Bielsko-Biała 15 - 17.07.2022
28. Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży. 54. PZLA Mistrzostwa Polski U18 [DMP U20]
100 m K
1 5 e 1 12.10 KLAR Oliwia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2005 U18 WP +1.0 I WALCZAK Michał Z/1091/18 2022 4 LDK!
2 7 e 1 12.23 NOWACKA Oliwia UMKS Iskra Wolsztyn 2006 U18 WP +1.0 II SKWIERZYŃSKI Jacek Z/2826/19 2022 LDK!
3 8 e 1 12.32 BĄBEL Karolina KS AZS AWF Katowice # 2005 U18 SL +1.0 II CHRIST Marek CHRIST Marek Z/0814/18 2022 4 LDK!
4 13 e 1 12.42 SMOROŃ Nadia AZS-AWFiS Gdańsk 2005 U18 PM +1.0 II POGORZELSKA Marta SĘKOWSKA Anna , Z/4662/17 , 2022 5 LDK!
5 17 e 1 12.54 CZEPIEL Milena AML Słupsk 2006 U18 PM +1.0 II CZUBAK Tomasz Z/4971/18 2022 5 LDK!
6 20 e 1 12.59 CYRULIŃSKA Oliwia CKS Budowlani Częstochowa 2005 U18 SL +1.0 II DMP U20 TRĄBCZYŃSKA Żaneta LAMCH Czesław , Z/3419/18 , 2022 4 LDK! 130
7 23 e 1 12.90 KIELAR Amelia LKS Górnik Wałbrzych 2006 U18 DS +1.0 III BANASZEK Grzegorz Z/0642/19 2022 LDK!
8 24 e 1 12.92 GABIŃSKA Oliwia WLKS Wrocław 2005 U18 DS +1.0 III KOBIAŁKA Kamil Z/4109/20 2022 LDK!
1 1 e 2 11.91 ZIMOLĄG Oliwia MKS-MOSM Bytom 2005 U18 SL +2.7 I KOTUŁA Krzysztof Z/0457/18 2022 3 LDK!
2 4 e 2 12.01 GAJOSZ Wiktoria MKS Agros Chełm 2006 U18 LU +2.7 I CZERNIAKIEWICZ Dorota LESZCZYŃSKI Damian , Z/3324/19 , 2022 LDK!
3 10 e 2 12.37 ŻUKOWSKA Jagoda SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2006 U18 SL +2.7 II DMP U20 JUSTYNIAK Joanna Z/1994/20 2022 LDK! 140
4 11 e 2 12.40 KOZŁOWSKA Kinga AML Słupsk 2006 U18 PM +2.7 II DMP U20 CZUBAK Tomasz CZUBAK Tomasz , Z/4983/19 , 2022 BEZ LDK! 138
5 12 e 2 12.41 KOZŁOWSKA Zofia WLKS Wrocław 2005 U18 DS +2.7 II KOBIAŁKA Kamil Z/1144/19 2022 BEZ LDK!
6 14 e 2 12.46 SADOWSKA Weronika UKL Ósemka Police 2006 U18 ZP +2.7 II KAMIŃSKI Ryszard Z/1448/18 2022 5 LDK!
7 15 e 2 12.47 SKOMIAŁ Julia KM Aktywni Sochaczew 2005 U18 MZ +2.7 II ZIMNY Emanuel Z/0193/19 2022 LDK!
8 21 e 2 12.72 LIPIŃSKA Gabriela KKL Kielce 2005 U18 SK +2.7 II LIPIŃSKI Zdzisław Z/4905/21 2022
1 2 e 3 11.91 CHROSTEK Klaudia MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2006 U18 SL +0.3 I DMP U20 B.D. Z/3394/18 2022 4 LDK! 161
2 3 e 3 12.00 JAROSIŃSKA Maria MKL Toruń 2006 U18 KP +0.3 I WLEKLIŃSKA Dagna B.D. Z/0356/18 2022 3 LDK!
3 6 e 3 12.22 MARSZEWSKA Natalia MKL Szczecin 2005 U18 ZP +0.3 II SAWICKI Krzysztof IWIŃSKA Anna , Z/5022/18 , 2022 LDK!
4 9 e 3 12.35 ADAMCZEWSKA Zuzanna AZS Łódź 2005 U18 LD +0.3 II BLAUSZ Henryka Z/0238/18 2022
5 16 e 3 12.53 PYTEL Jagoda WLKS Wrocław 2006 U18 DS +0.3 II KOBIAŁKA Kamil Z/5094/19 2022 LDK!
6 18 e 3 12.56 KUŹNIARZ Amelia KS Agros Zamość 2005 U18 LU +0.3 II DMP U20 GDAŃSKI Andrzej Z/5230/19 2022 131
7 19 e 3 12.57 ANTONOWICZ Dominika KS Podlasie Białystok 2005 U18 PD +0.3 II SUPROŃ Jarosław SUPROŃ Jarosław Z/0448/19 2022 LDK!
8 22 e 3 12.82 KWAŚNIAK Weronika MLKS Agros Żary 2006 U18 LB +0.3 III WISZ Dariusz WISZ Mateusz Z/5632/18 2022 LDK!
1 f 1 11.90 CHROSTEK Klaudia MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2006 U18 SL +0.4 I DMP U20 B.D. Z/3394/18 2022 4 LDK! 162
2 f 1 12.06 ZIMOLĄG Oliwia MKS-MOSM Bytom 2005 U18 SL +0.4 I KOTUŁA Krzysztof Z/0457/18 2022 3 LDK!
3 f 1 12.10 KLAR Oliwia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2005 U18 WP +0.4 I WALCZAK Michał Z/1091/18 2022 4 LDK!
4 f 1 12.27 GAJOSZ Wiktoria MKS Agros Chełm 2006 U18 LU +0.4 II CZERNIAKIEWICZ Dorota LESZCZYŃSKI Damian , Z/3324/19 , 2022 LDK!
5 f 1 12.28 MARSZEWSKA Natalia MKL Szczecin 2005 U18 ZP +0.4 II SAWICKI Krzysztof IWIŃSKA Anna , Z/5022/18 , 2022 LDK!
6 f 1 12.35 BĄBEL Karolina KS AZS AWF Katowice # 2005 U18 SL +0.4 II CHRIST Marek CHRIST Marek Z/0814/18 2022 4 LDK!
7 f 1 12.38 NOWACKA Oliwia UMKS Iskra Wolsztyn 2006 U18 WP +0.4 II SKWIERZYŃSKI Jacek Z/2826/19 2022 LDK!
  f 1 DNF JAROSIŃSKA Maria MKL Toruń 2006 U18 KP +0.4 -- WLEKLIŃSKA Dagna B.D. Z/0356/18 2022 3 LDK!
1 f 2 12.31 ADAMCZEWSKA Zuzanna AZS Łódź 2005 U18 LD +0.8 II BLAUSZ Henryka Z/0238/18 2022
2 f 2 12.38 KOZŁOWSKA Zofia WLKS Wrocław 2005 U18 DS +0.8 II KOBIAŁKA Kamil Z/1144/19 2022 BEZ LDK!
3 f 2 12.39 KOZŁOWSKA Kinga AML Słupsk 2006 U18 PM +0.8 II DMP U20 CZUBAK Tomasz CZUBAK Tomasz , Z/4983/19 , 2022 BEZ LDK! 139
4 f 2 12.41 PYTEL Jagoda WLKS Wrocław 2006 U18 DS +0.8 II KOBIAŁKA Kamil Z/5094/19 2022 LDK!
5 f 2 12.42 SMOROŃ Nadia AZS-AWFiS Gdańsk 2005 U18 PM +0.8 II POGORZELSKA Marta SĘKOWSKA Anna , Z/4662/17 , 2022 5 LDK!
6 f 2 12.45 ŻUKOWSKA Jagoda SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2006 U18 SL +0.8 II DMP U20 JUSTYNIAK Joanna Z/1994/20 2022 LDK! 136
7 f 2 12.47 SADOWSKA Weronika UKL Ósemka Police 2006 U18 ZP +0.8 II KAMIŃSKI Ryszard Z/1448/18 2022 5 LDK!
8 f 2 12.54 SKOMIAŁ Julia KM Aktywni Sochaczew 2005 U18 MZ +0.8 II ZIMNY Emanuel Z/0193/19 2022 LDK!
200 m K
1 4 e 1 24.62 KANICKA Inga KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2005 U18 WP +3.6 I WALCZAK Michał Z/1058/18 2022 3 LDK!
2 6 e 1 25.09 ADAMCZEWSKA Zuzanna AZS Łódź 2005 U18 LD +3.6 II DMP U20 BLAUSZ Henryka Z/0238/18 2022 144
3 7 e 1 25.25 MARSZEWSKA Natalia MKL Szczecin 2005 U18 ZP +3.6 II DMP U20 SAWICKI Krzysztof IWIŃSKA Anna , Z/5022/18 , 2022 LDK! 141
4 8 e 1 25.29 NOWACKA Oliwia UMKS Iskra Wolsztyn 2006 U18 WP +3.6 II SKWIERZYŃSKI Jacek Z/2826/19 2022 LDK!
5 11 e 1 25.59 SADOWSKA Weronika UKL Ósemka Police 2006 U18 ZP +3.6 II KAMIŃSKI Ryszard Z/1448/18 2022 5 LDK!
6 18 e 1 26.20 KOZŁOWSKA Kinga AML Słupsk 2006 U18 PM +3.6 II CZUBAK Tomasz CZUBAK Tomasz , Z/4983/19 , 2022 BEZ LDK!
7 20 e 1 26.26 METLAK Martyna TL Athletics Jastrzębie 2006 U18 SL +3.6 III STAŚKIEWICZ Jakub Z/1178/20 2022 LDK!
8 23 e 1 26.37 BLUM Łucja WLKS Wrocław 2005 U18 DS +3.6 III KOBIAŁKA Kamil Z/1314/20 2022 LDK!
1 3 e 2 24.58 ZIMOLĄG Oliwia MKS-MOSM Bytom 2005 U18 SL +3.4 I DMP U20 KOTUŁA Krzysztof Z/0457/18 2022 3 LDK! 154
2 5 e 2 24.66 KLAR Oliwia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2005 U18 WP +3.4 I DMP U20 WALCZAK Michał Z/1091/18 2022 4 LDK! 153
3 9 e 2 25.39 BĄBEL Karolina KS AZS AWF Katowice # 2005 U18 SL +3.4 II CHRIST Marek CHRIST Marek Z/0814/18 2022 4 LDK!
4 10 e 2 25.52 KOZŁOWSKA Zofia WLKS Wrocław 2005 U18 DS +3.4 II KOBIAŁKA Kamil Z/1144/19 2022 BEZ LDK!
5 13 e 2 25.74 BORKO Amelia KS AZS UWM Olsztyn 2006 U18 WN +3.4 II PODOLAK Michał Z/2367/19 2022 LDK!
6 17 e 2 26.17 BARANOWSKA Nela KS AZS AWF Wrocław 2006 U18 DS +3.4 II SKRZYPACZ Adrian Z/1338/21 2022
7 19 e 2 26.22 ŚWIERCZYŃSKA Julia RKS Łódź 2006 U18 LD +3.4 II DMP U20 GOWORSKI Tomasz Z/1246/20 2022 121
  e 2 DNF SKOMIAŁ Julia KM Aktywni Sochaczew 2005 U18 MZ +3.4 -- ZIMNY Emanuel Z/0193/19 2022 LDK!
1 1 e 3 24.23 JAROSIŃSKA Maria MKL Toruń 2006 U18 KP +2.4 I DMP U20 WLEKLIŃSKA Dagna B.D. Z/0356/18 2022 3 LDK! 162
2 2 e 3 24.44 CHROSTEK Klaudia MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2006 U18 SL +2.4 I B.D. Z/3394/18 2022 4 LDK!
3 12 e 3 25.68 CZEPIEL Milena AML Słupsk 2006 U18 PM +2.4 II DMP U20 CZUBAK Tomasz Z/4971/18 2022 5 LDK! 132
4 14 e 3 25.94 SMOROŃ Nadia AZS-AWFiS Gdańsk 2005 U18 PM +2.4 II POGORZELSKA Marta SĘKOWSKA Anna , Z/4662/17 , 2022 5 LDK!
5 15 e 3 25.97 PYTEL Jagoda WLKS Wrocław 2006 U18 DS +2.4 II KOBIAŁKA Kamil Z/5094/19 2022 LDK!
6 16 e 3 26.01 LUBIATOWSKA Małgorzata AZS Łódź 2005 U18 LD +2.4 II BLAUSZ Henryka Z/0457/19 2022
7 21 e 3 26.30 KWAŚNIAK Weronika MLKS Agros Żary 2006 U18 LB +2.4 III WISZ Dariusz WISZ Mateusz Z/5632/18 2022 LDK!
8 22 e 3 26.30 KUŹNIARZ Amelia KS Agros Zamość 2005 U18 LU +2.4 III GDAŃSKI Andrzej Z/5230/19 2022
1 f 1 24.13 JAROSIŃSKA Maria MKL Toruń 2006 U18 KP +1.9 I DMP U20 WLEKLIŃSKA Dagna B.D. Z/0356/18 2022 3 LDK! 164
2 f 1 24.33 CHROSTEK Klaudia MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2006 U18 SL +1.9 I B.D. Z/3394/18 2022 4 LDK!
3 f 1 24.41 KANICKA Inga KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2005 U18 WP +1.9 I WALCZAK Michał Z/1058/18 2022 3 LDK!
4 f 1 24.74 ZIMOLĄG Oliwia MKS-MOSM Bytom 2005 U18 SL +1.9 I DMP U20 KOTUŁA Krzysztof Z/0457/18 2022 3 LDK! 151
5 f 1 24.74 KLAR Oliwia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2005 U18 WP +1.9 I DMP U20 WALCZAK Michał Z/1091/18 2022 4 LDK! 151
6 f 1 25.09 ADAMCZEWSKA Zuzanna AZS Łódź 2005 U18 LD +1.9 II DMP U20 BLAUSZ Henryka Z/0238/18 2022 144
7 f 1 25.22 MARSZEWSKA Natalia MKL Szczecin 2005 U18 ZP +1.9 II DMP U20 SAWICKI Krzysztof IWIŃSKA Anna , Z/5022/18 , 2022 LDK! 141
8 f 1 25.41 NOWACKA Oliwia UMKS Iskra Wolsztyn 2006 U18 WP +1.9 II SKWIERZYŃSKI Jacek Z/2826/19 2022 LDK!
1 f 2 25.34 BĄBEL Karolina KS AZS AWF Katowice # 2005 U18 SL +1.8 II CHRIST Marek CHRIST Marek Z/0814/18 2022 4 LDK!
2 f 2 25.52 SADOWSKA Weronika UKL Ósemka Police 2006 U18 ZP +1.8 II KAMIŃSKI Ryszard Z/1448/18 2022 5 LDK!
3 f 2 25.89 CZEPIEL Milena AML Słupsk 2006 U18 PM +1.8 II DMP U20 CZUBAK Tomasz Z/4971/18 2022 5 LDK! 128
4 f 2 25.95 KOZŁOWSKA Zofia WLKS Wrocław 2005 U18 DS +1.8 II KOBIAŁKA Kamil Z/1144/19 2022 BEZ LDK!
5 f 2 25.98 SMOROŃ Nadia AZS-AWFiS Gdańsk 2005 U18 PM +1.8 II POGORZELSKA Marta SĘKOWSKA Anna , Z/4662/17 , 2022 5 LDK!
6 f 2 26.08 BORKO Amelia KS AZS UWM Olsztyn 2006 U18 WN +1.8 II PODOLAK Michał Z/2367/19 2022 LDK!
7 f 2 26.20 LUBIATOWSKA Małgorzata AZS Łódź 2005 U18 LD +1.8 II BLAUSZ Henryka Z/0457/19 2022
  f 2 DNS PYTEL Jagoda WLKS Wrocław 2006 U18 DS +1.8 -- KOBIAŁKA Kamil Z/5094/19 2022 LDK!
1 1 w 1 24.97 NAWROT Paulina MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2006 U18 SL +1.8 II ROLAK Dorota Z/0918/18 2022 4 LDK! 890
2 2 w 1 26.09 RARÓG Aleksandra AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2005 U18 OP +1.8 II MARCINÓW Ryszard Z/0851/20 2022 LDK! 789
3 4 w 1 26.48 KLESZNO Maja AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2006 U18 OP +1.8 III LACH Magdalena Z/4183/19 2022 LDK! 756
4 7 w 1 26.70 LUBNAUER Julia UKS 55 Łódź 2005 U18 LD +1.8 III PALISZEWSKI Maciej Z/0258/18 2022 5 LDK! 737
5 8 w 1 26.93 WYDRA Sofia KKL Stal Stalowa Wola 2006 U18 PK +1.8 III ANIOŁ Stanisław Z/3221/20 2022 LDK! 718
6 9 w 1 27.24 SZELIGA Kinga MKS Osa Zgorzelec 2006 U18 DS +1.8 III KORDASIEWICZ Damian Z/0596/20 2022 LDK! 692
7 15 w 1 27.82 TULIŃSKA Julia UKS Dziewiątka Kutno 2005 U18 LD +1.8 IV KUDŁA Jacek Z/4577/18 2022 BEZ 645
8 23 w 1 34.56 NOBIK Julia MKS Juvenia Puszczykowo 2005 U18 WP +1.8 -- JAGACIAK Jarosław Z/0286/20 2022 LDK! 212
1 3 w 2 26.41 MANDELA Emilia AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2005 U18 OP +2.4 III MARCINÓW Jakub MARCINÓW Ryszard , Z/1270/16 , 2022 LDK! 762
2 5 w 2 26.49 RACZKOWSKA Natalia AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2005 U18 OP +2.4 III MUSIAŁ Mirosław PLASKOTA Krzysztof , Z/4803/18 , 2022 LDK! 755
3 6 w 2 26.69 MLAK Martyna MKS Hermes Gryfino 2006 U18 ZP +2.4 III STEFAŃSKI Jacek Z/1155/20 2022 LDK! 738
4 10 w 2 27.36 KWIATEK Amelia ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2006 U18 LB +2.4 IV WALCZAK Piotr Z/1575/19 2022 LDK! 682
5 11 w 2 27.37 KWIATKOWSKA Dominika UKS LA Basket Warszawa 2005 U18 MZ +2.4 IV ZAKRZEWSKI Dariusz Z/5638/18 2022 681
6 12 w 2 27.54 BLOK Natalia KS AZS AWF Wrocław 2005 U18 DS +2.4 IV SKRZYPACZ Adrian Z/1341/19 2022 668
7 14 w 2 27.67 SIMON Zofia KS Czempion Warszawa 2006 U18 MZ +2.4 IV TOPOLEWSKI Maciej Z/4416/19 2022 657
8 16 w 2 27.94 BIELAK Amelia MUKS Płock 2005 U18 MZ +2.4 IV DOBRZENIAK Jarosław Z/4992/19 2022 LDK! 636
1 13 w 3 27.56 LACH Alicja AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2006 U18 OP +2.3 IV LACH Magdalena Z/0206/19 2022 LDK! 666
2 17 w 3 28.24 KONIECZKO Martyna MLUKS Mokasyn Płoty 2005 U18 ZP +2.3 IV PRZYBYSZ Łukasz KECLER Szymon , Z/3694/20 , 2022 LDK! 612
3 18 w 3 28.37 ĆWIKLIŃSKA Natalia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2005 U18 KP +2.3 IV B.D. KOHUTEK Artur , Z/0179/18 , 2022 4 LDK! 602
4 19 w 3 28.71 KRUPA Karolina KS AZS AWF Warszawa 2005 U18 MZ +2.3 -- MAJ- MATUSIAK Marlena Z/2847/19 2022 576
5 20 w 3 29.13 BIENIAS Nicole UKS LA Basket Warszawa 2006 U18 MZ +2.3 -- ZAKRZEWSKI Dariusz Z/5435/18 2022 LDK! 545
6 21 w 3 29.22 POPIELARZ Agata BOSiR Barcin 2005 U18 KP +2.3 -- MORITZ Rafał LUZAK Andrzej , Z/3920/18 , 2022 BEZ LDK! 538
7 22 w 3 29.28 POLKOWSKA Katarzyna KS AZS AWF Warszawa 2006 U18 MZ +2.3 -- SOBIERAJ Aneta RZEPKA Marek , Z/1100/18 , 2022 LDK! 534
400 m K
1 2 e 1 56.32 POJĘTA Małgorzata AZS UMCS Lublin 2006 U18 LU I TUSTANOWSKA Jolanta B.D. , Z/3188/19 , 2022 LDK!
2 4 e 1 56.50 THAMM Milena MKS-MOS Katowice 2005 U18 SL I DUDAŁA Piotr Z/3486/18 2022 2 LDK!
3 8 e 1 57.78 FORNALIK Aleksandra TS AKS Chorzów 2006 U18 SL II GRUCHEL Marzena Z/3027/18 2022 BEZ LDK!
4 10 e 1 58.43 KACZKOWSKA Martyna AZS-AWFiS Gdańsk 2006 U18 PM II SĘKOWSKA Anna Z/2346/20 2022
5 13 e 1 58.83 BUTRYN Kornelia KKL Stal Stalowa Wola 2006 U18 PK II KŁOSOWSKA Monika BARSZCZ Mirosław , Z/3654/18 , 2022 3 LDK!
6 17 e 1 59.76 WOŚ Kinga CKS Budowlani Częstochowa 2006 U18 SL III LAMCH Czesław Z/1527/19 2022 LDK!
7 18 e 1 59.84 JACZEWSKA Amelia UKS LA Basket Warszawa 2006 U18 MZ III RĄCZKA Elżbieta BOROŃ Adam , Z/3992/20 , 2022 LDK!
8 20 e 1 59.91 GUSZPIT Wiktoria MLKS Agros Żary 2005 U18 LB III WISZ Dariusz Z/1029/20 2022 LDK!
1 3 e 2 56.35 DURAJ Dominika LKS Ziemi Puckiej Puck 2005 U18 PM I JASKUŁKA Teresa Z/3720/17 2022 2
2 9 e 2 58.12 ZIOMKO Zuzanna AL Międzyzdroje 2006 U18 ZP II WALKOWIAK Janusz BŁOCIAN Rafał , Z/13133/21 , 2022 LDK!
3 12 e 2 58.65 BYCZKOWSKA Amelia BKS Bydgoszcz 2005 U18 KP II BAUMGART Iwona Z/0374/20 2022 LDK!
4 14 e 2 59.33 CZWODZIŃSKA Amelia AZS UMCS Lublin 2005 U18 LU III DMP U20 JAROS Andrzej Z/5687/19 2022 LDK! 119
5 21 e 2 60.18 ROMANIAK Jagoda TL Pogoń Ruda Śląska 2006 U18 SL III PRENCEL Piotr # Z/0001/19 2022 LDK!
6 22 e 2 60.45 PRUSS Magdalena AML Słupsk 2006 U18 PM III DMP U20 CZUBAK Tomasz CZUBAK Tomasz , Z/0940/20 , 2022 LDK! 110
7 23 e 2 60.49 JACKOWICZ Marta KS AZS AWF Warszawa 2005 U18 MZ III DMP U20 MAJ- MATUSIAK Marlena Z/0848/20 2022 110
8 24 e 2 60.79 GAMROT Zuzanna WLKS Wrocław 2005 U18 DS III B.D. KOBIAŁKA Kamil , Z/0051/22 , 2022 LDK!
1 1 e 3 55.90 PRZEWIEŹLIK Julia MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2006 U18 SL I DMP U20 PRZEWIEŹLIK Dorota Z/0919/18 2022 5 LDK! 150
2 5 e 3 57.15 OSIPIUK Klaudia MKS Agros Chełm # 2005 U18 LU II B.D. Z/3169/19 2022
3 6 e 3 57.46 JABŁOŃSKA Oliwia MKS Aleksandrów Łódzki 2005 U18 LD II DMP U20 TOMCZYK Kazimierz Z/0823/18 2022 135
4 7 e 3 57.47 OSICKA Zuzanna UKS 20 Poznań 2006 U18 WP II WIADEREK Piotr Z/11896/21 2022 2 LDK!
5 11 e 3 58.51 KOWALIŃSKA Aleksandra WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 2006 U18 MA II ZAGRODZKI Marcin Z/3056/18 2022 4 LDK!
6 15 e 3 59.62 CZYŻYCKA Anastazja BKS Bydgoszcz 2005 U18 KP III BAUMGART Iwona Z/0110/18 2022 3
7 16 e 3 59.68 KRĘCIOCH Agnieszka MKS Tempo Kęty 2006 U18 MA III ŁYSEK Tadeusz Z/2568/18 2022 BEZ
8 19 e 3 59.87 MILICZEK Magdalena KS AZS AWF Katowice # 2006 U18 SL III MARMUR Stanisław Z/3242/18 2022 LDK!
1 f 1 55.47 PRZEWIEŹLIK Julia MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2006 U18 SL I DMP U20 PRZEWIEŹLIK Dorota Z/0919/18 2022 5 LDK! 154
2 f 1 55.70 DURAJ Dominika LKS Ziemi Puckiej Puck 2005 U18 PM I JASKUŁKA Teresa Z/3720/17 2022 2
3 f 1 55.99 POJĘTA Małgorzata AZS UMCS Lublin 2006 U18 LU I TUSTANOWSKA Jolanta B.D. , Z/3188/19 , 2022 LDK!
4 f 1 56.69 THAMM Milena MKS-MOS Katowice 2005 U18 SL II DUDAŁA Piotr Z/3486/18 2022 2 LDK!
5 f 1 57.08 OSIPIUK Klaudia MKS Agros Chełm # 2005 U18 LU II B.D. Z/3169/19 2022
6 f 1 57.94 ZIOMKO Zuzanna AL Międzyzdroje 2006 U18 ZP II WALKOWIAK Janusz BŁOCIAN Rafał , Z/13133/21 , 2022 LDK!
7 f 1 58.21 OSICKA Zuzanna UKS 20 Poznań 2006 U18 WP II WIADEREK Piotr Z/11896/21 2022 2 LDK!
8 f 1 59.10 JABŁOŃSKA Oliwia MKS Aleksandrów Łódzki 2005 U18 LD III DMP U20 TOMCZYK Kazimierz Z/0823/18 2022 121
1 f 2 58.18 FORNALIK Aleksandra TS AKS Chorzów 2006 U18 SL II GRUCHEL Marzena Z/3027/18 2022 BEZ LDK!
2 f 2 58.58 KOWALIŃSKA Aleksandra WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 2006 U18 MA II ZAGRODZKI Marcin Z/3056/18 2022 4 LDK!
3 f 2 58.69 KACZKOWSKA Martyna AZS-AWFiS Gdańsk 2006 U18 PM II SĘKOWSKA Anna Z/2346/20 2022
4 f 2 58.89 BYCZKOWSKA Amelia BKS Bydgoszcz 2005 U18 KP II BAUMGART Iwona Z/0374/20 2022 LDK!
5 f 2 59.00 CZYŻYCKA Anastazja BKS Bydgoszcz 2005 U18 KP II BAUMGART Iwona Z/0110/18 2022 3
6 f 2 59.45 CZWODZIŃSKA Amelia AZS UMCS Lublin 2005 U18 LU III DMP U20 JAROS Andrzej Z/5687/19 2022 LDK! 118
7 f 2 59.81 KRĘCIOCH Agnieszka MKS Tempo Kęty 2006 U18 MA III ŁYSEK Tadeusz Z/2568/18 2022 BEZ
  f 2 DNF BUTRYN Kornelia KKL Stal Stalowa Wola 2006 U18 PK -- KŁOSOWSKA Monika BARSZCZ Mirosław , Z/3654/18 , 2022 3 LDK!
800 m K
1 1 e 1 2:14.07 KAROLCZUK Martyna LUKS Boguszyce 2005 U18 LD II B.D. MAJCHER Elżbieta , Z/0221/19 , 2022 BEZ LDK!
2 3 e 1 2:15.79 KRUŻEWSKA Nina Ducla Academy Warszawa 2005 U18 MZ II DUKLANOWSKI Hubert Z/4300/20 2022
3 6 e 1 2:18.57 MICHALSKA Małgorzata KKL Kielce 2005 U18 SK III DMP U20 JANUCHTA Krzysztof JÓŹWIK Krzysztof , Z/2298/19 , 2022 BEZ LDK! 119
4 9 e 1 2:20.43 PARYS Maja MKS-MOSM Bytom 2005 U18 SL III DMP U20 SZCZYRK Janusz Z/0947/19 2022 BEZ LDK! 114
5 12 e 1 2:21.18 BŁASZCZAK Julia UKS Tempo 5 Przemyśl 2006 U18 PK III SUGIER Maria Z/3098/19 2022 LDK!
6 13 e 1 2:21.22 OWCZARZ Joanna WKS Śląsk Wrocław 2005 U18 DS III ADAMEK Marek Z/3131/19 2022
7 15 e 1 2:22.76 LIPIŃSKA Anna AKL Ursynów Warszawa 2005 U18 MZ III SKORUPSKI Szymon Z/2104/19 2022
8 16 e 1 2:23.41 JAKUBOWSKA Magdalena MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U18 LD III DMP U20 KOWALSKI Robert Z/5166/18 2022 BEZ LDK! 105
1 2 e 2 2:15.54 BOCHENEK Jagoda MKS-MOSM Bytom 2006 U18 SL II SZCZYRK Janusz Z/3405/19 2022 LDK!
2 4 e 2 2:17.23 STEMPNIAK Zofia KS Energetyk Poznań 2006 U18 WP II DMP U20 GRENDA Jan Z/12439/21 2022 LDK! 123
3 5 e 2 2:17.35 SIEDLECKA Hanna GKS Olimpia Grudziądz 2005 U18 KP II CZUBASZEK Jarosław B.D. CZUBASZEK Jarosław # , Z/5655/18 , 2022 5 LDK!
4 7 e 2 2:20.36 JACKOWIAK Antonina MKL Toruń 2005 U18 KP III WOŹNIAK Jacek Z/4589/18 2022 5 LDK!
5 8 e 2 2:20.39 KOZŁOWSKA Dominika LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 2006 U18 PM III WÓJCICKI Jakub Z/1635/20 2022 LDK!
6 18 e 2 2:24.67 LEŚNIEWSKA Małgorzata MKS Truso Elbląg 2005 U18 WN III NAGY Czesław Z/0160/19 2022 BEZ
7 22 e 2 2:26.75 SIPURZYŃSKA Hanna LKS Orkan Ostrzeszów 2006 U18 WP IV SIPURZYŃSKA Ewa Z/1669/20 2022 LDK!
8 24 e 2 2:27.18 PIECZARKA Magdalena MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2005 U18 SL IV PRZEWIEŹLIK Dorota Z/10892/21 2022
1 10 e 3 2:20.78 BEŁCZEW Oliwia KKL Kielce 2006 U18 SK III DMP U20 JÓŹWIK Krzysztof Z/3371/19 2022 LDK! 113
2 11 e 3 2:20.94 ZIELIŃSKA-MACHADO Veronica MKL Toruń 2005 U18 KP III DMP U20 WOŹNIAK Jacek Z/2396/19 2022 4 LDK! 113
3 14 e 3 2:21.39 STĘPKOWSKA Matylda KS Czempion Warszawa 2006 U18 MZ III TOPOLEWSKI Maciej Z/3419/20 2022
4 17 e 3 2:24.62 BIGDOWSKA Hanna CKS Budowlani Częstochowa 2005 U18 SL III DMP U20 TRĄBCZYŃSKA Żaneta RUSZEL Piotr , Z/14244/21 , 2022 LDK! 102
5 19 e 3 2:25.31 TYRA Agata LKS Znicz Biłgoraj 2005 U18 LU IV KŁOSOWSKA Monika KŁOSOWSKA Monika JAMROZ Mieczysław , Z/14805/21 , 2022 LDK!
6 20 e 3 2:25.51 KUJOTH Kinga MKS Inowrocław 2005 U18 KP IV KWIATKOWSKI Waldemar Z/3765/19 2022
7 21 e 3 2:25.66 BARAN Julia STS Pomerania Szczecinek 2006 U18 ZP IV JUNIEWICZ Jakub Z/0346/20 2022 LDK!
8 23 e 3 2:27.10 KACZMARCZYK Hanna MKS-MOSM Bytom 2006 U18 SL IV SZCZYRK Janusz Z/0934/19 2022 BEZ LDK!
1 f 1 2:11.78 BOCHENEK Jagoda MKS-MOSM Bytom 2006 U18 SL II SZCZYRK Janusz Z/3405/19 2022 LDK!
2 f 1 2:11.91 BEŁCZEW Oliwia KKL Kielce 2006 U18 SK II DMP U20 JÓŹWIK Krzysztof Z/3371/19 2022 LDK! 141
3 f 1 2:12.18 KAROLCZUK Martyna LUKS Boguszyce 2005 U18 LD II B.D. MAJCHER Elżbieta , Z/0221/19 , 2022 BEZ LDK!
4 f 1 2:15.19 STEMPNIAK Zofia KS Energetyk Poznań 2006 U18 WP II DMP U20 GRENDA Jan Z/12439/21 2022 LDK! 129
5 f 1 2:15.21 KRUŻEWSKA Nina Ducla Academy Warszawa 2005 U18 MZ II DUKLANOWSKI Hubert Z/4300/20 2022
6 f 1 2:15.92 SIEDLECKA Hanna GKS Olimpia Grudziądz 2005 U18 KP II CZUBASZEK Jarosław B.D. CZUBASZEK Jarosław # , Z/5655/18 , 2022 5 LDK!
7 f 1 2:15.98 ZIELIŃSKA-MACHADO Veronica MKL Toruń 2005 U18 KP II DMP U20 WOŹNIAK Jacek Z/2396/19 2022 4 LDK! 127
8 f 1 2:19.65 MICHALSKA Małgorzata KKL Kielce 2005 U18 SK III DMP U20 JANUCHTA Krzysztof JÓŹWIK Krzysztof , Z/2298/19 , 2022 BEZ LDK! 116
1 f 2 2:18.13 STĘPKOWSKA Matylda KS Czempion Warszawa 2006 U18 MZ III TOPOLEWSKI Maciej Z/3419/20 2022
2 f 2 2:20.03 KOZŁOWSKA Dominika LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 2006 U18 PM III WÓJCICKI Jakub Z/1635/20 2022 LDK!
3 f 2 2:20.67 JACKOWIAK Antonina MKL Toruń 2005 U18 KP III WOŹNIAK Jacek Z/4589/18 2022 5 LDK!
4 f 2 2:21.63 PARYS Maja MKS-MOSM Bytom 2005 U18 SL III DMP U20 SZCZYRK Janusz Z/0947/19 2022 BEZ LDK! 111
5 f 2 2:22.75 BŁASZCZAK Julia UKS Tempo 5 Przemyśl 2006 U18 PK III SUGIER Maria Z/3098/19 2022 LDK!
6 f 2 2:24.20 LIPIŃSKA Anna AKL Ursynów Warszawa 2005 U18 MZ III SKORUPSKI Szymon Z/2104/19 2022
7 f 2 2:26.38 OWCZARZ Joanna WKS Śląsk Wrocław 2005 U18 DS IV ADAMEK Marek Z/3131/19 2022
8 f 2 2:28.39 JAKUBOWSKA Magdalena MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U18 LD IV DMP U20 KOWALSKI Robert Z/5166/18 2022 BEZ LDK! 90
1 4 w 1 2:32.43 SIMON Zofia KS Czempion Warszawa 2006 U18 MZ -- TOPOLEWSKI Maciej Z/4416/19 2022 663
2 10 w 1 2:38.86 KRUPA Karolina KS AZS AWF Warszawa 2005 U18 MZ -- MAJ- MATUSIAK Marlena Z/2847/19 2022 586
3 13 w 1 2:42.76 KWIATEK Amelia ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2006 U18 LB -- WALCZAK Piotr Z/1575/19 2022 LDK! 542
4 14 w 1 2:43.86 TULIŃSKA Julia UKS Dziewiątka Kutno 2005 U18 LD -- KUDŁA Jacek Z/4577/18 2022 BEZ 529
5 15 w 1 2:45.48 POLKOWSKA Katarzyna KS AZS AWF Warszawa 2006 U18 MZ -- SOBIERAJ Aneta RZEPKA Marek , Z/1100/18 , 2022 LDK! 512
6 16 w 1 2:46.78 KWIATKOWSKA Dominika UKS LA Basket Warszawa 2005 U18 MZ -- ZAKRZEWSKI Dariusz Z/5638/18 2022 498
7 18 w 1 2:50.09 BIELAK Amelia MUKS Płock 2005 U18 MZ -- DOBRZENIAK Jarosław Z/4992/19 2022 LDK! 463
8 19 w 1 2:53.54 KONIECZKO Martyna MLUKS Mokasyn Płoty 2005 U18 ZP -- PRZYBYSZ Łukasz KECLER Szymon , Z/3694/20 , 2022 LDK! 427
9 20 w 1 2:54.82 BIENIAS Nicole UKS LA Basket Warszawa 2006 U18 MZ -- ZAKRZEWSKI Dariusz Z/5435/18 2022 LDK! 415
10 21 w 1 2:58.74 POPIELARZ Agata BOSiR Barcin 2005 U18 KP -- MORITZ Rafał LUZAK Andrzej , Z/3920/18 , 2022 BEZ LDK! 377
  w 1 DNF SZELIGA Kinga MKS Osa Zgorzelec 2006 U18 DS -- KORDASIEWICZ Damian Z/0596/20 2022 LDK! 0
