Brodnica 11.06.2022
Mityng kwalfikacyjny [DMP] [DMP U20]
100 m K
1 1 e 1 12.03 RUTKOWSKA Wiktoria LUKS Orneta 2001 U23 WN -0.3 I MAKOWSKI Leszek B.D. Z/5768/15 2022
2 2 e 1 12.15 BORZEWSKA Zuzanna MKL Toruń 2001 U23 KP -0.3 I DMP BUTKIEWICZ Jacek B.D. Z/1895/16 2022 120
3 14 e 1 13.80 ZDROJEWSKA Wiktoria LKS Lubawa 2004 U20 WN -0.3 IV TYKARSKI Marek Z/0071/18 2022 BEZ LDK!
4 19 e 1 13.86 KUCIŃSKA Amelia MUKL Brodnica 2002 U23 KP -0.3 -- ROSIŃSKI Zenon Z/1742/16 2022 BEZ LDK!
5 22 e 1 14.25 ŁASZENKOW Amelia KS Jelonki Dobre Miasto 2006 U18 WN -0.3 -- PYTLARCZYK Paweł PYTLARCZYK Paweł Z/0377/18 2022 BEZ LDK!
6 27 e 1 14.51 WASITA Hanna MKL Toruń 2006 U18 KP -0.3 -- DMP U20 MAŃKOWSKI Gabriel Z/2621/22 2022 65
1 3 e 2 12.23 WOŹNIAK Maja LKS Vectra Włocławek 2007 U16 KP -0.2 II DMP U20 DOBROSIELSKA Martyna Z/2342/20 2022 BEZ LDK! 146
2 5 e 2 12.81 MAJEWSKA Zuzanna KS AZS UWM Olsztyn 2007 U16 WN -0.2 III DMP U20 B.D. PAWŁOWSKI Grzegorz , Z/3401/21 , 2022 LDK! 120
3 6 e 2 12.98 TOMCZYK Natalia LKS Korab Olecko 2008 U16 WN -0.2 III BRYNDA Marcin Z/3217/20 2022 LDK!
4 7 e 2 13.08 BARICA Kinga CSiR Susz 2008 U16 WN -0.2 III SZYSLER Andrzej Z/0244/19 2022 BEZ LDK!
5 13 e 2 13.79 BIGAJ Nikola KS Jelonki Dobre Miasto 2008 U16 WN -0.2 IV PYTLARCZYK Paweł Z/0654/21 2022
6 14 e 2 13.80 BANACKA Maja LKS Lubawa 2007 U16 WN -0.2 IV KOŁODZIEJSKI Leszek Z/2376/21 2022
1 4 e 3 12.59 KRASIŃSKA Natalia UKS Cyprianka 2005 U18 KP +0.8 II MAŃKOWSKI Mariusz JETTER Piotr Z/4890/18 2022 BEZ LDK!
2 8 e 3 13.19 NARODZONEK Weronika MUKL Brodnica 2005 U18 KP +0.8 III WATKOWSKA Mirosława ROSIŃSKI Zenon , Z/0151/20 , 2022 LDK!
3 11 e 3 13.39 SKRZYNIARZ Paulina CSiR Susz 2006 U18 WN +0.8 IV SZYSLER Andrzej Z/0186/19 2022 4 LDK!
4 12 e 3 13.40 ANDRZEJCZAK Natalia MKL Toruń 2005 U18 KP +0.8 IV DMP U20 MAŃKOWSKI Gabriel Z/2305/18 2022 5 LDK! 96
1 10 e 4 13.31 LIMONT Anna MKL Toruń 2007 U16 KP +1.6 IV BUTKIEWICZ Jacek Z/1177/21 2022 LDK!
2 18 e 4 13.83 WARSIEWICZ Karolina LKS Korab Olecko 2007 U16 WN +1.6 V BRYNDA Marcin Z/0225/21 2022 LDK!
3 26 e 4 14.48 JAKUBOWSKA Jowita LKS Lubawa 2008 U16 WN +1.6 V TYKARSKI Marek TYKARSKI Marek Z/2379/21 2022 LDK!
4 33 e 4 14.79 KAMIŃSKA Laura LKS Lubawa 2008 U16 WN +1.6 -- TYKARSKI Marek Z/3987/21 2022
5 35 e 4 14.90 KOŁODZIEJ Dominika LKS Korab Olecko 2008 U16 WN +1.6 -- NAGOLSKA Monika BRYNDA Marcin , Z/10901/21 , 2022 LDK!
1 24 e 5 14.40 PIECZENIAK Amelia MKS Sambor Tczew 2008 U16 PM +1.2 V B.D. Z/7420/21 2022
2 29 e 5 14.54 POLAK Zuzanna KS Jelonki Dobre Miasto 2008 U16 WN +1.2 -- PYTLARCZYK Paweł Z/0645/21 2022
3 36 e 5 14.95 KANICZ Aleksandra LKS Lubawa 2008 U16 WN +1.2 -- TYKARSKI Marek Z/2382/21 2022
4 38 e 5 15.03 DOMYSŁAWSKA Aleksandra UKS Flop Wilkasy 2008 U16 WN +1.2 -- TWOREK Urszula Z/2519/22 2022
5 43 e 5 15.34 CHODKIEWICZ Amelia LUKS Orneta 2006 U18 WN +1.2 -- NĘDZI-SOSNOWSKA Renata MAKOWSKI Leszek , Z/2394/20 , 2022 LDK!
1 9 e 6 13.23 GROSS Zuzanna MKL Toruń 2009 U14 KP -1.4 IV MAŃKOWSKI Gabriel Z/13195/21 2022
2 17 e 6 13.81 TROKOWSKA Amelia KS Jelonki Dobre Miasto 2009 U14 WN -1.4 V PYTLARCZYK Paweł Z/0653/21 2022
3 20 e 6 13.88 DOLIŃSKA Maja KS Wda Świecie 2009 U14 KP -1.4 V WAWRZYNIAK Paweł Z/0543/22 2022
4 23 e 6 14.28 CYTLAŁ Maria UKS MOSiR Działdowo 2009 U14 WN -1.4 V CYTLAŁ Jacek Z/3504/19 2022 LDK!
5 30 e 6 14.55 GRUSZCZYŃSKA Urszula MKL Toruń 2009 U14 KP -1.4 -- MAŃKOWSKI Gabriel Z/2250/21 2022 LDK!
