Poznań 11 - 12.06.2022
Mistrzostwa Wielkopolski U18 i U20. Mityng okręgowy [DMP] [DMP U20]
100 m K
1 3 e 1 12.60 PANEK Angelika OŚ AZS Poznań 1989 Sen WP 0.0 II BIEDERMANN Roman Z/1324/13 2022 2
2 6 e 1 12.82 KUCHARCZYK Karolina MUKS Kadet Rawicz 1991 Sen WP 0.0 III JUSIAK Bogusław Z/3271/11 2022 1
3 8 e 1 12.96 BARTCZAK Anna AZS-AWF Gorzów 2004 U20 LB 0.0 III PAPUGA Sebastian Z/5355/18 2022 5 LDK!
4 11 e 1 13.42 BIERNACKA Gabriela UKS Przełaj Żerków 2011 U12 WP 0.0 IV BIERŁA Dawid # Z/3084/22 2022
5 24 e 1 14.65 GRZEGORZ Emiilia UKS Achilles Leszno 2008 U16 WP 0.0 -- GÓRSKI Dariusz Z/2284/22 2022
6 25 e 1 14.81 PERA Marta UKS Przełaj Żerków 2008 U16 WP 0.0 -- BIERŁA Dawid # Z/1349/22 2022
1 7 e 2 12.91 ŁĄCZNA Urszula OŚ AZS Poznań 1998 Sen WP +1.0 III BIEDERMANN Roman B.D. Z/0906/14 2022
2 9 e 2 13.16 SZÓSTEK Zuzanna UKS Przełaj Żerków 2007 U16 WP +1.0 III BIERŁA Dawid Z/0746/18 2022
3 14 e 2 13.53 PRESLER Anna OŚ AZS Poznań 2002 U23 WP +1.0 -- OSIK Tadeusz B.D. Z/4716/22 2022
4 15 e 2 13.99 PRUCHNIEWICZ Amelia UKS Orkan Środa Wlkp. 2008 U16 WP +1.0 V CICHOWLAS Agnieszka Z/2390/20 2022 LDK!
5 23 e 2 14.27 MICHNIACKA Kamila UKS Przełaj Żerków 2010 U14 WP +1.0 V B.D. BIERŁA Dawid # Z/10042/21, Z/4182/22 2021, 2022 LDK!
6 26 e 2 14.82 ŁAZAR Dominika ZLKL Zielona Góra 2007 U16 LB +1.0 -- BISKUP Paweł Z/3748/21 2022 LDK!
1 2 e 3 12.52 BŁASZYK Wiktoria OŚ AZS Poznań 1996 Sen WP -0.4 II REJEWSKI Robert Z/1671/12 2022 1
2 5 e 3 12.75 TRZASKALSKA Agata PLKS Gwda Piła 1999 Sen WP -0.4 II KRZEWIŃSKI Ignacy B.D. Z/3655/15 2022
3 12 e 3 13.46 PYRKOWSKA Agata LKS Maraton Turek 2002 U23 WP -0.4 -- ZAŃKO Albin # Z/2622/17 2022 LDK!
4 16 e 3 14.01 ŻAKOWSKA Wiktoria UKS Przełaj Żerków 2008 U16 WP -0.4 V BIERŁA Dawid # Z/1646/19 2022
5 18 e 3 14.10 ROSIEJKA Joanna UKS Przełaj Żerków 2007 U16 WP -0.4 V BIERŁA Dawid # Z/0745/18 2022 BEZ
6 20 e 3 14.20 ROSIŃSKA Amelia UMKS Iskra Wolsztyn 2008 U16 WP -0.4 V WEISS Elżbieta Z/11895/21 2022 LDK!
7 22 e 3 14.25 IDZIKOWSKA Ewa UKS Dąb Suchy Las 2009 U14 WP -0.4 V GULCZYŃSKA Grażyna Z/0534/22 2022 LDK!
1 1 e 4 12.47 JEŻ Aleksandra AZS-AWF Gorzów 2007 U16 LB +2.5 II PAPUGA Sebastian Z/0747/20 2022 LDK!
2 4 e 4 12.67 KOWAL Weronika OŚ AZS Poznań 1997 Sen WP +2.5 II B.D. BIEDERMANN Roman , Z/0523/13 , 2022 1
3 10 e 4 13.18 KOWALCZYK Marianna UKS 12 Kalisz 2008 U16 WP +2.5 III WANGE Adrianna Z/2592/21 2022 LDK!
4 13 e 4 13.51 BIEDNA Alicja MKS MOS Wrocław 2001 U23 DS +2.5 -- ROSTEK William Z/2103/20 2022
5 17 e 4 14.02 PISARCZYK Vanessa UKS Orkan Środa Wlkp. 2007 U16 WP +2.5 V ZAWORSKI Marek Z/13506/21 2022
6 19 e 4 14.18 ANDRZEJAK Zuzanna UKS Achilles Leszno 2008 U16 WP +2.5 V ZDONEK Filip Z/2285/22 2022 LDK!
7 21 e 4 14.22 STASZAK Daria UKS 12 Kalisz 2007 U16 WP +2.5 V OLSZYNA Waldemar Z/1407/22 2022
1 1 e 5 11.99 DZIAMSKA Julia MKS Juvenia Puszczykowo 2003 U20 WP +1.2 I JAGACIAK Jarosław Z/0868/15 2022 LDK!
2 2 e 5 12.63 PRZYBYŁ Małgorzata MKS Juvenia Puszczykowo 2003 U20 WP +1.2 II DMP U20 GOŚCINIAK Marcin Z/1793/18 2022 5 LDK! 128
3 3 e 5 13.03 ZENKOWSKA Julia LZS RELAX Krzyż Wlkp. 2004 U20 WP +1.2 III GRAŚ Jarosław Z/2679/17 2022
4 4 e 5 13.05 ŚWIERCZ Martyna UKS Dąb Suchy Las 2004 U20 WP +1.2 III KACZOR Adam TYLAK Łukasz , Z/3635/22 , 2022
5 5 e 5 13.91 JAŁOSZYŃSKA Magdalena OŚ AZS Poznań 2003 U20 WP +1.2 -- REJEWSKI Robert Z/2811/18 2022
6 6 e 5 14.01 JĘCHOREK Karla KS Energetyk Poznań 2004 U20 WP +1.2 -- GRENDA Jan Z/1258/20 2022 LDK!
7 7 e 5 14.20 SZULC Zofia MKS Juvenia Puszczykowo 2004 U20 WP +1.2 -- JAGACIAK Jarosław Z/5363/19 2022
1 1 e 6 12.50 NOWACKA Oliwia UMKS Iskra Wolsztyn 2006 U18 WP -0.1 II SKWIERZYŃSKI Jacek Z/2826/19 2022 LDK!
2 2 e 6 13.21 SZCZĘSNA Weronika LZS RELAX Krzyż Wlkp. 2005 U18 WP -0.1 IV GRAŚ Jarosław Z/3097/19 2022
3 8 e 6 13.59 ATTALIOTI Sofia LKS Orkan Ostrzeszów 2006 U18 WP -0.1 IV NALEPA Marek Z/12677/21 2022 LDK!
4 16 e 6 14.16 TARENT Natalia LZS RELAX Krzyż Wlkp. 2005 U18 WP -0.1 -- GRAŚ Jarosław Z/5207/19 2022
5 18 e 6 14.74 KUPCZYK Melania KS Energetyk Poznań 2006 U18 WP -0.1 -- DMP U20 GRENDA Jan Z/13726/21 2022 LDK! 61
6 20 e 6 14.90 NOWAK Zofia MKS Juvenia Puszczykowo 2006 U18 WP -0.1 -- PIEKARSKA Monika Z/1880/22 2022
1 9 e 7 13.61 DROZD Martyna LKLA Krokus Astromal Leszno 2006 U18 WP +0.6 IV PTAK Krzysztof Z/2433/20 2022 LDK!
2 10 e 7 13.66 MAGDZIARZ Małgorzata MKS Baszta Szamotuły 2006 U18 WP +0.6 IV ZIELIŃSKA Janina ZIELIŃSKA Janina Z/3261/20 2022 LDK!
3 11 e 7 13.69 OBAREK Anastazja LKS Maraton Turek 2005 U18 WP +0.6 IV RYCZYŃSKI Zbigniew Z/13170/21 2022
4 15 e 7 14.06 SKÓRKA Oliwia UKS Sprinter Słodków 2006 U18 WP +0.6 -- B.D. Z/0109/19 2022 LDK!
5 19 e 7 14.81 WÓJCIK Julia WMLKS Nadodrze Powodowo 2006 U18 WP +0.6 -- WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/3090/22 2022
6 22 e 7 15.32 FRANKOWSKA Aleksandra OŚ AZS Poznań 2006 U18 WP +0.6 -- CIEŚLICKA Elżbieta Z/3242/22 2022 LDK!
1 5 e 8 13.35 KACZMAREK Julia OŚ AZS Poznań 2005 U18 WP +0.8 IV OSIK Tadeusz Z/2740/22 2022
2 6 e 8 13.37 SOBIECH Aleksandra OŚ AZS Poznań 2006 U18 WP +0.8 IV BIEDERMANN Roman Z/3118/19 2022 LDK!
3 7 e 8 13.44 MRÓZ Sandra UKS Orkan Środa Wlkp. 2006 U18 WP +0.8 IV SZOSTAK Janusz Z/3139/19 2022 BEZ LDK!
4 14 e 8 14.05 MICHALAK Zuzanna LUKS Orkan Września 2006 U18 WP +0.8 -- PUJDAK Andrzej Z/1881/22 2022
5 21 e 8 15.18 BABISTA Dominika KS Energetyk Poznań 2006 U18 WP +0.8 -- DMP U20 PIEKARCZYK Leszek GRENDA Jan , Z/4239/18 , 2022 BEZ LDK! 52
1 4 e 9 13.24 HUDZIŃSKA Nikola MKS Juvenia Puszczykowo 2006 U18 WP +0.3 IV DMP U20 PIEKARSKA Monika Z/0814/22 2022 102
1 3 e 9 13.24 DROP Angelika OŚ AZS Poznań 2005 U18 WP +0.3 IV BIEDERMANN Roman Z/0289/20 2022
3 12 e 9 13.69 KOGUT Maja KS Energetyk Poznań 2005 U18 WP +0.3 IV B.D. GRENDA Jan , Z/4238/18 , 2022 5 LDK!
4 13 e 9 13.75 KOWALSKA Aleksandra UKS 12 Kalisz 2006 U18 WP +0.3 IV OLSZYNA Waldemar Z/0246/20 2022 LDK!
5 17 e 9 14.70 JANKOWSKA Maja MKS Juvenia Puszczykowo 2006 U18 WP +0.3 -- PIEKARSKA Monika Z/0812/22 2022
1 1 f 1 12.51 JEŻ Aleksandra AZS-AWF Gorzów 2007 U16 LB +0.5 II PAPUGA Sebastian Z/0747/20 2022 LDK!
2 2 f 1 12.55 BŁASZYK Wiktoria OŚ AZS Poznań 1996 Sen WP +0.5 II REJEWSKI Robert Z/1671/12 2022 1
3 3 f 1 12.80 KOWAL Weronika OŚ AZS Poznań 1997 Sen WP +0.5 III B.D. BIEDERMANN Roman , Z/0523/13 , 2022 1
4 4 f 1 12.90 KUCHARCZYK Karolina MUKS Kadet Rawicz 1991 Sen WP +0.5 III JUSIAK Bogusław Z/3271/11 2022 1
5 5 f 1 12.95 TRZASKALSKA Agata PLKS Gwda Piła 1999 Sen WP +0.5 III KRZEWIŃSKI Ignacy B.D. Z/3655/15 2022
6 6 f 1 13.05 ŁĄCZNA Urszula OŚ AZS Poznań 1998 Sen WP +0.5 III BIEDERMANN Roman B.D. Z/0906/14 2022
7 7 f 1 13.13 BARTCZAK Anna AZS-AWF Gorzów 2004 U20 LB +0.5 III PAPUGA Sebastian Z/5355/18 2022 5 LDK!
1 1 f 2 11.99 DZIAMSKA Julia MKS Juvenia Puszczykowo 2003 U20 WP +0.7 I JAGACIAK Jarosław Z/0868/15 2022 LDK!
2 2 f 2 12.46 PRZYBYŁ Małgorzata MKS Juvenia Puszczykowo 2003 U20 WP +0.7 II DMP U20 GOŚCINIAK Marcin Z/1793/18 2022 5 LDK! 136
3 3 f 2 13.01 ZENKOWSKA Julia LZS RELAX Krzyż Wlkp. 2004 U20 WP +0.7 III GRAŚ Jarosław Z/2679/17 2022
4 4 f 2 13.05 ŚWIERCZ Martyna UKS Dąb Suchy Las 2004 U20 WP +0.7 III KACZOR Adam TYLAK Łukasz , Z/3635/22 , 2022
5 5 f 2 13.83 JAŁOSZYŃSKA Magdalena OŚ AZS Poznań 2003 U20 WP +0.7 -- REJEWSKI Robert Z/2811/18 2022
6 6 f 2 14.29 SZULC Zofia MKS Juvenia Puszczykowo 2004 U20 WP +0.7 -- JAGACIAK Jarosław Z/5363/19 2022
1 1 f 3 12.28 NOWACKA Oliwia UMKS Iskra Wolsztyn 2006 U18 WP +0.8 II SKWIERZYŃSKI Jacek Z/2826/19 2022 LDK!
2 2 f 3 13.17 KACZMAREK Julia OŚ AZS Poznań 2005 U18 WP +0.8 III OSIK Tadeusz Z/2740/22 2022
3 3 f 3 13.18 SZCZĘSNA Weronika LZS RELAX Krzyż Wlkp. 2005 U18 WP +0.8 III GRAŚ Jarosław Z/3097/19 2022
4 4 f 3 13.19 DROP Angelika OŚ AZS Poznań 2005 U18 WP +0.8 III BIEDERMANN Roman Z/0289/20 2022
5 5 f 3 13.29 SOBIECH Aleksandra OŚ AZS Poznań 2006 U18 WP +0.8 IV BIEDERMANN Roman Z/3118/19 2022 LDK!
6 6 f 3 13.37 HUDZIŃSKA Nikola MKS Juvenia Puszczykowo 2006 U18 WP +0.8 IV DMP U20 PIEKARSKA Monika Z/0814/22 2022 97
7 7 f 3 13.59 MRÓZ Sandra UKS Orkan Środa Wlkp. 2006 U18 WP +0.8 IV SZOSTAK Janusz Z/3139/19 2022 BEZ LDK!
8 8 f 3 13.60 ATTALIOTI Sofia LKS Orkan Ostrzeszów 2006 U18 WP +0.8 IV NALEPA Marek Z/12677/21 2022 LDK!
200 m K
1 1 s 1 25.08 NEUMANN Sara UKS Orkan Środa Wlkp. 2000 U23 WP +0.2 II KACZOR Mieczysław B.D. Z/1648/15 2022
2 2 s 1 25.75 KOWAL Weronika OŚ AZS Poznań 1997 Sen WP +0.2 II B.D. BIEDERMANN Roman , Z/0523/13 , 2022 1
3 3 s 1 25.91 KULCZYK Paulina UKS Czapla Białe Błota 2006 U18 KP +0.2 II KARNAS Zbigniew Z/1044/19 2022 LDK!
4 4 s 1 26.00 ŁĄCZNA Urszula OŚ AZS Poznań 1998 Sen WP +0.2 II BIEDERMANN Roman B.D. Z/0906/14 2022
5 5 s 1 26.05 PANEK Angelika OŚ AZS Poznań 1989 Sen WP +0.2 II BIEDERMANN Roman Z/1324/13 2022 2
1 6 s 2 27.04 WÓJS Lena MKS Hermes Gryfino 2006 U18 ZP -0.4 III STEFAŃSKI Jacek BORATYŃSKA Dorota Z/2660/19 2022 LDK!
2 7 s 2 27.70 JAŃCZAK Jadwiga UKS Orkan Środa Wlkp. 2008 U16 WP -0.4 IV CICHOWLAS Agnieszka Z/0302/20 2022 LDK!
3 8 s 2 28.17 MIKOŁAJCZAK Lena MKS Juvenia Puszczykowo 2007 U16 WP -0.4 IV PIEKARSKA Monika Z/0832/22 2022 LDK!
4 9 s 2 28.56 URBANIAK Oliwia UKS Dąb Suchy Las 2008 U16 WP -0.4 V GULCZYŃSKA Grażyna KASPRZYK Marek Z/4320/18 2022 BEZ LDK!
5 12 s 2 29.29 ŁUKASZCZYK Julia UKS Orkan Środa Wlkp. 2008 U16 WP -0.4 V CICHOWLAS Agnieszka Z/0306/20 2022 LDK!
1 10 s 3 29.10 PAWLAK Zofia LKS Maraton Turek 2001 U23 WP -1.0 -- RYCZYŃSKI Zbigniew # Z/3458/19 2022
2 11 s 3 29.22 MUREK Maria WMLKS Nadodrze Powodowo 2008 U16 WP -1.0 V WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/3418/20 2022
3 13 s 3 29.56 KUBALA Maria WMLKS Nadodrze Powodowo 2007 U16 WP -1.0 V WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/3085/22 2022
4 14 s 3 29.87 STASZAK Daria UKS 12 Kalisz 2007 U16 WP -1.0 V OLSZYNA Waldemar Z/1407/22 2022
5 15 s 3 30.12 KASICA Monika UKS Orkan Środa Wlkp. 2007 U16 WP -1.0 V SZOSTAK Janusz Z/3279/22 2022 LDK!
6 16 s 3 30.35 KLISZEWSKA Milena UKS Orkan Środa Wlkp. 2007 U16 WP -1.0 -- SZOSTAK Janusz Z/3280/22 2022 LDK!
7 17 s 3 30.55 GREFLING Wiktoria WMLKS Nadodrze Powodowo 2007 U16 WP -1.0 -- WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/3558/22 2022
1 1 s 4 24.74 DZIAMSKA Julia MKS Juvenia Puszczykowo 2003 U20 WP -0.3 I DMP U20 JAGACIAK Jarosław Z/0868/15 2022 LDK! 151
2 3 s 4 26.09 TROCHOLEPSZA Martyna MKS Juvenia Puszczykowo 2004 U20 WP -0.3 II GOŚCINIAK Marcin GOŚCINIAK Marcin Z/0297/17 2022 3 LDK!
3 4 s 4 26.19 SZYMKOWIAK Zofia UKS Orkan Środa Wlkp. 2003 U20 WP -0.3 II B.D. ZAWORSKI Marek B.D. , Z/0221/17 , 2022 3 LDK!
4 5 s 4 26.21 CZAJKA Olga MKL Jarocin 2004 U20 WP -0.3 II KRUCHOWSKA-WOJCIESZAK Patrycja Z/4198/18 2022 LDK!
1 2 s 5 25.96 PRZYBYŁ Małgorzata MKS Juvenia Puszczykowo 2003 U20 WP -0.5 II GOŚCINIAK Marcin Z/1793/18 2022 5 LDK!
2 6 s 5 26.86 ZMYŚLIŃSKA Agata UKS Dąb Suchy Las 2003 U20 WP -0.5 III TYLAK Łukasz KASPRZYK Marek Z/1532/17 2022 5 LDK!
3 7 s 5 27.52 KĘDZIOR Oliwia LKS Orkan Ostrzeszów 2004 U20 WP -0.5 IV NALEPA Marek Z/3363/18 2022 4 LDK!
4 9 s 5 28.26 JĘCHOREK Karla KS Energetyk Poznań 2004 U20 WP -0.5 IV DMP U20 GRENDA Jan Z/1258/20 2022 LDK! 89
5 10 s 5 28.84 JAŁOSZYŃSKA Magdalena OŚ AZS Poznań 2003 U20 WP -0.5 -- REJEWSKI Robert Z/2811/18 2022
1 8 s 6 27.92 LEWANDOWSKA Iga MKS Juvenia Puszczykowo 2004 U20 WP +0.5 IV JAGACIAK Jarosław Z/4822/19 2022
2 11 s 6 28.97 PAŁUKA Agnieszka UKS Orkan Środa Wlkp. 2003 U20 WP +0.5 -- SZOSTAK Janusz Z/2836/18 2022 5
  s 6 DQ KOZŁOWSKA Marika MKS Juvenia Puszczykowo 2004 U20 WP +0.5 -- CHMIELARZ Lucyna Z/5356/19 2022
1 1 s 7 25.38 NOWACKA Oliwia UMKS Iskra Wolsztyn 2006 U18 WP +1.1 II SKWIERZYŃSKI Jacek Z/2826/19 2022 LDK!
2 2 s 7 25.70 OSICKA Zuzanna UKS 20 Poznań 2006 U18 WP +1.1 II WIADEREK Piotr Z/11896/21 2022 2 LDK!
3 3 s 7 26.57 DOMAŃSKA Zofia UKS Przełaj Żerków 2006 U18 WP +1.1 III BIERŁA Dawid Z/0749/18 2022 4
4 4 s 7 27.08 DROP Angelika OŚ AZS Poznań 2005 U18 WP +1.1 III BIEDERMANN Roman Z/0289/20 2022
5 6 s 7 27.28 SOBIECH Aleksandra OŚ AZS Poznań 2006 U18 WP +1.1 III BIEDERMANN Roman Z/3118/19 2022 LDK!
6 7 s 7 27.69 KOGUT Maja KS Energetyk Poznań 2005 U18 WP +1.1 IV DMP U20 B.D. GRENDA Jan , Z/4238/18 , 2022 5 LDK! 96
7 9 s 7 27.88 DŁUŻYK Aleksandra MKS Juvenia Puszczykowo 2006 U18 WP +1.1 IV ZIÓŁKOWSKA Joanna CHMIELARZ Lucyna , Z/1833/20 , 2022 LDK!
8 10 s 7 27.93 MAGDZIARZ Małgorzata MKS Baszta Szamotuły 2006 U18 WP +1.1 IV ZIELIŃSKA Janina ZIELIŃSKA Janina Z/3261/20 2022 LDK!
1 5 s 8 27.14 NOWAKOWSKA Sandra KS Stal Pleszew 2006 U18 WP +0.3 III KRUCHOWSKA-WOJCIESZAK Patrycja Z/3060/20 2022 LDK!
2 11 s 8 28.03 MAJCHRZAK Angelika UKS Dąb Suchy Las 2005 U18 WP +0.3 IV TYLAK Łukasz Z/0395/21 2022
3 12 s 8 28.06 HUDZIŃSKA Nikola MKS Juvenia Puszczykowo 2006 U18 WP +0.3 IV PIEKARSKA Monika Z/0814/22 2022
4 13 s 8 28.34 KOWALSKA Aleksandra UKS 12 Kalisz 2006 U18 WP +0.3 IV OLSZYNA Waldemar Z/0246/20 2022 LDK!
5 15 s 8 28.41 BOROWIK Dominika MKS Baszta Szamotuły 2006 U18 WP +0.3 IV ZIELIŃSKA Janina Z/2727/22 2022
6 16 s 8 28.52 MRÓZ Sandra UKS Orkan Środa Wlkp. 2006 U18 WP +0.3 -- SZOSTAK Janusz Z/3139/19 2022 BEZ LDK!
7 17 s 8 28.77 SERBA Magdalena KS Energetyk Poznań 2006 U18 WP +0.3 -- DMP U20 GRENDA Jan Z/0632/20 2022 LDK! 83
8 18 s 8 28.93 WOJCIAK Gabriela LKS Sana Kościan 2005 U18 WP +0.3 -- TALIKADZE Roman Z/3145/19 2022
1 14 s 9 28.36 ROŻEK Olga MKS Juvenia Puszczykowo 2005 U18 WP +1.4 IV CHMIELARZ Lucyna Z/4259/20 2022
2 22 s 9 30.67 JANKOWSKA Maja MKS Juvenia Puszczykowo 2006 U18 WP +1.4 -- PIEKARSKA Monika Z/0812/22 2022
3 23 s 9 30.79 STEFAŃSKA Marianna LKS Maraton Turek 2005 U18 WP +1.4 -- RYCZYŃSKI Zbigniew Z/13171/21 2022
4 24 s 9 30.87 PIETRZKIEWICZ Amelia UKS Orkan Środa Wlkp. 2005 U18 WP +1.4 -- SZOSTAK Janusz Z/2834/18 2022 BEZ
5 27 s 9 32.84 WŁODARCZAK Julia OKL Oborniki 2005 U18 WP +1.4 -- NOWICKI Sebastian Z/2818/18 2022 BEZ
1 8 s 10 27.73 KACZMAREK Julia OŚ AZS Poznań 2005 U18 WP +0.9 IV OSIK Tadeusz Z/2740/22 2022
2 19 s 10 29.45 MICHALAK Zuzanna LUKS Orkan Września 2006 U18 WP +0.9 -- PUJDAK Andrzej Z/1881/22 2022
3 20 s 10 29.70 KUPCZYK Melania KS Energetyk Poznań 2006 U18 WP +0.9 -- GRENDA Jan Z/13726/21 2022 LDK!
4 21 s 10 30.08 TRYKOWSKA Anastazja UKS 12 Kalisz 2006 U18 WP +0.9 -- OLSZYNA Waldemar Z/2225/22 2022
5 s 10 31.02 BABISTA Dominika KS Energetyk Poznań 2006 U18 WP +0.9 -- PIEKARCZYK Leszek GRENDA Jan , Z/4239/18 , 2022 BEZ LDK!
6 26 s 10 31.96 FRANKOWSKA Aleksandra OŚ AZS Poznań 2006 U18 WP +0.9 -- CIEŚLICKA Elżbieta Z/3242/22 2022 LDK!
1 1 w 1 26.58 BUJAROWICZ Joanna MLUKS Mokasyn Płoty 2003 U20 ZP +0.5 III KECLER Szymon Z/3364/18 2022 4 747
2 2 w 1 30.21 HAGLAUER Paulina LKS Orkan Ostrzeszów 2003 U20 WP +0.5 -- NALEPA Marek Z/3447/21 2022 LDK! 468
  w 1 DNF BĄTKIEWICZ Zofia MLUKS Mokasyn Płoty 2004 U20 ZP +0.5 -- KECLER Szymon KECLER Dorota Z/1124/18 2022 BEZ LDK! 0
  w 1 DNF ZDZIĘBORSKA Paulina MLUKS Mokasyn Płoty 2004 U20 ZP +0.5 -- KECLER Szymon KECLER Dorota Z/1142/18 2022 5 LDK! 0
1 1 w 2 26.54 NOBIK Julia MKS Juvenia Puszczykowo 2005 U18 WP 0.0 III JAGACIAK Jarosław Z/0286/20 2022 LDK! 751
2 2 w 2 27.23 MLAK Martyna MKS Hermes Gryfino 2006 U18 ZP 0.0 III STEFAŃSKI Jacek Z/1155/20 2022 LDK! 693
3 3 w 2 28.30 ĆWIKLIŃSKA Natalia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2005 U18 KP 0.0 IV B.D. KOHUTEK Artur , Z/0179/18 , 2022 4 LDK! 607
4 4 w 2 28.80 POPIELARZ Agata BOSiR Barcin 2005 U18 KP 0.0 -- MORITZ Rafał LUZAK Andrzej , Z/3920/18 , 2022 BEZ LDK! 569
5 5 w 2 29.11 KONIECZKO Martyna MLUKS Mokasyn Płoty 2005 U18 ZP 0.0 -- PRZYBYSZ Łukasz KECLER Szymon , Z/3694/20 , 2022 LDK! 546
6 6 w 2 29.23 MAZURKIEWICZ Kornelia LKS Orkan Ostrzeszów 2006 U18 WP 0.0 -- B.D. Z/1812/21 2022 LDK! 537
7 7 w 2 31.18 CYMBALISTA Julia LKLA Krokus Astromal Leszno 2006 U18 WP 0.0 -- PTAK Krzysztof Z/3362/18 2022 BEZ LDK! 403
400 m K
1 1 s 1 57.15 NEUMANN Sara UKS Orkan Środa Wlkp. 2000 U23 WP II KACZOR Mieczysław B.D. Z/1648/15 2022
2 2 s 1 57.48 NOWAK ŁAŻEWSKA Dorota KS Energetyk Poznań 2007 U16 WP II GRENDA Jan Z/3133/19 2022 LDK!
3 3 s 1 58.03 ZIOMKO Zuzanna AL Międzyzdroje 2006 U18 ZP II WALKOWIAK Janusz BŁOCIAN Rafał , Z/13133/21 , 2022 LDK!
4 6 s 1 62.80 MIKOŁAJCZAK Lena MKS Juvenia Puszczykowo 2007 U16 WP IV PIEKARSKA Monika Z/0832/22 2022 LDK!
5 9 s 1 63.75 STAŚKIEWICZ Zofia OKL Oborniki 2007 U16 WP IV NOWICKI Sebastian Z/1918/20 2022 LDK!
6 6 s 1 69.84 BURCHACKA Maria UKS Przełaj Żerków 2009 U14 WP -- WYDUBA Roman # Z/1649/19 2022
1 4 s 2 62.35 WRÓBLEWSKA Patrycja KS Energetyk Poznań 2008 U16 WP IV DMP U20 GRENDA Jan Z/2279/21 2022 LDK! 96
2 7 s 2 63.11 KRYSZCZYŃSKA Pola KS Energetyk Poznań 2008 U16 WP IV DMP U20 GRENDA Jan Z/1365/21 2022 LDK! 91
3 8 s 2 63.59 BIELECKA Magdalena MKS Juvenia Puszczykowo 2007 U16 WP IV GOŚCINIAK Marcin Z/0551/22 2022 LDK!
4 11 s 2 65.64 TORZ Agata KS Energetyk Poznań 2008 U16 WP V DMP U20 GRENDA Jan Z/0171/19 2022 LDK! 74
5 12 s 2 65.81 PŁATEK Paulina UKS Achilles Leszno 2007 U16 WP V ZDONEK Filip Z/2009/20 2022 LDK!
6 16 s 2 69.75 BUGAJEWSKA Aleksandra OŚ AZS Poznań 2007 U16 WP -- CIEŚLICKA Elżbieta Z/2378/20 2022 LDK!
7 s 2 69.85 MOLSKA Maria KS Energetyk Poznań 2009 U14 WP -- RAJCZAK Rafał Z/3102/21 2022 LDK!
1 5 s 3 62.72 KOWALEWSKA Pola OŚ AZS Poznań 2007 U16 WP IV CIEŚLICKA Elżbieta Z/1763/20 2022 LDK!
2 10 s 3 64.38 DUDA Julia OŚ AZS Poznań 2009 U14 WP IV MALUŚKIEWICZ Agnieszka Z/2469/20 2022 LDK!
3 13 s 3 66.99 BARANOWSKA Barbara OŚ AZS Poznań 2010 U14 WP V MALUŚKIEWICZ Agnieszka Z/5894/21 2022 LDK!
4 14 s 3 67.76 BARTECKA Wiktoria OŚ AZS Poznań 2008 U16 WP -- CIEŚLICKA Elżbieta Z/0606/22 2022 LDK!
5 15 s 3 68.46 KRAWCZAK Antonina OŚ AZS Poznań 2008 U16 WP -- CIEŚLICKA Elżbieta Z/10966/21 2022 LDK!
1 1 s 4 56.19 DAMS Wiktoria LUKS Orkan Września 2003 U20 WP I B.D. B.D. PUJDAK Andrzej PAWLAK Przemysław , Z/0414/17 , 2022 3 LDK!
2 2 s 4 56.96 TROCHOLEPSZA Martyna MKS Juvenia Puszczykowo 2004 U20 WP II DMP U20 GOŚCINIAK Marcin GOŚCINIAK Marcin Z/0297/17 2022 3 LDK! 139
3 3 s 4 58.99 SZYMKOWIAK Zofia UKS Orkan Środa Wlkp. 2003 U20 WP II B.D. ZAWORSKI Marek B.D. , Z/0221/17 , 2022 3 LDK!
4 4 s 4 59.08 CZAJKA Olga MKL Jarocin 2004 U20 WP III KRUCHOWSKA-WOJCIESZAK Patrycja Z/4198/18 2022 LDK!
5 5 s 4 59.82 PLUTA Daria MKL Jarocin 2003 U20 WP III GOŚCINIAK Mateusz Z/1869/19 2022 LDK!
6 7 s 4 60.32 RUNKA Laura KS Energetyk Poznań 2004 U20 WP III GRENDA Jan Z/0255/16 2022 3 LDK!
1 6 s 5 60.30 ZMYŚLIŃSKA Agata UKS Dąb Suchy Las 2003 U20 WP III TYLAK Łukasz KASPRZYK Marek Z/1532/17 2022 5 LDK!