1 1 w 2 2:27.49 LUBNAUER Julia UKS 55 Łódź 2005 U18 LD IV PALISZEWSKI Maciej Z/0258/18 2022 5 LDK! 725
2 2 w 2 2:30.25 NAWROT Paulina MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2006 U18 SL IV ROLAK Dorota Z/0918/18 2022 4 LDK! 690
3 3 w 2 2:30.84 RARÓG Aleksandra AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2005 U18 OP IV MARCINÓW Ryszard Z/0851/20 2022 LDK! 682
4 5 w 2 2:36.76 WYDRA Sofia KKL Stal Stalowa Wola 2006 U18 PK -- ANIOŁ Stanisław Z/3221/20 2022 LDK! 611
5 6 w 2 2:37.11 MANDELA Emilia AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2005 U18 OP -- MARCINÓW Jakub MARCINÓW Ryszard , Z/1270/16 , 2022 LDK! 606
6 7 w 2 2:37.54 RACZKOWSKA Natalia AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2005 U18 OP -- MUSIAŁ Mirosław PLASKOTA Krzysztof , Z/4803/18 , 2022 LDK! 601
7 8 w 2 2:37.93 LACH Alicja AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2006 U18 OP -- LACH Magdalena Z/0206/19 2022 LDK! 597
8 9 w 2 2:38.01 MLAK Martyna MKS Hermes Gryfino 2006 U18 ZP -- STEFAŃSKI Jacek Z/1155/20 2022 LDK! 596
9 11 w 2 2:39.85 KLESZNO Maja AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2006 U18 OP -- LACH Magdalena Z/4183/19 2022 LDK! 575
10 12 w 2 2:40.85 ĆWIKLIŃSKA Natalia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2005 U18 KP -- B.D. KOHUTEK Artur , Z/0179/18 , 2022 4 LDK! 563
11 17 w 2 2:47.19 BLOK Natalia KS AZS AWF Wrocław 2005 U18 DS -- SKRZYPACZ Adrian Z/1341/19 2022 493
1500 m K
1 1 s 1 4:38.56 WIERNICKA Zuzanna RKS Łódź 2006 U18 LD II DMP U20 JASZCZAK Stanisław Z/1069/21 2022 129
2 2 s 1 4:41.18 DUBAN Aleksandra OKS Skra Warszawa 2005 U18 MZ II DMP U20 BUKIS-OWSIAK Anna Z/3520/19 2022 125
3 3 s 1 4:43.02 BIAŁEK Magdalena RKS Rumia 2005 U18 PM II SZYMAŃSKI Maciej SZYMAŃSKI Maciej , Z/0629/19 , 2022 LDK!
4 4 s 1 4:44.36 TEOFILEWSKA Zofia UKS Achilles Leszno 2005 U18 WP III GÓRSKA Hanna Z/0987/19 2022 LDK!
5 5 s 1 4:45.82 PAWELUS Amelia LKS Omega Kleszczów 2005 U18 LD III RYBARCZYK Dariusz URBANIAK Mateusz , Z/2048/20 , 2022 LDK!
6 6 s 1 4:46.57 KSIĄŻEK Daria AML Słupsk 2005 U18 PM III DMP U20 RUMIŃSKI Wojciech B.D. Z/0017/18 2022 4 LDK! 117
7 7 s 1 4:47.23 DOMŻALSKA Daria RKS Rumia 2005 U18 PM III PEPLIŃSKI Tadeusz Z/0690/18 2022 4 LDK!
8 8 s 1 4:48.17 JANICKA Dominika SKLA Sopot 2005 U18 PM III SZAŁACH Krzysztof TRZASKO Bogusław B.D. Z/0054/18 2022 3 LDK!
9 9 s 1 4:52.96 KLATKA Anna KS SMS Szklarska Poręba 2005 U18 DS III ROSTKOWSKA Anna Z/2231/18 2022 LDK!
10 10 s 1 4:53.31 PIĄTKOWSKA Oliwia KS AZS AWF Warszawa 2006 U18 MZ III DMP U20 WRONA Grzegorz Z/2853/19 2022 107
11 11 s 1 4:55.95 ŁADA Anna KS Czempion Warszawa 2006 U18 MZ III TOPOLEWSKI Maciej Z/4729/19 2022
12 16 s 1 5:03.05 BOJARSKA Jagoda KS Ciechan Ciechanów 2006 U18 MZ IV MAJEWSKI Zbigniew Z/4218/19 2022
1 12 s 2 4:57.32 KALINOWSKA Wiktoria ULKS Talex Borzytuchom 2006 U18 PM III KALINOWSKA Joanna KALINOWSKA Joanna , Z/0055/18 , 2022 BEZ LDK!
2 13 s 2 4:58.76 MACIEJCZEK Zuzanna UKS Brenna Górki 2005 U18 SL IV DYBCZYŃSKI Tomasz DYBCZYŃSKI Tomasz Z/5738/21 2022
3 14 s 2 5:00.36 KŁOSZEWSKA Amelia SRS Kondycja Piaseczno 2005 U18 MZ IV PARADOWSKI Wiesław PARADOWSKA Renata , Z/2113/19 , 2022 LDK!
4 15 s 2 5:00.63 CHMIELARZ Sandra KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2005 U18 WP IV GRZEGOROWSKA Kamila Z/5023/19 2022
5 17 s 2 5:07.17 ZJAWIN Natalia LLKS Osowa Sień 2006 U18 LB IV KONSUR Paweł ORŁOWSKI Andrzej , Z/2704/20 , 2022 LDK!
6 18 s 2 5:07.41 RĘKAWIECKA Roksana PTT Delta Płock 2006 U18 MZ IV KĄPIŃSKI Sławomir Z/2878/19 2022
7 19 s 2 5:13.08 TYMAN Karolina UKS Diament Godów 2006 U18 SL -- KALINOWSKI Stefan Z/2078/20 2022 LDK!
8 20 s 2 5:15.82 KRYSIAK Wiktoria KKL Rodło Kwidzyn 2006 U18 PM -- MARGULEWICZ Wojciech Z/4139/20 2022 LDK!
9 21 s 2 5:15.99 KYC Julia CWKS Resovia Rzeszów 2006 U18 PK -- KOWAL Piotr Z/5595/19 2022 LDK!
10 22 s 2 5:22.70 KLIMEK Olga AML Słupsk 2005 U18 PM -- RUMIŃSKI Wojciech Z/5740/21 2022
11 23 s 2 5:26.10 MAJKOWSKA Monika LKS Maków Mazowiecki 2005 U18 MZ -- ŁUNIEWSKI Grzegorz Z/3417/20 2022
3000 m K
1 1 s 1 10:05.28 GALIŃSKA Eliza UKS Filipides Teresin 2006 U18 MZ II DMP U20 ANDRYSZCZYK Andrzej ANDRYSZCZYK Andrzej Z/2399/17 2022 2 LDK! 133
2 2 s 1 10:08.27 SZULSKA Aleksandra SKLA Sopot 2005 U18 PM II SZAŁACH Krzysztof Z/1479/18 2022 5 LDK!
3 3 s 1 10:09.47 URBAN Monika SKLA Sopot 2005 U18 PM II SZAŁACH Krzysztof Z/4860/18 2022 5 LDK!
4 4 s 1 10:11.57 MACHURA Julia OŚ AZS Poznań 2006 U18 WP II CIEŚLICKA Elżbieta Z/0634/20 2022 LDK!
5 5 s 1 10:27.68 PACHOCKA Natalia MKS Juvenia Puszczykowo 2005 U18 WP III CHMIELARZ Lucyna Z/0284/20 2022 LDK!
6 6 s 1 10:28.14 KORWEL Martyna MKST Astra Nowa Sól 2005 U18 LB III BIESIADA Ryszard Z/0061/20 2022 LDK!
7 7 s 1 10:32.83 ŁUSZCZKI Nadia MKS-MOSM Bytom 2006 U18 SL III DMP U20 SZCZYRK Janusz Z/0941/19 2022 BEZ LDK! 114
8 8 s 1 10:32.89 DZIUBA Natalia MKS-SMS Victoria Racibórz 2005 U18 SL III SZYJKA Beata MORKA Piotr , Z/3718/18 , 2022 BEZ LDK!
9 9 s 1 10:41.32 PŁATEK Weronika MLKS Nadwiślanin Chełmno 2005 U18 KP III KENSIK Jan Z/0351/18 2022 2 LDK!
10 10 s 1 11:09.11 STOKŁOSA Marlena MKS-MOSM Bytom 2005 U18 SL IV DMP U20 SZCZYRK Janusz Z/12165/21 2022 95
11 11 s 1 11:09.67 KRZYŻYKOWSKA Dominika MKL Toruń 2005 U18 KP IV DMP U20 WOŹNIAK Jacek Z/9072/21 2022 LDK! 94
12 12 s 1 11:17.73 BORKOWSKA Aleksandra GKS Wilga Garwolin 2005 U18 MZ IV BUSZTA Stanisław Z/0337/18 2022 5
13 13 s 1 11:22.75 WRZOSOWSKA Klaudia CKS Budowlani Częstochowa 2006 U18 SL IV LAMCH Czesław Z/4608/19 2022 LDK!
14 14 s 1 11:24.01 SZOSKA Anna LKS Pogórze Skoczów 2005 U18 SL IV KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/0974/18 2022 BEZ
15 15 s 1 11:37.49 KRĘTOSZ Justyna MKS Czechowice-Dziedzice 2005 U18 SL IV DMP U20 JARCZOK Miłosz Z/5205/19 2022 LDK! 82
16 16 s 1 11:38.38 NOWICKA Martyna MKS-MOSM Bytom 2005 U18 SL IV SZCZYRK Janusz SZCZYRK Janusz , Z/0946/19 , 2022 5 LDK!
17 17 s 1 11:42.24 GUSKA Karolina LKS Znicz Biłgoraj 2006 U18 LU -- JAMROZ Mieczysław Z/3263/21 2022
18 18 s 1 11:42.72 WIERZBOWSKA Małgorzata UKS Siódemka Ostrołęka 2005 U18 MZ -- DĄBROWSKI Dariusz Z/1260/17 2022 BEZ LDK!
19 19 s 1 11:47.28 SZULC Dominika MKS Hermes Gryfino 2005 U18 ZP -- GIERASIMCZYK Anna PODLEŚNY Jan BORATYŃSKA Dorota , Z/0934/18 , 2022 LDK!
20 20 s 1 11:51.80 CZYŻ Marlena UKS Diament Godów 2006 U18 SL -- KALINOWSKI Stefan Z/2077/20 2022 LDK!
21 21 s 1 11:55.99 SZYMANOWSKA Maria UKS Herkules Sulejówek 2006 U18 MZ -- CZYŻ Maciej Z/0836/18 2022 BEZ LDK!
22 22 s 1 11:58.29 BOCHNIAK Milena KS Stal Pleszew 2006 U18 WP -- KRUCHOWSKA-WOJCIESZAK Patrycja Z/3062/20 2022 LDK!
23 23 s 1 12:18.46 PODRUCZNY Helena LKS Lubusz Słubice 2006 U18 LB -- KIEDROWICZ Piotr Z/3554/17 2022 BEZ LDK!
100 m pł J MŁ K
1 2 e 1 13.85 GADAJSKA Wiktoria RLTL Optima Radom 2006 U18 MZ +3.0 I DMP U20 BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur , Z/1548/18 , 2022 3 LDK! 165
2 7 e 1 14.45 DOMAŃSKA Zofia UKS Przełaj Żerków 2006 U18 WP +3.0 I BIERŁA Dawid Z/0749/18 2022 4
3 10 e 1 14.54 KULCZYK Paulina UKS Czapla Białe Błota 2006 U18 KP +3.0 II KARNAS Zbigniew Z/1044/19 2022 LDK!
4 16 e 1 15.04 PAWŁOWSKA Marta LUKS Orkan Września 2006 U18 WP +3.0 II PAWLAK Przemysław Z/3529/20 2022
5 17 e 1 15.23 JAWORSKA Wiktoria KS AZS AWF Warszawa 2006 U18 MZ +3.0 II DMP U20 MAJ- MATUSIAK Marlena Z/0904/21 2022 134
6 18 e 1 15.23 ŻYCHLEWICZ Julia MKS Piast Głogów 2006 U18 DS +3.0 II BIELAWA Przemysław Z/5679/19 2022 LDK!
7 19 e 1 15.84 LUBINA Dagmara MKS Żak Biała Podlaska 2005 U18 LU +3.0 III HOŁOWEŃKO Marcin FROŃCZUK Rafał , Z/0134/20 , 2022 LDK!
  e 1 DQ KIELAR Amelia LKS Górnik Wałbrzych 2006 U18 DS +3.0 -- BANASZEK Grzegorz Z/0642/19 2022 LDK!
1 3 e 2 14.15 SKOLASIŃSKA Olga KL Gdynia 2005 U18 PM +1.1 I B.D. KASZUBA Tomasz , Z/4770/18 , 2022 BEZ
2 4 e 2 14.19 KRASIŃSKA Natalia UKS Cyprianka 2005 U18 KP +1.1 I MAŃKOWSKI Mariusz JETTER Piotr Z/4890/18 2022 BEZ LDK!
3 5 e 2 14.27 BROŻYNA Nikola RLTL Optima Radom 2005 U18 MZ +1.1 I DMP U20 BŁASIŃSKA Aneta BŁASIŃSKA Aneta , Z/1554/18 , 2022 LDK! 153
4 9 e 2 14.51 SŁOMSKA Magdalena MKS-MOS Katowice 2006 U18 SL +1.1 II ROLAK Dorota Z/1946/19 2022 LDK!
5 11 e 2 14.55 ANTONOWICZ Dominika KS Podlasie Białystok 2005 U18 PD +1.1 II DMP U20 SUPROŃ Jarosław SUPROŃ Jarosław Z/0448/19 2022 LDK! 147
6 14 e 2 14.84 JEWUŁA Dominika WKS Wawel Kraków 2006 U18 MA +1.1 II KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/3172/18 2022 BEZ LDK!
7 15 e 2 14.95 JANKA Otylia UKS Czapla Białe Błota 2006 U18 KP +1.1 II KARNAS Zbigniew Z/1042/19 2022 LDK!
8 22 e 2 16.23 SOLLICH Zuzanna PUKS Jedynka Łosice 2006 U18 MZ +1.1 III WOLIŃSKI Michał Z/5442/19 2022
1 1 e 3 13.74 ZAJĄC Zuzanna KS AZS AWF Katowice # 2006 U18 SL +3.4 I PRENCEL Piotr Z/4905/19 2022 LDK!
2 6 e 3 14.42 ADAMCZYK Patrycja WKS Wawel Kraków 2006 U18 MA +3.4 I DMP U20 CZYŻ Radosław Z/1898/21 2022 149
3 8 e 3 14.47 STARZYŃSKA-ORŁOWSKA Aleksandra KL Gdynia 2006 U18 PM +3.4 I KASZUBA Tomasz Z/4646/19 2022
4 12 e 3 14.58 GLATKI Ewa LUKS Podium Kup 2005 U18 OP +3.4 II DZIUBA Jacek Z/2744/18 2022 BEZ LDK!
5 13 e 3 14.76 GABIŃSKA Oliwia WLKS Wrocław 2005 U18 DS +3.4 II KOBIAŁKA Kamil Z/4109/20 2022 LDK!
6 20 e 3 15.87 STĘPIEŃ Emilia TL ROW Rybnik 2006 U18 SL +3.4 III KOSTRZEWA Jacek OLSZAR Michał , Z/4168/19 , 2022 LDK!
7 21 e 3 16.08 MUCHA Patrycja UKS Czwórka Ostrowiec Św. 2005 U18 SK +3.4 III OZDOBA Janusz OZDOBA Janusz , Z/3936/18 , 2022 5 LDK!
  e 3 DNF JAGIEŁŁO Aleksandra UKS LA Basket Warszawa 2006 U18 MZ +3.4 -- ZAKRZEWSKI Dariusz Z/5442/18 2022 LDK!
1 f 1 13.50 ZAJĄC Zuzanna KS AZS AWF Katowice # 2006 U18 SL +1.1 I PRENCEL Piotr Z/4905/19 2022 LDK!
2 f 1 13.87 GADAJSKA Wiktoria RLTL Optima Radom 2006 U18 MZ +1.1 I DMP U20 BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur , Z/1548/18 , 2022 3 LDK! 164
3 f 1 13.99 SKOLASIŃSKA Olga KL Gdynia 2005 U18 PM +1.1 I B.D. KASZUBA Tomasz , Z/4770/18 , 2022 BEZ
4 f 1 14.38 BROŻYNA Nikola RLTL Optima Radom 2005 U18 MZ +1.1 I DMP U20 BŁASIŃSKA Aneta BŁASIŃSKA Aneta , Z/1554/18 , 2022 LDK! 150
5 f 1 14.40 KRASIŃSKA Natalia UKS Cyprianka 2005 U18 KP +1.1 I MAŃKOWSKI Mariusz JETTER Piotr Z/4890/18 2022 BEZ LDK!
6 f 1 14.47 DOMAŃSKA Zofia UKS Przełaj Żerków 2006 U18 WP +1.1 I BIERŁA Dawid Z/0749/18 2022 4
7 f 1 14.57 STARZYŃSKA-ORŁOWSKA Aleksandra KL Gdynia 2006 U18 PM +1.1 II KASZUBA Tomasz Z/4646/19 2022
8 f 1 14.72 ADAMCZYK Patrycja WKS Wawel Kraków 2006 U18 MA +1.1 II DMP U20 CZYŻ Radosław Z/1898/21 2022 143
1 f 2 14.44 SŁOMSKA Magdalena MKS-MOS Katowice 2006 U18 SL +1.3 I ROLAK Dorota Z/1946/19 2022 LDK!
2 f 2 14.56 ANTONOWICZ Dominika KS Podlasie Białystok 2005 U18 PD +1.3 II DMP U20 SUPROŃ Jarosław SUPROŃ Jarosław Z/0448/19 2022 LDK! 146
3 f 2 14.60 GLATKI Ewa LUKS Podium Kup 2005 U18 OP +1.3 II DZIUBA Jacek Z/2744/18 2022 BEZ LDK!
4 f 2 14.61 KULCZYK Paulina UKS Czapla Białe Błota 2006 U18 KP +1.3 II KARNAS Zbigniew Z/1044/19 2022 LDK!
5 f 2 14.92 JEWUŁA Dominika WKS Wawel Kraków 2006 U18 MA +1.3 II KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/3172/18 2022 BEZ LDK!
6 f 2 15.08 JANKA Otylia UKS Czapla Białe Błota 2006 U18 KP +1.3 II KARNAS Zbigniew Z/1042/19 2022 LDK!
7 f 2 15.33 PAWŁOWSKA Marta LUKS Orkan Września 2006 U18 WP +1.3 II PAWLAK Przemysław Z/3529/20 2022
8 f 2 15.75 GABIŃSKA Oliwia WLKS Wrocław 2005 U18 DS +1.3 II KOBIAŁKA Kamil Z/4109/20 2022 LDK!
1 1 w 1 14.01 KLESZNO Maja AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2006 U18 OP +2.1 I LACH Magdalena Z/4183/19 2022 LDK! 977
2 2 w 1 14.10 MANDELA Emilia AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2005 U18 OP +2.1 I DMP U20 MARCINÓW Jakub MARCINÓW Ryszard , Z/1270/16 , 2022 LDK! 964 158
3 3 w 1 14.52 LUBNAUER Julia UKS 55 Łódź 2005 U18 LD +2.1 II PALISZEWSKI Maciej Z/0258/18 2022 5 LDK! 906
4 4 w 1 14.64 RACZKOWSKA Natalia AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2005 U18 OP +2.1 II MUSIAŁ Mirosław PLASKOTA Krzysztof , Z/4803/18 , 2022 LDK! 890
5 5 w 1 14.77 RARÓG Aleksandra AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2005 U18 OP +2.1 II DMP U20 MARCINÓW Ryszard Z/0851/20 2022 LDK! 872 142
6 7 w 1 15.01 NAWROT Paulina MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2006 U18 SL +2.1 II ROLAK Dorota Z/0918/18 2022 4 LDK! 840
7 8 w 1 15.15 BLOK Natalia KS AZS AWF Wrocław 2005 U18 DS +2.1 II SKRZYPACZ Adrian Z/1341/19 2022 822
8 9 w 1 15.36 WYDRA Sofia KKL Stal Stalowa Wola 2006 U18 PK +2.1 II ANIOŁ Stanisław Z/3221/20 2022 LDK! 795
1 6 w 2 14.95 NOBIK Julia MKS Juvenia Puszczykowo 2005 U18 WP +2.5 II JAGACIAK Jarosław Z/0286/20 2022 LDK! 848
2 10 w 2 15.40 LACH Alicja AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2006 U18 OP +2.5 II LACH Magdalena Z/0206/19 2022 LDK! 790
3 11 w 2 15.50 TULIŃSKA Julia UKS Dziewiątka Kutno 2005 U18 LD +2.5 II KUDŁA Jacek Z/4577/18 2022 BEZ 777
4 12 w 2 15.52 ĆWIKLIŃSKA Natalia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2005 U18 KP +2.5 II B.D. KOHUTEK Artur , Z/0179/18 , 2022 4 LDK! 774
5 13 w 2 15.62 MLAK Martyna MKS Hermes Gryfino 2006 U18 ZP +2.5 II STEFAŃSKI Jacek Z/1155/20 2022 LDK! 762
6 15 w 2 15.69 POPIELARZ Agata BOSiR Barcin 2005 U18 KP +2.5 II MORITZ Rafał LUZAK Andrzej , Z/3920/18 , 2022 BEZ LDK! 753
7 16 w 2 15.73 SZELIGA Kinga MKS Osa Zgorzelec 2006 U18 DS +2.5 II KORDASIEWICZ Damian Z/0596/20 2022 LDK! 748
1 14 w 3 15.65 KONIECZKO Martyna MLUKS Mokasyn Płoty 2005 U18 ZP +2.0 II PRZYBYSZ Łukasz KECLER Szymon , Z/3694/20 , 2022 LDK! 758
2 17 w 3 15.93 SIMON Zofia KS Czempion Warszawa 2006 U18 MZ +2.0 III TOPOLEWSKI Maciej Z/4416/19 2022 723
3 18 w 3 16.00 KRUPA Karolina KS AZS AWF Warszawa 2005 U18 MZ +2.0 III DMP U20 MAJ- MATUSIAK Marlena Z/2847/19 2022 714 119
4 19 w 3 16.13 KWIATKOWSKA Dominika UKS LA Basket Warszawa 2005 U18 MZ +2.0 III ZAKRZEWSKI Dariusz Z/5638/18 2022 698
5 20 w 3 16.34 BIELAK Amelia MUKS Płock 2005 U18 MZ +2.0 III DOBRZENIAK Jarosław Z/4992/19 2022 LDK! 673
6 21 w 3 16.51 BIENIAS Nicole UKS LA Basket Warszawa 2006 U18 MZ +2.0 III ZAKRZEWSKI Dariusz Z/5435/18 2022 LDK! 653
7 22 w 3 16.52 KWIATEK Amelia ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2006 U18 LB +2.0 III WALCZAK Piotr Z/1575/19 2022 LDK! 652
8 23 w 3 16.86 POLKOWSKA Katarzyna KS AZS AWF Warszawa 2006 U18 MZ +2.0 III SOBIERAJ Aneta RZEPKA Marek , Z/1100/18 , 2022 LDK! 612
400 m pł K K
1 2 e 1 62.46 SUCHENEK Aleksandra OKS Skra Warszawa 2005 U18 MZ I DMP U20 BALCERZAK Piotr Z/3467/18 2022 3 LDK! 143
2 6 e 1 63.61 GWIAZDECKA Wiktoria WLKS Nowe Iganie 2006 U18 MZ II B.D. ZIĘCINA Kazimierz , Z/0180/19 , 2022 5 LDK!
3 8 e 1 64.02 ORZECHOWSKA Noemi LKS Vectra Włocławek 2006 U18 KP II DMP U20 KARNAS Kinga DOBROSIELSKA Martyna , Z/7628/21 , 2022 LDK! 133
4 13 e 1 65.06 GUZOWSKA Karolina MKS Bolesłavia Bolesławiec 2005 U18 DS II DMP U20 WIŚNIEWSKI Paweł MARKOWSKI Tomasz , Z/1405/19 , 2022 BEZ LDK! 126
5 14 e 1 65.30 WOJTAS Marta AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2005 U18 OP II DMP U20 LACH Magdalena Z/2803/18 2022 LDK! 125
6 18 e 1 66.56 DZIEWOŃSKA Malwina SRS Kondycja Piaseczno 2006 U18 MZ III PARADOWSKI Wiesław Z/1867/18 2022 5 LDK!
7 19 e 1 66.60 MIRECKA Julia BKS Bydgoszcz # 2006 U18 KP III BAUMGART Iwona Z/1454/20 2022 LDK!
8 23 e 1 67.93 NOWAK Antonina GKS Start Długołęka 2006 U18 DS III DMP U20 BENKOWSKI Henryk Z/0131/20 2022 110
1 1 e 2 61.75 SŁOMSKA Magdalena MKS-MOS Katowice 2006 U18 SL I ROLAK Dorota Z/1946/19 2022 LDK!
2 7 e 2 63.72 SZCZEPANIK Julia UKS Tempo 5 Przemyśl 2005 U18 PK II SUGIER Maria Z/0324/18 2022 3 LDK!
3 9 e 2 64.23 ZIÓŁKOWSKA Maja AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2006 U18 OP II DMP U20 BUŚKO Przemysław Z/6140/21 2022 2 LDK! 131
4 12 e 2 64.92 MACIOROWSKA Aleksandra KS Podlasie Białystok 2005 U18 PD II DMP U20 SUPROŃ Jarosław Z/3243/21 2022 127
5 15 e 2 65.67 JAMIELUCHA Zuzanna OŚ AZS Poznań 2005 U18 WP II CIEŚLICKA Elżbieta Z/3134/19 2022
6 16 e 2 65.80 PŁÓCIENNICZAK Amelia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2005 U18 WP II WALCZAK Michał Z/0650/19 2022 LDK!
7 22 e 2 67.02 OKSANICZ Alicja CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2005 U18 KP III DMP U20 LEWANDOWSKI Jacek Z/11382/21 2022 115
  e 2 DNF SZUKAŁA Natalia AZS UMCS Lublin 2005 U18 LU -- JAROS Andrzej Z/5688/19 2022 LDK!
1 3 e 3 63.07 CHODKOWSKA Julia MKS Bank BS Płońsk 2005 U18 MZ II MAJEWSKI Zbigniew Z/2341/19 2022 4
2 4 e 3 63.49 GLATKI Ewa LUKS Podium Kup 2005 U18 OP II DZIUBA Jacek Z/2744/18 2022 BEZ LDK!
3 5 e 3 63.55 IDZIKOWSKA Julia MKL Jarocin 2006 U18 WP II GOŚCINIAK Mateusz Z/3510/18 2022 4 LDK!
4 10 e 3 64.66 GRACZ Julia MULKS Juvenia Głuchołazy 2005 U18 OP II PATERAK Mateusz PIERÓG Paweł , Z/1401/18 , 2022 BEZ LDK!
5 11 e 3 64.91 WAC Paulina LKS Jantar Ustka 2005 U18 PM II KUKLIŃSKA-NURKOWSKA Lucyna Z/3592/19 2022 LDK!
6 17 e 3 66.51 ROKICKA Weronika MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2005 U18 SL III DMP U20 JAŹWIŃSKI Krzysztof Z/1930/19 2022 118
7 20 e 3 66.77 MILAK Majka CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2005 U18 KP III LEWANDOWSKI Jacek Z/1762/18 2022 BEZ LDK!
8 21 e 3 67.01 STEPANIAK Zuzanna MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2005 U18 PK III MARSZAŁEK Alicja BIGUS Anna , Z/4632/18 , 2022 5 LDK!
1 f 1 60.42 SUCHENEK Aleksandra OKS Skra Warszawa 2005 U18 MZ I DMP U20 BALCERZAK Piotr Z/3467/18 2022 3 LDK! 157
2 f 1 61.70 SZCZEPANIK Julia UKS Tempo 5 Przemyśl 2005 U18 PK I SUGIER Maria Z/0324/18 2022 3 LDK!
3 f 1 61.85 GLATKI Ewa LUKS Podium Kup 2005 U18 OP I DZIUBA Jacek Z/2744/18 2022 BEZ LDK!
4 f 1 62.21 SŁOMSKA Magdalena MKS-MOS Katowice 2006 U18 SL I ROLAK Dorota Z/1946/19 2022 LDK!
5 f 1 63.00 CHODKOWSKA Julia MKS Bank BS Płońsk 2005 U18 MZ II MAJEWSKI Zbigniew Z/2341/19 2022 4
6 f 1 64.01 IDZIKOWSKA Julia MKL Jarocin 2006 U18 WP II GOŚCINIAK Mateusz Z/3510/18 2022 4 LDK!
7 f 1 64.40 GWIAZDECKA Wiktoria WLKS Nowe Iganie 2006 U18 MZ II B.D. ZIĘCINA Kazimierz , Z/0180/19 , 2022 5 LDK!
8 f 1 65.17 ORZECHOWSKA Noemi LKS Vectra Włocławek 2006 U18 KP II DMP U20 KARNAS Kinga DOBROSIELSKA Martyna , Z/7628/21 , 2022 LDK! 126
1 f 2 64.47 ZIÓŁKOWSKA Maja AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2006 U18 OP II DMP U20 BUŚKO Przemysław Z/6140/21 2022 2 LDK! 130
2 f 2 65.20 GUZOWSKA Karolina MKS Bolesłavia Bolesławiec 2005 U18 DS II DMP U20 WIŚNIEWSKI Paweł MARKOWSKI Tomasz , Z/1405/19 , 2022 BEZ LDK! 126
3 f 2 65.55 MACIOROWSKA Aleksandra KS Podlasie Białystok 2005 U18 PD II DMP U20 SUPROŃ Jarosław Z/3243/21 2022 124
4 f 2 65.70 GRACZ Julia MULKS Juvenia Głuchołazy 2005 U18 OP II PATERAK Mateusz PIERÓG Paweł , Z/1401/18 , 2022 BEZ LDK!
5 f 2 65.99 WOJTAS Marta AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2005 U18 OP II DMP U20 LACH Magdalena Z/2803/18 2022 LDK! 121
6 f 2 66.95 WAC Paulina LKS Jantar Ustka 2005 U18 PM III KUKLIŃSKA-NURKOWSKA Lucyna Z/3592/19 2022 LDK!
7 f 2 68.67 JAMIELUCHA Zuzanna OŚ AZS Poznań 2005 U18 WP III CIEŚLICKA Elżbieta Z/3134/19 2022
  f 2 DNF PŁÓCIENNICZAK Amelia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2005 U18 WP -- WALCZAK Michał Z/0650/19 2022 LDK!
1500 m prz K
1 1 s 1 5:10.41 PIECHOWSKA Roksana ULKS Talex Borzytuchom 2005 U18 PM II RADTKE Marek B.D. ŚCIGAŁA Jarosław , Z/0040/18 , 2022 4 LDK!
2 2 s 1 5:11.54 CYGAN Natalia KKL Stal Stalowa Wola 2005 U18 PK II KŁOSOWSKA Monika BARSZCZ Mirosław , Z/3651/18 , 2022 5 LDK!
3 3 s 1 5:11.63 GRABOWSKA Wiktoria KS Prefbet-Sonarol 2005 U18 PD II KORYTKOWSKI Andrzej Z/4612/19 2022 LDK!
4 4 s 1 5:17.65 AUGUSTINIOK Kamila MKS-MOSM Bytom 2006 U18 SL III DMP U20 SZCZYRK Janusz Z/0961/19 2022 LDK! 116
5 5 s 1 5:19.80 CZYŻ Zuzanna TL Pogoń Ruda Śląska 2006 U18 SL III CZYŻ Katarzyna Z/3212/18 2022 BEZ LDK!
6 6 s 1 5:22.13 MARCISZEWSKA Klaudia KS Podlasie Białystok 2005 U18 PD III DMP U20 MIKIEWICZ-ŁAPIŃSKA Paulina SIENKIEWICZ Karol Z/2313/19 2022 LDK! 111
7 7 s 1 5:22.50 DZIERŻEK Oliwia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2006 U18 SL III PASZTA Wiesław Z/3090/18 2022 BEZ LDK!
8 8 s 1 5:25.26 FABISZEWSKA Emilia MLKS Agros Żary 2006 U18 LB III WISZ Mateusz Z/5626/19 2022 LDK!
9 9 s 1 5:25.51 KORYTOWSKA Olga CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2006 U18 KP III NIEBUDEK Sylwester KACZOCHA Alina Z/0193/18 2022 LDK!
10 11 s 1 5:26.16 GRZYBOWSKA Gabriela KKL Stal Stalowa Wola 2006 U18 PK III KŁOSOWSKA Monika BARSZCZ Mirosław , Z/5426/18 , 2022 4 LDK!
11 12 s 1 5:28.94 WALCZAK Julia RLTL Optima Radom 2006 U18 MZ III DMP U20 BANACH Marcin BŁASIŃSKI Artur , Z/1557/18 , 2022 LDK! 103
12 13 s 1 5:29.63 GOLA Daria MKL Jarocin 2006 U18 WP III GOŚCINIAK Mateusz GOŚCINIAK Mateusz , Z/0687/19 , 2022 LDK!
1 10 s 2 5:25.79 JAJECZNICA Anna UKS Romer Rabka-Zdrój 2006 U18 MA III DMP U20 PERUCKI Wiesław Z/7639/21 2022 LDK! 107
2 14 s 2 5:30.53 DUTKA Julia LKLA Krokus Astromal Leszno 2005 U18 WP III PTAK Krzysztof Z/1828/19 2022 LDK!
3 15 s 2 5:33.66 PROCYK Anna UKS Tempo 5 Przemyśl 2006 U18 PK III SUGIER Maria Z/5761/18 2022 LDK!
4 16 s 2 5:37.09 BUKOWSKA Olga ULKS Talex Borzytuchom 2006 U18 PM IV B.D. Z/1376/18 2022
5 17 s 2 5:38.95 KIEDROWSKA Nadia ULKS Talex Borzytuchom 2006 U18 PM IV B.D. KALINOWSKA Joanna , Z/4925/19 , 2022 LDK!
6 18 s 2 5:39.31 ORZECHOWSKA Michalina KS AZS UWM Olsztyn 2005 U18 WN IV DMP U20 PAWŁOWSKI Grzegorz PODOLAK Michał Z/2374/19 2022 LDK! 93
7 19 s 2 5:43.71 TYSZKO Marlena LKS Znicz Biłgoraj 2006 U18 LU IV JURAŁOWICZ Agnieszka JAMROZ Mieczysław , Z/1500/20 , 2022 LDK!
8 20 s 2 5:44.77 ASŁANOWICZ Matylda SRS Kondycja Piaseczno 2006 U18 MZ IV PARADOWSKA Renata Z/4328/20 2022
9 21 s 2 5:48.12 ŁAŃSKA Agata PLKS Gwda Piła 2006 U18 WP IV KRZEWIŃSKI Ignacy Z/4688/19 2022 LDK!
10 22 s 2 5:56.88 GÓRECKA Julia MKL Tlen Mogilno 2006 U18 KP IV KRASICKI Adam Z/2316/21 2022 LDK!
11 23 s 2 6:17.64 ŚLUSAŁEK Weronika RKS Rumia 2006 U18 PM -- B.D. SZYMAŃSKI Maciej , Z/4917/18 , 2022 LDK!
  s 2 DNF MILCZANOWSKA Zuzanna MKS Stal Nowa Dęba 2006 U18 PK -- ZIĘBA Julian Z/1193/18 2022 4 LDK!
4x100 m K
1 1 s 1 47.22 PODRUCZNA Julia
KLAR Oliwia
ADAMCIO Dagmara
KANICKA Inga
KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2005
2005
2005
2005
U18 WLP -- WALCZAK Michał
WALCZAK Michał
WALCZAK Michał
WALCZAK Michał
Z/4988/18
Z/1091/18
Z/1055/18
Z/1058/18
2022
2022
2022
2022
5
4
4
3
2 2 s 1 47.58 MUCHA Kinga
PRZEWIEŹLIK Julia
SRAGA Zuzanna
NAWROT Paulina
MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2006
2006
2006
2006
U18 SLK -- ROLAK Dorota
PRZEWIEŹLIK Dorota
CZYŻ Paweł JAŹWIŃSKI Krzysztof
ROLAK Dorota
Z/3699/19
Z/0919/18
, Z/0013/20
Z/0918/18
2022
2022
, 2022
2022

