Sieradz 23.06.2022
Ogólnopolskie Zawody LDK! [DMP] [DMP U20]
60 m K
1 1 s 1 8.55 SKIBA Blanka MKS Piast Głogów 2011 U12 DS -0.5 -- KARPOWICZ Tadeusz Z/14227/21 2021 LDK!
2 6 s 1 8.77 JASTRZĘBSKA Maria OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka 2011 U12 MZ -0.5 -- WITKOWSKI Bartosz Z/1359/22 2022 LDK!
3 7 s 1 8.79 OSICKA Lena LKS Vectra Włocławek 2011 U12 KP -0.5 -- ZIÓŁKOWSKI Marek Z/2474/21 2022 LDK!
4 11 s 1 8.88 WRONA Zuzanna KLKS Juventa-Cerrad Starachowice 2011 U12 SK -0.5 -- KUBIEC Dawid B.D. Z/5557/21 2022 LDK!
5 14 s 1 8.99 KOLII Mirosława UKS Tempo 5 Przemyśl 2011 U12 PK -0.5 -- SUGIER Krzysztof Z/13623/21 2022 LDK!
6 16 s 1 9.13 SZYMAŃSKA Julia LMKS Żak Pyrzyce 2011 U12 ZP -0.5 -- PIWOWARCZYK Wojciech Z/10817/21 2022 LDK!
7 17 s 1 9.18 GRABOWSKA Amelia GUKS Asy Dywity 2011 U12 WN -0.5 -- LEWANDOWSKA Ewa Z/3407/22 2022 LDK!
1 7 s 2 8.79 POLEWIAK Malina UKS-MOS Opole 2011 U12 OP -0.1 -- LACH Magdalena Z/1927/22 2022 LDK!
2 9 s 2 8.82 SZLACHTA Justyna KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2011 U12 WP -0.1 -- WALCZAK Katarzyna Z/1101/21 2022 LDK!
3 12 s 2 8.95 BORYŚ Paulina UKS Bieniewiczanka Błonie 2011 U12 MZ -0.1 -- ANDRYSZCZYK Andrzej Z/8843/21 2022 LDK!
3 12 s 2 8.95 MARCINIAK Amelia LKS Lubusz Słubice 2012 U12 LB -0.1 -- KIEDROWICZ Piotr Z/1457/20 2022 LDK!
5 18 s 2 9.21 PĘKALA Aleksandra CWKS Resovia Rzeszów 2011 U12 PK -0.1 -- TITTINGER Katarzyna # Z/6840/21 2022 LDK!
6 21 s 2 9.51 DROZDOWSKA Zuzanna KS Podlasie Białystok 2011 U12 PD -0.1 -- KOZIKOWSKI Zbigniew Z/3381/22 2022 LDK!
7 22 s 2 9.89 LANGOWSKA Julia BKL Bełchatów 2011 U12 LD -0.1 -- MORAWIEC Agnieszka Z/13286/21 2022 LDK!
1 2 s 3 8.60 MŁYNARCZYK Amelia CKS Budowlani Częstochowa 2011 U12 SL 0.0 -- TRĄBCZYŃSKA Żaneta Z/14034/21 2022 LDK!
2 3 s 3 8.63 GROSS Julia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2011 U12 SL 0.0 -- GÓRECKA Małgorzata Z/10255/21 2022 LDK!
3 4 s 3 8.66 BARYŁKA Nina OKS Skra Warszawa 2011 U12 MZ 0.0 -- ZAWADZKI Jacek # Z/11780/21 2022 LDK!
4 5 s 3 8.75 SUROWIEC Inga KU AZS PWSZ w Tarnowie 2011 U12 MA 0.0 -- WAŁASZEK Jarosław Z/12150/21 2022 LDK!
5 10 s 3 8.86 KAWAŁKOWSKA Michalina BKS Bydgoszcz 2011 U12 KP 0.0 -- B.D. RUDNIK Damian , Z/0571/20 , 2022 LDK!
6 15 s 3 9.01 MOLAS Magdalena KS Agros Zamość 2011 U12 LU 0.0 -- BIKOWSKI Wojciech Z/13901/21 2022 LDK!
7 19 s 3 9.25 JASKULSKA Dominika LKS Zantyr Sztum 2011 U12 PM 0.0 -- BURCZYK Iwona Z/3961/22 2022 LDK!
8 20 s 3 9.28 PATEK Alicja UKS Czempion Bełchatów 2012 U12 LD 0.0 -- RYBARCZYK Dariusz Z/1099/22 2022 LDK!
1 1 f 1 8.46 SKIBA Blanka MKS Piast Głogów 2011 U12 DS +0.3 -- KARPOWICZ Tadeusz Z/14227/21 2021 LDK!
2 2 f 1 8.57 MŁYNARCZYK Amelia CKS Budowlani Częstochowa 2011 U12 SL +0.3 -- TRĄBCZYŃSKA Żaneta Z/14034/21 2022 LDK!
3 3 f 1 8.77 BARYŁKA Nina OKS Skra Warszawa 2011 U12 MZ +0.3 -- ZAWADZKI Jacek # Z/11780/21 2022 LDK!
4 4 f 1 8.78 GROSS Julia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2011 U12 SL +0.3 -- GÓRECKA Małgorzata Z/10255/21 2022 LDK!
5 5 f 1 8.82 JASTRZĘBSKA Maria OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka 2011 U12 MZ +0.3 -- WITKOWSKI Bartosz Z/1359/22 2022 LDK!
6 6 f 1 8.83 POLEWIAK Malina UKS-MOS Opole 2011 U12 OP +0.3 -- LACH Magdalena Z/1927/22 2022 LDK!
7 7 f 1 8.86 SUROWIEC Inga KU AZS PWSZ w Tarnowie 2011 U12 MA +0.3 -- WAŁASZEK Jarosław Z/12150/21 2022 LDK!
8 8 f 1 8.87 OSICKA Lena LKS Vectra Włocławek 2011 U12 KP +0.3 -- ZIÓŁKOWSKI Marek Z/2474/21 2022 LDK!
100 m K
1 1 s 1 12.78 ZAWADZKA Lena UKS-MOS Opole 2009 U14 OP +1.0 III OWCZAREK Konrad LACH Magdalena , Z/14305/21 , 2022 LDK!
2 4 s 1 13.18 KRUPA Natalia KKL Stal Stalowa Wola 2009 U14 PK +1.0 III KŁOSOWSKA Monika Z/3158/21 2022 LDK!
3 5 s 1 13.20 RUS Maja AZS Łódź 2009 U14 LD +1.0 III SYGDZIAK Zofia Z/9732/21 2022 LDK!
4 6 s 1 13.27 MORAWIEC Alicja BKL Bełchatów 2009 U14 LD +1.0 IV MORAWIEC Agnieszka MORAWIEC Agnieszka , Z/4339/19 , 2022 BEZ LDK!
5 9 s 1 13.55 GOŁĄBEK Aleksandra KKL Kielce 2009 U14 SK +1.0 IV JÓŹWIK Krzysztof # Z/1928/20 2022 LDK!
6 16 s 1 14.08 MICHALSKA Martyna GUKS Asy Dywity 2009 U14 WN +1.0 V NIESTATEK Szymon Z/2671/21 2022 LDK!
1 3 s 2 13.07 STOMA Zofia KS AZS AWF Warszawa 2009 U14 MZ +1.1 III ŻEWŁAKOW Kamil Z/0911/21 2022 LDK!
2 7 s 2 13.29 BASIŃSKA Milena KKL Stal Stalowa Wola 2009 U14 PK +1.1 IV GRDEŃ Krzysztof Z/0202/22 2022 LDK!
3 8 s 2 13.32 KACPRZAK Amelia LMKS Żak Pyrzyce 2010 U14 ZP +1.1 IV PIWOWARCZYK Wojciech Z/5212/21 2022 LDK!
4 12 s 2 13.71 BAWOROWSKA Anna Akademia Biegowa Żary 2010 U14 LB +1.1 IV SKORUPA Krzysztof # Z/13754/21 2023 LDK!
5 13 s 2 13.79 SMALEC Wiktoria KLKS Juventa-Cerrad Starachowice 2009 U14 SK +1.1 IV KUBIEC Dawid Z/8867/21 2022 LDK!
6 15 s 2 14.05 BORKOWSKA Maja KS Agros Zamość 2010 U14 LU +1.1 V BIKOWSKI Wojciech # Z/1798/21 2022 LDK!
1 2 s 3 12.94 GRĘDA Julia LKS Victoria Olesno 2009 U14 OP -1.2 III CHĘCIŃSKI Artur Z/12242/21 2022 LDK!
2 10 s 3 13.59 JASION Zofia MUKS Kadet Rawicz 2009 U14 WP -1.2 IV ŚWITAŁA Aldona Z/1087/21 2022 LDK!
3 11 s 3 13.69 KADYŁO Maria MKS MOS Wrocław 2009 U14 DS -1.2 IV SKRZYPIŃSKI Jacek Z/0494/22 2022 LDK!
4 14 s 3 13.82 KOŚCIELNIAK Aleksandra KKB MOSiR Krosno 2010 U14 PK -1.2 V SOCHA Tomasz Z/14199/21 2022 LDK!
5 17 s 3 14.13 PIASECKA Aleksandra KS Podlasie Białystok 2009 U14 PD -1.2 V PIASECKI Marcin Z/0688/22 2022 LDK!
6 18 s 3 14.26 KUMOROWSKA Kamila SAS AZS AWF Kraków 2010 U14 MA -1.2 V GUJA Marta Z/12838/21 2022 LDK!
1 1 s 4 12.21 WOŹNIAK Maja LKS Vectra Włocławek 2007 U16 KP -0.6 II DMP U20 DOBROSIELSKA Martyna Z/2342/20 2022 BEZ LDK! 147
2 4 s 4 12.34 JEŻ Aleksandra AZS-AWF Gorzów 2007 U16 LB -0.6 II PAPUGA Sebastian Z/0747/20 2022 LDK!
3 5 s 4 12.83 MAJEWSKA Zuzanna KS AZS UWM Olsztyn 2007 U16 WN -0.6 III DMP U20 B.D. PAWŁOWSKI Grzegorz , Z/3401/21 , 2022 LDK! 119
4 8 s 4 12.93 STARZYCKA Maja SAS AZS AWF Kraków 2007 U16 MA -0.6 III GUJA Marta Z/13945/21 2022 LDK!
5 11 s 4 13.23 SKLORZ Sandra LKS Victoria Olesno 2007 U16 OP -0.6 IV CHĘCIŃSKI Artur Z/13598/21 2022 LDK!
6 12 s 4 13.87 USZKO Dominika MKS Agros Chełm 2007 U16 LU -0.6 V DMP U20 LESZCZYŃSKI Damian Z/12982/21 2022 LDK! 79
1 2 s 5 12.26 PUŁAWSKA Maria TL Pogoń Ruda Śląska 2007 U16 SL +0.3 II PRENCEL Piotr Z/5604/18 2022 5 LDK!
2 3 s 5 12.32 DOMAGAŁA Małgorzata UKS Czempion Bełchatów 2007 U16 LD +0.3 II RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz Z/3465/19 2022 LDK!
3 6 s 5 12.89 KANICKA Lena KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2007 U16 WP +0.3 III DMP U20 WALCZAK Katarzyna Z/1060/18 2022 BEZ LDK! 117
4 7 s 5 12.91 ROMANIUK Nikola KS Podlasie Białystok 2008 U16 PD +0.3 III DMP DMP U20 SIENKIEWICZ Karol SIENKIEWICZ Karol , Z/0010/21 , 2022 LDK! 77 116
5 9 s 5 12.96 KOWIESKA Maja STS Pomerania Szczecinek 2008 U16 ZP +0.3 III JUNIEWICZ Jakub Z/5757/19 2022 BEZ LDK!
6 10 s 5 12.98 POLAK Anna UKS bieganie.pl Stryszawa 2008 U16 MA +0.3 III TRZOP-KUKLA Katarzyna Z/0314/22 2022 LDK!
1 1 f 1 12.55 ZAWADZKA Lena UKS-MOS Opole 2009 U14 OP +1.8 II OWCZAREK Konrad LACH Magdalena , Z/14305/21 , 2022 LDK!
2 2 f 1 12.84 GRĘDA Julia LKS Victoria Olesno 2009 U14 OP +1.8 III CHĘCIŃSKI Artur Z/12242/21 2022 LDK!
3 3 f 1 12.87 STOMA Zofia KS AZS AWF Warszawa 2009 U14 MZ +1.8 III ŻEWŁAKOW Kamil Z/0911/21 2022 LDK!
4 4 f 1 13.17 KRUPA Natalia KKL Stal Stalowa Wola 2009 U14 PK +1.8 III KŁOSOWSKA Monika Z/3158/21 2022 LDK!
5 5 f 1 13.18 RUS Maja AZS Łódź 2009 U14 LD +1.8 III SYGDZIAK Zofia Z/9732/21 2022 LDK!
6 6 f 1 13.31 KACPRZAK Amelia LMKS Żak Pyrzyce 2010 U14 ZP +1.8 IV PIWOWARCZYK Wojciech Z/5212/21 2022 LDK!
7 7 f 1 13.36 BASIŃSKA Milena KKL Stal Stalowa Wola 2009 U14 PK +1.8 IV GRDEŃ Krzysztof Z/0202/22 2022 LDK!
8 8 f 1 13.43 MORAWIEC Alicja BKL Bełchatów 2009 U14 LD +1.8 IV MORAWIEC Agnieszka MORAWIEC Agnieszka , Z/4339/19 , 2022 BEZ LDK!
1 1 f 2 12.13 WOŹNIAK Maja LKS Vectra Włocławek 2007 U16 KP -0.2 I DMP U20 DOBROSIELSKA Martyna Z/2342/20 2022 BEZ LDK! 150
2 2 f 2 12.26 DOMAGAŁA Małgorzata UKS Czempion Bełchatów 2007 U16 LD -0.2 II RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz Z/3465/19 2022 LDK!
3 3 f 2 12.31 PUŁAWSKA Maria TL Pogoń Ruda Śląska 2007 U16 SL -0.2 II PRENCEL Piotr Z/5604/18 2022 5 LDK!
4 4 f 2 12.32 JEŻ Aleksandra AZS-AWF Gorzów 2007 U16 LB -0.2 II PAPUGA Sebastian Z/0747/20 2022 LDK!
5 5 f 2 12.83 ROMANIUK Nikola KS Podlasie Białystok 2008 U16 PD -0.2 III DMP DMP U20 SIENKIEWICZ Karol SIENKIEWICZ Karol , Z/0010/21 , 2022 LDK! 81 119
6 6 f 2 12.87 MAJEWSKA Zuzanna KS AZS UWM Olsztyn 2007 U16 WN -0.2 III DMP U20 B.D. PAWŁOWSKI Grzegorz , Z/3401/21 , 2022 LDK! 118
7 7 f 2 12.92 STARZYCKA Maja SAS AZS AWF Kraków 2007 U16 MA -0.2 III GUJA Marta Z/13945/21 2022 LDK!
8 8 f 2 12.99 KANICKA Lena KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2007 U16 WP -0.2 III DMP U20 WALCZAK Katarzyna Z/1060/18 2022 BEZ LDK! 112
300 m K
1 1 s 1 41.31 DOMNIK Julia UKS-MOS Opole 2009 U14 OP II JANAS-LUECKGEN Małgorzata Z/11745/21 2022 BEZ LDK!
2 2 s 1 41.84 LADA Weronika MKL Toruń 2009 U14 KP II WLEKLIŃSKA Dagna Z/4493/19 2022 LDK!
