Poznań 15.05.2022
Regionalne Zawody LDK!
60 m K
1 2 e 1 9.06 BŁOSZYK Monika O¦ AZS Poznań 2011 U12 WP +1.4 --
2 5 e 1 9.33 ZABAWA Lilianna O¦ AZS Poznań 2011 U12 WP +1.4 -- CIE¦LICKA Elżbieta Z/4498/21 2022 LDK!
3 15 e 1 9.91 GALUSIŃSKA Pola KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2013 U12 WP +1.4 -- WALCZAK Marek Z/1098/21 2022 LDK!
4 16 e 1 9.97 WINIARSKA Sandra MUKS Szok Bojanowo 2011 U12 WP +1.4 -- RATAJCZAK Maciej Z/3807/22 2022
5 18 e 1 10.14 KOWALSKA Zuzanna UMKS Iskra Wolsztyn 2011 U12 WP +1.4 -- WĘGLARZ Magdalena
6 27 e 1 10.80 IŁOWIECKA Marita MKS Juvenia Puszczykowo 2012 U12 WP +1.4 -- PIEKARSKA Monika
7 29 e 1 10.82 MIKOŁAJCZAK Weronika MUKS Szok Bojanowo 2012 U12 WP +1.4 -- RATAJCZAK Maciej Z/3810/22 2022
8 32 e 1 11.14 MILLER Maja MKS Juvenia Puszczykowo 2011 U12 WP +1.4 -- PIEKARSKA Monika
1 1 e 2 8.83 SZLACHTA Justyna KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2011 U12 WP -0.1 -- WALCZAK Katarzyna Z/1101/21 2022 LDK!
2 17 e 2 10.00 ŁUBIŃSKA Zuzanna MKS Juvenia Puszczykowo 2011 U12 WP -0.1 -- PIEKARSKA Monika
3 19 e 2 10.20 ANTOSZEK Wiktoria MKS Juvenia Puszczykowo 2011 U12 WP -0.1 -- B.D. Z/3065/22 2022 LDK!
4 20 e 2 10.20 BOROWIAK Patrycja UKS Achilles Leszno 2011 U12 WP -0.1 -- NIEMCZAL Karolina Z/4050/21 2022 LDK!
5 24 e 2 10.46 RUDYŃSKA Lena MUKS Szok Bojanowo 2012 U12 WP -0.1 -- RATAJCZAK Maciej Z/3806/22 2022
6 26 e 2 10.70 BINIAK Natalia UMKS Iskra Wolsztyn 2011 U12 WP -0.1 -- WĘGLARZ Magdalena
7 31 e 2 11.04 RATAJCZAK Lena MUKS Szok Bojanowo 2012 U12 WP -0.1 -- RATAJCZAK Maciej Z/3805/22 2022
8 34 e 2 11.37 KIERZEK Zofia UKS Achilles Leszno 2013 U12 WP -0.1 -- NIEMCZAL Karolina LDK!
1 4 e 3 9.27 STACHOWIAK Oliwia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2011 U12 WP -0.6 -- WALCZAK Marek Z/8375/21 2022 LDK!
2 7 e 3 9.47 TRˇMPCZYŃSKA Lena UKS Sprint PrzeĽmierowo 2011 U12 WP -0.6 -- BEBEJEWSKI Michał Z/0350/21 2022 LDK!
3 11 e 3 9.68 PRZYBYŁA Jagna UKS Sprint PrzeĽmierowo 2011 U12 WP -0.6 -- BEBEJEWSKI Michał Z/0161/22 2022
4 21 e 3 10.21 SADOWSKA Gabriela MKS Juvenia Puszczykowo 2011 U12 WP -0.6 -- PIEKARSKA Monika
5 25 e 3 10.63 CHRZE¦CIAN Zuzanna MKS Baszta Szamotuły 2011 U12 WP -0.6 -- TOMCZAK - BACHARA Dominika Z/9059/21 2022 LDK!
6 33 e 3 11.29 HANDZEWNIAK Daria UMKS Iskra Wolsztyn 2011 U12 WP -0.6 --
1 9 e 4 9.63 WˇSALA Amelia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2011 U12 WP -0.3 -- WALCZAK Katarzyna Z/0184/22 2022
2 12 e 4 9.73 WŁODARCZYK Barbara KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2012 U12 WP -0.3 -- STACHOWICZ Katarzyna Z/8382/21 2022
3 14 e 4 9.85 KO¦CIELNA Maja KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2012 U12 WP -0.3 -- WALCZAK Katarzyna Z/8381/21 2022 LDK!
4 23 e 4 10.38 KULESZA Agata UKS Achilles Leszno 2011 U12 WP -0.3 -- ZDONEK Filip Z/5645/21 2022 LDK!
5 28 e 4 10.81 BAJON Ewa UKS Achilles Leszno 2011 U12 WP -0.3 -- NIEMCZAL Karolina Z/4053/21 2022 LDK!
6 35 e 4 11.44 PALUCH Patrycja UMKS Iskra Wolsztyn 2011 U12 WP -0.3 -- WĘGLARZ Magdalena
7 36 e 4 11.77 SIKORSKA Nadia MUKS Kadet Rawicz 2012 U12 WP -0.3 -- TWARDOWSKA Patrycja LDK!
1 3 e 5 9.22 WILCZYŃSKA Weronika KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2011 U12 WP +0.9 -- WALCZAK Katarzyna Z/4918/22 2022
2 6 e 5 9.41 KOTLIŃSKA Maria UMKS Iskra Wolsztyn 2011 U12 WP +0.9 -- WĘGLARZ Magdalena
3 8 e 5 9.55 SZUMNA Nikola MUKS Szok Bojanowo 2012 U12 WP +0.9 -- RATAJCZAK Maciej Z/12438/21 2022 LDK!
4 10 e 5 9.65 OTWIASKA Zuzanna KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2011 U12 WP +0.9 -- WALCZAK Katarzyna Z/0110/22 2022
5 13 e 5 9.79 GINTER Joanna UKS Achilles Leszno 2011 U12 WP +0.9 -- NIEMCZAL Karolina Z/4046/21 2022 LDK!
6 22 e 5 10.36 RYŻEK Jadwiga MKS Baszta Szamotuły 2012 U12 WP +0.9 -- ZIELIŃSKA Adrianna Z/9056/21 2022 LDK!
7 30 e 5 10.89 KO¦CIAŃSKA Wiktoria MUKS Szok Bojanowo 2012 U12 WP +0.9 -- RATAJCZAK Maciej Z/3808/22 2022
1 1 f 1 9.05 SZLACHTA Justyna KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2011 U12 WP -2.2 -- WALCZAK Katarzyna Z/1101/21 2022 LDK!
2 2 f 1 9.30 BŁOSZYK Monika O¦ AZS Poznań 2011 U12 WP -2.2 --
3 3 f 1 9.33 ZABAWA Lilianna O¦ AZS Poznań 2011 U12 WP -2.2 -- CIE¦LICKA Elżbieta Z/4498/21 2022 LDK!
4 4 f 1 9.38 STACHOWIAK Oliwia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2011 U12 WP -2.2 -- WALCZAK Marek Z/8375/21 2022 LDK!
5 5 f 1 9.43 WILCZYŃSKA Weronika KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2011 U12 WP -2.2 -- WALCZAK Katarzyna Z/4918/22 2022
6 6 f 1 9.67 SZUMNA Nikola MUKS Szok Bojanowo 2012 U12 WP -2.2 -- RATAJCZAK Maciej Z/12438/21 2022 LDK!
7 7 f 1 9.68 TRˇMPCZYŃSKA Lena UKS Sprint PrzeĽmierowo 2011 U12 WP -2.2 -- BEBEJEWSKI Michał Z/0350/21 2022 LDK!
8 8 f 1 9.69 KOTLIŃSKA Maria UMKS Iskra Wolsztyn 2011 U12 WP -2.2 -- WĘGLARZ Magdalena
100 m K
1 2 e 1 13.60 BARANOWSKA Barbara O¦ AZS Poznań 2010 U14 WP +0.1 IV MALU¦KIEWICZ Agnieszka Z/5894/21 2022 LDK!
2 12 e 1 14.40 CZERWIŃSKA Helena UKS Sprint PrzeĽmierowo 2010 U14 WP +0.1 V BEBEJEWSKI Michał Z/0367/21 2022 LDK!
3 13 e 1 14.51 ORLIK Nadia MKS Baszta Szamotuły 2010 U14 WP +0.1 -- TOMCZAK - BACHARA Dominika Z/3010/22 2022 LDK!
4 29 e 1 15.56 DANEK Daria MUKS Kadet Rawicz 2010 U14 WP +0.1 -- ¦WITAŁA Aldona Z/5637/21 2022 LDK!
5 39 e 1 16.04 STAWRAKAKIS Helena O¦ AZS Poznań 2010 U14 WP +0.1 -- MALU¦KIEWICZ Agnieszka Z/2801/20 2022 LDK!
6 41 e 1 16.09 HAJDUK Anastazja UMKS Iskra Wolsztyn 2010 U14 WP +0.1 -- WEISS Elżbieta
1 1 e 2 13.55 JASION Zofia MUKS Kadet Rawicz 2009 U14 WP +0.8 IV ¦WITAŁA Aldona Z/1087/21 2022 LDK!
2 17 e 2 14.68 DŁUZYK Aleksandra UKS Achilles Leszno 2010 U14 WP +0.8 -- ZDONEK Filip Z/5640/21 2022 LDK!
3 28 e 2 15.56 CEPA Maja KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2010 U14 WP +0.8 -- WALCZAK Marek Z/0259/20 2022 LDK!
4 35 e 2 15.85 RURKOWSKA Martyna WMLKS Nadodrze Powodowo 2010 U14 WP +0.8 -- ZWIRN Krystyna
5 37 e 2 15.98 LADWICH Lena SL Olimpia Poznań 2010 U14 WP +0.8 -- CZERNIAK Przemysław Z/1695/20 2022 LDK!
6 42 e 2 16.32 CZARNECKA Iga UMKS Iskra Wolsztyn 2010 U14 WP +0.8 -- CZARNECKI Mateusz Z/12443/21 2021 LDK!
7 47 e 2 17.93 KMITA Paula MUKS Kadet Rawicz 2010 U14 WP +0.8 -- ¦WITAŁA Aldona LDK!
1 5 e 3 13.91 KAZAŁO Paulina UKS Achilles Leszno 2009 U14 WP -0.4 V ZDONEK Filip Z/2011/20 2022 LDK!
2 22 e 3 14.97 BUCZEK Hanna KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2009 U14 WP -0.4 -- WALCZAK Marek Z/1107/21 2022 LDK!
3 23 e 3 15.05 BARTKOWIAK Amelia UKS Sprint PrzeĽmierowo 2010 U14 WP -0.4 -- BEBEJEWSKI Michał Z/1256/22 2022 LDK!
4 36 e 3 15.94 MITORAJ-CICHA Aleksandra UKS Sprint PrzeĽmierowo 2009 U14 WP -0.4 --
1 8 e 4 14.06 ANDRASZAK Aleksandra KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2009 U14 WP 0.0 V WALCZAK Marek Z/0257/20 2022 LDK!
2 9 e 4 14.23 GUZMAN Maja UMKS Iskra Wolsztyn 2010 U14 WP 0.0 V WEISS Elżbieta LDK!
3 16 e 4 14.61 WOLICKA Olga KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2009 U14 WP 0.0 -- WALCZAK Marek Z/0276/20 2022 LDK!
4 31 e 4 15.64 BERNAD Hanna MUKS Kadet Rawicz 2010 U14 WP 0.0 -- ¦WITAŁA Aldona Z/1085/21 2022 LDK!
5 34 e 4 15.84 ZUTER Małgorzata MUKS Szok Bojanowo 2010 U14 WP 0.0 -- RATAJCZAK Maciej Z/7141/21 2022 LDK!
6 40 e 4 16.05 RATAJCZAK Nina UKS Orkan ¦roda Wlkp. 2009 U14 WP 0.0 -- CICHOWLAS Agnieszka Z/4868/22 2022 LDK!
1 3 e 5 13.87 DOPIERAŁA Anna UKS Achilles Leszno 2009 U14 WP +2.2 V ZDONEK Filip Z/4026/21 2022 LDK!
2 4 e 5 13.91 TOMYS Laura UKS Orkan ¦roda Wlkp. 2010 U14 WP +2.2 V CICHOWLAS Agnieszka
3 18 e 5 14.72 REMBLEWSKA Maja UKS Sprint PrzeĽmierowo 2009 U14 WP +2.2 -- BEBEJEWSKI Michał Z/0356/21 2022 LDK!
4 24 e 5 15.05 STACHOWIAK Zuzanna WMLKS Nadodrze Powodowo 2010 U14 WP +2.2 -- ZWIRN Krystyna
5 43 e 5 16.55 WRÓBEL Tatiana UMKS Iskra Wolsztyn # 2010 U14 WP +2.2 -- WĘGLARZ Magdalena
1 7 e 6 14.05 KRAWCZYK Lena WMLKS Nadodrze Powodowo 2009 U14 WP +2.5 V WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/1205/22 2022
2 11 e 6 14.34 BAJERSKA Anna UKS D±b Suchy Las 2010 U14 WP +2.5 V GULCZYŃSKA Grażyna Z/0529/22 2022 LDK!
3 19 e 6 14.79 MˇDRA Matylda MUKS Kadet Rawicz 2010 U14 WP +2.5 -- ¦WITAŁA Aldona Z/0770/22 2022 LDK!
4 27 e 6 15.53 PIELUCHA Nadia MKS Baszta Szamotuły 2009 U14 WP +2.5 -- TOMCZAK - BACHARA Dominika Z/0747/22 2022 LDK!
