Jelenia Góra 12.06.2022
2. Jeleniogórski Mityng Lekkoatletyczny [DMP] [DMP U20]
100 m K
1 1 e 1 11.87 PUZIO Dorota GKS Start Długołęka 2003 U20 DS +1.6 I DMP U20 BENKOWSKI Henryk Z/0251/17 2022 2 163
2 2 e 1 12.16 KASPRZAK Oliwia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2007 U16 DS +1.6 II STOLARCZYK Grzegorz Z/3881/20 2022
3 3 e 1 12.20 WAWROWSKA Emilia MLKS Sokół Lubin 2003 U20 DS +1.6 II KNULL Mariusz WIŚNIEWSKA Gabriela KNULL Mariusz , Z/0325/17 , 2022 3 LDK!
4 5 e 1 12.55 TYLAK Martyna MKS MOS Wrocław 2003 U20 DS +1.6 II SZEREMETA Jarosław SZEREMETA Jarosław ROSTEK William , Z/0839/17 , 2022 LDK!
4 4 e 1 12.55 PYTEL Jagoda WLKS Wrocław 2006 U18 DS +1.6 II KOBIAŁKA Kamil Z/5094/19 2022 LDK!
6 7 e 1 12.58 GABIŃSKA Oliwia WLKS Wrocław 2005 U18 DS +1.6 II KOBIAŁKA Kamil Z/4109/20 2022 LDK!
7 8 e 1 12.72 BUK Aleksandra GKS Start Długołęka 2001 U23 DS +1.6 II B.D. STOLARCZYK Grzegorz , Z/3394/15 , 2022
1 6 e 2 12.57 KOZŁOWSKA Zofia WLKS Wrocław 2005 U18 DS -0.5 II KOBIAŁKA Kamil Z/1144/19 2022 BEZ LDK!
2 9 e 2 12.80 BLUM Łucja WLKS Wrocław 2005 U18 DS -0.5 III KOBIAŁKA Kamil Z/1314/20 2022 LDK!
3 10 e 2 12.86 GIELICZ Natalia MLKS Agros Żary 2004 U20 LB -0.5 III WISZ Dariusz Z/4678/17 2022 3 LDK!
4 11 e 2 12.87 GUSZPIT Wiktoria MLKS Agros Żary 2005 U18 LB -0.5 III WISZ Dariusz Z/1029/20 2022 LDK!
5 12 e 2 12.88 BARANOWSKA Nela KS AZS AWF Wrocław 2006 U18 DS -0.5 III SKRZYPACZ Adrian Z/1338/21 2022
6 13 e 2 12.93 GWADERA Aleksandra LLKS Osowa Sień 2007 U16 LB -0.5 III ORŁOWSKI Andrzej Z/1020/20 2022 LDK!
7 17 e 2 13.00 SZYMSKA Amelia MKS Bolesłavia Bolesławiec 2006 U18 DS -0.5 III MARKOWSKI Tomasz Z/0511/20 2022 LDK!
1 14 e 3 12.93 KOBYLSKA Hanna WLKS Wrocław 2007 U16 DS +1.9 III KOBIAŁKA Kamil Z/1558/18 2022 LDK!
2 18 e 3 13.00 CHOIŃSKA Antonina MKS MOS Wrocław 2007 U16 DS +1.9 III SZOMBURG Tomasz Z/0442/20 2022 LDK!
3 19 e 3 13.10 SZYMAŃSKA Oliwia MLKS Agros Żary 2007 U16 LB +1.9 III SENDEREK-ŻOŁUDŹ Żaklina WISZ Dariusz WISZ Mateusz , Z/5561/18 , 2022 LDK!
4 20 e 3 13.20 TRYBA Martyna GKS Start Długołęka 2006 U18 DS +1.9 III BENKOWSKI Henryk Z/0205/20 2022
5 21 e 3 13.24 WASYŁECZKO Monika MLKS Sokół Lubin 2008 U16 DS +1.9 IV KNULL Mariusz Z/0812/21 2022 LDK!
6 22 e 3 13.27 DOMANIECKA Zofia MLKS Sokół Lubin 2004 U20 DS +1.9 IV B.D. Z/6849/21 2022
7 23 e 3 13.27 WASILEWSKA Natalia WLKS Wrocław 2006 U18 DS +1.9 IV KOBIAŁKA Kamil Z/0627/20 2022 LDK!
8 25 e 3 13.36 JASZCZAK Aleksandra AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2004 U20 OP +1.9 IV JASIŃSKI Cyprian Z/2201/17 2022 LDK!
1 15 e 4 12.96 GAMROT Zuzanna WLKS Wrocław 2005 U18 DS +2.1 III B.D. KOBIAŁKA Kamil , Z/0051/22 , 2022 LDK!
2 16 e 4 12.97 ROZMYS Marcelina MLKS Agros Żary 2007 U16 LB +2.1 III WISZ Mateusz Z/13818/21 2022 LDK!
3 24 e 4 13.31 ADAMCZYK Anna KS AZS AWF Wrocław 2004 U20 DS +2.1 IV SKRZYPACZ Adrian Z/0661/20 2022
4 28 e 4 13.60 SZTANDERA Nikola KS AZS AWF Wrocław 2008 U16 DS +2.1 IV SKRZYPACZ Adrian Z/1343/21 2022
4 27 e 4 13.60 LONGOSZ Aleksandra UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2007 U16 DS +2.1 IV MAKUCH Beata Z/0820/19 2022
6 29 e 4 13.75 STRASZKO Pola WLKS Wrocław 2008 U16 DS +2.1 IV SKÓRZEWSKA Patrycja Z/2045/20 2022 LDK!
7 30 e 4 13.81 KRUK Julia ULKS Muflon Bielawa 2004 U20 DS +2.1 -- SZEREMETA Jarosław SZEREMETA Jarosław , Z/0852/18 , 2022 4 LDK!
8 32 e 4 13.83 WYSOCZAŃSKA Urszula KS AZS AWF Wrocław 2006 U18 DS +2.1 -- SKRZYPACZ Adrian Z/0677/20 2022
1 26 e 5 13.59 BUK Matylda SSMKS Parasol Wrocław 2005 U18 DS +0.7 IV GOLEC Dominik B.D. Z/0093/19 2022 BEZ LDK!
2 31 e 5 13.81 TRZEPIZUR Julia MKS MOS Wrocław 2006 U18 DS +0.7 -- SKRZYPIŃSKI Jacek Z/2668/22 2022 LDK!
3 33 e 5 13.88 MAŃCZAK Martyna UKS Ares Nowa Sól 2005 U18 LB +0.7 -- SZPIGUN Zenon Z/13892/21 2022 LDK!
4 35 e 5 14.12 KORDASIEWICZ Karolina MKS Osa Zgorzelec 2007 U16 DS +0.7 V KORDASIEWICZ Joanna KORDASIEWICZ Damian , Z/8261/21 , 2022 LDK!
5 36 e 5 14.14 KUCZAK Beata ULKS Muflon Bielawa 2006 U18 DS +0.7 -- SCHMITCHEN Agnieszka SZEREMETA Jarosław , Z/14168/21 , 2022 LDK!
6 46 e 5 14.76 KŁOK Amelia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2007 U16 DS +0.7 -- STOLARCZYK Grzegorz Z/2420/18 2022
1 34 e 6 14.09 ZDROWOWICZ Zuzanna MKS Osa Zgorzelec 2008 U16 DS +0.8 V KUBALA Łukasz Z/0922/22 2022 LDK!
2 37 e 6 14.25 GIERUS Tatiana MLKS Echo Twardogóra 2008 U16 DS +0.8 V CZAJKOWSKI Waldemar Z/0151/21 2022 LDK!
3 38 e 6 14.26 HABIAK Oliwia MKS Osa Zgorzelec 2007 U16 DS +0.8 V KUBALA Łukasz Z/0790/22 2022 LDK!
4 39 e 6 14.30 KLEPACZ Katarzyna MKS MOS Wrocław 2008 U16 DS +0.8 V SZOMBURG Tomasz Z/0149/22 2022 LDK!
5 40 e 6 14.35 PITYŃSKA Amelia WKS Sobieski Omega Systems Żagań 2006 U18 LB +0.8 -- SIEŃKO Krzysztof Z/13017/21 2022 LDK!
6 42 e 6 14.47 MIKOŁAJCZAK Dorota WLKS Wrocław 2007 U16 DS +0.8 V SKÓRZEWSKA Patrycja Z/0560/22 2022 LDK!
7 44 e 6 14.64 BUSZTA Łucja KL Ziemia Kłodzka 2008 U16 DS +0.8 -- WOŚ Michał Z/3786/21 2022 BEZ LDK!
8 45 e 6 14.68 PROTTUNG Paulina KL Ziemia Kłodzka 2008 U16 DS +0.8 -- WOŚ Michał Z/10265/21 2022 LDK!
1 41 e 7 14.41 JACKOWSKA Natalia MKS Bolesłavia Bolesławiec 2008 U16 DS +0.7 V MARKOWSKA Małgorzata Z/0762/21 2022 LDK!
2 43 e 7 14.57 BOBOWSKA Maja MKL 12 Jelenia Góra 2008 U16 DS +0.7 -- PRZEORSKI Marek Z/4676/22 2022
3 47 e 7 14.86 DUDEK Zuzanna ULKS Muflon Bielawa 2008 U16 DS +0.7 -- SZEREMETA Jarosław Z/4561/21 2022 LDK!
4 48 e 7 14.89 SIERADZKA Antonina MKS Osa Zgorzelec 2006 U18 DS +0.7 -- KORDASIEWICZ Damian Z/3634/22 2022
5 49 e 7 15.09 MARCINIEC Maja SSMKS Parasol Wrocław 2008 U16 DS +0.7 -- GOLEC Dominik Z/4938/21 2022 LDK!
6 50 e 7 15.17 PAPIERSKA Gabierla SSMKS Parasol Wrocław 2008 U16 DS +0.7 -- SZYRWIEL Aleksandra Z/7105/21 2022 LDK!
7 51 e 7 15.33 ADAMSKA Zuzanna SSMKS Parasol Wrocław 2008 U16 DS +0.7 -- SZYRWIEL Aleksandra Z/0875/22 2022 LDK!
8 52 e 7 15.80 BIKOWSKA Maja SSMKS Parasol Wrocław 2008 U16 DS +0.7 -- GOLEC Dominik Z/0454/22 2022
1 f 1 11.87 PUZIO Dorota GKS Start Długołęka 2003 U20 DS +0.9 I DMP U20 BENKOWSKI Henryk Z/0251/17 2022 2 163
2 f 1 12.07 KASPRZAK Oliwia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2007 U16 DS +0.9 I STOLARCZYK Grzegorz Z/3881/20 2022
3 f 1 12.41 PYTEL Jagoda WLKS Wrocław 2006 U18 DS +0.9 II KOBIAŁKA Kamil Z/5094/19 2022 LDK!
4 f 1 12.48 TYLAK Martyna MKS MOS Wrocław 2003 U20 DS +0.9 II SZEREMETA Jarosław SZEREMETA Jarosław ROSTEK William , Z/0839/17 , 2022 LDK!
5 f 1 12.62 KOZŁOWSKA Zofia WLKS Wrocław 2005 U18 DS +0.9 II KOBIAŁKA Kamil Z/1144/19 2022 BEZ LDK!
