Jelenia Góra 23.06.2022
Dolnośląsko - Podlaski Mityng - Witajcie Wakacje [DMP] [DMP U20]
100 m K
1 1 e 1 12.21 PIASZCZYŃSKA Ewa KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2004 U20 WP -1.8 II DMP U20 WALCZAK Katarzyna # Z/1077/18 2022 LDK! 147
2 2 e 1 12.30 KASPRZAK Oliwia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2007 U16 DS -1.8 II STOLARCZYK Grzegorz Z/3881/20 2022
3 3 e 1 12.56 TYLAK Martyna MKS MOS Wrocław 2003 U20 DS -1.8 II SZEREMETA Jarosław SZEREMETA Jarosław ROSTEK William , Z/0839/17 , 2022 LDK!
4 4 e 1 12.57 PYTEL Jagoda WLKS Wrocław 2006 U18 DS -1.8 II KOBIAŁKA Kamil Z/5094/19 2022 LDK!
5 5 e 1 12.62 KOZŁOWSKA Zofia WLKS Wrocław 2005 U18 DS -1.8 II KOBIAŁKA Kamil Z/1144/19 2022 BEZ LDK!
6 6 e 1 13.01 BLUM Łucja WLKS Wrocław 2005 U18 DS -1.8 III KOBIAŁKA Kamil Z/1314/20 2022 LDK!
7 8 e 1 13.13 GABIŃSKA Oliwia WLKS Wrocław 2005 U18 DS -1.8 III JUNIEWICZ Jakub # Z/4109/20 2022 LDK!
1 7 e 2 13.06 SZYMSKA Amelia MKS Bolesłavia Bolesławiec 2006 U18 DS -0.5 III MARKOWSKI Tomasz Z/0511/20 2022 LDK!
2 9 e 2 13.22 ŚWIDERSKA Antonina GKS Start Długołęka 2006 U18 DS -0.5 IV DMP U20 BENKOWSKI Henryk BENKOWSKI Henryk , Z/3688/20 , 2022 LDK! 103
3 10 e 2 13.27 BARANOWSKA Nela KS AZS AWF Wrocław 2006 U18 DS -0.5 IV SKRZYPACZ Adrian Z/1338/21 2022
4 11 e 2 13.48 TRYBA Martyna GKS Start Długołęka 2006 U18 DS -0.5 IV BENKOWSKI Henryk Z/0205/20 2022
5 12 e 2 13.54 PAPIERSKA Martyna WLKS Wrocław 2006 U18 DS -0.5 IV KOBIAŁKA Kamil Z/9216/21 2022 LDK!
6 13 e 2 13.72 LONGOSZ Aleksandra UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2007 U16 DS -0.5 IV STOLARCZYK Grzegorz # Z/0820/19 2022
7 15 e 2 14.10 SZCZEPAŃSKA Julia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2008 U16 DS -0.5 V MAKUCH Beata Z/0826/19 2022
1 14 e 3 14.02 STASIAK Amelia LLKS Osowa Sień 2009 U14 LB -1.4 V ORŁOWSKI Andrzej Z/0015/22 2022 LDK!
2 16 e 3 14.38 PITYŃSKA Amelia WKS Sobieski Omega Systems Żagań 2006 U18 LB -1.4 -- SIEŃKO Krzysztof Z/13017/21 2022 LDK!
3 17 e 3 14.59 SOROKA Zuzanna UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2009 U14 DS -1.4 -- MAKUCH Beata Z/0825/19 2022
4 18 e 3 14.68 ZIELIŃSKA Róża KL Ziemia Kłodzka 2009 U14 DS -1.4 -- WOŚ Michał Z/10262/21 2022 LDK!
5 19 e 3 14.83 BUSZTA Łucja KL Ziemia Kłodzka 2008 U16 DS -1.4 -- WOŚ Michał Z/3786/21 2022 BEZ LDK!
6 20 e 3 14.93 SZAJTER Patrycja KL Ziemia Kłodzka 2007 U16 DS -1.4 -- WOŚ Michał Z/3784/21 2022 LDK!
7 21 e 3 15.07 PROTTUNG Paulina KL Ziemia Kłodzka 2008 U16 DS -1.4 -- WOŚ Michał Z/10265/21 2022 LDK!
1 f 1 12.01 PIASZCZYŃSKA Ewa KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2004 U20 WP +0.5 I DMP U20 WALCZAK Katarzyna # Z/1077/18 2022 LDK! 156
2 f 1 12.14 KASPRZAK Oliwia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2007 U16 DS +0.5 I STOLARCZYK Grzegorz Z/3881/20 2022
3 f 1 12.38 PYTEL Jagoda WLKS Wrocław 2006 U18 DS +0.5 II KOBIAŁKA Kamil Z/5094/19 2022 LDK!
4 f 1 12.41 TYLAK Martyna MKS MOS Wrocław 2003 U20 DS +0.5 II SZEREMETA Jarosław SZEREMETA Jarosław ROSTEK William , Z/0839/17 , 2022 LDK!
200 m K
2 3 s 1 24.91 WAWROWSKA Emilia MLKS Sokół Lubin 2003 U20 DS +0.5 II KNULL Mariusz WIŚNIEWSKA Gabriela KNULL Mariusz , Z/0325/17 , 2022 3 LDK!
3 4 s 1 26.08 BUK Aleksandra GKS Start Długołęka 2001 U23 DS +0.5 II B.D. STOLARCZYK Grzegorz , Z/3394/15 , 2022
4 10 s 1 27.21 ZAJĄC Magdalena KS AZS AWF Wrocław 2002 U23 DS +0.5 III SKRZYPACZ Adrian Z/2474/18 2022 3
2 5 s 2 26.16 KWAŚNIAK Weronika MLKS Agros Żary 2006 U18 LB -1.6 II WISZ Dariusz WISZ Mateusz Z/5632/18 2022 LDK!
3 6 s 2 26.67 SZYMSKA Amelia MKS Bolesłavia Bolesławiec 2006 U18 DS -1.6 III MARKOWSKI Tomasz Z/0511/20 2022 LDK!
