Gliwice 11.06.2022
Mistrzostwa Woj. ¦l±skiego U16 [DMP] [DMP U20]
100 m K
1 9 e 1 13.41 ABSYL Wiktoria UKS Trójka Mikołów 2007 U16 SL -1.1 IV WAJDA Aleksandra Z/2319/18 2022 BEZ LDK!
2 13 e 1 13.69 PODGÓRSKA Magdalena TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U16 SL -1.1 IV JONDA Czesław # Z/1747/19 2022 BEZ LDK!
3 15 e 1 13.75 WIERZBANOWSKA Marta KS Sprint Bielsko-Biała 2007 U16 SL -1.1 IV CAPUTA TAMOWSKA Małgorzata Z/13691/21 2022 LDK!
4 23 e 1 14.27 SADKIEWICZ Julia KS AZS AWF Kraków 2007 U16 MA -1.1 V ¦LUSARCZYK Ewa Z/2698/18 2022 BEZ
6 34 e 1 14.75 MAZUR Anna MKS-MOS Katowice 2008 U16 SL -1.1 -- DUDAŁA Piotr Z/4445/19 2022 LDK!
7 39 e 1 15.63 MISZKURKA Milena TL ROW Rybnik 2007 U16 SL -1.1 -- OLSZAR Michał Z/1761/22 2022
8 43 e 1 15.99 GAJTKOWSKA Amelia RMKS Rybnik 2007 U16 SL -1.1 -- FOJCIK Dorota Z/3586/22 2022
2 7 e 2 13.39 CICHOWSKA Laura MKS Żywiec 2007 U16 SL -0.2 IV FIJAK Krystyna Z/1072/20 2022 LDK!
3 14 e 2 13.74 KUPCZAK Olga CKS Budowlani Częstochowa 2008 U16 SL -0.2 IV RUSZEL Piotr CIUK Marek , Z/4071/20 , 2022 BEZ LDK!
4 18 e 2 13.92 ZIĘBA Lena MOS CSiR D±browa Górnicza 2008 U16 SL -0.2 V PRZEWIE¬LIK Dorota Z/3790/20 2022 LDK!
5 19 e 2 14.01 BARYCKA Oliwia MKS-SMS Victoria Racibórz 2007 U16 SL -0.2 V SZYJKA Anna Z/2804/21 2022 LDK!
6 44 e 2 16.50 SMYKLA Magdalena MKS Pałac Młodzieży Katowice 2008 U16 SL -0.2 -- B.D. Z/3968/22 2022
7 45 e 2 20.84 ŁˇCZKA Wiktoria TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U16 SL -0.2 -- CZYŻ Katarzyna Z/3263/18 2022
1 3 e 3 13.24 FILIPOWSKA Paula UKS Miotacz Sosnowiec 2007 U16 SL -1.8 IV PILAREK Sławomir Z/1292/21 2022 LDK!
2 17 e 3 13.82 KUBIK Julia CKS Budowlani Częstochowa 2007 U16 SL -1.8 V TRˇBCZYŃSKA Żaneta Z/4620/19 2022 BEZ LDK!
3 21 e 3 14.06 KACZMAREK Julia TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U16 SL -1.8 V SPISAK Barbara Z/1708/19 2022 BEZ LDK!
4 27 e 3 14.44 WIEJA Roksana SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2008 U16 SL -1.8 V DMP U20 JUSTYNIAK Joanna Z/3330/20 2022 LDK! 66
5 29 e 3 14.54 LICHTARSKA Maja SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2008 U16 SL -1.8 -- JUSTYNIAK Joanna Z/1274/22 2022 LDK!
6 32 e 3 14.70 GRZESICZEK Aleksandra UKS Trójka Mikołów 2007 U16 SL -1.8 -- WAJDA Aleksandra Z/13950/21 2022
1 1 e 4 12.58 PUŁAWSKA Maria TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U16 SL +0.5 II PRENCEL Piotr Z/5604/18 2022 5 LDK!
2 5 e 4 13.31 JARCZYK Milena UKS Trójka Mikołów 2007 U16 SL +0.5 IV WAJDA Aleksandra Z/4666/19 2022 LDK!
3 20 e 4 14.04 SZYLDER Zuzanna MKS Czechowice-Dziedzice 2008 U16 SL +0.5 V DMP U20 KWA¦NIAK Oliwia Z/3319/20 2022 BEZ LDK! 74
4 24 e 4 14.35 PIETRASZKO Marta MKS Czechowice-Dziedzice 2008 U16 SL +0.5 V JARCZOK Miłosz Z/3890/22 2022 LDK!
5 26 e 4 14.39 GÓRNY Natalia MKS Żywiec 2008 U16 SL +0.5 V FIJAK Krystyna Z/4566/19 2022 LDK!
6 30 e 4 14.57 RYSZKA Wiktoria MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2008 U16 SL +0.5 -- B.D. Z/4663/19 2022 LDK!
7 36 e 4 15.05 DAWIDOWICZ Julia TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2008 U16 SL +0.5 -- SITARSKI Michał Z/6243/21 2022
8 42 e 4 15.97 ZAMARLIK Katarzyna SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2007 U16 SL +0.5 -- JUSTYNIAK Joanna Z/4688/22 2022 LDK!
1 2 e 5 13.18 KOTULSKA Marianna UKS Czwórka Żory 2008 U16 SL -0.4 III KRUPA Iwona # Z/1386/18 2022 BEZ LDK!
2 10 e 5 13.51 BARANOWICZ Laura UKS Trójka Mikołów 2008 U16 SL -0.4 IV WAJDA Aleksandra Z/1002/21 2022 LDK!
3 12 e 5 13.65 KRUPIŃSKA Agata GKS Piast Gliwice 2008 U16 SL -0.4 IV DMP DMP U20 RAMUS Józef Z/2680/20 2022 LDK! 44 86
4 22 e 5 14.27 LASZCZAK Maja SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2007 U16 SL -0.4 V JUSTYNIAK Joanna Z/4033/22 2022 LDK!
5 25 e 5 14.38 JENDRZEJ Alicja MKS-MOS Katowice 2007 U16 SL -0.4 V DUDAŁA Piotr Z/3500/18 2022 BEZ LDK!
6 33 e 5 14.73 KICIA Milena MKS Pałac Młodzieży Katowice 2007 U16 SL -0.4 -- B.D. Z/4077/20 2022
7 37 e 5 15.28 STUSEK Julia SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2008 U16 SL -0.4 -- JUSTYNIAK Joanna Z/4041/22 2022 LDK!
8 41 e 5 15.82 BIELSKA Weronika TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2008 U16 SL -0.4 -- SITARSKI Michał Z/1817/19 2022
1 4 e 6 13.31 WÓJCIK Magdalena UKS Trójka Mikołów 2007 U16 SL -0.3 IV WAJDA Aleksandra Z/2316/18 2022 BEZ LDK!
2 8 e 6 13.39 DUNIKOWSKA Julia UKS Czwórka Żory 2008 U16 SL -0.3 IV KRUPA Iwona # Z/2684/20 2022 LDK!
3 11 e 6 13.59 PIOTROWSKA Zofia TL Athletics Jastrzębie 2008 U16 SL -0.3 IV DMP U20 STA¦KIEWICZ Jakub Z/14109/21 2022 LDK! 88
4 16 e 6 13.78 KONKOL Roksana RMKS Rybnik 2008 U16 SL -0.3 IV FOJCIK Dorota Z/4419/20 2022 LDK!
5 28 e 6 14.50 CICHOŃ Nikola TL Athletics Jastrzębie 2007 U16 SL -0.3 V DMP U20 STA¦KIEWICZ Jakub Z/3122/22 2022 LDK! 65
6 35 e 6 14.85 KOWALSKA Kinga RMKS Rybnik 2007 U16 SL -0.3 -- FOJCIK Dorota Z/13707/21 2022 LDK!
1 1 f 1 12.60 PUŁAWSKA Maria TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U16 SL -1.3 II PRENCEL Piotr Z/5604/18 2022 5 LDK!
2 2 f 1 13.23 KOTULSKA Marianna UKS Czwórka Żory 2008 U16 SL -1.3 IV KRUPA Iwona # Z/1386/18 2022 BEZ LDK!
3 3 f 1 13.25 FILIPOWSKA Paula UKS Miotacz Sosnowiec 2007 U16 SL -1.3 IV PILAREK Sławomir Z/1292/21 2022 LDK!
4 4 f 1 13.34 ABSYL Wiktoria UKS Trójka Mikołów 2007 U16 SL -1.3 IV WAJDA Aleksandra Z/2319/18 2022 BEZ LDK!
5 5 f 1 13.39 JARCZYK Milena UKS Trójka Mikołów 2007 U16 SL -1.3 IV WAJDA Aleksandra Z/4666/19 2022 LDK!
6 6 f 1 13.39 WÓJCIK Magdalena UKS Trójka Mikołów 2007 U16 SL -1.3 IV WAJDA Aleksandra Z/2316/18 2022 BEZ LDK!
7 7 f 1 13.52 DUNIKOWSKA Julia UKS Czwórka Żory 2008 U16 SL -1.3 IV KRUPA Iwona # Z/2684/20 2022 LDK!
8 8 f 1 13.66 CICHOWSKA Laura MKS Żywiec 2007 U16 SL -1.3 IV FIJAK Krystyna Z/1072/20 2022 LDK!
300 m K
1 1 s 1 40.60 BISKUP Wiktoria KS Sprint Bielsko-Biała 2008 U16 SL II DOBIJA Katarzyna Z/2787/19 2022 LDK!
2 2 s 1 41.49 MOLENDA Zuzanna MKS-SMS Victoria Racibórz 2008 U16 SL II MORKA Piotr # Z/2816/21 2022 LDK!
3 3 s 1 42.04 ABSYL Wiktoria UKS Trójka Mikołów 2007 U16 SL II WAJDA Aleksandra Z/2319/18 2022 BEZ LDK!
4 4 s 1 42.43 SOCHACKA Julia GKS Piast Gliwice 2007 U16 SL II ¦NIEGÓRSKI Adam Z/1180/19 2022 5 LDK!
5 6 s 1 42.93 BAZYLAK Maja MOS CSiR D±browa Górnicza 2007 U16 SL II JA¬WIŃSKI Krzysztof Z/0921/18 2022 BEZ LDK!
6 14 s 1 45.70 KACZMAREK Gabriela UKS Trójka Mikołów 2007 U16 SL IV WAJDA Aleksandra Z/4508/19 2022 LDK!
1 5 s 2 42.55 BARGIEŁ Barbara UKS Filipides Teresin 2008 U16 MZ II ANDRYSZCZYK Andrzej Z/0838/20 2022 LDK!
2 7 s 2 43.93 PIOTROWSKA Zofia TL Athletics Jastrzębie 2008 U16 SL III STA¦KIEWICZ Jakub Z/14109/21 2022 LDK!
3 10 s 2 44.39 FLORCZYK Zofia TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U16 SL III JONDA Czesław # Z/4363/19 2022 BEZ LDK!
4 12 s 2 44.88 SKOWRON Zuzanna TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2008 U16 SL III CZYŻ Katarzyna Z/1733/19 2022 LDK!
5 13 s 2 45.46 PAWLIK Oliwia MKS Czechowice-Dziedzice 2008 U16 SL IV KWA¦NIAK Oliwia Z/3315/20 2022 LDK!
6 31 s 2 49.27 JARCZYK Milena UKS Trójka Mikołów 2007 U16 SL -- WAJDA Aleksandra Z/4666/19 2022 LDK!
1 8 s 3 44.24 MAŁYSZEK Maja TS AKS Chorzów 2008 U16 SL III B.D. Z/4224/21 2022
2 9 s 3 44.27 POTOCZNY Hanna UKS Olimpia Zabrze 2008 U16 SL III GAJEWSKI Wojciech Z/1547/20 2022 LDK!
3 11 s 3 44.46 GDYNIA Kinga GKS Piast Gliwice # 2007 U16 SL III ¦NIEGÓRSKI Adam Z/4936/22 2022 LDK!
4 16 s 3 46.01 REJMONIAK Natalia MKS-MOSM Bytom 2007 U16 SL IV SZCZYRK Janusz Z/2026/22 2022
5 18 s 3 46.32 KUPCZAK Olga CKS Budowlani Częstochowa 2008 U16 SL IV RUSZEL Piotr CIUK Marek , Z/4071/20 , 2022 BEZ LDK!
1 15 s 4 45.90 SUCHANEK Julia MKS-SMS Victoria Racibórz 2007 U16 SL IV SZYJKA Anna Z/1904/22 2022
2 17 s 4 46.25 BRYŁA Julia TS AKS Chorzów 2007 U16 SL IV B.D. Z/3794/20 2022
3 19 s 4 46.42 MAKOWSKA Pola TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U16 SL IV SPISAK Barbara Z/3058/19 2022 BEZ LDK!
4 20 s 4 46.52 STEC Hanna UKS Chromik Mysłowice 2008 U16 SL V PASZTA Anna Z/2179/18 2022 BEZ LDK!
5 21 s 4 46.88 BEDNAREK Nicola TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U16 SL V CZYŻ Katarzyna Z/5144/21 2022 LDK!
6 22 s 4 46.95 GAŁUSZKA Milena MKS Pałac Młodzieży Katowice 2008 U16 SL V B.D. Z/11891/21 2022
1 24 s 5 47.66 GÓRNY Natalia MKS Żywiec 2008 U16 SL V FIJAK Krystyna Z/4566/19 2022 LDK!
2 26 s 5 48.01 NACHREBECKA Anna UKS 5 Plus Rydułtowy 2008 U16 SL V BOJKO Bogdan Z/4171/19 2022
3 28 s 5 48.18 SEIRINGER Gabriela GKS Piast Gliwice 2007 U16 SL V ¦NIEGÓRSKI Adam Z/1957/22 2022 LDK!
4 30 s 5 49.03 GRZEGORCZYK Magdalena MUKS SZS Cieszyn 2008 U16 SL -- WERNER Mirosław Z/13851/21 2022
1 27 s 6 48.16 RYSZKA Wiktoria MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2008 U16 SL V B.D. Z/4663/19 2022 LDK!
2 29 s 6 48.63 CUBER Karolina MKS-SMS Victoria Racibórz 2008 U16 SL -- SZYJKA Anna # Z/2806/21 2022 LDK!
3 33 s 6 49.92 MĘDRALA Emilia MKS Pałac Młodzieży Katowice 2008 U16 SL -- B.D. Z/4076/20 2022
4 34 s 6 49.96 HACZEK Marta MKS Żywiec 2008 U16 SL -- FIJAK Krystyna Z/1430/22 2022
5 36 s 6 51.20 WIKAR Jagoda KS Sprint Bielsko-Biała 2008 U16 SL -- DOBIJA Katarzyna Z/2128/20 2022 LDK!
6 38 s 6 53.48 PODOLSKA Matylda TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2008 U16 SL -- SITARSKI Michał Z/1803/19 2022
1 23 s 7 47.13 WIĘZIK Lena MKS Czechowice-Dziedzice 2007 U16 SL V JARCZOK Miłosz Z/4065/20 2022 LDK!
2 25 s 7 47.69 STĘPLEWSKA Kamila MKS-MOS Katowice 2007 U16 SL V DUDAŁA Piotr Z/1778/22 2022
3 32 s 7 49.77 STUSEK Julia SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2008 U16 SL -- JUSTYNIAK Joanna Z/4041/22 2022 LDK!
4 35 s 7 51.07 GOŁUCH Sara MKS Żywiec 2008 U16 SL -- FIJAK Krystyna Z/1431/22 2022 LDK!
5 37 s 7 52.37 MISZKURKA Milena TL ROW Rybnik 2007 U16 SL -- OLSZAR Michał Z/1761/22 2022
