Bełchatów 05.06.2022
Otwarte Mistrzostwa Woj. Łódzkiego U12 i U14 [DMP] [DMP U20]
60 m K
1 1 e 1 8.82 WIŚNIEWSKA Aleksandra MKL Toruń 2012 U12 KP +3.1 -- WIŚNIEWSKI Maciej Z/11307/21 2022
2 4 e 1 9.23 PATEK Alicja UKS Czempion Bełchatów 2012 U12 LD +3.1 -- RYBARCZYK Dariusz Z/1099/22 2022 LDK!
3 31 e 1 12.05 CZECH Oliwka UKS Vis Skierniewice 2012 U12 LD +3.1 --
1 2 e 2 8.84 OSICKA Lena LKS Vectra Włocławek 2011 U12 KP +1.5 -- ZIÓŁKOWSKI Marek Z/2474/21 2022 LDK!
2 3 e 2 9.22 STANIAK Michalina Akademia DIEGO Skierniewice 2011 U12 LD +1.5 --
3 14 e 2 10.16 POTENTAS Katarzyna UKS Lisy Zgierz 2011 U12 LD +1.5 -- ZATORSKI Krzysztof Z/1106/22 2022 LDK!
4 34 e 2 13.10 MARKOWSKA Zuzanna UKS Vis Skierniewice 2014 U12 LD +1.5 -- GŁUSZCZ Agata # LDK!
1 7 e 3 9.69 KRUK Iga MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2013 U12 LD +1.7 -- WASIAK Jarosław Z/0899/22 2022
2 12 e 3 10.06 MORAWIEC Weronika BKL Bełchatów 2013 U12 LD +1.7 -- MORAWIEC Agnieszka Z/13287/21 2022 LDK!
3 22 e 3 10.77 SAWICKA Alicja UKS Lisy Zgierz 2012 U12 LD +1.7 -- B.D. Z/1105/22 2022
4 27 e 3 11.15 KRÓLIKOWSKA Zofia BKL Bełchatów 2012 U12 LD +1.7 --
5 28 e 3 11.47 MICHAŁOWSKA Tatiana BKL Bełchatów 2014 U12 LD +1.7 --
1 6 e 4 9.54 CZYŻ Bella UMLKS Pegaz Opoczno 2011 U12 LD +1.1 -- GRABOLUS Marek Z/1889/21 2022 LDK!
2 18 e 4 10.32 PSKIT Magdalena UKS Lisy Zgierz 2011 U12 LD +1.1 -- LISIECKI Paweł Z/12029/21 2022
3 23 e 4 10.86 SIEJKOWSKA Zuzia LUKS Boguszyce 2012 U12 LD +1.1 --
4 26 e 4 11.12 DŻUGAJ Katarzyna BKL Bełchatów 2011 U12 LD +1.1 --
5 29 e 4 11.60 KĘCIEK Zuzia Akademia DIEGO Skierniewice 2013 U12 LD +1.1 --
1 10 e 5 10.00 JASIŃSKA Paulina BKL Bełchatów 2011 U12 LD +1.3 -- MORAWIEC Agnieszka LDK!
2 19 e 5 10.35 KOCHANOWSKA Kaja KS Polanik Piotrków Trybunalski 2012 U12 LD +1.3 -- DELĄG Józef # Z/1963/22 2022
3 20 e 5 10.50 WIECZOREK Julia niest. Łódź 2012 U12 LD +1.3 --
4 24 e 5 10.98 ABRAMCZYK Hanna UKS Lisy Zgierz 2011 U12 LD +1.3 -- LISIECKI Paweł Z/11339/21 2022
5 32 e 5 12.70 HOCHMAN Lena BKL Bełchatów 2013 U12 LD +1.3 --
1 8 e 6 9.87 WIECZOREK Małgorzata Akademia DIEGO Skierniewice 2013 U12 LD +0.6 --
2 9 e 6 9.92 LANGOWSKA Julia BKL Bełchatów 2011 U12 LD +0.6 -- MORAWIEC Agnieszka Z/13286/21 2022 LDK!
3 21 e 6 10.77 MOLO Ewa BKL Bełchatów 2013 U12 LD +0.6 -- MORAWIEC Agnieszka Z/1135/22 2022 LDK!
4 33 e 6 12.86 WALENDZIK Weronika UKS Vis Skierniewice 2014 U12 LD +0.6 -- GŁUSZCZ Agata # LDK!
1 15 e 7 10.17 BARYLSKA Monika MUKS Park Zduńska Wola 2012 U12 LD +0.5 -- SZEWCZYK Tomasz Z/4504/22 2022
2 16 e 7 10.20 STASZEWSKA Iga UKS Czempion Bełchatów 2014 U12 LD +0.5 -- RYBARCZYK Dariusz Z/1233/22 2022 LDK!
3 17 e 7 10.21 MATUSIAK Maria KS Polanik Piotrków Trybunalski 2011 U12 LD +0.5 --
4 25 e 7 10.98 SIEWIERA Iga BKL Bełchatów 2012 U12 LD +0.5 --
1 5 e 8 9.40 STASZEWSKA Tola UKS Czempion Bełchatów 2012 U12 LD +0.2 -- RYBARCZYK Dariusz Z/1234/22 2022 LDK!
2 11 e 8 10.05 KULIGOWSKA Lena MUKS Park Zduńska Wola 2011 U12 LD +0.2 -- SZEWCZYK Tomasz Z/4505/22 2022
3 13 e 8 10.11 STOKWISZ-AUGUSIAK Steffanie LKS Vectra Włocławek 2012 U12 KP +0.2 -- ZIÓŁKOWSKI Marek Z/0817/22 2022 LDK!
4 30 e 8 11.75 PRZYBYLSKA Julia BKL Bełchatów 2013 U12 LD +0.2 --
1 5 e 9 8.88 OWCZAREK Lena UKS Czempion Bełchatów 2010 U14 LD +2.0 -- RYBARCZYK Dariusz Z/7880/21 2022 LDK!
2 11 e 9 9.02 GIŁKA Hanna UKS Vis Skierniewice 2009 U14 LD +2.0 -- KORWEK Joanna Z/9752/21 2022 LDK!
3 15 e 9 9.10 SZTAJNERT Zofia BKL Bełchatów 2010 U14 LD +2.0 -- MORAWIEC Agnieszka Z/2352/20 2022 LDK!
4 16 e 9 9.13 MALIAR Uliana MKLA Łęczyca 2009 U14 LD +2.0 -- KWAPKOWSKI Łukasz Z/7533/21 2022 LDK!
5 25 e 9 9.50 WIECZOREK Martyna UKS Vis Skierniewice 2009 U14 LD +2.0 -- KORWEK Joanna # Z/5211/22 2022
6 30 e 9 9.84 OLĘDZKA Julia UKS Lisy Zgierz 2009 U14 LD +2.0 -- LISIECKI Paweł Z/1965/21 2022 LDK!
7 40 e 9 10.26 ZWOLIŃSKA Nina Akademia DIEGO Skierniewice 2010 U14 LD +2.0 --
1 1 e 10 8.17 ZAGRODZIŃSKA Kinga UKS Czempion Bełchatów 2009 U14 LD +0.8 -- RYBARCZYK Dariusz Z/0904/22 2022 LDK!
2 3 e 10 8.31 NIEZGODA Iga LUKS Boguszyce 2009 U14 LD +0.8 -- SUPEŁ Dorota Z/0486/20 2022 LDK!
3 8 e 10 8.97 KORWEK Lena UKS Vis Skierniewice 2009 U14 LD +0.8 -- KORWEK Joanna # Z/3812/19 2022 LDK!
4 32 e 10 9.91 ZALEPIŃSKA Lena UKS Lisy Zgierz 2010 U14 LD +0.8 -- ZATORSKI Krzysztof Z/11336/21 2022 LDK!
5 34 e 10 9.98 KOWALSKA Nikola UKS Vis Skierniewice 2010 U14 LD +0.8 -- KORWEK Joanna # Z/5209/22 2022
6 46 e 10 11.96 WOLANOWSKA Nikola UKS Vis Skierniewice 2010 U14 LD +0.8 -- KORWEK Joanna #
1 4 e 11 8.49 WRÓBLEWSKA Aleksandra MUKS Park Zduńska Wola 2009 U14 LD +0.7 -- SZEWCZYK Tomasz SZEWCZYK Tomasz , Z/0545/21 , 2022 LDK!
2 6 e 11 8.89 ZIÓŁKOWSKA Hanna LKS Vectra Włocławek 2010 U14 KP +0.7 -- ZIÓŁKOWSKI Marek ZIÓŁKOWSKI Marek Z/0593/19 2022 BEZ LDK!
3 9 e 11 8.98 JASIŃSKA Aleksandra BKL Bełchatów 2010 U14 LD +0.7 -- MORAWIEC Agnieszka Z/3280/20 2022 LDK!
4 27 e 11 9.59 NOWAKOWSKA Malina UKS Vis Skierniewice 2010 U14 LD +0.7 -- KORWEK Joanna Z/9753/21 2022 LDK!
5 33 e 11 9.93 ARSENIUK Karina UKS Vis Skierniewice 2010 U14 LD +0.7 -- KORWEK Joanna # Z/5208/22 2022
6 37 e 11 10.15 WIECZOREK Aleksandra Akademia DIEGO Skierniewice 2010 U14 LD +0.7 --
1 2 e 12 8.25 MORAWIEC Alicja BKL Bełchatów 2009 U14 LD +0.6 -- MORAWIEC Agnieszka MORAWIEC Agnieszka , Z/4339/19 , 2022 BEZ LDK!
2 12 e 12 9.03 SELIGA Amelia Akademia DIEGO Skierniewice 2010 U14 LD +0.6 --
3 17 e 12 9.15 KRZEMIŃSKA Antonina UKS Vis Skierniewice 2010 U14 LD +0.6 -- KORWEK Joanna Z/7586/21 2022 LDK!
4 22 e 12 9.45 MATACZ Wiktoria LUKS Strzałków 2010 U14 LD +0.6 -- WRÓBLEWSKI Daniel Z/13340/21 2022 LDK!
5 31 e 12 9.88 MASTALSKA Martyna LUKS Strzałków 2009 U14 LD +0.6 -- WRÓBLEWSKI Daniel Z/5198/22 2022
6 41 e 12 10.54 DZIKOWSKA Lena LUKS Boguszyce 2010 U14 LD +0.6 -- SUPEŁ Dorota Z/1034/21 2022
1 14 e 13 9.09 CABAN Anna UKS Vis Skierniewice 2010 U14 LD -0.7 -- KORWEK Joanna Z/7582/21 2022 LDK!
2 18 e 13 9.16 SŁOMKA Gabriela LKS Vectra Włocławek 2009 U14 KP -0.7 -- ZIÓŁKOWSKI Marek ZIÓŁKOWSKI Marek Z/0579/18 2022 LDK!
3 19 e 13 9.17 SIDOROWICZ Daria UKS Czempion Bełchatów 2009 U14 LD -0.7 -- RYBARCZYK Dariusz Z/1237/22 2022 LDK!
4 21 e 13 9.43 KAŹMIERCZAK Lilianna UKS Lisy Zgierz 2010 U14 LD -0.7 -- LISIECKI Paweł Z/1962/21 2022 LDK!
5 45 e 13 11.49 STANIEC Natalia LUKS Strzałków 2010 U14 LD -0.7 --
1 20 e 14 9.35 GAGIS Maja UKS Lisy Zgierz 2010 U14 LD -0.3 -- ZATORSKI Krzysztof Z/8011/21 2022 LDK!
2 23 e 14 9.48 MATUSIAK Maja UKS Lisy Zgierz 2009 U14 LD -0.3 -- ZATORSKI Krzysztof Z/11337/21 2022
3 24 e 14 9.48 KRAJEWSKA Julia UKS Vis Skierniewice 2010 U14 LD -0.3 -- KORWEK Joanna # Z/5210/22 2022
4 26 e 14 9.50 RYDZ Izabella UKS Czempion Bełchatów 2009 U14 LD -0.3 -- RYBARCZYK Dariusz Z/7884/21 2022 LDK!
5 36 e 14 10.14 NOWICKA Daria Akademia DIEGO Skierniewice 2010 U14 LD -0.3 --
6 42 e 14 10.57 GAWLIKOWSKA Lena LUKS Strzałków 2010 U14 LD -0.3 -- WRÓBLEWSKI Daniel Z/5199/22 2022
1 7 e 15 8.96 PŁACZEK Agnieszka MUKS Park Zduńska Wola 2009 U14 LD -1.7 -- SZEWCZYK Tomasz Z/0757/22 2022
2 10 e 15 8.98 MARUNOWSKA Blanka UKS Lisy Zgierz 2010 U14 LD -1.7 -- LISIECKI Paweł Z/3358/20 2022 LDK!
3 29 e 15 9.78 KOCH Klaudia LUKS Strzałków 2010 U14 LD -1.7 -- WRÓBLEWSKI Daniel Z/5197/22 2022
4 35 e 15 10.02 RUSIN Michalina UKS Vis Skierniewice 2009 U14 LD -1.7 -- KORWEK Joanna Z/2813/20 2022 LDK!
5 44 e 15 11.05 PARADOWSKA Mira Akademia DIEGO Skierniewice 2009 U14 LD -1.7 --
1 13 e 16 9.06 GAGIS Lena UKS Lisy Zgierz 2010 U14 LD -1.2 -- ZATORSKI Krzysztof Z/8012/21 2022 LDK!
2 28 e 16 9.77 JABŁOŃSKA Emilia MUKS Park Zduńska Wola 2010 U14 LD -1.2 -- SZEWCZYK Tomasz Z/4503/22 2022
3 38 e 16 10.18 ADAMCZYK Zuzanna UKS Vis Skierniewice 2010 U14 LD -1.2 -- KORWEK Joanna # Z/7579/21 2022 LDK!
4 39 e 16 10.23 DUDEK Amelia LUKS Boguszyce 2009 U14 LD -1.2 -- SUPEŁ Dorota Z/1042/21 2022
5 43 e 16 10.57 BIEŃKOWSKA Milena UKS Vis Skierniewice 2010 U14 LD -1.2 --
