Olecko 25.06.2022
Mistrzostwa Województwa Warm.-Mazur. LZS U14 i U16 [DMP] [DMP U20]
100 m K
1 1 s 1 13.26 JANUCHTA Kinga KS AZS UWM Olsztyn 2005 U18 WN -1.1 IV PODOLAK Michał PODOLAK Michał , Z/3459/17 , 2022 4 LDK!
2 2 s 1 14.02 SUCHODOLSKA Natalia KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2010 U14 WN -1.1 V PYTLARCZYK Paweł Z/0345/21 2022
3 4 s 1 14.23 RADŁOWSKA Magdalena KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2010 U14 WN -1.1 V PYTLARCZYK Paweł Z/0334/21 2022
4 7 s 1 14.37 EJDYS Emilia KS AZS UWM Olsztyn 2007 U16 WN -1.1 V PAWŁOWSKI Grzegorz PAWŁOWSKI Grzegorz , Z/2924/18 , 2022 BEZ LDK!
5 9 s 1 14.58 DANELCZYK Weronika KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2010 U14 WN -1.1 -- PYTLARCZYK Paweł Z/0339/21 2022
1 3 s 2 14.05 LEVYTSKA Sofiia LKS Lubawa 2006 U18 WN -0.5 -- TYKARSKI Marek Z/4810/22 2022
2 5 s 2 14.23 ŁOJEWSKA Justyna KS AZS UWM Olsztyn 2009 U14 WN -0.5 V PAWŁOWSKI Grzegorz PAWŁOWSKI Grzegorz , Z/1569/21 , 2022 LDK!
3 6 s 2 14.31 BIEŃKOWSKA Aleksandra GUKS Asy Dywity 2006 U18 WN -0.5 -- NIESTATEK Szymon Z/3180/19 2022 BEZ LDK!
4 8 s 2 14.75 ZIARKO Marika UKS Technik Augustów 2008 U16 PD -0.5 -- SOWÓL Bogusław Z/5585/21 2022 LDK!
5 10 s 2 15.12 KUCIEJEWSKA Jadwiga KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2010 U14 WN -0.5 -- POLEWACZ Małgorzata Z/13696/21 2022
6 11 s 2 15.68 WISKA Karina KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2010 U14 WN -0.5 -- ADAMOWICZ Małgorzata Z/0327/21 2022
1 1 s 3 13.60 TROKOWSKA Amelia KS Jelonki Dobre Miasto 2009 U14 WN -0.6 IV PYTLARCZYK Paweł Z/0653/21 2022
2 2 s 3 14.12 BRZÓSKIEWICZ Julia KS Zamek Kurzętnik 2009 U14 WN -0.6 V PAWŁOWSKA Dorota Z/3731/22 2022 LDK!
3 3 s 3 14.16 GÓRNIK Martyna CSiR Susz 2009 U14 WN -0.6 V SZYSLER Andrzej Z/0245/19 2022 LDK!
4 4 s 3 14.19 MICHALSKA Martyna GUKS Asy Dywity 2009 U14 WN -0.6 V NIESTATEK Szymon Z/2671/21 2022 LDK!
5 5 s 3 14.24 RADŁOWSKA Joanna GUKS Asy Dywity 2009 U14 WN -0.6 V NIESTATEK Szymon Z/1384/21 2022 LDK!
6 6 s 3 14.27 SUCHOCKA Alicja Orka Iława Athletics 2010 U14 WN -0.6 V OSTANEK Aneta Z/2780/20 2022 LDK!
7 9 s 3 14.66 BORKOWSKA Maja GUKS Asy Dywity 2010 U14 WN -0.6 -- NIESTATEK Szymon Z/11302/21 2022 LDK!
1 8 s 4 14.62 GIEDROJĆ Maja LKS Korab Olecko 2009 U14 WN +0.5 -- BRYNDA Marcin Z/0285/22 2022 LDK!
2 10 s 4 14.82 KOCHALSKA Julia CSiR Susz 2009 U14 WN +0.5 -- SZYSLER Andrzej SZYSLER Andrzej , Z/0844/21 , 2022 LDK!
3 11 s 4 14.84 JACKOWSKA Kinga MKL Jurand Szczytno # 2009 U14 WN +0.5 -- BUKOWIECKI Maciej Z/6691/22 2022 LDK!
4 12 s 4 14.99 ROMAN Nikola LKS Masuria Jęcznik 2009 U14 WN +0.5 -- JESIEŃ Anna Z/2141/22 2022
5 15 s 4 15.41 KOMOROWSKA Kornelia UKS Atos Woźnice 2010 U14 WN +0.5 -- BRODOWSKI Wojciech Z/5539/21 2022 LDK!
6 18 s 4 15.82 CHOJNOWSKA Lena GUKS Asy Dywity 2011 U12 WN +0.5 -- LEWANDOWSKA Ewa Z/0261/22 2022 LDK!
7 21 s 4 16.05 KOŁODZIEJ Julia LKS Korab Olecko 2009 U14 WN +0.5 -- NAGOLSKA Monika BRYNDA Marcin , Z/10902/21 , 2022 LDK!
1 17 s 5 15.74 NARWOJSZ Natalia UKS Atos Woźnice 2011 U12 WN -2.1 -- MORGAŚ Tomasz MORGAŚ Tomasz , Z/2373/21 , 2022 LDK!
2 19 s 5 15.87 PYTLARCZYK Zofia KS Jelonki Dobre Miasto 2009 U14 WN -2.1 -- PYTLARCZYK Paweł Z/0648/21 2022
3 22 s 5 16.25 KLINIEWSKA Lena KS Zamek Kurzętnik 2010 U14 WN -2.1 -- PAWŁOWSKA Dorota Z/0842/21 2022 LDK!
4 24 s 5 16.43 KULIK Alicja UKS Atos Woźnice 2010 U14 WN -2.1 -- MORGAŚ Tomasz BRODOWSKI Wojciech , Z/5554/21 , 2022 LDK!
5 26 s 5 16.77 MARCINIAK Julia KS Jelonki Dobre Miasto 2009 U14 WN -2.1 -- PYTLARCZYK Paweł Z/7231/21 2022
6 28 s 5 16.96 EUSTACHIEWICZ Klara LKS Korab Olecko 2009 U14 WN -2.1 -- BRYNDA Marcin Z/10900/21 2022 LDK!
1 27 s 6 16.85 HARBACZONEK Nina LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński 2009 U14 WN +0.1 -- OLSZEWSKI Marek Z/0272/22 2022 LDK!
2 32 s 6 17.41 REJTERADA Maria UKS Atos Woźnice 2010 U14 WN +0.1 -- MORGAŚ Tomasz Z/0042/22 2022 LDK!
3 35 s 6 18.17 RZEPCZYŃSKA Maja LKS Masuria Jęcznik 2010 U14 WN +0.1 -- JESIEŃ Anna Z/2142/22 2022
4 38 s 6 18.76 PRUSZYŃSKA Zofia UKS Atos Woźnice 2010 U14 WN +0.1 -- BRODOWSKI Wojciech Z/0041/22 2022 LDK!
5 39 s 6 19.77 KACZOROWSKA Aleksandra UKS Atos Woźnice 2010 U14 WN +0.1 -- MORGAŚ Tomasz Z/3872/22 2022 LDK!
1 14 s 7 15.25 KUŚMIERCZYK Michalina MKL Jurand Szczytno 2010 U14 WN -0.8 -- BUKOWIECKA Danuta Z/4144/22 2022 LDK!
2 20 s 7 15.90 ŁAPUCKA Zofia LKS Korab Olecko 2009 U14 WN -0.8 -- BRYNDA Marcin Z/4908/22 2022 LDK!
3 23 s 7 16.38 JEZIORSKA Maja Orka Iława Athletics 2011 U12 WN -0.8 -- OSTANEK Aneta Z/14519/21 2022 LDK!
4 30 s 7 16.98 POTORSKA Julia LKS Lubawa 2011 U12 WN -0.8 -- TYKARSKI Marek Z/9552/21 2022 LDK!
5 31 s 7 17.04 GUZOWSKA Agnieszka LKS Lubawa 2011 U12 WN -0.8 -- B.D. Z/1258/22 2022
6 37 s 7 18.61 JUCHNOWSKA Zuzanna UKS MOSiR Działdowo 2010 U14 WN -0.8 -- CYTLAŁ Jacek Z/3286/22 2022 LDK!
1 7 s 8 14.62 TASARZ Michalina Orka Iława Athletics 2010 U14 WN -0.6 -- OSTANEK Aneta Z/3980/21 2022 LDK!
2 13 s 8 15.01 ZAJĄCZKOWSKA Kaja UKS Piorun Barczewo 2009 U14 WN -0.6 -- B.D. Z/4928/22 2022
3 16 s 8 15.43 TARADEJNA Oliwia UKS Piorun Barczewo 2010 U14 WN -0.6 -- B.D. Z/4927/22 2022
4 25 s 8 16.59 ZIELIŃSKA Aniela Orka Iława Athletics 2011 U12 WN -0.6 -- OSTANEK Aneta Z/3867/22 2022 LDK!
5 29 s 8 16.96 CHMIELEWSKA Karina LKS Masuria Jęcznik 2011 U12 WN -0.6 -- JESIEŃ Anna Z/4924/22 2022
6 33 s 8 18.14 ALEKSANDROWICZ Aleksandra UKS Piorun Barczewo 2012 U12 WN -0.6 -- B.D. Z/4933/22 2022
7 36 s 8 18.44 MALINOWSKA Ola LKS Lubawa 2011 U12 WN -0.6 -- TYKARSKI Marek Z/8195/21 2022 LDK!
1 1 e 12.90 SZCZYPIŃSKA Kaja Orka Iława Athletics 2007 U16 WN -0.8 III OSTANEK Aneta Z/3796/20 2022 LDK!
2 7 e 1 13.64 BANACKA Maja LKS Lubawa 2007 U16 WN -0.8 IV KOŁODZIEJSKI Leszek Z/2376/21 2022
