Częstochowa 18.06.2022
Ogólnopolski mityng kwalifikacyjny [DMP] [DMP U20]
100 m K
1 1 s 1 12.69 CICHY Laura MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2004 U20 SL -1.1 II PILAREK Sławomir B.D. , Z/2407/17 , 2022 LDK!
2 2 s 1 12.73 CYRULIŃSKA Oliwia CKS Budowlani Częstochowa 2005 U18 SL -1.1 II DMP DMP U20 TRˇBCZYŃSKA Żaneta LAMCH Czesław , Z/3419/18 , 2022 4 LDK! 86 124
3 3 s 1 12.94 DZIADZIA Anna MKS-MOSM Bytom 2004 U20 SL -1.1 III DMP U20 ¦NIEGÓRSKI Adam KOTUŁA Krzysztof , Z/3294/18 , 2022 LDK! 114
4 4 s 1 12.96 OPOLONCHIK Daria CKS Budowlani Częstochowa 2002 U23 SL -1.1 III DMP B.D. Z/3251/22 2022 74
5 5 s 1 13.24 BOGUNIEWICZ Martyna MKS-SMS Victoria Racibórz 2004 U20 SL -1.1 IV SKALIK Joanna Z/0757/20 2022
6 7 s 1 13.36 LIPSKA Aleksandra CKS Budowlani Częstochowa 2006 U18 SL -1.1 IV DMP U20 MICHALSKA Alicja Z/2265/20 2022 LDK! 97
7 9 s 1 13.47 CICHOWSKA Laura MKS Żywiec 2007 U16 SL -1.1 IV FIJAK Krystyna Z/1072/20 2022 LDK!
8 21 s 1 15.21 OWSIONKA Emilia SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2010 U14 SL -1.1 -- JUSTYNIAK Joanna Z/2006/22 2022 LDK!
1 6 s 2 13.33 POTOK Katarzyna SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2006 U18 SL -1.3 IV DMP U20 JUSTYNIAK Joanna Z/2991/22 2022 98
2 8 s 2 13.40 MALIGŁÓWKA Aleksandra CKS Budowlani Częstochowa 2006 U18 SL -1.3 IV MICHALSKA Alicja Z/0938/20 2022 BEZ LDK!
3 10 s 2 13.97 JABŁOŃSKA Alicja KS AZS AWF Kraków 2005 U18 MA -1.3 -- DMP CHRYCZYK Katarzyna Z/7703/21 2022 33
4 11 s 2 14.08 WIEJA Klaudia SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2008 U16 SL -1.3 V ŻUK Bartłomiej Z/5577/21 2022 LDK!
5 14 s 2 14.40 LASATOWICZ Maja SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2007 U16 SL -1.3 V JUSTYNIAK Joanna Z/2548/19 2022 LDK!
6 16 s 2 14.62 BORKOWSKA Hanna CKS Budowlani Częstochowa 2010 U14 SL -1.3 -- MICHALSKA Alicja Z/3680/22 2022 LDK!
7 18 s 2 14.90 SZYJKA Maja SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2009 U14 SL -1.3 -- JUSTYNIAK Joanna Z/1276/22 2022 LDK!
8 19 s 2 14.91 LICHTARSKA Maja SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2008 U16 SL -1.3 -- JUSTYNIAK Joanna Z/1274/22 2022 LDK!
1 12 s 3 14.11 MŁYNARCZYK Amelia CKS Budowlani Częstochowa 2011 U12 SL -0.6 V TRˇBCZYŃSKA Żaneta Z/14034/21 2022 LDK!
2 13 s 3 14.25 MAJEWSKA Emilia CKS Budowlani Częstochowa 2010 U14 SL -0.6 V TRˇBCZYŃSKA Żaneta Z/3936/20 2022 BEZ LDK!
3 15 s 3 14.45 ¦LIWA Iga MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2006 U18 SL -0.6 -- B.D. Z/7889/21 2022 LDK!
4 17 s 3 14.89 FUGIEL Martyna MOSM Tychy 2005 U18 SL -0.6 -- GAWLINA Józef Z/1652/22 2022
5 20 s 3 14.95 SZUMLIŃSKA Nicola CKS Budowlani Częstochowa 2007 U16 SL -0.6 -- MICHALSKA Alicja Z/1958/22 2022 LDK!
6 22 s 3 15.38 ZAGÓRSKA Anastazja MOSM Tychy 2008 U16 SL -0.6 -- PRZYBYCIN Bogdan Z/0754/22 2022
7 23 s 3 15.53 MIKSA Judyta MOSM Tychy 2008 U16 SL -0.6 -- GAWLINA Józef # Z/5087/22 2022
8 24 s 3 15.78 HERMANOWICZ Martyna MKS-SMS Victoria Racibórz 2006 U18 SL -0.6 -- SZYJKA Anna Z/0678/22 2022
200 m K
1 1 s 1 25.53 SÓWKA Natalia CKS Budowlani Częstochowa 2003 U20 SL -0.6 II MICHALSKA Alicja Z/1030/22 2022 LDK!
2 2 s 1 26.46 OPOLONCHIK Daria CKS Budowlani Częstochowa 2002 U23 SL -0.6 III B.D. Z/3251/22 2022
3 3 s 1 26.48 ¦LIWIŃSKA Emilia MKS-SMS Victoria Racibórz 2005 U18 SL -0.6 III SZYJKA Anna # Z/0210/19 2022 LDK!
4 4 s 1 26.49 DZIADZIA Anna MKS-MOSM Bytom 2004 U20 SL -0.6 III ¦NIEGÓRSKI Adam KOTUŁA Krzysztof , Z/3294/18 , 2022 LDK!
5 5 s 1 26.54 BŁAŻYŃSKA Anna TS AKS Chorzów 2005 U18 SL -0.6 III B.D. Z/12348/21 2022
6 22 s 1 32.84 MIKSA Judyta MOSM Tychy 2008 U16 SL -0.6 -- GAWLINA Józef # Z/5087/22 2022
1 6 s 2 26.61 CYRULIŃSKA Oliwia CKS Budowlani Częstochowa 2005 U18 SL -1.6 III TRˇBCZYŃSKA Żaneta LAMCH Czesław , Z/3419/18 , 2022 4 LDK!
