Kielce 12.06.2022
1. Mityng Kwalifikacyjny ¦ZLA [DMP] [DMP U20]
100 m K
1 1 s 1 12.92 SKRZYNIARZ Oliwia KKL Kielce 2003 U20 SK +1.4 III TIETIERIN Paweł Z/0149/17 2022 3 LDK!
2 2 s 1 13.34 DŁUGA Wiktoria WKS Wawel Kraków 2006 U18 MA +1.4 IV KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/2587/18 2022
3 3 s 1 13.45 DYMEK Jagoda TS Wieliczanka Wieliczka 2007 U16 MA +1.4 IV WÓJCIK Teodor Z/1480/22 2022
4 4 s 1 13.47 ŁOS Izabela KKL Kielce 2003 U20 SK +1.4 IV B.D. TIETIERIN Paweł , Z/1399/17 , 2022 BEZ LDK!
5 5 s 1 13.51 MI¦TA Małgorzata KKL Kielce 2007 U16 SK +1.4 IV DMP U20 TIETIERIN Paweł Z/0482/21 2022 LDK! 91
6 6 s 1 13.68 SMALEC Wiktoria KLKS Juventa-Cerrad Starachowice 2009 U14 SK +1.4 IV KUBIEC Dawid Z/8867/21 2022 LDK!
7 8 s 1 13.76 SUSZCZYŃSKA Karolina PUKS Jedynka Łosice 2007 U16 MZ +1.4 IV SZYMCZUK Dariusz Z/5441/19 2022 LDK!
8 9 s 1 13.85 KUREK Alicja KS AZS AWF Kraków 2006 U18 MA +1.4 -- ¦LUSARCZYK Ewa Z/3037/19 2022 BEZ
1 7 s 2 13.69 GOŁˇBEK Aleksandra KKL Kielce 2009 U14 SK +2.4 IV JÓ¬WIK Krzysztof # Z/1928/20 2022 LDK!
2 10 s 2 14.15 JANIK Katarzyna KKL Kielce 2009 U14 SK +2.4 V TIETIERIN Paweł # Z/3975/21 2022 LDK!
3 11 s 2 14.19 JARZˇBEK Klaudia SSR Olimp Strawczyn 2004 U20 SK +2.4 -- WO¬NIAK Łukasz Z/3710/17 2022 4
4 13 s 2 15.06 WIATR Amelia KKL Kielce 2010 U14 SK +2.4 -- B.D. Z/14048/21 2022 LDK!
1 12 s 3 14.91 OSTROWSKA Olga UMKS Nadir Jędrzejów 2008 U16 SK +1.5 -- BARTOSZ Bartłomiej Z/3433/20 2022
2 14 s 3 15.42 WRONA Amelia KLKS Juventa-Cerrad Starachowice 2009 U14 SK +1.5 -- KUBIEC Dawid Z/5201/21 2022 LDK!
3 15 s 3 18.60 FURTAK Lena KKL Kielce 2012 U12 SK +1.5 -- B.D. Z/2984/22 2022 LDK!
200 m K
1 1 s 1 30.24 CZĘSTOCHOWSKA Maja PUKS Jedynka Łosice 2009 U14 MZ -1.5 V WOLIŃSKI Michał Z/3904/21 2022 LDK!
2 4 s 1 40.13 FURTAK Lena KKL Kielce 2012 U12 SK -1.5 -- B.D. Z/2984/22 2022 LDK!
1 2 s 2 31.81 WRONA Amelia KLKS Juventa-Cerrad Starachowice 2009 U14 SK +1.6 -- KUBIEC Dawid Z/5201/21 2022 LDK!
2 3 s 2 34.81 STASZEWSKA Liliana KKL Kielce 2013 U12 SK +1.6 -- B.D. Z/14043/21 2022 LDK!
3 5 s 2 40.70 GRUSZCZYŃSKA Amelia KKL Kielce 2013 U12 SK +1.6 -- B.D. Z/0007/22 2022 LDK!