3 3 s 1 41.85 DUROWA Olena LKS Górnik Wałbrzych 2009 U14 DS II STYŚ Janusz Z/2398/22 2022 LDK!
4 4 s 1 42.55 PRZĄDKA Kinga LKS Pszczyna 2009 U14 SL II KŁÓSKA Karolina Z/4551/19 2022 LDK!
5 5 s 1 42.90 LESZCZYŃSKA Oliwia MKS-MOSM Bytom 2009 U14 SL II SZCZYRK Janusz Z/1413/20 2022 LDK!
6 10 s 1 44.37 ŁUCZYK Julia KS Atak Agrykola Warszawa 2009 U14 MZ III BIŃKOWSKA Marlena Z/3707/20 2022 LDK!
1 6 s 2 43.78 JANIEC Nikola KKL Stal Stalowa Wola 2009 U14 PK III GRDEŃ Krzysztof Z/0207/22 2022 LDK!
2 7 s 2 43.88 BARANOWSKA Barbara OŚ AZS Poznań 2010 U14 WP III MALUŚKIEWICZ Agnieszka Z/5894/21 2022 LDK!
3 8 s 2 43.94 CZAJKOWSKA Maja AL Międzyzdroje 2009 U14 ZP III BŁOCIAN Rafał Z/0931/22 2022 LDK!
4 13 s 2 44.83 POBUTA Faustyna KKB MOSiR Krosno 2009 U14 PK III SOCHA Tomasz Z/2073/21 2022 LDK!
5 16 s 2 46.24 SOBOTA Alicja KLKS Juventa-Cerrad Starachowice 2009 U14 SK IV KUBIEC Dawid Z/5558/21 2022 LDK!
6 22 s 2 47.41 SZMYT Michalina WKS Wawel Kraków 2009 U14 MA V GAJ Paulina Z/2916/21 2022 LDK!
1 9 s 3 44.29 KALINOWSKA Zuzanna LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2009 U14 PD III KORYTKOWSKA Justyna Z/0389/20 2022 LDK!
2 11 s 3 44.43 URSZULAK Blanka Akademia Biegowa Żary 2009 U14 LB III SENDEREK-ŻOŁUDŹ Żaklina URSZULAK Marcin , Z/13558/21 , 2023 LDK!
3 12 s 3 44.48 ZAGRODZIŃSKA Kinga UKS Czempion Bełchatów 2009 U14 LD III RYBARCZYK Dariusz Z/0904/22 2022 LDK!
4 14 s 3 45.47 MAJOR Maja OSiR Wyspiarz Świnoujście 2009 U14 ZP IV WIELECHOWSKI Adam Z/0336/22 2022 LDK!
5 15 s 3 45.91 SZOPA Weronika MULKS Juvenia Głuchołazy 2009 U14 OP IV WOLAK Magdalena Z/9264/21 2022 LDK!
6 20 s 3 46.90 SOSLER Lena AZS-AWFiS Gdańsk 2009 U14 PM V SĘKOWSKA Anna # Z/11405/21 2022 LDK!
1 17 s 4 46.28 JABŁOŃSKA Martyna AML Słupsk 2009 U14 PM IV DIAK Mateusz Z/0683/21 2022 LDK!
2 18 s 4 46.79 WOJTYSIAK Maja LKS Zantyr Sztum 2009 U14 PM V SZPALERSKI Adam # Z/3559/20 2022 LDK!
3 19 s 4 46.89 BEKSIŃSKA Amelia UKS Czwórka Ostrowiec Św. 2009 U14 SK V OZDOBA Elżbieta Z/6308/21 2022 LDK!
4 21 s 4 47.34 MIŁOSZEWICZ Wiktoria AZS UMCS Lublin 2009 U14 LU V TUSTANOWSKA Jolanta JAROS Andrzej , Z/1546/21 , 2022 LDK!
5 23 s 4 47.57 OLĘDZKA Milena UKS Tempo 5 Przemyśl 2010 U14 PK V SUGIER Krzysztof Z/2619/22 2022 LDK!
6 24 s 4 47.61 DANCEWICZ Milena MMKS Gdańsk 2009 U14 PM V B.D. SKALSKI Krzysztof , Z/1809/20 , 2022 LDK!
1 1 s 5 39.77 KUŚ Anastazja KS AZS UWM Olsztyn 2007 U16 WN II LUDWICHOWSKA Bronisława Z/2483/20 2022 LDK!
2 2 s 5 41.19 BISKUP Wiktoria KS Sprint Bielsko-Biała 2008 U16 SL II DOBIJA Katarzyna Z/2787/19 2022 LDK!
3 4 s 5 41.50 WITKOWSKA Barbara CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2007 U16 KP II LEWANDOWSKI Jacek # Z/0182/18 2022 LDK!
4 6 s 5 41.93 WOJEŃSKA Aleksandra KS AZS UWM Olsztyn 2008 U16 WN II LUDWICHOWSKA Bronisława Z/1524/20 2022 LDK!
1 3 s 6 41.36 PIĄTKOWSKA Hanna LKS MOSiR Sieradz 2008 U16 LD II B.D. GABRYSIAK Marcin , Z/1978/21 , 2022 LDK!
2 5 s 6 41.54 SZCZYPIŃSKA Kaja Orka Iława Athletics 2007 U16 WN II OSTANEK Aneta Z/3796/20 2022 LDK!
3 9 s 6 42.72 BARGIEŁ Barbara UKS Filipides Teresin 2008 U16 MZ II ANDRYSZCZYK Andrzej Z/0838/20 2022 LDK!
4 13 s 6 43.32 HOYER Natalia KM Aktywni Sochaczew 2008 U16 MZ III ZIMNY Emanuel Z/5814/19 2022 LDK!
1 7 s 7 42.24 BARAN Daria STS Pomerania Szczecinek 2008 U16 ZP II JUNIEWICZ Jakub Z/0345/20 2022 LDK!
2 11 s 7 43.02 MALESZKA Patrycja GUKS Asy Dywity 2008 U16 WN III NIESTATEK Szymon Z/2716/20 2022 LDK!
3 14 s 7 43.78 ŻUK Magdalena MULKS Juvenia Głuchołazy 2008 U16 OP III PIERÓG Paweł Z/0973/21 2022 LDK!
4 15 s 7 43.79 CHOIŃSKA Antonina MKS MOS Wrocław 2007 U16 DS III ROSTEK William # Z/0442/20 2022 LDK!
5 18 s 7 44.34 BUDKA Julia KS Limanowa Forrest 2008 U16 MA III TROJANOWSKI Krzysztof Z/1968/20 2022 LDK!
1 8 s 8 42.64 KACZMAREK Anastazja UKS Czwórka Ostrowiec Św. 2008 U16 SK II OZDOBA Elżbieta Z/3140/20 2022 LDK!
2 9 s 8 42.72 PIASECKA Karolina KS Podlasie Białystok 2007 U16 PD II PIASECKI Marcin Z/2309/21 2022 LDK!
3 12 s 8 43.14 ZAŁECZNA Roksana UKS Czempion Bełchatów 2007 U16 LD III RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz , Z/1469/21 , 2022 LDK!
4 16 s 8 43.89 MYKITA Antonina LZS KL Kotwica Brzeg 2008 U16 OP III ZOK Patrycja Z/10983/21 2022 LDK!
5 17 s 8 44.05 SENDEREK Martyna LKS Znicz Biłgoraj 2008 U16 LU III BERNAŚ Dorota Z/3571/21 2022 LDK!
600 m K
1 1 s 1 1:46.32 WALLON Anna UKS Olimpia Zabrze 2011 U12 SL V GAJEWSKI Wojciech Z/12500/21 2022 LDK!
2 2 s 1 1:47.61 PARADA Gabriela KS Słoneczko Busko Zdrój 2011 U12 SK V PEREPICZKO Zdzisław B.D. Z/2838/21 2022 LDK!
3 3 s 1 1:49.95 KOWSZEWICZ Agata LKS Zantyr Sztum 2011 U12 PM V BURCZYK Iwona Z/2276/21 2022 LDK!
4 5 s 1 1:50.71 TONDEL Hanna Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2011 U12 LB -- DRACZYŃSKI Adam Z/7273/21 2022 LDK!
5 6 s 1 1:51.00 CZYCZEWSKA Iga OŚ AZS Poznań 2011 U12 WP -- CIEŚLICKA Elżbieta Z/1620/22 2022 LDK!
6 8 s 1 1:54.13 LIS Hanna Ducla Academy Warszawa 2012 U12 MZ -- DUKLANOWSKA Edyta # Z/2688/21 2022
7 9 s 1 1:56.70 KADŁUCZKA Milena LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle 2011 U12 OP -- DOMIN Adam Z/2939/20 2022 LDK!
  s 1 DNF MESSYASZ Lena ULKS Młodzik - Ziemia Oławska 2011 U12 DS -- PAŃKOWSKI Zbigniew Z/6152/21 2022 LDK!
  s 1 DNF JEDLIŃSKA Małgorzata UKS Sokół Węgorzewo 2011 U12 WN -- DUNIN-BORKOWSKI Hubert Z/0801/22 2022 LDK!
1 4 s 2 1:50.19 BYTOWSKA Hanna UKS Dąb Suchy Las 2011 U12 WP -- GULCZYŃSKA Grażyna Z/1719/21 2022 LDK!
2 7 s 2 1:52.45 TRYBUŁA Jagoda CKS Budowlani Częstochowa 2011 U12 SL -- TRĄBCZYŃSKA Żaneta Z/14041/21 2022 LDK!
3 10 s 2 1:58.69 DEC Martyna KML Lubaczów 2011 U12 PK -- WAŻNY Stanisław Z/6562/21 2022 LDK!
4 11 s 2 1:59.47 ŚWITALSKA Zuzanna GUKS Asy Dywity 2011 U12 WN -- LEWANDOWSKA Ewa Z/3405/22 2022 LDK!
5 12 s 2 2:03.87 NOWICKA Dorota UKS Arbod Dobra Nowogardzka 2011 U12 ZP -- ŁUKOMSKI Janusz Z/6444/21 2022 LDK!
6 13 s 2 2:08.53 KRÓWKA Julia UKS Lider Siercza 2011 U12 MA -- KAMIŃSKA Joanna Z/2188/21 2022 LDK!
7 14 s 2 2:14.54 SKOBEL Lena MKS Agros Chełm 2011 U12 LU -- SEREJ Łukasz Z/3524/22 2022 LDK!
1 1 s 3 1:31.16 PAJĘCKA Lena WLKS Wrocław 2007 U16 DS II KOBIAŁKA Kamil Z/0737/18 2022 4 LDK!
2 2 s 3 1:32.39 NOWAK ŁAŻEWSKA Dorota KS Energetyk Poznań 2007 U16 WP II GRENDA Jan Z/3133/19 2022 LDK!
3 3 s 3 1:32.65 OWCZARUK Hanna AL Międzyzdroje 2007 U16 ZP II BŁOCIAN Rafał Z/13134/21 2022 LDK!
4 4 s 3 1:36.10 ŁUKOWSKA Zuzanna Ducla Academy Warszawa 2007 U16 MZ II DUKLANOWSKI Hubert # Z/4298/20 2022 LDK!
5 5 s 3 1:36.55 OPALCZYK Roksana UKS Lisy Zgierz 2008 U16 LD II LISIECKI Paweł B.D. Z/1911/19 2022 LDK!
6 6 s 3 1:36.92 JAROŃ Zuzanna MKS-MOSM Bytom 2008 U16 SL II SZCZYRK Janusz Z/1415/20 2022 LDK!
7 7 s 3 1:37.57 ROKITOWSKA Gabriela UKS Tempo 5 Przemyśl 2007 U16 PK II SUGIER Maria Z/5607/19 2022 LDK!
  s 3 DNF GROCHECKA Karolina CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2007 U16 KP -- SOBOWIEC Bartosz Z/2440/19 2022 LDK!
1 8 s 4 1:38.42 JELENIEWICZ Nikola KS AZS UWM Olsztyn 2007 U16 WN II LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława Z/5729/18 2022 LDK!
2 9 s 4 1:40.44 GUZIOR Daria KKB MOSiR Krosno 2007 U16 PK III SOCHA Tomasz Z/12908/21 2022 LDK!
3 10 s 4 1:41.36 BRUDNY Regina UKS Filipides Teresin 2007 U16 MZ III ANDRYSZCZYK Andrzej Z/12996/21 2022 LDK!
4 11 s 4 1:41.54 SMOLARCZYK Wiktoria LKS Lubusz Słubice 2007 U16 LB III KIEDROWICZ Piotr Z/1684/18 2022 5 LDK!
5 14 s 4 1:43.67 KIEDROWICZ Nadia MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2008 U16 PM IV WRÓBLEWSKI Jarosław B.D. Z/5194/19 2022 LDK!
6 15 s 4 1:43.68 SOCHA Weronika UKS bieganie.pl Stryszawa 2008 U16 MA IV KUKLA Rafał Z/1990/21 2022 LDK!
7 16 s 4 1:43.72 BRYDNIAK Iga WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 2008 U16 MA IV ZAGRODZKI Marcin Z/2629/20 2022 LDK!
8 19 s 4 1:47.18 KOSIŃSKA Natalia KKL Kielce 2007 U16 SK V JÓŹWIK Krzysztof Z/3392/19 2022 LDK!
1 12 s 5 1:42.48 MACHNIKOWSKA Agata LKS Zantyr Sztum 2008 U16 PM III B.D. MAZERSKI Bartosz , Z/3549/20 , 2022 LDK!
2 13 s 5 1:42.67 HOC Zuzanna MULKS Juvenia Głuchołazy 2008 U16 OP III PIERÓG Paweł Z/0377/19 2022 BEZ LDK!
3 17 s 5 1:43.92 WŁODARCZAK Joanna MKL Maraton Świnoujście 2008 U16 ZP IV WALKOWIAK Janusz Z/3685/19 2022 BEZ LDK!
4 18 s 5 1:46.85 GIEREK Adrianna KKL Kielce 2008 U16 SK V JÓŹWIK Krzysztof Z/1927/20 2022 LDK!
5 20 s 5 1:51.19 SADOWSKA Martyna KUKS Remus Kościerzyna 2008 U16 PM -- POBŁOCKI Wojciech B.D. Z/3610/19 2022 LDK!
6 21 s 5 1:53.66 KOGUT Amelia MKS Agros Chełm 2008 U16 LU -- SEREJ Łukasz SEREJ Łukasz , Z/0921/21 , 2022 LDK!
7 22 s 5 2:15.84 BRZYSKA Sandra AZS UMCS Lublin 2008 U16 LU -- TUSTANOWSKA Jolanta JAROS Urszula , Z/1141/22 , 2022 LDK!
1000 m K
1 1 s 1 3:03.23 MACIEICZEK Amelia LKS Pogórze Skoczów 2009 U14 SL III KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/5729/19 2022 LDK!
2 2 s 1 3:04.91 MACIEJEWSKA Lena KS Energetyk Poznań 2010 U14 WP III GRENDA Agnieszka Z/14237/21 2022 LDK!
3 3 s 1 3:07.12 MALIŃSKA Zofia MKL Tlen Mogilno 2009 U14 KP III KRASICKI Adam Z/2311/21 2022 LDK!
4 4 s 1 3:09.92 WOJCIECHOWSKA-LAMSALLAK Maria LKS Vectra Włocławek 2010 U14 KP III ZIÓŁKOWSKI Marek ZIÓŁKOWSKI Marek Z/5198/18 2022 LDK!