1 f 1 8.93 WIŚNIEWSKA Aleksandra MKL Toruń 2012 U12 KP -0.7 -- WIŚNIEWSKI Maciej Z/11307/21 2022
2 f 1 8.96 OSICKA Lena LKS Vectra Włocławek 2011 U12 KP -0.7 -- ZIÓŁKOWSKI Marek Z/2474/21 2022 LDK!
3 f 1 9.41 STANIAK Michalina Akademia DIEGO Skierniewice 2011 U12 LD -0.7 --
4 f 1 9.52 CZYŻ Bella UMLKS Pegaz Opoczno 2011 U12 LD -0.7 -- GRABOLUS Marek Z/1889/21 2022 LDK!
5 f 1 9.79 STASZEWSKA Tola UKS Czempion Bełchatów 2012 U12 LD -0.7 -- RYBARCZYK Dariusz Z/1234/22 2022 LDK!
6 f 1 9.85 WIECZOREK Małgorzata Akademia DIEGO Skierniewice 2013 U12 LD -0.7 --
7 f 1 9.96 KRUK Iga MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2013 U12 LD -0.7 -- WASIAK Jarosław Z/0899/22 2022
1 f 2 8.22 ZAGRODZIŃSKA Kinga UKS Czempion Bełchatów 2009 U14 LD -0.3 -- RYBARCZYK Dariusz Z/0904/22 2022 LDK!
2 f 2 8.30 MORAWIEC Alicja BKL Bełchatów 2009 U14 LD -0.3 -- MORAWIEC Agnieszka MORAWIEC Agnieszka , Z/4339/19 , 2022 BEZ LDK!
3 f 2 8.35 NIEZGODA Iga LUKS Boguszyce 2009 U14 LD -0.3 -- SUPEŁ Dorota Z/0486/20 2022 LDK!
4 f 2 8.53 WRÓBLEWSKA Aleksandra MUKS Park Zduńska Wola 2009 U14 LD -0.3 -- SZEWCZYK Tomasz SZEWCZYK Tomasz , Z/0545/21 , 2022 LDK!
5 f 2 8.90 KORWEK Lena UKS Vis Skierniewice 2009 U14 LD -0.3 -- KORWEK Joanna # Z/3812/19 2022 LDK!
6 f 2 8.95 PŁACZEK Agnieszka MUKS Park Zduńska Wola 2009 U14 LD -0.3 -- SZEWCZYK Tomasz Z/0757/22 2022
7 f 2 8.98 ZIÓŁKOWSKA Hanna LKS Vectra Włocławek 2010 U14 KP -0.3 -- ZIÓŁKOWSKI Marek ZIÓŁKOWSKI Marek Z/0593/19 2022 BEZ LDK!
100 m K
1 1 s 1 13.51 LUBNAUER Julia UKS 55 Łódź 2005 U18 LD -0.4 IV PALISZEWSKI Maciej Z/0258/18 2022 5 LDK!
2 2 s 1 14.29 SINKIEWICZ Alicja BKL Bełchatów 2009 U14 LD -0.4 V MORAWIEC Agnieszka Z/3278/20 2022 LDK!
3 3 s 1 15.09 GÓRNY Adrianna BKL Bełchatów 2009 U14 LD -0.4 -- MORAWIEC Agnieszka Z/3279/20 2022 LDK!
200 m K
1 1 s 1 24.92 TOMCZYK Zofia UMLKS Pegaz Opoczno 2008 U16 LD 0.0 II GRABOLUS Marek # Z/2525/20 2022 LDK!
2 2 s 1 26.20 JABŁOŃSKA Oliwia MKS Aleksandrów Łódzki 2005 U18 LD 0.0 II TOMCZYK Kazimierz Z/0823/18 2022
3 3 s 1 26.21 DAROS Iga LUKS Strzałków 2001 U23 LD 0.0 II MOUELHI Abdessatar B.D. Z/3082/18 2022
4 4 s 1 27.59 LUBNAUER Julia UKS 55 Łódź 2005 U18 LD 0.0 IV PALISZEWSKI Maciej Z/0258/18 2022 5 LDK!
5 5 s 1 28.74 BILIAVSKA Valeriia MKS Aleksandrów Łódzki 2005 U18 LD 0.0 -- TOMCZYK Kazimierz Z/2821/22 2022
6 6 s 1 28.98 PORADECKA Adrianna MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U16 LD 0.0 V BELTER Artur Z/0214/19 2022 LDK!
300 m K
1 2 s 1 45.88 WRÓBLEWSKA Aleksandra MUKS Park Zduńska Wola 2009 U14 LD IV SZEWCZYK Tomasz SZEWCZYK Tomasz , Z/0545/21 , 2022 LDK!
2 3 s 1 45.92 KUBA Aleksandra LUKS Boguszyce 2009 U14 LD IV SUPEŁ Dorota Z/0485/20 2022 LDK!
3 4 s 1 46.39 OWCZAREK Lena UKS Czempion Bełchatów 2010 U14 LD IV RYBARCZYK Dariusz Z/7880/21 2022 LDK!
4 5 s 1 46.46 MARUNOWSKA Blanka UKS Lisy Zgierz 2010 U14 LD IV LISIECKI Paweł Z/3358/20 2022 LDK!
5 8 s 1 49.86 GÓRNY Adrianna BKL Bełchatów 2009 U14 LD -- MORAWIEC Agnieszka Z/3279/20 2022 LDK!
6 9 s 1 50.31 KLIM Nadia MKS Aleksandrów Łódzki 2009 U14 LD -- TOMCZYK Kazimierz Z/10206/21 2022 LDK!
1 6 s 2 48.07 PIEKUT Aleksandra LUKS Boguszyce 2010 U14 LD V SUPEŁ Dorota Z/0358/20 2022
2 7 s 2 48.93 GAGIS Maja UKS Lisy Zgierz 2010 U14 LD -- ZATORSKI Krzysztof Z/8011/21 2022 LDK!
3 11 s 2 50.99 KAŹMIERCZAK Lilianna UKS Lisy Zgierz 2010 U14 LD -- LISIECKI Paweł Z/1962/21 2022 LDK!
4 12 s 2 51.78 RYDZ Izabella UKS Czempion Bełchatów 2009 U14 LD -- RYBARCZYK Dariusz Z/7884/21 2022 LDK!
5 14 s 2 53.05 WRÓBLEWSKA Daria LUKS Boguszyce 2009 U14 LD -- SUPEŁ Dorota # Z/0489/20 2022 LDK!
6 18 s 2 56.54 OLĘDZKA Julia UKS Lisy Zgierz 2009 U14 LD -- LISIECKI Paweł Z/1965/21 2022 LDK!
1 13 s 3 52.54 ZAWADZKA Lena UKS Jedynka Łowicz 2009 U14 LD -- B.D. Z/1433/21 2022
2 16 s 3 54.99 KOCH Klaudia LUKS Strzałków 2010 U14 LD -- WRÓBLEWSKI Daniel Z/5197/22 2022
3 17 s 3 55.05 GÓRALCZYK Julia KS Dynamic Łódź 2010 U14 LD -- SEKIETA Radosław Z/1439/22 2022
4 19 s 3 62.09 JURDZIAK Edyta KS Polanik Piotrków Trybunalski 2010 U14 LD --
1 1 s 4 45.50 ZAGRODZIŃSKA Kinga UKS Czempion Bełchatów 2009 U14 LD IV RYBARCZYK Dariusz Z/0904/22 2022 LDK!
2 10 s 4 50.96 WOJCIECHOWSKA Lena LKS Vectra Włocławek 2010 U14 KP -- ZIÓŁKOWSKI Marek ZIÓŁKOWSKI Marek , Z/0933/20 , 2022 LDK!
3 15 s 4 53.35 MATACZ Wiktoria LUKS Strzałków 2010 U14 LD -- WRÓBLEWSKI Daniel Z/13340/21 2022 LDK!
1 2 s 5 53.46 PATEK Alicja UKS Czempion Bełchatów 2012 U12 LD -- RYBARCZYK Dariusz Z/1099/22 2022 LDK!
2 3 s 5 54.91 SZPRUCH Nell UKS Lisy Zgierz 2013 U12 LD -- LISIECKI Paweł Z/1968/21 2022 LDK!
3 5 s 5 55.86 KRZEMIŃSKA Zofia UKS Vis Skierniewice 2012 U12 LD -- KORWEK Joanna Z/0946/22 2022 LDK!
4 6 s 5 56.71 PSKIT Magdalena UKS Lisy Zgierz 2011 U12 LD -- LISIECKI Paweł Z/12029/21 2022
5 10 s 5 60.63 KAMIŃSKA Julia UKS Vis Skierniewice 2012 U12 LD -- BARTOSIK Maciej # Z/0945/22 2022 LDK!
1 1 s 6 52.06 STANIAK Michalina Akademia DIEGO Skierniewice 2011 U12 LD --
2 4 s 6 55.60 POTENTAS Katarzyna UKS Lisy Zgierz 2011 U12 LD -- ZATORSKI Krzysztof Z/1106/22 2022 LDK!
3 9 s 6 60.62 MATUSIAK Maria KS Polanik Piotrków Trybunalski 2011 U12 LD --
1 7 s 7 56.79 HAŁACZKIEWICZ Lena UKS Czempion Bełchatów 2013 U12 LD -- RYBARCZYK Dariusz LDK!
2 8 s 7 57.79 CISZEWSKA Iga KS Polanik Piotrków Trybunalski 2011 U12 LD --
3 11 s 7 62.16 STEFANIAK Alicja BKL Bełchatów 2014 U12 LD --
600 m K
1 1 s 1 1:46.27 SMYCZEK Nadia MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2009 U14 LD V WASIAK Jarosław Z/1502/21 2022 LDK!
2 2 s 1 1:50.75 WINNICKA Hanna MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2009 U14 LD -- WASIAK Jarosław Z/1503/21 2022 LDK!
3 3 s 1 1:51.28 KOCZYWĄS Nikola LUKS Boguszyce 2009 U14 LD -- SUPEŁ Dorota Z/0490/20 2022 LDK!
4 4 s 1 1:51.88 PĘCIAK Zuzanna UKS Czempion Bełchatów 2010 U14 LD -- RYBARCZYK Dariusz Z/1236/22 2022 LDK!
5 5 s 1 1:51.92 SINKIEWICZ Alicja BKL Bełchatów 2009 U14 LD -- MORAWIEC Agnieszka Z/3278/20 2022 LDK!
6 6 s 1 1:56.26 KOBACKA Julia LKS Zuza Running Team Opoczno 2009 U14 LD -- ŁAKOMSKA Zuzanna Z/4255/21 2022 LDK!
7 8 s 1 2:00.02 PŁUCIENNIK Anna LKS Zuza Running Team Opoczno 2009 U14 LD -- ŁAKOMSKA Zuzanna Z/0887/22 2022 LDK!
8 11 s 1 2:02.44 OLCZAK Maja KS Polanik Piotrków Trybunalski 2009 U14 LD -- DELĄG Józef # Z/1966/22 2022
1 7 s 2 1:58.25 PARADECKA Kinga UKS Czempion Bełchatów 2009 U14 LD -- RYBARCZYK Dariusz Z/7882/21 2022 LDK!
2 9 s 2 2:00.34 URBANIAK Nadia KS Polanik Piotrków Trybunalski 2010 U14 LD --
3 10 s 2 2:00.70 SOBALCZYK Martyna MKLA Łęczyca 2010 U14 LD -- KUBIAK Robert Z/0897/22 2022 LDK!
4 12 s 2 2:06.51 BOLEK Nikola LKS Zuza Running Team Opoczno 2010 U14 LD -- ŁAKOMSKA Zuzanna Z/4251/21 2022 LDK!
5 13 s 2 2:15.34 KOCIK Kornelia LUKS Boguszyce 2010 U14 LD -- SUPEŁ Dorota Z/1037/21 2022
1 1 s 3 2:06.88 GRALEWSKA Aleksandra UKS Lisy Zgierz 2013 U12 LD -- ZATORSKI Krzysztof Z/11338/21 2022
2 2 s 3 2:08.70 KOCHANOWSKA Kaja KS Polanik Piotrków Trybunalski 2012 U12 LD -- DELĄG Józef # Z/1963/22 2022
3 3 s 3 2:10.03 ROSIAK Alicja MKS Zduńska Wola 2011 U12 LD -- SULIŃSKI Andrzej Z/12186/21 2022 LDK!
4 4 s 3 2:10.96 DZIANACH Zuzanna LKS Zuza Running Team Opoczno 2012 U12 LD -- ŁAKOMSKA Zuzanna ŁAKOMSKA Zuzanna B.D. Z/2491/22 2022
5 5 s 3 2:13.07 SOKOŁOWSKA Zuzanna UKS Czempion Bełchatów 2012 U12 LD -- RYBARCZYK Dariusz Z/1235/22 2022 LDK!
6 6 s 3 2:32.55 MAGIERA Marta LUKS Boguszyce 2011 U12 LD -- SUPEŁ Dorota Z/1967/22 2022
4x100 m K
1 s 1 48.90 DOMAGAŁA Małgorzata
ZOCHNIAK Amelia
ZAŁECZNA Roksana
KOŁODZIEJCZUK Maria
UKS Czempion Bełchatów 2007
2007
2007
2004
U20 LDZ -- RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz
RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz
RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz
RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz
Z/3465/19
, Z/3464/19
, Z/1469/21
, Z/0755/19
2022
, 2022
, 2022
, 2022

