Łódź 12.06.2022
2. Mityng Kwalifikacyjny ŁOZLA [DMP] [DMP U20]
100 m K
1 1 e 1 12.22 OŻGA Weronika LKS Górnik Wałbrzych 2003 U20 DS +0.1 II ULIASZ Małgorzata BANASZEK Grzegorz , Z/1796/17 , 2022 3 LDK!
2 2 e 1 12.57 NOWAK Natalia AZS Łódź 2004 U20 LD +0.1 II DMP BLAUSZ Henryka Z/1955/21 2022 95
3 3 e 1 12.58 ADAMCZEWSKA Zuzanna AZS Łódź 2005 U18 LD +0.1 II BLAUSZ Henryka Z/0238/18 2022
4 4 e 1 12.76 MODELEWSKA Julia MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2007 U16 LD +0.1 III B.D. B.D. B.D. WASIAK Jarosław , Z/8009/21 , 2022 LDK!
5 6 e 1 12.83 KANICKA Lena KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2007 U16 WP +0.1 III DMP U20 WALCZAK Katarzyna Z/1060/18 2022 BEZ LDK! 119
6 7 e 1 12.96 ŚWIERCZYŃSKA Julia RKS Łódź 2006 U18 LD +0.1 III DMP GOWORSKI Tomasz Z/1246/20 2022 74
7 8 e 1 13.09 JAKŚ Aleksandra RKS Łódź 1998 Sen LD +0.1 III KOPEĆ Dominik B.D. Z/1333/14 2022 2
8 11 e 1 13.31 JAKŚ Małgorzata RKS Łódź 1998 Sen LD +0.1 -- KOPEĆ Dominik B.D. Z/1334/14 2022
1 9 e 2 13.27 LEWANDOWSKA Wiktoria KS Żeglina Sieradz 2004 U20 LD -1.4 IV NOWAK Mieczysław Z/3529/18 2022 3
2 12 e 2 13.49 KALIŃSKA Oliwia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2006 U18 WP -1.4 IV WALCZAK Katarzyna Z/0267/20 2022 LDK!
3 12 e 2 13.49 WŁOŚCIAŃSKA Patrycja RKS Łódź 2003 U20 LD -1.4 IV DMP U20 KOPEĆ Dominik # Z/4123/17 2022 5 92
4 14 e 2 13.56 LOSY Zofia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2007 U16 WP -1.4 IV WALCZAK Katarzyna Z/1062/18 2022 BEZ LDK!
5 17 e 2 13.71 JEZIORSKA Marika MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U16 LD -1.4 IV BELTER Artur Z/0184/20 2022 LDK!
6 18 e 2 13.79 KACZMAREK Julia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2007 U16 WP -1.4 IV WALCZAK Katarzyna Z/3122/19 2022 LDK!
1 10 e 3 13.29 REYER Ksenia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 1997 Sen WP -1.5 -- WALCZAK Michał Z/1128/14 2022
2 15 e 3 13.63 ZIELIŃSKA Agnieszka MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2005 U18 LD -1.5 IV B.D. WASIAK Jarosław , Z/0223/19 , 2022 LDK!
3 19 e 3 14.07 SIEWIERA Amelia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2008 U16 WP -1.5 V WALCZAK Katarzyna Z/0261/20 2022 LDK!
4 20 e 3 14.12 BERNER Hanna RKS Łódź 2004 U20 LD -1.5 -- SZABLEWSKI Tadeusz Z/1476/20 2022
5 21 e 3 14.14 ŁAGODZIŃSKA Zuzanna UKS Lisy Zgierz 2007 U16 LD -1.5 V LISIECKI Paweł B.D. Z/1907/19 2022 LDK!
6 23 e 3 14.29 FROŃ Wiktoria KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2006 U18 WP -1.5 -- WALCZAK Michał Z/0269/20 2022 LDK!
7 24 e 3 14.51 BENEDYKCIŃSKA Nicola KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2006 U18 WP -1.5 -- WALCZAK Michał Z/1056/18 2022 BEZ LDK!
8 25 e 3 14.51 BORKOWSKA Marta MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U18 LD -1.5 -- KOWALSKI Robert Z/0002/20 2022 LDK!
1 5 e 4 12.80 SĘCZEK Martyna MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2004 U20 LD +0.4 III WASIAK Jarosław Z/5149/18 2022 4 LDK!
2 16 e 4 13.68 VYNYCHENKO Daryna AZS Łódź 2005 U18 LD +0.4 IV KUCZKOWSKI Piotr Z/3691/22 2022
3 22 e 4 14.21 JABŁOŃSKA Hanna MKS Aleksandrów Łódzki 2008 U16 LD +0.4 V ZDRAJKOWSKI Paweł Z/7872/21 2022
4 26 e 4 14.52 ŁAGODZIŃSKA Joanna UKS Lisy Zgierz 2007 U16 LD +0.4 -- LISIECKI Paweł B.D. Z/1906/19 2022 LDK!
5 27 e 4 14.71 PATURAJ Natalia RKS Łódź 2008 U16 LD +0.4 -- SZABLEWSKI Tadeusz Z/1886/21 2022
6 28 e 4 15.46 SZYMCZAK Zofia MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U18 LD +0.4 -- SYGDZIAK Zofia ZDRAJKOWSKI Paweł , Z/1707/20 , 2022 LDK!
1 1 f 1 12.64 ADAMCZEWSKA Zuzanna AZS Łódź 2005 U18 LD -1.2 II BLAUSZ Henryka Z/0238/18 2022
2 2 f 1 12.71 NOWAK Natalia AZS Łódź 2004 U20 LD -1.2 II DMP BLAUSZ Henryka Z/1955/21 2022 87
3 3 f 1 12.80 SĘCZEK Martyna MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2004 U20 LD -1.2 III WASIAK Jarosław Z/5149/18 2022 4 LDK!
4 4 f 1 12.85 KANICKA Lena KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2007 U16 WP -1.2 III DMP U20 WALCZAK Katarzyna Z/1060/18 2022 BEZ LDK! 118
5 5 f 1 12.95 MODELEWSKA Julia MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2007 U16 LD -1.2 III B.D. B.D. B.D. WASIAK Jarosław , Z/8009/21 , 2022 LDK!
200 m K
1 1 s 1 24.70 ZIMOLĄG Oliwia MKS-MOSM Bytom 2005 U18 SL +1.5 I DMP U20 KOTUŁA Krzysztof Z/0457/18 2022 3 LDK! 152
2 4 s 1 26.10 LEWANDOWSKA Wiktoria KS Żeglina Sieradz 2004 U20 LD +1.5 II NOWAK Mieczysław Z/3529/18 2022 3
3 5 s 1 26.44 JAKŚ Aleksandra RKS Łódź 1998 Sen LD +1.5 III DMP KOPEĆ Dominik B.D. Z/1333/14 2022 2 79
4 7 s 1 27.09 JACKOWSKA Amelia RKS Łódź 2006 U18 LD +1.5 III DMP DMP U20 KOPEĆ Dominik Z/5739/19 2022 LDK! 65 105
5 6 s 1 27.09 MODELEWSKA Julia MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2007 U16 LD +1.5 III B.D. B.D. B.D. WASIAK Jarosław , Z/8009/21 , 2022 LDK!