3 9 e 1 13.78 CHOJNOWSKA Adrianna GUKS Asy Dywity 2008 U16 WN -0.8 IV NIESTATEK Szymon Z/2668/21 2022 LDK!
4 14 e 1 14.65 NARWOJSZ Magdalena UKS Atos Woźnice 2008 U16 WN -0.8 -- BRODOWSKI Wojciech Z/1610/20 2022 LDK!
5 18 e 1 15.34 DEPCZYŃSKA Wiktoria LKS Lubawa 2007 U16 WN -0.8 -- TYKARSKI Marek TYKARSKI Marek , Z/3225/19 , 2022 LDK!
1 2 e 2 12.96 TOMCZYK Natalia LKS Korab Olecko 2008 U16 WN -1.2 III BRYNDA Marcin Z/3217/20 2022 LDK!
2 8 e 2 13.68 SOBCZYŃSKA Aleksandra Orka Iława Athletics 2007 U16 WN -1.2 IV OSTANEK Aneta Z/12559/21 2022 LDK!
3 10 e 2 13.96 ZIĘBA Natalia Orka Iława Athletics 2008 U16 WN -1.2 V OSTANEK Aneta B.D. Z/4265/19 2022 LDK!
4 12 e 2 14.52 SZAUER Julia LKS Lubawa 2007 U16 WN -1.2 -- TYKARSKI Marek Z/2820/19 2022
5 21 e 2 17.06 DZIEWIACIEŃ Oliwia Dominika UKS Atos Woźnice 2008 U16 WN -1.2 -- BRODOWSKI Wojciech Z/3919/22 2022
1 3 e 3 13.20 BARICA Kinga CSiR Susz 2008 U16 WN -0.9 III SZYSLER Andrzej Z/0244/19 2022 BEZ LDK!
2 6 e 3 13.53 JAROSZEWSKA Aleksandra NKS Nowe Miasto Lubawskie 2007 U16 WN -0.9 IV B.D. Z/1379/21 2022
3 11 e 3 14.14 WARSIEWICZ Karolina LKS Korab Olecko 2007 U16 WN -0.9 V BRYNDA Marcin Z/0225/21 2022 LDK!
4 15 e 3 14.80 KAMIŃSKA Laura LKS Lubawa 2008 U16 WN -0.9 -- TYKARSKI Marek Z/3987/21 2022
5 17 e 3 15.00 KOZŁOWSKA Aleksandra KS Jelonki Dobre Miasto 2007 U16 WN -0.9 -- PYTLARCZYK Paweł Z/7243/21 2022
6 20 e 3 15.57 KULIŚ Lena UKS Atos Woźnice 2008 U16 WN -0.9 -- BRODOWSKI Wojciech Z/3920/22 2022
1 4 e 4 13.39 PRUSIK Maja MKL Jurand Szczytno 2008 U16 WN -1.4 IV BUKOWIECKA Danuta Z/3518/21 2022 LDK!
2 5 e 4 13.41 MALESZKA Patrycja GUKS Asy Dywity 2008 U16 WN -1.4 IV NIESTATEK Szymon Z/2716/20 2022 LDK!
3 13 e 4 14.61 KOŁODZIEJ Dominika LKS Korab Olecko 2008 U16 WN -1.4 -- NAGOLSKA Monika BRYNDA Marcin , Z/10901/21 , 2022 LDK!
4 16 e 4 14.95 JAKUBOWSKA Jowita LKS Lubawa 2008 U16 WN -1.4 -- TYKARSKI Marek TYKARSKI Marek Z/2379/21 2022 LDK!
5 19 e 4 15.52 CIEŚLIKOWSKA Nadia LKS Lubawa 2008 U16 WN -1.4 -- TYKARSKI Marek TYKARSKI Marek , Z/0365/22 , 2022 LDK!
1 1 f 1 12.88 TOMCZYK Natalia LKS Korab Olecko 2008 U16 WN +0.8 III BRYNDA Marcin Z/3217/20 2022 LDK!
2 2 f 1 12.89 SZCZYPIŃSKA Kaja Orka Iława Athletics 2007 U16 WN +0.8 III OSTANEK Aneta Z/3796/20 2022 LDK!
3 3 f 1 13.10 PRUSIK Maja MKL Jurand Szczytno 2008 U16 WN +0.8 III BUKOWIECKA Danuta Z/3518/21 2022 LDK!
4 4 f 1 13.27 MALESZKA Patrycja GUKS Asy Dywity 2008 U16 WN +0.8 IV NIESTATEK Szymon Z/2716/20 2022 LDK!
5 5 f 1 13.30 BARICA Kinga CSiR Susz 2008 U16 WN +0.8 IV SZYSLER Andrzej Z/0244/19 2022 BEZ LDK!
6 6 f 1 13.63 SOBCZYŃSKA Aleksandra Orka Iława Athletics 2007 U16 WN +0.8 IV OSTANEK Aneta Z/12559/21 2022 LDK!
7 7 f 1 13.65 BANACKA Maja LKS Lubawa 2007 U16 WN +0.8 IV KOŁODZIEJSKI Leszek Z/2376/21 2022
8 8 f 1 13.77 JAROSZEWSKA Aleksandra NKS Nowe Miasto Lubawskie 2007 U16 WN +0.8 IV B.D. Z/1379/21 2022
200 m K
1 1 s 1 27.10 MAJEWSKA Zuzanna KS AZS UWM Olsztyn 2007 U16 WN -2.8 III B.D. PAWŁOWSKI Grzegorz , Z/3401/21 , 2022 LDK!
2 2 s 1 28.07 JANUCHTA Kinga KS AZS UWM Olsztyn 2005 U18 WN -2.8 IV DMP U20 PODOLAK Michał PODOLAK Michał , Z/3459/17 , 2022 4 LDK! 91
3 3 s 1 29.15 LEVYTSKA Sofiia LKS Lubawa 2006 U18 WN -2.8 -- TYKARSKI Marek Z/4810/22 2022
4 4 s 1 29.18 SOBCZYŃSKA Aleksandra Orka Iława Athletics 2007 U16 WN -2.8 V OSTANEK Aneta Z/12559/21 2022 LDK!
5 5 s 1 29.82 ŁASZENKOW Amelia KS Jelonki Dobre Miasto 2006 U18 WN -2.8 -- PYTLARCZYK Paweł PYTLARCZYK Paweł Z/0377/18 2022 BEZ LDK!
6 6 s 1 30.25 EJDYS Emilia KS AZS UWM Olsztyn 2007 U16 WN -2.8 V PAWŁOWSKI Grzegorz PAWŁOWSKI Grzegorz , Z/2924/18 , 2022 BEZ LDK!
300 m K
1 1 s 1 43.61 DYMEK Iga KS AZS UWM Olsztyn 2007 U16 WN III PAWŁOWSKI Grzegorz Z/1239/20 2022 LDK!
2 2 s 1 46.90 KĘDZIOR Aniela KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2009 U14 WN V ADAMOWICZ Małgorzata POLEWACZ Małgorzata , Z/1793/21 , 2022 LDK!
3 3 s 1 48.05 ŁOJEWSKA Justyna KS AZS UWM Olsztyn 2009 U14 WN V PAWŁOWSKI Grzegorz PAWŁOWSKI Grzegorz , Z/1569/21 , 2022 LDK!
1 4 s 2 50.11 CZULEWICZ Kamila UKS Technik Augustów 2008 U16 PD -- SOWÓL Bogusław Z/2412/21 2022 LDK!
2 5 s 2 51.83 KUCIEJEWSKA Jadwiga KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2010 U14 WN -- POLEWACZ Małgorzata Z/13696/21 2022
3 6 s 2 52.90 SZACUŃ Maja UKS Technik Augustów 2009 U14 PD -- SOWÓL Bogusław Z/2416/21 2022 LDK!
1 1 s 3 46.35 LUBIENIECKA Gabriela Orka Iława Athletics 2009 U14 WN IV B.D. OSTANEK Aneta , Z/4261/19 , 2022 LDK!
2 2 s 3 46.56 SIECIŃSKA Zuzanna CSiR Susz 2009 U14 WN V SZYSLER Andrzej SZYSLER Andrzej , Z/0590/21 , 2022 LDK!
3 3 s 3 47.14 TROKOWSKA Amelia KS Jelonki Dobre Miasto 2009 U14 WN V PYTLARCZYK Paweł Z/0653/21 2022
4 4 s 3 47.34 MICHALSKA Martyna GUKS Asy Dywity 2009 U14 WN V NIESTATEK Szymon Z/2671/21 2022 LDK!
5 12 s 3 52.03 BARTKOWSKA Maja LKS Lubawa 2009 U14 WN -- TYKARSKI Marek Z/2377/21 2022
1 7 s 4 50.93 BRZÓSKIEWICZ Julia KS Zamek Kurzętnik 2009 U14 WN -- PAWŁOWSKA Dorota Z/3731/22 2022 LDK!
2 10 s 4 51.84 KOCHALSKA Julia CSiR Susz 2009 U14 WN -- SZYSLER Andrzej SZYSLER Andrzej , Z/0844/21 , 2022 LDK!
3 14 s 4 52.60 CHOJNOWSKA Lena GUKS Asy Dywity 2011 U12 WN -- LEWANDOWSKA Ewa Z/0261/22 2022 LDK!
1 9 s 5 51.37 GIEDROJĆ Maja LKS Korab Olecko 2009 U14 WN -- BRYNDA Marcin Z/0285/22 2022 LDK!
2 11 s 5 51.87 KANIEWSKA Amelia Orka Iława Athletics 2009 U14 WN -- LDK!
3 13 s 5 52.36 PYTLARCZYK Zofia KS Jelonki Dobre Miasto 2009 U14 WN -- PYTLARCZYK Paweł Z/0648/21 2022
4 16 s 5 53.22 PIETRZAK Elżbieta UKS MOSiR Działdowo 2010 U14 WN -- CYTLAŁ Jacek Z/1827/22 2022 LDK!
5 18 s 5 54.46 KOŁODZIEJ Julia LKS Korab Olecko 2009 U14 WN -- NAGOLSKA Monika BRYNDA Marcin , Z/10902/21 , 2022 LDK!
1 6 s 6 50.56 GRABOWSKA Amelia GUKS Asy Dywity 2011 U12 WN -- LEWANDOWSKA Ewa Z/3407/22 2022 LDK!
2 17 s 6 53.72 KUŚMIERCZYK Michalina MKL Jurand Szczytno 2010 U14 WN -- BUKOWIECKA Danuta Z/4144/22 2022 LDK!