1 28 e 7 14.52 BRZÓSKIEWICZ Julia KS Zamek Kurzętnik 2009 U14 WN -0.7 -- PAWŁOWSKA Dorota Z/3731/22 2022 LDK!
2 31 e 7 14.66 NAGAJEWSKA Aleksandra KS Jelonki Dobre Miasto 2009 U14 WN -0.7 -- PYTLARCZYK Paweł PYTLARCZYK Paweł , Z/0644/21 , 2022 LDK!
3 37 e 7 14.97 GIEDROJĆ Maja LKS Korab Olecko 2009 U14 WN -0.7 -- BRYNDA Marcin Z/0285/22 2022 LDK!
4 41 e 7 15.19 BORAWSKA Michalina UKS Flop Wilkasy 2008 U16 WN -0.7 -- TWOREK Urszula Z/2518/22 2022
1 24 e 8 14.40 SIECIŃSKA Zuzanna CSiR Susz 2009 U14 WN -0.6 V SZYSLER Andrzej SZYSLER Andrzej , Z/0590/21 , 2022 LDK!
2 34 e 8 14.81 KOSTYRA Julia KS Jelonki Dobre Miasto 2009 U14 WN -0.6 -- PYTLARCZYK Paweł Z/0651/21 2022
3 39 e 8 15.15 TREDER Alicja MUKL Brodnica 2009 U14 KP -0.6 -- ROSIŃSKI Zenon Z/3755/22 2022
4 44 e 8 15.95 KOŁODZIEJ Julia LKS Korab Olecko 2009 U14 WN -0.6 -- NAGOLSKA Monika BRYNDA Marcin , Z/10902/21 , 2022 LDK!
1 14 e 9 13.80 JAROSZEWSKA Aleksandra NKS Nowe Miasto Lubawskie 2007 U16 WN -1.3 IV B.D. Z/1379/21 2022
2 21 e 9 14.19 SZATKOWSKA Aleksandra LKS Vectra Włocławek 2007 U16 KP -1.3 V DOBROSIELSKA Martyna Z/3335/21 2022 LDK!
3 46 e 9 16.26 KLINIEWSKA Lena KS Zamek Kurzętnik 2010 U14 WN -1.3 -- PAWŁOWSKA Dorota Z/0842/21 2022 LDK!
4 47 e 9 16.68 KOZŁOWSKA Maja UKS Flop Wilkasy 2009 U14 WN -1.3 -- TWOREK Urszula Z/2515/22 2022
1 32 e 10 14.68 TATKOWSKA Anna MUKL Brodnica 2010 U14 KP -1.8 -- ROSIŃSKI Zenon Z/12549/21 2022
2 39 e 10 15.15 NIEZGODA Weronika MKL Toruń 2008 U16 KP -1.8 -- MAŃKOWSKI Gabriel Z/4953/22 2022
3 42 e 10 15.25 GÓRALCZYK Małgorzata UKS Flop Wilkasy 2011 U12 WN -1.8 -- TWOREK Urszula Z/2511/22 2022
4 45 e 10 16.23 KOZŁOWSKA Lena UKS Flop Wilkasy 2009 U14 WN -1.8 -- TWOREK Urszula Z/2514/22 2022
5 48 e 10 17.38 SZCZECH Olga KS Zamek Kurzętnik 2012 U12 WN -1.8 -- PAWŁOWSKA Dorota Z/1054/22 2022 LDK!
1 1 f 1 11.94 RUTKOWSKA Wiktoria LUKS Orneta 2001 U23 WN +0.6 I MAKOWSKI Leszek B.D. Z/5768/15 2022
2 2 f 1 11.99 BORZEWSKA Zuzanna MKL Toruń 2001 U23 KP +0.6 I DMP BUTKIEWICZ Jacek B.D. Z/1895/16 2022 130
3 3 f 1 12.38 WOŹNIAK Maja LKS Vectra Włocławek 2007 U16 KP +0.6 II DMP U20 DOBROSIELSKA Martyna Z/2342/20 2022 BEZ LDK! 139
4 4 f 1 12.84 MAJEWSKA Zuzanna KS AZS UWM Olsztyn 2007 U16 WN +0.6 III DMP U20 B.D. PAWŁOWSKI Grzegorz , Z/3401/21 , 2022 LDK! 119
5 5 f 1 12.90 KRASIŃSKA Natalia UKS Cyprianka 2005 U18 KP +0.6 III MAŃKOWSKI Mariusz JETTER Piotr Z/4890/18 2022 BEZ LDK!
6 6 f 1 13.23 TOMCZYK Natalia LKS Korab Olecko 2008 U16 WN +0.6 IV BRYNDA Marcin Z/3217/20 2022 LDK!
200 m K
1 1 s 1 24.47 PIOTROWSKA Aleksandra KS Wda Świecie 2004 U20 KP -1.1 I PLISZKA Julia Z/4615/17 2022 2 LDK!
2 2 s 1 24.66 JAROSIŃSKA Maria MKL Toruń 2006 U18 KP -1.1 I DMP DMP U20 WLEKLIŃSKA Dagna B.D. Z/0356/18 2022 3 LDK! 123 153
3 3 s 1 25.60 LIS Aleksandra KS AZS UWM Olsztyn 2004 U20 WN -1.1 II LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława , Z/3311/17 , 2022 3 LDK!
4 4 s 1 26.39 PAKUŁA Oliwia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1997 Sen KP -1.1 III B.D. B.D. Z/0799/13 2022 2
1 6 s 2 27.07 TOMCZYK Natalia LKS Korab Olecko 2008 U16 WN -0.2 III BRYNDA Marcin Z/3217/20 2022 LDK!
2 9 s 2 27.38 NARODZONEK Weronika MUKL Brodnica 2005 U18 KP -0.2 IV WATKOWSKA Mirosława ROSIŃSKI Zenon , Z/0151/20 , 2022 LDK!
3 11 s 2 28.00 KOPKO Zuzanna UKS Flop Wilkasy 2005 U18 WN -0.2 IV BRODOWSKI Wojciech TWOREK Urszula , Z/0767/19 , 2022 LDK!
1 5 s 3 27.01 WOJTECKA Natalia GKS Olimpia Grudziądz 2005 U18 KP -0.8 III DEJEWSKI Michał DEJEWSKI Michał B.D. MARKUSZEWSKI Cezary , Z/0497/19 , 2022 5 LDK!
