Białystok 04 - 05.06.2022
Mistrzostwa Krajowego Zrzeszenia LZS [DMP] [DMP U20]
100 m K
1 1 e 1 11.90 PUZIO Dorota GKS Start Długołęka 2003 U20 DS +0.4 I DMP U20 BENKOWSKI Henryk Z/0251/17 2022 2 162
2 3 e 1 12.11 PIASZCZYŃSKA Ewa KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2004 U20 WP +0.4 I DMP U20 WALCZAK Katarzyna # Z/1077/18 2022 LDK! 151
3 5 e 1 12.84 CHOJNACKA Klaudia MKS Bank BS Płońsk 2003 U20 MZ +0.4 III WIŚNIEWSKI Zbigniew WIŚNIEWSKI Zbigniew , Z/1019/17 , 2022 3 LDK!
4 7 e 1 13.32 MISIEC Natalia MKS Agros Chełm 2003 U20 LU +0.4 IV DMP U20 LDK! 99
5 8 e 1 13.56 RATHNAU Magdalena LKS Ziemi Puckiej Puck 2004 U20 PM +0.4 IV JASKUŁKA Teresa Z/0621/18 2022 5
6 9 e 1 13.74 KOWALSKA Aleksandra Orka Iława Athletics 2004 U20 WN +0.4 IV PRUSAKOWSKI Leon OSTANEK Aneta , Z/0199/20 , 2022 LDK!
7 12 e 1 14.60 ZDUNOWSKA Marta MKS Bank BS Płońsk 2003 U20 MZ +0.4 -- MARKOWSKI Arkadiusz KOZERA Piotr , Z/2104/18 , 2022 5 LDK!
1 2 e 2 12.09 OKO Wiktoria KS Wisła Puławy 2003 U20 LU 0.0 I MURAT Tomasz Sławomir Z/0160/17 2022 2
2 4 e 2 12.30 KWASIBORSKA Julia MKS Bank BS Płońsk 2004 U20 MZ 0.0 II MAJEWSKI Zbigniew Z/2345/19 2022 3
3 6 e 2 13.06 RAROT Roksana KS Agros Zamość 2004 U20 LU 0.0 III GŁĘBOCKA Joanna GDAŃSKI Andrzej , Z/3396/17 , 2022 4 LDK!
4 10 e 2 13.82 ZDROJEWSKA Wiktoria LKS Lubawa 2004 U20 WN 0.0 -- TYKARSKI Marek Z/0071/18 2022 BEZ LDK!
5 11 e 2 14.52 OSZWA Nina MKS Agros Chełm 2003 U20 LU 0.0 -- MAZUREK Marek Z/2807/20 2022
1 1 e 3 11.96 SEŃ Martyna KS Agros Zamość 2005 U18 LU 0.0 I DMP DMP U20 STRYJEWSKI Janusz STRYJEWSKI Janusz NAMIOTKO Stanisław , Z/0513/19 , 2022 LDK! 132 159
2 5 e 3 12.42 BOBROVSKA Iryna KS Prefbet-Sonarol 2005 U18 PD 0.0 II B.D. Z/4017/22 2022
3 7 e 3 12.59 KOZŁOWSKA Kinga AML Słupsk 2006 U18 PM 0.0 II DMP U20 CZUBAK Tomasz CZUBAK Tomasz , Z/4983/19 , 2022 BEZ LDK! 130
4 9 e 3 12.82 KUŹNIARZ Amelia KS Agros Zamość 2005 U18 LU 0.0 III DMP DMP U20 GDAŃSKI Andrzej Z/5230/19 2022 81 120
5 10 e 3 12.85 RACZKOWSKA Gabriela KS Podlasie Białystok 2006 U18 PD 0.0 III GRYNIEWICZ Wiktor Z/1708/22 2022 LDK!
6 14 e 3 13.22 FUS Joanna TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2006 U18 LU 0.0 IV GDAŃSKA Małgorzata GDAŃSKA Małgorzata GDAŃSKI Andrzej B.D. B.D. , Z/4137/19 , 2022 LDK!
7 17 e 3 13.39 GREGORCZYK Klaudia RLTL Optima Radom 2005 U18 MZ 0.0 IV BŁASIŃSKA Aneta Z/9493/21 2022
8 19 e 3 13.43 CEBULA Aurelia UKS Gimpas Pasłęk 2005 U18 WN 0.0 IV ZIENKIEWICZ Piotr Z/0363/18 2022 5 LDK!
1 4 e 4 12.29 GAJOSZ Wiktoria MKS Agros Chełm 2006 U18 LU +0.3 II CZERNIAKIEWICZ Dorota LESZCZYŃSKI Damian , Z/3324/19 , 2022 LDK!
2 6 e 4 12.45 MURACH Maja UKS Atos Woźnice 2006 U18 WN +0.3 II BRODOWSKI Wojciech BRODOWSKI Wojciech Z/0073/18 2022 LDK!
3 8 e 4 12.78 ANTONOWICZ Dominika KS Podlasie Białystok 2005 U18 PD +0.3 III SUPROŃ Jarosław SUPROŃ Jarosław Z/0448/19 2022 LDK!
4 15 e 4 13.23 ŚWIDERSKA Antonina GKS Start Długołęka 2006 U18 DS +0.3 IV DMP U20 BENKOWSKI Henryk BENKOWSKI Henryk , Z/3688/20 , 2022 LDK! 102
5 16 e 4 13.27 TRYBA Martyna GKS Start Długołęka 2006 U18 DS +0.3 IV BENKOWSKI Henryk Z/0205/20 2022
6 21 e 4 13.47 PACHOLSKA Sara LKS Ziemi Puckiej Puck 2006 U18 PM +0.3 IV PASZKE Roman Z/3076/20 2022
7 22 e 4 13.56 WYSZKOWSKA Aleksandra KS Podlasie Białystok 2006 U18 PD +0.3 IV DMP DMP U20 SIENKIEWICZ Karol Z/0883/20 2022 LDK! 48 89
8 23 e 4 13.74 DROZD Martyna LKLA Krokus Astromal Leszno 2006 U18 WP +0.3 IV PTAK Krzysztof Z/2433/20 2022 LDK!
1 2 e 5 12.10 KLAR Oliwia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2005 U18 WP +0.2 I WALCZAK Michał Z/1091/18 2022 4 LDK!
2 3 e 5 12.12 KANICKA Inga KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2005 U18 WP +0.2 I DMP U20 WALCZAK Michał Z/1058/18 2022 3 LDK! 151
3 11 e 5 12.86 DZIURAWIEC Julia MKS Agros Chełm 2006 U18 LU +0.2 III B.D. Z/4089/20 2022
4 12 e 5 12.94 TARNOWSKA Aleksandra KS Agros Zamość 2005 U18 LU +0.2 III MARKOWSKA Dorota Z/0429/18 2022 LDK!
5 13 e 5 13.12 CHODKOWSKA Julia MKS Bank BS Płońsk 2005 U18 MZ +0.2 III MAJEWSKI Zbigniew Z/2341/19 2022 4
6 18 e 5 13.42 BIAŁEK Magdalena LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński 2005 U18 WN +0.2 IV JASZCZYK Krzysztof Z/1288/19 2022
7 20 e 5 13.44 BEŃKO Aleksandra KS Agros Zamość 2005 U18 LU +0.2 IV GDAŃSKI Andrzej Z/5229/19 2022
8 24 e 5 14.36 JUREWICZ Izabella KS Podlasie Białystok 2006 U18 PD +0.2 -- DMP SIENKIEWICZ Karol Z/13497/21 2022 21
1 f 1 12.01 PUZIO Dorota GKS Start Długołęka 2003 U20 DS -0.1 I DMP U20 BENKOWSKI Henryk Z/0251/17 2022 2 156
2 f 1 12.03 OKO Wiktoria KS Wisła Puławy 2003 U20 LU -0.1 I MURAT Tomasz Sławomir Z/0160/17 2022 2
3 f 1 12.13 PIASZCZYŃSKA Ewa KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2004 U20 WP -0.1 I DMP U20 WALCZAK Katarzyna # Z/1077/18 2022 LDK! 150
4 f 1 12.17 KWASIBORSKA Julia MKS Bank BS Płońsk 2004 U20 MZ -0.1 II MAJEWSKI Zbigniew Z/2345/19 2022 3
5 f 1 12.84 CHOJNACKA Klaudia MKS Bank BS Płońsk 2003 U20 MZ -0.1 III WIŚNIEWSKI Zbigniew WIŚNIEWSKI Zbigniew , Z/1019/17 , 2022 3 LDK!
6 f 1 12.87 RAROT Roksana KS Agros Zamość 2004 U20 LU -0.1 III GŁĘBOCKA Joanna GDAŃSKI Andrzej , Z/3396/17 , 2022 4 LDK!
7 f 1 13.39 MISIEC Natalia MKS Agros Chełm 2003 U20 LU -0.1 IV DMP U20 LDK! 96
8 f 1 30.90 RATHNAU Magdalena LKS Ziemi Puckiej Puck 2004 U20 PM -0.1 -- JASKUŁKA Teresa Z/0621/18 2022 5
1 f 2 11.94 SEŃ Martyna KS Agros Zamość 2005 U18 LU +0.1 I DMP DMP U20 STRYJEWSKI Janusz STRYJEWSKI Janusz NAMIOTKO Stanisław , Z/0513/19 , 2022 LDK! 133 160
2 f 2 12.06 KANICKA Inga KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2005 U18 WP +0.1 I DMP U20 WALCZAK Michał Z/1058/18 2022 3 LDK! 154
3 f 2 12.10 KLAR Oliwia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2005 U18 WP +0.1 I WALCZAK Michał Z/1091/18 2022 4 LDK!
4 f 2 12.20 GAJOSZ Wiktoria MKS Agros Chełm 2006 U18 LU +0.1 II CZERNIAKIEWICZ Dorota LESZCZYŃSKI Damian , Z/3324/19 , 2022 LDK!
5 f 2 12.41 MURACH Maja UKS Atos Woźnice 2006 U18 WN +0.1 II BRODOWSKI Wojciech BRODOWSKI Wojciech Z/0073/18 2022 LDK!
6 f 2 12.44 BOBROVSKA Iryna KS Prefbet-Sonarol 2005 U18 PD +0.1 II B.D. Z/4017/22 2022
7 f 2 12.53 ANTONOWICZ Dominika KS Podlasie Białystok 2005 U18 PD +0.1 II SUPROŃ Jarosław SUPROŃ Jarosław Z/0448/19 2022 LDK!
8 f 2 12.62 KOZŁOWSKA Kinga AML Słupsk 2006 U18 PM +0.1 II DMP U20 CZUBAK Tomasz CZUBAK Tomasz , Z/4983/19 , 2022 BEZ LDK! 129
200 m K
1 1 s 1 25.05 GOZDERA Zuzanna KS Wisła Puławy 2004 U20 LU -0.9 II MURAT Tomasz Sławomir Z/0892/18 2022 3 LDK!
2 2 s 1 25.31 REJCHERT Anna WMLKS Pomorze Stargard 2004 U20 ZP -0.9 II WALKOWIAK Janusz MAKSYMIUK Zbigniew , Z/4956/19 , 2022 LDK!
3 3 s 1 25.36 PIASZCZYŃSKA Ewa KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2004 U20 WP -0.9 II WALCZAK Katarzyna # Z/1077/18 2022 LDK!
4 4 s 1 25.64 DAMS Wiktoria LUKS Orkan Września 2003 U20 WP -0.9 II B.D. B.D. PUJDAK Andrzej PAWLAK Przemysław , Z/0414/17 , 2022 3 LDK!
5 5 s 1 25.82 BREZA Magdalena ULKS Talex Borzytuchom 2004 U20 PM -0.9 II ŚCIGAŁA Jarosław Z/3826/18 2022 3 LDK!
6 7 s 1 26.23 LUDWICKA Oliwia AML Słupsk 2004 U20 PM -0.9 II DORSZYŃSKI Grzegorz Z/0126/19 2022
1 6 s 2 25.99 CHOJNACKA Klaudia MKS Bank BS Płońsk 2003 U20 MZ +0.5 II WIŚNIEWSKI Zbigniew WIŚNIEWSKI Zbigniew , Z/1019/17 , 2022 3 LDK!
2 8 s 2 26.35 GIELICZ Natalia MLKS Agros Żary 2004 U20 LB +0.5 III WISZ Dariusz Z/4678/17 2022 3 LDK!
3 10 s 2 26.69 RAROT Roksana KS Agros Zamość 2004 U20 LU +0.5 III DMP DMP U20 GŁĘBOCKA Joanna GDAŃSKI Andrzej , Z/3396/17 , 2022 4 LDK! 74 112
4 12 s 2 26.94 SENIURA Tetiana LKS Ziemi Puckiej Puck 2004 U20 PM +0.5 III PASZKE Roman Z/4442/18 2022 3
5 13 s 2 27.12 WRÓBEL Patrycja UKS Gimpas Pasłęk 2004 U20 WN +0.5 III ZIENKIEWICZ Piotr Z/0361/18 2022 5 LDK!
1 9 s 3 26.51 WŁOSZCZYK Liwia KS Wisła Puławy 2004 U20 LU -0.2 III B.D. MURAT Tomasz Sławomir , Z/4328/18 , 2022
2 11 s 3 26.90 KNAPE Natalia WMLKS Pomorze Stargard 2003 U20 ZP -0.2 III KRZYSIEK Zbigniew TARASZKIEWICZ Elżbieta Z/1490/16 2022 4 LDK!
3 14 s 3 27.37 KOCZOROWSKA Julia WMLKS Pomorze Stargard 2004 U20 ZP -0.2 IV KRZYSIEK Zbigniew WIERZBICKA Sylwia Z/5326/19 2022 LDK!
4 15 s 3 27.57 BIEGAJ Oliwia UKS Atos Woźnice 2004 U20 WN -0.2 IV MORGAŚ Tomasz BRODOWSKI Wojciech Z/0068/18 2022 LDK!
5 16 s 3 27.91 MISIEC Natalia MKS Agros Chełm 2003 U20 LU -0.2 IV LDK!
6 17 s 3 28.80 ZDROJEWSKA Wiktoria LKS Lubawa 2004 U20 WN -0.2 -- TYKARSKI Marek Z/0071/18 2022 BEZ LDK!
7 18 s 3 29.41 OSZWA Nina MKS Agros Chełm 2003 U20 LU -0.2 -- DMP U20 MAZUREK Marek Z/2807/20 2022 76
1 1 s 4 24.55 SEŃ Martyna KS Agros Zamość 2005 U18 LU +1.7 I STRYJEWSKI Janusz STRYJEWSKI Janusz NAMIOTKO Stanisław , Z/0513/19 , 2022 LDK!
2 2 s 4 24.77 KANICKA Inga KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2005 U18 WP +1.7 I WALCZAK Michał Z/1058/18 2022 3 LDK!
3 4 s 4 25.06 GAJOSZ Wiktoria MKS Agros Chełm 2006 U18 LU +1.7 II DMP U20 CZERNIAKIEWICZ Dorota LESZCZYŃSKI Damian , Z/3324/19 , 2022 LDK! 144
4 5 s 4 25.46 CZEPIEL Milena AML Słupsk 2006 U18 PM +1.7 II DMP U20 CZUBAK Tomasz Z/4971/18 2022 5 LDK! 136
5 9 s 4 26.22 GUSZPIT Wiktoria MLKS Agros Żary 2005 U18 LB +1.7 II WISZ Dariusz Z/1029/20 2022 LDK!
6 10 s 4 26.30 OSIPIUK Klaudia MKS Agros Chełm # 2005 U18 LU +1.7 III B.D. Z/3169/19 2022
7 17 s 4 27.07 JUREK Konstancja SL GKS Olsza Olszyna 2006 U18 DS +1.7 III B.D. CHORZĘPA Przemysław , Z/4776/19 , 2022 LDK!
8 18 s 4 27.15 CEBULA Aurelia UKS Gimpas Pasłęk 2005 U18 WN +1.7 III ZIENKIEWICZ Piotr Z/0363/18 2022 5 LDK!
1 3 s 5 24.89 KLAR Oliwia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2005 U18 WP +0.6 I DMP U20 WALCZAK Michał Z/1091/18 2022 4 LDK! 148
2 8 s 5 26.22 DURAJ Dominika LKS Ziemi Puckiej Puck 2005 U18 PM +0.6 II JASKUŁKA Teresa Z/3720/17 2022 2
3 13 s 5 26.83 LELEŃ Oliwia LKS Znicz Biłgoraj 2006 U18 LU +0.6 III JAMROZ Mieczysław Z/3188/21 2022 LDK!
4 19 s 5 27.20 STRZYMIŃSKA Magdalena KS Podlasie Białystok 2006 U18 PD +0.6 III DMP DMP U20 BAJKO Andrzej SIENKIEWICZ Karol , Z/2533/20 , 2022 LDK! 63 104
5 22 s 5 28.01 BUK Matylda SSMKS Parasol Wrocław 2005 U18 DS +0.6 IV GOLEC Dominik B.D. Z/0093/19 2022 BEZ LDK!
1 7 s 6 26.18 KUŹNIARZ Amelia KS Agros Zamość 2005 U18 LU +0.4 II GDAŃSKI Andrzej Z/5230/19 2022
2 11 s 6 26.31 DOMAŃSKA Zofia UKS Przełaj Żerków 2006 U18 WP +0.4 III BIERŁA Dawid Z/0749/18 2022 4
3 12 s 6 26.72 TARNOWSKA Aleksandra KS Agros Zamość 2005 U18 LU +0.4 III DMP DMP U20 MARKOWSKA Dorota Z/0429/18 2022 LDK! 73 111
4 20 s 6 27.69 SOLLICH Zuzanna PUKS Jedynka Łosice 2006 U18 MZ +0.4 IV WOLIŃSKI Michał Z/5442/19 2022
5 24 s 6 28.26 MEJZA Zofia MLKS Agros Żary 2005 U18 LB +0.4 IV WISZ Mateusz Z/2462/19 2022 LDK!
1 16 s 7 27.02 WDOWIAK Wiktoria MKS Agros Chełm 2005 U18 LU -0.9 III MAZUREK Marek LESZCZYŃSKI Damian , Z/4350/18 , 2022 5 LDK!
2 23 s 7 28.17 WYSZKOWSKA Aleksandra KS Podlasie Białystok 2006 U18 PD -0.9 IV SIENKIEWICZ Karol Z/0883/20 2022 LDK!
3 25 s 7 28.42 OSEWSKA Maja LUKS Hańcza Suwałki 2006 U18 PD -0.9 IV SAWICKA Izabela Z/14434/21 2022 LDK!
4 28 s 7 29.18 DROZD Martyna LKLA Krokus Astromal Leszno 2006 U18 WP -0.9 -- PTAK Krzysztof Z/2433/20 2022 LDK!
5 29 s 7 29.29 MEJZA Zuzanna MLKS Agros Żary 2005 U18 LB -0.9 -- WISZ Mateusz Z/2461/19 2022 LDK!
1 6 s 8 26.11 BOBROVSKA Iryna KS Prefbet-Sonarol 2005 U18 PD -0.4 II B.D. Z/4017/22 2022
2 14 s 8 26.86 YAKUKHNO Hanna KS Prefbet-Sonarol 2005 U18 PD -0.4 III B.D. Z/4018/22 2022
3 15 s 8 26.99 KAWAŁEK Julia MKS Agros Chełm 2006 U18 LU -0.4 III DMP U20 LESZCZYŃSKI Damian Z/12981/21 2022 LDK! 107
4 21 s 8 27.79 DZIURAWIEC Julia MKS Agros Chełm 2006 U18 LU -0.4 IV B.D. Z/4089/20 2022
5 26 s 8 28.92 WOJCIAK Gabriela LKS Sana Kościan 2005 U18 WP -0.4 -- TALIKADZE Roman Z/3145/19 2022
6 27 s 8 29.10 LIPSKA Weronika KS Prefbet-Sonarol 2005 U18 PD -0.4 -- KORYTKOWSKI Andrzej Z/2267/20 2022 LDK!
400 m K
1 1 s 1 55.91 DAMS Wiktoria LUKS Orkan Września 2003 U20 WP I B.D. B.D. PUJDAK Andrzej PAWLAK Przemysław , Z/0414/17 , 2022 3 LDK!
2 2 s 1 56.50 GOŚCINIAK Marcelina MKL Jarocin 2004 U20 WP I GOŚCINIAK Mateusz GOŚCINIAK Mateusz , Z/0688/19 , 2022 3 LDK!
3 4 s 1 57.65 REJCHERT Anna WMLKS Pomorze Stargard 2004 U20 ZP II WALKOWIAK Janusz MAKSYMIUK Zbigniew , Z/4956/19 , 2022 LDK!
4 6 s 1 58.76 PLUTA Daria MKL Jarocin 2003 U20 WP II GOŚCINIAK Mateusz Z/1869/19 2022 LDK!
5 7 s 1 59.30 CZAJKA Olga MKL Jarocin 2004 U20 WP III KRUCHOWSKA-WOJCIESZAK Patrycja Z/4198/18 2022 LDK!
6 11 s 1 60.99 LUDWICKA Oliwia AML Słupsk 2004 U20 PM III DMP U20 DORSZYŃSKI Grzegorz Z/0126/19 2022 106
1 3 s 2 56.97 BREZA Magdalena ULKS Talex Borzytuchom 2004 U20 PM II ŚCIGAŁA Jarosław Z/3826/18 2022 3 LDK!
2 5 s 2 57.70 SZYMKOWIAK Zofia UKS Orkan Środa Wlkp. 2003 U20 WP II B.D. ZAWORSKI Marek B.D. , Z/0221/17 , 2022 3 LDK!
3 8 s 2 59.82 WAWRZYNOWICZ Julia KS Prefbet-Sonarol 2004 U20 PD III MORGAŚ Tomasz BRODOWSKI Wojciech B.D. , Z/0067/18 , 2022 LDK!
4 9 s 2 60.10 KOCZOROWSKA Julia WMLKS Pomorze Stargard 2004 U20 ZP III KRZYSIEK Zbigniew WIERZBICKA Sylwia Z/5326/19 2022 LDK!
5 10 s 2 60.36 KNAPE Natalia WMLKS Pomorze Stargard 2003 U20 ZP III KRZYSIEK Zbigniew TARASZKIEWICZ Elżbieta Z/1490/16 2022 4 LDK!
6 12 s 2 61.41 SENIURA Tetiana LKS Ziemi Puckiej Puck 2004 U20 PM III PASZKE Roman Z/4442/18 2022 3
7 13 s 2 61.82 WRÓBEL Patrycja UKS Gimpas Pasłęk 2004 U20 WN III ZIENKIEWICZ Piotr Z/0361/18 2022 5 LDK!
8 14 s 2 65.12 ZAWROTNIAK Urszula MKS Agros Chełm 2003 U20 LU -- LESZCZYŃSKI Damian LESZCZYŃSKI Damian 4 LDK!
1 1 s 3 57.71 DURAJ Dominika LKS Ziemi Puckiej Puck 2005 U18 PM II JASKUŁKA Teresa Z/3720/17 2022 2
2 2 s 3 57.98 KAROLCZUK Martyna LUKS Boguszyce 2005 U18 LD II B.D. MAJCHER Elżbieta , Z/0221/19 , 2022 BEZ LDK!
3 3 s 3 58.16 OSIPIUK Klaudia MKS Agros Chełm # 2005 U18 LU II B.D. Z/3169/19 2022
4 4 s 3 59.31 WAC Paulina LKS Jantar Ustka 2005 U18 PM III KUKLIŃSKA-NURKOWSKA Lucyna Z/3592/19 2022 LDK!
5 5 s 3 60.57 PŁÓCIENNICZAK Amelia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2005 U18 WP III DMP U20 WALCZAK Michał Z/0650/19 2022 LDK! 109
6 6 s 3 60.65 PRUSS Magdalena AML Słupsk 2006 U18 PM III DMP U20 CZUBAK Tomasz CZUBAK Tomasz , Z/0940/20 , 2022 LDK! 108
7 7 s 3 60.84 SOKÓŁ Aleksandra UKS Filipides Teresin 2005 U18 MZ III DMP U20 ANDRYSZCZYK Andrzej ANDRYSZCZYK Andrzej , Z/0298/18 , 2022 BEZ LDK! 107
8 17 s 3 71.49 MRÓZ Malwina UKS Clan Ostrołęka 2005 U18 MZ -- PIERZCHAŁA Halina Z/3152/20 2022
1 8 s 4 61.25 YAKUKHNO Hanna KS Prefbet-Sonarol 2005 U18 PD III B.D. Z/4018/22 2022
2 9 s 4 62.51 WUJEK Marta UKS Orkan Środa Wlkp. 2005 U18 WP IV ZAWORSKI Marek CICHOWLAS Agnieszka Z/1831/19 2022 LDK!
3 10 s 4 62.57 STODOŁA Anna LKS Jantar Ustka 2005 U18 PM IV KUKLIŃSKA-NURKOWSKA Lucyna Z/1834/19 2022 LDK!
4 12 s 4 63.99 BUK Matylda SSMKS Parasol Wrocław 2005 U18 DS IV GOLEC Dominik B.D. Z/0093/19 2022 BEZ LDK!
1 11 s 5 62.95 LELEŃ Oliwia LKS Znicz Biłgoraj 2006 U18 LU IV JAMROZ Mieczysław Z/3188/21 2022 LDK!
2 13 s 5 64.66 JUREK Konstancja SL GKS Olsza Olszyna 2006 U18 DS -- B.D. CHORZĘPA Przemysław , Z/4776/19 , 2022 LDK!
3 14 s 5 64.75 WOJCIAK Gabriela LKS Sana Kościan 2005 U18 WP -- TALIKADZE Roman Z/3145/19 2022
4 15 s 5 66.91 LIPSKA Weronika KS Prefbet-Sonarol 2005 U18 PD -- KORYTKOWSKI Andrzej Z/2267/20 2022 LDK!
5 16 s 5 68.22 OSEWSKA Maja LUKS Hańcza Suwałki 2006 U18 PD -- SAWICKA Izabela Z/14434/21 2022 LDK!
800 m K
1 1 s 1 2:09.98 KRAWCZYŃSKA Martyna KS Prefbet-Sonarol 2004 U20 PD I KORYTKOWSKI Andrzej Z/4033/18 2022 LDK!
2 2 s 1 2:14.47 NOWAKOWSKA Katarzyna AML Słupsk 2003 U20 PM II RUMIŃSKI Wojciech Z/2544/18 2022 4
3 3 s 1 2:18.16 MIKOŁAJEWSKA Julia GKS Żukowo 2004 U20 PM III KRÓL Krzysztof Z/0772/18 2022 2 LDK!
4 4 s 1 2:20.95 OLESIEJUK Magdalena MKS Żak Biała Podlaska 2004 U20 LU III WILCZEK Janusz FROŃCZUK Rafał , Z/4413/17 , 2022 3 LDK!
5 5 s 1 2:24.50 BEDNARCZYK Aleksandra WMLKS Pomorze Stargard 2004 U20 ZP III KRZYSIEK Zbigniew Z/1697/18 2022 LDK!
6 6 s 1 2:25.94 WIATRZYK Ewa TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2003 U20 LU IV WAWRZUSISZYN Tomasz Z/4925/18 2022 BEZ
7 7 s 1 2:27.81 ZAWROTNIAK Urszula MKS Agros Chełm 2003 U20 LU IV DMP U20 LESZCZYŃSKI Damian LESZCZYŃSKI Damian 4 LDK! 92
8 8 s 1 2:31.85 IGLEWSKA Żaneta LUKS Start Nakło 2003 U20 KP IV JANKOWSKI Marcin Z/1531/18 2022
9 9 s 1 2:37.51 DWORCZAK Malwina WMLKS Nadodrze Powodowo 2004 U20 WP -- WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/5343/19 2022 LDK!
10 10 s 1 2:47.19 RADZIEWICZ Barbara GOKSiT Suchowola 2004 U20 PD -- BERNATOWICZ Jolanta Z/1682/19 2022 LDK!
1 1 s 2 2:14.34 KAROLCZUK Martyna LUKS Boguszyce 2005 U18 LD II B.D. MAJCHER Elżbieta , Z/0221/19 , 2022 BEZ LDK!
2 2 s 2 2:15.00 PIECHOWSKA Roksana ULKS Talex Borzytuchom 2005 U18 PM II RADTKE Marek B.D. ŚCIGAŁA Jarosław , Z/0040/18 , 2022 4 LDK!
3 3 s 2 2:17.28 KLATKA Anna KS SMS Szklarska Poręba 2005 U18 DS II ROSTKOWSKA Anna Z/2231/18 2022 LDK!
4 4 s 2 2:17.62 PAWELUS Amelia LKS Omega Kleszczów 2005 U18 LD III RYBARCZYK Dariusz URBANIAK Mateusz , Z/2048/20 , 2022 LDK!
5 6 s 2 2:26.92 KALINOWSKA Wiktoria ULKS Talex Borzytuchom 2006 U18 PM IV KALINOWSKA Joanna KALINOWSKA Joanna , Z/0055/18 , 2022 BEZ LDK!
6 7 s 2 2:27.28 WUJEK Marta UKS Orkan Środa Wlkp. 2005 U18 WP IV ZAWORSKI Marek CICHOWLAS Agnieszka Z/1831/19 2022 LDK!
7 9 s 2 2:28.90 ŁAŃSKA Agata PLKS Gwda Piła 2006 U18 WP IV KRZEWIŃSKI Ignacy Z/4688/19 2022 LDK!