1 4 s 3 27.79 DYMEK Jagoda TS Wieliczanka Wieliczka 2007 U16 MA +0.2 IV WÓJCIK Teodor Z/1480/22 2022
2 6 s 3 28.78 DRÓŻDŻ Zofia KLKS Juventa-Cerrad Starachowice 2007 U16 SK +0.2 V WZOREK Agata KUBIEC Dawid , Z/2481/20 , 2022 LDK!
3 7 s 3 29.10 SMALEC Wiktoria KLKS Juventa-Cerrad Starachowice 2009 U14 SK +0.2 V KUBIEC Dawid Z/8867/21 2022 LDK!
4 8 s 3 29.20 WOJCIECHOWSKA Kalina KKL Kielce 2006 U18 SK +0.2 -- DMP U20 TIETIERIN Paweł Z/0484/21 2022 LDK! 78
1 1 s 4 26.52 SKRZYNIARZ Oliwia KKL Kielce 2003 U20 SK +2.1 III TIETIERIN Paweł Z/0149/17 2022 3 LDK!
2 2 s 4 27.48 SOLLICH Zuzanna PUKS Jedynka Łosice 2006 U18 MZ +2.1 IV WOLIŃSKI Michał Z/5442/19 2022
3 3 s 4 27.65 BOREK Alicja KKL Kielce 2005 U18 SK +2.1 IV JANUCHTA Krzysztof TIETIERIN Paweł , Z/5280/18 , 2022 5 LDK!
4 5 s 4 27.88 ŁOS Izabela KKL Kielce 2003 U20 SK +2.1 IV B.D. TIETIERIN Paweł , Z/1399/17 , 2022 BEZ LDK!
5 9 s 4 30.23 JARZˇBEK Klaudia SSR Olimp Strawczyn 2004 U20 SK +2.1 -- WO¬NIAK Łukasz Z/3710/17 2022 4
300 m K
1 1 s 1 45.27 SOBOTA Alicja KLKS Juventa-Cerrad Starachowice 2009 U14 SK IV KUBIEC Dawid Z/5558/21 2022 LDK!
2 2 s 1 52.29 CHMIELEWSKA Lena KKL Kielce 2010 U14 SK -- B.D. Z/0486/21 2022 LDK!
3 3 s 1 58.23 GIEDYCH Martyna KLKS Juventa-Cerrad Starachowice 2004 U20 SK -- KUBIEC Dawid Z/9120/21 2022
4 4 s 1 59.16 WZOREK Eliza KLKS Juventa-Cerrad Starachowice 2010 U14 SK -- KUBIEC Dawid Z/12872/21 2022 LDK!
400 m K
1 1 s 1 64.59 MICHALSKA Małgorzata KKL Kielce 2005 U18 SK -- JANUCHTA Krzysztof JÓ¬WIK Krzysztof , Z/2298/19 , 2022 BEZ LDK!
2 2 s 1 66.58 GIEREK Adrianna KKL Kielce 2008 U16 SK V DMP U20 JÓ¬WIK Krzysztof Z/1927/20 2022 LDK! 71
600 m K
1 1 s 1 1:46.17 WOJTAN Amelia KLKS Juventa-Cerrad Starachowice 2009 U14 SK V KUBIEC Dawid Z/5200/21 2022 LDK!
2 2 s 1 1:53.68 JAROSZEK Maja KLKS Juventa-Cerrad Starachowice 2009 U14 SK -- KUBIEC Dawid Z/5197/21 2022 LDK!
3 3 s 1 1:55.86 KUŁAGA Daria KLKS Juventa-Cerrad Starachowice 2010 U14 SK -- KUBIEC Dawid Z/5199/21 2022 LDK!
4 4 s 1 1:58.04 STAŃCZYK Oliwia LKS Zuza Running Team Opoczno 2010 U14 LD -- ŁAKOMSKA Zuzanna Z/4260/21 2022 LDK!
5 5 s 1 1:58.59 PŁUCIENNIK Anna LKS Zuza Running Team Opoczno 2009 U14 LD -- ŁAKOMSKA Zuzanna Z/0887/22 2022 LDK!
6 9 s 1 2:12.79 BOLEK Nikola LKS Zuza Running Team Opoczno 2010 U14 LD -- ŁAKOMSKA Zuzanna Z/4251/21 2022 LDK!
