Oregon (Eugene) 15 - 24.07.2022
18. Mistrzostwa Świata [DMP U20]
100 m K
3 11 e 7 11.07 SWOBODA Ewa KS AZS AWF Katowice 1997 Sen SL -0.1 MM KRUPA Iwona Z/1069/13 2022 MM
6 12 p 2 11.08 SWOBODA Ewa KS AZS AWF Katowice 1997 Sen SL -0.2 MM KRUPA Iwona Z/1069/13 2022 MM
200 m K
4 11 w 1 24.65 LIGARSKA Paulina SKLA Sopot 1996 Sen PM +1.5 I MODELSKI Michał B.D. Z/1714/12 2022 919
4 4 w 2 23.77 SUŁEK Adrianna KS Brda Bydgoszcz 1999 Sen KP +1.4 M B.D. B.D. , Z/0250/15 , 2022 1003
400 m K
2 2 e 2 50.21 KACZMAREK Natalia KS AZS AWF Wrocław 1998 Sen DS MM ROŻEJ Marek B.D. Z/1152/14 2022
1 4 e 6 50.63 KIEŁBASIŃSKA Anna SKLA Sopot 1990 Sen PM MM SKRZYSZOWSKI Jarosław Z/2684/11 2022 MM
3 8 p 1 50.65 KIEŁBASIŃSKA Anna SKLA Sopot 1990 Sen PM MM SKRZYSZOWSKI Jarosław Z/2684/11 2022 MM
5 15 p 2 51.34 KACZMAREK Natalia KS AZS AWF Wrocław 1998 Sen DS MM ROŻEJ Marek B.D. Z/1152/14 2022
8 f 50.81 KIEŁBASIŃSKA Anna SKLA Sopot 1990 Sen PM MM SKRZYSZOWSKI Jarosław Z/2684/11 2022 MM
800 m K
3 7 e 6 2:00.79 WIELGOSZ Anna CWKS Resovia Rzeszów 1993 Sen PK MM KOWAL Piotr Z/0598/11 2022 MM
5 16 p 2 2:00.51 WIELGOSZ Anna CWKS Resovia Rzeszów 1993 Sen PK MM KOWAL Piotr Z/0598/11 2022 MM
2 w 1 2:07.18 SUŁEK Adrianna KS Brda Bydgoszcz 1999 Sen KP I B.D. B.D. , Z/0250/15 , 2022 1006
8 w 1 2:15.36 LIGARSKA Paulina SKLA Sopot 1996 Sen PM II MODELSKI Michał B.D. Z/1714/12 2022 888
1000 m K
13 + 2:42.12 ENNAOUI Sofia AZS UMCS Lublin 1995 Sen LU -- SZYMANIAK Wojciech Z/3838/11 2022 MM
12 + 2 2:47.70 ENNAOUI Sofia AZS UMCS Lublin 1995 Sen LU -- SZYMANIAK Wojciech Z/3838/11 2022 MM
8 + 3 2:45.56 ENNAOUI Sofia AZS UMCS Lublin 1995 Sen LU -- SZYMANIAK Wojciech Z/3838/11 2022 MM
1500 m K
4 4 e 3 4:03.52 ENNAOUI Sofia AZS UMCS Lublin 1995 Sen LU MM SZYMANIAK Wojciech Z/3838/11 2022 MM
5 14 p 2 4:05.17 ENNAOUI Sofia AZS UMCS Lublin 1995 Sen LU MM SZYMANIAK Wojciech Z/3838/11 2022 MM
5 f 4:01.43 ENNAOUI Sofia AZS UMCS Lublin 1995 Sen LU MM SZYMANIAK Wojciech Z/3838/11 2022 MM
100 m pł K
5 32 e 2 13.27 SICIARZ Klaudia KS AZS AWF Kraków 1998 Sen MA -0.4 M ŚLUSARCZYK Ewa B.D. Z/0137/14 2022 MM
1 8 e 4 12.70 SKRZYSZOWSKA Pia KS AZS AWF Warszawa 2001 U23 MZ +0.7 MM SKRZYSZOWSKI Jarosław SKRZYSZOWSKI Jarosław , Z/3958/15 , 2022 M LDK!
4 10 p 2 12.62 SKRZYSZOWSKA Pia KS AZS AWF Warszawa 2001 U23 MZ -0.1 MM SKRZYSZOWSKI Jarosław SKRZYSZOWSKI Jarosław , Z/3958/15 , 2022 M LDK!
7 15 w 1 14.19 LIGARSKA Paulina SKLA Sopot 1996 Sen PM +1.4 I MODELSKI Michał B.D. Z/1714/12 2022 952
5 6 w 2 13.28 SUŁEK Adrianna KS Brda Bydgoszcz 1999 Sen KP +0.7 M B.D. B.D. , Z/0250/15 , 2022 1083
3000 m prz K
13 36 e 3 9:44.74 KRÓLIK Kinga UKS Azymut Pabianice 1999 Sen LD MM WOŹNIAK Jerzy Z/0966/15 2022 1
4x100 m K
6 11 e 1 43.19 STEFANOWICZ Magdalena
KOTWIŁA Martyna
POPOWICZ-DRAPAŁA Marika
SWOBODA Ewa
POLSKA 2000
1999
1988
1997
Sen POL -- KOTUŁA Krzysztof
JADCZAK Bożena B.D. KOTUŁA Krzysztof
LEWANDOWSKI Jacek
KRUPA Iwona
Z/4569/15
Z/0634/15
Z/2191/11
Z/1069/13
2022
2022
2022
2022
M

