Warszawa 09.07.2022
Wakacyjne zawody lekkoatletyczne [DMP] [DMP U20]
100 m K
1 1 e 1 11.72 GRZYB Wiktoria MKL Szczecin 1997 Sen ZP +2.7 M IWIŃSKI Jerzy Z/1386/13 2022 2
2 2 e 1 12.00 CIBA Kamila OŚ AZS Poznań 1995 Sen WP +2.7 I DMP OSIK Tadeusz B.D. Z/3200/11 2022 M 129
3 3 e 1 12.09 BORZEWSKA Zuzanna MKL Toruń 2001 U23 KP +2.7 I DMP BUTKIEWICZ Jacek B.D. Z/1895/16 2022 123
4 5 e 1 12.29 KWIATKOWSKA Angelika MKS Juvenia Białystok 1998 Sen PD +2.7 II DUDEK Bartosz B.D. Z/2671/16 2022
5 6 e 1 12.38 KUŚ Anastazja KS AZS UWM Olsztyn 2007 U16 WN +2.7 II DMP U20 LUDWICHOWSKA Bronisława Z/2483/20 2022 LDK! 139
6 8 e 1 12.57 MOCZERNIUK Ida ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2005 U18 LB +2.7 II SASKA Tomasz Z/12338/21 2022
7 11 e 1 12.90 MAJEWSKA Zuzanna KS AZS UWM Olsztyn 2007 U16 WN +2.7 III DMP U20 B.D. PAWŁOWSKI Grzegorz , Z/3401/21 , 2022 LDK! 116
1 4 e 2 12.25 JÓŹWICKA Małgorzata KS AZS AWF Warszawa 2002 U23 MZ +1.6 II MERWA Janusz Z/2037/16 2022 2
2 7 e 2 12.53 MODELEWSKA Julia MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2007 U16 LD +1.6 II B.D. B.D. B.D. WASIAK Jarosław , Z/8009/21 , 2022 LDK!
3 9 e 2 12.74 JACKIEWICZ Patrycja KS Sprinterzy.com Kraków 2001 U23 MA +1.6 II B.D. Z/5392/15 2022 LDK!
4 12 e 2 12.97 JELSKA Justyna KS Podlasie Białystok 1999 Sen PD +1.6 III B.D. B.D. Z/1051/15 2022
5 13 e 2 13.17 KOPROWSKA Maja OKS Skra Warszawa 2008 U16 MZ +1.6 III GRĄBCZEWSKI Zenon Z/0998/20 2022
6 14 e 2 13.23 JANUCHTA Kinga KS AZS UWM Olsztyn 2005 U18 WN +1.6 IV PODOLAK Michał PODOLAK Michał , Z/3459/17 , 2022 4 LDK!
7 17 e 2 13.56 KURACKA Karolina KM Aktywni Sochaczew 2007 U16 MZ +1.6 IV ZIMNY Emanuel Z/6531/21 2022 LDK!
1 10 e 3 12.82 GAMROT Zuzanna WLKS Wrocław 2005 U18 DS +0.1 III B.D. KOBIAŁKA Kamil , Z/0051/22 , 2022 LDK!
2 15 e 3 13.29 GIL Natalia KS Orzeł Warszawa 2006 U18 MZ +0.1 IV PODRAŻKO Marian Z/5567/18 2022 BEZ LDK!
3 16 e 3 13.31 GOSIK Michalina KM Aktywni Sochaczew 2006 U18 MZ +0.1 IV ZIMNY Emanuel Z/0192/19 2022 LDK!
4 18 e 3 13.67 PIELACIŃSKA Zuzanna UKS Gimnazjon Płońsk 2004 U20 MZ +0.1 IV ADAMSKI Robert Z/12995/21 2022
5 19 e 3 13.94 KUBALAK Karolina OKS Skra Warszawa 2008 U16 MZ +0.1 V GRĄBCZEWSKI Zenon Z/13571/21 2022
6 20 e 3 14.10 KĄCKA Aleksandra MKS Bank BS Płońsk 2007 U16 MZ +0.1 V MAJEWSKI Zbigniew Z/3157/20 2022
7 21 e 3 15.16 KWIATKOWSKA Łucja KS Orzeł Warszawa 2008 U16 MZ +0.1 -- PODRAŻKO Marian Z/4897/21 2022 LDK!
1 f 1 11.72 GRZYB Wiktoria MKL Szczecin 1997 Sen ZP +0.4 M IWIŃSKI Jerzy Z/1386/13 2022 2
2 f 1 11.96 CIBA Kamila OŚ AZS Poznań 1995 Sen WP +0.4 I DMP OSIK Tadeusz B.D. Z/3200/11 2022 M 132
3 f 1 12.26 JÓŹWICKA Małgorzata KS AZS AWF Warszawa 2002 U23 MZ +0.4 II MERWA Janusz Z/2037/16 2022 2
4 f 1 12.30 KWIATKOWSKA Angelika MKS Juvenia Białystok 1998 Sen PD +0.4 II DUDEK Bartosz B.D. Z/2671/16 2022
5 f 1 12.32 KUŚ Anastazja KS AZS UWM Olsztyn 2007 U16 WN +0.4 II DMP U20 LUDWICHOWSKA Bronisława Z/2483/20 2022 LDK! 142
6 f 1 12.66 MODELEWSKA Julia MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2007 U16 LD +0.4 II B.D. B.D. B.D. WASIAK Jarosław , Z/8009/21 , 2022 LDK!
200 m K
1 1 s 1 23.61 WRONA Alicja AZS UMCS Lublin 1996 Sen LU -0.2 M MAKSYMIUK Zbigniew B.D. Z/1754/12 2022 1
2 4 s 1 24.38 KIEPURA Monika KS AZS AWF Kraków 2000 U23 MA -0.2 I GIZA Maciej B.D. Z/0884/15 2022
3 3 s 1 24.38 GAJEWSKA Karolina KS AZS AWF Kraków 2001 U23 MA -0.2 I GIZA Maciej B.D. Z/0576/15 2022
4 5 s 1 24.42 ZIEMBICKA Julia KS AZS AWF Kraków 2001 U23 MA -0.2 I DMP GIZA Maciej B.D. Z/2577/15 2022 130
5 6 s 1 24.77 NAGIĘĆ Weronika KS AZS AWF Kraków 2002 U23 MA -0.2 I GIZA Maciej GIZA Maciej B.D. , Z/0239/16 , 2022 LDK!
6 8 s 1 24.84 WSOŁEK Aleksandra KS AZS AWF Kraków 2001 U23 MA -0.2 I GIZA Andrzej B.D. Z/1746/16 2022
7 9 s 1 25.27 KWIATKOWSKA Angelika MKS Juvenia Białystok 1998 Sen PD -0.2 II DUDEK Bartosz B.D. Z/2671/16 2022
8 10 s 1 25.67 KRZYŻEWSKA Wanessa KS AZS AWF Kraków 2001 U23 MA -0.2 II GIZA Andrzej B.D. Z/1429/16 2022
1 2 s 2 24.33 JANOWICZ-PÓŁTORAK Adrianna AZS UMCS Lublin 1995 Sen LU +1.2 I MAKSYMIUK Zbigniew B.D. Z/1477/11 2022
2 7 s 2 24.82 WOŹNIAK Maja LKS Vectra Włocławek 2007 U16 KP +1.2 I DOBROSIELSKA Martyna Z/2342/20 2022 BEZ LDK!
3 11 s 2 25.93 SKOLASIŃSKA Olga KL Gdynia 2005 U18 PM +1.2 II B.D. KASZUBA Tomasz , Z/4770/18 , 2022 BEZ
4 12 s 2 26.03 HETMAŃSKA Julia KS AZS AWF Kraków 2002 U23 MA +1.2 II OSIEWACZ Stefan GIZA Andrzej , Z/0693/16 , 2022 LDK!
5 14 s 2 26.48 MOCZERNIUK Ida ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2005 U18 LB +1.2 III SASKA Tomasz Z/12338/21 2022
6 16 s 2 26.55 JACYNO Klaudia KS AZS AWF Kraków 2001 U23 MA +1.2 III GIZA Andrzej Z/1955/17 2022 4
7 17 s 2 26.57 JACKIEWICZ Patrycja KS Sprinterzy.com Kraków 2001 U23 MA +1.2 III B.D. Z/5392/15 2022 LDK!
