Oborniki 24.06.2022
3. Grand Prix Obornik. Memoriał Tadeusza Ratajczaka [DMP] [DMP U20]
100 m K
1 6 e 1 13.28 KNUTOWICZ Wiktoria MKS Baszta Szamotuły 2006 U18 WP +2.0 IV ZIELIŃSKA Janina Z/1368/20 2022 LDK!
2 13 e 1 13.74 JAŃCZAK Jadwiga UKS Orkan ¦roda Wlkp. 2008 U16 WP +2.0 IV CICHOWLAS Agnieszka Z/0302/20 2022 LDK!
3 23 e 1 15.69 KURASIŃSKA Urszula UKS D±b Suchy Las 2010 U14 WP +2.0 -- GULCZYŃSKA Grażyna Z/0532/22 2022 LDK!
1 2 e 2 12.40 MICHALSKA Oliwia MKS Juvenia Puszczykowo 1999 Sen WP -0.4 II JAGACIAK Jarosław Z/1941/17 2022 3
2 10 e 2 13.48 MRÓZ Sandra UKS Orkan ¦roda Wlkp. 2006 U18 WP -0.4 IV SZOSTAK Janusz Z/3139/19 2022 BEZ LDK!
3 17 e 2 14.01 PAŁUKA Agnieszka UKS Orkan ¦roda Wlkp. 2003 U20 WP -0.4 -- SZOSTAK Janusz Z/2836/18 2022 5
4 21 e 2 14.67 ORLIK Nadia MKS Baszta Szamotuły 2010 U14 WP -0.4 -- TOMCZAK - BACHARA Dominika Z/3010/22 2022 LDK!
5 22 e 2 15.20 KRÓL Maria MKS Baszta Szamotuły 2008 U16 WP -0.4 -- TOMCZAK - BACHARA Dominika Z/5368/22 2022 LDK!
6 27 e 2 16.19 PALACZ Maja UKS D±b Suchy Las 2009 U14 WP -0.4 -- GULCZYŃSKA Grażyna Z/1522/21 2022 LDK!
1 1 e 3 12.34 PAWŁOWSKA Maja O¦ AZS Poznań 2002 U23 WP +0.9 II DMP OSIK Tadeusz Z/2823/16 2022 II 108
2 9 e 3 13.43 PRESLER Anna O¦ AZS Poznań 2002 U23 WP +0.9 -- OSIK Tadeusz B.D. Z/4716/22 2022
3 11 e 3 13.56 BOROWIK Dominika MKS Baszta Szamotuły 2006 U18 WP +0.9 IV ZIELIŃSKA Janina Z/2727/22 2022
4 20 e 3 14.54 PITTNER Oliwia MKS Baszta Szamotuły 2006 U18 WP +0.9 -- WI¦NIEWSKI Roman Z/3265/20 2022 LDK!
5 28 e 3 16.56 STAŃKO Maja RKL Kusy Rokietnica 2009 U14 WP +0.9 -- ¦WIST Jerzy Z/2136/20 2022 LDK!
1 3 e 4 12.77 PANEK Angelika O¦ AZS Poznań 1989 Sen WP -0.9 III BIEDERMANN Roman Z/1324/13 2022 2
2 15 e 4 13.81 BIEDNA Alicja MKS MOS Wrocław 2001 U23 DS -0.9 -- ROSTEK William Z/2103/20 2022
3 16 e 4 13.91 KUCNER Maja MKS Baszta Szamotuły 2008 U16 WP -0.9 V TOMCZAK - BACHARA Dominika Z/0717/21 2022 LDK!
4 25 e 4 15.85 PIECHOWIAK Maria MKS Baszta Szamotuły 2010 U14 WP -0.9 -- TOMCZAK - BACHARA Dominika Z/5370/22 2022 LDK!
1 4 e 5 12.84 ŁˇCZNA Urszula O¦ AZS Poznań 1998 Sen WP +0.7 III BIEDERMANN Roman B.D. Z/0906/14 2022
2 7 e 5 13.35 KACZMAREK Julia O¦ AZS Poznań 2005 U18 WP +0.7 IV OSIK Tadeusz Z/2740/22 2022
3 12 e 5 13.67 CYBAK Michalina MKS Juvenia Puszczykowo 2006 U18 WP +0.7 IV PIEKARSKA Monika Z/2975/19 2022
4 14 e 5 13.81 NAPIERAŁA Patrycja MKS Baszta Szamotuły 2006 U18 WP +0.7 -- ZIELIŃSKA Janina Z/2733/22 2022
5 24 e 5 15.83 WŁODARCZAK Wiktoria MKS Baszta Szamotuły 2008 U16 WP +0.7 -- TOMCZAK - BACHARA Dominika Z/5367/22 2022 LDK!
