Suwałki 09 - 11.06.2022
98. PZLA Mistrzostwa Polski [DMP] [DMP U20]
100 m K
1 18 r 1 12.06 STRUZIK Alicja KS AZS AWF Kraków 2001 U23 MA -0.3 I DMP GIZA Andrzej B.D. Z/2047/16 2022 125
2 21 r 1 12.15 PIASZCZYŃSKA Ewa KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2004 U20 WP -0.3 I DMP U20 WALCZAK Katarzyna # Z/1077/18 2022 LDK! 150
3 22 r 1 12.29 KLAR Oliwia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2005 U18 WP -0.3 II WALCZAK Michał Z/1091/18 2022 4 LDK!
4 27 r 1 12.56 STRUGIŃSKA Oliwia AZS-AWFiS Gdańsk 2003 U20 PM -0.3 II SĘKOWSKA Anna Z/0193/17 2022 3 LDK!
5 28 r 1 12.63 KOGUT Zuzanna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2002 U23 KP -0.3 II LEWANDOWSKI Jacek B.D. Z/3297/17 2022 LDK!
6 29 r 1 12.66 SMOROŃ Nadia AZS-AWFiS Gdańsk 2005 U18 PM -0.3 II POGORZELSKA Marta SĘKOWSKA Anna , Z/4662/17 , 2022 5 LDK!
1 17 r 2 11.67 ADAMEK Klaudia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 1999 Sen KP +0.7 M LEWANDOWSKI Jacek Z/0191/15 2022
2 19 r 2 12.13 FARASIEWICZ Monika AZS-AWFiS Gdańsk 2002 U23 PM +0.7 I SĘKOWSKA Anna B.D. B.D. Z/5826/15 2022
3 20 r 2 12.15 MICHALSKA Oliwia MKS Juvenia Puszczykowo 1999 Sen WP +0.7 I JAGACIAK Jarosław Z/1941/17 2022 3
4 23 r 2 12.33 LIPIŃSKA Julia KS AZS AWF Warszawa 2001 U23 MZ +0.7 II DMP RĄCZKA Paweł B.D. Z/2758/17 2022 109
5 24 r 2 12.39 ADAMCIO Dagmara KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2005 U18 WP +0.7 II WALCZAK Michał Z/1055/18 2022 4 LDK!
6 25 r 2 12.53 OSIŃSKA Martyna RLTL Optima Radom 2001 U23 MZ +0.7 II JADCZAK Bożena B.D. Z/5568/15 2022
7 26 r 2 12.56 SKOMIAŁ Julia KM Aktywni Sochaczew 2005 U18 MZ +0.7 II ZIMNY Emanuel Z/0193/19 2022 LDK!
1 4 e 1 11.49 STEFANOWICZ Magdalena KS AZS AWF Katowice 2000 U23 SL -0.9 M KOTUŁA Krzysztof Z/4569/15 2022 M
2 8 e 1 11.84 JASTRZĄB Izabela KS Agros Zamość 2000 U23 LU -0.9 M B.D. GDAŃSKI Andrzej , Z/4184/18 , 2022
3 10 e 1 11.90 KOŁODZIEJ Ada KS AZS AWF Warszawa 1995 Sen MZ -0.9 I DMP B.D. B.D. KĘDZIOR Paweł , Z/0183/12 , 2022 136
4 12 e 1 12.01 MIERZYŃSKA Jagoda KS AZS AWF Wrocław 1998 Sen DS -0.9 I DMP ROSTEK William B.D. Z/0925/14 2022 128
5 16 e 1 12.12 POTASZNIK Alicja RLTL Optima Radom 2000 U23 MZ -0.9 I B.D. TRZOS Leszek # , Z/2957/15 , 2022
6 19 e 1 12.23 KANICKA Inga KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2005 U18 WP -0.9 II DMP U20 WALCZAK Michał Z/1058/18 2022 3 LDK! 146
7 20 e 1 12.28 FARASIEWICZ Monika AZS-AWFiS Gdańsk 2002 U23 PM -0.9 II SĘKOWSKA Anna B.D. B.D. Z/5826/15 2022
1 2 e 2 11.43 KOTWIŁA Martyna RLTL Optima Radom 1999 Sen MZ +0.5 M JADCZAK Bożena B.D. KOTUŁA Krzysztof Z/0634/15 2022
2 3 e 2 11.43 POPOWICZ-DRAPAŁA Marika CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1988 Sen KP +0.5 M DMP LEWANDOWSKI Jacek Z/2191/11 2022 MM 168
3 6 e 2 11.65 GRZYB Wiktoria MKL Szczecin 1997 Sen ZP +0.5 M IWIŃSKI Jerzy Z/1386/13 2022 2
4 9 e 2 11.90 SOKÓLSKA Katarzyna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1993 Sen KP +0.5 I DMP LEWANDOWSKI Jacek LEWANDOWSKI Jacek Z/0903/11 2022 M 136
5 15 e 2 12.09 STRUZIK Alicja KS AZS AWF Kraków 2001 U23 MA +0.5 I DMP GIZA Andrzej B.D. Z/2047/16 2022 123
6 17 e 2 12.15 GĄSIOR Adriana KS AZS AWF Wrocław 2001 U23 DS +0.5 I CZAJKOWSKI Waldemar ROSTEK William B.D. , Z/3488/15 , 2022 LDK!
7 18 e 2 12.19 ROMASZKO Monika KS Agros Zamość 2002 U23 LU +0.5 II DMP B.D. GDAŃSKI Andrzej B.D. , Z/5236/15 , 2022 LDK! 117
8 21 e 2 12.43 LIPIŃSKA Julia KS AZS AWF Warszawa 2001 U23 MZ +0.5 II DMP RĄCZKA Paweł B.D. Z/2758/17 2022 103
1 1 e 3 11.29 SWOBODA Ewa KS AZS AWF Katowice 1997 Sen SL +0.1 MM KRUPA Iwona Z/1069/13 2022 MM
2 5 e 3 11.59 ADAMEK Klaudia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 1999 Sen KP +0.1 M LEWANDOWSKI Jacek Z/0191/15 2022
3 7 e 3 11.81 GOLA Marlena KS Podlasie Białystok 1998 Sen PD +0.1 M NIEDŹWIECKI Wojciech B.D. Z/1209/14 2022
4 11 e 3 12.00 PIETRZAK Olga AZS-AWFiS Gdańsk 1998 Sen PM +0.1 I SĘKOWSKA Anna B.D. Z/1497/14 2022
5 13 e 3 12.05 POLAK Julia TL ROW Rybnik 2001 U23 SL +0.1 I OLSZAR Michał B.D. Z/3464/15 2022 LDK!
6 14 e 3 12.07 PIASZCZYŃSKA Ewa KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2004 U20 WP +0.1 I DMP U20 WALCZAK Katarzyna # Z/1077/18 2022 LDK! 153
7 22 e 3 12.66 ADAMCIO Dagmara KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2005 U18 WP +0.1 II WALCZAK Michał Z/1055/18 2022 4 LDK!
  e 3 DNF KLAR Oliwia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2005 U18 WP +0.1 -- WALCZAK Michał Z/1091/18 2022 4 LDK!
1 f 1 10.99 SWOBODA Ewa KS AZS AWF Katowice 1997 Sen SL +2.4 MM KRUPA Iwona Z/1069/13 2022 MM
2 f 1 11.21 STEFANOWICZ Magdalena KS AZS AWF Katowice 2000 U23 SL +2.4 MM KOTUŁA Krzysztof Z/4569/15 2022 M
3 f 1 11.28 KOTWIŁA Martyna RLTL Optima Radom 1999 Sen MZ +2.4 MM JADCZAK Bożena B.D. KOTUŁA Krzysztof Z/0634/15 2022
4 f 1 11.29 POPOWICZ-DRAPAŁA Marika CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1988 Sen KP +2.4 MM DMP LEWANDOWSKI Jacek Z/2191/11 2022 MM 179
5 f 1 11.34 ADAMEK Klaudia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 1999 Sen KP +2.4 MM LEWANDOWSKI Jacek Z/0191/15 2022
6 f 1 11.48 GRZYB Wiktoria MKL Szczecin 1997 Sen ZP +2.4 M IWIŃSKI Jerzy Z/1386/13 2022 2
7 f 1 11.65 GOLA Marlena KS Podlasie Białystok 1998 Sen PD +2.4 M NIEDŹWIECKI Wojciech B.D. Z/1209/14 2022
8 f 1 11.68 JASTRZĄB Izabela KS Agros Zamość 2000 U23 LU +2.4 M B.D. GDAŃSKI Andrzej , Z/4184/18 , 2022
200 m K
1 1 e 1 23.07 HOROWSKA Nikola ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2001 U23 LB +1.7 MM SASKA Tomasz B.D. Z/3097/15 2022
2 2 e 1 23.38 NIEMCZYK Magdalena UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2003 U20 PK +1.7 M KARKUT Bogdan ŻĄDŁO Jacek Z/0352/17 2022 2 LDK!
3 6 e 1 23.95 CHOJKA Weronika KS AZS AWF Wrocław 1997 Sen DS +1.7 M ROŻEJ Marek Z/1561/13 2022 2
4 11 e 1 24.68 SEŃ Martyna KS Agros Zamość 2005 U18 LU +1.7 I STRYJEWSKI Janusz STRYJEWSKI Janusz NAMIOTKO Stanisław , Z/0513/19 , 2022 LDK!
1 3 e 2 23.53 POPOWICZ-DRAPAŁA Marika CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1988 Sen KP -0.2 M LEWANDOWSKI Jacek Z/2191/11 2022 MM
2 5 e 2 23.93 GRZYB Wiktoria MKL Szczecin 1997 Sen ZP -0.2 M IWIŃSKI Jerzy Z/1386/13 2022 2
3 7 e 2 24.21 JASTRZĄB Izabela KS Agros Zamość 2000 U23 LU -0.2 I DMP B.D. GDAŃSKI Andrzej , Z/4184/18 , 2022 136
4 10 e 2 24.47 PIETRZAK Olga AZS-AWFiS Gdańsk 1998 Sen PM -0.2 I SĘKOWSKA Anna B.D. Z/1497/14 2022
1 4 e 3 23.85 KOTWIŁA Martyna RLTL Optima Radom 1999 Sen MZ +1.0 M JADCZAK Bożena B.D. KOTUŁA Krzysztof Z/0634/15 2022
2 8 e 3 24.24 GOLA Marlena KS Podlasie Białystok 1998 Sen PD +1.0 I DMP NIEDŹWIECKI Wojciech B.D. Z/1209/14 2022 135
3 9 e 3 24.38 ZWOLIŃSKA Judyta CWKS Resovia Rzeszów 2002 U23 PK +1.0 I DMP MAZUR Janusz B.D. Z/3127/16 2022 131
4 12 e 3 24.85 POLAK Julia TL ROW Rybnik 2001 U23 SL +1.0 I OLSZAR Michał B.D. Z/3464/15 2022 LDK!
5 13 e 3 24.99 ROMASZKO Monika KS Agros Zamość 2002 U23 LU +1.0 II B.D. GDAŃSKI Andrzej B.D. , Z/5236/15 , 2022 LDK!
1 f 1 22.94 KOTWIŁA Martyna RLTL Optima Radom 1999 Sen MZ +2.9 MM JADCZAK Bożena B.D. KOTUŁA Krzysztof Z/0634/15 2022
2 f 1 22.99 HOROWSKA Nikola ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2001 U23 LB +2.9 MM SASKA Tomasz B.D. Z/3097/15 2022
3 f 1 22.99 POPOWICZ-DRAPAŁA Marika CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1988 Sen KP +2.9 MM LEWANDOWSKI Jacek Z/2191/11 2022 MM
4 f 1 23.38 NIEMCZYK Magdalena UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2003 U20 PK +2.9 M KARKUT Bogdan ŻĄDŁO Jacek Z/0352/17 2022 2 LDK!
5 f 1 23.71 GOLA Marlena KS Podlasie Białystok 1998 Sen PD +2.9 M DMP NIEDŹWIECKI Wojciech B.D. Z/1209/14 2022 152
6 f 1 23.85 GRZYB Wiktoria MKL Szczecin 1997 Sen ZP +2.9 M IWIŃSKI Jerzy Z/1386/13 2022 2
7 f 1 24.01 CHOJKA Weronika KS AZS AWF Wrocław 1997 Sen DS +2.9 I ROŻEJ Marek Z/1561/13 2022 2
400 m K
1 1 e 1 52.12 KIEŁBASIŃSKA Anna SKLA Sopot 1990 Sen PM MM SKRZYSZOWSKI Jarosław Z/2684/11 2022 MM
2 2 e 1 52.63 HOŁUB-KOWALIK Małgorzata AZS UMCS Lublin 1992 Sen LU M DMP MAKSYMIUK Zbigniew Z/0286/11 2022 161
3 7 e 1 53.32 PAŁYS Anna KS AZS AWF Wrocław 1995 Sen DS M ROŻEJ Marek Z/1435/11 2022 M
4 10 e 1 54.05 DROZD Wiktoria AZS UMCS Lublin 2001 U23 LU M JAROS Marek B.D. B.D. Z/6101/15 2022 LDK!
5 14 e 1 54.65 BARTNOWSKA Weronika KS AZS AWF Warszawa 2000 U23 MZ I DMP KĘDZIORA Robert B.D. Z/2676/16 2022 135
6 15 e 1 55.22 WSOŁEK Aleksandra KS AZS AWF Kraków 2001 U23 MA I DMP GIZA Andrzej B.D. Z/1746/16 2022 128
7 20 e 1 56.20 KUŹMIŃSKA Justyna MKS-SMS Victoria Racibórz 2004 U20 SL I MORKA Piotr Z/1004/18 2022 3 LDK!
1 3 e 2 52.81 ŚWIĘTY-ERSETIC Justyna KS AZS AWF Katowice 1992 Sen SL M MATUSIŃSKI Aleksander Z/2913/11 2022 MM
2 5 e 2 53.01 BAUMGART-WITAN Iga BKS Bydgoszcz 1989 Sen KP M BAUMGART Iwona Z/3124/11 2022 MM
3 11 e 2 54.17 GAWORSKA Aleksandra KS AZS AWF Kraków 1995 Sen MA M DMP BAUMGART Iwona B.D. Z/0180/12 2022 M 141
4 12 e 2 54.20 BAĆMAGA Dominika KS AZS AWF Warszawa 1995 Sen MZ M DMP WOŁKOWYCKI Andrzej Z/2277/11 2022 140
5 13 e 2 54.31 CHOJKA Weronika KS AZS AWF Wrocław 1997 Sen DS M DMP ROŻEJ Marek Z/1561/13 2022 2 139
6 17 e 2 55.61 LACHELE Susane KS Gwardia Piła 2000 U23 WP I B.D. B.D. # Z/1473/15 2022
7 21 e 2 56.38 WASILUK Agata AZS UMCS Lublin 2000 U23 LU I DMP B.D. JAROS Marek , Z/0973/15 , 2022 114
1 4 e 3 53.01 KACZMAREK Natalia KS AZS AWF Wrocław 1998 Sen DS M DMP ROŻEJ Marek B.D. Z/1152/14 2022 156
2 6 e 3 53.22 GACKA Kinga BKS Bydgoszcz 2001 U23 KP M BAUMGART Iwona B.D. Z/5030/15 2022
3 8 e 3 53.57 WRONA Alicja AZS UMCS Lublin 1996 Sen LU M DMP MAKSYMIUK Zbigniew B.D. Z/1754/12 2022 1 149
4 9 e 3 53.99 FORMELLA Aleksandra SKLA Sopot 2001 U23 PM M ANDRZEJCZAK Paweł B.D. Z/3543/18 2022 LDK!
5 16 e 3 55.51 JANOWICZ-PÓŁTORAK Adrianna AZS UMCS Lublin 1995 Sen LU I MAKSYMIUK Zbigniew B.D. Z/1477/11 2022
6 18 e 3 55.64 SKIBIŃSKA Karolina KS AZS AWF Katowice # 2000 U23 SL I KRUPA Iwona B.D. Z/0900/15 2022
7 19 e 3 55.81 ŁOZOWSKA Karolina KS AZS AWF Warszawa 1999 Sen MZ I DMP OGONOWSKI Jakub Z/0304/15 2022 121
1 f 1 51.25 KACZMAREK Natalia KS AZS AWF Wrocław 1998 Sen DS MM DMP ROŻEJ Marek B.D. Z/1152/14 2022 181
2 f 1 51.58 KIEŁBASIŃSKA Anna SKLA Sopot 1990 Sen PM MM SKRZYSZOWSKI Jarosław Z/2684/11 2022 MM
3 f 1 51.70 ŚWIĘTY-ERSETIC Justyna KS AZS AWF Katowice 1992 Sen SL MM MATUSIŃSKI Aleksander Z/2913/11 2022 MM
4 f 1 52.78 BAUMGART-WITAN Iga BKS Bydgoszcz 1989 Sen KP M BAUMGART Iwona Z/3124/11 2022 MM
5 f 1 53.17 GACKA Kinga BKS Bydgoszcz 2001 U23 KP M BAUMGART Iwona B.D. Z/5030/15 2022
6 f 1 53.38 HOŁUB-KOWALIK Małgorzata AZS UMCS Lublin 1992 Sen LU M DMP MAKSYMIUK Zbigniew Z/0286/11 2022 151
7 f 1 53.94 WRONA Alicja AZS UMCS Lublin 1996 Sen LU M DMP MAKSYMIUK Zbigniew B.D. Z/1754/12 2022 1 144
8 f 1 54.47 PAŁYS Anna KS AZS AWF Wrocław 1995 Sen DS M ROŻEJ Marek Z/1435/11 2022 M
800 m K
1 1 s 1 2:03.08 WIELGOSZ Anna CWKS Resovia Rzeszów 1993 Sen PK M DMP KOWAL Piotr Z/0598/11 2022 MM 159
2 2 s 1 2:04.03 KOCZANOWA Margarita KS AZS AWF Kraków 1999 Sen MA I DMP B.D. KRÓL Zbigniew , Z/0990/18 , 2022 152
3 3 s 1 2:04.10 CZAPLA Adrianna AZS UMCS Lublin 1999 Sen LU I DMP BARSZCZ Mirosław B.D. Z/3569/15 2022 152
4 4 s 1 2:06.99 PŁOCIŃSKA Aleksandra SRS Kondycja Piaseczno 1999 Sen MZ I PARADOWSKI Wiesław B.D. Z/5219/15 2022 LDK!
5 5 s 1 2:07.34 KORBUT Milena KS AZS AWF Katowice # 2000 U23 SL I B.D. B.D. B.D. B.D. Z/2389/15 2022 LDK!
6 6 s 1 2:07.70 DYBKA Agnieszka CWKS Resovia Rzeszów 2000 U23 PK I DMP KOWAL Piotr Z/2719/15 2022 130
