Lublin 10.07.2022
Mistrzostwa Woj. Lubelskiego U18 i U23 [DMP] [DMP U20]
100 m K
1 1 s 1 11.90 JASTRZĄB Izabela KS Agros Zamość 2000 U23 LU +2.3 I B.D. GDAŃSKI Andrzej , Z/4184/18 , 2022
2 2 s 1 11.96 ROMASZKO Monika KS Agros Zamość 2002 U23 LU +2.3 I DMP B.D. GDAŃSKI Andrzej B.D. , Z/5236/15 , 2022 LDK! 132
3 3 s 1 12.06 PIASZCZYŃSKA Ewa KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2004 U20 WP +2.3 I DMP U20 WALCZAK Katarzyna Z/1077/18 2022 LDK! 154
4 4 s 1 12.13 POJĘTA Małgorzata AZS UMCS Lublin 2006 U18 LU +2.3 I DMP U20 TUSTANOWSKA Jolanta B.D. , Z/3188/19 , 2022 LDK! 150
5 5 s 1 12.21 WROŃSKA Wiktoria MKS Agros Chełm 2000 U23 LU +2.3 II LESZCZYŃSKI Damian B.D. Z/0142/16 2022
6 6 s 1 12.57 KUŹNIARZ Amelia KS Agros Zamość 2005 U18 LU +2.3 II DMP DMP U20 GDAŃSKI Andrzej Z/5230/19 2022 95 131
7 8 s 1 12.87 BIBIK Anna KS Agros Zamość 2005 U18 LU +2.3 III NAMIOTKO Stanisław Z/0401/19 2022 LDK!
1 7 s 2 12.83 TARNOWSKA Aleksandra KS Agros Zamość 2005 U18 LU +3.5 III MARKOWSKA Dorota Z/0429/18 2022 LDK!
2 9 s 2 12.87 DZIURAWIEC Julia MKS Agros Chełm 2006 U18 LU +3.5 III B.D. Z/4089/20 2022
3 10 s 2 12.98 LELEŃ Oliwia LKS Znicz Biłgoraj 2006 U18 LU +3.5 III JAMROZ Mieczysław Z/3188/21 2022 LDK!
4 11 s 2 13.06 TRAWIŃSKA Maria UKS LA Basket Warszawa 2006 U18 MZ +3.5 III BOROŃ Adam Z/4356/20 2022 LDK!
5 13 s 2 13.40 JAKUBIAK Paulina UKS LA Basket Warszawa 2007 U16 MZ +3.5 IV BOROŃ Aldona Z/2600/20 2022 LDK!
6 17 s 2 13.55 CIOS Angelika KS Agros Zamość # 2004 U20 LU +3.5 IV DMP U20 BIKOWSKI Wojciech Z/1225/19 2022 LDK! 90
7 18 s 2 13.67 DĄBSKA Magdalena KS Agros Zamość 2008 U16 LU +3.5 IV NAMIOTKO Stanisław Z/3133/20 2022
1 12 s 3 13.39 ODOLIŃSKA Hanna UKS Kresy Otwock 2007 U16 MZ +1.3 IV ODOLIŃSKI Sebastian Z/1110/18 2022 BEZ LDK!
2 14 s 3 13.49 JACZEWSKA Amelia UKS LA Basket Warszawa 2006 U18 MZ +1.3 IV RĄCZKA Elżbieta BOROŃ Adam , Z/3992/20 , 2022 LDK!
3 15 s 3 13.51 BEŃKO Aleksandra KS Agros Zamość 2005 U18 LU +1.3 IV GDAŃSKI Andrzej Z/5229/19 2022
4 16 s 3 13.54 MISIEC Natalia MKS Agros Chełm 2003 U20 LU +1.3 IV DMP U20 LDK! 90
5 24 s 3 14.55 KŁUDKA Aleksandra AZS UMCS Lublin 2009 U14 LU +1.3 -- B.D.
1 19 s 4 13.85 WÓJCIK Natalia MKS Agros Chełm 2006 U18 LU +1.5 -- LESZCZYŃSKI Damian Z/13549/21 2022 LDK!
2 20 s 4 14.07 SZRAJNER Łucja UKS LA Basket Warszawa 2005 U18 MZ +1.5 -- BOROŃ Adam Z/5622/19 2022 LDK!
3 21 s 4 14.10 KOZŁOWSKA Milena TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2007 U16 LU +1.5 V WAWRZUSISZYN Tomasz Z/8357/21 2022
4 22 s 4 14.22 WOŹNIAK Paulina UKS LA Basket Warszawa 2004 U20 MZ +1.5 -- BOROŃ Adam Z/0811/20 2022 LDK!
5 23 s 4 14.37 KONDRACIUK Natalia MKS Agros Chełm 2007 U16 LU +1.5 V LESZCZYŃSKI Damian Z/4644/22 2022
6 25 s 4 14.76 GRZYBOWSKA Julia KS Agros Zamość 2007 U16 LU +1.5 -- KUNICKA Jolanta KUZDRA Dariusz , Z/4127/22 , 2022 LDK!
7 26 s 4 14.97 CHUDYGA Fabiana TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2007 U16 LU +1.5 -- WAWRZUSISZYN Tomasz Z/8356/21 2022
200 m K
1 1 s 1 24.11 ROMASZKO Monika KS Agros Zamość 2002 U23 LU +1.6 I B.D. GDAŃSKI Andrzej B.D. , Z/5236/15 , 2022 LDK!
2 2 s 1 24.19 JASTRZĄB Izabela KS Agros Zamość 2000 U23 LU +1.6 I DMP B.D. GDAŃSKI Andrzej , Z/4184/18 , 2022 137
3 3 s 1 24.72 GAJOSZ Wiktoria MKS Agros Chełm 2006 U18 LU +1.6 I DMP U20 CZERNIAKIEWICZ Dorota LESZCZYŃSKI Damian , Z/3324/19 , 2022 LDK! 151
4 4 s 1 24.85 POJĘTA Małgorzata AZS UMCS Lublin 2006 U18 LU +1.6 I DMP TUSTANOWSKA Jolanta B.D. , Z/3188/19 , 2022 LDK! 118
5 6 s 1 24.96 WROŃSKA Wiktoria MKS Agros Chełm 2000 U23 LU +1.6 II LESZCZYŃSKI Damian B.D. Z/0142/16 2022
6 7 s 1 25.60 RAROT Roksana KS Agros Zamość 2004 U20 LU +1.6 II DMP DMP U20 GŁĘBOCKA Joanna GDAŃSKI Andrzej , Z/3396/17 , 2022 4 LDK! 99 134
7 8 s 1 25.72 OSIPIUK Klaudia MKS Agros Chełm # 2005 U18 LU +1.6 II B.D. Z/3169/19 2022
1 9 s 2 26.19 BIBIK Anna KS Agros Zamość 2005 U18 LU +1.2 II DMP U20 NAMIOTKO Stanisław Z/0401/19 2022 LDK! 122
2 10 s 2 26.20 KAWAŁEK Julia MKS Agros Chełm 2006 U18 LU +1.2 II DMP U20 LESZCZYŃSKI Damian Z/12981/21 2022 LDK! 122
3 11 s 2 26.75 TARNOWSKA Aleksandra KS Agros Zamość 2005 U18 LU +1.2 III DMP DMP U20 MARKOWSKA Dorota Z/0429/18 2022 LDK! 72 111
4 12 s 2 26.85 WDOWIAK Wiktoria MKS Agros Chełm 2005 U18 LU +1.2 III MAZUREK Marek LESZCZYŃSKI Damian , Z/4350/18 , 2022 5 LDK!
