Częstochowa 12.06.2022
Ogólnopolski mityng kwalifikacyjny [DMP] [DMP U20]
100 m K
1 1 s 1 12.26 OKUNEVIČ Kornelija KS Sprinterzy.com Kraków 1999 Sen MA +2.6 II B.D. Z/1316/21 2022
2 2 s 1 12.51 CICHY Laura MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2004 U20 SL +2.6 II PILAREK Sławomir B.D. , Z/2407/17 , 2022 LDK!
3 3 s 1 12.67 DZIADZIA Anna MKS-MOSM Bytom 2004 U20 SL +2.6 II DMP U20 ¦NIEGÓRSKI Adam KOTUŁA Krzysztof , Z/3294/18 , 2022 LDK! 126
4 4 s 1 12.70 KRUCZEK Martyna KS Sprint Bielsko-Biała 2006 U18 SL +2.6 II DOBIJA Katarzyna Z/2983/18 2022 5 LDK!
5 5 s 1 12.72 STOMPOR Karolina MKS-MOS Katowice 2002 U23 SL +2.6 II ROLAK Dorota Z/2342/18 2022 5
6 6 s 1 12.73 METLAK Martyna TL Athletics Jastrzębie 2006 U18 SL +2.6 II DMP U20 STA¦KIEWICZ Jakub Z/1178/20 2022 LDK! 124
7 8 s 1 12.84 ¦LIWA Julia KS Sprint Bielsko-Biała 2003 U20 SL +2.6 III DOBIJA Katarzyna Z/3182/16 2022 3 LDK!
8 19 s 1 13.54 KRZESZEWSKA Olga KS AZS AWF Kraków 2005 U18 MA +2.6 IV DMP DMP U20 GIZA Maciej Z/2155/20 2022 LDK! 49 90
1 9 s 2 12.87 WESTENHOLC Paulina KS Victoria Trzebinia 2006 U18 MA +0.7 III DMP U20 SIERKA Ewa Z/2614/19 2022 LDK! 118
2 10 s 2 12.99 LIPSKA Aleksandra CKS Budowlani Częstochowa 2006 U18 SL +0.7 III DMP U20 MICHALSKA Alicja Z/2265/20 2022 LDK! 112
3 12 s 2 13.14 GAWRY¦ Wiktoria MKS-MOSM Bytom 2003 U20 SL +0.7 III JACYSZYN Lechosław Z/1149/17 2022 2 LDK!
4 13 s 2 13.24 DRAGOW Patrycja WKS Wawel Kraków 2008 U16 MA +0.7 IV KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/0282/22 2022 LDK!
5 15 s 2 13.39 TRˇBCZYŃSKA Julia CKS Budowlani Częstochowa 2007 U16 SL +0.7 IV TRˇBCZYŃSKA Żaneta Z/4622/19 2022 BEZ LDK!
6 18 s 2 13.47 OBLONK Marta LUKS Podium Kup 2005 U18 OP +0.7 IV DZIUBA Jacek Z/5234/19 2022 LDK!
7 31 s 2 14.38 ŻYGADŁO Aleksandra MMKS Kędzierzyn KoĽle 2003 U20 OP +0.7 -- SKRZYDLEWSKI Marek Z/2917/18 2022 4 LDK!
8 33 s 2 14.51 NOGAJ Bianka CKS Budowlani Częstochowa 2008 U16 SL +0.7 -- RUSZEL Piotr CIUK Marek # , Z/12476/21 , 2022 BEZ LDK!
1 7 s 3 12.81 GˇSIOROWSKA Karolina LUKS Strzałków 2007 U16 LD -0.6 III MOUELHI Abdessatar # Z/3198/19 2022 BEZ LDK!
2 16 s 3 13.42 HYRNIK Agnieszka KS Sprint Bielsko-Biała 1998 Sen SL -0.6 -- B.D. DOBIJA Katarzyna , Z/6584/21 , 2022
3 17 s 3 13.45 POTOK Katarzyna SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2006 U18 SL -0.6 IV DMP U20 JUSTYNIAK Joanna Z/2991/22 2022 94
4 21 s 3 13.75 SZWEDZIK Aleksandra LUKS Strzałków 2007 U16 LD -0.6 IV MOUELHI Abdessatar # Z/3282/20 2022 LDK!
5 30 s 3 14.33 MASŁOWSKA Karolina MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2007 U16 SL -0.6 V B.D. Z/3416/18 2022 BEZ LDK!
1 20 s 4 13.60 BUJAK Emilia MMKS Kędzierzyn KoĽle 2008 U16 OP +0.5 IV SACZKO Andrzej # Z/0507/20 2022 LDK!
2 22 s 4 13.75 WÓJCIAK Izabela UKS Romer Rabka-Zdrój 2006 U18 MA +0.5 IV PERUCKI Wiesław Z/9388/21 2022 LDK!
3 23 s 4 13.78 KLEKOWSKA Wiktoria LUKS Strzałków 2005 U18 LD +0.5 IV MOUELHI Abdessatar Z/2167/20 2022 LDK!
4 24 s 4 13.88 PRZYPALIŃSKA Zuzanna MKS-MOSM Bytom 2005 U18 SL +0.5 -- KOTUŁA Krzysztof Z/0951/19 2022 BEZ
5 25 s 4 13.94 ¦WIERCZEK Laura MMKS Kędzierzyn KoĽle 2007 U16 OP +0.5 V SKRZYDLEWSKI Marek Z/3238/20 2022 LDK!
6 29 s 4 14.29 KOCOT Julia KS Victoria Trzebinia 2008 U16 MA +0.5 V SIERKA Ewa Z/13019/21 2022 LDK!
7 32 s 4 14.41 TKACZ Magdalena MMKS Kędzierzyn KoĽle 2004 U20 OP +0.5 -- SKRZYDLEWSKI Marek Z/0247/16 2022 LDK!
2 26 s 5 14.01 PURGAŁ Matylda LUKS Strzałków 2007 U16 LD +0.1 V MOUELHI Abdessatar # Z/3200/19 2022 LDK!
5 37 s 6 15.15 KRZESZOWIAK Zofia KS Cracovia 1906 Kraków 2006 U18 MA -1.2 -- KOŁODZIEJ Roman
1 1 s 7 13.89 DUTKA-WOŁOCH Nicola WKS Wawel Kraków 2011 U12 MA +0.3 V CZYŻ Radosław Z/0186/22 2022 LDK!
2 2 s 7 14.11 PŁOCICA Gabriela KS Victoria Trzebinia 2009 U14 MA +0.3 V SIERKA Ewa Z/0364/20 2022 LDK!
3 3 s 7 14.38 BORKOWSKA Hanna CKS Budowlani Częstochowa 2010 U14 SL +0.3 V MICHALSKA Alicja Z/3680/22 2022 LDK!
4 4 s 7 14.45 GUSTYN Emilia MOSiR Łaziska Górne 2010 U14 SL +0.3 V B.D. Z/2543/20 2022 LDK!
5 5 s 7 14.52 SZOMBARA Julia MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2009 U14 SL +0.3 -- B.D. Z/2285/20 2022 LDK!
6 8 s 7 14.94 SZYJKA Maja SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2009 U14 SL +0.3 -- JUSTYNIAK Joanna Z/1276/22 2022 LDK!