2 8 s 5 60.85 MATUSZCZAK Gabriela MKS Juvenia Puszczykowo 2003 U20 WP III DMP U20 GOŚCINIAK Marcin GOŚCINIAK Marcin GOŚCINIAK Marcin Z/0300/17 2022 4 LDK! 107
3 9 s 5 63.11 ŻURAWSKA Julia MKS Juvenia Puszczykowo 2004 U20 WP IV CHMIELARZ Lucyna Z/4823/19 2022
4 10 s 5 70.52 PAŁUKA Agnieszka UKS Orkan Środa Wlkp. 2003 U20 WP -- SZOSTAK Janusz Z/2836/18 2022 5
1 1 s 6 58.09 OSICKA Zuzanna UKS 20 Poznań 2006 U18 WP II WIADEREK Piotr Z/11896/21 2022 2 LDK!
2 2 s 6 59.27 STEMPNIAK Zofia KS Energetyk Poznań 2006 U18 WP III GRENDA Jan Z/12439/21 2022 LDK!
3 3 s 6 59.82 PŁÓCIENNICZAK Amelia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2005 U18 WP III DMP U20 WALCZAK Michał Z/0650/19 2022 LDK! 115
4 4 s 6 61.90 JAMIELUCHA Zuzanna OŚ AZS Poznań 2005 U18 WP III CIEŚLICKA Elżbieta Z/3134/19 2022
5 6 s 6 63.41 WUJEK Marta UKS Orkan Środa Wlkp. 2005 U18 WP IV ZAWORSKI Marek CICHOWLAS Agnieszka Z/1831/19 2022 LDK!
6 7 s 6 63.58 DŁUŻYK Aleksandra MKS Juvenia Puszczykowo 2006 U18 WP IV ZIÓŁKOWSKA Joanna CHMIELARZ Lucyna , Z/1833/20 , 2022 LDK!
1 5 s 7 62.55 ROŻEK Olga MKS Juvenia Puszczykowo 2005 U18 WP IV CHMIELARZ Lucyna Z/4259/20 2022
2 9 s 7 66.35 WOJCIAK Gabriela LKS Sana Kościan 2005 U18 WP -- TALIKADZE Roman Z/3145/19 2022
3 10 s 7 67.23 NOWAK Natalia MKS Baszta Szamotuły 2005 U18 WP -- ZIELIŃSKA Janina Z/2194/21 2022
4 11 s 7 68.93 OGRODOWCZYK Inga UKS Sprinter Słodków 2006 U18 WP -- B.D. Z/5030/19 2022 LDK!
5 12 s 7 71.49 PIETRZKIEWICZ Amelia UKS Orkan Środa Wlkp. 2005 U18 WP -- SZOSTAK Janusz Z/2834/18 2022 BEZ
1 8 s 8 65.83 BIERNACZYK Joanna UKS Achilles Leszno 2006 U18 WP -- ZDONEK Filip Z/2014/20 2022 LDK!
2 13 s 8 71.56 ŚRAMA Olga OKL Oborniki 2005 U18 WP -- NOWICKI Sebastian Z/5090/19 2022
3 14 s 8 74.85 WŁODARCZAK Julia OKL Oborniki 2005 U18 WP -- NOWICKI Sebastian Z/2818/18 2022 BEZ
600 m K
1 1 s 1 1:35.89 NOWAK ŁAŻEWSKA Dorota KS Energetyk Poznań 2007 U16 WP II GRENDA Jan Z/3133/19 2022 LDK!
2 2 s 1 1:39.27 TYCZYŃSKA Amelia UKS Achilles Leszno 2007 U16 WP III ZDONEK Filip Z/2007/20 2022 LDK!
3 3 s 1 1:41.72 STAŚKIEWICZ Zofia OKL Oborniki 2007 U16 WP III NOWICKI Sebastian Z/1918/20 2022 LDK!
4 4 s 1 1:44.69 DUDA Julia OŚ AZS Poznań 2009 U14 WP IV MALUŚKIEWICZ Agnieszka Z/2469/20 2022 LDK!
5 5 s 1 1:47.92 KAŹMIERCZAK Zuzanna UKS Sprinter Słodków 2008 U16 WP V B.D. Z/0297/20 2022 LDK!
6 6 s 1 1:47.98 CZYCZEWSKA Iga OŚ AZS Poznań 2011 U12 WP V CIEŚLICKA Elżbieta Z/1620/22 2022 LDK!
7 7 s 1 1:48.97 BARTECKA Wiktoria OŚ AZS Poznań 2008 U16 WP V CIEŚLICKA Elżbieta Z/0606/22 2022 LDK!
1 8 s 2 1:56.12 KRAWCZAK Antonina OŚ AZS Poznań 2008 U16 WP -- CIEŚLICKA Elżbieta Z/10966/21 2022 LDK!
2 9 s 2 1:56.84 BUGAJEWSKA Aleksandra OŚ AZS Poznań 2007 U16 WP -- CIEŚLICKA Elżbieta Z/2378/20 2022 LDK!
3 10 s 2 1:57.79 BARTZ Ewa OŚ AZS Poznań 2010 U14 WP -- MALUŚKIEWICZ Agnieszka Z/2799/20 2022 LDK!
4 11 s 2 1:58.38 JAJKO Jadwiga UKS Dąb Suchy Las 2009 U14 WP -- GULCZYŃSKA Grażyna Z/3714/20 2022 LDK!
5 12 s 2 2:00.04 MIKOŁAJCZAK Blanka UKS Jedynka Gostyń 2009 U14 WP -- B.D. Z/10979/21 2022
6 13 s 2 2:01.03 SKRZYPCZAK Zuzanna UKS Jedynka Gostyń 2008 U16 WP -- B.D. Z/8271/21 2022
7 14 s 2 2:10.36 DUDEK Lena UKS Orkan Środa Wlkp. 2008 U16 WP -- B.D. Z/3278/22 2022 LDK!
8 15 s 2 2:11.52 FILAR Zofia UKS 12 Kalisz 2008 U16 WP -- WANGE Adrianna Z/2131/20 2022 LDK!
1 1 w 1 1:49.97 ZGÓDKA Aneta KS Gwardia Piła 2007 U16 WP V CHWAŁEK Jarosław Z/2603/21 2022 524
2 2 w 1 1:53.07 STASIERSKA Weronika LKS Orkan Ostrzeszów 2008 U16 WP -- NALEPA Marek Z/2648/21 2022 LDK! 470
3 3 w 1 1:55.42 OPASAŁA Pola MLUKS Mokasyn Płoty 2008 U16 ZP -- KECLER Szymon Z/8228/21 2022 LDK! 430
4 4 w 1 1:56.54 SMOLEŃ Iga KS Gwardia Piła 2007 U16 WP -- CHWAŁEK Jarosław Z/2604/21 2022 412
5 5 w 1 2:07.46 WALCZAK-MORTEZAEI Stefania WMLKS Nadodrze Powodowo 2007 U16 WP -- WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/5148/19 2022 255
6 6 w 1 2:11.81 JOKŚ Nadia UMKS Iskra Wolsztyn 2008 U16 WP -- WEISS Elżbieta Z/0028/21 2022 LDK! 202
7 7 w 1 2:14.33 KOKOT Patrycja LKS Orkan Ostrzeszów 2007 U16 WP -- NALEPA Marek Z/0394/20 2022 LDK! 174
8 8 w 1 2:31.58 TACIAK Bianka UMKS Iskra Wolsztyn 2007 U16 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/2824/19 2022 LDK! 36
800 m K
1 1 s 1 2:08.89 STEMPNIAK Paulina KS Energetyk Poznań 2004 U20 WP I GRENDA Jan Z/1642/18 2022 LDK!
2 2 s 1 2:09.13 KOPEĆ Natalia OŚ AZS Poznań 2001 U23 WP I DMP OSTROWSKI Ryszard B.D. Z/1152/18 2022 122
3 3 s 1 2:15.13 KOPEĆ Julia OŚ AZS Poznań 2001 U23 WP II OSTROWSKI Ryszard B.D. B.D. Z/1153/18 2022
4 4 s 1 2:15.29 URBANIAK Kalina KS Energetyk Poznań 2004 U20 WP II B.D. GRENDA Jan , Z/1531/17 , 2022 LDK!
5 5 s 1 2:16.15 MUSIELAK Jagoda MKS Juvenia Puszczykowo 2004 U20 WP II DMP U20 CHMIELARZ Lucyna Z/1944/19 2022 LDK! 126
6 6 s 1 2:18.63 BIELECKA Karolina UKS Achilles Leszno # 2003 U20 WP III ZDONEK Filip Z/1422/17 2022 LDK!
7 7 s 1 2:24.55 KLIMCZAK Karolina KS Gwardia Piła 2003 U20 WP III CHWAŁEK Jarosław Z/1111/17 2022 3
  s 1 DNF BEKUS Joanna OŚ AZS Poznań 1997 Sen WP -- DMP B.D. OSTROWSKI Ryszard , Z/1501/14 , 2022 1
1 1 s 2 2:19.26 STEMPNIAK Zofia KS Energetyk Poznań 2006 U18 WP III DMP U20 GRENDA Jan Z/12439/21 2022 LDK! 117
2 2 s 2 2:19.61 TEOFILEWSKA Zofia UKS Achilles Leszno 2005 U18 WP III GÓRSKA Hanna Z/0987/19 2022 LDK!
3 3 s 2 2:28.14 SIPURZYŃSKA Hanna LKS Orkan Ostrzeszów 2006 U18 WP IV SIPURZYŃSKA Ewa Z/1669/20 2022 LDK!
4 4 s 2 2:29.98 WUJEK Marta UKS Orkan Środa Wlkp. 2005 U18 WP IV ZAWORSKI Marek CICHOWLAS Agnieszka Z/1831/19 2022 LDK!
5 5 s 2 2:31.37 BIERNACZYK Joanna UKS Achilles Leszno 2006 U18 WP IV ZDONEK Filip Z/2014/20 2022 LDK!
6 6 s 2 2:49.83 CYBAK Michalina MKS Juvenia Puszczykowo 2006 U18 WP -- PIEKARSKA Monika Z/2975/19 2022
7 7 s 2 3:00.31 AJWANG Kimbali UKS Orkan Środa Wlkp. 2005 U18 WP -- SZOSTAK Janusz Z/2931/22 2022
1 1 w 1 2:56.64 HAGLAUER Paulina LKS Orkan Ostrzeszów 2003 U20 WP -- NALEPA Marek Z/3447/21 2022 LDK! 397
  w 1 DNS BUJAROWICZ Joanna MLUKS Mokasyn Płoty 2003 U20 ZP -- KECLER Szymon Z/3364/18 2022 4 0
  w 1 DNS BĄTKIEWICZ Zofia MLUKS Mokasyn Płoty 2004 U20 ZP -- KECLER Szymon KECLER Dorota Z/1124/18 2022 BEZ LDK! 0
  w 1 DNS ZDZIĘBORSKA Paulina MLUKS Mokasyn Płoty 2004 U20 ZP -- KECLER Szymon KECLER Dorota Z/1142/18 2022 5 LDK! 0
1 1 w 2 2:40.46 ĆWIKLIŃSKA Natalia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2005 U18 KP -- B.D. KOHUTEK Artur , Z/0179/18 , 2022 4 LDK! 568
2 2 w 2 2:41.68 NOBIK Julia MKS Juvenia Puszczykowo 2005 U18 WP -- JAGACIAK Jarosław Z/0286/20 2022 LDK! 554
3 3 w 2 2:51.21 MLAK Martyna MKS Hermes Gryfino 2006 U18 ZP -- STEFAŃSKI Jacek Z/1155/20 2022 LDK! 451
4 4 w 2 2:51.49 MAZURKIEWICZ Kornelia LKS Orkan Ostrzeszów 2006 U18 WP -- B.D. Z/1812/21 2022 LDK! 448
5 5 w 2 2:59.84 KONIECZKO Martyna MLUKS Mokasyn Płoty 2005 U18 ZP -- PRZYBYSZ Łukasz KECLER Szymon , Z/3694/20 , 2022 LDK! 367
6 6 w 2 3:10.58 CYMBALISTA Julia LKLA Krokus Astromal Leszno 2006 U18 WP -- PTAK Krzysztof Z/3362/18 2022 BEZ LDK! 273
  w 2 DNS POPIELARZ Agata BOSiR Barcin 2005 U18 KP -- MORITZ Rafał LUZAK Andrzej , Z/3920/18 , 2022 BEZ LDK! 0
1000 m K
1 1 s 1 3:04.92 SMOLARCZYK Wiktoria LKS Lubusz Słubice 2007 U16 LB III KIEDROWICZ Piotr Z/1684/18 2022 5 LDK!
2 2 s 1 3:05.22 MACIEJEWSKA Lena KS Energetyk Poznań 2010 U14 WP III GRENDA Agnieszka Z/14237/21 2022 LDK!
3 3 s 1 3:06.57 KOWALEWSKA Pola OŚ AZS Poznań 2007 U16 WP III CIEŚLICKA Elżbieta Z/1763/20 2022 LDK!
4 4 s 1 3:10.01 DUDZIŃSKA Weronika KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2008 U16 WP III GRZEGOROWSKA Kamila Z/0271/20 2022 LDK!
5 5 s 1 3:37.95 GRACZYKOWSKA Julia UKS 12 Kalisz 2008 U16 WP -- WANGE Adrianna Z/2594/21 2022 LDK!
1500 m K
1 1 s 1 4:27.28 STEMPNIAK Paulina KS Energetyk Poznań 2004 U20 WP I DMP U20 GRENDA Jan Z/1642/18 2022 LDK! 147
2 2 s 1 4:31.83 MŁYNARCZYK Liliana MKST Astra Nowa Sól 2003 U20 LB I BIESIADA Ryszard Z/0444/17 2022 2 LDK!
3 3 s 1 4:33.16 BEREŚNIEWICZ Aleksandra OŚ AZS Poznań 2002 U23 WP II BYTNIEWSKI Szymon B.D. Z/3372/16 2022
4 4 s 1 4:35.46 URBANIAK Kalina KS Energetyk Poznań 2004 U20 WP II DMP U20 B.D. GRENDA Jan , Z/1531/17 , 2022 LDK! 134
5 5 s 1 4:39.47 MUSIELAK Jagoda MKS Juvenia Puszczykowo 2004 U20 WP II CHMIELARZ Lucyna Z/1944/19 2022 LDK!
6 6 s 1 4:42.73 TEOFILEWSKA Zofia UKS Achilles Leszno 2005 U18 WP II GÓRSKA Hanna Z/0987/19 2022 LDK!
7 7 s 1 4:43.00 WYROŚLAK Martyna OŚ AZS Poznań # 2002 U23 WP II BYTNIEWSKI Szymon B.D. Z/2739/22 2022 LDK!
8 8 s 1 4:46.15 MACHURA Julia OŚ AZS Poznań 2006 U18 WP III CIEŚLICKA Elżbieta Z/0634/20 2022 LDK!
9 9 s 1 4:54.54 PACHOCKA Natalia MKS Juvenia Puszczykowo 2005 U18 WP III DMP U20 CHMIELARZ Lucyna Z/0284/20 2022 LDK! 104
10 10 s 1 4:58.95 KORWEL Martyna MKST Astra Nowa Sól 2005 U18 LB IV BIESIADA Ryszard # Z/0061/20 2022 LDK!
11 11 s 1 5:05.23 CHOROSTKOWSKA Zofia MKST Astra Nowa Sól 2004 U20 LB IV MARYSIAK Adam # Z/0804/18 2022 4 LDK!
12 12 s 1 5:11.33 OWCZARZ Joanna WKS Śląsk Wrocław 2005 U18 DS -- ADAMEK Marek Z/3131/19 2022
13 13 s 1 5:13.55 CZAJA Paulina OŚ AZS Poznań 1994 Sen WP --
14 14 s 1 5:39.50 GIERSZEWSKA Joanna MKS Juvenia Puszczykowo 2006 U18 WP -- CHMIELARZ Lucyna Z/14638/21 2022
3000 m K
1 1 s 1 10:13.11 KURASZ Justyna KS Gwardia Piła 2003 U20 WP II CHWAŁEK Jarosław Z/4898/18 2022 5
2 2 s 1 10:53.40 BIELECKA Patrycja UKS Achilles Leszno # 2003 U20 WP III ZDONEK Filip Z/1423/17 2022 LDK!
3 3 s 1 11:19.60 CZAJA Paulina OŚ AZS Poznań 1994 Sen WP --
  s 1 DNF WOJTKOWIAK Wiktoria KS Energetyk Poznań 2003 U20 WP -- GRENDA Jan Z/1891/19 2022 LDK!
1 1 s 2 10:19.05 MACHURA Julia OŚ AZS Poznań 2006 U18 WP II CIEŚLICKA Elżbieta Z/0634/20 2022 LDK!
2 2 s 2 10:40.99 PACHOCKA Natalia MKS Juvenia Puszczykowo 2005 U18 WP III CHMIELARZ Lucyna Z/0284/20 2022 LDK!
3 3 s 2 11:17.39 CHMIELARZ Sandra KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2005 U18 WP IV DMP U20 GRZEGOROWSKA Kamila Z/5023/19 2022 90
4 4 s 2 11:23.65 BOCHNIAK Milena KS Stal Pleszew 2006 U18 WP IV KRUCHOWSKA-WOJCIESZAK Patrycja Z/3062/20 2022 LDK!
5 5 s 2 11:46.04 PODRUCZNY Helena LKS Lubusz Słubice 2006 U18 LB -- KIEDROWICZ Piotr Z/3554/17 2022 BEZ LDK!
  s 2 DNF SZULC Dominika MKS Hermes Gryfino 2005 U18 ZP -- GIERASIMCZYK Anna PODLEŚNY Jan BORATYŃSKA Dorota , Z/0934/18 , 2022 LDK!
80 pł K
1 1 w 1 12.89 ZGÓDKA Aneta KS Gwardia Piła 2007 U16 WP +0.5 III CHWAŁEK Jarosław Z/2603/21 2022 727
2 2 w 1 13.12 STASIERSKA Weronika LKS Orkan Ostrzeszów 2008 U16 WP +0.5 IV NALEPA Marek Z/2648/21 2022 LDK! 693
3 3 w 1 13.25 KOKOT Patrycja LKS Orkan Ostrzeszów 2007 U16 WP +0.5 IV NALEPA Marek Z/0394/20 2022 LDK! 674
4 4 w 1 13.60 SMOLEŃ Iga KS Gwardia Piła 2007 U16 WP +0.5 IV CHWAŁEK Jarosław Z/2604/21 2022 624
5 5 w 1 13.69 JOKŚ Nadia UMKS Iskra Wolsztyn 2008 U16 WP +0.5 IV WEISS Elżbieta Z/0028/21 2022 LDK! 612
6 7 w 1 13.81 WALCZAK-MORTEZAEI Stefania WMLKS Nadodrze Powodowo 2007 U16 WP +0.5 V WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/5148/19 2022 595
7 6 w 1 13.81 TACIAK Bianka UMKS Iskra Wolsztyn 2007 U16 WP +0.5 V SKWIERZYŃSKI Jacek Z/2824/19 2022 LDK! 595
8 8 w 1 14.30 OPASAŁA Pola MLUKS Mokasyn Płoty 2008 U16 ZP +0.5 V KECLER Szymon Z/8228/21 2022 LDK! 530
100 m pł J MŁ K
1 1 e 1 14.56 KULCZYK Paulina UKS Czapla Białe Błota 2006 U18 KP +0.4 II KARNAS Zbigniew Z/1044/19 2022 LDK!
2 2 e 1 14.98 DOMAŃSKA Zofia UKS Przełaj Żerków 2006 U18 WP +0.4 II BIERŁA Dawid Z/0749/18 2022 4
3 3 e 1 15.45 JANKA Otylia UKS Czapla Białe Błota 2006 U18 KP +0.4 II KARNAS Zbigniew Z/1042/19 2022 LDK!
4 4 e 1 15.95 PAWŁOWSKA Marta LUKS Orkan Września 2006 U18 WP +0.4 III PAWLAK Przemysław Z/3529/20 2022
5 5 e 1 16.00 HEINRICH Zofia WMLKS Nadodrze Powodowo 2006 U18 WP +0.4 III WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/5144/19 2022
6 6 e 1 17.09 MAJCHRZAK Angelika UKS Dąb Suchy Las 2005 U18 WP +0.4 IV TYLAK Łukasz Z/0395/21 2022
7 7 e 1 17.72 BOROWIK Dominika MKS Baszta Szamotuły 2006 U18 WP +0.4 IV ZIELIŃSKA Janina Z/2727/22 2022
1 1 f 1 14.53 KULCZYK Paulina UKS Czapla Białe Błota 2006 U18 KP -0.2 II KARNAS Zbigniew Z/1044/19 2022 LDK!
2 2 f 1 15.02 JANKA Otylia UKS Czapla Białe Błota 2006 U18 KP -0.2 II KARNAS Zbigniew Z/1042/19 2022 LDK!
3 3 f 1 15.37 PAWŁOWSKA Marta LUKS Orkan Września 2006 U18 WP -0.2 II PAWLAK Przemysław Z/3529/20 2022
4 4 f 1 15.77 HEINRICH Zofia WMLKS Nadodrze Powodowo 2006 U18 WP -0.2 III WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/5144/19 2022
5 5 f 1 16.95 MAJCHRZAK Angelika UKS Dąb Suchy Las 2005 U18 WP -0.2 IV TYLAK Łukasz Z/0395/21 2022
6 6 f 1 17.26 BOROWIK Dominika MKS Baszta Szamotuły 2006 U18 WP -0.2 IV ZIELIŃSKA Janina Z/2727/22 2022
  f 1 DNF DOMAŃSKA Zofia UKS Przełaj Żerków 2006 U18 WP -0.2 -- BIERŁA Dawid Z/0749/18 2022 4
1 1 w 1 15.31 NOBIK Julia MKS Juvenia Puszczykowo 2005 U18 WP +0.6 II JAGACIAK Jarosław Z/0286/20 2022 LDK! 801
2 2 w 1 15.56 ĆWIKLIŃSKA Natalia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2005 U18 KP +0.6 II B.D. KOHUTEK Artur , Z/0179/18 , 2022 4 LDK! 769
3 3 w 1 15.64 POPIELARZ Agata BOSiR Barcin 2005 U18 KP +0.6 II MORITZ Rafał LUZAK Andrzej , Z/3920/18 , 2022 BEZ LDK! 759
4 4 w 1 15.98 MLAK Martyna MKS Hermes Gryfino 2006 U18 ZP +0.6 III STEFAŃSKI Jacek Z/1155/20 2022 LDK! 717
5 5 w 1 16.43 KONIECZKO Martyna MLUKS Mokasyn Płoty 2005 U18 ZP +0.6 III PRZYBYSZ Łukasz KECLER Szymon , Z/3694/20 , 2022 LDK! 662
6 6 w 1 18.09 MAZURKIEWICZ Kornelia LKS Orkan Ostrzeszów 2006 U18 WP +0.6 -- B.D. Z/1812/21 2022 LDK! 479
7 7 w 1 18.21 CYMBALISTA Julia LKLA Krokus Astromal Leszno 2006 U18 WP +0.6 -- PTAK Krzysztof Z/3362/18 2022 BEZ LDK! 467
100 m pł K
1 1 e 1 14.43 WESOŁOWSKA Kaja MKS Juvenia Puszczykowo 2001 U23 WP +0.5 I GOŚCINIAK Marcin B.D. Z/1328/15 2022
2 2 e 1 14.72 WŁOSZCZYK Liwia KS Wisła Puławy 2004 U20 LU +0.5 II DMP U20 B.D. MURAT Tomasz Sławomir , Z/4328/18 , 2022 144
3 3 e 1 15.36 KADŁUBOWICZ Weronika UKS Orkan Środa Wlkp. 2004 U20 WP +0.5 II SZOSTAK Janusz ZAWORSKI Marek Z/3764/17 2022 3 LDK!
4 4 e 1 15.65 LEWANDOWSKA Iga MKS Juvenia Puszczykowo 2004 U20 WP +0.5 II DMP U20 JAGACIAK Jarosław Z/4822/19 2022 127
5 5 e 1 16.54 GRONOWSKA Zofia OŚ AZS Poznań 2004 U20 WP +0.5 III KASPRZYK Marek HEMMERLING Andrzej # , Z/0111/19 , 2022 LDK!
6 6 e 1 16.54 DRZEWIECKA Natalia UKS Przełaj Żerków 2003 U20 WP +0.5 III BIERŁA Dawid # Z/0705/17 2022 3
  e 1 DQ WANKIEWICZ Natalia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2004 U20 KP +0.5 -- DMP DMP U20 KOHUTEK Artur Z/4012/17 2022 4 LDK!
1 1 f 1 13.99 WANKIEWICZ Natalia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2004 U20 KP +0.1 I DMP DMP U20 KOHUTEK Artur Z/4012/17 2022 4 LDK! 138 163
2 2 f 1 14.26 WESOŁOWSKA Kaja MKS Juvenia Puszczykowo 2001 U23 WP +0.1 I GOŚCINIAK Marcin B.D. Z/1328/15 2022
3 3 f 1 14.58 WŁOSZCZYK Liwia KS Wisła Puławy 2004 U20 LU +0.1 II DMP U20 B.D. MURAT Tomasz Sławomir , Z/4328/18 , 2022 147
4 4 f 1 15.22 KADŁUBOWICZ Weronika UKS Orkan Środa Wlkp. 2004 U20 WP +0.1 II SZOSTAK Janusz ZAWORSKI Marek Z/3764/17 2022 3 LDK!
5 5 f 1 15.24 LEWANDOWSKA Iga MKS Juvenia Puszczykowo 2004 U20 WP +0.1 II DMP U20 JAGACIAK Jarosław Z/4822/19 2022 134
6 6 f 1 16.08 DRZEWIECKA Natalia UKS Przełaj Żerków 2003 U20 WP +0.1 III BIERŁA Dawid # Z/0705/17 2022 3
7 7 f 1 16.59 GRONOWSKA Zofia OŚ AZS Poznań 2004 U20 WP +0.1 III KASPRZYK Marek HEMMERLING Andrzej # , Z/0111/19 , 2022 LDK!
1 1 w 1 15.58 ZDZIĘBORSKA Paulina MLUKS Mokasyn Płoty 2004 U20 ZP -0.2 II KECLER Szymon KECLER Dorota Z/1142/18 2022 5 LDK! 767
2 2 w 1 15.98 BUJAROWICZ Joanna MLUKS Mokasyn Płoty 2003 U20 ZP -0.2 III KECLER Szymon Z/3364/18 2022 4 717
3 3 w 1 17.20 BĄTKIEWICZ Zofia MLUKS Mokasyn Płoty 2004 U20 ZP -0.2 IV KECLER Szymon KECLER Dorota Z/1124/18 2022 BEZ LDK! 574
4 4 w 1 18.59 HAGLAUER Paulina LKS Orkan Ostrzeszów 2003 U20 WP -0.2 -- NALEPA Marek Z/3447/21 2022 LDK! 429
400 m pł K K
1 1 s 1 66.72 KRAWCZYK Wiktoria MKL Jarocin 2004 U20 WP III GOŚCINIAK Mateusz Z/3509/18 2022 3 LDK!
2 2 s 1 69.30 RUNKA Laura KS Energetyk Poznań 2004 U20 WP IV DMP U20 GRENDA Jan Z/0255/16 2022 3 LDK! 104
3 3 s 1 70.43 KĘDZIOR Oliwia LKS Orkan Ostrzeszów 2004 U20 WP IV NALEPA Marek Z/3363/18 2022 4 LDK!
1 1 s 2 64.60 IDZIKOWSKA Julia MKL Jarocin 2006 U18 WP II GOŚCINIAK Mateusz Z/3510/18 2022 4 LDK!
2 2 s 2 67.02 JAMIELUCHA Zuzanna OŚ AZS Poznań 2005 U18 WP III CIEŚLICKA Elżbieta Z/3134/19 2022
3 3 s 2 69.61 KRAWCZAK Karolina UKS Achilles Leszno 2005 U18 WP IV GÓRSKA Hanna Z/4277/19 2022 LDK!
4 4 s 2 69.72 PŁÓCIENNICZAK Amelia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2005 U18 WP IV WALCZAK Michał Z/0650/19 2022 LDK!
5 5 s 2 72.08 HEINRICH Zofia WMLKS Nadodrze Powodowo 2006 U18 WP IV WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/5144/19 2022
6 6 s 2 78.09 NOWAK Natalia MKS Baszta Szamotuły 2005 U18 WP -- ZIELIŃSKA Janina Z/2194/21 2022
1500 m prz K
1 1 s 1 5:27.21 FABISZEWSKA Emilia MLKS Agros Żary 2006 U18 LB III WISZ Mateusz Z/5626/19 2022 LDK!
2 2 s 1 5:32.83 GOLA Daria MKL Jarocin 2006 U18 WP III GOŚCINIAK Mateusz GOŚCINIAK Mateusz , Z/0687/19 , 2022 LDK!
3 3 s 1 5:34.86 KORYTOWSKA Olga CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2006 U18 KP III NIEBUDEK Sylwester KACZOCHA Alina Z/0193/18 2022 LDK!
4 4 s 1 5:35.43 DUTKA Julia LKLA Krokus Astromal Leszno 2005 U18 WP IV PTAK Krzysztof Z/1828/19 2022 LDK!
5 5 s 1 5:43.84 ŁAŃSKA Agata PLKS Gwda Piła 2006 U18 WP IV KRZEWIŃSKI Ignacy Z/4688/19 2022 LDK!
6 6 s 1 6:06.75 GÓRECKA Julia MKL Tlen Mogilno 2006 U18 KP -- KRASICKI Adam Z/2316/21 2022 LDK!
2000 m prz K
1 1 s 1 6:58.29 PAWEŁCZYK Julia OŚ AZS Poznań 2002 U23 WP -- BYTNIEWSKI Szymon B.D. Z/2910/16 2022 LDK!
2 2 s 1 7:13.13 KURASZ Justyna KS Gwardia Piła 2003 U20 WP II CHWAŁEK Jarosław Z/4898/18 2022 5
3 3 s 1 7:26.64 BIELECKA Karolina UKS Achilles Leszno # 2003 U20 WP II ZDONEK Filip Z/1422/17 2022 LDK!
4 4 s 1 7:34.51 BIELECKA Patrycja UKS Achilles Leszno # 2003 U20 WP III ZDONEK Filip Z/1423/17 2022 LDK!
5 5 s 1 7:45.64 RABIEGA Wiktoria UKS Achilles Leszno 2003 U20 WP III GÓRSKA Hanna GÓRSKA Hanna , Z/0850/17 , 2022 5 LDK!
6 6 s 1 7:52.73 KLIMCZAK Karolina KS Gwardia Piła 2003 U20 WP III CHWAŁEK Jarosław Z/1111/17 2022 3
7 7 s 1 7:57.98 DWORCZAK Malwina WMLKS Nadodrze Powodowo 2004 U20 WP III WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/5343/19 2022 LDK!
4x100 m K
1 1 s 1 49.92 TROCHOLEPSZA Martyna
LEWANDOWSKA Iga
PRZYBYŁ Małgorzata
MATUSZCZAK Gabriela
MKS Juvenia Puszczykowo 2004
2004
2003
2003
U20 WLP -- GOŚCINIAK Marcin GOŚCINIAK Marcin
JAGACIAK Jarosław
GOŚCINIAK Marcin
GOŚCINIAK Marcin GOŚCINIAK Marcin GOŚCINIAK Marcin
Z/0297/17
Z/4822/19
Z/1793/18
Z/0300/17
2022
2022
2022
2022
3