6 f 1 12.72 GABIŃSKA Oliwia WLKS Wrocław 2005 U18 DS +0.9 II KOBIAŁKA Kamil Z/4109/20 2022 LDK!
7 f 1 12.75 BUK Aleksandra GKS Start Długołęka 2001 U23 DS +0.9 II B.D. STOLARCZYK Grzegorz , Z/3394/15 , 2022
1 f 2 12.90 KOBYLSKA Hanna WLKS Wrocław 2007 U16 DS +1.2 III KOBIAŁKA Kamil Z/1558/18 2022 LDK!
2 f 2 13.03 CHOIŃSKA Antonina MKS MOS Wrocław 2007 U16 DS +1.2 III SZOMBURG Tomasz Z/0442/20 2022 LDK!
3 f 2 13.58 SZTANDERA Nikola KS AZS AWF Wrocław 2008 U16 DS +1.2 IV SKRZYPACZ Adrian Z/1343/21 2022
4 f 2 13.68 LONGOSZ Aleksandra UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2007 U16 DS +1.2 IV MAKUCH Beata Z/0820/19 2022
5 f 2 13.76 STRASZKO Pola WLKS Wrocław 2008 U16 DS +1.2 IV SKÓRZEWSKA Patrycja Z/2045/20 2022 LDK!
6 f 2 14.04 KORDASIEWICZ Karolina MKS Osa Zgorzelec 2007 U16 DS +1.2 V KORDASIEWICZ Joanna KORDASIEWICZ Damian , Z/8261/21 , 2022 LDK!
7 f 2 14.08 ZDROWOWICZ Zuzanna MKS Osa Zgorzelec 2008 U16 DS +1.2 V KUBALA Łukasz Z/0922/22 2022 LDK!
200 m K
1 1 s 1 25.62 RAJEWSKA Alicja KS AZS AWF Katowice 1999 Sen SL -0.5 II B.D. STOLARCZYK Grzegorz B.D. , Z/3620/15 , 2022
2 2 s 1 25.68 BUK Aleksandra GKS Start Długołęka 2001 U23 DS -0.5 II B.D. STOLARCZYK Grzegorz , Z/3394/15 , 2022
3 3 s 1 25.89 BLUM Łucja WLKS Wrocław 2005 U18 DS -0.5 II KOBIAŁKA Kamil Z/1314/20 2022 LDK!
4 6 s 1 26.28 GUSZPIT Wiktoria MLKS Agros Żary 2005 U18 LB -0.5 III WISZ Dariusz Z/1029/20 2022 LDK!
1 4 s 2 26.06 KWAŚNIAK Weronika MLKS Agros Żary 2006 U18 LB +1.4 II WISZ Dariusz WISZ Mateusz Z/5632/18 2022 LDK!
2 5 s 2 26.26 BARANOWSKA Nela KS AZS AWF Wrocław 2006 U18 DS +1.4 III SKRZYPACZ Adrian Z/1338/21 2022
3 7 s 2 26.43 SZYMSKA Amelia MKS Bolesłavia Bolesławiec 2006 U18 DS +1.4 III MARKOWSKI Tomasz Z/0511/20 2022 LDK!
4 8 s 2 26.92 JASZCZAK Aleksandra AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2004 U20 OP +1.4 III JASIŃSKI Cyprian Z/2201/17 2022 LDK!
5 9 s 2 26.96 JUREK Konstancja SL GKS Olsza Olszyna 2006 U18 DS +1.4 III B.D. CHORZĘPA Przemysław , Z/4776/19 , 2022 LDK!
1 10 s 3 27.10 JANIK Michalina GKS Start Długołęka 2000 U23 DS +1.8 III B.D. STOLARCZYK Grzegorz , Z/0578/17 , 2022
2 11 s 3 27.11 BLOK Natalia KS AZS AWF Wrocław 2005 U18 DS +1.8 III SKRZYPACZ Adrian Z/1341/19 2022
3 13 s 3 27.23 BUK Matylda SSMKS Parasol Wrocław 2005 U18 DS +1.8 III GOLEC Dominik B.D. Z/0093/19 2022 BEZ LDK!
4 14 s 3 27.29 ADAMCZYK Anna KS AZS AWF Wrocław 2004 U20 DS +1.8 III SKRZYPACZ Adrian Z/0661/20 2022
5 16 s 3 28.03 SZAFRAN Wiktoria UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2003 U20 DS +1.8 IV STOLARCZYK Grzegorz # Z/0730/18 2022 BEZ
1 12 s 4 27.16 ROZMYS Marcelina MLKS Agros Żary 2007 U16 LB -0.8 III WISZ Mateusz Z/13818/21 2022 LDK!
2 15 s 4 27.97 PAPIERSKA Martyna WLKS Wrocław 2006 U18 DS -0.8 IV KOBIAŁKA Kamil Z/9216/21 2022 LDK!
3 17 s 4 28.43 WASILEWSKA Natalia WLKS Wrocław 2006 U18 DS -0.8 IV KOBIAŁKA Kamil Z/0627/20 2022 LDK!
4 18 s 4 28.55 TRZEPIZUR Julia MKS MOS Wrocław 2006 U18 DS -0.8 -- SKRZYPIŃSKI Jacek Z/2668/22 2022 LDK!
5 24 s 4 37.24 SZYDŁOWSKA Vanessa KS AZS AWF Wrocław 2005 U18 DS -0.8 -- SKRZYPACZ Adrian Z/1340/19 2022
1 19 s 5 28.77 KUCZAK Beata ULKS Muflon Bielawa 2006 U18 DS -0.7 -- SCHMITCHEN Agnieszka SZEREMETA Jarosław , Z/14168/21 , 2022 LDK!
2 20 s 5 28.85 KRUK Julia ULKS Muflon Bielawa 2004 U20 DS -0.7 -- SZEREMETA Jarosław SZEREMETA Jarosław , Z/0852/18 , 2022 4 LDK!
3 21 s 5 29.15 WYSOCZAŃSKA Urszula KS AZS AWF Wrocław 2006 U18 DS -0.7 -- SKRZYPACZ Adrian Z/0677/20 2022
4 22 s 5 29.80 PITYŃSKA Amelia WKS Sobieski Omega Systems Żagań 2006 U18 LB -0.7 -- SIEŃKO Krzysztof Z/13017/21 2022 LDK!
5 23 s 5 30.03 CZECHOWSKA Kalina MKS Osa Zgorzelec 2006 U18 DS -0.7 -- SZYMAŃSKI Tomasz SZYMAŃSKI Tomasz , Z/3732/22 , 2022 LDK!
300 m K
1 1 s 1 41.89 GWADERA Aleksandra LLKS Osowa Sień 2007 U16 LB II ORŁOWSKI Andrzej Z/1020/20 2022 LDK!
2 2 s 1 42.65 GIL Natalia KS AZS AWF Wrocław 2007 U16 DS II SKRZYPACZ Adrian IMIOŁEK Monika Z/2850/18 2022 LDK!
3 3 s 1 43.31 WASYŁECZKO Monika MLKS Sokół Lubin 2008 U16 DS III KNULL Mariusz Z/0812/21 2022 LDK!
4 4 s 1 44.50 MIELCZAREK Julia LKS Górnik Wałbrzych 2008 U16 DS III STYŚ Janusz Z/1261/21 2022 LDK!
1 5 s 2 44.82 GORYLUK Aleksandra ULKS Muflon Bielawa 2007 U16 DS III SCHMITCHEN Agnieszka SZEREMETA Jarosław , Z/8709/21 , 2022 LDK!
2 6 s 2 45.09 BIELECKA Hanna KS AZS AWF Wrocław 2007 U16 DS IV SKRZYPACZ Adrian Z/12785/21 2022
3 7 s 2 45.26 SZTANDERA Nikola KS AZS AWF Wrocław 2008 U16 DS IV SKRZYPACZ Adrian Z/1343/21 2022
4 8 s 2 45.59 STRASZKO Pola WLKS Wrocław 2008 U16 DS IV SKÓRZEWSKA Patrycja Z/2045/20 2022 LDK!
5 10 s 2 46.95 OŁPIŃSKA Paula NKS Start Namysłów 2007 U16 OP V KACPRZAK Arkadiusz Z/8327/21 2022 LDK!
  s 2 DNF BURDZY Lena MKS Bolesłavia Bolesławiec 2008 U16 DS -- MARKOWSKA Małgorzata Z/0760/21 2022 LDK!
1 9 s 3 46.34 DŻUGAJ Kinga MLKS Echo Twardogóra 2007 U16 DS IV CZAJKOWSKI Waldemar Z/0161/21 2022 LDK!
2 12 s 3 47.53 WÓJCIK Maja MKS Bolesłavia Bolesławiec 2008 U16 DS V MARKOWSKA Małgorzata Z/6646/21 2022 LDK!
3 13 s 3 49.35 BUSZTA Łucja KL Ziemia Kłodzka 2008 U16 DS -- WOŚ Michał Z/3786/21 2022 BEZ LDK!
4 14 s 3 49.75 DUDEK Zuzanna ULKS Muflon Bielawa 2008 U16 DS -- SZEREMETA Jarosław Z/4561/21 2022 LDK!
5 15 s 3 50.26 PROTTUNG Paulina KL Ziemia Kłodzka 2008 U16 DS -- WOŚ Michał Z/10265/21 2022 LDK!
6 16 s 3 50.66 MARCINIEC Maja SSMKS Parasol Wrocław 2008 U16 DS -- GOLEC Dominik Z/4938/21 2022 LDK!
1 11 s 4 47.30 PIEŃKO Alicja MLKS Sokół Lubin 2007 U16 DS V DŁUBAŁA Marek Z/4047/22 2022 LDK!
2 17 s 4 51.43 ADAMSKA Zuzanna SSMKS Parasol Wrocław 2008 U16 DS -- SZYRWIEL Aleksandra Z/0875/22 2022 LDK!
3 18 s 4 51.85 PAPIERSKA Gabierla SSMKS Parasol Wrocław 2008 U16 DS -- SZYRWIEL Aleksandra Z/7105/21 2022 LDK!
4 19 s 4 52.36 BIKOWSKA Maja SSMKS Parasol Wrocław 2008 U16 DS -- GOLEC Dominik Z/0454/22 2022
5 20 s 4 52.73 SOŁTYS Julia MLKS Sokół Lubin 2008 U16 DS -- DŁUBAŁA Marek Z/13386/21 2022 LDK!
6 21 s 4 53.98 KOZŁOWSKA Amelia MLKS Sokół Lubin 2008 U16 DS -- DŁUBAŁA Marek Z/13380/21 2022 LDK!
400 m K
1 1 s 1 56.37 GREINER Olivia AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2004 U20 OP I DMP LACH Magdalena Z/1145/20 2022 LDK! 114
2 2 s 1 56.68 KORCZUK Natalia KS AZS AWF Wrocław 1998 Sen DS II DMP SKRZYPACZ Adrian B.D. Z/1634/14 2022 110
3 3 s 1 60.49 BRZĘK Paulina KS AZS AWF Wrocław 1999 Sen DS III SKRZYPACZ Adrian B.D. Z/1866/16 2022
4 4 s 1 61.31 GAMROT Zuzanna WLKS Wrocław 2005 U18 DS III B.D. KOBIAŁKA Kamil , Z/0051/22 , 2022 LDK!
