Emmeloord (NED) 04 - 05.06.2022
NK Meerkamp U20 / U18 [DMP] [DMP U20]
100 m K
1 1 s 1 12.46 ŁYSKOWKA Maja AZS UMCS Lublin 2004 U20 LU -0.5 II MARUSZEWSKI Piotr Z/4909/19 2022 LDK!
2 2 s 1 12.48 TARACHA Weronika AZS UMCS Lublin 2002 U23 LU -0.5 II TUSTANOWSKA Jolanta KITLIŃSKI Piotr B.D. , Z/0351/16 , 2022 LDK!
3 3 s 1 12.85 KARCZ Agnieszka AZS UMCS Lublin 1999 Sen LU -0.5 III DANIELCZUK Paweł B.D. B.D. Z/3373/20 2022
4 4 s 1 13.07 PAWLUCZUK Julia KS AZS-AWF Biała Podlaska 2000 U23 LU -0.5 III ŚWIERDZEWSKI Damian MAKARUK Tadeusz Z/2505/15 2022
5 5 s 1 13.13 GRUDZIŃSKA Michalina AZS UMCS Lublin 2005 U18 LU -0.5 III B.D. Z/10828/21 2022
6 6 s 1 13.92 STĘPIEŃ Anna AZS UMCS Lublin 2008 U16 LU -0.5 V DANIELCZUK Paweł Z/8362/21 2022 LDK!
7 7 s 1 13.95 BAJKOWSKA Justyna MKS Żak Biała Podlaska 2002 U23 LU -0.5 -- B.D. Z/3526/19 2022
1 1 s 2 12.39 ŁYSKOWKA Maja AZS UMCS Lublin 2004 U20 LU +0.7 II MARUSZEWSKI Piotr Z/4909/19 2022 LDK!
2 2 s 2 12.53 TARACHA Weronika AZS UMCS Lublin 2002 U23 LU +0.7 II TUSTANOWSKA Jolanta KITLIŃSKI Piotr B.D. , Z/0351/16 , 2022 LDK!
3 3 s 2 12.97 KARCZ Agnieszka AZS UMCS Lublin 1999 Sen LU +0.7 III DANIELCZUK Paweł B.D. B.D. Z/3373/20 2022
200 m K
1 1 s 1 25.36 TARACHA Weronika AZS UMCS Lublin 2002 U23 LU +0.1 II TUSTANOWSKA Jolanta KITLIŃSKI Piotr B.D. , Z/0351/16 , 2022 LDK!
2 2 s 1 26.54 KARCZ Agnieszka AZS UMCS Lublin 1999 Sen LU +0.1 III DMP DANIELCZUK Paweł B.D. B.D. Z/3373/20 2022 77
3 3 s 1 26.68 BELNIAK Aleksandra WLKS Nowe Iganie 2009 U14 MZ +0.1 III WOJTCZAK-BELNIAK Dorota Z/3424/21 2022 LDK!
4 4 s 1 26.81 PAWLUCZUK Julia KS AZS-AWF Biała Podlaska 2000 U23 LU +0.1 III ŚWIERDZEWSKI Damian MAKARUK Tadeusz Z/2505/15 2022
5 5 s 1 28.36 BAJKOWSKA Justyna MKS Żak Biała Podlaska 2002 U23 LU +0.1 -- B.D. Z/3526/19 2022
6 6 s 1 28.85 STĘPIEŃ Anna AZS UMCS Lublin 2008 U16 LU +0.1 V DANIELCZUK Paweł Z/8362/21 2022 LDK!
7 7 s 1 29.95 KLIN Dominika AZS UMCS Lublin 2005 U18 LU +0.1 -- B.D. Z/2614/20 2022 LDK!