5 13 s 2 26.91 LELEŃ Oliwia LKS Znicz Biłgoraj 2006 U18 LU +1.2 III JAMROZ Mieczysław Z/3188/21 2022 LDK!
6 14 s 2 27.09 TRAWIŃSKA Maria UKS LA Basket Warszawa 2006 U18 MZ +1.2 III BOROŃ Adam Z/4356/20 2022 LDK!
7 21 s 2 28.69 CHMIEL Paulina AZS UMCS Lublin 2004 U20 LU +1.2 -- B.D. Z/3110/20 2022
1 15 s 3 27.46 KWIATKOWSKA Dominika UKS LA Basket Warszawa 2005 U18 MZ +1.6 IV ZAKRZEWSKI Dariusz Z/5638/18 2022
2 16 s 3 27.75 OSTROWSKA Monika AZS UMCS Lublin 2008 U16 LU +1.6 IV B.D. Z/5027/22 2022
3 17 s 3 27.88 MISIEC Natalia MKS Agros Chełm 2003 U20 LU +1.6 IV LDK!
4 18 s 3 28.13 JAKUBIAK Paulina UKS LA Basket Warszawa 2007 U16 MZ +1.6 IV BOROŃ Aldona Z/2600/20 2022 LDK!
5 19 s 3 28.35 SOLLICH Zuzanna PUKS Jedynka Łosice 2006 U18 MZ +1.6 IV WOLIŃSKI Michał Z/5442/19 2022
6 20 s 3 28.37 SUSZCZYŃSKA Karolina PUKS Jedynka Łosice 2007 U16 MZ +1.6 IV SZYMCZUK Dariusz Z/5441/19 2022 LDK!
7 22 s 3 29.40 BIENIAS Nicole UKS LA Basket Warszawa 2006 U18 MZ +1.6 -- ZAKRZEWSKI Dariusz Z/5435/18 2022 LDK!
8 23 s 3 29.40 SZRAJNER Łucja UKS LA Basket Warszawa 2005 U18 MZ +1.6 -- BOROŃ Adam Z/5622/19 2022 LDK!
1 5 s 4 24.90 HAVAN Daniela MKS Agros Chełm 2001 U23 LU +1.7 I
2 24 s 4 29.53 WOŹNIAK Paulina UKS LA Basket Warszawa 2004 U20 MZ +1.7 -- BOROŃ Adam Z/0811/20 2022 LDK!
3 25 s 4 30.05 MALINOWSKA Pola MKS Unia Hrubieszów 2007 U16 LU +1.7 V KAMIEŃ Mirosław Z/0999/22 2022
4 26 s 4 30.30 KŁUDKA Aleksandra AZS UMCS Lublin 2009 U14 LU +1.7 -- B.D.
5 27 s 4 30.60 KONDRACIUK Natalia MKS Agros Chełm 2007 U16 LU +1.7 -- LESZCZYŃSKI Damian Z/4644/22 2022
6 28 s 4 30.84 BĘSIUK Sandra MKS Unia Hrubieszów 2004 U20 LU +1.7 -- KAMIEŃ Mirosław Z/0396/18 2022 4
7 29 s 4 30.99 PĘKALA Julia KS Wisła Puławy 2008 U16 LU +1.7 -- ZDYBEL Aleksander Z/1513/22 2022
8 30 s 4 31.62 GRZYBOWSKA Julia KS Agros Zamość 2007 U16 LU +1.7 -- KUNICKA Jolanta KUZDRA Dariusz , Z/4127/22 , 2022 LDK!
300 m K
1 1 s 1 41.24 BUTRYN Kornelia KKL Stal Stalowa Wola 2006 U18 PK -- KŁOSOWSKA Monika BARSZCZ Mirosław , Z/3654/18 , 2022 3 LDK!
2 2 s 1 43.42 JACZEWSKA Amelia UKS LA Basket Warszawa 2006 U18 MZ -- RĄCZKA Elżbieta BOROŃ Adam , Z/3992/20 , 2022 LDK!
3 3 s 1 44.82 WÓJCIK Natalia MKS Agros Chełm 2006 U18 LU -- LESZCZYŃSKI Damian Z/13549/21 2022 LDK!
4 4 s 1 45.65 STĘPIEŃ Anna AZS UMCS Lublin 2008 U16 LU IV DANIELCZUK Paweł Z/8362/21 2022 LDK!
5 5 s 1 46.13 PIOTROWSKA Iga AZS UMCS Lublin 2008 U16 LU IV SZNAJDER Dorota JAROS Andrzej , Z/1142/22 , 2022 LDK!
6 8 s 1 47.79 JUSZCZUK Zuzanna PUKS Jedynka Łosice 2010 U14 MZ V WOLIŃSKI Michał Z/1328/22 2022 LDK!
1 6 s 2 46.93 MALINOWSKA Pola MKS Unia Hrubieszów 2007 U16 LU V KAMIEŃ Mirosław Z/0999/22 2022
2 7 s 2 47.55 MACIĄG Helena AZS UMCS Lublin 2007 U16 LU V KITLIŃSKI Piotr Z/4311/21 2022
3 9 s 2 52.72 BAZYLEWICZ Jagoda MKS Unia Hrubieszów 2007 U16 LU -- MAGDZIAK Tomasz Z/12919/21 2022
4 10 s 2 53.90 METNER Natalia LKS Znicz Biłgoraj 2006 U18 LU -- JAMROZ Mieczysław Z/14470/21 2022 LDK!
400 m K
1 1 s 1 58.30 JELSKA Justyna KS Podlasie Białystok 1999 Sen PD II JELSKA Justyna B.D. # Z/1051/15 2022
2 2 s 1 59.57 TOKARIEVA Daria MKS Agros Chełm 2001 U23 LU III LESZCZYŃSKI Damian Z/3244/22 2022
3 3 s 1 60.90 KARCZ Agnieszka AZS UMCS Lublin 1999 Sen LU III DANIELCZUK Paweł B.D. B.D. Z/3373/20 2022
4 9 s 1 66.33 LUBINA Dagmara MKS Żak Biała Podlaska 2005 U18 LU -- HOŁOWEŃKO Marcin FROŃCZUK Rafał , Z/0134/20 , 2022 LDK!