3 19 s 6 54.85 DUDA Marcelina KS Jelonki Dobre Miasto 2010 U14 WN -- PYTLARCZYK Paweł Z/13698/21 2022
4 20 s 6 56.77 DUDA Małgorzata KS Jelonki Dobre Miasto 2010 U14 WN -- PYTLARCZYK Paweł Z/13699/21 2022
1 15 s 7 52.90 MIERZEJEWSKA Gabriela MKL Jurand Szczytno 2010 U14 WN -- BUKOWIECKA Danuta Z/9818/21 2022 LDK!
2 24 s 7 62.25 EUSTACHIEWICZ Klara LKS Korab Olecko 2009 U14 WN -- BRYNDA Marcin Z/10900/21 2022 LDK!
3 25 s 7 63.56 KLINIEWSKA Lena KS Zamek Kurzętnik 2010 U14 WN -- PAWŁOWSKA Dorota Z/0842/21 2022 LDK!
4 26 s 7 71.28 ALEKSANDROWICZ Aleksandra UKS Piorun Barczewo 2012 U12 WN -- B.D. Z/4933/22 2022
1 5 s 8 49.58 ZAJĄCZKOWSKA Kaja UKS Piorun Barczewo 2009 U14 WN -- B.D. Z/4928/22 2022
2 8 s 8 51.30 TARADEJNA Oliwia UKS Piorun Barczewo 2010 U14 WN -- B.D. Z/4927/22 2022
3 21 s 8 58.83 BIAŁCZAK Alicja LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński 2011 U12 WN -- OLSZEWSKI Marek Z/0263/22 2022 LDK!
4 22 s 8 59.59 POTORSKA Julia LKS Lubawa 2011 U12 WN -- TYKARSKI Marek Z/9552/21 2022 LDK!
5 23 s 8 62.04 ŁAPUCKA Zofia LKS Korab Olecko 2009 U14 WN -- BRYNDA Marcin Z/4908/22 2022 LDK!
1 1 s 9 41.80 TOMCZYK Natalia LKS Korab Olecko 2008 U16 WN II BRYNDA Marcin Z/3217/20 2022 LDK!
2 2 s 9 42.95 MALESZKA Patrycja GUKS Asy Dywity 2008 U16 WN II NIESTATEK Szymon Z/2716/20 2022 LDK!
3 3 s 9 44.53 CHOJNOWSKA Adrianna GUKS Asy Dywity 2008 U16 WN III NIESTATEK Szymon Z/2668/21 2022 LDK!
4 5 s 9 46.42 NAGÓRSKA Daria LKS Masuria Jęcznik 2008 U16 WN IV JESIEŃ Anna Z/1514/20 2022
5 7 s 9 47.39 BANACKA Maja LKS Lubawa 2007 U16 WN V KOŁODZIEJSKI Leszek Z/2376/21 2022
1 4 s 10 45.19 PRUSIK Maja MKL Jurand Szczytno 2008 U16 WN IV BUKOWIECKA Danuta Z/3518/21 2022 LDK!
2 6 s 10 47.11 OLSZEWSKA Julia GUKS Asy Dywity 2007 U16 WN V NIESTATEK Szymon Z/2345/21 2022 LDK!
3 8 s 10 47.43 SZUKIEŁOWICZ Maja UKS Flop Wilkasy 2008 U16 WN V TWOREK Urszula Z/2512/22 2022
4 9 s 10 47.94 LABICKA Oliwia LKS Lubawa 2008 U16 WN V TYKARSKI Marek TYKARSKI Marek Z/2394/21 2022 LDK!
5 10 s 10 48.42 KANICZ Aleksandra LKS Lubawa 2008 U16 WN V TYKARSKI Marek Z/2382/21 2022
400 m K
1 1 s 1 62.84 GRZESIUKIEWICZ Dominika UKS Technik Augustów 2006 U18 PD IV SOWÓL Jolanta SOWÓL Bogusław , Z/5466/19 , 2022 LDK!
2 2 s 1 63.18 SMOLICZ Pola KS AZS UWM Olsztyn 2007 U16 WN IV PAWŁOWSKI Grzegorz PAWŁOWSKI Grzegorz , Z/0396/20 , 2022 LDK!
3 3 s 1 64.06 ORZECHOWSKA Dorota KS AZS UWM Olsztyn 2005 U18 WN IV PAWŁOWSKI Grzegorz Z/1560/18 2022 5 LDK!
4 4 s 1 64.58 BIEŃKOWSKA Aleksandra GUKS Asy Dywity 2006 U18 WN -- NIESTATEK Szymon Z/3180/19 2022 BEZ LDK!
5 5 s 1 65.56 WNUKOWSKA Justyna UKS Technik Augustów 2006 U18 PD -- SOWÓL Bogusław Z/0208/21 2022 LDK!
6 6 s 1 73.58 ŁASZENKOW Amelia KS Jelonki Dobre Miasto 2006 U18 WN -- PYTLARCZYK Paweł PYTLARCZYK Paweł Z/0377/18 2022 BEZ LDK!
600 m K
1 1 s 1 1:54.44 KOSTYRA Julia KS Jelonki Dobre Miasto 2009 U14 WN -- PYTLARCZYK Paweł Z/0651/21 2022
2 2 s 1 1:55.87 KANICZ Maja LKS Lubawa 2010 U14 WN -- TYKARSKI Marek Z/2383/21 2022 LDK!
3 3 s 1 1:58.44 DANELCZYK Weronika KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2010 U14 WN -- PYTLARCZYK Paweł Z/0339/21 2022
4 4 s 1 1:59.91 PIETRZAK Elżbieta UKS MOSiR Działdowo 2010 U14 WN -- CYTLAŁ Jacek Z/1827/22 2022 LDK!
5 5 s 1 2:01.98 LESZCZYŃSKA Julia KS Jelonki Dobre Miasto 2009 U14 WN -- PYTLARCZYK Paweł Z/7240/21 2022
6 6 s 1 2:02.69 ŻARCZYŃSKA Julia GUKS Asy Dywity 2010 U14 WN -- NIESTATEK Szymon Z/0259/22 2022 LDK!
7 7 s 1 2:12.47 KOZIEJ Lena Orka Iława Athletics 2010 U14 WN -- OSTANEK Aneta Z/1465/22 2022 LDK!
1 1 s 2 1:43.19 KACA Emilia CSiR Susz 2008 U16 WN IV SZYSLER Andrzej Z/0184/19 2022 BEZ LDK!
2 2 s 2 1:46.45 CHORUŻY Karolina LKS Korab Olecko 2008 U16 WN V NAGOLSKA Monika BRYNDA Marcin , Z/10899/21 , 2022 LDK!
3 3 s 2 1:50.31 OLSZEWSKA Julia GUKS Asy Dywity 2007 U16 WN -- NIESTATEK Szymon Z/2345/21 2022 LDK!
4 4 s 2 1:52.13 KARCZEWSKA Oliwia UKS Technik Augustów 2008 U16 PD -- OLSZEWSKI Ryszard OLSZEWSKI Ryszard , Z/5280/21 , 2022 LDK!
5 5 s 2 1:55.56 MIŁKOWSKA Anna LKS Masuria Jęcznik 2008 U16 WN -- JESIEŃ Anna Z/1513/20 2022
6 6 s 2 1:55.67 TOMASZEWSKA Lena KS Jelonki Dobre Miasto 2008 U16 WN -- PYTLARCZYK Paweł PYTLARCZYK Paweł , Z/0652/21 , 2022 LDK!
7 7 s 2 2:04.42 ZABŁOCKA Alicja Orka Iława Athletics 2008 U16 WN -- OSTANEK Aneta Z/3795/20 2022 LDK!
  s 2 DNF KAKOWSKA Maria MKL Jurand Szczytno 2008 U16 WN -- BUKOWIECKA Danuta Z/4180/22 2022 LDK!
1000 m K
1 1 s 1 3:21.02 ORZOŁEK Maria UKS Flop Wilkasy 2007 U16 WN IV TWOREK Urszula Z/2516/22 2022
2 2 s 1 3:28.77 ZYGIEL Oliwia KS Jelonki Dobre Miasto 2007 U16 WN V PYTLARCZYK Paweł PYTLARCZYK Paweł Z/3156/19 2022 BEZ LDK!
3 3 s 1 3:54.23 WISKA Karina KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2010 U14 WN -- ADAMOWICZ Małgorzata Z/0327/21 2022
4 4 s 1 4:00.58 KOZŁOWSKA Aleksandra KS Jelonki Dobre Miasto 2007 U16 WN -- PYTLARCZYK Paweł Z/7243/21 2022
300 m pł K
1 1 s 1 50.15 JUROWSKA Lidia UKS Flop Wilkasy 2007 U16 WN IV TWOREK Urszula Z/2513/22 2022
2 2 s 1 51.03 NAGÓRSKA Daria LKS Masuria Jęcznik 2008 U16 WN IV JESIEŃ Anna Z/1514/20 2022
3 3 s 1 56.82 ZAMOŻNIEWICZ Oliwia UKS Technik Augustów 2007 U16 PD -- SOWÓL Bogusław Z/1264/22 2022 LDK!
1500 m prz K
1 s 1 5:48.13 ORZECHOWSKA Michalina KS AZS UWM Olsztyn 2005 U18 WN IV DMP U20 PAWŁOWSKI Grzegorz PODOLAK Michał # Z/2374/19 2022 LDK! 85
  s 1 DNF SKRZYNIARZ Paulina CSiR Susz 2006 U18 WN -- SZYSLER Andrzej Z/0186/19 2022 4 LDK!
4x100 m K
1 1 s 1 55.11 KOŻUSZEK Dominika
NAGAJEWSKA Aleksandra
KOSTYRA Julia
TROKOWSKA Amelia
KS Jelonki Dobre Miasto 2009
2009
2009
2009
U14 WMZ -- PYTLARCZYK Paweł PYTLARCZYK Paweł
PYTLARCZYK Paweł PYTLARCZYK Paweł
PYTLARCZYK Paweł
PYTLARCZYK Paweł
, Z/0650/21
, Z/0644/21
Z/0651/21
Z/0653/21
, 2022
, 2022
2022
2022