8 10 s 2 2:30.23 BOGDANOWICZ Aneta KS Podlasie Białystok 2006 U18 PD IV DMP DMP U20 SIENKIEWICZ Karol ZALEWSKI Jan , Z/4892/19 , 2022 LDK! 33 85
1 5 s 3 2:21.48 KOZŁOWSKA Dominika LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 2006 U18 PM III WÓJCICKI Jakub Z/1635/20 2022 LDK!
2 8 s 3 2:28.67 KOPEĆ Gabierla SSMKS Parasol Wrocław 2006 U18 DS IV SZYRWIEL Aleksandra Z/0519/20 2022 LDK!
3 11 s 3 2:33.52 SUJATA Zofia LKS Omega Kleszczów 2006 U18 LD -- BEDNARSKI Tomasz Z/14472/21 2022
4 12 s 3 2:34.37 SZCZUDRAWA Marta AML Słupsk 2006 U18 PM -- DMP U20 RUMIŃSKI Wojciech Z/3216/19 2022 LDK! 74
5 13 s 3 2:36.85 KIEDROWSKA Nadia ULKS Talex Borzytuchom 2006 U18 PM -- B.D. KALINOWSKA Joanna , Z/4925/19 , 2022 LDK!
6 14 s 3 2:39.13 TYSZKO Marlena LKS Znicz Biłgoraj 2006 U18 LU -- JURAŁOWICZ Agnieszka JAMROZ Mieczysław , Z/1500/20 , 2022 LDK!
7 15 s 3 2:41.08 OPOLSKA Paulina KS Podlasie Białystok 2005 U18 PD -- DMP U20 MIKIEWICZ-ŁAPIŃSKA Paulina Z/2446/19 2022 LDK! 67
8 16 s 3 2:41.93 JARMOSZKO Gabriela GOKSiT Suchowola 2006 U18 PD -- BERNATOWICZ Jolanta BERNATOWICZ Jolanta , Z/0478/20 , 2022 LDK!
9 17 s 3 2:42.26 GUSKA Karolina LKS Znicz Biłgoraj 2006 U18 LU -- JAMROZ Mieczysław Z/3263/21 2022
1500 m K
1 1 s 1 4:31.42 WRÓBEL Wiktoria WLKS Nowe Iganie 2004 U20 MZ I CHOJECKA-LEANDRO Lidia Z/0212/18 2022 4 LDK!
2 2 s 1 4:34.52 GLAZIK Anna ULKS Talex Borzytuchom 2004 U20 PM II B.D. RADTKE Marek ŚCIGAŁA Jarosław B.D. , Z/1926/17 , 2022 3 LDK!
3 3 s 1 4:34.74 NOWAKOWSKA Katarzyna AML Słupsk 2003 U20 PM II DMP U20 RUMIŃSKI Wojciech Z/2544/18 2022 4 135
4 4 s 1 4:35.91 KUKUŁA Alicja LKS Victoria Olesno 2004 U20 OP II KUŚ Bogumił Z/5885/21 2022 LDK!
5 5 s 1 4:38.49 KAROLCZUK Aleksandra LUKS Boguszyce 2004 U20 LD II MAJCHER Elżbieta MAJCHER Elżbieta Z/1433/18 2022 LDK!
6 6 s 1 4:41.14 KRUPA Urszula SSMKS Parasol Wrocław 2004 U20 DS II WOSIEK Jacek Z/1302/19 2022 2
7 7 s 1 4:53.58 OLESIEJUK Magdalena MKS Żak Biała Podlaska 2004 U20 LU III WILCZEK Janusz FROŃCZUK Rafał , Z/4413/17 , 2022 3 LDK!
8 8 s 1 5:10.06 WIATRZYK Ewa TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2003 U20 LU -- WAWRZUSISZYN Tomasz Z/4925/18 2022 BEZ
9 9 s 1 5:10.53 BĘSIUK Sandra MKS Unia Hrubieszów 2004 U20 LU -- KAMIEŃ Mirosław Z/0396/18 2022 4
10 10 s 1 5:14.00 IGLEWSKA Żaneta LUKS Start Nakło 2003 U20 KP -- JANKOWSKI Marcin Z/1531/18 2022
1 1 s 2 4:47.33 SUCHOWOLAK Lena UKS Filipides Teresin 2005 U18 MZ III ANDRYSZCZYK Andrzej ANDRYSZCZYK Andrzej Z/3276/17 2022 3 LDK!
2 2 s 2 4:48.26 KLATKA Anna KS SMS Szklarska Poręba 2005 U18 DS III ROSTKOWSKA Anna Z/2231/18 2022 LDK!
3 3 s 2 4:48.72 TEOFILEWSKA Zofia UKS Achilles Leszno 2005 U18 WP III GÓRSKA Hanna Z/0987/19 2022 LDK!
4 4 s 2 4:49.41 MARCISZEWSKA Klaudia KS Podlasie Białystok 2005 U18 PD III DMP MIKIEWICZ-ŁAPIŃSKA Paulina SIENKIEWICZ Karol Z/2313/19 2022 LDK! 64
5 5 s 2 4:49.57 KSIĄŻEK Daria AML Słupsk 2005 U18 PM III DMP U20 RUMIŃSKI Wojciech B.D. Z/0017/18 2022 4 LDK! 113
6 6 s 2 4:50.74 PAWELUS Amelia LKS Omega Kleszczów 2005 U18 LD III RYBARCZYK Dariusz URBANIAK Mateusz , Z/2048/20 , 2022 LDK!
7 7 s 2 4:57.26 CHMIELARZ Sandra KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2005 U18 WP III GRZEGOROWSKA Kamila Z/5023/19 2022
8 8 s 2 5:08.92 KALINOWSKA Wiktoria ULKS Talex Borzytuchom 2006 U18 PM IV KALINOWSKA Joanna KALINOWSKA Joanna , Z/0055/18 , 2022 BEZ LDK!
9 9 s 2 5:09.05 PŁATEK Weronika MLKS Nadwiślanin Chełmno 2005 U18 KP IV DMP U20 KENSIK Jan Z/0351/18 2022 2 LDK! 83
10 10 s 2 5:29.40 SUJATA Zofia LKS Omega Kleszczów 2006 U18 LD -- BEDNARSKI Tomasz Z/14472/21 2022
11 11 s 2 5:44.24 GUSKA Karolina LKS Znicz Biłgoraj 2006 U18 LU -- JAMROZ Mieczysław Z/3263/21 2022
3000 m K
1 1 s 1 9:55.75 PIECHOWSKA Regina ULKS Talex Borzytuchom 2003 U20 PM II B.D. ŚCIGAŁA Jarosław B.D. HERING Mateusz , Z/0077/17 , 2022 3 LDK!
2 2 s 1 9:58.98 KARPIUK Małgorzata KS Podlasie Białystok 2003 U20 PD II DMP U20 MIKIEWICZ-ŁAPIŃSKA Paulina Z/0431/18 2022 LDK! 137
3 3 s 1 10:00.84 GLAZIK Anna ULKS Talex Borzytuchom 2004 U20 PM II B.D. RADTKE Marek ŚCIGAŁA Jarosław B.D. , Z/1926/17 , 2022 3 LDK!
4 4 s 1 10:08.58 KRUPA Urszula SSMKS Parasol Wrocław 2004 U20 DS II WOSIEK Jacek Z/1302/19 2022 2
5 5 s 1 10:18.80 LUBIŃSKA Oliwia KS SMS Szklarska Poręba 2004 U20 DS II ROSTKOWSKA Anna Z/1981/18 2022 LDK!
6 6 s 1 10:19.09 KAROLCZUK Aleksandra LUKS Boguszyce 2004 U20 LD II MAJCHER Elżbieta MAJCHER Elżbieta Z/1433/18 2022 LDK!
7 7 s 1 10:20.22 BARSZCZ Alicja LKS Vectra Włocławek 2004 U20 KP II B.D. NOWAKOWSKA Agnieszka , Z/2671/15 , 2022 LDK!
8 8 s 1 10:25.74 ROZPĘDZIK Marzena UKS Czapla Białe Błota 2003 U20 KP III KARNAS Kinga KARNAS Zbigniew , Z/1324/17 , 2022 3 LDK!
9 9 s 1 11:03.96 BĘSIUK Sandra MKS Unia Hrubieszów 2004 U20 LU III KAMIEŃ Mirosław Z/0396/18 2022 4
1 1 s 2 10:05.65 GALIŃSKA Eliza UKS Filipides Teresin 2006 U18 MZ II DMP U20 ANDRYSZCZYK Andrzej ANDRYSZCZYK Andrzej Z/2399/17 2022 2 LDK! 133
2 2 s 2 10:27.14 TEOFILEWSKA Zofia UKS Achilles Leszno 2005 U18 WP III GÓRSKA Hanna Z/0987/19 2022 LDK!
3 3 s 2 11:00.72 BORKOWSKA Aleksandra GKS Wilga Garwolin 2005 U18 MZ III BUSZTA Stanisław Z/0337/18 2022 5
4 4 s 2 11:13.65 CHMIELARZ Sandra KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2005 U18 WP IV DMP U20 GRZEGOROWSKA Kamila Z/5023/19 2022 92
5 5 s 2 11:18.22 FABISZEWSKA Emilia MLKS Agros Żary 2006 U18 LB IV WISZ Mateusz Z/5626/19 2022 LDK!
6 6 s 2 11:32.57 PŁATEK Weronika MLKS Nadwiślanin Chełmno 2005 U18 KP IV KENSIK Jan Z/0351/18 2022 2 LDK!
7 7 s 2 12:17.18 MOMOT Julia ULKS Talex Borzytuchom 2006 U18 PM -- KALINOWSKA Joanna KALINOWSKA Joanna , Z/4848/18 , 2022 BEZ LDK!
8 8 s 2 12:27.98 BUKOWSKA Olga ULKS Talex Borzytuchom 2006 U18 PM -- B.D. Z/1376/18 2022
100 m pł J MŁ K
1 3 e 1 14.71 GADAJSKA Wiktoria RLTL Optima Radom 2006 U18 MZ -1.6 II DMP U20 BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur , Z/1548/18 , 2022 3 LDK! 144
2 6 e 1 14.92 KRASIŃSKA Natalia UKS Cyprianka 2005 U18 KP -1.6 II MAŃKOWSKI Mariusz JETTER Piotr Z/4890/18 2022 BEZ LDK!
3 7 e 1 14.99 ANTONOWICZ Dominika KS Podlasie Białystok 2005 U18 PD -1.6 II DMP U20 SUPROŃ Jarosław SUPROŃ Jarosław Z/0448/19 2022 LDK! 138
4 11 e 1 16.20 POPIELARZ Agata BOSiR Barcin 2005 U18 KP -1.6 III MORITZ Rafał LUZAK Andrzej , Z/3920/18 , 2022 BEZ LDK!
5 14 e 1 18.08 KACHNOWSKA Natalia LUKS Hańcza Suwałki 2006 U18 PD -1.6 -- ROGUCKA Magdalena ROGUCKA Magdalena , Z/1692/19 , 2022 LDK!
1 2 e 2 14.67 DOMAŃSKA Zofia UKS Przełaj Żerków 2006 U18 WP -1.4 II BIERŁA Dawid Z/0749/18 2022 4
2 4 e 2 14.71 BROŻYNA Nikola RLTL Optima Radom 2005 U18 MZ -1.4 II DMP U20 BŁASIŃSKA Aneta BŁASIŃSKA Aneta , Z/1554/18 , 2022 LDK! 144
3 5 e 2 14.90 KULCZYK Paulina UKS Czapla Białe Błota 2006 U18 KP -1.4 II KARNAS Zbigniew Z/1044/19 2022 LDK!
4 12 e 2 16.29 HEINRICH Zofia WMLKS Nadodrze Powodowo 2006 U18 WP -1.4 III WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/5144/19 2022
5 16 e 2 18.49 MIELEWCZYK Kinga LKS Ziemi Puckiej Puck 2006 U18 PM -1.4 -- JASKUŁKA Teresa Z/10482/21 2022
6 17 e 2 18.65 JUREWICZ Izabella KS Podlasie Białystok 2006 U18 PD -1.4 -- SIENKIEWICZ Karol Z/13497/21 2022
1 1 e 3 14.55 GLATKI Ewa LUKS Podium Kup 2005 U18 OP -0.3 II DZIUBA Jacek Z/2744/18 2022 BEZ LDK!
2 8 e 3 15.20 PAWŁOWSKA Marta LUKS Orkan Września 2006 U18 WP -0.3 II PAWLAK Przemysław Z/3529/20 2022
3 9 e 3 15.95 GRACZ Julia MULKS Juvenia Głuchołazy 2005 U18 OP -0.3 III PATERAK Mateusz PIERÓG Paweł , Z/1401/18 , 2022 BEZ LDK!
4 10 e 3 16.02 LUBINA Dagmara MKS Żak Biała Podlaska 2005 U18 LU -0.3 III HOŁOWEŃKO Marcin FROŃCZUK Rafał , Z/0134/20 , 2022 LDK!
5 13 e 3 17.51 MAŃKOWSKA Maja UKS Cyprianka 2005 U18 KP -0.3 IV JETTER Piotr JETTER Piotr , Z/5585/18 , 2022 BEZ LDK!
6 15 e 3 18.44 KOPKO Zuzanna UKS Flop Wilkasy 2005 U18 WN -0.3 -- BRODOWSKI Wojciech TWOREK Urszula , Z/0767/19 , 2022 LDK!
1 f 1 14.18 KRASIŃSKA Natalia UKS Cyprianka 2005 U18 KP +0.5 I MAŃKOWSKI Mariusz JETTER Piotr Z/4890/18 2022 BEZ LDK!
2 f 1 14.33 GADAJSKA Wiktoria RLTL Optima Radom 2006 U18 MZ +0.5 I DMP U20 BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur , Z/1548/18 , 2022 3 LDK! 151
2 f 1 14.33 DOMAŃSKA Zofia UKS Przełaj Żerków 2006 U18 WP +0.5 I BIERŁA Dawid Z/0749/18 2022 4
2 f 1 14.33 GLATKI Ewa LUKS Podium Kup 2005 U18 OP +0.5 I DZIUBA Jacek Z/2744/18 2022 BEZ LDK!
5 f 1 14.42 BROŻYNA Nikola RLTL Optima Radom 2005 U18 MZ +0.5 I DMP U20 BŁASIŃSKA Aneta BŁASIŃSKA Aneta , Z/1554/18 , 2022 LDK! 149
6 f 1 14.46 ANTONOWICZ Dominika KS Podlasie Białystok 2005 U18 PD +0.5 I DMP U20 SUPROŃ Jarosław SUPROŃ Jarosław Z/0448/19 2022 LDK! 148
7 f 1 14.65 PAWŁOWSKA Marta LUKS Orkan Września 2006 U18 WP +0.5 II PAWLAK Przemysław Z/3529/20 2022
8 f 1 14.81 KULCZYK Paulina UKS Czapla Białe Błota 2006 U18 KP +0.5 II KARNAS Zbigniew Z/1044/19 2022 LDK!
100 m pł K
1 1 e 1 14.85 WŁOSZCZYK Liwia KS Wisła Puławy 2004 U20 LU -1.4 II DMP U20 B.D. MURAT Tomasz Sławomir , Z/4328/18 , 2022 142
2 3 e 1 15.26 ZACZKIEWICZ Oliwia KS Podlasie Białystok 2003 U20 PD -1.4 II DMP DMP U20 GRYNIEWICZ Wiktor KLESZCZEWSKA Joanna Z/3886/17 2022 BEZ LDK! 91 134
3 5 e 1 16.71 KSEPKO Katarzyna KS Podlasie Białystok 2003 U20 PD -1.4 III DMP DMP U20 SUPROŃ Jarosław Z/5742/18 2022 LDK! 51 106
4 6 e 1 16.98 KONIECZNA Joanna LKS Vectra Włocławek 2004 U20 KP -1.4 IV ZIÓŁKOWSKI Marek NOWAKOWSKA Agnieszka , Z/0840/16 , 2022 4 LDK!
1 2 e 2 14.86 GOZDERA Zuzanna KS Wisła Puławy 2004 U20 LU -0.7 II MURAT Tomasz Sławomir Z/0892/18 2022 3 LDK!
2 4 e 2 16.55 RYBKA Paulina LKS Vectra Włocławek 2003 U20 KP -0.7 III NOWAKOWSKA Agnieszka NOWAKOWSKA Agnieszka Z/0851/16 2022 3 LDK!
3 7 e 2 17.05 DRZEWIECKA Natalia UKS Przełaj Żerków 2003 U20 WP -0.7 IV BIERŁA Dawid # Z/0705/17 2022 3
4 8 e 2 17.11 KOWALSKA Aleksandra Orka Iława Athletics 2004 U20 WN -0.7 IV PRUSAKOWSKI Leon OSTANEK Aneta , Z/0199/20 , 2022 LDK!
5 9 e 2 18.43 GIELICZ Natalia MLKS Agros Żary 2004 U20 LB -0.7 -- WISZ Dariusz Z/4678/17 2022 3 LDK!
1 f 1 13.99 GOZDERA Zuzanna KS Wisła Puławy 2004 U20 LU +1.8 I MURAT Tomasz Sławomir Z/0892/18 2022 3 LDK!
2 f 1 14.65 WŁOSZCZYK Liwia KS Wisła Puławy 2004 U20 LU +1.8 II DMP U20 B.D. MURAT Tomasz Sławomir , Z/4328/18 , 2022 146
3 f 1 14.83 ZACZKIEWICZ Oliwia KS Podlasie Białystok 2003 U20 PD +1.8 II DMP DMP U20 GRYNIEWICZ Wiktor KLESZCZEWSKA Joanna Z/3886/17 2022 BEZ LDK! 105 142
4 f 1 15.07 RYBKA Paulina LKS Vectra Włocławek 2003 U20 KP +1.8 II NOWAKOWSKA Agnieszka NOWAKOWSKA Agnieszka Z/0851/16 2022 3 LDK!
5 f 1 16.11 DRZEWIECKA Natalia UKS Przełaj Żerków 2003 U20 WP +1.8 III BIERŁA Dawid # Z/0705/17 2022 3
6 f 1 16.18 KOWALSKA Aleksandra Orka Iława Athletics 2004 U20 WN +1.8 III PRUSAKOWSKI Leon OSTANEK Aneta , Z/0199/20 , 2022 LDK!
7 f 1 16.46 KSEPKO Katarzyna KS Podlasie Białystok 2003 U20 PD +1.8 III DMP DMP U20 SUPROŃ Jarosław Z/5742/18 2022 LDK! 57 112
8 f 1 16.76 KONIECZNA Joanna LKS Vectra Włocławek 2004 U20 KP +1.8 III ZIÓŁKOWSKI Marek NOWAKOWSKA Agnieszka , Z/0840/16 , 2022 4 LDK!
400 m pł K K
1 1 s 1 58.67 OKO Wiktoria KS Wisła Puławy 2003 U20 LU M DMP U20 MURAT Tomasz Sławomir Z/0160/17 2022 2 170
2 2 s 1 63.55 RYBKA Paulina LKS Vectra Włocławek 2003 U20 KP II DMP U20 NOWAKOWSKA Agnieszka NOWAKOWSKA Agnieszka Z/0851/16 2022 3 LDK! 136
3 3 s 1 63.62 KORNACKA Karolina KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 2003 U20 WN II PRUSAKOWSKI Leon PRUSAKOWSKI Leon , Z/1124/17 , 2022 LDK!
4 4 s 1 65.05 SZYMCZYK Kornelia OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka 2004 U20 MZ II WITKOWSKI Bartosz WITKOWSKI Bartosz , Z/1087/16 , 2022 3 LDK!
5 5 s 1 65.91 KRAWCZYK Wiktoria MKL Jarocin 2004 U20 WP II GOŚCINIAK Mateusz Z/3509/18 2022 3 LDK!
6 6 s 1 68.24 KONIECZNA Joanna LKS Vectra Włocławek 2004 U20 KP III DMP U20 ZIÓŁKOWSKI Marek NOWAKOWSKA Agnieszka , Z/0840/16 , 2022 4 LDK! 108
7 7 s 1 69.49 BUJAROWICZ Joanna MLUKS Mokasyn Płoty 2003 U20 ZP IV KECLER Szymon Z/3364/18 2022 4
8 8 s 1 70.34 BIEGAJ Oliwia UKS Atos Woźnice 2004 U20 WN IV MORGAŚ Tomasz BRODOWSKI Wojciech Z/0068/18 2022 LDK!
1 1 s 2 61.99 GLATKI Ewa LUKS Podium Kup 2005 U18 OP I DZIUBA Jacek Z/2744/18 2022 BEZ LDK!
2 2 s 2 64.21 ORZECHOWSKA Noemi LKS Vectra Włocławek 2006 U18 KP II DMP U20 KARNAS Kinga DOBROSIELSKA Martyna , Z/7628/21 , 2022 LDK! 131
3 3 s 2 64.56 MACIOROWSKA Aleksandra KS Podlasie Białystok 2005 U18 PD II DMP DMP U20 SUPROŃ Jarosław Z/3243/21 2022 93 129
4 5 s 2 65.91 WAC Paulina LKS Jantar Ustka 2005 U18 PM II KUKLIŃSKA-NURKOWSKA Lucyna Z/3592/19 2022 LDK!
5 6 s 2 66.22 GRACZ Julia MULKS Juvenia Głuchołazy 2005 U18 OP III PATERAK Mateusz PIERÓG Paweł , Z/1401/18 , 2022 BEZ LDK!
6 9 s 2 70.46 ŁUGIEWICZ Alina KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 2005 U18 WN IV PRUSAKOWSKI Leon PRUSAKOWSKI Leon , Z/2294/20 , 2022 LDK!
  s 2 DNF CHODKOWSKA Julia MKS Bank BS Płońsk 2005 U18 MZ -- MAJEWSKI Zbigniew Z/2341/19 2022 4
1 7 s 3 68.70 STODOŁA Anna LKS Jantar Ustka 2005 U18 PM III KUKLIŃSKA-NURKOWSKA Lucyna Z/1834/19 2022 LDK!
2 8 s 3 69.45 LUBINA Dagmara MKS Żak Biała Podlaska 2005 U18 LU IV HOŁOWEŃKO Marcin FROŃCZUK Rafał , Z/0134/20 , 2022 LDK!
3 10 s 3 71.65 KALINOWSKA Kamila KS Podlasie Białystok 2005 U18 PD IV DMP DMP U20 SUPROŃ Jarosław SUPROŃ Jarosław Z/0447/19 2022 LDK! 47 93
4 12 s 3 73.44 NOWAK Antonina GKS Start Długołęka 2006 U18 DS -- DMP U20 BENKOWSKI Henryk Z/0131/20 2022 86
5 15 s 3 77.89 MAZUREK Patrycja MKS Agros Chełm 2005 U18 LU -- DMP U20 LESZCZYŃSKI Damian Z/4351/18 2022 BEZ LDK! 71
  s 3 DNF BONIŚNIAK Alicja Akademia Biegowa Żary 2006 U18 LB -- SKORUPA Krzysztof Z/1071/19 2022 LDK!
1 4 s 4 64.93 IDZIKOWSKA Julia MKL Jarocin 2006 U18 WP II GOŚCINIAK Mateusz Z/3510/18 2022 4 LDK!
2 11 s 4 72.16 HEINRICH Zofia WMLKS Nadodrze Powodowo 2006 U18 WP IV WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/5144/19 2022
3 13 s 4 74.91 SOLLICH Zuzanna PUKS Jedynka Łosice 2006 U18 MZ -- WOLIŃSKI Michał Z/5442/19 2022
4 14 s 4 77.39 MRÓZ Malwina UKS Clan Ostrołęka 2005 U18 MZ -- PIERZCHAŁA Halina Z/3152/20 2022
5 16 s 4 78.12 KASPERUK Aleksandra KS Podlasie Białystok 2005 U18 PD -- DMP DMP U20 SUPROŃ Jarosław Z/4193/20 2022 20 71
6 17 s 4 79.64 ULRYCH Zuzanna MKS Agros Chełm 2006 U18 LU -- DMP U20 SEREJ Łukasz LDK! 67
7 18 s 4 86.58 CHODKIEWICZ Amelia LUKS Orneta 2006 U18 WN -- NĘDZI-SOSNOWSKA Renata MAKOWSKI Leszek , Z/2394/20 , 2022 LDK!
1500 m prz K
1 1 s 1 5:21.17 WALCZAK Julia RLTL Optima Radom 2006 U18 MZ III DMP U20 BANACH Marcin BŁASIŃSKI Artur , Z/1557/18 , 2022 LDK! 112
2 2 s 1 5:27.54 GOLA Daria MKL Jarocin 2006 U18 WP III GOŚCINIAK Mateusz GOŚCINIAK Mateusz , Z/0687/19 , 2022 LDK!
3 3 s 1 5:32.62 ŁAŃSKA Agata PLKS Gwda Piła 2006 U18 WP III KRZEWIŃSKI Ignacy Z/4688/19 2022 LDK!
4 4 s 1 5:35.97 DUTKA Julia LKLA Krokus Astromal Leszno 2005 U18 WP IV PTAK Krzysztof Z/1828/19 2022 LDK!
5 5 s 1 5:37.43 KIEDROWSKA Nadia ULKS Talex Borzytuchom 2006 U18 PM IV B.D. KALINOWSKA Joanna , Z/4925/19 , 2022 LDK!
6 6 s 1 5:54.17 BUKOWSKA Olga ULKS Talex Borzytuchom 2006 U18 PM IV B.D. Z/1376/18 2022
7 7 s 1 5:57.77 TYSZKO Marlena LKS Znicz Biłgoraj 2006 U18 LU IV JURAŁOWICZ Agnieszka JAMROZ Mieczysław , Z/1500/20 , 2022 LDK!
8 8 s 1 6:11.02 GUTKOWSKA Joanna RLTL Optima Radom 2005 U18 MZ -- DMP U20 BŁASIŃSKA Aneta Z/2725/20 2022 67
9 9 s 1 6:11.45 MOMOT Julia ULKS Talex Borzytuchom 2006 U18 PM -- KALINOWSKA Joanna KALINOWSKA Joanna , Z/4848/18 , 2022 BEZ LDK!
10 10 s 1 6:17.09 ŁUGIEWICZ Alina KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 2005 U18 WN -- PRUSAKOWSKI Leon PRUSAKOWSKI Leon , Z/2294/20 , 2022 LDK!
11 11 s 1 6:50.48 CHODKIEWICZ Amelia LUKS Orneta 2006 U18 WN -- NĘDZI-SOSNOWSKA Renata MAKOWSKI Leszek , Z/2394/20 , 2022 LDK!
2000 m prz K
1 1 s 1 6:43.58 KRAWCZYŃSKA Martyna KS Prefbet-Sonarol 2004 U20 PD I KORYTKOWSKI Andrzej Z/4033/18 2022 LDK!
2 2 s 1 6:53.66 PIECHOWSKA Regina ULKS Talex Borzytuchom 2003 U20 PM I B.D. ŚCIGAŁA Jarosław B.D. HERING Mateusz , Z/0077/17 , 2022 3 LDK!
3 3 s 1 7:02.43 BARSZCZ Alicja LKS Vectra Włocławek 2004 U20 KP II DMP U20 B.D. NOWAKOWSKA Agnieszka , Z/2671/15 , 2022 LDK! 138
4 4 s 1 7:11.84 ROZPĘDZIK Marzena UKS Czapla Białe Błota 2003 U20 KP II KARNAS Kinga KARNAS Zbigniew , Z/1324/17 , 2022 3 LDK!
5 5 s 1 7:35.16 RABIEGA Wiktoria UKS Achilles Leszno 2003 U20 WP III GÓRSKA Hanna GÓRSKA Hanna , Z/0850/17 , 2022 5 LDK!
6 6 s 1 7:38.21 FAŁDROWICZ Dorota RLTL Optima Radom 2003 U20 MZ III DMP U20 BŁASIŃSKA Aneta BŁASIŃSKI Artur , Z/0389/17 , 2022 4 LDK! 115
7 7 s 1 8:14.60 DWORCZAK Malwina WMLKS Nadodrze Powodowo 2004 U20 WP IV WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/5343/19 2022 LDK!
8 8 s 1 9:09.41 PRACHNIAK Oliwia UKS Clan Ostrołęka 2004 U20 MZ -- PIERZCHAŁA Halina Z/2907/20 2022
1 1 s 2 7:03.08 PIECHOWSKA Roksana ULKS Talex Borzytuchom 2005 U18 PM II RADTKE Marek B.D. ŚCIGAŁA Jarosław , Z/0040/18 , 2022 4 LDK!
  s 2 DNF GRABOWSKA Wiktoria KS Prefbet-Sonarol 2005 U18 PD -- KORYTKOWSKI Andrzej Z/4612/19 2022 LDK!
4x100 m K
1 1 s 1 48.63 WŁOSZCZYK Liwia
OKO Wiktoria
GOZDERA Zuzanna
BRODOWSKA Maja
KS Wisła Puławy 2004
2003
2004
2004
U20 LBE -- B.D. MURAT Tomasz Sławomir
MURAT Tomasz Sławomir
MURAT Tomasz Sławomir
MURAT Tomasz Sławomir
, Z/4328/18
Z/0160/17
Z/0892/18
Z/4560/18
, 2022
2022
2022
2022