4 7 s 2 26.86 JANIK Michalina GKS Start Długołęka 2000 U23 DS -1.6 III B.D. STOLARCZYK Grzegorz , Z/0578/17 , 2022
5 8 s 2 26.87 BARANOWSKA Nela KS AZS AWF Wrocław 2006 U18 DS -1.6 III SKRZYPACZ Adrian Z/1338/21 2022
1 9 s 3 26.90 MIRECKA Julia BKS Bydgoszcz # 2006 U18 KP -0.8 III BAUMGART Iwona Z/1454/20 2022 LDK!
2 11 s 3 27.31 JUREK Konstancja SL GKS Olsza Olszyna 2006 U18 DS -0.8 IV B.D. CHORZĘPA Przemysław , Z/4776/19 , 2022 LDK!
3 14 s 3 29.88 MIKSIEWICZ Martyna SSMKS Parasol Wrocław 2008 U16 DS -0.8 V GOLEC Dominik Z/4939/21 2022 LDK!
4 15 s 3 30.82 SOROKA Zuzanna UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2009 U14 DS -0.8 -- MAKUCH Beata Z/0825/19 2022
5 17 s 3 32.44 ZIELIŃSKA Róża KL Ziemia Kłodzka 2009 U14 DS -0.8 -- WOŚ Michał Z/10262/21 2022 LDK!
1 12 s 4 28.75 LONGOSZ Aleksandra UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2007 U16 DS -1.7 V STOLARCZYK Grzegorz # Z/0820/19 2022
2 13 s 4 29.44 SZCZEPAŃSKA Julia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2008 U16 DS -1.7 V MAKUCH Beata Z/0826/19 2022
3 16 s 4 31.92 SZAJTER Patrycja KL Ziemia Kłodzka 2007 U16 DS -1.7 -- WOŚ Michał Z/3784/21 2022 LDK!
4 18 s 4 33.60 OMASTA Marta MKS Siechnice 2009 U14 DS -1.7 -- SOBCZYK Tomasz Z/0453/22 2022
300 m K
1 1 s 1 42.79 GIL Natalia KS AZS AWF Wrocław 2007 U16 DS II SKRZYPACZ Adrian IMIOŁEK Monika Z/2850/18 2022 LDK!
2 2 s 1 43.40 BUK Matylda SSMKS Parasol Wrocław 2005 U18 DS -- GOLEC Dominik B.D. Z/0093/19 2022 BEZ LDK!
3 3 s 1 46.06 BLOK Natalia KS AZS AWF Wrocław 2005 U18 DS -- SKRZYPACZ Adrian Z/1341/19 2022
4 5 s 1 49.01 SABAŁA Julia LKS Górnik Wałbrzych 2010 U14 DS -- STYŚ Janusz Z/5355/21 2022 LDK!
5 6 s 1 49.53 BUSZTA Łucja KL Ziemia Kłodzka 2008 U16 DS -- WOŚ Michał Z/3786/21 2022 BEZ LDK!
1 4 s 2 46.82 SOBIERAŃSKA Aleksandra SL GKS Olsza Olszyna 2008 U16 DS V CHORZĘPA Przemysław Z/6634/21 2022 LDK!
2 7 s 2 50.12 JAROSZ Daria MKL 12 Jelenia Góra 2010 U14 DS -- PRZEORSKI Marek Z/4674/22 2022
3 8 s 2 54.81 KLIMEK Julia LKS Górnik Wałbrzych 2009 U14 DS -- STYŚ Janusz Z/3588/22 2022 LDK!
4 9 s 2 56.96 JURGIEWICZ Julia LKS Górnik Wałbrzych 2011 U12 DS -- LDK!
400 m K
1 1 s 1 55.67 JAŹWIŃSKA Aleksandra KS AZS AWF Warszawa 1998 Sen MZ I WOJTKOWSKI Maciej Z/0651/15 2022
2 2 s 1 56.28 TROCHOLEPSZA Martyna MKS Juvenia Puszczykowo 2004 U20 WP I DMP U20 GOŚCINIAK Marcin GOŚCINIAK Marcin Z/0297/17 2022 3 LDK! 146
3 6 s 1 60.36 GUSZPIT Wiktoria MLKS Agros Żary 2005 U18 LB III WISZ Dariusz Z/1029/20 2022 LDK!
4 7 s 1 60.82 SALA Emilia GKS Start Długołęka # 2002 U23 DS III KUKLA Rafał B.D. B.D. SKRZYPACZ Adrian SKRZYPACZ Adrian , Z/1543/16 , 2022 LDK!
  s 1 DNF JANOWICZ-PÓŁTORAK Adrianna AZS UMCS Lublin 1995 Sen LU -- MAKSYMIUK Zbigniew B.D. Z/1477/11 2022
1 3 s 2 59.40 KOŁODZIEJ Natalia MUKS Gim 2 Nysa 2004 U20 OP III SIEROŃ Dariusz SIEROŃ Dariusz KOŁODZIEJ Tomasz , Z/1858/18 , 2022 5 LDK!
2 4 s 2 59.64 KUKUŁA Alicja LKS Victoria Olesno 2004 U20 OP III JANECZEK Jarosław # Z/5885/21 2022 LDK!
3 5 s 2 59.73 GAMROT Zuzanna WLKS Wrocław 2005 U18 DS III B.D. KOBIAŁKA Kamil , Z/0051/22 , 2022 LDK!
4 9 s 2 62.08 SZYMSKA Julia MKS Bolesłavia Bolesławiec 2006 U18 DS IV DMP DMP U20 MARKOWSKI Tomasz Z/0512/20 2022 LDK! 57 98
1 8 s 3 61.56 KOPEĆ Gabierla SSMKS Parasol Wrocław 2006 U18 DS III SZYRWIEL Aleksandra Z/0519/20 2022 LDK!
2 10 s 3 62.25 BOROWSKA Kinga SSMKS Parasol Wrocław 2006 U18 DS IV GOLEC Dominik Z/0521/20 2022 LDK!
