Sanok 19.06.2022
2. Mityng Kwalifikacyjny POZLA [DMP] [DMP U20]
100 m K
1 1 s 1 12.60 RACHKOVSKA Anzhelika MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2004 U20 PK +1.6 II BIGUS Anna Z/2918/22 2022
2 2 s 1 12.75 TUREK Zuzanna MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2003 U20 PK +1.6 II BIGUS Anna Z/2866/21 2022
3 3 s 1 12.97 ZAWÓŁ Paulina KKL Stal Stalowa Wola 2007 U16 PK +1.6 III BARSZCZ Mirosław Z/0054/21 2022 LDK!
4 4 s 1 13.10 TITTINGER Maja CWKS Resovia Rzeszów 2007 U16 PK +1.6 III DMP U20 KOWALSKA Klaudia WRÓBEL Marcin , Z/4605/18 , 2022 BEZ LDK! 108
5 5 s 1 13.40 MAGER Gabriela CWKS Resovia Rzeszów 2005 U18 PK +1.6 IV DMP TITTINGER Katarzyna MAZUR Janusz , Z/4746/18 , 2022 5 LDK! 54
6 7 s 1 13.59 KOŚCIELNIAK Aleksandra KKB MOSiR Krosno 2010 U14 PK +1.6 IV SOCHA Tomasz Z/14199/21 2022 LDK!
1 6 s 2 13.47 WOJCIECHOWSKA Magdalena KML Lubaczów 2008 U16 PK -1.6 IV WAŻNY Stanisław Z/3390/20 2022 LDK!
2 8 s 2 14.12 RACHWAŁ Nikola UKS Gimball Tarnawa Dolna 2010 U14 PK -1.6 V B.D. Z/5005/21 2022 LDK!
3 9 s 2 14.21 KULINOWSKA Milena CWKS Resovia Rzeszów 2006 U18 PK -1.6 -- WRÓBEL Marcin Z/5574/19 2022 LDK!
4 10 s 2 14.37 POBUTA Łucja KKB MOSiR Krosno 2007 U16 PK -1.6 V SOCHA Tomasz Z/2072/21 2022 LDK!
5 12 s 2 14.68 PASZKIEWICZ Patrycja CWKS Resovia Rzeszów 2005 U18 PK -1.6 -- KOWALSKA Klaudia WRÓBEL Marcin , Z/10280/21 , 2022 LDK!
1 11 s 3 14.41 SIENIAWSKA Martyna KS Komunalni Sanok 2007 U16 PK -2.6 V FUTYMA Zygmunt Z/4432/18 2022 BEZ LDK!
2 13 s 3 14.71 DUDEK Iga CWKS Resovia Rzeszów 2008 U16 PK -2.6 -- WRÓBEL Marcin Z/1594/21 2022 LDK!
3 14 s 3 14.82 KUCZMA Martyna CWKS Resovia Rzeszów 2007 U16 PK -2.6 -- MAZUR Janusz Z/0046/21 2022 LDK!
4 15 s 3 15.34 DRAGAN Martyna LA WIR Czarna 2007 U16 PK -2.6 -- SUROWIEC Patrycja Z/1892/22 2022
5 16 s 3 16.03 BUCKA Aleksandra LA WIR Czarna 2009 U14 PK -2.6 -- SUROWIEC Patrycja Z/3463/22 2022
6 17 s 3 16.04 GIL Martyna MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2010 U14 PK -2.6 -- MOŹDZIOCH Adolf Z/6764/21 2022
200 m K
1 1 s 1 25.85 RACHKOVSKA Anzhelika MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2004 U20 PK -1.6 II BIGUS Anna Z/2918/22 2022
2 2 s 1 26.17 TUREK Zuzanna MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2003 U20 PK -1.6 II BIGUS Anna Z/2866/21 2022
3 3 s 1 26.94 ZAWÓŁ Paulina KKL Stal Stalowa Wola 2007 U16 PK -1.6 III BARSZCZ Mirosław Z/0054/21 2022 LDK!
4 4 s 1 27.14 WOJTUŃ Martyna CWKS Resovia Rzeszów 2003 U20 PK -1.6 III MAZUR Janusz Z/2759/20 2022
5 5 s 1 28.39 WOJCIECHOWSKA Magdalena KML Lubaczów 2008 U16 PK -1.6 IV WAŻNY Stanisław Z/3390/20 2022 LDK!
1 7 s 2 29.60 PĘKALA Zuzanna CWKS Resovia Rzeszów 2009 U14 PK -0.5 V WRÓBEL Marcin # Z/6841/21 2022 LDK!
2 8 s 2 29.70 KULINOWSKA Milena CWKS Resovia Rzeszów 2006 U18 PK -0.5 -- WRÓBEL Marcin Z/5574/19 2022 LDK!
3 11 s 2 30.70 PASZKIEWICZ Patrycja CWKS Resovia Rzeszów 2005 U18 PK -0.5 -- KOWALSKA Klaudia WRÓBEL Marcin , Z/10280/21 , 2022 LDK!