8 22 s 2 29.68 EJDYS Emilia AKL Ursynów Warszawa 2007 U16 MZ +1.2 V
1 13 s 3 26.35 GAMROT Zuzanna WLKS Wrocław 2005 U18 DS -0.2 III B.D. KOBIAŁKA Kamil , Z/0051/22 , 2022 LDK!
2 15 s 3 26.54 JELSKA Justyna KS Podlasie Białystok 1999 Sen PD -0.2 III B.D. B.D. Z/1051/15 2022
3 18 s 3 27.54 JANUCHTA Kinga KS AZS UWM Olsztyn 2005 U18 WN -0.2 IV DMP U20 PODOLAK Michał PODOLAK Michał , Z/3459/17 , 2022 4 LDK! 98
4 19 s 3 28.00 KIELIAN Aleksandra KS AZS AWF Kraków 2000 U23 MA -0.2 -- GIZA Maciej B.D. GIZA Maciej , Z/1264/15 , 2022 LDK!
5 20 s 3 28.62 PIELACIŃSKA Zuzanna UKS Gimnazjon Płońsk 2004 U20 MZ -0.2 -- ADAMSKI Robert Z/12995/21 2022
6 21 s 3 28.82 URBANIAK Lena UKS Gepard Warszawa 2006 U18 MZ -0.2 -- RĄCZKA Paweł Z/2878/20 2022
7 23 s 3 30.23 STEMPEL Aleksandra UKS Herkules Sulejówek 2006 U18 MZ -0.2 -- CZYŻ Maciej Z/0742/20 2022 LDK!
300 m K
1 1 s 1 38.86 WSOŁEK Aleksandra KS AZS AWF Kraków 2001 U23 MA -- GIZA Andrzej B.D. Z/1746/16 2022
2 2 s 1 41.23 PIECHUTA Aleksandra KS Lemiesz Team Warszawa 1989 Sen MZ -- B.D. LEMIESZ Aneta , Z/2528/20 , 2022
3 3 s 1 42.91 BIELIŃSKA Weronika KS AZS AWF Warszawa 2001 U23 MZ -- WOŁKOWYCKI Andrzej B.D. Z/1882/18 2022
1 1 s 2 41.46 CZAJKA Agata KS AZS AWF Warszawa 2008 U16 MZ II ANKIEWICZ-OBUKOWICZ Emilia Z/3415/21 2022
2 2 s 2 42.90 HOYER Natalia KM Aktywni Sochaczew 2008 U16 MZ II ZIMNY Emanuel Z/5814/19 2022 LDK!
3 4 s 2 44.54 SUGIER Laura KS AZS UWM Olsztyn 2007 U16 WN III LUDWICHOWSKA Bronisława Z/5429/19 2022 LDK!
4 5 s 2 44.77 KOPROWSKA Maja OKS Skra Warszawa 2008 U16 MZ III GRĄBCZEWSKI Zenon Z/0998/20 2022
5 6 s 2 45.28 CHŁOPIK Łucja UKS MTE Milanówek 2008 U16 MZ IV SOBIERAJ Aneta SOBIERAJ Aneta # , Z/2007/19 , 2022 BEZ LDK!
1 3 s 3 44.37 BŁACHNIO Natasza UKS 48 Warszawa 2009 U14 MZ III MIŁKOWSKI Karol Z/0536/20 2022
2 7 s 3 45.52 DAMSZEL Antonina MUKL Brodnica 2010 U14 KP IV ROSIŃSKI Zenon Z/6906/21 2022
3 8 s 3 46.23 OLSZEWSKA Julia GUKS Asy Dywity 2007 U16 WN IV NIESTATEK Szymon Z/2345/21 2022 LDK!
4 9 s 3 46.63 RAFALSKA Patrycja MUKL Brodnica 2010 U14 KP V ROSIŃSKI Zenon Z/0191/22 2022
5 10 s 3 47.72 ŚLIWIŃSKA Joanna MUKL Brodnica 2008 U16 KP V ROSIŃSKI Zenon Z/0153/20 2022
6 11 s 3 49.86 KUBALAK Karolina OKS Skra Warszawa 2008 U16 MZ -- GRĄBCZEWSKI Zenon Z/13571/21 2022
400 m K
1 1 s 1 54.99 LEMIESZ Aneta KS Lemiesz Team Warszawa 1981 Masters MZ I TOMCZYK Kazimierz Z/2805/17 2022
2 3 s 1 58.73 JELENIEWICZ Nikola KS AZS UWM Olsztyn 2007 U16 WN II LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława Z/5729/18 2022 LDK!
3 4 s 1 58.74 HETMAŃSKA Julia KS AZS AWF Kraków 2002 U23 MA II OSIEWACZ Stefan GIZA Andrzej , Z/0693/16 , 2022 LDK!
4 5 s 1 59.04 KRUŻEWSKA Nina Ducla Academy Warszawa 2005 U18 MZ III DUKLANOWSKI Hubert Z/4300/20 2022
5 6 s 1 59.98 JACYNO Klaudia KS AZS AWF Kraków 2001 U23 MA III DMP GIZA Andrzej Z/1955/17 2022 4 76
1 2 s 2 58.26 RADZIVANIUK Krystsina KS AZS AWF Wrocław 1994 Sen DS II
2 7 s 2 64.05 GAŁAN Agata UKS Wiking Rychnowy 2003 U20 PM IV DORSZYŃSKI Grzegorz B.D. Z/1741/18 2022
3 8 s 2 65.07 BIEŃKOWSKA Aleksandra GUKS Asy Dywity 2006 U18 WN -- NIESTATEK Szymon Z/3180/19 2022 BEZ LDK!
4 9 s 2 65.13 ZIELIŃSKA Maja KS AZS UWM Olsztyn 2006 U18 WN -- PODOLAK Michał PODOLAK Michał , Z/4981/19 , 2022 BEZ LDK!
5 10 s 2 66.43 DOMAGAŁA Weronika AKL Ursynów Warszawa 1998 Sen MZ -- JENDRYCH Marek B.D. Z/0709/14 2022
600 m K
1 1 s 1 1:37.43 SĘCZEK Martyna MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2004 U20 LD -- WASIAK Jarosław Z/5149/18 2022 4 LDK!
2 2 s 1 1:37.70 ŁUKOWSKA Zuzanna Ducla Academy Warszawa 2007 U16 MZ II DUKLANOWSKI Hubert Z/4298/20 2022 LDK!
3 3 s 1 1:39.29 WASIELEWSKA Roksana OKS Skra Warszawa 2007 U16 MZ III GRĄBCZEWSKI Zenon Z/0993/20 2022
4 4 s 1 1:40.82 KACPRZYŃSKA Marta LKS Maków Mazowiecki 2007 U16 MZ III ŁUNIEWSKI Grzegorz Z/14717/21 2022
5 5 s 1 1:42.40 LIPIŃSKA Anna AKL Ursynów Warszawa 2005 U18 MZ -- SKORUPSKI Szymon Z/2104/19 2022
6 6 s 1 1:42.61 SMOLICZ Pola KS AZS UWM Olsztyn 2007 U16 WN III PAWŁOWSKI Grzegorz PAWŁOWSKI Grzegorz , Z/0396/20 , 2022 LDK!
7 7 s 1 1:44.39 KALINOWSKA Marta LKS Maków Mazowiecki 2009 U14 MZ IV ŁUNIEWSKI Grzegorz Z/14718/21 2022
8 8 s 1 1:45.66 MARKIEWICZ Hanna AKL Ursynów Warszawa 2004 U20 MZ -- SKORUPSKI Szymon Z/2108/19 2022
9 9 s 1 1:47.06 ZAJĄC Aleksandra OKS Skra Warszawa 2007 U16 MZ V BUKIS-OWSIAK Anna Z/2724/21 2022
10 10 s 1 1:49.97 CIESZEWSKA Amelia MKL Toruń 2007 U16 KP V OSTANEK Aneta WOŹNIAK Jacek , Z/0729/22 , 2022 LDK!
