Ruda ¦l±ska 15.06.2022
Mityng Kwalifikacyjny TL Pogoń Ruda ¦l±ska [DMP] [DMP U20]
100 m K
1 1 s 1 12.61 CICHY Laura MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2004 U20 SL +0.1 II PILAREK Sławomir B.D. , Z/2407/17 , 2022 LDK!
2 2 s 1 12.96 ¦LUSAREK Agnieszka GKS Piast Gliwice 2003 U20 SL +0.1 III DMP DMP U20 RAMUS Józef Z/5639/18 2022 5 LDK! 74 114
3 3 s 1 13.01 WESTENHOLC Paulina KS Victoria Trzebinia 2006 U18 MA +0.1 III DMP U20 SIERKA Ewa Z/2614/19 2022 LDK! 111
4 4 s 1 13.16 BOGUNIEWICZ Martyna MKS-SMS Victoria Racibórz 2004 U20 SL +0.1 III SKALIK Joanna Z/0757/20 2022
5 6 s 1 13.32 FILIPOWSKA Paula UKS Miotacz Sosnowiec 2007 U16 SL +0.1 IV PILAREK Sławomir Z/1292/21 2022 LDK!
6 8 s 1 13.43 POHL Sabina TL Pogoń Ruda ¦l±ska 1999 Sen SL +0.1 -- PRENCEL Piotr Z/0364/18 2022 2
7 10 s 1 13.51 FORNALIK Aleksandra TS AKS Chorzów 2006 U18 SL +0.1 IV GRUCHEL Marzena Z/3027/18 2022 BEZ LDK!
8 11 s 1 13.52 KRĘCIOCH Martyna MKS Tempo Kęty 2008 U16 MA +0.1 IV ŁYSEK Tadeusz Z/5153/19 2022
1 5 s 2 13.31 KRĘCIOCH Aneta MKS Tempo Kęty 2009 U14 MA -2.0 IV ŁYSEK Tadeusz Z/5152/19 2022
2 7 s 2 13.36 MUNARI Sabrina MKS-SMS Victoria Racibórz 2005 U18 SL -2.0 IV MORKA Piotr # Z/0501/20 2022 LDK!
3 9 s 2 13.46 JAUERNIG Karolina TS AKS Chorzów 1999 Sen SL -2.0 -- ZIEMBA Dariusz Z/3187/15 2022 3
4 13 s 2 13.77 KONKOL Roksana RMKS Rybnik 2008 U16 SL -2.0 IV FOJCIK Dorota Z/4419/20 2022 LDK!
5 14 s 2 13.80 PODGÓRSKA Magdalena TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U16 SL -2.0 IV JONDA Czesław # Z/1747/19 2022 BEZ LDK!
6 16 s 2 13.86 KRUPIŃSKA Agata GKS Piast Gliwice 2008 U16 SL -2.0 V DMP DMP U20 RAMUS Józef Z/2680/20 2022 LDK! 37 79
7 17 s 2 13.89 GUZIUK Nikola RMKS Rybnik 2006 U18 SL -2.0 -- FOJCIK Dorota Z/5568/19 2022 LDK!
8 20 s 2 14.01 KUREK Alicja KS AZS AWF Kraków 2006 U18 MA -2.0 -- ¦LUSARCZYK Ewa Z/3037/19 2022 BEZ
1 19 s 3 13.91 KACZMAREK Gabriela UKS Trójka Mikołów 2007 U16 SL -1.7 V WAJDA Aleksandra Z/4508/19 2022 LDK!
2 21 s 3 14.09 KACZMAREK Julia TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U16 SL -1.7 V SPISAK Barbara Z/1708/19 2022 BEZ LDK!
3 23 s 3 14.18 TALIK Marlena MKS Tempo Kęty 2009 U14 MA -1.7 V ŁYSEK Tadeusz Z/3411/20 2022
4 24 s 3 14.26 LURKA Oliwia RMKS Rybnik 2008 U16 SL -1.7 V FOJCIK Dorota Z/5571/19 2022 LDK!
5 25 s 3 14.33 KOSIŃSKA Pola UKS Trójka Mikołów 2006 U18 SL -1.7 -- WAJDA Aleksandra Z/1741/21 2022 LDK!
6 27 s 3 14.40 SAŁATA Sara MKS Tempo Kęty 2010 U14 MA -1.7 V ZAWADZKA Gabriela Z/4466/18 2022 BEZ
7 29 s 3 14.58 NACHREBECKA Anna UKS 5 Plus Rydułtowy 2008 U16 SL -1.7 -- BOJKO Bogdan Z/4171/19 2022
8 31 s 3 14.80 ŁˇCZKA Wiktoria TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U16 SL -1.7 -- CZYŻ Katarzyna Z/3263/18 2022
1 30 s 4 14.70 KOWALSKA Kinga RMKS Rybnik 2007 U16 SL -1.8 -- FOJCIK Dorota Z/13707/21 2022 LDK!
2 32 s 4 15.26 SŁOTA Zofia TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2008 U16 SL -1.8 -- CZYŻ Katarzyna Z/1735/19 2022
4 34 s 4 15.47 BURSAKOWSKA-IRZYKOWSKA Karolina GKS Piast Gliwice 2007 U16 SL -1.8 -- ¦NIEGÓRSKI Adam Z/0113/21 2022 LDK!
5 37 s 4 15.86 SUCHANEK Wiktoria MOSiR Łaziska Górne 2008 U16 SL -1.8 -- B.D. Z/2731/21 2022 LDK!
6 38 s 4 15.92 MATYSIAK Milena MOSiR Łaziska Górne 2008 U16 SL -1.8 -- B.D. Z/2730/21 2022 LDK!
