Chorzów 05.06.2022
68. ORLEN Memoriał Janusza Kusocińskiego [DMP] [DMP U20]
100 m K
1 1 s 1 11.08 SWOBODA Ewa KS AZS AWF Katowice 1997 Sen SL -0.4 MM KRUPA Iwona Z/1069/13 2022 MM
3 3 s 1 11.22 KIEŁBASIŃSKA Anna SKLA Sopot 1990 Sen PM -0.4 MM SKRZYSZOWSKI Jarosław Z/2684/11 2022 MM
6 6 s 1 11.44 TSIMANOUSKAYA Krystsina KS AZS AWF Warszawa 1996 Sen MZ -0.4 M WOJTKOWSKI Maciej # Z/3692/22 2022
7 7 s 1 11.47 STEFANOWICZ Magdalena KS AZS AWF Katowice 2000 U23 SL -0.4 M KOTUŁA Krzysztof Z/4569/15 2022 M
8 8 s 1 11.59 KOTWIŁA Martyna RLTL Optima Radom 1999 Sen MZ -0.4 M JADCZAK Bożena B.D. KOTUŁA Krzysztof Z/0634/15 2022
9 9 s 1 11.72 GĄSIOR Adriana KS AZS AWF Wrocław 2001 U23 DS -0.4 M CZAJKOWSKI Waldemar ROSTEK William B.D. , Z/3488/15 , 2022 LDK!
1 10 s 2 11.83 JASTRZĄB Izabela KS Agros Zamość 2000 U23 LU +0.1 M B.D. GDAŃSKI Andrzej , Z/4184/18 , 2022
2 11 s 2 11.83 ZWOLIŃSKA Judyta CWKS Resovia Rzeszów 2002 U23 PK +0.1 M MAZUR Janusz B.D. Z/3127/16 2022
3 12 s 2 11.97 POTASZNIK Alicja RLTL Optima Radom 2000 U23 MZ +0.1 I B.D. TRZOS Leszek # , Z/2957/15 , 2022
4 13 s 2 11.99 POLAK Julia TL ROW Rybnik 2001 U23 SL +0.1 I OLSZAR Michał B.D. Z/3464/15 2022 LDK!
5 14 s 2 12.04 ROMASZKO Monika KS Agros Zamość 2002 U23 LU +0.1 I DMP B.D. GDAŃSKI Andrzej B.D. , Z/5236/15 , 2022 LDK! 126
6 15 s 2 12.08 ZIMOLĄG Oliwia MKS-MOSM Bytom 2005 U18 SL +0.1 I KOTUŁA Krzysztof Z/0457/18 2022 3 LDK!
7 16 s 2 12.14 ZAJĄC Zuzanna KS AZS AWF Katowice # 2006 U18 SL +0.1 I PRENCEL Piotr # Z/4905/19 2022 LDK!
8 17 s 2 12.25 CHROSTEK Klaudia MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2006 U18 SL +0.1 II DMP U20 B.D. Z/3394/18 2022 4 LDK! 145
9 18 s 2 12.28 FRĄCKOWIAK Julia MCKiS Jaworzno 1999 Sen SL +0.1 II PRZYBYCIN Bogdan B.D. Z/3788/19 2022
400 m K
1 1 s 1 50.40 KACZMAREK Natalia KS AZS AWF Wrocław 1998 Sen DS MM DMP ROŻEJ Marek B.D. Z/1152/14 2022 193
3 3 s 1 50.74 ŚWIĘTY-ERSETIC Justyna KS AZS AWF Katowice 1992 Sen SL MM MATUSIŃSKI Aleksander Z/2913/11 2022 MM
5 5 s 1 51.33 BAUMGART-WITAN Iga BKS Bydgoszcz 1989 Sen KP MM BAUMGART Iwona Z/3124/11 2022 MM
7 7 s 1 52.06 HOŁUB-KOWALIK Małgorzata AZS UMCS Lublin 1992 Sen LU MM DMP MAKSYMIUK Zbigniew Z/0286/11 2022 169
8 8 s 1 52.47 GACKA Kinga BKS Bydgoszcz 2001 U23 KP M BAUMGART Iwona B.D. Z/5030/15 2022
9 14 s 1 53.88 BAĆMAGA Dominika KS AZS AWF Warszawa 1995 Sen MZ M DMP WOŁKOWYCKI Andrzej Z/2277/11 2022 145
1 9 s 2 52.50 SMOLIŃSKA Izabela RLTL Optima Radom 1999 Sen MZ M KĘDZIORA Robert B.D. # Z/0633/15 2022
2 10 s 2 52.84 WRONA Alicja AZS UMCS Lublin 1996 Sen LU M DMP MAKSYMIUK Zbigniew B.D. Z/1754/12 2022 1 158
3 11 s 2 53.08 DROZD Wiktoria AZS UMCS Lublin 2001 U23 LU M JAROS Marek B.D. B.D. Z/6101/15 2022 LDK!
