Toruń 16.06.2022
44. Memoriał Grzegorza Duneckiego [DMP] [DMP U20]
60 m K
1 1 s 1 8.86 WI¦NIEWSKA Aleksandra MKL Toruń 2012 U12 KP 0.0 -- WI¦NIEWSKI Maciej Z/11307/21 2022
2 2 s 1 8.90 OSICKA Lena LKS Vectra Włocławek 2011 U12 KP 0.0 -- ZIÓŁKOWSKI Marek Z/2474/21 2022 LDK!
3 4 s 1 8.99 PIOTROWSKA Julia LKS Vectra Włocławek 2011 U12 KP 0.0 -- ZIÓŁKOWSKI Marek LDK!
4 5 s 1 9.08 NIKIEL Zofia MKL Toruń 2011 U12 KP 0.0 -- GˇSIEWICZ Jarosław Z/2245/21 2022 LDK!
5 7 s 1 9.24 WITKOWSKA Nina MKL Tlen Mogilno 2012 U12 KP 0.0 -- DOBRZYŃSKI Piotr Z/6881/21 2022 LDK!
6 9 s 1 9.38 KAMIŃSKA Erika UKS D±b Suchy Las 2011 U12 WP 0.0 -- GULCZYŃSKA Grażyna Z/4513/21 2022 LDK!
7 13 s 1 9.77 STOKWISZ-AUGUSIAK Steffanie LKS Vectra Włocławek 2012 U12 KP 0.0 -- ZIÓŁKOWSKI Marek Z/0817/22 2022 LDK!
1 3 s 2 8.93 LADA Agnieszka MKL Toruń 2011 U12 KP 0.0 -- WLEKLIŃSKA Dagna Z/3403/20 2022 LDK!
2 6 s 2 9.13 KIERNOZEK Martyna MKL Toruń 2011 U12 KP 0.0 -- MAŃKOWSKI Gabriel Z/4981/22 2022
3 10 s 2 9.50 WOJTASZYK Kinga UKS D±b Suchy Las 2011 U12 WP 0.0 -- GULCZYŃSKA Grażyna Z/1521/21 2022 LDK!
4 12 s 2 9.57 POLTASZEWSKA Pola LKS Atleta Gniezno 2012 U12 WP 0.0 -- Hʦ Leszek Z/13146/21 2022
5 17 s 2 10.22 KRYSIŃSKA Gabriela LKS Atleta Gniezno 2011 U12 WP 0.0 -- Hʦ Leszek Z/14242/21 2022
6 18 s 2 10.39 KOWALSKA Sandra MKS Inowrocław 2011 U12 KP 0.0 -- B.D. # Z/3985/22 2022
7 19 s 2 10.63 Hʦ Zuzanna LKS Atleta Gniezno 2011 U12 WP 0.0 -- Hʦ Leszek Z/10698/21 2022
1 8 s 3 9.33 GASPARYAN Nelli UKS Cyprianka 2011 U12 KP 0.0 -- JETTER Piotr Z/2686/20 2022 LDK!
2 10 s 3 9.50 WŁODARCZYK Julia LKS Atleta Gniezno 2012 U12 WP 0.0 -- Hʦ Leszek Z/0094/22 2022
3 14 s 3 9.84 WITEK Julia KS Wda ¦wiecie 2012 U12 KP 0.0 -- WAWRZYNIAK Paweł Z/4778/22 2022
4 15 s 3 9.94 MICHALAK Kalina MKS Inowrocław 2012 U12 KP 0.0 -- #
5 16 s 3 9.98 NAPIERAŁA Zuzanna UKS D±b Suchy Las 2011 U12 WP 0.0 -- GULCZYŃSKA Grażyna Z/1515/21 2022 LDK!
1 1 s 4 10.17 PIECHNIK Maja MKL Tlen Mogilno 2014 U12 KP 0.0 -- ULATOWSKI Roman Z/13131/21 2022 LDK!
2 2 s 4 10.31 BUDNER Zuzanna MZKS Orlęta Aleksandrów Kujawski 2013 U12 KP 0.0 -- ŻYWICA Wojciech Z/0026/22 2022 LDK!
3 3 s 4 10.38 KONIECZNA Kornelia LKS Atleta Gniezno 2014 U12 WP 0.0 -- Hʦ Leszek Z/13727/21 2022
4 4 s 4 10.68 PRZYBYSŁAWSKA Lena LKS Atleta Gniezno 2013 U12 WP 0.0 -- Hʦ Leszek Z/14241/21 2022
5 5 s 4 11.02 KNAPIK Milena KS Wda ¦wiecie 2014 U12 KP 0.0 -- WAWRZYNIAK Paweł Z/0587/22 2022
6 6 s 4 11.18 URBAN Alicja LKS Atleta Gniezno 2013 U12 WP 0.0 -- Hʦ Leszek Z/0095/22 2022
7 7 s 4 11.27 BUCZKOWSKA Hanna LKS Atleta Gniezno 2013 U12 WP 0.0 -- Hʦ Leszek Z/13728/21 2022
100 m K
1 1 s 1 11.79 PIOTROWSKA Aleksandra KS Wda ¦wiecie 2004 U20 KP +1.1 M PLISZKA Julia Z/4615/17 2022 2 LDK!
2 2 s 1 11.81 BORZEWSKA Zuzanna MKL Toruń 2001 U23 KP +1.1 M DMP BUTKIEWICZ Jacek B.D. Z/1895/16 2022 142
3 4 s 1 12.08 KASICA Monika SKLA Sopot 1996 Sen PM +1.1 I B.D. MODELSKI Michał B.D. , Z/1665/12 , 2022
4 6 s 1 12.12 PIASZCZYŃSKA Ewa KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2004 U20 WP +1.1 I DMP U20 WALCZAK Katarzyna # Z/1077/18 2022 LDK! 151
5 8 s 1 12.18 KANICKA Inga KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2005 U18 WP +1.1 II DMP U20 WALCZAK Michał Z/1058/18 2022 3 LDK! 148
1 3 s 2 11.97 JAROSIŃSKA Maria MKL Toruń 2006 U18 KP +1.2 I WLEKLIŃSKA Dagna B.D. Z/0356/18 2022 3 LDK!
2 5 s 2 12.09 KLAR Oliwia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2005 U18 WP +1.2 I WALCZAK Michał Z/1091/18 2022 4 LDK!
3 7 s 2 12.14 FERENZ Katarzyna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2001 U23 KP +1.2 I DMP LEWANDOWSKI Jacek B.D. Z/4697/19 2022 120
4 9 s 2 12.27 PAWŁOWSKA Maja O¦ AZS Poznań 2002 U23 WP +1.2 II DMP OSIK Tadeusz Z/2823/16 2022 II 112
5 10 s 2 12.32 KU¦ Anastazja KS AZS UWM Olsztyn 2007 U16 WN +1.2 II DMP U20 LUDWICHOWSKA Bronisława Z/2483/20 2022 LDK! 142
6 11 s 2 12.54 STEMPKOWSKA Kamila AZS UMCS Lublin 2004 U20 LU +1.2 II PRUSAKOWSKI Leon MARUSZEWSKI Piotr , Z/5432/19 , 2022 LDK!
1 12 s 3 12.58 CZĘCZEK Michalina KS AZS UWM Olsztyn 2004 U20 WN +1.7 II DMP U20 PODOLAK Michał PODOLAK Michał , Z/3460/17 , 2022 5 LDK! 130
2 13 s 3 12.60 CZAJKA Olga MKL Jarocin 2004 U20 WP +1.7 II KRUCHOWSKA-WOJCIESZAK Patrycja Z/4198/18 2022 LDK!
3 14 s 3 12.99 JANUCHTA Kinga KS AZS UWM Olsztyn 2005 U18 WN +1.7 III PODOLAK Michał PODOLAK Michał , Z/3459/17 , 2022 4 LDK!
4 15 s 3 13.03 PASTUSZKO Patrycja STS Pomerania Szczecinek 2004 U20 ZP +1.7 III JUNIEWICZ Jakub Z/1454/18 2022 5 LDK!
5 16 s 3 13.14 MACIASZCZYK Klaudia MKS Inowrocław 2002 U23 KP +1.7 III #
1 18 s 4 13.28 ANDRZEJCZAK Natalia MKL Toruń 2005 U18 KP +1.1 IV DMP U20 MAŃKOWSKI Gabriel Z/2305/18 2022 5 LDK! 100
2 19 s 4 13.32 LIPIŃSKA Julia MKS Inowrocław 2006 U18 KP +1.1 IV KWIATKOWSKI Waldemar # Z/3767/19 2022
3 20 s 4 13.39 MAJCHRZAK Angelika UKS D±b Suchy Las 2005 U18 WP +1.1 IV TYLAK Łukasz Z/0395/21 2022
4 21 s 4 13.47 KELM Julia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2006 U18 KP +1.1 IV LEWANDOWSKI Jacek Z/0173/18 2022
5 22 s 4 13.63 PUKOWNIK Julia KS Wda ¦wiecie 2006 U18 KP +1.1 IV PLISZKA Julia Z/0596/22 2022
6 24 s 4 13.91 ZIEMBA Weronika MKS Inowrocław 2000 U23 KP +1.1 -- KWIATKOWSKI Waldemar B.D. # Z/13169/21 2022
1 17 s 5 13.16 KOŁODZIEJCZAK Magdalena GKS Olimpia Grudzi±dz 2006 U18 KP +2.5 III PRZYBYŁ Janusz DEJEWSKI Michał Z/2401/19 2022 LDK!
2 23 s 5 13.83 KUCIŃSKA Amelia MUKL Brodnica 2002 U23 KP +2.5 -- ROSIŃSKI Zenon Z/1742/16 2022 BEZ LDK!