2 8 s 3 27.27 SAMOŁOWICZ Liwia MKL Toruń 2004 U20 KP -0.8 III DMP DMP U20 WOŹNIAK Jacek GĘSICKI Marian B.D. Z/0765/18 2022 3 LDK! 62 102
3 13 s 3 28.68 KUCIŃSKA Amelia MUKL Brodnica 2002 U23 KP -0.8 -- ROSIŃSKI Zenon Z/1742/16 2022 BEZ LDK!
4 15 s 3 29.11 ZDROJEWSKA Wiktoria LKS Lubawa 2004 U20 WN -0.8 -- TYKARSKI Marek Z/0071/18 2022 BEZ LDK!
1 10 s 4 27.99 ANDRZEJCZAK Natalia MKL Toruń 2005 U18 KP -0.5 IV MAŃKOWSKI Gabriel Z/2305/18 2022 5 LDK!
2 16 s 4 29.26 PUKOWNIK Julia KS Wda Świecie 2006 U18 KP -0.5 -- PLISZKA Julia Z/0596/22 2022
1 12 s 5 28.58 WARSIEWICZ Karolina LKS Korab Olecko 2007 U16 WN +0.4 V BRYNDA Marcin Z/0225/21 2022 LDK!
2 17 s 5 29.63 BIGAJ Nikola KS Jelonki Dobre Miasto 2008 U16 WN +0.4 V PYTLARCZYK Paweł Z/0654/21 2022
1 18 s 6 29.98 SZUKIEŁOWICZ Maja UKS Flop Wilkasy 2008 U16 WN 0.0 V TWOREK Urszula Z/2512/22 2022
2 19 s 6 30.24 BANACKA Maja LKS Lubawa 2007 U16 WN 0.0 V KOŁODZIEJSKI Leszek Z/2376/21 2022
3 20 s 6 30.40 ZYGIEL Oliwia KS Jelonki Dobre Miasto 2007 U16 WN 0.0 -- PYTLARCZYK Paweł PYTLARCZYK Paweł Z/3156/19 2022 BEZ LDK!
1 21 s 7 30.48 JAKUBOWSKA Jowita LKS Lubawa 2008 U16 WN -1.2 -- TYKARSKI Marek TYKARSKI Marek Z/2379/21 2022 LDK!
2 22 s 7 30.67 KOŁODZIEJ Dominika LKS Korab Olecko 2008 U16 WN -1.2 -- NAGOLSKA Monika BRYNDA Marcin , Z/10901/21 , 2022 LDK!
3 24 s 7 31.11 POLAK Zuzanna KS Jelonki Dobre Miasto 2008 U16 WN -1.2 -- PYTLARCZYK Paweł Z/0645/21 2022
4 25 s 7 31.38 KANICZ Aleksandra LKS Lubawa 2008 U16 WN -1.2 -- TYKARSKI Marek Z/2382/21 2022
1 7 s 8 27.25 BARICA Kinga CSiR Susz 2008 U16 WN -1.1 III SZYSLER Andrzej Z/0244/19 2022 BEZ LDK!
2 14 s 8 28.88 SPYCHALSKA Iga KS Wda Świecie 2007 U16 KP -1.1 V PLISZKA Julia Z/0320/19 2022 BEZ
3 23 s 8 30.69 ŚLIWIŃSKA Joanna MUKL Brodnica 2008 U16 KP -1.1 -- ROSIŃSKI Zenon Z/0153/20 2022
4 26 s 8 31.61 KAMIŃSKA Laura LKS Lubawa 2008 U16 WN -1.1 -- TYKARSKI Marek Z/3987/21 2022
300 m K
1 2 s 1 44.18 DYMEK Iga KS AZS UWM Olsztyn 2007 U16 WN III PAWŁOWSKI Grzegorz Z/1239/20 2022 LDK!
2 3 s 1 44.65 SMOLICZ Pola KS AZS UWM Olsztyn 2007 U16 WN III PAWŁOWSKI Grzegorz PAWŁOWSKI Grzegorz , Z/0396/20 , 2022 LDK!
3 6 s 1 47.20 EJDYS Emilia KS AZS UWM Olsztyn 2007 U16 WN V PAWŁOWSKI Grzegorz PAWŁOWSKI Grzegorz , Z/2924/18 , 2022 BEZ LDK!
1 5 s 2 46.98 DAMSZEL Antonina MUKL Brodnica 2010 U14 KP V ROSIŃSKI Zenon Z/6906/21 2022
2 7 s 2 47.38 SIECIŃSKA Zuzanna CSiR Susz 2009 U14 WN V SZYSLER Andrzej SZYSLER Andrzej , Z/0590/21 , 2022 LDK!
3 10 s 2 47.85 GAWRYŚ Mira MUKL Brodnica 2009 U14 KP V ROSIŃSKI Zenon Z/6905/21 2022
4 15 s 2 49.50 GRUSZCZYŃSKA Urszula MKL Toruń 2009 U14 KP -- MAŃKOWSKI Gabriel Z/2250/21 2022 LDK!
1 11 s 3 48.72 NAGAJEWSKA Aleksandra KS Jelonki Dobre Miasto 2009 U14 WN -- PYTLARCZYK Paweł PYTLARCZYK Paweł , Z/0644/21 , 2022 LDK!
2 12 s 3 49.17 KANICZ Maja LKS Lubawa 2010 U14 WN -- TYKARSKI Marek Z/2383/21 2022 LDK!
3 14 s 3 49.35 RAFALSKA Patrycja MUKL Brodnica 2010 U14 KP -- ROSIŃSKI Zenon Z/0191/22 2022
1 16 s 4 52.58 GÓRALCZYK Małgorzata UKS Flop Wilkasy 2011 U12 WN -- TWOREK Urszula Z/2511/22 2022
2 18 s 4 53.47 KOZŁOWSKA Lena UKS Flop Wilkasy 2009 U14 WN -- TWOREK Urszula Z/2514/22 2022
3 19 s 4 54.45 KOZŁOWSKA Maja UKS Flop Wilkasy 2009 U14 WN -- TWOREK Urszula Z/2515/22 2022
1 13 s 5 49.20 LADA Agnieszka MKL Toruń 2011 U12 KP -- WLEKLIŃSKA Dagna Z/3403/20 2022 LDK!
