Warszawa 18.06.2022
8. Memoriał Zygmunta Szelesta. 4. InterEuropol Mityng Wielobojowy [DMP] [DMP U20]
800 m K
1 1 s 1 2:07.27 GAJDA Sylwana KS AZS AWF Warszawa 1999 Sen MZ I DMP B.D. WRONA Grzegorz , Z/4775/19 , 2022 132
2 2 s 1 2:08.12 BEŁCZEW Oliwia KKL Kielce 2006 U18 SK I DMP DMP U20 JÓ¬WIK Krzysztof Z/3371/19 2022 LDK! 127 156
3 3 s 1 2:09.95 BOCHENEK Jagoda MKS-MOSM Bytom 2006 U18 SL I SZCZYRK Janusz Z/3405/19 2022 LDK!
4 4 s 1 2:11.78 KAROLCZUK Martyna LUKS Boguszyce 2005 U18 LD II B.D. MAJCHER Elżbieta , Z/0221/19 , 2022 BEZ LDK!
5 5 s 1 2:11.88 BONDAR Anzhelika KS Prefbet-Sonarol 2003 U20 PD II B.D. Z/4715/22 2022
6 6 s 1 2:12.01 PIETROŃ Monika SKLA Sopot 2002 U23 PM II B.D. ANDRZEJCZAK Paweł , Z/2850/16 , 2022 LDK!
7 7 s 1 2:12.31 WÓJCIK Alicja MKS-MOSM Bytom 2003 U20 SL II SZCZYRK Janusz SZCZYRK Janusz Z/1162/17 2022 2 LDK!
8 8 s 1 2:12.79 STRZEŻYSZ Małgorzata KS AZS AWF Warszawa 2004 U20 MZ II DMP DMP U20 WRONA Grzegorz Z/5070/18 2022 4 102 138
9 9 s 1 2:13.07 KRUŻEWSKA Nina Ducla Academy Warszawa 2005 U18 MZ II DUKLANOWSKI Hubert Z/4300/20 2022
10 10 s 1 2:13.18 TOKARIEVA Daria MKS Agros Chełm 2001 U23 LU II LESZCZYŃSKI Damian Z/3244/22 2022
11 13 s 1 2:17.25 ZATORSKA Maia SRS Kondycja Piaseczno # 2004 U20 MZ II PARADOWSKI Wiesław Z/0647/20 2022
1 11 s 2 2:16.44 DUBAN Aleksandra OKS Skra Warszawa 2005 U18 MZ II BUKIS-OWSIAK Anna Z/3520/19 2022
2 12 s 2 2:16.97 DAWIDZIUK-GOSK Diana Stowarzyszenie Piekielni Warszawa # 1994 Sen MZ II B.D. Z/0103/13 2022
3 14 s 2 2:17.42 KAROLCZUK Aleksandra LUKS Boguszyce 2004 U20 LD II MAJCHER Elżbieta MAJCHER Elżbieta Z/1433/18 2022 LDK!
4 15 s 2 2:19.07 MARCINIAK Julia OKS Skra Warszawa 2002 U23 MZ III BUKIS-OWSIAK Anna Z/1912/16 2022
5 16 s 2 2:20.31 AUGUSTINIOK Kamila MKS-MOSM Bytom 2006 U18 SL III SZCZYRK Janusz Z/0961/19 2022 LDK!
6 17 s 2 2:20.44 MICHALSKA Małgorzata KKL Kielce 2005 U18 SK III DMP U20 JANUCHTA Krzysztof JÓ¬WIK Krzysztof , Z/2298/19 , 2022 BEZ LDK! 114
7 18 s 2 2:20.56 CATI Lidia UKS 48 Warszawa 2004 U20 MZ III MIŁKOWSKI Karol Z/2180/19 2022
8 19 s 2 2:22.65 WOSZCZEK Danuta UKS Olimp Kozienice 1978 Masters MZ III MISZTAL Janusz Z/3956/11 2022 2 LDK!
9 20 s 2 2:24.12 BŁACHNIO Natasza UKS 48 Warszawa 2009 U14 MZ III MIŁKOWSKI Karol Z/0536/20 2022
10 21 s 2 2:25.42 WIATRZYK Ewa TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2003 U20 LU IV WAWRZUSISZYN Tomasz Z/4925/18 2022 BEZ
1500 m K
1 1 s 1 4:36.20 MAŁEK Emilia KS AZS AWF Kraków 2000 U23 MA II DMP MIREK Wacław B.D. B.D. Z/2637/15 2022 93
2 2 s 1 4:39.97 KURASZ Justyna KS Gwardia Piła 2003 U20 WP II CHWAŁEK Jarosław Z/4898/18 2022 5
3 3 s 1 4:43.30 OLESIEJUK Magdalena MKS Żak Biała Podlaska 2004 U20 LU II WILCZEK Janusz FROŃCZUK Rafał , Z/4413/17 , 2022 3 LDK!