2 7 s 2 27.23 MILICZEK Magdalena KS AZS AWF Katowice # 2006 U18 SL -1.6 III MARMUR Stanisław Z/3242/18 2022 LDK!
3 8 s 2 27.38 LIPSKA Aleksandra CKS Budowlani Częstochowa 2006 U18 SL -1.6 IV DMP MICHALSKA Alicja Z/2265/20 2022 LDK! 60
4 9 s 2 27.70 MUNARI Sabrina MKS-SMS Victoria Racibórz 2005 U18 SL -1.6 IV MORKA Piotr # Z/0501/20 2022 LDK!
5 10 s 2 27.74 POTOK Katarzyna SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2006 U18 SL -1.6 IV JUSTYNIAK Joanna Z/2991/22 2022
1 11 s 3 28.11 TRˇBCZYŃSKA Julia CKS Budowlani Częstochowa 2007 U16 SL -2.0 IV DMP DMP U20 TRˇBCZYŃSKA Żaneta Z/4622/19 2022 BEZ LDK! 47 90
2 12 s 3 28.56 JABŁOŃSKA Alicja KS AZS AWF Kraków 2005 U18 MA -2.0 -- DMP U20 CHRYCZYK Katarzyna Z/7703/21 2022 85
3 14 s 3 29.27 WIEJA Klaudia SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2008 U16 SL -2.0 V DMP U20 ŻUK Bartłomiej Z/5577/21 2022 LDK! 77
4 17 s 3 30.46 WÓJTOWICZ Weronika CKS Budowlani Częstochowa 2009 U14 SL -2.0 -- TRˇBCZYŃSKA Żaneta Z/3934/20 2022 LDK!
5 20 s 3 31.18 WOLICKA Wiktoria SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2006 U18 SL -2.0 -- KOS Kamil Z/3269/22 2022 LDK!
6 23 s 3 33.21 FRˇCZEK Oliwia CKS Budowlani Częstochowa 2007 U16 SL -2.0 -- RUSZEL Piotr Z/4609/19 2022 BEZ LDK!
1 13 s 4 29.22 ZASĘPA Patrycja CKS Budowlani Częstochowa 2004 U20 SL -1.5 -- RUSZEL Piotr Z/2665/22 2022 LDK!
2 15 s 4 29.69 ¦LIWA Iga MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2006 U18 SL -1.5 -- B.D. Z/7889/21 2022 LDK!
3 16 s 4 30.01 LASATOWICZ Maja SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2007 U16 SL -1.5 V JUSTYNIAK Joanna Z/2548/19 2022 LDK!
4 18 s 4 30.58 FUGIEL Martyna MOSM Tychy 2005 U18 SL -1.5 -- GAWLINA Józef Z/1652/22 2022
5 19 s 4 31.08 LICHTARSKA Maja SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2008 U16 SL -1.5 -- JUSTYNIAK Joanna Z/1274/22 2022 LDK!
6 21 s 4 32.54 ŁˇGIEWKA Nadia CKS Budowlani Częstochowa 2007 U16 SL -1.5 -- LAMCH Czesław # Z/3929/20 2022 LDK!
400 m K
3 3 s 1 59.98 ROMANIAK Jagoda TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2006 U18 SL III PRENCEL Piotr # Z/0001/19 2022 LDK!
4 4 s 1 60.61 GÓRSKA Dominika TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2003 U20 SL III CZYŻ Katarzyna Z/3185/17 2022 3
1 6 s 2 62.79 MUCHA Kinga MOS CSiR D±browa Górnicza 2006 U18 SL IV DMP U20 ROLAK Dorota Z/3699/19 2022 LDK! 93
2 7 s 2 63.42 HERUD Julia MKS-SMS Victoria Racibórz 2006 U18 SL IV SZYJKA Anna Z/0679/22 2022
3 8 s 2 63.57 BANKO Dominika UKS Diament Godów 2005 U18 SL IV KALINOWSKI Stefan Z/2076/20 2022
4 9 s 2 63.91 MALIGŁÓWKA Aleksandra CKS Budowlani Częstochowa 2006 U18 SL IV MICHALSKA Alicja Z/0938/20 2022 BEZ LDK!
5 11 s 2 67.20 STOLECKA Julia MOSM Tychy 2007 U16 SL -- GAWLINA Józef Z/6248/21 2022
1 5 s 3 62.48 ¦MIECHOWSKA Zuzanna LKS Zuza Running Team Opoczno 2008 U16 LD IV ŁAKOMSKA Zuzanna Z/2624/21 2022 LDK!
2 10 s 3 64.11 MAŁYSZEK Maja TS AKS Chorzów 2008 U16 SL IV B.D. Z/4224/21 2022
3 12 s 3 70.65 MIZGAŁA Nadia CKS Budowlani Częstochowa 2007 U16 SL -- LAMCH Czesław # Z/3892/20 2022 LDK!
800 m K
1 1 s 1 2:19.50 GAJ Roksana MOSM Tychy 2007 U16 SL III GAWLINA Józef Z/13162/21 2022
2 2 s 1 2:21.08 BIGDOWSKA Hanna CKS Budowlani Częstochowa 2005 U18 SL III DMP DMP U20 TRˇBCZYŃSKA Żaneta RUSZEL Piotr , Z/14244/21 , 2022 LDK! 64 112
3 3 s 1 2:24.85 GŁOWACKA Emilia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2003 U20 SL III PASZTA Wiesław PASZTA Anna Z/1440/17 2022 3 LDK!
4 4 s 1 2:26.34 TOMALA Emilia MKS-SMS Victoria Racibórz 2004 U20 SL IV MORKA Piotr SZYJKA Beata Z/1019/18 2022 4 LDK!