1 6 s 2 2:01.26 KOBACKA Julia LKS Zuza Running Team Opoczno 2009 U14 LD -- ŁAKOMSKA Zuzanna Z/4255/21 2022 LDK!
2 7 s 2 2:07.00 WˇDER Hanna KKL Kielce 2011 U12 SK -- B.D. B.D. Z/14047/21 2022 LDK!
3 8 s 2 2:08.54 KUBICKA Lilianna KKL Kielce 2011 U12 SK -- B.D. Z/0491/21 2022 LDK!
4 10 s 2 2:15.87 DZIANACH Zuzanna LKS Zuza Running Team Opoczno 2012 U12 LD -- ŁAKOMSKA Zuzanna ŁAKOMSKA Zuzanna B.D. Z/2491/22 2022
5 11 s 2 2:26.88 GRUSZCZYŃSKA Amelia KKL Kielce 2013 U12 SK -- B.D. Z/0007/22 2022 LDK!
800 m K
1 1 s 1 2:17.72 PERYT Maja KLKS Juventa-Cerrad Starachowice 2004 U20 SK III KUBIEC Dawid Z/5354/18 2022 4 LDK!
2 2 s 1 2:33.92 BANA¦ Wiktoria SSR Olimp Strawczyn 2003 U20 SK -- WO¬NIAK Łukasz Z/0686/17 2022 2 LDK!
3 3 s 1 2:47.38 MARKS Julia KKL Kielce 2009 U14 SK -- TIETIERIN Paweł # Z/3395/19 2022 LDK!
  s 1 DNF DRÓŻDŻ Zofia KLKS Juventa-Cerrad Starachowice 2007 U16 SK -- WZOREK Agata KUBIEC Dawid , Z/2481/20 , 2022 LDK!
1000 m K
1 1 s 1 3:18.02 PTAK Zofia UMKS Nadir Jędrzejów 2009 U14 SK IV BARTOSZ Bartłomiej Z/5559/21 2022
2 2 s 1 3:21.60 KOSIŃSKA Natalia KKL Kielce 2007 U16 SK IV JÓ¬WIK Krzysztof Z/3392/19 2022 LDK!
3 3 s 1 3:21.76 WYROZUMSKA Nikola UMKS Nadir Jędrzejów 2009 U14 SK IV BARTOSZ Bartłomiej Z/3290/20 2022
4 4 s 1 3:27.62 MICHALSKA Maria KKL Kielce 2010 U14 SK V B.D. Z/5306/19 2022 LDK!
5 5 s 1 3:28.28 SYNOWSKA Emilia UMKS Nadir Jędrzejów 2008 U16 SK V SZCZERBA Mariusz Z/3428/20 2022
6 6 s 1 3:40.32 NOWAK Michalina KKL Kielce 2009 U14 SK -- JÓ¬WIK Krzysztof # Z/4215/19 2022 LDK!
7 7 s 1 3:49.62 OSTROWSKA Olga UMKS Nadir Jędrzejów 2008 U16 SK -- BARTOSZ Bartłomiej Z/3433/20 2022
100 m pł J MŁ K
1 1 s 1 17.42 SZWARC Natalia KKL Kielce 2006 U18 SK 0.0 IV B.D. Z/12475/21 2022 LDK!
2 2 s 1 17.93 GARBAT Klaudia KKL Kielce 2006 U18 SK 0.0 -- JANUCHTA Krzysztof JANUCHTA Krzysztof , Z/3383/19 , 2022 BEZ LDK!
3 3 s 1 19.68 KOŁOMAŃSKA Daria KKL Kielce 2006 U18 SK 0.0 -- B.D. Z/2296/19 2022 LDK!
W dal K
1 1 f 1 4.54 GOŁˇBEK Aleksandra KKL Kielce 2009 U14 SK +1.4 V JÓ¬WIK Krzysztof # Z/1928/20 2022 LDK!
2 2 f 1 4.50 OLEKSIUK-ARCZEWSKA Julia PUKS Jedynka Łosice 2009 U14 MZ +1.3 V WOLIŃSKI Michał Z/3910/21 2022 LDK!
3 3 f 1 4.43 JANIK Katarzyna KKL Kielce 2009 U14 SK +2.0 -- TIETIERIN Paweł # Z/3975/21 2022 LDK!
