Hrubieszów 18.06.2022
5. Mityng LOZLA [DMP] [DMP U20]
100 m K
1 1 s 1 12.79 RAROT Roksana KS Agros Zamość 2004 U20 LU +1.0 III GŁĘBOCKA Joanna GDAŃSKI Andrzej , Z/3396/17 , 2022 4 LDK!
2 2 s 1 13.00 KROTKIEWICZ Karina KS Sprinterzy.com Kraków 2001 U23 MA +1.0 III B.D. B.D. , Z/5170/15 , 2022
3 3 s 1 13.11 FUS Joanna TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2006 U18 LU +1.0 III GDAŃSKA Małgorzata GDAŃSKA Małgorzata GDAŃSKI Andrzej B.D. B.D. , Z/4137/19 , 2022 LDK!
4 4 s 1 13.43 MISIEC Natalia MKS Agros Chełm 2003 U20 LU +1.0 IV DMP U20 LDK! 94
5 5 s 1 13.61 BŁUŚ Hanna KS AZS AWF Warszawa 2008 U16 MZ +1.0 IV GOGOŁEK Marcin Z/0882/21 2022
6 6 s 1 13.65 USZKO Dominika MKS Agros Chełm 2007 U16 LU +1.0 IV DMP U20 LESZCZYŃSKI Damian Z/12982/21 2022 LDK! 86
7 8 s 1 13.84 STĘPIEŃ Anna AZS UMCS Lublin 2008 U16 LU +1.0 V DANIELCZUK Paweł Z/8362/21 2022 LDK!
1 7 s 2 13.70 OSTROWSKA Monika AZS UMCS Lublin 2008 U16 LU +1.3 IV B.D. Z/5027/22 2022
2 9 s 2 14.29 MALINOWSKA Pola MKS Unia Hrubieszów 2007 U16 LU +1.3 V KAMIEŃ Mirosław Z/0999/22 2022
3 10 s 2 14.48 PĘKALA Julia KS Wisła Puławy 2008 U16 LU +1.3 V ZDYBEL Aleksander Z/1513/22 2022
4 11 s 2 14.79 MICHALAK Nikola MKS Agros Chełm 2007 U16 LU +1.3 -- LESZCZYŃSKI Damian Z/1020/22 2022 LDK!
5 12 s 2 15.37 GRZYBOWSKA Julia KS Agros Zamość 2007 U16 LU +1.3 -- KUNICKA Jolanta KUZDRA Dariusz , Z/4127/22 , 2022 LDK!
6 13 s 2 15.95 WYROSTEK Natalia MKS Agros Chełm 2008 U16 LU +1.3 -- SZKODA Piotr MAZUREK Marek , Z/0694/21 , 2022 LDK!
7 14 s 2 16.17 KRZYWICKA Maja MKS Agros Chełm 2007 U16 LU +1.3 -- LESZCZYŃSKI Damian Z/13000/21 2022 LDK!
200 m K
1 1 s 1 26.47 RAROT Roksana KS Agros Zamość 2004 U20 LU +1.3 III DMP DMP U20 GŁĘBOCKA Joanna GDAŃSKI Andrzej , Z/3396/17 , 2022 4 LDK! 78 116
2 2 s 1 27.37 KROTKIEWICZ Karina KS Sprinterzy.com Kraków 2001 U23 MA +1.3 -- B.D. B.D. , Z/5170/15 , 2022
3 6 s 1 32.31 GRZYBOWSKA Julia KS Agros Zamość 2007 U16 LU +1.3 -- KUNICKA Jolanta KUZDRA Dariusz , Z/4127/22 , 2022 LDK!
1 3 s 2 28.65 MISIEC Natalia MKS Agros Chełm 2003 U20 LU 0.0 -- LDK!
2 4 s 2 28.66 STĘPIEŃ Anna AZS UMCS Lublin 2008 U16 LU 0.0 V DANIELCZUK Paweł Z/8362/21 2022 LDK!
3 5 s 2 28.78 OSTROWSKA Monika AZS UMCS Lublin 2008 U16 LU 0.0 V B.D. Z/5027/22 2022
300 m K
1 s 1 45.27 BŁUŚ Hanna KS AZS AWF Warszawa 2008 U16 MZ IV GOGOŁEK Marcin Z/0882/21 2022
2 s 1 46.19 PIOTROWSKA Iga AZS UMCS Lublin 2008 U16 LU IV SZNAJDER Dorota JAROS Andrzej , Z/1142/22 , 2022 LDK!