5 5 s 1 2:27.48 SIEDLARZ Kinga KS AZS AWF Kraków # 2002 U23 MA -- B.D. SUDOŁ Grzegorz , Z/0557/16 , 2022
6 6 s 1 2:27.83 PASTOR Agnieszka SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 1998 Sen SL -- JUSTYNIAK Joanna Z/2607/16 2022 BEZ
7 7 s 1 2:30.23 SIPURZYŃSKA Hanna LKS Orkan Ostrzeszów 2006 U18 WP IV SIPURZYŃSKA Ewa Z/1669/20 2022 LDK!
1 8 s 2 2:31.05 KACZMARCZYK Hanna MKS-MOSM Bytom 2006 U18 SL IV SZCZYRK Janusz Z/0934/19 2022 BEZ LDK!
2 9 s 2 2:31.42 WALENDOWSKA Klaudia MOSM Tychy 2008 U16 SL IV GAWLINA Józef Z/13161/21 2022
3 10 s 2 2:34.93 GARCZARCZYK Karolina UKS Olimpia Zabrze 2007 U16 SL V GAJEWSKI Wojciech Z/2021/22 2022 LDK!
4 11 s 2 2:35.24 KIEŁBASA Anna LKS Zuza Running Team Opoczno 2008 U16 LD V ŁAKOMSKA Zuzanna Z/0886/22 2022 LDK!
5 12 s 2 2:36.71 JAROS Magdalena UKS Olimpia Zabrze 2008 U16 SL -- MATACZYŃSKI Grzegorz Z/1543/20 2022 LDK!
6 13 s 2 2:37.69 POTOCZNY Hanna UKS Olimpia Zabrze 2008 U16 SL -- GAJEWSKI Wojciech Z/1547/20 2022 LDK!
7 14 s 2 2:38.85 PAWLAK Maja LKS Zuza Running Team Opoczno 2006 U18 LD -- ŁAKOMSKA Zuzanna Z/2622/21 2022
1500 m K
1 1 s 1 4:45.62 RĘBISZ Patrycja MKS-SMS Victoria Racibórz 2004 U20 SL III SZYJKA Beata MORKA Piotr , Z/1013/18 , 2022 2 LDK!
2 2 s 1 4:49.89 BONDARIEVA Viktoria MOS CSiR D±browa Górnicza 2005 U18 SL III B.D.
3 3 s 1 4:57.44 DZIUBA Natalia MKS-SMS Victoria Racibórz 2005 U18 SL III SZYJKA Beata MORKA Piotr , Z/3718/18 , 2022 BEZ LDK!
4 4 s 1 4:57.67 KOZIK Karolina MOSM Tychy 2003 U20 SL IV GAWLINA Józef Z/2138/17 2022 3 LDK!
5 5 s 1 4:59.94 WILK Magdalena MOSM Tychy 2002 U23 SL -- GAWLINA Józef B.D. Z/2852/17 2022
6 6 s 1 5:05.86 TYMAN Karolina UKS Diament Godów 2006 U18 SL IV KALINOWSKI Stefan Z/2078/20 2022 LDK!
  s 1 DNF WARMIŃSKA Klaudia TL ROW Rybnik 2001 U23 SL -- CIEPŁAK Maciej B.D. Z/3456/15 2022 LDK!
3000 m K
1 1 s 1 11:30.27 SOBOLEWSKA Aleksandra LKS Zuza Running Team Opoczno 2006 U18 LD IV ŁAKOMSKA Zuzanna Z/2623/21 2022
2 2 s 1 11:42.07 CZYŻ Marlena UKS Diament Godów 2006 U18 SL -- KALINOWSKI Stefan Z/2077/20 2022 LDK!
3 3 s 1 11:49.36 WRZOSOWSKA Klaudia CKS Budowlani Częstochowa 2006 U18 SL -- LAMCH Czesław Z/4608/19 2022 LDK!
  s 1 DNF DRO¦ Olga CKS Budowlani Częstochowa 2004 U20 SL -- LAMCH Czesław Z/3584/18 2022 5 LDK!
400 m pł K K
1 1 s 1 63.64 MISIAK Michalina OKS Start Otwock 2004 U20 MZ II DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena , Z/2934/17 , 2022 LDK!
2 2 s 1 66.16 ROKICKA Weronika MOS CSiR D±browa Górnicza 2005 U18 SL III DMP U20 JA¬WIŃSKI Krzysztof Z/1930/19 2022 120
3 3 s 1 69.29 ROSZKOWSKA Amelia SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2006 U18 SL IV JUSTYNIAK Joanna Z/1993/18 2022 LDK!
4 5 s 1 70.04 KĘDZIOR Oliwia LKS Orkan Ostrzeszów 2004 U20 WP IV NALEPA Marek Z/3363/18 2022 4 LDK!
1 4 s 2 69.80 KARMELITA Julia KS AZS AWF Katowice 2007 U16 SL IV CHRIST Marek Z/1533/19 2022 LDK!
2 6 s 2 70.10 MOŃKA Katarzyna CKS Budowlani Częstochowa 2005 U18 SL IV DMP DMP U20 MICHALSKA Alicja Z/2512/19 2022 LDK! 55 100
3 7 s 2 71.18 MADUZIA Karolina TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2004 U20 SL IV CZYŻ Katarzyna Z/3216/18 2022 4
1500 m prz K
1 1 s 1 5:31.59 DZIERŻEK Oliwia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2006 U18 SL III PASZTA Wiesław Z/3090/18 2022 BEZ LDK!
2 2 s 1 5:39.36 MALINA Otylia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2008 U16 SL IV PASZTA Wiesław Z/3919/20 2022 LDK!
  s 1 DNF MALINA Rozalia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2004 U20 SL -- PASZTA Wiesław GÓRECKA Małgorzata Z/3735/17 2022 3 LDK!