5

4
3 3 s 1 48.88 SZUKAŁA Natalia
CZWODZIŃSKA Amelia
GRUDZIŃSKA Michalina
POJĘTA Małgorzata
AZS UMCS Lublin 2005
2005
2005
2006
U18 LBE -- JAROS Andrzej
JAROS Andrzej
B.D.
TUSTANOWSKA Jolanta B.D.
Z/5688/19
Z/5687/19
Z/10828/21
, Z/3188/19
2022
2022
2022
, 2022




4 4 s 1 49.15 DZIURAWIEC Julia
GAJOSZ Wiktoria
WDOWIAK Wiktoria
KAWAŁEK Julia
MKS Agros Chełm 2006
2006
2005
2006
U18 LBE -- B.D.
CZERNIAKIEWICZ Dorota LESZCZYŃSKI Damian
MAZUREK Marek LESZCZYŃSKI Damian
LESZCZYŃSKI Damian
Z/4089/20
, Z/3324/19
, Z/4350/18
Z/12981/21
2022
, 2022
, 2022
2022


5

5 5 s 1 49.29 BLUM Łucja
PYTEL Jagoda
KOZŁOWSKA Zofia
GABIŃSKA Oliwia
WLKS Wrocław 2005
2006
2005
2005
U18 DOL -- KOBIAŁKA Kamil
KOBIAŁKA Kamil
KOBIAŁKA Kamil
KOBIAŁKA Kamil
Z/1314/20
Z/5094/19
Z/1144/19
Z/4109/20
2022
2022
2022
2022


BEZ

6 6 s 1 49.42 BEŃKO Aleksandra
TARNOWSKA Aleksandra
BIBIK Anna
KUŹNIARZ Amelia
KS Agros Zamość 2005
2005
2005
2005
U18 LBE -- GDAŃSKI Andrzej
MARKOWSKA Dorota
NAMIOTKO Stanisław
GDAŃSKI Andrzej
Z/5229/19
Z/0429/18
Z/0401/19
Z/5230/19
2022
2022
2022
2022




7 7 s 1 49.56 LIPSKA Aleksandra
WOŚ Kinga
CYRULIŃSKA Oliwia
JUNDZIŁŁ Maja
CKS Budowlani Częstochowa 2006
2006
2005
2005
U18 SLK -- MICHALSKA Alicja
LAMCH Czesław
TRĄBCZYŃSKA Żaneta LAMCH Czesław
MICHALSKA Alicja
Z/2265/20
Z/1527/19
, Z/3419/18
Z/3255/19
2022
2022
, 2022
2022


4

  s 1 DNS ADAMCZYK Julia
BROŻYNA Nikola
GADAJSKA Wiktoria
KACZKOWSKA Anna
RLTL Optima Radom 2005
2005
2006
2006
U18 MAZ -- BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur
BŁASIŃSKA Aneta BŁASIŃSKA Aneta
BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur
BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKA Aneta
, Z/1104/18
, Z/1554/18
, Z/1548/18
, Z/1267/20
, 2022
, 2022
, 2022
, 2022
2

3

4x400 m K
1 1 s 1 3:53.06 PODRUCZNA Julia
PŁÓCIENNICZAK Amelia
ADAMCIO Dagmara
KANICKA Inga
KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2005
2005
2005
2005
U18 WLP -- WALCZAK Michał
WALCZAK Michał
WALCZAK Michał
WALCZAK Michał
Z/4988/18
Z/0650/19
Z/1055/18
Z/1058/18
2022
2022
2022
2022
5

4
3
2 2 s 1 3:53.98 KAWAŁEK Julia
GAJOSZ Wiktoria
WDOWIAK Wiktoria
OSIPIUK Klaudia
MKS Agros Chełm 2006
2006
2005
2005
U18 LBE -- LESZCZYŃSKI Damian
CZERNIAKIEWICZ Dorota LESZCZYŃSKI Damian
MAZUREK Marek LESZCZYŃSKI Damian
B.D.
Z/12981/21
, Z/3324/19
, Z/4350/18
Z/3169/19
2022
, 2022
, 2022
2022


5

3 3 s 1 3:55.67 SZUKAŁA Natalia
CZWODZIŃSKA Amelia
NOWAKOWSKA Alicja
POJĘTA Małgorzata
AZS UMCS Lublin 2005
2005
2005
2006
U18 LBE -- JAROS Andrzej
JAROS Andrzej
TUSTANOWSKA Jolanta KITLIŃSKI Piotr
TUSTANOWSKA Jolanta B.D.
Z/5688/19
Z/5687/19
, Z/3135/20
, Z/3188/19
2022
2022
, 2022
, 2022




4 4 s 1 4:00.06 PARYS Maja
AUGUSTINIOK Kamila
NOWICKA Martyna
BOCHENEK Jagoda
MKS-MOSM Bytom 2005
2006
2005
2006
U18 SLK -- SZCZYRK Janusz
SZCZYRK Janusz
SZCZYRK Janusz SZCZYRK Janusz
SZCZYRK Janusz
Z/0947/19
Z/0961/19
, Z/0946/19
Z/3405/19
2022
2022
, 2022
2022
BEZ

5

5 5 s 1 4:00.83 CZYŻYCKA Anastazja
NAWACKA Martyna
WÓJCIK Bianka
BYCZKOWSKA Amelia
BKS Bydgoszcz 2005
2005
2006
2005
U18 KPO -- BAUMGART Iwona
RUDNIK Damian
BAUMGART Iwona
BAUMGART Iwona
Z/0110/18
Z/0526/19
Z/0758/20
Z/0374/20
2022
2022
2022
2022
3