5 5 s 1 3:10.63 POŹDZIK Urszula MLKS Lubusz Barlinek 2009 U14 ZP III DZIĘCIOŁ Piotr Z/3630/21 2022 LDK!
6 6 s 1 3:10.72 RAKUS Antonina LKS Pogórze Skoczów 2009 U14 SL III KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/4098/20 2022 LDK!
7 7 s 1 3:11.41 WOJTAN Amelia KLKS Juventa-Cerrad Starachowice 2009 U14 SK III KUBIEC Dawid Z/5200/21 2022 LDK!
8 8 s 1 3:12.36 ZIĘBA Karolina MKS Stal Nowa Dęba 2009 U14 PK III ZIĘBA Julian Z/1194/18 2022 BEZ LDK!
9 9 s 1 3:14.24 WOJCIECHOWSKA Pola KS AZS UWM Olsztyn 2009 U14 WN IV LUDWICHOWSKA Bronisława Z/0818/21 2022 LDK!
10 10 s 1 3:18.47 DŻUGAJ Martyna MLKS Echo Twardogóra 2009 U14 DS IV WODNICKI Łukasz Z/0150/21 2022 LDK!
11 12 s 1 3:19.15 SMOLIŃSKA Zuzanna LKS Lubusz Słubice 2009 U14 LB IV KIEDROWICZ Piotr Z/1443/20 2022 LDK!
  s 1 DNF STANISZEWSKA Nadia Ducla Academy Warszawa 2010 U14 MZ -- DUKLANOWSKI Hubert # Z/4305/20 2022 LDK!
1 11 s 2 3:18.92 PRZYTUŁA Natalia LKS Znicz Biłgoraj 2009 U14 LU IV BERNAŚ Dorota Z/3569/21 2022 LDK!
2 13 s 2 3:21.48 MUSIAŁ Maria WKS Wawel Kraków 2009 U14 MA IV GAJ Paulina Z/2912/21 2022 LDK!
3 14 s 2 3:22.06 ZAJĄC Sabina UKS Tempo 5 Przemyśl 2010 U14 PK IV SUGIER Krzysztof Z/4350/22 2022 LDK!
4 15 s 2 3:23.35 SMYCZEK Nadia MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2009 U14 LD V WASIAK Jarosław Z/1502/21 2022 LDK!
5 16 s 2 3:23.74 MICHALSKA Maria KKL Kielce 2010 U14 SK V B.D. Z/5306/19 2022 LDK!
6 17 s 2 3:29.52 LISOWSKA Hanna MULKS Juvenia Głuchołazy 2009 U14 OP V WOLAK Magdalena Z/0383/19 2022 LDK!
7 18 s 2 3:30.40 KUŁAGA Daria KLKS Juventa-Cerrad Starachowice 2010 U14 SK V KUBIEC Dawid Z/5199/21 2022 LDK!
8 19 s 2 3:31.14 DZIKOWSKA Magdalena UKS Technik Augustów 2009 U14 PD V SOWÓL Jolanta SOWÓL Bogusław , Z/2413/21 , 2022 LDK!
9 20 s 2 3:37.97 ZAJĄC Daria TS Wieliczanka Wieliczka 2010 U14 MA -- DOBAJ Szymon Z/3167/20 2022 LDK!
10 21 s 2 3:42.25 ŁUKASIK Diana LKS Znicz Biłgoraj 2010 U14 LU -- BERNAŚ Dorota Z/3650/21 2022 LDK!
11 22 s 2 3:42.27 WOLSKA Julia UKS Bieniewiczanka Błonie 2010 U14 MZ -- ANDRYSZCZYK Andrzej Z/13750/21 2022 LDK!
12 23 s 2 3:49.82 BORATYŃSKA Maja AML Słupsk 2010 U14 PM -- RUMIŃSKI Wojciech Z/14421/21 2022 LDK!
80 pł K
1 1 s 1 11.90 URBAŃSKA Lea CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2008 U16 KP +1.2 II ROJTEK Mikołaj Z/0183/18 2022 BEZ LDK!
2 2 s 1 11.98 KOZAN Zuzanna NKS Start Namysłów 2007 U16 OP +1.2 II MIKUŚKIEWICZ Zygmunt # Z/7269/21 2022 LDK!
3 3 s 1 12.06 ROJEK Zofia AZS-AWF Gorzów 2007 U16 LB +1.2 II ZALESKA-POSMYK Izabela Z/1018/20 2022 LDK!
4 4 s 1 12.14 CZUPRYŃSKA Julia MKS Piast Głogów 2007 U16 DS +1.2 II KARPOWICZ Tadeusz Z/4181/19 2022 BEZ LDK!
5 5 s 1 12.34 SZYMAŃSKA Oliwia MLKS Agros Żary 2007 U16 LB +1.2 II SENDEREK-ŻOŁUDŹ Żaklina WISZ Dariusz WISZ Mateusz , Z/5561/18 , 2022 LDK!
6 6 s 1 12.44 RUDNIK Julia UKL Ósemka Police 2007 U16 ZP +1.2 III OBERLAN Paulina Z/2650/19 2022 BEZ LDK!
7 7 s 1 12.50 ŚWIĄDER Lena STS Pomerania Szczecinek 2007 U16 ZP +1.2 III JUNIEWICZ Jakub Z/4909/18 2022 BEZ LDK!
8 8 s 1 12.52 ODOLIŃSKA Hanna UKS Kresy Otwock 2007 U16 MZ +1.2 III ODOLIŃSKI Sebastian Z/1110/18 2022 BEZ LDK!
80 m pł ds K
1 1 s 1 12.93 KONDRATOWICZ Aleksandra AZS-AWF Gorzów 2009 U14 LB +0.4 -- KONDRATOWICZ Marcin Z/0942/20 2022 LDK!
2 2 s 1 13.20 WARECKA Gabriela KS AZS AWF Warszawa 2009 U14 MZ +0.4 -- RZEPKA Marek # Z/3192/21 2022 LDK!
3 3 s 1 13.21 SZYDERSKA Zofia KL Iskra Białogard 2009 U14 ZP +0.4 -- RUDZIK Grzegorz Z/0018/22 2022 LDK!
4 4 s 1 13.32 LUBIENIECKA Gabriela Orka Iława Athletics 2009 U14 WN +0.4 -- B.D. OSTANEK Aneta , Z/4261/19 , 2022 LDK!
5 5 s 1 13.72 PĘKALA Zuzanna CWKS Resovia Rzeszów 2009 U14 PK +0.4 -- WRÓBEL Marcin # Z/6841/21 2022 LDK!
6 6 s 1 13.74 RUDNICKA Marika Monika LKS Górnik Wałbrzych 2009 U14 DS +0.4 -- BANASZEK Grzegorz # Z/14154/21 2022 LDK!
7 7 s 1 13.94 CHARUKIEWICZ Maja UKS-MOS Opole 2009 U14 OP +0.4 -- LACH Magdalena Z/12422/21 2022 LDK!
1 8 s 2 13.98 WÓJCIK Nina TS Wieliczanka Wieliczka 2009 U14 MA +1.2 -- WÓJCIK Teodor # Z/0822/21 2022 LDK!
2 9 s 2 14.06 MAJEWSKA Emilia CKS Budowlani Częstochowa 2010 U14 SL +1.2 -- TRĄBCZYŃSKA Żaneta Z/3936/20 2022 BEZ LDK!
3 10 s 2 14.11 WAŁĘZA Marika UKS Cyprianka 2009 U14 KP +1.2 -- JETTER Piotr JETTER Piotr Z/5479/19 2022 LDK!
4 11 s 2 14.57 KACZMAREK Katarzyna PLKS Gwda Piła 2009 U14 WP +1.2 -- ŁAPACZ Zbigniew Z/1531/20 2022 LDK!
5 12 s 2 15.56 BARAN Natalia KL Iskra Białogard 2009 U14 ZP +1.2 -- RUDZIK Grzegorz Z/8348/21 2022 LDK!
6 13 s 2 21.57 HERMANOWSKA Julia KS Podlasie Białystok 2010 U14 PD +1.2 -- GRYNIEWICZ Wiktor Z/1602/22 2022 LDK!
1 1 f 1 12.84 WARECKA Gabriela KS AZS AWF Warszawa 2009 U14 MZ +1.3 -- RZEPKA Marek # Z/3192/21 2022 LDK!
2 2 f 1 12.86 KONDRATOWICZ Aleksandra AZS-AWF Gorzów 2009 U14 LB +1.3 -- KONDRATOWICZ Marcin Z/0942/20 2022 LDK!
3 3 f 1 13.19 SZYDERSKA Zofia KL Iskra Białogard 2009 U14 ZP +1.3 -- RUDZIK Grzegorz Z/0018/22 2022 LDK!
4 4 f 1 13.38 RUDNICKA Marika Monika LKS Górnik Wałbrzych 2009 U14 DS +1.3 -- BANASZEK Grzegorz # Z/14154/21 2022 LDK!
5 5 f 1 13.77 LUBIENIECKA Gabriela Orka Iława Athletics 2009 U14 WN +1.3 -- B.D. OSTANEK Aneta , Z/4261/19 , 2022 LDK!
6 6 f 1 13.90 WÓJCIK Nina TS Wieliczanka Wieliczka 2009 U14 MA +1.3 -- WÓJCIK Teodor # Z/0822/21 2022 LDK!
7 7 f 1 13.90 CHARUKIEWICZ Maja UKS-MOS Opole 2009 U14 OP +1.3 -- LACH Magdalena Z/12422/21 2022 LDK!
8 8 f 1 13.91 PĘKALA Zuzanna CWKS Resovia Rzeszów 2009 U14 PK +1.3 -- WRÓBEL Marcin # Z/6841/21 2022 LDK!
300 m pł K
1 1 s 1 42.91 ZOCHNIAK Amelia UKS Czempion Bełchatów 2007 U16 LD II RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz , Z/3464/19 , 2022 5 LDK!
2 2 s 1 45.94 DRAGOW Patrycja WKS Wawel Kraków 2008 U16 MA II KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/0282/22 2022 LDK!
3 3 s 1 46.48 FĄFARA Eliza CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2007 U16 KP II LEWANDOWSKI Jacek # Z/0036/20 2022 LDK!
4 4 s 1 47.24 BURMAS Emilia MKS Bolesłavia Bolesławiec 2007 U16 DS III WIŚNIEWSKI Paweł MARKOWSKI Tomasz # , Z/2898/20 , 2022 BEZ LDK!
5 5 s 1 47.28 ZAREMBA Alicja KSLZS Kruszwica 2007 U16 KP III LUZAK Andrzej Z/2339/20 2022 LDK!
6 10 s 1 51.36 KLĘK Julia SKS Kusy Kraków 2008 U16 MA IV FRĄCZYK Bogusława Z/0876/19 2022 BEZ LDK!
1 6 s 2 47.93 BIAŁCZAK Maja KS AZS UWM Olsztyn 2007 U16 WN III LUDWICHOWSKA Bronisława Z/3798/19 2022 LDK!
2 7 s 2 48.77 WASELA Dominika TL ROW Rybnik 2007 U16 SL III OLSZAR Michał Z/2971/18 2022 BEZ LDK!
3 8 s 2 49.28 SOBOLAK Urszula KS Komunalni Sanok 2008 U16 PK III DŁUGOSZ Ryszard # Z/2579/20 2022 LDK!
4 9 s 2 49.45 STASIERSKA Weronika LKS Orkan Ostrzeszów 2008 U16 WP III NALEPA Marek Z/2648/21 2022 LDK!
5 11 s 2 51.45 CZERNYK Karolina LKS Prime Food Brda Przechlewo 2007 U16 PM IV RUTKOWSKI Mariusz Z/1832/21 2022 LDK!
6 12 s 2 52.33 PTAK Zuzanna STS Pomerania Szczecinek 2007 U16 ZP V JUNIEWICZ Jakub Z/12905/21 2022 LDK!
1000 m prz K
1 1 f 1 3:17.69 KOLĘDA Dominika UKS Technik Augustów 2007 U16 PD III SOWÓL Bogusław Z/2358/20 2022 LDK!
2 2 f 1 3:19.03 KUNICKA Weronika LUKS Start Nakło 2007 U16 KP III KSOBIECH Bartosz JANKOWSKI Marcin , Z/1198/18 , 2022 BEZ LDK!
3 3 f 1 3:20.64 MALINA Otylia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2008 U16 SL III PASZTA Wiesław Z/3919/20 2022 LDK!
4 4 f 1 3:22.93 JAWORSKA Oliwia MULKS Juvenia Głuchołazy 2007 U16 OP III PIERÓG Paweł Z/0866/20 2022 LDK!
5 5 f 1 3:25.09 KACA Emilia CSiR Susz 2008 U16 WN III SZYSLER Andrzej Z/0184/19 2022 BEZ LDK!
6 6 f 1 3:25.32 CHŁOPIK Łucja UKS MTE Milanówek 2008 U16 MZ III SOBIERAJ Aneta SOBIERAJ Aneta # , Z/2007/19 , 2022 BEZ LDK!
7 7 f 1 3:25.69 GIEJBATOW Julia UKS Filipides Teresin 2008 U16 MZ III ANDRYSZCZYK Andrzej Z/1569/19 2022 LDK!
8 8 f 1 3:26.98 ZAWADA Marcelina MKS Bolesłavia Bolesławiec 2007 U16 DS IV ŁOMAŃSKI Dariusz ŁOMAŃSKI Dariusz , Z/0204/21 , 2022 LDK!
9 9 f 1 3:43.42 ADRIAN Kaja LKS MOSiR Sieradz 2007 U16 LD V B.D. GABRYSIAK Marcin , Z/1969/21 , 2022 LDK!
Wzwyż K
1 1 f 1 1.65 JASIELON Julia LUKS Hańcza Suwałki 2009 U14 PD II STACHURSKA Agnieszka # Z/0139/20 2022 LDK!
2 2 f 1 1.60 SKOWROŃSKA Daria KS AZS AWF Warszawa 2009 U14 MZ III RZEPKA Marek # Z/3669/20 2022 LDK!
3 3 f 1 1.55 WOJCIECHOWSKA Milena UKS Romer Rabka-Zdrój 2009 U14 MA III PERUCKA Kamila Z/9387/21 2022 LDK!
4 4 f 1 1.50 STROK Paulina SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2009 U14 SL IV JUSTYNIAK Joanna Z/1275/22 2022 LDK!
5 5 f 1 1.50 WĘCKOWSKA Emilia MKS Osa Zgorzelec 2009 U14 DS IV WOCHNA Robert B.D. # Z/8259/21 2022 LDK!
6 6 f 1 1.50 ŁAŚ Marta UKS Sprint Przeźmierowo 2009 U14 WP IV BEBEJEWSKI Michał Z/1132/20 2022 LDK!
7 7 f 1 1.45 BUJNICKA Julia UKS Ares Nowa Sól 2010 U14 LB IV SZPIGUN Zenon Z/13419/21 2022 LDK!
8 8 f 1 1.40 STRADOMSKA Ada MLKS Lubusz Barlinek 2009 U14 ZP V DZIĘCIOŁ Piotr Z/3619/21 2022 LDK!
8 8 f 1 1.40 KACZMARCZYK Patrycja AZS-AWFiS Gdańsk 2009 U14 PM V SĘKOWSKA Anna # Z/8269/21 2022 LDK!
