Warszawa 11 - 12.06.2022
Otwarte Mistrzostwa Mazowsza U18 i U20 [DMP] [DMP U20]
100 m K
1 1 s 1 12.20 KWASIBORSKA Julia MKS Bank BS Płońsk 2004 U20 MZ +1.6 II MAJEWSKI Zbigniew Z/2345/19 2022 3
2 2 s 1 12.71 CHOJNACKA Klaudia MKS Bank BS Płońsk 2003 U20 MZ +1.6 II WIŚNIEWSKI Zbigniew WIŚNIEWSKI Zbigniew , Z/1019/17 , 2022 3 LDK!
3 3 s 1 12.73 LITWINIEC Karolina UKS Orzełki Warszawa 2004 U20 MZ +1.6 II BOGUCKI Michał Z/2402/20 2022 LDK!
4 4 s 1 12.82 SIENKIEWICZ Marianna AKL Ursynów Warszawa 2003 U20 MZ +1.6 III OBROCKI Bogdan Z/5423/18 2022
5 5 s 1 12.98 WITKOWSKA Maria KS Czempion Warszawa 2003 U20 MZ +1.6 III TOPOLEWSKI Maciej Z/0362/17 2022
6 6 s 1 13.07 KŁOSIŃSKA Anna UKS Vis Skierniewice 2003 U20 LD +1.6 III BUTKIEWICZ Jacek Z/2460/17 2022 LDK!
1 7 s 2 13.08 NEUMANN Sophia KS AZS AWF Warszawa 2004 U20 MZ +1.2 III MAJ- MATUSIAK Marlena Z/4187/19 2022 LDK!
2 8 s 2 13.37 PANASIUK Justyna UKS Otrębusy 2003 U20 MZ +1.2 IV GOLJANEK Janusz Z/1176/18 2022 5
3 9 s 2 13.42 MAREK Justyna AKL Ursynów Warszawa 2003 U20 MZ +1.2 IV B.D. Z/3635/18 2022 BEZ
4 10 s 2 13.43 PIELACIŃSKA Zuzanna UKS Gimnazjon Płońsk 2004 U20 MZ +1.2 IV ADAMSKI Robert Z/12995/21 2022
5 11 s 2 13.48 POLANOWSKA Nina AKL Ursynów Warszawa 2003 U20 MZ +1.2 IV JENDRYCH Marek OBROCKI Bogdan , Z/1481/17 , 2022 4 LDK!
6 12 s 2 14.05 WILCZYŃSKA Julia MKS Pułtusk 2004 U20 MZ +1.2 -- B.D. Z/0255/19 2022
7 13 s 2 14.33 WOŹNIAK Paulina UKS LA Basket Warszawa 2004 U20 MZ +1.2 -- BOROŃ Adam Z/0811/20 2022 LDK!
1 e 1 11.31 TSIMANOUSKAYA Krystsina KS AZS AWF Warszawa 1996 Sen MZ +1.8 MM WOJTKOWSKI Maciej Z/3692/22 2022
2 e 1 13.20 STELMASZCZYK Joanna SSA Legia 1926 Warszawa 1998 Sen MZ +1.8 III B.D. OBROCKI Bogdan , Z/1600/14 , 2022 3
3 e 1 13.21 KOTULSKA Martyna KS Lemiesz Team Warszawa 1994 Sen MZ +1.8 -- LEMIESZ Aneta Z/4601/11 2022
4 e 1 13.29 BALCERZAK Joanna OKS Skra Warszawa 1973 Masters MZ +1.8 -- BALCERZAK Piotr Z/0393/17 2022
5 e 1 14.38 GRUPA-URBAŃSKA Anna KS Lemiesz Team Warszawa 1984 Masters MZ +1.8 -- LEMIESZ Aneta Z/11585/21 2022
6 e 1 14.62 SUCHARSKA-CZAPSKA Izabella KS Lemiesz Team Warszawa 1974 Masters MZ +1.8 -- LEMIESZ Aneta Z/0353/20 2022
1 1 e 2 12.49 SKOMIAŁ Julia KM Aktywni Sochaczew 2005 U18 MZ +1.3 II ZIMNY Emanuel Z/0193/19 2022 LDK!
2 3 e 2 12.82 ŚWIERCZYŃSKA Julia RKS Łódź 2006 U18 LD +1.3 III DMP GOWORSKI Tomasz Z/1246/20 2022 81
3 4 e 2 12.93 JAGIEŁŁO Aleksandra UKS LA Basket Warszawa 2006 U18 MZ +1.3 III ZAKRZEWSKI Dariusz Z/5442/18 2022 LDK!
4 6 e 2 13.06 JAWORSKA Wiktoria KS AZS AWF Warszawa 2006 U18 MZ +1.3 III DMP MAJ- MATUSIAK Marlena Z/0904/21 2022 70
5 7 e 2 13.06 TRAWIŃSKA Maria UKS LA Basket Warszawa 2006 U18 MZ +1.3 III BOROŃ Adam Z/4356/20 2022 LDK!
6 9 e 2 13.27 ŚWIESIULSKA Alicja GKS Wilga Garwolin 2006 U18 MZ +1.3 IV BUSZTA Stanisław Z/4197/19 2022
7 10 e 2 13.28 CHWAŁOWSKA Natalia UKS Otrębusy 2005 U18 MZ +1.3 IV GOLJANEK Janusz Z/2131/18 2022 4 LDK!
1 2 e 3 12.71 BROŻYNA Nikola RLTL Optima Radom 2005 U18 MZ +0.5 II BŁASIŃSKA Aneta BŁASIŃSKA Aneta , Z/1554/18 , 2022 LDK!
2 5 e 3 13.00 HYLLUS Julia RK Athletics Warszawa 2006 U18 MZ +0.5 III STELMASZCZYK Joanna Z/12621/21 2022
3 8 e 3 13.27 ANGLART Julianna KS Polanik Piotrków Trybunalski 2006 U18 LD +0.5 IV DELĄG Józef Z/4297/19 2022 BEZ
4 12 e 3 13.42 SUSKA Eliza KS AZS AWF Warszawa 2005 U18 MZ +0.5 IV MAJ- MATUSIAK Marlena Z/2851/19 2022
5 14 e 3 13.54 JACZEWSKA Amelia UKS LA Basket Warszawa 2006 U18 MZ +0.5 IV RĄCZKA Elżbieta BOROŃ Adam , Z/3992/20 , 2022 LDK!
6 16 e 3 13.63 GREGORCZYK Klaudia RLTL Optima Radom 2005 U18 MZ +0.5 IV BŁASIŃSKA Aneta Z/9493/21 2022
1 11 e 4 13.30 KACZKOWSKA Anna RLTL Optima Radom 2006 U18 MZ +2.3 IV BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKA Aneta , Z/1267/20 , 2022 LDK!
2 13 e 4 13.54 PIERŚCIŃSKA Julia MKS Bank BS Płońsk 2006 U18 MZ +2.3 IV ZABOROWSKI Marcin Z/8822/21 2022
3 15 e 4 13.56 ZARYCKA Patrycja KS AZS AWF Warszawa 2005 U18 MZ +2.3 IV DMP U20 MAJ- MATUSIAK Marlena Z/1322/21 2022 89
4 17 e 4 13.75 WIŚNIEWSKA Magdalena KS AZS AWF Warszawa 2006 U18 MZ +2.3 IV MAJ- MATUSIAK Marlena Z/0877/21 2022
5 20 e 4 14.09 OŻYŃSKA Alicja UKS Młodzik Warszawa 2006 U18 MZ +2.3 -- RADKE Karol Z/1584/22 2022
6 21 e 4 14.22 SZRAJNER Łucja UKS LA Basket Warszawa 2005 U18 MZ +2.3 -- BOROŃ Adam Z/5622/19 2022 LDK!
1 18 e 5 13.98 JASTRZĘBSKA Weronika KS Czempion Warszawa 2006 U18 MZ +1.2 -- TOPOLEWSKI Maciej Z/4420/19 2022
2 19 e 5 14.08 SZUL Zuzanna AKL Ursynów Warszawa 2006 U18 MZ +1.2 -- B.D. Z/4598/22 2022
3 22 e 5 14.22 LEWANDOWSKA Karolina UKS Młodzik Warszawa 2006 U18 MZ +1.2 -- RADKE Karol RADKE Karol Z/0866/22 2022 LDK!
4 23 e 5 14.31 KOPEĆ Oliwia KS AZS AWF Warszawa 2006 U18 MZ +1.2 -- MAJ- MATUSIAK Marlena Z/2690/21 2022
5 24 e 5 14.36 BILCZEWSKA Lena UKS Orzełki Warszawa 2006 U18 MZ +1.2 -- LDK!
6 25 e 5 14.55 STEMPEL Aleksandra UKS Herkules Sulejówek 2006 U18 MZ +1.2 -- CZYŻ Maciej Z/0742/20 2022 LDK!
1 1 e 6 12.63 HABROWICZ Ewa RK Athletics Warszawa 2007 U16 MZ +1.4 II STELMASZCZYK Joanna Z/3258/21 2022
2 3 e 6 13.29 TYMOSZCZUK Maja KS AZS AWF Warszawa 2008 U16 MZ +1.4 IV OBŁĘKOWSKA Izabella Z/0908/21 2022 LDK!
3 2 e 6 13.29 STEFAŃSKA Marika KS AZS AWF Warszawa 2007 U16 MZ +1.4 IV MAJ- MATUSIAK Marlena Z/3547/21 2022
4 5 e 6 13.37 KURACKA Karolina KM Aktywni Sochaczew 2007 U16 MZ +1.4 IV ZIMNY Emanuel Z/6531/21 2022 LDK!
5 6 e 6 13.43 JAKUBIAK Paulina UKS LA Basket Warszawa 2007 U16 MZ +1.4 IV BOROŃ Aldona Z/2600/20 2022 LDK!
6 7 e 6 13.62 ROGUSKA Roksana KS AZS AWF Warszawa 2008 U16 MZ +1.4 IV MAJ- MATUSIAK Marlena Z/1095/22 2022
7 9 e 6 13.80 BECZAK Alicja OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka 2008 U16 MZ +1.4 IV WITKOWSKI Bartosz Z/1802/21 2022 LDK!
1 4 e 7 13.35 ZIELIŃSKA Alicja UKS Herkules Sulejówek 2007 U16 MZ +1.6 IV CZYŻ Maciej Z/3227/21 2022 LDK!
2 10 e 7 13.80 ZIĘBA Natalia Orka Iława Athletics 2008 U16 WN +1.6 IV OSTANEK Aneta B.D. Z/4265/19 2022 LDK!
3 11 e 7 13.93 PTASZYŃSKA Patrycja KM Aktywni Sochaczew 2008 U16 MZ +1.6 V ZIMNY Emanuel Z/5196/19 2022 LDK!
4 13 e 7 13.99 SZYMCZAK Karolina KS AZS AWF Warszawa 2007 U16 MZ +1.6 V MAJ- MATUSIAK Marlena Z/3200/21 2022
5 15 e 7 14.17 KARBOWIAK Dominika KM Aktywni Sochaczew 2008 U16 MZ +1.6 V ZIMNY Emanuel Z/2048/21 2022 LDK!
6 17 e 7 14.27 PRZYBYŁOWSKA Blanka AKL Ursynów Warszawa 2007 U16 MZ +1.6 V B.D. Z/4710/19 2022
1 8 e 8 13.65 SOBCZYŃSKA Aleksandra Orka Iława Athletics 2007 U16 WN +1.5 IV OSTANEK Aneta Z/12559/21 2022 LDK!
2 12 e 8 13.97 HERMANOWSKA Zuzanna UKS LA Basket Warszawa 2007 U16 MZ +1.5 V BOROŃ Aldona Z/1183/22 2022 LDK!
3 14 e 8 14.04 GOLON Patrycja OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka 2007 U16 MZ +1.5 V WITKOWSKI Bartosz Z/1804/21 2022 LDK!
4 16 e 8 14.20 WAŻNY Maria KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2008 U16 MZ +1.5 V CYNOWSKI Wojciech Z/3874/20 2022 LDK!
5 18 e 8 15.31 BUCZYŃSKA Maja UKS LA Basket Warszawa 2007 U16 MZ +1.5 -- B.D. Z/4013/22 2022
6 19 e 8 15.38 ROWIŃSKA Iga UKS Młodzik Warszawa 2007 U16 MZ +1.5 -- RADKE Karol Z/3774/22 2022
1 f 1 11.36 TSIMANOUSKAYA Krystsina KS AZS AWF Warszawa 1996 Sen MZ +2.4 MM WOJTKOWSKI Maciej Z/3692/22 2022
2 f 1 12.15 KWASIBORSKA Julia MKS Bank BS Płońsk 2004 U20 MZ +2.4 I MAJEWSKI Zbigniew Z/2345/19 2022 3
3 f 1 12.61 LITWINIEC Karolina UKS Orzełki Warszawa 2004 U20 MZ +2.4 II BOGUCKI Michał Z/2402/20 2022 LDK!
4 f 1 12.67 CHOJNACKA Klaudia MKS Bank BS Płońsk 2003 U20 MZ +2.4 II WIŚNIEWSKI Zbigniew WIŚNIEWSKI Zbigniew , Z/1019/17 , 2022 3 LDK!
5 f 1 12.76 SIENKIEWICZ Marianna AKL Ursynów Warszawa 2003 U20 MZ +2.4 III OBROCKI Bogdan Z/5423/18 2022
6 f 1 12.84 WITKOWSKA Maria KS Czempion Warszawa 2003 U20 MZ +2.4 III TOPOLEWSKI Maciej Z/0362/17 2022
7 f 1 12.98 NEUMANN Sophia KS AZS AWF Warszawa 2004 U20 MZ +2.4 III MAJ- MATUSIAK Marlena Z/4187/19 2022 LDK!
1 1 f 2 12.53 SKOMIAŁ Julia KM Aktywni Sochaczew 2005 U18 MZ +1.7 II ZIMNY Emanuel Z/0193/19 2022 LDK!
2 2 f 2 12.59 BROŻYNA Nikola RLTL Optima Radom 2005 U18 MZ +1.7 II BŁASIŃSKA Aneta BŁASIŃSKA Aneta , Z/1554/18 , 2022 LDK!
3 3 f 2 12.81 JAGIEŁŁO Aleksandra UKS LA Basket Warszawa 2006 U18 MZ +1.7 III ZAKRZEWSKI Dariusz Z/5442/18 2022 LDK!
4 4 f 2 12.83 ŚWIERCZYŃSKA Julia RKS Łódź 2006 U18 LD +1.7 III DMP GOWORSKI Tomasz Z/1246/20 2022 81
5 5 f 2 12.89 TRAWIŃSKA Maria UKS LA Basket Warszawa 2006 U18 MZ +1.7 III BOROŃ Adam Z/4356/20 2022 LDK!
6 6 f 2 12.99 JAWORSKA Wiktoria KS AZS AWF Warszawa 2006 U18 MZ +1.7 III DMP MAJ- MATUSIAK Marlena Z/0904/21 2022 73
7 7 f 2 13.00 HYLLUS Julia RK Athletics Warszawa 2006 U18 MZ +1.7 III STELMASZCZYK Joanna Z/12621/21 2022
8 8 f 2 13.25 ANGLART Julianna KS Polanik Piotrków Trybunalski 2006 U18 LD +1.7 IV DELĄG Józef Z/4297/19 2022 BEZ
1 f 3 12.66 HABROWICZ Ewa RK Athletics Warszawa 2007 U16 MZ +0.9 II STELMASZCZYK Joanna Z/3258/21 2022
2 f 3 13.22 TYMOSZCZUK Maja KS AZS AWF Warszawa 2008 U16 MZ +0.9 IV OBŁĘKOWSKA Izabella Z/0908/21 2022 LDK!
3 f 3 13.27 ZIELIŃSKA Alicja UKS Herkules Sulejówek 2007 U16 MZ +0.9 IV CZYŻ Maciej Z/3227/21 2022 LDK!
4 f 3 13.34 STEFAŃSKA Marika KS AZS AWF Warszawa 2007 U16 MZ +0.9 IV MAJ- MATUSIAK Marlena Z/3547/21 2022
5 f 3 13.42 KURACKA Karolina KM Aktywni Sochaczew 2007 U16 MZ +0.9 IV ZIMNY Emanuel Z/6531/21 2022 LDK!
6 f 3 13.47 JAKUBIAK Paulina UKS LA Basket Warszawa 2007 U16 MZ +0.9 IV BOROŃ Aldona Z/2600/20 2022 LDK!
7 f 3 13.64 SOBCZYŃSKA Aleksandra Orka Iława Athletics 2007 U16 WN +0.9 IV OSTANEK Aneta Z/12559/21 2022 LDK!
200 m K
1 1 s 1 23.85 TSIMANOUSKAYA Krystsina KS AZS AWF Warszawa 1996 Sen MZ +0.4 M WOJTKOWSKI Maciej Z/3692/22 2022
2 3 s 1 26.41 BUZA Aleksandra KS AZS AWF Warszawa 1998 Sen MZ +0.4 III DMP B.D. ANKIEWICZ-OBUKOWICZ Emilia , Z/0762/20 , 2022 80
3 4 s 1 26.42 TOPOLEWSKA Gabriela KS Czempion Warszawa 1996 Sen MZ +0.4 III TOPOLEWSKI Maciej B.D. Z/2770/20 2022
4 8 s 1 27.21 STELMASZCZYK Joanna SSA Legia 1926 Warszawa 1998 Sen MZ +0.4 III B.D. OBROCKI Bogdan , Z/1600/14 , 2022 3
5 10 s 1 27.68 BALCERZAK Joanna OKS Skra Warszawa 1973 Masters MZ +0.4 -- BALCERZAK Piotr Z/0393/17 2022
1 2 s 2 26.27 PIECHUTA Aleksandra KS Lemiesz Team Warszawa 1989 Sen MZ +1.5 III B.D. LEMIESZ Aneta , Z/2528/20 , 2022
2 5 s 2 26.50 ŻUROWSKA Julia KS AZS AWF Warszawa 2001 U23 MZ +1.5 III RĄCZKA Paweł B.D. Z/1754/17 2022
3 6 s 2 26.63 MRÓZ Katarzyna KS AZS AWF Warszawa 1998 Sen MZ +1.5 III DMP ANKIEWICZ-OBUKOWICZ Emilia B.D. Z/4449/15 2022 75
4 7 s 2 26.86 BIELIŃSKA Weronika KS AZS AWF Warszawa 2001 U23 MZ +1.5 III WOŁKOWYCKI Andrzej B.D. Z/1882/18 2022
5 9 s 2 27.50 KOTULSKA Martyna KS Lemiesz Team Warszawa 1994 Sen MZ +1.5 -- LEMIESZ Aneta Z/4601/11 2022
1 s 3 25.63 GAJKOWSKA Martyna MKS Pułtusk 2003 U20 MZ +1.4 II ADAMSKI Robert Z/3000/17 2022
2 s 3 25.86 CHOJNACKA Klaudia MKS Bank BS Płońsk 2003 U20 MZ +1.4 II WIŚNIEWSKI Zbigniew WIŚNIEWSKI Zbigniew , Z/1019/17 , 2022 3 LDK!