5
4
2 2 s 1 52.33 URBANIAK Oliwia
MAJCHRZAK Angelika
ŚWIERCZ Martyna
ZMYŚLIŃSKA Agata
UKS Dąb Suchy Las 2008
2005
2004
2003
U20 WLP -- GULCZYŃSKA Grażyna KASPRZYK Marek
TYLAK Łukasz
KACZOR Adam TYLAK Łukasz
TYLAK Łukasz KASPRZYK Marek
Z/4320/18
Z/0395/21
, Z/3635/22
Z/1532/17
2022
2022
, 2022
2022
BEZ


5
1 1 s 2 51.51 KNUTOWICZ Wiktoria
BINIAKIEWICZ Hanna
MAGDZIARZ Małgorzata
BOROWIK Dominika
MKS Baszta Szamotuły 2006
2005
2006
2006
U18 WLP -- ZIELIŃSKA Janina
ZIELIŃSKA Janina
ZIELIŃSKA Janina ZIELIŃSKA Janina
ZIELIŃSKA Janina
Z/1368/20
Z/5167/18
Z/3261/20
Z/2727/22
2022
2022
2022
2022

BEZ


2 2 s 2 53.46 DŁUŻYK Aleksandra
ROŻEK Olga
HUDZIŃSKA Nikola
SOBAŃSKA Hanna
MKS Juvenia Puszczykowo 2006
2005
2006
2006
U18 WLP -- ZIÓŁKOWSKA Joanna CHMIELARZ Lucyna
CHMIELARZ Lucyna
PIEKARSKA Monika
JAGACIAK Jarosław
, Z/1833/20
Z/4259/20
Z/0814/22
Z/0743/20
, 2022
2022
2022
2022




  s 2 DQ WUJEK Marta
PIETRZKIEWICZ Amelia
MRÓZ Sandra
WOLIŃSKA Zuzanna
UKS Orkan Środa Wlkp. 2005
2005
2006
2005
U18 WLP -- ZAWORSKI Marek CICHOWLAS Agnieszka
SZOSTAK Janusz
SZOSTAK Janusz
SZOSTAK Janusz
Z/1831/19
Z/2834/18
Z/3139/19
Z/0398/20
2022
2022
2022
2022

BEZ
BEZ

4x400 m K
1 1 s 1 4:01.74 MATUSZCZAK Gabriela
TROCHOLEPSZA Martyna
ŻURAWSKA Julia
MUSIELAK Jagoda
MKS Juvenia Puszczykowo 2003
2004
2004
2004
U20 WLP -- GOŚCINIAK Marcin GOŚCINIAK Marcin GOŚCINIAK Marcin
GOŚCINIAK Marcin GOŚCINIAK Marcin
CHMIELARZ Lucyna
CHMIELARZ Lucyna
Z/0300/17
Z/0297/17
Z/4823/19
Z/1944/19
2022
2022
2022
2022
4
3


2 2 s 1 4:04.99 URBANIAK Kalina
STEMPNIAK Paulina
RUNKA Laura
JĘCHOREK Karla
KS Energetyk Poznań 2004
2004
2004
2004
U20 WLP -- B.D. GRENDA Jan
GRENDA Jan
GRENDA Jan
GRENDA Jan
, Z/1531/17
Z/1642/18
Z/0255/16
Z/1258/20
, 2022
2022
2022
2022


3

1 1 s 2 4:18.38 KOGUT Maja
STEMPNIAK Zofia
SERBA Magdalena
KUPCZYK Melania
KS Energetyk Poznań 2005
2006
2006
2006
U18 WLP -- B.D. GRENDA Jan
GRENDA Jan
GRENDA Jan
GRENDA Jan
, Z/4238/18
Z/12439/21
Z/0632/20
Z/13726/21
, 2022
2022
2022
2022
5



2 2 s 2 4:24.55 DŁUŻYK Aleksandra
ROŻEK Olga
WIŚNIEWKA Katarzyna
GIERSZEWSKA Joanna
MKS Juvenia Puszczykowo 2006
2005
2006
2006
U18 WLP -- ZIÓŁKOWSKA Joanna CHMIELARZ Lucyna
CHMIELARZ Lucyna
CHMIELARZ Lucyna
CHMIELARZ Lucyna
, Z/1833/20
Z/4259/20
Z/0713/21
Z/14638/21
, 2022
2022
2022
2022




3 3 s 2 4:36.66 KOWALSKA Aleksandra
TRYKOWSKA Anastazja
ANTKOWIAK Klaudia
GOŹDZIEWICZ Julia
UKS 12 Kalisz 2006
2006
2006
2005
U18 WLP -- OLSZYNA Waldemar
OLSZYNA Waldemar
WIŚNIEWSKI Paweł
WIŚNIEWSKI Paweł
Z/0246/20
Z/2225/22
Z/1601/18
Z/2726/18
2022
2022
2022
2022


