Warszawa 26.06.2022
Warszawa Liga Lekkoatletyczna (IV rzut) [DMP] [DMP U20]
100 m K
1 1 e 1 11.50 TSIMANOUSKAYA Krystsina KS AZS AWF Warszawa 1996 Sen MZ -0.5 M WOJTKOWSKI Maciej Z/3692/22 2022
2 2 e 1 12.04 PIETRZAK Olga AZS-AWFiS Gdańsk 1998 Sen PM -0.5 I SĘKOWSKA Anna B.D. Z/1497/14 2022
3 3 e 1 12.13 ODOWSKA Anna KS AZS AWF Warszawa 1997 Sen MZ -0.5 I B.D. B.D. B.D. RĄCZKA Paweł , Z/1683/13 , 2022
4 5 e 1 12.24 KWASIBORSKA Julia MKS Bank BS Płońsk 2004 U20 MZ -0.5 II MAJEWSKI Zbigniew Z/2345/19 2022 3
5 4 e 1 12.24 SEŃ Martyna KS Agros Zamość 2005 U18 LU -0.5 II DMP DMP U20 STRYJEWSKI Janusz STRYJEWSKI Janusz NAMIOTKO Stanisław , Z/0513/19 , 2022 LDK! 114 146
6 7 e 1 12.32 ROMASZKO Monika KS Agros Zamość 2002 U23 LU -0.5 II DMP B.D. GDAŃSKI Andrzej B.D. , Z/5236/15 , 2022 LDK! 109
7 8 e 1 12.36 FARASIEWICZ Monika AZS-AWFiS Gdańsk 2002 U23 PM -0.5 II SĘKOWSKA Anna B.D. B.D. Z/5826/15 2022
8 11 e 1 12.55 KWIATKOWSKA Angelika MKS Juvenia Białystok 1998 Sen PD -0.5 II DUDEK Bartosz B.D. Z/2671/16 2022
1 6 e 2 12.31 ŁYSKOWKA Maja AZS UMCS Lublin 2004 U20 LU +0.4 II MARUSZEWSKI Piotr Z/4909/19 2022 LDK!
2 9 e 2 12.50 BOBROVSKA Iryna KS Prefbet-Sonarol 2005 U18 PD +0.4 II B.D. Z/4017/22 2022
3 10 e 2 12.52 STEMPKOWSKA Kamila AZS UMCS Lublin 2004 U20 LU +0.4 II PRUSAKOWSKI Leon MARUSZEWSKI Piotr , Z/5432/19 , 2022 LDK!
4 12 e 2 12.63 CZAJKA Olga MKL Jarocin 2004 U20 WP +0.4 II KRUCHOWSKA-WOJCIESZAK Patrycja Z/4198/18 2022 LDK!
5 13 e 2 12.67 SKOMIAŁ Julia KM Aktywni Sochaczew 2005 U18 MZ +0.4 II ZIMNY Emanuel Z/0193/19 2022 LDK!
6 15 e 2 12.75 KUŹNIARZ Amelia KS Agros Zamość 2005 U18 LU +0.4 II DMP DMP U20 GDAŃSKI Andrzej Z/5230/19 2022 85 123
7 16 e 2 12.77 SMOROŃ Nadia AZS-AWFiS Gdańsk 2005 U18 PM +0.4 III POGORZELSKA Marta SĘKOWSKA Anna , Z/4662/17 , 2022 5 LDK!
8 18 e 2 12.81 CZĘCZEK Michalina KS AZS UWM Olsztyn 2004 U20 WN +0.4 III DMP U20 PODOLAK Michał PODOLAK Michał , Z/3460/17 , 2022 5 LDK! 120
1 14 e 3 12.68 LITWINIEC Karolina UKS Orzełki Warszawa 2004 U20 MZ -1.3 II BOGUCKI Michał Z/2402/20 2022 LDK!
2 17 e 3 12.81 RAROT Roksana KS Agros Zamość 2004 U20 LU -1.3 III GŁĘBOCKA Joanna GDAŃSKI Andrzej , Z/3396/17 , 2022 4 LDK!
3 19 e 3 12.92 CHOJNACKA Klaudia MKS Bank BS Płońsk 2003 U20 MZ -1.3 III WIŚNIEWSKI Zbigniew WIŚNIEWSKI Zbigniew , Z/1019/17 , 2022 3 LDK!
4 21 e 3 12.93 BYZDRA Julia AZS-AWFiS Gdańsk 2004 U20 PM -1.3 III RATAJCZAK Maciej Z/3115/19 2022
4 20 e 3 12.93 MODELEWSKA Julia MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2007 U16 LD -1.3 III B.D. B.D. B.D. WASIAK Jarosław , Z/8009/21 , 2022 LDK!
6 26 e 3 13.07 BIBIK Anna KS Agros Zamość 2005 U18 LU -1.3 III NAMIOTKO Stanisław Z/0401/19 2022 LDK!
7 28 e 3 13.11 JAGIEŁŁO Aleksandra UKS LA Basket Warszawa 2006 U18 MZ -1.3 III ZAKRZEWSKI Dariusz Z/5442/18 2022 LDK!
8 29 e 3 13.12 ZACHARZ Julia KKL Kielce 2005 U18 SK -1.3 III DMP DMP U20 TIETIERIN Paweł Z/1233/20 2022 LDK! 67 107
1 23 e 4 12.97 JACKIEWICZ Patrycja KS Sprinterzy.com Kraków 2001 U23 MA -2.2 III B.D. Z/5392/15 2022 LDK!
2 25 e 4 13.01 TARNOWSKA Aleksandra KS Agros Zamość 2005 U18 LU -2.2 III MARKOWSKA Dorota Z/0429/18 2022 LDK!
3 27 e 4 13.09 JAKŚ Aleksandra RKS Łódź 1998 Sen LD -2.2 III KOPEĆ Dominik B.D. Z/1333/14 2022 2
4 31 e 4 13.25 DZIURAWIEC Julia MKS Agros Chełm 2006 U18 LU -2.2 IV B.D. Z/4089/20 2022
5 32 e 4 13.26 TRAWIŃSKA Maria UKS LA Basket Warszawa 2006 U18 MZ -2.2 IV BOROŃ Adam Z/4356/20 2022 LDK!
6 34 e 4 13.29 MRÓZ Katarzyna KS AZS AWF Warszawa 1998 Sen MZ -2.2 -- ANKIEWICZ-OBUKOWICZ Emilia B.D. Z/4449/15 2022
7 36 e 4 13.34 BUZA Aleksandra KS AZS AWF Warszawa 1998 Sen MZ -2.2 -- B.D. ANKIEWICZ-OBUKOWICZ Emilia , Z/0762/20 , 2022
8 38 e 4 13.39 NEUMANN Sophia KS AZS AWF Warszawa 2004 U20 MZ -2.2 IV MAJ- MATUSIAK Marlena Z/4187/19 2022 LDK!
1 22 e 5 12.97 CIESIELSKA Anna KS Sprinterzy.com Kraków 1997 Sen MA +0.6 III B.D. Z/1639/13 2022 LDK!
2 24 e 5 13.00 JACKOWSKA Amelia RKS Łódź 2006 U18 LD +0.6 III KOPEĆ Dominik Z/5739/19 2022 LDK!
3 30 e 5 13.25 ANGLART Julianna KS Polanik Piotrków Trybunalski 2006 U18 LD +0.6 IV DELĄG Józef Z/4297/19 2022 BEZ
4 33 e 5 13.28 KOPROWSKA Maja OKS Skra Warszawa 2008 U16 MZ +0.6 IV GRĄBCZEWSKI Zenon Z/0998/20 2022
5 35 e 5 13.30 ŚWIERCZ Martyna UKS Dąb Suchy Las 2004 U20 WP +0.6 IV KACZOR Adam TYLAK Łukasz , Z/3635/22 , 2022
6 39 e 5 13.47 JAKŚ Małgorzata RKS Łódź 1998 Sen LD +0.6 -- KOPEĆ Dominik B.D. Z/1334/14 2022
7 40 e 5 13.52 JAKUBIAK Paulina UKS LA Basket Warszawa 2007 U16 MZ +0.6 IV BOROŃ Aldona Z/2600/20 2022 LDK!
8 41 e 5 13.53 KRZYWDZIŃSKA Agata GKS Olimpia Grudziądz 1994 Sen KP +0.6 -- CHOCHLIUK Grażyna Z/2869/21 2022
1 37 e 6 13.35 WOJTUNIK Maja RLTL Optima Radom 2007 U16 MZ -2.6 IV TRZOS Leszek # Z/4384/22 2022
2 42 e 6 13.56 HOYER Natalia KM Aktywni Sochaczew 2008 U16 MZ -2.6 IV ZIMNY Emanuel Z/5814/19 2022 LDK!
3 43 e 6 13.59 GIL Natalia KS Orzeł Warszawa 2006 U18 MZ -2.6 IV PODRAŻKO Marian Z/5567/18 2022 BEZ LDK!
4 46 e 6 13.70 MAREK Justyna AKL Ursynów Warszawa 2003 U20 MZ -2.6 IV B.D. Z/3635/18 2022 BEZ
5 48 e 6 13.74 STEFAŃSKA Marika KS AZS AWF Warszawa 2007 U16 MZ -2.6 IV MAJ- MATUSIAK Marlena Z/3547/21 2022
6 51 e 6 13.82 GARBACZEWSKA Urszula MKS Pogoń Siedlce 2008 U16 MZ -2.6 V MACIEJEWSKI Janusz Z/5079/19 2022
7 52 e 6 13.85 SUSKA Eliza KS AZS AWF Warszawa 2005 U18 MZ -2.6 -- MAJ- MATUSIAK Marlena Z/2851/19 2022
8 53 e 6 13.85 BEŃKO Aleksandra KS Agros Zamość 2005 U18 LU -2.6 -- GDAŃSKI Andrzej Z/5229/19 2022
1 44 e 7 13.62 PIERŚCIŃSKA Julia MKS Bank BS Płońsk 2006 U18 MZ -1.5 IV ZABOROWSKI Marcin Z/8822/21 2022
2 45 e 7 13.66 OBAREK Anastazja LKS Maraton Turek 2005 U18 WP -1.5 IV RYCZYŃSKI Zbigniew Z/13170/21 2022
3 47 e 7 13.70 ROGUSKA Roksana KS AZS AWF Warszawa 2008 U16 MZ -1.5 IV MAJ- MATUSIAK Marlena Z/1095/22 2022
4 54 e 7 13.99 MARCIŃCZYK Martyna MKS Polonia Warszawa 2007 U16 MZ -1.5 V KUBICKI Adam Z/12988/21 2022
5 55 e 7 14.03 ZAJĄC Emilia Akademia Sportu Otwock 2007 U16 MZ -1.5 V KALINOWSKA Paulina Z/2766/20 2022 LDK!
6 58 e 7 14.20 PRZEMYŁSKA Karolina MUKS Płock 2007 U16 MZ -1.5 V DOBRZENIAK Jarosław DOBRZENIAK Jarosław , Z/0954/20 , 2022 LDK!
7 59 e 7 14.22 SIROCKA Maria KS Sprinterzy.com Kraków 2002 U23 MA -1.5 -- B.D. Z/3511/22 2022
8 61 e 7 14.39 TRZECIAK Klara Akademia Sportu Otwock 2007 U16 MZ -1.5 V KALINOWSKA Paulina Z/3777/20 2022 LDK!
1 50 e 8 13.82 CHROMIŃSKA Angelika WLKS Nowe Iganie 2007 U16 MZ -2.0 V WOJTCZAK-BELNIAK Dorota Z/0751/20 2022 LDK!
2 60 e 8 14.22 WILCZYŃSKA Julia MKS Pułtusk 2004 U20 MZ -2.0 -- B.D. Z/0255/19 2022
3 62 e 8 14.48 SADOWSKA Julia MKS Bank BS Płońsk 2007 U16 MZ -2.0 V WIŚNIEWSKI Zbigniew Z/8062/21 2022 LDK!
4 63 e 8 14.49 KARBOWIAK Dominika KM Aktywni Sochaczew 2008 U16 MZ -2.0 V ZIMNY Emanuel Z/2048/21 2022 LDK!
5 64 e 8 14.57 LEWANDOWSKA Karolina UKS Młodzik Warszawa 2006 U18 MZ -2.0 -- RADKE Karol RADKE Karol Z/0866/22 2022 LDK!
6 65 e 8 14.58 OŻYŃSKA Alicja UKS Młodzik Warszawa 2006 U18 MZ -2.0 -- RADKE Karol Z/1584/22 2022
7 66 e 8 14.65 PEKRÓL Zuzanna MUKS Płock 2008 U16 MZ -2.0 -- DOBRZENIAK Jarosław DOBRZENIAK Jarosław , Z/5160/21 , 2022 LDK!
8 69 e 8 14.91 SZYMAŃSKA Maja UKS Orzełki Warszawa 2008 U16 MZ -2.0 -- BOGUCKI Michał Z/1335/21 2022 LDK!
1 57 e 9 14.14 KRUSZEWSKA Barbara UKS Otrębusy 2007 U16 MZ -0.2 V B.D. Z/3762/22 2022
2 67 e 9 14.74 WOŹNICKA Maria OKS Skra Warszawa 2008 U16 MZ -0.2 -- GRĄBCZEWSKI Zenon Z/14122/21 2022
3 68 e 9 14.86 SUCHARSKA-CZAPSKA Izabella KS Lemiesz Team Warszawa 1974 Masters MZ -0.2 -- LEMIESZ Aneta Z/0353/20 2022
4 70 e 9 14.91 STOLARCZYK Maja MKS Pogoń Siedlce 2007 U16 MZ -0.2 -- B.D. Z/3904/22 2022
1 49 e 10 13.76 GAŁAJ Matylda AKL Ursynów Warszawa 2008 U16 MZ -0.8 IV SKORUPSKI Szymon Z/4717/19 2022
2 56 e 10 14.13 KUBALAK Karolina OKS Skra Warszawa 2008 U16 MZ -0.8 V GRĄBCZEWSKI Zenon Z/13571/21 2022
3 71 e 10 15.26 BUCZYŃSKA Maja UKS LA Basket Warszawa 2007 U16 MZ -0.8 -- B.D. Z/4013/22 2022
4 72 e 10 15.27 ROWIŃSKA Iga UKS Młodzik Warszawa 2007 U16 MZ -0.8 -- RADKE Karol Z/3774/22 2022
5 73 e 10 15.46 MIKIEWICZ Kinga MKS Pogoń Siedlce 2007 U16 MZ -0.8 -- KOSIERADZKI Łukasz Z/3901/22 2022
6 74 e 10 15.89 PÓŁTORZYCKA Natalia MKS Pogoń Siedlce 2007 U16 MZ -0.8 -- KOSIERADZKI Łukasz Z/13310/21 2022
7 75 e 10 16.32 GAS Martyna UKS Orzełki Warszawa 2006 U18 MZ -0.8 -- BOGUCKI Michał Z/0611/22 2022 LDK!
