Łódź 04.06.2022
Mistrzostwa Woj. Łódzkiego U16 [DMP] [DMP U20]
100 m K
1 1 e 1 12.54 ADAMCZEWSKA Zuzanna AZS Łódź 2005 U18 LD +0.3 II BLAUSZ Henryka Z/0238/18 2022
2 3 e 1 12.70 DAROS Iga LUKS Strzałków 2001 U23 LD +0.3 II MOUELHI Abdessatar B.D. Z/3082/18 2022
3 4 e 1 12.89 JAKŚ Aleksandra RKS Łódź 1998 Sen LD +0.3 III KOPEĆ Dominik B.D. Z/1333/14 2022 2
4 11 e 1 14.21 KLEKOWSKA Wiktoria LUKS Strzałków 2005 U18 LD +0.3 -- MOUELHI Abdessatar Z/2167/20 2022 LDK!
5 14 e 1 14.59 SZTAJNERT Zofia BKL Bełchatów 2010 U14 LD +0.3 -- MORAWIEC Agnieszka Z/2352/20 2022 LDK!
6 17 e 1 14.96 SEREK Martyna UKS Dziewiątka Kutno 2004 U20 LD +0.3 -- B.D. Z/1211/22 2022
7 18 e 1 15.12 STRZELECKA Iga UKS Lisy Zgierz 2009 U14 LD +0.3 -- B.D. Z/0345/22 2022
1 2 e 2 12.55 NOWAK Natalia AZS Łódź 2004 U20 LD +0.2 II DMP BLAUSZ Henryka Z/1955/21 2022 96
2 5 e 2 13.27 JAKŚ Małgorzata RKS Łódź 1998 Sen LD +0.2 -- KOPEĆ Dominik B.D. Z/1334/14 2022
3 10 e 2 14.13 PAWŁOWSKA Zuzanna LKS MOSiR Sieradz 2006 U18 LD +0.2 -- GABRYSIAK Marcin Z/1977/21 2022 LDK!
4 12 e 2 14.46 BORKOWSKA Marta MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U18 LD +0.2 -- KOWALSKI Robert Z/0002/20 2022 LDK!
5 15 e 2 14.66 JASIŃSKA Aleksandra BKL Bełchatów 2010 U14 LD +0.2 -- MORAWIEC Agnieszka Z/3280/20 2022 LDK!
6 16 e 2 14.68 KĘSIAK Antonina LKS MOSiR Sieradz 2006 U18 LD +0.2 -- GABRYSIAK Marcin Z/1975/21 2022 LDK!
1 6 e 3 13.31 RUS Maja AZS Łódź 2009 U14 LD +0.1 IV SYGDZIAK Zofia Z/9732/21 2022 LDK!
2 7 e 3 13.33 MORAWIEC Alicja BKL Bełchatów 2009 U14 LD +0.1 IV MORAWIEC Agnieszka MORAWIEC Agnieszka , Z/4339/19 , 2022 BEZ LDK!
3 8 e 3 13.38 WŁOŚCIAŃSKA Patrycja RKS Łódź 2003 U20 LD +0.1 IV DMP U20 KOPEĆ Dominik # Z/4123/17 2022 5 96
4 9 e 3 13.46 MARCINIAK Julia AZS Łódź 2004 U20 LD +0.1 IV BLAUSZ Henryka # Z/5319/19 2022
5 13 e 3 14.54 SINKIEWICZ Alicja BKL Bełchatów 2009 U14 LD +0.1 -- MORAWIEC Agnieszka Z/3278/20 2022 LDK!
6 19 e 3 15.23 MATACZ Wiktoria LUKS Strzałków 2010 U14 LD +0.1 -- WRÓBLEWSKI Daniel Z/13340/21 2022 LDK!
1 1 e 4 12.69 PIĄTKOWSKA Hanna LKS MOSiR Sieradz 2008 U16 LD -0.9 II B.D. GABRYSIAK Marcin , Z/1978/21 , 2022 LDK!
2 2 e 4 13.03 MATECKA Natalia AZS Łódź 2007 U16 LD -0.9 III DMP DMP U20 BRÓDKA Daniel Z/0838/21 2022 71 110
3 3 e 4 13.41 TOMCZUK Julia MKS Aleksandrów Łódzki 2008 U16 LD -0.9 IV TOMCZYK Kazimierz # Z/0001/20 2022 LDK!
4 8 e 4 14.14 LASKA Amelia UKS Vis Skierniewice 2008 U16 LD -0.9 V KORWEK Joanna Z/3814/19 2022 LDK!
5 9 e 4 14.19 MARCZYK Julia RKS Łódź 2007 U16 LD -0.9 V KARP Sławomir GOWORSKI Tomasz , Z/1110/21 , 2022 LDK!
6 15 e 4 14.73 ŚCIGALSKA Maja LUKS Strzałków 2007 U16 LD -0.9 -- MOUELHI Abdessatar Z/2488/22 2022
7 17 e 4 14.80 STĘPIEŃ Małgorzata AZS Łódź 2008 U16 LD -0.9 -- SYGDZIAK Zofia Z/8474/21 2022 LDK!
1 4 e 5 13.54 JEZIORSKA Marika MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U16 LD -1.1 IV BELTER Artur Z/0184/20 2022 LDK!
2 10 e 5 14.22 WNUK Bianka AZS Łódź 2007 U16 LD -1.1 V SYGDZIAK Zofia SYGDZIAK Zofia , Z/0555/22 , 2022 LDK!
3 11 e 5 14.32 WIŚNIEWSKA Zuzanna UKS Dziewiątka Kutno 2007 U16 LD -1.1 V KUDŁA Jacek Z/5394/19 2022 LDK!
4 14 e 5 14.64 GROBELNA Anna LKS MOSiR Sieradz 2008 U16 LD -1.1 -- GABRYSIAK Marcin Z/1972/21 2022 LDK!
5 16 e 5 14.76 MAGDZIARZ Oliwia UKS Vis Skierniewice 2008 U16 LD -1.1 -- KORWEK Joanna Z/13296/21 2022 LDK!
6 19 e 5 15.49 PAWLIKOWSKA Wiktoria MUKS Park Zduńska Wola 2007 U16 LD -1.1 -- SZEWCZYK Tomasz Z/4508/22 2022
7 20 e 5 15.84 KACZMAREK Lena AZS Łódź 2008 U16 LD -1.1 -- SYGDZIAK Zofia
1 5 e 6 13.59 JAROSZEWSKA Aleksandra NKS Nowe Miasto Lubawskie 2007 U16 WN -0.4 IV B.D. Z/1379/21 2022
2 6 e 6 13.83 BRZEZIŃSKA Julia RKS Łódź 2007 U16 LD -0.4 V DMP U20 GOWORSKI Tomasz Z/0274/21 2022 80
3 7 e 6 14.04 ŁAGODZIŃSKA Zuzanna UKS Lisy Zgierz 2007 U16 LD -0.4 V LISIECKI Paweł B.D. Z/1907/19 2022 LDK!
4 12 e 6 14.38 MILLER Emilia AZS Łódź 2008 U16 LD -0.4 V SYGDZIAK Zofia Z/8487/21 2022 LDK!
5 13 e 6 14.62 SZYMCZAK Julia UKS Vis Skierniewice 2008 U16 LD -0.4 -- LDK!
6 18 e 6 14.98 JEJMOCKA Justyna MKS Aleksandrów Łódzki 2008 U16 LD -0.4 --
7 21 e 6 15.91 GALUS Nikola MUKS Park Zduńska Wola 2008 U16 LD -0.4 -- SZEWCZYK Tomasz Z/0758/22 2022
8 22 e 6 17.20 GALUS Maja MUKS Park Zduńska Wola 2008 U16 LD -0.4 -- SZEWCZYK Tomasz Z/4510/22 2022
1 1 f 1 12.48 ADAMCZEWSKA Zuzanna AZS Łódź 2005 U18 LD +0.2 II BLAUSZ Henryka Z/0238/18 2022
2 2 f 1 12.55 NOWAK Natalia AZS Łódź 2004 U20 LD +0.2 II DMP BLAUSZ Henryka Z/1955/21 2022 96
3 3 f 1 12.77 DAROS Iga LUKS Strzałków 2001 U23 LD +0.2 III MOUELHI Abdessatar B.D. Z/3082/18 2022
4 4 f 1 12.89 JAKŚ Aleksandra RKS Łódź 1998 Sen LD +0.2 III KOPEĆ Dominik B.D. Z/1333/14 2022 2
5 5 f 1 13.24 JAKŚ Małgorzata RKS Łódź 1998 Sen LD +0.2 -- KOPEĆ Dominik B.D. Z/1334/14 2022
6 6 f 1 13.28 RUS Maja AZS Łódź 2009 U14 LD +0.2 IV SYGDZIAK Zofia Z/9732/21 2022 LDK!
7 7 f 1 13.30 MORAWIEC Alicja BKL Bełchatów 2009 U14 LD +0.2 IV MORAWIEC Agnieszka MORAWIEC Agnieszka , Z/4339/19 , 2022 BEZ LDK!
7 7 f 1 13.30 WŁOŚCIAŃSKA Patrycja RKS Łódź 2003 U20 LD +0.2 IV DMP U20 KOPEĆ Dominik # Z/4123/17 2022 5 100
1 1 f 2 12.74 PIĄTKOWSKA Hanna LKS MOSiR Sieradz 2008 U16 LD +0.2 II B.D. GABRYSIAK Marcin , Z/1978/21 , 2022 LDK!
2 2 f 2 12.96 MATECKA Natalia AZS Łódź 2007 U16 LD +0.2 III DMP DMP U20 BRÓDKA Daniel Z/0838/21 2022 74 114
3 3 f 2 13.41 JEZIORSKA Marika MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U16 LD +0.2 IV BELTER Artur Z/0184/20 2022 LDK!
4 4 f 2 13.43 TOMCZUK Julia MKS Aleksandrów Łódzki 2008 U16 LD +0.2 IV TOMCZYK Kazimierz # Z/0001/20 2022 LDK!
5 5 f 2 13.51 JAROSZEWSKA Aleksandra NKS Nowe Miasto Lubawskie 2007 U16 WN +0.2 IV B.D. Z/1379/21 2022
6 6 f 2 13.77 BRZEZIŃSKA Julia RKS Łódź 2007 U16 LD +0.2 IV DMP U20 GOWORSKI Tomasz Z/0274/21 2022 82
7 7 f 2 13.95 ŁAGODZIŃSKA Zuzanna UKS Lisy Zgierz 2007 U16 LD +0.2 V LISIECKI Paweł B.D. Z/1907/19 2022 LDK!
8 8 f 2 14.18 LASKA Amelia UKS Vis Skierniewice 2008 U16 LD +0.2 V KORWEK Joanna Z/3814/19 2022 LDK!
200 m K
1 1 s 1 25.54 NOWAK Natalia AZS Łódź 2004 U20 LD +0.5 II DMP U20 BLAUSZ Henryka Z/1955/21 2022 135
2 2 s 1 25.56 ADAMCZEWSKA Zuzanna AZS Łódź 2005 U18 LD +0.5 II DMP DMP U20 BLAUSZ Henryka Z/0238/18 2022 100 134
3 3 s 1 26.01 OSTROWSKA Alicja AZS Łódź 2001 U23 LD +0.5 II DMP SADACH Aneta B.D. LDK! 89
4 4 s 1 26.79 JAKŚ Aleksandra RKS Łódź 1998 Sen LD +0.5 III DMP KOPEĆ Dominik B.D. Z/1333/14 2022 2 72
5 8 s 1 27.59 MARCINIAK Julia AZS Łódź 2004 U20 LD +0.5 IV BLAUSZ Henryka # Z/5319/19 2022
6 9 s 1 28.16 JAKŚ Małgorzata RKS Łódź 1998 Sen LD +0.5 -- KOPEĆ Dominik B.D. Z/1334/14 2022
1 5 s 2 27.17 JACKOWSKA Amelia RKS Łódź 2006 U18 LD +1.3 III DMP DMP U20 KOPEĆ Dominik Z/5739/19 2022 LDK! 64 104
2 7 s 2 27.42 WŁOŚCIAŃSKA Patrycja RKS Łódź 2003 U20 LD +1.3 IV KOPEĆ Dominik # Z/4123/17 2022 5
3 10 s 2 28.24 MORAWIEC Alicja BKL Bełchatów 2009 U14 LD +1.3 IV MORAWIEC Agnieszka MORAWIEC Agnieszka , Z/4339/19 , 2022 BEZ LDK!