3 3 w 1 26.73 BAAS Marleen OŚ AZS Poznań 2004 U20 WP -0.8 III B.D. Z/1200/20 2022 734
400 m K
1 1 s 1 55.65 WASILUK Agata AZS UMCS Lublin 2000 U23 LU I DMP B.D. JAROS Marek , Z/0973/15 , 2022 122
2 2 s 1 57.01 GADOMSKA Julia KS AZS-AWF Biała Podlaska 2001 U23 LU II B.D. MAKARUK Tadeusz Z/2074/15 2022
3 3 s 1 63.91 NAJDYHOR Lena KS AZS-AWF Biała Podlaska 2007 U16 LU IV MAKARUK Tadeusz Z/2506/19 2022
800 m K
1 1 w 1 2:22.96 BAAS Marleen OŚ AZS Poznań 2004 U20 WP III B.D. Z/1200/20 2022 784
100 m pł K
1 1 w 1 14.90 BAAS Marleen OŚ AZS Poznań 2004 U20 WP -1.6 II B.D. Z/1200/20 2022 855
4x100 m K
1 1 s 1 49.41 SZUKAŁA Natalia
CZWODZIŃSKA Amelia
GRUDZIŃSKA Michalina
POJĘTA Małgorzata
AZS UMCS Lublin 2005
2005
2005
2006
U18 LBE -- JAROS Andrzej
JAROS Andrzej
B.D.
TUSTANOWSKA Jolanta B.D.
Z/5688/19
Z/5687/19
Z/10828/21
, Z/3188/19
2022
2022
2022
, 2022




  s 1 DNF KLIN Dominika
CYRANKIEWICZ Aleksandra
ZAWISZA Inga
NOWAKOWSKA Alicja
AZS UMCS Lublin 2005
2005
2006
2005
U18 LBE -- B.D.
JAROS Urszula JAROS Urszula
JAROS Urszula
TUSTANOWSKA Jolanta KITLIŃSKI Piotr
Z/2614/20
Z/1251/19
Z/5685/19
, Z/3135/20
2022
2022
2022
, 2022




4x400 m K
1 1 s 1 4:06.36 SZUKAŁA Natalia
CZWODZIŃSKA Amelia
NOWAKOWSKA Alicja
POJĘTA Małgorzata
AZS UMCS Lublin 2005
2005
2005
2006
U18 LBE -- JAROS Andrzej
JAROS Andrzej
TUSTANOWSKA Jolanta KITLIŃSKI Piotr
TUSTANOWSKA Jolanta B.D.
Z/5688/19
Z/5687/19
, Z/3135/20
, Z/3188/19
2022
2022
, 2022
, 2022




  s 1 DNF GRUDZIŃSKA Michalina
KLIN Dominika
ZAWISZA Inga
CYRANKIEWICZ Aleksandra
AZS UMCS Lublin 2005
2005
2006
2005
U18 LBE -- B.D.
B.D.
JAROS Urszula
JAROS Urszula JAROS Urszula
Z/10828/21
Z/2614/20
Z/5685/19
Z/1251/19
2022
2022
2022
2022




Wzwyż K
1 1 f 1 1.70 LEWANDOWSKA Martyna MLKL Płock 2000 U23 MZ I ZIĘCINA Kazimierz ZIĘCINA Kazimierz Z/3983/15 2022 LDK!
2 2 f 1 1.55 KAROLCZUK Paulina KS AZS-AWF Biała Podlaska 2001 U23 LU III MAKARUK Tadeusz MAKARUK Tadeusz Z/2865/17 2022
2 3 f 1 1.55 GRANOWSKA Pola KS Warszawianka W-wa 2003 U20 MZ III RZEPKA Marek Z/3003/17 2022
4 4 f 1 1.30 KLIMIUK-OLESZCZUK Diana KS AZS-AWF Biała Podlaska 2007 U16 LU -- MAKARUK Tadeusz Z/0993/22 2022
4 4 w 1 1.59 BAAS Marleen OŚ AZS Poznań 2004 U20 WP III B.D. Z/1200/20 2022 724
W dal K
1 1 f 1 5.80 BARGIELSKA Katarzyna KS AZS-AWF Biała Podlaska 1999 Sen LU +1.3 I MAKARUK Tadeusz MAKARUK Tadeusz Z/2549/15 2022
2 2 f 1 5.65 MPOFU Prissy TS Start Lublin 2001 U23 LU 0.0 II BOBRZYK Wojciech Z/3060/22 2022
3 3 f 1 5.23 POTERAJ Zuzanna LKS Narew Kurpiewski Łomża 2003 U20 PD +1.3 III KOTOWSKI Jan Z/1294/17 2022 BEZ LDK!