11 11 s 1 1:51.53 OŚKA Emila UKS Olimp Kozienice 2007 U16 MZ -- MISZTAL Janusz Z/1812/22 2022 LDK!
12 12 s 1 1:52.12 STANISZEWSKA Nadia Ducla Academy Warszawa 2010 U14 MZ -- DUKLANOWSKI Hubert Z/4305/20 2022 LDK!
13 13 s 1 1:58.89 MAŁECKA Dominika LKS Osuchów 2008 U16 MZ -- ZDUNEK Stanisław Z/3572/22 2022
800 m K
1 1 s 1 2:13.97 DZIAŁOSZEWSKA Maja SKLA Sopot 2001 U23 PM II LEWANDOWSKI Michał B.D. Z/3912/15 2022
2 2 s 1 2:29.58 CHWAŁOWSKA Natalia UKS Otrębusy 2005 U18 MZ IV GOLJANEK Janusz Z/2131/18 2022 4 LDK!
3 3 s 1 2:37.83 BŁUŚ Hanna KS AZS AWF Warszawa 2008 U16 MZ -- GOGOŁEK Marcin Z/0882/21 2022
4 4 s 1 2:41.30 OLWERT Malwina MUKL Brodnica 2005 U18 KP -- ROSIŃSKI Zenon Z/3239/22 2022
1000 m K
1 s 1 2:57.72 PAJĘCKA Lena WLKS Wrocław 2007 U16 DS II KOBIAŁKA Kamil Z/0737/18 2022 4 LDK!
2 s 1 2:58.12 DUBAN Aleksandra OKS Skra Warszawa 2005 U18 MZ -- BUKIS-OWSIAK Anna Z/3520/19 2022
3 s 1 3:02.61 PIĄTKOWSKA Oliwia KS AZS AWF Warszawa 2006 U18 MZ -- WRONA Grzegorz Z/2853/19 2022
4 s 1 3:04.89 RĘKAWIECKA Roksana PTT Delta Płock 2006 U18 MZ -- KĄPIŃSKI Sławomir Z/2878/19 2022
5 s 1 3:08.35 PAWŁOWSKA Kamila KS Zamek Kurzętnik 2000 U23 WN -- PAWŁOWSKA Dorota Z/2311/15 2022 3
6 s 1 3:12.31 BORKOWSKA Aleksandra GKS Wilga Garwolin 2005 U18 MZ -- BUSZTA Stanisław Z/0337/18 2022 5
7 s 1 3:13.92 KALBARCZYK Adriana Ducla Academy Warszawa 1991 Sen MZ -- DUKLANOWSKI Hubert Z/12318/21 2022
8 s 1 3:16.56 MAJKOWSKA Monika LKS Maków Mazowiecki 2005 U18 MZ -- ŁUNIEWSKI Grzegorz Z/3417/20 2022
9 s 1 3:18.09 SZYMANOWSKA Maria UKS Herkules Sulejówek 2006 U18 MZ -- CZYŻ Maciej Z/0836/18 2022 BEZ LDK!
10 s 1 3:19.54 RABIEJ Julia Ducla Academy Warszawa 2006 U18 MZ -- DUKLANOWSKI Hubert Z/4301/20 2022 LDK!
11 s 1 3:20.10 CHORUŻY Karolina LKS Korab Olecko 2008 U16 WN IV NAGOLSKA Monika BRYNDA Marcin , Z/10899/21 , 2022 LDK!
12 s 1 3:21.67 ROCKA Natalia MUKS Wisła Junior Sandomierz 2007 U16 SK IV B.D. # Z/3106/20 2022
13 s 1 3:27.46 ŁAKOMSKA Magdalena AKL Ursynów Warszawa 2008 U16 MZ V SKORUPSKI Szymon Z/3870/20 2022
14 s 1 3:27.82 ASŁANOWICZ Matylda SRS Kondycja Piaseczno 2006 U18 MZ -- PARADOWSKA Renata Z/4328/20 2022
15 s 1 3:30.22 STRĄG Oliwia UKS Olimp Kozienice 2007 U16 MZ V MISZTAL Janusz Z/1386/22 2022 LDK!
16 s 1 3:38.00 PAWLEWICZ Zuzanna MUKL Brodnica 2008 U16 KP -- ROSIŃSKI Zenon Z/3428/22 2022
2000 m K
1 1 s 1 6:08.98 CHORZĘPA Agnieszka KS AZS AWF Warszawa 2001 U23 MZ -- WOŁKOWYCKI Andrzej Z/0482/17 2022
2 2 s 1 7:10.80 PAWŁOWSKA Dorota KS Zamek Kurzętnik 1980 Masters WN -- B.D. Z/5165/11 2022 BEZ
100 m pł J MŁ K
1 e 1 14.20 SKOLASIŃSKA Olga KL Gdynia 2005 U18 PM +0.9 I B.D. KASZUBA Tomasz , Z/4770/18 , 2022 BEZ
2 e 1 14.57 STARZYŃSKA-ORŁOWSKA Aleksandra KL Gdynia 2006 U18 PM +0.9 II KASZUBA Tomasz Z/4646/19 2022
3 e 1 15.59 URBANIAK Lena UKS Gepard Warszawa 2006 U18 MZ +0.9 II RĄCZKA Paweł Z/2878/20 2022
4 e 1 17.10 MAŃKOWSKA Maja UKS Cyprianka 2005 U18 KP +0.9 IV JETTER Piotr JETTER Piotr , Z/5585/18 , 2022 BEZ LDK!
  e 1 DNF KRASIŃSKA Natalia UKS Cyprianka 2005 U18 KP +0.9 -- MAŃKOWSKI Mariusz JETTER Piotr Z/4890/18 2022 BEZ LDK!
1 1 f 1 14.14 SKOLASIŃSKA Olga KL Gdynia 2005 U18 PM +0.6 I B.D. KASZUBA Tomasz , Z/4770/18 , 2022 BEZ
2 2 f 1 14.24 KRASIŃSKA Natalia UKS Cyprianka 2005 U18 KP +0.6 I MAŃKOWSKI Mariusz JETTER Piotr Z/4890/18 2022 BEZ LDK!
3 3 f 1 14.48 STARZYŃSKA-ORŁOWSKA Aleksandra KL Gdynia 2006 U18 PM +0.6 I KASZUBA Tomasz Z/4646/19 2022
4 4 f 1 15.60 URBANIAK Lena UKS Gepard Warszawa 2006 U18 MZ +0.6 II RĄCZKA Paweł Z/2878/20 2022
5 5 f 1 17.28 MAŃKOWSKA Maja UKS Cyprianka 2005 U18 KP +0.6 IV JETTER Piotr JETTER Piotr , Z/5585/18 , 2022 BEZ LDK!
100 m pł K
1 e 1 13.27 NAGIĘĆ Weronika KS AZS AWF Kraków 2002 U23 MA +2.2 M DMP GIZA Maciej GIZA Maciej B.D. , Z/0239/16 , 2022 LDK! 170
2 e 1 13.29 KIEPURA Monika KS AZS AWF Kraków 2000 U23 MA +2.2 M DMP GIZA Maciej B.D. Z/0884/15 2022 169
3 e 1 13.49 HULISZ Zuzanna MKL Toruń 1999 Sen KP +2.2 M DMP HULISZ Robert B.D. B.D. Z/0397/15 2022 160
4 e 1 13.57 ZIEMBICKA Julia KS AZS AWF Kraków 2001 U23 MA +2.2 M GIZA Maciej B.D. Z/2577/15 2022
5 e 1 15.02 BANY Daria UKS Gepard Warszawa 2002 U23 MZ +2.2 II RĄCZKA Paweł Z/0376/17 2022 LDK!