4 4 f 1 4.43 NOWAK Michalina KKL Kielce 2009 U14 SK +0.2 -- JÓ¬WIK Krzysztof # Z/4215/19 2022 LDK!
5 5 f 1 4.20 MARKS Julia KKL Kielce 2009 U14 SK +1.4 -- TIETIERIN Paweł # Z/3395/19 2022 LDK!
6 6 f 1 4.07 WIATR Amelia KKL Kielce 2010 U14 SK +0.3 -- B.D. Z/14048/21 2022 LDK!
7 7 f 1 3.85 WˇDER Hanna KKL Kielce 2011 U12 SK +2.0 -- B.D. B.D. Z/14047/21 2022 LDK!
8 8 f 1 3.77 CHMIELEWSKA Lena KKL Kielce 2010 U14 SK +0.4 -- B.D. Z/0486/21 2022 LDK!
9 9 f 1 3.27 STASZEWSKA Liliana KKL Kielce 2013 U12 SK +2.7 -- B.D. Z/14043/21 2022 LDK!
10 10 f 1 2.75 KUBICKA Lilianna KKL Kielce 2011 U12 SK +1.6 -- B.D. Z/0491/21 2022 LDK!
1 1 f 2 5.56 MPOFU Prissy TS Start Lublin 2001 U23 LU +1.1 II BOBRZYK Wojciech Z/3060/22 2022
2 2 f 2 5.43 ¦LUSARCZYK Aleksandra KS AZS AWF Kraków 1999 Sen MA +1.0 II DMP GUJA Marta B.D. Z/4528/15 2022 87
3 3 f 2 5.35 ¦LIWIAK Natalia TS Wieliczanka Wieliczka 2004 U20 MA +1.3 III SKOCZEŃ Marcin Z/2126/18 2022 3
4 4 f 2 5.32 MRUGAŁA Kamila TS Wieliczanka Wieliczka 2003 U20 MA +0.8 III SKOCZEŃ Marcin Z/2261/19 2022
5 5 f 2 5.04 PODLIPNIAK Weronika PUKS Jedynka Łosice 2007 U16 MZ +1.7 IV WOLIŃSKI Michał Z/5443/19 2022 LDK!
6 6 f 2 4.85 MASTERNAK Oliwia KKL Kielce 2004 U20 SK +1.1 IV TIETIERIN Paweł JANUCHTA Krzysztof Z/0156/17 2022 4 LDK!
7 7 f 2 4.78 KUCEWICZ Weronika PUKS Jedynka Łosice 2007 U16 MZ +1.7 V WOLIŃSKI Michał Z/5444/19 2022 LDK!
8 8 f 2 4.70 WOJTCZUK Amelia PUKS Jedynka Łosice 2008 U16 MZ +1.3 V SZYMCZUK Dariusz Z/3909/21 2022 LDK!
9 9 f 2 4.60 BOBRYK Julita PUKS Jedynka Łosice 2008 U16 MZ +1.7 V SZYMCZUK Dariusz Z/5578/19 2022 LDK!
10 10 f 2 4.00 PIETRZYK Aleksandra TS Wieliczanka Wieliczka 2007 U16 MA +1.3 -- WÓJCIK Teodor # Z/3498/19 2022 LDK!
Trójskok K
1 1 f 1 10.95 NAWŁATYNA Oliwia TS Wieliczanka Wieliczka 2005 U18 MA -0.2 III SKOCZEŃ Marcin GIZA Andrzej Z/3190/18 2022 BEZ LDK!
2 2 f 1 10.68 MASTERNAK Oliwia KKL Kielce 2004 U20 SK +1.9 IV DMP DMP U20 TIETIERIN Paweł JANUCHTA Krzysztof Z/0156/17 2022 4 LDK! 62 94
3 3 f 1 9.90 WOJCIECHOWSKA Kalina KKL Kielce 2006 U18 SK +0.2 -- TIETIERIN Paweł Z/0484/21 2022 LDK!
Wieloskok K
1 1 f 1 10.62 MI¦TA Małgorzata KKL Kielce 2007 U16 SK +1.2 III TIETIERIN Paweł Z/0482/21 2022 LDK!