2 3 s 1 57.53 GRABOWSKA Amelia
RADŁOWSKA Joanna
JACKOWSKA Kinga
BORKOWSKA Maja
GUKS Asy Dywity 2011
2009
2009
2010
U14 WMZ -- LEWANDOWSKA Ewa
NIESTATEK Szymon
BUKOWIECKI Maciej
NIESTATEK Szymon
Z/3407/22
Z/1384/21
Z/6691/22
Z/11302/21
2022
2022
2022
2022




3 5 s 1 62.45 POTORSKA Julia
GUZOWSKA Agnieszka
BARTKOWSKA Maja
KANICZ Maja
LKS Lubawa 2011
2011
2009
2010
U14 WMZ -- TYKARSKI Marek
B.D.
TYKARSKI Marek
TYKARSKI Marek
Z/9552/21
Z/1258/22
Z/2377/21
Z/2383/21
2022
2022
2022
2022




1 6 s 2 63.42 RYDEL Amelia
LIBERACKA Wiktoria
KUŁAKOWSKA Weronika
KASPROWICZ Marika
LKS Lubawa 2010
2010
2009
2010
U14 WMZ -- KOŁODZIEJSKI Leszek
TYKARSKI Marek
KOŁODZIEJSKI Leszek KOŁODZIEJSKI Leszek
TYKARSKI Marek
Z/4090/22
Z/3988/21
, Z/3986/22
Z/0034/22
2022
2022
, 2022
2022




2 4 s 2 61.25 PYTLARCZYK Zofia
DUDA Marcelina
CZAPLEJEWICZ Wiktoria
LESZCZYŃSKA Julia
KS Jelonki Dobre Miasto 2009
2010
2010
2009
U14 WMZ -- PYTLARCZYK Paweł
PYTLARCZYK Paweł
PYTLARCZYK Paweł
PYTLARCZYK Paweł
Z/0648/21
Z/13698/21
Z/13700/21
Z/7240/21
2022
2022
2022
2022




3 7 s 2 66.28 ANTONOWICZ Julia
ZAMORSKA Gabriela
GAJOWNIK-ŁAWNICZAK Otylia
HARBACZONEK Nina
LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński 2009
2009
2009
2009
U14 WMZ -- OLSZEWSKI Marek
OLSZEWSKI Marek
OLSZEWSKI Marek
OLSZEWSKI Marek
Z/0262/22
Z/0267/22
Z/0271/22
Z/0272/22
2022
2022
2022
2022




4 2 s 2 55.83 DANELCZYK Weronika
RADŁOWSKA Magdalena
KĘDZIOR Aniela
SUCHODOLSKA Natalia
KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2010
2010
2009
2010
U14 WMZ -- PYTLARCZYK Paweł
PYTLARCZYK Paweł
ADAMOWICZ Małgorzata POLEWACZ Małgorzata
PYTLARCZYK Paweł
Z/0339/21
Z/0334/21
, Z/1793/21
Z/0345/21
2022
2022
, 2022
2022




1 1 s 3 54.09 MICHALSKA Martyna
CHOJNOWSKA Adrianna
OLSZEWSKA Julia
MALESZKA Patrycja
GUKS Asy Dywity 2009
2008
2007
2008
U16 WMZ -- NIESTATEK Szymon
NIESTATEK Szymon
NIESTATEK Szymon
NIESTATEK Szymon
Z/2671/21
Z/2668/21
Z/2345/21
Z/2716/20
2022
2022
2022
2022




2 4 s 3 56.29 ZYGIEL Oliwia
BIGAJ Nikola
KOZŁOWSKA Aleksandra
POLAK Zuzanna
KS Jelonki Dobre Miasto 2007
2008
2007
2008
U16 WMZ -- PYTLARCZYK Paweł PYTLARCZYK Paweł
PYTLARCZYK Paweł
PYTLARCZYK Paweł
PYTLARCZYK Paweł
Z/3156/19
Z/0654/21
Z/7243/21
Z/0645/21
2022
2022
2022
2022
BEZ



3 5 s 3 56.84 GÓRNIK Martyna
SIECIŃSKA Zuzanna
KACA Emilia
BARICA Kinga
CSiR Susz 2009
2009
2008
2008
U16 WMZ -- SZYSLER Andrzej
SZYSLER Andrzej SZYSLER Andrzej
SZYSLER Andrzej
SZYSLER Andrzej
Z/0245/19
, Z/0590/21
Z/0184/19
Z/0244/19
2022
, 2022
2022
2022


BEZ
BEZ
4 7 s 3 60.46 CHMIELEWSKA Karina
MIŁKOWSKA Anna
ROMAN Nikola
NAGÓRSKA Daria
LKS Masuria Jęcznik 2011
2008
2009
2008
U16 WMZ -- JESIEŃ Anna
JESIEŃ Anna
JESIEŃ Anna
JESIEŃ Anna
Z/4924/22
Z/1513/20
Z/2141/22
Z/1514/20
2022
2022
2022
2022




1 2 s 4 55.28 KOŁODZIEJ Dominika
WARSIEWICZ Karolina
GIEDROJĆ Maja
TOMCZYK Natalia
LKS Korab Olecko 2008
2007
2009
2008
U16 WMZ -- NAGOLSKA Monika BRYNDA Marcin
BRYNDA Marcin
BRYNDA Marcin
BRYNDA Marcin
, Z/10901/21
Z/0225/21
Z/0285/22
Z/3217/20
, 2022
2022
2022
2022




2 3 s 4 56.23 JAKUBOWSKA Jowita
KAMIŃSKA Laura
KANICZ Aleksandra
BANACKA Maja
LKS Lubawa 2008
2008
2008
2007
U16 WMZ -- TYKARSKI Marek TYKARSKI Marek
TYKARSKI Marek
TYKARSKI Marek
KOŁODZIEJSKI Leszek
Z/2379/21
Z/3987/21
Z/2382/21
Z/2376/21
2022
2022
2022
2022




3 6 s 4 58.92 DEPCZYŃSKA Wiktoria
LABICKA Oliwia
SZAUER Julia
CIEŚLIKOWSKA Nadia
LKS Lubawa 2007
2008
2007
2008
U16 WMZ -- TYKARSKI Marek TYKARSKI Marek
TYKARSKI Marek TYKARSKI Marek
TYKARSKI Marek
TYKARSKI Marek TYKARSKI Marek
, Z/3225/19
Z/2394/21
Z/2820/19
, Z/0365/22
, 2022
2022
2022
, 2022