4 11 s 2 28.67 MIELCZAREK Dominika LKS MOSiR Sieradz 2003 U20 LD +1.3 -- FIRLIT Roman Z/0654/20 2022
5 12 s 2 28.87 HILDEBRANDT Karolina UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2006 U18 DS +1.3 -- MAKUCH Beata Z/0619/20 2022
6 13 s 2 29.84 BORKOWSKA Marta MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U18 LD +1.3 -- KOWALSKI Robert Z/0002/20 2022 LDK!
1 6 s 3 27.40 VYNYCHENKO Daryna AZS Łódź 2005 U18 LD +1.4 IV KUCZKOWSKI Piotr Z/3691/22 2022
2 14 s 3 29.88 PAWŁOWSKA Zuzanna LKS MOSiR Sieradz 2006 U18 LD +1.4 -- GABRYSIAK Marcin Z/1977/21 2022 LDK!
3 15 s 3 30.42 SZTAJNERT Zofia BKL Bełchatów 2010 U14 LD +1.4 -- MORAWIEC Agnieszka Z/2352/20 2022 LDK!
4 16 s 3 30.66 ŚCIGALSKA Maja LUKS Strzałków 2007 U16 LD +1.4 -- MOUELHI Abdessatar Z/2488/22 2022
5 17 s 3 30.89 JASIŃSKA Aleksandra BKL Bełchatów 2010 U14 LD +1.4 -- MORAWIEC Agnieszka Z/3280/20 2022 LDK!
6 18 s 3 31.05 KĘSIAK Antonina LKS MOSiR Sieradz 2006 U18 LD +1.4 -- GABRYSIAK Marcin Z/1975/21 2022 LDK!
300 m K
1 1 s 1 42.74 JABŁOŃSKA Oliwia MKS Aleksandrów Łódzki 2005 U18 LD -- TOMCZYK Kazimierz Z/0823/18 2022
2 2 s 1 46.10 KLIM Nadia MKS Aleksandrów Łódzki 2009 U14 LD IV TOMCZYK Kazimierz Z/10206/21 2022 LDK!
3 3 s 1 48.21 SINKIEWICZ Alicja BKL Bełchatów 2009 U14 LD V MORAWIEC Agnieszka Z/3278/20 2022 LDK!
4 14 s 1 48.45 ŁAGODZIŃSKA Zuzanna UKS Lisy Zgierz 2007 U16 LD V LISIECKI Paweł B.D. Z/1907/19 2022 LDK!
5 4 s 1 49.77 STRZELECKA Iga UKS Lisy Zgierz 2009 U14 LD -- B.D. Z/0345/22 2022
1 1 s 2 42.15 PIĄTKOWSKA Hanna LKS MOSiR Sieradz 2008 U16 LD II B.D. GABRYSIAK Marcin , Z/1978/21 , 2022 LDK!
2 2 s 2 42.76 CZACHOROWSKA Antonina MUKS Park Zduńska Wola 2008 U16 LD II SZEWCZYK Tomasz Z/0529/21 2022 LDK!
3 3 s 2 42.79 GŁUCH Zofia AZS Łódź 2007 U16 LD II BRÓDKA Daniel Z/0830/21 2022
4 4 s 2 42.92 MODELEWSKA Julia MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2007 U16 LD II B.D. B.D. B.D. WASIAK Jarosław , Z/8009/21 , 2022 LDK!
5 5 s 2 44.22 ZAŁECZNA Roksana UKS Czempion Bełchatów 2007 U16 LD III RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz , Z/1469/21 , 2022 LDK!
6 7 s 2 45.18 KWIATKOWSKA Maria AZS Łódź 2007 U16 LD IV BRÓDKA Daniel Z/0832/21 2022
7 8 s 2 45.65 SALAMON Maja UKS Lisy Zgierz 2007 U16 LD IV B.D. ZATORSKI Krzysztof , Z/1966/21 , 2022 LDK!
8 9 s 2 45.92 ZALEPIŃSKA Wiktoria UKS Lisy Zgierz 2007 U16 LD IV B.D. ZATORSKI Krzysztof , Z/8010/21 , 2022 LDK!
1 6 s 3 44.69 WASILEWSKA Michalina AZS Łódź 2008 U16 LD III BRÓDKA Daniel Z/1656/21 2022
2 10 s 3 46.44 BRZEZIŃSKA Julia RKS Łódź 2007 U16 LD IV GOWORSKI Tomasz Z/0274/21 2022
3 11 s 3 47.18 MISIEWICZ Maja AZS Łódź 2008 U16 LD V BRÓDKA Daniel Z/7997/21 2022
4 12 s 3 47.62 BIAŁAS Oliwia RKS Łódź 2007 U16 LD V GOWORSKI Tomasz Z/0273/21 2022
5 13 s 3 47.76 DZIUBEK Aleksandra LKS Żelazny Opoczno Running Team 2007 U16 LD V WOJTAREK Jacek Z/14473/21 2022 LDK!
6 15 s 3 48.63 MARCZYK Julia RKS Łódź 2007 U16 LD -- KARP Sławomir GOWORSKI Tomasz , Z/1110/21 , 2022 LDK!
7 16 s 3 55.11 KUCHARSKA Hanna MKS Zduńska Wola 2008 U16 LD -- SULIŃSKI Andrzej Z/5593/21 2022 LDK!
8 17 s 3 55.51 FERENC Lea MKS Aleksandrów Łódzki 2008 U16 LD -- TOMCZYK Kazimierz Z/7553/21 2022
400 m K
1 1 s 1 62.68 LIPIŃSKA Zuzanna AZS Łódź 2005 U18 LD IV DMP DMP U20 BLAUSZ Henryka Z/0608/22 2022 52 94
2 2 s 1 62.71 OLBORSKA Nikola AZS Łódź 2004 U20 LD IV DMP U20 KUCZKOWSKI Piotr Z/2428/20 2022 94
3 3 s 1 63.74 KOZIOROWSKA Jolanta AZS Łódź 2005 U18 LD IV BLAUSZ Henryka Z/0503/19 2022
4 4 s 1 64.75 MORAWIEC Maja RKS Łódź 2005 U18 LD -- DMP U20 KOPEĆ Dominik Z/0464/19 2022 LDK! 80
5 5 s 1 65.11 SOBCZYŃSKA Marta AZS Łódź 2006 U18 LD -- BLAUSZ Henryka Z/0223/20 2022 LDK!
6 6 s 1 65.80 BACZYŃSKA Julita MKS Aleksandrów Łódzki 2005 U18 LD -- KOWALSKI Robert Z/0470/21 2022 LDK!
7 7 s 1 67.14 WIŚNIEWSKA Julia AZS Łódź 2006 U18 LD -- BLAUSZ Henryka Z/0621/22 2022
600 m K
1 1 s 1 1:38.04 OPALCZYK Roksana UKS Lisy Zgierz 2008 U16 LD II LISIECKI Paweł B.D. Z/1911/19 2022 LDK!
2 2 s 1 1:40.01 CZACHOROWSKA Antonina MUKS Park Zduńska Wola 2008 U16 LD III SZEWCZYK Tomasz Z/0529/21 2022 LDK!
3 3 s 1 1:42.86 ŚMIECHOWSKA Zuzanna LKS Zuza Running Team Opoczno 2008 U16 LD III ŁAKOMSKA Zuzanna Z/2624/21 2022 LDK!
4 1 s 1 1:44.11 JAKUBOWSKA Magdalena MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U18 LD -- KOWALSKI Robert Z/5166/18 2022 BEZ LDK!
5 4 s 1 1:48.19 SKUPIŃSKA Maria RKS Łódź 2007 U16 LD V GOWORSKI Tomasz Z/0275/21 2022
6 5 s 1 1:48.70 PROC Antonina UKS Lisy Zgierz 2008 U16 LD V B.D. Z/0344/22 2022
7 6 s 1 1:53.69 KULETA Wiktoria LKS Zuza Running Team Opoczno 2007 U16 LD -- ŁAKOMSKA Zuzanna Z/6098/21 2022 LDK!
8 7 s 1 1:55.56 SMYKA Wiktoria MKS Aleksandrów Łódzki 2008 U16 LD -- KOWALSKI Robert Z/8007/21 2022 LDK!
9 8 s 1 1:56.13 NIEWIADOMSKA Hanna AZS Łódź 2007 U16 LD -- BRÓDKA Daniel Z/7994/21 2022
10 9 s 1 1:56.19 ŁAGODZIŃSKA Joanna UKS Lisy Zgierz 2007 U16 LD -- LISIECKI Paweł B.D. Z/1906/19 2022 LDK!
11 10 s 1 1:58.80 KOCHANOWSKA Iga MKS Aleksandrów Łódzki 2008 U16 LD -- B.D. TOMCZYK Kazimierz Z/8004/21, Z/3158/22 2021, 2022
12 11 s 1 2:07.00 BOROWY Aleksandra LKS MOSiR Sieradz 2008 U16 LD -- GABRYSIAK Marcin Z/0444/22 2022 LDK!
1 1 w 1 1:52.59 SIKORSKA Zuzanna LUKS Start Nakło 2008 U16 KP -- KSOBIECH Bartosz KSOBIECH Bartosz Z/0121/18 2022 BEZ LDK! 478
2 2 w 1 1:53.26 SZCZEPAŃSKA Zofia MKS Tomaszów Mazowiecki 2007 U16 LD -- LECHOWICZ Arkadiusz Z/13724/21 2022 466
3 3 w 1 1:54.19 WRÓBEL Lena UKS Jedynka Łowicz 2008 U16 LD -- B.D. Z/1429/21 2022 451
1000 m K
1 1 s 1 3:10.02 WITKOWSKA Martyna LKS Omega Kleszczów 2007 U16 LD III URBANIAK Mateusz Z/0716/19 2022
2 2 s 1 3:14.38 KIEŁBASA Anna LKS Zuza Running Team Opoczno 2008 U16 LD IV ŁAKOMSKA Zuzanna Z/0886/22 2022 LDK!
3 3 s 1 3:14.84 GÓRSKA Antonina LUKS Boguszyce 2008 U16 LD IV MAJCHER Elżbieta SUPEŁ Dorota , Z/0484/20 , 2022 LDK!
4 4 s 1 3:15.57 ZAJĄC Aleksandra OKS Skra Warszawa 2007 U16 MZ IV BUKIS-OWSIAK Anna Z/2724/21 2022
5 5 s 1 3:16.57 PYSKLAK Amelia UKS Lisy Zgierz 2007 U16 LD IV LISIECKI Paweł Z/0224/20 2022 LDK!
6 6 s 1 3:35.72 KOMOROWSKA Helena OKS Skra Warszawa 2007 U16 MZ -- BUKIS-OWSIAK Anna Z/10396/21 2022
7 7 s 1 3:36.40 WYCZÓŁKOWSKA Milena LUKS Strzałków 2008 U16 LD -- WRÓBLEWSKI Daniel Z/3834/19 2022 LDK!
2000 m K
1 1 s 1 7:04.75 CZERNIELEWSKA Anna RKS Łódź 2007 U16 LD III JASZCZAK Stanisław Z/1709/20 2022
2 2 s 1 7:36.77 PIOTROWSKA Natalia MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2008 U16 LD V WASIAK Jarosław Z/8008/21 2022 LDK!