1 5 e 6 13.19 ¦WIERCZ Martyna UKS D±b Suchy Las 2004 U20 WP -0.3 III KACZOR Adam TYLAK Łukasz , Z/3635/22 , 2022
2 8 e 6 13.39 HUDZIŃSKA Nikola MKS Juvenia Puszczykowo 2006 U18 WP -0.3 IV DMP U20 PIEKARSKA Monika Z/0814/22 2022 96
3 18 e 6 14.32 WOLIŃSKA Zuzanna UKS Orkan ¦roda Wlkp. 2005 U18 WP -0.3 -- SZOSTAK Janusz Z/0398/20 2022
4 19 e 6 14.50 BAJERSKA Anna UKS D±b Suchy Las 2010 U14 WP -0.3 V GULCZYŃSKA Grażyna Z/0529/22 2022 LDK!
5 26 e 6 15.98 NIKLEWSKA Magdalena RKL Kusy Rokietnica 2010 U14 WP -0.3 -- ZAKRZEWICZ-PODLECKA Agnieszka Z/5382/21 2022 LDK!
6 29 e 6 17.57 PIOTROWSKA Zuzanna MKS Baszta Szamotuły 2010 U14 WP -0.3 -- TOMCZAK - BACHARA Dominika LDK!
1 1 f 1 12.53 PAWŁOWSKA Maja O¦ AZS Poznań 2002 U23 WP -2.2 II DMP OSIK Tadeusz Z/2823/16 2022 II 97
2 2 f 1 12.53 MICHALSKA Oliwia MKS Juvenia Puszczykowo 1999 Sen WP -2.2 II JAGACIAK Jarosław Z/1941/17 2022 3
3 3 f 1 12.83 PANEK Angelika O¦ AZS Poznań 1989 Sen WP -2.2 III BIEDERMANN Roman Z/1324/13 2022 2
4 4 f 1 13.06 ŁˇCZNA Urszula O¦ AZS Poznań 1998 Sen WP -2.2 III BIEDERMANN Roman B.D. Z/0906/14 2022
5 5 f 1 13.55 KNUTOWICZ Wiktoria MKS Baszta Szamotuły 2006 U18 WP -2.2 IV ZIELIŃSKA Janina Z/1368/20 2022 LDK!
200 m K
1 1 s 1 26.04 ŁˇCZNA Urszula O¦ AZS Poznań 1998 Sen WP +0.5 II BIEDERMANN Roman B.D. Z/0906/14 2022
2 4 s 1 27.96 MAGDZIARZ Małgorzata MKS Baszta Szamotuły 2006 U18 WP +0.5 IV ZIELIŃSKA Janina ZIELIŃSKA Janina Z/3261/20 2022 LDK!
1 3 s 2 27.90 JAŃCZAK Jadwiga UKS Orkan ¦roda Wlkp. 2008 U16 WP -0.4 IV CICHOWLAS Agnieszka Z/0302/20 2022 LDK!
2 6 s 2 28.16 HUDZIŃSKA Nikola MKS Juvenia Puszczykowo 2006 U18 WP -0.4 IV PIEKARSKA Monika Z/0814/22 2022
3 7 s 2 28.27 PRESLER Anna O¦ AZS Poznań 2002 U23 WP -0.4 -- OSIK Tadeusz B.D. Z/4716/22 2022
4 8 s 2 28.54 BOROWIK Dominika MKS Baszta Szamotuły 2006 U18 WP -0.4 -- ZIELIŃSKA Janina Z/2727/22 2022
1 5 s 3 28.10 MRÓZ Sandra UKS Orkan ¦roda Wlkp. 2006 U18 WP +0.6 IV SZOSTAK Janusz Z/3139/19 2022 BEZ LDK!
2 10 s 3 28.92 PAŁUKA Agnieszka UKS Orkan ¦roda Wlkp. 2003 U20 WP +0.6 -- SZOSTAK Janusz Z/2836/18 2022 5
3 11 s 3 29.16 CYBAK Michalina MKS Juvenia Puszczykowo 2006 U18 WP +0.6 -- PIEKARSKA Monika Z/2975/19 2022
4 12 s 3 30.00 WOLIŃSKA Zuzanna UKS Orkan ¦roda Wlkp. 2005 U18 WP +0.6 -- SZOSTAK Janusz Z/0398/20 2022
1 2 s 4 27.88 ¦WIERCZ Martyna UKS D±b Suchy Las 2004 U20 WP +0.9 IV KACZOR Adam TYLAK Łukasz , Z/3635/22 , 2022
2 9 s 4 28.59 NAPIERAŁA Patrycja MKS Baszta Szamotuły 2006 U18 WP +0.9 -- ZIELIŃSKA Janina Z/2733/22 2022
3 13 s 4 31.11 PITTNER Oliwia MKS Baszta Szamotuły 2006 U18 WP +0.9 -- WI¦NIEWSKI Roman Z/3265/20 2022 LDK!