3 11 s 3 65.05 WYSOCZAŃSKA Urszula KS AZS AWF Wrocław 2006 U18 DS -- SKRZYPACZ Adrian Z/0677/20 2022
  s 3 DNF ADAMCZYK Anna KS AZS AWF Wrocław 2004 U20 DS -- SKRZYPACZ Adrian Z/0661/20 2022
600 m K
1 1 s 1 1:45.52 ICIASZEK Kinga LKS Górnik Wałbrzych 2008 U16 DS IV STYŚ Janusz Z/1250/21 2022 LDK!
2 2 s 1 1:46.74 TOKARSKA Julia ULKS Uczniak Szprotawa 2009 U14 LB V SZWARC Zygmunt Z/6490/21 2022 LDK!
3 3 s 1 1:48.46 GOLEC Lena LKS Górnik Wałbrzych 2009 U14 DS V STYŚ Janusz Z/1246/21 2022 LDK!
4 4 s 1 1:48.71 KARNAŚ Anna SSMKS Parasol Wrocław 2008 U16 DS V GOLEC Dominik Z/5662/21 2022 LDK!
5 5 s 1 1:52.39 HOFFMAN Hanna LKS Górnik Wałbrzych 2010 U14 DS -- STYŚ Janusz Z/1248/21 2022 LDK!
6 6 s 1 1:53.11 NOWIK Lena LKS Górnik Wałbrzych 2009 U14 DS -- STYŚ Janusz Z/12816/21 2022 LDK!
7 7 s 1 1:54.70 ZAWADZKA Nikola KL Ziemia Kłodzka 2007 U16 DS -- WOŚ Michał Z/3785/21 2022 LDK!
8 8 s 1 1:57.87 KĘDER Gabriela LKS Górnik Wałbrzych 2010 U14 DS -- LDK!
9 9 s 1 2:00.38 GRABOWIECKA Kamila KL Ziemia Kłodzka 2007 U16 DS -- WOŚ Michał Z/1893/21 2022 BEZ LDK!
10 10 s 1 2:01.21 KRUK Iga KL Ziemia Kłodzka 2008 U16 DS -- WOŚ Michał Z/4514/22 2022 BEZ LDK!
11 11 s 1 2:03.75 MARCINIEC Maja SSMKS Parasol Wrocław 2008 U16 DS -- GOLEC Dominik Z/4938/21 2022 LDK!
12 12 s 1 2:11.33 PŁACHTA Anastazja LKS Górnik Wałbrzych 2011 U12 DS -- STYŚ Janusz Z/14737/21 2022 LDK!
13 13 s 1 2:14.36 OMASTA Marta MKS Siechnice 2009 U14 DS -- SOBCZYK Tomasz Z/0453/22 2022
800 m K
1 1 s 1 2:14.09 PIETRAS Kinga KS AZS AWF Wrocław 2001 U23 DS II WOSIEK Jacek B.D. Z/3399/17 2022
2 2 s 1 2:15.23 GRYGIEL Ilona MKS Siechnice 1999 Sen DS II SOBCZYK Tomasz B.D. Z/2517/15 2022
3 3 s 1 2:19.06 BEREŹNICKA Monika KS AZS AWF Wrocław 2000 U23 DS III WOSIEK Jacek B.D. Z/0280/15 2022 LDK!
4 4 s 1 2:23.07 OWCZARZ Joanna WKS Śląsk Wrocław 2005 U18 DS III ADAMEK Marek Z/3131/19 2022
5 5 s 1 2:25.31 BARAN Julia STS Pomerania Szczecinek 2006 U18 ZP IV JUNIEWICZ Jakub Z/0346/20 2022 LDK!
6 6 s 1 2:26.91 FRĄCKOWIAK Marta MKS Siechnice 1998 Sen DS -- SOBCZYK Tomasz B.D. Z/1868/17 2022
1000 m K
1 1 s 1 3:12.90 POPŁAWSKA Joanna SSMKS Parasol Wrocław 2008 U16 DS IV SZYRWIEL Aleksandra Z/0793/22 2022 LDK!
2 2 s 1 3:18.63 BUŁKOWSKA Sara SSMKS Parasol Wrocław 2007 U16 DS IV GOLEC Dominik Z/1077/21 2022 LDK!
3000 m K
1 1 s 1 10:04.11 MŁYNARCZYK Liliana MKST Astra Nowa Sól 2003 U20 LB II BIESIADA Ryszard Z/0444/17 2022 2 LDK!
2 2 s 1 11:33.70 CHOROSTKOWSKA Zofia MKST Astra Nowa Sól 2004 U20 LB IV MARYSIAK Adam # Z/0804/18 2022 4 LDK!
3 3 s 1 11:48.38 WASZCZYK Martyna KL Ziemia Kłodzka 2005 U18 DS -- WOŚ Michał Z/1785/19 2022 LDK!
4 4 s 1 11:57.03 CIEMIERZEWSKA Maria LLKS Osowa Sień 2003 U20 LB -- ORŁOWSKI Andrzej Z/1192/17 2022 5
  s 1 DNF KORWEL Martyna MKST Astra Nowa Sól 2005 U18 LB -- BIESIADA Ryszard # Z/0061/20 2022 LDK!
100 m pł J MŁ K
1 1 s 1 14.66 ZAORSKA Natalia MKS Piast Głogów 2005 U18 DS -0.6 II DMP U20 B.D. KARPOWICZ Tadeusz , Z/4334/18 , 2022 4 LDK! 145
2 2 s 1 15.13 LUBNAUER Julia UKS 55 Łódź 2005 U18 LD -0.6 II PALISZEWSKI Maciej Z/0258/18 2022 5 LDK!
3 3 s 1 15.15 ZAORSKA Julia MKS Piast Głogów 2005 U18 DS -0.6 II DMP U20 B.D. KARPOWICZ Tadeusz , Z/4333/18 , 2022 BEZ LDK! 135
4 4 s 1 15.42 BLOK Natalia KS AZS AWF Wrocław 2005 U18 DS -0.6 II SKRZYPACZ Adrian Z/1341/19 2022
5 5 s 1 15.84 ŻYCHLEWICZ Julia MKS Piast Głogów 2006 U18 DS -0.6 III BIELAWA Przemysław Z/5679/19 2022 LDK!