4 26 e 6 15.53 KACZMAREK Zofia WMLKS Nadodrze Powodowo # 2010 U14 WP +2.5 -- ZWIRN Krystyna
6 30 e 6 15.57 WAWRZYNOWICZ Julia WMLKS Nadodrze Powodowo 2010 U14 WP +2.5 -- WILK Robert Z/4516/21 2022
1 6 e 7 13.96 BŁASZYK Sandra O¦ AZS Poznań 2009 U14 WP +1.5 V GRYZA Beata Z/12455/21 2021 LDK!
2 14 e 7 14.54 IDZIKOWSKA Ewa UKS D±b Suchy Las 2009 U14 WP +1.5 -- GULCZYŃSKA Grażyna Z/0534/22 2022 LDK!
3 20 e 7 14.81 TWORO Wiktoria KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2010 U14 WP +1.5 -- WALCZAK Katarzyna Z/0260/20 2022 LDK!
4 32 e 7 15.71 WOJCIECHOWSKA Jagoda SL Olimpia Poznań 2010 U14 WP +1.5 -- CZERNIAK Przemysław Z/12791/21 2022 LDK!
5 44 e 7 16.60 OPASKA Emilia WMLKS Nadodrze Powodowo 2010 U14 WP +1.5 -- ZWIRN Krystyna
6 45 e 7 17.03 CEGLAREK Wiktoria WMLKS Nadodrze Powodowo 2010 U14 WP +1.5 -- ZWIRN Krystyna
7 46 e 7 17.57 ORŁOWSKA Anna KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2010 U14 WP +1.5 -- WALCZAK Marek Z/1198/22 2022 LDK!
1 10 e 8 14.23 KURCZABA Małgorzata KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2010 U14 WP +1.4 V WALCZAK Katarzyna Z/0266/20 2022 LDK!
2 15 e 8 14.56 WITA Zuzanna WMLKS Nadodrze Powodowo 2009 U14 WP +1.4 -- WILK Robert Z/2089/21 2022 LDK!
3 21 e 8 14.87 DOROŻAŁA Alicja UMKS Iskra Wolsztyn 2010 U14 WP +1.4 -- WEISS Elżbieta
4 25 e 8 15.40 KURASIŃSKA Urszula UKS D±b Suchy Las 2010 U14 WP +1.4 -- GULCZYŃSKA Grażyna Z/0532/22 2022 LDK!
5 33 e 8 15.78 BUCHERT Elzbieta UKS Sprint PrzeĽmierowo 2009 U14 WP +1.4 -- LDK!
6 38 e 8 16.01 SZYKULSKA Gabriela O¦ AZS Poznań 2010 U14 WP +1.4 -- LDK!
1 19 e 9 14.77 CHADYNIAK Oliwia UKS Sprint PrzeĽmierowo 2010 U14 WP +0.3 -- LDK!
2 26 e 9 15.12 STUDZIŃSKA Urszula UKS Sprint PrzeĽmierowo 2010 U14 WP +0.3 -- BEBEJEWSKI Michał Z/1572/22 2022
3 44 e 9 16.28 SCHOLZ Natalia UKS Achilles Leszno 2009 U14 WP +0.3 -- ZDONEK Filip Z/0701/22 2022 LDK!
1 1 e 10 12.85 PIOTROWSKA Klaudia MUKS Szok Bojanowo 2008 U16 WP +1.2 III RATAJCZAK Maciej Z/5131/18 2022 BEZ LDK!
2 5 e 10 13.99 KUCNER Maja MKS Baszta Szamotuły 2008 U16 WP +1.2 V TOMCZAK - BACHARA Dominika Z/0717/21 2022 LDK!
3 9 e 10 14.12 PAWLUCZYK Maria UKS Skoczek Władysławów 2008 U16 WP +1.2 V BERLIŃSKI Florian Z/12652/21 2022 LDK!
4 16 e 10 14.28 KWIETNIEWSKA Elena UKS Orkan ¦roda Wlkp. 2008 U16 WP +1.2 V ZAWORSKI Marek Z/12646/21 2022 LDK!
5 18 e 10 14.37 MUREK Maria WMLKS Nadodrze Powodowo 2008 U16 WP +1.2 V WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/3418/20 2022
1 4 e 11 13.73 LOSY Zofia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2007 U16 WP -0.1 IV WALCZAK Katarzyna Z/1062/18 2022 BEZ LDK!
2 12 e 11 14.18 SIEWIERA Amelia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2008 U16 WP -0.1 V WALCZAK Katarzyna Z/0261/20 2022 LDK!
3 14 e 11 14.20 TOMYS Maja UMKS Iskra Wolsztyn 2008 U16 WP -0.1 V WEISS Elżbieta Z/0035/21 2022 LDK!
4 17 e 11 14.30 KUBALA Maria WMLKS Nadodrze Powodowo 2007 U16 WP -0.1 V WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/3085/22 2022
5 19 e 11 14.40 NOWAK Gabriela MKS Baszta Szamotuły 2008 U16 WP -0.1 V TOMCZAK - BACHARA Dominika Z/0722/21 2022 LDK!
1 3 e 12 13.66 JAŃCZAK Jadwiga UKS Orkan ¦roda Wlkp. 2008 U16 WP -1.2 IV CICHOWLAS Agnieszka Z/0302/20 2022 LDK!
2 6 e 12 14.03 TACIAK Bianka UMKS Iskra Wolsztyn 2007 U16 WP -1.2 V SKWIERZYŃSKI Jacek Z/2824/19 2022 LDK!
3 7 e 12 14.07 HOROWSKA Iga WMLKS Nadodrze Powodowo 2008 U16 WP -1.2 V WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/12418/21 2022
4 15 e 12 14.28 SNELA Kinga MUKS Szok Bojanowo 2007 U16 WP -1.2 V RATAJCZAK Maciej Z/1913/20 2022 LDK!
5 22 e 12 14.76 BOROWCZYK Maja UKS Orkan ¦roda Wlkp. 2007 U16 WP -1.2 -- CICHOWLAS Agnieszka CICHOWLAS Agnieszka LDK!
6 26 e 12 14.93 IGNASIAK Julia MUKS Kadet Rawicz 2008 U16 WP -1.2 -- ¦WITAŁA Aldona Z/2373/20 2022 LDK!
1 2 e 13 13.57 GAWLICKA Zuzanna MUKS Szok Bojanowo 2007 U16 WP +1.9 IV RATAJCZAK Maciej Z/1911/20 2022 LDK!
2 10 e 13 14.15 KRYSTIANS Roksana WMLKS Nadodrze Powodowo 2007 U16 WP +1.9 V ZWIRN Krystyna Z/13157/21 2022
3 13 e 13 14.19 URBANIAK Oliwia UKS D±b Suchy Las 2008 U16 WP +1.9 V GULCZYŃSKA Grażyna KASPRZYK Marek Z/4320/18 2022 BEZ LDK!
4 25 e 13 14.92 BUGAJEWSKA Aleksandra O¦ AZS Poznań 2007 U16 WP +1.9 -- CIE¦LICKA Elżbieta Z/2378/20 2022 LDK!
5 28 e 13 16.95 LIPOWICZ Wiktoria MUKS Szok Bojanowo 2007 U16 WP +1.9 -- RATAJCZAK Maciej Z/1912/20 2022 LDK!
1 20 e 14 14.60 PAJZERT Maja UKS Achilles Leszno 2007 U16 WP +0.1 -- GÓRSKA Hanna Z/3089/21 2022 LDK!
2 24 e 14 14.82 BEDNAREK Natalia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2008 U16 WP +0.1 -- WALCZAK Katarzyna Z/0247/20 2022 LDK!
3 27 e 14 16.50 GORGOSZ Aleksandra SL Olimpia Poznań 2008 U16 WP +0.1 -- CZERNIAK Przemysław Z/0304/21 2022 LDK!
1 8 e 15 14.07 LEWANDOWSKA Helena MKS Juvenia Puszczykowo 2008 U16 WP -1.6 V CHMIELARZ Lucyna Z/2435/20 2022 LDK!
2 11 e 15 14.18 ANDRZEJAK Zuzanna UKS Achilles Leszno 2008 U16 WP -1.6 V ZDONEK Filip Z/2285/22 2022 LDK!
3 21 e 15 14.61 GREFLING Wiktoria WMLKS Nadodrze Powodowo 2007 U16 WP -1.6 -- WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/3558/22 2022
4 23 e 15 14.80 RYCHŁA Aleksandra MKS Baszta Szamotuły 2008 U16 WP -1.6 -- TOMCZAK - BACHARA Dominika Z/0721/21 2022 LDK!
1 1 f 1 13.16 JASION Zofia MUKS Kadet Rawicz 2009 U14 WP +1.7 III ¦WITAŁA Aldona Z/1087/21 2022 LDK!
2 2 f 1 13.37 BARANOWSKA Barbara O¦ AZS Poznań 2010 U14 WP +1.7 IV MALU¦KIEWICZ Agnieszka Z/5894/21 2022 LDK!
3 3 f 1 13.67 KAZAŁO Paulina UKS Achilles Leszno 2009 U14 WP +1.7 IV ZDONEK Filip Z/2011/20 2022 LDK!
4 4 f 1 13.92 KRAWCZYK Lena WMLKS Nadodrze Powodowo 2009 U14 WP +1.7 V WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/1205/22 2022
5 5 f 1 13.98 ANDRASZAK Aleksandra KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2009 U14 WP +1.7 V WALCZAK Marek Z/0257/20 2022 LDK!
6 6 f 1 14.05 TOMYS Laura UKS Orkan ¦roda Wlkp. 2010 U14 WP +1.7 V CICHOWLAS Agnieszka
7 7 f 1 14.06 BŁASZYK Sandra O¦ AZS Poznań 2009 U14 WP +1.7 V GRYZA Beata Z/12455/21 2021 LDK!
8 8 f 1 14.09 DOPIERAŁA Anna UKS Achilles Leszno 2009 U14 WP +1.7 V ZDONEK Filip Z/4026/21 2022 LDK!
1 1 f 2 12.92 PIOTROWSKA Klaudia MUKS Szok Bojanowo 2008 U16 WP 0.0 III RATAJCZAK Maciej Z/5131/18 2022 BEZ LDK!
2 2 f 2 13.45 LOSY Zofia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2007 U16 WP 0.0 IV WALCZAK Katarzyna Z/1062/18 2022 BEZ LDK!
3 3 f 2 13.52 JAŃCZAK Jadwiga UKS Orkan ¦roda Wlkp. 2008 U16 WP 0.0 IV CICHOWLAS Agnieszka Z/0302/20 2022 LDK!
4 4 f 2 13.76 LEWANDOWSKA Helena MKS Juvenia Puszczykowo 2008 U16 WP 0.0 IV CHMIELARZ Lucyna Z/2435/20 2022 LDK!
5 5 f 2 13.79 GAWLICKA Zuzanna MUKS Szok Bojanowo 2007 U16 WP 0.0 IV RATAJCZAK Maciej Z/1911/20 2022 LDK!
6 6 f 2 13.86 TACIAK Bianka UMKS Iskra Wolsztyn 2007 U16 WP 0.0 V SKWIERZYŃSKI Jacek Z/2824/19 2022 LDK!
7 7 f 2 14.02 KUCNER Maja MKS Baszta Szamotuły 2008 U16 WP 0.0 V TOMCZAK - BACHARA Dominika Z/0717/21 2022 LDK!
8 8 f 2 14.19 HOROWSKA Iga WMLKS Nadodrze Powodowo 2008 U16 WP 0.0 V WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/12418/21 2022
300 m K
1 1 s 1 44.50 BARANOWSKA Barbara O¦ AZS Poznań 2010 U14 WP III MALU¦KIEWICZ Agnieszka Z/5894/21 2022 LDK!
2 2 s 1 44.88 PIOTROWSKA Blanka MUKS Szok Bojanowo 2009 U14 WP III RATAJCZAK Maciej Z/0105/21 2022 LDK!
3 4 s 1 47.03 KLOREK Joanna MKS Baszta Szamotuły 2009 U14 WP V TOMCZAK - BACHARA Dominika Z/12064/21 2022 LDK!
4 9 s 1 50.14 TADEUSZ Adrianna UKS Sprint PrzeĽmierowo 2009 U14 WP -- BEBEJEWSKI Michał Z/4296/20 2022 LDK!
5 15 s 1 52.23 JAŁOWIEC Lilianna MKS Juvenia Puszczykowo 2009 U14 WP -- CHMIELARZ Lucyna Z/9326/21 2022 LDK!
6 20 s 1 53.77 ORLIK Nadia MKS Baszta Szamotuły 2010 U14 WP -- TOMCZAK - BACHARA Dominika Z/3010/22 2022 LDK!
7 21 s 1 53.84 KARPIESIUK Zofia MKS Baszta Szamotuły 2009 U14 WP -- TOMCZAK - BACHARA Dominika Z/1080/21 2022 LDK!
1 3 s 2 45.69 ZIĘTKIEWICZ Joanna SKS Unia Swarzędz 2009 U14 WP IV BYTNIEWSKI Szymon Z/0704/21 2022 LDK!
2 5 s 2 47.51 KRAWCZYK Lena WMLKS Nadodrze Powodowo 2009 U14 WP V WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/1205/22 2022
3 6 s 2 49.09 MOLSKA Maria KS Energetyk Poznań 2009 U14 WP -- GRENDA Jan # Z/3102/21 2022 LDK!
4 12 s 2 50.63 JAJKO Jadwiga UKS D±b Suchy Las 2009 U14 WP -- GULCZYŃSKA Grażyna Z/3714/20 2022 LDK!