6 8 s 1 27.28 MARCINIAK Julia AZS Łódź 2004 U20 LD +1.5 III BLAUSZ Henryka # Z/5319/19 2022
1 2 s 2 25.21 OŻGA Weronika LKS Górnik Wałbrzych 2003 U20 DS +1.3 II ULIASZ Małgorzata BANASZEK Grzegorz , Z/1796/17 , 2022 3 LDK!
2 9 s 2 27.64 WŁOŚCIAŃSKA Patrycja RKS Łódź 2003 U20 LD +1.3 IV KOPEĆ Dominik # Z/4123/17 2022 5
3 10 s 2 27.66 LOSY Zofia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2007 U16 WP +1.3 IV WALCZAK Katarzyna Z/1062/18 2022 BEZ LDK!
4 11 s 2 27.83 JEZIORSKA Marika MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U16 LD +1.3 IV BELTER Artur Z/0184/20 2022 LDK!
5 12 s 2 28.42 WIŚNIEWSKA Julia AZS Łódź 2006 U18 LD +1.3 IV BLAUSZ Henryka Z/0621/22 2022
6 14 s 2 28.80 ŁAGODZIŃSKA Zuzanna UKS Lisy Zgierz 2007 U16 LD +1.3 V LISIECKI Paweł B.D. Z/1907/19 2022 LDK!
7 16 s 2 29.27 FROŃ Wiktoria KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2006 U18 WP +1.3 -- WALCZAK Michał Z/0269/20 2022 LDK!
8 20 s 2 30.22 BORKOWSKA Marta MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U18 LD +1.3 -- KOWALSKI Robert Z/0002/20 2022 LDK!
1 3 s 3 25.81 SĘCZEK Martyna MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2004 U20 LD +1.7 II WASIAK Jarosław Z/5149/18 2022 4 LDK!
2 13 s 3 28.62 CHMIEL Hanna RKS Łódź 2009 U14 LD +1.7 V SZABLEWSKI Tadeusz Z/0649/22 2022
3 15 s 3 28.87 KLIM Nadia MKS Aleksandrów Łódzki 2009 U14 LD +1.7 V TOMCZYK Kazimierz Z/10206/21 2022 LDK!
4 17 s 3 29.84 ŁAGODZIŃSKA Joanna UKS Lisy Zgierz 2007 U16 LD +1.7 V LISIECKI Paweł B.D. Z/1906/19 2022 LDK!
5 18 s 3 30.15 KRZANOWSKA Zuzanna UKS 55 Łódź 2006 U18 LD +1.7 -- PALISZEWSKI Maciej Z/12902/21 2022 LDK!
6 19 s 3 30.21 GRUCHOT Zofia RKS Łódź 2009 U14 LD +1.7 V SZABLEWSKI Tadeusz Z/0648/22 2022
7 21 s 3 31.96 GWIZDAŁA Martyna RKS Łódź 2008 U16 LD +1.7 -- SZABLEWSKI Tadeusz Z/0650/22 2022
8 22 s 3 33.11 FRÓG Anna RKS Łódź 2008 U16 LD +1.7 -- SZABLEWSKI Tadeusz Z/0647/22 2022
400 m K
1 1 s 1 58.68 RĘBACZ Paulina KS Żeglina Sieradz 2004 U20 LD II NOWAK Mieczysław Z/4077/17 2022 3
2 2 s 1 62.64 LIPIŃSKA Zuzanna AZS Łódź 2005 U18 LD IV DMP DMP U20 BLAUSZ Henryka Z/0608/22 2022 52 94
3 3 s 1 63.41 KOZIOROWSKA Jolanta AZS Łódź 2005 U18 LD IV BLAUSZ Henryka Z/0503/19 2022
4 4 s 1 65.72 MORAWIEC Maja RKS Łódź 2005 U18 LD -- DMP U20 KOPEĆ Dominik Z/0464/19 2022 LDK! 74
5 5 s 1 66.41 SOBCZYŃSKA Marta AZS Łódź 2006 U18 LD -- BLAUSZ Henryka Z/0223/20 2022 LDK!
6 6 s 1 73.58 ZARZYCKA Natalia MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U16 LD -- TOMCZYK Kazimierz Z/1562/21 2022
800 m K
1 1 s 1 2:18.33 KUKUŁA Alicja LKS Victoria Olesno 2004 U20 OP III KUŚ Bogumił Z/5885/21 2022 LDK!
2 2 s 1 2:26.99 OLBORSKA Nikola AZS Łódź 2004 U20 LD IV KUCZKOWSKI Piotr Z/2428/20 2022
3 3 s 1 2:37.99 OLCZAK Liwia RKS Łódź 2006 U18 LD -- LISIAK Adam # Z/0192/20 2022
80 pł K
1 1 e 1 14.16 CHMIEL Hanna RKS Łódź 2009 U14 LD -0.2 V SZABLEWSKI Tadeusz Z/0649/22 2022
2 2 e 1 15.49 GRUCHOT Zofia RKS Łódź 2009 U14 LD -0.2 -- SZABLEWSKI Tadeusz Z/0648/22 2022
3 3 e 1 15.56 GWIZDAŁA Martyna RKS Łódź 2008 U16 LD -0.2 -- SZABLEWSKI Tadeusz Z/0650/22 2022
4 4 e 1 17.64 FRÓG Anna RKS Łódź 2008 U16 LD -0.2 -- SZABLEWSKI Tadeusz Z/0647/22 2022
1 1 f 1 13.92 CHMIEL Hanna RKS Łódź 2009 U14 LD +0.6 V SZABLEWSKI Tadeusz Z/0649/22 2022
2 2 f 1 15.29 GRUCHOT Zofia RKS Łódź 2009 U14 LD +0.6 -- SZABLEWSKI Tadeusz Z/0648/22 2022
3 3 f 1 15.98 GWIZDAŁA Martyna RKS Łódź 2008 U16 LD +0.6 -- SZABLEWSKI Tadeusz Z/0650/22 2022
4 4 f 1 17.90 FRÓG Anna RKS Łódź 2008 U16 LD +0.6 -- SZABLEWSKI Tadeusz Z/0647/22 2022
100 m pł J MŁ K
1 1 e 1 14.10 KIELAR Amelia LKS Górnik Wałbrzych 2006 U18 DS +0.4 I BANASZEK Grzegorz Z/0642/19 2022 LDK!