3 s 3 26.10 LITWINIEC Karolina UKS Orzełki Warszawa 2004 U20 MZ +1.4 II BOGUCKI Michał Z/2402/20 2022 LDK!
4 s 3 26.45 SIENKIEWICZ Marianna AKL Ursynów Warszawa 2003 U20 MZ +1.4 III OBROCKI Bogdan Z/5423/18 2022
5 s 3 26.66 MISIAK Michalina OKS Start Otwock 2004 U20 MZ +1.4 III DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena , Z/2934/17 , 2022 LDK!
6 s 3 26.73 KOWALSKA Justyna UKS Herkules Sulejówek 2004 U20 MZ +1.4 III CZYŻ Maciej Z/2219/16 2022 4 LDK!
7 s 3 26.88 NEUMANN Sophia KS AZS AWF Warszawa 2004 U20 MZ +1.4 III DMP U20 MAJ- MATUSIAK Marlena Z/4187/19 2022 LDK! 108
8 s 3 27.91 POLANOWSKA Nina AKL Ursynów Warszawa 2003 U20 MZ +1.4 IV JENDRYCH Marek OBROCKI Bogdan , Z/1481/17 , 2022 4 LDK!
1 s 4 26.59 WITKOWSKA Maria KS Czempion Warszawa 2003 U20 MZ +1.7 III TOPOLEWSKI Maciej Z/0362/17 2022
2 s 4 27.34 MAREK Justyna AKL Ursynów Warszawa 2003 U20 MZ +1.7 IV B.D. Z/3635/18 2022 BEZ
3 s 4 27.93 PANASIUK Justyna UKS Otrębusy 2003 U20 MZ +1.7 IV GOLJANEK Janusz Z/1176/18 2022 5
4 s 4 28.28 KARCZEWSKA Maria OKS Start Otwock 2003 U20 MZ +1.7 IV DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/3166/19 2022 LDK!
5 s 4 28.77 DIMITROW Maja KS Lemiesz Team Warszawa 2004 U20 MZ +1.7 -- LEMIESZ Aneta Z/3456/18 2022
6 s 4 28.80 WILCZYŃSKA Julia MKS Pułtusk 2004 U20 MZ +1.7 -- B.D. Z/0255/19 2022
7 s 4 29.40 HOTEL Natalia UKS LA Basket Warszawa 2004 U20 MZ +1.7 -- ZAKRZEWSKI Dariusz Z/2762/22 2022
1 s 5 26.22 JACKOWICZ Marta KS AZS AWF Warszawa 2005 U18 MZ +1.4 II MAJ- MATUSIAK Marlena Z/0848/20 2022
2 s 5 26.62 TRAWIŃSKA Maria UKS LA Basket Warszawa 2006 U18 MZ +1.4 III BOROŃ Adam Z/4356/20 2022 LDK!
3 s 5 26.73 TARNOWSKA Aleksandra KS Agros Zamość 2005 U18 LU +1.4 III DMP DMP U20 MARKOWSKA Dorota Z/0429/18 2022 LDK! 73 111
4 s 5 27.07 CHWAŁOWSKA Natalia UKS Otrębusy 2005 U18 MZ +1.4 III GOLJANEK Janusz Z/2131/18 2022 4 LDK!
5 s 5 27.14 MISZTAL Justyna KS AZS AWF Warszawa 2006 U18 MZ +1.4 III KĘDZIORA Robert Z/1150/20 2022 LDK!
6 s 5 27.36 KWIATKOWSKA Dominika UKS LA Basket Warszawa 2005 U18 MZ +1.4 IV ZAKRZEWSKI Dariusz Z/5638/18 2022
7 s 5 28.14 SUSKA Eliza KS AZS AWF Warszawa 2005 U18 MZ +1.4 IV DMP U20 MAJ- MATUSIAK Marlena Z/2851/19 2022 90
1 s 6 27.16 HYLLUS Julia RK Athletics Warszawa 2006 U18 MZ 0.0 III STELMASZCZYK Joanna Z/12621/21 2022
2 s 6 27.86 PIERŚCIŃSKA Julia MKS Bank BS Płońsk 2006 U18 MZ 0.0 IV ZABOROWSKI Marcin Z/8822/21 2022
3 s 6 27.94 HNATCZUK Julia KS AZS AWF Warszawa 2006 U18 MZ 0.0 IV GOGOŁEK Marcin Z/0888/21 2022
4 s 6 28.01 ZARYCKA Patrycja KS AZS AWF Warszawa 2005 U18 MZ 0.0 IV MAJ- MATUSIAK Marlena Z/1322/21 2022
5 s 6 28.88 WIŚNIEWSKA Magdalena KS AZS AWF Warszawa 2006 U18 MZ 0.0 -- MAJ- MATUSIAK Marlena Z/0877/21 2022
6 s 6 29.06 SKOWROŃSKA Roksana UKS Otrębusy 2006 U18 MZ 0.0 -- GOLJANEK Janusz Z/1817/22 2022
7 s 6 29.11 SZRAJNER Łucja UKS LA Basket Warszawa 2005 U18 MZ 0.0 -- BOROŃ Adam Z/5622/19 2022 LDK!
8 s 6 29.24 OŻYŃSKA Alicja UKS Młodzik Warszawa 2006 U18 MZ 0.0 -- RADKE Karol Z/1584/22 2022
1 s 7 28.75 SZUL Zuzanna AKL Ursynów Warszawa 2006 U18 MZ +2.2 -- B.D. Z/4598/22 2022
2 s 7 29.11 ARKUSZEWSKA Julia UKS Młodzik Warszawa 2006 U18 MZ +2.2 -- RADKE Karol Z/4223/18 2022 LDK!
3 s 7 29.64 JÓŹWICKA Roksana LKS Masuria Jęcznik 2007 U16 WN +2.2 V JESIEŃ Anna Z/1512/20 2022
4 s 7 30.09 STEMPEL Aleksandra UKS Herkules Sulejówek 2006 U18 MZ +2.2 -- CZYŻ Maciej Z/0742/20 2022 LDK!
5 s 7 30.47 STRUŻYŃSKA Aleksandra OKS Start Otwock 2006 U18 MZ +2.2 -- DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/4020/21 2022 LDK!
6 s 7 31.07 GOLIŃSKA Paulina MKS Syrena Warszawa 2005 U18 MZ +2.2 -- B.D. Z/1160/22 2022 LDK!
7 s 7 31.77 FILIPKOWSKA Natalia UKS Technik Augustów 2006 U18 PD +2.2 -- SOWÓL Jolanta SOWÓL Bogusław , Z/5593/19 , 2022 LDK!
8 s 7 32.54 LEWANDOWSKA Karolina UKS Młodzik Warszawa 2006 U18 MZ +2.2 -- RADKE Karol RADKE Karol Z/0866/22 2022 LDK!
300 m K
1 1 s 1 45.69 ZGLIŃSKA Marta UKS Herkules Sulejówek 2009 U14 MZ IV CZYŻ Maciej Z/3226/21 2022 LDK!
2 2 s 1 45.70 BŁACHNIO Natasza UKS 48 Warszawa 2009 U14 MZ IV MIŁKOWSKI Karol Z/0536/20 2022
3 3 s 1 46.30 BAHRO Alea AKL Ursynów Warszawa 2009 U14 MZ IV B.D. Z/10780/21 2022
4 5 s 1 46.97 LUBIENIECKA Gabriela Orka Iława Athletics 2009 U14 WN V B.D. OSTANEK Aneta , Z/4261/19 , 2022 LDK!
5 6 s 1 48.20 PASTUŁA Natalia OKS Start Otwock 2009 U14 MZ V DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/3764/22 2022
6 7 s 1 48.35 WYSZKOWSKA Karolina UKS Herkules Sulejówek 2010 U14 MZ V CZYŻ Maciej Z/6731/21 2022
1 4 s 2 46.62 PILECKA Barbara UKS Herkules Sulejówek 2010 U14 MZ V CZYŻ Maciej Z/14688/21 2022
2 8 s 2 48.89 KIEWRA Karolina KS AZS AWF Warszawa 2009 U14 MZ -- GOGOŁEK Marcin Z/3722/20 2022 LDK!
3 9 s 2 49.97 SUCHOCKA Alicja Orka Iława Athletics 2010 U14 WN -- OSTANEK Aneta Z/2780/20 2022 LDK!
4 10 s 2 52.04 STAŃCZYK Oliwia LKS Zuza Running Team Opoczno 2010 U14 LD -- ŁAKOMSKA Zuzanna Z/4260/21 2022 LDK!
5 11 s 2 53.85 GAŁECKA Helena UKS Herkules Sulejówek 2010 U14 MZ -- CZYŻ Maciej Z/6536/21 2022
6 12 s 2 54.67 KOZIEJ Lena Orka Iława Athletics 2010 U14 WN -- OSTANEK Aneta Z/1465/22 2022 LDK!
1 1 s 3 47.20 BANY Monika UKS Iwiczna Nowa Iwiczna 2011 U12 MZ V PAWELEC Dariusz Z/4318/20 2022
2 2 s 3 49.79 TURYK Matylda MKS Syrena Warszawa 2011 U12 MZ -- LEWANDOWSKA Dorota Z/4192/21 2022 LDK!
3 3 s 3 51.57 KRÓLIKOWSKA Kaja MKS Polonia Warszawa 2012 U12 MZ -- TARASIUK Paweł Z/3559/22 2022
4 4 s 3 52.27 MADZIAR Nadia UKS LA Basket Warszawa 2011 U12 MZ -- BOROŃ Adam Z/3627/22 2022
5 7 s 3 56.00 KRÓLIKOWSKA Klara MKS Polonia Warszawa 2012 U12 MZ -- TARASIUK Paweł Z/3560/22 2022
1 5 s 4 53.52 BAHRO Rosa AKL Ursynów Warszawa 2011 U12 MZ -- B.D. Z/10781/21 2022
2 6 s 4 55.60 WILCZEK Milena UKS Iwiczna Nowa Iwiczna 2012 U12 MZ -- B.D. Z/3734/22 2022
3 8 s 4 60.98 PĘCAK Emilia UKS Iwiczna Nowa Iwiczna 2011 U12 MZ -- B.D. Z/3973/22 2022
4 9 s 4 63.10 LEŚNIAK Róża MKS Polonia Warszawa 2012 U12 MZ -- TARASIUK Paweł Z/3561/22 2022
5 10 s 4 66.33 PACEK Rozalia KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2015 U12 MZ -- CYNOWSKI Wojciech Z/0343/22 2022
400 m K
1 1 s 1 57.64 KAROLCZUK Martyna LUKS Boguszyce 2005 U18 LD II B.D. MAJCHER Elżbieta , Z/0221/19 , 2022 BEZ LDK!
2 2 s 1 57.97 GAJKOWSKA Martyna MKS Pułtusk 2003 U20 MZ II ADAMSKI Robert Z/3000/17 2022
3 3 s 1 59.19 MISIAK Michalina OKS Start Otwock 2004 U20 MZ III DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena , Z/2934/17 , 2022 LDK!
4 4 s 1 59.30 STĘPKOWSKA Matylda KS Czempion Warszawa 2006 U18 MZ III TOPOLEWSKI Maciej Z/3419/20 2022
5 7 s 1 59.84 SZYMCZYK Kornelia OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka 2004 U20 MZ III WITKOWSKI Bartosz WITKOWSKI Bartosz , Z/1087/16 , 2022 3 LDK!
6 8 s 1 59.97 BIELIŃSKA Weronika KS AZS AWF Warszawa 2001 U23 MZ III DMP WOŁKOWYCKI Andrzej B.D. Z/1882/18 2022 76
7 10 s 1 60.73 KOWALSKA Justyna UKS Herkules Sulejówek 2004 U20 MZ III CZYŻ Maciej Z/2219/16 2022 4 LDK!
8 12 s 1 61.17 BUCZEK Weronika KS AZS AWF Warszawa 2000 U23 MZ III GOGOŁEK Marcin Z/0562/19 2022
1 5 s 2 59.53 ŁUKOWSKA Zuzanna Ducla Academy Warszawa 2007 U16 MZ III DUKLANOWSKI Hubert # Z/4298/20 2022 LDK!
2 6 s 2 59.79 KRUŻEWSKA Nina Ducla Academy Warszawa 2005 U18 MZ III DUKLANOWSKI Hubert Z/4300/20 2022
3 9 s 2 60.53 HOYER Natalia KM Aktywni Sochaczew 2008 U16 MZ III ZIMNY Emanuel Z/5814/19 2022 LDK!
4 11 s 2 61.07 HNATCZUK Julia KS AZS AWF Warszawa 2006 U18 MZ III DMP U20 GOGOŁEK Marcin Z/0888/21 2022 105
5 13 s 2 61.23 SOKÓŁ Aleksandra UKS Filipides Teresin 2005 U18 MZ III DMP U20 ANDRYSZCZYK Andrzej ANDRYSZCZYK Andrzej , Z/0298/18 , 2022 BEZ LDK! 104
6 14 s 2 61.94 MISZTAL Justyna KS AZS AWF Warszawa 2006 U18 MZ III DMP U20 KĘDZIORA Robert Z/1150/20 2022 LDK! 99
7 15 s 2 62.14 GROMEK Zuzanna KS AZS AWF Warszawa 2008 U16 MZ IV GOGOŁEK Marcin Z/0885/21 2022
8 19 s 2 64.99 MARKIEWICZ Hanna AKL Ursynów Warszawa 2004 U20 MZ -- SKORUPSKI Szymon Z/2108/19 2022
1 16 s 3 62.45 ZAJĄC Emilia Akademia Sportu Otwock 2007 U16 MZ IV KALINOWSKA Paulina Z/2766/20 2022 LDK!
2 17 s 3 63.78 DZIEWICKA Lidia UKS Orzełki Warszawa 2006 U18 MZ IV BOGUCKI Michał Z/2792/20 2022 LDK!
3 18 s 3 64.83 GAWLAS Anna KS Czempion Warszawa 2006 U18 MZ -- TOPOLEWSKI Maciej Z/4413/19 2022
4 20 s 3 65.56 PLIATSIKA Xenia RK Athletics Warszawa 2006 U18 MZ -- STELMASZCZYK Joanna Z/2196/19 2022
5 21 s 3 65.59 KARBOWIAK Dominika KM Aktywni Sochaczew 2008 U16 MZ V ZIMNY Emanuel Z/2048/21 2022 LDK!
6 23 s 3 66.20 LITEWSKA Karolina AKL Ursynów Warszawa 2004 U20 MZ -- KĘDZIORA Robert # Z/2110/19 2022
7 25 s 3 67.08 SZYMAŃSKA Maja UKS Orzełki Warszawa 2008 U16 MZ -- GRALEWSKI Wojciech Z/6693/22 2022 LDK!
1 22 s 4 66.06 KACZKOWSKA Marta RLTL Optima Radom 2006 U18 MZ -- BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKA Aneta , Z/1268/20 , 2022 LDK!
2 24 s 4 66.37 TŁOCZKOWSKA Natalia OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka 2007 U16 MZ V WITKOWSKI Bartosz Z/1806/21 2022 LDK!
3 26 s 4 67.78 BLICHARSKA Klaudia MKS Bank BS Płońsk 2007 U16 MZ -- WIŚNIEWSKI Zbigniew Z/3498/22 2022
4 27 s 4 68.48 MICHALCZYK-ZGLIŃSKA Iwona UKS Herkules Sulejówek 1974 Masters MZ -- CZYŻ Maciej Z/1115/18 2022 BEZ
5 28 s 4 69.48 BURCHARD Ilona KS Lemiesz Team Warszawa 1978 Masters MZ -- LEMIESZ Aneta Z/0769/21 2022
6 29 s 4 72.25 HOTEL Natalia UKS LA Basket Warszawa 2004 U20 MZ -- ZAKRZEWSKI Dariusz Z/2762/22 2022
7 30 s 4 72.60 PERZANOWSKA Lena UKS Orzełki Warszawa 2008 U16 MZ -- BOGUCKI Michał Z/0185/22 2022 LDK!
600 m K
1 s 1 1:37.29 CZAJKA Agata KS AZS AWF Warszawa 2008 U16 MZ II ANKIEWICZ-OBUKOWICZ Emilia Z/3415/21 2022
2 s 1 1:40.21 WASIELEWSKA Roksana OKS Skra Warszawa 2007 U16 MZ III GRĄBCZEWSKI Zenon Z/0993/20 2022
3 s 1 1:42.36 BRUDNY Regina UKS Filipides Teresin 2007 U16 MZ III ANDRYSZCZYK Andrzej Z/12996/21 2022 LDK!
4 s 1 1:42.64 SKOWROŃSKA Daria KS AZS AWF Warszawa 2009 U14 MZ III RZEPKA Marek # Z/3669/20 2022 LDK!
5 s 1 1:43.31 KAROLAK Amelia UKS Technik Radom 2007 U16 MZ IV BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur , Z/2700/21 , 2022 LDK!
6 s 1 1:47.95 BŁUŚ Hanna KS AZS AWF Warszawa 2008 U16 MZ V GOGOŁEK Marcin Z/0882/21 2022
7 s 1 1:49.30 ROMANÓW Iga KS Atak Agrykola Warszawa 2007 U16 MZ V OBŁĘKOWSKA Izabella Z/3426/20 2022 LDK!
8 s 1 1:49.33 ZAJĄC Aleksandra OKS Skra Warszawa 2007 U16 MZ V BUKIS-OWSIAK Anna Z/2724/21 2022
9 s 1 1:52.75 MATUSZEWSKA Amelia AKL Ursynów Warszawa 2007 U16 MZ -- B.D. Z/11590/21 2022
10 s 1 1:53.18 BEREDA Weronika UKS Herkules Sulejówek 2008 U16 MZ -- CZYŻ Maciej Z/3222/21 2022 LDK!
11 s 1 1:54.64 KAŁASKA Karolina GKS Wilga Garwolin 2007 U16 MZ -- BUSZTA Stanisław Z/4282/20 2022
12 s 1 1:55.73 KWIECIŃSKA Maria AKL Ursynów Warszawa 2007 U16 MZ -- B.D. Z/14769/21 2022
13 s 1 1:59.62 ZABŁOCKA Alicja Orka Iława Athletics 2008 U16 WN -- OSTANEK Aneta Z/3795/20 2022 LDK!
14 s 1 2:04.31 SZCZYPIŃSKA Kaja Orka Iława Athletics 2007 U16 WN -- OSTANEK Aneta Z/3796/20 2022 LDK!
800 m K
1 3 s 1 2:17.94 STĘPKOWSKA Matylda KS Czempion Warszawa 2006 U18 MZ III TOPOLEWSKI Maciej Z/3419/20 2022
2 4 s 1 2:18.83 OLESIEJUK Magdalena MKS Żak Biała Podlaska 2004 U20 LU III WILCZEK Janusz FROŃCZUK Rafał , Z/4413/17 , 2022 3 LDK!
3 5 s 1 2:21.23 PIĄTKOWSKA Oliwia KS AZS AWF Warszawa 2006 U18 MZ III WRONA Grzegorz Z/2853/19 2022
4 6 s 1 2:22.14 MARCINIAK Julia OKS Skra Warszawa 2002 U23 MZ III BUKIS-OWSIAK Anna Z/1912/16 2022
5 7 s 1 2:22.41 POBŁOCKA-DOBROWOLSKA Kamila UKS Ekonomik-Maratończyk Lębork 1990 Sen PM III POBŁOCKI Piotr Z/0671/11 2022 2
6 8 s 1 2:23.27 WOSZCZEK Danuta UKS Olimp Kozienice 1978 Masters MZ III MISZTAL Janusz Z/3956/11 2022 2 LDK!