4 4 s 1 5:04.10 MITRASZEWSKA Kalina Ducla Academy Warszawa 2004 U20 MZ IV DUKLANOWSKI Hubert Z/4879/21 2022
5 5 s 1 5:23.93 MAJKOWSKA Monika LKS Maków Mazowiecki 2005 U18 MZ -- ŁUNIEWSKI Grzegorz Z/3417/20 2022
800 m M
1 1 s 1 1:53.45 MAKOWSKI Mateusz MKS Pułtusk 2004 U20 MZ II ADAMSKI Robert Z/4152/19 2022
2 2 s 1 1:54.63 ADAMCZEWSKI Dominik KS AZS AWF Warszawa 2001 U23 MZ II DMP WOŁKOWYCKI Andrzej B.D. Z/3703/15 2022 87
3 3 s 1 1:57.03 WRÓBEL Jakub LKS MOSiR Sieradz 1999 Sen LD III KU¦ Tomasz B.D. Z/1161/16 2022
4 4 s 1 1:58.02 MIŁKOWSKI Wiktor UKS 48 Warszawa 2005 U18 MZ III MIŁKOWSKI Karol Z/2183/19 2022
5 5 s 1 1:59.27 ORLIKOWSKI Kamil UKS Filipides Teresin 2004 U20 MZ III DMP U20 ANDRYSZCZYK Andrzej ANDRYSZCZYK Andrzej , Z/0373/17 , 2022 4 LDK! 111
6 6 s 1 1:59.76 DZIADCZYK Antoni KS AZS AWF Warszawa 2004 U20 MZ III DMP U20 WRONA Grzegorz Z/2850/19 2022 108
7 7 s 1 2:00.66 MALIK Jakub WKS ¦l±sk Wrocław 2001 U23 DS III ADAMEK Marek Z/1355/20 2022
8 8 s 1 2:03.80 PŁUCIENNIK Adam AKL Ursynów Warszawa 2006 U18 MZ IV BUŁAKOWSKI Bohdan # Z/0307/19 2022 BEZ
9 9 s 1 2:12.24 WRÓBLEWSKI Błażej AKL Ursynów Warszawa 2005 U18 MZ -- SKORUPSKI Szymon Z/0396/19 2022 BEZ
10 10 s 1 2:17.84 GAWENDA Bartłomiej UKS 48 Warszawa 2006 U18 MZ -- MIŁKOWSKI Karol Z/2181/19 2022
1500 m M
1 1 s 1 3:44.49 RAK Filip AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2003 U20 OP I DMP DMP U20 OLSZEWSKI Mirosław OLSZEWSKI Mirosław DZIUBA Jacek DZIUBA Jacek , Z/3466/16 , 2022 LDK! 134 162
2 2 s 1 3:49.61 ROMBERG Adrian MKS-MOSM Bytom 2003 U20 SL II SZCZYRK Janusz Z/1159/17 2022 2 LDK!
3 3 s 1 3:50.49 MARMON Patryk KS AZS AWF Kraków 1997 Sen MA II DMP SUDOŁ Grzegorz B.D. Z/1189/14 2022 2 106
4 4 s 1 3:50.80 KULIK Robert KS AZS AWF Wrocław 2002 U23 DS II CZAJKOWSKI Waldemar B.D. TOMASZEK-CZAJKOWSKA Izabela WOSIEK Jacek , Z/0488/17 , 2022 LDK!
5 5 s 1 3:53.70 CZERONEK Mikołaj WKS ¦l±sk Wrocław 2000 U23 DS II ADAMEK Marek Z/1124/15 2022 2
6 6 s 1 3:54.34 JARCZOK Bartosz KS AZS AWF Katowice 1999 Sen SL II JARCZOK Miłosz B.D. Z/0361/15 2022
7 7 s 1 3:55.12 KUCHARSKI Bartosz SRS Kondycja Piaseczno 2000 U23 MZ II PARADOWSKI Wiesław B.D. # Z/1215/16 2022 LDK!
8 8 s 1 3:55.21 ANDZIAK Stanisław OKS Skra Warszawa 2004 U20 MZ II DMP U20 BUKIS-OWSIAK Anna Z/2477/20 2022 133
9 9 s 1 3:55.55 MŁYNARZ Kamil SKB Kra¶nik 1990 Sen LU II BIAŁY Zbigniew B.D. Z/3912/11 2022 2
10 10 s 1 3:58.15 KUBICKI Adam MKS Polonia Warszawa 1997 Sen MZ II JOBT Andrzej Z/1508/13 2022 2
11 11 s 1 3:59.09 MIELEWCZYK Piotr Stowarzyszenie Piekielni Warszawa 1990 Sen MZ II B.D. Z/1198/11 2022
12 12 s 1 3:59.90 MARUSZEWSKI Arkadiusz KS AZS AWF Wrocław 1998 Sen DS II B.D. WOSIEK Jacek , Z/3276/15 , 2022
13 13 s 1 4:01.01 WIATRZYK Robert TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2000 U23 LU II WAWRZUSISZYN Tomasz Z/1754/18 2022 3
14 14 s 1 4:01.21 ŁĘSKI Bruno MKS-MOSM Bytom 2003 U20 SL II DMP U20 SZCZYRK Janusz Z/1154/17 2022 3 LDK! 121
15 15 s 1 4:01.40 PEC Adrian SRS Kondycja Piaseczno 2003 U20 MZ II PARADOWSKA Renata Z/1876/18 2022 3 LDK!