1 4 s 2 61.12 NOWAKOWSKA Alicja AZS UMCS Lublin 2005 U18 LU III TUSTANOWSKA Jolanta KITLIŃSKI Piotr , Z/3135/20 , 2022 LDK!
2 5 s 2 62.33 GRUDZIŃSKA Michalina AZS UMCS Lublin 2005 U18 LU IV B.D. Z/10828/21 2022
3 6 s 2 62.39 STRZELEC Małgorzata KKL Stal Stalowa Wola 2006 U18 PK IV BARSZCZ Mirosław KŁOSOWSKA Monika Z/3652/18 2022 5 LDK!
4 7 s 2 63.00 KRAMEK Adrianna KKL Stal Stalowa Wola 2005 U18 PK IV BARSZCZ Mirosław Z/10135/21 2022 LDK!
5 8 s 2 65.87 STRILETS Viktoriia MKS Agros Chełm 2005 U18 LU -- DMP U20 LESZCZYŃSKI Damian Z/3494/22 2022 73
6 10 s 2 67.96 BĘSIUK Sandra MKS Unia Hrubieszów 2004 U20 LU -- KAMIEŃ Mirosław Z/0396/18 2022 4
800 m K
1 1 s 1 2:21.76 TYRA Agata LKS Znicz Biłgoraj 2005 U18 LU III KŁOSOWSKA Monika KŁOSOWSKA Monika JAMROZ Mieczysław , Z/14805/21 , 2022 LDK!
2 2 s 1 2:49.64 KLIN Dominika AZS UMCS Lublin 2005 U18 LU -- B.D. Z/2614/20 2022 LDK!
3 3 s 1 2:52.24 KOZŁOWSKA Roksana KS Agros Zamość 2007 U16 LU -- KUCHARSKI Marek # Z/14247/21 2022
4 4 s 1 2:53.25 BOCZKAN Oliwia KS Agros Zamość 2007 U16 LU -- DMP U20 BIKOWSKI Wojciech Z/0675/22 2022 LDK! 55
5 5 s 1 3:04.75 KALISZEWSKA Joanna MKS Agros Chełm 2007 U16 LU -- LDK!
  s 1 DNF TYSZKO Marlena LKS Znicz Biłgoraj 2006 U18 LU -- JURAŁOWICZ Agnieszka JAMROZ Mieczysław , Z/1500/20 , 2022 LDK!
  s 1 DNF JAGUCAK Kornelia LKS Znicz Biłgoraj 2007 U16 LU -- JURAŁOWICZ Agnieszka JAMROZ Mieczysław , Z/0453/21 , 2022 LDK!
  s 1 DNF CYRANKIEWICZ Aleksandra AZS UMCS Lublin 2005 U18 LU -- JAROS Urszula JAROS Urszula Z/1251/19 2022 LDK!
1500 m K
1 1 s 1 5:25.03 TYSZKO Marlena LKS Znicz Biłgoraj 2006 U18 LU -- JURAŁOWICZ Agnieszka JAMROZ Mieczysław , Z/1500/20 , 2022 LDK!
2 2 s 1 5:27.02 CZERWIŃSKA Kinga MKS Unia Hrubieszów 2005 U18 LU -- KAMIEŃ Mirosław Z/2386/19 2022
3 3 s 1 5:32.83 GUSKA Karolina LKS Znicz Biłgoraj 2006 U18 LU -- JAMROZ Mieczysław Z/3263/21 2022
100 m pł J MŁ K
1 1 s 1 15.47 SOLLICH Zuzanna PUKS Jedynka Łosice 2006 U18 MZ +2.1 II WOLIŃSKI Michał Z/5442/19 2022
2 2 s 1 17.12 MAZUREK Patrycja MKS Agros Chełm 2005 U18 LU +2.1 IV LESZCZYŃSKI Damian Z/4351/18 2022 BEZ LDK!
300 m pł K
1 1 s 1 43.46 TARACHA Weronika AZS UMCS Lublin 2002 U23 LU -- TUSTANOWSKA Jolanta KITLIŃSKI Piotr B.D. , Z/0351/16 , 2022 LDK!
2 2 s 1 46.55 SZUKAŁA Natalia AZS UMCS Lublin 2005 U18 LU -- JAROS Andrzej Z/5688/19 2022 LDK!
3 3 s 1 51.02 KOLASA Aleksandra PUKS Jedynka Łosice 2007 U16 MZ IV WOLIŃSKI Michał Z/5580/19 2022 LDK!
4 4 s 1 51.16 WRÓBEL Amelia MKS Unia Hrubieszów 2007 U16 LU IV KAMIEŃ Mirosław Z/3936/21 2022
5 5 s 1 52.20 JAŃCZUK-TOMASZEWSKA Karolina MKS Unia Hrubieszów 2007 U16 LU V STRYJEWSKI Janusz KAMIEŃ Mirosław , Z/4859/19 , 2022 LDK!
  s 1 DNF STASZCZUK Amelia KS Agros Zamość 2007 U16 LU -- GDAŃSKI Andrzej Z/8332/21 2022
400 m pł K K
1 1 s 1 59.16 MARTYNA Katarzyna KS AZS AWF Kraków 1998 Sen MA M DMP B.D. GIZA Andrzej , Z/0636/14 , 2022 143
2 2 s 1 59.16 JAŹWIŃSKA Aleksandra KS AZS AWF Warszawa 1998 Sen MZ M DMP WOJTKOWSKI Maciej Z/0651/15 2022 143
Wzwyż K
1 1 f 1 1.50 KAROLCZUK Paulina KS AZS-AWF Biała Podlaska 2001 U23 LU -- MAKARUK Tadeusz MAKARUK Tadeusz Z/2865/17 2022
2 2 f 1 1.45 KATA Magdalena TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2006 U18 LU IV B.D. GDAŃSKA Małgorzata WAWRZUSISZYN Tomasz , Z/0430/20 , 2022 LDK!
W dal K
  f 1 4.49 WOJTCZUK Amelia PUKS Jedynka Łosice 2008 U16 MZ +1.9 -- SZYMCZUK Dariusz Z/3909/21 2022 LDK!
  f 1 4.74 SADURA Marta KS Wisła Puławy 2009 U14 LU +0.4 V MURAT Tomasz Sławomir Z/4991/22 2022
  f 1 5.31 DOMAŃSKA Anna KS Wisła Puławy 2007 U16 LU +1.0 III MURAT Tomasz Sławomir Z/5830/19 2022 BEZ
1 1 f 1 5.72 JANIK Emilia KS Komunalni Sanok 2000 U23 PK +1.9 II DŁUGOSZ Ryszard B.D. Z/5145/15 2022
2 2 f 1 5.49 MPOFU Prissy TS Start Lublin 2001 U23 LU +1.4 II BOBRZYK Wojciech Z/3060/22 2022
3 3 f 1 5.36 DOMAŃSKA Anna KS Wisła Puławy 2007 U16 LU +2.9 III MURAT Tomasz Sławomir Z/5830/19 2022 BEZ
4 4 f 1 5.13 WOJTANOWSKA Martyna KS Komunalni Sanok 2000 U23 PK 0.0 III DŁUGOSZ Ryszard B.D. Z/5149/15 2022
5 5 f 1 4.97 SUSZCZYŃSKA Karolina PUKS Jedynka Łosice 2007 U16 MZ +0.2 IV SZYMCZUK Dariusz Z/5441/19 2022 LDK!