7 9 s 1 2:24.03 RĘKAWIECKA Roksana PTT Delta Płock 2006 U18 MZ III KĄPIŃSKI Sławomir Z/2878/19 2022
8 11 s 1 2:25.78 BOJARSKA Jagoda KS Ciechan Ciechanów 2006 U18 MZ IV MAJEWSKI Zbigniew Z/4218/19 2022
9 12 s 1 2:26.92 GAŁUZA Marta KS AZS AWF Warszawa 2003 U20 MZ IV DMP U20 GOGOŁEK Marcin Z/0564/19 2022 95
10 13 s 1 2:28.07 NOWAKOWSKA Alicja AZS UMCS Lublin 2005 U18 LU IV DMP U20 TUSTANOWSKA Jolanta KITLIŃSKI Piotr , Z/3135/20 , 2022 LDK! 91
1 1 s 2 2:11.64 SUCHOWOLAK Lena UKS Filipides Teresin 2005 U18 MZ II DMP U20 ANDRYSZCZYK Andrzej ANDRYSZCZYK Andrzej Z/3276/17 2022 3 LDK! 142
2 2 s 2 2:12.89 BONDAR Anzhelika KS Prefbet-Sonarol 2003 U20 PD II B.D. Z/4715/22 2022
3 10 s 2 2:24.95 BORKOWSKA Aleksandra GKS Wilga Garwolin 2005 U18 MZ III BUSZTA Stanisław Z/0337/18 2022 5
4 14 s 2 2:31.54 GRZESIUKIEWICZ Dominika UKS Technik Augustów 2006 U18 PD IV SOWÓL Jolanta SOWÓL Bogusław , Z/5466/19 , 2022 LDK!
5 15 s 2 2:31.88 PŁUŻAŃSKA Maja OKS Start Otwock 2006 U18 MZ IV DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/13355/21 2022 LDK!
6 16 s 2 2:34.06 WNUKOWSKA Justyna UKS Technik Augustów 2006 U18 PD -- SOWÓL Bogusław Z/0208/21 2022 LDK!
7 17 s 2 2:34.70 SALIK Oliwia UKS Technik Augustów 2006 U18 PD -- SOWÓL Jolanta SOWÓL Bogusław , Z/1291/19 , 2022 LDK!
8 18 s 2 2:37.68 CHMIELEWSKA Roksana KS AZS AWF Warszawa 2006 U18 MZ -- B.D. TEKLAK Andrzej TEKLAK Andrzej WRONA Grzegorz , Z/1570/22 , 2022 LDK!
9 19 s 2 2:42.90 KAŁASKA Karolina GKS Wilga Garwolin 2007 U16 MZ -- BUSZTA Stanisław Z/4282/20 2022
10 20 s 2 2:44.03 MORAWSKA Agnieszka LKS Vectra Włocławek 1977 Masters KP -- B.D. Z/12356/21 2022
1500 m K
1 1 s 1 4:38.54 STRZEŻYSZ Małgorzata KS AZS AWF Warszawa 2004 U20 MZ II WRONA Grzegorz Z/5070/18 2022 4
2 2 s 1 4:39.08 ZATORSKA Maia SRS Kondycja Piaseczno # 2004 U20 MZ II PARADOWSKI Wiesław Z/0647/20 2022
3 3 s 1 4:39.78 ŁADA Anna KS Czempion Warszawa 2006 U18 MZ II TOPOLEWSKI Maciej Z/4729/19 2022
4 4 s 1 4:41.48 CATI Lidia UKS 48 Warszawa 2004 U20 MZ II MIŁKOWSKI Karol Z/2180/19 2022
5 5 s 1 4:50.02 PIĄTKOWSKA Oliwia KS AZS AWF Warszawa 2006 U18 MZ III DMP U20 WRONA Grzegorz Z/2853/19 2022 112
6 6 s 1 4:51.03 WALCZAK Julia RLTL Optima Radom 2006 U18 MZ III BANACH Marcin BŁASIŃSKI Artur , Z/1557/18 , 2022 LDK!
7 7 s 1 4:53.41 MITRASZEWSKA Kalina Ducla Academy Warszawa 2004 U20 MZ III DUKLANOWSKI Hubert Z/4879/21 2022
8 8 s 1 4:55.74 BOJARSKA Jagoda KS Ciechan Ciechanów 2006 U18 MZ III MAJEWSKI Zbigniew Z/4218/19 2022
9 9 s 1 4:59.23 KŁOSZEWSKA Amelia SRS Kondycja Piaseczno 2005 U18 MZ IV PARADOWSKI Wiesław PARADOWSKA Renata , Z/2113/19 , 2022 LDK!
10 10 s 1 5:00.33 SZYMKIEWICZ Julia SSR Olimp Strawczyn 2001 U23 SK -- WOŹNIAK Łukasz Z/1753/15 2022 2
11 11 s 1 5:05.45 WIERZBOWSKA Małgorzata UKS Siódemka Ostrołęka 2005 U18 MZ IV DĄBROWSKI Dariusz Z/1260/17 2022 BEZ LDK!
12 12 s 1 5:12.26 LIPIŃSKA Anna AKL Ursynów Warszawa 2005 U18 MZ -- BUŁAKOWSKI Bohdan # Z/2104/19 2022
13 13 s 1 5:41.72 PAWLAK Maja LKS Zuza Running Team Opoczno 2006 U18 LD -- ŁAKOMSKA Zuzanna Z/2622/21 2022
3000 m K
1 1 s 1 11:06.21 WIERZBOWSKA Małgorzata UKS Siódemka Ostrołęka 2005 U18 MZ IV DĄBROWSKI Dariusz Z/1260/17 2022 BEZ LDK!
2 2 s 1 11:58.19 SZYMANOWSKA Maria UKS Herkules Sulejówek 2006 U18 MZ -- CZYŻ Maciej Z/0836/18 2022 BEZ LDK!
3 3 s 1 12:21.24 SOT Aleksandra UKS Olimp Kozienice 2004 U20 MZ -- MISZTAL Janusz Z/2894/18 2022 3 LDK!
4 4 s 1 14:13.32 LATUSZEK Marta GKS Wilga Garwolin 2006 U18 MZ -- BUSZTA Stanisław Z/8904/21 2022
  s 1 DNF GALIŃSKA Eliza UKS Filipides Teresin 2006 U18 MZ -- DMP U20 ANDRYSZCZYK Andrzej ANDRYSZCZYK Andrzej Z/2399/17 2022 2 LDK!
80 pł K
1 1 e 1 12.08 DOMAŃSKA Anna KS Wisła Puławy 2007 U16 LU +2.3 II MURAT Tomasz Sławomir Z/5830/19 2022 BEZ
2 2 e 1 12.14 ODOLIŃSKA Hanna UKS Kresy Otwock 2007 U16 MZ +2.3 II ODOLIŃSKI Sebastian Z/1110/18 2022 BEZ LDK!
3 3 e 1 12.30 WIESZTORT Laura KS AZS AWF Warszawa 2008 U16 MZ +2.3 II RZEPKA Marek RZEPKA Marek Z/2849/19 2022 LDK!
4 4 e 1 12.40 MARCZUK Maja SKS Feniks Siedlce 2007 U16 MZ +2.3 II WYSOCKI Rafał Z/3213/21 2022
5 5 e 1 12.47 JAKUBIAK Paulina UKS LA Basket Warszawa 2007 U16 MZ +2.3 III BOROŃ Aldona Z/2600/20 2022 LDK!
6 6 e 1 12.55 BANY Adrianna KS AZS AWF Warszawa 2007 U16 MZ +2.3 III ANDRYSZCZYK Andrzej RZEPKA Marek , Z/2617/22 , 2022 LDK!
7 7 e 1 12.73 JAMROZ Lena KS Atak Agrykola Warszawa 2007 U16 MZ +2.3 III OBŁĘKOWSKA Izabella Z/2082/21 2022 LDK!
1 8 e 2 12.75 ŻUROWSKA Klaudia UKS Technik Radom 2007 U16 MZ +1.5 III BŁASIŃSKA Aneta B.D. Z/6173/21 2022 LDK!
2 9 e 2 12.92 ŁODZIŃSKA Zofia UKS Orzełki Warszawa 2008 U16 MZ +1.5 III BOGUCKI Michał Z/2791/20 2022 LDK!
3 10 e 2 13.24 SADOWSKA Julia MKS Bank BS Płońsk 2007 U16 MZ +1.5 IV WIŚNIEWSKI Zbigniew Z/8062/21 2022 LDK!
4 11 e 2 13.39 KUTKOWSKA Nikola RLTL Optima Radom 2007 U16 MZ +1.5 IV BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKA Aneta , Z/7772/21 , 2022 LDK!
5 12 e 2 13.48 BIEDRZYCKA Zuzanna KS Czempion Warszawa 2007 U16 MZ +1.5 IV TOPOLEWSKI Maciej Z/10792/21 2022
6 13 e 2 14.15 HERMANOWSKA Zuzanna UKS LA Basket Warszawa 2007 U16 MZ +1.5 V BOROŃ Aldona Z/1183/22 2022 LDK!
7 14 e 2 14.73 GOTOWIEC Barbara UKS Orzełki Warszawa 2008 U16 MZ +1.5 V BOGUCKI Michał Z/3921/19 2022 LDK!
1 1 f 1 12.05 WIESZTORT Laura KS AZS AWF Warszawa 2008 U16 MZ +1.3 II RZEPKA Marek RZEPKA Marek Z/2849/19 2022 LDK!
2 2 f 1 12.16 DOMAŃSKA Anna KS Wisła Puławy 2007 U16 LU +1.3 II MURAT Tomasz Sławomir Z/5830/19 2022 BEZ
3 3 f 1 12.27 JAKUBIAK Paulina UKS LA Basket Warszawa 2007 U16 MZ +1.3 II BOROŃ Aldona Z/2600/20 2022 LDK!
4 4 f 1 12.43 ODOLIŃSKA Hanna UKS Kresy Otwock 2007 U16 MZ +1.3 III ODOLIŃSKI Sebastian Z/1110/18 2022 BEZ LDK!
5 5 f 1 12.49 MARCZUK Maja SKS Feniks Siedlce 2007 U16 MZ +1.3 III WYSOCKI Rafał Z/3213/21 2022
6 6 f 1 12.86 BANY Adrianna KS AZS AWF Warszawa 2007 U16 MZ +1.3 III ANDRYSZCZYK Andrzej RZEPKA Marek , Z/2617/22 , 2022 LDK!
7 7 f 1 13.19 JAMROZ Lena KS Atak Agrykola Warszawa 2007 U16 MZ +1.3 IV OBŁĘKOWSKA Izabella Z/2082/21 2022 LDK!
8 8 f 1 13.33 ŻUROWSKA Klaudia UKS Technik Radom 2007 U16 MZ +1.3 IV BŁASIŃSKA Aneta B.D. Z/6173/21 2022 LDK!
80 m pł ds K
1 s 1 13.38 KARYŚ Hanna UKS LA Basket Warszawa 2010 U14 MZ 0.0 -- BOROŃ Aldona Z/4360/20 2022 LDK!
2 s 1 13.74 LUBOWICKA Łucja OKS Skra Warszawa 2009 U14 MZ 0.0 -- PAWŁOWSKA Maria Z/12885/21 2022
3 s 1 13.79 LUBIENIECKA Gabriela Orka Iława Athletics 2009 U14 WN 0.0 -- B.D. OSTANEK Aneta , Z/4261/19 , 2022 LDK!
4 s 1 15.02 ŁUKASIAK Zuzanna KS Czempion Warszawa 2009 U14 MZ 0.0 -- TOPOLEWSKI Maciej Z/3612/22 2022
5 s 1 15.34 LUTOMIRSKA Joanna UKS Orzełki Warszawa 2010 U14 MZ 0.0 -- BOGUCKI Michał Z/2790/20 2022 LDK!
6 s 1 15.80 NOWAK Anna UKS LA Basket Warszawa 2010 U14 MZ 0.0 -- BOROŃ Aldona Z/11707/21 2022 LDK!
100 m pł J MŁ K
1 1 e 1 13.92 GADAJSKA Wiktoria RLTL Optima Radom 2006 U18 MZ +4.3 I DMP U20 BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur , Z/1548/18 , 2022 3 LDK! 163
2 2 e 1 14.56 BROŻYNA Nikola RLTL Optima Radom 2005 U18 MZ +4.3 II DMP U20 BŁASIŃSKA Aneta BŁASIŃSKA Aneta , Z/1554/18 , 2022 LDK! 146
3 3 e 1 15.56 KATA Magdalena TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2006 U18 LU +4.3 II B.D. GDAŃSKA Małgorzata WAWRZUSISZYN Tomasz , Z/0430/20 , 2022 LDK!
4 4 e 1 15.59 KUCHARSKA Ewelina GKS Wilga Garwolin 2005 U18 MZ +4.3 II BUSZTA Stanisław Z/0330/17 2022 5
5 6 e 1 15.88 KRUPA Karolina KS AZS AWF Warszawa 2005 U18 MZ +4.3 III DMP U20 MAJ- MATUSIAK Marlena Z/2847/19 2022 121
6 7 e 1 16.53 LUBINA Dagmara MKS Żak Biała Podlaska 2005 U18 LU +4.3 III HOŁOWEŃKO Marcin FROŃCZUK Rafał , Z/0134/20 , 2022 LDK!
1 5 e 2 15.64 KIBETS Mariia Akademia Sportu Otwock 2006 U18 MZ +0.2 II B.D.
2 8 e 2 16.62 BIENIAS Nicole UKS LA Basket Warszawa 2006 U18 MZ +0.2 III ZAKRZEWSKI Dariusz Z/5435/18 2022 LDK!
3 9 e 2 16.63 POLKOWSKA Katarzyna KS AZS AWF Warszawa 2006 U18 MZ +0.2 III SOBIERAJ Aneta RZEPKA Marek , Z/1100/18 , 2022 LDK!
4 10 e 2 16.76 KWIATKOWSKA Dominika UKS LA Basket Warszawa 2005 U18 MZ +0.2 III ZAKRZEWSKI Dariusz Z/5638/18 2022
5 11 e 2 17.40 BRAUZE Antonina UKS LA Basket Warszawa 2005 U18 MZ +0.2 IV ZAKRZEWSKI Dariusz Z/1117/22 2022
6 12 e 2 19.57 OŁDAK Martyna UKS LA Basket Warszawa 2006 U18 MZ +0.2 -- ZAKRZEWSKI Dariusz Z/0683/20 2022 LDK!
1 1 f 1 15.66 KIBETS Mariia Akademia Sportu Otwock 2006 U18 MZ +2.0 II B.D.
2 2 f 1 15.77 KUCHARSKA Ewelina GKS Wilga Garwolin 2005 U18 MZ +2.0 III BUSZTA Stanisław Z/0330/17 2022 5
3 3 f 1 15.93 LUBINA Dagmara MKS Żak Biała Podlaska 2005 U18 LU +2.0 III HOŁOWEŃKO Marcin FROŃCZUK Rafał , Z/0134/20 , 2022 LDK!
4 4 f 1 16.06 KRUPA Karolina KS AZS AWF Warszawa 2005 U18 MZ +2.0 III DMP U20 MAJ- MATUSIAK Marlena Z/2847/19 2022 118
5 5 f 1 16.90 KATA Magdalena TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2006 U18 LU +2.0 III B.D. GDAŃSKA Małgorzata WAWRZUSISZYN Tomasz , Z/0430/20 , 2022 LDK!
  f 1 DNF GADAJSKA Wiktoria RLTL Optima Radom 2006 U18 MZ +2.0 -- DMP U20 BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur , Z/1548/18 , 2022 3 LDK!
  f 1 DNF BIENIAS Nicole UKS LA Basket Warszawa 2006 U18 MZ +2.0 -- ZAKRZEWSKI Dariusz Z/5435/18 2022 LDK!
100 m pł K
1 1 e 1 14.55 LANDOWSKA Zofia OKS Skra Warszawa 2003 U20 MZ +1.6 II BALCERZAK Piotr RADKIEWICZ Przemysław Z/2312/17 2022 4 LDK!
2 2 e 1 14.64 MATUZNA Anastasiia KS AZS AWF Warszawa 2003 U20 MZ +1.6 II MAJ- MATUSIAK Marlena B.D. Z/2841/22 2022
3 3 e 1 14.68 BANY Daria UKS Gepard Warszawa 2002 U23 MZ +1.6 II RĄCZKA Paweł Z/0376/17 2022 LDK!
4 6 e 1 15.36 SURA Kornelia KS AZS AWF Warszawa 2002 U23 MZ +1.6 II WOŹNIAK Daniel RZEPKA Marek B.D. , Z/0631/17 , 2022 LDK!
  e 1 DNF GOZDERA Zuzanna KS Wisła Puławy 2004 U20 LU +1.6 -- MURAT Tomasz Sławomir Z/0892/18 2022 3 LDK!
1 4 e 2 14.87 STEMPKOWSKA Kamila AZS UMCS Lublin 2004 U20 LU +2.3 II PRUSAKOWSKI Leon MARUSZEWSKI Piotr , Z/5432/19 , 2022 LDK!
2 5 e 2 15.03 BOIKO Marharyta KS AZS AWF Warszawa 2004 U20 MZ +2.3 II MAJ- MATUSIAK Marlena B.D. Z/2842/22 2022
3 7 e 2 15.36 KOWALSKA Aleksandra Orka Iława Athletics 2004 U20 WN +2.3 II PRUSAKOWSKI Leon OSTANEK Aneta , Z/0199/20 , 2022 LDK!
4 8 e 2 15.39 RYBKA Paulina LKS Vectra Włocławek 2003 U20 KP +2.3 II NOWAKOWSKA Agnieszka NOWAKOWSKA Agnieszka Z/0851/16 2022 3 LDK!
5 9 e 2 15.57 ŻUROWSKA Julia KS AZS AWF Warszawa 2001 U23 MZ +2.3 II RĄCZKA Paweł B.D. Z/1754/17 2022
1 1 f 1 14.66 LANDOWSKA Zofia OKS Skra Warszawa 2003 U20 MZ +1.5 II BALCERZAK Piotr RADKIEWICZ Przemysław Z/2312/17 2022 4 LDK!
2 2 f 1 14.72 MATUZNA Anastasiia KS AZS AWF Warszawa 2003 U20 MZ +1.5 II MAJ- MATUSIAK Marlena B.D. Z/2841/22 2022
3 3 f 1 14.77 BANY Daria UKS Gepard Warszawa 2002 U23 MZ +1.5 II RĄCZKA Paweł Z/0376/17 2022 LDK!
4 4 f 1 14.98 STEMPKOWSKA Kamila AZS UMCS Lublin 2004 U20 LU +1.5 II PRUSAKOWSKI Leon MARUSZEWSKI Piotr , Z/5432/19 , 2022 LDK!