BEZ
BEZ
Wzwyż K
1 1 f 1 1.50 PONIEWIERKA Wiktoria MLKS Agros Żary 2004 U20 LB IV KOŁACZ Dariusz WISZ Mateusz , Z/4730/17 , 2022 5 LDK!
1 1 f 1 1.50 KADŁUBOWICZ Weronika UKS Orkan Środa Wlkp. 2004 U20 WP IV SZOSTAK Janusz ZAWORSKI Marek Z/3764/17 2022 3 LDK!
3 3 f 1 1.50 KUCZMYŁO Olga KS Gwardia Piła 2003 U20 WP IV KONTEK Robert CHWAŁEK Jarosław , Z/2680/17 , 2022 5 LDK!
1 1 f 2 1.50 STRZELCZYK Maria MKS Juvenia Puszczykowo 2005 U18 WP IV DMP U20 JAGACIAK Jarosław Z/0363/20 2022 LDK! 92
2 2 f 2 1.45 SOBAŃSKA Hanna MKS Juvenia Puszczykowo 2006 U18 WP IV DMP U20 JAGACIAK Jarosław Z/0743/20 2022 LDK! 75
2 2 f 2 1.45 BINIAKIEWICZ Hanna MKS Baszta Szamotuły 2005 U18 WP IV ZIELIŃSKA Janina Z/5167/18 2022 BEZ
4 4 f 2 1.40 KOCHAŃSKA Gabriela MKS Baszta Szamotuły 2006 U18 WP -- WIŚNIEWSKI Roman Z/5169/18 2022 4 LDK!
5 5 f 2 1.35 JABŁOŃSKA Agata LKS Orkan Ostrzeszów 2006 U18 WP -- NALEPA Marek Z/3268/22 2022
1 1 w 1 1.57 BUJAROWICZ Joanna MLUKS Mokasyn Płoty 2003 U20 ZP III KECLER Szymon Z/3364/18 2022 4 701
2 2 w 1 1.51 ZDZIĘBORSKA Paulina MLUKS Mokasyn Płoty 2004 U20 ZP IV KECLER Szymon KECLER Dorota Z/1142/18 2022 5 LDK! 632
3 3 w 1 1.45 BĄTKIEWICZ Zofia MLUKS Mokasyn Płoty 2004 U20 ZP IV KECLER Szymon KECLER Dorota Z/1124/18 2022 BEZ LDK! 566
4 4 w 1 1.30 HAGLAUER Paulina LKS Orkan Ostrzeszów 2003 U20 WP -- NALEPA Marek Z/3447/21 2022 LDK! 409
1 1 w 2 1.63 KONIECZKO Martyna MLUKS Mokasyn Płoty 2005 U18 ZP II PRZYBYSZ Łukasz KECLER Szymon , Z/3694/20 , 2022 LDK! 771
2 2 w 2 1.60 NOBIK Julia MKS Juvenia Puszczykowo 2005 U18 WP III JAGACIAK Jarosław Z/0286/20 2022 LDK! 736
3 3 w 2 1.51 ĆWIKLIŃSKA Natalia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2005 U18 KP IV B.D. KOHUTEK Artur , Z/0179/18 , 2022 4 LDK! 632
4 4 w 2 1.45 MLAK Martyna MKS Hermes Gryfino 2006 U18 ZP IV STEFAŃSKI Jacek Z/1155/20 2022 LDK! 566
5 5 w 2 1.45 POPIELARZ Agata BOSiR Barcin 2005 U18 KP IV MORITZ Rafał LUZAK Andrzej , Z/3920/18 , 2022 BEZ LDK! 566
6 6 w 2 1.36 MAZURKIEWICZ Kornelia LKS Orkan Ostrzeszów 2006 U18 WP -- B.D. Z/1812/21 2022 LDK! 470
7 7 w 2 1.36 CYMBALISTA Julia LKLA Krokus Astromal Leszno 2006 U18 WP -- PTAK Krzysztof Z/3362/18 2022 BEZ LDK! 470
1 1 w 3 1.54 JOKŚ Nadia UMKS Iskra Wolsztyn 2008 U16 WP IV WEISS Elżbieta Z/0028/21 2022 LDK! 666
2 2 w 3 1.42 STASIERSKA Weronika LKS Orkan Ostrzeszów 2008 U16 WP V NALEPA Marek Z/2648/21 2022 LDK! 534
2 3 w 3 1.42 KOKOT Patrycja LKS Orkan Ostrzeszów 2007 U16 WP V NALEPA Marek Z/0394/20 2022 LDK! 534
4 4 w 3 1.42 ZGÓDKA Aneta KS Gwardia Piła 2007 U16 WP V CHWAŁEK Jarosław Z/2603/21 2022 534
5 5 w 3 1.39 WALCZAK-MORTEZAEI Stefania WMLKS Nadodrze Powodowo 2007 U16 WP -- WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/5148/19 2022 502
6 6 w 3 1.33 TACIAK Bianka UMKS Iskra Wolsztyn 2007 U16 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/2824/19 2022 LDK! 439
7 7 w 3 1.30 OPASAŁA Pola MLUKS Mokasyn Płoty 2008 U16 ZP -- KECLER Szymon Z/8228/21 2022 LDK! 409
8 8 w 3 1.18 SMOLEŃ Iga KS Gwardia Piła 2007 U16 WP -- CHWAŁEK Jarosław Z/2604/21 2022 293
Tyczka K
1 1 f 1 3.65 BARTKOWIAK Agnieszka SL Olimpia Poznań 2002 U23 WP I CZERNIAK Przemysław B.D. Z/3053/16 2022
2 2 f 1 3.10 CZERNIAWSKA Julianna SL Olimpia Poznań 2003 U20 WP II DZIAMSKI Krzysztof Z/2683/17 2022 2
3 3 f 1 3.00 STĄPOREK Urszula SL Olimpia Poznań 2003 U20 WP II CECH Aleksandra DZIAMSKI Krzysztof , Z/2179/17 , 2022 3 LDK!
4 4 f 1 2.90 ADAMCZEWSKA Bianka SL Olimpia Poznań 2008 U16 WP III GULCZYŃSKA Grażyna CZERNIAK Przemysław , Z/2368/20 , 2022 LDK!
5 5 f 1 2.80 ŁOCHYŃSKA Weronika SL Olimpia Poznań 2008 U16 WP III CZERNIAK Przemysław Z/1696/20 2022 LDK!
6 6 f 1 2.70 PUK Sonia SL Olimpia Poznań 2003 U20 WP III CZERNIAK Przemysław Z/0990/21 2022
7 7 f 1 2.70 FALIŃSKA Lena MLKS Agros Żary 2005 U18 LB III WISZ Mateusz Z/2722/19 2022 LDK!
8 8 f 1 2.30 GORGOSZ Aleksandra SL Olimpia Poznań 2008 U16 WP V CZERNIAK Przemysław Z/0304/21 2022 LDK!
9 9 f 1 2.00 TOMYS Maja UMKS Iskra Wolsztyn 2008 U16 WP V WEISS Elżbieta Z/0035/21 2022 LDK!
W dal K
1 1 f 1 5.08 TRZASKALSKA Agata PLKS Gwda Piła 1999 Sen WP -0.2 -- KRZEWIŃSKI Ignacy B.D. Z/3655/15 2022
1 1 f 1 5.20 KADŁUBOWICZ Weronika UKS Orkan Środa Wlkp. 2004 U20 WP -0.2 III SZOSTAK Janusz ZAWORSKI Marek Z/3764/17 2022 3 LDK!
2 2 f 1 5.02 WALISZEWSKA Klaudia LKS Orkan Ostrzeszów 2004 U20 WP -0.5 IV NALEPA Marek Z/1157/18 2022 4 LDK!
2 2 f 1 5.06 KOHUTEK Martyna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2003 U20 KP -0.4 IV DMP DMP U20 KOHUTEK Artur Z/1779/21 2022 64 85
3 3 f 1 4.88 PIECHNIK Julita MKL Tlen Mogilno 2007 U16 KP 0.0 IV DOBRZYŃSKI Piotr Z/2312/21 2022 LDK!
3 3 f 1 4.94 KUCZMYŁO Olga KS Gwardia Piła 2003 U20 WP +0.4 IV KONTEK Robert CHWAŁEK Jarosław , Z/2680/17 , 2022 5 LDK!
4 4 f 1 4.82 PYRKOWSKA Agata LKS Maraton Turek 2002 U23 WP -0.2 -- ZAŃKO Albin # Z/2622/17 2022 LDK!
4 4 f 1 4.89 ZENKOWSKA Julia LZS RELAX Krzyż Wlkp. 2004 U20 WP -0.8 IV GRAŚ Jarosław Z/2679/17 2022
5 5 f 1 4.62 ŚWIERCZ Martyna UKS Dąb Suchy Las 2004 U20 WP 0.0 -- KACZOR Adam TYLAK Łukasz , Z/3635/22 , 2022
5 5 f 1 4.81 WÓJS Lena MKS Hermes Gryfino 2006 U18 ZP 0.0 IV STEFAŃSKI Jacek BORATYŃSKA Dorota Z/2660/19 2022 LDK!
6 6 f 1 4.12 SZULC Amelia MKS Juvenia Puszczykowo 2004 U20 WP +0.7 -- JAGACIAK Jarosław Z/5361/19 2022
6 6 f 1 4.68 NELKA Melania MKS Juvenia Puszczykowo 2007 U16 WP -0.1 V JAGACIAK Jarosław Z/0605/22 2022 LDK!
7 7 f 1 4.66 NIEWIADA Nikola KS Stal Pleszew 2008 U16 WP +0.2 V KRUCHOWSKA-WOJCIESZAK Patrycja Z/2886/21 2022 LDK!
8 8 f 1 4.48 PRUCHNIEWICZ Amelia UKS Orkan Środa Wlkp. 2008 U16 WP -0.1 -- CICHOWLAS Agnieszka Z/2390/20 2022 LDK!
9 9 f 1 3.62 PISARCZYK Vanessa UKS Orkan Środa Wlkp. 2007 U16 WP +0.2 -- ZAWORSKI Marek Z/13506/21 2022
1 1 f 2 5.35 KNUTOWICZ Wiktoria MKS Baszta Szamotuły 2006 U18 WP +1.0 III ZIELIŃSKA Janina Z/1368/20 2022 LDK!
2 2 f 2 4.84 PRĘTKOWSKA Sara MKS Juvenia Puszczykowo 2005 U18 WP +0.6 IV JAGACIAK Jarosław Z/3678/20 2022
3 3 f 2 4.80 SZCZĘSNA Weronika LZS RELAX Krzyż Wlkp. 2005 U18 WP +0.2 IV GRAŚ Jarosław Z/3097/19 2022
4 4 f 2 4.73 CYBAK Michalina MKS Juvenia Puszczykowo 2006 U18 WP +1.9 -- PIEKARSKA Monika Z/2975/19 2022
5 5 f 2 4.72 MORITZ Nicola BOSiR Barcin 2006 U18 KP +0.5 -- LUZAK Andrzej LUZAK Andrzej , Z/3924/18 , 2022 5 LDK!
6 6 f 2 4.68 ATTALIOTI Sofia LKS Orkan Ostrzeszów 2006 U18 WP -0.3 -- NALEPA Marek Z/12677/21 2022 LDK!
7 7 f 2 4.16 KAŹMIERCZAK Wiktoria UKS Sprinter Słodków 2006 U18 WP +0.6 -- ROSIAK Robert Z/0006/18 2022 BEZ LDK!
8 8 f 2 4.00 JABŁOŃSKA Agata LKS Orkan Ostrzeszów 2006 U18 WP -1.2 -- NALEPA Marek Z/3268/22 2022
9 9 f 2 3.94 WÓJCIK Julia WMLKS Nadodrze Powodowo 2006 U18 WP +0.2 -- WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/3090/22 2022
10 10 f 2 3.68 MRÓZ Sandra UKS Orkan Środa Wlkp. 2006 U18 WP -2.0 -- SZOSTAK Janusz Z/3139/19 2022 BEZ LDK!
1 1 w 1 5.18 BUJAROWICZ Joanna MLUKS Mokasyn Płoty 2003 U20 ZP -0.8 III KECLER Szymon Z/3364/18 2022 4 609
2 2 w 1 4.88 ZDZIĘBORSKA Paulina MLUKS Mokasyn Płoty 2004 U20 ZP -0.1 IV KECLER Szymon KECLER Dorota Z/1142/18 2022 5 LDK! 527
3 3 w 1 4.37 BĄTKIEWICZ Zofia MLUKS Mokasyn Płoty 2004 U20 ZP -0.2 -- KECLER Szymon KECLER Dorota Z/1124/18 2022 BEZ LDK! 396
4 4 w 1 4.09 HAGLAUER Paulina LKS Orkan Ostrzeszów 2003 U20 WP -0.4 -- NALEPA Marek Z/3447/21 2022 LDK! 329
1 1 w 2 5.38 NOBIK Julia MKS Juvenia Puszczykowo 2005 U18 WP -0.7 III DMP U20 JAGACIAK Jarosław Z/0286/20 2022 LDK! 665 112
2 2 w 2 4.79 MLAK Martyna MKS Hermes Gryfino 2006 U18 ZP +0.2 -- STEFAŃSKI Jacek Z/1155/20 2022 LDK! 503
3 3 w 2 4.68 KONIECZKO Martyna MLUKS Mokasyn Płoty 2005 U18 ZP -0.1 -- PRZYBYSZ Łukasz KECLER Szymon , Z/3694/20 , 2022 LDK! 474
4 4 w 2 4.52 ĆWIKLIŃSKA Natalia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2005 U18 KP -0.4 -- DMP U20 B.D. KOHUTEK Artur , Z/0179/18 , 2022 4 LDK! 433 62
5 5 w 2 4.41 POPIELARZ Agata BOSiR Barcin 2005 U18 KP -0.1 -- MORITZ Rafał LUZAK Andrzej , Z/3920/18 , 2022 BEZ LDK! 406
6 6 w 2 4.25 CYMBALISTA Julia LKLA Krokus Astromal Leszno 2006 U18 WP +0.1 -- PTAK Krzysztof Z/3362/18 2022 BEZ LDK! 367
7 7 w 2 4.07 MAZURKIEWICZ Kornelia LKS Orkan Ostrzeszów 2006 U18 WP -0.5 -- B.D. Z/1812/21 2022 LDK! 324
1 1 w 3 4.60 STASIERSKA Weronika LKS Orkan Ostrzeszów 2008 U16 WP +0.1 V NALEPA Marek Z/2648/21 2022 LDK! 454
2 2 w 3 4.37 JOKŚ Nadia UMKS Iskra Wolsztyn 2008 U16 WP -0.4 -- WEISS Elżbieta Z/0028/21 2022 LDK! 396
3 4 w 3 4.34 SMOLEŃ Iga KS Gwardia Piła 2007 U16 WP +0.1 -- CHWAŁEK Jarosław Z/2604/21 2022 388
4 3 w 3 4.34 KOKOT Patrycja LKS Orkan Ostrzeszów 2007 U16 WP -0.9 -- NALEPA Marek Z/0394/20 2022 LDK! 388
5 5 w 3 4.30 ZGÓDKA Aneta KS Gwardia Piła 2007 U16 WP +0.1 -- CHWAŁEK Jarosław Z/2603/21 2022 379
6 6 w 3 4.24 OPASAŁA Pola MLUKS Mokasyn Płoty 2008 U16 ZP -0.6 -- KECLER Szymon Z/8228/21 2022 LDK! 364
7 7 w 3 4.15 TACIAK Bianka UMKS Iskra Wolsztyn 2007 U16 WP -0.9 -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/2824/19 2022 LDK! 343
8 8 w 3 4.11 WALCZAK-MORTEZAEI Stefania WMLKS Nadodrze Powodowo 2007 U16 WP -0.3 -- WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/5148/19 2022 333
Trójskok K
1 1 f 1 9.42 SZULC Amelia MKS Juvenia Puszczykowo 2004 U20 WP -1.0 -- JAGACIAK Jarosław Z/5361/19 2022
1 1 f 2 11.79 KNUTOWICZ Wiktoria MKS Baszta Szamotuły 2006 U18 WP +0.6 II ZIELIŃSKA Janina Z/1368/20 2022 LDK!
2 2 f 2 11.27 MAKÓWKA Natalia MUKS Park Zduńska Wola 2006 U18 LD -0.1 III SZEWCZYK Tomasz Z/11280/21 2022 LDK!
3 3 f 2 10.70 SOBAŃSKA Hanna MKS Juvenia Puszczykowo 2006 U18 WP +0.6 IV JAGACIAK Jarosław Z/0743/20 2022 LDK!
4 4 f 2 10.67 BINIAKIEWICZ Hanna MKS Baszta Szamotuły 2005 U18 WP -1.3 IV ZIELIŃSKA Janina Z/5167/18 2022 BEZ
5 5 f 2 10.50 MRÓZ Sandra UKS Orkan Środa Wlkp. 2006 U18 WP -2.2 IV SZOSTAK Janusz Z/3139/19 2022 BEZ LDK!
6 6 f 2 10.01 PRĘTKOWSKA Sara MKS Juvenia Puszczykowo 2005 U18 WP -0.9 -- JAGACIAK Jarosław Z/3678/20 2022
7 7 f 2 9.58 WOLIŃSKA Zuzanna UKS Orkan Środa Wlkp. 2005 U18 WP -1.6 -- SZOSTAK Janusz Z/0398/20 2022
Kula (3) K
1 1 f 1 12.16 WÓJCIK Natalia MKS Baszta Szamotuły 2005 U18 WP III TOMCZAK - BACHARA Dominika Z/5269/21 2022
2 2 f 1 12.11 MACINA Julia BOSiR Barcin 2006 U18 KP III LUZAK Andrzej Z/3925/18 2022 BEZ LDK!
3 3 f 1 11.21 PIECHOTA Małgorzata MKS Baszta Szamotuły 2005 U18 WP III UNGER Krzysztof Z/2734/22 2022
4 4 f 1 10.82 DŁUŻEWSKA Jagoda MKS Baszta Szamotuły 2005 U18 WP IV UNGER Krzysztof Z/3111/19 2022
5 5 f 1 10.54 PACEŚ Paulina UKS 12 Kalisz 2005 U18 WP IV MAŁECKI Marcin Z/2134/20 2022 LDK!
6 6 f 1 10.53 NOWAK Oliwia LUKS Orkan Września 2006 U18 WP IV PAWLAK Przemysław Z/14515/21 2022
7 7 f 1 9.80 DUSTER Zuzanna UKS 12 Kalisz 2006 U18 WP IV MAŁECKI Marcin Z/1603/18 2022 BEZ LDK!
8 8 f 1 9.25 BANAŚ Alicja LKS Orkan Ostrzeszów 2006 U18 WP -- NALEPA Marek Z/1159/22 2022
9 9 f 1 9.03 WOLIŃSKA Zuzanna UKS Orkan Środa Wlkp. 2005 U18 WP -- SZOSTAK Janusz Z/0398/20 2022
10 10 f 1 9.02 KOŹLAREK Julia OŚ AZS Poznań 2005 U18 WP -- BIERNACKI Jacek Z/1657/19 2022
11 11 f 1 8.44 FIGLARZ Jesika MKS Baszta Szamotuły 2006 U18 WP -- UNGER Krzysztof Z/2715/22 2022
12 12 f 1 8.13 KOVAL Maria LUKS Orkan Września 2005 U18 WP -- PAWLAK Przemysław Z/4003/22 2022
13 13 f 1 7.76 BRYNIAK Antonina UKS Orkan Środa Wlkp. 2006 U18 WP -- SZOSTAK Janusz Z/2933/22 2022
1 1 f 2 9.69 DOLIŃSKA Monika MKS Baszta Szamotuły 2008 U16 WP V TOMCZAK - BACHARA Dominika Z/3769/21 2022 LDK!
2 2 f 2 9.45 RYBCZYŃSKA Amelia LKS Orkan Ostrzeszów 2007 U16 WP V NALEPA Marek Z/0391/22 2022
3 3 f 2 8.80 FRANC Antonina UMKS Iskra Wolsztyn 2008 U16 WP V CZARNECKI Mateusz Z/4051/22 2022 LDK!
4 4 f 2 8.48 DĘBOWSKA Julia UKS Sprinter Słodków 2007 U16 WP -- B.D. Z/0473/21 2022 LDK!
1 1 w 1 11.00 MLAK Martyna MKS Hermes Gryfino 2006 U18 ZP III STEFAŃSKI Jacek Z/1155/20 2022 LDK! 595
2 2 w 1 10.56 ĆWIKLIŃSKA Natalia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2005 U18 KP IV B.D. KOHUTEK Artur , Z/0179/18 , 2022 4 LDK! 566
3 3 w 1 10.32 NOBIK Julia MKS Juvenia Puszczykowo 2005 U18 WP IV JAGACIAK Jarosław Z/0286/20 2022 LDK! 550
4 4 w 1 9.91 MAZURKIEWICZ Kornelia LKS Orkan Ostrzeszów 2006 U18 WP IV B.D. Z/1812/21 2022 LDK! 524
5 5 w 1 9.58 KONIECZKO Martyna MLUKS Mokasyn Płoty 2005 U18 ZP -- PRZYBYSZ Łukasz KECLER Szymon , Z/3694/20 , 2022 LDK! 502
6 6 w 1 9.05 CYMBALISTA Julia LKLA Krokus Astromal Leszno 2006 U18 WP -- PTAK Krzysztof Z/3362/18 2022 BEZ LDK! 467
7 7 w 1 8.08 POPIELARZ Agata BOSiR Barcin 2005 U18 KP -- MORITZ Rafał LUZAK Andrzej , Z/3920/18 , 2022 BEZ LDK! 405
1 1 w 2 9.49 SMOLEŃ Iga KS Gwardia Piła 2007 U16 WP V CHWAŁEK Jarosław Z/2604/21 2022 496
2 2 w 2 9.35 KOKOT Patrycja LKS Orkan Ostrzeszów 2007 U16 WP V NALEPA Marek Z/0394/20 2022 LDK! 487
3 3 w 2 8.03 STASIERSKA Weronika LKS Orkan Ostrzeszów 2008 U16 WP -- NALEPA Marek Z/2648/21 2022 LDK! 401
4 4 w 2 7.27 WALCZAK-MORTEZAEI Stefania WMLKS Nadodrze Powodowo 2007 U16 WP -- WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/5148/19 2022 352
5 5 w 2 6.78 ZGÓDKA Aneta KS Gwardia Piła 2007 U16 WP -- CHWAŁEK Jarosław Z/2603/21 2022 321
6 6 w 2 6.67 JOKŚ Nadia UMKS Iskra Wolsztyn 2008 U16 WP -- WEISS Elżbieta Z/0028/21 2022 LDK! 314
7 7 w 2 6.23 TACIAK Bianka UMKS Iskra Wolsztyn 2007 U16 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/2824/19 2022 LDK! 286
8 8 w 2 5.88 OPASAŁA Pola MLUKS Mokasyn Płoty 2008 U16 ZP -- KECLER Szymon Z/8228/21 2022 LDK! 264
Kula (4) K
1 1 f 1 11.90 DUDEK Weronika ZLKL Zielona Góra 2001 U23 LB II WALCZAK Jerzy Z/2211/17 2022 3
1 1 f 2 12.24 LUDWICZAK Jolanta UKS Orkan Środa Wlkp. 2003 U20 WP II CICHOWLAS Agnieszka KOBIERSKI Andrzej CICHOWLAS Agnieszka , Z/1249/17 , 2022 3 LDK!
2 2 f 2 11.04 KADŁUBOWICZ Weronika UKS Orkan Środa Wlkp. 2004 U20 WP III SZOSTAK Janusz ZAWORSKI Marek Z/3764/17 2022 3 LDK!
3 3 f 2 10.39 KACZOR Jagoda LKS Orkan Ostrzeszów 2004 U20 WP III NALEPA Marek Z/1697/19 2022 LDK!
4 4 f 2 9.44 KUCZMYŁO Olga KS Gwardia Piła 2003 U20 WP IV KONTEK Robert CHWAŁEK Jarosław , Z/2680/17 , 2022 5 LDK!
5 5 f 2 8.45 MAŁYCHA Kornelia WMLKS Nadodrze Powodowo 2004 U20 WP -- WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/2936/20 2022
6 6 f 2 7.99 NALEŻYTA Michalina UKS Orkan Środa Wlkp. 2003 U20 WP -- SZOSTAK Janusz ZAWORSKI Marek Z/3762/17 2022 BEZ LDK!
7 7 f 2 7.88 KRAWCZYK Wiktoria WMLKS Nadodrze Powodowo 2004 U20 WP -- WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/5347/19 2022 LDK!
1 1 w 1 8.33 ZDZIĘBORSKA Paulina MLUKS Mokasyn Płoty 2004 U20 ZP -- KECLER Szymon KECLER Dorota Z/1142/18 2022 5 LDK! 421
2 2 w 1 8.25 HAGLAUER Paulina LKS Orkan Ostrzeszów 2003 U20 WP -- NALEPA Marek Z/3447/21 2022 LDK! 416
3 3 w 1 7.58 BUJAROWICZ Joanna MLUKS Mokasyn Płoty 2003 U20 ZP -- KECLER Szymon Z/3364/18 2022 4 372
4 4 w 1 7.23 BĄTKIEWICZ Zofia MLUKS Mokasyn Płoty 2004 U20 ZP -- KECLER Szymon KECLER Dorota Z/1124/18 2022 BEZ LDK! 350
Dysk (0.75) K
1 1 f 1 30.22 CIEŚLA Maja UMKS Iskra Wolsztyn 2008 U16 WP IV CZARNECKI Mateusz Z/10962/21 2022 LDK!
2 2 f 1 20.24 ZIMMER Julia UKS Achilles Leszno 2007 U16 WP -- GÓRSKA Hanna Z/14486/21 2022 LDK!
3 3 f 1 17.67 RYBCZYŃSKA Amelia LKS Orkan Ostrzeszów 2007 U16 WP -- NALEPA Marek Z/0391/22 2022
Dysk (1) K
1 1 f 1 35.30 LUDWICZAK Jolanta UKS Orkan Środa Wlkp. 2003 U20 WP III CICHOWLAS Agnieszka KOBIERSKI Andrzej CICHOWLAS Agnieszka , Z/1249/17 , 2022 3 LDK!
2 2 f 1 29.17 TYCZYŃSKA Zuzanna UKS Olimp Duszniki 2003 U20 WP IV PLUCIŃSKI Krzysztof Z/1340/16 2022 4
3 3 f 1 24.40 KRAWCZYK Wiktoria WMLKS Nadodrze Powodowo 2004 U20 WP -- WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/5347/19 2022 LDK!
4 4 f 1 24.26 MAŁYCHA Kornelia WMLKS Nadodrze Powodowo 2004 U20 WP -- WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/2936/20 2022
1 1 f 2 30.18 DUSTER Zuzanna UKS 12 Kalisz 2006 U18 WP IV MAŁECKI Marcin Z/1603/18 2022 BEZ LDK!
2 2 f 2 29.88 NOWICKA Marcelina LUKS Orkan Września 2006 U18 WP IV PAWLAK Przemysław Z/3642/22 2022
3 3 f 2 28.38 PACEŚ Paulina UKS 12 Kalisz 2005 U18 WP IV MAŁECKI Marcin Z/2134/20 2022 LDK!
4 4 f 2 24.95 PIECHOTA Małgorzata MKS Baszta Szamotuły 2005 U18 WP -- UNGER Krzysztof Z/2734/22 2022
5 5 f 2 24.54 DŁUŻEWSKA Jagoda MKS Baszta Szamotuły 2005 U18 WP -- UNGER Krzysztof Z/3111/19 2022
6 6 f 2 22.32 NOWAK Oliwia LUKS Orkan Września 2006 U18 WP -- PAWLAK Przemysław Z/14515/21 2022
7 7 f 2 21.79 FIGLARZ Jesika MKS Baszta Szamotuły 2006 U18 WP -- UNGER Krzysztof Z/2715/22 2022
Młot (2) K
1 1 f 1 33.48 ROSZKIEWICZ Alicja UKS Achilles Leszno 2009 U14 WP -- ZDONEK Filip Z/5648/21 2022 LDK!
2 2 f 1 33.16 KOŁACKA Michalina OŚ AZS Poznań 2009 U14 WP -- BIERNACKI Jacek Z/10593/21 2022
Młot (3) K
1 1 f 1 51.82 ŚMIGLEWSKA Zuzanna MUKS Park Zduńska Wola 2007 U16 LD II SZEWCZYK Tomasz Z/0549/21 2022
1 1 f 1 52.84 KOŹLAREK Julia OŚ AZS Poznań 2005 U18 WP II BIERNACKI Jacek Z/1657/19 2022
2 2 f 1 48.91 KOVAL Maria LUKS Orkan Września 2005 U18 WP II PAWLAK Przemysław Z/4003/22 2022
2 2 f 1 49.83 PRACHARCZYK Maria LKLA Krokus Astromal Leszno 2007 U16 WP II B.D. Z/3237/22 2022 LDK!
3 3 f 1 42.66 ZIMMER Julia UKS Achilles Leszno 2007 U16 WP III GÓRSKA Hanna Z/14486/21 2022 LDK!
3 3 f 1 47.88 ORZECHOWSKA Oliwia ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2005 U18 LB II KOWALSKI Zenon Z/2517/20 2022 LDK!
4 4 f 1 29.18 BAJSERT Zuzanna UMKS Iskra Wolsztyn 2008 U16 WP V CZARNECKI Mateusz Z/3136/22 2022
4 4 f 1 45.24 PECYNA Kinga MLKS Agros Żary 2005 U18 LB III KORSAK Przemysław WISZ Dariusz Z/4729/17 2022 LDK!
5 5 f 1 27.12 CIEŚLA Maja UMKS Iskra Wolsztyn 2008 U16 WP V CZARNECKI Mateusz Z/10962/21 2022 LDK!
5 5 f 1 43.60 ROSŁANOWSKA Izabela ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2006 U18 LB III KOWALSKI Zenon Z/1222/19 2022 LDK!