3 25 s 5 14.04 ¦LIZANOWSKA Julia MKS Inowrocław 2005 U18 KP +2.5 -- #
4 26 s 5 14.06 CHODYNICKA Katarzyna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2005 U18 KP +2.5 -- LEWANDOWSKI Jacek Z/5541/18 2022 LDK!
5 27 s 5 14.24 WASITA Hanna MKL Toruń 2006 U18 KP +2.5 -- DMP U20 MAŃKOWSKI Gabriel Z/2621/22 2022 70
1 1 s 6 12.78 GROSS Zuzanna MKL Toruń 2009 U14 KP +0.1 III MAŃKOWSKI Gabriel Z/13195/21 2022
2 3 s 6 13.49 DOLIŃSKA Maja KS Wda ¦wiecie 2009 U14 KP +0.1 IV WAWRZYNIAK Paweł Z/0543/22 2022
3 6 s 6 14.08 GRUSZCZYŃSKA Urszula MKL Toruń 2009 U14 KP +0.1 V MAŃKOWSKI Gabriel Z/2250/21 2022 LDK!
4 5 s 6 14.08 DAMSZEL Antonina MUKL Brodnica 2010 U14 KP +0.1 V ROSIŃSKI Zenon Z/6906/21 2022
5 7 s 6 14.11 BAJERSKA Anna UKS D±b Suchy Las 2010 U14 WP +0.1 V GULCZYŃSKA Grażyna Z/0529/22 2022 LDK!
6 10 s 6 14.35 IDZIKOWSKA Ewa UKS D±b Suchy Las 2009 U14 WP +0.1 V GULCZYŃSKA Grażyna Z/0534/22 2022 LDK!
7 15 s 6 14.89 ANDERS Natalia UKS D±b Suchy Las 2010 U14 WP +0.1 -- GULCZYŃSKA Grażyna Z/0377/21 2022 LDK!
1 11 s 7 14.35 LEWANDOWSKA Joanna KS Wda ¦wiecie 2010 U14 KP +1.0 V WAWRZYNIAK Paweł Z/0544/22 2022
2 12 s 7 14.42 TATKOWSKA Anna MUKL Brodnica 2010 U14 KP +1.0 V ROSIŃSKI Zenon Z/12549/21 2022
3 13 s 7 14.53 MAKOWSKA Ewa LKS Atleta Gniezno 2010 U14 WP +1.0 -- Hʦ Leszek Z/0100/22 2022
4 14 s 7 14.78 TREDER Alicja MUKL Brodnica 2009 U14 KP +1.0 -- ROSIŃSKI Zenon Z/3755/22 2022
5 17 s 7 15.28 STERLING Aleksandra KS Wda ¦wiecie 2010 U14 KP +1.0 -- WAWRZYNIAK Paweł Z/1217/22 2022
6 18 s 7 15.36 KURASIŃSKA Urszula UKS D±b Suchy Las 2010 U14 WP +1.0 -- GULCZYŃSKA Grażyna Z/0532/22 2022 LDK!
7 21 s 7 15.82 PALACZ Maja UKS D±b Suchy Las 2009 U14 WP +1.0 -- GULCZYŃSKA Grażyna Z/1522/21 2022 LDK!
8 22 s 7 16.37 SKOWROŃSKA Zuzanna LKS Vectra Włocławek 2010 U14 KP +1.0 -- ZIÓŁKOWSKI Marek Z/3681/22 2022 LDK!
1 2 s 8 12.99 LADA Weronika MKL Toruń 2009 U14 KP +2.3 III WLEKLIŃSKA Dagna Z/4493/19 2022 LDK!
2 4 s 8 13.58 KOPYSTECKA Maja MKL Toruń 2009 U14 KP +2.3 IV MAŃKOWSKI Gabriel Z/5041/22 2022
3 8 s 8 14.12 GÓRECKA Zofia MKL Toruń 2010 U14 KP +2.3 V GˇSIEWICZ Jarosław Z/0788/22 2022 LDK!
4 9 s 8 14.26 ¦RAMA Julia LKS Atleta Gniezno 2010 U14 WP +2.3 V Hʦ Leszek Z/13144/21 2022
5 16 s 8 15.26 GNATOWSKA Magdalena MKL Toruń 2010 U14 KP +2.3 -- MAŃKOWSKI Gabriel Z/4954/22 2022
6 19 s 8 15.39 KOZACZEK Julia KS Wda ¦wiecie 2010 U14 KP +2.3 -- B.D. Z/4007/22 2022
7 20 s 8 15.45 ROZMARYNOWSKA Oliwia LKS Atleta Gniezno 2010 U14 WP +2.3 -- Hʦ Leszek Z/0096/22 2022
1 1 s 9 13.47 URBANIAK Oliwia UKS D±b Suchy Las 2008 U16 WP +3.2 IV GULCZYŃSKA Grażyna KASPRZYK Marek Z/4320/18 2022 BEZ LDK!
2 2 s 9 13.54 PRZYBYLSKA Aleksandra UKS D±b Suchy Las 2008 U16 WP +3.2 IV GULCZYŃSKA Grażyna Z/4143/22 2022
3 3 s 9 13.63 ¦LIZANOWSKA Marta MKS Inowrocław 2007 U16 KP +3.2 IV #
4 4 s 9 14.26 NIEZGODA Weronika MKL Toruń 2008 U16 KP +3.2 V MAŃKOWSKI Gabriel Z/4953/22 2022
5 5 s 9 15.53 CHODAKIEWICZ Amelia LKS Atleta Gniezno 2007 U16 WP +3.2 -- B.D. Z/2858/22 2022
200 m K
1 1 s 1 23.88 PIOTROWSKA Aleksandra KS Wda ¦wiecie 2004 U20 KP +1.6 M PLISZKA Julia Z/4615/17 2022 2 LDK!
2 2 s 1 24.57 KASICA Monika SKLA Sopot 1996 Sen PM +1.6 I B.D. MODELSKI Michał B.D. , Z/1665/12 , 2022
3 3 s 1 24.67 KANICKA Inga KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2005 U18 WP +1.6 I WALCZAK Michał Z/1058/18 2022 3 LDK!
4 4 s 1 24.84 KLAR Oliwia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2005 U18 WP +1.6 I DMP U20 WALCZAK Michał Z/1091/18 2022 4 LDK! 149
1 5 s 2 25.02 FERENZ Katarzyna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2001 U23 KP +0.1 II LEWANDOWSKI Jacek B.D. Z/4697/19 2022
2 6 s 2 25.06 KU¦ Anastazja KS AZS UWM Olsztyn 2007 U16 WN +0.1 II LUDWICHOWSKA Bronisława Z/2483/20 2022 LDK!
3 7 s 2 25.62 STRZELEWICZ Zuzanna LUKS Start Nakło 2002 U23 KP +0.1 II JANKOWSKI Marcin Z/0024/15 2022 2 LDK!
4 8 s 2 25.65 CZAJKA Olga MKL Jarocin 2004 U20 WP +0.1 II KRUCHOWSKA-WOJCIESZAK Patrycja Z/4198/18 2022 LDK!
5 9 s 2 25.66 PAWŁOWSKA Maja O¦ AZS Poznań 2002 U23 WP +0.1 II OSIK Tadeusz Z/2823/16 2022 II
6 12 s 2 26.70 ¦WIERCZYŃSKA Julia RKS ŁódĽ 2006 U18 LD +0.1 III DMP U20 GOWORSKI Tomasz Z/1246/20 2022 112
1 10 s 3 25.99 SKOMIAŁ Julia KM Aktywni Sochaczew 2005 U18 MZ +2.2 II ZIMNY Emanuel Z/0193/19 2022 LDK!
2 11 s 3 26.25 BORKO Amelia KS AZS UWM Olsztyn 2006 U18 WN +2.2 II PODOLAK Michał Z/2367/19 2022 LDK!
3 13 s 3 26.86 NARODZONEK Weronika MUKL Brodnica 2005 U18 KP +2.2 III WATKOWSKA Mirosława ROSIŃSKI Zenon , Z/0151/20 , 2022 LDK!
4 15 s 3 27.00 CEBULA Aurelia UKS Gimpas Pasłęk 2005 U18 WN +2.2 III ZIENKIEWICZ Piotr Z/0363/18 2022 5 LDK!
  s 3 DQ CZYŻYCKA Anastazja BKS Bydgoszcz 2005 U18 KP +2.2 -- BAUMGART Iwona Z/0110/18 2022 3
1 14 s 4 26.87 BYCZKOWSKA Amelia BKS Bydgoszcz 2005 U18 KP 0.0 III BAUMGART Iwona Z/0374/20 2022 LDK!
2 16 s 4 27.53 LIPIŃSKA Julia MKS Inowrocław 2006 U18 KP 0.0 IV KWIATKOWSKI Waldemar # Z/3767/19 2022
3 17 s 4 27.58 WÓJCIK Bianka BKS Bydgoszcz 2006 U18 KP 0.0 IV BAUMGART Iwona Z/0758/20 2022
4 19 s 4 28.06 MAJCHRZAK Angelika UKS D±b Suchy Las 2005 U18 WP 0.0 IV TYLAK Łukasz Z/0395/21 2022
5 23 s 4 29.41 KAMIŃSKA Dominika MKL Toruń 2004 U20 KP 0.0 -- DMP U20 WO¬NIAK Jacek Z/0764/18 2022 3 LDK! 76
1 18 s 5 27.82 KAMINSKA Dominika BKS Bydgoszcz 2006 U18 KP +2.2 IV BAUMGART Iwona Z/0578/19 2022
2 20 s 5 28.45 KELM Julia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2006 U18 KP +2.2 IV LEWANDOWSKI Jacek Z/0173/18 2022
3 21 s 5 28.63 CHODYNICKA Katarzyna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2005 U18 KP +2.2 -- LEWANDOWSKI Jacek Z/5541/18 2022 LDK!