6 6 f 1 4.95 SAWICKA Izabela KS Komunalni Sanok 2007 U16 PK +1.2 IV FUTYMA Zygmunt Z/2226/20 2022 LDK!
7 7 f 1 4.88 KWIATKOWSKA Dominika UKS LA Basket Warszawa 2005 U18 MZ +2.0 IV ZAKRZEWSKI Dariusz Z/5638/18 2022
8 8 f 1 4.83 WOJTCZUK Amelia PUKS Jedynka Łosice 2008 U16 MZ +2.6 IV SZYMCZUK Dariusz Z/3909/21 2022 LDK!
9 9 f 1 4.77 SADURA Marta KS Wisła Puławy 2009 U14 LU +2.2 V MURAT Tomasz Sławomir Z/4991/22 2022
10 10 f 1 4.75 WOŹNIAK Paulina UKS LA Basket Warszawa 2004 U20 MZ +0.9 -- BOROŃ Adam Z/0811/20 2022 LDK!
11 11 f 1 4.69 ODOLIŃSKA Hanna UKS Kresy Otwock 2007 U16 MZ +1.3 V ODOLIŃSKI Sebastian Z/1110/18 2022 BEZ LDK!
12 12 f 1 4.68 JAKUBIAK Paulina UKS LA Basket Warszawa 2007 U16 MZ +1.6 V BOROŃ Aldona Z/2600/20 2022 LDK!
13 13 f 1 4.68 FUS Joanna TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2006 U18 LU +1.6 -- GDAŃSKA Małgorzata GDAŃSKA Małgorzata GDAŃSKI Andrzej B.D. B.D. , Z/4137/19 , 2022 LDK!
14 14 f 1 4.63 DĄBSKA Magdalena KS Agros Zamość 2008 U16 LU +1.6 V DMP U20 NAMIOTKO Stanisław Z/3133/20 2022 66
15 15 f 1 4.60 BIENIAS Nicole UKS LA Basket Warszawa 2006 U18 MZ +2.0 -- ZAKRZEWSKI Dariusz Z/5435/18 2022 LDK!
16 16 f 1 4.56 BOBRYK Julita PUKS Jedynka Łosice 2008 U16 MZ +1.9 V SZYMCZUK Dariusz Z/5578/19 2022 LDK!
17 17 f 1 4.45 PĘKALA Julia KS Wisła Puławy 2008 U16 LU +1.8 -- DMP U20 ZDYBEL Aleksander Z/1513/22 2022 60
18 18 f 1 4.39 OLEKSIUK-ARCZEWSKA Julia PUKS Jedynka Łosice 2009 U14 MZ +1.1 -- WOLIŃSKI Michał Z/3910/21 2022 LDK!
19 19 f 1 4.24 GONTARZ Magdalena RSSiRON Start Radom 2006 U18 MZ +0.8 -- SZCZYGIEŁ Jacek Z/11079/21 2022
20 20 f 1 3.88 ILCZUK Weronika PUKS Jedynka Łosice 2009 U14 MZ +2.3 -- WOLIŃSKI Michał Z/3908/21 2022 LDK!
Trójskok K
1 1 f 1 11.49 MPOFU Prissy TS Start Lublin 2001 U23 LU +1.9 III BOBRZYK Wojciech Z/3060/22 2022
Kula (3) K
1 1 f 1 11.81 KATA Magdalena TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2006 U18 LU III B.D. GDAŃSKA Małgorzata WAWRZUSISZYN Tomasz , Z/0430/20 , 2022 LDK!
2 2 f 1 9.20 POSTÓJ Julia KS Wisła Puławy 2005 U18 LU -- ZDYBEL Aleksander Z/2927/18 2022 4
3 3 f 1 8.97 GEMBAL Małgorzata KS Wisła Puławy 2007 U16 LU V ZDYBEL Aleksander Z/2830/20 2022
4 4 f 1 8.40 MAJEK Weronika KS Wisła Puławy 2005 U18 LU -- ZDYBEL Aleksander Z/2926/18 2022 4
5 5 f 1 7.63 SOKOŁOWSKA Zuzanna KS Agros Zamość 2006 U18 LU -- PIRÓG Dariusz Z/1280/20 2022
6 6 f 1 7.39 BARTNIK Jessica KS Agros Zamość 2006 U18 LU -- PIRÓG Dariusz Z/1281/20 2022
7 7 f 1 7.38 ŁAPIŃSKA Klaudia KS Agros Zamość 2009 U14 LU -- PIRÓG Dariusz Z/2522/22 2022 LDK!
8 8 f 1 6.74 KRZYWICKA Maja MKS Agros Chełm 2007 U16 LU -- LESZCZYŃSKI Damian Z/13000/21 2022 LDK!
Kula (4) K
1 1 f 1 10.25 TABACZYŃSKA Weronika AZS UMCS Lublin 2001 U23 LU III DMP KOZŁOWSKI Robert B.D. B.D. Z/3361/16 2022 67
2 2 f 1 9.97 IRCHA Diana KS Wisła Puławy 2002 U23 LU -- ZDYBEL Aleksander B.D. Z/2765/19 2022
3 3 f 1 7.58 LENKIEWICZ Aneta KS Agros Zamość 2002 U23 LU -- PIRÓG Dariusz Z/2668/18 2022 3
Dysk (1) K
1 1 f 1 33.25 NICZYPORUK Gabriela KS AZS-AWF Biała Podlaska 2001 U23 LU III MAKARUK Tadeusz MAKARUK Tadeusz Z/2758/18 2022
2 2 f 1 32.99 IRCHA Diana KS Wisła Puławy 2002 U23 LU III ZDYBEL Aleksander B.D. Z/2765/19 2022
3 3 f 1 31.21 TABACZYŃSKA Weronika AZS UMCS Lublin 2001 U23 LU -- KOZŁOWSKI Robert B.D. B.D. Z/3361/16 2022
4 4 f 1 29.26 LIPIEC Agnieszka KS Wisła Puławy 2005 U18 LU IV ZDYBEL Aleksander Z/2626/22 2022
5 5 f 1 27.75 ŻELAZO Zuzanna AZS UMCS Lublin 2006 U18 LU IV DMP KOZŁOWSKI Robert Z/4071/19 2022 40
6 6 f 1 23.69 MAZUR Natalia AZS UMCS Lublin 2005 U18 LU -- TUSTANOWSKA Jolanta KOZŁOWSKI Robert , Z/4052/19 , 2022 5 LDK!
