚNY Jan Z/13263/21 2022 LDK!
7 12 s 4 30.29 CZERNIACHOWSKA Karolina MKS Hermes Gryfino 2008 U16 ZP +3.0 -- PODLEŚNY Jan Z/2484/20 2022 LDK!
8 16 s 4 36.44 WIESZCZAK Dharma UKS OSoT Szczecin # 2007 U16 ZP +3.0 --
1 1 w 1 26.63 BUJAROWICZ Joanna MLUKS Mokasyn Płoty 2003 U20 ZP +1.9 III KECLER Szymon Z/3364/18 2022 4 743
2 2 w 1 28.04 ZDZIĘBORSKA Paulina MLUKS Mokasyn Płoty 2004 U20 ZP +1.9 IV KECLER Szymon KECLER Dorota Z/1142/18 2022 5 LDK! 628
3 3 w 1 28.72 BĄTKIEWICZ Zofia MLUKS Mokasyn Płoty 2004 U20 ZP +1.9 -- KECLER Szymon KECLER Dorota Z/1124/18 2022 BEZ LDK! 575
1 1 w 2 26.06 NOWACKA Oliwia UMKS Iskra Wolsztyn 2006 U18 WP +1.7 II SKWIERZYŃSKI Jacek Z/2826/19 2022 LDK! 792
2 2 w 2 27.63 MLAK Martyna MKS Hermes Gryfino 2006 U18 ZP +1.7 IV STEFAŃSKI Jacek Z/1155/20 2022 LDK! 660
3 3 w 2 28.33 KLEBIEKO Lena STS Pomerania Szczecin 2006 U18 ZP +1.7 IV NADARZYŃSKI Szymon Z/13574/21 2022 LDK! 605
4 4 w 2 28.74 SIERADZKA Marta KL Iskra Białogard 2005 U18 ZP +1.7 -- PIOTROWSKI Kamil RUDZIK Grzegorz , Z/2169/17 , 2022 LDK! 574
5 5 w 2 28.95 KONIECZKO Martyna MLUKS Mokasyn Płoty 2005 U18 ZP +1.7 -- PRZYBYSZ Łukasz KECLER Szymon , Z/3694/20 , 2022 LDK! 558
6 6 w 2 30.53 LITWINIUK Hanna STS Pomerania Szczecin 2006 U18 ZP +1.7 -- B.D. Z/5598/19 2022 LDK! 446
300 m K
1 1 s 1 45.70 KRZYSIEK Marcela WMLKS Pomorze Stargard 2007 U16 ZP IV WIERZBICKA Sylwia Z/5332/19 2022 BEZ LDK!
2 2 s 1 47.70 MUSIELAK Iga WMLKS Pomorze Stargard 2008 U16 ZP V WIERZBICKA Sylwia Z/1661/20 2022 LDK!
3 3 s 1 48.93 SALOMONIK Gabriela OSiR Wyspiarz Świnoujście 2008 U16 ZP -- WIELECHOWSKI Adam Z/1273/19 2022 LDK!
4 4 s 1 53.36 DĘBIEC Nicola KMKL Sztorm Kołobrzeg 2008 U16 ZP -- ŻUROMSKI Kazimierz Z/1886/22 2022
400 m K
1 1 s 1 59.96 REJCHERT Anna WMLKS Pomorze Stargard 2004 U20 ZP III WALKOWIAK Janusz MAKSYMIUK Zbigniew , Z/4956/19 , 2022 LDK!
2 2 s 1 61.07 KNAPE Natalia WMLKS Pomorze Stargard 2003 U20 ZP III KRZYSIEK Zbigniew TARASZKIEWICZ Elżbieta Z/1490/16 2022 4 LDK!
3 3 s 1 62.84 BEDNARCZYK Aleksandra WMLKS Pomorze Stargard 2004 U20 ZP IV KRZYSIEK Zbigniew Z/1697/18 2022 LDK!
1 1 s 2 58.38 OWCZARUK Hanna AL Międzyzdroje 2007 U16 ZP II BŁOCIAN Rafał Z/13134/21 2022 LDK!
2 2 s 2 58.52 ZIOMKO Zuzanna AL Międzyzdroje 2006 U18 ZP II WALKOWIAK Janusz BŁOCIAN Rafał , Z/13133/21 , 2022 LDK!
3 3 s 2 62.97 BARAN Julia STS Pomerania Szczecinek 2006 U18 ZP IV JUNIEWICZ Jakub Z/0346/20 2022 LDK!
600 m K
1 1 s 1 1:48.43 WŁODARCZAK Joanna MKL Maraton Świnoujście 2008 U16 ZP V WALKOWIAK Janusz Z/3685/19 2022 BEZ LDK!
2 2 s 1 1:49.48 LEONOWICZ Julia MKL Maraton Świnoujście 2009 U14 ZP V WALKOWIAK Krzysztof Z/10547/21 2022 LDK!
3 3 s 1 1:49.87 STOKOWSKA Urszula MKL Maraton Świnoujście 2008 U16 ZP V WALKOWIAK Krzysztof Z/2148/21 2022 LDK!
4 6 s 1 1:55.02 LEMAŃSKA Maja MKS Kusy Szczecin 2007 U16 ZP -- ŚLIWKA Irena Z/5750/19 2022 LDK!
5 9 s 1 1:59.41 PARCHIMOWICZ Wiktoria MKL Maraton Świnoujście 2008 U16 ZP -- WALKOWIAK Krzysztof Z/2169/21 2022 LDK!
  s 1 DNF RATOMSKA Paulina MKL Maraton Świnoujście 2009 U14 ZP -- WALKOWIAK Janusz Z/2173/21 2022 LDK!
1 4 s 2 1:54.27 OLESZKIEWICZ Zuzanna MKL Maraton Świnoujście 2008 U16 ZP -- WALKOWIAK Krzysztof Z/2146/21 2022 LDK!
2 5 s 2 1:54.47 SZEWC Oliwia UKS Barnim Goleniów 2008 U16 ZP -- GOŁĘBIOWSKI Michał Z/0407/22 2022 LDK!
3 7 s 2 1:56.87 ZARZECKA Aleksandra UKS Barnim Goleniów 2008 U16 ZP -- GOŁĘBIOWSKI Michał Z/4258/20 2022 LDK!
4 8 s 2 1:58.24 KRAVCHENKO Eva MKL Maraton Świnoujście 2010 U14 ZP -- WALKOWIAK Krzysztof Z/14617/21 2022 LDK!
1 1 w 1 1:44.20 SZYDERSKA Zofia KL Iskra Białogard 2009 U14 ZP IV RUDZIK Grzegorz Z/0018/22 2022 LDK! 632
2 2 w 1 1:48.36 ZYGMUNT Nela AL Międzyzdroje 2008 U16 ZP V BŁOCIAN Rafał Z/4977/19 2022 BEZ LDK! 553
3 3 w 1 1:49.31 RUDNIK Julia UKL Ósemka Police 2007 U16 ZP V OBERLAN Paulina Z/2650/19 2022 BEZ LDK! 536
4 4 w 1 1:51.28 KOMMISARCZYK Zuzanna STS Pomerania Szczecinek 2008 U16 ZP -- JUNIEWICZ Jakub Z/4118/20 2022 LDK! 500
5 5 w 1 1:51.55 PTAK Zuzanna STS Pomerania Szczecinek 2007 U16 ZP -- JUNIEWICZ Jakub Z/12905/21 2022 LDK! 496
6 6 w 1 1:53.73 OPASAŁA Pola MLUKS Mokasyn Płoty 2008 U16 ZP -- KECLER Szymon Z/8228/21 2022 LDK! 458
7 7 w 1 1:56.38 ROJEK Zofia AZS-AWF Gorzów 2007 U16 LB -- ZALESKA-POSMYK Izabela Z/1018/20 2022 LDK! 415
8 8 w 1 1:56.47 HAJDUK Liwia AZS-AWF Gorzów 2007 U16 LB -- ZALESKA-POSMYK Izabela Z/4074/19 2022 LDK! 413
9 9 w 1 1:56.75 KWAK Karina KL Iskra Białogard 2008 U16 ZP -- RUDZIK Grzegorz Z/2616/20 2022 LDK! 409
10 10 w 1 1:56.77 ŚWIĄDER Lena STS Pomerania Szczecinek 2007 U16 ZP -- JUNIEWICZ Jakub Z/4909/18 2022 BEZ LDK! 409
11 11 w 1 2:01.71 JOKŚ Nadia UMKS Iskra Wolsztyn 2008 U16 WP -- WEISS Elżbieta Z/0028/21 2022 LDK! 333
12 12 w 1 2:07.18 LIPIŃSKA Lena UKS OSoT Szczecin 2008 U16 ZP -- FERFET Marek Z/0084/22 2022 LDK! 258
800 m K
1 1 s 1 2:28.61 TARASEWICZ Julia KL Bałtyk Koszalin 2001 U23 ZP -- JACEWICZ Edward Z/3119/15 2022 3
2 2 s 1 2:38.36 ŻMUDA Zofia MKL Szczecin 2003 U20 ZP -- DMP U20 MILEWICZ Renata BARAŃSKI Przemysław , Z/2031/17 , 2022 4 LDK! 70
1 1 s 2 2:26.93 PERWENIS Gabriela RAZ Szczecin 2006 U18 ZP IV SZYCH Robert Z/4424/19 2022
2 2 s 2 2:52.64 BUKAŁA Zuzanna UKS Barnim Goleniów 2006 U18 ZP -- GOŁĘBIOWSKI Michał Z/0123/20 2022 LDK!
1 1 w 1 2:39.27 BUJAROWICZ Joanna MLUKS Mokasyn Płoty 2003 U20 ZP -- KECLER Szymon Z/3364/18 2022 4 581
2 2 w 1 2:42.65 BĄTKIEWICZ Zofia MLUKS Mokasyn Płoty 2004 U20 ZP -- KECLER Szymon KECLER Dorota Z/1124/18 2022 BEZ LDK! 543
3 3 w 1 2:46.04 ZDZIĘBORSKA Paulina MLUKS Mokasyn Płoty 2004 U20 ZP -- KECLER Szymon KECLER Dorota Z/1142/18 2022 5 LDK! 506
1 1 w 2 2:47.09 NOWACKA Oliwia UMKS Iskra Wolsztyn 2006 U18 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/2826/19 2022 LDK! 494
2 2 w 2 2:47.98 KONIECZKO Martyna MLUKS Mokasyn Płoty 2005 U18 ZP -- PRZYBYSZ Łukasz KECLER Szymon , Z/3694/20 , 2022 LDK! 485
3 3 w 2 2:50.02 MLAK Martyna MKS Hermes Gryfino 2006 U18 ZP -- STEFAŃSKI Jacek Z/1155/20 2022 LDK! 463
4 4 w 2 2:50.26 SIERADZKA Marta KL Iskra Białogard 2005 U18 ZP -- PIOTROWSKI Kamil RUDZIK Grzegorz , Z/2169/17 , 2022 LDK! 461
5 5 w 2 2:51.10 KLEBIEKO Lena STS Pomerania Szczecin 2006 U18 ZP -- NADARZYŃSKI Szymon Z/13574/21 2022 LDK! 452
1500 m K
1 1 s 1 5:26.87 KARPIŃSKA Magda OSiR Wyspiarz Świnoujście 2006 U18 ZP -- WIELECHOWSKI Adam Z/14186/21 2022 LDK!
  s 1 DNF NOWAKOWSKA Martyna KMKL Sztorm Kołobrzeg 2005 U18 ZP -- B.D. Z/3811/22 2022
3000 m K
1 1 s 1 12:25.57 SZULC Dominika MKS Hermes Gryfino 2005 U18 ZP -- GIERASIMCZYK Anna PODLEŚNY Jan BORATYŃSKA Dorota , Z/0934/18 , 2022 LDK!
  s 1 DNF DĄBROWSKA Nikola MLUKS Mokasyn Płoty 2004 U20 ZP -- KECLER Dorota KECLER Szymon , Z/1125/18 , 2022 BEZ LDK!