4 12 s 2 53.12 GAWORSKA Aleksandra KS AZS AWF Kraków 1995 Sen MA M DMP BAUMGART Iwona B.D. Z/0180/12 2022 M 155
5 13 s 2 53.14 PAŁYS Anna KS AZS AWF Wrocław 1995 Sen DS M ROŻEJ Marek Z/1435/11 2022 M
6 15 s 2 54.16 WSOŁEK Aleksandra KS AZS AWF Kraków 2001 U23 MA M DMP GIZA Andrzej B.D. Z/1746/16 2022 141
7 16 s 2 54.68 ŁOZOWSKA Karolina KS AZS AWF Warszawa 1999 Sen MZ I DMP OGONOWSKI Jakub Z/0304/15 2022 134
8 17 s 2 54.92 CHOJKA Weronika KS AZS AWF Wrocław 1997 Sen DS I DMP ROŻEJ Marek Z/1561/13 2022 2 131
800 m K
3 3 s 1 1:58.98 ENNAOUI Sofia AZS UMCS Lublin 1995 Sen LU MM SZYMANIAK Wojciech Z/3838/11 2022 MM
4 4 s 1 1:59.84 WIELGOSZ Anna CWKS Resovia Rzeszów 1993 Sen PK MM DMP KOWAL Piotr Z/0598/11 2022 MM 181
5 5 s 1 2:00.38 CZAPLA Adrianna AZS UMCS Lublin 1999 Sen LU MM DMP BARSZCZ Mirosław B.D. Z/3569/15 2022 177
7 7 s 1 2:00.63 SARNA Angelika KS AZS AWF Warszawa 1997 Sen MZ MM DMP WOŁKOWYCKI Andrzej B.D. Z/0800/13 2022 M 175
8 8 s 1 2:01.38 KOCZANOWA Margarita KS AZS AWF Kraków 1999 Sen MA M DMP B.D. KRÓL Zbigniew , Z/0990/18 , 2022 170
  s 1 DNF KOŁAKOWSKA Agata AZS-AWFiS Gdańsk 1997 Sen PM -- SĘKOWSKA Anna B.D. Z/1776/13 2022
1500 m K
1 1 s 1 4:13.27 TOPKA Beata ULKS Talex Borzytuchom 1999 Sen PM M ŚCIGAŁA Jarosław Z/0345/15 2022 1
2 2 s 1 4:13.44 PŁOCIŃSKA Aleksandra SRS Kondycja Piaseczno 1999 Sen MZ M PARADOWSKI Wiesław B.D. Z/5219/15 2022 LDK!
3 3 s 1 4:17.28 PLIŚ Renata MKL Maraton Świnoujście 1985 Masters ZP M WALKOWIAK Janusz Z/5075/11 2022 M
4 4 s 1 4:18.43 JAGUŚCIK Julia RKS Łódź 2003 U20 LD I DMP DMP U20 JASZCZAK Stanisław Z/3730/17 2022 141 165
5 5 s 1 4:18.47 AFELT Julia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1999 Sen KP I NIEBUDEK Sylwester B.D. Z/0252/15 2022
6 6 s 1 4:20.86 KAPAŁA Patrycja KS AZS AWF Katowice # 1997 Sen SL I B.D. B.D. B.D. Z/0479/13 2022
7 7 s 1 4:21.41 SARNECKA Oliwia MKL Szczecin 2001 U23 ZP I KOSTRZEBA Jacek Z/1567/15 2022 1
8 8 s 1 4:22.21 KORALEWSKA Julia AZS-AWFiS Gdańsk 2002 U23 PM I SZAŁACH Krzysztof B.D. Z/3014/16 2022 LDK!