6 6 s 1 16.04 MIRECKA Julia BKS Bydgoszcz # 2006 U18 KP -0.6 III BAUMGART Iwona Z/1454/20 2022 LDK!
100 m pł K
3 s 1 14.25 WŁOSZCZYK Liwia KS Wisła Puławy 2004 U20 LU +2.0 I DMP U20 B.D. MURAT Tomasz Sławomir , Z/4328/18 , 2022 155
4 s 1 14.55 RUGOWSKA Anna WLKS Wrocław 2004 U20 DS +2.0 II KOBIAŁKA Kamil Z/0742/18 2022 4 LDK!
5 s 1 16.40 SZAFRAN Wiktoria UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2003 U20 DS +2.0 III STOLARCZYK Grzegorz # Z/0730/18 2022 BEZ
300 m pł K
1 1 s 1 51.79 BIELECKA Hanna KS AZS AWF Wrocław 2007 U16 DS IV SKRZYPACZ Adrian Z/12785/21 2022
2 2 s 1 59.90 STASIAK Amelia LLKS Osowa Sień 2009 U14 LB -- ORŁOWSKI Andrzej Z/0015/22 2022 LDK!
400 m pł K K
1 1 s 1 62.34 BŁASZYK Wiktoria OŚ AZS Poznań 1996 Sen WP I DMP REJEWSKI Robert Z/1671/12 2022 1 112
2 2 s 1 64.34 BRZĘK Paulina KS AZS AWF Wrocław 1999 Sen DS II DMP SKRZYPACZ Adrian B.D. Z/1866/16 2022 95
3 3 s 1 64.77 JANIK Michalina GKS Start Długołęka 2000 U23 DS II B.D. STOLARCZYK Grzegorz , Z/0578/17 , 2022
4 7 s 1 69.96 JAMIELUCHA Zuzanna OŚ AZS Poznań 2005 U18 WP IV CIEŚLICKA Elżbieta Z/3134/19 2022
1 4 s 2 65.70 GUZOWSKA Karolina MKS Bolesłavia Bolesławiec 2005 U18 DS II DMP DMP U20 WIŚNIEWSKI Paweł MARKOWSKI Tomasz , Z/1405/19 , 2022 BEZ LDK! 84 123
2 5 s 2 67.49 RUNKA Laura KS Energetyk Poznań 2004 U20 WP III DMP U20 GRENDA Jan Z/0255/16 2022 3 LDK! 112
3 6 s 2 67.91 SZMYD Natalia KS AZS AWF Wrocław 2004 U20 DS III SKRZYPACZ Adrian Z/0698/20 2022
4 8 s 2 73.76 CHOMIK Anna MKS Piast Głogów 2006 U18 DS -- BIELAWA Przemysław Z/4209/18 2022 BEZ LDK!
1000 m prz K
1 1 s 1 3:40.80 SZYMCZAK Maria ULKS Uczniak Szprotawa 2008 U16 LB V SZWARC Zygmunt Z/6489/21 2022 LDK!
  s 1 DNF TOKARSKA Julia ULKS Uczniak Szprotawa 2009 U14 LB -- SZWARC Zygmunt Z/6490/21 2022 LDK!
1500 m prz K
1 s 1 4:51.94 KRAWCZYŃSKA Martyna KS Prefbet-Sonarol 2004 U20 PD -- KORYTKOWSKI Andrzej Z/4033/18 2022 LDK!
  s 1 DNF GRABOWSKA Wiktoria KS Prefbet-Sonarol 2005 U18 PD -- KORYTKOWSKI Andrzej Z/4612/19 2022 LDK!
4x100 m K
1 1 s 1 48.84 GABIŃSKA Oliwia
KOZŁOWSKA Zofia
PYTEL Jagoda
BLUM Łucja
WLKS Wrocław 2005
2005
2006
2005
U18 DOL -- JUNIEWICZ Jakub
KOBIAŁKA Kamil
KOBIAŁKA Kamil
KOBIAŁKA Kamil
Z/4109/20
Z/1144/19
Z/5094/19
Z/1314/20
2022
2022
2022
2022

BEZ


2 2 s 1 57.02 BUSZTA Łucja
SZAJTER Patrycja
PROTTUNG Paulina
ZIELIŃSKA Róża
KL Ziemia Kłodzka 2008
2007
2008
2009
U16 DOL -- WOŚ Michał
WOŚ Michał
WOŚ Michał
WOŚ Michał
Z/3786/21
Z/3784/21
Z/10265/21
Z/10262/21
2022
2022
2022
2022
BEZ



W dal K
1 f 1 5.52 WAWROWSKA Emilia MLKS Sokół Lubin 2003 U20 DS -0.4 II KNULL Mariusz WIŚNIEWSKA Gabriela KNULL Mariusz , Z/0325/17 , 2022 3 LDK!
2 f 1 5.51 NOWAK Nadia WLKS Wrocław 2004 U20 DS +0.3 II KOBIAŁKA Kamil Z/2695/18 2022 LDK!
3 f 1 5.40 REYER Ksenia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 1997 Sen WP +1.6 II WALCZAK Michał Z/1128/14 2022
4 f 1 5.05 DZIEMIDOWICZ Ewa SL GKS Olsza Olszyna 2002 U23 DS +2.0 -- CHORZĘPA Przemysław CHORZĘPA Przemysław Z/0129/16 2022 3 LDK!
5 f 1 4.95 SZAFRAN Wiktoria UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2003 U20 DS +0.8 IV STOLARCZYK Grzegorz # Z/0730/18 2022 BEZ
Trójskok K
1 f 1 10.57 PAPIERSKA Martyna WLKS Wrocław 2006 U18 DS -1.0 IV KOBIAŁKA Kamil Z/9216/21 2022 LDK!
Wieloskok K
1 f 1 8.06 ZAWADZKA Karolina KL Ziemia Kłodzka 2010 U14 DS -0.5 -- WOŚ Michał Z/10264/21 2022 LDK!