4 4 f 1 5.13 OLECHNO Kinga KS AZS-AWF Biała Podlaska 2000 U23 LU 0.0 III MAKARUK Tadeusz Z/2002/17 2022
5 5 f 1 5.05 RODAK Karolina TS Start Lublin 2005 U18 LU +1.0 IV
1 1 f 2 4.39 HAUTT Amelia KS AZS-AWF Biała Podlaska 2007 U16 LU +9.9 -- MAKARUK Tadeusz Z/2638/19 2022
2 2 f 2 4.25 BUCZKOWSKA Nicole KS AZS-AWF Biała Podlaska 2008 U16 LU +9.9 -- MAKARUK Tadeusz Z/4128/22 2022
3 3 f 2 3.67 ZAJĄC Aleksandra KS AZS-AWF Biała Podlaska 2008 U16 LU +9.9 -- MAKARUK Tadeusz Z/0990/22 2022
1 1 w 1 5.64 BAAS Marleen OŚ AZS Poznań 2004 U20 WP +2.2 II B.D. Z/1200/20 2022 741
W dal strefa K
1 1 f 1 5.34 BELNIAK Aleksandra WLKS Nowe Iganie 2009 U14 MZ 0.0 -- WOJTCZAK-BELNIAK Dorota Z/3424/21 2022 LDK!
2 2 f 1 4.68 MAKARUK Marika KS AZS-AWF Biała Podlaska 2010 U14 LU 0.0 -- B.D. Z/12044/21 2022 LDK!
3 3 f 1 4.33 KUPIŃSKA Aleksandra KS AZS-AWF Biała Podlaska 2009 U14 LU 0.0 -- MAKARUK Tadeusz Z/0992/22 2022
Trójskok K
1 1 f 1 11.82 BARGIELSKA Katarzyna KS AZS-AWF Biała Podlaska 1999 Sen LU 0.0 II MAKARUK Tadeusz MAKARUK Tadeusz Z/2549/15 2022
2 2 f 1 11.40 MPOFU Prissy TS Start Lublin 2001 U23 LU +0.3 III BOBRZYK Wojciech Z/3060/22 2022
3 3 f 1 11.30 POTERAJ Zuzanna LKS Narew Kurpiewski Łomża 2003 U20 PD 0.0 III KOTOWSKI Jan Z/1294/17 2022 BEZ LDK!
  f 1 NM MAŁECKA Katarzyna LKS MOSiR Sieradz 2000 U23 LD 0.0 -- KUŚ Tomasz B.D. Z/1959/17 2022
Kula (4) K
1 1 w 1 12.63 BAAS Marleen OŚ AZS Poznań 2004 U20 WP I B.D. Z/1200/20 2022 703
Dysk (1) K
1 1 f 1 58.72 ZABAWSKA Daria AZS UMCS Lublin 1995 Sen LU M DMP B.D. KAMIŃSKI Damian B.D. , Z/4129/11 , 2022 170
2 2 f 1 48.91 MUSZYŃSKA Weronika AZS UMCS Lublin 2001 U23 LU I DMP KAMIŃSKI Damian B.D. Z/6092/15 2022 133
3 3 f 1 34.14 WÓJCIK Weronika AZS UMCS Lublin 2004 U20 LU III DMP DMP U20 KOZŁOWSKI Robert Z/2614/18 2022 LDK! 71 114