2 2 f 1 9.98 WOJTCZUK Amelia PUKS Jedynka Łosice 2008 U16 MZ +0.7 V SZYMCZUK Dariusz Z/3909/21 2022 LDK!
3 3 f 1 9.83 BOBRYK Julita PUKS Jedynka Łosice 2008 U16 MZ +1.2 V SZYMCZUK Dariusz Z/5578/19 2022 LDK!
4 4 f 1 9.33 MILEWSKA Klara KKL Kielce 2007 U16 SK +0.5 -- TIETIERIN Paweł Z/0480/21 2022 LDK!
5 5 f 1 9.25 PIETRZYK Aleksandra TS Wieliczanka Wieliczka 2007 U16 MA +1.4 -- WÓJCIK Teodor # Z/3498/19 2022 LDK!
Dysk (0.75) K
1 1 f 1 14.86 KOWALCZYK Maja KKL Kielce 2008 U16 SK -- B.D. Z/3999/22 2022 LDK!
Dysk (1) K
1 1 f 1 28.05 POSZWA Patrycja KS AZS AWF Kraków 2000 U23 MA -- DMP MUNIAK Michał Z/1270/15 2022 41
Młot (3) K
1 1 f 1 40.64 NOWAK Julia KKL Kielce 2006 U18 SK IV DMP U20 FURMANEK Grzegorz Z/13476/21 2022 LDK! 96
2 2 f 1 35.18 MARCY¦ Emilia KKL Kielce 2005 U18 SK IV FURMANEK Grzegorz Z/14334/21 2022 LDK!
3 3 f 1 28.73 ANDRZEJCZUK Natasza PUKS Jedynka Łosice 2007 U16 MZ V WOLIŃSKI Michał Z/5438/19 2022 LDK!
4 4 f 1 28.55 SZUMIEC Alicja PUKS Jedynka Łosice 2007 U16 MZ V WOLIŃSKI Michał Z/11527/21 2022 LDK!
5 5 f 1 26.79 ROMANIUK Julia PUKS Jedynka Łosice 2007 U16 MZ -- WOLIŃSKI Michał Z/2698/22 2022
6 6 f 1 25.46 OBRĘPALSKA Amelia PUKS Jedynka Łosice 2007 U16 MZ -- WOLIŃSKI Michał Z/5581/19 2022 LDK!
7 7 f 1 15.72 KOWALCZYK Maja KKL Kielce 2008 U16 SK -- B.D. Z/3999/22 2022 LDK!
Młot (4) K
1 1 f 1 55.89 WIJAS Wiktoria KKL Kielce 2003 U20 SK I DMP DMP U20 FURMANEK Grzegorz TIETIERIN Paweł Z/0153/17 2022 2 LDK! 143 166
2 2 f 1 50.90 WALCZAK Alicja KS AZS AWF Warszawa 2003 U20 MZ I DMP DMP U20 GÓRA Marcin Z/2464/20 2022 121 152
100 m M
1 1 s 1 11.47 GRĘBOSZ Dorian KS AZS AWF Kraków 2006 U18 MA +1.7 III DMP U20 MUNIAK Michał GUJA Marta , Z/4695/18 , 2022 LDK! 111
2 2 s 1 11.63 MAKOWSKI Maciej KS AZS AWF Kraków 2003 U20 MA +1.7 III DMP U20 ¦LUSARCZYK Ewa Z/3191/19 2022 104
3 3 s 1 12.46 ĆWIKŁO Bartłomiej KS AZS AWF Kraków 2006 U18 MA +1.7 -- ¦LUSARCZYK Ewa Z/3039/19 2022
4 5 s 1 13.51 BAGNECKI Leon KKL Kielce 2010 U14 SK +1.7 -- B.D. Z/1926/20 2022 LDK!
1 6 s 2 13.62 KUTA Oliwier KKL Kielce 2009 U14 SK 0.0 -- B.D. Z/0494/21 2022 LDK!
2 7 s 2 13.65 PLECH Wojciech KKL Kielce 2008 U16 SK 0.0 -- B.D. Z/3682/22 2022 LDK!
