Białogard 19.06.2022
Mityng Kwalifikacyjny KL Iskra Białogard [DMP] [DMP U20]
100 m K
1 1 e 1 11.54 GRZYB Wiktoria MKL Szczecin 1997 Sen ZP +0.1 M IWIŃSKI Jerzy Z/1386/13 2022 2
2 2 e 1 12.20 ŁOŚ Lucyna KL Iskra Białogard 2001 U23 ZP +0.1 II RUDZIK Grzegorz Z/5288/15 2022
3 4 e 1 12.30 CZEPIEL Milena AML Słupsk 2006 U18 PM +0.1 II CZUBAK Tomasz Z/4971/18 2022 5 LDK!
4 3 e 1 12.30 PAWŁOWSKA Maja OŚ AZS Poznań 2002 U23 WP +0.1 II DMP OSIK Tadeusz Z/2823/16 2022 II 110
5 5 e 1 12.34 PIERÓG Agata MKL Szczecin 2003 U20 ZP +0.1 II IWIŃSKA Anna Z/3326/15 2022 LDK!
6 6 e 1 12.42 KOZŁOWSKA Kinga AML Słupsk 2006 U18 PM +0.1 II DMP U20 CZUBAK Tomasz CZUBAK Tomasz , Z/4983/19 , 2022 BEZ LDK! 138
7 7 e 1 12.67 SKOLASIŃSKA Olga KL Gdynia 2005 U18 PM +0.1 II B.D. KASZUBA Tomasz , Z/4770/18 , 2022 BEZ
8 8 e 1 12.86 WÓJS Lena MKS Hermes Gryfino 2006 U18 ZP +0.1 III STEFAŃSKI Jacek BORATYŃSKA Dorota Z/2660/19 2022 LDK!
1 9 e 2 12.89 DOROBISZ Nadia KMKL Sztorm Kołobrzeg 2006 U18 ZP +0.8 III BARTA Franciszek Z/1882/22 2022
2 10 e 2 12.89 ZIOMKO Zuzanna AL Międzyzdroje 2006 U18 ZP +0.8 III WALKOWIAK Janusz BŁOCIAN Rafał , Z/13133/21 , 2022 LDK!
3 11 e 2 13.08 KWAK Karina KL Iskra Białogard 2008 U16 ZP +0.8 III RUDZIK Grzegorz Z/2616/20 2022 LDK!
4 12 e 2 13.39 NOWAKOWSKA Karolina KMKL Sztorm Kołobrzeg 2008 U16 ZP +0.8 IV BARTA Franciszek Z/3585/22 2022
5 13 e 2 13.45 SZAŁAS Martyna ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2006 U18 LB +0.8 IV WALCZAK Piotr Z/0818/20 2022 LDK!
6 15 e 2 13.51 RYBIŃSKA Weronika LMKS Żak Pyrzyce 2008 U16 ZP +0.8 IV PIWOWARCZYK Wojciech Z/5239/21 2022 LDK!
7 14 e 2 13.51 HRABSKA Lena AZS-AWF Gorzów 2008 U16 LB +0.8 IV ZALESKA-POSMYK Izabela Z/4331/20 2022 LDK!
8 17 e 2 13.58 PAWLIK Wiktoria KS Gwardia Piła 2005 U18 WP +0.8 IV RADZIMSKI Adam MARCINIAK Roman , Z/4869/19 , 2022
1 16 e 3 13.54 MUSIELAK Iga WMLKS Pomorze Stargard 2008 U16 ZP +1.2 IV WIERZBICKA Sylwia Z/1661/20 2022 LDK!
2 19 e 3 13.92 ZYGMUNT Nela AL Międzyzdroje 2008 U16 ZP +1.2 V BŁOCIAN Rafał Z/4977/19 2022 BEZ LDK!
3 20 e 3 13.98 JABŁOŃSKA Anna KMKL Sztorm Kołobrzeg 2007 U16 ZP +1.2 V BARTA Franciszek Z/2998/21 2022
4 21 e 3 14.01 KMIEĆ Karolina KMKL Sztorm Kołobrzeg 2007 U16 ZP +1.2 V ŻUROMSKI Kazimierz Z/1746/22 2022
5 22 e 3 14.12 ALBIŃSKA Jaśmina KMKL Sztorm Kołobrzeg 2007 U16 ZP +1.2 V BARTA Franciszek Z/2747/19 2022
6 25 e 3 14.32 KALEMBA Wiktoria AL Międzyzdroje 2003 U20 ZP +1.2 -- BŁOCIAN Rafał Z/5303/15 2022
7 27 e 3 14.45 PILECKA Małgorzata AZS-AWF Gorzów 2008 U16 LB +1.2 V KONDRATOWICZ Marcin Z/12145/21 2022
1 18 e 4 13.86 KONDRATOWICZ Aleksandra AZS-AWF Gorzów 2009 U14 LB +0.6 V KONDRATOWICZ Marcin Z/0942/20 2022 LDK!
2 23 e 4 14.29 GRACZYK-EIDER Zofia KMKL Sztorm Kołobrzeg 2006 U18 ZP +0.6 -- BARTA Franciszek Z/2997/21 2022
3 24 e 4 14.29 DZIUBA Weronika KL Bałtyk Koszalin 2010 U14 ZP +0.6 V CZEPIEL Mateusz Z/11461/21 2022 LDK!
4 26 e 4 14.42 KRYSZTAŁOWICZ Maja MKS Hermes Gryfino 2007 U16 ZP +0.6 V STEFAŃSKI Jacek Z/0075/21 2022 LDK!
5 28 e 4 14.48 ŁUKASZEWICZ Amelia ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2007 U16 LB +0.6 V WALCZAK Piotr Z/10607/21 2022 LDK!
6 29 e 4 14.69 WYCHOWAŁEK Julia UKL Feniks Świdwin 2008 U16 ZP +0.6 -- PIOTROWSKI Kamil Z/1462/22 2022 LDK!
7 30 e 4 14.84 KAZIUK Kinga KMKL Sztorm Kołobrzeg 2007 U16 ZP +0.6 -- BARTA Franciszek Z/0912/22 2022
1 31 e 5 14.97 DACKA Agata MKL Szczecin 2008 U16 ZP -0.8 -- BINDASZEWSKA Hanna
2 32 e 5 15.16 GNACIŃSKA Martyna KL Bałtyk Koszalin 2010 U14 ZP -0.8 -- CZEPIEL Mateusz Z/1741/22 2022 LDK!
3 33 e 5 15.17 WOLSKA Kalina KMKL Sztorm Kołobrzeg 2010 U14 ZP -0.8 -- BARTA Franciszek Z/4642/22 2022
4 34 e 5 15.97 ROMANOWSKA Martyna KL Iskra Białogard 2009 U14 ZP -0.8 -- RUDZIK Grzegorz Z/0073/22 2022 LDK!
1 f 1 11.59 GRZYB Wiktoria MKL Szczecin 1997 Sen ZP +1.2 M IWIŃSKI Jerzy Z/1386/13 2022 2
2 f 1 12.31 ŁOŚ Lucyna KL Iskra Białogard 2001 U23 ZP +1.2 II RUDZIK Grzegorz Z/5288/15 2022
3 f 1 12.37 PAWŁOWSKA Maja OŚ AZS Poznań 2002 U23 WP +1.2 II DMP OSIK Tadeusz Z/2823/16 2022 II 106
4 f 1 12.51 KOZŁOWSKA Kinga AML Słupsk 2006 U18 PM +1.2 II DMP U20 CZUBAK Tomasz CZUBAK Tomasz , Z/4983/19 , 2022 BEZ LDK! 134
5 f 1 12.61 SKOLASIŃSKA Olga KL Gdynia 2005 U18 PM +1.2 II B.D. KASZUBA Tomasz , Z/4770/18 , 2022 BEZ
6 f 1 12.63 CZEPIEL Milena AML Słupsk 2006 U18 PM +1.2 II CZUBAK Tomasz Z/4971/18 2022 5 LDK!
7 f 1 12.94 WÓJS Lena MKS Hermes Gryfino 2006 U18 ZP +1.2 III STEFAŃSKI Jacek BORATYŃSKA Dorota Z/2660/19 2022 LDK!
200 m K
1 1 s 1 25.22 PIERÓG Agata MKL Szczecin 2003 U20 ZP +0.5 II DMP U20 IWIŃSKA Anna Z/3326/15 2022 LDK! 141
2 2 s 1 25.71 SKOLASIŃSKA Olga KL Gdynia 2005 U18 PM +0.5 II B.D. KASZUBA Tomasz , Z/4770/18 , 2022 BEZ
3 4 s 1 26.24 CZEPIEL Milena AML Słupsk 2006 U18 PM +0.5 II DMP U20 CZUBAK Tomasz Z/4971/18 2022 5 LDK! 121
4 6 s 1 27.17 KOZŁOWSKA Kinga AML Słupsk 2006 U18 PM +0.5 III CZUBAK Tomasz CZUBAK Tomasz , Z/4983/19 , 2022 BEZ LDK!
1 3 s 2 26.19 ZIOMKO Zuzanna AL Międzyzdroje 2006 U18 ZP +0.6 II WALKOWIAK Janusz BŁOCIAN Rafał , Z/13133/21 , 2022 LDK!
2 7 s 2 27.38 DOROBISZ Nadia KMKL Sztorm Kołobrzeg 2006 U18 ZP +0.6 IV BARTA Franciszek Z/1882/22 2022
3 8 s 2 27.40 WAC Paulina LKS Jantar Ustka 2005 U18 PM +0.6 IV KUKLIŃSKA-NURKOWSKA Lucyna Z/3592/19 2022 LDK!