3 3 s 1 7:40.16 ADRIAN Kaja LKS MOSiR Sieradz 2007 U16 LD V B.D. GABRYSIAK Marcin , Z/1969/21 , 2022 LDK!
4 4 s 1 7:40.44 CZERNIK Zuzanna RKS Łódź 2007 U16 LD V JASZCZAK Stanisław Z/1073/21 2022
5 5 s 1 8:10.42 SZCZUR Maja MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2008 U16 LD -- WASIAK Jarosław Z/2951/21 2022 LDK!
6 6 s 1 8:17.70 ZARZYCKA Natalia MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U16 LD -- TOMCZYK Kazimierz Z/1562/21 2022
7 7 s 1 8:30.94 GUMUŁA Wiktoria MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2008 U16 LD -- WASIAK Jarosław Z/0247/22 2022 LDK!
80 pł K
1 2 e 1 12.74 GĄSIOROWSKA Karolina LUKS Strzałków 2007 U16 LD -0.1 III MOUELHI Abdessatar # Z/3198/19 2022 BEZ LDK!
2 6 e 1 14.23 CIURA Magdalena UKS 55 Łódź 2008 U16 LD -0.1 V GĘBARSKI Łukasz PALISZEWSKI Maciej , Z/2353/22 , 2022 LDK!
3 9 e 1 16.06 GWIZDAŁA Martyna RKS Łódź 2008 U16 LD -0.1 -- SZABLEWSKI Tadeusz Z/0650/22 2022
4 10 e 1 16.32 PATURAJ Natalia RKS Łódź 2008 U16 LD -0.1 -- SZABLEWSKI Tadeusz Z/1886/21 2022
1 1 e 2 12.73 BRYSZEWSKA Agnieszka UKS Dziewiątka Kutno 2007 U16 LD 0.0 III KUDŁA Jacek Z/5219/18 2022 BEZ LDK!
2 3 e 2 13.62 NOWAKOWSKA Jagoda UKS Vis Skierniewice 2008 U16 LD 0.0 IV KORWEK Joanna Z/3819/19 2022 LDK!
3 4 e 2 13.77 KARASIEWICZ Julia UKS Dziewiątka Kutno 2008 U16 LD 0.0 IV KUDŁA Małgorzata # Z/0730/19 2022 LDK!
4 5 e 2 13.85 PURGAŁ Matylda LUKS Strzałków 2007 U16 LD 0.0 V MOUELHI Abdessatar # Z/3200/19 2022 LDK!
5 7 e 2 14.62 CHMIEL Hanna RKS Łódź 2009 U14 LD 0.0 V SZABLEWSKI Tadeusz Z/0649/22 2022
6 8 e 2 14.90 WIŚNIEWSKA Zuzanna UKS Dziewiątka Kutno 2007 U16 LD 0.0 -- KUDŁA Jacek Z/5394/19 2022 LDK!
  e 2 DNF KOPKA Kinga RKS Łódź 2008 U16 LD 0.0 -- KOWALCZYK Katarzyna KRAKOWIAK Lech , Z/1885/21 , 2022 LDK!
1 1 f 1 12.50 GĄSIOROWSKA Karolina LUKS Strzałków 2007 U16 LD -0.5 III MOUELHI Abdessatar # Z/3198/19 2022 BEZ LDK!
2 2 f 1 12.55 BRYSZEWSKA Agnieszka UKS Dziewiątka Kutno 2007 U16 LD -0.5 III KUDŁA Jacek Z/5219/18 2022 BEZ LDK!
3 3 f 1 13.20 KARASIEWICZ Julia UKS Dziewiątka Kutno 2008 U16 LD -0.5 IV KUDŁA Małgorzata # Z/0730/19 2022 LDK!
4 4 f 1 13.51 NOWAKOWSKA Jagoda UKS Vis Skierniewice 2008 U16 LD -0.5 IV KORWEK Joanna Z/3819/19 2022 LDK!
5 5 f 1 13.63 PURGAŁ Matylda LUKS Strzałków 2007 U16 LD -0.5 IV MOUELHI Abdessatar # Z/3200/19 2022 LDK!
6 6 f 1 14.38 CIURA Magdalena UKS 55 Łódź 2008 U16 LD -0.5 V GĘBARSKI Łukasz PALISZEWSKI Maciej , Z/2353/22 , 2022 LDK!
7 7 f 1 16.28 GWIZDAŁA Martyna RKS Łódź 2008 U16 LD -0.5 -- SZABLEWSKI Tadeusz Z/0650/22 2022
1 1 w 1 12.83 SIKORSKA Zuzanna LUKS Start Nakło 2008 U16 KP -0.1 III KSOBIECH Bartosz KSOBIECH Bartosz Z/0121/18 2022 BEZ LDK! 736
2 2 w 1 14.07 WRÓBEL Lena UKS Jedynka Łowicz 2008 U16 LD -0.1 V B.D. Z/1429/21 2022 560
3 3 w 1 14.68 SZCZEPAŃSKA Zofia MKS Tomaszów Mazowiecki 2007 U16 LD -0.1 V LECHOWICZ Arkadiusz Z/13724/21 2022 482
300 m pł K
1 1 s 1 48.83 BILIAVSKA Valeriia MKS Aleksandrów Łódzki 2005 U18 LD -- TOMCZYK Kazimierz Z/2821/22 2022
2 2 s 1 51.11 CHMIEL Hanna RKS Łódź 2009 U14 LD IV SZABLEWSKI Tadeusz Z/0649/22 2022
3 3 s 1 52.27 STRZAŁKA Wiktoria MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U18 LD -- TOMCZYK Kazimierz Z/0090/20 2022
4 4 s 1 54.63 KLEKOWSKA Wiktoria LUKS Strzałków 2005 U18 LD -- MOUELHI Abdessatar Z/2167/20 2022 LDK!
1 1 s 2 49.00 KORNACKA Zuzanna KSLZS Kruszwica 2008 U16 KP III LUZAK Andrzej LUZAK Andrzej # , Z/5578/22 , 2022 LDK!
2 2 s 2 49.33 PORADECKA Adrianna MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U16 LD III BELTER Artur Z/0214/19 2022 LDK!
3 3 s 2 50.30 GĄSIOROWSKA Karolina LUKS Strzałków 2007 U16 LD IV MOUELHI Abdessatar # Z/3198/19 2022 BEZ LDK!
4 4 s 2 56.64 PATURAJ Natalia RKS Łódź 2008 U16 LD -- SZABLEWSKI Tadeusz Z/1886/21 2022
5 5 s 2 60.17 GWIZDAŁA Martyna RKS Łódź 2008 U16 LD -- SZABLEWSKI Tadeusz Z/0650/22 2022
6 6 s 2 66.30 JAŚKIEWICZ Alicja MKS Zduńska Wola 2008 U16 LD -- SULIŃSKI Andrzej Z/1307/22 2022 LDK!
7 7 s 2 66.48 JAROS Paulina MUKS Park Zduńska Wola 2007 U16 LD -- SZEWCZYK Tomasz Z/0533/21 2022
4x100 m K
1 1 s 1 52.78 WASILEWSKA Michalina
MATECKA Natalia
GŁUCH Zofia
KWIATKOWSKA Maria
AZS Łódź 2008
2007
2007
2007
U16 LDZ -- BRÓDKA Daniel
BRÓDKA Daniel
BRÓDKA Daniel
BRÓDKA Daniel
Z/1656/21
Z/0838/21
Z/0830/21
Z/0832/21
2022
2022
2022
2022




2 2 s 1 52.92 KARASIEWICZ Julia
BRYSZEWSKA Agnieszka
GAŁAJ Sandra
WIŚNIEWSKA Zuzanna
UKS Dziewiątka Kutno 2008
2007
2007
2007
U16 LDZ -- KUDŁA Małgorzata
KUDŁA Jacek
KUDŁA Jacek
KUDŁA Jacek
Z/0730/19
Z/5219/18
Z/0764/19
Z/5394/19
2022
2022
2022
2022

BEZ


3 3 s 1 54.23 TOMCZUK Julia
JEZIORSKA Marika
PORADECKA Adrianna
MAJCHRZAK Antonina
MKS Aleksandrów Łódzki 2008
2007
2007
2007
U16 LDZ -- TOMCZYK Kazimierz
BELTER Artur
BELTER Artur
ZDRAJKOWSKI Paweł
Z/0001/20
Z/0184/20
Z/0214/19
Z/0183/20
2022
2022
2022
2022




4 4 s 1 55.50 MAGDZIARZ Oliwia
LASKA Amelia
NOWAKOWSKA Jagoda
SZYMCZAK Julia
UKS Vis Skierniewice 2008
2008
2008
2008
U16 LDZ -- KORWEK Joanna
KORWEK Joanna
KORWEK Joanna
Z/13296/21
Z/3814/19
Z/3819/19
2022
2022
2022



5 5 s 1 55.53 GROBELNA Anna
ADRIAN Kaja
BOROWY Aleksandra
PIĄTKOWSKA Hanna
LKS MOSiR Sieradz 2008
2007
2008
2008
U16 LDZ -- GABRYSIAK Marcin
B.D. GABRYSIAK Marcin
GABRYSIAK Marcin
B.D. GABRYSIAK Marcin
Z/1972/21
, Z/1969/21
Z/0444/22
, Z/1978/21
2022
, 2022
2022
, 2022




6 6 s 1 57.27 MILLER Emilia
STĘPIEŃ Małgorzata
OTOCKA Małgorzata
WNUK Bianka
AZS Łódź 2008
2008
2007
2007
U16 LDZ -- SYGDZIAK Zofia
SYGDZIAK Zofia
SYGDZIAK Zofia
SYGDZIAK Zofia SYGDZIAK Zofia
Z/8487/21
Z/8474/21
Z/0637/22
, Z/0555/22
2022
2022
2022
, 2022




7 7 s 1 57.67 JAROS Paulina
PLACEK Justyna
PAWLIKOWSKA Wiktoria
CZACHOROWSKA Antonina
MUKS Park Zduńska Wola 2007
2008
2007
2008
U16 LDZ -- SZEWCZYK Tomasz
SZEWCZYK Tomasz
SZEWCZYK Tomasz
SZEWCZYK Tomasz
Z/0533/21
Z/11279/21
Z/4508/22
Z/0529/21
2022
2022
2022
2022




Wzwyż K
1 1 f 1 1.30 KĘSICKA Natalia LUKS Strzałków 2009 U14 LD -- MOUELHI Abdessatar Z/2161/20 2022 LDK!
1 1 f 2 1.62 ANDRZEJCZAK Martyna MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U16 LD II DMP U20 ZDRAJKOWSKI Paweł Z/13487/21 2022 121
2 2 f 2 1.50 KOBACKA Hanna UKS Błyskawica Domaniewice 2008 U16 LD IV SZYMAJDA Mieczysław Z/9741/21 2022 LDK!
3 3 f 2 1.45 KARASIEWICZ Julia UKS Dziewiątka Kutno 2008 U16 LD IV KUDŁA Małgorzata # Z/0730/19 2022 LDK!
3 3 f 2 1.45 GAŁAJ Sandra UKS Dziewiątka Kutno 2007 U16 LD IV KUDŁA Jacek Z/0764/19 2022 LDK!
5 5 f 2 1.40 VINCENT Joanna MKS Zduńska Wola 2008 U16 LD V SULIŃSKI Andrzej Z/12022/21 2022 LDK!
6 6 f 2 1.40 GŁODEK Julia MKLA Łęczyca 2008 U16 LD V KUBIAK Robert Z/7524/21 2022 LDK!
7 7 f 2 1.40 PIASECKA Hanna UKS Vis Skierniewice 2007 U16 LD V KORWEK Joanna Z/1438/21 2022 LDK!