5 5 f 1 15.04 BOIKO Marharyta KS AZS AWF Warszawa 2004 U20 MZ +1.5 II MAJ- MATUSIAK Marlena B.D. Z/2842/22 2022
6 6 f 1 15.30 KOWALSKA Aleksandra Orka Iława Athletics 2004 U20 WN +1.5 II PRUSAKOWSKI Leon OSTANEK Aneta , Z/0199/20 , 2022 LDK!
7 7 f 1 15.41 RYBKA Paulina LKS Vectra Włocławek 2003 U20 KP +1.5 II NOWAKOWSKA Agnieszka NOWAKOWSKA Agnieszka Z/0851/16 2022 3 LDK!
  f 1 DNF ŻUROWSKA Julia KS AZS AWF Warszawa 2001 U23 MZ +1.5 -- RĄCZKA Paweł B.D. Z/1754/17 2022
400 m pł K K
1 1 s 1 61.37 SZCZEPANIK Julia UKS Tempo 5 Przemyśl 2005 U18 PK I SUGIER Maria Z/0324/18 2022 3 LDK!
2 2 s 1 64.73 CHODKOWSKA Julia MKS Bank BS Płońsk 2005 U18 MZ II MAJEWSKI Zbigniew Z/2341/19 2022 4
3 3 s 1 65.91 MASTALERZ Pola KS AZS AWF Kraków 2003 U20 MA II DMP DMP U20 B.D. MIREK Wacław , Z/2171/17 , 2022 LDK! 83 121
4 4 s 1 65.96 KONIECZNA Joanna LKS Vectra Włocławek 2004 U20 KP II DMP U20 ZIÓŁKOWSKI Marek NOWAKOWSKA Agnieszka , Z/0840/16 , 2022 4 LDK! 121
5 6 s 1 66.91 DZIEWOŃSKA Malwina SRS Kondycja Piaseczno 2006 U18 MZ III PARADOWSKI Wiesław Z/1867/18 2022 5 LDK!
6 7 s 1 67.76 BRZDONKIEWICZ Zuzanna LKS Masuria Jęcznik 2004 U20 WN III JESIEŃ Anna Z/3019/19 2022
1 5 s 2 66.30 SZUKAŁA Natalia AZS UMCS Lublin 2005 U18 LU III JAROS Andrzej Z/5688/19 2022 LDK!
2 8 s 2 68.63 LUBINA Dagmara MKS Żak Biała Podlaska 2005 U18 LU III HOŁOWEŃKO Marcin FROŃCZUK Rafał , Z/0134/20 , 2022 LDK!
3 10 s 2 69.14 JACZEWSKA Amelia UKS LA Basket Warszawa 2006 U18 MZ IV RĄCZKA Elżbieta BOROŃ Adam , Z/3992/20 , 2022 LDK!
4 11 s 2 70.01 KWIATKOWSKA Dominika UKS LA Basket Warszawa 2005 U18 MZ IV ZAKRZEWSKI Dariusz Z/5638/18 2022
5 12 s 2 71.04 BORKOWSKA Wiktoria PTT Delta Płock 2004 U20 MZ IV KĄPIŃSKI Sławomir Z/0087/18 2022 3
6 13 s 2 71.21 MICHALAK Olga KS AZS AWF Warszawa 2005 U18 MZ IV DMP U20 MAJ- MATUSIAK Marlena Z/1323/21 2022 95
1 9 s 3 68.89 LICHOTA Natalia KS Czempion Warszawa 2005 U18 MZ III TOPOLEWSKI Maciej Z/5123/19 2022
2 14 s 3 73.50 JASKULSKA Oliwia Maria UKS Orzełki Warszawa 2006 U18 MZ -- BOGUCKI Michał Z/3911/19 2022 LDK!
3 15 s 3 76.66 DZIEWICKA Lidia UKS Orzełki Warszawa 2006 U18 MZ -- BOGUCKI Michał Z/2792/20 2022 LDK!
4 16 s 3 80.94 CIEĆWIERZ Nina OKS Skra Warszawa 2004 U20 MZ -- DMP U20 BALCERZAK Piotr Z/2713/20 2022 64
5 17 s 3 90.19 OŁDAK Martyna UKS LA Basket Warszawa 2006 U18 MZ -- ZAKRZEWSKI Dariusz Z/0683/20 2022 LDK!
  s 3 DNF BRAUZE Antonina UKS LA Basket Warszawa 2005 U18 MZ -- ZAKRZEWSKI Dariusz Z/1117/22 2022
1500 m prz K
1 1 s 1 5:31.98 JAJECZNICA Anna UKS Romer Rabka-Zdrój 2006 U18 MA III DMP U20 PERUCKI Wiesław Z/7639/21 2022 LDK! 100
2 2 s 1 5:50.94 ASŁANOWICZ Matylda SRS Kondycja Piaseczno 2006 U18 MZ IV PARADOWSKA Renata Z/4328/20 2022
3 3 s 1 6:02.39 MORAWSKA Anna LKS Vectra Włocławek 2006 U18 KP -- DMP U20 NOWAKOWSKA Agnieszka B.D. Z/0344/18 2022 BEZ LDK! 73
4 4 s 1 6:12.98 ŻULIŃSKA Kamila KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2005 U18 MZ -- CYNOWSKI Wojciech Z/3484/19 2022 BEZ LDK!
  s 1 DNF GUTKOWSKA Joanna RLTL Optima Radom 2005 U18 MZ -- DMP U20 BŁASIŃSKA Aneta Z/2725/20 2022
2000 m prz K
1 1 s 1 7:14.22 CIOŁAK Magdalena MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2001 U23 LD -- WASIAK Jarosław Z/0729/16 2022 2
2 2 s 1 8:36.25 SZKLARSKA Karolina UKS Filipides Teresin 2004 U20 MZ IV DMP U20 ANDRYSZCZYK Andrzej Z/4998/19 2022 LDK! 85
4x100 m K
1 1 s 1 48.90 NEUMANN Sophia
MATUZNA Anastasiia
SIEWIERSKA Pola
BOIKO Marharyta
KS AZS AWF Warszawa 2004
2003
2004
2004
U20 MAZ -- MAJ- MATUSIAK Marlena
MAJ- MATUSIAK Marlena B.D.
MAJ- MATUSIAK Marlena
MAJ- MATUSIAK Marlena B.D.
Z/4187/19
Z/2841/22
Z/2947/17
Z/2842/22
2022
2022
2022
2022




2 2 s 1 50.47 ZARYCKA Patrycja
JAWORSKA Wiktoria
SUSKA Eliza
JACKOWICZ Marta
KS AZS AWF Warszawa 2005
2006
2005
2005
U18 MAZ -- MAJ- MATUSIAK Marlena
MAJ- MATUSIAK Marlena
MAJ- MATUSIAK Marlena
MAJ- MATUSIAK Marlena
Z/1322/21
Z/0904/21
Z/2851/19
Z/0848/20
2022
2022
2022
2022




3 3 s 1 51.23 LITEWSKA Karolina
SIENKIEWICZ Marianna
MAREK Justyna
POLANOWSKA Nina
AKL Ursynów Warszawa 2004
2003
2003
2003
U20 MAZ -- KĘDZIORA Robert
OBROCKI Bogdan
B.D.
JENDRYCH Marek OBROCKI Bogdan
Z/2110/19
Z/5423/18
Z/3635/18
, Z/1481/17
2022
2022
2022
, 2022


BEZ
4
4 4 s 1 51.81 JACZEWSKA Amelia
KWIATKOWSKA Dominika
BIENIAS Nicole
TRAWIŃSKA Maria
UKS LA Basket Warszawa 2006
2005
2006
2006
U18 MAZ -- RĄCZKA Elżbieta BOROŃ Adam
ZAKRZEWSKI Dariusz
ZAKRZEWSKI Dariusz
BOROŃ Adam
, Z/3992/20
Z/5638/18
Z/5435/18
Z/4356/20
, 2022
2022
2022
2022




5 5 s 1 54.85 GOTOWIEC Barbara
ŁODZIŃSKA Zofia
SZYMAŃSKA Maja
GIBAS Wiktoria
UKS Orzełki Warszawa 2008
2008
2008
2007
U16 MAZ -- BOGUCKI Michał
BOGUCKI Michał
GRALEWSKI Wojciech
BOGUCKI Michał
Z/3921/19
Z/2791/20
Z/6693/22
Z/3917/19
2022
2022
2022
2022




6 6 s 1 55.20 JASKULSKA Oliwia Maria
BILCZEWSKA Lena
DZIEWICKA Lidia
CHALABA Julia
UKS Orzełki Warszawa 2006
2006
2006
2006
U18 MAZ -- BOGUCKI Michał

BOGUCKI Michał
BOGUCKI Michał
Z/3911/19
Z/2792/20
Z/0680/22
2022
2022
2022



Wzwyż K
1 f 1 1.71 MATUZNA Anastasiia KS AZS AWF Warszawa 2003 U20 MZ I MAJ- MATUSIAK Marlena B.D. Z/2841/22 2022
2 f 1 1.65 BUCZEK Kinga UKS LA Basket Warszawa 2003 U20 MZ II BOROŃ Adam Z/0343/17 2022 4 LDK!
3 f 1 1.60 GRANOWSKA Pola KS Warszawianka W-wa 2003 U20 MZ III RZEPKA Marek Z/3003/17 2022
4 f 1 1.60 SURA Kornelia KS AZS AWF Warszawa 2002 U23 MZ III DMP WOŹNIAK Daniel RZEPKA Marek B.D. , Z/0631/17 , 2022 LDK! 80
5 f 1 1.55 ODOLIŃSKA Hanna UKS Kresy Otwock 2007 U16 MZ III ODOLIŃSKI Sebastian Z/1110/18 2022 BEZ LDK!
5 f 1 1.55 BIENIAS Nicole UKS LA Basket Warszawa 2006 U18 MZ III ZAKRZEWSKI Dariusz Z/5435/18 2022 LDK!
7 f 1 1.55 WIESZTORT Laura KS AZS AWF Warszawa 2008 U16 MZ III RZEPKA Marek RZEPKA Marek Z/2849/19 2022 LDK!
8 f 1 1.50 SKORUPA Natalia KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2006 U18 MZ IV CYNOWSKI Wojciech Z/0228/20 2022
9 f 1 1.45 POLKOWSKA Katarzyna KS AZS AWF Warszawa 2006 U18 MZ IV DMP U20 SOBIERAJ Aneta RZEPKA Marek , Z/1100/18 , 2022 LDK! 75
10 f 1 1.40 KATA Magdalena TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2006 U18 LU -- B.D. GDAŃSKA Małgorzata WAWRZUSISZYN Tomasz , Z/0430/20 , 2022 LDK!
11 f 1 1.40 WOŹNIAK Paulina UKS LA Basket Warszawa 2004 U20 MZ -- BOROŃ Adam Z/0811/20 2022 LDK!
12 f 1 1.35 SIMON Zofia KS Czempion Warszawa 2006 U18 MZ -- TOPOLEWSKI Maciej Z/4416/19 2022
13 f 1 1.35 BANY Adrianna KS AZS AWF Warszawa 2007 U16 MZ -- ANDRYSZCZYK Andrzej RZEPKA Marek , Z/2617/22 , 2022 LDK!
14 f 1 1.35 SKIBICKA Weronika KS AZS AWF Warszawa 2000 U23 MZ -- RZEPKA Marek B.D. Z/3563/21 2022
1 f 2 1.50 SKOWROŃSKA Daria KS AZS AWF Warszawa 2009 U14 MZ IV RZEPKA Marek # Z/3669/20 2022 LDK!
2 f 2 1.25 LUBOWICKA Łucja OKS Skra Warszawa 2009 U14 MZ -- PAWŁOWSKA Maria Z/12885/21 2022
1 f 3 1.25 KRÓLIKOWSKA Kaja MKS Polonia Warszawa 2012 U12 MZ -- TARASIUK Paweł Z/3559/22 2022
2 f 3 1.15 ŚLIWIŃSKA Zuzanna MKS Pułtusk 2011 U12 MZ -- KRAWCZAK Andrzej Z/3937/22 2022
3 f 3 1.10 KRÓLIKOWSKA Klara MKS Polonia Warszawa 2012 U12 MZ -- TARASIUK Paweł Z/3560/22 2022
4 f 3 1.05 LEŚNIAK Róża MKS Polonia Warszawa 2012 U12 MZ -- TARASIUK Paweł Z/3561/22 2022
5 f 3 1.00 ROLKA Małgorzata UKS Clan Ostrołęka 2012 U12 MZ -- PIERZCHAŁA Halina Z/3480/22 2022
6 f 3 0.90 NOSENKO Kira UKS Clan Ostrołęka 2014 U12 MZ -- B.D. Z/3484/22 2022
  f 3 NM SHULENKO Violeta UKS Clan Ostrołęka # 2011 U12 MZ -- PIERZCHAŁA Halina Z/3483/22 2022
Tyczka K
1 1 f 1 3.45 OLSZEWSKA Natalia OKS Skra Warszawa 2004 U20 MZ I DMP U20 GAWENDA Andrzej Z/2262/18 2022 2 LDK! 152
2 2 f 1 3.25 SMOLARCZYK Julia KS AZS AWF Warszawa 2005 U18 MZ II DMP DMP U20 MASTALERZ Janusz Z/1121/18 2022 4 105 142
3 3 f 1 3.15 PAWLAK Aleksandra KS AZS AWF Warszawa 2004 U20 MZ II DMP DMP U20 MASTALERZ Janusz Z/0336/18 2022 3 98 137
4 4 f 1 2.95 TOKARZEWSKA Zuzanna OKS Skra Warszawa 2004 U20 MZ III DMP U20 GAWENDA Andrzej Z/2707/20 2022 126
5 5 f 1 2.85 KAMIEŃ Monika KS AZS AWF Warszawa 2003 U20 MZ III DMP DMP U20 MASTALERZ Janusz MASTALERZ Janusz MASTALERZ Janusz , Z/2419/17 , 2022 3 LDK! 76 120
6 6 f 1 2.55 LUDWINIAK Amelia KS Warszawianka W-wa 2006 U18 MZ IV GĘBSKI Adam Z/12111/21 2022
  f 1 NM ŚLIWKA Maria KS AZS AWF Warszawa # 2005 U18 MZ -- DMP DMP U20 MASTALERZ Janusz ŻEWŁAKOW Kamil Z/0840/18 2022 LDK!
W dal K
1 1 f 1 5.36 KŁOSIŃSKA Anna UKS Vis Skierniewice 2003 U20 LD +0.6 III BUTKIEWICZ Jacek Z/2460/17 2022 LDK!
2 2 f 1 5.35 SIEWIERSKA Pola KS AZS AWF Warszawa 2004 U20 MZ +1.1 III DMP MAJ- MATUSIAK Marlena Z/2947/17 2022 82
3 3 f 1 5.10 DZIADAK Nikolina UKS Siódemka Ostrołęka 2003 U20 MZ +0.7 III MIERZEJEWSKI Marek ŁUKASIAK Michał Z/5112/18 2022 LDK!
4 4 f 1 5.06 BUCZEK Kinga UKS LA Basket Warszawa 2003 U20 MZ +2.0 IV BOROŃ Adam Z/0343/17 2022 4 LDK!
5 5 f 1 4.97 GRANOWSKA Pola KS Warszawianka W-wa 2003 U20 MZ +1.4 IV RZEPKA Marek Z/3003/17 2022
6 6 f 1 4.95 PYSKŁO Wiktoria UKS Siódemka Ostrołęka 2003 U20 MZ +2.0 IV MIERZEJEWSKI Marek Z/0784/19 2022
7 7 f 1 4.77 WOŹNIAK Paulina UKS LA Basket Warszawa 2004 U20 MZ +0.9 -- BOROŃ Adam Z/0811/20 2022 LDK!
1 f 2 4.80 ŚWIESIULSKA Alicja GKS Wilga Garwolin 2006 U18 MZ +1.4 IV BUSZTA Stanisław Z/4197/19 2022
2 f 2 4.68 SIMON Zofia KS Czempion Warszawa 2006 U18 MZ +1.2 -- TOPOLEWSKI Maciej Z/4416/19 2022
3 f 2 4.50 HOFMAN Maja UKS Iwiczna Nowa Iwiczna 2006 U18 MZ +1.3 -- PAWELEC Dariusz Z/1256/20 2022
4 f 2 4.24 KOPEĆ Oliwia KS AZS AWF Warszawa 2006 U18 MZ +2.0 -- MAJ- MATUSIAK Marlena Z/2690/21 2022
5 f 2 4.07 SZRAJNER Łucja UKS LA Basket Warszawa 2005 U18 MZ +1.3 -- BOROŃ Adam Z/5622/19 2022 LDK!
6 f 2 3.60 MARZĘCKA Maja MKS Bank BS Płońsk 2006 U18 MZ +2.0 -- KOZERA Piotr Z/1996/22 2022
7 f 2 3.12 DOBIES Amelia MLKL Płock 2005 U18 MZ +0.7 -- NISZTOR Kinga Z/0063/22 2022 LDK!
Trójskok K
1 f 1 11.89 DZIADAK Nikolina UKS Siódemka Ostrołęka 2003 U20 MZ +1.6 II MIERZEJEWSKI Marek ŁUKASIAK Michał Z/5112/18 2022 LDK!
2 f 1 11.68 SZEMPLIŃSKA Aleksandra MKS Bank BS Płońsk 2004 U20 MZ +1.1 II MAJEWSKI Zbigniew Z/2355/19 2022 4
3 f 1 11.12 PYSKŁO Wiktoria UKS Siódemka Ostrołęka 2003 U20 MZ +0.4 III MIERZEJEWSKI Marek Z/0784/19 2022
4 f 1 10.88 RÓŻAŃSKA Zuzanna KS AZS AWF Warszawa 2001 U23 MZ +1.2 III DMP KRAUZE Jerzy ŁUKASIAK Michał B.D. , Z/5260/15 , 2022 LDK! 68
5 f 1 10.03 MAŁEK Karolina MKS Bank BS Płońsk 2005 U18 MZ +1.7 -- KOZERA Piotr Z/2347/19 2022 LDK!
6 f 1 9.92 ZDUNOWSKA Marta MKS Bank BS Płońsk 2003 U20 MZ +0.7 -- MARKOWSKI Arkadiusz 5 LDK!
7 f 1 8.18 MARZĘCKA Maja MKS Bank BS Płońsk 2006 U18 MZ +0.3 -- KOZERA Piotr Z/1996/22 2022
Kula (3) K
1 1 f 1 11.81 KATA Magdalena TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2006 U18 LU III B.D. GDAŃSKA Małgorzata WAWRZUSISZYN Tomasz , Z/0430/20 , 2022 LDK!
2 2 f 1 11.26 BIELECKA Maja RLTL Optima Radom 2007 U16 MZ III WAŚNIEWSKI Marcin Z/1898/20 2022 LDK!
3 3 f 1 11.16 KONDER Kinga RLTL Optima Radom 2005 U18 MZ III DMP U20 FALIŃSKI Jacek Z/1337/20 2022 LDK! 98
4 4 f 1 10.56 KUCHARSKA Ewelina GKS Wilga Garwolin 2005 U18 MZ IV BUSZTA Stanisław Z/0330/17 2022 5
5 5 f 1 10.26 CIESZEWSKA Aleksandra MKS Bank BS Płońsk 2008 U16 MZ IV WIŚNIEWSKI Zbigniew Z/0692/20 2022 LDK!