2
3
4
2 2 s 1 50.58 ZDUNOWSKA Marta
CHOJNACKA Klaudia
KWASIBORSKA Julia
SZEMPLIŃSKA Aleksandra
MKS Bank BS Płońsk 2003
2003
2004
2004
U20 MAZ -- MARKOWSKI Arkadiusz KOZERA Piotr
WIŚNIEWSKI Zbigniew WIŚNIEWSKI Zbigniew
MAJEWSKI Zbigniew
MAJEWSKI Zbigniew
, Z/2104/18
, Z/1019/17
Z/2345/19
Z/2355/19
, 2022
, 2022
2022
2022
5
3
3
4
  s 1 DNF SUSZYŃSKA Patrycja
ZACZKIEWICZ Oliwia
KSEPKO Katarzyna
SŁABIŃSKA Julia
KS Podlasie Białystok 2004
2003
2003
2004
U20 POD -- GRANASZEWSKI Artur
GRYNIEWICZ Wiktor KLESZCZEWSKA Joanna
SUPROŃ Jarosław
STACHURSKA Agnieszka NAZARKIEWICZ Robert
Z/4300/19
Z/3886/17
Z/5742/18
, Z/1231/18
2022
2022
2022
, 2022

BEZ


1 1 s 2 47.42 PODRUCZNA Julia
KLAR Oliwia
ADAMCIO Dagmara
KANICKA Inga
KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2005
2005
2005
2005
U18 WLP -- WALCZAK Michał
WALCZAK Michał
WALCZAK Michał
WALCZAK Michał
Z/4988/18
Z/1091/18
Z/1055/18
Z/1058/18
2022
2022
2022
2022
5
4
4
3
2 2 s 2 48.18 ADAMCZYK Julia
GADAJSKA Wiktoria
BROŻYNA Nikola
GREGORCZYK Klaudia
RLTL Optima Radom 2005
2006
2005
2005
U18 MAZ -- BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur
BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur
BŁASIŃSKA Aneta BŁASIŃSKA Aneta
BŁASIŃSKA Aneta
, Z/1104/18
, Z/1548/18
, Z/1554/18
Z/9493/21
, 2022
, 2022
, 2022
2022
2
3


3 3 s 2 49.67 BEŃKO Aleksandra
TARNOWSKA Aleksandra
KUŹNIARZ Amelia
SEŃ Martyna
KS Agros Zamość 2005
2005
2005
2005
U18 LBE -- GDAŃSKI Andrzej
MARKOWSKA Dorota
GDAŃSKI Andrzej
STRYJEWSKI Janusz STRYJEWSKI Janusz NAMIOTKO Stanisław
Z/5229/19
Z/0429/18
Z/5230/19
, Z/0513/19
2022
2022
2022
, 2022




4 4 s 2 49.68 MAZUREK Patrycja
GAJOSZ Wiktoria
WDOWIAK Wiktoria
KAWAŁEK Julia
MKS Agros Chełm 2005
2006
2005
2006
U18 LBE -- LESZCZYŃSKI Damian
CZERNIAKIEWICZ Dorota LESZCZYŃSKI Damian
MAZUREK Marek LESZCZYŃSKI Damian
LESZCZYŃSKI Damian
Z/4351/18
, Z/3324/19
, Z/4350/18
Z/12981/21
2022
, 2022
, 2022
2022
BEZ

5

5 5 s 2 49.89 RACZKOWSKA Gabriela
ANTONOWICZ Dominika
MACIOROWSKA Aleksandra
STRZYMIŃSKA Magdalena
KS Podlasie Białystok 2006
2005
2005
2006
U18 POD -- GRYNIEWICZ Wiktor
SUPROŃ Jarosław SUPROŃ Jarosław
SUPROŃ Jarosław
BAJKO Andrzej SIENKIEWICZ Karol
Z/1708/22
Z/0448/19
Z/3243/21
, Z/2533/20
2022
2022
2022
, 2022




6 6 s 2 50.30 KSIĄŻEK Daria
PRUSS Magdalena
CZEPIEL Milena
KOZŁOWSKA Kinga
AML Słupsk 2005
2006
2006
2006
U18 POM -- RUMIŃSKI Wojciech B.D.
CZUBAK Tomasz CZUBAK Tomasz
CZUBAK Tomasz
CZUBAK Tomasz CZUBAK Tomasz
Z/0017/18
, Z/0940/20
Z/4971/18
, Z/4983/19
2022
, 2022
2022
, 2022
4

5
BEZ
1 7 s 3 50.90 NOWAK Antonina
GRZEGORZEK Martyna
TRYBA Martyna
ŚWIDERSKA Antonina
GKS Start Długołęka 2006
2006
2006
2006
U18 DOL -- BENKOWSKI Henryk
BENKOWSKA Nina BENKOWSKI Henryk
BENKOWSKI Henryk
BENKOWSKI Henryk BENKOWSKI Henryk
Z/0131/20
, Z/0606/20
Z/0205/20
, Z/3688/20
2022
, 2022
2022
, 2022




2 8 s 3 53.08 POPIELARZ Agata
MORITZ Nicola
MACINA Julia
KRYSIAK Julia
BOSiR Barcin 2005
2006
2006
2006
U18 KPO -- MORITZ Rafał LUZAK Andrzej
LUZAK Andrzej LUZAK Andrzej
LUZAK Andrzej
LUZAK Andrzej LUZAK Andrzej
, Z/3920/18
, Z/3924/18
Z/3925/18
, Z/3928/18
, 2022
, 2022
2022
, 2022
BEZ
5
BEZ
5
3 9 s 3 54.50 WYSZKOWSKA Aleksandra
KALINOWSKA Kamila
KASPERUK Aleksandra
JUREWICZ Izabella
KS Podlasie Białystok 2006
2005
2005
2006
U18 POD -- SIENKIEWICZ Karol
SUPROŃ Jarosław SUPROŃ Jarosław
SUPROŃ Jarosław
SIENKIEWICZ Karol
Z/0883/20
Z/0447/19
Z/4193/20
Z/13497/21
2022
2022
2022
2022




4x400 m K
1 2 s 1 4:03.15 mx KNAPE Natalia
KOCZOROWSKA Julia
BEDNARCZYK Aleksandra
REJCHERT Anna
WMLKS Pomorze Stargard 2003
2004
2004
2004
U20 ZPO +9.9 -- KRZYSIEK Zbigniew TARASZKIEWICZ Elżbieta
KRZYSIEK Zbigniew WIERZBICKA Sylwia
KRZYSIEK Zbigniew
WALKOWIAK Janusz MAKSYMIUK Zbigniew
Z/1490/16
Z/5326/19
Z/1697/18
, Z/4956/19
2022
2022
2022
, 2022
4



1 1 s 2 4:06.47 PODRUCZNA Julia
PŁÓCIENNICZAK Amelia
CHMIELARZ Sandra
ADAMCIO Dagmara
KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2005
2005
2005
2005
U18 WLP -- WALCZAK Michał
WALCZAK Michał
GRZEGOROWSKA Kamila
WALCZAK Michał
Z/4988/18
Z/0650/19
Z/5023/19
Z/1055/18
2022
2022
2022
2022
5


4
2 2 s 2 4:12.39 KSIĄŻEK Daria
PRUSS Magdalena
SZCZUDRAWA Marta
CZEPIEL Milena
AML Słupsk 2005
2006
2006
2006
U18 POM -- RUMIŃSKI Wojciech B.D.
CZUBAK Tomasz CZUBAK Tomasz
RUMIŃSKI Wojciech
CZUBAK Tomasz
Z/0017/18
, Z/0940/20
Z/3216/19
Z/4971/18
2022
, 2022
2022
2022
4


5
3 3 s 2 4:14.58 STRZYMIŃSKA Magdalena
MARCISZEWSKA Klaudia
KASPERUK Aleksandra
BOGDANOWICZ Aneta
KS Podlasie Białystok 2006
2005
2005
2006
U18 POD -- BAJKO Andrzej SIENKIEWICZ Karol
MIKIEWICZ-ŁAPIŃSKA Paulina SIENKIEWICZ Karol
SUPROŃ Jarosław
SIENKIEWICZ Karol ZALEWSKI Jan
, Z/2533/20
Z/2313/19
Z/4193/20
, Z/4892/19
, 2022
2022
2022
, 2022




4 4 s 2 4:15.94 MEJZA Zuzanna
MEJZA Zofia
FABISZEWSKA Emilia
GUSZPIT Wiktoria
MLKS Agros Żary 2005
2005
2006
2005
U18 LBU -- WISZ Mateusz
WISZ Mateusz
WISZ Mateusz
WISZ Dariusz
Z/2461/19
Z/2462/19
Z/5626/19
Z/1029/20
2022
2022
2022
2022




5 5 s 2 4:17.41 TRYBA Martyna
PONIKOWSKA Alicja
NOWAK Antonina
GRZEGORZEK Martyna
GKS Start Długołęka 2006
2005
2006
2006
U18 DOL -- BENKOWSKI Henryk
BENKOWSKI Henryk
BENKOWSKI Henryk
BENKOWSKA Nina BENKOWSKI Henryk
Z/0205/20
Z/0497/20
Z/0131/20
, Z/0606/20
2022
2022
2022
, 2022




6 6 s 2 4:18.50 MAZUREK Patrycja
KAWAŁEK Julia
ULRYCH Zuzanna
WDOWIAK Wiktoria
MKS Agros Chełm 2005
2006
2006
2005
U18 LBE -- LESZCZYŃSKI Damian
LESZCZYŃSKI Damian
SEREJ Łukasz
MAZUREK Marek LESZCZYŃSKI Damian
Z/4351/18
Z/12981/21
, Z/4350/18
2022
2022
, 2022
BEZ


5
7 7 s 2 4:28.77 SALIK Oliwia
WNUKOWSKA Justyna
FILIPKOWSKA Natalia
GRZESIUKIEWICZ Dominika
UKS Technik Augustów 2006
2006
2006
2006
U18 POD -- SOWÓL Jolanta SOWÓL Bogusław
SOWÓL Bogusław
SOWÓL Jolanta SOWÓL Bogusław
SOWÓL Jolanta SOWÓL Bogusław
, Z/1291/19
Z/0208/21
, Z/5593/19
, Z/5466/19
, 2022
2022
, 2022
, 2022




