Piaseczno 05.06.2022
Mistrzostwa Mazowsza Sztafet. Eliminacje strefowe do MP U18 [DMP] [DMP U20]
100 m K
1 1 e 1 12.66 TOPCZEWSKA Leonia BKS Bydgoszcz 2008 U16 KP +1.2 II BAUMGART Iwona Z/5764/18 2022 LDK!
2 2 e 1 12.79 SIENKIEWICZ Marianna AKL Ursynów Warszawa 2003 U20 MZ +1.2 III OBROCKI Bogdan Z/5423/18 2022
3 3 e 1 12.81 JAGIEŁŁO Aleksandra UKS LA Basket Warszawa 2006 U18 MZ +1.2 III ZAKRZEWSKI Dariusz Z/5442/18 2022 LDK!
4 4 e 1 12.92 WROTEK Hanna OKS Skra Warszawa 2008 U16 MZ +1.2 III DMP U20 ZAWADZKI Jacek Z/0952/21 2022 LDK! 115
5 6 e 1 13.00 TRAWIŃSKA Maria UKS LA Basket Warszawa 2006 U18 MZ +1.2 III BOROŃ Adam Z/4356/20 2022 LDK!
6 7 e 1 13.07 CHWAŁOWSKA Natalia UKS Otrębusy 2005 U18 MZ +1.2 III GOLJANEK Janusz Z/2131/18 2022 4 LDK!
7 12 e 1 13.50 JACZEWSKA Amelia UKS LA Basket Warszawa 2006 U18 MZ +1.2 IV RˇCZKA Elżbieta BOROŃ Adam , Z/3992/20 , 2022 LDK!
1 5 e 2 12.92 WITKOWSKA Maria KS Czempion Warszawa 2003 U20 MZ +0.8 III TOPOLEWSKI Maciej Z/0362/17 2022
2 8 e 2 13.19 KWIATKOWSKA Dominika UKS LA Basket Warszawa 2005 U18 MZ +0.8 III ZAKRZEWSKI Dariusz Z/5638/18 2022
3 9 e 2 13.21 LISOWSKA Zuzanna UKS LA Basket Warszawa 2005 U18 MZ +0.8 IV BOROŃ Adam Z/4736/19 2022 LDK!
4 10 e 2 13.22 JAKUBIAK Paulina UKS LA Basket Warszawa 2007 U16 MZ +0.8 IV BOROŃ Aldona Z/2600/20 2022 LDK!
5 11 e 2 13.26 PANASIUK Justyna UKS Otrębusy 2003 U20 MZ +0.8 IV GOLJANEK Janusz Z/1176/18 2022 5
6 13 e 2 13.57 MAREK Justyna AKL Ursynów Warszawa 2003 U20 MZ +0.8 IV B.D. Z/3635/18 2022 BEZ
7 14 e 2 13.60 POLANOWSKA Nina AKL Ursynów Warszawa 2003 U20 MZ +0.8 IV JENDRYCH Marek OBROCKI Bogdan , Z/1481/17 , 2022 4 LDK!
8 16 e 2 13.89 MARCIŃCZYK Martyna MKS Polonia Warszawa 2007 U16 MZ +0.8 V KUBICKI Adam Z/12988/21 2022
1 15 e 3 13.77 DZIEWOŃSKA Malwina SRS Kondycja Piaseczno 2006 U18 MZ +0.5 IV PARADOWSKI Wiesław Z/1867/18 2022 5 LDK!
2 17 e 3 13.95 SKOWROŃSKA Roksana UKS Otrębusy 2006 U18 MZ +0.5 -- GOLJANEK Janusz Z/1817/22 2022
3 19 e 3 14.12 KUBALAK Karolina OKS Skra Warszawa 2008 U16 MZ +0.5 V GRˇBCZEWSKI Zenon Z/13571/21 2022
4 22 e 3 14.39 MATUSZEWSKA Amelia AKL Ursynów Warszawa 2007 U16 MZ +0.5 V B.D. Z/11590/21 2022
5 23 e 3 14.73 WO¬NICKA Maria OKS Skra Warszawa 2008 U16 MZ +0.5 -- GRˇBCZEWSKI Zenon Z/14122/21 2022
1 18 e 4 14.05 SUCHOLEWSKA Natalia SRS Kondycja Piaseczno 2008 U16 MZ +1.8 V PARADOWSKI Wiesław Z/4113/20 2022 LDK!