6 39 s 7 54.28 WOJAS Klaudia LKS Brzezina Osiek 2007 U16 MA -- BULKIEWICZ Jan Z/4071/22 2022
600 m K
1 1 s 1 1:40.34 KUBISZ Julia UKS Chromik Mysłowice 2008 U16 SL III PASZTA Anna Z/5459/19 2022 LDK!
2 2 s 1 1:40.67 JURKA Daniela UKS Trójka Mikołów 2007 U16 SL III WAJDA Aleksandra Z/4507/19 2022 LDK!
3 3 s 1 1:41.45 DUDA Magdalena MKS-MOSM Bytom 2007 U16 SL III SZCZYRK Janusz Z/0928/19 2022 LDK!
4 6 s 1 1:43.58 KUC Agata LKS Orzeł Kozy 2007 U16 SL IV HARAT Beata Z/4562/19 2022 BEZ LDK!
5 7 s 1 1:45.36 MADUZIA Justyna TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2008 U16 SL IV CZYŻ Katarzyna Z/3264/18 2022 BEZ LDK!
6 13 s 1 1:49.02 WYSYPOŁ Karolina MKS-MOSM Bytom 2007 U16 SL V SZCZYRK Janusz Z/1408/20 2022 LDK!
1 4 s 2 1:42.44 JAROMIN Oliwia KS Sprint Bielsko-Biała 2007 U16 SL III CAPUTA TAMOWSKA Małgorzata Z/12201/21 2022 LDK!
2 5 s 2 1:43.17 GRZECHUŁA Maja MOS CSiR D±browa Górnicza 2008 U16 SL IV PRZEWIE¬LIK Dorota Z/1583/21 2022 LDK!
3 8 s 2 1:45.45 RONIN Julia MKS-SMS Victoria Racibórz 2008 U16 SL IV KĘDZIOR Paweł Z/2818/21 2022 LDK!
4 9 s 2 1:45.91 GARCZARCZYK Karolina UKS Olimpia Zabrze 2007 U16 SL IV GAJEWSKI Wojciech Z/2021/22 2022 LDK!
5 10 s 2 1:46.61 ZAMOJSKA Lena MKS-MOSM Bytom 2008 U16 SL V SZCZYRK Janusz Z/0957/19 2022 LDK!
6 11 s 2 1:47.78 SZARATA Jagoda MKS-MOSM Bytom 2007 U16 SL V SZCZYRK Janusz Z/1420/20 2022 LDK!
1 12 s 3 1:48.59 LIGENZA Michalina TL Athletics Jastrzębie 2008 U16 SL V STA¦KIEWICZ Jakub Z/10880/21 2022 LDK!
2 14 s 3 1:49.26 SMYLA Julia UKS Diament Godów 2008 U16 SL V KALINOWSKI Stefan Z/2086/20 2022 LDK!
3 15 s 3 1:50.12 STOLECKA Julia MOSM Tychy 2007 U16 SL -- GAWLINA Józef Z/6248/21 2022
4 16 s 3 1:52.88 SOTER Kinga LKS Brzezina Osiek 2008 U16 MA -- BULKIEWICZ Jan Z/1538/22 2022
5 17 s 3 1:54.21 KOSZANY Emilia UKS Diament Godów 2008 U16 SL -- KALINOWSKI Stefan Z/2084/20 2022 LDK!
6 18 s 3 1:56.46 CHOBOT Paulina TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U16 SL -- LDK!
7 19 s 3 2:11.81 MANDEL Emilia UKS Diament Godów 2007 U16 SL -- KALINOWSKI Stefan Z/13041/21 2022 LDK!
8 20 s 3 2:13.30 KOSZYCKA Martyna MKS Żywiec 2008 U16 SL -- FIJAK Krystyna Z/13747/21 2022
1000 m K
1 1 s 1 3:00.12 PORWOLIK Oliwia UKS Trójka Mikołów 2007 U16 SL II WAJDA Aleksandra Z/2317/18 2022 BEZ LDK!
2 2 s 1 3:07.01 JAROŃ Zuzanna MKS-MOSM Bytom 2008 U16 SL III SZCZYRK Janusz Z/1415/20 2022 LDK!
3 3 s 1 3:10.78 SIKORA Alicja UKS Brenna Górki 2008 U16 SL III DYBCZYŃSKI Tomasz Z/5527/21 2022
4 4 s 1 3:15.98 BUDKOWSKA Stella UKS Chromik Mysłowice 2008 U16 SL IV PROKSA Robert # Z/2905/19 2022 LDK!
5 6 s 1 3:20.58 WALENDOWSKA Klaudia MOSM Tychy 2008 U16 SL IV GAWLINA Józef Z/13161/21 2022
6 8 s 1 3:21.57 WIERZOWIECKA Martyna MKS-MOSM Bytom 2007 U16 SL IV PEROŃ Katarzyna Z/1417/20 2022 LDK!
7 9 s 1 3:21.73 KOWRYGO Antonina KS Sprint Bielsko-Biała 2007 U16 SL IV CAPUTA TAMOWSKA Małgorzata Z/9245/21 2022 LDK!
8 10 s 1 3:22.73 SZARATA Maja MKS-MOSM Bytom 2007 U16 SL V SZCZYRK Janusz Z/1403/20 2022 LDK!
9 12 s 1 3:24.61 KLIMASARA Marta MKS-SMS Victoria Racibórz 2007 U16 SL V MORKA Piotr # Z/2813/21 2022 LDK!
1 5 s 2 3:17.00 VIVCHARENKO Myroslava RMKS Rybnik 2007 U16 SL IV FOJCIK Dorota Z/4622/22 2022
2 7 s 2 3:20.81 BOCHEŃSKA Zofia MOS CSiR D±browa Górnicza 2008 U16 SL IV PRZEWIE¬LIK Dorota Z/1592/21 2022 LDK!
3 11 s 2 3:24.13 SAJDOK Weronika LKS Pszczyna 2008 U16 SL V HELBIK Marzanna # Z/0054/22 2022 LDK!
4 13 s 2 3:25.28 JAROS Magdalena UKS Olimpia Zabrze 2008 U16 SL V MATACZYŃSKI Grzegorz Z/1543/20 2022 LDK!
5 14 s 2 3:28.38 KOPEĆ Maja MKS Czechowice-Dziedzice 2008 U16 SL V KWA¦NIAK Oliwia Z/3317/20 2022 BEZ LDK!
6 15 s 2 3:31.10 FILAPEK Maria MKS Czechowice-Dziedzice 2007 U16 SL V JARCZOK Miłosz # Z/12803/21 2022 LDK!
7 16 s 2 3:32.04 MIZGAŁA Nadia CKS Budowlani Częstochowa 2007 U16 SL V MICHALSKA Alicja Z/3892/20 2022 LDK!
8 17 s 2 3:33.07 KOŁTON Agnieszka KS Sprint Bielsko-Biała 2007 U16 SL -- LACHOWSKA Magdalena Z/3247/20 2022
9 18 s 2 3:40.40 WACŁAWEK Natasza MKS Żywiec 2008 U16 SL -- B.D. FIJAK Krystyna , Z/4567/19 , 2022 LDK!
2000 m K
1 1 s 1 6:37.94 LACHOWSKA Aurelia KS Sprint Bielsko-Biała 2007 U16 SL II RU¦NIAK Stefan Z/2783/19 2022 BEZ LDK!
2 2 s 1 6:50.86 GAJ Roksana MOSM Tychy 2007 U16 SL II GAWLINA Józef Z/13162/21 2022
3 3 s 1 6:51.78 GRADOŃ Zuzanna CKS Budowlani Częstochowa 2008 U16 SL II RUSZEL Piotr TRˇBCZYŃSKA Żaneta , Z/4616/19 , 2022 BEZ LDK!
4 4 s 1 6:52.69 SOKÓŁ Małgorzata MKS-MOSM Bytom 2008 U16 SL II SZCZYRK Janusz Z/0953/19 2022 BEZ LDK!
5 5 s 1 7:09.70 ANDRZEJEWSKA Kamila LKS Pogórze Skoczów 2007 U16 SL III KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/0981/18 2022 BEZ
6 6 s 1 7:15.48 WODECKA Hanna MKS-MOS Katowice 2007 U16 SL IV DUDAŁA Piotr Z/5869/21 2022
7 7 s 1 7:43.24 JAREK Jagoda MKS Czechowice-Dziedzice 2007 U16 SL V JARCZOK Miłosz Z/4058/20 2022 LDK!
8 8 s 1 7:54.72 SITEK Olivia UKS Diament Godów 2008 U16 SL V KALINOWSKI Stefan Z/2085/20 2022 LDK!
9 9 s 1 7:55.55 URBA¦ Sara KS Sprint Bielsko-Biała 2008 U16 SL V RU¦NIAK Stefan Z/2777/19 2022 LDK!
80 pł K
1 1 e 1 12.04 GAWIN Karolina WKS Wawel Kraków 2007 U16 MA -0.5 II CZYŻ Radosław Z/1273/22 2022
3 4 e 1 13.13 WASELA Dominika TL ROW Rybnik 2007 U16 SL -0.5 IV OLSZAR Michał Z/2971/18 2022 BEZ LDK!
4 7 e 1 13.73 LASATOWICZ Maja SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2007 U16 SL -0.5 IV JUSTYNIAK Joanna Z/2548/19 2022 LDK!
5 8 e 1 13.87 KRUPIŃSKA Agata GKS Piast Gliwice 2008 U16 SL -0.5 V RAMUS Józef Z/2680/20 2022 LDK!
7 12 e 1 14.96 WIEJA Klaudia SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2008 U16 SL -0.5 -- ŻUK Bartłomiej Z/5577/21 2022 LDK!
1 2 e 2 12.60 BAŁAZY Karolina MKS-SMS Victoria Racibórz 2007 U16 SL +0.1 III SZYJKA Anna # Z/2803/21 2022 LDK!
2 5 e 2 13.30 SADKIEWICZ Julia KS AZS AWF Kraków 2007 U16 MA +0.1 IV ¦LUSARCZYK Ewa Z/2698/18 2022 BEZ
3 6 e 2 13.64 CIE¦LA Maja MKS-MOS Katowice 2007 U16 SL +0.1 IV DUDAŁA Piotr # Z/1776/22 2022
4 9 e 2 14.19 DˇDELA Wiktoria CKS Budowlani Częstochowa 2007 U16 SL +0.1 V TRˇBCZYŃSKA Żaneta TRˇBCZYŃSKA Żaneta Z/4618/19, Z/3930/20 2019, 2022 LDK!
5 10 e 2 14.71 BURSAKOWSKA-IRZYKOWSKA Karolina GKS Piast Gliwice 2007 U16 SL +0.1 V ¦NIEGÓRSKI Adam Z/0113/21 2022 LDK!
6 13 e 2 15.75 MADEJA Zuzanna GKS Piast Gliwice 2008 U16 SL +0.1 -- RAMUS Józef Z/10981/21 2022 LDK!
1 1 f 1 12.29 BAŁAZY Karolina MKS-SMS Victoria Racibórz 2007 U16 SL -0.6 II SZYJKA Anna # Z/2803/21 2022 LDK!
2 2 f 1 13.18 WASELA Dominika TL ROW Rybnik 2007 U16 SL -0.6 IV OLSZAR Michał Z/2971/18 2022 BEZ LDK!
3 3 f 1 13.32 CIE¦LA Maja MKS-MOS Katowice 2007 U16 SL -0.6 IV DUDAŁA Piotr # Z/1776/22 2022
4 4 f 1 13.68 LASATOWICZ Maja SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2007 U16 SL -0.6 IV JUSTYNIAK Joanna Z/2548/19 2022 LDK!
5 5 f 1 13.85 DˇDELA Wiktoria CKS Budowlani Częstochowa 2007 U16 SL -0.6 V TRˇBCZYŃSKA Żaneta TRˇBCZYŃSKA Żaneta Z/4618/19, Z/3930/20 2019, 2022 LDK!
6 6 f 1 13.86 KRUPIŃSKA Agata GKS Piast Gliwice 2008 U16 SL -0.6 V RAMUS Józef Z/2680/20 2022 LDK!
7 7 f 1 14.72 WIEJA Klaudia SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2008 U16 SL -0.6 V ŻUK Bartłomiej Z/5577/21 2022 LDK!
8 8 f 1 15.10 BURSAKOWSKA-IRZYKOWSKA Karolina GKS Piast Gliwice 2007 U16 SL -0.6 -- ¦NIEGÓRSKI Adam Z/0113/21 2022 LDK!
300 m pł K
1 1 s 1 46.92 KARMELITA Julia KS AZS AWF Katowice 2007 U16 SL II CHRIST Marek Z/1533/19 2022 LDK!
2 2 s 1 48.19 WASELA Dominika TL ROW Rybnik 2007 U16 SL III OLSZAR Michał Z/2971/18 2022 BEZ LDK!
3 3 s 1 49.59 TRˇBCZYŃSKA Julia CKS Budowlani Częstochowa 2007 U16 SL IV TRˇBCZYŃSKA Żaneta Z/4622/19 2022 BEZ LDK!
4 4 s 1 49.96 STEC Hanna UKS Chromik Mysłowice 2008 U16 SL IV PASZTA Anna Z/2179/18 2022 BEZ LDK!
5 5 s 1 50.97 MATYSIAK Oliwia GKS Piast Gliwice 2007 U16 SL IV ¦NIEGÓRSKI Adam Z/0115/21 2022 LDK!
6 7 s 1 52.22 ŻOCHOWSKA Bianka MKS Pałac Młodzieży Katowice 2008 U16 SL V B.D. Z/4079/20 2022
1 6 s 2 52.05 LASATOWICZ Maja SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2007 U16 SL V JUSTYNIAK Joanna Z/2548/19 2022 LDK!
2 8 s 2 54.68 WIEJA Klaudia SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2008 U16 SL V ŻUK Bartłomiej Z/5577/21 2022 LDK!
3 9 s 2 58.46 LURKA Oliwia RMKS Rybnik 2008 U16 SL -- FOJCIK Dorota Z/5571/19 2022 LDK!
4 10 s 2 61.57 FRˇCZEK Oliwia CKS Budowlani Częstochowa 2007 U16 SL -- RUSZEL Piotr Z/4609/19 2022 BEZ LDK!
  s 2 DQ LALEWICZ Nina WKS Wawel Kraków 2008 U16 MA -- CZYŻ Radosław Z/3142/20 2022
1000 m prz K
1 1 s 1 3:02.56 PAJĘCKA Lena WLKS Wrocław 2007 U16 DS II KOBIAŁKA Kamil Z/0737/18 2022 4 LDK!
2 2 s 1 3:04.47 THAMM Michalina MKS-MOS Katowice 2007 U16 SL II DUDAŁA Piotr Z/3487/18 2022 BEZ LDK!
3 3 s 1 3:16.12 MALINA Otylia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2008 U16 SL II PASZTA Wiesław Z/3919/20 2022 LDK!
4 4 s 1 3:20.38 CENDROWSKA Martyna CKS Budowlani Częstochowa 2007 U16 SL III TRˇBCZYŃSKA Żaneta Z/4617/19 2022 BEZ LDK!
5 5 s 1 3:23.07 CYGANEK Marta GKS Piast Gliwice 2007 U16 SL III ¦NIEGÓRSKI Adam Z/1192/19 2022 LDK!
6 6 s 1 3:24.29 GIEJBATOW Julia UKS Filipides Teresin 2008 U16 MZ III ANDRYSZCZYK Andrzej Z/1569/19 2022 LDK!
7 7 s 1 3:32.45 ŁUKASZEWSKA Judyta KS Sprint Bielsko-Biała 2008 U16 SL IV CAPUTA TAMOWSKA Małgorzata Z/9246/21 2022 LDK!
4x100 m K
1 1 s 1 50.82 KACZMAREK Julia
FLORCZYK Zofia
PODGÓRSKA Magdalena
PUŁAWSKA Maria
TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007
2007
2007
2007
U16 SLK -- SPISAK Barbara
JONDA Czesław
JONDA Czesław
PRENCEL Piotr
Z/1708/19
Z/4363/19
Z/1747/19
Z/5604/18
2022
2022
2022
2022
BEZ
BEZ
BEZ
5
2 2 s 1 50.88 WÓJCIK Magdalena
JARCZYK Milena
BARANOWICZ Laura
ABSYL Wiktoria
UKS Trójka Mikołów 2007
2007
2008
2007
U16 SLK -- WAJDA Aleksandra
WAJDA Aleksandra
WAJDA Aleksandra
WAJDA Aleksandra
Z/2316/18
Z/4666/19
Z/1002/21
Z/2319/18
2022
2022
2022
2022
BEZ