5


  s 1 DNF PĘCIAK Zuzanna
SOKOŁOWSKA Zuzanna
BRANDT Pola
HAŁADAJ Barbara
UKS Czempion Bełchatów 2010
2012
2011
2007
U16 LDZ -- RYBARCZYK Dariusz
RYBARCZYK Dariusz
RYBARCZYK Dariusz
RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz
Z/1236/22
Z/1235/22
Z/1238/22
, Z/3461/19
2022
2022
2022
, 2022



BEZ
1 1 s 2 54.68 JASIŃSKA Aleksandra
MORAWIEC Alicja
SZTAJNERT Zofia
SINKIEWICZ Alicja
BKL Bełchatów 2010
2009
2010
2009
U14 LDZ -- MORAWIEC Agnieszka
MORAWIEC Agnieszka MORAWIEC Agnieszka
MORAWIEC Agnieszka
MORAWIEC Agnieszka
Z/3280/20
, Z/4339/19
Z/2352/20
Z/3278/20
2022
, 2022
2022
2022

BEZ


2 2 s 2 55.54 OWCZAREK Lena
ZAGRODZIŃSKA Kinga
SIDOROWICZ Daria
RYDZ Izabella
UKS Czempion Bełchatów 2010
2009
2009
2009
U14 LDZ -- RYBARCZYK Dariusz
RYBARCZYK Dariusz
RYBARCZYK Dariusz
RYBARCZYK Dariusz
Z/7880/21
Z/0904/22
Z/1237/22
Z/7884/21
2022
2022
2022
2022




3 3 s 2 55.58 PIEKUT Aleksandra
KOCZYWĄS Nikola
KUBA Aleksandra
NIEZGODA Iga
LUKS Boguszyce 2010
2009
2009
2009
U14 LDZ -- SUPEŁ Dorota
SUPEŁ Dorota
SUPEŁ Dorota
SUPEŁ Dorota
Z/0358/20
Z/0490/20
Z/0485/20
Z/0486/20
2022
2022
2022
2022




4 4 s 2 56.99 CABAN Anna
KORWEK Lena
KRZEMIŃSKA Antonina
RUSIN Michalina
UKS Vis Skierniewice 2010
2009
2010
2009
U14 LDZ -- KORWEK Joanna
KORWEK Joanna
KORWEK Joanna
KORWEK Joanna
Z/7582/21
Z/3812/19
Z/7586/21
Z/2813/20
2022
2022
2022
2022




5 5 s 2 58.16 WRÓBLEWSKA Aleksandra
CIEŚLAK Amelia
DAMAS Martyna
PŁACZEK Agnieszka
MUKS Park Zduńska Wola 2009
2009
2010
2009
U14 LDZ -- SZEWCZYK Tomasz SZEWCZYK Tomasz
SZEWCZYK Tomasz
SZEWCZYK Tomasz
SZEWCZYK Tomasz
, Z/0545/21
Z/4511/22
Z/12026/21
Z/0757/22
, 2022
2022
2022
2022




  s 2 DQ KAŹMIERCZAK Lilianna
MARUNOWSKA Blanka
GAGIS Lena
GAGIS Maja
UKS Lisy Zgierz 2010
2010
2010
2010
U14 LDZ -- LISIECKI Paweł
LISIECKI Paweł
ZATORSKI Krzysztof
ZATORSKI Krzysztof
Z/1962/21
Z/3358/20
Z/8012/21
Z/8011/21
2022
2022
2022
2022




1 6 s 3 59.38 KOCH Klaudia
KĘSICKA Natalia
MATACZ Wiktoria
MASTALSKA Martyna
LUKS Strzałków 2010
2009
2010
2009
U14 LDZ -- WRÓBLEWSKI Daniel
MOUELHI Abdessatar
WRÓBLEWSKI Daniel
WRÓBLEWSKI Daniel
Z/5197/22
Z/2161/20
Z/13340/21
Z/5198/22
2022
2022
2022
2022




2 7 s 3 59.65 BIEŃKOWSKA Milena
KOWALSKA Nikola
KRAJEWSKA Julia
WIECZOREK Martyna
UKS Vis Skierniewice 2010
2010
2010
2009
U14 LDZ --
KORWEK Joanna
KORWEK Joanna
KORWEK Joanna
Z/5209/22
Z/5210/22
Z/5211/22
2022
2022
2022



3 9 s 3 63.92 ZWOLIŃSKA Nina
WIECZOREK Aleksandra
SELIGA Amelia
PARADOWSKA Mira
Akademia DIEGO Skierniewice 2010
2010
2010
2009
U14 LDZ --


4 10 s 3 63.95 NOWAKOWSKA Malina
ADAMCZYK Zuzanna
RUSIN Michalina
GIŁKA Hanna
UKS Vis Skierniewice 2010
2010
2009
2009
U14 LDZ -- KORWEK Joanna
KORWEK Joanna
KORWEK Joanna
KORWEK Joanna
Z/9753/21
Z/7579/21
Z/2813/20
Z/9752/21
2022
2022
2022
2022