4 4 f 1 33.63 NICZYPORUK Gabriela KS AZS-AWF Biała Podlaska 2001 U23 LU III MAKARUK Tadeusz MAKARUK Tadeusz Z/2758/18 2022
5 5 f 1 32.44 TABACZYŃSKA Weronika AZS UMCS Lublin 2001 U23 LU III KOZŁOWSKI Robert B.D. B.D. Z/3361/16 2022
6 6 f 1 29.20 LIPIEC Agnieszka KS Wisła Puławy 2005 U18 LU IV ZDYBEL Aleksander Z/2626/22 2022
7 7 f 1 22.34 POŚWIATOWSKA Sabina KS Wisła Puławy 1978 Masters LU -- ZDYBEL Aleksander Z/2822/22 2022 BEZ
Oszczep (600) K
1 1 f 1 27.70 LIPIEC Agnieszka KS Wisła Puławy 2005 U18 LU -- ZDYBEL Aleksander Z/2626/22 2022
2 2 f 1 23.30 POŚWIATOWSKA Sabina KS Wisła Puławy 1978 Masters LU -- ZDYBEL Aleksander Z/2822/22 2022 BEZ
1 1 w 1 48.06 BAAS Marleen OŚ AZS Poznań 2004 U20 WP I B.D. Z/1200/20 2022 823
7-bój K
1 f 1 5364 BAAS Marleen OŚ AZS Poznań 2004 U20 WP M B.D. Z/1200/20 2022
100 m M
1 1 s 1 10.81 KOMAŃSKI Albert CWKS Resovia Rzeszów 2000 U23 PK -0.1 I MAZUR Janusz B.D. Z/5152/15 2022
2 2 s 1 11.25 REMBISZ Rafał CWKS Resovia Rzeszów 2003 U20 PK -0.1 II DMP MAZUR Janusz Z/2278/20 2022 83
3 5 s 1 11.41 PYDA Jakub KS Agros Zamość 2001 U23 LU -0.1 III GDAŃSKI Andrzej GDAŃSKI Andrzej Z/3083/18 2022
4 6 s 1 11.43 KORCZ Bartosz RLTL Optima Radom 2000 U23 MZ -0.1 III BŁASIŃSKI Artur B.D. Z/0565/17 2022
5 7 s 1 11.49 TAMA Kacper KS Agros Zamość 2000 U23 LU -0.1 III GDAŃSKI Andrzej B.D. Z/12854/21 2022
1 3 s 2 11.26 PRZEMSKI Jakub KS AZS-AWF Biała Podlaska 2003 U20 LU -0.1 II MAKARUK Tadeusz Z/2232/18 2022 BEZ
2 4 s 2 11.30 WAŚKIEWICZ Norbert KS Sprinterzy.com Kraków 2000 U23 MA -0.1 II B.D. B.D. B.D. Z/2505/17 2022
3 8 s 2 11.51 GRUSZKA Szymon AZS UMCS Lublin 2006 U18 LU -0.1 III CZERNIAKIEWICZ Dorota JAROS Andrzej # , Z/1538/21 , 2022 LDK!
4 9 s 2 11.64 PAWŁOWSKI Patryk LKS MOSiR Sieradz 1997 Sen LD -0.1 III B.D. GABRYSIAK Marcin , Z/1260/13 , 2022 1
5 10 s 2 12.35 BANASZKIEWICZ Kacper AZS UMCS Lublin 2005 U18 LU -0.1 -- JAROS Urszula Z/5638/19 2022 LDK!