7 39 s 4 16.25 GAJTKOWSKA Amelia RMKS Rybnik 2007 U16 SL -1.8 -- FOJCIK Dorota Z/3586/22 2022
8 40 s 4 16.76 KMIEĆ Amelia MOSiR Łaziska Górne 2008 U16 SL -1.8 -- B.D. Z/2729/21 2022 LDK!
2 28 s 5 14.54 BEDNAREK Nicola TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U16 SL -1.8 -- CZYŻ Katarzyna Z/5144/21 2022 LDK!
3 36 s 5 15.83 HERMANOWICZ Martyna MKS-SMS Victoria Racibórz 2006 U18 SL -1.8 -- SZYJKA Anna Z/0678/22 2022
4 41 s 5 16.80 PIECUCH Emilia TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2008 U16 SL -1.8 -- CZYŻ Katarzyna Z/1730/19 2022 LDK!
1 12 s 6 13.60 SKOWRON Zuzanna TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2008 U16 SL -0.9 IV CZYŻ Katarzyna Z/1733/19 2022 LDK!
2 15 s 6 13.82 FLORCZYK Zofia TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U16 SL -0.9 V JONDA Czesław # Z/4363/19 2022 BEZ LDK!
4 26 s 6 14.36 MAKOWSKA Pola TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U16 SL -0.9 V SPISAK Barbara Z/3058/19 2022 BEZ LDK!
200 m K
1 1 s 1 25.33 KU¬MIŃSKA Justyna MKS-SMS Victoria Racibórz 2004 U20 SL -1.0 II MORKA Piotr Z/1004/18 2022 3 LDK!
2 2 s 1 25.59 THAMM Milena MKS-MOS Katowice 2005 U18 SL -1.0 II DUDAŁA Piotr Z/3486/18 2022 2 LDK!
3 3 s 1 26.16 SŁOMSKA Magdalena MKS-MOS Katowice 2006 U18 SL -1.0 II ROLAK Dorota Z/1946/19 2022 LDK!
4 4 s 1 26.37 STOMPOR Karolina MKS-MOS Katowice 2002 U23 SL -1.0 III ROLAK Dorota Z/2342/18 2022 5
5 9 s 1 27.08 MUCHA Kinga MOS CSiR D±browa Górnicza 2006 U18 SL -1.0 III ROLAK Dorota Z/3699/19 2022 LDK!
1 6 s 2 26.60 FORNALIK Aleksandra TS AKS Chorzów 2006 U18 SL -1.1 III GRUCHEL Marzena Z/3027/18 2022 BEZ LDK!
2 7 s 2 26.66 BŁAŻYŃSKA Anna TS AKS Chorzów 2005 U18 SL -1.1 III B.D. Z/12348/21 2022
3 12 s 2 27.25 ROMANIAK Jagoda TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2006 U18 SL -1.1 III PRENCEL Piotr # Z/0001/19 2022 LDK!
1 5 s 3 26.59 ¦LIWIŃSKA Emilia MKS-SMS Victoria Racibórz 2005 U18 SL -0.6 III SZYJKA Anna # Z/0210/19 2022 LDK!
2 8 s 3 26.91 KRĘCIOCH Aneta MKS Tempo Kęty 2009 U14 MA -0.6 III ŁYSEK Tadeusz Z/5152/19 2022
3 10 s 3 27.12 ¦LUSAREK Agnieszka GKS Piast Gliwice 2003 U20 SL -0.6 III RAMUS Józef Z/5639/18 2022 5 LDK!
4 11 s 3 27.24 WESTENHOLC Paulina KS Victoria Trzebinia 2006 U18 MA -0.6 III SIERKA Ewa Z/2614/19 2022 LDK!
5 13 s 3 27.88 KACZMAREK Gabriela UKS Trójka Mikołów 2007 U16 SL -0.6 IV WAJDA Aleksandra Z/4508/19 2022 LDK!
1 15 s 4 28.11 PODGÓRSKA Magdalena TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U16 SL -1.0 IV JONDA Czesław # Z/1747/19 2022 BEZ LDK!
2 17 s 4 28.54 MAŁYSZEK Maja TS AKS Chorzów 2008 U16 SL -1.0 V B.D. Z/4224/21 2022
3 19 s 4 28.87 MADUZIA Karolina TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2004 U20 SL -1.0 -- CZYŻ Katarzyna Z/3216/18 2022 4
4 21 s 4 29.48 KOSIŃSKA Pola UKS Trójka Mikołów 2006 U18 SL -1.0 -- WAJDA Aleksandra Z/1741/21 2022 LDK!
1 20 s 5 29.29 KACZMAREK Julia TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U16 SL -0.4 V SPISAK Barbara Z/1708/19 2022 BEZ LDK!
2 22 s 5 29.55 BEDNAREK Nicola TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U16 SL -0.4 V CZYŻ Katarzyna Z/5144/21 2022 LDK!
3 26 s 5 31.46 PRZYBYŁEK Alicja TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U16 SL -0.4 -- CZYŻ Katarzyna Z/3268/18 2022 BEZ LDK!
4 27 s 5 32.00 BURSAKOWSKA-IRZYKOWSKA Karolina GKS Piast Gliwice 2007 U16 SL -0.4 -- ¦NIEGÓRSKI Adam Z/0113/21 2022 LDK!
1 14 s 6 28.08 SKOWRON Zuzanna TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2008 U16 SL +0.1 IV CZYŻ Katarzyna Z/1733/19 2022 LDK!