7 12 s 7 15.48 TKACZYŃSKA Helena CKS Budowlani Częstochowa 2012 U12 SL +0.3 -- RUSZEL Piotr Z/4070/20 2022 LDK!
8 13 s 7 15.58 WYSOCKA Liliana CKS Budowlani Częstochowa 2011 U12 SL +0.3 -- RUSZEL Piotr Z/2318/22 2022 LDK!
1 6 s 8 14.80 ŻAK Amelia LUKS Strzałków 2009 U14 LD +0.7 -- WRÓBLEWSKI Daniel Z/3835/19 2022 LDK!
2 7 s 8 14.92 SZRINGIER Ninia CKS Budowlani Częstochowa 2010 U14 SL +0.7 --
3 9 s 8 14.97 GRZEMPA Oliwia SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2009 U14 SL +0.7 -- JUSTYNIAK Joanna Z/4631/19 2022 LDK!
4 10 s 8 15.24 MATACZ Wiktoria LUKS Strzałków 2010 U14 LD +0.7 -- WRÓBLEWSKI Daniel Z/13340/21 2022 LDK!
5 11 s 8 15.34 WOJCIESZCZAK Emilia SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2009 U14 SL +0.7 -- JUSTYNIAK Joanna Z/5578/21 2022 LDK!
6 14 s 8 17.44 SŁAWUTA Zuzanna CKS Budowlani Częstochowa 2009 U14 SL +0.7 --
7 15 s 8 17.81 OLAS Lena CKS Budowlani Częstochowa 2010 U14 SL +0.7 --
200 m K
1 1 s 1 26.08 STOMPOR Karolina MKS-MOS Katowice 2002 U23 SL +0.7 II ROLAK Dorota Z/2342/18 2022 5
2 2 s 1 26.28 METLAK Martyna TL Athletics Jastrzębie 2006 U18 SL +0.7 III STA¦KIEWICZ Jakub Z/1178/20 2022 LDK!
3 9 s 1 26.60 WO¦ Kinga CKS Budowlani Częstochowa 2006 U18 SL +0.7 III LAMCH Czesław Z/1527/19 2022 LDK!
4 10 s 1 26.77 MUCHA Kinga MOS CSiR D±browa Górnicza 2006 U18 SL +0.7 III ROLAK Dorota Z/3699/19 2022 LDK!
5 21 s 1 28.30 KRZESZEWSKA Olga KS AZS AWF Kraków 2005 U18 MA +0.7 IV GIZA Maciej Z/2155/20 2022 LDK!
1 5 s 2 26.38 BŁAŻYŃSKA Anna TS AKS Chorzów 2005 U18 SL -0.2 III B.D. Z/12348/21 2022
2 6 s 2 26.39 DZIADZIA Anna MKS-MOSM Bytom 2004 U20 SL -0.2 III ¦NIEGÓRSKI Adam KOTUŁA Krzysztof , Z/3294/18 , 2022 LDK!
3 7 s 2 26.52 JUNDZIŁŁ Maja CKS Budowlani Częstochowa 2005 U18 SL -0.2 III MICHALSKA Alicja Z/3255/19 2022 LDK!
4 8 s 2 26.53 DRAGOW Patrycja WKS Wawel Kraków 2008 U16 MA -0.2 III DMP U20 KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/0282/22 2022 LDK! 115
5 15 s 2 27.53 JAUERNIG Karolina TS AKS Chorzów 1999 Sen SL -0.2 -- ZIEMBA Dariusz Z/3187/15 2022 3
1 3 s 3 26.32 OPOLONCHIK Daria CKS Budowlani Częstochowa 2002 U23 SL +0.2 III B.D. Z/3251/22 2022
2 12 s 3 27.17 SRAGA Zuzanna MOS CSiR D±browa Górnicza 2006 U18 SL +0.2 III CZYŻ Paweł JA¬WIŃSKI Krzysztof , Z/0013/20 , 2022 LDK!
3 13 s 3 27.19 WESTENHOLC Paulina KS Victoria Trzebinia 2006 U18 MA +0.2 III SIERKA Ewa Z/2614/19 2022 LDK!
4 18 s 3 27.89 GÓRSKA Dominika TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2003 U20 SL +0.2 IV CZYŻ Katarzyna Z/3185/17 2022 3
1 11 s 4 27.10 LIPSKA Aleksandra CKS Budowlani Częstochowa 2006 U18 SL -0.3 III DMP MICHALSKA Alicja Z/2265/20 2022 LDK! 65
2 14 s 4 27.52 ŻYGADŁO Aleksandra MMKS Kędzierzyn KoĽle 2003 U20 OP -0.3 IV SKRZYDLEWSKI Marek Z/2917/18 2022 4 LDK!
3 16 s 4 27.64 HYRNIK Agnieszka KS Sprint Bielsko-Biała 1998 Sen SL -0.3 -- B.D. DOBIJA Katarzyna , Z/6584/21 , 2022
4 23 s 4 28.54 RYGIEL Oliwia TL Athletics Jastrzębie 2003 U20 SL -0.3 -- CIEMAŁA Krystian Z/11349/21 2022
1 24 s 5 28.87 KLEKOWSKA Wiktoria LUKS Strzałków 2005 U18 LD -0.9 -- MOUELHI Abdessatar Z/2167/20 2022 LDK!
2 26 s 5 29.35 TKACZ Magdalena MMKS Kędzierzyn KoĽle 2004 U20 OP -0.9 -- SKRZYDLEWSKI Marek Z/0247/16 2022 LDK!
3 27 s 5 29.44 DUTKA-WOŁOCH Nicola WKS Wawel Kraków 2011 U12 MA -0.9 V CZYŻ Radosław Z/0186/22 2022 LDK!
4 28 s 5 29.54 ¦WIERCZEK Laura MMKS Kędzierzyn KoĽle 2007 U16 OP -0.9 V SKRZYDLEWSKI Marek Z/3238/20 2022 LDK!
5 30 s 5 30.57 PIˇTKOWSKA Karolina UKS Romer Rabka-Zdrój 2005 U18 MA -0.9 -- PERUCKI Wiesław Z/7690/21 2022
1 17 s 6 27.83 POTOK Katarzyna SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2006 U18 SL -1.0 IV JUSTYNIAK Joanna Z/2991/22 2022
2 19 s 6 27.98 WÓJCIAK Izabela UKS Romer Rabka-Zdrój 2006 U18 MA -1.0 IV PERUCKI Wiesław Z/9388/21 2022 LDK!
3 22 s 6 28.42 SZWEDZIK Aleksandra LUKS Strzałków 2007 U16 LD -1.0 IV MOUELHI Abdessatar # Z/3282/20 2022 LDK!
4 25 s 6 29.34 PURGAŁ Matylda LUKS Strzałków 2007 U16 LD -1.0 V MOUELHI Abdessatar # Z/3200/19 2022 LDK!
5 31 s 6 31.58 SÓWKA Milena CKS Budowlani Częstochowa 2008 U16 SL -1.0 -- TRˇBCZYŃSKA Żaneta Z/5695/22 2022 LDK!
2 20 s 7 28.29 KOZYRA Zofia KS AZS AWF Katowice # 2009 U14 SL -0.9 IV MARMUR Stanisław Z/13233/21 2022 LDK!