1 f 1 12.45 KWIATKOWSKA Angelika MKS Juvenia Białystok 1998 Sen PD -1.2 II DUDEK Bartosz B.D. Z/2671/16 2022
2 f 1 12.51 BOBROVSKA Iryna KS Prefbet-Sonarol 2005 U18 PD -1.2 II B.D. Z/4017/22 2022
3 f 1 12.54 CZAJKA Olga MKL Jarocin 2004 U20 WP -1.2 II KRUCHOWSKA-WOJCIESZAK Patrycja Z/4198/18 2022 LDK!
4 f 1 12.54 STEMPKOWSKA Kamila AZS UMCS Lublin 2004 U20 LU -1.2 II PRUSAKOWSKI Leon MARUSZEWSKI Piotr , Z/5432/19 , 2022 LDK!
5 f 1 12.55 KUŹNIARZ Amelia KS Agros Zamość 2005 U18 LU -1.2 II DMP DMP U20 GDAŃSKI Andrzej Z/5230/19 2022 96 132
6 f 1 12.66 LITWINIEC Karolina UKS Orzełki Warszawa 2004 U20 MZ -1.2 II BOGUCKI Michał Z/2402/20 2022 LDK!
1 f 2 11.45 TSIMANOUSKAYA Krystsina KS AZS AWF Warszawa 1996 Sen MZ -0.5 M WOJTKOWSKI Maciej Z/3692/22 2022
2 f 2 12.03 ODOWSKA Anna KS AZS AWF Warszawa 1997 Sen MZ -0.5 I B.D. B.D. B.D. RĄCZKA Paweł , Z/1683/13 , 2022
3 f 2 12.26 KWASIBORSKA Julia MKS Bank BS Płońsk 2004 U20 MZ -0.5 II MAJEWSKI Zbigniew Z/2345/19 2022 3
4 f 2 12.37 ROMASZKO Monika KS Agros Zamość 2002 U23 LU -0.5 II DMP B.D. GDAŃSKI Andrzej B.D. , Z/5236/15 , 2022 LDK! 106
5 f 2 12.45 ŁYSKOWKA Maja AZS UMCS Lublin 2004 U20 LU -0.5 II MARUSZEWSKI Piotr Z/4909/19 2022 LDK!
200 m K
1 s 1 23.38 TSIMANOUSKAYA Krystsina KS AZS AWF Warszawa 1996 Sen MZ -0.9 M WOJTKOWSKI Maciej Z/3692/22 2022
2 s 1 24.34 DZIAMSKA Julia MKS Juvenia Puszczykowo 2003 U20 WP -0.9 I DMP U20 JAGACIAK Jarosław Z/0868/15 2022 LDK! 160
3 s 1 24.42 OKO Wiktoria KS Wisła Puławy 2003 U20 LU -0.9 I MURAT Tomasz Sławomir Z/0160/17 2022 2
4 s 1 24.94 ROMASZKO Monika KS Agros Zamość 2002 U23 LU -0.9 II B.D. GDAŃSKI Andrzej B.D. , Z/5236/15 , 2022 LDK!
5 s 1 25.10 BOIKO Marharyta KS AZS AWF Warszawa 2004 U20 MZ -0.9 II DMP U20 MAJ- MATUSIAK Marlena B.D. Z/2842/22 2022 144
6 s 1 25.23 TOMCZYK Zofia UMLKS Pegaz Opoczno 2008 U16 LD -0.9 II GRABOLUS Marek Z/2525/20 2022 LDK!
7 s 1 25.31 FARASIEWICZ Monika AZS-AWFiS Gdańsk 2002 U23 PM -0.9 II SĘKOWSKA Anna B.D. B.D. Z/5826/15 2022
1 s 2 25.39 KWIATKOWSKA Angelika MKS Juvenia Białystok 1998 Sen PD -0.1 II DUDEK Bartosz B.D. Z/2671/16 2022
2 s 2 25.48 CZAJKA Olga MKL Jarocin 2004 U20 WP -0.1 II KRUCHOWSKA-WOJCIESZAK Patrycja Z/4198/18 2022 LDK!
3 s 2 25.96 LITWINIEC Karolina UKS Orzełki Warszawa 2004 U20 MZ -0.1 II BOGUCKI Michał Z/2402/20 2022 LDK!
4 s 2 26.03 RAROT Roksana KS Agros Zamość 2004 U20 LU -0.1 II DMP DMP U20 GŁĘBOCKA Joanna GDAŃSKI Andrzej , Z/3396/17 , 2022 4 LDK! 88 125
5 s 2 26.11 SMOROŃ Nadia AZS-AWFiS Gdańsk 2005 U18 PM -0.1 II POGORZELSKA Marta SĘKOWSKA Anna , Z/4662/17 , 2022 5 LDK!
6 s 2 26.20 KUŹNIARZ Amelia KS Agros Zamość 2005 U18 LU -0.1 II GDAŃSKI Andrzej Z/5230/19 2022
7 s 2 26.74 CHOJNACKA Klaudia MKS Bank BS Płońsk 2003 U20 MZ -0.1 III WIŚNIEWSKI Zbigniew WIŚNIEWSKI Zbigniew , Z/1019/17 , 2022 3 LDK!
8 s 2 27.06 MASTALERZ Idalia KKL Kielce 2004 U20 SK -0.1 III TIETIERIN Paweł Z/0031/18 2022 LDK!
1 s 3 25.98 SKOMIAŁ Julia KM Aktywni Sochaczew 2005 U18 MZ -0.9 II ZIMNY Emanuel Z/0193/19 2022 LDK!
2 s 3 26.12 BYZDRA Julia AZS-AWFiS Gdańsk 2004 U20 PM -0.9 II RATAJCZAK Maciej Z/3115/19 2022
3 s 3 26.18 BORKO Amelia KS AZS UWM Olsztyn 2006 U18 WN -0.9 II PODOLAK Michał Z/2367/19 2022 LDK!
4 s 3 26.72 MIŚTA Dominika KKL Kielce 2004 U20 SK -0.9 III DMP TIETIERIN Paweł Z/3067/20 2022 73
5 s 3 26.73 ZACHARZ Julia KKL Kielce 2005 U18 SK -0.9 III TIETIERIN Paweł Z/1233/20 2022 LDK!
6 s 3 26.74 MRÓZ Katarzyna KS AZS AWF Warszawa 1998 Sen MZ -0.9 III DMP ANKIEWICZ-OBUKOWICZ Emilia B.D. Z/4449/15 2022 73
7 s 3 26.79 BUZA Aleksandra KS AZS AWF Warszawa 1998 Sen MZ -0.9 III DMP B.D. ANKIEWICZ-OBUKOWICZ Emilia , Z/0762/20 , 2022 72
8 s 3 27.28 CHWAŁOWSKA Natalia UKS Otrębusy 2005 U18 MZ -0.9 III GOLJANEK Janusz Z/2131/18 2022 4 LDK!
1 s 4 26.27 LUBIATOWSKA Małgorzata AZS Łódź 2005 U18 LD -1.6 III BLAUSZ Henryka Z/0457/19 2022
2 s 4 26.33 JACKIEWICZ Patrycja KS Sprinterzy.com Kraków 2001 U23 MA -1.6 III B.D. Z/5392/15 2022 LDK!
3 s 4 27.19 NEUMANN Sophia KS AZS AWF Warszawa 2004 U20 MZ -1.6 III DMP U20 MAJ- MATUSIAK Marlena Z/4187/19 2022 LDK! 104
4 s 4 27.31 FUS Joanna TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2006 U18 LU -1.6 IV GDAŃSKA Małgorzata GDAŃSKA Małgorzata GDAŃSKI Andrzej B.D. B.D. , Z/4137/19 , 2022 LDK!
5 s 4 27.78 MAREK Justyna AKL Ursynów Warszawa 2003 U20 MZ -1.6 IV B.D. Z/3635/18 2022 BEZ
6 s 4 28.05 SUSKA Eliza KS AZS AWF Warszawa 2005 U18 MZ -1.6 IV DMP U20 MAJ- MATUSIAK Marlena Z/2851/19 2022 91
7 s 4 28.16 TRAUTMAN Karolina KS Sprinterzy.com Kraków 2004 U20 MA -1.6 IV B.D. Z/0782/19 2022
8 s 4 28.18 GÓRECKA Maria Antonina UKS Melo Błonie 2005 U18 MZ -1.6 IV GAWRYJOŁEK Sławomir Z/3158/20 2022
1 s 5 28.04 DZIURAWIEC Julia MKS Agros Chełm 2006 U18 LU -0.6 IV B.D. Z/4089/20 2022
2 s 5 28.07 KRZYWDZIŃSKA Agata GKS Olimpia Grudziądz 1994 Sen KP -0.6 -- CHOCHLIUK Grażyna Z/2869/21 2022
3 s 5 28.09 GOSIK Michalina KM Aktywni Sochaczew 2006 U18 MZ -0.6 IV ZIMNY Emanuel Z/0192/19 2022 LDK!
4 s 5 28.34 OSTROWSKA Dominika MLKS Ostróda 2006 U18 WN -0.6 IV NOWICKI Ryszard Z/3356/18 2022 5
5 s 5 28.58 PIERŚCIŃSKA Julia MKS Bank BS Płońsk 2006 U18 MZ -0.6 -- ZABOROWSKI Marcin Z/8822/21 2022
6 s 5 28.96 DZIEWICKA Lidia UKS Orzełki Warszawa 2006 U18 MZ -0.6 -- BOGUCKI Michał Z/2792/20 2022 LDK!
7 s 5 29.46 URBANIAK Lena UKS Gepard Warszawa 2006 U18 MZ -0.6 -- RĄCZKA Paweł Z/2878/20 2022
8 s 5 29.48 WARZYŃSKA Zuzanna MLKS Ostróda 2005 U18 WN -0.6 -- B.D. Z/2339/19 2022
1 s 6 27.62 ŚWIERCZ Martyna UKS Dąb Suchy Las 2004 U20 WP -1.0 IV KACZOR Adam TYLAK Łukasz , Z/3635/22 , 2022
2 s 6 27.72 WOJTUNIK Maja RLTL Optima Radom 2007 U16 MZ -1.0 IV TRZOS Leszek # Z/4384/22 2022
3 s 6 28.51 MINTA Zuzanna MLKS Ostróda 2006 U18 WN -1.0 -- B.D. Z/13729/21 2022
4 s 6 28.71 SKOWROŃSKA Roksana UKS Otrębusy 2006 U18 MZ -1.0 -- GOLJANEK Janusz Z/1817/22 2022
5 s 6 28.99 WILCZYŃSKA Julia MKS Pułtusk 2004 U20 MZ -1.0 -- B.D. Z/0255/19 2022
6 s 6 29.30 PAWLAK Maja LKS Zuza Running Team Opoczno 2006 U18 LD -1.0 -- ŁAKOMSKA Zuzanna Z/2622/21 2022
7 s 6 30.23 KRUSZEWSKA Barbara UKS Otrębusy 2007 U16 MZ -1.0 V B.D. Z/3762/22 2022
8 s 6 30.49 STEFAŃSKA Marianna LKS Maraton Turek 2005 U18 WP -1.0 -- RYCZYŃSKI Zbigniew Z/13171/21 2022
400 m K
1 1 s 1 53.87 WRONA Alicja AZS UMCS Lublin 1996 Sen LU M DMP MAKSYMIUK Zbigniew B.D. Z/1754/12 2022 1 145
2 2 s 1 54.95 ZIELIŃSKA Paulina AZS UMCS Lublin # 2000 U23 LU I LESZCZYŃSKI Damian # Z/0172/15 2022
3 3 s 1 55.27 LEMIESZ Aneta KS Lemiesz Team Warszawa 1981 Masters MZ I TOMCZYK Kazimierz Z/2805/17 2022
4 4 s 1 55.86 GADOMSKA Julia KS AZS-AWF Biała Podlaska 2001 U23 LU I B.D. MAKARUK Tadeusz Z/2074/15 2022
5 6 s 1 57.45 STRZEŻYSZ Małgorzata KS AZS AWF Warszawa 2004 U20 MZ II WRONA Grzegorz Z/5070/18 2022 4
6 9 s 1 57.89 SĘCZEK Martyna MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2004 U20 LD II WASIAK Jarosław Z/5149/18 2022 4 LDK!
  s 1 DNF DEMCHENKO Valentyna KS AZS UWM Olsztyn 2000 U23 WN -- B.D. Z/4917/22 2022
1 5 s 2 56.78 JELSKA Justyna KS Podlasie Białystok 1999 Sen PD II B.D. B.D. Z/1051/15 2022
2 7 s 2 57.61 OSIPIUK Klaudia MKS Agros Chełm # 2005 U18 LU II B.D. Z/3169/19 2022
3 8 s 2 57.89 NOWAKOWSKA Marcelina AKL Ursynów Warszawa 2002 U23 MZ II OBROCKI Bogdan B.D. Z/2149/16 2022
4 10 s 2 58.16 CZAJKA Agata KS AZS AWF Warszawa 2008 U16 MZ II ANKIEWICZ-OBUKOWICZ Emilia Z/3415/21 2022
5 11 s 2 58.17 SADURSKA Lena KS AZS UWM Olsztyn 2004 U20 WN II PODOLAK Michał PODOLAK Michał , Z/3068/18 , 2022 3 LDK!
6 13 s 2 58.76 CHODKOWSKA Julia MKS Bank BS Płońsk 2005 U18 MZ II MAJEWSKI Zbigniew Z/2341/19 2022 4
7 14 s 2 59.59 BIELAKOW Katarzyna KS AZS UWM Olsztyn 2004 U20 WN III DMP U20 LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława Z/3304/17 2022 3 LDK! 117
8 19 s 2 60.54 BIELIŃSKA Weronika KS AZS AWF Warszawa 2001 U23 MZ III DMP WOŁKOWYCKI Andrzej B.D. Z/1882/18 2022 70
1 12 s 3 58.74 PIECHUTA Aleksandra KS Lemiesz Team Warszawa 1989 Sen MZ II B.D. LEMIESZ Aneta , Z/2528/20 , 2022
2 15 s 3 59.88 KACZKOWSKA Martyna AZS-AWFiS Gdańsk 2006 U18 PM III SĘKOWSKA Anna Z/2346/20 2022
3 16 s 3 60.22 JACZEWSKA Amelia UKS LA Basket Warszawa 2006 U18 MZ III RĄCZKA Elżbieta BOROŃ Adam , Z/3992/20 , 2022 LDK!
4 17 s 3 60.26 BUCZEK Weronika KS AZS AWF Warszawa 2000 U23 MZ III GOGOŁEK Marcin Z/0562/19 2022
5 18 s 3 60.45 SKRZYNIARZ Oliwia KKL Kielce 2003 U20 SK III DMP DMP U20 TIETIERIN Paweł Z/0149/17 2022 3 LDK! 71 110
6 20 s 3 60.80 PIECHOCKA Alicja KS AZS UWM Olsztyn 2003 U20 WN III DMP U20 NIESTATEK Szymon Z/1130/17 2022 107
7 24 s 3 61.55 TRAWIŃSKA Maria UKS LA Basket Warszawa 2006 U18 MZ III BOROŃ Adam Z/4356/20 2022 LDK!