7 7 s 1 2:08.37 JAGUŚCIK Julia RKS Łódź 2003 U20 LD I JASZCZAK Stanisław Z/3730/17 2022
8 8 s 1 2:08.83 PARADOWSKA Oliwia SRS Kondycja Piaseczno 2001 U23 MZ I PARADOWSKA Renata B.D. Z/2079/15 2022 LDK!
9 9 s 1 2:10.31 JELSKA Justyna KS Podlasie Białystok 1999 Sen PD I DMP B.D. B.D. Z/1051/15 2022 115
10 10 s 1 2:11.99 GAJDA Sylwana KS AZS AWF Warszawa 1999 Sen MZ II DMP B.D. WRONA Grzegorz , Z/4775/19 , 2022 106
11 11 s 1 2:12.42 PORĘBSKA Karolina MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2002 U23 SL II PASZTA Wiesław PASZTA Anna B.D. Z/1432/16 2022 LDK!
12 12 s 1 2:13.27 PIETROŃ Monika SKLA Sopot 2002 U23 PM II B.D. ANDRZEJCZAK Paweł , Z/2850/16 , 2022 LDK!
13 13 s 1 2:45.62 SARNA Angelika KS AZS AWF Warszawa 1997 Sen MZ -- DMP WOŁKOWYCKI Andrzej B.D. Z/0800/13 2022 M 5
1500 m K
1 1 s 1 4:30.22 ENNAOUI Sofia AZS UMCS Lublin 1995 Sen LU I DMP SZYMANIAK Wojciech Z/3838/11 2022 MM 108
2 2 s 1 4:30.98 MEGGER Eliza LKS Pszczyna 1999 Sen SL I HELBIK Marzanna B.D. Z/0543/15 2022
3 3 s 1 4:31.25 PŁOCIŃSKA Aleksandra SRS Kondycja Piaseczno 1999 Sen MZ I PARADOWSKI Wiesław B.D. Z/5219/15 2022 LDK!
4 4 s 1 4:31.31 TOPKA Beata ULKS Talex Borzytuchom 1999 Sen PM I ŚCIGAŁA Jarosław Z/0345/15 2022 1
5 5 s 1 4:33.80 KAZIMIERSKA Klaudia LKS Vectra Włocławek 2001 U23 KP II NOWAKOWSKA Agnieszka B.D. Z/2008/15 2022 LDK!
6 6 s 1 4:36.95 BARANOWSKA Mariola MKS Żak Biała Podlaska 1993 Sen LU II WILCZEK Janusz Z/1520/16 2022
7 7 s 1 4:39.00 SARNECKA Oliwia MKL Szczecin 2001 U23 ZP II KOSTRZEBA Jacek Z/1567/15 2022 1
8 8 s 1 4:39.35 MICHALAK Sandra KS Prefbet-Sonarol 1987 Masters PD II B.D. Z/2320/11 2022
9 9 s 1 4:56.73 KŁOPOTOWSKA-SAWA Mariola WLKS Nowe Iganie 1996 Sen MZ III CHOJECKA-LEANDRO Lidia Z/0203/12 2022
5000 m K
1 1 s 1 15:57.99 MACH Angelika AZS UMCS Lublin 1991 Sen LU M DMP KOSTRZEBA Jacek B.D. Z/2650/11 2022 1 156
2 2 s 1 15:59.58 TOPKA Beata ULKS Talex Borzytuchom 1999 Sen PM M ŚCIGAŁA Jarosław Z/0345/15 2022 1
3 3 s 1 16:05.21 PLIŚ Renata MKL Maraton Świnoujście 1985 Masters ZP I WALKOWIAK Janusz Z/5075/11 2022 M
4 4 s 1 16:11.79 KAPAŁA Patrycja KS AZS AWF Katowice # 1997 Sen SL I B.D. B.D. B.D. Z/0479/13 2022
5 5 s 1 16:21.64 KORALEWSKA Julia AZS-AWFiS Gdańsk 2002 U23 PM I SZAŁACH Krzysztof B.D. Z/3014/16 2022 LDK!
6 6 s 1 16:24.40 AFELT Julia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1999 Sen KP I DMP NIEBUDEK Sylwester B.D. Z/0252/15 2022 142
7 7 s 1 16:42.89 RASIŃSKA Halina OŚ AZS Poznań 2001 U23 WP I DMP BYTNIEWSKI Szymon B.D. Z/0712/15 2022 133
8 8 s 1 16:45.91 BARANOWSKA Mariola MKS Żak Biała Podlaska 1993 Sen LU I WILCZEK Janusz Z/1520/16 2022
9 9 s 1 17:11.82 SARNECKA Oliwia MKL Szczecin 2001 U23 ZP I KOSTRZEBA Jacek Z/1567/15 2022 1
10 10 s 1 17:58.10 GAJ Paulina MCKiS Jaworzno 1993 Sen SL II ZAJĄC Bartosz Z/1002/11 2022 BEZ
  s 1 DNF MICHALAK Sandra KS Prefbet-Sonarol 1987 Masters PD -- B.D. Z/2320/11 2022
  s 1 DNF KŁOPOTOWSKA-SAWA Mariola WLKS Nowe Iganie 1996 Sen MZ -- CHOJECKA-LEANDRO Lidia Z/0203/12 2022
  s 1 DNF PIECHOWSKA Regina ULKS Talex Borzytuchom 2003 U20 PM -- B.D. ŚCIGAŁA Jarosław B.D. HERING Mateusz , Z/0077/17 , 2022 3 LDK!
  s 1 DNF BUDZIŁEK Martyna UKS Siódemka Ostrołęka 1996 Sen MZ -- DĄBROWSKI Dariusz Z/0397/12 2022 3
100 m pł K
1 2 e 1 13.11 KIEPURA Monika KS AZS AWF Kraków 2000 U23 MA +1.3 MM DMP GIZA Maciej B.D. Z/0884/15 2022 178
2 5 e 1 13.20 MAJEWSKA Marika AZS-AWF Gorzów 2002 U23 LB +1.3 MM B.D. PAWLAK Przemysław ZALESKA-POSMYK Izabela , Z/2685/16 , 2022 LDK!
3 9 e 1 13.44 KOŁECZEK Karolina GKS Olimpia Grudziądz 1993 Sen KP +1.3 M B.D. MARKUSZEWSKI Cezary , Z/4343/11 , 2022
4 10 e 1 13.46 ZIEMBICKA Julia KS AZS AWF Kraków 2001 U23 MA +1.3 M GIZA Maciej B.D. Z/2577/15 2022
5 14 e 1 14.00 SZYMKOWICZ Anna AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1998 Sen OP +1.3 I B.D. JASIŃSKI Cyprian , Z/0545/14 , 2022
6 16 e 1 14.14 LIGARSKA Paulina SKLA Sopot 1996 Sen PM +1.3 I MODELSKI Michał B.D. Z/1714/12 2022
1 1 e 2 12.85 SKRZYSZOWSKA Pia KS AZS AWF Warszawa 2001 U23 MZ +1.4 MM DMP SKRZYSZOWSKI Jarosław SKRZYSZOWSKI Jarosław , Z/3958/15 , 2022 M LDK! 191
2 3 e 2 13.15 WOJTUNIK Klaudia AZS Łódź 1999 Sen LD +1.4 MM DMP B.D. B.D. B.D. # Z/0536/15 2022 176
3 7 e 2 13.44 HULISZ Zuzanna MKL Toruń 1999 Sen KP +1.4 M DMP HULISZ Robert B.D. B.D. Z/0397/15 2022 162
4 12 e 2 13.57 KULPIŃSKA Anna KS AZS AWF Kraków 1999 Sen MA +1.4 M DMP GIZA Maciej B.D. Z/0382/15 2022 156
5 17 e 2 14.27 GAJEWSKA Patrycja SKLA Sopot 2002 U23 PM +1.4 I GELO Krystyna LEWANDOWSKI Michał B.D. , Z/0214/17 , 2022 LDK!
  e 2 DNF WOJCIESZEK Anna KS AZS AWF Warszawa 1991 Sen MZ +1.4 -- DMP B.D. B.D. RĄCZKA Paweł , Z/1793/13 , 2022
1 4 e 3 13.16 SICIARZ Klaudia KS AZS AWF Kraków 1998 Sen MA +1.7 MM DMP ŚLUSARCZYK Ewa B.D. Z/0137/14 2022 MM 175
2 6 e 3 13.28 NAGIĘĆ Weronika KS AZS AWF Kraków 2002 U23 MA +1.7 M DMP GIZA Maciej GIZA Maciej B.D. , Z/0239/16 , 2022 LDK! 170
3 7 e 3 13.44 ODOWSKA Anna KS AZS AWF Warszawa 1997 Sen MZ +1.7 M DMP B.D. B.D. B.D. RĄCZKA Paweł , Z/1683/13 , 2022 162
4 11 e 3 13.57 KIRYLUK Aleksandra KS Podlasie Białystok 2001 U23 PD +1.7 M DMP SUPROŃ Jarosław KOWALCZYK Paweł B.D. B.D. Z/0596/16 2022 LDK! 156
5 13 e 3 13.85 BARCZ Weronika AZS Łódź 2002 U23 LD +1.7 I DMP B.D. SADACH Aneta # Z/2583/16 2022 1 LDK! 144
6 15 e 3 14.08 BIELSKA Edyta SKLA Sopot 2001 U23 PM +1.7 I B.D. MODELSKI Michał , Z/1291/15 , 2022
1 f 1 12.62 SKRZYSZOWSKA Pia KS AZS AWF Warszawa 2001 U23 MZ +1.8 MM DMP SKRZYSZOWSKI Jarosław SKRZYSZOWSKI Jarosław , Z/3958/15 , 2022 M LDK! 200
2 f 1 12.90 SICIARZ Klaudia KS AZS AWF Kraków 1998 Sen MA +1.8 MM DMP ŚLUSARCZYK Ewa B.D. Z/0137/14 2022 MM 188
3 f 1 13.05 WOJTUNIK Klaudia AZS Łódź 1999 Sen LD +1.8 MM DMP B.D. B.D. B.D. # Z/0536/15 2022 181
4 f 1 13.11 MAJEWSKA Marika AZS-AWF Gorzów 2002 U23 LB +1.8 MM B.D. PAWLAK Przemysław ZALESKA-POSMYK Izabela , Z/2685/16 , 2022 LDK!
5 f 1 13.25 NAGIĘĆ Weronika KS AZS AWF Kraków 2002 U23 MA +1.8 M DMP GIZA Maciej GIZA Maciej B.D. , Z/0239/16 , 2022 LDK! 171
6 f 1 13.32 KIEPURA Monika KS AZS AWF Kraków 2000 U23 MA +1.8 M DMP GIZA Maciej B.D. Z/0884/15 2022 168
7 f 1 13.34 HULISZ Zuzanna MKL Toruń 1999 Sen KP +1.8 M DMP HULISZ Robert B.D. B.D. Z/0397/15 2022 167
8 f 1 13.44 ODOWSKA Anna KS AZS AWF Warszawa 1997 Sen MZ +1.8 M DMP B.D. B.D. B.D. RĄCZKA Paweł , Z/1683/13 , 2022 162
400 m pł K K
1 2 e 1 57.54 KORZUCH Julia KS AZS AWF Katowice # 1995 Sen SL M PASZTA Wiesław PASZTA Wiesław , Z/0727/12 , 2022 LDK!
2 6 e 1 58.81 KOŁODZIEJCZUK Maria UKS Czempion Bełchatów 2004 U20 LD M RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz , Z/0755/19 , 2022 LDK!
3 8 e 1 59.44 KOŁAKOWSKA Agata AZS-AWFiS Gdańsk 1997 Sen PM M SĘKOWSKA Anna B.D. Z/1776/13 2022
4 9 e 1 59.52 JAŹWIŃSKA Aleksandra KS AZS AWF Warszawa 1998 Sen MZ I DMP WOJTKOWSKI Maciej Z/0651/15 2022 139
5 16 e 1 61.49 JELSKA Justyna KS Podlasie Białystok 1999 Sen PD I B.D. B.D. Z/1051/15 2022
6 21 e 1 62.77 GLATKI Ewa LUKS Podium Kup 2005 U18 OP II DZIUBA Jacek Z/2744/18 2022 BEZ LDK!
7 23 e 1 64.30 CHODKOWSKA Julia MKS Bank BS Płońsk 2005 U18 MZ II MAJEWSKI Zbigniew Z/2341/19 2022 4
  e 1 DNF KRZYŻEWSKA Wanessa KS AZS AWF Kraków 2001 U23 MA -- DMP GIZA Andrzej B.D. Z/1429/16 2022
1 1 e 2 57.39 SMOLIŃSKA Izabela RLTL Optima Radom 1999 Sen MZ M KĘDZIORA Robert B.D. # Z/0633/15 2022
2 3 e 2 58.03 WOŁCZAK Aleksandra AZS-AWF Gorzów 2003 U20 LB M PAPUGA Sebastian PAPUGA Sebastian Z/0727/17 2022 LDK!
3 5 e 2 58.75 KUBIS Paulina WLKS Wrocław 2004 U20 DS M KOBIAŁKA Kamil Z/0743/18 2022 3 LDK!
4 10 e 2 59.97 SOKOŁOWSKA Julia KS AZS AWF Warszawa 2000 U23 MZ I B.D. KĘDZIORA Robert , Z/2324/15 , 2022
5 14 e 2 60.65 TARACHA Weronika AZS UMCS Lublin 2002 U23 LU I DMP TUSTANOWSKA Jolanta KITLIŃSKI Piotr B.D. , Z/0351/16 , 2022 LDK! 128
6 18 e 2 62.09 SZYMKOWICZ Anna AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1998 Sen OP I B.D. JASIŃSKI Cyprian , Z/0545/14 , 2022
7 20 e 2 62.29 CIESIELSKA Anna KS Sprinterzy.com Kraków 1997 Sen MA I B.D. Z/1639/13 2022 LDK!
8 22 e 2 63.09 LESZCZYŃSKA Anna KS Podlasie Białystok 2000 U23 PD II DMP NIEDŹWIECKI Wojciech B.D. Z/2041/15 2022 105
1 4 e 3 58.43 GRYC Anna Maria KS AZS AWF Warszawa 1999 Sen MZ M DMP KĘDZIORA Robert B.D. Z/3062/15 2022 150
2 7 e 3 59.07 MARTYNA Katarzyna KS AZS AWF Kraków 1998 Sen MA M DMP B.D. GIZA Andrzej , Z/0636/14 , 2022 144
3 11 e 3 60.39 SUCHENEK Aleksandra OKS Skra Warszawa 2005 U18 MZ I DMP U20 BALCERZAK Piotr Z/3467/18 2022 3 LDK! 158
4 12 e 3 60.40 PORĘBSKA Karolina MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2002 U23 SL I PASZTA Wiesław PASZTA Anna B.D. Z/1432/16 2022 LDK!
5 13 e 3 60.60 WOSZTYL Natalia RLTL Optima Radom 1999 Sen MZ I JADCZAK Bożena B.D. Z/0635/15 2022
6 15 e 3 60.88 KOWAL Weronika OŚ AZS Poznań 1997 Sen WP I DMP B.D. BIEDERMANN Roman , Z/0523/13 , 2022 1 125
7 17 e 3 62.02 BŁASZYK Wiktoria OŚ AZS Poznań 1996 Sen WP I DMP REJEWSKI Robert Z/1671/12 2022 1 115
8 19 e 3 62.12 KLAMA Julia AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2004 U20 OP I DMP DMP U20 DZIUBA Jacek Z/2739/18 2022 LDK! 114 145
1 f 1 57.16 SMOLIŃSKA Izabela RLTL Optima Radom 1999 Sen MZ M KĘDZIORA Robert B.D. # Z/0633/15 2022
2 f 1 58.23 KORZUCH Julia KS AZS AWF Katowice # 1995 Sen SL M PASZTA Wiesław PASZTA Wiesław , Z/0727/12 , 2022 LDK!
3 f 1 58.70 WOŁCZAK Aleksandra AZS-AWF Gorzów 2003 U20 LB M PAPUGA Sebastian PAPUGA Sebastian Z/0727/17 2022 LDK!
4 f 1 58.92 GRYC Anna Maria KS AZS AWF Warszawa 1999 Sen MZ M DMP KĘDZIORA Robert B.D. Z/3062/15 2022 145
5 f 1 59.21 KOŁODZIEJCZUK Maria UKS Czempion Bełchatów 2004 U20 LD M RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz , Z/0755/19 , 2022 LDK!
6 f 1 59.88 KOŁAKOWSKA Agata AZS-AWFiS Gdańsk 1997 Sen PM I SĘKOWSKA Anna B.D. Z/1776/13 2022
  f 1 DNF MARTYNA Katarzyna KS AZS AWF Kraków 1998 Sen MA -- DMP B.D. GIZA Andrzej , Z/0636/14 , 2022
3000 m prz K
1 s 1 9:47.84 KRÓLIK Kinga UKS Azymut Pabianice 1999 Sen LD MM WOŹNIAK Jerzy Z/0966/15 2022 1
2 s 1 9:48.49 KAPAŁA Patrycja KS AZS AWF Katowice # 1997 Sen SL MM B.D. B.D. B.D. Z/0479/13 2022
3 s 1 9:49.10 KONIECZEK Alicja OŚ AZS Poznań 1994 Sen WP MM DMP B.D. # Z/4540/11 2022 159
4 s 1 10:03.52 KONIECZEK Aneta WMLKS Nadodrze Powodowo 1997 Sen WP M WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/0505/13 2022 1
5 s 1 10:05.31 CHORZĘPA Agnieszka KS AZS AWF Warszawa 2001 U23 MZ M WOŁKOWYCKI Andrzej Z/0482/17 2022
6 s 1 10:08.46 KORALEWSKA Julia AZS-AWFiS Gdańsk 2002 U23 PM M SZAŁACH Krzysztof B.D. Z/3014/16 2022 LDK!
7 s 1 10:30.68 PIECHOWSKA Regina ULKS Talex Borzytuchom 2003 U20 PM I B.D. ŚCIGAŁA Jarosław B.D. HERING Mateusz , Z/0077/17 , 2022 3 LDK!
8 s 1 10:48.43 MALINA Rozalia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2004 U20 SL I PASZTA Wiesław GÓRECKA Małgorzata Z/3735/17 2022 3 LDK!
9 s 1 10:52.69 GŁÓWCZEWSKA Katarzyna ULKS Talex Borzytuchom 2001 U23 PM I ŚCIGAŁA Jarosław Z/1845/15 2022 1
10 s 1 11:03.71 MIKOŁAJEWSKA Weronika GKS Żukowo 2002 U23 PM I KRÓL Krzysztof Z/3180/17 2022 4 LDK!
11 s 1 11:10.83 SUROWIEC Patrycja CWKS Resovia Rzeszów 1999 Sen PK I DMP KOWAL Piotr B.D. Z/0537/15 2022 89
4x100 m K
1 1 s 1 45.10 FERENZ Katarzyna
ADAMEK Klaudia
SOKÓLSKA Katarzyna
POPOWICZ-DRAPAŁA Marika
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2001
1999
1993
1988
Sen KPO -- LEWANDOWSKI Jacek B.D.
LEWANDOWSKI Jacek
LEWANDOWSKI Jacek LEWANDOWSKI Jacek
LEWANDOWSKI Jacek
Z/4697/19
Z/0191/15
Z/0903/11
Z/2191/11
2022
2022
2022
2022