4 32 s 7 32.02 KRZESZOWIAK Zofia KS Cracovia 1906 Kraków 2006 U18 MA -0.9 -- KOŁODZIEJ Roman
300 m K
1 1 s 1 42.53 GˇSIOROWSKA Karolina LUKS Strzałków 2007 U16 LD II MOUELHI Abdessatar # Z/3198/19 2022 BEZ LDK!
2 2 s 1 45.69 PŁOCICA Gabriela KS Victoria Trzebinia 2009 U14 MA IV SIERKA Ewa Z/0364/20 2022 LDK!
3 3 s 1 45.87 ¦LIWA Iga MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2006 U18 SL -- B.D. Z/7889/21 2022 LDK!
4 4 s 1 46.94 PIETRASIŃSKA Zuzanna CKS Budowlani Częstochowa 2010 U14 SL V TRˇBCZYŃSKA Żaneta Z/3935/20 2022 LDK!
5 5 s 1 47.72 SULIGA Idalia CKS Budowlani Częstochowa 2009 U14 SL V RUSZEL Piotr Z/13988/21 2022 LDK!
1 6 s 2 48.72 KOCOT Julia KS Victoria Trzebinia 2008 U16 MA -- SIERKA Ewa Z/13019/21 2022 LDK!
2 7 s 2 49.00 SPILOK Patrycja MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2009 U14 SL -- B.D. Z/3328/20 2022 LDK!
3 8 s 2 51.18 WˇSIK Antonina CKS Budowlani Częstochowa 2009 U14 SL -- TRˇBCZYŃSKA Żaneta Z/3133/22 2022 LDK!
4 9 s 2 52.58 PRUSZYŃSKA Oliwia CKS Budowlani Częstochowa 2007 U16 SL -- CIUK Marek LDK!
400 m K
1 2 s 1 57.51 BOCHENEK Jagoda MKS-MOSM Bytom 2006 U18 SL II DMP U20 SZCZYRK Janusz Z/3405/19 2022 LDK! 134
2 6 s 1 59.20 STOKŁOSA Nicola AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1998 Sen OP III OLCZYK Hubert B.D. Z/2011/16 2022
3 7 s 1 59.45 SÓWKA Natalia CKS Budowlani Częstochowa 2003 U20 SL III DMP DMP U20 MICHALSKA Alicja Z/1030/22 2022 LDK! 81 118
4 8 s 1 59.89 ROMANIAK Jagoda TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2006 U18 SL III PRENCEL Piotr # Z/0001/19 2022 LDK!
5 9 s 1 60.92 KOŁODZIEJ Natalia MUKS Gim 2 Nysa 2004 U20 OP III SIEROŃ Dariusz SIEROŃ Dariusz KOŁODZIEJ Tomasz , Z/1858/18 , 2022 5 LDK!
6 13 s 1 62.69 WO¦ Kinga CKS Budowlani Częstochowa 2006 U18 SL IV LAMCH Czesław Z/1527/19 2022 LDK!
1 5 s 2 59.04 SŁOMSKA Magdalena MKS-MOS Katowice 2006 U18 SL III ROLAK Dorota Z/1946/19 2022 LDK!
2 10 s 2 61.58 MILICZEK Magdalena KS AZS AWF Katowice # 2006 U18 SL III MARMUR Stanisław Z/3242/18 2022 LDK!
3 11 s 2 61.96 CENKIER Weronika MOSiR Łaziska Górne 2005 U18 SL III B.D. Z/3971/18 2022 BEZ
4 12 s 2 62.27 ZAJˇC Barbara KS AZS AWF Kraków 2006 U18 MA IV MIREK Wacław # Z/1888/18 2022 5 LDK!
5 17 s 2 65.30 GAŁKA Ada AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2003 U20 OP -- DMP U20 SZARZYŃSKA Barbara DZIUBA Jacek , Z/3704/17 , 2022 LDK! 76
1 15 s 3 63.26 MYKITA Antonina LZS KL Kotwica Brzeg 2008 U16 OP IV ZOK Patrycja Z/10983/21 2022 LDK!
2 16 s 3 64.51 MALIGŁÓWKA Aleksandra CKS Budowlani Częstochowa 2006 U18 SL -- MICHALSKA Alicja Z/0938/20 2022 BEZ LDK!
3 18 s 3 66.85 JOŃSKA Natalia LZS KL Kotwica Brzeg 2006 U18 OP -- ZOK Roman Z/3029/19 2022 BEZ LDK!
3 14 s 4 62.94 BONDARIEVA Viktoria MOS CSiR D±browa Górnicza 2005 U18 SL IV B.D.
4 s 4 65.68 PASTOR Agnieszka SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 1998 Sen SL -- JUSTYNIAK Joanna Z/2607/16 2022 BEZ
5 19 s 4 67.50 MOŃKA Katarzyna CKS Budowlani Częstochowa 2005 U18 SL -- MICHALSKA Alicja Z/2512/19 2022 LDK!
6 20 s 4 72.98 WOLICKA Wiktoria SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2006 U18 SL -- DMP U20 KOS Kamil Z/3269/22 2022 LDK! 52
800 m K
1 1 s 1 2:21.20 ZIÓŁKOWSKA Maja AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2006 U18 OP III BU¦KO Przemysław Z/6140/21 2022 2 LDK!
2 2 s 1 2:22.24 BIGDOWSKA Hanna CKS Budowlani Częstochowa 2005 U18 SL III DMP DMP U20 TRˇBCZYŃSKA Żaneta RUSZEL Piotr , Z/14244/21 , 2022 LDK! 60 109
3 3 s 1 2:25.53 KACZMARCZYK Hanna MKS-MOSM Bytom 2006 U18 SL IV SZCZYRK Janusz Z/0934/19 2022 BEZ LDK!
5 5 s 1 2:33.06 BˇBELEWSKA Klaudia LZS KL Kotwica Brzeg 2006 U18 OP -- ZOK Roman Z/3028/19 2022 BEZ LDK!
7 7 s 1 2:49.02 CIEPAŁ Iga MKS-MOS Katowice 2005 U18 SL -- ROLAK Dorota Z/6123/21 2022
  s 1 DNF ZARĘBSKA Hanna MKS-MOS Katowice 2005 U18 SL -- ROLAK Dorota Z/1951/19 2022
1500 m K
1 1 s 1 4:35.94 LIZIŃSKA Anna CKS Budowlani Częstochowa 2004 U20 SL II DMP LAMCH Czesław Z/4420/18 2022 5 LDK! 94
2 2 s 1 4:41.57 MAŁEK Emilia KS AZS AWF Kraków 2000 U23 MA II DMP MIREK Wacław B.D. B.D. Z/2637/15 2022 81
3 3 s 1 4:59.59 DUDEK Agnieszka MUKS Gim 2 Nysa 2004 U20 OP IV RYSZEWSKI Jacek KOŁODZIEJ Tomasz , Z/1853/18 , 2022 4 LDK!
4 4 s 1 4:59.73 ŁUSZCZKI Nadia MKS-MOSM Bytom 2006 U18 SL IV SZCZYRK Janusz Z/0941/19 2022 BEZ LDK!
5 5 s 1 5:01.67 PARYS Maja MKS-MOSM Bytom 2005 U18 SL IV SZCZYRK Janusz Z/0947/19 2022 BEZ LDK!
