Szczecin 04 - 05.06.2022
3. NCDC CUP. Ogólnopolski mityng lekkoatletyczny [DMP] [DMP U20]
60 m K
1 1 s 1 8.85 GOLISOWICZ Maja MKS Hermes Gryfino 2011 U12 ZP 0.0 -- STEFAŃSKI Jacek # Z/2802/22 2022 LDK!
2 3 s 1 9.02 SZCZUREK Jagoda ULKS Sprinter Zielona Góra 2011 U12 LB 0.0 -- HUDYMA Justyna Z/8532/21 2022 LDK!
3 4 s 1 9.03 SZYMAŃSKA Julia LMKS Żak Pyrzyce 2011 U12 ZP 0.0 -- PIWOWARCZYK Wojciech Z/10817/21 2022 LDK!
4 6 s 1 9.31 SCHMIDT Helena MKS Hermes Gryfino 2011 U12 ZP 0.0 -- PAWŁOWSKA Anna Z/2277/22 2022 LDK!
5 11 s 1 9.50 LUDWINIAK Nadia ULKS Sprinter Zielona Góra 2012 U12 LB 0.0 -- HUDYMA Justyna Z/3408/21 2022
6 12 s 1 9.56 KUŚ Liliana UKS Arbod Dobra Nowogardzka 2011 U12 ZP 0.0 -- ŁUKOMSKI Janusz Z/6442/21 2022 LDK!
7 15 s 1 9.80 CHMIELEWSKA Alicja MKS Hermes Gryfino 2011 U12 ZP 0.0 -- STEFAŃSKI Jacek # Z/2805/22 2022 LDK!
8 21 s 1 10.02 ŁOKUCJEWSKA Jagoda UKL Ósemka Police 2012 U12 ZP 0.0 -- OBERLAN Paulina Z/2905/22 2022 LDK!
1 2 s 2 8.89 STANKIEWICZ Erika UKS MKL Szczecin 2011 U12 ZP 0.0 -- MŁYNARCZYK Marta Z/4436/21 2022 LDK!
2 5 s 2 9.25 FRITZSCHE Klara UKS OSoT Szczecin 2012 U12 ZP 0.0 -- FERFET Marek Z/10099/21 2022 LDK!
3 16 s 2 9.81 PYRGIEL Zuzanna UKS MKL Szczecin 2011 U12 ZP 0.0 -- MŁYNARCZYK Marta Z/4427/21 2022 LDK!
4 22 s 2 10.03 KOZIKOWSKA Wiktoria STS Pomerania Szczecinek 2012 U12 ZP 0.0 -- RODZIEWICZ Małgorzata Z/10747/21 2022 LDK!
5 24 s 2 10.07 LICAU Hanna UKS OSoT Szczecin 2011 U12 ZP 0.0 -- FERFET Marek Z/1185/20 2022 LDK!
6 27 s 2 10.10 PIŁAT Hanna Alicja UKS MKL Szczecin 2012 U12 ZP 0.0 -- B.D. Z/10950/21 2022 LDK!
1 9 s 3 9.48 WOJCIECHOWICZ Natalia ULKS Sprinter Zielona Góra 2012 U12 LB 0.0 -- PAWELEC Marcin HUDYMA Justyna , Z/14446/21 , 2022
2 23 s 3 10.06 KOSTRZEWA Zuzanna LMKS Żak Pyrzyce 2012 U12 ZP 0.0 -- PIWOWARCZYK Wojciech Z/10811/21 2022 LDK!
3 26 s 3 10.09 SZABLEWSKA Jagna OSiR Wyspiarz Świnoujście 2011 U12 ZP 0.0 -- STĘPIEŃ Kamil Z/3850/22 2022 LDK!
4 28 s 3 10.14 SOBIERALSKA Maja MLUKS Mokasyn Płoty 2011 U12 ZP 0.0 -- KECLER Aleksandra Z/9966/21 2022 LDK!
5 31 s 3 10.20 SZCZEPANEK Ada MKS Święc Sławno 2012 U12 ZP 0.0 -- B.D. Z/0771/22 2022
6 42 s 3 10.45 KACZOR Vanessa MKS Hermes Gryfino 2012 U12 ZP 0.0 -- PAWŁOWSKA Anna Z/2804/22 2022 LDK!
7 47 s 3 10.72 PSUJ Natalia UKL Ósemka Police 2011 U12 ZP 0.0 -- OBERLAN Paulina Z/12407/21 2022 LDK!
1 13 s 4 9.59 KRAWCZYK Kinga MLUKS Mokasyn Płoty 2011 U12 ZP 0.0 -- KECLER Aleksandra Z/8229/21 2022 LDK!
2 17 s 4 9.85 SZYMAŃSKA Maja MKS Hermes Gryfino 2011 U12 ZP 0.0 -- STEFAŃSKI Jacek Z/4901/22 2022 LDK!
3 19 s 4 9.90 REZLER Karolina UKL Ósemka Police 2011 U12 ZP 0.0 -- OBERLAN Paulina Z/4939/22 2022 LDK!
4 25 s 4 10.08 ŁOŚ Julia OSiR Wyspiarz Świnoujście 2011 U12 ZP 0.0 -- WIELECHOWSKI Adam Z/0335/22 2022 LDK!
5 37 s 4 10.35 KASZAREK Agata UKS MKL Szczecin 2012 U12 ZP 0.0 -- B.D. Z/4448/21 2022 LDK!
6 43 s 4 10.48 SMOLIK Zofia UKL Ósemka Police 2011 U12 ZP 0.0 -- OBERLAN Paulina Z/4940/22 2022 LDK!
7 44 s 4 10.53 WITKOWSKA Nadia UKS Arbod Dobra Nowogardzka 2011 U12 ZP 0.0 -- ŁUKOMSKI Janusz Z/6448/21 2022 LDK!
8 49 s 4 10.99 STACHOWIAK Nina ULKS Sprinter Zielona Góra 2012 U12 LB 0.0 -- HUDYMA Justyna Z/1009/21 2022 LDK!
1 8 s 5 9.48 ZEMANKIEWICZ Hanna MKS Junior Złocieniec 2011 U12 ZP 0.0 -- KOROL Andrzej Z/1873/22 2022
2 14 s 5 9.79 PASIK Anna MLUKS Mokasyn Płoty 2011 U12 ZP 0.0 -- KECLER Aleksandra Z/4613/22 2022 LDK!
3 18 s 5 9.88 GUSMA Agata MKS Kusy Szczecin 2011 U12 ZP 0.0 --
4 33 s 5 10.24 FEDORCZUK Laura OSiR Wyspiarz Świnoujście 2011 U12 ZP 0.0 -- WIELECHOWSKI Adam Z/14191/21 2022 LDK!
5 36 s 5 10.33 SIWIEC Martyna OSiR Wyspiarz Świnoujście 2011 U12 ZP 0.0 -- STĘPIEŃ Kamil Z/4551/22 2022 LDK!
6 39 s 5 10.39 OWSIANNA Zuzanna MLUKS Mokasyn Płoty 2011 U12 ZP 0.0 --
7 46 s 5 10.63 BEHEROVA Tatiana MKS Hermes Gryfino 2011 U12 ZP 0.0 --
1 10 s 6 9.48 RAKOCY Klaudia UKS przy ZS Resko 2011 U12 ZP 0.0 -- B.D. KECLER Dorota , Z/6687/22 , 2022 LDK!
2 30 s 6 10.19 REDZKO Martyna STS Pomerania Szczecinek 2011 U12 ZP 0.0 -- JUNIEWICZ Andrzej Z/0426/22 2022 LDK!
3 34 s 6 10.27 MAKUCH Martyna UKS MKL Szczecin 2011 U12 ZP 0.0 -- MŁYNARCZYK Marta Z/4420/21 2022 LDK!
4 35 s 6 10.32 KAPUŚCIŃSKA Lena MKS Junior Złocieniec 2011 U12 ZP 0.0 -- KOROL Andrzej Z/1869/22 2022
5 40 s 6 10.41 HAŁASEK Lena OSiR Wyspiarz Świnoujście 2011 U12 ZP 0.0 -- WIELECHOWSKI Adam Z/4573/22 2022 LDK!
6 48 s 6 10.98 BEDNAREK Amelia MLUKS Mokasyn Płoty 2012 U12 ZP 0.0 -- KECLER Szymon Z/4611/22 2022 LDK!
1 7 s 7 9.36 KRZYŻANOWSKA Julia MLUKS Mokasyn Płoty 2011 U12 ZP 0.0 -- KECLER Aleksandra Z/1608/22 2022 LDK!
2 20 s 7 9.98 KACZMAREK Małgorzata MKS Junior Złocieniec 2011 U12 ZP 0.0 --
3 29 s 7 10.16 PAWULA Hanna UKS OSoT Szczecin 2011 U12 ZP 0.0 --
4 32 s 7 10.20 KHOSZABA Wlasa STS Pomerania Szczecinek 2012 U12 ZP 0.0 -- RODZIEWICZ Małgorzata Z/4499/22 2022 LDK!
5 38 s 7 10.35 DORAWA Katarzyna MKS Hermes Gryfino 2011 U12 ZP 0.0 --
6 41 s 7 10.42 MELNYK Tetiana UKS OSoT Szczecin 2012 U12 ZP 0.0 -- FERFET Marek Z/4628/22 2022 LDK!
7 45 s 7 10.62 ADAMOWICZ Klaudia UKS MKL Szczecin 2011 U12 ZP 0.0 -- MILEWICZ Magda Z/4373/21 2022 LDK!
8 50 s 7 11.42 SZAFRAŃSKA Inez UKS MKL Szczecin 2013 U12 ZP 0.0 --
1 1 s 8 9.30 GRUDZIEŃ Helena OSiR Wyspiarz Świnoujście 2013 U12 ZP 0.0 -- WIELECHOWSKI Adam Z/10977/21 2022 LDK!
2 2 s 8 9.77 STANKIEWICZ Blanka UKS OSoT Szczecin 2013 U12 ZP 0.0 -- FERFET Marek Z/5977/21 2022 LDK!
3 3 s 8 9.82 PASZKIEWICZ Izabela UKS OSoT Szczecin 2013 U12 ZP 0.0 -- FERFET Marek Z/5989/21 2022 LDK!
4 5 s 8 10.15 MORDARSKA Aleksandra UKS Arbod Dobra Nowogardzka 2013 U12 ZP 0.0 -- ŁUKOMSKI Janusz Z/2239/22 2022 LDK!
5 6 s 8 10.27 KŁOSOWSKA Gabriela UKS OSoT Szczecin 2013 U12 ZP 0.0 -- FERFET Marek Z/1598/21 2022 LDK!
6 7 s 8 10.33 BUDNA Hanna UKS OSoT Szczecin 2014 U12 ZP 0.0 -- FERFET Marek Z/10100/21 2022 LDK!
7 9 s 8 10.50 KUCZA Pola UKS OSoT Szczecin 2013 U12 ZP 0.0 -- FERFET Marek Z/1606/21 2022 LDK!
8 12 s 8 10.56 SZCZEPANEK Paula MKS Święc Sławno 2014 U12 ZP 0.0 -- B.D. Z/0772/22 2022
1 4 s 9 9.99 KOWIESKA Amelia STS Pomerania Szczecinek 2013 U12 ZP 0.0 -- RODZIEWICZ Małgorzata Z/10751/21 2022 LDK!
2 13 s 9 10.70 NOWICKA Alicja UKS OSoT Szczecin 2013 U12 ZP 0.0 -- FERFET Marek Z/0415/22 2022 LDK!
3 15 s 9 10.88 CHERNYSHOVA Elżbieta MLUKS Mokasyn Płoty 2013 U12 ZP 0.0 -- KECLER Aleksandra Z/4558/22 2022 LDK!
4 16 s 9 11.15 ŁOJEK Tatiana UKS Arbod Dobra Nowogardzka 2013 U12 ZP 0.0 -- ŁUKOMSKI Janusz Z/2162/22 2022 LDK!
5 17 s 9 11.23 WIECZOREK Iga UKS OSoT Szczecin 2013 U12 ZP 0.0 -- FERFET Marek Z/0420/22 2022 LDK!
6 20 s 9 11.45 JAROSZEWICZ Ewa UKS OSoT Szczecin 2015 U12 ZP 0.0 -- FERFET Marek Z/2949/20 2022 LDK!
7 24 s 9 11.84 MAJEWSKA Maja UKS OSoT Szczecin 2014 U12 ZP 0.0 -- FERFET Marek Z/2748/22 2022 LDK!
8 30 s 9 12.17 STACHOWSKA Hanna UKS OSoT Szczecin 2015 U12 ZP 0.0 -- FERFET Marek LDK!
1 19 s 10 11.36 MICHALSKA Natalia UKS OSoT Szczecin 2013 U12 ZP 0.0 -- FERFET Marek Z/2753/22 2022 LDK!
2 22 s 10 11.62 PAWLAK Zuzanna MLUKS Mokasyn Płoty 2014 U12 ZP 0.0 -- KECLER Aleksandra Z/12546/21 2022 LDK!
3 23 s 10 11.66 ŁABUZ Maja UKS OSoT Szczecin 2014 U12 ZP 0.0 -- FERFET Marek Z/2744/22 2022 LDK!
4 25 s 10 11.98 KRAWCZYK Małgorzata MLUKS Mokasyn Płoty 2014 U12 ZP 0.0 -- KECLER Aleksandra Z/4575/22 2022 LDK!
5 26 s 10 12.05 KIELAR Maria MLUKS Mokasyn Płoty 2013 U12 ZP 0.0 -- KECLER Aleksandra Z/4574/22 2022 LDK!
6 32 s 10 12.30 MAKOWSKA Aleksandra UKS OSoT Szczecin 2016 U12 ZP 0.0 -- FERFET Marek Z/4977/22 2022 LDK!
7 33 s 10 12.44 PAWLAK Helena MLUKS Mokasyn Płoty 2014 U12 ZP 0.0 -- KECLER Aleksandra Z/12545/21 2022 LDK!
8 36 s 10 13.16 FIJAŁKOWSKA Pola UKS OSoT Szczecin 2015 U12 ZP 0.0 -- FERFET Marek LDK!
1 10 s 11 10.51 WALUKIEWICZ Zofia MLUKS Mokasyn Płoty 2013 U12 ZP 0.0 -- KECLER Aleksandra Z/4576/22 2022 LDK!
2 14 s 11 10.81 ROPIŃSKA Zuzanna UKS Arbod Dobra Nowogardzka 2013 U12 ZP 0.0 --
3 27 s 11 12.09 DĘBOWSKA Lilianna UKS MKL Szczecin 2013 U12 ZP 0.0 --
4 29 s 11 12.17 PILARCZYK Zuzanna UKS OSoT Szczecin 2014 U12 ZP 0.0 -- FERFET Marek Z/2747/22 2022 LDK!
5 35 s 11 13.15 KLUCZYK Anna UKS OSoT Szczecin 2014 U12 ZP 0.0 -- FERFET Marek LDK!
1 18 s 12 11.23 STYCZEŃ Inez UKS MKL Szczecin 2013 U12 ZP 0.0 --
2 21 s 12 11.47 PILARCZYK Hanna UKS OSoT Szczecin 2014 U12 ZP 0.0 -- FERFET Marek Z/2746/22 2022 LDK!
3 31 s 12 12.19 JABŁECKA Natasza UKS MKL Szczecin 2013 U12 ZP 0.0 --
4 34 s 12 12.72 LEWICKA Dorota UKS OSoT Szczecin 2013 U12 ZP 0.0 -- FERFET Marek Z/0423/22 2022 LDK!
5 39 s 12 15.09 IWANOWSKA Daria UKS MKL Szczecin 2013 U12 ZP 0.0 --
1 8 s 13 10.43 JANKOWSKA Larisa MKS Hermes Gryfino 2013 U12 ZP 0.0 --
2 11 s 13 10.54 KUJAWA Łucja MKS Hermes Gryfino 2013 U12 ZP 0.0 --
3 28 s 13 12.09 PIASZCZYŃSKA Julia UKS MKL Szczecin 2013 U12 ZP 0.0 --
4 37 s 13 14.00 KUCZYŃSKA Aleksandra UKS OSoT Szczecin 2015 U12 ZP 0.0 --
5 38 s 13 15.02 LEWICKA Karolina UKS OSoT Szczecin 2015 U12 ZP 0.0 -- FERFET Marek Z/0152/22 2022 LDK!
6 40 s 13 15.79 MICHALSKA Zofia UKS OSoT Szczecin 2017 U12 ZP 0.0 --
1 1 s 14 8.48 KACPRZAK Amelia LMKS Żak Pyrzyce 2010 U14 ZP 0.0 -- PIWOWARCZYK Wojciech Z/5212/21 2022 LDK!
2 3 s 14 8.59 ZNAJEWSKA Lena MLUKS Mokasyn Płoty # 2009 U14 ZP 0.0 -- KECLER Dorota Z/5465/22 2022 LDK!
3 11 s 14 9.02 STACHOWIAK Nicola ULKS Sprinter Zielona Góra 2010 U14 LB 0.0 -- HUDYMA Justyna Z/12634/21 2022 LDK!
4 14 s 14 9.08 GOLISZEWSKA Helena UKL Ósemka Police 2010 U14 ZP 0.0 -- OBERLAN Paulina Z/1121/20 2022 LDK!
5 16 s 14 9.14 LASKOWSKA Kinga ULKS Sprinter Zielona Góra 2010 U14 LB 0.0 -- HUDYMA Justyna Z/1017/21 2022 LDK!
6 21 s 14 9.34 PAPLICKA Dominika LMKS Żak Pyrzyce 2010 U14 ZP 0.0 -- PIWOWARCZYK Wojciech Z/5226/21 2022 LDK!
7 25 s 14 9.51 DOBA Olga UKL Ósemka Police 2009 U14 ZP 0.0 -- OBERLAN Paulina Z/0073/21 2022 LDK!
1 5 s 15 8.75 BEJTLICH Hanna ULKS Sprinter Zielona Góra 2009 U14 LB 0.0 -- HUDYMA Grzegorz Z/2342/21 2022 LDK!
2 6 s 15 8.75 DOMACHOWSKA Nadia MKS Kusy Szczecin 2009 U14 ZP 0.0 -- MŁYNARCZYK Marta Z/4406/22 2022 LDK!
3 8 s 15 8.93 DAMSZEL Antonina MUKL Brodnica 2010 U14 KP 0.0 -- ROSIŃSKI Zenon Z/6906/21 2022
4 24 s 15 9.50 ŚWIERCZ Laura LMKS Żak Pyrzyce 2010 U14 ZP 0.0 -- PIWOWARCZYK Wojciech Z/5232/21 2022 LDK!
5 31 s 15 9.80 KOZŁOWSKA Aleksandra UKS OSoT Szczecin 2010 U14 ZP 0.0 -- FERFET Marek Z/1599/21 2022 LDK!
6 40 s 15 10.48 CZEPUKOJC Natalia UKS OSoT Szczecin 2009 U14 ZP 0.0 -- FERFET Marek Z/0421/22 2022 LDK!
1 13 s 16 9.07 MAZUR Nina MKS Kusy Szczecin 2009 U14 ZP 0.0 -- ŚLIWKA Irena Z/2664/21 2022 LDK!
2 19 s 16 9.21 PAŁUBSKA Aleksandra UKS MKL Szczecin 2009 U14 ZP 0.0 -- MŁYNARCZYK Marta Z/4389/21 2022 LDK!