80 pł K
1 3 w 1 12.83 RUDNIK Julia UKL Ósemka Police 2007 U16 ZP +2.0 III OBERLAN Paulina Z/2650/19 2022 BEZ LDK! 736
2 4 w 1 13.10 ŚWIĄDER Lena STS Pomerania Szczecinek 2007 U16 ZP +2.0 IV JUNIEWICZ Jakub Z/4909/18 2022 BEZ LDK! 696
3 5 w 1 13.17 ZYGMUNT Nela AL Międzyzdroje 2008 U16 ZP +2.0 IV BŁOCIAN Rafał Z/4977/19 2022 BEZ LDK! 686
4 6 w 1 13.38 SZYDERSKA Zofia KL Iskra Białogard 2009 U14 ZP +2.0 IV RUDZIK Grzegorz Z/0018/22 2022 LDK! 655
5 8 w 1 13.84 LIPIŃSKA Lena UKS OSoT Szczecin 2008 U16 ZP +2.0 V FERFET Marek Z/0084/22 2022 LDK! 591
6 10 w 1 14.77 OPASAŁA Pola MLUKS Mokasyn Płoty 2008 U16 ZP +2.0 V KECLER Szymon Z/8228/21 2022 LDK! 471
7 12 w 1 15.33 KWAK Karina KL Iskra Białogard 2008 U16 ZP +2.0 -- RUDZIK Grzegorz Z/2616/20 2022 LDK! 404
1 1 w 2 12.41 ROJEK Zofia AZS-AWF Gorzów 2007 U16 LB +2.8 III ZALESKA-POSMYK Izabela Z/1018/20 2022 LDK! 801
2 2 w 2 12.72 HAJDUK Liwia AZS-AWF Gorzów 2007 U16 LB +2.8 III ZALESKA-POSMYK Izabela Z/4074/19 2022 LDK! 753
3 7 w 2 13.72 JOKŚ Nadia UMKS Iskra Wolsztyn 2008 U16 WP +2.8 IV WEISS Elżbieta Z/0028/21 2022 LDK! 608
4 9 w 2 13.86 KOMMISARCZYK Zuzanna STS Pomerania Szczecinek 2008 U16 ZP +2.8 V JUNIEWICZ Jakub Z/4118/20 2022 LDK! 588
5 11 w 2 14.80 PTAK Zuzanna STS Pomerania Szczecinek 2007 U16 ZP +2.8 V JUNIEWICZ Jakub Z/12905/21 2022 LDK! 467
100 m pł J MŁ K
1 1 s 1 15.52 SŁODZIŃSKA Maja UKS OSoT Szczecin 2006 U18 ZP +3.3 II FERFET Marek FERFET Marek , Z/5013/19 , 2022 LDK!
2 2 s 1 17.80 BARAN Karolina KL Iskra Białogard 2005 U18 ZP +3.3 -- RUDZIK Grzegorz Z/4701/19 2022 LDK!
3 3 s 1 20.77 KACZMAREK Kinga KMKL Sztorm Kołobrzeg 2005 U18 ZP +3.3 -- BARTA Franciszek Z/2753/19 2022
1 1 w 1 15.97 KLEBIEKO Lena STS Pomerania Szczecin 2006 U18 ZP +1.9 III DMP U20 NADARZYŃSKI Szymon Z/13574/21 2022 LDK! 718 120
2 2 w 1 16.17 KONIECZKO Martyna MLUKS Mokasyn Płoty 2005 U18 ZP +1.9 III PRZYBYSZ Łukasz KECLER Szymon , Z/3694/20 , 2022 LDK! 694
3 3 w 1 16.41 NOWACKA Oliwia UMKS Iskra Wolsztyn 2006 U18 WP +1.9 III SKWIERZYŃSKI Jacek Z/2826/19 2022 LDK! 665
4 4 w 1 16.80 MLAK Martyna MKS Hermes Gryfino 2006 U18 ZP +1.9 III STEFAŃSKI Jacek Z/1155/20 2022 LDK! 619
5 5 w 1 17.32 SIERADZKA Marta KL Iskra Białogard 2005 U18 ZP +1.9 IV PIOTROWSKI Kamil RUDZIK Grzegorz , Z/2169/17 , 2022 LDK! 561
6 6 w 1 19.25 LITWINIUK Hanna STS Pomerania Szczecin 2006 U18 ZP +1.9 -- B.D. Z/5598/19 2022 LDK! 367
100 m pł K
1 1 s 1 13.48 MAJEWSKA Marika AZS-AWF Gorzów 2002 U23 LB +3.3 M B.D. PAWLAK Przemysław ZALESKA-POSMYK Izabela , Z/2685/16 , 2022 LDK!
1 1 w 1 15.06 ZDZIĘBORSKA Paulina MLUKS Mokasyn Płoty 2004 U20 ZP +4.7 II KECLER Szymon KECLER Dorota Z/1142/18 2022 5 LDK! 834
2 2 w 1 15.75 BUJAROWICZ Joanna MLUKS Mokasyn Płoty 2003 U20 ZP +4.7 II KECLER Szymon Z/3364/18 2022 4 745
3 3 w 1 16.56 BĄTKIEWICZ Zofia MLUKS Mokasyn Płoty 2004 U20 ZP +4.7 III KECLER Szymon KECLER Dorota Z/1124/18 2022 BEZ LDK! 647
400 m pł K K
1 s 1 75.06 NAZIPOVA Alisa UKL Ósemka Police 2006 U18 ZP -- KAMIŃSKI Ryszard Z/3493/22 2022 LDK!
2 s 1 80.04 BARAN Karolina KL Iskra Białogard 2005 U18 ZP -- RUDZIK Grzegorz Z/4701/19 2022 LDK!
  s 1 DNF KAŹMIERCZAK Aleksandra UKL Ósemka Police 2006 U18 ZP -- OBERLAN Paulina KAMIŃSKI Ryszard , Z/5274/18 , 2022 BEZ LDK!
1 1 s 2 70.54 PASTUSZKO Patrycja STS Pomerania Szczecinek 2004 U20 ZP IV JUNIEWICZ Jakub Z/1454/18 2022 5 LDK!
4x100 m K
1 1 s 1 53.58 NAZIPOVA Alisa
KAŹMIERCZAK Aleksandra
WODECKA Kinga
SADOWSKA Weronika
UKL Ósemka Police 2006
2006
2006
2006
U18 ZPO -- KAMIŃSKI Ryszard
OBERLAN Paulina KAMIŃSKI Ryszard
KAMIŃSKI Ryszard
KAMIŃSKI Ryszard
Z/3493/22
, Z/5274/18
Z/10381/21
Z/1448/18
2022
, 2022
2022
2022

BEZ

5
2 2 s 1 58.00 KLEBIEKO Lena
KUCHARSKA Donata
LITWINIUK Hanna
REJER Joanna
STS Pomerania Szczecin 2006
2006
2006
2006
U18 ZPO -- NADARZYŃSKI Szymon
MŁYNARCZYK Marta NADARZYŃSKI Szymon
B.D.
B.D.
Z/13574/21
, Z/5137/19
Z/5598/19
Z/2988/20
2022
, 2022
2022
2022




4x400 m K
1 1 s 1 5:22.03 KLEBIEKO Lena
KUCHARSKA Donata
LITWINIUK Hanna
REJER Joanna
STS Pomerania Szczecin 2006
2006
2006
2006
U18 ZPO -- NADARZYŃSKI Szymon
MŁYNARCZYK Marta NADARZYŃSKI Szymon
B.D.
B.D.
Z/13574/21
, Z/5137/19
Z/5598/19
Z/2988/20
2022
, 2022
2022
2022




Wzwyż K
1 f 1 1.53 LEWANDOWSKA Martyna STS Pomerania Szczecin 2004 U20 ZP IV DMP U20 FERFET Marek NADARZYŃSKI Szymon , Z/4539/18 , 2022 LDK! 98
1 f 2 1.60 SŁODZIŃSKA Maja UKS OSoT Szczecin 2006 U18 ZP III DMP U20 FERFET Marek FERFET Marek , Z/5013/19 , 2022 LDK! 115
  f 2 NM KUBICKA Hanna KMKL Sztorm Kołobrzeg 2006 U18 ZP -- GIZA Zdzisław Z/2134/22 2022
1 f 3 1.45 STRADOMSKA Ada MLKS Lubusz Barlinek 2009 U14 ZP IV DZIĘCIOŁ Piotr Z/3619/21 2022 LDK!
2 f 3 1.30 SZACHNOWSKA Daria MKS Hermes Gryfino 2007 U16 ZP -- STEFAŃSKI Jacek Z/2659/19 2022 LDK!
1 1 w 1 1.55 ZDZIĘBORSKA Paulina MLUKS Mokasyn Płoty 2004 U20 ZP III KECLER Szymon KECLER Dorota Z/1142/18 2022 5 LDK! 678
2 2 w 1 1.49 BUJAROWICZ Joanna MLUKS Mokasyn Płoty 2003 U20 ZP IV KECLER Szymon Z/3364/18 2022 4 610
3 3 w 1 1.49 BĄTKIEWICZ Zofia MLUKS Mokasyn Płoty 2004 U20 ZP IV KECLER Szymon KECLER Dorota Z/1124/18 2022 BEZ LDK! 610
1 1 w 2 1.55 KONIECZKO Martyna MLUKS Mokasyn Płoty 2005 U18 ZP III PRZYBYSZ Łukasz KECLER Szymon , Z/3694/20 , 2022 LDK! 678
2 2 w 2 1.40 NOWACKA Oliwia UMKS Iskra Wolsztyn 2006 U18 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/2826/19 2022 LDK! 512
3 3 w 2 1.34 KLEBIEKO Lena STS Pomerania Szczecin 2006 U18 ZP -- NADARZYŃSKI Szymon Z/13574/21 2022 LDK! 449
3 4 w 2 1.34 LITWINIUK Hanna STS Pomerania Szczecin 2006 U18 ZP -- B.D. Z/5598/19 2022 LDK! 449
5 5 w 2 1.28 SIERADZKA Marta KL Iskra Białogard 2005 U18 ZP -- PIOTROWSKI Kamil RUDZIK Grzegorz , Z/2169/17 , 2022 LDK! 389
  w 2 NM MLAK Martyna MKS Hermes Gryfino 2006 U18 ZP -- STEFAŃSKI Jacek Z/1155/20 2022 LDK! 0
1 1 w 3 1.55 ZYGMUNT Nela AL Międzyzdroje 2008 U16 ZP III BŁOCIAN Rafał Z/4977/19 2022 BEZ LDK! 678
2 2 w 3 1.49 ROJEK Zofia AZS-AWF Gorzów 2007 U16 LB IV ZALESKA-POSMYK Izabela Z/1018/20 2022 LDK! 610
3 3 w 3 1.43 JOKŚ Nadia UMKS Iskra Wolsztyn 2008 U16 WP V WEISS Elżbieta Z/0028/21 2022 LDK! 544
4 4 w 3 1.43 RUDNIK Julia UKL Ósemka Police 2007 U16 ZP V OBERLAN Paulina Z/2650/19 2022 BEZ LDK! 544
5 5 w 3 1.40 ŚWIĄDER Lena STS Pomerania Szczecinek 2007 U16 ZP V JUNIEWICZ Jakub Z/4909/18 2022 BEZ LDK! 512
6 6 w 3 1.40 PTAK Zuzanna STS Pomerania Szczecinek 2007 U16 ZP V JUNIEWICZ Jakub Z/12905/21 2022 LDK! 512
7 7 w 3 1.34 HAJDUK Liwia AZS-AWF Gorzów 2007 U16 LB -- ZALESKA-POSMYK Izabela Z/4074/19 2022 LDK! 449
8 8 w 3 1.31 SZYDERSKA Zofia KL Iskra Białogard 2009 U14 ZP -- RUDZIK Grzegorz Z/0018/22 2022 LDK! 419
9 9 w 3 1.28 KWAK Karina KL Iskra Białogard 2008 U16 ZP -- RUDZIK Grzegorz Z/2616/20 2022 LDK! 389
10 10 w 3 1.28 OPASAŁA Pola MLUKS Mokasyn Płoty 2008 U16 ZP -- KECLER Szymon Z/8228/21 2022 LDK! 389
11 11 w 3 1.28 KOMMISARCZYK Zuzanna STS Pomerania Szczecinek 2008 U16 ZP -- JUNIEWICZ Jakub Z/4118/20 2022 LDK! 389
12 12 w 3 1.22 LIPIŃSKA Lena UKS OSoT Szczecin 2008 U16 ZP -- FERFET Marek Z/0084/22 2022 LDK! 331
Tyczka K
1 f 1 3.90 CHAMOT Maja KS Sprint Bielsko-Biała 2003 U20 SL I DMP U20 KUBALA Magdalena Z/3368/15 2022 172
2 f 1 3.60 BRYKAŁA Dominika UKS OSoT Szczecin 2002 U23 ZP I LISEK Aleksandra B.D. Z/3354/17 2022 LDK!
3 f 1 3.20 GABORSKA Zofia MKL Szczecin 2004 U20 ZP II DMP U20 MŁYNARCZYK Marta ASMOLOV Maksym , Z/2600/18 , 2022 LDK! 140
4 f 1 3.00 BURLIKOWSKA Natalia UKS OSoT Szczecin 2002 U23 ZP II LISEK Aleksandra Z/3322/16 2022 BEZ LDK!
1 f 2 2.80 KULPA Zofia MKL Szczecin 2005 U18 ZP III DMP U20 ASMOLOV Maksym Z/5354/19 2022 116
2 f 2 2.40 SZYSZKO Łucja MKL Szczecin 2008 U16 ZP IV DMP U20 ASMOLOV Maksym Z/5017/21 2022 92
3 f 2 2.20 IWANICKA Iga UKS OSoT Szczecin 2007 U16 ZP V FERFET Marek Z/0075/22 2022 LDK!
4 f 2 1.80 WODECKA Kinga UKL Ósemka Police 2006 U18 ZP -- KAMIŃSKI Ryszard Z/10381/21 2022 LDK!
  f 2 NM KALINICZENKO Jelizawieta OSOT Szczecin 2006 U18 ZP -- FERFET Marek KALINICZENKO Wiaczesław , Z/2900/20 , 2022 LDK!