2 16 s 6 28.30 FLORCZYK Zofia TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U16 SL +0.1 IV JONDA Czesław # Z/4363/19 2022 BEZ LDK!
3 18 s 6 28.82 TALIK Marlena MKS Tempo Kęty 2009 U14 MA +0.1 V ŁYSEK Tadeusz Z/3411/20 2022
4 23 s 6 29.60 MAKOWSKA Pola TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U16 SL +0.1 V SPISAK Barbara Z/3058/19 2022 BEZ LDK!
400 m K
1 2 s 1 56.69 TKOCZ Zofia TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2003 U20 SL II PRENCEL Piotr B.D. Z/2281/17 2022 LDK!
2 4 s 1 59.77 WO¦ Kinga CKS Budowlani Częstochowa 2006 U18 SL III LAMCH Czesław Z/1527/19 2022 LDK!
3 5 s 1 60.10 KRĘCIOCH Agnieszka MKS Tempo Kęty 2006 U18 MA III ŁYSEK Tadeusz Z/2568/18 2022 BEZ
4 6 s 1 60.45 MILICZEK Magdalena KS AZS AWF Katowice # 2006 U18 SL III MARMUR Stanisław Z/3242/18 2022 LDK!
5 8 s 1 61.22 GÓRSKA Dominika TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2003 U20 SL III CZYŻ Katarzyna Z/3185/17 2022 3
6 9 s 1 61.83 CENKIER Weronika MOSiR Łaziska Górne 2005 U18 SL III B.D. Z/3971/18 2022 BEZ
1 7 s 2 60.73 SOCHACKA Julia GKS Piast Gliwice 2007 U16 SL III DMP DMP U20 ¦NIEGÓRSKI Adam Z/1180/19 2022 5 LDK! 69 108
2 10 s 2 62.04 TOMALA Emilia MKS-SMS Victoria Racibórz 2004 U20 SL IV MORKA Piotr SZYJKA Beata Z/1019/18 2022 4 LDK!
3 11 s 2 62.80 HERUD Julia MKS-SMS Victoria Racibórz 2006 U18 SL IV SZYJKA Anna Z/0679/22 2022
4 12 s 2 63.17 SMAL Aleksandra MKS-SMS Victoria Racibórz 2004 U20 SL IV MORKA Piotr SZYJKA Beata Z/1014/18 2022 5 LDK!
5 13 s 2 63.25 BANKO Dominika UKS Diament Godów 2005 U18 SL IV KALINOWSKI Stefan Z/2076/20 2022
6 14 s 2 63.60 POTOCZNY Hanna UKS Olimpia Zabrze 2008 U16 SL IV GAJEWSKI Wojciech Z/1547/20 2022 LDK!
1 15 s 3 63.82 MATYSIAK Oliwia GKS Piast Gliwice 2007 U16 SL IV DMP DMP U20 ¦NIEGÓRSKI Adam Z/0115/21 2022 LDK! 43 86
2 16 s 3 64.10 ¦LIWA Iga MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2006 U18 SL IV B.D. Z/7889/21 2022 LDK!
3 18 s 3 67.41 GARCZARCZYK Karolina UKS Olimpia Zabrze 2007 U16 SL -- GAJEWSKI Wojciech Z/2021/22 2022 LDK!
4 19 s 3 67.53 FUGIEL Martyna MOSM Tychy 2005 U18 SL -- GAWLINA Józef Z/1652/22 2022
5 20 s 3 67.86 HOLECZEK Maja TS AKS Chorzów 2006 U18 SL -- GRUCHEL Marzena Z/2427/22 2022
3 17 s 4 64.57 VIVCHARENKO Myroslava RMKS Rybnik 2007 U16 SL V FOJCIK Dorota Z/4622/22 2022
4 21 s 4 69.08 SEIRINGER Gabriela GKS Piast Gliwice 2007 U16 SL -- ¦NIEGÓRSKI Adam Z/1957/22 2022 LDK!
5 22 s 4 70.14 KUSTO¦ Emilia UKS 5 Plus Rydułtowy 2006 U18 SL -- BOJKO Bogdan Z/6086/21 2022
6 23 s 4 71.41 NIEWRZOŁ Marta MKS-SMS Victoria Racibórz 2006 U18 SL -- MORKA Piotr # Z/1138/20 2022
800 m K
1 1 s 1 2:19.90 DUDA Magdalena MKS-MOSM Bytom 2007 U16 SL III DMP U20 SZCZYRK Janusz Z/0928/19 2022 LDK! 116
2 2 s 1 2:20.34 PARYS Maja MKS-MOSM Bytom 2005 U18 SL III DMP U20 SZCZYRK Janusz Z/0947/19 2022 BEZ LDK! 114
1500 m K
1 1 s 1 4:51.07 WARMIŃSKA Klaudia TL ROW Rybnik 2001 U23 SL III CIEPŁAK Maciej B.D. Z/3456/15 2022 LDK!
2 2 s 1 4:53.17 JAROŃ Zuzanna MKS-MOSM Bytom 2008 U16 SL III DMP U20 SZCZYRK Janusz Z/1415/20 2022 LDK! 107
3 3 s 1 4:54.43 SOKÓŁ Małgorzata MKS-MOSM Bytom 2008 U16 SL III DMP U20 SZCZYRK Janusz Z/0953/19 2022 BEZ LDK! 104
4 4 s 1 5:02.87 KOZIK Karolina MOSM Tychy 2003 U20 SL IV GAWLINA Józef Z/2138/17 2022 3 LDK!
5 5 s 1 5:06.74 TYMAN Karolina UKS Diament Godów 2006 U18 SL IV KALINOWSKI Stefan Z/2078/20 2022 LDK!