8 25 s 3 61.69 ZMYŚLIŃSKA Agata UKS Dąb Suchy Las 2003 U20 WP III TYLAK Łukasz KASPRZYK Marek Z/1532/17 2022 5 LDK!
1 21 s 4 60.99 CZWODZIŃSKA Amelia AZS UMCS Lublin 2005 U18 LU III DMP U20 JAROS Andrzej Z/5687/19 2022 LDK! 106
2 22 s 4 61.09 SOKÓŁ Aleksandra UKS Filipides Teresin 2005 U18 MZ III DMP U20 ANDRYSZCZYK Andrzej ANDRYSZCZYK Andrzej , Z/0298/18 , 2022 BEZ LDK! 105
3 23 s 4 61.40 HNATCZUK Julia KS AZS AWF Warszawa 2006 U18 MZ III DMP U20 GOGOŁEK Marcin Z/0888/21 2022 103
4 26 s 4 61.84 LELEŃ Oliwia LKS Znicz Biłgoraj 2006 U18 LU III JAMROZ Mieczysław Z/3188/21 2022 LDK!
5 27 s 4 61.87 MISZTAL Justyna KS AZS AWF Warszawa 2006 U18 MZ III DMP U20 KĘDZIORA Robert Z/1150/20 2022 LDK! 100
6 29 s 4 62.16 ZATORSKA Maia SRS Kondycja Piaseczno # 2004 U20 MZ IV PARADOWSKI Wiesław Z/0647/20 2022
7 31 s 4 63.61 OSTROWSKA Dominika MLKS Ostróda 2006 U18 WN IV NOWICKI Ryszard Z/3356/18 2022 5
8 34 s 4 65.69 DZIEWICKA Lidia UKS Orzełki Warszawa 2006 U18 MZ -- BOGUCKI Michał Z/2792/20 2022 LDK!
1 28 s 5 61.91 TOPOLEWSKA Gabriela KS Czempion Warszawa 1996 Sen MZ III TOPOLEWSKI Maciej B.D. Z/2770/20 2022
2 30 s 5 63.33 WIERZCHOWSKA Maja SRS Kondycja Piaseczno 2004 U20 MZ IV PARADOWSKI Wiesław Z/1878/18 2022 5 LDK!
3 32 s 5 64.56 PLIATSIKA Xenia RK Athletics Warszawa 2006 U18 MZ -- STELMASZCZYK Joanna Z/2196/19 2022
4 33 s 5 65.57 WARZYŃSKA Zuzanna MLKS Ostróda 2005 U18 WN -- B.D. Z/2339/19 2022
5 35 s 5 65.92 SALIK Oliwia UKS Technik Augustów 2006 U18 PD -- SOWÓL Jolanta SOWÓL Bogusław , Z/1291/19 , 2022 LDK!
6 36 s 5 66.02 STRILETS Viktoriia MKS Agros Chełm 2005 U18 LU -- DMP U20 LESZCZYŃSKI Damian Z/3494/22 2022 73
7 37 s 5 66.23 DOMAGAŁA Weronika AKL Ursynów Warszawa 1998 Sen MZ -- JENDRYCH Marek B.D. Z/0709/14 2022
8 38 s 5 67.98 ZAJĄC Patrycja MUKS Płock 2007 U16 MZ -- DOBRZENIAK Jarosław MIESZKOWSKI Piotr , Z/0955/20 , 2022 LDK!
800 m K
1 1 s 1 2:06.29 BARANOWSKA Mariola MKS Żak Biała Podlaska 1993 Sen LU I WILCZEK Janusz Z/1520/16 2022
2 2 s 1 2:10.40 BONDAR Anzhelika KS Prefbet-Sonarol 2003 U20 PD I B.D. Z/4715/22 2022
3 3 s 1 2:14.89 TOKARIEVA Daria MKS Agros Chełm 2001 U23 LU II LESZCZYŃSKI Damian Z/3244/22 2022
4 4 s 1 2:18.14 MARCINIAK Julia OKS Skra Warszawa 2002 U23 MZ III BUKIS-OWSIAK Anna Z/1912/16 2022
5 5 s 1 2:18.39 CIESIELSKA Anna KS Sprinterzy.com Kraków 1997 Sen MA III B.D. Z/1639/13 2022 LDK!
6 6 s 1 2:22.77 TYRA Agata LKS Znicz Biłgoraj 2005 U18 LU III KŁOSOWSKA Monika KŁOSOWSKA Monika JAMROZ Mieczysław , Z/14805/21 , 2022 LDK!
7 7 s 1 2:24.24 LIPIŃSKA Anna AKL Ursynów Warszawa 2005 U18 MZ III SKORUPSKI Szymon Z/2104/19 2022
8 8 s 1 2:26.31 HRYCIUK Marianna OKS Start Otwock 2006 U18 MZ IV DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/3493/20 2022 LDK!
9 9 s 1 2:32.57 ŁUGIEWICZ Alina KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 2005 U18 WN -- PRUSAKOWSKI Leon PRUSAKOWSKI Leon , Z/2294/20 , 2022 LDK!
10 10 s 1 2:34.06 LEWIŃSKA Agata RLTL Optima Radom 2003 U20 MZ -- TRZOS Leszek Z/0784/20 2022 LDK!
11 11 s 1 2:36.37 SZYMAŃSKA Maja UKS Orzełki Warszawa 2008 U16 MZ -- BOGUCKI Michał Z/1335/21 2022 LDK!
12 12 s 1 2:51.61 KWIECIŃSKA Maria AKL Ursynów Warszawa 2007 U16 MZ -- B.D. Z/14769/21 2022
1000 m K
1 s 1 3:05.85 BŁACHNIO Natasza UKS 48 Warszawa 2009 U14 MZ III MIŁKOWSKI Karol Z/0536/20 2022
2 s 1 3:09.93 DUDEK Natasza MKS Polonia Warszawa 2010 U14 MZ III TARASIUK Paweł Z/12993/21 2022
3 s 1 3:18.24 RYLSKA Oliwia UKS Filipides Teresin 2009 U14 MZ IV ANDRYSZCZYK Andrzej Z/8274/21 2022 LDK!
4 s 1 3:22.03 SMYCZEK Nadia MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2009 U14 LD IV WASIAK Jarosław Z/1502/21 2022 LDK!
5 s 1 3:28.40 WASĄŻNIK Zofia WLKS Nowe Iganie 2010 U14 MZ V WOJTCZAK-BELNIAK Dorota Z/3241/21 2022 LDK!
6 s 1 3:46.17 GAS Liliana UKS Orzełki Warszawa 2010 U14 MZ -- B.D. Z/0567/22 2022 LDK!
7 s 1 3:46.89 KRAWCZYK Natasza LKS Zuza Running Team Opoczno 2009 U14 LD -- ŁAKOMSKA Zuzanna Z/4256/21 2022 LDK!
8 s 1 3:56.36 KOMOROWSKA Lidia MKS Polonia Warszawa 2012 U12 MZ -- KUBICKI Adam Z/4934/22 2022
9 s 1 4:20.80 BOLEK Nikola LKS Zuza Running Team Opoczno 2010 U14 LD -- ŁAKOMSKA Zuzanna Z/4251/21 2022 LDK!
1 s 2 3:01.65 WASIELEWSKA Roksana OKS Skra Warszawa 2007 U16 MZ II GRĄBCZEWSKI Zenon Z/0993/20 2022
2 s 2 3:07.62 JAGUCAK Kornelia LKS Znicz Biłgoraj 2007 U16 LU III JURAŁOWICZ Agnieszka JAMROZ Mieczysław , Z/0453/21 , 2022 LDK!
3 s 2 3:08.44 GIEJBATOW Julia UKS Filipides Teresin 2008 U16 MZ III ANDRYSZCZYK Andrzej Z/1569/19 2022 LDK!
4 s 2 3:14.95 KIEŁBASA Anna LKS Zuza Running Team Opoczno 2008 U16 LD IV ŁAKOMSKA Zuzanna Z/0886/22 2022 LDK!
5 s 2 3:18.24 ZAJĄC Aleksandra OKS Skra Warszawa 2007 U16 MZ IV BUKIS-OWSIAK Anna Z/2724/21 2022
6 s 2 3:18.39 SZCZYGIELSKA Anita MKS Pogoń Siedlce 2008 U16 MZ IV KOSIERADZKI Łukasz Z/14498/21 2022
7 s 2 3:29.37 ROCKA Natalia MUKS Wisła Junior Sandomierz 2007 U16 SK V B.D. # Z/3106/20 2022
8 s 2 3:32.15 NAJDYHOR Lena KS AZS-AWF Biała Podlaska 2007 U16 LU V MAKARUK Tadeusz Z/2506/19 2022
9 s 2 3:32.80 STRĄG Oliwia UKS Olimp Kozienice 2007 U16 MZ -- MISZTAL Janusz Z/1386/22 2022 LDK!
10 s 2 3:38.82 MAŁECKA Dominika LKS Osuchów 2008 U16 MZ -- ZDUNEK Stanisław Z/3572/22 2022
11 s 2 3:47.65 BOROWIAK Milena MKS Żak Biała Podlaska 2007 U16 LU -- FROŃCZUK Rafał Z/0811/22 2022 LDK!
12 s 2 3:49.51 BOLCZAK Maria OKS Skra Warszawa 2008 U16 MZ -- GRĄBCZEWSKI Zenon Z/0995/20 2022
1500 m K
1 1 s 1 4:28.45 WRÓBEL Wiktoria WLKS Nowe Iganie 2004 U20 MZ I CHOJECKA-LEANDRO Lidia Z/0212/18 2022 4 LDK!
2 2 s 1 4:31.48 GAJDA Sylwana KS AZS AWF Warszawa 1999 Sen MZ I B.D. WRONA Grzegorz , Z/4775/19 , 2022
3 3 s 1 4:34.99 MAŁEK Emilia KS AZS AWF Kraków 2000 U23 MA II DMP MIREK Wacław B.D. B.D. Z/2637/15 2022 96
4 4 s 1 4:35.75 DAWIDZIUK-GOSK Diana MKS Agros Chełm 1994 Sen LU II MAZUREK Marek Z/0103/13 2022 3
5 5 s 1 4:39.75 CATI Lidia UKS 48 Warszawa 2004 U20 MZ II MIŁKOWSKI Karol Z/2180/19 2022
6 6 s 1 4:44.95 BIELECKA Patrycja UKS Achilles Leszno # 2003 U20 WP III ZDONEK Filip Z/1423/17 2022 LDK!
7 7 s 1 4:46.41 GRYGIEL Ilona MKS Siechnice 1999 Sen DS III SOBCZYK Tomasz B.D. Z/2517/15 2022
8 8 s 1 4:52.62 MAŁEK Monika KS AZS AWF Kraków 2001 U23 MA III MIREK Wacław B.D. B.D. Z/0509/16 2022
9 9 s 1 4:56.53 WIATRZYK Ewa TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2003 U20 LU III WAWRZUSISZYN Tomasz Z/4925/18 2022 BEZ
10 10 s 1 4:57.06 RĘKAWIECKA Roksana PTT Delta Płock 2006 U18 MZ III KĄPIŃSKI Sławomir Z/2878/19 2022
11 11 s 1 4:57.81 NITSCH Karolina KS AZS AWF Kraków 2004 U20 MA IV DMP DMP U20 GIZA Maciej Z/3284/19 2022 LDK! 47 96
12 12 s 1 4:58.45 BOJARSKA Jagoda KS Ciechan Ciechanów 2006 U18 MZ IV MAJEWSKI Zbigniew Z/4218/19 2022
  s 1 DNF KŁOSZEWSKA Amelia SRS Kondycja Piaseczno 2005 U18 MZ -- PARADOWSKI Wiesław PARADOWSKA Renata , Z/2113/19 , 2022 LDK!
3000 m K
1 1 s 1 10:13.64 BIELECKA Karolina UKS Achilles Leszno # 2003 U20 WP II ZDONEK Filip Z/1422/17 2022 LDK!
2 2 s 1 10:27.74 KŁOPOTOWSKA-SAWA Mariola WLKS Nowe Iganie 1996 Sen MZ III CHOJECKA-LEANDRO Lidia Z/0203/12 2022
3 3 s 1 10:51.58 PIĄTKOWSKA Oliwia KS AZS AWF Warszawa 2006 U18 MZ III WRONA Grzegorz Z/2853/19 2022
4 4 s 1 10:58.20 KOZIK Karolina MOSM Tychy 2003 U20 SL III GAWLINA Józef Z/2138/17 2022 3 LDK!
5 5 s 1 11:16.65 STOKŁOSA Marlena MKS-MOSM Bytom 2005 U18 SL IV DMP U20 SZCZYRK Janusz Z/12165/21 2022 91
6 6 s 1 11:34.50 BOCHNIAK Milena KS Stal Pleszew 2006 U18 WP IV KRUCHOWSKA-WOJCIESZAK Patrycja Z/3062/20 2022 LDK!
7 7 s 1 11:49.40 GUSKA Karolina LKS Znicz Biłgoraj 2006 U18 LU -- JAMROZ Mieczysław Z/3263/21 2022
8 8 s 1 12:11.36 METNER Natalia LKS Znicz Biłgoraj 2006 U18 LU -- JAMROZ Mieczysław Z/14470/21 2022 LDK!
9 9 s 1 12:38.14 STASIUK Wiktoria MKS Pogoń Siedlce 2003 U20 MZ -- B.D. # Z/3370/19 2022
80 m pł ds K
1 1 s 1 15.31 BADER-STRZAŁA Adrianna KS Orzeł Warszawa 2010 U14 MZ -1.7 -- PODRAŻKO Marian Z/3205/21 2022 LDK!
2 2 s 1 15.78 LUTOMIRSKA Joanna UKS Orzełki Warszawa 2010 U14 MZ -1.7 -- BOGUCKI Michał Z/2790/20 2022 LDK!
100 m pł J MŁ K
1 e 1 15.24 JAWORSKA Wiktoria KS AZS AWF Warszawa 2006 U18 MZ -1.4 II DMP U20 MAJ- MATUSIAK Marlena Z/0904/21 2022 134
2 e 1 15.39 DOMAŃSKA Anna KS Wisła Puławy 2007 U16 LU -1.4 II DMP U20 MURAT Tomasz Sławomir Z/5830/19 2022 BEZ 131
3 e 1 16.35 SOLLICH Zuzanna PUKS Jedynka Łosice 2006 U18 MZ -1.4 III WOLIŃSKI Michał Z/5442/19 2022
4 e 1 18.63 URBANIAK Lena UKS Gepard Warszawa 2006 U18 MZ -1.4 -- RĄCZKA Paweł Z/2878/20 2022
1 f 1 15.19 DOMAŃSKA Anna KS Wisła Puławy 2007 U16 LU -2.0 II DMP U20 MURAT Tomasz Sławomir Z/5830/19 2022 BEZ 134
2 f 1 15.43 JAWORSKA Wiktoria KS AZS AWF Warszawa 2006 U18 MZ -2.0 II DMP U20 MAJ- MATUSIAK Marlena Z/0904/21 2022 130
3 f 1 15.66 SOLLICH Zuzanna PUKS Jedynka Łosice 2006 U18 MZ -2.0 II WOLIŃSKI Michał Z/5442/19 2022
  f 1 DNF URBANIAK Lena UKS Gepard Warszawa 2006 U18 MZ -2.0 -- RĄCZKA Paweł Z/2878/20 2022
100 m pł K
1 e 1 14.10 GOZDERA Zuzanna KS Wisła Puławy 2004 U20 LU 0.0 I MURAT Tomasz Sławomir Z/0892/18 2022 3 LDK!
