Kraków 26.06.2022
3. Charytatywny Mityng Lekkoatletyczny Cracovii [DMP] [DMP U20]
100 m K
1 1 s 1 12.14 OKUNEVIČ Kornelija KS Sprinterzy.com Kraków 1999 Sen MA +2.9 I B.D. Z/1316/21 2022
2 2 s 1 12.46 LIPIŃSKA Gabriela KKL Kielce 2005 U18 SK +2.9 II LIPIŃSKI Zdzisław # Z/4905/21 2022
3 3 s 1 12.52 METLAK Martyna TL Athletics Jastrzębie 2006 U18 SL +2.9 II DMP U20 STAŚKIEWICZ Jakub Z/1178/20 2022 LDK! 133
4 4 s 1 12.72 DRAGOW Patrycja WKS Wawel Kraków 2008 U16 MA +2.9 II KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/0282/22 2022 LDK!
5 5 s 1 12.74 WESTENHOLC Paulina KS Victoria Trzebinia 2006 U18 MA +2.9 II DMP U20 SIERKA Ewa Z/2614/19 2022 LDK! 123
6 6 s 1 12.87 STOMPOR Karolina MKS-MOS Katowice 2002 U23 SL +2.9 III ROLAK Dorota Z/2342/18 2022 5
1 7 s 2 12.89 BŁAŻYŃSKA Anna TS AKS Chorzów 2005 U18 SL -0.3 III B.D. Z/12348/21 2022
2 8 s 2 12.97 ADAMCZYK Patrycja WKS Wawel Kraków 2006 U18 MA -0.3 III CZYŻ Radosław Z/1898/21 2022
3 9 s 2 13.00 BUŁAT Agata KS AZS AWF Kraków 2008 U16 MA -0.3 III DMP U20 ŚLUSARCZYK Ewa Z/4232/19 2022 112
4 14 s 2 13.33 JEWUŁA Dominika WKS Wawel Kraków 2006 U18 MA -0.3 IV KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/3172/18 2022 BEZ LDK!
5 16 s 2 13.41 GAWIN Karolina WKS Wawel Kraków 2007 U16 MA -0.3 IV DMP U20 CZYŻ Radosław Z/1273/22 2022 95
6 20 s 2 13.63 KLĘK Julia SKS Kusy Kraków 2008 U16 MA -0.3 IV FRĄCZYK Bogusława Z/0876/19 2022 BEZ LDK!
1 12 s 3 13.31 DŁUGA Wiktoria WKS Wawel Kraków 2006 U18 MA +2.0 IV MIREK Wacław #
2 13 s 3 13.32 JABŁOŃSKA Alicja KS AZS AWF Kraków 2005 U18 MA +2.0 IV DMP CHRYCZYK Katarzyna Z/7703/21 2022 58
3 15 s 3 13.34 DYMEK Jagoda TS Wieliczanka Wieliczka 2007 U16 MA +2.0 IV WÓJCIK Teodor Z/1480/22 2022
4 17 s 3 13.49 ORŁOWSKA Nina WKS Wawel Kraków 2008 U16 MA +2.0 IV KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/2037/22 2022
5 18 s 3 13.54 BASTER Maja TS Wieliczanka Wieliczka 2008 U16 MA +2.0 IV SKOCZEŃ Marcin Z/0821/21 2022 LDK!
6 26 s 3 13.91 MAJCHROWICZ Rena CWKS Resovia Rzeszów 1997 Sen PK +2.0 -- MAZUR Janusz MAZUR Janusz Z/1553/14 2022
1 10 s 4 13.10 ŁASZEWICZ Violetta MKS-MOS Katowice 2009 U14 SL +0.7 III ROLAK Dorota Z/5588/19 2022 LDK!
2 21 s 4 13.68 CIESIELSKA Nikola UKS bieganie.pl Stryszawa 2006 U18 MA +0.7 IV KUKLA Rafał Z/1983/21 2022 LDK!
3 22 s 4 13.75 KOTOWICZ Hanna MKS-MOS Katowice 2009 U14 SL +0.7 IV DUDAŁA Piotr Z/4448/19 2022 LDK!
4 25 s 4 13.82 KUREK Alicja KS AZS AWF Kraków 2006 U18 MA +0.7 -- ŚLUSARCZYK Ewa Z/3037/19 2022 BEZ
5 30 s 4 14.02 JASIŃSKA Kinga WKS Wawel Kraków 2006 U18 MA +0.7 -- GAJ Paulina Z/2906/21 2022 LDK!
6 31 s 4 14.05 KOWALCZE Alicja UKS Gimpel Nowy Targ 2005 U18 MA +0.7 -- DMP U20 JABŁOŃSKI Piotr Z/9182/21 2022 74
1 19 s 5 13.63 KRAWCZYK Julia TS Wieliczanka Wieliczka 2008 U16 MA +0.8 IV WÓJCIK Teodor Z/2882/22 2022
2 24 s 5 13.82 SKAŁKA Sandra KS AZS AWF Kraków 2008 U16 MA +0.8 V ZIĘBA Jakub Z/6458/21 2022 LDK!
3 32 s 5 14.08 GALUBA Martyna UKS Lider Siercza 2010 U14 MA +0.8 V KAMIŃSKA Joanna Z/3210/20 2022 LDK!
4 33 s 5 14.13 PIETRZYK Aleksandra TS Wieliczanka Wieliczka 2007 U16 MA +0.8 V WÓJCIK Teodor # Z/3498/19 2022 LDK!
5 37 s 5 14.48 BARSKA Aleksandra KS AZS AWF Kraków 2004 U20 MA +0.8 -- DMP U20 ŚLUSARCZYK Ewa Z/3330/19 2022 66
6 38 s 5 14.48 ZĘBALA Laura WKS Wawel Kraków 2008 U16 MA +0.8 V GAJ Paulina Z/7475/21 2022 LDK!
7 40 s 5 14.62 KRÓL Zofia TS Wieliczanka Wieliczka 2007 U16 MA +0.8 -- GIZA Karolina Z/5059/19 2022 LDK!
1 28 s 6 13.95 TYTARENKO Karina SAS AZS AWF Kraków 2008 U16 MA -0.4 V SIEMIEŃSKA Barbara GUJA Marta , Z/1562/22 , 2022 LDK!
2 34 s 6 14.31 KARWICKA Nina MKS-MOS Katowice 2008 U16 SL -0.4 V DUDAŁA Piotr Z/4439/19 2022 LDK!
3 35 s 6 14.35 KOŁODZIEJCZYK Dorota TS Wieliczanka Wieliczka 2008 U16 MA -0.4 V SKOCZEŃ Marcin Z/4070/22 2022 LDK!
4 39 s 6 14.49 JASIŃSKA Julia WKS Wawel Kraków 2006 U18 MA -0.4 -- GAJ Paulina Z/2905/21 2022 LDK!
5 42 s 6 14.97 ZAGÓRSKA Anastazja MOSM Tychy 2008 U16 SL -0.4 -- PRZYBYCIN Bogdan Z/0754/22 2022
6 44 s 6 15.02 ZAGÓRSKA Wiktoria MOSM Tychy 2009 U14 SL -0.4 -- PRZYBYCIN Bogdan Z/0755/22 2022
7 47 s 6 15.28 KIEĆ Hanna WKS Wawel Kraków 2008 U16 MA -0.4 -- GAJ Paulina Z/13642/21 2022 LDK!