2 2 e 1 15.23 LUBNAUER Julia UKS 55 Łódź 2005 U18 LD +0.4 II PALISZEWSKI Maciej Z/0258/18 2022 5 LDK!
1 1 f 1 13.70 KIELAR Amelia LKS Górnik Wałbrzych 2006 U18 DS +2.3 I BANASZEK Grzegorz Z/0642/19 2022 LDK!
2 2 f 1 15.26 LUBNAUER Julia UKS 55 Łódź 2005 U18 LD +2.3 II PALISZEWSKI Maciej Z/0258/18 2022 5 LDK!
100 m pł K
1 1 e 1 14.13 OLSZAK Maja LKS Górnik Wałbrzych 2004 U20 DS +0.4 I ULIASZ Małgorzata NOWAK Adam BANASZEK Grzegorz ULIASZ Małgorzata , Z/1799/17 , 2022 2 LDK!
2 2 e 1 17.47 BERNER Hanna RKS Łódź 2004 U20 LD +0.4 IV DMP U20 SZABLEWSKI Tadeusz Z/1476/20 2022 78
3 3 e 1 18.57 CYRULIŃSKA Anna CKS Budowlani Częstochowa 2003 U20 SL +0.4 -- DMP U20 WRÓBLEWSKA Aleksandra MICHALSKA Alicja , Z/4415/17 , 2022 4 LDK! 63
1 1 f 1 14.18 OLSZAK Maja LKS Górnik Wałbrzych 2004 U20 DS +2.3 I ULIASZ Małgorzata NOWAK Adam BANASZEK Grzegorz ULIASZ Małgorzata , Z/1799/17 , 2022 2 LDK!
2 2 f 1 17.85 BERNER Hanna RKS Łódź 2004 U20 LD +2.3 -- DMP U20 SZABLEWSKI Tadeusz Z/1476/20 2022 71
3 3 f 1 18.26 CYRULIŃSKA Anna CKS Budowlani Częstochowa 2003 U20 SL +2.3 -- DMP U20 WRÓBLEWSKA Aleksandra MICHALSKA Alicja , Z/4415/17 , 2022 4 LDK! 66
400 m pł K K
1 1 s 1 70.29 BILIAVSKA Valeriia MKS Aleksandrów Łódzki 2005 U18 LD IV DMP U20 TOMCZYK Kazimierz Z/2821/22 2022 99
  s 1 DNF ROKICKA Weronika MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2005 U18 SL -- DMP U20 JAŹWIŃSKI Krzysztof Z/1930/19 2022
Wzwyż K
1 1 f 1 1.65 ANDRZEJCZAK Martyna MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U16 LD II DMP U20 ZDRAJKOWSKI Paweł Z/13487/21 2022 130
2 2 f 1 1.45 LUBNAUER Julia UKS 55 Łódź 2005 U18 LD IV PALISZEWSKI Maciej Z/0258/18 2022 5 LDK!
Tyczka K
1 1 f 1 3.43 JAKÓBIEC Małgorzata UKS Błyskawica Domaniewice 2006 U18 LD I OSTOJSKI Piotr ROJEK Julita Z/0310/18 2022 4 LDK!
2 2 f 1 3.43 JÓŹWIAK Zofia RKS Łódź 2001 U23 LD I DMP LISIAK Adam B.D. Z/1840/17 2022 120
3 3 f 1 3.23 ŚMIAŁKOWSKA Maja RKS Łódź 2002 U23 LD II LISIAK Adam B.D. Z/2708/16 2022
4 4 f 1 3.23 PLAK Malwina RKS Łódź 2002 U23 LD II DMP LISIAK Adam B.D. Z/3535/16 2022 103
5 5 f 1 2.83 BILIŃSKA Nikola RKS Łódź 2004 U20 LD III DMP U20 LISIAK Adam Z/0651/18 2022 118
6 6 f 1 2.83 KAZUBA Martyna RKS Łódź 2005 U18 LD III LISIAK Adam Z/2636/19 2022
7 7 f 1 2.63 REMBOWSKA Zuzanna RKS Łódź 2005 U18 LD IV DMP U20 LISIAK Adam # Z/5737/19 2022 LDK! 105
8 8 f 1 2.43 BIENIAK Natalia MKLA Łęczyca 2005 U18 LD IV DMP U20 KUBIAK Robert Z/0071/19 2022 BEZ LDK! 93
9 9 f 1 2.03 STĘPIEŃ Nina RKS Łódź 2007 U16 LD V LISIAK Adam Z/1240/22 2022
  f 1 NM MARCINIAK Kalina RKS Łódź 2004 U20 LD -- DMP U20 LISIAK Adam Z/1477/20 2022
  f 1 NM BIAŁOGOŃSKA Katarzyna RKS Łódź 2001 U23 LD -- DMP B.D. LISIAK Adam , Z/3633/15 , 2022 LDK!
W dal K
1 1 f 1 5.73 SZLACHTA Olga KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2006 U18 WP +1.4 II WALCZAK Michał Z/1061/18 2022 5 LDK!
2 2 f 1 5.56 PODRUCZNA Julia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2005 U18 WP +1.0 II DMP U20 WALCZAK Michał Z/4988/18 2022 5 LDK! 126
3 3 f 1 5.45 STERENGA Martyna LKS Górnik Wałbrzych 2005 U18 DS +1.0 II BANASZEK Grzegorz Z/5733/18 2022 LDK!
4 4 f 1 5.40 ADAMCIO Dagmara KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2005 U18 WP +1.1 II DMP U20 WALCZAK Michał Z/1055/18 2022 4 LDK! 114
5 5 f 1 5.31 REYER Ksenia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 1997 Sen WP +1.6 III WALCZAK Michał Z/1128/14 2022
6 6 f 1 5.13 PŁONKA Oliwia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2006 U18 WP -0.4 III DMP U20 WALCZAK Michał Z/1069/18 2022 5 LDK! 90
7 7 f 1 5.12 LEWIŃSKA Zofia UKS 55 Łódź 2009 U14 LD +0.6 III GĘBARSKI Łukasz PALISZEWSKI Maciej , Z/2354/22 , 2022 LDK!
8 8 f 1 5.09 MAJCHRZAK Antonina MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U16 LD +0.5 IV DMP U20 ZDRAJKOWSKI Paweł Z/0183/20 2022 LDK! 87
9 9 f 1 4.73 SIEWIERA Amelia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2008 U16 WP +1.9 V WALCZAK Katarzyna Z/0261/20 2022 LDK!
10 10 f 1 4.61 KIJAŃSKA Nikola MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U16 LD +0.9 V ZDRAJKOWSKI Paweł Z/2630/21 2022
11 11 f 1 4.60 KACZMAREK Julia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2007 U16 WP +1.8 V WALCZAK Katarzyna Z/3122/19 2022 LDK!