1 6 s 3 28.91 ŁUCZKA Oliwia KS Komunalni Sanok 2002 U23 PK -3.7 -- DŁUGOSZ Ryszard BONK Stanisław Z/3178/18 2022
2 9 s 3 30.29 GŁODEK Maja UKS Gimball Tarnawa Dolna 2009 U14 PK -3.7 -- B.D. Z/1437/22 2022 LDK!
3 10 s 3 30.33 KIJOWSKA Anna UKS Tempo 5 Przemyśl 2008 U16 PK -3.7 -- SUGIER Maria # Z/2572/20 2022 LDK!
4 12 s 3 31.43 SIENIAWSKA Martyna KS Komunalni Sanok 2007 U16 PK -3.7 -- FUTYMA Zygmunt Z/4432/18 2022 BEZ LDK!
300 m K
1 1 s 1 44.40 TITTINGER Maja CWKS Resovia Rzeszów 2007 U16 PK III KOWALSKA Klaudia WRÓBEL Marcin , Z/4605/18 , 2022 BEZ LDK!
2 2 s 1 45.57 MISZTAL Magdalena KML Lubaczów 2008 U16 PK IV WAŻNY Stanisław Z/3397/20 2022 LDK!
3 3 s 1 46.49 BATKO Jagoda CWKS Resovia Rzeszów 2007 U16 PK IV WRÓBEL Marcin Z/0048/21 2022 LDK!
4 4 s 1 46.52 SOBOLAK Urszula KS Komunalni Sanok 2008 U16 PK V DŁUGOSZ Ryszard # Z/2579/20 2022 LDK!
5 5 s 1 47.00 WISZ Milena CWKS Resovia Rzeszów 2007 U16 PK V KOWALSKA Klaudia WRÓBEL Marcin , Z/4604/18 , 2022 BEZ LDK!
6 7 s 1 47.67 KOŁODZIEJ Anna CWKS Resovia Rzeszów 2008 U16 PK V WRÓBEL Marcin Z/0972/21 2022 LDK!
1 6 s 2 47.27 MAJKA Emilia CWKS Resovia Rzeszów 2007 U16 PK V WRÓBEL Marcin # Z/4611/18 2022 BEZ LDK!
2 8 s 2 47.76 POBUTA Łucja KKB MOSiR Krosno 2007 U16 PK V SOCHA Tomasz Z/2072/21 2022 LDK!
3 9 s 2 47.84 PAJA Zuzanna CWKS Resovia Rzeszów 2008 U16 PK V WRÓBEL Marcin # Z/13621/21 2022 LDK!
4 11 s 2 48.80 CHMIEL Alicja LKS Resovia Rzeszów 2007 U16 PK -- DUDA Bogusław Z/13773/21 2022
5 17 s 2 51.37 RACHWAŁ Nikola UKS Gimball Tarnawa Dolna 2010 U14 PK -- B.D. Z/5005/21 2022 LDK!
1 10 s 3 48.02 DUDEK Iga CWKS Resovia Rzeszów 2008 U16 PK V WRÓBEL Marcin Z/1594/21 2022 LDK!
2 13 s 3 49.96 KUCZMA Martyna CWKS Resovia Rzeszów 2007 U16 PK -- MAZUR Janusz Z/0046/21 2022 LDK!
3 16 s 3 50.80 DRAGAN Martyna LA WIR Czarna 2007 U16 PK -- SUROWIEC Patrycja Z/1892/22 2022
4 18 s 3 52.20 DEC Martyna KML Lubaczów 2011 U12 PK -- WAŻNY Stanisław # Z/6562/21 2022 LDK!
5 20 s 3 53.84 GIL Martyna MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2010 U14 PK -- MOŹDZIOCH Adolf Z/6764/21 2022
6 21 s 3 57.78 RACHWAŁ Magdalena UKS Gimball Tarnawa Dolna 2011 U12 PK -- B.D. Z/6784/21 2022 LDK!
1 12 s 4 49.41 MAJCHER Kamila KKB MOSiR Krosno 2009 U14 PK -- SOCHA Tomasz Z/1481/22 2022 LDK!
2 14 s 4 50.14 GŁODEK Maja UKS Gimball Tarnawa Dolna 2009 U14 PK -- B.D. Z/1437/22 2022 LDK!
3 15 s 4 50.34 TRZEŚNIOWSKA Nikola CWKS Resovia Rzeszów 2007 U16 PK -- WRÓBEL Marcin # Z/13520/21 2022 LDK!