100 m M
1 1 e 1 10.72 ŁUCZYŃSKI Dominik WLKS Wrocław 2002 U23 DS -2.1 I KOBIAŁKA Kamil KOBIAŁKA Kamil Z/0553/19 2022 M LDK!
2 2 e 1 10.83 SZACHNIEWICZ Szymon KS AZS AWF Wrocław 2001 U23 DS -2.1 I ROSTEK William Z/1867/17 2022 LDK!
3 3 e 1 11.05 BUGAJSKI Paweł KS AZS AWF Wrocław 2001 U23 DS -2.1 II DMP ROSTEK William Z/4584/15 2022 LDK! 98
4 5 e 1 11.26 MAĆKAŁA Szymon KS AZS AWF Wrocław 2000 U23 DS -2.1 II B.D. ROSTEK William , Z/0551/17 , 2022
5 7 e 1 11.29 PÓŁTORAK Seweryn MKL 12 Jelenia Góra 2003 U20 DS -2.1 II PRZEORSKI Marek Z/1346/20 2022
6 8 e 1 11.31 MARCINKOWSKI Marcin OŚ AZS Poznań 1981 Masters WP -2.1 III BIEDERMANN Roman Z/1631/16 2022 2
1 4 e 2 11.17 DROZDOWSKI Damian KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2003 U20 WP -2.6 II WALCZAK Michał Z/1075/18 2022 3
2 6 e 2 11.28 MUSIAŁ Tymoteusz AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2003 U20 OP -2.6 II DMP U20 ZIEMBA Krzysztof Z/1034/22 2022 122
3 9 e 2 11.32 JANKOWSKI Oliwer MKS Juvenia Puszczykowo 2003 U20 WP -2.6 III GOŚCINIAK Marcin Z/0288/17 2022 3 LDK!
4 10 e 2 11.33 STOJANOWSKI Piotr KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2004 U20 WP -2.6 III DMP U20 WALCZAK Michał Z/0649/19 2022 LDK! 119
5 11 e 2 11.51 KĘDZIERSKI Mikołaj KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2003 U20 WP -2.6 III WALCZAK Marek Z/0171/20 2022
6 12 e 2 11.52 MAC Szymon MLKS Agros Żary 2005 U18 LB -2.6 III WISZ Dariusz Z/3656/19 2022 LDK!
7 13 e 2 11.59 GRYWKOWIEC Michał WKS Oleśniczanka Oleśnica 2000 U23 DS -2.6 III GRZYBEK Grzegorz B.D. Z/0550/17 2022
8 15 e 2 11.75 ŻEBRYK Kamil MKS MOS Wrocław 2005 U18 DS -2.6 III DMP U20 ROSTEK William Z/11177/21 2022 98
1 16 e 3 11.93 PAWŁOWSKI Szymon UKS Sprint Legnica 2006 U18 DS +1.4 IV KUBERSKI Mirosław # Z/2674/21 2022
2 17 e 3 12.02 DURKALEC Maciej WLKS Wrocław 2005 U18 DS +1.4 IV KOBIAŁKA Kamil Z/0049/22 2022 LDK!
3 19 e 3 12.14 ZAALMAN Miłosz WLKS Wrocław 2006 U18 DS +1.4 IV LDK!
4 20 e 3 12.44 LEWANDOWSKI Jonasz KL Ziemia Kłodzka 2006 U18 DS +1.4 -- WOŚ Michał WOŚ Michał Z/0455/20 2022 BEZ LDK!
5 21 e 3 12.63 PAKULSKI Jakub KS AZS AWF Wrocław 2007 U16 DS +1.4 V SKRZYPACZ Adrian Z/4563/22 2022
6 22 e 3 12.94 SIUDAK Mateusz KL Ziemia Kłodzka 2007 U16 DS +1.4 -- WOŚ Michał Z/6706/21 2022 LDK!
7 27 e 3 15.79 CHILICKI Ksawery KL Ziemia Kłodzka 2010 U14 DS +1.4 -- WOŚ Michał Z/6704/21 2022 LDK!
1 14 e 4 11.64 JAROSZ Szymon MKL 12 Jelenia Góra 2003 U20 DS -1.8 III PRZEORSKI Marek Z/0725/17 2022 5 LDK!
2 18 e 4 12.07 MIKOŁAJCZYK Jakub KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2001 U23 WP -1.8 -- WALCZAK Michał Z/3246/22 2022
3 23 e 4 13.12 KNAP Marcel KL Ziemia Kłodzka 2006 U18 DS -1.8 -- B.D. WOŚ Michał , Z/3787/21 , 2022 LDK!
4 24 e 4 13.15 KOSUCIŃSKI Sławomir KL Ziemia Kłodzka 1981 Masters DS -1.8 -- B.D. Z/0626/16 2022
5 25 e 4 14.51 WĄCHOCKI Jakub MKS Siechnice 2009 U14 DS -1.8 -- SOBCZYK Tomasz Z/3789/21 2022
6 26 e 4 15.01 CYKMAN Maksymilian KL Ziemia Kłodzka 2010 U14 DS -1.8 -- WOŚ Michał Z/6705/21 2022 LDK!
1 f 1 10.73 ŁUCZYŃSKI Dominik WLKS Wrocław 2002 U23 DS +0.7 I KOBIAŁKA Kamil KOBIAŁKA Kamil Z/0553/19 2022 M LDK!
2 f 1 10.81 SZACHNIEWICZ Szymon KS AZS AWF Wrocław 2001 U23 DS +0.7 I ROSTEK William Z/1867/17 2022 LDK!