6 e 1 15.11 ŻUROWSKA Julia KS AZS AWF Warszawa 2001 U23 MZ +2.2 II RĄCZKA Paweł B.D. Z/1754/17 2022
7 e 1 15.49 KIELIAN Aleksandra KS AZS AWF Kraków 2000 U23 MA +2.2 II DMP GIZA Maciej B.D. GIZA Maciej , Z/1264/15 , 2022 LDK! 83
1 1 f 1 13.20 KIEPURA Monika KS AZS AWF Kraków 2000 U23 MA +1.4 MM DMP GIZA Maciej B.D. Z/0884/15 2022 174
2 2 f 1 13.28 NAGIĘĆ Weronika KS AZS AWF Kraków 2002 U23 MA +1.4 M DMP GIZA Maciej GIZA Maciej B.D. , Z/0239/16 , 2022 LDK! 170
3 3 f 1 13.47 HULISZ Zuzanna MKL Toruń 1999 Sen KP +1.4 M DMP HULISZ Robert B.D. B.D. Z/0397/15 2022 161
4 4 f 1 15.23 ŻUROWSKA Julia KS AZS AWF Warszawa 2001 U23 MZ +1.4 II RĄCZKA Paweł B.D. Z/1754/17 2022
5 5 f 1 15.34 KIELIAN Aleksandra KS AZS AWF Kraków 2000 U23 MA +1.4 II DMP GIZA Maciej B.D. GIZA Maciej , Z/1264/15 , 2022 LDK! 88
6 6 f 1 15.44 BANY Daria UKS Gepard Warszawa 2002 U23 MZ +1.4 II RĄCZKA Paweł Z/0376/17 2022 LDK!
400 m pł K K
1 1 s 1 58.64 GAJEWSKA Karolina KS AZS AWF Kraków 2001 U23 MA M DMP GIZA Maciej B.D. Z/0576/15 2022 148
2 2 s 1 59.33 JAŹWIŃSKA Aleksandra KS AZS AWF Warszawa 1998 Sen MZ M DMP WOJTKOWSKI Maciej Z/0651/15 2022 141
3 3 s 1 62.31 LESZCZYŃSKA Anna KS Podlasie Białystok 2000 U23 PD I DMP NIEDŹWIECKI Wojciech B.D. Z/2041/15 2022 112
4 4 s 1 63.41 KRZYŻEWSKA Wanessa KS AZS AWF Kraków 2001 U23 MA II DMP GIZA Andrzej B.D. Z/1429/16 2022 102
5 5 s 1 66.22 CHODKOWSKA Julia MKS Bank BS Płońsk 2005 U18 MZ III MAJEWSKI Zbigniew Z/2341/19 2022 4
6 6 s 1 67.16 ZMARZŁA Weronika AZS-AWFiS Gdańsk 2001 U23 PM III B.D. SĘKOWSKA Anna B.D. , Z/5436/15 , 2022 LDK!
7 7 s 1 68.08 LUBINA Dagmara MKS Żak Biała Podlaska 2005 U18 LU III HOŁOWEŃKO Marcin FROŃCZUK Rafał , Z/0134/20 , 2022 LDK!
2000 m prz K
1 1 s 1 7:19.44 SIEDLARZ Kinga SSR Olimp Strawczyn 2002 U23 SK -- WOŹNIAK Łukasz B.D. Z/0557/16 2022
2 2 s 1 7:22.21 WOSZCZEK Danuta UKS Olimp Kozienice 1978 Masters MZ -- MISZTAL Janusz Z/3956/11 2022 2 LDK!
Wzwyż K
1 1 f 1 1.35 SKIBICKA Weronika KS AZS AWF Warszawa 2000 U23 MZ -- RZEPKA Marek B.D. Z/3563/21 2022
2 2 f 1 1.15 KWIATKOWSKA Łucja KS Orzeł Warszawa 2008 U16 MZ -- PODRAŻKO Marian Z/4897/21 2022 LDK!
Tyczka K
1 1 f 1 3.90 SZYMANEK Maja KS AZS AWF Warszawa 2000 U23 MZ I DMP WOJTKOWSKI Maciej B.D. Z/3992/15 2022 157
W dal K
1 1 f 1 5.64 SIKORSKA Sandra KS AZS AWF Warszawa 2000 U23 MZ -0.3 II DMP ŁUKASIAK Michał Z/5585/15 2022 101
  f 2 4.94 CZAJKA Agata KS AZS AWF Warszawa 2008 U16 MZ +1.5 IV ANKIEWICZ-OBUKOWICZ Emilia Z/3415/21 2022
1 1 f 2 4.99 CZAJKA Agata KS AZS AWF Warszawa 2008 U16 MZ +2.3 IV ANKIEWICZ-OBUKOWICZ Emilia Z/3415/21 2022
2 2 f 2 4.90 BANY Adrianna KS AZS AWF Warszawa 2007 U16 MZ +1.8 IV DMP U20 ANDRYSZCZYK Andrzej RZEPKA Marek , Z/2617/22 , 2022 LDK! 75
Trójskok K
1 f 1 12.21 KRONBURG Klaudia SKLA Sopot 2002 U23 PM +0.9 I B.D. MODELSKI Michał , Z/4649/15 , 2022 LDK!
Kula (3) K
1 1 f 1 11.67 KONDER Kinga RLTL Optima Radom 2005 U18 MZ III DMP U20 FALIŃSKI Jacek Z/1337/20 2022 LDK! 104
2 2 f 1 10.38 PRZYBYSZ Maja GKS Wilga Garwolin 2005 U18 MZ IV BUSZTA Stanisław Z/4199/19 2022
3 3 f 1 7.77 JURGIEL Nikola KS AZS UWM Olsztyn 2008 U16 WN -- PAWŁOWSKI Grzegorz Z/0392/22 2022
Dysk (1) K
  f 1 NM MUSZYŃSKA Weronika AZS UMCS Lublin 2001 U23 LU -- DMP KAMIŃSKI Damian B.D. Z/6092/15 2022
Oszczep (500) K
1 1 f 1 27.23 PRZYBYSZ Maja GKS Wilga Garwolin 2005 U18 MZ -- BUSZTA Stanisław Z/4199/19 2022
100 m M
1 1 e 1 10.61 ŁUCZYŃSKI Dominik WLKS Wrocław 2002 U23 DS +1.5 M LDK!
2 2 e 1 10.64 SACHARCZUK Radosław KS Podlasie Białystok 1993 Sen PD +1.5 M DMP GRANASZEWSKI Artur B.D. Z/1800/13 2022 1 134
3 3 e 1 10.75 PĘCZEK Piotr RKS Łódź 2002 U23 LD +1.5 I B.D. SZABLEWSKI Tadeusz B.D. , Z/3531/16 , 2022 LDK!
4 4 e 1 11.04 KWIATKOWSKI Mateusz MKS Juvenia Białystok 1999 Sen PD +1.5 II DUDEK Bartosz Z/1796/16 2022 2
5 5 e 1 11.06 SZYMAŃSKI Daniel UMLKS Pegaz Opoczno 2005 U18 LD +1.5 II GRABOLUS Marek Z/1022/19 2022 LDK!
6 6 e 1 11.11 BUCZYŃSKI Kacper MKS Bank BS Płońsk 2006 U18 MZ +1.5 II WIŚNIEWSKI Zbigniew Z/2001/19 2022 LDK!
7 7 e 1 11.14 JAROSZEWICZ Ernest MKS Juvenia Białystok 1999 Sen PD +1.5 II B.D. DUDEK Bartosz , Z/2454/20 , 2022
8 15 e 1 11.89 MARCINKOWSKI Marcin OŚ AZS Poznań 1981 Masters WP +1.5 -- BIEDERMANN Roman Z/1631/16 2022 2
1 8 e 2 11.27 STĘPIEŃ Mateusz NKS Nowe Miasto Lubawskie 2005 U18 WN +2.1 II B.D. Z/0132/19 2022
2 9 e 2 11.28 KARAPEICHYK Artem UKS Gepard Warszawa 2004 U20 MZ +2.1 II RĄCZKA Paweł Z/3246/21 2022 LDK!
3 10 e 2 11.31 ŁUCZYŃSKI Igor MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2007 U16 LD +2.1 III WASIAK Jarosław WASIAK Jarosław , Z/0495/20 , 2022 LDK!
4 11 e 2 11.33 GROCHOWSKI Krzysztof KS AZS AWF Warszawa 2007 U16 MZ +2.1 III MERWA Janusz Z/0376/22 2022 LDK!