4 22 s 5 28.96 PUKOWNIK Julia KS Wda ¦wiecie 2006 U18 KP +2.2 -- PLISZKA Julia Z/0596/22 2022
5 24 s 5 29.79 ¦LIZANOWSKA Julia MKS Inowrocław 2005 U18 KP +2.2 -- #
300 m K
1 s 1 58.19 PRZYBYSŁAWSKA Lena LKS Atleta Gniezno 2013 U12 WP -- Hʦ Leszek Z/14241/21 2022
2 s 1 60.18 URBAN Alicja LKS Atleta Gniezno 2013 U12 WP -- Hʦ Leszek Z/0095/22 2022
3 s 1 60.30 KONIECZNA Kornelia LKS Atleta Gniezno 2014 U12 WP -- Hʦ Leszek Z/13727/21 2022
4 s 1 61.21 WESOŁOWSKA Wiktoria MZKS Orlęta Aleksandrów Kujawski 2013 U12 KP -- ŻYWICA Wojciech Z/13213/21 2022 LDK!
5 s 1 64.30 BUCZKOWSKA Hanna LKS Atleta Gniezno 2013 U12 WP -- Hʦ Leszek Z/13728/21 2022
1 1 s 2 42.55 LADA Weronika MKL Toruń 2009 U14 KP II WLEKLIŃSKA Dagna Z/4493/19 2022 LDK!
2 2 s 2 47.48 IDZIKOWSKA Ewa UKS D±b Suchy Las 2009 U14 WP V GULCZYŃSKA Grażyna Z/0534/22 2022 LDK!
3 3 s 2 49.55 WITKOWSKA Lena MKL Tlen Mogilno 2010 U14 KP -- DOBRZYŃSKI Piotr Z/6880/21 2022 LDK!
4 4 s 2 50.03 JAJKO Jadwiga UKS D±b Suchy Las 2009 U14 WP -- GULCZYŃSKA Grażyna Z/3714/20 2022 LDK!
5 5 s 2 50.90 ANDERS Natalia UKS D±b Suchy Las 2010 U14 WP -- GULCZYŃSKA Grażyna Z/0377/21 2022 LDK!
6 6 s 2 52.38 KURASIŃSKA Urszula UKS D±b Suchy Las 2010 U14 WP -- GULCZYŃSKA Grażyna Z/0532/22 2022 LDK!
7 7 s 2 54.03 PALACZ Maja UKS D±b Suchy Las 2009 U14 WP -- GULCZYŃSKA Grażyna Z/1522/21 2022 LDK!
1 2 s 3 48.88 LADA Agnieszka MKL Toruń 2011 U12 KP -- WLEKLIŃSKA Dagna Z/3403/20 2022 LDK!
2 3 s 3 50.19 KAMIŃSKA Erika UKS D±b Suchy Las 2011 U12 WP -- GULCZYŃSKA Grażyna Z/4513/21 2022 LDK!
3 4 s 3 52.08 JANKOWIAK Wiktoria LKS Atleta Gniezno 2011 U12 WP -- Hʦ Leszek Z/13148/21 2022
4 5 s 3 52.55 POLTASZEWSKA Pola LKS Atleta Gniezno 2012 U12 WP -- Hʦ Leszek Z/13146/21 2022
5 10 s 3 60.38 KRYSIŃSKA Gabriela LKS Atleta Gniezno 2011 U12 WP -- Hʦ Leszek Z/14242/21 2022
1 1 s 4 48.87 BYTOWSKA Hanna UKS D±b Suchy Las 2011 U12 WP -- GULCZYŃSKA Grażyna Z/1719/21 2022 LDK!
2 6 s 4 52.61 WOJTASZYK Kinga UKS D±b Suchy Las 2011 U12 WP -- GULCZYŃSKA Grażyna Z/1521/21 2022 LDK!
3 7 s 4 53.77 NAPIERAŁA Zuzanna UKS D±b Suchy Las 2011 U12 WP -- GULCZYŃSKA Grażyna Z/1515/21 2022 LDK!
4 8 s 4 54.08 WŁODARCZYK Julia LKS Atleta Gniezno 2012 U12 WP -- Hʦ Leszek Z/0094/22 2022
5 9 s 4 60.20 KOWALSKA Sandra MKS Inowrocław 2011 U12 KP -- B.D. # Z/3985/22 2022
1 s 5 42.60 HOYER Natalia KM Aktywni Sochaczew 2008 U16 MZ II ZIMNY Emanuel Z/5814/19 2022 LDK!
2 s 5 42.92 ŁADOŃ Julia MKS Inowrocław 2007 U16 KP II #
3 s 5 43.05 TOPCZEWSKA Leonia BKS Bydgoszcz 2008 U16 KP III BAUMGART Iwona Z/5764/18 2022 LDK!
4 s 5 44.22 BIELECKA Magdalena MKS Juvenia Puszczykowo 2007 U16 WP III GO¦CINIAK Marcin Z/0551/22 2022 LDK!
5 s 5 44.42 BACZEWSKA Kornelia UKS Gimpas Pasłęk 2007 U16 WN III OLBRY¦ Adrian ZIENKIEWICZ Piotr , Z/0401/21 , 2022 LDK!
1 s 6 44.72 EJSYMONT Jagoda BKS Bydgoszcz 2007 U16 KP III BAUMGART Iwona Z/0188/22 2022
2 s 6 45.23 PRZYBYLSKA Aleksandra UKS D±b Suchy Las 2008 U16 WP IV GULCZYŃSKA Grażyna Z/4143/22 2022
3 s 6 45.94 SPYCHALSKA Iga KS Wda ¦wiecie 2007 U16 KP IV PLISZKA Julia Z/0320/19 2022 BEZ
4 s 6 46.12 URBANIAK Oliwia UKS D±b Suchy Las 2008 U16 WP IV GULCZYŃSKA Grażyna KASPRZYK Marek Z/4320/18 2022 BEZ LDK!
5 s 6 48.05 NIKIEL Maria MKL Toruń 2008 U16 KP V GˇSIEWICZ Jarosław Z/2246/21 2022 LDK!
6 s 6 51.30 KAMIŃSKA Patrycja MKL Toruń 2008 U16 KP -- WO¬NIAK Jacek Z/4491/19 2022 BEZ LDK!
7 s 6 57.93 CHODAKIEWICZ Amelia LKS Atleta Gniezno 2007 U16 WP -- B.D. Z/2858/22 2022
400 m K
1 1 s 1 59.36 PLUTA Daria MKL Jarocin 2003 U20 WP III GO¦CINIAK Mateusz Z/1869/19 2022 LDK!
2 9 s 1 60.01 MATUSZCZAK Gabriela MKS Juvenia Puszczykowo 2003 U20 WP III DMP U20 GO¦CINIAK Marcin GO¦CINIAK Marcin GO¦CINIAK Marcin Z/0300/17 2022 4 LDK! 113
3 10 s 1 60.11 IDZIKOWSKA Julia MKL Jarocin 2006 U18 WP III GO¦CINIAK Mateusz Z/3510/18 2022 4 LDK!
4 11 s 1 60.56 ZMY¦LIŃSKA Agata UKS D±b Suchy Las 2003 U20 WP III TYLAK Łukasz KASPRZYK Marek Z/1532/17 2022 5 LDK!
5 12 s 1 61.89 BARAN Julia STS Pomerania Szczecinek 2006 U18 ZP III JUNIEWICZ Jakub Z/0346/20 2022 LDK!
6 13 s 1 62.25 WRÓBEL Patrycja UKS Gimpas Pasłęk 2004 U20 WN IV ZIENKIEWICZ Piotr Z/0361/18 2022 5 LDK!
1 2 s 2 61.30 OKSANICZ Alicja CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2005 U18 KP III LEWANDOWSKI Jacek Z/11382/21 2022
2 3 s 2 61.73 MILAK Majka CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2005 U18 KP III LEWANDOWSKI Jacek Z/1762/18 2022 BEZ LDK!
3 4 s 2 61.94 NOWAKOWSKA Sandra KS Stal Pleszew 2006 U18 WP III KRUCHOWSKA-WOJCIESZAK Patrycja Z/3060/20 2022 LDK!
4 5 s 2 63.42 SZEWCZYK Nadia MKL Toruń 2005 U18 KP IV DMP DMP U20 WO¬NIAK Jacek Z/2394/19 2022 BEZ LDK! 46 89
5 6 s 2 66.26 MACIEJEWSKA Weronika MKL Toruń 2007 U16 KP V DMP DMP U20 WO¬NIAK Jacek Z/2920/16 2022 BEZ LDK! 26 72
6 7 s 2 68.37 NOWAK Aleksandra MKS Inowrocław 2005 U18 KP -- #
7 8 s 2 70.35 GROCHOWSKA Laura LUKS Start Nakło 2006 U18 KP -- JANKOWSKI Marcin Z/13735/21 2022 LDK!
600 m K
1 s 1 1:42.46 SMOLICZ Pola KS AZS UWM Olsztyn 2007 U16 WN III PAWŁOWSKI Grzegorz PAWŁOWSKI Grzegorz , Z/0396/20 , 2022 LDK!
2 s 1 1:52.58 GAWRY¦ Mira MUKL Brodnica 2009 U14 KP -- ROSIŃSKI Zenon Z/6905/21 2022
3 s 1 1:53.85 RAFALSKA Patrycja MUKL Brodnica 2010 U14 KP -- ROSIŃSKI Zenon Z/0191/22 2022
4 s 1 1:54.39 TALAR Anna MKL Toruń 2008 U16 KP -- WO¬NIAK Jacek Z/4494/19 2022 LDK!
5 s 1 1:57.32 PYSZKOWSKA Magdalena LKS Vectra Włocławek 2010 U14 KP -- ZIÓŁKOWSKI Marek Z/12703/21 2022 LDK!