Wzwyż K
1 1 f 1 1.64 PIĘDZIAK Julia LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński 2004 U20 WN II GIERYSZEWSKI Andrzej Z/0917/19 2022 LDK!
1 1 f 2 1.34 KOŻUSZEK Dominika KS Jelonki Dobre Miasto 2009 U14 WN -- PYTLARCZYK Paweł PYTLARCZYK Paweł , Z/0650/21 , 2022 LDK!
2 2 f 2 1.34 NAGAJEWSKA Aleksandra KS Jelonki Dobre Miasto 2009 U14 WN -- PYTLARCZYK Paweł PYTLARCZYK Paweł , Z/0644/21 , 2022 LDK!
3 3 f 2 1.30 CYTLAŁ Maria UKS MOSiR Działdowo 2009 U14 WN -- CYTLAŁ Jacek Z/3504/19 2022 LDK!
4 4 f 2 1.25 SIECIŃSKA Zuzanna CSiR Susz 2009 U14 WN -- SZYSLER Andrzej SZYSLER Andrzej , Z/0590/21 , 2022 LDK!
5 5 f 2 1.25 NADROWSKA Oliwia CSiR Susz 2009 U14 WN -- SZYSLER Andrzej Z/4910/22 2022
6 6 f 2 1.20 SZYMAŃSKA Lena UKS MOSiR Działdowo 2010 U14 WN -- CYTLAŁ Jacek Z/1829/22 2022 LDK!
7 7 f 2 1.15 CZAPLEJEWICZ Wiktoria KS Jelonki Dobre Miasto 2010 U14 WN -- PYTLARCZYK Paweł Z/13700/21 2022
1 1 f 3 1.30 TOMASZEWSKA Lena KS Jelonki Dobre Miasto 2008 U16 WN -- PYTLARCZYK Paweł PYTLARCZYK Paweł , Z/0652/21 , 2022 LDK!
2 2 f 3 1.30 BORKOWSKA Oliwia UKS MOSiR Działdowo 2007 U16 WN -- CYTLAŁ Jacek Z/3284/22 2022 LDK!
3 3 f 3 1.25 BORAWSKA Michalina UKS Flop Wilkasy 2008 U16 WN -- TWOREK Urszula Z/2518/22 2022
4 4 f 3 1.20 ZYGIEL Oliwia KS Jelonki Dobre Miasto 2007 U16 WN -- PYTLARCZYK Paweł PYTLARCZYK Paweł Z/3156/19 2022 BEZ LDK!
W dal K
1 1 f 1 5.05 WĄDOŁOWSKA Wiktoria UKS Atos Woźnice 2006 U18 WN +0.5 IV PALUCH Krystian BRODOWSKI Wojciech Z/0834/19 2022 LDK!
2 2 f 1 4.74 TWOREK Urszula NKS Nowe Miasto Lubawskie 1998 Sen WN +0.6 -- B.D. Z/0152/14 2021
1 1 f 2 4.62 JUROWSKA Lidia UKS Flop Wilkasy 2007 U16 WN +0.6 V TWOREK Urszula Z/2513/22 2022
2 2 f 2 4.52 BARICA Kinga CSiR Susz 2008 U16 WN +0.5 V SZYSLER Andrzej Z/0244/19 2022 BEZ LDK!
3 3 f 2 4.33 KACA Emilia CSiR Susz 2008 U16 WN +0.3 -- SZYSLER Andrzej Z/0184/19 2022 BEZ LDK!
4 4 f 2 4.24 ZIĘBA Natalia Orka Iława Athletics 2008 U16 WN +0.8 -- OSTANEK Aneta B.D. Z/4265/19 2022 LDK!
5 5 f 2 3.97 POLAK Zuzanna KS Jelonki Dobre Miasto 2008 U16 WN +0.3 -- PYTLARCZYK Paweł Z/0645/21 2022
6 6 f 2 3.82 SZAUER Julia LKS Lubawa 2007 U16 WN +0.1 -- TYKARSKI Marek Z/2820/19 2022
7 7 f 2 3.73 DEPCZYŃSKA Wiktoria LKS Lubawa 2007 U16 WN +0.9 -- TYKARSKI Marek TYKARSKI Marek , Z/3225/19 , 2022 LDK!
8 8 f 2 3.61 DOMYSŁAWSKA Aleksandra UKS Flop Wilkasy 2008 U16 WN +0.3 -- TWOREK Urszula Z/2519/22 2022
9 9 f 2 3.41 KULIŚ Lena UKS Atos Woźnice 2008 U16 WN +0.3 -- BRODOWSKI Wojciech Z/3920/22 2022
10 10 f 2 3.24 NARWOJSZ Magdalena UKS Atos Woźnice 2008 U16 WN +0.1 -- BRODOWSKI Wojciech Z/1610/20 2022 LDK!
11 11 f 2 3.08 BIGAJ Nikola KS Jelonki Dobre Miasto 2008 U16 WN -0.1 -- PYTLARCZYK Paweł Z/0654/21 2022
12 12 f 2 2.91 DZIEWIACIEŃ Oliwia Dominika UKS Atos Woźnice 2008 U16 WN +0.3 -- BRODOWSKI Wojciech Z/3919/22 2022
W dal strefa K
1 1 f 1 4.87 GÓRNIK Martyna CSiR Susz 2009 U14 WN 0.0 -- SZYSLER Andrzej Z/0245/19 2022 LDK!
2 2 f 1 4.85 CYTLAŁ Maria UKS MOSiR Działdowo 2009 U14 WN 0.0 -- CYTLAŁ Jacek Z/3504/19 2022 LDK!
3 3 f 1 4.55 RADŁOWSKA Magdalena KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2010 U14 WN 0.0 -- PYTLARCZYK Paweł Z/0334/21 2022
4 4 f 1 4.52 NAGAJEWSKA Aleksandra KS Jelonki Dobre Miasto 2009 U14 WN 0.0 -- PYTLARCZYK Paweł PYTLARCZYK Paweł , Z/0644/21 , 2022 LDK!
5 5 f 1 4.32 SUCHODOLSKA Natalia KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2010 U14 WN 0.0 -- PYTLARCZYK Paweł Z/0345/21 2022
6 6 f 1 4.30 SZYMAŃSKA Lena UKS MOSiR Działdowo 2010 U14 WN 0.0 -- CYTLAŁ Jacek Z/1829/22 2022 LDK!
7 7 f 1 4.27 BARTKOWSKA Maja LKS Lubawa 2009 U14 WN 0.0 -- TYKARSKI Marek Z/2377/21 2022
8 8 f 1 4.23 CZAPLEJEWICZ Wiktoria KS Jelonki Dobre Miasto 2010 U14 WN 0.0 -- PYTLARCZYK Paweł Z/13700/21 2022
9 9 f 1 4.15 KASPROWICZ Marika LKS Lubawa 2010 U14 WN 0.0 -- TYKARSKI Marek Z/0034/22 2022
10 10 f 1 3.97 KOMOROWSKA Kornelia UKS Atos Woźnice 2010 U14 WN 0.0 -- BRODOWSKI Wojciech Z/5539/21 2022 LDK!
11 11 f 1 3.92 KĘDZIOR Aniela KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2009 U14 WN 0.0 -- ADAMOWICZ Małgorzata POLEWACZ Małgorzata , Z/1793/21 , 2022 LDK!
12 12 f 1 3.85 WOŹNIAK Nela KS Polonia Pasłęk 2009 U14 WN 0.0 -- BORYSEWICZ Magdalena Z/0402/22 2022 LDK!
13 13 f 1 3.82 GÓRALCZYK Małgorzata UKS Flop Wilkasy 2011 U12 WN 0.0 -- TWOREK Urszula Z/2511/22 2022
14 14 f 1 3.74 RYDEL Amelia LKS Lubawa 2010 U14 WN 0.0 -- KOŁODZIEJSKI Leszek Z/4090/22 2022
15 15 f 1 3.73 GAJOWNIK-ŁAWNICZAK Otylia LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński 2009 U14 WN 0.0 -- OLSZEWSKI Marek Z/0271/22 2022 LDK!
16 16 f 1 3.65 NARWOJSZ Natalia UKS Atos Woźnice 2011 U12 WN 0.0 -- MORGAŚ Tomasz MORGAŚ Tomasz , Z/2373/21 , 2022 LDK!
17 17 f 1 3.64 DUDA Marcelina KS Jelonki Dobre Miasto 2010 U14 WN 0.0 -- PYTLARCZYK Paweł Z/13698/21 2022
18 18 f 1 3.55 ZIELIŃSKA Aniela Orka Iława Athletics 2011 U12 WN 0.0 -- OSTANEK Aneta Z/3867/22 2022 LDK!
19 19 f 1 3.55 DUDA Małgorzata KS Jelonki Dobre Miasto 2010 U14 WN 0.0 -- PYTLARCZYK Paweł Z/13699/21 2022
20 20 f 1 3.48 RYBIŃSKA Milena LKS Lubawa 2010 U14 WN 0.0 -- KOŁODZIEJSKI Leszek KOŁODZIEJSKI Leszek Z/4091/22 2022
21 21 f 1 3.47 PRUSZYŃSKA Zofia UKS Atos Woźnice 2010 U14 WN 0.0 -- BRODOWSKI Wojciech Z/0041/22 2022 LDK!
22 22 f 1 3.40 MIERZEJEWSKA Gabriela MKL Jurand Szczytno 2010 U14 WN 0.0 -- BUKOWIECKA Danuta Z/9818/21 2022 LDK!
23 23 f 1 3.34 JEZIORSKA Maja Orka Iława Athletics 2011 U12 WN 0.0 -- OSTANEK Aneta Z/14519/21 2022 LDK!
24 24 f 1 3.34 KULIK Alicja UKS Atos Woźnice 2010 U14 WN 0.0 -- MORGAŚ Tomasz BRODOWSKI Wojciech , Z/5554/21 , 2022 LDK!
25 25 f 1 3.15 REJTERADA Maria UKS Atos Woźnice 2010 U14 WN 0.0 -- MORGAŚ Tomasz Z/0042/22 2022 LDK!
26 26 f 1 2.92 JUCHNOWSKA Zuzanna UKS MOSiR Działdowo 2010 U14 WN 0.0 -- CYTLAŁ Jacek Z/3286/22 2022 LDK!
27 27 f 1 2.47 KACZOROWSKA Aleksandra UKS Atos Woźnice 2010 U14 WN 0.0 -- MORGAŚ Tomasz Z/3872/22 2022 LDK!
Kula (2) K
1 1 f 1 13.63 JACKOWSKA Kinga MKL Jurand Szczytno # 2009 U14 WN -- BUKOWIECKI Maciej Z/6691/22 2022 LDK!
2 2 f 1 9.23 CAP Nikola KS Polonia Pasłęk 2009 U14 WN -- BORYSEWICZ Magdalena Z/13712/21 2022 LDK!
3 3 f 1 8.74 OSTASZEWSKA Wiktoria MKL Jurand Szczytno 2010 U14 WN -- BUKOWIECKA Danuta B.D. Z/9688/21 2022 LDK!
4 4 f 1 8.58 KASPROWICZ Marika LKS Lubawa 2010 U14 WN -- TYKARSKI Marek Z/0034/22 2022
5 5 f 1 8.33 KUŁAKOWSKA Weronika LKS Lubawa 2009 U14 WN -- KOŁODZIEJSKI Leszek KOŁODZIEJSKI Leszek , Z/3986/22 , 2022
6 6 f 1 8.15 KOŻUSZEK Dominika KS Jelonki Dobre Miasto 2009 U14 WN -- PYTLARCZYK Paweł PYTLARCZYK Paweł , Z/0650/21 , 2022 LDK!
7 7 f 1 7.94 WOŹNIAK Nela KS Polonia Pasłęk 2009 U14 WN -- BORYSEWICZ Magdalena Z/0402/22 2022 LDK!