4 9 s 2 27.74 KRZYSIEK Marcela WMLKS Pomorze Stargard 2007 U16 ZP +0.6 IV WIERZBICKA Sylwia Z/5332/19 2022 BEZ LDK!
5 10 s 2 28.34 ŻMUDA Zofia MKL Szczecin 2003 U20 ZP +0.6 IV MILEWICZ Renata BARAŃSKI Przemysław , Z/2031/17 , 2022 4 LDK!
1 5 s 3 26.75 LUDWICKA Oliwia AML Słupsk 2004 U20 PM +0.5 III DORSZYŃSKI Grzegorz Z/0126/19 2022
2 11 s 3 28.46 PAWLIK Wiktoria KS Gwardia Piła 2005 U18 WP +0.5 IV RADZIMSKI Adam MARCINIAK Roman , Z/4869/19 , 2022
3 12 s 3 28.70 NOWAKOWSKA Karolina KMKL Sztorm Kołobrzeg 2008 U16 ZP +0.5 V BARTA Franciszek Z/3585/22 2022
4 13 s 3 29.56 KMIEĆ Karolina KMKL Sztorm Kołobrzeg 2007 U16 ZP +0.5 V ŻUROMSKI Kazimierz Z/1746/22 2022
5 14 s 3 29.63 GĘBAROWSKA Iga ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2009 U14 LB +0.5 V WOŹNIAK Agnieszka Z/12078/21 2022 LDK!
6 15 s 3 30.72 ŁUKASZEWICZ Amelia ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2007 U16 LB +0.5 -- WALCZAK Piotr Z/10607/21 2022 LDK!
300 m K
1 1 s 1 39.62 JEŻ Aleksandra AZS-AWF Gorzów 2007 U16 LB II PAPUGA Sebastian Z/0747/20 2022 LDK!
2 2 s 1 40.47 OWCZARUK Hanna AL Międzyzdroje 2007 U16 ZP II BŁOCIAN Rafał Z/13134/21 2022 LDK!
3 3 s 1 42.01 WAC Paulina LKS Jantar Ustka 2005 U18 PM -- KUKLIŃSKA-NURKOWSKA Lucyna Z/3592/19 2022 LDK!
4 4 s 1 43.22 NESTERENKO Mariia KMKL Sztorm Kołobrzeg 2008 U16 ZP III ŻUROMSKI Kazimierz # Z/3217/22 2022
5 5 s 1 44.36 HRABSKA Lena AZS-AWF Gorzów 2008 U16 LB III ZALESKA-POSMYK Izabela Z/4331/20 2022 LDK!
6 7 s 1 45.25 DZIUBA Nella LKS Jantar Ustka 2009 U14 PM IV KUKLIŃSKA-NURKOWSKA Lucyna Z/1916/21 2022 LDK!
1 6 s 2 45.24 ŻMUDA Zofia MKL Szczecin 2003 U20 ZP -- MILEWICZ Renata BARAŃSKI Przemysław , Z/2031/17 , 2022 4 LDK!
2 9 s 2 47.39 GOŃDA Michalina KL Bałtyk Koszalin 2009 U14 ZP V CZEPIEL Mateusz Z/2481/22 2022 LDK!
3 10 s 2 47.84 ZIEMIŃSKA Aleksandra UKS Barnim Goleniów 2009 U14 ZP V GOŁĘBIOWSKI Michał Z/11864/21 2022 LDK!
4 13 s 2 49.13 CIESIELSKA Ewa KMKL Sztorm Kołobrzeg 2008 U16 ZP -- ŻUROMSKI Kazimierz Z/3156/22 2022
1 8 s 3 46.74 CHRYPO Alicja MKS Junior Złocieniec 2007 U16 ZP V KOROL Andrzej Z/1610/18 2022 BEZ
2 12 s 3 49.07 WYCHOWAŁEK Julia UKL Feniks Świdwin 2008 U16 ZP -- PIOTROWSKI Kamil Z/1462/22 2022 LDK!
3 14 s 3 49.55 GADZIŃSKA-TOMASZEWSKA Aniela MKS Olimp Łobez 2007 U16 ZP -- MIKUL Kazimierz Z/1632/20 2022
4 15 s 3 49.68 STEFANIAK Martyna MKL Maraton Świnoujście 2010 U14 ZP -- WALKOWIAK Krzysztof Z/2174/21 2022 LDK!
5 16 s 3 50.42 PILECKA Małgorzata AZS-AWF Gorzów 2008 U16 LB -- KONDRATOWICZ Marcin Z/12145/21 2022
6 18 s 3 51.09 WIECHOWSKA Zuzanna KL Bałtyk Koszalin 2009 U14 ZP -- CZEPIEL Mateusz Z/3151/20 2022 LDK!
1 11 s 4 49.00 KACZORKIEWICZ Agata MKL Szczecin 2010 U14 ZP -- BINDASZEWSKA Hanna Z/1758/22 2022
2 17 s 4 50.48 DĘBIEC Nicola KMKL Sztorm Kołobrzeg 2008 U16 ZP -- ŻUROMSKI Kazimierz Z/1886/22 2022
3 19 s 4 52.33 KNAPE Julia WMLKS Pomorze Stargard 2006 U18 ZP -- KRZYSIEK Zbigniew Z/5330/19 2022 LDK!
4 20 s 4 53.13 JAKUBCZYK Martyna KL Bałtyk Koszalin 2010 U14 ZP -- CZEPIEL Mateusz Z/1738/22 2022 LDK!
400 m K
1 1 s 1 56.47 BREZA Magdalena ULKS Talex Borzytuchom 2004 U20 PM I ŚCIGAŁA Jarosław Z/3826/18 2022 3 LDK!
2 2 s 1 57.87 REJCHERT Anna WMLKS Pomorze Stargard 2004 U20 ZP II WALKOWIAK Janusz MAKSYMIUK Zbigniew , Z/4956/19 , 2022 LDK!
3 3 s 1 58.10 KOSIKOWSKA Paulina AZS-AWF Gorzów 2001 U23 LB II PAPUGA Sebastian Z/0631/15 2022 2 LDK!
4 5 s 1 61.18 CZESZEWSKA Weronika WMLKS Pomorze Stargard 2004 U20 ZP III MAKSYMIUK Zbigniew Z/4946/18 2022
5 8 s 1 61.79 URBANIAK Sara RKS Rumia 2004 U20 PM III SZYMAŃSKI Maciej SZYMAŃSKI Maciej , Z/0688/18 , 2022 LDK!
1 4 s 2 60.20 PRUSS Magdalena AML Słupsk 2006 U18 PM III DMP U20 CZUBAK Tomasz CZUBAK Tomasz , Z/0940/20 , 2022 LDK! 112
2 6 s 2 61.29 BEDNARCZYK Aleksandra WMLKS Pomorze Stargard 2004 U20 ZP III KRZYSIEK Zbigniew Z/1697/18 2022 LDK!
3 7 s 2 61.36 KNAPE Natalia WMLKS Pomorze Stargard 2003 U20 ZP III KRZYSIEK Zbigniew TARASZKIEWICZ Elżbieta Z/1490/16 2022 4 LDK!
4 9 s 2 62.04 KULIKOWSKA Julia RKS Rumia 2005 U18 PM IV SZYMAŃSKI Maciej Z/1787/19 2022 LDK!
600 m K
1 1 s 1 1:44.67 SZUSTER Katarzyna MKS Hermes Gryfino 2008 U16 ZP IV PODLEŚNY Jan Z/14428/21 2022 LDK!
2 2 s 1 1:47.47 ŚWIERCZYŃSKA Alicja WMLKS Pomorze Stargard 2007 U16 ZP V WIERZBICKA Sylwia Z/5331/19 2022 LDK!
3 3 s 1 1:47.59 STOKOWSKA Urszula MKL Maraton Świnoujście 2008 U16 ZP V WALKOWIAK Krzysztof Z/2148/21 2022 LDK!
4 6 s 1 1:50.92 GUZENDA Justyna OSiR Wyspiarz Świnoujście 2008 U16 ZP -- WIELECHOWSKI Adam Z/2811/19 2022 LDK!
5 7 s 1 1:51.09 SZEWC Oliwia UKS Barnim Goleniów 2008 U16 ZP -- GOŁĘBIOWSKI Michał Z/0407/22 2022 LDK!
6 8 s 1 1:55.06 ŚLUBORSKA Aleksandra LMKS Żak Pyrzyce 2008 U16 ZP -- PIWOWARCZYK Wojciech Z/5231/21 2022 LDK!
7 9 s 1 1:55.13 LATUSEK Lena ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2009 U14 LB -- WOŹNIAK Agnieszka Z/12117/21 2022 LDK!
8 10 s 1 1:55.18 KOWALSKA Amanda ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2008 U16 LB -- WOŹNIAK Agnieszka Z/11045/21 2022 LDK!
9 19 s 1 1:59.49 OBARZANEK Hanna LMKS Żak Pyrzyce 2008 U16 ZP -- PIWOWARCZYK Wojciech Z/5223/21 2022 LDK!
1 4 s 2 1:48.42 GUT Zuzanna WMLKS Pomorze Stargard 2009 U14 ZP V TARASZKIEWICZ Elżbieta Z/1716/22 2022 LDK!