3 8 s 2 14.29 NALEPA Jan KKL Kielce 2009 U14 SK 0.0 -- B.D. Z/2495/22 2022 LDK!
4 9 s 2 14.88 SALWA Maciej KKL Kielce 2010 U14 SK 0.0 -- B.D. Z/0013/22 2022 LDK!
5 11 s 2 15.41 KOBIEC Kacper KKL Kielce 2009 U14 SK 0.0 -- B.D. Z/3374/19 2022 LDK!
6 12 s 2 15.88 JANUCHTA Dawid KKL Kielce 2010 U14 SK 0.0 -- JANUCHTA Krzysztof B.D. , Z/3387/19 , 2022 LDK!
1 4 s 3 13.05 ZAWICKI Arkadiusz STS Skarżysko-Kamienna 2006 U18 SK +1.8 -- CZARNECKI Rafał Z/5623/19 2022 LDK!
2 10 s 3 14.98 WYDERSKI Michał KKL Kielce 2010 U14 SK +1.8 -- B.D. Z/2584/20 2022 LDK!
3 13 s 3 15.99 KUTA Aleksander KKL Kielce 2010 U14 SK +1.8 -- B.D. Z/0493/21 2022 LDK!
4 14 s 3 16.37 ADAMCZYK Bartosz KKL Kielce 2013 U12 SK +1.8 -- B.D. Z/0004/22 2022 LDK!
200 m M
1 1 s 1 29.65 NALEPA Jan KKL Kielce 2009 U14 SK +2.1 -- B.D. Z/2495/22 2022 LDK!
2 2 s 1 30.97 SALWA Maciej KKL Kielce 2010 U14 SK +2.1 -- B.D. Z/0013/22 2022 LDK!
3 3 s 1 34.28 KUTA Aleksander KKL Kielce 2010 U14 SK +2.1 -- B.D. Z/0493/21 2022 LDK!
4 4 s 1 35.54 ADAMCZYK Bartosz KKL Kielce 2013 U12 SK +2.1 -- B.D. Z/0004/22 2022 LDK!
1 1 s 2 23.25 GRĘBOSZ Dorian KS AZS AWF Kraków 2006 U18 MA +2.5 III MUNIAK Michał GUJA Marta , Z/4695/18 , 2022 LDK!
2 2 s 2 23.44 MAKOWSKI Maciej KS AZS AWF Kraków 2003 U20 MA +2.5 III ¦LUSARCZYK Ewa Z/3191/19 2022
3 3 s 2 23.68 PIORUNOWICZ Kamil KKL Kielce 2001 U23 SK +2.5 -- TIETIERIN Paweł Z/4048/18 2022 BEZ
4 4 s 2 26.07 ZAWICKI Arkadiusz STS Skarżysko-Kamienna 2006 U18 SK +2.5 -- CZARNECKI Rafał Z/5623/19 2022 LDK!
600 m M
1 1 s 1 2:02.05 MˇKOSA Jędrzej KKL Kielce 2011 U12 SK -- B.D. Z/0012/22 2022 LDK!
2 2 s 1 2:04.32 BŁASZKIEWICZ Michał KKL Kielce 2011 U12 SK -- B.D. Z/0005/22 2022 LDK!
3 3 s 1 2:04.38 JANUCHTA Dawid KKL Kielce 2010 U14 SK -- JANUCHTA Krzysztof B.D. , Z/3387/19 , 2022 LDK!
4 4 s 1 2:10.39 BEŁCZEW Igor KKL Kielce 2012 U12 SK -- B.D. Z/0485/21 2022 LDK!
5 5 s 1 2:24.27 FLORCZYK Franciszek KKL Kielce 2014 U12 SK -- B.D. Z/0006/22 2022 LDK!
800 m M
1 1 s 1 1:59.15 PˇCZKIEWICZ Jakub KKL Kielce 2002 U23 SK III DMP JÓ¬WIK Krzysztof Z/2229/19 2022 BEZ 55
2 2 s 1 1:59.77 WˇCHAŁA Adam KKL Kielce 2004 U20 SK III DMP U20 JÓ¬WIK Krzysztof Z/0488/19 2022 LDK! 108
3 3 s 1 2:04.27 SOBCZYŃSKI Patryk SSR Olimp Strawczyn 2002 U23 SK -- B.D. Z/4285/20 2022
4 4 s 1 2:16.39 BŁASZCZYK Maciej SSR Olimp Strawczyn 2006 U18 SK -- B.D. Z/10984/21 2022
1000 m M
1 1 s 1 2:44.82 TAŁAJ Kuba UKS Żaczek Połaniec 2007 U16 SK IV SZYDŁOWSKI Sławomir Z/0503/21 2022 LDK!