6 6 f 1 10.22 SOBOLEWSKA Natalia KS AZS AWF Warszawa 2005 U18 MZ IV DMP U20 KRAWCZYK Michał Z/0372/22 2022 86
7 7 f 1 10.04 PRZYBYSZ Maja GKS Wilga Garwolin 2005 U18 MZ IV BUSZTA Stanisław Z/4199/19 2022
8 8 f 1 9.83 KRÓL Diana MKS Bank BS Płońsk 2006 U18 MZ IV WIŚNIEWSKI Zbigniew Z/0694/20 2022 LDK!
9 9 f 1 9.36 BANY Adrianna KS AZS AWF Warszawa 2007 U16 MZ V ANDRYSZCZYK Andrzej RZEPKA Marek , Z/2617/22 , 2022 LDK!
10 10 f 1 9.12 ŻUREK Marzena AKL Ursynów Warszawa 2007 U16 MZ V B.D. Z/3872/20 2022
11 11 f 1 8.77 NOWAKOWSKA Patrycja MKS Bank BS Płońsk 2007 U16 MZ V WIŚNIEWSKI Zbigniew Z/3499/22 2022
12 12 f 1 8.72 JABŁOŃSKA Agata MLKL Płock 2005 U18 MZ -- NISZTOR Mirosław Z/0312/19 2022 LDK!
13 13 f 1 8.26 GÓRNIKIEWICZ Julia MLKL Płock 2007 U16 MZ -- NISZTOR Mirosław Z/0904/20 2022 LDK!
14 14 f 1 7.97 PIECHOTA Antonina RLTL Optima Radom 2008 U16 MZ -- WAŚNIEWSKI Marcin Z/3209/21 2022 LDK!
15 15 f 1 7.92 POLKOWSKA Katarzyna KS AZS AWF Warszawa 2006 U18 MZ -- SOBIERAJ Aneta RZEPKA Marek , Z/1100/18 , 2022 LDK!
Kula (4) K
1 f 1 11.83 SZYGOSKA Joanna MLKL Płock 1997 Sen MZ II NISZTOR Stanisław NISZTOR Stanisław Z/1057/13 2022
2 f 1 10.37 SURA Kornelia KS AZS AWF Warszawa 2002 U23 MZ III WOŹNIAK Daniel RZEPKA Marek B.D. , Z/0631/17 , 2022 LDK!
3 f 1 10.21 BOIKO Marharyta KS AZS AWF Warszawa 2004 U20 MZ III MAJ- MATUSIAK Marlena B.D. Z/2842/22 2022
4 f 1 8.25 KOTFASIŃSKA Katarzyna MLKL Płock 2004 U20 MZ -- NISZTOR Mirosław Z/0058/22 2022 LDK!
5 f 1 7.46 BIELAWSKA Paula MKS Syrena Warszawa 2004 U20 MZ -- LEWANDOWSKA Dorota Z/3094/17 2022 4 LDK!
6 f 1 6.24 WYSOCKA Oliwia UKS LA Basket Warszawa 2004 U20 MZ -- B.D. Z/4001/22 2022
Dysk (0.75) K
1 f 1 32.57 CIESZEWSKA Aleksandra MKS Bank BS Płońsk 2008 U16 MZ IV WIŚNIEWSKI Zbigniew Z/0692/20 2022 LDK!
Dysk (1) K
1 f 1 31.95 ANDRYSZCZYK Inga UKS Filipides Teresin 2004 U20 MZ IV ANDRYSZCZYK Andrzej ANDRYSZCZYK Andrzej # , Z/0372/17 , 2022 BEZ LDK!
2 f 1 22.90 PRZYBYSZ Maja GKS Wilga Garwolin 2005 U18 MZ -- BUSZTA Stanisław Z/4199/19 2022
3 f 1 21.57 PAWŁOWSKA Maria OKS Skra Warszawa 1973 Masters MZ -- PAWŁOWSKA Maria Z/2722/22 2022
4 f 1 20.64 KRÓL Diana MKS Bank BS Płońsk 2006 U18 MZ -- WIŚNIEWSKI Zbigniew Z/0694/20 2022 LDK!
Oszczep (500) K
1 f 1 46.95 BANASIEWICZ Magdalena UKS Sokół Węgorzewo 2005 U18 WN II PALUCH Krystian PALUCH Krystian Z/0203/20 2022 LDK!
2 f 1 40.06 ADAMCZYK Nadia RLTL Optima Radom 2007 U16 MZ III FALIŃSKI Jacek Z/2054/20 2022 LDK!
3 f 1 35.05 SOBOLEWSKA Natalia KS AZS AWF Warszawa 2005 U18 MZ IV KRAWCZYK Michał Z/0372/22 2022
4 f 1 32.47 BIELECKA Maja RLTL Optima Radom 2007 U16 MZ IV DMP U20 WAŚNIEWSKI Marcin Z/1898/20 2022 LDK! 82
5 f 1 31.13 ŻUREK Marzena AKL Ursynów Warszawa 2007 U16 MZ V B.D. Z/3872/20 2022
6 f 1 29.46 PIECHOTA Antonina RLTL Optima Radom 2008 U16 MZ V WAŚNIEWSKI Marcin Z/3209/21 2022 LDK!
7 f 1 28.83 KUCHARSKA Ewelina GKS Wilga Garwolin 2005 U18 MZ -- BUSZTA Stanisław Z/0330/17 2022 5
8 f 1 26.84 PRZYBYSZ Maja GKS Wilga Garwolin 2005 U18 MZ -- BUSZTA Stanisław Z/4199/19 2022
9 f 1 25.63 JABŁOŃSKA Agata MLKL Płock 2005 U18 MZ -- NISZTOR Mirosław Z/0312/19 2022 LDK!
10 f 1 22.62 BIENIAS Nicole UKS LA Basket Warszawa 2006 U18 MZ -- ZAKRZEWSKI Dariusz Z/5435/18 2022 LDK!
11 f 1 20.50 BRAUZE Antonina UKS LA Basket Warszawa 2005 U18 MZ -- ZAKRZEWSKI Dariusz Z/1117/22 2022
12 f 1 18.22 GÓRNIKIEWICZ Julia MLKL Płock 2007 U16 MZ -- NISZTOR Mirosław Z/0904/20 2022 LDK!
13 f 1 14.97 SIMON Zofia KS Czempion Warszawa 2006 U18 MZ -- TOPOLEWSKI Maciej Z/4416/19 2022
Oszczep (600) K
1 f 1 36.53 BIELAWSKA Paula MKS Syrena Warszawa 2004 U20 MZ III LEWANDOWSKA Dorota Z/3094/17 2022 4 LDK!
2 f 1 25.98 KOTFASIŃSKA Katarzyna MLKL Płock 2004 U20 MZ -- NISZTOR Mirosław Z/0058/22 2022 LDK!
3 f 1 25.25 ANDRYSZCZYK Inga UKS Filipides Teresin 2004 U20 MZ -- DMP U20 ANDRYSZCZYK Andrzej ANDRYSZCZYK Andrzej # , Z/0372/17 , 2022 BEZ LDK! 65
4 f 1 23.80 WITKOWSKA Maria KS Czempion Warszawa 2003 U20 MZ -- TOPOLEWSKI Maciej Z/0362/17 2022
5 f 1 19.48 WYSOCKA Oliwia UKS LA Basket Warszawa 2004 U20 MZ -- B.D. Z/4001/22 2022
6 f 1 15.93 WOŹNIAK Paulina UKS LA Basket Warszawa 2004 U20 MZ -- BOROŃ Adam Z/0811/20 2022 LDK!
Chód 5 km K
1 1 s 1 28:17.08 ZADRĄG Małgorzata OKS Skra Warszawa 2005 U18 MZ III DMP U20 PAWŁOWSKA Maria Z/3466/18 2022 BEZ LDK! 107
2 2 s 1 30:21.94 SYCZ Juliana RK Athletics Warszawa 2008 U16 MZ III STELMASZCZYK Joanna Z/3250/21 2022
3 3 s 1 33:31.54 ZIÓŁKOWSKA Katarzyna RK Athletics Warszawa 1981 Masters MZ -- KORZENIOWSKI Robert Z/7705/21 2022
4 4 s 1 34:05.63 SIWIŃSKA Danuta RK Athletics Warszawa 2008 U16 MZ -- KORZENIOWSKI Robert Z/14706/21 2022
5 5 s 1 34:27.90 IWANICKA Zofia RK Athletics Warszawa 2008 U16 MZ -- KORZENIOWSKI Robert Z/8045/21 2022
6 6 s 1 34:29.94 BIERNACKA Joanna RK Athletics Warszawa 1983 Masters MZ -- B.D. Z/14831/21 2022
  s 1 DNF MACIEJEWSKA Hanna UKS Herkules Sulejówek 2007 U16 MZ -- CZYŻ Maciej Z/0549/20 2022 LDK!
100 m M
1 1 s 1 11.26 UŚCIŃSKI Kacper OKS Skra Warszawa 2004 U20 MZ +1.5 II BALCERZAK Piotr Z/4109/18 2022 4 LDK!
2 2 s 1 11.27 MAZUR Jakub KS AZS AWF Warszawa 2004 U20 MZ +1.5 II DMP DMP U20 GRALEWSKI Wojciech Z/2636/21 2022 82 123
3 3 s 1 11.27 WASILCZYK Sebastian SKS Feniks Siedlce 2003 U20 MZ +1.5 II WYSOCKI Rafał Z/0107/22 2022
4 5 s 1 11.64 PETRUCZEŃKO Michał KS AZS AWF Warszawa 2003 U20 MZ +1.5 III DMP DMP U20 KACHKOVSKYI Gennadii Z/11654/21 2022 57 103
1 4 s 2 11.58 KOLASIŃSKI Hubert RLTL Optima Radom 2003 U20 MZ +1.2 III BŁASIŃSKA Aneta BŁASIŃSKI Artur , Z/0379/17 , 2022 3 LDK!
2 6 s 2 11.67 SZRAJNER Gustaw UKS LA Basket Warszawa 2003 U20 MZ +1.2 III BOROŃ Adam Z/4751/19 2022 LDK!
3 7 s 2 11.71 MAŁKOWSKI Rafał UKS LA Basket Warszawa 2004 U20 MZ +1.2 III BOROŃ Adam Z/13788/21 2022
4 8 s 2 11.81 BYCUL Jakub KS AZS AWF Warszawa 2004 U20 MZ +1.2 IV DMP U20 GRALEWSKI Wojciech Z/1068/21 2022 96
5 9 s 2 12.39 KONARSKI Mikołaj RK Athletics Warszawa 2004 U20 MZ +1.2 -- STELMASZCZYK Joanna Z/1592/22 2022
3 3 e 1 11.34 PIOTROWSKI Szymon UKS Gimnazjon Płońsk 1999 Sen MZ +0.5 III B.D. ADAMSKI Robert , Z/0582/16 , 2022
4 4 e 1 11.84 SOLYAR Anatoliy KS Sprinterzy.com Kraków 1996 Sen MA +0.5 -- B.D. Z/1781/21 2022
5 5 e 1 11.91 PRZYBYLSKI Dawid KS AZS AWF Warszawa 2002 U23 MZ +0.5 -- MERWA Janusz Z/1362/18 2022
6 6 e 1 12.15 FRYC Krzysztof OKS Skra Warszawa 1999 Sen MZ +0.5 -- GĄSIEWSKI Artur B.D. Z/3068/17 2022
1 1 e 2 11.02 BUCZYŃSKI Kacper MKS Bank BS Płońsk 2006 U18 MZ +0.7 II WIŚNIEWSKI Zbigniew Z/2001/19 2022 LDK!
2 2 e 2 11.45 GRALEWSKI Marcin KS AZS AWF Warszawa 2005 U18 MZ +0.7 III KOSMAN Małgorzata GRALEWSKI Wojciech , Z/5062/19 , 2022 LDK!
3 3 e 2 11.67 MAŁYCHA Szymon KS AZS AWF Warszawa 2005 U18 MZ +0.7 III GOGOŁEK Marcin Z/0517/19 2022
4 5 e 2 11.88 BANACH Piotr RLTL Optima Radom 2005 U18 MZ +0.7 IV BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur Z/4543/18 2022 LDK!
5 4 e 2 11.88 SADOWSKI Jan UKS Diamond Athletics Białołęka 2005 U18 MZ +0.7 IV GLINICKI Jarosław Z/4316/20 2022
6 6 e 2 11.95 BORYSEWICZ Mateusz MKS Pułtusk 2006 U18 MZ +0.7 IV B.D. Z/10886/21 2022
1 7 e 3 11.82 STACHERA Adam KS AZS AWF Warszawa 2006 U18 MZ +1.7 IV DMP U20 OBŁĘKOWSKA Izabella GRALEWSKI Wojciech , Z/5836/19 , 2022 LDK! 95
2 8 e 3 11.88 GŁOWALA Michał UKS Kresy Otwock 2005 U18 MZ +1.7 IV ODOLIŃSKI Sebastian Z/0338/18 2022
3 9 e 3 12.31 GAŁCZYŃSKI Kacper MKS Bank BS Płońsk 2006 U18 MZ +1.7 -- ZABOROWSKI Marcin Z/0514/21 2022
4 10 e 3 12.41 BADEŃSKI Bernard AKL Ursynów Warszawa 2005 U18 MZ +1.7 -- TRZCIŃSKI Marek # Z/0302/19 2022 BEZ LDK!
5 11 e 3 12.62 SKIERSKI Mikołaj MKS Bank BS Płońsk 2005 U18 MZ +1.7 -- ZABOROWSKI Marcin ZABOROWSKI Marcin , Z/2353/19 , 2022 LDK!
1 12 e 4 12.54 SMARDZEWSKI Filip MKS Bank BS Płońsk 2006 U18 MZ +1.9 -- KOZERA Piotr Z/13347/21 2022
2 13 e 4 13.18 SZYMBORSKI Miłosz MKS Bank BS Płońsk 2006 U18 MZ +1.9 -- KOZERA Piotr Z/0323/22 2022
3 14 e 4 13.55 KOZIKOWSKI Jan KS Czempion Warszawa 2006 U18 MZ +1.9 -- TOPOLEWSKI Maciej Z/13640/21 2022
4 15 e 4 14.10 LIPIŃSKI Bartłomiej MLKL Płock 2006 U18 MZ +1.9 -- NISZTOR Mirosław Z/0062/22 2022 LDK!
5 16 e 4 17.10 STRINGER Mateusz RK Athletics Warszawa 2006 U18 MZ +1.9 -- STELMASZCZYK Joanna Z/14850/21 2022
1 1 e 5 11.38 GROCHOWSKI Krzysztof KS AZS AWF Warszawa 2007 U16 MZ +2.1 III MERWA Janusz Z/0376/22 2022 LDK!
2 2 e 5 11.98 MOSIONEK Jakub RLTL Optima Radom 2007 U16 MZ +2.1 IV BŁASIŃSKA Aneta Z/9136/21 2022 LDK!
3 3 e 5 12.04 SAWICKI Ignacy KS Czempion Warszawa 2007 U16 MZ +2.1 IV TOPOLEWSKI Maciej Z/3787/20 2022
4 4 e 5 12.10 ŚMIGIELSKI Szymon UKS Herkules Sulejówek 2007 U16 MZ +2.1 IV CZYŻ Maciej Z/3615/20 2022 LDK!
5 6 e 5 12.38 MAREK Przemysław KS Czempion Warszawa 2007 U16 MZ +2.1 V TOPOLEWSKI Maciej Z/4408/19 2022
6 7 e 5 12.54 ZBIEJCIK Bartosz UKS Herkules Sulejówek 2007 U16 MZ +2.1 V LDK!
7 8 e 5 12.55 HREHORUK Szymon UKS Bieniewiczanka Błonie 2008 U16 MZ +2.1 V ANDRYSZCZYK Andrzej Z/9423/21 2022 LDK!
1 5 e 6 12.37 KOWALEWSKI Jakub MKS Pułtusk 2007 U16 MZ +1.2 V KRAWCZAK Andrzej Z/4391/22 2022
2 9 e 6 13.06 BARTCZAK Antoni MKS Pułtusk 2007 U16 MZ +1.2 -- KRAWCZAK Andrzej Z/4386/22 2022
3 10 e 6 13.07 GŁADYSZ Szymon UKS Falenica Warszawa 2007 U16 MZ +1.2 -- GAWENDA Małgorzata Z/4929/21 2022 LDK!
4 11 e 6 13.14 JANKOWSKI Stanisław AKL Ursynów Warszawa 2007 U16 MZ +1.2 -- B.D. Z/4312/20 2022
5 12 e 6 13.27 KOZAKIEWICZ Mikołaj AKL Ursynów Warszawa 2007 U16 MZ +1.2 -- ZASĘPA Sebastian Z/3869/20 2022
6 13 e 6 14.16 MURAWSKI Aleksander UKS LA Basket Warszawa 2007 U16 MZ +1.2 -- B.D. Z/3889/22 2022
3 3 f 1 11.22 UŚCIŃSKI Kacper OKS Skra Warszawa 2004 U20 MZ +0.7 II BALCERZAK Piotr Z/4109/18 2022 4 LDK!
4 4 f 1 11.26 MAZUR Jakub KS AZS AWF Warszawa 2004 U20 MZ +0.7 II DMP DMP U20 GRALEWSKI Wojciech Z/2636/21 2022 82 123
5 5 f 1 11.30 WASILCZYK Sebastian SKS Feniks Siedlce 2003 U20 MZ +0.7 II WYSOCKI Rafał Z/0107/22 2022
6 6 f 1 11.43 PIOTROWSKI Szymon UKS Gimnazjon Płońsk 1999 Sen MZ +0.7 III B.D. ADAMSKI Robert , Z/0582/16 , 2022
7 7 f 1 11.65 KOLASIŃSKI Hubert RLTL Optima Radom 2003 U20 MZ +0.7 III BŁASIŃSKA Aneta BŁASIŃSKI Artur , Z/0379/17 , 2022 3 LDK!
8 8 f 1 11.67 PETRUCZEŃKO Michał KS AZS AWF Warszawa 2003 U20 MZ +0.7 III DMP DMP U20 KACHKOVSKYI Gennadii Z/11654/21 2022 55 102
1 1 f 2 11.13 BUCZYŃSKI Kacper MKS Bank BS Płońsk 2006 U18 MZ +1.0 II WIŚNIEWSKI Zbigniew Z/2001/19 2022 LDK!
2 2 f 2 11.48 GRALEWSKI Marcin KS AZS AWF Warszawa 2005 U18 MZ +1.0 III KOSMAN Małgorzata GRALEWSKI Wojciech , Z/5062/19 , 2022 LDK!
3 3 f 2 11.66 MAŁYCHA Szymon KS AZS AWF Warszawa 2005 U18 MZ +1.0 III GOGOŁEK Marcin Z/0517/19 2022
4 4 f 2 11.76 SADOWSKI Jan UKS Diamond Athletics Białołęka 2005 U18 MZ +1.0 IV GLINICKI Jarosław Z/4316/20 2022
5 5 f 2 11.82 STACHERA Adam KS AZS AWF Warszawa 2006 U18 MZ +1.0 IV DMP U20 OBŁĘKOWSKA Izabella GRALEWSKI Wojciech , Z/5836/19 , 2022 LDK! 95
6 6 f 2 11.90 BANACH Piotr RLTL Optima Radom 2005 U18 MZ +1.0 IV BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur Z/4543/18 2022 LDK!