2 e 1 14.11 SIELSKA Alicja KS Wisła Puławy 2003 U20 LU 0.0 I DMP U20 SACZKO Andrzej MURAT Tomasz Sławomir , Z/5293/15 , 2022 LDK! 159
3 e 1 14.62 RAK Alicja AZS UMCS Lublin 2004 U20 LU 0.0 II DMP DMP U20 SKRZYDLEWSKI Marek MARUSZEWSKI Piotr , Z/2888/15 , 2022 LDK! 113 146
4 e 1 14.76 LANDOWSKA Zofia OKS Skra Warszawa 2003 U20 MZ 0.0 II BALCERZAK Piotr RADKIEWICZ Przemysław Z/2312/17 2022 4 LDK!
5 e 1 16.12 GRONOWSKA Zofia OŚ AZS Poznań 2004 U20 WP 0.0 III KASPRZYK Marek HEMMERLING Andrzej , Z/0111/19 , 2022 LDK!
1 f 1 14.35 GOZDERA Zuzanna KS Wisła Puławy 2004 U20 LU -1.0 I MURAT Tomasz Sławomir Z/0892/18 2022 3 LDK!
2 f 1 14.82 RAK Alicja AZS UMCS Lublin 2004 U20 LU -1.0 II DMP DMP U20 SKRZYDLEWSKI Marek MARUSZEWSKI Piotr , Z/2888/15 , 2022 LDK! 106 142
3 f 1 14.86 LANDOWSKA Zofia OKS Skra Warszawa 2003 U20 MZ -1.0 II BALCERZAK Piotr RADKIEWICZ Przemysław Z/2312/17 2022 4 LDK!
4 f 1 16.62 GRONOWSKA Zofia OŚ AZS Poznań 2004 U20 WP -1.0 III KASPRZYK Marek HEMMERLING Andrzej , Z/0111/19 , 2022 LDK!
400 m pł K K
1 1 s 1 58.96 KOŁAKOWSKA Agata AZS-AWFiS Gdańsk 1997 Sen PM M SĘKOWSKA Anna B.D. Z/1776/13 2022
2 2 s 1 62.21 MISIAK Michalina OKS Start Otwock 2004 U20 MZ I DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena , Z/2934/17 , 2022 LDK!
3 3 s 1 63.73 GWIAZDECKA Wiktoria WLKS Nowe Iganie 2006 U18 MZ II B.D. ZIĘCINA Kazimierz , Z/0180/19 , 2022 5 LDK!
4 4 s 1 64.41 BRZESKA Wiktoria AZS-AWFiS Gdańsk 1999 Sen PM II SĘKOWSKA Anna Z/1839/16 2022 LDK!
5 5 s 1 67.19 OKSANICZ Alicja CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2005 U18 KP III DMP U20 LEWANDOWSKI Jacek Z/11382/21 2022 114
6 6 s 1 67.80 DZIEWOŃSKA Malwina SRS Kondycja Piaseczno 2006 U18 MZ III PARADOWSKI Wiesław Z/1867/18 2022 5 LDK!
7 8 s 1 68.44 SZYMCZYK Kornelia OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka 2004 U20 MZ III WITKOWSKI Bartosz WITKOWSKI Bartosz , Z/1087/16 , 2022 3 LDK!
  s 1 DNF MILAK Majka CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2005 U18 KP -- LEWANDOWSKI Jacek Z/1762/18 2022 BEZ LDK!
1 7 s 2 67.92 LUBINA Dagmara MKS Żak Biała Podlaska 2005 U18 LU III HOŁOWEŃKO Marcin FROŃCZUK Rafał , Z/0134/20 , 2022 LDK!
2 9 s 2 68.90 NOWAK Antonina GKS Start Długołęka 2006 U18 DS III DMP U20 BENKOWSKI Henryk Z/0131/20 2022 105
3 11 s 2 69.75 LICHOTA Natalia KS Czempion Warszawa 2005 U18 MZ IV TOPOLEWSKI Maciej Z/5123/19 2022
4 12 s 2 70.29 WOŹNIAK Barbara MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2005 U18 LD IV WASIAK Jarosław Z/5148/18 2022 4 LDK!
5 14 s 2 70.94 MICHALAK Olga KS AZS AWF Warszawa 2005 U18 MZ IV DMP U20 MAJ- MATUSIAK Marlena Z/1323/21 2022 96
6 15 s 2 71.66 ROSZKOWSKA Amelia SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2006 U18 SL IV JUSTYNIAK Joanna Z/1993/18 2022 LDK!
7 16 s 2 72.01 BORKOWSKA Wiktoria PTT Delta Płock 2004 U20 MZ IV KĄPIŃSKI Sławomir Z/0087/18 2022 3
1 10 s 3 69.58 ŁOZIŃSKA Małgorzata KS AZS AWF Kraków 2006 U18 MA IV CHRYCZYK Katarzyna Z/0823/20 2022
2 13 s 3 70.42 CIEĆWIERZ Nina OKS Skra Warszawa 2004 U20 MZ IV DMP U20 BALCERZAK Piotr Z/2713/20 2022 99
3 17 s 3 72.15 BIEGAJ Oliwia UKS Atos Woźnice 2004 U20 WN IV MORGAŚ Tomasz BRODOWSKI Wojciech Z/0068/18 2022 LDK!
4 18 s 3 72.52 MAZUREK Patrycja MKS Agros Chełm 2005 U18 LU IV DMP U20 LESZCZYŃSKI Damian Z/4351/18 2022 BEZ LDK! 90
5 19 s 3 73.78 GOSIK Michalina KM Aktywni Sochaczew 2006 U18 MZ -- ZIMNY Emanuel Z/0192/19 2022 LDK!
6 20 s 3 73.98 PAWLAK Zofia LKS Maraton Turek 2001 U23 WP -- RYCZYŃSKI Zbigniew # Z/3458/19 2022
7 21 s 3 74.48 SOLLICH Zuzanna PUKS Jedynka Łosice 2006 U18 MZ -- WOLIŃSKI Michał Z/5442/19 2022
1500 m prz K
1 1 s 1 5:16.10 WOSZCZEK Danuta UKS Olimp Kozienice 1978 Masters MZ -- MISZTAL Janusz Z/3956/11 2022 2 LDK!
2 2 s 1 5:50.41 TYSZKO Marlena LKS Znicz Biłgoraj 2006 U18 LU IV JURAŁOWICZ Agnieszka JAMROZ Mieczysław , Z/1500/20 , 2022 LDK!
Wzwyż K
1 1 f 1 1.60 KAROLCZUK Paulina KS AZS-AWF Biała Podlaska 2001 U23 LU III MAKARUK Tadeusz MAKARUK Tadeusz Z/2865/17 2022
2 2 f 1 1.55 BUCZEK Kinga UKS LA Basket Warszawa 2003 U20 MZ III BOROŃ Adam Z/0343/17 2022 4 LDK!
3 3 f 1 1.45 SKIBICKA Weronika KS AZS AWF Warszawa 2000 U23 MZ -- RZEPKA Marek B.D. Z/3563/21 2022
4 4 f 1 1.40 JAKUBIAK Paulina UKS LA Basket Warszawa 2007 U16 MZ V BOROŃ Aldona Z/2600/20 2022 LDK!
5 5 f 1 1.40 WOŹNIAK Paulina UKS LA Basket Warszawa 2004 U20 MZ -- BOROŃ Adam Z/0811/20 2022 LDK!
6 6 f 1 1.35 SKORUPA Natalia KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2006 U18 MZ -- CYNOWSKI Wojciech Z/0228/20 2022
7 7 f 1 1.25 KLIMIUK-OLESZCZUK Diana KS AZS-AWF Biała Podlaska 2007 U16 LU -- MAKARUK Tadeusz Z/0993/22 2022
Tyczka K
1 1 f 1 3.20 SMOLARCZYK Julia KS AZS AWF Warszawa 2005 U18 MZ II DMP DMP U20 MASTALERZ Janusz Z/1121/18 2022 4 101 140
2 2 f 1 3.20 PAWLAK Aleksandra KS AZS AWF Warszawa 2004 U20 MZ II DMP DMP U20 MASTALERZ Janusz Z/0336/18 2022 3 101 140
3 3 f 1 3.00 KISLING Aleksandra KS AZS AWF Warszawa 2004 U20 MZ II DMP DMP U20 MASTALERZ Janusz Z/3482/19 2022 87 130
4 4 f 1 2.80 KAMIEŃ Monika KS AZS AWF Warszawa 2003 U20 MZ III DMP DMP U20 MASTALERZ Janusz MASTALERZ Janusz MASTALERZ Janusz , Z/2419/17 , 2022 3 LDK! 72 116
5 5 f 1 2.60 LUDWINIAK Amelia KS Warszawianka W-wa 2006 U18 MZ IV GĘBSKI Adam Z/12111/21 2022
  f 1 NM ŚLIWKA Maria KS AZS AWF Warszawa # 2005 U18 MZ -- DMP DMP U20 MASTALERZ Janusz ŻEWŁAKOW Kamil Z/0840/18 2022 LDK!
W dal K
  f 1 5.32 SIEWIERSKA Pola KS AZS AWF Warszawa 2004 U20 MZ +0.4 III DMP MAJ- MATUSIAK Marlena Z/2947/17 2022 80
  f 1 5.40 BENEDYKCIŃSKA Natalia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2000 U23 WP +0.8 II WALCZAK Marek Z/0590/15 2022 1
  f 1 5.53 BOIKO Marharyta KS AZS AWF Warszawa 2004 U20 MZ +0.3 II MAJ- MATUSIAK Marlena B.D. Z/2842/22 2022
  f 1 5.64 MATUZNA Anastasiia KS AZS AWF Warszawa 2003 U20 MZ +0.3 II DMP U20 MAJ- MATUSIAK Marlena B.D. Z/2841/22 2022 132
  f 1 5.82 BARGIELSKA Katarzyna KS AZS-AWF Biała Podlaska 1999 Sen LU +1.9 I MAKARUK Tadeusz MAKARUK Tadeusz Z/2549/15 2022
1 1 f 1 5.93 KOŁODZIEJ Ada KS AZS AWF Warszawa 1995 Sen MZ +1.1 I B.D. B.D. KĘDZIOR Paweł , Z/0183/12 , 2022
2 2 f 1 5.85 BARGIELSKA Katarzyna KS AZS-AWF Biała Podlaska 1999 Sen LU +2.5 I MAKARUK Tadeusz MAKARUK Tadeusz Z/2549/15 2022
3 3 f 1 5.68 MATUZNA Anastasiia KS AZS AWF Warszawa 2003 U20 MZ +2.5 II DMP U20 MAJ- MATUSIAK Marlena B.D. Z/2841/22 2022 135
4 4 f 1 5.64 BOIKO Marharyta KS AZS AWF Warszawa 2004 U20 MZ +2.2 II MAJ- MATUSIAK Marlena B.D. Z/2842/22 2022
5 5 f 1 5.57 KŁOSIŃSKA Anna UKS Vis Skierniewice 2003 U20 LD +0.1 II BARSKA Jolanta Z/2460/17 2022 3 LDK!
6 6 f 1 5.54 BENEDYKCIŃSKA Natalia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2000 U23 WP +2.9 II WALCZAK Marek Z/0590/15 2022 1
7 7 f 1 5.34 SIEWIERSKA Pola KS AZS AWF Warszawa 2004 U20 MZ +2.3 III DMP MAJ- MATUSIAK Marlena Z/2947/17 2022 81
8 8 f 1 5.22 REYER Ksenia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 1997 Sen WP -0.7 III WALCZAK Michał Z/1128/14 2022
9 9 f 1 5.15 BUCZEK Kinga UKS LA Basket Warszawa 2003 U20 MZ -0.4 III BOROŃ Adam Z/0343/17 2022 4 LDK!
10 10 f 1 4.96 WOŹNIAK Paulina UKS LA Basket Warszawa 2004 U20 MZ +1.7 IV BOROŃ Adam Z/0811/20 2022 LDK!
11 11 f 1 4.68 SKIBICKA Weronika KS AZS AWF Warszawa 2000 U23 MZ +1.9 -- RZEPKA Marek B.D. Z/3563/21 2022
1 1 f 2 5.10 PRUSIK Alicja OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka 2005 U18 MZ +1.9 III SZUSTER Katarzyna SZUSTER Katarzyna , Z/1790/18 , 2022 5 LDK!
2 2 f 2 4.58 FUS Joanna TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2006 U18 LU +1.4 -- GDAŃSKA Małgorzata GDAŃSKA Małgorzata GDAŃSKI Andrzej B.D. B.D. , Z/4137/19 , 2022 LDK!
3 3 f 2 4.11 KOPEĆ Oliwia KS AZS AWF Warszawa 2006 U18 MZ -0.9 -- MAJ- MATUSIAK Marlena Z/2690/21 2022
4 4 f 2 4.09 KĄCKA Aleksandra MKS Bank BS Płońsk 2007 U16 MZ -0.5 -- MAJEWSKI Zbigniew Z/3157/20 2022
Trójskok K
  f 1 10.40 ZAWORKA Matylda AZS-AWF Gorzów 2005 U18 LB -0.7 IV ZALESKA-POSMYK Izabela Z/5257/19 2022 LDK!
1 f 1 13.41 BEDNAREK Agnieszka AZS Łódź 1998 Sen LD +1.0 M DMP SADACH Aneta B.D. Z/0907/14 2022 1 160
2 f 1 12.70 NOWAKOWSKA Aleksandra RKS Łódź 1998 Sen LD +1.8 I DMP ZDRAJKOWSKI Paweł B.D. Z/0164/14 2022 M 134
3 f 1 12.38 KŁOSIŃSKA Anna UKS Vis Skierniewice 2003 U20 LD +0.7 I BARSKA Jolanta Z/2460/17 2022 3 LDK!
4 f 1 11.87 JÓŹWICKA Małgorzata KS AZS AWF Warszawa 2002 U23 MZ -0.9 II MERWA Janusz Z/2037/16 2022 2
5 f 1 11.66 SZEMPLIŃSKA Aleksandra MKS Bank BS Płońsk 2004 U20 MZ +0.5 II MAJEWSKI Zbigniew Z/2355/19 2022 4
6 f 1 10.58 ZAWORKA Matylda AZS-AWF Gorzów 2005 U18 LB +2.1 IV ZALESKA-POSMYK Izabela Z/5257/19 2022 LDK!