2 5 s 2 1:49.49 FAŁEK Amelia UKS Barnim Goleniów 2009 U14 ZP V GOŁĘBIOWSKI Michał Z/11856/21 2022 LDK!
3 11 s 2 1:55.57 BABIAK Natalia MKL Szczecinek 2005 U18 ZP -- SZYMAŃSKI Sylwester Z/3334/19 2022 BEZ
4 12 s 2 1:55.78 ALIMASI Sofia ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2006 U18 LB -- WALCZAK Piotr Z/3287/20 2022
5 13 s 2 1:56.35 WOŹNIAK Aleksandra KL Bałtyk Koszalin 2010 U14 ZP -- CZEPIEL Mateusz Z/1740/22 2022 LDK!
6 14 s 2 1:56.51 KLEPUSZEWSKA Weronika KMKL Sztorm Kołobrzeg 2007 U16 ZP -- ŻUROMSKI Kazimierz Z/3155/22 2022
7 15 s 2 1:56.82 GRZESZCZUK Maja STS Pomerania Szczecinek # 2007 U16 ZP -- JUNIEWICZ Andrzej Z/5069/22 2022 LDK!
8 16 s 2 1:57.45 KALICIAK Sylwia MKS Hermes Gryfino 2009 U14 ZP -- PODLEŚNY Jan Z/10737/21 2022 LDK!
9 17 s 2 1:58.35 ZARZECKA Aleksandra UKS Barnim Goleniów 2008 U16 ZP -- GOŁĘBIOWSKI Michał Z/4258/20 2022 LDK!
10 18 s 2 1:59.36 PARCHIMOWICZ Wiktoria MKL Maraton Świnoujście 2008 U16 ZP -- WALKOWIAK Krzysztof Z/2169/21 2022 LDK!
800 m K
1 1 s 1 2:23.74 BARAN Julia STS Pomerania Szczecinek 2006 U18 ZP III JUNIEWICZ Jakub Z/0346/20 2022 LDK!
2 2 s 1 2:24.26 TARASEWICZ Julia KL Bałtyk Koszalin 2001 U23 ZP III JACEWICZ Edward Z/3119/15 2022 3
1000 m K
1 1 s 1 3:16.05 WŁODARCZAK Joanna MKL Maraton Świnoujście 2008 U16 ZP IV WALKOWIAK Janusz Z/3685/19 2022 BEZ LDK!
2 2 s 1 3:16.72 FALFURA Marta UKS Barnim Goleniów 2007 U16 ZP IV GOŁĘBIOWSKI Michał Z/4252/20 2022 LDK!
3 3 s 1 3:17.48 URBAŃSKA Natalia MKS Olimp Łobez 2007 U16 ZP IV MIKUL Kazimierz Z/2682/18 2022 BEZ
4 4 s 1 3:18.00 MIZERSKA Iga LKS Lubusz Słubice 2009 U14 LB IV KIEDROWICZ Piotr Z/5313/18 2022 BEZ LDK!
5 5 s 1 3:21.00 BŁAŻEJEWSKA Julia LMKS Żak Pyrzyce 2008 U16 ZP IV PIWOWARCZYK Wojciech Z/5207/21 2022 LDK!
6 6 s 1 3:24.17 KOZAK Kalina ZLKL Zielona Góra 2008 U16 LB V B.D. Z/7158/21 2022 LDK!
7 9 s 1 3:26.64 SZLANDERBACH Dominika WMLKS Pomorze Stargard 2007 U16 ZP V WIERZBICKA Sylwia Z/5334/19 2022 BEZ LDK!
8 10 s 1 3:28.87 GRUBERSKA Hanna UKS Barnim Goleniów 2008 U16 ZP V GOŁĘBIOWSKI Michał Z/4254/20 2022 LDK!
9 11 s 1 3:28.90 CZERNIACHOWSKA Karolina MKS Hermes Gryfino 2008 U16 ZP V PODLEŚNY Jan Z/2484/20 2022 LDK!
10 12 s 1 3:30.64 MIKUŁA Natalia LMKS Żak Pyrzyce 2007 U16 ZP V PIWOWARCZYK Wojciech Z/5222/21 2022 LDK!
1 7 s 2 3:25.72 ĆWIGOŃ SZYMCZAK Anna LKS Jantar Ustka 2010 U14 PM V KUKLIŃSKA-NURKOWSKA Lucyna KUKLIŃSKA-NURKOWSKA Lucyna , Z/1959/21 , 2022 LDK!
2 8 s 2 3:26.62 OSSOWSKA Malwina UKS Barnim Goleniów 2009 U14 ZP V GOŁĘBIOWSKI Michał Z/11861/21 2022 LDK!
3 13 s 2 3:36.31 OLESZKIEWICZ Zuzanna MKL Maraton Świnoujście 2008 U16 ZP -- WALKOWIAK Krzysztof Z/2146/21 2022 LDK!
4 14 s 2 3:36.86 NIEWIADOMSKI Sophie KMKL Sztorm Kołobrzeg 2007 U16 ZP -- ŻUROMSKI Kazimierz Z/1523/22 2022
5 15 s 2 3:36.92 MAKOWSKA Karolina KMKL Sztorm Kołobrzeg 2008 U16 ZP -- ŻUROMSKI Kazimierz Z/5152/22 2022
6 16 s 2 3:38.53 KARPIŃSKA Zuzanna UKS Barnim Goleniów 2008 U16 ZP -- GOŁĘBIOWSKI Michał Z/0410/22 2022 LDK!
7 17 s 2 3:48.47 DZHUHAN Anastasiia MKL Maraton Świnoujście 2009 U14 ZP -- WALKOWIAK Krzysztof Z/14616/21 2022 LDK!
8 18 s 2 3:51.44 HAŁASA Halszka KMKL Sztorm Kołobrzeg 2008 U16 ZP -- ŻUROMSKI Kazimierz Z/13042/21 2022
1500 m K
1 1 s 1 4:29.80 DUBIELLA Monika LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 2000 U23 PM I CZAPIEWSKA Grażyna B.D. Z/1950/15 2022
2 2 s 1 4:29.97 MŁYNARCZYK Liliana MKST Astra Nowa Sól 2003 U20 LB I BIESIADA Ryszard Z/0444/17 2022 2 LDK!
3 3 s 1 4:30.14 HRYCYK Anna KMKL Sztorm Kołobrzeg 2003 U20 ZP I ŻUROMSKI Kazimierz Z/1313/17 2022 2
4 4 s 1 4:30.54 ŁAWRUKAJTIS Anna RKS Rumia 2001 U23 PM I PEPLIŃSKI Tadeusz B.D. Z/4071/18 2022
5 5 s 1 4:32.02 PIECHOWSKA Regina ULKS Talex Borzytuchom 2003 U20 PM II B.D. ŚCIGAŁA Jarosław B.D. HERING Mateusz , Z/0077/17 , 2022 3 LDK!
6 6 s 1 4:35.08 GŁÓWCZEWSKA Katarzyna ULKS Talex Borzytuchom 2001 U23 PM II ŚCIGAŁA Jarosław Z/1845/15 2022 1
7 7 s 1 4:38.07 GLAZIK Anna ULKS Talex Borzytuchom 2004 U20 PM II B.D. RADTKE Marek ŚCIGAŁA Jarosław B.D. , Z/1926/17 , 2022 3 LDK!
8 8 s 1 4:39.51 KSIĄŻEK Daria AML Słupsk 2005 U18 PM II DMP U20 RUMIŃSKI Wojciech B.D. Z/0017/18 2022 4 LDK! 127
9 9 s 1 4:39.89 DOMŻALSKA Daria RKS Rumia 2005 U18 PM II PEPLIŃSKI Tadeusz Z/0690/18 2022 4 LDK!
10 10 s 1 4:41.22 BIAŁEK Magdalena RKS Rumia 2005 U18 PM II SZYMAŃSKI Maciej SZYMAŃSKI Maciej , Z/0629/19 , 2022 LDK!
11 11 s 1 4:45.06 URBAN Monika SKLA Sopot 2005 U18 PM III SZAŁACH Krzysztof Z/4860/18 2022 5 LDK!
12 12 s 1 4:57.67 KLIMCZAK Karolina KS Gwardia Piła 2003 U20 WP IV CHWAŁEK Jarosław Z/1111/17 2022 3
13 13 s 1 5:03.94 PERWENIS Gabriela RAZ Szczecin 2006 U18 ZP IV SZYCH Robert Z/4424/19 2022
14 14 s 1 5:05.13 KALINOWSKA Wiktoria ULKS Talex Borzytuchom 2006 U18 PM IV KALINOWSKA Joanna KALINOWSKA Joanna , Z/0055/18 , 2022 BEZ LDK!
15 15 s 1 5:19.17 KARPIŃSKA Magda OSiR Wyspiarz Świnoujście 2006 U18 ZP -- WIELECHOWSKI Adam Z/14186/21 2022 LDK!
3000 m K
1 1 s 1 10:21.06 SZULSKA Aleksandra SKLA Sopot 2005 U18 PM II SZAŁACH Krzysztof Z/1479/18 2022 5 LDK!
2 2 s 1 10:23.11 KORWEL Martyna MKST Astra Nowa Sól 2005 U18 LB II BIESIADA Ryszard # Z/0061/20 2022 LDK!
3 3 s 1 10:44.02 CHOROSTKOWSKA Zofia MKST Astra Nowa Sól 2004 U20 LB III MARYSIAK Adam # Z/0804/18 2022 4 LDK!