2 16 s 5 52.58 GIEDROJĆ Maja LKS Korab Olecko 2009 U14 WN -- BRYNDA Marcin Z/0285/22 2022 LDK!
3 20 s 5 54.64 KOŁODZIEJ Julia LKS Korab Olecko 2009 U14 WN -- NAGOLSKA Monika BRYNDA Marcin , Z/10902/21 , 2022 LDK!
1 1 s 6 43.16 LADA Weronika MKL Toruń 2009 U14 KP III WLEKLIŃSKA Dagna Z/4493/19 2022 LDK!
2 4 s 6 46.72 ŁOJEWSKA Justyna KS AZS UWM Olsztyn 2009 U14 WN V PAWŁOWSKI Grzegorz PAWŁOWSKI Grzegorz , Z/1569/21 , 2022 LDK!
3 8 s 6 47.47 TROKOWSKA Amelia KS Jelonki Dobre Miasto 2009 U14 WN V PYTLARCZYK Paweł Z/0653/21 2022
4 9 s 6 47.82 KOSTYRA Julia KS Jelonki Dobre Miasto 2009 U14 WN V PYTLARCZYK Paweł Z/0651/21 2022
400 m K
1 1 s 1 56.85 PAKUŁA Oliwia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1997 Sen KP II B.D. B.D. Z/0799/13 2022 2
2 2 s 1 57.32 TWARDOWSKA Julia KS AZS UWM Olsztyn 2004 U20 WN II LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława , Z/2580/17 , 2022 3 LDK!
3 3 s 1 57.92 SADURSKA Lena KS AZS UWM Olsztyn 2004 U20 WN II PODOLAK Michał PODOLAK Michał , Z/3068/18 , 2022 3 LDK!
4 4 s 1 61.63 PIECHOCKA Alicja KS AZS UWM Olsztyn 2003 U20 WN III DMP U20 NIESTATEK Szymon Z/1130/17 2022 101
1 5 s 2 62.20 SADOWSKA Paula KS AZS UWM Olsztyn # 1999 Sen WN -- B.D. PAWŁOWSKI Grzegorz , Z/4720/22 , 2022
2 6 s 2 62.27 MOSZCZYŃSKA Alicja KS AZS UWM Olsztyn 2006 U18 WN IV LUDWICHOWSKA Bronisława Z/13695/21 2022
1 7 s 4 63.13 SZEWCZYK Nadia MKL Toruń 2005 U18 KP IV DMP DMP U20 WOŹNIAK Jacek Z/2394/19 2022 BEZ LDK! 48 91
2 8 s 4 66.20 ZMIERCZAK Laura GKS Olimpia Grudziądz 2006 U18 KP -- DEJEWSKI Michał MIRA Krzysztof , Z/1595/20 , 2022 LDK!
3 9 s 4 73.16 TALAR Anna MKL Toruń 2008 U16 KP -- WOŹNIAK Jacek Z/4494/19 2022 LDK!
800 m K
1 1 s 1 2:20.03 SIEDLECKA Hanna GKS Olimpia Grudziądz 2005 U18 KP III CZUBASZEK Jarosław PRZYBYŁ Janusz CZUBASZEK Jarosław NOWAKOWSKA Agnieszka # , Z/5655/18 , 2022 LDK!
2 2 s 1 2:27.51 NAWACKA Martyna BKS Bydgoszcz 2005 U18 KP IV RUDNIK Damian Z/0526/19 2022 LDK!
3 3 s 1 2:27.98 PŁATEK Weronika MLKS Nadwiślanin Chełmno 2005 U18 KP IV KENSIK Jan Z/0351/18 2022 2 LDK!
4 4 s 1 2:28.04 JAKUBOWSKA Magdalena MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U18 LD IV DMP U20 KOWALSKI Robert Z/5166/18 2022 BEZ LDK! 91
5 6 s 1 2:41.33 OLWERT Malwina MUKL Brodnica 2005 U18 KP -- ROSIŃSKI Zenon Z/3239/22 2022
1 5 s 2 2:40.22 CHORUŻY Karolina LKS Korab Olecko 2008 U16 WN -- NAGOLSKA Monika BRYNDA Marcin , Z/10899/21 , 2022 LDK!
2 7 s 2 2:47.82 ZYGIEL Oliwia KS Jelonki Dobre Miasto 2007 U16 WN -- PYTLARCZYK Paweł PYTLARCZYK Paweł Z/3156/19 2022 BEZ LDK!
3 8 s 2 2:48.24 ŁASZENKOW Amelia KS Jelonki Dobre Miasto 2006 U18 WN -- PYTLARCZYK Paweł PYTLARCZYK Paweł Z/0377/18 2022 BEZ LDK!
4 9 s 2 2:49.89 PAWLEWICZ Zuzanna MUKL Brodnica 2008 U16 KP -- ROSIŃSKI Zenon Z/3428/22 2022
1500 m K
1 1 s 0 4:49.56 KONARZEWSKA Martyna UKS MOSiR Działdowo 1991 Sen WN III CYTLAŁ Jacek Z/4177/11 2022 3
2 2 s 1 5:02.58 KRZYŻYKOWSKA Dominika MKL Toruń 2005 U18 KP IV WOŹNIAK Jacek Z/9072/21 2022 LDK!
3 3 s 1 5:15.44 ORZECHOWSKA Michalina KS AZS UWM Olsztyn 2005 U18 WN -- PAWŁOWSKI Grzegorz PODOLAK Michał # Z/2374/19 2022 LDK!
4 4 s 1 5:16.88 ORZOŁEK Maria UKS Flop Wilkasy 2007 U16 WN V TWOREK Urszula Z/2516/22 2022
80 pł K
1 1 s 1 13.29 PIECZENIAK Amelia MKS Sambor Tczew 2008 U16 PM +0.6 IV B.D. Z/7420/21 2022
2 2 s 1 13.32 JUROWSKA Lidia UKS Flop Wilkasy 2007 U16 WN +0.6 IV TWOREK Urszula Z/2513/22 2022
3 3 s 1 13.57 STAWICKA Oliwia MKS Sambor Tczew 2007 U16 PM +0.6 IV B.D. Z/7421/21 2022
80 m pł ds K
4 4 s 1 13.82 CYTLAŁ Maria UKS MOSiR Działdowo 2009 U14 WN +0.6 -- CYTLAŁ Jacek Z/3504/19 2022 LDK!