7 7 s 1 5:09.34 NOWICKA Martyna MKS-MOSM Bytom 2005 U18 SL IV SZCZYRK Janusz SZCZYRK Janusz , Z/0946/19 , 2022 5 LDK!
8 8 s 1 5:25.70 WRZOSOWSKA Klaudia CKS Budowlani Częstochowa 2006 U18 SL -- LAMCH Czesław Z/4608/19 2022 LDK!
80 m pł ds K
1 1 s 1 14.12 MAJEWSKA Emilia CKS Budowlani Częstochowa 2010 U14 SL +0.7 -- TRˇBCZYŃSKA Żaneta Z/3936/20 2022 BEZ LDK!
100 m pł J MŁ K
1 2 s 1 14.60 NAWROT Paulina MOS CSiR D±browa Górnicza 2006 U18 SL +0.7 II ROLAK Dorota Z/0918/18 2022 4 LDK!
2 3 s 1 14.73 MANDELA Emilia AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2005 U18 OP +0.7 II DMP U20 MARCINÓW Jakub MARCINÓW Ryszard , Z/1270/16 , 2022 LDK! 143
3 4 s 1 15.06 RARÓG Aleksandra AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2005 U18 OP +0.7 II DMP U20 MARCINÓW Ryszard Z/0851/20 2022 LDK! 137
4 6 s 1 15.61 JEWUŁA Dominika WKS Wawel Kraków 2006 U18 MA +0.7 II KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/3172/18 2022 BEZ LDK!
2 5 s 2 15.60 KU¦ Konstancja MKS-MOS Katowice 2005 U18 SL -0.1 II BONK Stanisław Z/1948/19 2022
4 8 s 2 16.94 MOŃKA Katarzyna CKS Budowlani Częstochowa 2005 U18 SL -0.1 IV MICHALSKA Alicja Z/2512/19 2022 LDK!
1500 m prz K
1 1 s 1 5:12.42 AUGUSTINIOK Kamila MKS-MOSM Bytom 2006 U18 SL II DMP U20 SZCZYRK Janusz Z/0961/19 2022 LDK! 123
2 2 s 1 5:24.48 CZYŻ Zuzanna TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2006 U18 SL III CZYŻ Katarzyna Z/3212/18 2022 BEZ LDK!
3 3 s 1 5:25.98 DZIERŻEK Oliwia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2006 U18 SL III PASZTA Wiesław Z/3090/18 2022 BEZ LDK!
Wzwyż K
1 f 1 1.65 KWA¦NY Aleksandra WKS Wawel Kraków 2004 U20 MA II DMP DMP U20 KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/4116/19 2022 LDK! 93 130
2 f 1 1.55 JA¦KACZEK Małgorzata KS Victoria Trzebinia 2006 U18 MA III DMP U20 SIERKA Ewa SIERKA Ewa , Z/2093/17 , 2022 5 LDK! 103
3 f 1 1.50 PTASZEK Aleksandra MKS Tempo Kęty 2006 U18 MA IV ŁYSEK Tadeusz Z/3275/19 2022 BEZ
4 f 1 1.45 CAŁUS Barbara CKS Budowlani Częstochowa 2004 U20 SL IV MICHALSKA Alicja MICHALSKA Alicja Z/2922/18 2022 5 LDK!
5 f 1 1.35 SZTUKA Michalina CKS Budowlani Częstochowa 2005 U18 SL -- MICHALSKA Alicja Z/2622/22 2022
5 f 1 1.35 KĘSICKA Natalia LUKS Strzałków 2009 U14 LD -- MOUELHI Abdessatar Z/2161/20 2022 LDK!
5 f 1 1.35 PŁUSA Amelia CKS Budowlani Częstochowa 2003 U20 SL -- MICHALSKA Alicja LAMCH Mariola Z/3980/17 2022 4 LDK!
W dal K
1 f 1 5.44 ¦LIWA Julia KS Sprint Bielsko-Biała 2003 U20 SL -1.3 II DMP DMP U20 DOBIJA Katarzyna Z/3182/16 2022 3 LDK! 88 117
2 f 1 5.28 RARÓG Aleksandra AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2005 U18 OP 0.0 III DMP MARCINÓW Ryszard Z/0851/20 2022 LDK! 77
3 f 1 5.24 KRUCZEK Martyna KS Sprint Bielsko-Biała 2006 U18 SL -0.7 III DMP DMP U20 DOBIJA Katarzyna Z/2983/18 2022 5 LDK! 75 100
4 f 1 5.16 GAWRY¦ Wiktoria MKS-MOSM Bytom 2003 U20 SL -0.7 III JACYSZYN Lechosław Z/1149/17 2022 2 LDK!
5 f 1 5.01 OBLONK Marta LUKS Podium Kup 2005 U18 OP -0.1 IV DZIUBA Jacek Z/5234/19 2022 LDK!
6 f 1 5.00 MANDELA Emilia AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2005 U18 OP -1.4 IV MARCINÓW Jakub MARCINÓW Ryszard , Z/1270/16 , 2022 LDK!
8 f 1 4.68 RYGIEL Oliwia TL Athletics Jastrzębie 2003 U20 SL -0.6 -- DMP U20 CIEMAŁA Krystian Z/11349/21 2022 67
10 f 1 4.62 GROBEL Adrianna LUKS Strzałków 2006 U18 LD -0.5 -- MOUELHI Abdessatar Z/2168/20 2022 LDK!
11 f 1 4.56 STRYKHAR Anna MKS-MOSM Bytom 2004 U20 SL +0.1 -- B.D. JACYSZYN Lechosław , Z/5478/22 , 2022
12 f 1 4.39 BUJAK Emilia MMKS Kędzierzyn KoĽle 2008 U16 OP -1.0 -- SACZKO Andrzej # Z/0507/20 2022 LDK!
13 f 1 4.28 WÓJTOWICZ Weronika CKS Budowlani Częstochowa 2009 U14 SL -1.0 -- TRˇBCZYŃSKA Żaneta Z/3934/20 2022 LDK!
14 f 1 4.21 GUSTYN Emilia MOSiR Łaziska Górne 2010 U14 SL 0.0 -- B.D. Z/2543/20 2022 LDK!
15 f 1 4.15 GRZEMPA Oliwia SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2009 U14 SL -1.3 -- JUSTYNIAK Joanna Z/4631/19 2022 LDK!
19 f 1 3.95 RYCZKO Wirginia MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2009 U14 SL -0.8 -- B.D. Z/4665/19 2022 LDK!
20 f 1 3.90 NIECKARZ Magdalena MKS-MOSM Bytom 2006 U18 SL -0.1 -- PEROŃ Katarzyna Z/3905/20 2022 LDK!
21 f 1 3.88 BORKOWSKA Hanna CKS Budowlani Częstochowa 2010 U14 SL -0.5 -- MICHALSKA Alicja Z/3680/22 2022 LDK!
22 f 1 3.83 MATACZ Wiktoria LUKS Strzałków 2010 U14 LD -0.2 -- WRÓBLEWSKI Daniel Z/13340/21 2022 LDK!
23 f 1 3.71 WOJCIESZCZAK Emilia SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2009 U14 SL -1.0 -- JUSTYNIAK Joanna Z/5578/21 2022 LDK!