1 27 s 7 13.92 KLIMAKOVA Alisa WKS Wawel Kraków 2009 U14 MA +0.3 V GAJ Paulina Z/4937/22 2022
2 29 s 7 14.00 ZIĘBA Aleksandra Kraków Athletics Team 2010 U14 MA +0.3 V SOBCZYK Bogumiła Z/3474/21 2022
3 36 s 7 14.40 ZIEMBA Oliwia KS AZS AWF Kraków 2010 U14 MA +0.3 V ŚLUSARCZYK Ewa Z/3041/19 2022
4 45 s 7 15.11 SZELEJEWSKA Wiktoria MKS-MOS Katowice 2006 U18 SL +0.3 -- DUBIEL Adam Z/2724/22 2022
5 46 s 7 15.25 OSTASZEWSKA Karolina niest. Kraków 1995 Sen MA +0.3 -- B.D. KOŁODZIEJ Roman KOŁODZIEJ Roman
6 48 s 7 15.80 CIERNIAK Aleksandra SKS Kusy Kraków 2010 U14 MA +0.3 -- KADUSZKIEWICZ Dorota Z/2505/21 2022
300 m K
1 1 s 1 39.12 MARTYNA Katarzyna KS AZS AWF Kraków 1998 Sen MA -- B.D. GIZA Andrzej , Z/0636/14 , 2022
2 2 s 1 42.12 HAJDUK Zuzanna KS AZS AWF Kraków 2004 U20 MA -- SIEMIEŃSKA Barbara GIZA Maciej , Z/2054/18 , 2022 LDK!
3 3 s 1 42.32 WÓJCIK Gabriela MKS Tempo Kęty 2003 U20 MA -- SYSAK Tomasz SYSAK Tomasz Z/0065/17 2022 2 LDK!
4 4 s 1 43.70 LEŚNIAK Natalia UKS bieganie.pl Stryszawa 2004 U20 MA -- KUKLA Rafał Z/1068/22 2022 LDK!
5 5 s 1 44.98 MAJCHROWICZ Rena CWKS Resovia Rzeszów 1997 Sen PK -- MAZUR Janusz MAZUR Janusz Z/1553/14 2022
6 6 s 1 45.83 POLAK Oliwia Maria UKS Gimpel Nowy Targ 2004 U20 MA -- JABŁOŃSKI Piotr Z/2457/20 2022
1 1 s 2 39.85 THAMM Milena MKS-MOS Katowice 2005 U18 SL -- DUDAŁA Piotr Z/3486/18 2022 2 LDK!
2 3 s 2 43.79 WESTENHOLC Paulina KS Victoria Trzebinia 2006 U18 MA -- SIERKA Ewa Z/2614/19 2022 LDK!
3 4 s 2 44.17 WÓJCIAK Izabela UKS Romer Rabka-Zdrój 2006 U18 MA -- PERUCKI Wiesław Z/9388/21 2022 LDK!
4 5 s 2 44.99 JABŁOŃSKA Alicja KS AZS AWF Kraków 2005 U18 MA -- CHRYCZYK Katarzyna Z/7703/21 2022
5 6 s 2 46.09 SUDOŁ Aleksandra Kraków Athletics Team 2009 U14 MA IV SOBCZYK Bogumiła Z/5937/21 2022
6 7 s 2 46.63 KUMOROWSKA Kamila SAS AZS AWF Kraków 2010 U14 MA V GUJA Marta Z/12838/21 2022 LDK!
7 8 s 2 46.79 DUTKA-WOŁOCH Nicola WKS Wawel Kraków 2011 U12 MA V CZYŻ Radosław Z/0186/22 2022 LDK!
1 2 s 3 42.86 YAKUKHNO Hanna KS Prefbet-Sonarol 2005 U18 PD -- B.D. Z/4018/22 2022
2 10 s 3 47.35 PIĄTKOWSKA Karolina UKS Romer Rabka-Zdrój 2005 U18 MA -- PERUCKI Wiesław Z/7690/21 2022
3 11 s 3 48.08 GAŁKA Roksana WKS Wawel Kraków 2011 U12 MA V CZYŻ Radosław Z/3797/22 2022
4 15 s 3 60.40 SOJKA Justyna MKS-MOS Katowice 2009 U14 SL -- DUDAŁA Piotr Z/5872/21 2022 LDK!
1 9 s 4 46.98 TWOREK Inga UKS Gimpel Nowy Targ 2005 U18 MA -- JABŁOŃSKI Piotr Z/9184/21 2022
2 12 s 4 48.34 JASIŃSKA Kinga WKS Wawel Kraków 2006 U18 MA -- GAJ Paulina Z/2906/21 2022 LDK!
3 13 s 4 49.39 JASIŃSKA Julia WKS Wawel Kraków 2006 U18 MA -- GAJ Paulina Z/2905/21 2022 LDK!
4 14 s 4 51.20 ZIEMBA Oliwia KS AZS AWF Kraków 2010 U14 MA -- ŚLUSARCZYK Ewa Z/3041/19 2022
1 1 s 5 43.96 SOCHA Weronika UKS bieganie.pl Stryszawa 2008 U16 MA III KUKLA Rafał Z/1990/21 2022 LDK!
2 2 s 5 44.26 MAŁYSZEK Maja TS AKS Chorzów 2008 U16 SL III B.D. Z/4224/21 2022
3 3 s 5 44.58 DYMEK Jagoda TS Wieliczanka Wieliczka 2007 U16 MA III WÓJCIK Teodor Z/1480/22 2022
4 4 s 5 45.66 DĄBROWSKA Łucja WKS Wawel Kraków 2007 U16 MA IV GAJ Paulina Z/4998/21 2022 LDK!
5 5 s 5 45.72 LALEWICZ Nina WKS Wawel Kraków 2008 U16 MA IV CZYŻ Radosław Z/3142/20 2022
6 8 s 5 47.08 KLĘK Julia SKS Kusy Kraków 2008 U16 MA V FRĄCZYK Bogusława Z/0876/19 2022 BEZ LDK!
7 9 s 5 47.21 KRAWCZYK Julia TS Wieliczanka Wieliczka 2008 U16 MA V WÓJCIK Teodor Z/2882/22 2022
1 6 s 6 45.87 SKAŁKA Sandra KS AZS AWF Kraków 2008 U16 MA IV ZIĘBA Jakub Z/6458/21 2022 LDK!
2 7 s 6 47.02 STĘPLEWSKA Kamila MKS-MOS Katowice 2007 U16 SL V DUDAŁA Piotr Z/1778/22 2022
3 10 s 6 47.21 CIEŚLA Maja MKS-MOS Katowice 2007 U16 SL V DUDAŁA Piotr Z/1776/22 2022
4 11 s 6 47.78 FLUDER Zofia WKS Wawel Kraków 2008 U16 MA V GAJ Paulina Z/2749/20 2022 LDK!
5 12 s 6 47.88 GRYBOŚ Hanna TS Wieliczanka Wieliczka 2008 U16 MA V WÓJCIK Weronika # Z/0820/21 2022 LDK!
6 13 s 6 49.38 KOŁODZIEJCZYK Dorota TS Wieliczanka Wieliczka 2008 U16 MA -- SKOCZEŃ Marcin Z/4070/22 2022 LDK!
7 14 s 6 51.98 KWAK Amelia UKS bieganie.pl Stryszawa 2008 U16 MA -- KUKLA Rafał Z/1986/21 2022 LDK!
600 m K
1 1 s 1 1:35.80 HAJDUK Zuzanna KS AZS AWF Kraków 2004 U20 MA -- SIEMIEŃSKA Barbara GIZA Maciej , Z/2054/18 , 2022 LDK!
2 2 s 1 1:36.46 BRYZEK Justyna KS AZS AWF Kraków 1998 Sen MA -- SUDOŁ Grzegorz B.D. Z/0993/14 2022 2
3 3 s 1 1:40.50 SEREK Katarzyna KS AZS AWF Kraków 2004 U20 MA -- GIZA Maciej Z/5229/18 2022 LDK!