6 6 s 1 5:10.64 HAŁKA Oliwia GKS Piast Gliwice 2004 U20 SL -- DMP DMP U20 ¦NIEGÓRSKI Adam Z/0395/18 2022 LDK! 26 81
7 7 s 1 5:15.04 CZYŻ Marlena UKS Diament Godów 2006 U18 SL -- KALINOWSKI Stefan Z/2077/20 2022 LDK!
8 8 s 1 5:16.26 KRĘTOSZ Justyna MKS Czechowice-Dziedzice 2005 U18 SL -- JARCZOK Miłosz Z/5205/19 2022 LDK!
9 9 s 1 5:21.90 KMIECIK Kornelia ULKS Lipinki 2006 U18 MA -- DMP U20 ¦WIERZOWSKI Tomasz Z/1974/19 2022 LDK! 73
10 10 s 1 5:24.20 KACZMARCZYK Hanna MKS-MOSM Bytom 2006 U18 SL -- SZCZYRK Janusz Z/0934/19 2022 BEZ LDK!
11 11 s 1 5:29.57 GRIMAN Martyna RMKS Rybnik 2004 U20 SL -- FOJCIK Dorota Z/5654/19 2022 LDK!
  s 1 DNF FILEC Wiktoria RMKS Rybnik 1999 Sen SL -- FOJCIK Dorota Z/8957/21 2022
3000 m K
1 1 s 1 10:01.86 RĘBISZ Patrycja MKS-SMS Victoria Racibórz 2004 U20 SL II SZYJKA Beata MORKA Piotr , Z/1013/18 , 2022 2 LDK!
2 2 s 1 10:05.23 KICILIŃSKA Paulina ULKS Lipinki 2003 U20 MA II ¦WIERZOWSKI Tomasz ¦WIERZOWSKI Tomasz Z/3915/16 2022 BEZ LDK!
3 3 s 1 10:39.52 DZIUBA Natalia MKS-SMS Victoria Racibórz 2005 U18 SL III SZYJKA Beata MORKA Piotr , Z/3718/18 , 2022 BEZ LDK!
4 4 s 1 10:39.70 ŁUSZCZKI Nadia MKS-MOSM Bytom 2006 U18 SL III DMP U20 SZCZYRK Janusz Z/0941/19 2022 BEZ LDK! 110
5 5 s 1 11:39.30 NOWICKA Martyna MKS-MOSM Bytom 2005 U18 SL IV SZCZYRK Janusz SZCZYRK Janusz , Z/0946/19 , 2022 5 LDK!
  s 1 DNF WOJNA Anna ULKS Lipinki # 1986 Masters MA -- ¦WIERZOWSKI Tomasz Z/2484/11 2022 1 LDK!
100 m pł J MŁ K
2 2 s 1 16.27 STĘPIEŃ Emilia TL ROW Rybnik 2006 U18 SL -0.5 III KOSTRZEWA Jacek OLSZAR Michał , Z/4168/19 , 2022 LDK!
3 3 s 1 18.33 GUZIUK Nikola RMKS Rybnik 2006 U18 SL -0.5 -- FOJCIK Dorota Z/5568/19 2022 LDK!
Wzwyż K
1 1 f 1 1.40 NAWROT Paulina MOS CSiR D±browa Górnicza 2006 U18 SL -- ROLAK Dorota Z/0918/18 2022 4 LDK!
2 2 f 1 1.35 RADZEWICZ Julia GKS Piast Gliwice 2006 U18 SL -- RAMUS Józef Z/0121/21 2022 LDK!
W dal K
  f 1 3.96 CHOBOT Paulina TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U16 SL +0.8 -- LDK!
1 1 f 1 6.11 KORDEK Sara KS AZS AWF Katowice 2001 U23 SL +0.2 I SITARSKI Michał Z/1629/17 2022 LDK!
2 2 f 1 5.40 GAWRY¦ Wiktoria MKS-MOSM Bytom 2003 U20 SL -0.5 II JACYSZYN Lechosław Z/1149/17 2022 2 LDK!
3 3 f 1 5.40 ¦LUSARCZYK Aleksandra KS AZS AWF Kraków 1999 Sen MA -1.3 II DMP GUJA Marta B.D. Z/4528/15 2022 85
4 4 f 1 5.25 FILIPOWSKA Paula UKS Miotacz Sosnowiec 2007 U16 SL +1.1 III PILAREK Sławomir Z/1292/21 2022 LDK!
7 7 f 1 4.65 MADUZIA Justyna TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2008 U16 SL -1.2 V CZYŻ Katarzyna Z/3264/18 2022 BEZ LDK!
9 9 f 1 4.12 NIECKARZ Magdalena MKS-MOSM Bytom 2006 U18 SL +0.4 -- PEROŃ Katarzyna Z/3905/20 2022 LDK!
10 10 f 1 4.08 SAŁATA Sara MKS Tempo Kęty 2010 U14 MA +0.7 -- ZAWADZKA Gabriela Z/4466/18 2022 BEZ
11 11 f 1 4.03 STRONCZEK Natalia RMKS Rybnik 2006 U18 SL +0.6 -- FOJCIK Dorota Z/5573/19 2022 LDK!
12 12 f 1 4.00 CHOBOT Paulina TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U16 SL +2.1 -- LDK!