100 m pł J MŁ K
1 1 s 1 16.55 KOPKO Zuzanna UKS Flop Wilkasy 2005 U18 WN +0.9 III BRODOWSKI Wojciech TWOREK Urszula , Z/0767/19 , 2022 LDK!
2 2 s 1 17.33 MAŃKOWSKA Maja UKS Cyprianka 2005 U18 KP +0.9 IV JETTER Piotr JETTER Piotr , Z/5585/18 , 2022 BEZ LDK!
  s 1 DNF URBAŃSKA Martyna UKS Cyprianka # 2005 U18 KP +0.9 -- JETTER Piotr JETTER Piotr , Z/5594/18 , 2022 BEZ LDK!
Wzwyż K
1 1 f 1 1.30 BORAWSKA Michalina UKS Flop Wilkasy 2008 U16 WN -- TWOREK Urszula Z/2518/22 2022
2 2 f 1 1.30 KOZŁOWSKA Maja UKS Flop Wilkasy 2009 U14 WN -- TWOREK Urszula Z/2515/22 2022
W dal K
1 1 f 1 5.22 TOBIAŃSKA Maria MKS Sambor Tczew 2008 U16 PM +0.5 III B.D. Z/4951/18 2022 BEZ
2 2 f 1 5.03 LIMONT Anna MKL Toruń 2007 U16 KP -0.4 IV DMP DMP U20 BUTKIEWICZ Jacek Z/1177/21 2022 LDK! 62 83
3 3 f 1 4.98 GROSS Zuzanna MKL Toruń 2009 U14 KP -0.3 IV DMP MAŃKOWSKI Gabriel Z/13195/21 2022 59
4 4 f 1 4.49 JUROWSKA Lidia UKS Flop Wilkasy 2007 U16 WN -1.3 -- TWOREK Urszula Z/2513/22 2022
5 5 f 1 4.46 ŁASZENKOW Amelia KS Jelonki Dobre Miasto 2006 U18 WN -0.4 -- PYTLARCZYK Paweł PYTLARCZYK Paweł Z/0377/18 2022 BEZ LDK!
6 6 f 1 4.43 NIEZGODA Weronika MKL Toruń 2008 U16 KP -1.1 -- MAŃKOWSKI Gabriel Z/4953/22 2022
7 7 f 1 4.13 DOMYSŁAWSKA Aleksandra UKS Flop Wilkasy 2008 U16 WN +0.4 -- TWOREK Urszula Z/2519/22 2022
8 8 f 1 4.06 SZUKIEŁOWICZ Maja UKS Flop Wilkasy 2008 U16 WN -0.5 -- TWOREK Urszula Z/2512/22 2022
9 9 f 1 3.84 ORZOŁEK Maria UKS Flop Wilkasy 2007 U16 WN +0.3 -- TWOREK Urszula Z/2516/22 2022
Trójskok K
1 1 f 1 11.29 SZULC Kalina MLKS Nadwiślanin Chełmno 2005 U18 KP +0.4 III DMP U20 WIELGOSZ Sławomir Z/0587/18 2022 4 LDK! 112
2 2 f 1 11.25 KARULSKA Lena MLKS Nadwiślanin Chełmno 2006 U18 KP -0.2 III DMP U20 WIELGOSZ Sławomir Z/0586/18 2022 BEZ LDK! 111
3 3 f 1 10.48 KONOPKA Zofia UKS MOSiR Działdowo 2006 U18 WN +0.4 IV CYTLAŁ Jacek Z/3578/19 2022 BEZ
4 4 f 1 9.71 MIKOŁAJCZAK Marika GKS Olimpia Grudziądz 2006 U18 KP +0.5 -- DEJEWSKI Michał Z/4410/18 2022 LDK!
Kula (3) K
1 1 f 1 13.41 KUCIŃSKA Klaudia LKS Lubawa 2006 U18 WN II KOŁODZIEJSKI Leszek Z/0204/20 2022 LDK!
2 2 f 1 13.36 GŁOWACKA Martyna MLKS Nadwiślanin Chełmno 2006 U18 KP II DMP U20 KENSIK Jan Z/0145/20 2022 LDK! 127
3 3 f 1 12.41 LIGMAN Patrycja LKS Lubawa 2006 U18 WN III KOŁODZIEJSKI Leszek KOŁODZIEJSKI Leszek , Z/3068/19 , 2022 BEZ LDK!
4 4 f 1 9.94 KROTOWSKA Nikola LKS Lubawa 2007 U16 WN IV KOŁODZIEJSKI Leszek Z/2384/21 2022 LDK!
5 5 f 1 7.41 BORKOWSKA Patrycja UKS MOSiR Działdowo 2008 U16 WN -- CYTLAŁ Jacek Z/3285/22 2022 89 LDK!
Dysk (0.75) K
1 4 f 1 28.60 KROTOWSKA Nikola LKS Lubawa 2007 U16 WN IV KOŁODZIEJSKI Leszek Z/2384/21 2022 LDK!
2 5 f 1 21.70 BORKOWSKA Patrycja UKS MOSiR Działdowo 2008 U16 WN -- CYTLAŁ Jacek Z/3285/22 2022 89 LDK!
Dysk (1) K
1 1 f 1 35.74 KUCIŃSKA Klaudia LKS Lubawa 2006 U18 WN III KOŁODZIEJSKI Leszek Z/0204/20 2022 LDK!
2 2 f 1 31.60 LIGMAN Patrycja LKS Lubawa 2006 U18 WN IV KOŁODZIEJSKI Leszek KOŁODZIEJSKI Leszek , Z/3068/19 , 2022 BEZ LDK!
3 3 f 1 31.23 GŁOWACKA Martyna MLKS Nadwiślanin Chełmno 2006 U18 KP IV KENSIK Jan Z/0145/20 2022 LDK!
Oszczep (400) K
1 4 f 1 24.63 SPRYSZYŃSKA Paulina UKS Cyprianka 2009 U14 KP -- MAŃKOWSKI Edward Z/1002/20 2022 LDK!
2 6 f 1 18.03 SPRYSZYŃSKA Karolina UKS Cyprianka 2009 U14 KP -- MAŃKOWSKI Edward Z/1001/20 2022 LDK!
Oszczep (500) K
1 2 f 1 35.25 NIEDZIELA Julia LKS Lubawa 2006 U18 WN IV KOŁODZIEJSKI Leszek KOŁODZIEJSKI Leszek , Z/3069/19 , 2022 BEZ LDK!