W dal K
  f 1 4.67 KALEMBA Wiktoria AL Międzyzdroje 2003 U20 ZP +1.5 -- BŁOCIAN Rafał Z/5303/15 2022
1 f 1 5.50 BORCHARDT Maja LLKS Pomorze Stargard 2004 U20 ZP +2.1 II ŚWIERCZYŃSKI Sławomir Z/1609/18 2022 LDK!
2 f 1 4.74 KALEMBA Wiktoria AL Międzyzdroje 2003 U20 ZP +2.5 -- BŁOCIAN Rafał Z/5303/15 2022
  f 2 4.02 WODECKA Kinga UKL Ósemka Police 2006 U18 ZP +1.7 -- KAMIŃSKI Ryszard Z/10381/21 2022 LDK!
  f 2 4.86 REICH Zofia KL Iskra Białogard 2005 U18 ZP +1.2 IV RUDZIK Grzegorz Z/0744/20 2022 LDK!
1 f 2 5.25 WÓJS Lena MKS Hermes Gryfino 2006 U18 ZP +1.9 III STEFAŃSKI Jacek BORATYŃSKA Dorota Z/2660/19 2022 LDK!
2 f 2 5.17 SŁODZIŃSKA Maja UKS OSoT Szczecin 2006 U18 ZP +1.9 III FERFET Marek FERFET Marek , Z/5013/19 , 2022 LDK!
3 f 2 4.99 REICH Zofia KL Iskra Białogard 2005 U18 ZP +2.8 IV RUDZIK Grzegorz Z/0744/20 2022 LDK!
4 f 2 4.64 WODECKA Kinga UKL Ósemka Police 2006 U18 ZP +2.5 -- KAMIŃSKI Ryszard Z/10381/21 2022 LDK!
  f 3 4.22 BASTEK Weronika KL Bałtyk Koszalin 2007 U16 ZP +2.0 -- CZEPIEL Mateusz Z/12801/21 2022 LDK!
1 f 3 4.80 SUSKA Natalia KL Bałtyk Koszalin 2007 U16 ZP +1.7 IV CZEPIEL Mateusz Z/12802/21 2022 LDK!
2 f 3 4.67 CHMIELEWSKA Julia MKS Hermes Gryfino 2008 U16 ZP +1.8 V STEFAŃSKI Jacek Z/1153/20 2022 LDK!
3 f 3 4.39 BOCZKOWSKA Nadia UKL Ósemka Police 2008 U16 ZP +1.7 -- OBERLAN Paulina Z/2993/19 2022 LDK!
4 f 3 4.33 BASTEK Weronika KL Bałtyk Koszalin 2007 U16 ZP +2.3 -- CZEPIEL Mateusz Z/12801/21 2022 LDK!
5 f 3 4.13 STRZELECKA Amelia MKS Święc Sławno 2009 U14 ZP +1.5 -- B.D. Z/12068/21 2022
  w 1 4.54 BĄTKIEWICZ Zofia MLUKS Mokasyn Płoty 2004 U20 ZP -1.3 -- KECLER Szymon KECLER Dorota Z/1124/18 2022 BEZ LDK! 438
1 1 w 1 5.29 BUJAROWICZ Joanna MLUKS Mokasyn Płoty 2003 U20 ZP -1.3 III KECLER Szymon Z/3364/18 2022 4 640
2 2 w 1 5.11 ZDZIĘBORSKA Paulina MLUKS Mokasyn Płoty 2004 U20 ZP -1.0 III KECLER Szymon KECLER Dorota Z/1142/18 2022 5 LDK! 589
3 3 w 1 4.73 BĄTKIEWICZ Zofia MLUKS Mokasyn Płoty 2004 U20 ZP -0.4 -- KECLER Szymon KECLER Dorota Z/1124/18 2022 BEZ LDK! 487
1 1 w 2 4.85 MLAK Martyna MKS Hermes Gryfino 2006 U18 ZP -0.9 IV STEFAŃSKI Jacek Z/1155/20 2022 LDK! 519
2 2 w 2 4.80 NOWACKA Oliwia UMKS Iskra Wolsztyn 2006 U18 WP -0.5 IV SKWIERZYŃSKI Jacek Z/2826/19 2022 LDK! 506
3 3 w 2 4.76 KONIECZKO Martyna MLUKS Mokasyn Płoty 2005 U18 ZP +0.6 -- PRZYBYSZ Łukasz KECLER Szymon , Z/3694/20 , 2022 LDK! 495
4 4 w 2 4.72 SIERADZKA Marta KL Iskra Białogard 2005 U18 ZP +0.4 -- PIOTROWSKI Kamil RUDZIK Grzegorz , Z/2169/17 , 2022 LDK! 485
5 5 w 2 4.65 KLEBIEKO Lena STS Pomerania Szczecin 2006 U18 ZP -0.8 -- NADARZYŃSKI Szymon Z/13574/21 2022 LDK! 466
6 6 w 2 4.14 LITWINIUK Hanna STS Pomerania Szczecin 2006 U18 ZP +1.0 -- B.D. Z/5598/19 2022 LDK! 340
1 1 w 3 4.96 RUDNIK Julia UKL Ósemka Police 2007 U16 ZP -1.1 IV OBERLAN Paulina Z/2650/19 2022 BEZ LDK! 548
2 2 w 3 4.75 HAJDUK Liwia AZS-AWF Gorzów 2007 U16 LB +0.4 V ZALESKA-POSMYK Izabela Z/4074/19 2022 LDK! 492
3 3 w 3 4.74 ZYGMUNT Nela AL Międzyzdroje 2008 U16 ZP -1.8 V BŁOCIAN Rafał Z/4977/19 2022 BEZ LDK! 490
4 4 w 3 4.74 ROJEK Zofia AZS-AWF Gorzów 2007 U16 LB -0.9 V ZALESKA-POSMYK Izabela Z/1018/20 2022 LDK! 490
5 5 w 3 4.67 ŚWIĄDER Lena STS Pomerania Szczecinek 2007 U16 ZP +0.6 V JUNIEWICZ Jakub Z/4909/18 2022 BEZ LDK! 472
6 6 w 3 4.47 LIPIŃSKA Lena UKS OSoT Szczecin 2008 U16 ZP -1.6 -- FERFET Marek Z/0084/22 2022 LDK! 421
7 7 w 3 4.38 JOKŚ Nadia UMKS Iskra Wolsztyn 2008 U16 WP -0.4 -- WEISS Elżbieta Z/0028/21 2022 LDK! 398
8 8 w 3 4.24 KOMMISARCZYK Zuzanna STS Pomerania Szczecinek 2008 U16 ZP -0.6 -- JUNIEWICZ Jakub Z/4118/20 2022 LDK! 364
9 9 w 3 4.13 KWAK Karina KL Iskra Białogard 2008 U16 ZP -1.0 -- RUDZIK Grzegorz Z/2616/20 2022 LDK! 338
10 10 w 3 4.06 OPASAŁA Pola MLUKS Mokasyn Płoty 2008 U16 ZP -1.1 -- KECLER Szymon Z/8228/21 2022 LDK! 322
11 11 w 3 4.06 SZYDERSKA Zofia KL Iskra Białogard 2009 U14 ZP -1.0 -- RUDZIK Grzegorz Z/0018/22 2022 LDK! 322
12 12 w 3 3.76 PTAK Zuzanna STS Pomerania Szczecinek 2007 U16 ZP -0.6 -- JUNIEWICZ Jakub Z/12905/21 2022 LDK! 254
Trójskok K
  f 1 10.59 KANIA Maja LLKS Pomorze Stargard 2006 U18 ZP +1.8 IV RÓŻYCZKA Marek Z/10863/21 2022
1 f 1 10.72 KANIA Maja LLKS Pomorze Stargard 2006 U18 ZP +2.3 IV RÓŻYCZKA Marek Z/10863/21 2022
2 f 1 10.30 WILK Daria LLKS Pomorze Stargard 2006 U18 ZP +1.4 IV RÓŻYCZKA Marek Z/2929/20 2022
3 f 1 9.90 KORDYKIEWICZ Olga LLKS Pomorze Stargard 2006 U18 ZP +1.8 -- ŚWIERCZYŃSKI Sławomir Z/4372/18 2022 LDK!
Kula (3) K
1 f 1 11.65 WYSOCZAŃSKA Iga KMKL Sztorm Kołobrzeg 2007 U16 ZP III SZYBOWSKI Mirosław Z/13043/21 2022
2 f 1 11.10 KRZESICKA Aleksandra KMKL Sztorm Kołobrzeg 2005 U18 ZP III SZYBOWSKI Mirosław Z/3286/19 2022
3 f 1 10.49 JANKOWSKA Barbara KMKL Sztorm Kołobrzeg 2006 U18 ZP IV SZYBOWSKI Mirosław Z/13083/21 2022
4 f 1 8.04 PIWOŃSKA Oliwia UKL Ósemka Police 2006 U18 ZP -- KAMIŃSKI Ryszard OBERLAN Paulina Z/1447/18 2022 BEZ LDK!
5 f 1 7.97 BUDNER Julia UKL Ósemka Police 2006 U18 ZP -- KAMIŃSKI Ryszard OBERLAN Paulina Z/1436/18 2022 5 LDK!
6 f 1 7.22 KACZMAREK Kinga KMKL Sztorm Kołobrzeg 2005 U18 ZP -- BARTA Franciszek Z/2753/19 2022
7 f 1 6.62 POTOMSKA Maria KMKL Sztorm Kołobrzeg 2005 U18 ZP -- B.D. Z/4255/22 2022
8 f 1 6.59 REJER Joanna STS Pomerania Szczecin 2006 U18 ZP -- DMP U20 B.D. Z/2988/20 2022 LDK! 43
9 f 1 6.42 KUBICKA Hanna KMKL Sztorm Kołobrzeg 2006 U18 ZP -- GIZA Zdzisław Z/2134/22 2022
1 1 w 1 10.42 MLAK Martyna MKS Hermes Gryfino 2006 U18 ZP IV STEFAŃSKI Jacek Z/1155/20 2022 LDK! 557
2 2 w 1 10.10 KONIECZKO Martyna MLUKS Mokasyn Płoty 2005 U18 ZP IV PRZYBYSZ Łukasz KECLER Szymon , Z/3694/20 , 2022 LDK! 536
3 3 w 1 8.00 LITWINIUK Hanna STS Pomerania Szczecin 2006 U18 ZP -- B.D. Z/5598/19 2022 LDK! 399
4 4 w 1 7.91 NOWACKA Oliwia UMKS Iskra Wolsztyn 2006 U18 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/2826/19 2022 LDK! 394
5 5 w 1 7.67 SIERADZKA Marta KL Iskra Białogard 2005 U18 ZP -- PIOTROWSKI Kamil RUDZIK Grzegorz , Z/2169/17 , 2022 LDK! 378
6 6 w 1 7.16 KLEBIEKO Lena STS Pomerania Szczecin 2006 U18 ZP -- NADARZYŃSKI Szymon Z/13574/21 2022 LDK! 345
1 1 w 2 8.70 HAJDUK Liwia AZS-AWF Gorzów 2007 U16 LB V ZALESKA-POSMYK Izabela Z/4074/19 2022 LDK! 445
2 2 w 2 7.42 RUDNIK Julia UKL Ósemka Police 2007 U16 ZP -- OBERLAN Paulina Z/2650/19 2022 BEZ LDK! 362
3 3 w 2 7.39 ŚWIĄDER Lena STS Pomerania Szczecinek 2007 U16 ZP -- JUNIEWICZ Jakub Z/4909/18 2022 BEZ LDK! 360
4 4 w 2 7.33 ROJEK Zofia AZS-AWF Gorzów 2007 U16 LB -- ZALESKA-POSMYK Izabela Z/1018/20 2022 LDK! 356
5 5 w 2 6.82 JOKŚ Nadia UMKS Iskra Wolsztyn 2008 U16 WP -- WEISS Elżbieta Z/0028/21 2022 LDK! 324
6 6 w 2 6.46 KOMMISARCZYK Zuzanna STS Pomerania Szczecinek 2008 U16 ZP -- JUNIEWICZ Jakub Z/4118/20 2022 LDK! 301
7 7 w 2 6.42 KWAK Karina KL Iskra Białogard 2008 U16 ZP -- RUDZIK Grzegorz Z/2616/20 2022 LDK! 298
8 8 w 2 6.21 PTAK Zuzanna STS Pomerania Szczecinek 2007 U16 ZP -- JUNIEWICZ Jakub Z/12905/21 2022 LDK! 285
9 9 w 2 6.05 ZYGMUNT Nela AL Międzyzdroje 2008 U16 ZP -- BŁOCIAN Rafał Z/4977/19 2022 BEZ LDK! 274
10 10 w 2 5.74 OPASAŁA Pola MLUKS Mokasyn Płoty 2008 U16 ZP -- KECLER Szymon Z/8228/21 2022 LDK! 255
11 11 w 2 5.31 SZYDERSKA Zofia KL Iskra Białogard 2009 U14 ZP -- RUDZIK Grzegorz Z/0018/22 2022 LDK! 228
12 12 w 2 4.82 LIPIŃSKA Lena UKS OSoT Szczecin 2008 U16 ZP -- FERFET Marek Z/0084/22 2022 LDK! 197
Kula (4) K
1 f 1 9.72 PIERÓG Alicja MKL Szczecin 2003 U20 ZP IV DMP U20 CHMIELEWSKI Krzysztof Z/3327/15 2022 LDK! 102
2 f 1 8.83 JENDRZEJCZAK Patrycja UKL Ósemka Police 2004 U20 ZP -- KAMIŃSKI Ryszard OBERLAN Paulina Z/1443/18 2022 BEZ LDK!