6 s 1 2:07.08 NIKIEL Zofia MKL Toruń 2011 U12 KP -- GˇSIEWICZ Jarosław Z/2245/21 2022 LDK!
7 s 1 2:25.61 KAMIŃSKA Wiktoria UKS Cyprianka 2011 U12 KP -- JETTER Piotr Z/2546/21 2022 LDK!
  s 1 DNF DYMEK Iga KS AZS UWM Olsztyn 2007 U16 WN -- PAWŁOWSKI Grzegorz Z/1239/20 2022 LDK!
800 m K
1 s 1 2:17.15 KURASZ Justyna KS Gwardia Piła 2003 U20 WP II CHWAŁEK Jarosław Z/4898/18 2022 5
2 s 1 2:17.50 ZIELIŃSKA-MACHADO Veronica MKL Toruń 2005 U18 KP II DMP DMP U20 WO¬NIAK Jacek Z/2396/19 2022 4 LDK! 79 122
3 s 1 2:21.11 KUJOTH Kinga MKS Inowrocław 2005 U18 KP III KWIATKOWSKI Waldemar # Z/3765/19 2022
4 s 1 2:21.77 OWCZARZ Joanna WKS ¦l±sk Wrocław 2005 U18 DS III ADAMEK Marek Z/3131/19 2022
5 s 1 2:25.06 JACKOWIAK Antonina MKL Toruń 2005 U18 KP IV WO¬NIAK Jacek Z/4589/18 2022 5 LDK!
6 s 1 2:25.09 NAWACKA Martyna BKS Bydgoszcz 2005 U18 KP IV RUDNIK Damian Z/0526/19 2022 LDK!
7 s 1 2:32.94 JAKUBOWSKA Magdalena MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U18 LD -- DMP U20 KOWALSKI Robert Z/5166/18 2022 BEZ LDK! 78
8 s 1 2:40.93 OLWERT Malwina MUKL Brodnica 2005 U18 KP -- ROSIŃSKI Zenon Z/3239/22 2022
1500 m K
1 s 1 5:05.44 KORYTOWSKA Olga CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2006 U18 KP IV NIEBUDEK Sylwester KACZOCHA Alina Z/0193/18 2022 LDK!
2 s 1 5:06.87 RĘKAWIECKA Roksana PTT Delta Płock 2006 U18 MZ IV KˇPIŃSKI Sławomir Z/2878/19 2022
3 s 1 5:24.46 SZYMAŃSKA Zuzanna MKS Inowrocław 2008 U16 KP V KWIATKOWSKI Waldemar # Z/12091/21 2022
5000 m K
1 s 1 16:19.11 BRZEZIŃSKA Aleksandra MKL Toruń 1991 Sen KP I DMP GĘSICKI Marian Z/1329/11 2022 1 145
2 s 1 20:12.47 KRZYŻYKOWSKA Dominika MKL Toruń 2005 U18 KP IV DMP WO¬NIAK Jacek Z/9072/21 2022 LDK! 43
3 s 1 23:44.28 MILEWSKA Marta AZS-AWFiS Gdańsk 2004 U20 PM -- KRAWCZAK Tomasz Z/1449/20 2022
100 m pł K
1 e 1 13.52 HULISZ Zuzanna MKL Toruń 1999 Sen KP +2.0 M DMP HULISZ Robert B.D. B.D. Z/0397/15 2022 159
2 e 1 13.84 WANKIEWICZ Natalia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2004 U20 KP +2.0 I DMP DMP U20 KOHUTEK Artur Z/4012/17 2022 4 LDK! 144 167
3 e 1 15.04 RYBKA Paulina LKS Vectra Włocławek 2003 U20 KP +2.0 II NOWAKOWSKA Agnieszka NOWAKOWSKA Agnieszka Z/0851/16 2022 3 LDK!
4 e 1 16.79 KONIECZNA Joanna LKS Vectra Włocławek 2004 U20 KP +2.0 III ZIÓŁKOWSKI Marek NOWAKOWSKA Agnieszka , Z/0840/16 , 2022 4 LDK!
1 f 1 13.66 HULISZ Zuzanna MKL Toruń 1999 Sen KP +1.2 I DMP HULISZ Robert B.D. B.D. Z/0397/15 2022 152
2 f 1 13.93 WANKIEWICZ Natalia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2004 U20 KP +1.2 I DMP DMP U20 KOHUTEK Artur Z/4012/17 2022 4 LDK! 141 165
3 f 1 14.97 RYBKA Paulina LKS Vectra Włocławek 2003 U20 KP +1.2 II NOWAKOWSKA Agnieszka NOWAKOWSKA Agnieszka Z/0851/16 2022 3 LDK!
4 f 1 16.68 KONIECZNA Joanna LKS Vectra Włocławek 2004 U20 KP +1.2 III ZIÓŁKOWSKI Marek NOWAKOWSKA Agnieszka , Z/0840/16 , 2022 4 LDK!
Tyczka K
1 f 1 3.81 IAKOVENKO Valentyna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2003 U20 KP I DMP DMP U20 DAKINIEWICZ Wojciech Z/0209/17 2022 LDK! 153 168
2 f 1 3.71 LEWANDOWSKA Natalia SKLA Sopot 2005 U18 PM I JURGA Łukasz Z/0374/18 2022 4 LDK!
3 f 1 3.51 KALINICZENKO Jelizawieta OSOT Szczecin 2006 U18 ZP I FERFET Marek KALINICZENKO Wiaczesław , Z/2900/20 , 2022 LDK!
4 f 1 3.51 NICHOLS Lilly SKLA Sopot 2006 U18 PM I ANDRZEJCZAK Paweł Z/3015/20 2022 LDK!
5 f 1 3.41 MACIEJEWSKA Wiktoria SKLA Sopot 2005 U18 PM I JURGA Łukasz Z/3898/19 2022 LDK!
1 f 2 2.75 PROSTAK Oliwia AZS-AWFiS Gdańsk 2010 U14 PM III SZYMCZAK Edward Z/1173/22 2022
2 f 2 2.65 KNIGAWKA Zuzanna AZS-AWFiS Gdańsk 2007 U16 PM IV SZYMCZAK Edward Z/14513/21 2022
3 f 2 2.65 MICHNIEWSKA Lukrecja CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2009 U14 KP IV DAKINIEWICZ Wojciech Z/1066/22 2022
4 f 2 2.55 JAKUSZ Lena GKS Olimpia Grudzi±dz 2008 U16 KP IV BADULSKI Tomasz Z/0380/20 2022 LDK!
5 f 2 2.55 LEWANDOWSKA Małgorzata GKS Olimpia Grudzi±dz 2008 U16 KP IV BADULSKI Tomasz Z/1059/20 2022 LDK!
6 f 2 2.55 KOSIOŁ Weronika CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2012 U12 KP IV DAKINIEWICZ Wojciech Z/0409/21 2022
6 f 2 2.55 KOŻUCH Zuzanna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2010 U14 KP IV DAKINIEWICZ Wojciech Z/0410/21 2022
8 f 2 2.45 JĘDRYCZKA Hanna MKS GALA Gdańsk 2008 U16 PM IV RATAJCZAK Maciej Z/14594/21 2022
W dal K
  f 1 4.63 MORITZ Nicola BOSiR Barcin 2006 U18 KP +0.1 -- LUZAK Andrzej LUZAK Andrzej , Z/3924/18 , 2022 5 LDK!
  f 1 4.94 KARULSKA Lena MLKS Nadwi¶lanin Chełmno 2006 U18 KP +0.4 IV WIELGOSZ Sławomir Z/0586/18 2022 BEZ LDK!
  f 1 5.28 SZULC Kalina MLKS Nadwi¶lanin Chełmno 2005 U18 KP +1.0 III WIELGOSZ Sławomir Z/0587/18 2022 4 LDK!
  f 1 5.78 MATUSZEWICZ Anna MKL Toruń 2003 U20 KP +1.7 II DMP DMP U20 BUTKIEWICZ Jacek Z/3343/17 2022 2 111 142
1 f 1 6.07 MATUSZEWICZ Anna MKL Toruń 2003 U20 KP +4.1 I DMP DMP U20 BUTKIEWICZ Jacek Z/3343/17 2022 2 132 159
2 f 1 5.35 SZULC Kalina MLKS Nadwi¶lanin Chełmno 2005 U18 KP +3.1 III WIELGOSZ Sławomir Z/0587/18 2022 4 LDK!
3 f 1 5.32 KOHUTEK Martyna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2003 U20 KP +1.6 III DMP DMP U20 KOHUTEK Artur Z/1779/21 2022 80 107
4 f 1 5.05 KOTEWICZ Kinga CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2005 U18 KP +3.5 IV DMP U20 B.D. DAKINIEWICZ Wojciech , Z/0068/20 , 2022 LDK! 85
5 f 1 5.00 KARULSKA Lena MLKS Nadwi¶lanin Chełmno 2006 U18 KP +2.2 IV WIELGOSZ Sławomir Z/0586/18 2022 BEZ LDK!
6 f 1 4.74 ZIEMBA Weronika MKS Inowrocław 2000 U23 KP +1.0 -- KWIATKOWSKI Waldemar B.D. # Z/13169/21 2022
7 f 1 4.67 MORITZ Nicola BOSiR Barcin 2006 U18 KP +2.3 -- LUZAK Andrzej LUZAK Andrzej , Z/3924/18 , 2022 5 LDK!
1 f 2 4.97 PIECHNIK Julita MKL Tlen Mogilno 2007 U16 KP -3.8 IV DOBRZYŃSKI Piotr Z/2312/21 2022 LDK!
2 f 2 4.80 PIERNIK Julia GKS Olimpia Grudzi±dz 2007 U16 KP 0.0 IV DEJEWSKI Michał BADULSKI Tomasz # , Z/4855/19 , 2022 LDK!
