Poznań 19.06.2022
Klubowa Liga U16 woj. WLKP (I rzut). Mityng okręgowy. Mistrzostwa Wielkopolski U16 [DMP] [DMP U20]
100 m K
1 1 e 1 12.23 CIBA Kamila OŚ AZS Poznań 1995 Sen WP -1.7 II DMP OSIK Tadeusz B.D. Z/3200/11 2022 M 115
2 6 e 1 12.84 KOWAL Weronika OŚ AZS Poznań 1997 Sen WP -1.7 III B.D. BIEDERMANN Roman , Z/0523/13 , 2022 1
3 7 e 1 12.96 SZYMKOWIAK Zofia UKS Orkan Środa Wlkp. 2003 U20 WP -1.7 III B.D. ZAWORSKI Marek B.D. , Z/0221/17 , 2022 3 LDK!
4 11 e 1 13.61 LIPIŃSKA Julia MKS Inowrocław 2006 U18 KP -1.7 IV KWIATKOWSKI Waldemar # Z/3767/19 2022
5 13 e 1 13.80 MAJCHRZAK Angelika UKS Dąb Suchy Las 2005 U18 WP -1.7 IV TYLAK Łukasz Z/0395/21 2022
6 16 e 1 14.24 MICHALAK Zuzanna LUKS Orkan Września 2006 U18 WP -1.7 -- PUJDAK Andrzej Z/1881/22 2022
7 17 e 1 14.95 JANKOWSKA Maja MKS Juvenia Puszczykowo 2006 U18 WP -1.7 -- PIEKARSKA Monika Z/0812/22 2022
1 4 e 2 12.63 NOWACKA Oliwia UMKS Iskra Wolsztyn 2006 U18 WP -3.2 II SKWIERZYŃSKI Jacek Z/2826/19 2022 LDK!
2 3 e 2 12.63 PRZYBYŁ Małgorzata MKS Juvenia Puszczykowo 2003 U20 WP -3.2 II DMP U20 GOŚCINIAK Marcin Z/1793/18 2022 5 LDK! 128
3 9 e 2 13.27 MOSIEK Joanna MUKS Kadet Rawicz 2002 U23 WP -3.2 -- ŚWITAŁA Aldona Z/2140/16 2022 1
4 10 e 2 13.30 DROP Angelika OŚ AZS Poznań 2005 U18 WP -3.2 IV BIEDERMANN Roman Z/0289/20 2022
5 15 e 2 14.07 SKÓRKA Oliwia UKS Sprinter Słodków 2006 U18 WP -3.2 -- B.D. Z/0109/19 2022 LDK!
1 2 e 3 12.47 NEUMANN Sara UKS Orkan Środa Wlkp. 2000 U23 WP +0.4 II KACZOR Mieczysław B.D. Z/1648/15 2022
2 5 e 3 12.73 PANEK Angelika OŚ AZS Poznań 1989 Sen WP +0.4 II BIEDERMANN Roman Z/1324/13 2022 2
3 8 e 3 13.21 KACZMAREK Julia OŚ AZS Poznań 2005 U18 WP +0.4 IV OSIK Tadeusz Z/2740/22 2022
4 12 e 3 13.79 LORKOWSKA Oliwia LKS Lubusz Słubice 2006 U18 LB +0.4 IV GRZEŚKOWIAK Jacek Z/4126/22 2022
5 14 e 3 14.03 RĘKAWIECKA Zuzanna LKS Lubusz Słubice 2006 U18 LB +0.4 -- GRZEŚKOWIAK Jacek Z/3663/19 2022
1 15 e 4 14.08 PRZYBYLSKA Aleksandra UKS Dąb Suchy Las 2008 U16 WP -2.4 V GULCZYŃSKA Grażyna Z/4143/22 2022
2 19 e 4 14.15 NIEWIADA Nikola KS Stal Pleszew 2008 U16 WP -2.4 V KRUCHOWSKA-WOJCIESZAK Patrycja Z/2886/21 2022 LDK!
3 33 e 4 14.69 MAGDZIAK Justyna OŚ AZS Poznań 2008 U16 WP -2.4 -- BIEDERMANN Roman Z/5261/22 2022
4 34 e 4 14.72 BERLIŃSKA Patrycja UKS Skoczek Władysławów 2009 U14 WP -2.4 -- BERLIŃSKI Florian Z/0146/21 2022 LDK!
5 42 e 4 14.97 PAJZERT Maja UKS Achilles Leszno 2007 U16 WP -2.4 -- GÓRSKA Hanna Z/3089/21 2022 LDK!
6 50 e 4 15.48 KRÓL Malwina MKS Baszta Szamotuły 2008 U16 WP -2.4 -- ZIELIŃSKA Janina Z/3012/22 2022
7 62 e 4 17.30 WALCZAK Maja UKS Przełaj Żerków 2011 U12 WP -2.4 -- BIERŁA Dawid # Z/0724/21 2022
1 2 e 5 12.94 KANICKA Lena KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2007 U16 WP -0.1 III DMP U20 WALCZAK Katarzyna Z/1060/18 2022 BEZ LDK! 114
2 16 e 5 14.09 PAWLUCZYK Maria UKS Skoczek Władysławów 2008 U16 WP -0.1 V BERLIŃSKI Florian Z/12652/21 2022 LDK!
3 17 e 5 14.10 HOROWSKA Iga WMLKS Nadodrze Powodowo 2008 U16 WP -0.1 V WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/12418/21 2022
4 27 e 5 14.52 KACZMAREK Maja LUKS Orkan Września 2008 U16 WP -0.1 -- PUJDAK Andrzej Z/4096/22 2022
5 37 e 5 14.80 ORLIK Nadia MKS Baszta Szamotuły 2010 U14 WP -0.1 -- TOMCZAK - BACHARA Dominika Z/3010/22 2022 LDK!
6 51 e 5 15.64 KLUGA Marcelina UKS Przełaj Żerków 2010 U14 WP -0.1 -- BIERŁA Dawid # Z/1410/22 2022
7 55 e 5 16.13 FIBNER Lena UKS Orkan Środa Wlkp. 2007 U16 WP -0.1 -- B.D. Z/4781/22 2022
1 1 e 6 12.91 KORBAL Kamila UKS 20 Poznań 2007 U16 WP -1.2 III WIADEREK Piotr Z/9441/21 2022
2 12 e 6 13.99 KUCNER Maja MKS Baszta Szamotuły 2008 U16 WP -1.2 V TOMCZAK - BACHARA Dominika Z/0717/21 2022 LDK!
3 36 e 6 14.79 GRZEGORZ Emiilia UKS Achilles Leszno 2008 U16 WP -1.2 -- GÓRSKI Dariusz Z/2284/22 2022
4 40 e 6 14.92 STĘPIEŃ Michalina LUKS Orkan Września 2008 U16 WP -1.2 -- PUJDAK Andrzej Z/4099/22 2022
5 45 e 6 15.15 NOWAK Gabriela MKS Baszta Szamotuły 2008 U16 WP -1.2 -- TOMCZAK - BACHARA Dominika Z/0722/21 2022 LDK!
6 57 e 6 16.26 GROBELNA Magda UKS Przełaj Żerków 2011 U12 WP -1.2 -- BIERŁA Dawid # Z/0804/21 2022
1 3 e 7 13.37 SZYMAŃSKA Oliwia MLKS Agros Żary 2007 U16 LB -0.3 IV SENDEREK-ŻOŁUDŹ Żaklina WISZ Dariusz WISZ Mateusz , Z/5561/18 , 2022 LDK!
2 11 e 7 13.87 NOWACKA Laura MLKS Agros Żary 2007 U16 LB -0.3 V KOŁACZ Dariusz WISZ Mateusz , Z/1025/20 , 2022 LDK!
3 22 e 7 14.23 URBANIAK Oliwia UKS Dąb Suchy Las 2008 U16 WP -0.3 V GULCZYŃSKA Grażyna KASPRZYK Marek Z/4320/18 2022 BEZ LDK!
4 25 e 7 14.29 ANDRZEJAK Zuzanna UKS Achilles Leszno 2008 U16 WP -0.3 V ZDONEK Filip Z/2285/22 2022 LDK!
5 30 e 7 14.64 ZALEWSKA Aleksandra UKS Orkan Środa Wlkp. 2007 U16 WP -0.3 -- CICHOWLAS Agnieszka Z/4834/22 2022 LDK!
6 31 e 7 14.66 MISZCZAK Martyna LKS Orkan Ostrzeszów 2008 U16 WP -0.3 -- SIPURZYŃSKA Ewa Z/5629/21 2022 LDK!
7 52 e 7 15.70 PRZYDRYGA Alicja UKS Przełaj Żerków 2010 U14 WP -0.3 -- BIERŁA Dawid # Z/11662/21 2022
1 5 e 8 13.56 JASION Zofia MUKS Kadet Rawicz 2009 U14 WP -2.3 IV ŚWITAŁA Aldona Z/1087/21 2022 LDK!
2 13 e 8 13.99 GRABOWSKA Martyna KS Gwardia Piła 2008 U16 WP -2.3 V CHWAŁEK Jarosław Z/4857/22 2022
3 14 e 8 14.07 DOPIERAŁA Anna UKS Achilles Leszno 2009 U14 WP -2.3 V ZDONEK Filip Z/4026/21 2022 LDK!
4 35 e 8 14.76 GÓRSKA Oliwia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2008 U16 WP -2.3 -- WALCZAK Marek Z/0250/20 2022 LDK!
5 38 e 8 14.85 MARCINIAK Zuzanna SKS Unia Swarzędz 2008 U16 WP -2.3 -- BYTNIEWSKI Szymon Z/0712/21 2022 LDK!
6 44 e 8 14.99 IGNASIAK Julia MUKS Kadet Rawicz 2008 U16 WP -2.3 -- ŚWITAŁA Aldona Z/2373/20 2022 LDK!
7 56 e 8 16.18 PALACZ Maja UKS Dąb Suchy Las 2009 U14 WP -2.3 -- GULCZYŃSKA Grażyna Z/1522/21 2022 LDK!
1 4 e 9 13.42 KOWALCZYK Marianna UKS 12 Kalisz 2008 U16 WP -1.7 IV WANGE Adrianna Z/2592/21 2022 LDK!
2 10 e 9 13.86 MATLAK Nadia PZS Gontyniec Chodzież 2009 U14 WP -1.7 V CHWAŁEK Jarosław Z/2086/21 2022 LDK!
3 21 e 9 14.19 KUBALA Maria WMLKS Nadodrze Powodowo 2007 U16 WP -1.7 V WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/3085/22 2022
4 26 e 9 14.32 ROSIŃSKA Amelia UMKS Iskra Wolsztyn 2008 U16 WP -1.7 V WEISS Elżbieta Z/11895/21 2022 LDK!
5 47 e 9 15.29 MĄDRA Matylda MUKS Kadet Rawicz 2010 U14 WP -1.7 -- ŚWITAŁA Aldona Z/0770/22 2022 LDK!
6 60 e 9 16.64 BERNAD Hanna MUKS Kadet Rawicz 2010 U14 WP -1.7 -- ŚWITAŁA Aldona Z/1085/21 2022 LDK!
1 9 e 10 13.83 JAŃCZAK Jadwiga UKS Orkan Środa Wlkp. 2008 U16 WP -2.9 V CICHOWLAS Agnieszka Z/0302/20 2022 LDK!
2 20 e 10 14.16 KAŹMIERCZAK Maja KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2008 U16 WP -2.9 V WALCZAK Katarzyna Z/0181/22 2022
3 28 e 10 14.54 TOMYS Maja UMKS Iskra Wolsztyn 2008 U16 WP -2.9 -- WEISS Elżbieta Z/0035/21 2022 LDK!
4 41 e 10 14.94 RYCHŁA Aleksandra MKS Baszta Szamotuły 2008 U16 WP -2.9 -- TOMCZAK - BACHARA Dominika Z/0721/21 2022 LDK!
5 43 e 10 14.98 CZEKAŁA Amelia UKS Sprinter Słodków 2007 U16 WP -2.9 -- B.D. Z/1081/21 2022
6 53 e 10 16.11 DANEK Daria MUKS Kadet Rawicz 2010 U14 WP -2.9 -- ŚWITAŁA Aldona Z/5637/21 2022 LDK!
7 58 e 10 16.38 OLEJNIK Lena MUKS Kadet Rawicz 2010 U14 WP -2.9 -- ŚWITAŁA Aldona Z/1090/21 2022 LDK!
8 59 e 10 16.39 WŁODARCZAK Wiktoria MKS Baszta Szamotuły 2008 U16 WP -2.9 -- TOMCZAK - BACHARA Dominika Z/5367/22 2022 LDK!
1 6 e 11 13.65 KRAWCZYK Lena WMLKS Nadodrze Powodowo 2009 U14 WP -1.2 IV WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/1205/22 2022
2 8 e 11 13.81 KRYSZCZYŃSKA Pola KS Energetyk Poznań 2008 U16 WP -1.2 V GRENDA Jan Z/1365/21 2022 LDK!
3 18 e 11 14.14 MIKOŁAJCZAK Lena MKS Juvenia Puszczykowo 2007 U16 WP -1.2 V PIEKARSKA Monika Z/0832/22 2022 LDK!
4 23 e 11 14.26 STASZAK Daria UKS 12 Kalisz 2007 U16 WP -1.2 V OLSZYNA Waldemar Z/1407/22 2022
5 29 e 11 14.58 MICHNIACKA Kamila UKS Przełaj Żerków 2010 U14 WP -1.2 -- B.D. BIERŁA Dawid # Z/10042/21, Z/4182/22 2021, 2022 LDK!
6 39 e 11 14.87 PERA Marta UKS Przełaj Żerków 2008 U16 WP -1.2 -- BIERŁA Dawid # Z/1349/22 2022
7 49 e 11 15.42 MATERNA Zuzanna WMLKS Nadodrze Powodowo 2007 U16 WP -1.2 -- ZWIRN Krystyna Z/13159/21 2022
8 61 e 11 16.86 PIOTROWSKA Zuzanna MKS Baszta Szamotuły 2010 U14 WP -1.2 -- TOMCZAK - BACHARA Dominika LDK!
1 7 e 12 13.66 PASIKOWSKA Emilia UKS 20 Poznań 2007 U16 WP -2.4 IV WIADEREK Piotr Z/9444/21 2022
2 24 e 12 14.28 ANDRZEJASZEK Zuzanna LUKS Orkan Września 2008 U16 WP -2.4 V PUJDAK Andrzej Z/3061/22 2022
3 32 e 12 14.68 TORZ Agata KS Energetyk Poznań 2008 U16 WP -2.4 -- GRENDA Jan Z/0171/19 2022 LDK!
4 46 e 12 15.25 LASKOWSKA Alina UKS Achilles Leszno 2009 U14 WP -2.4 -- GÓRSKI Dariusz Z/3542/22 2022
5 48 e 12 15.29 BUGAJEWSKA Aleksandra OŚ AZS Poznań 2007 U16 WP -2.4 -- CIEŚLICKA Elżbieta Z/2378/20 2022 LDK!
6 54 e 12 16.13 PIECHOWIAK Maria MKS Baszta Szamotuły 2010 U14 WP -2.4 -- TOMCZAK - BACHARA Dominika Z/5370/22 2022 LDK!
1 1 f 1 12.04 CIBA Kamila OŚ AZS Poznań 1995 Sen WP -1.0 I DMP OSIK Tadeusz B.D. Z/3200/11 2022 M 126
2 2 f 1 12.33 NEUMANN Sara UKS Orkan Środa Wlkp. 2000 U23 WP -1.0 II KACZOR Mieczysław B.D. Z/1648/15 2022
3 3 f 1 12.50 PRZYBYŁ Małgorzata MKS Juvenia Puszczykowo 2003 U20 WP -1.0 II DMP U20 GOŚCINIAK Marcin Z/1793/18 2022 5 LDK! 134
4 4 f 1 12.51 NOWACKA Oliwia UMKS Iskra Wolsztyn 2006 U18 WP -1.0 II SKWIERZYŃSKI Jacek Z/2826/19 2022 LDK!
5 5 f 1 12.78 SZYMKOWIAK Zofia UKS Orkan Środa Wlkp. 2003 U20 WP -1.0 III B.D. ZAWORSKI Marek B.D. , Z/0221/17 , 2022 3 LDK!
6 6 f 1 13.62 KACZMAREK Julia OŚ AZS Poznań 2005 U18 WP -1.0 IV OSIK Tadeusz Z/2740/22 2022
1 1 f 2 12.79 KANICKA Lena KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2007 U16 WP -0.3 III DMP U20 WALCZAK Katarzyna Z/1060/18 2022 BEZ LDK! 121
2 2 f 2 12.85 KORBAL Kamila UKS 20 Poznań 2007 U16 WP -0.3 III WIADEREK Piotr Z/9441/21 2022
3 3 f 2 13.14 KOWALCZYK Marianna UKS 12 Kalisz 2008 U16 WP -0.3 III WANGE Adrianna Z/2592/21 2022 LDK!
4 4 f 2 13.25 PASIKOWSKA Emilia UKS 20 Poznań 2007 U16 WP -0.3 IV WIADEREK Piotr Z/9444/21 2022
5 5 f 2 13.40 JASION Zofia MUKS Kadet Rawicz 2009 U14 WP -0.3 IV ŚWITAŁA Aldona Z/1087/21 2022 LDK!
6 6 f 2 13.60 KRAWCZYK Lena WMLKS Nadodrze Powodowo 2009 U14 WP -0.3 IV WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/1205/22 2022
7 7 f 2 13.85 KRYSZCZYŃSKA Pola KS Energetyk Poznań 2008 U16 WP -0.3 V GRENDA Jan Z/1365/21 2022 LDK!
200 m K
1 1 s 1 25.06 NEUMANN Sara UKS Orkan Środa Wlkp. 2000 U23 WP -2.1 II KACZOR Mieczysław B.D. Z/1648/15 2022
2 2 s 1 25.42 KOWAL Weronika OŚ AZS Poznań 1997 Sen WP -2.1 II B.D. BIEDERMANN Roman , Z/0523/13 , 2022 1
3 3 s 1 25.74 SZYMKOWIAK Zofia UKS Orkan Środa Wlkp. 2003 U20 WP -2.1 II B.D. ZAWORSKI Marek B.D. , Z/0221/17 , 2022 3 LDK!
4 4 s 1 26.34 PRZYBYŁ Małgorzata MKS Juvenia Puszczykowo 2003 U20 WP -2.1 III GOŚCINIAK Marcin Z/1793/18 2022 5 LDK!
5 5 s 1 27.10 DROP Angelika OŚ AZS Poznań 2005 U18 WP -2.1 III BIEDERMANN Roman Z/0289/20 2022
6 7 s 1 28.09 LIPIŃSKA Julia MKS Inowrocław 2006 U18 KP -2.1 IV KWIATKOWSKI Waldemar # Z/3767/19 2022
1 6 s 2 28.06 KOGUT Maja KS Energetyk Poznań 2005 U18 WP -4.1 IV DMP U20 B.D. GRENDA Jan , Z/4238/18 , 2022 5 LDK! 91
2 8 s 2 28.37 MAJCHRZAK Angelika UKS Dąb Suchy Las 2005 U18 WP -4.1 IV TYLAK Łukasz Z/0395/21 2022
3 9 s 2 28.71 JĘCHOREK Karla KS Energetyk Poznań 2004 U20 WP -4.1 -- DMP U20 GRENDA Jan Z/1258/20 2022 LDK! 83
4 10 s 2 29.06 LORKOWSKA Oliwia LKS Lubusz Słubice 2006 U18 LB -4.1 -- GRZEŚKOWIAK Jacek Z/4126/22 2022
5 11 s 2 29.21 KOWALSKA Aleksandra UKS 12 Kalisz 2006 U18 WP -4.1 -- OLSZYNA Waldemar Z/0246/20 2022 LDK!
6 13 s 2 30.31 FROŃ Wiktoria KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2006 U18 WP -4.1 -- WALCZAK Michał Z/0269/20 2022 LDK!
1 12 s 3 30.16 RĘKAWIECKA Zuzanna LKS Lubusz Słubice 2006 U18 LB 0.0 -- GRZEŚKOWIAK Jacek Z/3663/19 2022
2 14 s 3 30.35 OGRODOWCZYK Inga UKS Sprinter Słodków 2006 U18 WP 0.0 -- B.D. Z/5030/19 2022 LDK!
3 15 s 3 31.50 JANKOWSKA Maja MKS Juvenia Puszczykowo 2006 U18 WP 0.0 -- PIEKARSKA Monika Z/0812/22 2022
4 16 s 3 31.53 TRYKOWSKA Anastazja UKS 12 Kalisz 2006 U18 WP 0.0 -- OLSZYNA Waldemar Z/2225/22 2022
5 17 s 3 32.20 FRANKOWSKA Aleksandra OŚ AZS Poznań 2006 U18 WP 0.0 -- CIEŚLICKA Elżbieta Z/3242/22 2022 LDK!
300 m K
1 1 s 1 41.66 NOWAK ŁAŻEWSKA Dorota KS Energetyk Poznań 2007 U16 WP II GRENDA Jan Z/3133/19 2022 LDK!
2 2 s 1 43.20 ROZMYS Marcelina MLKS Agros Żary 2007 U16 LB III WISZ Mateusz Z/13818/21 2022 LDK!
3 3 s 1 43.40 KUCZYŃSKA Luiza UKS 20 Poznań 2008 U16 WP III WIADEREK Piotr Z/9442/21 2022
4 4 s 1 44.09 KRYSZCZYŃSKA Pola KS Energetyk Poznań 2008 U16 WP III GRENDA Jan Z/1365/21 2022 LDK!
5 5 s 1 44.19 STAŚKIEWICZ Zofia OKL Oborniki 2007 U16 WP III NOWICKI Sebastian Z/1918/20 2022 LDK!
6 7 s 1 44.86 BIELECKA Magdalena MKS Juvenia Puszczykowo 2007 U16 WP III GOŚCINIAK Marcin Z/0551/22 2022 LDK!
1 6 s 2 44.71 PRZYBYLSKA Aleksandra UKS Dąb Suchy Las 2008 U16 WP III GULCZYŃSKA Grażyna Z/4143/22 2022
2 8 s 2 44.96 NOWACKA Laura MLKS Agros Żary 2007 U16 LB III KOŁACZ Dariusz WISZ Mateusz , Z/1025/20 , 2022 LDK!
3 9 s 2 45.30 BARANOWSKA Lena LUKS Orkan Września 2008 U16 WP IV PUJDAK Andrzej Z/12065/21 2022
4 10 s 2 45.46 JAŃCZAK Jadwiga UKS Orkan Środa Wlkp. 2008 U16 WP IV CICHOWLAS Agnieszka Z/0302/20 2022 LDK!
5 12 s 2 45.92 ŁUKASZCZYK Julia UKS Orkan Środa Wlkp. 2008 U16 WP IV CICHOWLAS Agnieszka Z/0306/20 2022 LDK!
6 16 s 2 46.78 URBANIAK Oliwia UKS Dąb Suchy Las 2008 U16 WP V GULCZYŃSKA Grażyna KASPRZYK Marek Z/4320/18 2022 BEZ LDK!
1 11 s 3 45.87 HAŚKIEWICZ Weronika LKS Vectra Włocławek 2008 U16 KP IV NOWAKOWSKA Agnieszka B.D. Z/0343/18 2022 BEZ LDK!
2 13 s 3 46.21 TORZ Agata KS Energetyk Poznań 2008 U16 WP IV GRENDA Jan Z/0171/19 2022 LDK!