12 12 f 1 4.55 KALIŃSKA Oliwia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2006 U18 WP +1.8 -- WALCZAK Katarzyna Z/0267/20 2022 LDK!
13 13 f 1 4.42 GALANT Nina MKS Aleksandrów Łódzki 2008 U16 LD +1.2 -- ZDRAJKOWSKI Paweł Z/3162/22 2022
14 14 f 1 4.07 JABŁOŃSKA Hanna MKS Aleksandrów Łódzki 2008 U16 LD +1.3 -- ZDRAJKOWSKI Paweł Z/7872/21 2022
15 15 f 1 3.75 SZYMCZAK Zofia MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U18 LD +0.9 -- SYGDZIAK Zofia ZDRAJKOWSKI Paweł , Z/1707/20 , 2022 LDK!
Trójskok K
1 1 f 1 12.23 KŁOSIŃSKA Anna UKS Vis Skierniewice 2003 U20 LD -0.8 I BARSKA Jolanta Z/2460/17 2022 3 LDK!
2 2 f 1 10.30 URYSIAK Martyna AZS Łódź 2006 U18 LD +2.9 IV DMP DMP U20 SYGDZIAK Zofia Z/9733/21 2022 LDK! 49 83
3 3 f 1 10.30 KIJAŃSKA Nikola MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U16 LD +1.3 IV ZDRAJKOWSKI Paweł Z/2630/21 2022
Kula (3) K
1 1 f 1 12.39 KACZMAREK Kinga MKS Aleksandrów Łódzki 2005 U18 LD III JOACHIMIAK Robert Z/0088/19 2022 LDK!
1 1 f 2 7.96 GRUSZCZYŃSKA Julia MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U16 LD -- JOACHIMIAK Robert Z/11334/21 2022
2 2 f 2 7.87 KRÓLIKOWSKA Lidia MKS Aleksandrów Łódzki 2008 U16 LD -- JOACHIMIAK Robert Z/2628/21 2022 LDK!
Dysk (0.75) K
1 1 f 1 27.77 BRZEZIŃSKA Amelia MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U16 LD V JOACHIMIAK Robert Z/7548/21 2022
2 2 f 1 27.27 KANIA Oliwia MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U16 LD V JOACHIMIAK Robert Z/2627/21 2022 LDK!
3 3 f 1 25.65 KRÓLIKOWSKA Lidia MKS Aleksandrów Łódzki 2008 U16 LD V JOACHIMIAK Robert Z/2628/21 2022 LDK!
4 4 f 1 16.65 GRUSZCZYŃSKA Julia MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U16 LD -- JOACHIMIAK Robert Z/11334/21 2022
Dysk (1) K
1 1 f 1 58.66 ZABAWSKA Daria AZS UMCS Lublin 1995 Sen LU M DMP B.D. KAMIŃSKI Damian B.D. , Z/4129/11 , 2022 169
1 1 f 2 36.45 JĘDRZEJCZAK Oliwia MKS Aleksandrów Łódzki 2004 U20 LD III DMP U20 JOACHIMIAK Robert Z/2777/17 2022 3 LDK! 123
1 1 f 3 36.10 KACZMAREK Kinga MKS Aleksandrów Łódzki 2005 U18 LD III DMP U20 JOACHIMIAK Robert Z/0088/19 2022 LDK! 122
Młot (3) K
1 1 f 1 34.61 ZDZIARSKA Julia UKS Błyskawica Domaniewice 2006 U18 LD -- B.D. Z/3645/20 2022
2 2 f 1 33.78 GAJDA Patrycja UKS Błyskawica Domaniewice 2008 U16 LD V B.D. Z/12189/21 2022 LDK!
Oszczep (500) K
1 1 f 1 33.41 LUBNAUER Julia UKS 55 Łódź 2005 U18 LD IV PALISZEWSKI Maciej Z/0258/18 2022 5 LDK!
2 2 f 1 21.34 KANIA Oliwia MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U16 LD -- JOACHIMIAK Robert Z/2627/21 2022 LDK!
Oszczep (600) K
1 1 f 1 29.09 KONECKA Wiktoria UKS Błyskawica Domaniewice 2004 U20 LD -- B.D. Z/5486/18 2022 5
100 m M
1 1 e 1 11.14 JOPEK Michał KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2005 U18 WP +1.2 II WALCZAK Michał Z/3104/19 2022 LDK!
2 2 e 1 11.22 ZIMNIAK Kacper KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2004 U20 WP +1.2 II WALCZAK Michał Z/0651/19 2022 LDK!
3 3 e 1 11.25 ADAMCIO Cyprian KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2003 U20 WP +1.2 II WALCZAK Michał Z/0845/17 2022
4 5 e 1 11.33 CZOŁNOWSKI Beniamin RKS Łódź 2004 U20 LD +1.2 III KOPEĆ Dominik Z/0230/19 2022 LDK!
5 6 e 1 11.34 MAĆKAŁA Szymon KS AZS AWF Wrocław 2000 U23 DS +1.2 III B.D. ROSTEK William , Z/0551/17 , 2022
6 7 e 1 11.51 KĘDZIERSKI Mikołaj KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2003 U20 WP +1.2 III WALCZAK Marek Z/0171/20 2022
7 8 e 1 11.52 GRYWKOWIEC Michał WKS Oleśniczanka Oleśnica 2000 U23 DS +1.2 III GRZYBEK Grzegorz B.D. Z/0550/17 2022
1 4 e 2 11.32 RAK Piotr KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2006 U18 WP -0.4 III WALCZAK Michał Z/1068/18 2022 BEZ LDK!
2 9 e 2 11.56 ŁUCZYŃSKI Igor MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2007 U16 LD -0.4 III WASIAK Jarosław WASIAK Jarosław , Z/0495/20 , 2022 LDK!
3 10 e 2 11.65 RATAJCZYK Bartosz KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2007 U16 WP -0.4 III WALCZAK Katarzyna Z/0248/20 2022
4 12 e 2 11.72 KRAKOWSKI Eryk KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2008 U16 WP -0.4 III WALCZAK Michał # Z/2370/20 2022 LDK!
5 14 e 2 11.78 ADAMCZEWSKI Jan UKS Lisy Zgierz 2008 U16 LD -0.4 IV LISIECKI Paweł LISIECKI Paweł Z/5247/19 2022 LDK!
6 15 e 2 11.82 BAZANIAK Bartek UMLKS Pegaz Opoczno 2005 U18 LD -0.4 IV GRABOLUS Marek Z/1901/21 2022 LDK!
7 17 e 2 12.00 ZIMNIAK Nikodem KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2007 U16 WP -0.4 IV WALCZAK Katarzyna Z/0477/21 2022
1 11 e 3 11.65 BARRA-STRZEMIŃSKI Mario MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2005 U18 LD +0.5 III WASIAK Jarosław Z/0055/19 2022 5 LDK!