3 f 2 4.46 NIEZGODA Weronika MKL Toruń 2008 U16 KP -1.1 -- MAŃKOWSKI Gabriel Z/4953/22 2022
1 f 3 4.73 GROSS Zuzanna MKL Toruń 2009 U14 KP -1.9 V DMP MAŃKOWSKI Gabriel Z/13195/21 2022 44
2 f 3 4.54 SŁOMKA Gabriela LKS Vectra Włocławek 2009 U14 KP -3.2 V ZIÓŁKOWSKI Marek ZIÓŁKOWSKI Marek Z/0579/18 2022 LDK!
3 f 3 4.34 KOPYSTECKA Maja MKL Toruń 2009 U14 KP -1.0 -- MAŃKOWSKI Gabriel Z/5041/22 2022
4 f 3 4.12 MAKOWSKA Ewa LKS Atleta Gniezno 2010 U14 WP -0.9 -- Hʦ Leszek Z/0100/22 2022
5 f 3 4.09 GÓRECKA Zofia MKL Toruń 2010 U14 KP -2.5 -- GˇSIEWICZ Jarosław Z/0788/22 2022 LDK!
6 f 3 3.97 LEWANDOWSKA Joanna KS Wda ¦wiecie 2010 U14 KP -1.6 -- WAWRZYNIAK Paweł Z/0544/22 2022
7 f 3 3.93 ¦RAMA Julia LKS Atleta Gniezno 2010 U14 WP -2.3 -- Hʦ Leszek Z/13144/21 2022
8 f 3 3.91 STERLING Aleksandra KS Wda ¦wiecie 2010 U14 KP -1.9 -- WAWRZYNIAK Paweł Z/1217/22 2022
9 f 3 3.55 GNATOWSKA Magdalena MKL Toruń 2010 U14 KP -4.6 -- MAŃKOWSKI Gabriel Z/4954/22 2022
10 f 3 3.52 ZIÓŁKOWSKA Hanna LKS Vectra Włocławek 2010 U14 KP -1.4 -- ZIÓŁKOWSKI Marek ZIÓŁKOWSKI Marek Z/0593/19 2022 BEZ LDK!
11 f 3 3.26 ROZMARYNOWSKA Oliwia LKS Atleta Gniezno 2010 U14 WP -3.2 -- Hʦ Leszek Z/0096/22 2022
  f 3 NM KOZACZEK Julia KS Wda ¦wiecie 2010 U14 KP 0.0 -- B.D. Z/4007/22 2022
W dal strefa K
1 f 1 4.40 WI¦NIEWSKA Aleksandra MKL Toruń 2012 U12 KP 0.0 -- WI¦NIEWSKI Maciej Z/11307/21 2022
2 f 1 4.21 GASPARYAN Nelli UKS Cyprianka 2011 U12 KP 0.0 -- JETTER Piotr Z/2686/20 2022 LDK!
3 f 1 4.17 OSICKA Lena LKS Vectra Włocławek 2011 U12 KP 0.0 -- ZIÓŁKOWSKI Marek Z/2474/21 2022 LDK!
4 f 1 4.11 KIERNOZEK Martyna MKL Toruń 2011 U12 KP 0.0 -- MAŃKOWSKI Gabriel Z/4981/22 2022
5 f 1 4.06 JANKOWIAK Wiktoria LKS Atleta Gniezno 2011 U12 WP 0.0 -- Hʦ Leszek Z/13148/21 2022
6 f 1 3.52 WITEK Julia KS Wda ¦wiecie 2012 U12 KP 0.0 -- WAWRZYNIAK Paweł Z/4778/22 2022
7 f 1 2.87 Hʦ Zuzanna LKS Atleta Gniezno 2011 U12 WP 0.0 -- Hʦ Leszek Z/10698/21 2022
Wieloskok K
  f 1 10.44 SIKORSKA Zuzanna LUKS Start Nakło 2008 U16 KP +2.0 III KSOBIECH Bartosz KSOBIECH Bartosz Z/0121/18 2022 BEZ LDK!
  f 1 10.83 LIMONT Anna MKL Toruń 2007 U16 KP +1.8 II BUTKIEWICZ Jacek Z/1177/21 2022 LDK!
1 f 1 10.93 LIMONT Anna MKL Toruń 2007 U16 KP +4.4 II BUTKIEWICZ Jacek Z/1177/21 2022 LDK!
2 f 1 10.50 SIKORSKA Zuzanna LUKS Start Nakło 2008 U16 KP +2.3 III KSOBIECH Bartosz KSOBIECH Bartosz Z/0121/18 2022 BEZ LDK!
3 f 1 9.14 MUZOLF Agata LUKS Start Nakło 2007 U16 KP +2.0 -- JANKOWSKI Marcin KSOBIECH Bartosz Z/1391/19 2022 BEZ LDK!
Młot (3) K
1 f 1 56.70 ORZECHOWSKA Aneta LKS Vectra Włocławek 2006 U18 KP I DMP U20 B.D. KARNAS Kinga WIERZBICKI Dariusz , Z/7627/21 , 2022 LDK! 147
2 f 1 52.51 KO¬LAREK Julia O¦ AZS Poznań 2005 U18 WP II BIERNACKI Jacek Z/1657/19 2022
3 f 1 49.83 LISIECKA Weronika LUKS Start Nakło 2006 U18 KP II KSOBIECH Bartosz Z/0530/20 2022 LDK!
4 f 1 43.61 JANKOWSKA Joanna LUKS Start Nakło 2006 U18 KP III KSOBIECH Bartosz Z/0533/18 2022 BEZ LDK!
5 f 1 42.80 POCHOWSKA Lena CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2005 U18 KP III JUSZCZAK Stanisław Z/4101/22 2022
6 f 1 39.21 BRZEZIŃSKA Maja LKS Vectra Włocławek 2006 U18 KP IV DOBROSIELSKA Martyna ZIÓŁKOWSKI Marek Z/0577/18 2022 BEZ LDK!
1 f 2 51.35 PRACHARCZYK Maria LKLA Krokus Astromal Leszno 2007 U16 WP II B.D. Z/3237/22 2022 LDK!
2 f 2 44.18 WŁOCH Aleksandra CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2007 U16 KP III JUSZCZAK Stanisław Z/1766/20 2022 LDK!
3 f 2 26.39 SZAJKOWSKA Noemi CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2008 U16 KP -- JUSZCZAK Stanisław Z/1774/22 2022
Młot (4) K
1 f 1 63.11 NOWACZEWSKA Aleksandra LUKS Start Nakło 2002 U23 KP I GÓRA Marcin B.D. Z/6533/15 2022 LDK!
1 f 2 51.80 AUGUSTYNIAK Kinga BKS Bydgoszcz 2003 U20 KP I DREGER Jacek Z/3886/18 2022
2 f 2 50.75 WALCZAK Alicja KS AZS AWF Warszawa 2003 U20 MZ I DMP DMP U20 GÓRA Marcin Z/2464/20 2022 121 152
3 f 2 47.52 JUSTA Magdalena CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2003 U20 KP II DMP DMP U20 KOZŁOWSKI Krzysztof JUSZCZAK Stanisław , Z/2113/16 , 2022 4 LDK! 106 142
Oszczep (400) K
1 f 1 25.09 DAMSZEL Antonina MUKL Brodnica 2010 U14 KP -- ROSIŃSKI Zenon Z/6906/21 2022
Oszczep (500) K
1 f 1 40.12 ADAMCZYK Martyna KS Polonia Pasłęk 2006 U18 WN III BORYSEWICZ Piotr Z/2333/19 2022 BEZ
2 f 1 34.14 KOŁODZIEJCZAK Patrycja LUKS Start Nakło 2006 U18 KP IV JANKOWSKI Marcin JANKOWSKI Marcin Z/5672/19 2022 BEZ LDK!
Oszczep (600) K
1 f 1 36.65 POSZYTEK Olga MKL Toruń 2004 U20 KP III DMP DMP U20 HULISZ Robert Z/2254/18 2022 79 112
60 m M
1 1 s 1 9.04 RYBSKI Wiktor MKL Toruń 2011 U12 KP 0.0 -- GˇSIEWICZ Jarosław Z/1172/22 2022
2 2 s 1 9.39 NOWAKOWSKI Stanisław MKL Toruń 2010 U14 KP 0.0 --
3 3 s 1 9.65 SIWIAK Ksawery LKS Atleta Gniezno 2012 U12 WP 0.0 -- Hʦ Leszek Z/14238/21 2022
4 4 s 1 9.70 WI¦NIEWSKI Adam MKL Toruń 2013 U12 KP 0.0 -- WI¦NIEWSKI Maciej Z/12496/21 2022
5 5 s 1 9.95 MANIKOWSKI Szymon KS Wda ¦wiecie 2011 U12 KP 0.0 -- WAWRZYNIAK Paweł Z/1216/22 2022
6 6 s 1 10.06 MAZUREK Tymoteusz KS Wda ¦wiecie 2011 U12 KP 0.0 -- B.D. Z/4009/22 2022
7 7 s 1 10.46 CHUCHRA Szymon MKL Toruń 2013 U12 KP 0.0 -- WLEKLIŃSKA Dagna Z/1366/22 2022
100 m M
1 1 s 1 10.61 KOZELAN Hubert AZS-AWFiS Gdańsk 2003 U20 PM +1.9 M RATAJCZAK Maciej MARUSZEWSKI Piotr Z/2635/17 2022
2 2 s 1 10.65 BAJRASZEWSKI Tomasz LKS Vectra Włocławek 2006 U18 KP +1.9 M DMP U20 ZIÓŁKOWSKI Marek ZIÓŁKOWSKI Marek Z/0568/18 2022 BEZ LDK! 161
3 3 s 1 10.83 LACH Radosław MKL Toruń 2006 U18 KP +1.9 I BUTKIEWICZ Jacek Z/3189/20 2022 BEZ LDK!