Wzwyż K
1 f 1 1.40 PŁUSA Amelia CKS Budowlani Częstochowa 2003 U20 SL -- MICHALSKA Alicja LAMCH Mariola Z/3980/17 2022 4 LDK!
2 f 1 1.35 STROK Paulina SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2009 U14 SL -- JUSTYNIAK Joanna Z/1275/22 2022 LDK!
2 f 1 1.35 SZTUKA Michalina CKS Budowlani Częstochowa 2005 U18 SL -- MICHALSKA Alicja Z/2622/22 2022
4 f 1 1.35 RYGIEL Oliwia TL Athletics Jastrzębie 2003 U20 SL -- CIEMAŁA Krystian Z/11349/21 2022
5 f 1 1.20 CZECH Daria TL Athletics Jastrzębie 2010 U14 SL -- CIEMAŁA Krystian Z/1945/22 2022 LDK!
6 f 1 1.20 SZUMLIŃSKA Nicola CKS Budowlani Częstochowa 2007 U16 SL -- MICHALSKA Alicja Z/1958/22 2022 LDK!
W dal K
1 f 1 5.38 GAWRY¦ Wiktoria MKS-MOSM Bytom 2003 U20 SL -1.0 III JACYSZYN Lechosław Z/1149/17 2022 2 LDK!
2 f 1 5.18 JUNDZIŁŁ Maja CKS Budowlani Częstochowa 2005 U18 SL 0.0 III MICHALSKA Alicja Z/3255/19 2022 LDK!
3 f 1 4.82 KARMELITA Julia KS AZS AWF Katowice 2007 U16 SL -1.2 IV CHRIST Marek Z/1533/19 2022 LDK!
4 f 1 4.63 ZASĘPA Patrycja CKS Budowlani Częstochowa 2004 U20 SL -0.3 -- RUSZEL Piotr Z/2665/22 2022 LDK!
5 f 1 4.60 STRYKHAR Anna MKS-MOSM Bytom 2004 U20 SL -0.6 -- B.D. JACYSZYN Lechosław , Z/5478/22 , 2022
6 f 1 4.55 RYGIEL Oliwia TL Athletics Jastrzębie 2003 U20 SL -0.4 -- DMP U20 CIEMAŁA Krystian Z/11349/21 2022 63
7 f 1 4.28 WÓJTOWICZ Weronika CKS Budowlani Częstochowa 2009 U14 SL -0.1 -- TRˇBCZYŃSKA Żaneta Z/3934/20 2022 LDK!
8 f 1 4.18 NIECKARZ Magdalena MKS-MOSM Bytom 2006 U18 SL -0.9 -- PEROŃ Katarzyna Z/3905/20 2022 LDK!
9 f 1 4.03 MAJEWSKA Emilia CKS Budowlani Częstochowa 2010 U14 SL -1.0 -- TRˇBCZYŃSKA Żaneta Z/3936/20 2022 BEZ LDK!
10 f 1 4.00 GRZEMPA Oliwia SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2009 U14 SL -1.5 -- JUSTYNIAK Joanna Z/4631/19 2022 LDK!
11 f 1 3.98 BORKOWSKA Hanna CKS Budowlani Częstochowa 2010 U14 SL -1.5 -- MICHALSKA Alicja Z/3680/22 2022 LDK!
12 f 1 3.74 CZECH Daria TL Athletics Jastrzębie 2010 U14 SL -2.1 -- CIEMAŁA Krystian Z/1945/22 2022 LDK!
13 f 1 3.47 MAZUR Blanka CKS Budowlani Częstochowa 2008 U16 SL -0.8 -- MICHALSKA Alicja Z/1959/22 2022 LDK!
Kula (2) K
1 f 1 9.61 GERMUGA Martyna MKS-MOSM Bytom 2010 U14 SL -- MARMUR Stanisław Z/3901/20 2022
2 f 1 9.07 KOLANYK Agata MKS-MOSM Bytom 2009 U14 SL -- JACYSZYN Lechosław Z/2297/22 2022
3 f 1 7.71 DOLIBOG Nikola MKS-MOSM Bytom 2009 U14 SL -- PEROŃ Katarzyna Z/1391/20 2022 LDK!
Kula (3) K
1 f 1 11.76 LEWANDOWSKA Nikola CKS Budowlani Częstochowa 2008 U16 SL III DMP U20 WRÓBEL Krzysztof Z/4073/20 2022 LDK! 105
2 f 1 10.35 WILIŃSKA Julia MKS Ustroń 2006 U18 SL IV KUBALA Magdalena Z/2270/20 2022 LDK!
3 f 1 9.29 CICHOWSKA Laura MKS Żywiec 2007 U16 SL V FIJAK Krystyna Z/1072/20 2022 LDK!
4 f 1 8.56 WITKOWSKA Nadia SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2007 U16 SL -- JUSTYNIAK Joanna Z/4043/22 2022 LDK!
5 f 1 7.46 RYGIEL Marta SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2007 U16 SL -- JUSTYNIAK Joanna Z/4040/22 2022 LDK!
Kula (4) K
1 f 1 5.55 WOLNA Olga CKS Budowlani Częstochowa 2006 U18 SL -- WRÓBEL Krzysztof LDK!
Dysk (0.75) K
1 f 1 39.91 DURZYŃSKA Julia MKS-MOSM Bytom 2007 U16 SL II MARMUR Stanisław Z/4088/20 2022
Młot (3) K
1 f 1 57.53 PAŁYGA Zuzanna KKL Kielce 2005 U18 SK I DMP U20 FURMANEK Grzegorz Z/0485/19 2022 5 LDK! 149
2 f 1 39.76 NOWAK Julia KKL Kielce 2006 U18 SK IV DMP U20 FURMANEK Grzegorz Z/13476/21 2022 LDK! 93
3 f 1 38.33 LEWANDOWSKA Nikola CKS Budowlani Częstochowa 2008 U16 SL IV WRÓBEL Krzysztof Z/4073/20 2022 LDK!