3 s 1 49.44 MICHALAK Nikola MKS Agros Chełm 2007 U16 LU -- LESZCZYŃSKI Damian Z/1020/22 2022 LDK!
4 s 1 49.57 SKOBEL Paula MKS Agros Chełm 2007 U16 LU -- LESZCZYŃSKI Damian # Z/3526/22 2022 LDK!
5 s 1 49.90 STASZCZUK Amelia KS Agros Zamość 2007 U16 LU -- GDAŃSKI Andrzej Z/8332/21 2022
1 s 2 47.29 MALINOWSKA Pola MKS Unia Hrubieszów 2007 U16 LU V KAMIEŃ Mirosław Z/0999/22 2022
2 s 2 49.21 WŁODARCZYK Zofia AZS UMCS Lublin 2008 U16 LU -- JAROS Andrzej Z/2531/22 2022 LDK!
3 s 2 49.28 USZKO Dominika MKS Agros Chełm 2007 U16 LU -- LESZCZYŃSKI Damian Z/12982/21 2022 LDK!
4 s 2 50.92 DYŃSKA Zofia MKS Agros Chełm 2008 U16 LU -- LESZCZYŃSKI Damian # Z/13937/21 2022 LDK!
5 s 2 54.35 WYROSTEK Natalia MKS Agros Chełm 2008 U16 LU -- SZKODA Piotr MAZUREK Marek , Z/0694/21 , 2022 LDK!
400 m K
1 1 s 1 57.04 POJĘTA Małgorzata AZS UMCS Lublin 2006 U18 LU II TUSTANOWSKA Jolanta B.D. , Z/3188/19 , 2022 LDK!
2 2 s 1 60.41 CZWODZIŃSKA Amelia AZS UMCS Lublin 2005 U18 LU III DMP U20 JAROS Andrzej Z/5687/19 2022 LDK! 110
3 3 s 1 62.37 GRUDZIŃSKA Michalina AZS UMCS Lublin 2005 U18 LU IV B.D. Z/10828/21 2022
4 4 s 1 65.70 STRILETS Viktoriia MKS Agros Chełm 2005 U18 LU -- DMP U20 LESZCZYŃSKI Damian Z/3494/22 2022 74
600 m K
1 1 s 1 1:48.31 CZERWIŃSKA Kinga MKS Unia Hrubieszów 2005 U18 LU -- KAMIEŃ Mirosław Z/2386/19 2022
2 2 s 1 1:54.36 KOZŁOWSKA Roksana KS Agros Zamość 2007 U16 LU -- KUCHARSKI Marek # Z/14247/21 2022
3 3 s 1 1:59.58 BRZYSKA Sandra AZS UMCS Lublin 2008 U16 LU -- TUSTANOWSKA Jolanta JAROS Urszula , Z/1141/22 , 2022 LDK!
4 4 s 1 2:03.24 ROMANIEWSKA Nikola MKS Unia Hrubieszów 2006 U18 LU -- KAMIEŃ Mirosław Z/4091/20 2022
1000 m K
1 1 s 1 3:15.68 BĘSIUK Sandra MKS Unia Hrubieszów 2004 U20 LU -- KAMIEŃ Mirosław Z/0396/18 2022 4
2 2 s 1 3:16.66 KUNA Aleksandra AZS UMCS Lublin 2008 U16 LU IV TUSTANOWSKI Roman KITLIŃSKI Piotr , Z/3134/20 , 2022 LDK!
3 3 s 1 3:23.33 MACIĄG Helena AZS UMCS Lublin 2007 U16 LU V KITLIŃSKI Piotr Z/4311/21 2022
4 4 s 1 3:25.59 JAŃCZUK-TOMASZEWSKA Karolina MKS Unia Hrubieszów 2007 U16 LU V STRYJEWSKI Janusz KAMIEŃ Mirosław , Z/4859/19 , 2022 LDK!
5 5 s 1 3:44.73 BOCZKAN Oliwia KS Agros Zamość 2007 U16 LU -- BIKOWSKI Wojciech Z/0675/22 2022 LDK!