5 11 s 3 66.14 ZALEPIŃSKA Lena
STRZELECKA Iga
OLĘDZKA Julia
MATUSIAK Maja
UKS Lisy Zgierz 2010
2009
2009
2009
U14 LDZ -- ZATORSKI Krzysztof
B.D.
LISIECKI Paweł
ZATORSKI Krzysztof
Z/11336/21
Z/0345/22
Z/1965/21
Z/11337/21
2022
2022
2022
2022




1 1 s 4 64.67 BRANDT Pola
STASZEWSKA Iga
STASZEWSKA Tola
PATEK Alicja
UKS Czempion Bełchatów 2011
2014
2012
2012
U12 LDZ -- RYBARCZYK Dariusz
RYBARCZYK Dariusz
RYBARCZYK Dariusz
RYBARCZYK Dariusz
Z/1238/22
Z/1233/22
Z/1234/22
Z/1099/22
2022
2022
2022
2022




2 2 s 4 65.76 WIECZOREK Małgorzata
WIECZOREK Julia
STANIAK Michalina
KĘCIEK Zuzia
Akademia DIEGO Skierniewice 2013
2012
2011
2013
U12 LDZ --


3 3 s 4 67.53 SIEWIERA Iga
MORAWIEC Weronika
GAWRON Aleksandra
CHABIŃSKA Łucja
BKL Bełchatów 2012
2013
2012
2012
U12 LDZ --
MORAWIEC Agnieszka

MORAWIEC Agnieszka
Z/13287/21
2022


4 4 s 4 70.63 PSKIT Magdalena
SAWICKA Alicja
SZPRUCH Nell
GRALEWSKA Aleksandra
UKS Lisy Zgierz 2011
2012
2013
2013
U12 LDZ -- LISIECKI Paweł
B.D.
LISIECKI Paweł
ZATORSKI Krzysztof
Z/12029/21
Z/1105/22
Z/1968/21
Z/11338/21
2022
2022
2022
2022




5 5 s 4 75.27 KALSKA Natasza
BIAŁKOWSKA Natalia
KAMIŃSKA Julia
KRZEMIŃSKA Zofia
UKS Vis Skierniewice 2011
2011
2012
2012
U12 LDZ -- KORWEK Joanna
KORWEK Joanna
BARTOSIK Maciej
KORWEK Joanna
Z/0945/22
Z/0946/22
2022
2022