3 15 s 3 46.61 KLOREK Joanna MKS Baszta Szamotuły 2009 U14 WP V TOMCZAK - BACHARA Dominika Z/12064/21 2022 LDK!
4 17 s 3 46.93 GÓRSKA Oliwia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2008 U16 WP V WALCZAK Marek Z/0250/20 2022 LDK!
5 24 s 3 49.27 MAGDZIAK Justyna OŚ AZS Poznań 2008 U16 WP -- BIEDERMANN Roman Z/5261/22 2022
6 26 s 3 49.69 BUGAJEWSKA Aleksandra OŚ AZS Poznań 2007 U16 WP -- CIEŚLICKA Elżbieta Z/2378/20 2022 LDK!
1 14 s 4 46.40 GRABOWSKA Martyna KS Gwardia Piła 2008 U16 WP IV CHWAŁEK Jarosław Z/4857/22 2022
2 19 s 4 47.84 KUBALA Maria WMLKS Nadodrze Powodowo 2007 U16 WP V WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/3085/22 2022
3 22 s 4 48.86 BACA-CHOMICZ Klarysa LKS Lubusz Słubice 2009 U14 LB -- KIEDROWICZ Piotr Z/1455/20 2022 LDK!
4 23 s 4 49.17 KLISZEWSKA Milena UKS Orkan Środa Wlkp. 2007 U16 WP -- SZOSTAK Janusz Z/3280/22 2022 LDK!
5 25 s 4 49.28 WILANT Hanna PLKS Gwda Piła 2008 U16 WP -- KRZEWIŃSKI Ignacy Z/12059/21 2022
6 32 s 4 51.59 MOSKWA Otylia LKS Orkan Ostrzeszów 2008 U16 WP -- SIPURZYŃSKA Ewa Z/5632/21 2022 LDK!
7 38 s 4 53.60 DROZDOWSKA Lena LKS Lubusz Słubice 2009 U14 LB -- KIEDROWICZ Piotr Z/3715/19 2022 LDK!
8 41 s 4 57.36 KACZMAREK Michalina UKS 12 Kalisz 2009 U14 WP -- WANGE Adrianna Z/0928/20 2022 LDK!
1 20 s 5 48.28 WOJCIECHOWSKA-LAMSALLAK Maria LKS Vectra Włocławek 2010 U14 KP V ZIÓŁKOWSKI Marek ZIÓŁKOWSKI Marek Z/5198/18 2022 LDK!
2 27 s 5 50.72 KASICA Monika UKS Orkan Środa Wlkp. 2007 U16 WP -- SZOSTAK Janusz Z/3279/22 2022 LDK!
3 30 s 5 51.48 PERA Marta UKS Przełaj Żerków 2008 U16 WP -- BIERŁA Dawid # Z/1349/22 2022
4 33 s 5 52.18 RAKOWICZ Wiktoria MKS Baszta Szamotuły 2008 U16 WP -- TOMCZAK - BACHARA Dominika Z/5635/21 2022 LDK!
5 36 s 5 53.15 JAŁOWIEC Lilianna MKS Juvenia Puszczykowo 2009 U14 WP -- CHMIELARZ Lucyna Z/9326/21 2022 LDK!
6 39 s 5 54.75 PALACZ Maja UKS Dąb Suchy Las 2009 U14 WP -- GULCZYŃSKA Grażyna Z/1522/21 2022 LDK!
1 18 s 6 47.52 ZALEWSKA Aleksandra UKS Orkan Środa Wlkp. 2007 U16 WP V CICHOWLAS Agnieszka Z/4834/22 2022 LDK!
2 28 s 6 51.30 MICHNIACKA Kamila UKS Przełaj Żerków 2010 U14 WP -- B.D. BIERŁA Dawid # Z/10042/21, Z/4182/22 2021, 2022 LDK!
3 34 s 6 52.37 SKRZYPCZAK Zuzanna UKS Jedynka Gostyń 2008 U16 WP -- B.D. Z/8271/21 2022
4 35 s 6 52.50 MOTAŁA Zofia SKS Unia Swarzędz 2009 U14 WP -- BYTNIEWSKI Szymon Z/1024/22 2022 LDK!
5 37 s 6 53.51 SOBCZYŃSKA Antonina UKS Orkan Środa Wlkp. 2008 U16 WP -- CICHOWLAS Agnieszka Z/12639/21 2022 LDK!
6 40 s 6 56.44 FILAR Zofia UKS 12 Kalisz 2008 U16 WP -- WANGE Adrianna Z/2131/20 2022 LDK!
1 21 s 7 48.39 ANDRZEJAK Zuzanna UKS Achilles Leszno 2008 U16 WP V ZDONEK Filip Z/2285/22 2022 LDK!
2 29 s 7 51.39 ŚWIADKOWSKA Alicja UKS 12 Kalisz 2010 U14 WP -- WANGE Adrianna Z/1408/22 2022
3 31 s 7 51.51 MIKOŁAJCZAK Blanka UKS Jedynka Gostyń 2009 U14 WP -- B.D. Z/10979/21 2022
600 m K
1 1 s 1 1:33.99 NOWAK ŁAŻEWSKA Dorota KS Energetyk Poznań 2007 U16 WP II GRENDA Jan Z/3133/19 2022 LDK!
2 2 s 1 1:37.60 SZŁAPKA Faustyna MKS-MOS Śrem 2007 U16 WP II OKONIEWSKI Zbigniew # Z/1824/19 2022
3 3 s 1 1:42.01 WRÓBLEWSKA Patrycja KS Energetyk Poznań 2008 U16 WP III GRENDA Jan Z/2279/21 2022 LDK!
4 4 s 1 1:43.69 MACIEJEWSKA Lena KS Energetyk Poznań 2010 U14 WP IV GRENDA Agnieszka Z/14237/21 2022 LDK!
5 5 s 1 1:44.30 GOLANOWSKA Iga UKS 12 Kalisz 2008 U16 WP IV WIŚNIEWSKI Paweł Z/0163/20 2022 LDK!
6 6 s 1 1:47.34 ADAMCZEWSKA Zofia MKS Szerszeń Bogatynia 2008 U16 DS V WYROBA Piotr Z/3089/20 2022 LDK!
7 7 s 1 1:47.72 KAŹMIERCZAK Zuzanna UKS Sprinter Słodków 2008 U16 WP V B.D. Z/0297/20 2022 LDK!
8 8 s 1 1:47.76 ANTKOWIAK Nikola UKS 20 Poznań 2008 U16 WP V WIADEREK Piotr Z/9439/21 2022
9 9 s 1 1:49.17 BARTECKA Wiktoria OŚ AZS Poznań 2008 U16 WP V CIEŚLICKA Elżbieta Z/0606/22 2022 LDK!
10 10 s 1 1:50.32 PŁATEK Paulina UKS Achilles Leszno 2007 U16 WP -- ZDONEK Filip Z/2009/20 2022 LDK!
1 11 s 2 1:52.31 KRAWCZAK Antonina OŚ AZS Poznań 2008 U16 WP -- CIEŚLICKA Elżbieta Z/10966/21 2022 LDK!
2 12 s 2 1:53.27 MŁODOŻENIEC Agata OŚ AZS Poznań 2007 U16 WP -- CIEŚLICKA Elżbieta Z/3248/22 2022
3 13 s 2 1:57.88 BURCHACKA Maria UKS Przełaj Żerków 2009 U14 WP -- WYDUBA Roman # Z/1649/19 2022
4 14 s 2 1:58.37 PRUCHNIEWICZ Olga UKS Orkan Środa Wlkp. 2009 U14 WP -- CICHOWLAS Agnieszka Z/3085/21 2022 LDK!
5 15 s 2 2:01.95 REJEK Maja KS Stal Pleszew 2009 U14 WP -- KRUCHOWSKA-WOJCIESZAK Patrycja Z/14735/21 2022 LDK!
6 16 s 2 2:09.24 BŁOTNA Wiktoria UKS Orkan Środa Wlkp. 2009 U14 WP -- B.D. Z/3081/22 2022
7 17 s 2 2:21.11 KARPIESIUK Zofia MKS Baszta Szamotuły 2009 U14 WP -- TOMCZAK - BACHARA Dominika Z/1080/21 2022 LDK!
800 m K
1 1 s 1 2:10.90 STEMPNIAK Paulina KS Energetyk Poznań 2004 U20 WP II GRENDA Jan Z/1642/18 2022 LDK!
2 2 s 1 2:12.31 URBANIAK Kalina KS Energetyk Poznań 2004 U20 WP II B.D. GRENDA Jan , Z/1531/17 , 2022 LDK!
3 3 s 1 2:12.90 BEREŚNIEWICZ Aleksandra OŚ AZS Poznań 2002 U23 WP II BYTNIEWSKI Szymon B.D. Z/3372/16 2022
4 4 s 1 2:13.29 STEMPNIAK Zofia KS Energetyk Poznań 2006 U18 WP II DMP U20 GRENDA Jan Z/12439/21 2022 LDK! 136
5 5 s 1 2:13.74 KOPEĆ Julia OŚ AZS Poznań 2001 U23 WP II OSTROWSKI Ryszard B.D. B.D. Z/1153/18 2022
6 6 s 1 2:17.90 BIELECKA Karolina UKS Achilles Leszno # 2003 U20 WP III ZDONEK Filip Z/1422/17 2022 LDK!
7 7 s 1 2:21.61 KUJOTH Kinga MKS Inowrocław 2005 U18 KP III KWIATKOWSKI Waldemar # Z/3765/19 2022
8 8 s 1 2:21.66 BIELECKA Patrycja UKS Achilles Leszno # 2003 U20 WP III ZDONEK Filip Z/1423/17 2022 LDK!
9 9 s 1 2:21.77 MACHURA Julia OŚ AZS Poznań 2006 U18 WP III CIEŚLICKA Elżbieta Z/0634/20 2022 LDK!
10 10 s 1 2:38.28 CHMIELARZ Sandra KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2005 U18 WP -- GRZEGOROWSKA Kamila Z/5023/19 2022
1000 m K
1 1 s 1 3:15.09 MUCHA Natasza KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2007 U16 WP IV GRZEGOROWSKA Kamila Z/3125/19 2022 LDK!
2 2 s 1 3:18.11 ZYGAROWICZ Olga LKS Lubusz Słubice 2007 U16 LB IV KIEDROWICZ Piotr Z/13089/21 2022 LDK!
3 3 s 1 3:30.05 JANUZIK Sandra KS Gwardia Piła 2007 U16 WP V CHWAŁEK Jarosław Z/4859/22 2022
4 4 s 1 3:32.00 DUDA Julia OŚ AZS Poznań 2009 U14 WP V MALUŚKIEWICZ Agnieszka Z/2469/20 2022 LDK!
5 5 s 1 3:37.57 BARTZ Ewa OŚ AZS Poznań 2010 U14 WP -- MALUŚKIEWICZ Agnieszka Z/2799/20 2022 LDK!
6 6 s 1 3:40.09 KOZŁOWSKA Maja LUKS Orkan Września 2008 U16 WP -- SZYMKOWIAK Tomasz Z/12158/21 2022 LDK!
7 7 s 1 3:40.84 GRACZYKOWSKA Julia UKS 12 Kalisz 2008 U16 WP -- WANGE Adrianna Z/2594/21 2022 LDK!
8 8 s 1 4:23.10 KOTARA Oliwia MKS Juvenia Puszczykowo 2007 U16 WP -- CHMIELARZ Lucyna Z/2967/21 2022 LDK!
1500 m K
1 1 s 1 4:47.43 WYROŚLAK Martyna OŚ AZS Poznań # 2002 U23 WP III BYTNIEWSKI Szymon B.D. Z/2739/22 2022 LDK!
2 2 s 1 4:55.29 PAWEŁCZYK Julia OŚ AZS Poznań 2002 U23 WP III BYTNIEWSKI Szymon B.D. Z/2910/16 2022 LDK!
  s 1 DNF ANTKOWIAK Klaudia UKS 12 Kalisz 2006 U18 WP -- WIŚNIEWSKI Paweł Z/1601/18 2022 BEZ LDK!
2000 m K
1 1 s 1 6:59.40 PIOTROWSKA Klaudia MUKS Szok Bojanowo 2008 U16 WP II RATAJCZAK Maciej Z/5131/18 2022 BEZ LDK!
2 2 s 1 6:59.92 KOWALEWSKA Pola OŚ AZS Poznań 2007 U16 WP II CIEŚLICKA Elżbieta Z/1763/20 2022 LDK!
3 3 s 1 7:01.55 DUDZIŃSKA Weronika KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2008 U16 WP III GRZEGOROWSKA Kamila Z/0271/20 2022 LDK!
4 4 s 1 7:22.28 SZYMAŃSKA Zuzanna MKS Inowrocław 2008 U16 KP IV KWIATKOWSKI Waldemar # Z/12091/21 2022
5 5 s 1 7:29.16 ZAREMBA Zuzanna MKS Juvenia Puszczykowo 2007 U16 WP IV CHMIELARZ Lucyna Z/0989/22 2022 LDK!
6 6 s 1 7:50.23 KACZMAREK Wiktoria UKS Sprinter Słodków 2007 U16 WP V B.D. Z/2136/21 2022 LDK!
7 7 s 1 9:00.39 KLEIBER Blanka MKS Juvenia Puszczykowo 2008 U16 WP -- CHMIELARZ Lucyna Z/12063/21 2022 LDK!
80 pł K
1 1 e 1 12.53 SZYMAŃSKA Oliwia MLKS Agros Żary 2007 U16 LB -0.8 III SENDEREK-ŻOŁUDŹ Żaklina WISZ Dariusz WISZ Mateusz , Z/5561/18 , 2022 LDK!
2 4 e 1 13.29 ROSIEJKA Joanna UKS Przełaj Żerków 2007 U16 WP -0.8 IV BIERŁA Dawid # Z/0745/18 2022 BEZ
3 7 e 1 14.18 BIELECKA Magdalena MKS Juvenia Puszczykowo 2007 U16 WP -0.8 V GOŚCINIAK Marcin Z/0551/22 2022 LDK!
4 8 e 1 14.43 ŻAKOWSKA Wiktoria UKS Przełaj Żerków 2008 U16 WP -0.8 V BIERŁA Dawid # Z/1646/19 2022
  e 1 DNF ZGÓDKA Aneta KS Gwardia Piła 2007 U16 WP -0.8 -- CHWAŁEK Jarosław Z/2603/21 2022
1 2 e 2 12.74 SZÓSTEK Zuzanna UKS Przełaj Żerków 2007 U16 WP -2.0 III BIERŁA Dawid Z/0746/18 2022
2 3 e 2 12.81 SEJNIK Nina LKS Lubusz Słubice 2008 U16 LB -2.0 III GRZEŚKOWIAK Jacek Z/2436/20 2022 LDK!
3 5 e 2 13.59 TACIAK Bianka UMKS Iskra Wolsztyn 2007 U16 WP -2.0 IV SKWIERZYŃSKI Jacek Z/2824/19 2022 LDK!
4 6 e 2 13.70 WALCZAK-MORTEZAEI Stefania WMLKS Nadodrze Powodowo 2007 U16 WP -2.0 IV WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/5148/19 2022
5 9 e 2 15.97 BERLIŃSKA Patrycja UKS Skoczek Władysławów 2009 U14 WP -2.0 -- BERLIŃSKI Florian Z/0146/21 2022 LDK!
1 1 f 1 12.66 SZÓSTEK Zuzanna UKS Przełaj Żerków 2007 U16 WP +0.7 III BIERŁA Dawid Z/0746/18 2022
2 2 f 1 13.11 ROSIEJKA Joanna UKS Przełaj Żerków 2007 U16 WP +0.7 IV BIERŁA Dawid # Z/0745/18 2022 BEZ
3 3 f 1 13.22 TACIAK Bianka UMKS Iskra Wolsztyn 2007 U16 WP +0.7 IV SKWIERZYŃSKI Jacek Z/2824/19 2022 LDK!
4 4 f 1 13.68 BIELECKA Magdalena MKS Juvenia Puszczykowo 2007 U16 WP +0.7 IV GOŚCINIAK Marcin Z/0551/22 2022 LDK!
5 5 f 1 13.70 WALCZAK-MORTEZAEI Stefania WMLKS Nadodrze Powodowo 2007 U16 WP +0.7 IV WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/5148/19 2022
6 6 f 1 14.15 ŻAKOWSKA Wiktoria UKS Przełaj Żerków 2008 U16 WP +0.7 V BIERŁA Dawid # Z/1646/19 2022
100 m pł K
1 1 e 1 14.40 WESOŁOWSKA Kaja MKS Juvenia Puszczykowo 2001 U23 WP -0.8 I GOŚCINIAK Marcin B.D. Z/1328/15 2022
2 2 e 1 16.14 LEWANDOWSKA Iga MKS Juvenia Puszczykowo 2004 U20 WP -0.8 III DMP U20 JAGACIAK Jarosław Z/4822/19 2022 118
3 3 e 1 20.32 GRONOWSKA Zofia OŚ AZS Poznań 2004 U20 WP -0.8 -- KASPRZYK Marek HEMMERLING Andrzej , Z/0111/19 , 2022 LDK!
1 1 f 1 14.47 WESOŁOWSKA Kaja MKS Juvenia Puszczykowo 2001 U23 WP -0.6 I GOŚCINIAK Marcin B.D. Z/1328/15 2022
2 2 f 1 15.85 LEWANDOWSKA Iga MKS Juvenia Puszczykowo 2004 U20 WP -0.6 III DMP U20 JAGACIAK Jarosław Z/4822/19 2022 123
3 3 f 1 16.89 GRONOWSKA Zofia OŚ AZS Poznań 2004 U20 WP -0.6 III KASPRZYK Marek HEMMERLING Andrzej , Z/0111/19 , 2022 LDK!
300 m pł K
1 3 s 1 49.94 LOSY Zofia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2007 U16 WP IV WALCZAK Katarzyna Z/1062/18 2022 BEZ LDK!
2 5 s 1 52.64 ROSIEJKA Joanna UKS Przełaj Żerków 2007 U16 WP V BIERŁA Dawid # Z/0745/18 2022 BEZ
3 6 s 1 52.94 STECZKO Patrycja MKS Baszta Szamotuły 2007 U16 WP V WIŚNIEWSKI Roman Z/4797/19 2022 LDK!
4 8 s 1 54.97 ZGÓDKA Aneta KS Gwardia Piła 2007 U16 WP V CHWAŁEK Jarosław Z/2603/21 2022
5 9 s 1 55.08 JOKŚ Nadia UMKS Iskra Wolsztyn 2008 U16 WP -- WEISS Elżbieta Z/0028/21 2022 LDK!
6 11 s 1 57.79 ROSIŃSKA Amelia UMKS Iskra Wolsztyn 2008 U16 WP -- WEISS Elżbieta Z/11895/21 2022 LDK!
1 1 s 2 48.10 WASILEWSKA Adrianna MLKS Agros Żary 2008 U16 LB III WISZ Mateusz Z/5563/18 2022 BEZ LDK!
2 2 s 2 49.78 STASIERSKA Weronika LKS Orkan Ostrzeszów 2008 U16 WP IV NALEPA Marek Z/2648/21 2022 LDK!
3 4 s 2 50.87 PORADECKA Adrianna MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U16 LD IV BELTER Artur Z/0214/19 2022 LDK!
4 7 s 2 54.89 MENCH Paulina LUKS Orkan Września 2007 U16 WP V PAWLAK Przemysław Z/12066/21 2022
5 10 s 2 55.73 GREFLING Wiktoria WMLKS Nadodrze Powodowo 2007 U16 WP -- WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/3558/22 2022
6 12 s 2 57.82 JAKÓBCZAK Agata UKS Orkan Środa Wlkp. 2008 U16 WP -- CICHOWLAS Agnieszka Z/12649/21 2022 LDK!
400 m pł K K
1 1 s 1 63.36 ŁĄCZNA Urszula OŚ AZS Poznań 1998 Sen WP II DMP BIEDERMANN Roman B.D. Z/0906/14 2022 103
2 2 s 1 64.95 LOSY Aleksandra KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2001 U23 WP II WALCZAK Michał B.D. Z/0794/16 2022
3 3 s 1 65.49 KONIECZNA Joanna LKS Vectra Włocławek 2004 U20 KP II DMP U20 ZIÓŁKOWSKI Marek NOWAKOWSKA Agnieszka , Z/0840/16 , 2022 4 LDK! 124
4 4 s 1 65.49 RYBKA Paulina LKS Vectra Włocławek 2003 U20 KP II DMP U20 NOWAKOWSKA Agnieszka NOWAKOWSKA Agnieszka Z/0851/16 2022 3 LDK! 124
5 7 s 1 67.06 RUNKA Laura KS Energetyk Poznań 2004 U20 WP III DMP U20 GRENDA Jan Z/0255/16 2022 3 LDK! 115
6 8 s 1 67.25 JAMIELUCHA Zuzanna OŚ AZS Poznań 2005 U18 WP III CIEŚLICKA Elżbieta Z/3134/19 2022
1 5 s 2 66.16 PŁÓCIENNICZAK Amelia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2005 U18 WP III WALCZAK Michał Z/0650/19 2022 LDK!
2 6 s 2 66.52 MIRECKA Julia BKS Bydgoszcz # 2006 U18 KP III BAUMGART Iwona Z/1454/20 2022 LDK!
3 9 s 2 72.05 KRAWCZAK Karolina UKS Achilles Leszno 2005 U18 WP IV GÓRSKA Hanna Z/4277/19 2022 LDK!
4 10 s 2 74.42 DWORCZAK Malwina WMLKS Nadodrze Powodowo 2004 U20 WP -- WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/5343/19 2022 LDK!
5 11 s 2 74.62 HEINRICH Zofia WMLKS Nadodrze Powodowo 2006 U18 WP -- WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/5144/19 2022
1000 m prz K
1 1 s 1 3:16.43 TYCZYŃSKA Amelia UKS Achilles Leszno 2007 U16 WP II ZDONEK Filip Z/2007/20 2022 LDK!
2 2 s 1 3:24.54 GOLIŃSKA Gabriela KS Energetyk Poznań 2007 U16 WP III GRENDA Jan Z/13050/21 2022 LDK!
3 3 s 1 3:35.54 KAPAŁA Alicja LKS Orkan Ostrzeszów 2008 U16 WP IV NALEPA Marek Z/1810/21 2022 LDK!
4 4 s 1 3:44.94 URBANIAK Nikola LUKS Orkan Września 2007 U16 WP V PUJDAK Andrzej Z/13265/21 2022
4x100 m K
1 1 s 1 51.84 KACZMAREK Julia
KAŹMIERCZAK Maja
KANICKA Lena
LOSY Zofia
KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2007
2008
2007
2007
U16 WLP -- WALCZAK Katarzyna
WALCZAK Katarzyna
WALCZAK Katarzyna
WALCZAK Katarzyna
Z/3122/19
Z/0181/22
Z/1060/18
Z/1062/18
2022
2022
2022
2022