4 4 s 1 11:39.65 SZULC Dominika MKS Hermes Gryfino 2005 U18 ZP IV GIERASIMCZYK Anna PODLEŚNY Jan BORATYŃSKA Dorota , Z/0934/18 , 2022 LDK!
  s 1 DNF MŁYNARCZYK Liliana MKST Astra Nowa Sól 2003 U20 LB -- BIESIADA Ryszard Z/0444/17 2022 2 LDK!
80 pł K
1 1 s 1 12.09 ROJEK Zofia AZS-AWF Gorzów 2007 U16 LB +0.3 II ZALESKA-POSMYK Izabela Z/1018/20 2022 LDK!
2 2 s 1 12.65 HAJDUK Liwia AZS-AWF Gorzów 2007 U16 LB +0.3 III ZALESKA-POSMYK Izabela Z/4074/19 2022 LDK!
3 3 s 1 13.86 KOS Hanna ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2007 U16 LB +0.3 V WALCZAK Piotr Z/3284/20 2022 LDK!
4 4 s 1 15.15 RADECKA Tamara KL Bałtyk Koszalin 2007 U16 ZP +0.3 -- CZEPIEL Mateusz Z/11465/21 2022 LDK!
100 m pł J MŁ K
1 1 s 1 14.57 SKOLASIŃSKA Olga KL Gdynia 2005 U18 PM +0.5 II B.D. KASZUBA Tomasz , Z/4770/18 , 2022 BEZ
2 2 s 1 15.55 MLAK Martyna MKS Hermes Gryfino 2006 U18 ZP +0.5 II STEFAŃSKI Jacek Z/1155/20 2022 LDK!
300 m pł K
1 1 s 1 50.87 KOS Hanna ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2007 U16 LB IV WALCZAK Piotr Z/3284/20 2022 LDK!
2 2 s 1 51.66 DŁUGI Jagoda ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2007 U16 LB IV WALCZAK Piotr # Z/0814/20 2022 LDK!
3 3 s 1 56.09 KIELAR Natalia KL Bałtyk Koszalin 2008 U16 ZP -- CZEPIEL Mateusz Z/11999/21 2022 LDK!
400 m pł K K
1 1 s 1 69.25 PASTUSZKO Patrycja STS Pomerania Szczecinek 2004 U20 ZP IV JUNIEWICZ Jakub Z/1454/18 2022 5 LDK!
2 2 s 1 69.90 STODOŁA Anna LKS Jantar Ustka 2005 U18 PM IV KUKLIŃSKA-NURKOWSKA Lucyna Z/1834/19 2022 LDK!
3 3 s 1 73.83 KWIATEK Amelia ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2006 U18 LB -- WALCZAK Piotr Z/1575/19 2022 LDK!
1500 m prz K
1 1 s 1 5:27.90 MALAK Łucja MKL Szczecin 2002 U23 ZP -- BARAŃSKI Przemysław B.D. Z/1577/17 2022
2 2 s 1 5:30.79 BUKOWSKA Olga ULKS Talex Borzytuchom 2006 U18 PM III B.D. Z/1376/18 2022
3 3 s 1 5:30.93 KORYTOWSKA Olga CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2006 U18 KP III NIEBUDEK Sylwester KACZOCHA Alina Z/0193/18 2022 LDK!
4 4 s 1 6:16.53 MOMOT Julia ULKS Talex Borzytuchom 2006 U18 PM -- KALINOWSKA Joanna KALINOWSKA Joanna , Z/4848/18 , 2022 BEZ LDK!
2000 m prz K
1 1 s 1 6:34.14 KORALEWSKA Julia AZS-AWFiS Gdańsk 2002 U23 PM -- SZAŁACH Krzysztof B.D. Z/3014/16 2022 LDK!
2 2 s 1 6:42.66 MIKSZUTA Emilia SKLA Sopot 2001 U23 PM --
3 3 s 1 6:57.98 PIECHOWSKA Roksana ULKS Talex Borzytuchom 2005 U18 PM I RADTKE Marek B.D. ŚCIGAŁA Jarosław , Z/0040/18 , 2022 4 LDK!
4 4 s 1 6:58.88 MIKOŁAJEWSKA Weronika GKS Żukowo 2002 U23 PM -- KRÓL Krzysztof Z/3180/17 2022 4 LDK!
5 5 s 1 7:02.27 KURASZ Justyna KS Gwardia Piła 2003 U20 WP II CHWAŁEK Jarosław Z/4898/18 2022 5
Wzwyż K
1 f 1 1.70 TWARDOWSKA Emilia AML Słupsk 2005 U18 PM I DMP U20 KOPEĆ Bernadeta Z/1059/18 2022 LDK! 141
2 f 1 1.70 GRABOWSKA Hanna AML Słupsk 2005 U18 PM I DMP U20 KOPEĆ Bernadeta KOPEĆ Bernadeta , Z/0015/18 , 2022 4 LDK! 141
3 f 1 1.65 PATEJUK Milena AML Słupsk 2006 U18 PM II DMP U20 KOPEĆ Bernadeta KOPEĆ Bernadeta Z/0020/18 2022 3 LDK! 130
4 f 1 1.65 LITWIN Adrianna AML Słupsk 2003 U20 PM II KOPEĆ Bernadeta B.D. Z/0038/16 2022 3 LDK!
5 f 1 1.60 GÓRSKA Natalia ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2005 U18 LB III SASKA Tomasz Z/3422/19 2022 BEZ LDK!
6 f 1 1.50 KOZIURA Karolina KMKL Sztorm Kołobrzeg 2008 U16 ZP IV GIZA Zdzisław Z/1522/22 2022
7 f 1 1.50 WOLA Mathilde ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2007 U16 LB IV SASKA Tomasz # Z/0610/21 2022 LDK!
8 f 1 1.45 SZEPKE Lena OSiR Wyspiarz Świnoujście 2008 U16 ZP IV WIELECHOWSKI Adam Z/1284/19 2022 LDK!
9 f 1 1.40 OLECHNOWSKA Michalina MKS Hermes Gryfino 2008 U16 ZP V STEFAŃSKI Jacek Z/10951/21 2022 LDK!
10 f 1 1.30 REWERS Magdalena AZS-AWF Gorzów 2009 U14 LB -- ZALESKA-POSMYK Izabela Z/12123/21 2022 LDK!
11 f 1 1.25 KOSZYKOWSKA Natalia OSiR Wyspiarz Świnoujście 2008 U16 ZP -- WIELECHOWSKI Adam Z/1282/19 2022 LDK!
W dal K
1 f 1 5.54 BABAK Viktoriia LKS Jantar Ustka 2005 U18 PM +0.7 II KUKLIŃSKA-NURKOWSKA Lucyna Z/3860/22 2022
2 f 1 5.35 BEZULSKA Kinga ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2004 U20 LB +1.0 III SASKA Tomasz Z/5210/19 2022 LDK!
3 f 1 5.25 MLAK Martyna MKS Hermes Gryfino 2006 U18 ZP +0.3 III STEFAŃSKI Jacek Z/1155/20 2022 LDK!
4 f 1 4.95 KANIA Maja LLKS Pomorze Stargard 2006 U18 ZP +0.6 IV RÓŻYCZKA Marek Z/10863/21 2022
5 f 1 4.95 RYBIŃSKA Weronika LMKS Żak Pyrzyce 2008 U16 ZP +0.3 IV PIWOWARCZYK Wojciech Z/5239/21 2022 LDK!
6 f 1 4.93 WÓJS Lena MKS Hermes Gryfino 2006 U18 ZP +0.5 IV STEFAŃSKI Jacek BORATYŃSKA Dorota Z/2660/19 2022 LDK!
7 f 1 4.90 WOLA Mathilde ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2007 U16 LB +0.5 IV SASKA Tomasz # Z/0610/21 2022 LDK!
8 f 1 4.90 KONDRATOWICZ Aleksandra AZS-AWF Gorzów 2009 U14 LB +0.4 IV KONDRATOWICZ Marcin Z/0942/20 2022 LDK!
9 f 1 4.88 KWIATEK Amelia ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2006 U18 LB +0.5 IV WALCZAK Piotr Z/1575/19 2022 LDK!
10 f 1 4.84 HAJDUK Liwia AZS-AWF Gorzów 2007 U16 LB +0.1 IV ZALESKA-POSMYK Izabela Z/4074/19 2022 LDK!
11 f 1 4.80 KRYSZTAŁOWICZ Maja MKS Hermes Gryfino 2007 U16 ZP +0.3 IV STEFAŃSKI Jacek Z/0075/21 2022 LDK!
12 f 1 4.70 KWAK Karina KL Iskra Białogard 2008 U16 ZP +0.5 V RUDZIK Grzegorz Z/2616/20 2022 LDK!
13 f 1 4.66 JABŁOŃSKA Anna KMKL Sztorm Kołobrzeg 2007 U16 ZP +0.6 V BARTA Franciszek Z/2998/21 2022
14 f 1 4.42 KALEMBA Wiktoria AL Międzyzdroje 2003 U20 ZP +0.6 -- BŁOCIAN Rafał Z/5303/15 2022
15 f 1 4.38 ALIMASI Sofia ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2006 U18 LB +0.5 -- WALCZAK Piotr Z/3287/20 2022
16 f 1 4.09 DZIUBA Weronika KL Bałtyk Koszalin 2010 U14 ZP +0.3 -- CZEPIEL Mateusz Z/11461/21 2022 LDK!
17 f 1 4.03 GNACIŃSKA Martyna KL Bałtyk Koszalin 2010 U14 ZP +0.3 -- CZEPIEL Mateusz Z/1741/22 2022 LDK!