10 10 f 1 1.40 ZIMNA Maja UKS Błyskawica Domaniewice 2010 U14 LD V B.D. Z/4788/22 2022
11 11 f 1 1.40 RUTKOWSKA Maja UKS Błyskawica Domaniewice 2010 U14 LD V B.D. Z/4787/22 2022
12 12 f 1 1.35 PASEK Jagoda MULKS Juvenia Głuchołazy 2009 U14 OP -- WOLAK Magdalena Z/9267/21 2022 LDK!
13 13 f 1 1.25 RAKOWIECKA Lena KS Agros Zamość 2010 U14 LU -- BIKOWSKI Wojciech Z/13902/21 2022 LDK!
1 1 f 2 1.60 KOBACKA Hanna UKS Błyskawica Domaniewice 2008 U16 LD III SZYMAJDA Mieczysław Z/9741/21 2022 LDK!
2 2 f 2 1.60 GODLEWSKA Aleksandra MKS Kusy Szczecin 2007 U16 ZP III KARLIŃSKA Monika ŚLIWKA Irena FERFET Marek , Z/1308/21 , 2022 LDK!
3 3 f 2 1.60 WOLA Mathilde ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2007 U16 LB III SASKA Tomasz # Z/0610/21 2022 LDK!
4 4 f 2 1.55 MOŁDOCH Milena CWKS Resovia Rzeszów 2007 U16 PK III DMP DMP U20 TITTINGER Michał Z/0050/21 2022 LDK! 68 103
5 5 f 2 1.50 GAJDA Julia UKS MTE Milanówek 2008 U16 MZ IV RODOWALD Olaf Z/0687/20 2022 LDK!
6 6 f 2 1.50 RADWAŃSKA Oliwia KS Komunalni Sanok 2007 U16 PK IV FUTYMA Zygmunt Z/2217/20 2022 LDK!
7 7 f 2 1.50 MIŻDAL Kinga MKS Bolesłavia Bolesławiec 2007 U16 DS IV DMP GRUMAN Bartosz Z/2899/20 2022 LDK! 56
8 8 f 2 1.45 JOKŚ Nadia UMKS Iskra Wolsztyn 2008 U16 WP IV WEISS Elżbieta Z/0028/21 2022 LDK!
8 8 f 2 1.45 BRANECKA Nikola KS Agros Zamość 2007 U16 LU IV DMP DMP U20 STRYJEWSKI Janusz STRYJEWSKI Janusz , Z/0417/21 , 2022 LDK! 46 75
8 8 f 2 1.45 HOŁUB Aleksandra LUKS Hańcza Suwałki 2007 U16 PD IV ROGUCKA Magdalena STACHURSKA Agnieszka # , Z/0138/20 , 2022 LDK!
11 11 f 2 1.40 GONDOR Emilia UKS Lider Siercza 2007 U16 MA V SKOCZEŃ Marcin Z/1732/21 2022 LDK!
  f 2 NM GŁĄBIEŃ Roksana UKS Czwórka Ostrowiec Św. # 2008 U16 SK -- OZDOBA Elżbieta LDK!
W dal K
1 1 f 1 5.38 WIESZTORT Laura KS AZS AWF Warszawa 2008 U16 MZ +0.7 III RZEPKA Marek RZEPKA Marek Z/2849/19 2022 LDK!
2 2 f 1 5.24 STAWSKA Arina MLKS Sokół Lubin 2007 U16 DS +0.4 III KNULL Mariusz Z/1896/21 2022 LDK!
3 3 f 1 5.23 DOMAŃSKA Anna KS Wisła Puławy 2007 U16 LU -0.4 III MURAT Tomasz Sławomir Z/5830/19 2022 BEZ
4 4 f 1 5.04 RYBIŃSKA Weronika LMKS Żak Pyrzyce 2008 U16 ZP +1.2 IV PIWOWARCZYK Wojciech Z/5239/21 2022 LDK!
5 5 f 1 5.01 HAJDUK Liwia AZS-AWF Gorzów 2007 U16 LB +0.5 IV ZALESKA-POSMYK Izabela Z/4074/19 2022 LDK!
6 6 f 1 5.00 SALNIKOW Pola KS Podlasie Białystok 2008 U16 PD +1.1 IV DMP DMP U20 GRYNIEWICZ Wiktor GRYNIEWICZ Wiktor , Z/10649/21 , 2022 LDK! 60 81
7 7 f 1 4.84 MILEWSKA Klara KKL Kielce 2007 U16 SK +1.1 IV DMP U20 TIETIERIN Paweł Z/0480/21 2022 LDK! 73
8 8 f 1 4.79 SKÓRZAK Natalia UKS bieganie.pl Stryszawa 2008 U16 MA +0.8 V TRZOP-KUKLA Katarzyna Z/0313/22 2022 LDK!
9 9 f 1 4.39 BUJAK Emilia MMKS Kędzierzyn Koźle 2008 U16 OP +0.3 -- SACZKO Andrzej # Z/0507/20 2022 LDK!
W dal strefa K
1 1 f 1 4.50 WILCZYŃSKA Weronika KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2011 U12 WP -0.1 -- WALCZAK Katarzyna Z/4918/22 2022
2 2 f 1 4.42 POSMYK Aleksandra AZS-AWF Gorzów 2011 U12 LB +0.8 -- ZALESKA-POSMYK Izabela Z/0309/21 2022 LDK!
3 3 f 1 4.36 CZYŻ Bella UMLKS Pegaz Opoczno 2011 U12 LD -0.8 -- GRABOLUS Marek Z/1889/21 2022 LDK!
4 4 f 1 4.21 JUŚCIŃSKA Alicja UKS-MOS Opole 2011 U12 OP +0.3 -- B.D. KOMAR Patryk LDK!
5 5 f 1 4.18 MILEWSKA Natalia TS Wieliczanka Wieliczka 2011 U12 MA +1.1 -- SKOCZEŃ Marcin Z/13809/21 2022 LDK!
6 6 f 1 4.06 LECHOWICZ Emilia KKL Kielce 2012 U12 SK +1.4 -- B.D. Z/0016/22 2022 LDK!
7 7 f 1 4.03 KATA Katarzyna TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2011 U12 LU +0.3 -- WOLANIN - BUKAŁA Ewa
8 8 f 1 3.99 BALIŃSKA Anna OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka 2011 U12 MZ +0.1 -- WITKOWSKI Bartosz Z/1354/22 2022 LDK!
9 9 f 1 3.98 STANKIEWICZ Erika UKS MKL Szczecin 2011 U12 ZP -0.2 -- MŁYNARCZYK Marta Z/4436/21 2022 LDK!
10 10 f 1 3.91 BARAŃSKA Alicja LKS Zantyr Sztum 2011 U12 PM +0.3 -- BURCZYK Iwona Z/2275/21 2022 LDK!
11 11 f 1 3.88 CAGARA Maja KKL Stal Stalowa Wola 2011 U12 PK +1.1 -- GRDEŃ Krzysztof Z/1975/22 2022 LDK!
12 12 f 1 3.84 PUCYK Maja UKS Sokół Węgorzewo 2011 U12 WN -1.4 -- PALUCH Krystian Z/3666/22 2022 LDK!
13 13 f 1 3.81 BIŁAS Zuzanna MKLA Łęczyca 2011 U12 LD -0.4 -- KUBIAK Robert Z/0888/22 2022 LDK!
14 14 f 1 3.80 MISIAK Karolina GKS Start Długołęka 2012 U12 DS +1.4 -- BENKOWSKA Nina Z/4784/21 2022 LDK!
15 15 f 1 3.71 WĄDER Hanna KKL Kielce 2011 U12 SK -0.6 -- B.D. B.D. Z/14047/21 2022 LDK!
16 16 f 1 3.64 WOJTALA Sandra KKL Stal Stalowa Wola 2011 U12 PK +0.4 -- KŁOSOWSKA Monika Z/0600/22 2022 LDK!
1 1 f 2 5.45 BELNIAK Aleksandra WLKS Nowe Iganie 2009 U14 MZ +0.1 -- WOJTCZAK-BELNIAK Dorota Z/3424/21 2022 LDK!
2 2 f 2 5.20 ŁASZEWICZ Violetta MKS-MOS Katowice 2009 U14 SL +0.1 -- ROLAK Dorota Z/5588/19 2022 LDK!
3 3 f 2 5.18 STEC Małgorzata MKS Bolesłavia Bolesławiec 2009 U14 DS +0.4 -- MARKOWSKA Małgorzata Z/14256/21 2022 LDK!
4 4 f 2 5.06 DONIEC Natalia SKS Kusy Kraków 2009 U14 MA +0.6 -- FRĄCZYK Bogusława Z/0877/19 2022 BEZ LDK!
5 5 f 2 4.92 CYTLAŁ Maria UKS MOSiR Działdowo 2009 U14 WN +0.9 -- CYTLAŁ Jacek Z/3504/19 2022 LDK!
6 6 f 2 4.87 GÓRNIK Martyna CSiR Susz 2009 U14 WN -0.1 -- SZYSLER Andrzej Z/0245/19 2022 LDK!
7 7 f 2 4.83 GALUSIŃSKA Gabriela KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2009 U14 WP -0.4 -- WALCZAK Marek Z/0264/20 2022 LDK!
8 8 f 2 4.82 WACHNA Aleksandra KS Agros Zamość 2009 U14 LU -1.1 -- STRYJEWSKI Janusz Z/4864/21 2022 LDK!
9 9 f 2 4.82 WASILEWSKA Julia LUKS Hańcza Suwałki 2009 U14 PD -0.5 -- STACHURSKA Agnieszka # Z/6285/21 2022 LDK!
10 10 f 2 4.78 SZYMCZAK Natalia LUKS Start Nakło 2010 U14 KP +0.1 -- KSOBIECH Bartosz Z/2276/20 2022 LDK!
11 11 f 2 4.67 OSTROWSKA Zuzanna AML Słupsk 2010 U14 PM +0.4 -- DIAK Mateusz Z/14420/21 2022 LDK!
12 12 f 2 4.61 MARKOW Zofia KS Podlasie Białystok 2010 U14 PD +1.1 -- KARŁUK Marek Z/4680/21 2022 LDK!
13 13 f 2 4.61 WRÓBLEWSKA Aleksandra MUKS Park Zduńska Wola 2009 U14 LD -0.2 -- SZEWCZYK Tomasz SZEWCZYK Tomasz , Z/0545/21 , 2022 LDK!
14 14 f 2 4.60 PIWOŃSKA Paulina Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2009 U14 LB -0.4 -- DRACZYŃSKI Adam Z/3866/22 2022 LDK!
15 15 f 2 4.59 MARKS Julia KKL Kielce 2009 U14 SK -0.5 -- TIETIERIN Paweł # Z/3395/19 2022 LDK!
16 16 f 2 4.58 JANIK Katarzyna KKL Kielce 2009 U14 SK -0.4 -- TIETIERIN Paweł # Z/3975/21 2022 LDK!
17 17 f 2 4.50 FITAS Oliwia MUKS Gim 2 Nysa 2010 U14 OP +0.9 -- KOŁODZIEJ Tomasz Z/5307/21 2022 LDK!
18 18 f 2 4.38 DOBEK Daria LKS Prime Food Brda Przechlewo 2009 U14 PM +0.1 -- SKALSKI Krzysztof RUTKOWSKI Mariusz , Z/1837/21 , 2022 LDK!
19 19 f 2 4.24 MELNYK Mariia UKS OSoT Szczecin 2009 U14 ZP +0.1 -- FERFET Marek Z/4629/22 2022 LDK!
Kula (2) K
1 1 f 1 14.70 JACKOWSKA Kinga MKL Jurand Szczytno # 2009 U14 WN -- BUKOWIECKI Maciej Z/6691/22 2022 LDK!
2 2 f 1 13.48 MICHAŁOWSKA Pola MLKS Nadwiślanin Chełmno 2009 U14 KP -- KENSIK Jan Z/1853/21 2022 LDK!
3 3 f 1 10.91 MAŃKOWSKA Olga LUKS Start Nakło 2009 U14 KP -- KSOBIECH Bartosz Z/2274/20 2022 LDK!
4 4 f 1 10.57 BEDNARCZYK Alicja MKS Osa Zgorzelec 2009 U14 DS -- WOCHNA Robert B.D. # Z/8253/21 2022 LDK!
5 5 f 1 10.50 WALCZAK Maja LKS Lubusz Słubice 2009 U14 LB -- HOROSZKIEWICZ Łukasz Z/7117/21 2022 LDK!
6 6 f 1 10.50 DOBAK Natasza MKS Baszta Szamotuły 2009 U14 WP -- TOMCZAK - BACHARA Dominika Z/0746/22 2022 LDK!
7 7 f 1 9.93 GOŁĘBIEWSKA Wiktoria UKS Sokół Węgorzewo 2010 U14 WN -- DUNIN-BORKOWSKI Hubert Z/5544/21 2022 LDK!
8 8 f 1 9.40 CAP Nikola KS Polonia Pasłęk 2009 U14 WN -- BORYSEWICZ Magdalena Z/13712/21 2022 LDK!
9 9 f 1 9.27 SADOWSKA Julia KS Podlasie Białystok 2009 U14 PD -- WOJNA Cezary Z/4282/21 2022 LDK!
10 10 f 1 9.26 GALUBA Martyna UKS Lider Siercza 2010 U14 MA -- KAMIŃSKA Joanna Z/3210/20 2022 LDK!
11 11 f 1 9.12 ANTOSIAK Roksana OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka 2009 U14 MZ -- ZAWOJEK Michał Z/2372/22 2022 LDK!
12 12 f 1 9.03 ŁAPIŃSKA Klaudia KS Agros Zamość 2009 U14 LU -- PIRÓG Dariusz Z/2522/22 2022 LDK!
13 13 f 1 8.27 GIZA Antonia LUKS Podium Kup 2009 U14 OP -- OLSZEWSKI Mirosław Z/13365/21 2022 LDK!
14 14 f 1 8.04 JASTRZĘBSKA Zuzanna SKS Kusy Kraków 2009 U14 MA -- FRĄCZYK Bogusława Z/3009/19 2022 LDK!
Wieloskok K
  f 1 10.48 PACZEŚNIAK Sonia SAS AZS AWF Kraków 2008 U16 MA -0.4 III GUJA Marta Z/3997/20 2022 LDK!
1 1 f 1 11.53 NOWAK Helena GKS Start Długołęka 2008 U16 DS +1.8 II BENKOWSKA Nina BENKOWSKI Henryk , Z/1076/20 , 2022 LDK!
2 2 f 1 10.86 NELKA Melania MKS Juvenia Puszczykowo 2007 U16 WP -0.5 II JAGACIAK Jarosław Z/0605/22 2022 LDK!
3 3 f 1 10.82 GWADERA Aleksandra LLKS Osowa Sień 2007 U16 LB -1.4 II ORŁOWSKI Andrzej Z/1020/20 2022 LDK!
4 4 f 1 10.76 KONIAREK Aleksandra KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2007 U16 WP -1.1 III WALCZAK Marek Z/1088/18 2022 BEZ LDK!
5 5 f 1 10.65 PACZEŚNIAK Sonia SAS AZS AWF Kraków 2008 U16 MA +2.9 III GUJA Marta Z/3997/20 2022 LDK!
6 6 f 1 10.58 LIMONT Anna MKL Toruń 2007 U16 KP +0.4 III BUTKIEWICZ Jacek Z/1177/21 2022 LDK!
7 7 f 1 10.56 MIŚTA Małgorzata KKL Kielce 2007 U16 SK +0.5 III TIETIERIN Paweł Z/0482/21 2022 LDK!