4 14 s 4 32.96 WŁODARCZAK Julia OKL Oborniki 2005 U18 WP +0.9 -- NOWICKI Sebastian Z/2818/18 2022 BEZ
300 m K
1 1 s 1 44.12 BIELECKA Magdalena MKS Juvenia Puszczykowo 2007 U16 WP III GO¦CINIAK Marcin Z/0551/22 2022 LDK!
2 2 s 1 44.35 STA¦KIEWICZ Zofia OKL Oborniki 2007 U16 WP III NOWICKI Sebastian Z/1918/20 2022 LDK!
3 3 s 1 44.63 BARANOWSKA Barbara O¦ AZS Poznań 2010 U14 WP III MALU¦KIEWICZ Agnieszka Z/5894/21 2022 LDK!
4 4 s 1 45.03 PRZYBYLSKA Aleksandra UKS D±b Suchy Las 2008 U16 WP IV GULCZYŃSKA Grażyna Z/4143/22 2022
1 5 s 2 46.15 STECZKO Patrycja MKS Baszta Szamotuły 2007 U16 WP IV WI¦NIEWSKI Roman Z/4797/19 2022 LDK!
2 6 s 2 47.21 KLOREK Joanna MKS Baszta Szamotuły 2009 U14 WP V TOMCZAK - BACHARA Dominika Z/12064/21 2022 LDK!
3 7 s 2 47.86 KRAWCZAK Antonina O¦ AZS Poznań 2008 U16 WP V CIE¦LICKA Elżbieta Z/10966/21 2022 LDK!
4 8 s 2 49.50 RYCHŁA Aleksandra MKS Baszta Szamotuły 2008 U16 WP -- TOMCZAK - BACHARA Dominika Z/0721/21 2022 LDK!
1 9 s 3 50.81 SHELEG Stefaiya O¦ AZS Poznań 2010 U14 WP -- MALU¦KIEWICZ Agnieszka Z/13234/21 2022
2 10 s 3 52.18 KURASIŃSKA Urszula UKS D±b Suchy Las 2010 U14 WP -- GULCZYŃSKA Grażyna Z/0532/22 2022 LDK!
3 11 s 3 53.63 KARPIESIUK Zofia MKS Baszta Szamotuły 2009 U14 WP -- TOMCZAK - BACHARA Dominika Z/1080/21 2022 LDK!
4 12 s 3 54.16 PALACZ Maja UKS D±b Suchy Las 2009 U14 WP -- GULCZYŃSKA Grażyna Z/1522/21 2022 LDK!
1 13 s 4 55.64 CHRZAN Martyna OKL Oborniki 2009 U14 WP -- NOWICKI Sebastian
2 14 s 4 57.67 PIELUCHA Nadia MKS Baszta Szamotuły 2009 U14 WP -- TOMCZAK - BACHARA Dominika Z/0747/22 2022 LDK!
3 15 s 4 58.12 PANCERZ Lidia OKL Oborniki 2008 U16 WP -- NOWICKI Sebastian
4 16 s 4 60.66 PACZKOWSKA Pola MKS Baszta Szamotuły 2010 U14 WP -- TOMCZAK - BACHARA Dominika Z/0748/22 2022 LDK!
400 m K
1 1 s 1 56.07 NEUMANN Sara UKS Orkan ¦roda Wlkp. 2000 U23 WP I KACZOR Mieczysław B.D. Z/1648/15 2022
2 2 s 1 57.76 BEKUS Joanna O¦ AZS Poznań 1997 Sen WP II B.D. OSTROWSKI Ryszard , Z/1501/14 , 2022 1
3 3 s 1 58.24 SZYMKOWIAK Zofia UKS Orkan ¦roda Wlkp. 2003 U20 WP II B.D. ZAWORSKI Marek B.D. , Z/0221/17 , 2022 3 LDK!
1 4 s 2 58.49 KOPEĆ Natalia O¦ AZS Poznań 2001 U23 WP II OSTROWSKI Ryszard B.D. Z/1152/18 2022
2 5 s 2 60.19 KOPEĆ Julia O¦ AZS Poznań 2001 U23 WP III OSTROWSKI Ryszard B.D. B.D. Z/1153/18 2022
1 6 s 3 67.82 NOWAK Natalia MKS Baszta Szamotuły 2005 U18 WP -- ZIELIŃSKA Janina Z/2194/21 2022
2 7 s 3 68.72 SZAREJKO Natalia PLKS Gwda Piła 2005 U18 WP -- KRZEWIŃSKI Ignacy KRZEWIŃSKI Ignacy KRZEWIŃSKI Ignacy , Z/0263/18 , 2022 5 LDK!