7 f 1 10.38 KONOPKA Zofia UKS MOSiR Działdowo 2006 U18 WN +0.4 IV CYTLAŁ Jacek Z/3578/19 2022 BEZ
8 f 1 10.24 URYSIAK Martyna AZS Łódź 2006 U18 LD 0.0 IV DMP DMP U20 SYGDZIAK Zofia Z/9733/21 2022 LDK! 47 81
Kula (3) K
1 1 f 1 11.55 CIESZEWSKA Aleksandra MKS Bank BS Płońsk 2008 U16 MZ III WIŚNIEWSKI Zbigniew Z/0692/20 2022 LDK!
2 2 f 1 9.68 KRÓL Diana MKS Bank BS Płońsk 2006 U18 MZ -- WIŚNIEWSKI Zbigniew Z/0694/20 2022 LDK!
3 3 f 1 8.79 NOWAKOWSKA Patrycja MKS Bank BS Płońsk 2007 U16 MZ V WIŚNIEWSKI Zbigniew Z/3499/22 2022
4 4 f 1 7.33 TUCHARZ Weronika KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2008 U16 MZ -- CYNOWSKI Wojciech Z/12889/21 2022
Kula (4) K
1 1 f 1 17.38 KARDASZ Klaudia KS Podlasie Białystok 1996 Sen PD MM DMP NASZKO Andrzej Z/1449/12 2022 MM 166
2 2 f 1 6.56 WYSOCKA Oliwia UKS LA Basket Warszawa 2004 U20 MZ -- B.D. Z/4001/22 2022
Dysk (0.75) K
1 f 1 28.50 CIESZEWSKA Aleksandra MKS Bank BS Płońsk 2008 U16 MZ IV WIŚNIEWSKI Zbigniew Z/0692/20 2022 LDK!
Dysk (1) K
1 f 1 55.26 URBAN Karolina AZS-AWFiS Gdańsk 1998 Sen PM M WALCZAK Aleksandra Z/0093/14 2022 M
2 f 1 37.42 WINIARZ Alicja AZS-AWFiS Gdańsk 2006 U18 PM II WALCZAK Aleksandra Z/3665/19 2022
3 f 1 34.85 ANDRYSZCZYK Inga UKS Filipides Teresin 2004 U20 MZ III ANDRYSZCZYK Andrzej ANDRYSZCZYK Andrzej , Z/0372/17 , 2022 BEZ LDK!
4 f 1 31.45 NICZYPORUK Gabriela KS AZS-AWF Biała Podlaska 2001 U23 LU -- MAKARUK Tadeusz MAKARUK Tadeusz Z/2758/18 2022
5 f 1 17.92 KRÓL Diana MKS Bank BS Płońsk 2006 U18 MZ -- WIŚNIEWSKI Zbigniew Z/0694/20 2022 LDK!
1 1 f 2 59.68 ZABAWSKA Daria AZS UMCS Lublin 1995 Sen LU MM DMP B.D. KAMIŃSKI Damian B.D. , Z/4129/11 , 2022 173
Oszczep (500) K
1 f 1 33.11 PIECHOTA Antonina RLTL Optima Radom 2008 U16 MZ IV WAŚNIEWSKI Marcin Z/3209/21 2022 LDK!
2 f 1 30.44 CHMIELNICKA Amelia PUKS Jedynka Łosice 2006 U18 MZ -- WOLIŃSKI Michał Z/5575/19 2022
3 f 1 29.71 WASILUK Zuzanna PUKS Jedynka Łosice 2006 U18 MZ -- WOLIŃSKI Michał Z/5582/19 2022
Oszczep (600) K
1 1 f 1 45.32 SZAŁAS Julia AZS-AWF Gorzów 1998 Sen LB I PAWELSKI Grzegorz Z/1107/14 2022 1
2 2 f 1 36.87 PRYGIEL Martyna RLTL Optima Radom 2003 U20 MZ III DMP U20 WAŚNIEWSKI Marcin WAŚNIEWSKI Marcin Z/1664/17 2022 LDK! 112
3 3 f 1 34.37 BIELAWSKA Paula MKS Syrena Warszawa 2004 U20 MZ IV LEWANDOWSKA Dorota Z/3094/17 2022 4 LDK!
4 4 f 1 19.25 WYSOCKA Oliwia UKS LA Basket Warszawa 2004 U20 MZ -- B.D. Z/4001/22 2022
100 m M
1 1 e 1 10.65 KOZELAN Hubert AZS-AWFiS Gdańsk 2003 U20 PM +0.6 M RATAJCZAK Maciej Z/2635/17 2022
4 4 e 1 10.88 LEPIONKA Adrian KS Agros Zamość 2006 U18 LU +0.6 I DMP U20 GDAŃSKA Małgorzata GDAŃSKI Andrzej , Z/0121/20 , 2022 LDK! 145
6 7 e 1 11.01 KWIATKOWSKI Mateusz MKS Juvenia Białystok 1999 Sen PD +0.6 II DUDEK Bartosz Z/1796/16 2022 2
  e 1 DQ PYDA Jakub KS Agros Zamość 2001 U23 LU +0.6 -- GDAŃSKI Andrzej GDAŃSKI Andrzej Z/3083/18 2022
1 6 e 2 10.97 CHAŁADZIŃSKI Oskar RKS Łódź 2004 U20 LD +0.3 II KOPEĆ Dominik Z/0231/19 2022 LDK!
2 8 e 2 11.06 KĘPIŃSKI Bartłomiej OKS Start Otwock 2003 U20 MZ +0.3 II DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/3164/19 2022 LDK!
3 9 e 2 11.11 JAROSZEWICZ Ernest MKS Juvenia Białystok 1999 Sen PD +0.3 II B.D. DUDEK Bartosz , Z/2454/20 , 2022
4 10 e 2 11.33 UŚCIŃSKI Kacper OKS Skra Warszawa 2004 U20 MZ +0.3 III BALCERZAK Piotr Z/4109/18 2022 4 LDK!
5 11 e 2 11.36 WAŚKIEWICZ Norbert KS Sprinterzy.com Kraków 2000 U23 MA +0.3 III B.D. B.D. B.D. Z/2505/17 2022
6 12 e 2 11.36 TUROWSKI Gabriel MKS Juvenia Białystok 2004 U20 PD +0.3 III B.D. Z/1455/21 2022
7 14 e 2 11.39 MAZUR Jakub KS AZS AWF Warszawa 2004 U20 MZ +0.3 III DMP DMP U20 GRALEWSKI Wojciech Z/2636/21 2022 73 116
8 17 e 2 11.54 WASILCZYK Sebastian SKS Feniks Siedlce 2003 U20 MZ +0.3 III WYSOCKI Rafał Z/0107/22 2022
1 13 e 3 11.37 MARUSA Maksymilian MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2004 U20 SL -0.2 III JAŹWIŃSKI Krzysztof Z/5531/19 2022
2 15 e 3 11.40 BASAJ Szymon UKS Kresy Otwock 2004 U20 MZ -0.2 III ODOLIŃSKI Sebastian Z/1107/18 2022 BEZ LDK!
3 18 e 3 11.54 WRÓBEL Adam UKS Herkules Sulejówek 2001 U23 MZ -0.2 III CZYŻ Maciej Z/2133/17 2022 3
4 16 e 3 11.54 OBŁĘKOWSKI Maksymilian UKS Gepard Warszawa 2002 U23 MZ -0.2 III RĄCZKA Paweł Z/0758/15 2022 LDK!
5 19 e 3 11.56 PETRUCZEŃKO Michał KS AZS AWF Warszawa 2003 U20 MZ -0.2 III DMP DMP U20 KACHKOVSKYI Gennadii Z/11654/21 2022 62 107
6 20 e 3 11.62 STELMASIK Franciszek OŚ AZS Poznań 2001 U23 WP -0.2 III REJEWSKI Robert REJEWSKI Robert Z/2243/17 2022
7 22 e 3 11.69 CZOŁNOWSKI Beniamin RKS Łódź 2004 U20 LD -0.2 III KOPEĆ Dominik Z/0230/19 2022 LDK!
1 21 e 4 11.69 KARAPEICHYK Artem UKS Gepard Warszawa 2004 U20 MZ -2.7 III RĄCZKA Paweł Z/3246/21 2022 LDK!
2 23 e 4 11.89 SOCHA Jan KS Sprinterzy.com Kraków 1998 Sen MA -2.7 -- B.D. B.D. Z/0763/20 2022
3 25 e 4 11.95 DEMSKI Sebastian KS Sprinterzy.com Kraków 1991 Sen MA -2.7 -- B.D. Z/0867/22 2022
4 26 e 4 11.96 PAWŁOWSKI Łukasz KS Sprinterzy.com Kraków 1982 Masters MA -2.7 -- B.D. Z/2038/21 2022
5 28 e 4 11.98 TROJAK Adrian AZS-AWFiS Gdańsk 2006 U18 PM -2.7 IV RATAJCZAK Maciej Z/0014/19 2022
6 33 e 4 12.14 CHROMIK Daniel KS Sprinterzy.com Kraków 1997 Sen MA -2.7 -- B.D. Z/2344/21 2022
7 46 e 4 12.54 MARCZAK Jakub WLKS Nowe Iganie 2003 U20 MZ -2.7 -- CHOJECKA-LEANDRO Lidia Z/8368/21 2022 LDK!
1 24 e 5 11.94 BYCUL Jakub KS AZS AWF Warszawa 2004 U20 MZ +0.3 IV DMP U20 GRALEWSKI Wojciech Z/1068/21 2022 90
2 27 e 5 11.97 STACHERA Adam KS AZS AWF Warszawa 2006 U18 MZ +0.3 IV DMP U20 OBŁĘKOWSKA Izabella GRALEWSKI Wojciech , Z/5836/19 , 2022 LDK! 89
3 30 e 5 12.02 SOLYAR Anatoliy KS Sprinterzy.com Kraków 1996 Sen MA +0.3 -- B.D. Z/1781/21 2022
4 31 e 5 12.07 BORYSEWICZ Mateusz MKS Pułtusk 2006 U18 MZ +0.3 IV B.D. Z/10886/21 2022
5 32 e 5 12.12 GŁOWALA Michał UKS Kresy Otwock 2005 U18 MZ +0.3 IV ODOLIŃSKI Sebastian Z/0338/18 2022
6 35 e 5 12.18 JANCIK Tymoteusz UKS Gepard Warszawa 2002 U23 MZ +0.3 -- RĄCZKA Paweł Z/5890/15 2022 4 LDK!
7 36 e 5 12.21 GARBICZ Alexander MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2008 U16 LD +0.3 V WASIAK Jarosław Z/1504/21 2022 LDK!
1 29 e 6 12.01 LIS Szymon RK Athletics Warszawa 2007 U16 MZ -0.5 IV MRÓZ Katarzyna Z/3974/22 2022
2 37 e 6 12.25 STĘPKOWSKI Mateusz KS AZS AWF Warszawa 2008 U16 MZ -0.5 V GOGOŁEK Marcin Z/0686/22 2022
3 38 e 6 12.28 MŁYNOWSKI Stanisław UKS Dąb Suchy Las 2005 U18 WP -0.5 -- TYLAK Łukasz Z/0397/21 2022
4 39 e 6 12.42 KONARSKI Mikołaj RK Athletics Warszawa 2004 U20 MZ -0.5 -- STELMASZCZYK Joanna Z/1592/22 2022
5 43 e 6 12.46 GAŁCZYŃSKI Kacper MKS Bank BS Płońsk 2006 U18 MZ -0.5 -- ZABOROWSKI Marcin Z/0514/21 2022
6 47 e 6 12.54 STĘPKOWSKI Radosław MKS Polonia Warszawa 1979 Masters MZ -0.5 -- KUBICKI Adam Z/0613/22 2022
7 61 e 6 14.49 DOBROWOLSKI Marcel UKS Gepard Warszawa 2005 U18 MZ -0.5 -- RĄCZKA Paweł Z/2900/19 2022 LDK!
1 40 e 7 12.43 ŁĘCKI Mateusz OKS Skra Warszawa 2006 U18 MZ -1.2 -- BALCERZAK Piotr Z/4805/22 2022
2 41 e 7 12.43 PIELAK Jakub OKS Start Otwock 2007 U16 MZ -1.2 V DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/12380/21 2022 LDK!
3 44 e 7 12.47 PISKORSKI Antoni RK Athletics Warszawa 2007 U16 MZ -1.2 V STELMASZCZYK Joanna Z/2062/20 2022
4 45 e 7 12.52 WOJTUNIK Filip RLTL Optima Radom 2005 U18 MZ -1.2 -- TRZOS Leszek Z/4159/22 2022 LDK!
5 48 e 7 12.79 JAKUBIEC Krzysztof UKS Orzełki Warszawa 2008 U16 MZ -1.2 -- BOGUCKI Michał Z/3556/22 2022 LDK!
6 49 e 7 12.93 KĘPIŃSKI Cezary OKS Start Otwock 1980 Masters MZ -1.2 -- DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/3365/21 2022
7 50 e 7 12.95 TURKOT Stach KS AZS AWF Warszawa 2008 U16 MZ -1.2 -- OBŁĘKOWSKA Izabella Z/3478/22 2022
1 42 e 8 12.45 NOWIŃSKI Jan Akademia Sportu Otwock 2008 U16 MZ -0.5 V KALINOWSKA Paulina Z/3771/20 2022 LDK!
2 52 e 8 12.99 PUCHALSKI Franciszek MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2008 U16 LD -0.5 -- WASIAK Patryk Z/0246/22 2022
3 51 e 8 12.99 SAMUL Jan UKS LA Basket Warszawa 2008 U16 MZ -0.5 -- BOROŃ Aldona RĄCZKA Elżbieta Z/3042/20 2022 LDK!
4 55 e 8 13.53 KUŹNIEWSKI Kevin MKS Bank BS Płońsk 2007 U16 MZ -0.5 -- ZABOROWSKI Marcin Z/12776/21 2022
5 56 e 8 13.56 SADUŁA Piotr KS AZS AWF Warszawa 2007 U16 MZ -0.5 -- B.D. Z/1351/22 2022
6 58 e 8 13.61 KOZAKIEWICZ Mikołaj AKL Ursynów Warszawa 2007 U16 MZ -0.5 -- ZASĘPA Sebastian Z/3869/20 2022
7 59 e 8 13.85 KOZIKOWSKI Jan KS Czempion Warszawa 2006 U18 MZ -0.5 -- TOPOLEWSKI Maciej Z/13640/21 2022
1 34 e 9 12.16 STRINGER Mateusz RK Athletics Warszawa 2006 U18 MZ +1.0 IV STELMASZCZYK Joanna Z/14850/21 2022
2 53 e 9 13.05 GAJDA Szymon KM Aktywni Sochaczew 2004 U20 MZ +1.0 -- ZIMNY Emanuel Z/2030/20 2022 LDK!