4 f 1 32.11 ZDZIARSKA Julia UKS Błyskawica Domaniewice 2006 U18 LD -- B.D. Z/3645/20 2022
Młot (4) K
1 f 1 69.18 FURMANEK Katarzyna KKL Kielce 1996 Sen SK MM DMP FURMANEK Grzegorz B.D. Z/1267/12 2022 186
2 f 1 61.32 KACZMAREK Marika KKL Kielce 1996 Sen SK I DMP FURMANEK Grzegorz B.D. Z/1130/12 2022 LDK! 163
3 f 1 57.90 WIJAS Wiktoria KKL Kielce 2003 U20 SK I DMP DMP U20 FURMANEK Grzegorz TIETIERIN Paweł Z/0153/17 2022 2 LDK! 152 171
4 f 1 46.46 PAŁASIŃSKA Małgorzata CKS Budowlani Częstochowa 2004 U20 SL II DMP DMP U20 CIUK Marek Z/2945/21 2022 LDK! 102 139
Oszczep (400) K
1 f 1 25.44 GERMUGA Martyna MKS-MOSM Bytom 2010 U14 SL -- MARMUR Stanisław Z/3901/20 2022
2 f 1 19.69 KOLANYK Agata MKS-MOSM Bytom 2009 U14 SL -- JACYSZYN Lechosław Z/2297/22 2022
Oszczep (500) K
1 f 1 30.80 BOREK Wiktoria MKS-MOSM Bytom 2006 U18 SL -- DMP U20 MARMUR Stanisław # Z/0926/19 2022 BEZ LDK! 77
2 f 1 30.80 ORŁOWSKA Maria LLKS Osowa Sień 2007 U16 LB V ORŁOWSKI Andrzej Z/1119/20 2022 LDK!
3 f 1 25.60 MUSIOŁ Alicja MKS-MOSM Bytom 2005 U18 SL -- MARMUR Stanisław Z/3898/20 2022
4 f 1 25.04 WŁODARA Aleksandra CKS Budowlani Częstochowa 2007 U16 SL -- RUSZEL Piotr Z/13554/21 2022 LDK!
Oszczep (600) K
1 f 1 33.88 PIETRASZ Karolina MKS-MOSM Bytom 2003 U20 SL IV DMP U20 MARMUR Stanisław Z/1157/17 2022 3 LDK! 99
2 f 1 30.11 KONECKA Wiktoria UKS Błyskawica Domaniewice 2004 U20 LD IV B.D. Z/5486/18 2022 5
100 m M
1 1 s 1 11.22 ROSÓŁ Sebastian KS AZS AWF Katowice # 1999 Sen SL -1.1 II KRUPA Iwona Z/0754/15 2022 2
3 3 s 1 11.42 DAWISKIBA Mateusz CKS Budowlani Częstochowa 2004 U20 SL -1.1 III LAMCH Czesław Z/3693/18 2022 5 LDK!
4 4 s 1 11.46 MARUSA Maksymilian MOS CSiR D±browa Górnicza 2004 U20 SL -1.1 III JA¬WIŃSKI Krzysztof Z/5531/19 2022
5 6 s 1 11.58 WRÓBEL Wiktor LKS Orkan Ostrzeszów 2005 U18 WP -1.1 III NALEPA Marek Z/0601/22 2022 LDK!
6 7 s 1 11.66 SIKORSKI Michał MKS-MOSM Bytom 2007 U16 SL -1.1 III DMP U20 KOTUŁA Krzysztof Z/2200/19 2022 BEZ LDK! 102
7 9 s 1 11.77 KAMUDA Dominik CTL ORLĘTA Częstochowa 2004 U20 SL -1.1 IV KASIŃSKI Marek Z/3936/19 2022 LDK!
8 10 s 1 11.77 HAJDUK Seweryn MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2004 U20 SL -1.1 IV PASZTA Wiesław Z/3733/17 2022 4
1 5 s 2 11.53 BERNACKI Krystian TS AKS Chorzów 2005 U18 SL -0.8 III PODCHUL Krzysztof Z/3034/18 2022 5
2 8 s 2 11.66 JANKOWSKI Kacper UKS Błyskawica Domaniewice 2006 U18 LD -0.8 III B.D. Z/3651/20 2022
3 11 s 2 11.78 FRˇCZYK Piotr CKS Budowlani Częstochowa 2007 U16 SL -0.8 IV CIUK Marek Z/4129/22 2022 LDK!
4 12 s 2 11.82 MRUGAŁA Oskar MKS-MOSM Bytom 2005 U18 SL -0.8 IV KOTUŁA Krzysztof Z/0943/19 2022 BEZ
5 13 s 2 11.89 DERES Łukasz MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2005 U18 SL -0.8 IV PASZTA Wiesław Z/4282/18 2022 BEZ
6 15 s 2 11.99 NOWAK Szymon MKS-MOSM Bytom 2004 U20 SL -0.8 IV KOTUŁA Krzysztof Z/0451/18 2022 4 LDK!
7 16 s 2 12.06 PROKOPOWICZ Patryk CTL ORLĘTA Częstochowa 2001 U23 SL -0.8 -- KASIŃSKI Marek Z/2118/17 2022 BEZ
8 29 s 2 16.00 TRˇBCZYŃSKI Nikodem CKS Budowlani Częstochowa 2012 U12 SL -0.8 -- MICHALSKA Alicja Z/4600/19 2022 LDK!
1 14 s 3 11.90 PAPLICKI Mateusz CKS Budowlani Częstochowa 2003 U20 SL -0.7 IV CIUK Marek Z/3695/18 2022 5 LDK!
2 17 s 3 12.11 LATOSIK Kacper MOS CSiR D±browa Górnicza 2006 U18 SL -0.7 IV JA¬WIŃSKI Krzysztof Z/1131/22 2022
3 19 s 3 12.41 KRĘBLEWSKI Mateusz MOS CSiR D±browa Górnicza 2008 U16 SL -0.7 V RZEWNICKI Wiktor Z/1584/21 2022 LDK!