5 14 s 2 50.68 SHELEG Stefaiya O¦ AZS Poznań 2010 U14 WP -- MALU¦KIEWICZ Agnieszka Z/13234/21 2022
6 18 s 2 53.03 REJEK Maja KS Stal Pleszew 2009 U14 WP -- KRUCHOWSKA-WOJCIESZAK Patrycja Z/14735/21 2022 LDK!
1 11 s 3 50.46 STACHOWIAK Lena WMLKS Nadodrze Powodowo 2010 U14 WP -- ZWIRN Krystyna
2 19 s 3 53.06 KNAFLEWSKA Kinga UKS Achilles Leszno 2010 U14 WP -- ZDONEK Filip Z/4027/21 2022 LDK!
3 22 s 3 54.23 OLEJNIK Lena MUKS Kadet Rawicz 2010 U14 WP -- ¦WITAŁA Aldona Z/1090/21 2022 LDK!
4 24 s 3 55.13 CHMIELEWSKA Maria WMLKS Nadodrze Powodowo 2010 U14 WP -- ZWIRN Krystyna
1 7 s 4 49.65 GIRTLER Aleksandra UKS Achilles Leszno 2010 U14 WP -- ZDONEK Filip Z/0699/22 2022 LDK!
2 8 s 4 49.94 BARTKOWIAK Amelia UKS Sprint PrzeĽmierowo 2010 U14 WP -- BEBEJEWSKI Michał Z/1256/22 2022 LDK!
3 10 s 4 50.35 WICHERSKA Lena UMKS Iskra Wolsztyn 2010 U14 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek LDK!
4 13 s 4 50.64 SHEVSHENKO Anna O¦ AZS Poznań 2010 U14 WP --
5 16 s 4 52.48 STAWRAKAKIS Helena O¦ AZS Poznań 2010 U14 WP -- MALU¦KIEWICZ Agnieszka Z/2801/20 2022 LDK!
6 17 s 4 52.52 NOWAK Julia SKS Unia Swarzędz 2009 U14 WP -- BYTNIEWSKI Szymon Z/0711/21 2022 LDK!
7 23 s 4 55.01 MOTAŁA Zofia SKS Unia Swarzędz 2009 U14 WP -- BYTNIEWSKI Szymon Z/1024/22 2022 LDK!
1 2 s 5 43.71 LOSY Zofia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2007 U16 WP III WALCZAK Katarzyna Z/1062/18 2022 BEZ LDK!
2 3 s 5 44.47 BIELECKA Magdalena MKS Juvenia Puszczykowo 2007 U16 WP III GO¦CINIAK Marcin Z/0551/22 2022 LDK!
3 4 s 5 44.61 KRYSZCZYŃSKA Pola KS Energetyk Poznań 2008 U16 WP III GRENDA Jan Z/1365/21 2022 LDK!
4 5 s 5 44.87 KOWALEWSKA Pola O¦ AZS Poznań 2007 U16 WP III CIE¦LICKA Elżbieta Z/1763/20 2022 LDK!
5 6 s 5 45.19 MIKOŁAJCZAK Lena MKS Juvenia Puszczykowo 2007 U16 WP IV PIEKARSKA Monika Z/0832/22 2022 LDK!
6 7 s 5 45.25 WRÓBLEWSKA Patrycja KS Energetyk Poznań 2008 U16 WP IV GRENDA Jan Z/2279/21 2022 LDK!
7 9 s 5 46.27 JAŃCZAK Jadwiga UKS Orkan ¦roda Wlkp. 2008 U16 WP IV CICHOWLAS Agnieszka Z/0302/20 2022 LDK!
8 18 s 5 49.65 ADAMCZEWSKA Bianka SL Olimpia Poznań 2008 U16 WP -- GULCZYŃSKA Grażyna CZERNIAK Przemysław , Z/2368/20 , 2022 LDK!
1 1 s 6 43.46 TYCZYŃSKA Amelia UKS Achilles Leszno 2007 U16 WP III ZDONEK Filip Z/2007/20 2022 LDK!
2 8 s 6 45.96 URBANIAK Oliwia UKS D±b Suchy Las 2008 U16 WP IV GULCZYŃSKA Grażyna KASPRZYK Marek Z/4320/18 2022 BEZ LDK!
3 11 s 6 46.39 ŁUKASZCZYK Julia UKS Orkan ¦roda Wlkp. 2008 U16 WP IV CICHOWLAS Agnieszka Z/0306/20 2022 LDK!
4 13 s 6 48.74 KRAWCZAK Antonina O¦ AZS Poznań 2008 U16 WP -- CIE¦LICKA Elżbieta Z/10966/21 2022 LDK!
5 14 s 6 48.89 NOWAK Gabriela MKS Baszta Szamotuły 2008 U16 WP -- TOMCZAK - BACHARA Dominika Z/0722/21 2022 LDK!
6 15 s 6 49.00 BUGAJEWSKA Aleksandra O¦ AZS Poznań 2007 U16 WP -- CIE¦LICKA Elżbieta Z/2378/20 2022 LDK!
7 19 s 6 50.23 RYCHŁA Aleksandra MKS Baszta Szamotuły 2008 U16 WP -- TOMCZAK - BACHARA Dominika Z/0721/21 2022 LDK!
8 21 s 6 54.32 RAKOWICZ Wiktoria MKS Baszta Szamotuły 2008 U16 WP -- TOMCZAK - BACHARA Dominika Z/5635/21 2022 LDK!
1 10 s 7 46.35 NIEWIADA Nikola KS Stal Pleszew 2008 U16 WP IV KRUCHOWSKA-WOJCIESZAK Patrycja Z/2886/21 2022 LDK!
2 12 s 7 47.18 PŁATEK Paulina UKS Achilles Leszno 2007 U16 WP V ZDONEK Filip Z/2009/20 2022 LDK!
3 16 s 7 49.23 KUBALA Maria WMLKS Nadodrze Powodowo 2007 U16 WP -- WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/3085/22 2022
4 17 s 7 49.46 KASPRZAK Maria MKS Baszta Szamotuły 2008 U16 WP -- TOMCZAK - BACHARA Dominika Z/0723/21 2022 LDK!
5 20 s 7 50.49 GREFLING Wiktoria WMLKS Nadodrze Powodowo 2007 U16 WP -- WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/3558/22 2022
600 m K
1 1 s 1 1:52.74 CZYCZEWSKA Iga O¦ AZS Poznań 2011 U12 WP -- CIE¦LICKA Elżbieta Z/1620/22 2022 LDK!
2 2 s 1 2:01.65 SCHICK Marianna SKS Unia Swarzędz 2011 U12 WP --
3 3 s 1 2:02.84 HIBNER Emilia UKS Sprint PrzeĽmierowo 2012 U12 WP -- BEBEJEWSKI Michał Z/1513/21 2022 LDK!
4 4 s 1 2:05.60 JAŁOWIEC Oliwia MKS Juvenia Puszczykowo 2011 U12 WP -- CHMIELARZ Lucyna LDK!
5 5 s 1 2:09.13 NAPIERAŁA Zuzanna UKS D±b Suchy Las 2011 U12 WP -- GULCZYŃSKA Grażyna Z/1515/21 2022 LDK!
6 6 s 1 2:15.71 RATKOWSKA Jagoda O¦ AZS Poznań 2012 U12 WP -- CIE¦LICKA Elżbieta Z/0302/21 2022 LDK!
7 7 s 1 2:16.56 RATAJCZAK Julia UMKS Iskra Wolsztyn 2011 U12 WP -- WĘGLARZ Magdalena
8 8 s 1 2:17.35 PIONTEK Urszula MKS Juvenia Puszczykowo 2011 U12 WP -- PIEKARSKA Monika
9 9 s 1 2:19.88 BOGUCKA Hanna MKS Juvenia Puszczykowo 2012 U12 WP -- PIEKARSKA Monika
10 10 s 1 2:22.95 IRLA Barbara MKS Juvenia Puszczykowo 2011 U12 WP -- PIEKARSKA Monika
1 6 s 2 1:49.66 ZAREMBA Zuzanna MKS Juvenia Puszczykowo 2007 U16 WP V CHMIELARZ Lucyna Z/0989/22 2022 LDK!
2 8 s 2 1:53.65 KRAWCZAK Antonina O¦ AZS Poznań 2008 U16 WP -- CIE¦LICKA Elżbieta Z/10966/21 2022 LDK!
3 9 s 2 1:54.28 KASPEROWICZ Julia UMKS Iskra Wolsztyn 2008 U16 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/3134/22 2022
4 10 s 2 1:54.73 KLEIBER Blanka MKS Juvenia Puszczykowo 2008 U16 WP -- CHMIELARZ Lucyna Z/12063/21 2022 LDK!
5 12 s 2 2:03.54 MRUGALSKA Amelia UMKS Iskra Wolsztyn 2008 U16 WP -- WEISS Elżbieta Z/0033/21 2022 LDK!
6 13 s 2 2:11.30 KOTARA Oliwia MKS Juvenia Puszczykowo 2007 U16 WP -- CHMIELARZ Lucyna Z/2967/21 2022 LDK!
1 1 s 3 1:41.55 PIOTROWSKA Klaudia MUKS Szok Bojanowo 2008 U16 WP III RATAJCZAK Maciej Z/5131/18 2022 BEZ LDK!
2 2 s 3 1:43.57 MUCHA Natasza KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2007 U16 WP IV GRZEGOROWSKA Kamila Z/3125/19 2022 LDK!
3 3 s 3 1:43.74 KOWALEWSKA Pola O¦ AZS Poznań 2007 U16 WP IV CIE¦LICKA Elżbieta Z/1763/20 2022 LDK!
4 4 s 3 1:45.12 DUDZIŃSKA Weronika KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2008 U16 WP IV GRZEGOROWSKA Kamila Z/0271/20 2022 LDK!
5 5 s 3 1:46.90 GOLIŃSKA Gabriela KS Energetyk Poznań 2007 U16 WP V GRENDA Jan Z/13050/21 2022 LDK!
6 7 s 3 1:50.55 BARTECKA Wiktoria O¦ AZS Poznań 2008 U16 WP -- CIE¦LICKA Elżbieta Z/0606/22 2022 LDK!
7 11 s 3 2:00.04 ROZENKOWSKA Wiktoria SKS Unia Swarzędz 2008 U16 WP -- BYTNIEWSKI Szymon Z/0709/21 2022 LDK!
1000 m K
1 1 s 1 3:16.10 MACIEJEWSKA Lena KS Energetyk Poznań 2010 U14 WP IV GRENDA Agnieszka Z/14237/21 2022 LDK!
2 2 s 1 3:16.40 DUDA Julia O¦ AZS Poznań 2009 U14 WP IV MALU¦KIEWICZ Agnieszka Z/2469/20 2022 LDK!
3 3 s 1 3:17.85 SAJNAJ Maria MKS Juvenia Puszczykowo 2010 U14 WP IV CHMIELARZ Lucyna Z/2445/20 2022 LDK!
4 4 s 1 3:26.14 BERNAT Olga UKS D±b Suchy Las 2009 U14 WP V GULCZYŃSKA Grażyna Z/3715/20 2022 LDK!
5 5 s 1 3:30.66 BARTZ Ewa O¦ AZS Poznań 2010 U14 WP V MALU¦KIEWICZ Agnieszka Z/2799/20 2022 LDK!
6 6 s 1 3:35.74 SOŁTYSIAK Kalina KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2010 U14 WP -- WALCZAK Marek Z/1102/21 2022 LDK!
7 7 s 1 3:38.14 WALCZAK-MORTEZAEI Antonia WMLKS Nadodrze Powodowo 2010 U14 WP -- WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/12417/21 2022
8 8 s 1 3:47.24 SKALSKA Lena O¦ AZS Poznań 2009 U14 WP -- LDK!
9 9 s 1 3:55.27 PIOTROWSKA Marta O¦ AZS Poznań 2010 U14 WP -- LDK!
80 pł K
1 1 s 1 12.31 RATAJCZAK Zofia MUKS Szok Bojanowo 2007 U16 WP +0.8 II RATAJCZAK Maciej RATAJCZAK Maciej Z/0038/18 2022 BEZ LDK!
2 2 s 1 13.13 GAWLICKA Zuzanna MUKS Szok Bojanowo 2007 U16 WP +0.8 IV RATAJCZAK Maciej Z/1911/20 2022 LDK!
3 3 s 1 13.33 TACIAK Bianka UMKS Iskra Wolsztyn 2007 U16 WP +0.8 IV SKWIERZYŃSKI Jacek Z/2824/19 2022 LDK!
4 4 s 1 13.45 ŁA¦ Marta UKS Sprint PrzeĽmierowo 2009 U14 WP +0.8 IV BEBEJEWSKI Michał Z/1132/20 2022 LDK!
5 5 s 1 13.53 WALCZAK-MORTEZAEI Stefania WMLKS Nadodrze Powodowo 2007 U16 WP +0.8 IV WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/5148/19 2022
6 6 s 1 15.41 PAJZERT Maja UKS Achilles Leszno 2007 U16 WP +0.8 -- GÓRSKA Hanna Z/3089/21 2022 LDK!
7 7 s 1 16.00 KASPRZAK Maria MKS Baszta Szamotuły 2008 U16 WP +0.8 -- TOMCZAK - BACHARA Dominika Z/0723/21 2022 LDK!
300 m pł K
1 1 s 1 54.13 JOK¦ Nadia UMKS Iskra Wolsztyn 2008 U16 WP V WEISS Elżbieta Z/0028/21 2022 LDK!
2 2 s 1 55.37 ROSIŃSKA Amelia UMKS Iskra Wolsztyn 2008 U16 WP -- WEISS Elżbieta Z/11895/21 2022 LDK!