8 8 f 1 7.84 NOWICKA Natalia MKL Jurand Szczytno 2010 U14 WN -- BUKOWIECKI Maciej BUKOWIECKI Maciej , Z/0918/21 , 2022 LDK!
9 9 f 1 7.65 LIBERACKA Wiktoria LKS Lubawa 2010 U14 WN -- TYKARSKI Marek Z/3988/21 2022 LDK!
10 10 f 1 7.62 LIGMAN Natalia LKS Lubawa 2010 U14 WN -- KOŁODZIEJSKI Leszek Z/0033/22 2022
11 11 f 1 7.56 ZAMORSKA Gabriela LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński 2009 U14 WN -- OLSZEWSKI Marek Z/0267/22 2022 LDK!
12 12 f 1 7.36 MARCINIAK Julia KS Jelonki Dobre Miasto 2009 U14 WN -- PYTLARCZYK Paweł Z/7231/21 2022
13 13 f 1 6.70 HARBACZONEK Nina LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński 2009 U14 WN -- OLSZEWSKI Marek Z/0272/22 2022 LDK!
14 14 f 1 6.63 ANTONOWICZ Julia LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński 2009 U14 WN -- OLSZEWSKI Marek Z/0262/22 2022 LDK!
15 15 f 1 6.40 RZEPCZYŃSKA Maja LKS Masuria Jęcznik 2010 U14 WN -- JESIEŃ Anna Z/2142/22 2022
16 16 f 1 6.18 BANACKA Malwina LKS Lubawa 2010 U14 WN -- KOŁODZIEJSKI Leszek Z/3987/22 2022
17 17 f 1 6.01 NADROWSKA Oliwia CSiR Susz 2009 U14 WN -- SZYSLER Andrzej Z/4910/22 2022
18 18 f 1 5.62 MAĆKOWIAK Agata LKS Lubawa 2010 U14 WN -- KOŁODZIEJSKI Leszek Z/4089/22 2022
Wieloskok K
1 1 f 1 9.73 JAROSZEWSKA Aleksandra NKS Nowe Miasto Lubawskie 2007 U16 WN +0.3 V B.D. Z/1379/21 2022
2 2 f 1 9.37 ORZOŁEK Maria UKS Flop Wilkasy 2007 U16 WN +0.9 -- TWOREK Urszula Z/2516/22 2022
3 3 f 1 9.13 SZUKIEŁOWICZ Maja UKS Flop Wilkasy 2008 U16 WN +0.3 -- TWOREK Urszula Z/2512/22 2022
4 4 f 1 8.54 DOMYSŁAWSKA Aleksandra UKS Flop Wilkasy 2008 U16 WN +0.9 -- TWOREK Urszula Z/2519/22 2022
5 5 f 1 8.54 BORAWSKA Michalina UKS Flop Wilkasy 2008 U16 WN +0.6 -- TWOREK Urszula Z/2518/22 2022
6 6 f 1 8.39 CIEŚLIKOWSKA Nadia LKS Lubawa 2008 U16 WN +0.7 -- TYKARSKI Marek TYKARSKI Marek , Z/0365/22 , 2022 LDK!
7 7 f 1 8.24 BORKOWSKA Oliwia UKS MOSiR Działdowo 2007 U16 WN +0.8 -- CYTLAŁ Jacek Z/3284/22 2022 LDK!
8 8 f 1 8.09 POLAK Zuzanna KS Jelonki Dobre Miasto 2008 U16 WN +0.5 -- PYTLARCZYK Paweł Z/0645/21 2022
9 9 f 1 7.98 LABICKA Oliwia LKS Lubawa 2008 U16 WN +0.3 -- TYKARSKI Marek TYKARSKI Marek Z/2394/21 2022 LDK!
Kula (3) K
1 1 f 1 11.31 PIELECH Wiktoria KS Polonia Pasłęk 2005 U18 WN III BORYSEWICZ Piotr Z/2336/19 2022 BEZ
1 1 f 2 10.32 PIELECH Amelia KS Polonia Pasłęk 2007 U16 WN IV BORYSEWICZ Magdalena Z/2335/19 2022 BEZ LDK!
2 2 f 2 9.09 RYKACZEWSKA Nicole LKS Lubawa 2007 U16 WN V KOŁODZIEJSKI Leszek Z/1617/21 2022 LDK!
3 3 f 2 7.93 BORKOWSKA Patrycja UKS MOSiR Działdowo 2008 U16 WN -- CYTLAŁ Jacek Z/3285/22 2022 89 LDK!
4 4 f 2 7.82 JURGIEL Nikola KS AZS UWM Olsztyn 2008 U16 WN -- PAWŁOWSKI Grzegorz Z/0392/22 2022
Dysk (0.75) K
1 1 f 1 24.62 RYKACZEWSKA Nicole LKS Lubawa 2007 U16 WN V KOŁODZIEJSKI Leszek Z/1617/21 2022 LDK!
2 2 f 1 24.22 RAMS Milena LKS Lubawa 2007 U16 WN V KOŁODZIEJSKI Leszek TYKARSKI Marek Z/3070/19 2022 LDK!
3 3 f 1 18.19 BORKOWSKA Patrycja UKS MOSiR Działdowo 2008 U16 WN -- CYTLAŁ Jacek Z/3285/22 2022 89 LDK!
4 4 f 1 17.94 NOWICKA Natalia MKL Jurand Szczytno 2010 U14 WN -- BUKOWIECKI Maciej BUKOWIECKI Maciej , Z/0918/21 , 2022 LDK!
Dysk (1) K
1 1 f 1 27.62 PIELECH Wiktoria KS Polonia Pasłęk 2005 U18 WN IV BORYSEWICZ Piotr Z/2336/19 2022 BEZ
Oszczep (500) K
1 1 f 1 37.57 PIELECH Amelia KS Polonia Pasłęk 2007 U16 WN III BORYSEWICZ Magdalena Z/2335/19 2022 BEZ LDK!
2 2 f 1 25.88 RAMS Milena LKS Lubawa 2007 U16 WN -- KOŁODZIEJSKI Leszek TYKARSKI Marek Z/3070/19 2022 LDK!
3 3 f 1 24.53 BIGAJ Nikola KS Jelonki Dobre Miasto 2008 U16 WN -- PYTLARCZYK Paweł Z/0654/21 2022
4 4 f 1 23.83 KOŁODZIEJSKA Karolina LKS Lubawa 2008 U16 WN -- KOŁODZIEJSKI Leszek Z/2648/20 2022 LDK!
5 5 f 1 15.77 BIAŁCZAK Alicja LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński 2011 U12 WN -- OLSZEWSKI Marek Z/0263/22 2022 LDK!
6 6 f 1 11.84 HARBACZONEK Nina LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński 2009 U14 WN -- OLSZEWSKI Marek Z/0272/22 2022 LDK!
100 m M
1 1 s 1 11.65 TRĘBIŃSKI Nataniel KS AZS UWM Olsztyn 2005 U18 WN +1.0 III PAWŁOWSKI Grzegorz Z/2723/22 2022
2 2 s 1 12.22 GRODZICKI Marcel KS Jelonki Dobre Miasto 2006 U18 WN +1.0 -- PYTLARCZYK Paweł Z/3221/22 2022
3 3 s 1 12.57 POPŁAWSKI Jeremi LKS Korab Olecko 2006 U18 WN +1.0 -- BRYNDA Marcin KUKIEŁKO Magdalena , Z/0533/20 , 2022 LDK!
1 1 s 2 13.91 DUCHNA Grzegorz UKS MOSiR Działdowo 2009 U14 WN +0.2 -- CYTLAŁ Jacek Z/3574/19 2022 LDK!
2 2 s 2 14.17 KAPUŚCIŃSKI Ksawery GUKS Asy Dywity 2009 U14 WN +0.2 -- NIESTATEK Szymon Z/3406/22 2022 LDK!
3 3 s 2 14.38 BZYMEK Igor MKL Jurand Szczytno 2010 U14 WN +0.2 -- BUKOWIECKA Danuta Z/12557/21 2022
4 4 s 2 14.42 OLEKSY Mateusz LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński 2009 U14 WN +0.2 -- OLSZEWSKI Marek OLSZEWSKI Marek , Z/0266/22 , 2022 LDK!
5 5 s 2 14.69 GASPEROWICZ Szymon LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński 2010 U14 WN +0.2 -- OLSZEWSKI Marek Z/0275/22 2022 LDK!
6 6 s 2 14.72 PISARSKI Nikodem LKS Masuria Jęcznik 2009 U14 WN +0.2 -- JESIEŃ Anna Z/2140/22 2022
7 7 s 2 14.79 OTREMSKI Oskar KS Zamek Kurzętnik 2011 U12 WN +0.2 -- PAWŁOWSKA Dorota Z/0502/22 2022 LDK!
8 9 s 2 15.14 KOSIŃSKI Gabriel LKS Masuria Jęcznik 2009 U14 WN +0.2 -- JESIEŃ Anna Z/2146/22 2022
1 10 s 3 15.15 SZAŁKOWSKI Wojciech LKS Korab Olecko 2009 U14 WN +0.1 -- BRYNDA Marcin Z/2685/20 2022 LDK!
2 11 s 3 15.23 SZCZEPANEK Aleksander MKL Jurand Szczytno 2009 U14 WN +0.1 -- BUKOWIECKA Danuta Z/8213/21 2022 LDK!
3 15 s 3 15.69 NIKSA Miłosz LKS Masuria Jęcznik 2009 U14 WN +0.1 -- JESIEŃ Anna Z/2143/22 2022
4 17 s 3 15.94 DRESZLER Marcel LKS Lubawa 2010 U14 WN +0.1 -- TYKARSKI Marek Z/13396/21 2022 LDK!
5 18 s 3 15.95 PIOTROWICZ Antoni LKS Lubawa 2010 U14 WN +0.1 -- TYKARSKI Marek Z/4085/22 2022 LDK!
6 21 s 3 17.07 TRUSZCZYŃSKI Szymon LKS Lubawa 2010 U14 WN +0.1 -- TYKARSKI Marek Z/1260/22 2022
7 22 s 3 17.12 WOJTEL Przemysław LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński 2010 U14 WN +0.1 -- OLSZEWSKI Marek Z/0265/22 2022 LDK!
8 23 s 3 17.14 WĄTORCZYK Kacper UKS Atos Woźnice 2010 U14 WN +0.1 -- BRODOWSKI Wojciech Z/3272/22 2022 LDK!
1 12 s 4 15.61 WRONKA Bartosz KS Jelonki Dobre Miasto 2010 U14 WN -0.1 -- ROMANOWSKI Radosław Z/1318/22 2022
2 13 s 4 15.64 NEDZELSKYI Natan Orka Iława Athletics 2011 U12 WN -0.1 -- OSTANEK Aneta Z/1342/22 2022 LDK!
3 16 s 4 15.86 DUCHNA Tomasz UKS MOSiR Działdowo 2012 U12 WN -0.1 -- CYTLAŁ Jacek Z/3390/22 2022 LDK!
4 19 s 4 16.14 ZYBERT Jakub UKS Piorun Barczewo 2011 U12 WN -0.1 -- B.D. Z/4931/22 2022
5 25 s 4 18.43 KOWALSKI Piotr Orka Iława Athletics 2010 U14 WN -0.1 -- OSTANEK Aneta Z/5008/21 2022 LDK!
6 26 s 4 20.15 TARADEJNA Adrian UKS Piorun Barczewo 2011 U12 WN -0.1 -- B.D. Z/4929/22 2022
1 8 s 5 15.09 KRYSZYŁOWICZ Kornel MKL Jurand Szczytno 2011 U12 WN -0.2 -- B.D.