3 54 e 9 13.43 BŁAŻEJOWSKI Michał UKS Orzełki Warszawa 2008 U16 MZ +1.0 -- BOGUCKI Michał Z/3947/22 2022 LDK!
4 57 e 9 13.58 BIAŁOBRZESKI Dominik OKS Skra Warszawa 2008 U16 MZ +1.0 -- GRĄBCZEWSKI Zenon Z/1261/20 2022
5 60 e 9 14.11 MURAWSKI Aleksander UKS LA Basket Warszawa 2007 U16 MZ +1.0 -- B.D. Z/3889/22 2022
1 f 1 10.64 KOZELAN Hubert AZS-AWFiS Gdańsk 2003 U20 PM -0.8 M RATAJCZAK Maciej Z/2635/17 2022
4 f 1 10.91 LEPIONKA Adrian KS Agros Zamość 2006 U18 LU -0.8 II DMP U20 GDAŃSKA Małgorzata GDAŃSKI Andrzej , Z/0121/20 , 2022 LDK! 143
5 f 1 10.97 KWIATKOWSKI Mateusz MKS Juvenia Białystok 1999 Sen PD -0.8 II DUDEK Bartosz Z/1796/16 2022 2
7 f 1 11.02 KĘPIŃSKI Bartłomiej OKS Start Otwock 2003 U20 MZ -0.8 II DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/3164/19 2022 LDK!
1 f 2 11.14 JAROSZEWICZ Ernest MKS Juvenia Białystok 1999 Sen PD -1.9 II B.D. DUDEK Bartosz , Z/2454/20 , 2022
2 f 2 11.34 TUROWSKI Gabriel MKS Juvenia Białystok 2004 U20 PD -1.9 III B.D. Z/1455/21 2022
3 f 2 11.40 UŚCIŃSKI Kacper OKS Skra Warszawa 2004 U20 MZ -1.9 III BALCERZAK Piotr Z/4109/18 2022 4 LDK!
4 f 2 11.54 WAŚKIEWICZ Norbert KS Sprinterzy.com Kraków 2000 U23 MA -1.9 III B.D. B.D. B.D. Z/2505/17 2022
5 f 2 11.54 MAZUR Jakub KS AZS AWF Warszawa 2004 U20 MZ -1.9 III DMP DMP U20 GRALEWSKI Wojciech Z/2636/21 2022 63 108
6 f 2 11.64 OBŁĘKOWSKI Maksymilian UKS Gepard Warszawa 2002 U23 MZ -1.9 III RĄCZKA Paweł Z/0758/15 2022 LDK!
7 f 2 11.64 PETRUCZEŃKO Michał KS AZS AWF Warszawa 2003 U20 MZ -1.9 III DMP DMP U20 KACHKOVSKYI Gennadii Z/11654/21 2022 57 103
200 m M
1 s 1 21.83 RUTOWICZ Hubert UMLKS Pegaz Opoczno 2004 U20 LD -0.4 I GRABOLUS Marek Z/0414/19 2022 LDK!
2 s 1 22.03 KWIATKOWSKI Mateusz MKS Juvenia Białystok 1999 Sen PD -0.4 II DUDEK Bartosz Z/1796/16 2022 2
3 s 1 22.13 LEPIONKA Adrian KS Agros Zamość 2006 U18 LU -0.4 II DMP GDAŃSKA Małgorzata GDAŃSKI Andrzej , Z/0121/20 , 2022 LDK! 105
4 s 1 22.53 PYDA Jakub KS Agros Zamość 2001 U23 LU -0.4 II DMP GDAŃSKI Andrzej GDAŃSKI Andrzej Z/3083/18 2022 90
5 s 1 22.67 DUDEK Bartosz MKS Juvenia Białystok 1992 Sen PD -0.4 II DUDEK Bartosz Z/3483/11 2022
6 s 1 22.81 JAROSZEWICZ Ernest MKS Juvenia Białystok 1999 Sen PD -0.4 III B.D. DUDEK Bartosz , Z/2454/20 , 2022
1 s 2 22.45 MOUKETOU-TARAZEWICZ Filip OKS Start Otwock 2005 U18 MZ -1.9 II DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/2876/19 2022 LDK!
2 s 2 22.54 WÓJCIAK Adrian UMLKS Pegaz Opoczno 2005 U18 LD -1.9 II GRABOLUS Marek Z/1902/21 2022 LDK!
3 s 2 22.71 MARUSA Maksymilian MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2004 U20 SL -1.9 II DMP U20 JAŹWIŃSKI Krzysztof Z/5531/19 2022 124
4 s 2 22.74 UŚCIŃSKI Kacper OKS Skra Warszawa 2004 U20 MZ -1.9 II DMP U20 BALCERZAK Piotr Z/4109/18 2022 4 LDK! 123
5 s 2 22.78 KARAPEICHYK Artem UKS Gepard Warszawa 2004 U20 MZ -1.9 II RĄCZKA Paweł Z/3246/21 2022 LDK!
6 s 2 22.80 SZYMAŃSKI Daniel UMLKS Pegaz Opoczno 2005 U18 LD -1.9 II GRABOLUS Marek Z/1022/19 2022 LDK!
7 s 2 23.02 WAŚKIEWICZ Norbert KS Sprinterzy.com Kraków 2000 U23 MA -1.9 III B.D. B.D. B.D. Z/2505/17 2022
8 s 2 23.08 KALINOWSKI Jakub KS AZS AWF Warszawa 2000 U23 MZ -1.9 III DMP WOŁKOWYCKI Andrzej Z/5075/19 2022 LDK! 72
1 s 3 22.70 BASAJ Szymon UKS Kresy Otwock 2004 U20 MZ -0.5 II ODOLIŃSKI Sebastian Z/1107/18 2022 BEZ LDK!
2 s 3 23.07 KRYSZPIN Maciej MUKL Brodnica 2005 U18 KP -0.5 III ROSIŃSKI Zenon Z/5583/18 2022 BEZ
3 s 3 23.36 SOCHA Jan KS Sprinterzy.com Kraków 1998 Sen MA -0.5 III B.D. B.D. Z/0763/20 2022
4 s 3 23.46 TROJAK Adrian AZS-AWFiS Gdańsk 2006 U18 PM -0.5 III RATAJCZAK Maciej Z/0014/19 2022
5 s 3 23.76 WASILCZYK Sebastian SKS Feniks Siedlce 2003 U20 MZ -0.5 IV WYSOCKI Rafał Z/0107/22 2022
6 s 3 23.99 BORYSEWICZ Mateusz MKS Pułtusk 2006 U18 MZ -0.5 IV B.D. Z/10886/21 2022
7 s 3 24.27 PAWŁOWSKI Łukasz KS Sprinterzy.com Kraków 1982 Masters MA -0.5 -- B.D. Z/2038/21 2022
1 s 4 24.39 STRINGER Mateusz RK Athletics Warszawa 2006 U18 MZ -0.4 IV STELMASZCZYK Joanna Z/14850/21 2022
2 s 4 24.77 MŁYNOWSKI Stanisław UKS Dąb Suchy Las 2005 U18 WP -0.4 -- TYLAK Łukasz Z/0397/21 2022
3 s 4 24.87 STĘPKOWSKI Mateusz KS AZS AWF Warszawa 2008 U16 MZ -0.4 V GOGOŁEK Marcin Z/0686/22 2022
4 s 4 25.72 WOJTUNIK Filip RLTL Optima Radom 2005 U18 MZ -0.4 -- TRZOS Leszek Z/4159/22 2022 LDK!
5 s 4 26.78 PRACHNIO Patryk MKS Pogoń Siedlce 2007 U16 MZ -0.4 -- KOSIERADZKI Łukasz Z/2752/21 2022
6 s 4 27.43 URBAN Kamil SSON START Siedlce 2005 U18 MZ -0.4 -- B.D. Z/11056/21 2022 LDK!
400 m M
1 s 1 49.31 SZAJNER Wojciech RLTL Optima Radom 2003 U20 MZ II TRZOS Leszek Z/5753/18 2022 3 LDK!
2 s 1 50.39 ADAMCZEWSKI Dominik KS AZS AWF Warszawa 2001 U23 MZ II WOŁKOWYCKI Andrzej B.D. Z/3703/15 2022
3 s 1 50.70 PAŃKO Kacper MKS Unia Hrubieszów 2006 U18 LU III BIELECKA Marzanna MAGDZIAK Tomasz , Z/3491/19 , 2022 LDK!
4 s 1 50.99 ŚMIETANKA Jan MKS Unia Hrubieszów 2005 U18 LU III MAGDZIAK Tomasz # Z/3227/19 2022
5 s 1 51.49 BARRA-STRZEMIŃSKI Mario MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2005 U18 LD III WASIAK Jarosław Z/0055/19 2022 5 LDK!
6 s 1 52.36 STAŃCZUK Jan UKS Młodzik Warszawa 2005 U18 MZ III RADKE Karol Z/2016/19 2022 LDK!
7 s 1 55.22 BIELECKI Jakub MKS Pogoń Siedlce 2007 U16 MZ V KOSIERADZKI Łukasz Z/2751/21 2022
1 s 2 51.19 KARDAHS Hubert KS AZS UWM Olsztyn 2005 U18 WN III DMP U20 LUDWICHOWSKA Bronisława Z/1476/18 2022 LDK! 118
2 s 2 51.23 ROMANIUK Daniel MKS Polonia Warszawa 2001 U23 MZ III JOBT Andrzej Z/2632/16 2022
3 s 2 51.41 TYMIŃSKI Piotr KS Sprinterzy.com Kraków 2000 U23 MA III B.D. B.D. Z/1001/17 2022
4 s 2 52.04 SZYMAŃSKI Filip AKL Ursynów Warszawa 2005 U18 MZ III KĘDZIORA Robert # Z/3764/19 2022
5 s 2 52.53 JARMUNDOWICZ Igor MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2005 U18 LD III WASIAK Jarosław WASIAK Jarosław Z/2360/19 2022 LDK!
6 s 2 53.02 KOŁBUC Grzegorz MLKS Sokół Lubin 2001 U23 DS -- B.D. Z/3667/15 2022
7 s 2 53.66 GĘBICKI Jakub MKS Agros Chełm 2006 U18 LU IV DMP U20 MAZUREK Marek Z/1431/20 2022 LDK! 95
1 s 3 52.02 WRÓBEL Adam UKS Herkules Sulejówek 2001 U23 MZ III CZYŻ Maciej Z/2133/17 2022 3
2 s 3 52.29 LEC Dawid KS AZS AWF Warszawa 1999 Sen MZ III BAŁDYKA Jakub B.D. Z/1908/17 2022
3 s 3 52.51 MIŁKOWSKI Wiktor UKS 48 Warszawa 2005 U18 MZ III MIŁKOWSKI Karol Z/2183/19 2022
4 s 3 52.90 SOBIECH Jakub KS Sprinterzy.com Kraków 1990 Sen MA -- B.D. Z/11732/21 2022
5 s 3 52.96 HUĆKO Michał AZS Łódź 2004 U20 LD IV WĘGLARSKI Krzysztof Z/0240/18 2022
6 s 3 53.36 RACZYŁO Damian KS AZS AWF Warszawa 1998 Sen MZ -- WRONA Grzegorz Z/3063/15 2022
7 s 3 53.36 SŁAWIŃSKI Mikołaj Akademia Sportu Otwock 2005 U18 MZ IV KALINOWSKA Paulina Z/2765/20 2022
1 s 4 53.96 KOBIAŁKA Konrad KS Lemiesz Team Warszawa 1978 Masters MZ -- LEMIESZ Aneta Z/3113/17 2022
2 s 4 54.30 SKROBIŃSKI Arkadiusz KS Sprinterzy.com Kraków 2000 U23 MA -- B.D. Z/2052/15 2022
3 s 4 54.47 ROSŁONIEC Piotr Akademia Sportu Otwock 2005 U18 MZ IV KALINOWSKA Paulina Z/2764/20 2022
4 s 4 54.96 KUC Kacper KS AZS UWM Olsztyn 2005 U18 WN -- LUDWICHOWSKA Bronisława Z/3659/20 2022 LDK!
5 s 4 55.25 MRÓZ Karol MKS Unia Hrubieszów 2005 U18 LU -- KAMIEŃ Mirosław Z/3948/20 2022
6 s 4 56.13 WÓJCIK Cezary OKS Start Otwock 2005 U18 MZ -- DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/2875/19 2022 LDK!
7 s 4 57.89 JARZĘBOWSKI Sebastian MUKS Płock 2006 U18 MZ -- MIESZKOWSKI Piotr Z/2666/22 2022
800 m M
1 1 s 1 1:53.04 HONSKYI Oleksandr KS Prefbet-Sonarol 2001 U23 PD II B.D. Z/4906/22 2022
2 2 s 1 1:54.42 ĆWIKŁA Hubert LKS Znicz Biłgoraj 2002 U23 LU II JAMROZ Mieczysław Z/1403/19 2022
3 3 s 1 1:55.35 MARUSZEWSKI Arkadiusz KS AZS AWF Wrocław 1998 Sen DS II B.D. WOSIEK Jacek , Z/3276/15 , 2022
4 4 s 1 1:55.70 RYBAKOWSKI Michał MKS Polonia Warszawa 2000 U23 MZ II JOBT Andrzej Z/1769/15 2022 3
5 5 s 1 1:56.75 MATUSZCZAK Jakub RLTL Optima Radom 2002 U23 MZ II TRZOS Leszek Z/2642/20 2022
6 6 s 1 1:57.49 BARTOŚ Krzysztof KS AZS AWF Warszawa 2003 U20 MZ III WRONA Grzegorz Z/0282/19 2022
7 7 s 1 1:57.58 MIERZEJEWSKI Miłosz WLKS Nowe Iganie 2004 U20 MZ III CHOJECKA-LEANDRO Lidia CHOJECKA-LEANDRO Lidia , Z/3530/17 , 2022 5 LDK!
8 8 s 1 1:58.50 DZIADCZYK Antoni KS AZS AWF Warszawa 2004 U20 MZ III DMP U20 WRONA Grzegorz Z/2850/19 2022 114
9 9 s 1 1:58.97 CYDEJKO Szymon MKS Pogoń Siedlce 2003 U20 MZ III MACIEJEWSKI Janusz Z/1417/17 2022 3
10 10 s 1 1:59.43 GOSK Dominik MKS Agros Chełm 1992 Sen LU III MAZUREK Marek Z/3154/20 2022
11 11 s 1 2:01.13 POULAIN Kamil KS AZS AWF Warszawa 1998 Sen MZ III DMP B.D. ANKIEWICZ-OBUKOWICZ Emilia , Z/3372/15 , 2022 44
12 12 s 1 2:01.27 KLONOWSKI Andrzej KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2005 U18 MZ III CYNOWSKI Wojciech Z/3744/19 2022 LDK!