6 6 s 1 3:46.36 GĘBA Julia MKS Agros Chełm 2008 U16 LU -- SZKODA Piotr MAZUREK Marek , Z/0922/21 , 2022 LDK!
7 7 s 1 4:04.82 KALISZEWSKA Joanna MKS Agros Chełm 2007 U16 LU -- LDK!
  s 1 DNF MUZYCZUK Małgorzata MKS Unia Hrubieszów # 1962 Masters LU --
400 m pł K K
1 1 s 1 70.77 NOWAKOWSKA Alicja AZS UMCS Lublin 2005 U18 LU IV TUSTANOWSKA Jolanta KITLIŃSKI Piotr , Z/3135/20 , 2022 LDK!
2 2 s 1 72.10 GROŃSKA Kornelia AZS UMCS Lublin 2007 U16 LU IV TUSTANOWSKA Jolanta KITLIŃSKI Piotr , Z/4310/21 , 2022 LDK!
W dal K
1 1 f 1 5.01 STASZCZUK Kinga KS Agros Zamość 2003 U20 LU +1.3 IV KUZDRA Dariusz Z/3323/17 2022 5 LDK!
2 2 f 1 4.92 FUS Joanna TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2006 U18 LU +0.3 IV GDAŃSKA Małgorzata GDAŃSKA Małgorzata GDAŃSKI Andrzej B.D. B.D. , Z/4137/19 , 2022 LDK!
3 3 f 1 4.39 PĘKALA Julia KS Wisła Puławy 2008 U16 LU +1.9 -- DMP U20 ZDYBEL Aleksander Z/1513/22 2022 58
4 4 f 1 4.29 STASZCZUK Amelia KS Agros Zamość 2007 U16 LU +1.4 -- GDAŃSKI Andrzej Z/8332/21 2022
Trójskok K
1 1 f 1 12.13 STASZCZUK Kinga KS Agros Zamość 2003 U20 LU +1.3 I DMP DMP U20 KUZDRA Dariusz Z/3323/17 2022 5 LDK! 113 137
Kula (2) K
1 1 f 1 10.14 SZLĘDAK Klara KS Wisła Puławy 2009 U14 LU -- ZDYBEL Aleksander Z/4827/22 2022
2 2 f 1 8.68 ŁAPIŃSKA Klaudia KS Agros Zamość 2009 U14 LU -- PIRÓG Dariusz Z/2522/22 2022 LDK!
Kula (3) K
1 1 f 1 9.02 POSTÓJ Julia KS Wisła Puławy 2005 U18 LU -- ZDYBEL Aleksander Z/2927/18 2022 4
2 2 f 1 7.81 BARTNIK Jessica KS Agros Zamość 2006 U18 LU -- PIRÓG Dariusz Z/1281/20 2022
1 1 f 2 8.92 GEMBAL Małgorzata KS Wisła Puławy 2007 U16 LU V ZDYBEL Aleksander Z/2830/20 2022
2 2 f 2 6.01 KRZYWICKA Maja MKS Agros Chełm 2007 U16 LU -- LESZCZYŃSKI Damian Z/13000/21 2022 LDK!
Kula (4) K
1 1 f 1 11.24 TABACZYŃSKA Weronika AZS UMCS Lublin 2001 U23 LU III DMP KOZŁOWSKI Robert B.D. B.D. Z/3361/16 2022 82
Dysk (1) K
1 1 f 1 35.42 TABACZYŃSKA Weronika AZS UMCS Lublin 2001 U23 LU III KOZŁOWSKI Robert B.D. B.D. Z/3361/16 2022
1 1 f 2 33.34 WÓJCIK Weronika AZS UMCS Lublin 2004 U20 LU III DMP DMP U20 KOZŁOWSKI Robert Z/2614/18 2022 LDK! 67 111
1 1 f 3 33.18 LIPIEC Agnieszka KS Wisła Puławy 2005 U18 LU III ZDYBEL Aleksander Z/2626/22 2022
Młot (2) K
1 1 f 1 40.03 SZLĘDAK Klara KS Wisła Puławy 2009 U14 LU -- ZDYBEL Aleksander Z/4827/22 2022
2 2 f 1 29.21 ŁAPIŃSKA Klaudia KS Agros Zamość 2009 U14 LU -- PIRÓG Dariusz Z/2522/22 2022 LDK!