2 20 e 4 14.12 BRAUZE Antonina UKS LA Basket Warszawa 2005 U18 MZ +1.8 -- ZAKRZEWSKI Dariusz Z/1117/22 2022
3 21 e 4 14.25 BIENIAS Nicole UKS LA Basket Warszawa 2006 U18 MZ +1.8 -- ZAKRZEWSKI Dariusz Z/5435/18 2022 LDK!
4 24 e 4 14.79 OŁDAK Martyna UKS LA Basket Warszawa 2006 U18 MZ +1.8 -- ZAKRZEWSKI Dariusz Z/0683/20 2022 LDK!
1 1 f 1 12.80 TOPCZEWSKA Leonia BKS Bydgoszcz 2008 U16 KP -1.5 III BAUMGART Iwona Z/5764/18 2022 LDK!
2 2 f 1 13.01 SIENKIEWICZ Marianna AKL Ursynów Warszawa 2003 U20 MZ -1.5 III OBROCKI Bogdan Z/5423/18 2022
3 3 f 1 13.01 JAGIEŁŁO Aleksandra UKS LA Basket Warszawa 2006 U18 MZ -1.5 III ZAKRZEWSKI Dariusz Z/5442/18 2022 LDK!
4 4 f 1 13.08 TRAWIŃSKA Maria UKS LA Basket Warszawa 2006 U18 MZ -1.5 III BOROŃ Adam Z/4356/20 2022 LDK!
5 5 f 1 13.13 WITKOWSKA Maria KS Czempion Warszawa 2003 U20 MZ -1.5 III TOPOLEWSKI Maciej Z/0362/17 2022
6 6 f 1 13.27 WROTEK Hanna OKS Skra Warszawa 2008 U16 MZ -1.5 IV DMP U20 ZAWADZKI Jacek Z/0952/21 2022 LDK! 101
7 7 f 1 13.40 CHWAŁOWSKA Natalia UKS Otrębusy 2005 U18 MZ -1.5 IV GOLJANEK Janusz Z/2131/18 2022 4 LDK!
8 8 f 1 13.47 KWIATKOWSKA Dominika UKS LA Basket Warszawa 2005 U18 MZ -1.5 IV ZAKRZEWSKI Dariusz Z/5638/18 2022
400 m K
1 1 s 1 58.45 ZBIELSKA Maja BKS Bydgoszcz 2007 U16 KP II BAUMGART Iwona Z/1011/19 2022 BEZ
2 2 s 1 58.55 PARADOWSKA Oliwia SRS Kondycja Piaseczno 2001 U23 MZ II PARADOWSKA Renata B.D. Z/2079/15 2022 LDK!
3 3 s 1 61.27 WASIELEWSKA Roksana OKS Skra Warszawa 2007 U16 MZ III GRˇBCZEWSKI Zenon Z/0993/20 2022
4 4 s 1 62.81 LIPIŃSKA Anna AKL Ursynów Warszawa 2005 U18 MZ IV BUŁAKOWSKI Bohdan # Z/2104/19 2022
5 8 s 1 68.68 BOGUSŁAWSKA Julia AKL Ursynów Warszawa 2003 U20 MZ -- B.D. Z/0746/17 2022 LDK!
1 5 s 2 63.25 GAŁAJ Matylda AKL Ursynów Warszawa 2008 U16 MZ IV SKORUPSKI Szymon Z/4717/19 2022
2 6 s 2 67.01 ŁAKOMSKA Magdalena AKL Ursynów Warszawa 2008 U16 MZ -- SKORUPSKI Szymon Z/3870/20 2022
3 7 s 2 67.47 SAKOWICZ Aleksandra AKL Ursynów Warszawa 2007 U16 MZ -- BUŁAKOWSKI Bohdan # Z/0572/22 2022
4 9 s 2 69.16 HOFMAN Maja UKS Iwiczna Nowa Iwiczna 2006 U18 MZ -- PAWELEC Dariusz Z/1256/20 2022
4x100 m K
1 1 s 1 51.10 LITEWSKA Karolina
MAREK Justyna
SIENKIEWICZ Marianna
POLANOWSKA Nina
AKL Ursynów Warszawa 2004
2003
2003
2003
U20 MAZ -- KĘDZIORA Robert
B.D.
OBROCKI Bogdan
JENDRYCH Marek OBROCKI Bogdan
Z/2110/19
Z/3635/18
Z/5423/18
, Z/1481/17
2022
2022
2022
, 2022