6 6 s 1 4:02.96 STRZELEC Małgorzata
CYGAN Natalia
GRZYBOWSKA Gabriela
BUTRYN Kornelia
KKL Stal Stalowa Wola 2006
2005
2006
2006
U18 PDK -- BARSZCZ Mirosław KŁOSOWSKA Monika
KŁOSOWSKA Monika BARSZCZ Mirosław
KŁOSOWSKA Monika BARSZCZ Mirosław
KŁOSOWSKA Monika BARSZCZ Mirosław
Z/3652/18
, Z/3651/18
, Z/5426/18
, Z/3654/18
2022
, 2022
, 2022
, 2022
5
5
4
3
7 7 s 1 4:16.49 ŁADA Anna
SIMON Zofia
GAWLAS Anna
STĘPKOWSKA Matylda
KS Czempion Warszawa 2006
2006
2006
2006
U18 MAZ -- TOPOLEWSKI Maciej
TOPOLEWSKI Maciej
TOPOLEWSKI Maciej
TOPOLEWSKI Maciej
Z/4729/19
Z/4416/19
Z/4413/19
Z/3419/20
2022
2022
2022
2022




  s 1 DNS WASILEWSKA Natalia
BLUM Łucja
GAMROT Zuzanna
PAPIERSKA Martyna
WLKS Wrocław 2006
2005
2005
2006
U18 DOL -- KOBIAŁKA Kamil
KOBIAŁKA Kamil
B.D. KOBIAŁKA Kamil
KOBIAŁKA Kamil
Z/0627/20
Z/1314/20
, Z/0051/22
Z/9216/21
2022
2022
, 2022
2022