4 19 s 4 53.81 BUCKA Aleksandra LA WIR Czarna 2009 U14 PK -- SUROWIEC Patrycja Z/3463/22 2022
400 m K
1 1 s 1 60.18 MAJKUT Kinga CWKS Resovia Rzeszów 2003 U20 PK III DMP DMP U20 KOWAL Piotr Z/1933/18 2022 5 74 112
2 2 s 1 61.26 WOJTUŃ Martyna CWKS Resovia Rzeszów 2003 U20 PK III DMP DMP U20 MAZUR Janusz Z/2759/20 2022 64 104
3 3 s 1 61.31 ROKITOWSKA Gabriela UKS Tempo 5 Przemyśl 2007 U16 PK III SUGIER Maria Z/5607/19 2022 LDK!
4 4 s 1 62.21 STEPANIAK Zuzanna MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2005 U18 PK IV MARSZAŁEK Alicja BIGUS Anna , Z/4632/18 , 2022 5 LDK!
1 5 s 2 63.73 KRAMEK Adrianna KKL Stal Stalowa Wola 2005 U18 PK IV BARSZCZ Mirosław Z/10135/21 2022 LDK!
2 6 s 2 65.89 WANDAS Zuzanna CWKS Resovia Rzeszów 2008 U16 PK V ZŁOTEK Grzegorz Z/1134/21 2022 LDK!
3 7 s 2 66.78 OLSZOWY Klaudia CWKS Resovia Rzeszów 2006 U18 PK -- KOWAL Piotr Z/14458/21 2022
800 m K
1 1 s 1 2:17.82 BIGUS Wiktoria MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2003 U20 PK III BIGUS Anna MARSZAŁEK Tomasz Z/1763/17 2022 3 LDK!
2 2 s 1 2:19.31 MAGDOŃ Alicja CWKS Resovia Rzeszów 2004 U20 PK III DMP DMP U20 ŁACHETA Grażyna KOWAL Piotr , Z/4230/17 , 2022 3 LDK! 71 117
3 3 s 1 2:20.29 KICILIŃSKA Paulina ULKS Lipinki 2003 U20 MA III ŚWIERZOWSKI Tomasz ŚWIERZOWSKI Tomasz Z/3915/16 2022 BEZ LDK!
4 4 s 1 2:22.00 BŁASZCZAK Julia UKS Tempo 5 Przemyśl 2006 U18 PK III SUGIER Maria Z/3098/19 2022 LDK!
5 5 s 1 2:22.10 ŁUSZCZ Martyna KS Komunalni Sanok 2004 U20 PK III DŁUGOSZ Ryszard GREGA Bartłomiej Z/2275/17 2022 3 LDK!
6 6 s 1 2:26.55 KYC Julia CWKS Resovia Rzeszów 2006 U18 PK IV DMP U20 KOWAL Piotr Z/5595/19 2022 LDK! 96
7 7 s 1 2:27.11 CHMURA Anastazja MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2003 U20 PK IV BIGUS Anna Z/1225/20 2022
8 8 s 1 2:49.97 ZAJĄC Weronika UKS Tempo 5 Przemyśl 2008 U16 PK -- SUGIER Maria Z/4855/22 2022 LDK!
2000 m K
1 1 s 1 7:32.49 PIASECKA Eliza CWKS Resovia Rzeszów 2007 U16 PK IV KOWAL Piotr Z/13997/21 2022
2 2 s 1 8:38.11 KUCAP Marlena UKS Gimball Tarnawa Dolna 2008 U16 PK -- B.D. Z/3477/20 2022 LDK!
  s 1 DNF BATKO Jagoda CWKS Resovia Rzeszów 2007 U16 PK -- WRÓBEL Marcin Z/0048/21 2022 LDK!
80 pł K
1 1 s 1 13.13 MIELNIK Aleksandra UKS Tempo 5 Przemyśl 2008 U16 PK +2.2 IV SUGIER Maria # Z/2610/20 2022 LDK!
2 2 s 1 13.28 KUPINIAK Honorata UKS Tempo 5 Przemyśl 2007 U16 PK +2.2 IV SUGIER Maria Z/3722/18 2022 BEZ LDK!
3 3 s 1 13.67 SOBOLAK Urszula KS Komunalni Sanok 2008 U16 PK +2.2 IV DŁUGOSZ Ryszard # Z/2579/20 2022 LDK!
4 4 s 1 14.75 KIJOWSKA Anna UKS Tempo 5 Przemyśl 2008 U16 PK +2.2 V SUGIER Maria # Z/2572/20 2022 LDK!
100 m pł J MŁ K
1 1 s 1 15.37 MAGER Gabriela CWKS Resovia Rzeszów 2005 U18 PK -1.0 II DMP U20 TITTINGER Katarzyna MAZUR Janusz , Z/4746/18 , 2022 5 LDK! 131
2 2 s 1 18.77 URBAŃSKA Aleksandra UKS Tempo 5 Przemyśl 2006 U18 PK -1.0 -- SUGIER Maria Z/0612/18 2022 BEZ LDK!