4 21 s 3 12.76 BORYKA Borys MOS CSiR D±browa Górnicza 2007 U16 SL -0.7 -- ROLAK Dorota Z/0972/22 2022
5 22 s 3 12.98 MACHURA Bartłomiej SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2007 U16 SL -0.7 -- JUSTYNIAK Joanna Z/4037/22 2022 LDK!
6 25 s 3 13.35 KUBIK Bartosz MKS Żywiec 2007 U16 SL -0.7 -- FIJAK Krystyna Z/1429/22 2022 LDK!
2 20 s 4 12.52 BŁASZCZYK Maciej SSR Olimp Strawczyn 2006 U18 SK -0.5 -- B.D. Z/10984/21 2022
3 23 s 4 13.05 OWSIONKA Maciej SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2004 U20 SL -0.5 -- DMP U20 JUSTYNIAK Joanna Z/1296/22 2022 LDK! 63
4 24 s 4 13.20 KRASZEWSKI Karol MOS CSiR D±browa Górnicza 2007 U16 SL -0.5 -- JA¬WIŃSKI Krzysztof Z/5528/19 2022 LDK!
5 26 s 4 14.05 OWCZARCZYK Oskar SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2009 U14 SL -0.5 -- JUSTYNIAK Joanna Z/4031/22 2022 LDK!
6 27 s 4 14.12 SKOCZYLAS Mateusz SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2009 U14 SL -0.5 -- JUSTYNIAK Joanna Z/4340/22 2022 LDK!
7 28 s 4 14.43 ¦LIWIŃSKI Aleksander CKS Budowlani Częstochowa 2007 U16 SL -0.5 -- CIUK Marek # Z/2735/21 2022 LDK!
200 m M
1 1 s 1 22.83 KRAVETS Dmytro KS Sprint Bielsko-Biała 2006 U18 SL -0.6 III DMP U20 B.D. Z/2928/22 2022 121
2 2 s 1 22.88 MARUSA Maksymilian MOS CSiR D±browa Górnicza 2004 U20 SL -0.6 III DMP U20 JA¬WIŃSKI Krzysztof Z/5531/19 2022 119
3 3 s 1 23.08 DAWISKIBA Mateusz CKS Budowlani Częstochowa 2004 U20 SL -0.6 III LAMCH Czesław Z/3693/18 2022 5 LDK!
  s 1 DNF ROSÓŁ Sebastian KS AZS AWF Katowice # 1999 Sen SL -0.6 -- KRUPA Iwona Z/0754/15 2022 2
1 4 s 2 23.40 MRUGAŁA Oskar MKS-MOSM Bytom 2005 U18 SL -0.3 III DMP U20 KOTUŁA Krzysztof Z/0943/19 2022 BEZ 107
2 5 s 2 24.06 JANKOWSKI Kacper UKS Błyskawica Domaniewice 2006 U18 LD -0.3 IV B.D. Z/3651/20 2022
3 7 s 2 24.18 PAPLICKI Mateusz CKS Budowlani Częstochowa 2003 U20 SL -0.3 IV CIUK Marek Z/3695/18 2022 5 LDK!
4 8 s 2 24.21 LATOSIK Kacper MOS CSiR D±browa Górnicza 2006 U18 SL -0.3 IV DMP U20 JA¬WIŃSKI Krzysztof Z/1131/22 2022 91
5 9 s 2 24.23 NOWAK Szymon MKS-MOSM Bytom 2004 U20 SL -0.3 IV DMP U20 KOTUŁA Krzysztof Z/0451/18 2022 4 LDK! 90
1 6 s 3 24.13 FRˇCZYK Piotr CKS Budowlani Częstochowa 2007 U16 SL -0.7 IV CIUK Marek Z/4129/22 2022 LDK!
2 10 s 3 24.96 BŁASZCZYK Maciej SSR Olimp Strawczyn 2006 U18 SK -0.7 -- B.D. Z/10984/21 2022
3 11 s 3 25.80 LEGIEŃ Wojciech SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2007 U16 SL -0.7 -- DMP U20 KOS Kamil Z/3292/20 2022 LDK! 70
4 12 s 3 26.97 LEWANDOWICZ Maciej CKS Budowlani Częstochowa 2008 U16 SL -0.7 -- CIUK Marek # Z/13989/21 2022 LDK!
5 13 s 3 27.72 KASTNER Wojciech SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2007 U16 SL -0.7 -- DMP U20 JUSTYNIAK Joanna Z/5564/21 2022 LDK! 55
6 14 s 3 30.15 ¦LIWIŃSKI Aleksander CKS Budowlani Częstochowa 2007 U16 SL -0.7 -- CIUK Marek # Z/2735/21 2022 LDK!
400 m M
1 1 s 1 52.21 STAWIAK Miłosz LKS Omega Kleszczów 2006 U18 LD III URBANIAK Mateusz Z/0718/19 2022 BEZ
2 2 s 1 52.73 URBANIAK Sergiusz LKS Omega Kleszczów 2002 U23 LD III URBANIAK Mateusz Z/0639/16 2022 4
3 4 s 1 54.39 MACIEJEWSKI Stanisław MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1999 Sen SL -- B.D. Z/13015/21 2022
4 7 s 1 58.67 PASZKIEWICZ Borys TS AKS Chorzów 2006 U18 SL -- B.D. Z/2510/22 2022
1 3 s 2 54.00 TAŁAJ Kuba UKS Żaczek Połaniec 2007 U16 SK IV SZYDŁOWSKI Sławomir Z/0503/21 2022 LDK!
2 5 s 2 55.08 WRÓBEL Wiktor LKS Orkan Ostrzeszów 2005 U18 WP -- NALEPA Marek Z/0601/22 2022 LDK!
3 6 s 2 57.75 ¦LIWOŃ Tomasz CKS Budowlani Częstochowa 2006 U18 SL -- LAMCH Czesław Z/4599/19 2022 BEZ LDK!