Młot (3) K
1 1 f 1 47.27 MAZUR Natalia AZS UMCS Lublin 2005 U18 LU III DMP U20 TUSTANOWSKA Jolanta KOZŁOWSKI Robert , Z/4052/19 , 2022 5 LDK! 119
2 2 f 1 46.16 POSTÓJ Julia KS Wisła Puławy 2005 U18 LU III DMP U20 ZDYBEL Aleksander Z/2927/18 2022 4 115
3 3 f 1 39.55 ŻELAZO Zuzanna AZS UMCS Lublin 2006 U18 LU IV DMP U20 KOZŁOWSKI Robert Z/4071/19 2022 93
4 4 f 1 36.57 SOKOŁOWSKA Zuzanna KS Agros Zamość 2006 U18 LU IV DMP U20 PIRÓG Dariusz Z/1280/20 2022 85
5 5 f 1 34.11 BARTNIK Jessica KS Agros Zamość 2006 U18 LU -- DMP U20 PIRÓG Dariusz Z/1281/20 2022 79
6 6 f 1 31.01 LIPIEC Agnieszka KS Wisła Puławy 2005 U18 LU -- ZDYBEL Aleksander Z/2626/22 2022
1 1 f 2 46.83 GEMBAL Małgorzata KS Wisła Puławy 2007 U16 LU III DMP U20 ZDYBEL Aleksander Z/2830/20 2022 117
Młot (4) K
1 1 f 1 39.36 CZERWIŃSKA Maria AZS UMCS Lublin 2004 U20 LU III DMP U20 TUSTANOWSKA Jolanta KOZŁOWSKI Robert , Z/3947/18 , 2022 4 LDK! 119
2 2 f 1 34.87 LENKIEWICZ Aneta KS Agros Zamość 2002 U23 LU -- DMP PIRÓG Dariusz Z/2668/18 2022 3 56
100 m M
1 1 s 1 11.12 LEPIONKA Adrian KS Agros Zamość 2006 U18 LU +0.1 II DMP U20 GDAŃSKA Małgorzata GDAŃSKI Andrzej , Z/0121/20 , 2022 LDK! 131
2 2 s 1 11.31 PYDA Jakub KS Agros Zamość 2001 U23 LU +0.1 III GDAŃSKI Andrzej GDAŃSKI Andrzej Z/3083/18 2022
3 3 s 1 11.78 SAMARCZENKO Dariusz AZS UMCS Lublin 2000 U23 LU +0.1 -- KITLIŃSKI Piotr Z/6046/15 2022 3
4 4 s 1 11.86 ŁASOCHA Szymon TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2004 U20 LU +0.1 IV GDAŃSKI Andrzej Z/0627/18 2022 5
5 5 s 1 11.93 CIUPA Mateusz KS Wisła Puławy 2007 U16 LU +0.1 IV ZDYBEL Aleksander Z/14123/21 2022
6 6 s 1 12.16 PRZYBYŁA Sebastian TS Start Lublin 2007 U16 LU +0.1 IV BOBRZYK Wojciech Z/0669/22 2022 LDK!
7 7 s 1 12.27 ORZĘDOWSKI Jakub MKS Agros Chełm 2007 U16 LU +0.1 V DMP U20 CZERNIAKIEWICZ Dorota LESZCZYŃSKI Damian , Z/0597/21 , 2022 LDK! 79
8 8 s 1 13.51 MARCINKOWSKI Alan MKS Agros Chełm 2006 U18 LU +0.1 --
200 m M
1 1 s 1 22.39 LEPIONKA Adrian KS Agros Zamość 2006 U18 LU +1.1 II DMP GDAŃSKA Małgorzata GDAŃSKI Andrzej , Z/0121/20 , 2022 LDK! 95
2 2 s 1 22.70 PYDA Jakub KS Agros Zamość 2001 U23 LU +1.1 II DMP GDAŃSKI Andrzej GDAŃSKI Andrzej Z/3083/18 2022 84
3 3 s 1 25.64 CIUPA Mateusz KS Wisła Puławy 2007 U16 LU +1.1 -- DMP U20 ZDYBEL Aleksander Z/14123/21 2022 71
4 4 s 1 27.73 MARCINKOWSKI Alan MKS Agros Chełm 2006 U18 LU +1.1 --
400 m M
1 1 s 1 49.14 KITLIŃSKI Bartosz AZS UMCS Lublin 2004 U20 LU II KITLIŃSKI Piotr KITLIŃSKA Agnieszka KITLIŃSKI Piotr , Z/0630/18 , 2022 4 LDK!