Wzwyż K
1 1 f 1 1.74 WYSOCKA Alicja CWKS Resovia Rzeszów 2003 U20 PK I DMP DMP U20 TITTINGER Michał B.D. Z/3508/17 2022 LDK! 120 150
2 2 f 1 1.56 ŻUCHOWSKA Julia KS Komunalni Sanok 2003 U20 PK III DŁUGOSZ Ryszard Z/12114/21 2022
3 3 f 1 1.53 MOŁDOCH Milena CWKS Resovia Rzeszów 2007 U16 PK IV DMP DMP U20 TITTINGER Michał Z/0050/21 2022 LDK! 63 98
4 4 f 1 1.50 BILA-HROSENKO Sofia KS Komunalni Sanok 2007 U16 PK IV FUTYMA Zygmunt Z/3050/22 2022 LDK!
5 5 f 1 1.45 RADWAŃSKA Oliwia KS Komunalni Sanok 2007 U16 PK IV FUTYMA Zygmunt Z/2217/20 2022 LDK!
6 6 f 1 1.35 WOJTANOWSKA Maja KS Komunalni Sanok 2008 U16 PK -- FUTYMA Zygmunt Z/3684/21 2022 LDK!
6 6 f 1 1.35 DOBOSZ Oliwia KS Komunalni Sanok 2007 U16 PK -- FUTYMA Zygmunt Z/2839/21 2022 LDK!
W dal K
  f 1 4.06 ADAMSKA Antonina KS Komunalni Sanok 2007 U16 PK +1.1 -- DŁUGOSZ Ryszard Z/4856/22 2022
  f 1 4.73 MRUGAŁA Łucja KS Komunalni Sanok 2008 U16 PK +0.7 V FUTYMA Zygmunt Z/2578/20 2022 LDK!
  f 1 4.83 SZYMASZEK Wiktoria MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2007 U16 PK +1.1 IV MOŹDZIOCH Adolf Z/3195/18 2022 BEZ
  f 1 4.88 SAWICKA Izabela KS Komunalni Sanok 2007 U16 PK +1.4 IV FUTYMA Zygmunt Z/2226/20 2022 LDK!
  f 1 5.55 JANIK Emilia KS Komunalni Sanok 2000 U23 PK +1.1 II DŁUGOSZ Ryszard B.D. Z/5145/15 2022
1 f 1 5.73 FAKA Angelika KS Komunalni Sanok 1996 Sen PK +2.0 II B.D. BORA Piotr , Z/1399/12 , 2022
2 f 1 5.68 JANIK Emilia KS Komunalni Sanok 2000 U23 PK +2.2 II DŁUGOSZ Ryszard B.D. Z/5145/15 2022
3 f 1 5.59 GALIK Kinga MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2006 U18 PK +1.3 II BIGUS Anna Z/4630/18 2022 BEZ LDK!
4 f 1 5.26 WOJTANOWSKA Martyna KS Komunalni Sanok 2000 U23 PK +1.0 III DŁUGOSZ Ryszard B.D. Z/5149/15 2022
5 f 1 5.07 GANCARSKA Amelia MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2005 U18 PK +0.6 IV BIGUS Anna Z/4631/18 2022 5 LDK!
6 f 1 5.03 SAWICKA Izabela KS Komunalni Sanok 2007 U16 PK +2.4 IV FUTYMA Zygmunt Z/2226/20 2022 LDK!
7 f 1 4.95 SZYMASZEK Wiktoria MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2007 U16 PK +2.6 IV MOŹDZIOCH Adolf Z/3195/18 2022 BEZ
8 f 1 4.80 MRUGAŁA Łucja KS Komunalni Sanok 2008 U16 PK +2.2 IV FUTYMA Zygmunt Z/2578/20 2022 LDK!
9 f 1 4.27 WOLAN Kamila KS Komunalni Sanok 2008 U16 PK +0.6 -- FUTYMA Zygmunt Z/13630/21 2022 LDK!
10 f 1 4.11 ADAMSKA Antonina KS Komunalni Sanok 2007 U16 PK +3.4 -- DŁUGOSZ Ryszard Z/4856/22 2022
Trójskok K
  f 1 10.63 GANCARSKA Amelia MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2005 U18 PK +1.3 IV BIGUS Anna Z/4631/18 2022 5 LDK!
1 1 f 1 10.64 GANCARSKA Amelia MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2005 U18 PK +2.4 IV BIGUS Anna Z/4631/18 2022 5 LDK!
2 2 f 1 10.47 PIŁAT Oliwia CWKS Resovia Rzeszów 2005 U18 PK +1.6 IV DMP U20 WIERZBICKI Mirosław Z/0737/19 2022 88
3 3 f 1 10.14 ŁUCZKA Oliwia KS Komunalni Sanok 2002 U23 PK +0.3 -- DŁUGOSZ Ryszard BONK Stanisław Z/3178/18 2022
4 4 f 1 9.72 ŻUCHOWSKA Julia KS Komunalni Sanok 2003 U20 PK +0.2 -- DŁUGOSZ Ryszard Z/12114/21 2022
Wieloskok K
  f 1 10.07 RAŚ Zuzanna MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2008 U16 PK +1.3 IV MOŹDZIOCH Adolf Z/3234/19 2022
  f 1 10.35 SAWICKA Izabela KS Komunalni Sanok 2007 U16 PK +1.7 IV FUTYMA Zygmunt Z/2226/20 2022 LDK!