BEZ
BEZ
2 3 s 1 53.51 KRYSZCZYŃSKA Pola
TORZ Agata
WRÓBLEWSKA Patrycja
NOWAK ŁAŻEWSKA Dorota
KS Energetyk Poznań 2008
2008
2008
2007
U16 WLP -- GRENDA Jan
GRENDA Jan
GRENDA Jan
GRENDA Jan
Z/1365/21
Z/0171/19
Z/2279/21
Z/3133/19
2022
2022
2022
2022




3 4 s 1 53.53 PISARCZYK Vanessa
PRUCHNIEWICZ Amelia
ŁUKASZCZYK Julia
JAŃCZAK Jadwiga
UKS Orkan Środa Wlkp. 2007
2008
2008
2008
U16 WLP -- ZAWORSKI Marek
CICHOWLAS Agnieszka
CICHOWLAS Agnieszka
CICHOWLAS Agnieszka
Z/13506/21
Z/2390/20
Z/0306/20
Z/0302/20
2022
2022
2022
2022




4 6 s 1 54.60 HOROWSKA Iga
KUBALA Maria
WALCZAK-MORTEZAEI Stefania
GREFLING Wiktoria
WMLKS Nadodrze Powodowo 2008
2007
2007
2007
U16 WLP -- WALCZAK- MORTEZAEI Artur
WALCZAK- MORTEZAEI Artur
WALCZAK- MORTEZAEI Artur
WALCZAK- MORTEZAEI Artur
Z/12418/21
Z/3085/22
Z/5148/19
Z/3558/22
2022
2022
2022
2022




5 8 s 1 54.88 FILAR Zofia
STASZAK Daria
GOLANOWSKA Iga
KOWALCZYK Marianna
UKS 12 Kalisz 2008
2007
2008
2008
U16 WLP -- WANGE Adrianna
OLSZYNA Waldemar
WIŚNIEWSKI Paweł
WANGE Adrianna
Z/2131/20
Z/1407/22
Z/0163/20
Z/2592/21
2022
2022
2022
2022




6 9 s 1 56.49 KLOREK Joanna
RYCHŁA Aleksandra
KUCNER Maja
ORLIK Nadia
MKS Baszta Szamotuły 2009
2008
2008
2010
U16 WLP -- TOMCZAK - BACHARA Dominika
TOMCZAK - BACHARA Dominika
TOMCZAK - BACHARA Dominika
TOMCZAK - BACHARA Dominika
Z/12064/21
Z/0721/21
Z/0717/21
Z/3010/22
2022
2022
2022
2022




1 2 s 2 53.41 PERA Marta
ROSIEJKA Joanna
ŻAKOWSKA Wiktoria
SZÓSTEK Zuzanna
UKS Przełaj Żerków 2008
2007
2008
2007
U16 WLP -- BIERŁA Dawid
BIERŁA Dawid
BIERŁA Dawid
BIERŁA Dawid
Z/1349/22
Z/0745/18
Z/1646/19
Z/0746/18
2022
2022
2022
2022

BEZ


2 5 s 2 53.78 KOKOT Patrycja
KAPAŁA Anna
STASIERSKA Weronika
KAPAŁA Alicja
LKS Orkan Ostrzeszów 2007
2007
2008
2008
U16 WLP -- NALEPA Marek
NALEPA Marek
NALEPA Marek
NALEPA Marek
Z/0394/20
Z/1811/21
Z/2648/21
Z/1810/21
2022
2022
2022
2022




3 7 s 2 54.78 ANDRZEJASZEK Zuzanna
STĘPIEŃ Michalina
KACZMAREK Maja
BARANOWSKA Lena
LUKS Orkan Września 2008
2008
2008
2008
U16 WLP -- PUJDAK Andrzej
PUJDAK Andrzej
PUJDAK Andrzej
PUJDAK Andrzej
Z/3061/22
Z/4099/22
Z/4096/22
Z/12065/21
2022
2022
2022
2022




  s 2 DNF ZAREMBA Zuzanna
LEWANDOWSKA Helena
BIELECKA Magdalena
NELKA Melania
MKS Juvenia Puszczykowo 2007
2008
2007
2007
U16 WLP -- CHMIELARZ Lucyna
CHMIELARZ Lucyna
GOŚCINIAK Marcin
JAGACIAK Jarosław
Z/0989/22
Z/2435/20
Z/0551/22
Z/0605/22
2022
2022
2022
2022