13 13 f 1 3.73 NAWROCKA Ewa TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2008 U16 SL +0.3 -- SITARSKI Michał Z/1808/19 2022
Kula (3) K
1 1 f 1 11.84 MALINA Martyna UKS 5 Plus Rydułtowy 2005 U18 SL III BOJKO Bogdan # Z/4509/18 2022 5
2 2 f 1 11.77 DURZYŃSKA Julia MKS-MOSM Bytom 2007 U16 SL III MARMUR Stanisław Z/4088/20 2022
3 3 f 1 10.73 NAWROT Paulina MOS CSiR D±browa Górnicza 2006 U18 SL IV ROLAK Dorota Z/0918/18 2022 4 LDK!
4 4 f 1 10.58 WILIŃSKA Julia MKS Ustroń 2006 U18 SL IV KUBALA Magdalena Z/2270/20 2022 LDK!
6 6 f 1 10.01 BARTECZKO Maja GKS Piast Gliwice 2008 U16 SL IV DMP U20 RAMUS Józef Z/3206/20 2022 LDK! 83
7 7 f 1 8.92 JANIGA Emilia UKS Miotacz Sosnowiec 2007 U16 SL V PILAREK Sławomir Z/14173/21 2022 LDK!
8 8 f 1 8.08 KOLANOWSKA Zuzanna MKS-MOSM Bytom 2007 U16 SL -- MARMUR Stanisław Z/1398/20 2022
Młot (4) K
1 1 f 1 43.61 GEMBALCZYK Emilia RMKS Rybnik 2004 U20 SL II WYPIÓR Aleksander Z/5482/18 2022 5 LDK!
2 2 f 1 38.06 WYPICH Sabina TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2002 U23 SL III GRUDZIEŃ Adam Z/1171/16 2022 BEZ LDK!
Oszczep (500) K
1 1 f 1 32.32 KWOKA Martyna WKS Wawel Kraków 2005 U18 MA IV DMP U20 MICHNIAK Jan Z/0377/20 2022 82
2 2 f 1 31.40 ANNONI Fabiana MKS Tempo Kęty 2007 U16 MA V ŁYSEK Tadeusz Z/2575/18 2022 BEZ
3 3 f 1 30.21 MASŁOWSKA Karolina MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2007 U16 SL V DMP U20 B.D. Z/3416/18 2022 BEZ LDK! 75
4 4 f 1 28.51 BOREK Wiktoria MKS-MOSM Bytom 2006 U18 SL -- DMP U20 MARMUR Stanisław # Z/0926/19 2022 BEZ LDK! 69
5 5 f 1 26.88 BARTECZKO Maja GKS Piast Gliwice 2008 U16 SL -- RAMUS Józef Z/3206/20 2022 LDK!
7 7 f 1 21.47 ¦LEDZIŃSKA Martyna KS Victoria Trzebinia 2006 U18 MA -- DMP U20 PATER Agnieszka Z/2224/18 2022 BEZ LDK! 46
8 8 f 1 18.00 KULCZYCKA Nikola RMKS Rybnik 2007 U16 SL -- FOJCIK Dorota Z/3587/22 2022
100 m M
1 1 s 1 10.68 KOZŁOWSKI Przemysław KS AZS AWF Katowice 1998 Sen SL 0.0 I B.D. PRENCEL Piotr , Z/0326/14 , 2022
2 2 s 1 11.27 LIBURA Jakub MOS CSiR D±browa Górnicza 2006 U18 SL 0.0 II DMP U20 ROLAK Dorota Z/0978/18 2022 LDK! 123
3 4 s 1 11.46 BERNACKI Krystian TS AKS Chorzów 2005 U18 SL 0.0 III PODCHUL Krzysztof Z/3034/18 2022 5
4 5 s 1 11.50 MAKOWSKI Maciej KS AZS AWF Kraków 2003 U20 MA 0.0 III DMP U20 ¦LUSARCZYK Ewa Z/3191/19 2022 110
5 7 s 1 11.59 DERES Łukasz MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2005 U18 SL 0.0 III PASZTA Wiesław Z/4282/18 2022 BEZ
6 8 s 1 11.61 HAJDUK Seweryn MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2004 U20 SL 0.0 III PASZTA Wiesław Z/3733/17 2022 4
7 9 s 1 11.65 MARKIEWICZ Kamil GKS Piast Gliwice 2003 U20 SL 0.0 III RAMUS Józef Z/4512/18 2022 4 LDK!
8 12 s 1 11.98 ADAMCZYK Bartłomiej TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U16 SL 0.0 IV PRENCEL Piotr Z/13349/21 2022 LDK!
1 10 s 2 11.85 SZEDEL Szymon MKS-MOS Katowice 2007 U16 SL +1.3 IV ROLAK Dorota Z/0579/22 2022
2 11 s 2 11.90 TALIK Konrad MKS Tempo Kęty 2007 U16 MA +1.3 IV ŁYSEK Tadeusz Z/2573/18 2022 BEZ
3 13 s 2 12.16 CICHOŃ Michał TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2008 U16 SL +1.3 IV SITARSKI Michał Z/4296/18 2022 BEZ LDK!
4 14 s 2 12.21 WO¬NIAK Maciej TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2002 U23 SL +1.3 -- PRENCEL Piotr B.D. Z/2875/22 2022
5 15 s 2 12.23 OSTROWSKI Adrian TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U16 SL +1.3 V PRENCEL Piotr # Z/4306/18 2022 BEZ
6 17 s 2 12.47 KAMCZYK Wiktor UKS 5 Plus Rydułtowy 2007 U16 SL +1.3 V BOJKO Bogdan # Z/4175/19 2022 BEZ
7 18 s 2 12.57 FEDKOW Michał TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U16 SL +1.3 V JONDA Czesław Z/5151/21 2022
2 16 s 3 12.35 ZACZYK Łukasz MKS-MOSM Bytom 2007 U16 SL +0.8 V SZCZYRK Janusz Z/1407/20 2022 LDK!