Wzwyż K
1 f 1 1.65 PIĘDZIAK Julia LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński 2004 U20 WN II GIERYSZEWSKI Andrzej Z/0917/19 2022 LDK!
2 f 1 1.62 PERZYŃSKA Julia UKS Błyskawica Domaniewice 2003 U20 LD II SZYMAJDA Mieczysław Z/1116/17 2022 3
3 f 1 1.55 KALEMBA Kinga GKS Start Długołęka 2004 U20 DS III DMP U20 BEDNAREK Agata BENKOWSKI Henryk , Z/1310/18 , 2022 4 LDK! 103
4 f 1 1.45 CZAJA Olga LKS Ziemi Puckiej Puck 2004 U20 PM IV PŁOMIEŃ Waldemar Z/3724/17 2022 3
1 f 2 1.73 DOBKOWSKA Aleksandra OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka 2006 U18 MZ I SZUSTER Katarzyna WITKOWSKI Bartosz , Z/2873/19 , 2022 LDK!
2 f 2 1.65 KARULSKA Lena MLKS Nadwiślanin Chełmno 2006 U18 KP II WIELGOSZ Sławomir Z/0586/18 2022 BEZ LDK!
3 f 2 1.59 PIERZCHALSKA Katarzyna MKS Bolesłavia Bolesławiec 2006 U18 DS III DMP DMP U20 WIŚNIEWSKI Paweł MARKOWSKI Tomasz , Z/3457/19 , 2022 LDK! 78 112
4 f 2 1.55 KACHNOWSKA Natalia LUKS Hańcza Suwałki 2006 U18 PD III ROGUCKA Magdalena ROGUCKA Magdalena , Z/1692/19 , 2022 LDK!
5 f 2 1.55 RYBAK Daria KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2005 U18 WP III DMP U20 WALCZAK Marek Z/1066/18 2022 4 LDK! 103
6 f 2 1.50 JAKÓBIEC Małgorzata UKS Błyskawica Domaniewice 2006 U18 LD IV OSTOJSKI Piotr ROJEK Julita Z/0310/18 2022 4 LDK!
7 f 2 1.45 POPIELARZ Agata BOSiR Barcin 2005 U18 KP IV MORITZ Rafał LUZAK Andrzej , Z/3920/18 , 2022 BEZ LDK!
8 f 2 1.40 RYDEŁKIEWICZ Klaudia LKLA Krokus Astromal Leszno 2006 U18 WP -- PTAK Krzysztof Z/1835/20 2022 LDK!
8 f 2 1.40 KARPOWICZ Natalia GOKSiT Suchowola 2006 U18 PD -- BERNATOWICZ Jolanta Z/2235/20 2022 LDK!
  f 2 NM JAGODZIŃSKA Roksana UKS Błyskawica Domaniewice 2006 U18 LD -- B.D. Z/0225/20 2022 LDK!
W dal K
1 f 1 5.37 SŁABIŃSKA Julia KS Podlasie Białystok 2004 U20 PD -0.5 III DMP DMP U20 STACHURSKA Agnieszka NAZARKIEWICZ Robert , Z/1231/18 , 2022 LDK! 83 111
2 f 1 5.29 BUJAROWICZ Joanna MLUKS Mokasyn Płoty 2003 U20 ZP -1.0 III KECLER Szymon Z/3364/18 2022 4
3 f 1 5.27 BORCHARDT Maja LLKS Pomorze Stargard 2004 U20 ZP -0.9 III ŚWIERCZYŃSKI Sławomir Z/1609/18 2022 LDK!
4 f 1 5.22 SZEMPLIŃSKA Aleksandra MKS Bank BS Płońsk 2004 U20 MZ -0.7 III MAJEWSKI Zbigniew Z/2355/19 2022 4
5 f 1 5.20 DZIADAK Nikolina UKS Siódemka Ostrołęka 2003 U20 MZ +0.9 III MIERZEJEWSKI Marek Z/5112/18 2022 BEZ LDK!
6 f 1 5.15 PABJANEK Nikola MULKS Juvenia Głuchołazy 2004 U20 OP +1.8 III PIERÓG Paweł Z/1394/18 2022 4 LDK!
7 f 1 5.05 NAGÓRSKA Zofia LKS Narew Kurpiewski Łomża 2003 U20 PD +0.3 IV KOTOWSKI Jan Z/2525/17 2022 4 LDK!
8 f 1 5.01 STASZCZUK Kinga KS Agros Zamość 2003 U20 LU -0.3 IV KUZDRA Dariusz Z/3323/17 2022 5 LDK!
9 f 1 4.93 DRZEWIECKA Natalia UKS Przełaj Żerków 2003 U20 WP +1.6 IV BIERŁA Dawid # Z/0705/17 2022 3
10 f 1 4.71 PYSKŁO Wiktoria UKS Siódemka Ostrołęka 2003 U20 MZ +0.8 -- MIERZEJEWSKI Marek Z/0784/19 2022
1 f 2 6.09 ADAMCZYK Julia RLTL Optima Radom 2005 U18 MZ +0.1 I DMP U20 BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur , Z/1104/18 , 2022 2 LDK! 160
2 f 2 5.75 SZLACHTA Olga KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2006 U18 WP 0.0 II WALCZAK Michał Z/1061/18 2022 5 LDK!
3 f 2 5.67 BABAK Viktoriia LKS Jantar Ustka 2005 U18 PM +0.4 II KUKLIŃSKA-NURKOWSKA Lucyna Z/3860/22 2022
4 f 2 5.58 BOGUSZEWSKA Klaudia KS Podlasie Białystok 2005 U18 PD -0.4 II DMP DMP U20 BOROWIK Włodzimierz NAZARKIEWICZ Robert , Z/4815/19 , 2022 LDK! 97 128
5 f 2 5.50 PODRUCZNA Julia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2005 U18 WP -0.2 II DMP U20 WALCZAK Michał Z/4988/18 2022 5 LDK! 122
6 f 2 5.48 ADAMCIO Dagmara KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2005 U18 WP +0.9 II DMP U20 WALCZAK Michał Z/1055/18 2022 4 LDK! 120
7 f 2 5.43 KULCZYK Paulina UKS Czapla Białe Błota 2006 U18 KP +0.3 II KARNAS Zbigniew Z/1044/19 2022 LDK!
8 f 2 5.35 PŁONKA Oliwia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2006 U18 WP -0.2 III DMP U20 WALCZAK Michał Z/1069/18 2022 5 LDK! 110
9 f 2 5.15 PRUSIK Alicja OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka 2005 U18 MZ +0.4 III SZUSTER Katarzyna SZUSTER Katarzyna , Z/1790/18 , 2022 5 LDK!
10 f 2 5.09 WĄDOŁOWSKA Wiktoria UKS Atos Woźnice 2006 U18 WN +0.5 IV PALUCH Krystian BRODOWSKI Wojciech Z/0834/19 2022 LDK!
11 f 2 5.06 KRYSIAK Julia BOSiR Barcin 2006 U18 KP +0.6 IV LUZAK Andrzej LUZAK Andrzej , Z/3928/18 , 2022 5 LDK!
12 f 2 4.93 MALARA Aleksandra MULKS Juvenia Głuchołazy 2006 U18 OP -0.3 IV RYSZEWSKI Jacek RYSZEWSKI Jacek PIERÓG Paweł , Z/5605/19 , 2022 LDK!
13 f 2 4.88 OBLONK Marta LUKS Podium Kup 2005 U18 OP -0.9 IV DZIUBA Jacek Z/5234/19 2022 LDK!
14 f 2 4.86 OBIDOSKA Wiktoria LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński 2006 U18 WN -0.1 IV JASZCZYK Krzysztof Z/1287/19 2022 BEZ
15 f 2 4.83 KORDYKIEWICZ Olga LLKS Pomorze Stargard 2006 U18 ZP +0.2 IV ŚWIERCZYŃSKI Sławomir Z/4372/18 2022 LDK!
16 f 2 4.83 DYDZIŃSKA Nadia LUKS Hańcza Suwałki 2006 U18 PD +0.5 IV ANESZKO Marta STACHURSKA Agnieszka , Z/5612/19 , 2022 LDK!
17 f 2 4.78 MIELEWCZYK Kinga LKS Ziemi Puckiej Puck 2006 U18 PM +1.6 -- JASKUŁKA Teresa Z/10482/21 2022
18 f 2 4.76 PACHOLSKA Sara LKS Ziemi Puckiej Puck 2006 U18 PM -1.4 -- PASZKE Roman Z/3076/20 2022
19 f 2 4.74 WILK Daria LLKS Pomorze Stargard 2006 U18 ZP -0.9 -- RÓŻYCZKA Marek Z/2929/20 2022
20 f 2 4.73 KANIA Maja LLKS Pomorze Stargard 2006 U18 ZP +0.6 -- RÓŻYCZKA Marek Z/10863/21 2022
21 f 2 4.71 RACZKOWSKA Gabriela KS Podlasie Białystok 2006 U18 PD +0.3 -- DMP U20 GRYNIEWICZ Wiktor Z/1708/22 2022 LDK! 68
22 f 2 4.68 MORITZ Nicola BOSiR Barcin 2006 U18 KP +0.3 -- LUZAK Andrzej LUZAK Andrzej , Z/3924/18 , 2022 5 LDK!
23 f 2 4.65 KALIŃSKA Oliwia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2006 U18 WP +0.2 -- WALCZAK Katarzyna Z/0267/20 2022 LDK!
24 f 2 4.62 KONOPKA Zofia UKS MOSiR Działdowo 2006 U18 WN +0.8 -- CYTLAŁ Jacek Z/3578/19 2022 BEZ
25 f 2 4.54 FUS Joanna TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2006 U18 LU +0.2 -- GDAŃSKA Małgorzata GDAŃSKA Małgorzata GDAŃSKI Andrzej B.D. B.D. , Z/4137/19 , 2022 LDK!
26 f 2 4.53 JANKOWSKA Iga LUKS Start Nakło 2006 U18 KP -0.4 -- JANKOWSKI Marcin JANKOWSKA Joanna Z/0534/18 2022 BEZ LDK!
27 f 2 4.29 BENEDYKCIŃSKA Nicola KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2006 U18 WP +0.6 -- WALCZAK Michał Z/1056/18 2022 BEZ LDK!
28 f 2 4.22 SOCHOŃ Wiktoria KS Podlasie Białystok 2006 U18 PD +0.6 -- DMP DMP U20 NAZARKIEWICZ Robert Z/2925/22 2022 18 52
Trójskok K
1 f 1 11.84 STASZCZUK Kinga KS Agros Zamość 2003 U20 LU -0.7 II DMP DMP U20 KUZDRA Dariusz Z/3323/17 2022 5 LDK! 101 128
2 f 1 11.81 BORCHARDT Maja LLKS Pomorze Stargard 2004 U20 ZP +0.3 II ŚWIERCZYŃSKI Sławomir Z/1609/18 2022 LDK!
3 f 1 11.62 DZIADAK Nikolina UKS Siódemka Ostrołęka 2003 U20 MZ +0.6 II MIERZEJEWSKI Marek Z/5112/18 2022 BEZ LDK!
4 f 1 11.58 NAGÓRSKA Zofia LKS Narew Kurpiewski Łomża 2003 U20 PD +0.6 II KOTOWSKI Jan Z/2525/17 2022 4 LDK!
5 f 1 11.50 SZEMPLIŃSKA Aleksandra MKS Bank BS Płońsk 2004 U20 MZ +0.6 II MAJEWSKI Zbigniew Z/2355/19 2022 4
6 f 1 11.30 PYSKŁO Wiktoria UKS Siódemka Ostrołęka 2003 U20 MZ +1.8 III MIERZEJEWSKI Marek Z/0784/19 2022
7 f 1 10.50 PABJANEK Nikola MULKS Juvenia Głuchołazy 2004 U20 OP +0.7 IV PIERÓG Paweł Z/1394/18 2022 4 LDK!
8 f 1 10.32 STĘPIEŃ Julia AML Słupsk 2004 U20 PM +1.2 IV DMP U20 KOPEĆ Bernadeta KOPEĆ Bernadeta , Z/4735/17 , 2022 BEZ LDK! 84
  f 2 10.98 KARULSKA Lena MLKS Nadwiślanin Chełmno 2006 U18 KP +0.3 III DMP U20 WIELGOSZ Sławomir Z/0586/18 2022 BEZ LDK! 103
  f 2 12.13 MURACH Maja UKS Atos Woźnice 2006 U18 WN +1.7 I BRODOWSKI Wojciech BRODOWSKI Wojciech Z/0073/18 2022 LDK!
  f 2 12.36 BABAK Viktoriia LKS Jantar Ustka 2005 U18 PM +1.5 I KUKLIŃSKA-NURKOWSKA Lucyna Z/3860/22 2022
1 f 2 12.74 SZLACHTA Olga KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2006 U18 WP +0.8 I DMP U20 WALCZAK Michał Z/1061/18 2022 5 LDK! 157
2 f 2 12.38 BABAK Viktoriia LKS Jantar Ustka 2005 U18 PM +2.7 I KUKLIŃSKA-NURKOWSKA Lucyna Z/3860/22 2022
3 f 2 12.17 MURACH Maja UKS Atos Woźnice 2006 U18 WN +2.1 I BRODOWSKI Wojciech BRODOWSKI Wojciech Z/0073/18 2022 LDK!
4 f 2 11.13 KANIA Maja LLKS Pomorze Stargard 2006 U18 ZP +0.6 III RÓŻYCZKA Marek Z/10863/21 2022
5 f 2 11.13 WĄDOŁOWSKA Wiktoria UKS Atos Woźnice 2006 U18 WN -0.1 III PALUCH Krystian BRODOWSKI Wojciech Z/0834/19 2022 LDK!
6 f 2 11.10 KRYSIAK Julia BOSiR Barcin 2006 U18 KP +1.5 III LUZAK Andrzej LUZAK Andrzej , Z/3928/18 , 2022 5 LDK!
7 f 2 10.98 KARULSKA Lena MLKS Nadwiślanin Chełmno 2006 U18 KP +2.1 III DMP U20 WIELGOSZ Sławomir Z/0586/18 2022 BEZ LDK! 103
8 f 2 10.91 RYDEŁKIEWICZ Klaudia LKLA Krokus Astromal Leszno 2006 U18 WP +2.0 III PTAK Krzysztof Z/1835/20 2022 LDK!
9 f 2 10.54 DYDZIŃSKA Nadia LUKS Hańcza Suwałki 2006 U18 PD +0.9 IV ANESZKO Marta STACHURSKA Agnieszka , Z/5612/19 , 2022 LDK!
10 f 2 10.53 KONOPKA Zofia UKS MOSiR Działdowo 2006 U18 WN +0.8 IV CYTLAŁ Jacek Z/3578/19 2022 BEZ
11 f 2 10.21 KORDYKIEWICZ Olga LLKS Pomorze Stargard 2006 U18 ZP +1.1 IV ŚWIERCZYŃSKI Sławomir Z/4372/18 2022 LDK!
12 f 2 10.20 MAKÓWKA Natalia MUKS Park Zduńska Wola 2006 U18 LD -0.1 IV SZEWCZYK Tomasz Z/11280/21 2022 LDK!
13 f 2 10.06 MALARA Aleksandra MULKS Juvenia Głuchołazy 2006 U18 OP +1.0 -- RYSZEWSKI Jacek RYSZEWSKI Jacek PIERÓG Paweł , Z/5605/19 , 2022 LDK!
14 f 2 9.95 WILK Daria LLKS Pomorze Stargard 2006 U18 ZP +0.4 -- RÓŻYCZKA Marek Z/2929/20 2022
15 f 2 9.92 OBLONK Marta LUKS Podium Kup 2005 U18 OP +0.7 -- DZIUBA Jacek Z/5234/19 2022 LDK!
16 f 2 9.91 PIERZCHALSKA Katarzyna MKS Bolesłavia Bolesławiec 2006 U18 DS -0.5 -- WIŚNIEWSKI Paweł MARKOWSKI Tomasz , Z/3457/19 , 2022 LDK!
Kula (3) K
1 f 1 14.00 GŁOWACKA Martyna MLKS Nadwiślanin Chełmno 2006 U18 KP I DMP U20 KENSIK Jan Z/0145/20 2022 LDK! 140
2 f 1 13.80 LIGMAN Patrycja LKS Lubawa 2006 U18 WN II KOŁODZIEJSKI Leszek KOŁODZIEJSKI Leszek , Z/3068/19 , 2022 BEZ LDK!
3 f 1 13.77 KUCIŃSKA Klaudia LKS Lubawa 2006 U18 WN II KOŁODZIEJSKI Leszek Z/0204/20 2022 LDK!
4 f 1 12.58 KATA Magdalena TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2006 U18 LU III B.D. GDAŃSKA Małgorzata WAWRZUSISZYN Tomasz , Z/0430/20 , 2022 LDK!
5 f 1 12.27 GŁADIKOWSKA Melisa AML Słupsk 2006 U18 PM III DMP U20 B.D. WITEK Mirosław , Z/4972/18 , 2022 BEZ LDK! 111
6 f 1 11.70 DEBERT Oliwia LUKS Namysłów 2005 U18 OP III GŁOWACKI Leszek Z/3086/19 2022 LDK!
7 f 1 11.43 MACINA Julia BOSiR Barcin 2006 U18 KP III LUZAK Andrzej Z/3925/18 2022 BEZ LDK!
8 f 1 11.06 BANASIEWICZ Magdalena UKS Sokół Węgorzewo 2005 U18 WN III PALUCH Krystian PALUCH Krystian Z/0203/20 2022 LDK!
9 f 1 11.00 NOWAK Oliwia LUKS Orkan Września 2006 U18 WP III PAWLAK Przemysław Z/14515/21 2022
10 f 1 10.49 PIELECH Wiktoria KS Polonia Pasłęk 2005 U18 WN IV BORYSEWICZ Piotr Z/2336/19 2022 BEZ
11 f 1 10.46 TYMIŃSKA Natalia UKS Rotmistrz Ciechanowiec 2005 U18 PD IV KOZIARSKI Cezary KOZIARSKI Cezary , Z/3587/20 , 2022 LDK!
12 f 1 10.20 KASPRZAK-DŻYBERTI Dominika LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle 2005 U18 OP IV DOMIN Adam Z/2637/20 2022 LDK!
13 f 1 9.77 KOREJBA Oliwia LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle 2005 U18 OP -- DOMIN Adam Z/2639/20 2022 LDK!
14 f 1 9.76 GAJEWSKA Zofia LUKS Start Nakło 2006 U18 KP -- JANKOWSKI Marcin KSOBIECH Bartosz Z/1394/19 2022 LDK!
15 f 1 9.60 NOWACZYK Aleksandra LKLA Krokus Astromal Leszno 2006 U18 WP -- PTAK Krzysztof Z/3698/22 2022 LDK!
16 f 1 9.45 KŁOSOWSKA Klaudia MULKS Juvenia Głuchołazy 2006 U18 OP -- PIERÓG Paweł Z/11531/21 2022 LDK!
17 f 1 9.18 SIEŃKO Karolina GOKSiT Suchowola 2006 U18 PD -- BERNATOWICZ Jolanta Z/1450/20 2022 LDK!
18 f 1 8.45 JANKOWSKA Joanna LUKS Start Nakło 2006 U18 KP -- KSOBIECH Bartosz Z/0533/18 2022 BEZ LDK!
19 f 1 7.89 KOVAL Maria LUKS Orkan Września 2005 U18 WP -- PAWLAK Przemysław Z/4003/22 2022
Kula (4) K
1 f 1 14.86 MAŚLANA Zuzanna MLKL Płock 2004 U20 MZ I NISZTOR Mirosław NISZTOR Stanisław NISZTOR Stanisław Z/2308/17 2022 3 LDK!
2 f 1 13.49 MARSZELEWSKA Joanna MKL Jurand Szczytno 2004 U20 WN I BUKOWIECKI Maciej Z/0131/19 2022 LDK!
3 f 1 12.98 PRZYBYSZ Patrycja OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka 2003 U20 MZ I SZUSTER Konrad Z/1409/17 2022
4 f 1 12.31 CHARKIEWICZ Wiktoria KS Podlasie Białystok 2003 U20 PD II DMP DMP U20 ZABAWSKI Przemysław Z/1458/20 2022 98 133
5 f 1 11.54 WOŹNIAK Dominika KS Podlasie Białystok 2004 U20 PD III DMP DMP U20 DANILCZYK-ZABAWSKA Krystyna B.D. Z/4782/17 2022 3 LDK! 87 124
6 f 1 10.91 LUDWICZAK Jolanta UKS Orkan Środa Wlkp. 2003 U20 WP III CICHOWLAS Agnieszka KOBIERSKI Andrzej CICHOWLAS Agnieszka , Z/1249/17 , 2022 3 LDK!
7 f 1 10.58 RAKOWICZ Martyna KS Podlasie Białystok 2003 U20 PD III DMP DMP U20 SUPROŃ Jarosław ZABAWSKI Przemysław , Z/3135/17 , 2022 4 LDK! 72 114
8 f 1 10.50 KACZOR Jagoda LKS Orkan Ostrzeszów 2004 U20 WP III NALEPA Marek Z/1697/19 2022 LDK!
9 f 1 9.14 MANUSZEWSKA Zuzanna LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 2004 U20 PM IV RÓŻYCKI Ryszard Z/3797/18 2022 4
10 f 1 8.36 MAŁYCHA Kornelia WMLKS Nadodrze Powodowo 2004 U20 WP -- WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/2936/20 2022
Dysk (1) K
1 f 1 40.36 MAŚLANA Zuzanna MLKL Płock 2004 U20 MZ II NISZTOR Mirosław NISZTOR Stanisław NISZTOR Stanisław Z/2308/17 2022 3 LDK!
2 f 1 39.13 MARSZELEWSKA Joanna MKL Jurand Szczytno 2004 U20 WN II BUKOWIECKI Maciej Z/0131/19 2022 LDK!
3 f 1 37.52 LUDWICZAK Jolanta UKS Orkan Środa Wlkp. 2003 U20 WP II CICHOWLAS Agnieszka KOBIERSKI Andrzej CICHOWLAS Agnieszka , Z/1249/17 , 2022 3 LDK!
4 f 1 30.79 PRZYBYSZ Patrycja OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka 2003 U20 MZ IV SZUSTER Konrad Z/1409/17 2022
5 f 1 30.75 BORZĘCKA Klaudia ULKS Tychowo 2004 U20 ZP IV GRABARCZYK Jozef Z/2496/18 2022 5
6 f 1 28.38 MASŁOWSKA Gabrysia GOKSiT Suchowola 2004 U20 PD IV BERNATOWICZ Jolanta Z/1492/18 2022 5 LDK!
7 f 1 27.90 MAŁYCHA Kornelia WMLKS Nadodrze Powodowo 2004 U20 WP IV WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/2936/20 2022
1 f 2 35.28 PECYNA Kinga MLKS Agros Żary 2005 U18 LB III KORSAK Przemysław WISZ Dariusz Z/4729/17 2022 LDK!
2 f 2 34.69 KUCIŃSKA Klaudia LKS Lubawa 2006 U18 WN III KOŁODZIEJSKI Leszek Z/0204/20 2022 LDK!
3 f 2 33.89 DEBERT Oliwia LUKS Namysłów 2005 U18 OP III GŁOWACKI Leszek Z/3086/19 2022 LDK!
4 f 2 32.70 LIGMAN Patrycja LKS Lubawa 2006 U18 WN III KOŁODZIEJSKI Leszek KOŁODZIEJSKI Leszek , Z/3068/19 , 2022 BEZ LDK!
5 f 2 32.18 CZERNIAK Antonina MKS Osa Zgorzelec 2005 U18 DS III WOCHNA Robert Z/0436/19 2022 LDK!
6 f 2 31.13 GŁOWACKA Martyna MLKS Nadwiślanin Chełmno 2006 U18 KP IV KENSIK Jan Z/0145/20 2022 LDK!
7 f 2 27.36 LISIECKA Weronika LUKS Start Nakło 2006 U18 KP IV KSOBIECH Bartosz Z/0530/20 2022 LDK!
8 f 2 27.35 KOŁODZIEJSKA Patrycja LKS Lubawa 2006 U18 WN IV KOŁODZIEJSKI Leszek KOŁODZIEJSKI Leszek , Z/3072/19 , 2022 LDK!
9 f 2 26.36 KOREJBA Oliwia LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle 2005 U18 OP -- DOMIN Adam Z/2639/20 2022 LDK!
10 f 2 26.28 THRUN Iza LKS Ziemi Puckiej Puck 2005 U18 PM -- JASKUŁKA Teresa Z/3585/19 2022
11 f 2 25.00 TYMIŃSKA Natalia UKS Rotmistrz Ciechanowiec 2005 U18 PD -- KOZIARSKI Cezary KOZIARSKI Cezary , Z/3587/20 , 2022 LDK!
12 f 2 24.80 NOWICKA Marcelina LUKS Orkan Września 2006 U18 WP -- PAWLAK Przemysław Z/3642/22 2022
13 f 2 24.40 FRANCISZKOWICZ Ewelina GOKSiT Suchowola 2005 U18 PD -- BERNATOWICZ Jolanta Z/0418/20 2022 LDK!
14 f 2 23.02 SIEŃKO Karolina GOKSiT Suchowola 2006 U18 PD -- BERNATOWICZ Jolanta Z/1450/20 2022 LDK!
15 f 2 22.64 NOWAK Oliwia LUKS Orkan Września 2006 U18 WP -- PAWLAK Przemysław Z/14515/21 2022
16 f 2 21.92 NOWACZYK Aleksandra LKLA Krokus Astromal Leszno 2006 U18 WP -- PTAK Krzysztof Z/3698/22 2022 LDK!
17 f 2 21.52 FIEDORCZYK Ewa GOKSiT Suchowola 2005 U18 PD -- BERNATOWICZ Jolanta Z/0599/20 2022 LDK!
18 f 2 16.66 GAJEWSKA Zofia LUKS Start Nakło 2006 U18 KP -- JANKOWSKI Marcin KSOBIECH Bartosz Z/1394/19 2022 LDK!
19 f 2 16.13 SZCZEŚNIAK Julia LUKS Start Nakło 2006 U18 KP -- JANKOWSKI Marcin Z/0122/18 2022 BEZ LDK!
  f 2 NM PIELECH Wiktoria KS Polonia Pasłęk 2005 U18 WN -- BORYSEWICZ Piotr Z/2336/19 2022 BEZ
  f 2 NM KOŁODZIEJCZAK Patrycja LUKS Start Nakło 2006 U18 KP -- JANKOWSKI Marcin JANKOWSKI Marcin Z/5672/19 2022 BEZ LDK!
Młot (3) K
1 f 1 55.48 ORZECHOWSKA Aneta LKS Vectra Włocławek 2006 U18 KP I DMP U20 B.D. KARNAS Kinga WIERZBICKI Dariusz , Z/7627/21 , 2022 LDK! 145
2 f 1 49.34 KOVAL Maria LUKS Orkan Września 2005 U18 WP II PAWLAK Przemysław Z/4003/22 2022
3 f 1 48.96 LISIECKA Weronika LUKS Start Nakło 2006 U18 KP II KSOBIECH Bartosz Z/0530/20 2022 LDK!
4 f 1 48.63 PECYNA Kinga MLKS Agros Żary 2005 U18 LB II KORSAK Przemysław WISZ Dariusz Z/4729/17 2022 LDK!
5 f 1 48.27 POSTÓJ Julia KS Wisła Puławy 2005 U18 LU II DMP U20 ZDYBEL Aleksander Z/2927/18 2022 4 122
6 f 1 45.19 BRZEZIŃSKA Nikola LKS Vectra Włocławek 2005 U18 KP III DMP U20 WIERZBICKI Dariusz Z/1583/19 2022 LDK! 111
7 f 1 43.59 MAJEK Weronika KS Wisła Puławy 2005 U18 LU III DMP U20 ZDYBEL Aleksander Z/2926/18 2022 4 106
8 f 1 42.29 MARCZEWSKA Wiktoria LLKS Pomorze Stargard 2005 U18 ZP III GOŁDYN Bartosz B.D. RÓŻYCZKA Marek , Z/4534/19 , 2022 LDK!
9 f 1 38.91 ŻÓŁWIŃSKA Emilia LLKS Pomorze Stargard 2006 U18 ZP IV RÓŻYCZKA Marek Z/3103/20 2022
10 f 1 37.19 JANKOWSKA Joanna LUKS Start Nakło 2006 U18 KP IV KSOBIECH Bartosz Z/0533/18 2022 BEZ LDK!
11 f 1 36.31 THRUN Iza LKS Ziemi Puckiej Puck 2005 U18 PM IV JASKUŁKA Teresa Z/3585/19 2022
12 f 1 35.29 ZDZIARSKA Julia UKS Błyskawica Domaniewice 2006 U18 LD IV B.D. Z/3645/20 2022
13 f 1 34.00 BUCZKOWSKA Magdalena LUKS MGOKSiR Korfantów 2005 U18 OP -- OSIEWACZ Stefan Z/1164/19 2022 LDK!
14 f 1 31.85 CHMIELNICKA Amelia PUKS Jedynka Łosice 2006 U18 MZ -- WOLIŃSKI Michał Z/5575/19 2022
  f 1 NM GRUDZIEŃ Ewelina MKS Bolesłavia Bolesławiec 2005 U18 DS -- MARKOWSKI Tomasz Z/3299/19 2022 LDK!
Młot (4) K
1 f 1 50.28 DUDA Izabela LKS Vectra Włocławek 2004 U20 KP I DMP U20 WIERZBICKI Dariusz Z/0341/18 2022 2 LDK! 150
2 f 1 44.73 KOWALCZYK Zuzanna MUKS Park Zduńska Wola 2004 U20 LD II SZEWCZYK Tomasz SZEWCZYK Tomasz , Z/0671/18 , 2022 5 LDK!
3 f 1 42.50 MANUSZEWSKA Zuzanna LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 2004 U20 PM III RÓŻYCKI Ryszard Z/3797/18 2022 4
Oszczep (500) K
1 f 1 47.18 BANASIEWICZ Magdalena UKS Sokół Węgorzewo 2005 U18 WN I PALUCH Krystian PALUCH Krystian Z/0203/20 2022 LDK!
2 f 1 45.49 KATA Magdalena TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2006 U18 LU II B.D. GDAŃSKA Małgorzata WAWRZUSISZYN Tomasz , Z/0430/20 , 2022 LDK!
3 f 1 37.60 MICHALAK Karolina AML Słupsk 2006 U18 PM III DMP U20 WITEK Mirosław B.D. Z/0019/18 2022 5 LDK! 99
4 f 1 37.34 GŁADIKOWSKA Melisa AML Słupsk 2006 U18 PM III B.D. WITEK Mirosław , Z/4972/18 , 2022 BEZ LDK!
5 f 1 36.45 KOŁODZIEJCZAK Patrycja LUKS Start Nakło 2006 U18 KP IV JANKOWSKI Marcin JANKOWSKI Marcin Z/5672/19 2022 BEZ LDK!
6 f 1 36.34 KOŁODZIEJSKA Patrycja LKS Lubawa 2006 U18 WN IV KOŁODZIEJSKI Leszek KOŁODZIEJSKI Leszek , Z/3072/19 , 2022 LDK!