Wzwyż K
1 1 e 1 1.59 TWARDOWSKA Emilia AML Słupsk 2005 U18 PM III DMP U20 KOPEĆ Bernadeta Z/1059/18 2022 LDK! 112
1 1 e 1 1.59 JAŚKACZEK Małgorzata KS Victoria Trzebinia 2006 U18 MA III DMP U20 SIERKA Ewa SIERKA Ewa , Z/2093/17 , 2022 5 LDK! 112
3 6 e 1 1.59 PATEJUK Milena AML Słupsk 2006 U18 PM III DMP U20 KOPEĆ Bernadeta KOPEĆ Bernadeta Z/0020/18 2022 3 LDK! 112
3 6 e 1 1.59 PIERZCHALSKA Katarzyna MKS Bolesłavia Bolesławiec 2006 U18 DS III DMP U20 WIŚNIEWSKI Paweł MARKOWSKI Tomasz , Z/3457/19 , 2022 LDK! 112
5 8 e 1 1.59 GÓRSKA Natalia ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2005 U18 LB III SASKA Tomasz Z/3422/19 2022 BEZ LDK!
6 9 e 1 1.55 RYBAK Daria KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2005 U18 WP III DMP U20 WALCZAK Marek Z/1066/18 2022 4 LDK! 103
7 11 e 1 1.50 SOBAŃSKA Hanna MKS Juvenia Puszczykowo 2006 U18 WP IV DMP U20 JAGACIAK Jarosław Z/0743/20 2022 LDK! 92
8 13 e 1 1.50 JAKÓBIEC Małgorzata UKS Błyskawica Domaniewice 2006 U18 LD IV OSTOJSKI Piotr ROJEK Julita Z/0310/18 2022 4 LDK!
  e 1 NM JANKOWSKA Iga LUKS Start Nakło 2006 U18 KP -- JANKOWSKI Marcin JANKOWSKA Joanna Z/0534/18 2022 BEZ LDK!
1 1 e 2 1.59 SŁODZIŃSKA Maja UKS OSoT Szczecin 2006 U18 ZP III DMP U20 FERFET Marek FERFET Marek , Z/5013/19 , 2022 LDK! 112
2 4 e 2 1.59 BARANOWSKA Nina WKS Wawel Kraków 2006 U18 MA III DMP U20 KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/5003/21 2022 LDK! 112
2 4 e 2 1.59 DOBKOWSKA Aleksandra OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka 2006 U18 MZ III SZUSTER Katarzyna WITKOWSKI Bartosz , Z/2873/19 , 2022 LDK!
4 10 e 2 1.55 KARULSKA Lena MLKS Nadwiślanin Chełmno 2006 U18 KP III WIELGOSZ Sławomir Z/0586/18 2022 BEZ LDK!
5 11 e 2 1.50 ZDANOWICZ Bianka MKS Osa Zgorzelec 2006 U18 DS IV PIASECKI Grzegorz Z/0595/20 2022 LDK!
6 14 e 2 1.50 PTASZEK Aleksandra MKS Tempo Kęty 2006 U18 MA IV ŁYSEK Tadeusz Z/3275/19 2022 BEZ
6 14 e 2 1.50 BINIAKIEWICZ Hanna MKS Baszta Szamotuły 2005 U18 WP IV ZIELIŃSKA Janina Z/5167/18 2022 BEZ
8 16 e 2 1.45 KOCHANOWSKA Hanna TS Wieliczanka Wieliczka 2006 U18 MA IV SKOCZEŃ Marcin Z/14801/21 2022 LDK!
  e 2 NM ŚLUSARCZYK Paulina AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2005 U18 OP -- DMP U20 DZIUBA Jacek Z/2840/18 2022 LDK!
1 f 1 1.76 SŁODZIŃSKA Maja UKS OSoT Szczecin 2006 U18 ZP I DMP U20 FERFET Marek FERFET Marek , Z/5013/19 , 2022 LDK! 153
2 f 1 1.73 PATEJUK Milena AML Słupsk 2006 U18 PM I DMP U20 KOPEĆ Bernadeta KOPEĆ Bernadeta Z/0020/18 2022 3 LDK! 147
3 f 1 1.73 TWARDOWSKA Emilia AML Słupsk 2005 U18 PM I DMP U20 KOPEĆ Bernadeta Z/1059/18 2022 LDK! 147
4 f 1 1.66 PIERZCHALSKA Katarzyna MKS Bolesłavia Bolesławiec 2006 U18 DS II DMP U20 WIŚNIEWSKI Paweł MARKOWSKI Tomasz , Z/3457/19 , 2022 LDK! 132
5 f 1 1.62 JAŚKACZEK Małgorzata KS Victoria Trzebinia 2006 U18 MA II DMP U20 SIERKA Ewa SIERKA Ewa , Z/2093/17 , 2022 5 LDK! 121
6 f 1 1.57 GÓRSKA Natalia ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2005 U18 LB III SASKA Tomasz Z/3422/19 2022 BEZ LDK!
7 f 1 1.57 RYBAK Daria KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2005 U18 WP III DMP U20 WALCZAK Marek Z/1066/18 2022 4 LDK! 107
7 f 1 1.57 BARANOWSKA Nina WKS Wawel Kraków 2006 U18 MA III DMP U20 KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/5003/21 2022 LDK! 107
9 f 1 1.57 ZDANOWICZ Bianka MKS Osa Zgorzelec 2006 U18 DS III PIASECKI Grzegorz Z/0595/20 2022 LDK!
10 f 1 1.50 SOBAŃSKA Hanna MKS Juvenia Puszczykowo 2006 U18 WP IV DMP U20 JAGACIAK Jarosław Z/0743/20 2022 LDK! 92
10 f 1 1.50 KARULSKA Lena MLKS Nadwiślanin Chełmno 2006 U18 KP IV WIELGOSZ Sławomir Z/0586/18 2022 BEZ LDK!
  f 1 NM DOBKOWSKA Aleksandra OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka 2006 U18 MZ -- SZUSTER Katarzyna WITKOWSKI Bartosz , Z/2873/19 , 2022 LDK!
1 1 w 1 1.59 RACZKOWSKA Natalia AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2005 U18 OP III DMP U20 MUSIAŁ Mirosław PLASKOTA Krzysztof , Z/4803/18 , 2022 LDK! 724 112
1 1 w 1 1.59 NOBIK Julia MKS Juvenia Puszczykowo 2005 U18 WP III JAGACIAK Jarosław Z/0286/20 2022 LDK! 724
3 3 w 1 1.59 BIENIAS Nicole UKS LA Basket Warszawa 2006 U18 MZ III ZAKRZEWSKI Dariusz Z/5435/18 2022 LDK! 724
4 4 w 1 1.56 KLESZNO Maja AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2006 U18 OP III LACH Magdalena Z/4183/19 2022 LDK! 689
5 5 w 1 1.56 MLAK Martyna MKS Hermes Gryfino 2006 U18 ZP III STEFAŃSKI Jacek Z/1155/20 2022 LDK! 689
6 6 w 1 1.56 KONIECZKO Martyna MLUKS Mokasyn Płoty 2005 U18 ZP III PRZYBYSZ Łukasz KECLER Szymon , Z/3694/20 , 2022 LDK! 689
7 7 w 1 1.53 RARÓG Aleksandra AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2005 U18 OP IV MARCINÓW Ryszard Z/0851/20 2022 LDK! 655
7 7 w 1 1.53 WYDRA Sofia KKL Stal Stalowa Wola 2006 U18 PK IV ANIOŁ Stanisław Z/3221/20 2022 LDK! 655
9 9 w 1 1.50 LUBNAUER Julia UKS 55 Łódź 2005 U18 LD IV PALISZEWSKI Maciej Z/0258/18 2022 5 LDK! 621
9 9 w 1 1.50 MANDELA Emilia AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2005 U18 OP IV MARCINÓW Jakub MARCINÓW Ryszard , Z/1270/16 , 2022 LDK! 621
11 13 w 1 1.47 ĆWIKLIŃSKA Natalia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2005 U18 KP IV B.D. KOHUTEK Artur , Z/0179/18 , 2022 4 LDK! 588
12 17 w 1 1.41 POLKOWSKA Katarzyna KS AZS AWF Warszawa 2006 U18 MZ -- DMP U20 SOBIERAJ Aneta RZEPKA Marek , Z/1100/18 , 2022 LDK! 523 69
1 11 w 2 1.50 NAWROT Paulina MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2006 U18 SL IV ROLAK Dorota Z/0918/18 2022 4 LDK! 621
2 12 w 2 1.47 KWIATKOWSKA Dominika UKS LA Basket Warszawa 2005 U18 MZ IV ZAKRZEWSKI Dariusz Z/5638/18 2022 588
3 14 w 2 1.47 LACH Alicja AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2006 U18 OP IV LACH Magdalena Z/0206/19 2022 LDK! 588
4 15 w 2 1.44 POPIELARZ Agata BOSiR Barcin 2005 U18 KP -- MORITZ Rafał LUZAK Andrzej , Z/3920/18 , 2022 BEZ LDK! 555
5 16 w 2 1.44 BIELAK Amelia MUKS Płock 2005 U18 MZ -- DOBRZENIAK Jarosław Z/4992/19 2022 LDK! 555
6 17 w 2 1.41 KWIATEK Amelia ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2006 U18 LB -- WALCZAK Piotr Z/1575/19 2022 LDK! 523
7 19 w 2 1.41 BLOK Natalia KS AZS AWF Wrocław 2005 U18 DS -- SKRZYPACZ Adrian Z/1341/19 2022 523
8 20 w 2 1.41 TULIŃSKA Julia UKS Dziewiątka Kutno 2005 U18 LD -- KUDŁA Jacek Z/4577/18 2022 BEZ 523
9 21 w 2 1.41 SIMON Zofia KS Czempion Warszawa 2006 U18 MZ -- TOPOLEWSKI Maciej Z/4416/19 2022 523
10 22 w 2 1.38 KRUPA Karolina KS AZS AWF Warszawa 2005 U18 MZ -- MAJ- MATUSIAK Marlena Z/2847/19 2022 491
11 23 w 2 1.38 SZELIGA Kinga MKS Osa Zgorzelec 2006 U18 DS -- KORDASIEWICZ Damian Z/0596/20 2022 LDK! 491
Tyczka K
1 f 1 3.80 JASTRZĄB Zofia KKL Kielce 2006 U18 SK I DMP U20 WRONA Agnieszka Z/2295/19 2022 LDK! 167
1 f 1 3.80 LEWANDOWSKA Natalia SKLA Sopot 2005 U18 PM I JURGA Łukasz Z/0374/18 2022 4 LDK!
3 f 1 3.70 KOSTYRKO Anastasiia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2006 U18 KP I DMP U20 DAKINIEWICZ Wojciech Z/13073/21 2022 163
4 f 1 3.70 NICHOLS Lilly SKLA Sopot 2006 U18 PM I ANDRZEJCZAK Paweł Z/3015/20 2022 LDK!
5 f 1 3.55 KAMIŃSKA Barbara MKS MOS Wrocław 2005 U18 DS I DMP U20 ŁOŚ Dariusz Z/1476/21 2022 156
6 f 1 3.40 BISKUPSKA Natalia KKL Kielce 2005 U18 SK I DMP U20 JANUCHTA Krzysztof WRONA Agnieszka , Z/0483/19 , 2022 BEZ LDK! 150
7 f 1 3.20 MACIEJEWSKA Wiktoria SKLA Sopot 2005 U18 PM II JURGA Łukasz Z/3898/19 2022 LDK!
8 f 1 3.20 JAKÓBIEC Małgorzata UKS Błyskawica Domaniewice 2006 U18 LD II OSTOJSKI Piotr ROJEK Julita Z/0310/18 2022 4 LDK!
9 f 1 3.20 POSŁUSZNY Martyna MKS MOS Wrocław 2006 U18 DS II DMP U20 B.D. ŁOŚ Dariusz , Z/10692/21 , 2022 LDK! 140
10 f 1 3.00 GRELEWICZ Katarzyna WKS Flota Gdynia 2006 U18 PM II PISKULSKI Paweł Z/0793/20 2022
11 f 1 2.80 KAZUBA Martyna RKS Łódź 2005 U18 LD III LISIAK Adam Z/2636/19 2022
12 f 1 2.80 REMBOWSKA Zuzanna RKS Łódź 2005 U18 LD III DMP U20 LISIAK Adam # Z/5737/19 2022 LDK! 116
13 f 1 2.80 FALIŃSKA Lena MLKS Agros Żary 2005 U18 LB III WISZ Mateusz Z/2722/19 2022 LDK!
14 f 1 2.60 KULPA Zofia MKL Szczecin 2005 U18 ZP IV DMP U20 B.D. # Z/5354/19 2022 104
15 f 1 2.60 MALEWICZ Marta CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2006 U18 KP IV DMP U20 DAKINIEWICZ Wojciech Z/2891/20 2022 LDK! 104
16 f 1 2.30 WODECKA Kinga UKL Ósemka Police 2006 U18 ZP -- KAMIŃSKI Ryszard Z/10381/21 2022 LDK!
17 f 1 2.30 LUDWINIAK Amelia KS Warszawianka W-wa 2006 U18 MZ -- GĘBSKI Adam Z/12111/21 2022
  f 1 NM KALINICZENKO Jelizawieta OSOT Szczecin 2006 U18 ZP -- FERFET Marek KALINICZENKO Wiaczesław , Z/2900/20 , 2022 LDK!
W dal K
1 1 e 1 5.92 ADAMCZYK Julia RLTL Optima Radom 2005 U18 MZ +1.6 I DMP U20 BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur , Z/1104/18 , 2022 2 LDK! 151
2 2 e 1 5.74 KOPIENIAK Oliwia WKS Wawel Kraków 2005 U18 MA +2.4 II B.D. KADUSZKIEWICZ Jerzy , Z/2484/18 , 2022 LDK!
3 4 e 1 5.57 MURACH Maja UKS Atos Woźnice 2006 U18 WN +2.4 II BRODOWSKI Wojciech BRODOWSKI Wojciech Z/0073/18 2022 LDK!
4 6 e 1 5.55 GALIK Kinga MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2006 U18 PK +1.9 II BIGUS Anna Z/4630/18 2022 BEZ LDK!
5 12 e 1 5.24 JUNDZIŁŁ Maja CKS Budowlani Częstochowa 2005 U18 SL +2.0 III MICHALSKA Alicja Z/3255/19 2022 LDK!
6 14 e 1 5.17 PŁONKA Oliwia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2006 U18 WP +4.1 III DMP U20 WALCZAK Michał Z/1069/18 2022 5 LDK! 93
7 15 e 1 5.16 KULCZYK Paulina UKS Czapla Białe Błota 2006 U18 KP +1.7 III KARNAS Zbigniew Z/1044/19 2022 LDK!
8 17 e 1 5.14 KRUCZEK Martyna KS Sprint Bielsko-Biała 2006 U18 SL +1.1 III DMP U20 DOBIJA Katarzyna Z/2983/18 2022 5 LDK! 91
9 19 e 1 5.04 WÓJS Lena MKS Hermes Gryfino 2006 U18 ZP +1.9 IV STEFAŃSKI Jacek BORATYŃSKA Dorota Z/2660/19 2022 LDK!
10 21 e 1 4.98 DYDZIŃSKA Nadia LUKS Hańcza Suwałki 2006 U18 PD +1.2 IV ANESZKO Marta STACHURSKA Agnieszka , Z/5612/19 , 2022 LDK!
11 23 e 1 4.81 MALARA Aleksandra MULKS Juvenia Głuchołazy 2006 U18 OP +2.3 IV RYSZEWSKI Jacek RYSZEWSKI Jacek PIERÓG Paweł , Z/5605/19 , 2022 LDK!
12 24 e 1 4.66 KOTEWICZ Kinga CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2005 U18 KP +1.1 -- DMP U20 B.D. DAKINIEWICZ Wojciech , Z/0068/20 , 2022 LDK! 67
13 25 e 1 4.15 BOGUSZEWSKA Klaudia KS Podlasie Białystok 2005 U18 PD +2.0 -- DMP U20 BOROWIK Włodzimierz NAZARKIEWICZ Robert , Z/4815/19 , 2022 LDK! 50
1 3 e 2 5.72 SZLACHTA Olga KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2006 U18 WP +1.5 II WALCZAK Michał Z/1061/18 2022 5 LDK!
2 5 e 2 5.56 PODRUCZNA Julia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2005 U18 WP +0.5 II DMP U20 WALCZAK Michał Z/4988/18 2022 5 LDK! 126
3 7 e 2 5.55 ADAMCIO Dagmara KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2005 U18 WP +1.9 II DMP U20 WALCZAK Michał Z/1055/18 2022 4 LDK! 126
4 8 e 2 5.40 STERENGA Martyna LKS Górnik Wałbrzych 2005 U18 DS +0.9 II BANASZEK Grzegorz Z/5733/18 2022 LDK!
5 9 e 2 5.39 KNUTOWICZ Wiktoria MKS Baszta Szamotuły 2006 U18 WP +1.5 III ZIELIŃSKA Janina Z/1368/20 2022 LDK!
6 10 e 2 5.33 GANCARSKA Amelia MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2005 U18 PK +1.2 III BIGUS Anna Z/4631/18 2022 5 LDK!
7 11 e 2 5.25 PAPIERSKA Martyna WLKS Wrocław 2006 U18 DS +2.2 III KOBIAŁKA Kamil Z/9216/21 2022 LDK!
8 13 e 2 5.17 PRUSIK Alicja OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka 2005 U18 MZ +1.1 III SZUSTER Katarzyna SZUSTER Katarzyna , Z/1790/18 , 2022 5 LDK!
9 16 e 2 5.15 LIPIŃSKA Gabriela KKL Kielce 2005 U18 SK +1.6 III DMP U20 LIPIŃSKI Zdzisław Z/4905/21 2022 92
10 18 e 2 5.13 SZULC Kalina MLKS Nadwiślanin Chełmno 2005 U18 KP +0.3 III WIELGOSZ Sławomir Z/0587/18 2022 4 LDK!
11 20 e 2 4.99 WĄDOŁOWSKA Wiktoria UKS Atos Woźnice 2006 U18 WN +2.0 IV PALUCH Krystian BRODOWSKI Wojciech Z/0834/19 2022 LDK!
12 22 e 2 4.93 MAGDZIARZ Małgorzata MKS Baszta Szamotuły 2006 U18 WP +3.0 IV ZIELIŃSKA Janina ZIELIŃSKA Janina Z/3261/20 2022 LDK!
  f 1 5.69 PODRUCZNA Julia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2005 U18 WP +2.0 II DMP U20 WALCZAK Michał Z/4988/18 2022 5 LDK! 136
  f 1 5.72 ADAMCIO Dagmara KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2005 U18 WP +1.3 II DMP U20 WALCZAK Michał Z/1055/18 2022 4 LDK! 138
  f 1 5.73 GALIK Kinga MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2006 U18 PK +0.8 II BIGUS Anna Z/4630/18 2022 BEZ LDK!
1 f 1 6.14 SZLACHTA Olga KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2006 U18 WP +1.4 I WALCZAK Michał Z/1061/18 2022 5 LDK!
2 f 1 6.10 ADAMCZYK Julia RLTL Optima Radom 2005 U18 MZ +3.1 I DMP U20 BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur , Z/1104/18 , 2022 2 LDK! 161
3 f 1 5.83 ADAMCIO Dagmara KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2005 U18 WP +3.1 I DMP U20 WALCZAK Michał Z/1055/18 2022 4 LDK! 145
4 f 1 5.81 PODRUCZNA Julia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2005 U18 WP +3.8 I DMP U20 WALCZAK Michał Z/4988/18 2022 5 LDK! 144
5 f 1 5.79 KOPIENIAK Oliwia WKS Wawel Kraków 2005 U18 MA +2.0 II B.D. KADUSZKIEWICZ Jerzy , Z/2484/18 , 2022 LDK!
6 f 1 5.78 GALIK Kinga MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2006 U18 PK +2.1 II BIGUS Anna Z/4630/18 2022 BEZ LDK!
7 f 1 5.61 STERENGA Martyna LKS Górnik Wałbrzych 2005 U18 DS +5.0 II BANASZEK Grzegorz Z/5733/18 2022 LDK!
8 f 1 5.39 PAPIERSKA Martyna WLKS Wrocław 2006 U18 DS +2.5 III KOBIAŁKA Kamil Z/9216/21 2022 LDK!
9 f 1 5.37 JUNDZIŁŁ Maja CKS Budowlani Częstochowa 2005 U18 SL +1.7 III MICHALSKA Alicja Z/3255/19 2022 LDK!
10 f 1 5.28 KNUTOWICZ Wiktoria MKS Baszta Szamotuły 2006 U18 WP +2.5 III ZIELIŃSKA Janina Z/1368/20 2022 LDK!
11 f 1 5.20 GANCARSKA Amelia MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2005 U18 PK +1.8 III BIGUS Anna Z/4631/18 2022 5 LDK!
12 f 1 5.10 MURACH Maja UKS Atos Woźnice 2006 U18 WN +3.8 III BRODOWSKI Wojciech BRODOWSKI Wojciech Z/0073/18 2022 LDK!
  4.88 ĆWIKLIŃSKA Natalia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2005 U18 KP +1.3 IV DMP U20 B.D. KOHUTEK Artur , Z/0179/18 , 2022 4 LDK! 74
  w 1 4.58 BIENIAS Nicole UKS LA Basket Warszawa 2006 U18 MZ +1.7 -- ZAKRZEWSKI Dariusz Z/5435/18 2022 LDK! 448
  w 1 4.64 BIELAK Amelia MUKS Płock 2005 U18 MZ +1.6 -- DOBRZENIAK Jarosław Z/4992/19 2022 LDK! 464
  w 1 4.78 KWIATKOWSKA Dominika UKS LA Basket Warszawa 2005 U18 MZ -0.1 -- ZAKRZEWSKI Dariusz Z/5638/18 2022 500
  w 1 5.37 RARÓG Aleksandra AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2005 U18 OP +0.5 III MARCINÓW Ryszard Z/0851/20 2022 LDK! 663
  w 1 5.62 KLESZNO Maja AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2006 U18 OP +1.5 II DMP U20 LACH Magdalena Z/4183/19 2022 LDK! 735 131
1 1 w 1 5.67 KLESZNO Maja AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2006 U18 OP +2.5 II DMP U20 LACH Magdalena Z/4183/19 2022 LDK! 750 134
2 2 w 1 5.61 NAWROT Paulina MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2006 U18 SL -0.2 II ROLAK Dorota Z/0918/18 2022 4 LDK! 732
3 3 w 1 5.41 RARÓG Aleksandra AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2005 U18 OP +2.9 II MARCINÓW Ryszard Z/0851/20 2022 LDK! 674
4 4 w 1 5.26 KWIATEK Amelia ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2006 U18 LB +3.4 III WALCZAK Piotr Z/1575/19 2022 LDK! 631
5 5 w 1 5.16 MANDELA Emilia AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2005 U18 OP -0.6 III MARCINÓW Jakub MARCINÓW Ryszard , Z/1270/16 , 2022 LDK! 603
6 6 w 1 5.10 MLAK Martyna MKS Hermes Gryfino 2006 U18 ZP +1.2 III STEFAŃSKI Jacek Z/1155/20 2022 LDK! 587
7 7 w 1 5.05 KONIECZKO Martyna MLUKS Mokasyn Płoty 2005 U18 ZP +0.2 IV PRZYBYSZ Łukasz KECLER Szymon , Z/3694/20 , 2022 LDK! 573
8 8 w 1 5.03 RACZKOWSKA Natalia AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2005 U18 OP +1.6 IV MUSIAŁ Mirosław PLASKOTA Krzysztof , Z/4803/18 , 2022 LDK! 567
9 9 w 1 5.02 BLOK Natalia KS AZS AWF Wrocław 2005 U18 DS +2.3 IV SKRZYPACZ Adrian Z/1341/19 2022 565
10 10 w 1 4.96 KWIATKOWSKA Dominika UKS LA Basket Warszawa 2005 U18 MZ +1.8 IV ZAKRZEWSKI Dariusz Z/5638/18 2022 548
11 12 w 1 4.93 ĆWIKLIŃSKA Natalia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2005 U18 KP +2.8 IV DMP U20 B.D. KOHUTEK Artur , Z/0179/18 , 2022 4 LDK! 540 77
12 11 w 1 4.93 LUBNAUER Julia UKS 55 Łódź 2005 U18 LD +2.4 IV PALISZEWSKI Maciej Z/0258/18 2022 5 LDK! 540
13 13 w 1 4.82 KRUPA Karolina KS AZS AWF Warszawa 2005 U18 MZ +0.7 IV MAJ- MATUSIAK Marlena Z/2847/19 2022 511
14 14 w 1 4.76 BIELAK Amelia MUKS Płock 2005 U18 MZ +2.1 -- DOBRZENIAK Jarosław Z/4992/19 2022 LDK! 495
15 15 w 1 4.74 LACH Alicja AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2006 U18 OP +0.7 -- LACH Magdalena Z/0206/19 2022 LDK! 490
16 16 w 1 4.69 SIMON Zofia KS Czempion Warszawa 2006 U18 MZ +1.4 -- TOPOLEWSKI Maciej Z/4416/19 2022 477
17 17 w 1 4.62 POPIELARZ Agata BOSiR Barcin 2005 U18 KP +2.4 -- MORITZ Rafał LUZAK Andrzej , Z/3920/18 , 2022 BEZ LDK! 459
18 18 w 1 4.61 BIENIAS Nicole UKS LA Basket Warszawa 2006 U18 MZ +2.8 -- ZAKRZEWSKI Dariusz Z/5435/18 2022 LDK! 456
19 19 w 1 4.61 WYDRA Sofia KKL Stal Stalowa Wola 2006 U18 PK +0.6 -- ANIOŁ Stanisław Z/3221/20 2022 LDK! 456
20 20 w 1 4.60 TULIŃSKA Julia UKS Dziewiątka Kutno 2005 U18 LD +1.5 -- KUDŁA Jacek Z/4577/18 2022 BEZ 454
21 21 w 1 4.54 SZELIGA Kinga MKS Osa Zgorzelec 2006 U18 DS +4.7 -- KORDASIEWICZ Damian Z/0596/20 2022 LDK! 438
22 22 w 1 4.43 POLKOWSKA Katarzyna KS AZS AWF Warszawa 2006 U18 MZ +2.6 -- SOBIERAJ Aneta RZEPKA Marek , Z/1100/18 , 2022 LDK! 411
  w 1 DNS NOBIK Julia MKS Juvenia Puszczykowo 2005 U18 WP 0.0 -- DMP U20 JAGACIAK Jarosław Z/0286/20 2022 LDK! 0
Trójskok K
1 1 e 1 12.30 SZLACHTA Olga KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2006 U18 WP +3.3 I DMP U20 WALCZAK Michał Z/1061/18 2022 5 LDK! 143
2 4 e 1 11.42 BOREK Alicja KKL Kielce 2005 U18 SK +4.0 III DMP U20 JANUCHTA Krzysztof TIETIERIN Paweł , Z/5280/18 , 2022 5 LDK! 116
3 5 e 1 11.41 KARULSKA Lena MLKS Nadwiślanin Chełmno 2006 U18 KP +1.9 III DMP U20 WIELGOSZ Sławomir Z/0586/18 2022 BEZ LDK! 116
4 7 e 1 11.38 STĘPIEŃ Dagmara KS AZS AWF Katowice # 2005 U18 SL +2.9 III CHRIST Marek CHRIST Marek CHRIST Marek , Z/0820/18 , 2022 3 LDK!
5 9 e 1 11.29 KANIA Maja LLKS Pomorze Stargard 2006 U18 ZP +1.3 III RÓŻYCZKA Marek Z/10863/21 2022
6 11 e 1 11.19 DYDZIŃSKA Nadia LUKS Hańcza Suwałki 2006 U18 PD +1.5 III ANESZKO Marta STACHURSKA Agnieszka , Z/5612/19 , 2022 LDK!
7 12 e 1 11.19 JUNDZIŁŁ Maja CKS Budowlani Częstochowa 2005 U18 SL +2.0 III DMP U20 MICHALSKA Alicja Z/3255/19 2022 LDK! 109
8 13 e 1 11.13 WĄDOŁOWSKA Wiktoria UKS Atos Woźnice 2006 U18 WN +3.8 III PALUCH Krystian BRODOWSKI Wojciech Z/0834/19 2022 LDK!
9 16 e 1 11.05 GANCARSKA Amelia MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2005 U18 PK +1.6 III BIGUS Anna Z/4631/18 2022 5 LDK!
10 18 e 1 10.81 BINIAKIEWICZ Hanna MKS Baszta Szamotuły 2005 U18 WP +3.8 III ZIELIŃSKA Janina Z/5167/18 2022 BEZ
11 21 e 1 10.51 WILK Daria LLKS Pomorze Stargard 2006 U18 ZP +2.3 IV RÓŻYCZKA Marek Z/2929/20 2022
1 2 e 2 11.66 MURACH Maja UKS Atos Woźnice 2006 U18 WN +1.8 II BRODOWSKI Wojciech BRODOWSKI Wojciech Z/0073/18 2022 LDK!
2 3 e 2 11.46 KNUTOWICZ Wiktoria MKS Baszta Szamotuły 2006 U18 WP +4.4 III ZIELIŃSKA Janina Z/1368/20 2022 LDK!
3 6 e 2 11.39 KORDYKIEWICZ Olga LLKS Pomorze Stargard 2006 U18 ZP +2.4 III ŚWIERCZYŃSKI Sławomir Z/4372/18 2022 LDK!
4 8 e 2 11.32 KOPIENIAK Oliwia WKS Wawel Kraków 2005 U18 MA +2.8 III DMP U20 B.D. KADUSZKIEWICZ Jerzy , Z/2484/18 , 2022 LDK! 113
5 10 e 2 11.23 MAKÓWKA Natalia MUKS Park Zduńska Wola 2006 U18 LD +3.1 III SZEWCZYK Tomasz Z/11280/21 2022 LDK!
6 14 e 2 11.09 KRYSIAK Julia BOSiR Barcin 2006 U18 KP +2.4 III LUZAK Andrzej LUZAK Andrzej , Z/3928/18 , 2022 5 LDK!
7 15 e 2 11.06 NAWŁATYNA Oliwia TS Wieliczanka Wieliczka 2005 U18 MA +2.8 III SKOCZEŃ Marcin GIZA Andrzej Z/3190/18 2022 BEZ LDK!
8 17 e 2 10.96 SZULC Kalina MLKS Nadwiślanin Chełmno 2005 U18 KP +2.6 III DMP U20 WIELGOSZ Sławomir Z/0587/18 2022 4 LDK! 102
9 19 e 2 10.75 RYDEŁKIEWICZ Klaudia LKLA Krokus Astromal Leszno 2006 U18 WP +2.2 III PTAK Krzysztof Z/1835/20 2022 LDK!
10 20 e 2 10.69 MARCHLEWSKA Julia KMKL Sztorm Kołobrzeg 2006 U18 ZP +2.9 IV BARTA Franciszek Z/4331/19 2022
11 22 e 2 10.16 KONOPKA Zofia UKS MOSiR Działdowo 2006 U18 WN +1.7 -- CYTLAŁ Jacek Z/3578/19 2022 BEZ