3 19 s 3 12.96 PIETRZYK Konrad TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U16 SL +0.8 -- PRENCEL Piotr # Z/4092/20 2022
5 24 s 3 13.86 MILICZEK Artur UKS Olimp Mazańcowice 2008 U16 SL +0.8 -- KRUPIŃSKI Piotr Z/6037/21 2022 LDK!
3 22 s 4 13.37 KOWACZ Jakub RMKS Rybnik 2007 U16 SL +0.2 -- FOJCIK Dorota Z/4623/22 2022
4 23 s 4 13.77 KOPIENIOK Artur TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2009 U14 SL +0.2 -- JONDA Czesław
6 26 s 4 14.29 PEJSKI Krzysztof TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U16 SL +0.2 -- JONDA Czesław
200 m M
1 1 s 1 22.74 DUDA Piotr TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2006 U18 SL -0.4 II CZYŻ Katarzyna Z/3229/18 2022 BEZ LDK!
3 3 s 1 23.57 BERNACKI Krystian TS AKS Chorzów 2005 U18 SL -0.4 III PODCHUL Krzysztof Z/3034/18 2022 5
1 4 s 2 24.03 ADAMCZYK Bartłomiej TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U16 SL -0.3 IV PRENCEL Piotr Z/13349/21 2022 LDK!
2 6 s 2 24.57 SEKUŁA Jakub ULKS Lipinki 2003 U20 MA -0.3 -- ¦WIERZOWSKI Tomasz RˇCZKA Paweł Z/4809/18 2022 LDK!
3 8 s 2 24.86 RACEWICZ Aleksander MKS-MOS Katowice 2005 U18 SL -0.3 -- ROLAK Dorota Z/1949/19 2022
4 10 s 2 25.53 WO¬NIAK Maciej TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2002 U23 SL -0.3 -- PRENCEL Piotr B.D. Z/2875/22 2022
1 7 s 3 24.85 JANIA Mateusz MKS-SMS Victoria Racibórz 2003 U20 SL -0.2 -- SKALIK Joanna Z/2296/17 2022 LDK!
2 11 s 3 26.00 PASZKIEWICZ Borys TS AKS Chorzów 2006 U18 SL -0.2 -- B.D. Z/2510/22 2022
3 12 s 3 26.05 CICHOŃ Michał TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2008 U16 SL -0.2 -- SITARSKI Michał Z/4296/18 2022 BEZ LDK!
4 13 s 3 26.46 FEDKOW Michał TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U16 SL -0.2 -- JONDA Czesław Z/5151/21 2022
2 9 s 4 25.00 DARLIŃSKI Dawid KS ADEA Team Gliwice 2007 U16 SL -0.6 V DARLIŃSKI Artur Z/0136/22 2022 LDK!
400 m M
1 1 s 1 53.02 ROTER Dawid MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2006 U18 SL IV PASZTA Wiesław Z/4953/19 2022
2 3 s 1 54.53 MACIEJEWSKI Stanisław MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1999 Sen SL -- B.D. Z/13015/21 2022
3 4 s 1 55.01 WANGLORZ Mateusz UKS 5 Plus Rydułtowy 2006 U18 SL -- BOJKO Bogdan Z/2414/20 2022
4 7 s 1 57.26 KORZENIOWSKI Kacper TL ROW Rybnik 2004 U20 SL -- OLSZAR Michał Z/2052/20 2022
5 8 s 1 59.06 REMISZ Dawid TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U16 SL -- JONDA Czesław Z/3125/20 2022
6 9 s 1 59.31 POLOCZEK Kamil UKS Olimpia Zabrze 2008 U16 SL -- GAJEWSKI Wojciech Z/1546/20 2022 LDK!
1 5 s 2 55.08 DARLIŃSKI Dawid KS ADEA Team Gliwice 2007 U16 SL V DARLIŃSKI Artur Z/0136/22 2022 LDK!
2 11 s 2 61.21 DOBOSZ Wojciech GKS Piast Gliwice 2007 U16 SL -- DMP ¦NIEGÓRSKI Adam Z/13375/21 2022 LDK! 0
3 12 s 2 63.15 OSTROWSKI Bartosz UKS Olimpia Zabrze 2008 U16 SL -- GAJEWSKI Wojciech Z/3570/22 2022 LDK!
4 14 s 2 63.64 GAJEWSKI Franciszek UKS Olimpia Zabrze 2008 U16 SL -- GAJEWSKI Wojciech Z/4629/19 2022 LDK!
5 15 s 2 63.85 CZERNIK Wojciech UKS Olimpia Zabrze 2007 U16 SL -- MATACZYŃSKI Grzegorz Z/14716/21 2022 LDK!
2 6 s 3 55.52 HADASZ Adam UKS Olimpia Zabrze 2004 U20 SL -- MATACZYŃSKI Grzegorz Z/2067/18 2022 5
3 10 s 3 60.51 WAWROWSKI Dominik UKS Olimpia Zabrze 2005 U18 SL -- MATACZYŃSKI Grzegorz Z/1548/20 2022
4 13 s 3 63.44 SŁUPIK Szymon MOSiR Łaziska Górne 2008 U16 SL -- B.D. Z/4100/20 2022 LDK!
5 16 s 3 69.22 DENIS Krzesimir TS AKS Chorzów 2008 U16 SL -- GRUCHEL Marzena Z/2214/22 2022 LDK!