3 3 s 1 55.87 KRY¦ Wiktoria UMKS Iskra Wolsztyn 2007 U16 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/5071/22 2022
4 4 s 1 56.31 MUREK Maria WMLKS Nadodrze Powodowo 2008 U16 WP -- WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/3418/20 2022
4x200 m MIX
1 1 s 1 2:01.35 O¦ AZS Poznań


brak daty WLP --
2 2 s 1 2:04.64 O¦ AZS Poznań


brak daty WLP --
3 3 s 1 2:04.79 MKS Juvenia Puszczykowo


brak daty WLP --
4 4 s 1 2:07.54 UKS D±b Suchy Las


brak daty WLP --
5 5 s 1 2:12.29 UKS Achilles Leszno


brak daty WLP --
6 6 s 1 2:17.54 UKS Sprint PrzeĽmierowo


brak daty WLP --
7 7 s 1 2:19.30 UKS Sprint PrzeĽmierowo


brak daty WLP --
8 8 s 1 2:28.40 UKS Achilles Leszno


brak daty WLP --
Wzwyż K
1 1 f 1 1.40 GALUSIŃSKA Gabriela KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2009 U14 WP V WALCZAK Marek Z/0264/20 2022 LDK!
2 2 f 1 1.40 ŁA¦ Marta UKS Sprint PrzeĽmierowo 2009 U14 WP V BEBEJEWSKI Michał Z/1132/20 2022 LDK!
3 3 f 1 1.30 ANDRASZAK Aleksandra KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2009 U14 WP -- WALCZAK Marek Z/0257/20 2022 LDK!
1 1 f 2 1.50 JOK¦ Nadia UMKS Iskra Wolsztyn 2008 U16 WP IV WEISS Elżbieta Z/0028/21 2022 LDK!
2 2 f 2 1.40 PRUCHNIEWICZ Amelia UKS Orkan ¦roda Wlkp. 2008 U16 WP V CICHOWLAS Agnieszka Z/2390/20 2022 LDK!
3 3 f 2 1.40 DUDEK Zuzanna UKS Orkan ¦roda Wlkp. 2008 U16 WP V CICHOWLAS Agnieszka Z/13505/21 2022
4 4 f 2 1.35 PISARCZYK Vanessa UKS Orkan ¦roda Wlkp. 2007 U16 WP -- ZAWORSKI Marek Z/13506/21 2022
5 5 f 2 1.30 KOZIELSKA Amelia UKS Orkan ¦roda Wlkp. 2008 U16 WP -- CICHOWLAS Agnieszka Z/3086/21 2022 LDK!
W dal K
1 1 f 1 5.18 RATAJCZAK Zofia MUKS Szok Bojanowo 2007 U16 WP +1.9 III RATAJCZAK Maciej RATAJCZAK Maciej Z/0038/18 2022 BEZ LDK!
2 2 f 1 4.58 PRUCHNIEWICZ Amelia UKS Orkan ¦roda Wlkp. 2008 U16 WP -0.2 V CICHOWLAS Agnieszka Z/2390/20 2022 LDK!
3 3 f 1 4.55 NIEWIADA Nikola KS Stal Pleszew 2008 U16 WP -0.4 V KRUCHOWSKA-WOJCIESZAK Patrycja Z/2886/21 2022 LDK!
4 4 f 1 4.48 KUCNER Maja MKS Baszta Szamotuły 2008 U16 WP -1.1 -- TOMCZAK - BACHARA Dominika Z/0717/21 2022 LDK!
5 5 f 1 4.47 SIEWIERA Amelia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2008 U16 WP +1.1 -- WALCZAK Katarzyna Z/0261/20 2022 LDK!
6 6 f 1 4.07 BEDNAREK Natalia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2008 U16 WP -0.6 -- WALCZAK Katarzyna Z/0247/20 2022 LDK!
7 7 f 1 4.07 KWIETNIEWSKA Elena UKS Orkan ¦roda Wlkp. 2008 U16 WP -1.1 -- ZAWORSKI Marek Z/12646/21 2022 LDK!
8 8 f 1 4.01 ANDRZEJAK Zuzanna UKS Achilles Leszno 2008 U16 WP -1.9 -- ZDONEK Filip Z/2285/22 2022 LDK!
9 9 f 1 3.98 ADAMCZEWSKA Bianka SL Olimpia Poznań 2008 U16 WP +0.3 -- GULCZYŃSKA Grażyna CZERNIAK Przemysław , Z/2368/20 , 2022 LDK!
10 10 f 1 3.81 HOROWSKA Iga WMLKS Nadodrze Powodowo 2008 U16 WP 0.0 -- WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/12418/21 2022
11 11 f 1 3.76 KRY¦ Wiktoria UMKS Iskra Wolsztyn 2007 U16 WP +0.1 -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/5071/22 2022
12 12 f 1 3.53 LEWANDOWSKA Helena MKS Juvenia Puszczykowo 2008 U16 WP -0.8 -- CHMIELARZ Lucyna Z/2435/20 2022 LDK!
13 13 f 1 3.30 CZARNECKA Marianna UMKS Iskra Wolsztyn 2008 U16 WP -2.4 -- WEISS Elżbieta Z/12419/21 2022 LDK!
14 14 f 1 3.28 GORGOSZ Aleksandra SL Olimpia Poznań 2008 U16 WP +0.8 -- CZERNIAK Przemysław Z/0304/21 2022 LDK!
  f 1 NM IGNASIAK Julia MUKS Kadet Rawicz 2008 U16 WP 0.0 -- ¦WITAŁA Aldona Z/2373/20 2022 LDK!
W dal strefa K
1 1 f 1 4.10 WILCZYŃSKA Weronika KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2011 U12 WP 0.0 -- WALCZAK Katarzyna Z/4918/22 2022
2 2 f 1 4.00 SZLACHTA Justyna KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2011 U12 WP 0.0 -- WALCZAK Katarzyna Z/1101/21 2022 LDK!
3 3 f 1 3.90 ZABAWA Lilianna O¦ AZS Poznań 2011 U12 WP 0.0 -- CIE¦LICKA Elżbieta Z/4498/21 2022 LDK!
4 4 f 1 3.87 GINTER Joanna UKS Achilles Leszno 2011 U12 WP 0.0 -- NIEMCZAL Karolina Z/4046/21 2022 LDK!
5 5 f 1 3.85 STACHOWIAK Oliwia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2011 U12 WP 0.0 -- WALCZAK Marek Z/8375/21 2022 LDK!
6 6 f 1 3.80 OTWIASKA Zuzanna KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2011 U12 WP 0.0 -- WALCZAK Katarzyna Z/0110/22 2022
7 7 f 1 3.75 BŁOSZYK Monika O¦ AZS Poznań 2011 U12 WP 0.0 --
8 8 f 1 3.70 GALUSIŃSKA Pola KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2013 U12 WP 0.0 -- WALCZAK Marek Z/1098/21 2022 LDK!
9 9 f 1 3.68 KOTLIŃSKA Maria UMKS Iskra Wolsztyn 2011 U12 WP 0.0 -- WĘGLARZ Magdalena
10 10 f 1 3.65 NAPIERAŁA Zuzanna UKS D±b Suchy Las 2011 U12 WP 0.0 -- GULCZYŃSKA Grażyna Z/1515/21 2022 LDK!
11 11 f 1 3.60 KO¦CIELNA Maja KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2012 U12 WP 0.0 -- WALCZAK Katarzyna Z/8381/21 2022 LDK!
12 12 f 1 3.52 SZUMNA Nikola MUKS Szok Bojanowo 2012 U12 WP 0.0 -- RATAJCZAK Maciej Z/12438/21 2022 LDK!
13 13 f 1 3.43 WˇSALA Amelia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2011 U12 WP 0.0 -- WALCZAK Katarzyna Z/0184/22 2022
14 14 f 1 3.40 SADOWSKA Gabriela MKS Juvenia Puszczykowo 2011 U12 WP 0.0 -- PIEKARSKA Monika
15 15 f 1 3.37 PIONTEK Urszula MKS Juvenia Puszczykowo 2011 U12 WP 0.0 -- PIEKARSKA Monika
16 16 f 1 3.32 RUDYŃSKA Lena MUKS Szok Bojanowo 2012 U12 WP 0.0 -- RATAJCZAK Maciej Z/3806/22 2022
17 17 f 1 3.30 MIKOŁAJCZAK Weronika MUKS Szok Bojanowo 2012 U12 WP 0.0 -- RATAJCZAK Maciej Z/3810/22 2022
18 18 f 1 3.24 RATAJCZAK Julia UMKS Iskra Wolsztyn 2011 U12 WP 0.0 -- WĘGLARZ Magdalena
19 19 f 1 3.23 WINIARSKA Sandra MUKS Szok Bojanowo 2011 U12 WP 0.0 -- RATAJCZAK Maciej Z/3807/22 2022
20 20 f 1 3.18 BAJON Ewa UKS Achilles Leszno 2011 U12 WP 0.0 -- NIEMCZAL Karolina Z/4053/21 2022 LDK!
21 21 f 1 3.15 BOROWIAK Patrycja UKS Achilles Leszno 2011 U12 WP 0.0 -- NIEMCZAL Karolina Z/4050/21 2022 LDK!
22 23 f 1 3.10 ANTOSZEK Wiktoria MKS Juvenia Puszczykowo 2011 U12 WP 0.0 -- B.D. Z/3065/22 2022 LDK!
23 22 f 1 3.10 PALUCH Patrycja UMKS Iskra Wolsztyn 2011 U12 WP 0.0 -- WĘGLARZ Magdalena
24 24 f 1 3.10 KULESZA Agata UKS Achilles Leszno 2011 U12 WP 0.0 -- ZDONEK Filip Z/5645/21 2022 LDK!
25 25 f 1 3.08 WŁODARCZYK Barbara KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2012 U12 WP 0.0 -- STACHOWICZ Katarzyna Z/8382/21 2022
26 26 f 1 3.03 RYŻEK Jadwiga MKS Baszta Szamotuły 2012 U12 WP 0.0 -- ZIELIŃSKA Adrianna Z/9056/21 2022 LDK!
27 27 f 1 3.00 MILLER Maja MKS Juvenia Puszczykowo 2011 U12 WP 0.0 -- PIEKARSKA Monika
28 28 f 1 2.95 KIERZEK Zofia UKS Achilles Leszno 2013 U12 WP 0.0 -- NIEMCZAL Karolina LDK!
29 29 f 1 2.90 RATAJCZAK Lena MUKS Szok Bojanowo 2012 U12 WP 0.0 -- RATAJCZAK Maciej Z/3805/22 2022
30 30 f 1 2.84 KO¦CIAŃSKA Wiktoria MUKS Szok Bojanowo 2012 U12 WP 0.0 -- RATAJCZAK Maciej Z/3808/22 2022
31 31 f 1 2.70 IŁOWIECKA Marita MKS Juvenia Puszczykowo 2012 U12 WP 0.0 -- PIEKARSKA Monika
32 32 f 1 2.43 SIKORSKA Nadia MUKS Kadet Rawicz 2012 U12 WP 0.0 -- TWARDOWSKA Patrycja LDK!
1 1 f 2 5.01 GALUSIŃSKA Gabriela KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2009 U14 WP -1.2 -- WALCZAK Marek Z/0264/20 2022 LDK!
2 2 f 2 4.75 ANDRASZAK Aleksandra KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2009 U14 WP -0.4 -- WALCZAK Marek Z/0257/20 2022 LDK!
3 3 f 2 4.71 KAZAŁO Paulina UKS Achilles Leszno 2009 U14 WP -0.9 -- ZDONEK Filip Z/2011/20 2022 LDK!
4 4 f 2 4.54 JASION Zofia MUKS Kadet Rawicz 2009 U14 WP -1.0 -- ¦WITAŁA Aldona Z/1087/21 2022 LDK!
5 5 f 2 4.49 PIOTROWSKA Blanka MUKS Szok Bojanowo 2009 U14 WP -0.9 -- RATAJCZAK Maciej Z/0105/21 2022 LDK!
6 6 f 2 4.36 GUZMAN Maja UMKS Iskra Wolsztyn 2010 U14 WP -0.7 -- WEISS Elżbieta LDK!
7 7 f 2 4.32 DŁUZYK Aleksandra UKS Achilles Leszno 2010 U14 WP -0.6 -- ZDONEK Filip Z/5640/21 2022 LDK!
8 8 f 2 4.28 WOLICKA Olga KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2009 U14 WP -0.5 -- WALCZAK Marek Z/0276/20 2022 LDK!
9 9 f 2 4.27 IDZIKOWSKA Ewa UKS D±b Suchy Las 2009 U14 WP +0.1 -- GULCZYŃSKA Grażyna Z/0534/22 2022 LDK!
10 10 f 2 4.23 CEPA Maja KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2010 U14 WP +0.1 -- WALCZAK Marek Z/0259/20 2022 LDK!
11 11 f 2 4.22 BAJERSKA Anna UKS D±b Suchy Las 2010 U14 WP -0.3 -- GULCZYŃSKA Grażyna Z/0529/22 2022 LDK!
12 12 f 2 4.21 DOPIERAŁA Anna UKS Achilles Leszno 2009 U14 WP -0.4 -- ZDONEK Filip Z/4026/21 2022 LDK!
13 13 f 2 4.17 KURCZABA Małgorzata KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2010 U14 WP -0.2 -- WALCZAK Katarzyna Z/0266/20 2022 LDK!
14 14 f 2 4.16 OBIDZIŃSKA Kaja O¦ AZS Poznań 2009 U14 WP -0.6 --
15 15 f 2 4.12 GIRTLER Aleksandra UKS Achilles Leszno 2010 U14 WP -0.9 -- ZDONEK Filip Z/0699/22 2022 LDK!