3 f 1 7.98 BORZĘCKA Klaudia ULKS Tychowo 2004 U20 ZP -- GRABARCZYK Jozef Z/2496/18 2022 5
1 1 w 1 8.48 ZDZIĘBORSKA Paulina MLUKS Mokasyn Płoty 2004 U20 ZP -- KECLER Szymon KECLER Dorota Z/1142/18 2022 5 LDK! 430
2 2 w 1 7.61 BUJAROWICZ Joanna MLUKS Mokasyn Płoty 2003 U20 ZP -- KECLER Szymon Z/3364/18 2022 4 374
3 3 w 1 7.39 BĄTKIEWICZ Zofia MLUKS Mokasyn Płoty 2004 U20 ZP -- KECLER Szymon KECLER Dorota Z/1124/18 2022 BEZ LDK! 360
Dysk (1) K
1 f 1 30.62 BORZĘCKA Klaudia ULKS Tychowo 2004 U20 ZP IV GRABARCZYK Jozef Z/2496/18 2022 5
1 f 2 32.31 KRZESICKA Aleksandra KMKL Sztorm Kołobrzeg 2005 U18 ZP III SZYBOWSKI Mirosław Z/3286/19 2022
2 f 2 27.38 JANKOWSKA Barbara KMKL Sztorm Kołobrzeg 2006 U18 ZP IV SZYBOWSKI Mirosław Z/13083/21 2022
Młot (2) K
1 f 1 43.95 EDYK Julita LLKS Pomorze Stargard 2009 U14 ZP -- RÓŻYCZKA Marek
2 f 1 28.50 ŻUKOWSKA Julia MKS Hermes Gryfino 2009 U14 ZP -- B.D. Z/3215/22 2022 LDK!
Młot (3) K
1 f 1 40.36 MARCZEWSKA Wiktoria LLKS Pomorze Stargard 2005 U18 ZP IV GOŁDYN Bartosz B.D. RÓŻYCZKA Marek , Z/4534/19 , 2022 LDK!
2 f 1 33.84 ŻÓŁWIŃSKA Emilia LLKS Pomorze Stargard 2006 U18 ZP -- RÓŻYCZKA Marek Z/3103/20 2022
1 f 2 31.74 MAZUR Martyna MKS Hermes Gryfino 2007 U16 ZP V BORATYŃSKA Dorota Z/2856/21 2022 LDK!
2 f 2 23.31 ŁUKSZA Anna LLKS Pomorze Stargard 2007 U16 ZP -- B.D.
3 f 2 20.67 MARTYNOWICZ Karolina MKS Hermes Gryfino 2007 U16 ZP -- B.D. Z/12874/21 2022 LDK!
Oszczep (500) K
1 f 1 30.85 KUCHARSKA Donata STS Pomerania Szczecin 2006 U18 ZP -- DMP U20 MŁYNARCZYK Marta NADARZYŃSKI Szymon , Z/5137/19 , 2022 LDK! 77
2 f 1 15.52 POTOMSKA Maria KMKL Sztorm Kołobrzeg 2005 U18 ZP -- B.D. Z/4255/22 2022
1 1 w 1 35.23 NOWACKA Oliwia UMKS Iskra Wolsztyn 2006 U18 WP IV SKWIERZYŃSKI Jacek Z/2826/19 2022 LDK! 576
2 2 w 1 33.47 MLAK Martyna MKS Hermes Gryfino 2006 U18 ZP IV STEFAŃSKI Jacek Z/1155/20 2022 LDK! 542
3 3 w 1 27.98 KONIECZKO Martyna MLUKS Mokasyn Płoty 2005 U18 ZP -- PRZYBYSZ Łukasz KECLER Szymon , Z/3694/20 , 2022 LDK! 438
4 4 w 1 20.43 LITWINIUK Hanna STS Pomerania Szczecin 2006 U18 ZP -- B.D. Z/5598/19 2022 LDK! 297
5 5 w 1 19.37 SIERADZKA Marta KL Iskra Białogard 2005 U18 ZP -- PIOTROWSKI Kamil RUDZIK Grzegorz , Z/2169/17 , 2022 LDK! 277
6 6 w 1 19.24 KLEBIEKO Lena STS Pomerania Szczecin 2006 U18 ZP -- NADARZYŃSKI Szymon Z/13574/21 2022 LDK! 275
Oszczep (600) K
1 f 1 39.84 PEITLER Alicja MKL Szczecin 2002 U23 ZP II CHMIELEWSKI Krzysztof B.D. Z/2510/20 2022
2 f 1 39.28 TOBIASZ Natalia KMKL Sztorm Kołobrzeg 2004 U20 ZP III SZYBOWSKI Mirosław Z/2885/16 2022
3 f 1 38.30 KALICKA Natalia MKL Szczecin 1998 Sen ZP III CHMIELEWSKI Krzysztof B.D. Z/3108/15 2022 2
4 f 1 22.71 KLIMECKA Kamila LLKS Pomorze Stargard 2004 U20 ZP -- RÓŻYCZKA Marek Z/5026/18 2022 BEZ
1 1 w 1 26.88 BĄTKIEWICZ Zofia MLUKS Mokasyn Płoty 2004 U20 ZP -- KECLER Szymon KECLER Dorota Z/1124/18 2022 BEZ LDK! 418
2 2 w 1 26.45 ZDZIĘBORSKA Paulina MLUKS Mokasyn Płoty 2004 U20 ZP -- KECLER Szymon KECLER Dorota Z/1142/18 2022 5 LDK! 410
3 3 w 1 19.90 BUJAROWICZ Joanna MLUKS Mokasyn Płoty 2003 U20 ZP -- KECLER Szymon Z/3364/18 2022 4 287
5-bój K MŁ K
1 f 1 2726 RUDNIK Julia UKL Ósemka Police 2007 U16 ZP III OBERLAN Paulina Z/2650/19 2022 BEZ LDK!
2 f 1 2681 ZYGMUNT Nela AL Międzyzdroje 2008 U16 ZP III BŁOCIAN Rafał Z/4977/19 2022 BEZ LDK!
3 f 1 2672 ROJEK Zofia AZS-AWF Gorzów 2007 U16 LB III ZALESKA-POSMYK Izabela Z/1018/20 2022 LDK!
4 f 1 2552 HAJDUK Liwia AZS-AWF Gorzów 2007 U16 LB IV ZALESKA-POSMYK Izabela Z/4074/19 2022 LDK!
5 f 1 2449 ŚWIĄDER Lena STS Pomerania Szczecinek 2007 U16 ZP IV JUNIEWICZ Jakub Z/4909/18 2022 BEZ LDK!
6 f 1 2256 SZYDERSKA Zofia KL Iskra Białogard 2009 U14 ZP V RUDZIK Grzegorz Z/0018/22 2022 LDK!
7 f 1 2207 JOKŚ Nadia UMKS Iskra Wolsztyn 2008 U16 WP V WEISS Elżbieta Z/0028/21 2022 LDK!
8 f 1 2142 KOMMISARCZYK Zuzanna STS Pomerania Szczecinek 2008 U16 ZP V JUNIEWICZ Jakub Z/4118/20 2022 LDK!
9 f 1 2014 PTAK Zuzanna STS Pomerania Szczecinek 2007 U16 ZP V JUNIEWICZ Jakub Z/12905/21 2022 LDK!
10 f 1 1895 OPASAŁA Pola MLUKS Mokasyn Płoty 2008 U16 ZP -- KECLER Szymon Z/8228/21 2022 LDK!
11 f 1 1838 KWAK Karina KL Iskra Białogard 2008 U16 ZP -- RUDZIK Grzegorz Z/2616/20 2022 LDK!
12 f 1 1798 LIPIŃSKA Lena UKS OSoT Szczecin 2008 U16 ZP -- FERFET Marek Z/0084/22 2022 LDK!
7-bój J MŁ K
1 f 1 3939 NOWACKA Oliwia UMKS Iskra Wolsztyn 2006 U18 WP III SKWIERZYŃSKI Jacek Z/2826/19 2022 LDK!
2 f 1 3884 KONIECZKO Martyna MLUKS Mokasyn Płoty 2005 U18 ZP III PRZYBYSZ Łukasz KECLER Szymon , Z/3694/20 , 2022 LDK!
3 f 1 3360 MLAK Martyna MKS Hermes Gryfino 2006 U18 ZP IV STEFAŃSKI Jacek Z/1155/20 2022 LDK!
4 f 1 3310 KLEBIEKO Lena STS Pomerania Szczecin 2006 U18 ZP IV NADARZYŃSKI Szymon Z/13574/21 2022 LDK!
5 f 1 3125 SIERADZKA Marta KL Iskra Białogard 2005 U18 ZP -- PIOTROWSKI Kamil RUDZIK Grzegorz , Z/2169/17 , 2022 LDK!
6 f 1 2298 LITWINIUK Hanna STS Pomerania Szczecin 2006 U18 ZP -- B.D. Z/5598/19 2022 LDK!
7-bój K
  f 3591 BĄTKIEWICZ Zofia MLUKS Mokasyn Płoty 2004 U20 ZP IV KECLER Szymon KECLER Dorota Z/1124/18 2022 BEZ LDK!
1 f 1 4075 ZDZIĘBORSKA Paulina MLUKS Mokasyn Płoty 2004 U20 ZP III KECLER Szymon KECLER Dorota Z/1142/18 2022 5 LDK!
2 f 1 3980 BUJAROWICZ Joanna MLUKS Mokasyn Płoty 2003 U20 ZP III KECLER Szymon Z/3364/18 2022 4
3 f 1 3640 BĄTKIEWICZ Zofia MLUKS Mokasyn Płoty 2004 U20 ZP +9.9 III KECLER Szymon KECLER Dorota Z/1124/18 2022 BEZ LDK!
Chód 3 km K
1 1 s 1 18:26.80 CZAJKA Julia MKS Hermes Gryfino 2009 U14 ZP IV PODLEŚNY Jan Z/11937/21 2022 LDK!
2 2 s 1 18:44.20 BABIŃSKA Liwia MKS Hermes Gryfino 2009 U14 ZP IV PODLEŚNY Jan Z/10735/21 2022 LDK!
3 3 s 1 19:05.74 IWAN Wiktoria MKS Hermes Gryfino 2007 U16 ZP V STEFAŃSKI Jacek Z/0108/20 2022 LDK!
4 4 s 1 19:30.30 KLIMASZEWSKA Róża STS Pomerania Szczecinek 2009 U14 ZP V JUNIEWICZ Dorota Z/0244/20 2022 LDK!
5 5 s 1 19:31.32 HAŁASA Halszka KMKL Sztorm Kołobrzeg 2008 U16 ZP V ŻUROMSKI Kazimierz Z/13042/21 2022
6 6 s 1 19:45.82 KALICIAK Sylwia MKS Hermes Gryfino 2009 U14 ZP V PODLEŚNY Jan Z/10737/21 2022 LDK!
Chód 5 km K
1 1 s 1 27:19.24 LUCHCIŃSKA Martyna MKS Hermes Gryfino 2005 U18 ZP III PODLEŚNY Jan BORATYŃSKA Dorota Z/5155/18 2022 LDK!
2 2 s 1 28:41.02 SMOŁUCH Alicja MKS Hermes Gryfino 2006 U18 ZP III PODLEŚNY Jan BORATYŃSKA Dorota Z/0110/20 2022 LDK!
3 3 s 1 28:44.22 KAWICKA Milena MKS Hermes Gryfino 2006 U18 ZP III PODLEŚNY Jan Z/4160/20 2022 LDK!
4 4 s 1 28:54.26 SZYDŁOWSKA Natalia STS Pomerania Szczecinek 2006 U18 ZP III JUNIEWICZ Andrzej Z/13082/21 2022 LDK!
100 m M
1 1 s 1 11.00 ZAWLIK Jakub MKL Szczecin 2004 U20 ZP +3.1 II IWIŃSKA Anna Z/4147/18 2022 LDK!
2 3 s 1 11.47 KOWALIK Daniel SKSG Korona Szczecin 2003 U20 ZP +3.1 III ŚLIWKA Rafał Z/8732/21 2022
3 4 s 1 11.68 PIETRAS Mateusz MKL Szczecin 2004 U20 ZP +3.1 III DMP U20 MŁYNARCZYK Marta IWIŃSKA Anna , Z/2595/18 , 2022 LDK! 101
4 7 s 1 12.45 NOWAK Wiktor LLKS Pomorze Stargard 2004 U20 ZP +3.1 -- PIECYK Józef Z/4535/19 2022
5 11 s 1 13.47 WALERYCH Maksymilian UKS OSoT Szczecin 2004 U20 ZP +3.1 -- LDK!