Wzwyż K
1 1 f 1 1.50 JOKŚ Nadia UMKS Iskra Wolsztyn 2008 U16 WP IV WEISS Elżbieta Z/0028/21 2022 LDK!
2 2 f 1 1.45 ZIÓŁKOWSKA Zuzanna KS Gwardia Piła 2007 U16 WP IV CHWAŁEK Jarosław Z/4858/22 2022
3 3 f 1 1.40 PISARCZYK Vanessa UKS Orkan Środa Wlkp. 2007 U16 WP V ZAWORSKI Marek Z/13506/21 2022
4 4 f 1 1.40 DUDEK Zuzanna UKS Orkan Środa Wlkp. 2008 U16 WP V CICHOWLAS Agnieszka Z/13505/21 2022
4 4 f 1 1.40 KAPAŁA Anna LKS Orkan Ostrzeszów 2007 U16 WP V NALEPA Marek Z/1811/21 2022 LDK!
6 6 f 1 1.35 NELKA Melania MKS Juvenia Puszczykowo 2007 U16 WP -- JAGACIAK Jarosław Z/0605/22 2022 LDK!
7 7 f 1 1.35 STĘPIEŃ Michalina LUKS Orkan Września 2008 U16 WP -- PUJDAK Andrzej Z/4099/22 2022
8 8 f 1 1.35 SIEMIANOWSKA Tatiana UKS Maszewiak Maszewo 2008 U16 LB -- MUCHOWSKI Michał Z/0195/21 2022 LDK!
9 9 f 1 1.30 KOZIELSKA Amelia UKS Orkan Środa Wlkp. 2008 U16 WP -- CICHOWLAS Agnieszka Z/3086/21 2022 LDK!
10 10 f 1 1.30 WALCZAK-MORTEZAEI Stefania WMLKS Nadodrze Powodowo 2007 U16 WP -- WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/5148/19 2022
11 11 f 1 1.30 MISZCZAK Martyna LKS Orkan Ostrzeszów 2008 U16 WP -- SIPURZYŃSKA Ewa Z/5629/21 2022 LDK!
12 12 f 1 1.20 ŚWIADKOWSKA Alicja UKS 12 Kalisz 2010 U14 WP -- WANGE Adrianna Z/1408/22 2022
13 13 f 1 1.15 NOWAK Alicja UKS 12 Kalisz 2009 U14 WP -- WANGE Adrianna Z/2723/18 2022 LDK!
Tyczka K
1 1 f 1 3.20 BRZEZINSKA Katarzyna SL Olimpia Poznań 2008 U16 WP II CZERNIAK Przemysław Z/1692/20 2022 LDK!
2 2 f 1 2.90 ŁOCHYŃSKA Weronika SL Olimpia Poznań 2008 U16 WP III CZERNIAK Przemysław Z/1696/20 2022 LDK!
3 3 f 1 2.80 ADAMCZEWSKA Bianka SL Olimpia Poznań 2008 U16 WP III GULCZYŃSKA Grażyna CZERNIAK Przemysław , Z/2368/20 , 2022 LDK!
4 4 f 1 2.80 BURDA Patrycja SL Olimpia Poznań 2008 U16 WP III CZERNIAK Przemysław Z/1693/20 2022 LDK!
5 5 f 1 2.70 WOJCIECHOWSKA Jagoda SL Olimpia Poznań 2010 U14 WP III CZERNIAK Przemysław Z/12791/21 2022 LDK!
6 6 f 1 2.40 JANKOWSKA Aleksandra SL Olimpia Poznań 2007 U16 WP IV CZERNIAK Przemysław Z/1694/20 2022 LDK!
W dal K
  f 1 3.15 OLEJNIK Lena MUKS Kadet Rawicz 2010 U14 WP +0.9 -- ŚWITAŁA Aldona Z/1090/21 2022 LDK!
  f 1 3.66 NIEŁACNA Weronika LKS Orkan Ostrzeszów 2008 U16 WP +1.3 -- NALEPA Marek Z/3057/22 2022
  f 1 3.67 KACZMAREK Michalina UKS 12 Kalisz 2009 U14 WP +2.0 -- WANGE Adrianna Z/0928/20 2022 LDK!
  f 1 3.79 MĄDRA Matylda MUKS Kadet Rawicz 2010 U14 WP 0.0 -- ŚWITAŁA Aldona Z/0770/22 2022 LDK!
  f 1 4.73 LOSY Zofia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2007 U16 WP +0.1 V WALCZAK Katarzyna Z/1062/18 2022 BEZ LDK!
1 1 f 1 5.40 RATAJCZAK Zofia MUKS Szok Bojanowo 2007 U16 WP +1.6 II RATAJCZAK Maciej RATAJCZAK Maciej Z/0038/18 2022 BEZ LDK!
2 2 f 1 5.00 WASILEWSKA Adrianna MLKS Agros Żary 2008 U16 LB 0.0 IV WISZ Mateusz Z/5563/18 2022 BEZ LDK!
3 3 f 1 4.89 LOSY Zofia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2007 U16 WP +3.1 IV WALCZAK Katarzyna Z/1062/18 2022 BEZ LDK!
4 4 f 1 4.81 KACZMAREK Julia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2007 U16 WP +1.3 IV WALCZAK Katarzyna Z/3122/19 2022 LDK!
5 5 f 1 4.79 NIEWIADA Nikola KS Stal Pleszew 2008 U16 WP +1.9 V KRUCHOWSKA-WOJCIESZAK Patrycja Z/2886/21 2022 LDK!
6 6 f 1 4.72 SIEWIERA Amelia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2008 U16 WP +1.5 V WALCZAK Katarzyna Z/0261/20 2022 LDK!
7 7 f 1 4.66 PRUCHNIEWICZ Amelia UKS Orkan Środa Wlkp. 2008 U16 WP +2.0 V CICHOWLAS Agnieszka Z/2390/20 2022 LDK!
8 8 f 1 4.47 KUBERA Natalia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2007 U16 WP +0.8 -- WALCZAK Katarzyna Z/3124/19 2022 LDK!
9 9 f 1 4.34 MATLAK Nadia PZS Gontyniec Chodzież 2009 U14 WP +3.7 -- CHWAŁEK Jarosław Z/2086/21 2022 LDK!
10 10 f 1 4.26 KUCNER Maja MKS Baszta Szamotuły 2008 U16 WP +1.2 -- TOMCZAK - BACHARA Dominika Z/0717/21 2022 LDK!
11 11 f 1 4.04 GREFLING Wiktoria WMLKS Nadodrze Powodowo 2007 U16 WP +1.1 -- WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/3558/22 2022
12 12 f 1 3.99 PAWLUCZYK Maria UKS Skoczek Władysławów 2008 U16 WP +1.8 -- BERLIŃSKI Florian Z/12652/21 2022 LDK!
13 13 f 1 3.98 KACZMAREK Michalina UKS 12 Kalisz 2009 U14 WP +2.1 -- WANGE Adrianna Z/0928/20 2022 LDK!
14 14 f 1 3.98 KLISZEWSKA Milena UKS Orkan Środa Wlkp. 2007 U16 WP +1.2 -- SZOSTAK Janusz Z/3280/22 2022 LDK!
15 15 f 1 3.93 TACIAK Bianka UMKS Iskra Wolsztyn 2007 U16 WP +0.1 -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/2824/19 2022 LDK!
16 16 f 1 3.89 KASICA Monika UKS Orkan Środa Wlkp. 2007 U16 WP +2.0 -- SZOSTAK Janusz Z/3279/22 2022 LDK!
17 17 f 1 3.88 MĄDRA Matylda MUKS Kadet Rawicz 2010 U14 WP +2.1 -- ŚWITAŁA Aldona Z/0770/22 2022 LDK!
18 18 f 1 3.70 NIEŁACNA Weronika LKS Orkan Ostrzeszów 2008 U16 WP +3.6 -- NALEPA Marek Z/3057/22 2022
19 19 f 1 3.66 FIBNER Lena UKS Orkan Środa Wlkp. 2007 U16 WP -0.9 -- B.D. Z/4781/22 2022
20 20 f 1 3.45 JAKÓBCZAK Agata UKS Orkan Środa Wlkp. 2008 U16 WP +1.8 -- CICHOWLAS Agnieszka Z/12649/21 2022 LDK!
21 21 f 1 3.39 DANEK Daria MUKS Kadet Rawicz 2010 U14 WP +0.6 -- ŚWITAŁA Aldona Z/5637/21 2022 LDK!
22 22 f 1 3.25 BERNAD Hanna MUKS Kadet Rawicz 2010 U14 WP +1.9 -- ŚWITAŁA Aldona Z/1085/21 2022 LDK!
23 23 f 1 3.24 OLEJNIK Lena MUKS Kadet Rawicz 2010 U14 WP +2.1 -- ŚWITAŁA Aldona Z/1090/21 2022 LDK!
Trójskok K
1 1 f 1 12.70 MOSIEK Joanna MUKS Kadet Rawicz 2002 U23 WP +1.1 I ŚWITAŁA Aldona Z/2140/16 2022 1
2 2 f 1 10.81 SOBAŃSKA Hanna MKS Juvenia Puszczykowo 2006 U18 WP +2.8 III JAGACIAK Jarosław Z/0743/20 2022 LDK!
3 3 f 1 10.78 BINIAKIEWICZ Hanna MKS Baszta Szamotuły 2005 U18 WP +0.1 III ZIELIŃSKA Janina Z/5167/18 2022 BEZ
4 4 f 1 9.86 WOLIŃSKA Zuzanna UKS Orkan Środa Wlkp. 2005 U18 WP +3.8 -- SZOSTAK Janusz Z/0398/20 2022
Wieloskok K
  f 1 8.56 NIEŁACNA Weronika LKS Orkan Ostrzeszów 2008 U16 WP +0.7 -- NALEPA Marek Z/3057/22 2022
  f 1 9.56 PRUCHNIEWICZ Amelia UKS Orkan Środa Wlkp. 2008 U16 WP +1.8 -- CICHOWLAS Agnieszka Z/2390/20 2022 LDK!
  f 1 9.60 SIEWIERA Amelia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2008 U16 WP -0.1 V WALCZAK Katarzyna Z/0261/20 2022 LDK!
  f 1 9.75 JASION Zofia MUKS Kadet Rawicz 2009 U14 WP +0.9 V ŚWITAŁA Aldona Z/1087/21 2022 LDK!
  f 1 10.12 STASIERSKA Weronika LKS Orkan Ostrzeszów 2008 U16 WP +0.6 IV NALEPA Marek Z/2648/21 2022 LDK!
1 1 f 1 11.07 NELKA Melania MKS Juvenia Puszczykowo 2007 U16 WP +2.2 II JAGACIAK Jarosław Z/0605/22 2022 LDK!
2 2 f 1 10.50 STASIERSKA Weronika LKS Orkan Ostrzeszów 2008 U16 WP +0.1 III NALEPA Marek Z/2648/21 2022 LDK!
3 3 f 1 10.38 KOKOT Patrycja LKS Orkan Ostrzeszów 2007 U16 WP +2.6 IV NALEPA Marek Z/0394/20 2022 LDK!
4 4 f 1 10.10 KACZMAREK Julia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2007 U16 WP +0.7 IV WALCZAK Katarzyna Z/3122/19 2022 LDK!
5 5 f 1 9.87 PRUCHNIEWICZ Amelia UKS Orkan Środa Wlkp. 2008 U16 WP +3.3 V CICHOWLAS Agnieszka Z/2390/20 2022 LDK!
6 6 f 1 9.85 JASION Zofia MUKS Kadet Rawicz 2009 U14 WP +3.0 V ŚWITAŁA Aldona Z/1087/21 2022 LDK!
7 7 f 1 9.75 KUBERA Natalia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2007 U16 WP +1.5 V WALCZAK Katarzyna Z/3124/19 2022 LDK!
8 8 f 1 9.72 SIEWIERA Amelia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2008 U16 WP +3.7 V WALCZAK Katarzyna Z/0261/20 2022 LDK!
9 9 f 1 9.48 HOROWSKA Iga WMLKS Nadodrze Powodowo 2008 U16 WP +2.1 -- WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/12418/21 2022
10 10 f 1 9.16 IGNASIAK Julia MUKS Kadet Rawicz 2008 U16 WP +1.5 -- ŚWITAŁA Aldona Z/2373/20 2022 LDK!
11 11 f 1 8.85 NIEŁACNA Weronika LKS Orkan Ostrzeszów 2008 U16 WP +2.3 -- NALEPA Marek Z/3057/22 2022
Kula (3) K
1 1 f 1 11.61 WÓJCIK Natalia MKS Baszta Szamotuły 2005 U18 WP III TOMCZAK - BACHARA Dominika Z/5269/21 2022
2 2 f 1 11.40 NOWAK Oliwia LUKS Orkan Września 2006 U18 WP III PAWLAK Przemysław Z/14515/21 2022
3 3 f 1 11.04 DŁUŻEWSKA Jagoda MKS Baszta Szamotuły 2005 U18 WP III UNGER Krzysztof Z/3111/19 2022
4 4 f 1 10.43 PIECHOTA Małgorzata MKS Baszta Szamotuły 2005 U18 WP IV UNGER Krzysztof Z/2734/22 2022
5 5 f 1 9.70 BANAŚ Alicja LKS Orkan Ostrzeszów 2006 U18 WP -- NALEPA Marek Z/1159/22 2022
1 1 f 2 10.34 JARÓŻEK Emilia MUKS Kadet Rawicz 2007 U16 WP IV ŚWITAŁA Aldona Z/4085/18 2022 BEZ LDK!
2 2 f 2 10.07 DOLIŃSKA Monika MKS Baszta Szamotuły 2008 U16 WP IV TOMCZAK - BACHARA Dominika Z/3769/21 2022 LDK!
3 3 f 2 9.32 SMOLEŃ Iga KS Gwardia Piła 2007 U16 WP V CHWAŁEK Jarosław Z/2604/21 2022
4 4 f 2 9.14 SZUMNA Zuzanna MUKS Kadet Rawicz 2007 U16 WP V ŚWITAŁA Aldona Z/1414/22 2022 LDK!
5 5 f 2 8.88 DĘBOWSKA Julia UKS Sprinter Słodków 2007 U16 WP V B.D. Z/0473/21 2022 LDK!
6 6 f 2 8.66 DOBAK Natasza MKS Baszta Szamotuły 2009 U14 WP -- TOMCZAK - BACHARA Dominika Z/0746/22 2022 LDK!
7 7 f 2 8.44 KAPAŁA Anna LKS Orkan Ostrzeszów 2007 U16 WP -- NALEPA Marek Z/1811/21 2022 LDK!
8 8 f 2 8.39 WIERTEL Olimpia UKS Orkan Środa Wlkp. 2008 U16 WP -- B.D. Z/3082/22 2022
9 9 f 2 7.64 NIEDZIELSKA Magdalena LKS Orkan Ostrzeszów 2007 U16 WP -- NALEPA Marek Z/0125/22 2022
10 10 f 2 7.43 DUDZIAK Wiktoria MUKS Kadet Rawicz 2008 U16 WP -- ŚWITAŁA Aldona Z/3786/22 2022 LDK!
11 11 f 2 7.36 PIETRZAK Martyna UKS Sprinter Słodków 2009 U14 WP -- B.D. Z/0129/22 2022
12 12 f 2 7.35 PISARCZYK Vanessa UKS Orkan Środa Wlkp. 2007 U16 WP -- ZAWORSKI Marek Z/13506/21 2022
13 13 f 2 7.31 POLECHOŃSKA Gabriela LKS Lubusz Słubice 2008 U16 LB -- HOROSZKIEWICZ Łukasz Z/7113/21 2022 LDK!
14 14 f 2 7.19 ZHABINSKA Kseniia LKS Orkan Ostrzeszów 2008 U16 WP -- NALEPA Marek Z/4833/22 2022