3 f 1 11.23 PÓŁTORAK Seweryn MKL 12 Jelenia Góra 2003 U20 DS +0.7 II PRZEORSKI Marek Z/1346/20 2022
3 f 1 11.23 DROZDOWSKI Damian KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2003 U20 WP +0.7 II WALCZAK Michał Z/1075/18 2022 3
5 f 1 11.29 MUSIAŁ Tymoteusz AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2003 U20 OP +0.7 II DMP U20 ZIEMBA Krzysztof Z/1034/22 2022 122
6 f 1 11.39 MARCINKOWSKI Marcin OŚ AZS Poznań 1981 Masters WP +0.7 III BIEDERMANN Roman Z/1631/16 2022 2
7 f 1 11.59 GRYWKOWIEC Michał WKS Oleśniczanka Oleśnica 2000 U23 DS +0.7 III GRZYBEK Grzegorz B.D. Z/0550/17 2022
200 m M
1 1 s 1 21.41 ŁUCZYŃSKI Dominik WLKS Wrocław 2002 U23 DS -1.0 M KOBIAŁKA Kamil KOBIAŁKA Kamil Z/0553/19 2022 M LDK!
2 2 s 1 21.58 KADYŁO Adam MKS MOS Wrocław 2003 U20 DS -1.0 I ROSTEK William ROŻEJ Marek Z/5139/18 2022 LDK!
1 4 s 2 22.99 STOJANOWSKI Piotr KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2004 U20 WP -2.5 III WALCZAK Michał Z/0649/19 2022 LDK!
2 7 s 2 23.09 KĘDZIERSKI Mikołaj KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2003 U20 WP -2.5 III WALCZAK Marek Z/0171/20 2022
3 12 s 2 24.66 DURKALEC Maciej WLKS Wrocław 2005 U18 DS -2.5 -- KOBIAŁKA Kamil Z/0049/22 2022 LDK!
4 17 s 2 31.96 PARASIEWICZ Maciej ULKS Bystrzyca Kłodzka 2008 U16 DS -2.5 -- B.D. BOGDAŁ Roman , Z/14650/21 , 2022 LDK!
1 3 s 3 22.80 JURAK Bartosz KS Prefbet-Sonarol 2003 U20 PD -2.9 II KORYTKOWSKI Andrzej Z/4754/18 2022 LDK!
2 5 s 3 23.06 SZAKOŁA Jakub MLKS Agros Żary 2006 U18 LB -2.9 III WISZ Dariusz WISZ Mateusz Z/5632/19 2022 LDK!
3 6 s 3 23.08 MAĆKAŁA Szymon KS AZS AWF Wrocław 2000 U23 DS -2.9 III B.D. ROSTEK William , Z/0551/17 , 2022
4 8 s 3 23.13 PÓŁTORAK Seweryn MKL 12 Jelenia Góra 2003 U20 DS -2.9 III PRZEORSKI Marek Z/1346/20 2022
5 10 s 3 23.39 WÓJCIK Oskar MKS Bolesłavia Bolesławiec 2004 U20 DS -2.9 III DMP LDK! 63
6 15 s 3 26.19 KOSUCIŃSKI Sławomir KL Ziemia Kłodzka 1981 Masters DS -2.9 -- B.D. Z/0626/16 2022
1 9 s 4 23.27 GRYWKOWIEC Michał WKS Oleśniczanka Oleśnica 2000 U23 DS -0.9 III GRZYBEK Grzegorz B.D. Z/0550/17 2022
2 11 s 4 23.87 ŻEBRYK Kamil MKS MOS Wrocław 2005 U18 DS -0.9 IV ROSTEK William Z/11177/21 2022
3 13 s 4 24.72 PAWŁOWSKI Szymon UKS Sprint Legnica 2006 U18 DS -0.9 -- KUBERSKI Mirosław # Z/2674/21 2022
4 14 s 4 25.46 BIAŁACHOWSKI Paweł MKL 12 Jelenia Góra 2006 U18 DS -0.9 -- PRZEORSKI Marek Z/5675/19 2022 LDK!
5 16 s 4 26.57 KNAP Marcel KL Ziemia Kłodzka 2006 U18 DS -0.9 -- B.D. WOŚ Michał , Z/3787/21 , 2022 LDK!
300 m M
1 1 s 1 35.81 JURAK Bartosz KS Prefbet-Sonarol 2003 U20 PD -- KORYTKOWSKI Andrzej Z/4754/18 2022 LDK!
2 2 s 1 43.64 KOGUT Kamil LKS Górnik Wałbrzych 2009 U14 DS -- STYŚ Janusz Z/1253/21 2022 LDK!
3 3 s 1 44.74 BARTOŚ Ignacy MKS Siechnice 2009 U14 DS -- SOBCZYK Tomasz Z/0452/22 2022
4 4 s 1 49.38 CYKMAN Maksymilian KL Ziemia Kłodzka 2010 U14 DS -- WOŚ Michał Z/6705/21 2022 LDK!
1 s 2 40.44 PAKULSKI Jakub KS AZS AWF Wrocław 2007 U16 DS IV SKRZYPACZ Adrian Z/4563/22 2022
2 s 2 44.48 MILEWSKI Michał SL GKS Olsza Olszyna 2009 U14 DS -- CHORZĘPA Przemysław Z/1318/20 2022 LDK!
3 s 2 49.72 MUSZYŃSKI Michał ULKS Bystrzyca Kłodzka 2008 U16 DS -- B.D. BOGDAŁ Roman , Z/14649/21 , 2022 LDK!
4 s 2 50.69 WĄCHOCKI Jakub MKS Siechnice 2009 U14 DS -- SOBCZYK Tomasz Z/3789/21 2022
5 s 2 54.48 CHILICKI Ksawery KL Ziemia Kłodzka 2010 U14 DS -- WOŚ Michał Z/6704/21 2022 LDK!
6 s 2 58.18 KORNAŚ Jan KL Ziemia Kłodzka 2010 U14 DS -- WOŚ Michał Z/5299/19 2022 LDK!
400 m M
1 1 s 1 48.68 DOMINIAK Daniel SL GKS Olsza Olszyna 2001 U23 DS II URBATZKA Natalia Z/0817/16 2022 3
2 2 s 1 50.32 DZIEWIĘCKI Rafał KS AZS AWF Wrocław 2006 U18 DS II SKRZYPACZ Adrian Z/2611/18 2022
3 3 s 1 50.92 ŚCIRA Paweł AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2002 U23 OP III DMP LACH Magdalena Z/1351/17 2022 4 LDK! 75
4 4 s 1 51.00 ROGIŃSKI Bartosz KS Prefbet-Sonarol 2006 U18 PD III KORYTKOWSKI Andrzej Z/10643/21 2022 LDK!