2 2 s 1 50.04 GROŃSKI Oskar AZS UMCS Lublin 2003 U20 LU II DMP U20 B.D. Z/5263/18 2022 BEZ LDK! 131
3 3 s 1 50.80 LESICZKA Karol KKL Stal Stalowa Wola # 2001 U23 PK III ANIOŁ Stanisław B.D. B.D. Z/3803/16 2020
4 4 s 1 52.49 GĘBICKI Jakub MKS Agros Chełm 2006 U18 LU III DMP U20 MAZUREK Marek Z/1431/20 2022 LDK! 105
5 5 s 1 54.82 KOS Jakub AZS UMCS Lublin 2004 U20 LU -- TUSTANOWSKA Jolanta KITLIŃSKI Piotr , Z/4456/17 , 2022 BEZ LDK!
600 m M
1 1 s 1 1:42.14 GMITRZUK Marcel KS Agros Zamość 2008 U16 LU -- KUCHARSKI Marek Z/13054/21 2022
2 2 s 1 2:12.04 MAMEŁKO Mateusz MKS Agros Chełm 2008 U16 LU -- MAZUREK Marek Z/4121/21 2022 LDK!
800 m M
1 1 s 1 1:59.94 CZERWONKA Miłosz MKS Agros Chełm 2005 U18 LU III DMP U20 WDOWIAK Aneta SEREJ Łukasz , Z/4237/20 , 2022 LDK! 107
2 2 s 1 2:00.58 WASILEWSKI Mateusz AZS UMCS Lublin 2005 U18 LU III KITLIŃSKI Piotr Z/4829/19 2022
3 3 s 1 2:01.22 KUNA Krystian AZS UMCS Lublin 2002 U23 LU III DMP KITLIŃSKI Piotr Z/4307/19 2022 43
4 4 s 1 2:06.12 GRUDZIŃSKI Adam AZS UMCS Lublin 1997 Sen LU -- WOJCIECHOWSKI Leszek B.D. Z/1754/16 2022
  s 1 DNF KITLIŃSKI Bartosz AZS UMCS Lublin 2004 U20 LU -- DMP DMP U20 KITLIŃSKI Piotr KITLIŃSKA Agnieszka KITLIŃSKI Piotr , Z/0630/18 , 2022 4 LDK!
1000 m M
1 1 s 1 2:39.50 ZACHARCZUK Albin MKS Unia Hrubieszów 1993 Sen LU -- B.D. Z/0513/17 2022
2 2 s 1 2:47.40 KERN Artur MKS Unia Hrubieszów 1980 Masters LU -- KERN Artur Z/4762/11 2022 2
3 3 s 1 2:50.16 ŁOZA Dawid MKS Unia Hrubieszów 1998 Sen LU -- B.D.
4 4 s 1 2:52.06 CIERECH Filip MKS Unia Hrubieszów 2004 U20 LU -- KAMIEŃ Mirosław Z/3004/18 2022 BEZ
5 5 s 1 3:00.73 ROMASZKO Albert MKS Unia Hrubieszów 1998 Sen LU --
6 6 s 1 3:02.73 NADŁONEK Daniel KS Agros Zamość 2007 U16 LU -- KUCHARSKI Marek Z/14471/21 2022
7 7 s 1 3:05.03 TYRKA Norbert MKS Agros Chełm 2007 U16 LU -- MAZUREK Marek Z/1446/20 2022 LDK!