MM
MM
4x400 m K
5 10 e 2 3:29.34 ŚWIĘTY-ERSETIC Justyna
BAUMGART-WITAN Iga
GACKA Kinga
HOŁUB-KOWALIK Małgorzata
POLSKA 1992
1989
2001
1992
Sen POL -- MATUSIŃSKI Aleksander
BAUMGART Iwona
BAUMGART Iwona B.D.
MAKSYMIUK Zbigniew
Z/2913/11
Z/3124/11
Z/5030/15
Z/0286/11
2022
2022
2022
2022
MM
MM


4x400 m MIX
3 4 e 1 3:13.70 DUSZYŃSKI Kajetan
BAUMGART-WITAN Iga
ZALEWSKI Karol
ŚWIĘTY-ERSETIC Justyna
POLSKA 1995
1989
1993
1992
Sen POL -- WĘGLARSKI Krzysztof B.D.
BAUMGART Iwona
OGONOWSKI Jakub
MATUSIŃSKI Aleksander
Z/3203/11
Z/3124/11
Z/2480/11
Z/2913/11
2022
2022
2022
2022
M
MM

MM
4 f 3:12.31 ZALEWSKI Karol
ŚWIĘTY-ERSETIC Justyna
DUSZYŃSKI Kajetan
KACZMAREK Natalia
POLSKA 1993
1992
1995
1998
Sen POL -- OGONOWSKI Jakub
MATUSIŃSKI Aleksander
WĘGLARSKI Krzysztof B.D.
ROŻEJ Marek B.D.
Z/2480/11
Z/2913/11
Z/3203/11
Z/1152/14
2022
2022
2022
2022