4 4 s 1 1:43.02 MARZEC Maja TS Wieliczanka Wieliczka 2009 U14 MA IV GIZA Karolina Z/3448/21 2022
5 5 s 1 1:50.14 SZMYT Michalina WKS Wawel Kraków 2009 U14 MA -- GAJ Paulina Z/2916/21 2022 LDK!
6 6 s 1 1:54.34 KŁYŚ Anna TS Wieliczanka Wieliczka 2010 U14 MA -- GIZA Karolina Z/13811/21 2022
7 7 s 1 1:56.75 HRYC Martyna UKS Gimpel Nowy Targ 2004 U20 MA -- JABŁOŃSKI Piotr Z/2269/19 2022
8 8 s 1 2:01.04 SULIŃSKA Maria WKS Wawel Kraków 2010 U14 MA -- GAJ Paulina Z/5001/21 2022 LDK!
9 9 s 1 2:01.13 ROŻEK Maria WKS Wawel Kraków 2009 U14 MA -- GAJ Paulina Z/13656/21 2022 LDK!
1 1 s 2 1:49.56 FUGIEL Martyna MOSM Tychy 2005 U18 SL -- GAWLINA Józef Z/1652/22 2022
2 2 s 2 1:50.87 STOCH Zofia KS AZS AWF Kraków 2008 U16 MA -- ZIĘBA Jakub Z/6454/21 2022 LDK!
3 3 s 2 1:52.16 STOLECKA Julia MOSM Tychy 2007 U16 SL -- GAWLINA Józef Z/6248/21 2022
4 4 s 2 1:53.24 MACIĄŻKA Maja TS Wieliczanka Wieliczka 2008 U16 MA -- GIZA Karolina Z/2662/20 2022
5 5 s 2 1:56.51 RUTKOWSKA Kamila KS AZS AWF Kraków 2006 U18 MA -- CHRYCZYK Katarzyna Z/5419/22 2022
6 6 s 2 2:00.02 WĘGRZYN Hanna UKS Gimpel Nowy Targ 2007 U16 MA -- JABŁOŃSKI Piotr Z/2881/22 2022
7 7 s 2 2:03.03 KUREK Hanna KS AZS AWF Kraków 2008 U16 MA -- CHRYCZYK Katarzyna Z/3994/20 2022
8 8 s 2 2:06.84 KIEŁB Magdalena KS Cracovia 1906 Kraków 2005 U18 MA -- KOŁODZIEJ Roman Z/1425/20 2021
1000 m K
1 1 s 1 3:00.68 SOWA Oliwia KS AZS AWF Kraków 2001 U23 MA -- MIREK Wacław B.D. Z/2094/15 2022 LDK!
2 2 s 1 3:09.37 JAJECZNICA Anna UKS Romer Rabka-Zdrój 2006 U18 MA -- PERUCKI Wiesław Z/7639/21 2022 LDK!
3 3 s 1 3:09.75 WILK Magdalena MOSM Tychy 2002 U23 SL -- GAWLINA Józef B.D. Z/2852/17 2022
4 4 s 1 3:14.10 OSOWIEC Nicola MKS Czechowice-Dziedzice 2004 U20 SL -- JARCZOK Miłosz Z/2033/18 2022 3 LDK!
5 5 s 1 3:26.56 LEŚNIAK Joanna UKS bieganie.pl Stryszawa 2006 U18 MA -- KUKLA Rafał Z/1067/22 2022 LDK!
6 6 s 1 3:36.99 ZADORA Julia UKS Romer Rabka-Zdrój 2003 U20 MA -- PERUCKI Wiesław Z/1799/20 2022
1 1 s 2 2:58.33 GAJ Roksana MOSM Tychy 2007 U16 SL II GAWLINA Józef Z/13162/21 2022
2 2 s 2 3:00.66 THAMM Michalina MKS-MOS Katowice 2007 U16 SL II DUDAŁA Piotr Z/3487/18 2022 BEZ LDK!
3 3 s 2 3:15.56 WALENDOWSKA Klaudia MOSM Tychy 2008 U16 SL IV GAWLINA Józef Z/13161/21 2022
4 4 s 2 3:16.27 ULIDOWSKA Karolina KS AZS AWF Kraków 2008 U16 MA IV CHRYCZYK Katarzyna Z/7789/21 2022
5 5 s 2 3:17.62 WODECKA Hanna MKS-MOS Katowice 2007 U16 SL IV DUDAŁA Piotr Z/5869/21 2022
6 6 s 2 3:20.35 MUSIAŁ Maria WKS Wawel Kraków 2009 U14 MA IV GAJ Paulina Z/2912/21 2022 LDK!
7 7 s 2 3:20.44 ADAMCZEWSKA Zofia MKS Szerszeń Bogatynia 2008 U16 DS IV WYROBA Piotr Z/3089/20 2022 LDK!
8 8 s 2 3:23.42 MACHEJ Emilia MKS Czechowice-Dziedzice 2009 U14 SL V JARCZOK Miłosz # Z/3575/18 2022 BEZ LDK!
9 9 s 2 3:25.86 SOBUŚ Alicja MKS Czechowice-Dziedzice 2009 U14 SL V JARCZOK Miłosz # Z/4063/20 2022 LDK!
10 10 s 2 3:27.32 THAMM Malwina MKS-MOS Katowice 2010 U14 SL V DUDAŁA Piotr Z/4443/19 2022
11 11 s 2 3:30.65 URBANIK Julia WKS Wawel Kraków 2008 U16 MA V GAJ Paulina Z/5002/21 2022 LDK!
12 12 s 2 3:31.96 SZUBERT Małgorzata MKS Szerszeń Bogatynia 2007 U16 DS V WYROBA Piotr Z/0538/22 2022 LDK!
13 13 s 2 3:40.58 FLUDER Julia WKS Wawel Kraków 2008 U16 MA -- GAJ Paulina Z/2750/20 2022 LDK!
100 m pł J MŁ K
1 1 s 1 14.69 ADAMCZYK Patrycja WKS Wawel Kraków 2006 U18 MA +1.4 II DMP U20 CZYŻ Radosław Z/1898/21 2022 144
2 2 s 1 14.84 GAWIN Karolina WKS Wawel Kraków 2007 U16 MA +1.4 II CZYŻ Radosław Z/1273/22 2022
3 3 s 1 15.64 JEWUŁA Dominika WKS Wawel Kraków 2006 U18 MA +1.4 II KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/3172/18 2022 BEZ LDK!
4x100 m K
1 1 s 1 54.05 ŚCIGALSKA Maja
GĄSIOROWSKA Karolina
PURGAŁ Matylda
SZWEDZIK Aleksandra
LUKS Strzałków 2007
2007
2007
2007
U16 LDZ -- MOUELHI Abdessatar
MOUELHI Abdessatar
MOUELHI Abdessatar
MOUELHI Abdessatar
Z/2488/22
Z/3198/19
Z/3200/19
Z/3282/20
2022
2022
2022
2022

BEZ


2 2 s 1 55.84 FLUDER Zofia
ZĘBALA Laura
FLUDER Julia
DĄBROWSKA Łucja
WKS Wawel Kraków 2008
2008
2008
2007
U16 MLP -- GAJ Paulina
GAJ Paulina
GAJ Paulina
GAJ Paulina
Z/2749/20
Z/7475/21
Z/2750/20
Z/4998/21
2022
2022
2022
2022




3 3 s 1 56.28


brak daty MLP --
Wzwyż K
1 1 f 1 1.40 BARANOWSKA Nina WKS Wawel Kraków 2006 U18 MA -- DMP DMP U20 KADUSZKIEWICZ Jerzy # Z/5003/21 2022 LDK! 36 68
1 1 f 2 1.64 SOBCZYK Julia Kraków Athletics Team 2003 U20 MA II DMP DMP U20 B.D. SOBCZYK Grzegorz KAŃSKI Ryszard , Z/0002/17 , 2022 LDK! 91 127
2 2 f 2 1.60 KUŹNIAR Julia KS AZS AWF Kraków 2004 U20 MA III DMP DMP U20 ZAPART Stanisław Z/3049/18 2022 4 80 115
1 1 f 3 1.40 CHUDEK Edyta MKS Czechowice-Dziedzice 2006 U18 SL -- KOBĘDZA Jan Z/3752/22 2022
1 1 f 4 1.30 GRYBOŚ Hanna TS Wieliczanka Wieliczka 2008 U16 MA -- WÓJCIK Weronika # Z/0820/21 2022 LDK!