15 15 f 2 6.85 ŚWIAT Maja UKS Orkan Środa Wlkp. 2009 U14 WP -- B.D. Z/4784/22 2022
16 16 f 2 6.53 JAŁOWIEC Lilianna MKS Juvenia Puszczykowo 2009 U14 WP -- CHMIELARZ Lucyna Z/9326/21 2022 LDK!
Kula (4) K
1 1 f 1 10.04 KACZOR Jagoda LKS Orkan Ostrzeszów 2004 U20 WP III NALEPA Marek Z/1697/19 2022 LDK!
2 2 f 1 8.92 MAŁYCHA Kornelia WMLKS Nadodrze Powodowo 2004 U20 WP -- WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/2936/20 2022
3 3 f 1 7.08 OGRODOWCZYK Sandra UKS Sprinter Słodków 2003 U20 WP -- B.D. Z/5190/18 2022 BEZ
Dysk (0.75) K
1 1 f 1 28.60 BIELAK Zuzanna LKS Lubusz Słubice 2008 U16 LB IV HOROSZKIEWICZ Łukasz # Z/13557/21 2022 LDK!
2 2 f 1 28.44 CIEŚLA Maja UMKS Iskra Wolsztyn 2008 U16 WP IV CZARNECKI Mateusz Z/10962/21 2022 LDK!
3 3 f 1 27.37 WÓJCIK Wiktoria PLKS Gwda Piła 2008 U16 WP V KRZEWIŃSKI Ignacy Z/4864/22 2022
4 4 f 1 25.10 NIEDZIELSKA Magdalena LKS Orkan Ostrzeszów 2007 U16 WP V NALEPA Marek Z/0125/22 2022
5 5 f 1 24.73 DOLIŃSKA Monika MKS Baszta Szamotuły 2008 U16 WP V TOMCZAK - BACHARA Dominika Z/3769/21 2022 LDK!
6 6 f 1 23.59 KAMIŃSKA Roksana PLKS Gwda Piła 2008 U16 WP -- WAWRUSZAK Andrzej Z/5156/19 2022 LDK!
7 7 f 1 23.25 ZIMMER Julia UKS Achilles Leszno 2007 U16 WP -- GÓRSKA Hanna Z/14486/21 2022 LDK!
8 8 f 1 22.55 OCHĘDZAN Zuzanna LKS Orkan Ostrzeszów 2007 U16 WP -- NALEPA Marek Z/3059/22 2022
9 9 f 1 21.11 GROMADA Weronika LKS Lubusz Słubice 2008 U16 LB -- HOROSZKIEWICZ Łukasz HOROSZKIEWICZ Łukasz Z/9173/21 2022 LDK!
10 10 f 1 20.57 MICHALSKA Klaudia MKS Juvenia Puszczykowo 2008 U16 WP -- CHMIELARZ Lucyna Z/4870/22 2022 LDK!
11 11 f 1 18.99 SANTA Julia LKS Lubusz Słubice 2009 U14 LB -- HOROSZKIEWICZ Łukasz Z/13556/21 2022 LDK!
12 12 f 1 17.91 KOŁODZIEJSKA Wioleta PLKS Gwda Piła 2008 U16 WP -- WAWRUSZAK Andrzej Z/3070/22 2022
13 13 f 1 17.57 CZELADZKA Marcelina MKS Juvenia Puszczykowo 2007 U16 WP -- CHMIELARZ Lucyna Z/0282/20 2022 LDK!
14 14 f 1 16.00 MATUSZAK Martyna UKS Orkan Środa Wlkp. 2007 U16 WP -- NOWAK Grzegorz Z/12055/21 2022 LDK!
15 15 f 1 14.14 ŚWIAT Maja UKS Orkan Środa Wlkp. 2009 U14 WP -- B.D. Z/4784/22 2022
16 16 f 1 12.93 KUBICKA Lena UKS Orkan Środa Wlkp. 2010 U14 WP -- B.D. Z/4782/22 2022
Dysk (1) K
1 1 f 1 40.20 DOBROWOLSKA Aleksandra AZS-AWF Gorzów 2000 U23 LB II KOWALSKI Zenon Z/3911/16 2022
2 2 f 1 37.96 ŁUKOMSKA Wiktoria MKS Inowrocław 2002 U23 KP II KWIATKOWSKI Waldemar # Z/3766/16 2022 3 LDK!
3 3 f 1 28.87 PACEŚ Paulina UKS 12 Kalisz 2005 U18 WP IV MAŁECKI Marcin Z/2134/20 2022 LDK!
4 4 f 1 28.50 MIERZEJEWSKA Zuzanna LKS Lubusz Słubice 2005 U18 LB IV HOROSZKIEWICZ Łukasz Z/4077/19 2022
5 5 f 1 27.27 NOWICKA Marcelina LUKS Orkan Września 2006 U18 WP IV PAWLAK Przemysław Z/3642/22 2022
6 6 f 1 26.07 PIECHOTA Małgorzata MKS Baszta Szamotuły 2005 U18 WP -- UNGER Krzysztof Z/2734/22 2022
7 7 f 1 25.56 DŁUŻEWSKA Jagoda MKS Baszta Szamotuły 2005 U18 WP -- UNGER Krzysztof Z/3111/19 2022
8 8 f 1 24.20 MAŁYCHA Kornelia WMLKS Nadodrze Powodowo 2004 U20 WP -- WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/2936/20 2022
Młot (2) K
1 1 f 1 35.29 ROSZKIEWICZ Alicja UKS Achilles Leszno 2009 U14 WP -- ZDONEK Filip Z/5648/21 2022 LDK!
Młot (3) K
1 1 f 1 53.23 KOŹLAREK Julia OŚ AZS Poznań 2005 U18 WP I BIERNACKI Jacek Z/1657/19 2022
2 2 f 1 50.55 KOVAL Maria LUKS Orkan Września 2005 U18 WP II PAWLAK Przemysław Z/4003/22 2022
3 3 f 1 46.83 ORZECHOWSKA Oliwia ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2005 U18 LB III KOWALSKI Zenon Z/2517/20 2022 LDK!
4 4 f 1 31.19 MROWIŃSKA Zuzanna OŚ AZS Poznań 2006 U18 WP -- NOWAK Grzegorz Z/10594/21 2022
5 5 f 1 24.23 BANAŚ Alicja LKS Orkan Ostrzeszów 2006 U18 WP -- NALEPA Marek Z/1159/22 2022
6 6 f 1 21.59 JAGODZIŃSKA Zuzanna MKS Juvenia Puszczykowo 2006 U18 WP -- CHMIELARZ Lucyna Z/14733/21 2022
1 1 f 2 51.80 PRACHARCZYK Maria LKLA Krokus Astromal Leszno 2007 U16 WP II B.D. Z/3237/22 2022 LDK!
2 2 f 2 43.11 KYSYLOVA Mariia OŚ AZS Poznań 2011 U12 WP III NOWAK Grzegorz Z/5262/22 2022
3 3 f 2 39.94 ZIMMER Julia UKS Achilles Leszno 2007 U16 WP IV GÓRSKA Hanna Z/14486/21 2022 LDK!
4 4 f 2 32.62 ZHABINSKA Kseniia LKS Orkan Ostrzeszów 2008 U16 WP V NALEPA Marek Z/4833/22 2022
5 5 f 2 30.69 KOŁACKA Michalina OŚ AZS Poznań 2009 U14 WP V BIERNACKI Jacek Z/10593/21 2022
6 6 f 2 26.23 CZELADZKA Marcelina MKS Juvenia Puszczykowo 2007 U16 WP -- CHMIELARZ Lucyna Z/0282/20 2022 LDK!
7 7 f 2 23.98 KAMIŃSKA Roksana PLKS Gwda Piła 2008 U16 WP -- WAWRUSZAK Andrzej Z/5156/19 2022 LDK!
8 8 f 2 21.39 KUCZKOWSKA Florentyna UKS Achilles Leszno 2008 U16 WP -- GÓRSKA Hanna Z/4040/21 2022 LDK!
9 9 f 2 18.47 KOŁODZIEJSKA Wioleta PLKS Gwda Piła 2008 U16 WP -- WAWRUSZAK Andrzej Z/3070/22 2022
  f 2 NM CIEŚLA Maja UMKS Iskra Wolsztyn 2008 U16 WP -- CZARNECKI Mateusz Z/10962/21 2022 LDK!
Młot (4) K
1 1 f 1 59.21 KYSYLOVA Yuliia OŚ AZS Poznań 1997 Sen WP I NOWAK Grzegorz Z/5034/22 2022
2 2 f 1 56.14 KOKOWSKA Aleksandra OŚ AZS Poznań 1995 Sen WP I DMP NOWAK Grzegorz Z/3234/11 2022 1 144
3 3 f 1 52.59 KANIOWSKA Weronika AZS-AWF Gorzów 2004 U20 LB I KOWALSKI Zenon Z/0220/18 2022 3 LDK!
4 4 f 1 47.76 DOBROWOLSKA Aleksandra AZS-AWF Gorzów 2000 U23 LB II KOWALSKI Zenon Z/3911/16 2022
5 5 f 1 47.64 SENKOWSKA Karolina OŚ AZS Poznań 2002 U23 WP II BIERNACKI Jacek B.D. Z/2924/17 2022
6 6 f 1 47.22 KNIAT Zuzanna OŚ AZS Poznań 2003 U20 WP II DMP PAWLAK Przemysław NOWAK Grzegorz B.D. , Z/0408/17 , 2022 LDK! 105
7 7 f 1 46.33 KOMISARCZYK Zuzanna OŚ AZS Poznań 2001 U23 WP II NOWAK Grzegorz B.D. Z/5341/15 2022
8 8 f 1 41.00 JAGIEŁKA Gabriela OŚ AZS Poznań 2002 U23 WP III NOWAK Grzegorz B.D. Z/3375/16 2022
Oszczep (500) K
1 1 f 1 32.12 MIERZEJEWSKA Zuzanna LKS Lubusz Słubice 2005 U18 LB IV HOROSZKIEWICZ Łukasz Z/4077/19 2022
2 2 f 1 32.02 NOWACKA Oliwia UMKS Iskra Wolsztyn 2006 U18 WP IV SKWIERZYŃSKI Jacek Z/2826/19 2022 LDK!
3 3 f 1 24.72 WOLIŃSKA Zuzanna UKS Orkan Środa Wlkp. 2005 U18 WP -- SZOSTAK Janusz Z/0398/20 2022
1 1 f 2 31.92 JARÓŻEK Emilia MUKS Kadet Rawicz 2007 U16 WP V ŚWITAŁA Aldona Z/4085/18 2022 BEZ LDK!
2 2 f 2 28.73 SMOLEŃ Iga KS Gwardia Piła 2007 U16 WP V CHWAŁEK Jarosław Z/2604/21 2022
3 3 f 2 24.10 GROMADA Weronika LKS Lubusz Słubice 2008 U16 LB -- HOROSZKIEWICZ Łukasz HOROSZKIEWICZ Łukasz Z/9173/21 2022 LDK!
4 4 f 2 23.72 SZUMNA Zuzanna MUKS Kadet Rawicz 2007 U16 WP -- ŚWITAŁA Aldona Z/1414/22 2022 LDK!
5 5 f 2 23.24 TOMYS Maja UMKS Iskra Wolsztyn 2008 U16 WP -- WEISS Elżbieta Z/0035/21 2022 LDK!
6 6 f 2 23.02 KRYSTIANS Roksana WMLKS Nadodrze Powodowo 2007 U16 WP -- ZWIRN Krystyna Z/13157/21 2022
7 7 f 2 20.35 FILIPIAK Zuzanna UKS Orkan Środa Wlkp. 2007 U16 WP -- B.D. Z/4817/22 2022
8 8 f 2 19.58 OCHĘDZAN Zuzanna LKS Orkan Ostrzeszów 2007 U16 WP -- NALEPA Marek Z/3059/22 2022
9 9 f 2 18.55 KOKOT Patrycja LKS Orkan Ostrzeszów 2007 U16 WP -- NALEPA Marek Z/0394/20 2022 LDK!
10 10 f 2 18.46 KUBICKA Lena UKS Orkan Środa Wlkp. 2010 U14 WP -- B.D. Z/4782/22 2022
11 11 f 2 17.04 BRONKA Paulina WMLKS Nadodrze Powodowo 2008 U16 WP -- ZWIRN Krystyna Z/13160/21 2022
12 12 f 2 16.83 REIMANN Karolina WMLKS Nadodrze Powodowo 2007 U16 WP -- ZWIRN Krystyna Z/12133/21 2022
13 13 f 2 13.37 MAĆKOWIAK Zuzanna WMLKS Nadodrze Powodowo 2007 U16 WP -- ZWIRN Krystyna Z/13158/21 2022
Oszczep (600) K
1 1 f 1 36.33 KACZOR Jagoda LKS Orkan Ostrzeszów 2004 U20 WP III NALEPA Marek Z/1697/19 2022 LDK!
Chód 3 km K
1 1 s 1 19:17.29 WALCZAK Paulina UKS Przełaj Żerków 2007 U16 WP V BIERŁA Dawid Z/0747/18 2022 BEZ
2 2 s 1 19:29.11 WOLDAŃSKA Nadia UKS 12 Kalisz 2008 U16 WP V KISIEL Krzysztof # Z/11317/21 2022
3 3 s 1 19:54.45 KWIETNIEWSKA Elena UKS Orkan Środa Wlkp. 2008 U16 WP V ZAWORSKI Marek Z/12646/21 2022 LDK!
4 4 s 1 21:39.27 MAKOWIECKA Zuzanna UKS Przełaj Żerków 2007 U16 WP -- BIERŁA Władysław # Z/0158/20 2022
5 5 s 1 21:49.80 CIARCIŃSKA Marlena UKS Orkan Środa Wlkp. 2007 U16 WP -- ZAWORSKI Marek Z/0308/20 2022 LDK!
6 6 s 1 22:07.28 PŁÓCIENNICZAK Oliwia UKS Orkan Środa Wlkp. 2008 U16 WP -- WINKLER Beata ZAWORSKI Marek , Z/0318/20 , 2022 LDK!
7 7 s 1 22:41.12 SURDYK Daria UKS Orkan Środa Wlkp. 2010 U14 WP -- PRZYMUSIŃSKA-RAUHUT Paulina Z/12678/21 2022 LDK!
8 1 s 1 29:10.36 CZWOJDRAK Magdalena UKS Orkan Środa Wlkp. 2003 U20 WP -- ZAWORSKI Marek ZAWORSKI Marek B.D. , Z/1239/17 , 2022 2 LDK!
100 m M
1 1 e 1 11.14 WŁODARCZYK Michał KS AZS AWF Poznań 1991 Sen WP -1.0 II BIEDERMANN Roman B.D. 2
2 4 e 1 11.38 TOMCZAK Krzysztof OŚ AZS Poznań 2001 U23 WP -1.0 III B.D. REJEWSKI Robert , Z/4602/22 , 2022
3 6 e 1 11.70 AYDINER Denzel OŚ AZS Poznań 2006 U18 WP -1.0 III BIEDERMANN Roman Z/10595/21 2022
4 8 e 1 12.14 LEJA Bartosz MKS Baszta Szamotuły 2005 U18 WP -1.0 IV ZIELIŃSKA Janina Z/4195/18 2022 5
5 11 e 1 12.50 MIKOŁAJCZYK Marcin LUKS Orkan Września 2006 U18 WP -1.0 -- PAWLAK Przemysław Z/1243/22 2022
6 12 e 1 12.51 STRZYGOCKI Kacper MLKS Agros Żary 2006 U18 LB -1.0 -- WISZ Mateusz Z/2818/22 2022
1 7 e 2 11.79 MARCINKOWSKI Marcin OŚ AZS Poznań 1981 Masters WP -1.1 -- BIEDERMANN Roman Z/1631/16 2022 2
2 10 e 2 12.49 BIERNAT Maksymilian UKS Achilles Leszno 2006 U18 WP -1.1 -- GÓRSKA Hanna Z/4025/21 2022 LDK!
3 13 e 2 12.56 SKÓRKA Miłosz UKS Sprinter Słodków 2003 U20 WP -1.1 -- ROSIAK Robert Z/2624/17 2022 BEZ
4 14 e 2 12.88 MUSZTYFAGA Dawid LKS Lubusz Słubice 2006 U18 LB -1.1 -- GRZEŚKOWIAK Jacek Z/8908/21 2022
5 15 e 2 13.48 GARNCAREK Wojciech LKS Orkan Ostrzeszów 2006 U18 WP -1.1 -- NALEPA Marek Z/4247/22 2022 LDK!