7 f 1 35.99 ADAMCZYK Martyna KS Polonia Pasłęk 2006 U18 WN IV BORYSEWICZ Piotr Z/2333/19 2022 BEZ
8 f 1 35.69 CZERNIAK Antonina MKS Osa Zgorzelec 2005 U18 DS IV WOCHNA Robert Z/0436/19 2022 LDK!
9 f 1 32.76 GRUDZIEŃ Ewelina MKS Bolesłavia Bolesławiec 2005 U18 DS IV DMP U20 MARKOWSKI Tomasz Z/3299/19 2022 LDK! 83
10 f 1 32.58 NIEDZIELA Julia LKS Lubawa 2006 U18 WN IV KOŁODZIEJSKI Leszek KOŁODZIEJSKI Leszek , Z/3069/19 , 2022 BEZ LDK!
11 f 1 32.51 KASPRZAK-DŻYBERTI Dominika LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle 2005 U18 OP IV DOMIN Adam Z/2637/20 2022 LDK!
12 f 1 31.07 ŁYSZYK Cecylia LKS Fenix Słupsk 2006 U18 PM -- GRECKA Ewa Z/2514/20 2022
13 f 1 30.47 WASILUK Zuzanna PUKS Jedynka Łosice 2006 U18 MZ -- WOLIŃSKI Michał Z/5582/19 2022
14 f 1 26.54 NOWICKA Marcelina LUKS Orkan Września 2006 U18 WP -- PAWLAK Przemysław Z/3642/22 2022
15 f 1 26.18 CHMIELNICKA Amelia PUKS Jedynka Łosice 2006 U18 MZ -- WOLIŃSKI Michał Z/5575/19 2022
16 f 1 26.12 KŁOSOWSKA Klaudia MULKS Juvenia Głuchołazy 2006 U18 OP -- PIERÓG Paweł Z/11531/21 2022 LDK!
17 f 1 18.91 SZCZEŚNIAK Julia LUKS Start Nakło 2006 U18 KP -- JANKOWSKI Marcin Z/0122/18 2022 BEZ LDK!
Oszczep (600) K
1 f 1 37.12 KACZOR Jagoda LKS Orkan Ostrzeszów 2004 U20 WP III NALEPA Marek Z/1697/19 2022 LDK!
2 f 1 31.61 PERZYŃSKA Julia UKS Błyskawica Domaniewice 2003 U20 LD IV SZYMAJDA Mieczysław Z/1116/17 2022 3
3 f 1 25.34 ANDRYSZCZYK Inga UKS Filipides Teresin 2004 U20 MZ -- DMP U20 ANDRYSZCZYK Andrzej ANDRYSZCZYK Andrzej # , Z/0372/17 , 2022 BEZ LDK! 65
Chód 5 km K
1 1 s 1 27:46.20 ZASADA Marta LKS Vectra Włocławek 2004 U20 KP III DOBROSIELSKA Martyna Z/4710/17 2022 5 LDK!
2 2 s 1 28:04.95 CYMBALIŃSKA Ewelina WLKS Nowe Iganie 2004 U20 MZ III GOŁAWSKA Agnieszka Z/4555/18 2022 3
3 3 s 1 30:38.38 PEKSA Danuta PLKS Gwda Piła 2004 U20 WP III KRZEWIŃSKI Ignacy Z/1565/21 2022 LDK!
1 1 s 2 28:50.59 ŚLEDZIŃSKA Martyna UKS Przełaj Żerków 2006 U18 WP III BIERŁA Władysław Z/2816/18 2022 BEZ
2 2 s 2 29:01.83 WOJTCZAK Paulina LKS Vectra Włocławek 2005 U18 KP III DMP U20 DOBROSIELSKA Martyna Z/5200/18 2022 BEZ LDK! 100
3 3 s 2 30:03.30 GÓRNICKA Karolina MKS Bank BS Płońsk 2005 U18 MZ III WIŚNIEWSKI Zbigniew Z/2000/19 2022 LDK!
4 4 s 2 31:42.71 CICHOSZ Maria SSMKS Parasol Wrocław 2005 U18 DS IV GOLEC Dominik Z/0094/19 2022 LDK!
5 5 s 2 32:59.09 JANECZEK Amelia WLKS Nowe Iganie 2005 U18 MZ IV GOŁAWSKI Janusz Z/4555/19 2022
6 6 s 2 35:09.55 KOCAJ Anna MKS Unia Hrubieszów 2006 U18 LU -- KAMIEŃ Mirosław Z/2736/22 2022
100 m M
1 2 e 1 10.94 GRZĄKA Dawid KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2004 U20 WP -0.1 II DMP U20 WALCZAK Michał Z/0168/20 2022 142
2 3 e 1 10.99 CEGŁA Kacper KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2004 U20 WP -0.1 II WALCZAK Michał Z/5024/19 2022 LDK!
3 4 e 1 11.09 DROZDOWSKI Damian KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2003 U20 WP -0.1 II WALCZAK Michał Z/1075/18 2022 3
4 6 e 1 11.17 ZIMNIAK Kacper KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2004 U20 WP -0.1 II WALCZAK Michał Z/0651/19 2022 LDK!
5 7 e 1 11.18 RUMIŃSKI Dawid LUKS Orneta 2003 U20 WN -0.1 II MAKOWSKI Leszek B.D. Z/3346/18 2022
6 9 e 1 11.34 KASIETCZUK Adrian MKS Agros Chełm 2004 U20 LU -0.1 III LESZCZYŃSKI Damian LESZCZYŃSKI Damian Z/0890/18 2022 4 LDK!
7 12 e 1 11.69 KOLASIŃSKI Hubert RLTL Optima Radom 2003 U20 MZ -0.1 III BŁASIŃSKA Aneta BŁASIŃSKI Artur , Z/0379/17 , 2022 3 LDK!
1 1 e 2 10.78 ŁAZOWY Cezary WMLKS Nadodrze Powodowo 2004 U20 WP +0.7 I WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/1792/18 2022 4 LDK!
2 5 e 2 11.12 BRZEZIŃSKI Konrad GKS Start Długołęka 2003 U20 DS +0.7 II BENKOWSKI Henryk Z/2442/17 2022 3
3 8 e 2 11.28 DEPTA Szymon AML Słupsk 2004 U20 PM +0.7 II CZUBAK Tomasz CZUBAK Tomasz Z/2545/18 2022 LDK!
4 10 e 2 11.45 WESSERLING Cezary LKS Ziemi Puckiej Puck 2004 U20 PM +0.7 III JASKUŁKA Teresa B.D. Z/4441/18 2022 5
5 11 e 2 11.64 KRYŚ Kamil KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2003 U20 WP +0.7 III WALCZAK Michał Z/4126/18 2022
6 13 e 2 11.73 HREHOROWICZ Bartosz KS Podlasie Białystok 2003 U20 PD +0.7 III GRANASZEWSKI Artur Z/3009/20 2022
7 14 e 2 11.86 KRAWCZYK Mateusz MKS Agros Chełm 2003 U20 LU +0.7 IV GDAŃSKI Andrzej Z/3394/17 2022 LDK!
1 2 e 3 11.06 WRÓBEL Paweł LUKS Orkan Września 2005 U18 WP -1.4 II PAWLAK Przemysław Z/4795/19 2022
2 3 e 3 11.07 BUCZYŃSKI Kacper MKS Bank BS Płońsk 2006 U18 MZ -1.4 II WIŚNIEWSKI Zbigniew Z/2001/19 2022 LDK!
3 10 e 3 11.49 JANKOWSKI Kacper UKS Błyskawica Domaniewice 2006 U18 LD -1.4 III B.D. Z/3651/20 2022
4 12 e 3 11.69 NAWOTCZYŃSKI Kacper KS Podlasie Białystok 2006 U18 PD -1.4 III DMP SUPROŃ Jarosław Z/12824/21 2022 54
5 18 e 3 12.36 GULBIERZ Karol LUKS Hańcza Suwałki 2006 U18 PD -1.4 -- JUTKIEWICZ Jarosław Z/13541/21 2022 LDK!
1 7 e 4 11.17 JOPEK Michał KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2005 U18 WP -0.6 II WALCZAK Michał Z/3104/19 2022 LDK!
2 8 e 4 11.38 WRÓBEL Wiktor LKS Orkan Ostrzeszów 2005 U18 WP -0.6 III NALEPA Marek Z/0601/22 2022 LDK!
3 17 e 4 12.03 BANEL Filip KS Podlasie Białystok 2006 U18 PD -0.6 IV DMP U20 SUPROŃ Jarosław Z/11579/21 2022 87
4 21 e 4 12.75 ŁAPIŃSKI Jakub KS Podlasie Białystok 2006 U18 PD -0.6 -- DMP DMP U20 SIENKIEWICZ Karol SIENKIEWICZ Karol , Z/4929/19 , 2022 LDK! 11 68
1 4 e 5 11.10 LEPIONKA Adrian KS Agros Zamość 2006 U18 LU -0.8 II DMP U20 GDAŃSKA Małgorzata GDAŃSKI Andrzej , Z/0121/20 , 2022 LDK! 132
2 5 e 5 11.15 SZAKOŁA Jakub MLKS Agros Żary 2006 U18 LB -0.8 II WISZ Dariusz WISZ Mateusz Z/5632/19 2022 LDK!
3 9 e 5 11.48 SADOWSKI Oskar WMLKS Nadodrze Powodowo 2005 U18 WP -0.8 III FEIFER Bartosz WALCZAK- MORTEZAEI Artur , Z/3720/20 , 2022 LDK!
4 11 e 5 11.68 MAC Szymon MLKS Agros Żary 2005 U18 LB -0.8 III WISZ Dariusz Z/3656/19 2022 LDK!
5 13 e 5 11.75 PYRZYŃSKI Mateusz MKS Bank BS Płońsk 2005 U18 MZ -0.8 III WIŚNIEWSKI Zbigniew Z/2351/19 2022 LDK!
6 19 e 5 12.55 STRZYGOCKI Kacper MLKS Agros Żary 2006 U18 LB -0.8 -- WISZ Mateusz Z/2818/22 2022
7 22 e 5 12.88 GAJEWSKI Oskar Daniel KS Podlasie Białystok 2005 U18 PD -0.8 -- DMP GRANASZEWSKI Artur Z/9786/21 2022 8
1 1 e 6 10.67 ZAKRZEWSKI Marek AML Słupsk 2005 U18 PM -0.9 I CZUBAK Tomasz CZUBAK Tomasz , Z/2543/18 , 2022 4 LDK!
2 6 e 6 11.17 BŁASZCZAK Karol KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2005 U18 WP -0.9 II DMP U20 WALCZAK Michał Z/2369/20 2022 128
3 14 e 6 11.77 OSIŃSKI Jan AML Słupsk 2005 U18 PM -0.9 IV DMP U20 CZUBAK Tomasz Z/0930/20 2022 LDK! 97
4 15 e 6 11.78 JAŃCZAK Szymon KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2006 U18 WP -0.9 IV WALCZAK Katarzyna # Z/3106/19 2022 LDK!
5 16 e 6 11.86 SADOWSKI Bartosz LUKS Hańcza Suwałki 2005 U18 PD -0.9 IV JUTKIEWICZ Jarosław Z/2867/21 2022
6 20 e 6 12.71 GAŁCZYŃSKI Kacper MKS Bank BS Płońsk 2006 U18 MZ -0.9 -- ZABOROWSKI Marcin Z/0514/21 2022
1 f 1 10.84 ŁAZOWY Cezary WMLKS Nadodrze Powodowo 2004 U20 WP 0.0 I WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/1792/18 2022 4 LDK!
2 f 1 10.90 GRZĄKA Dawid KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2004 U20 WP 0.0 I DMP U20 WALCZAK Michał Z/0168/20 2022 144
3 f 1 10.97 CEGŁA Kacper KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2004 U20 WP 0.0 II WALCZAK Michał Z/5024/19 2022 LDK!
4 f 1 11.14 DROZDOWSKI Damian KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2003 U20 WP 0.0 II WALCZAK Michał Z/1075/18 2022 3
5 f 1 11.17 ZIMNIAK Kacper KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2004 U20 WP 0.0 II WALCZAK Michał Z/0651/19 2022 LDK!
6 f 1 11.22 RUMIŃSKI Dawid LUKS Orneta 2003 U20 WN 0.0 II MAKOWSKI Leszek B.D. Z/3346/18 2022
7 f 1 11.22 BRZEZIŃSKI Konrad GKS Start Długołęka 2003 U20 DS 0.0 II BENKOWSKI Henryk Z/2442/17 2022 3
8 f 1 11.28 DEPTA Szymon AML Słupsk 2004 U20 PM 0.0 II CZUBAK Tomasz CZUBAK Tomasz Z/2545/18 2022 LDK!
1 f 2 10.46 ZAKRZEWSKI Marek AML Słupsk 2005 U18 PM -0.5 M CZUBAK Tomasz CZUBAK Tomasz , Z/2543/18 , 2022 4 LDK!
2 f 2 11.02 WRÓBEL Paweł LUKS Orkan Września 2005 U18 WP -0.5 II PAWLAK Przemysław Z/4795/19 2022
3 f 2 11.05 LEPIONKA Adrian KS Agros Zamość 2006 U18 LU -0.5 II DMP U20 GDAŃSKA Małgorzata GDAŃSKI Andrzej , Z/0121/20 , 2022 LDK! 135
4 f 2 11.09 BUCZYŃSKI Kacper MKS Bank BS Płońsk 2006 U18 MZ -0.5 II WIŚNIEWSKI Zbigniew Z/2001/19 2022 LDK!
5 f 2 11.11 SZAKOŁA Jakub MLKS Agros Żary 2006 U18 LB -0.5 II WISZ Dariusz WISZ Mateusz Z/5632/19 2022 LDK!
6 f 2 11.15 JOPEK Michał KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2005 U18 WP -0.5 II WALCZAK Michał Z/3104/19 2022 LDK!
7 f 2 11.16 BŁASZCZAK Karol KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2005 U18 WP -0.5 II DMP U20 WALCZAK Michał Z/2369/20 2022 129
8 f 2 11.50 WRÓBEL Wiktor LKS Orkan Ostrzeszów 2005 U18 WP -0.5 III NALEPA Marek Z/0601/22 2022 LDK!
200 m M
1 1 s 1 21.61 ZAZULA Remigiusz MKS Agros Chełm 2003 U20 LU 0.0 I DMP U20 LESZCZYŃSKI Damian WDOWIAK Aneta LESZCZYŃSKI Damian Z/0091/17 2022 3 LDK! 156
2 2 s 1 21.74 ŁAZOWY Cezary WMLKS Nadodrze Powodowo 2004 U20 WP 0.0 I WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/1792/18 2022 4 LDK!
3 3 s 1 21.91 CEGŁA Kacper KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2004 U20 WP 0.0 II DMP U20 WALCZAK Michał Z/5024/19 2022 LDK! 145
4 5 s 1 22.42 ZIMNIAK Kacper KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2004 U20 WP 0.0 II WALCZAK Michał Z/0651/19 2022 LDK!
  s 1 DNF DĄBROWSKI Piotr KS Prefbet-Sonarol 2003 U20 PD 0.0 -- KORYTKOWSKI Andrzej Z/0987/17 2022 LDK!
1 4 s 2 22.05 ADAMCIO Cyprian KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2003 U20 WP -1.1 II WALCZAK Michał Z/0845/17 2022
2 6 s 2 22.84 RUMIŃSKI Dawid LUKS Orneta 2003 U20 WN -1.1 III MAKOWSKI Leszek B.D. Z/3346/18 2022
3 7 s 2 22.85 DEPTA Szymon AML Słupsk 2004 U20 PM -1.1 III DMP U20 CZUBAK Tomasz CZUBAK Tomasz Z/2545/18 2022 LDK! 120
4 8 s 2 22.87 DROZDOWSKI Damian KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2003 U20 WP -1.1 III DMP U20 WALCZAK Michał Z/1075/18 2022 3 120
1 9 s 3 23.11 SZAJNER Wojciech RLTL Optima Radom 2003 U20 MZ +1.1 III TRZOS Leszek Z/5753/18 2022 3 LDK!
2 12 s 3 23.57 KĘDZIERSKI Jan UKS Czapla Białe Błota 2004 U20 KP +1.1 III KARNAS Zbigniew Z/7685/21 2022 LDK!
3 13 s 3 23.66 HREHOROWICZ Bartosz KS Podlasie Białystok 2003 U20 PD +1.1 IV DMP DMP U20 GRANASZEWSKI Artur Z/3009/20 2022 56 101
4 16 s 3 24.20 WESSERLING Cezary LKS Ziemi Puckiej Puck 2004 U20 PM +1.1 IV JASKUŁKA Teresa B.D. Z/4441/18 2022 5
1 10 s 4 23.24 SZCZEPAŃSKI Maciej KS Polonia Pasłęk 2004 U20 WN +0.3 III BORYSEWICZ Magdalena Z/2337/19 2022 5
2 11 s 4 23.36 GRZYMSKI Stanisław UKS Skoczek Władysławów 2004 U20 WP +0.3 III BERLIŃSKI Florian Z/2668/17 2022 4
3 14 s 4 23.78 TAŃSKI Andrzej LKS Ziemi Puckiej Puck 2004 U20 PM +0.3 IV B.D. JASKUŁKA Teresa , Z/3580/19 , 2022
4 15 s 4 23.82 GRZEGOREK Wiktor LUKS Orkan Września 2003 U20 WP +0.3 IV PAWLAK Przemysław Z/1164/18 2022 3 LDK!
5 17 s 4 24.46 KARNAS Kacper UKS Czapla Białe Błota 2004 U20 KP +0.3 -- KARNAS Zbigniew Z/3127/18 2022 LDK!
1 1 s 5 21.31 ZAKRZEWSKI Marek AML Słupsk 2005 U18 PM +0.2 M DMP U20 CZUBAK Tomasz CZUBAK Tomasz , Z/2543/18 , 2022 4 LDK! 169
2 2 s 5 22.03 LEPIONKA Adrian KS Agros Zamość 2006 U18 LU +0.2 II DMP GDAŃSKA Małgorzata GDAŃSKI Andrzej , Z/0121/20 , 2022 LDK! 108
3 3 s 5 22.21 BUCZYŃSKI Kacper MKS Bank BS Płońsk 2006 U18 MZ +0.2 II WIŚNIEWSKI Zbigniew Z/2001/19 2022 LDK!
4 4 s 5 22.32 WRÓBEL Paweł LUKS Orkan Września 2005 U18 WP +0.2 II PAWLAK Przemysław Z/4795/19 2022
5 6 s 5 22.60 JOPEK Michał KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2005 U18 WP +0.2 II DMP U20 WALCZAK Michał Z/3104/19 2022 LDK! 127
6 8 s 5 22.91 WRÓBEL Wiktor LKS Orkan Ostrzeszów 2005 U18 WP +0.2 III NALEPA Marek Z/0601/22 2022 LDK!
1 5 s 6 22.33 KIJEWSKI Michał UKS Sokół Węgorzewo 2005 U18 WN +0.1 II PALUCH Krystian PALUCH Krystian Z/0910/19 2022 LDK!
2 9 s 6 22.93 PAŃKO Kacper MKS Unia Hrubieszów 2006 U18 LU +0.1 III BIELECKA Marzanna MAGDZIAK Tomasz , Z/3491/19 , 2022 LDK!
3 10 s 6 23.00 ROGIŃSKI Bartosz KS Prefbet-Sonarol 2006 U18 PD +0.1 III KORYTKOWSKI Andrzej Z/10643/21 2022 LDK!
4 11 s 6 23.11 SADOWSKI Oskar WMLKS Nadodrze Powodowo 2005 U18 WP +0.1 III FEIFER Bartosz WALCZAK- MORTEZAEI Artur , Z/3720/20 , 2022 LDK!
5 13 s 6 23.29 DĄBKOWSKI Jakub UKS MOSiR Działdowo 2006 U18 WN +0.1 III CYTLAŁ Jacek Z/1079/20 2022
6 16 s 6 23.79 NAWOTCZYŃSKI Kacper KS Podlasie Białystok 2006 U18 PD +0.1 IV DMP U20 SUPROŃ Jarosław Z/12824/21 2022 99
7 17 s 6 23.91 SADOWSKI Bartosz LUKS Hańcza Suwałki 2005 U18 PD +0.1 IV JUTKIEWICZ Jarosław Z/2867/21 2022
8 19 s 6 24.25 STAWIAK Miłosz LKS Omega Kleszczów 2006 U18 LD +0.1 IV URBANIAK Mateusz Z/0718/19 2022 BEZ
1 7 s 7 22.90 RAK Piotr KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2006 U18 WP +0.2 III WALCZAK Michał Z/1068/18 2022 BEZ LDK!
2 14 s 7 23.44 PYRZYŃSKI Mateusz MKS Bank BS Płońsk 2005 U18 MZ +0.2 III WIŚNIEWSKI Zbigniew Z/2351/19 2022 LDK!
3 15 s 7 23.62 JANKOWSKI Kacper UKS Błyskawica Domaniewice 2006 U18 LD +0.2 IV B.D. Z/3651/20 2022
4 20 s 7 24.46 BANEL Filip KS Podlasie Białystok 2006 U18 PD +0.2 -- SUPROŃ Jarosław Z/11579/21 2022
5 21 s 7 24.66 RYCZYŃSKI Mikołaj LKS Maraton Turek 2005 U18 WP +0.2 -- RYCZYŃSKI Zbigniew Z/0992/19 2022
1 12 s 8 23.13 ŚMIETANKA Jan MKS Unia Hrubieszów 2005 U18 LU +0.1 III MAGDZIAK Tomasz # Z/3227/19 2022
2 18 s 8 24.23 PIĄTKOWSKI Olaf KS Prefbet-Sonarol 2006 U18 PD +0.1 IV KORYTKOWSKI Andrzej Z/13561/21 2022 LDK!
3 22 s 8 25.25 GULBIERZ Karol LUKS Hańcza Suwałki 2006 U18 PD +0.1 -- JUTKIEWICZ Jarosław Z/13541/21 2022 LDK!
4 23 s 8 25.37 GAŁCZYŃSKI Kacper MKS Bank BS Płońsk 2006 U18 MZ +0.1 -- ZABOROWSKI Marcin Z/0514/21 2022
5 24 s 8 25.73 GOMUŁKA Ksawery UKS 12 Kalisz 2005 U18 WP +0.1 -- OLSZYNA Waldemar Z/0160/20 2022
6 25 s 8 26.15 GAJEWSKI Oskar Daniel KS Podlasie Białystok 2005 U18 PD +0.1 -- GRANASZEWSKI Artur Z/9786/21 2022
400 m M
1 1 s 1 47.28 ZAZULA Remigiusz MKS Agros Chełm 2003 U20 LU I LESZCZYŃSKI Damian WDOWIAK Aneta LESZCZYŃSKI Damian Z/0091/17 2022 3 LDK!
2 2 s 1 47.71 DĄBROWSKI Piotr KS Prefbet-Sonarol 2003 U20 PD I KORYTKOWSKI Andrzej Z/0987/17 2022 LDK!
3 3 s 1 49.18 CHMIEL Maciej MKL Jarocin 2004 U20 WP II GOŚCINIAK Mateusz Z/5161/19 2022 LDK!
4 5 s 1 50.06 ADAMCIO Cyprian KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2003 U20 WP II DMP U20 WALCZAK Michał Z/0845/17 2022 130
5 7 s 1 50.62 SZAJNER Wojciech RLTL Optima Radom 2003 U20 MZ III TRZOS Leszek Z/5753/18 2022 3 LDK!
1 4 s 2 49.84 JURAK Bartosz KS Prefbet-Sonarol 2003 U20 PD II KORYTKOWSKI Andrzej Z/4754/18 2022 LDK!
2 6 s 2 50.35 GLAZA Mateusz UKS Czapla Białe Błota 2004 U20 KP II KARNAS Zbigniew KARNAS Zbigniew , Z/4507/17 , 2022 3 LDK!
3 8 s 2 51.72 ĆWIKOWSKI Paweł LUKS Hańcza Suwałki 2004 U20 PD III JUTKIEWICZ Jarosław STACHURSKA Agnieszka Z/4154/18 2022 5 LDK!
4 9 s 2 52.44 GRZYMSKI Stanisław UKS Skoczek Władysławów 2004 U20 WP III DMP U20 BERLIŃSKI Florian Z/2668/17 2022 4 106
5 10 s 2 52.50 SZCZEPAŃSKI Maciej KS Polonia Pasłęk 2004 U20 WN III BORYSEWICZ Magdalena Z/2337/19 2022 5
6 11 s 2 53.61 TAŃSKI Andrzej LKS Ziemi Puckiej Puck 2004 U20 PM IV B.D. JASKUŁKA Teresa , Z/3580/19 , 2022
7 12 s 2 55.49 KUNICKI Michał LUKS Start Nakło 2004 U20 KP -- KARNAS Kinga JANKOWSKI Marcin , Z/1197/18 , 2022 4 LDK!
8 13 s 2 57.47 DYGAS Michał ULKS Tychowo 2004 U20 ZP -- GRABARCZYK Jozef Z/2995/19 2022
1 1 s 3 49.18 KIJEWSKI Michał UKS Sokół Węgorzewo 2005 U18 WN II PALUCH Krystian PALUCH Krystian Z/0910/19 2022 LDK!
2 2 s 3 49.57 GONKIEWICZ Jan GKS Start Długołęka 2005 U18 DS II DMP U20 BEDNAREK Agata BENKOWSKI Henryk , Z/5731/18 , 2022 5 LDK! 135
3 3 s 3 50.01 KOŁODZIEJSKI Oliwier AML Słupsk 2005 U18 PM II DMP U20 CZUBAK Tomasz CZUBAK Tomasz , Z/4002/18 , 2022 5 LDK! 131
4 4 s 3 50.03 KASPRZYK Kacper AML Słupsk 2005 U18 PM II DMP U20 CZUBAK Tomasz CZUBAK Tomasz , Z/0016/18 , 2022 BEZ LDK! 131
5 6 s 3 50.70 ŚMIETANKA Jan MKS Unia Hrubieszów 2005 U18 LU III MAGDZIAK Tomasz # Z/3227/19 2022
6 7 s 3 50.98 PAŃKO Kacper MKS Unia Hrubieszów 2006 U18 LU III BIELECKA Marzanna MAGDZIAK Tomasz , Z/3491/19 , 2022 LDK!
7 9 s 3 51.44 GOSTOMCZYK Jan AML Słupsk 2005 U18 PM III DMP U20 CZUBAK Tomasz Z/3217/19 2022 LDK! 116
1 5 s 4 50.47 BUŚKO Mateusz ULKS Talex Borzytuchom 2006 U18 PM II B.D. ŚCIGAŁA Jarosław # , Z/0101/20 , 2022 LDK!
2 10 s 4 51.59 ROGIŃSKI Bartosz KS Prefbet-Sonarol 2006 U18 PD III KORYTKOWSKI Andrzej Z/10643/21 2022 LDK!
3 11 s 4 52.14 HAJDUK Dawid PLKS Gwda Piła 2005 U18 WP III KRZEWIŃSKI Ignacy KRZEWIŃSKI Ignacy Z/4252/18 2022 BEZ LDK!
4 13 s 4 53.15 KUCZEROWSKI Kamil AML Słupsk 2005 U18 PM IV CZUBAK Tomasz CZUBAK Tomasz , Z/3794/18 , 2022 BEZ LDK!
5 14 s 4 53.22 STAWIAK Miłosz LKS Omega Kleszczów 2006 U18 LD IV URBANIAK Mateusz Z/0718/19 2022 BEZ
6 18 s 4 53.76 DĄBEK Dominik PLKS Gwda Piła 2006 U18 WP IV KRZEWIŃSKI Ignacy # Z/14605/21 2022 LDK!
7 21 s 4 55.82 GOMUŁKA Ksawery UKS 12 Kalisz 2005 U18 WP -- OLSZYNA Waldemar Z/0160/20 2022
1 15 s 5 53.53 DEĆ Fabian MLKS Agros Żary 2006 U18 LB IV WISZ Dariusz # Z/5625/19 2022 LDK!
2 16 s 5 53.67 NURKOWSKI Aleksander LKS Jantar Ustka 2006 U18 PM IV B.D. KUKLIŃSKA-NURKOWSKA Lucyna , Z/0072/17 , 2022 BEZ LDK!
3 17 s 5 53.72 GĘBICKI Jakub MKS Agros Chełm 2006 U18 LU IV DMP U20 MAZUREK Marek Z/1431/20 2022 LDK! 94
4 20 s 5 55.74 CZARNOCKI Maciej KS Podlasie Białystok 2006 U18 PD -- DMP DMP U20 SIENKIEWICZ Karol MIKIEWICZ-ŁAPIŃSKA Paulina , Z/3025/20 , 2022 LDK! 23 77
5 22 s 5 55.82 KWAPICH Dorian LUKS Start Nakło 2006 U18 KP -- JANKOWSKI Marcin Z/1374/19 2022 BEZ LDK!
6 24 s 5 56.88 PIĄTKOWSKI Olaf KS Prefbet-Sonarol 2006 U18 PD -- KORYTKOWSKI Andrzej Z/13561/21 2022 LDK!
7 26 s 5 58.18 BARTECKI Maciej TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2005 U18 LU -- WAWRZUSISZYN Tomasz Z/0965/19 2022
1 8 s 6 51.20 RAK Piotr KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2006 U18 WP III DMP U20 WALCZAK Michał Z/1068/18 2022 BEZ LDK! 118
2 12 s 6 52.83 WOJSZ Filip MKS Olimp Łobez 2006 U18 ZP IV MIKUL Kazimierz Z/5068/19 2022
3 19 s 6 54.91 MARAŃDA Kacper LKS Żelazny Opoczno Running Team 2005 U18 LD -- WOJTAREK Jacek Z/3952/20 2022 LDK!
4 23 s 6 55.95 LINDORF Adrian LUKS Orneta 2006 U18 WN -- NĘDZI-SOSNOWSKA Renata MAKOWSKI Leszek , Z/3071/20 , 2022 LDK!
5 25 s 6 57.55 SADŁOWSKI Szymon UKS Clan Ostrołęka 2006 U18 MZ -- PIERZCHAŁA Halina Z/1035/22 2022
6 27 s 6 59.59 LOHIN Mykola LKS Victoria Olesno 2006 U18 OP -- MIŚKIEWICZ Krzysztof Z/2132/22 2022
800 m M
1 1 s 1 1:54.61 CZECHOWICZ Mikołaj PLKS Gwda Piła 2003 U20 WP II KRZEWIŃSKI Ignacy KRZEWIŃSKI Ignacy , Z/1434/17 , 2022 BEZ LDK!
2 2 s 1 1:55.18 KOMODA Dawid WMLKS Pomorze Stargard 2003 U20 ZP II KRZYSIEK Zbigniew KRZYSIEK Zbigniew , Z/1700/18 , 2022 LDK!
3 3 s 1 1:55.91 GAJDA Michał WMLKS Pomorze Stargard 2003 U20 ZP II KRZYSIEK Zbigniew KRZYSIEK Zbigniew , Z/0950/18 , 2022 LDK!
4 4 s 1 1:56.89 BIELASZEWSKI Szymon LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 2004 U20 PM II ŚWIATCZYŃSKI Wojciech Z/1561/18 2022