5 12 e 2 11.44 WIŚNIEWSKI Ignacy KS Orzeł Warszawa 2007 U16 MZ +2.1 III PODRAŻKO Marian Z/4194/19 2022 LDK!
6 13 e 2 11.61 BAZANIAK Bartek UMLKS Pegaz Opoczno 2005 U18 LD +2.1 III GRABOLUS Marek Z/1901/21 2022 LDK!
7 14 e 2 11.74 CZECHOSKI Adam KS Sprinterzy.com Kraków 1999 Sen MA +2.1 III B.D. Z/0535/15 2022
8 19 e 2 12.51 MIRKOWSKI Krystian MKS Pilica Białobrzegi 2003 U20 MZ +2.1 -- WIECZOREK Konstanty Z/5554/18 2022 LDK!
1 16 e 3 12.12 STĘPKOWSKI Mateusz KS AZS AWF Warszawa 2008 U16 MZ +1.3 IV GOGOŁEK Marcin Z/0686/22 2022
2 17 e 3 12.43 KOWALEWSKI Jakub MKS Pułtusk 2007 U16 MZ +1.3 V KRAWCZAK Andrzej Z/4391/22 2022
3 18 e 3 12.46 TUROWIECKI Michał KSW Sokudo Otwock 2006 U18 MZ +1.3 -- B.D. Z/13895/21 2022
4 20 e 3 12.70 BIRBACH Wiktor KS Zamek Kurzętnik 2007 U16 WN +1.3 V PAWŁOWSKA Dorota Z/0828/20 2022 LDK!
5 21 e 3 12.95 BARTCZAK Antoni MKS Pułtusk 2007 U16 MZ +1.3 -- KRAWCZAK Andrzej Z/4386/22 2022
6 22 e 3 13.35 DULL Igor KSW Sokudo Otwock 2006 U18 MZ +1.3 -- B.D. Z/13896/21 2022
7 23 e 3 13.55 BIŃCZYK Jarosław W-MKLAM Olsztyn 1966 Masters WN +1.3 -- GOWORSKI Tomasz Z/0489/22 2022
1 f 1 10.51 SACHARCZUK Radosław KS Podlasie Białystok 1993 Sen PD +1.8 M DMP GRANASZEWSKI Artur B.D. Z/1800/13 2022 1 147
2 f 1 10.52 ŁUCZYŃSKI Dominik WLKS Wrocław 2002 U23 DS +1.8 M LDK!
3 f 1 10.97 KWIATKOWSKI Mateusz MKS Juvenia Białystok 1999 Sen PD +1.8 II DUDEK Bartosz Z/1796/16 2022 2
4 f 1 10.97 SZYMAŃSKI Daniel UMLKS Pegaz Opoczno 2005 U18 LD +1.8 II GRABOLUS Marek Z/1022/19 2022 LDK!
5 f 1 11.09 JAROSZEWICZ Ernest MKS Juvenia Białystok 1999 Sen PD +1.8 II B.D. DUDEK Bartosz , Z/2454/20 , 2022
6 f 1 11.10 BUCZYŃSKI Kacper MKS Bank BS Płońsk 2006 U18 MZ +1.8 II WIŚNIEWSKI Zbigniew Z/2001/19 2022 LDK!
7 f 1 11.29 STĘPIEŃ Mateusz NKS Nowe Miasto Lubawskie 2005 U18 WN +1.8 II B.D. Z/0132/19 2022
200 m M
1 1 s 1 21.64 PĘCZEK Piotr RKS Łódź 2002 U23 LD +0.9 I DMP B.D. SZABLEWSKI Tadeusz B.D. , Z/3531/16 , 2022 LDK! 124
2 2 s 1 22.10 KWIATKOWSKI Mateusz MKS Juvenia Białystok 1999 Sen PD +0.9 II DUDEK Bartosz Z/1796/16 2022 2
3 3 s 1 22.28 KIDOŃ Piotr KS AZS AWF Kraków 2000 U23 MA +0.9 II GIZA Andrzej B.D. Z/1693/17 2022
4 4 s 1 22.46 JAROSZEWICZ Ernest MKS Juvenia Białystok 1999 Sen PD +0.9 II B.D. DUDEK Bartosz , Z/2454/20 , 2022
5 5 s 1 22.54 SZYMAŃSKI Daniel UMLKS Pegaz Opoczno 2005 U18 LD +0.9 II GRABOLUS Marek Z/1022/19 2022 LDK!
6 8 s 1 23.14 KUBIŚ Eryk AZS-AWF Gorzów 2001 U23 LB +0.9 III ZALESKA-POSMYK Izabela Z/2711/15 2022 3
1 6 s 2 22.89 WRÓBEL Adam UKS Herkules Sulejówek 2001 U23 MZ +1.3 III CZYŻ Maciej Z/2133/17 2022 3
2 7 s 2 22.96 CHYŁA Dawid LKS Osuchów 2001 U23 MZ +1.3 III ZDUNEK Stanisław Z/2727/17 2022 3
3 9 s 2 23.44 BAZANIAK Bartek UMLKS Pegaz Opoczno 2005 U18 LD +1.3 III GRABOLUS Marek Z/1901/21 2022 LDK!
4 10 s 2 24.37 CZECHOSKI Adam KS Sprinterzy.com Kraków 1999 Sen MA +1.3 -- B.D. Z/0535/15 2022
5 11 s 2 24.72 RACZYŁO Damian KS AZS AWF Warszawa 1998 Sen MZ +1.3 -- WRONA Grzegorz Z/3063/15 2022
6 12 s 2 24.80 RUCKI Filip MKS Pilica Białobrzegi 2005 U18 MZ +1.3 -- WIECZOREK Konstanty Z/0949/20 2022
7 13 s 2 27.68 BIŃCZYK Jarosław W-MKLAM Olsztyn 1966 Masters WN +1.3 -- GOWORSKI Tomasz Z/0489/22 2022
300 m M
1 s 1 34.83 DUDEK Bartosz MKS Juvenia Białystok 1992 Sen PD -- DUDEK Bartosz # Z/3483/11 2022
2 s 1 34.86 MOUKETOU-TARAZEWICZ Filip OKS Start Otwock 2005 U18 MZ -- DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/2876/19 2022 LDK!
3 s 1 35.62 WIECZOREK Bartosz UKS Herkules Sulejówek 2006 U18 MZ -- CZYŻ Maciej Z/1101/18 2022 5 LDK!
4 s 1 36.26 BARRA-STRZEMIŃSKI Mario MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2005 U18 LD -- WASIAK Jarosław Z/0055/19 2022 5 LDK!
5 s 1 36.44 KARDAHS Hubert KS AZS UWM Olsztyn 2005 U18 WN -- LUDWICHOWSKA Bronisława Z/1476/18 2022 LDK!
1 s 2 36.23 KALINOWSKI Jakub KS AZS AWF Warszawa 2000 U23 MZ -- WOŁKOWYCKI Andrzej Z/5075/19 2022 LDK!
2 s 2 36.99 KAZIMIERCZYK Mateusz KS AZS UWM Olsztyn 2006 U18 WN -- LUDWICHOWSKA Bronisława Z/0321/22 2022
3 s 2 38.69 RACZYŁO Damian KS AZS AWF Warszawa 1998 Sen MZ -- WRONA Grzegorz Z/3063/15 2022
4 s 2 39.42 KUC Kacper KS AZS UWM Olsztyn 2005 U18 WN -- LUDWICHOWSKA Bronisława Z/3659/20 2022 LDK!
5 s 2 41.97 KOCERKA Jacek KS Lemiesz Team Warszawa 1976 Masters MZ -- LEMIESZ Aneta Z/1824/21 2022
1 s 3 38.96 BIEŃKOWSKI Marcin KS AZS UWM Olsztyn 2007 U16 WN III LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława , Z/0039/19 , 2022 BEZ LDK!
2 s 3 39.34 SKOCKI Piotr KS Zamek Kurzętnik 2007 U16 WN IV PAWŁOWSKA Dorota Z/3076/19 2022 LDK!