Wzwyż K
1 f 1 1.47 ZIMNA Maja UKS Błyskawica Domaniewice 2010 U14 LD IV B.D. Z/4788/22 2022
2 f 1 1.40 RUTKOWSKA Maja UKS Błyskawica Domaniewice 2010 U14 LD V B.D. Z/4787/22 2022
3 f 1 1.40 KĘSICKA Natalia LUKS Strzałków 2009 U14 LD V MOUELHI Abdessatar Z/2161/20 2022 LDK!
4 f 1 1.25 ANDRYSIAK Zuzanna MKLA Łęczyca 2010 U14 LD -- KUBIAK Robert Z/8318/21 2022 LDK!
4 f 1 1.25 BŁASIAK Nadia UKS Jedynka Łowicz 2009 U14 LD -- B.D. Z/1426/21 2021
6 f 1 1.20 JABŁOŃSKA Emilia MUKS Park Zduńska Wola 2010 U14 LD -- SZEWCZYK Tomasz Z/4503/22 2022
7 f 1 1.15 DAMAS Martyna MUKS Park Zduńska Wola 2010 U14 LD -- SZEWCZYK Tomasz Z/12026/21 2022
1 f 2 1.25 WOLSKA Scarlet UKS Jedynka Łowicz 2011 U12 LD --
2 f 2 1.20 BIŁAS Zuzanna MKLA Łęczyca 2011 U12 LD -- KUBIAK Robert Z/0888/22 2022 LDK!
3 f 2 1.10 BARYLSKA Monika MUKS Park Zduńska Wola 2012 U12 LD -- SZEWCZYK Tomasz Z/4504/22 2022
4 f 2 1.05 KULIGOWSKA Lena MUKS Park Zduńska Wola 2011 U12 LD -- SZEWCZYK Tomasz Z/4505/22 2022
W dal strefa K
1 f 1 4.68 WIŚNIEWSKA Aleksandra MKL Toruń 2012 U12 KP 0.0 -- WIŚNIEWSKI Maciej Z/11307/21 2022
2 f 1 4.54 OSICKA Lena LKS Vectra Włocławek 2011 U12 KP 0.0 -- ZIÓŁKOWSKI Marek Z/2474/21 2022 LDK!
3 f 1 4.18 KOBIERSKA Nina LUKS Boguszyce 2011 U12 LD 0.0 -- SUPEŁ Dorota Z/0556/22 2022
4 f 1 4.06 BIŁAS Zuzanna MKLA Łęczyca 2011 U12 LD 0.0 -- KUBIAK Robert Z/0888/22 2022 LDK!
5 f 1 3.97 CZYŻ Bella UMLKS Pegaz Opoczno 2011 U12 LD 0.0 -- GRABOLUS Marek Z/1889/21 2022 LDK!
6 f 1 3.92 STASZEWSKA Tola UKS Czempion Bełchatów 2012 U12 LD 0.0 -- RYBARCZYK Dariusz Z/1234/22 2022 LDK!
7 f 1 3.78 KULIGOWSKA Lena MUKS Park Zduńska Wola 2011 U12 LD 0.0 -- SZEWCZYK Tomasz Z/4505/22 2022
8 f 1 3.68 SZPRUCH Nell UKS Lisy Zgierz 2013 U12 LD 0.0 -- LISIECKI Paweł Z/1968/21 2022 LDK!
9 f 1 3.66 MORAWIEC Weronika BKL Bełchatów 2013 U12 LD 0.0 -- MORAWIEC Agnieszka Z/13287/21 2022 LDK!
10 f 1 3.51 STOKWISZ-AUGUSIAK Steffanie LKS Vectra Włocławek 2012 U12 KP 0.0 -- ZIÓŁKOWSKI Marek Z/0817/22 2022 LDK!
11 f 1 3.43 LANGOWSKA Julia BKL Bełchatów 2011 U12 LD 0.0 -- MORAWIEC Agnieszka Z/13286/21 2022 LDK!
12 f 1 3.34 STEFANIAK Alicja BKL Bełchatów 2014 U12 LD 0.0 --
13 f 1 3.32 WIECZOREK Julia niest. Łódź 2012 U12 LD 0.0 --
14 f 1 3.22 STASZEWSKA Iga UKS Czempion Bełchatów 2014 U12 LD 0.0 -- RYBARCZYK Dariusz Z/1233/22 2022 LDK!
15 f 1 3.22 KRÓLIKOWSKA Zofia BKL Bełchatów 2012 U12 LD 0.0 --
16 f 1 3.20 BARYLSKA Monika MUKS Park Zduńska Wola 2012 U12 LD 0.0 -- SZEWCZYK Tomasz Z/4504/22 2022
17 f 1 3.20 MOLO Ewa BKL Bełchatów 2013 U12 LD 0.0 -- MORAWIEC Agnieszka Z/1135/22 2022 LDK!
18 f 1 3.12 SIEWIERA Iga BKL Bełchatów 2012 U12 LD 0.0 --
19 f 1 3.09 WIECZOREK Małgorzata Akademia DIEGO Skierniewice 2013 U12 LD 0.0 --
20 f 1 3.06 JASIŃSKA Paulina BKL Bełchatów 2011 U12 LD 0.0 -- MORAWIEC Agnieszka LDK!
21 f 1 2.71 DŻUGAJ Katarzyna BKL Bełchatów 2011 U12 LD 0.0 --
22 f 1 2.68 KĘCIEK Zuzia Akademia DIEGO Skierniewice 2013 U12 LD 0.0 --
23 f 1 2.66 MICHAŁOWSKA Tatiana BKL Bełchatów 2014 U12 LD 0.0 --
24 f 1 2.48 PRZYBYLSKA Julia BKL Bełchatów 2013 U12 LD 0.0 --
25 f 1 2.44 WALENDZIK Weronika UKS Vis Skierniewice 2014 U12 LD 0.0 -- GŁUSZCZ Agata # LDK!
26 f 1 2.27 CZECH Oliwka UKS Vis Skierniewice 2012 U12 LD 0.0 --
27 f 1 1.77 MARKOWSKA Zuzanna UKS Vis Skierniewice 2014 U12 LD 0.0 -- GŁUSZCZ Agata # LDK!
1 f 2 4.63 WRÓBLEWSKA Aleksandra MUKS Park Zduńska Wola 2009 U14 LD 0.0 -- SZEWCZYK Tomasz SZEWCZYK Tomasz , Z/0545/21 , 2022 LDK!
2 f 2 4.56 MORAWIEC Alicja BKL Bełchatów 2009 U14 LD 0.0 -- MORAWIEC Agnieszka MORAWIEC Agnieszka , Z/4339/19 , 2022 BEZ LDK!
3 f 2 4.54 NIEZGODA Iga LUKS Boguszyce 2009 U14 LD 0.0 -- SUPEŁ Dorota Z/0486/20 2022 LDK!
4 f 2 4.51 SŁOMKA Gabriela LKS Vectra Włocławek 2009 U14 KP 0.0 -- ZIÓŁKOWSKI Marek ZIÓŁKOWSKI Marek Z/0579/18 2022 LDK!
5 f 2 4.39 KĘSICKA Natalia LUKS Strzałków 2009 U14 LD 0.0 -- MOUELHI Abdessatar Z/2161/20 2022 LDK!
6 f 2 4.36 CABAN Anna UKS Vis Skierniewice 2010 U14 LD 0.0 -- KORWEK Joanna Z/7582/21 2022 LDK!
7 f 2 4.34 KUBA Aleksandra LUKS Boguszyce 2009 U14 LD 0.0 -- SUPEŁ Dorota Z/0485/20 2022 LDK!
8 f 2 4.26 GIŁKA Hanna UKS Vis Skierniewice 2009 U14 LD 0.0 -- KORWEK Joanna Z/9752/21 2022 LDK!
9 f 2 4.16 PŁACZEK Agnieszka MUKS Park Zduńska Wola 2009 U14 LD 0.0 -- SZEWCZYK Tomasz Z/0757/22 2022
10 f 2 4.07 WOJCIECHOWSKA Lena LKS Vectra Włocławek 2010 U14 KP 0.0 -- ZIÓŁKOWSKI Marek ZIÓŁKOWSKI Marek , Z/0933/20 , 2022 LDK!
11 f 2 3.98 MALIAR Uliana MKLA Łęczyca 2009 U14 LD 0.0 -- KWAPKOWSKI Łukasz Z/7533/21 2022 LDK!
12 f 2 3.91 KRAJEWSKA Julia UKS Vis Skierniewice 2010 U14 LD 0.0 -- KORWEK Joanna # Z/5210/22 2022
13 f 2 3.89 ZIÓŁKOWSKA Hanna LKS Vectra Włocławek 2010 U14 KP 0.0 -- ZIÓŁKOWSKI Marek ZIÓŁKOWSKI Marek Z/0593/19 2022 BEZ LDK!
14 f 2 3.88 SELIGA Amelia Akademia DIEGO Skierniewice 2010 U14 LD 0.0 --
15 f 2 3.72 WIECZOREK Martyna UKS Vis Skierniewice 2009 U14 LD 0.0 -- KORWEK Joanna # Z/5211/22 2022
16 f 2 3.64 ANDRYSIAK Zuzanna MKLA Łęczyca 2010 U14 LD 0.0 -- KUBIAK Robert Z/8318/21 2022 LDK!
17 f 2 3.63 SZTAJNERT Zofia BKL Bełchatów 2010 U14 LD 0.0 -- MORAWIEC Agnieszka Z/2352/20 2022 LDK!
18 f 2 3.59 JASIŃSKA Aleksandra BKL Bełchatów 2010 U14 LD 0.0 -- MORAWIEC Agnieszka Z/3280/20 2022 LDK!
19 f 2 3.53 JABŁOŃSKA Emilia MUKS Park Zduńska Wola 2010 U14 LD 0.0 -- SZEWCZYK Tomasz Z/4503/22 2022
20 f 2 3.53 KOWALSKA Nikola UKS Vis Skierniewice 2010 U14 LD 0.0 -- KORWEK Joanna # Z/5209/22 2022
21 f 2 3.42 NOWICKA Daria Akademia DIEGO Skierniewice 2010 U14 LD 0.0 --
22 f 2 3.41 ADAMCZYK Zuzanna UKS Vis Skierniewice 2010 U14 LD 0.0 -- KORWEK Joanna # Z/7579/21 2022 LDK!
23 f 2 3.36 GAWLIKOWSKA Lena LUKS Strzałków 2010 U14 LD 0.0 -- WRÓBLEWSKI Daniel Z/5199/22 2022
24 f 2 3.26 MASTALSKA Martyna LUKS Strzałków 2009 U14 LD 0.0 -- WRÓBLEWSKI Daniel Z/5198/22 2022
25 f 2 3.24 ARSENIUK Karina UKS Vis Skierniewice 2010 U14 LD 0.0 -- KORWEK Joanna # Z/5208/22 2022
26 f 2 3.19 WIECZOREK Aleksandra Akademia DIEGO Skierniewice 2010 U14 LD 0.0 --
27 f 2 3.08 PARADOWSKA Mira Akademia DIEGO Skierniewice 2009 U14 LD 0.0 --
28 f 2 3.03 BIEŃKOWSKA Milena UKS Vis Skierniewice 2010 U14 LD 0.0 --
29 f 2 2.80 ZWOLIŃSKA Nina Akademia DIEGO Skierniewice 2010 U14 LD 0.0 --
30 f 2 2.78 STANIEC Natalia LUKS Strzałków 2010 U14 LD 0.0 --
31 f 2 2.35 WOLANOWSKA Nikola UKS Vis Skierniewice 2010 U14 LD 0.0 -- KORWEK Joanna #
Kula (2) K
1 f 1 10.34 RUSIN Michalina UKS Vis Skierniewice 2009 U14 LD -- KORWEK Joanna Z/2813/20 2022 LDK!
2 f 1 10.20 CAL Karolina MKS Aleksandrów Łódzki 2009 U14 LD -- JOACHIMIAK Robert Z/0253/22 2022
3 f 1 10.18 KOWALSKA Aleksandra MKS Aleksandrów Łódzki 2009 U14 LD -- JOACHIMIAK Robert Z/0254/22 2022 LDK!
4 f 1 9.43 KORWEK Lena UKS Vis Skierniewice 2009 U14 LD -- KORWEK Joanna # Z/3812/19 2022 LDK!
5 f 1 9.10 ZAWADZKA Lena UKS Jedynka Łowicz 2009 U14 LD -- B.D. Z/1433/21 2022
6 f 1 8.85 BŁASIAK Nadia UKS Jedynka Łowicz 2009 U14 LD -- B.D. Z/1426/21 2021
7 f 1 8.63 STRZELECKA Iga UKS Lisy Zgierz 2009 U14 LD -- B.D. Z/0345/22 2022
8 f 1 7.99 CIEŚLAK Amelia MUKS Park Zduńska Wola 2009 U14 LD -- SZEWCZYK Tomasz Z/4511/22 2022
9 f 1 7.92 RACZEK Natalia MUKS Park Zduńska Wola 2009 U14 LD --
10 f 1 7.90 DAMAS Martyna MUKS Park Zduńska Wola 2010 U14 LD -- SZEWCZYK Tomasz Z/12026/21 2022
11 f 1 7.83 KRZEMIŃSKA Antonina UKS Vis Skierniewice 2010 U14 LD -- KORWEK Joanna Z/7586/21 2022 LDK!
12 f 1 7.70 NOWAKOWSKA Malina UKS Vis Skierniewice 2010 U14 LD -- KORWEK Joanna Z/9753/21 2022 LDK!
13 f 1 7.40 NYZIAK Marta MUKS Park Zduńska Wola 2009 U14 LD -- SZEWCZYK Tomasz Z/4509/22 2022
14 f 1 6.97 DZIKOWSKA Lena LUKS Boguszyce 2010 U14 LD -- SUPEŁ Dorota Z/1034/21 2022
15 f 1 6.48 KOCIK Kornelia LUKS Boguszyce 2010 U14 LD -- SUPEŁ Dorota Z/1037/21 2022
Ppal (150) K
1 f 1 37.50 CAL Karolina MKS Aleksandrów Łódzki 2009 U14 LD -- JOACHIMIAK Robert Z/0253/22 2022
2 f 1 29.00 MAGIERA Marta LUKS Boguszyce 2011 U12 LD -- SUPEŁ Dorota Z/1967/22 2022
3 f 1 26.50 KULIGOWSKA Lena MUKS Park Zduńska Wola 2011 U12 LD -- SZEWCZYK Tomasz Z/4505/22 2022
4 f 1 23.00 ROSIAK Alicja MKS Zduńska Wola 2011 U12 LD -- SULIŃSKI Andrzej Z/12186/21 2022 LDK!
5 f 1 18.00 WIECZOREK Julia niest. Łódź 2012 U12 LD --
6 f 1 17.50 KAMIŃSKA Julia UKS Vis Skierniewice 2012 U12 LD -- BARTOSIK Maciej # Z/0945/22 2022 LDK!
7 f 1 16.50 HAŁACZKIEWICZ Lena UKS Czempion Bełchatów 2013 U12 LD -- RYBARCZYK Dariusz LDK!
8 f 1 16.00 HOCHMAN Lena BKL Bełchatów 2013 U12 LD --
9 f 1 15.50 KRZEMIŃSKA Zofia UKS Vis Skierniewice 2012 U12 LD -- KORWEK Joanna Z/0946/22 2022 LDK!
10 f 1 14.00 KĘCIEK Zuzia Akademia DIEGO Skierniewice 2013 U12 LD --
Dysk (0.60) K
1 f 1 34.91 KOWALSKA Aleksandra MKS Aleksandrów Łódzki 2009 U14 LD -- JOACHIMIAK Robert Z/0254/22 2022 LDK!
2 f 1 21.47 DAMAS Martyna MUKS Park Zduńska Wola 2010 U14 LD -- SZEWCZYK Tomasz Z/12026/21 2022
3 f 1 18.64 CAL Karolina MKS Aleksandrów Łódzki 2009 U14 LD -- JOACHIMIAK Robert Z/0253/22 2022
4 f 1 17.55 CIEŚLAK Amelia MUKS Park Zduńska Wola 2009 U14 LD -- SZEWCZYK Tomasz Z/4511/22 2022
5 f 1 13.01 NYZIAK Marta MUKS Park Zduńska Wola 2009 U14 LD -- SZEWCZYK Tomasz Z/4509/22 2022
6 f 1 12.97 RACZEK Natalia MUKS Park Zduńska Wola 2009 U14 LD --
60 m M
1 1 e 1 9.23 PAWŁOWSKI Wojciech UKS Czempion Bełchatów 2011 U12 LD -0.8 -- RYBARCZYK Dariusz
2 2 e 1 9.37 ZAŁĘCZNY Tymoteusz UKS Czempion Bełchatów 2012 U12 LD -0.8 -- RYBARCZYK Dariusz Z/1100/22 2022 LDK!
3 3 e 1 9.56 ANDRZEJCZAK Filip RKS Łódź 2011 U12 LD -0.8 -- SZABLEWSKA Elżbieta Z/1414/21 2022
4 21 e 1 10.79 KOŁODZIEJCZYK Oskar MUKS Park Zduńska Wola # 2013 U12 LD -0.8 -- SZEWCZYK Tomasz Z/4506/22 2022
5 24 e 1 11.38 STACHOWICZ Adam BKL Bełchatów 2013 U12 LD -0.8 --
1 12 e 2 10.07 MATUSZEWSKI Hubert UKS Czempion Bełchatów 2011 U12 LD -0.1 -- RYBARCZYK Dariusz
2 14 e 2 10.26 LORENC Adam Akademia DIEGO Skierniewice 2011 U12 LD -0.1 --
3 18 e 2 10.42 DROGOSZ Szymon BKL Bełchatów 2014 U12 LD -0.1 --
4 19 e 2 10.53 KOSMOWSKI Wojciech UKS Jedynka Łowicz 2011 U12 LD -0.1 -- B.D.
5 20 e 2 10.74 WOJCIECHOWSKI Adam BKL Bełchatów 2012 U12 LD -0.1 --
6 22 e 2 10.93 PIESTRZYŃSKI Antoni UKS Lisy Zgierz 2012 U12 LD -0.1 -- B.D. Z/1107/22 2022
1 5 e 3 9.64 PORCZYK Franciszek Akademia DIEGO Skierniewice 2011 U12 LD -0.3 --
2 13 e 3 10.08 WOJCIECHOWSKI Aleksander BKL Bełchatów 2013 U12 LD -0.3 --
3 15 e 3 10.32 TOMCZYK Maciej UKS Lisy Zgierz 2012 U12 LD -0.3 -- B.D. Z/1104/22 2022
4 17 e 3 10.36 SALAMON Kacper UKS Vis Skierniewice 2012 U12 LD -0.3 -- KORWEK Joanna Z/0947/22 2022 LDK!