8 8 f 1 10.29 OLKOWSKA Natalia MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2007 U16 PM +1.4 IV B.D. WRÓBLEWSKI Jarosław , Z/3567/20 , 2022 LDK!
9 9 f 1 10.25 JANCZAK Dagmara LKS Polkowice 2007 U16 DS +0.2 IV WOJCIECH-PIERZCHAŁA Dorota Z/1786/21 2022 LDK!
10 10 f 1 10.09 OŻÓG Patrycja KS Agros Zamość 2007 U16 LU +0.2 IV B.D. KUNICKA Jolanta STRYJEWSKI Janusz , Z/0504/21 , 2022 LDK!
11 11 f 1 9.61 STASZCZUK Amelia KS Agros Zamość 2007 U16 LU +0.8 V GDAŃSKI Andrzej Z/8332/21 2022
Kula (3) K
1 1 f 1 11.83 CIESZEWSKA Aleksandra MKS Bank BS Płońsk 2008 U16 MZ III WIŚNIEWSKI Zbigniew Z/0692/20 2022 LDK!
2 2 f 1 11.72 BIELECKA Maja RLTL Optima Radom 2007 U16 MZ III WAŚNIEWSKI Marcin Z/1898/20 2022 LDK!
3 3 f 1 11.70 LEWANDOWSKA Nikola CKS Budowlani Częstochowa 2008 U16 SL III DMP U20 WRÓBEL Krzysztof Z/4073/20 2022 LDK! 105
4 4 f 1 11.62 JATKOWSKA Weronika UKS Miotacz Sosnowiec 2007 U16 SL III PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir , Z/1293/21 , 2022 LDK!
5 5 f 1 10.65 KROTOWSKA Nikola LKS Lubawa 2007 U16 WN IV KOŁODZIEJSKI Leszek Z/2384/21 2022 LDK!
6 6 f 1 10.51 KOGUT Oliwia LKS Górnik Wałbrzych 2008 U16 DS IV KARPIŃSKI Franciszek # Z/1255/21 2022 LDK!
7 7 f 1 10.41 GEJDA Ada LKS Zantyr Sztum 2007 U16 PM IV PAPROCKA Dorota # Z/3545/20 2022 LDK!
8 8 f 1 9.75 SZYBIAK Aleksandra KML Lubaczów 2007 U16 PK V WAŻNY Stanisław Z/1345/21 2022 LDK!
Ppal (80) K
1 1 f 1 38.47 WOLSKA Natalia UKS Czapla Białe Błota 2011 U12 KP -- KARNAS Kinga Z/11992/21 2022 LDK!
2 2 f 1 34.52 PIECUCH Klaudia SKS Kusy Kraków 2011 U12 MA -- KADUSZKIEWICZ Dorota Z/13667/21 2022 LDK!
3 3 f 1 34.51 OKRASA Lucja UKS Czapla Białe Błota 2011 U12 KP -- KARNAS Kinga Z/11967/21 2022 LDK!
4 4 f 1 31.41 STACHURA Natasza UKS Sokół Węgorzewo 2011 U12 WN -- DUNIN-BORKOWSKI Hubert Z/0805/22 2022 LDK!
5 5 f 1 31.31 TELKOWSKA Hanna MLLKS BiegamBoLubię Gubin 2011 U12 LB -- KACZMAREK Adam Z/4440/22 2022 LDK!
6 6 f 1 29.63 STANKIEWICZ Barbara TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2011 U12 LU -- WOLANIN - BUKAŁA Ewa
7 7 f 1 29.02 JAŁOWIEC Oliwia MKS Juvenia Puszczykowo 2011 U12 WP -- CHMIELARZ Lucyna LDK!
8 8 f 1 28.02 ŁOŚ Julia OSiR Wyspiarz Świnoujście 2011 U12 ZP -- WIELECHOWSKI Adam Z/0335/22 2022 LDK!
9 9 f 1 26.61 KLEIN Wiktoria LUKS MGOKSiR Korfantów 2011 U12 OP -- ROSIŃSKI Stanisław LDK!
10 10 f 1 23.80 KOSIŃSKA Magdalena KS Podlasie Białystok 2011 U12 PD -- KOZIKOWSKI Zbigniew Z/3382/22 2022 LDK!
11 11 f 1 21.19 KUFEL Małgorzata MKS Piast Lwówek Śląski 2012 U12 DS -- BIALIC Katarzyna Z/6070/21 2022 LDK!
12 12 f 1 20.65 JAWORSKA Maja LKS Zantyr Sztum 2011 U12 PM -- BURCZYK Iwona Z/3965/22 2022 LDK!
Oszczep (500) K
1 1 f 1 42.79 ADAMCZYK Nadia RLTL Optima Radom 2007 U16 MZ II FALIŃSKI Jacek Z/2054/20 2022 LDK!
2 2 f 1 35.38 KOBYLSKA Hanna WLKS Wrocław 2007 U16 DS IV KOBIAŁKA Kamil Z/1558/18 2022 LDK!
3 3 f 1 34.54 JARÓŻEK Emilia MUKS Kadet Rawicz 2007 U16 WP IV ŚWITAŁA Aldona Z/4085/18 2022 BEZ LDK!
4 4 f 1 33.25 PIELECH Amelia KS Polonia Pasłęk 2007 U16 WN IV BORYSEWICZ Magdalena Z/2335/19 2022 BEZ LDK!
5 5 f 1 32.63 ORŁOWSKA Maria LLKS Osowa Sień 2007 U16 LB IV ORŁOWSKI Andrzej Z/1119/20 2022 LDK!
6 6 f 1 30.26 KARWACKA Dominika UKS Czwórka Ostrowiec Św. 2008 U16 SK V OZDOBA Elżbieta OZDOBA Elżbieta OZDOBA Elżbieta , Z/10485/21 , 2022 LDK!
7 7 f 1 27.63 GÓRA Michalina UKS Błyskawica Domaniewice 2008 U16 LD -- B.D. Z/4262/21 2022 LDK!
8 8 f 1 22.18 OPAS Milena NKS Start Namysłów 2008 U16 OP -- KACPRZAK Arkadiusz Z/12238/21 2022 LDK!
60 m M
1 1 s 1 8.39 HREHORUK Krzysztof UKS Bieniewiczanka Błonie 2011 U12 MZ +0.9 -- ANDRYSZCZYK Andrzej Z/11763/21 2022 LDK!
2 5 s 1 8.93 STRYJEWSKI Michał LMKS Żak Pyrzyce 2011 U12 ZP +0.9 -- PIWOWARCZYK Wojciech Z/14198/21 2022 LDK!
3 10 s 1 9.09 CHOLEWA Kacper KU AZS PWSZ w Tarnowie 2011 U12 MA +0.9 -- WAŁASZEK Jarosław Z/12375/21 2022 LDK!
4 12 s 1 9.24 BĄK Alan LKS Stal Mielec 2012 U12 PK +0.9 -- TORBA Agnieszka Z/13681/21 2022 LDK!
5 15 s 1 9.38 PARZYCH Mateusz KS Podlasie Białystok 2011 U12 PD +0.9 -- JURKOWICZ Stanisław Z/14551/21 2022 LDK!
1 3 s 2 8.48 KITA Mateusz MKS Iskra Pszczyna 2011 U12 SL +0.8 -- BIELA Monika Z/13689/21 2022 LDK!
2 4 s 2 8.57 ŚLIWIŃSKI Maksymilian AZS UMCS Lublin 2011 U12 LU +0.8 -- JAROS Urszula LDK!
3 7 s 2 9.00 OTREMSKI Oskar KS Zamek Kurzętnik 2011 U12 WN +0.8 -- PAWŁOWSKA Dorota Z/0502/22 2022 LDK!
4 12 s 2 9.24 SZULERECKI Patryk LKS Lubusz Słubice 2011 U12 LB +0.8 -- NOGA Grzegorz Z/4058/22 2022 LDK!
5 16 s 2 9.49 WRÓBEL Jakub LKS Victoria Olesno 2011 U12 OP +0.8 -- CHĘCIŃSKI Artur Z/1040/22 2022 LDK!
1 2 s 3 8.46 KARCZEWSKI Igor UKS Skoczek Władysławów 2011 U12 WP +0.5 -- BERLIŃSKI Florian Z/5143/22 2022 LDK!
2 6 s 3 8.97 DROŹDZIK Oliwier MLKS Sokół Lubin 2011 U12 DS +0.5 -- KNULL Elżbieta Z/14755/21 2022 LDK!
3 7 s 3 9.00 PACIA Tomasz KSLZS Kruszwica 2011 U12 KP +0.5 -- LUZAK Małgorzata Z/10866/21 2022 LDK!
4 9 s 3 9.07 CZUBAK Aleksander AML Słupsk 2011 U12 PM +0.5 -- TARGAŃSKI Marcin Z/7309/21 2022 LDK!
5 10 s 3 9.09 PAWŁOWSKI Wojciech UKS Czempion Bełchatów 2011 U12 LD +0.5 -- RYBARCZYK Dariusz
6 14 s 3 9.31 BURY Gabriel KS Komunalni Sanok 2012 U12 PK +0.5 -- ZAPAŁ Marcin Z/2046/22 2022 LDK!
1 1 f 0 8.17 HREHORUK Krzysztof UKS Bieniewiczanka Błonie 2011 U12 MZ +0.7 -- ANDRYSZCZYK Andrzej Z/11763/21 2022 LDK!
2 2 f 0 8.24 KARCZEWSKI Igor UKS Skoczek Władysławów 2011 U12 WP +0.7 -- BERLIŃSKI Florian Z/5143/22 2022 LDK!
3 3 f 0 8.38 KITA Mateusz MKS Iskra Pszczyna 2011 U12 SL +0.7 -- BIELA Monika Z/13689/21 2022 LDK!
4 4 f 0 8.59 ŚLIWIŃSKI Maksymilian AZS UMCS Lublin 2011 U12 LU +0.7 -- JAROS Urszula LDK!
5 5 f 0 8.78 STRYJEWSKI Michał LMKS Żak Pyrzyce 2011 U12 ZP +0.7 -- PIWOWARCZYK Wojciech Z/14198/21 2022 LDK!
6 6 f 0 8.90 DROŹDZIK Oliwier MLKS Sokół Lubin 2011 U12 DS +0.7 -- KNULL Elżbieta Z/14755/21 2022 LDK!
7 7 f 0 9.04 PACIA Tomasz KSLZS Kruszwica 2011 U12 KP +0.7 -- LUZAK Małgorzata Z/10866/21 2022 LDK!
100 m M
1 1 e 1 12.14 PRĘDKI Tobiasz STS Pomerania Szczecinek 2009 U14 ZP +1.0 IV JUNIEWICZ Jakub Z/0429/22 2022 LDK!
2 2 e 1 12.24 POTRYKOWSKI Artur MKS Juvenia Puszczykowo 2009 U14 WP +1.0 V CHMIELARZ Lucyna Z/4869/22 2022 LDK!
3 4 e 1 12.58 KRAWCZYK Bartek MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2009 U14 LD +1.0 V WASIAK Patryk Z/0243/22 2022 LDK!
4 5 e 1 12.59 SZUMEŁDA Olaf KKL Stal Stalowa Wola 2009 U14 PK +1.0 V GRDEŃ Krzysztof Z/0219/22 2022 LDK!
5 6 e 1 12.66 LISEK Michał NKS Start Namysłów 2009 U14 OP +1.0 V MIKUŚKIEWICZ Zygmunt Z/3601/22 2022 LDK!
6 13 e 1 13.36 OWCZARCZYK Oskar SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2009 U14 SL +1.0 -- JUSTYNIAK Joanna Z/4031/22 2022 LDK!
7 15 e 1 13.95 BETKA Bruno LKS Górnik Wałbrzych 2009 U14 DS +1.0 -- KOTYNIA Hanna Z/0447/22 2022 LDK!
1 3 e 2 12.55 KUMOROWSKI Szymon SAS AZS AWF Kraków 2009 U14 MA -0.6 V GUJA Marta Z/3958/20 2022 LDK!
2 6 e 2 12.66 GAŁĄZKA Mikołaj BKS Bydgoszcz 2009 U14 KP -0.6 V BAUMGART Iwona Z/1984/22 2022 LDK!
3 8 e 2 12.69 GUTOWSKI Kuba KS Podlasie Białystok 2009 U14 PD -0.6 V KARŁUK Marek KARŁUK Marek , Z/4198/21 , 2022 LDK!
4 9 e 2 12.71 TWARDY Kacper MLKS Agros Żary 2009 U14 LB -0.6 V WISZ Dariusz Z/14171/21 2023 LDK!
5 10 e 2 12.86 KRUK Bartosz AML Słupsk 2009 U14 PM -0.6 -- DIAK Mateusz Z/5084/22 2022 LDK!
6 11 e 2 13.20 KUTYBA Kacper MKS-MOSM Bytom 2010 U14 SL -0.6 -- JACYSZYN Lechosław Z/13530/21 2022 LDK!
7 12 e 2 13.24 KONIECZNY Mateusz MCKiS Jaworzno 2009 U14 SL -0.6 -- KUZAK Piotr Z/12235/21 2022 LDK!
8 14 e 2 13.45 FILIPCZUK Jakub MKS Żak Biała Podlaska 2009 U14 LU -0.6 -- WILCZEK Janusz WILCZYNSKI Grzegorz Z/0957/22 2022 LDK!
1 1 f 1 12.32 PRĘDKI Tobiasz STS Pomerania Szczecinek 2009 U14 ZP -0.5 V JUNIEWICZ Jakub Z/0429/22 2022 LDK!
2 2 f 1 12.40 POTRYKOWSKI Artur MKS Juvenia Puszczykowo 2009 U14 WP -0.5 V CHMIELARZ Lucyna Z/4869/22 2022 LDK!
3 3 f 1 12.44 KUMOROWSKI Szymon SAS AZS AWF Kraków 2009 U14 MA -0.5 V GUJA Marta Z/3958/20 2022 LDK!
4 4 f 1 12.61 GAŁĄZKA Mikołaj BKS Bydgoszcz 2009 U14 KP -0.5 V BAUMGART Iwona Z/1984/22 2022 LDK!
5 5 f 1 12.75 LISEK Michał NKS Start Namysłów 2009 U14 OP -0.5 V MIKUŚKIEWICZ Zygmunt Z/3601/22 2022 LDK!
6 6 f 1 12.75 KRAWCZYK Bartek MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2009 U14 LD -0.5 V WASIAK Patryk Z/0243/22 2022 LDK!
7 7 f 1 12.81 SZUMEŁDA Olaf KKL Stal Stalowa Wola 2009 U14 PK -0.5 -- GRDEŃ Krzysztof Z/0219/22 2022 LDK!
8 8 f 1 12.83 GUTOWSKI Kuba KS Podlasie Białystok 2009 U14 PD -0.5 -- KARŁUK Marek KARŁUK Marek , Z/4198/21 , 2022 LDK!
1 1 f 2 11.39 JAMUŁA Piotr CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2007 U16 KP 0.0 III DMP U20 LEWANDOWSKI Jacek # Z/0065/20 2022 LDK! 116
2 2 f 2 11.42 ŁUCZYŃSKI Igor MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2007 U16 LD 0.0 III WASIAK Jarosław WASIAK Jarosław , Z/0495/20 , 2022 LDK!
3 3 f 2 11.52 RUDNIK Błażej LKS Lubusz Słubice 2007 U16 LB 0.0 III NOGA Grzegorz Z/2897/20 2022 LDK!