600 m K
1 1 s 1 1:43.81 KOWALEWSKA Pola O¦ AZS Poznań 2007 U16 WP IV CIE¦LICKA Elżbieta Z/1763/20 2022 LDK!
2 2 s 1 1:54.48 PRUCHNIEWICZ Olga UKS Orkan ¦roda Wlkp. 2009 U14 WP -- CICHOWLAS Agnieszka Z/3085/21 2022 LDK!
3 3 s 1 1:55.26 STA¦KIEWICZ Maja OKL Oborniki 2010 U14 WP -- NOWICKI Sebastian Z/3448/20 2022 LDK!
4 4 s 1 1:56.99 KWIETNIEWSKA Elena UKS Orkan ¦roda Wlkp. 2008 U16 WP -- ZAWORSKI Marek Z/12646/21 2022 LDK!
5 5 s 1 2:05.97 JAJKO Jadwiga UKS D±b Suchy Las 2009 U14 WP -- GULCZYŃSKA Grażyna Z/3714/20 2022 LDK!
6 6 s 1 2:13.31 RAKOWICZ Wiktoria MKS Baszta Szamotuły 2008 U16 WP -- TOMCZAK - BACHARA Dominika Z/5635/21 2022 LDK!
1500 m K
1 1 s 1 4:59.24 WASILEWSKA Sylwia KS Podlasie Białystok 1998 Sen PD -- DˇBROWSKI Tomasz Z/1216/14 2022 2
2 2 s 1 5:23.92 DWORCZAK Malwina WMLKS Nadodrze Powodowo 2004 U20 WP -- WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/5343/19 2022 LDK!
3 3 s 1 5:25.76 WUJEK Marta UKS Orkan ¦roda Wlkp. 2005 U18 WP -- ZAWORSKI Marek CICHOWLAS Agnieszka Z/1831/19 2022 LDK!
Wzwyż K
1 1 f 1 1.45 BINIAKIEWICZ Hanna MKS Baszta Szamotuły 2005 U18 WP IV ZIELIŃSKA Janina Z/5167/18 2022 BEZ
2 2 f 1 1.45 KOCHAŃSKA Gabriela MKS Baszta Szamotuły 2006 U18 WP IV WI¦NIEWSKI Roman Z/5169/18 2022 4 LDK!
  f 1 NM SOBAŃSKA Hanna MKS Juvenia Puszczykowo 2006 U18 WP -- DMP U20 JAGACIAK Jarosław Z/0743/20 2022 LDK!
W dal K
1 1 f 1 6.06 JĘDRASZAK Roksana O¦ AZS Poznań 2002 U23 WP -0.9 I DMP GO¦CINIAK Mateusz B.D. Z/2912/16 2022 LDK! 131
2 2 f 1 5.60 NOBIK Julia MKS Juvenia Puszczykowo 2005 U18 WP -1.8 II DMP U20 JAGACIAK Jarosław Z/0286/20 2022 LDK! 130
3 3 f 1 5.32 KADŁUBOWICZ Weronika UKS Orkan ¦roda Wlkp. 2004 U20 WP +0.4 III SZOSTAK Janusz ZAWORSKI Marek Z/3764/17 2022 3 LDK!
4 4 f 1 5.18 KNUTOWICZ Wiktoria MKS Baszta Szamotuły 2006 U18 WP -2.1 III ZIELIŃSKA Janina Z/1368/20 2022 LDK!
5 5 f 1 5.09 MAGDZIARZ Małgorzata MKS Baszta Szamotuły 2006 U18 WP -1.1 IV ZIELIŃSKA Janina ZIELIŃSKA Janina Z/3261/20 2022 LDK!
6 6 f 1 4.73 HENSCHKE Lena MKS Baszta Szamotuły 2006 U18 WP -5.5 -- ZIELIŃSKA Janina Z/4309/19 2022 LDK!
7 7 f 1 4.71 BINIAKIEWICZ Hanna MKS Baszta Szamotuły 2005 U18 WP -2.3 -- ZIELIŃSKA Janina Z/5167/18 2022 BEZ
8 8 f 1 4.34 PRZYBYLSKA Aleksandra UKS D±b Suchy Las 2008 U16 WP -1.1 -- GULCZYŃSKA Grażyna Z/4143/22 2022
9 9 f 1 4.21 CZAJKA Maja MKS Baszta Szamotuły 2006 U18 WP -0.6 -- WI¦NIEWSKI Roman Z/3488/19 2022 LDK!