2 5 f 1 21.22 BIGAJ Nikola KS Jelonki Dobre Miasto 2008 U16 WN -- PYTLARCZYK Paweł Z/0654/21 2022
Oszczep (600) K
1 1 f 1 38.46 POSZYTEK Olga MKL Toruń 2004 U20 KP III DMP DMP U20 HULISZ Robert Z/2254/18 2022 87 118
2 3 f 1 32.61 MOSZCZYŃSKA Patrycja MUKL Brodnica 2004 U20 KP IV AFELTOWICZ Karol Z/0236/19 2022 4
100 m M
1 1 s 1 11.24 SWOROWSKI Krzysztof GKS Olimpia Grudziądz 2005 U18 KP +0.5 II PRZYBYŁ Janusz Z/0383/20 2022 LDK!
2 2 s 1 11.35 RUMIŃSKI Dawid LUKS Orneta 2003 U20 WN +0.5 III MAKOWSKI Leszek B.D. Z/3346/18 2022
3 3 s 1 11.47 PAŁKOWSKI Dawid MUKL Brodnica 2004 U20 KP +0.5 III ROSIŃSKI Zenon Z/0237/19 2022 2
4 4 s 1 11.56 KOŁODZIEJ Kacper MKL Toruń 2005 U18 KP +0.5 III DMP DMP U20 WLEKLIŃSKA Dagna Z/3190/20 2022 62 107
5 5 s 1 11.68 OLISIEJKO Samuel MKL Toruń 2004 U20 KP +0.5 III DMP U20 BUTKIEWICZ Jacek Z/2750/16 2022 2 LDK! 101
6 13 s 1 13.01 MIELCZAREK Bartosz MKL Toruń 2006 U18 KP +0.5 -- MAŃKOWSKI Gabriel Z/13194/21 2022
1 6 s 2 11.69 KRYSZPIN Maciej MUKL Brodnica 2005 U18 KP -0.6 III ROSIŃSKI Zenon Z/5583/18 2022 BEZ
2 8 s 2 11.92 KUCHARSKI Antoni MKL Toruń 2006 U18 KP -0.6 IV DMP DMP U20 BUTKIEWICZ Jacek Z/0589/20 2022 LDK! 42 91
3 9 s 2 11.94 HEIGELMANN Jakub GKS Olimpia Grudziądz 2005 U18 KP -0.6 IV PRZYBYŁ Janusz Z/11438/21 2022 LDK!
4 10 s 2 12.16 PIOTROWSKI Dominik LKS Korab Olecko 2006 U18 WN -0.6 IV BRYNDA Marcin BRYNDA Marcin Z/0243/19 2022 LDK!
5 11 s 2 12.43 POPŁAWSKI Jeremi LKS Korab Olecko 2006 U18 WN -0.6 -- BRYNDA Marcin KUKIEŁKO Magdalena , Z/0533/20 , 2022 LDK!
6 14 s 2 13.28 LEWANDOWSKI Maksymilian MKL Toruń 2006 U18 KP -0.6 -- MAŃKOWSKI Gabriel Z/4469/19 2022 BEZ LDK!
1 7 s 3 11.76 KOSTYRA Dawid KS Jelonki Dobre Miasto 2007 U16 WN +2.8 IV PYTLARCZYK Paweł Z/3154/19 2022 BEZ LDK!
2 12 s 3 12.99 JASIŃSKI Patryk MKL Toruń 2008 U16 KP +2.8 -- MAŃKOWSKI Gabriel # Z/1178/21 2022 LDK!
1 17 s 4 14.32 DUCHNA Grzegorz UKS MOSiR Działdowo 2009 U14 WN -1.8 -- CYTLAŁ Jacek Z/3574/19 2022 LDK!
2 18 s 4 14.57 KMIEĆ Kacper MZKS Orlęta Aleksandrów Kujawski 2010 U14 KP -1.8 -- ŻYWICA Wojciech Z/13179/21 2022 LDK!
3 19 s 4 15.17 OTREMSKI Oskar KS Zamek Kurzętnik 2011 U12 WN -1.8 -- PAWŁOWSKA Dorota Z/0502/22 2022 LDK!
4 20 s 4 15.70 SZAŁKOWSKI Wojciech LKS Korab Olecko 2009 U14 WN -1.8 -- BRYNDA Marcin Z/2685/20 2022 LDK!
1 15 s 5 13.66 GIERAK Jakub LKS Korab Olecko 2008 U16 WN +1.5 -- BRYNDA Marcin Z/5503/19 2022 LDK!
2 16 s 5 13.84 PIOTROWICZ Michał NKS Nowe Miasto Lubawskie 2007 U16 WN +1.5 -- B.D. Z/1381/21 2022
1 1 f 0 11.45 RUMIŃSKI Dawid LUKS Orneta 2003 U20 WN -1.4 III MAKOWSKI Leszek B.D. Z/3346/18 2022
2 2 f 0 11.45 SWOROWSKI Krzysztof GKS Olimpia Grudziądz 2005 U18 KP -1.4 III PRZYBYŁ Janusz Z/0383/20 2022 LDK!
3 3 f 0 11.71 KOŁODZIEJ Kacper MKL Toruń 2005 U18 KP -1.4 III DMP DMP U20 WLEKLIŃSKA Dagna Z/3190/20 2022 53 100
4 4 f 0 11.86 OLISIEJKO Samuel MKL Toruń 2004 U20 KP -1.4 IV DMP U20 BUTKIEWICZ Jacek Z/2750/16 2022 2 LDK! 93
200 m M
1 2 s 1 22.98 PAŁKOWSKI Dawid MUKL Brodnica 2004 U20 KP -0.6 III ROSIŃSKI Zenon Z/0237/19 2022 2
2 3 s 1 22.99 SIERPNIEWSKI Igor KS Wda Świecie 2005 U18 KP -0.6 III WAWRZYNIAK Paweł Z/5614/18 2022 LDK!
3 6 s 1 23.43 KARDAHS Hubert KS AZS UWM Olsztyn 2005 U18 WN -0.6 III LUDWICHOWSKA Bronisława Z/1476/18 2022 LDK!