Młot (3) K
1 1 f 1 51.48 MAZUR Natalia AZS UMCS Lublin 2005 U18 LU II DMP U20 TUSTANOWSKA Jolanta KOZŁOWSKI Robert , Z/4052/19 , 2022 5 LDK! 134
2 2 f 1 49.60 POSTÓJ Julia KS Wisła Puławy 2005 U18 LU II DMP U20 ZDYBEL Aleksander Z/2927/18 2022 4 127
3 3 f 1 48.08 MAJEK Weronika KS Wisła Puławy 2005 U18 LU II DMP U20 ZDYBEL Aleksander Z/2926/18 2022 4 122
4 4 f 1 46.18 ŻELAZO Zuzanna AZS UMCS Lublin 2006 U18 LU III DMP U20 KOZŁOWSKI Robert Z/4071/19 2022 115
5 5 f 1 38.83 SOKOŁOWSKA Zuzanna KS Agros Zamość 2006 U18 LU IV DMP U20 PIRÓG Dariusz Z/1280/20 2022 91
6 6 f 1 33.39 BARTNIK Jessica KS Agros Zamość 2006 U18 LU -- DMP U20 PIRÓG Dariusz Z/1281/20 2022 78
1 1 f 2 46.17 BEDNARZ Aleksandra KKL Stal Stalowa Wola 2007 U16 PK III ŁYP Jacek Z/0055/21 2022 LDK!
2 2 f 2 45.20 GEMBAL Małgorzata KS Wisła Puławy 2007 U16 LU III DMP U20 ZDYBEL Aleksander Z/2830/20 2022 111
3 3 f 2 30.31 ANDRZEJCZUK Natasza PUKS Jedynka Łosice 2007 U16 MZ V WOLIŃSKI Michał Z/5438/19 2022 LDK!
4 4 f 2 28.43 SZUMIEC Alicja PUKS Jedynka Łosice 2007 U16 MZ V WOLIŃSKI Michał Z/11527/21 2022 LDK!
5 5 f 2 27.63 DENISIUK Amelia PUKS Jedynka Łosice 2007 U16 MZ V WOLIŃSKI Michał Z/5579/19 2022 LDK!
6 6 f 2 27.16 OSTASZ Izabela AZS UMCS Lublin 2007 U16 LU V KOZŁOWSKI Robert Z/1128/22 2022
7 7 f 2 26.74 RZEWUSKA Zofia PUKS Jedynka Łosice 2008 U16 MZ -- WOLIŃSKI Michał Z/1332/22 2022 LDK!
8 8 f 2 21.31 ŁAPIŃSKA Klaudia KS Agros Zamość 2009 U14 LU -- PIRÓG Dariusz Z/2522/22 2022 LDK!
Młot (4) K
1 1 f 1 38.11 LENKIEWICZ Aneta KS Agros Zamość 2002 U23 LU III DMP PIRÓG Dariusz Z/2668/18 2022 3 69
Oszczep (500) K
1 1 f 1 41.88 KATA Magdalena TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2006 U18 LU III B.D. GDAŃSKA Małgorzata WAWRZUSISZYN Tomasz , Z/0430/20 , 2022 LDK!
2 2 f 1 28.32 BIENIAS Nicole UKS LA Basket Warszawa 2006 U18 MZ -- ZAKRZEWSKI Dariusz Z/5435/18 2022 LDK!
3 3 f 1 26.11 ANDRZEJCZUK Natasza PUKS Jedynka Łosice 2007 U16 MZ -- WOLIŃSKI Michał Z/5438/19 2022 LDK!
4 4 f 1 25.83 LIPIEC Agnieszka KS Wisła Puławy 2005 U18 LU -- DMP U20 ZDYBEL Aleksander Z/2626/22 2022 60
5 5 f 1 20.67 KRZYWICKA Maja MKS Agros Chełm 2007 U16 LU -- DMP U20 LESZCZYŃSKI Damian Z/13000/21 2022 LDK! 44
6 6 f 1 16.77 KWIATKOWSKA Dominika UKS LA Basket Warszawa 2005 U18 MZ -- ZAKRZEWSKI Dariusz Z/5638/18 2022
Oszczep (600) K
1 1 f 1 35.22 TABACZYŃSKA Weronika AZS UMCS Lublin 2001 U23 LU III KOZŁOWSKI Robert B.D. B.D. Z/3361/16 2022
100 m M
1 1 s 1 10.37 KOPEĆ Dominik KS Agros Zamość 1995 Sen LU +0.6 M DMP GDAŃSKI Andrzej Z/0859/11 2022 MM 161
2 2 s 1 10.60 ŻAK Łukasz AZS UMCS Lublin 1997 Sen LU +0.6 M DMP MARUSZEWSKI Piotr B.D. Z/1304/13 2022 138
3 3 s 1 10.92 CHMIEL Jakub AZS UMCS Lublin 2001 U23 LU +0.6 II MARUSZEWSKI Piotr B.D. Z/3111/20 2022
4 4 s 1 10.94 GRZĄKA Dawid KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2004 U20 WP +0.6 II DMP U20 WALCZAK Michał Z/0168/20 2022 142
5 5 s 1 11.03 HAMPEL Eryk AZS UMCS Lublin 1997 Sen LU +0.6 II DMP B.D. MARUSZEWSKI Piotr , Z/1125/13 , 2022 100
6 6 s 1 11.07 LEPIONKA Adrian KS Agros Zamość 2006 U18 LU +0.6 II DMP U20 GDAŃSKA Małgorzata GDAŃSKI Andrzej , Z/0121/20 , 2022 LDK! 134
1 7 s 2 11.24 PYDA Jakub KS Agros Zamość 2001 U23 LU +1.2 II GDAŃSKI Andrzej GDAŃSKI Andrzej Z/3083/18 2022
2 8 s 2 11.27 TAMA Kacper KS Agros Zamość 2000 U23 LU +1.2 II GDAŃSKI Andrzej B.D. Z/12854/21 2022
3 9 s 2 11.29 DROZDOWSKI Damian KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2003 U20 WP +1.2 II WALCZAK Michał Z/1075/18 2022 3
4 10 s 2 11.30 ŁAWRUSZKO Michał AZS UMCS Lublin 1996 Sen LU +1.2 II DMP WOJCIECHOWSKI Leszek B.D. B.D. Z/1476/14 2022 79
5 11 s 2 11.40 PAŃKO Kacper MKS Unia Hrubieszów 2006 U18 LU +1.2 III BIELECKA Marzanna MAGDZIAK Tomasz , Z/3491/19 , 2022 LDK!