Trójskok K
1 f 1 12.22 BABAK Viktoriia LKS Jantar Ustka 2005 U18 PM +1.1 I KUKLIŃSKA-NURKOWSKA Lucyna Z/3860/22 2022
2 f 1 11.11 KORDYKIEWICZ Olga LLKS Pomorze Stargard 2006 U18 ZP +0.3 III ŚWIERCZYŃSKI Sławomir Z/4372/18 2022 LDK!
3 f 1 10.52 ZAWORKA Matylda AZS-AWF Gorzów 2005 U18 LB +0.5 IV ZALESKA-POSMYK Izabela Z/5257/19 2022 LDK!
4 f 1 10.31 GORSKA Tola AZS-AWF Gorzów 2006 U18 LB +0.5 IV ZALESKA-POSMYK Izabela Z/0673/20 2022 LDK!
5 f 1 10.27 STĘPIEŃ Julia AML Słupsk 2004 U20 PM +0.6 IV DMP U20 KOPEĆ Bernadeta KOPEĆ Bernadeta , Z/4735/17 , 2022 BEZ LDK! 82
6 f 1 10.03 ORYL Weronika SKLA Sopot 2004 U20 PM +0.3 -- LEWANDOWSKI Michał Z/0024/18 2022 5 LDK!
7 f 1 9.87 MARCHLEWSKA Julia KMKL Sztorm Kołobrzeg 2006 U18 ZP +0.2 -- BARTA Franciszek Z/4331/19 2022
  f 1 NM RÓŻAŃSKA Zuzanna KS AZS AWF Warszawa 2001 U23 MZ 0.0 -- DMP KRAUZE Jerzy ŁUKASIAK Michał B.D. , Z/5260/15 , 2022 LDK!
Kula (3) K
1 f 1 12.72 WYSOCZAŃSKA Iga KMKL Sztorm Kołobrzeg 2007 U16 ZP III SZYBOWSKI Mirosław Z/13043/21 2022
2 f 1 11.80 KRZESICKA Aleksandra KMKL Sztorm Kołobrzeg 2005 U18 ZP III SZYBOWSKI Mirosław Z/3286/19 2022
3 f 1 11.55 GŁADIKOWSKA Melisa AML Słupsk 2006 U18 PM III DMP U20 B.D. WITEK Mirosław , Z/4972/18 , 2022 BEZ LDK! 103
4 f 1 10.16 JANKOWSKA Barbara KMKL Sztorm Kołobrzeg 2006 U18 ZP IV SZYBOWSKI Mirosław Z/13083/21 2022
5 f 1 9.10 SUCHY Julia MKL Szczecin 2007 U16 ZP V CHMIELEWSKI Krzysztof Z/4900/22 2022
6 f 1 8.96 DREWLO Amelia KL Bałtyk Koszalin 2007 U16 ZP V CZEPIEL Mateusz Z/11468/21 2022 LDK!
7 f 1 8.87 WALCZAK Maja LKS Lubusz Słubice 2009 U14 LB V HOROSZKIEWICZ Łukasz Z/7117/21 2022 LDK!
8 f 1 8.62 PRZYBYLSKA Wiktoria LKS Lubusz Słubice 2006 U18 LB -- HOROSZKIEWICZ Łukasz Z/5132/19 2022
9 f 1 8.01 TUCHORSKA Marta MKS Junior Złocieniec 2008 U16 ZP -- B.D. Z/4526/22 2022
Dysk (0.75) K
1 f 1 24.77 WALCZAK Maja LKS Lubusz Słubice 2009 U14 LB V HOROSZKIEWICZ Łukasz Z/7117/21 2022 LDK!
2 f 1 19.48 ZAVIAZALOVA Arianna LKS Lubusz Słubice 2008 U16 LB -- HOROSZKIEWICZ Łukasz HOROSZKIEWICZ Łukasz # Z/9174/21 2022 LDK!
Dysk (1) K
1 f 1 39.65 KRZESICKA Aleksandra KMKL Sztorm Kołobrzeg 2005 U18 ZP II SZYBOWSKI Mirosław Z/3286/19 2022
2 f 1 31.64 PRZYBYLSKA Wiktoria LKS Lubusz Słubice 2006 U18 LB IV HOROSZKIEWICZ Łukasz Z/5132/19 2022
3 f 1 26.27 JANKOWSKA Barbara KMKL Sztorm Kołobrzeg 2006 U18 ZP -- SZYBOWSKI Mirosław Z/13083/21 2022
Oszczep (500) K
1 f 1 43.80 DERKACH Viktoriia MKL Szczecin 2005 U18 ZP II DMP U20 CHMIELEWSKI Krzysztof Z/3481/19 2022 126
2 f 1 40.64 GŁADIKOWSKA Melisa AML Słupsk 2006 U18 PM III B.D. WITEK Mirosław , Z/4972/18 , 2022 BEZ LDK!
3 f 1 39.10 MICHALAK Karolina AML Słupsk 2006 U18 PM III DMP U20 WITEK Mirosław B.D. Z/0019/18 2022 5 LDK! 106
4 f 1 34.13 MLAK Martyna MKS Hermes Gryfino 2006 U18 ZP IV STEFAŃSKI Jacek Z/1155/20 2022 LDK!
5 f 1 24.87 DREWLO Amelia KL Bałtyk Koszalin 2007 U16 ZP -- CZEPIEL Mateusz Z/11468/21 2022 LDK!
6 f 1 24.25 ZAVIAZALOVA Arianna LKS Lubusz Słubice 2008 U16 LB -- HOROSZKIEWICZ Łukasz HOROSZKIEWICZ Łukasz # Z/9174/21 2022 LDK!
7 f 1 20.50 WOLANIECKA Marta KL Bałtyk Koszalin 2008 U16 ZP -- CZEPIEL Mateusz Z/11466/21 2022
8 f 1 16.89 POTOMSKA Maria KMKL Sztorm Kołobrzeg 2005 U18 ZP -- B.D. Z/4255/22 2022
  f 1 NM SZAŁAS Agata ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2006 U18 LB -- WALCZAK Piotr Z/0817/20 2022 LDK!
Oszczep (600) K
1 f 1 47.07 SZAŁAS Julia AZS-AWF Gorzów 1998 Sen LB I PAWELSKI Grzegorz Z/1107/14 2022 1
2 f 1 38.21 KALICKA Natalia MKL Szczecin 1998 Sen ZP III CHMIELEWSKI Krzysztof B.D. Z/3108/15 2022 2
3 f 1 34.32 PEITLER Alicja MKL Szczecin 2002 U23 ZP -- CHMIELEWSKI Krzysztof B.D. Z/2510/20 2022
100 m M
1 1 e 1 11.17 ZAWLIK Jakub MKL Szczecin 2004 U20 ZP +0.3 II IWIŃSKA Anna Z/4147/18 2022 LDK!
2 2 e 1 11.21 UDYCZ Artur AL Międzyzdroje 2003 U20 ZP +0.3 II BŁOCIAN Rafał Z/4959/18 2022 4
3 3 e 1 11.56 SZYMANIAK Szymon MLKS Lubusz Barlinek 2006 U18 ZP +0.3 III SZYMANIAK Wojciech Z/5774/19 2022
4 4 e 1 11.62 ZAPART Michał MKS Hermes Gryfino 2004 U20 ZP +0.3 III STEFAŃSKI Jacek GIERASIMCZYK Anna BORATYŃSKA Dorota Z/2477/17 2022 LDK!
5 6 e 1 11.72 MRÓZ Nikodem MKS Hermes Gryfino 2004 U20 ZP +0.3 III GIERASIMCZYK Anna STEFAŃSKI Jacek BORATYŃSKA Dorota , Z/1300/18 , 2022 LDK!
6 7 e 1 11.85 BIAŁAS Szymon UKS Barnim Goleniów 2005 U18 ZP +0.3 IV GOŁĘBIOWSKI Michał SZWARC Sławomir Z/1521/18 2022 4 LDK!
1 5 e 2 11.63 OSIŃSKI Jan AML Słupsk 2005 U18 PM +0.4 III DMP U20 CZUBAK Tomasz Z/0930/20 2022 LDK! 104
2 8 e 2 11.92 HOŁOBYN Łukasz MKL Szczecin 2007 U16 ZP +0.4 IV BINDASZEWSKA Hanna Z/5019/21 2022
3 9 e 2 12.10 WRÓBLEWSKI Kacper ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2007 U16 LB +0.4 IV WALCZAK Piotr Z/0819/20 2022 LDK!
4 11 e 2 12.12 ŚWIŚ Bartosz UKL Feniks Świdwin 2005 U18 ZP +0.4 IV PIOTROWSKI Kamil Z/3337/22 2022 LDK!
5 10 e 2 12.12 DĄBROWSKI Jan MKL Szczecinek 2005 U18 ZP +0.4 IV KNAJDROWSKI Tomasz Z/3337/19 2022 BEZ
6 12 e 2 12.13 KOZŁOWSKI Szymon AL Międzyzdroje 2007 U16 ZP +0.4 IV WALKOWIAK Janusz BŁOCIAN Rafał B.D. , Z/0679/20 , 2022 LDK!
7 17 e 2 13.72 GOMUŁKA Dawid UKL Feniks Świdwin 2003 U20 ZP +0.4 -- PIOTROWSKI Kamil Z/3336/22 2022
1 14 e 3 13.08 SURA Wiktor ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2005 U18 LB +0.9 -- RADZEWICZ Małgorzata SASKA Tomasz , Z/5208/19 , 2022 LDK!