3 20 s 16 9.22 STRZELECKA Amelia MKS Święc Sławno 2009 U14 ZP 0.0 -- B.D. Z/12068/21 2022
4 22 s 16 9.40 SERAFIN Karolina MKS Kusy Szczecin 2010 U14 ZP 0.0 -- ŚLIWKA Irena Z/1694/22 2022 LDK!
5 29 s 16 9.64 CHRZEMPKA Alicja MKS Kusy Szczecin 2010 U14 ZP 0.0 -- MŁYNARCZYK Marta Z/4402/22 2022 LDK!
6 34 s 16 10.02 ŻYDZIAK Lena ULKS Sprinter Zielona Góra 2010 U14 LB 0.0 -- HUDYMA Justyna Z/8533/21 2022
7 35 s 16 10.19 KOZA Ewa UKL Ósemka Police 2009 U14 ZP 0.0 -- OBERLAN Paulina Z/0142/22 2022 LDK!
1 9 s 17 8.95 BANDKOWSKA Nina OSiR Wyspiarz Świnoujście 2010 U14 ZP 0.0 -- WIELECHOWSKI Adam Z/3851/22 2022 LDK!
2 10 s 17 9.02 HOFMAN Katarzyna OSiR Wyspiarz Świnoujście 2009 U14 ZP 0.0 -- STĘPIEŃ Kamil Z/4553/22 2022 LDK!
3 15 s 17 9.13 POKORSKA Matylda UKS MKL Szczecin 2010 U14 ZP 0.0 -- MŁYNARCZYK Marta Z/4425/21 2022 LDK!
4 27 s 17 9.56 BISEK Malwina MKS Kusy Szczecin 2009 U14 ZP 0.0 --
5 39 s 17 10.48 SZTYLKE Hanna MKS Hermes Gryfino 2010 U14 ZP 0.0 -- STEFAŃSKI Jacek Z/11943/21 2022 LDK!
6 41 s 17 10.55 DRYGALSKA Martyna MKS Kusy Szczecin 2010 U14 ZP 0.0 --
1 7 s 18 8.77 URBAŃSKA Adrianna MKS Hermes Gryfino 2009 U14 ZP 0.0 -- STEFAŃSKI Jacek Z/11944/21 2022 LDK!
2 23 s 18 9.42 RACZYŃSKA Hanna MKS Kusy Szczecin 2009 U14 ZP 0.0 -- MILEWICZ Renata Z/3082/21 2022 LDK!
3 30 s 18 9.68 PIENIEŻHKO Kateryna UKS OSoT Szczecin 2010 U14 ZP 0.0 -- FERFET Marek Z/4632/22 2022 LDK!
4 33 s 18 9.90 JAGLIŃSKA Agata OSiR Wyspiarz Świnoujście 2009 U14 ZP 0.0 -- STĘPIEŃ Kamil Z/3849/22 2022 LDK!
5 36 s 18 10.21 PESTRAK Michalina UKS Arbod Dobra Nowogardzka 2009 U14 ZP 0.0 -- ŁUKOMSKI Janusz Z/6446/21 2022 LDK!
6 37 s 18 10.29 HERASYMCZUK Sofia STS Pomerania Szczecinek 2010 U14 ZP 0.0 -- JUNIEWICZ Dorota Z/4498/22 2022 LDK!
7 38 s 18 10.32 SOROKOVA Karyna UKS OSoT Szczecin 2009 U14 ZP 0.0 -- FERFET Marek Z/6294/22 2022 LDK!
1 2 s 19 8.54 MELNYK Mariia UKS OSoT Szczecin 2009 U14 ZP 0.0 -- FERFET Marek Z/4629/22 2022 LDK!
2 4 s 19 8.70 SMULSKA Daria MKS Hermes Gryfino 2010 U14 ZP 0.0 -- STEFAŃSKI Jacek Z/2273/22 2022 LDK!
3 18 s 19 9.18 SUŁEK Weronika UKS OSoT Szczecin 2010 U14 ZP 0.0 --
4 32 s 19 9.82 MIKOŁAJCZYK Julia STS Pomerania Szczecinek 2009 U14 ZP 0.0 -- JUNIEWICZ Dorota Z/5879/21 2022 LDK!
1 12 s 20 9.04 KAWICKA Maja MKS Hermes Gryfino 2010 U14 ZP 0.0 -- STEFAŃSKI Jacek Z/11938/21 2022 LDK!
2 17 s 20 9.15 KACZORKIEWICZ Agata MKL Szczecin 2010 U14 ZP 0.0 -- BINDASZEWSKA Hanna Z/1758/22 2022
3 26 s 20 9.52 PIETRZYKOWSKA Gabriela MKS Kusy Szczecin 2010 U14 ZP 0.0 --
4 28 s 20 9.59 CZERNIAWSKA Oliwia OSiR Wyspiarz Świnoujście 2010 U14 ZP 0.0 -- WIELECHOWSKI Adam Z/14189/21 2022 LDK!
5 42 s 20 11.60 MARKIEWICZ Lena MKS Kusy Szczecin # 2010 U14 ZP 0.0 -- MŁYNARCZYK Marta # LDK!
100 m K
1 1 e 1 11.68 GRZYB Wiktoria MKL Szczecin 1997 Sen ZP -1.0 M IWIŃSKI Jerzy Z/1386/13 2022 2
2 2 e 1 12.34 MARSZEWSKA Natalia MKL Szczecin 2005 U18 ZP -1.0 II SAWICKI Krzysztof IWIŃSKA Anna , Z/5022/18 , 2022 LDK!
3 3 e 1 12.56 ŁOŚ Lucyna KL Iskra Białogard 2001 U23 ZP -1.0 II RUDZIK Grzegorz Z/5288/15 2022
4 4 e 1 12.82 SADOWSKA Weronika UKL Ósemka Police 2006 U18 ZP -1.0 III KAMIŃSKI Ryszard Z/1448/18 2022 5 LDK!
5 5 e 1 13.06 WINIARCZYK Wiktoria MKL Szczecin 2003 U20 ZP -1.0 III DMP U20 MILEWICZ Magda IWIŃSKA Anna , Z/2030/17 , 2022 4 LDK! 109
6 6 e 1 13.08 KOWIESKA Maja STS Pomerania Szczecinek 2008 U16 ZP -1.0 III JUNIEWICZ Jakub Z/5757/19 2022 BEZ LDK!
7 8 e 1 13.24 ŻABIEREK Nina STS Pomerania Szczecin 2003 U20 ZP -1.0 IV DMP U20 NADARZYŃSKI Szymon Z/4749/17 2022 LDK! 102
1 7 e 2 13.14 DOROBISZ Nadia KMKL Sztorm Kołobrzeg 2006 U18 ZP -1.9 III BARTA Franciszek Z/1882/22 2022
2 9 e 2 13.28 KRAWCZAK Izabella MKL Szczecin 2006 U18 ZP -1.9 IV DMP U20 IWIŃSKA Anna Z/5012/19 2022 LDK! 100
3 11 e 2 13.41 JAKUBOWSKA Matylda MKS Kusy Szczecin 2007 U16 ZP -1.9 IV MILEWICZ Renata # Z/3656/20 2022 LDK!
4 14 e 2 13.58 SEJNIK Nina LKS Lubusz Słubice 2008 U16 LB -1.9 IV GRZEŚKOWIAK Jacek Z/2436/20 2022 LDK!
5 17 e 2 13.71 JASIAK Weronika UKL Ósemka Police 2007 U16 ZP -1.9 IV OBERLAN Paulina OBERLAN Paulina Z/2469/18 2022 4 LDK!
6 28 e 2 14.11 GRONOWSKA Zofia OŚ AZS Poznań 2004 U20 WP -1.9 -- KASPRZYK Marek HEMMERLING Andrzej # , Z/0111/19 , 2022 LDK!
1 13 e 3 13.58 RUA Adriana MKS Kusy Szczecin 2007 U16 ZP +0.5 IV ŚLIWKA Irena # Z/1309/21 2022 LDK!
2 15 e 3 13.64 LORKOWSKA Oliwia LKS Lubusz Słubice 2006 U18 LB +0.5 IV GRZEŚKOWIAK Jacek Z/4126/22 2022
3 18 e 3 13.75 HABRYCH Maria MLUKS Mokasyn Płoty 2008 U16 ZP +0.5 IV KECLER Szymon Z/5463/22 2022 LDK!
4 19 e 3 13.81 SIERADZKA Marta KL Iskra Białogard 2005 U18 ZP +0.5 -- PIOTROWSKI Kamil RUDZIK Grzegorz , Z/2169/17 , 2022 LDK!
5 21 e 3 13.85 MICHALSKA Marianna UKL Ósemka Police 2007 U16 ZP +0.5 V OBERLAN Paulina Z/0144/22 2022 LDK!
6 22 e 3 13.88 BOCZKOWSKA Nadia UKL Ósemka Police 2008 U16 ZP +0.5 V OBERLAN Paulina Z/2993/19 2022 LDK!
7 23 e 3 13.93 ŚWIERCZ Martyna UKS Dąb Suchy Las 2004 U20 WP +0.5 -- KACZOR Adam TYLAK Łukasz , Z/3635/22 , 2022
8 27 e 3 14.04 JANKOWSKA Amelia UKS przy ZS Resko 2008 U16 ZP +0.5 V B.D. Z/12435/21 2022 LDK!
1 12 e 4 13.56 ZMYŚLIŃSKA Agata UKS Dąb Suchy Las 2003 U20 WP -1.0 IV TYLAK Łukasz KASPRZYK Marek Z/1532/17 2022 5 LDK!
2 25 e 4 14.00 MAJCHRZAK Nadia MKS Kusy Szczecin 2008 U16 ZP -1.0 V ŚLIWKA Irena Z/5751/19 2022 LDK!
3 26 e 4 14.03 NOWACZYK Natalia SKSG Korona Szczecin 1999 Sen ZP -1.0 -- ŚLIWKA Rafał Z/1570/16 2022
4 29 e 4 14.23 ALBIŃSKA Jaśmina KMKL Sztorm Kołobrzeg 2007 U16 ZP -1.0 V BARTA Franciszek Z/2747/19 2022
5 30 e 4 14.25 WODECKA Kinga UKL Ósemka Police 2006 U18 ZP -1.0 -- KAMIŃSKI Ryszard Z/10381/21 2022 LDK!
6 36 e 4 14.62 JĘDRZEJCZYK Karolina SKSG Korona Szczecin 2000 U23 ZP -1.0 -- ŚLIWKA Rafał Z/8731/21 2022
7 39 e 4 14.91 ZMIŃCZUK Agata MKS Kusy Szczecin 2008 U16 ZP -1.0 -- ŚLIWKA Irena Z/1310/21 2022 LDK!
1 20 e 5 13.85 PERKA Maja UKS przy ZS Resko 2007 U16 ZP -1.2 V B.D. Z/12426/21 2022 LDK!
2 31 e 5 14.28 FILA Amelia UKL Ósemka Police 2008 U16 ZP -1.2 V OBERLAN Paulina Z/2468/18 2022 BEZ LDK!
3 32 e 5 14.32 GACA Zofia STS Pomerania Szczecinek 2008 U16 ZP -1.2 V JUNIEWICZ Dorota Z/4867/19 2022 LDK!
4 33 e 5 14.34 DUNAJSKA Marlena LKS Lubusz Słubice 2008 U16 LB -1.2 V NOGA Grzegorz Z/1627/20 2022 LDK!
5 34 e 5 14.42 PIRÓG Amelia LKS Lubusz Słubice 2008 U16 LB -1.2 V NOGA Grzegorz Z/4607/21 2022 LDK!
6 38 e 5 14.91 PIEKARSKA Natalia UKL Ósemka Police 2008 U16 ZP -1.2 -- OBERLAN Paulina Z/2648/19 2022 BEZ LDK!
7 42 e 5 15.54 RUDŹ Wiktoria UKL Ósemka Police 2008 U16 ZP -1.2 -- OBERLAN Paulina Z/1123/20 2022 LDK!
1 10 e 6 13.30 MATECKA Julia MKL Szczecin 2006 U18 ZP -1.0 IV DMP U20 IWIŃSKA Anna Z/0630/20 2022 LDK! 100
2 37 e 6 14.73 SAŁAPATA Nadia UKS przy ZS Resko 2008 U16 ZP -1.0 -- B.D. Z/12464/21 2022 LDK!
3 40 e 6 14.99 PERZYŃSKA Zuzanna UKL Ósemka Police 2008 U16 ZP -1.0 -- OBERLAN Paulina Z/0147/22 2022 LDK!
4 43 e 6 15.57 KIELAR Anna LKS Lubusz Słubice 2006 U18 LB -1.0 -- GRZEŚKOWIAK Jacek # Z/3553/17 2022 BEZ LDK!
1 16 e 7 13.70 PLEWCZYŃSKA Sara SKSG Korona Szczecin 2001 U23 ZP -0.9 -- ŚLIWKA Rafał Z/3640/22 2022
2 24 e 7 13.98 SZYMCZAK Aleksandra STS Pomerania Szczecin 2008 U16 ZP -0.9 V DMP U20 NADARZYŃSKI Szymon Z/4462/22 2022 75
3 35 e 7 14.58 KOWALEWSKA Mia STS Pomerania Szczecin 2009 U14 ZP -0.9 -- NADARZYŃSKI Szymon Z/10011/21 2022 LDK!
4 41 e 7 15.49 MACAŁA Zuzanna UKL Ósemka Police 2008 U16 ZP -0.9 -- OBERLAN Paulina Z/12405/21 2022 LDK!
5 44 e 7 16.13 KRUŻBERSKA Katarzyna niest. Szczecin 1998 Sen ZP -0.9 -- B.D.
1 f 1 12.63 ŁOŚ Lucyna KL Iskra Białogard 2001 U23 ZP -0.6 II RUDZIK Grzegorz Z/5288/15 2022
2 f 1 12.96 WINIARCZYK Wiktoria MKL Szczecin 2003 U20 ZP -0.6 III DMP U20 MILEWICZ Magda IWIŃSKA Anna , Z/2030/17 , 2022 4 LDK! 114
3 f 1 13.04 DOROBISZ Nadia KMKL Sztorm Kołobrzeg 2006 U18 ZP -0.6 III BARTA Franciszek Z/1882/22 2022
4 f 1 13.31 KOWIESKA Maja STS Pomerania Szczecinek 2008 U16 ZP -0.6 IV JUNIEWICZ Jakub Z/5757/19 2022 BEZ LDK!
5 f 1 13.34 ŻABIEREK Nina STS Pomerania Szczecin 2003 U20 ZP -0.6 IV DMP U20 NADARZYŃSKI Szymon Z/4749/17 2022 LDK! 98
6 f 1 13.34 SEJNIK Nina LKS Lubusz Słubice 2008 U16 LB -0.6 IV GRZEŚKOWIAK Jacek Z/2436/20 2022 LDK!
7 f 1 13.45 ZMYŚLIŃSKA Agata UKS Dąb Suchy Las 2003 U20 WP -0.6 IV TYLAK Łukasz KASPRZYK Marek Z/1532/17 2022 5 LDK!
8 f 1 13.60 JAKUBOWSKA Matylda MKS Kusy Szczecin 2007 U16 ZP -0.6 IV MILEWICZ Renata # Z/3656/20 2022 LDK!
200 m K
1 1 s 1 23.70 GRZYB Wiktoria MKL Szczecin 1997 Sen ZP -0.9 M IWIŃSKI Jerzy Z/1386/13 2022 2
2 2 s 1 25.79 MARSZEWSKA Natalia MKL Szczecin 2005 U18 ZP -0.9 II DMP U20 SAWICKI Krzysztof IWIŃSKA Anna , Z/5022/18 , 2022 LDK! 130
4 4 s 1 26.65 SADOWSKA Weronika UKL Ósemka Police 2006 U18 ZP -0.9 III KAMIŃSKI Ryszard Z/1448/18 2022 5 LDK!
5 5 s 1 26.78 WÓJS Lena MKS Hermes Gryfino 2006 U18 ZP -0.9 III STEFAŃSKI Jacek BORATYŃSKA Dorota Z/2660/19 2022 LDK!
6 7 s 1 27.55 ZMYŚLIŃSKA Agata UKS Dąb Suchy Las 2003 U20 WP -0.9 IV TYLAK Łukasz KASPRZYK Marek Z/1532/17 2022 5 LDK!
1 6 s 2 27.22 DOROBISZ Nadia KMKL Sztorm Kołobrzeg 2006 U18 ZP -1.2 III BARTA Franciszek Z/1882/22 2022
2 10 s 2 28.31 LORKOWSKA Oliwia LKS Lubusz Słubice 2006 U18 LB -1.2 IV GRZEŚKOWIAK Jacek Z/4126/22 2022
3 11 s 2 28.62 MAJCHRZAK Angelika UKS Dąb Suchy Las 2005 U18 WP -1.2 -- TYLAK Łukasz Z/0395/21 2022
4 12 s 2 28.70 ŻMUDA Zofia MKL Szczecin 2003 U20 ZP -1.2 -- MILEWICZ Renata # 4 LDK!
5 13 s 2 28.96 LITWINIUK Hanna STS Pomerania Szczecin 2006 U18 ZP -1.2 -- B.D. Z/5598/19 2022 LDK!
  s 2 DNF PIWOŃSKA Oliwia UKL Ósemka Police 2006 U18 ZP -1.2 -- KAMIŃSKI Ryszard OBERLAN Paulina Z/1447/18 2022 BEZ LDK!
1 8 s 3 27.66 KRAWCZAK Izabella MKL Szczecin 2006 U18 ZP -1.3 IV IWIŃSKA Anna Z/5012/19 2022 LDK!
2 9 s 3 28.24 MATECKA Julia MKL Szczecin 2006 U18 ZP -1.3 IV IWIŃSKA Anna Z/0630/20 2022 LDK!
3 14 s 3 29.18 MICHALSKA Marianna UKL Ósemka Police 2007 U16 ZP -1.3 V OBERLAN Paulina Z/0144/22 2022 LDK!
4 15 s 3 30.68 CZERNIACHOWSKA Karolina MKS Hermes Gryfino 2008 U16 ZP -1.3 -- PODLEŚNY Jan Z/2484/20 2022 LDK!
5 16 s 3 30.98 BOROWIAK Hanna STS Pomerania Szczecin 2008 U16 ZP -1.3 -- NADARZYŃSKI Szymon Z/10012/21 2022 LDK!
6 17 s 3 32.34 PERZYŃSKA Zuzanna UKL Ósemka Police 2008 U16 ZP -1.3 -- OBERLAN Paulina Z/0147/22 2022 LDK!
300 m K
1 1 s 1 44.09 KOWIESKA Maja STS Pomerania Szczecinek 2008 U16 ZP III JUNIEWICZ Jakub Z/5757/19 2022 BEZ LDK!
1 1 s 1 44.69 CZAJKOWSKA Maja AL Międzyzdroje 2009 U14 ZP III BŁOCIAN Rafał Z/0931/22 2022 LDK!
2 2 s 1 44.71 STĘŻAŁA Jadwiga MKS Kusy Szczecin 2008 U16 ZP III MILEWICZ Renata Z/4246/20 2022 LDK!
2 2 s 1 46.31 CHATŁAS Jagoda MKS Hermes Gryfino 2009 U14 ZP IV STEFAŃSKI Jacek Z/11928/21 2022 LDK!