12 23 e 2 9.64 BUDZIŃSKA Anastazja LKS Polkowice 2005 U18 DS +1.6 -- B.D. WOJCIECH-PIERZCHAŁA Dorota , Z/0661/19 , 2022 5 LDK!
1 f 1 12.46 SZLACHTA Olga KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2006 U18 WP +1.1 I DMP U20 WALCZAK Michał Z/1061/18 2022 5 LDK! 148
2 f 1 12.21 MURACH Maja UKS Atos Woźnice 2006 U18 WN 0.0 I BRODOWSKI Wojciech BRODOWSKI Wojciech Z/0073/18 2022 LDK!
3 f 1 11.89 KNUTOWICZ Wiktoria MKS Baszta Szamotuły 2006 U18 WP +1.1 II ZIELIŃSKA Janina Z/1368/20 2022 LDK!
4 f 1 11.89 KOPIENIAK Oliwia WKS Wawel Kraków 2005 U18 MA +0.5 II DMP U20 B.D. KADUSZKIEWICZ Jerzy , Z/2484/18 , 2022 LDK! 129
5 f 1 11.60 KANIA Maja LLKS Pomorze Stargard 2006 U18 ZP +0.5 II RÓŻYCZKA Marek Z/10863/21 2022
6 f 1 11.57 MAKÓWKA Natalia MUKS Park Zduńska Wola 2006 U18 LD +1.5 II SZEWCZYK Tomasz Z/11280/21 2022 LDK!
7 f 1 11.46 BOREK Alicja KKL Kielce 2005 U18 SK +0.9 III DMP U20 JANUCHTA Krzysztof TIETIERIN Paweł , Z/5280/18 , 2022 5 LDK! 117
8 f 1 11.24 STĘPIEŃ Dagmara KS AZS AWF Katowice # 2005 U18 SL +0.4 III CHRIST Marek CHRIST Marek CHRIST Marek , Z/0820/18 , 2022 3 LDK!
9 f 1 11.20 JUNDZIŁŁ Maja CKS Budowlani Częstochowa 2005 U18 SL +0.9 III DMP U20 MICHALSKA Alicja Z/3255/19 2022 LDK! 110
10 f 1 11.09 DYDZIŃSKA Nadia LUKS Hańcza Suwałki 2006 U18 PD +1.8 III ANESZKO Marta STACHURSKA Agnieszka , Z/5612/19 , 2022 LDK!
11 f 1 11.08 KARULSKA Lena MLKS Nadwiślanin Chełmno 2006 U18 KP +0.6 III DMP U20 WIELGOSZ Sławomir Z/0586/18 2022 BEZ LDK! 106
12 f 1 11.04 KORDYKIEWICZ Olga LLKS Pomorze Stargard 2006 U18 ZP +1.2 III ŚWIERCZYŃSKI Sławomir Z/4372/18 2022 LDK!
Kula (3) K
1 3 e 1 13.26 KUCIŃSKA Klaudia LKS Lubawa 2006 U18 WN II KOŁODZIEJSKI Leszek Z/0204/20 2022 LDK!
2 4 e 1 12.93 LIGMAN Patrycja LKS Lubawa 2006 U18 WN III KOŁODZIEJSKI Leszek KOŁODZIEJSKI Leszek , Z/3068/19 , 2022 BEZ LDK!
3 5 e 1 12.89 GŁADIKOWSKA Melisa AML Słupsk 2006 U18 PM III DMP U20 B.D. WITEK Mirosław , Z/4972/18 , 2022 BEZ LDK! 118
4 7 e 1 12.46 KRZESICKA Aleksandra KMKL Sztorm Kołobrzeg 2005 U18 ZP III SZYBOWSKI Mirosław Z/3286/19 2022
5 8 e 1 12.40 KATA Magdalena TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2006 U18 LU III B.D. GDAŃSKA Małgorzata WAWRZUSISZYN Tomasz , Z/0430/20 , 2022 LDK!
6 9 e 1 12.33 KĘPSKA Oliwia MKLA Łęczyca 2006 U18 LD III ANDRYSIAK Mirosław Z/0088/20 2022 LDK!
7 11 e 1 12.25 MACINA Julia BOSiR Barcin 2006 U18 KP III LUZAK Andrzej Z/3925/18 2022 BEZ LDK!
8 15 e 1 11.84 BANASIEWICZ Magdalena UKS Sokół Węgorzewo 2005 U18 WN III PALUCH Krystian PALUCH Krystian Z/0203/20 2022 LDK!
9 16 e 1 11.60 GOTOWAŁA Laura UKS Ares Nowa Sól 2005 U18 LB III SZPIGUN Zenon Z/11771/21 2022 LDK!
10 18 e 1 11.08 NOWAK Oliwia LUKS Orkan Września 2006 U18 WP III PAWLAK Przemysław Z/14515/21 2022
11 19 e 1 11.03 MALINA Martyna UKS 5 Plus Rydułtowy 2005 U18 SL III BOJKO Bogdan Z/4509/18 2022 5
1 1 e 2 15.25 MICHAŁOWSKA Julia MKS Tempo Kęty 2006 U18 MA I SYSAK Tomasz Z/4914/18 2022 BEZ LDK!
2 2 e 2 14.63 KICIŃSKA Anna UKS Tempo 5 Przemyśl 2005 U18 PK I WOJCIECHOWSKI Leszek Z/5738/18 2022 LDK!
3 6 e 2 12.63 GŁOWACKA Martyna MLKS Nadwiślanin Chełmno 2006 U18 KP III DMP U20 KENSIK Jan Z/0145/20 2022 LDK! 115
4 10 e 2 12.29 DRZYZGA Julia LKS Polkowice 2006 U18 DS III PIERZCHAŁA Władysław Z/1785/21 2022
5 12 e 2 12.23 TARASIEWICZ Sylwia UKS Czwórka Białystok 2005 U18 PD III WOJSZKO Krzysztof Z/1327/20 2022
6 13 e 2 12.12 DEBERT Oliwia LUKS Namysłów 2005 U18 OP III GŁOWACKI Leszek Z/3086/19 2022 LDK!
7 14 e 2 12.09 KACZMAREK Kinga MKS Aleksandrów Łódzki 2005 U18 LD III JOACHIMIAK Robert Z/0088/19 2022 LDK!
8 17 e 2 11.11 WRÓBEL Małgorzata LKS Polkowice 2005 U18 DS III PIERZCHAŁA Władysław Z/2796/20 2022
9 20 e 2 11.02 WÓJCIK Natalia MKS Baszta Szamotuły 2005 U18 WP III TOMCZAK - BACHARA Dominika Z/5269/21 2022
10 21 e 2 10.96 GNYP Alicja LKS Górnik Wałbrzych 2005 U18 DS IV KOTYNIA Hanna KARPIŃSKI Franciszek , Z/0641/19 , 2022 LDK!
11 22 e 2 10.85 DŁUŻEWSKA Jagoda MKS Baszta Szamotuły 2005 U18 WP IV UNGER Krzysztof Z/3111/19 2022
12 23 e 2 10.60 STACHYRA Justyna WKS Wawel Kraków 2006 U18 MA IV MICHNIAK Jan Z/5237/19 2022
13 24 e 2 10.53 CZERNIAK Antonina MKS Osa Zgorzelec 2005 U18 DS IV WOCHNA Robert Z/0436/19 2022 LDK!
1 f 1 15.66 MICHAŁOWSKA Julia MKS Tempo Kęty 2006 U18 MA I SYSAK Tomasz Z/4914/18 2022 BEZ LDK!
2 f 1 15.21 KICIŃSKA Anna UKS Tempo 5 Przemyśl 2005 U18 PK I WOJCIECHOWSKI Leszek Z/5738/18 2022 LDK!
3 f 1 13.28 LIGMAN Patrycja LKS Lubawa 2006 U18 WN II KOŁODZIEJSKI Leszek KOŁODZIEJSKI Leszek , Z/3068/19 , 2022 BEZ LDK!
4 f 1 12.86 GŁADIKOWSKA Melisa AML Słupsk 2006 U18 PM III DMP U20 B.D. WITEK Mirosław , Z/4972/18 , 2022 BEZ LDK! 118
5 f 1 12.84 KATA Magdalena TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2006 U18 LU III B.D. GDAŃSKA Małgorzata WAWRZUSISZYN Tomasz , Z/0430/20 , 2022 LDK!
6 f 1 12.83 KĘPSKA Oliwia MKLA Łęczyca 2006 U18 LD III ANDRYSIAK Mirosław Z/0088/20 2022 LDK!
7 f 1 12.40 TARASIEWICZ Sylwia UKS Czwórka Białystok 2005 U18 PD III WOJSZKO Krzysztof Z/1327/20 2022
8 f 1 12.16 KRZESICKA Aleksandra KMKL Sztorm Kołobrzeg 2005 U18 ZP III SZYBOWSKI Mirosław Z/3286/19 2022
9 f 1 12.12 KUCIŃSKA Klaudia LKS Lubawa 2006 U18 WN III KOŁODZIEJSKI Leszek Z/0204/20 2022 LDK!
10 f 1 12.11 DRZYZGA Julia LKS Polkowice 2006 U18 DS III PIERZCHAŁA Władysław Z/1785/21 2022
11 f 1 11.83 GŁOWACKA Martyna MLKS Nadwiślanin Chełmno 2006 U18 KP III DMP U20 KENSIK Jan Z/0145/20 2022 LDK! 106
12 f 1 11.78 MACINA Julia BOSiR Barcin 2006 U18 KP III LUZAK Andrzej Z/3925/18 2022 BEZ LDK!
1 1 w 1 11.93 NAWROT Paulina MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2006 U18 SL III ROLAK Dorota Z/0918/18 2022 4 LDK! 656
2 2 w 1 11.89 RARÓG Aleksandra AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2005 U18 OP III MARCINÓW Ryszard Z/0851/20 2022 LDK! 654
3 3 w 1 10.91 MLAK Martyna MKS Hermes Gryfino 2006 U18 ZP IV STEFAŃSKI Jacek Z/1155/20 2022 LDK! 589
4 4 w 1 10.75 NOBIK Julia MKS Juvenia Puszczykowo 2005 U18 WP IV JAGACIAK Jarosław Z/0286/20 2022 LDK! 579
5 5 w 1 10.74 BIELAK Amelia MUKS Płock 2005 U18 MZ IV DOBRZENIAK Jarosław Z/4992/19 2022 LDK! 578
6 6 w 1 10.60 ĆWIKLIŃSKA Natalia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2005 U18 KP IV B.D. KOHUTEK Artur , Z/0179/18 , 2022 4 LDK! 569
7 7 w 1 10.52 SZELIGA Kinga MKS Osa Zgorzelec 2006 U18 DS IV KORDASIEWICZ Damian Z/0596/20 2022 LDK! 564
8 8 w 1 10.48 WYDRA Sofia KKL Stal Stalowa Wola 2006 U18 PK IV ANIOŁ Stanisław Z/3221/20 2022 LDK! 561
9 9 w 1 10.27 KLESZNO Maja AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2006 U18 OP IV LACH Magdalena Z/4183/19 2022 LDK! 547
10 10 w 1 10.08 LACH Alicja AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2006 U18 OP IV LACH Magdalena Z/0206/19 2022 LDK! 535
11 11 w 1 10.04 TULIŃSKA Julia UKS Dziewiątka Kutno 2005 U18 LD IV KUDŁA Jacek Z/4577/18 2022 BEZ 532
12 12 w 1 9.99 RACZKOWSKA Natalia AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2005 U18 OP IV MUSIAŁ Mirosław PLASKOTA Krzysztof , Z/4803/18 , 2022 LDK! 529
13 13 w 1 9.81 BLOK Natalia KS AZS AWF Wrocław 2005 U18 DS IV SKRZYPACZ Adrian Z/1341/19 2022 517
14 14 w 1 9.70 KONIECZKO Martyna MLUKS Mokasyn Płoty 2005 U18 ZP -- PRZYBYSZ Łukasz KECLER Szymon , Z/3694/20 , 2022 LDK! 510
15 15 w 1 9.26 LUBNAUER Julia UKS 55 Łódź 2005 U18 LD -- PALISZEWSKI Maciej Z/0258/18 2022 5 LDK! 481
16 16 w 1 9.05 MANDELA Emilia AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2005 U18 OP -- MARCINÓW Jakub MARCINÓW Ryszard , Z/1270/16 , 2022 LDK! 467
17 17 w 1 9.02 SIMON Zofia KS Czempion Warszawa 2006 U18 MZ -- TOPOLEWSKI Maciej Z/4416/19 2022 465
18 18 w 1 8.84 BIENIAS Nicole UKS LA Basket Warszawa 2006 U18 MZ -- ZAKRZEWSKI Dariusz Z/5435/18 2022 LDK! 454
19 19 w 1 8.68 KRUPA Karolina KS AZS AWF Warszawa 2005 U18 MZ -- MAJ- MATUSIAK Marlena Z/2847/19 2022 443
20 20 w 1 8.51 POPIELARZ Agata BOSiR Barcin 2005 U18 KP -- MORITZ Rafał LUZAK Andrzej , Z/3920/18 , 2022 BEZ LDK! 432
21 21 w 1 8.24 POLKOWSKA Katarzyna KS AZS AWF Warszawa 2006 U18 MZ -- SOBIERAJ Aneta RZEPKA Marek , Z/1100/18 , 2022 LDK! 415
22 22 w 1 7.39 KWIATEK Amelia ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2006 U18 LB -- WALCZAK Piotr Z/1575/19 2022 LDK! 360
23 23 w 1 6.61 KWIATKOWSKA Dominika UKS LA Basket Warszawa 2005 U18 MZ -- ZAKRZEWSKI Dariusz Z/5638/18 2022 310
Dysk (1) K
1 1 e 1 41.87 KICIŃSKA Anna UKS Tempo 5 Przemyśl 2005 U18 PK II WOJCIECHOWSKI Leszek Z/5738/18 2022 LDK!
2 5 e 1 35.15 DEBERT Oliwia LUKS Namysłów 2005 U18 OP III GŁOWACKI Leszek Z/3086/19 2022 LDK!
3 8 e 1 33.56 WINIARZ Alicja AZS-AWFiS Gdańsk 2006 U18 PM III WALCZAK Aleksandra Z/3665/19 2022
4 10 e 1 33.45 GAWROŃSKA Maja CWKS Resovia Rzeszów 2006 U18 PK III DMP U20 TITTINGER Katarzyna SAMAGALSKI Tomasz , Z/4606/18 , 2022 BEZ LDK! 111
5 12 e 1 32.96 PRZYBYLSKA Wiktoria LKS Lubusz Słubice 2006 U18 LB III HOROSZKIEWICZ Łukasz Z/5132/19 2022
6 14 e 1 31.58 TYM Wiktoria UKS Lipusz 2005 U18 PM IV KRASKOWSKI Tomasz Z/3601/18 2022 BEZ
7 16 e 1 31.31 KĘPSKA Oliwia MKLA Łęczyca 2006 U18 LD IV DMP U20 ANDRYSIAK Mirosław Z/0088/20 2022 LDK! 103
8 18 e 1 30.46 JANKOWSKA Barbara KMKL Sztorm Kołobrzeg 2006 U18 ZP IV SZYBOWSKI Mirosław Z/13083/21 2022
9 19 e 1 30.28 KOMINEK Paulina ULKS Uczniak Szprotawa 2005 U18 LB IV SZWARC Zygmunt Z/5212/19 2022 LDK!
10 20 e 1 30.11 MICHAŁOWSKA Julia MKS Tempo Kęty 2006 U18 MA IV SYSAK Tomasz Z/4914/18 2022 BEZ LDK!
11 21 e 1 29.98 LIGMAN Patrycja LKS Lubawa 2006 U18 WN IV KOŁODZIEJSKI Leszek KOŁODZIEJSKI Leszek , Z/3068/19 , 2022 BEZ LDK!
12 23 e 1 29.08 MALINA Martyna UKS 5 Plus Rydułtowy 2005 U18 SL IV BOJKO Bogdan Z/4509/18 2022 5
  e 1 NM LIPIEC Agnieszka KS Wisła Puławy 2005 U18 LU -- ZDYBEL Aleksander Z/2626/22 2022
1 2 e 2 41.34 KRZESICKA Aleksandra KMKL Sztorm Kołobrzeg 2005 U18 ZP II SZYBOWSKI Mirosław Z/3286/19 2022
2 3 e 2 38.67 GNYP Alicja LKS Górnik Wałbrzych 2005 U18 DS II KOTYNIA Hanna KARPIŃSKI Franciszek , Z/0641/19 , 2022 LDK!
3 4 e 2 35.83 PECYNA Kinga MLKS Agros Żary 2005 U18 LB III KORSAK Przemysław WISZ Dariusz Z/4729/17 2022 LDK!
4 6 e 2 34.73 KUCIŃSKA Klaudia LKS Lubawa 2006 U18 WN III KOŁODZIEJSKI Leszek Z/0204/20 2022 LDK!
5 7 e 2 34.67 KACZMAREK Kinga MKS Aleksandrów Łódzki 2005 U18 LD III DMP U20 JOACHIMIAK Robert Z/0088/19 2022 LDK! 116
6 9 e 2 33.51 DRZYZGA Julia LKS Polkowice 2006 U18 DS III PIERZCHAŁA Władysław Z/1785/21 2022
7 11 e 2 33.20 DUSTER Zuzanna UKS 12 Kalisz 2006 U18 WP III MAŁECKI Marcin Z/1603/18 2022 BEZ LDK!
8 13 e 2 32.15 GŁOWACKA Martyna MLKS Nadwiślanin Chełmno 2006 U18 KP III KENSIK Jan Z/0145/20 2022 LDK!
9 15 e 2 31.36 WRÓBEL Małgorzata LKS Polkowice 2005 U18 DS IV PIERZCHAŁA Władysław Z/2796/20 2022
10 17 e 2 31.24 ŚLEDZIŃSKA Martyna KS Victoria Trzebinia 2006 U18 MA IV PATER Agnieszka Z/2224/18 2022 BEZ LDK!
11 22 e 2 29.58 BOROWIEC Patrycja WKS Wawel Kraków 2006 U18 MA IV DMP U20 B.D. Z/3740/19 2022 BEZ 97
12 24 e 2 26.37 MIĄSIK Natalia CWKS Resovia Rzeszów 2005 U18 PK -- SAMAGALSKI Tomasz Z/10960/21 2022
1 f 1 46.01 KICIŃSKA Anna UKS Tempo 5 Przemyśl 2005 U18 PK I WOJCIECHOWSKI Leszek Z/5738/18 2022 LDK!
2 f 1 40.14 KRZESICKA Aleksandra KMKL Sztorm Kołobrzeg 2005 U18 ZP II SZYBOWSKI Mirosław Z/3286/19 2022
3 f 1 39.22 GNYP Alicja LKS Górnik Wałbrzych 2005 U18 DS II KOTYNIA Hanna KARPIŃSKI Franciszek , Z/0641/19 , 2022 LDK!
4 f 1 38.47 PECYNA Kinga MLKS Agros Żary 2005 U18 LB II KORSAK Przemysław WISZ Dariusz Z/4729/17 2022 LDK!
5 f 1 35.52 WINIARZ Alicja AZS-AWFiS Gdańsk 2006 U18 PM III WALCZAK Aleksandra Z/3665/19 2022
6 f 1 35.03 GAWROŃSKA Maja CWKS Resovia Rzeszów 2006 U18 PK III DMP U20 TITTINGER Katarzyna SAMAGALSKI Tomasz , Z/4606/18 , 2022 BEZ LDK! 118
7 f 1 34.76 KACZMAREK Kinga MKS Aleksandrów Łódzki 2005 U18 LD III DMP U20 JOACHIMIAK Robert Z/0088/19 2022 LDK! 117
8 f 1 34.58 PRZYBYLSKA Wiktoria LKS Lubusz Słubice 2006 U18 LB III HOROSZKIEWICZ Łukasz Z/5132/19 2022
9 f 1 33.98 DEBERT Oliwia LUKS Namysłów 2005 U18 OP III GŁOWACKI Leszek Z/3086/19 2022 LDK!
10 f 1 33.08 DRZYZGA Julia LKS Polkowice 2006 U18 DS III PIERZCHAŁA Władysław Z/1785/21 2022
11 f 1 31.40 KUCIŃSKA Klaudia LKS Lubawa 2006 U18 WN IV KOŁODZIEJSKI Leszek Z/0204/20 2022 LDK!
12 f 1 31.23 DUSTER Zuzanna UKS 12 Kalisz 2006 U18 WP IV MAŁECKI Marcin Z/1603/18 2022 BEZ LDK!
Młot (3) K
1 3 e 1 50.43 PAŁYGA Zuzanna KKL Kielce 2005 U18 SK II DMP U20 FURMANEK Grzegorz Z/0485/19 2022 5 LDK! 130
2 4 e 1 49.62 ORZECHOWSKA Oliwia ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2005 U18 LB II KOWALSKI Zenon Z/2517/20 2022 LDK!
3 5 e 1 48.43 PECYNA Kinga MLKS Agros Żary 2005 U18 LB II KORSAK Przemysław WISZ Dariusz Z/4729/17 2022 LDK!
4 7 e 1 47.07 MAJEK Weronika KS Wisła Puławy 2005 U18 LU III DMP U20 ZDYBEL Aleksander Z/2926/18 2022 4 118
5 9 e 1 45.37 MARCZEWSKA Wiktoria LLKS Pomorze Stargard 2005 U18 ZP III GOŁDYN Bartosz B.D. RÓŻYCZKA Marek , Z/4534/19 , 2022 LDK!
6 12 e 1 44.22 POCHOWSKA Lena CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2005 U18 KP III JUSZCZAK Stanisław Z/4101/22 2022
7 13 e 1 44.08 MAZUR Natalia AZS UMCS Lublin 2005 U18 LU III DMP U20 TUSTANOWSKA Jolanta KOZŁOWSKI Robert , Z/4052/19 , 2022 5 LDK! 107
8 16 e 1 41.62 JANKOWSKA Joanna LUKS Start Nakło 2006 U18 KP III KSOBIECH Bartosz Z/0533/18 2022 BEZ LDK!
9 17 e 1 40.65 SZPOND Aleksandra MKS Osa Zgorzelec 2006 U18 DS IV WOCHNA Robert Z/8257/21 2022 LDK!
10 20 e 1 35.91 SOKOŁOWSKA Zuzanna KS Agros Zamość 2006 U18 LU IV DMP U20 PIRÓG Dariusz Z/1280/20 2022 83
  e 1 NM JANAS Hanna MLKS Echo Twardogóra 2006 U18 DS -- CZAJKOWSKI Waldemar Z/1571/21 2022 LDK!
1 1 e 2 53.30 ORZECHOWSKA Aneta LKS Vectra Włocławek 2006 U18 KP I DMP U20 B.D. KARNAS Kinga WIERZBICKI Dariusz , Z/7627/21 , 2022 LDK! 140
2 2 e 2 53.17 KOŹLAREK Julia OŚ AZS Poznań 2005 U18 WP I BIERNACKI Jacek Z/1657/19 2022
3 6 e 2 47.07 LISIECKA Weronika LUKS Start Nakło 2006 U18 KP III KSOBIECH Bartosz Z/0530/20 2022 LDK!
4 8 e 2 45.61 ŻELAZO Zuzanna AZS UMCS Lublin 2006 U18 LU III DMP U20 KOZŁOWSKI Robert Z/4071/19 2022 113
5 10 e 2 44.72 NOWAK Julia KKL Kielce 2006 U18 SK III DMP U20 FURMANEK Grzegorz Z/13476/21 2022 LDK! 110
6 11 e 2 44.65 WOLNA Jagoda UKS Achilles Leszno 2006 U18 WP III GÓRSKA Hanna Z/2006/20 2022 LDK!
7 14 e 2 43.85 POSTÓJ Julia KS Wisła Puławy 2005 U18 LU III DMP U20 ZDYBEL Aleksander Z/2927/18 2022 4 107
8 15 e 2 42.02 WŁODARCZYK Maja UKS Miotacz Sosnowiec 2005 U18 SL III PILAREK Sławomir Z/2396/20 2022
9 18 e 2 40.62 ROSŁANOWSKA Izabela ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2006 U18 LB IV KOWALSKI Zenon Z/1222/19 2022 LDK!
10 19 e 2 36.85 BRZEZIŃSKA Maja LKS Vectra Włocławek 2006 U18 KP IV DOBROSIELSKA Martyna ZIÓŁKOWSKI Marek Z/0577/18 2022 BEZ LDK!
1 f 1 58.19 ORZECHOWSKA Aneta LKS Vectra Włocławek 2006 U18 KP I DMP U20 B.D. KARNAS Kinga WIERZBICKI Dariusz , Z/7627/21 , 2022 LDK! 150
2 f 1 54.37 KOŹLAREK Julia OŚ AZS Poznań 2005 U18 WP I BIERNACKI Jacek Z/1657/19 2022
3 f 1 53.65 PAŁYGA Zuzanna KKL Kielce 2005 U18 SK I DMP U20 FURMANEK Grzegorz Z/0485/19 2022 5 LDK! 141
4 f 1 51.49 PECYNA Kinga MLKS Agros Żary 2005 U18 LB II KORSAK Przemysław WISZ Dariusz Z/4729/17 2022 LDK!
5 f 1 49.15 LISIECKA Weronika LUKS Start Nakło 2006 U18 KP II KSOBIECH Bartosz Z/0530/20 2022 LDK!
6 f 1 48.86 ORZECHOWSKA Oliwia ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2005 U18 LB II KOWALSKI Zenon Z/2517/20 2022 LDK!
7 f 1 46.51 MAJEK Weronika KS Wisła Puławy 2005 U18 LU III DMP U20 ZDYBEL Aleksander Z/2926/18 2022 4 116
8 f 1 46.46 NOWAK Julia KKL Kielce 2006 U18 SK III DMP U20 FURMANEK Grzegorz Z/13476/21 2022 LDK! 116
9 f 1 44.81 MARCZEWSKA Wiktoria LLKS Pomorze Stargard 2005 U18 ZP III GOŁDYN Bartosz B.D. RÓŻYCZKA Marek , Z/4534/19 , 2022 LDK!
10 f 1 44.54 ŻELAZO Zuzanna AZS UMCS Lublin 2006 U18 LU III DMP U20 KOZŁOWSKI Robert Z/4071/19 2022 109
11 f 1 43.63 POCHOWSKA Lena CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2005 U18 KP III JUSZCZAK Stanisław Z/4101/22 2022
12 f 1 40.49 WOLNA Jagoda UKS Achilles Leszno 2006 U18 WP IV GÓRSKA Hanna Z/2006/20 2022 LDK!
Oszczep (500) K
1 1 e 1 45.33 JAWORSKA Gabriela WKS Wawel Kraków 2005 U18 MA II DMP U20 MICHNIAK Jan Z/4243/19 2022 132
2 2 e 1 43.79 DERKACH Viktoriia MKL Szczecin 2005 U18 ZP II DMP U20 CHMIELEWSKI Krzysztof Z/3481/19 2022 126
3 4 e 1 42.89 STACHYRA Justyna WKS Wawel Kraków 2006 U18 MA II DMP U20 MICHNIAK Jan Z/5237/19 2022 122
4 5 e 1 41.54 KOSIOREK Wiktoria UKS Olimp Duszniki 2005 U18 WP III PLUCIŃSKI Krzysztof Z/3932/17 2022 BEZ
5 6 e 1 40.17 KOŁODZIEJSKA Patrycja LKS Lubawa 2006 U18 WN III KOŁODZIEJSKI Leszek KOŁODZIEJSKI Leszek , Z/3072/19 , 2022 LDK!
6 11 e 1 35.95 CZERNIAK Antonina MKS Osa Zgorzelec 2005 U18 DS IV WOCHNA Robert Z/0436/19 2022 LDK!
7 13 e 1 33.92 KUŚ Konstancja MKS-MOS Katowice 2005 U18 SL IV BONK Stanisław Z/1948/19 2022
8 16 e 1 33.01 SOBOLEWSKA Natalia KS AZS AWF Warszawa 2005 U18 MZ IV KRAWCZYK Michał Z/0372/22 2022
9 17 e 1 32.97 ADAMCZYK Martyna KS Polonia Pasłęk 2006 U18 WN IV BORYSEWICZ Piotr Z/2333/19 2022 BEZ
10 18 e 1 32.44 KUBIŃSKA Oliwia WKS Wawel Kraków 2005 U18 MA IV DMP U20 MICHNIAK Jan Z/2524/18 2022 LDK! 82
11 19 e 1 32.28 KWOKA Martyna WKS Wawel Kraków 2005 U18 MA IV DMP U20 MICHNIAK Jan Z/0377/20 2022 81
12 22 e 1 28.38 SEPKO Weronika UKS Czwórka Białystok 2006 U18 PD -- B.D. WOJSZKO Krzysztof , Z/3874/21 , 2022 LDK!
  e 1 NM CHREN Oliwia UKS Czwórka Białystok 2005 U18 PD -- MYDLARZ Adrian WOJSZKO Krzysztof , Z/1372/20 , 2022 LDK!
1 3 e 2 43.40 BANASIEWICZ Magdalena UKS Sokół Węgorzewo 2005 U18 WN II PALUCH Krystian PALUCH Krystian Z/0203/20 2022 LDK!
2 7 e 2 40.16 KATA Magdalena TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2006 U18 LU III B.D. GDAŃSKA Małgorzata WAWRZUSISZYN Tomasz , Z/0430/20 , 2022 LDK!
3 8 e 2 38.86 MICHALAK Karolina AML Słupsk 2006 U18 PM III DMP U20 WITEK Mirosław B.D. Z/0019/18 2022 5 LDK! 105
4 9 e 2 37.94 GŁADIKOWSKA Melisa AML Słupsk 2006 U18 PM III B.D. WITEK Mirosław , Z/4972/18 , 2022 BEZ LDK!
5 10 e 2 36.55 KOŁODZIEJCZAK Patrycja LUKS Start Nakło 2006 U18 KP IV JANKOWSKI Marcin JANKOWSKI Marcin Z/5672/19 2022 BEZ LDK!
6 12 e 2 35.92 ŁYSZYK Cecylia LKS Fenix Słupsk 2006 U18 PM IV GRECKA Ewa Z/2514/20 2022
7 14 e 2 33.46 KASPRZAK-DŻYBERTI Dominika LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle 2005 U18 OP IV DOMIN Adam Z/2637/20 2022 LDK!
8 15 e 2 33.18 NIEDZIELA Julia LKS Lubawa 2006 U18 WN IV KOŁODZIEJSKI Leszek KOŁODZIEJSKI Leszek , Z/3069/19 , 2022 BEZ LDK!
9 20 e 2 29.81 MIERZEJEWSKA Zuzanna LKS Lubusz Słubice 2005 U18 LB -- HOROSZKIEWICZ Łukasz Z/4077/19 2022
10 21 e 2 28.80 RUSZEL Maja CKS Budowlani Częstochowa 2006 U18 SL -- DMP U20 MICHALSKA Alicja Z/0936/20 2022 BEZ LDK! 70
11 23 e 2 27.73 SZWED Louise Michell AZS-AWFiS Gdańsk 2005 U18 PM -- WALCZAK Leszek Z/1805/20 2022
1 f 1 49.21 BANASIEWICZ Magdalena UKS Sokół Węgorzewo 2005 U18 WN I PALUCH Krystian PALUCH Krystian Z/0203/20 2022 LDK!
2 f 1 45.95 JAWORSKA Gabriela WKS Wawel Kraków 2005 U18 MA II DMP U20 MICHNIAK Jan Z/4243/19 2022 135
3 f 1 44.03 DERKACH Viktoriia MKL Szczecin 2005 U18 ZP II DMP U20 CHMIELEWSKI Krzysztof Z/3481/19 2022 127
4 f 1 41.73 KATA Magdalena TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2006 U18 LU III B.D. GDAŃSKA Małgorzata WAWRZUSISZYN Tomasz , Z/0430/20 , 2022 LDK!
5 f 1 41.59 KOSIOREK Wiktoria UKS Olimp Duszniki 2005 U18 WP III PLUCIŃSKI Krzysztof Z/3932/17 2022 BEZ
6 f 1 41.47 ŁYSZYK Cecylia LKS Fenix Słupsk 2006 U18 PM III GRECKA Ewa Z/2514/20 2022
7 f 1 40.56 MICHALAK Karolina AML Słupsk 2006 U18 PM III DMP U20 WITEK Mirosław B.D. Z/0019/18 2022 5 LDK! 112
8 f 1 40.26 STACHYRA Justyna WKS Wawel Kraków 2006 U18 MA III DMP U20 MICHNIAK Jan Z/5237/19 2022 111
9 f 1 38.06 KOŁODZIEJSKA Patrycja LKS Lubawa 2006 U18 WN III KOŁODZIEJSKI Leszek KOŁODZIEJSKI Leszek , Z/3072/19 , 2022 LDK!
10 f 1 37.64 GŁADIKOWSKA Melisa AML Słupsk 2006 U18 PM III B.D. WITEK Mirosław , Z/4972/18 , 2022 BEZ LDK!
11 f 1 36.50 KOŁODZIEJCZAK Patrycja LUKS Start Nakło 2006 U18 KP IV JANKOWSKI Marcin JANKOWSKI Marcin Z/5672/19 2022 BEZ LDK!
12 f 1 36.50 CZERNIAK Antonina MKS Osa Zgorzelec 2005 U18 DS IV WOCHNA Robert Z/0436/19 2022 LDK!
1 1 w 1 39.45 WYDRA Sofia KKL Stal Stalowa Wola 2006 U18 PK III ANIOŁ Stanisław Z/3221/20 2022 LDK! 657