2 2 s 3 11.18 REMBISZ Rafał CWKS Resovia Rzeszów 2003 U20 PK +0.7 II DMP MAZUR Janusz Z/2278/20 2022 88
3 3 s 3 11.31 PRZEMSKI Jakub KS AZS-AWF Biała Podlaska 2003 U20 LU +0.7 III MAKARUK Tadeusz Z/2232/18 2022 BEZ
4 4 s 3 11.36 PYDA Jakub KS Agros Zamość 2001 U23 LU +0.7 III GDAŃSKI Andrzej GDAŃSKI Andrzej Z/3083/18 2022
5 5 s 3 11.48 TAMA Kacper KS Agros Zamość 2000 U23 LU +0.7 III GDAŃSKI Andrzej B.D. Z/12854/21 2022
200 m M
1 1 s 1 22.57 PYDA Jakub KS Agros Zamość 2001 U23 LU +0.5 II DMP GDAŃSKI Andrzej GDAŃSKI Andrzej Z/3083/18 2022 89
2 2 s 1 22.87 TAMA Kacper KS Agros Zamość 2000 U23 LU +0.5 III DMP GDAŃSKI Andrzej B.D. Z/12854/21 2022 79
3 3 s 1 22.93 WAŚKIEWICZ Norbert KS Sprinterzy.com Kraków 2000 U23 MA +0.5 III B.D. B.D. B.D. Z/2505/17 2022
400 m M
1 1 s 1 47.39 MIROSŁAW Cezary AZS UMCS Lublin 1997 Sen LU I DMP JAROS Marek B.D. Z/1644/13 2022 1 135
2 2 s 1 47.66 KOTYRA Mikołaj AZS UMCS Lublin 2001 U23 LU I DMP JAROS Marek B.D. B.D. Z/0316/16 2022 LDK! 130
3 3 s 1 48.01 HOŁUB Maciej AZS UMCS Lublin 1998 Sen LU I DMP HOŁUB Grzegorz B.D. # Z/4557/15 2022 123
4 4 s 1 49.68 GROŃSKI Oskar AZS UMCS Lublin 2003 U20 LU II DMP U20 B.D. Z/5263/18 2022 BEZ LDK! 134
5 5 s 1 50.63 SZWEDO Kacper CWKS Resovia Rzeszów 2002 U23 PK III DMP MAZUR Janusz B.D. Z/0962/17 2022 LDK! 79
6 6 s 1 51.54 SAMARCZENKO Dariusz AZS UMCS Lublin 2000 U23 LU III KITLIŃSKI Piotr Z/6046/15 2022 3
800 m M
1 1 s 1 2:00.61 WASILEWSKI Mateusz AZS UMCS Lublin 2005 U18 LU III KITLIŃSKI Piotr Z/4829/19 2022
2 2 s 1 2:01.33 KUNA Krystian AZS UMCS Lublin 2002 U23 LU III DMP KITLIŃSKI Piotr Z/4307/19 2022 43
3 3 s 1 2:03.05 JAKUBCZAK Karol AZS UMCS Lublin 2001 U23 LU -- KITLIŃSKI Piotr B.D. Z/3976/18 2022
Wzwyż M
1 1 f 1 2.00 HOŁUB Jakub AZS UMCS Lublin 2002 U23 LU II DMP B.D. HOŁUB Beata , Z/1443/16 , 2022 2 LDK! 99
2 2 f 1 1.80 RYSIO Tomasz MKS Mechanik Włodawa 1988 Sen LU -- B.D. Z/6301/21 2022 3
W dal M
1 1 f 1 7.01 CZARNOCKI Damian KS AZS AWF Warszawa # 2000 U23 MZ -1.3 II MAKARUK Tadeusz ŁUKASIAK Michał , Z/2651/16 , 2022
2 2 f 1 6.77 WYSZYŃSKI Paweł KS Podlasie Białystok 2001 U23 PD 0.0 III NAZARKIEWICZ Robert B.D. Z/3665/18 2022
3 3 f 1 6.71 LEMIESZEK Kacper KS AZS-AWF Biała Podlaska 2000 U23 LU +0.7 III MAKARUK Tadeusz MAKARUK Tadeusz Z/5232/15 2022
4 4 f 1 6.58 GRYTA Jacek KS AZS-AWF Biała Podlaska 2003 U20 LU +0.1 III HODUN Rafał MAKARUK Tadeusz , Z/2234/18 , 2022 3 LDK!
5 5 f 1 6.19 PROĆ Wiktor TS Start Lublin 2006 U18 LU 0.0 IV BOBRZYK Wojciech Z/2365/22 2022
6 6 f 1 6.15 BEZMEN Mykola KS AZS-AWF Biała Podlaska 2002 U23 LU -0.5 -- MAKARUK Tadeusz Z/1473/20 2022
7 7 f 1 6.01 GRUSZKA Szymon AZS UMCS Lublin 2006 U18 LU -0.7 IV DMP U20 CZERNIAKIEWICZ Dorota JAROS Andrzej # , Z/1538/21 , 2022 LDK! 81
8 8 f 1 5.69 WÓJTOWICZ Ignacy TS Start Lublin 2006 U18 LU 0.0 -- BOBRZYK Wojciech Z/0794/21 2022 LDK!