10 10 f 1 3.94 BAJERSKA Anna UKS D±b Suchy Las 2010 U14 WP -0.1 -- GULCZYŃSKA Grażyna Z/0529/22 2022 LDK!
11 11 f 1 3.88 JAJKO Jadwiga UKS D±b Suchy Las 2009 U14 WP -1.3 -- GULCZYŃSKA Grażyna Z/3714/20 2022 LDK!
12 12 f 1 3.46 NIKLEWSKA Magdalena RKL Kusy Rokietnica 2010 U14 WP -1.0 -- ZAKRZEWICZ-PODLECKA Agnieszka Z/5382/21 2022 LDK!
13 13 f 1 3.40 STAŃKO Maja RKL Kusy Rokietnica 2009 U14 WP -1.3 -- ¦WIST Jerzy Z/2136/20 2022 LDK!
Kula (3) K
1 1 f 1 12.15 NOWAK Oliwia LUKS Orkan Wrze¶nia 2006 U18 WP III PAWLAK Przemysław Z/14515/21 2022
2 2 f 1 11.80 WÓJCIK Natalia MKS Baszta Szamotuły 2005 U18 WP III TOMCZAK - BACHARA Dominika Z/5269/21 2022
3 3 f 1 11.50 GOTOWAŁA Laura UKS Ares Nowa Sól 2005 U18 LB III SZPIGUN Zenon Z/11771/21 2022 LDK!
4 4 f 1 11.06 DŁUŻEWSKA Jagoda MKS Baszta Szamotuły 2005 U18 WP III UNGER Krzysztof Z/3111/19 2022
5 5 f 1 10.72 NOBIK Julia MKS Juvenia Puszczykowo 2005 U18 WP IV JAGACIAK Jarosław Z/0286/20 2022 LDK!
6 6 f 1 10.58 PIECHOTA Małgorzata MKS Baszta Szamotuły 2005 U18 WP IV UNGER Krzysztof Z/2734/22 2022
7 7 f 1 10.16 FIGLARZ Jesika MKS Baszta Szamotuły 2006 U18 WP IV UNGER Krzysztof Z/2715/22 2022
8 8 f 1 8.56 GERLIP Nadia UKS Ares Nowa Sól 2006 U18 LB -- SZPIGUN Zenon Z/2934/22 2022 LDK!
9 9 f 1 8.01 PŁAKSA Aleksandra UKS Ares Nowa Sól 2005 U18 LB -- SZPIGUN Zenon Z/13893/21 2022 LDK!
1 1 f 2 11.49 DOBAK Natasza MKS Baszta Szamotuły 2009 U14 WP III TOMCZAK - BACHARA Dominika Z/0746/22 2022 LDK!
2 2 f 2 10.00 DOLIŃSKA Monika MKS Baszta Szamotuły 2008 U16 WP IV TOMCZAK - BACHARA Dominika Z/3769/21 2022 LDK!
Kula (4) K
1 1 f 1 12.40 LUDWICZAK Jolanta UKS Orkan ¦roda Wlkp. 2003 U20 WP II CICHOWLAS Agnieszka KOBIERSKI Andrzej CICHOWLAS Agnieszka , Z/1249/17 , 2022 3 LDK!
Oszczep (500) K
1 1 f 1 37.90 KOSIOREK Wiktoria UKS Olimp Duszniki 2005 U18 WP III PLUCIŃSKI Krzysztof Z/3932/17 2022 BEZ
2 2 f 1 32.04 GOTOWAŁA Laura UKS Ares Nowa Sól 2005 U18 LB IV SZPIGUN Zenon Z/11771/21 2022 LDK!
3 3 f 1 23.36 PŁAKSA Aleksandra UKS Ares Nowa Sól 2005 U18 LB -- SZPIGUN Zenon Z/13893/21 2022 LDK!
4 4 f 1 21.28 KOZŁOWSKA Karolina OKL Oborniki 2006 U18 WP -- NOWICKI Sebastian Z/2356/20 2022 LDK!
5 5 f 1 21.14 WAJMAN Natalia UKS Ares Nowa Sól 2005 U18 LB -- SZPIGUN Zenon Z/14014/21 2022 LDK!
6 6 f 1 17.94 GERLIP Nadia UKS Ares Nowa Sól 2006 U18 LB -- SZPIGUN Zenon Z/2934/22 2022 LDK!
1 1 f 2 22.72 MODRZEJEWSKA Marika MKS Baszta Szamotuły 2006 U18 WP --
2 2 f 2 18.10 KACZMAREK Oliwia MKS Baszta Szamotuły 2006 U18 WP --
100 m M
1 1 e 1 10.99 ŁAZOWY Cezary WMLKS Nadodrze Powodowo 2004 U20 WP -1.4 II WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/1792/18 2022 4 LDK!