BEZ
3 4 s 1 52.36 KUBIK Julia
KUPCZAK Olga
DˇDELA Wiktoria
TRˇBCZYŃSKA Julia
CKS Budowlani Częstochowa 2007
2008
2007
2007
U16 SLK -- TRˇBCZYŃSKA Żaneta
RUSZEL Piotr CIUK Marek
TRˇBCZYŃSKA Żaneta TRˇBCZYŃSKA Żaneta
TRˇBCZYŃSKA Żaneta
Z/4620/19
, Z/4071/20
Z/4618/19
, Z/3930/20
Z/4622/19
2022
, 2022
2019
, 2022
2022
BEZ
BEZ

BEZ
4 7 s 1 53.26 METELSKA Nadia
BUDKOWSKA Stella
STEC Hanna
KUBISZ Julia
UKS Chromik Mysłowice 2007
2008
2008
2008
U16 SLK -- PROKSA Robert
PROKSA Robert
PASZTA Anna
PASZTA Anna
Z/6381/21
Z/2905/19
Z/2179/18
Z/5459/19
2022
2022
2022
2022


BEZ

5 10 s 1 53.74 SZATAN Amelia
WIERZBANOWSKA Marta
JAROMIN Oliwia
BISKUP Wiktoria
KS Sprint Bielsko-Biała 2008
2007
2007
2008
U16 SLK -- DĘBOWSKI Michał
CAPUTA TAMOWSKA Małgorzata
CAPUTA TAMOWSKA Małgorzata
DOBIJA Katarzyna
Z/2118/20
Z/13691/21
Z/12201/21
Z/2787/19
2022
2022
2022
2022




1 5 s 2 52.91 SOCHACKA Julia
CYGANEK Marta
KRUPIŃSKA Agata
MATYSIAK Oliwia
GKS Piast Gliwice 2007
2007
2008
2007
U16 SLK -- ¦NIEGÓRSKI Adam
¦NIEGÓRSKI Adam
RAMUS Józef
¦NIEGÓRSKI Adam
Z/1180/19
Z/1192/19
Z/2680/20
Z/0115/21
2022
2022
2022
2022
5



2 6 s 2 53.13 HACZEK Marta
GÓRNY Natalia
KRZESAK Patrycja
CICHOWSKA Laura
MKS Żywiec 2008
2008
2007
2007
U16 SLK -- FIJAK Krystyna
FIJAK Krystyna
FIJAK Krystyna
FIJAK Krystyna
Z/1430/22
Z/4566/19
Z/2514/19
Z/1072/20
2022
2022
2022
2022




3 8 s 2 53.29 GRZECHUŁA Maja
BOCHEŃSKA Zofia
ZIĘBA Lena
BAZYLAK Maja
MOS CSiR D±browa Górnicza 2008
2008
2008
2007
U16 SLK -- PRZEWIE¬LIK Dorota
PRZEWIE¬LIK Dorota
PRZEWIE¬LIK Dorota
JA¬WIŃSKI Krzysztof
Z/1583/21
Z/1592/21
Z/3790/20
Z/0921/18
2022
2022
2022
2022



BEZ
4 9 s 2 53.67 WIĘZIK Lena
PAWLIK Oliwia
SZYLDER Zuzanna
PIETRASZKO Marta
MKS Czechowice-Dziedzice 2007
2008
2008
2008
U16 SLK -- JARCZOK Miłosz
KWA¦NIAK Oliwia
KWA¦NIAK Oliwia
JARCZOK Miłosz
Z/4065/20
Z/3315/20
Z/3319/20
Z/3890/22
2022
2022
2022
2022


BEZ

5 11 s 2 55.29 WIEJA Roksana
WIEJA Klaudia
LICHTARSKA Maja
LASZCZAK Maja
SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2008
2008
2008
2007
U16 SLK -- JUSTYNIAK Joanna
ŻUK Bartłomiej
JUSTYNIAK Joanna
JUSTYNIAK Joanna
Z/3330/20
Z/5577/21
Z/1274/22
Z/4033/22
2022
2022
2022
2022




1 3 s 3 52.03 BARYCKA Oliwia
BAŁAZY Karolina
RONIN Julia
MOLENDA Zuzanna
MKS-SMS Victoria Racibórz 2007
2007
2008
2008
U16 SLK -- SZYJKA Anna
SZYJKA Anna
KĘDZIOR Paweł
MORKA Piotr
Z/2804/21
Z/2803/21
Z/2818/21
Z/2816/21
2022
2022
2022
2022




2 12 s 3 55.85 LURKA Oliwia
CISZEK Kinga
KOWALSKA Kinga
KONKOL Roksana
RMKS Rybnik 2008
2007
2007
2008
U16 SLK -- FOJCIK Dorota
FOJCIK Dorota
FOJCIK Dorota
FOJCIK Dorota
Z/5571/19
Z/12733/21
Z/13707/21
Z/4419/20
2022
2022
2022
2022




3 13 s 3 56.29 KICIA Milena
GAŁUSZKA Milena
MĘDRALA Emilia
ŻOCHOWSKA Bianka
MKS Pałac Młodzieży Katowice 2007
2008
2008
2008
U16 SLK -- B.D.
B.D.
B.D.
B.D.
Z/4077/20
Z/11891/21
Z/4076/20
Z/4079/20
2022
2022
2022
2022




4 14 s 3 56.71 RAJCA Maria
FILIPOWSKA Paula
JANIGA Emilia
JATKOWSKA Weronika
UKS Miotacz Sosnowiec 2008
2007
2007
2007
U16 SLK -- PILAREK Sławomir
PILAREK Sławomir
PILAREK Sławomir
PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir
Z/1297/21
Z/1292/21
Z/14173/21
, Z/1293/21
2022
2022
2022
, 2022