5 5 s 1 1:57.29 KAROW Damian UKS Czapla Białe Błota 2004 U20 KP III KARNAS Zbigniew KARNAS Zbigniew , Z/4508/17 , 2022 3 LDK!
6 6 s 1 1:58.41 ZALIŃSKI Dawid LKS Ziemi Puckiej Puck 2003 U20 PM III B.D. JASKUŁKA Teresa , Z/3609/17 , 2022 3
7 7 s 1 1:58.51 KLIMIUK Łukasz KS Parkiet Hajnówka 2004 U20 PD III SACHARCZUK Roman Z/0432/18 2022 3
8 8 s 1 1:59.65 BŁASZCZYK Kamil MKS Bank BS Płońsk 2003 U20 MZ III MAJEWSKI Zbigniew Z/3056/17 2022 4
9 9 s 1 2:01.59 TRZCIŃSKI Bartłomiej WMLKS Pomorze Stargard 2004 U20 ZP III KRZYSIEK Zbigniew Z/1716/18 2022 BEZ LDK!
10 10 s 1 2:04.77 FICYGOWSKI Michał Akademia Biegowa Żary 2004 U20 LB IV KOŁACZ Dariusz SKORUPA Krzysztof , Z/4694/17 , 2022 LDK!
11 11 s 1 2:08.68 ĆWIKOWSKI Paweł LUKS Hańcza Suwałki 2004 U20 PD -- JUTKIEWICZ Jarosław STACHURSKA Agnieszka Z/4154/18 2022 5 LDK!
12 12 s 1 2:15.76 JANKOWSKI Marek KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2003 U20 WP -- GRZEGOROWSKA Kamila Z/0693/19 2022
1 1 s 2 1:57.00 JASZEWSKI Kacper UKS Olimpijczyk Skorzewo 2005 U18 PM II B.D. ZBLEWSKI Leszek , Z/0265/19 , 2022 BEZ LDK!
2 2 s 2 1:57.44 GANCARZ Mikołaj LKS Żelazny Opoczno Running Team 2005 U18 LD III WOJTAREK Jacek Z/1487/20 2022 LDK!
3 3 s 2 1:57.50 HRYNIEWICKI Łukasz KS Podlasie Białystok 2005 U18 PD III DMP DMP U20 POŚPIECH Anna ZALEWSKI Jan , Z/4893/19 , 2022 LDK! 66 118
4 4 s 2 1:57.56 BUŚKO Mateusz ULKS Talex Borzytuchom 2006 U18 PM III B.D. ŚCIGAŁA Jarosław # , Z/0101/20 , 2022 LDK!
5 5 s 2 2:00.72 WOJSZ Filip MKS Olimp Łobez 2006 U18 ZP III MIKUL Kazimierz Z/5068/19 2022
6 6 s 2 2:01.53 CZERWONKA Miłosz MKS Agros Chełm 2005 U18 LU III DMP U20 WDOWIAK Aneta SEREJ Łukasz , Z/4237/20 , 2022 LDK! 99
7 7 s 2 2:01.65 POLAK Bartosz KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2005 U18 WP III DMP U20 GRZEGOROWSKA Kamila Z/1825/21 2022 98
8 9 s 2 2:02.80 BURCHACKI Jakub UKS Przełaj Żerków 2005 U18 WP IV B.D. WYDUBA Roman # , Z/0752/18 , 2022 BEZ LDK!
1 8 s 3 2:02.14 PIGIEL Jakub LUKS Hańcza Suwałki 2006 U18 PD IV JUTKIEWICZ Jarosław Z/13110/21 2022
2 10 s 3 2:02.97 MIREK Michał MKS Osa Zgorzelec 2005 U18 DS IV KORDASIEWICZ Damian Z/14757/21 2022
3 11 s 3 2:04.46 PAWŁOWSKI Franciszek PLKS Gwda Piła 2006 U18 WP IV KRZEWIŃSKI Ignacy Z/13434/21 2022
4 12 s 3 2:06.41 MARAŃDA Kacper LKS Żelazny Opoczno Running Team 2005 U18 LD IV WOJTAREK Jacek Z/3952/20 2022 LDK!
5 13 s 3 2:08.88 GĘBICKI Jakub MKS Agros Chełm 2006 U18 LU -- MAZUREK Marek Z/1431/20 2022 LDK!
6 14 s 3 2:10.78 GRAFF Tymoteusz KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2006 U18 WP -- GRZEGOROWSKA Kamila Z/14598/21 2022
7 15 s 3 2:19.15 WISZOWATY Tomasz KS Podlasie Białystok 2006 U18 PD -- MIKIEWICZ-ŁAPIŃSKA Paulina Z/3709/22 2022
1500 m M
1 1 s 1 4:00.18 GAJDA Michał WMLKS Pomorze Stargard 2003 U20 ZP II KRZYSIEK Zbigniew KRZYSIEK Zbigniew , Z/0950/18 , 2022 LDK!
2 2 s 1 4:01.73 KOMODA Dawid WMLKS Pomorze Stargard 2003 U20 ZP II KRZYSIEK Zbigniew KRZYSIEK Zbigniew , Z/1700/18 , 2022 LDK!
3 3 s 1 4:03.50 JANTA Dawid ULKS Talex Borzytuchom 2003 U20 PM III ŚCIGAŁA Jarosław Z/2236/19 2022 LDK!
4 4 s 1 4:04.87 KOWALCZYK Dominik OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka 2004 U20 MZ III PAWŁOWSKA-ŻBIKOWSKA Paulina Z/1098/18 2022 5 LDK!
5 5 s 1 4:05.28 KASPROWICZ Krzysztof MLKS Baszta Bytów 2004 U20 PM III KUTEŁŁO Dariusz Z/4739/17 2022 4 LDK!
6 6 s 1 4:06.26 ZALIŃSKI Dawid LKS Ziemi Puckiej Puck 2003 U20 PM III B.D. JASKUŁKA Teresa , Z/3609/17 , 2022 3
7 7 s 1 4:07.57 RUSOŃ Bartosz ULKS Talex Borzytuchom 2004 U20 PM III ŚCIGAŁA Jarosław # Z/0667/19 2022
8 8 s 1 4:07.91 KLIMIUK Łukasz KS Parkiet Hajnówka 2004 U20 PD III SACHARCZUK Roman Z/0432/18 2022 3
9 9 s 1 4:08.66 BŁASZCZYK Kamil MKS Bank BS Płońsk 2003 U20 MZ III MAJEWSKI Zbigniew Z/3056/17 2022 4
10 10 s 1 4:08.90 BUKOWSKI Paweł ULKS Talex Borzytuchom 2004 U20 PM III ŚCIGAŁA Jarosław # Z/1370/18 2022 LDK!
11 11 s 1 4:09.14 ŚLIWKA Łukasz WMLKS Pomorze Stargard 2003 U20 ZP III KRZYSIEK Zbigniew Z/1890/19 2022 LDK!
12 12 s 1 4:09.68 HOŁOWIENKO Jan AML Słupsk 2003 U20 PM III RUMIŃSKI Wojciech Z/4751/17 2022 5
13 13 s 1 4:10.63 TRZCIŃSKI Bartłomiej WMLKS Pomorze Stargard 2004 U20 ZP III KRZYSIEK Zbigniew Z/1716/18 2022 BEZ LDK!
14 14 s 1 4:14.43 ŚWIĄTEK Fabian LKS Orkan Ostrzeszów 2004 U20 WP IV NALEPA Marek Z/1158/18 2022 BEZ LDK!
1 1 s 2 4:08.99 JASZEWSKI Kacper UKS Olimpijczyk Skorzewo 2005 U18 PM III B.D. ZBLEWSKI Leszek , Z/0265/19 , 2022 BEZ LDK!
2 2 s 2 4:09.33 KOZŁOWSKI Wojciech LKS Orkan Ostrzeszów 2005 U18 WP III NALEPA Marek Z/1829/19 2022 LDK!
3 3 s 2 4:11.87 MIREK Michał MKS Osa Zgorzelec 2005 U18 DS III KORDASIEWICZ Damian Z/14757/21 2022
4 4 s 2 4:12.36 JANTA Maciej ULKS Talex Borzytuchom 2005 U18 PM IV ŚCIGAŁA Jarosław # Z/0329/20 2022 LDK!
5 5 s 2 4:15.54 PETROSYAN Artur LKS Żelazny Opoczno Running Team 2005 U18 LD IV WOJTAREK Jacek Z/1488/20 2022 LDK!
6 6 s 2 4:17.05 SUCHORA Cezary LKS Sana Kościan 2005 U18 WP IV TALIKADZE Roman Z/1765/20 2022
7 7 s 2 4:17.25 CZERWONKA Miłosz MKS Agros Chełm 2005 U18 LU IV WDOWIAK Aneta SEREJ Łukasz , Z/4237/20 , 2022 LDK!
8 8 s 2 4:17.63 FLOREK Kamil LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle 2005 U18 OP IV KADŁUCZKA Jan Z/2477/19 2022 LDK!
9 9 s 2 4:17.87 POLAK Bartosz KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2005 U18 WP IV GRZEGOROWSKA Kamila Z/1825/21 2022
10 10 s 2 4:19.39 WALICKI Adam KS Podlasie Białystok 2006 U18 PD IV DMP DMP U20 B.D. # Z/10570/21 2022 24 87
11 11 s 2 4:22.48 PIGIEL Jakub LUKS Hańcza Suwałki 2006 U18 PD -- JUTKIEWICZ Jarosław Z/13110/21 2022
12 12 s 2 4:24.43 BURCHACKI Jakub UKS Przełaj Żerków 2005 U18 WP -- B.D. WYDUBA Roman # , Z/0752/18 , 2022 BEZ LDK!
13 13 s 2 4:25.34 GORWA Hubert UKS Achilles Leszno 2005 U18 WP -- ZDONEK Filip Z/6132/21 2022
14 14 s 2 4:33.53 GRAFF Tymoteusz KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2006 U18 WP -- GRZEGOROWSKA Kamila Z/14598/21 2022
15 15 s 2 4:49.01 PRZYBYLSKI Jędrzej UKS Orkan Środa Wlkp. 2005 U18 WP -- ZAWORSKI Marek Z/5767/21 2022
16 16 s 2 4:59.94 POPŁAWSKI Jan LUKS Hańcza Suwałki 2005 U18 PD -- ANESZKO Marta STACHURSKA Agnieszka , Z/3880/19 , 2022 LDK!
3000 m M
1 1 s 1 8:40.09 ADAMCZAK Kacper KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2003 U20 WP II DMP U20 GRZEGOROWSKA Kamila Z/1073/18 2022 3 127
2 2 s 1 8:43.86 JANTA Dawid ULKS Talex Borzytuchom 2003 U20 PM II ŚCIGAŁA Jarosław Z/2236/19 2022 LDK!
3 3 s 1 8:53.00 KOWALCZYK Dominik OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka 2004 U20 MZ III PAWŁOWSKA-ŻBIKOWSKA Paulina Z/1098/18 2022 5 LDK!
4 4 s 1 8:53.23 HOŁOWIENKO Jan AML Słupsk 2003 U20 PM III DMP U20 RUMIŃSKI Wojciech Z/4751/17 2022 5 117
5 5 s 1 8:55.34 ŚLIWKA Łukasz WMLKS Pomorze Stargard 2003 U20 ZP III KRZYSIEK Zbigniew Z/1890/19 2022 LDK!
6 6 s 1 8:55.53 KASPROWICZ Krzysztof MLKS Baszta Bytów 2004 U20 PM III KUTEŁŁO Dariusz Z/4739/17 2022 4 LDK!
7 7 s 1 8:56.22 WOLSKI Jędrzej MKL Tlen Mogilno 2004 U20 KP III KRASICKI Adam Z/3292/18 2022 LDK!
8 8 s 1 9:02.15 RUSOŃ Bartosz ULKS Talex Borzytuchom 2004 U20 PM III ŚCIGAŁA Jarosław # Z/0667/19 2022
9 9 s 1 9:07.54 BUKOWSKI Paweł ULKS Talex Borzytuchom 2004 U20 PM III ŚCIGAŁA Jarosław # Z/1370/18 2022 LDK!
10 10 s 1 9:18.67 ŚWIĄTEK Fabian LKS Orkan Ostrzeszów 2004 U20 WP IV NALEPA Marek Z/1158/18 2022 BEZ LDK!
11 11 s 1 9:33.45 RUTKOWSKI Damian KS Zamek Kurzętnik 2004 U20 WN IV PAWŁOWSKA Dorota Z/1067/20 2022
12 12 s 1 9:48.71 KOKOCIŃSKI Dawid WMLKS Nadodrze Powodowo 2003 U20 WP IV WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/1384/17 2022 5
1 1 s 2 8:41.27 ZAWIŚLAK Maksymilian LKS Omega Kleszczów 2005 U18 LD II URBANIAK Mateusz Z/2812/20 2022
2 2 s 2 8:46.08 ZIELIŃSKI Krzysztof ULKS Talex Borzytuchom 2005 U18 PM III ŚCIGAŁA Jarosław # Z/1812/18 2022 LDK!
3 3 s 2 8:47.06 KOZŁOWSKI Wojciech LKS Orkan Ostrzeszów 2005 U18 WP III NALEPA Marek Z/1829/19 2022 LDK!
4 4 s 2 8:54.22 ABRAMCZYK Jakub RLTL Optima Radom 2006 U18 MZ III DMP U20 BŁASIŃSKI Artur Z/9141/21 2022 LDK! 116
5 5 s 2 8:59.98 JANTA Maciej ULKS Talex Borzytuchom 2005 U18 PM III ŚCIGAŁA Jarosław # Z/0329/20 2022 LDK!
6 6 s 2 9:11.10 MOKRZYCKI Jan KS SMS Szklarska Poręba 2005 U18 DS III ROSTKOWSKA Anna ROSTKOWSKI Piotr Z/4688/18 2022 LDK!
7 7 s 2 9:12.16 SUCHORA Cezary LKS Sana Kościan 2005 U18 WP III TALIKADZE Roman Z/1765/20 2022
8 8 s 2 9:12.63 KUSZ Marcin LKS Znicz Biłgoraj 2006 U18 LU III BERNAŚ Dorota JAMROZ Mieczysław , Z/0229/20 , 2022 LDK!
9 9 s 2 9:16.59 PETROSYAN Artur LKS Żelazny Opoczno Running Team 2005 U18 LD IV WOJTAREK Jacek Z/1488/20 2022 LDK!
10 10 s 2 9:21.88 WOJTAŚ Jakub KKL Rodło Kwidzyn 2005 U18 PM IV MARGULEWICZ Wojciech Z/4222/20 2022 LDK!
11 11 s 2 9:33.07 MARZYŃSKI Paweł MKL Jarocin 2005 U18 WP IV KRUCHOWSKA-WOJCIESZAK Patrycja Z/3061/20 2022 LDK!
12 12 s 2 9:34.41 SERKOWSKI Maksymilian GKS Cartusia Kartuzy 2005 U18 PM IV KRÓL Krzysztof Z/14306/21 2022 LDK!
13 13 s 2 9:36.46 GORWA Hubert UKS Achilles Leszno 2005 U18 WP IV ZDONEK Filip Z/6132/21 2022
14 14 s 2 9:46.01 WĄSIK Oskar SKS Sokół Malbork 2005 U18 PM IV SAJKOWSKI Norbert Z/3553/20 2022
15 15 s 2 9:51.72 BALCEWICZ Szymon KS Podlasie Białystok 2005 U18 PD IV POŚPIECH Anna ZALEWSKI Jan , Z/4891/19 , 2022 LDK!
16 16 s 2 10:26.57 PRZYBYLSKI Jędrzej UKS Orkan Środa Wlkp. 2005 U18 WP -- ZAWORSKI Marek Z/5767/21 2022
17 17 s 2 11:18.96 POPŁAWSKI Jan LUKS Hańcza Suwałki 2005 U18 PD -- ANESZKO Marta STACHURSKA Agnieszka , Z/3880/19 , 2022 LDK!
110 m pł J MŁ M
1 1 e 1 14.75 ZACHARA Jakub MULKS Juvenia Głuchołazy 2006 U18 OP -1.3 II PIERÓG Paweł Z/1398/18 2022 BEZ LDK!
2 7 e 1 16.43 BEMBNISTA Adam PLKS Gwda Piła 2006 U18 WP -1.3 IV KRZEWIŃSKI Ignacy Z/1791/22 2022
3 8 e 1 16.63 MELER Mateusz LUKS Orkan Września 2006 U18 WP -1.3 -- PAWLAK Przemysław Z/0915/20 2022
4 9 e 1 16.67 ARNDT Marek UKS Przełaj Żerków 2006 U18 WP -1.3 -- BIERŁA Dawid # Z/0094/20 2022
1 2 e 2 15.19 STENKA Kamil MLKS Nadwiślanin Chełmno 2005 U18 KP -0.1 III DMP U20 KENSIK Jan Z/3453/19 2022 LDK! 125
2 3 e 2 15.60 KWIATKOWSKI Nikodem LKS Zantyr Sztum 2006 U18 PM -0.1 III B.D. SZPALERSKI Adam # , Z/1173/20 , 2022 LDK!
3 4 e 2 16.11 POPOWSKI Piotr KS Podlasie Białystok 2005 U18 PD -0.1 IV DMP U20 SUPROŃ Jarosław SUPROŃ Jarosław Z/0451/19 2022 LDK! 99
4 5 e 2 16.37 PIETRASZKO Szymon KS Podlasie Białystok 2005 U18 PD -0.1 IV DMP U20 SUPROŃ Jarosław Z/4613/19 2022 90
5 6 e 2 16.39 WASIELEWSKI Wojciech UKS MOSiR Działdowo 2006 U18 WN -0.1 IV CYTLAŁ Jacek Z/3600/19 2022
1 f 1 14.47 ZACHARA Jakub MULKS Juvenia Głuchołazy 2006 U18 OP +0.2 II PIERÓG Paweł Z/1398/18 2022 BEZ LDK!
2 f 1 15.06 STENKA Kamil MLKS Nadwiślanin Chełmno 2005 U18 KP +0.2 III DMP U20 KENSIK Jan Z/3453/19 2022 LDK! 128
3 f 1 15.27 KWIATKOWSKI Nikodem LKS Zantyr Sztum 2006 U18 PM +0.2 III B.D. SZPALERSKI Adam # , Z/1173/20 , 2022 LDK!
4 f 1 15.97 PIETRASZKO Szymon KS Podlasie Białystok 2005 U18 PD +0.2 IV DMP U20 SUPROŃ Jarosław Z/4613/19 2022 104
5 f 1 16.12 POPOWSKI Piotr KS Podlasie Białystok 2005 U18 PD +0.2 IV DMP U20 SUPROŃ Jarosław SUPROŃ Jarosław Z/0451/19 2022 LDK! 98
6 f 1 16.32 WASIELEWSKI Wojciech UKS MOSiR Działdowo 2006 U18 WN +0.2 IV CYTLAŁ Jacek Z/3600/19 2022
7 f 1 16.56 MELER Mateusz LUKS Orkan Września 2006 U18 WP +0.2 -- PAWLAK Przemysław Z/0915/20 2022
8 f 1 16.77 BEMBNISTA Adam PLKS Gwda Piła 2006 U18 WP +0.2 -- KRZEWIŃSKI Ignacy Z/1791/22 2022
110 m pł M (99.1) M
1 1 e 1 14.80 SOBOTA Jakub LUKS Hańcza Suwałki 2004 U20 PD -1.5 II JUTKIEWICZ Jarosław STACHURSKA Agnieszka Z/4283/18 2022 LDK!
2 4 e 1 15.30 MILCZUK Jakub UKS Skoczek Władysławów 2004 U20 WP -1.5 II DMP U20 WIŚNIEWSKI Bartłomiej Z/0063/18 2022 3 134
3 6 e 1 15.49 SKONIECZNY Mateusz LKS Vectra Włocławek 2004 U20 KP -1.5 II ZIÓŁKOWSKI Marek DOBROSIELSKA Martyna B.D. , Z/4126/17 , 2022 4 LDK!
4 7 e 1 15.56 JUNG Marcin MLKS Agros Żary 2004 U20 LB -1.5 II KOŁACZ Dariusz WISZ Dariusz , Z/4684/17 , 2022 4 LDK!
5 9 e 1 15.80 OLEJNICZAK Kacper LUKS Orkan Września 2003 U20 WP -1.5 III PUJDAK Andrzej Z/10124/21 2022
1 2 e 2 14.93 BAŃKA Łukasz MKS Agros Chełm 2003 U20 LU -0.1 II LESZCZYŃSKI Damian Z/2806/17 2022 2 LDK!
2 3 e 2 15.06 KOLASIŃSKI Hubert RLTL Optima Radom 2003 U20 MZ -0.1 II DMP U20 BŁASIŃSKA Aneta BŁASIŃSKI Artur , Z/0379/17 , 2022 3 LDK! 139
3 5 e 2 15.45 GRZEGOREK Wiktor LUKS Orkan Września 2003 U20 WP -0.1 II PAWLAK Przemysław Z/1164/18 2022 3 LDK!
4 8 e 2 15.58 JANIK Mateusz WMLKS Nadodrze Powodowo 2004 U20 WP -0.1 II B.D. WALCZAK- MORTEZAEI Artur , Z/5249/18 , 2022 5 LDK!
5 10 e 2 16.10 SZAL Szymon MKS Bolesłavia Bolesławiec 2004 U20 DS -0.1 III GRUMAN Bartosz GRUMAN Bartosz , Z/4592/18 , 2022 BEZ LDK!
1 f 1 14.57 BAŃKA Łukasz MKS Agros Chełm 2003 U20 LU -0.4 II LESZCZYŃSKI Damian Z/2806/17 2022 2 LDK!
2 f 1 14.74 SOBOTA Jakub LUKS Hańcza Suwałki 2004 U20 PD -0.4 II JUTKIEWICZ Jarosław STACHURSKA Agnieszka Z/4283/18 2022 LDK!
3 f 1 14.75 KOLASIŃSKI Hubert RLTL Optima Radom 2003 U20 MZ -0.4 II DMP U20 BŁASIŃSKA Aneta BŁASIŃSKI Artur , Z/0379/17 , 2022 3 LDK! 146
4 f 1 14.92 MILCZUK Jakub UKS Skoczek Władysławów 2004 U20 WP -0.4 II DMP U20 WIŚNIEWSKI Bartłomiej Z/0063/18 2022 3 142
5 f 1 15.28 JUNG Marcin MLKS Agros Żary 2004 U20 LB -0.4 II KOŁACZ Dariusz WISZ Dariusz , Z/4684/17 , 2022 4 LDK!
6 f 1 15.77 SKONIECZNY Mateusz LKS Vectra Włocławek 2004 U20 KP -0.4 III ZIÓŁKOWSKI Marek DOBROSIELSKA Martyna B.D. , Z/4126/17 , 2022 4 LDK!
7 f 1 15.78 JANIK Mateusz WMLKS Nadodrze Powodowo 2004 U20 WP -0.4 III B.D. WALCZAK- MORTEZAEI Artur , Z/5249/18 , 2022 5 LDK!
8 f 1 16.23 GRZEGOREK Wiktor LUKS Orkan Września 2003 U20 WP -0.4 III PAWLAK Przemysław Z/1164/18 2022 3 LDK!
400 m pł J MŁ M
1 1 s 1 56.12 ZACHARA Jakub MULKS Juvenia Głuchołazy 2006 U18 OP III PIERÓG Paweł Z/1398/18 2022 BEZ LDK!
2 2 s 1 56.34 STENKA Kamil MLKS Nadwiślanin Chełmno 2005 U18 KP III KENSIK Jan Z/3453/19 2022 LDK!
3 3 s 1 57.47 NURKOWSKI Aleksander LKS Jantar Ustka 2006 U18 PM III B.D. KUKLIŃSKA-NURKOWSKA Lucyna , Z/0072/17 , 2022 BEZ LDK!
4 4 s 1 57.84 WASIELEWSKI Wojciech UKS MOSiR Działdowo 2006 U18 WN III CYTLAŁ Jacek Z/3600/19 2022
5 5 s 1 58.23 ARNDT Marek UKS Przełaj Żerków 2006 U18 WP III BIERŁA Dawid # Z/0094/20 2022
6 7 s 1 59.04 DĄBKOWSKI Jakub UKS MOSiR Działdowo 2006 U18 WN IV CYTLAŁ Jacek Z/1079/20 2022
1 6 s 2 58.31 KIENIGSMAN Jakub MKL Jurand Szczytno 2006 U18 WN III BUKOWIECKI Maciej BUKOWIECKA Danuta # , Z/0915/21 , 2022 LDK!
2 9 s 2 60.27 HALUSHKO Dymytro LUKS Podium Kup 2005 U18 OP IV DZIUBA Jacek Z/2737/18 2022 BEZ LDK!
3 10 s 2 60.72 RYCZYŃSKI Mikołaj LKS Maraton Turek 2005 U18 WP IV RYCZYŃSKI Zbigniew Z/0992/19 2022
4 12 s 2 61.46 GOŁĘBIOWSKI Mikołaj RLTL Optima Radom 2005 U18 MZ -- DMP U20 BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur RADKE Karol , Z/4548/18 , 2022 LDK! 88
5 13 s 2 61.65 MELER Mateusz LUKS Orkan Września 2006 U18 WP -- PAWLAK Przemysław Z/0915/20 2022
1 8 s 3 59.82 HAJDUK Dawid PLKS Gwda Piła 2005 U18 WP IV KRZEWIŃSKI Ignacy KRZEWIŃSKI Ignacy Z/4252/18 2022 BEZ LDK!
2 11 s 3 60.93 BEMBNISTA Adam PLKS Gwda Piła 2006 U18 WP IV KRZEWIŃSKI Ignacy Z/1791/22 2022
3 14 s 3 62.74 SADŁOWSKI Szymon UKS Clan Ostrołęka 2006 U18 MZ -- PIERZCHAŁA Halina Z/1035/22 2022
4 15 s 3 62.76 DĄBEK Dominik PLKS Gwda Piła 2006 U18 WP -- KRZEWIŃSKI Ignacy # Z/14605/21 2022 LDK!
5 16 s 3 64.78 MRÓZ Karol MKS Unia Hrubieszów 2005 U18 LU -- KAMIEŃ Mirosław Z/3948/20 2022
  s 3 DQ KWAPICH Dorian LUKS Start Nakło 2006 U18 KP -- JANKOWSKI Marcin Z/1374/19 2022 BEZ LDK!
400 m pł M
1 1 s 1 54.57 BAŃKA Łukasz MKS Agros Chełm 2003 U20 LU II DMP U20 LESZCZYŃSKI Damian Z/2806/17 2022 2 LDK! 140
2 3 s 1 57.40 JANIK Mateusz WMLKS Nadodrze Powodowo 2004 U20 WP III B.D. WALCZAK- MORTEZAEI Artur , Z/5249/18 , 2022 5 LDK!
3 4 s 1 57.49 MAJER Mikołaj KSLZS Kruszwica 2004 U20 KP III LUZAK Andrzej LUZAK Andrzej , Z/4557/17 , 2022 LDK!
4 6 s 1 58.45 BRZEZIŃSKI Konrad GKS Start Długołęka 2003 U20 DS III DMP U20 BENKOWSKI Henryk Z/2442/17 2022 3 107
5 7 s 1 59.08 MILCZUK Jakub UKS Skoczek Władysławów 2004 U20 WP IV WIŚNIEWSKI Bartłomiej Z/0063/18 2022 3
  s 1 DQ SKONIECZNY Mateusz LKS Vectra Włocławek 2004 U20 KP -- DMP U20 ZIÓŁKOWSKI Marek DOBROSIELSKA Martyna B.D. , Z/4126/17 , 2022 4 LDK!
1 2 s 2 57.15 SOBOTA Jakub LUKS Hańcza Suwałki 2004 U20 PD III JUTKIEWICZ Jarosław STACHURSKA Agnieszka Z/4283/18 2022 LDK!
2 5 s 2 57.97 KUBEŁ Marek KS Podlasie Białystok 2004 U20 PD III DMP DMP U20 KUBEŁ Stanisław Z/4569/18 2022 5 67 110
3 8 s 2 60.02 MAKSYMIUK Piotr KS Podlasie Białystok 2004 U20 PD IV DMP DMP U20 GRANASZEWSKI Artur SUPROŃ Jarosław Z/0452/19 2022 LDK! 49 99
4 9 s 2 61.97 OLEJNICZAK Kacper LUKS Orkan Września 2003 U20 WP IV PUJDAK Andrzej Z/10124/21 2022
5 10 s 2 62.28 STEFAŃCZYK Jakub KS Prefbet-Sonarol 2004 U20 PD -- KORYTKOWSKI Andrzej Z/5352/18 2022 LDK!
6 11 s 2 63.56 KUNICKI Michał LUKS Start Nakło 2004 U20 KP -- KARNAS Kinga JANKOWSKI Marcin , Z/1197/18 , 2022 4 LDK!
2000 m prz M
1 1 s 1 5:56.40 BAJORSKI Adam RLTL Optima Radom 2004 U20 MZ I DMP U20 BŁASIŃSKA Aneta BŁASIŃSKI Artur , Z/4547/18 , 2022 BEZ LDK! 141
2 2 s 1 6:03.62 CZECHOWICZ Mikołaj PLKS Gwda Piła 2003 U20 WP II KRZEWIŃSKI Ignacy KRZEWIŃSKI Ignacy , Z/1434/17 , 2022 BEZ LDK!
3 3 s 1 6:17.79 GIERULA Kamil MLKS Agros Żary 2003 U20 LB III KOŁACZ Dariusz WISZ Mateusz , Z/5308/18 , 2022 5 LDK!
4 4 s 1 6:37.30 ORACZKO Denis RLTL Optima Radom 2003 U20 MZ IV BŁASIŃSKA Aneta BŁASIŃSKI Artur , Z/0388/17 , 2022 3 LDK!
5 5 s 1 6:47.38 KOKOCIŃSKI Dawid WMLKS Nadodrze Powodowo 2003 U20 WP IV WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/1384/17 2022 5
6 6 s 1 7:10.46 JANKOWSKI Marek KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2003 U20 WP -- GRZEGOROWSKA Kamila Z/0693/19 2022
7 7 s 1 7:30.49 DZIECIĄTKOWSKI Filip LKS Omega Kleszczów 2004 U20 LD -- URBANIAK Mateusz Z/0303/18 2022 5
2000 m prz J MŁ M
1 1 s 2 6:01.27 JANDUŁA Wiktor RLTL Optima Radom 2005 U18 MZ -- DMP U20 BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur , Z/1552/18 , 2022 LDK! 127
2 2 s 2 6:05.34 ZIELIŃSKI Krzysztof ULKS Talex Borzytuchom 2005 U18 PM -- ŚCIGAŁA Jarosław # Z/1812/18 2022 LDK!
3 3 s 2 6:14.13 ABRAMCZYK Piotr RLTL Optima Radom 2006 U18 MZ -- DMP U20 BŁASIŃSKA Aneta BŁASIŃSKI Artur , Z/4171/20 , 2022 LDK! 110
4 4 s 2 6:41.27 WĄSIK Oskar SKS Sokół Malbork 2005 U18 PM -- SAJKOWSKI Norbert Z/3553/20 2022
5 5 s 2 6:42.38 BORECKI Antoni AML Słupsk 2005 U18 PM -- DMP U20 B.D. RUMIŃSKI Wojciech , Z/0014/18 , 2022 BEZ LDK! 84
6 6 s 2 7:03.02 TOMCZAK Alan RLTL Optima Radom 2006 U18 MZ -- BŁASIŃSKI Artur Z/4170/20 2022 LDK!
7 7 s 2 7:04.32 PAWŁOWSKI Franciszek PLKS Gwda Piła 2006 U18 WP -- KRZEWIŃSKI Ignacy Z/13434/21 2022
8 8 s 2 7:26.78 BIEDRYCKI Mateusz KS Parkiet Hajnówka 2006 U18 PD -- SACHARCZUK Roman Z/0820/20 2022
4x100 m M
1 1 s 1 41.70 DROZDOWSKI Damian
CEGŁA Kacper
ADAMCIO Cyprian
ZIMNIAK Kacper
KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2003
2004
2003
2004
U20 WLP -- WALCZAK Michał
WALCZAK Michał
WALCZAK Michał
WALCZAK Michał
Z/1075/18
Z/5024/19
Z/0845/17
Z/0651/19
2022
2022
2022
2022
3