5 26 e 3 12.19 PRZYBYLSKI Kacper BKL Bełchatów 2014 U12 LD -0.3 --
6 29 e 3 13.34 MARKOWSKI Gniewosz UKS Vis Skierniewice 2015 U12 LD -0.3 --
1 6 e 4 9.67 WIŚNIEWSKI Adam MKL Toruń 2013 U12 KP +1.5 -- WIŚNIEWSKI Maciej Z/12496/21 2022
2 7 e 4 9.83 OŚCIK Aleksander BKL Bełchatów 2012 U12 LD +1.5 --
3 25 e 4 11.53 LISIECKI Piotr UKS Lisy Zgierz 2015 U12 LD +1.5 -- B.D. Z/0305/22 2022
1 9 e 5 9.99 LISIECKI Adam UKS Lisy Zgierz 2012 U12 LD +1.0 -- B.D. Z/0306/22 2022
2 10 e 5 10.01 ROSIŃSKI Andrzej UKS Lisy Zgierz 2012 U12 LD +1.0 -- ZATORSKI Krzysztof Z/12030/21 2022
3 11 e 5 10.03 WOJCIECHOWSKI Krzysztof BKL Bełchatów 2012 U12 LD +1.0 --
4 23 e 5 11.24 MARGAS Jan LUKS Strzałków 2012 U12 LD +1.0 --
1 4 e 6 9.60 BIEDRZYCKI Miłosz UKS Vis Skierniewice 2011 U12 LD +3.0 --
2 8 e 6 9.91 ŚLEDZIŃSKI Bruno BKL Bełchatów 2012 U12 LD +3.0 --
3 16 e 6 10.34 KOSMATKA Adam UKS Vis Skierniewice 2011 U12 LD +3.0 -- KORWEK Joanna # Z/3183/22 2022 LDK!
4 27 e 6 12.46 GŁUSZCZ Piotr UKS Vis Skierniewice 2013 U12 LD +3.0 -- GŁUSZCZ Agata # LDK!
5 28 e 6 12.82 LATOSIŃSKI Szymon BKL Bełchatów 2012 U12 LD +3.0 --
1 12 e 7 9.04 WASILEWSKI Ksawery UKS Vis Skierniewice 2009 U14 LD -2.1 -- BARSKA Jolanta #
2 17 e 7 9.20 VOSS Marcel MKLA Łęczyca 2010 U14 LD -2.1 -- KUBIAK Robert Z/0898/22 2022 LDK!
3 19 e 7 9.32 JAREK Kajetan Akademia DIEGO Skierniewice 2009 U14 LD -2.1 --
4 20 e 7 9.52 PIWOSZ Seweryn UKS Vis Skierniewice 2009 U14 LD -2.1 -- KORWEK Joanna #
5 26 e 7 9.77 MĘCINA Lubomir MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2010 U14 LD -2.1 -- WASIAK Patryk Z/0244/22 2022
6 27 e 7 9.82 PIECHOL Wiktor UKS Lisy Zgierz 2010 U14 LD -2.1 -- LISIECKI Paweł Z/12548/21 2022
1 7 e 8 8.64 HOPPE Maks Akademia DIEGO Skierniewice 2009 U14 LD -1.5 --
2 8 e 8 8.78 ANDRZEJCZAK Marceli UKS Vis Skierniewice 2009 U14 LD -1.5 -- BARSKA Jolanta # Z/3567/22 2022 LDK!
3 10 e 8 8.89 PAWŁOWSKI Oskar Akademia DIEGO Skierniewice 2009 U14 LD -1.5 --
4 13 e 8 9.13 PIEKUT Igor LUKS Boguszyce 2009 U14 LD -1.5 -- SUPEŁ Dorota Z/0359/20 2022
5 14 e 8 9.15 KRYCZKA Brajan niest. Łódź 2009 U14 LD -1.5 --
6 22 e 8 9.57 KULETA Kordian LKS Koluszki 2010 U14 LD -1.5 -- TOMCZYK Antoni Z/4344/22 2022 LDK!
1 1 e 9 8.10 KRAWCZYK Bartek MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2009 U14 LD -2.0 -- WASIAK Patryk Z/0243/22 2022 LDK!
2 2 e 9 8.15 KOŁODZIEJCZYK Gabriel MUKS Park Zduńska Wola 2009 U14 LD -2.0 -- SZEWCZYK Tomasz Z/12025/21 2022
3 23 e 9 9.62 SZYMAŃSKI Jan LKS Koluszki 2010 U14 LD -2.0 -- TOMCZYK Antoni Z/13290/21 2022
4 30 e 9 11.15 NOVIKOV Davyd UKS Vis Skierniewice 2010 U14 LD -2.0 -- KORWEK Joanna Z/1442/22 2022 LDK!
1 4 e 10 8.40 GROTKOWSKI Franciszek MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2010 U14 LD -1.4 -- WASIAK Jarosław Z/0240/22 2022 LDK!
2 9 e 10 8.79 PAWLIKOWSKI Igor MUKS Park Zduńska Wola 2009 U14 LD -1.4 -- SZEWCZYK Tomasz Z/4500/22 2022
3 15 e 10 9.17 BRYNKIEWICZ Oliwier UKS Lisy Zgierz 2010 U14 LD -1.4 -- LISIECKI Paweł Z/1963/21 2022 LDK!
4 24 e 10 9.70 JAREK Natan Akademia DIEGO Skierniewice 2009 U14 LD -1.4 --
5 25 e 10 9.74 ZIELIŃSKI Tomasz UKS Vis Skierniewice 2009 U14 LD -1.4 -- KORWEK Joanna Z/10682/21 2022 LDK!
1 6 e 11 8.48 GŁOGOWSKI Stanisław MUKS Park Zduńska Wola 2010 U14 LD +0.6 -- SZEWCZYK Tomasz Z/0532/21 2022 LDK!
2 18 e 11 9.25 KAROLAK Jakub MKLA Łęczyca 2009 U14 LD +0.6 -- KUBIAK Robert Z/0890/22 2022 LDK!
3 21 e 11 9.56 SAŁKOWSKI Olek Akademia DIEGO Skierniewice 2009 U14 LD +0.6 --
4 29 e 11 10.32 KĘCIEK Mikołaj Akademia DIEGO Skierniewice 2010 U14 LD +0.6 --
1 3 e 12 8.36 BOROWIEC Kuba UKS Czempion Bełchatów 2009 U14 LD +0.8 -- RYBARCZYK Dariusz Z/0903/22 2022 LDK!
2 5 e 12 8.42 SUSKI Filip MKLA Łęczyca 2009 U14 LD +0.8 -- KUBIAK Robert Z/0296/22 2022 LDK!
3 11 e 12 8.92 SIEJKOWSKI Kacper LUKS Boguszyce 2009 U14 LD +0.8 --
4 16 e 12 9.18 KIJO Antoni Akademia DIEGO Skierniewice 2009 U14 LD +0.8 --
5 28 e 12 10.14 ZWIERZCHOWSKI Mateusz niest. Łódź 2010 U14 LD +0.8 --
1 f 1 9.25 PAWŁOWSKI Wojciech UKS Czempion Bełchatów 2011 U12 LD -1.4 -- RYBARCZYK Dariusz
2 f 1 9.50 PORCZYK Franciszek Akademia DIEGO Skierniewice 2011 U12 LD -1.4 --
3 f 1 9.52 ZAŁĘCZNY Tymoteusz UKS Czempion Bełchatów 2012 U12 LD -1.4 -- RYBARCZYK Dariusz Z/1100/22 2022 LDK!
4 f 1 9.56 ANDRZEJCZAK Filip RKS Łódź 2011 U12 LD -1.4 -- SZABLEWSKA Elżbieta Z/1414/21 2022
5 f 1 9.79 WIŚNIEWSKI Adam MKL Toruń 2013 U12 KP -1.4 -- WIŚNIEWSKI Maciej Z/12496/21 2022
6 f 1 9.85 BIEDRZYCKI Miłosz UKS Vis Skierniewice 2011 U12 LD -1.4 --
7 f 1 9.89 OŚCIK Aleksander BKL Bełchatów 2012 U12 LD -1.4 --
8 f 1 10.23 ŚLEDZIŃSKI Bruno BKL Bełchatów 2012 U12 LD -1.4 --
1 f 2 8.07 KRAWCZYK Bartek MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2009 U14 LD +1.0 -- WASIAK Patryk Z/0243/22 2022 LDK!
2 f 2 8.10 KOŁODZIEJCZYK Gabriel MUKS Park Zduńska Wola 2009 U14 LD +1.0 -- SZEWCZYK Tomasz Z/12025/21 2022
3 f 2 8.29 BOROWIEC Kuba UKS Czempion Bełchatów 2009 U14 LD +1.0 -- RYBARCZYK Dariusz Z/0903/22 2022 LDK!
4 f 2 8.37 GROTKOWSKI Franciszek MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2010 U14 LD +1.0 -- WASIAK Jarosław Z/0240/22 2022 LDK!
5 f 2 8.39 GŁOGOWSKI Stanisław MUKS Park Zduńska Wola 2010 U14 LD +1.0 -- SZEWCZYK Tomasz Z/0532/21 2022 LDK!
6 f 2 8.42 HOPPE Maks Akademia DIEGO Skierniewice 2009 U14 LD +1.0 --
7 f 2 8.44 SUSKI Filip MKLA Łęczyca 2009 U14 LD +1.0 -- KUBIAK Robert Z/0296/22 2022 LDK!
8 f 2 8.55 ANDRZEJCZAK Marceli UKS Vis Skierniewice 2009 U14 LD +1.0 -- BARSKA Jolanta # Z/3567/22 2022 LDK!
100 m M
1 1 s 1 11.90 ANDRZEJCZAK Ignacy UKS Vis Skierniewice 2006 U18 LD 0.0 IV KORWEK Joanna Z/0410/19 2022 BEZ LDK!
2 2 s 1 12.07 PLUTA Mateusz RKS Łódź 2005 U18 LD 0.0 IV DMP U20 B.D. Z/4254/19 2022 86
3 3 s 1 12.29 ŚCIUBEŁ Marcin UMLKS Pegaz Opoczno 1976 Masters LD 0.0 -- GOWORSKI Tomasz B.D. , Z/2102/21 , 2022
4 4 s 1 12.51 SKRZYPCZAK Kamil KS Dynamic Łódź # 1991 Sen LD 0.0 -- B.D. SEKIETA Radosław , Z/0592/18 , 2022
200 m M
1 s 1 24.86 SKRZYPCZAK Kamil KS Dynamic Łódź # 1991 Sen LD -0.8 -- B.D. SEKIETA Radosław , Z/0592/18 , 2022
2 s 1 25.36 PLUTA Mateusz RKS Łódź 2005 U18 LD -0.8 -- B.D. Z/4254/19 2022
300 m M
1 2 s 1 42.92 MAGIERA Wiktor LUKS Boguszyce 2009 U14 LD -- SUPEŁ Dorota Z/12211/21 2022
2 3 s 1 43.21 KOŁODZIEJCZYK Gabriel MUKS Park Zduńska Wola 2009 U14 LD -- SZEWCZYK Tomasz Z/12025/21 2022
3 5 s 1 48.22 GŁOGOWSKI Stanisław MUKS Park Zduńska Wola 2010 U14 LD -- SZEWCZYK Tomasz Z/0532/21 2022 LDK!
4 6 s 1 48.89 BRYNKIEWICZ Oliwier UKS Lisy Zgierz 2010 U14 LD -- LISIECKI Paweł Z/1963/21 2022 LDK!
1 1 s 2 41.99 GRUSZFELD Maciej MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2009 U14 LD V WASIAK Jarosław Z/5201/22 2022 LDK!
2 7 s 2 50.24 ADASZEK Gabriel LUKS Strzałków 2009 U14 LD -- WRÓBLEWSKI Daniel Z/5200/22 2022
3 8 s 2 52.09 NOWICKI Nataniel MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2010 U14 LD -- WASIAK Patryk Z/0245/22 2022
4 11 s 2 58.10 LORENC Antoni Akademia DIEGO Skierniewice 2010 U14 LD --
1 4 s 3 47.70 PAWLIKOWSKI Igor MUKS Park Zduńska Wola 2009 U14 LD -- SZEWCZYK Tomasz Z/4500/22 2022
2 9 s 3 52.64 PIECHOL Wiktor UKS Lisy Zgierz 2010 U14 LD -- LISIECKI Paweł Z/12548/21 2022
3 10 s 3 57.19 SZYMAŃSKI Jan LKS Koluszki 2010 U14 LD -- TOMCZYK Antoni Z/13290/21 2022
1 s 4 53.59 LORENC Adam Akademia DIEGO Skierniewice 2011 U12 LD --
2 s 4 54.36 ROSIŃSKI Andrzej UKS Lisy Zgierz 2012 U12 LD -- ZATORSKI Krzysztof Z/12030/21 2022
3 s 4 55.68 BRYSZEWSKI Michał UKS Vis Skierniewice 2012 U12 LD -- BARTOSIK Maciej # Z/0940/22 2022 LDK!
4 s 4 59.72 ŁOPATA Mateusz BKL Bełchatów 2013 U12 LD -- MORAWIEC Agnieszka LDK!
1 s 5 50.32 ANDRZEJCZAK Filip RKS Łódź 2011 U12 LD -- SZABLEWSKA Elżbieta Z/1414/21 2022
2 s 5 52.54 PORCZYK Franciszek Akademia DIEGO Skierniewice 2011 U12 LD --
3 s 5 54.36 NIEZGODA Paweł LUKS Boguszyce 2011 U12 LD --
4 s 5 56.30 BUDYNEK Oskar UKS Vis Skierniewice 2012 U12 LD -- BARTOSIK Maciej #
1 s 6 58.54 LISIECKI Adam UKS Lisy Zgierz 2012 U12 LD -- B.D. Z/0306/22 2022
2 s 6 59.66 PIESTRZYŃSKI Antoni UKS Lisy Zgierz 2012 U12 LD -- B.D. Z/1107/22 2022
3 s 6 61.43 GIERUS Krzysztof KS Polanik Piotrków Trybunalski 2013 U12 LD -- B.D.
400 m M
1 1 s 1 51.09 ZIĄBKA Oliwier MKS Aleksandrów Łódzki 2005 U18 LD III TOMCZYK Kazimierz Z/0867/19 2022
2 2 s 1 51.72 JABŁOŃSKI Hubert MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U18 LD III DMP U20 TOMCZYK Kazimierz Z/0180/20 2022 113
3 3 s 1 52.24 ULIŃSKI Kacper MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U18 LD III TOMCZYK Kazimierz Z/0089/20 2022
4 5 s 1 53.54 SKARBA Andrzej BKL Bełchatów 1984 Masters LD -- MANTYK Łukasz Z/7087/21 2021
1 4 s 2 53.33 GOŁĘBIOWSKI Jan UKS Vis Skierniewice 2005 U18 LD IV BARSKA Jolanta Z/0426/18 2022 BEZ LDK!
2 6 s 2 67.83 MICHALAK Jakub KS Polanik Piotrków Trybunalski 2008 U16 LD -- DELĄG Józef # Z/1961/22 2022
600 m M
1 1 s 1 1:34.26 ADAMCZEWSKI Bartek MKS Aleksandrów Łódzki 2009 U14 LD IV TOMCZYK Kazimierz Z/0972/18 2022 BEZ LDK!
2 2 s 1 1:45.11 MILCZAREK Antoni LUKS Boguszyce 2009 U14 LD -- SUPEŁ Dorota Z/1039/21 2022
3 5 s 1 1:51.79 ZIĘBACZEWSKI Krzysztof UKS Czempion Bełchatów 2009 U14 LD -- RYBARCZYK Dariusz Z/7887/21 2022 LDK!
4 8 s 1 1:53.83 GŁOGOWSKI Stanisław MUKS Park Zduńska Wola 2010 U14 LD -- SZEWCZYK Tomasz Z/0532/21 2022 LDK!
5 9 s 1 1:54.06 BARAŃSKI Adam UKS Lisy Zgierz 2010 U14 LD -- LISIECKI Paweł Z/1964/21 2022 LDK!
6 11 s 1 1:56.98 PARADECKI Maksymilian UKS Czempion Bełchatów 2009 U14 LD -- B.D. Z/3468/19 2022 LDK!
7 12 s 1 2:01.45 ADAMCZYK Jan LKS Zuza Running Team Opoczno 2009 U14 LD -- ŁAKOMSKA Zuzanna Z/2626/21 2022 LDK!
1 3 s 2 1:46.33 KULETA Kordian LKS Koluszki 2010 U14 LD -- TOMCZYK Antoni Z/4344/22 2022 LDK!
2 4 s 2 1:49.71 KRAWCZYK Jędrzej UKS 55 Łódź 2009 U14 LD -- PALISZEWSKI Maciej Z/1137/22 2022 LDK!
3 6 s 2 1:51.92 LEDWAN Bartłomiej LUKS Strzałków 2009 U14 LD -- WRÓBLEWSKI Daniel Z/3838/19 2022 LDK!
4 7 s 2 1:53.38 KIJO Antoni Akademia DIEGO Skierniewice 2009 U14 LD --
5 10 s 2 1:56.58 PIECHOTA Mateusz UKS Lisy Zgierz 2010 U14 LD -- ZATORSKI Krzysztof Z/7577/21 2022 LDK!
6 13 s 2 2:06.84 MATUSIAK Mateusz KS Polanik Piotrków Trybunalski 2009 U14 LD --
7 14 s 2 2:08.52 HARASIMOWICZ Szymon KS Polanik Piotrków Trybunalski 2011 U12 LD -- DELĄG Józef # Z/5192/22 2022
4x100 m M
1 1 s 1 53.72 PAWŁOWSKI Oskar
KRAWCZYK Bartek
JAREK Kajetan
HOPPE Maks
Akademia DIEGO Skierniewice 2009
2009
2009
2009
U14 LDZ --
WASIAK Patryk