1 2 e 3 11.17 NAPIERAŁA Alan OŚ AZS Poznań 1998 Sen WP -1.5 II BIEDERMANN Roman Z/1370/20 2022
2 3 e 3 11.34 GERBER Nikodem OŚ AZS Poznań 2001 U23 WP -1.5 III BIEDERMANN Roman Z/11051/21 2022
3 5 e 3 11.40 PAUKSZTEŁO Piotr niest. Poznań 1997 Sen WP -1.5 III B.D.
4 9 e 3 12.23 RAWECKI Karol LUKS Orkan Września 2003 U20 WP -1.5 -- PAWLAK Przemysław Z/3554/22 2022
1 7 e 4 12.17 FALIGOWSKI Hubert MKS Baszta Szamotuły 2008 U16 WP -2.3 IV ZIELIŃSKA Janina Z/3014/22 2022
2 9 e 4 12.51 GBIORCZYK Mateusz MUKS Kadet Rawicz 2007 U16 WP -2.3 V ŚWITAŁA Aldona Z/2372/20 2022 LDK!
3 191 e 4 13.33 WYGODA Sebastian LKS Orkan Ostrzeszów 2007 U16 WP -2.3 -- SIPURZYŃSKA Ewa Z/5763/21 2022 LDK!
4 21 e 4 13.43 PRZYBYŁ Bartosz MUKS Kadet Rawicz 2009 U14 WP -2.3 -- ŚWITAŁA Aldona Z/1093/21 2022 LDK!
5 22 e 4 13.61 MIKOŁAJCZYK Jakub PZS Gontyniec Chodzież 2008 U16 WP -2.3 -- CHWAŁEK Jarosław Z/2087/21 2022 LDK!
6 24 e 4 13.76 CZAJKA Mateusz MKS Baszta Szamotuły 2008 U16 WP -2.3 -- ZIELIŃSKA Janina Z/13118/21 2022
7 25 e 4 13.78 SKRZYPCZAK Kacper SKS Unia Swarzędz 2008 U16 WP -2.3 -- BYTNIEWSKI Szymon Z/0710/21 2022 LDK!
1 1 e 5 11.63 RATAJCZYK Bartosz KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2007 U16 WP +0.9 III WALCZAK Katarzyna Z/0248/20 2022
2 8 e 5 12.49 BRZEZIŃSKI Oliwier OŚ AZS Poznań 2007 U16 WP +0.9 V BIEDERMANN Roman Z/1415/22 2022
3 12 e 5 12.57 SADZA Filip UMKS Iskra Wolsztyn 2008 U16 WP +0.9 V WEISS Elżbieta Z/12441/21 2022 LDK!
4 13 e 5 12.80 LORENC Łukasz UMKS Iskra Wolsztyn 2007 U16 WP +0.9 -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/0030/21 2022 LDK!
5 17 e 5 13.20 NOWAK Witold PLKS Gwda Piła 2007 U16 WP +0.9 -- KRZEWIŃSKI Ignacy Z/4860/22 2022
6 27 e 5 15.01 ALEKSANDROWICZ Oliwier MUKS Kadet Rawicz 2010 U14 WP +0.9 -- ŚWITAŁA Aldona Z/1084/21 2022 LDK!
1 6 e 6 12.14 KIERNOŻYCKI Michał MLKS Agros Żary 2008 U16 LB -0.7 IV WISZ Mateusz Z/13793/21 2022 LDK!
2 10 e 6 12.52 KACZMAREK Mikołaj UKS Dąb Suchy Las 2007 U16 WP -0.7 V TYLAK Łukasz Z/0533/22 2022 LDK!
3 11 e 6 12.54 IDZIASZEK Jakub UKS Orkan Środa Wlkp. 2007 U16 WP -0.7 V KACZOR Mieczysław Z/4150/22 2022 LDK!
4 16 e 6 13.11 MĘTLAK Tomasz PLKS Gwda Piła 2008 U16 WP -0.7 -- ŁAPACZ Zbigniew Z/1204/22 2022
5 28 e 6 15.23 ALIABIEV Michał UKS 12 Kalisz 2010 U14 WP -0.7 -- WANGE Adrianna Z/1404/22 2022
6 31 e 6 16.80 LALIK Tymoteusz MUKS Kadet Rawicz 2010 U14 WP -0.7 -- ŚWITAŁA Aldona Z/1088/21 2022 LDK!
1 2 e 7 11.82 KRAKOWSKI Eryk KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2008 U16 WP -0.3 IV WALCZAK Michał # Z/2370/20 2022 LDK!
2 3 e 7 11.84 ZIMNIAK Nikodem KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2007 U16 WP -0.3 IV WALCZAK Katarzyna Z/0477/21 2022
3 14 e 7 12.84 KRAMSKI Norbert UMKS Iskra Wolsztyn 2007 U16 WP -0.3 -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/13125/21 2022
4 15 e 7 12.85 MARKOWSKI Igor KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2007 U16 WP -0.3 -- WALCZAK Marek Z/13314/21 2022 LDK!
5 18 e 7 13.28 KOPEK Piotr OŚ AZS Poznań 2007 U16 WP -0.3 -- CIEŚLICKA Elżbieta Z/0266/21 2022 LDK!
6 30 e 7 15.75 ANTCZAK Wojtek KS Stal Pleszew 2010 U14 WP -0.3 -- KRUCHOWSKA-WOJCIESZAK Patrycja Z/12680/21 2022 LDK!
1 4 e 8 11.85 PŁAWIŃSKI Antoni UKS Skoczek Władysławów 2007 U16 WP -1.4 IV BERLIŃSKI Florian Z/3768/21 2022 LDK!
2 5 e 8 12.05 TKACZYK Filip OŚ AZS Poznań 2007 U16 WP -1.4 IV BIEDERMANN Roman Z/1416/22 2022
3 20 e 8 13.37 KAŹMIERCZAK Maciej OŚ AZS Poznań 2007 U16 WP -1.4 -- BIEDERMANN Roman Z/5605/22 2022
4 23 e 8 13.67 MIROFORIDIS Piotr UKS Orkan Środa Wlkp. 2008 U16 WP -1.4 -- CICHOWLAS Agnieszka Z/13153/21 2022 LDK!
5 26 e 8 14.66 STOLARZ Jan OŚ AZS Poznań 2010 U14 WP -1.4 -- BIEDERMANN Roman Z/3243/22 2022
6 29 e 8 15.49 NOWAK Filip MUKS Kadet Rawicz 2010 U14 WP -1.4 -- ŚWITAŁA Aldona Z/1089/21 2022 LDK!
1 1 f 1 11.00 TOMCZAK Krzysztof OŚ AZS Poznań 2001 U23 WP +0.8 II B.D. REJEWSKI Robert , Z/4602/22 , 2022
2 2 f 1 11.09 WŁODARCZYK Michał KS AZS AWF Poznań 1991 Sen WP +0.8 II BIEDERMANN Roman B.D. 2
3 3 f 1 11.32 NAPIERAŁA Alan OŚ AZS Poznań 1998 Sen WP +0.8 III BIEDERMANN Roman Z/1370/20 2022
4 4 f 1 11.35 GERBER Nikodem OŚ AZS Poznań 2001 U23 WP +0.8 III BIEDERMANN Roman Z/11051/21 2022
5 5 f 1 11.48 PAUKSZTEŁO Piotr niest. Poznań 1997 Sen WP +0.8 III B.D.
6 6 f 1 11.73 AYDINER Denzel OŚ AZS Poznań 2006 U18 WP +0.8 III BIEDERMANN Roman Z/10595/21 2022
7 7 f 1 12.27 LEJA Bartosz MKS Baszta Szamotuły 2005 U18 WP +0.8 -- ZIELIŃSKA Janina Z/4195/18 2022 5
1 1 f 2 11.48 RATAJCZYK Bartosz KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2007 U16 WP +0.1 III WALCZAK Katarzyna Z/0248/20 2022
2 2 f 2 11.62 KRAKOWSKI Eryk KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2008 U16 WP +0.1 III WALCZAK Michał # Z/2370/20 2022 LDK!
3 3 f 2 11.68 ZIMNIAK Nikodem KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2007 U16 WP +0.1 III WALCZAK Katarzyna Z/0477/21 2022
4 4 f 2 11.75 PŁAWIŃSKI Antoni UKS Skoczek Władysławów 2007 U16 WP +0.1 III BERLIŃSKI Florian Z/3768/21 2022 LDK!
5 5 f 2 11.86 TKACZYK Filip OŚ AZS Poznań 2007 U16 WP +0.1 IV BIEDERMANN Roman Z/1416/22 2022
6 6 f 2 12.16 FALIGOWSKI Hubert MKS Baszta Szamotuły 2008 U16 WP +0.1 IV ZIELIŃSKA Janina Z/3014/22 2022
7 7 f 2 12.43 GBIORCZYK Mateusz MUKS Kadet Rawicz 2007 U16 WP +0.1 V ŚWITAŁA Aldona Z/2372/20 2022 LDK!
8 8 f 2 12.52 BRZEZIŃSKI Oliwier OŚ AZS Poznań 2007 U16 WP +0.1 V BIEDERMANN Roman Z/1415/22 2022
200 m M
1 2 s 1 22.61 NAWROT Mikołaj OŚ AZS Poznań 2000 U23 WP -1.8 II BYTNIEWSKI Szymon B.D. Z/0793/15 2022
2 3 s 1 23.62 NOWAK Wojciech OŚ AZS Poznań 1997 Sen WP -1.8 -- REJEWSKI Robert Z/1409/15 2022
1 4 s 2 23.79 AYDINER Denzel OŚ AZS Poznań 2006 U18 WP +0.8 IV BIEDERMANN Roman Z/10595/21 2022
2 7 s 2 24.95 LEJA Bartosz MKS Baszta Szamotuły 2005 U18 WP +0.8 -- ZIELIŃSKA Janina Z/4195/18 2022 5
3 8 s 2 25.14 STRZYGOCKI Kacper MLKS Agros Żary 2006 U18 LB +0.8 -- WISZ Mateusz Z/2818/22 2022
4 9 s 2 25.49 HANDKE Mikołaj UKS Jedynka Gostyń 2004 U20 WP +0.8 -- B.D. Z/1073/19 2022
5 11 s 2 25.57 BIERNAT Maksymilian UKS Achilles Leszno 2006 U18 WP +0.8 -- GÓRSKA Hanna Z/4025/21 2022 LDK!
1 1 s 3 22.48 WŁODARCZYK Michał KS AZS AWF Poznań 1991 Sen WP +1.9 II BIEDERMANN Roman B.D. 2
2 5 s 3 23.83 FILA Wojciech LKS Lubusz Słubice 2004 U20 LB +1.9 IV GRZEŚKOWIAK Jacek Z/4816/19 2022
3 6 s 3 24.57 PALUSZKIEWICZ Kacper KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2005 U18 WP +1.9 -- WALCZAK Michał Z/0485/22 2022
4 10 s 3 25.54 MUSZTYFAGA Dawid LKS Lubusz Słubice 2006 U18 LB +1.9 -- GRZEŚKOWIAK Jacek Z/8908/21 2022
300 m M
1 1 s 1 37.23 ZIMNIAK Nikodem KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2007 U16 WP II WALCZAK Katarzyna Z/0477/21 2022
2 2 s 1 37.76 WOJTASIK Aleksander KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2007 U16 WP III WALCZAK Katarzyna Z/3103/19 2022 LDK!
3 3 s 1 38.27 PAJĄK Stanisław MLKS Agros Żary 2007 U16 LB III ŁABUL Wioletta WISZ Mateusz , Z/0384/21 , 2022 LDK!
4 4 s 1 38.29 PIASKOWSKI Antoni KL Lumel Zielona Góra 2008 U16 LB III FILIPOWSKI Krzysztof Z/5513/22 2022 LDK!
5 6 s 1 39.98 IDZIASZEK Jakub UKS Orkan Środa Wlkp. 2007 U16 WP IV KACZOR Mieczysław Z/4150/22 2022 LDK!
6 7 s 1 40.25 NIŻEWSKI Oktawian LKS Vectra Włocławek 2007 U16 KP IV NOWAKOWSKA Agnieszka Z/0558/20 2022 LDK!
7 9 s 1 40.35 SADZA Filip UMKS Iskra Wolsztyn 2008 U16 WP IV WEISS Elżbieta Z/12441/21 2022 LDK!
1 5 s 2 39.89 SMARDZ Szymon LKS Orkan Ostrzeszów 2008 U16 WP IV NALEPA Marek Z/0126/22 2022
2 8 s 2 40.25 KASZYŃSKI Dominik UKS Skoczek Władysławów 2007 U16 WP IV BERLIŃSKI Florian Z/0291/20 2022 LDK!
3 10 s 2 41.18 BRZEZIŃSKI Oliwier OŚ AZS Poznań 2007 U16 WP V BIEDERMANN Roman Z/1415/22 2022
4 11 s 2 41.88 GOGOLEWSKI Mikołaj MKS-MOS Śrem 2008 U16 WP V OKONIEWSKI Zbigniew # Z/9328/21 2022
5 12 s 2 42.56 FALKOWSKI Julian SKS Unia Swarzędz 2008 U16 WP -- BYTNIEWSKI Szymon Z/0803/21 2022 LDK!
6 13 s 2 42.63 WOJTKOWIAK Marcel OŚ AZS Poznań 2007 U16 WP -- CIEŚLICKA Elżbieta Z/4831/22 2022
7 14 s 2 43.75 KOPEK Piotr OŚ AZS Poznań 2007 U16 WP -- CIEŚLICKA Elżbieta Z/0266/21 2022 LDK!
1 15 s 3 45.02 MIROFORIDIS Piotr UKS Orkan Środa Wlkp. 2008 U16 WP -- CICHOWLAS Agnieszka Z/13153/21 2022 LDK!
2 16 s 3 46.32 MIKOŁAJCZYK Jakub PZS Gontyniec Chodzież 2008 U16 WP -- CHWAŁEK Jarosław Z/2087/21 2022 LDK!
3 17 s 3 47.53 OSZMIAŃCZUK Jakub MLKS Agros Żary 2008 U16 LB -- WISZ Mateusz Z/3461/21 2022 LDK!
4 18 s 3 51.73 ZIELIŃSKI Jan MKS Baszta Szamotuły 2010 U14 WP -- TOMCZAK - BACHARA Dominika Z/9054/21 2022 LDK!
5 19 s 3 56.16 SZAFRAN Wojciech MKS Baszta Szamotuły 2010 U14 WP -- TOMCZAK - BACHARA Dominika Z/3063/22 2022 LDK!
600 m M
1 1 s 1 1:31.81 GOWGIEL Kacper UKS Piątka Jarocin 2007 U16 WP III SZYMKOWIAK Marcin Z/3132/19 2022 LDK!
2 2 s 1 1:32.15 RZEMPOŁUCH Bartosz UKS Sprinter Słodków 2008 U16 WP IV B.D. Z/0298/20 2022 LDK!
3 3 s 1 1:34.27 PIASZCZYŃSKI Filip UKS Achilles Leszno 2008 U16 WP IV GÓRSKA Hanna Z/5649/21 2022 LDK!
4 4 s 1 1:41.47 KOŁODZIEJSKI Mikołaj PLKS Gwda Piła 2007 U16 WP -- KRZEWIŃSKI Ignacy Z/4866/22 2022
5 5 s 1 1:42.30 SOLAREK Franciszek OŚ AZS Poznań 2009 U14 WP -- MALUŚKIEWICZ Agnieszka Z/0268/21 2022 LDK!
6 6 s 1 1:43.40 WOJCIECHOWSKI Oskar UKS Achilles Leszno 2008 U16 WP -- GÓRSKA Hanna Z/14483/21 2022 LDK!
7 7 s 1 1:44.02 GÓRCZYŃSKI Adam MKS-MOS Śrem 2007 U16 WP -- OKONIEWSKI Zbigniew # Z/3683/22 2022
8 8 s 1 1:52.16 GOWGIEL Jakub UKS Piątka Jarocin 2008 U16 WP -- SZYMKOWIAK Marcin Z/2585/21 2022 LDK!