1 1 f 1 10.36 SAWICKA Izabela KS Komunalni Sanok 2007 U16 PK +2.8 IV FUTYMA Zygmunt Z/2226/20 2022 LDK!
2 2 f 1 10.07 RAŚ Zuzanna MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2008 U16 PK +2.4 IV MOŹDZIOCH Adolf Z/3234/19 2022
3 3 f 1 10.02 SZYMASZEK Wiktoria MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2007 U16 PK +3.1 IV MOŹDZIOCH Adolf Z/3195/18 2022 BEZ
4 4 f 1 9.67 WOLAN Kamila KS Komunalni Sanok 2008 U16 PK +1.7 V FUTYMA Zygmunt Z/13630/21 2022 LDK!
5 5 f 1 9.67 MRUGAŁA Łucja KS Komunalni Sanok 2008 U16 PK +1.9 V FUTYMA Zygmunt Z/2578/20 2022 LDK!
Kula (3) K
1 f 1 14.69 KICIŃSKA Anna UKS Tempo 5 Przemyśl 2005 U18 PK I WOJCIECHOWSKI Leszek Z/5738/18 2022 LDK!
2 f 1 9.73 SZYBIAK Aleksandra KML Lubaczów 2007 U16 PK V WAŻNY Stanisław Z/1345/21 2022 LDK!
3 f 1 9.03 SZAŁAŃSKA Dominika KML Lubaczów 2008 U16 PK V WAŻNY Stanisław Z/3391/20 2022 LDK!
4 f 1 8.82 GĘŚLA Natalia KKL Stal Stalowa Wola 2007 U16 PK V SIWEK Andrzej Z/0879/22 2022
5 f 1 8.54 STRZAŁKA Małgorzata MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2006 U18 PK -- MOŹDZIOCH Adolf Z/3200/18 2022 BEZ
6 f 1 8.14 MIĄSIK Natalia CWKS Resovia Rzeszów 2005 U18 PK -- SAMAGALSKI Tomasz Z/10960/21 2022
Dysk (0.75) K
1 1 f 1 27.97 RAŚ Zuzanna MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2008 U16 PK V MOŹDZIOCH Adolf Z/3234/19 2022
2 2 f 1 24.76 STRZAŁKA Kamila MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2009 U14 PK V MOŹDZIOCH Adolf Z/3237/19 2022
3 3 f 1 24.50 WOJTANOWSKA Maja KS Komunalni Sanok 2008 U16 PK V FUTYMA Zygmunt Z/3684/21 2022 LDK!
4 4 f 1 24.08 KRUSZYŃSKA Daria UKS Tempo 5 Przemyśl 2008 U16 PK V SUGIER Maria # Z/4179/20 2022 LDK!
5 5 f 1 23.68 DOROTNIAK Antonina KS Komunalni Sanok 2010 U14 PK -- FUTYMA Zygmunt Z/3682/21 2022 LDK!
Dysk (1) K
1 1 f 1 44.95 KICIŃSKA Anna UKS Tempo 5 Przemyśl 2005 U18 PK I WOJCIECHOWSKI Leszek Z/5738/18 2022 LDK!
2 2 f 1 30.55 MIĄSIK Natalia CWKS Resovia Rzeszów 2005 U18 PK IV SAMAGALSKI Tomasz Z/10960/21 2022
Oszczep (500) K
1 f 1 30.20 KRZANOWSKA Julia KS Komunalni Sanok 2008 U16 PK V FUTYMA Zygmunt Z/5551/18 2022 BEZ LDK!
2 f 1 27.43 STRZAŁKA Małgorzata MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2006 U18 PK -- MOŹDZIOCH Adolf Z/3200/18 2022 BEZ
3 f 1 26.00 STRZAŁKA Kamila MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2009 U14 PK -- MOŹDZIOCH Adolf Z/3237/19 2022
Oszczep (600) K
1 f 1 38.34 STRZAŁKA Aleksandra MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2004 U20 PK III MOŹDZIOCH Adolf Z/3204/18 2022 5
100 m M
1 1 s 1 11.22 REMBISZ Rafał CWKS Resovia Rzeszów 2003 U20 PK -4.7 II DMP MAZUR Janusz Z/2278/20 2022 85
2 2 s 1 11.28 KOŚCIELNIAK Jakub KKB MOSiR Krosno 2006 U18 PK -4.7 II SOCHA Tomasz Z/13008/21 2022
3 3 s 1 11.53 KOCHMAŃSKI Mateusz CWKS Resovia Rzeszów 2005 U18 PK -4.7 III TITTINGER Katarzyna MAZUR Janusz , Z/2671/18 , 2022 4 LDK!