3 s 3 39.61 STĘPKOWSKI Mateusz KS AZS AWF Warszawa 2008 U16 MZ IV GOGOŁEK Marcin Z/0686/22 2022
4 s 3 41.06 SAŁCZYŃSKI Patryk MKS Pilica Białobrzegi 2008 U16 MZ V WIECZOREK Konstanty Z/11808/21 2022
5 s 3 41.70 BIRBACH Wiktor KS Zamek Kurzętnik 2007 U16 WN V PAWŁOWSKA Dorota Z/0828/20 2022 LDK!
6 s 3 42.12 KOPEĆ Bartosz Orka Iława Athletics 2008 U16 WN V OSTANEK Aneta B.D. Z/4258/19 2022 LDK!
400 m M
1 1 s 1 47.98 KOZACKI Jakub KS AZS UWM Olsztyn 2002 U23 WN I LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława Z/1477/16 2022 3 LDK!
2 2 s 1 49.08 SZKUDLAREK Jakub RKS Łódź 2001 U23 LD II DMP JASZCZAK Stanisław B.D. Z/6308/15 2022 104
3 3 s 1 50.54 KUBIŚ Eryk AZS-AWF Gorzów 2001 U23 LB III ZALESKA-POSMYK Izabela Z/2711/15 2022 3
4 4 s 1 50.96 ROMANIUK Daniel MKS Polonia Warszawa 2001 U23 MZ III JOBT Andrzej Z/2632/16 2022
5 5 s 1 51.67 TYMIŃSKI Piotr KS Sprinterzy.com Kraków 2000 U23 MA III B.D. B.D. Z/1001/17 2022
1 6 s 2 52.38 WRÓBEL Adam UKS Herkules Sulejówek 2001 U23 MZ III CZYŻ Maciej Z/2133/17 2022 3
2 7 s 2 52.55 SUCHTA Marcin LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2001 U23 PD III WARDASZKA Andrzej Z/2168/19 2022
3 8 s 2 53.95 SOBIECH Jakub KS Sprinterzy.com Kraków 1990 Sen MA -- B.D. Z/11732/21 2022
4 9 s 2 54.18 TRĘBIŃSKI Nataniel KS AZS UWM Olsztyn 2005 U18 WN IV PAWŁOWSKI Grzegorz Z/2723/22 2022
600 m M
1 1 s 1 1:20.43 ADAMCZEWSKI Dominik KS AZS AWF Warszawa 2001 U23 MZ -- WOŁKOWYCKI Andrzej B.D. Z/3703/15 2022
2 2 s 1 1:20.53 CHOJNOWSKI Antoni SKLA Sopot 2005 U18 PM -- ANDRZEJCZAK Paweł Z/0029/19 2022 LDK!
3 3 s 1 1:21.36 WIATRZYK Robert TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2000 U23 LU -- WAWRZUSISZYN Tomasz Z/1754/18 2022 3
4 4 s 1 1:22.52 LEC Dawid KS AZS AWF Warszawa 1999 Sen MZ -- BAŁDYKA Jakub B.D. Z/1908/17 2022
5 5 s 1 1:24.20 JANICKI Maciej KS AZS UWM Olsztyn 2006 U18 WN -- LUDWICHOWSKA Bronisława Z/1369/19 2022 LDK!
6 6 s 1 1:25.99 ŁACIAK Antoni AKL Ursynów Warszawa 2006 U18 MZ -- SKORUPSKI Szymon Z/3906/19 2022
7 7 s 1 1:27.12 PIETRZAK Kamil SKLA Sopot 2005 U18 PM -- ANDRZEJCZAK Paweł Z/0026/18 2022 5 LDK!
8 8 s 1 1:34.43 SKOTNICKI Jakub Ducla Academy Warszawa 1990 Sen MZ -- DUKLANOWSKI Hubert Z/12327/21 2022
9 9 s 1 1:39.19 ŻEBROWSKI Michał Jan MKS Pułtusk 2007 U16 MZ V KRAWCZAK Andrzej Z/4390/22 2022
10 10 s 1 1:39.55 KOSZELA Krystian KS AZS UWM Olsztyn 2007 U16 WN V PAWŁOWSKI Grzegorz Z/3802/20 2022 LDK!
11 11 s 1 1:48.65 OLEJNIK Filip UKS Filipides Teresin 2010 U14 MZ -- ANDRYSZCZYK Andrzej Z/0966/20 2022 LDK!
800 m M
1 1 s 1 1:56.99 RYBAKOWSKI Michał MKS Polonia Warszawa 2000 U23 MZ II JOBT Andrzej Z/1769/15 2022 3
2 2 s 1 1:57.11 PATECKI Marcin Stowarzyszenie Piekielni Warszawa 1989 Sen MZ III B.D. B.D. , Z/4811/19 , 2022
3 3 s 1 2:01.04 NAGÓREK Marcin KS Agros Zamość 1980 Masters LU III DMP NAGÓREK Marcin B.D. Z/0851/11 2022 2 44
4 4 s 1 2:03.40 ZARĘBA Mateusz OKS Skra Warszawa 2001 U23 MZ -- GRĄBCZEWSKI Zenon Z/2347/16 2022 3
5 5 s 1 2:03.54 KNYCH Kamil KS AZS AWF Warszawa 2007 U16 MZ IV GOGOŁEK Marcin Z/0905/21 2022 LDK!
6 6 s 1 2:04.92 GOLENIOWSKI Dawid KS AZS UWM Olsztyn 1984 Masters WN -- LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał , Z/2857/21 , 2022
  s 1 DNF ROMANIUK Daniel MKS Polonia Warszawa 2001 U23 MZ -- JOBT Andrzej Z/2632/16 2022
1000 m M
1 1 s 1 2:24.94 MUTWIL Oliwier CKS Budowlani Częstochowa 1999 Sen SL -- MICHALSKA Alicja B.D. Z/2051/16 2022
2 2 s 1 2:27.29 MARMON Patryk KS AZS AWF Kraków 1997 Sen MA -- SUDOŁ Grzegorz B.D. Z/1189/14 2022 2
3 3 s 1 2:28.66 MICHALSKI Jan MKS Polonia Warszawa 2001 U23 MZ -- JOBT Andrzej Z/3951/15 2022
4 4 s 1 2:32.94 KUJAWA Wiktor KS AZS UWM Olsztyn 1993 Sen WN -- B.D. B.D. LUDWICHOWSKA Bronisława , Z/1738/13 , 2022 BEZ
5 5 s 1 2:36.04 ASTRACHANCEW Konrad KS AZS AWF Warszawa 2005 U18 MZ -- WRONA Grzegorz Z/0271/19 2022
6 6 s 1 2:36.05 WOJCIECHOWSKI Michał KB Witar Tarnobrzeg 1988 Sen PK -- MAŚLANKA Adam Z/3618/15 2022 2 LDK!
7 7 s 1 2:39.45 KUROWSKI Kacper UKS Azymut Pabianice 2006 U18 LD -- WOŹNIAK Jerzy Z/3099/18 2022 LDK!
8 8 s 1 2:39.46 OLEJNIK Mikołaj UKS Filipides Teresin 2007 U16 MZ III ANDRYSZCZYK Andrzej OLEJNIK Tomasz # Z/0393/19 2022 LDK!
9 9 s 1 2:40.53 CENTKOWSKI Łukasz LKS Osuchów 2003 U20 MZ -- ZDUNEK Stanisław Z/2697/17 2022 4
10 10 s 1 2:41.42 NOWAKOWSKI Igor LKS Osuchów 2005 U18 MZ -- ZDUNEK Stanisław Z/2129/19 2022
11 11 s 1 2:44.14 SZEWCZYK Szymon KS AZS AWF Warszawa 2006 U18 MZ -- SZADKOWSKI Witold WRONA Grzegorz , Z/2043/19 , 2022 LDK!
12 13 s 1 2:46.12 MAŁECKI Mateusz LKS Osuchów 2005 U18 MZ -- ZDUNEK Stanisław Z/3485/19 2022 LDK!
13 14 s 1 2:46.94 GRYZ Kamil UKS Herkules Sulejówek 2005 U18 MZ -- CZYŻ Maciej Z/2220/16 2022 BEZ LDK!