16 16 f 2 4.11 BŁASZYK Sandra O¦ AZS Poznań 2009 U14 WP -0.3 -- GRYZA Beata Z/12455/21 2021 LDK!
17 17 f 2 4.10 DOROŻAŁA Alicja UMKS Iskra Wolsztyn 2010 U14 WP -1.2 -- WEISS Elżbieta
18 19 f 2 4.08 CZERWIŃSKA Helena UKS Sprint PrzeĽmierowo 2010 U14 WP +0.3 -- BEBEJEWSKI Michał Z/0367/21 2022 LDK!
19 18 f 2 4.08 TWORO Wiktoria KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2010 U14 WP -0.1 -- WALCZAK Katarzyna Z/0260/20 2022 LDK!
20 20 f 2 4.05 BUCZEK Hanna KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2009 U14 WP -0.8 -- WALCZAK Marek Z/1107/21 2022 LDK!
21 21 f 2 4.04 TADEUSZ Adrianna UKS Sprint PrzeĽmierowo 2009 U14 WP -0.7 -- BEBEJEWSKI Michał Z/4296/20 2022 LDK!
22 22 f 2 4.02 ZUTER Małgorzata MUKS Szok Bojanowo 2010 U14 WP -0.2 -- RATAJCZAK Maciej Z/7141/21 2022 LDK!
23 23 f 2 4.00 CHADYNIAK Oliwia UKS Sprint PrzeĽmierowo 2010 U14 WP 0.0 -- LDK!
24 24 f 2 3.90 SHELEG Stefaiya O¦ AZS Poznań 2010 U14 WP -0.9 -- MALU¦KIEWICZ Agnieszka Z/13234/21 2022
25 26 f 2 3.89 STUDZIŃSKA Urszula UKS Sprint PrzeĽmierowo 2010 U14 WP -0.4 -- BEBEJEWSKI Michał Z/1572/22 2022
26 25 f 2 3.89 SHEVSHENKO Anna O¦ AZS Poznań 2010 U14 WP +0.1 --
27 27 f 2 3.86 KNAFLEWSKA Kinga UKS Achilles Leszno 2010 U14 WP -1.4 -- ZDONEK Filip Z/4027/21 2022 LDK!
28 28 f 2 3.86 LADWICH Lena SL Olimpia Poznań 2010 U14 WP -1.7 -- CZERNIAK Przemysław Z/1695/20 2022 LDK!
29 29 f 2 3.80 KURASIŃSKA Urszula UKS D±b Suchy Las 2010 U14 WP +0.1 -- GULCZYŃSKA Grażyna Z/0532/22 2022 LDK!
30 30 f 2 3.80 GRUSZKA Ewa WMLKS Nadodrze Powodowo 2010 U14 WP -1.9 -- ZWIRN Krystyna
31 31 f 2 3.79 HAJDUK Anastazja UMKS Iskra Wolsztyn 2010 U14 WP -0.1 -- WEISS Elżbieta
32 32 f 2 3.76 SZYKULSKA Gabriela O¦ AZS Poznań 2010 U14 WP -1.4 -- LDK!
33 33 f 2 3.73 WITA Zuzanna WMLKS Nadodrze Powodowo 2009 U14 WP -1.7 -- WILK Robert Z/2089/21 2022 LDK!
34 34 f 2 3.69 JAJKO Jadwiga UKS D±b Suchy Las 2009 U14 WP -0.8 -- GULCZYŃSKA Grażyna Z/3714/20 2022 LDK!
35 35 f 2 3.68 WOJCIECHOWSKA Jagoda SL Olimpia Poznań 2010 U14 WP -1.3 -- CZERNIAK Przemysław Z/12791/21 2022 LDK!
36 36 f 2 3.65 BARTZ Ewa O¦ AZS Poznań 2010 U14 WP -0.3 -- MALU¦KIEWICZ Agnieszka Z/2799/20 2022 LDK!
37 37 f 2 3.61 CZARNECKA Iga UMKS Iskra Wolsztyn 2010 U14 WP 0.0 -- CZARNECKI Mateusz Z/12443/21 2021 LDK!
38 38 f 2 3.58 WAWRZYNOWICZ Julia WMLKS Nadodrze Powodowo 2010 U14 WP -0.2 -- WILK Robert Z/4516/21 2022
39 39 f 2 3.56 DANEK Daria MUKS Kadet Rawicz 2010 U14 WP -0.9 -- ¦WITAŁA Aldona Z/5637/21 2022 LDK!
40 40 f 2 3.56 BERNAD Hanna MUKS Kadet Rawicz 2010 U14 WP -0.9 -- ¦WITAŁA Aldona Z/1085/21 2022 LDK!
41 41 f 2 3.56 MˇDRA Matylda MUKS Kadet Rawicz 2010 U14 WP 0.0 -- ¦WITAŁA Aldona Z/0770/22 2022 LDK!
42 42 f 2 3.55 SCHOLZ Natalia UKS Achilles Leszno 2009 U14 WP -1.4 -- ZDONEK Filip Z/0701/22 2022 LDK!
43 43 f 2 3.35 ORŁOWSKA Anna KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2010 U14 WP 0.0 -- WALCZAK Marek Z/1198/22 2022 LDK!
44 44 f 2 3.20 OLEJNIK Lena MUKS Kadet Rawicz 2010 U14 WP -0.6 -- ¦WITAŁA Aldona Z/1090/21 2022 LDK!
45 45 f 2 2.67 KMITA Paula MUKS Kadet Rawicz 2010 U14 WP -0.4 -- ¦WITAŁA Aldona LDK!
Kula (2) K
1 1 f 1 10.06 DOBAK Natasza MKS Baszta Szamotuły 2009 U14 WP -- TOMCZAK - BACHARA Dominika Z/0746/22 2022 LDK!
2 2 f 1 8.54 WA¦KO Maria WMLKS Nadodrze Powodowo 2009 U14 WP -- WILK Robert Z/5265/22 2022
3 3 f 1 7.85 JAŁOWIEC Lilianna MKS Juvenia Puszczykowo 2009 U14 WP -- CHMIELARZ Lucyna Z/9326/21 2022 LDK!
4 4 f 1 6.83 SERAFIN Oliwia MUKS Szok Bojanowo 2009 U14 WP -- RATAJCZAK Maciej Z/12440/21 2022 LDK!
Kula (3) K
1 1 f 1 10.11 JARÓŻEK Emilia MUKS Kadet Rawicz 2007 U16 WP IV ¦WITAŁA Aldona Z/4085/18 2022 BEZ LDK!
2 2 f 1 9.68 DOLIŃSKA Monika MKS Baszta Szamotuły 2008 U16 WP V TOMCZAK - BACHARA Dominika Z/3769/21 2022 LDK!
3 3 f 1 9.25 SZUMNA Zuzanna MUKS Kadet Rawicz 2007 U16 WP V ¦WITAŁA Aldona Z/1414/22 2022 LDK!
4 4 f 1 8.88 FRANC Antonina UMKS Iskra Wolsztyn 2008 U16 WP V CZARNECKI Mateusz Z/4051/22 2022 LDK!
5 5 f 1 7.80 BAJSERT Zuzanna UMKS Iskra Wolsztyn 2008 U16 WP -- CZARNECKI Mateusz Z/3136/22 2022
6 6 f 1 7.73 WALCZAK-MORTEZAEI Stefania WMLKS Nadodrze Powodowo 2007 U16 WP -- WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/5148/19 2022
7 7 f 1 7.64 MICHALSKA Klaudia MKS Juvenia Puszczykowo 2008 U16 WP -- CHMIELARZ Lucyna Z/4870/22 2022 LDK!
8 8 f 1 7.05 CZELADZKA Marcelina MKS Juvenia Puszczykowo 2007 U16 WP -- CHMIELARZ Lucyna Z/0282/20 2022 LDK!
9 9 f 1 6.30 KOKOCIŃSKA Wiktoria WMLKS Nadodrze Powodowo 2007 U16 WP -- WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/5599/22 2022
10 10 f 1 6.30 DUDZIAK Wiktoria MUKS Kadet Rawicz 2008 U16 WP -- ¦WITAŁA Aldona Z/3786/22 2022 LDK!
11 11 f 1 6.02 JAWORSKA Anna UMKS Iskra Wolsztyn 2008 U16 WP -- CZARNECKI Mateusz
Ppal (150) K
1 1 f 1 27.00 JAŁOWIEC Oliwia MKS Juvenia Puszczykowo 2011 U12 WP -- CHMIELARZ Lucyna LDK!
2 2 f 1 22.00 IRLA Barbara MKS Juvenia Puszczykowo 2011 U12 WP -- PIEKARSKA Monika
3 3 f 1 22.00 ŁUBIŃSKA Zuzanna MKS Juvenia Puszczykowo 2011 U12 WP -- PIEKARSKA Monika
4 4 f 1 22.00 HANDZEWNIAK Daria UMKS Iskra Wolsztyn 2011 U12 WP --
5 5 f 1 21.50 KOWALSKA Zuzanna UMKS Iskra Wolsztyn 2011 U12 WP -- WĘGLARZ Magdalena
6 6 f 1 21.50 BOGUCKA Hanna MKS Juvenia Puszczykowo 2012 U12 WP -- PIEKARSKA Monika
7 7 f 1 21.00 BINIAK Natalia UMKS Iskra Wolsztyn 2011 U12 WP -- WĘGLARZ Magdalena
8 8 f 1 12.00 GUST Inga MKS Juvenia Puszczykowo 2011 U12 WP -- PIEKARSKA Monika
Oszczep (500) K
1 1 f 1 31.80 JARÓŻEK Emilia MUKS Kadet Rawicz 2007 U16 WP V ¦WITAŁA Aldona Z/4085/18 2022 BEZ LDK!
2 2 f 1 23.43 TOMYS Maja UMKS Iskra Wolsztyn 2008 U16 WP -- WEISS Elżbieta Z/0035/21 2022 LDK!
3 3 f 1 23.25 KOPACZ Natalia UMKS Iskra Wolsztyn 2007 U16 WP -- WEISS Elżbieta Z/5032/19 2022 LDK!
4 4 f 1 23.23 KRYSTIANS Roksana WMLKS Nadodrze Powodowo 2007 U16 WP -- ZWIRN Krystyna Z/13157/21 2022
5 5 f 1 20.73 SZUMNA Zuzanna MUKS Kadet Rawicz 2007 U16 WP -- ¦WITAŁA Aldona Z/1414/22 2022 LDK!
6 6 f 1 19.04 REIMANN Karolina WMLKS Nadodrze Powodowo 2007 U16 WP -- ZWIRN Krystyna Z/12133/21 2022
7 7 f 1 16.00 MACZKOWIAK Maja UMKS Iskra Wolsztyn 2008 U16 WP -- WEISS Elżbieta LDK!
8 8 f 1 12.26 DRZEWIECKA Julia UKS Skoczek Władysławów 2007 U16 WP -- BERLIŃSKI Florian Z/14662/21 2022 LDK!
9 9 f 1 12.02 MAĆKOWIAK Zuzanna WMLKS Nadodrze Powodowo 2007 U16 WP -- ZWIRN Krystyna Z/13158/21 2022
60 m M
1 1 e 1 8.49 KARCZEWSKI Igor UKS Skoczek Władysławów 2011 U12 WP +0.5 -- BERLIŃSKI Florian Z/5143/22 2022 LDK!
2 3 e 1 9.13 SKRZYPCZAK Michał MKS Juvenia Puszczykowo 2011 U12 WP +0.5 -- CHMIELARZ Lucyna Z/1412/22 2022 LDK!
3 4 e 1 9.17 WERWIŃSKI Tomasz UKS Achilles Leszno 2012 U12 WP +0.5 -- NIEMCZAL Karolina LDK!
4 7 e 1 10.02 KOLIBABKA Adam UKS Achilles Leszno 2011 U12 WP +0.5 -- NIEMCZAL Karolina LDK!
5 16 e 1 11.40 GÓRNIAK Igor MUKS Kadet Rawicz 2011 U12 WP +0.5 -- TWARDOWSKA Patrycja LDK!
6 19 e 1 12.33 RATAJCZAK Stanisław UKS Achilles Leszno 2013 U12 WP +0.5 --
1 8 e 2 10.16 MATYSIAK Eryk KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2011 U12 WP +1.9 -- WALCZAK Marek Z/8384/21 2022 LDK!
2 13 e 2 10.77 LANDYSZKOWSKI Wojciech UKS Achilles Leszno 2013 U12 WP +1.9 -- ZDONEK Filip Z/5657/21 2022 LDK!
3 15 e 2 11.05 BOŃCZEK Michał UKS Achilles Leszno 2013 U12 WP +1.9 -- NIEMCZAL Karolina LDK!
4 18 e 2 11.63 MIELOCH Maciej MUKS Kadet Rawicz 2011 U12 WP +1.9 --
1 6 e 3 9.98 CZERWIŃSKI Roman UKS Sprint PrzeĽmierowo 2012 U12 WP +0.6 -- BEBEJEWSKI Michał Z/7022/21 2022 LDK!
2 11 e 3 10.64 STAWNY Julian MKS Baszta Szamotuły 2012 U12 WP +0.6 --
3 12 e 3 10.77 BUCHERT Mateusz UKS Sprint PrzeĽmierowo 2011 U12 WP +0.6 -- LDK!
4 14 e 3 10.79 MŁYNARCZYK Filip KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2011 U12 WP +0.6 -- WALCZAK Katarzyna Z/4920/22 2022
1 2 e 4 8.89 KILKOWSKI Franciszek O¦ AZS Poznań 2011 U12 WP +1.6 --
2 5 e 4 9.62 PAJOR Dorian Piotr MKS Baszta Szamotuły 2011 U12 WP +1.6 -- TOMCZAK - BACHARA Dominika Z/1373/21 2022 LDK!