1 5 s 2 62.24 GRZEGORZEK Martyna GKS Start Długołęka 2006 U18 DS IV DMP U20 BENKOWSKA Nina BENKOWSKI Henryk , Z/0606/20 , 2022 LDK! 97
2 6 s 2 62.67 BOROWSKA Kinga SSMKS Parasol Wrocław 2006 U18 DS IV GOLEC Dominik Z/0521/20 2022 LDK!
3 7 s 2 63.46 SZMYD Natalia KS AZS AWF Wrocław 2004 U20 DS IV SKRZYPACZ Adrian Z/0698/20 2022
600 m K
1 1 s 1 1:45.31 POPŁAWSKA Joanna SSMKS Parasol Wrocław 2008 U16 DS IV SZYRWIEL Aleksandra Z/0793/22 2022 LDK!
2 2 s 1 1:46.22 ICIASZEK Kinga LKS Górnik Wałbrzych 2008 U16 DS V STYŚ Janusz Z/1250/21 2022 LDK!
3 3 s 1 1:46.76 SOBIERAŃSKA Aleksandra SL GKS Olsza Olszyna 2008 U16 DS V CHORZĘPA Przemysław Z/6634/21 2022 LDK!
4 4 s 1 1:48.66 ADAMCZEWSKA Zofia MKS Szerszeń Bogatynia 2008 U16 DS V WYROBA Piotr Z/3089/20 2022 LDK!
5 5 s 1 1:49.36 SZCZĘSNA Amelia LKS Górnik Wałbrzych 2007 U16 DS V BANASZEK Grzegorz Z/1271/21 2022 LDK!
6 6 s 1 1:50.24 BUŁKOWSKA Sara SSMKS Parasol Wrocław 2007 U16 DS -- GOLEC Dominik Z/1077/21 2022 LDK!
7 7 s 1 1:50.83 KILARSKA Wiktoria MKS Bolesłavia Bolesławiec 2007 U16 DS -- ŁOMAŃSKI Dariusz Z/2432/20 2022 LDK!
8 8 s 1 1:51.66 KĘDZIORA Karolina SSMKS Parasol Wrocław 2008 U16 DS -- SZYRWIEL Aleksandra Z/7099/21 2022 LDK!
9 9 s 1 1:59.53 ZAWADZKA Nikola KL Ziemia Kłodzka 2007 U16 DS -- WOŚ Michał Z/3785/21 2022 LDK!
10 10 s 1 2:01.18 KŁOK Amelia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2007 U16 DS -- STOLARCZYK Grzegorz Z/2420/18 2022
1500 m K
1 1 s 1 5:13.28 BANASIAK Joanna SSMKS Parasol Wrocław 2004 U20 DS -- SZOMBURG Tomasz Z/1031/19 2022 LDK!
2 2 s 1 5:18.79 KOPEĆ Gabierla SSMKS Parasol Wrocław 2006 U18 DS -- SZYRWIEL Aleksandra Z/0519/20 2022 LDK!
80 pł K
1 1 s 1 11.94 MICHALUK Vanessa MKS Bolesłavia Bolesławiec 2008 U16 DS +0.6 II MARKOWSKA Małgorzata Z/0764/21 2022 LDK!
2 2 s 1 12.59 WASILEWSKA Adrianna MLKS Agros Żary 2008 U16 LB +0.6 III WISZ Mateusz Z/5563/18 2022 BEZ LDK!
3 3 s 1 12.74 LONGOSZ Aleksandra UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2007 U16 DS +0.6 III MAKUCH Beata Z/0820/19 2022
4 4 s 1 12.84 OKULOWSKA Oliwia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2007 U16 DS +0.6 III STOLARCZYK Grzegorz Z/2426/18 2022 BEZ
5 5 s 1 13.29 OLEJARZ Zofia MKS Szerszeń Bogatynia 2008 U16 DS +0.6 IV OŁYNIEC Krystyna Z/0581/21 2022 LDK!
1 s 2 13.54 KARPIK Lena MKS Piast Głogów 2008 U16 DS +1.0 IV BIELAWA Przemysław Z/11506/21 2022 LDK!
2 7 s 2 13.60 PSIUCH Eliza MKS Bolesłavia Bolesławiec 2008 U16 DS +1.0 IV MARKOWSKA Małgorzata Z/0202/21 2022 LDK!
3 8 s 2 16.45 JANIAK Julia MKS Szerszeń Bogatynia 2008 U16 DS +1.0 -- OŁYNIEC Krystyna Z/0587/21 2022 LDK!
100 m pł J MŁ K
1 1 s 1 14.28 GABIŃSKA Oliwia WLKS Wrocław 2005 U18 DS +1.8 I KOBIAŁKA Kamil Z/4109/20 2022 LDK!
2 2 s 1 15.00 KOZŁOWSKA Zofia WLKS Wrocław 2005 U18 DS +1.8 II KOBIAŁKA Kamil Z/1144/19 2022 BEZ LDK!
3 3 s 1 15.28 ŻYCHLEWICZ Julia MKS Piast Głogów 2006 U18 DS +1.8 II BIELAWA Przemysław Z/5679/19 2022 LDK!
4 4 s 1 15.81 GLISZCZYŃSKA Magdalena WKS Oleśniczanka Oleśnica 2005 U18 DS +1.8 III JANECZEK Jarosław B.D. Z/0467/19 2022 BEZ LDK!
5 5 s 1 16.05 PYTEL Jagoda WLKS Wrocław 2006 U18 DS +1.8 III KOBIAŁKA Kamil Z/5094/19 2022 LDK!
6 6 s 1 18.63 SMOTER Justyna NKS Start Namysłów 2006 U18 OP +1.8 -- MIKUŚKIEWICZ Zygmunt Z/8710/21 2022 LDK!
  s 1 DNF SZELIGA Kinga MKS Osa Zgorzelec 2006 U18 DS +1.8 -- KORDASIEWICZ Damian Z/0596/20 2022 LDK!
100 m pł K
1 1 s 1 14.60 RAK Alicja AZS UMCS Lublin 2004 U20 LU +1.0 II DMP DMP U20 SKRZYDLEWSKI Marek MARUSZEWSKI Piotr , Z/2888/15 , 2022 LDK! 114 147
2 2 s 1 15.03 GIELICZ Natalia MLKS Agros Żary 2004 U20 LB +1.0 II WISZ Dariusz Z/4678/17 2022 3 LDK!
3 3 s 1 15.57 TYLAK Martyna MKS MOS Wrocław 2003 U20 DS +1.0 II DMP U20 SZEREMETA Jarosław SZEREMETA Jarosław ROSTEK William , Z/0839/17 , 2022 LDK! 128
4 4 s 1 16.35 SZAFRAN Wiktoria UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2003 U20 DS +1.0 III STOLARCZYK Grzegorz # Z/0730/18 2022 BEZ
300 m pł K
1 1 s 1 47.21 BURMAS Emilia MKS Bolesłavia Bolesławiec 2007 U16 DS III WIŚNIEWSKI Paweł MARKOWSKA Małgorzata , Z/2898/20 , 2022 BEZ LDK!
2 3 s 1 48.69 KICUŁA Daria GKS Start Długołęka 2008 U16 DS III ŚWIERCZYŃSKI Dariusz BENKOWSKI Henryk , Z/2436/21 , 2022 LDK!
3 4 s 1 49.21 KOTASEK Zofia ULKS Muflon Bielawa 2007 U16 DS III SZEREMETA Jarosław Z/1325/20 2022 LDK!
4 5 s 1 49.40 BURSAKOWSKA Oliwia NKS Start Namysłów 2007 U16 OP III KACPRZAK Arkadiusz Z/7268/21 2022 LDK!
5 7 s 1 50.41 GIERUS Tatiana MLKS Echo Twardogóra 2008 U16 DS IV CZAJKOWSKI Waldemar Z/0151/21 2022 LDK!
1 2 s 2 48.13 CZUPRYŃSKA Julia MKS Piast Głogów 2007 U16 DS III KARPOWICZ Tadeusz Z/4181/19 2022 BEZ LDK!
2 6 s 2 49.72 OKULOWSKA Oliwia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2007 U16 DS IV STOLARCZYK Grzegorz Z/2426/18 2022 BEZ
3 8 s 2 53.03 KARPIK Lena MKS Piast Głogów 2008 U16 DS V BIELAWA Przemysław Z/11506/21 2022 LDK!
4 9 s 2 54.19 OLEJARZ Zofia MKS Szerszeń Bogatynia 2008 U16 DS V OŁYNIEC Krystyna Z/0581/21 2022 LDK!
5 10 s 2 55.65 WINKOWSKA Aleksandra WKS Śląsk Wrocław 2008 U16 DS -- BACHAR Paulina SIERADZKI Andrzej , Z/7990/21 , 2022 LDK!
  s 2 DNF GRABARZ Aleksandra MKS Bolesłavia Bolesławiec 2007 U16 DS -- WIŚNIEWSKI Paweł Z/0761/21 2022 LDK!
400 m pł K K
1 1 s 1 62.38 RAJEWSKA Alicja KS AZS AWF Katowice 1999 Sen SL I B.D. STOLARCZYK Grzegorz B.D. , Z/3620/15 , 2022
2 2 s 1 62.78 BENKOWSKA Hanna GKS Start Długołęka 2002 U23 DS II BENKOWSKI Henryk Z/0104/15 2022 4
3 3 s 1 63.51 KOSIKOWSKA Paulina AZS-AWF Gorzów 2001 U23 LB II PAPUGA Sebastian Z/0631/15 2022 2 LDK!
4 4 s 1 63.79 JANIK Michalina GKS Start Długołęka 2000 U23 DS II B.D. STOLARCZYK Grzegorz , Z/0578/17 , 2022
5 5 s 1 64.87 BRZĘK Paulina KS AZS AWF Wrocław 1999 Sen DS II DMP SKRZYPACZ Adrian B.D. Z/1866/16 2022 91
1 s 2 64.00 LOSY Aleksandra KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2001 U23 WP II WALCZAK Michał B.D. Z/0794/16 2022
2 s 2 67.46 SZMYD Natalia KS AZS AWF Wrocław 2004 U20 DS III SKRZYPACZ Adrian Z/0698/20 2022
3 s 2 67.86 GUZOWSKA Karolina MKS Bolesłavia Bolesławiec 2005 U18 DS III DMP DMP U20 WIŚNIEWSKI Paweł MARKOWSKI Tomasz , Z/1405/19 , 2022 BEZ LDK! 69 110
4 s 2 68.31 MIRECKA Julia BKS Bydgoszcz # 2006 U18 KP III BAUMGART Iwona Z/1454/20 2022 LDK!
1 s 3 67.79 NOWAK Antonina GKS Start Długołęka 2006 U18 DS III DMP U20 BENKOWSKI Henryk Z/0131/20 2022 111
2 s 3 70.11 GLISZCZYŃSKA Magdalena WKS Oleśniczanka Oleśnica 2005 U18 DS IV JANECZEK Jarosław B.D. Z/0467/19 2022 BEZ LDK!
3 s 3 70.47 CHOMIK Anna MKS Piast Głogów 2006 U18 DS IV BIELAWA Przemysław Z/4209/18 2022 BEZ LDK!
4 s 3 73.64 FRĄCKOWIAK Marta MKS Siechnice 1998 Sen DS -- SOBCZYK Tomasz B.D. Z/1868/17 2022
1000 m prz K
1 1 s 1 3:24.63 ZAWADA Marcelina MKS Bolesłavia Bolesławiec 2007 U16 DS III ŁOMAŃSKI Dariusz ŁOMAŃSKI Dariusz , Z/0204/21 , 2022 LDK!