8 8 f 2 1.35 PAKULSKA Aleksandra MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U16 LD --
9 9 f 2 1.25 DOBROWOLSKA Gabriela MKLA Łęczyca 2008 U16 LD -- DMP U20 KUBIAK Robert Z/7523/21 2022 LDK! 49
1 1 w 1 1.52 SIKORSKA Zuzanna LUKS Start Nakło 2008 U16 KP IV KSOBIECH Bartosz KSOBIECH Bartosz Z/0121/18 2022 BEZ LDK! 644
2 2 w 1 1.37 WRÓBEL Lena UKS Jedynka Łowicz 2008 U16 LD -- B.D. Z/1429/21 2022 481
3 3 w 1 1.19 SZCZEPAŃSKA Zofia MKS Tomaszów Mazowiecki 2007 U16 LD -- LECHOWICZ Arkadiusz Z/13724/21 2022 302
Tyczka K
1 1 f 1 3.62 JASTRZĄB Zofia KKL Kielce 2006 U18 SK I DMP DMP U20 WRONA Agnieszka Z/2295/19 2022 LDK! 137 159
2 2 f 1 3.32 ŚMIAŁKOWSKA Maja RKS Łódź 2002 U23 LD I LISIAK Adam B.D. Z/2708/16 2022
3 3 f 1 3.22 PLAK Malwina RKS Łódź 2002 U23 LD II DMP LISIAK Adam B.D. Z/3535/16 2022 103
4 4 f 1 3.02 MARCINIAK Kalina RKS Łódź 2004 U20 LD II DMP U20 LISIAK Adam Z/1477/20 2022 131
5 5 f 1 2.92 BILIŃSKA Nikola RKS Łódź 2004 U20 LD III DMP U20 LISIAK Adam Z/0651/18 2022 124
6 6 f 1 2.92 KAZUBA Martyna RKS Łódź 2005 U18 LD III LISIAK Adam Z/2636/19 2022
1 1 f 2 2.02 STĘPIEŃ Nina RKS Łódź 2007 U16 LD V LISIAK Adam Z/1240/22 2022
W dal K
1 1 f 1 4.91 MYSZYŃSKA Izabela MKS Tomaszów Mazowiecki 2003 U20 LD +0.2 IV LECHOWICZ Arkadiusz Z/3164/17 2022 4
2 2 f 1 4.77 MIROWSKA Weronika MKS Aleksandrów Łódzki 2003 U20 LD +0.1 -- ZDRAJKOWSKI Paweł Z/2767/17 2022 4 LDK!
3 3 f 1 4.58 LUBNAUER Julia UKS 55 Łódź 2005 U18 LD +0.1 -- PALISZEWSKI Maciej Z/0258/18 2022 5 LDK!
4 4 f 1 4.35 MAŃKOWSKA Olga LUKS Start Nakło 2009 U14 KP 0.0 -- KSOBIECH Bartosz Z/2274/20 2022 LDK!
5 5 f 1 3.96 SEREK Martyna UKS Dziewiątka Kutno 2004 U20 LD -0.2 -- B.D. Z/1211/22 2022
1 1 f 2 5.07 GAWIN Julia AZS Łódź 2007 U16 LD 0.0 IV DMP DMP U20 SYGDZIAK Zofia Z/1867/21 2022 LDK! 64 86
2 2 f 2 4.95 BRYSZEWSKA Agnieszka UKS Dziewiątka Kutno 2007 U16 LD 0.0 IV KUDŁA Jacek Z/5219/18 2022 BEZ LDK!
3 3 f 2 4.52 KIJAŃSKA Nikola MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U16 LD +0.1 V ZDRAJKOWSKI Paweł Z/2630/21 2022
4 4 f 2 4.47 POTERAJ Wanda RKS Łódź 2008 U16 LD +0.1 -- KRAKOWIAK Lech Z/1712/21 2022 LDK!
5 5 f 2 4.42 IDCZAK Wiktoria MKLA Łęczyca 2008 U16 LD -0.1 -- DMP U20 KUBIAK Robert Z/8313/21 2022 LDK! 59
6 6 f 2 4.40 PLACEK Justyna MUKS Park Zduńska Wola 2008 U16 LD -0.1 -- SZEWCZYK Tomasz Z/11279/21 2022
7 7 f 2 4.20 KOPKA Kinga RKS Łódź 2008 U16 LD 0.0 -- KOWALCZYK Katarzyna KRAKOWIAK Lech , Z/1885/21 , 2022 LDK!
8 8 f 2 4.14 GROBELNA Anna LKS MOSiR Sieradz 2008 U16 LD +0.1 -- GABRYSIAK Marcin Z/1972/21 2022 LDK!
9 9 f 2 4.12 OTOCKA Małgorzata AZS Łódź 2007 U16 LD +0.2 -- SYGDZIAK Zofia Z/0637/22 2022
10 10 f 2 3.97 GŁODEK Julia MKLA Łęczyca 2008 U16 LD +0.1 -- KUBIAK Robert Z/7524/21 2022 LDK!
11 11 f 2 3.96 JABŁOŃSKA Hanna MKS Aleksandrów Łódzki 2008 U16 LD +0.2 -- ZDRAJKOWSKI Paweł Z/7872/21 2022
12 12 f 2 3.96 PAKULSKA Aleksandra MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U16 LD +0.1 --
13 13 f 2 3.88 MAGDZIARZ Marika UKS Vis Skierniewice 2007 U16 LD 0.0 -- BARSKA Jolanta Z/3816/19 2022 LDK!
14 14 f 2 3.72 JEJMOCKA Justyna MKS Aleksandrów Łódzki 2008 U16 LD 0.0 --
15 15 f 2 3.24 GALUS Nikola MUKS Park Zduńska Wola 2008 U16 LD +0.1 -- SZEWCZYK Tomasz Z/0758/22 2022
16 16 f 2 3.04 GALUS Maja MUKS Park Zduńska Wola 2008 U16 LD 0.0 -- SZEWCZYK Tomasz Z/4510/22 2022
  f 2 NM DOBROWOLSKA Gabriela MKLA Łęczyca 2008 U16 LD 0.0 -- KUBIAK Robert Z/7523/21 2022 LDK!
1 1 w 1 5.01 SIKORSKA Zuzanna LUKS Start Nakło 2008 U16 KP +0.8 IV KSOBIECH Bartosz KSOBIECH Bartosz Z/0121/18 2022 BEZ LDK! 562
2 2 w 1 4.84 WRÓBEL Lena UKS Jedynka Łowicz 2008 U16 LD +0.2 IV B.D. Z/1429/21 2022 516
3 3 w 1 4.40 SZCZEPAŃSKA Zofia MKS Tomaszów Mazowiecki 2007 U16 LD +0.4 -- LECHOWICZ Arkadiusz Z/13724/21 2022 403
Kula (2) K
1 1 f 1 10.44 MAŃKOWSKA Olga LUKS Start Nakło 2009 U14 KP -- KSOBIECH Bartosz Z/2274/20 2022 LDK!
Wieloskok K
1 1 f 1 10.58 IDCZAK Wiktoria MKLA Łęczyca 2008 U16 LD +1.1 III KUBIAK Robert Z/8313/21 2022 LDK!
2 2 f 1 10.39 KIJAŃSKA Nikola MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U16 LD -1.2 IV ZDRAJKOWSKI Paweł Z/2630/21 2022
3 3 f 1 9.97 PURGAŁ Matylda LUKS Strzałków 2007 U16 LD -0.4 V MOUELHI Abdessatar # Z/3200/19 2022 LDK!
4 4 f 1 9.87 PLACEK Justyna MUKS Park Zduńska Wola 2008 U16 LD +0.2 V SZEWCZYK Tomasz Z/11279/21 2022
5 5 f 1 9.51 OTOCKA Małgorzata AZS Łódź 2007 U16 LD +1.1 -- SYGDZIAK Zofia Z/0637/22 2022
6 6 f 1 8.98 IZDEBSKA Natalia MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U16 LD -0.6 -- LIPIŃSKI Leszek # Z/0631/21 2022 LDK!
Kula (3) K
1 1 f 1 12.13 KĘPSKA Oliwia MKLA Łęczyca 2006 U18 LD III ANDRYSIAK Mirosław Z/0088/20 2022 LDK!
2 2 f 1 12.12 KACZMAREK Kinga MKS Aleksandrów Łódzki 2005 U18 LD III JOACHIMIAK Robert Z/0088/19 2022 LDK!
3 3 f 1 10.71 LOZOVYTSKA Anna UKS 55 Łódź # 2005 U18 LD IV PALISZEWSKI Maciej Z/3629/22 2022
4 4 f 1 9.63 LUBNAUER Julia UKS 55 Łódź 2005 U18 LD -- PALISZEWSKI Maciej Z/0258/18 2022 5 LDK!
1 1 f 2 10.40 KOZA Ola UKS Błyskawica Domaniewice 2007 U16 LD IV SZYMAJDA Mieczysław Z/9744/21 2022 LDK!
2 2 f 2 10.02 CZARNECKA Maria MKLA Łęczyca 2008 U16 LD IV DMP U20 ANDRYSIAK Mirosław Z/0290/22 2022 LDK! 83
3 3 f 2 9.69 KOSMATKA Maja UKS Vis Skierniewice 2007 U16 LD V KORWEK Joanna Z/3813/19 2022 LDK!
4 4 f 2 8.88 ŚMIGLEWSKA Zuzanna MUKS Park Zduńska Wola 2007 U16 LD V SZEWCZYK Tomasz Z/0549/21 2022
5 5 f 2 8.71 KOWALCZYK Agata MUKS Park Zduńska Wola 2007 U16 LD V SZEWCZYK Tomasz Z/0546/21 2022
6 6 f 2 8.51 KARCZMAREK Natalia LKS MOSiR Sieradz 2008 U16 LD -- KOCIOŁEK-KACZMAREK Aleksandra Z/0286/22 2022 LDK!
7 7 f 2 7.90 GRUSZCZYŃSKA Julia MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U16 LD -- JOACHIMIAK Robert Z/11334/21 2022
8 8 f 2 6.98 BRZOZOWSKA Anna UKS Vis Skierniewice 2007 U16 LD -- KORWEK Joanna Z/9751/21 2022 LDK!
9 9 f 2 6.33 KUCHARSKA Hanna MKS Zduńska Wola 2008 U16 LD -- SULIŃSKI Andrzej Z/5593/21 2022 LDK!
1 1 w 1 9.79 SIKORSKA Zuzanna LUKS Start Nakło 2008 U16 KP V KSOBIECH Bartosz KSOBIECH Bartosz Z/0121/18 2022 BEZ LDK! 516
2 2 w 1 7.54 WRÓBEL Lena UKS Jedynka Łowicz 2008 U16 LD -- B.D. Z/1429/21 2022 370
3 3 w 1 7.36 SZCZEPAŃSKA Zofia MKS Tomaszów Mazowiecki 2007 U16 LD -- LECHOWICZ Arkadiusz Z/13724/21 2022 358
Dysk (0.75) K
1 1 f 1 33.32 KOWALCZYK Agata MUKS Park Zduńska Wola 2007 U16 LD III SZEWCZYK Tomasz Z/0546/21 2022
2 2 f 1 29.38 KANIA Oliwia MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U16 LD IV JOACHIMIAK Robert Z/2627/21 2022 LDK!
3 3 f 1 27.78 BRZEZIŃSKA Amelia MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U16 LD V JOACHIMIAK Robert Z/7548/21 2022
4 4 f 1 27.41 KRÓLIKOWSKA Lidia MKS Aleksandrów Łódzki 2008 U16 LD V JOACHIMIAK Robert Z/2628/21 2022 LDK!
5 5 f 1 27.12 CZARNECKA Maria MKLA Łęczyca 2008 U16 LD V ANDRYSIAK Mirosław Z/0290/22 2022 LDK!
6 6 f 1 25.92 KOWALCZYK Weronika RKS Łódź 2007 U16 LD V GOWORSKI Tomasz Z/1557/21 2022 LDK!