24 f 1 3.61 ŻAK Amelia LUKS Strzałków 2009 U14 LD -1.0 -- WRÓBLEWSKI Daniel Z/3835/19 2022 LDK!
25 f 1 3.46 MAZUR Blanka CKS Budowlani Częstochowa 2008 U16 SL -0.8 -- MICHALSKA Alicja Z/1959/22 2022 LDK!
26 f 1 3.29 KWA¦NY Aleksandra WKS Wawel Kraków 2004 U20 MA +0.6 -- KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/4116/19 2022 LDK!
27 f 1 3.25 SZYJKA Maja SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2009 U14 SL -0.3 -- JUSTYNIAK Joanna Z/1276/22 2022 LDK!
28 f 1 2.77 CZECH Daria TL Athletics Jastrzębie 2010 U14 SL -0.8 -- CIEMAŁA Krystian Z/1945/22 2022 LDK!
Trójskok K
1 f 1 11.03 JUNDZIŁŁ Maja CKS Budowlani Częstochowa 2005 U18 SL -1.2 III DMP DMP U20 MICHALSKA Alicja Z/3255/19 2022 LDK! 73 104
3 f 1 10.59 WOLAŃSKA Nadia WKS Wawel Kraków 2004 U20 MA -0.4 IV DMP DMP U20 KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/3534/18 2022 4 LDK! 59 91
4 f 1 8.79 PŁUSA Amelia CKS Budowlani Częstochowa 2003 U20 SL -0.8 -- MICHALSKA Alicja LAMCH Mariola Z/3980/17 2022 4 LDK!
5 f 1 8.74 SZTUKA Michalina CKS Budowlani Częstochowa 2005 U18 SL -0.3 -- MICHALSKA Alicja Z/2622/22 2022
Kula (2) K
1 f 1 9.84 ¦LĘZAK Alicja CKS Budowlani Częstochowa 2009 U14 SL -- WRÓBEL Krzysztof Z/12523/21 2022 LDK!
2 f 1 8.99 DOLIBOG Nikola MKS-MOSM Bytom 2009 U14 SL -- PEROŃ Katarzyna # Z/1391/20 2022 LDK!
Kula (3) K
1 f 1 10.57 LEWANDOWSKA Nikola CKS Budowlani Częstochowa 2008 U16 SL IV DMP U20 WRÓBEL Krzysztof Z/4073/20 2022 LDK! 91
3 f 1 9.50 WILIŃSKA Julia MKS Ustroń 2006 U18 SL -- KUBALA Magdalena Z/2270/20 2022 LDK!
Dysk (1) K
2 f 1 30.72 ¦LEDZIŃSKA Martyna KS Victoria Trzebinia 2006 U18 MA IV PATER Agnieszka Z/2224/18 2022 BEZ LDK!
Oszczep (500) K
1 f 1 34.95 KU¦ Konstancja MKS-MOS Katowice 2005 U18 SL IV BONK Stanisław Z/1948/19 2022
2 f 1 34.75 NAWROT Paulina MOS CSiR D±browa Górnicza 2006 U18 SL IV ROLAK Dorota Z/0918/18 2022 4 LDK!
3 f 1 34.45 KWOKA Martyna WKS Wawel Kraków 2005 U18 MA IV DMP U20 MICHNIAK Jan Z/0377/20 2022 88
4 f 1 31.47 RUSZEL Maja CKS Budowlani Częstochowa 2006 U18 SL -- DMP U20 MICHALSKA Alicja Z/0936/20 2022 BEZ LDK! 79
5 f 1 22.31 GERMUGA Martyna MKS-MOSM Bytom 2010 U14 SL -- MARMUR Stanisław Z/3901/20 2022
6 f 1 21.99 ¦LEDZIŃSKA Martyna KS Victoria Trzebinia 2006 U18 MA -- DMP U20 PATER Agnieszka Z/2224/18 2022 BEZ LDK! 48
7 f 1 20.16 ¦LĘZAK Alicja CKS Budowlani Częstochowa 2009 U14 SL -- WRÓBEL Krzysztof Z/12523/21 2022 LDK!
9 f 1 17.90 KOLANYK Agata MKS-MOSM Bytom 2009 U14 SL -- JACYSZYN Lechosław Z/2297/22 2022
  f 1 NM BOREK Wiktoria MKS-MOSM Bytom 2006 U18 SL -- DMP U20 MARMUR Stanisław # Z/0926/19 2022 BEZ LDK!
Oszczep (600) K
1 f 1 40.62 SKRABA Beata KS AZS AWF Kraków 1988 Sen MA II DMP NIERODA Renata B.D. Z/1923/11 2022 2 97
2 f 1 34.89 PIETRASZ Karolina MKS-MOSM Bytom 2003 U20 SL III DMP U20 MARMUR Stanisław Z/1157/17 2022 3 LDK! 104
3 f 1 28.68 CAŁUS Barbara CKS Budowlani Częstochowa 2004 U20 SL -- MICHALSKA Alicja MICHALSKA Alicja Z/2922/18 2022 5 LDK!
4 f 1 26.12 BURZYŃSKA Oliwia MKS-MOS Katowice 2004 U20 SL -- BONK Stanisław Z/6124/21 2022
100 m M
1 1 s 1 11.01 LIBURA Sebastian MOS CSiR D±browa Górnicza 2006 U18 SL -1.1 II DMP U20 ROLAK Dorota Z/0979/18 2022 LDK! 138
2 2 s 1 11.10 DRÓŻDŻ Marcin KS AZS AWF Katowice # 2002 U23 SL -1.1 II KRUPA Iwona B.D. Z/1406/16 2022
3 3 s 1 11.31 BEDNARZ Patryk KS Sprinterzy.com Kraków 1994 Sen MA -1.1 III B.D. OSTROWSKA Justyna , Z/2032/11 , 2022
4 4 s 1 11.38 DAWISKIBA Mateusz CKS Budowlani Częstochowa 2004 U20 SL -1.1 III LAMCH Czesław Z/3693/18 2022 5 LDK!
5 5 s 1 11.44 MARUSA Maksymilian MOS CSiR D±browa Górnicza 2004 U20 SL -1.1 III JA¬WIŃSKI Krzysztof Z/5531/19 2022
6 7 s 1 11.47 LIBURA Jakub MOS CSiR D±browa Górnicza 2006 U18 SL -1.1 III DMP U20 ROLAK Dorota Z/0978/18 2022 LDK! 111
7 9 s 1 11.66 KAMUDA Dominik CTL ORLĘTA Częstochowa 2004 U20 SL -1.1 III KASIŃSKI Marek Z/3936/19 2022 LDK!
8 11 s 1 11.79 HAJDUK Seweryn MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2004 U20 SL -1.1 IV PASZTA Wiesław Z/3733/17 2022 4
1 8 s 2 11.62 WITOS Mikołaj KS Sprint Bielsko-Biała 2004 U20 SL -1.7 III DOBIJA Katarzyna Z/4249/17 2022 BEZ LDK!