2 2 s 1 44.42 KONOPKA Dawid
HREHOROWICZ Bartosz
MAKSYMIUK Piotr
KUSZNIER Adrian
KS Podlasie Białystok 2004
2003
2004
2003
U20 POD -- NAZARKIEWICZ Robert
GRANASZEWSKI Artur
GRANASZEWSKI Artur SUPROŃ Jarosław
ROSZKOWSKI Mariusz
Z/4947/19
Z/3009/20
Z/0452/19
Z/1532/20
2022
2022
2022
2022




3 3 s 1 44.71 KĘDZIERSKI Jan
GLAZA Mateusz
KARNAS Kacper
KAROW Damian
UKS Czapla Białe Błota 2004
2004
2004
2004
U20 KPO -- KARNAS Zbigniew
KARNAS Zbigniew KARNAS Zbigniew
KARNAS Zbigniew
KARNAS Zbigniew KARNAS Zbigniew
Z/7685/21
, Z/4507/17
Z/3127/18
, Z/4508/17
2022
, 2022
2022
, 2022

3

3
1 1 s 2 42.66 OSIŃSKI Jan
KASPRZYK Kacper
KOŁODZIEJSKI Oliwier
ZAKRZEWSKI Marek
AML Słupsk 2005
2005
2005
2005
U18 POM -- CZUBAK Tomasz
CZUBAK Tomasz CZUBAK Tomasz
CZUBAK Tomasz CZUBAK Tomasz
CZUBAK Tomasz CZUBAK Tomasz
Z/0930/20
, Z/0016/18
, Z/4002/18
, Z/2543/18
2022
, 2022
, 2022
, 2022

BEZ
5
4
2 2 s 2 44.27 JAŃCZAK Szymon
JOPEK Michał
RAK Piotr
OPIELEWICZ Bartosz
KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2006
2005
2006
2006
U18 WLP -- WALCZAK Katarzyna
WALCZAK Michał
WALCZAK Michał
WALCZAK Michał
Z/3106/19
Z/3104/19
Z/1068/18
Z/3107/19
2022
2022
2022
2022


BEZ

3 3 s 2 44.79 STRZYGOCKI Kacper
DEĆ Fabian
MAC Szymon
SZAKOŁA Jakub
MLKS Agros Żary 2006
2006
2005
2006
U18 LBU -- WISZ Mateusz
WISZ Dariusz
WISZ Dariusz
WISZ Dariusz WISZ Mateusz
Z/2818/22
Z/5625/19
Z/3656/19
Z/5632/19
2022
2022
2022
2022




4 4 s 2 44.82 PTASIEWICZ Jakub
PYRZYŃSKI Mateusz
GAŁCZYŃSKI Kacper
BUCZYŃSKI Kacper
MKS Bank BS Płońsk 2005
2005
2006
2006
U18 MAZ -- ZABOROWSKI Marcin KOZERA Piotr
WIŚNIEWSKI Zbigniew
ZABOROWSKI Marcin
WIŚNIEWSKI Zbigniew
, Z/2350/19
Z/2351/19
Z/0514/21
Z/2001/19
, 2022
2022
2022
2022




5 5 s 2 45.87 BANEL Filip
NAWOTCZYŃSKI Kacper
PIETRASZKO Szymon
POPOWSKI Piotr
KS Podlasie Białystok 2006
2006
2005
2005
U18 POD -- SUPROŃ Jarosław
SUPROŃ Jarosław
SUPROŃ Jarosław
SUPROŃ Jarosław SUPROŃ Jarosław
Z/11579/21
Z/12824/21
Z/4613/19
Z/0451/19
2022
2022
2022
2022




6 6 s 2 47.37 ROSPŁOCH Kacper
HAJDUK Dawid
BEMBNISTA Adam
DĄBEK Dominik
PLKS Gwda Piła 2005
2005
2006
2006
U18 WLP -- KRZEWIŃSKI Ignacy
KRZEWIŃSKI Ignacy KRZEWIŃSKI Ignacy
KRZEWIŃSKI Ignacy
KRZEWIŃSKI Ignacy
Z/8897/21
Z/4252/18
Z/1791/22
Z/14605/21
2022
2022
2022
2022

BEZ


4x400 m M
1 1 s 1 3:31.38 KASPRZYK Kacper
GOSTOMCZYK Jan
KUCZEROWSKI Kamil
KOŁODZIEJSKI Oliwier
AML Słupsk 2005
2005
2005
2005
U18 POM -- CZUBAK Tomasz CZUBAK Tomasz
CZUBAK Tomasz
CZUBAK Tomasz CZUBAK Tomasz
CZUBAK Tomasz CZUBAK Tomasz
, Z/0016/18
Z/3217/19
, Z/3794/18
, Z/4002/18
, 2022
2022
, 2022
, 2022
BEZ

BEZ
5
2 2 s 1 3:34.35 MIERZWA Karol
CZERWIŃSKI Piotr
SKRZEK Bartłomiej
GONKIEWICZ Jan
GKS Start Długołęka 2005
2005
2005
2005
U18 DOL -- BENKOWSKA Nina BENKOWSKI Henryk
BENKOWSKI Henryk
B.D. MIKOŁAJCZYK Wiesława BENKOWSKI Henryk
BEDNAREK Agata BENKOWSKI Henryk
, Z/2772/18
Z/3763/19
, Z/1353/19
, Z/5731/18
, 2022
2022
, 2022
, 2022
BEZ


5
3 3 s 1 3:35.83 CZARNOCKI Maciej
WALICKI Adam
BALCEWICZ Szymon
HRYNIEWICKI Łukasz
KS Podlasie Białystok 2006
2006
2005
2005
U18 POD -- SIENKIEWICZ Karol MIKIEWICZ-ŁAPIŃSKA Paulina
B.D.
POŚPIECH Anna ZALEWSKI Jan
POŚPIECH Anna ZALEWSKI Jan
, Z/3025/20
Z/10570/21
, Z/4891/19
, Z/4893/19
, 2022
2022
, 2022
, 2022




4 4 s 1 4:14.00 DANKOWSKI Błażej
POWALISZ Szymon
BEGER Krystian
KWAPICH Dorian
LUKS Start Nakło 2005
2006
2006
2006
U18 KPO -- JANKOWSKI Marcin
KSOBIECH Bartosz KSOBIECH Bartosz
KSOBIECH Bartosz
JANKOWSKI Marcin
Z/3449/19
, Z/1376/19
Z/0529/20
Z/1374/19
2022
, 2022
2022
2022
BEZ
BEZ

BEZ
1 s 2 3:32.54 mx GLAZA Mateusz
KĘDZIERSKI Jan
KARNAS Kacper
KAROW Damian
UKS Czapla Białe Błota 2004
2004
2004
2004
U20 KPO +9.9 -- KARNAS Zbigniew KARNAS Zbigniew
KARNAS Zbigniew
KARNAS Zbigniew
KARNAS Zbigniew KARNAS Zbigniew
, Z/4507/17
Z/7685/21
Z/3127/18
, Z/4508/17
, 2022
2022
2022
, 2022
3