W dal K
1 1 f 1 5.65 JANIK Emilia KS Komunalni Sanok 2000 U23 PK +1.7 II DŁUGOSZ Ryszard B.D. Z/5145/15 2022
2 2 f 1 5.52 LIPIŃSKA Gabriela KKL Kielce 2005 U18 SK +0.2 II DMP DMP U20 LIPIŃSKI Zdzisław # Z/4905/21 2022 93 123
3 3 f 1 5.50 KOPIENIAK Oliwia WKS Wawel Kraków 2005 U18 MA +1.2 II B.D. KADUSZKIEWICZ Jerzy , Z/2484/18 , 2022 LDK!
4 4 f 1 5.45 ŚLUSARCZYK Aleksandra KS AZS AWF Kraków 1999 Sen MA +1.5 II DMP GUJA Marta B.D. Z/4528/15 2022 89
5 5 f 1 5.25 WOJTANOWSKA Martyna KS Komunalni Sanok 2000 U23 PK 0.0 III DŁUGOSZ Ryszard B.D. Z/5149/15 2022
7 7 f 1 4.43 JEWUŁA Oliwia WKS Wawel Kraków 2005 U18 MA +2.6 -- DMP U20 KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/3173/18 2022 BEZ LDK! 59
8 8 f 1 4.34 KRÓL Zofia TS Wieliczanka Wieliczka 2007 U16 MA +2.9 -- GIZA Karolina Z/5059/19 2022 LDK!
10 10 f 1 3.42 KLIMAKOVA Alisa WKS Wawel Kraków 2009 U14 MA -0.1 -- GAJ Paulina Z/4937/22 2022
1 1 f 2 4.45 RYGIEL Oliwia TL Athletics Jastrzębie 2003 U20 SL +2.9 -- DMP U20 CIEMAŁA Krystian Z/11349/21 2022 60
2 2 f 2 4.31 CHUDEK Edyta MKS Czechowice-Dziedzice 2006 U18 SL +0.8 -- KOBĘDZA Jan Z/3752/22 2022
1 1 f 3 4.94 SKÓRZAK Natalia UKS bieganie.pl Stryszawa 2008 U16 MA +0.4 IV TRZOP-KUKLA Katarzyna Z/0313/22 2022 LDK!
2 2 f 3 4.73 ORŁOWSKA Nina WKS Wawel Kraków 2008 U16 MA +1.7 V DMP U20 KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/2037/22 2022 69
3 3 f 3 4.54 SUDOŁ Aleksandra Kraków Athletics Team 2009 U14 MA +0.8 V SOBCZYK Bogumiła Z/5937/21 2022
4 4 f 3 4.02 GRYBOŚ Hanna TS Wieliczanka Wieliczka 2008 U16 MA +0.3 -- WÓJCIK Weronika # Z/0820/21 2022 LDK!
Trójskok K
  f 1 10.99 FAKA Angelika KS Komunalni Sanok 1996 Sen PK +0.7 III B.D. BORA Piotr , Z/1399/12 , 2022
1 1 f 1 11.16 FAKA Angelika KS Komunalni Sanok 1996 Sen PK +3.2 III B.D. BORA Piotr , Z/1399/12 , 2022
1 1 f 2 10.75 MASTERNAK Oliwia KKL Kielce 2004 U20 SK +0.6 III DMP DMP U20 TIETIERIN Paweł JANUCHTA Krzysztof Z/0156/17 2022 4 LDK! 65 96
2 2 f 2 10.73 WOLAŃSKA Nadia WKS Wawel Kraków 2004 U20 MA +0.5 IV DMP DMP U20 KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/3534/18 2022 4 LDK! 64 95
1 1 f 3 11.03 KOPIENIAK Oliwia WKS Wawel Kraków 2005 U18 MA -0.3 III DMP DMP U20 B.D. KADUSZKIEWICZ Jerzy , Z/2484/18 , 2022 LDK! 73 104
2 2 f 3 10.62 NAWŁATYNA Oliwia TS Wieliczanka Wieliczka 2005 U18 MA +1.8 IV SKOCZEŃ Marcin GIZA Andrzej Z/3190/18 2022 BEZ LDK!
Wieloskok K
  f 1 8.74 CZECH Daria TL Athletics Jastrzębie 2010 U14 SL +0.1 -- CIEMAŁA Krystian Z/1945/22 2022 LDK!
  f 1 9.77 TYTARENKO Karina SAS AZS AWF Kraków 2008 U16 MA +0.1 V SIEMIEŃSKA Barbara GUJA Marta , Z/1562/22 , 2022 LDK!
1 1 f 1 10.48 PACZEŚNIAK Sonia SAS AZS AWF Kraków 2008 U16 MA +3.2 III GUJA Marta Z/3997/20 2022 LDK!
2 2 f 1 10.00 PURGAŁ Matylda LUKS Strzałków 2007 U16 LD +1.8 IV MOUELHI Abdessatar # Z/3200/19 2022 LDK!
3 3 f 1 9.79 TYTARENKO Karina SAS AZS AWF Kraków 2008 U16 MA +3.1 V SIEMIEŃSKA Barbara GUJA Marta , Z/1562/22 , 2022 LDK!
4 4 f 1 9.00 PIETRZYK Aleksandra TS Wieliczanka Wieliczka 2007 U16 MA +0.6 -- WÓJCIK Teodor # Z/3498/19 2022 LDK!
5 5 f 1 8.91 CZECH Daria TL Athletics Jastrzębie 2010 U14 SL +2.4 -- CIEMAŁA Krystian Z/1945/22 2022 LDK!
Kula (3) K
1 1 f 1 10.47 STACHYRA Justyna WKS Wawel Kraków 2006 U18 MA IV MICHNIAK Jan Z/5237/19 2022
3 3 f 1 7.84 HALCZAK Julia UKS Gimpel Nowy Targ 2005 U18 MA -- DMP U20 JABŁOŃSKI Piotr Z/2830/22 2022 57
4 4 f 1 6.23 DUDEK Lena Kraków Athletics Team 2009 U14 MA -- DOBAJ Szymon Z/5536/21 2022
Kula (4) K
1 1 f 1 10.15 OLAJOSSY Wiktoria WKS Wawel Kraków 2004 U20 MA III SZUBERLA Stanisław Z/4591/17 2022 3 LDK!
Dysk (1) K
1 1 f 1 38.95 TYMIŃSKA Martyna KS AZS AWF Katowice 1998 Sen SL II B.D. 2
2 2 f 1 26.47 POSZWA Patrycja KS AZS AWF Kraków 2000 U23 MA -- DMP MUNIAK Michał Z/1270/15 2022 32
1 1 f 2 33.98 OLAJOSSY Wiktoria WKS Wawel Kraków 2004 U20 MA III DMP DMP U20 SZUBERLA Stanisław Z/4591/17 2022 3 LDK! 70 113
1 1 f 3 30.04 ŚLEDZIŃSKA Martyna KS Victoria Trzebinia 2006 U18 MA IV PATER Agnieszka Z/2224/18 2022 BEZ LDK!