2 2 s 1 3:25.63 PIETRASZEWSKA Olimpia MKS Bolesłavia Bolesławiec 2008 U16 DS III MARKOWSKA Małgorzata Z/2944/20 2022 LDK!
3 3 s 1 3:55.07 DRĄŻEK Oliwia LKS Górnik Wałbrzych 2008 U16 DS -- STYŚ Janusz Z/1244/21 2022 LDK!
Wzwyż K
1 f 1 1.62 GAŁKA Anna WKS Śląsk Wrocław 2003 U20 DS II SIERADZKI Andrzej Z/1161/18 2022
2 f 1 1.58 ONYSHCHENKO Kateryna MKS MOS Wrocław 2006 U18 DS III DMP U20 ŁOŚ Dariusz Z/2995/22 2022 110
3 f 1 1.58 PIERZCHALSKA Katarzyna MKS Bolesłavia Bolesławiec 2006 U18 DS III DMP DMP U20 WIŚNIEWSKI Paweł MARKOWSKI Tomasz , Z/3457/19 , 2022 LDK! 75 110
4 f 1 1.54 KALEMBA Kinga GKS Start Długołęka 2004 U20 DS IV DMP U20 BEDNAREK Agata BENKOWSKI Henryk , Z/1310/18 , 2022 4 LDK! 101
5 f 1 1.54 DOWNER Jagoda WKS Śląsk Wrocław 2007 U16 DS IV SIERADZKI Andrzej Z/5426/19 2022 LDK!
6 f 1 1.54 PSIUCH Eliza MKS Bolesłavia Bolesławiec 2008 U16 DS IV MARKOWSKA Małgorzata Z/0202/21 2022 LDK!
7 f 1 1.45 PONIEWIERKA Wiktoria MLKS Agros Żary 2004 U20 LB IV KOŁACZ Dariusz WISZ Mateusz , Z/4730/17 , 2022 5 LDK!
8 f 1 1.40 KARSZNIA Dominika UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2007 U16 DS V STOLARCZYK Grzegorz Z/2424/18 2022
9 f 1 1.30 SZELIGA Kinga MKS Osa Zgorzelec 2006 U18 DS -- KORDASIEWICZ Damian Z/0596/20 2022 LDK!
Tyczka K
1 f 1 3.40 POSŁUSZNY Martyna MKS MOS Wrocław 2006 U18 DS I DMP U20 B.D. ŁOŚ Dariusz , Z/10692/21 , 2022 LDK! 150
2 f 1 3.30 CZERNIAK Zuzanna MKS MOS Wrocław 2005 U18 DS I ŁOŚ Dariusz Z/2921/19 2022
3 f 1 3.20 KAMIŃSKA Barbara MKS MOS Wrocław 2005 U18 DS II DMP U20 ŁOŚ Dariusz Z/1476/21 2022 140
4 f 1 2.90 RADKOWSKA Julia MKS MOS Wrocław 2004 U20 DS III DMP U20 ŁOŚ Dariusz Z/2644/20 2022 123
5 f 1 2.30 KONDZIELA Nikola MLKS Echo Twardogóra 2008 U16 DS V CZAJKOWSKI Waldemar Z/1575/21 2022 LDK!
6 f 1 2.10 BABICH Iryna MLKS Echo Twardogóra 2006 U18 DS -- OLSZAŃSKI Paweł Z/4543/22 2022 LDK!
  f 1 NM HERDA Julia MKS MOS Wrocław 2004 U20 DS -- ŁOŚ Dariusz Z/2920/19 2022
W dal K
1 f 1 5.95 WAWROWSKA Emilia MLKS Sokół Lubin 2003 U20 DS -0.7 I KNULL Mariusz WIŚNIEWSKA Gabriela KNULL Mariusz , Z/0325/17 , 2022 3 LDK!
2 f 1 5.33 DWORAK Anna KS AZS AWF Wrocław 1998 Sen DS +0.8 III B.D. KOKOT Zdzisław , Z/0557/14 , 2022 3
3 f 1 5.27 PAPIERSKA Martyna WLKS Wrocław 2006 U18 DS +0.4 III KOBIAŁKA Kamil Z/9216/21 2022 LDK!
4 f 1 5.19 MICHALUK Vanessa MKS Bolesłavia Bolesławiec 2008 U16 DS +0.8 III MARKOWSKA Małgorzata Z/0764/21 2022 LDK!
5 f 1 5.17 CZUPRYŃSKA Julia MKS Piast Głogów 2007 U16 DS +0.8 III DMP U20 KARPOWICZ Tadeusz Z/4181/19 2022 BEZ LDK! 93
6 f 1 5.16 DZIEMIDOWICZ Ewa SL GKS Olsza Olszyna 2002 U23 DS +0.3 III CHORZĘPA Przemysław CHORZĘPA Przemysław Z/0129/16 2022 3 LDK!
7 f 1 4.96 WASILEWSKA Adrianna MLKS Agros Żary 2008 U16 LB +1.0 IV WISZ Mateusz Z/5563/18 2022 BEZ LDK!
8 f 1 4.96 STAWSKA Arina MLKS Sokół Lubin 2007 U16 DS -0.1 IV KNULL Mariusz Z/1896/21 2022 LDK!
9 f 1 4.91 NOWAK Helena GKS Start Długołęka 2008 U16 DS +0.7 IV DMP U20 BENKOWSKA Nina BENKOWSKI Henryk , Z/1076/20 , 2022 LDK! 75
10 f 1 4.88 BURMAS Emilia MKS Bolesłavia Bolesławiec 2007 U16 DS 0.0 IV WIŚNIEWSKI Paweł MARKOWSKA Małgorzata , Z/2898/20 , 2022 BEZ LDK!
11 f 1 4.56 RASŁAWSKA Joanna MKS Bolesłavia Bolesławiec 2008 U16 DS -0.1 V WIŚNIEWSKI Paweł Z/0838/22 2022 LDK!
12 f 1 4.32 BOBOWSKA Maja MKL 12 Jelenia Góra 2008 U16 DS +0.8 -- PRZEORSKI Marek Z/4676/22 2022
13 f 1 4.16 DZIURZYŃSKA Julia LKS Górnik Wałbrzych 2008 U16 DS -0.1 -- KOTYNIA Hanna KOTYNIA Hanna , Z/1245/21 , 2022 LDK!
14 f 1 3.96 SOŁTYS Julia MLKS Sokół Lubin 2008 U16 DS +0.4 -- DŁUBAŁA Marek Z/13386/21 2022 LDK!
15 f 1 3.79 LECH Kornelia MKS Szerszeń Bogatynia 2007 U16 DS -0.1 -- WYROBA Piotr Z/0580/21 2022 LDK!
16 f 1 3.63 SPICH Amelia MKS Szerszeń Bogatynia 2007 U16 DS -0.4 -- OŁYNIEC Krystyna Z/0555/21 2022 LDK!
17 f 1 3.59 JANKOWSKA Oliwia SL GKS Olsza Olszyna 2008 U16 DS -0.3 -- URBATZKA Natalia Z/1616/21 2022 LDK!
18 f 1 3.26 KOZŁOWSKA Amelia MLKS Sokół Lubin 2008 U16 DS +1.5 -- DŁUBAŁA Marek Z/13380/21 2022 LDK!
  f 1 NM KLEPACZ Katarzyna MKS MOS Wrocław 2008 U16 DS 0.0 -- DMP U20 SZOMBURG Tomasz Z/0149/22 2022 LDK!
Wieloskok K
1 f 1 11.16 NOWAK Helena GKS Start Długołęka 2008 U16 DS +0.4 II BENKOWSKA Nina BENKOWSKI Henryk , Z/1076/20 , 2022 LDK!
2 f 1 10.69 JANCZAK Dagmara LKS Polkowice 2007 U16 DS +1.1 III WOJCIECH-PIERZCHAŁA Dorota Z/1786/21 2022 LDK!
3 f 1 9.63 KARSZNIA Dominika UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2007 U16 DS +1.8 V STOLARCZYK Grzegorz Z/2424/18 2022
4 f 1 9.51 DOWNER Jagoda WKS Śląsk Wrocław 2007 U16 DS +0.1 -- SIERADZKI Andrzej Z/5426/19 2022 LDK!
5 f 1 9.31 SPICH Amelia MKS Szerszeń Bogatynia 2007 U16 DS +1.4 -- OŁYNIEC Krystyna Z/0555/21 2022 LDK!
6 f 1 9.18 LECH Kornelia MKS Szerszeń Bogatynia 2007 U16 DS +1.4 -- WYROBA Piotr Z/0580/21 2022 LDK!
7 f 1 9.11 SUŁKOWSKA Weronika MKS Szerszeń Bogatynia 2008 U16 DS -0.4 -- OŁYNIEC Krystyna Z/0585/21 2022 LDK!
8 f 1 8.71 JANIAK Julia MKS Szerszeń Bogatynia 2008 U16 DS -0.2 -- OŁYNIEC Krystyna Z/0587/21 2022 LDK!
Kula (3) K
1 f 1 11.78 CZERNIAK Antonina MKS Osa Zgorzelec 2005 U18 DS III WOCHNA Robert Z/0436/19 2022 LDK!
2 f 1 11.50 GOTOWAŁA Laura UKS Ares Nowa Sól 2005 U18 LB III SZPIGUN Zenon Z/11771/21 2022 LDK!
3 f 1 10.59 KOGUT Oliwia LKS Górnik Wałbrzych 2008 U16 DS IV KARPIŃSKI Franciszek # Z/1255/21 2022 LDK!
4 f 1 10.47 GNYP Alicja LKS Górnik Wałbrzych 2005 U18 DS IV KOTYNIA Hanna KARPIŃSKI Franciszek , Z/0641/19 , 2022 LDK!
5 f 1 9.26 FELIKS Oliwia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2007 U16 DS V MAKUCH Beata Z/0819/19 2022
6 f 1 8.97 OLEJNICZAK Zuzanna LKS Górnik Wałbrzych 2007 U16 DS V KARPIŃSKI Franciszek # Z/4056/20 2022 LDK!
7 f 1 8.94 GERLIP Nadia UKS Ares Nowa Sól 2006 U18 LB -- SZPIGUN Zenon Z/2934/22 2022 LDK!
8 f 1 8.91 SOROKA Aleksandra MKS Szerszeń Bogatynia 2007 U16 DS V OŁYNIEC Krystyna Z/0589/21 2022 LDK!
9 f 1 8.39 CIEŚLIŃSKA Julia MKS Szerszeń Bogatynia 2007 U16 DS -- OŁYNIEC Krystyna Z/0577/21 2022 LDK!
10 f 1 8.14 GALUSIŃSKA Julia UKS Ares Nowa Sól 2005 U18 LB -- SZPIGUN Zenon Z/2996/22 2022 LDK!
11 f 1 7.92 KOTWIŃSKA Zuzanna ULKS Bystrzyca Kłodzka 2008 U16 DS -- BOGDAŁ Roman Z/14653/21 2022 LDK!
12 f 1 7.91 SZAJTER Patrycja KL Ziemia Kłodzka 2007 U16 DS -- WOŚ Michał Z/3784/21 2022 LDK!
13 f 1 7.13 SUŁKOWSKA Weronika MKS Szerszeń Bogatynia 2008 U16 DS -- OŁYNIEC Krystyna Z/0585/21 2022 LDK!