9 9 f 1 5.25 KŁODA Mateusz TS Start Lublin 2006 U18 LU -0.3 -- BOBRZYK Wojciech Z/1119/22 2022
  f 1 NM FIEDORCZUK Dominik KS Podlasie Białystok 2002 U23 PD 0.0 -- DMP NAZARKIEWICZ Robert Z/3772/19 2022
Trójskok M
1 1 f 1 15.90 ŚWIDERSKI Adrian WKS Śląsk Wrocław 1986 Masters DS 0.0 I JAGACIAK Jarosław Z/1691/11 2022 1
2 2 f 1 15.19 KRZEMIŃSKI Dawid RLTL Optima Radom 2000 U23 MZ +0.3 I BŁASIŃSKI Artur B.D. MIERZEJEWSKI Marek Z/4910/15 2022 LDK!
3 3 f 1 13.72 GRYTA Jacek KS AZS-AWF Biała Podlaska 2003 U20 LU +1.3 III HODUN Rafał MAKARUK Tadeusz , Z/2234/18 , 2022 3 LDK!
4 4 f 1 12.11 WÓJTOWICZ Ignacy TS Start Lublin 2006 U18 LU +0.5 -- BOBRZYK Wojciech Z/0794/21 2022 LDK!
5 5 f 1 11.65 PROĆ Wiktor TS Start Lublin 2006 U18 LU 0.0 -- BOBRZYK Wojciech Z/2365/22 2022
6 6 f 1 11.04 KŁODA Mateusz TS Start Lublin 2006 U18 LU +0.9 -- BOBRZYK Wojciech Z/1119/22 2022
Dysk (2) M
1 1 f 1 60.51 STACHNIK Oskar AZS UMCS Lublin 1998 Sen LU M DMP KAMIŃSKI Damian B.D. B.D. Z/0205/14 2022 165
2 2 f 1 56.02 LEWOSZEWSKI Jakub KS Agros Zamość 2000 U23 LU I DMP KĘCKI Krzysztof B.D. Z/5235/15 2022 144
3 3 f 1 49.14 ANDRZEJCZAK Jarosław RLTL Optima Radom 2002 U23 MZ I DMP CZAJKOWSKI Waldemar KĘCKI Krzysztof WAŚNIEWSKI Marcin # , Z/0452/16 , 2022 LDK! 111
4 4 f 1 46.60 STAŃSKI Olgierd AZS UMCS Lublin 1973 Masters LU I KOZŁOWSKI Robert Z/3039/11 2020 1
5 5 f 1 44.92 LEWOSZEWSKI Sebastian KS Wisła Puławy 2002 U23 LU II MURAT Tomasz Sławomir # Z/3001/16 2022 1
6 6 f 1 44.28 LADA Marcin KS Wisła Puławy 2001 U23 LU II MURAT Tomasz Sławomir Z/3002/16 2020 3
7 7 f 1 44.18 STAŃSKI Sergiusz AZS UMCS Lublin # 2002 U23 LU II FROŃCZUK Rafał B.D. B.D. KOZŁOWSKI Robert , Z/3252/17 , 2022 LDK!
Oszczep (800) M
1 1 f 1 55.88 TREJGO Oskar KS Podlasie Białystok 2000 U23 PD II DMP WOJNA Cezary B.D. Z/2049/16 2022 79
2 2 f 1 49.38 SKURCZYŃSKI Kamil UKS Czwórka Białystok 2003 U20 PD III WOJSZKO Krzysztof Z/11761/21 2022
3 3 f 1 42.92 PIELOCH Dawid KS Podlasie Białystok 2002 U23 PD -- DMP ROSZKOWSKI Mariusz B.D. Z/2719/16 2022 37
4 4 f 1 42.18 LADA Marcin KS Wisła Puławy 2001 U23 LU -- MURAT Tomasz Sławomir Z/3002/16 2020 3

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 6.1394958496094 sekund