2 16 e 3 13.50 KOPEĆ Kacper KMKL Sztorm Kołobrzeg 2009 U14 ZP +0.9 -- ŻUROMSKI Kazimierz Z/8424/21 2022
3 19 e 3 14.04 KOBUS Dominik KL Bałtyk Koszalin 2010 U14 ZP +0.9 -- PIOTROWSKA Agnieszka Z/12003/21 2022
4 20 e 3 14.43 KONDRATOWICZ Dominik AZS-AWF Gorzów 2010 U14 LB +0.9 -- KONDRATOWICZ Marcin Z/10608/21 2022 LDK!
5 21 e 3 14.61 SIMLAT Krzysztof UKL Feniks Świdwin 2010 U14 ZP +0.9 -- PIOTROWSKI Kamil Z/11236/21 2022 LDK!
1 13 e 4 12.91 BYCZKOWSKI Kamil MKL Szczecinek 2008 U16 ZP +1.3 -- SZYMAŃSKI Sylwester Z/4796/22 2022
2 15 e 4 13.49 ŚMIGIELSKI Adam UKL Feniks Świdwin 2008 U16 ZP +1.3 -- PIOTROWSKI Kamil Z/4841/22 2022 LDK!
3 18 e 4 13.85 MILLER Igor UKL Feniks Świdwin 2009 U14 ZP +1.3 -- PIOTROWSKI Kamil Z/2314/22 2022 LDK!
4 22 e 4 15.32 BENDZA Mateusz MKL Szczecinek 2010 U14 ZP +1.3 -- SZYMAŃSKI Sylwester Z/4832/22 2022
1 f 1 11.17 ZAWLIK Jakub MKL Szczecin 2004 U20 ZP +1.5 II IWIŃSKA Anna Z/4147/18 2022 LDK!
2 f 1 11.28 UDYCZ Artur AL Międzyzdroje 2003 U20 ZP +1.5 II BŁOCIAN Rafał Z/4959/18 2022 4
3 f 1 11.63 OSIŃSKI Jan AML Słupsk 2005 U18 PM +1.5 III DMP U20 CZUBAK Tomasz Z/0930/20 2022 LDK! 104
4 f 1 11.63 ZAPART Michał MKS Hermes Gryfino 2004 U20 ZP +1.5 III STEFAŃSKI Jacek GIERASIMCZYK Anna BORATYŃSKA Dorota Z/2477/17 2022 LDK!
5 f 1 11.66 SZYMANIAK Szymon MLKS Lubusz Barlinek 2006 U18 ZP +1.5 III SZYMANIAK Wojciech Z/5774/19 2022
6 f 1 11.97 HOŁOBYN Łukasz MKL Szczecin 2007 U16 ZP +1.5 IV BINDASZEWSKA Hanna Z/5019/21 2022
200 m M
1 1 s 1 22.81 UDYCZ Artur AL Międzyzdroje 2003 U20 ZP +0.3 III BŁOCIAN Rafał Z/4959/18 2022 4
2 2 s 1 22.85 DEPTA Szymon AML Słupsk 2004 U20 PM +0.3 III DMP U20 CZUBAK Tomasz CZUBAK Tomasz Z/2545/18 2022 LDK! 120
3 7 s 1 31.58 SIMLAT Krzysztof UKL Feniks Świdwin 2010 U14 ZP +0.3 -- PIOTROWSKI Kamil Z/11236/21 2022 LDK!
1 3 s 2 23.40 RĘKAWEK Modest LKS Jantar Ustka 2002 U23 PM +0.5 III KUKLIŃSKA-NURKOWSKA Lucyna Z/1723/18 2022 BEZ
2 4 s 2 23.64 BRYL Fabian ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2006 U18 LB +0.5 IV SASKA Tomasz Z/5418/19 2022 LDK!
3 5 s 2 23.75 ZAPART Michał MKS Hermes Gryfino 2004 U20 ZP +0.5 IV STEFAŃSKI Jacek GIERASIMCZYK Anna BORATYŃSKA Dorota Z/2477/17 2022 LDK!
4 6 s 2 24.38 NURKOWSKI Aleksander LKS Jantar Ustka 2006 U18 PM +0.5 IV B.D. KUKLIŃSKA-NURKOWSKA Lucyna , Z/0072/17 , 2022 BEZ LDK!
300 m M
1 1 s 1 37.61 RĘKAWEK Modest LKS Jantar Ustka 2002 U23 PM -- KUKLIŃSKA-NURKOWSKA Lucyna Z/1723/18 2022 BEZ
2 2 s 1 37.95 NURKOWSKI Aleksander LKS Jantar Ustka 2006 U18 PM -- B.D. KUKLIŃSKA-NURKOWSKA Lucyna , Z/0072/17 , 2022 BEZ LDK!
3 3 s 1 38.71 RYBICKI Dominik WMLKS Pomorze Stargard 2007 U16 ZP III KRZYSIEK Zbigniew # Z/5965/21 2022 LDK!
4 4 s 1 41.95 SURA Wiktor ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2005 U18 LB -- RADZEWICZ Małgorzata SASKA Tomasz , Z/5208/19 , 2022 LDK!
5 5 s 1 42.37 BANIAK Miłosz WMLKS Pomorze Stargard 2009 U14 ZP V WIERZBICKA Sylwia Z/5328/19 2022 LDK!
6 6 s 1 42.56 DZIĘGIELEWSKI Wojciech MKL Szczecin 2008 U16 ZP -- BINDASZEWSKA Hanna Z/0908/22 2022
400 m M
1 1 s 1 50.65 KASPRZYK Kacper AML Słupsk 2005 U18 PM III DMP U20 CZUBAK Tomasz CZUBAK Tomasz , Z/0016/18 , 2022 BEZ LDK! 124
2 2 s 1 53.00 GOSTOMCZYK Jan AML Słupsk 2005 U18 PM IV DMP U20 CZUBAK Tomasz Z/3217/19 2022 LDK! 101
3 3 s 1 53.08 KUCZEROWSKI Kamil AML Słupsk 2005 U18 PM IV CZUBAK Tomasz CZUBAK Tomasz , Z/3794/18 , 2022 BEZ LDK!
4 4 s 1 53.26 PŁATKOWSKI Tymoteusz AML Słupsk 2005 U18 PM IV CZUBAK Tomasz Z/0053/22 2022 LDK!
5 5 s 1 54.29 LESZCZYŁOWSKI Grzegorz KL Bałtyk Koszalin 2005 U18 ZP IV JACEWICZ Edward Z/5417/19 2022
6 6 s 1 55.29 WRÓBLEWSKI Kacper ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2007 U16 LB V WALCZAK Piotr Z/0819/20 2022 LDK!
600 m M
1 1 s 1 1:22.48 KUBIŚ Eryk AZS-AWF Gorzów 2001 U23 LB -- ZALESKA-POSMYK Izabela Z/2711/15 2022 3
2 2 s 1 1:25.77 LIS Michał MKL Szczecin 2007 U16 ZP II ZIÓŁKOWSKI Marek ZIÓŁKOWSKI Marek BINDASZEWSKA Hanna , Z/10520/21 , 2022 LDK!
3 3 s 1 1:26.52 BARAŃSKI Przemysław MLUKS Trzebiatów 1993 Sen ZP -- BARAŃSKI Bogusław B.D. Z/0774/11 2022 BEZ
4 6 s 1 1:36.77 DOBRZYŃSKI Mikołaj ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2005 U18 LB -- WOŹNIAK Agnieszka Z/1981/19 2022 LDK!
5 7 s 1 1:46.13 PAPLICKI Wojciech LMKS Żak Pyrzyce 2008 U16 ZP -- PIWOWARCZYK Wojciech Z/5227/21 2022 LDK!
6 8 s 1 1:48.89 OSIECKI Konrad UKS Barnim Goleniów 2009 U14 ZP -- GOŁĘBIOWSKI Michał Z/11860/21 2022 LDK!
7 11 s 1 1:52.04 ROSZYK Mikołaj UKS Barnim Goleniów 2008 U16 ZP -- GOŁĘBIOWSKI Michał Z/0408/22 2022 LDK!
1 4 s 2 1:33.06 KOZIEŁ Sebastian KB Dziesiątka Białogard 2005 U18 ZP -- B.D. Z/1771/20 2022
2 5 s 2 1:34.25 BORZECKI Jakub KL Bałtyk Koszalin 2008 U16 ZP IV CZEPIEL Mateusz Z/11460/21 2022 LDK!
3 9 s 2 1:49.98 WASILEWSKI Karol MKS Hermes Gryfino 2009 U14 ZP -- PODLEŚNY Jan Z/10740/21 2022 LDK!
4 10 s 2 1:51.85 KUJAWA Błażej MKS Hermes Gryfino 2009 U14 ZP -- PODLEŚNY Jan Z/11939/21 2022 LDK!
5 12 s 2 1:57.15 ZAWOLSKI Marcel KMKL Sztorm Kołobrzeg 2009 U14 ZP -- ŻUROMSKI Kazimierz Z/14840/21 2022
6 13 s 2 2:02.59 ZGÓRSKI Jakub KMKL Sztorm Kołobrzeg 2010 U14 ZP -- ŻUROMSKI Kazimierz Z/5420/22 2022
7 14 s 2 2:08.73 WOŹNIAK Adam KL Bałtyk Koszalin 2010 U14 ZP -- CZEPIEL Mateusz Z/1739/22 2022 LDK!