9 9 s 1 4:23.02 WIERNICKA Zuzanna RKS Łódź 2006 U18 LD I DMP DMP U20 JASZCZAK Stanisław Z/1069/21 2022 128 156
10 10 s 1 4:23.71 WIŚNIEWSKA Aleksandra KS SMS Szklarska Poręba 2004 U20 DS I ROSTKOWSKA Anna ROSTKOWSKI Piotr Z/4930/18 2022 LDK!
11 11 s 1 4:25.89 STEMPNIAK Paulina KS Energetyk Poznań 2004 U20 WP I DMP U20 GRENDA Jan Z/1642/18 2022 LDK! 150
12 12 s 1 4:26.79 MICHALAK Sandra KS Prefbet-Sonarol 1987 Masters PD I B.D. Z/2320/11 2022
13 13 s 1 4:27.52 WOJTKOWIAK Wiktoria KS Energetyk Poznań 2003 U20 WP I DMP U20 GRENDA Jan Z/1891/19 2022 LDK! 147
14 14 s 1 4:28.09 WÓJCIK Alicja MKS-MOSM Bytom 2003 U20 SL I DMP U20 SZCZYRK Janusz SZCZYRK Janusz Z/1162/17 2022 2 LDK! 146
100 m pł K
2 2 s 1 12.73 SKRZYSZOWSKA Pia KS AZS AWF Warszawa 2001 U23 MZ -1.4 MM DMP SKRZYSZOWSKI Jarosław SKRZYSZOWSKI Jarosław , Z/3958/15 , 2022 M LDK! 197
6 7 s 1 13.27 SICIARZ Klaudia KS AZS AWF Kraków 1998 Sen MA -1.4 M DMP ŚLUSARCZYK Ewa B.D. Z/0137/14 2022 MM 170
7 8 s 1 13.36 KIEPURA Monika KS AZS AWF Kraków 2000 U23 MA -1.4 M DMP GIZA Maciej B.D. Z/0884/15 2022 166
8 9 s 1 13.37 WOJTUNIK Klaudia AZS Łódź 1999 Sen LD -1.4 M DMP B.D. B.D. B.D. # Z/0536/15 2022 165
1 6 s 2 13.16 MAJEWSKA Marika AZS-AWF Gorzów 2002 U23 LB +0.8 MM B.D. PAWLAK Przemysław ZALESKA-POSMYK Izabela , Z/2685/16 , 2022 LDK!
2 10 s 2 13.50 HULISZ Zuzanna MKL Toruń 1999 Sen KP +0.8 M DMP HULISZ Robert B.D. B.D. Z/0397/15 2022 159
3 11 s 2 13.58 KOŁECZEK Karolina GKS Olimpia Grudziądz 1993 Sen KP +0.8 M B.D. MARKUSZEWSKI Cezary , Z/4343/11 , 2022
4 12 s 2 13.58 ZIEMBICKA Julia KS AZS AWF Kraków 2001 U23 MA +0.8 M GIZA Maciej B.D. Z/2577/15 2022
5 13 s 2 13.61 KIRYLUK Aleksandra KS Podlasie Białystok 2001 U23 PD +0.8 I DMP SUPROŃ Jarosław KOWALCZYK Paweł B.D. B.D. Z/0596/16 2022 LDK! 154
6 14 s 2 13.71 ODOWSKA Anna KS AZS AWF Warszawa 1997 Sen MZ +0.8 I DMP B.D. B.D. B.D. RĄCZKA Paweł , Z/1683/13 , 2022 150
7 15 s 2 13.77 KULPIŃSKA Anna KS AZS AWF Kraków 1999 Sen MA +0.8 I DMP GIZA Maciej B.D. Z/0382/15 2022 147
8 16 s 2 13.84 BARCZ Weronika AZS Łódź 2002 U23 LD +0.8 I DMP B.D. SADACH Aneta # Z/2583/16 2022 1 LDK! 144