3 3 s 1 46.34 PLEWCZYŃSKA Sara SKSG Korona Szczecin 2001 U23 ZP -- ŚLIWKA Rafał Z/3640/22 2022
3 3 s 1 47.07 RZESZOWSKA Hanna STS Pomerania Szczecin 2010 U14 ZP V NADARZYŃSKI Szymon Z/6356/21 2022 LDK!
4 4 s 1 47.12 FURMAŃSKA Zuzanna MLKS Lubusz Barlinek 2010 U14 ZP V DZIĘCIOŁ Piotr Z/3643/21 2022 LDK!
4 4 s 1 49.14 CIESIELSKA Ewa KMKL Sztorm Kołobrzeg 2008 U16 ZP -- ŻUROMSKI Kazimierz Z/3156/22 2022
5 5 s 1 48.17 MADAJ Nadia UKS MKL Szczecin 2010 U14 ZP V MILEWICZ Renata Z/4386/21 2022 LDK!
5 5 s 1 51.50 KIELAR Anna LKS Lubusz Słubice 2006 U18 LB -- GRZEŚKOWIAK Jacek # Z/3553/17 2022 BEZ LDK!
6 13 s 1 50.83 RZĄDKOWSKA Maja LMKS Żak Pyrzyce 2010 U14 ZP -- PIWOWARCZYK Wojciech Z/5229/21 2022 LDK!
6 6 s 1 52.44 KRYWIEL Maja MKL Szczecin 2008 U16 ZP -- BINDASZEWSKA Hanna Z/2799/22 2022
7 15 s 1 51.26 JAGUSZ Julia OSiR Wyspiarz Świnoujście 2010 U14 ZP -- WIELECHOWSKI Adam Z/0077/21 2022 LDK!
1 7 s 2 48.70 CIEŚLAK Matylda ULKS Sprinter Zielona Góra 2009 U14 LB -- HUDYMA Grzegorz Z/2395/21 2022 LDK!
2 11 s 2 50.58 FRANCKIEWICZ Oliwia UKS MKL Szczecin 2010 U14 ZP -- MILEWICZ Renata Z/4379/21 2022 LDK!
3 12 s 2 50.60 KALICIAK Sylwia MKS Hermes Gryfino 2009 U14 ZP -- PODLEŚNY Jan Z/10737/21 2022 LDK!
4 16 s 2 51.51 TREDER Alicja MUKL Brodnica 2009 U14 KP -- ROSIŃSKI Zenon Z/3755/22 2022
5 17 s 2 52.32 PIENIEŻHKO Kateryna UKS OSoT Szczecin 2010 U14 ZP -- FERFET Marek Z/4632/22 2022 LDK!
6 20 s 2 52.97 DAKARD Jessica OSiR Wyspiarz Świnoujście 2010 U14 ZP -- WIELECHOWSKI Adam Z/14190/21 2022 LDK!
7 25 s 2 55.93 KANCLERZ Wiktoria OSiR Wyspiarz Świnoujście 2010 U14 ZP -- WIELECHOWSKI Adam Z/14192/21 2022 LDK!
1 10 s 3 50.50 PSUJ Maja UKL Ósemka Police 2009 U14 ZP -- OBERLAN Paulina Z/12406/21 2022 LDK!
2 19 s 3 52.80 ANDRYCH Martyna MKS Hermes Gryfino 2010 U14 ZP -- PODLEŚNY Jan Z/2272/22 2022 LDK!
3 21 s 3 54.44 DROZDOWSKA Julita MLUKS Mokasyn Płoty 2010 U14 ZP -- KECLER Dorota Z/9968/21 2022 LDK!
4 22 s 3 54.67 SOBCZAK Wiktoria MLUKS Mokasyn Płoty 2009 U14 ZP -- KECLER Dorota Z/2542/20 2022 LDK!
5 23 s 3 54.93 JAGLIŃSKA Agata OSiR Wyspiarz Świnoujście 2009 U14 ZP -- STĘPIEŃ Kamil Z/3849/22 2022 LDK!
6 24 s 3 55.49 BABIŃSKA Liwia MKS Hermes Gryfino 2009 U14 ZP -- PODLEŚNY Jan Z/10735/21 2022 LDK!
1 6 s 4 48.19 DOMACHOWSKA Nadia MKS Kusy Szczecin 2009 U14 ZP V MŁYNARCZYK Marta Z/4406/22 2022 LDK!
2 8 s 4 49.71 TRYNIECKA Daria ULKS Sprinter Zielona Góra 2009 U14 LB -- HUDYMA Justyna Z/4469/22 2022
3 9 s 4 50.07 PIERZCHAŁA Maria UKS MKL Szczecin 2010 U14 ZP -- MŁYNARCZYK Marta Z/4450/21 2022 LDK!
4 14 s 4 50.86 POKORSKA Matylda UKS MKL Szczecin 2010 U14 ZP -- MŁYNARCZYK Marta Z/4425/21 2022 LDK!
5 18 s 4 52.71 SELWASIUK Joanna MKS Kusy Szczecin 2009 U14 ZP -- MŁYNARCZYK Marta Z/4405/22 2022 LDK!
6 26 s 4 56.68 BŁACHNIO Małgorzata OSiR Wyspiarz Świnoujście 2010 U14 ZP -- WIELECHOWSKI Adam Z/14188/21 2022 LDK!
7 27 s 4 62.18 BASZAK Zuzanna MLUKS Mokasyn Płoty 2010 U14 ZP -- KECLER Dorota Z/9972/21 2022 LDK!
1 1 s 5 50.11 STĘPIEŃ Adrianna STS Pomerania Szczecinek 2012 U12 ZP -- JUNIEWICZ Dorota Z/5765/19 2022 LDK!
2 2 s 5 51.04 SZYMAŃSKA Julia LMKS Żak Pyrzyce 2011 U12 ZP -- PIWOWARCZYK Wojciech Z/10817/21 2022 LDK!
3 3 s 5 51.04 SIKORSKA Alicja OSiR Wyspiarz Świnoujście 2011 U12 ZP -- WIELECHOWSKI Adam Z/4284/22 2022 LDK!
4 4 s 5 51.23 PADZIŃSKA Lena UKS Arbod Dobra Nowogardzka 2011 U12 ZP -- ŁUKOMSKI Janusz Z/6445/21 2022 LDK!
5 5 s 5 52.96 KANIEWSKA Iga LMKS Żak Pyrzyce 2011 U12 ZP -- PIWOWARCZYK Wojciech Z/5215/21 2022 LDK!
6 6 s 5 53.11 PANCER Aleksandra OSiR Wyspiarz Świnoujście 2011 U12 ZP -- WIELECHOWSKI Adam Z/0338/22 2022 LDK!
7 7 s 5 54.37 MAKOWSKA Nicola UKS OSoT Szczecin 2011 U12 ZP -- FERFET Marek Z/1186/20 2022 LDK!
1 9 s 6 55.15 NEBESNY Julia OSiR Wyspiarz Świnoujście 2011 U12 ZP -- WIELECHOWSKI Adam Z/4285/22 2022 LDK!
2 10 s 6 57.06 RZĄDKOWSKA Łucja LMKS Żak Pyrzyce 2012 U12 ZP -- PIWOWARCZYK Wojciech Z/10815/21 2022 LDK!
3 12 s 6 58.06 DROZDZIEL Milena MKS Hermes Gryfino 2012 U12 ZP -- PAWŁOWSKA Anna Z/11929/21 2022 LDK!
4 14 s 6 58.73 WIECZOREK Julia MKS Święc Sławno 2011 U12 ZP -- B.D. Z/10622/21 2022
5 16 s 6 60.84 BUŁANOWSKA Malwina LMKS Żak Pyrzyce 2012 U12 ZP --
6 19 s 6 63.81 GRZEGORSKA Wiktoria MKS Hermes Gryfino 2011 U12 ZP -- PAWŁOWSKA Anna Z/2276/22 2022 LDK!
7 20 s 6 65.16 HAŁASEK Lena OSiR Wyspiarz Świnoujście 2011 U12 ZP -- WIELECHOWSKI Adam Z/4573/22 2022 LDK!
1 8 s 7 54.45 STĘPIEŃ Julia UKS MKL Szczecin 2012 U12 ZP --
2 11 s 7 57.55 SZABLEWSKA Jagna OSiR Wyspiarz Świnoujście 2011 U12 ZP -- STĘPIEŃ Kamil Z/3850/22 2022 LDK!
3 13 s 7 58.31 KHOSZABA Wlasa STS Pomerania Szczecinek 2012 U12 ZP -- RODZIEWICZ Małgorzata Z/4499/22 2022 LDK!
4 15 s 7 60.37 JANICKA Hanna MKS Hermes Gryfino 2012 U12 ZP --
5 17 s 7 62.17 MIZIŃSKA Oliwia MKS Hermes Gryfino 2012 U12 ZP -- PAWŁOWSKA Anna Z/11927/21 2022 LDK!
6 18 s 7 63.44 PIEKARSKA Hanna LMKS Żak Pyrzyce 2012 U12 ZP --
7 21 s 7 65.62 MARTINKA Lidia MKS Hermes Gryfino 2012 U12 ZP -- PAWŁOWSKA Anna Z/11932/21 2022 LDK!
400 m K
1 1 s 1 56.99 RZESZEWSKA Olga ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2002 U23 LB II SASKA Tomasz B.D. B.D. Z/0630/17 2022 LDK!
2 2 s 1 61.15 BARAN Julia STS Pomerania Szczecinek 2006 U18 ZP III JUNIEWICZ Jakub Z/0346/20 2022 LDK!
3 3 s 1 63.61 ŻMUDA Zofia MKL Szczecin 2003 U20 ZP IV MILEWICZ Renata # 4 LDK!
4 4 s 1 64.44 NAZIPOVA Alisa UKL Ósemka Police 2006 U18 ZP IV KAMIŃSKI Ryszard Z/3493/22 2022 LDK!
5 5 s 1 66.09 URBANIAK Oliwia UKS Dąb Suchy Las 2008 U16 WP V GULCZYŃSKA Grażyna KASPRZYK Marek Z/4320/18 2022 BEZ LDK!
600 m K
1 1 s 1 1:47.88 RAK Izabela MKS Kusy Szczecin # 2007 U16 ZP V ŚLIWKA Irena # Z/4409/22 2022 LDK!
1 1 s 1 1:48.36 POŹDZIK Urszula MLKS Lubusz Barlinek 2009 U14 ZP V DZIĘCIOŁ Piotr Z/3630/21 2022 LDK!
2 2 s 1 1:48.76 OSSOWSKA Malwina UKS Barnim Goleniów 2009 U14 ZP V GOŁĘBIOWSKI Michał Z/11861/21 2022 LDK!
2 2 s 1 1:54.79 CHRYPO Alicja MKS Junior Złocieniec 2007 U16 ZP -- KOROL Andrzej Z/1610/18 2022 BEZ
3 3 s 1 1:49.56 RAFALSKA Patrycja MUKL Brodnica 2010 U14 KP V ROSIŃSKI Zenon Z/0191/22 2022
3 3 s 1 1:58.08 GRZESZCZUK Maja STS Pomerania Szczecinek # 2007 U16 ZP -- JUNIEWICZ Andrzej Z/5069/22 2022 LDK!
4 4 s 1 1:54.37 PIWONI Julia LMKS Żak Pyrzyce 2010 U14 ZP -- PIWOWARCZYK Wojciech Z/5228/21 2022 LDK!
4 4 s 1 1:58.96 KLEPUSZEWSKA Weronika KMKL Sztorm Kołobrzeg 2007 U16 ZP -- ŻUROMSKI Kazimierz Z/3155/22 2022
5 5 s 1 2:00.07 MACHNIO Karolina LMKS Żak Pyrzyce 2010 U14 ZP -- PIWOWARCZYK Wojciech Z/5240/21 2022 LDK!
5 5 s 1 2:00.22 NIEWIADOMSKI Sophie KMKL Sztorm Kołobrzeg 2007 U16 ZP -- ŻUROMSKI Kazimierz Z/1523/22 2022
6 6 s 1 2:00.28 KLIMASZEWSKA Róża STS Pomerania Szczecinek 2009 U14 ZP -- JUNIEWICZ Dorota Z/0244/20 2022 LDK!
6 6 s 1 2:09.18 FIJAŁKOWSKA Hanna MKS Kusy Szczecin 2007 U16 ZP -- MILEWICZ Renata Z/2656/21 2022 LDK!
7 9 s 1 2:02.56 KORMYSH Anastasiia MLUKS Mokasyn Płoty 2009 U14 ZP -- KECLER Dorota Z/2980/22 2022 LDK!
7 7 s 1 2:14.02 ROKOSZEWSKA Oliwia MKL Szczecin 2004 U20 ZP --
8 12 s 1 2:04.96 KRÓL Lena UKS Arbod Dobra Nowogardzka 2010 U14 ZP -- ŁUKOMSKI Janusz Z/6441/21 2022 LDK!
9 15 s 1 2:07.61 WIRSKA Oliwia UKS Arbod Dobra Nowogardzka 2009 U14 ZP -- ŁUKOMSKI Janusz Z/6447/21 2022 LDK!
1 7 s 2 2:00.66 RADZKA Zuzanna UKS Barnim Goleniów 2010 U14 ZP -- HANUSZKIEWICZ Monika Z/12518/21 2022 LDK!
2 8 s 2 2:01.38 MADEJ Lena LMKS Żak Pyrzyce 2010 U14 ZP -- PIWOWARCZYK Wojciech Z/5219/21 2022 LDK!
3 10 s 2 2:02.67 KRAWCZYK Magdalena MLUKS Mokasyn Płoty 2009 U14 ZP -- KECLER Dorota Z/1668/20 2022 LDK!
4 11 s 2 2:02.93 GUŹNICZAK Julia UKS Arbod Dobra Nowogardzka 2010 U14 ZP -- ŁUKOMSKI Janusz Z/6438/21 2022 LDK!
5 13 s 2 2:06.13 OCHOCKA Zuzanna UKS Barnim Goleniów 2010 U14 ZP -- HANUSZKIEWICZ Monika Z/12520/21 2022 LDK!
6 14 s 2 2:07.20 STANEK Martyna UKS MKL Szczecin 2009 U14 ZP -- MŁYNARCZYK Marta Z/4391/21 2022 LDK!
7 16 s 2 2:12.16 PASIKOWSKA Hanna LMKS Żak Pyrzyce 2010 U14 ZP -- PIWOWARCZYK Wojciech Z/1754/22 2022 LDK!
8 17 s 2 2:16.87 SOBCZAK Natalia MLUKS Mokasyn Płoty 2010 U14 ZP -- KECLER Dorota Z/9967/21 2022 LDK!
1 1 s 3 1:59.65 NOWICKA Dorota UKS Arbod Dobra Nowogardzka 2011 U12 ZP -- ŁUKOMSKI Janusz Z/6444/21 2022 LDK!
2 2 s 3 2:03.88 BAGIŃSKA Klaudia UKS Arbod Dobra Nowogardzka 2011 U12 ZP -- ŁUKOMSKI Janusz Z/2240/22 2022 LDK!
3 3 s 3 2:07.67 BARTOCHA Nikola MKS Hermes Gryfino 2011 U12 ZP -- PODLEŚNY Jan # Z/10736/21 2022 LDK!
4 4 s 3 2:12.95 ZONIK Anna UKS MKL Szczecin 2011 U12 ZP -- MILEWICZ Magda Z/4397/21 2022 LDK!
5 5 s 3 2:13.24 GÓRECKA Helena MKS Hermes Gryfino 2011 U12 ZP -- PODLEŚNY Jan # Z/2279/22 2022 LDK!
6 6 s 3 2:20.75 WALAS Hanna UKS MKL Szczecin 2011 U12 ZP -- MILEWICZ Magda Z/4437/21 2022 LDK!
800 m K
1 1 s 1 2:25.29 PERWENIS Gabriela RAZ Szczecin 2006 U18 ZP IV SZYCH Robert Z/4424/19 2022
2 2 s 1 2:25.93 TARASEWICZ Julia KL Bałtyk Koszalin 2001 U23 ZP -- JACEWICZ Edward Z/3119/15 2022 3
3 3 s 1 2:31.05 OLEJNICZAK Magdalena MKL Szczecin 2002 U23 ZP -- SKRODZKI Dariusz # BEZ LDK!
4 4 s 1 3:04.52 KRUŻBERSKA Katarzyna niest. Szczecin 1998 Sen ZP -- B.D.
1500 m K
1 1 s 1 5:03.20 FOLTYNIEWICZ Hanna MKP Szczecinek 2006 U18 ZP IV CERK Łukasz Z/1850/20 2022
2 2 s 1 5:03.72 MALAK Łucja MKL Szczecin 2002 U23 ZP -- B.D.
3 3 s 1 5:05.50 FALFURA Marta UKS Barnim Goleniów 2007 U16 ZP IV GOŁĘBIOWSKI Michał Z/4252/20 2022 LDK!
4 4 s 1 5:38.84 SZULC Dominika MKS Hermes Gryfino 2005 U18 ZP -- GIERASIMCZYK Anna PODLEŚNY Jan BORATYŃSKA Dorota , Z/0934/18 , 2022 LDK!
80 pł K
1 1 s 1 12.73 MARENDZIAK Martyna MKL Szczecin 2007 U16 ZP -2.0 III IWIŃSKA Anna Z/0331/22 2022 LDK!
2 2 s 1 13.84 LIPIŃSKA Lena UKS OSoT Szczecin 2008 U16 ZP -2.0 V FERFET Marek Z/0084/22 2022 LDK!
100 m pł J MŁ K
1 1 s 1 16.32 MLAK Martyna MKS Hermes Gryfino 2006 U18 ZP -1.1 III STEFAŃSKI Jacek Z/1155/20 2022 LDK!
2 2 s 1 17.13 MAJCHRZAK Angelika UKS Dąb Suchy Las 2005 U18 WP -1.1 IV TYLAK Łukasz Z/0395/21 2022
3 3 s 1 17.23 SIERADZKA Marta KL Iskra Białogard 2005 U18 ZP -1.1 IV PIOTROWSKI Kamil RUDZIK Grzegorz , Z/2169/17 , 2022 LDK!
300 m pł K
1 1 s 1 48.20 PASTUSZKO Patrycja STS Pomerania Szczecinek 2004 U20 ZP -- JUNIEWICZ Jakub Z/1454/18 2022 5 LDK!
2 2 s 1 49.76 KOMMISARCZYK Zuzanna STS Pomerania Szczecinek 2008 U16 ZP IV JUNIEWICZ Jakub Z/4118/20 2022 LDK!
3 3 s 1 51.69 PTAK Zuzanna STS Pomerania Szczecinek 2007 U16 ZP IV JUNIEWICZ Jakub Z/12905/21 2022 LDK!
Wzwyż K
1 f 1 1.45 STRADOMSKA Ada MLKS Lubusz Barlinek 2009 U14 ZP IV DZIĘCIOŁ Piotr Z/3619/21 2022 LDK!
1 f 1 1.76 SŁODZIŃSKA Maja UKS OSoT Szczecin 2006 U18 ZP I DMP U20 FERFET Marek FERFET Marek , Z/5013/19 , 2022 LDK! 153
2 f 1 1.23 KOZŁOWSKA Aleksandra UKS OSoT Szczecin 2010 U14 ZP -- FERFET Marek Z/1599/21 2022 LDK!
2 f 1 1.23 CIEŚLAK Matylda ULKS Sprinter Zielona Góra 2009 U14 LB -- HUDYMA Grzegorz Z/2395/21 2022 LDK!
2 f 1 1.23 SOBCZAK Wiktoria MLUKS Mokasyn Płoty 2009 U14 ZP -- KECLER Dorota Z/2542/20 2022 LDK!