2 3 e 1 11.30 KACZOR Marcin UKS Orkan ¦roda Wlkp. 2004 U20 WP -1.4 II CICHOWLAS Agnieszka KACZOR Mieczysław ZAWORSKI Marek , Z/4323/17 , 2022 5 LDK!
3 7 e 1 11.50 PAUKSZTEŁO Piotr niest. Poznań 1997 Sen WP -1.4 III B.D.
4 8 e 1 12.15 BIAŁASIK Jakub MKS Baszta Szamotuły 2006 U18 WP -1.4 IV ZIELIŃSKA Janina Z/4310/19 2022 LDK!
5 15 e 1 13.45 ZIELIŃSKI Franciszek MKS Baszta Szamotuły 2006 U18 WP -1.4 -- WI¦NIEWSKI Roman Z/3262/20 2022 LDK!
1 4 e 2 11.38 GERBER Nikodem O¦ AZS Poznań 2001 U23 WP -0.6 III BIEDERMANN Roman Z/11051/21 2022
2 5 e 2 11.41 MARCINKOWSKI Marcin O¦ AZS Poznań 1981 Masters WP -0.6 III BIEDERMANN Roman Z/1631/16 2022 2
3 9 e 2 12.26 LEJA Bartosz MKS Baszta Szamotuły 2005 U18 WP -0.6 -- ZIELIŃSKA Janina Z/4195/18 2022 5
4 11 e 2 12.37 IDZIASZEK Jakub UKS Orkan ¦roda Wlkp. 2007 U16 WP -0.6 V KACZOR Mieczysław Z/4150/22 2022 LDK!
5 16 e 2 13.57 CZAJKA Mateusz MKS Baszta Szamotuły 2008 U16 WP -0.6 -- ZIELIŃSKA Janina Z/13118/21 2022
1 13 e 3 12.58 SIKORSKI Jakub LKS Maraton Turek 2004 U20 WP -2.0 -- B.D. ZAŃKO Albin , Z/0993/19 , 2022 BEZ
2 14 e 3 12.69 GRZEBINOGA Maksymilian MKS Baszta Szamotuły 2006 U18 WP -2.0 -- OLEJNICKA Dominika Z/2730/22 2022
3 17 e 3 14.45 STACHOWIAK Szymon RKL Kusy Rokietnica 2009 U14 WP -2.0 -- ¦WIST Jerzy Z/5638/21 2022 LDK!
1 2 e 4 11.29 WŁODARCZYK Michał KS AZS AWF Poznań 1991 Sen WP -1.0 II BIEDERMANN Roman B.D. 2
2 6 e 4 11.49 SZCZĘSNY Michał MKL Szczecin 2005 U18 ZP -1.0 III DMP U20 IWIŃSKA Anna Z/2200/20 2022 LDK! 110
3 10 e 4 12.34 MŁYNOWSKI Stanisław UKS D±b Suchy Las 2005 U18 WP -1.0 -- TYLAK Łukasz Z/0397/21 2022
4 12 e 4 12.40 FALIGOWSKI Hubert MKS Baszta Szamotuły 2008 U16 WP -1.0 V ZIELIŃSKA Janina Z/3014/22 2022
1 1 f 1 10.77 ŁAZOWY Cezary WMLKS Nadodrze Powodowo 2004 U20 WP +1.1 I WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/1792/18 2022 4 LDK!
2 2 f 1 11.07 KACZOR Marcin UKS Orkan ¦roda Wlkp. 2004 U20 WP +1.1 II CICHOWLAS Agnieszka KACZOR Mieczysław ZAWORSKI Marek , Z/4323/17 , 2022 5 LDK!
3 3 f 1 11.09 WŁODARCZYK Michał KS AZS AWF Poznań 1991 Sen WP +1.1 II BIEDERMANN Roman B.D. 2
4 4 f 1 11.24 SZCZĘSNY Michał MKL Szczecin 2005 U18 ZP +1.1 II DMP U20 IWIŃSKA Anna Z/2200/20 2022 LDK! 124
200 m M
1 1 s 1 21.74 ŁAZOWY Cezary WMLKS Nadodrze Powodowo 2004 U20 WP +2.4 I WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/1792/18 2022 4 LDK!
2 2 s 1 22.75 WŁODARCZYK Michał KS AZS AWF Poznań 1991 Sen WP +2.4 II BIEDERMANN Roman B.D. 2
  s 1 DNF KRAWIEC Bartosz PZS Gontyniec Chodzież 2006 U18 WP +2.4 -- CHWAŁEK Jarosław Z/5065/19 2022 LDK!