4 4 f 2 11.77 POTRZESZCZ Michał UKS Czwórka Ostrowiec Św. 2007 U16 SK 0.0 IV SIDOWSKI Krzysztof # Z/3292/22 2022 LDK!
5 5 f 2 11.90 MAZUR Jakub UKS bieganie.pl Stryszawa 2008 U16 MA 0.0 IV KUKLA Rafał Z/2001/21 2022 LDK!
300 m M
1 1 s 1 40.28 RAUHUT Patryk UKS Orkan Środa Wlkp. 2009 U14 WP IV CICHOWLAS Agnieszka Z/3084/21 2022 LDK!
2 2 s 1 40.33 ŻYŁKIEWICZ Tymon SL GKS Olsza Olszyna 2009 U14 DS IV CHORZĘPA Przemysław Z/1316/20 2022 LDK!
3 3 s 1 40.81 BANIAK Miłosz WMLKS Pomorze Stargard 2009 U14 ZP V WIERZBICKA Sylwia Z/5328/19 2022 LDK!
4 4 s 1 41.24 GRUSZFELD Maciej MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2009 U14 LD V WASIAK Jarosław Z/5201/22 2022 LDK!
5 5 s 1 41.42 SNOPEK Mateusz KS AZS AWF Warszawa 2009 U14 MZ V ŻEWŁAKOW Kamil Z/3880/21 2022 LDK!
6 7 s 1 42.74 CZUŁEK Adrian UKS Filipides Teresin 2009 U14 MZ -- ANDRYSZCZYK Andrzej Z/2932/21 2022 LDK!
1 6 s 2 42.27 STANIEWICZ Filip ZLKL Zielona Góra 2009 U14 LB V PAWELEC Marcin Z/4342/22 2022 LDK!
2 8 s 2 43.50 BYLICA Maciej LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2010 U14 PD -- KORYTKOWSKA Justyna Z/0474/22 2022 LDK!
3 9 s 2 43.58 WRĘGA Stanisław UKS OSoT Szczecin 2009 U14 ZP -- FERFET Marek FERFET Marek , Z/3359/19 , 2022 LDK!
4 10 s 2 43.63 DZIUBA Jakub TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2009 U14 LU -- GDAŃSKA Małgorzata
5 11 s 2 45.54 OCHOTNY Jonasz MLLKS BiegamBoLubię Gubin 2009 U14 LB -- KACZMAREK Adam Z/10386/21 2022 LDK!
6 12 s 2 46.29 ROZPĘDZIK Mateusz WKS Wawel Kraków 2009 U14 MA -- GAJ Paulina Z/2914/21 2022 LDK!
1 1 s 3 36.31 STRZELECKI Stanisław MKS Bolesłavia Bolesławiec 2007 U16 DS II MARKOWSKI Tomasz # Z/13491/21 2022 LDK!
2 2 s 3 36.82 KIERNOŻYCKI Michał MLKS Agros Żary 2008 U16 LB II WISZ Mateusz Z/13793/21 2023 LDK!
3 3 s 3 36.96 MALINOWSKI Adrian UKS Atos Woźnice 2007 U16 WN II BRODOWSKI Wojciech Z/2374/21 2022 LDK!
4 5 s 3 37.26 SIEMASZKO Daniel KS Podlasie Białystok 2007 U16 PD II PIASECKI Marcin Z/14521/21 2022 LDK!
5 9 s 3 37.76 ADAMCZYK Bartłomiej TL Pogoń Ruda Śląska 2007 U16 SL III PRENCEL Piotr Z/13349/21 2022 LDK!
1 4 s 4 37.20 TRĄBKA Borys KS AZS AWF Kraków 2007 U16 MA II GUJA Marta Z/3343/20 2022 LDK!
2 6 s 4 37.38 CIESZEWSKI Adam Orka Iława Athletics 2007 U16 WN II OSTANEK Aneta Z/4625/19 2022 LDK!
3 7 s 4 37.46 ZIMNIAK Nikodem KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2007 U16 WP II WALCZAK Katarzyna Z/0477/21 2022
4 8 s 4 37.49 ADAMCZEWSKI Jan UKS Lisy Zgierz 2008 U16 LD II LISIECKI Paweł LISIECKI Paweł Z/5247/19 2022 LDK!
1 10 s 5 38.21 PRZETACZNIK Adrian UKS Tempo 5 Przemyśl 2007 U16 PK III SUGIER Krzysztof # Z/2175/19 2022 BEZ LDK!
2 11 s 5 38.63 MALINOWSKI David MKS Kusy Szczecin 2008 U16 ZP III ŚLIWKA Irena Z/12486/21 2022 LDK!
3 12 s 5 38.76 KLEIBA Maciej CWKS Resovia Rzeszów 2008 U16 PK III WRÓBEL Marcin Z/1044/21 2022 LDK!
4 13 s 5 38.97 KOŃCZAK Kacper UKS Otrębusy 2008 U16 MZ III KOŃCZAK Sebastian KOŃCZAK Sebastian Z/2789/21 2022 LDK!
600 m M
1 1 s 1 1:42.93 IWAŃSKI Kostek RLTL Optima Radom 2011 U12 MZ -- JADCZAK Bożena Z/4175/22 2022 LDK!
2 2 s 1 1:42.96 KOWALEWSKI Jakub OŚ AZS Poznań 2011 U12 WP -- CIEŚLICKA Elżbieta Z/0267/21 2022 LDK!
3 3 s 1 1:45.45 MORAWSKI Konrad LKS Górnik Wałbrzych 2011 U12 DS -- JOŃSKA Ilona Natalia # Z/6786/21 2022 LDK!
4 4 s 1 1:51.24 ZAJĄC Aleksander UKS Lider Siercza 2011 U12 MA -- DOBAJ Szymon Z/3482/21 2022 LDK!
5 5 s 1 1:53.35 SAWICKI Ksawery LUKS Hańcza Suwałki 2011 U12 PD -- SAWICKA Izabela Z/0461/22 2022 LDK!
6 6 s 1 1:53.74 DULNIAK Sebastian KS AZS AWF Warszawa 2012 U12 MZ -- ŻEWŁAKOW Kamil Z/0890/21 2022 LDK!
7 7 s 1 1:54.96 ŚWIERCZEK Wojciech UKS-MOS Opole 2011 U12 OP -- KOMAR Patryk LDK!
8 13 s 1 2:02.41 SKOCKI Kamil KS Zamek Kurzętnik 2011 U12 WN -- PAWŁOWSKA Dorota Z/2691/20 2022 LDK!
  s 1 DNF SUWALSKI Paweł MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2011 U12 SL -- PRZEWIEŹLIK Dorota # Z/14026/21 2022 LDK!
1 8 s 2 1:56.57 NOWICKI Błażej MKL Maraton Świnoujście 2011 U12 ZP -- WALKOWIAK Janusz Z/3402/22 2022 LDK!
2 9 s 2 1:58.95 ŚLUSARCZYK Grzegorz OŚ AZS Poznań 2012 U12 WP -- CIEŚLICKA Elżbieta Z/10965/21 2022 LDK!
3 10 s 2 1:59.66 SMOLIS Michał UMLKS START Wieruszów 2012 U12 LD -- URBANIAK Jarosław Z/14481/21 2022 LDK!
4 11 s 2 2:01.32 WYKROTA Piotr UKS Czwórka Ostrowiec Św. 2012 U12 SK -- OZDOBA Elżbieta B.D. Z/4000/22 2022 LDK!
5 12 s 2 2:02.23 BABACZ Karol Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2012 U12 LB -- SZNAJDER Marcin Z/2825/22 2022 LDK!
6 14 s 2 2:04.51 PUZIO Tomasz MKS Unia Hrubieszów 2012 U12 LU -- BIELECKA Marzanna
7 15 s 2 2:05.48 MĄKOSA Jędrzej KKL Kielce 2011 U12 SK -- B.D. Z/0012/22 2022 LDK!
8 16 s 2 2:12.22 BŁASZKIEWICZ Michał KKL Kielce 2011 U12 SK -- B.D. Z/0005/22 2022 LDK!
1 1 s 3 1:26.33 ZACZYK Łukasz MKS-MOSM Bytom 2007 U16 SL II SZCZYRK Janusz Z/1407/20 2022 LDK!
2 2 s 3 1:27.13 TAŁAJ Kuba UKS Żaczek Połaniec 2007 U16 SK II SZYDŁOWSKI Sławomir Z/0503/21 2022 LDK!
3 3 s 3 1:27.56 KUŁEK Dawid WKS Oleśniczanka Oleśnica 2007 U16 DS II JANECZEK Jarosław Z/0462/20 2022 LDK!
4 4 s 3 1:27.77 TOMALCZYK Michał CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2007 U16 KP II SOBOWIEC Bartosz Z/2784/20 2022 LDK!
5 5 s 3 1:27.86 BOSAK Michał KML Lubaczów 2007 U16 PK II WAŻNY Stanisław Z/2916/20 2022 LDK!
6 6 s 3 1:28.12 PECYNA Dawid OSiR Wyspiarz Świnoujście 2007 U16 ZP III WIELECHOWSKI Adam Z/3026/20 2022 LDK!
7 7 s 3 1:28.28 ZDZYNIECKI Kacper Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2007 U16 LB III DRACZYŃSKI Adam Z/3088/22 2022 LDK!
8 9 s 3 1:29.42 FRĄCZAK Błażej LKB im. Braci Petk Lębork 2008 U16 PM III PILARSKA Klaudia Z/13649/21 2022 LDK!
9 12 s 3 1:30.12 DOŁĘGA Igor CWKS Resovia Rzeszów 2008 U16 PK III DUDA Bogusław # Z/13615/21 2022 LDK!
1 8 s 4 1:28.99 GRABARZ Hubert WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 2007 U16 MA III ZAGRODZKI Marcin Z/2628/20 2022 LDK!
2 10 s 4 1:29.64 JARMOSZEWICZ Jan MKS Żak Biała Podlaska 2008 U16 LU III WILCZEK Janusz Z/1533/22 2022 LDK!
3 11 s 4 1:29.80 BABULA Krystian MKS Stal Nowa Dęba 2007 U16 PK III ŻAK Dariusz Z/13772/21 2022 LDK!
4 13 s 4 1:31.61 ROGOŹNICKI Sebastian MKS Żak Biała Podlaska 2007 U16 LU III FROŃCZUK Rafał Z/2306/21 2022 LDK!
5 14 s 4 1:33.44 KOLASA Karol AML Słupsk 2008 U16 PM IV RUMIŃSKI Wojciech Z/2057/20 2022 LDK!
6 15 s 4 1:33.68 BREZA Dawid KUKS Remus Kościerzyna 2007 U16 PM IV POBŁOCKI Wojciech Z/1918/21 2022 LDK!
7 16 s 4 1:36.75 PACEK Szymon LZS KL Kotwica Brzeg 2007 U16 OP V ZOK Patrycja Z/10237/21 2022 LDK!
8 17 s 4 1:39.18 FRĄCKOWIAK Maciej LKS Zantyr Sztum 2007 U16 PM V B.D. MAZERSKI Bartosz , Z/3548/20 , 2022 LDK!
9 18 s 4 1:40.69 TROJAK Jakub AML Słupsk 2008 U16 PM -- RUMIŃSKI Wojciech Z/0086/21 2022 LDK!
1000 m M
1 1 s 1 2:55.60 MAĆKOWSKI Marcel UKS Achilles Leszno 2009 U14 WP V ZDONEK Filip Z/4276/19 2022 LDK!
2 2 s 1 2:55.65 MADUZIA Piotr LMKS Żak Pyrzyce 2009 U14 ZP V PIWOWARCZYK Wojciech Z/5220/21 2022 LDK!
3 4 s 1 3:00.25 CHRAPEK Krzysztof KS AZS AWF Warszawa 2009 U14 MZ -- OBŁĘKOWSKA Izabella OBŁĘKOWSKA Izabella , Z/5834/19 , 2022 LDK!
4 5 s 1 3:01.59 NOWAK Michał OŚ AZS Poznań 2009 U14 WP -- MALUŚKIEWICZ Agnieszka Z/2384/20 2022 LDK!
5 7 s 1 3:02.00 GRZYMSKI Franciszek UKS Skoczek Władysławów 2009 U14 WP -- BERLIŃSKI Florian Z/0290/20 2022 LDK!
6 8 s 1 3:03.07 METERA Konrad LKB im. Braci Petk Lębork 2009 U14 PM -- B.D. Z/3437/19 2022 LDK!
7 11 s 1 3:04.12 SZWAJKOWSKI Tomasz KKL Kielce 2009 U14 SK -- JÓŹWIK Krzysztof # Z/0501/21 2022 LDK!
8 12 s 1 3:06.78 SUSTOWSKI Szymon LUKS Hańcza Suwałki 2009 U14 PD -- SAWICKA Izabela Z/14437/21 2022 LDK!
9 13 s 1 3:07.14 BAGNECKI Leon KKL Kielce 2010 U14 SK -- B.D. Z/1926/20 2022 LDK!
10 15 s 1 3:09.23 WILCZYŃSKI Patryk LKS Górnik Wałbrzych 2009 U14 DS -- KOTYNIA Hanna Z/1275/21 2022 LDK!
11 18 s 1 3:16.80 FLOREK Igor LKS Prime Food Brda Przechlewo 2009 U14 PM -- RUTKOWSKI Mariusz Z/2740/19 2022 LDK!
1 3 s 2 2:56.83 ADAMCZEWSKI Bartek MKS Aleksandrów Łódzki 2009 U14 LD V TOMCZYK Kazimierz Z/0972/18 2022 BEZ LDK!
2 6 s 2 3:01.74 GIL Maksymilian AZS-AWF Gorzów 2009 U14 LB -- ZALESKA-POSMYK Izabela Z/4348/22 2022
3 9 s 2 3:03.18 ZAJĄC Samuel UKS Romer Rabka-Zdrój 2009 U14 MA -- PERUCKA Kamila Z/9390/21 2022 LDK!
4 10 s 2 3:03.50 GRZYWACZ Tomasz MULKS Juvenia Głuchołazy 2010 U14 OP -- WOLAK Magdalena Z/9270/21 2022 LDK!
5 14 s 2 3:08.76 SOBOTA Konrad MKS Czechowice-Dziedzice 2009 U14 SL -- JARCZOK Miłosz # Z/2067/22 2022 LDK!
6 16 s 2 3:11.91 KUPŚĆ Antoni UKS Bieniewiczanka Błonie 2009 U14 MZ -- ANDRYSZCZYK Andrzej Z/3905/22 2022 LDK!
7 17 s 2 3:12.19 SZYMURA Franciszek MKS Iskra Pszczyna 2010 U14 SL -- BIELA Monika Z/7264/21 2022 LDK!
8 19 s 2 3:19.03 SOLAK Paweł LKS Znicz Biłgoraj 2009 U14 LU -- BERNAŚ Dorota Z/3573/21 2022 LDK!
9 20 s 2 3:20.01 SZCZEGIELNIAK Hubert AML Słupsk 2009 U14 PM -- RUMIŃSKI Wojciech Z/0056/22 2022 LDK!
10 21 s 2 3:20.77 OLEKSY Mateusz LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński 2009 U14 WN -- OLSZEWSKI Marek OLSZEWSKI Marek , Z/0266/22 , 2022 LDK!
11 22 s 2 3:24.90 ZIENKIEWICZ Aleksander MKS Agros Chełm 2009 U14 LU -- SEREJ Łukasz Z/10625/21 2022 LDK!
110 m pł MŁ M
1 1 s 1 15.14 HAEHNE Damian CWKS Resovia Rzeszów 2007 U16 PK +1.4 II WRÓBEL Marcin Z/0051/21 2022 LDK!