2 f 1 1.65 GÓRSKA Natalia ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2005 U18 LB II SASKA Tomasz Z/3422/19 2022 BEZ LDK!
3 f 1 1.55 GODLEWSKA Aleksandra MKS Kusy Szczecin 2007 U16 ZP III KARLIŃSKA Monika ŚLIWKA Irena FERFET Marek , Z/1308/21 , 2022 LDK!
4 f 1 1.55 LEWANDOWSKA Martyna STS Pomerania Szczecin 2004 U20 ZP III DMP U20 FERFET Marek NADARZYŃSKI Szymon , Z/4539/18 , 2022 LDK! 103
5 f 1 1.23 ADAMOWICZ Patrycja MKS Kusy Szczecin 2009 U14 ZP -- MILEWICZ Renata Z/1696/22 2022 LDK!
5 f 1 1.50 KOZIURA Karolina KMKL Sztorm Kołobrzeg 2008 U16 ZP IV GIZA Zdzisław Z/1522/22 2022
6 f 1 1.23 LASKOWSKA Kinga ULKS Sprinter Zielona Góra 2010 U14 LB -- HUDYMA Justyna Z/1017/21 2022 LDK!
6 f 1 1.50 MLAK Martyna MKS Hermes Gryfino 2006 U18 ZP IV STEFAŃSKI Jacek Z/1155/20 2022 LDK!
7 f 1 1.18 STRADOMSKA Tola MLKS Lubusz Barlinek 2010 U14 ZP -- DZIĘCIOŁ Piotr Z/3622/21 2022 LDK!
7 f 1 1.18 KRAWCZYK Magdalena MLUKS Mokasyn Płoty 2009 U14 ZP -- KECLER Dorota Z/1668/20 2022 LDK!
7 f 1 1.20 REJER Joanna STS Pomerania Szczecin 2006 U18 ZP -- B.D. Z/2988/20 2022 LDK!
9 f 1 1.18 HOFMAN Katarzyna OSiR Wyspiarz Świnoujście 2009 U14 ZP -- STĘPIEŃ Kamil Z/4553/22 2022 LDK!
9 f 1 1.18 MIKOŁAJCZYK Julia STS Pomerania Szczecinek 2009 U14 ZP -- JUNIEWICZ Dorota Z/5879/21 2022 LDK!
9 f 1 1.18 TRYNIECKA Daria ULKS Sprinter Zielona Góra 2009 U14 LB -- HUDYMA Justyna Z/4469/22 2022
12 f 1 1.13 SUŁEK Weronika UKS OSoT Szczecin 2010 U14 ZP --
13 f 1 1.13 KANCLERZ Wiktoria OSiR Wyspiarz Świnoujście 2010 U14 ZP -- WIELECHOWSKI Adam Z/14192/21 2022 LDK!
  f 1 NM BASZAK Zuzanna MLUKS Mokasyn Płoty 2010 U14 ZP -- KECLER Dorota Z/9972/21 2022 LDK!
1 f 2 1.23 MAKOWSKA Nicola UKS OSoT Szczecin 2011 U12 ZP -- FERFET Marek Z/1186/20 2022 LDK!
2 f 2 1.18 FEDORCZUK Laura OSiR Wyspiarz Świnoujście 2011 U12 ZP -- WIELECHOWSKI Adam Z/14191/21 2022 LDK!
3 f 2 1.13 PANCER Aleksandra OSiR Wyspiarz Świnoujście 2011 U12 ZP -- WIELECHOWSKI Adam Z/0338/22 2022 LDK!
4 f 2 1.08 ADAMOWICZ Klaudia UKS MKL Szczecin 2011 U12 ZP -- MILEWICZ Magda Z/4373/21 2022 LDK!
Tyczka K
1 f 1 4.03 CHAMOT Maja KS Sprint Bielsko-Biała 2003 U20 SL I DMP DMP U20 KUBALA Magdalena Z/3368/15 2022 163 179
2 f 1 3.63 GABORSKA Zofia MKL Szczecin 2004 U20 ZP I DMP U20 MŁYNARCZYK Marta B.D. # , Z/2600/18 , 2022 LDK! 160
3 f 1 3.53 MIREK Katarzyna KS AZS AWF Kraków 1998 Sen MA I DMP SZCZEPAŃSKI Marcin B.D. Z/0099/14 2022 129
4 f 1 3.53 BRYKAŁA Dominika UKS OSoT Szczecin 2002 U23 ZP I LISEK Aleksandra B.D. Z/3354/17 2022 LDK!
5 f 1 3.43 BRZEZINSKA Katarzyna SL Olimpia Poznań 2008 U16 WP I CZERNIAK Przemysław Z/1692/20 2022 LDK!
6 f 1 3.43 BARTKOWIAK Agnieszka SL Olimpia Poznań 2002 U23 WP I CZERNIAK Przemysław B.D. Z/3053/16 2022
7 f 1 2.83 PUK Sonia SL Olimpia Poznań 2003 U20 WP III CZERNIAK Przemysław Z/0990/21 2022
8 f 1 2.83 KULPA Zofia MKL Szczecin 2005 U18 ZP III DMP U20 B.D. # Z/5354/19 2022 118
9 f 1 2.43 CEDRO Aleksandra MKL Szczecin 2006 U18 ZP IV # LDK!
10 f 1 2.43 SZYSZKO Łucja MKL Szczecin 2008 U16 ZP IV DMP U20 IWIŃSKA Anna # Z/5017/21 2022 93
11 f 1 2.03 IWANICKA Iga UKS OSoT Szczecin 2007 U16 ZP V FERFET Marek Z/0075/22 2022 LDK!
11 f 1 2.03 SZYSZKO Zofia MKL Szczecin 2010 U14 ZP V IWIŃSKA Anna # Z/5018/21 2022
11 f 1 2.03 BRZOZOWSKA Zofia MKL Szczecin # 2010 U14 ZP V # LDK!
14 f 1 2.03 ZIELIŃSKA Lena UKS OSoT Szczecin 2011 U12 ZP V FERFET Marek Z/3631/20 2022 LDK!
  f 1 NM ZIELIŃSKA Wiktoria UKS OSoT Szczecin 2011 U12 ZP -- FERFET Marek Z/3632/20 2022 LDK!
  f 1 NM WNUK Laura MKL Szczecin # 2011 U12 ZP -- #
W dal K
1 f 1 4.65 ZNAJEWSKA Lena MLUKS Mokasyn Płoty # 2009 U14 ZP +0.6 V KECLER Dorota Z/5465/22 2022 LDK!
1 f 1 5.33 WÓJS Lena MKS Hermes Gryfino 2006 U18 ZP +1.8 III STEFAŃSKI Jacek BORATYŃSKA Dorota Z/2660/19 2022 LDK!
2 f 1 4.53 KACPRZAK Amelia LMKS Żak Pyrzyce 2010 U14 ZP -0.3 V PIWOWARCZYK Wojciech Z/5212/21 2022 LDK!
2 f 1 5.27 BEZULSKA Kinga ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2004 U20 LB +1.2 III SASKA Tomasz Z/5210/19 2022 LDK!
3 f 1 4.40 BEJTLICH Hanna ULKS Sprinter Zielona Góra 2009 U14 LB +0.3 -- HUDYMA Grzegorz Z/2342/21 2022 LDK!
3 f 1 5.16 JASIAK Weronika UKL Ósemka Police 2007 U16 ZP +0.9 III OBERLAN Paulina OBERLAN Paulina Z/2469/18 2022 4 LDK!
4 f 1 4.31 KAWICKA Maja MKS Hermes Gryfino 2010 U14 ZP +0.3 -- STEFAŃSKI Jacek Z/11938/21 2022 LDK!
4 f 1 5.08 ŻABIEREK Nina STS Pomerania Szczecin 2003 U20 ZP +2.3 IV NADARZYŃSKI Szymon Z/4749/17 2022 LDK!
5 f 1 4.24 URBAŃSKA Adrianna MKS Hermes Gryfino 2009 U14 ZP -0.2 -- STEFAŃSKI Jacek Z/11944/21 2022 LDK!
5 f 1 4.91 CZUBAK Natalia MKS Kusy Szczecin 2007 U16 ZP +1.8 IV MILEWICZ Renata Z/5761/19 2022 LDK!
6 f 1 4.22 STRZELECKA Amelia MKS Święc Sławno 2009 U14 ZP +0.9 -- B.D. Z/12068/21 2022
6 f 1 4.78 WODECKA Kinga UKL Ósemka Police 2006 U18 ZP +1.7 -- KAMIŃSKI Ryszard Z/10381/21 2022 LDK!
7 f 1 4.19 KACZORKIEWICZ Agata MKL Szczecin 2010 U14 ZP +2.2 -- BINDASZEWSKA Hanna Z/1758/22 2022
7 f 1 4.71 HABRYCH Maria MLUKS Mokasyn Płoty 2008 U16 ZP +2.0 V KECLER Szymon Z/5463/22 2022 LDK!
8 f 1 4.12 GOLISZEWSKA Helena UKL Ósemka Police 2010 U14 ZP +0.8 -- OBERLAN Paulina Z/1121/20 2022 LDK!
8 f 1 4.59 PIEKARSKA Natalia UKL Ósemka Police 2008 U16 ZP +1.5 V OBERLAN Paulina Z/2648/19 2022 BEZ LDK!
9 f 1 4.11 STACHOWIAK Nicola ULKS Sprinter Zielona Góra 2010 U14 LB -1.0 -- HUDYMA Justyna Z/12634/21 2022 LDK!
9 f 1 4.49 JANKOWSKA Amelia UKS przy ZS Resko 2008 U16 ZP +1.6 -- B.D. Z/12435/21 2022 LDK!
10 f 1 4.03 SMULSKA Daria MKS Hermes Gryfino 2010 U14 ZP +0.5 -- STEFAŃSKI Jacek Z/2273/22 2022 LDK!
10 f 1 4.48 SEJNIK Nina LKS Lubusz Słubice 2008 U16 LB +1.9 -- GRZEŚKOWIAK Jacek Z/2436/20 2022 LDK!
11 f 1 3.92 PAPLICKA Dominika LMKS Żak Pyrzyce 2010 U14 ZP +0.7 -- PIWOWARCZYK Wojciech Z/5226/21 2022 LDK!
11 f 1 4.34 BOCZKOWSKA Nadia UKL Ósemka Police 2008 U16 ZP +1.0 -- OBERLAN Paulina Z/2993/19 2022 LDK!
12 f 1 3.86 ŚWIERCZ Laura LMKS Żak Pyrzyce 2010 U14 ZP +0.7 -- PIWOWARCZYK Wojciech Z/5232/21 2022 LDK!
12 f 1 4.16 DUNAJSKA Marlena LKS Lubusz Słubice 2008 U16 LB +1.0 -- NOGA Grzegorz Z/1627/20 2022 LDK!
13 f 1 3.69 RZESZOWSKA Hanna STS Pomerania Szczecin 2010 U14 ZP +0.5 -- NADARZYŃSKI Szymon Z/6356/21 2022 LDK!
13 f 1 3.94 MROZIK Alicja STS Pomerania Szczecinek 2008 U16 ZP +0.7 -- JUNIEWICZ Dorota Z/4138/19 2022 LDK!
14 f 1 3.58 RZĄDKOWSKA Maja LMKS Żak Pyrzyce 2010 U14 ZP -0.2 -- PIWOWARCZYK Wojciech Z/5229/21 2022 LDK!
14 f 1 3.86 RUDŹ Wiktoria UKL Ósemka Police 2008 U16 ZP +1.2 -- OBERLAN Paulina Z/1123/20 2022 LDK!
15 f 1 3.27 CZEPUKOJC Natalia UKS OSoT Szczecin 2009 U14 ZP +0.5 -- FERFET Marek Z/0421/22 2022 LDK!
15 f 1 3.56 LIPIŃSKA Lena UKS OSoT Szczecin 2008 U16 ZP +1.1 -- FERFET Marek Z/0084/22 2022 LDK!
16 f 1 3.03 SZTYLKE Hanna MKS Hermes Gryfino 2010 U14 ZP +0.7 -- STEFAŃSKI Jacek Z/11943/21 2022 LDK!
  f 1 NM SAŁAPATA Nadia UKS przy ZS Resko 2008 U16 ZP 0.0 -- B.D. Z/12464/21 2022 LDK!
  f 1 NM PERKA Maja UKS przy ZS Resko 2007 U16 ZP 0.0 -- B.D. Z/12426/21 2022 LDK!
1 f 2 4.50 MELNYK Mariia UKS OSoT Szczecin 2009 U14 ZP +0.2 V FERFET Marek Z/4629/22 2022 LDK!
2 f 2 4.33 ZIEMIŃSKA Aleksandra UKS Barnim Goleniów 2009 U14 ZP +0.3 -- GOŁĘBIOWSKI Michał Z/11864/21 2022 LDK!
3 f 2 4.16 RICKUS Ines MKS Junior Złocieniec 2010 U14 ZP +0.1 -- B.D. Z/4527/22 2022
4 f 2 4.12 KORMYSH Anastasiia MLUKS Mokasyn Płoty 2009 U14 ZP +0.4 -- KECLER Dorota Z/2980/22 2022 LDK!
5 f 2 3.93 MADAJ Nadia UKS MKL Szczecin 2010 U14 ZP +0.4 -- MILEWICZ Renata Z/4386/21 2022 LDK!
6 f 2 3.90 JAGUSZ Julia OSiR Wyspiarz Świnoujście 2010 U14 ZP +0.8 -- WIELECHOWSKI Adam Z/0077/21 2022 LDK!
7 f 2 3.73 BANDKOWSKA Nina OSiR Wyspiarz Świnoujście 2010 U14 ZP +0.4 -- WIELECHOWSKI Adam Z/3851/22 2022 LDK!
8 f 2 3.63 ROGOWSKA Maja UKS MKL Szczecin 2009 U14 ZP +0.1 -- MILEWICZ Magda Z/4390/21 2022 LDK!
9 f 2 3.62 CZERNIAWSKA Oliwia OSiR Wyspiarz Świnoujście 2010 U14 ZP 0.0 -- WIELECHOWSKI Adam Z/14189/21 2022 LDK!
10 f 2 3.45 FRANCKIEWICZ Oliwia UKS MKL Szczecin 2010 U14 ZP +0.5 -- MILEWICZ Renata Z/4379/21 2022 LDK!
11 f 2 3.42 DAKARD Jessica OSiR Wyspiarz Świnoujście 2010 U14 ZP -0.5 -- WIELECHOWSKI Adam Z/14190/21 2022 LDK!
12 f 2 3.27 DRYGALSKA Martyna MKS Kusy Szczecin 2010 U14 ZP +0.5 --
13 f 2 3.23 ŻYDZIAK Lena ULKS Sprinter Zielona Góra 2010 U14 LB +0.3 -- HUDYMA Justyna Z/8533/21 2022
14 f 2 3.00 DROZDOWSKA Julita MLUKS Mokasyn Płoty 2010 U14 ZP -0.5 -- KECLER Dorota Z/9968/21 2022 LDK!
15 f 2 2.95 DOBA Olga UKL Ósemka Police 2009 U14 ZP +0.3 -- OBERLAN Paulina Z/0073/21 2022 LDK!
16 f 2 2.90 KOZA Ewa UKL Ósemka Police 2009 U14 ZP 0.0 -- OBERLAN Paulina Z/0142/22 2022 LDK!
17 f 2 2.77 PŁAWSKA Nadia LMKS Żak Pyrzyce 2010 U14 ZP +0.1 --
18 f 2 2.76 HERASYMCZUK Sofia STS Pomerania Szczecinek 2010 U14 ZP +0.8 -- JUNIEWICZ Dorota Z/4498/22 2022 LDK!
19 f 2 2.73 SOBCZAK Natalia MLUKS Mokasyn Płoty 2010 U14 ZP +0.6 -- KECLER Dorota Z/9967/21 2022 LDK!
W dal strefa K
1 f 1 3.93 STANKIEWICZ Erika UKS MKL Szczecin 2011 U12 ZP 0.0 -- MŁYNARCZYK Marta Z/4436/21 2022 LDK!
2 f 1 3.89 SZCZUREK Jagoda ULKS Sprinter Zielona Góra 2011 U12 LB 0.0 -- HUDYMA Justyna Z/8532/21 2022 LDK!
3 f 1 3.88 LUDWINIAK Nadia ULKS Sprinter Zielona Góra 2012 U12 LB 0.0 -- HUDYMA Justyna Z/3408/21 2022
4 f 1 3.84 CHMIELEWSKA Alicja MKS Hermes Gryfino 2011 U12 ZP 0.0 -- STEFAŃSKI Jacek # Z/2805/22 2022 LDK!
5 f 1 3.83 FRITZSCHE Klara UKS OSoT Szczecin 2012 U12 ZP 0.0 -- FERFET Marek Z/10099/21 2022 LDK!
6 f 1 3.81 WOJCIECHOWICZ Natalia ULKS Sprinter Zielona Góra 2012 U12 LB 0.0 -- PAWELEC Marcin HUDYMA Justyna , Z/14446/21 , 2022
7 f 1 3.70 KANIEWSKA Iga LMKS Żak Pyrzyce 2011 U12 ZP 0.0 -- PIWOWARCZYK Wojciech Z/5215/21 2022 LDK!
8 f 1 3.68 SCHMIDT Helena MKS Hermes Gryfino 2011 U12 ZP 0.0 -- PAWŁOWSKA Anna Z/2277/22 2022 LDK!
9 f 1 3.66 GOLISOWICZ Maja MKS Hermes Gryfino 2011 U12 ZP 0.0 -- STEFAŃSKI Jacek # Z/2802/22 2022 LDK!
10 f 1 3.60 BARTOCHA Nikola MKS Hermes Gryfino 2011 U12 ZP 0.0 -- PODLEŚNY Jan # Z/10736/21 2022 LDK!
11 f 1 3.58 PADZIŃSKA Lena UKS Arbod Dobra Nowogardzka 2011 U12 ZP 0.0 -- ŁUKOMSKI Janusz Z/6445/21 2022 LDK!
12 f 1 3.53 STĘPIEŃ Adrianna STS Pomerania Szczecinek 2012 U12 ZP 0.0 -- JUNIEWICZ Dorota Z/5765/19 2022 LDK!
13 f 1 3.47 KUŚ Liliana UKS Arbod Dobra Nowogardzka 2011 U12 ZP 0.0 -- ŁUKOMSKI Janusz Z/6442/21 2022 LDK!
14 f 1 3.45 SOBIERALSKA Maja MLUKS Mokasyn Płoty 2011 U12 ZP 0.0 -- KECLER Aleksandra Z/9966/21 2022 LDK!
15 f 1 3.44 KOSTRZEWA Zuzanna LMKS Żak Pyrzyce 2012 U12 ZP 0.0 -- PIWOWARCZYK Wojciech Z/10811/21 2022 LDK!
16 f 1 3.36 WIECZOREK Julia MKS Święc Sławno 2011 U12 ZP 0.0 -- B.D. Z/10622/21 2022
17 f 1 3.28 WALAS Hanna UKS MKL Szczecin 2011 U12 ZP 0.0 -- MILEWICZ Magda Z/4437/21 2022 LDK!
18 f 1 3.28 KOZIKOWSKA Wiktoria STS Pomerania Szczecinek 2012 U12 ZP 0.0 -- RODZIEWICZ Małgorzata Z/10747/21 2022 LDK!