2 16 e 3 11.93 WOJTASIK Aleksander KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2007 U16 WP +0.5 IV WALCZAK Katarzyna Z/3103/19 2022 LDK!
3 18 e 3 12.03 ŁUCZAK Bartłomiej KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2007 U16 WP +0.5 IV WALCZAK Katarzyna Z/0262/20 2022
4 19 e 3 12.05 WITEK Piotr KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2006 U18 WP +0.5 IV WALCZAK Michał Z/13088/21 2022
5 20 e 3 12.26 SADOK Wiktor UKS Lisy Zgierz 2007 U16 LD +0.5 V LISIECKI Paweł Z/3359/20 2022 LDK!
6 21 e 3 12.27 MIROWSKI Oskar MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2007 U16 LD +0.5 V WASIAK Jarosław Z/1505/21 2022 LDK!
7 22 e 3 12.48 WIROWSKI Aleksander RKS Łódź 2005 U18 LD +0.5 -- SZABLEWSKI Tadeusz Z/0229/19 2022 LDK!
8 25 e 3 12.57 PŁÓCIENNICZAK Jakub KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2008 U16 WP +0.5 V WALCZAK Katarzyna Z/0280/20 2022 LDK!
1 24 e 4 12.56 MANKIEWICZ Jakub MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U18 LD +2.0 -- ZDRAJKOWSKI Paweł Z/13596/21 2022
2 26 e 4 12.74 FRĄTCZAK Bartłomiej MKS Aleksandrów Łódzki 2008 U16 LD +2.0 V ZDRAJKOWSKI Paweł Z/3161/22 2022
3 27 e 4 12.84 PUCHALSKI Franciszek MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2008 U16 LD +2.0 -- WASIAK Patryk Z/0246/22 2022
4 28 e 4 12.86 ADAMEK Jakub KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2008 U16 WP +2.0 -- WALCZAK Katarzyna Z/0475/21 2022 LDK!
5 29 e 4 12.92 PAWLAK Patryk UKS 55 Łódź 2008 U16 LD +2.0 -- GĘBARSKI Łukasz PALISZEWSKI Maciej , Z/4188/22 , 2022 LDK!
6 31 e 4 14.34 RYDZOŃ Michał MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2010 U14 LD +2.0 -- WASIAK Jarosław Z/1506/21 2022 LDK!
1 13 e 5 11.72 JARMUNDOWICZ Igor MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2005 U18 LD +1.2 III WASIAK Jarosław WASIAK Jarosław Z/2360/19 2022 LDK!
2 23 e 5 12.55 KRAWCZYK Bartek MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2009 U14 LD +1.2 V WASIAK Patryk Z/0243/22 2022 LDK!
3 30 e 5 13.26 GROTKOWSKI Franciszek MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2010 U14 LD +1.2 -- WASIAK Jarosław Z/0240/22 2022 LDK!
4 32 e 5 15.39 NOWICKI Nataniel MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2010 U14 LD +1.2 -- WASIAK Patryk Z/0245/22 2022
1 1 f 1 11.02 ADAMCIO Cyprian KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2003 U20 WP +0.6 II WALCZAK Michał Z/0845/17 2022
2 2 f 1 11.10 JOPEK Michał KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2005 U18 WP +0.6 II WALCZAK Michał Z/3104/19 2022 LDK!
3 3 f 1 11.16 ZIMNIAK Kacper KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2004 U20 WP +0.6 II WALCZAK Michał Z/0651/19 2022 LDK!
4 4 f 1 11.50 GRYWKOWIEC Michał WKS Oleśniczanka Oleśnica 2000 U23 DS +0.6 III GRZYBEK Grzegorz B.D. Z/0550/17 2022
200 m M
1 1 s 1 21.51 PĘCZEK Piotr RKS Łódź 2002 U23 LD +2.0 I DMP B.D. SZABLEWSKI Tadeusz B.D. , Z/3531/16 , 2022 LDK! 130
2 2 s 1 22.18 SZCZEPANIAK Jakub UMLKS START Wieruszów 2003 U20 LD +2.0 II URBANIAK Jarosław Z/3273/17 2022 2
3 4 s 1 22.54 RAK Piotr KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2006 U18 WP +2.0 II WALCZAK Michał Z/1068/18 2022 BEZ LDK!
4 6 s 1 23.20 MAĆKAŁA Szymon KS AZS AWF Wrocław 2000 U23 DS +2.0 III B.D. ROSTEK William , Z/0551/17 , 2022
1 3 s 2 22.54 KĘDZIERSKI Mikołaj KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2003 U20 WP +0.6 II WALCZAK Marek Z/0171/20 2022
2 5 s 2 23.01 ŻACZKIEWICZ Bartosz UKS Vis Skierniewice 2006 U18 LD +0.6 III BARSKA Jolanta Z/3580/20 2022 LDK!
3 7 s 2 23.34 GRYWKOWIEC Michał WKS Oleśniczanka Oleśnica 2000 U23 DS +0.6 III GRZYBEK Grzegorz B.D. Z/0550/17 2022
4 11 s 2 23.48 BAZANIAK Bartek UMLKS Pegaz Opoczno 2005 U18 LD +0.6 III GRABOLUS Marek Z/1901/21 2022 LDK!
5 13 s 2 23.79 ADAMCZEWSKI Jan UKS Lisy Zgierz 2008 U16 LD +0.6 IV LISIECKI Paweł LISIECKI Paweł Z/5247/19 2022 LDK!
6 16 s 2 24.39 ŻACZKIEWICZ Wojciech UKS Vis Skierniewice 2004 U20 LD +0.6 IV BARSKA Jolanta Z/3524/16 2022 4 LDK!
7 19 s 2 24.61 SADOK Wiktor UKS Lisy Zgierz 2007 U16 LD +0.6 V LISIECKI Paweł Z/3359/20 2022 LDK!
1 9 s 3 23.42 BARRA-STRZEMIŃSKI Mario MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2005 U18 LD +2.0 III WASIAK Jarosław Z/0055/19 2022 5 LDK!
2 12 s 3 23.68 ANDRZEJCZAK Ignacy UKS Vis Skierniewice 2006 U18 LD +2.0 IV KORWEK Joanna Z/0410/19 2022 BEZ LDK!
3 14 s 3 23.94 KRAKOWSKI Eryk KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2008 U16 WP +2.0 IV WALCZAK Michał # Z/2370/20 2022 LDK!
4 15 s 3 24.18 ŁUCZYŃSKI Igor MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2007 U16 LD +2.0 IV WASIAK Jarosław WASIAK Jarosław , Z/0495/20 , 2022 LDK!
5 17 s 3 24.44 WITEK Piotr KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2006 U18 WP +2.0 -- WALCZAK Michał Z/13088/21 2022
6 20 s 3 25.15 WIROWSKI Aleksander RKS Łódź 2005 U18 LD +2.0 -- SZABLEWSKI Tadeusz Z/0229/19 2022 LDK!