MM
M

Wzwyż K
2 2 w A 1.89 SUŁEK Adrianna KS Brda Bydgoszcz 1999 Sen KP M B.D. B.D. , Z/0250/15 , 2022 1093
8 9 w A 1.77 LIGARSKA Paulina SKLA Sopot 1996 Sen PM I MODELSKI Michał B.D. Z/1714/12 2022 941
W dal K
4 4 w A 6.43 SUŁEK Adrianna KS Brda Bydgoszcz 1999 Sen KP +0.8 M B.D. B.D. , Z/0250/15 , 2022 985
5 11 w B 5.88 LIGARSKA Paulina SKLA Sopot 1996 Sen PM +2.1 I MODELSKI Michał B.D. Z/1714/12 2022 813
Kula (4) K
1 5 w A 14.13 SUŁEK Adrianna KS Brda Bydgoszcz 1999 Sen KP I B.D. B.D. , Z/0250/15 , 2022 803
5 6 w B 14.08 LIGARSKA Paulina SKLA Sopot 1996 Sen PM I MODELSKI Michał B.D. Z/1714/12 2022 799
Młot (4) K
7 15 e B 70.50 KOPRON Malwina KS Wisła Puławy 1994 Sen LU MM B.D. KOPRON Witold , Z/4597/11 , 2022
Oszczep (600) K
11 21 e B 55.47 ANDREJCZYK Maria LUKS Hańcza Suwałki 1996 Sen PD M B.D. # Z/1412/12 2022 M
3 10 w A 41.63 SUŁEK Adrianna KS Brda Bydgoszcz 1999 Sen KP II B.D. B.D. , Z/0250/15 , 2022 699
6 6 w B 45.89 LIGARSKA Paulina SKLA Sopot 1996 Sen PM I MODELSKI Michał B.D. Z/1714/12 2022 781
7-bój K
4 f 6672 SUŁEK Adrianna KS Brda Bydgoszcz 1999 Sen KP MM B.D. B.D. , Z/0250/15 , 2022
10 f 6093 LIGARSKA Paulina SKLA Sopot 1996 Sen PM MM MODELSKI Michał B.D. Z/1714/12 2022
Chód 3 km K
1 + 14:12 r ZDZIEBŁO Katarzyna LKS Stal Mielec 1996 Sen PK -- TOMALA Grzegorz Z/0934/12 2022 MM
8 + 13:08 r ZDZIEBŁO Katarzyna LKS Stal Mielec 1996 Sen PK -- TOMALA Grzegorz Z/0934/12 2022 MM
19 + 14:35 r NIEDZIAŁEK Olga WLKS Nowe Iganie 1997 Sen MZ -- CHOJECKI Daniel # Z/1414/13 2022 MM
Chód 5 km K
1 + 23:26 r ZDZIEBŁO Katarzyna LKS Stal Mielec 1996 Sen PK -- TOMALA Grzegorz Z/0934/12 2022 MM
3 + 21:56 r ZDZIEBŁO Katarzyna LKS Stal Mielec 1996 Sen PK -- TOMALA Grzegorz Z/0934/12 2022 MM
17 + 24:12 r NIEDZIAŁEK Olga WLKS Nowe Iganie 1997 Sen MZ -- CHOJECKI Daniel # Z/1414/13 2022 MM
Chód 10 km K
2 + 46:27 r ZDZIEBŁO Katarzyna LKS Stal Mielec 1996 Sen PK M TOMALA Grzegorz Z/0934/12 2022 MM
3 + 43:51 r ZDZIEBŁO Katarzyna LKS Stal Mielec 1996 Sen PK MM TOMALA Grzegorz Z/0934/12 2022 MM
15 + 48:22 r NIEDZIAŁEK Olga WLKS Nowe Iganie 1997 Sen MZ I CHOJECKI Daniel # Z/1414/13 2022 MM
Chód 20 km K
2 + 1:32:00 r ZDZIEBŁO Katarzyna LKS Stal Mielec 1996 Sen PK MM TOMALA Grzegorz Z/0934/12 2022 MM
15 + 1:37:00 r NIEDZIAŁEK Olga WLKS Nowe Iganie 1997 Sen MZ MM CHOJECKI Daniel # Z/1414/13 2022 MM
2 1:27:31 r ZDZIEBŁO Katarzyna LKS Stal Mielec 1996 Sen PK MM TOMALA Grzegorz Z/0934/12 2022 MM
Chód 30 km K
2 + 2:17.26 r ZDZIEBŁO Katarzyna LKS Stal Mielec 1996 Sen PK -- TOMALA Grzegorz Z/0934/12 2022 MM
11 + 2:25.12 r NIEDZIAŁEK Olga WLKS Nowe Iganie 1997 Sen MZ -- CHOJECKI Daniel # Z/1414/13 2022 MM
Chód 35 km K
2 2:40.03 r ZDZIEBŁO Katarzyna LKS Stal Mielec 1996 Sen PK MM TOMALA Grzegorz Z/0934/12 2022 MM
11 2:49.43 r NIEDZIAŁEK Olga WLKS Nowe Iganie 1997 Sen MZ MM CHOJECKI Daniel # Z/1414/13 2022 MM
400 m M
7 32 e 2 46.57 DUSZYŃSKI Kajetan AZS Łódź 1995 Sen LD M WĘGLARSKI Krzysztof B.D. Z/3203/11 2022 M
800 m M
7 34 e 2 1:48.78 SIERADZKI Patryk CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1998 Sen KP I SOBOWIEC Bartosz B.D. Z/0064/14 2022 1
6 30 e 3 1:47.61 BORKOWSKI Mateusz RKS Łódź 1997 Sen LD M JASZCZAK Stanisław B.D. Z/0185/13 2022 MM
6 27 e 6 1:46.80 DOBEK Patryk MKL Szczecin 1994 Sen ZP MM KRÓL Zbigniew Z/0373/11 2022 MM
1000 m M
10 + 2:22.30 ROZMYS Michał UKS Barnim Goleniów 1995 Sen ZP -- KOSTRZEBA Jacek B.D. Z/1727/11 2022 MM
14 + 1 2:28.98 ROZMYS Michał UKS Barnim Goleniów 1995 Sen ZP -- KOSTRZEBA Jacek B.D. Z/1727/11 2022 MM
5 + 2 2:23.40 ROZMYS Michał UKS Barnim Goleniów 1995 Sen ZP -- KOSTRZEBA Jacek B.D. Z/1727/11 2022 MM
1500 m M
8 17 e 1 3:36.76 ROZMYS Michał UKS Barnim Goleniów 1995 Sen ZP MM KOSTRZEBA Jacek B.D. Z/1727/11 2022 MM
6 6 p 2 3:35.27 ROZMYS Michał UKS Barnim Goleniów 1995 Sen ZP MM KOSTRZEBA Jacek B.D. Z/1727/11 2022 MM
10 f 3:34.58 ROZMYS Michał UKS Barnim Goleniów 1995 Sen ZP MM KOSTRZEBA Jacek B.D. Z/1727/11 2022 MM
110 m pł M
2 8 e 2 13.37 CZYKIER Damian KS Podlasie Białystok 1992 Sen PD +0.4 MM JUSTYŃSKI Mikołaj STANISLAWSKI Krzysztof Z/3159/11 2022 MM
4 6 p 3 13.22 CZYKIER Damian KS Podlasie Białystok 1992 Sen PD +2.5 MM JUSTYŃSKI Mikołaj STANISLAWSKI Krzysztof Z/3159/11 2022 MM
4 f 13.32 CZYKIER Damian KS Podlasie Białystok 1992 Sen PD +1.2 MM JUSTYŃSKI Mikołaj STANISLAWSKI Krzysztof Z/3159/11 2022 MM
4x400 m M
3 6 e 2 3:02.51 KLEPACKI Maksymilian
ZALEWSKI Karol
RZEŹNICZAK Mateusz
DUSZYŃSKI Kajetan
POLSKA 1998
1993
1998
1995
Sen POL -- NABIAŁEK Łukasz B.D.
OGONOWSKI Jakub
KOPEĆ Dominik B.D.
WĘGLARSKI Krzysztof B.D.
Z/1077/14
Z/2480/11
Z/0865/14
Z/3203/11
2022
2022
2022
2022