9 17 s 2 14.11 SZYMKOWICZ Anna AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1998 Sen OP +0.8 I B.D. JASIŃSKI Cyprian , Z/0545/14 , 2022
W dal K
5 f 1 6.42 MATUSZEWICZ Anna MKL Toruń 2003 U20 KP -0.2 M DMP DMP U20 BUTKIEWICZ Jacek Z/3343/17 2022 2 158 181
7 f 1 6.01 JĘDRASZAK Roksana OŚ AZS Poznań 2002 U23 WP -0.6 I DMP GOŚCINIAK Mateusz B.D. Z/2912/16 2022 LDK! 127
Młot (4) K
1 f 1 75.76 WŁODARCZYK Anita KS AZS AWF Katowice 1985 Masters SL MM JAKELJIC Ivica Z/0183/11 2022
2 f 1 75.08 KOPRON Malwina KS Wisła Puławy 1994 Sen LU MM B.D. KOPRON Witold , Z/4597/11 , 2022
3 f 1 71.31 RÓŻAŃSKA Ewa KS AZS AWF Warszawa 2000 U23 MZ MM DMP WOJTULEWICZ Malwina # Z/3814/15 2022 191
5 f 1 70.04 FURMANEK Katarzyna KKL Kielce 1996 Sen SK MM DMP FURMANEK Grzegorz B.D. Z/1267/12 2022 188
100 m M
4 4 s 1 10.38 BRZEZIŃSKI Adrian MKL Toruń 1998 Sen KP +0.1 M DMP BUTKIEWICZ Jacek B.D. Z/4501/15 2022 160
5 5 s 1 10.42 KOPEĆ Dominik KS Agros Zamość 1995 Sen LU +0.1 M DMP GDAŃSKI Andrzej Z/0859/11 2022 MM 156
6 6 s 1 10.43 WYKROTA Patryk KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2000 U23 WP +0.1 M WALCZAK Michał B.D. Z/1067/17 2022
7 7 s 1 10.51 SIUDA Mateusz OŚ AZS Poznań 1998 Sen WP +0.1 M DMP OSIK Tadeusz B.D. Z/1268/14 2022 1 147
8 8 s 1 10.62 KRUPA Patryk KS Agros Zamość 2002 U23 LU +0.1 M DMP GDAŃSKI Andrzej BIKOWSKI Wojciech Z/0324/16 2022 1 LDK! 136
9 9 s 1 10.82 BURDA Adam KS AZS AWF Katowice 1999 Sen SL +0.1 I KOTUŁA Krzysztof B.D. Z/0601/17 2022 LDK!
400 m M
4 4 s 1 45.38 ZALEWSKI Karol KS AZS UWM Olsztyn 1993 Sen WN MM OGONOWSKI Jakub Z/2480/11 2022
5 5 s 1 45.94 DUSZYŃSKI Kajetan AZS Łódź 1995 Sen LD MM DMP WĘGLARSKI Krzysztof B.D. Z/3203/11 2022 M 165
7 7 s 1 46.31 RZEŹNICZAK Mateusz RKS Łódź 1998 Sen LD M DMP KOPEĆ Dominik B.D. Z/0865/14 2022 M 157
8 8 s 1 46.82 KOWALUK Dariusz KS AZS AWF Warszawa 1996 Sen MZ M DMP WOŁKOWYCKI Andrzej Z/1042/12 2022 M 146
9 9 s 1 46.94 GRZEGORZEWICZ Patryk MKS-SMS Victoria Racibórz 2002 U23 SL M MORKA Piotr MORKA Piotr # Z/0303/16 2022 LDK!