1 2 s 2 11.39 JANDA Bartosz SKSG Korona Szczecin 1993 Sen ZP +1.9 III ŚLIWKA Rafał Z/8730/21 2022
2 5 s 2 11.71 MASSIEL Krystian STS Pomerania Szczecin 1997 Sen ZP +1.9 III B.D. Z/1383/13 2022
3 6 s 2 12.18 KACPERSKI Wiktor MKL Szczecin 2002 U23 ZP +1.9 -- IWIŃSKA Anna Z/2024/17 2022 LDK!
4 8 s 2 12.56 SALWA Sebastian SKSG Korona Szczecin 1998 Sen ZP +1.9 -- ŚLIWKA Rafał Z/8734/21 2022
5 9 s 2 12.89 SZYSZKOWSKI Damian SKSG Korona Szczecin 1996 Sen ZP +1.9 -- ŚLIWKA Rafał Z/8735/21 2022
6 10 s 2 12.95 WOJCIECHOWSKI Przemysław RAZ Szczecin 1972 Masters ZP +1.9 -- SZYCH Robert Z/3507/22 2022
1 1 s 3 12.08 DĄBROWSKI Jan MKL Szczecinek 2005 U18 ZP +1.6 IV KNAJDROWSKI Tomasz Z/3337/19 2022 BEZ
2 2 s 3 12.37 RZESIOWSKI Wojciech LLKS Pomorze Stargard 2006 U18 ZP +1.6 -- PIECYK Józef Z/5051/19 2022
1 1 s 4 11.97 HOŁOBYN Łukasz MKL Szczecin 2007 U16 ZP +0.9 IV BINDASZEWSKA Hanna Z/5019/21 2022
2 2 s 4 12.41 PIASECKI Rafał UKS OSoT Szczecin 2008 U16 ZP +0.9 V FERFET Marek Z/0081/22 2022 LDK!
3 3 s 4 12.76 ŁOCHNICKI Jakub MKS Kusy Szczecin 2007 U16 ZP +0.9 -- MILEWICZ Renata Z/5760/19 2022 LDK!
4 4 s 4 12.78 DARAŻ Mikołaj LLKS Pomorze Stargard 2008 U16 ZP +0.9 -- PIECYK Józef # Z/2653/21 2022
5 5 s 4 12.80 NIEMCEWICZ Piotr MKS Kusy Szczecin 2008 U16 ZP +0.9 -- ŚLIWKA Irena Z/5753/19 2022 LDK!
6 7 s 4 13.34 GRUDZIEŃ Adam OSiR Wyspiarz Świnoujście 2008 U16 ZP +0.9 -- WIELECHOWSKI Adam Z/2812/19 2022 LDK!
1 6 s 5 12.97 WILGA Oliwier UKS OSoT Szczecin 2008 U16 ZP +0.9 -- FERFET Marek B.D. Z/4957/22 2022 LDK!
2 8 s 5 13.72 SUDNIK Filip OSiR Wyspiarz Świnoujście 2009 U14 ZP +0.9 -- WIELECHOWSKI Adam Z/4552/22 2022 LDK!
3 9 s 5 13.89 ŻUKOWSKI Bruno MKS Święc Sławno 2009 U14 ZP +0.9 -- B.D. Z/2864/22 2022
4 10 s 5 13.96 WRĘGA Stanisław UKS OSoT Szczecin 2009 U14 ZP +0.9 -- FERFET Marek FERFET Marek , Z/3359/19 , 2022 LDK!
5 11 s 5 14.60 MIKOŁAJCZAK Jakub MKS Święc Sławno 2009 U14 ZP +0.9 -- KAPAŁA Leszek Z/1035/18 2022
1 1 w 1 12.17 HAŁA Kacper MLUKS Mokasyn Płoty 2003 U20 ZP +2.4 IV KECLER Szymon Z/7712/21 2022 618
1 1 w 2 12.18 KLĘK Konrad UKS OSoT Szczecin 2006 U18 ZP +2.4 IV FERFET Marek Z/4248/20 2022 LDK! 616
2 2 w 2 12.21 CHMIEL Szymon STS Pomerania Szczecin 2006 U18 ZP +2.4 -- NADARZYŃSKI Szymon Z/4239/22 2022 610
3 3 w 2 12.24 BOROWICZ Marcin STS Pomerania Szczecin 2006 U18 ZP +2.4 -- DMP U20 NADARZYŃSKI Szymon Z/3699/20 2022 LDK! 605 80
4 4 w 2 12.36 SZOSTAK Mikołaj UKS OSoT Szczecin 2006 U18 ZP +2.4 -- FERFET Marek Z/10634/21 2022 LDK! 582
5 5 w 2 12.71 OWCZAREK Piotr STS Pomerania Szczecin 2005 U18 ZP +2.4 -- NADARZYŃSKI Szymon Z/4240/22 2022 518
6 6 w 2 13.17 JAROSZEWICZ Cezary STS Pomerania Szczecin 2005 U18 ZP +2.4 -- NADARZYŃSKI Szymon Z/4094/22 2022 439
7 7 w 2 13.31 NOWICKI Wiktor UKS OSoT Szczecin 2006 U18 ZP +2.4 -- FERFET Marek Z/2903/20 2022 LDK! 417
200 m M
1 1 s 1 23.14 ZAWLIK Jakub MKL Szczecin 2004 U20 ZP +1.7 III DMP U20 IWIŃSKA Anna Z/4147/18 2022 LDK! 112
2 3 s 1 23.78 MRÓZ Nikodem MKS Hermes Gryfino 2004 U20 ZP +1.7 IV GIERASIMCZYK Anna STEFAŃSKI Jacek BORATYŃSKA Dorota , Z/1300/18 , 2022 LDK!
3 6 s 1 25.83 NOWAK Wiktor LLKS Pomorze Stargard 2004 U20 ZP +1.7 -- PIECYK Józef Z/4535/19 2022
1 2 s 2 23.50 KLIMCZAK Łukasz AZS-AWF Gorzów 2003 U20 LB +1.7 III PAPUGA Sebastian Z/4420/20 2022
2 4 s 2 23.90 MASSIEL Krystian STS Pomerania Szczecin 1997 Sen ZP +1.7 -- B.D. Z/1383/13 2022
3 5 s 2 25.13 KACPERSKI Wiktor MKL Szczecin 2002 U23 ZP +1.7 -- IWIŃSKA Anna Z/2024/17 2022 LDK!
4 7 s 2 26.68 WOJCIECHOWSKI Przemysław RAZ Szczecin 1972 Masters ZP +1.7 -- SZYCH Robert Z/3507/22 2022
1 1 s 3 25.12 RZESIOWSKI Wojciech LLKS Pomorze Stargard 2006 U18 ZP +1.7 -- PIECYK Józef Z/5051/19 2022
2 2 s 3 26.77 MIKOŁAJSKI Jan KMKL Sztorm Kołobrzeg 2006 U18 ZP +1.7 -- ŻUROMSKI Kazimierz Z/2133/22 2022
1 1 s 4 25.33 PIASECKI Rafał UKS OSoT Szczecin 2008 U16 ZP +2.3 V DMP U20 FERFET Marek Z/0081/22 2022 LDK! 74
2 2 s 4 27.19 GRUDZIEŃ Adam OSiR Wyspiarz Świnoujście 2008 U16 ZP +2.3 -- WIELECHOWSKI Adam Z/2812/19 2022 LDK!
3 3 s 4 28.13 ŻUKOWSKI Bruno MKS Święc Sławno 2009 U14 ZP +2.3 -- B.D. Z/2864/22 2022
4 4 s 4 28.14 WRĘGA Stanisław UKS OSoT Szczecin 2009 U14 ZP +2.3 -- FERFET Marek FERFET Marek , Z/3359/19 , 2022 LDK!
5 5 s 4 28.88 BUZE Igor MKS Święc Sławno 2009 U14 ZP +2.3 -- B.D. Z/3514/19 2022
6 6 s 4 29.61 SUDNIK Filip OSiR Wyspiarz Świnoujście 2009 U14 ZP +2.3 -- WIELECHOWSKI Adam Z/4552/22 2022 LDK!
7 7 s 4 30.59 MIKOŁAJCZAK Jakub MKS Święc Sławno 2009 U14 ZP +2.3 -- KAPAŁA Leszek Z/1035/18 2022
300 m M
1 1 s 1 38.57 LIS Michał MKL Szczecin 2007 U16 ZP III ZIÓŁKOWSKI Marek ZIÓŁKOWSKI Marek BINDASZEWSKA Hanna , Z/10520/21 , 2022 LDK!
2 2 s 1 39.39 PECYNA Dawid OSiR Wyspiarz Świnoujście 2007 U16 ZP IV WIELECHOWSKI Adam Z/3026/20 2022 LDK!
3 3 s 1 41.07 WILGA Oliwier UKS OSoT Szczecin 2008 U16 ZP V FERFET Marek B.D. Z/4957/22 2022 LDK!
4 4 s 1 41.19 ZAPAŁOWSKI Filip UKL Ósemka Police 2007 U16 ZP V OBERLAN Paulina OBERLAN Paulina , Z/2652/19 , 2022 BEZ LDK!
5 5 s 1 42.52 KRAWCZAK Maciej MKS Kusy Szczecin 2008 U16 ZP -- MILEWICZ Renata Z/4245/20 2022 LDK!
  s 1 DQ MATHEWS Jan OSiR Wyspiarz Świnoujście 2009 U14 ZP -- WIELECHOWSKI Adam Z/0084/21 2022 LDK!
400 m M
1 1 s 1 50.28 UDYCZ Artur AL Międzyzdroje 2003 U20 ZP II BŁOCIAN Rafał Z/4959/18 2022 4
2 2 s 1 52.38 GAJDA Michał WMLKS Pomorze Stargard 2003 U20 ZP III KRZYSIEK Zbigniew KRZYSIEK Zbigniew , Z/0950/18 , 2022 LDK!
3 3 s 1 58.76 DYGAS Michał ULKS Tychowo 2004 U20 ZP -- GRABARCZYK Jozef Z/2995/19 2022
1 1 s 2 51.99 BIAŁAS Szymon UKS Barnim Goleniów 2005 U18 ZP III GOŁĘBIOWSKI Michał SZWARC Sławomir Z/1521/18 2022 4 LDK!
2 2 s 2 52.63 CIERESZKO Alan MKS Hermes Gryfino 2006 U18 ZP III GIERASIMCZYK Anna PODLEŚNY Jan BORATYŃSKA Dorota , Z/4231/18 , 2022 LDK!
3 3 s 2 54.35 WOJSZ Filip MKS Olimp Łobez 2006 U18 ZP IV MIKUL Kazimierz Z/5068/19 2022
4 4 s 2 55.05 LESZCZYŁOWSKI Grzegorz KL Bałtyk Koszalin 2005 U18 ZP -- JACEWICZ Edward Z/5417/19 2022
1 1 w 1 60.67 HAŁA Kacper MLUKS Mokasyn Płoty 2003 U20 ZP -- KECLER Szymon Z/7712/21 2022 391
1 1 w 2 57.00 KLĘK Konrad UKS OSoT Szczecin 2006 U18 ZP -- FERFET Marek Z/4248/20 2022 LDK! 521
2 2 w 2 58.55 CHMIEL Szymon STS Pomerania Szczecin 2006 U18 ZP -- NADARZYŃSKI Szymon Z/4239/22 2022 464
3 3 w 2 60.64 SZOSTAK Mikołaj UKS OSoT Szczecin 2006 U18 ZP -- FERFET Marek Z/10634/21 2022 LDK! 392
4 4 w 2 60.96 OWCZAREK Piotr STS Pomerania Szczecin 2005 U18 ZP -- NADARZYŃSKI Szymon Z/4240/22 2022 381
5 5 w 2 61.99 NOWICKI Wiktor UKS OSoT Szczecin 2006 U18 ZP -- FERFET Marek Z/2903/20 2022 LDK! 348
6 6 w 2 62.86 BOROWICZ Marcin STS Pomerania Szczecin 2006 U18 ZP -- NADARZYŃSKI Szymon Z/3699/20 2022 LDK! 321
7 7 w 2 66.07 JAROSZEWICZ Cezary STS Pomerania Szczecin 2005 U18 ZP -- NADARZYŃSKI Szymon Z/4094/22 2022 230
600 m M
1 1 s 1 1:32.24 LISIECKI Maxymilian MKP Myślibórz 2007 U16 ZP IV CIELECKI Zbigniew Z/1326/19 2022 BEZ LDK!
2 2 s 1 1:33.06 RYBICKI Dominik WMLKS Pomorze Stargard 2007 U16 ZP IV WIERZBICKA Sylwia Z/5965/21 2022 LDK!
3 3 s 1 1:38.45 KALINOWSKI Dawid WMLKS Pomorze Stargard 2007 U16 ZP V WIERZBICKA Sylwia Z/1660/20 2022 LDK!
4 4 s 1 1:39.93 DĄBROWSKI Aleksander KMKL Sztorm Kołobrzeg 2009 U14 ZP V ŻUROMSKI Kazimierz Z/2996/21 2022
  s 1 DNF SADZA Filip UMKS Iskra Wolsztyn 2008 U16 WP -- WEISS Elżbieta WEISS Elżbieta Z/12441/21 2022 LDK!
800 m M
1 1 s 1 2:07.42 GOLAŃSKI Stanisław UKS Barnim Goleniów 2003 U20 ZP IV WALKOWIAK Janusz GOŁĘBIOWSKI Michał , Z/4639/17 , 2022 3 LDK!