4 8 s 1 24.04 KOŁODZIEJ Kacper MKL Toruń 2005 U18 KP -0.6 IV WLEKLIŃSKA Dagna Z/3190/20 2022
1 1 s 2 22.92 RUMIŃSKI Dawid LUKS Orneta 2003 U20 WN +0.9 III MAKOWSKI Leszek B.D. Z/3346/18 2022
2 4 s 2 23.23 KRYSZPIN Maciej MUKL Brodnica 2005 U18 KP +0.9 III ROSIŃSKI Zenon Z/5583/18 2022 BEZ
3 5 s 2 23.38 STĘPIEŃ Mateusz NKS Nowe Miasto Lubawskie 2005 U18 WN +0.9 III B.D. Z/0132/19 2022
4 7 s 2 23.74 DĄBKOWSKI Jakub UKS MOSiR Działdowo 2006 U18 WN +0.9 IV CYTLAŁ Jacek Z/1079/20 2022
1 10 s 3 24.17 HEIGELMANN Jakub GKS Olimpia Grudziądz 2005 U18 KP -1.2 IV PRZYBYŁ Janusz Z/11438/21 2022 LDK!
2 11 s 3 24.22 SADOWCZYK Maciej KS Wda Świecie 2004 U20 KP -1.2 IV PLISZKA Julia Z/1427/17 2022 5
3 13 s 3 25.24 WOJCIECHOWSKI Piotr MLKS Nadwiślanin Chełmno 2005 U18 KP -1.2 -- DMP U20 KENSIK Jan KENSIK Jan , Z/4126/20 , 2022 LDK! 75
1 12 s 4 24.81 KOSTYRA Dawid KS Jelonki Dobre Miasto 2007 U16 WN -0.4 V PYTLARCZYK Paweł Z/3154/19 2022 BEZ LDK!
2 15 s 4 26.21 SKOCKI Piotr KS Zamek Kurzętnik 2007 U16 WN -0.4 -- PAWŁOWSKA Dorota Z/3076/19 2022 LDK!
3 16 s 4 26.93 WACHEK Franek MKL Toruń 2008 U16 KP -0.4 -- WLEKLIŃSKA Dagna Z/4496/19 2022 LDK!
4 18 s 4 28.99 JASIŃSKI Patryk MKL Toruń 2008 U16 KP -0.4 -- MAŃKOWSKI Gabriel # Z/1178/21 2022 LDK!
1 9 s 5 24.06 TRĘBIŃSKI Nataniel KS AZS UWM Olsztyn 2005 U18 WN +0.2 IV PAWŁOWSKI Grzegorz Z/2723/22 2022
2 14 s 5 25.94 POPŁAWSKI Jeremi LKS Korab Olecko 2006 U18 WN +0.2 -- BRYNDA Marcin KUKIEŁKO Magdalena , Z/0533/20 , 2022 LDK!
3 17 s 5 27.00 ROSANKIEWICZ Cezary NKS Nowe Miasto Lubawskie 2007 U16 WN +0.2 -- B.D. Z/3918/22 2022
300 m M
1 1 s 1 46.76 DUCHNA Grzegorz UKS MOSiR Działdowo 2009 U14 WN -- CYTLAŁ Jacek Z/3574/19 2022 LDK!
2 2 s 1 47.78 KMIEĆ Kacper MZKS Orlęta Aleksandrów Kujawski 2010 U14 KP -- ŻYWICA Wojciech Z/13179/21 2022 LDK!
3 3 s 1 49.94 OTREMSKI Oskar KS Zamek Kurzętnik 2011 U12 WN -- PAWŁOWSKA Dorota Z/0502/22 2022 LDK!
1 4 s 2 50.63 CHUCHRA Mateusz MKL Toruń 2010 U14 KP -- WLEKLIŃSKA Dagna Z/4503/19 2022 BEZ LDK!
2 5 s 2 53.65 SKOCKI Kamil KS Zamek Kurzętnik 2011 U12 WN -- PAWŁOWSKA Dorota Z/2691/20 2022 LDK!
400 m M
1 1 s 1 51.22 PIWOŃSKI Mikołaj MKL Toruń 2004 U20 KP III WOŹNIAK Jacek B.D. Z/2012/18 2022 3 LDK!
2 2 s 1 52.23 TOBOLSKI Konrad GKS Olimpia Grudziądz 2005 U18 KP III DEJEWSKI Michał PRZYBYŁ Janusz RUDNIK Damian , Z/3888/18 , 2022 LDK!
3 3 s 1 55.45 OLSZAŃSKI Paweł KB Sporting Międzyzdroje 1996 Sen ZP -- KRUPANEK Romuald Z/10571/21 2022 LDK!
1 4 s 2 57.39 SKOCKI Piotr KS Zamek Kurzętnik 2007 U16 WN -- PAWŁOWSKA Dorota Z/3076/19 2022 LDK!
2 5 s 2 59.48 MIELCZAREK Bartosz MKL Toruń 2006 U18 KP -- DMP U20 MAŃKOWSKI Gabriel Z/13194/21 2022 61
3 6 s 2 59.90 SIEBERT Aleksander GKS Olimpia Grudziądz 2007 U16 KP -- MIRA Krzysztof Z/12210/21 2022 LDK!
4 7 s 2 60.04 FLENC Bruno MUKL Brodnica 2008 U16 KP -- ROSIŃSKI Zenon Z/0190/22 2022
1500 m M
1 1 s 1 4:17.53 LEWINSKI Konrad MKL Toruń 2001 U23 KP -- WOŹNIAK Jacek Z/1869/15 2022
2 2 s 1 4:36.40 PIOTROWICZ Marcel KS Zamek Kurzętnik 2007 U16 WN -- PAWŁOWSKA Dorota Z/3075/19 2022 LDK!
3 3 s 1 4:37.66 KAWECZYŃSKI Krzysztof KS Zamek Kurzętnik 1981 Masters WN -- KOPEĆ Wojciech # Z/4349/20 2022
4 4 s 1 5:03.81 BARTOSZEWICZ Igor LKS Korab Olecko 2005 U18 WN -- BRYNDA Marcin KUKIEŁKO Magdalena , Z/4603/22 , 2022 LDK!
Wzwyż M
1 1 f 1 2.05 DONAKOWSKI Damian GKS Olimpia Grudziądz 2003 U20 KP II B.D. B.D. # Z/4605/17 2022 5 LDK!