Wzwyż K
1 1 f 1 1.55 KRZESAK Patrycja MKS Żywiec 2007 U16 SL III FIJAK Krystyna Z/2514/19 2022 LDK!
3 3 f 1 1.50 BAŁAZY Karolina MKS-SMS Victoria Racibórz 2007 U16 SL IV SZYJKA Anna # Z/2803/21 2022 LDK!
4 4 f 1 1.45 ŁUCZAK Aleksandra SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2007 U16 SL IV DMP U20 JUSTYNIAK Joanna Z/3293/20 2022 LDK! 75
5 5 f 1 1.45 JOPEK Wiktoria SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2008 U16 SL IV DMP U20 JUSTYNIAK Joanna Z/2525/19 2022 LDK! 75
6 6 f 1 1.45 ZDANOWICZ Hanna GKS Piast Gliwice 2008 U16 SL IV DMP DMP U20 RAMUS Józef Z/0122/21 2022 LDK! 46 75
7 7 f 1 1.40 BAHER Fryel TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2008 U16 SL V SITARSKI Michał Z/4651/19 2022 LDK!
W dal K
1 1 f 1 5.13 KRZESAK Patrycja MKS Żywiec 2007 U16 SL +0.3 III FIJAK Krystyna Z/2514/19 2022 LDK!
2 2 f 1 4.89 FILIPOWSKA Paula UKS Miotacz Sosnowiec 2007 U16 SL -0.4 IV PILAREK Sławomir Z/1292/21 2022 LDK!
3 3 f 1 4.59 SZATAN Amelia KS Sprint Bielsko-Biała 2008 U16 SL +0.4 V DĘBOWSKI Michał Z/2118/20 2022 LDK!
4 4 f 1 4.52 MŁYNARCZYK Julia MKS-MOSM Bytom 2007 U16 SL +0.3 V PEROŃ Katarzyna Z/13708/21 2022
5 5 f 1 4.46 KACZMAREK Gabriela UKS Trójka Mikołów 2007 U16 SL 0.0 -- WAJDA Aleksandra Z/4508/19 2022 LDK!
6 6 f 1 4.45 KADZIMIERZ Jessica MKS-MOSM Bytom 2008 U16 SL +0.7 -- PEROŃ Katarzyna Z/1396/20 2022 LDK!
7 7 f 1 4.40 PANASZ Wiktoria MOS CSiR D±browa Górnicza 2007 U16 SL +0.8 -- DMP U20 RZEWNICKI Wiktor Z/1936/19 2022 BEZ LDK! 58
8 8 f 1 4.13 BECHER Oliwia TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2008 U16 SL +1.8 -- SITARSKI Michał Z/4652/19 2022 LDK!
9 9 f 1 3.87 PA¬ Oliwia MOS CSiR D±browa Górnicza 2008 U16 SL -0.2 -- B.D. Z/0976/22 2022
10 10 f 1 3.64 NAWROCKA Ewa TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2008 U16 SL +1.8 -- SITARSKI Michał Z/1808/19 2022
Wieloskok K
1 1 f 1 10.49 KARMELITA Julia KS AZS AWF Katowice 2007 U16 SL +0.9 III CHRIST Marek Z/1533/19 2022 LDK!
2 2 f 1 9.60 SZATAN Amelia KS Sprint Bielsko-Biała 2008 U16 SL +0.5 V DĘBOWSKI Michał Z/2118/20 2022 LDK!
3 3 f 1 9.52 ZDANOWICZ Hanna GKS Piast Gliwice 2008 U16 SL +1.5 -- RAMUS Józef Z/0122/21 2022 LDK!
4 4 f 1 9.08 LURKA Oliwia RMKS Rybnik 2008 U16 SL +0.8 -- FOJCIK Dorota Z/5571/19 2022 LDK!
5 5 f 1 8.01 CICHOŃ Nikola TL Athletics Jastrzębie 2007 U16 SL +1.0 -- STA¦KIEWICZ Jakub Z/3122/22 2022 LDK!
Kula (3) K
1 1 f 1 12.40 DURZYŃSKA Julia MKS-MOSM Bytom 2007 U16 SL III MARMUR Stanisław Z/4088/20 2022
2 2 f 1 12.13 LEWANDOWSKA Nikola CKS Budowlani Częstochowa 2008 U16 SL III DMP U20 WRÓBEL Krzysztof Z/4073/20 2022 LDK! 109
3 3 f 1 11.59 JATKOWSKA Weronika UKS Miotacz Sosnowiec 2007 U16 SL III PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir , Z/1293/21 , 2022 LDK!
4 4 f 1 8.97 CICHOWSKA Laura MKS Żywiec 2007 U16 SL V FIJAK Krystyna Z/1072/20 2022 LDK!
5 5 f 1 8.85 JANIGA Emilia UKS Miotacz Sosnowiec 2007 U16 SL V PILAREK Sławomir Z/14173/21 2022 LDK!
6 6 f 1 8.41 KONARSKA Wiktoria MKS-SMS Victoria Racibórz 2007 U16 SL -- KĘDZIOR Paweł Z/1903/22 2022
7 7 f 1 8.22 HIBNER Kamila MKS-SMS Victoria Racibórz 2007 U16 SL -- KĘDZIOR Paweł Z/1906/22 2022
8 8 f 1 8.05 KOLANOWSKA Zuzanna MKS-MOSM Bytom 2007 U16 SL -- MARMUR Stanisław Z/1398/20 2022
9 9 f 1 7.69 TURA Klaudia UKS Trójka Mikołów 2008 U16 SL -- B.D. Z/1747/21 2022 LDK!
10 10 f 1 7.65 MICHALSKA Daria UKS Czwórka Żory 2008 U16 SL -- SYZDEK Mariusz Z/0246/21 2022 LDK!
11 11 f 1 7.29 WOLNY Matylda MKS-MOS Katowice 2008 U16 SL -- BONK Stanisław Z/13889/21 2022
12 12 f 1 7.19 KULCZYCKA Nikola RMKS Rybnik 2007 U16 SL -- FOJCIK Dorota Z/3587/22 2022
13 13 f 1 7.06 JANIK Julia GKS Piast Gliwice 2007 U16 SL -- RAMUS Józef Z/1184/19 2022 LDK!
Dysk (0.75) K
1 1 f 1 36.23 DURZYŃSKA Julia MKS-MOSM Bytom 2007 U16 SL III MARMUR Stanisław Z/4088/20 2022
2 2 f 1 32.91 BARTECZKO Maja GKS Piast Gliwice 2008 U16 SL IV RAMUS Józef Z/3206/20 2022 LDK!
3 3 f 1 28.98 KOLANOWSKA Zuzanna MKS-MOSM Bytom 2007 U16 SL IV MARMUR Stanisław Z/1398/20 2022
4 4 f 1 28.46 JATKOWSKA Weronika UKS Miotacz Sosnowiec 2007 U16 SL IV PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir , Z/1293/21 , 2022 LDK!
5 5 f 1 24.92 WOLNY Matylda MKS-MOS Katowice 2008 U16 SL V BONK Stanisław Z/13889/21 2022
6 6 f 1 24.74 MASŁOWSKA Karolina MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2007 U16 SL V B.D. Z/3416/18 2022 BEZ LDK!
7 7 f 1 22.89 DRATWIŃSKA Oliwia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2008 U16 SL -- KURDZIEL Andrzej Z/3453/22 2022
8 8 f 1 18.47 RAJCA Maria UKS Miotacz Sosnowiec 2008 U16 SL -- PILAREK Sławomir Z/1297/21 2022 LDK!
Młot (3) K
1 1 f 1 38.69 LEWANDOWSKA Nikola CKS Budowlani Częstochowa 2008 U16 SL IV WRÓBEL Krzysztof Z/4073/20 2022 LDK!
2 2 f 1 31.10 DRATWIŃSKA Oliwia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2008 U16 SL V KURDZIEL Andrzej Z/3453/22 2022
3 3 f 1 28.98 MAKOWSKA Julia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2008 U16 SL V KURDZIEL Andrzej Z/3989/22 2022
4 4 f 1 21.67 MALCHEREK Dagmara TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U16 SL -- SITARSKI Michał Z/13128/21 2022
5 5 f 1 21.30 JANIGA Emilia UKS Miotacz Sosnowiec 2007 U16 SL -- PILAREK Sławomir Z/14173/21 2022 LDK!
6 6 f 1 20.31 KOLOMOIETS Yuliia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2007 U16 SL -- KURDZIEL Andrzej Z/4465/22 2022
7 7 f 1 19.68 RAJCA Maria UKS Miotacz Sosnowiec 2008 U16 SL -- PILAREK Sławomir Z/1297/21 2022 LDK!
Oszczep (500) K
1 1 f 1 32.24 GIBAS Amelia LKS Brzezina Osiek 2008 U16 MA IV BULKIEWICZ Jan Z/3145/20 2022
2 2 f 1 30.28 MASŁOWSKA Karolina MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2007 U16 SL V DMP U20 B.D. Z/3416/18 2022 BEZ LDK! 75
3 3 f 1 27.17 WŁODARA Aleksandra CKS Budowlani Częstochowa 2007 U16 SL -- RUSZEL Piotr Z/13554/21 2022 LDK!
4 4 f 1 25.86 BARTECZKO Maja GKS Piast Gliwice 2008 U16 SL -- RAMUS Józef Z/3206/20 2022 LDK!
5 5 f 1 25.57 PORADA Martyna CKS Budowlani Częstochowa 2007 U16 SL -- TRˇBCZYŃSKA Żaneta Z/4251/20 2022 LDK!
6 6 f 1 24.27 KACZMAREK Julia TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U16 SL -- SPISAK Barbara Z/1708/19 2022 BEZ LDK!
7 7 f 1 17.29 KULCZYCKA Nikola RMKS Rybnik 2007 U16 SL -- FOJCIK Dorota Z/3587/22 2022
Chód 3 km K
1 1 s 1 16:10.69 DROZDOWSKA Aleksandra MKS Czechowice-Dziedzice 2007 U16 SL III KOBĘDZA Jan Z/3161/19 2022 LDK!
2 2 s 1 17:36.42 HARĘŻA Milena UKS Maraton - Korzeniowski.pl Bieruń 2008 U16 SL IV ¦LEZIONA Katarzyna Z/1494/22 2022
3 3 s 1 19:55.32 MILCZAREK Oliwia MOS CSiR D±browa Górnicza 2007 U16 SL V PRZEWIE¬LIK Dorota Z/5534/19 2022 LDK!
4 4 s 1 20:59.52 SIDOR Emilia UKS Maraton - Korzeniowski.pl Bieruń 2008 U16 SL -- ¦LEZIONA Katarzyna Z/1496/22 2022
5 5 s 1 21:51.21 ŁˇGIEWKA Nadia CKS Budowlani Częstochowa 2007 U16 SL -- TRˇBCZYŃSKA Żaneta Z/3929/20 2022 LDK!