2 14 s 5 15.66 HOMONCIK Jan MKL Jurand Szczytno 2011 U12 WN -0.2 -- BUKOWIECKI Maciej BUKOWIECKA Danuta , Z/1387/21 , 2022 LDK!
3 20 s 5 16.55 HERMAN Krzysztof MKL Jurand Szczytno 2014 U12 WN -0.2 --
4 24 s 5 17.65 BUKOWIECKI Alex MKL Jurand Szczytno 2013 U12 WN -0.2 -- BUKOWIECKI Maciej Z/4782/21 2021 LDK!
1 1 e 1 11.72 MALINOWSKI Adrian UKS Atos Woźnice 2007 U16 WN -1.2 III BRODOWSKI Wojciech Z/2374/21 2022 LDK!
2 3 e 1 12.63 PIETKIEWICZ Jakub UKS Flop Wilkasy 2008 U16 WN -1.2 V TWOREK Urszula Z/4914/22 2022
3 5 e 1 13.22 SĘDZIŃSKI Adrian LKS Masuria Jęcznik 2008 U16 WN -1.2 -- JESIEŃ Anna Z/1470/22 2022
4 7 e 1 13.82 DĄBKOWSKI Filip LKS Masuria Jęcznik 2008 U16 WN -1.2 -- JESIEŃ Anna Z/2139/22 2022
5 8 e 1 13.89 PIOTROWICZ Michał NKS Nowe Miasto Lubawskie 2007 U16 WN -1.2 -- B.D. Z/1381/21 2022
6 9 e 1 14.41 WOJCIECHOWSKI Filip LKS Masuria Jęcznik 2008 U16 WN -1.2 -- JESIEŃ Anna Z/2976/21 2022
1 2 e 2 11.90 CIESZEWSKI Adam Orka Iława Athletics 2007 U16 WN -1.2 IV OSTANEK Aneta Z/4625/19 2022 LDK!
2 4 e 2 12.98 SKOCKI Piotr KS Zamek Kurzętnik 2007 U16 WN -1.2 -- PAWŁOWSKA Dorota Z/3076/19 2022 LDK!
3 6 e 2 13.52 GIERAK Jakub LKS Korab Olecko 2008 U16 WN -1.2 -- BRYNDA Marcin Z/5503/19 2022 LDK!
4 10 e 2 15.35 RYBAK Konrad LKS Masuria Jęcznik 2008 U16 WN -1.2 -- JESIEŃ Anna Z/2859/21 2022
5 11 e 2 15.46 GIEDROJĆ Bartosz LKS Korab Olecko 2008 U16 WN -1.2 -- BRYNDA Marcin Z/4911/22 2022 LDK!
1 1 f 1 11.68 MALINOWSKI Adrian UKS Atos Woźnice 2007 U16 WN -0.7 III BRODOWSKI Wojciech Z/2374/21 2022 LDK!
2 2 f 1 11.89 CIESZEWSKI Adam Orka Iława Athletics 2007 U16 WN -0.7 IV OSTANEK Aneta Z/4625/19 2022 LDK!
3 3 f 1 12.53 PIETKIEWICZ Jakub UKS Flop Wilkasy 2008 U16 WN -0.7 V TWOREK Urszula Z/4914/22 2022
4 4 f 1 12.78 SKOCKI Piotr KS Zamek Kurzętnik 2007 U16 WN -0.7 -- PAWŁOWSKA Dorota Z/3076/19 2022 LDK!
5 5 f 1 13.23 SĘDZIŃSKI Adrian LKS Masuria Jęcznik 2008 U16 WN -0.7 -- JESIEŃ Anna Z/1470/22 2022
6 6 f 1 13.62 GIERAK Jakub LKS Korab Olecko 2008 U16 WN -0.7 -- BRYNDA Marcin Z/5503/19 2022 LDK!
7 7 f 1 13.80 DĄBKOWSKI Filip LKS Masuria Jęcznik 2008 U16 WN -0.7 -- JESIEŃ Anna Z/2139/22 2022
8 8 f 1 13.85 PIOTROWICZ Michał NKS Nowe Miasto Lubawskie 2007 U16 WN -0.7 -- B.D. Z/1381/21 2022
200 m M
1 1 s 1 23.49 STĘPIEŃ Mateusz NKS Nowe Miasto Lubawskie 2005 U18 WN -3.1 III B.D. Z/0132/19 2022
2 2 s 1 23.86 TRĘBIŃSKI Nataniel KS AZS UWM Olsztyn 2005 U18 WN -3.1 IV PAWŁOWSKI Grzegorz Z/2723/22 2022
3 3 s 1 25.24 GRODZICKI Marcel KS Jelonki Dobre Miasto 2006 U18 WN -3.1 -- PYTLARCZYK Paweł Z/3221/22 2022
4 4 s 1 25.93 POPŁAWSKI Jeremi LKS Korab Olecko 2006 U18 WN -3.1 -- BRYNDA Marcin KUKIEŁKO Magdalena , Z/0533/20 , 2022 LDK!
300 m M
1 1 s 1 46.32 HERMAN Adam MKL Jurand Szczytno 2009 U14 WN -- BUKOWIECKI Maciej BUKOWIECKA Danuta , Z/1389/21 , 2022 LDK!
2 2 s 1 47.83 KAPUŚCIŃSKI Ksawery GUKS Asy Dywity 2009 U14 WN -- NIESTATEK Szymon Z/3406/22 2022 LDK!
3 3 s 1 47.93 OTREMSKI Oskar KS Zamek Kurzętnik 2011 U12 WN -- PAWŁOWSKA Dorota Z/0502/22 2022 LDK!
4 4 s 1 48.11 GASPEROWICZ Szymon LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński 2010 U14 WN -- OLSZEWSKI Marek Z/0275/22 2022 LDK!
1 5 s 2 53.67 WRONKA Bartosz KS Jelonki Dobre Miasto 2010 U14 WN -- ROMANOWSKI Radosław Z/1318/22 2022
2 6 s 2 57.44 NEDZELSKYI Natan Orka Iława Athletics 2011 U12 WN -- OSTANEK Aneta Z/1342/22 2022 LDK!
3 7 s 2 58.34 ZYBERT Jakub UKS Piorun Barczewo 2011 U12 WN -- B.D. Z/4931/22 2022
4 8 s 2 76.77 TARADEJNA Adrian UKS Piorun Barczewo 2011 U12 WN -- B.D. Z/4929/22 2022
1 1 s 3 38.44 KOSTYRA Dawid KS Jelonki Dobre Miasto 2007 U16 WN III PYTLARCZYK Paweł Z/3154/19 2022 BEZ LDK!
2 2 s 3 40.16 URBANOWICZ Iwo GUKS Asy Dywity 2008 U16 WN IV NIESTATEK Szymon Z/7088/21 2022 LDK!
3 3 s 3 42.29 ARTYCH Antoni MKL Jurand Szczytno 2008 U16 WN V BUKOWIECKA Danuta Z/6983/21 2022 LDK!
4 4 s 3 42.43 KOPEĆ Bartosz Orka Iława Athletics 2008 U16 WN V OSTANEK Aneta B.D. Z/4258/19 2022 LDK!
5 5 s 3 44.61 ZAWADZKI Kamil UKS Technik Augustów 2008 U16 PD -- SOWÓL Jolanta SOWÓL Bogusław , Z/2418/21 , 2022 LDK!
6 6 s 3 45.87 ZIEŃCINA Karol UKS Technik Augustów 2008 U16 PD -- SOWÓL Bogusław Z/2419/21 2022 LDK!
600 m M
1 1 s 1 1:50.55 OLEKSY Mateusz LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński 2009 U14 WN -- OLSZEWSKI Marek OLSZEWSKI Marek , Z/0266/22 , 2022 LDK!
2 2 s 1 1:52.74 CIEPLIŃSKI Franciszek GUKS Asy Dywity 2009 U14 WN -- ADAMOWICZ Małgorzata B.D. , Z/3983/22 , 2022 LDK!
3 3 s 1 1:53.96 PYTLARCZYK Jan KS Jelonki Dobre Miasto 2010 U14 WN -- PYTLARCZYK Paweł Z/0647/21 2022
4 4 s 1 1:59.06 KRUPSKI Szymon Orka Iława Athletics 2010 U14 WN -- OSTANEK Aneta Z/14518/21 2022 LDK!
5 5 s 1 2:01.98 SKOCKI Kamil KS Zamek Kurzętnik 2011 U12 WN -- PAWŁOWSKA Dorota Z/2691/20 2022 LDK!
6 6 s 1 2:07.89 KONOPKA Antoni UKS MOSiR Działdowo 2010 U14 WN -- CYTLAŁ Jacek Z/3577/19 2022 LDK!
7 7 s 1 2:07.98 PŁOCHARSKI Wojciech Orka Iława Athletics 2010 U14 WN -- OSTANEK Aneta Z/14517/21 2022 LDK!
8 8 s 1 2:11.53 PRZĘZAK Bartłomiej UKS Flop Wilkasy 2011 U12 WN -- TWOREK Urszula Z/4912/22 2022
9 9 s 1 2:16.51 BERG Jakub LKS Masuria Jęcznik 2010 U14 WN -- JESIEŃ Anna Z/4132/22 2022
1 1 s 2 1:33.43 URBANOWICZ Iwo GUKS Asy Dywity 2008 U16 WN IV NIESTATEK Szymon Z/7088/21 2022 LDK!
2 2 s 2 1:34.37 SPACHT Wojciech KS AZS UWM Olsztyn 2007 U16 WN IV PAWŁOWSKI Grzegorz PAWŁOWSKI Grzegorz , Z/3803/20 , 2022 LDK!
3 3 s 2 1:39.48 KNOWSKI Krystian Orka Iława Athletics 2007 U16 WN V B.D. OSTANEK Aneta , Z/4268/19 , 2022 LDK!
4 4 s 2 1:41.93 KOSZELA Krystian KS AZS UWM Olsztyn 2007 U16 WN -- PAWŁOWSKI Grzegorz Z/3802/20 2022 LDK!
5 5 s 2 1:43.14 KUMA Mikołaj UKS Jedynka Bartoszyce 2008 U16 WN -- FIGAT Mirosław # Z/2942/22 2022
6 6 s 2 1:44.24 MILEWSKI Gaweł KS AZS AWF Warszawa # 2007 U16 MZ -- B.D. Z/6330/22 2022
1000 m M
1 1 s 1 2:55.05 MYSZKIEWICZ Patryk Orka Iława Athletics 2006 U18 WN -- MYSZKIEWICZ Maciej Z/0207/20 2022 LDK!
2 2 s 1 2:55.28 PIOTROWICZ Marcel KS Zamek Kurzętnik 2007 U16 WN V PAWŁOWSKA Dorota Z/3075/19 2022 LDK!
3 3 s 1 2:58.77 WIERZBICKI Kacper LKS Korab Olecko 2006 U18 WN -- B.D. SKOWROŃSKA Justyna KUKIEŁKO Magdalena , Z/4903/22 , 2022 LDK!
4 4 s 1 3:00.95 FILIPKOWSKI Mariusz UKS Technik Augustów 2008 U16 PD -- SOWÓL Jolanta SOWÓL Bogusław , Z/2420/21 , 2022 LDK!
300 m pł M
1 1 s 1 45.53 SKOCKI Piotr KS Zamek Kurzętnik 2007 U16 WN V PAWŁOWSKA Dorota Z/3076/19 2022 LDK!
2 2 s 1 49.43 ZIEŃCINA Oskar UKS Technik Augustów 2007 U16 PD -- SOWÓL Bogusław Z/0209/21 2022 LDK!
4x100 m M
1 1 s 1 60.39 BERG Jakub
KOSIŃSKI Gabriel
NIKSA Miłosz
PISARSKI Nikodem
LKS Masuria Jęcznik 2010
2009
2009
2009
U14 WMZ -- JESIEŃ Anna
JESIEŃ Anna
JESIEŃ Anna
JESIEŃ Anna
Z/4132/22
Z/2146/22
Z/2143/22
Z/2140/22
2022
2022
2022
2022