2 2 s 1 2:46.64 BˇK Karol UKS Żaczek Połaniec 2006 U18 SK -- SZYDŁOWSKI Sławomir Z/3077/19 2022 LDK!
3 3 s 1 2:47.65 SZYDŁOWSKI Igor UKS Żaczek Połaniec 2006 U18 SK -- SZYDŁOWSKI Sławomir SZYDŁOWSKI Sławomir Z/2221/18 2022 BEZ LDK!
4 4 s 1 2:53.36 BIGAJ Dawid TS Wieliczanka Wieliczka 2007 U16 MA V WÓJCIK Teodor Z/5754/21 2022 LDK!
5 5 s 1 3:13.91 SZWAJKOWSKI Tomasz KKL Kielce 2009 U14 SK -- JÓ¬WIK Krzysztof # Z/0501/21 2022 LDK!
6 6 s 1 3:20.90 BAGNECKI Leon KKL Kielce 2010 U14 SK -- B.D. Z/1926/20 2022 LDK!
7 7 s 1 3:52.94 BOROWIEC Karol KKL Kielce 2009 U14 SK -- B.D. Z/1187/22 2022 LDK!
  s 1 DNF WRÓBEL Patryk UKS Żaczek Połaniec # 2006 U18 SK -- SZYDŁOWSKI Sławomir SZYDŁOWSKI Sławomir Z/3082/19 2021 LDK!
W dal M
1 1 f 1 4.73 SZWAJKOWSKI Tomasz KKL Kielce 2009 U14 SK +1.5 -- JÓ¬WIK Krzysztof # Z/0501/21 2022 LDK!
2 2 f 1 4.25 BOBRZYK Stanisław TS Start Lublin 2011 U12 LU -0.2 -- BOBRZYK Wojciech Z/0792/21 2022 LDK!
3 3 f 1 4.00 KOBIEC Kacper KKL Kielce 2009 U14 SK +1.6 -- B.D. Z/3374/19 2022 LDK!
4 4 f 1 3.69 BŁASZKIEWICZ Michał KKL Kielce 2011 U12 SK 0.0 -- B.D. Z/0005/22 2022 LDK!
5 5 f 1 3.65 WYDERSKI Michał KKL Kielce 2010 U14 SK +0.6 -- B.D. Z/2584/20 2022 LDK!
6 6 f 1 3.52 BEŁCZEW Igor KKL Kielce 2012 U12 SK +2.3 -- B.D. Z/0485/21 2022 LDK!
7 7 f 1 3.36 BOROWIEC Karol KKL Kielce 2009 U14 SK +0.5 -- B.D. Z/1187/22 2022 LDK!
8 8 f 1 3.29 FLORCZYK Franciszek KKL Kielce 2014 U12 SK +0.3 -- B.D. Z/0006/22 2022 LDK!
9 9 f 1 2.94 MˇKOSA Jędrzej KKL Kielce 2011 U12 SK +0.1 -- B.D. Z/0012/22 2022 LDK!
1 1 f 2 6.17 RA¦ Stanisław KS AZS AWF Kraków 2006 U18 MA +0.4 IV DMP DMP U20 GUJA Marta Z/5151/19 2022 LDK! 43 88
2 2 f 2 6.02 PRZYBYŁA Sebastian TS Start Lublin 2007 U16 LU +2.0 IV BOBRZYK Wojciech Z/0669/22 2022 LDK!
3 3 f 2 5.98 PROĆ Wiktor TS Start Lublin 2006 U18 LU -0.1 IV BOBRZYK Wojciech Z/2365/22 2022
4 4 f 2 5.90 SZULER Kamil TS Wieliczanka Wieliczka 2005 U18 MA +3.4 IV SKOCZEŃ Marcin Z/3496/19 2022
5 5 f 2 5.43 BASAK Jakub TS Start Lublin 2006 U18 LU +1.3 -- BOBRZYK Wojciech Z/1617/19 2022 LDK!