14 15 s 1 2:47.43 GAWENDA Bartłomiej UKS 48 Warszawa 2006 U18 MZ -- MIŁKOWSKI Karol Z/2181/19 2022
15 20 s 1 2:57.90 SPACHT Wojciech KS AZS UWM Olsztyn 2007 U16 WN V PAWŁOWSKI Grzegorz PAWŁOWSKI Grzegorz , Z/3803/20 , 2022 LDK!
1 12 s 2 2:45.46 GÓJSKI Jakub MKS Pogoń Siedlce 2006 U18 MZ -- KOSIERADZKI Łukasz CHOJECKA-LEANDRO Lidia Z/3567/18 2022
2 16 s 2 2:52.27 GRZEGRZÓŁKA Wojciech GKS Wilga Garwolin 2007 U16 MZ V BUSZTA Stanisław Z/4531/22 2022
3 17 s 2 2:53.09 WÓJCIK Cezary OKS Start Otwock 2005 U18 MZ -- DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/2875/19 2022 LDK!
4 18 s 2 2:57.56 OLKOWSKI Jakub MKS Pułtusk 2007 U16 MZ V KRAWCZAK Andrzej Z/4389/22 2022
5 19 s 2 2:57.80 FLENC Bruno MUKL Brodnica 2008 U16 KP V ROSIŃSKI Zenon Z/0190/22 2022
6 21 s 2 2:58.51 TRELA Kacper UKS Olimp Kozienice 2007 U16 MZ V MISZTAL Janusz Z/0860/21 2022 LDK!
7 22 s 2 3:03.70 BŁOCH Witold KS Czempion Warszawa 2005 U18 MZ -- TOPOLEWSKI Maciej Z/3977/22 2022
8 23 s 2 3:05.94 DWORAK Łukasz KS Czempion Warszawa 2005 U18 MZ -- TOPOLEWSKI Maciej Z/3979/22 2022
9 24 s 2 3:07.23 MAŁECKI Piotr KS Lemiesz Team Warszawa 1981 Masters MZ -- B.D. Z/10528/21 2022
10 25 s 2 3:08.57 BARTOSZEWICZ Igor LKS Korab Olecko 2005 U18 WN -- BRYNDA Marcin KUKIEŁKO Magdalena , Z/4603/22 , 2022 LDK!
11 26 s 2 3:25.46 GROT Karol UKS Filipides Teresin 2008 U16 MZ -- ANDRYSZCZYK Andrzej Z/11528/21 2022 LDK!
12 27 s 2 3:26.22 MAKUŁA Szymon UKS Filipides Teresin 2008 U16 MZ -- ANDRYSZCZYK Andrzej Z/10801/21 2022 LDK!
2000 m M
1 1 s 1 5:42.76 MIŁKOWSKI Wiktor UKS 48 Warszawa 2005 U18 MZ -- MIŁKOWSKI Karol Z/2183/19 2022
2 2 s 1 5:50.92 HRYNISZYN Kacper KS AZS AWF Warszawa 2006 U18 MZ -- WRONA Grzegorz Z/13070/21 2022
3 3 s 1 5:58.04 WRÓBLEWSKI Błażej AKL Ursynów Warszawa 2005 U18 MZ -- SKORUPSKI Szymon Z/0396/19 2022 BEZ
4 4 s 1 6:01.23 RADOMSKI Maksymilian SKLA Sopot 2006 U18 PM -- ANDRZEJCZAK Paweł Z/0027/19 2022 LDK!
5 5 s 1 6:01.88 RUTKOWSKI Damian KS Zamek Kurzętnik 2004 U20 WN -- PAWŁOWSKA Dorota Z/1067/20 2022
6 6 s 1 6:17.76 PIOTROWICZ Marcel KS Zamek Kurzętnik 2007 U16 WN IV PAWŁOWSKA Dorota Z/3075/19 2022 LDK!
7 7 s 1 6:23.39 ANDERS Damian SRS Kondycja Piaseczno 2006 U18 MZ -- PARADOWSKA Renata Z/1596/19 2022 LDK!
8 8 s 1 6:41.19 BAŁABAN Antoni UKS 48 Warszawa 2008 U16 MZ -- MIŁKOWSKI Karol Z/4200/19 2022
9 9 s 1 6:49.84 WIERZBICKI Kacper LKS Korab Olecko 2006 U18 WN -- B.D. SKOWROŃSKA Justyna KUKIEŁKO Magdalena , Z/4903/22 , 2022 LDK!
10 10 s 1 7:14.63 GÓRECKI Rafał Robert UKS Melo Błonie 1978 Masters MZ -- GAWRYJOŁEK Sławomir Z/2939/22 2022
110 m pł J MŁ M
1 1 e 1 14.77 ANDRZEJCZAK Ignacy UKS Vis Skierniewice 2006 U18 LD -0.5 II KORWEK Joanna Z/0410/19 2022 BEZ LDK!
2 2 e 1 15.09 KORZENIOWSKI Krzysztof TS Wieliczanka Wieliczka 2006 U18 MA -0.5 III SIEMIEŃSKA Barbara GIZA Karolina , Z/3285/19 , 2022 BEZ LDK!
3 3 e 1 15.17 NOWICKI Filip UKS Vis Skierniewice 2006 U18 LD -0.5 III BARSKA Jolanta Z/0408/19 2022 LDK!
4 4 e 1 15.69 SYTA Mikołaj MKS Pilica Białobrzegi 2005 U18 MZ -0.5 III WIECZOREK Konstanty # Z/1262/20 2022
5 5 e 1 16.35 ŻACZKIEWICZ Bartosz UKS Vis Skierniewice 2006 U18 LD -0.5 IV BARSKA Jolanta Z/3580/20 2022 LDK!
6 7 e 1 16.43 GAFFKE Bruno KL Gdynia 2005 U18 PM -0.5 IV KLIMASZEWSKA Bogusława B.D. Z/0681/19 2022
7 6 e 1 16.43 JANK Adam KL Gdynia 2006 U18 PM -0.5 IV B.D. KLIMASZEWSKA Bogusława , Z/0609/19 , 2022 BEZ
1 1 f 1 14.62 ŻACZKIEWICZ Bartosz UKS Vis Skierniewice 2006 U18 LD +0.9 II BARSKA Jolanta Z/3580/20 2022 LDK!
2 2 f 1 14.85 ANDRZEJCZAK Ignacy UKS Vis Skierniewice 2006 U18 LD +0.9 II KORWEK Joanna Z/0410/19 2022 BEZ LDK!
3 3 f 1 15.48 NOWICKI Filip UKS Vis Skierniewice 2006 U18 LD +0.9 III BARSKA Jolanta Z/0408/19 2022 LDK!
4 4 f 1 15.90 GAFFKE Bruno KL Gdynia 2005 U18 PM +0.9 IV KLIMASZEWSKA Bogusława B.D. Z/0681/19 2022
5 5 f 1 15.97 SYTA Mikołaj MKS Pilica Białobrzegi 2005 U18 MZ +0.9 IV WIECZOREK Konstanty # Z/1262/20 2022
6 6 f 1 16.30 JANK Adam KL Gdynia 2006 U18 PM +0.9 IV B.D. KLIMASZEWSKA Bogusława , Z/0609/19 , 2022 BEZ
  f 1 DNF KORZENIOWSKI Krzysztof TS Wieliczanka Wieliczka 2006 U18 MA +0.9 -- SIEMIEŃSKA Barbara GIZA Karolina , Z/3285/19 , 2022 BEZ LDK!
110 m pł M (99.1) M
1 1 e 1 15.31 KARAPEICHYK Artem UKS Gepard Warszawa 2004 U20 MZ +2.1 II RĄCZKA Paweł Z/3246/21 2022 LDK!
1 1 f 1 15.49 KARAPEICHYK Artem UKS Gepard Warszawa 2004 U20 MZ 0.0 II RĄCZKA Paweł Z/3246/21 2022 LDK!