M
MM
2 2 s 1 45.85 OSIŃSKA Martyna
WOSZTYL Natalia
SMOLIŃSKA Izabela
KOTWIŁA Martyna
RLTL Optima Radom 2001
1999
1999
1999
Sen MAZ -- JADCZAK Bożena B.D.
JADCZAK Bożena B.D.
KĘDZIORA Robert B.D.
JADCZAK Bożena B.D. KOTUŁA Krzysztof
Z/5568/15
Z/0635/15
Z/0633/15
Z/0634/15
2022
2022
2022
2022




3 3 s 1 45.87 KULPIŃSKA Anna
NAGIĘĆ Weronika
KIEPURA Monika
STRUZIK Alicja
KS AZS AWF Kraków 1999
2002
2000
2001
Sen MLP -- GIZA Maciej B.D.
GIZA Maciej GIZA Maciej B.D.
GIZA Maciej B.D.
GIZA Andrzej B.D.
Z/0382/15
, Z/0239/16
Z/0884/15
Z/2047/16
2022
, 2022
2022
2022




4 4 s 1 46.34 KUŹNIARZ Amelia
ROMASZKO Monika
SEŃ Martyna
JASTRZĄB Izabela
KS Agros Zamość 2005
2002
2005
2000
U23 LBE -- GDAŃSKI Andrzej
B.D. GDAŃSKI Andrzej B.D.
STRYJEWSKI Janusz STRYJEWSKI Janusz NAMIOTKO Stanisław
B.D. GDAŃSKI Andrzej
Z/5230/19
, Z/5236/15
, Z/0513/19
, Z/4184/18
2022
, 2022
, 2022
, 2022




5 5 s 1 46.73 LIPIŃSKA Julia
GRYC Anna Maria
SOKOŁOWSKA Julia
BARTNOWSKA Weronika
KS AZS AWF Warszawa 2001
1999
2000
2000
Sen MAZ -- RĄCZKA Paweł B.D.
KĘDZIORA Robert B.D.
B.D. KĘDZIORA Robert
KĘDZIORA Robert B.D.
Z/2758/17
Z/3062/15
, Z/2324/15
Z/2676/16
2022
2022
, 2022
2022




1 6 s 2 46.92 STRUGIŃSKA Oliwia
SMOROŃ Nadia
PIETRZAK Olga
FARASIEWICZ Monika
AZS-AWFiS Gdańsk 2003
2005
1998
2002
Sen POM -- SĘKOWSKA Anna
POGORZELSKA Marta SĘKOWSKA Anna
SĘKOWSKA Anna B.D.
SĘKOWSKA Anna B.D. B.D.
Z/0193/17
, Z/4662/17
Z/1497/14
Z/5826/15
2022
, 2022
2022
2022
3
5


2 7 s 2 49.75 FILIPOW Julia
CIESIELSKA Anna
TRAUTMAN Karolina
JACKIEWICZ Patrycja
KS Sprinterzy.com Kraków 2000
1997
2004
2001
Sen MLP -- B.D. B.D.
B.D.
B.D.
B.D.
, Z/0649/17
Z/1639/13
Z/0782/19
Z/5392/15
, 2022
2022
2022
2022




  s 2 DNF WOJCIESZEK Anna
JAŹWIŃSKA Aleksandra
BUZA Aleksandra
MRÓZ Katarzyna
KS AZS AWF Warszawa 1991
1998
1998
1998
Sen MAZ -- B.D. B.D. RĄCZKA Paweł
WOJTKOWSKI Maciej
B.D. ANKIEWICZ-OBUKOWICZ Emilia
ANKIEWICZ-OBUKOWICZ Emilia B.D.
, Z/1793/13
Z/0651/15
, Z/0762/20
Z/4449/15
, 2022
2022
, 2022
2022




  s 2 DNF MIERZYŃSKA Jagoda
GĄSIOR Adriana
CHOJKA Weronika
PAŁYS Anna
KS AZS AWF Wrocław 1998
2001
1997
1995
Sen DOL -- ROSTEK William B.D.
CZAJKOWSKI Waldemar ROSTEK William B.D.
ROŻEJ Marek
ROŻEJ Marek
Z/0925/14
, Z/3488/15
Z/1561/13
Z/1435/11
2022
, 2022
2022
2022


2
M
4x400 m K
1 1 s 1 3:34.73 WRONA Alicja
DROZD Wiktoria
JANOWICZ-PÓŁTORAK Adrianna
HOŁUB-KOWALIK Małgorzata
AZS UMCS Lublin 1996
2001
1995
1992
Sen LBE -- MAKSYMIUK Zbigniew B.D.
JAROS Marek B.D. B.D.
MAKSYMIUK Zbigniew B.D.
MAKSYMIUK Zbigniew
Z/1754/12
Z/6101/15
Z/1477/11
Z/0286/11
2022
2022
2022
2022
1



2 2 s 1 3:35.64 BARTNOWSKA Weronika
ŁOZOWSKA Karolina
GRYC Anna Maria
BAĆMAGA Dominika
KS AZS AWF Warszawa 2000
1999
1999
1995
Sen MAZ -- KĘDZIORA Robert B.D.
OGONOWSKI Jakub
KĘDZIORA Robert B.D.
WOŁKOWYCKI Andrzej
Z/2676/16
Z/0304/15
Z/3062/15
Z/2277/11
2022
2022
2022
2022




3 3 s 1 3:40.21 MARTYNA Katarzyna
WSOŁEK Aleksandra
KOCZANOWA Margarita
GAWORSKA Aleksandra
KS AZS AWF Kraków 1998
2001
1999
1995
Sen MLP -- B.D. GIZA Andrzej
GIZA Andrzej B.D.
B.D. KRÓL Zbigniew
BAUMGART Iwona B.D.
, Z/0636/14
Z/1746/16
, Z/0990/18
Z/0180/12
, 2022
2022
, 2022
2022



M
4 4 s 1 3:50.21 FARASIEWICZ Monika
KOŁAKOWSKA Agata
BRZESKA Wiktoria
PIETRZAK Olga
AZS-AWFiS Gdańsk 2002
1997
1999
1998
Sen POM -- SĘKOWSKA Anna B.D. B.D.
SĘKOWSKA Anna B.D.
SĘKOWSKA Anna
SĘKOWSKA Anna B.D.
Z/5826/15
Z/1776/13
Z/1839/16
Z/1497/14
2022
2022
2022
2022




5 5 s 1 3:58.19 MARKOWSKA Natalia
LESZCZYŃSKA Anna
MARKOWSKA Natalia
JELSKA Justyna
KS Podlasie Białystok 1999
2000
1999
1999
Sen POD -- NIEDŹWIECKI Wojciech B.D. B.D. B.D.
NIEDŹWIECKI Wojciech B.D.
NIEDŹWIECKI Wojciech B.D. B.D. B.D.
B.D. B.D.
Z/4521/15
Z/2041/15
Z/4521/15
Z/1051/15
2022
2022
2022
2022