1 12 s 3 11.45 ŚMIETANKA Jan MKS Unia Hrubieszów 2005 U18 LU +2.0 III MAGDZIAK Tomasz Z/3227/19 2022
2 13 s 3 11.52 KOWALIK Daniel SKSG Korona Szczecin 2003 U20 ZP +2.0 III ŚLIWKA Rafał Z/8732/21 2022
3 14 s 3 11.58 ODOLIŃSKI Szymon UKS Kresy Otwock 2005 U18 MZ +2.0 III ODOLIŃSKI Sebastian Z/1111/18 2022 BEZ LDK!
4 15 s 3 11.69 OKOŃ Aleksander AZS UMCS Lublin 1993 Sen LU +2.0 III HOŁUB Grzegorz # Z/2496/20 2022
5 16 s 3 11.77 CIUPA Mateusz KS Wisła Puławy 2007 U16 LU +2.0 IV ZDYBEL Aleksander Z/14123/21 2022
1 17 s 4 12.46 SURMACZ Wojciech TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2007 U16 LU +3.1 V WAWRZUSISZYN Tomasz Z/14451/21 2022
2 18 s 4 12.59 BARTECKI Maciej TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2005 U18 LU +3.1 -- WAWRZUSISZYN Tomasz Z/0965/19 2022
3 19 s 4 12.82 SAMUL Jan UKS LA Basket Warszawa 2008 U16 MZ +3.1 -- BOROŃ Aldona RĄCZKA Elżbieta Z/3042/20 2022 LDK!
4 20 s 4 18.92 MURAWSKI Aleksander UKS LA Basket Warszawa 2007 U16 MZ +3.1 -- B.D. Z/3889/22 2022
200 m M
1 1 s 1 21.41 ŻAK Łukasz AZS UMCS Lublin 1997 Sen LU +0.8 M MARUSZEWSKI Piotr B.D. Z/1304/13 2022
2 2 s 1 21.91 CHMIEL Jakub AZS UMCS Lublin 2001 U23 LU +0.8 II DMP MARUSZEWSKI Piotr B.D. Z/3111/20 2022 113
3 3 s 1 22.03 LEPIONKA Adrian KS Agros Zamość 2006 U18 LU +0.8 II DMP GDAŃSKA Małgorzata GDAŃSKI Andrzej , Z/0121/20 , 2022 LDK! 108
4 5 s 1 22.86 PYDA Jakub KS Agros Zamość 2001 U23 LU +0.8 III DMP GDAŃSKI Andrzej GDAŃSKI Andrzej Z/3083/18 2022 79
5 6 s 1 22.88 TAMA Kacper KS Agros Zamość 2000 U23 LU +0.8 III DMP GDAŃSKI Andrzej B.D. Z/12854/21 2022 78
6 7 s 1 22.90 ŁAWRUSZKO Michał AZS UMCS Lublin 1996 Sen LU +0.8 III WOJCIECHOWSKI Leszek B.D. B.D. Z/1476/14 2022
1 4 s 2 22.73 PAŃKO Kacper MKS Unia Hrubieszów 2006 U18 LU +2.1 II BIELECKA Marzanna MAGDZIAK Tomasz , Z/3491/19 , 2022 LDK!
2 8 s 2 23.01 ŚMIETANKA Jan MKS Unia Hrubieszów 2005 U18 LU +2.1 III MAGDZIAK Tomasz Z/3227/19 2022
3 9 s 2 24.24 CIUPA Mateusz KS Wisła Puławy 2007 U16 LU +2.1 IV DMP U20 ZDYBEL Aleksander Z/14123/21 2022 90
4 10 s 2 24.69 ZWOLSKI Maciej UKS LA Basket Warszawa 2004 U20 MZ +2.1 -- BOROŃ Adam Z/1598/19 2022 LDK!
5 11 s 2 27.57 CIERECH Filip MKS Unia Hrubieszów 2004 U20 LU +2.1 -- KAMIEŃ Mirosław Z/3004/18 2022 BEZ
300 m M
1 1 s 1 36.50 BEMBENEK Jakub KKL Stal Stalowa Wola 2006 U18 PK -- BARSZCZ Mirosław Z/2422/20 2022 LDK!
2 2 s 1 37.56 GĘBICKI Jakub MKS Agros Chełm 2006 U18 LU -- MAZUREK Marek Z/1431/20 2022 LDK!
3 3 s 1 39.44 WOJCIECHOWSKI Gaurahari UKS LA Basket Warszawa 2005 U18 MZ -- BOROŃ Adam Z/4491/18 2022 BEZ LDK!
4 4 s 1 43.00 DĄBROWSKI Karol MUKS Wisła Junior Sandomierz 2008 U16 SK -- B.D. Z/3584/22 2022
5 5 s 1 44.02 GŁOWALA Bartosz UKS Kresy Otwock 2009 U14 MZ -- ODOLIŃSKI Sebastian Z/11154/21 2022 LDK!
400 m M
1 1 s 1 51.48 LESICZKA Karol KKL Stal Stalowa Wola # 2001 U23 PK III ANIOŁ Stanisław B.D. B.D. Z/3803/16 2020
2 2 s 1 52.52 WIATRZYK Robert TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2000 U23 LU III WAWRZUSISZYN Tomasz Z/1754/18 2022 3
3 3 s 1 56.53 WANIA Patryk niest. Lublin 1998 Sen LU -- B.D.
4 4 s 1 56.66 MRÓZ Karol MKS Unia Hrubieszów 2005 U18 LU -- KAMIEŃ Mirosław Z/3948/20 2022
5 5 s 1 58.83 CIERECH Filip MKS Unia Hrubieszów 2004 U20 LU -- KAMIEŃ Mirosław Z/3004/18 2022 BEZ
800 m M
1 1 s 1 1:58.20 KOŁODZIEJ Adam MUKS Wisła Junior Sandomierz 2001 U23 SK III MIREK Andrzej Z/2504/17 2022 1
2 2 s 1 1:58.31 CZERWONKA Miłosz MKS Agros Chełm 2005 U18 LU III DMP U20 WDOWIAK Aneta SEREJ Łukasz , Z/4237/20 , 2022 LDK! 115
3 3 s 1 2:01.45 WASILEWSKI Mateusz AZS UMCS Lublin 2005 U18 LU III KITLIŃSKI Piotr Z/4829/19 2022
4 4 s 1 2:03.15 GRUDZIŃSKI Adam AZS UMCS Lublin 1997 Sen LU -- WOJCIECHOWSKI Leszek B.D. Z/1754/16 2022
5 5 s 1 2:07.39 JAKUBCZAK Karol AZS UMCS Lublin 2001 U23 LU -- KITLIŃSKI Piotr B.D. Z/3976/18 2022
6 6 s 1 2:17.60 NADŁONEK Daniel KS Agros Zamość 2007 U16 LU -- KUCHARSKI Marek Z/14471/21 2022
7 7 s 1 2:20.26 SŁUPNY Kacper AZS UMCS Lublin 2004 U20 LU --
8 8 s 1 2:22.70 GMITRZUK Marcel KS Agros Zamość 2008 U16 LU -- KUCHARSKI Marek Z/13054/21 2022
9 9 s 1 2:24.60 CZERWIŃSKI Adrian MKS Unia Hrubieszów 2007 U16 LU -- KAMIEŃ Mirosław Z/6865/21 2022
10 10 s 1 2:27.92 TYRKA Norbert MKS Agros Chełm 2007 U16 LU -- MAZUREK Marek Z/1446/20 2022 LDK!