1 13 s 2 2:01.63 OLEJNIK Mikołaj UKS Filipides Teresin 2007 U16 MZ III ANDRYSZCZYK Andrzej Z/0393/19 2022 BEZ LDK!
2 14 s 2 2:02.21 ŁACIAK Antoni AKL Ursynów Warszawa 2006 U18 MZ IV SKORUPSKI Szymon Z/3906/19 2022
3 15 s 2 2:02.41 WIELOGÓRSKI Mikołaj MKS Pogoń Siedlce 2008 U16 MZ IV B.D. Z/0780/20 2022
4 16 s 2 2:03.19 SZEWCZYK Szymon KS AZS AWF Warszawa 2006 U18 MZ IV DMP U20 SZADKOWSKI Witold WRONA Grzegorz , Z/2043/19 , 2022 LDK! 91
5 17 s 2 2:03.35 CENTKOWSKI Łukasz LKS Osuchów 2003 U20 MZ IV ZDUNEK Stanisław Z/2697/17 2022 4
6 18 s 2 2:03.65 GÓRA Daniel AZS Łódź 1992 Sen LD -- DMP KUCZKOWSKI Piotr Z/1090/22 2022 32
7 19 s 2 2:04.47 MAŁECKI Mateusz LKS Osuchów 2005 U18 MZ IV ZDUNEK Stanisław Z/3485/19 2022 LDK!
8 20 s 2 2:06.23 DOMŻAŁ Tadeusz Akademia Sportu Otwock 2002 U23 MZ -- KALINOWSKA Paulina B.D. Z/1325/21 2022
9 21 s 2 2:06.40 BOCIANOWSKI Michał KS AZS AWF Warszawa 2002 U23 MZ -- GOGOŁEK Marcin Z/2929/22 2022
10 22 s 2 2:07.21 MARCINIAK Szymon MKS Pogoń Siedlce 2007 U16 MZ IV MACIEJEWSKI Janusz Z/0775/20 2022
11 23 s 2 2:08.56 SPLITT Dawid KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 2006 U18 WN -- PRUSAKOWSKI Leon Z/3639/22 2022
1 s 3 2:09.94 CICHACKI Tymoteusz SRS Kondycja Piaseczno 2006 U18 MZ -- PARADOWSKA Renata Z/0756/21 2022 LDK!
2 24 s 3 2:17.77 ŻACZKIEWICZ Michał MKS Polonia Warszawa 2007 U16 MZ -- KUBICKI Adam Z/14817/21 2022
3 25 s 3 2:19.85 JAKUBIEC Krzysztof UKS Orzełki Warszawa 2008 U16 MZ -- BOGUCKI Michał Z/3556/22 2022 LDK!
4 26 s 3 2:21.26 KRAJEWSKI Mateusz UKS Diamond Athletics Białołęka 2007 U16 MZ -- GLINICKI Jarosław Z/0513/22 2022
5 27 s 3 2:21.59 MICHALAK Mikołaj LKS Maraton Turek 2006 U18 WP -- RYCZYŃSKI Zbigniew Z/13149/21 2022
6 28 s 3 2:23.03 MAŁECKI Piotr KS Lemiesz Team Warszawa 1981 Masters MZ -- B.D. Z/10528/21 2022
7 29 s 3 2:23.61 HUDOWSKI Jacek UKS Diamond Athletics Białołęka 2007 U16 MZ -- GLINICKI Jarosław Z/2793/21 2022 LDK!
8 30 s 3 2:24.58 SADOWSKI Jan UKS Diamond Athletics Białołęka 2005 U18 MZ -- GLINICKI Jarosław Z/4316/20 2022
9 31 s 3 2:25.20 WINIAREK Karol MKS Polonia Warszawa 2007 U16 MZ -- KUBICKI Adam Z/4935/22 2022
10 32 s 3 2:27.98 GAJDA Szymon KM Aktywni Sochaczew 2004 U20 MZ -- ZIMNY Emanuel Z/2030/20 2022 LDK!
11 33 s 3 2:36.97 MUCHOWSKI Dawid MKS Bank BS Płońsk 2006 U18 MZ -- KOZERA Piotr Z/1995/22 2022
1000 m M
1 s 1 3:15.61 KARDA Sebastian UKS LA Basket Warszawa 2009 U14 MZ -- ZAKRZEWSKI Dariusz Z/0684/22 2022 LDK!
2 s 1 3:17.57 OLEJNIK Filip UKS Filipides Teresin 2010 U14 MZ -- ANDRYSZCZYK Andrzej Z/0966/20 2022 LDK!
3 s 1 3:25.54 MAŃKA Franciszek UKS Diamond Athletics Białołęka 2009 U14 MZ -- GLINICKI Jarosław Z/4315/20 2022 LDK!
4 s 1 3:29.17 SADŁOŃ Ignacy UKS Wawer Warszawa 2010 U14 MZ -- BAŁDYKA Jakub Z/0565/22 2022
5 s 1 3:37.81 ADAMCZYK Jan LKS Zuza Running Team Opoczno 2009 U14 LD -- ŁAKOMSKA Zuzanna Z/2626/21 2022 LDK!
6 s 1 3:49.98 KIEWRA Grzegorz KS AZS AWF Warszawa 2009 U14 MZ -- GOGOŁEK Marcin Z/3721/20 2022 LDK!
1 s 2 2:51.38 MIKA Kilian SRS Kondycja Piaseczno 2007 U16 MZ V PARADOWSKA Renata Z/0800/20 2022 LDK!
2 s 2 2:53.39 ROGOŹNICKI Sebastian MKS Żak Biała Podlaska 2007 U16 LU V FROŃCZUK Rafał Z/2306/21 2022 LDK!
3 s 2 2:58.86 BERKO-HAAS Szymon SRS Kondycja Piaseczno 2007 U16 MZ V PARADOWSKA Renata Z/0757/21 2022 LDK!
4 s 2 3:04.12 JASIŃSKI Przemysław WLKS Nowe Iganie 2007 U16 MZ -- CHOJECKA-LEANDRO Lidia Z/3703/22 2022
5 s 2 3:04.91 KORACH Tadeusz UKS Melo Błonie 2008 U16 MZ -- GAWRYJOŁEK Sławomir Z/3327/20 2022 BEZ
6 s 2 3:05.57 PAŁDYNA Tomasz SRS Kondycja Piaseczno 2008 U16 MZ -- PARADOWSKA Renata Z/1426/22 2022 LDK!
7 s 2 3:05.83 CHACHURSKI Mieszko AKL Ursynów Warszawa 2007 U16 MZ -- SKORUPSKI Szymon Z/10779/21 2022
8 s 2 3:06.60 TRELA Kacper UKS Olimp Kozienice 2007 U16 MZ -- MISZTAL Janusz Z/0860/21 2022 LDK!
9 s 2 3:10.00 KULIŃSKI Antoni AKL Ursynów Warszawa 2007 U16 MZ -- SKORUPSKI Szymon Z/3945/20 2022
10 s 2 3:29.10 PLEJZNEROWSKI Mateusz Akademia Sportu Otwock 2007 U16 MZ -- KALINOWSKA Paulina Z/2769/20 2022 LDK!
1500 m M
1 s 1 3:59.91 WIATRZYK Robert TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2000 U23 LU II WAWRZUSISZYN Tomasz Z/1754/18 2022 3
2 s 1 4:03.59 KUBICKI Adam MKS Polonia Warszawa 1997 Sen MZ III JOBT Andrzej Z/1508/13 2022 2
3 s 1 4:08.97 BŁASZCZYK Kamil MKS Bank BS Płońsk 2003 U20 MZ III MAJEWSKI Zbigniew Z/3056/17 2022 4
4 s 1 4:10.96 WRÓBLEWSKI Błażej AKL Ursynów Warszawa 2005 U18 MZ III SKORUPSKI Szymon Z/0396/19 2022 BEZ
5 s 1 4:14.35 WALICKI Adam KS Podlasie Białystok 2006 U18 PD IV DMP DMP U20 B.D. Z/10570/21 2022 33 96
6 s 1 4:17.99 NOWAKOWSKI Igor LKS Osuchów 2005 U18 MZ IV ZDUNEK Stanisław Z/2129/19 2022
7 s 1 4:19.24 KUSZ Marcin LKS Znicz Biłgoraj 2006 U18 LU IV BERNAŚ Dorota JAMROZ Mieczysław , Z/0229/20 , 2022 LDK!
8 s 1 4:20.19 MARZYŃSKI Paweł MKL Jarocin 2005 U18 WP IV KRUCHOWSKA-WOJCIESZAK Patrycja Z/3061/20 2022 LDK!
9 s 1 4:20.55 GÓJSKI Jakub MKS Pogoń Siedlce 2006 U18 MZ IV KOSIERADZKI Łukasz Z/3567/18 2022
10 s 1 4:23.26 SKIERKOWSKI Paweł KS AZS AWF Warszawa 2002 U23 MZ -- WRONA Grzegorz B.D. Z/3155/16 2022
11 s 1 4:26.25 SOT Wiktor UKS Filipides Teresin 2006 U18 MZ -- MURAS Rafał Z/5682/19 2022 LDK!
12 s 1 4:34.99 GAWENDA Bartłomiej UKS 48 Warszawa 2006 U18 MZ -- MIŁKOWSKI Karol Z/2181/19 2022
13 s 1 4:39.71 GÓRSKI Kacper PTT Delta Płock 2006 U18 MZ -- KĄPIŃSKI Sławomir Z/5122/19 2022
14 s 1 4:55.21 BŁOCH Witold KS Czempion Warszawa 2005 U18 MZ -- TOPOLEWSKI Maciej Z/3977/22 2022
3000 m M
1 1 s 1 9:01.91 HRYNISZYN Kacper KS AZS AWF Warszawa 2006 U18 MZ III WRONA Grzegorz Z/13070/21 2022
2 2 s 1 9:18.56 ASTRACHANCEW Konrad KS AZS AWF Warszawa 2005 U18 MZ IV DMP U20 WRONA Grzegorz Z/0271/19 2022 103
3 3 s 1 10:58.43 GÓRECKI Rafał Robert UKS Melo Błonie 1978 Masters MZ -- GAWRYJOŁEK Sławomir Z/2939/22 2022
110 m pł J MŁ M
1 1 e 1 14.85 ANDRZEJCZAK Ignacy UKS Vis Skierniewice 2006 U18 LD -0.5 II KORWEK Joanna Z/0410/19 2022 BEZ LDK!
2 2 e 1 14.96 ODOLIŃSKI Szymon UKS Kresy Otwock 2005 U18 MZ -0.5 II ODOLIŃSKI Sebastian Z/1111/18 2022 BEZ LDK!
3 3 e 1 15.50 CHMIELEWSKI Kacper MKS Unia Hrubieszów 2005 U18 LU -0.5 III MAGDZIAK Tomasz Z/4054/19 2022
1 f 1 14.84 ANDRZEJCZAK Ignacy UKS Vis Skierniewice 2006 U18 LD -0.4 II KORWEK Joanna Z/0410/19 2022 BEZ LDK!
2 f 1 15.19 ODOLIŃSKI Szymon UKS Kresy Otwock 2005 U18 MZ -0.4 III ODOLIŃSKI Sebastian Z/1111/18 2022 BEZ LDK!
3 f 1 15.78 CHMIELEWSKI Kacper MKS Unia Hrubieszów 2005 U18 LU -0.4 IV MAGDZIAK Tomasz Z/4054/19 2022
110 m pł M (99.1) M
1 1 e 1 13.86 KAMIONEK Patryk UKS LA Basket Warszawa 2004 U20 MZ -0.9 I BOROŃ Adam Z/3569/18 2022 BEZ LDK!
2 2 e 1 14.51 MIEZIANKO Paweł UKS Czwórka Białystok 2003 U20 PD -0.9 II WOJSZKO Krzysztof Z/1650/20 2022
1 1 f 1 14.42 MIEZIANKO Paweł UKS Czwórka Białystok 2003 U20 PD -0.2 I WOJSZKO Krzysztof Z/1650/20 2022
  f 1 DQ KAMIONEK Patryk UKS LA Basket Warszawa 2004 U20 MZ -0.2 -- BOROŃ Adam Z/3569/18 2022 BEZ LDK!
110 m pł M
1 1 e 1 13.86 SZYMAŃSKI Jakub SKLA Sopot 2002 U23 PM -0.9 M WERNER Bernard B.D. Z/3149/16 2022
2 2 e 1 15.54 OBŁĘKOWSKI Maksymilian UKS Gepard Warszawa 2002 U23 MZ -0.9 II RĄCZKA Paweł Z/0758/15 2022 LDK!
3 3 e 1 16.30 JANCIK Tymoteusz UKS Gepard Warszawa 2002 U23 MZ -0.9 III RĄCZKA Paweł Z/5890/15 2022 4 LDK!
1 1 f 1 13.87 SZYMAŃSKI Jakub SKLA Sopot 2002 U23 PM -1.7 M WERNER Bernard B.D. Z/3149/16 2022
2 2 f 1 16.24 JANCIK Tymoteusz UKS Gepard Warszawa 2002 U23 MZ -1.7 III RĄCZKA Paweł Z/5890/15 2022 4 LDK!
3 3 f 1 16.26 OBŁĘKOWSKI Maksymilian UKS Gepard Warszawa 2002 U23 MZ -1.7 III RĄCZKA Paweł Z/0758/15 2022 LDK!
400 m pł J MŁ M
1 1 s 1 56.98 GOŁĘBIOWSKI Jan UKS Vis Skierniewice 2005 U18 LD III BARSKA Jolanta Z/0426/18 2022 BEZ LDK!
2 2 s 1 60.42 GOŁĘBIOWSKI Mikołaj RLTL Optima Radom 2005 U18 MZ IV DMP U20 BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur RADKE Karol , Z/4548/18 , 2022 LDK! 94
3 3 s 1 63.11 RYCZYŃSKI Mikołaj LKS Maraton Turek 2005 U18 WP -- RYCZYŃSKI Zbigniew Z/0992/19 2022
4 4 s 1 64.62 ŻUKOWSKI Sebastian MKS Juvenia Białystok 2006 U18 PD -- B.D. Z/12537/21 2022
5 5 s 1 69.06 PAVLOV Timofej OKS Skra Warszawa 2006 U18 MZ -- DMP U20 PAWŁOWSKA Maria Z/0963/21 2022 LDK! 58
400 m pł M
1 1 s 1 52.99 DUDEK Bartosz MKS Juvenia Białystok 1992 Sen PD I DUDEK Bartosz Z/3483/11 2022
4 4 s 1 55.89 TYLAK Łukasz UKS Dąb Suchy Las 1990 Sen WP II TYLAK Łukasz Z/1668/12 2022 II
  s 1 DNF SZRAJNER Gustaw UKS LA Basket Warszawa 2003 U20 MZ -- BOROŃ Adam Z/4751/19 2022 LDK!