800 m M
1 1 s 1 1:44.49 DOBEK Patryk MKL Szczecin 1994 Sen ZP MM KRÓL Zbigniew Z/0373/11 2022 MM
5 5 s 1 1:45.09 BORKOWSKI Mateusz RKS Łódź 1997 Sen LD MM DMP JASZCZAK Stanisław B.D. Z/0185/13 2022 MM 185
7 7 s 1 1:45.48 LEWALSKI Kacper KS AZS UWM Olsztyn 2003 U20 WN MM DMP U20 NAGY Czesław Z/0051/17 2022 199
  s 1 DNF BRYLIŃSKI Robert TS Wieliczanka Wieliczka 1991 Sen MA -- CZYŻ Radosław Z/3806/11 2022
1 11 s 2 1:47.38 AUGUSTYNIAK Jakub RKS Łódź 2001 U23 LD M DMP JASZCZAK Stanisław B.D. Z/0931/16 2022 LDK! 157
2 12 s 2 1:47.50 OSTROWSKI Filip RKS Łódź 2001 U23 LD M DMP JASZCZAK Stanisław B.D. Z/0336/15 2022 156
3 13 s 2 1:48.34 KITLIŃSKI Bartosz AZS UMCS Lublin 2004 U20 LU M DMP DMP U20 KITLIŃSKI Piotr KITLIŃSKA Agnieszka KITLIŃSKI Piotr , Z/0630/18 , 2022 4 LDK! 147 171
4 14 s 2 1:48.45 WYDERKA Maciej KS AZS AWF Katowice # 2002 U23 SL M SZCZYRK Janusz B.D. Z/1315/16 2022 LDK!
5 15 s 2 1:50.29 PETRUSIEWICZ Grzegorz AZS Łódź 1996 Sen LD I B.D. KUCZKOWSKI Piotr , Z/0718/13 , 2022
6 16 s 2 1:50.69 OLESZEK Kamil AZS UMCS Lublin 1998 Sen LU I DMP KRÓL Zbigniew B.D. Z/0705/16 2022 123
7 17 s 2 1:51.47 WARZECHA Henryk KS AZS AWF Kraków 1996 Sen MA I DMP KRÓL Zbigniew Z/0525/13 2022 2 115
  s 2 DNF ZIĘBA Szymon KS AZS AWF Kraków 1999 Sen MA -- DMP KRÓL Zbigniew Z/0312/15 2022
  s 2 DNF KITLIŃSKI Michał AZS UMCS Lublin 1998 Sen LU -- DMP KITLIŃSKI Piotr B.D. Z/0127/14 2022 1
3000 m M
1 1 s 1 8:09.76 WIĄCEK Aleksander OKS Start Otwock 2000 U23 MZ I DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/4260/15 2022 2
2 2 s 1 8:17.41 KOŁODZIEJ Adam MUKS Wisła Junior Sandomierz 2001 U23 SK I MIREK Andrzej Z/2504/17 2022 1
3 3 s 1 8:19.01 GROBERSKI Michał UKS Barnim Goleniów 2000 U23 ZP II KOSTRZEBA Jacek Z/1296/15 2022
4 4 s 1 8:21.38 CZERONEK Mikołaj WKS Śląsk Wrocław 2000 U23 DS II ADAMEK Marek Z/1124/15 2022 2
5 5 s 1 8:24.62 SKALSKI Szymon SKLA Sopot 2002 U23 PM II SZAŁACH Krzysztof B.D. Z/2827/16 2022
6 6 s 1 8:26.42 ROMBERG Adrian MKS-MOSM Bytom 2003 U20 SL II DMP U20 SZCZYRK Janusz Z/1159/17 2022 2 LDK! 138
7 7 s 1 8:38.74 BABIK Filip Stowarzyszenie Piekielni Warszawa 1996 Sen MZ II STANISLAWSKI Krzysztof B.D. B.D. , Z/3905/16 , 2022
8 8 s 1 8:39.80 ŻYGENDA Krzysztof GKS Żukowo 1997 Sen PM II B.D. KRÓL Krzysztof , Z/1012/17 , 2022
9 9 s 1 8:43.36 PIĄTEK Michał CKS Budowlani Częstochowa 2003 U20 SL II LAMCH Czesław Z/1831/18 2022 3 LDK!