Wzwyż K
1 f 1 1.86 MIĄSO Wiktoria CWKS Resovia Rzeszów 2001 U23 PK M DMP TITTINGER Michał B.D. Z/2337/16 2022 158
2 f 1 1.79 RYDZ Aneta RLTL Optima Radom 1994 Sen MZ I GOS Piotr B.D. Z/3964/11 2022 1
3 f 1 1.76 WAL Paulina AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1991 Sen OP I DMP B.D. Z/3660/11 2022 M 126
4 f 1 1.76 SŁODZIŃSKA Maja UKS OSoT Szczecin 2006 U18 ZP I DMP U20 FERFET Marek FERFET Marek , Z/5013/19 , 2022 LDK! 153
5 f 1 1.76 LIGARSKA Paulina SKLA Sopot 1996 Sen PM I MODELSKI Michał B.D. Z/1714/12 2022
6 f 1 1.73 KAŹMIERCZAK Weronika RKS Łódź 2002 U23 LD I DMP KRAKOWIAK Lech B.D. Z/1644/16 2022 116
6 f 1 1.73 BORYS Paulina SKLA Sopot 1998 Sen PM I BORYS Jerzy B.D. Z/0014/14 2022 M
6 f 1 1.73 KOKOT Katarzyna AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2004 U20 OP I DMP DMP U20 DZIUBA Jacek DZIUBA Jacek , Z/3892/17 , 2022 LDK! 116 147
9 f 1 1.73 GRABOWSKA Hanna AML Słupsk 2005 U18 PM I DMP U20 KOPEĆ Bernadeta KOPEĆ Bernadeta , Z/0015/18 , 2022 4 LDK! 147
10 f 1 1.69 WYSOCKA Alicja CWKS Resovia Rzeszów 2003 U20 PK II DMP DMP U20 TITTINGER Michał B.D. Z/3508/17 2022 LDK! 105 138
11 f 1 1.64 GAJEWSKA Patrycja SKLA Sopot 2002 U23 PM II GELO Krystyna LEWANDOWSKI Michał B.D. , Z/0214/17 , 2022 LDK!
12 f 1 1.64 DOBKOWSKA Aleksandra OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka 2006 U18 MZ II SZUSTER Katarzyna WITKOWSKI Bartosz , Z/2873/19 , 2022 LDK!
Tyczka K
1 f 1 4.10 KASZUBA Agnieszka KL Gdynia 1998 Sen PM M KASZUBA Tomasz B.D. B.D. # Z/0173/14 2022
2 f 1 4.00 CHAMOT Maja KS Sprint Bielsko-Biała 2003 U20 SL I DMP DMP U20 KUBALA Magdalena Z/3368/15 2022 162 177
3 f 1 4.00 KUSY Emilia SKLA Sopot 1998 Sen PM I JURGA Łukasz B.D. Z/0016/14 2022
4 f 1 3.90 ŁYKO Anna KS AZS AWF Wrocław 2001 U23 DS I DMP ŁOŚ Dariusz B.D. Z/3600/15 2022 157
5 f 1 3.80 IAKOVENKO Valentyna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2003 U20 KP I DMP DMP U20 DAKINIEWICZ Wojciech Z/0209/17 2022 LDK! 153 167
6 f 1 3.80 NICHOLS Lilly SKLA Sopot 2006 U18 PM I ANDRZEJCZAK Paweł Z/3015/20 2022 LDK!
7 f 1 3.70 JASTRZĄB Zofia KKL Kielce 2006 U18 SK I DMP DMP U20 WRONA Agnieszka Z/2295/19 2022 LDK! 144 163
8 f 1 3.70 MIREK Katarzyna KS AZS AWF Kraków 1998 Sen MA I DMP SZCZEPAŃSKI Marcin B.D. Z/0099/14 2022 144
9 f 1 3.70 LEWANDOWSKA Natalia SKLA Sopot 2005 U18 PM I JURGA Łukasz Z/0374/18 2022 4 LDK!
10 f 1 3.70 TYSZKO Laura AZS-AWFiS Gdańsk 2007 U16 PM I SZYMCZAK Edward Z/14514/21 2022
11 f 1 3.60 SZYMANEK Maja KS AZS AWF Warszawa 2000 U23 MZ I DMP WOJTKOWSKI Maciej B.D. Z/3992/15 2022 135
12 f 1 3.60 TORLIŃSKA Julia KL Gdynia 2008 U16 PM I KASZUBA Tomasz TORLIŃSKI Jacek # Z/0610/19 2022 LDK!
13 f 1 3.60 BRYKAŁA Dominika UKS OSoT Szczecin 2002 U23 ZP I LISEK Aleksandra B.D. Z/3354/17 2022 LDK!
14 f 1 3.40 GABORSKA Zofia MKL Szczecin 2004 U20 ZP I DMP U20 MŁYNARCZYK Marta B.D. # , Z/2600/18 , 2022 LDK! 150
14 f 1 3.40 BISKUPSKA Natalia KKL Kielce 2005 U18 SK I DMP U20 JANUCHTA Krzysztof WRONA Agnieszka , Z/0483/19 , 2022 BEZ LDK! 150
16 f 1 3.20 KALINICZENKO Jelizawieta OSOT Szczecin 2006 U18 ZP II FERFET Marek KALINICZENKO Wiaczesław , Z/2900/20 , 2022 LDK!
W dal K
  f 1 5.72 SZTACHAŃSKA Zuzanna AZS Łódź 2001 U23 LD -0.1 II PALISZEWSKI Maciej SADACH Aneta B.D. , Z/4769/15 , 2022 LDK!
  f 1 6.11 SZÓSTAK Adrianna OŚ AZS Poznań 1996 Sen WP +1.1 I JAGACIAK Jarosław B.D. Z/1019/12 2022
  f 1 6.17 MATUSZEWICZ Anna MKL Toruń 2003 U20 KP +1.5 I DMP DMP U20 BUTKIEWICZ Jacek Z/3343/17 2022 2 139 164
1 f 1 6.42 JĘDRASZAK Roksana OŚ AZS Poznań 2002 U23 WP +1.8 M DMP GOŚCINIAK Mateusz B.D. Z/2912/16 2022 LDK! 158
2 f 1 6.40 MATUSZEWICZ Anna MKL Toruń 2003 U20 KP +2.3 M DMP DMP U20 BUTKIEWICZ Jacek Z/3343/17 2022 2 156 179
3 f 1 6.25 RUGOWSKA Anna WLKS Wrocław 2004 U20 DS +0.7 M KOBIAŁKA Kamil Z/0742/18 2022 4 LDK!
4 f 1 6.14 ADAMCZYK Julia RLTL Optima Radom 2005 U18 MZ +1.3 I DMP U20 BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur , Z/1104/18 , 2022 2 LDK! 163
5 f 1 6.11 SZÓSTAK Adrianna OŚ AZS Poznań 1996 Sen WP +2.1 I JAGACIAK Jarosław B.D. Z/1019/12 2022
6 f 1 6.11 MŁODAWSKA Karolina KKL Kielce 1996 Sen SK +1.0 I LIPIŃSKI Zdzisław B.D. Z/0840/12 2022 1
7 f 1 6.04 SIKORSKA Sandra KS AZS AWF Warszawa 2000 U23 MZ +1.3 I DMP ŁUKASIAK Michał Z/5585/15 2022 130
8 f 1 6.03 FRĄCKOWIAK Julia MCKiS Jaworzno 1999 Sen SL +1.3 I PRZYBYCIN Bogdan B.D. Z/3788/19 2022
9 f 1 6.03 SZTACHAŃSKA Zuzanna AZS Łódź 2001 U23 LD +2.1 I PALISZEWSKI Maciej SADACH Aneta B.D. , Z/4769/15 , 2022 LDK!
10 f 1 5.97 NOWAKOWSKA Aleksandra RKS Łódź 1998 Sen LD +1.7 I ZDRAJKOWSKI Paweł B.D. Z/0164/14 2022 M
11 f 1 5.96 KURYŁO Joanna KS AZS AWF Wrocław 1995 Sen DS +0.9 I DMP STOLARCZYK Grzegorz Z/3313/11 2022 1 124
12 f 1 5.93 KORDEK Sara KS AZS AWF Katowice 2001 U23 SL +1.9 I SITARSKI Michał Z/1629/17 2022 LDK!
13 f 1 5.90 JÓŹWICKA Małgorzata KS AZS AWF Warszawa 2002 U23 MZ +0.5 I DMP MERWA Janusz Z/2037/16 2022 2 120
14 f 1 5.79 KOŁODZIEJ Ada KS AZS AWF Warszawa 1995 Sen MZ +1.6 II B.D. B.D. KĘDZIOR Paweł , Z/0183/12 , 2022
15 f 1 5.69 FAKA Angelika KS Komunalni Sanok 1996 Sen PK +0.2 II B.D. BORA Piotr , Z/1399/12 , 2022
16 f 1 5.62 KOSTRZEWSKA Barbara UKS LA Basket Warszawa 1998 Sen MZ +1.4 II BOROŃ Adam B.D. Z/1443/14 2022 1
Trójskok K
  f 1 13.57 BEDNAREK Agnieszka AZS Łódź 1998 Sen LD -0.1 M DMP SADACH Aneta B.D. Z/0907/14 2022 1 166
1 f 1 13.84 SZÓSTAK Adrianna OŚ AZS Poznań 1996 Sen WP +1.3 M DMP JAGACIAK Jarosław B.D. Z/1019/12 2022 175
2 f 1 13.64 BEDNAREK Agnieszka AZS Łódź 1998 Sen LD +2.2 M DMP SADACH Aneta B.D. Z/0907/14 2022 1 168
3 f 1 13.61 MŁODAWSKA Karolina KKL Kielce 1996 Sen SK -0.5 M DMP LIPIŃSKI Zdzisław B.D. Z/0840/12 2022 1 167
4 f 1 13.08 NOWAKOWSKA Aleksandra RKS Łódź 1998 Sen LD +1.3 I DMP ZDRAJKOWSKI Paweł B.D. Z/0164/14 2022 M 148
5 f 1 13.00 SZTACHAŃSKA Zuzanna AZS Łódź 2001 U23 LD +1.7 I DMP PALISZEWSKI Maciej SADACH Aneta B.D. , Z/4769/15 , 2022 LDK! 145
6 f 1 12.95 SZLACHTA Olga KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2006 U18 WP +1.6 I DMP U20 WALCZAK Michał Z/1061/18 2022 5 LDK! 164
7 f 1 12.88 KORDEK Sara KS AZS AWF Katowice 2001 U23 SL +0.7 I SITARSKI Michał Z/1629/17 2022 LDK!
8 f 1 12.48 STRĄCZEK Weronika KS AZS AWF Wrocław 1999 Sen DS +1.0 I DMP KOKOT Zdzisław B.D. Z/0507/15 2022 126
9 f 1 12.35 SIKORSKA Sandra KS AZS AWF Warszawa 2000 U23 MZ +0.2 I ŁUKASIAK Michał Z/5585/15 2022
10 f 1 12.04 MURACH Maja UKS Atos Woźnice 2006 U18 WN +1.8 I BRODOWSKI Wojciech BRODOWSKI Wojciech Z/0073/18 2022 LDK!
11 f 1 12.02 MACH Natalia KS AZS AWF Katowice 1999 Sen SL +1.1 I BIELA Marek B.D. Z/0307/15 2022
12 f 1 11.84 BARGIELSKA Katarzyna KS AZS-AWF Biała Podlaska 1999 Sen LU +0.2 II MAKARUK Tadeusz MAKARUK Tadeusz Z/2549/15 2022
Kula (4) K
1 f 1 17.65 KARDASZ Klaudia KS Podlasie Białystok 1996 Sen PD MM DMP NASZKO Andrzej Z/1449/12 2022 MM 170
2 f 1 17.40 GUBA Paulina AZS UMCS Lublin 1991 Sen LU MM DMP LIĆWINKO Michał B.D. Z/4665/11 2022 MM 167
3 f 1 14.85 MAŚLANA Zuzanna MLKL Płock 2004 U20 MZ I NISZTOR Mirosław NISZTOR Stanisław NISZTOR Stanisław Z/2308/17 2022 3 LDK!
4 f 1 13.40 TRZONKOWSKA Beata KS Prefbet-Sonarol 1995 Sen PD I KOTOWSKI Jan TRZONKOWSKA Beata , Z/2813/11 , 2022
5 f 1 13.32 MARSZELEWSKA Joanna MKL Jurand Szczytno 2004 U20 WN I BUKOWIECKI Maciej Z/0131/19 2022 LDK!
6 f 1 12.59 KARWOWSKA Martyna KS Podlasie Białystok 2001 U23 PD I DMP ZABAWSKI Przemysław B.D. B.D. Z/1954/15 2022 102
7 f 1 11.78 CHARKIEWICZ Wiktoria KS Podlasie Białystok 2003 U20 PD II DMP DMP U20 ZABAWSKI Przemysław Z/1458/20 2022 91 127
Dysk (1) K
1 f 1 58.74 ZABAWSKA Daria AZS UMCS Lublin 1995 Sen LU M DMP B.D. KAMIŃSKI Damian B.D. , Z/4129/11 , 2022 170
2 f 1 56.38 URBAN Karolina AZS-AWFiS Gdańsk 1998 Sen PM M WALCZAK Aleksandra Z/0093/14 2022 M
3 f 1 51.73 SYGUTOWSKA Karolina ZLKL Zielona Góra 1993 Sen LB I WALCZAK Jerzy B.D. Z/1396/11 2022 1
4 f 1 50.31 MUSZYŃSKA Weronika AZS UMCS Lublin 2001 U23 LU I DMP KAMIŃSKI Damian B.D. Z/6092/15 2022 138
5 f 1 47.21 DOBROWOLSKA Martyna AZS-AWFiS Gdańsk 2003 U20 PM I WALCZAK Aleksandra B.D. Z/3175/17 2022 2
6 f 1 45.91 TRZONKOWSKA Beata KS Prefbet-Sonarol 1995 Sen PD I KOTOWSKI Jan TRZONKOWSKA Beata , Z/2813/11 , 2022
7 f 1 44.32 CHYCIŃSKA Julia UKS 55 Łódź 2002 U23 LD I WALCZAK Aleksandra PALISZEWSKI Maciej Z/2391/16 2022 2 LDK!
8 f 1 41.42 MARSZELEWSKA Joanna MKL Jurand Szczytno 2004 U20 WN II BUKOWIECKI Maciej Z/0131/19 2022 LDK!
9 f 1 40.62 GAJEWSKA Alicja AZS-AWFiS Gdańsk 2003 U20 PM II WALCZAK Aleksandra Z/0441/18 2022 I
10 f 1 38.82 MENDYK Izabela UKS Sokół Węgorzewo 1998 Sen WN II PIĄTEK Mirosław Z/1007/14 2022 1
Młot (4) K
1 f 1 69.60 KOPRON Malwina KS Wisła Puławy 1994 Sen LU MM B.D. KOPRON Witold , Z/4597/11 , 2022
2 f 1 69.24 RÓŻAŃSKA Ewa KS AZS AWF Warszawa 2000 U23 MZ MM DMP WOJTULEWICZ Malwina # Z/3814/15 2022 186
3 f 1 68.69 FURMANEK Katarzyna KKL Kielce 1996 Sen SK M DMP FURMANEK Grzegorz B.D. Z/1267/12 2022 185
4 f 1 63.56 ŚMIECH Aleksandra KS Agros Zamość 1997 Sen LU I DMP ROSA Mikołaj B.D. Z/1398/13 2022 171
5 f 1 63.07 JĘDRZEJCZAK Agata ALKS AJP Gorzów Wlkp. 1995 Sen LB I WIERCIOCH Michał Z/3250/22 2022
6 f 1 60.48 KACZMAREK Marika KKL Kielce 1996 Sen SK I DMP FURMANEK Grzegorz B.D. Z/1130/12 2022 LDK! 161
7 f 1 58.06 WIJAS Wiktoria KKL Kielce 2003 U20 SK I DMP DMP U20 FURMANEK Grzegorz TIETIERIN Paweł Z/0153/17 2022 2 LDK! 153 172
8 f 1 56.08 KOKOWSKA Aleksandra OŚ AZS Poznań 1995 Sen WP I DMP NOWAK Grzegorz Z/3234/11 2022 1 144
9 f 1 54.49 NOWACZEWSKA Aleksandra LUKS Start Nakło 2002 U23 KP I GÓRA Marcin B.D. Z/6533/15 2022 LDK!
10 f 1 48.62 JUSTA Magdalena CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2003 U20 KP I DMP DMP U20 KOZŁOWSKI Krzysztof JUSZCZAK Stanisław , Z/2113/16 , 2022 4 LDK! 111 146
  f 1 NM BOMBA Karolina OKS Skra Warszawa 2002 U23 MZ -- SZEWCZYK Tomasz ROSA Mikołaj , Z/1647/16 , 2022 LDK!
Oszczep (600) K
1 f 1 57.53 ANDREJCZYK Maria LUKS Hańcza Suwałki 1996 Sen PD M B.D. # Z/1412/12 2022 M
2 f 1 55.23 BOŁDYSZ Karolina AZS-AWFiS Gdańsk 1993 Sen PM M WALCZAK Leszek B.D. Z/2403/11 2022 1
3 f 1 53.78 REGIN Klaudia LKS Jantar Ustka 1997 Sen PM M MICHALSKI Henryk Z/0852/13 2022
4 f 1 50.84 KĄKOL Marta AZS-AWFiS Gdańsk 1992 Sen PM I WALCZAK Leszek Z/3384/11 2022 1
5 f 1 49.33 SZAŁAS Julia AZS-AWF Gorzów 1998 Sen LB I PAWELSKI Grzegorz Z/1107/14 2022 1
6 f 1 48.95 MĄDRZEJEWSKA Natalia AZS-AWFiS Gdańsk 2002 U23 PM I WALCZAK Leszek Z/0296/19 2022
7 f 1 48.33 LIGARSKA Paulina SKLA Sopot 1996 Sen PM I MODELSKI Michał B.D. Z/1714/12 2022
8 f 1 45.89 HAJDROWSKA Joanna RLTL Optima Radom 1999 Sen MZ I DMP WAŚNIEWSKI Marcin B.D. Z/0957/15 2022 LDK! 119
9 f 1 44.68 ANTONIAK Angelika KS Podlasie Białystok 2000 U23 PD I DMP WOJNA Cezary B.D. Z/2760/15 2022 114
10 f 1 39.94 JASIŃSKA Natalia AZS-AWFiS Gdańsk 2004 U20 PM II WALCZAK Leszek Z/4636/19 2022
Chód 5 km K
1 1 s 1 21:29.23 ZDZIEBŁO Katarzyna LKS Stal Mielec 1996 Sen PK -- TOMALA Grzegorz Z/0934/12 2022 MM
2 2 s 1 22:21.92 NIEDZIAŁEK Olga WLKS Nowe Iganie 1997 Sen MZ -- CHOJECKI Daniel # Z/1414/13 2022 MM
3 3 s 1 25:16.02 ZDZIEBŁO Anna LKS Stal Mielec 2001 U23 PK -- TOMALA Grzegorz Z/2611/15 2022 BEZ
100 m M
1 24 r 1 10.77 BUGAJSKI Paweł KS AZS AWF Wrocław 2001 U23 DS -1.0 I DMP ROSTEK William Z/4584/15 2022 LDK! 122
2 27 r 1 10.86 SUCHOROWSKI Jan AKL Ursynów Warszawa 2001 U23 MZ -1.0 I OBROCKI Bogdan Z/1530/19 2022 LDK!
3 29 r 1 10.99 CEGŁA Kacper KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2004 U20 WP -1.0 II WALCZAK Michał Z/5024/19 2022 LDK!