19 f 1 3.25 MARTINKA Lidia MKS Hermes Gryfino 2012 U12 ZP 0.0 -- PAWŁOWSKA Anna Z/11932/21 2022 LDK!
20 f 1 3.22 KACZOR Vanessa MKS Hermes Gryfino 2012 U12 ZP 0.0 -- PAWŁOWSKA Anna Z/2804/22 2022 LDK!
21 f 1 3.20 SZCZEPANEK Ada MKS Święc Sławno 2012 U12 ZP 0.0 -- B.D. Z/0771/22 2022
22 f 1 3.15 PIŁAT Hanna Alicja UKS MKL Szczecin 2012 U12 ZP 0.0 -- B.D. Z/10950/21 2022 LDK!
23 f 1 3.07 ŁOKUCJEWSKA Jagoda UKL Ósemka Police 2012 U12 ZP 0.0 -- OBERLAN Paulina Z/2905/22 2022 LDK!
24 f 1 2.87 RZĄDKOWSKA Łucja LMKS Żak Pyrzyce 2012 U12 ZP 0.0 -- PIWOWARCZYK Wojciech Z/10815/21 2022 LDK!
1 f 2 3.78 RAKOCY Klaudia UKS przy ZS Resko 2011 U12 ZP 0.0 -- B.D. KECLER Dorota , Z/6687/22 , 2022 LDK!
2 f 2 3.64 KRZYŻANOWSKA Julia MLUKS Mokasyn Płoty 2011 U12 ZP 0.0 -- KECLER Aleksandra Z/1608/22 2022 LDK!
3 f 2 3.63 KRAWCZYK Kinga MLUKS Mokasyn Płoty 2011 U12 ZP 0.0 -- KECLER Aleksandra Z/8229/21 2022 LDK!
4 f 2 3.61 PAWULA Hanna UKS OSoT Szczecin 2011 U12 ZP 0.0 --
5 f 2 3.56 REDZKO Martyna STS Pomerania Szczecinek 2011 U12 ZP 0.0 -- JUNIEWICZ Andrzej Z/0426/22 2022 LDK!
6 f 2 3.48 KAPUŚCIŃSKA Lena MKS Junior Złocieniec 2011 U12 ZP 0.0 -- KOROL Andrzej Z/1869/22 2022
7 f 2 3.42 BEHEROVA Tatiana MKS Hermes Gryfino 2011 U12 ZP 0.0 --
8 f 2 3.42 OWSIANNA Zuzanna MLUKS Mokasyn Płoty 2011 U12 ZP 0.0 --
9 f 2 3.37 JANICKA Hanna MKS Hermes Gryfino 2012 U12 ZP 0.0 --
9 f 2 3.37 PASIK Anna MLUKS Mokasyn Płoty 2011 U12 ZP 0.0 -- KECLER Aleksandra Z/4613/22 2022 LDK!
11 f 2 3.33 NEBESNY Julia OSiR Wyspiarz Świnoujście 2011 U12 ZP 0.0 -- WIELECHOWSKI Adam Z/4285/22 2022 LDK!
12 f 2 3.31 DROZDZIEL Milena MKS Hermes Gryfino 2012 U12 ZP 0.0 -- PAWŁOWSKA Anna Z/11929/21 2022 LDK!
13 f 2 3.26 SZYMAŃSKA Maja MKS Hermes Gryfino 2011 U12 ZP 0.0 -- STEFAŃSKI Jacek Z/4901/22 2022 LDK!
14 f 2 3.09 KHOSZABA Wlasa STS Pomerania Szczecinek 2012 U12 ZP 0.0 -- RODZIEWICZ Małgorzata Z/4499/22 2022 LDK!
15 f 2 3.08 LICAU Hanna UKS OSoT Szczecin 2011 U12 ZP 0.0 -- FERFET Marek Z/1185/20 2022 LDK!
16 f 2 3.06 BUŁANOWSKA Malwina LMKS Żak Pyrzyce 2012 U12 ZP 0.0 --
17 f 2 3.06 STACHOWIAK Nina ULKS Sprinter Zielona Góra 2012 U12 LB 0.0 -- HUDYMA Justyna Z/1009/21 2022 LDK!
18 f 2 2.99 DORAWA Katarzyna MKS Hermes Gryfino 2011 U12 ZP 0.0 --
19 f 2 2.99 MIZIŃSKA Oliwia MKS Hermes Gryfino 2012 U12 ZP 0.0 -- PAWŁOWSKA Anna Z/11927/21 2022 LDK!
20 f 2 2.99 BEDNAREK Amelia MLUKS Mokasyn Płoty 2012 U12 ZP 0.0 -- KECLER Szymon Z/4611/22 2022 LDK!
21 f 2 2.93 WITKOWSKA Nadia UKS Arbod Dobra Nowogardzka 2011 U12 ZP 0.0 -- ŁUKOMSKI Janusz Z/6448/21 2022 LDK!
22 f 2 2.80 KASZAREK Agata UKS MKL Szczecin 2012 U12 ZP 0.0 -- B.D. Z/4448/21 2022 LDK!
23 f 2 2.64 PILIP Kornelia UKS MKL Szczecin 2011 U12 ZP 0.0 -- B.D. Z/4424/21 2022 LDK!
24 f 2 2.43 PIEKARSKA Hanna LMKS Żak Pyrzyce 2012 U12 ZP 0.0 --
1 f 3 3.43 STANKIEWICZ Blanka UKS OSoT Szczecin 2013 U12 ZP 0.0 -- FERFET Marek Z/5977/21 2022 LDK!
2 f 3 3.38 KUCZA Pola UKS OSoT Szczecin 2013 U12 ZP 0.0 -- FERFET Marek Z/1606/21 2022 LDK!
3 f 3 3.25 KŁOSOWSKA Gabriela UKS OSoT Szczecin 2013 U12 ZP 0.0 -- FERFET Marek Z/1598/21 2022 LDK!
4 f 3 3.24 GRUDZIEŃ Helena OSiR Wyspiarz Świnoujście 2013 U12 ZP 0.0 -- WIELECHOWSKI Adam Z/10977/21 2022 LDK!
5 f 3 3.22 SZCZEPANEK Paula MKS Święc Sławno 2014 U12 ZP 0.0 -- B.D. Z/0772/22 2022
6 f 3 3.16 BUDNA Hanna UKS OSoT Szczecin 2014 U12 ZP 0.0 -- FERFET Marek Z/10100/21 2022 LDK!
7 f 3 3.12 NOWICKA Alicja UKS OSoT Szczecin 2013 U12 ZP 0.0 -- FERFET Marek Z/0415/22 2022 LDK!
8 f 3 2.93 MORDARSKA Aleksandra UKS Arbod Dobra Nowogardzka 2013 U12 ZP 0.0 -- ŁUKOMSKI Janusz Z/2239/22 2022 LDK!
9 f 3 2.88 MICHALSKA Natalia UKS OSoT Szczecin 2013 U12 ZP 0.0 -- FERFET Marek Z/2753/22 2022 LDK!
10 f 3 2.86 PASZKIEWICZ Izabela UKS OSoT Szczecin 2013 U12 ZP 0.0 -- FERFET Marek Z/5989/21 2022 LDK!
11 f 3 2.75 ŁOJEK Tatiana UKS Arbod Dobra Nowogardzka 2013 U12 ZP 0.0 -- ŁUKOMSKI Janusz Z/2162/22 2022 LDK!
12 f 3 2.74 MAJEWSKA Maja UKS OSoT Szczecin 2014 U12 ZP 0.0 -- FERFET Marek Z/2748/22 2022 LDK!
13 f 3 2.68 CHERNYSHOVA Elżbieta MLUKS Mokasyn Płoty 2013 U12 ZP 0.0 -- KECLER Aleksandra Z/4558/22 2022 LDK!
14 f 3 2.68 ŚWISTOŃ Nela UKS OSoT Szczecin 2014 U12 ZP 0.0 -- FERFET Marek Z/0412/22 2022 LDK!
15 f 3 2.65 PILARCZYK Hanna UKS OSoT Szczecin 2014 U12 ZP 0.0 -- FERFET Marek Z/2746/22 2022 LDK!
16 f 3 2.59 PAWLAK Zuzanna MLUKS Mokasyn Płoty 2014 U12 ZP 0.0 -- KECLER Aleksandra Z/12546/21 2022 LDK!
17 f 3 2.38 PILARCZYK Zuzanna UKS OSoT Szczecin 2014 U12 ZP 0.0 -- FERFET Marek Z/2747/22 2022 LDK!
18 f 3 2.27 PAWLAK Helena MLUKS Mokasyn Płoty 2014 U12 ZP 0.0 -- KECLER Aleksandra Z/12545/21 2022 LDK!
1 f 4 3.50 WALUKIEWICZ Zofia MLUKS Mokasyn Płoty 2013 U12 ZP 0.0 -- KECLER Aleksandra Z/4576/22 2022 LDK!
2 f 4 3.05 JANKOWSKA Larisa MKS Hermes Gryfino 2013 U12 ZP 0.0 --
3 f 4 2.94 KUJAWA Łucja MKS Hermes Gryfino 2013 U12 ZP 0.0 --
4 f 4 2.87 ROPIŃSKA Zuzanna UKS Arbod Dobra Nowogardzka 2013 U12 ZP 0.0 --
5 f 4 2.86 MADUZIA Klara LMKS Żak Pyrzyce 2013 U12 ZP 0.0 -- PIWOWARCZYK Wojciech Z/4571/22 2022 LDK!
6 f 4 2.79 JAROSZEWICZ Ewa UKS OSoT Szczecin 2015 U12 ZP 0.0 -- FERFET Marek Z/2949/20 2022 LDK!
7 f 4 2.64 DĘBOWSKA Lilianna UKS MKL Szczecin 2013 U12 ZP 0.0 --
8 f 4 2.60 KIELAR Maria MLUKS Mokasyn Płoty 2013 U12 ZP 0.0 -- KECLER Aleksandra Z/4574/22 2022 LDK!
9 f 4 2.58 PIASZCZYŃSKA Julia UKS MKL Szczecin 2013 U12 ZP 0.0 --
10 f 4 2.53 LEWICKA Dorota UKS OSoT Szczecin 2013 U12 ZP 0.0 -- FERFET Marek Z/0423/22 2022 LDK!
11 f 4 2.53 KRAWCZYK Małgorzata MLUKS Mokasyn Płoty 2014 U12 ZP 0.0 -- KECLER Aleksandra Z/4575/22 2022 LDK!
12 f 4 2.50 JABŁECKA Natasza UKS MKL Szczecin 2013 U12 ZP 0.0 --
13 f 4 2.38 ŁABUZ Maja UKS OSoT Szczecin 2014 U12 ZP 0.0 -- FERFET Marek Z/2744/22 2022 LDK!
14 f 4 2.10 FIJAŁKOWSKA Pola UKS OSoT Szczecin 2015 U12 ZP 0.0 -- FERFET Marek LDK!
15 f 4 2.05 LEWICKA Karolina UKS OSoT Szczecin 2015 U12 ZP 0.0 -- FERFET Marek Z/0152/22 2022 LDK!
16 f 4 1.83 KUCZYŃSKA Aleksandra UKS OSoT Szczecin 2015 U12 ZP 0.0 --
Trójskok K
1 f 1 10.75 MARCHLEWSKA Julia KMKL Sztorm Kołobrzeg 2006 U18 ZP +0.5 III BARTA Franciszek Z/4331/19 2022
Wieloskok K
1 f 1 10.15 LEMAŃSKA Maja MKS Kusy Szczecin 2007 U16 ZP +1.4 IV ŚLIWKA Irena # Z/5750/19 2022 LDK!
2 f 1 10.00 GACA Zofia STS Pomerania Szczecinek 2008 U16 ZP +1.7 IV JUNIEWICZ Dorota Z/4867/19 2022 LDK!
3 f 1 9.77 JABŁOŃSKA Anna KMKL Sztorm Kołobrzeg 2007 U16 ZP +0.9 V BARTA Franciszek Z/2998/21 2022
4 f 1 9.25 MROZIK Alicja STS Pomerania Szczecinek 2008 U16 ZP +2.0 -- JUNIEWICZ Dorota Z/4138/19 2022 LDK!
5 f 1 9.05 PIETRUSZKA Paulina MKS Kusy Szczecin 2007 U16 ZP +0.4 -- MILEWICZ Renata Z/5749/19 2022 LDK!
Kula (3) K
1 f 1 13.29 WYSOCZAŃSKA Iga KMKL Sztorm Kołobrzeg 2007 U16 ZP II SZYBOWSKI Mirosław Z/13043/21 2022
2 f 1 11.67 KRZESICKA Aleksandra KMKL Sztorm Kołobrzeg 2005 U18 ZP III SZYBOWSKI Mirosław Z/3286/19 2022
3 f 1 10.21 JANKOWSKA Barbara KMKL Sztorm Kołobrzeg 2006 U18 ZP IV SZYBOWSKI Mirosław Z/13083/21 2022
4 f 1 9.40 MIERZEJEWSKA Zuzanna LKS Lubusz Słubice 2005 U18 LB -- HOROSZKIEWICZ Łukasz Z/4077/19 2022
5 f 1 8.75 SUCHY Julia MKL Szczecin 2007 U16 ZP V CHMIELEWSKI Krzysztof Z/4900/22 2022
6 f 1 8.61 PIWOŃSKA Oliwia UKL Ósemka Police 2006 U18 ZP -- KAMIŃSKI Ryszard OBERLAN Paulina Z/1447/18 2022 BEZ LDK!
7 f 1 8.38 PRZYBYLSKA Wiktoria LKS Lubusz Słubice 2006 U18 LB -- HOROSZKIEWICZ Łukasz Z/5132/19 2022
8 f 1 8.18 BUDNER Julia UKL Ósemka Police 2006 U18 ZP -- KAMIŃSKI Ryszard OBERLAN Paulina Z/1436/18 2022 5 LDK!
9 f 1 7.54 POLECHOŃSKA Gabriela LKS Lubusz Słubice 2008 U16 LB -- HOROSZKIEWICZ Łukasz Z/7113/21 2022 LDK!
10 f 1 6.46 ŁUKSZA Anna LLKS Pomorze Stargard 2007 U16 ZP -- B.D. Z/5485/22 2022
11 f 1 6.44 REJER Joanna STS Pomerania Szczecin 2006 U18 ZP -- DMP U20 B.D. Z/2988/20 2022 LDK! 41
Kula (4) K
1 f 1 10.11 PIERÓG Alicja MKL Szczecin 2003 U20 ZP III DMP U20 CHMIELEWSKI Krzysztof Z/3327/15 2022 LDK! 108
2 f 1 8.56 JENDRZEJCZAK Patrycja UKL Ósemka Police 2004 U20 ZP -- KAMIŃSKI Ryszard OBERLAN Paulina Z/1443/18 2022 BEZ LDK!
Ppal (150) K
1 f 1 30.00 ŁOŚ Julia OSiR Wyspiarz Świnoujście 2011 U12 ZP -- WIELECHOWSKI Adam Z/0335/22 2022 LDK!
2 f 1 30.00 PASIK Anna MLUKS Mokasyn Płoty 2011 U12 ZP -- KECLER Aleksandra Z/4613/22 2022 LDK!
3 f 1 26.50 NEBESNY Julia OSiR Wyspiarz Świnoujście 2011 U12 ZP -- WIELECHOWSKI Adam Z/4285/22 2022 LDK!
4 f 1 26.50 GUSMA Agata MKS Kusy Szczecin 2011 U12 ZP --
5 f 1 26.00 SIWIEC Martyna OSiR Wyspiarz Świnoujście 2011 U12 ZP -- STĘPIEŃ Kamil Z/4551/22 2022 LDK!
6 f 1 24.50 NOWICKA Dorota UKS Arbod Dobra Nowogardzka 2011 U12 ZP -- ŁUKOMSKI Janusz Z/6444/21 2022 LDK!
7 f 1 24.00 BAGIŃSKA Klaudia UKS Arbod Dobra Nowogardzka 2011 U12 ZP -- ŁUKOMSKI Janusz Z/2240/22 2022 LDK!
8 f 1 23.50 OWSIANNA Zuzanna MLUKS Mokasyn Płoty 2011 U12 ZP --
9 f 1 22.00 KRZYŻANOWSKA Julia MLUKS Mokasyn Płoty 2011 U12 ZP -- KECLER Aleksandra Z/1608/22 2022 LDK!
10 f 1 22.00 SIKORSKA Alicja OSiR Wyspiarz Świnoujście 2011 U12 ZP -- WIELECHOWSKI Adam Z/4284/22 2022 LDK!
11 f 1 20.00 SOBIERALSKA Maja MLUKS Mokasyn Płoty 2011 U12 ZP -- KECLER Aleksandra Z/9966/21 2022 LDK!
12 f 1 19.00 KRAWCZYK Kinga MLUKS Mokasyn Płoty 2011 U12 ZP -- KECLER Aleksandra Z/8229/21 2022 LDK!
13 f 1 18.00 MELNYK Tetiana UKS OSoT Szczecin 2012 U12 ZP -- FERFET Marek Z/4628/22 2022 LDK!
14 f 1 17.50 MAKUCH Martyna UKS MKL Szczecin 2011 U12 ZP -- MŁYNARCZYK Marta Z/4420/21 2022 LDK!
15 f 1 14.50 SZCZUROWSKA Marcelina UKS OSoT Szczecin 2012 U12 ZP -- FERFET Marek Z/0087/22 2022 LDK!
16 f 1 14.00 WALUKIEWICZ Zofia MLUKS Mokasyn Płoty 2013 U12 ZP -- KECLER Aleksandra Z/4576/22 2022 LDK!
17 f 1 13.50 BEDNAREK Amelia MLUKS Mokasyn Płoty 2012 U12 ZP -- KECLER Szymon Z/4611/22 2022 LDK!
1 f 2 43.50 BUS Wiktoria MLUKS Mokasyn Płoty # 2009 U14 ZP -- KECLER Dorota Z/5464/22 2022 LDK!
2 f 2 36.50 DAMSZEL Antonina MUKL Brodnica 2010 U14 KP -- ROSIŃSKI Zenon Z/6906/21 2022
3 f 2 36.00 GUŹNICZAK Julia UKS Arbod Dobra Nowogardzka 2010 U14 ZP -- ŁUKOMSKI Janusz Z/6438/21 2022 LDK!
4 f 2 33.50 PASIŃSKA Zuzanna MKS Junior Złocieniec 2010 U14 ZP -- B.D. Z/4528/22 2022
5 f 2 31.50 BŁACHNIO Małgorzata OSiR Wyspiarz Świnoujście 2010 U14 ZP -- WIELECHOWSKI Adam Z/14188/21 2022 LDK!
6 f 2 22.00 WIRSKA Oliwia UKS Arbod Dobra Nowogardzka 2009 U14 ZP -- ŁUKOMSKI Janusz Z/6447/21 2022 LDK!
7 f 2 21.00 PIETRZYKOWSKA Gabriela MKS Kusy Szczecin 2010 U14 ZP --
8 f 2 16.50 PESTRAK Michalina UKS Arbod Dobra Nowogardzka 2009 U14 ZP -- ŁUKOMSKI Janusz Z/6446/21 2022 LDK!
9 f 2 15.00 HERASYMCZUK Sofia STS Pomerania Szczecinek 2010 U14 ZP -- JUNIEWICZ Dorota Z/4498/22 2022 LDK!