14 f 1 4.64 JANKOWSKA Oliwia SL GKS Olsza Olszyna 2008 U16 DS -- URBATZKA Natalia Z/1616/21 2022 LDK!
Oszczep (500) K
1 f 1 40.54 KOBYLSKA Hanna WLKS Wrocław 2007 U16 DS III KOBIAŁKA Kamil Z/1558/18 2022 LDK!
2 f 1 36.09 HALEWICZ Julia MKS Bolesłavia Bolesławiec 2007 U16 DS IV ŁOMAŃSKI Dariusz MARKOWSKI Tomasz , Z/0201/21 , 2022 BEZ LDK!
3 f 1 33.59 GRUDZIEŃ Ewelina MKS Bolesłavia Bolesławiec 2005 U18 DS IV DMP U20 MARKOWSKI Tomasz Z/3299/19 2022 LDK! 86
4 f 1 33.38 ORŁOWSKA Maria LLKS Osowa Sień 2007 U16 LB IV ORŁOWSKI Andrzej Z/1119/20 2022 LDK!
5 f 1 33.07 GOTOWAŁA Laura UKS Ares Nowa Sól 2005 U18 LB IV SZPIGUN Zenon Z/11771/21 2022 LDK!
6 f 1 31.82 CZERNIAK Antonina MKS Osa Zgorzelec 2005 U18 DS -- WOCHNA Robert Z/0436/19 2022 LDK!
7 f 1 29.91 MAJEWSKA Diana MKS Bolesłavia Bolesławiec 2007 U16 DS V MARKOWSKA Małgorzata Z/0406/22 2022 LDK!
8 f 1 28.55 SMOTER Justyna NKS Start Namysłów 2006 U18 OP -- MIKUŚKIEWICZ Zygmunt Z/8710/21 2022 LDK!
9 f 1 27.57 BLOK Natalia KS AZS AWF Wrocław 2005 U18 DS -- SKRZYPACZ Adrian Z/1341/19 2022
10 f 1 25.04 DUDEK Kamila MKS Bolesłavia Bolesławiec 2005 U18 DS -- DMP U20 MARKOWSKI Tomasz Z/1209/22 2022 LDK! 58
11 f 1 22.40 NASKRĘCKA Julia MKS Osa Zgorzelec 2007 U16 DS -- WOCHNA Robert Z/13244/21 2022 LDK!
12 f 1 21.70 GÓRECKA Wiktoria LKS Górnik Wałbrzych 2008 U16 DS -- BANASZEK Grzegorz Z/2080/21 2022 LDK!
13 f 1 20.19 BŁASIAK Nikola MLKS Echo Twardogóra 2008 U16 DS -- TOMASZEK-CZAJKOWSKA Izabela CZAJKOWSKI Waldemar , Z/1570/21 , 2022 LDK!
14 f 1 19.60 GERLIP Nadia UKS Ares Nowa Sól 2006 U18 LB -- SZPIGUN Zenon Z/2934/22 2022 LDK!
15 f 1 19.28 GALUSIŃSKA Julia UKS Ares Nowa Sól 2005 U18 LB -- SZPIGUN Zenon Z/2996/22 2022 LDK!
16 f 1 19.08 TABACHARSKA Oliwia SL GKS Olsza Olszyna 2008 U16 DS -- SOŚNIAK Zbigniew Z/3590/22 2022 57 LDK!
  f 1 NM RASŁAWSKA Joanna MKS Bolesłavia Bolesławiec 2008 U16 DS -- WIŚNIEWSKI Paweł Z/0838/22 2022 LDK!
Oszczep (600) K
1 f 1 37.04 MENCEL Natalia MKS Osa Zgorzelec 2002 U23 DS III KORDASIEWICZ Damian B.D. MARCINÓW Józef # , Z/2798/17 , 2022 2 LDK!
2 f 1 37.00 OLSZOWY Martyna MKS Bolesłavia Bolesławiec 2000 U23 DS III DMP MARKOWSKI Tomasz Z/4409/17 2022 3 81
3 f 1 34.86 DZIEMIDOWICZ Ewa SL GKS Olsza Olszyna 2002 U23 DS III CHORZĘPA Przemysław CHORZĘPA Przemysław Z/0129/16 2022 3 LDK!
100 m M
1 1 e 1 11.06 WOLIŃSKI Stanisław MKS MOS Wrocław 2004 U20 DS -1.2 II WOLIŃSKI Wojciech Z/1299/18 2022 5
2 3 e 1 11.21 PAŚ Dominik KS AZS AWF Wrocław 2003 U20 DS -1.2 II SKRZYPACZ Adrian B.D. Z/0829/22 2022
2 2 e 1 11.21 PÓŁTORAK Seweryn MKL 12 Jelenia Góra 2003 U20 DS -1.2 II PRZEORSKI Marek Z/1346/20 2022
4 4 e 1 11.36 GADŻAŁA Paweł AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1992 Sen OP -1.2 III JASIŃSKI Cyprian Z/3650/11 2022
5 7 e 1 11.61 CZAJKOWSKI Jacek MLKS Sokół Lubin 2007 U16 DS -1.2 III KNULL Mariusz Z/0089/21 2022 LDK!
6 12 e 1 11.78 RYBA Kacper KS AZS AWF Wrocław 2002 U23 DS -1.2 -- WOSIEK Jacek SKRZYPIŃSKI Jacek B.D. , Z/2083/16 , 2022 LDK!
7 13 e 1 11.84 LATKOWSKI Kacper KS AZS AWF Wrocław 2008 U16 DS -1.2 IV SKRZYPACZ Adrian Z/1336/21 2022
1 5 e 2 11.48 KASPRYSZYN Jakub WKS Oleśniczanka Oleśnica 2005 U18 DS -0.5 III MATOSZ Włodzimierz Z/0644/19 2022 BEZ LDK!
2 6 e 2 11.53 BANASZEWSKI Maciej WKS Oleśniczanka Oleśnica 2008 U16 DS -0.5 III B.D. JANECZEK Jarosław , Z/14748/21 , 2022 LDK!
3 8 e 2 11.64 WÓJCIK Oskar MKS Bolesłavia Bolesławiec 2004 U20 DS -0.5 III ŁOMAŃSKI Dariusz Z/5301/19 2022 LDK!
4 10 e 2 11.71 ŻEBRYK Kamil MKS MOS Wrocław 2005 U18 DS -0.5 III DMP U20 ROSTEK William Z/11177/21 2022 100
5 11 e 2 11.73 KOSZELA Maciej UKS Ares Nowa Sól 1978 Masters LB -0.5 III B.D. Z/1229/20 2022
6 17 e 2 11.97 MARKOWSKI Mikołaj GKS Start Długołęka 2007 U16 DS -0.5 IV DMP U20 BENKOWSKI Henryk Z/13518/21 2022 LDK! 89
7 18 e 2 12.13 STOPA Gabriel MKS MOS Wrocław 2006 U18 DS -0.5 IV SKRZYPIŃSKI Jacek Z/2659/20 2022 LDK!
1 9 e 3 11.66 DIDYK Mateusz MKS MOS Wrocław 2005 U18 DS +0.5 III ROSTEK William Z/3314/19 2022
2 14 e 3 11.87 KACZMAREK Maciej MKS MOS Wrocław 2007 U16 DS +0.5 IV DMP U20 SZOMBURG Tomasz Z/0552/22 2022 LDK! 93
3 15 e 3 11.89 SZULC Mikołaj MKS MOS Wrocław 2004 U20 DS +0.5 IV DMP U20 ROSTEK William Z/2645/21 2022 92
4 16 e 3 11.93 LINIEWICZ Patryk MKS Osa Zgorzelec 2004 U20 DS +0.5 IV KORDASIEWICZ Damian Z/0528/19 2022
5 21 e 3 12.26 STEFAŃSKI Filip WKS Oleśniczanka Oleśnica 2004 U20 DS +0.5 -- SZAŁEK Andrzej Z/1862/22 2022 LDK!
6 22 e 3 12.41 CIESIELSKI Filip UKS Ares Nowa Sól 2005 U18 LB +0.5 -- MALINOWSKI Krzysztof Z/4572/19 2022
7 25 e 3 12.61 SZCZĘŚNIAK Karol KS AZS AWF Wrocław 2008 U16 DS +0.5 V SKRZYPACZ Adrian Z/9550/21 2022
8 26 e 3 12.63 BIAŁACHOWSKI Paweł MKL 12 Jelenia Góra 2006 U18 DS +0.5 -- PRZEORSKI Marek Z/5675/19 2022 LDK!
1 20 e 4 12.22 STRZYGOCKI Kacper MLKS Agros Żary 2006 U18 LB -0.8 -- WISZ Mateusz Z/2818/22 2022
2 24 e 4 12.57 ZADROŻNY Antoni WLKS Wrocław 2007 U16 DS -0.8 V SKÓRZEWSKA Patrycja Z/13283/21 2022 LDK!
3 29 e 4 12.75 SZCZERCZOWSKI Wojciech MLKS Echo Twardogóra 2006 U18 DS -0.8 -- CZAJKOWSKI Waldemar Z/10653/21 2022 LDK!
4 30 e 4 12.78 GRUCELA Paweł WLKS Wrocław 2006 U18 DS -0.8 -- SKÓRZEWSKA Patrycja Z/13284/21 2022 LDK!
5 32 e 4 12.82 ROMANEK Adam GKS Start Długołęka 2008 U16 DS -0.8 -- DMP U20 BENKOWSKI Henryk Z/13959/21 2022 LDK! 67
6 33 e 4 12.83 DROZDA Antoni MLKS Sokół Lubin 2008 U16 DS -0.8 -- KNULL Mariusz Z/6565/21 2022 LDK!
7 36 e 4 12.94 HENIKE Kamil GKS Start Długołęka 2008 U16 DS -0.8 -- BENKOWSKA Nina BENKOWSKI Henryk , Z/1078/20 , 2022 LDK!
8 39 e 4 13.08 KOSUCIŃSKI Sławomir KL Ziemia Kłodzka 1981 Masters DS -0.8 -- B.D. Z/0626/16 2022
1 19 e 5 12.17 RODZIEWICZ Mateusz MKS Osa Zgorzelec 2007 U16 DS +0.6 IV KORDASIEWICZ Damian Z/0792/22 2022 LDK!
2 27 e 5 12.71 KNAP Marcel KL Ziemia Kłodzka 2006 U18 DS +0.6 -- B.D. WOŚ Michał , Z/3787/21 , 2022 LDK!
3 31 e 5 12.80 WZOREK Marcel MKS Piast Głogów 2007 U16 DS +0.6 -- BIELAWA Przemysław Z/4320/22 2022 LDK!
4 35 e 5 12.92 RUDNICKI Oskar Marek LKS Górnik Wałbrzych 2008 U16 DS +0.6 -- KOTYNIA Hanna Z/0642/22 2022 LDK!
5 40 e 5 13.32 POJMAN Franciszek MKS Szerszeń Bogatynia 2006 U18 DS +0.6 -- WYROBA Piotr Z/0641/20 2022 LDK!