7 7 f 2 12.00 BORYSEWICZ Mateusz MKS Pułtusk 2006 U18 MZ +1.0 IV B.D. Z/10886/21 2022
1 1 f 3 11.48 GROCHOWSKI Krzysztof KS AZS AWF Warszawa 2007 U16 MZ +0.3 III MERWA Janusz Z/0376/22 2022 LDK!
2 2 f 3 11.98 SAWICKI Ignacy KS Czempion Warszawa 2007 U16 MZ +0.3 IV TOPOLEWSKI Maciej Z/3787/20 2022
3 3 f 3 12.01 MOSIONEK Jakub RLTL Optima Radom 2007 U16 MZ +0.3 IV BŁASIŃSKA Aneta Z/9136/21 2022 LDK!
4 4 f 3 12.23 ŚMIGIELSKI Szymon UKS Herkules Sulejówek 2007 U16 MZ +0.3 V CZYŻ Maciej Z/3615/20 2022 LDK!
5 5 f 3 12.37 MAREK Przemysław KS Czempion Warszawa 2007 U16 MZ +0.3 V TOPOLEWSKI Maciej Z/4408/19 2022
6 6 f 3 12.61 ZBIEJCIK Bartosz UKS Herkules Sulejówek 2007 U16 MZ +0.3 V LDK!
7 7 f 3 12.61 HREHORUK Szymon UKS Bieniewiczanka Błonie 2008 U16 MZ +0.3 V ANDRYSZCZYK Andrzej Z/9423/21 2022 LDK!
200 m M
1 1 s 1 22.23 ADAMCZYK Jakub MKS Polonia Warszawa 1979 Masters MZ +0.2 II ADAMCZYK Jakub B.D. Z/3910/11 2022 3
2 2 s 1 22.27 MOLSKI Paweł OKS Skra Warszawa 2002 U23 MZ +0.2 II BALCERZAK Piotr Z/5099/19 2022 LDK!
3 3 s 1 22.78 KALINOWSKI Jakub KS AZS AWF Warszawa 2000 U23 MZ +0.2 II DMP WOŁKOWYCKI Andrzej Z/5075/19 2022 LDK! 82
4 4 s 1 22.91 ADAMCZEWSKI Dominik KS AZS AWF Warszawa 2001 U23 MZ +0.2 III WOŁKOWYCKI Andrzej B.D. Z/3703/15 2022
5 5 s 1 22.97 PONIATOWSKI Emil KS Podlasie Białystok 2002 U23 PD +0.2 III KOWALCZYK Paweł B.D. LDK!
6 6 s 1 23.19 WIECZOREK Wiktor niest. Warszawa 2001 U23 MZ +0.2 III B.D.
7 7 s 1 23.42 PIOTROWSKI Szymon UKS Gimnazjon Płońsk 1999 Sen MZ +0.2 III B.D. ADAMSKI Robert , Z/0582/16 , 2022
1 8 s 2 24.04 GONCALVES Luis Carlos UKS Kusy Warszawa 1998 Sen MZ +1.6 -- KĘDZIORA Robert Z/3729/22 2022
2 9 s 2 24.53 FRYC Krzysztof OKS Skra Warszawa 1999 Sen MZ +1.6 -- GĄSIEWSKI Artur B.D. Z/3068/17 2022
3 10 s 2 24.68 PRZYBYLSKI Dawid KS AZS AWF Warszawa 2002 U23 MZ +1.6 -- MERWA Janusz Z/1362/18 2022
4 11 s 2 26.56 KOCERKA Jacek KS Lemiesz Team Warszawa 1976 Masters MZ +1.6 -- LEMIESZ Aneta Z/1824/21 2022
5 12 s 2 27.16 MIDUCH Ryszard KS Wisła Puławy 1964 Masters LU +1.6 -- MURAT Tomasz Sławomir Z/0154/19 2022
6 13 s 2 28.23 SALOMONOWSKI Tomasz UKS Iwiczna Nowa Iwiczna 1971 Masters MZ +1.6 -- PAWELEC Dariusz Z/2508/22 2022
1 1 s 3 21.46 SOBÓL Damian KS AZS UWM Olsztyn 2003 U20 WN +1.7 I DMP U20 LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława , Z/2970/17 , 2022 2 LDK! 162
2 2 s 3 22.58 UŚCIŃSKI Kacper OKS Skra Warszawa 2004 U20 MZ +1.7 II DMP U20 BALCERZAK Piotr Z/4109/18 2022 4 LDK! 127
3 3 s 3 22.79 KARAPEICHYK Artem UKS Gepard Warszawa 2004 U20 MZ +1.7 II RĄCZKA Paweł Z/3246/21 2022 LDK!
4 4 s 3 22.86 RODZIEWICZ Jan UKS Herkules Sulejówek 2003 U20 MZ +1.7 III CZYŻ Maciej Z/0454/21 2022
5 5 s 3 24.30 PETRUCZEŃKO Michał KS AZS AWF Warszawa 2003 U20 MZ +1.7 IV KACHKOVSKYI Gennadii Z/11654/21 2022
6 6 s 3 24.69 KONARSKI Mikołaj RK Athletics Warszawa 2004 U20 MZ +1.7 -- STELMASZCZYK Joanna Z/1592/22 2022
1 1 s 4 22.30 BAJRASZEWSKI Tomasz LKS Vectra Włocławek 2006 U18 KP +2.4 II ZIÓŁKOWSKI Marek ZIÓŁKOWSKI Marek Z/0568/18 2022 BEZ LDK!
2 2 s 4 22.40 MOUKETOU-TARAZEWICZ Filip OKS Start Otwock 2005 U18 MZ +2.4 II DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/2876/19 2022 LDK!
3 3 s 4 22.91 GRUSZKA Szymon AZS UMCS Lublin 2006 U18 LU +2.4 III CZERNIAKIEWICZ Dorota JAROS Andrzej # , Z/1538/21 , 2022 LDK!
4 4 s 4 23.20 KARDAHS Hubert KS AZS UWM Olsztyn 2005 U18 WN +2.4 III LUDWICHOWSKA Bronisława Z/1476/18 2022 LDK!
5 5 s 4 23.29 PYRZYŃSKI Mateusz MKS Bank BS Płońsk 2005 U18 MZ +2.4 III WIŚNIEWSKI Zbigniew Z/2351/19 2022 LDK!
6 7 s 4 23.84 SZYMAŃSKI Filip AKL Ursynów Warszawa 2005 U18 MZ +2.4 IV KĘDZIORA Robert # Z/3764/19 2022
1 6 s 5 23.58 WIECZOREK Bartosz UKS Herkules Sulejówek 2006 U18 MZ +2.0 III CZYŻ Maciej Z/1101/18 2022 5 LDK!
2 8 s 5 23.89 BORYSEWICZ Mateusz MKS Pułtusk 2006 U18 MZ +2.0 IV B.D. Z/10886/21 2022
3 9 s 5 24.28 SADOWSKI Jan UKS Diamond Athletics Białołęka 2005 U18 MZ +2.0 IV GLINICKI Jarosław Z/4316/20 2022
4 11 s 5 24.61 BADEŃSKI Bernard AKL Ursynów Warszawa 2005 U18 MZ +2.0 -- DMP U20 TRZCIŃSKI Marek # Z/0302/19 2022 BEZ LDK! 84
5 12 s 5 24.71 ROMANIUK Klaudiusz OKS Start Otwock 2005 U18 MZ +2.0 -- DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/3972/22 2022
6 13 s 5 24.91 WÓJTOWICZ Tymon KS AZS AWF Warszawa 2006 U18 MZ +2.0 -- ŻEWŁAKOW Kamil GOGOŁEK Marcin , Z/11503/21 , 2022 LDK!
1 10 s 6 24.34 STRINGER Mateusz RK Athletics Warszawa 2006 U18 MZ +0.6 IV STELMASZCZYK Joanna Z/14850/21 2022
2 14 s 6 25.12 GAŁCZYŃSKI Kacper MKS Bank BS Płońsk 2006 U18 MZ +0.6 -- ZABOROWSKI Marcin Z/0514/21 2022
3 15 s 6 25.68 SZRAJNERT Błażej KS AZS AWF Warszawa 2006 U18 MZ +0.6 -- GOGOŁEK Marcin Z/3191/21 2022
4 16 s 6 25.90 SKIERSKI Mikołaj MKS Bank BS Płońsk 2005 U18 MZ +0.6 -- ZABOROWSKI Marcin ZABOROWSKI Marcin , Z/2353/19 , 2022 LDK!
5 17 s 6 26.08 SZCZECKI Olaf KS Czempion Warszawa 2005 U18 MZ +0.6 -- TOPOLEWSKI Maciej Z/4418/19 2022
6 18 s 6 27.72 SADUŁA Piotr KS AZS AWF Warszawa 2007 U16 MZ +0.6 -- GRALEWSKI Wojciech # Z/1351/22 2022
300 m M
1 2 s 1 44.02 GŁOWALA Bartosz UKS Kresy Otwock 2009 U14 MZ -- ODOLIŃSKI Sebastian Z/11154/21 2022 LDK!
2 4 s 1 44.54 CHRAPEK Krzysztof KS AZS AWF Warszawa 2009 U14 MZ -- OBŁĘKOWSKA Izabella OBŁĘKOWSKA Izabella , Z/5834/19 , 2022 LDK!
3 7 s 1 48.83 GAWENDA Jędrzej UKS Falenica Warszawa 2010 U14 MZ -- GAWENDA Małgorzata Z/4926/21 2022 LDK!
4 8 s 1 49.25 KRUPSKI Szymon Orka Iława Athletics 2010 U14 WN -- OSTANEK Aneta Z/14518/21 2022 LDK!
5 11 s 1 50.21 KIEWRA Grzegorz KS AZS AWF Warszawa 2009 U14 MZ -- GOGOŁEK Marcin Z/3721/20 2022 LDK!
6 12 s 1 51.02 PAUL Benedykt UKS Falenica Warszawa 2010 U14 MZ -- GAWENDA Małgorzata Z/0610/22 2022 LDK!
7 13 s 1 52.91 PRZYBYSZ Nikodem UKS LA Basket Warszawa 2010 U14 MZ -- B.D. Z/4172/22 2022
8 14 s 1 53.38 PŁOCHARSKI Wojciech Orka Iława Athletics 2010 U14 WN -- OSTANEK Aneta Z/14517/21 2022 LDK!
1 1 s 2 41.92 SAŁAPSKI Patryk UKS Diamond Athletics Białołęka 2009 U14 MZ V GLINICKI Jarosław Z/4117/20 2022 LDK!
2 3 s 2 44.32 KARDA Sebastian UKS LA Basket Warszawa 2009 U14 MZ -- ZAKRZEWSKI Dariusz Z/0684/22 2022 LDK!
3 5 s 2 45.78 KUŹNIEWSKI Hubert Orka Iława Athletics 2010 U14 WN -- OSTANEK Aneta Z/3869/22 2022 LDK!
4 6 s 2 46.31 MIELCARZ Bartosz UKS Herkules Sulejówek 2009 U14 MZ -- TYBOROWSKI Stanisław Z/3901/21 2022
5 9 s 2 49.95 GOLUBSKI Filip UKS LA Basket Warszawa 2010 U14 MZ -- BOROŃ Aldona Z/11703/21 2022 LDK!
6 10 s 2 50.00 KULCZYK Tymoteusz KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2010 U14 MZ -- CYNOWSKI Wojciech Z/14810/21 2022 LDK!
7 15 s 2 65.01 KOWALSKI Piotr Orka Iława Athletics 2010 U14 WN -- OSTANEK Aneta Z/5008/21 2022 LDK!
1 s 3 47.35 ŁABĘCKI Bartosz UKS Diamond Athletics Białołęka 2011 U12 MZ -- GLINICKI Jarosław Z/2841/21 2022
2 s 3 53.97 STAŚKIEWICZ Ksawery UKS LA Basket Warszawa 2013 U12 MZ -- B.D. Z/1181/22 2022
3 s 3 54.62 NEDZELSKYI Natan Orka Iława Athletics 2011 U12 WN -- OSTANEK Aneta Z/1342/22 2022 LDK!
4 s 3 55.04 ZAWIERUCHA Nikodem UKS Diamond Athletics Białołęka 2011 U12 MZ -- GLINICKI Jarosław Z/4146/22 2022
5 s 3 67.53 STAŚKIEWICZ Dominik UKS LA Basket Warszawa 2015 U12 MZ -- B.D. Z/1176/22 2022
400 m M
2 2 s 1 49.20 OGONOWSKI Szymon KS AZS AWF Warszawa 1985 Masters MZ II DMP OGONOWSKI Jakub Z/1812/12 2022 2 102
3 3 s 1 49.43 MAKOWSKI Mateusz MKS Pułtusk 2004 U20 MZ II ADAMSKI Robert Z/4152/19 2022
4 4 s 1 49.45 MOUKETOU-TARAZEWICZ Filip OKS Start Otwock 2005 U18 MZ II DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/2876/19 2022 LDK!
5 5 s 1 49.87 KIJEWSKI Michał UKS Sokół Węgorzewo 2005 U18 WN II PALUCH Krystian PALUCH Krystian Z/0910/19 2022 LDK!
6 6 s 1 50.05 ZAWADZKI Tomasz KS AZS AWF Warszawa 2002 U23 MZ II DMP WOŁKOWYCKI Andrzej B.D. Z/0433/19 2022 88
7 7 s 1 50.24 STAŃCZUK Jan UKS Młodzik Warszawa 2005 U18 MZ II RADKE Karol Z/2016/19 2022 LDK!
8 9 s 1 51.23 WIECZOREK Bartosz UKS Herkules Sulejówek 2006 U18 MZ III CZYŻ Maciej Z/1101/18 2022 5 LDK!
1 8 s 2 50.94 BABIK Jan KS AZS AWF Warszawa 2004 U20 MZ III DMP U20 GOGOŁEK Marcin Z/0516/19 2022 121
2 10 s 2 51.80 RODZIEWICZ Jan UKS Herkules Sulejówek 2003 U20 MZ III CZYŻ Maciej Z/0454/21 2022
3 11 s 2 52.12 GONCALVES Luis Carlos UKS Kusy Warszawa 1998 Sen MZ III KĘDZIORA Robert Z/3729/22 2022
4 12 s 2 52.45 SZYMAŃSKI Filip AKL Ursynów Warszawa 2005 U18 MZ III KĘDZIORA Robert # Z/3764/19 2022
5 13 s 2 52.57 KOŁBUC Grzegorz MLKS Sokół Lubin 2001 U23 DS III B.D. Z/3667/15 2022
6 24 s 2 56.22 ROSŁONIEC Piotr Akademia Sportu Otwock 2005 U18 MZ -- KALINOWSKA Paulina Z/2764/20 2022
1 14 s 3 52.82 SŁAWIŃSKI Mikołaj Akademia Sportu Otwock 2005 U18 MZ IV KALINOWSKA Paulina Z/2765/20 2022
2 15 s 3 53.72 ROMANIUK Klaudiusz OKS Start Otwock 2005 U18 MZ IV DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/3972/22 2022
3 16 s 3 53.74 SKRZYPEK Patryk KS AZS AWF Kraków 2006 U18 MA IV DMP ZIĘBA Jakub Z/3427/19 2022 LDK! 41
4 18 s 3 54.36 PISKORSKI Antoni RK Athletics Warszawa 2007 U16 MZ IV STELMASZCZYK Joanna Z/2062/20 2022
5 19 s 3 54.89 SIERAŃSKI Daniel GKS Wilga Garwolin 2003 U20 MZ -- BUSZTA Stanisław Z/3610/18 2022 5
6 21 s 3 55.42 SIEKACZYŃSKI Maksymilian OKS Start Otwock 2007 U16 MZ V DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/7054/21 2022 LDK!
7 28 s 3 56.94 WRONKA Kacper UKS LA Basket Warszawa 2006 U18 MZ -- ZAKRZEWSKI Dariusz Z/5444/18 2022 LDK!
8 29 s 3 56.97 WÓJTOWICZ Tymon KS AZS AWF Warszawa 2006 U18 MZ -- ŻEWŁAKOW Kamil GOGOŁEK Marcin , Z/11503/21 , 2022 LDK!
1 20 s 4 55.20 WÓJCIK Cezary OKS Start Otwock 2005 U18 MZ -- DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/2875/19 2022 LDK!
2 22 s 4 55.45 PIELAK Jakub OKS Start Otwock 2007 U16 MZ V DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/12380/21 2022 LDK!
3 23 s 4 55.81 MYSZKIEWICZ Patryk Orka Iława Athletics 2006 U18 WN -- MYSZKIEWICZ Maciej Z/0207/20 2022 LDK!
4 32 s 4 59.26 MUSIATOWICZ Wojciech UKS Herkules Sulejówek 1980 Masters MZ -- CZYŻ Maciej Z/4771/18 2022 BEZ
5 33 s 4 60.33 KRAJEWSKI Mateusz UKS Diamond Athletics Białołęka 2007 U16 MZ -- GLINICKI Jarosław Z/0513/22 2022
6 34 s 4 63.96 TYBOROWSKI Antoni UKS Herkules Sulejówek 2008 U16 MZ -- CZYŻ Maciej Z/3221/21 2022
7 35 s 4 68.19 GROTKOWSKI Krzysztof UKS Herkules Sulejówek 1963 Masters MZ -- CZYŻ Maciej Z/4047/18 2022 BEZ
1 17 s 5 54.25 CIESZEWSKI Adam Orka Iława Athletics 2007 U16 WN IV OSTANEK Aneta Z/4625/19 2022 LDK!
2 25 s 5 56.32 GRANICA Hubert OKS Skra Warszawa 2007 U16 MZ V PAWŁOWSKA Maria Z/0976/21 2022
3 26 s 5 56.58 JASKUŁKA Michał KS AZS AWF Warszawa 2007 U16 MZ V GRALEWSKI Wojciech # Z/0693/22 2022
4 27 s 5 56.76 ŻUCHOWSKI Tomasz OKS Start Otwock 2008 U16 MZ V DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/6288/21 2022 LDK!
5 30 s 5 58.45 BARTNICZAK Jan KS AZS AWF Warszawa 2007 U16 MZ -- GOGOŁEK Marcin Z/8693/21 2022 LDK!
6 31 s 5 58.48 JAKUBIEC Krzysztof UKS Orzełki Warszawa 2008 U16 MZ -- BOGUCKI Michał Z/3556/22 2022 LDK!
600 m M
1 1 s 1 1:37.55 LEWANDOWSKI Michał UKS Filipides Teresin 2008 U16 MZ V ANDRYSZCZYK Andrzej Z/0965/20 2022 LDK!
2 2 s 1 1:38.16 TRELA Kacper UKS Olimp Kozienice 2007 U16 MZ V MISZTAL Janusz Z/0860/21 2022 LDK!
3 3 s 1 1:40.11 KURDEJ Jakub OKS Start Otwock 2007 U16 MZ -- DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/4019/21 2022 LDK!
4 4 s 1 1:40.94 KOPEĆ Bartosz Orka Iława Athletics 2008 U16 WN -- OSTANEK Aneta B.D. Z/4258/19 2022 LDK!