3
Wzwyż M
1 f 1 2.05 NIELUB Jakub AML Słupsk 2003 U20 PM II DMP U20 KOPEĆ Bernadeta Z/5098/19 2022 LDK! 144
2 f 1 1.95 KONOPKO Piotr LUKS Hańcza Suwałki 2004 U20 PD II STACHURSKA Agnieszka Z/1459/19 2022 LDK!
3 f 1 1.65 PACIOREK Marcel GKS Wilga Garwolin 2003 U20 MZ -- BUSZTA Stanisław Z/4828/18 2022 4
1 f 2 1.88 BUTRA Tobiasz MKS Osa Zgorzelec 2005 U18 DS III PIASECKI Grzegorz # Z/3035/19 2022 LDK!
2 f 2 1.75 GAŃSKI Jan PLKS Gwda Piła 2006 U18 WP IV KRZEWIŃSKI Ignacy KRZEWIŃSKI Ignacy Z/1643/19 2022 LDK!
3 f 2 1.65 STEFANEK Kuba LUKS Namysłów 2006 U18 OP -- GŁOWACKI Leszek Z/8706/21 2022 LDK!
4 f 2 1.55 KREFTA Kacper AML Słupsk 2006 U18 PM -- DMP U20 KOPEĆ Bernadeta Z/14393/21 2022 LDK! 63
W dal M
1 f 1 6.84 KONOPKA Dawid KS Podlasie Białystok 2004 U20 PD +1.0 II DMP DMP U20 NAZARKIEWICZ Robert Z/4947/19 2022 80 122
2 f 1 6.73 PACIOREK Marcel GKS Wilga Garwolin 2003 U20 MZ +0.9 III BUSZTA Stanisław Z/4828/18 2022 4
3 f 1 6.61 GABRYSIAK Szymon MUKS Park Zduńska Wola 2003 U20 LD -0.4 III SZEWCZYK Tomasz SZEWCZYK Tomasz , Z/3875/17 , 2022 5 LDK!
4 f 1 6.44 WILK Cezary LLKS Pomorze Stargard 2004 U20 ZP -0.1 III ŚWIERCZYŃSKI Sławomir GOŁDYN Bartosz Z/4453/17 2022 3 LDK!
5 f 1 6.43 KORZENIOWSKI Łukasz MKS Bank BS Płońsk 2003 U20 MZ -1.5 III WIŚNIEWSKI Zbigniew KOZERA Piotr , Z/1018/17 , 2022 BEZ LDK!
6 f 1 6.39 BARAŃCZYK Piotr PLKS Gwda Piła 2004 U20 WP -0.2 III KRZEWIŃSKI Ignacy B.D. Z/5179/18 2022 BEZ LDK!
7 f 1 6.39 JUNG Marcin MLKS Agros Żary 2004 U20 LB +0.4 III KOŁACZ Dariusz WISZ Dariusz , Z/4684/17 , 2022 4 LDK!
8 f 1 5.85 SZEWCZYK Maciej MUKS Park Zduńska Wola 2004 U20 LD -0.9 -- SZEWCZYK Tomasz SZEWCZYK Tomasz , Z/0672/18 , 2022 BEZ LDK!
9 f 1 5.42 HAŁA Kacper MLUKS Mokasyn Płoty 2003 U20 ZP -0.1 -- KECLER Szymon Z/7712/21 2022
10 f 1 5.24 ŁASOCHA Szymon TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2004 U20 LU +0.4 -- GDAŃSKI Andrzej Z/0627/18 2022 5
1 f 2 6.86 GŁASZCZKA Szymon GKS Wilga Garwolin 2005 U18 MZ -0.1 II BUSZTA Stanisław Z/1006/19 2022 BEZ
2 f 2 6.82 PTASIEWICZ Jakub MKS Bank BS Płońsk 2005 U18 MZ -0.3 II ZABOROWSKI Marcin KOZERA Piotr , Z/2350/19 , 2022 LDK!
3 f 2 6.79 BUTRA Tobiasz MKS Osa Zgorzelec 2005 U18 DS -0.5 III PIASECKI Grzegorz # Z/3035/19 2022 LDK!
4 f 2 6.71 WILCZEWSKI Jakub AML Słupsk 2006 U18 PM -0.2 III DMP U20 KOPEĆ Bernadeta Z/0087/21 2022 LDK! 115
5 f 2 6.51 MOTYLEWSKI Kornel LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński 2005 U18 WN -0.6 III JASZCZYK Krzysztof Z/3218/20 2022
6 f 2 6.49 BEDNARCZYK Maciej RLTL Optima Radom 2006 U18 MZ +0.1 III DMP U20 FALIŃSKI Jacek BŁASIŃSKI Artur , Z/5084/18 , 2022 LDK! 104
7 f 2 6.33 JAŃCZAK Szymon KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2006 U18 WP -1.8 III DMP U20 WALCZAK Katarzyna # Z/3106/19 2022 LDK! 96
8 f 2 6.23 KOWALEWSKI Dawid LKS Narew Kurpiewski Łomża 2005 U18 PD -0.6 IV KOTOWSKI Jan Z/4781/19 2022
9 f 2 5.60 DANKOWSKI Błażej LUKS Start Nakło 2005 U18 KP -0.7 -- JANKOWSKI Marcin Z/3449/19 2022 BEZ LDK!
10 f 2 5.25 KUZDRA Karol KS Agros Zamość 2006 U18 LU -1.0 -- GDAŃSKI Andrzej Z/10281/21 2022
11 f 2 5.09 KOTOWSKI Jędrzej MUKS Park Zduńska Wola 2005 U18 LD -1.0 -- SZEWCZYK Tomasz Z/8857/21 2022
12 f 2 5.08 LEWANDOWSKI Oskar LKS Zantyr Sztum 2006 U18 PM -0.6 -- SZPALERSKI Adam # Z/1174/20 2022 LDK!
Trójskok M
1 f 1 14.42 GABRYSIAK Szymon MUKS Park Zduńska Wola 2003 U20 LD +1.8 II SZEWCZYK Tomasz SZEWCZYK Tomasz , Z/3875/17 , 2022 5 LDK!
2 f 1 14.06 TUCZYŃSKI Jakub KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2003 U20 WP +0.3 III DMP U20 WALCZAK Michał Z/1082/18 2022 3 121
3 f 1 14.06 WILK Cezary LLKS Pomorze Stargard 2004 U20 ZP +0.6 III ŚWIERCZYŃSKI Sławomir GOŁDYN Bartosz Z/4453/17 2022 3 LDK!
4 f 1 14.05 JEDYNAK Kacper RLTL Optima Radom 2004 U20 MZ +0.3 III DMP U20 BŁASIŃSKA Aneta BŁASIŃSKA Aneta , Z/2004/18 , 2022 LDK! 121
5 f 1 13.38 KONOPKA Dawid KS Podlasie Białystok 2004 U20 PD +1.1 III NAZARKIEWICZ Robert Z/4947/19 2022
6 f 1 12.56 ŁASOCHA Szymon TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2004 U20 LU -0.2 -- GDAŃSKI Andrzej Z/0627/18 2022 5
7 f 1 12.52 KORZENIOWSKI Łukasz MKS Bank BS Płońsk 2003 U20 MZ +0.8 -- WIŚNIEWSKI Zbigniew KOZERA Piotr , Z/1018/17 , 2022 BEZ LDK!
8 f 1 11.98 BARAŃCZYK Piotr PLKS Gwda Piła 2004 U20 WP +0.3 -- KRZEWIŃSKI Ignacy B.D. Z/5179/18 2022 BEZ LDK!
1 f 2 13.84 ZUTER Franciszek MUKS Szok Bojanowo 2005 U18 WP +1.1 III RATAJCZAK Maciej Z/1065/19 2022 BEZ LDK!
2 f 2 13.45 PTASIEWICZ Jakub MKS Bank BS Płońsk 2005 U18 MZ +1.3 III ZABOROWSKI Marcin KOZERA Piotr , Z/2350/19 , 2022 LDK!
3 f 2 13.10 KOTOWSKI Jędrzej MUKS Park Zduńska Wola 2005 U18 LD +0.5 IV SZEWCZYK Tomasz Z/8857/21 2022
4 f 2 13.06 OPIELEWICZ Bartosz KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2006 U18 WP +0.3 IV DMP U20 WALCZAK Michał Z/3107/19 2022 LDK! 98
5 f 2 12.80 KOWALEWSKI Dawid LKS Narew Kurpiewski Łomża 2005 U18 PD +1.2 IV KOTOWSKI Jan Z/4781/19 2022
6 f 2 12.09 KUZDRA Karol KS Agros Zamość 2006 U18 LU +1.5 -- DMP DMP U20 GDAŃSKI Andrzej Z/10281/21 2022 28 76
7 f 2 11.61 DANKOWSKI Błażej LUKS Start Nakło 2005 U18 KP +0.7 -- JANKOWSKI Marcin Z/3449/19 2022 BEZ LDK!
8 f 2 11.55 SKRZEK Bartłomiej GKS Start Długołęka 2005 U18 DS +0.4 -- B.D. MIKOŁAJCZYK Wiesława BENKOWSKI Henryk , Z/1353/19 , 2022 LDK!
9 f 2 10.70 LEWANDOWSKI Oskar LKS Zantyr Sztum 2006 U18 PM +1.4 -- SZPALERSKI Adam # Z/1174/20 2022 LDK!
Kula (5) M
1 f 1 17.09 KIJEWSKI Karol MKL Jurand Szczytno 2005 U18 WN II BUKOWIECKI Maciej BUKOWIECKI Maciej , Z/3348/18 , 2022 5 LDK!
2 f 1 15.02 CHODAKOWSKI Mateusz KS Podlasie Białystok 2006 U18 PD II DMP U20 STOJAK Danuta Daria Z/2806/20 2022 116
3 f 1 14.76 WAWIEROWICZ Ignacy AML Słupsk 2006 U18 PM III DMP U20 B.D. WITEK Mirosław , Z/2797/18 , 2022 BEZ LDK! 114
4 f 1 13.68 WAGNER Karol LUKS Podium Kup 2005 U18 OP III DZIUBA Jacek # Z/5204/19 2022 LDK!
5 f 1 13.57 DEMBIŃSKI Miłosz OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka 2006 U18 MZ III SZUSTER Konrad Z/3188/20 2022 LDK!
6 f 1 13.45 MARCZAK Kamil MLKS Nadwiślanin Chełmno 2005 U18 KP IV KENSIK Jan Z/5137/18 2022 BEZ LDK!
7 f 1 13.03 ZAKRZEWSKI Michał KS Podlasie Białystok 2005 U18 PD IV DMP U20 ZABAWSKI Przemysław Z/0391/20 2022 98
8 f 1 12.65 WÓJTOWICZ Bartosz KS Polonia Pasłęk 2006 U18 WN IV BORYSEWICZ Piotr Z/3576/19 2022
9 f 1 12.63 STĘPIŃSKI Patryk MKS Bank BS Płońsk 2005 U18 MZ IV WIŚNIEWSKI Zbigniew Z/2354/19 2022 LDK!
10 f 1 12.19 OLCHAWA Patryk MULKS Juvenia Głuchołazy 2006 U18 OP -- PIERÓG Paweł Z/0867/20 2022 LDK!
11 f 1 11.62 ŁAWRESZUK Michał KS Podlasie Białystok 2006 U18 PD -- DMP U20 ZABAWSKI Przemysław Z/1699/22 2022 83
12 f 1 10.81 POWALISZ Szymon LUKS Start Nakło 2006 U18 KP -- KSOBIECH Bartosz KSOBIECH Bartosz , Z/1376/19 , 2022 BEZ LDK!
13 f 1 10.81 KRAWCEWICZ Kacper UKS Atos Woźnice 2006 U18 WN -- BRODOWSKI Wojciech Z/0115/20 2022 LDK!
14 f 1 10.74 KRYSIEWICZ Konrad UKS Rotmistrz Ciechanowiec 2006 U18 PD -- KOZIARSKI Cezary Z/13240/21 2022
15 f 1 10.74 FLIS Eryk MLKS Nadwiślanin Chełmno 2005 U18 KP -- LATAŃSKI Grzegorz Z/1565/20 2022 LDK!
16 f 1 10.35 ROSPŁOCH Kacper PLKS Gwda Piła 2005 U18 WP -- KRZEWIŃSKI Ignacy Z/8897/21 2022 LDK!
17 f 1 9.55 KSIĘŻNIK Maksymilian WMLKS Nadodrze Powodowo 2006 U18 WP -- WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/3091/22 2022
  f 1 NM SIKORA Wiktor GKS Wilga Garwolin 2005 U18 MZ -- BUSZTA Stanisław Z/0571/19 2022 BEZ
Kula (6) M
1 f 1 19.43 KOREJBA Jakub LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle 2003 U20 OP I DOMIN Adam DOMIN Adam , Z/3212/17 , 2022 LDK!
2 f 1 18.29 RODZIAK Damian MKL Jurand Szczytno 2003 U20 WN I ZAWORSKI Marek BUKOWIECKI Maciej , Z/4273/18 , 2022 LDK!
3 f 1 17.41 RODZIAK Karol UKS Orkan Środa Wlkp. 2004 U20 WP I KOBIERSKI Andrzej Z/4804/19 2022 LDK!
4 f 1 17.30 STARAK Radosław KS Podlasie Białystok 2003 U20 PD I DMP U20 ZABAWSKI Przemysław ZAJKOWSKA Barbara SUPROŃ Jarosław Z/3133/17 2022 2 LDK! 155
5 f 1 17.13 HELMAN Mateusz LKS Ziemi Puckiej Puck 2004 U20 PM I KOWNATKE Rafał Z/5117/18 2022 4
6 f 1 15.47 MAZUR Tobiasz LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle 2004 U20 OP II DOMIN Adam Z/0936/18 2022 LDK!
7 f 1 15.41 MICZUGA Piotr LUKS Orkan Września 2003 U20 WP II PAWLAK Przemysław Z/2416/20 2022
8 f 1 14.81 MAKURAT Jakub UKS Olimpijczyk Skorzewo 2004 U20 PM II B.D. ZBLEWSKI Leszek , Z/1816/18 , 2022 4
9 f 1 13.04 HAJKOWSKI Sebastian KS Podlasie Białystok 2003 U20 PD III KRYSTOŃ Wojciech BERNATOWICZ Jolanta , Z/2144/19 , 2022 LDK!
10 f 1 11.53 GAJEWSKI Hubert WMLKS Nadodrze Powodowo 2004 U20 WP IV WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/2205/20 2022 LDK!
Dysk (1.5) M
1 f 1 51.59 SIKORA Wiktor GKS Wilga Garwolin 2005 U18 MZ II BUSZTA Stanisław Z/0571/19 2022 BEZ
2 f 1 51.39 CHODAKOWSKI Mateusz KS Podlasie Białystok 2006 U18 PD II STOJAK Danuta Daria Z/2806/20 2022
3 f 1 51.32 WAGNER Karol LUKS Podium Kup 2005 U18 OP II DZIUBA Jacek # Z/5204/19 2022 LDK!
4 f 1 49.89 GROENWALD Szymon LKS Ziemi Puckiej Puck 2005 U18 PM II B.D. JASKUŁKA Teresa , Z/4982/19 , 2022
5 f 1 48.64 ZŁOTOWSKI Szymon MLKS Nadwiślanin Chełmno 2006 U18 KP II DMP U20 B.D. KENSIK Jan , Z/4966/18 , 2022 5 LDK! 137
6 f 1 48.24 KIJEWSKI Karol MKL Jurand Szczytno 2005 U18 WN II BUKOWIECKI Maciej BUKOWIECKI Maciej , Z/3348/18 , 2022 5 LDK!
7 f 1 43.15 STĘPIŃSKI Patryk MKS Bank BS Płońsk 2005 U18 MZ III WIŚNIEWSKI Zbigniew Z/2354/19 2022 LDK!
8 f 1 41.44 ROZMYSŁOWICZ Karol MKS Osa Zgorzelec 2005 U18 DS III WOCHNA Robert Z/0614/20 2022 LDK!
9 f 1 40.86 POWALISZ Szymon LUKS Start Nakło 2006 U18 KP III KSOBIECH Bartosz KSOBIECH Bartosz , Z/1376/19 , 2022 BEZ LDK!
10 f 1 37.91 KRAWCEWICZ Kacper UKS Atos Woźnice 2006 U18 WN IV BRODOWSKI Wojciech Z/0115/20 2022 LDK!
11 f 1 37.61 DEMBIŃSKI Miłosz OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka 2006 U18 MZ IV SZUSTER Konrad Z/3188/20 2022 LDK!
12 f 1 36.29 WÓJTOWICZ Bartosz KS Polonia Pasłęk 2006 U18 WN IV BORYSEWICZ Piotr Z/3576/19 2022
13 f 1 35.90 OLCHAWA Patryk MULKS Juvenia Głuchołazy 2006 U18 OP IV PIERÓG Paweł Z/0867/20 2022 LDK!
14 f 1 35.55 BEGER Krystian LUKS Start Nakło 2006 U18 KP IV KSOBIECH Bartosz Z/0529/20 2022 LDK!
15 f 1 34.89 SZYMANIAK Mateusz UKS Rotmistrz Ciechanowiec 2005 U18 PD -- KOZIARSKI Cezary Z/3586/20 2022
16 f 1 34.65 KRYSIEWICZ Konrad UKS Rotmistrz Ciechanowiec 2006 U18 PD -- KOZIARSKI Cezary Z/13240/21 2022
17 f 1 33.71 STOJAK Cezary KS Podlasie Białystok 2006 U18 PD -- DMP U20 STOJAK Danuta Daria Z/7960/21 2022 87
18 f 1 33.70 KSIĘŻNIK Maksymilian WMLKS Nadodrze Powodowo 2006 U18 WP -- WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/3091/22 2022
19 f 1 33.05 KOWALSKI Jakub MULKS Juvenia Głuchołazy 2006 U18 OP -- PIERÓG Paweł Z/0199/19 2022 LDK!
20 f 1 32.60 PYRKO Adam KS Podlasie Białystok 2006 U18 PD -- DMP U20 ROSZKOWSKI Mariusz Z/8074/21 2022 83
21 f 1 32.18 ROSPŁOCH Kacper PLKS Gwda Piła 2005 U18 WP -- KRZEWIŃSKI Ignacy Z/8897/21 2022 LDK!
22 f 1 29.70 KOC Stanisław KS Podlasie Białystok 2006 U18 PD -- DMP U20 STOJAK Danuta Daria Z/13496/21 2022 73
  f 1 NM DENIZIAK Dominik UKS Rotmistrz Ciechanowiec 2006 U18 PD -- KOZIARSKI Cezary Z/13239/21 2022
  f 1 NM CZARNECKI Jakub KS Podlasie Białystok 2006 U18 PD -- DMP U20 STOJAK Danuta Daria Z/4234/20 2022
Dysk (1.75) M
1 f 1 55.16 KOREJBA Jakub LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle 2003 U20 OP I DOMIN Adam DOMIN Adam , Z/3212/17 , 2022 LDK!
2 f 1 54.99 RODZIAK Damian MKL Jurand Szczytno 2003 U20 WN I ZAWORSKI Marek BUKOWIECKI Maciej , Z/4273/18 , 2022 LDK!
3 f 1 48.87 MAZUR Tobiasz LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle 2004 U20 OP II DOMIN Adam Z/0936/18 2022 LDK!
4 f 1 44.34 RODZIAK Karol UKS Orkan Środa Wlkp. 2004 U20 WP II KOBIERSKI Andrzej Z/4804/19 2022 LDK!
5 f 1 41.07 MAKURAT Jakub UKS Olimpijczyk Skorzewo 2004 U20 PM III B.D. ZBLEWSKI Leszek , Z/1816/18 , 2022 4
6 f 1 40.03 HAJKOWSKI Sebastian KS Podlasie Białystok 2003 U20 PD III DMP U20 KRYSTOŃ Wojciech BERNATOWICZ Jolanta , Z/2144/19 , 2022 LDK! 113
7 f 1 39.27 EWERTOWSKI Mateusz LKS Lubawa 2004 U20 WN III KOŁODZIEJSKI Leszek KOŁODZIEJSKI Leszek KOŁODZIEJSKI Leszek , Z/3496/17 , 2022 BEZ LDK!
8 f 1 38.87 MICZUGA Piotr LUKS Orkan Września 2003 U20 WP III PAWLAK Przemysław Z/2416/20 2022
9 f 1 33.07 KOWALSKI Jakub MKS Bank BS Płońsk 2003 U20 MZ IV WIŚNIEWSKI Zbigniew WIŚNIEWSKI Zbigniew , Z/3904/17 , 2022 4 LDK!
10 f 1 32.73 HELMAN Mateusz LKS Ziemi Puckiej Puck 2004 U20 PM IV KOWNATKE Rafał Z/5117/18 2022 4
11 f 1 31.54 GAJEWSKI Hubert WMLKS Nadodrze Powodowo 2004 U20 WP -- WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/2205/20 2022 LDK!
  f 1 NM STARAK Radosław KS Podlasie Białystok 2003 U20 PD -- ZABAWSKI Przemysław ZAJKOWSKA Barbara SUPROŃ Jarosław Z/3133/17 2022 2 LDK!
Młot (5) M
1 f 1 70.22 GROENWALD Szymon LKS Ziemi Puckiej Puck 2005 U18 PM I B.D. JASKUŁKA Teresa , Z/4982/19 , 2022
2 f 1 63.27 PRACHARCZYK Jakub LKLA Krokus Astromal Leszno 2005 U18 WP II PTAK Krzysztof Z/5101/19 2022 LDK!
3 f 1 59.83 KRUSZWIC Wiktor MUKS Park Zduńska Wola 2006 U18 LD II SZEWCZYK Tomasz Z/3604/19 2022
4 f 1 59.27 KACZYŃSKI Dawid LUKS Atletic Białystok 2006 U18 PD II CHLEBIŃSKI Bogumił Z/3536/22 2022
5 f 1 59.05 MARCZAK Kamil MLKS Nadwiślanin Chełmno 2005 U18 KP II DMP U20 KENSIK Jan Z/5137/18 2022 BEZ LDK! 130
6 f 1 56.67 ROZMYSŁOWICZ Karol MKS Osa Zgorzelec 2005 U18 DS III WOCHNA Robert Z/0614/20 2022 LDK!
7 f 1 55.07 JAWOROWSKI Krystian LUKS Atletic Białystok 2005 U18 PD III ZIENOWICZ-LESZKIEWICZ-OLPIŃSKI Jerzy Z/8983/21 2022
8 f 1 53.24 SPRYSZYŃSKI Maciej LKS Vectra Włocławek 2006 U18 KP III DMP U20 DOBROSIELSKA Martyna WIERZBICKI Dariusz , Z/0182/17 , 2022 5 LDK! 118
9 f 1 49.40 KARALUS Norbert LUKS Atletic Białystok 2005 U18 PD IV ZIENOWICZ-LESZKIEWICZ-OLPIŃSKI Jerzy Z/8984/21 2022
10 f 1 48.60 FLIS Eryk MLKS Nadwiślanin Chełmno 2005 U18 KP IV DMP U20 LATAŃSKI Grzegorz Z/1565/20 2022 LDK! 109
11 f 1 45.25 OPALIŃSKI Franciszek MUKS Park Zduńska Wola 2005 U18 LD IV SZEWCZYK Tomasz SZEWCZYK Tomasz , Z/1284/20 , 2022 LDK!
12 f 1 41.83 SZEWCZYK Jakub MUKS Park Zduńska Wola 2006 U18 LD IV SZEWCZYK Tomasz SZEWCZYK Tomasz , Z/3605/19 , 2022 BEZ LDK!
13 f 1 40.40 BEGER Krystian LUKS Start Nakło 2006 U18 KP IV KSOBIECH Bartosz Z/0529/20 2022 LDK!
  f 1 NM KOBIERZYŃSKI Mikołaj LKS Ziemi Puckiej Puck 2005 U18 PM -- JASKUŁKA Teresa Z/3343/19 2022
Młot (6) M
1 f 1 59.22 SZCZERBIAK Mateusz LKS Vectra Włocławek 2003 U20 KP II DMP U20 WIERZBICKI Dariusz Z/3909/18 2022 5 LDK! 145
2 f 1 59.07 ZŁOTOWSKI Wiktor MLKS Nadwiślanin Chełmno 2004 U20 KP II DMP U20 KENSIK Jan Z/4965/18 2022 5 145
3 f 1 55.06 LUDWIG Julian LUKS MGOKSiR Korfantów 2003 U20 OP II ŻABIŃSKI Mariusz ŻABIŃSKI Mariusz , Z/1221/17 , 2022 3 LDK!
4 f 1 46.15 GIL Grzegorz LUKS Start Nakło 2003 U20 KP III KSOBIECH Bartosz Z/0278/17 2022 5 LDK!
5 f 1 42.28 SOLETA Kajetan LUKS Start Nakło 2003 U20 KP IV KSOBIECH Bartosz Z/0282/17 2022 5 LDK!
Oszczep (700) M
1 f 1 56.31 ZŁOTOWSKI Szymon MLKS Nadwiślanin Chełmno 2006 U18 KP III B.D. KENSIK Jan , Z/4966/18 , 2022 5 LDK!
2 f 1 55.69 STASIOŁEK Jan LKS Fenix Słupsk 2005 U18 PM III GRECKA Ewa Z/5626/18 2022 3 LDK!
3 f 1 52.86 KULPIŃSKI Piotr LKS Jantar Ustka 2005 U18 PM III MICHALSKI Henryk Z/0469/19 2022 LDK!
4 f 1 52.73 KOSSAKOWSKI Oskar UKS Liceum sportowe Łomża 2005 U18 PD III TRZONKOWSKA Beata Z/3881/19 2022
5 f 1 51.19 KULIGOWSKI Rafał UKS Cyprianka 2006 U18 KP III JETTER Piotr MAŃKOWSKI Edward , Z/5601/18 , 2022 BEZ LDK!
6 f 1 48.65 WOŁYNIEC Dawid KS Prefbet-Sonarol 2005 U18 PD IV KORYTKOWSKI Andrzej Z/5007/19 2022 LDK!
7 f 1 48.46 WYSOCKI Adam KS Polonia Pasłęk 2005 U18 WN IV BORYSEWICZ Piotr Z/5285/18 2022
8 f 1 46.89 WAWIEROWICZ Ignacy AML Słupsk 2006 U18 PM IV B.D. WITEK Mirosław , Z/2797/18 , 2022 BEZ LDK!
9 f 1 46.25 PRZYBYLAK Bartosz UKS 12 Kalisz 2006 U18 WP IV MAŁECKI Marcin Z/1605/18 2022 BEZ LDK!
10 f 1 44.62 MAJEWSKI Bartosz RLTL Optima Radom 2005 U18 MZ -- DMP U20 FALIŃSKI Jacek Z/5086/18 2022 LDK! 92
Oszczep (800) M
1 f 1 60.89 CYTLAŁ Artur KS Polonia Pasłęk 2003 U20 WN II BORYSEWICZ Piotr Z/1189/17 2022
2 f 1 54.76 TARASZKIEWICZ Bartosz LUKS Hańcza Suwałki 2004 U20 PD III JUTKIEWICZ Jarosław STACHURSKA Agnieszka Z/1232/18 2022 4 LDK!
3 f 1 52.52 KRAWCZYK Jakub ULKS Tychowo 2004 U20 ZP III GRABARCZYK Jozef Z/3367/17 2022
4 f 1 51.91 KUSZNIER Adrian KS Podlasie Białystok 2003 U20 PD III DMP DMP U20 ROSZKOWSKI Mariusz Z/1532/20 2022 66 116
5 f 1 50.80 GNACIŃSKI Michał LKS Jantar Ustka 2004 U20 PM III MICHALSKI Henryk Z/2703/19 2022 LDK!
6 f 1 48.48 FALIŃSKI Filip RLTL Optima Radom 2003 U20 MZ III DMP U20 FALIŃSKI Jacek Z/5085/18 2022 LDK! 108
7 f 1 35.00 HAŁA Kacper MLUKS Mokasyn Płoty 2003 U20 ZP -- KECLER Szymon Z/7712/21 2022
Chód 10 km M
1 1 s 1 54:34.47 LATAŃSKI Kajetan MLKS Nadwiślanin Chełmno 2003 U20 KP I DMP U20 LATAŃSKI Grzegorz KENSIK Jan Z/1037/17 2022 4 LDK! 98
2 2 s 1 59:20.42 PRZESTRZELSKI Szymon WLKS Nowe Iganie 2003 U20 MZ I GOŁAWSKA Agnieszka Z/3204/17 2022 3
3 3 s 1 61:37.05 ZDOBYLAK Marek SSMKS Parasol Wrocław 2003 U20 DS I B.D. Z/14245/21 2022
1 1 s 2 59:36.72 PORYZIŃSKI Mateusz MKS Bank BS Płońsk 2005 U18 MZ I WIŚNIEWSKI Zbigniew Z/2349/19 2022 LDK!
2 2 s 2 68:43.65 PRZESTRZELSKI Ernest WLKS Nowe Iganie 2006 U18 MZ I KOSIERADZKI Łukasz KOSIERADZKI Łukasz GOŁAWSKI Janusz , Z/12798/21 , 2022 LDK!
3 3 s 2 70:27.18 MUCHOWSKI Dawid MKS Bank BS Płońsk 2006 U18 MZ I KOZERA Piotr Z/1995/22 2022

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 64.241521835327 sekund