11 11 s 1 2:29.91 TYRKA Kacper MKS Agros Chełm 2006 U18 LU -- DMP U20 SZKODA Piotr MAZUREK Marek , Z/5386/19 , 2022 LDK! 48
1500 m M
1 1 s 1 3:59.09 KOŁODZIEJ Adam MUKS Wisła Junior Sandomierz 2001 U23 SK II MIREK Andrzej Z/2504/17 2022 1
2 2 s 1 4:01.66 ŚWIRGOŃ Adam AZS UMCS Lublin 1994 Sen LU II DMP WOJCIECHOWSKI Leszek B.D. Z/5089/11 2022 2 65
3 3 s 1 4:18.61 ŻUCHOWSKI Michał KU AZS Uniwersytetu Medycznego w Lublinie 1998 Sen LU -- B.D.
4 4 s 1 4:20.53 KUSZ Marcin LKS Znicz Biłgoraj 2006 U18 LU IV BERNAŚ Dorota JAMROZ Mieczysław , Z/0229/20 , 2022 LDK!
5 5 s 1 4:37.39 WOŁOSZYN Bartłomiej LKS Znicz Biłgoraj 2005 U18 LU -- JAMROZ Mieczysław Z/1213/20 2022
110 m pł J MŁ M
1 1 s 1 15.20 CHMIELEWSKI Kacper MKS Unia Hrubieszów 2005 U18 LU +1.2 III MAGDZIAK Tomasz Z/4054/19 2022
2 2 s 1 17.50 ORZĘDOWSKI Jakub MKS Agros Chełm 2007 U16 LU +1.2 -- CZERNIAKIEWICZ Dorota LESZCZYŃSKI Damian , Z/0597/21 , 2022 LDK!
300 m pł M
1 1 s 1 41.76 ORZĘDOWSKI Jakub MKS Agros Chełm 2007 U16 LU III CZERNIAKIEWICZ Dorota LESZCZYŃSKI Damian , Z/0597/21 , 2022 LDK!
2 2 s 1 47.97 MALESZA Aleksander UKS Kresy Otwock 2008 U16 MZ -- ODOLIŃSKI Sebastian Z/11152/21 2022 LDK!
400 m pł J MŁ M
1 s 1 56.07 CHMIELEWSKI Kacper MKS Unia Hrubieszów 2005 U18 LU III MAGDZIAK Tomasz Z/4054/19 2022
2 s 1 61.08 MRÓZ Karol MKS Unia Hrubieszów 2005 U18 LU -- KAMIEŃ Mirosław Z/3948/20 2022
  s 1 DNF PAŃKO Kacper MKS Unia Hrubieszów 2006 U18 LU -- BIELECKA Marzanna MAGDZIAK Tomasz , Z/3491/19 , 2022 LDK!
W dal M
  f 1 5.74 BOĆ Szymon KS Agros Zamość 2007 U16 LU 0.0 V DMP DMP U20 STRYJEWSKI Janusz Z/13052/21 2022 LDK! 25 72
  f 1 5.79 ODOLIŃSKI Szymon UKS Kresy Otwock 2005 U18 MZ +1.8 -- ODOLIŃSKI Sebastian Z/1111/18 2022 BEZ LDK!
  f 1 6.03 ZWOLSKI Maciej UKS LA Basket Warszawa 2004 U20 MZ +1.8 IV BOROŃ Adam Z/1598/19 2022 LDK!
  f 1 6.14 PROĆ Wiktor TS Start Lublin 2006 U18 LU 0.0 IV BOBRZYK Wojciech Z/2365/22 2022
  f 1 6.15 KOCZERA Jakub KS Komunalni Sanok 2001 U23 PK 0.0 -- DŁUGOSZ Ryszard B.D. Z/3571/16 2022
1 1 f 1 7.14 LEMIESZEK Kacper KS AZS-AWF Biała Podlaska 2000 U23 LU +1.1 II MAKARUK Tadeusz MAKARUK Tadeusz Z/5232/15 2022
2 2 f 1 6.26 ZWOLSKI Maciej UKS LA Basket Warszawa 2004 U20 MZ +2.4 IV BOROŃ Adam Z/1598/19 2022 LDK!
3 3 f 1 6.20 PROĆ Wiktor TS Start Lublin 2006 U18 LU +2.6 IV BOBRZYK Wojciech Z/2365/22 2022
4 4 f 1 6.19 KOCZERA Jakub KS Komunalni Sanok 2001 U23 PK +2.3 -- DŁUGOSZ Ryszard B.D. Z/3571/16 2022
5 5 f 1 6.16 GŁOWALA Michał UKS Kresy Otwock 2005 U18 MZ 0.0 IV ODOLIŃSKI Sebastian Z/0338/18 2022
6 6 f 1 6.14 ŁASOCHA Szymon TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2004 U20 LU +0.6 IV GDAŃSKI Andrzej Z/0627/18 2022 5
7 7 f 1 5.92 PRZYBYŁA Sebastian TS Start Lublin 2007 U16 LU +0.2 IV BOBRZYK Wojciech Z/0669/22 2022 LDK!
8 8 f 1 5.86 ODOLIŃSKI Szymon UKS Kresy Otwock 2005 U18 MZ +2.4 -- ODOLIŃSKI Sebastian Z/1111/18 2022 BEZ LDK!
9 9 f 1 5.84 WÓJTOWICZ Ignacy TS Start Lublin 2006 U18 LU +1.5 -- BOBRZYK Wojciech Z/0794/21 2022 LDK!
10 10 f 1 5.84 BOĆ Szymon KS Agros Zamość 2007 U16 LU +2.3 V DMP DMP U20 STRYJEWSKI Janusz Z/13052/21 2022 LDK! 28 74
11 11 f 1 5.63 SAMUL Jan UKS LA Basket Warszawa 2008 U16 MZ +1.9 V BOROŃ Aldona RĄCZKA Elżbieta Z/3042/20 2022 LDK!
12 12 f 1 5.47 BASAK Jakub TS Start Lublin 2006 U18 LU +1.8 -- BOBRZYK Wojciech Z/1617/19 2022 LDK!
13 13 f 1 5.17 KUŚMIERCZYK Filip PUKS Jedynka Łosice 2009 U14 MZ +1.4 -- SZYMCZUK Dariusz Z/3911/21 2022 LDK!
Trójskok M
1 1 f 1 12.76 PROĆ Wiktor TS Start Lublin 2006 U18 LU +1.6 IV BOBRZYK Wojciech Z/2365/22 2022
2 2 f 1 12.40 WÓJTOWICZ Ignacy TS Start Lublin 2006 U18 LU +1.5 -- BOBRZYK Wojciech Z/0794/21 2022 LDK!