8 8 s 1 3:05.69 CZERWIŃSKI Adrian MKS Unia Hrubieszów 2007 U16 LU -- KAMIEŃ Mirosław Z/6865/21 2022
9 9 s 1 3:14.11 TYRKA Kacper MKS Agros Chełm 2006 U18 LU -- SZKODA Piotr MAZUREK Marek , Z/5386/19 , 2022 LDK!
  s 1 DNF SZADY Tomasz MKS Unia Hrubieszów # 1980 Masters LU --
  s 1 DNF LESZCZUK Bogdan MKS Unia Hrubieszów # 1952 Masters LU --
  s 1 DNF SZWANC Robert MKS Unia Hrubieszów # 1964 Masters LU --
  s 1 DNF KITLIŃSKI Marek niest. Lublin # 1946 Masters LU --
  s 1 DNF MAZUREK Mariusz MKS Unia Hrubieszów # 1968 Masters LU --
  s 1 DNF DĄBROWSKI Mirosław MKS Unia Hrubieszów # 1963 Masters LU --
400 m pł M
1 1 s 1 55.93 SAMARCZENKO Dariusz AZS UMCS Lublin 2000 U23 LU II DMP KITLIŃSKI Piotr Z/6046/15 2022 3 89
  s 1 DNF KOS Jakub AZS UMCS Lublin 2004 U20 LU -- TUSTANOWSKA Jolanta KITLIŃSKI Piotr , Z/4456/17 , 2022 BEZ LDK!
Wzwyż M
1 1 f 1 1.50 DYKIEL Andrzej AZS UMCS Lublin 2006 U18 LU -- KUTRZEPA Grzegorz Z/4890/22 2022
  f 1 NM PRUŚ Jakub AZS UMCS Lublin 2006 U18 LU -- KUTRZEPA Grzegorz Z/2128/21 2022 LDK!
W dal M
1 1 f 1 6.41 PRUŚ Jakub AZS UMCS Lublin 2006 U18 LU +1.8 III KUTRZEPA Grzegorz Z/2128/21 2022 LDK!
2 2 f 1 6.14 ŁASOCHA Szymon TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2004 U20 LU +1.6 IV GDAŃSKI Andrzej Z/0627/18 2022 5
3 3 f 1 6.07 PROĆ Wiktor TS Start Lublin 2006 U18 LU +0.6 IV BOBRZYK Wojciech Z/2365/22 2022
4 4 f 1 5.52 PRZYBYŁA Sebastian TS Start Lublin 2007 U16 LU -1.7 -- BOBRZYK Wojciech Z/0669/22 2022 LDK!
5 5 f 1 5.11 KUZDRA Karol KS Agros Zamość 2006 U18 LU +0.2 -- GDAŃSKI Andrzej Z/10281/21 2022
6 6 f 1 4.62 DYKIEL Andrzej AZS UMCS Lublin 2006 U18 LU +0.1 -- KUTRZEPA Grzegorz Z/4890/22 2022
Trójskok M
  f 1 11.86 BASAK Jakub TS Start Lublin 2006 U18 LU 0.0 -- BOBRZYK Wojciech Z/1617/19 2022 LDK!
  f 1 12.28 WÓJTOWICZ Ignacy TS Start Lublin 2006 U18 LU +0.4 -- BOBRZYK Wojciech Z/0794/21 2022 LDK!
1 1 f 1 12.30 WÓJTOWICZ Ignacy TS Start Lublin 2006 U18 LU +3.1 -- BOBRZYK Wojciech Z/0794/21 2022 LDK!
2 2 f 1 12.15 PROĆ Wiktor TS Start Lublin 2006 U18 LU +1.3 -- BOBRZYK Wojciech Z/2365/22 2022
3 3 f 1 11.87 BASAK Jakub TS Start Lublin 2006 U18 LU +3.6 -- BOBRZYK Wojciech Z/1617/19 2022 LDK!