2 10 s 2 11.73 KRAVETS Dmytro KS Sprint Bielsko-Biała 2006 U18 SL -1.7 III DMP B.D. Z/2928/22 2022 52
3 14 s 2 11.91 KAŁUŻA Wiktor KS Sprint Bielsko-Biała 2005 U18 SL -1.7 IV DMP DMP U20 DOBIJA Katarzyna Z/3245/20 2022 42 91
4 16 s 2 12.02 NOWAK Szymon MKS-MOSM Bytom 2004 U20 SL -1.7 IV KOTUŁA Krzysztof Z/0451/18 2022 4 LDK!
5 17 s 2 12.06 NOWAK Kacper LUKS Strzałków 2001 U23 LD -1.7 -- MOUELHI Abdessatar Z/3081/18 2022 BEZ
6 18 s 2 12.07 KORZENIOWSKI Krzysztof TS Wieliczanka Wieliczka 2006 U18 MA -1.7 IV SIEMIEŃSKA Barbara GIZA Karolina , Z/3285/19 , 2022 BEZ LDK!
7 20 s 2 12.28 GAJEK Mateusz MOS CSiR D±browa Górnicza 2004 U20 SL -1.7 -- DMP U20 ROLAK Dorota Z/0869/22 2022 79
1 15 s 3 11.99 LATOSIK Kacper MOS CSiR D±browa Górnicza 2006 U18 SL +0.6 IV JA¬WIŃSKI Krzysztof Z/1131/22 2022
2 19 s 3 12.11 PALECZNY Bartosz SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2005 U18 SL +0.6 IV DMP U20 JUSTYNIAK Joanna Z/4867/18 2022 BEZ LDK! 84
3 21 s 3 12.33 VALETTE Jan KS Cracovia 1906 Kraków 2005 U18 MA +0.6 -- KOŁODZIEJ Roman Z/1821/22 2022
4 23 s 3 12.36 FENDER Piotr SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2003 U20 SL +0.6 -- JUSTYNIAK Joanna Z/1986/18 2022 5 LDK!
5 25 s 3 12.65 SZYMCZYK Szymon KS Cracovia 1906 Kraków 2003 U20 MA +0.6 -- KOŁODZIEJ Roman Z/9208/21 2022
6 26 s 3 12.94 MIZGAŁA Kacper CKS Budowlani Częstochowa 2003 U20 SL +0.6 -- LAMCH Czesław Z/3174/19 2022 LDK!
1 22 s 4 12.36 ROKOSZ Mateusz MMKS Kędzierzyn KoĽle 2006 U18 OP +0.2 -- SACZKO Andrzej Z/0969/20 2022 BEZ LDK!
2 24 s 4 12.62 ZASADNI Patryk MOS CSiR D±browa Górnicza 2006 U18 SL +0.2 -- ROLAK Dorota Z/1130/22 2022
4 30 s 4 14.47 ¦LIWIŃSKI Aleksander CKS Budowlani Częstochowa 2007 U16 SL +0.2 -- CIUK Marek # Z/2735/21 2022 LDK!
1 1 s 6 13.50 OWCZARCZYK Oskar SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2009 U14 SL -0.5 -- JUSTYNIAK Joanna Z/4031/22 2022 LDK!
2 2 s 6 14.25 SZOPNIEWSKI Jacek MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2009 U14 SL -0.5 -- B.D. Z/2283/20 2022 LDK!
3 3 s 6 14.47 LEDWAN Bartłomiej LUKS Strzałków 2009 U14 LD -0.5 -- WRÓBLEWSKI Daniel Z/3838/19 2022 LDK!
5 5 s 6 15.62 ADAMIK Ignacy KS Cracovia 1906 Kraków 2009 U14 MA -0.5 -- KOŁODZIEJ Roman Z/11912/21 2022
6 6 s 6 15.81 KAROŃ Jan CKS Budowlani Częstochowa 2010 U14 SL -0.5 --
200 m M
1 1 s 1 22.53 DRÓŻDŻ Marcin KS AZS AWF Katowice # 2002 U23 SL -0.8 II KRUPA Iwona B.D. Z/1406/16 2022
2 2 s 1 22.59 MARUSA Maksymilian MOS CSiR D±browa Górnicza 2004 U20 SL -0.8 II DMP U20 JA¬WIŃSKI Krzysztof Z/5531/19 2022 127
3 3 s 1 22.88 BEDNARZ Patryk KS Sprinterzy.com Kraków 1994 Sen MA -0.8 III B.D. OSTROWSKA Justyna , Z/2032/11 , 2022
4 6 s 1 23.06 KRAVETS Dmytro KS Sprint Bielsko-Biała 2006 U18 SL -0.8 III DMP U20 B.D. Z/2928/22 2022 115
5 19 s 1 33.24 ¦LIWIŃSKI Tymoteusz CKS Budowlani Częstochowa 2011 U12 SL -0.8 -- RUSZEL Piotr Z/2319/22 2022 LDK!
1 4 s 2 22.89 LIBURA Jakub MOS CSiR D±browa Górnicza 2006 U18 SL -0.5 III ROLAK Dorota Z/0978/18 2022 LDK!
2 5 s 2 23.02 DAWISKIBA Mateusz CKS Budowlani Częstochowa 2004 U20 SL -0.5 III LAMCH Czesław Z/3693/18 2022 5 LDK!
3 7 s 2 23.11 WITOS Mikołaj KS Sprint Bielsko-Biała 2004 U20 SL -0.5 III DMP DOBIJA Katarzyna Z/4249/17 2022 BEZ LDK! 71
4 8 s 2 23.15 SIMIŃSKI Konrad CKS Budowlani Częstochowa 2003 U20 SL -0.5 III LAMCH Czesław Z/3696/18 2022 3 LDK!
5 9 s 2 23.64 KAŁUŻA Wiktor KS Sprint Bielsko-Biała 2005 U18 SL -0.5 IV DOBIJA Katarzyna Z/3245/20 2022
1 10 s 3 23.99 KORZENIOWSKI Krzysztof TS Wieliczanka Wieliczka 2006 U18 MA -1.4 IV SIEMIEŃSKA Barbara GIZA Karolina , Z/3285/19 , 2022 BEZ LDK!
2 11 s 3 24.07 NOWAK Szymon MKS-MOSM Bytom 2004 U20 SL -1.4 IV DMP U20 KOTUŁA Krzysztof Z/0451/18 2022 4 LDK! 93
3 12 s 3 24.31 LATOSIK Kacper MOS CSiR D±browa Górnicza 2006 U18 SL -1.4 IV DMP U20 JA¬WIŃSKI Krzysztof Z/1131/22 2022 89
4 16 s 3 24.92 KAMUDA Dominik CTL ORLĘTA Częstochowa 2004 U20 SL -1.4 -- KASIŃSKI Marek Z/3936/19 2022 LDK!
1 13 s 4 24.41 NOWAK Kacper LUKS Strzałków 2001 U23 LD -0.7 -- MOUELHI Abdessatar Z/3081/18 2022 BEZ
2 14 s 4 24.64 PALECZNY Bartosz SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2005 U18 SL -0.7 -- JUSTYNIAK Joanna Z/4867/18 2022 BEZ LDK!
3 15 s 4 24.89 DUDA Szymon MKS-MOSM Bytom 2006 U18 SL -0.7 -- JACYSZYN Lechosław Z/1393/20 2022 LDK!
4 17 s 4 25.22 FENDER Piotr SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2003 U20 SL -0.7 -- JUSTYNIAK Joanna Z/1986/18 2022 5 LDK!