3 9 e 4 10.23 MŁYNARCZYK Kacper KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2011 U12 WP +1.6 -- WALCZAK Katarzyna Z/4919/22 2022
4 10 e 4 10.60 MULAWA Adam UKS Achilles Leszno 2012 U12 WP +1.6 -- NIEMCZAL Karolina Z/4037/21 2022 LDK!
5 17 e 4 11.43 SZLACHETKA Adam UKS Achilles Leszno 2011 U12 WP +1.6 -- ZDONEK Filip Z/5658/21 2022 LDK!
1 1 f 1 8.50 KARCZEWSKI Igor UKS Skoczek Władysławów 2011 U12 WP +0.7 -- BERLIŃSKI Florian Z/5143/22 2022 LDK!
2 2 f 1 8.81 KILKOWSKI Franciszek O¦ AZS Poznań 2011 U12 WP +0.7 --
3 3 f 1 9.04 SKRZYPCZAK Michał MKS Juvenia Puszczykowo 2011 U12 WP +0.7 -- CHMIELARZ Lucyna Z/1412/22 2022 LDK!
4 4 f 1 9.26 WERWIŃSKI Tomasz UKS Achilles Leszno 2012 U12 WP +0.7 -- NIEMCZAL Karolina LDK!
5 5 f 1 9.72 PAJOR Dorian Piotr MKS Baszta Szamotuły 2011 U12 WP +0.7 -- TOMCZAK - BACHARA Dominika Z/1373/21 2022 LDK!
6 7 f 1 9.93 KOLIBABKA Adam UKS Achilles Leszno 2011 U12 WP +0.7 -- NIEMCZAL Karolina LDK!
7 6 f 1 9.93 CZERWIŃSKI Roman UKS Sprint PrzeĽmierowo 2012 U12 WP +0.7 -- BEBEJEWSKI Michał Z/7022/21 2022 LDK!
8 8 f 1 10.11 MATYSIAK Eryk KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2011 U12 WP +0.7 -- WALCZAK Marek Z/8384/21 2022 LDK!
100 m M
1 1 e 1 12.14 JÓZEFOWIAK Bartłomiej MUKS Szok Bojanowo 2009 U14 WP +3.6 IV RATAJCZAK Maciej Z/2425/20 2022 LDK!
2 11 e 1 14.07 MIELOCH Franciszek UKS Orkan ¦roda Wlkp. # 2009 U14 WP +3.6 -- CICHOWLAS Agnieszka Z/4696/21 2022 LDK!
3 18 e 1 14.60 SUCHORZEWSKI Adam KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2010 U14 WP +3.6 -- WALCZAK Marek Z/1345/22 2022 LDK!
4 33 e 1 17.93 STAWNY Nikodem MKS Baszta Szamotuły 2010 U14 WP +3.6 -- TOMCZAK - BACHARA Dominika Z/0719/21 2022 LDK!
1 5 e 2 13.65 RACHUTA Borys KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2010 U14 WP +0.9 -- WALCZAK Katarzyna Z/4921/22 2022
2 12 e 2 14.11 CIE¦LIŃSKI Fryderyk UKS D±b Suchy Las 2009 U14 WP +0.9 -- GULCZYŃSKA Grażyna Z/0375/21 2022 LDK!
3 19 e 2 14.80 JASKÓŁA Jan UKS D±b Suchy Las 2009 U14 WP +0.9 -- GULCZYŃSKA Grażyna Z/0374/21 2022 LDK!
4 20 e 2 14.81 KRAWCZYK Aleksander MUKS Szok Bojanowo 2010 U14 WP +0.9 -- RATAJCZAK Maciej Z/3809/22 2022
1 3 e 3 13.36 STOBIECKI Jakub MKS Juvenia Puszczykowo 2009 U14 WP -0.4 -- CHMIELARZ Lucyna Z/1413/22 2022 LDK!
2 6 e 3 13.78 ANTOSZEK Nikodem MKS Juvenia Puszczykowo 2009 U14 WP -0.4 -- CHMIELARZ Lucyna Z/3064/22 2022 LDK!
3 7 e 3 13.85 JAROSZEWSKI Mikołaj UKS Skoczek Władysławów 2009 U14 WP -0.4 -- BERLIŃSKI Florian Z/5144/22 2022 LDK!
4 17 e 3 14.47 KONIECZNY Hubert KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2010 U14 WP -0.4 -- WALCZAK Marek Z/1106/21 2022 LDK!
5 24 e 3 15.46 MAŁECKI Bruno UKS Sprint PrzeĽmierowo 2010 U14 WP -0.4 -- BEBEJEWSKI Michał Z/0168/22 2022 LDK!
6 26 e 3 15.84 ANTCZAK Wojtek KS Stal Pleszew 2010 U14 WP -0.4 -- KRUCHOWSKA-WOJCIESZAK Patrycja Z/12680/21 2022 LDK!
7 31 e 3 16.48 LALIK Tymoteusz MUKS Kadet Rawicz 2010 U14 WP -0.4 -- ¦WITAŁA Aldona Z/1088/21 2022 LDK!
1 4 e 4 13.40 MˇCZKOWIAK Adam UKS Sprint PrzeĽmierowo 2010 U14 WP +1.2 -- BEBEJEWSKI Michał Z/0715/20 2022 LDK!
2 10 e 4 13.96 JANKOWSKI Adam MKS Juvenia Puszczykowo 2010 U14 WP +1.2 -- CHMIELARZ Lucyna Z/2461/20 2022 LDK!
3 15 e 4 14.42 TONAK Szymon UKS Sprint PrzeĽmierowo 2009 U14 WP +1.2 -- BEBEJEWSKI Michał Z/14178/21 2022 LDK!
4 25 e 4 15.50 PLUTA Karol UKS Achilles Leszno 2009 U14 WP +1.2 -- ZDONEK Filip Z/0700/22 2022 LDK!
5 29 e 4 16.19 MAJDA Mateusz UKS Skoczek Władysławów 2010 U14 WP +1.2 -- B.D. Z/12361/21 2021 LDK!
6 32 e 4 16.52 TWARDOWSKI Mariusz KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2009 U14 WP +1.2 -- WALCZAK Marek Z/0277/20 2022 LDK!
1 9 e 5 13.91 GRABOWSKI Witold UKS Orkan ¦roda Wlkp. 2009 U14 WP +1.2 -- CICHOWLAS Agnieszka Z/13322/21 2022 LDK!
2 16 e 5 14.43 MATYSEK Gabriel KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2010 U14 WP +1.2 -- WALCZAK Katarzyna Z/0115/22 2022
3 21 e 5 14.97 NOWAK Filip MUKS Kadet Rawicz 2010 U14 WP +1.2 -- ¦WITAŁA Aldona Z/1089/21 2022 LDK!
4 22 e 5 15.25 GˇGOROWSKI Jeremi O¦ AZS Poznań 2009 U14 WP +1.2 -- MALU¦KIEWICZ Agnieszka Z/14642/21 2022 LDK!
5 28 e 5 16.06 KIELIBA Marcel KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2010 U14 WP +1.2 -- B.D. Z/1197/22 2022 LDK!
6 30 e 5 16.42 CHRZE¦CIAN Jędrzej MKS Baszta Szamotuły 2010 U14 WP +1.2 -- TOMCZAK - BACHARA Dominika Z/9060/21 2022 LDK!
1 2 e 6 12.89 POTRYKOWSKI Artur MKS Juvenia Puszczykowo 2009 U14 WP -1.2 -- CHMIELARZ Lucyna Z/4869/22 2022 LDK!
2 8 e 6 13.88 NOWAK Dawid KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2010 U14 WP -1.2 -- WALCZAK Katarzyna Z/0183/22 2022
3 13 e 6 14.27 KRUPECKI Nikodem SKS Unia Swarzędz 2010 U14 WP -1.2 -- BYTNIEWSKI Szymon Z/1025/22 2022 LDK!
4 14 e 6 14.36 MUSS Mikołaj KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2009 U14 WP -1.2 -- WALCZAK Katarzyna Z/1099/21 2022 LDK!
5 23 e 6 15.31 ZIELIŃSKI Jan MKS Baszta Szamotuły 2010 U14 WP -1.2 -- TOMCZAK - BACHARA Dominika Z/9054/21 2022 LDK!
6 27 e 6 16.00 FEDORUK Adam O¦ AZS Poznań 2010 U14 WP -1.2 -- MALU¦KIEWICZ Agnieszka Z/0265/21 2022 LDK!
1 1 e 7 11.77 RATAJCZYK Bartosz KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2007 U16 WP +0.4 IV WALCZAK Katarzyna Z/0248/20 2022
2 6 e 7 12.13 BECELA Piotr UMKS Iskra Wolsztyn 2007 U16 WP +0.4 IV SKWIERZYŃSKI Jacek Z/0025/21 2022 LDK!
3 7 e 7 12.19 ŁUCZAK Bartłomiej KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2007 U16 WP +0.4 IV WALCZAK Katarzyna Z/0262/20 2022
4 9 e 7 12.56 IDZIASZEK Jakub UKS Orkan ¦roda Wlkp. 2007 U16 WP +0.4 V KACZOR Mieczysław # Z/4150/22 2022 LDK!
5 12 e 7 12.82 MARKOWSKI Igor KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2007 U16 WP +0.4 -- WALCZAK Marek Z/13314/21 2022 LDK!
6 15 e 7 13.36 KOPEK Piotr O¦ AZS Poznań 2007 U16 WP +0.4 -- CIE¦LICKA Elżbieta Z/0266/21 2022 LDK!
7 19 e 7 14.00 KITA Karol UKS Sprint PrzeĽmierowo 2008 U16 WP +0.4 -- LDK!
1 3 e 8 11.87 KRAKOWSKI Eryk KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2008 U16 WP +0.2 IV WALCZAK Michał # Z/2370/20 2022 LDK!
2 4 e 8 11.95 ZIMNIAK Nikodem KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2007 U16 WP +0.2 IV WALCZAK Katarzyna Z/0477/21 2022
3 10 e 8 12.62 GBIORCZYK Mateusz MUKS Kadet Rawicz 2007 U16 WP +0.2 V ¦WITAŁA Aldona Z/2372/20 2022 LDK!
4 11 e 8 12.70 PŁÓCIENNICZAK Jakub KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2008 U16 WP +0.2 V WALCZAK Katarzyna Z/0280/20 2022 LDK!
5 13 e 8 13.06 ADAMEK Jakub KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2008 U16 WP +0.2 -- WALCZAK Katarzyna Z/0475/21 2022 LDK!
6 16 e 8 13.50 LEHMANN Krzysztof UMKS Iskra Wolsztyn 2008 U16 WP +0.2 -- WEISS Elżbieta
1 2 e 9 11.81 PŁAWIŃSKI Antoni UKS Skoczek Władysławów 2007 U16 WP +2.0 IV BERLIŃSKI Florian Z/3768/21 2022 LDK!
2 5 e 9 11.97 WOJTASIK Aleksander KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2007 U16 WP +2.0 IV WALCZAK Katarzyna Z/3103/19 2022 LDK!
3 8 e 9 12.53 KRAMSKI Norbert UMKS Iskra Wolsztyn 2007 U16 WP +2.0 V SKWIERZYŃSKI Jacek Z/13125/21 2022
4 14 e 9 13.33 MIROFORIDIS Piotr UKS Orkan ¦roda Wlkp. 2008 U16 WP +2.0 -- CICHOWLAS Agnieszka Z/13153/21 2022 LDK!
5 17 e 9 13.73 PIWOŃSKI Filip KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2008 U16 WP +2.0 -- WALCZAK Marek Z/1196/22 2022 LDK!
6 18 e 9 13.85 KUBACZYK Maksymilian UMKS Iskra Wolsztyn 2007 U16 WP +2.0 -- CZARNECKI Mateusz Z/3135/22 2022
1 1 f 1 12.34 JÓZEFOWIAK Bartłomiej MUKS Szok Bojanowo 2009 U14 WP 0.0 V RATAJCZAK Maciej Z/2425/20 2022 LDK!
2 2 f 1 12.76 POTRYKOWSKI Artur MKS Juvenia Puszczykowo 2009 U14 WP 0.0 -- CHMIELARZ Lucyna Z/4869/22 2022 LDK!
3 3 f 1 12.93 MˇCZKOWIAK Adam UKS Sprint PrzeĽmierowo 2010 U14 WP 0.0 -- BEBEJEWSKI Michał Z/0715/20 2022 LDK!
4 4 f 1 13.43 STOBIECKI Jakub MKS Juvenia Puszczykowo 2009 U14 WP 0.0 -- CHMIELARZ Lucyna Z/1413/22 2022 LDK!
5 5 f 1 13.88 RACHUTA Borys KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2010 U14 WP 0.0 -- WALCZAK Katarzyna Z/4921/22 2022
6 6 f 1 13.90 ANTOSZEK Nikodem MKS Juvenia Puszczykowo 2009 U14 WP 0.0 -- CHMIELARZ Lucyna Z/3064/22 2022 LDK!
7 7 f 1 14.00 JAROSZEWSKI Mikołaj UKS Skoczek Władysławów 2009 U14 WP 0.0 -- BERLIŃSKI Florian Z/5144/22 2022 LDK!
8 8 f 1 14.30 NOWAK Dawid KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2010 U14 WP 0.0 -- WALCZAK Katarzyna Z/0183/22 2022
1 1 f 2 11.76 RATAJCZYK Bartosz KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2007 U16 WP +1.0 IV WALCZAK Katarzyna Z/0248/20 2022
2 2 f 2 11.77 PŁAWIŃSKI Antoni UKS Skoczek Władysławów 2007 U16 WP +1.0 IV BERLIŃSKI Florian Z/3768/21 2022 LDK!