1 3 s 2 24.89 MŁYNOWSKI Stanisław UKS D±b Suchy Las 2005 U18 WP +1.2 -- TYLAK Łukasz Z/0397/21 2022
2 4 s 2 25.37 LEJA Bartosz MKS Baszta Szamotuły 2005 U18 WP +1.2 -- ZIELIŃSKA Janina Z/4195/18 2022 5
3 5 s 2 25.39 GRZEBINOGA Maksymilian MKS Baszta Szamotuły 2006 U18 WP +1.2 -- OLEJNICKA Dominika Z/2730/22 2022
300 m M
1 1 s 1 41.03 IDZIASZEK Jakub UKS Orkan ¦roda Wlkp. 2007 U16 WP V KACZOR Mieczysław Z/4150/22 2022 LDK!
2 2 s 1 43.36 PROTASEWICZ Jakub O¦ AZS Poznań 2008 U16 WP -- CIE¦LICKA Elżbieta Z/11312/21 2022 LDK!
3 3 s 1 43.59 NOWAK Michał O¦ AZS Poznań 2009 U14 WP -- MALU¦KIEWICZ Agnieszka Z/2384/20 2022 LDK!
4 4 s 1 43.92 MIROFORIDIS Piotr UKS Orkan ¦roda Wlkp. 2008 U16 WP -- CICHOWLAS Agnieszka Z/13153/21 2022 LDK!
1 5 s 2 46.87 SOLAREK Franciszek O¦ AZS Poznań 2009 U14 WP -- MALU¦KIEWICZ Agnieszka Z/0268/21 2022 LDK!
2 6 s 2 48.23 SZYMCZAK Stanisław O¦ AZS Poznań 2010 U14 WP -- MALU¦KIEWICZ Agnieszka Z/0016/21 2022 LDK!
1 7 s 3 48.89 WAWRZYNIAK Jakub MKS Baszta Szamotuły 2009 U14 WP -- TOMCZAK - BACHARA Dominika Z/0718/21 2022 LDK!
2 8 s 3 53.65 DEMBNY Aleksander O¦ AZS Poznań 2010 U14 WP -- MALU¦KIEWICZ Agnieszka Z/12416/21 2022 LDK!
400 m M
1 1 s 1 49.35 NAWROT Mikołaj O¦ AZS Poznań 2000 U23 WP II BYTNIEWSKI Szymon B.D. Z/0793/15 2022
2 2 s 1 51.93 HAJDUK Dawid PLKS Gwda Piła 2005 U18 WP III KRZEWIŃSKI Ignacy KRZEWIŃSKI Ignacy Z/4252/18 2022 BEZ LDK!
3 3 s 1 54.32 DˇBEK Dominik PLKS Gwda Piła 2006 U18 WP IV KRZEWIŃSKI Ignacy # Z/14605/21 2022 LDK!
1 4 s 2 55.35 KEMPA Maciej KS Żary Runners Team 2001 U23 LB -- WISZ Mateusz BYTNIEWSKI Szymon B.D. Z/0932/16 2019
2 5 s 2 58.09 BIAŁASIK Jakub MKS Baszta Szamotuły 2006 U18 WP -- ZIELIŃSKA Janina Z/4310/19 2022 LDK!
3 6 s 2 59.70 WO¬NY Wojciech MKS Baszta Szamotuły 2005 U18 WP -- ZIELIŃSKA Janina Z/2193/21 2022
600 m M
1 1 s 1 1:39.00 NOWAK Michał O¦ AZS Poznań 2009 U14 WP V MALU¦KIEWICZ Agnieszka Z/2384/20 2022 LDK!
2 2 s 1 1:40.77 RATKOWSKI Jędrzej O¦ AZS Poznań 2008 U16 WP -- CIE¦LICKA Elżbieta Z/0303/21 2022 LDK!
3 3 s 1 1:42.55 SOLAREK Franciszek O¦ AZS Poznań 2009 U14 WP -- MALU¦KIEWICZ Agnieszka Z/0268/21 2022 LDK!
4 4 s 1 1:42.95 SZYMCZAK Stanisław O¦ AZS Poznań 2010 U14 WP -- MALU¦KIEWICZ Agnieszka Z/0016/21 2022 LDK!
5 5 s 1 1:45.36 KOWALEWSKI Jakub O¦ AZS Poznań 2011 U12 WP -- CIE¦LICKA Elżbieta Z/0267/21 2022 LDK!
6 6 s 1 1:53.62 DEMBNY Aleksander O¦ AZS Poznań 2010 U14 WP -- MALU¦KIEWICZ Agnieszka Z/12416/21 2022 LDK!