2 2 s 1 2:15.70 PODSTAWKA Aleksander ULKS Tychowo 2004 U20 ZP -- GRABARCZYK Jozef Z/2625/20 2022
1 1 s 2 2:11.39 MADEJ Mateusz KL Bałtyk Koszalin 2006 U18 ZP -- CZEPIEL Mateusz Z/3889/19 2022
2 2 s 2 2:11.70 ZAJĄC Radosław MKL Szczecin 2006 U18 ZP -- BARAŃSKI Przemysław Z/0852/22 2022
3 3 s 2 2:12.25 KOZIEŁ Sebastian KB Dziesiątka Białogard 2005 U18 ZP -- B.D. Z/1771/20 2022
1000 m M
1 1 w 1 2:56.98 KOZŁOWSKI Szymon AL Międzyzdroje 2007 U16 ZP V WALKOWIAK Janusz BŁOCIAN Rafał , Z/0679/20 , 2022 LDK! 694
2 2 w 1 2:57.22 ŚWITOŃ Piotr MLUKS Mokasyn Płoty 2007 U16 ZP V KECLER Szymon Z/1663/20 2022 LDK! 692
3 3 w 1 3:11.23 BECELA Piotr UMKS Iskra Wolsztyn 2007 U16 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/0025/21 2022 LDK! 558
4 4 w 1 3:11.36 SMĘT Antoni STS Pomerania Szczecin 2007 U16 ZP -- NADARZYŃSKI Szymon Z/10942/21 2022 LDK! 557
5 5 w 1 3:13.12 RYNKIEWICZ Michał UKL Feniks Świdwin 2008 U16 ZP -- PIOTROWSKI Kamil Z/2182/20 2022 LDK! 541
6 6 w 1 3:44.98 STACHOWSKI Mateusz UKS OSoT Szczecin 2008 U16 ZP -- FERFET Marek Z/0077/22 2022 LDK! 292
  w 1 DNF JĄDER Wiktor UMKS Iskra Wolsztyn 2007 U16 WP -- WEISS Elżbieta Z/0027/21 2022 LDK! 0
1500 m M
1 1 s 1 4:15.83 KOMODA Dawid WMLKS Pomorze Stargard 2003 U20 ZP IV KRZYSIEK Zbigniew KRZYSIEK Zbigniew , Z/1700/18 , 2022 LDK!
2 2 s 1 4:20.46 ŚLIWKA Łukasz WMLKS Pomorze Stargard 2003 U20 ZP IV KRZYSIEK Zbigniew Z/1890/19 2022 LDK!
3 3 s 1 4:21.72 TRZCIŃSKI Bartłomiej WMLKS Pomorze Stargard 2004 U20 ZP IV KRZYSIEK Zbigniew Z/1716/18 2022 BEZ LDK!
4 4 s 1 4:23.88 BRYKCZYŃSKI Filip RAZ Szczecin 2004 U20 ZP -- SZYCH Robert Z/4430/19 2022
5 5 s 1 4:37.26 DONAKIEWICZ Robert KB Dziesiątka Białogard 2004 U20 ZP -- B.D. Z/3833/22 2022 -
6 6 s 1 4:46.19 PĘDZIWIATR Kajetan UKS Barnim Goleniów 2004 U20 ZP -- GOŁĘBIOWSKI Michał Z/1525/18 2022 BEZ LDK!
7 7 s 1 4:54.67 MISARKO Maciej MKL Szczecin 2004 U20 ZP -- BARAŃSKI Przemysław Z/3503/22 2022
1 1 s 2 4:33.99 GRABSKI Antoni KB Dziesiątka Białogard 2006 U18 ZP -- B.D. Z/1770/20 2022
2 2 s 2 4:36.95 OSSOLIŃSKI Mateusz MKS Hermes Gryfino 2006 U18 ZP -- PODLEŚNY Jan BORATYŃSKA Dorota Z/0109/20 2022 LDK!
3 3 s 2 5:05.91 POKORSKI-STOHN Daniel RAZ Szczecin 2005 U18 ZP -- SZYCH Robert Z/4100/22 2022
1 1 w 1 5:16.97 HAŁA Kacper MLUKS Mokasyn Płoty 2003 U20 ZP -- KECLER Szymon Z/7712/21 2022 466
1 1 w 2 5:08.64 JAROSZEWICZ Cezary STS Pomerania Szczecin 2005 U18 ZP -- DMP U20 NADARZYŃSKI Szymon Z/4094/22 2022 511 55
2 2 w 2 5:09.28 KLĘK Konrad UKS OSoT Szczecin 2006 U18 ZP -- FERFET Marek Z/4248/20 2022 LDK! 507
3 3 w 2 5:35.53 CHMIEL Szymon STS Pomerania Szczecin 2006 U18 ZP -- NADARZYŃSKI Szymon Z/4239/22 2022 372
4 4 w 2 5:38.59 OWCZAREK Piotr STS Pomerania Szczecin 2005 U18 ZP -- NADARZYŃSKI Szymon Z/4240/22 2022 358
5 5 w 2 5:42.41 NOWICKI Wiktor UKS OSoT Szczecin 2006 U18 ZP -- FERFET Marek Z/2903/20 2022 LDK! 340
6 6 w 2 5:45.41 SZOSTAK Mikołaj UKS OSoT Szczecin 2006 U18 ZP -- FERFET Marek Z/10634/21 2022 LDK! 327
7 7 w 2 5:45.79 BOROWICZ Marcin STS Pomerania Szczecin 2006 U18 ZP -- NADARZYŃSKI Szymon Z/3699/20 2022 LDK! 325
110 m pł MŁ M
1 1 w 1 16.63 KOZŁOWSKI Szymon AL Międzyzdroje 2007 U16 ZP +1.2 III WALKOWIAK Janusz BŁOCIAN Rafał , Z/0679/20 , 2022 LDK! 663
2 2 w 1 17.22 ŚWITOŃ Piotr MLUKS Mokasyn Płoty 2007 U16 ZP +1.2 IV KECLER Szymon Z/1663/20 2022 LDK! 602
3 3 w 1 17.30 JĄDER Wiktor UMKS Iskra Wolsztyn 2007 U16 WP +1.2 IV WEISS Elżbieta Z/0027/21 2022 LDK! 593
4 4 w 1 17.93 BECELA Piotr UMKS Iskra Wolsztyn 2007 U16 WP +1.2 V SKWIERZYŃSKI Jacek Z/0025/21 2022 LDK! 531
5 5 w 1 19.09 STACHOWSKI Mateusz UKS OSoT Szczecin 2008 U16 ZP +1.2 -- FERFET Marek Z/0077/22 2022 LDK! 425
6 6 w 1 19.22 RYNKIEWICZ Michał UKL Feniks Świdwin 2008 U16 ZP +1.2 -- PIOTROWSKI Kamil Z/2182/20 2022 LDK! 413
7 7 w 1 19.57 BIELAN Dawid UKS OSoT Szczecin 2007 U16 ZP +1.2 -- FERFET Marek Z/2946/20 2022 LDK! 384
  w 1 DNF SMĘT Antoni STS Pomerania Szczecin 2007 U16 ZP +1.2 -- NADARZYŃSKI Szymon Z/10942/21 2022 LDK! 0
110 m pł J MŁ M
1 1 w 1 17.45 KLĘK Konrad UKS OSoT Szczecin 2006 U18 ZP -0.3 -- FERFET Marek Z/4248/20 2022 LDK! 578
2 2 w 1 17.88 SZOSTAK Mikołaj UKS OSoT Szczecin 2006 U18 ZP -0.3 -- FERFET Marek Z/10634/21 2022 LDK! 536
3 3 w 1 20.42 BOROWICZ Marcin STS Pomerania Szczecin 2006 U18 ZP -0.3 -- NADARZYŃSKI Szymon Z/3699/20 2022 LDK! 317
4 4 w 1 20.45 NOWICKI Wiktor UKS OSoT Szczecin 2006 U18 ZP -0.3 -- FERFET Marek Z/2903/20 2022 LDK! 314
5 7 w 1 22.34 OWCZAREK Piotr STS Pomerania Szczecin 2005 U18 ZP -0.3 -- NADARZYŃSKI Szymon Z/4240/22 2022 188
1 5 w 2 20.98 JAROSZEWICZ Cezary STS Pomerania Szczecin 2005 U18 ZP -0.1 -- NADARZYŃSKI Szymon Z/4094/22 2022 276
2 6 w 2 22.05 CHMIEL Szymon STS Pomerania Szczecin 2006 U18 ZP -0.1 -- NADARZYŃSKI Szymon Z/4239/22 2022 205
110 m pł M (99.1) M
1 1 w 1 19.74 HAŁA Kacper MLUKS Mokasyn Płoty 2003 U20 ZP -0.1 -- KECLER Szymon Z/7712/21 2022 370
110 m pł M
1 1 s 1 14.63 FRĄCKIEWICZ Natan STS Pomerania Szczecinek 2001 U23 ZP -0.1 I JUNIEWICZ Jakub B.D. B.D. Z/2964/16 2022 LDK!
400 m pł J MŁ M
1 1 s 1 69.86 MIKOŁAJSKI Jan KMKL Sztorm Kołobrzeg 2006 U18 ZP -- ŻUROMSKI Kazimierz Z/2133/22 2022
400 m pł M
1 1 s 1 59.18 ZAPART Michał MKS Hermes Gryfino 2004 U20 ZP IV STEFAŃSKI Jacek GIERASIMCZYK Anna BORATYŃSKA Dorota Z/2477/17 2022 LDK!
2000 m prz M
1 1 s 1 6:26.32 SZYMAŃSKI Karol AZS-AWF Gorzów 2005 U18 LB III PAPUGA Sebastian PAPUGA Sebastian , Z/1982/19 , 2022 LDK!
2 2 s 1 6:50.57 PIĄTEK Alan MKS Hermes Gryfino 2006 U18 ZP -- PODLEŚNY Jan Z/1154/20 2022 LDK!
4x100 m M
1 s 1 47.35 WOJTASIAK Kajetan
BOROWICZ Marcin
ZIĘTARSKI Szymon
ŻYCHOWICZ Kacper
STS Pomerania Szczecin 2005
2006
2005
2005
U18 ZPO -- NADARZYŃSKI Szymon
NADARZYŃSKI Szymon
NADARZYŃSKI Szymon
NADARZYŃSKI Szymon
Z/2316/19
Z/3699/20
Z/9294/21
Z/2972/20
2022
2022
2022
2022
4



4x400 m M
1 1 s 1 3:43.76 OGONOWSKI Filip
CIERESZKO Alan
OSSOLIŃSKI Mateusz
PIĄTEK Alan
MKS Hermes Gryfino 2005
2006
2006
2006
U18 ZPO -- GIERASIMCZYK Anna PODLEŚNY Jan BORATYŃSKA Dorota
GIERASIMCZYK Anna PODLEŚNY Jan BORATYŃSKA Dorota
PODLEŚNY Jan BORATYŃSKA Dorota
PODLEŚNY Jan
, Z/1717/18
, Z/4231/18
Z/0109/20
Z/1154/20
, 2022
, 2022
2022
2022




2 2 s 1 4:00.11 CHMIEL Szymon
OWCZAREK Piotr
WOJTASIAK Kajetan
ZIĘTARSKI Szymon
STS Pomerania Szczecin 2006
2005
2005
2005
U18 ZPO -- NADARZYŃSKI Szymon
NADARZYŃSKI Szymon
NADARZYŃSKI Szymon
NADARZYŃSKI Szymon
Z/4239/22
Z/4240/22
Z/2316/19
Z/9294/21
2022
2022
2022
2022


4

Wzwyż M
1 f 1 1.85 BRZEZICKI Bartosz KL Iskra Białogard 2003 U20 ZP III RUDZIK Grzegorz Z/1708/18 2022 5
2 f 1 1.75 SROKA Gracjan MKS Święc Sławno 2004 U20 ZP IV KAPAŁA Leszek Z/0511/18 2022 5
3 f 1 1.60 SZYSZKOWSKI Damian SKSG Korona Szczecin 1996 Sen ZP -- ŚLIWKA Rafał Z/8735/21 2022
1 f 2 1.70 KOLPERT Jakub MKS Truso Elbląg 2005 U18 WN -- WONDZIŃSKA Aleksandra Z/5674/18 2022 BEZ
2 f 2 1.65 DOŁGOPOŁ Axel MKL Szczecin 2006 U18 ZP -- DMP U20 BINDASZEWSKA Hanna Z/3502/22 2022 73
1 f 3 1.80 KOROWAJCZYK Jakub MKS Święc Sławno 2007 U16 ZP IV KAPAŁA Leszek Z/0517/18 2022 BEZ
2 f 3 1.40 BRZOZOWSKI Wojciech UKS OSoT Szczecin 2009 U14 ZP -- FERFET Marek Z/0079/22 2022 16 LDK!