4 32 r 1 11.17 RYCHLEWSKI Jakub CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1997 Sen KP -1.0 II LEWANDOWSKI Jacek B.D. Z/1667/13 2022
5 35 r 1 11.42 WAŚKIEWICZ Norbert KS Sprinterzy.com Kraków 2000 U23 MA -1.0 III B.D. B.D. B.D. Z/2505/17 2022
1 20 r 2 10.49 PIETRUSA Jakub KS Agros Zamość 2002 U23 LU +1.4 M DMP KUKLA Rafał B.D. Z/2859/16 2022 LDK! 149
2 22 r 2 10.68 FARAJ Wiktor OKS Skra Warszawa 2002 U23 MZ +1.4 I BALCERZAK Piotr B.D. Z/0150/19 2022 LDK!
3 25 r 2 10.77 FORMANIEWICZ Piotr AZS-AWFiS Gdańsk 1998 Sen PM +1.4 I B.D. KAŃSKI Ryszard , Z/0791/14 , 2022 1
4 26 r 2 10.83 JANKOWSKI Tomasz KS Stal LA Ostrów Wlkp. 1999 Sen WP +1.4 I WALCZAK Katarzyna Z/0837/15 2022
5 28 r 2 10.97 ŁĘCZYCKI Artur KS AZS AWF Katowice 2000 U23 SL +1.4 II B.D. KOTUŁA Krzysztof B.D. , Z/1532/15 , 2022
6 34 r 2 11.40 SAWICKI Marek KS Podlasie Białystok 1996 Sen PD +1.4 III DMP GRANASZEWSKI Artur B.D. Z/0849/12 2022 3 72
1 21 r 3 10.62 WDOWIK Oliwer KS AZS AWF Warszawa 2002 U23 MZ +0.3 M DMP SKRZYSZOWSKI Jarosław Z/2338/16 2022 LDK! 136
2 23 r 3 10.71 KWIATKOWSKI Karol KS AZS AWF Katowice 1996 Sen SL +0.3 I KOTUŁA Krzysztof B.D. Z/0558/13 2022 M
3 30 r 3 10.99 MOLSKI Paweł OKS Skra Warszawa 2002 U23 MZ +0.3 II BALCERZAK Piotr Z/5099/19 2022 LDK!
4 31 r 3 11.08 TUCZYŃSKI Michał KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2000 U23 WP +0.3 II WALCZAK Katarzyna B.D. B.D. # Z/1066/17 2022
5 33 r 3 11.20 TUREK Bartosz UKS Atos Woźnice 2002 U23 WN +0.3 II BRODOWSKI Wojciech Z/0026/16 2022 2
6 36 r 3 11.52 MALANOWSKI Łukasz KS Sprinterzy.com Kraków 1996 Sen MA +0.3 III B.D. Z/3997/15 2022
1 4 e 1 10.43 KOPEĆ Dominik KS Agros Zamość 1995 Sen LU -0.3 M DMP GDAŃSKI Andrzej Z/0859/11 2022 MM 155
2 5 e 1 10.44 SIUDA Mateusz OŚ AZS Poznań 1998 Sen WP -0.3 M DMP OSIK Tadeusz B.D. Z/1268/14 2022 1 154
3 6 e 1 10.51 WYKROTA Patryk KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2000 U23 WP -0.3 M WALCZAK Michał B.D. Z/1067/17 2022
4 11 e 1 10.63 PAJĄK Rafał MKS Czechowice-Dziedzice 1999 Sen SL -0.3 M HOMA Wioleta B.D. Z/0363/15 2022
5 15 e 1 10.80 SACHARCZUK Radosław KS Podlasie Białystok 1993 Sen PD -0.3 I DMP GRANASZEWSKI Artur B.D. Z/1800/13 2022 1 120
6 16 e 1 10.81 ŁUCZYŃSKI Dominik WLKS Wrocław 2002 U23 DS -0.3 I LDK!
7 17 e 1 10.83 DZIDA Paweł KS AZS AWF Katowice # 1999 Sen SL -0.3 I KRUPA Iwona B.D. Z/0121/15 2022
8 20 e 1 10.89 BUGAJSKI Paweł KS AZS AWF Wrocław 2001 U23 DS -0.3 I DMP ROSTEK William Z/4584/15 2022 LDK! 112
1 3 e 2 10.36 BRZEZIŃSKI Adrian MKL Toruń 1998 Sen KP -0.4 M DMP BUTKIEWICZ Jacek B.D. Z/4501/15 2022 162
2 7 e 2 10.52 ŻAK Łukasz AZS UMCS Lublin 1997 Sen LU -0.4 M DMP MARUSZEWSKI Piotr B.D. Z/1304/13 2022 146
3 12 e 2 10.69 KOZŁOWSKI Przemysław KS AZS AWF Katowice 1998 Sen SL -0.4 I B.D. PRENCEL Piotr , Z/0326/14 , 2022
4 13 e 2 10.77 SZACHNIEWICZ Szymon KS AZS AWF Wrocław 2001 U23 DS -0.4 I ROSTEK William Z/1867/17 2022 LDK!
5 14 e 2 10.80 MALAREK Michał KS Sprinterzy.com Kraków 1998 Sen MA -0.4 I B.D. Z/0984/20 2022
6 19 e 2 10.86 KWIATKOWSKI Karol KS AZS AWF Katowice 1996 Sen SL -0.4 I KOTUŁA Krzysztof B.D. Z/0558/13 2022 M
7 21 e 2 13.19 WDOWIK Oliwer KS AZS AWF Warszawa 2002 U23 MZ -0.4 -- DMP SKRZYSZOWSKI Jarosław Z/2338/16 2022 LDK! 3
  e 2 DQ TRZASKA Damian KS Ciechan Ciechanów 2000 U23 MZ -0.4 -- B.D. MAJEWSKI Zbigniew , Z/2628/17 , 2022
1 1 e 3 10.26 SŁOWIKOWSKI Przemysław MKL Szczecin 1993 Sen ZP +1.7 M KOTUŁA Krzysztof Z/3333/11 2022
2 2 e 3 10.35 KRUPA Patryk KS Agros Zamość 2002 U23 LU +1.7 M DMP GDAŃSKI Andrzej BIKOWSKI Wojciech Z/0324/16 2022 1 LDK! 163
3 8 e 3 10.53 ŁUKOMSKI Adam KS AZS AWF Wrocław 2001 U23 DS +1.7 M ROSTEK William B.D. Z/3032/16 2022
4 9 e 3 10.57 BURDA Adam KS AZS AWF Katowice 1999 Sen SL +1.7 M KOTUŁA Krzysztof B.D. Z/0601/17 2022 LDK!
5 10 e 3 10.59 KOZELAN Hubert AZS-AWFiS Gdańsk 2003 U20 PM +1.7 M RATAJCZAK Maciej Z/2635/17 2022
6 18 e 3 10.83 GOŁĄB Jarosław LKS MOSiR Sieradz 2000 U23 LD +1.7 I KUŚ Tomasz B.D. Z/2244/18 2022
1 f 1 10.20 KOPEĆ Dominik KS Agros Zamość 1995 Sen LU +0.5 MM DMP GDAŃSKI Andrzej Z/0859/11 2022 MM 180
2 f 1 10.34 SŁOWIKOWSKI Przemysław MKL Szczecin 1993 Sen ZP +0.5 M KOTUŁA Krzysztof Z/3333/11 2022
3 f 1 10.34 WYKROTA Patryk KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2000 U23 WP +0.5 M WALCZAK Michał B.D. Z/1067/17 2022
4 f 1 10.35 SIUDA Mateusz OŚ AZS Poznań 1998 Sen WP +0.5 M DMP OSIK Tadeusz B.D. Z/1268/14 2022 1 163
5 f 1 10.47 BRZEZIŃSKI Adrian MKL Toruń 1998 Sen KP +0.5 M DMP BUTKIEWICZ Jacek B.D. Z/4501/15 2022 151
6 f 1 10.50 ŻAK Łukasz AZS UMCS Lublin 1997 Sen LU +0.5 M DMP MARUSZEWSKI Piotr B.D. Z/1304/13 2022 148
7 f 1 10.58 ŁUKOMSKI Adam KS AZS AWF Wrocław 2001 U23 DS +0.5 M ROSTEK William B.D. Z/3032/16 2022
8 f 1 13.35 KRUPA Patryk KS Agros Zamość 2002 U23 LU +0.5 -- DMP GDAŃSKI Andrzej BIKOWSKI Wojciech Z/0324/16 2022 1 LDK! 1
200 m M
1 1 e 1 21.09 ŻOK Łukasz ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2001 U23 LB +1.6 M SASKA Tomasz B.D. Z/3718/16 2022
2 3 e 1 21.35 TRZASKA Damian KS Ciechan Ciechanów 2000 U23 MZ +1.6 M B.D. MAJEWSKI Zbigniew , Z/2628/17 , 2022
3 4 e 1 21.46 ŁUCZYŃSKI Dominik WLKS Wrocław 2002 U23 DS +1.6 I LDK!
4 5 e 1 21.58 MAJEWSKI Jacek KS AZS AWF Katowice 2000 U23 SL +1.6 I MATUSIŃSKI Aleksander Z/4611/15 2022
5 9 e 1 21.69 KRAWCZUK Łukasz WKS Śląsk Wrocław 1989 Sen DS +1.6 I WOJSA Maciej Z/1702/11 2022 MM
6 13 e 1 21.99 FARAJ Wiktor OKS Skra Warszawa 2002 U23 MZ +1.6 II BALCERZAK Piotr B.D. Z/0150/19 2022 LDK!
1 2 e 2 21.17 WYKROTA Patryk KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2000 U23 WP +1.6 M WALCZAK Michał B.D. Z/1067/17 2022
2 6 e 2 21.63 KOZŁOWSKI Przemysław KS AZS AWF Katowice 1998 Sen SL +1.6 I B.D. PRENCEL Piotr , Z/0326/14 , 2022
3 8 e 2 21.66 KAROLEWSKI Marcin KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2002 U23 WP +1.6 I WALCZAK Michał Z/0690/19 2022
4 10 e 2 21.73 PIETRUSA Jakub KS Agros Zamość 2002 U23 LU +1.6 I KUKLA Rafał B.D. Z/2859/16 2022 LDK!
5 11 e 2 21.76 SZACHNIEWICZ Szymon KS AZS AWF Wrocław 2001 U23 DS +1.6 I DMP ROSTEK William Z/1867/17 2022 LDK! 119
6 15 e 2 22.05 SUCHOROWSKI Jan AKL Ursynów Warszawa 2001 U23 MZ +1.6 II OBROCKI Bogdan Z/1530/19 2022 LDK!
7 16 e 2 22.14 PAJĄK Jakub KS AZS AWF Katowice 2001 U23 SL +1.6 II MATUSIŃSKI Aleksander B.D. Z/4403/15 2022
1 7 e 3 21.64 WESELA Adrian UKS Orkan Środa Wlkp. 1998 Sen WP +1.9 I B.D. Z/0387/14 2022
2 12 e 3 21.95 MALAREK Michał KS Sprinterzy.com Kraków 1998 Sen MA +1.9 II B.D. Z/0984/20 2022
3 14 e 3 22.01 PAŹDZIERZ Adam KS AZS AWF Katowice # 2000 U23 SL +1.9 II MATUSIŃSKI Aleksander B.D. Z/4651/15 2022
4 17 e 3 22.23 LACH Radosław MKL Toruń 2006 U18 KP +1.9 II DMP DMP U20 BUTKIEWICZ Jacek Z/3189/20 2022 BEZ LDK! 101 137
  e 3 DQ KOMAŃSKI Albert CWKS Resovia Rzeszów 2000 U23 PK +1.9 -- DMP MAZUR Janusz B.D. Z/5152/15 2022
1 f 1 20.66 ŻOK Łukasz ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2001 U23 LB +3.2 MM SASKA Tomasz B.D. Z/3718/16 2022
2 f 1 20.90 WYKROTA Patryk KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2000 U23 WP +3.2 M WALCZAK Michał B.D. Z/1067/17 2022
3 f 1 21.24 KOZŁOWSKI Przemysław KS AZS AWF Katowice 1998 Sen SL +3.2 M B.D. PRENCEL Piotr , Z/0326/14 , 2022
4 f 1 21.32 TRZASKA Damian KS Ciechan Ciechanów 2000 U23 MZ +3.2 M B.D. MAJEWSKI Zbigniew , Z/2628/17 , 2022
5 f 1 21.39 ŁUCZYŃSKI Dominik WLKS Wrocław 2002 U23 DS +3.2 M LDK!
6 f 1 21.39 WESELA Adrian UKS Orkan Środa Wlkp. 1998 Sen WP +3.2 M B.D. Z/0387/14 2022
7 f 1 21.65 MALAREK Michał KS Sprinterzy.com Kraków 1998 Sen MA +3.2 I B.D. Z/0984/20 2022
  f 1 DNF MAJEWSKI Jacek KS AZS AWF Katowice 2000 U23 SL +3.2 -- MATUSIŃSKI Aleksander Z/4611/15 2022
400 m M
1 1 e 1 46.09 ZALEWSKI Karol KS AZS UWM Olsztyn 1993 Sen WN M OGONOWSKI Jakub Z/2480/11 2022
2 2 e 1 46.10 KLEPACKI Maksymilian KS Podlasie Białystok 1998 Sen PD M DMP NABIAŁEK Łukasz B.D. Z/1077/14 2022 161
3 6 e 1 46.80 SOŁTYSIAK Daniel ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2001 U23 LB M SASKA Tomasz Z/0234/19 2022
4 7 e 1 46.88 GRZEGORZEWICZ Patryk MKS-SMS Victoria Racibórz 2002 U23 SL M MORKA Piotr MORKA Piotr # Z/0303/16 2022 LDK!
5 12 e 1 47.41 HOŁUB Maciej AZS UMCS Lublin 1998 Sen LU I DMP HOŁUB Grzegorz B.D. Z/4557/15 2022 134
6 13 e 1 47.44 WRÓBEL Michał KS AZS AWF Katowice 2002 U23 SL I KRUPA Iwona Z/5054/18 2022
7 17 e 1 48.32 KADYŁO Adam MKS MOS Wrocław 2003 U20 DS I DMP U20 ROSTEK William Z/5139/18 2022 3 LDK! 148
1 4 e 2 46.63 DUSZYŃSKI Kajetan AZS Łódź 1995 Sen LD M DMP WĘGLARSKI Krzysztof B.D. Z/3203/11 2022 M 150
2 8 e 2 47.05 WAWRZKOWICZ Jan OŚ AZS Poznań 2001 U23 WP M DMP BYTNIEWSKI Szymon B.D. Z/2341/21 2022 141
3 9 e 2 47.07 DZIUBA Szymon KS AZS AWF Warszawa 1999 Sen MZ M WOJTKOWSKI Maciej Z/0703/15 2022 1
4 16 e 2 47.82 MIROSŁAW Cezary AZS UMCS Lublin 1997 Sen LU I DMP JAROS Marek B.D. Z/1644/13 2022 1 127
5 20 e 2 48.44 WESELA Adrian UKS Orkan Środa Wlkp. 1998 Sen WP I B.D. Z/0387/14 2022
6 21 e 2 48.52 MAJEWSKI Jacek KS AZS AWF Katowice 2000 U23 SL II MATUSIŃSKI Aleksander Z/4611/15 2022
7 22 e 2 49.63 PĘDZIWIATR Jakub LKS MOSiR Sieradz 1999 Sen LD II B.D. KUŚ Tomasz , Z/0930/17 , 2022
1 3 e 3 46.33 RZEŹNICZAK Mateusz RKS Łódź 1998 Sen LD M DMP KOPEĆ Dominik B.D. Z/0865/14 2022 M 156
2 5 e 3 46.72 ZIMNY Tymoteusz OŚ AZS Poznań 1998 Sen WP M DMP BAUMGART Iwona Z/0812/14 2022 148
3 10 e 3 47.10 KOWALUK Dariusz KS AZS AWF Warszawa 1996 Sen MZ M DMP WOŁKOWYCKI Andrzej Z/1042/12 2022 M 140
4 11 e 3 47.22 BUZAŁA Mikołaj OŚ AZS Poznań 1998 Sen WP I DMP BYTNIEWSKI Szymon GRENDA Jan Z/3182/17 2022 138
5 14 e 3 47.48 PAŹDZIERZ Adam KS AZS AWF Katowice # 2000 U23 SL I MATUSIŃSKI Aleksander B.D. Z/4651/15 2022
6 15 e 3 47.79 SOŁTYSIAK Bartosz ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2001 U23 LB I SASKA Tomasz Z/0233/19 2022
7 18 e 3 48.35 PAJĄK Jakub KS AZS AWF Katowice 2001 U23 SL I MATUSIŃSKI Aleksander B.D. Z/4403/15 2022
8 19 e 3 48.39 KOTYRA Mikołaj AZS UMCS Lublin 2001 U23 LU I DMP JAROS Marek B.D. B.D. Z/0316/16 2022 LDK! 116
1 f 1 46.44 ZALEWSKI Karol KS AZS UWM Olsztyn 1993 Sen WN M OGONOWSKI Jakub Z/2480/11 2022
2 f 1 46.57 DUSZYŃSKI Kajetan AZS Łódź 1995 Sen LD M DMP WĘGLARSKI Krzysztof B.D. Z/3203/11 2022 M 151
3 f 1 46.77 RZEŹNICZAK Mateusz RKS Łódź 1998 Sen LD M DMP KOPEĆ Dominik B.D. Z/0865/14 2022 M 147
4 f 1 46.81 KLEPACKI Maksymilian KS Podlasie Białystok 1998 Sen PD M DMP NABIAŁEK Łukasz B.D. Z/1077/14 2022 146
4 f 1 46.81 WAWRZKOWICZ Jan OŚ AZS Poznań 2001 U23 WP M DMP BYTNIEWSKI Szymon B.D. Z/2341/21 2022 146
6 f 1 47.11 ZIMNY Tymoteusz OŚ AZS Poznań 1998 Sen WP M DMP BAUMGART Iwona Z/0812/14 2022 140
7 f 1 47.24 GRZEGORZEWICZ Patryk MKS-SMS Victoria Racibórz 2002 U23 SL I MORKA Piotr MORKA Piotr # Z/0303/16 2022 LDK!
8 f 1 47.27 SOŁTYSIAK Daniel ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2001 U23 LB I SASKA Tomasz Z/0234/19 2022
800 m M
1 1 e 1 1:50.60 DOBEK Patryk MKL Szczecin 1994 Sen ZP I KRÓL Zbigniew Z/0373/11 2022 MM
2 2 e 1 1:51.18 AUGUSTYNIAK Jakub RKS Łódź 2001 U23 LD I DMP JASZCZAK Stanisław B.D. Z/0931/16 2022 LDK! 118
3 3 e 1 1:51.42 WYDERKA Maciej KS AZS AWF Katowice # 2002 U23 SL I SZCZYRK Janusz B.D. Z/1315/16 2022 LDK!
4 8 e 1 1:52.90 MASACZYŃSKI Adam KKL Kielce 2001 U23 SK II DMP JÓŹWIK Krzysztof B.D. Z/3631/15 2022 102
5 9 e 1 1:53.53 PIASECKI Ryszard OŚ AZS Poznań 2001 U23 WP II DMP BYTNIEWSKI Szymon B.D. Z/0948/18 2022 97
6 14 e 1 1:55.13 WIŚNIEWSKI Damian GKS Olimpia Grudziądz 2000 U23 KP II CZUBASZEK Jarosław Z/2264/15 2022 3
7 18 e 1 1:57.76 ZIĘBA Szymon KS AZS AWF Kraków 1999 Sen MA III DMP KRÓL Zbigniew Z/0312/15 2022 64