800 m M
1 1 s 1 1:53.23 GAJDA Michał WMLKS Pomorze Stargard 2003 U20 ZP II KRZYSIEK Zbigniew KRZYSIEK Zbigniew , Z/0950/18 , 2022 LDK!
2 2 s 1 1:55.78 ZDROJEWSKI Krystian MKL Jarocin 1998 Sen WP II GOŚCINIAK Mateusz Z/1217/16 2022 2
3 3 s 1 1:55.84 BUŚKO Mateusz ULKS Talex Borzytuchom 2006 U18 PM II B.D. ŚCIGAŁA Jarosław , Z/0101/20 , 2022 LDK!
4 4 s 1 1:57.16 CIERESZKO Alan MKS Hermes Gryfino 2006 U18 ZP III GIERASIMCZYK Anna PODLEŚNY Jan BORATYŃSKA Dorota , Z/4231/18 , 2022 LDK!
5 5 s 1 1:59.65 WOJSZ Filip MKS Olimp Łobez 2006 U18 ZP III MIKUL Kazimierz Z/5068/19 2022
6 6 s 1 2:01.85 GOLAŃSKI Stanisław UKS Barnim Goleniów 2003 U20 ZP III WALKOWIAK Janusz GOŁĘBIOWSKI Michał , Z/4639/17 , 2022 3 LDK!
7 7 s 1 2:02.26 JURGIEWICZ Jakub LKS Lubusz Słubice 2006 U18 LB IV KIEDROWICZ Piotr Z/4174/20 2022 LDK!
8 8 s 1 2:05.86 BORECKI Antoni AML Słupsk 2005 U18 PM IV B.D. RUMIŃSKI Wojciech , Z/0014/18 , 2022 BEZ LDK!
9 9 s 1 2:09.78 MISARKO Maciej MKL Szczecin 2004 U20 ZP -- DMP U20 BARAŃSKI Przemysław Z/3503/22 2022 71
10 10 s 1 2:14.06 MADEJ Mateusz KL Bałtyk Koszalin 2006 U18 ZP -- CZEPIEL Mateusz Z/3889/19 2022
  s 1 DNF UDYCZ Artur AL Międzyzdroje 2003 U20 ZP -- BŁOCIAN Rafał Z/4959/18 2022 4
1000 m M
1 1 s 1 2:43.42 LISIECKI Maxymilian MKP Myślibórz 2007 U16 ZP IV CIELECKI Zbigniew Z/1326/19 2022 BEZ LDK!
2 2 s 1 2:45.81 GULBINOWICZ Antoni UKS Barnim Goleniów 2007 U16 ZP IV GOŁĘBIOWSKI Michał Z/0124/20 2022 LDK!
3 3 s 1 2:47.79 JAROSZ Antoni MKS Junior Złocieniec 2007 U16 ZP IV KOROL Andrzej Z/1615/18 2022 4
4 4 s 1 2:50.20 KALINOWSKI Dawid WMLKS Pomorze Stargard 2007 U16 ZP V KRZYSIEK Zbigniew # Z/1660/20 2022 LDK!
5 5 s 1 2:50.91 KOWALSKI Marcel LMKS Żak Pyrzyce 2008 U16 ZP V PIWOWARCZYK Wojciech Z/5216/21 2022 LDK!
6 6 s 1 2:51.22 KARPIŃSKI Nikodem LMKS Żak Pyrzyce 2008 U16 ZP V PIWOWARCZYK Wojciech Z/5211/21 2022 LDK!
7 7 s 1 2:57.13 PĘDZIWIATR Kajetan UKS Barnim Goleniów 2004 U20 ZP -- GOŁĘBIOWSKI Michał Z/1525/18 2022 BEZ LDK!
8 8 s 1 2:57.28 POKORSKI-STOHN Daniel RAZ Szczecin 2005 U18 ZP -- SZYCH Robert Z/4100/22 2022
9 9 s 1 3:02.20 TROJAK Jakub AML Słupsk 2008 U16 PM -- RUMIŃSKI Wojciech Z/0086/21 2022 LDK!
1500 m M
1 1 s 1 3:52.26 KOMODA Dawid WMLKS Pomorze Stargard 2003 U20 ZP II KRZYSIEK Zbigniew KRZYSIEK Zbigniew , Z/1700/18 , 2022 LDK!
2 2 s 1 3:56.34 CZECHOWICZ Mikołaj PLKS Gwda Piła 2003 U20 WP II KRZEWIŃSKI Ignacy KRZEWIŃSKI Ignacy , Z/1434/17 , 2022 BEZ LDK!
3 3 s 1 4:03.53 GADOMSKI Paweł MKS Hermes Gryfino 2002 U23 ZP III PODLEŚNY Jan Z/0311/16 2022 3
4 4 s 1 4:04.20 KASPROWICZ Krzysztof MLKS Baszta Bytów 2004 U20 PM III KUTEŁŁO Dariusz Z/4739/17 2022 4 LDK!
5 5 s 1 4:05.52 JANTA Dawid ULKS Talex Borzytuchom 2003 U20 PM III ŚCIGAŁA Jarosław Z/2236/19 2022 LDK!
6 6 s 1 4:07.77 KORTAS Mateusz AZS-AWFiS Gdańsk 2004 U20 PM III SZAŁACH Krzysztof Z/2249/19 2022
7 7 s 1 4:10.31 JANIK Mikołaj KS Stal Pleszew 2003 U20 WP III KRUCHOWSKA-WOJCIESZAK Patrycja Z/3811/17 2022
8 8 s 1 4:12.20 ŚLIWKA Łukasz WMLKS Pomorze Stargard 2003 U20 ZP IV KRZYSIEK Zbigniew Z/1890/19 2022 LDK!
9 9 s 1 4:18.73 MARZYŃSKI Paweł MKL Jarocin 2005 U18 WP IV KRUCHOWSKA-WOJCIESZAK Patrycja Z/3061/20 2022 LDK!
10 10 s 1 4:22.21 GRABSKI Antoni KB Dziesiątka Białogard 2006 U18 ZP -- B.D. Z/1770/20 2022
11 11 s 1 4:23.00 DONAKIEWICZ Robert KB Dziesiątka Białogard 2004 U20 ZP -- B.D. Z/3833/22 2022 -
12 12 s 1 4:23.98 ABEL Patryk AML Słupsk 2002 U23 PM -- RUMIŃSKI Wojciech Z/0547/19 2022
13 13 s 1 4:29.68 OSSOLIŃSKI Mateusz MKS Hermes Gryfino 2006 U18 ZP -- PODLEŚNY Jan BORATYŃSKA Dorota Z/0109/20 2022 LDK!
  s 1 DNF TRZCIŃSKI Bartłomiej WMLKS Pomorze Stargard 2004 U20 ZP -- KRZYSIEK Zbigniew Z/1716/18 2022 BEZ LDK!
3000 m M
1 1 s 1 9:02.85 RUSOŃ Bartosz ULKS Talex Borzytuchom 2004 U20 PM III ŚCIGAŁA Jarosław Z/0667/19 2022
2 2 s 1 9:04.78 JANTA Maciej ULKS Talex Borzytuchom 2005 U18 PM III ŚCIGAŁA Jarosław # Z/0329/20 2022 LDK!
3 3 s 1 9:12.19 BUKOWSKI Paweł ULKS Talex Borzytuchom 2004 U20 PM III ŚCIGAŁA Jarosław Z/1370/18 2022 LDK!
4 4 s 1 9:49.34 SIMLAT Szymon UKL Feniks Świdwin 2007 U16 ZP IV PIOTROWSKI Kamil Z/12627/21 2022 LDK!
5 5 s 1 10:43.26 DĄBKOWSKI Igor KL Iskra Białogard 2006 U18 ZP -- RUDZIK Grzegorz Z/14057/21 2022
110 m pł MŁ M
  s 1 DNF POTOCKI Mikołaj AZS-AWF Gorzów 2007 U16 LB 0.0 -- ZALESKA-POSMYK Izabela Z/10931/21 2022 LDK!
110 m pł J MŁ M
  s 1 DNF WOŹNIAK Hubert MKLA Łęczyca 2005 U18 LD 0.0 -- DMP U20 KUBIAK Robert # Z/0086/20 2022
300 m pł M
1 1 s 1 42.88 KOZŁOWSKI Szymon AL Międzyzdroje 2007 U16 ZP III WALKOWIAK Janusz BŁOCIAN Rafał B.D. , Z/0679/20 , 2022 LDK!
2 2 s 1 45.25 KARSKI Mateusz ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2007 U16 LB V WALCZAK Piotr Z/0840/20 2022 LDK!
3 3 s 1 46.93 HRYNIEWICZ Przemysław MKL Szczecin 2007 U16 ZP -- BINDASZEWSKA Hanna Z/0909/22 2022
4 4 s 1 47.45 RYNKIEWICZ Michał UKL Feniks Świdwin 2008 U16 ZP -- PIOTROWSKI Kamil Z/2182/20 2022 LDK!
2000 m prz J MŁ M
1 1 s 1 6:05.16 ZIELIŃSKI Krzysztof ULKS Talex Borzytuchom 2005 U18 PM -- ŚCIGAŁA Jarosław Z/1812/18 2022 LDK!