4 4 f 1 11.80 ŁASOCHA Szymon TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2004 U20 LU 0.0 -- GDAŃSKI Andrzej Z/0627/18 2022 5
5 5 f 1 11.30 KUZDRA Karol KS Agros Zamość 2006 U18 LU +0.7 -- DMP DMP U20 GDAŃSKI Andrzej Z/10281/21 2022 13 66
Kula (5) M
1 1 f 1 12.46 MĘDREK Gabriel AZS UMCS Lublin 2005 U18 LU -- KOZŁOWSKI Robert Z/3575/20 2022
2 2 f 1 10.72 OLSZOWY Eryk KS Wisła Puławy 2006 U18 LU -- ZDYBEL Aleksander Z/3759/19 2022
1 1 f 2 8.57 RUSIECKI Patryk KS Wisła Puławy 2007 U16 LU -- ZDYBEL Aleksander Z/9196/21 2022
2 2 f 2 7.55 KOISZ Damian KS Agros Zamość 2007 U16 LU -- PIRÓG Dariusz Z/13510/21 2022
Kula (6) M
1 1 f 1 9.07 MLEKO Rafael AZS UMCS Lublin 2004 U20 LU -- KOZŁOWSKI Robert Z/3678/18 2022 5
Dysk (0.75) M
1 1 f 1 28.03 FLIS Franciszek KS Wisła Puławy 2009 U14 LU -- ZDYBEL Aleksander Z/1512/22 2022
Dysk (1) M
1 1 f 1 37.84 SUGIER Filip AZS UMCS Lublin 2007 U16 LU IV KOZŁOWSKI Robert # Z/1541/21 2022 LDK!
2 2 f 1 29.66 SZYKUT Mateusz KS Wisła Puławy 2008 U16 LU -- ZDYBEL Aleksander Z/9195/21 2022
3 3 f 1 29.00 ŁOBODA Kacper AZS UMCS Lublin 2007 U16 LU -- KOZŁOWSKI Robert Z/13078/21 2022
Dysk (1.5) M
1 1 f 1 34.04 MĘDREK Gabriel AZS UMCS Lublin 2005 U18 LU -- KOZŁOWSKI Robert Z/3575/20 2022
Dysk (2) M
1 1 f 1 43.34 STAŃSKI Sergiusz AZS UMCS Lublin # 2002 U23 LU II FROŃCZUK Rafał B.D. B.D. KOZŁOWSKI Robert , Z/3252/17 , 2022 LDK!
Młot (4) M
1 1 f 1 29.69 FLIS Franciszek KS Wisła Puławy 2009 U14 LU -- ZDYBEL Aleksander Z/1512/22 2022
Młot (5) M
1 1 f 1 44.31 OLSZOWY Eryk KS Wisła Puławy 2006 U18 LU IV DMP U20 ZDYBEL Aleksander Z/3759/19 2022 101
2 2 f 1 32.28 SKIBA Bartłomiej KS Agros Zamość 2005 U18 LU -- DMP U20 PIRÓG Dariusz Z/1282/20 2022 72
3 3 f 1 30.93 MĘDREK Gabriel AZS UMCS Lublin 2005 U18 LU -- DMP U20 KOZŁOWSKI Robert Z/3575/20 2022 68
1 1 f 2 40.92 RUSIECKI Patryk KS Wisła Puławy 2007 U16 LU IV DMP U20 ZDYBEL Aleksander Z/9196/21 2022 95
2 2 f 2 38.54 ŁOBODA Kacper AZS UMCS Lublin 2007 U16 LU V KOZŁOWSKI Robert Z/13078/21 2022
3 3 f 2 35.86 SUGIER Filip AZS UMCS Lublin 2007 U16 LU V KOZŁOWSKI Robert # Z/1541/21 2022 LDK!
4 4 f 2 30.95 SZYKUT Mateusz KS Wisła Puławy 2008 U16 LU V ZDYBEL Aleksander Z/9195/21 2022
Młot (6) M
1 1 f 1 57.93 POSTÓJ Bartosz TS Start Lublin 2003 U20 LU II POSTÓJ Jacek # Z/0829/17 2022 2
2 2 f 1 42.51 HAWRYLUK Szymon KS Agros Zamość 2004 U20 LU IV DMP U20 PIRÓG Dariusz Z/4929/18 2022 BEZ LDK! 106
Młot (7.26) M
1 1 f 1 53.82 SOBIESIAK Marcin AZS UMCS Lublin 2004 U20 LU II DMP KOZŁOWSKI Robert Z/5264/18 2022 BEZ LDK! 105
2 2 f 1 52.10 ZIELONKA Adam KS Wisła Puławy 2001 U23 LU II ZDYBEL Aleksander Z/4725/15 2022 2
3 3 f 1 40.66 MLEKO Rafael AZS UMCS Lublin 2004 U20 LU III DMP KOZŁOWSKI Robert Z/3678/18 2022 5 58

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 9.8040411472321 sekund