2 2 w 1 39.10 LACH Alicja AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2006 U18 OP III DMP U20 LACH Magdalena Z/0206/19 2022 LDK! 650 106
3 3 w 1 37.55 MLAK Martyna MKS Hermes Gryfino 2006 U18 ZP III STEFAŃSKI Jacek Z/1155/20 2022 LDK! 620
4 4 w 1 35.90 BIELAK Amelia MUKS Płock 2005 U18 MZ IV DOBRZENIAK Jarosław Z/4992/19 2022 LDK! 589
5 5 w 1 34.33 RARÓG Aleksandra AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2005 U18 OP IV MARCINÓW Ryszard Z/0851/20 2022 LDK! 559
6 6 w 1 32.77 NAWROT Paulina MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2006 U18 SL IV ROLAK Dorota Z/0918/18 2022 4 LDK! 529
7 7 w 1 32.34 ĆWIKLIŃSKA Natalia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2005 U18 KP IV B.D. KOHUTEK Artur , Z/0179/18 , 2022 4 LDK! 521
8 8 w 1 32.23 SZELIGA Kinga MKS Osa Zgorzelec 2006 U18 DS IV KORDASIEWICZ Damian Z/0596/20 2022 LDK! 519
9 9 w 1 31.21 TULIŃSKA Julia UKS Dziewiątka Kutno 2005 U18 LD -- KUDŁA Jacek Z/4577/18 2022 BEZ 500
10 10 w 1 28.92 KRUPA Karolina KS AZS AWF Warszawa 2005 U18 MZ -- MAJ- MATUSIAK Marlena Z/2847/19 2022 456
11 11 w 1 28.92 LUBNAUER Julia UKS 55 Łódź 2005 U18 LD -- PALISZEWSKI Maciej Z/0258/18 2022 5 LDK! 456
12 12 w 1 28.69 BLOK Natalia KS AZS AWF Wrocław 2005 U18 DS -- SKRZYPACZ Adrian Z/1341/19 2022 452
13 13 w 1 28.27 MANDELA Emilia AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2005 U18 OP -- MARCINÓW Jakub MARCINÓW Ryszard , Z/1270/16 , 2022 LDK! 444
14 14 w 1 26.04 RACZKOWSKA Natalia AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2005 U18 OP -- MUSIAŁ Mirosław PLASKOTA Krzysztof , Z/4803/18 , 2022 LDK! 402
15 15 w 1 26.02 BIENIAS Nicole UKS LA Basket Warszawa 2006 U18 MZ -- ZAKRZEWSKI Dariusz Z/5435/18 2022 LDK! 401
16 16 w 1 24.62 POLKOWSKA Katarzyna KS AZS AWF Warszawa 2006 U18 MZ -- SOBIERAJ Aneta RZEPKA Marek , Z/1100/18 , 2022 LDK! 375
17 17 w 1 24.06 SIMON Zofia KS Czempion Warszawa 2006 U18 MZ -- TOPOLEWSKI Maciej Z/4416/19 2022 365
18 18 w 1 23.57 KONIECZKO Martyna MLUKS Mokasyn Płoty 2005 U18 ZP -- PRZYBYSZ Łukasz KECLER Szymon , Z/3694/20 , 2022 LDK! 355
19 19 w 1 23.42 KLESZNO Maja AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2006 U18 OP -- LACH Magdalena Z/4183/19 2022 LDK! 353
20 20 w 1 23.25 POPIELARZ Agata BOSiR Barcin 2005 U18 KP -- MORITZ Rafał LUZAK Andrzej , Z/3920/18 , 2022 BEZ LDK! 349
21 21 w 1 15.94 KWIATKOWSKA Dominika UKS LA Basket Warszawa 2005 U18 MZ -- ZAKRZEWSKI Dariusz Z/5638/18 2022 214
22 22 w 1 15.54 KWIATEK Amelia ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2006 U18 LB -- WALCZAK Piotr Z/1575/19 2022 LDK! 207
7-bój J MŁ K
  f 1 3489 KWIATKOWSKA Dominika UKS LA Basket Warszawa 2005 U18 MZ IV ZAKRZEWSKI Dariusz Z/5638/18 2022
  f 1 3640 BIENIAS Nicole UKS LA Basket Warszawa 2006 U18 MZ III ZAKRZEWSKI Dariusz Z/5435/18 2022 LDK!
  f 1 3958 BIELAK Amelia MUKS Płock 2005 U18 MZ III DOBRZENIAK Jarosław Z/4992/19 2022 LDK!
  f 1 4632 KLESZNO Maja AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2006 U18 OP I LACH Magdalena Z/4183/19 2022 LDK!
  f 1 4874 RARÓG Aleksandra AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2005 U18 OP I MARCINÓW Ryszard Z/0851/20 2022 LDK!
1 f 1 4958 NAWROT Paulina MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2006 U18 SL I ROLAK Dorota Z/0918/18 2022 4 LDK!
2 f 1 4885 RARÓG Aleksandra AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2005 U18 OP +9.9 I MARCINÓW Ryszard Z/0851/20 2022 LDK!
3 f 1 4647 KLESZNO Maja AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2006 U18 OP +9.9 I LACH Magdalena Z/4183/19 2022 LDK!
4 f 1 4581 MLAK Martyna MKS Hermes Gryfino 2006 U18 ZP +9.9 I STEFAŃSKI Jacek Z/1155/20 2022 LDK!
5 f 1 4468 RACZKOWSKA Natalia AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2005 U18 OP +9.9 II MUSIAŁ Mirosław PLASKOTA Krzysztof , Z/4803/18 , 2022 LDK!
6 f 1 4467 MANDELA Emilia AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2005 U18 OP II MARCINÓW Jakub MARCINÓW Ryszard , Z/1270/16 , 2022 LDK!
7 f 1 4466 LUBNAUER Julia UKS 55 Łódź 2005 U18 LD +9.9 II PALISZEWSKI Maciej Z/0258/18 2022 5 LDK!
8 f 1 4453 WYDRA Sofia KKL Stal Stalowa Wola 2006 U18 PK II ANIOŁ Stanisław Z/3221/20 2022 LDK!
9 f 1 4316 LACH Alicja AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2006 U18 OP II LACH Magdalena Z/0206/19 2022 LDK!
10 f 1 4157 ĆWIKLIŃSKA Natalia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2005 U18 KP +9.9 III B.D. KOHUTEK Artur , Z/0179/18 , 2022 4 LDK!
11 f 1 4040 BLOK Natalia KS AZS AWF Wrocław 2005 U18 DS +9.9 III SKRZYPACZ Adrian Z/1341/19 2022
12 f 1 3989 BIELAK Amelia MUKS Płock 2005 U18 MZ +9.9 III DOBRZENIAK Jarosław Z/4992/19 2022 LDK!
13 f 1 3960 TULIŃSKA Julia UKS Dziewiątka Kutno 2005 U18 LD III KUDŁA Jacek Z/4577/18 2022 BEZ
14 f 1 3924 KONIECZKO Martyna MLUKS Mokasyn Płoty 2005 U18 ZP III PRZYBYSZ Łukasz KECLER Szymon , Z/3694/20 , 2022 LDK!
15 f 1 3873 SIMON Zofia KS Czempion Warszawa 2006 U18 MZ III TOPOLEWSKI Maciej Z/4416/19 2022
16 f 1 3777 KRUPA Karolina KS AZS AWF Warszawa 2005 U18 MZ III MAJ- MATUSIAK Marlena Z/2847/19 2022
17 f 1 3648 BIENIAS Nicole UKS LA Basket Warszawa 2006 U18 MZ +9.9 III ZAKRZEWSKI Dariusz Z/5435/18 2022 LDK!
18 f 1 3597 KWIATEK Amelia ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2006 U18 LB +9.9 IV WALCZAK Piotr Z/1575/19 2022 LDK!
19 f 1 3537 KWIATKOWSKA Dominika UKS LA Basket Warszawa 2005 U18 MZ +9.9 IV ZAKRZEWSKI Dariusz Z/5638/18 2022
20 f 1 3463 POPIELARZ Agata BOSiR Barcin 2005 U18 KP +9.9 IV MORITZ Rafał LUZAK Andrzej , Z/3920/18 , 2022 BEZ LDK!
21 f 1 3452 SZELIGA Kinga MKS Osa Zgorzelec 2006 U18 DS +9.9 IV KORDASIEWICZ Damian Z/0596/20 2022 LDK!
22 f 1 3382 POLKOWSKA Katarzyna KS AZS AWF Warszawa 2006 U18 MZ +9.9 IV SOBIERAJ Aneta RZEPKA Marek , Z/1100/18 , 2022 LDK!
  f 1 DNF NOBIK Julia MKS Juvenia Puszczykowo 2005 U18 WP -- JAGACIAK Jarosław Z/0286/20 2022 LDK!
Chód 5 km K
1 1 s 1 24:58.42 TOMASZEWSKA Paulina UKS 12 Kalisz 2006 U18 WP II WIŚNIEWSKI Paweł Z/0162/20 2022 LDK!
2 2 s 1 25:44.39 ZADRĄG Małgorzata OKS Skra Warszawa 2005 U18 MZ II DMP U20 PAWŁOWSKA Maria Z/3466/18 2022 BEZ LDK! 133
3 3 s 1 25:53.30 KOKOSZKA Karolina WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 2005 U18 MA II ZAGRODZKI Marcin Z/3058/18 2022 BEZ LDK!
4 4 s 1 26:13.05 WIŚNIEWSKA Emilia UKS 12 Kalisz 2005 U18 WP II WIŚNIEWSKI Paweł Z/1053/18 2022 3 LDK!
5 5 s 1 26:47.72 LUCHCIŃSKA Martyna MKS Hermes Gryfino 2005 U18 ZP II PODLEŚNY Jan BORATYŃSKA Dorota Z/5155/18 2022 LDK!
6 6 s 1 27:53.28 CICHOSZ Maria SSMKS Parasol Wrocław 2005 U18 DS III GOLEC Dominik Z/0094/19 2022 LDK!
7 7 s 1 28:30.58 SZYDŁOWSKA Natalia STS Pomerania Szczecinek 2006 U18 ZP III JUNIEWICZ Andrzej Z/13082/21 2022 LDK!
8 8 s 1 28:35.49 ŁUC Ola MKS Stal Nowa Dęba 2006 U18 PK III ZIĘBA Julian Z/1510/20 2022 LDK!
9 9 s 1 28:50.16 SMOŁUCH Alicja MKS Hermes Gryfino 2006 U18 ZP III PODLEŚNY Jan BORATYŃSKA Dorota Z/0110/20 2022 LDK!
10 10 s 1 28:51.25 WOJTCZAK Paulina LKS Vectra Włocławek 2005 U18 KP III DMP U20 DOBROSIELSKA Martyna Z/5200/18 2022 BEZ LDK! 102
11 11 s 1 29:58.10 KAWICKA Milena MKS Hermes Gryfino 2006 U18 ZP III PODLEŚNY Jan Z/4160/20 2022 LDK!
12 12 s 1 30:17.45 GÓRNICKA Karolina MKS Bank BS Płońsk 2005 U18 MZ III WIŚNIEWSKI Zbigniew Z/2000/19 2022 LDK!
13 13 s 1 30:23.61 KAMIŃSKA Laura UKS Herkules Sulejówek 2006 U18 MZ III CZYŻ Maciej Z/0544/20 2022 LDK!
14 14 s 1 30:24.75 ŁAŚ Sylwia MKS Czechowice-Dziedzice 2006 U18 SL III DMP U20 KOBĘDZA Jan Z/2472/20 2022 LDK! 88
15 15 s 1 31:53.21 SZPARA Martyna MKS Czechowice-Dziedzice 2005 U18 SL IV DMP U20 KOBĘDZA Jan Z/1517/19 2022 LDK! 75
16 16 s 1 34:28.26 JANECZEK Amelia WLKS Nowe Iganie 2005 U18 MZ -- GOŁAWSKI Janusz Z/4555/19 2022
17 17 s 1 37:26.86 KUCHAREK Ewa WLKS Nowe Iganie 2006 U18 MZ -- GOŁAWSKI Janusz Z/3620/20 2022 LDK!
  s 1 DQ ŚLEDZIŃSKA Martyna UKS Przełaj Żerków 2006 U18 WP -- BIERŁA Władysław Z/2816/18 2022 BEZ
  s 1 DQ KOCAJ Anna MKS Unia Hrubieszów 2006 U18 LU -- KAMIEŃ Mirosław Z/2736/22 2022
100 m M
1 3 e 1 10.74 GORZKOWICZ Michał WKS Wawel Kraków 2005 U18 MA +0.9 I CZYŻ Radosław Z/5432/18 2022 4 LDK!
2 4 e 1 10.85 LIBURA Sebastian MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2006 U18 SL +0.9 I DMP U20 ROLAK Dorota Z/0979/18 2022 LDK! 147
3 6 e 1 10.92 SZYMAŃSKI Daniel UMLKS Pegaz Opoczno 2005 U18 LD +0.9 II GRABOLUS Marek Z/1022/19 2022 LDK!
4 9 e 1 11.00 KPORHOTOR Derrick CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2006 U18 KP +0.9 II DMP U20 LEWANDOWSKI Jacek Z/5473/19 2022 LDK! 138
5 14 e 1 11.05 KRAWIEC Bartosz PZS Gontyniec Chodzież 2006 U18 WP +0.9 II CHWAŁEK Jarosław Z/5065/19 2022 LDK!
6 20 e 1 11.26 BRYŁA Hubert LKS Stal Mielec 2005 U18 PK +0.9 II TORBA Tomasz Z/2948/21 2022
7 21 e 1 11.40 STĘPIEŃ Mateusz NKS Nowe Miasto Lubawskie 2005 U18 WN +0.9 III B.D. Z/0132/19 2022
1 2 e 2 10.70 BAJRASZEWSKI Tomasz LKS Vectra Włocławek 2006 U18 KP +1.7 I DMP U20 ZIÓŁKOWSKI Marek ZIÓŁKOWSKI Marek Z/0568/18 2022 BEZ LDK! 157
2 5 e 2 10.90 LACH Radosław MKL Toruń 2006 U18 KP +1.7 I BUTKIEWICZ Jacek Z/3189/20 2022 BEZ LDK!
3 7 e 2 10.97 WRÓBEL Paweł LUKS Orkan Września 2005 U18 WP +1.7 II PAWLAK Przemysław Z/4795/19 2022
4 9 e 2 11.00 LIBURA Jakub MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2006 U18 SL +1.7 II DMP U20 ROLAK Dorota Z/0978/18 2022 LDK! 138
5 11 e 2 11.02 SZAKOŁA Jakub MLKS Agros Żary 2006 U18 LB +1.7 II WISZ Dariusz WISZ Mateusz Z/5632/19 2022 LDK!
6 13 e 2 11.04 KOŚCIELNIAK Jakub KKB MOSiR Krosno 2006 U18 PK +1.7 II SOCHA Tomasz Z/13008/21 2022
7 18 e 2 11.17 KOCHMAŃSKI Mateusz CWKS Resovia Rzeszów 2005 U18 PK +1.7 II TITTINGER Katarzyna MAZUR Janusz , Z/2671/18 , 2022 4 LDK!
1 1 e 3 10.58 ZAKRZEWSKI Marek AML Słupsk 2005 U18 PM +0.2 M CZUBAK Tomasz CZUBAK Tomasz , Z/2543/18 , 2022 4 LDK!
2 8 e 3 10.98 SIERPNIEWSKI Igor KS Wda Świecie 2005 U18 KP +0.2 II WAWRZYNIAK Paweł Z/5614/18 2022 LDK!
3 12 e 3 11.03 BŁASZCZYK Jakub MKL Szczecin 2005 U18 ZP +0.2 II MILEWICZ Magda IWIŃSKI Jerzy , Z/5011/19 , 2022 LDK!
4 15 e 3 11.08 BUCZYŃSKI Kacper MKS Bank BS Płońsk 2006 U18 MZ +0.2 II WIŚNIEWSKI Zbigniew Z/2001/19 2022 LDK!
5 16 e 3 11.15 JOPEK Michał KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2005 U18 WP +0.2 II WALCZAK Michał Z/3104/19 2022 LDK!
6 17 e 3 11.16 LEPIONKA Adrian KS Agros Zamość 2006 U18 LU +0.2 II DMP U20 GDAŃSKA Małgorzata GDAŃSKI Andrzej , Z/0121/20 , 2022 LDK! 129
7 19 e 3 11.17 AUGUSTYN Michał LKS Stal Mielec 2006 U18 PK +0.2 II ŻĄDŁO Jacek Z/0873/20 2022 LDK!
8 22 e 3 11.47 MAC Szymon MLKS Agros Żary 2005 U18 LB +0.2 III WISZ Dariusz Z/3656/19 2022 LDK!
1 f 1 10.37 ZAKRZEWSKI Marek AML Słupsk 2005 U18 PM +1.5 M CZUBAK Tomasz CZUBAK Tomasz , Z/2543/18 , 2022 4 LDK!
2 f 1 10.64 GORZKOWICZ Michał WKS Wawel Kraków 2005 U18 MA +1.5 M CZYŻ Radosław Z/5432/18 2022 4 LDK!
3 f 1 10.74 BAJRASZEWSKI Tomasz LKS Vectra Włocławek 2006 U18 KP +1.5 I DMP U20 ZIÓŁKOWSKI Marek ZIÓŁKOWSKI Marek Z/0568/18 2022 BEZ LDK! 154
4 f 1 10.85 LIBURA Sebastian MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2006 U18 SL +1.5 I DMP U20 ROLAK Dorota Z/0979/18 2022 LDK! 147
5 f 1 10.95 LACH Radosław MKL Toruń 2006 U18 KP +1.5 II BUTKIEWICZ Jacek Z/3189/20 2022 BEZ LDK!
6 f 1 10.95 WRÓBEL Paweł LUKS Orkan Września 2005 U18 WP +1.5 II PAWLAK Przemysław Z/4795/19 2022
7 f 1 10.97 SZYMAŃSKI Daniel UMLKS Pegaz Opoczno 2005 U18 LD +1.5 II GRABOLUS Marek Z/1022/19 2022 LDK!
8 f 1 11.12 SIERPNIEWSKI Igor KS Wda Świecie 2005 U18 KP +1.5 II WAWRZYNIAK Paweł Z/5614/18 2022 LDK!
1 f 2 10.90 SZAKOŁA Jakub MLKS Agros Żary 2006 U18 LB +1.0 I WISZ Dariusz WISZ Mateusz Z/5632/19 2022 LDK!
2 f 2 10.94 JOPEK Michał KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2005 U18 WP +1.0 II WALCZAK Michał Z/3104/19 2022 LDK!
3 f 2 10.96 BŁASZCZYK Jakub MKL Szczecin 2005 U18 ZP +1.0 II MILEWICZ Magda IWIŃSKI Jerzy , Z/5011/19 , 2022 LDK!
4 f 2 10.99 BUCZYŃSKI Kacper MKS Bank BS Płońsk 2006 U18 MZ +1.0 II WIŚNIEWSKI Zbigniew Z/2001/19 2022 LDK!
5 f 2 10.99 LIBURA Jakub MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2006 U18 SL +1.0 II DMP U20 ROLAK Dorota Z/0978/18 2022 LDK! 139
6 f 2 11.08 KPORHOTOR Derrick CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2006 U18 KP +1.0 II DMP U20 LEWANDOWSKI Jacek Z/5473/19 2022 LDK! 134
7 f 2 11.12 KOŚCIELNIAK Jakub KKB MOSiR Krosno 2006 U18 PK +1.0 II SOCHA Tomasz Z/13008/21 2022
8 f 2 11.16 KRAWIEC Bartosz PZS Gontyniec Chodzież 2006 U18 WP +1.0 II CHWAŁEK Jarosław Z/5065/19 2022 LDK!
1 1 w 1 11.08 BUTRA Tobiasz MKS Osa Zgorzelec 2005 U18 DS +3.3 II PIASECKI Grzegorz Z/3035/19 2022 LDK! 843
2 2 w 1 11.46 KUCHARSKI Filip UKS Kresy Otwock 2005 U18 MZ +3.3 III ODOLIŃSKI Sebastian Z/1108/18 2022 BEZ LDK! 761
3 3 w 1 11.65 ZIĘTARSKI Szymon STS Pomerania Szczecin 2005 U18 ZP +3.3 III NADARZYŃSKI Szymon Z/9294/21 2022 721
4 4 w 1 11.66 WOJCIECHOWSKI Gaurahari UKS LA Basket Warszawa 2005 U18 MZ +3.3 III BOROŃ Adam Z/4491/18 2022 BEZ LDK! 719
5 5 w 1 11.68 CZARNOCKI Piotr SKS Feniks Siedlce 2005 U18 MZ +3.3 III WYSOCKI Rafał Z/4993/19 2022 715
6 6 w 1 11.70 WODECKI Mikołaj ULKS Sprinter Zielona Góra 2005 U18 LB +3.3 III HUDYMA Grzegorz Z/1751/19 2022 BEZ 711
7 9 w 1 12.03 JENIEC Jakub UKS Czwórka Białystok 2006 U18 PD +3.3 IV WOJSZKO Krzysztof Z/10367/21 2022 645
1 7 w 2 11.74 NAWROCKI Jakub MKLA Łęczyca 2005 U18 LD +3.0 III ANDRYSIAK Mirosław Z/0087/20 2022 703
2 8 w 2 12.01 KOSMOWSKI Szymon KS AZS AWF Warszawa 2006 U18 MZ +3.0 IV RZEPKA Marek Z/3268/20 2022 LDK! 649
3 10 w 2 12.05 CHMIEL Szymon STS Pomerania Szczecin 2006 U18 ZP +3.0 IV NADARZYŃSKI Szymon Z/4239/22 2022 641
4 14 w 2 12.56 SKRZYNECKI Kacper LKLA Krokus Astromal Leszno 2006 U18 WP +3.0 -- PTAK Krzysztof Z/2938/22 2022 545
5 15 w 2 12.67 BOROWICZ Marcin STS Pomerania Szczecin 2006 U18 ZP +3.0 -- DMP U20 NADARZYŃSKI Szymon Z/3699/20 2022 LDK! 525 70
1 11 w 3 12.11 KLĘK Konrad UKS OSoT Szczecin 2006 U18 ZP +2.1 IV FERFET Marek Z/4248/20 2022 LDK! 629
2 12 w 3 12.41 KOTLARSKI Mateusz UMKS Iskra Wolsztyn 2005 U18 WP +2.1 -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/5215/18 2022 BEZ LDK! 573
3 13 w 3 12.48 SZOSTAK Mikołaj UKS OSoT Szczecin 2006 U18 ZP +2.1 -- FERFET Marek Z/10634/21 2022 LDK! 560
4 16 w 3 12.76 OWCZAREK Piotr STS Pomerania Szczecin 2005 U18 ZP +2.1 -- NADARZYŃSKI Szymon Z/4240/22 2022 509
5 17 w 3 12.96 JAROSZEWICZ Cezary STS Pomerania Szczecin 2005 U18 ZP +2.1 -- NADARZYŃSKI Szymon Z/4094/22 2022 475
6 18 w 3 13.55 NOWICKI Wiktor UKS OSoT Szczecin 2006 U18 ZP +2.1 -- FERFET Marek Z/2903/20 2022 LDK! 379
200 m M
1 1 e 1 21.02 ZAKRZEWSKI Marek AML Słupsk 2005 U18 PM +2.5 M DMP U20 CZUBAK Tomasz CZUBAK Tomasz , Z/2543/18 , 2022 4 LDK! 180
2 5 e 1 21.76 LIBURA Sebastian MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2006 U18 SL +2.5 I ROLAK Dorota Z/0979/18 2022 LDK!
3 11 e 1 22.18 BUCZYŃSKI Kacper MKS Bank BS Płońsk 2006 U18 MZ +2.5 II WIŚNIEWSKI Zbigniew Z/2001/19 2022 LDK!
4 13 e 1 22.39 SIERPNIEWSKI Igor KS Wda Świecie 2005 U18 KP +2.5 II WAWRZYNIAK Paweł Z/5614/18 2022 LDK!
5 14 e 1 22.43 SZYMAŃSKI Daniel UMLKS Pegaz Opoczno 2005 U18 LD +2.5 II GRABOLUS Marek Z/1022/19 2022 LDK!
6 19 e 1 23.11 BRYŁA Hubert LKS Stal Mielec 2005 U18 PK +2.5 III TORBA Tomasz Z/2948/21 2022
1 3 e 2 21.64 GORZKOWICZ Michał WKS Wawel Kraków 2005 U18 MA +3.0 I DMP U20 CZYŻ Radosław Z/5432/18 2022 4 LDK! 154
2 4 e 2 21.67 BAJRASZEWSKI Tomasz LKS Vectra Włocławek 2006 U18 KP +3.0 I ZIÓŁKOWSKI Marek ZIÓŁKOWSKI Marek Z/0568/18 2022 BEZ LDK!
3 9 e 2 22.07 RAK Piotr KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2006 U18 WP +3.0 II WALCZAK Michał Z/1068/18 2022 BEZ LDK!
4 10 e 2 22.11 LIBURA Jakub MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2006 U18 SL +3.0 II ROLAK Dorota Z/0978/18 2022 LDK!
5 16 e 2 22.73 WRÓBEL Wiktor LKS Orkan Ostrzeszów 2005 U18 WP +3.0 II NALEPA Marek Z/0601/22 2022 LDK!
6 17 e 2 23.00 STĘPIEŃ Mateusz NKS Nowe Miasto Lubawskie 2005 U18 WN +3.0 III B.D. Z/0132/19 2022
7 20 e 2 23.21 KPORHOTOR Derrick CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2006 U18 KP +3.0 III LEWANDOWSKI Jacek Z/5473/19 2022 LDK!
1 2 e 3 21.63 LACH Radosław MKL Toruń 2006 U18 KP +2.2 I DMP U20 BUTKIEWICZ Jacek Z/3189/20 2022 BEZ LDK! 155
2 6 e 3 21.95 LEPIONKA Adrian KS Agros Zamość 2006 U18 LU +2.2 II GDAŃSKA Małgorzata GDAŃSKI Andrzej , Z/0121/20 , 2022 LDK!
3 7 e 3 21.99 WRÓBEL Paweł LUKS Orkan Września 2005 U18 WP +2.2 II PAWLAK Przemysław Z/4795/19 2022
4 8 e 3 22.00 AUGUSTYN Michał LKS Stal Mielec 2006 U18 PK +2.2 II ŻĄDŁO Jacek Z/0873/20 2022 LDK!
5 12 e 3 22.27 KOCHMAŃSKI Mateusz CWKS Resovia Rzeszów 2005 U18 PK +2.2 II DMP U20 TITTINGER Katarzyna MAZUR Janusz , Z/2671/18 , 2022 4 LDK! 136
6 15 e 3 22.73 BŁASZCZAK Karol KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2005 U18 WP +2.2 II WALCZAK Michał Z/2369/20 2022
7 18 e 3 23.06 KRYSZPIN Maciej MUKL Brodnica 2005 U18 KP +2.2 III ROSIŃSKI Zenon Z/5583/18 2022 BEZ
8 21 e 3 23.26 SZAKOŁA Jakub MLKS Agros Żary 2006 U18 LB +2.2 III WISZ Dariusz WISZ Mateusz Z/5632/19 2022 LDK!
1 f 1 20.90 ZAKRZEWSKI Marek AML Słupsk 2005 U18 PM +0.1 M DMP U20 CZUBAK Tomasz CZUBAK Tomasz , Z/2543/18 , 2022 4 LDK! 185
2 f 1 21.63 LACH Radosław MKL Toruń 2006 U18 KP +0.1 I DMP U20 BUTKIEWICZ Jacek Z/3189/20 2022 BEZ LDK! 155
3 f 1 21.66 GORZKOWICZ Michał WKS Wawel Kraków 2005 U18 MA +0.1 I DMP U20 CZYŻ Radosław Z/5432/18 2022 4 LDK! 153
4 f 1 22.03 BAJRASZEWSKI Tomasz LKS Vectra Włocławek 2006 U18 KP +0.1 II ZIÓŁKOWSKI Marek ZIÓŁKOWSKI Marek Z/0568/18 2022 BEZ LDK!
5 f 1 22.18 LEPIONKA Adrian KS Agros Zamość 2006 U18 LU +0.1 II GDAŃSKA Małgorzata GDAŃSKI Andrzej , Z/0121/20 , 2022 LDK!
6 f 1 22.30 WRÓBEL Paweł LUKS Orkan Września 2005 U18 WP +0.1 II PAWLAK Przemysław Z/4795/19 2022
7 f 1 22.82 AUGUSTYN Michał LKS Stal Mielec 2006 U18 PK +0.1 III ŻĄDŁO Jacek Z/0873/20 2022 LDK!
  f 1 DNF LIBURA Sebastian MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2006 U18 SL +0.1 -- ROLAK Dorota Z/0979/18 2022 LDK!
1 f 2 22.32 LIBURA Jakub MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2006 U18 SL +1.4 II ROLAK Dorota Z/0978/18 2022 LDK!
2 f 2 22.32 RAK Piotr KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2006 U18 WP +1.4 II WALCZAK Michał Z/1068/18 2022 BEZ LDK!
3 f 2 22.36 SIERPNIEWSKI Igor KS Wda Świecie 2005 U18 KP +1.4 II WAWRZYNIAK Paweł Z/5614/18 2022 LDK!
4 f 2 22.36 BUCZYŃSKI Kacper MKS Bank BS Płońsk 2006 U18 MZ +1.4 II WIŚNIEWSKI Zbigniew Z/2001/19 2022 LDK!
5 f 2 22.60 SZYMAŃSKI Daniel UMLKS Pegaz Opoczno 2005 U18 LD +1.4 II GRABOLUS Marek Z/1022/19 2022 LDK!
6 f 2 22.99 BŁASZCZAK Karol KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2005 U18 WP +1.4 III WALCZAK Michał Z/2369/20 2022
7 f 2 23.17 WRÓBEL Wiktor LKS Orkan Ostrzeszów 2005 U18 WP +1.4 III NALEPA Marek Z/0601/22 2022 LDK!
  f 2 DNF KOCHMAŃSKI Mateusz CWKS Resovia Rzeszów 2005 U18 PK +1.4 -- DMP U20 TITTINGER Katarzyna MAZUR Janusz , Z/2671/18 , 2022 4 LDK!
400 m M
1 2 e 1 48.50 WÓJCIAK Adrian UMLKS Pegaz Opoczno 2005 U18 LD I GRABOLUS Marek Z/1902/21 2022 LDK!
2 6 e 1 49.29 MOUKETOU-TARAZEWICZ Filip OKS Start Otwock 2005 U18 MZ II DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/2876/19 2022 LDK!
3 10 e 1 49.95 DZIEWIĘCKI Rafał KS AZS AWF Wrocław 2006 U18 DS II SKRZYPACZ Adrian Z/2611/18 2022
4 11 e 1 50.15 GOSTOMCZYK Jan AML Słupsk 2005 U18 PM II DMP U20 CZUBAK Tomasz Z/3217/19 2022 LDK! 130
5 14 e 1 50.61 STOBIERSKI Adrian BKS Bydgoszcz 2006 U18 KP III RUDNIK Damian Z/4220/20 2022 LDK!
6 17 e 1 50.84 ŚMIETANKA Jan MKS Unia Hrubieszów 2005 U18 LU III MAGDZIAK Tomasz Z/3227/19 2022
7 20 e 1 51.33 STAŃCZUK Jan UKS Młodzik Warszawa 2005 U18 MZ III RADKE Karol Z/2016/19 2022 LDK!
8 21 e 1 51.38 KARDAHS Hubert KS AZS UWM Olsztyn 2005 U18 WN III DMP U20 LUDWICHOWSKA Bronisława Z/1476/18 2022 LDK! 116
1 1 e 2 47.98 SZARAPO Jakub MKS MOS Wrocław 2006 U18 DS I DMP U20 B.D. SKRZYPIŃSKI Jacek , Z/0473/20 , 2022 LDK! 154
2 5 e 2 49.25 GONKIEWICZ Jan GKS Start Długołęka 2005 U18 DS II DMP U20 BEDNAREK Agata BENKOWSKI Henryk , Z/5731/18 , 2022 5 LDK! 139
3 7 e 2 49.39 WIECZOREK Bartosz UKS Herkules Sulejówek 2006 U18 MZ II CZYŻ Maciej Z/1101/18 2022 5 LDK!