Z/0243/22
2022

2 5 s 1 60.39 PIECHOL Wiktor
BRYNKIEWICZ Oliwier
BARAŃSKI Adam
PIECHOTA Mateusz
UKS Lisy Zgierz 2010
2010
2010
2010
U14 LDZ -- LISIECKI Paweł
LISIECKI Paweł
LISIECKI Paweł
ZATORSKI Krzysztof
Z/12548/21
Z/1963/21
Z/1964/21
Z/7577/21
2022
2022
2022
2022




3 6 s 1 65.80 ZWIERZCHOWSKI Mateusz
NOWICKI Nataniel
LORENC Antoni
GŁADKI Mateusz
Akademia DIEGO Skierniewice 2010
2010
2010
2010
U14 LDZ --
WASIAK Patryk

Z/0245/22
2022

1 2 s 2 54.60 DZIKOWSKI Igor
MILCZAREK Antoni
PIEKUT Igor
MAGIERA Wiktor
LUKS Boguszyce 2009
2009
2009
2009
U14 LDZ -- SUPEŁ Dorota
SUPEŁ Dorota
SUPEŁ Dorota
SUPEŁ Dorota
Z/1035/21
Z/1039/21
Z/0359/20
Z/12211/21
2022
2022
2022
2022




2 3 s 2 56.35 ZIELIŃSKI Tomasz
WASILEWSKI Ksawery
PIWOSZ Seweryn
ANDRZEJCZAK Marceli
UKS Vis Skierniewice 2009
2009
2009
2009
U14 LDZ -- KORWEK Joanna
BARSKA Jolanta
KORWEK Joanna
BARSKA Jolanta
Z/10682/21
Z/3567/22
2022
2022




3 4 s 2 58.94 SAŁKOWSKI Olek
MĘCINA Lubomir
KRYCZKA Brajan
JAREK Natan
Akademia DIEGO Skierniewice 2009
2010
2009
2009
U14 LDZ --
WASIAK Patryk

Z/0244/22
2022

1 1 s 3 67.04 BIEDRZYCKI Miłosz
SALAMON Kacper
BRYSZEWSKI Michał
KOSMATKA Adam
UKS Vis Skierniewice 2011
2012
2012
2011
U12 LDZ --
KORWEK Joanna
BARTOSIK Maciej
KORWEK Joanna
Z/0947/22
Z/0940/22
Z/3183/22
2022
2022
2022



2 2 s 3 67.86 WOJCIECHOWSKI Krzysztof
ŚLEDZIŃSKI Bruno
OŚCIK Aleksander
DROGOSZ Szymon
BKL Bełchatów 2012
2012
2012
2014
U12 LDZ --


3 3 s 3 69.39 LISIECKI Adam
ROSIŃSKI Andrzej
TOMCZYK Maciej
PIESTRZYŃSKI Antoni
UKS Lisy Zgierz 2012
2012
2012
2012
U12 LDZ -- B.D.
ZATORSKI Krzysztof
B.D.
B.D.
Z/0306/22
Z/12030/21
Z/1104/22
Z/1107/22
2022
2022
2022
2022