6 6 f 1 24.93 CZELADZKA Marcelina MKS Juvenia Puszczykowo 2007 U16 WP -- CHMIELARZ Lucyna Z/0282/20 2022 LDK!
6 6 f 1 42.33 WOLNA Jagoda UKS Achilles Leszno 2006 U18 WP III GÓRSKA Hanna Z/2006/20 2022 LDK!
7 7 f 1 35.02 MROWIŃSKA Zuzanna OŚ AZS Poznań 2006 U18 WP IV NOWAK Grzegorz Z/10594/21 2022
8 8 f 1 29.55 BANAŚ Alicja LKS Orkan Ostrzeszów 2006 U18 WP -- NALEPA Marek Z/1159/22 2022
9 9 f 1 27.12 PROSZOWSKA Karolina ZLKL Zielona Góra 2006 U18 LB -- WALCZAK Jerzy Z/3755/21 2022
Młot (4) K
1 1 f 1 47.84 SENKOWSKA Karolina OŚ AZS Poznań 2002 U23 WP II BIERNACKI Jacek B.D. Z/2924/17 2022
1 1 f 1 54.28 KANIOWSKA Weronika AZS-AWF Gorzów 2004 U20 LB I KOWALSKI Zenon Z/0220/18 2022 3 LDK!
2 2 f 1 46.25 KNIAT Zuzanna OŚ AZS Poznań 2003 U20 WP II DMP PAWLAK Przemysław NOWAK Grzegorz B.D. , Z/0408/17 , 2022 LDK! 101
2 2 f 1 46.50 KOMISARCZYK Zuzanna OŚ AZS Poznań 2001 U23 WP II NOWAK Grzegorz B.D. Z/5341/15 2022
3 3 f 1 40.17 DUDKIEWICZ Alicja MLKS Agros Żary 2002 U23 LB III KORSAK Przemysław WISZ Dariusz Z/0500/16 2022 LDK!
3 3 f 1 41.95 JAGIEŁKA Gabriela OŚ AZS Poznań 2002 U23 WP III NOWAK Grzegorz B.D. Z/3375/16 2022
Oszczep (500) K
1 1 f 1 40.41 KOSIOREK Wiktoria UKS Olimp Duszniki 2005 U18 WP III PLUCIŃSKI Krzysztof Z/3932/17 2022 BEZ
2 2 f 1 26.60 KULUS Daria UMKS Iskra Wolsztyn 2006 U18 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/2828/19 2022 LDK!
3 3 f 1 25.98 TYRAKOWSKA Zofia ZLKL Zielona Góra 2006 U18 LB -- WALCZAK Jerzy Z/4114/20 2022
4 4 f 1 24.36 NOWICKA Marcelina LUKS Orkan Września 2006 U18 WP -- PAWLAK Przemysław Z/3642/22 2022
5 5 f 1 22.82 WOLIŃSKA Zuzanna UKS Orkan Środa Wlkp. 2005 U18 WP -- SZOSTAK Janusz Z/0398/20 2022
6 6 f 1 22.68 KOZŁOWSKA Karolina OKL Oborniki 2006 U18 WP -- NOWICKI Sebastian Z/2356/20 2022 LDK!
7 7 f 1 17.60 KUBIAK Justyna LKS Maraton Turek 2005 U18 WP -- RYCZYŃSKI Zbigniew Z/2710/22 2022
1 1 f 2 25.61 TOMYS Maja UMKS Iskra Wolsztyn 2008 U16 WP -- WEISS Elżbieta Z/0035/21 2022 LDK!
1 1 w 1 33.30 NOBIK Julia MKS Juvenia Puszczykowo 2005 U18 WP IV JAGACIAK Jarosław Z/0286/20 2022 LDK! 539
2 2 w 1 32.52 MLAK Martyna MKS Hermes Gryfino 2006 U18 ZP IV STEFAŃSKI Jacek Z/1155/20 2022 LDK! 524
3 3 w 1 29.00 ĆWIKLIŃSKA Natalia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2005 U18 KP -- B.D. KOHUTEK Artur , Z/0179/18 , 2022 4 LDK! 458
4 4 w 1 26.23 MAZURKIEWICZ Kornelia LKS Orkan Ostrzeszów 2006 U18 WP -- B.D. Z/1812/21 2022 LDK! 405
5 5 w 1 22.50 CYMBALISTA Julia LKLA Krokus Astromal Leszno 2006 U18 WP -- PTAK Krzysztof Z/3362/18 2022 BEZ LDK! 335
6 6 w 1 15.76 POPIELARZ Agata BOSiR Barcin 2005 U18 KP -- MORITZ Rafał LUZAK Andrzej , Z/3920/18 , 2022 BEZ LDK! 211
  w 1 NM KONIECZKO Martyna MLUKS Mokasyn Płoty 2005 U18 ZP -- PRZYBYSZ Łukasz KECLER Szymon , Z/3694/20 , 2022 LDK! 0
Oszczep (600) K
1 1 f 1 37.97 TYCZYŃSKA Michalina UKS Olimp Duszniki 2003 U20 WP III PLUCIŃSKI Krzysztof Z/1339/16 2022 3
2 2 f 1 33.87 KACZOR Jagoda LKS Orkan Ostrzeszów 2004 U20 WP IV NALEPA Marek Z/1697/19 2022 LDK!
3 3 f 1 30.32 KADŁUBOWICZ Weronika UKS Orkan Środa Wlkp. 2004 U20 WP IV SZOSTAK Janusz ZAWORSKI Marek Z/3764/17 2022 3 LDK!
4 4 f 1 30.16 KUCZMYŁO Olga KS Gwardia Piła 2003 U20 WP IV KONTEK Robert CHWAŁEK Jarosław , Z/2680/17 , 2022 5 LDK!
5 5 f 1 27.12 NALEŻYTA Michalina UKS Orkan Środa Wlkp. 2003 U20 WP -- SZOSTAK Janusz ZAWORSKI Marek Z/3762/17 2022 BEZ LDK!
1 1 w 1 24.98 HAGLAUER Paulina LKS Orkan Ostrzeszów 2003 U20 WP -- NALEPA Marek Z/3447/21 2022 LDK! 382
2 2 w 1 23.54 ZDZIĘBORSKA Paulina MLUKS Mokasyn Płoty 2004 U20 ZP -- KECLER Szymon KECLER Dorota Z/1142/18 2022 5 LDK! 355
3 3 w 1 22.44 BĄTKIEWICZ Zofia MLUKS Mokasyn Płoty 2004 U20 ZP -- KECLER Szymon KECLER Dorota Z/1124/18 2022 BEZ LDK! 334
4 4 w 1 19.95 BUJAROWICZ Joanna MLUKS Mokasyn Płoty 2003 U20 ZP -- KECLER Szymon Z/3364/18 2022 4 288
5-bój K MŁ K
1 1 f 1 2552 STASIERSKA Weronika LKS Orkan Ostrzeszów 2008 U16 WP IV NALEPA Marek Z/2648/21 2022 LDK!
2 2 f 1 2485 ZGÓDKA Aneta KS Gwardia Piła 2007 U16 WP IV CHWAŁEK Jarosław Z/2603/21 2022
3 3 f 1 2257 KOKOT Patrycja LKS Orkan Ostrzeszów 2007 U16 WP V NALEPA Marek Z/0394/20 2022 LDK!
4 4 f 1 2213 SMOLEŃ Iga KS Gwardia Piła 2007 U16 WP V CHWAŁEK Jarosław Z/2604/21 2022
5 5 f 1 2190 JOKŚ Nadia UMKS Iskra Wolsztyn 2008 U16 WP V WEISS Elżbieta Z/0028/21 2022 LDK!
6 6 f 1 2037 WALCZAK-MORTEZAEI Stefania WMLKS Nadodrze Powodowo 2007 U16 WP V WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/5148/19 2022
7 7 f 1 1997 OPASAŁA Pola MLUKS Mokasyn Płoty 2008 U16 ZP -- KECLER Szymon Z/8228/21 2022 LDK!
8 8 f 1 1699 TACIAK Bianka UMKS Iskra Wolsztyn 2007 U16 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/2824/19 2022 LDK!
7-bój J MŁ K
1 1 f 1 4596 NOBIK Julia MKS Juvenia Puszczykowo 2005 U18 WP I JAGACIAK Jarosław Z/0286/20 2022 LDK!
2 2 f 1 4049 MLAK Martyna MKS Hermes Gryfino 2006 U18 ZP III STEFAŃSKI Jacek Z/1155/20 2022 LDK!
3 3 f 1 4033 ĆWIKLIŃSKA Natalia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2005 U18 KP III B.D. KOHUTEK Artur , Z/0179/18 , 2022 4 LDK!
4 4 f 1 3322 KONIECZKO Martyna MLUKS Mokasyn Płoty 2005 U18 ZP IV PRZYBYSZ Łukasz KECLER Szymon , Z/3694/20 , 2022 LDK!
5 5 f 1 3187 MAZURKIEWICZ Kornelia LKS Orkan Ostrzeszów 2006 U18 WP -- B.D. Z/1812/21 2022 LDK!
6 6 f 1 2782 CYMBALISTA Julia LKLA Krokus Astromal Leszno 2006 U18 WP -- PTAK Krzysztof Z/3362/18 2022 BEZ LDK!
  f 1 DNF POPIELARZ Agata BOSiR Barcin 2005 U18 KP -- MORITZ Rafał LUZAK Andrzej , Z/3920/18 , 2022 BEZ LDK!
7-bój K
1 1 f 1 2830 HAGLAUER Paulina LKS Orkan Ostrzeszów 2003 U20 WP -- NALEPA Marek Z/3447/21 2022 LDK!
  f 1 DNF BUJAROWICZ Joanna MLUKS Mokasyn Płoty 2003 U20 ZP -- KECLER Szymon Z/3364/18 2022 4
  f 1 DNF BĄTKIEWICZ Zofia MLUKS Mokasyn Płoty 2004 U20 ZP -- KECLER Szymon KECLER Dorota Z/1124/18 2022 BEZ LDK!
  f 1 DNF ZDZIĘBORSKA Paulina MLUKS Mokasyn Płoty 2004 U20 ZP -- KECLER Szymon KECLER Dorota Z/1142/18 2022 5 LDK!
Chód 5 km K
1 1 s 1 23:45.98 ŻELAZNA Magdalena AZS-AWF Gorzów 2004 U20 LB I WOŹNIAK Agnieszka Z/2001/18 2022 3 LDK!
2 2 s 1 24:45.90 TOMASZEWSKA Paulina UKS 12 Kalisz 2006 U18 WP II WIŚNIEWSKI Paweł Z/0162/20 2022 LDK!
3 3 s 1 25:09.45 KRZYŻANOWSKA Izabela STS Pomerania Szczecinek 2004 U20 ZP II JUNIEWICZ Andrzej Z/4792/18 2022 5 LDK!
4 4 s 1 26:07.27 BŁAŻEJEWSKA Amelia UKS 12 Kalisz 2003 U20 WP II WIŚNIEWSKI Paweł Z/0642/17 2022 3
5 5 s 1 26:32.21 WIŚNIEWSKA Emilia UKS 12 Kalisz 2005 U18 WP II WIŚNIEWSKI Paweł Z/1053/18 2022 3 LDK!
6 6 s 1 27:59.63 ODZIEMEK Olga UKS 12 Kalisz 2004 U20 WP III WIŚNIEWSKI Paweł Z/2724/18 2022 BEZ
7 7 s 1 29:23.45 PEKSA Danuta PLKS Gwda Piła 2004 U20 WP III KRZEWIŃSKI Ignacy Z/1565/21 2022 LDK!
8 8 s 1 29:40.06 KAWICKA Milena MKS Hermes Gryfino 2006 U18 ZP III PODLEŚNY Jan Z/4160/20 2022 LDK!
  s 1 DNF SMOŁUCH Alicja MKS Hermes Gryfino 2006 U18 ZP -- PODLEŚNY Jan BORATYŃSKA Dorota Z/0110/20 2022 LDK!
100 m M
1 4 e 1 11.23 MARCINKOWSKI Marcin OŚ AZS Poznań 1981 Masters WP +0.6 II BIEDERMANN Roman Z/1631/16 2022 2
2 5 e 1 11.41 PAUKSZTEŁO Piotr niest. Poznań 1997 Sen WP +0.6 III B.D.
3 6 e 1 11.43 STELMASIK Franciszek OŚ AZS Poznań 2001 U23 WP +0.6 III REJEWSKI Robert REJEWSKI Robert Z/2243/17 2022
4 8 e 1 11.62 NOWAK Wojciech OŚ AZS Poznań 1997 Sen WP +0.6 III REJEWSKI Robert Z/1409/15 2022
5 12 e 1 12.31 SZCZODRZYŃSKI Piotr UKS Dąb Suchy Las 1974 Masters WP +0.6 -- B.D. Z/0346/19 2022
6 14 e 1 12.41 DUDA Tymon OŚ AZS Poznań 2007 U16 WP +0.6 V CIEŚLICKA Elżbieta Z/2367/20 2022 LDK!
1 2 e 2 11.07 WŁODARCZYK Michał KS AZS AWF Poznań 1991 Sen WP +0.7 II BIEDERMANN Roman B.D. 2
2 10 e 2 11.95 TKACZYK Filip OŚ AZS Poznań 2007 U16 WP +0.7 IV BIEDERMANN Roman Z/1416/22 2022
3 16 e 2 12.49 KACZMAREK Mikołaj UKS Dąb Suchy Las 2007 U16 WP +0.7 V TYLAK Łukasz Z/0533/22 2022 LDK!
4 18 e 2 12.56 SMARDZ Szymon LKS Orkan Ostrzeszów 2008 U16 WP +0.7 V NALEPA Marek Z/0126/22 2022
5 20 e 2 12.87 CEGLAREK Bartosz UMKS Iskra Wolsztyn 2008 U16 WP +0.7 -- WEISS Elżbieta Z/0026/21 2022 LDK!
1 7 e 3 11.60 KĘDZIERSKI Jan UKS Czapla Białe Błota 2004 U20 KP +1.5 III KARNAS Zbigniew Z/7685/21 2022 LDK!
2 15 e 3 12.43 BRZEZIŃSKI Oliwier OŚ AZS Poznań 2007 U16 WP +1.5 V BIEDERMANN Roman Z/1415/22 2022
3 17 e 3 12.50 SADZA Filip UMKS Iskra Wolsztyn 2008 U16 WP +1.5 V WEISS Elżbieta Z/12441/21 2022 LDK!
  e 3 DQ GERBER Nikodem OŚ AZS Poznań 2001 U23 WP +1.5 -- BIEDERMANN Roman Z/11051/21 2022
1 1 e 4 11.03 TOMCZAK Krzysztof OŚ AZS Poznań 2001 U23 WP +1.3 II B.D. REJEWSKI Robert , Z/4602/22 , 2022
2 3 e 4 11.16 GLAZA Mateusz UKS Czapla Białe Błota 2004 U20 KP +1.3 II KARNAS Zbigniew KARNAS Zbigniew , Z/4507/17 , 2022 3 LDK!
3 9 e 4 11.94 BECELA Piotr UMKS Iskra Wolsztyn 2007 U16 WP +1.3 IV SKWIERZYŃSKI Jacek Z/0025/21 2022 LDK!
4 11 e 4 12.12 KARNAS Kacper UKS Czapla Białe Błota 2004 U20 KP +1.3 IV KARNAS Zbigniew Z/3127/18 2022 LDK!
5 13 e 4 12.31 JĄDER Wiktor UMKS Iskra Wolsztyn 2007 U16 WP +1.3 V WEISS Elżbieta Z/0027/21 2022 LDK!
6 19 e 4 12.70 KRAMSKI Norbert UMKS Iskra Wolsztyn 2007 U16 WP +1.3 V SKWIERZYŃSKI Jacek Z/13125/21 2022
1 1 e 5 10.89 ŁAZOWY Cezary WMLKS Nadodrze Powodowo 2004 U20 WP +0.8 I WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/1792/18 2022 4 LDK!
2 2 e 5 11.42 KEMPA Filip MKS Juvenia Puszczykowo 2004 U20 WP +0.8 III DMP U20 JAGACIAK Jarosław Z/5362/19 2022 114
3 3 e 5 11.94 KOMINEK Igor UKS Orkan Środa Wlkp. 2004 U20 WP +0.8 IV KACZOR Mieczysław Z/1168/20 2022
4 4 e 5 12.05 MANICKI Patryk UKS Orkan Środa Wlkp. 2004 U20 WP +0.8 IV KACZOR Mieczysław B.D. Z/4272/18 2022 5 LDK!
5 5 e 5 12.06 SIKORSKI Jakub LKS Maraton Turek 2004 U20 WP +0.8 IV B.D. ZAŃKO Albin , Z/0993/19 , 2022 BEZ
6 6 e 5 12.15 RAWECKI Karol LUKS Orkan Września 2003 U20 WP +0.8 IV PAWLAK Przemysław Z/3554/22 2022
7 7 e 5 12.25 SKÓRKA Miłosz UKS Sprinter Słodków 2003 U20 WP +0.8 -- ROSIAK Robert Z/2624/17 2022 BEZ
8 8 e 5 13.30 MAĆKOWIAK Hubert LZS RELAX Krzyż Wlkp. 2004 U20 WP +0.8 -- GRAŚ Jarosław Z/3092/19 2022
1 1 e 6 11.20 WRÓBEL Paweł LUKS Orkan Września 2005 U18 WP +0.5 II PAWLAK Przemysław Z/4795/19 2022
2 4 e 6 11.54 SADOWSKI Oskar WMLKS Nadodrze Powodowo 2005 U18 WP +0.5 III FEIFER Bartosz WALCZAK- MORTEZAEI Artur , Z/3720/20 , 2022 LDK!
3 5 e 6 11.67 AYDINER Denzel OŚ AZS Poznań 2006 U18 WP +0.5 III BIEDERMANN Roman Z/10595/21 2022
4 6 e 6 11.99 PRUCHNIEWICZ Jan GKS Piast Łubowo 2005 U18 WP +0.5 IV KOŚCIAŃSKI Arkadiusz Z/3633/22 2022
5 9 e 6 12.27 MŁYNOWSKI Stanisław UKS Dąb Suchy Las 2005 U18 WP +0.5 -- TYLAK Łukasz Z/0397/21 2022
6 12 e 6 12.63 GRZEBINOGA Maksymilian MKS Baszta Szamotuły 2006 U18 WP +0.5 -- OLEJNICKA Dominika Z/2730/22 2022
1 2 e 7 11.30 KRAWIEC Bartosz PZS Gontyniec Chodzież 2006 U18 WP +1.0 II CHWAŁEK Jarosław Z/5065/19 2022 LDK!
2 3 e 7 11.43 WRÓBEL Wiktor LKS Orkan Ostrzeszów 2005 U18 WP +1.0 III NALEPA Marek Z/0601/22 2022 LDK!
3 7 e 7 12.09 JĄDRZYK Mateusz MKS Juvenia Puszczykowo 2005 U18 WP +1.0 IV GOŚCINIAK Marcin Z/3151/21 2022
4 8 e 7 12.17 BIERNAT Maksymilian UKS Achilles Leszno 2006 U18 WP +1.0 IV GÓRSKA Hanna Z/4025/21 2022 LDK!
5 10 e 7 12.28 MIKOŁAJCZYK Marcin LUKS Orkan Września 2006 U18 WP +1.0 -- PAWLAK Przemysław Z/1243/22 2022
6 11 e 7 12.32 LEJA Bartosz MKS Baszta Szamotuły 2005 U18 WP +1.0 -- ZIELIŃSKA Janina Z/4195/18 2022 5
1 1 f 1 10.89 TOMCZAK Krzysztof OŚ AZS Poznań 2001 U23 WP +1.3 I B.D. REJEWSKI Robert , Z/4602/22 , 2022
2 2 f 1 11.03 WŁODARCZYK Michał KS AZS AWF Poznań 1991 Sen WP +1.3 II BIEDERMANN Roman B.D. 2
3 3 f 1 11.09 GLAZA Mateusz UKS Czapla Białe Błota 2004 U20 KP +1.3 II KARNAS Zbigniew KARNAS Zbigniew , Z/4507/17 , 2022 3 LDK!
4 4 f 1 11.29 MARCINKOWSKI Marcin OŚ AZS Poznań 1981 Masters WP +1.3 II BIEDERMANN Roman Z/1631/16 2022 2
5 5 f 1 11.32 PAUKSZTEŁO Piotr niest. Poznań 1997 Sen WP +1.3 III B.D.
6 6 f 1 11.43 STELMASIK Franciszek OŚ AZS Poznań 2001 U23 WP +1.3 III REJEWSKI Robert REJEWSKI Robert Z/2243/17 2022
7 7 f 1 11.51 KĘDZIERSKI Jan UKS Czapla Białe Błota 2004 U20 KP +1.3 III KARNAS Zbigniew Z/7685/21 2022 LDK!
8 8 f 1 11.58 NOWAK Wojciech OŚ AZS Poznań 1997 Sen WP +1.3 III REJEWSKI Robert Z/1409/15 2022
1 1 f 2 10.81 ŁAZOWY Cezary WMLKS Nadodrze Powodowo 2004 U20 WP +0.6 I WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/1792/18 2022 4 LDK!
2 2 f 2 11.23 KEMPA Filip MKS Juvenia Puszczykowo 2004 U20 WP +0.6 II DMP U20 JAGACIAK Jarosław Z/5362/19 2022 125
3 3 f 2 11.70 MANICKI Patryk UKS Orkan Środa Wlkp. 2004 U20 WP +0.6 III KACZOR Mieczysław B.D. Z/4272/18 2022 5 LDK!
4 4 f 2 11.73 KOMINEK Igor UKS Orkan Środa Wlkp. 2004 U20 WP +0.6 III KACZOR Mieczysław Z/1168/20 2022
5 5 f 2 12.09 SIKORSKI Jakub LKS Maraton Turek 2004 U20 WP +0.6 IV B.D. ZAŃKO Albin , Z/0993/19 , 2022 BEZ
6 6 f 2 12.13 RAWECKI Karol LUKS Orkan Września 2003 U20 WP +0.6 IV PAWLAK Przemysław Z/3554/22 2022
7 7 f 2 12.20 SKÓRKA Miłosz UKS Sprinter Słodków 2003 U20 WP +0.6 IV ROSIAK Robert Z/2624/17 2022 BEZ
1 1 f 3 11.05 WRÓBEL Paweł LUKS Orkan Września 2005 U18 WP +0.5 II PAWLAK Przemysław Z/4795/19 2022
2 2 f 3 11.10 KRAWIEC Bartosz PZS Gontyniec Chodzież 2006 U18 WP +0.5 II CHWAŁEK Jarosław Z/5065/19 2022 LDK!
3 3 f 3 11.36 WRÓBEL Wiktor LKS Orkan Ostrzeszów 2005 U18 WP +0.5 III NALEPA Marek Z/0601/22 2022 LDK!
4 4 f 3 11.39 SADOWSKI Oskar WMLKS Nadodrze Powodowo 2005 U18 WP +0.5 III FEIFER Bartosz WALCZAK- MORTEZAEI Artur , Z/3720/20 , 2022 LDK!
5 5 f 3 11.63 AYDINER Denzel OŚ AZS Poznań 2006 U18 WP +0.5 III BIEDERMANN Roman Z/10595/21 2022
6 6 f 3 11.88 PRUCHNIEWICZ Jan GKS Piast Łubowo 2005 U18 WP +0.5 IV KOŚCIAŃSKI Arkadiusz Z/3633/22 2022
7 7 f 3 12.09 BIERNAT Maksymilian UKS Achilles Leszno 2006 U18 WP +0.5 IV GÓRSKA Hanna Z/4025/21 2022 LDK!
8 8 f 3 12.10 JĄDRZYK Mateusz MKS Juvenia Puszczykowo 2005 U18 WP +0.5 IV GOŚCINIAK Marcin Z/3151/21 2022
1 1 w 1 11.90 KOWALSKI Bartosz MKS Juvenia Puszczykowo 2003 U20 WP +0.2 IV PAWLAK Przemysław GOŚCINIAK Marcin , Z/0412/17 , 2022 LDK! 671
2 2 w 1 12.07 PITER Damian UMKS Iskra Wolsztyn 2000 U23 WP +0.2 -- SKWIERZYŃSKI Jacek B.D. Z/3102/15 2022 637
3 3 w 1 12.59 HAŁA Kacper MLUKS Mokasyn Płoty 2003 U20 ZP +0.2 -- KECLER Szymon Z/7712/21 2022 540
1 1 w 2 12.72 SKRZYNECKI Kacper LKLA Krokus Astromal Leszno 2006 U18 WP +0.2 -- PTAK Krzysztof Z/2938/22 2022 516
2 2 w 2 20.13 KOTLARSKI Mateusz UMKS Iskra Wolsztyn 2005 U18 WP +0.2 -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/5215/18 2022 BEZ LDK! 0
200 m M
1 1 s 1 22.37 GLAZA Mateusz UKS Czapla Białe Błota 2004 U20 KP -2.1 II KARNAS Zbigniew KARNAS Zbigniew , Z/4507/17 , 2022 3 LDK!
2 2 s 1 22.49 TOMCZAK Krzysztof OŚ AZS Poznań 2001 U23 WP -2.1 II B.D. REJEWSKI Robert , Z/4602/22 , 2022
3 3 s 1 23.04 MALISZEWSKI Mateusz OŚ AZS Poznań 1998 Sen WP -2.1 III REJEWSKI Robert REJEWSKI Robert Z/13067/21 2022
4 4 s 1 23.28 MARCINKOWSKI Marcin OŚ AZS Poznań 1981 Masters WP -2.1 III BIEDERMANN Roman Z/1631/16 2022 2
5 5 s 1 23.36 TYLAK Łukasz UKS Dąb Suchy Las 1990 Sen WP -2.1 III TYLAK Łukasz Z/1668/12 2022 II
1 6 s 2 23.45 NOWAK Wojciech OŚ AZS Poznań 1997 Sen WP -1.3 III REJEWSKI Robert Z/1409/15 2022
2 7 s 2 25.47 IDZIASZEK Jakub UKS Orkan Środa Wlkp. 2007 U16 WP -1.3 V KACZOR Mieczysław Z/4150/22 2022 LDK!
3 8 s 2 25.87 BRZEZIŃSKI Oliwier OŚ AZS Poznań 2007 U16 WP -1.3 -- BIEDERMANN Roman Z/1415/22 2022
4 10 s 2 26.06 DUDA Tymon OŚ AZS Poznań 2007 U16 WP -1.3 -- CIEŚLICKA Elżbieta Z/2367/20 2022 LDK!
5 11 s 2 26.66 GÓRCZAK Krzysztof LKS Sana Kościan 2000 U23 WP -1.3 -- TALIKADZE Roman Z/1710/20 2022
1 9 s 3 25.96 RAUHUT Patryk UKS Orkan Środa Wlkp. 2009 U14 WP +1.2 -- CICHOWLAS Agnieszka Z/3084/21 2022 LDK!
2 12 s 3 27.54 MIROFORIDIS Piotr UKS Orkan Środa Wlkp. 2008 U16 WP +1.2 -- CICHOWLAS Agnieszka Z/13153/21 2022 LDK!
3 13 s 3 30.79 JASKÓŁA Jan UKS Dąb Suchy Las 2009 U14 WP +1.2 -- GULCZYŃSKA Grażyna Z/0374/21 2022 LDK!
4 14 s 3 32.13 FABIŚ Mikołaj OŚ AZS Poznań 2010 U14 WP +1.2 -- MALUŚKIEWICZ Agnieszka Z/0013/21 2022 LDK!
1 1 s 4 22.41 CHMIEL Maciej MKL Jarocin 2004 U20 WP +0.2 II GOŚCINIAK Mateusz Z/5161/19 2022 LDK!
2 2 s 4 25.42 HANDKE Mikołaj UKS Jedynka Gostyń 2004 U20 WP +0.2 -- B.D. Z/1073/19 2022
  s 4 DNF KEMPA Filip MKS Juvenia Puszczykowo 2004 U20 WP +0.2 -- JAGACIAK Jarosław Z/5362/19 2022
1 1 s 5 23.21 KRAWIEC Bartosz PZS Gontyniec Chodzież 2006 U18 WP -1.2 III CHWAŁEK Jarosław Z/5065/19 2022 LDK!
2 2 s 5 23.33 WRÓBEL Wiktor LKS Orkan Ostrzeszów 2005 U18 WP -1.2 III NALEPA Marek Z/0601/22 2022 LDK!
3 3 s 5 23.97 AYDINER Denzel OŚ AZS Poznań 2006 U18 WP -1.2 IV BIEDERMANN Roman Z/10595/21 2022
4 8 s 5 25.18 POGODSKI Franciszek OŚ AZS Poznań 2006 U18 WP -1.2 -- CIEŚLICKA Elżbieta Z/1761/20 2022 LDK!
5 9 s 5 25.80 LEJA Bartosz MKS Baszta Szamotuły 2005 U18 WP -1.2 -- ZIELIŃSKA Janina Z/4195/18 2022 5
1 4 s 6 23.97 GOMUŁKA Ksawery UKS 12 Kalisz 2005 U18 WP -2.2 IV OLSZYNA Waldemar Z/0160/20 2022
2 5 s 6 24.55 PRUCHNIEWICZ Jan GKS Piast Łubowo 2005 U18 WP -2.2 -- KOŚCIAŃSKI Arkadiusz Z/3633/22 2022
3 6 s 6 24.85 MŁYNOWSKI Stanisław UKS Dąb Suchy Las 2005 U18 WP -2.2 -- TYLAK Łukasz Z/0397/21 2022
4 7 s 6 25.16 BIERNAT Maksymilian UKS Achilles Leszno 2006 U18 WP -2.2 -- GÓRSKA Hanna Z/4025/21 2022 LDK!
5 10 s 6 25.96 KRASZEWSKI Maciej UKS 12 Kalisz 2006 U18 WP -2.2 -- OLSZYNA Waldemar Z/2130/20 2022 LDK!
6 11 s 6 26.69 WLEKŁY Aleksander LKS Sana Kościan 2006 U18 WP -2.2 -- TALIKADZE Roman Z/4225/20 2022
400 m M
1 1 s 1 52.46 GRAD Filip OŚ AZS Poznań 2001 U23 WP III GRENDA Jan B.D. Z/0938/15 2022
2 2 s 1 58.29 GÓRCZAK Krzysztof LKS Sana Kościan 2000 U23 WP -- TALIKADZE Roman Z/1710/20 2022