4 4 s 1 11.57 GURAK Florian CWKS Resovia Rzeszów 2005 U18 PK -4.7 III MAZUR Janusz Z/1780/21 2022
5 6 s 1 12.18 BIEGAJ Filip CWKS Resovia Rzeszów 2007 U16 PK -4.7 IV DMP U20 WRÓBEL Marcin Z/0066/21 2022 LDK! 82
1 5 s 2 12.17 KULIŃSKI Igor CWKS Resovia Rzeszów 2006 U18 PK -3.5 IV WIERZBICKI Mirosław Z/14456/21 2022
2 7 s 2 12.29 SEKUŁA Jakub KS AZS AWF Warszawa # 2003 U20 MZ -3.5 -- RĄCZKA Paweł Z/4809/18 2022 LDK!
3 8 s 2 12.44 HAEHNE Damian CWKS Resovia Rzeszów 2007 U16 PK -3.5 V WRÓBEL Marcin Z/0051/21 2022 LDK!
4 9 s 2 12.95 KURILENKO Sviatoslav UKS Czapla Białe Błota 2008 U16 KP -3.5 -- KARNAS Zbigniew Z/2717/22 2022 LDK!
5 10 s 2 13.50 ŚWIERZOWSKI Kacper ULKS Lipinki 2008 U16 MA -3.5 -- ŚWIERZOWSKI Tomasz Z/3410/20 2022 BEZ LDK!
200 m M
1 1 s 1 21.70 KOMAŃSKI Albert CWKS Resovia Rzeszów 2000 U23 PK -3.1 I DMP MAZUR Janusz B.D. Z/5152/15 2022 122
2 2 s 1 22.73 REMBISZ Rafał CWKS Resovia Rzeszów 2003 U20 PK -3.1 II DMP U20 MAZUR Janusz Z/2278/20 2022 123
3 3 s 1 22.91 GLAZA Mateusz UKS Czapla Białe Błota 2004 U20 KP -3.1 III KARNAS Zbigniew KARNAS Zbigniew , Z/4507/17 , 2022 3 LDK!
4 4 s 1 23.02 AUGUSTYN Michał LKS Stal Mielec 2006 U18 PK -3.1 III ŻĄDŁO Jacek Z/0873/20 2022 LDK!
5 6 s 1 23.30 KOCHMAŃSKI Mateusz CWKS Resovia Rzeszów 2005 U18 PK -3.1 III DMP DMP U20 TITTINGER Katarzyna MAZUR Janusz , Z/2671/18 , 2022 4 LDK! 66 109
1 5 s 2 23.27 KOŚCIELNIAK Jakub KKB MOSiR Krosno 2006 U18 PK -1.8 III SOCHA Tomasz Z/13008/21 2022
2 7 s 2 23.70 GURAK Florian CWKS Resovia Rzeszów 2005 U18 PK -1.8 IV DMP DMP U20 MAZUR Janusz Z/1780/21 2022 54 101
3 8 s 2 24.43 BRYŁA Hubert LKS Stal Mielec 2005 U18 PK -1.8 -- TORBA Tomasz Z/2948/21 2022
4 9 s 2 24.54 KULIŃSKI Igor CWKS Resovia Rzeszów 2006 U18 PK -1.8 -- WIERZBICKI Mirosław Z/14456/21 2022
5 10 s 2 34.80 MARCINIK Igor UKS Gimball Tarnawa Dolna 2009 U14 PK -1.8 -- B.D. Z/4428/22 2022 LDK!
300 m M
1 1 s 1 38.12 PRZETACZNIK Adrian UKS Tempo 5 Przemyśl 2007 U16 PK III SUGIER Krzysztof # Z/2175/19 2022 BEZ LDK!
2 2 s 1 38.53 KLEIBA Maciej CWKS Resovia Rzeszów 2008 U16 PK III WRÓBEL Marcin Z/1044/21 2022 LDK!
3 3 s 1 40.17 DOŁĘGA Igor CWKS Resovia Rzeszów 2008 U16 PK IV DUDA Bogusław # Z/13615/21 2022 LDK!
  s 1 DQ BOSAK Michał KML Lubaczów 2007 U16 PK -- WAŻNY Stanisław Z/2916/20 2022 LDK!
1 4 s 2 44.31 ŚCIERANKA Mateusz UKS Gimball Tarnawa Dolna 2008 U16 PK -- B.D. Z/3474/20 2022 LDK!
2 5 s 2 44.46 MAJKA Dominik CWKS Resovia Rzeszów 2008 U16 PK -- WRÓBEL Marcin Z/4610/18 2022 BEZ LDK!
3 6 s 2 44.73 STRĘCIWILK Mateusz KKL Stal Stalowa Wola 2008 U16 PK -- SIWEK Andrzej Z/0216/22 2022
4 7 s 2 55.01 MARCINIK Igor UKS Gimball Tarnawa Dolna 2009 U14 PK -- B.D. Z/4428/22 2022 LDK!