9 9 s 1 1:53.48 KOZŁOWSKI Mateusz WMLKS Nadodrze Powodowo 2008 U16 WP -- ZWIRN Krystyna Z/4871/22 2022
10 10 s 1 1:56.01 DEMBNY Aleksander OŚ AZS Poznań 2010 U14 WP -- MALUŚKIEWICZ Agnieszka Z/12416/21 2022 LDK!
800 m M
1 1 s 1 1:52.15 CHMIELARZ Jakub KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2002 U23 WP II GRZEGOROWSKA Kamila Z/0692/19 2022
2 2 s 1 1:52.73 TWARDOŃ Szymon KS Energetyk Poznań 2004 U20 WP II GRENDA Jan Z/4315/19 2022 LDK!
3 3 s 1 1:55.54 PIASECKI Ryszard OŚ AZS Poznań 2001 U23 WP II DMP BYTNIEWSKI Szymon B.D. Z/0948/18 2022 80
4 4 s 1 1:56.89 GRAD Filip OŚ AZS Poznań 2001 U23 WP II GRENDA Jan B.D. Z/0938/15 2022
5 5 s 1 1:58.56 NOWICKI Jakub KS Energetyk Poznań 2004 U20 WP III DMP U20 GUMNY Andrzej GRENDA Jan , Z/1095/18 , 2022 5 LDK! 114
6 7 s 1 1:59.47 GIERULA Kamil MLKS Agros Żary 2003 U20 LB III KOŁACZ Dariusz WISZ Mateusz , Z/5308/18 , 2022 5 LDK!
7 8 s 1 1:59.88 ADAMCZAK Kacper KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2003 U20 WP III GRZEGOROWSKA Kamila Z/1073/18 2022 3
8 12 s 1 2:02.48 BURCHACKI Jakub UKS Przełaj Żerków 2005 U18 WP IV B.D. WYDUBA Roman # , Z/0752/18 , 2022 BEZ LDK!
9 13 s 1 2:02.55 WIECZOREK Mikołaj KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2001 U23 WP -- GRZEGOROWSKA Kamila Z/3234/17 2022
10 16 s 1 2:06.13 MANIECKI Gabriel OŚ AZS Poznań 2001 U23 WP -- OSTROWSKI Ryszard B.D. Z/1273/15 2022
11 18 s 1 2:06.71 SOKOŁOWSKI Kamil KS Energetyk Poznań 2004 U20 WP IV GRENDA Jan Z/1110/17 2022 4 LDK!
  s 1 DNF NAWROT Mikołaj OŚ AZS Poznań 2000 U23 WP -- BYTNIEWSKI Szymon B.D. Z/0793/15 2022
1 6 s 2 1:59.06 BRUDŁO Hubert KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2006 U18 WP III DMP U20 GRZEGOROWSKA Kamila Z/4792/19 2022 111
2 9 s 2 2:00.85 MIKOŁAJCZAK Hubert UKS Czwórka Kościan 1995 Sen WP III B.D. B.D. , Z/1452/11 , 2022
3 10 s 2 2:01.40 POLAK Bartosz KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2005 U18 WP III DMP U20 GRZEGOROWSKA Kamila Z/1825/21 2022 100
4 11 s 2 2:01.86 KEMPA Maciej KS Żary Runners Team 2001 U23 LB III WISZ Mateusz BYTNIEWSKI Szymon B.D. Z/0932/16 2019
5 14 s 2 2:04.74 HAUPT Maciej OŚ AZS Poznań 2005 U18 WP IV GRENDA Jan Z/5207/18 2022 BEZ
6 15 s 2 2:05.63 TEPPER Daniel UKS Maszewiak Maszewo 2004 U20 LB IV MUCHOWSKI Michał Z/4017/18 2022 BEZ LDK!
7 17 s 2 2:06.62 GRAFF Tymoteusz KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2006 U18 WP IV GRZEGOROWSKA Kamila Z/14598/21 2022
8 19 s 2 2:15.73 SKRZYPCZAK Jakub UKS Jedynka Gostyń 2006 U18 WP -- B.D. Z/1505/20 2022
9 20 s 2 2:19.78 KRYSTEK Szymon UKS 12 Kalisz 2006 U18 WP -- OLSZYNA Waldemar Z/2973/21 2022 LDK!
10 21 s 2 2:22.92 FILAR Jan UKS 12 Kalisz 2006 U18 WP -- OLSZYNA Waldemar Z/4590/22 2022
11 22 s 2 2:37.53 ROJNA Jakub LKS Lubusz Słubice 2006 U18 LB -- KIEDROWICZ Piotr Z/4606/22 2022 LDK!
1000 m M
1 1 s 1 3:06.24 KARPOWICZ Wiktor PLKS Gwda Piła 2007 U16 WP -- KRZEWIŃSKI Ignacy Z/4865/22 2022
2 2 s 1 3:06.96 KASPRZAK Szymon UKS 12 Kalisz 2007 U16 WP -- WIŚNIEWSKI Paweł Z/3137/19 2022 LDK!
3 3 s 1 3:07.75 DUBIAŁ Szymon UKS Achilles Leszno 2007 U16 WP -- GÓRSKA Hanna Z/5642/21 2022 LDK!
4 4 s 1 3:09.19 KULPA Jakub PLKS Gwda Piła 2007 U16 WP -- KRZEWIŃSKI Ignacy Z/4863/22 2022
5 5 s 1 3:27.42 WAWRZYNIAK Jakub KS Energetyk Poznań 2009 U14 WP -- GRENDA Agnieszka Z/4872/22 2022 LDK!
6 6 s 1 3:33.18 MARCZAK Tymoteusz LUKS Orkan Września 2008 U16 WP -- SZYMKOWIAK Tomasz Z/12153/21 2022 LDK!
2000 m M
1 1 s 1 6:31.38 STRZYGOCKI Bartłomiej MLKS Agros Żary 2008 U16 LB V WISZ Mateusz Z/14213/21 2022 LDK!
2 2 s 1 6:40.48 JANIAK Tomasz UKS Achilles Leszno 2007 U16 WP -- ZDONEK Filip Z/14484/21 2022 LDK!
3 3 s 1 6:50.23 PUDLISZEWSKI Ignacy UKS Czwórka Kościan 2007 U16 WP -- B.D. Z/3812/22 2022
4 4 s 1 6:55.46 KADECKI Konrad PLKS Gwda Piła 2007 U16 WP -- KRZEWIŃSKI Ignacy Z/12062/21 2022 LDK!
5 5 s 1 6:58.12 RATKOWSKI Jędrzej OŚ AZS Poznań 2008 U16 WP -- CIEŚLICKA Elżbieta Z/0303/21 2022 LDK!
110 m pł MŁ M
1 1 e 1 15.15 PAJĄK Stanisław MLKS Agros Żary 2007 U16 LB -0.1 II ŁABUL Wioletta WISZ Mateusz , Z/0384/21 , 2022 LDK!
2 2 e 1 15.65 KUŚMIEREK Damian UKS Skoczek Władysławów 2007 U16 WP -0.1 II WIŚNIEWSKI Bartłomiej BERLIŃSKI Florian , Z/2316/20 , 2022 LDK!
3 3 e 1 16.03 PŁAWIŃSKI Antoni UKS Skoczek Władysławów 2007 U16 WP -0.1 III BERLIŃSKI Florian Z/3768/21 2022 LDK!
4 4 e 1 16.70 WLEKLIŃSKI Seweryn UKS Przełaj Żerków 2007 U16 WP -0.1 III WYDUBA Roman # Z/0805/21 2022
5 5 e 1 16.91 SZNAJDER Kornel MKS Piast Głogów 2008 U16 DS -0.1 III BIELAWA Przemysław Z/14736/21 2022 LDK!
6 6 e 1 17.83 DUDA Tymon OŚ AZS Poznań 2007 U16 WP -0.1 V CIEŚLICKA Elżbieta Z/2367/20 2022 LDK!
7 7 e 1 19.40 KRAMSKI Norbert UMKS Iskra Wolsztyn 2007 U16 WP -0.1 -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/13125/21 2022
8 8 e 1 20.16 KEMPA Dawid LKS Orkan Ostrzeszów 2007 U16 WP -0.1 -- NALEPA Marek
1 1 f 1 15.79 KUŚMIEREK Damian UKS Skoczek Władysławów 2007 U16 WP -4.1 III WIŚNIEWSKI Bartłomiej BERLIŃSKI Florian , Z/2316/20 , 2022 LDK!
2 2 f 1 16.02 PŁAWIŃSKI Antoni UKS Skoczek Władysławów 2007 U16 WP -4.1 III BERLIŃSKI Florian Z/3768/21 2022 LDK!
3 3 f 1 16.32 WLEKLIŃSKI Seweryn UKS Przełaj Żerków 2007 U16 WP -4.1 III WYDUBA Roman # Z/0805/21 2022
4 4 f 1 17.24 SZNAJDER Kornel MKS Piast Głogów 2008 U16 DS -4.1 IV BIELAWA Przemysław Z/14736/21 2022 LDK!
5 5 f 1 17.66 DUDA Tymon OŚ AZS Poznań 2007 U16 WP -4.1 IV CIEŚLICKA Elżbieta Z/2367/20 2022 LDK!
110 m pł J MŁ M
1 3 e 1 15.73 TOMYS Jakub UMKS Iskra Wolsztyn 2005 U18 WP +0.8 III SKWIERZYŃSKI Jacek Z/3120/19 2022 LDK!
2 4 e 1 16.74 ARNDT Marek UKS Przełaj Żerków 2006 U18 WP +0.8 -- BIERŁA Dawid # Z/0094/20 2022
3 5 e 1 17.11 MELER Mateusz LUKS Orkan Września 2006 U18 WP +0.8 -- PAWLAK Przemysław Z/0915/20 2022
4 6 e 1 17.12 KUCHERIAVCHENKO Ivan LUKS Orkan Września 2006 U18 WP +0.8 -- PAWLAK Przemysław Z/4813/22 2022
1 2 f 1 16.23 ARNDT Marek UKS Przełaj Żerków 2006 U18 WP -0.5 IV BIERŁA Dawid # Z/0094/20 2022
2 3 f 1 16.51 KUCHERIAVCHENKO Ivan LUKS Orkan Września 2006 U18 WP -0.5 -- PAWLAK Przemysław Z/4813/22 2022
3 4 f 1 16.68 MELER Mateusz LUKS Orkan Września 2006 U18 WP -0.5 -- PAWLAK Przemysław Z/0915/20 2022
110 m pł M (99.1) M
1 1 e 1 15.39 FILA Wojciech LKS Lubusz Słubice 2004 U20 LB +0.8 II GRZEŚKOWIAK Jacek Z/4816/19 2022
2 2 e 1 15.59 OLEJNICZAK Kacper LUKS Orkan Września 2003 U20 WP +0.8 II PUJDAK Andrzej Z/10124/21 2022
1 1 f 1 15.48 OLEJNICZAK Kacper LUKS Orkan Września 2003 U20 WP -0.5 II PUJDAK Andrzej Z/10124/21 2022
300 m pł M
1 1 s 1 44.06 GRYS Andrzej MKS Piast Głogów 2007 U16 DS IV BIELAWA Przemysław Z/0987/21 2022 LDK!
2 2 s 1 44.20 WLEKLIŃSKI Seweryn UKS Przełaj Żerków 2007 U16 WP IV WYDUBA Roman # Z/0805/21 2022
3 3 s 1 44.50 BECELA Piotr UMKS Iskra Wolsztyn 2007 U16 WP IV SKWIERZYŃSKI Jacek Z/0025/21 2022 LDK!
4 4 s 1 45.14 FRĄCKOWIAK Oliwier MUKS Kadet Rawicz 2007 U16 WP V ŚWITAŁA Aldona Z/4083/18 2022 BEZ LDK!
5 5 s 1 45.16 DUDA Tymon OŚ AZS Poznań 2007 U16 WP V CIEŚLICKA Elżbieta Z/2367/20 2022 LDK!
400 m pł J MŁ M
1 1 s 1 58.84 ARNDT Marek UKS Przełaj Żerków 2006 U18 WP IV BIERŁA Dawid # Z/0094/20 2022
2 2 s 1 58.84 SADOWSKI Oskar WMLKS Nadodrze Powodowo 2005 U18 WP IV FEIFER Bartosz WALCZAK- MORTEZAEI Artur , Z/3720/20 , 2022 LDK!
3 3 s 1 59.32 HAJDUK Dawid PLKS Gwda Piła 2005 U18 WP IV KRZEWIŃSKI Ignacy KRZEWIŃSKI Ignacy Z/4252/18 2022 BEZ LDK!
4 4 s 1 61.95 KUCHERIAVCHENKO Ivan LUKS Orkan Września 2006 U18 WP -- PAWLAK Przemysław Z/4813/22 2022
5 5 s 1 62.42 MELER Mateusz LUKS Orkan Września 2006 U18 WP -- PAWLAK Przemysław Z/0915/20 2022
6 6 s 1 62.73 DĄBEK Dominik PLKS Gwda Piła 2006 U18 WP -- KRZEWIŃSKI Ignacy # Z/14605/21 2022 LDK!
7 7 s 1 66.01 MIKOŁAJCZYK Marcin LUKS Orkan Września 2006 U18 WP -- PAWLAK Przemysław Z/1243/22 2022
8 8 s 1 66.17 WĘGLARZ Krzysztof WMLKS Nadodrze Powodowo 2005 U18 WP -- WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/11352/21 2022
400 m pł M
1 1 s 1 55.93 TYLAK Łukasz UKS Dąb Suchy Las 1990 Sen WP II TYLAK Łukasz Z/1668/12 2022 II
2 2 s 1 57.24 JANIK Mateusz WMLKS Nadodrze Powodowo 2004 U20 WP III B.D. WALCZAK- MORTEZAEI Artur , Z/5249/18 , 2022 5 LDK!
3 3 s 1 61.85 OLEJNICZAK Kacper LUKS Orkan Września 2003 U20 WP IV PUJDAK Andrzej Z/10124/21 2022
4 4 s 1 62.72 NOWAK Jan UKS 12 Kalisz 2004 U20 WP -- OLSZYNA Waldemar Z/1477/19 2022
5 5 s 1 63.07 GRZYMSKI Stanisław UKS Skoczek Władysławów 2004 U20 WP -- BERLIŃSKI Florian Z/2668/17 2022 4
6 6 s 1 63.19 KOKOCIŃSKI Dawid WMLKS Nadodrze Powodowo 2003 U20 WP -- WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/1384/17 2022 5
1000 m prz M
1 1 s 1 2:52.87 NIJAKOWSKI Mateusz UKS Skoczek Władysławów 2007 U16 WP III BERLIŃSKI Florian Z/0143/21 2022 LDK!
2 2 s 1 3:01.94 MARGOWSKI Hubert PLKS Gwda Piła 2007 U16 WP IV KRZEWIŃSKI Ignacy Z/3446/20 2022 LDK!
3 3 s 1 3:06.45 HOFFMAN Paskal PLKS Gwda Piła 2008 U16 WP V ŁAPACZ Zbigniew # Z/1201/22 2022
4 4 s 1 3:11.94 KRZYKAWSKI Nikodem PZS Gontyniec Chodzież 2008 U16 WP V CHWAŁEK Jarosław Z/5066/19 2022 LDK!
5 5 s 1 3:16.76 PROTASEWICZ Jakub OŚ AZS Poznań 2008 U16 WP -- CIEŚLICKA Elżbieta Z/11312/21 2022 LDK!
4x100 m M
1 1 s 1 44.59 KRAKOWSKI Eryk
RATAJCZYK Bartosz
ZIMNIAK Nikodem
WOJTASIK Aleksander
KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2008
2007
2007
2007
U16 WLP -- WALCZAK Michał
WALCZAK Katarzyna
WALCZAK Katarzyna
WALCZAK Katarzyna
Z/2370/20
Z/0248/20
Z/0477/21
Z/3103/19
2022
2022
2022
2022