7 21 s 3 25.38 GOŁĘBIOWSKI Jan UKS Vis Skierniewice 2005 U18 LD +2.0 -- BARSKA Jolanta Z/0426/18 2022 BEZ LDK!
1 8 s 4 23.42 ZIMNIAK Nikodem KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2007 U16 WP +1.3 III WALCZAK Katarzyna Z/0477/21 2022
2 10 s 4 23.46 JARMUNDOWICZ Igor MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2005 U18 LD +1.3 III WASIAK Jarosław WASIAK Jarosław Z/2360/19 2022 LDK!
3 18 s 4 24.53 GARBICZ Alexander MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2008 U16 LD +1.3 V WASIAK Jarosław Z/1504/21 2022 LDK!
4 22 s 4 26.91 KORBEŃ Bartosz MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2008 U16 LD +1.3 -- WASIAK Patryk Z/0242/22 2022
5 23 s 4 26.99 ADAMEK Jakub KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2008 U16 WP +1.3 -- WALCZAK Katarzyna Z/0475/21 2022 LDK!
6 24 s 4 28.55 SIKORA Eryk UMLKS START Wieruszów 2008 U16 LD +1.3 -- URBANIAK Jarosław Z/5625/21 2022 LDK!
400 m M
1 1 s 1 48.39 SZCZEPANIAK Jakub UMLKS START Wieruszów 2003 U20 LD I URBANIAK Jarosław Z/3273/17 2022 2
2 3 s 1 49.45 PETRUSIEWICZ Grzegorz AZS Łódź 1996 Sen LD II B.D. KUCZKOWSKI Piotr , Z/0718/13 , 2022
3 5 s 1 50.33 JOŃCZYK Maciej RKS Łódź 2002 U23 LD II DMP SZABLEWSKI Tadeusz SADACH Aneta Z/3530/16 2022 3 LDK! 84
4 6 s 1 51.82 JABŁOŃSKI Hubert MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U18 LD III DMP U20 TOMCZYK Kazimierz Z/0180/20 2022 111
5 7 s 1 52.19 MUSIAŁEK Paweł KS Żeglina Sieradz 2004 U20 LD III NOWAK Mieczysław Z/5047/19 2022
6 11 s 1 54.74 WÓJCIK Kacper AZS Łódź 2005 U18 LD IV BRÓDKA Daniel WĘGLARSKI Krzysztof , Z/0461/19 , 2022 LDK!
1 2 s 2 49.17 RUTOWICZ Hubert UMLKS Pegaz Opoczno 2004 U20 LD II GRABOLUS Marek Z/0414/19 2022 LDK!
2 4 s 2 49.47 WÓJCIAK Adrian UMLKS Pegaz Opoczno 2005 U18 LD II GRABOLUS Marek Z/1902/21 2022 LDK!
3 8 s 2 54.09 MAJERSKI Bartosz MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U18 LD IV KOWALSKI Robert Z/13237/21 2022
4 9 s 2 54.58 MILLER Tomasz AZS Łódź 2006 U18 LD IV KUCZKOWSKI Piotr Z/1392/21 2022
5 10 s 2 54.67 GÓRA Daniel AZS Łódź 1992 Sen LD -- KUCZKOWSKI Piotr Z/1090/22 2022
6 12 s 2 56.14 SMYKA Jakub MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U18 LD -- KOWALSKI Robert Z/0185/20 2022 LDK!
7 13 s 2 57.89 SIECH Bartosz MKS Aleksandrów Łódzki 2005 U18 LD -- TOMCZYK Kazimierz Z/0860/19 2022
800 m M
1 1 s 1 2:00.05 ZIĄBKA Oliwier MKS Aleksandrów Łódzki 2005 U18 LD III DMP U20 TOMCZYK Kazimierz Z/0867/19 2022 107
2 2 s 1 2:03.89 SKRZYPCZAK Kamil KS Dynamic Łódź # 1991 Sen LD -- B.D. SEKIETA Radosław , Z/0592/18 , 2022
3 3 s 1 2:05.51 GÓRA Daniel AZS Łódź 1992 Sen LD -- DMP KUCZKOWSKI Piotr Z/1090/22 2022 24
4 4 s 1 2:05.68 UŁAŃSKI Jakub KS Żeglina Sieradz 2004 U20 LD IV NOWAK Mieczysław Z/0133/19 2022
5 5 s 1 2:09.48 HUĆKO Michał AZS Łódź 2004 U20 LD -- DMP DMP U20 WĘGLARSKI Krzysztof Z/0240/18 2022 11 72
6 6 s 1 2:09.87 DĘBSKI Igor AZS Łódź 2005 U18 LD -- DMP U20 KUCZKOWSKI Piotr Z/0614/22 2022 71
7 7 s 1 2:13.26 WINIECKI Igor RKS Łódź 2006 U18 LD -- DMP U20 KOWALCZYK Katarzyna JASZCZAK Stanisław , Z/0190/20 , 2022 LDK! 67
8 8 s 1 2:18.46 SZCZEPAŃCZYK Kajetan AZS Łódź 2006 U18 LD -- DMP U20 KUCZKOWSKI Piotr # Z/0333/20 2022 61
  s 1 DNF DUTKIEWICZ Daniel MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U16 LD -- TOMCZYK Kazimierz Z/0182/20 2022
1000 m M
1 1 w 1 3:19.24 BOCZKOWSKI Michał MKLA Łęczyca 2007 U16 LD -- ANDRYSIAK Mirosław ANDRYSIAK Mirosław Z/4161/19 2022 LDK! 488
2 2 w 1 3:35.18 PRZYBYLAK Jakub MKLA Łęczyca 2007 U16 LD -- KUBIAK Robert Z/8317/21 2022 LDK! 361
3 3 w 1 3:41.43 ROKITA Adam MKLA Łęczyca 2007 U16 LD -- KUBIAK Robert Z/7526/21 2022 LDK! 316
4 4 w 1 3:49.18 KOPERSKI Juliusz MKLA Łęczyca 2007 U16 LD -- ANDRYSIAK Mirosław Z/5044/19 2022 LDK! 264
1500 m M
1 1 s 1 4:39.01 CZERNIELEWSKI Oliwier RKS Łódź 2005 U18 LD -- DMP U20 JASZCZAK Stanisław Z/2732/20 2022 69
2 2 s 1 5:03.72 JARCZEWSKI Jan RKS Łódź 2007 U16 LD -- JASZCZAK Stanisław Z/3803/22 2022
110 m pł MŁ M
1 1 e 1 18.07 CZEREMSKI Bartosz RKS Łódź 2007 U16 LD -0.1 V SZABLEWSKI Tadeusz Z/0684/21 2022
1 1 f 1 17.99 CZEREMSKI Bartosz RKS Łódź 2007 U16 LD -0.9 V SZABLEWSKI Tadeusz Z/0684/21 2022
1 1 w 1 16.54 BOCZKOWSKI Michał MKLA Łęczyca 2007 U16 LD +1.3 III ANDRYSIAK Mirosław ANDRYSIAK Mirosław Z/4161/19 2022 LDK! 673
2 2 w 1 17.32 KOPERSKI Juliusz MKLA Łęczyca 2007 U16 LD +1.3 IV ANDRYSIAK Mirosław Z/5044/19 2022 LDK! 591
3 3 w 1 19.60 PRZYBYLAK Jakub MKLA Łęczyca 2007 U16 LD +1.3 -- KUBIAK Robert Z/8317/21 2022 LDK! 381
4 4 w 1 19.69 ROKITA Adam MKLA Łęczyca 2007 U16 LD +1.3 -- KUBIAK Robert Z/7526/21 2022 LDK! 374
110 m pł J MŁ M
1 1 e 1 14.58 WOŹNIAK Hubert MKLA Łęczyca 2005 U18 LD -0.1 II DMP U20 KUBIAK Robert # Z/0086/20 2022 139
2 2 e 1 14.59 ŻACZKIEWICZ Bartosz UKS Vis Skierniewice 2006 U18 LD -0.1 II BARSKA Jolanta Z/3580/20 2022 LDK!