BEZ

4
2 2 s 1 52.22 ŁUCZYK Julia
WŁODARKIEWICZ Weronika
KOPEĆ Letycja
JAMROZ Lena
KS Atak Agrykola Warszawa 2009
2007
2008
2007
U16 MAZ -- BIŃKOWSKA Marlena
OBŁĘKOWSKA Izabella
OBŁĘKOWSKA Izabella
OBŁĘKOWSKA Izabella
Z/3707/20
Z/3703/20
Z/4339/20
Z/2082/21
2022
2022
2022
2022




3 3 s 1 52.70 KUBALAK Karolina
WROTEK Hanna
WASIELEWSKA Roksana
KOPROWSKA Maja
OKS Skra Warszawa 2008
2008
2007
2008
U16 MAZ -- GRˇBCZEWSKI Zenon
ZAWADZKI Jacek
GRˇBCZEWSKI Zenon
GRˇBCZEWSKI Zenon
Z/13571/21
Z/0952/21
Z/0993/20
Z/0998/20
2022
2022
2022
2022




1 1 s 2 53.62 BIENIAS Nicole
BRAUZE Antonina
KWIATKOWSKA Dominika
OŁDAK Martyna
UKS LA Basket Warszawa 2006
2005
2005
2006
U18 MAZ -- ZAKRZEWSKI Dariusz
ZAKRZEWSKI Dariusz
ZAKRZEWSKI Dariusz
ZAKRZEWSKI Dariusz
Z/5435/18
Z/1117/22
Z/5638/18
Z/0683/20
2022
2022
2022
2022




  s 2 DQ JACZEWSKA Amelia
TRAWIŃSKA Maria
LISOWSKA Zuzanna
JAGIEŁŁO Aleksandra
UKS LA Basket Warszawa 2006
2006
2005
2006
U18 MAZ -- RˇCZKA Elżbieta BOROŃ Adam
BOROŃ Adam
BOROŃ Adam
ZAKRZEWSKI Dariusz
, Z/3992/20
Z/4356/20
Z/4736/19
Z/5442/18
, 2022
2022
2022
2022




4x400 m K
1 1 s 1 4:00.66 CZYŻYCKA Anastazja
WÓJCIK Bianka
NAWACKA Martyna
BYCZKOWSKA Amelia
BKS Bydgoszcz 2005
2006
2005
2005
U18 KPO -- BAUMGART Iwona
BAUMGART Iwona
RUDNIK Damian
BAUMGART Iwona
Z/0110/18
Z/0758/20
Z/0526/19
Z/0374/20
2022
2022
2022
2022
3



2 2 s 1 4:07.59 SIMON Zofia
ŁADA Anna
LICHOTA Natalia
STĘPKOWSKA Matylda
KS Czempion Warszawa 2006
2006
2005
2006
U18 MAZ -- TOPOLEWSKI Maciej
TOPOLEWSKI Maciej
TOPOLEWSKI Maciej
TOPOLEWSKI Maciej
Z/4416/19
Z/4729/19
Z/5123/19
Z/3419/20
2022
2022
2022
2022