Oszczep (500) K
1 1 f 1 40.35 STACHYRA Justyna WKS Wawel Kraków 2006 U18 MA III DMP U20 MICHNIAK Jan Z/5237/19 2022 111
2 2 f 1 35.10 KUBIŃSKA Oliwia WKS Wawel Kraków 2005 U18 MA IV DMP U20 MICHNIAK Jan Z/2524/18 2022 LDK! 90
3 3 f 1 30.23 BARANOWSKA Nina WKS Wawel Kraków 2006 U18 MA -- KADUSZKIEWICZ Jerzy # Z/5003/21 2022 LDK!
Oszczep (600) K
1 1 f 1 42.24 SKRABA Beata KS AZS AWF Kraków 1988 Sen MA II DMP NIERODA Renata B.D. Z/1923/11 2022 2 104
100 m M
1 1 s 1 10.63 BURDA Adam KS AZS AWF Katowice 1999 Sen SL -0.4 M KOTUŁA Krzysztof B.D. Z/0601/17 2022 LDK!
2 2 s 1 10.71 PAJĄK Rafał MKS Czechowice-Dziedzice 1999 Sen SL -0.4 I HOMA Wioleta B.D. Z/0363/15 2022
3 3 s 1 10.99 SŁOWIK Maciej TS Wieliczanka Wieliczka 2004 U20 MA -0.4 II WÓJCIK Teodor Z/0086/18 2022 3 LDK!
4 4 s 1 11.15 FUJAK Oliwier UKS bieganie.pl Stryszawa 2004 U20 MA -0.4 II KUKLA Rafał Z/1069/22 2022 LDK!
5 6 s 1 11.42 MINORCZYK Borys MKS Czechowice-Dziedzice 2003 U20 SL -0.4 III DMP U20 KOBĘDZA Jan Z/1125/19 2022 114
6 5 s 1 11.42 SADOWSKI Igor WKS Wawel Kraków 2003 U20 MA -0.4 III DMP DMP U20 71 114
7 7 s 1 11.43 BRYL Michał KU AZS PWSZ w Tarnowie 1997 Sen MA -0.4 III WAŁASZEK Jarosław Z/1860/16 2022 2
8 13 s 1 11.80 STUDNICKI Krzysztof WKS Wawel Kraków 1992 Sen MA -0.4 -- DMP 48
1 9 s 2 11.47 GORCZYCA Jakub UKS Polfin Oświęcim 2002 U23 MA +1.6 III KRZYŻAK Stanisław Z/3868/16 2022 3
2 10 s 2 11.49 KORUSIEWICZ Arkadiusz KS Sprinterzy.com Kraków 1999 Sen MA +1.6 III B.D. B.D. Z/11432/21 2022
3 11 s 2 11.53 MAKOWSKI Maciej KS AZS AWF Kraków 2003 U20 MA +1.6 III DMP U20 ŚLUSARCZYK Ewa Z/3191/19 2022 108
4 12 s 2 11.76 NOWAK Kacper LUKS Strzałków 2001 U23 LD +1.6 -- MOUELHI Abdessatar Z/3081/18 2022 BEZ
5 14 s 2 11.85 CHORĄŻY Maciej UKS Gimpel Nowy Targ 2004 U20 MA +1.6 IV DMP U20 JABŁOŃSKI Piotr Z/2309/20 2022 94
6 15 s 2 12.11 WĘDZICHA Wiktor KS AZS AWF Kraków 2004 U20 MA +1.6 IV MIREK Wacław Z/3050/18 2022 5
7 16 s 2 12.18 BANACH Konrad TS Wieliczanka Wieliczka 1985 Masters MA +1.6 -- WÓJCIK Teodor Z/13737/21 2022
1 1 s 4 11.48 GRĘBOSZ Dorian KS AZS AWF Kraków 2006 U18 MA +1.2 III DMP U20 MUNIAK Michał GUJA Marta , Z/4695/18 , 2022 LDK! 111
2 2 s 4 11.56 KORZENIOWSKI Krzysztof TS Wieliczanka Wieliczka 2006 U18 MA +1.2 III SIEMIEŃSKA Barbara GIZA Karolina , Z/3285/19 , 2022 BEZ LDK!
3 3 s 4 11.56 BRYŁA Hubert LKS Stal Mielec 2005 U18 PK +1.2 III TORBA Tomasz Z/2948/21 2022
4 4 s 4 11.72 ZAPAŁA Maksymilian WKS Wawel Kraków 2006 U18 MA +1.2 III CZYŻ Radosław Z/4108/19 2022 LDK!
5 5 s 4 12.01 ZIEMBA Kacper KS AZS AWF Kraków 2006 U18 MA +1.2 IV MUNIAK Michał ŚLUSARCZYK Ewa , Z/3040/19 , 2022 LDK!
6 6 s 4 12.12 JAREMKO Grzegorz MKS Czechowice-Dziedzice 2005 U18 SL +1.2 IV KOBĘDZA Jan Z/2532/18 2022 BEZ LDK!
7 7 s 4 12.14 ĆWIKŁO Bartłomiej KS AZS AWF Kraków 2006 U18 MA +1.2 IV ŚLUSARCZYK Ewa Z/3039/19 2022
8 8 s 4 12.18 LUBOWIECKI Tomasz MOSM Tychy 2006 U18 SL +1.2 IV PRZYBYCIN Bogdan Z/2938/19 2022
1 1 s 5 11.98 ROSSA Antoni SKS Kusy Kraków 2007 U16 MA -0.9 IV ŚLUSARCZYK Ewa Z/4716/18 2022 BEZ LDK!
2 3 s 5 12.06 WILK Mariusz TS Wieliczanka Wieliczka 2007 U16 MA -0.9 IV WÓJCIK Teodor Z/4449/22 2022
3 4 s 5 12.77 KUMOROWSKI Szymon SAS AZS AWF Kraków 2009 U14 MA -0.9 -- GUJA Marta Z/3958/20 2022 LDK!
4 5 s 5 12.82 ŚWIĘTACH Michał SKS Kusy Kraków 2008 U16 MA -0.9 -- ŚLUSARCZYK Ewa Z/2404/22 2022
5 6 s 5 12.83 OKAEVICH Andrii KS AZS AWF Kraków 2008 U16 MA -0.9 -- ZAPART Stanisław Z/4839/22 2022
6 7 s 5 12.93 PŁASZEWSKI Bartosz SAS AZS AWF Kraków 2007 U16 MA -0.9 -- GUJA Marta Z/3996/20 2022 LDK!
7 11 s 5 13.37 WITEK Igor SKS Kusy Kraków 2007 U16 MA -0.9 -- ŚLUSARCZYK Ewa Z/4722/18 2022 BEZ LDK!
1 2 s 6 12.05 TEREMBUŁA Maciej SKS Kusy Kraków 2007 U16 MA +0.6 IV ŚLUSARCZYK Ewa Z/1894/22 2022
2 8 s 6 13.06 PITUCH Aleksander SKS Kusy Kraków 2009 U14 MA +0.6 -- ŚLUSARCZYK Ewa Z/4840/19 2022 LDK!
3 9 s 6 13.18 ĆWIKŁO Szymon KS AZS AWF Kraków 2009 U14 MA +0.6 -- ŚLUSARCZYK Ewa Z/3038/19 2022
4 10 s 6 13.27 RZĄDKOWSKI Adam SKS Kusy Kraków 2008 U16 MA +0.6 -- ŚLUSARCZYK Ewa Z/4838/19 2022 LDK!
5 12 s 6 13.60 GUZIK Rafał SAS AZS AWF Kraków 2008 U16 MA +0.6 -- GUJA Marta Z/3956/20 2022 LDK!
6 13 s 6 14.06 GAGULEWICZ Maciej MKS-MOS Katowice 2008 U16 SL +0.6 -- DUDAŁA Piotr Z/5868/21 2022
7 14 s 6 14.20 MUCHA Michał SKS Kusy Kraków 2008 U16 MA +0.6 -- ŚLUSARCZYK Ewa Z/4712/18 2022 BEZ LDK!