3 3 e 1 15.17 ANDRZEJCZAK Ignacy UKS Vis Skierniewice 2006 U18 LD -0.1 III KORWEK Joanna Z/0410/19 2022 BEZ LDK!
4 4 e 1 16.38 GOŁĘBIOWSKI Jan UKS Vis Skierniewice 2005 U18 LD -0.1 IV BARSKA Jolanta Z/0426/18 2022 BEZ LDK!
1 1 f 1 14.59 ŻACZKIEWICZ Bartosz UKS Vis Skierniewice 2006 U18 LD -0.9 II BARSKA Jolanta Z/3580/20 2022 LDK!
  f 1 DNF GOŁĘBIOWSKI Jan UKS Vis Skierniewice 2005 U18 LD -0.9 -- BARSKA Jolanta Z/0426/18 2022 BEZ LDK!
110 m pł M (99.1) M
1 1 e 1 17.29 WOJTANIA Łukasz RKS Łódź 2004 U20 LD -0.7 IV DMP U20 SZABLEWSKI Tadeusz Z/1946/21 2022 78
1 1 f 1 17.26 WOJTANIA Łukasz RKS Łódź 2004 U20 LD -0.3 IV DMP U20 SZABLEWSKI Tadeusz Z/1946/21 2022 78
110 m pł M
1 1 e 1 16.05 WŁOSTEK Piotr RKS Łódź 2000 U23 LD -0.7 III DMP SZABLEWSKI Tadeusz B.D. Z/4835/15 2022 65
1 1 f 1 15.72 WŁOSTEK Piotr RKS Łódź 2000 U23 LD -0.3 II DMP SZABLEWSKI Tadeusz B.D. Z/4835/15 2022 77
400 m pł J MŁ M
1 1 s 1 55.99 ULIŃSKI Kacper MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U18 LD II DMP U20 TOMCZYK Kazimierz Z/0089/20 2022 124
2 2 s 1 61.47 RACEWICZ Aleksander MKS-MOS Katowice 2005 U18 SL -- ROLAK Dorota Z/1949/19 2022
  s 1 DNF PRZYBYŁ Antoni UKS Lisy Zgierz 2005 U18 LD -- LISIECKI Paweł Z/5253/19 2022
400 m pł M
1 1 s 1 67.28 BLUKOT Denis LKS Victoria Olesno 2003 U20 OP -- CHODURA Marcel Z/5884/21 2022
Wzwyż M
1 1 f 1 2.09 ANTOSIAK Sebastian MKLA Łęczyca 2006 U18 LD I DMP U20 ANDRYSIAK Mirosław B.D. Z/5041/19 2022 LDK! 151
  f 1 NM ZDRAJKOWSKI Dominik MKS Aleksandrów Łódzki 2008 U16 LD -- BELTER Artur Z/0186/20 2022 LDK!
1 1 w 1 1.90 BOCZKOWSKI Michał MKLA Łęczyca 2007 U16 LD III DMP U20 ANDRYSIAK Mirosław ANDRYSIAK Mirosław Z/4161/19 2022 LDK! 714 116
2 2 w 1 1.63 KOPERSKI Juliusz MKLA Łęczyca 2007 U16 LD -- ANDRYSIAK Mirosław Z/5044/19 2022 LDK! 488
3 3 w 1 1.45 PRZYBYLAK Jakub MKLA Łęczyca 2007 U16 LD -- KUBIAK Robert Z/8317/21 2022 LDK! 352
4 4 w 1 1.39 ROKITA Adam MKLA Łęczyca 2007 U16 LD -- KUBIAK Robert Z/7526/21 2022 LDK! 310
Tyczka M
1 1 f 1 4.50 GRACZYK Oskar MKS Aleksandrów Łódzki 2003 U20 LD I DMP U20 OSTOJSKI Piotr Z/0588/17 2022 3 LDK! 142
2 2 f 1 4.13 BUCKI Dawid UKS Olimp Mazańcowice 2003 U20 SL II KRUPIŃSKI Piotr Z/4103/17 2022 4
3 3 f 1 4.03 DUDKA Filip MKLA Łęczyca 2006 U18 LD II DMP U20 KUBIAK Robert Z/4157/19 2022 BEZ LDK! 123
4 4 f 1 2.23 KLINGER Borys RKS Łódź 2008 U16 LD -- LISIAK Adam Z/1399/21 2022 LDK!
4 4 f 1 2.23 SUT Andrzej MKS Aleksandrów Łódzki 1957 Masters LD -- B.D. LIPIŃSKI Leszek , Z/1756/18 , 2022 BEZ
  f 1 NM REMBOWSKI Marcel RKS Łódź 2007 U16 LD -- DMP DMP U20 LISIAK Adam Z/1111/20 2022
W dal M
  f 1 5.95 NAWROCKI Jakub MKLA Łęczyca 2005 U18 LD +2.0 IV ANDRYSIAK Mirosław Z/0087/20 2022
1 1 f 1 6.78 CETLICER Filip MKS Aleksandrów Łódzki 2001 U23 LD +0.4 III ZDRAJKOWSKI Paweł B.D. Z/3775/15 2022
2 2 f 1 6.47 JAŃCZAK Szymon KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2006 U18 WP +1.2 III DMP U20 WALCZAK Katarzyna # Z/3106/19 2022 LDK! 103
3 3 f 1 6.31 JÓŹWIAK Kacper CKS Budowlani Częstochowa 2003 U20 SL +0.5 III MICHALSKA Alicja MICHALSKA Alicja Z/2303/21 2022 BEZ LDK!