100 m M
1 5 e 1 12.13 SZEDEL Szymon MKS-MOS Katowice 2007 U16 SL -1.2 IV ROLAK Dorota Z/0579/22 2022
2 11 e 1 12.57 PACH Jakub SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2007 U16 SL -1.2 V JUSTYNIAK Joanna Z/4038/22 2022 LDK!
3 19 e 1 12.92 MIKUŁA Mateusz MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2008 U16 SL -1.2 -- GÓRECKA Małgorzata Z/2144/20 2022
4 24 e 1 13.04 FEDKOW Michał TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U16 SL -1.2 -- JONDA Czesław Z/5151/21 2022
5 27 e 1 13.19 KRASZEWSKI Karol MOS CSiR D±browa Górnicza 2007 U16 SL -1.2 -- JA¬WIŃSKI Krzysztof Z/5528/19 2022 LDK!
7 37 e 1 14.49 JARO¦ Adam MKS-MOS Katowice 2008 U16 SL -1.2 -- DUBIEL Adam Z/12471/21 2022
1 2 e 2 11.82 MAJEWSKI Dominik MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2007 U16 SL 0.0 IV DMP U20 B.D. Z/3163/19 2022 LDK! 95
2 9 e 2 12.52 BORYKA Borys MOS CSiR D±browa Górnicza 2007 U16 SL 0.0 V ROLAK Dorota Z/0972/22 2022
3 12 e 2 12.59 STAWOWY Mateusz MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2008 U16 SL 0.0 V GÓRECKA Małgorzata Z/4166/19 2022 LDK!
4 22 e 2 12.99 MENDYK Ignacy KS Sprint Bielsko-Biała 2008 U16 SL 0.0 -- DĘBOWSKI Michał Z/12363/21 2022 LDK!
5 23 e 2 13.03 LOSKA Wojciech SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2007 U16 SL 0.0 -- ŻUK Bartłomiej Z/13688/21 2022 LDK!
6 30 e 2 13.46 KOWACZ Jakub RMKS Rybnik 2007 U16 SL 0.0 -- FOJCIK Dorota Z/4623/22 2022
7 36 e 2 14.46 LAMPART Mateusz MKS-MOSM Bytom 2008 U16 SL 0.0 -- PEROŃ Katarzyna Z/0939/19 2022 LDK!
1 1 e 3 11.51 SIKORSKI Michał MKS-MOSM Bytom 2007 U16 SL 0.0 III DMP U20 KOTUŁA Krzysztof Z/2200/19 2022 BEZ LDK! 109
2 10 e 3 12.54 KIERMASZ August MKS Czechowice-Dziedzice 2007 U16 SL 0.0 V JARCZOK Miłosz Z/1906/21 2022 LDK!
3 13 e 3 12.60 BŁASIŃSKI Jan UKS Czwórka Żory 2008 U16 SL 0.0 V SYZDEK Mariusz Z/2127/22 2022
4 17 e 3 12.90 BODZIANOWSKI Paweł TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2008 U16 SL 0.0 -- JONDA Czesław Z/3123/20 2022
5 20 e 3 12.92 KUBIK Bartosz MKS Żywiec 2007 U16 SL 0.0 -- FIJAK Krystyna Z/1429/22 2022 LDK!
6 39 e 3 15.66 GŁOWACZ Karol MKS Pałac Młodzieży Katowice 2008 U16 SL 0.0 -- B.D. Z/12479/21 2022
1 3 e 4 11.98 WIDŁAK Julian MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2007 U16 SL +0.6 IV PASZTA Wiesław Z/2148/20 2022 LDK!
2 8 e 4 12.35 SACHA Paweł LKS Orzeł Kozy 2007 U16 SL +0.6 V HARAT Beata Z/3126/21 2022 LDK!
3 15 e 4 12.74 CIE¦LIK Antoni CTL ORLĘTA Częstochowa 2008 U16 SL +0.6 V ŁUCZYŃSKI Tomasz Z/5914/21 2022
4 25 e 4 13.06 LEWANDOWICZ Maciej CKS Budowlani Częstochowa 2008 U16 SL +0.6 -- RUSZEL Piotr Z/13989/21 2022 LDK!
5 34 e 4 13.55 KASTNER Wojciech SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2007 U16 SL +0.6 -- JUSTYNIAK Joanna Z/5564/21 2022 LDK!
6 35 e 4 14.00 KALINICHENKO Tymur KS Sprint Bielsko-Biała 2007 U16 SL +0.6 -- DĘBOWSKI Michał Z/12362/21 2022 LDK!
1 7 e 5 12.21 FRˇCZYK Piotr CKS Budowlani Częstochowa 2007 U16 SL -3.7 V CIUK Marek Z/4129/22 2022 LDK!
2 14 e 5 12.63 KOŁOCZEK Jakub KS Sprint Bielsko-Biała 2007 U16 SL -3.7 V DOBIJA Katarzyna Z/4619/22 2022
3 16 e 5 12.89 STĘPNIOWSKI Kamil MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2007 U16 SL -3.7 -- GÓRECKA Małgorzata Z/4165/19 2022 LDK!
4 21 e 5 12.98 HEBA Oskar TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U16 SL -3.7 -- SITARSKI Michał Z/4299/18 2022
5 32 e 5 13.51 SADŁEK Robert KS Sprint Bielsko-Biała 2008 U16 SL -3.7 -- DĘBOWSKI Michał Z/3355/22 2022 LDK!
6 38 e 5 14.53 GAGULEWICZ Maciej MKS-MOS Katowice 2008 U16 SL -3.7 -- DUDAŁA Piotr Z/5868/21 2022
1 4 e 6 12.07 KRĘBLEWSKI Mateusz MOS CSiR D±browa Górnicza 2008 U16 SL -0.9 IV RZEWNICKI Wiktor Z/1584/21 2022 LDK!
2 6 e 6 12.21 CICHOŃ Michał TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2008 U16 SL -0.9 V SITARSKI Michał Z/4296/18 2022 BEZ LDK!
3 18 e 6 12.91 KRAWCZAK Iwo MKS Pałac Młodzieży Katowice 2007 U16 SL -0.9 -- B.D. Z/2035/22 2022
4 26 e 6 13.14 CINCIO Gabriel RMKS Rybnik 2008 U16 SL -0.9 -- FOJCIK Dorota Z/1896/22 2022 LDK!
5 28 e 6 13.27 PIETRZYK Konrad TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U16 SL -0.9 -- PRENCEL Piotr # Z/4092/20 2022
6 29 e 6 13.35 PENCAKOWSKI Oliwier KS Sprint Bielsko-Biała 2007 U16 SL -0.9 -- DOBIJA Katarzyna Z/9252/21 2022 LDK!
7 33 e 6 13.54 KOLMAN Dominik MOS CSiR D±browa Górnicza 2007 U16 SL -0.9 -- JA¬WIŃSKI Krzysztof Z/1448/22 2022 LDK!
1 1 f 1 11.45 SIKORSKI Michał MKS-MOSM Bytom 2007 U16 SL -0.9 III DMP U20 KOTUŁA Krzysztof Z/2200/19 2022 BEZ LDK! 112
2 2 f 1 11.72 FRˇCZYK Piotr CKS Budowlani Częstochowa 2007 U16 SL -0.9 III CIUK Marek Z/4129/22 2022 LDK!
3 3 f 1 11.84 MAJEWSKI Dominik MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2007 U16 SL -0.9 IV DMP U20 B.D. Z/3163/19 2022 LDK! 94
4 4 f 1 12.07 WIDŁAK Julian MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2007 U16 SL -0.9 IV PASZTA Wiesław Z/2148/20 2022 LDK!
5 5 f 1 12.14 SZEDEL Szymon MKS-MOS Katowice 2007 U16 SL -0.9 IV ROLAK Dorota Z/0579/22 2022
6 6 f 1 12.25 KRĘBLEWSKI Mateusz MOS CSiR D±browa Górnicza 2008 U16 SL -0.9 V RZEWNICKI Wiktor Z/1584/21 2022 LDK!
7 7 f 1 12.39 CICHOŃ Michał TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2008 U16 SL -0.9 V SITARSKI Michał Z/4296/18 2022 BEZ LDK!
8 8 f 1 12.58 SACHA Paweł LKS Orzeł Kozy 2007 U16 SL -0.9 V HARAT Beata Z/3126/21 2022 LDK!
300 m M
1 1 s 1 36.91 ŁAKOMY Jan WKS Wawel Kraków 2007 U16 MA II CZYŻ Radosław Z/3144/20 2022
2 2 s 1 37.18 ADAMCZYK Bartłomiej TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U16 SL II PRENCEL Piotr Z/13349/21 2022 LDK!
3 3 s 1 37.78 ŁYSEK Konrad TL Athletics Jastrzębie 2007 U16 SL III STA¦KIEWICZ Jakub Z/14110/21 2022 LDK!
4 4 s 1 38.60 GRZYBOWSKI Jeremiasz UKS Chromik Mysłowice 2007 U16 SL III PASZTA Anna Z/2018/20 2022 LDK!
5 5 s 1 38.86 FRˇCZYK Piotr CKS Budowlani Częstochowa 2007 U16 SL III CIUK Marek Z/4129/22 2022 LDK!
6 7 s 1 39.49 RUDY Maksymilian MKS Czechowice-Dziedzice 2008 U16 SL IV KWA¦NIAK Oliwia Z/3316/20 2022 LDK!
1 6 s 2 39.41 PASTUSZKA Adam UKS Chromik Mysłowice 2007 U16 SL IV PASZTA Anna Z/2185/18 2022 BEZ LDK!
2 8 s 2 39.88 BRUNER Adrian TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U16 SL IV PRENCEL Piotr # Z/1713/19 2022 BEZ LDK!
3 9 s 2 40.05 SZEDEL Szymon MKS-MOS Katowice 2007 U16 SL IV ROLAK Dorota Z/0579/22 2022
4 10 s 2 40.42 BURY Tomasz MKS Żywiec 2008 U16 SL IV FIJAK Krystyna Z/4036/20 2022 LDK!
5 14 s 2 41.83 KUBIK Bartosz MKS Żywiec 2007 U16 SL V FIJAK Krystyna Z/1429/22 2022 LDK!
6 15 s 2 42.01 ZANDER Filip MOS CSiR D±browa Górnicza 2008 U16 SL V JA¬WIŃSKI Krzysztof Z/1590/21 2022 LDK!
1 11 s 3 40.86 SZYMOŃSKI Michał MKS Żywiec 2007 U16 SL V FIJAK Krystyna Z/4171/18 2022 BEZ LDK!
2 13 s 3 41.62 DUDZIK Krzysztof LKS Pszczyna 2008 U16 SL V KŁÓSKA Karolina KŁÓSKA Karolina , Z/4567/18 , 2022 BEZ LDK!