10 10 s 1 8:54.41 TWARDOŃ Szymon KS Energetyk Poznań 2004 U20 WP III GRENDA Jan Z/4315/19 2022 LDK!
  s 1 DNF CZERWIŃSKI Adam UKS Lider Siercza # 1988 Sen MA -- CZERWIŃSKI Adam Z/3849/11 2022 1
  s 1 DNF POGORZELSKI Konrad Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2003 U20 LB -- DRACZYŃSKI Adam PAPUGA Sebastian Z/1234/18 2022 LDK!
  s 1 DNF MICHALSKI Jan MKS Polonia Warszawa 2001 U23 MZ -- JOBT Andrzej Z/3951/15 2022
  s 1 DNF MEGIER Maciej AZS-AWFiS Gdańsk 2003 U20 PM -- SZAŁACH Krzysztof Z/3068/20 2022
  s 1 DNF SZMIT Patryk KS SMS Szklarska Poręba 2003 U20 DS -- ROSTKOWSKI Piotr ROSTKOWSKA Anna Z/3933/17 2022 LDK!
110 m pł M
2 2 s 1 13.35 CZYKIER Damian KS Podlasie Białystok 1992 Sen PD 0.0 MM DMP JUSTYŃSKI Mikołaj STANISLAWSKI Krzysztof Z/3159/11 2022 MM 193
5 5 s 1 13.56 SZYMAŃSKI Jakub SKLA Sopot 2002 U23 PM 0.0 MM WERNER Bernard B.D. Z/3149/16 2022
6 6 s 1 14.02 SIEROCKI Michał AZS UMCS Lublin 1999 Sen LU 0.0 M DMP SALMONOWICZ Wojciech B.D. Z/0724/15 2022 154
6 6 s 1 14.02 BUJAK Jakub AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2000 U23 OP 0.0 M DMP KOBIAŁKA Kamil B.D. B.D. Z/2877/15 2022 M 154
8 8 s 1 15.13 SINIŁO Krystian KS Podlasie Białystok 2000 U23 PD 0.0 II DMP NABIAŁEK Łukasz Z/1535/15 2022 100
Tyczka M
5 f 1 5.71 LISEK Piotr OSOT Szczecin 1992 Sen ZP MM SZCZEPAŃSKI Marcin Z/1183/11 2022 MM
9 f 1 5.61 SOBERA Robert KS AZS AWF Wrocław 1991 Sen DS MM DMP ŁOŚ Dariusz Z/4015/11 2022 MM 181
10 f 1 5.41 WOJCIECHOWSKI Paweł CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1989 Sen KP M DMP MICHALSKI Włodzimierz Z/2184/11 2022 MM 167
11 f 1 5.01 GAWENDA Michał OKS Skra Warszawa 2005 U18 MZ I DMP U20 GAWENDA Andrzej Z/1119/18 2022 2 LDK! 163
Kula (7.26) M
3 f 1 21.66 BUKOWIECKI Konrad KS AZS UWM Olsztyn 1997 Sen WN MM BUKOWIECKI Ireneusz Z/0116/13 2022 MM
5 f 1 20.88 HARATYK Michał KS Sprint Bielsko-Biała 1992 Sen SL MM DMP GALON Piotr Jan Z/0084/11 2022 MM 196
7 f 1 20.36 SZYSZKOWSKI Jakub KS AZS AWF Katowice 1991 Sen SL MM GALON Piotr Jan Z/1690/11 2022
10 f 1 17.37 GOŹDZIEWICZ Piotr KS AZS AWF Warszawa 2001 U23 MZ I DMP MAŁECKI Marcin B.D. Z/3653/15 2022 143
Młot (7.26) M
1 f 1 81.58 NOWICKI Wojciech KS Podlasie Białystok 1989 Sen PD MM DMP FIODOROW Joanna Z/3138/11 2022 MM 198
3 f 1 79.62 FAJDEK Paweł KS AZS AWF Katowice 1989 Sen SL MM ZIÓŁKOWSKI Szymon Z/3286/11 2022
8 f 1 72.71 WROTYŃSKI Marcin OŚ AZS Poznań 1996 Sen WP M DMP NOWAK Grzegorz B.D. Z/1594/12 2022 1 169
9 f 1 70.78 RATAJCZYK Tomasz KS AZS AWF Warszawa 2002 U23 MZ M DMP GÓRA Marcin Z/1648/16 2022 LDK! 163
10 f 1 70.20 PIŁAT Dawid LKS Stal Mielec 2002 U23 PK M JAKUBOWSKI Ryszard Z/1858/16 2022 1

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 10.326811075211 sekund