10 f 2 12.00 PACEK Maja MKS Junior Złocieniec 2010 U14 ZP --
Dysk (0.75) K
1 f 1 27.26 BIELAK Zuzanna LKS Lubusz Słubice 2008 U16 LB V HOROSZKIEWICZ Łukasz # Z/13557/21 2022 LDK!
2 f 1 22.04 GROMADA Weronika LKS Lubusz Słubice 2008 U16 LB -- HOROSZKIEWICZ Łukasz Z/9173/21 2022 LDK!
Dysk (1) K
1 f 1 38.25 GŁADKOWSKA Kornelia MKL Szczecin 2002 U23 ZP II B.D. #
2 f 1 36.49 KRZESICKA Aleksandra KMKL Sztorm Kołobrzeg 2005 U18 ZP III SZYBOWSKI Mirosław Z/3286/19 2022
3 f 1 33.49 PRZYBYLSKA Wiktoria LKS Lubusz Słubice 2006 U18 LB III HOROSZKIEWICZ Łukasz Z/5132/19 2022
4 f 1 30.50 JANKOWSKA Barbara KMKL Sztorm Kołobrzeg 2006 U18 ZP IV SZYBOWSKI Mirosław Z/13083/21 2022
5 f 1 24.32 HOROSZKIEWICZ Julia LKS Lubusz Słubice 2006 U18 LB -- HOROSZKIEWICZ Łukasz Z/3557/17 2022 BEZ LDK!
Młot (2) K
1 f 1 42.79 EDYK Julita LLKS Pomorze Stargard 2009 U14 ZP -- RÓŻYCZKA Marek
2 f 1 30.66 ŻUKOWSKA Julia MKS Hermes Gryfino 2009 U14 ZP -- STEFAŃSKI Jacek # Z/3215/22 2022 LDK!
Młot (3) K
1 f 1 45.65 ORZECHOWSKA Oliwia ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2005 U18 LB III KOWALSKI Zenon Z/2517/20 2022 LDK!
2 f 1 40.14 ROSŁANOWSKA Izabela ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2006 U18 LB IV KOWALSKI Zenon Z/1222/19 2022 LDK!
3 f 1 31.85 MAZUR Martyna MKS Hermes Gryfino 2007 U16 ZP V BORATYŃSKA Dorota Z/2856/21 2022 LDK!
4 f 1 24.57 ZAVIAZALOVA Arianna LKS Lubusz Słubice 2008 U16 LB -- HOROSZKIEWICZ Łukasz HOROSZKIEWICZ Łukasz # Z/9174/21 2022 LDK!
5 f 1 21.28 MARTYNOWICZ Karolina MKS Hermes Gryfino 2007 U16 ZP -- B.D. Z/12874/21 2022 LDK!
6 f 1 19.60 ŁUKSZA Anna LLKS Pomorze Stargard 2007 U16 ZP -- B.D. Z/5485/22 2022
Oszczep (500) K
1 f 1 46.26 DERKACH Viktoriia MKL Szczecin 2005 U18 ZP II DMP U20 CHMIELEWSKI Krzysztof Z/3481/19 2022 136
2 f 1 33.99 MLAK Martyna MKS Hermes Gryfino 2006 U18 ZP IV STEFAŃSKI Jacek Z/1155/20 2022 LDK!
3 f 1 31.59 MIERZEJEWSKA Zuzanna LKS Lubusz Słubice 2005 U18 LB -- HOROSZKIEWICZ Łukasz Z/4077/19 2022
4 f 1 27.58 HOROSZKIEWICZ Julia LKS Lubusz Słubice 2006 U18 LB -- HOROSZKIEWICZ Łukasz Z/3557/17 2022 BEZ LDK!
5 f 1 25.80 ZAVIAZALOVA Arianna LKS Lubusz Słubice 2008 U16 LB -- HOROSZKIEWICZ Łukasz HOROSZKIEWICZ Łukasz # Z/9174/21 2022 LDK!
6 f 1 23.14 GROMADA Weronika LKS Lubusz Słubice 2008 U16 LB -- HOROSZKIEWICZ Łukasz Z/9173/21 2022 LDK!
7 f 1 22.07 BYSZUK Monika STS Pomerania Szczecin 2007 U16 ZP -- DMP U20 NADARZYŃSKI Szymon Z/2967/20 2022 LDK! 48
8 f 1 17.48 POTOMSKA Maria KMKL Sztorm Kołobrzeg 2005 U18 ZP -- B.D. Z/4255/22 2022
Oszczep (600) K
1 f 1 40.61 KALICKA Natalia MKL Szczecin 1998 Sen ZP II B.D. # 2
2 f 1 39.11 TOBIASZ Natalia KMKL Sztorm Kołobrzeg 2004 U20 ZP III SZYBOWSKI Mirosław Z/2885/16 2022
3 f 1 33.86 PEITLER Alicja MKL Szczecin 2002 U23 ZP -- CHMIELEWSKI Krzysztof B.D. Z/2510/20 2022
4 f 1 22.47 KRUŻBERSKA Katarzyna niest. Szczecin 1998 Sen ZP -- B.D.
60 m M
1 1 s 1 9.07 STRYJEWSKI Michał LMKS Żak Pyrzyce 2011 U12 ZP 0.0 -- PIWOWARCZYK Wojciech Z/14198/21 2022 LDK!
2 4 s 1 9.33 ROSOŁOWSKI Igor MKS Święc Sławno 2011 U12 ZP 0.0 -- B.D. Z/0498/22 2022
3 7 s 1 9.78 PLUTA Mateusz LMKS Żak Pyrzyce 2011 U12 ZP 0.0 -- PIWOWARCZYK Wojciech Z/10813/21 2022 LDK!
4 10 s 1 10.25 STRZELECKI Marcel MKS Święc Sławno 2011 U12 ZP 0.0 -- B.D. Z/3787/22 2022
5 17 s 1 10.89 JAROSZEWICZ Adam UKS OSoT Szczecin 2012 U12 ZP 0.0 -- FERFET Marek Z/3412/19 2022 LDK!
6 18 s 1 11.28 SZCZUROWSKI Adam UKS OSoT Szczecin 2011 U12 ZP 0.0 -- FERFET Marek Z/0413/22 2022 LDK!
1 2 s 2 9.15 KWIECIEŃ-IZDEBSKI Maciej MKS Hermes Gryfino 2011 U12 ZP 0.0 --
2 3 s 2 9.21 FLISOWSKI Kacper ULKS Sprinter Zielona Góra 2011 U12 LB 0.0 -- HUDYMA Grzegorz Z/4472/22 2022
3 6 s 2 9.76 JONES Viktor UKS MKL Szczecin 2011 U12 ZP 0.0 -- MŁYNARCZYK Marta Z/4444/21 2022 LDK!
4 9 s 2 10.09 BRUSZKOWSKI Leon UKS MKL Szczecin 2011 U12 ZP 0.0 -- MŁYNARCZYK Marta Z/4404/21 2021 LDK!
5 15 s 2 10.71 ZGONINA Alan ULKS Sprinter Zielona Góra 2012 U12 LB 0.0 -- HUDYMA Justyna Z/4471/22 2022
1 5 s 3 9.43 KWIECIEŃ Antoni UKS MKL Szczecin 2012 U12 ZP 0.0 --
2 8 s 3 9.95 BALDI Fabio OSiR Wyspiarz Świnoujście 2011 U12 ZP 0.0 -- WIELECHOWSKI Adam Z/4401/22 2022 LDK!
3 11 s 3 10.29 BELICA Wojciech ULKS Sprinter Zielona Góra 2012 U12 LB 0.0 -- HUDYMA Justyna Z/1006/21 2022 LDK!
4 12 s 3 10.32 DUDA Przemysław ULKS Sprinter Zielona Góra 2012 U12 LB 0.0 -- HUDYMA Justyna Z/4470/22 2022
5 13 s 3 10.56 CIELEK Gracjan LMKS Żak Pyrzyce 2012 U12 ZP 0.0 -- PIWOWARCZYK Wojciech Z/4570/22 2022 LDK!
6 14 s 3 10.67 ŻYŻYK Nikodem ULKS Sprinter Zielona Góra 2012 U12 LB 0.0 --
7 16 s 3 10.87 NOWAK Marcel UKS OSoT Szczecin 2012 U12 ZP 0.0 -- FERFET Marek Z/2750/22 2022 LDK!
1 2 s 4 9.60 RZESZOWSKI Tymoteusz STS Pomerania Szczecin 2013 U12 ZP 0.0 -- NADARZYŃSKI Szymon Z/6357/21 2022 LDK!
2 3 s 4 9.63 LIGĘZA Oliwier UKS Arbod Dobra Nowogardzka 2013 U12 ZP 0.0 -- ŁUKOMSKI Janusz Z/2160/22 2022 LDK!
3 9 s 4 10.32 STRÓŻYK Wojciech UKS OSoT Szczecin 2014 U12 ZP 0.0 -- FERFET Marek Z/6431/22 2022 LDK!
4 10 s 4 10.37 ADAMSKI Igor UKS OSoT Szczecin 2013 U12 ZP 0.0 -- FERFET Marek Z/3628/20 2022 LDK!
5 11 s 4 10.58 DETKA Ignacy UKS OSoT Szczecin 2013 U12 ZP 0.0 -- FERFET Marek Z/4625/22 2022 LDK!
6 16 s 4 11.74 BUDNY Antoni UKS OSoT Szczecin 2015 U12 ZP 0.0 -- FERFET Marek Z/10101/21 2022 LDK!
1 5 s 5 9.79 KOZERA Aleksander ULKS Sprinter Zielona Góra 2013 U12 LB 0.0 -- HUDYMA Justyna Z/13805/21 2022
2 6 s 5 10.01 MOKWIŃSKI Tytus ULKS Sprinter Zielona Góra 2013 U12 LB 0.0 -- HUDYMA Grzegorz Z/13908/21 2022
3 8 s 5 10.25 GORĄCZKOWSKI Patryk ULKS Sprinter Zielona Góra 2014 U12 LB 0.0 -- HUDYMA Justyna Z/4473/22 2022
4 13 s 5 10.68 KUBACKI Dominik UKS OSoT Szczecin 2013 U12 ZP 0.0 -- FERFET Marek Z/1184/20 2022 LDK!
5 14 s 5 10.89 BUJAROWICZ Antoni MLUKS Mokasyn Płoty 2013 U12 ZP 0.0 -- KECLER Aleksandra Z/9976/21 2022 LDK!
6 15 s 5 11.01 BOŻYKOWSKI Krzysztof UKS OSoT Szczecin 2013 U12 ZP 0.0 -- FERFET Marek Z/5966/21 2022 LDK!
7 17 s 5 12.83 ZAKRZEWSKI Mikołaj UKS OSoT Szczecin 2016 U12 ZP 0.0 -- FERFET Marek Z/5970/21 2022 LDK!
1 1 s 6 9.39 GRANKOWSKI Antoni UKS przy ZS Resko 2013 U12 ZP 0.0 -- B.D. Z/12427/21 2022 LDK!
2 4 s 6 9.65 HUDYMA Franciszek ULKS Sprinter Zielona Góra 2013 U12 LB 0.0 -- HUDYMA Justyna Z/1010/21 2022 LDK!
3 7 s 6 10.17 SADOWSKI Piotr MKS Święc Sławno 2014 U12 ZP 0.0 -- B.D. Z/4557/22 2022
4 12 s 6 10.61 RAWICKI Jan UKS MKL Szczecin 2013 U12 ZP 0.0 --
5 18 s 6 12.93 STANIA Leon UKS OSoT Szczecin 2014 U12 ZP 0.0 --
6 19 s 6 13.66 KLUCZYK Kazimierz UKS OSoT Szczecin 2015 U12 ZP 0.0 -- FERFET Marek LDK!
1 1 s 7 8.48 JAŚKIEWICZ Marcin UKS MKL Szczecin 2010 U14 ZP 0.0 -- MILEWICZ Renata Z/4447/21 2022 LDK!
2 3 s 7 8.58 WRĘGA Stanisław UKS OSoT Szczecin 2009 U14 ZP 0.0 -- FERFET Marek FERFET Marek , Z/3359/19 , 2022 LDK!
3 5 s 7 8.71 ALLERT Olivier LMKS Żak Pyrzyce 2010 U14 ZP 0.0 -- PIWOWARCZYK Wojciech Z/5237/21 2022 LDK!
4 9 s 7 9.30 MAZUROWSKI Wojciech UKS OSoT Szczecin 2009 U14 ZP 0.0 -- FERFET Marek Z/1600/21 2022 LDK!
5 10 s 7 9.42 MITUTA Dawid UKS OSoT Szczecin 2010 U14 ZP 0.0 -- FERFET Marek Z/12515/21 2022 LDK!
6 12 s 7 9.78 MITUTA Igor UKS OSoT Szczecin 2010 U14 ZP 0.0 -- FERFET Marek Z/12516/21 2022 LDK!
7 14 s 7 10.02 ZIOBROWSKI Michał LMKS Żak Pyrzyce 2010 U14 ZP 0.0 -- PIWOWARCZYK Wojciech Z/0970/22 2022 LDK!
1 2 s 8 8.53 STROMIDŁO Kacper MKS Hermes Gryfino 2009 U14 ZP 0.0 -- STEFAŃSKI Jacek Z/2278/22 2022 LDK!
2 7 s 8 9.02 NIZIOŁ Konrad UKS OSoT Szczecin 2010 U14 ZP 0.0 -- FERFET Marek Z/4955/22 2022 LDK!
3 8 s 8 9.12 STELNICKI Filip UKS MKL Szczecin 2009 U14 ZP 0.0 -- MŁYNARCZYK Marta Z/4393/21 2022 LDK!
4 15 s 8 10.08 JAŚKIEWICZ Wojciech UKS MKL Szczecin 2010 U14 ZP 0.0 -- MILEWICZ Magda Z/5447/21 2022 LDK!
5 16 s 8 10.69 BIEGALSKI Marcin ULKS Sprinter Zielona Góra 2010 U14 LB 0.0 -- HUDYMA Justyna Z/1007/21 2022
1 4 s 9 8.60 ŻUKOWSKI Bruno MKS Święc Sławno 2009 U14 ZP 0.0 -- B.D. Z/2864/22 2022
2 6 s 9 8.86 PACHOLSKI Mateusz UKS Barnim Goleniów 2009 U14 ZP 0.0 -- GOŁĘBIOWSKI Michał Z/11862/21 2022 LDK!
3 11 s 9 9.77 DUDA Andrzej ULKS Sprinter Zielona Góra 2009 U14 LB 0.0 -- HUDYMA Justyna Z/13907/21 2022 LDK!
4 13 s 9 9.78 ANDRUCZYK Adam MKS Kusy Szczecin 2010 U14 ZP 0.0 -- MILEWICZ Renata # LDK!
100 m M
1 1 e 1 11.19 KRĘŻEL Dominik OŚ AZS Poznań 1999 Sen WP -1.8 II DMP BIEDERMANN Roman B.D. Z/3374/18 2022 87
2 2 e 1 11.32 BŁASZCZYK Jakub MKL Szczecin 2005 U18 ZP -1.8 III MILEWICZ Magda IWIŃSKI Jerzy , Z/5011/19 , 2022 LDK!
3 3 e 1 11.39 ZAWLIK Jakub MKL Szczecin 2004 U20 ZP -1.8 III IWIŃSKA Anna Z/4147/18 2022 LDK!
4 4 e 1 11.41 MAZUR Michał MKL Szczecin 2003 U20 ZP -1.8 III MŁYNARCZYK Marta IWIŃSKA Anna , Z/3270/20 , 2022 LDK!
6 6 e 1 11.53 NICPOŃ Jakub KSI Start Szczecin 1998 Sen ZP -1.8 III B.D. Z/1531/14 2022
7 8 e 1 11.64 JANDA Bartosz SKSG Korona Szczecin 1993 Sen ZP -1.8 III ŚLIWKA Rafał Z/8730/21 2022
1 7 e 2 11.55 RUDNIK Błażej LKS Lubusz Słubice 2007 U16 LB -0.5 III NOGA Grzegorz Z/2897/20 2022 LDK!
2 9 e 2 11.74 BRYL Fabian ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2006 U18 LB -0.5 III SASKA Tomasz Z/5418/19 2022 LDK!
3 10 e 2 11.83 PIETRAS Mateusz MKL Szczecin 2004 U20 ZP -0.5 IV DMP U20 MŁYNARCZYK Marta IWIŃSKA Anna , Z/2595/18 , 2022 LDK! 95
4 12 e 2 12.25 KACPERSKI Wiktor MKL Szczecin 2002 U23 ZP -0.5 -- IWIŃSKI Jerzy # Z/2024/17 2022 LDK!
5 14 e 2 12.33 MŁYNOWSKI Stanisław UKS Dąb Suchy Las 2005 U18 WP -0.5 -- TYLAK Łukasz Z/0397/21 2022
6 19 e 2 12.65 PIASECKI Rafał UKS OSoT Szczecin 2008 U16 ZP -0.5 V FERFET Marek Z/0081/22 2022 LDK!
7 20 e 2 12.70 KACZMAREK Mikołaj UKS Dąb Suchy Las 2007 U16 WP -0.5 V TYLAK Łukasz Z/0533/22 2022 LDK!
1 11 e 3 12.24 CIERESZKO Alan MKS Hermes Gryfino 2006 U18 ZP -0.5 -- GIERASIMCZYK Anna PODLEŚNY Jan BORATYŃSKA Dorota , Z/4231/18 , 2022 LDK!
2 15 e 3 12.33 RZESIOWSKI Wojciech LLKS Pomorze Stargard 2006 U18 ZP -0.5 -- PIECYK Józef Z/5051/19 2022
3 16 e 3 12.59 NIEMCEWICZ Piotr MKS Kusy Szczecin 2008 U16 ZP -0.5 V ŚLIWKA Irena Z/5753/19 2022 LDK!
4 17 e 3 12.60 JANKOWSKI Szymon MKS Junior Złocieniec 2007 U16 ZP -0.5 V KOROL Andrzej Z/8344/21 2022
5 18 e 3 12.64 SALWA Sebastian SKSG Korona Szczecin 1998 Sen ZP -0.5 -- ŚLIWKA Rafał Z/8734/21 2022
1 21 e 4 12.72 DARAŻ Mikołaj LLKS Pomorze Stargard 2008 U16 ZP +0.8 V PIECYK Józef # Z/2653/21 2022
2 22 e 4 13.04 DEREŃ Patryk UKS Mieszko Chojna 2002 U23 ZP +0.8 -- CZUTO Piotr Z/0986/20 2022
3 24 e 4 13.69 CZERNIAKOWSKI Eryk UKS Mieszko Chojna 2007 U16 ZP +0.8 -- CZUTO Piotr Z/8729/21 2022
4 25 e 4 14.27 WESTFAL Jacek MKL Szczecin 1973 Masters ZP +0.8 -- B.D. Z/1841/20 2022
1 13 e 5 12.31 CHMIEL Szymon STS Pomerania Szczecin 2006 U18 ZP -1.1 -- NADARZYŃSKI Szymon Z/4239/22 2022 LDK!
2 23 e 5 13.28 MAJEWSKI Patryk LLKS Pomorze Stargard 2008 U16 ZP -1.1 -- PIECYK Józef Z/2652/21 2022
3 26 e 5 14.75 KUCZYŃSKI Piotr UKS OSoT Szczecin 2008 U16 ZP -1.1 -- FERFET Marek Z/5978/21 2022 LDK!
1 f 1 11.06 BŁASZCZYK Jakub MKL Szczecin 2005 U18 ZP +0.3 II MILEWICZ Magda IWIŃSKI Jerzy , Z/5011/19 , 2022 LDK!