5 6 s 1 52.90 STOPA Gabriel MKS MOS Wrocław 2006 U18 DS IV SKRZYPIŃSKI Jacek Z/2659/20 2022 LDK!
1 5 s 2 52.14 ŁYSIAK Szymon AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2006 U18 OP III LACH Magdalena Z/1356/20 2022 LDK!
2 7 s 2 54.53 DIDYK Mateusz MKS MOS Wrocław 2005 U18 DS IV ROSTEK William Z/3314/19 2022
3 8 s 2 55.56 STANKIEWICZ Filip UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2006 U18 DS -- MAKUCH Beata Z/0816/19 2022
600 m M
1 1 s 1 1:39.22 GÓRALCZYK Marcel SSMKS Parasol Wrocław 2008 U16 DS V GOLEC Dominik Z/6761/21 2022 LDK!
2 2 s 1 1:50.82 OSAJDA Michał LKS Górnik Wałbrzych 2009 U14 DS -- STYŚ Janusz Z/1263/21 2022 LDK!
800 m M
1 1 s 1 1:59.18 KOŁBUC Grzegorz MLKS Sokół Lubin 2001 U23 DS III B.D. Z/3667/15 2022
2 2 s 1 2:00.08 MALIK Jakub WKS Śląsk Wrocław 2001 U23 DS III ADAMEK Marek Z/1355/20 2022
3 3 s 1 2:01.56 POLAK Bartosz KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2005 U18 WP III DMP U20 GRZEGOROWSKA Kamila Z/1825/21 2022 99
4 4 s 1 2:08.34 SIWEK Damian UKS Komar Strzelce Opolskie 2006 U18 OP -- MEHLICH Ronald Z/1291/20 2022
5 5 s 1 2:11.53 WALOSZCZYK Dominik KS SMS Szklarska Poręba 2005 U18 DS -- ROSTKOWSKA Anna Z/2696/20 2022 LDK!
6 6 s 1 2:12.27 BONDROW Hubert MKS Bolesłavia Bolesławiec 2004 U20 DS -- DMP DMP U20 ŁOMAŃSKI Dariusz Z/5300/19 2022 LDK! 6 68
  s 1 DNF NOWAK Daniel ULKS Uczniak Szprotawa 2005 U18 LB -- SZWARC Marcin # Z/5315/18 2022 BEZ LDK!
1000 m M
1 1 s 1 2:56.44 KOWALSKI Stanisław LKS Górnik Wałbrzych 2006 U18 DS -- STYŚ Janusz Z/1698/22 2022
2 2 s 1 3:00.48 SŁODKOWSKI Piotr ULKS Bystrzyca Kłodzka 2008 U16 DS -- B.D. B.D. BOGDAŁ Roman , Z/14651/21 , 2022 LDK!
3 3 s 1 3:09.43 CHADZIKONSTANDINU Kamil LKS Górnik Wałbrzych 2008 U16 DS -- KOTYNIA Hanna Z/1242/21 2022 LDK!
4 4 s 1 3:15.25 RUTKOWSKI Kajetan SL GKS Olsza Olszyna 2009 U14 DS -- CHORZĘPA Przemysław Z/1317/20 2022 LDK!
5 5 s 1 3:34.65 KORNAŚ Franciszek KL Ziemia Kłodzka 2008 U16 DS -- WOŚ Michał Z/5298/19 2022 LDK!
6 6 s 1 3:39.45 GRZESZAK Antoni LKS Górnik Wałbrzych 2008 U16 DS -- STYŚ Janusz Z/1247/21 2022 LDK!
7 7 s 1 3:54.46 WIKTORSKI Michał SSMKS Parasol Wrocław 2008 U16 DS -- GOLEC Dominik # Z/2502/22 2022 LDK!
1500 m M
1 1 s 1 3:57.81 SKIBIAK Kacper WKS Oleśniczanka Oleśnica # 2000 U23 DS II ŁOMAŃSKI Dariusz # Z/2602/15 2022 LDK!
2 2 s 1 4:03.17 GÓRSKI Łukasz ULKS Uczniak Szprotawa 2001 U23 LB III SZWARC Zygmunt Z/2728/17 2022 3
3 3 s 1 4:04.17 GIERULA Kamil MLKS Agros Żary 2003 U20 LB III KOŁACZ Dariusz WISZ Mateusz , Z/5308/18 , 2022 5 LDK!
4 4 s 1 4:12.43 LIS Krzysztof AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2002 U23 OP -- LACH Magdalena B.D. Z/2244/19 2022 LDK!
5 5 s 1 4:22.52 WOJTCZAK Mikołaj UKS 12 Kalisz 2005 U18 WP -- OLSZYNA Waldemar Z/0245/20 2022 LDK!
6 6 s 1 4:39.33 KOTWICKI Igor ULKS Uczniak Szprotawa 2005 U18 LB -- SZWARC Zygmunt Z/1256/19 2022 LDK!
7 7 s 1 4:40.58 KASPRZAK Ireneusz MKS Piast Głogów 1962 Masters DS -- BIELAWA Przemysław Z/13165/21 2022
8 8 s 1 4:46.75 KIENDYŚ Wiktor ULKS Uczniak Szprotawa 2005 U18 LB -- SZWARC Zygmunt Z/2544/20 2022 LDK!
9 9 s 1 5:00.96 CIESIELSKI Wiktor LLKS Osowa Sień 2005 U18 LB -- ORŁOWSKI Andrzej Z/2385/19 2022 LDK!
3000 m M
1 1 s 1 8:59.54 MIREK Michał MKS Osa Zgorzelec 2005 U18 DS III KORDASIEWICZ Damian Z/14757/21 2022
2 2 s 1 9:17.88 JAGUCAK Mikołaj MKS Osa Zgorzelec 2004 U20 DS IV KORDASIEWICZ Damian Z/2824/20 2022
110 m pł MŁ M
1 2 s 1 16.77 SZNAJDER Kornel MKS Piast Głogów 2008 U16 DS -1.5 III BIELAWA Przemysław Z/14736/21 2022 LDK!