7 7 s 1 2:02.32 STAROSTA Franciszek MKS Baszta Szamotuły 2009 U14 WP -- TOMCZAK - BACHARA Dominika Z/0720/21 2022 LDK!
1500 m M
1 1 s 1 3:56.67 NOWICKI Sebastian OKL Oborniki 1994 Sen WP II NOWICKI Sebastian Z/0344/13 2022
2 2 s 1 4:05.10 ¦WIRGOŃ Adam AZS UMCS Lublin 1994 Sen LU III DMP WOJCIECHOWSKI Leszek B.D. Z/5089/11 2022 2 54
3 3 s 1 4:19.54 MIKOŁAJCZAK Hubert UKS Czwórka Ko¶cian 1995 Sen WP -- B.D. B.D. , Z/1452/11 , 2022
4 4 s 1 4:23.35 LEWAŃSKI Mirosław UKS Olimp Duszniki 2004 U20 WP -- PLUCIŃSKI Krzysztof Z/3904/19 2022
5 5 s 1 4:24.23 MALU¦KI Tomasz OKL Oborniki 2005 U18 WP -- NOWICKI Sebastian Z/11729/21 2022
Wzwyż M
1 1 f 1 1.50 PROTASEWICZ Jakub O¦ AZS Poznań 2008 U16 WP -- CIE¦LICKA Elżbieta Z/11312/21 2022 LDK!
W dal M
1 1 f 1 6.74 KACZOR Marcin UKS Orkan ¦roda Wlkp. 2004 U20 WP -0.5 III CICHOWLAS Agnieszka KACZOR Mieczysław ZAWORSKI Marek , Z/4323/17 , 2022 5 LDK!
2 2 f 1 4.88 ZIELIŃSKI Franciszek MKS Baszta Szamotuły 2006 U18 WP -1.1 -- WI¦NIEWSKI Roman Z/3262/20 2022 LDK!
3 3 f 1 4.83 PROTASEWICZ Jakub O¦ AZS Poznań 2008 U16 WP -1.7 -- CIE¦LICKA Elżbieta Z/11312/21 2022 LDK!
4 4 f 1 4.55 STACHOWIAK Szymon RKL Kusy Rokietnica 2009 U14 WP +0.3 -- ¦WIST Jerzy Z/5638/21 2022 LDK!
Kula (5) M
1 1 f 1 13.38 BISKUP Filip ZLKL Zielona Góra 2005 U18 LB IV BISKUP Paweł Z/10170/21 2022
2 2 f 1 10.41 SĘDROWICZ Jan MKS Baszta Szamotuły 2006 U18 WP -- UNGER Krzysztof Z/2735/22 2022
Kula (6) M
1 1 f 1 15.87 MICZUGA Piotr LUKS Orkan Wrze¶nia 2003 U20 WP II PAWLAK Przemysław Z/2416/20 2022
2 2 f 1 14.37 SROKA Wiktor LUKS Orkan Wrze¶nia 2003 U20 WP II PAWLAK Przemysław Z/2478/20 2022
3 3 f 1 13.30 DOMAŃSKI Kacper UKS Ares Nowa Sól 2003 U20 LB III SZPIGUN Zenon Z/2935/22 2022 LDK!
4 4 f 1 11.81 GOLON Hubert MKS Baszta Szamotuły 2004 U20 WP IV UNGER Krzysztof Z/2729/22 2022
5 5 f 1 10.59 BARWIN Jakub MKS Baszta Szamotuły 2004 U20 WP -- UNGER Krzysztof Z/2728/22 2022
Kula (7.26) M
1 1 f 1 13.19 KOZINA Filip WMLKS Nadodrze Powodowo 2002 U23 WP III KACZMAREK Aleksandra Z/3716/16 2022 2
Oszczep (600) M
1 1 f 1 21.35 STAWNY Nikodem MKS Baszta Szamotuły 2010 U14 WP -- TOMCZAK - BACHARA Dominika Z/0719/21 2022 LDK!
2 2 f 1 19.84 KHRAPKO Arsen MKS Baszta Szamotuły 2009 U14 WP -- TOMCZAK - BACHARA Dominika # Z/5369/22 2022 LDK!
Oszczep (700) M
1 1 f 1 55.75 HIKI Oskar UKS Ares Nowa Sól 2005 U18 LB III SZPIGUN Zenon Z/3951/20 2022 LDK!
Oszczep (800) M
1 1 f 1 55.05 WASZKIEWICZ Krystian O¦ AZS Poznań 2001 U23 WP II BIERNACKI Jacek B.D. Z/5938/15 2022

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 10.107609987259 sekund