8 15 s 6 15.35 ABRAMEK Maciej SKS Kusy Kraków 2009 U14 MA +0.6 -- ŚLUSARCZYK Ewa Z/4096/19 2022 LDK!
200 m M
1 1 s 1 21.51 SŁOWIK Maciej TS Wieliczanka Wieliczka 2004 U20 MA +0.9 I WÓJCIK Teodor Z/0086/18 2022 3 LDK!
2 2 s 1 22.09 OLEJNICZAK Jakub TS Wieliczanka Wieliczka 1997 Sen MA +0.9 II B.D. CZYŻ Radosław B.D. , Z/0056/13 , 2022
3 3 s 1 22.18 FUJAK Oliwier UKS bieganie.pl Stryszawa 2004 U20 MA +0.9 II KUKLA Rafał Z/1069/22 2022 LDK!
4 4 s 1 22.30 LAMPART Tomasz KS AZS AWF Kraków 1998 Sen MA +0.9 II GIZA Maciej B.D. Z/0098/14 2022
5 5 s 1 22.91 GOC Kacper KS AZS AWF Kraków 2002 U23 MA +0.9 III DMP GIZA Maciej B.D. Z/2471/20 2022 77
6 6 s 1 23.00 MACHETA Michał KS AZS AWF Kraków 2003 U20 MA +0.9 III GIZA Maciej Z/14807/21 2022 LDK!
7 7 s 1 23.12 ŚCIRA Paweł AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2002 U23 OP +0.9 III LACH Magdalena Z/1351/17 2022 4 LDK!
1 8 s 2 23.17 MICHALCZYK Dawid KS Limanowa Forrest 2004 U20 MA +0.5 III TROJANOWSKI Krzysztof Z/1244/22 2022
2 9 s 2 23.77 MAKOWSKI Maciej KS AZS AWF Kraków 2003 U20 MA +0.5 IV ŚLUSARCZYK Ewa Z/3191/19 2022
3 10 s 2 23.96 KORUSIEWICZ Arkadiusz KS Sprinterzy.com Kraków 1999 Sen MA +0.5 -- B.D. B.D. Z/11432/21 2022
4 11 s 2 24.78 BANACH Konrad TS Wieliczanka Wieliczka 1985 Masters MA +0.5 -- WÓJCIK Teodor Z/13737/21 2022
1 1 s 3 22.82 ŁAKOMY Jan WKS Wawel Kraków 2007 U16 MA +1.1 III DMP U20 CZYŻ Radosław Z/3144/20 2022 121
2 2 s 3 22.85 BRYŁA Hubert LKS Stal Mielec 2005 U18 PK +1.1 III TORBA Tomasz Z/2948/21 2022
3 3 s 3 23.13 GRĘBOSZ Dorian KS AZS AWF Kraków 2006 U18 MA +1.1 III MUNIAK Michał GUJA Marta , Z/4695/18 , 2022 LDK!
4 4 s 3 23.14 ZAPAŁA Maksymilian WKS Wawel Kraków 2006 U18 MA +1.1 III CZYŻ Radosław Z/4108/19 2022 LDK!
5 5 s 3 23.21 KORZENIOWSKI Krzysztof TS Wieliczanka Wieliczka 2006 U18 MA +1.1 III SIEMIEŃSKA Barbara GIZA Karolina , Z/3285/19 , 2022 BEZ LDK!
6 6 s 3 24.55 ĆWIKŁO Bartłomiej KS AZS AWF Kraków 2006 U18 MA +1.1 -- DMP U20 ŚLUSARCZYK Ewa Z/3039/19 2022 85
7 7 s 3 24.57 ZIEMBA Kacper KS AZS AWF Kraków 2006 U18 MA +1.1 -- MUNIAK Michał ŚLUSARCZYK Ewa , Z/3040/19 , 2022 LDK!
1 1 s 4 24.80 WILK Mariusz TS Wieliczanka Wieliczka 2007 U16 MA -0.6 V WÓJCIK Teodor Z/4449/22 2022
2 2 s 4 25.99 STASZEK Igor WKS Wawel Kraków 2009 U14 MA -0.6 -- CZYŻ Radosław Z/5496/19 2022
3 3 s 4 26.97 PŁASZEWSKI Bartosz SAS AZS AWF Kraków 2007 U16 MA -0.6 -- GUJA Marta Z/3996/20 2022 LDK!
4 4 s 4 29.81 KWIECIEŃ Filip WKS Wawel Kraków 2010 U14 MA -0.6 -- CZYŻ Radosław Z/4052/22 2022
5 5 s 4 30.75 ANDRZEJAK Sebastian TS Wieliczanka Wieliczka 2011 U12 MA -0.6 -- GIZA Karolina Z/4241/22 2022
300 m M
1 1 s 1 34.56 KOPEĆ Maciej WKS Wawel Kraków 2002 U23 MA -- CZYŻ Radosław B.D. B.D. Z/0021/16 2022 LDK!
2 2 s 1 34.81 CZYŻ Radosław TS Wieliczanka Wieliczka 1988 Sen MA -- CZYŻ Radosław Z/4054/11 2022 1
3 3 s 1 35.01 MIKOŁAJCZAK Szymon MKS Czechowice-Dziedzice 2004 U20 SL -- HOMA Wioleta Z/2034/18 2022 5 LDK!
4 4 s 1 36.10 ŚCIRA Paweł AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2002 U23 OP -- LACH Magdalena Z/1351/17 2022 4 LDK!
5 5 s 1 36.76 BEDNARZ Patryk KS Sprinterzy.com Kraków 1994 Sen MA -- B.D. OSTROWSKA Justyna , Z/2032/11 , 2022
6 6 s 1 37.00 KLOS Roger KS Sprinterzy.com Kraków 1993 Sen MA -- OSTROWSKA Justyna B.D. Z/3199/17 2022
7 7 s 1 37.02 GORCZYCA Jakub UKS Polfin Oświęcim 2002 U23 MA -- KRZYŻAK Stanisław Z/3868/16 2022 3
8 8 s 1 39.06 KURCZ Tadeusz KS Sprinterzy.com Kraków 1974 Masters MA -- B.D. Z/0788/19 2022
1 9 s 2 39.40 ROSSA Antoni SKS Kusy Kraków 2007 U16 MA IV ŚLUSARCZYK Ewa Z/4716/18 2022 BEZ LDK!
2 10 s 2 40.27 DANHOFER Krzysztof KS Sprinterzy.com Kraków 1981 Masters MA -- B.D. Z/5717/21 2022
3 11 s 2 40.32 PASZKIEWICZ Borys TS AKS Chorzów 2006 U18 SL -- B.D. Z/2510/22 2022
4 12 s 2 40.65 ZĄBCZYK Grzegorz SAS AZS AWF Kraków 2008 U16 MA V GUJA Marta Z/3984/20 2022 LDK!
5 17 s 2 44.14 JANKOWSKI Michał TS Wieliczanka Wieliczka 2009 U14 MA -- GIZA Karolina Z/3464/20 2022
6 18 s 2 44.21 SŁONINA Oktawian UKS Lider Siercza 2007 U16 MA -- WÓJCIK Teodor Z/4836/22 2022
7 19 s 2 44.40 CZAJOWSKI Jakub MKS Czechowice-Dziedzice 2009 U14 SL -- JARCZOK Miłosz # Z/11997/21 2022 LDK!
1 16 s 3 43.76 RZĄDKOWSKI Adam SKS Kusy Kraków 2008 U16 MA -- ŚLUSARCZYK Ewa Z/4838/19 2022 LDK!
2 20 s 3 44.56 WITEK Igor SKS Kusy Kraków 2007 U16 MA -- ŚLUSARCZYK Ewa Z/4722/18 2022 BEZ LDK!