2 2 f 1 1.90 KALAMARSKI Mateusz GKS Olimpia Grudziądz 2002 U23 KP III CHOCHLIUK Grażyna DEJEWSKI Michał DEJEWSKI Michał , Z/1736/16 , 2022 3 LDK!
  f 1 NM PIOTROWICZ Michał NKS Nowe Miasto Lubawskie 2007 U16 WN -- B.D. Z/1381/21 2022
W dal M
1 1 f 1 6.52 MINKLEJ Adrian MKL Toruń 2005 U18 KP -0.4 III DMP DMP U20 B.D. MAŃKOWSKI Gabriel , Z/0697/18 , 2022 BEZ LDK! 61 105
2 2 f 1 5.77 ŻYWICA Krystian MKL Toruń 2008 U16 KP -0.3 V DMP DMP U20 B.D. BUTKIEWICZ Jacek # , Z/4490/19 , 2022 LDK! 26 72
3 3 f 1 5.59 KOSTYRA Dawid KS Jelonki Dobre Miasto 2007 U16 WN +0.1 -- PYTLARCZYK Paweł Z/3154/19 2022 BEZ LDK!
4 4 f 1 5.39 MAZUR Aleksander MKS Sambor Tczew 2007 U16 PM +0.4 -- NOBIS Edyta Z/5685/21 2022
5 5 f 1 5.10 LEWANDOWSKI Maksymilian MKL Toruń 2006 U18 KP -0.2 -- DMP U20 MAŃKOWSKI Gabriel Z/4469/19 2022 BEZ LDK! 56
Trójskok M
1 1 f 1 12.46 MINKLEJ Adrian MKL Toruń 2005 U18 KP -1.1 -- B.D. MAŃKOWSKI Gabriel , Z/0697/18 , 2022 BEZ LDK!
2 2 f 1 11.64 SUTY Kacper CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2003 U20 KP -0.1 -- LEWANDOWSKI Jacek Z/0177/20 2022
3 3 f 1 10.30 MIEDZIAK Alan UKS Jedyneczka Giżycko 2006 U18 WN -1.4 -- MORGAŚ Tomasz ŚWIDERSKA Jolanta , Z/4480/21 , 2022 LDK!
Kula (4) M
1 4 f 1 8.50 MERTKA Filip UKS Cyprianka 2009 U14 KP -- MAŃKOWSKI Edward MAŃKOWSKI Edward , Z/1215/22 , 2022 LDK!
Kula (5) M
1 1 f 1 14.28 MARCZAK Kamil MLKS Nadwiślanin Chełmno 2005 U18 KP III KENSIK Jan Z/5137/18 2022 BEZ LDK!
2 2 f 1 12.05 WÓJTOWICZ Bartosz KS Polonia Pasłęk 2006 U18 WN -- BORYSEWICZ Piotr Z/3576/19 2022
3 3 f 1 9.93 MODZELEWSKI Filip UKS MOSiR Działdowo 2007 U16 WN -- CYTLAŁ Jacek Z/1825/22 2022 LDK!
4 5 f 1 8.36 STACHEWICZ Adam UKS MOSiR Działdowo 2008 U16 WN -- CYTLAŁ Jacek Z/1828/22 2022 LDK!
  f 1 NM STĘPIEŃ Marcin NKS Nowe Miasto Lubawskie 2007 U16 WN -- AFELTOWICZ Karol Z/3168/19 2022
Dysk (1) M
1 3 f 1 47.14 STĘPIEŃ Marcin NKS Nowe Miasto Lubawskie 2007 U16 WN II AFELTOWICZ Karol Z/3168/19 2022
2 6 f 1 30.49 MODZELEWSKI Filip UKS MOSiR Działdowo 2007 U16 WN -- CYTLAŁ Jacek Z/1825/22 2022 LDK!
3 8 f 1 28.11 STACHEWICZ Adam UKS MOSiR Działdowo 2008 U16 WN -- CYTLAŁ Jacek Z/1828/22 2022 LDK!
Dysk (1.5) M
1 1 f 1 49.86 LEMAŃCZYK Leon UKS Lipusz 2005 U18 PM II KRASKOWSKI Tomasz KRASKOWSKI Tomasz , Z/3593/18 , 2022 4 LDK!
2 2 f 1 48.48 ZŁOTOWSKI Szymon MLKS Nadwiślanin Chełmno 2006 U18 KP II DMP U20 B.D. KENSIK Jan , Z/4966/18 , 2022 5 LDK! 137
3 5 f 1 34.87 WÓJTOWICZ Bartosz KS Polonia Pasłęk 2006 U18 WN -- BORYSEWICZ Piotr Z/3576/19 2022
Dysk (1.75) M
1 4 f 1 38.50 EWERTOWSKI Mateusz LKS Lubawa 2004 U20 WN III KOŁODZIEJSKI Leszek KOŁODZIEJSKI Leszek KOŁODZIEJSKI Leszek , Z/3496/17 , 2022 BEZ LDK!
2 7 f 1 28.50 LEWANDOWSKI Mateusz MLKS Nadwiślanin Chełmno 2004 U20 KP -- DMP U20 KENSIK Jan Z/0590/18 2022 BEZ 75
Oszczep (700) M
1 2 f 1 53.80 KULAS Gracjan UKS Lipusz 2005 U18 PM III KRASKOWSKI Tomasz KRASKOWSKI Tomasz Z/3592/18 2022 BEZ LDK!
2 3 f 1 53.29 ZŁOTOWSKI Szymon MLKS Nadwiślanin Chełmno 2006 U18 KP III B.D. KENSIK Jan , Z/4966/18 , 2022 5 LDK!
3 5 f 1 50.29 KULIGOWSKI Rafał UKS Cyprianka 2006 U18 KP III JETTER Piotr MAŃKOWSKI Edward , Z/5601/18 , 2022 BEZ LDK!
4 6 f 1 25.53 JAMA Bartosz UKS Jedyneczka Giżycko 2006 U18 WN -- ŚWIDERSKA Jolanta ŚWIDERSKA Jolanta , Z/4475/21 , 2022 LDK!
Oszczep (800) M
1 1 f 1 64.48 TRZECIAKOWSKI Hubert UKS Cyprianka 1988 Sen KP I MAŃKOWSKI Edward Z/4940/11 2022 1
2 4 f 1 52.30 PUCHALSKI Wojciech MUKL Brodnica 1998 Sen KP III AFELTOWICZ Karol Z/2614/17 2022

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 12.371340990067 sekund