110 m pł M
1 e 1 15.18 WŁOSTEK Piotr RKS Łódź 2000 U23 LD +2.1 II DMP SZABLEWSKI Tadeusz B.D. Z/4835/15 2022 98
2 e 1 17.04 CHUDAK Franciszek AKL Ursynów Warszawa 2001 U23 MZ +2.1 -- OBROCKI Bogdan Z/4214/15 2022 3
1 1 f 1 15.16 WŁOSTEK Piotr RKS Łódź 2000 U23 LD 0.0 II DMP SZABLEWSKI Tadeusz B.D. Z/4835/15 2022 99
2 2 f 1 17.24 CHUDAK Franciszek AKL Ursynów Warszawa 2001 U23 MZ 0.0 -- OBROCKI Bogdan Z/4214/15 2022 3
400 m pł J MŁ M
1 1 s 1 57.28 GOŁĘBIOWSKI Jan UKS Vis Skierniewice 2005 U18 LD III BARSKA Jolanta Z/0426/18 2022 BEZ LDK!
2 2 s 1 58.94 KIENIGSMAN Jakub MKL Jurand Szczytno 2006 U18 WN IV BUKOWIECKI Maciej BUKOWIECKA Danuta , Z/0915/21 , 2022 LDK!
3 3 s 1 60.20 JANK Adam KL Gdynia 2006 U18 PM IV B.D. KLIMASZEWSKA Bogusława , Z/0609/19 , 2022 BEZ
4 4 s 1 60.87 ZŁOCH Aleksander KL Gdynia 2006 U18 PM IV KASZUBA Tomasz B.D. Z/5598/18 2022 BEZ
400 m pł M
1 1 s 1 52.81 DUDEK Bartosz MKS Juvenia Białystok 1992 Sen PD I DUDEK Bartosz # Z/3483/11 2022
2 2 s 1 53.12 KIDOŃ Piotr KS AZS AWF Kraków 2000 U23 MA I DMP GIZA Andrzej B.D. Z/1693/17 2022 125
3 3 s 1 53.73 JOŃCZYK Maciej RKS Łódź 2002 U23 LD I SZABLEWSKI Tadeusz SADACH Aneta Z/3530/16 2022 3 LDK!
4 4 s 1 58.01 ZIELIŃSKI Stanisław AKL Ursynów Warszawa 2001 U23 MZ III OBROCKI Bogdan B.D. Z/4218/15 2022
Wzwyż M
1 1 f 1 2.00 WŁODARCZYK Kacper MKS Pułtusk 2005 U18 MZ II KRYSIAK Sławomir Z/3137/20 2022
2 2 f 1 2.00 RUTOWICZ Przemysław KS AZS AWF Katowice 2000 U23 SL II GRABOLUS Marek Z/2231/15 2022
3 3 f 1 1.70 ANDRZEJCZAK Ignacy UKS Vis Skierniewice 2006 U18 LD -- KORWEK Joanna Z/0410/19 2022 BEZ LDK!
4 4 f 1 1.65 ZIELIŃSKI Wiktor MKS Pułtusk 2008 U16 MZ V KRYSIAK Sławomir Z/12534/21 2022
5 5 f 1 1.50 BARTCZAK Antoni MKS Pułtusk 2007 U16 MZ -- KRAWCZAK Andrzej Z/4386/22 2022
Tyczka M
1 1 f 1 2.80 CHYLIŃSKI Mateusz Kraków Athletics Team 1995 Sen MA -- B.D. B.D. SOBCZYK Grzegorz , Z/3015/11 , 2022
W dal M
  f 1 4.67 PRZYBYLSKI Dawid KS AZS AWF Warszawa 2002 U23 MZ +1.7 -- DMP MERWA Janusz Z/1362/18 2022 0
  f 1 6.03 SUMIŃSKI Michał KS AZS AWF Warszawa 2001 U23 MZ +0.3 -- DMP ŁUKASIAK Michał B.D. Z/5571/15 2022 37
  f 1 6.70 PRZYŻECKI Dominik AKL Ursynów Warszawa 2001 U23 MZ -0.5 III OBROCKI Bogdan Z/2641/16 2022 2
  f 1 6.73 RUTOWICZ Przemysław KS AZS AWF Katowice 2000 U23 SL +0.3 III GRABOLUS Marek Z/2231/15 2022
1 1 f 1 7.02 RUTOWICZ Przemysław KS AZS AWF Katowice 2000 U23 SL +2.9 II GRABOLUS Marek Z/2231/15 2022
2 2 f 1 6.98 PRZYŻECKI Dominik AKL Ursynów Warszawa 2001 U23 MZ +3.2 II OBROCKI Bogdan Z/2641/16 2022 2
3 3 f 1 6.41 KOCZERA Jakub KS Komunalni Sanok 2001 U23 PK +1.0 III DŁUGOSZ Ryszard B.D. Z/3571/16 2022
4 4 f 1 6.34 SUMIŃSKI Michał KS AZS AWF Warszawa 2001 U23 MZ +3.4 III DMP ŁUKASIAK Michał B.D. Z/5571/15 2022 52
5 5 f 1 6.17 PRZYBYLSKI Dawid KS AZS AWF Warszawa 2002 U23 MZ +2.1 -- DMP MERWA Janusz Z/1362/18 2022 43
Trójskok M
1 f 1 14.98 KULMACZEWSKI Jan KS AZS AWF Warszawa 1995 Sen MZ +0.9 I DMP B.D. ŁUKASIAK Michał , Z/1677/12 , 2022 109
2 f 1 13.19 SUMIŃSKI Michał KS AZS AWF Warszawa 2001 U23 MZ +1.0 -- ŁUKASIAK Michał B.D. Z/5571/15 2022
Kula (5) M
1 1 f 1 13.15 SIKORA Wiktor GKS Wilga Garwolin 2005 U18 MZ IV BUSZTA Stanisław Z/0571/19 2022 BEZ
2 2 f 1 12.98 STĘPIEŃ Marcin NKS Nowe Miasto Lubawskie 2007 U16 WN IV AFELTOWICZ Karol Z/3168/19 2022
Kula (7.26) M
1 1 f 1 18.53 MAZUR Szymon MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1998 Sen SL M B.D. B.D. , Z/0477/14 , 2022
2 2 f 1 15.65 WARSZAWSKI Kornel KS Agros Zamość 2000 U23 LU I DMP B.D. Z/4325/15 2022 1 117
Dysk (1.5) M
1 f 1 50.57 SIKORA Wiktor GKS Wilga Garwolin 2005 U18 MZ II BUSZTA Stanisław Z/0571/19 2022 BEZ
Dysk (2) M
1 1 f 1 58.74 STÓJ Bartłomiej AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1996 Sen OP M DMP KAMIŃSKI Damian B.D. Z/1657/12 2022 157
2 2 f 1 53.68 MAZUR Szymon MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1998 Sen SL I B.D. B.D. , Z/0477/14 , 2022
3 3 f 1 50.99 KACPRZAK Mateusz AZS-AWF Warszawa 1992 Sen MZ I B.D. Z/3356/11 2022 1
4 4 f 1 50.99 ANDRZEJCZAK Jarosław RLTL Optima Radom 2002 U23 MZ I DMP CZAJKOWSKI Waldemar KĘCKI Krzysztof WAŚNIEWSKI Marcin , Z/0452/16 , 2022 LDK! 119
Oszczep (700) M
1 1 f 1 50.13 KULIGOWSKI Rafał UKS Cyprianka 2006 U18 KP III JETTER Piotr MAŃKOWSKI Edward , Z/5601/18 , 2022 BEZ LDK!
2 2 f 1 46.53 RESIAK Paweł AKL Ursynów Warszawa 2005 U18 MZ IV DAMSZEL Tomasz Z/2111/19 2022 BEZ
Oszczep (800) M
1 1 f 1 74.69 WEGNER Dawid LUKS Start Nakło 2000 U23 KP M WALCZAK Leszek Z/0021/15 2022 1
2 2 f 1 60.34 SUMIŃSKI Wojciech KS AZS AWF Warszawa 1994 Sen MZ II DMP TOPOLEWSKI Maciej B.D. Z/3684/11 2022 1 95
3 3 f 1 52.64 KOTECKI Piotr AKL Ursynów Warszawa 2000 U23 MZ III DAMSZEL Tomasz B.D. Z/2310/16 2022

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 23.588578939438 sekund