2 3 s 1 15.43 KUŚMIEREK Damian UKS Skoczek Władysławów 2007 U16 WP +1.4 II WIŚNIEWSKI Bartłomiej BERLIŃSKI Florian , Z/2316/20 , 2022 LDK!
3 4 s 1 15.44 PALUSZAK Oliwier KSLZS Kruszwica 2008 U16 KP +1.4 II LUZAK Andrzej Z/2327/20 2022 LDK!
4 5 s 1 15.95 PŁAWIŃSKI Antoni UKS Skoczek Władysławów 2007 U16 WP +1.4 III BERLIŃSKI Florian Z/3768/21 2022 LDK!
5 9 s 1 16.77 RODZIEWICZ Mateusz MKS Osa Zgorzelec 2007 U16 DS +1.4 III KORDASIEWICZ Damian Z/0792/22 2022 LDK!
1 2 s 2 15.34 MIKUŚKIEWICZ Emilian NKS Start Namysłów 2007 U16 OP -0.4 II MIKUŚKIEWICZ Zygmunt # Z/7266/21 2022 LDK!
2 6 s 2 16.03 POTOCKI Mikołaj AZS-AWF Gorzów 2007 U16 LB -0.4 III ZALESKA-POSMYK Izabela Z/10931/21 2022 LDK!
3 7 s 2 16.22 ŚWITOŃ Piotr MLUKS Mokasyn Płoty 2007 U16 ZP -0.4 III KECLER Szymon Z/1663/20 2022 LDK!
4 8 s 2 16.32 SZYSZKO Piotr KS Podlasie Białystok 2007 U16 PD -0.4 III KLESZCZEWSKA Joanna SIENKIEWICZ Karol , Z/0478/21 , 2022 LDK!
1 1 f 1 15.12 HAEHNE Damian CWKS Resovia Rzeszów 2007 U16 PK +0.3 II WRÓBEL Marcin Z/0051/21 2022 LDK!
2 2 f 1 15.13 MIKUŚKIEWICZ Emilian NKS Start Namysłów 2007 U16 OP +0.3 II MIKUŚKIEWICZ Zygmunt # Z/7266/21 2022 LDK!
3 3 f 1 15.38 KUŚMIEREK Damian UKS Skoczek Władysławów 2007 U16 WP +0.3 II WIŚNIEWSKI Bartłomiej BERLIŃSKI Florian , Z/2316/20 , 2022 LDK!
4 4 f 1 15.57 POTOCKI Mikołaj AZS-AWF Gorzów 2007 U16 LB +0.3 II ZALESKA-POSMYK Izabela Z/10931/21 2022 LDK!
5 5 f 1 15.77 PŁAWIŃSKI Antoni UKS Skoczek Władysławów 2007 U16 WP +0.3 III BERLIŃSKI Florian Z/3768/21 2022 LDK!
6 6 f 1 16.33 PALUSZAK Oliwier KSLZS Kruszwica 2008 U16 KP +0.3 III LUZAK Andrzej Z/2327/20 2022 LDK!
7 7 f 1 16.34 SZYSZKO Piotr KS Podlasie Białystok 2007 U16 PD +0.3 III KLESZCZEWSKA Joanna SIENKIEWICZ Karol , Z/0478/21 , 2022 LDK!
8 8 f 1 16.51 ŚWITOŃ Piotr MLUKS Mokasyn Płoty 2007 U16 ZP +0.3 III KECLER Szymon Z/1663/20 2022 LDK!
100 m pł M
1 1 f 1 15.31 KOŁODZIEJ Wojciech MUKS Gim 2 Nysa 2009 U14 OP -0.6 -- KOŁODZIEJ Tomasz Z/5285/21 2022 BEZ LDK!
2 2 f 1 16.62 TROJNAR Eryk UKS Tempo 5 Przemyśl 2009 U14 PK -0.6 -- SUGIER Krzysztof Z/2573/20 2022 LDK!
3 3 f 1 17.69 STACHOWSKI Jonatan LUKS Start Nakło 2009 U14 KP -0.6 -- KSOBIECH Bartosz Z/2277/20 2022 LDK!
4 4 f 1 17.83 DUCHNA Grzegorz UKS MOSiR Działdowo 2009 U14 WN -0.6 -- CYTLAŁ Jacek Z/3574/19 2022 LDK!
5 5 f 1 18.56 DZIEŁAKOWSKI Gustaw LLKS Osowa Sień 2010 U14 LB -0.6 -- ORŁOWSKI Andrzej Z/8211/21 2022 LDK!
300 m pł M
1 1 s 1 40.38 GRZYBOWSKI Jeremiasz UKS Chromik Mysłowice 2007 U16 SL II PASZTA Anna Z/2018/20 2022 LDK!
2 2 s 1 41.98 GLAZA Mikołaj UKS Czapla Białe Błota 2007 U16 KP III KARNAS Zbigniew Z/3121/18 2022 BEZ LDK!
3 3 s 1 42.32 ORZĘDOWSKI Jakub MKS Agros Chełm 2007 U16 LU III CZERNIAKIEWICZ Dorota LESZCZYŃSKI Damian , Z/0597/21 , 2022 LDK!
4 4 s 1 42.82 MALESZA Aleksander UKS Kresy Otwock 2008 U16 MZ III ODOLIŃSKI Sebastian Z/11152/21 2022 LDK!
5 5 s 1 43.06 SZYRNER Adam MKS Piast Głogów 2007 U16 DS IV KARPOWICZ Tadeusz Z/4180/19 2022 BEZ LDK!
1 6 s 2 43.66 WINIARSKI Mateusz MULKS Juvenia Głuchołazy 2008 U16 OP IV PIERÓG Paweł Z/0702/22 2022 LDK!
2 7 s 2 43.98 GUTKOWSKI Mikołaj CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2007 U16 KP IV LEWANDOWSKI Jacek # Z/0031/20 2022 LDK!
3 8 s 2 44.26 LEBIEDZIŃSKI Gabriel KS Podlasie Białystok 2007 U16 PD IV GRYNIEWICZ Wiktor WOJNA Cezary , Z/4279/21 , 2022 LDK!
4 9 s 2 45.15 ZĄBCZYK Grzegorz SAS AZS AWF Kraków 2008 U16 MA V GUJA Marta Z/3984/20 2022 LDK!
5 10 s 2 46.80 PASZCZYK Mateusz MMKS Gdańsk 2008 U16 PM -- SKALSKI Krzysztof Z/11411/21 2022 LDK!
1000 m prz M
1 1 s 1 2:48.44 OLEJNIK Mikołaj UKS Filipides Teresin 2007 U16 MZ II ANDRYSZCZYK Andrzej OLEJNIK Tomasz # Z/0393/19 2022 LDK!
2 2 s 1 2:50.07 DANKÓW Franciszek UKS-MOS Opole 2007 U16 OP III LACH Magdalena Z/10873/21 2022 LDK!
3 3 s 1 2:50.95 KOSICKI Kajetan AML Słupsk 2007 U16 PM III DIAK Mateusz RUMIŃSKI Wojciech , Z/3785/19 , 2022 LDK!
4 4 s 1 2:52.06 FILIPEK Jakub CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2008 U16 KP III SOBOWIEC Bartosz Z/2441/19 2022 LDK!
5 5 s 1 2:53.60 DUTKIEWICZ Daniel MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U16 LD III TOMCZYK Kazimierz Z/0182/20 2022
6 7 s 1 2:57.52 BURZYŃSKI Piotr WKS Oleśniczanka Oleśnica 2007 U16 DS IV B.D. JANECZEK Jarosław , Z/0796/21 , 2022 LDK!
7 8 s 1 2:57.82 NIŻEWSKI Oktawian LKS Vectra Włocławek 2007 U16 KP IV NOWAKOWSKA Agnieszka Z/0558/20 2022 LDK!
1 6 s 2 2:55.88 KLUKA Jakub KUKS Remus Kościerzyna 2007 U16 PM IV POBŁOCKI Wojciech Z/0320/20 2022 LDK!
2 9 s 2 2:58.88 HOFFMAN Paskal PLKS Gwda Piła 2008 U16 WP IV KRZEWIŃSKI Ignacy # Z/1201/22 2022
3 10 s 2 2:59.14 PIOTROWICZ Marcel KS Zamek Kurzętnik 2007 U16 WN IV PAWŁOWSKA Dorota Z/3075/19 2022 LDK!
4 11 s 2 2:59.65 WINIARSKI Michał ULKS Talex Borzytuchom 2007 U16 PM IV RADTKE Marek Z/3806/20 2022 LDK!
5 12 s 2 2:59.81 KOWALSKI Jakub MLKS Agros Żary 2007 U16 LB IV WISZ Mateusz Z/14212/21 2022 LDK!
6 13 s 2 3:01.36 UŁAŃSKI Łukasz KS Żeglina Sieradz 2007 U16 LD IV NOWAK Mieczysław Z/10675/21 2022 LDK!
Wzwyż M
1 1 f 1 1.66 POSMYK Mateusz AZS-AWF Gorzów 2009 U14 LB V ZALESKA-POSMYK Izabela Z/0882/20 2022 LDK!
2 2 f 1 1.55 BRZOZOWSKI Wojciech UKS OSoT Szczecin 2009 U14 ZP -- FERFET Marek Z/0079/22 2022 16 LDK!
3 3 f 1 1.55 ZANIEWSKI Wiktor GOKSiT Suchowola 2009 U14 PD -- POŚPIECH Anna Z/4755/21 2022 LDK!
4 4 f 1 1.55 MILCZAREK Krystian UKS Błyskawica Domaniewice 2010 U14 LD -- B.D. Z/12190/21 2022 LDK!
5 5 f 1 1.50 PRZYGRODZKI Kacper ZLKL Zielona Góra 2009 U14 LB -- PAWELEC Marcin Z/14397/21 2022 LDK!
6 6 f 1 1.50 JÓZEFOWIAK Bartłomiej MUKS Szok Bojanowo 2009 U14 WP -- RATAJCZAK Maciej Z/2425/20 2022 LDK!
7 7 f 1 1.40 WASILEWSKI Hubert MKS Osa Zgorzelec 2009 U14 DS -- B.D. Z/4656/22 2022 LDK!
7 7 f 1 1.40 STAŃCZYK Hubert LUKS Start Nakło 2009 U14 KP -- JANKOWSKI Marcin # Z/2273/20 2022 LDK!
7 7 f 1 1.40 DUDKA Miłosz MKLA Łęczyca 2009 U14 LD -- KUBIAK Robert Z/0291/22 2022 LDK!
10 10 f 1 1.35 WILAN Maciej UKS Atos Woźnice 2010 U14 WN -- MORGAŚ Tomasz BRODOWSKI Wojciech , Z/4361/21 , 2022 LDK!
11 11 f 1 1.35 WIĄCZEK Michał UKS Czwórka Ostrowiec Św. # 2009 U14 SK -- OZDOBA Elżbieta
11 11 f 1 1.35 KLOC Rafał AZS UMCS Lublin 2009 U14 LU -- POLISIAKIEWICZ Monika LDK!
1 1 f 2 1.90 MIELNICZUK Jan AZS UMCS Lublin 2007 U16 LU III DMP DMP U20 B.D. KITLIŃSKA Agnieszka SPÓLNICKA Elżbieta JAROS Urszula , Z/1540/21 , 2022 LDK! 76 116
2 2 f 2 1.90 OSIŃSKI Dominik ZLKL Zielona Góra 2007 U16 LB III BISKUP Paweł Z/3752/21 2022 LDK!
3 3 f 2 1.85 BOCZKOWSKI Michał MKLA Łęczyca 2007 U16 LD III DMP U20 ANDRYSIAK Mirosław ANDRYSIAK Mirosław Z/4161/19 2022 LDK! 108
4 4 f 2 1.80 JĄDER Wiktor UMKS Iskra Wolsztyn 2007 U16 WP IV WEISS Elżbieta Z/0027/21 2022 LDK!
5 5 f 2 1.70 GRALAK Franciszek OSiR Wyspiarz Świnoujście 2008 U16 ZP V WIELECHOWSKI Adam Z/1281/19 2022 LDK!
6 6 f 2 1.70 ZDRAJKOWSKI Dominik MKS Aleksandrów Łódzki 2008 U16 LD V BELTER Artur Z/0186/20 2022 LDK!
7 7 f 2 1.60 STASIACZEK Mateusz UKS Tempo 5 Przemyśl 2008 U16 PK -- RADOCHOŃSKI Marek Z/5584/19 2022 LDK!
8 8 f 2 1.50 STRZELECKI Jakub UKS Czwórka Ostrowiec Św. 2007 U16 SK -- OZDOBA Janusz Z/10775/21 2022 LDK!
W dal M
1 1 f 1 5.86 SZYMOŃSKI Michał MKS Żywiec 2007 U16 SL +1.1 V FIJAK Krystyna Z/4171/18 2022 BEZ LDK!
2 2 f 1 5.83 PRZYBYŁA Sebastian TS Start Lublin 2007 U16 LU +0.1 V BOBRZYK Wojciech Z/0669/22 2022 LDK!
3 3 f 1 5.83 ZAKOPIEC Jakub BOSiR Barcin 2007 U16 KP +0.3 V LUZAK Andrzej Z/0893/20 2022 LDK!
4 4 f 1 5.79 RYBNIK Krzysztof KS Podlasie Białystok 2007 U16 PD +1.1 V DMP DMP U20 JURKOWICZ Stanisław GRYNIEWICZ Wiktor , Z/3878/21 , 2022 LDK! 27 73
5 5 f 1 5.72 PODOLSKI Filip KS Słoneczko Busko Zdrój 2008 U16 SK +0.8 V PEREPICZKO Zdzisław Z/2488/20 2022 LDK!
6 6 f 1 5.71 KOWALSKI Bartosz UKS Czwórka Ostrowiec Św. 2007 U16 SK +0.9 V OZDOBA Janusz Z/3355/20 2022 BEZ LDK!
7 7 f 1 5.53 STACHOWSKI Mateusz UKS OSoT Szczecin 2008 U16 ZP +0.7 -- DMP U20 FERFET Marek Z/0077/22 2022 LDK! 66
8 8 f 1 5.41 MILEWSKI Wiktor KKL Kielce 2007 U16 SK +1.2 -- B.D. Z/3376/19 2022 LDK!
9 9 f 1 5.33 LANGE Filip MKS Piast Głogów 2007 U16 DS -1.5 -- DMP U20 KARPOWICZ Tadeusz Z/2782/21 2022 BEZ LDK! 61
10 10 f 1 4.20 POPOWICZ Wojciech ULKS Talex Borzytuchom 2008 U16 PM +2.0 -- RADTKE Marek Z/3400/21 2022 LDK!
  f 1 NM GROCHOWSKI Krzysztof KS AZS AWF Warszawa 2007 U16 MZ 0.0 -- DMP DMP U20 MERWA Janusz Z/0376/22 2022 LDK!
W dal strefa M
1 1 f 1 4.62 SZYMAŃSKI Antoni MLKS Agros Żary 2011 U12 LB 0.0 -- WISZ Mateusz ŁABUL Wioletta Z/3463/21 2023 LDK!
2 2 f 1 4.57 CZYŻEWSKI Wiktor BOSiR Barcin 2011 U12 KP +1.2 -- LUZAK Andrzej LUZAK Andrzej , Z/0890/20 , 2022 LDK!