1 1 w 1 1.42 HAŁA Kacper MLUKS Mokasyn Płoty 2003 U20 ZP -- KECLER Szymon Z/7712/21 2022 331
1 1 w 2 1.63 KLĘK Konrad UKS OSoT Szczecin 2006 U18 ZP -- DMP U20 FERFET Marek Z/4248/20 2022 LDK! 488 71
2 3 w 2 1.51 BOROWICZ Marcin STS Pomerania Szczecin 2006 U18 ZP -- NADARZYŃSKI Szymon Z/3699/20 2022 LDK! 396
3 2 w 2 1.51 CHMIEL Szymon STS Pomerania Szczecin 2006 U18 ZP -- NADARZYŃSKI Szymon Z/4239/22 2022 396
4 4 w 2 1.48 OWCZAREK Piotr STS Pomerania Szczecin 2005 U18 ZP -- NADARZYŃSKI Szymon Z/4240/22 2022 374
5 6 w 2 1.45 JAROSZEWICZ Cezary STS Pomerania Szczecin 2005 U18 ZP -- NADARZYŃSKI Szymon Z/4094/22 2022 352
6 5 w 2 1.45 SZOSTAK Mikołaj UKS OSoT Szczecin 2006 U18 ZP -- FERFET Marek Z/10634/21 2022 LDK! 352
7 7 w 2 1.36 NOWICKI Wiktor UKS OSoT Szczecin 2006 U18 ZP -- FERFET Marek Z/2903/20 2022 LDK! 290
1 1 w 3 1.77 JĄDER Wiktor UMKS Iskra Wolsztyn 2007 U16 WP IV WEISS Elżbieta Z/0027/21 2022 LDK! 602
2 2 w 3 1.71 BECELA Piotr UMKS Iskra Wolsztyn 2007 U16 WP V SKWIERZYŃSKI Jacek Z/0025/21 2022 LDK! 552
3 4 w 3 1.56 SMĘT Antoni STS Pomerania Szczecin 2007 U16 ZP -- NADARZYŃSKI Szymon Z/10942/21 2022 LDK! 434
4 3 w 3 1.56 KOZŁOWSKI Szymon AL Międzyzdroje 2007 U16 ZP -- WALKOWIAK Janusz BŁOCIAN Rafał , Z/0679/20 , 2022 LDK! 434
5 5 w 3 1.53 ŚWITOŃ Piotr MLUKS Mokasyn Płoty 2007 U16 ZP -- KECLER Szymon Z/1663/20 2022 LDK! 411
6 6 w 3 1.44 STACHOWSKI Mateusz UKS OSoT Szczecin 2008 U16 ZP -- FERFET Marek Z/0077/22 2022 LDK! 345
7 7 w 3 1.44 RYNKIEWICZ Michał UKL Feniks Świdwin 2008 U16 ZP -- PIOTROWSKI Kamil Z/2182/20 2022 LDK! 345
  w 3 DNS BIELAN Dawid UKS OSoT Szczecin 2007 U16 ZP -- FERFET Marek Z/2946/20 2022 LDK! 0
Tyczka M
1 f 1 4.20 OSTATEK Adam UKS OSoT Szczecin 2004 U20 ZP II DMP U20 FERFET Marek FERFET Marek , Z/3288/19 , 2022 LDK! 130
  f 1 NM KEMPSKI Filip KS AZS AWF Katowice 2002 U23 SL -- KRUPIŃSKI Piotr B.D. Z/3251/19 2022 LDK!
1 f 2 4.00 SZAKOWSKI Piotr UKS OSoT Szczecin 2005 U18 ZP II DMP U20 FERFET Marek Z/4070/19 2022 LDK! 122
2 f 2 3.60 CACAJ Adam UKS OSoT Szczecin 2006 U18 ZP III FERFET Marek FERFET Marek , Z/3358/19 , 2022 BEZ LDK!
3 f 2 3.40 STACHOWSKI Mateusz UKS OSoT Szczecin 2008 U16 ZP IV FERFET Marek Z/0077/22 2022 LDK!
4 f 2 2.80 BRZOZOWSKI Wojciech UKS OSoT Szczecin 2009 U14 ZP V FERFET Marek Z/0079/22 2022 16 LDK!
1 2 w 1 2.90 NOWICKI Wiktor UKS OSoT Szczecin 2006 U18 ZP -- FERFET Marek Z/2903/20 2022 LDK! 333
2 1 w 1 2.90 KLĘK Konrad UKS OSoT Szczecin 2006 U18 ZP -- FERFET Marek Z/4248/20 2022 LDK! 333
3 3 w 1 2.60 SZOSTAK Mikołaj UKS OSoT Szczecin 2006 U18 ZP -- FERFET Marek Z/10634/21 2022 LDK! 264
4 4 w 1 1.70 CHMIEL Szymon STS Pomerania Szczecin 2006 U18 ZP -- NADARZYŃSKI Szymon Z/4239/22 2022 86
5 6 w 1 1.40 JAROSZEWICZ Cezary STS Pomerania Szczecin 2005 U18 ZP -- NADARZYŃSKI Szymon Z/4094/22 2022 40
6 5 w 1 1.40 OWCZAREK Piotr STS Pomerania Szczecin 2005 U18 ZP -- NADARZYŃSKI Szymon Z/4240/22 2022 40
  w 1 NM HAŁA Kacper MLUKS Mokasyn Płoty 2003 U20 ZP -- KECLER Szymon Z/7712/21 2022 0
  w 1 NM BOROWICZ Marcin STS Pomerania Szczecin 2006 U18 ZP -- NADARZYŃSKI Szymon Z/3699/20 2022 LDK! 0
W dal M
  f 1 5.71 JANDA Bartosz SKSG Korona Szczecin 1993 Sen ZP +1.7 -- ŚLIWKA Rafał Z/8730/21 2022
  f 1 5.78 PIEJKO Michał KL Bałtyk Koszalin 2004 U20 ZP +1.9 -- JACEWICZ Edward Z/4850/18 2022 4
  f 1 6.00 MRÓZ Nikodem MKS Hermes Gryfino 2004 U20 ZP +2.0 IV GIERASIMCZYK Anna STEFAŃSKI Jacek BORATYŃSKA Dorota , Z/1300/18 , 2022 LDK!
1 f 1 6.25 MRÓZ Nikodem MKS Hermes Gryfino 2004 U20 ZP +2.4 IV GIERASIMCZYK Anna STEFAŃSKI Jacek BORATYŃSKA Dorota , Z/1300/18 , 2022 LDK!
2 f 1 6.12 JANDA Bartosz SKSG Korona Szczecin 1993 Sen ZP +2.2 -- ŚLIWKA Rafał Z/8730/21 2022
3 f 1 6.01 PIEJKO Michał KL Bałtyk Koszalin 2004 U20 ZP +2.7 IV JACEWICZ Edward Z/4850/18 2022 4
4 f 1 5.62 SMOLIŃSKI Michał KL Iskra Białogard 2003 U20 ZP +1.4 -- RUDZIK Grzegorz Z/0734/17 2022 LDK!
5 f 1 5.38 SZYSZKOWSKI Damian SKSG Korona Szczecin 1996 Sen ZP +1.9 -- ŚLIWKA Rafał Z/8735/21 2022
6 f 1 4.87 WALERYCH Maksymilian UKS OSoT Szczecin 2004 U20 ZP +1.2 -- LDK!
  f 2 5.67 ŚWIŚ Bartosz UKL Feniks Świdwin 2005 U18 ZP +1.6 -- PIOTROWSKI Kamil Z/3337/22 2022 LDK!
1 f 2 6.19 CHOMICZ Marcel KMKL Sztorm Kołobrzeg 2006 U18 ZP +1.4 IV GIZA Zdzisław Z/2748/19 2022
2 f 2 5.91 JAĆKOWSKI Oliwier MKL Szczecin 2005 U18 ZP +2.0 IV DMP U20 BINDASZEWSKA Hanna Z/0862/22 2022 77
3 f 2 5.76 ŚWIŚ Bartosz UKL Feniks Świdwin 2005 U18 ZP +2.5 -- PIOTROWSKI Kamil Z/3337/22 2022 LDK!
4 f 2 5.27 CACAJ Adam UKS OSoT Szczecin 2006 U18 ZP +2.0 -- FERFET Marek FERFET Marek , Z/3358/19 , 2022 BEZ LDK!
  f 3 4.53 ZBOROWSKI Mateusz MKS Kusy Szczecin 2008 U16 ZP +1.9 -- ŚLIWKA Irena Z/4456/21 2022 LDK!
1 f 3 5.38 ŁOCHNICKI Jakub MKS Kusy Szczecin 2007 U16 ZP +2.0 -- MILEWICZ Renata Z/5760/19 2022 LDK!
2 f 3 4.70 ZBOROWSKI Mateusz MKS Kusy Szczecin 2008 U16 ZP +2.2 -- ŚLIWKA Irena Z/4456/21 2022 LDK!
3 f 3 4.44 BUZE Igor MKS Święc Sławno 2009 U14 ZP +1.7 -- B.D. Z/3514/19 2022
  4.67 CHMIEL Szymon STS Pomerania Szczecin 2006 U18 ZP +2.0 -- NADARZYŃSKI Szymon Z/4239/22 2022
  4.73 BIELAN Dawid UKS OSoT Szczecin 2007 U16 ZP +1.7 -- FERFET Marek Z/2946/20 2022 LDK!
  4.79 RYNKIEWICZ Michał UKL Feniks Świdwin 2008 U16 ZP +1.5 -- PIOTROWSKI Kamil Z/2182/20 2022 LDK!
  5.05 BOROWICZ Marcin STS Pomerania Szczecin 2006 U18 ZP +1.8 -- NADARZYŃSKI Szymon Z/3699/20 2022 LDK!
  5.51 JĄDER Wiktor UMKS Iskra Wolsztyn 2007 U16 WP +1.7 -- WEISS Elżbieta Z/0027/21 2022 LDK!
1 1 w 1 5.51 HAŁA Kacper MLUKS Mokasyn Płoty 2003 U20 ZP +1.8 -- KECLER Szymon Z/7712/21 2022 483
1 1 w 1 5.61 BECELA Piotr UMKS Iskra Wolsztyn 2007 U16 WP +2.6 V SKWIERZYŃSKI Jacek Z/0025/21 2022 LDK! 504
2 3 w 1 5.60 ŚWITOŃ Piotr MLUKS Mokasyn Płoty 2007 U16 ZP +1.7 V KECLER Szymon Z/1663/20 2022 LDK! 502
3 2 w 1 5.60 JĄDER Wiktor UMKS Iskra Wolsztyn 2007 U16 WP +2.7 V WEISS Elżbieta Z/0027/21 2022 LDK! 502
4 4 w 1 5.47 STACHOWSKI Mateusz UKS OSoT Szczecin 2008 U16 ZP +2.6 -- DMP U20 FERFET Marek Z/0077/22 2022 LDK! 475 65
5 5 w 1 5.17 KOZŁOWSKI Szymon AL Międzyzdroje 2007 U16 ZP +2.2 -- WALKOWIAK Janusz BŁOCIAN Rafał , Z/0679/20 , 2022 LDK! 415
6 6 w 1 5.14 SMĘT Antoni STS Pomerania Szczecin 2007 U16 ZP +1.8 -- NADARZYŃSKI Szymon Z/10942/21 2022 LDK! 409
7 7 w 1 5.07 RYNKIEWICZ Michał UKL Feniks Świdwin 2008 U16 ZP +2.8 -- PIOTROWSKI Kamil Z/2182/20 2022 LDK! 396
8 8 w 1 4.99 BIELAN Dawid UKS OSoT Szczecin 2007 U16 ZP +2.2 -- FERFET Marek Z/2946/20 2022 LDK! 380
1 1 w 2 5.42 CHMIEL Szymon STS Pomerania Szczecin 2006 U18 ZP +3.7 -- NADARZYŃSKI Szymon Z/4239/22 2022 465
2 2 w 2 5.36 OWCZAREK Piotr STS Pomerania Szczecin 2005 U18 ZP +1.8 -- DMP U20 NADARZYŃSKI Szymon Z/4240/22 2022 453 62
3 3 w 2 5.28 KLĘK Konrad UKS OSoT Szczecin 2006 U18 ZP +0.7 -- FERFET Marek Z/4248/20 2022 LDK! 437
4 4 w 2 5.13 BOROWICZ Marcin STS Pomerania Szczecin 2006 U18 ZP +2.2 -- NADARZYŃSKI Szymon Z/3699/20 2022 LDK! 407
5 5 w 2 5.09 SZOSTAK Mikołaj UKS OSoT Szczecin 2006 U18 ZP +2.9 -- FERFET Marek Z/10634/21 2022 LDK! 400
6 6 w 2 4.65 JAROSZEWICZ Cezary STS Pomerania Szczecin 2005 U18 ZP +2.2 -- NADARZYŃSKI Szymon Z/4094/22 2022 317
7 7 w 2 4.59 NOWICKI Wiktor UKS OSoT Szczecin 2006 U18 ZP +1.9 -- DMP U20 FERFET Marek Z/2903/20 2022 LDK! 306 43
Trójskok M
1 f 1 13.49 WILK Cezary LLKS Pomorze Stargard 2004 U20 ZP +1.8 III ŚWIERCZYŃSKI Sławomir GOŁDYN Bartosz Z/4453/17 2022 3 LDK!