Wzwyż M
1 f 1 1.75 ANDRZEJCZAK Ignacy UKS Vis Skierniewice 2006 U18 LD IV KORWEK Joanna Z/0410/19 2022 BEZ LDK!
2 f 1 1.58 MILCZAREK Krystian UKS Błyskawica Domaniewice 2010 U14 LD -- B.D. Z/12190/21 2022 LDK!
3 f 1 1.40 DUDKA Miłosz MKLA Łęczyca 2009 U14 LD -- KUBIAK Robert Z/0291/22 2022 LDK!
4 f 1 1.30 ANDRZEJCZAK Marceli UKS Vis Skierniewice 2009 U14 LD -- BARSKA Jolanta # Z/3567/22 2022 LDK!
5 f 1 1.30 PAWLIKOWSKI Igor MUKS Park Zduńska Wola 2009 U14 LD -- SZEWCZYK Tomasz Z/4500/22 2022
6 f 1 1.30 LEDWAN Bartłomiej LUKS Strzałków 2009 U14 LD -- WRÓBLEWSKI Daniel Z/3838/19 2022 LDK!
  f 1 NM KOŁODZIEJCZYK Gabriel MUKS Park Zduńska Wola 2009 U14 LD -- SZEWCZYK Tomasz Z/12025/21 2022
1 1 f 2 1.00 KOŁODZIEJCZYK Oskar MUKS Park Zduńska Wola # 2013 U12 LD -- SZEWCZYK Tomasz Z/4506/22 2022
W dal strefa M
1 f 1 4.10 PAWŁOWSKI Wojciech UKS Czempion Bełchatów 2011 U12 LD 0.0 -- RYBARCZYK Dariusz
2 f 1 3.79 ZAŁĘCZNY Tymoteusz UKS Czempion Bełchatów 2012 U12 LD 0.0 -- RYBARCZYK Dariusz Z/1100/22 2022 LDK!
3 f 1 3.73 ROSIAK Marcel MKS Zduńska Wola 2011 U12 LD 0.0 -- SULIŃSKI Andrzej Z/12187/21 2022 LDK!
4 f 1 3.49 BIEDRZYCKI Miłosz UKS Vis Skierniewice 2011 U12 LD 0.0 --
5 f 1 3.48 KOSMOWSKI Wojciech UKS Jedynka Łowicz 2011 U12 LD 0.0 -- B.D.
6 f 1 3.43 ANDRZEJCZAK Filip RKS Łódź 2011 U12 LD 0.0 -- SZABLEWSKA Elżbieta Z/1414/21 2022
7 f 1 3.41 ŁOPATA Mateusz BKL Bełchatów 2013 U12 LD 0.0 -- MORAWIEC Agnieszka LDK!
8 f 1 3.40 PORCZYK Franciszek Akademia DIEGO Skierniewice 2011 U12 LD 0.0 --
9 f 1 3.39 WOJCIECHOWSKI Krzysztof BKL Bełchatów 2012 U12 LD 0.0 --
10 f 1 3.28 WIŚNIEWSKI Adam MKL Toruń 2013 U12 KP 0.0 -- WIŚNIEWSKI Maciej Z/12496/21 2022
11 f 1 3.26 ŚLEDZIŃSKI Bruno BKL Bełchatów 2012 U12 LD 0.0 --
12 f 1 3.26 OŚCIK Aleksander BKL Bełchatów 2012 U12 LD 0.0 --
13 f 1 3.21 DROGOSZ Szymon BKL Bełchatów 2014 U12 LD 0.0 --
14 f 1 3.21 WOJCIECHOWSKI Aleksander BKL Bełchatów 2013 U12 LD 0.0 --
15 f 1 3.10 KOŁODZIEJCZYK Oskar MUKS Park Zduńska Wola # 2013 U12 LD 0.0 -- SZEWCZYK Tomasz Z/4506/22 2022
16 f 1 3.01 BRYSZEWSKI Michał UKS Vis Skierniewice 2012 U12 LD 0.0 -- BARTOSIK Maciej # Z/0940/22 2022 LDK!
17 f 1 2.78 STACHOWICZ Adam BKL Bełchatów 2013 U12 LD 0.0 --
18 f 1 2.63 LISIECKI Piotr UKS Lisy Zgierz 2015 U12 LD 0.0 -- B.D. Z/0305/22 2022
19 f 1 2.42 PRZYBYLSKI Kacper BKL Bełchatów 2014 U12 LD 0.0 --
20 f 1 2.38 LORENC Adam Akademia DIEGO Skierniewice 2011 U12 LD 0.0 --
21 f 1 1.92 MARKOWSKI Gniewosz UKS Vis Skierniewice 2015 U12 LD 0.0 --
1 f 2 5.34 SUSKI Filip MKLA Łęczyca 2009 U14 LD 0.0 -- KUBIAK Robert Z/0296/22 2022 LDK!
2 f 2 4.93 KOŁODZIEJCZYK Gabriel MUKS Park Zduńska Wola 2009 U14 LD 0.0 -- SZEWCZYK Tomasz Z/12025/21 2022
3 f 2 4.88 ANDRZEJCZAK Marceli UKS Vis Skierniewice 2009 U14 LD 0.0 -- BARSKA Jolanta # Z/3567/22 2022 LDK!
4 f 2 4.83 ADASZEK Gabriel LUKS Strzałków 2009 U14 LD 0.0 -- WRÓBLEWSKI Daniel Z/5200/22 2022
5 f 2 4.82 DUDKA Miłosz MKLA Łęczyca 2009 U14 LD 0.0 -- KUBIAK Robert Z/0291/22 2022 LDK!
6 f 2 4.78 GŁOGOWSKI Stanisław MUKS Park Zduńska Wola 2010 U14 LD 0.0 -- SZEWCZYK Tomasz Z/0532/21 2022 LDK!
7 f 2 4.54 GROTKOWSKI Franciszek MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2010 U14 LD 0.0 -- WASIAK Jarosław Z/0240/22 2022 LDK!
8 f 2 4.48 PAWLIKOWSKI Igor MUKS Park Zduńska Wola 2009 U14 LD 0.0 -- SZEWCZYK Tomasz Z/4500/22 2022
9 f 2 4.43 PIEKUT Igor LUKS Boguszyce 2009 U14 LD 0.0 -- SUPEŁ Dorota Z/0359/20 2022
10 f 2 4.38 VOSS Marcel MKLA Łęczyca 2010 U14 LD 0.0 -- KUBIAK Robert Z/0898/22 2022 LDK!
11 f 2 4.34 SIEJKOWSKI Kacper LUKS Boguszyce 2009 U14 LD 0.0 --
12 f 2 4.29 MAGIERA Wiktor LUKS Boguszyce 2009 U14 LD 0.0 -- SUPEŁ Dorota Z/12211/21 2022
13 f 2 4.10 KAROLAK Jakub MKLA Łęczyca 2009 U14 LD 0.0 -- KUBIAK Robert Z/0890/22 2022 LDK!
14 f 2 3.88 NOWICKI Nataniel MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2010 U14 LD 0.0 -- WASIAK Patryk Z/0245/22 2022
15 f 2 3.47 NOVIKOV Davyd UKS Vis Skierniewice 2010 U14 LD 0.0 -- KORWEK Joanna Z/1442/22 2022 LDK!
16 f 2 3.47 KĘCIEK Mikołaj Akademia DIEGO Skierniewice 2010 U14 LD 0.0 --
17 f 2 3.11 LORENC Antoni Akademia DIEGO Skierniewice 2010 U14 LD 0.0 --
Kula (4) M
1 f 1 9.92 WIECZOREK Kacper LUKS Strzałków 2009 U14 LD -- WRÓBLEWSKI Daniel Z/11332/21 2022 LDK!
2 f 1 8.89 SAMULSKI Adam MKS Aleksandrów Łódzki 2009 U14 LD -- JOACHIMIAK Robert Z/3380/22 2022
3 f 1 8.09 WOJTKUN Maksymilian MKS Aleksandrów Łódzki 2009 U14 LD -- JOACHIMIAK Robert Z/7560/21 2022
4 f 1 7.76 WIETESKA Piotr UKS Jedynka Łowicz 2009 U14 LD -- KRET Waldemar SZYMAJDA Mieczysław Z/1431/21 2022 LDK!
5 f 1 7.37 MARGAS Maciej LUKS Strzałków 2009 U14 LD -- WRÓBLEWSKI Daniel Z/3837/19 2022 LDK!
6 f 1 7.11 DZIKOWSKI Igor LUKS Boguszyce 2009 U14 LD -- SUPEŁ Dorota Z/1035/21 2022
7 f 1 7.10 GRUCHAJ Jakub MUKS Park Zduńska Wola 2009 U14 LD -- SZEWCZYK Tomasz Z/4502/22 2022
8 f 1 6.77 PIWOSZ Seweryn UKS Vis Skierniewice 2009 U14 LD -- KORWEK Joanna #
9 f 1 5.98 FRĄTCZAK Konrad niest. Łódź 2009 U14 LD --
10 f 1 5.93 PIASECKI Wojciech UKS Vis Skierniewice 2010 U14 LD -- KORWEK Joanna Z/7587/21 2022 LDK!
Ppal (150) M
1 f 1 41.00 KOSMATKA Adam UKS Vis Skierniewice 2011 U12 LD -- KORWEK Joanna # Z/3183/22 2022 LDK!
2 f 1 36.50 ZWIERZCHOWSKI Mateusz niest. Łódź 2010 U14 LD --
3 f 1 31.50 SALAMON Kacper UKS Vis Skierniewice 2012 U12 LD -- KORWEK Joanna Z/0947/22 2022 LDK!
4 f 1 30.50 ROSIAK Marcel MKS Zduńska Wola 2011 U12 LD -- SULIŃSKI Andrzej Z/12187/21 2022 LDK!
5 f 1 29.50 MĘCINA Lubomir MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2010 U14 LD -- WASIAK Patryk Z/0244/22 2022
6 f 1 29.00 BUDYNEK Oskar UKS Vis Skierniewice 2012 U12 LD -- BARTOSIK Maciej #
7 f 1 27.50 MARGAS Jan LUKS Strzałków 2012 U12 LD --
8 f 1 26.50 MATUSZEWSKI Hubert UKS Czempion Bełchatów 2011 U12 LD -- RYBARCZYK Dariusz
9 f 1 26.50 WIŚNIEWSKI Adam MKL Toruń 2013 U12 KP -- WIŚNIEWSKI Maciej Z/12496/21 2022
10 f 1 25.00 LORENC Adam Akademia DIEGO Skierniewice 2011 U12 LD --
11 f 1 22.50 PORCZYK Franciszek Akademia DIEGO Skierniewice 2011 U12 LD --
12 f 1 20.00 WOJCIECHOWSKI Adam BKL Bełchatów 2012 U12 LD --
13 f 1 18.50 GŁUSZCZ Piotr UKS Vis Skierniewice 2013 U12 LD -- GŁUSZCZ Agata # LDK!
14 f 1 17.00 KOŁODZIEJCZYK Oskar MUKS Park Zduńska Wola # 2013 U12 LD -- SZEWCZYK Tomasz Z/4506/22 2022
15 f 1 14.50 LATOSIŃSKI Szymon BKL Bełchatów 2012 U12 LD --
Dysk (0.75) M
1 f 1 31.56 WIECZOREK Kacper LUKS Strzałków 2009 U14 LD -- WRÓBLEWSKI Daniel Z/11332/21 2022 LDK!
2 f 1 27.97 SAMULSKI Adam MKS Aleksandrów Łódzki 2009 U14 LD -- JOACHIMIAK Robert Z/3380/22 2022
3 f 1 18.87 MARGAS Maciej LUKS Strzałków 2009 U14 LD -- WRÓBLEWSKI Daniel Z/3837/19 2022 LDK!
4 f 1 16.59 WOJTKUN Maksymilian MKS Aleksandrów Łódzki 2009 U14 LD -- JOACHIMIAK Robert Z/7560/21 2022
5 f 1 15.26 FRĄTCZAK Konrad niest. Łódź 2009 U14 LD --
6 f 1 12.15 GRUCHAJ Jakub MUKS Park Zduńska Wola 2009 U14 LD -- SZEWCZYK Tomasz Z/4502/22 2022

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 22.405015945435 sekund