4 4 s 1 10.89 OPUSZEWICZ Damian AZS-AWFiS Gdańsk 2003 U20 PM +1.9 I RATAJCZAK Maciej Z/4125/19 2022
5 5 s 1 10.93 JOPEK Michał KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2005 U18 WP +1.9 II WALCZAK Michał Z/3104/19 2022 LDK!
6 8 s 1 11.11 SOSNA Seweryn AZS-AWFiS Gdańsk 2003 U20 PM +1.9 II RATAJCZAK Maciej Z/0207/17 2022 4 LDK!
7 9 s 1 11.22 SIERPNIEWSKI Igor KS Wda ¦wiecie 2005 U18 KP +1.9 II WAWRZYNIAK Paweł Z/5614/18 2022 LDK!
1 6 s 2 10.98 SWOROWSKI Krzysztof GKS Olimpia Grudzi±dz 2005 U18 KP +2.0 II PRZYBYŁ Janusz Z/0383/20 2022 LDK!
2 7 s 2 11.07 KPORHOTOR Derrick CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2006 U18 KP +2.0 II DMP DMP U20 LEWANDOWSKI Jacek Z/5473/19 2022 LDK! 97 134
3 10 s 2 11.37 PIASECKI Kacper CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2006 U18 KP +2.0 III LEWANDOWSKI Jacek Z/13197/21 2022
4 12 s 2 11.44 KOŁODZIEJ Kacper MKL Toruń 2005 U18 KP +2.0 III DMP DMP U20 WLEKLIŃSKA Dagna Z/3190/20 2022 70 113
5 11 s 2 11.44 ŁYSKO Wiktor CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2006 U18 KP +2.0 III LEWANDOWSKI Jacek Z/5474/19 2022 LDK!
6 13 s 2 11.48 ZALEGA Jonatan MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U18 LD +2.0 III DMP U20 B.D. KOWALSKI Robert , Z/3808/19 , 2022 LDK! 111
7 16 s 2 11.66 OLISIEJKO Samuel MKL Toruń 2004 U20 KP +2.0 III DMP U20 BUTKIEWICZ Jacek Z/2750/16 2022 2 LDK! 102
1 14 s 3 11.59 KUCHARSKI Antoni MKL Toruń 2006 U18 KP +2.5 III DMP DMP U20 BUTKIEWICZ Jacek Z/0589/20 2022 LDK! 60 105
2 15 s 3 11.62 HEIGELMANN Jakub GKS Olimpia Grudzi±dz 2005 U18 KP +2.5 III PRZYBYŁ Janusz Z/11438/21 2022 LDK!
3 17 s 3 11.83 TOMASZEWSKI Oskar CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2005 U18 KP +2.5 IV LEWANDOWSKI Jacek Z/5226/18 2022 BEZ
4 18 s 3 12.13 TALAREK Bartosz MKL Toruń # 2006 U18 KP +2.5 IV GˇSIEWICZ Jarosław Z/4595/22 2022
5 19 s 3 12.13 MŁYNOWSKI Stanisław UKS D±b Suchy Las 2005 U18 WP +2.5 IV TYLAK Łukasz Z/0397/21 2022
6 20 s 3 13.16 LEWANDOWSKI Maksymilian MKL Toruń 2006 U18 KP +2.5 -- MAŃKOWSKI Gabriel Z/4469/19 2022 BEZ LDK!
1 1 s 4 13.53 BUTKIEWICZ Łukasz MKL Toruń 2010 U14 KP +1.9 -- BUTKIEWICZ Jacek
2 2 s 4 13.79 JĘDRZEJEWSKI Adam LKS Vectra Włocławek 2010 U14 KP +1.9 -- ZIÓŁKOWSKI Marek Z/1155/22 2022 LDK!
3 3 s 4 14.14 KMIEĆ Kacper MZKS Orlęta Aleksandrów Kujawski 2010 U14 KP +1.9 -- ŻYWICA Wojciech Z/13179/21 2022 LDK!
4 4 s 4 14.18 BAJRASZEWSKI Wojciech LKS Vectra Włocławek 2009 U14 KP +1.9 -- ZIÓŁKOWSKI Marek Z/0884/20 2022 BEZ LDK!
5 5 s 4 14.24 CHUCHRA Mateusz MKL Toruń 2010 U14 KP +1.9 -- WLEKLIŃSKA Dagna Z/4503/19 2022 BEZ LDK!
6 6 s 4 14.44 KORPOWSKI Sebastian LKS Vectra Włocławek 2010 U14 KP +1.9 -- ZIÓŁKOWSKI Marek Z/9020/21 2022 LDK!
1 1 s 5 10.36 SIUDA Mateusz O¦ AZS Poznań 1998 Sen WP +2.5 M DMP OSIK Tadeusz B.D. Z/1268/14 2022 1 162
2 2 s 5 10.37 WYKROTA Patryk KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2000 U23 WP +2.5 M WALCZAK Michał B.D. Z/1067/17 2022
3 3 s 5 10.39 BRZEZIŃSKI Adrian MKL Toruń 1998 Sen KP +2.5 M DMP BUTKIEWICZ Jacek B.D. Z/4501/15 2022 159
4 4 s 5 10.48 ŻOK Łukasz ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2001 U23 LB +2.5 M SASKA Tomasz B.D. Z/3718/16 2022
5 6 s 5 10.73 JANKOWSKI Tomasz KS Stal LA Ostrów Wlkp. 1999 Sen WP +2.5 I WALCZAK Katarzyna Z/0837/15 2022
6 5 s 5 10.73 SOBÓL Damian KS AZS UWM Olsztyn 2003 U20 WN +2.5 I LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława , Z/2970/17 , 2022 2 LDK!
7 10 s 5 10.80 ŁAZOWY Cezary WMLKS Nadodrze Powodowo 2004 U20 WP +2.5 I WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/1792/18 2022 4 LDK!
8 14 s 5 11.05 SMOLNICKI Łukasz SKLA Sopot 1995 Sen PM +2.5 II ANDRZEJCZAK Paweł B.D. Z/0378/11 2022 1
1 7 s 6 10.78 RUDNIK Kacper MKL Toruń 2001 U23 KP +2.0 I B.D. BUTKIEWICZ Jacek , Z/0593/16 , 2022 LDK!
2 8 s 6 10.78 KAROLEWSKI Marcin KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2002 U23 WP +2.0 I WALCZAK Michał Z/0690/19 2022
3 9 s 6 10.79 CEGŁA Kacper KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2004 U20 WP +2.0 I WALCZAK Michał Z/5024/19 2022 LDK!
4 12 s 6 11.01 ADAMCIO Cyprian KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2003 U20 WP +2.0 II WALCZAK Michał Z/0845/17 2022
5 13 s 6 11.04 TUCZYŃSKI Michał KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2000 U23 WP +2.0 II WALCZAK Katarzyna B.D. B.D. # Z/1066/17 2022
6 15 s 6 11.12 BOIŃSKI Dominik CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2002 U23 KP +2.0 II DMP NIEBUDEK Sylwester # Z/0178/20 2022 93
7 16 s 6 11.21 DROZDOWSKI Damian KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2003 U20 WP +2.0 II WALCZAK Michał Z/1075/18 2022 3
1 11 s 7 10.81 FRˇCKIEWICZ Natan STS Pomerania Szczecinek 2001 U23 ZP +3.0 I JUNIEWICZ Jakub B.D. B.D. Z/2964/16 2022 LDK!
2 17 s 7 11.31 SADOWCZYK Maciej KS Wda ¦wiecie 2004 U20 KP +3.0 III PLISZKA Julia Z/1427/17 2022 5
3 18 s 7 11.44 SOBIECH Jakub KS Sprinterzy.com Kraków 1990 Sen MA +3.0 III B.D. Z/11732/21 2022
4 19 s 7 11.46 SZCZEPAŃSKI Maciej KS Polonia Pasłęk 2004 U20 WN +3.0 III BORYSEWICZ Magdalena Z/2337/19 2022 5
5 20 s 7 11.59 TYLAK Łukasz UKS D±b Suchy Las 1990 Sen WP +3.0 III TYLAK Łukasz Z/1668/12 2022 II
1 s 8 12.26 GRABOWSKI Ksawery MKL Toruń 2007 U16 KP +1.7 V MAŃKOWSKI Gabriel # Z/5783/22 2022
2 s 8 12.32 WACHEK Franek MKL Toruń 2008 U16 KP +1.7 V WLEKLIŃSKA Dagna Z/4496/19 2022 LDK!
3 s 8 12.38 KACZMAREK Mikołaj UKS D±b Suchy Las 2007 U16 WP +1.7 V TYLAK Łukasz Z/0533/22 2022 LDK!
4 s 8 12.82 JASIŃSKI Patryk MKL Toruń 2008 U16 KP +1.7 -- MAŃKOWSKI Gabriel Z/1178/21 2022 LDK!
200 m M
1 s 1 21.44 LACH Radosław MKL Toruń 2006 U18 KP +1.9 M DMP DMP U20 BUTKIEWICZ Jacek Z/3189/20 2022 BEZ LDK! 133 163
2 s 1 22.26 SWOROWSKI Krzysztof GKS Olimpia Grudzi±dz 2005 U18 KP +1.9 II PRZYBYŁ Janusz Z/0383/20 2022 LDK!
3 s 1 22.41 KPORHOTOR Derrick CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2006 U18 KP +1.9 II LEWANDOWSKI Jacek Z/5473/19 2022 LDK!
4 s 1 22.59 SIERPNIEWSKI Igor KS Wda ¦wiecie 2005 U18 KP +1.9 II WAWRZYNIAK Paweł Z/5614/18 2022 LDK!