7 7 f 1 23.00 GRUSZCZYŃSKA Julia MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U16 LD -- JOACHIMIAK Robert Z/11334/21 2022
Dysk (1) K
1 1 f 1 36.09 JĘDRZEJCZAK Oliwia MKS Aleksandrów Łódzki 2004 U20 LD III DMP U20 JOACHIMIAK Robert Z/2777/17 2022 3 LDK! 122
2 2 f 1 34.84 KACZMAREK Kinga MKS Aleksandrów Łódzki 2005 U18 LD III DMP U20 JOACHIMIAK Robert Z/0088/19 2022 LDK! 117
3 3 f 1 32.42 KĘPSKA Oliwia MKLA Łęczyca 2006 U18 LD III DMP U20 ANDRYSIAK Mirosław Z/0088/20 2022 LDK! 107
Młot (3) K
1 1 f 1 48.57 ŚMIGLEWSKA Zuzanna MUKS Park Zduńska Wola 2007 U16 LD II SZEWCZYK Tomasz Z/0549/21 2022
2 2 f 1 37.79 GAJDA Patrycja UKS Błyskawica Domaniewice 2008 U16 LD IV B.D. Z/12189/21 2022 LDK!
3 3 f 1 36.61 SKALSKA Gabriela MUKS Park Zduńska Wola 2008 U16 LD IV SZEWCZYK Tomasz Z/0542/21 2022
4 4 f 1 36.02 ŚMIETAŃSKA Lena MUKS Park Zduńska Wola 2007 U16 LD IV SZEWCZYK Tomasz Z/0548/21 2022
Młot (4) K
1 1 f 1 57.93 BOMBA Karolina OKS Skra Warszawa 2002 U23 MZ I SZEWCZYK Tomasz ROSA Mikołaj , Z/1647/16 , 2022 LDK!
2 2 f 1 51.88 WALCZAK Alicja KS AZS AWF Warszawa 2003 U20 MZ I DMP DMP U20 GÓRA Marcin Z/2464/20 2022 126 155
3 3 f 1 44.52 JAWORSKA Ksymena OKS Skra Warszawa 2003 U20 MZ II DMP U20 ROSA Mikołaj Z/2267/18 2022 4 134
4 4 f 1 40.79 KRASOŃ Dominika OKS Skra Warszawa 2003 U20 MZ III DMP U20 ROSA Mikołaj Z/2266/18 2022 5 123
Oszczep (500) K
1 1 f 1 30.38 LOZOVYTSKA Anna UKS 55 Łódź # 2005 U18 LD -- PALISZEWSKI Maciej Z/3629/22 2022
2 2 f 1 27.65 JONCZYK Weronika LKS MOSiR Sieradz 2006 U18 LD -- B.D. FIRLIT Roman , Z/1974/21 , 2022 LDK!
3 3 f 1 23.98 SOBCZAK Wiktoria MKS Aleksandrów Łódzki 2005 U18 LD -- DMP U20 LDK! 54
1 1 f 2 26.92 GÓRA Michalina UKS Błyskawica Domaniewice 2008 U16 LD -- B.D. Z/4262/21 2022 LDK!
2 2 f 2 24.93 KOSMATKA Maja UKS Vis Skierniewice 2007 U16 LD -- KORWEK Joanna Z/3813/19 2022 LDK!
3 3 f 2 23.38 KANIA Oliwia MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U16 LD -- JOACHIMIAK Robert Z/2627/21 2022 LDK!
4 4 f 2 21.60 KUBACKA Julia LKS MOSiR Sieradz 2007 U16 LD -- GABRYSIAK Marcin Z/4495/22 2022 LDK!
5 5 f 2 21.57 SZCZECIŃSKA Weronika LKS MOSiR Sieradz 2007 U16 LD -- KOCIOŁEK-KACZMAREK Aleksandra Z/4496/22 2022 LDK!
6 6 f 2 21.05 KOBACKA Hanna UKS Błyskawica Domaniewice 2008 U16 LD -- SZYMAJDA Mieczysław Z/9741/21 2022 LDK!
7 7 f 2 19.42 KARCZMAREK Natalia LKS MOSiR Sieradz 2008 U16 LD -- KOCIOŁEK-KACZMAREK Aleksandra Z/0286/22 2022 LDK!
8 8 f 2 16.79 BRZOZOWSKA Anna UKS Vis Skierniewice 2007 U16 LD -- KORWEK Joanna Z/9751/21 2022 LDK!
9 9 f 2 12.76 KRÓLIKOWSKA Lidia MKS Aleksandrów Łódzki 2008 U16 LD -- JOACHIMIAK Robert Z/2628/21 2022 LDK!
Oszczep (600) K
1 1 f 1 26.35 DUDINA Viktoriia MKS Tomaszów Mazowiecki 2003 U20 LD -- LECHOWICZ Arkadiusz Z/4128/17 2022 BEZ
5-bój K MŁ K
1 1 f 1 2936 SIKORSKA Zuzanna LUKS Start Nakło 2008 U16 KP III KSOBIECH Bartosz KSOBIECH Bartosz Z/0121/18 2022 BEZ LDK!
2 2 f 1 2378 WRÓBEL Lena UKS Jedynka Łowicz 2008 U16 LD IV B.D. Z/1429/21 2022
3 3 f 1 2011 SZCZEPAŃSKA Zofia MKS Tomaszów Mazowiecki 2007 U16 LD V LECHOWICZ Arkadiusz Z/13724/21 2022
100 m M
1 2 e 1 11.41 MARCINKOWSKI Marcin OŚ AZS Poznań 1981 Masters WP -0.2 III BIEDERMANN Roman Z/1631/16 2022 2
2 4 e 1 11.69 PIASECKI Kacper CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2006 U18 KP -0.2 III LEWANDOWSKI Jacek Z/13197/21 2022
3 7 e 1 12.09 CIĄCIO Maksymilian MKS Aleksandrów Łódzki 2004 U20 LD -0.2 IV KOWALSKI Robert Z/1410/18 2022 BEZ LDK!
4 8 e 1 12.10 MILLER Tomasz AZS Łódź 2006 U18 LD -0.2 IV DMP DMP U20 KUCZKOWSKI Piotr Z/1392/21 2022 33 85
5 13 e 1 12.28 WOJTANIA Łukasz RKS Łódź 2004 U20 LD -0.2 -- SZABLEWSKI Tadeusz Z/1946/21 2022
6 15 e 1 12.47 PIETRUSZKA Julian UKS Lisy Zgierz 2004 U20 LD -0.2 -- LISIECKI Paweł Z/0241/18 2022 BEZ
1 3 e 2 11.43 SZYMAŃSKI Daniel UMLKS Pegaz Opoczno 2005 U18 LD -0.2 III GRABOLUS Marek Z/1022/19 2022 LDK!
2 9 e 2 12.16 BAZANIAK Bartek UMLKS Pegaz Opoczno 2005 U18 LD -0.2 IV GRABOLUS Marek Z/1901/21 2022 LDK!
3 14 e 2 12.43 ABRAMCZYK Kamil UKS Lisy Zgierz 2002 U23 LD -0.2 -- ZATORSKI Krzysztof Z/2214/19 2022
4 16 e 2 12.72 ŚCIUBEŁ Marcin UMLKS Pegaz Opoczno 1976 Masters LD -0.2 -- GOWORSKI Tomasz B.D. , Z/2102/21 , 2022
1 1 e 3 11.41 WYLĘGA Nikodem LKS Orkan Ostrzeszów 1998 Sen WP -0.3 III B.D. NALEPA Marek , Z/1519/14 , 2022
2 5 e 3 11.83 ŁYSKO Wiktor CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2006 U18 KP -0.3 IV LEWANDOWSKI Jacek Z/5474/19 2022 LDK!
3 6 e 3 11.92 CETLICER Filip MKS Aleksandrów Łódzki 2001 U23 LD -0.3 -- ZDRAJKOWSKI Paweł B.D. Z/3775/15 2022
4 10 e 3 12.22 NOWAK Kacper LUKS Strzałków 2001 U23 LD -0.3 -- MOUELHI Abdessatar Z/3081/18 2022 BEZ
5 11 e 3 12.26 KRYSZTOFIAK Jakub MKS Aleksandrów Łódzki 2004 U20 LD -0.3 -- B.D. ZDRAJKOWSKI Paweł , Z/0666/18 , 2022 4 LDK!
6 12 e 3 12.28 PRZYBYŁ Antoni UKS Lisy Zgierz 2005 U18 LD -0.3 -- LISIECKI Paweł Z/5253/19 2022
7 17 e 3 12.81 MANKIEWICZ Jakub MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U18 LD -0.3 -- ZDRAJKOWSKI Paweł Z/13596/21 2022
1 4 e 4 11.96 DRACZYŃSKI Franek AZS Łódź 2007 U16 LD -1.1 IV DMP BRÓDKA Daniel Z/1394/21 2022 40
2 6 e 4 12.17 MIROWSKI Oskar MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2007 U16 LD -1.1 IV WASIAK Jarosław Z/1505/21 2022 LDK!
3 8 e 4 12.27 SADOK Wiktor UKS Lisy Zgierz 2007 U16 LD -1.1 V LISIECKI Paweł Z/3359/20 2022 LDK!
4 12 e 4 12.96 MACIASZCZYK Krystian RKS Łódź 2008 U16 LD -1.1 -- KOPEĆ Dominik Z/0558/22 2022
5 16 e 4 13.27 JANECKI Szymon UKS Vis Skierniewice 2008 U16 LD -1.1 -- BARSKA Jolanta Z/5285/19 2022 LDK!
1 2 e 5 11.81 WILIŃSKI Piotr AZS Łódź 2007 U16 LD -0.1 IV BRÓDKA Daniel Z/1391/21 2022
2 5 e 5 12.07 GARBICZ Alexander MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2008 U16 LD -0.1 IV WASIAK Jarosław Z/1504/21 2022 LDK!
3 7 e 5 12.23 PRYK Mateusz UKS Jedynka Łowicz 2008 U16 LD -0.1 V B.D. Z/1432/21 2022
4 14 e 5 13.00 SYNAJEWSKI Michał UKS Vis Skierniewice 2007 U16 LD -0.1 -- BARSKA Jolanta Z/7588/21 2022 LDK!
5 15 e 5 13.14 SKONECZNY Mateusz UKS Vis Skierniewice 2008 U16 LD -0.1 -- BARSKA Jolanta Z/3156/20 2022 LDK!
6 17 e 5 13.35 KORBEŃ Bartosz MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2008 U16 LD -0.1 -- WASIAK Patryk Z/0242/22 2022
7 18 e 5 13.36 CZEREMSKI Bartosz RKS Łódź 2007 U16 LD -0.1 -- SZABLEWSKI Tadeusz Z/0684/21 2022
1 1 e 6 11.81 ŁUCZYŃSKI Igor MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2007 U16 LD -0.3 IV WASIAK Jarosław WASIAK Jarosław , Z/0495/20 , 2022 LDK!
2 3 e 6 11.83 ADAMCZEWSKI Jan UKS Lisy Zgierz 2008 U16 LD -0.3 IV LISIECKI Paweł LISIECKI Paweł Z/5247/19 2022 LDK!
3 9 e 6 12.78 PAWLAK Patryk UKS 55 Łódź 2008 U16 LD -0.3 -- GĘBARSKI Łukasz PALISZEWSKI Maciej , Z/4188/22 , 2022 LDK!
4 10 e 6 12.83 FRĄTCZAK Bartłomiej MKS Aleksandrów Łódzki 2008 U16 LD -0.3 -- ZDRAJKOWSKI Paweł Z/3161/22 2022
5 11 e 6 12.90 BARTOSIK Alan UKS Błyskawica Domaniewice 2007 U16 LD -0.3 -- B.D. Z/9745/21 2022 LDK!