3 3 f 1 4.41 ŚWIDER Tymoteusz WLKS Nowe Iganie 2011 U12 MZ +0.3 -- WOJTCZAK-BELNIAK Dorota LDK!
4 4 f 1 4.29 BARAN Wiktor SKS Kusy Kraków 2011 U12 MA -0.3 -- GUJA Marta Z/13645/21 2022 LDK!
5 5 f 1 4.20 BOBRZYK Stanisław TS Start Lublin 2011 U12 LU +1.4 -- BOBRZYK Wojciech Z/0792/21 2022 LDK!
6 6 f 1 4.13 SKRZYPCZAK Michał MKS Juvenia Puszczykowo 2011 U12 WP +0.3 -- CHMIELARZ Lucyna Z/1412/22 2022 LDK!
7 7 f 1 4.10 ŻMUDZIŃSKI Karol LKS Górnik Wałbrzych 2011 U12 DS +0.3 -- JOŃSKA Ilona Natalia Z/2381/22 2022 LDK!
8 8 f 1 4.07 HOMONCIK Jan MKL Jurand Szczytno 2011 U12 WN +1.4 -- BUKOWIECKI Maciej BUKOWIECKA Danuta , Z/1387/21 , 2022 LDK!
9 9 f 1 3.95 BUCZKOWSKI Łukasz LUKS MGOKSiR Korfantów 2011 U12 OP +0.1 -- ROSIŃSKI Stanisław LDK!
10 10 f 1 3.91 RZESZUTO Gabriel MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2011 U12 PK -1.4 -- MARSZAŁEK Alicja Z/10127/21 2022 LDK!
11 11 f 1 3.90 FAŁTYNOWICZ Adam LUKS Hańcza Suwałki 2011 U12 PD +0.1 -- STACHURSKA Agnieszka # Z/0734/22 2022 LDK!
12 12 f 1 3.82 GŁUCH Nikodem LKS MOSiR Sieradz 2011 U12 LD -1.4 -- GABRYSIAK Marcin GABRYSIAK Marcin LDK!
13 13 f 1 3.82 SIEMION Paweł KS Podlasie Białystok 2011 U12 PD +1.2 -- OSKALDOWICZ Piotr Z/14388/21 2022 LDK!
14 14 f 1 3.74 GLIBOWSKI Tymoteusz UKS Czwórka Ostrowiec Św. 2011 U12 SK +1.4 -- OZDOBA Elżbieta B.D. LDK!
15 15 f 1 3.70 PLUTA Mateusz LMKS Żak Pyrzyce 2011 U12 ZP +0.9 -- PIWOWARCZYK Wojciech Z/10813/21 2022 LDK!
1 1 f 2 5.37 KANIA Maksymilian CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2009 U14 KP -0.1 -- KACZOCHA Alina DAKINIEWICZ Wojciech , Z/0333/19 , 2022 LDK!
2 2 f 2 5.26 STROJNY Jan KU AZS PWSZ w Tarnowie 2009 U14 MA -0.6 -- WAŁASZEK Jarosław Z/9170/21 2022 LDK!
3 3 f 2 5.21 MĄCZYŃSKI Stanisław UKS Wawer ZS 70 Warszawa 2009 U14 MZ +0.1 -- B.D. REDESTOWICZ Robert , Z/11688/21 , 2022 LDK!
4 4 f 2 5.16 SUDOŁ Maciej KKL Stal Stalowa Wola 2009 U14 PK +0.4 -- GRDEŃ Krzysztof Z/0217/22 2022 LDK!
5 5 f 2 5.05 PIWOWARCZYK Filip MKS Żywiec 2009 U14 SL -0.7 -- FIJAK Krystyna Z/13749/21 2022 LDK!
6 6 f 2 5.05 FIERECK Jędrzej Orka Iława Athletics 2009 U14 WN +0.1 -- OSTANEK Aneta Z/3868/22 2022 LDK!
7 7 f 2 4.95 SUSKI Filip MKLA Łęczyca 2009 U14 LD +0.1 -- KUBIAK Robert Z/0296/22 2022 LDK!
8 8 f 2 4.82 BANASZEK Marcel UKS Orzełki Warszawa 2009 U14 MZ -0.2 -- BOGUCKI Michał Z/0374/22 2022 LDK!
9 9 f 2 4.79 DOMINEK Alan SKS Kusy Kraków 2009 U14 MA -0.2 -- GUJA Marta Z/3978/20 2022 LDK!
10 10 f 2 4.78 TRZASKA Wiktor LKS Narew Kurpiewski Łomża 2009 U14 PD -0.1 -- GÓRSKI Andrzej Z/12913/21 2022 LDK!
11 11 f 2 4.74 PIERŚCIŃSKI Filip UKS Żaczek Połaniec 2009 U14 SK +0.1 -- B.D. LDK!
12 12 f 2 4.74 BAGIŃSKI Oliwier MKS Iskra Pszczyna 2009 U14 SL +0.2 -- BIELA Monika Z/3171/20 2022 LDK!
13 13 f 2 4.73 MICHALAK Dawid WKS Sobieski Omega Systems Żagań 2009 U14 LB +0.4 -- SIEŃKO Krzysztof Z/4310/22 2022 LDK!
14 14 f 2 4.69 KOZACZUK Jakub AZS UMCS Lublin 2009 U14 LU -0.2 -- JAROS Urszula LDK!
15 15 f 2 4.62 OLSZA Krzysztof LUKS MGOKSiR Korfantów 2009 U14 OP +0.1 -- ROSIŃSKI Stanisław Z/12309/21 2022 LDK!
16 16 f 2 4.58 BĄK Bartosz KKL Stal Stalowa Wola 2009 U14 PK -0.1 -- ANIOŁ Stanisław Z/4451/22 2022 LDK!
17 17 f 2 4.56 ŻURAWSKI Jakub KSLZS Kruszwica 2009 U14 KP +0.5 -- LUZAK Andrzej LUZAK Andrzej , Z/2340/20 , 2022 LDK!
18 18 f 2 4.22 SOBIERALSKI Kacper MLUKS Mokasyn Płoty 2009 U14 ZP +0.7 -- KECLER Dorota Z/1666/20 2022 LDK!
19 19 f 2 4.22 FUCHS Bartłomiej KS AZS AWF Wrocław 2010 U14 DS +0.6 -- MIKOŁAJCZYK Wiesława SZOMBURG Tomasz KUSTRA Mateusz MIKOŁAJCZYK Wiesława , Z/10296/21 , 2022 LDK!
20 20 f 2 4.21 MĄCZKOWIAK Adam UKS Sprint Przeźmierowo 2010 U14 WP +0.7 -- BEBEJEWSKI Michał Z/0715/20 2022 LDK!
Wieloskok M
1 1 f 1 12.63 MAJEWSKI Dominik MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2007 U16 SL +0.2 II B.D. Z/3163/19 2022 LDK!
2 2 f 1 12.06 HOMONCIK Antoni MKL Jurand Szczytno 2007 U16 WN +0.8 III BUKOWIECKA Danuta Z/0913/21 2022 LDK!
3 3 f 1 11.94 CZAPKA Dawid KS Agros Zamość 2008 U16 LU +1.9 III B.D. STRYJEWSKI Janusz STRYJEWSKI Janusz , Z/0385/21 , 2022 LDK!
4 4 f 1 11.79 PIETRUSIŃSKI Kevin TL ROW Rybnik 2008 U16 SL +1.2 IV OLSZAR Michał Z/2348/20 2022 52 LDK!
5 5 f 1 11.77 NIKITIUK Adam KS Podlasie Białystok 2007 U16 PD +0.7 IV WOJNA Cezary Z/2754/22 2022 LDK!
6 6 f 1 11.59 WIETUSZYŃSKI Bartosz LKS Polkowice 2007 U16 DS +1.1 IV WOJCIECH-PIERZCHAŁA Dorota Z/1784/21 2022 LDK!
7 7 f 1 11.54 HARZ Tomasz MMKS Kędzierzyn Koźle 2007 U16 OP +0.8 IV SACZKO Andrzej # Z/0368/21 2022 LDK!
8 8 f 1 11.11 ŁOBODA Michał UKS Technik Augustów 2008 U16 PD +0.1 V SOWÓL Jolanta SOWÓL Bogusław , Z/2415/21 , 2022 LDK!
9 9 f 1 11.06 ŻYWICA Krystian MKL Toruń 2008 U16 KP +1.4 V B.D. BUTKIEWICZ Jacek # , Z/4490/19 , 2022 LDK!
Kula (4) M
1 1 f 1 12.51 KUZIEMKA Michał LKS Polkowice 2009 U14 DS -- B.D. Z/14834/21 2022 LDK!
2 2 f 1 11.04 KUJAWA Dawid LKS Lubusz Słubice 2009 U14 LB -- HOROSZKIEWICZ Łukasz Z/13555/21 2022 LDK!
3 3 f 1 10.84 MARKIEWICZ Maciej UKS Czwórka Ostrowiec Św. 2009 U14 SK -- OZDOBA Elżbieta Z/3376/22 2022 LDK!
4 4 f 1 9.85 WIECZOREK Kacper LUKS Strzałków 2009 U14 LD -- WRÓBLEWSKI Daniel Z/11332/21 2022 LDK!
5 5 f 1 9.44 KUNICKI Wiktor LUKS Podium Kup 2009 U14 OP -- OLSZEWSKI Mirosław Z/4923/22 2022 LDK!
6 6 f 1 8.91 MERTKA Filip UKS Cyprianka 2009 U14 KP -- MAŃKOWSKI Edward MAŃKOWSKI Edward , Z/1215/22 , 2022 LDK!
7 7 f 1 8.72 KULAK Wladysław GOKSiT Suchowola 2009 U14 PD -- POŚPIECH Anna Z/4771/21 2022 LDK!
8 8 f 1 7.88 STRZEMIECZNY Antoni MKL Jurand Szczytno 2009 U14 WN -- BUKOWIECKI Maciej # Z/2776/22 2022 LDK!
9 9 f 1 7.87 KMIEĆ Kacper MZKS Orlęta Aleksandrów Kujawski 2010 U14 KP -- ŻYWICA Wojciech Z/13179/21 2022 LDK!
10 10 f 1 7.84 RYDZYŃSKI Paweł LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński 2009 U14 WN -- OLSZEWSKI Marek Z/1028/22 2022 LDK!
11 11 f 1 7.77 MOŻDŻEŃ Miłosz AZS UMCS Lublin 2009 U14 LU -- POLISIAKIEWICZ Monika LDK!
Kula (5) M
1 1 f 1 14.13 RODZIAK Jakub UKS Orkan Środa Wlkp. 2007 U16 WP III KOBIERSKI Andrzej Z/2586/21 2022 LDK!
2 2 f 1 13.02 FASZCZEWSKI Dawid KS Podlasie Białystok 2008 U16 PD IV DMP U20 GRYNIEWICZ Wiktor WOJNA Cezary # , Z/4277/21 , 2022 LDK! 98
3 3 f 1 12.47 KUPCZAK Mateusz MKS Bolesłavia Bolesławiec 2007 U16 DS V MARKOWSKI Tomasz Z/0203/21 2022 LDK!
4 4 f 1 11.79 HALEK Arkadiusz MMKS Kędzierzyn Koźle 2007 U16 OP V SACZKO Andrzej # Z/0366/21 2022 LDK!
5 5 f 1 11.54 LABOCHA Filip CKS Budowlani Częstochowa 2008 U16 SL V WRÓBEL Krzysztof Z/13694/21 2022 LDK!
6 6 f 1 11.12 ŚCIŚLAK Ksawery LKS Zantyr Sztum 2008 U16 PM V B.D. PAPROCKA Dorota # , Z/3547/20 , 2022 LDK!
Ppal (80) M
1 1 f 1 44.57 PRZERADZKI Igor UKS Cyprianka 2011 U12 KP -- JETTER Piotr Z/2688/20 2022 LDK!
2 2 f 1 42.31 WINIARCZYK Tymoteusz KSLZS Kruszwica 2011 U12 KP -- LUZAK Małgorzata Z/1311/22 2022 LDK!
3 3 f 1 35.92 GRAJCAR Igor MKS-MOSM Bytom 2011 U12 SL -- B.D. Z/2293/22 2022
4 4 f 1 35.73 SKRABURSKI Bartosz UKS OSoT Szczecin 2011 U12 ZP -- FERFET Marek Z/4809/19 2022 LDK!
5 5 f 1 35.26 KASZKIEL Adam LUKS Hańcza Suwałki 2012 U12 PD -- ANESZKO Marta Z/3457/22 2022 LDK!
6 6 f 1 35.18 PIASECKI Miłosz CKS Budowlani Częstochowa 2011 U12 SL -- TRĄBCZYŃSKA Żaneta Z/14106/21 2022 LDK!
7 7 f 1 34.88 KACZMAREK Tomasz MLLKS BiegamBoLubię Gubin 2011 U12 LB -- KACZMAREK Adam Z/4426/22 2022 LDK!
8 8 f 1 34.48 GAŁĘZA Kajetan SKS Kusy Kraków 2011 U12 MA -- GUJA Marta Z/13835/21 2022 LDK!
9 9 f 1 34.43 NOWAK Hubert TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2011 U12 LU -- WOLANIN - BUKAŁA Ewa
10 10 f 1 33.27 KRAŚKO Damian KS Podlasie Białystok 2011 U12 PD -- OSKALDOWICZ Piotr Z/14291/21 2022 LDK!
11 11 f 1 33.04 KAPTURKIEWICZ Rafał LKS MOSiR Sieradz 2011 U12 LD -- GABRYSIAK Marcin GABRYSIAK Marcin LDK!
12 12 f 1 27.86 SZCZYGIELSKI Wojciech LUKS MGOKSiR Korfantów 2012 U12 OP -- ROSIŃSKI Stanisław LDK!
13 13 f 1 27.75 WILCZYŃSKI Mateusz LKS Górnik Wałbrzych 2012 U12 DS -- KOTYNIA Hanna Z/4586/21 2022 LDK!
14 14 f 1 27.29 MAJEWSKI Marcel UKS Sprint Przeźmierowo 2011 U12 WP -- BEBEJEWSKI Michał Z/0360/21 2022 LDK!
Oszczep (600) M
1 1 f 1 53.41 BROŃCZYK Mateusz UKS Czapla Białe Błota 2007 U16 KP III KARNAS Zbigniew Z/0328/22 2022 LDK!
2 2 f 1 50.28 WOJNA Aleksander KS Podlasie Białystok 2007 U16 PD III GRYNIEWICZ Wiktor WOJNA Cezary , Z/4285/21 , 2022 LDK!
3 3 f 1 48.88 PIESZKE Marcel UKS Orkan Środa Wlkp. 2007 U16 WP III KOBIERSKI Andrzej Z/2634/20 2022 LDK!
4 4 f 1 48.01 ZDANOWICZ Franciszek KS Podlasie Białystok 2007 U16 PD III GRYNIEWICZ Wiktor WOJNA Cezary , Z/4286/21 , 2022 LDK!
5 5 f 1 44.14 ALEKSANDROWICZ Kacper MKS Osa Zgorzelec 2007 U16 DS IV WOCHNA Robert Z/13242/21 2022 LDK!
6 6 f 1 41.83 ABRAMOWICZ Antoni UKS Błyskawica Domaniewice 2007 U16 LD V SZYMAJDA Mieczysław Z/3720/21 2022 LDK!
7 7 f 1 33.81 MULARSKI Jan UKS Czwórka Ostrowiec Św. 2007 U16 SK -- OZDOBA Elżbieta Z/2985/22 2022 LDK!

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 37.502013921738 sekund