400 m M
1 1 s 1 50.27 KAROW Damian UKS Czapla Białe Błota 2004 U20 KP II KARNAS Zbigniew KARNAS Zbigniew , Z/4508/17 , 2022 3 LDK!
2 3 s 1 53.98 MACKIEWICZ Piotr KS Komunalni Sanok 2003 U20 PK IV DŁUGOSZ Ryszard Z/2268/17 2022 3
3 4 s 1 54.74 HNAT Kacper KS Komunalni Sanok 2005 U18 PK IV DŁUGOSZ Ryszard Z/3384/18 2022 BEZ LDK!
4 6 s 1 55.01 DĄBEK Dawid CWKS Resovia Rzeszów 2006 U18 PK -- DMP U20 KOWALSKA Klaudia DUDA Bogusław , Z/4602/18 , 2022 BEZ LDK! 83
1 2 s 2 53.48 KĘDZIERSKI Jan UKS Czapla Białe Błota 2004 U20 KP IV KARNAS Zbigniew Z/7685/21 2022 LDK!
2 5 s 2 54.88 KARNAS Kacper UKS Czapla Białe Błota 2004 U20 KP -- KARNAS Zbigniew Z/3127/18 2022 LDK!
3 7 s 2 56.57 ŁUCZKA Mikołaj KS Komunalni Sanok 2006 U18 PK -- DŁUGOSZ Ryszard Z/2586/20 2022 LDK!
800 m M
1 1 s 1 2:01.86 WOJCIECHOWSKI Michał KB Witar Tarnobrzeg 1988 Sen PK III MAŚLANKA Adam Z/3618/15 2022 2 LDK!
2 2 s 1 2:05.91 FURMAN Paweł CWKS Resovia Rzeszów 2002 U23 PK -- KOWAL Piotr B.D. Z/2123/16 2022
3 3 s 1 2:06.39 BEREŹNICKI Piotr UKS Tempo 5 Przemyśl 2003 U20 PK IV SUGIER Maria Z/0328/18 2022 BEZ LDK!
4 4 s 1 2:07.44 KORNASIEWICZ Kacper KS Komunalni Sanok 2004 U20 PK IV DŁUGOSZ Ryszard Z/3383/18 2022 5
5 5 s 1 2:08.99 OLEJARSKI Kacper CWKS Resovia Rzeszów 2006 U18 PK -- KOWAL Piotr Z/8151/21 2022
6 6 s 1 2:10.43 ZUBKO Maksym KB Witar Tarnobrzeg 2005 U18 PK -- MAŚLANKA Adam Z/3569/22 2022 LDK!
7 7 s 1 2:17.32 KNUREK Karol KKB MOSiR Krosno 2006 U18 PK -- SOCHA Tomasz Z/0347/20 2022
8 8 s 1 2:17.98 KUŁAK Kacper CWKS Resovia Rzeszów 2006 U18 PK -- KOWAL Piotr Z/14457/21 2022
110 m pł MŁ M
1 1 s 1 15.17 HAEHNE Damian CWKS Resovia Rzeszów 2007 U16 PK -3.2 II WRÓBEL Marcin Z/0051/21 2022 LDK!
2 2 s 1 19.26 ŚWIERZOWSKI Kacper ULKS Lipinki 2008 U16 MA -3.2 -- ŚWIERZOWSKI Tomasz Z/3410/20 2022 BEZ LDK!
110 m pł M (99.1) M
1 s 1 15.60 SEKUŁA Jakub KS AZS AWF Warszawa # 2003 U20 MZ -3.2 II DMP U20 RĄCZKA Paweł Z/4809/18 2022 LDK! 127
2 s 1 16.88 SZYLER Tymon LKS Stal Mielec 2004 U20 PK -3.2 IV TORBA Tomasz TORBA Agnieszka Z/4394/17 2022 5 LDK!
Wzwyż M
1 f 1 2.00 KOSTKIEWICZ Filip KS AZS AWF Kraków 1999 Sen MA II DMP ZAPART Stanisław ZAPART Stanisław Z/0505/15 2022 99
2 f 1 1.95 KRASOWSKI Jakub KKL Stal Stalowa Wola 2005 U18 PK II MOMOT Krzysztof Z/3183/18 2022 BEZ
3 f 1 1.95 PELC Patryk UKS Tempo 5 Przemyśl 2005 U18 PK II RADOCHOŃSKI Marek Z/0323/18 2022 BEZ LDK!
4 f 1 1.85 WITALEC Marcin CWKS Resovia Rzeszów 2003 U20 PK III DMP U20 TITTINGER Michał Z/3843/18 2022 5 108
5 f 1 1.61 IGNATOWSKI Wiktor UKS Tempo 5 Przemyśl 2007 U16 PK -- RADOCHOŃSKI Marek Z/13356/21 2022 LDK!
5 f 1 1.61 STASIACZEK Mateusz UKS Tempo 5 Przemyśl 2008 U16 PK -- RADOCHOŃSKI Marek Z/5584/19 2022 LDK!