1 5 s 2 58.68 KRAKOWIAK Tymoteusz MKS Polonia Warszawa 2004 U20 MZ III TARASIUK Paweł Z/4501/18 2022 BEZ
2 6 s 2 62.02 JUSZCZAK Mateusz UKS 55 Łódź 2002 U23 LD -- PALISZEWSKI Maciej PALISZEWSKI Maciej , Z/2394/16 , 2022 4 LDK!
3 7 s 2 63.33 MAŁKOWSKI Rafał UKS LA Basket Warszawa 2004 U20 MZ -- BOROŃ Adam Z/13788/21 2022
  s 2 DNF KUREK Maciej KS Sprinterzy.com Kraków 1994 Sen MA -- B.D. Z/0868/22 2022
2000 m prz M
1 1 s 1 5:38.06 KOŁODZIEJ Adam MUKS Wisła Junior Sandomierz 2001 U23 SK -- MIREK Andrzej Z/2504/17 2022 1
2 2 s 1 6:17.02 SKALIŃSKI Miłosz RLTL Optima Radom 2003 U20 MZ III TRZOS Leszek Z/3126/20 2022
3 3 s 1 6:55.64 ŁUKASIAK Szymon UKS Herkules Sulejówek 2003 U20 MZ -- CZYŻ Maciej Z/2216/16 2022 3 LDK!
4 4 s 1 7:06.68 WOŁOSZYN Bartłomiej LKS Znicz Biłgoraj 2005 U18 LU -- JAMROZ Mieczysław Z/1213/20 2022
5 5 s 1 7:13.51 GRYZ Kamil UKS Herkules Sulejówek 2005 U18 MZ -- CZYŻ Maciej Z/2220/16 2022 BEZ LDK!
6 6 s 1 7:22.95 SZYMCZAK Łukasz KS Stal Pleszew 2005 U18 WP -- KRUCHOWSKA-WOJCIESZAK Patrycja Z/3059/20 2022 LDK!
Wzwyż M
2 2 f 1 1.75 WYRĘBIAK Maciej SKS Feniks Siedlce 2005 U18 MZ IV WYSOCKI Rafał Z/5383/19 2022
3 3 f 1 1.55 SAMUL Jan UKS LA Basket Warszawa 2008 U16 MZ -- BOROŃ Aldona RĄCZKA Elżbieta Z/3042/20 2022 LDK!
4 4 f 1 1.30 GŁOWALA Bartosz UKS Kresy Otwock 2009 U14 MZ -- ODOLIŃSKI Sebastian Z/11154/21 2022 LDK!
  f 1 NM CZARNOCKI Piotr SKS Feniks Siedlce 2005 U18 MZ -- WYSOCKI Rafał Z/4993/19 2022
Tyczka M
1 f 1 5.00 MARCINIEWICZ Bartosz KS AZS AWF Warszawa 2002 U23 MZ I DMP MASTALERZ Janusz MASTALERZ Janusz Z/2627/16 2022 2 LDK! 140
3 f 1 3.50 STRELCZUK Jakub SKS Feniks Siedlce 2007 U16 MZ IV WYSOCKI Rafał Z/0397/19 2022
4 f 1 3.30 BOŻYCKI Tomasz KS AZS AWF Warszawa 2006 U18 MZ IV DMP U20 KRAWCZYK Michał Z/0847/20 2022 95
W dal M
1 f 1 7.17 CZARNOCKI Damian KS AZS-AWF Biała Podlaska 2000 U23 LU +0.1 II MAKARUK Tadeusz MAKARUK Tadeusz Z/2651/16 2022
2 f 1 7.01 SULWIRSKI Rafał KS AZS AWF Warszawa 1996 Sen MZ +1.5 II ŁUKASIAK Michał B.D. Z/1200/12 2022 1
3 f 1 6.96 LEMIESZEK Kacper KS AZS-AWF Biała Podlaska 2000 U23 LU +0.3 II MAKARUK Tadeusz MAKARUK Tadeusz Z/5232/15 2022
4 f 1 6.78 PRZYŻECKI Dominik AKL Ursynów Warszawa 2001 U23 MZ +2.0 III OBROCKI Bogdan Z/2641/16 2022 2
5 f 1 6.50 GRYTA Jacek KS AZS-AWF Biała Podlaska 2003 U20 LU +1.1 III HODUN Rafał MAKARUK Tadeusz , Z/2234/18 , 2022 3 LDK!
6 f 1 6.49 PRZYBYLSKI Dawid KS AZS AWF Warszawa 2002 U23 MZ +1.6 III DMP MERWA Janusz Z/1362/18 2022 60
7 f 1 6.49 KORZENIOWSKI Łukasz MKS Bank BS Płońsk 2003 U20 MZ +0.8 III WIŚNIEWSKI Zbigniew KOZERA Piotr , Z/1018/17 , 2022 BEZ LDK!
8 f 1 6.28 KOCZERA Jakub KS Komunalni Sanok 2001 U23 PK +2.0 -- DŁUGOSZ Ryszard B.D. Z/3571/16 2022
9 f 1 5.94 BEZMEN Mykola KS AZS-AWF Biała Podlaska 2002 U23 LU +1.4 -- MAKARUK Tadeusz Z/1473/20 2022
10 f 1 5.87 ŁASOCHA Szymon TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2004 U20 LU +0.8 -- GDAŃSKI Andrzej Z/0627/18 2022 5
11 f 1 3.47 BYCUL Jakub KS AZS AWF Warszawa 2004 U20 MZ +0.5 -- GRALEWSKI Wojciech Z/1068/21 2022
1 1 f 2 6.54 GROCHOWSKI Krzysztof KS AZS AWF Warszawa 2007 U16 MZ +1.2 III DMP DMP U20 MERWA Janusz Z/0376/22 2022 LDK! 62 106
2 2 f 2 6.46 GRALEWSKI Marcin KS AZS AWF Warszawa 2005 U18 MZ +1.2 III DMP U20 KOSMAN Małgorzata GRALEWSKI Wojciech , Z/5062/19 , 2022 LDK! 102
3 3 f 2 6.35 MOTYLEWSKI Kornel LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński 2005 U18 WN +1.9 III JASZCZYK Krzysztof Z/3218/20 2022
4 4 f 2 6.31 GŁOWALA Michał UKS Kresy Otwock 2005 U18 MZ +1.1 III ODOLIŃSKI Sebastian Z/0338/18 2022
5 5 f 2 6.26 STELMASIK Franciszek OŚ AZS Poznań 2001 U23 WP +0.7 -- REJEWSKI Robert REJEWSKI Robert Z/2243/17 2022
6 6 f 2 5.75 ODOLIŃSKI Szymon UKS Kresy Otwock 2005 U18 MZ +0.7 -- ODOLIŃSKI Sebastian Z/1111/18 2022 BEZ LDK!
7 7 f 2 5.62 SZYMBORSKI Miłosz MKS Bank BS Płońsk 2006 U18 MZ +0.7 -- KOZERA Piotr Z/0323/22 2022
8 8 f 2 5.55 ZIUŁKOWSKI Piotr AKL Ursynów Warszawa 2006 U18 MZ +0.8 -- B.D. Z/3233/20 2022 LDK!
9 9 f 2 4.84 URBAN Kamil SSON START Siedlce 2005 U18 MZ -0.7 -- B.D. Z/11056/21 2022 LDK!
Trójskok M
1 1 f 1 13.85 KRAWCZYK Mateusz AZS Łódź 2004 U20 LD +0.9 III SADACH Aneta Z/2888/20 2022
2 2 f 1 13.72 GRYTA Jacek KS AZS-AWF Biała Podlaska 2003 U20 LU +1.2 III HODUN Rafał MAKARUK Tadeusz , Z/2234/18 , 2022 3 LDK!
3 3 f 1 12.18 ŁASOCHA Szymon TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2004 U20 LU +1.5 -- GDAŃSKI Andrzej Z/0627/18 2022 5
4 4 f 1 11.62 KUZDRA Karol KS Agros Zamość 2006 U18 LU +1.9 -- DMP DMP U20 GDAŃSKI Andrzej Z/10281/21 2022 19 70
5 5 f 1 11.24 SZYMBORSKI Miłosz MKS Bank BS Płońsk 2006 U18 MZ +0.6 -- KOZERA Piotr Z/0323/22 2022
6 6 f 1 10.58 KWIATKOWSKI Filip MKS Bank BS Płońsk 2006 U18 MZ +1.3 -- KOZERA Piotr Z/0695/20 2022 LDK!
7 7 f 1 10.33 UHERA Grzegorz KS Orzeł Warszawa 2005 U18 MZ +2.0 -- PODRAŻKO Marian Z/4193/19 2022 LDK!
Kula (3) M
1 1 f 1 9.01 KOWALSKI Lech KS AZS AWF Warszawa 1936 Masters MZ -- B.D. Z/3697/22 2022
Kula (5) M
2 2 f 1 13.88 DEMBIŃSKI Miłosz OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka 2006 U18 MZ III SZUSTER Konrad Z/3188/20 2022 LDK!
3 3 f 1 8.90 WODZYŃSKI Przemysław MKS Bank BS Płońsk 2008 U16 MZ -- WIŚNIEWSKI Zbigniew Z/2929/21 2022 LDK!
4 4 f 1 8.04 LEWANDOWSKI Nikodem MKS Pogoń Siedlce 2010 U14 MZ -- B.D. Z/3900/22 2022
Kula (6) M
1 1 f 1 12.88 KULA Przemysław RLTL Optima Radom 2003 U20 MZ IV DMP U20 WAŚNIEWSKI Marcin Z/0380/17 2022 3 LDK! 105
2 2 f 1 8.68 GRONKIEWICZ Marek KS Lider Grodzisk Mazowiecki 1967 Masters MZ -- CYNOWSKI Wojciech Z/0772/19 2022 BEZ
Kula (7.26) M
1 f 1 19.91 SZYSZKOWSKI Jakub KS AZS AWF Katowice 1991 Sen SL MM GALON Piotr Jan Z/1690/11 2022
  f 1 NM MAZUR Szymon MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1998 Sen SL -- B.D. B.D. , Z/0477/14 , 2022
Dysk (1.5) M
2 2 f 1 41.33 DEMBIŃSKI Miłosz OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka 2006 U18 MZ III SZUSTER Konrad Z/3188/20 2022 LDK!
3 3 f 1 39.14 CZARNOCKI Piotr SKS Feniks Siedlce 2005 U18 MZ III WYSOCKI Rafał Z/4993/19 2022
Dysk (1.75) M
1 1 f 1 32.10 KOWALSKI Jakub MKS Bank BS Płońsk 2003 U20 MZ IV WIŚNIEWSKI Zbigniew WIŚNIEWSKI Zbigniew , Z/3904/17 , 2022 4 LDK!
Dysk (2) M
1 1 f 1 63.59 URBANEK Robert MKS Aleksandrów Łódzki 1987 Masters LD MM JOACHIMIAK Robert Z/1041/11 2022 MM
2 2 f 1 50.34 ANDRZEJCZAK Jarosław RLTL Optima Radom 2002 U23 MZ I DMP CZAJKOWSKI Waldemar KĘCKI Krzysztof WAŚNIEWSKI Marcin , Z/0452/16 , 2022 LDK! 116
3 3 f 1 49.78 KACPRZAK Mateusz AZS-AWF Warszawa 1992 Sen MZ I B.D. Z/3356/11 2022 1
1 1 f 2 64.05 URBANEK Robert MKS Aleksandrów Łódzki 1987 Masters LD MM JOACHIMIAK Robert Z/1041/11 2022 MM
2 2 f 2 64.02 STACHNIK Oskar AZS UMCS Lublin 1998 Sen LU MM DMP KAMIŃSKI Damian B.D. B.D. Z/0205/14 2022 183
Oszczep (700) M
1 f 1 68.82 KRUKOWSKI Roch KS Warszawianka W-wa 2007 U16 MZ I KRUKOWSKI Michał KRUKOWSKI Michał , Z/4541/18 , 2022 BEZ
2 f 1 53.22 WOJEWÓDZKI Aleksander SKS Feniks Siedlce 2005 U18 MZ III WYSOCKI Rafał Z/4997/19 2022
3 f 1 51.58 GAŁAZIN Michał UKS Gepard Warszawa 2005 U18 MZ III TOPOLEWSKI Maciej Z/2891/19 2022 LDK!
4 f 1 50.98 MAJEWSKI Bartosz RLTL Optima Radom 2005 U18 MZ III DMP U20 FALIŃSKI Jacek Z/5086/18 2022 LDK! 104
5 f 1 49.42 JANCIK Gustaw UKS Gepard Warszawa 2005 U18 MZ IV TOPOLEWSKI Maciej Z/5570/18 2022 LDK!
6 f 1 48.61 PADJAS Michał KS Czempion Warszawa 2005 U18 MZ IV TOPOLEWSKI Maciej Z/4422/19 2022
7 f 1 47.58 MICHAŁEK Jakub UKS LA Basket Warszawa 2005 U18 MZ IV BOROŃ Adam Z/5619/19 2022 LDK!
8 f 1 46.35 ROBAKOWSKI Antoni UKS Skoczek Władysławów 2006 U18 WP IV BERLIŃSKI Florian Z/0293/20 2022 LDK!
9 f 1 44.02 BŁASIAK Tomasz RLTL Optima Radom 2005 U18 MZ -- DMP U20 FALIŃSKI Jacek Z/1269/20 2022 LDK! 90
10 f 1 42.33 DERDZIKOWSKI Borys UKS Gepard Warszawa 2006 U18 MZ -- TOPOLEWSKI Maciej Z/3723/20 2022 LDK!
11 f 1 41.92 KIEŁBIOWSKI Szymon RLTL Optima Radom 2005 U18 MZ -- WAŚNIEWSKI Marcin Z/5101/18 2022 BEZ LDK!
12 f 1 38.44 RESIAK Paweł AKL Ursynów Warszawa 2005 U18 MZ -- DAMSZEL Tomasz Z/2111/19 2022 BEZ
13 f 1 31.76 WOJCIECHOWSKI Gaurahari UKS LA Basket Warszawa 2005 U18 MZ -- BOROŃ Adam Z/4491/18 2022 BEZ LDK!
Oszczep (800) M
1 f 1 63.86 SUMIŃSKI Wojciech KS AZS AWF Warszawa 1994 Sen MZ I DMP TOPOLEWSKI Maciej B.D. Z/3684/11 2022 1 108
2 f 1 57.06 KOTECKI Piotr AKL Ursynów Warszawa 2000 U23 MZ II DAMSZEL Tomasz B.D. Z/2310/16 2022
3 f 1 50.26 FALIŃSKI Filip RLTL Optima Radom 2003 U20 MZ III DMP U20 FALIŃSKI Jacek Z/5085/18 2022 LDK! 112
4 f 1 49.36 BARTOSIAK Damian LKS Maraton Turek 2003 U20 WP III ZAŃKO Albin Z/8865/21 2022
  f 1 NM TOPOLEWSKI Maciej KS AZS AWF Warszawa 1995 Sen MZ -- DMP TOPOLEWSKI Maciej B.D. B.D. Z/5021/15 2022

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 38.950115919113 sekund