4 8 s 2 59.33 TOMASZEK Dominik MKS-MOSM Bytom 2008 U16 SL -- SZCZYRK Janusz Z/13985/21 2022 LDK!
5 9 s 2 59.96 SADOWSKI Szymon SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2005 U18 SL -- HACZEK Mariusz Z/4173/18 2022
800 m M
1 1 s 1 2:01.47 MAJEWSKI Mateusz CKS Budowlani Częstochowa 2005 U18 SL III DMP U20 RUSZEL Piotr LAMCH Czesław , Z/3376/20 , 2022 BEZ LDK! 99
2 2 s 1 2:03.01 NEUMANN Borys MKS-MOSM Bytom 2006 U18 SL IV SZCZYRK Janusz SZCZYRK Janusz , Z/0944/19 , 2022 BEZ LDK!
3 3 s 1 2:04.06 BIZOŃ Karol MOSM Tychy 2002 U23 SL -- GAWLINA Józef Z/2212/19 2022
4 8 s 1 2:24.55 KLEJNOCKI Dawid SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2007 U16 SL -- KOS Kamil Z/5565/21 2022 LDK!
  s 1 DNF KORYCIŃSKI Wojciech MKS-MOSM Bytom 2004 U20 SL -- DMP U20 SZCZYRK Janusz Z/0448/18 2022 5 LDK!
  s 1 DNF MAJERANOWSKI Maciej MKS-MOSM Bytom 2006 U18 SL -- SZCZYRK Janusz Z/1400/20 2022 LDK!
1 4 s 2 2:17.88 WILK Bartłomiej MOSM Tychy 2007 U16 SL -- GAWLINA Józef Z/3409/19 2022
2 5 s 2 2:19.33 POLOCZEK Kamil UKS Olimpia Zabrze 2008 U16 SL -- GAJEWSKI Wojciech Z/1546/20 2022 LDK!
3 6 s 2 2:20.89 OWSIONKA Jacek SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2007 U16 SL -- JUSTYNIAK Joanna Z/2007/22 2022 LDK!
4 7 s 2 2:23.31 CZERNIK Wojciech UKS Olimpia Zabrze 2007 U16 SL -- MATACZYŃSKI Grzegorz Z/14716/21 2022 LDK!
5 9 s 2 2:25.86 GAJEWSKI Franciszek UKS Olimpia Zabrze 2008 U16 SL -- GAJEWSKI Wojciech Z/4629/19 2022 LDK!
6 10 s 2 2:28.34 OSTROWSKI Bartosz UKS Olimpia Zabrze 2008 U16 SL -- GAJEWSKI Wojciech Z/3570/22 2022 LDK!
1500 m M
1 1 s 1 4:12.52 HARATYK Błażej MKS Ustroń 2004 U20 SL IV KUBALA Magdalena Z/2462/22 2022
2 2 s 1 4:13.50 JAGUCAK Mikołaj MKS Osa Zgorzelec 2004 U20 DS IV KORDASIEWICZ Damian Z/2824/20 2022
3 3 s 1 4:18.75 SKUPIŃSKI Damian Atelier Sportu Konopiska # 1999 Sen SL -- B.D. Z/5435/22 2022
4 4 s 1 4:21.20 SOBCZYŃSKI Patryk SSR Olimp Strawczyn 2002 U23 SK -- B.D. Z/4285/20 2022
5 5 s 1 4:25.23 BATOR Michał Atelier Sportu Konopiska # 2007 U16 SL V B.D. Z/5347/22 2022
6 6 s 1 4:29.37 HADASZ Adam UKS Olimpia Zabrze 2004 U20 SL -- MATACZYŃSKI Grzegorz Z/2067/18 2022 5
7 7 s 1 4:30.14 WAWROWSKI Dominik UKS Olimpia Zabrze 2005 U18 SL -- MATACZYŃSKI Grzegorz Z/1548/20 2022
8 8 s 1 4:32.26 BˇK Karol UKS Żaczek Połaniec 2006 U18 SK -- SZYDŁOWSKI Sławomir Z/3077/19 2022 LDK!
9 9 s 1 4:42.01 SZYDŁOWSKI Igor UKS Żaczek Połaniec 2006 U18 SK -- SZYDŁOWSKI Sławomir SZYDŁOWSKI Sławomir Z/2221/18 2022 BEZ LDK!
10 10 s 1 4:51.34 DZIECIˇTKOWSKI Filip LKS Omega Kleszczów 2004 U20 LD -- URBANIAK Mateusz Z/0303/18 2022 5
110 m pł MŁ M
1 1 s 1 17.06 DYJA Maciej CKS Budowlani Częstochowa 2007 U16 SL -2.4 IV MICHALSKA Alicja Z/4607/19 2022 LDK!
110 m pł J MŁ M
1 1 s 1 14.42 DOBROWOLSKI Marcel UKS Gepard Warszawa 2005 U18 MZ -2.4 II RˇCZKA Paweł Z/2900/19 2022 LDK!
2 2 s 1 17.15 BŁASZCZYK Wojciech UKS 55 ŁódĽ 2006 U18 LD -2.4 -- PALISZEWSKI Maciej Z/4410/20 2022 LDK!
400 m pł J MŁ M
1 1 s 1 59.64 RACEWICZ Aleksander MKS-MOS Katowice 2005 U18 SL IV ROLAK Dorota Z/1949/19 2022
2 2 s 1 60.77 PALECZNY Bartosz SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2005 U18 SL IV JUSTYNIAK Joanna Z/4867/18 2022 BEZ LDK!
2000 m prz J MŁ M
2 2 s 1 6:35.86 PORADA Radosław CKS Budowlani Częstochowa 2005 U18 SL -- DMP U20 TRˇBCZYŃSKA Żaneta LAMCH Czesław , Z/2445/19 , 2022 BEZ LDK! 90
  s 1 DNF SOCHA Tymon TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2005 U18 SL -- CZYŻ Katarzyna Z/3278/18 2022 4 LDK!