7 f 1 1.61 SZWEDO Patryk KKL Stal Stalowa Wola 2007 U16 PK -- SIWEK Andrzej Z/0221/22 2022
8 f 1 1.20 TITTINGER Dominik CWKS Resovia Rzeszów 2011 U12 PK -- TITTINGER Katarzyna # Z/1021/21 2022 LDK!
W dal M
  f 1 5.40 BIEGAJ Filip CWKS Resovia Rzeszów 2007 U16 PK +0.6 -- WRÓBEL Marcin Z/0066/21 2022 LDK!
1 1 f 1 6.41 KOCZERA Jakub KS Komunalni Sanok 2001 U23 PK +1.9 III DŁUGOSZ Ryszard B.D. Z/3571/16 2022
2 2 f 1 6.39 MOLEK Mateusz LKS Stal Mielec 2004 U20 PK +1.4 III TORBA Tomasz TORBA Agnieszka Z/3668/17 2022 4 LDK!
3 3 f 1 5.70 BIEGAJ Filip CWKS Resovia Rzeszów 2007 U16 PK +3.3 V WRÓBEL Marcin Z/0066/21 2022 LDK!
4 4 f 1 5.32 KURILENKO Sviatoslav UKS Czapla Białe Błota 2008 U16 KP +1.2 -- KARNAS Zbigniew Z/2717/22 2022 LDK!
5 5 f 1 4.67 TROJNAR Kamil UKS Tempo 5 Przemyśl 2008 U16 PK +0.8 -- SUGIER Maria # Z/12550/21 2022 LDK!
  f 1 NM ZDUŃ Hubert TS Sokół Jasło 2007 U16 PK 0.0 -- NOWOSIELSKI Lucjan Z/3688/21 2022 LDK!
Wieloskok M
1 1 f 1 11.42 ZDUŃ Hubert TS Sokół Jasło 2007 U16 PK +3.3 IV NOWOSIELSKI Lucjan Z/3688/21 2022 LDK!
Kula (5) M
1 1 f 1 12.48 BŁAHUCIAK Dawid UKS Tempo 5 Przemyśl 2006 U18 PK -- WOJCIECHOWSKI Leszek Z/2366/19 2022 LDK!
2 2 f 1 11.67 BONAREK Antoni MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2007 U16 PK V MOŹDZIOCH Mirosław Z/2072/22 2022
3 3 f 1 11.50 TUROŃ Kacper CWKS Resovia Rzeszów 2006 U18 PK -- SAMAGALSKI Tomasz Z/13509/21 2022
4 4 f 1 11.09 KAWA Bartosz CWKS Resovia Rzeszów 2007 U16 PK V SAMAGALSKI Tomasz Z/14460/21 2022
5 5 f 1 9.47 KOMARSKI Sylwester UKS Gimball Tarnawa Dolna 2008 U16 PK -- B.D. Z/3471/20 2022 LDK!
6 6 f 1 9.31 PÓŁTORAK Michał CWKS Resovia Rzeszów 2007 U16 PK -- SAMAGALSKI Tomasz Z/13678/21 2022
Dysk (1) M
1 1 f 1 34.67 KOMARSKI Sylwester UKS Gimball Tarnawa Dolna 2008 U16 PK V B.D. Z/3471/20 2022 LDK!
2 2 f 1 34.50 BONAREK Antoni MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2007 U16 PK V MOŹDZIOCH Mirosław Z/2072/22 2022
3 3 f 1 32.73 PÓŁTORAK Michał CWKS Resovia Rzeszów 2007 U16 PK V SAMAGALSKI Tomasz Z/13678/21 2022
4 4 f 1 31.40 ŻUREK Mateusz UKS Tempo 5 Przemyśl 2007 U16 PK V WOJCIECHOWSKI Leszek Z/13507/21 2022 LDK!
5 5 f 1 28.21 KAWA Bartosz CWKS Resovia Rzeszów 2007 U16 PK -- SAMAGALSKI Tomasz Z/14460/21 2022
6 6 f 1 23.20 ŚCIERANKA Mateusz UKS Gimball Tarnawa Dolna 2008 U16 PK -- B.D. Z/3474/20 2022 LDK!
Dysk (1.5) M
1 1 f 1 38.47 TUROŃ Kacper CWKS Resovia Rzeszów 2006 U18 PK IV DMP U20 SAMAGALSKI Tomasz Z/13509/21 2022 104
2 2 f 1 38.26 BŁAHUCIAK Dawid UKS Tempo 5 Przemyśl 2006 U18 PK IV WOJCIECHOWSKI Leszek Z/2366/19 2022 LDK!
Dysk (2) M
1 1 f 1 50.94 MATYJA Michał CWKS Resovia Rzeszów 2002 U23 PK I DMP SAMAGALSKI Tomasz Z/3140/17 2022 2 119

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 9.4650800228119 sekund