6 42 e 5 15.12 GÓRKA Adam KS AZS AWF Wrocław 2008 U16 DS +0.6 -- SKRZYPACZ Adrian Z/1344/21 2022 BEZ
1 23 e 6 12.46 PAKULSKI Jakub KS AZS AWF Wrocław 2007 U16 DS -1.3 V SKRZYPACZ Adrian Z/4563/22 2022
2 28 e 6 12.72 STANKIEWICZ Krzysztof MKL 12 Jelenia Góra 2008 U16 DS -1.3 V PRZEORSKI Marek Z/4673/22 2022
3 34 e 6 12.88 LIPNICKI Filip MKL 12 Jelenia Góra 2008 U16 DS -1.3 -- PRZEORSKI Marek Z/4675/22 2022
4 37 e 6 13.02 BLUM Igor WLKS Wrocław 2008 U16 DS -1.3 -- SKÓRZEWSKA Patrycja Z/0794/22 2022 LDK!
5 38 e 6 13.06 SŁOWIK Mikołaj SSMKS Parasol Wrocław 2008 U16 DS -1.3 -- GOLEC Dominik Z/4667/22 2022 LDK!
6 41 e 6 13.70 KŁOS Łukasz MKS Osa Zgorzelec 2008 U16 DS -1.3 -- KUBALA Łukasz Z/4734/22 2022
1 f 1 11.19 PAŚ Dominik KS AZS AWF Wrocław 2003 U20 DS -0.8 II SKRZYPACZ Adrian B.D. Z/0829/22 2022
2 f 1 11.23 PÓŁTORAK Seweryn MKL 12 Jelenia Góra 2003 U20 DS -0.8 II PRZEORSKI Marek Z/1346/20 2022
3 f 1 11.44 GADŻAŁA Paweł AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1992 Sen OP -0.8 III JASIŃSKI Cyprian Z/3650/11 2022
4 f 1 11.49 KASPRYSZYN Jakub WKS Oleśniczanka Oleśnica 2005 U18 DS -0.8 III MATOSZ Włodzimierz Z/0644/19 2022 BEZ LDK!
5 f 1 11.68 ŻEBRYK Kamil MKS MOS Wrocław 2005 U18 DS -0.8 III DMP U20 ROSTEK William Z/11177/21 2022 101
6 f 1 11.89 DIDYK Mateusz MKS MOS Wrocław 2005 U18 DS -0.8 IV ROSTEK William Z/3314/19 2022
1 f 2 11.55 BANASZEWSKI Maciej WKS Oleśniczanka Oleśnica 2008 U16 DS +0.8 III B.D. JANECZEK Jarosław , Z/14748/21 , 2022 LDK!
2 f 2 11.73 KACZMAREK Maciej MKS MOS Wrocław 2007 U16 DS +0.8 III DMP U20 SZOMBURG Tomasz Z/0552/22 2022 LDK! 99
3 f 2 11.93 MARKOWSKI Mikołaj GKS Start Długołęka 2007 U16 DS +0.8 IV DMP U20 BENKOWSKI Henryk Z/13518/21 2022 LDK! 90
4 f 2 12.16 RODZIEWICZ Mateusz MKS Osa Zgorzelec 2007 U16 DS +0.8 IV KORDASIEWICZ Damian Z/0792/22 2022 LDK!
5 f 2 12.46 PAKULSKI Jakub KS AZS AWF Wrocław 2007 U16 DS +0.8 V SKRZYPACZ Adrian Z/4563/22 2022
6 f 2 12.55 ZADROŻNY Antoni WLKS Wrocław 2007 U16 DS +0.8 V SKÓRZEWSKA Patrycja Z/13283/21 2022 LDK!
200 m M
1 1 s 1 22.00 PAŚ Dominik KS AZS AWF Wrocław 2003 U20 DS +2.8 II SKRZYPACZ Adrian B.D. Z/0829/22 2022
2 2 s 1 22.18 GEREGA Bartosz MKS Piast Głogów 2004 U20 DS +2.8 II BIELAWA Przemysław Z/0733/19 2022 LDK!
3 4 s 1 22.51 PÓŁTORAK Seweryn MKL 12 Jelenia Góra 2003 U20 DS +2.8 II PRZEORSKI Marek Z/1346/20 2022
4 6 s 1 22.60 SZAKOŁA Jakub MLKS Agros Żary 2006 U18 LB +2.8 II WISZ Dariusz WISZ Mateusz Z/5632/19 2022 LDK!
5 7 s 1 22.74 GADŻAŁA Paweł AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1992 Sen OP +2.8 II JASIŃSKI Cyprian Z/3650/11 2022
1 3 s 2 22.49 WOLIŃSKI Stanisław MKS MOS Wrocław 2004 U20 DS +0.5 II WOLIŃSKI Wojciech Z/1299/18 2022 5
2 8 s 2 23.25 WÓJCIK Oskar MKS Bolesłavia Bolesławiec 2004 U20 DS +0.5 III DMP ŁOMAŃSKI Dariusz Z/5301/19 2022 LDK! 67
3 9 s 2 23.42 KASPRYSZYN Jakub WKS Oleśniczanka Oleśnica 2005 U18 DS +0.5 III MATOSZ Włodzimierz Z/0644/19 2022 BEZ LDK!
4 10 s 2 23.70 RYBA Kacper KS AZS AWF Wrocław 2002 U23 DS +0.5 -- WOSIEK Jacek SKRZYPIŃSKI Jacek B.D. , Z/2083/16 , 2022 LDK!
5 11 s 2 23.83 STOPA Gabriel MKS MOS Wrocław 2006 U18 DS +0.5 IV DMP U20 SKRZYPIŃSKI Jacek Z/2659/20 2022 LDK! 98
6 15 s 2 24.29 DIDYK Mateusz MKS MOS Wrocław 2005 U18 DS +0.5 IV DMP U20 ROSTEK William Z/3314/19 2022 89
1 12 s 3 24.07 SZULC Mikołaj MKS MOS Wrocław 2004 U20 DS +1.6 IV ROSTEK William Z/2645/21 2022
2 13 s 3 24.19 KOSZELA Maciej UKS Ares Nowa Sól 1978 Masters LB +1.6 -- B.D. Z/1229/20 2022
3 16 s 3 24.93 CIESIELSKI Filip UKS Ares Nowa Sól 2005 U18 LB +1.6 -- MALINOWSKI Krzysztof Z/4572/19 2022
4 17 s 3 24.96 STEFAŃSKI Filip WKS Oleśniczanka Oleśnica 2004 U20 DS +1.6 -- SZAŁEK Andrzej Z/1862/22 2022 LDK!
5 18 s 3 24.99 SZCZERCZOWSKI Wojciech MLKS Echo Twardogóra 2006 U18 DS +1.6 -- CZAJKOWSKI Waldemar Z/10653/21 2022 LDK!
1 5 s 4 22.57 MIŚKÓW Kasjan MKS Osa Zgorzelec 2003 U20 DS +1.8 II KORDASIEWICZ Joanna KORDASIEWICZ Damian , Z/2885/18 , 2022 3 LDK!
2 14 s 4 24.25 CHWASZCZ Oskar MKS Piast Głogów 2004 U20 DS +1.8 IV BIELAWA Przemysław Z/0709/22 2022
3 19 s 4 25.14 STRZYGOCKI Kacper MLKS Agros Żary 2006 U18 LB +1.8 -- WISZ Mateusz Z/2818/22 2022
4 20 s 4 26.44 KNAP Marcel KL Ziemia Kłodzka 2006 U18 DS +1.8 -- B.D. WOŚ Michał , Z/3787/21 , 2022 LDK!
5 21 s 4 26.75 POJMAN Franciszek MKS Szerszeń Bogatynia 2006 U18 DS +1.8 -- WYROBA Piotr Z/0641/20 2022 LDK!
6 22 s 4 27.54 GRUCELA Paweł WLKS Wrocław 2006 U18 DS +1.8 -- SKÓRZEWSKA Patrycja Z/13284/21 2022 LDK!
300 m M
1 2 s 1 37.96 BANASZEWSKI Maciej WKS Oleśniczanka Oleśnica 2008 U16 DS III B.D. JANECZEK Jarosław , Z/14748/21 , 2022 LDK!
2 3 s 1 38.26 KACZMAREK Maciej MKS MOS Wrocław 2007 U16 DS III SZOMBURG Tomasz Z/0552/22 2022 LDK!
3 4 s 1 38.44 MARKOWSKI Mikołaj GKS Start Długołęka 2007 U16 DS III BENKOWSKI Henryk Z/13518/21 2022 LDK!
4 5 s 1 39.82 SZCZĘŚNIAK Karol KS AZS AWF Wrocław 2008 U16 DS IV SKRZYPACZ Adrian Z/9550/21 2022
1 6 s 2 41.40 BLUM Igor WLKS Wrocław 2008 U16 DS V SKÓRZEWSKA Patrycja Z/0794/22 2022 LDK!
2 10 s 2 43.05 ZADROŻNY Antoni WLKS Wrocław 2007 U16 DS -- SKÓRZEWSKA Patrycja Z/13283/21 2022 LDK!
3 12 s 2 44.62 HENIKE Kamil GKS Start Długołęka 2008 U16 DS -- BENKOWSKA Nina BENKOWSKI Henryk , Z/1078/20 , 2022 LDK!
4 13 s 2 45.23 CZUPRYŚ Oliwier MKS Osa Zgorzelec 2007 U16 DS -- KUBALA Łukasz Z/13245/21 2022 LDK!
5 15 s 2 50.01 GÓRKA Adam KS AZS AWF Wrocław 2008 U16 DS -- SKRZYPACZ Adrian Z/1344/21 2022 BEZ
6 16 s 2 86.24 PAKULSKI Jakub KS AZS AWF Wrocław 2007 U16 DS -- SKRZYPACZ Adrian Z/4563/22 2022
1 1 s 3 36.47 STRZELECKI Stanisław MKS Bolesłavia Bolesławiec 2007 U16 DS II ŁOMAŃSKI Dariusz # Z/13491/21 2022 LDK!
2 7 s 3 41.82 ROMANEK Adam GKS Start Długołęka 2008 U16 DS V BENKOWSKI Henryk Z/13959/21 2022 LDK!
3 8 s 3 41.87 LIPNICKI Filip MKL 12 Jelenia Góra 2008 U16 DS V PRZEORSKI Marek Z/4675/22 2022
4 9 s 3 42.30 POTEPA Marcel WKS Oleśniczanka Oleśnica 2008 U16 DS V SZAŁEK Andrzej Z/6158/21 2022 35 LDK!
5 11 s 3 43.22 SŁOWIK Mikołaj SSMKS Parasol Wrocław 2008 U16 DS -- GOLEC Dominik Z/4667/22 2022 LDK!
6 14 s 3 48.09 KŁOS Łukasz MKS Osa Zgorzelec 2008 U16 DS -- KUBALA Łukasz Z/4734/22 2022
400 m M
1 1 s 1 48.87 PESTKA Jakub AZS-AWF Gorzów 2005 U18 LB II PAPUGA Sebastian Z/4985/18 2022 4 LDK!
2 2 s 1 49.64 DZIEWIĘCKI Rafał KS AZS AWF Wrocław 2006 U18 DS II SKRZYPACZ Adrian Z/2611/18 2022
3 4 s 1 51.76 KLIMCZAK Łukasz AZS-AWF Gorzów 2003 U20 LB III PAPUGA Sebastian Z/4420/20 2022
4 7 s 1 53.91 JASIŃSKI Karol MKS MOS Wrocław 2003 U20 DS IV DMP U20 SKRZYPIŃSKI Jacek Z/4754/19 2022 LDK! 92
1 3 s 2 51.42 CZERWIŃSKI Piotr GKS Start Długołęka 2005 U18 DS III DMP U20 BENKOWSKI Henryk Z/3763/19 2022 116
2 5 s 2 53.20 KISSLER Wojciech WKS Oleśniczanka Oleśnica 2004 U20 DS IV SZAŁEK Andrzej Z/1591/22 2022 LDK!