3 3 f 1 12.20 KUZDRA Karol KS Agros Zamość 2006 U18 LU +1.5 -- DMP DMP U20 GDAŃSKI Andrzej Z/10281/21 2022 31 79
4 4 f 1 11.01 BASAK Jakub TS Start Lublin 2006 U18 LU 0.0 -- BOBRZYK Wojciech Z/1617/19 2022 LDK!
Kula (5) M
1 1 f 1 13.85 RYDZIK Piotr KKL Stal Stalowa Wola 2006 U18 PK III DRAPAŁA Paweł Z/2619/20 2022
2 2 f 1 13.14 MĘDREK Gabriel AZS UMCS Lublin 2005 U18 LU IV KOZŁOWSKI Robert Z/3575/20 2022
3 3 f 1 12.42 OLSZOWY Eryk KS Wisła Puławy 2006 U18 LU -- ZDYBEL Aleksander Z/3759/19 2022
4 4 f 1 12.22 WOJCIECHOWSKI Gaurahari UKS LA Basket Warszawa 2005 U18 MZ -- BOROŃ Adam Z/4491/18 2022 BEZ LDK!
5 5 f 1 9.32 GEMBORYS Paweł TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2008 U16 LU -- GDAŃSKI Andrzej Z/5502/22 2022
6 6 f 1 9.30 SKIBA Bartłomiej KS Agros Zamość 2005 U18 LU -- PIRÓG Dariusz Z/1282/20 2022
7 7 f 1 8.79 WÓJTOWICZ Michał TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2008 U16 LU -- WAWRZUSISZYN Tomasz Z/4985/22 2022
8 8 f 1 8.31 RUSIECKI Patryk KS Wisła Puławy 2007 U16 LU -- ZDYBEL Aleksander Z/9196/21 2022
Kula (7.26) M
1 1 f 1 15.95 MIKOS Mateusz AZS UMCS Lublin 1987 Masters LU I KOZŁOWSKI Robert Z/1962/11 2022
Dysk (1.5) M
1 1 f 1 45.08 RYDZIK Piotr KKL Stal Stalowa Wola 2006 U18 PK II DRAPAŁA Paweł Z/2619/20 2022
2 2 f 1 37.10 KUCHARSKI Filip UKS Kresy Otwock 2005 U18 MZ IV ODOLIŃSKI Sebastian Z/1108/18 2022 BEZ LDK!
3 3 f 1 36.30 WOJCIECHOWSKI Gaurahari UKS LA Basket Warszawa 2005 U18 MZ IV BOROŃ Adam Z/4491/18 2022 BEZ LDK!
4 4 f 1 32.46 MĘDREK Gabriel AZS UMCS Lublin 2005 U18 LU -- KOZŁOWSKI Robert Z/3575/20 2022
5 5 f 1 28.29 MIERCZYŃSKI Michał KKL Stal Stalowa Wola 2007 U16 PK V ŁYP Jacek Z/0125/21 2022 LDK!
Dysk (2) M
1 1 f 1 50.26 MIKOS Mateusz AZS UMCS Lublin 1987 Masters LU I KOZŁOWSKI Robert Z/1962/11 2022
2 2 f 1 47.56 STAŃSKI Olgierd AZS UMCS Lublin 1973 Masters LU I KOZŁOWSKI Robert Z/3039/11 2020 1
3 3 f 1 41.67 STAŃSKI Sergiusz AZS UMCS Lublin # 2002 U23 LU II FROŃCZUK Rafał B.D. B.D. KOZŁOWSKI Robert , Z/3252/17 , 2022 LDK!
Młot (5) M
1 1 f 1 44.18 RUSIECKI Patryk KS Wisła Puławy 2007 U16 LU IV DMP U20 ZDYBEL Aleksander Z/9196/21 2022 101
2 2 f 1 41.48 OLSZOWY Eryk KS Wisła Puławy 2006 U18 LU IV DMP U20 ZDYBEL Aleksander Z/3759/19 2022 96
3 3 f 1 40.50 KOWALCZYK Radosław KKL Stal Stalowa Wola 2007 U16 PK IV ŁYP Jacek Z/0056/21 2022 LDK!
4 4 f 1 34.86 SKIBA Bartłomiej KS Agros Zamość 2005 U18 LU -- DMP U20 PIRÓG Dariusz Z/1282/20 2022 80
5 5 f 1 31.88 MĘDREK Gabriel AZS UMCS Lublin 2005 U18 LU -- DMP U20 KOZŁOWSKI Robert Z/3575/20 2022 71
6 6 f 1 29.28 MIERCZYŃSKI Michał KKL Stal Stalowa Wola 2007 U16 PK -- ŁYP Jacek Z/0125/21 2022 LDK!
  f 1 NM SZYKUT Mateusz KS Wisła Puławy 2008 U16 LU -- ZDYBEL Aleksander Z/9195/21 2022
Młot (7.26) M
1 1 f 1 70.37 PIŁAT Dawid LKS Stal Mielec 2002 U23 PK M ROSA Mikołaj # Z/1858/16 2022 1
2 2 f 1 67.77 MAZUR Michał KS Agros Zamość 1999 Sen LU I DMP ROSA Mikołaj Z/3659/15 2022 1 153
3 3 f 1 57.72 USAREK Jan AZS UMCS Lublin 2002 U23 LU I DMP KOPRON Witold B.D. Z/3906/16 2022 119
4 4 f 1 19.87 HAWRYLUK Szymon KS Agros Zamość 2004 U20 LU -- PIRÓG Dariusz Z/4929/18 2022 BEZ LDK!
Oszczep (700) M
1 1 f 1 53.92 MICHAŁEK Jakub UKS LA Basket Warszawa 2005 U18 MZ III BOROŃ Adam Z/5619/19 2022 LDK!
2 2 f 1 38.57 SZYKUT Mateusz KS Wisła Puławy 2008 U16 LU V DMP U20 ZDYBEL Aleksander Z/9195/21 2022 73
3 3 f 1 36.55 KUCHARSKI Filip UKS Kresy Otwock 2005 U18 MZ -- ODOLIŃSKI Sebastian Z/1108/18 2022 BEZ LDK!
4 4 f 1 31.32 WOJCIECHOWSKI Gaurahari UKS LA Basket Warszawa 2005 U18 MZ -- BOROŃ Adam Z/4491/18 2022 BEZ LDK!
5 5 f 1 21.90 BRZEZIŃSKI Maksymilian UKS LA Basket Warszawa 2007 U16 MZ V BOROŃ Aldona Z/2599/20 2022 LDK!
Oszczep (800) M
1 1 f 1 29.28 HAWRYLUK Szymon KS Agros Zamość 2004 U20 LU -- PIRÓG Dariusz Z/4929/18 2022 BEZ LDK!

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 13.224487066269 sekund