3 3 f 2 11.78 KRAKOWSKI Eryk KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2008 U16 WP +1.0 IV WALCZAK Michał # Z/2370/20 2022 LDK!
4 4 f 2 11.83 ZIMNIAK Nikodem KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2007 U16 WP +1.0 IV WALCZAK Katarzyna Z/0477/21 2022
5 5 f 2 12.00 WOJTASIK Aleksander KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2007 U16 WP +1.0 IV WALCZAK Katarzyna Z/3103/19 2022 LDK!
6 6 f 2 12.61 KRAMSKI Norbert UMKS Iskra Wolsztyn 2007 U16 WP +1.0 V SKWIERZYŃSKI Jacek Z/13125/21 2022
300 m M
1 1 s 1 39.90 RAUHUT Patryk UKS Orkan ¦roda Wlkp. 2009 U14 WP IV CICHOWLAS Agnieszka Z/3084/21 2022 LDK!
2 2 s 1 44.52 GRZEGOROWSKI Franciszek KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2010 U14 WP -- WALCZAK Marek Z/0254/20 2022 LDK!
3 3 s 1 46.20 SOWA Dawid SKS Unia Swarzędz 2009 U14 WP -- BYTNIEWSKI Szymon Z/0707/21 2022 LDK!
4 4 s 1 47.64 SOLAREK Franciszek O¦ AZS Poznań 2009 U14 WP -- MALU¦KIEWICZ Agnieszka Z/0268/21 2022 LDK!
5 6 s 1 49.00 GˇGOROWSKI Jeremi O¦ AZS Poznań 2009 U14 WP -- MALU¦KIEWICZ Agnieszka Z/14642/21 2022 LDK!
1 8 s 2 50.68 WEISS Aleksander UMKS Iskra Wolsztyn 2010 U14 WP -- CZARNECKI Mateusz
2 9 s 2 51.69 KONIECZNY Hubert KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2010 U14 WP -- WALCZAK Marek Z/1106/21 2022 LDK!
3 10 s 2 51.92 FABI¦ Mikołaj O¦ AZS Poznań 2010 U14 WP -- MALU¦KIEWICZ Agnieszka Z/0013/21 2022 LDK!
4 12 s 2 55.39 KIELIBA Marcel KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2010 U14 WP -- B.D. Z/1197/22 2022 LDK!
1 5 s 3 47.71 MIKOŁAJCZAK Leon UKS Sprint PrzeĽmierowo 2010 U14 WP -- BEBEJEWSKI Michał Z/0164/22 2022 LDK!
2 7 s 3 50.04 SZAFRAN Wojciech MKS Baszta Szamotuły 2010 U14 WP -- TOMCZAK - BACHARA Dominika Z/3063/22 2022 LDK!
3 11 s 3 53.13 BAŁUT Martin UMKS Iskra Wolsztyn 2010 U14 WP -- WĘGLARZ Magdalena
4 13 s 3 60.36 RATAJCZAK Tomasz UKS Achilles Leszno 2010 U14 WP -- ZDONEK Filip Z/4032/21 2022 LDK!
1 1 s 4 37.55 ZIMNIAK Nikodem KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2007 U16 WP III WALCZAK Katarzyna Z/0477/21 2022
2 2 s 4 38.32 WOJTASIK Aleksander KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2007 U16 WP III WALCZAK Katarzyna Z/3103/19 2022 LDK!
3 3 s 4 40.81 IDZIASZEK Jakub UKS Orkan ¦roda Wlkp. 2007 U16 WP V KACZOR Mieczysław # Z/4150/22 2022 LDK!
4 4 s 4 41.40 ŁEŃSKI Nikodem UKS Pi±tka Jarocin 2007 U16 WP V SZYMKOWIAK Marcin Z/3583/22 2022
5 6 s 4 42.58 PIASZCZYŃSKI Filip UKS Achilles Leszno 2008 U16 WP -- GÓRSKA Hanna Z/5649/21 2022 LDK!
6 7 s 4 43.45 KOPEK Piotr O¦ AZS Poznań 2007 U16 WP -- CIE¦LICKA Elżbieta Z/0266/21 2022 LDK!
7 9 s 4 43.73 ŻOK Maksymilian UMKS Iskra Wolsztyn 2007 U16 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/0037/21 2022 LDK!
8 10 s 4 45.29 PIWOŃSKI Filip KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2008 U16 WP -- WALCZAK Marek Z/1196/22 2022 LDK!
1 5 s 5 42.10 JANIAK Tomasz UKS Achilles Leszno 2007 U16 WP V ZDONEK Filip Z/14484/21 2022 LDK!
2 8 s 5 43.73 GOWGIEL Jakub UKS Pi±tka Jarocin 2008 U16 WP -- SZYMKOWIAK Marcin Z/2585/21 2022 LDK!
3 11 s 5 45.52 KUBACZYK Maksymilian UMKS Iskra Wolsztyn 2007 U16 WP -- CZARNECKI Mateusz Z/3135/22 2022
4 12 s 5 45.89 NOWICKI Wojciech UKS Pi±tka Jarocin 2007 U16 WP -- SZYMKOWIAK Marcin Z/14623/21 2022 LDK!
5 13 s 5 46.62 DUBIAŁ Szymon UKS Achilles Leszno 2007 U16 WP -- GÓRSKA Hanna Z/5642/21 2022 LDK!
6 14 s 5 47.97 WOJCIECHOWSKI Oskar UKS Achilles Leszno 2008 U16 WP -- GÓRSKA Hanna Z/14483/21 2022 LDK!
600 m M
1 1 s 1 1:46.30 KOWALEWSKI Jakub O¦ AZS Poznań 2011 U12 WP -- CIE¦LICKA Elżbieta Z/0267/21 2022 LDK!
2 2 s 1 1:57.05 ¦LUSARCZYK Grzegorz O¦ AZS Poznań 2012 U12 WP -- CIE¦LICKA Elżbieta Z/10965/21 2022 LDK!
3 3 s 1 2:01.36 LABRZYCKI Wojciech MKS Juvenia Puszczykowo 2011 U12 WP -- PIEKARSKA Monika
4 4 s 1 2:02.01 KASPEROWICZ Łukasz UMKS Iskra Wolsztyn 2011 U12 WP -- WĘGLARZ Magdalena
5 5 s 1 2:15.29 GUCZE Jędrzej UKS Orkan ¦roda Wlkp. 2012 U12 WP -- PRZYMUSIŃSKA-RAUHUT Paulina Z/9595/21 2022 LDK!
6 6 s 1 2:30.42 SELKE Tymon MKS Juvenia Puszczykowo 2012 U12 WP -- PIEKARSKA Monika
1 1 s 2 1:28.46 GOWGIEL Kacper UKS Pi±tka Jarocin 2007 U16 WP III SZYMKOWIAK Marcin Z/3132/19 2022 LDK!
2 2 s 2 1:28.59 NIJAKOWSKI Mateusz UKS Skoczek Władysławów 2007 U16 WP III BERLIŃSKI Florian Z/0143/21 2022 LDK!
3 3 s 2 1:37.94 JANKOWSKI Kacper O¦ AZS Poznań 2007 U16 WP V CIE¦LICKA Elżbieta Z/2377/20 2022 LDK!
4 4 s 2 1:39.20 KRUPECKI Marcel SKS Unia Swarzędz 2007 U16 WP V BYTNIEWSKI Szymon Z/0715/21 2022 LDK!
5 5 s 2 1:41.02 KASZYŃSKI Dominik UKS Skoczek Władysławów 2007 U16 WP -- BERLIŃSKI Florian Z/0291/20 2022 LDK!
6 6 s 2 1:43.81 RATKOWSKI Jędrzej O¦ AZS Poznań 2008 U16 WP -- CIE¦LICKA Elżbieta Z/0303/21 2022 LDK!
7 7 s 2 1:45.30 LENARCZYK Marek O¦ AZS Poznań 2007 U16 WP -- CIE¦LICKA Elżbieta Z/0299/21 2022 LDK!
8 8 s 2 1:53.11 KOZŁOWSKI Mateusz WMLKS Nadodrze Powodowo 2008 U16 WP -- ZWIRN Krystyna Z/4871/22 2022
9 9 s 2 1:59.79 SZYMCZAK Wojciech O¦ AZS Poznań 2008 U16 WP -- CIE¦LICKA Elżbieta Z/0017/21 2022 LDK!
1000 m M
1 1 s 1 3:02.76 GRZYMSKI Franciszek UKS Skoczek Władysławów 2009 U14 WP -- BERLIŃSKI Florian Z/0290/20 2022 LDK!
2 2 s 1 3:03.71 NOWAK Michał O¦ AZS Poznań 2009 U14 WP -- MALU¦KIEWICZ Agnieszka Z/2384/20 2022 LDK!
3 3 s 1 3:12.03 SZYMCZAK Stanisław O¦ AZS Poznań 2010 U14 WP -- MALU¦KIEWICZ Agnieszka Z/0016/21 2022 LDK!
4 4 s 1 3:27.71 DEMBNY Aleksander O¦ AZS Poznań 2010 U14 WP -- MALU¦KIEWICZ Agnieszka Z/12416/21 2022 LDK!
5 5 s 1 3:32.44 GRZYMSKI Antoni UKS Skoczek Władysławów 2010 U14 WP -- B.D. Z/1065/22 2022 LDK!
6 6 s 1 3:32.72 ¦MIAŁEK Artur UMKS Iskra Wolsztyn 2010 U14 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/12442/21 2021 LDK!
7 7 s 1 3:43.70 TOMASZEWSKI Miłosz UMKS Iskra Wolsztyn 2010 U14 WP -- WEISS Elżbieta
8 8 s 1 4:09.63 NOWAK Marek UKS Sprint PrzeĽmierowo 2010 U14 WP -- LDK!
110 m pł MŁ M
1 1 s 1 15.98 KU¦MIEREK Damian UKS Skoczek Władysławów 2007 U16 WP -0.4 III WI¦NIEWSKI Bartłomiej BERLIŃSKI Florian , Z/2316/20 , 2022 LDK!
2 2 s 1 16.25 PŁAWIŃSKI Antoni UKS Skoczek Władysławów 2007 U16 WP -0.4 III BERLIŃSKI Florian Z/3768/21 2022 LDK!
3 3 s 1 17.19 SZEWCZYŃSKI Mateusz UKS Skoczek Władysławów 2008 U16 WP -0.4 IV WI¦NIEWSKI Bartłomiej BERLIŃSKI Florian , Z/4934/21 , 2022 LDK!
4 4 s 1 17.73 DUDA Tymon O¦ AZS Poznań 2007 U16 WP -0.4 IV CIE¦LICKA Elżbieta Z/2367/20 2022 LDK!
5 5 s 1 17.99 JˇDER Wiktor UMKS Iskra Wolsztyn 2007 U16 WP -0.4 V WEISS Elżbieta Z/0027/21 2022 LDK!
6 6 s 1 18.81 LORENC Łukasz UMKS Iskra Wolsztyn 2007 U16 WP -0.4 -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/0030/21 2022 LDK!
7 7 s 1 19.18 KRAMSKI Norbert UMKS Iskra Wolsztyn 2007 U16 WP -0.4 -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/13125/21 2022
300 m pł M
1 1 s 1 44.02 BECELA Piotr UMKS Iskra Wolsztyn 2007 U16 WP IV SKWIERZYŃSKI Jacek Z/0025/21 2022 LDK!
2 2 s 1 44.13 FRˇCKOWIAK Oliwier MUKS Kadet Rawicz 2007 U16 WP IV ¦WITAŁA Aldona Z/4083/18 2022 BEZ LDK!
3 3 s 1 44.87 DUDA Tymon O¦ AZS Poznań 2007 U16 WP V CIE¦LICKA Elżbieta Z/2367/20 2022 LDK!
4 4 s 1 47.41 LORENC Łukasz UMKS Iskra Wolsztyn 2007 U16 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/0030/21 2022 LDK!
5 5 s 1 47.48 PROTASEWICZ Jakub O¦ AZS Poznań 2008 U16 WP -- CIE¦LICKA Elżbieta Z/11312/21 2022 LDK!
6 6 s 1 47.73 SZEWCZYŃSKI Mateusz UKS Skoczek Władysławów 2008 U16 WP -- WI¦NIEWSKI Bartłomiej BERLIŃSKI Florian , Z/4934/21 , 2022 LDK!
Wzwyż M
1 1 f 1 1.45 GRZEGOROWSKI Franciszek KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2010 U14 WP -- WALCZAK Marek Z/0254/20 2022 LDK!
2 2 f 1 1.20 WILK Tomasz WMLKS Nadodrze Powodowo 2010 U14 WP -- WILK Robert Z/4515/21 2021
1 1 f 2 1.75 JˇDER Wiktor UMKS Iskra Wolsztyn 2007 U16 WP IV WEISS Elżbieta Z/0027/21 2022 LDK!
2 2 f 2 1.50 PROTASEWICZ Jakub O¦ AZS Poznań 2008 U16 WP -- CIE¦LICKA Elżbieta Z/11312/21 2022 LDK!
3 3 f 2 1.40 ZYDORKIEWICZ Aleksander UKS Skoczek Władysławów 2007 U16 WP -- BERLIŃSKI Florian Z/1957/19 2022 LDK!
4 4 f 2 1.30 DOKOWICZ Maksymilian WMLKS Nadodrze Powodowo 2008 U16 WP -- WILK Robert Z/2098/21 2022 LDK!
W dal M
1 1 f 1 6.05 ŁUCZAK Bartłomiej KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2007 U16 WP -0.7 IV WALCZAK Katarzyna Z/0262/20 2022
2 2 f 1 5.34 FRˇCKOWIAK Oliwier MUKS Kadet Rawicz 2007 U16 WP -0.7 -- ¦WITAŁA Aldona Z/4083/18 2022 BEZ LDK!