Trójskok M
1 1 f 1 12.29 PROĆ Wiktor TS Start Lublin 2006 U18 LU +1.0 -- BOBRZYK Wojciech Z/2365/22 2022
2 2 f 1 12.18 SZULER Kamil TS Wieliczanka Wieliczka 2005 U18 MA +1.1 -- SKOCZEŃ Marcin Z/3496/19 2022
3 3 f 1 11.64 BASAK Jakub TS Start Lublin 2006 U18 LU +1.6 -- BOBRZYK Wojciech Z/1617/19 2022 LDK!
Dysk (0.75) M
1 1 f 1 25.99 KUTA Oliwier KKL Kielce 2009 U14 SK -- B.D. Z/0494/21 2022 LDK!
2 2 f 1 25.61 ZARZYCKI Patryk KKL Kielce 2010 U14 SK -- FURMANEK Grzegorz Z/5300/22 2022 LDK!
3 3 f 1 22.32 ¦LIWA Aleksander KKL Kielce 2009 U14 SK -- FURMANEK Grzegorz Z/2496/22 2022 LDK!
4 4 f 1 19.50 PĘDZIWILK Bartłomiej KKL Kielce 2010 U14 SK -- FURMANEK Grzegorz Z/0003/22 2022 LDK!
Dysk (1) M
1 1 f 1 21.54 PARKOT Kacper KKL Kielce 2008 U16 SK -- FURMANEK Grzegorz Z/0002/22 2022 LDK!
Młot (4) M
1 1 f 1 21.87 KUTA Oliwier KKL Kielce 2009 U14 SK -- B.D. Z/0494/21 2022 LDK!
2 2 f 1 21.62 PĘDZIWILK Bartłomiej KKL Kielce 2010 U14 SK -- FURMANEK Grzegorz Z/0003/22 2022 LDK!
3 3 f 1 18.58 ZARZYCKI Patryk KKL Kielce 2010 U14 SK -- FURMANEK Grzegorz Z/5300/22 2022 LDK!
  f 1 NM ¦LIWA Aleksander KKL Kielce 2009 U14 SK -- FURMANEK Grzegorz Z/2496/22 2022 LDK!
Młot (5) M
1 1 f 1 50.16 ZAORSKI Cezary KS AZS AWF Warszawa 2005 U18 MZ III DMP U20 GÓRA Marcin Z/12110/21 2022 112
2 2 f 1 45.26 STACHURA Jakub KKL Kielce 2006 U18 SK IV DMP U20 FURMANEK Grzegorz Z/2177/20 2022 LDK! 103
3 3 f 1 31.86 LASAK Bartosz UKS Żaczek Połaniec 2007 U16 SK V SZYDŁOWSKI Sławomir Z/3322/22 2022 LDK!
4 4 f 1 27.33 PARKOT Kacper KKL Kielce 2008 U16 SK -- FURMANEK Grzegorz Z/0002/22 2022 LDK!
  f 1 NM STACHOWIAK Mateusz UKS Żaczek Połaniec 2006 U18 SK -- SZYDŁOWSKI Sławomir Z/13550/21 2022 LDK!
  f 1 NM MYK Mateusz KKL Kielce 2006 U18 SK -- DMP U20 JANUCHTA Krzysztof FURMANEK Grzegorz , Z/2299/19 , 2022 LDK!
Młot (6) M
1 1 f 1 64.95 WALCZAK Mariusz KS AZS AWF Warszawa 1971 Masters MZ -- GÓRA Marcin Z/4412/11 2022 1
Młot (7.26) M
1 1 f 1 54.46 USAREK Jan AZS UMCS Lublin 2002 U23 LU I DMP KOPRON Witold B.D. Z/3906/16 2022 107
2 2 f 1 52.48 SOBIESZCZAK Miłosz KS AZS AWF Warszawa 2002 U23 MZ II DMP GÓRA Marcin B.D. Z/2986/16 2022 100

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 11.553982973099 sekund