3 3 s 1 59.50 KOPEK Piotr OŚ AZS Poznań 2007 U16 WP -- CIEŚLICKA Elżbieta Z/0266/21 2022 LDK!
4 4 s 1 60.11 NOWAK Michał OŚ AZS Poznań 2009 U14 WP -- MALUŚKIEWICZ Agnieszka Z/2384/20 2022 LDK!
5 5 s 1 62.41 RATKOWSKI Jędrzej OŚ AZS Poznań 2008 U16 WP -- CIEŚLICKA Elżbieta Z/0303/21 2022 LDK!
6 6 s 1 71.78 DEMBNY Aleksander OŚ AZS Poznań 2010 U14 WP -- MALUŚKIEWICZ Agnieszka Z/12416/21 2022 LDK!
7 7 s 1 74.12 FABIŚ Mikołaj OŚ AZS Poznań 2010 U14 WP -- MALUŚKIEWICZ Agnieszka Z/0013/21 2022 LDK!
1 1 s 2 51.64 NOWICKI Jakub KS Energetyk Poznań 2004 U20 WP III GUMNY Andrzej GRENDA Jan , Z/1095/18 , 2022 5 LDK!
2 2 s 2 52.26 GRZYMSKI Stanisław UKS Skoczek Władysławów 2004 U20 WP III DMP U20 BERLIŃSKI Florian Z/2668/17 2022 4 107
3 3 s 2 55.28 ŻAK Mateusz OŚ AZS Poznań 2003 U20 WP -- B.D. B.D. CIEŚLICKA Elżbieta , Z/1576/18 , 2022 4 LDK!
4 4 s 2 58.76 HANDKE Mikołaj UKS Jedynka Gostyń 2004 U20 WP -- B.D. Z/1073/19 2022
1 1 s 3 51.55 HAJDUK Dawid PLKS Gwda Piła 2005 U18 WP III KRZEWIŃSKI Ignacy KRZEWIŃSKI Ignacy Z/4252/18 2022 BEZ LDK!
2 2 s 3 52.43 GOMUŁKA Ksawery UKS 12 Kalisz 2005 U18 WP III OLSZYNA Waldemar Z/0160/20 2022
3 3 s 3 53.42 DĄBEK Dominik PLKS Gwda Piła 2006 U18 WP IV KRZEWIŃSKI Ignacy # Z/14605/21 2022 LDK!
4 4 s 3 54.81 BIAŁASIK Jakub MKS Baszta Szamotuły 2006 U18 WP -- ZIELIŃSKA Janina Z/4310/19 2022 LDK!
5 8 s 3 56.98 KRASZEWSKI Maciej UKS 12 Kalisz 2006 U18 WP -- OLSZYNA Waldemar Z/2130/20 2022 LDK!
6 11 s 3 58.73 WLEKŁY Aleksander LKS Sana Kościan 2006 U18 WP -- TALIKADZE Roman Z/4225/20 2022
1 5 s 4 54.97 MICZKO Michał UKS 12 Kalisz 2006 U18 WP -- OLSZYNA Waldemar Z/4589/22 2022
2 6 s 4 55.67 POGODSKI Franciszek OŚ AZS Poznań 2006 U18 WP -- CIEŚLICKA Elżbieta Z/1761/20 2022 LDK!
3 7 s 4 56.91 RYCZYŃSKI Mikołaj LKS Maraton Turek 2005 U18 WP -- RYCZYŃSKI Zbigniew Z/0992/19 2022
4 9 s 4 57.96 NAWROCKI Filip LUKS Orkan Września 2006 U18 WP -- PUJDAK Andrzej Z/2137/20 2022
5 10 s 4 58.32 WOŹNY Wojciech MKS Baszta Szamotuły 2005 U18 WP -- ZIELIŃSKA Janina Z/2193/21 2022
1 1 w 1 57.72 KOWALSKI Bartosz MKS Juvenia Puszczykowo 2003 U20 WP -- PAWLAK Przemysław GOŚCINIAK Marcin , Z/0412/17 , 2022 LDK! 494
2 2 w 1 58.48 HAŁA Kacper MLUKS Mokasyn Płoty 2003 U20 ZP -- KECLER Szymon Z/7712/21 2022 466
  w 1 DNF PITER Damian UMKS Iskra Wolsztyn 2000 U23 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek B.D. Z/3102/15 2022 0
1 1 w 2 63.18 SKRZYNECKI Kacper LKLA Krokus Astromal Leszno 2006 U18 WP -- PTAK Krzysztof Z/2938/22 2022 311
  w 2 DNF KOTLARSKI Mateusz UMKS Iskra Wolsztyn 2005 U18 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/5215/18 2022 BEZ LDK! 0
600 m M
1 1 s 1 1:34.22 PIASZCZYŃSKI Filip UKS Achilles Leszno 2008 U16 WP IV GÓRSKA Hanna Z/5649/21 2022 LDK!
2 2 s 1 1:37.06 KOPEK Piotr OŚ AZS Poznań 2007 U16 WP V CIEŚLICKA Elżbieta Z/0266/21 2022 LDK!
3 3 s 1 1:38.53 NOWAK Michał OŚ AZS Poznań 2009 U14 WP V MALUŚKIEWICZ Agnieszka Z/2384/20 2022 LDK!
4 4 s 1 1:39.53 WOJTKOWIAK Marcel OŚ AZS Poznań 2007 U16 WP V CIEŚLICKA Elżbieta Z/4831/22 2022
5 5 s 1 1:40.12 PROTASEWICZ Jakub OŚ AZS Poznań 2008 U16 WP -- CIEŚLICKA Elżbieta Z/11312/21 2022 LDK!
6 6 s 1 1:42.16 SOLAREK Franciszek OŚ AZS Poznań 2009 U14 WP -- MALUŚKIEWICZ Agnieszka Z/0268/21 2022 LDK!
7 7 s 1 1:42.99 KOWALEWSKI Jakub OŚ AZS Poznań 2011 U12 WP -- CIEŚLICKA Elżbieta Z/0267/21 2022 LDK!
8 8 s 1 1:44.65 WOJCIECHOWSKI Oskar UKS Achilles Leszno 2008 U16 WP -- GÓRSKA Hanna Z/14483/21 2022 LDK!
9 9 s 1 1:56.66 DEMBNY Aleksander OŚ AZS Poznań 2010 U14 WP -- MALUŚKIEWICZ Agnieszka Z/12416/21 2022 LDK!
800 m M
1 1 s 1 1:57.26 GRAD Filip OŚ AZS Poznań 2001 U23 WP III GRENDA Jan B.D. Z/0938/15 2022
2 2 s 1 1:58.12 MANIECKI Gabriel OŚ AZS Poznań 2001 U23 WP III OSTROWSKI Ryszard B.D. Z/1273/15 2022
3 3 s 1 1:59.01 CIERESZKO Alan MKS Hermes Gryfino 2006 U18 ZP III GIERASIMCZYK Anna PODLEŚNY Jan BORATYŃSKA Dorota , Z/4231/18 , 2022 LDK!
4 4 s 1 2:01.07 KEMPA Maciej KS Żary Runners Team 2001 U23 LB III WISZ Mateusz BYTNIEWSKI Szymon B.D. Z/0932/16 2019
5 5 s 1 2:02.98 JURGIEWICZ Jakub LKS Lubusz Słubice 2006 U18 LB IV KIEDROWICZ Piotr Z/4174/20 2022 LDK!
1 1 s 2 1:55.17 CZECHOWICZ Mikołaj PLKS Gwda Piła 2003 U20 WP II KRZEWIŃSKI Ignacy KRZEWIŃSKI Ignacy , Z/1434/17 , 2022 BEZ LDK!
2 2 s 2 1:56.61 NOWICKI Jakub KS Energetyk Poznań 2004 U20 WP II DMP U20 GUMNY Andrzej GRENDA Jan , Z/1095/18 , 2022 5 LDK! 122
3 3 s 2 1:57.45 NAPIERAŁA Jakub MKS Juvenia Puszczykowo 2004 U20 WP III ŁUCZAK Bernadeta Z/5169/19 2022 LDK!
4 4 s 2 2:06.60 GRZYMSKI Stanisław UKS Skoczek Władysławów 2004 U20 WP IV BERLIŃSKI Florian Z/2668/17 2022 4
5 5 s 2 2:08.52 WIĘCOWSKI Igor UKS Achilles Leszno 2003 U20 WP -- ZDONEK Filip Z/2250/22 2022
6 6 s 2 2:12.73 ŻAK Mateusz OŚ AZS Poznań 2003 U20 WP -- B.D. B.D. CIEŚLICKA Elżbieta , Z/1576/18 , 2022 4 LDK!
1 1 s 3 2:01.72 BRUDŁO Hubert KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2006 U18 WP III DMP U20 GRZEGOROWSKA Kamila Z/4792/19 2022 98
2 2 s 3 2:01.92 POLAK Bartosz KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2005 U18 WP III DMP U20 GRZEGOROWSKA Kamila Z/1825/21 2022 97
3 3 s 3 2:03.18 BURCHACKI Jakub UKS Przełaj Żerków 2005 U18 WP IV B.D. WYDUBA Roman # , Z/0752/18 , 2022 BEZ LDK!
4 4 s 3 2:04.10 MARZYŃSKI Paweł MKL Jarocin 2005 U18 WP IV KRUCHOWSKA-WOJCIESZAK Patrycja Z/3061/20 2022 LDK!
5 5 s 3 2:05.24 CHRABĄSZCZ Piotr MKS Juvenia Puszczykowo 2005 U18 WP IV DMP U20 CHMIELARZ Lucyna # Z/4283/20 2022 82
6 6 s 3 2:07.55 GRAFF Tymoteusz KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2006 U18 WP -- GRZEGOROWSKA Kamila Z/14598/21 2022
7 7 s 3 2:09.08 KUBASIK Jakub KS Stal Pleszew 2005 U18 WP -- B.D. # Z/0798/19 2022 LDK!
8 8 s 3 2:15.97 GRZEŚKOWIAK Tomasz MKS Juvenia Puszczykowo 2006 U18 WP -- CHMIELARZ Lucyna Z/14640/21 2022
9 9 s 3 2:16.91 MICHALAK Mikołaj LKS Maraton Turek 2006 U18 WP -- RYCZYŃSKI Zbigniew Z/13149/21 2022
1000 m M
1 1 s 1 2:48.17 NIJAKOWSKI Mateusz UKS Skoczek Władysławów 2007 U16 WP IV BERLIŃSKI Florian Z/0143/21 2022 LDK!
2 2 s 1 3:04.13 JANKOWSKI Kacper OŚ AZS Poznań 2007 U16 WP -- CIEŚLICKA Elżbieta Z/2377/20 2022 LDK!
3 3 s 1 3:04.60 KASPRZAK Szymon UKS 12 Kalisz 2007 U16 WP -- WIŚNIEWSKI Paweł Z/3137/19 2022 LDK!
4 4 s 1 3:05.27 KANCLERZ Jakub UKS 12 Kalisz 2008 U16 WP -- OLSZYNA Waldemar Z/1200/22 2022
5 5 s 1 3:05.71 RATKOWSKI Jędrzej OŚ AZS Poznań 2008 U16 WP -- CIEŚLICKA Elżbieta Z/0303/21 2022 LDK!
1 1 w 1 3:08.92 PROTASEWICZ Jakub OŚ AZS Poznań 2008 U16 WP -- CIEŚLICKA Elżbieta Z/11312/21 2022 LDK! 579
2 2 w 1 3:20.67 KUŚMIEREK Damian UKS Skoczek Władysławów 2007 U16 WP -- WIŚNIEWSKI Bartłomiej BERLIŃSKI Florian , Z/2316/20 , 2022 LDK! 476
3 3 w 1 3:22.58 LORENC Łukasz UMKS Iskra Wolsztyn 2007 U16 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/0030/21 2022 LDK! 460
4 4 w 1 3:34.66 WESOŁOWSKI Maksymilian MKS Juvenia Puszczykowo 2007 U16 WP -- GOŚCINIAK Marcin Z/5170/19 2022 LDK! 365
1500 m M
1 1 s 1 4:11.80 MIKOŁAJCZAK Hubert UKS Czwórka Kościan 1995 Sen WP III B.D. B.D. , Z/1452/11 , 2022
2 2 s 1 4:23.75 WAWRZYKOWSKI Jakub MKST Astra Nowa Sól 1997 Sen LB -- BIESIADA Ryszard B.D. Z/0439/13 2022
1 1 s 2 4:02.49 TWARDOŃ Szymon KS Energetyk Poznań 2004 U20 WP III DMP U20 GRENDA Jan Z/4315/19 2022 LDK! 119
2 2 s 2 4:03.70 CZECHOWICZ Mikołaj PLKS Gwda Piła 2003 U20 WP III KRZEWIŃSKI Ignacy KRZEWIŃSKI Ignacy , Z/1434/17 , 2022 BEZ LDK!
3 3 s 2 4:05.28 NAPIERAŁA Jakub MKS Juvenia Puszczykowo 2004 U20 WP III DMP U20 ŁUCZAK Bernadeta Z/5169/19 2022 LDK! 113
4 4 s 2 4:06.11 ADAMCZAK Kacper KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2003 U20 WP III GRZEGOROWSKA Kamila Z/1073/18 2022 3
5 5 s 2 4:44.87 WIĘCOWSKI Igor UKS Achilles Leszno 2003 U20 WP -- ZDONEK Filip Z/2250/22 2022
1 1 s 3 4:20.26 HAUPT Maciej OŚ AZS Poznań 2005 U18 WP IV GRENDA Jan Z/5207/18 2022 BEZ
2 2 s 3 4:20.93 SUCHORA Cezary LKS Sana Kościan 2005 U18 WP IV TALIKADZE Roman Z/1765/20 2022
3 3 s 3 4:21.15 BURCHACKI Jakub UKS Przełaj Żerków 2005 U18 WP IV B.D. WYDUBA Roman # , Z/0752/18 , 2022 BEZ LDK!
4 4 s 3 4:22.13 MARZYŃSKI Paweł MKL Jarocin 2005 U18 WP -- KRUCHOWSKA-WOJCIESZAK Patrycja Z/3061/20 2022 LDK!
5 5 s 3 4:24.21 GORWA Hubert UKS Achilles Leszno 2005 U18 WP -- ZDONEK Filip Z/6132/21 2022
6 6 s 3 4:25.00 CHRABĄSZCZ Piotr MKS Juvenia Puszczykowo 2005 U18 WP -- CHMIELARZ Lucyna # Z/4283/20 2022
7 7 s 3 4:27.70 SKRZYPCZAK Jakub UKS Jedynka Gostyń 2006 U18 WP -- B.D. Z/1505/20 2022
8 8 s 3 4:46.78 PRZYBYLSKI Jędrzej UKS Orkan Środa Wlkp. 2005 U18 WP -- ZAWORSKI Marek Z/5767/21 2022
9 9 s 3 4:47.31 GÓRECKI Wiktor MKS Juvenia Puszczykowo 2006 U18 WP -- CHMIELARZ Lucyna Z/14639/21 2022
10 10 s 3 4:48.93 KRYSTEK Szymon UKS 12 Kalisz 2006 U18 WP -- OLSZYNA Waldemar Z/2973/21 2022 LDK!
11 11 s 3 4:57.08 MICHALAK Mikołaj LKS Maraton Turek 2006 U18 WP -- RYCZYŃSKI Zbigniew Z/13149/21 2022
12 12 s 3 4:58.37 FILAR Jan UKS 12 Kalisz 2006 U18 WP -- OLSZYNA Waldemar Z/4590/22 2022
1 1 w 1 5:19.67 HAŁA Kacper MLUKS Mokasyn Płoty 2003 U20 ZP -- KECLER Szymon Z/7712/21 2022 452
2 2 w 1 6:13.58 KOWALSKI Bartosz MKS Juvenia Puszczykowo 2003 U20 WP -- PAWLAK Przemysław GOŚCINIAK Marcin , Z/0412/17 , 2022 LDK! 211
  w 1 DNF PITER Damian UMKS Iskra Wolsztyn 2000 U23 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek B.D. Z/3102/15 2022 0
1 1 w 2 6:14.36 SKRZYNECKI Kacper LKLA Krokus Astromal Leszno 2006 U18 WP -- PTAK Krzysztof Z/2938/22 2022 209
  w 2 DNF KOTLARSKI Mateusz UMKS Iskra Wolsztyn 2005 U18 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/5215/18 2022 BEZ LDK! 0
3000 m M
1 1 s 1 8:39.32 TWARDOŃ Szymon KS Energetyk Poznań 2004 U20 WP II GRENDA Jan Z/4315/19 2022 LDK!
2 2 s 1 8:45.56 ADAMCZAK Kacper KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2003 U20 WP III DMP U20 GRZEGOROWSKA Kamila Z/1073/18 2022 3 123
3 3 s 1 9:06.89 MURKOWSKI Wiktor OŚ AZS Poznań 2002 U23 WP III CHMIELARZ Lucyna GRENDA Jan B.D. , Z/0923/16 , 2022 LDK!
4 4 s 1 9:20.52 JANIK Mikołaj KS Stal Pleszew 2003 U20 WP IV KRUCHOWSKA-WOJCIESZAK Patrycja Z/3811/17 2022
5 5 s 1 9:27.80 MIKOŁAJCZAK Hubert UKS Czwórka Kościan 1995 Sen WP -- B.D. B.D. , Z/1452/11 , 2022
1 1 s 2 8:57.65 KOZŁOWSKI Wojciech LKS Orkan Ostrzeszów 2005 U18 WP III NALEPA Marek Z/1829/19 2022 LDK!
2 2 s 2 9:05.93 SUCHORA Cezary LKS Sana Kościan 2005 U18 WP III TALIKADZE Roman Z/1765/20 2022
3 3 s 2 9:09.22 MALUŚKI Tomasz OKL Oborniki 2005 U18 WP III NOWICKI Sebastian Z/11729/21 2022
4 4 s 2 9:26.94 GORWA Hubert UKS Achilles Leszno 2005 U18 WP IV ZDONEK Filip Z/6132/21 2022
5 5 s 2 9:37.04 HAUPT Maciej OŚ AZS Poznań 2005 U18 WP IV GRENDA Jan Z/5207/18 2022 BEZ
6 6 s 2 9:45.36 SKRZYPCZAK Jakub UKS Jedynka Gostyń 2006 U18 WP IV B.D. Z/1505/20 2022
7 7 s 2 10:00.74 GÓRECKI Kuba MKL Tlen Mogilno 2005 U18 KP IV KRASICKI Adam Z/7068/21 2022 LDK!
8 8 s 2 10:22.29 OSSOLIŃSKI Mateusz MKS Hermes Gryfino 2006 U18 ZP -- PODLEŚNY Jan BORATYŃSKA Dorota Z/0109/20 2022 LDK!
110 m pł MŁ M
1 1 w 1 16.13 KUŚMIEREK Damian UKS Skoczek Władysławów 2007 U16 WP +0.9 III WIŚNIEWSKI Bartłomiej BERLIŃSKI Florian , Z/2316/20 , 2022 LDK! 718
2 2 w 1 18.46 LORENC Łukasz UMKS Iskra Wolsztyn 2007 U16 WP +0.9 V SKWIERZYŃSKI Jacek Z/0030/21 2022 LDK! 481
3 3 w 1 19.47 WESOŁOWSKI Maksymilian MKS Juvenia Puszczykowo 2007 U16 WP +0.9 -- GOŚCINIAK Marcin Z/5170/19 2022 LDK! 392
4 4 w 1 20.27 PROTASEWICZ Jakub OŚ AZS Poznań 2008 U16 WP +0.9 -- CIEŚLICKA Elżbieta Z/11312/21 2022 LDK! 328
110 m pł J MŁ M
1 1 e 1 16.27 MELER Mateusz LUKS Orkan Września 2006 U18 WP +1.0 IV PAWLAK Przemysław Z/0915/20 2022
2 2 e 1 16.35 ARNDT Marek UKS Przełaj Żerków 2006 U18 WP +1.0 IV BIERŁA Dawid # Z/0094/20 2022
3 3 e 1 16.36 BEMBNISTA Adam PLKS Gwda Piła 2006 U18 WP +1.0 IV KRZEWIŃSKI Ignacy Z/1791/22 2022
1 1 f 1 16.25 BEMBNISTA Adam PLKS Gwda Piła 2006 U18 WP -0.4 IV KRZEWIŃSKI Ignacy Z/1791/22 2022
2 2 f 1 16.34 MELER Mateusz LUKS Orkan Września 2006 U18 WP -0.4 IV PAWLAK Przemysław Z/0915/20 2022
3 3 f 1 16.39 ARNDT Marek UKS Przełaj Żerków 2006 U18 WP -0.4 IV BIERŁA Dawid # Z/0094/20 2022
1 1 w 1 19.39 SKRZYNECKI Kacper LKLA Krokus Astromal Leszno 2006 U18 WP +0.6 -- PTAK Krzysztof Z/2938/22 2022 399
  w 1 DNF KOTLARSKI Mateusz UMKS Iskra Wolsztyn 2005 U18 WP +0.6 -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/5215/18 2022 BEZ LDK! 0
110 m pł M (99.1) M
1 1 e 1 14.68 JANKOWSKI Oliwer MKS Juvenia Puszczykowo 2003 U20 WP +0.4 II DMP U20 GOŚCINIAK Marcin B.D. ZIÓŁKOWSKA Joanna GOŚCINIAK Marcin GOŚCINIAK Marcin , Z/0288/17 , 2022 3 LDK! 148
2 2 e 1 15.29 GRZEGOREK Wiktor LUKS Orkan Września 2003 U20 WP +0.4 II PAWLAK Przemysław Z/1164/18 2022 3 LDK!
3 3 e 1 15.33 MILCZUK Jakub UKS Skoczek Władysławów 2004 U20 WP +0.4 II DMP U20 WIŚNIEWSKI Bartłomiej Z/0063/18 2022 3 133
4 4 e 1 15.62 OLEJNICZAK Kacper LUKS Orkan Września 2003 U20 WP +0.4 II PUJDAK Andrzej Z/10124/21 2022
5 5 e 1 15.65 JANIK Mateusz WMLKS Nadodrze Powodowo 2004 U20 WP +0.4 II B.D. WALCZAK- MORTEZAEI Artur , Z/5249/18 , 2022 5 LDK!
6 6 e 1 16.85 JUSZCZAK Mikołaj MKS Baszta Szamotuły 2004 U20 WP +0.4 IV ZIELIŃSKA Janina OLEJNICKA Dominika Z/4435/17 2022 BEZ LDK!
1 1 f 1 14.61 JANKOWSKI Oliwer MKS Juvenia Puszczykowo 2003 U20 WP +0.1 II DMP U20 GOŚCINIAK Marcin B.D. ZIÓŁKOWSKA Joanna GOŚCINIAK Marcin GOŚCINIAK Marcin , Z/0288/17 , 2022 3 LDK! 149
2 2 f 1 14.90 GRZEGOREK Wiktor LUKS Orkan Września 2003 U20 WP +0.1 II PAWLAK Przemysław Z/1164/18 2022 3 LDK!
3 3 f 1 15.15 MILCZUK Jakub UKS Skoczek Władysławów 2004 U20 WP +0.1 II DMP U20 WIŚNIEWSKI Bartłomiej Z/0063/18 2022 3 137
4 4 f 1 15.34 JANIK Mateusz WMLKS Nadodrze Powodowo 2004 U20 WP +0.1 II B.D. WALCZAK- MORTEZAEI Artur , Z/5249/18 , 2022 5 LDK!
5 5 f 1 15.59 OLEJNICZAK Kacper LUKS Orkan Września 2003 U20 WP +0.1 II PUJDAK Andrzej Z/10124/21 2022
6 6 f 1 17.54 JUSZCZAK Mikołaj MKS Baszta Szamotuły 2004 U20 WP +0.1 -- ZIELIŃSKA Janina OLEJNICKA Dominika Z/4435/17 2022 BEZ LDK!
1 2 w 1 16.40 KOWALSKI Bartosz MKS Juvenia Puszczykowo 2003 U20 WP +0.6 III PAWLAK Przemysław GOŚCINIAK Marcin , Z/0412/17 , 2022 LDK! 688
2 3 w 1 19.63 HAŁA Kacper MLUKS Mokasyn Płoty 2003 U20 ZP +0.6 -- KECLER Szymon Z/7712/21 2022 379
110 m pł M
1 1 w 1 15.76 PITER Damian UMKS Iskra Wolsztyn 2000 U23 WP +0.6 III SKWIERZYŃSKI Jacek B.D. Z/3102/15 2022 760
400 m pł J MŁ M
1 1 s 1 58.97 ARNDT Marek UKS Przełaj Żerków 2006 U18 WP IV BIERŁA Dawid # Z/0094/20 2022
2 2 s 1 59.30 HAJDUK Dawid PLKS Gwda Piła 2005 U18 WP IV KRZEWIŃSKI Ignacy KRZEWIŃSKI Ignacy Z/4252/18 2022 BEZ LDK!
3 3 s 1 60.11 RYCZYŃSKI Mikołaj LKS Maraton Turek 2005 U18 WP IV RYCZYŃSKI Zbigniew Z/0992/19 2022
4 5 s 1 60.66 MELER Mateusz LUKS Orkan Września 2006 U18 WP IV PAWLAK Przemysław Z/0915/20 2022
5 9 s 1 63.69 BEMBNISTA Adam PLKS Gwda Piła 2006 U18 WP -- KRZEWIŃSKI Ignacy Z/1791/22 2022
1 4 s 2 60.33 SADOWSKI Oskar WMLKS Nadodrze Powodowo 2005 U18 WP IV FEIFER Bartosz WALCZAK- MORTEZAEI Artur , Z/3720/20 , 2022 LDK!
2 6 s 2 60.72 DĄBEK Dominik PLKS Gwda Piła 2006 U18 WP IV KRZEWIŃSKI Ignacy # Z/14605/21 2022 LDK!
3 7 s 2 62.18 WĘGLARZ Krzysztof WMLKS Nadodrze Powodowo 2005 U18 WP -- WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/11352/21 2022
4 8 s 2 62.47 MIKOŁAJCZYK Marcin LUKS Orkan Września 2006 U18 WP -- PAWLAK Przemysław Z/1243/22 2022
5 10 s 2 63.89 BIAŁASIK Jakub MKS Baszta Szamotuły 2006 U18 WP -- ZIELIŃSKA Janina Z/4310/19 2022 LDK!
400 m pł M
1 1 s 1 56.02 JANIK Mateusz WMLKS Nadodrze Powodowo 2004 U20 WP II B.D. WALCZAK- MORTEZAEI Artur , Z/5249/18 , 2022 5 LDK!
2 2 s 1 61.90 OLEJNICZAK Kacper LUKS Orkan Września 2003 U20 WP IV PUJDAK Andrzej Z/10124/21 2022
3 3 s 1 63.44 NOWAK Jan UKS 12 Kalisz 2004 U20 WP -- OLSZYNA Waldemar Z/1477/19 2022
  s 1 DNF ZAPART Michał MKS Hermes Gryfino 2004 U20 ZP -- STEFAŃSKI Jacek GIERASIMCZYK Anna BORATYŃSKA Dorota Z/2477/17 2022 LDK!
2000 m prz M
1 1 s 1 6:14.53 GIERULA Kamil MLKS Agros Żary 2003 U20 LB III KOŁACZ Dariusz WISZ Mateusz , Z/5308/18 , 2022 5 LDK!
2 2 s 1 6:25.47 MURKOWSKI Wiktor OŚ AZS Poznań 2002 U23 WP -- CHMIELARZ Lucyna GRENDA Jan B.D. , Z/0923/16 , 2022 LDK!
3 3 s 1 6:35.35 KOKOCIŃSKI Dawid WMLKS Nadodrze Powodowo 2003 U20 WP IV WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/1384/17 2022 5
4 4 s 1 7:02.78 JANKOWSKI Marek KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2003 U20 WP -- GRZEGOROWSKA Kamila Z/0693/19 2022
  s 1 DNF SOKOŁOWSKI Kamil KS Energetyk Poznań 2004 U20 WP -- GRENDA Jan Z/1110/17 2022 4 LDK!
1 1 s 2 6:32.05 KUROWSKI Kacper UKS Azymut Pabianice 2006 U18 LD IV WOŹNIAK Jerzy Z/3099/18 2022 LDK!
2 2 s 2 6:38.22 SZYMAŃSKI Karol AZS-AWF Gorzów 2005 U18 LB IV PAPUGA Sebastian PAPUGA Sebastian , Z/1982/19 , 2022 LDK!
3 3 s 2 6:47.80 SUSZKA Franciszek OŚ AZS Poznań 2006 U18 WP IV GRENDA Jan Z/1656/19 2022 LDK!
4 4 s 2 6:47.87 PIĄTEK Alan MKS Hermes Gryfino 2006 U18 ZP IV PODLEŚNY Jan Z/1154/20 2022 LDK!
5 5 s 2 6:52.03 PAWŁOWSKI Franciszek PLKS Gwda Piła 2006 U18 WP -- KRZEWIŃSKI Ignacy Z/13434/21 2022
6 6 s 2 7:12.89 OGONOWSKI Filip MKS Hermes Gryfino 2005 U18 ZP -- GIERASIMCZYK Anna PODLEŚNY Jan BORATYŃSKA Dorota , Z/1717/18 , 2022 LDK!
7 7 s 2 7:20.71 GRZEŚKOWIAK Tomasz MKS Juvenia Puszczykowo 2006 U18 WP -- CHMIELARZ Lucyna Z/14640/21 2022
8 8 s 2 7:41.02 SZYMCZAK Łukasz KS Stal Pleszew 2005 U18 WP -- KRUCHOWSKA-WOJCIESZAK Patrycja Z/3059/20 2022 LDK!
4x100 m M
1 1 s 1 44.82 PRZYBYLSKI Jakub
KOMINEK Igor
MANICKI Patryk
KACZOR Marcin
UKS Orkan Środa Wlkp. 2003
2004
2004
2004
U20 WLP -- ZAWORSKI Marek B.D.
KACZOR Mieczysław
KACZOR Mieczysław B.D.
CICHOWLAS Agnieszka KACZOR Mieczysław ZAWORSKI Marek
Z/4274/18
Z/1168/20
Z/4272/18
, Z/4323/17
2022
2022
2022
, 2022
5