5 s 1 22.63 JOPEK Michał KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2005 U18 WP +1.9 II DMP U20 WALCZAK Michał Z/3104/19 2022 LDK! 126
6 s 1 23.00 KRYSZPIN Maciej MUKL Brodnica 2005 U18 KP +1.9 III ROSIŃSKI Zenon Z/5583/18 2022 BEZ
7 s 1 23.13 KOŁODZIEJ Kacper MKL Toruń 2005 U18 KP +1.9 III WLEKLIŃSKA Dagna Z/3190/20 2022
8 s 1 23.43 ZALEGA Jonatan MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U18 LD +1.9 III B.D. KOWALSKI Robert , Z/3808/19 , 2022 LDK!
1 s 2 23.03 PIASECKI Kacper CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2006 U18 KP +2.1 III LEWANDOWSKI Jacek Z/13197/21 2022
2 s 2 23.31 TOMASZEWSKI Oskar CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2005 U18 KP +2.1 III LEWANDOWSKI Jacek Z/5226/18 2022 BEZ
3 s 2 23.43 ŁYSKO Wiktor CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2006 U18 KP +2.1 III LEWANDOWSKI Jacek Z/5474/19 2022 LDK!
4 s 2 23.85 HEIGELMANN Jakub GKS Olimpia Grudzi±dz 2005 U18 KP +2.1 IV PRZYBYŁ Janusz Z/11438/21 2022 LDK!
5 s 2 24.77 MŁYNOWSKI Stanisław UKS D±b Suchy Las 2005 U18 WP +2.1 -- TYLAK Łukasz Z/0397/21 2022
6 s 2 26.65 LEWANDOWSKI Maksymilian MKL Toruń 2006 U18 KP +2.1 -- MAŃKOWSKI Gabriel Z/4469/19 2022 BEZ LDK!
1 1 s 3 20.70 WYKROTA Patryk KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2000 U23 WP +1.1 MM WALCZAK Michał B.D. Z/1067/17 2022
2 2 s 3 20.77 BRZEZIŃSKI Adrian MKL Toruń 1998 Sen KP +1.1 M BUTKIEWICZ Jacek B.D. Z/4501/15 2022
3 3 s 3 20.94 ŻOK Łukasz ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2001 U23 LB +1.1 M SASKA Tomasz B.D. Z/3718/16 2022
4 4 s 3 20.95 SIUDA Mateusz O¦ AZS Poznań 1998 Sen WP +1.1 M OSIK Tadeusz B.D. Z/1268/14 2022 1
5 6 s 3 21.42 SOBÓL Damian KS AZS UWM Olsztyn 2003 U20 WN +1.1 M DMP U20 LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława , Z/2970/17 , 2022 2 LDK! 164
6 10 s 3 21.82 JANKOWSKI Tomasz KS Stal LA Ostrów Wlkp. 1999 Sen WP +1.1 I WALCZAK Katarzyna Z/0837/15 2022
1 5 s 4 21.37 ŁAZOWY Cezary WMLKS Nadodrze Powodowo 2004 U20 WP +0.5 M WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/1792/18 2022 4 LDK!
2 7 s 4 21.63 KAROLEWSKI Marcin KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2002 U23 WP +0.5 I WALCZAK Michał Z/0690/19 2022
3 8 s 4 21.74 ADAMCIO Cyprian KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2003 U20 WP +0.5 I WALCZAK Michał Z/0845/17 2022
4 9 s 4 21.75 CEGŁA Kacper KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2004 U20 WP +0.5 I DMP U20 WALCZAK Michał Z/5024/19 2022 LDK! 150
5 11 s 4 21.95 RUDNIK Kacper MKL Toruń 2001 U23 KP +0.5 II B.D. BUTKIEWICZ Jacek , Z/0593/16 , 2022 LDK!
6 16 s 4 22.80 PAŁKOWSKI Dawid MUKL Brodnica 2004 U20 KP +0.5 II ROSIŃSKI Zenon Z/0237/19 2022 2
1 12 s 5 21.96 SMOLNICKI Łukasz SKLA Sopot 1995 Sen PM +1.4 II ANDRZEJCZAK Paweł B.D. Z/0378/11 2022 1
2 13 s 5 22.40 BOIŃSKI Dominik CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2002 U23 KP +1.4 II NIEBUDEK Sylwester # Z/0178/20 2022
3 14 s 5 22.67 TUCZYŃSKI Michał KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2000 U23 WP +1.4 II WALCZAK Katarzyna B.D. B.D. # Z/1066/17 2022
4 15 s 5 22.70 DROZDOWSKI Damian KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2003 U20 WP +1.4 II DMP U20 WALCZAK Michał Z/1075/18 2022 3 124
5 20 s 5 23.42 SADOWCZYK Maciej KS Wda ¦wiecie 2004 U20 KP +1.4 III PLISZKA Julia Z/1427/17 2022 5
1 17 s 6 22.96 SOBIECH Jakub KS Sprinterzy.com Kraków 1990 Sen MA +1.4 III B.D. Z/11732/21 2022
2 18 s 6 22.97 SZCZEPAŃSKI Maciej KS Polonia Pasłęk 2004 U20 WN +1.4 III BORYSEWICZ Magdalena Z/2337/19 2022 5
3 19 s 6 23.39 TYLAK Łukasz UKS D±b Suchy Las 1990 Sen WP +1.4 III TYLAK Łukasz Z/1668/12 2022 II
300 m M
1 1 s 1 49.00 RYBSKI Wiktor MKL Toruń 2011 U12 KP -- GˇSIEWICZ Jarosław Z/1172/22 2022
2 2 s 1 52.61 MISIURA Mieszko MZKS Orlęta Aleksandrów Kujawski 2013 U12 KP -- ŻYWICA Wojciech Z/13183/21 2022 LDK!
3 3 s 1 53.22 SIWIAK Ksawery LKS Atleta Gniezno 2012 U12 WP -- Hʦ Leszek Z/14238/21 2022
4 4 s 1 57.77 CHABASIŃSKI Kamil UKS Cyprianka 2011 U12 KP -- JETTER Piotr Z/2234/22 2022 LDK!
5 5 s 1 66.49 KARCZEWSKI Kordian UKS Cyprianka 2014 U12 KP -- JETTER Piotr Z/3538/22 2022 LDK!
1 s 2 37.17 DURA Łukasz BKS Bydgoszcz 2007 U16 KP II BAUMGART Iwona Z/0214/16 2022 BEZ
2 s 2 39.69 WITKOWSKI Nicolas BKS Bydgoszcz 2007 U16 KP IV BAUMGART Iwona Z/0040/19 2022 LDK!
3 s 2 41.90 WACHEK Franek MKL Toruń 2008 U16 KP V WLEKLIŃSKA Dagna Z/4496/19 2022 LDK!
4 s 2 48.76 CHUCHRA Mateusz MKL Toruń 2010 U14 KP -- WLEKLIŃSKA Dagna Z/4503/19 2022 BEZ LDK!
400 m M
1 s 1 48.56 RUTOWICZ Hubert UMLKS Pegaz Opoczno 2004 U20 LD II GRABOLUS Marek Z/0414/19 2022 LDK!
2 s 1 49.22 ŁOWICKI Michał AZS-AWFiS Gdańsk 2004 U20 PM II POGORZELSKA Marta B.D. RATAJCZAK Maciej , Z/0468/18 , 2022 4 LDK!
3 s 1 50.08 WÓJCIAK Adrian UMLKS Pegaz Opoczno 2005 U18 LD II GRABOLUS Marek Z/1902/21 2022 LDK!
4 s 1 52.24 STOBIERSKI Adrian BKS Bydgoszcz 2006 U18 KP III RUDNIK Damian Z/4220/20 2022 LDK!
5 s 1 53.12 PYSZKA Mikołaj LUKS Start Nakło 2002 U23 KP -- JANKOWSKI Marcin Z/0579/16 2022 BEZ LDK!
6 s 1 53.31 TOBOLSKI Konrad GKS Olimpia Grudzi±dz 2005 U18 KP IV DEJEWSKI Michał PRZYBYŁ Janusz RUDNIK Damian , Z/3888/18 , 2022 LDK!
600 m M
1 1 s 1 1:32.03 GOŁDYN Jan MKS Aleksandrów Łódzki 2008 U16 LD IV KOWALSKI Robert Z/1554/21 2022 LDK!
2 2 s 1 1:36.54 FLENC Bruno MUKL Brodnica 2008 U16 KP V ROSIŃSKI Zenon Z/0190/22 2022
3 3 s 1 1:36.65 SOBCZAK Szymon MKS Aleksandrów Łódzki 2008 U16 LD V KOWALSKI Robert Z/0633/21 2022 LDK!
4 4 s 1 1:38.36 SOROKA Jakub UKS Gimpas Pasłęk 2007 U16 WN V OLBRY¦ Adrian ZIENKIEWICZ Piotr , Z/4297/20 , 2022 LDK!
5 5 s 1 2:04.07 RATYŃSKI Norbert UKS Cyprianka 2011 U12 KP -- JETTER Piotr JETTER Piotr Z/2555/21 2022 LDK!
800 m M
1 s 1 1:51.25 WI¦NIEWSKI Damian GKS Olimpia Grudzi±dz 2000 U23 KP I CZUBASZEK Jarosław Z/2264/15 2022 3
2 s 1 1:53.38 HAWEŁKO Igor BKS Bydgoszcz 2004 U20 KP II DEJEWSKI Michał B.D. RUDNIK Damian , Z/3491/17 , 2022 LDK!
3 s 1 1:53.64 PIWOŃSKI Mikołaj MKL Toruń 2004 U20 KP II DMP DMP U20 WO¬NIAK Jacek B.D. Z/2012/18 2022 3 LDK! 96 136
4 s 1 1:57.20 ¦MIERTKA Mateusz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2006 U18 KP III DMP U20 NIEBUDEK Sylwester Z/1014/19 2022 LDK! 120
5 s 1 1:57.61 KORTAS Mateusz AZS-AWFiS Gdańsk 2004 U20 PM III SZAŁACH Krzysztof Z/2249/19 2022
  s 1 DNF POCZWARDOWSKI Jędrzej MKL Toruń 2002 U23 KP -- DMP WO¬NIAK Jacek Z/2386/16 2022 2 LDK!
  s 1 DNF MAKIŁA Karol GKS Cartusia Kartuzy # 2005 U18 PM -- KRÓL Krzysztof Z/2250/19 2022 LDK!