5 18 s 4 25.58 ZASADNI Patryk MOS CSiR D±browa Górnicza 2006 U18 SL -0.7 -- DMP U20 ROLAK Dorota Z/1130/22 2022 72
2 s 5 25.74 SZYMCZYK Szymon KS Cracovia 1906 Kraków 2003 U20 MA -1.1 -- KOŁODZIEJ Roman Z/9208/21 2022
3 s 5 26.55 MIZGAŁA Kacper CKS Budowlani Częstochowa 2003 U20 SL -1.1 -- LAMCH Czesław Z/3174/19 2022 LDK!
1 s 6 21.89 TARADAJ Bartosz KS AZS AWF Katowice 2001 U23 SL +0.4 I KOTUŁA Krzysztof B.D. Z/5732/15 2022 LDK!
3 s 6 24.40 JANOSIK Wojciech CKS Budowlani Częstochowa 2003 U20 SL +0.4 IV MICHALSKA Alicja Z/1032/22 2022 LDK!
300 m M
1 1 s 1 37.51 ROTER Dawid MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2006 U18 SL -- PASZTA Wiesław Z/4953/19 2022
2 2 s 1 38.72 MACIEJEWSKI Stanisław MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1999 Sen SL -- B.D. Z/13015/21 2022
4 4 s 1 54.00 ADAMIK Ignacy KS Cracovia 1906 Kraków 2009 U14 MA -- KOŁODZIEJ Roman Z/11912/21 2022
400 m M
1 1 s 1 50.12 DUDA Piotr TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2006 U18 SL II CZYŻ Katarzyna Z/3229/18 2022 BEZ LDK!
2 2 s 1 50.48 SIMIŃSKI Konrad CKS Budowlani Częstochowa 2003 U20 SL II LAMCH Czesław Z/3696/18 2022 3 LDK!
3 4 s 1 53.12 ZAJˇC Bartosz KS Sprint Bielsko-Biała 2006 U18 SL IV DMP DMP U20 DOBIJA Katarzyna Z/2127/20 2022 LDK! 47 99
1 6 s 2 53.47 NEUMANN Borys MKS-MOSM Bytom 2006 U18 SL IV DMP U20 SZCZYRK Janusz SZCZYRK Janusz , Z/0944/19 , 2022 BEZ LDK! 96
2 8 s 2 54.34 HALUSHKO Dymytro LUKS Podium Kup 2005 U18 OP IV DZIUBA Jacek Z/2737/18 2022 BEZ LDK!
3 10 s 2 56.18 PAPLICKI Mateusz CKS Budowlani Częstochowa 2003 U20 SL -- DMP DMP U20 CIUK Marek Z/3695/18 2022 5 LDK! 19 74
4 11 s 2 60.09 PACEK Szymon LZS KL Kotwica Brzeg 2007 U16 OP -- ZOK Patrycja Z/10237/21 2022 LDK!
1 3 s 3 50.88 BASYSTYI Vladyslav AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2004 U20 OP III DZIUBA Jacek
3 7 s 3 54.13 CZUBAK Tomasz MKS-MOSM Bytom 2006 U18 SL IV SZCZYRK Janusz SZCZYRK Janusz , Z/0927/19 , 2022 BEZ LDK!
4 9 s 3 56.09 VALETTE Jan KS Cracovia 1906 Kraków 2005 U18 MA -- KOŁODZIEJ Roman Z/1821/22 2022
600 m M
  s 1 DNF WILMAN Jakub MUKS Gim 2 Nysa 2008 U16 OP -- KOŁODZIEJ Tomasz Z/5311/21 2022 BEZ LDK!
800 m M
1 1 s 1 1:54.90 PIˇTEK Michał CKS Budowlani Częstochowa 2003 U20 SL II LAMCH Czesław Z/1831/18 2022 3 LDK!
2 2 s 1 1:59.89 MAJEWSKI Mateusz CKS Budowlani Częstochowa 2005 U18 SL III DMP U20 RUSZEL Piotr LAMCH Czesław , Z/3376/20 , 2022 BEZ LDK! 108
3 3 s 1 1:59.93 KARDAS Arkadiusz TS AKS Chorzów 1989 Sen SL III B.D. B.D. Z/3221/15 2022 BEZ
4 4 s 1 2:03.19 MAJERANOWSKI Maciej MKS-MOSM Bytom 2006 U18 SL IV SZCZYRK Janusz Z/1400/20 2022 LDK!
5 5 s 1 2:03.26 HADASZ Adam UKS Olimpia Zabrze 2004 U20 SL IV MATACZYŃSKI Grzegorz Z/2067/18 2022 5
7 7 s 1 2:12.29 WAWROWSKI Dominik UKS Olimpia Zabrze 2005 U18 SL -- MATACZYŃSKI Grzegorz Z/1548/20 2022
1500 m M
1 s 1 4:16.45 SOCHA Tymon TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2005 U18 SL IV CZYŻ Katarzyna Z/3278/18 2022 4 LDK!
3 s 1 4:25.59 BATOR Michał Atelier Sportu Konopiska # 2007 U16 SL V B.D. Z/5347/22 2022
Wzwyż M
1 f 1 1.98 JUSZCZAK Mateusz KS Victoria Trzebinia 2004 U20 MA II DMP U20 SIERKA Ewa Z/3886/16 2022 BEZ LDK! 130
2 f 1 1.80 JANOSIK Wojciech CKS Budowlani Częstochowa 2003 U20 SL IV DMP DMP U20 MICHALSKA Alicja Z/1032/22 2022 LDK! 55 99
3 f 1 1.70 ROKOSZ Mateusz MMKS Kędzierzyn KoĽle 2006 U18 OP -- SACZKO Andrzej Z/0969/20 2022 BEZ LDK!
4 f 1 1.70 HARZ Tomasz MMKS Kędzierzyn KoĽle 2007 U16 OP V SACZKO Andrzej # Z/0368/21 2022 LDK!
5 f 1 1.70 ŁAPCIK Artur KS Victoria Trzebinia 2005 U18 MA -- SIERKA Ewa SIERKA Ewa , Z/2082/17 , 2022 BEZ LDK!
6 f 1 1.65 KLUCZNY Alan CKS Budowlani Częstochowa 2006 U18 SL -- DMP MICHALSKA Alicja MICHALSKA Alicja Z/4597/19 2022 BEZ LDK! 29
7 f 1 1.60 TRACZYK Radosław UKS Romer Rabka-Zdrój 2006 U18 MA -- DMP U20 PERUCKI Wiesław Z/1507/22 2022 68
9 f 1 1.45 RYDLEWSKI Adam MUKS Gim 2 Nysa 2008 U16 OP -- RYSZEWSKI Jacek Z/5292/21 2022 BEZ LDK!
W dal M
1 f 1 6.60 KAŁWAK Marcin MMKS Kędzierzyn KoĽle 2004 U20 OP +1.0 III SACZKO Andrzej Z/0937/18 2022 4 LDK!
2 f 1 5.93 WI¦NIEWSKI Dawid TL Athletics Jastrzębie 2003 U20 SL +0.1 IV DMP U20 CIEMAŁA Krystian Z/2062/18 2022 78
3 f 1 5.67 HARZ Tomasz MMKS Kędzierzyn KoĽle 2007 U16 OP +1.0 V SACZKO Andrzej # Z/0368/21 2022 LDK!