3 3 f 1 5.31 KU¦MIEREK Damian UKS Skoczek Władysławów 2007 U16 WP +1.7 -- WI¦NIEWSKI Bartłomiej BERLIŃSKI Florian , Z/2316/20 , 2022 LDK!
4 4 f 1 5.20 MARKOWSKI Igor KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2007 U16 WP -1.6 -- WALCZAK Marek Z/13314/21 2022 LDK!
5 5 f 1 5.15 GBIORCZYK Mateusz MUKS Kadet Rawicz 2007 U16 WP 0.0 -- ¦WITAŁA Aldona Z/2372/20 2022 LDK!
6 6 f 1 5.01 LEHMANN Krzysztof UMKS Iskra Wolsztyn 2008 U16 WP +0.9 -- WEISS Elżbieta
7 7 f 1 4.94 WILK Bartosz WMLKS Nadodrze Powodowo 2007 U16 WP -1.1 -- WILK Robert Z/5149/19 2022 LDK!
8 8 f 1 4.61 ADAMEK Jakub KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2008 U16 WP -0.9 -- WALCZAK Katarzyna Z/0475/21 2022 LDK!
9 9 f 1 4.36 LENARCZYK Marek O¦ AZS Poznań 2007 U16 WP -1.2 -- CIE¦LICKA Elżbieta Z/0299/21 2022 LDK!
10 10 f 1 4.12 RATKOWSKI Jędrzej O¦ AZS Poznań 2008 U16 WP +0.3 -- CIE¦LICKA Elżbieta Z/0303/21 2022 LDK!
11 11 f 1 3.90 KITA Karol UKS Sprint PrzeĽmierowo 2008 U16 WP -0.4 -- LDK!
  f 1 NM PŁÓCIENNICZAK Jakub KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2008 U16 WP 0.0 -- WALCZAK Katarzyna Z/0280/20 2022 LDK!
W dal strefa M
1 1 f 1 4.62 SKRZYPCZAK Michał MKS Juvenia Puszczykowo 2011 U12 WP 0.0 -- CHMIELARZ Lucyna Z/1412/22 2022 LDK!
2 2 f 1 4.58 KARCZEWSKI Igor UKS Skoczek Władysławów 2011 U12 WP 0.0 -- BERLIŃSKI Florian Z/5143/22 2022 LDK!
3 3 f 1 3.98 PAJOR Dorian Piotr MKS Baszta Szamotuły 2011 U12 WP 0.0 -- TOMCZAK - BACHARA Dominika Z/1373/21 2022 LDK!
4 4 f 1 3.93 KILKOWSKI Franciszek O¦ AZS Poznań 2011 U12 WP 0.0 --
5 5 f 1 3.80 WERWIŃSKI Tomasz UKS Achilles Leszno 2012 U12 WP 0.0 -- NIEMCZAL Karolina LDK!
6 6 f 1 3.70 ¦LUSARCZYK Grzegorz O¦ AZS Poznań 2012 U12 WP 0.0 -- CIE¦LICKA Elżbieta Z/10965/21 2022 LDK!
7 7 f 1 3.69 MATYSIAK Eryk KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2011 U12 WP 0.0 -- WALCZAK Marek Z/8384/21 2022 LDK!
8 8 f 1 3.50 MŁYNARCZYK Kacper KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2011 U12 WP 0.0 -- WALCZAK Katarzyna Z/4919/22 2022
9 9 f 1 3.38 KASPEROWICZ Łukasz UMKS Iskra Wolsztyn 2011 U12 WP 0.0 -- WĘGLARZ Magdalena
10 10 f 1 3.26 MŁYNARCZYK Filip KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2011 U12 WP 0.0 -- WALCZAK Katarzyna Z/4920/22 2022
11 11 f 1 3.14 BOŃCZEK Michał UKS Achilles Leszno 2013 U12 WP 0.0 -- NIEMCZAL Karolina LDK!
12 12 f 1 3.10 KOLIBABKA Adam UKS Achilles Leszno 2011 U12 WP 0.0 -- NIEMCZAL Karolina LDK!
13 13 f 1 3.07 MULAWA Adam UKS Achilles Leszno 2012 U12 WP 0.0 -- NIEMCZAL Karolina Z/4037/21 2022 LDK!
14 14 f 1 2.92 RATAJCZAK Stanisław UKS Achilles Leszno 2013 U12 WP 0.0 --
15 15 f 1 2.90 LANDYSZKOWSKI Wojciech UKS Achilles Leszno 2013 U12 WP 0.0 -- ZDONEK Filip Z/5657/21 2022 LDK!
1 1 f 2 5.90 JÓZEFOWIAK Bartłomiej MUKS Szok Bojanowo 2009 U14 WP -0.2 -- RATAJCZAK Maciej Z/2425/20 2022 LDK!
2 2 f 2 4.93 MˇCZKOWIAK Adam UKS Sprint PrzeĽmierowo 2010 U14 WP -0.6 -- BEBEJEWSKI Michał Z/0715/20 2022 LDK!
3 3 f 2 4.86 POTRYKOWSKI Artur MKS Juvenia Puszczykowo 2009 U14 WP -0.3 -- CHMIELARZ Lucyna Z/4869/22 2022 LDK!
4 4 f 2 4.69 JANKOWSKI Adam MKS Juvenia Puszczykowo 2010 U14 WP -1.1 -- CHMIELARZ Lucyna Z/2461/20 2022 LDK!
5 5 f 2 4.62 ANTOSZEK Nikodem MKS Juvenia Puszczykowo 2009 U14 WP -0.2 -- CHMIELARZ Lucyna Z/3064/22 2022 LDK!
6 6 f 2 4.57 MUSS Mikołaj KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2009 U14 WP -0.9 -- WALCZAK Katarzyna Z/1099/21 2022 LDK!
7 7 f 2 4.53 RACHUTA Borys KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2010 U14 WP -2.2 -- WALCZAK Katarzyna Z/4921/22 2022
8 8 f 2 4.41 MATYSEK Gabriel KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2010 U14 WP -1.1 -- WALCZAK Katarzyna Z/0115/22 2022
9 9 f 2 4.29 SUCHORZEWSKI Adam KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2010 U14 WP +0.3 -- WALCZAK Marek Z/1345/22 2022 LDK!
10 10 f 2 4.28 FABI¦ Mikołaj O¦ AZS Poznań 2010 U14 WP -1.0 -- MALU¦KIEWICZ Agnieszka Z/0013/21 2022 LDK!
11 11 f 2 4.27 NOWAK Michał O¦ AZS Poznań 2009 U14 WP -2.0 -- MALU¦KIEWICZ Agnieszka Z/2384/20 2022 LDK!
12 12 f 2 4.19 NOWAK Dawid KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2010 U14 WP -0.4 -- WALCZAK Katarzyna Z/0183/22 2022
13 13 f 2 4.17 CIE¦LIŃSKI Fryderyk UKS D±b Suchy Las 2009 U14 WP -2.8 -- GULCZYŃSKA Grażyna Z/0375/21 2022 LDK!
14 14 f 2 4.11 SZYMCZAK Stanisław O¦ AZS Poznań 2010 U14 WP +0.5 -- MALU¦KIEWICZ Agnieszka Z/0016/21 2022 LDK!
15 15 f 2 4.00 NOWAK Filip MUKS Kadet Rawicz 2010 U14 WP -0.3 -- ¦WITAŁA Aldona Z/1089/21 2022 LDK!
16 16 f 2 3.98 SOLAREK Franciszek O¦ AZS Poznań 2009 U14 WP +1.5 -- MALU¦KIEWICZ Agnieszka Z/0268/21 2022 LDK!
17 17 f 2 3.92 LALIK Tymoteusz MUKS Kadet Rawicz 2010 U14 WP +2.2 -- ¦WITAŁA Aldona Z/1088/21 2022 LDK!
18 18 f 2 3.91 JASKÓŁA Jan UKS D±b Suchy Las 2009 U14 WP -0.9 -- GULCZYŃSKA Grażyna Z/0374/21 2022 LDK!
19 19 f 2 3.88 ¦MIAŁEK Artur UMKS Iskra Wolsztyn 2010 U14 WP -1.3 -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/12442/21 2021 LDK!
20 20 f 2 3.85 KRAWCZYK Aleksander MUKS Szok Bojanowo 2010 U14 WP -2.1 -- RATAJCZAK Maciej Z/3809/22 2022
21 21 f 2 3.82 ALEKSANDROWICZ Oliwier MUKS Kadet Rawicz 2010 U14 WP -2.0 -- ¦WITAŁA Aldona Z/1084/21 2022 LDK!
22 22 f 2 3.73 PLUTA Karol UKS Achilles Leszno 2009 U14 WP +1.4 -- ZDONEK Filip Z/0700/22 2022 LDK!
23 24 f 2 3.70 MAJDA Mateusz UKS Skoczek Władysławów 2010 U14 WP -0.9 -- B.D. Z/12361/21 2021 LDK!
24 23 f 2 3.70 ANTCZAK Wojtek KS Stal Pleszew 2010 U14 WP +0.7 -- KRUCHOWSKA-WOJCIESZAK Patrycja Z/12680/21 2022 LDK!
25 25 f 2 3.69 PRZYBYŁA Jan UKS Sprint PrzeĽmierowo 2009 U14 WP -2.3 -- BEBEJEWSKI Michał Z/0707/20 2022 LDK!
26 26 f 2 3.61 TWARDOWSKI Mariusz KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2009 U14 WP -2.6 -- WALCZAK Marek Z/0277/20 2022 LDK!
27 27 f 2 2.83 RATAJCZAK Tomasz UKS Achilles Leszno 2010 U14 WP -1.2 -- ZDONEK Filip Z/4032/21 2022 LDK!
Kula (4) M
1 1 f 1 7.46 JAROSZEWSKI Mikołaj UKS Skoczek Władysławów 2009 U14 WP -- BERLIŃSKI Florian Z/5144/22 2022 LDK!
2 2 f 1 7.05 BAŁUT Martin UMKS Iskra Wolsztyn 2010 U14 WP -- WĘGLARZ Magdalena
3 3 f 1 6.38 DECHNIK Stanisław UMKS Iskra Wolsztyn 2010 U14 WP -- CZARNECKI Mateusz
4 4 f 1 4.00 WRÓBEL Oliwier UKS Skoczek Władysławów 2010 U14 WP -- BERLIŃSKI Florian Z/5142/22 2022 LDK!
5 5 f 1 3.48 STANKIEWICZ Nikodem UMKS Iskra Wolsztyn 2010 U14 WP -- WEISS Elżbieta
Kula (5) M
1 1 f 1 13.23 RODZIAK Jakub UKS Orkan ¦roda Wlkp. 2007 U16 WP IV KOBIERSKI Andrzej Z/2586/21 2022 LDK!
2 2 f 1 12.18 PIESZKE Marcel UKS Orkan ¦roda Wlkp. 2007 U16 WP V KOBIERSKI Andrzej Z/2634/20 2022 LDK!
3 3 f 1 11.85 GLINKA Szymon UKS Orkan ¦roda Wlkp. 2008 U16 WP V ZAWORSKI Marek Z/3087/21 2022 LDK!
4 4 f 1 10.21 SAMMLER Radosław WMLKS Nadodrze Powodowo 2007 U16 WP -- WILK Robert Z/12140/21 2022
5 5 f 1 8.36 ZAREMBA Cyryl UMKS Iskra Wolsztyn 2008 U16 WP -- CZARNECKI Mateusz # Z/5344/22 2022 LDK!
6 6 f 1 7.70 ŻURAWICKI Rafał WMLKS Nadodrze Powodowo 2007 U16 WP -- WALCZAK- MORTEZAEI Artur
7 7 f 1 7.10 MACH Dominik UKS Skoczek Władysławów 2007 U16 WP -- BERLIŃSKI Florian Z/5145/22 2022 LDK!
Ppal (150) M
1 1 f 1 31.00 MAJEWSKI Marcel UKS Sprint PrzeĽmierowo 2011 U12 WP -- BEBEJEWSKI Michał Z/0360/21 2022 LDK!
2 2 f 1 30.50 GUCZE Jędrzej UKS Orkan ¦roda Wlkp. 2012 U12 WP -- PRZYMUSIŃSKA-RAUHUT Paulina Z/9595/21 2022 LDK!
3 3 f 1 26.50 MIELOCH Maciej MUKS Kadet Rawicz 2011 U12 WP --
4 4 f 1 26.00 GÓRNIAK Igor MUKS Kadet Rawicz 2011 U12 WP -- TWARDOWSKA Patrycja LDK!
5 5 f 1 21.50 STAWNY Julian MKS Baszta Szamotuły 2012 U12 WP --
6 6 f 1 21.00 SZLACHETKA Adam UKS Achilles Leszno 2011 U12 WP -- ZDONEK Filip Z/5658/21 2022 LDK!
Oszczep (600) M
1 1 f 1 47.10 PIESZKE Marcel UKS Orkan ¦roda Wlkp. 2007 U16 WP IV KOBIERSKI Andrzej Z/2634/20 2022 LDK!
2 2 f 1 43.26 WILK Bartosz WMLKS Nadodrze Powodowo 2007 U16 WP IV WILK Robert Z/5149/19 2022 LDK!
3 3 f 1 25.80 GLINKA Szymon UKS Orkan ¦roda Wlkp. 2008 U16 WP -- ZAWORSKI Marek Z/3087/21 2022 LDK!
4 4 f 1 18.68 PIETRASZAK Oliwier UKS Sprint PrzeĽmierowo 2008 U16 WP -- BEBEJEWSKI Michał Z/0709/20 2022 LDK!

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 5.3294658660889 sekund