800 m M
3 3 s 1 2:05.75 CIAŁOŃ Bartłomiej MOSiR Łaziska Górne 2004 U20 SL IV B.D. Z/3967/18 2022 BEZ
5 5 s 1 2:12.86 TOMASZEK Dominik MKS-MOSM Bytom 2008 U16 SL -- SZCZYRK Janusz Z/13985/21 2022 LDK!
7 7 s 1 2:13.71 SURMA Igor TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U16 SL -- CZYŻ Katarzyna Z/3272/18 2022 BEZ LDK!
9 9 s 1 2:15.64 LISOWSKI Arkadiusz RMKS Rybnik 2005 U18 SL -- FOJCIK Dorota Z/3637/22 2022
10 10 s 1 2:17.02 SADOWSKI Szymon SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2005 U18 SL -- HACZEK Mariusz Z/4173/18 2022
1500 m M
2 2 s 1 4:10.11 SZROMBA Szymon UKS Gminy Brzeszcze 2004 U20 MA III WŁODARCZYK Mirosław Z/3432/18 2022 BEZ
3 3 s 1 4:12.67 GRZELKA Cyprian GKS Piast Gliwice 2001 U23 SL -- DMP ¦NIEGÓRSKI Adam B.D. Z/0560/19 2022 36
4 4 s 1 4:15.24 DYBAŁA Marek MKS-MOSM Bytom 2004 U20 SL IV SZCZYRK Janusz Z/0444/18 2022 4 LDK!
5 5 s 1 4:18.06 ZACZYK Łukasz MKS-MOSM Bytom 2007 U16 SL IV SZCZYRK Janusz Z/1407/20 2022 LDK!
6 6 s 1 4:22.36 KORYCIŃSKI Wojciech MKS-MOSM Bytom 2004 U20 SL -- SZCZYRK Janusz Z/0448/18 2022 5 LDK!
7 7 s 1 4:22.71 MAJERANOWSKI Maciej MKS-MOSM Bytom 2006 U18 SL -- SZCZYRK Janusz Z/1400/20 2022 LDK!
8 8 s 1 4:23.16 ŁUCZAK Wiktor MKS-MOSM Bytom 2006 U18 SL -- SZCZYRK Janusz Z/4086/20 2022 LDK!
9 9 s 1 4:25.95 BIZOŃ Karol MOSM Tychy 2002 U23 SL -- GAWLINA Józef Z/2212/19 2022
10 10 s 1 4:26.42 RYCHLIK Patryk MOS CSiR D±browa Górnicza 2008 U16 SL V DMP U20 PRZEWIE¬LIK Dorota Z/3788/20 2022 LDK! 75
11 11 s 1 4:29.77 BAJON Bartłomiej GKS Piast Gliwice 1995 Sen SL -- DMP ¦NIEGÓRSKI Adam Z/4055/11 2022 3 11
12 12 s 1 4:32.52 MIELIMˇKA Tadeusz MKS-SMS Victoria Racibórz 2005 U18 SL -- MORKA Piotr Z/1900/19 2022 LDK!
14 14 s 1 4:43.49 KIELJAN Bartosz MOS CSiR D±browa Górnicza 2007 U16 SL -- DMP U20 PRZEWIE¬LIK Dorota Z/5532/19 2022 LDK! 67
15 15 s 1 4:45.30 GROBELNY Tymoteusz MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2005 U18 SL -- B.D. Z/2710/21 2022
110 m pł J MŁ M
2 2 s 1 15.64 ZIEMBA Kacper KS AZS AWF Kraków 2006 U18 MA +0.8 III DMP U20 MUNIAK Michał ¦LUSARCZYK Ewa , Z/3040/19 , 2022 LDK! 114
3 3 s 1 16.76 ŁAPCIK Artur KS Victoria Trzebinia 2005 U18 MA +0.8 -- DMP U20 SIERKA Ewa SIERKA Ewa , Z/2082/17 , 2022 BEZ LDK! 79
110 m pł M (99.1) M
1 1 s 1 15.64 SEKUŁA Jakub ULKS Lipinki 2003 U20 MA +0.8 II DMP U20 ¦WIERZOWSKI Tomasz RˇCZKA Paweł Z/4809/18 2022 LDK! 126
110 m pł M
1 1 s 1 16.36 WIEWIÓRKA Paweł MKS-MOS Katowice 2002 U23 SL +0.8 III ROLAK Dorota Z/3197/16 2022 2
Wzwyż M
1 1 f 1 1.90 TOMASZEK Mateusz GKS Piast Gliwice 2000 U23 SL III DMP RAMUS Józef Z/1465/19 2022 76
1 1 f 1 1.90 JUSZCZAK Mateusz KS Victoria Trzebinia 2004 U20 MA III DMP U20 SIERKA Ewa Z/3886/16 2022 BEZ LDK! 116
3 3 f 1 1.65 ŁAPCIK Artur KS Victoria Trzebinia 2005 U18 MA -- SIERKA Ewa SIERKA Ewa , Z/2082/17 , 2022 BEZ LDK!
4 4 f 1 1.60 KUBIAK Bartosz UKS Miotacz Sosnowiec 2008 U16 SL -- PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir , Z/1294/21 , 2022 LDK!