4 13 e 2 50.59 KOŁODZIEJSKI Oliwier AML Słupsk 2005 U18 PM III DMP U20 CZUBAK Tomasz CZUBAK Tomasz , Z/4002/18 , 2022 5 LDK! 125
5 16 e 2 50.66 PAŃKO Kacper MKS Unia Hrubieszów 2006 U18 LU III BIELECKA Marzanna MAGDZIAK Tomasz , Z/3491/19 , 2022 LDK!
6 19 e 2 51.19 KAZIMIERCZYK Mateusz KS AZS UWM Olsztyn 2006 U18 WN III DMP U20 LUDWICHOWSKA Bronisława Z/0321/22 2022 118
7 23 e 2 51.90 ROGIŃSKI Bartosz KS Prefbet-Sonarol 2006 U18 PD III KORYTKOWSKI Andrzej Z/10643/21 2022 LDK!
8 24 e 2 52.16 BIAŁAS Szymon UKS Barnim Goleniów 2005 U18 ZP III GOŁĘBIOWSKI Michał SZWARC Sławomir Z/1521/18 2022 4 LDK!
1 3 e 3 49.22 PESTKA Jakub AZS-AWF Gorzów 2005 U18 LB II PAPUGA Sebastian Z/4985/18 2022 4 LDK!
2 4 e 3 49.24 KIJEWSKI Michał UKS Sokół Węgorzewo 2005 U18 WN II PALUCH Krystian PALUCH Krystian Z/0910/19 2022 LDK!
3 8 e 3 49.57 DUDA Piotr TL Pogoń Ruda Śląska 2006 U18 SL II CZYŻ Katarzyna Z/3229/18 2022 BEZ LDK!
4 9 e 3 49.94 KASPRZYK Kacper AML Słupsk 2005 U18 PM II DMP U20 CZUBAK Tomasz CZUBAK Tomasz , Z/0016/18 , 2022 BEZ LDK! 132
5 12 e 3 50.54 CZERWIŃSKI Piotr GKS Start Długołęka 2005 U18 DS III DMP U20 BENKOWSKI Henryk Z/3763/19 2022 125
6 15 e 3 50.65 BEMBENEK Jakub KKL Stal Stalowa Wola 2006 U18 PK III BARSZCZ Mirosław Z/2422/20 2022 LDK!
7 18 e 3 51.14 ZIĄBKA Oliwier MKS Aleksandrów Łódzki 2005 U18 LD III TOMCZYK Kazimierz Z/0867/19 2022
8 22 e 3 51.74 BARRA-STRZEMIŃSKI Mario MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2005 U18 LD III WASIAK Jarosław Z/0055/19 2022 5 LDK!
1 f 1 47.88 SZARAPO Jakub MKS MOS Wrocław 2006 U18 DS I DMP U20 B.D. SKRZYPIŃSKI Jacek , Z/0473/20 , 2022 LDK! 155
2 f 1 48.24 PESTKA Jakub AZS-AWF Gorzów 2005 U18 LB I PAPUGA Sebastian Z/4985/18 2022 4 LDK!
3 f 1 48.32 WÓJCIAK Adrian UMLKS Pegaz Opoczno 2005 U18 LD I GRABOLUS Marek Z/1902/21 2022 LDK!
4 f 1 48.64 KIJEWSKI Michał UKS Sokół Węgorzewo 2005 U18 WN II PALUCH Krystian PALUCH Krystian Z/0910/19 2022 LDK!
5 f 1 49.01 MOUKETOU-TARAZEWICZ Filip OKS Start Otwock 2005 U18 MZ II DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/2876/19 2022 LDK!
6 f 1 49.47 DUDA Piotr TL Pogoń Ruda Śląska 2006 U18 SL II CZYŻ Katarzyna Z/3229/18 2022 BEZ LDK!
7 f 1 49.48 GONKIEWICZ Jan GKS Start Długołęka 2005 U18 DS II DMP U20 BEDNAREK Agata BENKOWSKI Henryk , Z/5731/18 , 2022 5 LDK! 136
8 f 1 50.18 WIECZOREK Bartosz UKS Herkules Sulejówek 2006 U18 MZ II CZYŻ Maciej Z/1101/18 2022 5 LDK!
1 f 2 49.06 DZIEWIĘCKI Rafał KS AZS AWF Wrocław 2006 U18 DS II SKRZYPACZ Adrian Z/2611/18 2022
2 f 2 49.15 GOSTOMCZYK Jan AML Słupsk 2005 U18 PM II DMP U20 CZUBAK Tomasz Z/3217/19 2022 LDK! 140
3 f 2 49.40 KASPRZYK Kacper AML Słupsk 2005 U18 PM II DMP U20 CZUBAK Tomasz CZUBAK Tomasz , Z/0016/18 , 2022 BEZ LDK! 137
4 f 2 49.98 PAŃKO Kacper MKS Unia Hrubieszów 2006 U18 LU II BIELECKA Marzanna MAGDZIAK Tomasz , Z/3491/19 , 2022 LDK!
5 f 2 50.00 BEMBENEK Jakub KKL Stal Stalowa Wola 2006 U18 PK II BARSZCZ Mirosław Z/2422/20 2022 LDK!
6 f 2 50.06 KOŁODZIEJSKI Oliwier AML Słupsk 2005 U18 PM II DMP U20 CZUBAK Tomasz CZUBAK Tomasz , Z/4002/18 , 2022 5 LDK! 130
7 f 2 50.26 CZERWIŃSKI Piotr GKS Start Długołęka 2005 U18 DS II DMP U20 BENKOWSKI Henryk Z/3763/19 2022 128
  f 2 DNF STOBIERSKI Adrian BKS Bydgoszcz 2006 U18 KP -- RUDNIK Damian Z/4220/20 2022 LDK!
1 1 w 1 50.52 WODECKI Mikołaj ULKS Sprinter Zielona Góra 2005 U18 LB III HUDYMA Grzegorz Z/1751/19 2022 BEZ 791
2 2 w 1 51.64 BUTRA Tobiasz MKS Osa Zgorzelec 2005 U18 DS III PIASECKI Grzegorz Z/3035/19 2022 LDK! 741
3 3 w 1 52.18 KUCHARSKI Filip UKS Kresy Otwock 2005 U18 MZ III ODOLIŃSKI Sebastian Z/1108/18 2022 BEZ LDK! 717
4 4 w 1 54.69 WOJCIECHOWSKI Gaurahari UKS LA Basket Warszawa 2005 U18 MZ IV BOROŃ Adam Z/4491/18 2022 BEZ LDK! 611
5 7 w 1 55.96 ZIĘTARSKI Szymon STS Pomerania Szczecin 2005 U18 ZP -- NADARZYŃSKI Szymon Z/9294/21 2022 561
6 10 w 1 58.40 JENIEC Jakub UKS Czwórka Białystok 2006 U18 PD -- WOJSZKO Krzysztof Z/10367/21 2022 469
1 5 w 2 55.35 CHMIEL Szymon STS Pomerania Szczecin 2006 U18 ZP -- NADARZYŃSKI Szymon Z/4239/22 2022 585
2 6 w 2 55.63 KOSMOWSKI Szymon KS AZS AWF Warszawa 2006 U18 MZ -- RZEPKA Marek Z/3268/20 2022 LDK! 574
3 8 w 2 56.22 NAWROCKI Jakub MKLA Łęczyca 2005 U18 LD -- ANDRYSIAK Mirosław Z/0087/20 2022 551
4 9 w 2 56.41 KLĘK Konrad UKS OSoT Szczecin 2006 U18 ZP -- FERFET Marek Z/4248/20 2022 LDK! 543
5 12 w 2 58.95 CZARNOCKI Piotr SKS Feniks Siedlce 2005 U18 MZ -- WYSOCKI Rafał Z/4993/19 2022 450
1 11 w 3 58.42 OWCZAREK Piotr STS Pomerania Szczecin 2005 U18 ZP -- NADARZYŃSKI Szymon Z/4240/22 2022 469
2 13 w 3 59.96 JAROSZEWICZ Cezary STS Pomerania Szczecin 2005 U18 ZP -- NADARZYŃSKI Szymon Z/4094/22 2022 415
3 14 w 3 60.19 SZOSTAK Mikołaj UKS OSoT Szczecin 2006 U18 ZP -- FERFET Marek Z/10634/21 2022 LDK! 407
4 15 w 3 61.66 SKRZYNECKI Kacper LKLA Krokus Astromal Leszno 2006 U18 WP -- PTAK Krzysztof Z/2938/22 2022 358
5 16 w 3 61.81 BOROWICZ Marcin STS Pomerania Szczecin 2006 U18 ZP -- NADARZYŃSKI Szymon Z/3699/20 2022 LDK! 354
6 17 w 3 62.30 NOWICKI Wiktor UKS OSoT Szczecin 2006 U18 ZP -- FERFET Marek Z/2903/20 2022 LDK! 338
800 m M
1 4 e 1 1:55.84 KISIEL Bartłomiej KS SMS Szklarska Poręba 2006 U18 DS II B.D. ROSTKOWSKA Anna , Z/13441/21 , 2022 LDK!
2 5 e 1 1:55.99 MAKIŁA Karol WKS Flota Gdynia 2005 U18 PM II SADKOWSKI Kazimierz KRÓL Krzysztof Z/2250/19 2022 LDK!
3 6 e 1 1:56.20 BUŚKO Mateusz ULKS Talex Borzytuchom 2006 U18 PM II B.D. ŚCIGAŁA Jarosław , Z/0101/20 , 2022 LDK!
4 7 e 1 1:56.31 JANICKI Maciej KS AZS UWM Olsztyn 2006 U18 WN II LUDWICHOWSKA Bronisława Z/1369/19 2022 LDK!
5 12 e 1 1:57.20 MAJEWSKI Mateusz CKS Budowlani Częstochowa 2005 U18 SL III DMP U20 RUSZEL Piotr LAMCH Czesław , Z/3376/20 , 2022 BEZ LDK! 120
6 13 e 1 1:57.44 KUBACKI Antoni SKLA Sopot 2006 U18 PM III ANDRZEJCZAK Paweł # Z/5421/19 2022 LDK!
7 15 e 1 1:58.02 CIERESZKO Alan MKS Hermes Gryfino 2006 U18 ZP III GIERASIMCZYK Anna PODLEŚNY Jan BORATYŃSKA Dorota , Z/4231/18 , 2022 LDK!
8 24 e 1 2:03.67 SZYMANSKI Oliwier MKS Aleksandrów Łódzki 2005 U18 LD IV DMP U20 TOMCZYK Kazimierz Z/0861/19 2022 89
1 8 e 2 1:56.75 PRZYBYŁA Kamil TL Athletics Jastrzębie 2005 U18 SL II DMP U20 STAŚKIEWICZ Jakub Z/5452/19 2022 122
2 10 e 2 1:56.80 GANCARZ Mikołaj LKS Żelazny Opoczno Running Team 2005 U18 LD II WOJTAREK Jacek Z/1487/20 2022 LDK!
3 11 e 2 1:56.99 TEIXEIRA Jory SKLA Sopot 2005 U18 PM II ANDRZEJCZAK Paweł Z/12994/21 2022 LDK!
4 17 e 2 1:58.93 GRYKAŁOWSKI Marek KKL Stal Stalowa Wola 2006 U18 PK III BARSZCZ Mirosław Z/2424/20 2022 LDK!
5 18 e 2 1:59.26 KLONOWSKI Andrzej KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2005 U18 MZ III CYNOWSKI Wojciech Z/3744/19 2022 LDK!
6 20 e 2 2:00.14 NOWAK Daniel ULKS Uczniak Szprotawa 2005 U18 LB III SZWARC Marcin Z/5315/18 2022 BEZ LDK!
7 21 e 2 2:01.12 CZERWONKA Miłosz MKS Agros Chełm 2005 U18 LU III DMP U20 WDOWIAK Aneta SEREJ Łukasz , Z/4237/20 , 2022 LDK! 101
8 23 e 2 2:03.25 WASILEWSKI Mateusz AZS UMCS Lublin 2005 U18 LU IV KITLIŃSKI Piotr Z/4829/19 2022
1 1 e 3 1:54.84 CHOJNOWSKI Antoni SKLA Sopot 2005 U18 PM II ANDRZEJCZAK Paweł Z/0029/19 2022 LDK!
2 2 e 3 1:55.07 WOJSZ Filip MKS Olimp Łobez 2006 U18 ZP II MIKUL Kazimierz Z/5068/19 2022
3 3 e 3 1:55.77 ŚMIERTKA Mateusz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2006 U18 KP II DMP U20 NIEBUDEK Sylwester Z/1014/19 2022 LDK! 126
4 9 e 3 1:56.78 BRUDŁO Hubert KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2006 U18 WP II DMP U20 GRZEGOROWSKA Kamila Z/4792/19 2022 122
5 14 e 3 1:57.98 BACHŁAJ Maciej AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2005 U18 OP III DMP U20 LACH Magdalena Z/0209/19 2022 LDK! 116
6 16 e 3 1:58.77 HRYNIEWICKI Łukasz KS Podlasie Białystok 2005 U18 PD III DMP U20 POŚPIECH Anna ZALEWSKI Jan , Z/4893/19 , 2022 LDK! 113
7 19 e 3 1:59.57 ŁACIAK Antoni AKL Ursynów Warszawa 2006 U18 MZ III SKORUPSKI Szymon Z/3906/19 2022
8 22 e 3 2:02.94 KLINGER Rafał UKS Tempo 5 Przemyśl 2006 U18 PK IV SUGIER Maria Z/0321/18 2022 BEZ LDK!
1 f 1 1:55.34 CHOJNOWSKI Antoni SKLA Sopot 2005 U18 PM II ANDRZEJCZAK Paweł Z/0029/19 2022 LDK!
2 f 1 1:56.50 KISIEL Bartłomiej KS SMS Szklarska Poręba 2006 U18 DS II B.D. ROSTKOWSKA Anna , Z/13441/21 , 2022 LDK!
3 f 1 1:56.75 BUŚKO Mateusz ULKS Talex Borzytuchom 2006 U18 PM II B.D. ŚCIGAŁA Jarosław , Z/0101/20 , 2022 LDK!
4 f 1 1:56.90 WOJSZ Filip MKS Olimp Łobez 2006 U18 ZP II MIKUL Kazimierz Z/5068/19 2022
5 f 1 1:57.04 GANCARZ Mikołaj LKS Żelazny Opoczno Running Team 2005 U18 LD III WOJTAREK Jacek Z/1487/20 2022 LDK!
6 f 1 1:57.08 PRZYBYŁA Kamil TL Athletics Jastrzębie 2005 U18 SL III DMP U20 STAŚKIEWICZ Jakub Z/5452/19 2022 120
7 f 1 1:57.83 MAKIŁA Karol WKS Flota Gdynia 2005 U18 PM III SADKOWSKI Kazimierz KRÓL Krzysztof Z/2250/19 2022 LDK!
8 f 1 1:58.57 ŚMIERTKA Mateusz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2006 U18 KP III DMP U20 NIEBUDEK Sylwester Z/1014/19 2022 LDK! 114
1 f 2 1:56.86 TEIXEIRA Jory SKLA Sopot 2005 U18 PM II ANDRZEJCZAK Paweł Z/12994/21 2022 LDK!
2 f 2 1:58.06 JANICKI Maciej KS AZS UWM Olsztyn 2006 U18 WN III LUDWICHOWSKA Bronisława Z/1369/19 2022 LDK!
3 f 2 1:58.27 CIERESZKO Alan MKS Hermes Gryfino 2006 U18 ZP III GIERASIMCZYK Anna PODLEŚNY Jan BORATYŃSKA Dorota , Z/4231/18 , 2022 LDK!
4 f 2 1:58.39 HRYNIEWICKI Łukasz KS Podlasie Białystok 2005 U18 PD III DMP U20 POŚPIECH Anna ZALEWSKI Jan , Z/4893/19 , 2022 LDK! 114
5 f 2 1:58.73 BRUDŁO Hubert KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2006 U18 WP III DMP U20 GRZEGOROWSKA Kamila Z/4792/19 2022 113
6 f 2 1:59.64 BACHŁAJ Maciej AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2005 U18 OP III DMP U20 LACH Magdalena Z/0209/19 2022 LDK! 109
7 f 2 2:01.76 MAJEWSKI Mateusz CKS Budowlani Częstochowa 2005 U18 SL III DMP U20 RUSZEL Piotr LAMCH Czesław , Z/3376/20 , 2022 BEZ LDK! 98
  f 2 DNF KUBACKI Antoni SKLA Sopot 2006 U18 PM -- ANDRZEJCZAK Paweł # Z/5421/19 2022 LDK!
1500 m M
1 1 s 1 4:03.02 MIŁKOWSKI Wiktor UKS 48 Warszawa 2005 U18 MZ III MIŁKOWSKI Karol Z/2183/19 2022
2 2 s 1 4:03.93 MACHULEC Jakub LKS Pszczyna 2005 U18 SL III HELBIK Marzanna Z/4565/18 2022 5 LDK!
3 3 s 1 4:06.79 JASZEWSKI Kacper UKS Olimpijczyk Skorzewo 2005 U18 PM III B.D. ZBLEWSKI Leszek , Z/0265/19 , 2022 BEZ LDK!
4 4 s 1 4:07.85 CICHOWSKI Kamil CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2006 U18 KP III DMP U20 NIEBUDEK Sylwester Z/1013/19 2022 LDK! 108
5 5 s 1 4:08.25 CZUBAK Tomasz MKS-MOSM Bytom 2006 U18 SL III DMP U20 SZCZYRK Janusz SZCZYRK Janusz , Z/0927/19 , 2022 BEZ LDK! 107
6 6 s 1 4:08.64 MOKRZYCKI Jan KS SMS Szklarska Poręba 2005 U18 DS III ROSTKOWSKA Anna ROSTKOWSKI Piotr Z/4688/18 2022 LDK!
7 7 s 1 4:10.62 ASTRACHANCEW Konrad KS AZS AWF Warszawa 2005 U18 MZ III WRONA Grzegorz Z/0271/19 2022
8 8 s 1 4:12.20 GRABSKI Antoni KB Dziesiątka Białogard 2006 U18 ZP IV B.D. Z/1770/20 2022
9 10 s 1 4:15.12 MAREKWICA Jakub MKS-MOS Katowice 2006 U18 SL IV DUDAŁA Piotr Z/1209/20 2022
10 16 s 1 4:19.20 WALICKI Adam KS Podlasie Białystok 2006 U18 PD IV DMP U20 B.D. Z/10570/21 2022 88
11 19 s 1 4:24.32 WRÓBLEWSKI Błażej AKL Ursynów Warszawa 2005 U18 MZ -- SKORUPSKI Szymon Z/0396/19 2022 BEZ
1 9 s 2 4:14.41 WOJTCZAK Mikołaj UKS 12 Kalisz 2005 U18 WP IV OLSZYNA Waldemar Z/0245/20 2022 LDK!
2 11 s 2 4:15.73 PIGIEL Jakub LUKS Hańcza Suwałki 2006 U18 PD IV JUTKIEWICZ Jarosław Z/13110/21 2022
3 12 s 2 4:16.20 CHRABĄSZCZ Piotr MKS Juvenia Puszczykowo 2005 U18 WP IV CHMIELARZ Lucyna Z/4283/20 2022
4 13 s 2 4:16.70 WOJCIECHOWSKI Mikołaj ULKS Talex Borzytuchom 2005 U18 PM IV KARNAS Kamila RADTKE Marek ŚCIGAŁA Jarosław , Z/0049/18 , 2022 BEZ LDK!
5 14 s 2 4:17.31 ŁYSIAK Szymon AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2006 U18 OP IV DMP U20 LACH Magdalena Z/1356/20 2022 LDK! 91
6 15 s 2 4:18.80 ŁUCZAK Wiktor MKS-MOSM Bytom 2006 U18 SL IV SZCZYRK Janusz Z/4086/20 2022 LDK!
7 17 s 2 4:19.43 NOWAKOWSKI Igor LKS Osuchów 2005 U18 MZ IV ZDUNEK Stanisław Z/2129/19 2022
8 18 s 2 4:22.63 POLAK Bartosz KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2005 U18 WP -- GRZEGOROWSKA Kamila Z/1825/21 2022
9 20 s 2 4:24.79 BURCHACKI Jakub UKS Przełaj Żerków 2005 U18 WP -- B.D. WYDUBA Roman # , Z/0752/18 , 2022 BEZ LDK!
10 21 s 2 4:27.49 ANDERS Damian SRS Kondycja Piaseczno 2006 U18 MZ -- PARADOWSKA Renata Z/1596/19 2022 LDK!
1 1 w 1 4:56.70 WODECKI Mikołaj ULKS Sprinter Zielona Góra 2005 U18 LB -- HUDYMA Grzegorz Z/1751/19 2022 BEZ 579
2 2 w 1 4:58.80 JAROSZEWICZ Cezary STS Pomerania Szczecin 2005 U18 ZP -- DMP U20 NADARZYŃSKI Szymon Z/4094/22 2022 567 60
3 3 w 1 5:00.32 OWCZAREK Piotr STS Pomerania Szczecin 2005 U18 ZP -- NADARZYŃSKI Szymon Z/4240/22 2022 558
4 4 w 1 5:01.28 CHMIEL Szymon STS Pomerania Szczecin 2006 U18 ZP -- NADARZYŃSKI Szymon Z/4239/22 2022 552
5 5 w 1 5:02.24 KUCHARSKI Filip UKS Kresy Otwock 2005 U18 MZ -- ODOLIŃSKI Sebastian Z/1108/18 2022 BEZ LDK! 547
6 6 w 1 5:03.18 WOJCIECHOWSKI Gaurahari UKS LA Basket Warszawa 2005 U18 MZ -- BOROŃ Adam Z/4491/18 2022 BEZ LDK! 542
7 7 w 1 5:03.26 KLĘK Konrad UKS OSoT Szczecin 2006 U18 ZP -- FERFET Marek Z/4248/20 2022 LDK! 541
8 8 w 1 5:10.61 BUTRA Tobiasz MKS Osa Zgorzelec 2005 U18 DS -- PIASECKI Grzegorz Z/3035/19 2022 LDK! 500
9 9 w 1 5:19.73 KOSMOWSKI Szymon KS AZS AWF Warszawa 2006 U18 MZ -- RZEPKA Marek Z/3268/20 2022 LDK! 451
10 10 w 1 5:32.15 JENIEC Jakub UKS Czwórka Białystok 2006 U18 PD -- WOJSZKO Krzysztof Z/10367/21 2022 389
11 11 w 1 5:34.95 SZOSTAK Mikołaj UKS OSoT Szczecin 2006 U18 ZP -- FERFET Marek Z/10634/21 2022 LDK! 375
12 12 w 1 5:39.65 NOWICKI Wiktor UKS OSoT Szczecin 2006 U18 ZP -- FERFET Marek Z/2903/20 2022 LDK! 353
13 13 w 1 5:40.67 CZARNOCKI Piotr SKS Feniks Siedlce 2005 U18 MZ -- WYSOCKI Rafał Z/4993/19 2022 348
14 14 w 1 5:41.08 ZIĘTARSKI Szymon STS Pomerania Szczecin 2005 U18 ZP -- NADARZYŃSKI Szymon Z/9294/21 2022 346
15 15 w 1 5:44.42 BOROWICZ Marcin STS Pomerania Szczecin 2006 U18 ZP -- NADARZYŃSKI Szymon Z/3699/20 2022 LDK! 331
16 16 w 1 6:15.10 SKRZYNECKI Kacper LKLA Krokus Astromal Leszno 2006 U18 WP -- PTAK Krzysztof Z/2938/22 2022 206
  w 1 DNF NAWROCKI Jakub MKLA Łęczyca 2005 U18 LD -- ANDRYSIAK Mirosław Z/0087/20 2022 0
3000 m M
1 1 s 1 8:45.92 ZAWIŚLAK Maksymilian LKS Omega Kleszczów 2005 U18 LD III URBANIAK Mateusz Z/2812/20 2022
2 2 s 1 8:48.41 ABRAMCZYK Jakub RLTL Optima Radom 2006 U18 MZ III DMP U20 BŁASIŃSKI Artur Z/9141/21 2022 LDK! 121
3 3 s 1 8:48.42 MIREK Michał MKS Osa Zgorzelec 2005 U18 DS III KORDASIEWICZ Damian Z/14757/21 2022
4 4 s 1 8:48.74 ARMUŁA Karol Kraków Athletics Team 2005 U18 MA III SOBCZYK Grzegorz Z/3526/20 2022
5 5 s 1 8:57.90 KOZŁOWSKI Wojciech LKS Orkan Ostrzeszów 2005 U18 WP III NALEPA Marek Z/1829/19 2022 LDK!
6 6 s 1 8:59.50 SUCHORA Cezary LKS Sana Kościan 2005 U18 WP III TALIKADZE Roman Z/1765/20 2022
7 7 s 1 9:06.26 LACHOWSKI Maciej KS Sprint Bielsko-Biała 2005 U18 SL III RUŚNIAK Stefan Z/2994/18 2022 5 LDK!
8 8 s 1 9:06.67 JANTA Maciej ULKS Talex Borzytuchom 2005 U18 PM III ŚCIGAŁA Jarosław Z/0329/20 2022 LDK!
9 9 s 1 9:10.97 MALUŚKI Tomasz OKL Oborniki 2005 U18 WP III NOWICKI Sebastian Z/11729/21 2022
10 10 s 1 9:11.59 HRYNISZYN Kacper KS AZS AWF Warszawa 2006 U18 MZ III WRONA Grzegorz Z/13070/21 2022
11 11 s 1 9:22.29 HAUPT Maciej OŚ AZS Poznań 2005 U18 WP IV GRENDA Jan Z/5207/18 2022 BEZ
12 12 s 1 9:23.10 KUSZ Marcin LKS Znicz Biłgoraj 2006 U18 LU IV BERNAŚ Dorota JAMROZ Mieczysław , Z/0229/20 , 2022 LDK!
13 13 s 1 9:26.40 WAWROWSKI Dominik UKS Olimpia Zabrze 2005 U18 SL IV MATACZYŃSKI Grzegorz Z/1548/20 2022
14 14 s 1 9:30.61 GORWA Hubert UKS Achilles Leszno 2005 U18 WP IV ZDONEK Filip Z/6132/21 2022
15 15 s 1 9:37.15 MARZYŃSKI Paweł MKL Jarocin 2005 U18 WP IV KRUCHOWSKA-WOJCIESZAK Patrycja Z/3061/20 2022 LDK!
16 16 s 1 9:41.34 SKRZYPCZAK Jakub UKS Jedynka Gostyń 2006 U18 WP IV B.D. Z/1505/20 2022
17 17 s 1 9:51.02 PETROSYAN Artur LKS Żelazny Opoczno Running Team 2005 U18 LD IV WOJTAREK Jacek Z/1488/20 2022 LDK!
18 18 s 1 9:52.66 PASOWICZ Miłosz KS Sprint Bielsko-Biała 2005 U18 SL IV DMP U20 LACHOWSKA Magdalena Z/3249/20 2022 91
19 19 s 1 9:56.06 GÓRECKI Kuba MKL Tlen Mogilno 2005 U18 KP IV KRASICKI Adam Z/7068/21 2022 LDK!
20 20 s 1 9:57.77 FĄFERKO Kamil UKS Olimpijczyk Skorzewo 2005 U18 PM IV ZBLEWSKI Leszek Z/1669/19 2022 LDK!
21 21 s 1 10:03.10 SEMPER Jan MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2005 U18 SL IV MALARZ Beata PASZTA Wiesław , Z/3733/18 , 2022 BEZ LDK!
  s 1 DNF WOJTAŚ Jakub KKL Rodło Kwidzyn 2005 U18 PM -- MARGULEWICZ Wojciech Z/4222/20 2022 LDK!
110 m pł J MŁ M
1 1 e 1 14.21 WOŹNIAK Hubert MKLA Łęczyca 2005 U18 LD +1.4 II DMP U20 KUBIAK Robert # Z/0086/20 2022 147
2 3 e 1 14.61 ANDRZEJCZAK Ignacy UKS Vis Skierniewice 2006 U18 LD +1.4 II KORWEK Joanna Z/0410/19 2022 BEZ LDK!
3 10 e 1 15.21 CHMIELEWSKI Kacper MKS Unia Hrubieszów 2005 U18 LU +1.4 III MAGDZIAK Tomasz Z/4054/19 2022
4 11 e 1 15.25 STENKA Kamil MLKS Nadwiślanin Chełmno 2005 U18 KP +1.4 III DMP U20 KENSIK Jan Z/3453/19 2022 LDK! 123
5 13 e 1 15.70 POPOWSKI Piotr KS Podlasie Białystok 2005 U18 PD +1.4 III DMP U20 SUPROŃ Jarosław SUPROŃ Jarosław Z/0451/19 2022 LDK! 112
6 17 e 1 16.32 JANK Adam KL Gdynia 2006 U18 PM +1.4 IV B.D. KLIMASZEWSKA Bogusława , Z/0609/19 , 2022 BEZ
7 20 e 1 16.54 BEMBNISTA Adam PLKS Gwda Piła 2006 U18 WP +1.4 -- KRZEWIŃSKI Ignacy Z/1791/22 2022
  e 1 DQ ZIEMBA Kacper KS AZS AWF Kraków 2006 U18 MA +1.4 -- DMP U20 MUNIAK Michał ŚLUSARCZYK Ewa , Z/3040/19 , 2022 LDK!
1 5 e 2 14.91 DOBROWOLSKI Marcel UKS Gepard Warszawa 2005 U18 MZ +1.4 II RĄCZKA Paweł Z/2900/19 2022 LDK!
2 6 e 2 14.91 KORZENIOWSKI Krzysztof TS Wieliczanka Wieliczka 2006 U18 MA +1.4 II SIEMIEŃSKA Barbara GIZA Karolina , Z/3285/19 , 2022 BEZ LDK!
3 7 e 2 14.95 RABURSKI Maciej MLKS Echo Twardogóra 2005 U18 DS +1.4 II OLSZAŃSKI Paweł Z/2960/19 2022 LDK!
4 9 e 2 15.20 PIETRASZKO Szymon KS Podlasie Białystok 2005 U18 PD +1.4 III DMP U20 SUPROŃ Jarosław Z/4613/19 2022 125
5 14 e 2 15.91 GAFFKE Bruno KL Gdynia 2005 U18 PM +1.4 IV KLIMASZEWSKA Bogusława B.D. Z/0681/19 2022
6 15 e 2 15.97 GOŁĘBIOWSKI Jan UKS Vis Skierniewice 2005 U18 LD +1.4 IV BARSKA Jolanta Z/0426/18 2022 BEZ LDK!
7 18 e 2 16.36 MELER Mateusz LUKS Orkan Września 2006 U18 WP +1.4 IV PAWLAK Przemysław Z/0915/20 2022
  e 2 DNF ODOLIŃSKI Szymon UKS Kresy Otwock 2005 U18 MZ +1.4 -- ODOLIŃSKI Sebastian Z/1111/18 2022 BEZ LDK!
1 2 e 3 14.21 ZACHARA Jakub MULKS Juvenia Głuchołazy 2006 U18 OP +1.9 II PIERÓG Paweł Z/1398/18 2022 BEZ LDK!
2 4 e 3 14.78 ŻACZKIEWICZ Bartosz UKS Vis Skierniewice 2006 U18 LD +1.9 II BARSKA Jolanta Z/3580/20 2022 LDK!
3 8 e 3 14.96 NOWICKI Filip UKS Vis Skierniewice 2006 U18 LD +1.9 II BARSKA Jolanta Z/0408/19 2022 LDK!
4 12 e 3 15.62 SYTA Mikołaj MKS Pilica Białobrzegi 2005 U18 MZ +1.9 III WIECZOREK Konstanty Z/1262/20 2022
5 16 e 3 16.28 ARNDT Marek UKS Przełaj Żerków 2006 U18 WP +1.9 IV BIERŁA Dawid Z/0094/20 2022
6 19 e 3 16.52 KLUCZNY Alan CKS Budowlani Częstochowa 2006 U18 SL +1.9 -- DMP U20 MICHALSKA Alicja MICHALSKA Alicja Z/4597/19 2022 BEZ LDK! 86
  e 3 DNF TOMYS Jakub UMKS Iskra Wolsztyn 2005 U18 WP +1.9 -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/3120/19 2022 LDK!
  21 e 3 DQ KWIATKOWSKI Nikodem LKS Zantyr Sztum 2006 U18 PM +1.9 -- B.D. SZPALERSKI Adam , Z/1173/20 , 2022 LDK!
1 f 1 14.10 ZACHARA Jakub MULKS Juvenia Głuchołazy 2006 U18 OP +1.1 I PIERÓG Paweł Z/1398/18 2022 BEZ LDK!
2 f 1 14.14 WOŹNIAK Hubert MKLA Łęczyca 2005 U18 LD +1.1 I DMP U20 KUBIAK Robert # Z/0086/20 2022 149
3 f 1 14.89 KORZENIOWSKI Krzysztof TS Wieliczanka Wieliczka 2006 U18 MA +1.1 II SIEMIEŃSKA Barbara GIZA Karolina , Z/3285/19 , 2022 BEZ LDK!
4 f 1 14.91 RABURSKI Maciej MLKS Echo Twardogóra 2005 U18 DS +1.1 II OLSZAŃSKI Paweł Z/2960/19 2022 LDK!
5 f 1 14.92 ŻACZKIEWICZ Bartosz UKS Vis Skierniewice 2006 U18 LD +1.1 II BARSKA Jolanta Z/3580/20 2022 LDK!
6 f 1 15.04 NOWICKI Filip UKS Vis Skierniewice 2006 U18 LD +1.1 III BARSKA Jolanta Z/0408/19 2022 LDK!
  f 1 DNF ANDRZEJCZAK Ignacy UKS Vis Skierniewice 2006 U18 LD +1.1 -- KORWEK Joanna Z/0410/19 2022 BEZ LDK!
  f 1 DNF DOBROWOLSKI Marcel UKS Gepard Warszawa 2005 U18 MZ +1.1 -- RĄCZKA Paweł Z/2900/19 2022 LDK!
1 f 2 14.98 PIETRASZKO Szymon KS Podlasie Białystok 2005 U18 PD +1.3 II DMP U20 SUPROŃ Jarosław Z/4613/19 2022 130
2 f 2 15.13 CHMIELEWSKI Kacper MKS Unia Hrubieszów 2005 U18 LU