Wzwyż M
1 f 1 1.75 JANOSIK Wojciech CKS Budowlani Częstochowa 2003 U20 SL IV DMP DMP U20 MICHALSKA Alicja Z/1032/22 2022 LDK! 46 90
2 f 1 1.70 SALACHNA Marek SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2006 U18 SL -- DMP U20 JUSTYNIAK Joanna Z/12306/21 2022 LDK! 81
2 f 1 1.70 KLUCZNY Alan CKS Budowlani Częstochowa 2006 U18 SL -- DMP MICHALSKA Alicja MICHALSKA Alicja Z/4597/19 2022 BEZ LDK! 37
W dal M
1 f 1 6.20 BIRECKI Bartłomiej MKS Żywiec 2006 U18 SL -0.4 IV FIJAK Krystyna Z/4169/18 2022 BEZ LDK!
2 f 1 6.18 JANIA Mateusz MKS-SMS Victoria Racibórz 2003 U20 SL -1.9 IV SKALIK Joanna Z/2296/17 2022 LDK!
3 f 1 6.14 WI¦NIEWSKI Dawid TL Athletics Jastrzębie 2003 U20 SL -1.1 IV DMP U20 CIEMAŁA Krystian Z/2062/18 2022 87
4 f 1 5.79 DYJA Maciej CKS Budowlani Częstochowa 2007 U16 SL 0.0 V MICHALSKA Alicja Z/4607/19 2022 LDK!
5 f 1 5.77 OBRZUT Kacper CKS Budowlani Częstochowa 2005 U18 SL -1.3 -- DMP U20 LAMCH Czesław Z/1023/19 2022 BEZ LDK! 72
7 f 1 4.16 KUBIK Bartosz MKS Żywiec 2007 U16 SL -1.7 -- FIJAK Krystyna Z/1429/22 2022 LDK!
8 f 1 3.67 TRˇBCZYŃSKI Nikodem CKS Budowlani Częstochowa 2012 U12 SL -1.1 -- MICHALSKA Alicja Z/4600/19 2022 LDK!
Kula (5) M
1 f 1 13.46 WRÓBEL Dominik CKS Budowlani Częstochowa 2006 U18 SL IV MICHALSKA Alicja Z/4641/19 2022 LDK!
3 f 1 11.09 HORNIK Mateusz SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2007 U16 SL V DMP U20 ŻUK Bartłomiej Z/12307/21 2022 LDK! 76
4 f 1 10.94 LABOCHA Filip CKS Budowlani Częstochowa 2008 U16 SL V WRÓBEL Krzysztof Z/13694/21 2022 LDK!
5 f 1 10.23 KRAKOWIAK Michał CKS Budowlani Częstochowa 2007 U16 SL -- WRÓBEL Krzysztof Z/4638/19 2022 LDK!
6 f 1 9.66 SZAJBEL Wiktor CKS Budowlani Częstochowa 2007 U16 SL -- WRÓBEL Krzysztof Z/4703/22 2022
Kula (6) M
1 f 1 8.82 MICHALAK Mikołaj CKS Budowlani Częstochowa 2004 U20 SL -- WRÓBEL Krzysztof
Kula (7.26) M
1 f 1 18.40 MAZUR Szymon MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1998 Sen SL M B.D. B.D. , Z/0477/14 , 2022
Dysk (1) M
3 f 1 35.61 KRAKOWIAK Michał CKS Budowlani Częstochowa 2007 U16 SL IV WRÓBEL Krzysztof Z/4638/19 2022 LDK!
4 f 1 27.55 STRADOMSKI Szymon CKS Budowlani Częstochowa 2007 U16 SL -- WRÓBEL Krzysztof Z/4068/20 2022 LDK!
Dysk (1.5) M
2 f 1 37.50 WRÓBEL Dominik CKS Budowlani Częstochowa 2006 U18 SL IV MICHALSKA Alicja Z/4641/19 2022 LDK!
Dysk (1.75) M
2 f 1 26.20 MICHALAK Mikołaj CKS Budowlani Częstochowa 2004 U20 SL -- WRÓBEL Krzysztof
Młot (5) M
1 f 1 50.85 SZÓSTKA Kacper LUKS MGOKSiR Korfantów 2005 U18 OP III ŻABIŃSKI Mariusz Z/4423/18 2022 LDK!
2 f 1 46.15 STACHURA Jakub KKL Kielce 2006 U18 SK IV DMP U20 FURMANEK Grzegorz Z/2177/20 2022 LDK! 104
3 f 1 25.47 LABOCHA Filip CKS Budowlani Częstochowa 2008 U16 SL -- WRÓBEL Krzysztof Z/13694/21 2022 LDK!
Młot (6) M
1 f 1 58.05 LUDWIG Julian LUKS MGOKSiR Korfantów 2003 U20 OP II ŻABIŃSKI Mariusz ŻABIŃSKI Mariusz , Z/1221/17 , 2022 3 LDK!
2 f 1 55.42 DZIOBA Jakub KS AZS AWF Warszawa 2003 U20 MZ II DMP U20 GÓRA Marcin NOWAK Grzegorz Z/4493/18 2022 136
Młot (7.26) M
3 f 1 52.84 SOBIESZCZAK Miłosz KS AZS AWF Warszawa 2002 U23 MZ II DMP GÓRA Marcin B.D. Z/2986/16 2022 102
Oszczep (600) M
1 f 1 32.83 STRADOMSKI Szymon CKS Budowlani Częstochowa 2007 U16 SL -- WRÓBEL Krzysztof Z/4068/20 2022 LDK!
2 f 1 24.65 FIELAUF Sebastian CKS Budowlani Częstochowa 2007 U16 SL -- WRÓBEL Krzysztof Z/2745/21 2022 LDK!
Oszczep (700) M
3 f 1 46.07 RACHWALIK Sebastian CKS Budowlani Częstochowa 2005 U18 SL IV DMP U20 LAMCH Czesław Z/3425/19 2022 5 LDK! 94

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 12.730237007141 sekund