3 16 s 3 42.05 DOBOSZ Wojciech GKS Piast Gliwice 2007 U16 SL V ¦NIEGÓRSKI Adam Z/13375/21 2022 LDK!
4 17 s 3 42.34 REMISZ Dawid TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U16 SL V JONDA Czesław Z/3125/20 2022
5 18 s 3 42.96 PIECHOTA Maciej MKS Pałac Młodzieży Katowice 2007 U16 SL -- B.D. Z/0839/22 2022
1 19 s 4 43.17 WIĘCEK Paweł SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2008 U16 SL -- KOS Kamil Z/2013/22 2022 LDK!
2 20 s 4 43.29 KASTNER Wojciech SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2007 U16 SL -- JUSTYNIAK Joanna Z/5564/21 2022 LDK!
3 21 s 4 43.54 PLUTA Damian LKS Pszczyna 2008 U16 SL -- KŁÓSKA Karolina Z/4550/19 2022 LDK!
4 23 s 4 44.70 DYGANT Borys MKS Czechowice-Dziedzice 2008 U16 SL -- JARCZOK Miłosz Z/3891/22 2022 LDK!
5 24 s 4 44.70 SOBCZYK Grzegorz MKS-SMS Victoria Racibórz 2007 U16 SL -- SZYJKA Beata Z/2820/21 2022 LDK!
6 25 s 4 47.35 DENIS Krzesimir TS AKS Chorzów 2008 U16 SL -- GRUCHEL Marzena Z/2214/22 2022 LDK!
1 12 s 5 41.58 MACHURA Bartłomiej SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2007 U16 SL V JUSTYNIAK Joanna Z/4037/22 2022 LDK!
2 22 s 5 44.18 KOWACZ Jakub RMKS Rybnik 2007 U16 SL -- FOJCIK Dorota Z/4623/22 2022
3 26 s 5 49.88 CZACHOWSKI Dominik LKS Brzezina Osiek 2007 U16 MA -- BULKIEWICZ Jan Z/3138/22 2022
600 m M
1 1 s 1 1:24.72 ZACZYK Łukasz MKS-MOSM Bytom 2007 U16 SL II SZCZYRK Janusz Z/1407/20 2022 LDK!
2 2 s 1 1:28.33 DARLIŃSKI Dawid KS ADEA Team Gliwice 2007 U16 SL III DARLIŃSKI Artur Z/0136/22 2022 LDK!
3 3 s 1 1:32.74 KULA Błażej MUKS SZS Cieszyn 2007 U16 SL IV WERNER Mirosław Z/9197/21 2022
4 4 s 1 1:33.92 TOMASZEK Dominik MKS-MOSM Bytom 2008 U16 SL IV SZCZYRK Janusz Z/13985/21 2022 LDK!
5 5 s 1 1:34.07 GAWEŁ Michał MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2008 U16 SL IV PASZTA Anna Z/3452/22 2022
6 6 s 1 1:38.40 BACZYŃSKI Jakub LKS Pszczyna 2008 U16 SL V KŁÓSKA Karolina Z/4650/19 2022 LDK!
7 7 s 1 1:38.72 PEREK Wojciech MKS-MOSM Bytom 2008 U16 SL V SZCZYRK Janusz Z/0949/19 2022 LDK!
8 8 s 1 1:39.33 ANDRYSIAK Jan UKS Olimpia Zabrze 2007 U16 SL V MATACZYŃSKI Grzegorz B.D. Z/2066/18 2022 LDK!
9 9 s 1 1:40.18 OSTROWSKI Bartosz UKS Olimpia Zabrze 2008 U16 SL -- GAJEWSKI Wojciech Z/3570/22 2022 LDK!
10 10 s 1 1:41.74 GAJEWSKI Franciszek UKS Olimpia Zabrze 2008 U16 SL -- GAJEWSKI Wojciech Z/4629/19 2022 LDK!
1000 m M
1 1 s 1 2:43.17 SŁOWIKOWSKI Sebastian MOS CSiR D±browa Górnicza 2007 U16 SL IV PRZEWIE¬LIK Dorota Z/5529/19 2022 LDK!
2 2 s 1 2:50.38 FRAŃCZUK Krzysztof MKS-SMS Victoria Racibórz 2008 U16 SL V MORKA Piotr Z/1905/22 2022
3 3 s 1 2:51.66 POLOCZEK Kamil UKS Olimpia Zabrze 2008 U16 SL V GAJEWSKI Wojciech Z/1546/20 2022 LDK!
4 4 s 1 2:57.52 SUWALSKI Krzysztof MOS CSiR D±browa Górnicza 2008 U16 SL V PRZEWIE¬LIK Dorota Z/1593/21 2022 LDK!
5 5 s 1 2:59.74 ZYGARYN Brian MKS-MOSM Bytom 2008 U16 SL V SZCZYRK Janusz Z/0958/19 2022 LDK!
6 6 s 1 3:03.81 KLEJNOCKI Dawid SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2007 U16 SL -- KOS Kamil Z/5565/21 2022 LDK!
7 7 s 1 3:04.32 BALCEREK Dawid MKS-SMS Victoria Racibórz 2008 U16 SL -- MORKA Piotr # Z/2830/21 2022
8 8 s 1 3:10.28 SERAFIN Samuel MKS-MOSM Bytom 2008 U16 SL -- LAKSA Dariusz Z/1402/20 2022 LDK!
9 9 s 1 3:11.12 MARYJOSZ Przemysław UKS Czwórka Żory 2008 U16 SL -- KRUPA Iwona # Z/2128/22 2022
1 1 w 1 3:10.95 KOCZUR Karol SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2007 U16 SL -- JUSTYNIAK Joanna Z/1994/18 2022 BEZ LDK! 561
2 2 w 1 3:14.32 DYJA Maciej CKS Budowlani Częstochowa 2007 U16 SL -- MICHALSKA Alicja Z/4607/19 2022 LDK! 531
3 3 w 1 3:17.09 HORNIK Mateusz SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2007 U16 SL -- ŻUK Bartłomiej Z/12307/21 2022 LDK! 507
2000 m M
1 1 s 1 6:24.82 WILK Bartłomiej MOSM Tychy 2007 U16 SL V GAWLINA Józef Z/3409/19 2022
2 2 s 1 6:25.26 RYCHLIK Patryk MOS CSiR D±browa Górnicza 2008 U16 SL V PRZEWIE¬LIK Dorota Z/3788/20 2022 LDK!
3 3 s 1 6:27.07 KIELJAN Bartosz MOS CSiR D±browa Górnicza 2007 U16 SL V PRZEWIE¬LIK Dorota Z/5532/19 2022 LDK!
4 4 s 1 6:29.35 SURMA Igor TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U16 SL V CZYŻ Katarzyna Z/3272/18 2022 BEZ LDK!
5 5 s 1 6:30.56 GWÓ¬D¬ Mateusz MKS-MOSM Bytom 2008 U16 SL V SZCZYRK Janusz Z/1395/20 2022 LDK!
6 6 s 1 6:35.27 TALIK Piotr KS Sprint Bielsko-Biała 2008 U16 SL V RU¦NIAK Stefan Z/3250/20 2022
7 7 s 1 6:38.16 CZERNIK Wojciech UKS Olimpia Zabrze 2007 U16 SL V MATACZYŃSKI Grzegorz Z/14716/21 2022 LDK!
110 m pł MŁ M
1 1 f 1 16.76 BANASZEK Karol WKS Wawel Kraków 2007 U16 MA 0.0 III CZYŻ Radosław Z/4111/19 2022
2 2 f 1 18.15 PIETRUSIŃSKI Kevin TL ROW Rybnik 2008 U16 SL 0.0 V OLSZAR Michał Z/2348/20 2022 52 LDK!
3 3 f 1 19.92 PENCAKOWSKI Oliwier KS Sprint Bielsko-Biała 2007 U16 SL 0.0 -- DOBIJA Katarzyna Z/9252/21 2022 LDK!
4 4 f 1 22.53 JAROSZ Robert KS Sprint Bielsko-Biała 2008 U16 SL 0.0 -- DĘBOWSKI Michał Z/4050/20 2022 LDK!
1 1 w 1 17.42 DYJA Maciej CKS Budowlani Częstochowa 2007 U16 SL -0.7 IV MICHALSKA Alicja Z/4607/19 2022 LDK! 581
2 2 w 1 18.94 KOCZUR Karol SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2007 U16 SL -0.7 -- JUSTYNIAK Joanna Z/1994/18 2022 BEZ LDK! 438
3 3 w 1 24.49 HORNIK Mateusz SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2007 U16 SL -0.7 -- ŻUK Bartłomiej Z/12307/21 2022 LDK! 82
300 m pł M
1 1 s 1 40.42 GRZYBOWSKI Jeremiasz UKS Chromik Mysłowice 2007 U16 SL II PASZTA Anna Z/2018/20 2022 LDK!
2 2 s 1 41.69 KAMCZYK Wiktor UKS 5 Plus Rydułtowy 2007 U16 SL III BOJKO Bogdan # Z/4175/19 2022 BEZ
3 4 s 1 43.28 DIDKOWSKI Tobiasz MKS Pałac Młodzieży Katowice 2007 U16 SL IV B.D. Z/4074/20 2022
4 5 s 1 44.27 PASTUSZKA Adam UKS Chromik Mysłowice 2007 U16 SL IV PASZTA Anna Z/2185/18 2022 BEZ LDK!
5 6 s 1 44.73 LEGIEŃ Wojciech SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2007 U16 SL V KOS Kamil Z/3292/20 2022 LDK!
1 3 s 2 42.20 MŁYNARCZYK Wojciech WKS Wawel Kraków 2007 U16 MA III CZYŻ Radosław Z/1763/22 2022
  s 2 DNF KĘDZIOR Kacper WKS Wawel Kraków 2008 U16 MA -- CZYŻ Radosław Z/5497/19 2022
1000 m prz M
1 1 s 1 2:48.15 OLEJNIK Mikołaj UKS Filipides Teresin 2007 U16 MZ II ANDRYSZCZYK Andrzej OLEJNIK Tomasz # Z/0393/19 2022 LDK!
3 3 s 1 3:04.20 WO¬NIAK Hubert CKS Budowlani Częstochowa 2007 U16 SL V MICHALSKA Alicja Z/3922/20 2022 LDK!
4 4 s 1 3:05.33 KUBIEŃ Dominik MKS Czechowice-Dziedzice 2007 U16 SL V JARCZOK Miłosz Z/4059/20 2022 LDK!
  s 1 DNF STAWIARZ Jan WKS Wawel Kraków 2007 U16 MA -- CZYŻ Radosław Z/3141/20 2022
4x100 m M
1 1 s 1 47.06 BRUNER Adrian
ADAMCZYK Bartłomiej
FEDKOW Michał
CICHOŃ Michał
TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007
2007
2007
2008
U16 SLK -- PRENCEL Piotr
PRENCEL Piotr
JONDA Czesław
SITARSKI Michał
Z/1713/19
Z/13349/21
Z/5151/21
Z/4296/18
2022
2022
2022
2022
BEZ