1 10 e 2 1:53.98 KITLIŃSKI Michał AZS UMCS Lublin 1998 Sen LU II DMP KITLIŃSKI Piotr B.D. Z/0127/14 2022 1 93
2 11 e 2 1:54.03 BORKOWSKI Mateusz RKS Łódź 1997 Sen LD II DMP JASZCZAK Stanisław B.D. Z/0185/13 2022 MM 92
3 12 e 2 1:54.50 DOMINIAK Daniel SL GKS Olsza Olszyna 2001 U23 DS II URBATZKA Natalia Z/0817/16 2022 3
4 15 e 2 1:55.18 MAKOWSKI Mateusz MKS Pułtusk 2004 U20 MZ II ADAMSKI Robert Z/4152/19 2022
5 16 e 2 1:55.30 WARZECHA Henryk KS AZS AWF Kraków 1996 Sen MA II DMP KRÓL Zbigniew Z/0525/13 2022 2 82
6 17 e 2 1:55.78 ADAMCZEWSKI Dominik KS AZS AWF Warszawa 2001 U23 MZ II DMP WOŁKOWYCKI Andrzej B.D. Z/3703/15 2022 78
1 4 e 3 1:52.14 SIERADZKI Patryk CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1998 Sen KP II DMP SOBOWIEC Bartosz B.D. Z/0064/14 2022 1 109
2 5 e 3 1:52.19 LEWALSKI Kacper KS AZS UWM Olsztyn 2003 U20 WN II DMP U20 NAGY Czesław Z/0051/17 2022 144
3 6 e 3 1:52.34 CHMIELARZ Jakub KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2002 U23 WP II GRZEGOROWSKA Kamila Z/0692/19 2022
4 7 e 3 1:52.45 OLESZEK Kamil AZS UMCS Lublin 1998 Sen LU II DMP KRÓL Zbigniew B.D. Z/0705/16 2022 106
5 13 e 3 1:54.95 ŁAKOMIEC Łukasz KKL Kielce 2002 U23 SK II DMP JÓŹWIK Krzysztof Z/1398/17 2022 2 85
6 19 e 3 1:58.05 WIATRZYK Robert TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2000 U23 LU III WAWRZUSISZYN Tomasz Z/1754/18 2022 3
1 f 1 1:53.50 DOBEK Patryk MKL Szczecin 1994 Sen ZP II KRÓL Zbigniew Z/0373/11 2022 MM
2 f 1 1:53.52 BORKOWSKI Mateusz RKS Łódź 1997 Sen LD II DMP JASZCZAK Stanisław B.D. Z/0185/13 2022 MM 97
3 f 1 1:54.16 LEWALSKI Kacper KS AZS UWM Olsztyn 2003 U20 WN II DMP U20 NAGY Czesław Z/0051/17 2022 134
4 f 1 1:54.19 SIERADZKI Patryk CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1998 Sen KP II DMP SOBOWIEC Bartosz B.D. Z/0064/14 2022 1 91
5 f 1 1:54.89 AUGUSTYNIAK Jakub RKS Łódź 2001 U23 LD II DMP JASZCZAK Stanisław B.D. Z/0931/16 2022 LDK! 85
6 f 1 1:55.29 WYDERKA Maciej KS AZS AWF Katowice # 2002 U23 SL II SZCZYRK Janusz B.D. Z/1315/16 2022 LDK!
7 f 1 1:57.08 CHMIELARZ Jakub KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2002 U23 WP III GRZEGOROWSKA Kamila Z/0692/19 2022
8 f 1 1:58.96 KITLIŃSKI Michał AZS UMCS Lublin 1998 Sen LU III DMP KITLIŃSKI Piotr B.D. Z/0127/14 2022 1 57
1500 m M
1 1 s 1 3:57.97 ROZMYS Michał UKS Barnim Goleniów 1995 Sen ZP II KOSTRZEBA Jacek B.D. Z/1727/11 2022 MM
2 2 s 1 3:59.06 KOWALCZYK Andrzej Kraków Athletics Team 1998 Sen MA II DMP SOBCZYK Grzegorz B.D. Z/1674/14 2022 73
3 3 s 1 3:59.09 KOZŁOWSKI Patryk RLTL Optima Radom 1998 Sen MZ II TRZOS Leszek Z/0697/15 2022 M
4 4 s 1 3:59.51 OSTROWSKI Filip RKS Łódź 2001 U23 LD II JASZCZAK Stanisław B.D. Z/0336/15 2022
5 5 s 1 4:00.40 MARMON Patryk KS AZS AWF Kraków 1997 Sen MA II DMP SUDOŁ Grzegorz B.D. Z/1189/14 2022 2 69
6 6 s 1 4:00.51 ŻYWKO Szymon AZS UMCS Lublin 1999 Sen LU II DMP BARSZCZ Mirosław B.D. Z/1224/16 2022 68
7 7 s 1 4:01.76 MASACZYŃSKI Adam KKL Kielce 2001 U23 SK II JÓŹWIK Krzysztof B.D. Z/3631/15 2022
8 8 s 1 4:02.80 PETRUSIEWICZ Grzegorz AZS Łódź 1996 Sen LD III B.D. KUCZKOWSKI Piotr , Z/0718/13 , 2022
9 9 s 1 4:04.04 MUTWIL Oliwier CKS Budowlani Częstochowa 1999 Sen SL III DMP MICHALSKA Alicja B.D. Z/2051/16 2022 57
10 10 s 1 4:04.25 WIŚNIEWSKI Damian GKS Olimpia Grudziądz 2000 U23 KP III CZUBASZEK Jarosław Z/2264/15 2022 3
11 11 s 1 4:04.97 KULESZA Robert KS Stal LA Ostrów Wlkp. 1999 Sen WP III GRZEGOROWSKA Kamila B.D. Z/0986/16 2022
12 12 s 1 4:05.62 KUCHARSKI Bartosz SRS Kondycja Piaseczno 2000 U23 MZ III PARADOWSKI Wiesław B.D. # Z/1215/16 2022 LDK!
13 13 s 1 4:09.13 GONTARCZYK Rafał RLTL Optima Radom 1989 Sen MZ III BŁASIŃSKI Artur Z/4024/11 2022
5000 m M
1 1 s 1 14:20.31 KOZŁOWSKI Patryk RLTL Optima Radom 1998 Sen MZ I TRZOS Leszek Z/0697/15 2022 M
2 2 s 1 14:21.04 GOS Mateusz RLTL Optima Radom 2002 U23 MZ I BŁASIŃSKI Artur Z/0783/20 2022 LDK!
3 3 s 1 14:21.58 WIĄCEK Aleksander OKS Start Otwock 2000 U23 MZ I DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/4260/15 2022 2
4 4 s 1 14:25.13 CZERONEK Mikołaj WKS Śląsk Wrocław 2000 U23 DS II ADAMEK Marek Z/1124/15 2022 2
5 5 s 1 14:26.21 DWORCZAK Nikodem WMLKS Nadodrze Powodowo 1998 Sen WP II WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/0525/14 2022 1
6 6 s 1 14:27.82 OLEJARZ Artur MKL Szczecin 1988 Sen ZP II B.D. Z/1405/11 2022 2
7 7 s 1 14:30.71 SZYNAKA Wiktor MKL Toruń 2001 U23 KP II DMP WOŹNIAK Jacek B.D. Z/2385/16 2022 104
8 8 s 1 14:36.95 BISKUP Marcin CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1999 Sen KP II DMP SOBOWIEC Bartosz B.D. Z/0201/15 2022 98
9 9 s 1 14:38.12 GŁOGOWSKI Adam UKS Ekonomik-Maratończyk Lębork 1993 Sen PM II B.D. Z/4896/18 2022 2
10 10 s 1 14:41.57 MARSZAŁEK Patryk GUKLA Bratkowice Korzeniowski.pl 1995 Sen PK II B.D. LASSOTA Lesław , Z/5472/15 , 2022
11 11 s 1 14:43.30 JARCZOK Bartosz KS AZS AWF Katowice 1999 Sen SL II JARCZOK Miłosz B.D. Z/0361/15 2022
12 12 s 1 14:54.21 MAĆKOWIAK Wiktor OŚ AZS Poznań 1999 Sen WP II GRENDA Jan B.D. Z/0863/15 2022
13 13 s 1 14:55.13 MŁYNARZ Kamil SKB Kraśnik 1990 Sen LU II BIAŁY Zbigniew B.D. Z/3912/11 2022 2
14 14 s 1 14:56.88 GROBERSKI Michał UKS Barnim Goleniów 2000 U23 ZP II KOSTRZEBA Jacek Z/1296/15 2022
15 15 s 1 14:58.92 MEGIER Maciej AZS-AWFiS Gdańsk 2003 U20 PM II SZAŁACH Krzysztof Z/3068/20 2022
16 16 s 1 15:03.63 BABIK Filip Stowarzyszenie Piekielni Warszawa 1996 Sen MZ II STANISLAWSKI Krzysztof B.D. B.D. , Z/3905/16 , 2022
17 17 s 1 15:11.12 MIELEWCZYK Piotr Stowarzyszenie Piekielni Warszawa 1990 Sen MZ II B.D. Z/1198/11 2022
18 18 s 1 15:14.85 MUTWIL Oliwier CKS Budowlani Częstochowa 1999 Sen SL II MICHALSKA Alicja B.D. Z/2051/16 2022
19 19 s 1 15:35.37 KUCHARSKI Bartosz SRS Kondycja Piaseczno 2000 U23 MZ III PARADOWSKI Wiesław B.D. # Z/1215/16 2022 LDK!
  s 1 DNF MICHALSKI Jan MKS Polonia Warszawa 2001 U23 MZ -- JOBT Andrzej Z/3951/15 2022
  s 1 DNF STYPUŁKOWSKI Patryk MKS Tomaszów Mazowiecki 1995 Sen LD -- B.D. B.D. Z/0415/13 2022
  s 1 DNF KULESZA Robert KS Stal LA Ostrów Wlkp. 1999 Sen WP -- GRZEGOROWSKA Kamila B.D. Z/0986/16 2022
110 m pł M
1 f 1 13.25 CZYKIER Damian KS Podlasie Białystok 1992 Sen PD +1.3 MM DMP JUSTYŃSKI Mikołaj STANISLAWSKI Krzysztof Z/3159/11 2022 MM 200
2 f 1 13.50 SZYMAŃSKI Jakub SKLA Sopot 2002 U23 PM +1.3 MM WERNER Bernard B.D. Z/3149/16 2022
3 f 1 13.96 BUJAK Jakub AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2000 U23 OP +1.3 M DMP KOBIAŁKA Kamil B.D. B.D. Z/2877/15 2022 M 157
4 f 1 14.12 MICHNIEWSKI Olgierd RLTL Optima Radom 2000 U23 MZ +1.3 I TRZOS Leszek B.D. # Z/5567/15 2022
5 f 1 14.74 SINIŁO Krystian KS Podlasie Białystok 2000 U23 PD +1.3 I DMP NABIAŁEK Łukasz Z/1535/15 2022 118
6 f 1 14.82 ŁUCKI Oskar KS AZS AWF Warszawa 2002 U23 MZ +1.3 I DMP B.D. RĄCZKA Paweł B.D. , Z/0166/16 , 2022 LDK! 114
7 f 1 15.91 POMIAN Radosław KS Podlasie Białystok 2000 U23 PD +1.3 III DMP SUPROŃ Jarosław B.D. Z/1518/15 2022 70
8 f 1 17.20 KALISZEWSKI Jakub KS Podlasie Białystok 2000 U23 PD +1.3 -- DMP NABIAŁEK Łukasz B.D. Z/2032/15 2022 33
400 m pł M
1 3 e 1 51.53 BUCK Dawid AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1999 Sen OP I DMP ZIEMBA Krzysztof B.D. Z/2890/18 2022 148
2 4 e 1 51.66 HOŁUB Krzysztof AZS UMCS Lublin 2000 U23 LU I DMP HOŁUB Grzegorz B.D. Z/2537/16 2022 146
3 5 e 1 51.80 BRYLIŃSKI Robert TS Wieliczanka Wieliczka 1991 Sen MA I CZYŻ Radosław Z/3806/11 2022
4 9 e 1 52.94 KIDOŃ Piotr KS AZS AWF Kraków 2000 U23 MA I DMP GIZA Andrzej B.D. Z/1693/17 2022 127
5 10 e 1 53.05 ADAMCZYK Jakub MKS Polonia Warszawa 1979 Masters MZ I ADAMCZYK Jakub B.D. Z/3910/11 2022 3
6 13 e 1 56.15 GRABSKI Jakub MKLA Łęczyca 2004 U20 LD II DMP U20 ANDRYSIAK Mirosław Z/1466/18 2022 4 LDK! 126
7 15 e 1 58.89 TYLAK Łukasz UKS Dąb Suchy Las 1990 Sen WP III TYLAK Łukasz Z/1668/12 2022 II
8 16 e 1 59.88 KUREK Maciej KS Sprinterzy.com Kraków 1994 Sen MA -- B.D. Z/0868/22 2022
1 1 e 2 50.81 OLEJNICZAK Jakub TS Wieliczanka Wieliczka 1997 Sen MA M B.D. CZYŻ Radosław B.D. , Z/0056/13 , 2022
2 2 e 2 50.97 URBANIAK Sebastian LKS Vectra Włocławek 2001 U23 KP M NOWAKOWSKI Marian Z/1938/15 2022 2 LDK!
3 6 e 2 52.15 SOBURA-DURMA Jakub KKL Kielce 2002 U23 SK I DMP TIETIERIN Paweł TIETIERIN Paweł TIETIERIN Paweł Z/1101/16 2022 2 LDK! 139
4 7 e 2 52.80 KOPEĆ Maciej WKS Wawel Kraków 2002 U23 MA I DMP CZYŻ Radosław B.D. B.D. Z/0021/16 2022 LDK! 129
5 8 e 2 52.93 LAMPART Tomasz KS AZS AWF Kraków 1998 Sen MA I DMP GIZA Maciej B.D. Z/0098/14 2022 127
6 11 e 2 53.47 GOŁĘBIOWSKI Oskar AZS UMCS Lublin 2000 U23 LU I DMP HOŁUB Grzegorz B.D. B.D. Z/6045/15 2022 120
7 12 e 2 54.15 DUDEK Bartosz MKS Juvenia Białystok 1992 Sen PD I DUDEK Bartosz # Z/3483/11 2022
8 14 e 2 58.15 REINHOLZ Patryk GKS Olimpia Grudziądz 1996 Sen KP III MARKUSZEWSKI Cezary Z/1428/12 2022 3
1 f 1 50.43 HOŁUB Krzysztof AZS UMCS Lublin 2000 U23 LU M DMP HOŁUB Grzegorz B.D. Z/2537/16 2022 165
2 f 1 50.54 URBANIAK Sebastian LKS Vectra Włocławek 2001 U23 KP M NOWAKOWSKI Marian Z/1938/15 2022 2 LDK!
3 f 1 50.86 OLEJNICZAK Jakub TS Wieliczanka Wieliczka 1997 Sen MA M B.D. CZYŻ Radosław B.D. , Z/0056/13 , 2022
4 f 1 51.39 SOBURA-DURMA Jakub KKL Kielce 2002 U23 SK M DMP TIETIERIN Paweł TIETIERIN Paweł TIETIERIN Paweł Z/1101/16 2022 2 LDK! 150
5 f 1 51.62 BUCK Dawid AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1999 Sen OP I DMP ZIEMBA Krzysztof B.D. Z/2890/18 2022 147
6 f 1 51.86 BRYLIŃSKI Robert TS Wieliczanka Wieliczka 1991 Sen MA I CZYŻ Radosław Z/3806/11 2022
7 f 1 53.36 KOPEĆ Maciej WKS Wawel Kraków 2002 U23 MA I DMP CZYŻ Radosław B.D. B.D. Z/0021/16 2022 LDK! 121
8 f 1 53.99 LAMPART Tomasz KS AZS AWF Kraków 1998 Sen MA I DMP GIZA Maciej B.D. Z/0098/14 2022 113
3000 m prz M
1 1 s 1 8:47.71 CZERONEK Mikołaj WKS Śląsk Wrocław 2000 U23 DS I ADAMEK Marek Z/1124/15 2022 2
2 2 s 1 8:48.07 KACZMAREK Mateusz BKS Bydgoszcz 1996 Sen KP I RUDNIK Damian Z/0819/12 2022
3 3 s 1 8:53.20 KOŁODZIEJ Adam MUKS Wisła Junior Sandomierz 2001 U23 SK I MIREK Andrzej Z/2504/17 2022 1
4 4 s 1 8:55.26 MEGIER Maciej AZS-AWFiS Gdańsk 2003 U20 PM I SZAŁACH Krzysztof Z/3068/20 2022
5 5 s 1 8:58.20 DWORCZAK Nikodem WMLKS Nadodrze Powodowo 1998 Sen WP I WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/0525/14 2022 1
6 6 s 1 9:03.06 OCHNIK Adam KS Polonia Pasłęk 2002 U23 WN I KOSZYK Robert Z/4698/19 2022
7 7 s 1 9:13.85 SZYMANIAK Kamil MKL Toruń # 1990 Sen KP II B.D. WOŹNIAK Jacek , Z/11430/21 , 2022
8 8 s 1 9:21.93 KUBICKI Adam MKS Polonia Warszawa 1997 Sen MZ II JOBT Andrzej Z/1508/13 2022 2
9 9 s 1 9:28.11 ZDROJEWSKI Krystian MKL Jarocin 1998 Sen WP II GOŚCINIAK Mateusz Z/1217/16 2022 2
10 10 s 1 9:31.39 ARENDT Kacper GKS Olimpia Grudziądz 2002 U23 KP II CZUBASZEK Jarosław Z/2216/19 2022 4 LDK!
11 11 s 1 9:41.92 CHYLIŃSKI Mateusz Kraków Athletics Team 1995 Sen MA III DMP B.D. B.D. SOBCZYK Grzegorz , Z/3015/11 , 2022 64
12 12 s 1 9:54.60 MARUSZEWSKI Arkadiusz KS AZS AWF Wrocław 1998 Sen DS III B.D. WOSIEK Jacek , Z/3276/15 , 2022
  s 1 DNF SKALSKI Szymon SKLA Sopot 2002 U23 PM -- SZAŁACH Krzysztof B.D. Z/2827/16 2022
  s 1 DNF KACZOR Mateusz RLTL Optima Radom 1997 Sen MZ -- TRZOS Leszek Z/0310/13 2022 1
  s 1 DNF ZARĘBA Mateusz OKS Skra Warszawa 2001 U23 MZ -- GRĄBCZEWSKI Zenon Z/2347/16 2022 3
4x100 m M
1 2 s 1 40.60 LEMPACH Jakub
ŻAK Łukasz
CHMIEL Jakub
HAMPEL Eryk
AZS UMCS Lublin 2001
1997
2001
1997
Sen LBE -- MARUSZEWSKI Piotr B.D.
MARUSZEWSKI Piotr B.D.
MARUSZEWSKI Piotr B.D.
B.D. MARUSZEWSKI Piotr
Z/3875/15
Z/1304/13
Z/3111/20
, Z/1125/13
2022
2022
2022
, 2022