2 f 1 11.21 MAZUR Michał MKL Szczecin 2003 U20 ZP +0.3 II MŁYNARCZYK Marta IWIŃSKA Anna , Z/3270/20 , 2022 LDK!
4 f 1 11.27 NICPOŃ Jakub KSI Start Szczecin 1998 Sen ZP +0.3 II B.D. Z/1531/14 2022
5 f 1 11.54 RUDNIK Błażej LKS Lubusz Słubice 2007 U16 LB +0.3 III NOGA Grzegorz Z/2897/20 2022 LDK!
  f 1 DNF KRĘŻEL Dominik OŚ AZS Poznań 1999 Sen WP +0.3 -- DMP BIEDERMANN Roman B.D. Z/3374/18 2022
200 m M
1 1 s 1 22.88 ZAWLIK Jakub MKL Szczecin 2004 U20 ZP -1.5 III DMP U20 IWIŃSKA Anna Z/4147/18 2022 LDK! 119
3 3 s 1 23.57 BRYL Fabian ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2006 U18 LB -1.5 III SASKA Tomasz Z/5418/19 2022 LDK!
4 4 s 1 24.29 MASSIEL Krystian STS Pomerania Szczecin 1997 Sen ZP -1.5 -- B.D. BINDASZEWSKA Hanna Z/1383/13 2022
5 5 s 1 29.55 WESTFAL Jacek MKL Szczecin 1973 Masters ZP -1.5 -- B.D. Z/1841/20 2022
300 m M
1 1 s 1 39.13 MALINOWSKI David MKS Kusy Szczecin 2008 U16 ZP IV ŚLIWKA Irena Z/12486/21 2022 LDK!
1 1 s 1 42.91 MAJKA Łukasz MKS Hermes Gryfino 2008 U16 ZP -- PODLEŚNY Jan Z/11930/21 2022 LDK!
2 2 s 1 39.44 PIASECKI Rafał UKS OSoT Szczecin 2008 U16 ZP IV FERFET Marek Z/0081/22 2022 LDK!
2 2 s 1 44.42 WRĘGA Stanisław UKS OSoT Szczecin 2009 U14 ZP -- FERFET Marek FERFET Marek , Z/3359/19 , 2022 LDK!
3 3 s 1 41.08 KRAWCZAK Maciej MKS Kusy Szczecin 2008 U16 ZP V MILEWICZ Renata Z/4245/20 2022 LDK!
3 4 s 1 45.83 SZCZEPANIAK Marcel MLKS Lubusz Barlinek 2010 U14 ZP -- DZIĘCIOŁ Piotr Z/3623/21 2022 LDK!
4 4 s 1 42.35 ZAPAŁOWSKI Filip UKL Ósemka Police 2007 U16 ZP V OBERLAN Paulina OBERLAN Paulina , Z/2652/19 , 2022 BEZ LDK!
4 5 s 1 46.46 TUSZYŃSKI Szymon LMKS Żak Pyrzyce 2009 U14 ZP -- PIWOWARCZYK Wojciech Z/5234/21 2022 LDK!
5 5 s 1 45.98 PAWLUCZENKO Szymon MKL Szczecin 2007 U16 ZP -- #
5 6 s 1 46.49 KOWALCZYK Rafał OSiR Wyspiarz Świnoujście 2009 U14 ZP -- WIELECHOWSKI Adam Z/1262/19 2022 LDK!
6 7 s 1 46.74 TUSZYŃSKI Bartosz LMKS Żak Pyrzyce 2009 U14 ZP -- PIWOWARCZYK Wojciech Z/5233/21 2022 LDK!
7 11 s 1 47.98 SOBIERALSKI Kacper MLUKS Mokasyn Płoty 2009 U14 ZP -- KECLER Dorota Z/1666/20 2022 LDK!
8 12 s 1 49.44 MATHEWS Jan OSiR Wyspiarz Świnoujście 2009 U14 ZP -- WIELECHOWSKI Adam Z/0084/21 2022 LDK!
1 8 s 2 46.75 WASILEWSKI Karol MKS Hermes Gryfino 2009 U14 ZP -- PODLEŚNY Jan Z/10740/21 2022 LDK!
2 9 s 2 47.45 MIKOŁAJCZAK Jakub MKS Święc Sławno 2009 U14 ZP -- KAPAŁA Leszek Z/1035/18 2022
3 10 s 2 47.80 KUJAWA Błażej MKS Hermes Gryfino 2009 U14 ZP -- PODLEŚNY Jan Z/11939/21 2022 LDK!
4 13 s 2 50.54 KAMELSKI Szymon MKS Święc Sławno 2010 U14 ZP -- KAPAŁA Leszek Z/0518/18 2022
5 14 s 2 50.89 JONASIK Wojciech LMKS Żak Pyrzyce 2010 U14 ZP -- PIWOWARCZYK Wojciech Z/5210/21 2022 LDK!
1 3 s 3 45.72 ŻOK Adrian ULKS Sprinter Zielona Góra 2009 U14 LB -- HUDYMA Grzegorz Z/8531/21 2022
2 15 s 3 53.99 OSMAŃSKI Piotr MKS Święc Sławno 2010 U14 ZP -- B.D. Z/4556/22 2022
3 16 s 3 55.32 ZIELIŃSKI Krzysztof MKS Hermes Gryfino 2010 U14 ZP -- PODLEŚNY Jan Z/11934/21 2022 LDK!
4 17 s 3 56.12 ZINIEWICZ Mateusz UKS MKL Szczecin 2010 U14 ZP -- MILEWICZ Magda Z/5437/21 2021
5 18 s 3 60.47 ŁABUZ Miłosz UKS OSoT Szczecin 2010 U14 ZP -- FERFET Marek Z/2745/22 2022 LDK!
6 19 s 3 71.32 JAKLEWICZ Marcin UKS MKL Szczecin 2010 U14 ZP --
1 1 s 4 52.19 PLUTA Nikodem LMKS Żak Pyrzyce 2012 U12 ZP -- PIWOWARCZYK Wojciech Z/10814/21 2022 LDK!
2 2 s 4 52.30 CZYŻYK Antoni UKS MKL Szczecin 2011 U12 ZP -- MŁYNARCZYK Marta Z/5439/21 2022 LDK!
3 3 s 4 53.12 ROJEWSKI Adam MKS Święc Sławno 2012 U12 ZP -- B.D. Z/2863/22 2022
4 4 s 4 55.45 JAŁOWICZOR Mateusz UKS OSoT Szczecin 2011 U12 ZP -- FERFET Marek Z/3417/19 2022 LDK!
5 5 s 4 56.00 PRZYBYSZ Aleksander UKS MKL Szczecin 2011 U12 ZP --
6 6 s 4 59.14 PUTRESZA Kacper UKS MKL Szczecin 2012 U12 ZP --
7 7 s 4 60.76 GŁUCHOWSKI Oskar UKS przy ZS Resko 2013 U12 ZP --
400 m M
1 1 s 1 47.13 SOŁTYSIAK Bartosz ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2001 U23 LB M SASKA Tomasz Z/0233/19 2022
2 2 s 1 50.92 BIAŁAS Szymon UKS Barnim Goleniów 2005 U18 ZP III GOŁĘBIOWSKI Michał SZWARC Sławomir Z/1521/18 2022 4 LDK!
3 3 s 1 52.45 TYLAK Łukasz UKS Dąb Suchy Las 1990 Sen WP III TYLAK Łukasz Z/1668/12 2022 II
4 4 s 1 54.98 MUSZTYFAGA Dawid LKS Lubusz Słubice 2006 U18 LB -- GRZEŚKOWIAK Jacek Z/8908/21 2022
5 5 s 1 56.38 PITURA Kamil UKS Mieszko Chojna 2002 U23 ZP -- CZUTO Piotr Z/3635/19 2022
6 6 s 1 56.40 JAROSZ Antoni MKS Junior Złocieniec 2007 U16 ZP V KOROL Andrzej Z/1615/18 2022 4
7 7 s 1 60.29 OSIŃSKI Kacper MKL Szczecin 2005 U18 ZP -- DMP U20 CHMIELEWSKI Krzysztof Z/2947/21 2022 58
800 m M
1 1 s 1 2:01.55 BARAŃSKI Przemysław MLUKS Trzebiatów 1993 Sen ZP III BARAŃSKI Bogusław B.D. Z/0774/11 2022 BEZ
2 2 s 1 2:02.19 JURGIEWICZ Jakub LKS Lubusz Słubice 2006 U18 LB IV KIEDROWICZ Piotr Z/4174/20 2022 LDK!
3 3 s 1 2:02.97 GRABSKI Antoni KB Dziesiątka Białogard 2006 U18 ZP IV B.D. Z/1770/20 2022
4 4 s 1 2:04.26 LISIECKI Maxymilian MKP Myślibórz 2007 U16 ZP IV CIELECKI Zbigniew Z/1326/19 2022 BEZ LDK!
5 5 s 1 2:10.44 DONAKIEWICZ Robert KB Dziesiątka Białogard 2004 U20 ZP -- B.D. Z/3833/22 2022 -
6 6 s 1 2:11.18 ZAJĄC Radosław MKL Szczecin 2006 U18 ZP -- BARAŃSKI Przemysław Z/0852/22 2022
7 7 s 1 2:11.43 SZYCH Robert RAZ Szczecin 1971 Masters ZP -- SZYCH Robert Z/7975/21 2022
8 8 s 1 2:14.44 KOZIEŁ Sebastian KB Dziesiątka Białogard 2005 U18 ZP -- B.D. Z/1771/20 2022
9 9 s 1 2:27.47 DOBROWOLSKI Brajan STS Pomerania Szczecin 2007 U16 ZP --
10 10 s 1 2:27.57 ZAWADZKI Maksymilian STS Pomerania Szczecin 2008 U16 ZP -- DMP U20 NADARZYŃSKI Szymon Z/4492/22 2022 51
1000 m M
1 1 s 1 2:51.14 MADUZIA Piotr LMKS Żak Pyrzyce 2009 U14 ZP V PIWOWARCZYK Wojciech Z/5220/21 2022 LDK!
1 1 s 2 3:51.39 BENECKI Szymon MKS Junior Złocieniec 2011 U12 ZP -- B.D. Z/4530/22 2022
2 2 s 2 4:31.98 SZARKOWSKI Hubert UKS MKL Szczecin 2012 U12 ZP --
1500 m M
1 1 s 1 4:20.82 BRYKCZYŃSKI Filip RAZ Szczecin 2004 U20 ZP IV SZYCH Robert Z/4430/19 2022
2 2 s 1 4:23.91 MISARKO Maciej MKL Szczecin 2004 U20 ZP -- BARAŃSKI Przemysław Z/3503/22 2022
3 3 s 1 4:24.95 OGONOWSKI Filip MKS Hermes Gryfino 2005 U18 ZP -- GIERASIMCZYK Anna PODLEŚNY Jan BORATYŃSKA Dorota , Z/1717/18 , 2022 LDK!
4 4 s 1 4:26.30 PIĄTEK Alan MKS Hermes Gryfino 2006 U18 ZP -- PODLEŚNY Jan Z/1154/20 2022 LDK!
5 5 s 1 4:27.06 GULBINOWICZ Antoni UKS Barnim Goleniów 2007 U16 ZP V GOŁĘBIOWSKI Michał Z/0124/20 2022 LDK!
6 6 s 1 4:29.70 OSSOLIŃSKI Mateusz MKS Hermes Gryfino 2006 U18 ZP -- PODLEŚNY Jan BORATYŃSKA Dorota Z/0109/20 2022 LDK!
7 7 s 1 4:40.88 PĘDZIWIATR Kajetan UKS Barnim Goleniów 2004 U20 ZP -- GOŁĘBIOWSKI Michał Z/1525/18 2022 BEZ LDK!
8 8 s 1 4:44.52 DĄBKOWSKI Igor KL Iskra Białogard 2006 U18 ZP -- RUDZIK Grzegorz Z/14057/21 2022
9 9 s 1 4:59.24 PIETRUSZKA Paweł MKL Szczecin 2002 U23 ZP -- BARAŃSKI Przemysław Z/2032/17 2022 LDK!
10 10 s 1 5:15.30 JAROSZEWICZ Cezary STS Pomerania Szczecin 2005 U18 ZP -- DMP U20 NADARZYŃSKI Szymon Z/4094/22 2022 LDK! 52
110 m pł J MŁ M
1 1 s 1 17.61 SZOSTAK Mikołaj UKS OSoT Szczecin 2006 U18 ZP -0.5 -- FERFET Marek Z/10634/21 2022 LDK!
110 m pł M (99.1) M
1 1 s 1 15.82 FILA Wojciech LKS Lubusz Słubice 2004 U20 LB -0.5 III GRZEŚKOWIAK Jacek Z/4816/19 2022
110 m pł M
1 1 s 1 14.55 FRĄCKIEWICZ Natan STS Pomerania Szczecinek 2001 U23 ZP -0.5 I JUNIEWICZ Jakub B.D. B.D. Z/2964/16 2022 LDK!
2 2 s 1 17.33 SZYSZKOWSKI Damian SKSG Korona Szczecin 1996 Sen ZP -0.5 -- ŚLIWKA Rafał Z/8735/21 2022
300 m pł M
1 1 s 1 45.98 HRYNIEWICZ Przemysław MKL Szczecin 2007 U16 ZP V BINDASZEWSKA Hanna Z/0909/22 2022
2 2 s 1 48.25 HOŁOBYN Łukasz MKL Szczecin 2007 U16 ZP -- BINDASZEWSKA Hanna Z/5019/21 2022
3 3 s 1 49.47 DZIĘGIELEWSKI Wojciech MKL Szczecin 2008 U16 ZP -- BINDASZEWSKA Hanna Z/0908/22 2022
  s 1 DNF LIS Michał MKL Szczecin 2007 U16 ZP -- ZIÓŁKOWSKI Marek ZIÓŁKOWSKI Marek BINDASZEWSKA Hanna , Z/10520/21 , 2022 LDK!
Wzwyż M
1 f 1 1.53 BRZOZOWSKI Wojciech UKS OSoT Szczecin 2009 U14 ZP -- FERFET Marek Z/0079/22 2022 16 LDK!
1 f 1 2.05 LEPIATO Maciej GZSN START Gorzów Wlkp. 1988 Sen LB II LEWKOWICZ Zbigniew Z/3787/11 2022 1
2 f 1 1.48 SOBIERALSKI Kacper MLUKS Mokasyn Płoty 2009 U14 ZP -- KECLER Dorota Z/1666/20 2022 LDK!
2 f 1 1.65 KUSZKO Jakub MKL Szczecin 2007 U16 ZP V DMP U20 CHMIELEWSKI Krzysztof Z/10523/21 2022 73
3 f 1 1.60 DOŁGOPOŁ Axel MKL Szczecin 2006 U18 ZP -- DMP U20 # 68
4 f 1 1.45 BIELIŃSKI Mateusz MKS Junior Złocieniec 2007 U16 ZP -- KOROL Andrzej Z/8340/21 2022
5 f 1 1.40 STEINKE-WAWRZYNIAK Olaf MKL Szczecin 2006 U18 ZP -- #
  f 1 NM MITUTA Dawid UKS OSoT Szczecin 2010 U14 ZP -- FERFET Marek Z/12515/21 2022 LDK!
1 f 2 1.28 FLISOWSKI Kacper ULKS Sprinter Zielona Góra 2011 U12 LB -- HUDYMA Grzegorz Z/4472/22 2022
2 f 2 1.18 ROJEWSKI Adam MKS Święc Sławno 2012 U12 ZP -- B.D. Z/2863/22 2022
3 f 2 1.08 JAŁOWICZOR Mateusz UKS OSoT Szczecin 2011 U12 ZP -- FERFET Marek Z/3417/19 2022 LDK!
Tyczka M
1 f 1 4.81 CZERNIAK Przemysław SL Olimpia Poznań 1984 Masters WP I DZIAMSKI Krzysztof Z/1609/20 2022
2 f 1 4.61 KEMPSKI Filip KS AZS AWF Katowice 2002 U23 SL I KRUPIŃSKI Piotr B.D. Z/3251/19 2022 LDK!
3 f 1 4.31 KRUK Nikodem SL Olimpia Poznań 2006 U18 WP II CZERNIAK Przemysław Z/1382/20 2022 LDK!
4 f 1 4.21 SZAKOWSKI Piotr UKS OSoT Szczecin 2005 U18 ZP II DMP U20 FERFET Marek Z/4070/19 2022 LDK! 130
5 f 1 4.21 SMURA Wiktor SL Olimpia Poznań 2005 U18 WP II CZERNIAK Przemysław Z/3723/19 2022 LDK!
6 f 1 3.81 CACAJ Adam UKS OSoT Szczecin 2006 U18 ZP III FERFET Marek FERFET Marek , Z/3358/19 , 2022 BEZ LDK!
7 f 1 3.51 STACHOWSKI Mateusz UKS OSoT Szczecin 2008 U16 ZP IV FERFET Marek Z/0077/22 2022 LDK!
8 f 1 2.81 NOWICKI Wiktor UKS OSoT Szczecin 2006 U18 ZP -- FERFET Marek Z/2903/20 2022 LDK!
8 f 1 2.81 JAROSZEWICZ Wiktor UKS OSoT Szczecin 2008 U16 ZP V FERFET Marek Z/0082/22 2022 LDK!
10 f 1 2.81 SZOSTAK Mikołaj UKS OSoT Szczecin 2006 U18 ZP -- FERFET Marek Z/10634/21 2022 LDK!
11 f 1 2.61 BRZOZOWSKI Wojciech UKS OSoT Szczecin 2009 U14 ZP -- FERFET Marek Z/0079/22 2022 16 LDK!
12 f 1 2.01 MITUTA Igor UKS OSoT Szczecin 2010 U14 ZP -- FERFET Marek Z/12516/21 2022 LDK!
13 f 1 2.01 MITUTA Dawid UKS OSoT Szczecin 2010 U14 ZP -- FERFET Marek Z/12515/21 2022 LDK!
14 f 1 2.01 OLEJNICZAK Tomasz UKS OSoT Szczecin 2013 U12 ZP -- FERFET Marek Z/0080/22 2022 LDK!
15 f 1 2.01 BRZOZOWSKI Franciszek UKS OSoT Szczecin 2009 U14 ZP -- FERFET Marek Z/0078/22 2022 LDK!
W dal M
1 f 1 4.36 ŻUKOWSKI Bruno MKS Święc Sławno 2009 U14 ZP +0.9 -- B.D. Z/2864/22 2022
1 f 1 6.45 JANDA Bartosz SKSG Korona Szczecin 1993 Sen ZP +1.1 III ŚLIWKA Rafał Z/8730/21 2022
2 f 1 4.34 ŻOK Adrian ULKS Sprinter Zielona Góra 2009 U14 LB +0.9 -- HUDYMA Grzegorz Z/8531/21 2022
2 f 1 5.96 MIELCZAREK Mateusz UKS Mieszko Chojna 2004 U20 ZP +0.5 IV CZUTO Piotr Z/3638/19 2022
3 f 1 4.28 JAŚKIEWICZ Marcin UKS MKL Szczecin 2010 U14 ZP +1.5 -- MILEWICZ Renata Z/4447/21 2022 LDK!
3 f 1 5.82 SMOLIŃSKI Michał KL Iskra Białogard 2003 U20 ZP +1.1 -- RUDZIK Grzegorz Z/0734/17 2022 LDK!