5 5 f 1 1.60 WARTAK Dominik TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U16 SL -- SITARSKI Michał Z/4313/18 2022 BEZ
6 6 f 1 1.55 SENYK Nikodem TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U16 SL -- SITARSKI Michał Z/4309/18 2022 BEZ
7 7 f 1 1.45 OSTROWSKI Adrian TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U16 SL -- PRENCEL Piotr # Z/4306/18 2022 BEZ
9 9 f 1 1.25 KUPNICKI Szymon TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2009 U14 SL -- SITARSKI Michał Z/3354/22 2022
W dal M
1 1 f 1 6.97 ¦WIERCZYNA Bartosz KS AZS AWF Katowice 1998 Sen SL -1.3 II KORZEŃ Robert B.D. Z/0485/14 2022
2 2 f 1 6.22 LUDWICZAK Krzysztof TL ROW Rybnik 2004 U20 SL -0.8 IV OLSZAR Michał Z/4928/19 2022
3 3 f 1 5.88 TALIK Konrad MKS Tempo Kęty 2007 U16 MA -0.1 V ŁYSEK Tadeusz Z/2573/18 2022 BEZ
4 4 f 1 5.74 MAJEWSKI Dominik MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2007 U16 SL -1.6 V B.D. Z/3163/19 2022 LDK!
6 6 f 1 5.33 KUBIAK Bartosz UKS Miotacz Sosnowiec 2008 U16 SL -0.6 -- PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir , Z/1294/21 , 2022 LDK!
7 7 f 1 5.05 WIERZBICKI Jacek TS AKS Chorzów 1983 Masters SL -1.1 -- WIDERA Jan Z/3230/11 2022 BEZ
9 9 f 1 4.73 KAMCZYK Wiktor UKS 5 Plus Rydułtowy 2007 U16 SL -1.5 -- BOJKO Bogdan # Z/4175/19 2022 BEZ
10 10 f 1 4.66 ZAJˇC Igor TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2006 U18 SL -1.6 -- SITARSKI Michał Z/4211/19 2022 BEZ LDK!
Kula (5) M
1 1 f 1 11.41 MLECZEK Karol UKS Miotacz Sosnowiec 2007 U16 SL V PILAREK Sławomir Z/1295/21 2022 LDK!
Kula (6) M
1 1 f 1 12.33 RUSIN Przemysław RMKS Rybnik 2004 U20 SL IV FOJCIK Dorota Z/4367/19 2022 LDK!
Kula (7.26) M
1 1 f 1 12.43 SKRZYPCZYK Jacek TS AKS Chorzów 1986 Masters SL III B.D. Z/3241/11 2022 BEZ
Dysk (1) M
1 1 f 1 42.14 ZAJˇC Szymon RMKS Rybnik 2008 U16 SL III WYPIÓR Aleksander # Z/13232/21 2022
4 4 f 1 32.85 RYSZKA Bartosz RMKS Rybnik 2007 U16 SL V WYPIÓR Aleksander Z/2070/22 2022
5 5 f 1 27.39 GRUSZKA Ryszard MKS-MOSM Bytom 2008 U16 SL -- MARMUR Stanisław # Z/0931/19 2022 BEZ LDK!
Dysk (1.5) M
3 3 f 1 31.21 SOBIK Jakub RMKS Rybnik 2006 U18 SL -- WYPIÓR Aleksander Z/3831/22 2022
4 4 f 1 24.12 URYGA Piotr MKS-MOS Katowice 2006 U18 SL -- BONK Stanisław Z/2456/22 2022
Dysk (1.75) M
1 1 f 1 35.47 WO¬NICA Ryszard RMKS Rybnik 2004 U20 SL IV WYPIÓR Aleksander Z/4364/19 2022 LDK!
2 2 f 1 23.47 MACIOŁ Maciej MKS-MOS Katowice 2004 U20 SL -- BONK Stanisław Z/2455/22 2022
Młot (5) M
1 1 f 1 39.48 SOBIK Jakub RMKS Rybnik 2006 U18 SL -- WYPIÓR Aleksander Z/3831/22 2022
2 2 f 1 26.76 ZAJˇC Szymon RMKS Rybnik 2008 U16 SL -- WYPIÓR Aleksander # Z/13232/21 2022
3 3 f 1 24.30 RYSZKA Bartosz RMKS Rybnik 2007 U16 SL -- WYPIÓR Aleksander Z/2070/22 2022
Młot (7.26) M
1 1 f 1 51.41 GRUDZIEŃ Adam TS AKS Chorzów 1987 Masters SL II GRZESIK Zygmunt Z/3204/11 2022 1
Oszczep (600) M
1 1 f 1 33.27 OSTROWSKI Adrian TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U16 SL -- PRENCEL Piotr # Z/4306/18 2022 BEZ
2 2 f 1 31.41 SKIBA Jakub TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U16 SL -- SPISAK Barbara Z/6232/21 2022
3 3 f 1 30.08 KONIECZNY Jakub TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U16 SL -- SPISAK Barbara Z/4212/19 2022 BEZ LDK!
4 4 f 1 29.55 WARTAK Dominik TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U16 SL -- SITARSKI Michał Z/4313/18 2022 BEZ
5 5 f 1 22.45 HEBA Oskar TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U16 SL -- SITARSKI Michał Z/4299/18 2022
Oszczep (700) M
2 2 f 1 48.88 SZOPNIEWSKI Rafał MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2005 U18 SL IV DMP U20 B.D. Z/3404/18 2022 BEZ LDK! 100
Oszczep (800) M
1 1 f 1 48.31 SADOWSKI Filip MKS-MOS Katowice 2003 U20 SL III BONK Stanisław Z/3500/17 2022 4
2 2 f 1 47.66 GURZKOWSKI Jakub MKS-MOS Katowice 2003 U20 SL III BONK Stanisław Z/5379/19 2022
3 3 f 1 28.57 MACIOŁ Maciej MKS-MOS Katowice 2004 U20 SL -- BONK Stanisław Z/2455/22 2022

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 14.322108030319 sekund