6 13 e 6 13.00 WYSOCKI Aleksander MKS Aleksandrów Łódzki 2008 U16 LD -0.3 -- KOWALSKI Robert Z/3316/22 2022
1 1 f 1 11.21 SZYMAŃSKI Daniel UMLKS Pegaz Opoczno 2005 U18 LD 0.0 II GRABOLUS Marek Z/1022/19 2022 LDK!
2 2 f 1 11.37 WYLĘGA Nikodem LKS Orkan Ostrzeszów 1998 Sen WP 0.0 III B.D. NALEPA Marek , Z/1519/14 , 2022
3 3 f 1 11.38 MARCINKOWSKI Marcin OŚ AZS Poznań 1981 Masters WP 0.0 III BIEDERMANN Roman Z/1631/16 2022 2
4 4 f 1 11.64 PIASECKI Kacper CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2006 U18 KP 0.0 III LEWANDOWSKI Jacek Z/13197/21 2022
5 5 f 1 11.80 ŁYSKO Wiktor CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2006 U18 KP 0.0 IV LEWANDOWSKI Jacek Z/5474/19 2022 LDK!
6 6 f 1 12.05 MILLER Tomasz AZS Łódź 2006 U18 LD 0.0 IV DMP DMP U20 KUCZKOWSKI Piotr Z/1392/21 2022 36 86
1 f 2 11.59 ŁUCZYŃSKI Igor MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2007 U16 LD +0.1 III WASIAK Jarosław WASIAK Jarosław , Z/0495/20 , 2022 LDK!
2 f 2 11.78 DRACZYŃSKI Franek AZS Łódź 2007 U16 LD +0.1 IV DMP BRÓDKA Daniel Z/1394/21 2022 49
3 f 2 11.79 ADAMCZEWSKI Jan UKS Lisy Zgierz 2008 U16 LD +0.1 IV LISIECKI Paweł LISIECKI Paweł Z/5247/19 2022 LDK!
4 f 2 11.91 WILIŃSKI Piotr AZS Łódź 2007 U16 LD +0.1 IV BRÓDKA Daniel Z/1391/21 2022
5 f 2 12.09 SADOK Wiktor UKS Lisy Zgierz 2007 U16 LD +0.1 IV LISIECKI Paweł Z/3359/20 2022 LDK!
6 f 2 12.24 PRYK Mateusz UKS Jedynka Łowicz 2008 U16 LD +0.1 V B.D. Z/1432/21 2022
200 m M
1 1 s 1 21.86 RUTOWICZ Hubert UMLKS Pegaz Opoczno 2004 U20 LD +0.4 I GRABOLUS Marek Z/0414/19 2022 LDK!
2 3 s 1 22.43 WYLĘGA Nikodem LKS Orkan Ostrzeszów 1998 Sen WP +0.4 II B.D. NALEPA Marek , Z/1519/14 , 2022
3 4 s 1 22.48 PIETRZAK Daniel AZS Łódź 2004 U20 LD +0.4 II DMP WĘGLARSKI Krzysztof Z/0659/18 2022 4 92
4 5 s 1 22.52 KRYSIAK Iwo AZS Łódź 2003 U20 LD +0.4 II DMP DMP U20 BRÓDKA Daniel WĘGLARSKI Krzysztof , Z/3975/17 , 2022 4 LDK! 90 129
5 6 s 1 22.92 GRZEGORZEWSKI Szymon LKS MOSiR Sieradz 2002 U23 LD +0.4 III FIRLIT Roman Z/0258/19 2022 4
1 2 s 2 22.02 SZWED Maks AZS Łódź 2004 U20 LD 0.0 II WĘGLARSKI Krzysztof Z/0459/19 2022
2 7 s 2 22.95 WILIŃSKI Jakub AZS Łódź 2004 U20 LD 0.0 III WĘGLARSKI Krzysztof Z/0660/18 2022 BEZ
3 8 s 2 23.07 STĘPIEŃ Mateusz NKS Nowe Miasto Lubawskie 2005 U18 WN 0.0 III B.D. Z/0132/19 2022
4 9 s 2 24.06 WÓJCIK Kacper AZS Łódź 2005 U18 LD 0.0 IV BRÓDKA Daniel WĘGLARSKI Krzysztof , Z/0461/19 , 2022 LDK!
5 13 s 2 24.46 JASIAK Kacper LKS MOSiR Sieradz 2002 U23 LD 0.0 -- FIRLIT Roman Z/0471/16 2022 BEZ
1 10 s 3 24.11 MILLER Tomasz AZS Łódź 2006 U18 LD +0.2 IV KUCZKOWSKI Piotr Z/1392/21 2022
2 11 s 3 24.12 WOJTANIA Łukasz RKS Łódź 2004 U20 LD +0.2 IV SZABLEWSKI Tadeusz Z/1946/21 2022
3 12 s 3 24.33 PIĘTA Sebastian RKS Łódź 2004 U20 LD +0.2 IV DMP U20 SZABLEWSKI Tadeusz Z/0255/18 2022 BEZ 89
4 14 s 3 24.67 NOWAK Kacper LUKS Strzałków 2001 U23 LD +0.2 -- MOUELHI Abdessatar Z/3081/18 2022 BEZ
300 m M
1 1 s 1 36.37 STALA Wiktor AZS Łódź 2007 U16 LD II SYGDZIAK Zofia BRÓDKA Daniel , Z/0835/21 , 2022 LDK!
2 2 s 1 36.89 MIROWSKI Adam AZS Łódź 2007 U16 LD II BRÓDKA Daniel Z/3004/21 2022
3 3 s 1 37.88 SADOK Wiktor UKS Lisy Zgierz 2007 U16 LD III LISIECKI Paweł Z/3359/20 2022 LDK!
4 4 s 1 38.33 ADAMCZEWSKI Jan UKS Lisy Zgierz 2008 U16 LD III LISIECKI Paweł LISIECKI Paweł Z/5247/19 2022 LDK!
5 5 s 1 40.02 NIŻEWSKI Oktawian LKS Vectra Włocławek 2007 U16 KP IV NOWAKOWSKA Agnieszka Z/0558/20 2022 LDK!
6 7 s 1 41.37 SUKIENNIK Oliwier RKS Łódź 2007 U16 LD V GOWORSKI Tomasz Z/0276/21 2022
7 10 s 1 41.82 DYMIŃSKI Nikodem BKL Bełchatów 2008 U16 LD V MANTYK Łukasz Z/4313/19 2022 LDK!
1 6 s 2 40.55 STĘPIŃSKI Maksymilian LKS MOSiR Sieradz 2008 U16 LD V KOCIOŁEK-KACZMAREK Aleksandra Z/12101/21 2022 LDK!
2 8 s 2 41.53 BACHMAN Alan RKS Łódź 2007 U16 LD V GOWORSKI Tomasz Z/0272/21 2022
3 9 s 2 41.68 KUBASIK Jakub AZS Łódź 2008 U16 LD V BRÓDKA Daniel Z/3505/21 2022
4 11 s 2 45.41 LOTKA Adam UKS Lisy Zgierz 2008 U16 LD -- LISIECKI Paweł Z/12028/21 2022
5 12 s 2 51.17 KIERZEK Igor RKS Łódź 2007 U16 LD -- GOWORSKI Tomasz Z/0551/21 2022
1 1 s 3 34.45 RUTOWICZ Hubert UMLKS Pegaz Opoczno 2004 U20 LD -- GRABOLUS Marek Z/0414/19 2022 LDK!
2 2 s 3 38.46 PRZYBYŁ Antoni UKS Lisy Zgierz 2005 U18 LD -- LISIECKI Paweł Z/5253/19 2022
3 3 s 3 39.52 PIETRUSZKA Julian UKS Lisy Zgierz 2004 U20 LD -- LISIECKI Paweł Z/0241/18 2022 BEZ
4 4 s 3 40.66 SIECH Bartosz MKS Aleksandrów Łódzki 2005 U18 LD -- TOMCZYK Kazimierz Z/0860/19 2022
400 m M
1 1 s 1 49.33 MATERA Mateusz AZS Łódź 2004 U20 LD II DMP DMP U20 BRÓDKA Daniel WĘGLARSKI Krzysztof , Z/0658/18 , 2022 4 LDK! 100 138
2 2 s 1 52.95 HUĆKO Michał AZS Łódź 2004 U20 LD IV WĘGLARSKI Krzysztof Z/0240/18 2022
3 3 s 1 55.27 GÓRA Daniel AZS Łódź 1992 Sen LD -- KUCZKOWSKI Piotr Z/1090/22 2022
4 4 s 1 56.79 DĘBSKI Igor AZS Łódź 2005 U18 LD -- KUCZKOWSKI Piotr Z/0614/22 2022
600 m M
1 1 s 1 1:25.27 ZIĄBKA Oliwier MKS Aleksandrów Łódzki 2005 U18 LD -- TOMCZYK Kazimierz Z/0867/19 2022
2 2 s 1 1:25.61 SZYMANSKI Oliwier MKS Aleksandrów Łódzki 2005 U18 LD -- TOMCZYK Kazimierz Z/0861/19 2022
3 3 s 1 1:28.43 SKRZYPCZAK Kamil KS Dynamic Łódź # 1991 Sen LD -- B.D. SEKIETA Radosław , Z/0592/18 , 2022
4 4 s 1 1:47.49 KULETA Kordian LKS Koluszki 2010 U14 LD -- TOMCZYK Antoni Z/4344/22 2022 LDK!
5 5 s 1 1:58.14 KLUCHA Tymon LKS MOSiR Sieradz 2010 U14 LD -- KOCIOŁEK-KACZMAREK Aleksandra Z/0640/22 2022 LDK!
6 6 s 1 2:06.74 KULAWIAK Aleksander LKS MOSiR Sieradz 2009 U14 LD -- KOCIOŁEK-KACZMAREK Aleksandra Z/13230/21 2022 LDK!
1 1 s 2 1:27.59 OLEJNIK Mikołaj UKS Filipides Teresin 2007 U16 MZ II ANDRYSZCZYK Andrzej OLEJNIK Tomasz # Z/0393/19 2022 LDK!
3 2 s 2 1:28.44 PYZIK Szymon UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2007 U16 DS III MAKUCH Beata Z/1011/20 2022
4 3 s 2 1:29.76 ANTCZAK Kacper MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U16 LD III KOWALSKI Robert Z/1960/21 2022 LDK!
5 4 s 2 1:32.13 GOŁDYN Jan MKS Aleksandrów Łódzki 2008 U16 LD IV KOWALSKI Robert Z/1554/21 2022 LDK!
6 5 s 2 1:37.50 SOBCZAK Szymon MKS Aleksandrów Łódzki 2008 U16 LD V KOWALSKI Robert Z/0633/21 2022 LDK!
7 6 s 2 1:37.51 UŁAŃSKI Łukasz KS Żeglina Sieradz 2007 U16 LD V NOWAK Mieczysław Z/10675/21 2022 LDK!
8 7 s 2 1:43.11 DMOCHOWSKI Julian RKS Łódź 2007 U16 LD -- JASZCZAK Stanisław Z/3164/22 2022
9 8 s 2 1:43.92 DANECKI Michał AZS Łódź 2007 U16 LD -- BRÓDKA Daniel Z/0828/21 2022
10 9 s 2 1:55.18 WASIŃSKI Igor AZS Łódź 2008 U16 LD -- BRÓDKA Daniel Z/1443/22 2022
1000 m M
1 1 s 1 2:47.98 DUTKIEWICZ Daniel MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U16 LD IV TOMCZYK Kazimierz Z/0182/20 2022
2 2 s 1 2:56.30 FRYDRYSIAK Igor UKS Dziewiątka Kutno 2007 U16 LD V KUDŁA Jacek Z/3194/19 2022 LDK!
3 3 s 1 3:05.15 BANDOS Leonard BKL Bełchatów 2007 U16 LD -- MANTYK Łukasz Z/0885/22 2022 LDK!