1 f 2 12.53 CHOMICZ Marcel KMKL Sztorm Kołobrzeg 2006 U18 ZP +1.8 -- GIZA Zdzisław Z/2748/19 2022
2 f 2 10.36 CACAJ Adam UKS OSoT Szczecin 2006 U18 ZP +2.9 -- FERFET Marek FERFET Marek , Z/3358/19 , 2022 BEZ LDK!
Kula (5) M
1 f 1 14.03 CHOJNACKI Radosław KMKL Sztorm Kołobrzeg 2006 U18 ZP III SZYBOWSKI Mirosław Z/1978/19 2022
2 f 1 13.85 ZIEGLER Wiktor KMKL Sztorm Kołobrzeg 2005 U18 ZP III SZYBOWSKI Mirosław Z/10195/21 2022
3 f 1 9.77 TYMBARSKI Kacper UKS OSoT Szczecin 2005 U18 ZP -- B.D. Z/5335/18 2020 BEZ LDK!
4 f 1 9.00 KEBICH Valerii UKS OSoT Szczecin 2005 U18 ZP --
5 f 1 8.67 KACZMARCZYK Klaudiusz UKS OSoT Szczecin 2005 U18 ZP --
1 1 w 1 9.23 BOROWICZ Marcin STS Pomerania Szczecin 2006 U18 ZP -- NADARZYŃSKI Szymon Z/3699/20 2022 LDK! 440
2 2 w 1 9.14 KLĘK Konrad UKS OSoT Szczecin 2006 U18 ZP -- FERFET Marek Z/4248/20 2022 LDK! 434
3 3 w 1 8.79 OWCZAREK Piotr STS Pomerania Szczecin 2005 U18 ZP -- NADARZYŃSKI Szymon Z/4240/22 2022 413
4 4 w 1 8.50 SZOSTAK Mikołaj UKS OSoT Szczecin 2006 U18 ZP -- FERFET Marek Z/10634/21 2022 LDK! 396
5 5 w 1 8.21 CHMIEL Szymon STS Pomerania Szczecin 2006 U18 ZP -- NADARZYŃSKI Szymon Z/4239/22 2022 379
6 6 w 1 8.17 JAROSZEWICZ Cezary STS Pomerania Szczecin 2005 U18 ZP -- NADARZYŃSKI Szymon Z/4094/22 2022 376
7 7 w 1 7.30 NOWICKI Wiktor UKS OSoT Szczecin 2006 U18 ZP -- FERFET Marek Z/2903/20 2022 LDK! 325
1 1 w 2 10.20 BECELA Piotr UMKS Iskra Wolsztyn 2007 U16 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/0025/21 2022 LDK! 498
2 2 w 2 9.25 ŚWITOŃ Piotr MLUKS Mokasyn Płoty 2007 U16 ZP -- KECLER Szymon Z/1663/20 2022 LDK! 441
3 3 w 2 8.58 RYNKIEWICZ Michał UKL Feniks Świdwin 2008 U16 ZP -- PIOTROWSKI Kamil Z/2182/20 2022 LDK! 401
4 4 w 2 7.98 JĄDER Wiktor UMKS Iskra Wolsztyn 2007 U16 WP -- WEISS Elżbieta Z/0027/21 2022 LDK! 365
5 5 w 2 7.84 STACHOWSKI Mateusz UKS OSoT Szczecin 2008 U16 ZP -- FERFET Marek Z/0077/22 2022 LDK! 357
6 6 w 2 7.60 SMĘT Antoni STS Pomerania Szczecin 2007 U16 ZP -- NADARZYŃSKI Szymon Z/10942/21 2022 LDK! 343
7 7 w 2 7.55 KOZŁOWSKI Szymon AL Międzyzdroje 2007 U16 ZP -- WALKOWIAK Janusz BŁOCIAN Rafał , Z/0679/20 , 2022 LDK! 340
8 8 w 2 6.77 BIELAN Dawid UKS OSoT Szczecin 2007 U16 ZP -- FERFET Marek Z/2946/20 2022 LDK! 294
Kula (6) M
1 f 1 12.87 LIBERA Wojciech KMKL Sztorm Kołobrzeg 2004 U20 ZP IV SZYBOWSKI Mirosław Z/2473/18 2022 BEZ
2 f 1 11.36 BRELIŃSKI Grzegorz KMKL Sztorm Kołobrzeg 2004 U20 ZP IV SZYBOWSKI Mirosław Z/2983/20 2022
3 f 1 8.51 LITWINIUK Szymon STS Pomerania Szczecin 2004 U20 ZP -- MILEWICZ Magda NADARZYŃSKI Szymon , Z/5023/18 , 2022 LDK!
1 1 w 1 9.44 HAŁA Kacper MLUKS Mokasyn Płoty 2003 U20 ZP -- KECLER Szymon Z/7712/21 2022 452
Kula (7.26) M
1 f 1 10.92 MAZURKIEWICZ Paweł SKSG Korona Szczecin 1977 Masters ZP -- ŚLIWKA Rafał Z/8733/21 2022
Dysk (1.5) M
1 f 1 27.88 ZIĘTARSKI Szymon STS Pomerania Szczecin 2005 U18 ZP -- NADARZYŃSKI Szymon Z/9294/21 2022
2 f 1 25.20 TYMBARSKI Kacper UKS OSoT Szczecin 2005 U18 ZP -- B.D. Z/5335/18 2020 BEZ LDK!
3 f 1 15.64 KACZMARCZYK Klaudiusz UKS OSoT Szczecin 2005 U18 ZP --
1 1 w 1 24.48 BOROWICZ Marcin STS Pomerania Szczecin 2006 U18 ZP -- NADARZYŃSKI Szymon Z/3699/20 2022 LDK! 357
2 2 w 1 22.02 JAROSZEWICZ Cezary STS Pomerania Szczecin 2005 U18 ZP -- NADARZYŃSKI Szymon Z/4094/22 2022 310
3 3 w 1 20.66 KLĘK Konrad UKS OSoT Szczecin 2006 U18 ZP -- FERFET Marek Z/4248/20 2022 LDK! 284
4 4 w 1 20.30 SZOSTAK Mikołaj UKS OSoT Szczecin 2006 U18 ZP -- DMP U20 FERFET Marek Z/10634/21 2022 LDK! 278 36
5 5 w 1 18.37 NOWICKI Wiktor UKS OSoT Szczecin 2006 U18 ZP -- FERFET Marek Z/2903/20 2022 LDK! 242
6 6 w 1 18.17 CHMIEL Szymon STS Pomerania Szczecin 2006 U18 ZP -- NADARZYŃSKI Szymon Z/4239/22 2022 238
7 7 w 1 16.93 OWCZAREK Piotr STS Pomerania Szczecin 2005 U18 ZP -- NADARZYŃSKI Szymon Z/4240/22 2022 215
Dysk (1.75) M
1 f 1 25.05 LITWINIUK Szymon STS Pomerania Szczecin 2004 U20 ZP -- MILEWICZ Magda NADARZYŃSKI Szymon , Z/5023/18 , 2022 LDK!
1 1 w 1 20.72 HAŁA Kacper MLUKS Mokasyn Płoty 2003 U20 ZP -- KECLER Szymon Z/7712/21 2022 286
Dysk (2) M
1 f 1 46.21 GŁADKOWSKI Mateusz MKL Szczecin 2001 U23 ZP I CHMIELEWSKI Krzysztof B.D. Z/5135/15 2022
2 f 1 27.80 STRYCZYŃSKI Michał SKSG Korona Szczecin 1984 Masters ZP -- ŚLIWKA Rafał Z/8737/21 2022
Młot (5) M
1 f 1 40.77 JASIŃSKI Piotr LLKS Pomorze Stargard 2006 U18 ZP IV RÓŻYCZKA Marek Z/10861/21 2022
2 f 1 34.12 BRYŁA Michał LLKS Pomorze Stargard 2006 U18 ZP -- RÓŻYCZKA Marek Z/10860/21 2022
1 f 2 38.76 LORENC Mateusz UMKS Iskra Wolsztyn 2007 U16 WP V CZARNECKI Mateusz Z/0031/21 2022 LDK!
Młot (6) M
1 f 1 31.07 BRELIŃSKI Grzegorz KMKL Sztorm Kołobrzeg 2004 U20 ZP -- SZYBOWSKI Mirosław Z/2983/20 2022
Oszczep (700) M
1 f 1 48.35 BOŻEK Jakub MKL Szczecinek 2006 U18 ZP IV SZYMAŃSKI Sylwester Z/12875/21 2022
2 f 1 36.72 ZIĘTARSKI Szymon STS Pomerania Szczecin 2005 U18 ZP -- NADARZYŃSKI Szymon Z/9294/21 2022
3 f 1 31.05 JASIŃSKI Piotr LLKS Pomorze Stargard 2006 U18 ZP -- RÓŻYCZKA Marek Z/10861/21 2022
1 1 w 1 30.28 NOWICKI Wiktor UKS OSoT Szczecin 2006 U18 ZP -- FERFET Marek Z/2903/20 2022 LDK! 303
2 2 w 1 28.91 KLĘK Konrad UKS OSoT Szczecin 2006 U18 ZP -- FERFET Marek Z/4248/20 2022 LDK! 284
3 3 w 1 27.10 OWCZAREK Piotr STS Pomerania Szczecin 2005 U18 ZP -- NADARZYŃSKI Szymon Z/4240/22 2022 259
4 4 w 1 26.30 SZOSTAK Mikołaj UKS OSoT Szczecin 2006 U18 ZP -- FERFET Marek Z/10634/21 2022 LDK! 247
5 5 w 1 25.62 JAROSZEWICZ Cezary STS Pomerania Szczecin 2005 U18 ZP -- NADARZYŃSKI Szymon Z/4094/22 2022 238
6 6 w 1 21.53 CHMIEL Szymon STS Pomerania Szczecin 2006 U18 ZP -- NADARZYŃSKI Szymon Z/4239/22 2022 182
7 7 w 1 20.74 BOROWICZ Marcin STS Pomerania Szczecin 2006 U18 ZP -- NADARZYŃSKI Szymon Z/3699/20 2022 LDK! 171
Oszczep (800) M
1 f 1 34.61 SZYSZKOWSKI Damian SKSG Korona Szczecin 1996 Sen ZP -- ŚLIWKA Rafał Z/8735/21 2022
1 1 w 1 35.35 HAŁA Kacper MLUKS Mokasyn Płoty 2003 U20 ZP -- KECLER Szymon Z/7712/21 2022 375
5-bój M MŁ M
1 f 1 2648 ŚWITOŃ Piotr MLUKS Mokasyn Płoty 2007 U16 ZP IV KECLER Szymon Z/1663/20 2022 LDK!
2 f 1 2643 BECELA Piotr UMKS Iskra Wolsztyn 2007 U16 WP IV SKWIERZYŃSKI Jacek Z/0025/21 2022 LDK!
3 f 1 2546 KOZŁOWSKI Szymon AL Międzyzdroje 2007 U16 ZP IV WALKOWIAK Janusz BŁOCIAN Rafał , Z/0679/20 , 2022 LDK!
4 f 1 2096 RYNKIEWICZ Michał UKL Feniks Świdwin 2008 U16 ZP -- PIOTROWSKI Kamil Z/2182/20 2022 LDK!
5 f 1 2062 JĄDER Wiktor UMKS Iskra Wolsztyn 2007 U16 WP -- WEISS Elżbieta Z/0027/21 2022 LDK!
6 f 1 1894 STACHOWSKI Mateusz UKS OSoT Szczecin 2008 U16 ZP -- FERFET Marek Z/0077/22 2022 LDK!
7 f 1 1743 SMĘT Antoni STS Pomerania Szczecin 2007 U16 ZP -- NADARZYŃSKI Szymon Z/10942/21 2022 LDK!
8 f 1 DNF BIELAN Dawid UKS OSoT Szczecin 2007 U16 ZP -- FERFET Marek Z/2946/20 2022 LDK!
10-bój J MŁ M
1 f 1 4482 KLĘK Konrad UKS OSoT Szczecin 2006 U18 ZP -- FERFET Marek Z/4248/20 2022 LDK!
2 f 1 3774 SZOSTAK Mikołaj UKS OSoT Szczecin 2006 U18 ZP -- FERFET Marek Z/10634/21 2022 LDK!
3 f 1 3397 CHMIEL Szymon STS Pomerania Szczecin 2006 U18 ZP -- NADARZYŃSKI Szymon Z/4239/22 2022
4 f 1 3339 BOROWICZ Marcin STS Pomerania Szczecin 2006 U18 ZP -- NADARZYŃSKI Szymon Z/3699/20 2022 LDK!
5 f 1 3218 NOWICKI Wiktor UKS OSoT Szczecin 2006 U18 ZP -- FERFET Marek Z/2903/20 2022 LDK!
6 f 1 3199 OWCZAREK Piotr STS Pomerania Szczecin 2005 U18 ZP -- NADARZYŃSKI Szymon Z/4240/22 2022
7 f 1 3089 JAROSZEWICZ Cezary STS Pomerania Szczecin 2005 U18 ZP -- NADARZYŃSKI Szymon Z/4094/22 2022
10-bój JUN M
1 f 1 3772 HAŁA Kacper MLUKS Mokasyn Płoty 2003 U20 ZP -- KECLER Szymon Z/7712/21 2022

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 42.43023109436 sekund