3 6 s 2 53.48 BIAŁEK Kacper GKS Start Długołęka 2004 U20 DS IV DMP U20 BENKOWSKI Henryk Z/2774/18 2022 5 96
4 9 s 2 56.09 KOCHANOWSKI Michał AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2006 U18 OP -- JASIŃSKI Cyprian Z/10831/21 2022 LDK!
5 12 s 2 58.75 KOSUCIŃSKI Sławomir KL Ziemia Kłodzka 1981 Masters DS -- B.D. Z/0626/16 2022
1 8 s 3 55.77 MIREK Michał MKS Osa Zgorzelec 2005 U18 DS -- KORDASIEWICZ Damian Z/14757/21 2022
2 10 s 3 57.62 DAWISKIBA Maciej KS AZS AWF Wrocław 2005 U18 DS -- SKRZYPACZ Adrian Z/9592/21 2022
3 11 s 3 58.64 MIERZWA Karol GKS Start Długołęka 2005 U18 DS -- BENKOWSKA Nina BENKOWSKI Henryk , Z/2772/18 , 2022 BEZ LDK!
4 13 s 3 60.54 KOWALSKI Stanisław LKS Górnik Wałbrzych 2006 U18 DS -- STYŚ Janusz Z/1698/22 2022
5 14 s 3 61.63 CABAN Nikodem MKS Szerszeń Bogatynia 2006 U18 DS -- WYROBA Piotr Z/0635/20 2022 LDK!
600 m M
1 1 s 1 1:27.61 PYZIK Szymon UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2007 U16 DS II MAKUCH Beata Z/1011/20 2022
2 2 s 1 1:29.03 LASECKI Kornel WKS Oleśniczanka Oleśnica 2008 U16 DS III SZAŁEK Andrzej # Z/14318/21 2022 LDK!
3 3 s 1 1:30.44 PITUCHA Tymon MKS MOS Wrocław 2007 U16 DS III SZOMBURG Tomasz Z/0150/22 2022 LDK!
4 4 s 1 1:31.89 STRZYGOCKI Bartłomiej MLKS Agros Żary 2008 U16 LB III WISZ Mateusz Z/14213/21 2022 LDK!
5 5 s 1 1:33.83 NAZARENKO Andrea LKS Górnik Wałbrzych 2008 U16 DS IV KOTYNIA Hanna Z/14487/21 2022 LDK!
6 6 s 1 1:34.86 ONYSZKO Kacper MKS Osa Zgorzelec 2007 U16 DS IV ŚLIWIŃSKA Danuta KUBALA Łukasz KUBALA Łukasz , Z/10930/21 , 2022 LDK!
7 7 s 1 1:36.28 KOWALSKI Jakub MLKS Agros Żary 2007 U16 LB V WISZ Mateusz Z/14212/21 2022 LDK!
8 8 s 1 1:40.08 CHADZIKONSTANDINU Kamil LKS Górnik Wałbrzych 2008 U16 DS -- KOTYNIA Hanna Z/1242/21 2022 LDK!
9 9 s 1 1:42.71 ZAJĄC Mateusz MLKS Rakowice 2008 U16 DS -- ŁUKASIK Joanna Z/7156/21 2022 LDK!
10 10 s 1 1:43.51 KUCHARZAK Maciej SSMKS Parasol Wrocław 2008 U16 DS -- SZYRWIEL Aleksandra Z/4028/22 2022
11 11 s 1 1:43.84 NIEŚCIEROWICZ Bartosz MKS Osa Zgorzelec 2008 U16 DS -- B.D. Z/4654/22 2022 LDK!
12 12 s 1 1:49.39 PAJĄK Oliwer MKS Osa Zgorzelec 2008 U16 DS -- ŚLIWIŃSKA Danuta KUBALA Łukasz , Z/4733/22 , 2022 LDK!
1500 m M
1 1 s 1 4:12.73 LIS Krzysztof AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2002 U23 OP -- LACH Magdalena B.D. Z/2244/19 2022 LDK!
2 2 s 1 4:16.35 JAGUCAK Mikołaj MKS Osa Zgorzelec 2004 U20 DS IV KORDASIEWICZ Damian Z/2824/20 2022
3 3 s 1 4:18.52 PRATKOWIECKI Wojciech Paweł MKS Sambor Tczew # 1996 Sen PM -- B.D. Z/4321/22 2022
4 4 s 1 4:26.19 ŁYSIAK Szymon AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2006 U18 OP -- DMP U20 LACH Magdalena Z/1356/20 2022 LDK! 76
5 5 s 1 4:26.63 SKORUPIŃSKI Oliwier MKS Bolesłavia Bolesławiec 2006 U18 DS -- MARKOWSKI Tomasz Z/0513/20 2022 BEZ LDK!
6 6 s 1 4:36.18 KOZIEŁ Kamil UKS Ares Nowa Sól 2003 U20 LB -- SZPIGUN Zenon Z/2997/22 2022 LDK!
7 7 s 1 4:37.19 BONDROW Hubert MKS Bolesłavia Bolesławiec 2004 U20 DS -- ŁOMAŃSKI Dariusz Z/5300/19 2022 LDK!
110 m pł MŁ M
1 2 s 1 16.27 RODZIEWICZ Mateusz MKS Osa Zgorzelec 2007 U16 DS +0.6 III KORDASIEWICZ Damian Z/0792/22 2022 LDK!
2 3 s 1 16.86 ZIEMBA Jakub MKS Osa Zgorzelec 2007 U16 DS +0.6 III KORDASIEWICZ Damian Z/13443/21 2022 LDK!
  s 1 DNF SZYRNER Adam MKS Piast Głogów 2007 U16 DS +0.6 -- KARPOWICZ Tadeusz Z/4180/19 2022 BEZ LDK!
  s 1 DNF SZNAJDER Kornel MKS Piast Głogów 2008 U16 DS +0.6 -- BIELAWA Przemysław Z/14736/21 2022 LDK!
110 m pł J MŁ M
1 1 s 1 15.38 RABURSKI Maciej MLKS Echo Twardogóra 2005 U18 DS +0.6 III OLSZAŃSKI Paweł Z/2960/19 2022 LDK!
110 m pł M (99.1) M
1 1 s 1 14.28 GEREGA Bartosz MKS Piast Głogów 2004 U20 DS +0.6 I BIELAWA Przemysław Z/0733/19 2022 LDK!
  s 1 DNF SZAL Szymon MKS Bolesłavia Bolesławiec 2004 U20 DS +0.6 -- GRUMAN Bartosz GRUMAN Bartosz , Z/4592/18 , 2022 BEZ LDK!
300 m pł M
1 1 s 1 42.83 SZYRNER Adam MKS Piast Głogów 2007 U16 DS III KARPOWICZ Tadeusz Z/4180/19 2022 BEZ LDK!
2 2 s 1 43.50 GRYS Andrzej MKS Piast Głogów 2007 U16 DS IV BIELAWA Przemysław Z/0987/21 2022 LDK!
3 3 s 1 45.75 SZNAJDER Kornel MKS Piast Głogów 2008 U16 DS V BIELAWA Przemysław Z/14736/21 2022 LDK!
4 7 s 1 53.23 RAJCZAK Dawid MKS Piast Głogów 2008 U16 DS -- BIELAWA Przemysław Z/11025/21 2022 LDK!
1 4 s 2 46.16 ŁAPUSZYŃSKI Krzysztof MKS Osa Zgorzelec 2008 U16 DS V B.D. Z/4651/22 2022 LDK!
2 5 s 2 47.95 JAWORSKI Jakub MKS Osa Zgorzelec 2008 U16 DS -- B.D. Z/4735/22 2022
3 6 s 2 51.35 PIETRUSZKO Michał MKS Osa Zgorzelec 2008 U16 DS -- KUBALA Łukasz Z/8256/21 2022
400 m pł J MŁ M
1 s 1 57.92 RABURSKI Maciej MLKS Echo Twardogóra 2005 U18 DS III OLSZAŃSKI Paweł Z/2960/19 2022 LDK!
2 s 1 60.12 BAŁDYGA Sebastian MKS Osa Zgorzelec 2006 U18 DS IV KORDASIEWICZ Damian Z/2795/20 2022 LDK!
3 s 1 60.80 KOCHANOWSKI Wiktor AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2006 U18 OP IV JASIŃSKI Cyprian Z/10859/21 2022 LDK!
400 m pł M
1 s 1 53.78 WYMAZAŁA Bartłomiej KS SMS Szklarska Poręba 2000 U23 DS I B.D. B.D. Z/2601/15 2022
2 s 1 54.51 WYLĘGA Nikodem LKS Orkan Ostrzeszów 1998 Sen WP II B.D. NALEPA Marek , Z/1519/14 , 2022
3 s 1 55.81 BRYLL Ignacy AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2004 U20 OP II DMP U20 LACH Magdalena Z/2804/18 2022 LDK! 129
4 s 1 56.33 BRZEZIŃSKI Konrad GKS Start Długołęka 2003 U20 DS II DMP U20 BENKOWSKI Henryk Z/2442/17 2022 3 124
5 s 1 56.73 SOBCZAK Kacper KS AZS AWF Wrocław 2000 U23 DS III DMP ROŻEJ Marek B.D. Z/2642/15 2022 80
1000 m prz M
1 1 s 1 2:58.85 BURZYŃSKI Piotr WKS Oleśniczanka Oleśnica 2007 U16 DS IV B.D. JANECZEK Jarosław , Z/0796/21 , 2022 LDK!
2 2 s 1 3:12.42 SŁODKOWSKI Piotr ULKS Bystrzyca Kłodzka 2008 U16 DS -- B.D. B.D. BOGDAŁ Roman , Z/14651/21 , 2022 LDK!
3 3 s 1 3:16.12 KARPIAK Bartosz MKS Bolesłavia Bolesławiec 2007 U16 DS -- WIŚNIEWSKI Paweł Z/3002/20 2022 LDK!
4 4 s 1 3:23.36 DĄBROWSKI Wiktor LKS Górnik Wałbrzych 2008 U16 DS -- STYŚ Janusz Z/1243/21 2022 LDK!
5 5 s 1 3:42.52 GRZESZAK Antoni LKS Górnik Wałbrzych 2008 U16 DS -- STYŚ Janusz Z/1247/21 2022 LDK!
Wzwyż M
1 f 1 1.95 JAROSZ Szymon MKL 12 Jelenia Góra 2003 U20 DS II PRZEORSKI Marek Z/0725/17 2022 5 LDK!
2 f 1 1.92 BEJZAK Ilia MKS MOS Wrocław 2006 U18 DS III DMP U20 ŁOŚ Dariusz Z/2994/22 2022 120
3 f 1 1.88 ROMANOWSKI Filip MKS Szerszeń Bogatynia 2004 U20 DS III WYROBA Piotr Z/0732/18 2022 BEZ
4 f 1 1.60 WASIELEWSKI Filip MKS Osa Zgorzelec 2007 U16 DS -- WOCHNA Robert # Z/8258/21 2022 LDK!
5 f 1 1.55 ZIEMBA Jakub MKS Osa Zgorzelec 2007 U16 DS -- KORDASIEWICZ Damian Z/13443/21 2022 LDK!