2000 m M
1 1 s 1 6:07.04 SKIBIŃSKI Mikołaj Ducla Academy Warszawa 1986 Masters MZ -- DUKLANOWSKI Hubert Z/4352/20 2022
2 1 s 1 6:07.22 WITOWSKI Jan Ducla Academy Warszawa 2008 U16 MZ III DUKLANOWSKI Hubert # Z/4299/20 2022 LDK!
3 2 s 1 6:47.89 JARCZEWSKI Jan RKS Łódź 2007 U16 LD -- JASZCZAK Stanisław Z/3803/22 2022
4 3 s 1 7:09.15 BABIARSKI Radosław LKS Koluszki 2007 U16 LD -- TOMCZYK Antoni Z/4285/19 2022
110 m pł MŁ M
1 1 e 1 16.39 PALUSZAK Oliwier KSLZS Kruszwica 2008 U16 KP -0.1 III LUZAK Andrzej Z/2327/20 2022 LDK!
2 2 e 1 16.46 KOWALSKI Hubert UKS Dziewiątka Kutno 2007 U16 LD -0.1 III KUDŁA Jacek Z/5393/19 2022 LDK!
3 3 e 1 18.03 KOPERSKI Juliusz MKLA Łęczyca 2007 U16 LD -0.1 V ANDRYSIAK Mirosław Z/5044/19 2022 LDK!
4 4 e 1 18.66 CZEREMSKI Bartosz RKS Łódź 2007 U16 LD -0.1 -- SZABLEWSKI Tadeusz Z/0684/21 2022
5 5 e 1 21.17 PRZYBYLAK Jakub MKLA Łęczyca 2007 U16 LD -0.1 -- KUBIAK Robert Z/8317/21 2022 LDK!
1 1 f 1 15.98 PALUSZAK Oliwier KSLZS Kruszwica 2008 U16 KP -0.3 III LUZAK Andrzej Z/2327/20 2022 LDK!
2 2 f 1 16.04 KOWALSKI Hubert UKS Dziewiątka Kutno 2007 U16 LD -0.3 III KUDŁA Jacek Z/5393/19 2022 LDK!
3 3 f 1 17.32 KOPERSKI Juliusz MKLA Łęczyca 2007 U16 LD -0.3 IV ANDRYSIAK Mirosław Z/5044/19 2022 LDK!
4 4 f 1 18.28 CZEREMSKI Bartosz RKS Łódź 2007 U16 LD -0.3 V SZABLEWSKI Tadeusz Z/0684/21 2022
110 m pł M
1 1 e 1 17.22 BŁASZCZYK Wojciech UKS 55 Łódź 2006 U18 LD -0.1 IV PALISZEWSKI Maciej Z/4410/20 2022 LDK!
2 2 e 1 18.42 BUCHMILLER Wiktor MKLA Łęczyca 2006 U18 LD -0.1 -- KUBIAK Robert Z/0082/20 2022 LDK!
1 1 f 1 17.94 BŁASZCZYK Wojciech UKS 55 Łódź 2006 U18 LD -0.3 -- PALISZEWSKI Maciej Z/4410/20 2022 LDK!
300 m pł M
1 1 s 1 40.00 ULIŃSKI Kacper MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U18 LD -- TOMCZYK Kazimierz Z/0089/20 2022
2 2 s 1 42.15 JUSZCZAK Mateusz UKS 55 Łódź 2002 U23 LD -- PALISZEWSKI Maciej PALISZEWSKI Maciej , Z/2394/16 , 2022 4 LDK!
3 3 s 1 51.59 KOKOSZKIEWICZ Tymoteusz UKS 55 Łódź 2005 U18 LD -- PALISZEWSKI Maciej GĘBARSKI Łukasz PALISZEWSKI Maciej , Z/0257/18 , 2022 BEZ LDK!
1 1 s 2 41.96 MAJEWSKI Krzysztof AZS Łódź 2008 U16 LD III BRÓDKA Daniel Z/1645/21 2022
2 2 s 2 44.13 GRUSZECKI Tymon RKS Łódź 2007 U16 LD IV SZABLEWSKI Tadeusz Z/0550/21 2022
3 3 s 2 44.41 BIAŁEK Adrian RKS Łódź 2007 U16 LD IV GOWORSKI Tomasz Z/2012/21 2022
4 4 s 2 44.78 ZAWADZKI Konrad AZS Łódź 2008 U16 LD V BRÓDKA Daniel Z/2608/21 2022
5 5 s 2 46.90 BIEDRZYCKI Mikołaj UKS Vis Skierniewice 2007 U16 LD -- BARSKA Jolanta Z/0409/19 2022 BEZ LDK!
6 6 s 2 47.39 ZAWADZKI Szymon AZS Łódź 2008 U16 LD -- BRÓDKA Daniel Z/2609/21 2022
7 7 s 2 53.10 HERZOG Oskar RKS Łódź 2007 U16 LD -- GOWORSKI Tomasz Z/0901/22 2022
4x100 m M
1 1 s 1 45.64 WILIŃSKI Piotr
DRACZYŃSKI Franek
MIROWSKI Adam
STALA Wiktor
AZS Łódź 2007
2007
2007
2007
U16 LDZ -- BRÓDKA Daniel
BRÓDKA Daniel
BRÓDKA Daniel
SYGDZIAK Zofia BRÓDKA Daniel
Z/1391/21
Z/1394/21
Z/3004/21
, Z/0835/21
2022
2022
2022
, 2022




2 2 s 1 46.92 ŁUCZYŃSKI Igor
GARBICZ Alexander
MIROWSKI Oskar
KORBEŃ Bartosz
MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2007
2008
2007
2008
U16 LDZ -- WASIAK Jarosław WASIAK Jarosław
WASIAK Jarosław
WASIAK Jarosław
WASIAK Patryk
, Z/0495/20
Z/1504/21
Z/1505/21
Z/0242/22
, 2022
2022
2022
2022




3 3 s 1 49.66 SKONECZNY Mateusz
JANECKI Szymon
KAMIŃSKI Kacper
SYNAJEWSKI Michał
UKS Vis Skierniewice 2008
2008
2008
2007
U16 LDZ -- BARSKA Jolanta
BARSKA Jolanta
KORWEK Joanna
BARSKA Jolanta
Z/3156/20
Z/5285/19
Z/3155/20
Z/7588/21
2022
2022
2022
2022




4 4 s 1 50.25 KUBASIK Jakub
ZAWADZKI Konrad
ZAWADZKI Szymon
MAJEWSKI Krzysztof
AZS Łódź 2008
2008
2008
2008
U16 LDZ -- BRÓDKA Daniel
BRÓDKA Daniel
BRÓDKA Daniel
BRÓDKA Daniel
Z/3505/21
Z/2608/21
Z/2609/21
Z/1645/21
2022
2022
2022
2022




Wzwyż M
1 1 f 1 2.00 RUTOWICZ Przemysław KS AZS AWF Katowice 2000 U23 SL II GRABOLUS Marek Z/2231/15 2022
2 2 f 1 1.75 PAWŁOWSKI Szymon MKLA Łęczyca 2006 U18 LD IV ANDRYSIAK Mirosław Z/4160/19 2022 LDK!
3 3 f 1 1.65 NAWROCKI Jakub MKLA Łęczyca 2005 U18 LD -- ANDRYSIAK Mirosław Z/0087/20 2022
1 1 f 2 1.70 ZDRAJKOWSKI Dominik MKS Aleksandrów Łódzki 2008 U16 LD V BELTER Artur Z/0186/20 2022 LDK!
2 2 f 2 1.65 KOPER Piotr UKS Błyskawica Domaniewice 2007 U16 LD V B.D. Z/9742/21 2022 LDK!
3 4 f 2 1.60 ZUCHNIEWICZ Dorian MKLA Łęczyca 2007 U16 LD -- KUBIAK Robert Z/7528/21 2022 LDK!
3 3 f 2 1.60 TŁOCZEK Filip UKS Czempion Bełchatów 2007 U16 LD -- RYBARCZYK Dariusz Z/3463/19 2022 BEZ LDK!
5 5 f 2 1.55 WOŚKO Mateusz UKS Czempion Bełchatów 2008 U16 LD -- RYBARCZYK Dariusz Z/3471/19 2022 LDK!
6 6 f 2 1.40 ZIELIŃSKI Krzysztof MKLA Łęczyca 2008 U16 LD -- ANDRYSIAK Mirosław Z/4448/22 2022
7 7 f 2 1.30 WAWRZYNIAK Krzysztof MKLA Łęczyca 2008 U16 LD -- ANDRYSIAK Mirosław Z/4447/22 2022
Tyczka M
1 1 f 1 4.62 MUŻDŻYŃSKI Maksymilian RKS Łódź 1997 Sen LD I DMP B.D. LISIAK Adam , Z/0113/13 , 2022 114
2 2 f 1 4.62 POCHOPIEŃ Nikodem KKL Kielce 2004 U20 SK I DMP DMP U20 WRONA Agnieszka JANUCHTA Krzysztof Z/0146/17 2022 5 LDK! 114 146
3 3 f 1 4.42 GRACZYK Oskar MKS Aleksandrów Łódzki 2003 U20 LD II DMP U20 OSTOJSKI Piotr Z/0588/17 2022 3 LDK! 138
4 4 f 1 3.82 DUDKA Filip MKLA Łęczyca 2006 U18 LD III DMP U20 KUBIAK Robert Z/4157/19 2022 BEZ LDK! 114
5 5 f 1 3.32 BARTCZAK Filip MKLA Łęczyca 2006 U18 LD IV KUBIAK Robert Z/4156/19 2022 BEZ LDK!
6 6 f 1 3.22 PAWŁOWSKI Szymon MKLA Łęczyca 2006 U18 LD IV ANDRYSIAK Mirosław Z/4160/19 2022 LDK!
7 7 f 1 2.92 GRZELAK Kornel UKS Dziewiątka Kutno 2004 U20 LD -- KUDŁA Jacek Z/0722/19 2022
8 8 f 1 2.62 BUCHMILLER Wiktor MKLA Łęczyca 2006 U18 LD -- KUBIAK Robert Z/0082/20 2022 LDK!
9 9 f 1 2.42 MICHALAK Michał UKS Dziewiątka Kutno 2004 U20 LD -- KUDŁA Jacek Z/3192/19 2022
1 1 f 2 3.62 REMBOWSKI Marcel RKS Łódź 2007 U16 LD III DMP DMP U20 LISIAK Adam Z/1111/20 2022 50 107
2 2 f 2 3.32 BIAŁOGOŃSKI Karol KKL Kielce 2007 U16 SK IV DMP U20 JANUCHTA Krzysztof WRONA Agnieszka , Z/0822/20 , 2022 LDK! 96
3 3 f 2 2.62 PRZYBYLAK Jakub MKLA Łęczyca 2007 U16 LD -- KUBIAK Robert Z/8317/21 2022 LDK!
W dal M
1 1 f 1 7.14 KUCH Andrzej AZS UMCS Lublin 1991 Sen LU +1.4 II B.D. Z/4261/11 2022
2 2 f 1 6.70 CETLICER Filip MKS Aleksandrów Łódzki 2001 U23 LD +1.2 III ZDRAJKOWSKI Paweł B.D. Z/3775/15 2022
3 3 f 1 6.42 PRZYGODZKI Bartłomiej MKS Aleksandrów Łódzki 2003 U20 LD +0.9 III LIPIŃSKI Leszek Z/0587/17 2022 3
4 4 f 1 6.14 KRYSZTOFIAK Jakub MKS Aleksandrów Łódzki 2004 U20 LD +0.9 IV B.D. ZDRAJKOWSKI Paweł , Z/0666/18 , 2022 4 LDK!