1 s 2 2:00.70 KOŁBUC Grzegorz MLKS Sokół Lubin 2001 U23 DS III B.D. Z/3667/15 2022
2 s 2 2:01.13 MALIK Jakub WKS ¦l±sk Wrocław 2001 U23 DS III ADAMEK Marek Z/1355/20 2022
3 s 2 2:09.04 JANKOWSKI Kacper MKL Toruń 2000 U23 KP -- WO¬NIAK Jacek B.D. Z/3129/21 2022
4 s 2 2:13.36 SIERADZKI Jakub CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2006 U18 KP -- NIEBUDEK Sylwester Z/3031/17 2022
1500 m M
1 1 s 1 4:04.81 STOSIK Maciej CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2004 U20 KP III DMP U20 NIEBUDEK Sylwester Z/5022/19 2022 114
2 2 s 1 4:27.95 WYSOCKI Mikołaj CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2005 U18 KP -- NIEBUDEK Sylwester Z/4136/18 2022 LDK!
  s 1 DNF KABATA Filip CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 2003 U20 KP -- KRZEWIŃSKI Ignacy NIEBUDEK Sylwester , Z/4078/17 , 2022 LDK!
  s 1 DNF TULEJA Jakub CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2001 U23 KP -- NIEBUDEK Sylwester B.D. Z/5215/15 2022
3000 m M
1 1 s 1 8:37.21 SZYMANIAK Kamil MKL Toruń # 1990 Sen KP II B.D. WO¬NIAK Jacek , Z/11430/21 , 2022
2 2 s 1 8:40.65 NIEMCZYK Mateusz KS Prefbet-Sonarol 1992 Sen PD II B.D. Z/4502/11 2022
3 3 s 1 8:52.29 ARENDT Kacper GKS Olimpia Grudzi±dz 2002 U23 KP III CZUBASZEK Jarosław Z/2216/19 2022 4 LDK!
4 4 s 1 9:03.94 LEWINSKI Konrad MKL Toruń 2001 U23 KP III WO¬NIAK Jacek Z/1869/15 2022
5 5 s 1 9:04.28 LEWANDOWSKI Michał LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 1992 Sen PM III ¦WIATCZYŃSKI Wojciech Z/9320/21 2022
6 6 s 1 9:10.15 KARDAS Arkadiusz TS AKS Chorzów 1989 Sen SL III B.D. B.D. Z/3221/15 2022 BEZ
Wzwyż M
1 f 1 2.10 SIDYA Cezar GKS Olimpia Grudzi±dz 2004 U20 KP I KAŃSKI Ryszard Z/4854/19 2022 LDK!
2 f 1 2.00 DONAKOWSKI Damian GKS Olimpia Grudzi±dz 2003 U20 KP II B.D. B.D. # Z/4605/17 2022 5 LDK!
3 f 1 1.90 KALAMARSKI Mateusz GKS Olimpia Grudzi±dz 2002 U23 KP III CHOCHLIUK Grażyna DEJEWSKI Michał DEJEWSKI Michał , Z/1736/16 , 2022 3 LDK!
Tyczka M
1 f 1 4.41 ROZMIAREK Piotr CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2005 U18 KP II DMP U20 KRZEWIŃSKI Ignacy DAKINIEWICZ Wojciech , Z/4249/18 , 2022 LDK! 138
2 f 1 3.91 KARASZEWSKI Paweł SKLA Sopot 2006 U18 PM III JURGA Łukasz Z/3896/19 2022 BEZ LDK!
1 f 2 3.25 KANIA Maksymilian CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2009 U14 KP IV KACZOCHA Alina DAKINIEWICZ Wojciech , Z/0333/19 , 2022 LDK!
W dal M
1 f 1 6.24 MINKLEJ Adrian MKL Toruń 2005 U18 KP +3.4 IV DMP DMP U20 B.D. MAŃKOWSKI Gabriel , Z/0697/18 , 2022 BEZ LDK! 46 91
1 f 2 5.07 KACZMAREK Mikołaj UKS D±b Suchy Las 2007 U16 WP -1.8 -- TYLAK Łukasz Z/0533/22 2022 LDK!
1 f 3 4.09 GOŁĘBIEWSKI Stefan MKL Toruń 2011 U12 KP -2.6 --
W dal strefa M
1 f 1 3.72 MAZUREK Tymoteusz KS Wda ¦wiecie 2011 U12 KP 0.0 -- B.D. Z/4009/22 2022
2 f 1 3.69 SIWIAK Ksawery LKS Atleta Gniezno 2012 U12 WP 0.0 -- Hʦ Leszek Z/14238/21 2022
3 f 1 3.28 MANIKOWSKI Szymon KS Wda ¦wiecie 2011 U12 KP 0.0 -- WAWRZYNIAK Paweł Z/1216/22 2022
4 f 1 3.21 WI¦NIEWSKI Adam MKL Toruń 2013 U12 KP 0.0 -- WI¦NIEWSKI Maciej Z/12496/21 2022
Wieloskok M
  f 1 9.26 KACZMAREK Mikołaj UKS D±b Suchy Las 2007 U16 WP +1.7 -- TYLAK Łukasz Z/0533/22 2022 LDK!
1 f 1 10.44 OKONIEWSKI Franciszek LUKS Start Nakło 2008 U16 KP -0.9 -- JANKOWSKI Marcin BON-PANTKOWSKA Aldona # Z/0549/18 2022 LDK!
2 f 1 9.66 KACZMAREK Mikołaj UKS D±b Suchy Las 2007 U16 WP +3.0 -- TYLAK Łukasz Z/0533/22 2022 LDK!
Młot (5) M
1 f 1 65.56 PRACHARCZYK Jakub LKLA Krokus Astromal Leszno 2005 U18 WP II PTAK Krzysztof Z/5101/19 2022 LDK!
2 f 1 58.53 SZYMAŃSKI Szymon MKL Toruń 2005 U18 KP II DMP U20 HULISZ Robert Z/3315/19 2022 LDK! 129
3 f 1 58.21 KLUSZCZYŃSKI Gracjan CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2006 U18 KP II DMP U20 JUSZCZAK Stanisław Z/3021/17 2022 128
4 f 1 49.22 FLIS Eryk MLKS Nadwi¶lanin Chełmno 2005 U18 KP IV DMP U20 LATAŃSKI Grzegorz Z/1565/20 2022 LDK! 110
5 f 1 42.37 BEGER Krystian LUKS Start Nakło 2006 U18 KP IV KSOBIECH Bartosz Z/0529/20 2022 LDK!
1 f 2 38.28 PRACHARCZYK Jan LKLA Krokus Astromal Leszno 2007 U16 WP V B.D. Z/3238/22 2022 LDK!
Młot (6) M
1 f 1 59.12 ZŁOTOWSKI Wiktor MLKS Nadwi¶lanin Chełmno 2004 U20 KP II DMP U20 KENSIK Jan Z/4965/18 2022 5 145
2 f 1 57.90 DZIOBA Jakub KS AZS AWF Warszawa 2003 U20 MZ II DMP U20 GÓRA Marcin NOWAK Grzegorz Z/4493/18 2022 142
3 f 1 57.26 BANACH Kacper CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2004 U20 KP II DMP U20 JUSZCZAK Stanisław Z/5368/18 2022 BEZ 140
4 f 1 49.99 GˇSIOR Mateusz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2004 U20 KP III DMP U20 JUSZCZAK Stanisław B.D. Z/0049/15 2022 5 LDK! 122
5 f 1 48.51 GIL Grzegorz LUKS Start Nakło 2003 U20 KP III KSOBIECH Bartosz Z/0278/17 2022 5 LDK!
6 f 1 43.21 SOLETA Kajetan LUKS Start Nakło 2003 U20 KP III KSOBIECH Bartosz Z/0282/17 2022 5 LDK!
Młot (7.26) M
1 f 1 51.87 BANACH Kacper CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2004 U20 KP II DMP JUSZCZAK Stanisław Z/5368/18 2022 BEZ 98
2 f 1 49.39 KLUSZCZYŃSKI Gracjan CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2006 U18 KP II DMP JUSZCZAK Stanisław Z/3021/17 2022 90
3 f 1 44.59 SZYMAŃSKI Szymon MKL Toruń 2005 U18 KP III DMP HULISZ Robert Z/3315/19 2022 LDK! 73
Oszczep (700) M
1 f 1 46.26 WYSOCKI Adam KS Polonia Pasłęk 2005 U18 WN IV BORYSEWICZ Piotr Z/5285/18 2022
2 f 1 44.75 KRÓL Kacper CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2005 U18 KP -- DMP U20 JUSZCZAK Stanisław Z/11374/21 2022 92
3 f 1 40.11 POWALISZ Szymon LUKS Start Nakło 2006 U18 KP -- KSOBIECH Bartosz KSOBIECH Bartosz , Z/1376/19 , 2022 BEZ LDK!
Oszczep (800) M
1 f 1 68.44 TRZECIAKOWSKI Hubert UKS Cyprianka 1988 Sen KP I MAŃKOWSKI Edward Z/4940/11 2022 1
2 f 1 66.48 MERTKA Wiktor UKS Cyprianka 1997 Sen KP I MAŃKOWSKI Edward B.D. Z/1564/13 2022 1
3 f 1 65.02 MERTKA Jonasz UKS Cyprianka 1999 Sen KP I MAŃKOWSKI Edward B.D. Z/4340/15 2022

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 21.938369035721 sekund