3 22 s 3 45.35 SZCZEKLIK Antoni WKS Wawel Kraków 2008 U16 MA -- GAJ Paulina Z/2748/20 2022 LDK!
4 23 s 3 46.68 JEDLIŃSKI Oliwier MKS-MOS Katowice 2010 U14 SL -- DUDAŁA Piotr Z/13885/21 2022
5 24 s 3 46.86 PULCHNY Mateusz TS Wieliczanka Wieliczka 2010 U14 MA -- WÓJCIK Teodor # Z/13850/21 2022 LDK!
6 25 s 3 47.28 ROZPĘDZIK Mateusz WKS Wawel Kraków 2009 U14 MA -- GAJ Paulina Z/2914/21 2022 LDK!
7 26 s 3 47.80 KIEĆ Krzysztof WKS Wawel Kraków 2010 U14 MA -- GAJ Paulina Z/2909/21 2022 LDK!
8 27 s 3 48.07 MUCHA Michał SKS Kusy Kraków 2008 U16 MA -- ŚLUSARCZYK Ewa Z/4712/18 2022 BEZ LDK!
1 13 s 4 41.46 WIDEŁ Marek KS Sprinterzy.com Kraków 1968 Masters MA -- B.D. Z/0147/19 2022
2 14 s 4 42.38 ŚWIĘTACH Michał SKS Kusy Kraków 2008 U16 MA V ŚLUSARCZYK Ewa Z/2404/22 2022
3 15 s 4 43.10 ĆWIKŁO Szymon KS AZS AWF Kraków 2009 U14 MA -- ŚLUSARCZYK Ewa Z/3038/19 2022
5 28 s 4 49.44 BUGAJ Michał WKS Wawel Kraków 2010 U14 MA -- GAJ Paulina Z/2903/21 2022 LDK!
6 29 s 4 51.02 ABRAMEK Maciej SKS Kusy Kraków 2009 U14 MA -- ŚLUSARCZYK Ewa Z/4096/19 2022 LDK!
600 m M
1 1 s 1 1:32.14 SZMYD Jan KB Krościenko Wyżne 1998 Sen PK -- B.D. B.D. , Z/4902/22 , 2022
2 2 s 1 1:48.08 ANDRZEJEWSKI Kacper KS AZS AWF Kraków 2008 U16 MA -- ZIĘBA Jakub Z/2493/21 2022 LDK!
800 m M
2 2 s 1 1:52.21 MARMON Patryk KS AZS AWF Kraków 1997 Sen MA II SUDOŁ Grzegorz B.D. Z/1189/14 2022 2
5 6 s 1 1:59.49 CHYLIŃSKI Mateusz Kraków Athletics Team 1995 Sen MA III B.D. B.D. SOBCZYK Grzegorz , Z/3015/11 , 2022
7 9 s 1 2:01.09 BARCIK Jakub KS AZS AWF Kraków 2003 U20 MA III DMP DMP U20 GIZA Andrzej MIREK Wacław , Z/0074/17 , 2022 LDK! 44 101
  s 1 DNF SZKOŁA Sebastian KS AZS AWF Kraków # 1996 Sen MA -- SUDOŁ Grzegorz B.D. Z/0081/13 2022 3
  s 1 DNF ZIĘBA Szymon KS AZS AWF Kraków 1999 Sen MA -- DMP KRÓL Zbigniew Z/0312/15 2022
1 5 s 2 1:59.19 PIĄTKOWSKI Piotr Kraków Athletics Team 1983 Masters MA III DMP B.D. Z/3636/22 2022 55
2 8 s 2 2:01.00 LIS Krzysztof AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2002 U23 OP III DMP LACH Magdalena B.D. Z/2244/19 2022 LDK! 45
3 10 s 2 2:02.18 SKRZYPEK Patryk KS AZS AWF Kraków 2006 U18 MA IV DMP U20 ZIĘBA Jakub Z/3427/19 2022 LDK! 96
4 11 s 2 2:03.31 FORYŚ Mateusz Kraków Athletics Team 2004 U20 MA IV SOBCZYK Grzegorz Z/4584/17 2021 LDK!
5 12 s 2 2:03.39 SOBCZYŃSKI Patryk SSR Olimp Strawczyn 2002 U23 SK -- B.D. Z/4285/20 2022
6 13 s 2 2:08.30 KACZMARCZYK Seweryn KS AZS AWF Kraków # 2001 U23 MA -- MIREK Wacław B.D. Z/13564/21 2022
9 17 s 2 2:16.14 MUSIAŁ Kacper KS Sprinterzy.com Kraków 2001 U23 MA -- B.D. Z/3109/20 2022
  s 2 DNF ZIĘBA Wiktor UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2004 U20 PK -- KARKUT Bogdan ŻĄDŁO Jacek KARKUT Bogdan Z/0610/18 2022 5 LDK!
  s 2 DNF ZIMNICKI Adam Kraków Athletics Team 2000 U23 MA -- SOBCZYK Grzegorz B.D. B.D. Z/0133/20 2022
1000 m M
1 1 s 1 2:36.49 WOJCIECHOWSKI Michał KB Witar Tarnobrzeg 1988 Sen PK -- MAŚLANKA Adam Z/3618/15 2022 2 LDK!
2 2 s 1 2:37.21 RYDZYŃSKI Patryk UKS Filipides Teresin 1995 Sen MZ -- B.D. Z/4054/18 2022 3
3 3 s 1 2:41.10 BONDARCHUK Oleh KS Cracovia 1906 Kraków 1996 Sen MA -- KOŁODZIEJ Roman SOBCZYK Grzegorz Z/1967/20 2021
4 4 s 1 2:41.37 MAREKWICA Jakub MKS-MOS Katowice 2006 U18 SL -- DUDAŁA Piotr Z/1209/20 2022
5 5 s 1 2:42.97 KOZIOŁ Przemysław MLUKS Tarnów 1999 Sen MA -- GOLEC Bartłomiej B.D. Z/0228/16 2022
6 6 s 1 2:43.28 SZAL Piotr UKS Romer Rabka-Zdrój 2004 U20 MA -- PERUCKI Wiesław Z/13062/21 2022
7 7 s 1 2:49.63 BIZOŃ Karol MOSM Tychy 2002 U23 SL -- GAWLINA Józef Z/2212/19 2022
9 9 s 1 2:55.41 NOSAL Karol SKL Sucha Beskidzka 2005 U18 MA -- WITKOWSKI Marek Z/3245/22 2022
10 10 s 1 2:55.74 KASPRZAK Ireneusz MKS Piast Głogów 1962 Masters DS -- BIELAWA Przemysław Z/13165/21 2022
12 12 s 1 3:08.60 JANIK Oskar SKL Sucha Beskidzka 2006 U18 MA -- WITKOWSKI Marek Z/1111/22 2022
13 13 s 1 3:12.20 RYBIŃSKI Bartłomiej Kraków Athletics Team 2006 U18 MA -- SOBCZYK Grzegorz Z/2444/20 2022
1 1 s 2 2:51.73 WILK Bartłomiej MOSM Tychy 2007 U16 SL V GAWLINA Józef Z/3409/19 2022
2 2 s 2 2:52.41 STAWIARZ Jan WKS Wawel Kraków 2007 U16 MA V CZYŻ Radosław Z/3141/20 2022
3 3 s 2 3:10.09 KUBLA Michał TS Wieliczanka Wieliczka 2008 U16 MA -- WÓJCIK Teodor Z/2880/22 2022
4 4 s 2 3:23.18 DYKSZAK Tymon TS Wieliczanka Wieliczka 2009 U14 MA -- GIZA Karolina Z/3499/19 2022 LDK!