100 m M
1 1 e 1 11.32 PETRUCZEŃKO Michał KS AZS AWF Warszawa 2003 U20 MZ +1.6 III DMP DMP U20 KACHKOVSKYI Gennadii Z/11654/21 2022 78 120
2 2 e 1 11.35 MAZUR Jakub KS AZS AWF Warszawa 2004 U20 MZ +1.6 III DMP DMP U20 GRALEWSKI Wojciech Z/2636/21 2022 76 118
3 3 e 1 11.54 GRALEWSKI Marcin KS AZS AWF Warszawa 2005 U18 MZ +1.6 III KOSMAN Małgorzata GRALEWSKI Wojciech , Z/5062/19 , 2022 LDK!
4 4 e 1 11.77 BYCUL Jakub KS AZS AWF Warszawa 2004 U20 MZ +1.6 IV DMP U20 GRALEWSKI Wojciech Z/1068/21 2022 97
5 5 e 1 12.02 MIRKOWSKI Krystian MKS Pilica Białobrzegi 2003 U20 MZ +1.6 IV WIECZOREK Konstanty Z/5554/18 2022 LDK!
6 7 e 1 12.16 BIELECKI Jakub MKS Pogoń Siedlce 2007 U16 MZ +1.6 IV KOSIERADZKI Łukasz Z/2751/21 2022
7 9 e 1 12.32 BADEŃSKI Bernard AKL Ursynów Warszawa 2005 U18 MZ +1.6 -- TRZCIŃSKI Marek # Z/0302/19 2022 BEZ LDK!
1 6 e 2 12.04 MOSIONEK Jakub RLTL Optima Radom 2007 U16 MZ +1.1 IV BŁASIŃSKA Aneta Z/9136/21 2022 LDK!
2 8 e 2 12.22 ZALEWSKI Igor OKS Skra Warszawa 2007 U16 MZ +1.1 V ZAWADZKI Jacek Z/3184/21 2022
3 12 e 2 12.47 PRACHNIO Patryk MKS Pogoń Siedlce 2007 U16 MZ +1.1 V KOSIERADZKI Łukasz # Z/2752/21 2022
4 13 e 2 13.15 SETA Sebastian UKS Otrębusy 2007 U16 MZ +1.1 -- KOŃCZAK Sebastian Z/5465/21 2022 LDK!
5 14 e 2 13.30 KOZAKIEWICZ Mikołaj AKL Ursynów Warszawa 2007 U16 MZ +1.1 -- ZASĘPA Sebastian Z/3869/20 2022
6 16 e 2 13.45 TYBOROWSKI Antoni UKS Herkules Sulejówek 2008 U16 MZ +1.1 -- CZYŻ Maciej Z/3221/21 2022
1 10 e 3 12.42 MAREK Przemysław KS Czempion Warszawa 2007 U16 MZ -1.1 V TOPOLEWSKI Maciej Z/4408/19 2022
2 11 e 3 12.47 SAWICKI Ignacy KS Czempion Warszawa 2007 U16 MZ -1.1 V TOPOLEWSKI Maciej Z/3787/20 2022
3 15 e 3 13.31 JANKOWSKI Stanisław AKL Ursynów Warszawa 2007 U16 MZ -1.1 -- B.D. Z/4312/20 2022
4 17 e 3 13.65 FALKOWSKI Hubert UKS Otrębusy 2008 U16 MZ -1.1 -- KOŃCZAK Sebastian Z/2063/22 2022 LDK!
5 18 e 3 13.75 RYMARZ Adam KS Czempion Warszawa 2007 U16 MZ -1.1 -- TOPOLEWSKI Maciej Z/12367/21 2022
6 19 e 3 13.86 KOŃCZAK Kacper UKS Otrębusy 2008 U16 MZ -1.1 -- KOŃCZAK Sebastian KOŃCZAK Sebastian Z/2789/21 2022 LDK!
1 f 1 11.59 MAZUR Jakub KS AZS AWF Warszawa 2004 U20 MZ -1.6 III DMP DMP U20 GRALEWSKI Wojciech Z/2636/21 2022 60 105
2 f 1 11.61 PETRUCZEŃKO Michał KS AZS AWF Warszawa 2003 U20 MZ -1.6 III DMP DMP U20 KACHKOVSKYI Gennadii Z/11654/21 2022 59 105
3 f 1 11.76 GRALEWSKI Marcin KS AZS AWF Warszawa 2005 U18 MZ -1.6 IV KOSMAN Małgorzata GRALEWSKI Wojciech , Z/5062/19 , 2022 LDK!
4 f 1 11.94 BYCUL Jakub KS AZS AWF Warszawa 2004 U20 MZ -1.6 IV DMP U20 GRALEWSKI Wojciech Z/1068/21 2022 90
5 f 1 12.22 MIRKOWSKI Krystian MKS Pilica Białobrzegi 2003 U20 MZ -1.6 -- WIECZOREK Konstanty Z/5554/18 2022 LDK!
6 f 1 12.30 MOSIONEK Jakub RLTL Optima Radom 2007 U16 MZ -1.6 V BŁASIŃSKA Aneta Z/9136/21 2022 LDK!
7 f 1 12.48 BIELECKI Jakub MKS Pogoń Siedlce 2007 U16 MZ -1.6 V KOSIERADZKI Łukasz Z/2751/21 2022
8 f 1 12.53 ZALEWSKI Igor OKS Skra Warszawa 2007 U16 MZ -1.6 V ZAWADZKI Jacek Z/3184/21 2022
400 m M
1 1 s 1 54.91 MIKA Kilian SRS Kondycja Piaseczno 2007 U16 MZ V PARADOWSKI Wiesław # Z/0800/20 2022 LDK!
2 3 s 1 55.89 WRONKA Kacper UKS LA Basket Warszawa 2006 U18 MZ -- ZAKRZEWSKI Dariusz Z/5444/18 2022 LDK!
3 5 s 1 56.89 BIENIECKI Stefan MKS Polonia Warszawa 2007 U16 MZ V MASTALERZ Janusz KUBICKI Adam , Z/14744/21 , 2022 LDK!
4 6 s 1 58.84 ŻACZKIEWICZ Michał MKS Polonia Warszawa 2007 U16 MZ -- KUBICKI Adam Z/14817/21 2022
5 8 s 1 60.67 BERKO-HAAS Szymon SRS Kondycja Piaseczno 2007 U16 MZ -- PARADOWSKA Renata Z/0757/21 2022 LDK!
1 4 s 2 56.30 SALOMONOWSKI Jakub UKS Iwiczna Nowa Iwiczna 2002 U23 MZ -- PAWELEC Dariusz Z/1994/19 2022 4 LDK!
2 7 s 2 60.25 SALOMONOWSKI Tomasz UKS Iwiczna Nowa Iwiczna 1971 Masters MZ -- PAWELEC Dariusz Z/2508/22 2022
3 9 s 2 62.06 LIZAK Antoni UKS Iwiczna Nowa Iwiczna 2007 U16 MZ -- PAWELEC Dariusz Z/4443/22 2022
4 12 s 2 67.36 BIAŁOBRZESKI Dominik OKS Skra Warszawa 2008 U16 MZ -- GRˇBCZEWSKI Zenon Z/1261/20 2022
1 2 s 3 55.08 DURA Łukasz BKS Bydgoszcz 2007 U16 KP V BAUMGART Iwona Z/0214/16 2022 BEZ
2 10 s 3 63.00 KALINOWSKI Bartosz SRS Kondycja Piaseczno 2006 U18 MZ -- PARADOWSKA Renata Z/0759/21 2022 LDK!
3 11 s 3 64.87 PAŁDYNA Tomasz SRS Kondycja Piaseczno 2008 U16 MZ -- PARADOWSKA Renata Z/1426/22 2022 LDK!
4 13 s 3 73.72 BOGUSZ Aleksander UKS Iwiczna Nowa Iwiczna 2008 U16 MZ -- B.D. Z/3737/22 2022
4x100 m M
1 1 s 1 44.76 PETRUCZEŃKO Michał
JASIŃSKI Szymon
BABIK Jan
MAZUR Jakub
KS AZS AWF Warszawa 2003
2003
2004
2004
U20 MAZ -- KACHKOVSKYI Gennadii
RADKE Karol
GOGOŁEK Marcin
GRALEWSKI Wojciech
Z/11654/21
Z/2698/17
Z/0516/19
Z/2636/21
2022
2022
2022
2022