5
5
2 2 s 1 46.14 KOZŁOWSKI Marceli
OLEJNICZAK Kacper
GRZEGOREK Wiktor
RAWECKI Karol
LUKS Orkan Września 2003
2003
2003
2003
U20 WLP -- PAWLAK Przemysław
PUJDAK Andrzej
PAWLAK Przemysław
PAWLAK Przemysław
Z/9532/21
Z/10124/21
Z/1164/18
Z/3554/22
2022
2022
2022
2022


3

3 3 s 1 47.40 JĄDER Wiktor
SADZA Filip
BECELA Piotr
CEGLAREK Bartosz
UMKS Iskra Wolsztyn 2007
2008
2007
2008
U16 WLP -- WEISS Elżbieta
WEISS Elżbieta
SKWIERZYŃSKI Jacek
WEISS Elżbieta
Z/0027/21
Z/12441/21
Z/0025/21
Z/0026/21
2022
2022
2022
2022




  s 1 DQ JANKOWSKI Oliwer
KEMPA Filip
PIŁAT Oscar
PACHOCKI Patryk
MKS Juvenia Puszczykowo 2003
2004
2004
2004
U20 WLP -- GOŚCINIAK Marcin B.D. ZIÓŁKOWSKA Joanna GOŚCINIAK Marcin GOŚCINIAK Marcin
JAGACIAK Jarosław
JAGACIAK Jarosław
JAGACIAK Jarosław
, Z/0288/17
Z/5362/19
Z/5358/19
Z/0766/20
, 2022
2022
2022
2022
3



1 1 s 2 48.05 NAWROCKI Filip
MELER Mateusz
MIKOŁAJCZYK Marcin
WRÓBEL Paweł
LUKS Orkan Września 2006
2006
2006
2005
U18 WLP -- PUJDAK Andrzej
PAWLAK Przemysław
PAWLAK Przemysław
PAWLAK Przemysław
Z/2137/20
Z/0915/20
Z/1243/22
Z/4795/19
2022
2022
2022
2022




4x400 m M
1 1 s 1 3:30.70 GLAZA Mateusz
KARNAS Kacper
KAROW Damian
KĘDZIERSKI Jan
UKS Czapla Białe Błota 2004
2004
2004
2004
U20 KPO -- KARNAS Zbigniew KARNAS Zbigniew
KARNAS Zbigniew
KARNAS Zbigniew KARNAS Zbigniew
KARNAS Zbigniew
, Z/4507/17
Z/3127/18
, Z/4508/17
Z/7685/21
, 2022
2022
, 2022
2022
3

3

1 1 s 2 3:53.05 GOMUŁKA Ksawery
KRASZEWSKI Maciej
KRYSTEK Szymon
WOJTCZAK Mikołaj
UKS 12 Kalisz 2005
2006
2006
2005
U18 WLP -- OLSZYNA Waldemar
OLSZYNA Waldemar
OLSZYNA Waldemar
OLSZYNA Waldemar
Z/0160/20
Z/2130/20
Z/2973/21
Z/0245/20
2022
2022
2022
2022




2 2 s 2 3:54.94 JĄDRZYK Mateusz
GÓRECKI Wiktor
GRZEŚKOWIAK Tomasz
CHRABĄSZCZ Piotr
MKS Juvenia Puszczykowo 2005
2006
2006
2005
U18 WLP -- GOŚCINIAK Marcin
CHMIELARZ Lucyna
CHMIELARZ Lucyna
CHMIELARZ Lucyna
Z/3151/21
Z/14639/21
Z/14640/21
Z/4283/20
2022
2022
2022
2022