110 m pł J MŁ M
1 1 s 1 16.00 KOŁODZIEJ Adrian MKS Piast Głogów 2005 U18 DS -1.5 IV DMP U20 KARPOWICZ Tadeusz Z/4319/18 2022 BEZ LDK! 103
110 m pł M (99.1) M
1 1 s 1 14.36 JANKOWSKI Oliwer MKS Juvenia Puszczykowo 2003 U20 WP -1.5 I DMP U20 GOŚCINIAK Marcin Z/0288/17 2022 3 LDK! 157
2 3 s 1 18.68 MEHLICH Piotr UKS Komar Strzelce Opolskie 2003 U20 OP -1.5 -- SZCZUŻEWSKI Andrzej MEHLICH Ronald , Z/0633/19 , 2022 LDK!
110 m pł M
1 2 s 1 14.77 FRĄCKIEWICZ Natan STS Pomerania Szczecinek 2001 U23 ZP -1.5 I JUNIEWICZ Jakub B.D. B.D. Z/2964/16 2022 LDK!
300 m pł M
1 1 s 1 43.38 GRYS Andrzej MKS Piast Głogów 2007 U16 DS IV BIELAWA Przemysław Z/0987/21 2022 LDK!
2 2 s 1 45.12 SZNAJDER Kornel MKS Piast Głogów 2008 U16 DS V BIELAWA Przemysław Z/14736/21 2022 LDK!
400 m pł J MŁ M
1 2 s 1 59.49 MEHLICH Wojciech UKS Komar Strzelce Opolskie 2006 U18 OP IV MEHLICH Ronald Z/1290/20 2022
2 3 s 1 59.56 BAŁDYGA Sebastian MKS Osa Zgorzelec 2006 U18 DS IV KORDASIEWICZ Damian Z/2795/20 2022 LDK!
400 m pł M
1 1 s 1 58.57 REWAJ Dawid MLKS Agros Żary 2004 U20 LB III WISZ Mateusz Z/4688/17 2022 BEZ LDK!
2000 m prz M
1 1 s 1 6:22.44 MURKOWSKI Wiktor OŚ AZS Poznań 2002 U23 WP -- CHMIELARZ Lucyna GRENDA Jan B.D. , Z/0923/16 , 2022 LDK!
2 2 s 1 6:29.42 SOKOŁOWSKI Kamil KS Energetyk Poznań 2004 U20 WP IV GRENDA Jan Z/1110/17 2022 4 LDK!
3 3 s 1 7:00.22 JANKOWSKI Marek KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2003 U20 WP -- GRZEGOROWSKA Kamila Z/0693/19 2022
  s 1 DNF MARKOWSKI Tomasz UKS Komar Strzelce Opolskie 2006 U18 OP -- MEHLICH Ronald Z/1288/20 2022
W dal M
  f 1 3.79 MUSZYŃSKI Michał ULKS Bystrzyca Kłodzka 2008 U16 DS +0.6 -- B.D. BOGDAŁ Roman , Z/14649/21 , 2022 LDK!
  f 1 3.92 PARASIEWICZ Maciej ULKS Bystrzyca Kłodzka 2008 U16 DS +0.7 -- B.D. BOGDAŁ Roman , Z/14650/21 , 2022 LDK!
2 f 1 6.51 JAROSZ Szymon MKL 12 Jelenia Góra 2003 U20 DS +1.3 III PRZEORSKI Marek Z/0725/17 2022 5 LDK!
3 f 1 6.33 KOWALSKI Kacper MKS Piast Głogów 2004 U20 DS +0.9 III KARPOWICZ Tadeusz Z/0858/18 2022 BEZ LDK!
4 f 1 6.29 CHAMIOŁO Daniel MKS Piast Głogów 2003 U20 DS +1.4 IV KARPOWICZ Tadeusz Z/2835/17 2022 BEZ LDK!
5 f 1 6.26 JUNG Marcin MLKS Agros Żary 2004 U20 LB +1.4 IV KOŁACZ Dariusz WISZ Dariusz , Z/4684/17 , 2022 4 LDK!
6 f 1 3.79 MUSZYŃSKI Michał ULKS Bystrzyca Kłodzka 2008 U16 DS +2.7 -- B.D. BOGDAŁ Roman , Z/14649/21 , 2022 LDK!
7 f 1 4.05 PARASIEWICZ Maciej ULKS Bystrzyca Kłodzka 2008 U16 DS +2.1 -- B.D. BOGDAŁ Roman , Z/14650/21 , 2022 LDK!
8 f 1 5.71 KAŁWA Adam MKL 12 Jelenia Góra 2006 U18 DS +1.4 -- KAŁWA Adam Z/10000/21 2022 LDK!
Trójskok M
1 f 1 12.58 LEWANDOWSKI Jonasz KL Ziemia Kłodzka 2006 U18 DS +1.0 -- WOŚ Michał WOŚ Michał Z/0455/20 2022 BEZ LDK!
2 f 1 11.89 KUBASZKO Michał AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2004 U20 OP -0.8 -- DMP U20 ZIEMBA Krzysztof Z/12598/21 2022 73
3 f 1 11.71 BIAŁACHOWSKI Paweł MKL 12 Jelenia Góra 2006 U18 DS +0.3 -- PRZEORSKI Marek Z/5675/19 2022 LDK!
4 f 1 9.93 SŁODKOWSKI Piotr ULKS Bystrzyca Kłodzka 2008 U16 DS +0.9 -- B.D. B.D. BOGDAŁ Roman , Z/14651/21 , 2022 LDK!
Wieloskok M
  f 1 NM SIUDAK Mateusz KL Ziemia Kłodzka 2007 U16 DS 0.0 -- WOŚ Michał Z/6706/21 2022 LDK!

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 13.341566085815 sekund