BEZ
2 2 s 1 47.77 STAWOWY Mateusz
MIKUŁA Mateusz
STĘPNIOWSKI Kamil
WIDŁAK Julian
MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2008
2008
2007
2007
U16 SLK -- GÓRECKA Małgorzata
GÓRECKA Małgorzata
GÓRECKA Małgorzata
PASZTA Wiesław
Z/4166/19
Z/2144/20
Z/4165/19
Z/2148/20
2022
2022
2022
2022




3 4 s 1 48.09 BORYKA Borys
SŁOWIKOWSKI Sebastian
ZANDER Filip
KRĘBLEWSKI Mateusz
MOS CSiR D±browa Górnicza 2007
2007
2008
2008
U16 SLK -- ROLAK Dorota
PRZEWIE¬LIK Dorota
JA¬WIŃSKI Krzysztof
RZEWNICKI Wiktor
Z/0972/22
Z/5529/19
Z/1590/21
Z/1584/21
2022
2022
2022
2022




4 8 s 1 49.31 LOSKA Wojciech
MACHURA Bartłomiej
LEGIEŃ Wojciech
PACH Jakub
SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2007
2007
2007
2007
U16 SLK -- ŻUK Bartłomiej
JUSTYNIAK Joanna
KOS Kamil
JUSTYNIAK Joanna
Z/13688/21
Z/4037/22
Z/3292/20
Z/4038/22
2022
2022
2022
2022




5 10 s 1 50.27 STRADOMSKI Szymon
DYJA Maciej
JAŁOCHA Szymon
FRˇCZYK Piotr
CKS Budowlani Częstochowa 2007
2007
2007
2007
U16 SLK -- WRÓBEL Krzysztof
MICHALSKA Alicja
MICHALSKA Alicja
CIUK Marek
Z/4068/20
Z/4607/19
Z/4601/19
Z/4129/22
2022
2022
2022
2022




1 5 s 2 48.85 KUBIEŃ Dominik
RUDY Maksymilian
KIERMASZ August
DYGANT Borys
MKS Czechowice-Dziedzice 2007
2008
2007
2008
U16 SLK -- JARCZOK Miłosz
KWA¦NIAK Oliwia
JARCZOK Miłosz
JARCZOK Miłosz
Z/4059/20
Z/3316/20
Z/1906/21
Z/3891/22
2022
2022
2022
2022




2 6 s 2 48.91 SADŁEK Robert
KRAJ Igor
MENDYK Ignacy
KOŁOCZEK Jakub
KS Sprint Bielsko-Biała 2008
2007
2008
2007
U16 SLK -- DĘBOWSKI Michał
DĘBOWSKI Michał
DĘBOWSKI Michał
DOBIJA Katarzyna
Z/3355/22
Z/13929/21
Z/12363/21
Z/4619/22
2022
2022
2022
2022




3 9 s 2 50.20 KUBIK Bartosz
BURY Tomasz
SUFA Dominik
SZYMOŃSKI Michał
MKS Żywiec 2007
2008
2008
2007
U16 SLK -- FIJAK Krystyna
FIJAK Krystyna
FIJAK Krystyna
FIJAK Krystyna
Z/1429/22
Z/4036/20
Z/0007/21
Z/4171/18
2022
2022
2022
2022



BEZ
4 12 s 2 53.42 GŁOWACZ Karol
KRAWCZAK Iwo
PIECHOTA Maciej
DIDKOWSKI Tobiasz
MKS Pałac Młodzieży Katowice 2008
2007
2007
2007
U16 SLK -- B.D.
B.D.
B.D.
B.D.
Z/12479/21
Z/2035/22
Z/0839/22
Z/4074/20
2022
2022
2022
2022




1 3 s 3 47.78 BANASZEK Karol
ŁAKOMY Jan
MŁYNARCZYK Wojciech
STAWIARZ Jan
WKS Wawel Kraków 2007
2007
2007
2007
U16 MLP -- CZYŻ Radosław
CZYŻ Radosław
CZYŻ Radosław
CZYŻ Radosław
Z/4111/19
Z/3144/20
Z/1763/22
Z/3141/20
2022
2022
2022
2022




2 7 s 3 48.97 OSTROWSKI Adrian
HEBA Oskar
BODZIANOWSKI Paweł
PIETRZYK Konrad
TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007
2007
2008
2007
U16 SLK -- PRENCEL Piotr
SITARSKI Michał
JONDA Czesław
PRENCEL Piotr
Z/4306/18
Z/4299/18
Z/3123/20
Z/4092/20
2022
2022
2022
2022
BEZ



3 11 s 3 51.83 KOLMAN Dominik
KIELJAN Bartosz
RYCHLIK Patryk
KRASZEWSKI Karol
MOS CSiR D±browa Górnicza 2007
2007
2008
2007
U16 SLK -- JA¬WIŃSKI Krzysztof
PRZEWIE¬LIK Dorota
PRZEWIE¬LIK Dorota
JA¬WIŃSKI Krzysztof
Z/1448/22
Z/5532/19
Z/3788/20
Z/5528/19
2022
2022
2022
2022