5 5 s 1 1:45.11 KULIŃSKI Antoni AKL Ursynów Warszawa 2007 U16 MZ -- SKORUPSKI Szymon Z/3945/20 2022
6 6 s 1 1:47.91 OLEJNIK Filip UKS Filipides Teresin 2010 U14 MZ -- ANDRYSZCZYK Andrzej Z/0966/20 2022 LDK!
7 7 s 1 1:48.77 JARECKI Bartosz UKS 48 Warszawa 2008 U16 MZ -- MIŁKOWSKI Karol Z/4201/19 2022
800 m M
1 1 s 1 1:57.21 PEC Adrian SRS Kondycja Piaseczno 2003 U20 MZ III PARADOWSKA Renata Z/1876/18 2022 3 LDK!
2 2 s 1 1:57.60 RYBAKOWSKI Michał MKS Polonia Warszawa 2000 U23 MZ III JOBT Andrzej Z/1769/15 2022 3
3 3 s 1 1:57.80 ROZMIANIEC Paweł MKS Unia Hrubieszów 1987 Masters LU III B.D. Z/5039/19 2022
4 4 s 1 1:57.88 JANICKI Maciej KS AZS UWM Olsztyn 2006 U18 WN III LUDWICHOWSKA Bronisława Z/1369/19 2022 LDK!
5 5 s 1 1:58.66 BARTOŚ Krzysztof KS AZS AWF Warszawa 2003 U20 MZ III WRONA Grzegorz Z/0282/19 2022
6 6 s 1 1:59.25 NAGÓREK Marcin KS Agros Zamość 1980 Masters LU III DMP NAGÓREK Marcin B.D. Z/0851/11 2022 2 55
7 11 s 1 2:00.27 DZIADCZYK Antoni KS AZS AWF Warszawa 2004 U20 MZ III DMP U20 WRONA Grzegorz Z/2850/19 2022 106
8 13 s 1 2:00.87 ŁACIAK Antoni AKL Ursynów Warszawa 2006 U18 MZ III BUŁAKOWSKI Bohdan # Z/3906/19 2022
9 14 s 1 2:02.31 KAZIMIERCZYK Mateusz KS AZS UWM Olsztyn 2006 U18 WN IV LUDWICHOWSKA Bronisława Z/0321/22 2022
  s 1 DNF ROMANIUK Daniel MKS Polonia Warszawa 2001 U23 MZ -- JOBT Andrzej Z/2632/16 2022
1 7 s 2 1:59.95 KLONOWSKI Andrzej KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2005 U18 MZ III CYNOWSKI Wojciech Z/3744/19 2022 LDK!
2 8 s 2 2:00.05 ROGOZIŃSKI Karol UKS Siódemka Ostrołęka 1999 Sen MZ III DĄBROWSKI Dariusz Z/2353/15 2022 3
3 9 s 2 2:00.13 BŁASZCZYK Kamil MKS Bank BS Płońsk 2003 U20 MZ III MAJEWSKI Zbigniew Z/3056/17 2022 4
4 10 s 2 2:00.22 STAŃCZUK Jan UKS Młodzik Warszawa 2005 U18 MZ III RADKE Karol Z/2016/19 2022 LDK!
5 15 s 2 2:02.52 WASILEWSKI Mateusz AZS UMCS Lublin 2005 U18 LU IV KITLIŃSKI Piotr Z/4829/19 2022
6 16 s 2 2:03.57 SKIERKOWSKI Paweł KS AZS AWF Warszawa 2002 U23 MZ -- WRONA Grzegorz B.D. Z/3155/16 2022
7 17 s 2 2:03.82 SZEWCZYK Szymon KS AZS AWF Warszawa 2006 U18 MZ IV DMP U20 SZADKOWSKI Witold WRONA Grzegorz , Z/2043/19 , 2022 LDK! 88
8 18 s 2 2:04.50 ASTRACHANCEW Konrad KS AZS AWF Warszawa 2005 U18 MZ IV WRONA Grzegorz Z/0271/19 2022
9 20 s 2 2:06.62 KNYCH Kamil KS AZS AWF Warszawa 2007 U16 MZ IV GOGOŁEK Marcin Z/0905/21 2022 LDK!
10 21 s 2 2:09.04 MAŁECKI Mateusz LKS Osuchów 2005 U18 MZ -- ZDUNEK Stanisław Z/3485/19 2022 LDK!
1 12 s 3 2:00.29 JURAK Bartosz KS Prefbet-Sonarol 2003 U20 PD III KORYTKOWSKI Andrzej Z/4754/18 2022 LDK!
2 19 s 3 2:05.92 KOBIAŁKA Konrad KS Lemiesz Team Warszawa 1978 Masters MZ -- LEMIESZ Aneta Z/3113/17 2022
3 22 s 3 2:09.53 DOMŻAŁ Tadeusz Akademia Sportu Otwock 2002 U23 MZ -- KALINOWSKA Paulina B.D. Z/1325/21 2022
4 23 s 3 2:09.71 HRYNISZYN Kacper KS AZS AWF Warszawa 2006 U18 MZ -- WRONA Grzegorz Z/13070/21 2022
5 24 s 3 2:13.20 ŁUCZYK Jakub AP Marcovia Marki 2006 U18 MZ -- BOGUCKI Michał Z/9522/21 2022 LDK!
6 25 s 3 2:13.26 MORAWSKI Robert LKS Vectra Włocławek 1978 Masters KP -- B.D. Z/12355/21 2022
7 26 s 3 2:14.33 BABBAR Eashu AKL Ursynów Warszawa 1993 Sen MZ -- B.D. Z/2029/20 2022
8 27 s 3 2:24.45 MAŁECKI Piotr KS Lemiesz Team Warszawa 1981 Masters MZ -- B.D. Z/10528/21 2022
9 28 s 3 2:26.12 GAJDA Szymon KM Aktywni Sochaczew 2004 U20 MZ -- ZIMNY Emanuel Z/2030/20 2022 LDK!
10 29 s 3 2:30.55 SIDELNIK Jan KS AZS AWF Warszawa 2005 U18 MZ -- MAJ- MATUSIAK Marlena Z/7676/21 2022
1500 m M
1 1 s 1 3:58.76 ANDZIAK Stanisław OKS Skra Warszawa 2004 U20 MZ II DMP U20 BUKIS-OWSIAK Anna Z/2477/20 2022 126
2 2 s 1 3:59.90 PEC Adrian SRS Kondycja Piaseczno 2003 U20 MZ II PARADOWSKA Renata Z/1876/18 2022 3 LDK!
3 3 s 1 4:02.23 BARTOŚ Krzysztof KS AZS AWF Warszawa 2003 U20 MZ III DMP DMP U20 WRONA Grzegorz Z/0282/19 2022 63 119
4 4 s 1 4:02.48 GOSK Dominik Stowarzyszenie Piekielni Warszawa # 1992 Sen MZ III B.D. Z/3154/20 2022
5 5 s 1 4:06.90 BŁASZCZYK Kamil MKS Bank BS Płońsk 2003 U20 MZ III MAJEWSKI Zbigniew Z/3056/17 2022 4
6 6 s 1 4:08.33 TRĘBICKI Ignacy OKS Skra Warszawa 2000 U23 MZ III BUKIS-OWSIAK Anna B.D. Z/4007/15 2022
7 7 s 1 4:11.24 DZIADCZYK Antoni KS AZS AWF Warszawa 2004 U20 MZ III DMP WRONA Grzegorz Z/2850/19 2022 39
8 8 s 1 4:14.60 SKIERKOWSKI Paweł KS AZS AWF Warszawa 2002 U23 MZ -- WRONA Grzegorz B.D. Z/3155/16 2022
9 9 s 1 4:17.32 HRYNISZYN Kacper KS AZS AWF Warszawa 2006 U18 MZ IV WRONA Grzegorz Z/13070/21 2022
10 10 s 1 4:18.31 NOWAKOWSKI Igor LKS Osuchów 2005 U18 MZ IV ZDUNEK Stanisław Z/2129/19 2022
11 11 s 1 4:19.56 WRÓBLEWSKI Błażej AKL Ursynów Warszawa 2005 U18 MZ IV SKORUPSKI Szymon Z/0396/19 2022 BEZ
12 12 s 1 4:21.04 PŁUCIENNIK Adam AKL Ursynów Warszawa 2006 U18 MZ IV BUŁAKOWSKI Bohdan # Z/0307/19 2022 BEZ
13 13 s 1 4:22.36 URBAŃSKI Eryk AKL Ursynów Warszawa 2004 U20 MZ -- BUŁAKOWSKI Bohdan # Z/2105/19 2022
14 14 s 1 4:22.79 ANDERS Damian SRS Kondycja Piaseczno 2006 U18 MZ -- PARADOWSKA Renata Z/1596/19 2022 LDK!
15 15 s 1 4:23.39 ASTRACHANCEW Konrad KS AZS AWF Warszawa 2005 U18 MZ -- WRONA Grzegorz Z/0271/19 2022
16 16 s 1 4:35.23 ANTONOWICZ Jan SRS Kondycja Piaseczno 2005 U18 MZ -- PARADOWSKI Wiesław Z/0797/20 2022 LDK!
17 17 s 1 4:45.27 MROZEK Artur UKS Siódemka Ostrołęka 2007 U16 MZ -- DĄBROWSKI Dariusz Z/13425/21 2022 LDK!
18 18 s 1 4:46.25 GAWENDA Bartłomiej UKS 48 Warszawa 2006 U18 MZ -- MIŁKOWSKI Karol Z/2181/19 2022
19 19 s 1 4:47.76 SZYMCZAK Bartłomiej AKL Ursynów Warszawa 2006 U18 MZ -- BUŁAKOWSKI Bohdan # Z/4705/19 2022
20 20 s 1 5:00.42 BŁOCH Witold KS Czempion Warszawa 2005 U18 MZ -- TOPOLEWSKI Maciej Z/3977/22 2022
21 21 s 1 5:05.63 DWORAK Łukasz KS Czempion Warszawa 2005 U18 MZ -- TOPOLEWSKI Maciej Z/3979/22 2022
22 22 s 1 5:11.40 MIODUSZEWSKI Władysław KS AZS AWF Warszawa 2006 U18 MZ -- GRALEWSKI Wojciech Z/13782/21 2022
23 23 s 1 5:15.50 ZALESKI Antoni KS Czempion Warszawa 2005 U18 MZ -- TOPOLEWSKI Maciej Z/4419/19 2022
3000 m M
1 1 s 1 9:40.12 URBAŃSKI Eryk AKL Ursynów Warszawa 2004 U20 MZ IV BUŁAKOWSKI Bohdan # Z/2105/19 2022
2 2 s 1 9:55.31 CHROBOT Daniel KS AZS AWF Warszawa 1997 Sen MZ -- WRONA Grzegorz Z/11046/21 2022
3 3 s 1 10:16.02 ŁUKASIAK Szymon UKS Herkules Sulejówek 2003 U20 MZ -- CZYŻ Maciej Z/2216/16 2022 3 LDK!
4 4 s 1 10:20.52 GÓRSKI Kacper PTT Delta Płock 2006 U18 MZ -- KĄPIŃSKI Sławomir Z/5122/19 2022
5 5 s 1 10:29.14 SIERAŃSKI Daniel GKS Wilga Garwolin 2003 U20 MZ -- BUSZTA Stanisław Z/3610/18 2022 5
6 6 s 1 10:37.19 ZEMBRZUSKI Łukasz MKS Bank BS Płońsk 2003 U20 MZ -- ZABOROWSKI Marcin Z/1993/22 2022
7 7 s 1 11:40.85 ZIORKIEWICZ Błażej RK Athletics Warszawa 2006 U18 MZ -- GAJDUS Grzegorz Z/3660/20 2022
8 8 s 1 11:54.89 SKIERSKI Mateusz MKS Bank BS Płońsk 2005 U18 MZ -- ZABOROWSKI Marcin ZABOROWSKI Marcin , Z/2352/19 , 2022 LDK!
  s 1 DNF GÓRSKI Krystian PTT Delta Płock 2001 U23 MZ -- KĄPIŃSKI Sławomir Z/5096/18 2022 BEZ
110 m pł MŁ M
1 1 s 1 15.95 JANAS Filip OKS Skra Warszawa 2007 U16 MZ +1.9 III PAWŁOWSKA Maria Z/0960/21 2022
2 2 s 1 16.85 SAMUL Jan UKS LA Basket Warszawa 2008 U16 MZ +1.9 III BOROŃ Aldona RĄCZKA Elżbieta Z/3042/20 2022 LDK!
3 3 s 1 18.36 MALESZA Aleksander UKS Kresy Otwock 2008 U16 MZ +1.9 V ODOLIŃSKI Sebastian Z/11152/21 2022 LDK!
110 m pł J MŁ M
1 1 e 1 14.26 DOBROWOLSKI Marcel UKS Gepard Warszawa 2005 U18 MZ +2.0 II RĄCZKA Paweł Z/2900/19 2022 LDK!
2 2 e 1 14.32 WOŹNIAK Hubert MKLA Łęczyca 2005 U18 LD +2.0 II DMP U20 KUBIAK Robert # Z/0086/20 2022 145
3 3 e 1 15.08 ANDRZEJCZAK Ignacy UKS Vis Skierniewice 2006 U18 LD +2.0 III KORWEK Joanna Z/0410/19 2022 BEZ LDK!
4 4 e 1 15.32 ODOLIŃSKI Szymon UKS Kresy Otwock 2005 U18 MZ +2.0 III ODOLIŃSKI Sebastian Z/1111/18 2022 BEZ LDK!
5 5 e 1 15.60 GOŁĘBIOWSKI Jan UKS Vis Skierniewice 2005 U18 LD +2.0 III BARSKA Jolanta Z/0426/18 2022 BEZ LDK!
6 6 e 1 15.80 SYTA Mikołaj MKS Pilica Białobrzegi 2005 U18 MZ +2.0 IV WIECZOREK Konstanty # Z/1262/20 2022
7 7 e 1 16.24 NAWROCKI Jakub MKLA Łęczyca 2005 U18 LD +2.0 IV ANDRYSIAK Mirosław Z/0087/20 2022
8 8 e 1 17.63 CZARNOCKI Piotr SKS Feniks Siedlce 2005 U18 MZ +2.0 -- WYSOCKI Rafał Z/4993/19 2022
1 f 1 14.30 WOŹNIAK Hubert MKLA Łęczyca 2005 U18 LD +0.3 II DMP U20 KUBIAK Robert # Z/0086/20 2022 145
2 f 1 15.17 ANDRZEJCZAK Ignacy UKS Vis Skierniewice 2006 U18 LD +0.3 III KORWEK Joanna Z/0410/19 2022 BEZ LDK!
3 f 1 15.36 ODOLIŃSKI Szymon UKS Kresy Otwock 2005 U18 MZ +0.3 III ODOLIŃSKI Sebastian Z/1111/18 2022 BEZ LDK!
4 f 1 15.74 SYTA Mikołaj MKS Pilica Białobrzegi 2005 U18 MZ +0.3 III WIECZOREK Konstanty # Z/1262/20 2022
5 f 1 15.92 GOŁĘBIOWSKI Jan UKS Vis Skierniewice 2005 U18 LD +0.3 IV BARSKA Jolanta Z/0426/18 2022 BEZ LDK!
6 f 1 16.25 NAWROCKI Jakub MKLA Łęczyca 2005 U18 LD +0.3 IV ANDRYSIAK Mirosław Z/0087/20 2022
  f 1 DNF DOBROWOLSKI Marcel UKS Gepard Warszawa 2005 U18 MZ +0.3 -- RĄCZKA Paweł Z/2900/19 2022 LDK!
110 m pł M (99.1) M
1 1 e 1 14.72 KOLASIŃSKI Hubert RLTL Optima Radom 2003 U20 MZ +1.5 II DMP U20 BŁASIŃSKA Aneta BŁASIŃSKI Artur , Z/0379/17 , 2022 3 LDK! 147
2 2 e 1 14.75 BASAJ Szymon UKS Kresy Otwock 2004 U20 MZ +1.5 II ODOLIŃSKI Sebastian Z/1107/18 2022 BEZ LDK!
3 3 e 1 15.33 KARAPEICHYK Artem UKS Gepard Warszawa 2004 U20 MZ +1.5 II RĄCZKA Paweł Z/3246/21 2022 LDK!
4 7 e 1 21.88 MIEZIANKO Paweł UKS Czwórka Białystok 2003 U20 PD +1.5 -- WOJSZKO Krzysztof NABIAŁEK Łukasz Z/1650/20 2022
1 4 e 2 15.63 SZRAJNER Gustaw UKS LA Basket Warszawa 2003 U20 MZ +1.1 II BOROŃ Adam Z/4751/19 2022 LDK!
2 5 e 2 17.26 ORDYŁOWSKI Gustaw KS AZS AWF Warszawa 2003 U20 MZ +1.1 IV RZEPKA Marek Z/0802/20 2022
3 6 e 2 17.95 SEWIŁO Eryk MKLA Łęczyca 2003 U20 LD +1.1 -- ANDRYSIAK Mirosław Z/1468/18 2022 5
1 f 1 14.21 BASAJ Szymon UKS Kresy Otwock 2004 U20 MZ +0.9 I ODOLIŃSKI Sebastian Z/1107/18 2022 BEZ LDK!
2 f 1 14.35 MIEZIANKO Paweł UKS Czwórka Białystok 2003 U20 PD +0.9 I WOJSZKO Krzysztof NABIAŁEK Łukasz Z/1650/20 2022
3 f 1 14.66 KOLASIŃSKI Hubert RLTL Optima Radom 2003 U20 MZ +0.9 II DMP U20 BŁASIŃSKA Aneta BŁASIŃSKI Artur , Z/0379/17 , 2022 3 LDK! 148
5 f 1 15.28 KARAPEICHYK Artem UKS Gepard Warszawa 2004 U20 MZ +0.9 II RĄCZKA Paweł Z/3246/21 2022 LDK!
6 f 1 15.45 SZRAJNER Gustaw UKS LA Basket Warszawa 2003 U20 MZ +0.9 II BOROŃ Adam Z/4751/19 2022 LDK!
7 f 1 16.65 ORDYŁOWSKI Gustaw KS AZS AWF Warszawa 2003 U20 MZ +0.9 IV RZEPKA Marek Z/0802/20 2022
8 f 1 17.64 SEWIŁO Eryk MKLA Łęczyca 2003 U20 LD +0.9 -- ANDRYSIAK Mirosław Z/1468/18 2022 5
110 m pł M
1 s 1 15.83 JANCIK Tymoteusz UKS Gepard Warszawa 2002 U23 MZ +1.5 III RĄCZKA Paweł Z/5890/15 2022 4 LDK!
2 s 1 16.76 DONACKI Adam SKS Feniks Siedlce 2002 U23 MZ +1.5 -- WYSOCKI Rafał WYSOCKI Rafał Z/5559/15 2022 4 LDK!