Wzwyż M
1 1 f 1 1.75 DERLATKA Kacper PLKS Gwda Piła 2005 U18 WP IV KRZEWIŃSKI Ignacy KRZEWIŃSKI Ignacy KRZEWIŃSKI Ignacy , Z/4250/18 , 2022 BEZ LDK!
2 2 f 1 1.75 GAŃSKI Jan PLKS Gwda Piła 2006 U18 WP IV KRZEWIŃSKI Ignacy KRZEWIŃSKI Ignacy Z/1643/19 2022 LDK!
1 1 w 1 1.94 KOWALSKI Bartosz MKS Juvenia Puszczykowo 2003 U20 WP III DMP U20 PAWLAK Przemysław GOŚCINIAK Marcin , Z/0412/17 , 2022 LDK! 749 123
2 2 w 1 1.82 PITER Damian UMKS Iskra Wolsztyn 2000 U23 WP III SKWIERZYŃSKI Jacek B.D. Z/3102/15 2022 644
3 3 w 1 1.40 HAŁA Kacper MLUKS Mokasyn Płoty 2003 U20 ZP -- KECLER Szymon Z/7712/21 2022 317
1 1 w 2 1.52 KOTLARSKI Mateusz UMKS Iskra Wolsztyn 2005 U18 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/5215/18 2022 BEZ LDK! 404
2 2 w 2 1.31 SKRZYNECKI Kacper LKLA Krokus Astromal Leszno 2006 U18 WP -- PTAK Krzysztof Z/2938/22 2022 257
1 1 w 3 1.67 KUŚMIEREK Damian UKS Skoczek Władysławów 2007 U16 WP V WIŚNIEWSKI Bartłomiej BERLIŃSKI Florian , Z/2316/20 , 2022 LDK! 520
2 3 w 3 1.55 PROTASEWICZ Jakub OŚ AZS Poznań 2008 U16 WP -- CIEŚLICKA Elżbieta Z/11312/21 2022 LDK! 426
3 2 w 3 1.55 WESOŁOWSKI Maksymilian MKS Juvenia Puszczykowo 2007 U16 WP -- GOŚCINIAK Marcin Z/5170/19 2022 LDK! 426
4 4 w 3 1.46 LORENC Łukasz UMKS Iskra Wolsztyn 2007 U16 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/0030/21 2022 LDK! 360
Tyczka M
1 1 f 1 4.40 KRUK Nikodem SL Olimpia Poznań 2006 U18 WP II CZERNIAK Przemysław Z/1382/20 2022 LDK!
2 2 f 1 4.40 POŚPIECH Paweł SL Olimpia Poznań 2006 U18 WP II CZERNIAK Przemysław Z/4802/19 2022 LDK!
3 3 f 1 3.80 WOŁOSZYN Piotr SL Olimpia Poznań 2007 U16 WP III CZERNIAK Przemysław Z/3722/19 2022 LDK!
4 4 f 1 3.20 KRÓL Tomasz SL Olimpia Poznań 2008 U16 WP IV CZERNIAK Przemysław Z/1698/20 2022 LDK!
1 1 w 1 3.60 PITER Damian UMKS Iskra Wolsztyn 2000 U23 WP III SKWIERZYŃSKI Jacek B.D. Z/3102/15 2022 509
2 2 w 1 2.90 KOWALSKI Bartosz MKS Juvenia Puszczykowo 2003 U20 WP -- PAWLAK Przemysław GOŚCINIAK Marcin , Z/0412/17 , 2022 LDK! 333
  w 1 NM HAŁA Kacper MLUKS Mokasyn Płoty 2003 U20 ZP -- KECLER Szymon Z/7712/21 2022 0
  w 2 NM SKRZYNECKI Kacper LKLA Krokus Astromal Leszno 2006 U18 WP -- PTAK Krzysztof Z/2938/22 2022 0
  w 2 NM KOTLARSKI Mateusz UMKS Iskra Wolsztyn 2005 U18 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/5215/18 2022 BEZ LDK! 0
W dal M
1 1 f 1 6.53 KARASIŃSKI Bartosz MKS Juvenia Puszczykowo 2001 U23 WP -0.3 III GOŚCINIAK Marcin Z/1368/15 2022 3
1 1 f 1 6.71 KACZOR Marcin UKS Orkan Środa Wlkp. 2004 U20 WP -1.2 III CICHOWLAS Agnieszka KACZOR Mieczysław ZAWORSKI Marek , Z/4323/17 , 2022 5 LDK!
2 2 f 1 5.99 MRÓZ Nikodem MKS Hermes Gryfino 2004 U20 ZP -1.2 IV GIERASIMCZYK Anna STEFAŃSKI Jacek BORATYŃSKA Dorota , Z/1300/18 , 2022 LDK!
2 2 f 1 6.53 JANKOWSKI Oliwer MKS Juvenia Puszczykowo 2003 U20 WP -0.9 III GOŚCINIAK Marcin B.D. ZIÓŁKOWSKA Joanna GOŚCINIAK Marcin GOŚCINIAK Marcin , Z/0288/17 , 2022 3 LDK!
3 3 f 1 5.90 STELMASIK Franciszek OŚ AZS Poznań 2001 U23 WP -1.1 -- REJEWSKI Robert REJEWSKI Robert Z/2243/17 2022
3 3 f 1 6.08 BARAŃCZYK Piotr PLKS Gwda Piła 2004 U20 WP -0.1 IV KRZEWIŃSKI Ignacy B.D. Z/5179/18 2022 BEZ LDK!
4 4 f 1 5.70 JĄDER Wiktor UMKS Iskra Wolsztyn 2007 U16 WP -0.3 V WEISS Elżbieta Z/0027/21 2022 LDK!
4 4 f 1 6.01 PIŁAT Oscar MKS Juvenia Puszczykowo 2004 U20 WP -0.4 IV JAGACIAK Jarosław Z/5358/19 2022
5 5 f 1 5.53 BECELA Piotr UMKS Iskra Wolsztyn 2007 U16 WP -1.3 -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/0025/21 2022 LDK!
5 5 f 1 5.97 PACHOCKI Patryk MKS Juvenia Puszczykowo 2004 U20 WP -1.4 IV JAGACIAK Jarosław Z/0766/20 2022
6 6 f 1 5.15 KACZMAREK Mikołaj UKS Dąb Suchy Las 2007 U16 WP -0.5 -- TYLAK Łukasz Z/0533/22 2022 LDK!
6 6 f 1 5.75 MAĆKOWIAK Hubert LZS RELAX Krzyż Wlkp. 2004 U20 WP -0.2 -- GRAŚ Jarosław Z/3092/19 2022
7 7 f 1 4.96 SADZA Filip UMKS Iskra Wolsztyn 2008 U16 WP -0.3 -- WEISS Elżbieta Z/12441/21 2022 LDK!
7 7 f 1 5.38 BARTOSZEWICZ Bartosz LZS RELAX Krzyż Wlkp. 2003 U20 WP -0.2 -- GRAŚ Jarosław Z/2641/17 2022
8 8 f 1 4.96 SMARDZ Szymon LKS Orkan Ostrzeszów 2008 U16 WP +1.0 -- NALEPA Marek Z/0126/22 2022
9 9 f 1 4.46 KRAMSKI Norbert UMKS Iskra Wolsztyn 2007 U16 WP 0.0 -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/13125/21 2022
1 1 f 2 5.70 JĄDRZYK Mateusz MKS Juvenia Puszczykowo 2005 U18 WP -1.0 -- GOŚCINIAK Marcin Z/3151/21 2022
2 2 f 2 5.64 SOBIERAJSKI Oskar PLKS Gwda Piła 2005 U18 WP -0.7 -- SOBKOWSKI Przemysław Z/1645/19 2022 BEZ
3 3 f 2 5.21 GARNCAREK Wojciech LKS Orkan Ostrzeszów 2006 U18 WP -0.4 -- NALEPA Marek Z/4247/22 2022 LDK!
1 1 w 1 5.69 KOWALSKI Bartosz MKS Juvenia Puszczykowo 2003 U20 WP +0.4 -- PAWLAK Przemysław GOŚCINIAK Marcin , Z/0412/17 , 2022 LDK! 521
2 2 w 1 5.32 PITER Damian UMKS Iskra Wolsztyn 2000 U23 WP +0.6 -- SKWIERZYŃSKI Jacek B.D. Z/3102/15 2022 445
3 3 w 1 5.14 HAŁA Kacper MLUKS Mokasyn Płoty 2003 U20 ZP +0.4 -- KECLER Szymon Z/7712/21 2022 409
1 1 w 2 4.97 SKRZYNECKI Kacper LKLA Krokus Astromal Leszno 2006 U18 WP -0.2 -- PTAK Krzysztof Z/2938/22 2022 377
2 2 w 2 3.78 KOTLARSKI Mateusz UMKS Iskra Wolsztyn 2005 U18 WP +0.3 -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/5215/18 2022 BEZ LDK! 171
1 1 w 3 5.26 KUŚMIEREK Damian UKS Skoczek Władysławów 2007 U16 WP -2.1 -- WIŚNIEWSKI Bartłomiej BERLIŃSKI Florian , Z/2316/20 , 2022 LDK! 433
2 2 w 3 4.84 WESOŁOWSKI Maksymilian MKS Juvenia Puszczykowo 2007 U16 WP -0.1 -- GOŚCINIAK Marcin Z/5170/19 2022 LDK! 352
3 4 w 3 4.54 PROTASEWICZ Jakub OŚ AZS Poznań 2008 U16 WP +0.2 -- CIEŚLICKA Elżbieta Z/11312/21 2022 LDK! 297
4 3 w 3 4.54 LORENC Łukasz UMKS Iskra Wolsztyn 2007 U16 WP +0.9 -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/0030/21 2022 LDK! 297
Trójskok M
1 1 f 1 14.03 PIŁAT Oscar MKS Juvenia Puszczykowo 2004 U20 WP -1.5 III DMP U20 JAGACIAK Jarosław Z/5358/19 2022 120
2 2 f 1 13.69 KACZOR Marcin UKS Orkan Środa Wlkp. 2004 U20 WP +0.4 III CICHOWLAS Agnieszka KACZOR Mieczysław ZAWORSKI Marek , Z/4323/17 , 2022 5 LDK!
1 1 f 2 12.32 WOJCIECHOWSKI Sergiusz MKS Juvenia Puszczykowo 2005 U18 WP -0.5 -- GOŚCINIAK Marcin Z/4723/22 2022
2 2 f 2 10.75 GARNCAREK Wojciech LKS Orkan Ostrzeszów 2006 U18 WP -0.2 -- NALEPA Marek Z/4247/22 2022 LDK!
Kula (5) M
1 1 f 1 13.73 GLINKA Jakub UKS Orkan Środa Wlkp. 2006 U18 WP III NOWAK Grzegorz Z/2607/20 2022 LDK!
2 2 f 1 13.50 BISKUP Filip ZLKL Zielona Góra 2005 U18 LB III BISKUP Paweł Z/10170/21 2022
3 3 f 1 11.26 ROBAKOWSKI Antoni UKS Skoczek Władysławów 2006 U18 WP -- BERLIŃSKI Florian Z/0293/20 2022 LDK!
4 4 f 1 11.08 KSIĘŻNIK Maksymilian WMLKS Nadodrze Powodowo 2006 U18 WP -- WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/3091/22 2022
5 5 f 1 10.47 SĘDROWICZ Jan MKS Baszta Szamotuły 2006 U18 WP -- UNGER Krzysztof Z/2735/22 2022
6 6 f 1 10.28 GRAJEWSKI Jakub MKS Juvenia Puszczykowo 2006 U18 WP -- GOŚCINIAK Marcin Z/3294/22 2022
7 7 f 1 9.11 MATYSIK Filip WMLKS Nadodrze Powodowo 2006 U18 WP -- WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/3093/22 2022
1 1 f 2 13.54 RODZIAK Jakub UKS Orkan Środa Wlkp. 2007 U16 WP III KOBIERSKI Andrzej Z/2586/21 2022 LDK!
2 6 f 2 12.22 PIESZKE Marcel UKS Orkan Środa Wlkp. 2007 U16 WP V KOBIERSKI Andrzej Z/2634/20 2022 LDK!
3 2 f 2 11.67 GLINKA Szymon UKS Orkan Środa Wlkp. 2008 U16 WP V ZAWORSKI Marek Z/3087/21 2022 LDK!
4 3 f 2 10.31 KACZOR Maciej LKS Orkan Ostrzeszów 2007 U16 WP -- NALEPA Marek Z/12093/21 2022 LDK!
5 4 f 2 10.14 SMOLEC Bartłomiej ZLKL Zielona Góra 2007 U16 LB -- BISKUP Paweł Z/3753/21 2022 LDK!
6 5 f 2 9.82 KACZOR Marcin LKS Orkan Ostrzeszów 2007 U16 WP -- NALEPA Marek Z/12094/21 2022 LDK!
1 1 w 1 11.84 KUŚMIEREK Damian UKS Skoczek Władysławów 2007 U16 WP V WIŚNIEWSKI Bartłomiej BERLIŃSKI Florian , Z/2316/20 , 2022 LDK! 597
2 2 w 1 9.07 LORENC Łukasz UMKS Iskra Wolsztyn 2007 U16 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/0030/21 2022 LDK! 430
3 3 w 1 5.74 WESOŁOWSKI Maksymilian MKS Juvenia Puszczykowo 2007 U16 WP -- GOŚCINIAK Marcin Z/5170/19 2022 LDK! 234
4 4 w 1 5.67 PROTASEWICZ Jakub OŚ AZS Poznań 2008 U16 WP -- CIEŚLICKA Elżbieta Z/11312/21 2022 LDK! 230
1 1 w 2 10.77 KOTLARSKI Mateusz UMKS Iskra Wolsztyn 2005 U18 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/5215/18 2022 BEZ LDK! 532
2 2 w 2 8.25 SKRZYNECKI Kacper LKLA Krokus Astromal Leszno 2006 U18 WP -- PTAK Krzysztof Z/2938/22 2022 381
Kula (6) M
1 1 f 1 16.30 RODZIAK Karol UKS Orkan Środa Wlkp. 2004 U20 WP I KOBIERSKI Andrzej Z/4804/19 2022 LDK!
2 2 f 1 15.63 MICZUGA Piotr LUKS Orkan Września 2003 U20 WP II PAWLAK Przemysław Z/2416/20 2022
3 3 f 1 15.38 WITA Patryk WMLKS Nadodrze Powodowo 2004 U20 WP II WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/5341/19 2022 LDK!
4 4 f 1 14.44 SROKA Wiktor LUKS Orkan Września 2003 U20 WP II PAWLAK Przemysław Z/2478/20 2022
5 5 f 1 11.25 GAJEWSKI Hubert WMLKS Nadodrze Powodowo 2004 U20 WP IV WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/2205/20 2022 LDK!
6 6 f 1 11.22 CHUDAŚ Daniel UKS 12 Kalisz 2003 U20 WP IV MAŁECKI Marcin Z/1985/19 2022
7 7 f 1 10.95 GOLON Hubert MKS Baszta Szamotuły 2004 U20 WP -- UNGER Krzysztof Z/2729/22 2022
8 8 f 1 10.59 BARWIN Jakub MKS Baszta Szamotuły 2004 U20 WP -- UNGER Krzysztof Z/2728/22 2022
9 9 f 1 8.03 JURGIEL Jerzy OŚ AZS Poznań 2004 U20 WP -- BIERNACKI Jacek Z/12345/21 2022
1 1 w 1 9.95 HAŁA Kacper MLUKS Mokasyn Płoty 2003 U20 ZP -- KECLER Szymon Z/7712/21 2022 483
2 2 w 1 9.72 KOWALSKI Bartosz MKS Juvenia Puszczykowo 2003 U20 WP -- PAWLAK Przemysław GOŚCINIAK Marcin , Z/0412/17 , 2022 LDK! 469
Kula (7.26) M
1 1 f 1 15.45 KLEINERT Jakub ZLKL Zielona Góra 2002 U23 LB I WALCZAK Jerzy B.D. Z/4001/17 2022
2 2 f 1 12.56 KOZINA Filip WMLKS Nadodrze Powodowo 2002 U23 WP III KACZMAREK Aleksandra Z/3716/16 2022 2
1 3 w 1 9.68 PITER Damian UMKS Iskra Wolsztyn 2000 U23 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek B.D. Z/3102/15 2022 466
Dysk (1) M
1 1 f 1 43.39 RODZIAK Jakub UKS Orkan Środa Wlkp. 2007 U16 WP III KOBIERSKI Andrzej Z/2586/21 2022 LDK!
2 2 f 1 39.04 GRZEGOREK Wiktor UKS 12 Kalisz 2007 U16 WP IV MAŁECKI Marcin Z/1604/18 2022 LDK!
3 3 f 1 36.41 MAJDA Tomasz ZLKL Zielona Góra 2007 U16 LB IV WALCZAK Jerzy Z/3895/20 2022
4 4 f 1 34.07 LORENC Mateusz UMKS Iskra Wolsztyn 2007 U16 WP V CZARNECKI Mateusz Z/0031/21 2022 LDK!
5 5 f 1 31.59 DRYGAS Igor UKS Orkan Środa Wlkp. 2007 U16 WP V ZAWORSKI Marek Z/12052/21 2022 LDK!
6 6 f 1 27.45 KACZOR Maciej LKS Orkan Ostrzeszów 2007 U16 WP -- NALEPA Marek Z/12093/21 2022 LDK!
7 7 f 1 21.99 KACZOR Marcin LKS Orkan Ostrzeszów 2007 U16 WP -- NALEPA Marek Z/12094/21 2022 LDK!
Dysk (1.5) M
1 1 f 1 37.57 ROSPŁOCH Kacper PLKS Gwda Piła 2005 U18 WP IV KRZEWIŃSKI Ignacy Z/8897/21 2022 LDK!
2 2 f 1 35.11 KSIĘŻNIK Maksymilian WMLKS Nadodrze Powodowo 2006 U18 WP IV WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/3091/22 2022
3 3 f 1 33.22 GLINKA Jakub UKS Orkan Środa Wlkp. 2006 U18 WP -- NOWAK Grzegorz Z/2607/20 2022 LDK!
4 4 f 1 32.55 MATYSIK Filip WMLKS Nadodrze Powodowo 2006 U18 WP -- WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/3093/22 2022
5 5 f 1 32.22 WEISS Marcin UMKS Iskra Wolsztyn 2006 U18 WP -- CZARNECKI Mateusz Z/5035/19 2022 LDK!
6 6 f 1 31.22 NAMYSŁ Franciszek MKS Juvenia Puszczykowo 2005 U18 WP -- DMP U20 ZIÓŁKOWSKA Joanna Z/3136/19 2022 79
1 1 w 1 30.73 KOTLARSKI Mateusz UMKS Iskra Wolsztyn 2005 U18 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/5215/18 2022 BEZ LDK! 479
2 2 w 1 20.98 SKRZYNECKI Kacper LKLA Krokus Astromal Leszno 2006 U18 WP -- PTAK Krzysztof Z/2938/22 2022 290
Dysk (1.75) M
1 1 f 1 55.54 RODZIAK Damian MKL Jurand Szczytno 2003 U20 WN I ZAWORSKI Marek BUKOWIECKI Maciej , Z/4273/18 , 2022 LDK!
2 2 f 1 41.65 MICZUGA Piotr LUKS Orkan Września 2003 U20 WP III PAWLAK Przemysław Z/2416/20 2022
3 3 f 1 39.62 RODZIAK Karol UKS Orkan Środa Wlkp. 2004 U20 WP III KOBIERSKI Andrzej Z/4804/19 2022 LDK!
4 4 f 1 36.71 CHUDAŚ Daniel UKS 12 Kalisz 2003 U20 WP IV MAŁECKI Marcin Z/1985/19 2022
5 5 f 1 36.40 SROKA Wiktor LUKS Orkan Września 2003 U20 WP IV PAWLAK Przemysław Z/2478/20 2022
6 6 f 1 33.51 GAJEWSKI Hubert WMLKS Nadodrze Powodowo 2004 U20 WP IV WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/2205/20 2022 LDK!
7 7 f 1 33.47 JURGIEL Jerzy OŚ AZS Poznań 2004 U20 WP IV BIERNACKI Jacek Z/12345/21 2022
  f 1 NM WITA Patryk WMLKS Nadodrze Powodowo 2004 U20 WP -- WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/5341/19 2022 LDK!
1 2 w 1 25.19 KOWALSKI Bartosz MKS Juvenia Puszczykowo 2003 U20 WP -- PAWLAK Przemysław GOŚCINIAK Marcin , Z/0412/17 , 2022 LDK! 371
2 3 w 1 21.80 HAŁA Kacper MLUKS Mokasyn Płoty 2003 U20 ZP -- KECLER Szymon Z/7712/21 2022 306
Dysk (2) M
1 1 w 1 28.52 PITER Damian UMKS Iskra Wolsztyn 2000 U23 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek B.D. Z/3102/15 2022 435
Młot (5) M
1 1 f 1 58.65 SZYMAŃSKI Szymon MKL Toruń 2005 U18 KP II DMP U20 HULISZ Robert Z/3315/19 2022 LDK! 129
1 1 f 1 65.83 PRACHARCZYK Jakub LKLA Krokus Astromal Leszno 2005 U18 WP II PTAK Krzysztof Z/5101/19 2022 LDK!
2 2 f 1 54.25 MAŃKOWSKI Oliwier ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2006 U18 LB III KOWALSKI Zenon Z/0816/20 2022 LDK!
2 2 f 1 55.27 KRUSZWIC Wiktor MUKS Park Zduńska Wola 2006 U18 LD III SZEWCZYK Tomasz Z/3604/19 2022
3 3 f 1 43.98 SZEWCZYK Jakub MUKS Park Zduńska Wola 2006 U18 LD IV SZEWCZYK Tomasz SZEWCZYK Tomasz , Z/3605/19 , 2022 BEZ LDK!
3 3 f 1 45.37 MAJEWSKI Paweł ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2006 U18 LB IV KOWALSKI Zenon Z/2613/20 2022
4 4 f 1 40.92 BOJANOWSKI Stanisław UKS Achilles Leszno 2006 U18 WP IV GÓRSKA Hanna Z/3588/20 2022 LDK!
4 4 f 1 43.27 LORENC Mateusz UMKS Iskra Wolsztyn 2007 U16 WP IV CZARNECKI Mateusz Z/0031/21 2022 LDK!
5 5 f 1 40.81 WIESE Kacper KS Gwardia Piła 2006 U18 WP IV B.D. Z/4593/22 2022
5 5 f 1 42.54 PRACHARCZYK Jan LKLA Krokus Astromal Leszno 2007 U16 WP IV B.D. Z/3238/22 2022 LDK!
6 6 f 1 39.70 PIECH Igor ZLKL Zielona Góra 2005 U18 LB -- WALCZAK Jerzy Z/2193/20 2022 LDK!
7 7 f 1 37.31 KSIĄŻEK Jakub ZLKL Zielona Góra 2006 U18 LB -- WALCZAK Jerzy Z/6797/21 2022 LDK!
8 8 f 1 36.51 KUCZKOWSKI Fryderyk UKS Achilles Leszno 2006 U18 WP -- GÓRSKA Hanna Z/3675/20 2022 LDK!
9 9 f 1 31.73 WEISS Marcin UMKS Iskra Wolsztyn 2006 U18 WP -- CZARNECKI Mateusz Z/5035/19 2022 LDK!
Młot (6) M
1 1 f 1 59.29 BAJER Mikołaj OŚ AZS Poznań 2004 U20 WP II BIERNACKI Jacek Z/1093/18 2022 4
2 2 f 1 52.00 NOGAŁA Adam UKS Achilles Leszno 2003 U20 WP II GÓRSKA Hanna Z/1950/20 2022 LDK!
Młot (7.26) M
1 1 f 1 57.90 SABAJTIS Gracjan AZS-AWF Gorzów 2000 U23 LB I KOWALSKI Zenon Z/4629/15 2022 1
Oszczep (600) M
1 1 f 1 46.76 PIESZKE Marcel UKS Orkan Środa Wlkp. 2007 U16 WP IV KOBIERSKI Andrzej Z/2634/20 2022 LDK!
2 2 f 1 45.48 CEGLAREK Bartosz UMKS Iskra Wolsztyn 2008 U16 WP IV WEISS Elżbieta Z/0026/21 2022 LDK!
3 3 f 1 39.74 WALOSZ Mateusz UKS Sprinter Słodków 2007 U16 WP V B.D. Z/0474/21 2022
4 4 f 1 37.05 ADLER Ignacy PLKS Gwda Piła 2007 U16 WP V WAWRUSZAK Andrzej Z/8628/21 2022 LDK!
5 5 f 1 30.77 DRYGAS Igor UKS Orkan Środa Wlkp. 2007 U16 WP -- ZAWORSKI Marek Z/12052/21 2022 LDK!
6 6 f 1 30.64 GLINKA Szymon UKS Orkan Środa Wlkp. 2008 U16 WP -- ZAWORSKI Marek Z/3087/21 2022 LDK!
Oszczep (700) M
1 1 f 1 47.20 PRZYBYLAK Bartosz UKS 12 Kalisz 2006 U18 WP IV MAŁECKI Marcin Z/1605/18 2022 BEZ LDK!
2 2 f 1 46.88 ROBAKOWSKI Antoni UKS Skoczek Władysławów 2006 U18 WP IV BERLIŃSKI Florian Z/0293/20 2022 LDK!
3 3 f 1 30.22 BOJANOWSKI Stanisław UKS Achilles Leszno 2006 U18 WP -- GÓRSKA Hanna Z/3588/20 2022 LDK!
1 1 w 1 41.76 KOTLARSKI Mateusz UMKS Iskra Wolsztyn 2005 U18 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/5215/18 2022 BEZ LDK! 468
2 2 w 1 22.43 SKRZYNECKI Kacper LKLA Krokus Astromal Leszno 2006 U18 WP -- PTAK Krzysztof Z/2938/22 2022 194
Oszczep (800) M
1 1 f 1 56.61 WASZKIEWICZ Krystian OŚ AZS Poznań 2001 U23 WP II BIERNACKI Jacek B.D. Z/5938/15 2022
2 2 f 1 53.15 NAMYSŁ Jan MKS Juvenia Puszczykowo 2002 U23 WP III CHMIELARZ Lucyna ŁUCZAK Bernadeta CHMIELARZ Lucyna , Z/2697/16 , 2022 4 LDK!
1 1 f 2 49.30 BARTOSIAK Damian LKS Maraton Turek 2003 U20 WP III ZAŃKO Albin # Z/8865/21 2022
2 2 f 2 40.35 KOZŁOWSKI Marceli LUKS Orkan Września 2003 U20 WP IV PAWLAK Przemysław Z/9532/21 2022
3 3 f 2 25.38 BARWIN Jakub MKS Baszta Szamotuły 2004 U20 WP -- UNGER Krzysztof Z/2728/22 2022
1 1 w 1 37.35 HAŁA Kacper MLUKS Mokasyn Płoty 2003 U20 ZP -- KECLER Szymon Z/7712/21 2022 404
2 2 w 1 36.21 PITER Damian UMKS Iskra Wolsztyn 2000 U23 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek B.D. Z/3102/15 2022 387
3 3 w 1 35.88 KOWALSKI Bartosz MKS Juvenia Puszczykowo 2003 U20 WP -- PAWLAK Przemysław GOŚCINIAK Marcin , Z/0412/17 , 2022 LDK! 383
5-bój M MŁ M
1 1 f 1 2744 KUŚMIEREK Damian UKS Skoczek Władysławów 2007 U16 WP III WIŚNIEWSKI Bartłomiej BERLIŃSKI Florian , Z/2316/20 , 2022 LDK!
2 2 f 1 2028 LORENC Łukasz UMKS Iskra Wolsztyn 2007 U16 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/0030/21 2022 LDK!
3 3 f 1 1860 PROTASEWICZ Jakub OŚ AZS Poznań 2008 U16 WP -- CIEŚLICKA Elżbieta Z/11312/21 2022 LDK!
4 4 f 1 1769 WESOŁOWSKI Maksymilian MKS Juvenia Puszczykowo 2007 U16 WP -- GOŚCINIAK Marcin Z/5170/19 2022 LDK!
10-bój J MŁ M
1 f 1 2934 SKRZYNECKI Kacper LKLA Krokus Astromal Leszno 2006 U18 WP -- PTAK Krzysztof Z/2938/22 2022
2 f 1 2054 KOTLARSKI Mateusz UMKS Iskra Wolsztyn 2005 U18 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/5215/18 2022 BEZ LDK!
10-bój JUN M
1 f 1 4890 KOWALSKI Bartosz MKS Juvenia Puszczykowo 2003 U20 WP IV PAWLAK Przemysław GOŚCINIAK Marcin , Z/0412/17 , 2022 LDK!
2 f 1 3756 HAŁA Kacper MLUKS Mokasyn Płoty 2003 U20 ZP -- KECLER Szymon Z/7712/21 2022
10-bój M
1 f 1 4283 PITER Damian UMKS Iskra Wolsztyn 2000 U23 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek B.D. Z/3102/15 2022
Chód 5 km M
1 1 s 1 25:30.64 ROSIEWICZ Jan UKS 12 Kalisz 2004 U20 WP -- WIŚNIEWSKI Paweł Z/1598/18 2022 3

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 62.85321688652 sekund