2 2 s 1 48.47 SAWICKI Ignacy
ŁADA Marek
RYMARZ Adam
MAREK Przemysław
KS Czempion Warszawa 2007
2008
2007
2007
U16 MAZ -- TOPOLEWSKI Maciej
TOPOLEWSKI Maciej
TOPOLEWSKI Maciej
TOPOLEWSKI Maciej
Z/3787/20
Z/4412/19
Z/12367/21
Z/4408/19
2022
2022
2022
2022




3 3 s 1 49.94 FALKOWSKI Hubert
KOWALSKI Czarek
SETA Sebastian
KOŃCZAK Kacper
UKS Otrębusy 2008
2008
2007
2008
U16 MAZ -- KOŃCZAK Sebastian
KOŃCZAK Sebastian KOŃCZAK Sebastian
KOŃCZAK Sebastian
KOŃCZAK Sebastian KOŃCZAK Sebastian
Z/2063/22
Z/2787/21
Z/5465/21
Z/2789/21
2022
2022
2022
2022




1 1 s 2 46.20 BOŻYCKI Tomasz
GRALEWSKI Marcin
MAŁYCHA Szymon
STACHERA Adam
KS AZS AWF Warszawa 2006
2005
2005
2006
U18 MAZ -- KRAWCZYK Michał
KOSMAN Małgorzata GRALEWSKI Wojciech
GOGOŁEK Marcin
OBŁĘKOWSKA Izabella GRALEWSKI Wojciech
Z/0847/20
, Z/5062/19
Z/0517/19
, Z/5836/19
2022
, 2022
2022
, 2022




© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 6.5538771152496 sekund