5 5 f 1 5.94 GRZELAK Kornel UKS Dziewiątka Kutno 2004 U20 LD +0.9 IV KUDŁA Jacek Z/0722/19 2022
6 6 f 1 5.93 BANASIAK Patryk MKS Aleksandrów Łódzki 2005 U18 LD +0.8 IV BELTER Artur LIPIŃSKI Leszek # , Z/1408/18 , 2022 LDK!
7 7 f 1 4.86 KOROCH Krystian MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U18 LD +0.9 -- ZDRAJKOWSKI Paweł Z/0593/22 2022
1 1 f 2 5.88 KAZIMIERSKI Wiktor UKS Jedynka Łowicz 2008 U16 LD +0.8 V KRET Waldemar B.D. KRET Waldemar Z/1428/21 2022 LDK!
2 2 f 2 5.81 KOWALSKI Hubert UKS Dziewiątka Kutno 2007 U16 LD +0.2 V KUDŁA Jacek Z/5393/19 2022 LDK!
3 3 f 2 5.47 ZUCHNIEWICZ Dorian MKLA Łęczyca 2007 U16 LD +0.9 -- DMP U20 KUBIAK Robert Z/7528/21 2022 LDK! 65
4 4 f 2 5.46 PRYK Mateusz UKS Jedynka Łowicz 2008 U16 LD +0.6 -- B.D. Z/1432/21 2022
5 5 f 2 4.99 BARTOSIK Alan UKS Błyskawica Domaniewice 2007 U16 LD +0.2 -- B.D. Z/9745/21 2022 LDK!
6 6 f 2 4.92 PAWLAK Patryk UKS 55 Łódź 2008 U16 LD +0.6 -- GĘBARSKI Łukasz PALISZEWSKI Maciej , Z/4188/22 , 2022 LDK!
7 7 f 2 4.83 ROKITA Adam MKLA Łęczyca 2007 U16 LD -0.1 -- KUBIAK Robert Z/7526/21 2022 LDK!
8 8 f 2 4.64 ÖZDEMIR Deniz LUKS Strzałków 2008 U16 LD +0.8 -- MOUELHI Abdessatar Z/1136/22 2022
9 9 f 2 4.60 FRĄTCZAK Bartłomiej MKS Aleksandrów Łódzki 2008 U16 LD -0.2 -- ZDRAJKOWSKI Paweł Z/3161/22 2022
Wieloskok M
1 1 f 1 11.05 PRZYGODZKI Igor MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U16 LD -0.3 V BELTER Artur Z/0187/20 2022 LDK!
2 2 f 1 10.78 DAMAS Wojciech MUKS Park Zduńska Wola 2008 U16 LD +0.2 -- SZEWCZYK Tomasz Z/0530/21 2022
3 3 f 1 10.62 ÖZDEMIR Deniz LUKS Strzałków 2008 U16 LD -0.4 -- MOUELHI Abdessatar Z/1136/22 2022
4 4 f 1 10.60 ROKITA Adam MKLA Łęczyca 2007 U16 LD -0.3 -- KUBIAK Robert Z/7526/21 2022 LDK!
5 5 f 1 10.55 GAWIN Adam AZS Łódź 2008 U16 LD +0.4 -- SYGDZIAK Zofia Z/1866/21 2022 LDK!
6 6 f 1 10.50 ZDRAJKOWSKI Dominik MKS Aleksandrów Łódzki 2008 U16 LD +0.3 -- BELTER Artur Z/0186/20 2022 LDK!
7 7 f 1 10.25 KOPERSKI Juliusz MKLA Łęczyca 2007 U16 LD +0.2 -- ANDRYSIAK Mirosław Z/5044/19 2022 LDK!
Kula (4) M
1 1 f 1 9.76 WIECZOREK Kacper LUKS Strzałków 2009 U14 LD -- WRÓBLEWSKI Daniel Z/11332/21 2022 LDK!
Kula (5) M
1 1 f 1 16.66 OŚKIEWICZ Tomasz MKS Aleksandrów Łódzki 2005 U18 LD II JOACHIMIAK Robert JOACHIMIAK Robert Z/0296/18 2022 LDK!
2 2 f 1 15.04 GAJDA Mikołaj MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U18 LD II BELTER Artur BELTER Artur Z/1412/18 2022 LDK!
1 1 f 2 13.97 STĘPIEŃ Marcin NKS Nowe Miasto Lubawskie 2007 U16 WN III AFELTOWICZ Karol Z/3168/19 2022
2 2 f 2 11.92 GURBIEL Michał MUKS Park Zduńska Wola 2007 U16 LD V SZEWCZYK Tomasz Z/13535/21 2022
3 3 f 2 10.72 PORADA Antoni MKS Aleksandrów Łódzki 2008 U16 LD V B.D. BELTER Artur Z/1771/21, Z/13730/21 2021, 2022 LDK!
4 4 f 2 10.43 KOWALSKI Marcel MKLA Łęczyca 2007 U16 LD -- DMP U20 ANDRYSIAK Mirosław Z/0891/22 2022 69
5 5 f 2 9.96 KUNA Marcin MKS Aleksandrów Łódzki 2008 U16 LD --
6 6 f 2 9.70 GŁODEK Wiktor MKLA Łęczyca 2008 U16 LD -- DMP U20 KUBIAK Robert Z/7525/21 2022 LDK! 62
7 7 f 2 9.44 GRYGLEWSKI Marcin LUKS Strzałków 2008 U16 LD -- WRÓBLEWSKI Daniel Z/3281/20 2022 LDK!
8 8 f 2 9.40 KAMIŃSKI Kacper UKS Vis Skierniewice 2008 U16 LD -- KORWEK Joanna Z/3155/20 2022 LDK!
9 9 f 2 8.17 GUZIK Marcin LUKS Strzałków 2008 U16 LD -- WRÓBLEWSKI Daniel Z/3841/19 2022 LDK!
10 10 f 2 7.76 WAWRZYNIAK Krzysztof MKLA Łęczyca 2008 U16 LD -- ANDRYSIAK Mirosław Z/4447/22 2022
11 11 f 2 7.75 KNADEL Rafał MKS Tomaszów Mazowiecki 2007 U16 LD -- LECHOWICZ Arkadiusz Z/9737/21 2022
12 12 f 2 7.48 ZIELIŃSKI Krzysztof MKLA Łęczyca 2008 U16 LD -- ANDRYSIAK Mirosław Z/4448/22 2022
Dysk (0.75) M
1 1 f 1 36.99 WIECZOREK Kacper LUKS Strzałków 2009 U14 LD -- WRÓBLEWSKI Daniel Z/11332/21 2022 LDK!
Dysk (1) M
1 1 f 1 48.09 STĘPIEŃ Marcin NKS Nowe Miasto Lubawskie 2007 U16 WN II AFELTOWICZ Karol Z/3168/19 2022
2 2 f 1 38.72 PORADA Antoni MKS Aleksandrów Łódzki 2008 U16 LD IV B.D. BELTER Artur Z/1771/21, Z/13730/21 2021, 2022 LDK!
3 3 f 1 32.50 GŁODEK Wiktor MKLA Łęczyca 2008 U16 LD V KUBIAK Robert Z/7525/21 2022 LDK!
4 4 f 1 27.32 KOWALSKI Marcel MKLA Łęczyca 2007 U16 LD -- ANDRYSIAK Mirosław Z/0891/22 2022
5 5 f 1 22.29 LEDWAN Maciej LUKS Strzałków 2007 U16 LD -- MOUELHI Abdessatar # Z/3839/19 2022 LDK!
Dysk (1.5) M
1 1 f 1 49.95 OŚKIEWICZ Tomasz MKS Aleksandrów Łódzki 2005 U18 LD II DMP U20 JOACHIMIAK Robert JOACHIMIAK Robert Z/0296/18 2022 LDK! 141
2 2 f 1 46.75 GAJDA Mikołaj MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U18 LD II DMP U20 BELTER Artur BELTER Artur Z/1412/18 2022 LDK! 132
3 3 f 1 39.52 KRĘGIEL Franciszek MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U18 LD III DMP U20 BELTER Artur Z/1419/18 2022 LDK! 108
4 4 f 1 35.13 NAWROCKI Jakub MKLA Łęczyca 2005 U18 LD IV DMP U20 ANDRYSIAK Mirosław Z/0087/20 2022 92
Dysk (1.75) M
1 1 f 1 28.30 MICHALAK Michał UKS Dziewiątka Kutno 2004 U20 LD -- KUDŁA Jacek Z/3192/19 2022
2 2 f 1 26.98 SEWIŁO Eryk MKLA Łęczyca 2003 U20 LD -- ANDRYSIAK Mirosław Z/1468/18 2022 5
Młot (5) M
1 1 f 1 33.80 BOMBA Oskar MKS Zduńska Wola 2007 U16 LD V SULIŃSKI Andrzej Z/1306/22 2022 LDK!
2 2 f 1 31.06 WOŹNIAK Bartosz MUKS Park Zduńska Wola 2007 U16 LD V SZEWCZYK Tomasz Z/0544/21 2022
3 3 f 1 30.48 SOWAŁA Kornel MUKS Park Zduńska Wola 2008 U16 LD V SZEWCZYK Tomasz Z/9285/21 2022
Młot (6) M
1 1 f 1 63.05 WALCZAK Mariusz KS AZS AWF Warszawa 1971 Masters MZ -- GÓRA Marcin Z/4412/11 2022 1
Młot (7.26) M
1 1 f 1 67.70 MAZUR Michał KS Agros Zamość 1999 Sen LU I DMP ROSA Mikołaj Z/3659/15 2022 1 152
2 2 f 1 64.59 ROGOWSKI Arkadiusz KS Agros Zamość 1993 Sen LU I DMP ROSA Mikołaj Z/2769/11 2022 M 142
3 3 f 1 57.39 USAREK Jan AZS UMCS Lublin 2002 U23 LU I DMP KOPRON Witold B.D. Z/3906/16 2022 117
4 4 f 1 52.24 SOBIESZCZAK Miłosz KS AZS AWF Warszawa 2002 U23 MZ II DMP GÓRA Marcin B.D. Z/2986/16 2022 100
5 5 f 1 42.53 RYBCZYŃSKI Kacper MKS Zduńska Wola 2002 U23 LD III SULIŃSKI Andrzej Z/2643/16 2022 3
Oszczep (600) M
1 1 f 1 41.83 ABRAMOWICZ Antoni UKS Błyskawica Domaniewice 2007 U16 LD V SZYMAJDA Mieczysław Z/3720/21 2022 LDK!
2 2 f 1 38.89 LEPOROWSKI Dariusz MUKS Park Zduńska Wola 2007 U16 LD V SZEWCZYK Tomasz Z/0536/21 2022
3 3 f 1 36.91 KOPER Piotr UKS Błyskawica Domaniewice 2007 U16 LD -- B.D. Z/9742/21 2022 LDK!
4 4 f 1 35.54 KAMIŃSKI Kacper UKS Vis Skierniewice 2008 U16 LD -- KORWEK Joanna Z/3155/20 2022 LDK!
5 5 f 1 35.06 KNADEL Rafał MKS Tomaszów Mazowiecki 2007 U16 LD -- LECHOWICZ Arkadiusz Z/9737/21 2022
6 6 f 1 33.87 SYNAJEWSKI Michał UKS Vis Skierniewice 2007 U16 LD -- BARSKA Jolanta Z/7588/21 2022 LDK!
7 7 f 1 32.92 GRYGLEWSKI Marcin LUKS Strzałków 2008 U16 LD -- WRÓBLEWSKI Daniel Z/3281/20 2022 LDK!
8 8 f 1 29.06 GUZIK Marcin LUKS Strzałków 2008 U16 LD -- WRÓBLEWSKI Daniel Z/3841/19 2022 LDK!
9 9 f 1 28.64 LEDWAN Maciej LUKS Strzałków 2007 U16 LD -- MOUELHI Abdessatar # Z/3839/19 2022 LDK!

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 24.231195211411 sekund