4 4 f 1 6.12 ŁUCZAK Bartłomiej KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2007 U16 WP +0.5 IV WALCZAK Katarzyna Z/0262/20 2022
5 5 f 1 5.99 NAWROCKI Jakub MKLA Łęczyca 2005 U18 LD +2.6 IV ANDRYSIAK Mirosław Z/0087/20 2022
6 6 f 1 5.67 OPIELEWICZ Bartosz KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2006 U18 WP +1.2 -- WALCZAK Michał Z/3107/19 2022 LDK!
7 7 f 1 5.26 SEWIŁO Eryk MKLA Łęczyca 2003 U20 LD +1.1 -- ANDRYSIAK Mirosław Z/1468/18 2022 5
8 8 f 1 4.97 FRĄTCZAK Bartłomiej MKS Aleksandrów Łódzki 2008 U16 LD +0.7 -- ZDRAJKOWSKI Paweł Z/3161/22 2022
  f 1 NM KRAWCZYK Mateusz AZS Łódź 2004 U20 LD 0.0 -- DMP DMP U20 SADACH Aneta Z/2888/20 2022
  f 1 NM PŁÓCIENNICZAK Jakub KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2008 U16 WP 0.0 -- WALCZAK Katarzyna Z/0280/20 2022 LDK!
1 1 w 1 5.72 BOCZKOWSKI Michał MKLA Łęczyca 2007 U16 LD -0.1 V ANDRYSIAK Mirosław ANDRYSIAK Mirosław Z/4161/19 2022 LDK! 527
2 2 w 1 5.30 PRZYBYLAK Jakub MKLA Łęczyca 2007 U16 LD -0.2 -- KUBIAK Robert Z/8317/21 2022 LDK! 441
3 3 w 1 5.28 ROKITA Adam MKLA Łęczyca 2007 U16 LD +0.6 -- KUBIAK Robert Z/7526/21 2022 LDK! 437
4 4 w 1 5.28 KOPERSKI Juliusz MKLA Łęczyca 2007 U16 LD +0.9 -- ANDRYSIAK Mirosław Z/5044/19 2022 LDK! 437
Trójskok M
1 1 f 1 13.85 BANASIAK Patryk MKS Aleksandrów Łódzki 2005 U18 LD +1.2 III DMP U20 BELTER Artur LIPIŃSKI Leszek # , Z/1408/18 , 2022 LDK! 117
2 2 f 1 13.29 JÓŹWIAK Kacper CKS Budowlani Częstochowa 2003 U20 SL +0.2 III DMP DMP U20 MICHALSKA Alicja MICHALSKA Alicja Z/2303/21 2022 BEZ LDK! 57 104
3 3 f 1 12.76 OPIELEWICZ Bartosz KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2006 U18 WP +1.2 IV DMP U20 WALCZAK Michał Z/3107/19 2022 LDK! 91
4 4 f 1 12.42 MURAWSKI Rafał AZS Łódź 2004 U20 LD +0.6 -- DMP DMP U20 SADACH Aneta Z/9667/21 2022 36 83
Kula (5) M
1 1 f 1 15.94 GAJDA Mikołaj MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U18 LD II BELTER Artur BELTER Artur Z/1412/18 2022 LDK!
1 1 f 2 10.68 PORADA Antoni MKS Aleksandrów Łódzki 2008 U16 LD V B.D. BELTER Artur Z/1771/21, Z/13730/21 2021, 2022 LDK!
1 1 w 1 9.49 BOCZKOWSKI Michał MKLA Łęczyca 2007 U16 LD -- ANDRYSIAK Mirosław ANDRYSIAK Mirosław Z/4161/19 2022 LDK! 455
2 2 w 1 8.85 KOPERSKI Juliusz MKLA Łęczyca 2007 U16 LD -- ANDRYSIAK Mirosław Z/5044/19 2022 LDK! 417
3 3 w 1 8.67 ROKITA Adam MKLA Łęczyca 2007 U16 LD -- KUBIAK Robert Z/7526/21 2022 LDK! 406
4 4 w 1 7.14 PRZYBYLAK Jakub MKLA Łęczyca 2007 U16 LD -- KUBIAK Robert Z/8317/21 2022 LDK! 316
Dysk (1) M
1 1 f 1 37.64 PORADA Antoni MKS Aleksandrów Łódzki 2008 U16 LD IV B.D. BELTER Artur Z/1771/21, Z/13730/21 2021, 2022 LDK!
2 2 f 1 29.51 WESOŁOWSKI Przemysław MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U16 LD -- JOACHIMIAK Robert Z/13517/21 2022 LDK!
Dysk (1.5) M
1 1 f 1 47.77 GAJDA Mikołaj MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U18 LD II DMP U20 BELTER Artur BELTER Artur Z/1412/18 2022 LDK! 135
2 2 f 1 39.03 KRĘGIEL Franciszek MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U18 LD III DMP U20 BELTER Artur Z/1419/18 2022 LDK! 106
3 3 f 1 34.44 NAWROCKI Jakub MKLA Łęczyca 2005 U18 LD -- DMP U20 ANDRYSIAK Mirosław Z/0087/20 2022 90
Młot (5) M
1 1 f 1 54.81 KRUSZWIC Wiktor MUKS Park Zduńska Wola 2006 U18 LD III SZEWCZYK Tomasz Z/3604/19 2022
2 2 f 1 42.33 SZEWCZYK Jakub MUKS Park Zduńska Wola 2006 U18 LD IV SZEWCZYK Tomasz SZEWCZYK Tomasz , Z/3605/19 , 2022 BEZ LDK!
Oszczep (600) M
1 1 f 1 32.06 WESOŁOWSKI Przemysław MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U16 LD -- JOACHIMIAK Robert Z/13517/21 2022 LDK!
Oszczep (800) M
1 1 f 1 28.57 SEWIŁO Eryk MKLA Łęczyca 2003 U20 LD -- ANDRYSIAK Mirosław Z/1468/18 2022 5
5-bój M MŁ M
1 1 f 1 2857 BOCZKOWSKI Michał MKLA Łęczyca 2007 U16 LD III ANDRYSIAK Mirosław ANDRYSIAK Mirosław Z/4161/19 2022 LDK!
2 2 f 1 2197 KOPERSKI Juliusz MKLA Łęczyca 2007 U16 LD V ANDRYSIAK Mirosław Z/5044/19 2022 LDK!
3 3 f 1 1851 PRZYBYLAK Jakub MKLA Łęczyca 2007 U16 LD -- KUBIAK Robert Z/8317/21 2022 LDK!
4 4 f 1 1843 ROKITA Adam MKLA Łęczyca 2007 U16 LD -- KUBIAK Robert Z/7526/21 2022 LDK!

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 19.377687215805 sekund