2 2 s 1 6:29.18 WYSOCKI Mikołaj CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2005 U18 KP -- DMP U20 NIEBUDEK Sylwester Z/4136/18 2022 LDK! 96
3 3 s 1 6:35.95 OGONOWSKI Filip MKS Hermes Gryfino 2005 U18 ZP -- GIERASIMCZYK Anna PODLEŚNY Jan BORATYŃSKA Dorota , Z/1717/18 , 2022 LDK!
4 4 s 1 7:06.36 SZYMCZAK Łukasz KS Stal Pleszew 2005 U18 WP -- KRUCHOWSKA-WOJCIESZAK Patrycja Z/3059/20 2022 LDK!
  s 1 DNF RUSOŃ Bartosz ULKS Talex Borzytuchom 2004 U20 PM -- ŚCIGAŁA Jarosław Z/0667/19 2022
Wzwyż M
1 f 1 1.55 BIELIŃSKI Mateusz MKS Junior Złocieniec 2007 U16 ZP -- KOROL Andrzej Z/8340/21 2022
2 f 1 1.45 SZAŁWIŃSKI Oskar STS Pomerania Szczecinek 2008 U16 ZP -- JUNIEWICZ Jakub Z/1646/22 2022 LDK!
W dal M
1 f 1 6.61 WILCZEWSKI Jakub AML Słupsk 2006 U18 PM +0.2 III DMP U20 KOPEĆ Bernadeta Z/0087/21 2022 LDK! 110
2 f 1 6.30 STELMASIK Franciszek OŚ AZS Poznań 2001 U23 WP +0.4 III REJEWSKI Robert REJEWSKI Robert Z/2243/17 2022
3 f 1 6.20 CHOMICZ Marcel KMKL Sztorm Kołobrzeg 2006 U18 ZP +0.1 IV GIZA Zdzisław Z/2748/19 2022
4 f 1 6.10 MRÓZ Nikodem MKS Hermes Gryfino 2004 U20 ZP +0.8 IV GIERASIMCZYK Anna STEFAŃSKI Jacek BORATYŃSKA Dorota , Z/1300/18 , 2022 LDK!
5 f 1 5.97 PIEJKO Michał KL Bałtyk Koszalin 2004 U20 ZP +0.1 IV JACEWICZ Edward Z/4850/18 2022 4
6 f 1 5.91 SMOLIŃSKI Michał KL Iskra Białogard 2003 U20 ZP +0.9 IV RUDZIK Grzegorz Z/0734/17 2022 LDK!
7 f 1 5.86 ŚWIŚ Bartosz UKL Feniks Świdwin 2005 U18 ZP +0.3 -- PIOTROWSKI Kamil Z/3337/22 2022 LDK!
8 f 1 4.75 ŚMIGIELSKI Adam UKL Feniks Świdwin 2008 U16 ZP +0.4 -- PIOTROWSKI Kamil Z/4841/22 2022 LDK!
9 f 1 4.43 GOMUŁKA Dawid UKL Feniks Świdwin 2003 U20 ZP +0.1 -- PIOTROWSKI Kamil Z/3336/22 2022
10 f 1 4.36 MILLER Igor UKL Feniks Świdwin 2009 U14 ZP +0.5 -- PIOTROWSKI Kamil Z/2314/22 2022 LDK!
11 f 1 3.77 KONDRATOWICZ Dominik AZS-AWF Gorzów 2010 U14 LB +1.0 -- KONDRATOWICZ Marcin Z/10608/21 2022 LDK!
Trójskok M
1 f 1 14.45 KUDLA Nikodem MKL Szczecin 2000 U23 ZP +0.5 II IWIŃSKI Jerzy B.D. Z/4932/15 2022 LDK!
2 f 1 13.73 WILK Cezary LLKS Pomorze Stargard 2004 U20 ZP +0.5 III ŚWIERCZYŃSKI Sławomir GOŁDYN Bartosz Z/4453/17 2022 3 LDK!
3 f 1 13.55 CHOMICZ Marcel KMKL Sztorm Kołobrzeg 2006 U18 ZP +1.2 III GIZA Zdzisław Z/2748/19 2022
Kula (5) M
1 f 1 14.60 ZIEGLER Wiktor KMKL Sztorm Kołobrzeg 2005 U18 ZP III SZYBOWSKI Mirosław Z/10195/21 2022
2 f 1 14.17 CHOJNACKI Radosław KMKL Sztorm Kołobrzeg 2006 U18 ZP III SZYBOWSKI Mirosław Z/1978/19 2022
3 f 1 13.76 WAWIEROWICZ Ignacy AML Słupsk 2006 U18 PM III DMP U20 B.D. WITEK Mirosław , Z/2797/18 , 2022 BEZ LDK! 104
4 f 1 10.61 CHUDEREWICZ Jakub MKS Junior Złocieniec 2007 U16 ZP V KOROL Andrzej Z/8342/21 2022
5 f 1 10.30 KUPAJ Oskar AML Słupsk 2006 U18 PM -- WITEK Mirosław Z/13401/21 2022
6 f 1 9.22 PODOŁOWSKI Jakub UKL Feniks Świdwin 2008 U16 ZP -- PIOTROWSKI Kamil Z/3330/22 2022 LDK!
7 f 1 8.72 KUJAWA Dawid LKS Lubusz Słubice 2009 U14 LB -- HOROSZKIEWICZ Łukasz Z/13555/21 2022 LDK!
8 f 1 6.61 KORZYSTKO Filip UKL Feniks Świdwin 2010 U14 ZP -- PIOTROWSKI Kamil Z/2897/22 2022 LDK!
Kula (6) M
1 f 1 13.46 LIBERA Wojciech KMKL Sztorm Kołobrzeg 2004 U20 ZP III SZYBOWSKI Mirosław Z/2473/18 2022 BEZ
Dysk (1) M
1 f 1 42.22 CHUDEREWICZ Jakub MKS Junior Złocieniec 2007 U16 ZP III KOROL Andrzej Z/8342/21 2022
2 f 1 38.12 HOROSZKIEWICZ Antoni LKS Lubusz Słubice 2008 U16 LB IV HOROSZKIEWICZ Łukasz Z/5131/19 2022 LDK!
3 f 1 32.46 KUJAWA Dawid LKS Lubusz Słubice 2009 U14 LB V HOROSZKIEWICZ Łukasz Z/13555/21 2022 LDK!
4 f 1 31.65 RYNKIEWICZ Michał UKL Feniks Świdwin 2008 U16 ZP V PIOTROWSKI Kamil Z/2182/20 2022 LDK!
5 f 1 30.44 PODOŁOWSKI Jakub UKL Feniks Świdwin 2008 U16 ZP -- PIOTROWSKI Kamil Z/3330/22 2022 LDK!
6 f 1 24.91 OLEKSY Jakub MKS Junior Złocieniec 2008 U16 ZP -- B.D. Z/4529/22 2022
7 f 1 22.95 KORZYSTKO Filip UKL Feniks Świdwin 2010 U14 ZP -- PIOTROWSKI Kamil Z/2897/22 2022 LDK!
Dysk (1.5) M
1 f 1 33.10 STAŃ Seweryn LKS Lubusz Słubice 2006 U18 LB -- HOROSZKIEWICZ Łukasz Z/1801/20 2022 BEZ
Dysk (1.75) M
1 f 1 42.07 MATEL Allan MKL Szczecin 2004 U20 ZP III CHMIELEWSKI Krzysztof Z/1842/20 2022
Oszczep (600) M
1 f 1 42.02 CYPRYAŃSKI Damian LKS Fenix Słupsk 2007 U16 PM IV GRECKA Ewa Z/2033/22 2022
2 f 1 33.74 WSZELAKI Feliks KMKL Sztorm Kołobrzeg 2008 U16 ZP -- SZYBOWSKI Mirosław # Z/5149/22 2022
3 f 1 32.30 SZCZUKO Emil MKL Szczecin 2008 U16 ZP -- CHMIELEWSKI Krzysztof Z/5016/21 2022
4 f 1 31.20 KUNICKI Maciej MKL Szczecin 2007 U16 ZP -- CHMIELEWSKI Krzysztof Z/4948/22 2022 LDK!
5 f 1 25.32 KOWALSKI Marcel MKL Szczecin 2007 U16 ZP -- CHMIELEWSKI Krzysztof Z/0151/22 2022
Oszczep (700) M
1 f 1 62.37 STASIOŁEK Jan LKS Fenix Słupsk 2005 U18 PM II GRECKA Ewa Z/5626/18 2022 3 LDK!
2 f 1 46.45 WAWIEROWICZ Ignacy AML Słupsk 2006 U18 PM IV B.D. WITEK Mirosław , Z/2797/18 , 2022 BEZ LDK!
3 f 1 42.82 CHOJNACKI Radosław KMKL Sztorm Kołobrzeg 2006 U18 ZP -- SZYBOWSKI Mirosław Z/1978/19 2022
4 f 1 41.20 BOŻEK Jakub MKL Szczecinek 2006 U18 ZP -- SZYMAŃSKI Sylwester Z/12875/21 2022
5 f 1 33.73 WOŁOSEWICZ Igor LKS Fenix Słupsk 2006 U18 PM -- GRECKA Ewa Z/10961/21 2022
6 f 1 32.61 KUPAJ Oskar AML Słupsk 2006 U18 PM -- WITEK Mirosław Z/13401/21 2022
Oszczep (800) M
1 f 1 54.15 KOMOROWSKI Kacper KL Bałtyk Koszalin 2002 U23 ZP III CZEPIEL Mateusz JACEWICZ Edward , Z/2896/16 , 2022 3 LDK!

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 24.767103910446 sekund