Słubice 11.06.2022
3. Runda Paralekkoatletycznego Grand Prix Polski. Otwarty mityng niepełnosprawnych [DMP] [DMP U20]
100 m K
1 s 1 13.06 SEJNIK Nina LKS Lubusz Słubice 2008 U16 LB +1.9 III GRZEŚKOWIAK Jacek Z/2436/20 2022 LDK!
2 s 1 13.49 LORKOWSKA Oliwia LKS Lubusz Słubice 2006 U18 LB +1.9 IV GRZEŚKOWIAK Jacek Z/4126/22 2022
3 s 1 13.64 RĘKAWIECKA Zuzanna LKS Lubusz Słubice 2006 U18 LB +1.9 IV GRZEŚKOWIAK Jacek Z/3663/19 2022
4 s 1 14.98 GAMALSKA Kaja UKS Maszewiak Maszewo 2009 U14 LB +1.9 -- MUCHOWSKI Michał Z/0189/21 2022 LDK!
5 s 1 15.11 KIELAR Anna LKS Lubusz Słubice 2006 U18 LB +1.9 -- GRZEŚKOWIAK Jacek # Z/3553/17 2022 BEZ LDK!
6 s 1 16.67 PODKOŚCIELNA Wanesa UKS Maszewiak Maszewo 2011 U12 LB +1.9 -- MUCHOWSKI Michał Z/4061/22 2022 LDK!
300 m K
1 s 1 49.36 DROZDOWSKA Lena LKS Lubusz Słubice 2009 U14 LB -- KIEDROWICZ Piotr Z/3715/19 2022 LDK!
2 s 1 52.12 HEIN Zuzanna LKS Lubusz Słubice 2011 U12 LB -- KIEDROWICZ Piotr Z/1441/20 2022 LDK!
3 s 1 52.35 HAŚCIŁO Malwina LKS Lubusz Słubice 2011 U12 LB -- KIEDROWICZ Piotr Z/4119/19 2022 LDK!
4 s 1 53.40 KIELAR Anna LKS Lubusz Słubice 2006 U18 LB -- GRZEŚKOWIAK Jacek # Z/3553/17 2022 BEZ LDK!
5 s 1 55.77 MUCHOWSKA Iga UKS Maszewiak Maszewo 2011 U12 LB -- MUCHOWSKI Michał Z/1249/22 2022 LDK!
1 s 2 56.71 BEJNAROWICZ Agata LKS Lubusz Słubice 2012 U12 LB -- KIEDROWICZ Piotr Z/4055/22 2022 LDK!
2 s 2 59.21 ŁAZDOWSKA Blanka LKS Lubusz Słubice 2011 U12 LB -- KIEDROWICZ Piotr Z/4080/19 2022 LDK!
3 s 2 60.24 MRÓZ Karolina LKS Lubusz Słubice 2012 U12 LB -- KIEDROWICZ Piotr Z/3034/22 2022 LDK!
600 m K
1 s 1 1:46.22 SMOLIŃSKA Zuzanna LKS Lubusz Słubice 2009 U14 LB V KIEDROWICZ Piotr Z/1443/20 2022 LDK!
2 s 1 1:46.86 ZYGAROWICZ Olga LKS Lubusz Słubice 2007 U16 LB V KIEDROWICZ Piotr Z/13089/21 2022 LDK!
3 s 1 1:47.07 MIZERSKA Iga LKS Lubusz Słubice 2009 U14 LB V KIEDROWICZ Piotr Z/5313/18 2022 BEZ LDK!
4 s 1 1:51.95 MAZURKIEWICZ Pola UKS Maszewiak Maszewo 2008 U16 LB -- MUCHOWSKI Michał Z/0192/21 2022 LDK!
1000 m K
1 s 1 3:29.49 KOZAK Kalina ZLKL Zielona Góra 2008 U16 LB V B.D. Z/7158/21 2022 LDK!
Dysk (0.60) K
1 31.58 WALCZAK Maja LKS Lubusz Słubice 2009 U14 LB -- HOROSZKIEWICZ Łukasz Z/7117/21 2022 LDK!
2 21.43 SANTA Julia LKS Lubusz Słubice 2009 U14 LB -- HOROSZKIEWICZ Łukasz Z/13556/21 2022 LDK!
Dysk (0.75) K
1 29.02 BIELAK Zuzanna LKS Lubusz Słubice 2008 U16 LB IV HOROSZKIEWICZ Łukasz # Z/13557/21 2022 LDK!
2 24.68 GROMADA Weronika LKS Lubusz Słubice 2008 U16 LB V HOROSZKIEWICZ Łukasz Z/9173/21 2022 LDK!