M
M
9 f 3:02.51 KLEPACKI Maksymilian
ZALEWSKI Karol
RZEŹNICZAK Mateusz
DUSZYŃSKI Kajetan
POLSKA 1998
1993
1998
1995
Sen POL -- NABIAŁEK Łukasz B.D.
OGONOWSKI Jakub
KOPEĆ Dominik B.D.
WĘGLARSKI Krzysztof B.D.
Z/1077/14
Z/2480/11
Z/0865/14
Z/3203/11
2022
2022
2022
2022


M
M
Wzwyż M
  e A NM KOBIELSKI Norbert MKS Inowrocław 1997 Sen KP -- KRAKOWIAK Lech B.D. Z/1752/13 2022
Tyczka M
10 19 e A 5.50 LISEK Piotr OSOT Szczecin 1992 Sen ZP M SZCZEPAŃSKI Marcin Z/1183/11 2022 MM
11 24 e B 5.50 SOBERA Robert KS AZS AWF Wrocław 1991 Sen DS M ŁOŚ Dariusz Z/4015/11 2022 MM
Kula (7.26) M
6 13 e A 20.24 BUKOWIECKI Konrad KS AZS UWM Olsztyn 1997 Sen WN MM BUKOWIECKI Ireneusz Z/0116/13 2022 MM
8 14 e B 20.13 HARATYK Michał KS Sprint Bielsko-Biała 1992 Sen SL MM GALON Piotr Jan Z/0084/11 2022 MM
Młot (7.26) M
1 1 e A 80.09 FAJDEK Paweł KS AZS AWF Katowice 1989 Sen SL MM ZIÓŁKOWSKI Szymon Z/3286/11 2022
2 3 e A 79.22 NOWICKI Wojciech KS Podlasie Białystok 1989 Sen PD MM FIODOROW Joanna Z/3138/11 2022 MM
9 19 e A 73.55 WROTYŃSKI Marcin OŚ AZS Poznań 1996 Sen WP M NOWAK Grzegorz B.D. Z/1594/12 2022 1
1 f 81.98 FAJDEK Paweł KS AZS AWF Katowice 1989 Sen SL MM ZIÓŁKOWSKI Szymon Z/3286/11 2022
2 f 81.03 NOWICKI Wojciech KS Podlasie Białystok 1989 Sen PD MM FIODOROW Joanna Z/3138/11 2022 MM
Chód 5 km M
11 + 21:03 r TOMALA Dawid AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1989 Sen OP -- TOMALA Grzegorz Z/2971/11 2022 MM
14 + 21:04 r BRZOZOWSKI Artur KKL Stal Stalowa Wola 1985 Masters PK -- B.D. Z/0001/11 2022
Chód 10 km M
11 + 41:42 r BRZOZOWSKI Artur KKL Stal Stalowa Wola 1985 Masters PK I B.D. Z/0001/11 2022
14 + 41:42 r TOMALA Dawid AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1989 Sen OP I TOMALA Grzegorz Z/2971/11 2022 MM
Chód 20 km M
17 + 1:24:05 r TOMALA Dawid AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1989 Sen OP MM TOMALA Grzegorz Z/2971/11 2022 MM
Chód 30 km M
22 + 2:08.47 r TOMALA Dawid AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1989 Sen OP -- TOMALA Grzegorz Z/2971/11 2022 MM
Chód 35 km M
19 2:30.47 r TOMALA Dawid AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1989 Sen OP MM TOMALA Grzegorz Z/2971/11 2022 MM
  DQ BRZOZOWSKI Artur KKL Stal Stalowa Wola 1985 Masters PK -- B.D. Z/0001/11 2022

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 3.1428198814392 sekund