2 3 s 1 40.68 BURDA Adam
DZIDA Paweł
KOZŁOWSKI Przemysław
KWIATKOWSKI Karol
KS AZS AWF Katowice 1999
1999
1998
1996
Sen SLK -- KOTUŁA Krzysztof B.D.
KRUPA Iwona B.D.
B.D. PRENCEL Piotr
KOTUŁA Krzysztof B.D.
Z/0601/17
Z/0121/15
, Z/0326/14
Z/0558/13
2022
2022
, 2022
2022



M
3 4 s 1 41.42 SOSNA Seweryn
FORMANIEWICZ Piotr
OPUSZEWICZ Damian
KOZELAN Hubert
AZS-AWFiS Gdańsk 2003
1998
2003
2003
Sen POM -- RATAJCZAK Maciej
B.D. KAŃSKI Ryszard
RATAJCZAK Maciej
RATAJCZAK Maciej
Z/0207/17
, Z/0791/14
Z/4125/19
Z/2635/17
2022
, 2022
2022
2022
4
1


4 5 s 1 41.92 LEPIONKA Adrian
KRUPA Patryk
PIETRUSA Jakub
KOPEĆ Dominik
KS Agros Zamość 2006
2002
2002
1995
Sen LBE -- GDAŃSKA Małgorzata GDAŃSKI Andrzej
GDAŃSKI Andrzej BIKOWSKI Wojciech
KUKLA Rafał B.D.
GDAŃSKI Andrzej
, Z/0121/20
Z/0324/16
Z/2859/16
Z/0859/11
, 2022
2022
2022
2022

1

MM
5 7 s 1 52.74 SKRZYPACZ Adrian
ŁUKOMSKI Adam
SKRZYPACZ Adrian
BUGAJSKI Paweł
KS AZS AWF Wrocław 1990
2001
1990
2001
Sen DOL -- SKRZYPACZ Adrian
ROSTEK William B.D.
SKRZYPACZ Adrian
ROSTEK William
Z/3763/11
Z/3032/16
Z/3763/11
Z/4584/15
2022
2022
2022
2022
1

1

1 1 s 2 40.56 JANKOWSKI Tomasz
KAROLEWSKI Marcin
WYKROTA Patryk
CEGŁA Kacper
KS Stal LA Ostrów Wlkp. 1999
2002
2000
2004
Sen WLP -- WALCZAK Katarzyna
WALCZAK Michał
WALCZAK Michał B.D.
WALCZAK Michał
Z/0837/15
Z/0690/19
Z/1067/17
Z/5024/19
2022
2022
2022
2022




2 6 s 2 42.14 TUROWSKI Gabriel
JAROSZEWICZ Ernest
DUDEK Bartosz
KWIATKOWSKI Mateusz
MKS Juvenia Białystok 2004
1999
1992
1999
Sen POD -- B.D.
B.D. DUDEK Bartosz
DUDEK Bartosz
DUDEK Bartosz
Z/1455/21
, Z/2454/20
Z/3483/11
Z/1796/16
2022
, 2022
2022
2022



2
  s 2 DQ MALANOWSKI Łukasz
SOCHA Jan
TYMIŃSKI Piotr
WAŚKIEWICZ Norbert
KS Sprinterzy.com Kraków 1996
1998
2000
2000
Sen MLP -- B.D.
B.D. B.D.
B.D. B.D.
B.D. B.D. B.D.
Z/3997/15
Z/0763/20
Z/1001/17
Z/2505/17
2022
2022
2022
2022




  s 2 DQ DEMSKI Sebastian
SOBIECH Jakub
KUREK Maciej
TĘCZA Damian
KS Sprinterzy.com Kraków 1991
1990
1994
1985
Masters MLP -- B.D.
B.D.
B.D.
B.D.
Z/0867/22
Z/11732/21
Z/0868/22
Z/0612/22
2022
2022
2022
2022




4x400 m M
1 1 s 1 3:09.24 WAWRZKOWICZ Jan
BUZAŁA Mikołaj
PIASECKI Ryszard
ZIMNY Tymoteusz
OŚ AZS Poznań 2001
1998
2001
1998
Sen WLP -- BYTNIEWSKI Szymon B.D.
BYTNIEWSKI Szymon GRENDA Jan
BYTNIEWSKI Szymon B.D.
BAUMGART Iwona
Z/2341/21
Z/3182/17
Z/0948/18
Z/0812/14
2022
2022
2022
2022




2 2 s 1 3:10.14 WRÓBEL Michał
MAJEWSKI Jacek
PAJĄK Jakub
PAŹDZIERZ Adam
KS AZS AWF Katowice 2002
2000
2001
2000
U23 SLK -- KRUPA Iwona
MATUSIŃSKI Aleksander
MATUSIŃSKI Aleksander B.D.
MATUSIŃSKI Aleksander B.D.
Z/5054/18
Z/4611/15
Z/4403/15
Z/4651/15
2022
2022
2022
2022




3 3 s 1 3:10.49 HOŁUB Krzysztof
MIROSŁAW Cezary
GOŁĘBIOWSKI Oskar
HOŁUB Maciej
AZS UMCS Lublin 2000
1997
2000
1998
Sen LBE -- HOŁUB Grzegorz B.D.
JAROS Marek B.D.
HOŁUB Grzegorz B.D. B.D.
HOŁUB Grzegorz B.D.
Z/2537/16
Z/1644/13
Z/6045/15
Z/4557/15
2022
2022
2022
2022

1


4 4 s 1 3:10.88 SŁOWIK Maciej
BRYLIŃSKI Robert
CZYŻ Radosław
OLEJNICZAK Jakub
TS Wieliczanka Wieliczka 2004
1991
1988
1997
Sen MLP -- WÓJCIK Teodor
CZYŻ Radosław
CZYŻ Radosław
B.D. CZYŻ Radosław B.D.
Z/0086/18
Z/3806/11
Z/4054/11
, Z/0056/13
2022
2022
2022
, 2022
3

1

5 5 s 1 3:18.74 LAMPART Tomasz
WARZECHA Henryk
ZIĘBA Szymon
KIDOŃ Piotr
KS AZS AWF Kraków 1998
1996
1999
2000
Sen MLP -- GIZA Maciej B.D.
KRÓL Zbigniew
KRÓL Zbigniew
GIZA Andrzej B.D.
Z/0098/14
Z/0525/13
Z/0312/15
Z/1693/17
2022
2022
2022
2022

2


6 6 s 1 3:38.88 MALANOWSKI Łukasz
SOBIECH Jakub
KUREK Maciej
SKROBIŃSKI Arkadiusz
KS Sprinterzy.com Kraków 1996
1990
1994
2000
Sen MLP -- B.D.
B.D.
B.D.
B.D.
Z/3997/15
Z/11732/21
Z/0868/22
Z/2052/15
2022
2022
2022
2022