2 2 s 1 47.88 BECELA Piotr
JĄDER Wiktor
KRAMSKI Norbert
SADZA Filip
UMKS Iskra Wolsztyn 2007
2007
2007
2008
U16 WLP -- SKWIERZYŃSKI Jacek
WEISS Elżbieta
SKWIERZYŃSKI Jacek
WEISS Elżbieta
Z/0025/21
Z/0027/21
Z/13125/21
Z/12441/21
2022
2022
2022
2022




3 3 s 1 48.36 KASZYŃSKI Dominik
KUŚMIEREK Damian
PŁAWIŃSKI Antoni
NIJAKOWSKI Mateusz
UKS Skoczek Władysławów 2007
2007
2007
2007
U16 WLP -- BERLIŃSKI Florian
WIŚNIEWSKI Bartłomiej BERLIŃSKI Florian
BERLIŃSKI Florian
BERLIŃSKI Florian
Z/0291/20
, Z/2316/20
Z/3768/21
Z/0143/21
2022
, 2022
2022
2022




Wzwyż M
1 1 f 1 1.88 JĄDER Wiktor UMKS Iskra Wolsztyn 2007 U16 WP III WEISS Elżbieta Z/0027/21 2022 LDK!
2 2 f 1 1.75 BECELA Piotr UMKS Iskra Wolsztyn 2007 U16 WP IV SKWIERZYŃSKI Jacek Z/0025/21 2022 LDK!
3 3 f 1 1.60 JAZDON Beniamin UMKS Iskra Wolsztyn 2007 U16 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/2238/22 2022
4 4 f 1 1.60 WESOŁOWSKI Maksymilian MKS Juvenia Puszczykowo 2007 U16 WP -- GOŚCINIAK Marcin Z/5170/19 2022 LDK!
5 5 f 1 1.50 PROTASEWICZ Jakub OŚ AZS Poznań 2008 U16 WP -- CIEŚLICKA Elżbieta Z/11312/21 2022 LDK!
6 6 f 1 1.45 VANKOV Tymofii UKS 12 Kalisz 2007 U16 WP -- WANGE Adrianna Z/3441/22 2022
6 6 f 1 1.45 WYGODA Sebastian LKS Orkan Ostrzeszów 2007 U16 WP -- SIPURZYŃSKA Ewa Z/5763/21 2022 LDK!
8 8 f 1 1.45 DOBBER Gabriel PLKS Gwda Piła 2008 U16 WP -- WAWRUSZAK Andrzej Z/8630/21 2022 LDK!
9 9 f 1 1.40 METELSKIY Maxim UKS Orkan Środa Wlkp. 2007 U16 WP -- B.D. Z/4867/22 2022
10 10 f 1 1.40 KACZOR Wojciech UKS Orkan Środa Wlkp. 2008 U16 WP -- ZAWORSKI Marek Z/12650/21 2022 LDK!
11 11 f 1 1.30 KUBACZYK Maksymilian UMKS Iskra Wolsztyn 2007 U16 WP -- CZARNECKI Mateusz Z/3135/22 2022
Tyczka M
1 1 f 1 3.70 WOŁOSZYN Piotr SL Olimpia Poznań 2007 U16 WP III CZERNIAK Przemysław Z/3722/19 2022 LDK!
2 2 f 1 3.40 KRÓL Tomasz SL Olimpia Poznań 2008 U16 WP IV CZERNIAK Przemysław Z/1698/20 2022 LDK!
3 3 f 1 3.00 WRÓBLEWSKI Witold SL Olimpia Poznań 2010 U14 WP V CZERNIAK Przemysław Z/1699/20 2022 LDK!
4 4 f 1 2.50 RUCIŃSKI Krzysztof SL Olimpia Poznań 2008 U16 WP -- CZERNIAK Przemysław Z/11712/21 2022 LDK!
5 5 f 1 2.30 GURJEW Grzegorz SL Olimpia Poznań 2010 U14 WP -- CZERNIAK Przemysław Z/4184/22 2022
W dal M
  f 1 3.30 ANTCZAK Wojtek KS Stal Pleszew 2010 U14 WP +0.4 -- KRUCHOWSKA-WOJCIESZAK Patrycja Z/12680/21 2022 LDK!
  f 1 4.60 NOWAK Witold PLKS Gwda Piła 2007 U16 WP +0.2 -- KRZEWIŃSKI Ignacy Z/4860/22 2022
  f 1 5.09 WILK Bartosz WMLKS Nadodrze Powodowo 2007 U16 WP +0.9 -- WILK Robert Z/5149/19 2022 LDK!
  f 1 5.20 KACZMAREK Mikołaj UKS Dąb Suchy Las 2007 U16 WP +1.7 -- TYLAK Łukasz Z/0533/22 2022 LDK!
1 1 f 1 6.09 ŁUCZAK Bartłomiej KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2007 U16 WP 0.0 IV WALCZAK Katarzyna Z/0262/20 2022
2 2 f 1 5.41 KASPRZAK Kajetan PLKS Gwda Piła 2008 U16 WP +2.8 -- SOBKOWSKI Przemysław Z/12056/21 2022 BEZ LDK!
3 3 f 1 5.39 PŁÓCIENNICZAK Jakub KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2008 U16 WP +0.5 -- WALCZAK Katarzyna Z/0280/20 2022 LDK!
4 4 f 1 5.36 WILK Bartosz WMLKS Nadodrze Powodowo 2007 U16 WP +4.5 -- WILK Robert Z/5149/19 2022 LDK!
5 5 f 1 5.32 KACZMAREK Mikołaj UKS Dąb Suchy Las 2007 U16 WP +3.3 -- TYLAK Łukasz Z/0533/22 2022 LDK!
6 6 f 1 5.23 MARKOWSKI Igor KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2007 U16 WP +2.0 -- WALCZAK Marek Z/13314/21 2022 LDK!
7 7 f 1 5.19 SMARDZ Szymon LKS Orkan Ostrzeszów 2008 U16 WP +2.6 -- NALEPA Marek Z/0126/22 2022
8 8 f 1 5.04 MĘTLAK Tomasz PLKS Gwda Piła 2008 U16 WP +1.3 -- ŁAPACZ Zbigniew Z/1204/22 2022
9 9 f 1 4.72 NOWAK Witold PLKS Gwda Piła 2007 U16 WP +3.0 -- KRZEWIŃSKI Ignacy Z/4860/22 2022
10 10 f 1 4.57 ADAMEK Jakub KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2008 U16 WP +1.0 -- WALCZAK Katarzyna Z/0475/21 2022 LDK!
11 11 f 1 4.07 OSZMIAŃCZUK Jakub MLKS Agros Żary 2008 U16 LB +1.4 -- WISZ Mateusz Z/3461/21 2022 LDK!
12 12 f 1 3.96 JASKÓŁA Jan UKS Dąb Suchy Las 2009 U14 WP +1.8 -- GULCZYŃSKA Grażyna Z/0374/21 2022 LDK!
13 13 f 1 3.69 NOWAK Filip MUKS Kadet Rawicz 2010 U14 WP +0.4 -- ŚWITAŁA Aldona Z/1089/21 2022 LDK!
14 14 f 1 3.40 ANTCZAK Wojtek KS Stal Pleszew 2010 U14 WP +3.3 -- KRUCHOWSKA-WOJCIESZAK Patrycja Z/12680/21 2022 LDK!
  f 1 NM ALEKSANDROWICZ Oliwier MUKS Kadet Rawicz 2010 U14 WP 0.0 -- ŚWITAŁA Aldona Z/1084/21 2022 LDK!
  f 1 NM ALIABIEV Michał UKS 12 Kalisz 2010 U14 WP 0.0 -- WANGE Adrianna Z/1404/22 2022
Trójskok M
1 1 f 1 13.31 KACZOR Marcin UKS Orkan Środa Wlkp. 2004 U20 WP +1.9 III CICHOWLAS Agnieszka KACZOR Mieczysław ZAWORSKI Marek , Z/4323/17 , 2022 5 LDK!
2 2 f 1 12.75 TOMYS Jakub UMKS Iskra Wolsztyn 2005 U18 WP +0.5 IV SKWIERZYŃSKI Jacek Z/3120/19 2022 LDK!
3 3 f 1 12.44 WOJCIECHOWSKI Sergiusz MKS Juvenia Puszczykowo 2005 U18 WP +1.5 -- GOŚCINIAK Marcin Z/4723/22 2022
4 4 f 1 11.55 GARNCAREK Wojciech LKS Orkan Ostrzeszów 2006 U18 WP +0.9 -- NALEPA Marek Z/4247/22 2022 LDK!
Wieloskok M
  f 1 11.60 JĄDER Wiktor UMKS Iskra Wolsztyn 2007 U16 WP +1.7 IV WEISS Elżbieta Z/0027/21 2022 LDK!
1 1 f 1 12.22 ŁUCZAK Bartłomiej KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2007 U16 WP +1.5 II WALCZAK Katarzyna Z/0262/20 2022
2 2 f 1 12.00 JĄDER Wiktor UMKS Iskra Wolsztyn 2007 U16 WP +3.0 III WEISS Elżbieta Z/0027/21 2022 LDK!
3 3 f 1 11.65 KUŚMIEREK Damian UKS Skoczek Władysławów 2007 U16 WP -0.1 IV WIŚNIEWSKI Bartłomiej BERLIŃSKI Florian , Z/2316/20 , 2022 LDK!
4 4 f 1 11.64 FRĄCKOWIAK Oliwier MUKS Kadet Rawicz 2007 U16 WP +2.6 IV ŚWITAŁA Aldona Z/4083/18 2022 BEZ LDK!
5 5 f 1 11.35 PŁÓCIENNICZAK Jakub KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2008 U16 WP +1.5 V WALCZAK Katarzyna Z/0280/20 2022 LDK!
6 6 f 1 10.92 WESOŁOWSKI Maksymilian MKS Juvenia Puszczykowo 2007 U16 WP +2.2 -- GOŚCINIAK Marcin Z/5170/19 2022 LDK!
7 7 f 1 10.65 GBIORCZYK Mateusz MUKS Kadet Rawicz 2007 U16 WP +1.8 -- ŚWITAŁA Aldona Z/2372/20 2022 LDK!
8 8 f 1 10.47 KEMPA Dawid LKS Orkan Ostrzeszów 2007 U16 WP -0.1 -- NALEPA Marek
9 9 f 1 9.98 PRZYBYŁ Bartosz MUKS Kadet Rawicz 2009 U14 WP +3.7 -- ŚWITAŁA Aldona Z/1093/21 2022 LDK!
10 10 f 1 8.77 LALIK Tymoteusz MUKS Kadet Rawicz 2010 U14 WP -2.9 -- ŚWITAŁA Aldona Z/1088/21 2022 LDK!
Kula (5) M
1 1 f 1 13.09 BISKUP Filip ZLKL Zielona Góra 2005 U18 LB IV BISKUP Paweł Z/10170/21 2022
2 2 f 1 13.02 GLINKA Jakub UKS Orkan Środa Wlkp. 2006 U18 WP IV NOWAK Grzegorz Z/2607/20 2022 LDK!
3 3 f 1 10.66 KSIĘŻNIK Maksymilian WMLKS Nadodrze Powodowo 2006 U18 WP -- WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/3091/22 2022
4 4 f 1 8.50 MATYSIK Filip WMLKS Nadodrze Powodowo 2006 U18 WP -- WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/3093/22 2022
1 1 f 2 12.60 RODZIAK Jakub UKS Orkan Środa Wlkp. 2007 U16 WP IV KOBIERSKI Andrzej Z/2586/21 2022 LDK!
2 2 f 2 12.52 PIESZKE Marcel UKS Orkan Środa Wlkp. 2007 U16 WP IV KOBIERSKI Andrzej Z/2634/20 2022 LDK!
3 3 f 2 11.81 GLINKA Szymon UKS Orkan Środa Wlkp. 2008 U16 WP V ZAWORSKI Marek Z/3087/21 2022 LDK!
4 4 f 2 11.68 ZIMNY Antoni LUKS Orkan Września 2007 U16 WP V PAWLAK Przemysław Z/9042/21 2022
5 5 f 2 10.56 SAMMLER Radosław WMLKS Nadodrze Powodowo 2007 U16 WP V WILK Robert Z/12140/21 2022
6 6 f 2 10.47 ROBAK Artur LKS Orkan Ostrzeszów 2007 U16 WP -- NALEPA Marek Z/0127/22 2022
7 7 f 2 9.95 SROCZYŃSKI Adam PLKS Gwda Piła 2007 U16 WP -- KRZEWIŃSKI Ignacy # Z/3074/22 2022
8 8 f 2 9.61 KACZOR Maciej LKS Orkan Ostrzeszów 2007 U16 WP -- NALEPA Marek Z/12093/21 2022 LDK!
9 9 f 2 9.53 GRZEGOREK Wiktor UKS 12 Kalisz 2007 U16 WP -- MAŁECKI Marcin Z/1604/18 2022 LDK!
10 10 f 2 8.46 ŚWIĄTCZAK Kacper LKS Orkan Ostrzeszów 2008 U16 WP -- SIPURZYŃSKA Ewa Z/3058/22 2022 LDK!
11 11 f 2 8.23 PANCEWICZ Maciej UKS 12 Kalisz 2008 U16 WP -- WANGE Adrianna Z/3765/21 2022
12 12 f 2 8.13 KACZOR Marcin LKS Orkan Ostrzeszów 2007 U16 WP -- NALEPA Marek Z/12094/21 2022 LDK!
13 13 f 2 7.87 TYC Mateusz LKS Orkan Ostrzeszów 2007 U16 WP -- NALEPA Marek Z/4030/22 2022
14 14 f 2 7.27 SŁUPIANEK Kacper LKS Orkan Ostrzeszów 2007 U16 WP -- NALEPA Marek Z/4641/22 2022
Kula (6) M
1 1 f 1 15.48 MICZUGA Piotr LUKS Orkan Września 2003 U20 WP II PAWLAK Przemysław Z/2416/20 2022
2 2 f 1 14.92 WITA Patryk WMLKS Nadodrze Powodowo 2004 U20 WP II WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/5341/19 2022 LDK!
3 3 f 1 11.90 GAJEWSKI Hubert WMLKS Nadodrze Powodowo 2004 U20 WP IV WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/2205/20 2022 LDK!
Dysk (1) M
1 1 f 1 46.63 ROBAK Artur LKS Orkan Ostrzeszów 2007 U16 WP II NALEPA Marek Z/0127/22 2022
2 2 f 1 43.01 RODZIAK Jakub UKS Orkan Środa Wlkp. 2007 U16 WP III KOBIERSKI Andrzej Z/2586/21 2022 LDK!
3 3 f 1 41.50 GRZEGOREK Wiktor UKS 12 Kalisz 2007 U16 WP III MAŁECKI Marcin Z/1604/18 2022 LDK!
4 4 f 1 38.84 ADLER Ignacy PLKS Gwda Piła 2007 U16 WP IV WAWRUSZAK Andrzej Z/8628/21 2022 LDK!
5 5 f 1 38.10 SAMMLER Radosław WMLKS Nadodrze Powodowo 2007 U16 WP IV WILK Robert Z/12140/21 2022
6 6 f 1 36.60 PANCEWICZ Maciej UKS 12 Kalisz 2008 U16 WP IV WANGE Adrianna Z/3765/21 2022
7 7 f 1 35.78 DRYGAS Igor UKS Orkan Środa Wlkp. 2007 U16 WP IV ZAWORSKI Marek Z/12052/21 2022 LDK!
8 8 f 1 32.03 ZIMNY Antoni LUKS Orkan Września 2007 U16 WP V PAWLAK Przemysław Z/9042/21 2022
9 9 f 1 30.18 JERZYK Wiktor LKS Orkan Ostrzeszów 2007 U16 WP -- NALEPA Marek Z/13315/21 2022
10 10 f 1 30.00 JAZDON Beniamin UMKS Iskra Wolsztyn 2007 U16 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/2238/22 2022
11 11 f 1 27.90 SKUBISZ Ksawery LKS Lubusz Słubice 2009 U14 LB -- HOROSZKIEWICZ Łukasz Z/7115/21 2022 LDK!
12 12 f 1 25.97 LORENC Mateusz UMKS Iskra Wolsztyn 2007 U16 WP -- CZARNECKI Mateusz Z/0031/21 2022 LDK!
13 13 f 1 21.08 SŁUPIANEK Kacper LKS Orkan Ostrzeszów 2007 U16 WP -- NALEPA Marek Z/4641/22 2022
14 14 f 1 20.37 TYC Mateusz LKS Orkan Ostrzeszów 2007 U16 WP -- NALEPA Marek Z/4030/22 2022
15 15 f 1 14.30 MENDYKA Eryk UKS Orkan Środa Wlkp. 2008 U16 WP -- B.D. Z/4780/22 2022
Dysk (1.5) M
1 1 f 1 40.17 MAŃKOWSKI Oliwier ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2006 U18 LB III KOWALSKI Zenon Z/0816/20 2022 LDK!
2 2 f 1 36.08 KSIĘŻNIK Maksymilian WMLKS Nadodrze Powodowo 2006 U18 WP IV WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/3091/22 2022
3 3 f 1 31.83 KOTLARSKI Mateusz UMKS Iskra Wolsztyn 2005 U18 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/5215/18 2022 BEZ LDK!
4 4 f 1 28.23 MATYSIK Filip WMLKS Nadodrze Powodowo 2006 U18 WP -- WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/3093/22 2022
Dysk (1.75) M
1 1 f 1 45.00 WITA Patryk WMLKS Nadodrze Powodowo 2004 U20 WP II WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/5341/19 2022 LDK!
2 2 f 1 41.43 MICZUGA Piotr LUKS Orkan Września 2003 U20 WP III PAWLAK Przemysław Z/2416/20 2022
3 3 f 1 36.82 CHUDAŚ Daniel UKS 12 Kalisz 2003 U20 WP IV MAŁECKI Marcin Z/1985/19 2022
4 4 f 1 32.52 GAJEWSKI Hubert WMLKS Nadodrze Powodowo 2004 U20 WP IV WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/2205/20 2022 LDK!
5 5 f 1 31.50 JURGIEL Jerzy OŚ AZS Poznań 2004 U20 WP -- BIERNACKI Jacek Z/12345/21 2022
6 6 f 1 29.22 SROKA Wiktor LUKS Orkan Września 2003 U20 WP -- PAWLAK Przemysław Z/2478/20 2022
Dysk (2) M
1 1 f 1 42.70 KOZINA Filip WMLKS Nadodrze Powodowo 2002 U23 WP II KACZMAREK Aleksandra Z/3716/16 2022 2
  f 1 NM SKIBICKI Zdzisław KS Gwardia Piła 1982 Masters WP -- B.D. Z/11326/21 2022
Młot (5) M
1 1 f 1 63.93 PRACHARCZYK Jakub LKLA Krokus Astromal Leszno 2005 U18 WP II PTAK Krzysztof Z/5101/19 2022 LDK!
2 2 f 1 53.17 MAŃKOWSKI Oliwier ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2006 U18 LB III KOWALSKI Zenon Z/0816/20 2022 LDK!
3 3 f 1 43.89 SZEWCZYK Jakub MUKS Park Zduńska Wola 2006 U18 LD IV SZEWCZYK Tomasz SZEWCZYK Tomasz , Z/3605/19 , 2022 BEZ LDK!
4 4 f 1 40.27 BOJANOWSKI Stanisław UKS Achilles Leszno 2006 U18 WP IV GÓRSKA Hanna Z/3588/20 2022 LDK!
5 5 f 1 38.93 WIESE Kacper KS Gwardia Piła 2006 U18 WP -- B.D. Z/4593/22 2022
6 6 f 1 38.44 KUCZKOWSKI Fryderyk UKS Achilles Leszno 2006 U18 WP -- GÓRSKA Hanna Z/3675/20 2022 LDK!
1 1 f 2 44.85 PRACHARCZYK Jan LKLA Krokus Astromal Leszno 2007 U16 WP IV B.D. Z/3238/22 2022 LDK!
2 2 f 2 44.24 LORENC Mateusz UMKS Iskra Wolsztyn 2007 U16 WP IV CZARNECKI Mateusz Z/0031/21 2022 LDK!
3 3 f 2 27.80 SROCZYŃSKI Adam PLKS Gwda Piła 2007 U16 WP -- KRZEWIŃSKI Ignacy # Z/3074/22 2022
4 4 f 2 25.41 KUBACZYK Maksymilian UMKS Iskra Wolsztyn 2007 U16 WP -- CZARNECKI Mateusz Z/3135/22 2022
5 5 f 2 21.29 KACZOR Maciej LKS Orkan Ostrzeszów 2007 U16 WP -- NALEPA Marek Z/12093/21 2022 LDK!
6 6 f 2 21.25 KACZOR Marcin LKS Orkan Ostrzeszów 2007 U16 WP -- NALEPA Marek Z/12094/21 2022 LDK!
7 7 f 2 20.56 ŚWIĄTCZAK Kacper LKS Orkan Ostrzeszów 2008 U16 WP -- SIPURZYŃSKA Ewa Z/3058/22 2022 LDK!
Młot (6) M
1 1 f 1 55.45 BAJER Mikołaj OŚ AZS Poznań 2004 U20 WP II BIERNACKI Jacek Z/1093/18 2022 4
Młot (7.26) M
1 1 f 1 77.01 WROTYŃSKI Marcin OŚ AZS Poznań 1996 Sen WP MM DMP NOWAK Grzegorz B.D. Z/1594/12 2022 1 183
2 2 f 1 67.40 ZIÓŁKOWSKI Adam OŚ AZS Poznań 2002 U23 WP I DMP CHMIELARZ Lucyna NOWAK Grzegorz B.D. , Z/0930/16 , 2022 LDK! 151
3 3 f 1 64.00 KOWALSKI Bartosz KS AZS AWF Wrocław 1999 Sen DS I DMP B.D. KOTWICA Czesław , Z/0897/17 , 2022 140
4 4 f 1 61.57 SWANCAR Kamil OŚ AZS Poznań 1998 Sen WP I DMP NOWAK Grzegorz B.D. Z/0577/14 2022 132
5 5 f 1 46.84 SKIBICKI Zdzisław KS Gwardia Piła 1982 Masters WP II B.D. Z/11326/21 2022
Oszczep (600) M
1 1 f 1 49.57 PIESZKE Marcel UKS Orkan Środa Wlkp. 2007 U16 WP III KOBIERSKI Andrzej Z/2634/20 2022 LDK!
2 2 f 1 43.60 WILK Bartosz WMLKS Nadodrze Powodowo 2007 U16 WP IV WILK Robert Z/5149/19 2022 LDK!
3 3 f 1 43.42 CEGLAREK Bartosz UMKS Iskra Wolsztyn 2008 U16 WP IV WEISS Elżbieta Z/0026/21 2022 LDK!
4 4 f 1 39.56 ADLER Ignacy PLKS Gwda Piła 2007 U16 WP V WAWRUSZAK Andrzej Z/8628/21 2022 LDK!
5 5 f 1 38.46 WALOSZ Mateusz UKS Sprinter Słodków 2007 U16 WP V B.D. Z/0474/21 2022
6 6 f 1 33.96 JERZYK Wiktor LKS Orkan Ostrzeszów 2007 U16 WP -- NALEPA Marek Z/13315/21 2022
7 7 f 1 33.38 MUCHOWSKI Szymon UKS Maszewiak Maszewo 2008 U16 LB -- MUCHOWSKI Michał Z/0191/21 2022 LDK!
8 8 f 1 31.30 DRYGAS Igor UKS Orkan Środa Wlkp. 2007 U16 WP -- ZAWORSKI Marek Z/12052/21 2022 LDK!
9 9 f 1 29.84 GLINKA Szymon UKS Orkan Środa Wlkp. 2008 U16 WP -- ZAWORSKI Marek Z/3087/21 2022 LDK!
10 10 f 1 17.90 STAWNY Nikodem MKS Baszta Szamotuły 2010 U14 WP -- TOMCZAK - BACHARA Dominika Z/0719/21 2022 LDK!
Oszczep (700) M
1 1 f 1 35.35 KOTLARSKI Mateusz UMKS Iskra Wolsztyn 2005 U18 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/5215/18 2022 BEZ LDK!
Oszczep (800) M
1 1 f 1 53.00 WASZKIEWICZ Krystian OŚ AZS Poznań 2001 U23 WP III BIERNACKI Jacek B.D. Z/5938/15 2022
Chód 5 km M
1 1 s 1 31:18.03 PAWŁOWSKI Franciszek KS Stal Pleszew 2007 U16 WP V KRUCHOWSKA-WOJCIESZAK Patrycja Z/3063/20 2022 LDK!
2 2 s 1 36:34.47 WOLSKI Bartosz UKS Orkan Środa Wlkp. 2008 U16 WP -- ZAWORSKI Marek Z/4818/22 2022
3 3 s 1 37:20.93 KUBICKI Konrad UKS Orkan Środa Wlkp. 2007 U16 WP -- B.D. Z/4783/22 2022
4 4 s 1 37:40.92 WLEKLIŃSKI Michał UKS Orkan Środa Wlkp. 2008 U16 WP -- B.D. Z/12643/21 2022 LDK!

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 44.737212896347 sekund