6 f 1 1.50 MIKUŚKIEWICZ Lucjan NKS Start Namysłów 2007 U16 OP -- KACPRZAK Arkadiusz Z/7267/21 2022 LDK!
Tyczka M
1 f 1 4.40 ŻYŁA Rafał KS AZS AWF Wrocław 2002 U23 DS II ŁOŚ Dariusz B.D. Z/0305/16 2022 LDK!
2 f 1 4.20 PEITLER Antoni KS AZS AWF Wrocław 2002 U23 DS II DMP ŁOŚ Dariusz B.D. Z/4760/19 2022 87
3 f 1 3.70 BIAŁOBRZEWSKI Kacper MKS MOS Wrocław 2007 U16 DS III DMP U20 BEDNAREK Agata ŁOŚ Dariusz , Z/10699/21 , 2022 LDK! 110
4 f 1 3.40 SZAL Szymon MKS Bolesłavia Bolesławiec 2004 U20 DS IV GRUMAN Bartosz GRUMAN Bartosz , Z/4592/18 , 2022 BEZ LDK!
5 f 1 3.40 LINIEWICZ Patryk MKS Osa Zgorzelec 2004 U20 DS IV KORDASIEWICZ Damian Z/0528/19 2022
6 f 1 3.30 MIŚKÓW Kasjan MKS Osa Zgorzelec 2003 U20 DS IV KORDASIEWICZ Joanna KORDASIEWICZ Damian , Z/2885/18 , 2022 3 LDK!
7 f 1 2.30 JURAK Dawid MKS Osa Zgorzelec 2007 U16 DS -- KUBALA Łukasz Z/0874/22 2022 LDK!
8 f 1 2.20 WASIELEWSKI Filip MKS Osa Zgorzelec 2007 U16 DS -- WOCHNA Robert # Z/8258/21 2022 LDK!
W dal M
1 f 1 6.92 ZAZULA Michał MKS Bolesłavia Bolesławiec 2003 U20 DS +0.9 II DMP DMP U20 GRUMAN Bartosz GRUMAN Bartosz MARKOWSKI Tomasz , Z/0240/17 , 2022 2 LDK! 86 126
2 f 1 6.80 BUTRA Tobiasz MKS Osa Zgorzelec 2005 U18 DS -0.6 II PIASECKI Grzegorz # Z/3035/19 2022 LDK!
3 f 1 6.49 SINGH Kewin MLKS Agros Żary 2004 U20 LB +1.3 III WISZ Dariusz Z/0787/19 2022 BEZ LDK!
4 f 1 6.39 JAROSZ Szymon MKL 12 Jelenia Góra 2003 U20 DS +1.2 III PRZEORSKI Marek Z/0725/17 2022 5 LDK!
5 f 1 6.32 BRZEZIŃSKI Artur MKS MOS Wrocław 2004 U20 DS +0.4 III ŁOŚ Dariusz Z/0636/18 2022
6 f 1 5.80 KAŁWA Adam MKL 12 Jelenia Góra 2006 U18 DS +0.1 -- KAŁWA Adam Z/10000/21 2022 LDK!
7 f 1 5.85 BIAŁACHOWSKI Paweł MKL 12 Jelenia Góra 2006 U18 DS +1.5 -- PRZEORSKI Marek Z/5675/19 2022 LDK!
8 f 1 5.58 SKRZEK Bartłomiej GKS Start Długołęka 2005 U18 DS +0.3 -- B.D. MIKOŁAJCZYK Wiesława BENKOWSKI Henryk , Z/1353/19 , 2022 LDK!
9 f 1 5.38 LANGE Filip MKS Piast Głogów 2007 U16 DS +0.2 -- DMP U20 KARPOWICZ Tadeusz Z/2782/21 2022 BEZ LDK! 63
10 f 1 5.21 FRYSZER Miłosz MKS Osa Zgorzelec 2008 U16 DS +0.4 -- ŚLIWIŃSKA Danuta KUBALA Łukasz , Z/12881/21 , 2022 LDK!
11 f 1 5.19 ROMANOWSKI Filip MKS Szerszeń Bogatynia 2004 U20 DS +0.9 -- WYROBA Piotr Z/0732/18 2022 BEZ
12 f 1 5.02 WAWRZYNIAK Sebastian GKS Start Długołęka 2002 U23 DS +0.8 -- BENKOWSKI Henryk Z/0178/16 2022 3
13 f 1 4.89 JAMUŁA Krzysztof LKS Górnik Wałbrzych 2007 U16 DS +0.7 -- KOTYNIA Hanna BANASZEK Grzegorz , Z/2159/20 , 2022 LDK!
14 f 1 4.63 SŁODKOWSKI Piotr ULKS Bystrzyca Kłodzka 2008 U16 DS -0.7 -- B.D. B.D. BOGDAŁ Roman , Z/14651/21 , 2022 LDK!
15 f 1 4.54 CZUPRYŚ Oliwier MKS Osa Zgorzelec 2007 U16 DS +0.3 -- KUBALA Łukasz Z/13245/21 2022 LDK!
Wieloskok M
1 f 1 11.71 WIETUSZYŃSKI Bartosz LKS Polkowice 2007 U16 DS +0.4 IV WOJCIECH-PIERZCHAŁA Dorota Z/1784/21 2022 LDK!
2 f 1 9.92 CHOCHEL Alan MKS Osa Zgorzelec 2008 U16 DS +1.9 -- PIASECKI Grzegorz Z/0791/22 2022 LDK!
3 f 1 9.67 FRYSZER Miłosz MKS Osa Zgorzelec 2008 U16 DS -0.1 -- ŚLIWIŃSKA Danuta KUBALA Łukasz , Z/12881/21 , 2022 LDK!
Kula (5) M
1 f 1 16.54 KUCZAJ Kacper LKS Górnik Wałbrzych 2006 U18 DS II KUCZAJ Tomasz Z/5186/19 2022 LDK!
2 f 1 12.13 MAĆKOWIAK Bartosz MKS Bolesłavia Bolesławiec 2005 U18 DS -- MARKOWSKI Tomasz Z/1154/19 2022 LDK!
3 f 1 12.06 KUPCZAK Mateusz MKS Bolesłavia Bolesławiec 2007 U16 DS V MARKOWSKI Tomasz Z/0203/21 2022 LDK!
4 f 1 11.00 SMORAWSKI Miłosz WKS Oleśniczanka Oleśnica 2005 U18 DS -- SZAŁEK Andrzej Z/3362/22 2022 LDK!
5 f 1 9.65 LANGE Filip MKS Piast Głogów 2007 U16 DS -- KARPOWICZ Tadeusz Z/2782/21 2022 BEZ LDK!
6 f 1 9.58 DOBRZYCKI Nikodem NKS Start Namysłów 2008 U16 OP -- KACPRZAK Arkadiusz Z/3600/22 2022 LDK!
7 f 1 9.06 TUTAK Piotr MKS Bolesłavia Bolesławiec 2007 U16 DS -- MARKOWSKI Tomasz Z/0765/21 2022 LDK!
Kula (6) M
1 f 1 13.41 DOMAŃSKI Kacper UKS Ares Nowa Sól 2003 U20 LB III SZPIGUN Zenon Z/2935/22 2022 LDK!
2 f 1 12.13 WOJCIECHOWSKI Maciej LKS Górnik Wałbrzych 2004 U20 DS IV ULIASZ Małgorzata KARPIŃSKI Franciszek , Z/0617/18 , 2022 2 LDK!
3 f 1 10.73 FIGAS Bartłomiej LKS Polkowice 2004 U20 DS -- PIERZCHAŁA Władysław Z/10006/21 2022 LDK!
Kula (7.26) M
1 f 1 13.64 KUCZAJ Kamil LKS Górnik Wałbrzych 2002 U23 DS II KUCZAJ Tomasz Z/2796/17 2022 2 LDK!
Oszczep (600) M
1 f 1 41.37 MACIEJCZYK Piotr MKS Piast Lwówek Śląski 2007 U16 DS V BIALIC Katarzyna BIALIC Katarzyna , Z/2039/20 , 2022 LDK!
2 f 1 39.97 TUTAK Piotr MKS Bolesłavia Bolesławiec 2007 U16 DS V MARKOWSKI Tomasz Z/0765/21 2022 LDK!
3 f 1 39.49 ALEKSANDROWICZ Kacper MKS Osa Zgorzelec 2007 U16 DS V WOCHNA Robert Z/13242/21 2022 LDK!
4 f 1 34.06 WICHA Maciej SL GKS Olsza Olszyna 2008 U16 DS -- SOŚNIAK Zbigniew Z/2874/22 2022 LDK!
5 f 1 33.46 ROMANOWICZ Błażej MKS Osa Zgorzelec 2007 U16 DS -- PIASECKI Grzegorz Z/0929/22 2022 LDK!
6 f 1 32.98 SOŚNIAK Zbigniew SL GKS Olsza Olszyna 1962 Masters DS -- SOŚNIAK Zbigniew Z/1031/22 2022
7 f 1 32.11 BUDYKA Kamil GKS Start Długołęka 2007 U16 DS -- CHUDA Julia Z/14462/21 2022
8 f 1 31.21 MIKUŚKIEWICZ Lucjan NKS Start Namysłów 2007 U16 OP -- KACPRZAK Arkadiusz Z/7267/21 2022 LDK!
9 f 1 27.07 PIETRUSZKO Michał MKS Osa Zgorzelec 2008 U16 DS -- KUBALA Łukasz Z/8256/21 2022
10 f 1 25.76 WARZECHA Marcin SL GKS Olsza Olszyna 2007 U16 DS -- SOŚNIAK Zbigniew Z/2873/22 2022 LDK!
Oszczep (700) M
1 f 1 53.54 HIKI Oskar UKS Ares Nowa Sól 2005 U18 LB III SZPIGUN Zenon Z/3951/20 2022 LDK!
2 f 1 50.97 MATUSIAK Mikołaj MLKS Echo Twardogóra 2005 U18 DS III TOMASZEK-CZAJKOWSKA Izabela KOZANECKA Anna # , Z/2961/19 , 2022 LDK!
3 f 1 50.50 TROŚCIANKA Hubert ULKS Uczniak Szprotawa 2006 U18 LB III KOZIEŁ Marek SZWARC Zygmunt , Z/3809/18 , 2022 BEZ LDK!
4 f 1 42.75 KOKOSZYŃSKI Aleksander MKS Osa Zgorzelec 2006 U18 DS -- KUBALA Łukasz Z/13442/21 2022
5 f 1 23.43 MORACZEWSKI Dominik SL GKS Olsza Olszyna 2005 U18 DS -- SOŚNIAK Zbigniew Z/2923/22 2022
6 f 1 17.60 MARCINKOWSKI Jakub SL GKS Olsza Olszyna 2006 U18 DS -- SOŚNIAK Zbigniew Z/2922/22 2022
Oszczep (800) M
1 f 1 64.58 WISEŁKA Łukasz ULKS Uczniak Szprotawa 2001 U23 LB I SZWARC Zygmunt Z/5411/15 2022 2 LDK!
2 f 1 57.78 CHUDZIK Sebastian ULKS Uczniak Szprotawa 2000 U23 LB II SZWARC Zygmunt Z/5474/15 2022 2 LDK!
3 f 1 40.57 CHORZĘPA Paweł SL GKS Olsza Olszyna 2004 U20 DS IV SOŚNIAK Zbigniew # Z/3921/17 2022 BEZ LDK!

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 29.970119953156 sekund