Wzwyż M
1 1 f 1 2.00 KOSTKIEWICZ Filip KS AZS AWF Kraków 1999 Sen MA II DMP ZAPART Stanisław ZAPART Stanisław Z/0505/15 2022 99
2 2 f 1 1.75 OSUCH Bartosz KS AZS AWF Kraków 1998 Sen MA -- ZAPART Stanisław ZAPART Stanisław Z/1233/14 2022
1 1 f 2 2.00 JUSZCZAK Mateusz KS Victoria Trzebinia 2004 U20 MA II DMP U20 SIERKA Ewa Z/3886/16 2022 BEZ LDK! 134
2 2 f 2 1.70 RADECKI Sebastian UKS Gminy Brzeszcze 2004 U20 MA -- WŁODARCZYK Mirosław Z/4452/18 2022 BEZ
3 3 f 2 1.60 WĘDZICHA Wiktor KS AZS AWF Kraków 2004 U20 MA -- MIREK Wacław Z/3050/18 2022 5
1 1 f 3 1.65 ŁAPCIK Artur KS Victoria Trzebinia 2005 U18 MA -- SIERKA Ewa SIERKA Ewa , Z/2082/17 , 2022 BEZ LDK!
  f 3 NM TRACZYK Radosław UKS Romer Rabka-Zdrój 2006 U18 MA -- DMP U20 PERUCKI Wiesław Z/1507/22 2022
W dal M
1 1 f 1 6.67 HLADYLCHENKO Mykyta KS AZS AWF Kraków 2000 U23 MA +0.7 III ZAPART Stanisław B.D. Z/3690/22 2022
1 1 f 2 6.64 RADECKI Sebastian UKS Gminy Brzeszcze 2004 U20 MA +1.3 III WŁODARCZYK Mirosław Z/4452/18 2022 BEZ
2 2 f 2 6.57 MOLEK Mateusz LKS Stal Mielec 2004 U20 PK +1.6 III TORBA Tomasz TORBA Agnieszka Z/3668/17 2022 4 LDK!
3 3 f 2 6.48 BANIA Nikodem UKS bieganie.pl Stryszawa 2004 U20 MA -0.6 III KUKLA Rafał Z/3733/22 2022 LDK!
4 4 f 2 6.28 WIŚNIEWSKI Dawid TL Athletics Jastrzębie 2003 U20 SL -0.2 IV DMP U20 CIEMAŁA Krystian Z/2062/18 2022 93
5 5 f 2 5.67 LIPKOWSKI Szymon UKS Gimpel Nowy Targ 2003 U20 MA +0.2 -- JABŁOŃSKI Piotr Z/2313/20 2022
1 1 f 3 5.36 DZIEŻA Bartłomiej KS AZS AWF Kraków 2005 U18 MA +3.4 -- GUJA Marta Z/3505/20 2022
  f 3 NM RAŚ Stanisław KS AZS AWF Kraków 2006 U18 MA 0.0 -- DMP DMP U20 GUJA Marta Z/5151/19 2022 LDK!
Trójskok M
  f 1 13.59 HLADYLCHENKO Mykyta KS AZS AWF Kraków 2000 U23 MA +0.7 III ZAPART Stanisław B.D. Z/3690/22 2022
1 1 f 1 14.04 SZUMIEC Michał KS AZS AWF Kraków 2001 U23 MA +1.1 III DMP ZAPART Stanisław B.D. Z/5971/15 2022 79
2 2 f 1 13.72 HLADYLCHENKO Mykyta KS AZS AWF Kraków 2000 U23 MA +2.6 III ZAPART Stanisław B.D. Z/3690/22 2022
3 3 f 1 11.52 OSUCH Bartosz KS AZS AWF Kraków 1998 Sen MA +0.9 -- ZAPART Stanisław ZAPART Stanisław Z/1233/14 2022
4 4 f 1 9.86 GIDZIŃSKI Krzysztof KS AZS AWF Kraków 1959 Masters MA +0.6 -- B.D. Z/14448/21 2022
  f 2 13.09 MAJEWSKI Konrad WKS Wawel Kraków 2005 U18 MA +0.7 IV DMP DMP U20 KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/2762/20 2022 52 99
1 1 f 2 13.14 MAJEWSKI Konrad WKS Wawel Kraków 2005 U18 MA +3.2 IV DMP DMP U20 KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/2762/20 2022 53 100
2 2 f 2 12.62 SZULER Kamil TS Wieliczanka Wieliczka 2005 U18 MA +1.8 IV SKOCZEŃ Marcin Z/3496/19 2022
3 3 f 2 11.92 TRZEBUNIAK Antoni UKS bieganie.pl Stryszawa 2005 U18 MA +1.6 -- KUKLA Rafał Z/5690/18 2022 BEZ LDK!
4 4 f 2 11.82 OLAJOSSY Szymon WKS Wawel Kraków 2005 U18 MA +0.3 -- KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/4004/18 2022 BEZ LDK!
Kula (5) M
1 1 f 1 12.85 NAJDER Bartłomiej UKS bieganie.pl Stryszawa 2006 U18 MA IV KUKLA Rafał Z/2004/21 2022 LDK!
2 2 f 1 11.89 NIEZABITOWSKI Jan UKS Romer Rabka-Zdrój 2005 U18 MA -- DMP U20 PERUCKI Wiesław Z/1423/19 2022 LDK! 87
3 3 f 1 11.37 LIS Czesław MCKiS Jaworzno 1956 Masters SL -- BEDNARCZYK Józef BEDNARCZYK Józef BEZ
4 4 f 1 10.17 FILIPEK Piotr WKS Wawel Kraków 2006 U18 MA -- DMP U20 MICHNIAK Jan Z/2747/20 2022 66
1 1 f 2 11.26 OKRZESIK Paweł UKS bieganie.pl Stryszawa 2007 U16 MA V TRZOP-KUKLA Katarzyna Z/0315/22 2022 LDK!
2 2 f 2 10.01 STOPA Jakub WKS Wawel Kraków 2007 U16 MA -- B.D. Z/2763/20 2022
3 3 f 2 9.23 GUGUŁA Radosław SKS Kusy Kraków 2008 U16 MA -- ŚLUSARCZYK Ewa Z/4707/18 2022 BEZ LDK!
Dysk (1) M
1 1 f 1 39.22 LIS Czesław MCKiS Jaworzno 1956 Masters SL -- BEDNARCZYK Józef BEDNARCZYK Józef BEZ
2 2 f 1 37.17 STOPA Jakub WKS Wawel Kraków 2007 U16 MA IV B.D. Z/2763/20 2022
Dysk (1.5) M
1 1 f 1 24.81 NIEZABITOWSKI Jan UKS Romer Rabka-Zdrój 2005 U18 MA -- PERUCKI Wiesław Z/1423/19 2022 LDK!
Dysk (1.75) M
1 1 f 1 39.43 PRUSAK Mateusz KS AZS AWF Kraków 2003 U20 MA III DMP U20 NIERODA Renata Z/4052/17 2022 111
Dysk (2) M
1 1 f 1 33.25 ZAGRODZKI Adam WKS Wawel Kraków 2002 U23 MA -- DMP SZUBERLA Stanisław Z/2979/16 2022 BEZ 40
Oszczep (800) M
1 1 f 1 49.35 KUSIAK Jakub WKS Wawel Kraków 2000 U23 MA III DMP MICHNIAK Jan B.D. Z/0497/17 2022 57
1 1 f 2 22.64 WĘDZICHA Wiktor KS AZS AWF Kraków 2004 U20 MA -- MIREK Wacław Z/3050/18 2022 5
  f 2 NM GOŁYŹNIAK Maksymilian UKS Gimpel Nowy Targ 2003 U20 MA -- DMP U20 JABŁOŃSKI Piotr Z/9181/21 2022

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 16.808490991592 sekund