400 m pł J MŁ M
1 1 s 1 60.49 GOŁĘBIOWSKI Mikołaj RLTL Optima Radom 2005 U18 MZ IV DMP U20 BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur RADKE Karol , Z/4548/18 , 2022 LDK! 94
2 2 s 1 61.93 SADŁOWSKI Szymon UKS Clan Ostrołęka 2006 U18 MZ -- PIERZCHAŁA Halina Z/1035/22 2022
3 3 s 1 64.29 WRONKA Kacper UKS LA Basket Warszawa 2006 U18 MZ -- ZAKRZEWSKI Dariusz Z/5444/18 2022 LDK!
4 4 s 1 67.70 MANISTA Dawid PTT Delta Płock 2006 U18 MZ -- KĄPIŃSKI Sławomir Z/5384/19 2022
5 5 s 1 67.97 MIDUCH Ryszard KS Wisła Puławy 1964 Masters LU -- MURAT Tomasz Sławomir Z/0154/19 2022
400 m pł M
2 2 s 1 54.34 SAMARCZENKO Dariusz AZS UMCS Lublin 2000 U23 LU I DMP KITLIŃSKI Piotr Z/6046/15 2022 3 108
3 3 s 1 54.39 MICHALAK Sebastian KS AZS UWM Olsztyn 2004 U20 WN I DMP U20 LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława Z/3726/17 2022 4 LDK! 141
4 4 s 1 54.54 JASIŃSKI Szymon KS AZS AWF Warszawa 2003 U20 MZ II RADKE Karol Z/2698/17 2022
5 5 s 1 55.00 ROMANIUK Daniel MKS Polonia Warszawa 2001 U23 MZ II JOBT Andrzej Z/2632/16 2022
8 8 s 1 57.35 KRAKOWIAK Tymoteusz MKS Polonia Warszawa 2004 U20 MZ III TARASIUK Paweł Z/4501/18 2022 BEZ
2000 m prz M
1 1 s 1 6:12.98 PEMPUŚ Adrian UKS Tempo 5 Przemyśl 2005 U18 PK III SUGIER Maria Z/0320/18 2022 5 LDK!
2 2 s 1 6:15.56 ORACZKO Denis RLTL Optima Radom 2003 U20 MZ III BŁASIŃSKA Aneta BŁASIŃSKI Artur , Z/0388/17 , 2022 3 LDK!
3 3 s 1 6:24.01 BARCIK Jakub KS AZS AWF Kraków 2003 U20 MA III GIZA Andrzej MIREK Wacław , Z/0074/17 , 2022 LDK!
4 4 s 1 6:25.58 TRZEBIŃSKI Piotr AKL Ursynów Warszawa 2004 U20 MZ III SKORUPSKI Szymon Z/3326/20 2022
5 5 s 1 6:34.72 BENDYK Marcin KS AZS UWM Olsztyn 2004 U20 WN IV DMP U20 LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława Z/3069/18 2022 LDK! 96
4x100 m M
1 1 s 1 46.44 PTASIEWICZ Jakub
PYRZYŃSKI Mateusz
GAŁCZYŃSKI Kacper
SMARDZEWSKI Filip
MKS Bank BS Płońsk 2005
2005
2006
2006
U18 MAZ -- ZABOROWSKI Marcin KOZERA Piotr
WIŚNIEWSKI Zbigniew
ZABOROWSKI Marcin
KOZERA Piotr
, Z/2350/19
Z/2351/19
Z/0514/21
Z/13347/21
, 2022
2022
2022
2022




2 2 s 1 50.89 SZYMBORSKI Miłosz
KWIATKOWSKI Filip
SKIERSKI Mikołaj
SKIERSKI Mateusz
MKS Bank BS Płońsk 2006
2006
2005
2005
U18 MAZ -- KOZERA Piotr
KOZERA Piotr
ZABOROWSKI Marcin ZABOROWSKI Marcin
ZABOROWSKI Marcin ZABOROWSKI Marcin
Z/0323/22
Z/0695/20
, Z/2353/19
, Z/2352/19
2022
2022
, 2022
, 2022




Wzwyż M
1 1 f 1 2.00 WŁODARCZYK Kacper MKS Pułtusk 2005 U18 MZ II KRYSIAK Sławomir Z/3137/20 2022
3 3 f 1 1.90 DĄBROWSKI Karol KS Lider Grodzisk Mazowiecki 1995 Sen MZ III
4 4 f 1 1.70 DONACKI Adam SKS Feniks Siedlce 2002 U23 MZ -- WYSOCKI Rafał WYSOCKI Rafał Z/5559/15 2022 4 LDK!
4 4 f 1 1.70 MIESZKOWICZ Aleksander MLKL Płock 2006 U18 MZ -- NISZTOR Mirosław Z/0896/20 2022 LDK!
6 6 f 1 1.60 JAGIELSKI Oliwier MKS Pułtusk 2008 U16 MZ -- KRAWCZAK Andrzej Z/4481/22 2022
6 6 f 1 1.60 ZIELIŃSKI Wiktor MKS Pułtusk 2008 U16 MZ -- KRYSIAK Sławomir Z/12534/21 2022
8 8 f 1 1.30 UHERA Grzegorz KS Orzeł Warszawa 2005 U18 MZ -- PODRAŻKO Marian Z/4193/19 2022 LDK!
  f 1 NM BARTCZAK Antoni MKS Pułtusk 2007 U16 MZ -- KRAWCZAK Andrzej Z/4386/22 2022
1 f 2 1.46 DZIWISZEK Filip UKS Melo Błonie 2009 U14 MZ -- GAWRYJOŁEK Sławomir Z/4002/20 2022
2 f 2 1.35 GŁOWALA Bartosz UKS Kresy Otwock 2009 U14 MZ -- ODOLIŃSKI Sebastian Z/11154/21 2022 LDK!
3 f 2 1.30 OSTROWSKI Filip UKS Melo Błonie 2010 U14 MZ -- GAWRYJOŁEK Sławomir Z/8914/21 2022
4 f 2 1.30 GAWENDA Jędrzej UKS Falenica Warszawa 2010 U14 MZ -- GAWENDA Małgorzata Z/4926/21 2022 LDK!
5 f 2 1.20 GOLUBSKI Filip UKS LA Basket Warszawa 2010 U14 MZ -- BOROŃ Aldona Z/11703/21 2022 LDK!
1 f 3 1.10 STAŚKIEWICZ Ksawery UKS LA Basket Warszawa 2013 U12 MZ -- B.D. Z/1181/22 2022
  f 3 NM STAŚKIEWICZ Krzysztof UKS LA Basket Warszawa 2011 U12 MZ -- B.D. Z/1182/22 2022
  f 3 NM STAŚKIEWICZ Dominik UKS LA Basket Warszawa 2015 U12 MZ -- B.D. Z/1176/22 2022
Tyczka M
1 1 f 1 2.95 RZEPKA Szymon KS Warszawianka W-wa 2008 U16 MZ V RZEPKA Marek # Z/3023/20 2022
2 2 f 1 4.00 TARASIEWICZ Olivier KS AZS AWF Warszawa 2002 U23 MZ II DMP RZEPKA Marek B.D. Z/1572/16 2022 74
3 3 f 1 3.85 DUDKA Filip MKLA Łęczyca 2006 U18 LD III DMP U20 KUBIAK Robert Z/4157/19 2022 BEZ LDK! 116
3 3 f 1 4.00 KOSMOWSKI Szymon KS AZS AWF Warszawa 2006 U18 MZ II RZEPKA Marek Z/3268/20 2022 LDK!
5 5 f 1 3.70 SEWIŁO Eryk MKLA Łęczyca 2003 U20 LD III DMP U20 ANDRYSIAK Mirosław Z/1468/18 2022 5 110
6 6 f 1 3.70 MURIAS Mateusz KS Warszawianka W-wa 2002 U23 MZ III RZEPKA Marek Z/0490/16 2022 LDK!
7 7 f 1 3.70 ROBAKOWSKI Dawid KS AZS AWF Warszawa 2004 U20 MZ III RZEPKA Marek Z/0064/18 2022
8 8 f 1 3.55 BOŻYCKI Tomasz KS AZS AWF Warszawa 2006 U18 MZ IV DMP U20 KRAWCZYK Michał Z/0847/20 2022 104
9 9 f 1 3.55 STRELCZUK Jakub SKS Feniks Siedlce 2007 U16 MZ IV WYSOCKI Rafał Z/0397/19 2022
10 10 f 1 3.40 NAWROCKI Jakub MKLA Łęczyca 2005 U18 LD IV ANDRYSIAK Mirosław Z/0087/20 2022
11 11 f 1 2.50 RZEPKA Szymon KS Warszawianka W-wa 2008 U16 MZ -- RZEPKA Marek # Z/3023/20 2022
12 12 f 1 2.35 STRZYŻEWSKI Filip SKS Feniks Siedlce 2011 U12 MZ -- WYSOCKI Rafał Z/2443/21 2022
W dal M
2 f 1 6.62 SUMIŃSKI Michał KS AZS AWF Warszawa 2001 U23 MZ +3.1 III DMP ŁUKASIAK Michał B.D. Z/5571/15 2022 67
3 f 1 6.29 KORZENIOWSKI Łukasz MKS Bank BS Płońsk 2003 U20 MZ +2.3 IV WIŚNIEWSKI Zbigniew KOZERA Piotr , Z/1018/17 , 2022 BEZ LDK!
5 f 1 6.20 JEDYNAK Kacper RLTL Optima Radom 2004 U20 MZ +1.1 IV BŁASIŃSKA Aneta BŁASIŃSKA Aneta , Z/2004/18 , 2022 LDK!
6 f 1 5.87 BYCUL Jakub KS AZS AWF Warszawa 2004 U20 MZ +1.2 -- GRALEWSKI Wojciech Z/1068/21 2022
1 f 2 7.12 GŁASZCZKA Szymon GKS Wilga Garwolin 2005 U18 MZ +1.6 II BUSZTA Stanisław Z/1006/19 2022 BEZ
2 f 2 6.53 PTASIEWICZ Jakub MKS Bank BS Płońsk 2005 U18 MZ +1.4 III ZABOROWSKI Marcin KOZERA Piotr , Z/2350/19 , 2022 LDK!
3 f 2 6.34 GŁOWALA Michał UKS Kresy Otwock 2005 U18 MZ +0.5 III ODOLIŃSKI Sebastian Z/0338/18 2022
4 f 2 6.31 ODOLIŃSKI Szymon UKS Kresy Otwock 2005 U18 MZ +1.0 III ODOLIŃSKI Sebastian Z/1111/18 2022 BEZ LDK!
5 f 2 6.19 BEDNARCZYK Maciej RLTL Optima Radom 2006 U18 MZ +1.4 IV DMP U20 FALIŃSKI Jacek BŁASIŃSKI Artur , Z/5084/18 , 2022 LDK! 89
6 f 2 5.69 WOJCIECHOWSKI Gaurahari UKS LA Basket Warszawa 2005 U18 MZ +0.5 -- BOROŃ Adam Z/4491/18 2022 BEZ LDK!
7 f 2 5.65 ZIUŁKOWSKI Piotr AKL Ursynów Warszawa 2006 U18 MZ +1.9 -- OBROCKI Bogdan # Z/3233/20 2022 LDK!
8 f 2 5.62 MIESZKOWICZ Aleksander MLKL Płock 2006 U18 MZ +2.1 -- NISZTOR Mirosław Z/0896/20 2022 LDK!
9 f 2 4.76 SMARDZEWSKI Filip MKS Bank BS Płońsk 2006 U18 MZ +1.4 -- KOZERA Piotr Z/13347/21 2022
10 f 2 4.42 LIPIŃSKI Bartłomiej MLKL Płock 2006 U18 MZ +2.4 -- NISZTOR Mirosław Z/0062/22 2022 LDK!
Trójskok M
1 f 1 13.38 JEDYNAK Kacper RLTL Optima Radom 2004 U20 MZ +0.5 III DMP U20 BŁASIŃSKA Aneta BŁASIŃSKA Aneta , Z/2004/18 , 2022 LDK! 106
2 f 1 13.23 GRALEWSKI Marcin KS AZS AWF Warszawa 2005 U18 MZ +1.7 III KOSMAN Małgorzata GRALEWSKI Wojciech , Z/5062/19 , 2022 LDK!
3 f 1 12.96 PTASIEWICZ Jakub MKS Bank BS Płońsk 2005 U18 MZ +0.6 IV ZABOROWSKI Marcin KOZERA Piotr , Z/2350/19 , 2022 LDK!
4 f 1 11.75 KORZENIOWSKI Łukasz MKS Bank BS Płońsk 2003 U20 MZ +2.2 -- WIŚNIEWSKI Zbigniew KOZERA Piotr , Z/1018/17 , 2022 BEZ LDK!
5 f 1 10.99 KWIATKOWSKI Filip MKS Bank BS Płońsk 2006 U18 MZ +0.1 -- KOZERA Piotr Z/0695/20 2022 LDK!
6 f 1 10.69 SZYMBORSKI Miłosz MKS Bank BS Płońsk 2006 U18 MZ -1.3 -- KOZERA Piotr Z/0323/22 2022
Kula (5) M
2 2 f 1 14.04 STĘPIŃSKI Patryk MKS Bank BS Płońsk 2005 U18 MZ III LDK!
3 3 f 1 13.73 DEMBIŃSKI Miłosz OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka 2006 U18 MZ III SZUSTER Konrad Z/3188/20 2022 LDK!
4 4 f 1 13.60 CZARNOCKI Piotr SKS Feniks Siedlce 2005 U18 MZ III WYSOCKI Rafał Z/4993/19 2022
5 5 f 1 11.94 MICHAŁEK Jakub UKS LA Basket Warszawa 2005 U18 MZ -- BOROŃ Adam Z/5619/19 2022 LDK!
  f 1 NM SIKORA Wiktor GKS Wilga Garwolin 2005 U18 MZ -- BUSZTA Stanisław Z/0571/19 2022 BEZ
Kula (6) M
1 f 1 13.56 KULA Przemysław RLTL Optima Radom 2003 U20 MZ III DMP U20 WAŚNIEWSKI Marcin Z/0380/17 2022 3 LDK! 112
2 f 1 12.96 PACIOREK Marcel GKS Wilga Garwolin 2003 U20 MZ IV BUSZTA Stanisław Z/4828/18 2022 4
3 f 1 11.67 KAMIONEK Patryk UKS LA Basket Warszawa 2004 U20 MZ IV BOROŃ Adam Z/3569/18 2022 BEZ LDK!
4 f 1 10.75 KOWALSKI Jakub MKS Bank BS Płońsk 2003 U20 MZ -- WIŚNIEWSKI Zbigniew 4 LDK!
Dysk (1.5) M
2 2 f 1 45.47 SIKORA Wiktor GKS Wilga Garwolin 2005 U18 MZ II BUSZTA Stanisław Z/0571/19 2022 BEZ
3 3 f 1 43.51 STĘPIŃSKI Patryk MKS Bank BS Płońsk 2005 U18 MZ III LDK!
4 4 f 1 38.82 DEMBIŃSKI Miłosz OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka 2006 U18 MZ IV SZUSTER Konrad Z/3188/20 2022 LDK!
5 5 f 1 35.61 WOJCIECHOWSKI Gaurahari UKS LA Basket Warszawa 2005 U18 MZ IV BOROŃ Adam Z/4491/18 2022 BEZ LDK!
6 6 f 1 29.14 KOSMOWSKI Szymon KS AZS AWF Warszawa 2006 U18 MZ -- RZEPKA Marek Z/3268/20 2022 LDK!
Dysk (1.75) M
1 1 f 1 36.42 PACIOREK Marcel GKS Wilga Garwolin 2003 U20 MZ IV BUSZTA Stanisław Z/4828/18 2022 4
2 2 f 1 35.25 ROBAKOWSKI Dawid KS AZS AWF Warszawa 2004 U20 MZ IV RZEPKA Marek Z/0064/18 2022
3 3 f 1 35.00 KOWALSKI Jakub MKS Bank BS Płońsk 2003 U20 MZ IV WIŚNIEWSKI Zbigniew 4 LDK!
4 4 f 1 27.85 ORDYŁOWSKI Gustaw KS AZS AWF Warszawa 2003 U20 MZ -- RZEPKA Marek Z/0802/20 2022
5 5 f 1 26.80 ŚWIERZYŃSKI Adam OKS Skra Warszawa 2003 U20 MZ -- PAWŁOWSKA Maria Z/3779/22 2022
Dysk (2) M
1 f 1 36.59 MURIAS Mateusz KS Warszawianka W-wa 2002 U23 MZ III RZEPKA Marek Z/0490/16 2022 LDK!
Oszczep (600) M
1 f 1 36.45 WILCZYŃSKI Kajetan RLTL Optima Radom 2007 U16 MZ -- WAŚNIEWSKI Marcin Z/14371/21 2022 LDK!
2 f 1 27.98 RZEPKA Szymon KS Warszawianka W-wa 2008 U16 MZ -- RZEPKA Marek # Z/3023/20 2022
Oszczep (700) M
1 1 f 1 54.91 GAŁAZIN Michał UKS Gepard Warszawa 2005 U18 MZ III TOPOLEWSKI Maciej Z/2891/19 2022 LDK!
2 2 f 1 51.58 JANCIK Gustaw UKS Gepard Warszawa 2005 U18 MZ III TOPOLEWSKI Maciej Z/5570/18 2022 LDK!
3 3 f 1 50.24 MAJEWSKI Bartosz RLTL Optima Radom 2005 U18 MZ III DMP U20 FALIŃSKI Jacek Z/5086/18 2022 LDK! 102
4 4 f 1 47.82 MICHAŁEK Jakub UKS LA Basket Warszawa 2005 U18 MZ IV BOROŃ Adam Z/5619/19 2022 LDK!
5 5 f 1 47.79 BŁASIAK Tomasz RLTL Optima Radom 2005 U18 MZ IV DMP U20 FALIŃSKI Jacek Z/1269/20 2022 LDK! 98
6 6 f 1 45.50 PADJAS Michał KS Czempion Warszawa 2005 U18 MZ IV TOPOLEWSKI Maciej Z/4422/19 2022
Oszczep (800) M
1 1 f 1 48.23 FALIŃSKI Filip RLTL Optima Radom 2003 U20 MZ III DMP U20 FALIŃSKI Jacek Z/5085/18 2022 LDK! 108
2 2 f 1 46.01 DONACKI Adam SKS Feniks Siedlce 2002 U23 MZ -- WYSOCKI Rafał WYSOCKI Rafał Z/5559/15 2022 4 LDK!
3 3 f 1 43.63 PACIOREK Marcel GKS Wilga Garwolin 2003 U20 MZ IV BUSZTA Stanisław Z/4828/18 2022 4
4 4 f 1 29.98 ZWOLSKI Maciej UKS LA Basket Warszawa 2004 U20 MZ -- BOROŃ Adam Z/1598/19 2022 LDK!
Chód 5 km M
1 1 s 1 26:48.54 DROBIK Kacper RK Athletics Warszawa 2006 U18 MZ -- KORZENIOWSKI Robert Z/1674/20 2022
2 2 s 1 27:06.77 PORYZIŃSKI Mateusz MKS Bank BS Płońsk 2005 U18 MZ -- WIŚNIEWSKI Zbigniew Z/2349/19 2022 LDK!
3 3 s 1 31:54.49 MUCHOWSKI Dawid MKS Bank BS Płońsk 2006 U18 MZ -- KOZERA Piotr Z/1995/22 2022

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 36.546219110489 sekund