16 16 s 1 4:03.52 GOSK Dominik Stowarzyszenie Piekielni Warszawa # 1992 Sen MZ III B.D. Z/3154/20 2022
17 17 s 1 4:04.48 GÓRSKI Łukasz ULKS Uczniak Szprotawa 2001 U23 LB III SZWARC Zygmunt Z/2728/17 2022 3
18 18 s 1 4:06.51 CZUBAK Tomasz MKS-MOSM Bytom 2006 U18 SL III DMP U20 SZCZYRK Janusz SZCZYRK Janusz , Z/0927/19 , 2022 BEZ LDK! 110
19 19 s 1 4:07.33 KOWALCZYK Dominik OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka 2004 U20 MZ III PAWŁOWSKA-ŻBIKOWSKA Paulina Z/1098/18 2022 5 LDK!
20 20 s 1 4:15.07 SKIERKOWSKI Paweł KS AZS AWF Warszawa 2002 U23 MZ -- WRONA Grzegorz B.D. Z/3155/16 2022
21 21 s 1 4:19.30 TRZEBIŃSKI Piotr AKL Ursynów Warszawa 2004 U20 MZ IV SKORUPSKI Szymon Z/3326/20 2022
  s 1 DNF ZIĘBA Szymon KS AZS AWF Kraków 1999 Sen MA -- KRÓL Zbigniew Z/0312/15 2022
W dal M
1 1 f 1 7.77 TARKOWSKI Piotr KS AZS-AWF Biała Podlaska 1999 Sen LU +2.0 I MAKARUK Tadeusz MAKARUK Tadeusz Z/5026/15 2022
2 2 f 1 7.21 CZARNOCKI Damian KS AZS AWF Warszawa # 2000 U23 MZ +1.0 II MAKARUK Tadeusz ŁUKASIAK Michał , Z/2651/16 , 2022
3 3 f 1 6.90 GŁASZCZKA Szymon GKS Wilga Garwolin 2005 U18 MZ +0.4 II BUSZTA Stanisław Z/1006/19 2022 BEZ
4 4 f 1 6.72 GRYTA Jacek KS AZS-AWF Biała Podlaska 2003 U20 LU +1.9 III HODUN Rafał MAKARUK Tadeusz , Z/2234/18 , 2022 3 LDK!
5 5 f 1 6.63 KULMACZEWSKI Jan KS AZS AWF Warszawa 1995 Sen MZ +0.2 III B.D. ŁUKASIAK Michał , Z/1677/12 , 2022
6 6 f 1 6.58 SUMIŃSKI Michał KS AZS AWF Warszawa 2001 U23 MZ -0.9 III DMP ŁUKASIAK Michał B.D. Z/5571/15 2022 65
7 7 f 1 6.47 PRZEMSKI Jakub KS AZS-AWF Biała Podlaska 2003 U20 LU +1.0 III MAKARUK Tadeusz Z/2232/18 2022 BEZ
8 8 f 1 5.95 BEZMEN Mykola KS AZS-AWF Biała Podlaska 2002 U23 LU -0.1 -- MAKARUK Tadeusz Z/1473/20 2022
  f 1 NM LEMIESZEK Kacper KS AZS-AWF Biała Podlaska 2000 U23 LU 0.0 -- MAKARUK Tadeusz MAKARUK Tadeusz Z/5232/15 2022
Oszczep (600) M
1 1 f 1 29.51 RZEPKA Szymon KS Warszawianka W-wa 2008 U16 MZ -- RZEPKA Marek # Z/3023/20 2022
Oszczep (700) M
1 1 f 1 46.35 RESIAK Paweł AKL Ursynów Warszawa 2005 U18 MZ IV DAMSZEL Tomasz Z/2111/19 2022 BEZ
Oszczep (800) M
1 1 f 1 74.69 LEBIODA Piotr LUKS Hańcza Suwałki 1992 Sen PD M B.D. Z/1328/14 2022
2 2 f 1 69.04 KWA¦NIEWSKI Mateusz AZS UMCS Lublin 1995 Sen LU I DMP KRUKOWSKI Michał B.D. Z/2300/11 2022 127
3 3 f 1 64.49 TOPOLEWSKI Maciej KS AZS AWF Warszawa 1995 Sen MZ I DMP TOPOLEWSKI Maciej B.D. B.D. Z/5021/15 2022 110
4 4 f 1 62.07 SUMIŃSKI Wojciech KS AZS AWF Warszawa 1994 Sen MZ I DMP TOPOLEWSKI Maciej B.D. Z/3684/11 2022 1 101
5 5 f 1 59.91 KOTECKI Piotr AKL Ursynów Warszawa 2000 U23 MZ II DAMSZEL Tomasz B.D. Z/2310/16 2022

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 3.2800490856171 sekund