4 f 1 5.53 DUDA Szymon MKS-MOSM Bytom 2006 U18 SL -0.3 -- JACYSZYN Lechosław Z/1393/20 2022 LDK!
6 f 1 4.61 OWCZARCZYK Oskar SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2009 U14 SL +1.5 -- JUSTYNIAK Joanna Z/4031/22 2022 LDK!
7 f 1 4.39 LEDWAN Bartłomiej LUKS Strzałków 2009 U14 LD +0.3 -- WRÓBLEWSKI Daniel Z/3838/19 2022 LDK!
Trójskok M
1 f 1 12.05 OBRZUT Kacper CKS Budowlani Częstochowa 2005 U18 SL -0.7 -- LAMCH Czesław Z/1023/19 2022 BEZ LDK!
2 f 1 11.45 WO¦ Karol CKS Budowlani Częstochowa 2006 U18 SL -1.0 -- MICHALSKA Alicja Z/8901/21 2022
Kula (4) M
1 f 1 9.85 WIECZOREK Kacper LUKS Strzałków 2009 U14 LD -- WRÓBLEWSKI Daniel Z/11332/21 2022 LDK!
2 f 1 9.02 KOŁODZIEJ Wojciech MUKS Gim 2 Nysa 2009 U14 OP -- KOŁODZIEJ Tomasz Z/5285/21 2022 BEZ LDK!
3 f 1 6.96 MARGAS Maciej LUKS Strzałków 2009 U14 LD -- WRÓBLEWSKI Daniel Z/3837/19 2022 LDK!
Kula (5) M
1 f 1 12.88 WRÓBEL Dominik CKS Budowlani Częstochowa 2006 U18 SL IV MICHALSKA Alicja Z/4641/19 2022 LDK!
2 f 1 12.50 ¦WISTEK Mateusz MMKS Kędzierzyn KoĽle 2006 U18 OP IV SACZKO Andrzej Z/1917/20 2022 LDK!
3 f 1 11.14 HALEK Arkadiusz MMKS Kędzierzyn KoĽle 2007 U16 OP V SACZKO Andrzej # Z/0366/21 2022 LDK!
4 f 1 10.68 NIEZABITOWSKI Jan UKS Romer Rabka-Zdrój 2005 U18 MA -- DMP U20 PERUCKI Wiesław Z/1423/19 2022 LDK! 71
5 f 1 9.89 GRYGLEWSKI Marcin LUKS Strzałków 2008 U16 LD -- WRÓBLEWSKI Daniel Z/3281/20 2022 LDK!
Kula (6) M
1 f 1 13.59 OLSZYŃSKI Jakub MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2003 U20 SL III PILAREK Sławomir KURDZIEL Andrzej , Z/1609/16 , 2022 LDK!
2 f 1 6.08 MICHALAK Mikołaj CKS Budowlani Częstochowa 2004 U20 SL -- WRÓBEL Krzysztof
Kula (7.26) M
1 f 1 13.08 WALCZAK Marek LUKS Sukces Komprachcice 1980 Masters OP III B.D. Z/11723/21 2022
Dysk (0.75) M
1 f 1 32.80 WIECZOREK Kacper LUKS Strzałków 2009 U14 LD -- WRÓBLEWSKI Daniel Z/11332/21 2022 LDK!
2 f 1 23.28 MARGAS Maciej LUKS Strzałków 2009 U14 LD -- WRÓBLEWSKI Daniel Z/3837/19 2022 LDK!
Dysk (1) M
2 f 1 44.78 HALEK Arkadiusz MMKS Kędzierzyn KoĽle 2007 U16 OP III SACZKO Andrzej # Z/0366/21 2022 LDK!
4 f 1 33.09 GRYGLEWSKI Marcin LUKS Strzałków 2008 U16 LD V WRÓBLEWSKI Daniel Z/3281/20 2022 LDK!
5 f 1 24.76 GUZIK Marcin LUKS Strzałków 2008 U16 LD -- WRÓBLEWSKI Daniel Z/3841/19 2022 LDK!
Dysk (1.5) M
1 f 1 54.41 WAGNER Karol LUKS Podium Kup 2005 U18 OP I DZIUBA Jacek # Z/5204/19 2022 LDK!
4 f 1 40.37 ¦WISTEK Mateusz MMKS Kędzierzyn KoĽle 2006 U18 OP III SACZKO Andrzej Z/1917/20 2022 LDK!
5 f 1 37.90 WRÓBEL Dominik CKS Budowlani Częstochowa 2006 U18 SL IV MICHALSKA Alicja Z/4641/19 2022 LDK!
Dysk (1.75) M
1 f 1 45.85 OLSZYŃSKI Jakub MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2003 U20 SL II PILAREK Sławomir KURDZIEL Andrzej , Z/1609/16 , 2022 LDK!
2 f 1 39.71 PRUSAK Mateusz KS AZS AWF Kraków 2003 U20 MA III DMP U20 NIERODA Renata Z/4052/17 2022 112
3 f 1 35.20 KSIˇŻCZYK Bartosz MKS-MOSM Bytom 2003 U20 SL IV DMP U20 KOTUŁA Krzysztof MARMUR Stanisław , Z/1152/17 , 2022 4 LDK! 97
4 f 1 25.31 MICHALAK Mikołaj CKS Budowlani Częstochowa 2004 U20 SL -- WRÓBEL Krzysztof
Dysk (2) M
  f 1 NM PUDŁOWSKI Szymon KS AZS AWF Katowice 1989 Sen SL -- BONK Stanisław Z/0961/13 2022 1
Oszczep (600) M
1 f 1 49.15 MAJCHRZAK Jakub MUKS Gim 2 Nysa 2007 U16 OP III RYSZEWSKI Jacek Z/5290/21 2022 LDK!
2 f 1 29.88 GRYGLEWSKI Marcin LUKS Strzałków 2008 U16 LD -- WRÓBLEWSKI Daniel Z/3281/20 2022 LDK!
3 f 1 26.56 GUZIK Marcin LUKS Strzałków 2008 U16 LD -- WRÓBLEWSKI Daniel Z/3841/19 2022 LDK!
5 f 1 26.04 KIECA Kajetan CKS Budowlani Częstochowa 2009 U14 SL -- WRÓBEL Krzysztof
6 f 1 22.80 FIELAUF Sebastian CKS Budowlani Częstochowa 2007 U16 SL -- WRÓBEL Krzysztof Z/2745/21 2022 LDK!
Oszczep (700) M
2 f 1 54.78 RACHWALIK Sebastian CKS Budowlani Częstochowa 2005 U18 SL III DMP U20 LAMCH Czesław Z/3425/19 2022 5 LDK! 111
3 f 1 49.49 SZOPNIEWSKI Rafał MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2005 U18 SL IV DMP U20 B.D. Z/3404/18 2022 BEZ LDK! 101
Oszczep (800) M
1 f 1 50.85 SADOWSKI Filip MKS-MOS Katowice 2003 U20 SL III BONK Stanisław Z/3500/17 2022 4
2 f 1 47.01 GURZKOWSKI Jakub MKS-MOS Katowice 2003 U20 SL III BONK Stanisław Z/5379/19 2022

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 16.618751049042 sekund