2 2 s 1 61.17 WOJTEL Przemysław
RYDZYŃSKI Paweł
OLEKSY Mateusz
GASPEROWICZ Szymon
LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński 2010
2009
2009
2010
U14 WMZ -- OLSZEWSKI Marek
OLSZEWSKI Marek
OLSZEWSKI Marek OLSZEWSKI Marek
OLSZEWSKI Marek
Z/0265/22
Z/1028/22
, Z/0266/22
Z/0275/22
2022
2022
, 2022
2022




3 3 s 1 64.48 TRUSZCZYŃSKI Szymon
SZAUER Grzegorz
PIOTROWICZ Antoni
DRESZLER Marcel
LKS Lubawa 2010
2009
2010
2010
U14 WMZ -- TYKARSKI Marek
TYKARSKI Marek TYKARSKI Marek
TYKARSKI Marek
TYKARSKI Marek
Z/1260/22
, Z/1104/20
Z/4085/22
Z/13396/21
2022
, 2022
2022
2022




Wzwyż M
1 1 f 1 1.30 WILAN Maciej UKS Atos Woźnice 2010 U14 WN -- MORGAŚ Tomasz BRODOWSKI Wojciech , Z/4361/21 , 2022 LDK!
2 3 f 1 1.20 PRZĘZAK Bartłomiej UKS Flop Wilkasy 2011 U12 WN -- TWOREK Urszula Z/4912/22 2022
3 2 f 1 1.20 KONOPKA Antoni UKS MOSiR Działdowo 2010 U14 WN -- CYTLAŁ Jacek Z/3577/19 2022 LDK!
4 4 f 1 1.15 BORYSEWICZ Wiktor KS Polonia Pasłęk 2010 U14 WN -- BORYSEWICZ Magdalena Z/0399/22 2022 LDK!
1 1 f 2 1.68 GÓRALCZYK Kacper UKS Flop Wilkasy 2007 U16 WN V MORGAŚ Tomasz TWOREK Urszula , Z/2517/22 , 2022 LDK!
W dal M
1 1 f 1 6.01 GÓRALCZYK Kacper UKS Flop Wilkasy 2007 U16 WN +0.6 IV MORGAŚ Tomasz TWOREK Urszula , Z/2517/22 , 2022 LDK!
2 2 f 1 5.68 MALINOWSKI Adrian UKS Atos Woźnice 2007 U16 WN +0.7 V BRODOWSKI Wojciech Z/2374/21 2022 LDK!
3 3 f 1 5.55 HOMONCIK Antoni MKL Jurand Szczytno 2007 U16 WN +0.2 -- BUKOWIECKA Danuta Z/0913/21 2022 LDK!
4 4 f 1 5.46 KOSTYRA Dawid KS Jelonki Dobre Miasto 2007 U16 WN -1.5 -- PYTLARCZYK Paweł Z/3154/19 2022 BEZ LDK!
5 5 f 1 5.05 ZAKRETA Bartosz LKS Lubawa 2008 U16 WN -2.0 -- TYKARSKI Marek TYKARSKI Marek Z/2393/21 2022 LDK!
6 6 f 1 4.93 ZIEŃCINA Oskar UKS Technik Augustów 2007 U16 PD -1.8 -- SOWÓL Bogusław Z/0209/21 2022 LDK!
7 7 f 1 4.73 ARTYCH Antoni MKL Jurand Szczytno 2008 U16 WN -0.7 -- BUKOWIECKA Danuta Z/6983/21 2022 LDK!
W dal strefa M
1 1 f 1 4.70 DUCHNA Grzegorz UKS MOSiR Działdowo 2009 U14 WN 0.0 -- CYTLAŁ Jacek Z/3574/19 2022 LDK!
2 2 f 1 4.52 HERMAN Adam MKL Jurand Szczytno 2009 U14 WN 0.0 -- BUKOWIECKI Maciej BUKOWIECKA Danuta , Z/1389/21 , 2022 LDK!
3 3 f 1 4.44 WILAN Maciej UKS Atos Woźnice 2010 U14 WN 0.0 -- MORGAŚ Tomasz BRODOWSKI Wojciech , Z/4361/21 , 2022 LDK!
4 4 f 1 4.37 KAMIŃSKI Filip KS Polonia Pasłęk 2010 U14 WN 0.0 -- BORYSEWICZ Magdalena Z/3333/22 2022 LDK!
5 5 f 1 4.32 BZYMEK Igor MKL Jurand Szczytno 2010 U14 WN 0.0 -- BUKOWIECKA Danuta Z/12557/21 2022
6 6 f 1 4.22 HOMONCIK Jan MKL Jurand Szczytno 2011 U12 WN 0.0 -- BUKOWIECKI Maciej BUKOWIECKA Danuta , Z/1387/21 , 2022 LDK!
7 7 f 1 4.10 BORYSEWICZ Wiktor KS Polonia Pasłęk 2010 U14 WN 0.0 -- BORYSEWICZ Magdalena Z/0399/22 2022 LDK!
8 8 f 1 4.07 KRYSZYŁOWICZ Kornel MKL Jurand Szczytno 2011 U12 WN 0.0 -- B.D.
9 9 f 1 3.97 DUCHNA Tomasz UKS MOSiR Działdowo 2012 U12 WN 0.0 -- CYTLAŁ Jacek Z/3390/22 2022 LDK!
10 10 f 1 3.86 SZCZEPANEK Aleksander MKL Jurand Szczytno 2009 U14 WN 0.0 -- BUKOWIECKA Danuta Z/8213/21 2022 LDK!
11 11 f 1 3.55 HERMAN Krzysztof MKL Jurand Szczytno 2014 U12 WN 0.0 --
12 12 f 1 3.44 PIOTROWICZ Antoni LKS Lubawa 2010 U14 WN 0.0 -- TYKARSKI Marek Z/4085/22 2022 LDK!
13 13 f 1 3.44 DRESZLER Marcel LKS Lubawa 2010 U14 WN 0.0 -- TYKARSKI Marek Z/13396/21 2022 LDK!
14 14 f 1 3.43 WĄTORCZYK Kacper UKS Atos Woźnice 2010 U14 WN 0.0 -- BRODOWSKI Wojciech Z/3272/22 2022 LDK!
15 15 f 1 3.28 BUKOWIECKI Alex MKL Jurand Szczytno 2013 U12 WN 0.0 -- BUKOWIECKI Maciej Z/4782/21 2021 LDK!
16 16 f 1 3.16 TRUSZCZYŃSKI Szymon LKS Lubawa 2010 U14 WN 0.0 -- TYKARSKI Marek Z/1260/22 2022
17 17 f 1 3.10 WOJTEL Przemysław LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński 2010 U14 WN 0.0 -- OLSZEWSKI Marek Z/0265/22 2022 LDK!
Wieloskok M
1 1 f 1 11.78 HOMONCIK Antoni MKL Jurand Szczytno 2007 U16 WN +0.9 IV BUKOWIECKA Danuta Z/0913/21 2022 LDK!
2 2 f 1 10.33 ZAKRETA Bartosz LKS Lubawa 2008 U16 WN +0.3 -- TYKARSKI Marek TYKARSKI Marek Z/2393/21 2022 LDK!
3 3 f 1 10.31 PIOTROWICZ Michał NKS Nowe Miasto Lubawskie 2007 U16 WN +0.9 -- B.D. Z/1381/21 2022
Kula (4) M
1 1 f 1 8.34 JAROSZEWSKI Jakub NKS Nowe Miasto Lubawskie 2009 U14 WN -- B.D. B.D. , Z/12169/21 , 2022 LDK!
2 2 f 1 8.09 RYDZYŃSKI Paweł LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński 2009 U14 WN -- OLSZEWSKI Marek Z/1028/22 2022 LDK!
3 3 f 1 7.81 STRZEMIECZNY Antoni MKL Jurand Szczytno 2009 U14 WN -- BUKOWIECKI Maciej # Z/2776/22 2022 LDK!
4 4 f 1 6.94 STAŃCZAK Maciej LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński 2009 U14 WN -- OLSZEWSKI Marek Z/0269/22 2022 LDK!
5 5 f 1 5.62 KAMIŃSKI Filip KS Polonia Pasłęk 2010 U14 WN -- BORYSEWICZ Magdalena Z/3333/22 2022 LDK!
6 6 f 1 5.12 AMSZTEJN Nikodem KS Polonia Pasłęk 2010 U14 WN -- BORYSEWICZ Magdalena Z/0397/22 2022 LDK!
7 7 f 1 4.74 KOWALSKI Piotr Orka Iława Athletics 2010 U14 WN -- OSTANEK Aneta Z/5008/21 2022 LDK!
Kula (5) M
1 1 f 1 13.58 WÓJTOWICZ Bartosz KS Polonia Pasłęk 2006 U18 WN III BORYSEWICZ Piotr Z/3576/19 2022
2 2 f 1 11.34 KRAWCEWICZ Kacper UKS Atos Woźnice 2006 U18 WN -- BRODOWSKI Wojciech Z/0115/20 2022 LDK!
1 1 f 2 13.98 STĘPIEŃ Marcin NKS Nowe Miasto Lubawskie 2007 U16 WN III AFELTOWICZ Karol Z/3168/19 2022
2 2 f 2 10.26 MODZELEWSKI Filip UKS MOSiR Działdowo 2007 U16 WN -- CYTLAŁ Jacek Z/1825/22 2022 LDK!
3 3 f 2 9.36 KRYSZYŁOWICZ Eryk MKL Jurand Szczytno 2008 U16 WN -- BUKOWIECKI Maciej Z/1251/22 2022 LDK!
4 4 f 2 8.50 STACHEWICZ Adam UKS MOSiR Działdowo 2008 U16 WN -- CYTLAŁ Jacek Z/1828/22 2022 LDK!
Dysk (1) M
1 1 f 1 42.08 STĘPIEŃ Marcin NKS Nowe Miasto Lubawskie 2007 U16 WN III AFELTOWICZ Karol Z/3168/19 2022
2 2 f 1 32.98 MODZELEWSKI Filip UKS MOSiR Działdowo 2007 U16 WN V CYTLAŁ Jacek Z/1825/22 2022 LDK!
3 3 f 1 28.17 STACHEWICZ Adam UKS MOSiR Działdowo 2008 U16 WN -- CYTLAŁ Jacek Z/1828/22 2022 LDK!
4 4 f 1 26.73 KRYSZYŁOWICZ Eryk MKL Jurand Szczytno 2008 U16 WN -- BUKOWIECKI Maciej Z/1251/22 2022 LDK!
Dysk (1.5) M
1 1 f 1 36.62 KRAWCEWICZ Kacper UKS Atos Woźnice 2006 U18 WN IV BRODOWSKI Wojciech Z/0115/20 2022 LDK!
2 2 f 1 35.19 WÓJTOWICZ Bartosz KS Polonia Pasłęk 2006 U18 WN IV BORYSEWICZ Piotr Z/3576/19 2022
Oszczep (600) M
1 1 f 1 20.67 RYDZYŃSKI Paweł LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński 2009 U14 WN -- OLSZEWSKI Marek Z/1028/22 2022 LDK!
2 2 f 1 18.60 STAŃCZAK Maciej LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński 2009 U14 WN -- OLSZEWSKI Marek Z/0269/22 2022 LDK!
Oszczep (700) M
1 1 f 1 44.77 WYSOCKI Adam KS Polonia Pasłęk 2005 U18 WN -- BORYSEWICZ Piotr Z/5285/18 2022

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 21.118228912354 sekund