Wzwyż M
1 f 1 2.21 KOŁODZIEJSKI Mateusz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2002 U23 KP I DMP KARNAS Zbigniew MICHALSKI Włodzimierz B.D. , Z/3296/17 , 2022 LDK! 155
2 f 1 2.12 SZCZĘSNY Mikołaj MKLA Łęczyca 2004 U20 LD I DMP U20 ANDRYSIAK Mirosław Z/5051/18 2022 BEZ LDK! 157
3 f 1 2.12 MOSZCZYŃSKI Sebastian KS Podlasie Białystok 2003 U20 PD I DMP DMP U20 NAZARKIEWICZ Robert Z/3064/16 2022 LDK! 130 157
4 f 1 2.07 HOŁUB Jakub AZS UMCS Lublin 2002 U23 LU II DMP B.D. HOŁUB Beata , Z/1443/16 , 2022 2 LDK! 117
5 f 1 2.07 SIDYA Cezar GKS Olimpia Grudziądz 2004 U20 KP II KAŃSKI Ryszard Z/4854/19 2022 LDK!
6 f 1 2.02 WALECKI Jakub WLKS Nowe Iganie 2005 U18 MZ II ZIĘCINA Kazimierz Z/3022/20 2022 LDK!
7 f 1 2.02 MAŁEK Kewin AML Słupsk 2005 U18 PM II DMP U20 KOPEĆ Bernadeta KAŃSKI Ryszard , Z/0018/18 , 2022 5 LDK! 138
7 f 1 2.02 KORDOŃSKI Adrian LKS Fenix Słupsk 1999 Sen PM II NIEMCZYN Dariusz Z/0688/15 2022 2
9 f 1 2.02 NIELUB Jakub AML Słupsk 2003 U20 PM II DMP U20 KOPEĆ Bernadeta Z/5098/19 2022 LDK! 138
10 f 1 2.02 WIŚNIEWSKI Gracjan CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2001 U23 KP II DMP MICHALSKI Włodzimierz B.D. B.D. B.D. Z/0798/15 2022 LDK! 104
11 f 1 1.97 KOSTKIEWICZ Filip KS AZS AWF Kraków 1999 Sen MA II DMP ZAPART Stanisław ZAPART Stanisław Z/0505/15 2022 92
11 f 1 1.97 KUCHCZYŃSKI Jakub BKS Bydgoszcz 2002 U23 KP II SZCZERKOWSKI Eugeniusz B.D. Z/6464/15 2022
13 f 1 1.97 KONOPKO Piotr LUKS Hańcza Suwałki 2004 U20 PD II STACHURSKA Agnieszka Z/1459/19 2022 LDK!
  f 1 NM KOBIELSKI Norbert MKS Inowrocław 1997 Sen KP -- KRAKOWIAK Lech B.D. Z/1752/13 2022
Tyczka M
1 f 1 5.65 LISEK Piotr OSOT Szczecin 1992 Sen ZP MM SZCZEPAŃSKI Marcin Z/1183/11 2022 MM
2 f 1 5.60 SOBERA Robert KS AZS AWF Wrocław 1991 Sen DS MM DMP ŁOŚ Dariusz Z/4015/11 2022 MM 181
3 f 1 5.40 PAWLIK Karol CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1994 Sen KP M DMP DAKINIEWICZ Wojciech Z/2178/11 2022 M 167
4 f 1 5.40 GAWENDA Michał OKS Skra Warszawa 2005 U18 MZ M DMP U20 GAWENDA Andrzej Z/1119/18 2022 2 LDK! 183
5 f 1 5.20 WOJCIECHOWSKI Paweł CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1989 Sen KP M DMP MICHALSKI Włodzimierz Z/2184/11 2022 MM 153
6 f 1 5.00 NAWOCKI Paweł KS AZS AWF Wrocław 2001 U23 DS I DMP ŁOŚ Dariusz Z/3604/15 2022 140
7 f 1 5.00 MARCINIEWICZ Bartosz KS AZS AWF Warszawa 2002 U23 MZ I DMP MASTALERZ Janusz MASTALERZ Janusz Z/2627/16 2022 2 LDK! 140
8 f 1 4.70 CHMARA Sebastian CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1999 Sen KP I DMP DAKINIEWICZ Wojciech B.D. Z/0579/15 2022 120
8 f 1 4.70 CZERNIAK Przemysław SL Olimpia Poznań 1984 Masters WP I DZIAMSKI Krzysztof Z/1609/20 2022
10 f 1 4.70 KEMPSKI Filip KS AZS AWF Katowice 2002 U23 SL I KRUPIŃSKI Piotr B.D. Z/3251/19 2022 LDK!
10 f 1 4.70 MUŻDŻYŃSKI Maksymilian RKS Łódź 1997 Sen LD I DMP B.D. LISIAK Adam , Z/0113/13 , 2022 120
12 f 1 4.70 BARAN Patryk AZS-AWFiS Gdańsk 1998 Sen PM I B.D. KAŃSKI Ryszard , Z/0025/14 , 2022
13 f 1 4.70 POCHOPIEŃ Nikodem KKL Kielce 2004 U20 SK I DMP DMP U20 WRONA Agnieszka JANUCHTA Krzysztof Z/0146/17 2022 5 LDK! 120 150
14 f 1 4.40 KUPCZAK Adrian UKS Olimp Mazańcowice 2002 U23 SL II KRUPIŃSKI Piotr Z/3514/16 2022 1
15 f 1 4.40 ROZMIAREK Piotr CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2005 U18 KP II DMP U20 KRZEWIŃSKI Ignacy DAKINIEWICZ Wojciech , Z/4249/18 , 2022 LDK! 138
  f 1 NM PAWLICKI Szymon CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2002 U23 KP -- DAKINIEWICZ Wojciech B.D. Z/4815/18 2022
W dal M
  f 1 6.90 CZARNOCKI Damian KS AZS-AWF Biała Podlaska 2000 U23 LU +0.4 II MAKARUK Tadeusz MAKARUK Tadeusz Z/2651/16 2022
  f 1 7.23 DZIEŁAKOWSKI Gabriel LLKS Osowa Sień 2004 U20 LB +1.8 II ORŁOWSKI Andrzej Z/1771/18 2022 5
  f 1 7.51 JOPEK Mateusz KS AZS AWF Wrocław 1996 Sen DS +1.4 I DMP KOKOT Zdzisław B.D. Z/0042/12 2022 128
1 f 1 8.03 TARKOWSKI Piotr KS AZS-AWF Biała Podlaska 1999 Sen LU +1.5 MM MAKARUK Tadeusz MAKARUK Tadeusz Z/5026/15 2022
2 f 1 7.77 JOPEK Mateusz KS AZS AWF Wrocław 1996 Sen DS +2.6 I DMP KOKOT Zdzisław B.D. Z/0042/12 2022 149
3 f 1 7.52 KUCH Andrzej AZS UMCS Lublin 1991 Sen LU +1.7 I B.D. Z/4261/11 2022
4 f 1 7.47 RÓŻAŃSKI Mateusz KU AZS PWSZ w Tarnowie 1998 Sen MA +1.2 I WAŁASZEK Jarosław Z/2369/15 2022 M
5 f 1 7.39 CHOJNOWSKI Bartosz KS Podlasie Białystok 1997 Sen PD +0.5 I DMP NAZARKIEWICZ Robert B.D. Z/0307/14 2022 1 119
6 f 1 7.38 BRZEZIŃSKI Adrian MKL Toruń 1998 Sen KP +1.5 I BUTKIEWICZ Jacek B.D. Z/4501/15 2022
7 f 1 7.36 DZIEŁAKOWSKI Gabriel LLKS Osowa Sień 2004 U20 LB +2.9 I ORŁOWSKI Andrzej Z/1771/18 2022 5
8 f 1 7.27 KRZEMIŃSKI Dawid RLTL Optima Radom 2000 U23 MZ +2.9 I BŁASIŃSKI Artur B.D. MIERZEJEWSKI Marek Z/4910/15 2022 LDK!
9 f 1 7.00 CZARNOCKI Damian KS AZS-AWF Biała Podlaska 2000 U23 LU +2.3 II MAKARUK Tadeusz MAKARUK Tadeusz Z/2651/16 2022
10 f 1 6.51 LEMIESZEK Kacper KS AZS-AWF Biała Podlaska 2000 U23 LU +2.9 III MAKARUK Tadeusz MAKARUK Tadeusz Z/5232/15 2022
Trójskok M
  f 1 14.50 RUDNIK Kacper MKL Toruń 2001 U23 KP +1.1 II DMP B.D. BUTKIEWICZ Jacek , Z/0593/16 , 2022 LDK! 93
1 f 1 16.35 ŚWIDERSKI Adrian WKS Śląsk Wrocław 1986 Masters DS +1.1 M JAGACIAK Jarosław Z/1691/11 2022 1
2 f 1 15.57 SULWIRSKI Rafał KS AZS AWF Warszawa 1996 Sen MZ +1.3 I DMP ŁUKASIAK Michał B.D. Z/1200/12 2022 1 129
3 f 1 15.56 KULMACZEWSKI Jan KS AZS AWF Warszawa 1995 Sen MZ +1.4 I DMP B.D. ŁUKASIAK Michał , Z/1677/12 , 2022 129
4 f 1 15.51 KRZEMIŃSKI Dawid RLTL Optima Radom 2000 U23 MZ +0.6 I BŁASIŃSKI Artur B.D. MIERZEJEWSKI Marek Z/4910/15 2022 LDK!
5 f 1 15.40 BRACKI Jakub BKL Bełchatów 2003 U20 LD +0.7 I MANTYK Łukasz Z/3046/17 2022 LDK!
6 f 1 15.10 ŚWIERCZYNA Bartosz KS AZS AWF Katowice 1998 Sen SL +1.5 I KORZEŃ Robert B.D. Z/0485/14 2022
7 f 1 14.73 RUDNIK Kacper MKL Toruń 2001 U23 KP +2.2 II DMP B.D. BUTKIEWICZ Jacek , Z/0593/16 , 2022 LDK! 100
8 f 1 14.65 DAROSZEWSKI Jakub CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1991 Sen KP +0.9 II DMP KAŹMIERCZAK Daniel Z/3122/11 2022 98
9 f 1 14.06 OLSZEWSKI Adrian MKS Piast Głogów 1978 Masters DS +1.3 III KARPOWICZ Tadeusz # Z/4847/19 2022 2
  f 1 NM SZUMIEC Michał KS AZS AWF Kraków 2001 U23 MA 0.0 -- DMP ZAPART Stanisław B.D. Z/5971/15 2022
Kula (7.26) M
1 f 1 21.17 HARATYK Michał KS Sprint Bielsko-Biała 1992 Sen SL MM DMP GALON Piotr Jan Z/0084/11 2022 MM 200
2 f 1 20.30 BUKOWIECKI Konrad KS AZS UWM Olsztyn 1997 Sen WN MM BUKOWIECKI Ireneusz Z/0116/13 2022 MM
3 f 1 19.89 SZYSZKOWSKI Jakub KS AZS AWF Katowice 1991 Sen SL MM GALON Piotr Jan Z/1690/11 2022
4 f 1 18.85 GUDRO Andrzej WLKS Nowe Iganie 1994 Sen MZ M MIERNICKI Sławomir Z/3566/11 2022 MM
5 f 1 18.83 ŁUKSZO Sebastian AZS UMCS Lublin 1994 Sen LU M DMP B.D. BUKOWIECKI Maciej , Z/4693/11 , 2022 165
6 f 1 18.60 PAROL Jan WLKS Nowe Iganie 1995 Sen MZ M MIERNICKI Sławomir Z/1506/12 2022 M
7 f 1 18.30 MAROK Wojciech MKL Jurand Szczytno 2001 U23 WN M BUKOWIECKI Maciej B.D. Z/1647/15 2022 LDK!
8 f 1 18.13 MAZUR Szymon MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1998 Sen SL M B.D. B.D. , Z/0477/14 , 2022
9 f 1 17.99 GOŹDZIEWICZ Piotr KS AZS AWF Warszawa 2001 U23 MZ M DMP MAŁECKI Marcin B.D. Z/3653/15 2022 152
10 f 1 15.80 BORKOWSKI Jakub MKL Jurand Szczytno 2001 U23 WN I BUKOWIECKI Maciej B.D. Z/5618/15 2022 LDK!
11 f 1 14.99 RUCIŃSKI Kacper MKL Jurand Szczytno 2002 U23 WN I BUKOWIECKI Maciej Z/3674/16 2022 LDK!
Dysk (2) M
1 f 1 64.06 STACHNIK Oskar AZS UMCS Lublin 1998 Sen LU MM DMP KAMIŃSKI Damian B.D. B.D. Z/0205/14 2022 183
2 f 1 61.13 URBANEK Robert MKS Aleksandrów Łódzki 1987 Masters LD M JOACHIMIAK Robert Z/1041/11 2022 MM
3 f 1 59.63 LEWOSZEWSKI Jakub KS Agros Zamość 2000 U23 LU M DMP KĘCKI Krzysztof B.D. Z/5235/15 2022 161
4 f 1 53.78 MAROK Wojciech MKL Jurand Szczytno 2001 U23 WN I BUKOWIECKI Maciej B.D. Z/1647/15 2022 LDK!
5 f 1 52.67 GIBASZEK Mateusz AZS-AWFiS Gdańsk 1997 Sen PM I WALCZAK Aleksandra Z/0821/13 2022
6 f 1 52.02 KOREJBA Jakub LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle 2003 U20 OP I DOMIN Adam DOMIN Adam , Z/3212/17 , 2022 LDK!
7 f 1 51.90 MIKOS Mateusz AZS UMCS Lublin 1987 Masters LU I KOZŁOWSKI Robert Z/1962/11 2022
8 f 1 51.69 MATYJA Michał CWKS Resovia Rzeszów 2002 U23 PK I DMP SAMAGALSKI Tomasz Z/3140/17 2022 2 123
9 f 1 51.68 ANDRZEJCZAK Jarosław RLTL Optima Radom 2002 U23 MZ I DMP CZAJKOWSKI Waldemar KĘCKI Krzysztof WAŚNIEWSKI Marcin , Z/0452/16 , 2022 LDK! 123
10 f 1 51.01 RODZIAK Damian MKL Jurand Szczytno 2003 U20 WN I ZAWORSKI Marek BUKOWIECKI Maciej , Z/4273/18 , 2022 LDK!
11 f 1 49.16 KACPRZAK Mateusz AZS-AWF Warszawa 1992 Sen MZ I B.D. Z/3356/11 2022 1
12 f 1 49.05 MAZUR Szymon MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1998 Sen SL I B.D. B.D. , Z/0477/14 , 2022
13 f 1 46.69 RUCIŃSKI Kacper MKL Jurand Szczytno 2002 U23 WN I BUKOWIECKI Maciej Z/3674/16 2022 LDK!
14 f 1 45.26 BORKOWSKI Jakub MKL Jurand Szczytno 2001 U23 WN II BUKOWIECKI Maciej B.D. Z/5618/15 2022 LDK!
Młot (7.26) M
1 f 1 80.90 NOWICKI Wojciech KS Podlasie Białystok 1989 Sen PD MM DMP FIODOROW Joanna Z/3138/11 2022 MM 196
2 f 1 77.13 FAJDEK Paweł KS AZS AWF Katowice 1989 Sen SL MM ZIÓŁKOWSKI Szymon Z/3286/11 2022
3 f 1 73.77 WROTYŃSKI Marcin OŚ AZS Poznań 1996 Sen WP M DMP NOWAK Grzegorz B.D. Z/1594/12 2022 1 172
4 f 1 71.32 RATAJCZYK Tomasz KS AZS AWF Warszawa 2002 U23 MZ M DMP GÓRA Marcin Z/1648/16 2022 LDK! 164
5 f 1 69.24 PIŁAT Dawid LKS Stal Mielec 2002 U23 PK M JAKUBOWSKI Ryszard Z/1858/16 2022 1
6 f 1 67.39 MAZUR Michał KS Agros Zamość 1999 Sen LU I DMP ROSA Mikołaj Z/3659/15 2022 1 151
7 f 1 65.37 ROGOWSKI Arkadiusz KS Agros Zamość 1993 Sen LU I DMP ROSA Mikołaj Z/2769/11 2022 M 144
8 f 1 65.17 ZIÓŁKOWSKI Adam OŚ AZS Poznań 2002 U23 WP I DMP CHMIELARZ Lucyna NOWAK Grzegorz B.D. , Z/0930/16 , 2022 LDK! 144
9 f 1 62.03 SWANCAR Kamil OŚ AZS Poznań 1998 Sen WP I DMP NOWAK Grzegorz B.D. Z/0577/14 2022 133
10 f 1 58.72 KOWALSKI Bartosz KS AZS AWF Wrocław 1999 Sen DS I DMP B.D. KOTWICA Czesław , Z/0897/17 , 2022 122
11 f 1 58.04 USAREK Jan AZS UMCS Lublin 2002 U23 LU I DMP KOPRON Witold B.D. Z/3906/16 2022 120
12 f 1 56.70 BUCKI Patryk AZS-AWF Gorzów 2001 U23 LB I KOWALSKI Zenon Z/3184/15 2022 2
Oszczep (800) M
1 f 1 80.44 KRUKOWSKI Marcin KS Warszawianka W-wa 1992 Sen MZ MM KRUKOWSKI Michał Z/4887/11 2022 MM
2 f 1 78.22 KOŁODZIEJCZAK Eryk LUKS Start Nakło 2002 U23 KP MM PIĄTEK Mirosław Z/0033/15 2022 1 LDK!
3 f 1 78.01 LEBIODA Piotr LUKS Hańcza Suwałki 1992 Sen PD MM B.D. Z/1328/14 2022
4 f 1 76.77 KWAŚNIEWSKI Mateusz AZS UMCS Lublin 1995 Sen LU M DMP KRUKOWSKI Michał B.D. Z/2300/11 2022 158
5 f 1 73.24 WEGNER Dawid LUKS Start Nakło 2000 U23 KP I WALCZAK Leszek Z/0021/15 2022 1
6 f 1 72.06 MERTKA Wiktor UKS Cyprianka 1997 Sen KP I MAŃKOWSKI Edward B.D. Z/1564/13 2022 1
7 f 1 71.77 MUCHA Marek AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2001 U23 OP I DMP ZIEMBA Krzysztof Z/5898/15 2022 1 LDK! 138
8 f 1 70.17 MERTKA Jonasz UKS Cyprianka 1999 Sen KP I MAŃKOWSKI Edward B.D. Z/4340/15 2022
9 f 1 67.72 CHMIELAK Hubert LUKS Hańcza Suwałki 1989 Sen PD I WALCZAK Leszek Z/2665/11 2022
10 f 1 64.84 KOŚCIÓW Dawid LKS Jantar Ustka 1990 Sen PM I MICHALSKI Henryk Z/2503/11 2022 MM
11 f 1 64.19 SUMIŃSKI Wojciech KS AZS AWF Warszawa 1994 Sen MZ I DMP TOPOLEWSKI Maciej B.D. Z/3684/11 2022 1 109
  f 1 NM TOPOLEWSKI Maciej KS AZS AWF Warszawa 1995 Sen MZ -- DMP TOPOLEWSKI Maciej B.D. B.D. Z/5021/15 2022
Chód 10 km M
1 1 s 1 43:08.10 BRZOZOWSKI Artur KKL Stal Stalowa Wola 1985 Masters PK I B.D. Z/0001/11 2022
2 2 s 1 43:44.89 JELONEK Jakub CKS Budowlani Częstochowa 1985 Masters SL I LAMCH Czesław KALKA Kamil Z/4459/11 2022
3 3 s 1 46:13.69 SIKORA Rafał KS AZS AWF Kraków 1987 Masters MA I KISIEL Krzysztof Z/0346/11 2022
4 4 s 1 49:36.86 BEN HLIMA Maher KS Ultra Team Łódź 1989 Sen LD I B.D. Z/1129/22 2022
5 5 s 1 51:08.52 BARBUŻYŃSKI Dominik KL Lechia Gdańsk 2004 U20 PM I STASIEWICZ Mirosław Z/2702/19 2022
6 6 s 1 51:22.60 RYNKIEWICZ Olaf KL Lechia Gdańsk 2002 U23 PM I STASIEWICZ Mirosław Z/1838/16 2022 4

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 45.751552820206 sekund