Dysk (1) K
1 26.28 HOROSZKIEWICZ Julia LKS Lubusz Słubice 2006 U18 LB -- HOROSZKIEWICZ Łukasz Z/3557/17 2022 BEZ LDK!
100 m M
1 s 1 12.38 RUTKOWSKI Maciej LKS Lubusz Słubice 2006 U18 LB +0.8 -- GRZEŚKOWIAK Jacek Z/2596/20 2022
2 s 1 16.47 MUCHOWSKI Dawid UKS Maszewiak Maszewo 2011 U12 LB +0.8 -- MUCHOWSKI Michał Z/1250/22 2022 LDK!
300 m M
1 s 1 38.56 PIASKOWSKI Antoni KL Lumel Zielona Góra 2008 U16 LB III FILIPOWSKI Krzysztof Z/5513/22 2022 LDK!
2 s 1 54.07 PELC Leonardo LKS Lubusz Słubice 2010 U14 LB -- KIEDROWICZ Piotr Z/6508/21 2022 LDK!
3 s 1 58.19 KUŚMIEREK Fabian UKS Maszewiak Maszewo 2011 U12 LB -- MUCHOWSKI Michał Z/4063/22 2022 LDK!
4 s 1 65.80 KONCZYŃSKI Michał LKS Lubusz Słubice 2011 U12 LB -- KIEDROWICZ Piotr Z/1525/20 2022 LDK!
5 s 1 69.21 HAŚCIŁO Jakub LKS Lubusz Słubice 2011 U12 LB -- KIEDROWICZ Piotr Z/7707/21 2022 LDK!
400 m M
1 s 1 55.81 MUSZTYFAGA Dawid LKS Lubusz Słubice 2006 U18 LB -- GRZEŚKOWIAK Jacek Z/8908/21 2022
2 s 1 57.07 RUDNIK Błażej LKS Lubusz Słubice 2007 U16 LB -- NOGA Grzegorz Z/2897/20 2022 LDK!
1000 m M
1 1 3:25.06 WYRUSZYŃSKI Bartosz KB Piast Międzyrzecz # 2008 U16 LB -- B.D. Z/5629/22 2022
Dysk (0.75) M
1 37.78 KUJAWA Dawid LKS Lubusz Słubice 2009 U14 LB -- HOROSZKIEWICZ Łukasz Z/13555/21 2022 LDK!
2 33.28 SKUBISZ Ksawery LKS Lubusz Słubice 2009 U14 LB -- HOROSZKIEWICZ Łukasz Z/7115/21 2022 LDK!
3 NM STAŃ Mikołaj LKS Lubusz Słubice 2009 U14 LB -- HOROSZKIEWICZ Łukasz Z/7116/21 2022 LDK!
4 NM PYSIAK Szymon LKS Lubusz Słubice 2010 U14 LB -- HOROSZKIEWICZ Łukasz Z/7114/21 2022 LDK!
Dysk (1) M
1 46.74 SUCHECKI Michał Jan ULKS Uczniak Szprotawa 2007 U16 LB II SZWARC Zygmunt Z/2303/20 2022 LDK!
2 44.62 HUCULAK Mateusz ULKS Uczniak Szprotawa 2008 U16 LB III SZWARC Zygmunt Z/3865/21 2022 LDK!
3 40.24 HOROSZKIEWICZ Antoni LKS Lubusz Słubice 2008 U16 LB IV HOROSZKIEWICZ Łukasz Z/5131/19 2022 LDK!
4 37.30 DOBRZAŃSKI Artur ULKS Uczniak Szprotawa 2008 U16 LB IV SZWARC Zygmunt Z/13117/21 2022 LDK!
5 36.65 LEWKOWICZ Bartosz ULKS Uczniak Szprotawa 2008 U16 LB IV SZWARC Zygmunt Z/5745/21 2022 LDK!
Dysk (1.5) M
1 47.78 TROŚCIANKA Hubert ULKS Uczniak Szprotawa 2006 U18 LB II KOZIEŁ Marek SZWARC Zygmunt , Z/3809/18 , 2022 BEZ LDK!
2 45.90 PIGDANOWICZ Michał ULKS Uczniak Szprotawa 2006 U18 LB II SZWARC Zygmunt Z/0064/20 2022 LDK!
3 43.98 KARCZEWSKI Dylan ULKS Uczniak Szprotawa 2006 U18 LB III SZWARC Zygmunt Z/5469/19 2022 LDK!
4 37.67 STAŃ Seweryn LKS Lubusz Słubice 2006 U18 LB IV HOROSZKIEWICZ Łukasz Z/1801/20 2022 BEZ
Dysk (1.75) M
1 54.51 LEWKOWICZ Wojciech ULKS Uczniak Szprotawa 2004 U20 LB I SZWARC Zygmunt Z/3628/18 2022 3 LDK!

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 13.623739004135 sekund