4 f 1 4.26 ALLERT Olivier LMKS Żak Pyrzyce 2010 U14 ZP +2.0 -- PIWOWARCZYK Wojciech Z/5237/21 2022 LDK!
4 f 1 5.66 KUBALLEK Grzegorz UKS Mieszko Chojna 2006 U18 ZP +0.8 -- CZUTO Piotr Z/8725/21 2022
5 f 1 4.12 KAMELSKI Szymon MKS Święc Sławno 2010 U14 ZP +1.9 -- KAPAŁA Leszek Z/0518/18 2022
5 f 1 5.64 ŁOCHNICKI Jakub MKS Kusy Szczecin 2007 U16 ZP +0.9 V MILEWICZ Renata Z/5760/19 2022 LDK!
6 f 1 4.11 STROMIDŁO Kacper MKS Hermes Gryfino 2009 U14 ZP +0.8 -- STEFAŃSKI Jacek Z/2278/22 2022 LDK!
6 f 1 5.46 ZIĘTARSKI Szymon STS Pomerania Szczecin 2005 U18 ZP +1.7 -- NADARZYŃSKI Szymon Z/9294/21 2022 LDK!
7 f 1 4.08 JONASIK Wojciech LMKS Żak Pyrzyce 2010 U14 ZP +2.1 -- PIWOWARCZYK Wojciech Z/5210/21 2022 LDK!
7 f 1 5.40 BIELIŃSKI Mateusz MKS Junior Złocieniec 2007 U16 ZP +2.0 -- KOROL Andrzej Z/8340/21 2022
8 f 1 4.08 NIZIOŁ Konrad UKS OSoT Szczecin 2010 U14 ZP +1.5 -- FERFET Marek Z/4955/22 2022 LDK!
8 f 1 5.31 OWCZAREK Piotr STS Pomerania Szczecin 2005 U18 ZP +1.9 -- DMP U20 NADARZYŃSKI Szymon Z/4240/22 2022 LDK! 61
9 f 1 3.99 KUJAWA Błażej MKS Hermes Gryfino 2009 U14 ZP +1.4 -- PODLEŚNY Jan Z/11939/21 2022 LDK!
9 f 1 5.22 ZARZYCKI Stanisław MKS Kusy Szczecin 2008 U16 ZP +1.8 -- MILEWICZ Renata Z/4244/20 2022 LDK!
10 f 1 3.95 MATHEWS Jan OSiR Wyspiarz Świnoujście 2009 U14 ZP +1.9 -- WIELECHOWSKI Adam Z/0084/21 2022 LDK!
10 f 1 4.19 KUCZYŃSKI Piotr UKS OSoT Szczecin 2008 U16 ZP +2.0 -- FERFET Marek Z/5978/21 2022 LDK!
11 f 1 3.90 MITUTA Igor UKS OSoT Szczecin 2010 U14 ZP +1.5 -- FERFET Marek Z/12516/21 2022 LDK!
12 f 1 3.70 KOWALCZYK Rafał OSiR Wyspiarz Świnoujście 2009 U14 ZP +1.0 -- WIELECHOWSKI Adam Z/1262/19 2022 LDK!
13 f 1 3.70 ZINIEWICZ Mateusz UKS MKL Szczecin 2010 U14 ZP +0.4 -- MILEWICZ Magda Z/5437/21 2021
14 f 1 3.58 DUDA Andrzej ULKS Sprinter Zielona Góra 2009 U14 LB +1.6 -- HUDYMA Justyna Z/13907/21 2022 LDK!
15 f 1 3.54 ZIELIŃSKI Krzysztof MKS Hermes Gryfino 2010 U14 ZP +2.2 -- PODLEŚNY Jan Z/11934/21 2022 LDK!
16 f 1 3.33 STACHÓW Ryszard UKS MKL Szczecin 2009 U14 ZP +2.2 -- SAWICKI Krzysztof Z/4398/21 2021 LDK!
17 f 1 3.24 ŁABUZ Miłosz UKS OSoT Szczecin 2010 U14 ZP +0.8 -- FERFET Marek Z/2745/22 2022 LDK!
18 f 1 3.20 ZIOBROWSKI Michał LMKS Żak Pyrzyce 2010 U14 ZP +2.3 -- PIWOWARCZYK Wojciech Z/0970/22 2022 LDK!
19 f 1 3.03 JAKLEWICZ Marcin UKS MKL Szczecin 2010 U14 ZP +0.4 --
W dal strefa M
1 f 1 3.93 KWIECIEŃ-IZDEBSKI Maciej MKS Hermes Gryfino 2011 U12 ZP 0.0 --
2 f 1 3.88 STRYJEWSKI Michał LMKS Żak Pyrzyce 2011 U12 ZP 0.0 -- PIWOWARCZYK Wojciech Z/14198/21 2022 LDK!
3 f 1 3.85 PLUTA Nikodem LMKS Żak Pyrzyce 2012 U12 ZP 0.0 -- PIWOWARCZYK Wojciech Z/10814/21 2022 LDK!
4 f 1 3.80 PLUTA Mateusz LMKS Żak Pyrzyce 2011 U12 ZP 0.0 -- PIWOWARCZYK Wojciech Z/10813/21 2022 LDK!
5 f 1 3.67 JONES Viktor UKS MKL Szczecin 2011 U12 ZP 0.0 -- MŁYNARCZYK Marta Z/4444/21 2022 LDK!
6 f 1 3.60 HEMPOLIŃSKI Adam UKS MKL Szczecin 2012 U12 ZP 0.0 --
7 f 1 3.59 STRZELECKI Marcel MKS Święc Sławno 2011 U12 ZP 0.0 -- B.D. Z/3787/22 2022
8 f 1 3.48 CZYŻYK Antoni UKS MKL Szczecin 2011 U12 ZP 0.0 -- MŁYNARCZYK Marta Z/5439/21 2022 LDK!
9 f 1 3.48 BRUSZKOWSKI Leon UKS MKL Szczecin 2011 U12 ZP 0.0 -- MŁYNARCZYK Marta Z/4404/21 2021 LDK!
10 f 1 3.42 ZGONINA Alan ULKS Sprinter Zielona Góra 2012 U12 LB 0.0 -- HUDYMA Justyna Z/4471/22 2022
11 f 1 3.39 DUDA Przemysław ULKS Sprinter Zielona Góra 2012 U12 LB 0.0 -- HUDYMA Justyna Z/4470/22 2022
12 f 1 3.33 KWIECIEŃ Antoni UKS MKL Szczecin 2012 U12 ZP 0.0 --
13 f 1 3.15 ADAMOWICZ Oktawian LMKS Żak Pyrzyce 2011 U12 ZP 0.0 -- PIWOWARCZYK Wojciech Z/14197/21 2022 LDK!
14 f 1 3.13 CIELEK Gracjan LMKS Żak Pyrzyce 2012 U12 ZP 0.0 -- PIWOWARCZYK Wojciech Z/4570/22 2022 LDK!
15 f 1 3.13 KAPŁON Mateusz LMKS Żak Pyrzyce 2012 U12 ZP 0.0 --
16 f 1 3.08 BELICA Wojciech ULKS Sprinter Zielona Góra 2012 U12 LB 0.0 -- HUDYMA Justyna Z/1006/21 2022 LDK!
17 f 1 3.07 PRZYBYSZ Aleksander UKS MKL Szczecin 2011 U12 ZP 0.0 --
18 f 1 3.00 JAROSZEWICZ Adam UKS OSoT Szczecin 2012 U12 ZP 0.0 -- FERFET Marek Z/3412/19 2022 LDK!
19 f 1 2.92 TELEJ Hubert UKS MKL Szczecin 2012 U12 ZP 0.0 -- SAWICKI Krzysztof Z/4435/21 2022 LDK!
20 f 1 2.71 PUTRESZA Kacper UKS MKL Szczecin 2012 U12 ZP 0.0 --
1 f 2 3.82 GRANKOWSKI Antoni UKS przy ZS Resko 2013 U12 ZP 0.0 -- B.D. Z/12427/21 2022 LDK!
2 f 2 3.65 LIGĘZA Oliwier UKS Arbod Dobra Nowogardzka 2013 U12 ZP 0.0 -- ŁUKOMSKI Janusz Z/2160/22 2022 LDK!
3 f 2 3.55 KOZERA Aleksander ULKS Sprinter Zielona Góra 2013 U12 LB 0.0 -- HUDYMA Justyna Z/13805/21 2022
4 f 2 3.48 HUDYMA Franciszek ULKS Sprinter Zielona Góra 2013 U12 LB 0.0 -- HUDYMA Justyna Z/1010/21 2022 LDK!
5 f 2 3.37 RZESZOWSKI Tymoteusz STS Pomerania Szczecin 2013 U12 ZP 0.0 -- NADARZYŃSKI Szymon Z/6357/21 2022 LDK!
6 f 2 3.36 MOKWIŃSKI Tytus ULKS Sprinter Zielona Góra 2013 U12 LB 0.0 -- HUDYMA Grzegorz Z/13908/21 2022
7 f 2 3.33 GŁUCHOWSKI Oskar UKS przy ZS Resko 2013 U12 ZP 0.0 --
8 f 2 3.27 DETKA Ignacy UKS OSoT Szczecin 2013 U12 ZP 0.0 -- FERFET Marek Z/4625/22 2022 LDK!
9 f 2 3.25 GORĄCZKOWSKI Patryk ULKS Sprinter Zielona Góra 2014 U12 LB 0.0 -- HUDYMA Justyna Z/4473/22 2022
10 f 2 2.87 SADOWSKI Piotr MKS Święc Sławno 2014 U12 ZP 0.0 -- B.D. Z/4557/22 2022
11 f 2 2.65 RAWICKI Jan UKS MKL Szczecin 2013 U12 ZP 0.0 --
12 f 2 2.65 BUJAROWICZ Antoni MLUKS Mokasyn Płoty 2013 U12 ZP 0.0 -- KECLER Aleksandra Z/9976/21 2022 LDK!
13 f 2 2.30 ZAKRZEWSKI Mikołaj UKS OSoT Szczecin 2016 U12 ZP 0.0 -- FERFET Marek Z/5970/21 2022 LDK!
Trójskok M
1 f 1 12.86 CHOMICZ Marcel KMKL Sztorm Kołobrzeg 2006 U18 ZP +1.0 IV GIZA Zdzisław Z/2748/19 2022
Kula (5) M
1 f 1 15.45 CHOJNACKI Radosław KMKL Sztorm Kołobrzeg 2006 U18 ZP II SZYBOWSKI Mirosław Z/1978/19 2022
2 f 1 14.24 ZIEGLER Wiktor KMKL Sztorm Kołobrzeg 2005 U18 ZP III SZYBOWSKI Mirosław Z/10195/21 2022
3 f 1 10.50 ZIĘTARSKI Szymon STS Pomerania Szczecin 2005 U18 ZP -- NADARZYŃSKI Szymon Z/9294/21 2022 LDK!
4 f 1 10.45 STAŃ Seweryn LKS Lubusz Słubice 2006 U18 LB -- HOROSZKIEWICZ Łukasz Z/1801/20 2022 BEZ
5 f 1 8.54 SENKO Wojciech MKS Kusy Szczecin 2007 U16 ZP -- MILEWICZ Renata # Z/13456/21 2022 LDK!
Kula (6) M
1 f 1 12.03 LIBERA Wojciech KMKL Sztorm Kołobrzeg 2004 U20 ZP IV SZYBOWSKI Mirosław Z/2473/18 2022 BEZ
Kula (7.26) M
1 f 1 11.02 LEWANDOWSKI Maciej MKL Szczecin 1994 Sen ZP -- B.D. B.D. , Z/2188/22 , 2022
2 f 1 10.92 MAZURKIEWICZ Paweł SKSG Korona Szczecin 1977 Masters ZP -- ŚLIWKA Rafał Z/8733/21 2022
Ppal (150) M
1 f 1 31.50 ROSOŁOWSKI Igor MKS Święc Sławno 2011 U12 ZP -- B.D. Z/0498/22 2022
2 f 1 31.00 BALDI Fabio OSiR Wyspiarz Świnoujście 2011 U12 ZP -- WIELECHOWSKI Adam Z/4401/22 2022 LDK!
3 f 1 30.00 ADAMOWICZ Oktawian LMKS Żak Pyrzyce 2011 U12 ZP -- PIWOWARCZYK Wojciech Z/14197/21 2022 LDK!
4 f 1 25.50 SZCZUROWSKI Adam UKS OSoT Szczecin 2011 U12 ZP -- FERFET Marek Z/0413/22 2022 LDK!
5 f 1 15.00 ŻYŻYK Nikodem ULKS Sprinter Zielona Góra 2012 U12 LB --
1 f 2 54.00 MIKOŁAJCZAK Jakub MKS Święc Sławno 2009 U14 ZP -- KAPAŁA Leszek Z/1035/18 2022
2 f 2 44.00 OSMAŃSKI Piotr MKS Święc Sławno 2010 U14 ZP -- B.D. Z/4556/22 2022
3 f 2 44.00 SOBIERALSKI Kacper MLUKS Mokasyn Płoty 2009 U14 ZP -- KECLER Dorota Z/1666/20 2022 LDK!
4 f 2 39.00 BIEGALSKI Marcin ULKS Sprinter Zielona Góra 2010 U14 LB -- HUDYMA Justyna Z/1007/21 2022
5 f 2 37.50 TUSZYŃSKI Szymon LMKS Żak Pyrzyce 2009 U14 ZP -- PIWOWARCZYK Wojciech Z/5234/21 2022 LDK!
6 f 2 35.00 TUSZYŃSKI Bartosz LMKS Żak Pyrzyce 2009 U14 ZP -- PIWOWARCZYK Wojciech Z/5233/21 2022 LDK!
7 f 2 31.50 STACHÓW Ryszard UKS MKL Szczecin 2009 U14 ZP -- SAWICKI Krzysztof Z/4398/21 2021 LDK!
8 f 2 23.50 ŁOCHNICKI Adam UKS MKL Szczecin 2010 U14 ZP -- MILEWICZ Magda Z/4419/21 2022 LDK!
9 f 2 22.00 PYRGIEL Jędrzej UKS MKL Szczecin 2010 U14 ZP -- MŁYNARCZYK Marta Z/4426/21 2022 LDK!
10 f 2 20.00 BRZOZOWSKI Franciszek UKS OSoT Szczecin 2009 U14 ZP -- FERFET Marek Z/0078/22 2022 LDK!
1 f 3 25.50 KOTARSKI Jędrzej UKS MKL Szczecin 2013 U12 ZP --
2 f 3 22.50 HUDYMA Franciszek ULKS Sprinter Zielona Góra 2013 U12 LB -- HUDYMA Justyna Z/1010/21 2022 LDK!
3 f 3 21.50 BOŻYKOWSKI Krzysztof UKS OSoT Szczecin 2013 U12 ZP -- FERFET Marek Z/5966/21 2022 LDK!
4 f 3 16.00 BUDNY Antoni UKS OSoT Szczecin 2015 U12 ZP -- FERFET Marek Z/10101/21 2022 LDK!
5 f 3 16.00 STRÓŻYK Wojciech UKS OSoT Szczecin 2014 U12 ZP -- FERFET Marek Z/6431/22 2022 LDK!
Dysk (1) M
1 f 1 37.83 HOROSZKIEWICZ Antoni LKS Lubusz Słubice 2008 U16 LB IV HOROSZKIEWICZ Łukasz Z/5131/19 2022 LDK!
2 f 1 37.80 CHUDEREWICZ Jakub MKS Junior Złocieniec 2007 U16 ZP IV KOROL Andrzej Z/8342/21 2022
3 f 1 20.41 SUMERA Karol LLKS Pomorze Stargard 2008 U16 ZP -- GOŁDYN Bartosz Z/12267/21 2022
4 f 1 19.03 SUMERA Wiktor LLKS Pomorze Stargard 2009 U14 ZP -- GOŁDYN Bartosz Z/12268/21 2022
Dysk (1.5) M
1 f 1 36.50 STAŃ Seweryn LKS Lubusz Słubice 2006 U18 LB IV HOROSZKIEWICZ Łukasz Z/1801/20 2022 BEZ
2 f 1 25.91 JASIŃSKI Piotr LLKS Pomorze Stargard 2006 U18 ZP -- RÓŻYCZKA Marek Z/10861/21 2022
Dysk (1.75) M
1 f 1 39.59 MATEL Allan MKL Szczecin 2004 U20 ZP III CHMIELEWSKI Krzysztof Z/1842/20 2022
Dysk (2) M
1 f 1 45.55 GŁADKOWSKI Mateusz MKL Szczecin 2001 U23 ZP II B.D. #
2 f 1 35.41 LEWANDOWSKI Maciej MKL Szczecin 1994 Sen ZP III B.D. B.D. , Z/2188/22 , 2022
3 f 1 30.30 STRYCZYŃSKI Michał SKSG Korona Szczecin 1984 Masters ZP -- ŚLIWKA Rafał Z/8737/21 2022
4 f 1 28.40 SZYSZKOWSKI Damian SKSG Korona Szczecin 1996 Sen ZP -- ŚLIWKA Rafał Z/8735/21 2022
Młot (5) M
1 f 1 48.89 MAŃKOWSKI Oliwier ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2006 U18 LB IV KOWALSKI Zenon Z/0816/20 2022 LDK!
2 f 1 40.66 JASIŃSKI Piotr LLKS Pomorze Stargard 2006 U18 ZP IV RÓŻYCZKA Marek Z/10861/21 2022
3 f 1 37.07 MAJEWSKI Paweł ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2006 U18 LB -- KOWALSKI Zenon Z/2613/20 2022
4 f 1 32.48 BRYŁA Michał LLKS Pomorze Stargard 2006 U18 ZP -- RÓŻYCZKA Marek Z/10860/21 2022
5 f 1 19.07 HOROSZKIEWICZ Antoni LKS Lubusz Słubice 2008 U16 LB -- HOROSZKIEWICZ Łukasz Z/5131/19 2022 LDK!
Oszczep (600) M
1 f 1 38.38 SZCZUKO Emil MKL Szczecin 2008 U16 ZP V CHMIELEWSKI Krzysztof Z/5016/21 2022
2 f 1 28.97 KOWALSKI Marcel MKL Szczecin 2007 U16 ZP -- CHMIELEWSKI Krzysztof Z/0151/22 2022
3 f 1 22.36 DROHOMIRECKI Dawid MKS Kusy Szczecin 2007 U16 ZP -- MŁYNARCZYK Marta ŚLIWKA Irena , Z/1306/21 , 2022 LDK!
Oszczep (700) M
1 f 1 29.83 NOWICKI Wiktor UKS OSoT Szczecin 2006 U18 ZP -- FERFET Marek Z/2903/20 2022 LDK!
2 f 1 28.32 SZOSTAK Mikołaj UKS OSoT Szczecin 2006 U18 ZP -- FERFET Marek Z/10634/21 2022 LDK!
Oszczep (800) M
1 f 1 50.72 KOMOROWSKI Kacper KL Bałtyk Koszalin 2002 U23 ZP III CZEPIEL Mateusz JACEWICZ Edward , Z/2896/16 , 2022 3 LDK!
2 f 1 34.24 SZYSZKOWSKI Damian SKSG Korona Szczecin 1996 Sen ZP -- ŚLIWKA Rafał Z/8735/21 2022
3 f 1 32.32 BUDYSZ Radosław MKL Szczecin 2004 U20 ZP -- DMP U20 # 66

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 40.614036083221 sekund