Wzwyż M
1 1 f 1 1.60 WARTAK Dominik TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U16 SL -- SITARSKI Michał Z/4313/18 2022 BEZ
1 1 f 1 1.60 OSTROWSKI Adrian TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U16 SL -- PRENCEL Piotr # Z/4306/18 2022 BEZ
3 3 f 1 1.55 KUBIAK Bartosz UKS Miotacz Sosnowiec 2008 U16 SL -- PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir , Z/1294/21 , 2022 LDK!
4 4 f 1 1.55 DZIAŁO Michał SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2007 U16 SL -- DMP U20 JUSTYNIAK Joanna Z/3447/22 2022 LDK! 63
5 5 f 1 1.50 SENYK Nikodem TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U16 SL -- SITARSKI Michał Z/4309/18 2022 BEZ
6 6 f 1 1.45 PAPUGA Kajetan KS Sprint Bielsko-Biała 2007 U16 SL -- CAPUTA TAMOWSKA Małgorzata Z/9251/21 2022 LDK!
1 1 w 1 1.54 DYJA Maciej CKS Budowlani Częstochowa 2007 U16 SL -- MICHALSKA Alicja Z/4607/19 2022 LDK! 419
2 2 w 1 1.51 KOCZUR Karol SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2007 U16 SL -- JUSTYNIAK Joanna Z/1994/18 2022 BEZ LDK! 396
3 3 w 1 1.48 HORNIK Mateusz SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2007 U16 SL -- ŻUK Bartłomiej Z/12307/21 2022 LDK! 374
W dal M
1 1 f 1 5.76 SZYMOŃSKI Michał MKS Żywiec 2007 U16 SL +0.5 V FIJAK Krystyna Z/4171/18 2022 BEZ LDK!
2 2 f 1 5.41 BIELA Maksymilian MKS Iskra Pszczyna 2007 U16 SL -0.8 -- BIELA Marek # Z/2843/18 2022 BEZ LDK!
3 3 f 1 5.32 KRAJ Igor KS Sprint Bielsko-Biała 2007 U16 SL +0.6 -- DMP DMP U20 DĘBOWSKI Michał Z/13929/21 2022 LDK! 11 61
4 4 f 1 5.31 JAŁOCHA Szymon CKS Budowlani Częstochowa 2007 U16 SL +0.7 -- MICHALSKA Alicja Z/4601/19 2022 LDK!
5 5 f 1 5.24 KUBIAK Bartosz UKS Miotacz Sosnowiec 2008 U16 SL +0.8 -- PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir , Z/1294/21 , 2022 LDK!
6 6 f 1 5.23 CINCIO Gabriel RMKS Rybnik 2008 U16 SL +0.6 -- FOJCIK Dorota Z/1896/22 2022 LDK!
7 7 f 1 5.03 MACHURA Bartłomiej SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2007 U16 SL +1.5 -- JUSTYNIAK Joanna Z/4037/22 2022 LDK!
8 8 f 1 4.85 WIĘCEK Paweł SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2008 U16 SL +0.9 -- KOS Kamil Z/2013/22 2022 LDK!
9 9 f 1 4.71 BURY Tomasz MKS Żywiec 2008 U16 SL +0.1 -- FIJAK Krystyna Z/4036/20 2022 LDK!
10 10 f 1 4.57 DZIAŁO Michał SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2007 U16 SL 0.0 -- JUSTYNIAK Joanna Z/3447/22 2022 LDK!
11 11 f 1 4.47 LOSKA Wojciech SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2007 U16 SL -0.7 -- ŻUK Bartłomiej Z/13688/21 2022 LDK!
12 12 f 1 4.23 SUFA Dominik MKS Żywiec 2008 U16 SL +1.4 -- FIJAK Krystyna Z/0007/21 2022 LDK!
1 1 w 1 5.58 DYJA Maciej CKS Budowlani Częstochowa 2007 U16 SL +1.1 -- MICHALSKA Alicja Z/4607/19 2022 LDK! 498
2 2 w 1 4.55 KOCZUR Karol SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2007 U16 SL +1.2 -- JUSTYNIAK Joanna Z/1994/18 2022 BEZ LDK! 299
3 3 w 1 4.50 HORNIK Mateusz SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2007 U16 SL +1.8 -- ŻUK Bartłomiej Z/12307/21 2022 LDK! 290
Wieloskok M
1 1 f 1 12.38 MAJEWSKI Dominik MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2007 U16 SL -0.1 II B.D. Z/3163/19 2022 LDK!
2 2 f 1 11.84 PIETRUSIŃSKI Kevin TL ROW Rybnik 2008 U16 SL +1.4 III OLSZAR Michał Z/2348/20 2022 52 LDK!
3 3 f 1 11.36 WOSKOWSKI Radosław MKS-SMS Victoria Racibórz 2007 U16 SL +0.8 V SZYJKA Beata Z/2823/21 2022 LDK!
4 4 f 1 11.16 OSTROWSKI Adrian TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U16 SL +0.9 V PRENCEL Piotr # Z/4306/18 2022 BEZ
5 5 f 1 11.07 BIELA Maksymilian MKS Iskra Pszczyna 2007 U16 SL +0.3 V BIELA Marek # Z/2843/18 2022 BEZ LDK!
6 6 f 1 10.29 SUFA Dominik MKS Żywiec 2008 U16 SL +0.3 -- FIJAK Krystyna Z/0007/21 2022 LDK!
7 7 f 1 9.37 JAROSZ Robert KS Sprint Bielsko-Biała 2008 U16 SL +0.3 -- DĘBOWSKI Michał Z/4050/20 2022 LDK!
8 8 f 1 8.86 SZUTA Adam KS Sprint Bielsko-Biała 2008 U16 SL +0.6 -- DĘBOWSKI Michał Z/13931/21 2022 LDK!
Kula (5) M
1 1 f 1 11.73 MLECZEK Karol UKS Miotacz Sosnowiec 2007 U16 SL V PILAREK Sławomir Z/1295/21 2022 LDK!
2 2 f 1 11.72 SOKOŁOWSKI Piotr KS Sprint Bielsko-Biała 2007 U16 SL V DMP U20 DĘBOWSKI Michał Z/2117/20 2022 LDK! 85
3 3 f 1 11.52 GIŻYCKI Wojciech KS Sprint Bielsko-Biała 2007 U16 SL V DMP U20 DĘBOWSKI Michał Z/0279/21 2022 LDK! 82
4 4 f 1 11.02 LABOCHA Filip CKS Budowlani Częstochowa 2008 U16 SL V WRÓBEL Krzysztof Z/13694/21 2022 LDK!
5 5 f 1 10.77 KRYSZTOPOWICZ Hubert MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2008 U16 SL V KURDZIEL Andrzej Z/4615/22 2022
6 6 f 1 10.35 KRAKOWIAK Michał CKS Budowlani Częstochowa 2007 U16 SL -- WRÓBEL Krzysztof Z/4638/19 2022 LDK!
7 7 f 1 9.23 SZAJBEL Wiktor CKS Budowlani Częstochowa 2007 U16 SL -- WRÓBEL Krzysztof Z/4703/22 2022
8 8 f 1 8.71 SAPOTA Dawid MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2008 U16 SL -- KURDZIEL Andrzej Z/4464/22 2022
9 9 f 1 8.46 CENDROWSKI Marcel GKS Piast Gliwice 2007 U16 SL -- DMP U20 RAMUS Józef Z/3298/18 2022 LDK! 49
10 10 f 1 8.16 KOSZEWSKI Emil RMKS Rybnik 2008 U16 SL -- FOJCIK Dorota Z/10131/21 2022 LDK!
11 11 f 1 6.94 TEISTER Szymon UKS Czwórka Żory 2008 U16 SL -- SYZDEK Mariusz Z/0242/21 2022 LDK!
1 1 w 1 10.51 HORNIK Mateusz SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2007 U16 SL V DMP U20 ŻUK Bartłomiej Z/12307/21 2022 LDK! 516 70
2 2 w 1 9.31 DYJA Maciej CKS Budowlani Częstochowa 2007 U16 SL -- MICHALSKA Alicja Z/4607/19 2022 LDK! 444
3 3 w 1 7.42 KOCZUR Karol SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2007 U16 SL -- JUSTYNIAK Joanna Z/1994/18 2022 BEZ LDK! 332
Dysk (1) M
2 2 f 1 44.69 GŁOWIŃSKI Patryk RMKS Rybnik 2008 U16 SL III WYPIÓR Aleksander Z/10130/21 2022
3 3 f 1 43.10 ZAJˇC Szymon RMKS Rybnik 2008 U16 SL III WYPIÓR Aleksander # Z/13232/21 2022
4 4 f 1 32.53 RYSZKA Bartosz RMKS Rybnik 2007 U16 SL V WYPIÓR Aleksander Z/2070/22 2022
6 6 f 1 32.19 KOSZEWSKI Emil RMKS Rybnik 2008 U16 SL V FOJCIK Dorota Z/10131/21 2022 LDK!
7 7 f 1 30.58 GRUSZKA Ryszard MKS-MOSM Bytom 2008 U16 SL -- MARMUR Stanisław # Z/0931/19 2022 BEZ LDK!
8 8 f 1 30.01 SZERSZENIEWSKI Aleksander RMKS Rybnik 2007 U16 SL -- WYPIÓR Aleksander Z/10133/21 2022 LDK!
9 9 f 1 28.46 STRADOMSKI Szymon CKS Budowlani Częstochowa 2007 U16 SL -- WRÓBEL Krzysztof Z/4068/20 2022 LDK!
10 10 f 1 28.08 KUC Sebastian MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2007 U16 SL -- KURDZIEL Andrzej Z/4463/22 2022
11 11 f 1 24.77 CENDROWSKI Marcel GKS Piast Gliwice 2007 U16 SL -- RAMUS Józef Z/3298/18 2022 LDK!
12 12 f 1 24.72 KRYSZTOPOWICZ Hubert MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2008 U16 SL -- KURDZIEL Andrzej Z/4615/22 2022
13 13 f 1 23.91 PIEKORZ Nikodem RMKS Rybnik 2008 U16 SL -- FOJCIK Dorota Z/10132/21 2022 LDK!
14 14 f 1 19.88 SAPOTA Dawid MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2008 U16 SL -- KURDZIEL Andrzej Z/4464/22 2022
  f 1 NM KRAKOWIAK Michał CKS Budowlani Częstochowa 2007 U16 SL -- WRÓBEL Krzysztof Z/4638/19 2022 LDK!
Młot (5) M
1 1 f 1 31.83 LASOTA Przemysław TS AKS Chorzów 2007 U16 SL V GRUDZIEŃ Adam Z/0230/21 2022
2 2 f 1 30.89 GŁOWIŃSKI Patryk RMKS Rybnik 2008 U16 SL V WYPIÓR Aleksander Z/10130/21 2022
3 3 f 1 30.65 DZIEMIANKO Igor TS AKS Chorzów 2007 U16 SL V GRUDZIEŃ Adam Z/3342/22 2022
4 4 f 1 30.14 ZAJˇC Szymon RMKS Rybnik 2008 U16 SL V WYPIÓR Aleksander # Z/13232/21 2022
5 5 f 1 26.86 PREISNER Bruno MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2007 U16 SL -- KURDZIEL Andrzej Z/12768/21 2022 LDK!
6 6 f 1 26.52 LABOCHA Filip CKS Budowlani Częstochowa 2008 U16 SL -- WRÓBEL Krzysztof Z/13694/21 2022 LDK!
7 7 f 1 23.67 SZERSZENIEWSKI Aleksander RMKS Rybnik 2007 U16 SL -- WYPIÓR Aleksander Z/10133/21 2022 LDK!
8 8 f 1 21.59 RYSZKA Bartosz RMKS Rybnik 2007 U16 SL -- WYPIÓR Aleksander Z/2070/22 2022
9 9 f 1 18.71 MLECZEK Karol UKS Miotacz Sosnowiec 2007 U16 SL -- PILAREK Sławomir Z/1295/21 2022 LDK!
Oszczep (600) M
1 1 f 1 35.85 SKIBA Jakub TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U16 SL -- SPISAK Barbara Z/6232/21 2022
2 2 f 1 32.27 STRADOMSKI Szymon CKS Budowlani Częstochowa 2007 U16 SL -- WRÓBEL Krzysztof Z/4068/20 2022 LDK!
3 3 f 1 28.61 KONIECZNY Jakub TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U16 SL -- SPISAK Barbara Z/4212/19 2022 BEZ LDK!
4 4 f 1 27.28 KUC Sebastian MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2007 U16 SL -- KURDZIEL Andrzej Z/4463/22 2022
5 5 f 1 25.30 FIELAUF Sebastian CKS Budowlani Częstochowa 2007 U16 SL -- WRÓBEL Krzysztof Z/2745/21 2022 LDK!
6 6 f 1 24.68 PREISNER Bruno MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2007 U16 SL -- KURDZIEL Andrzej Z/12768/21 2022 LDK!
8 8 f 1 23.32 KLEFAS Jakub UKS Czwórka Żory 2008 U16 SL -- SYZDEK Mariusz Z/0245/21 2022 LDK!
9 9 f 1 22.84 ZGADZAJ Karol GKS Piast Gliwice 2008 U16 SL -- RAMUS Józef Z/3316/18 2022 BEZ LDK!
10 10 f 1 20.11 RYGUŁA Bartosz GKS Piast Gliwice 2007 U16 SL -- RAMUS Józef Z/3309/18 2022 LDK!
5-bój M MŁ M
1 1 f 1 2473 DYJA Maciej CKS Budowlani Częstochowa 2007 U16 SL IV MICHALSKA Alicja Z/4607/19 2022 LDK!
2 2 f 1 2026 KOCZUR Karol SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2007 U16 SL -- JUSTYNIAK Joanna Z/1994/18 2022 BEZ LDK!
3 3 f 1 1769 HORNIK Mateusz SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2007 U16 SL -- ŻUK Bartłomiej Z/12307/21 2022 LDK!

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 27.309551000595 sekund