Maribor (SLO) 16.07.2022
Mecz U20 Polska-Czechy-Węgry-Słowacja-Słowenia 2022 [DMP U20]
100 m K
1 s 1 11.92 PIASZCZYŃSKA Ewa KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2004 U20 WP +1.7 I DMP U20 WALCZAK Katarzyna Z/1077/18 2022 LDK! 161
1 4 s 2 11.86 PUZIO Dorota GKS Start Długołęka 2003 U20 DS +2.5 I DMP U20 BENKOWSKI Henryk Z/0251/17 2022 2 164
1 1 s 3 11.29 NIEMCZYK Magdalena UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2003 U20 PK +3.6 MM KARKUT Bogdan ŻˇDŁO Jacek Z/0352/17 2022 2 LDK!
200 m K
1 4 s 1 24.22 DZIAMSKA Julia MKS Juvenia Puszczykowo 2003 U20 WP +1.3 I DMP U20 JAGACIAK Jarosław Z/0868/15 2022 LDK! 162
2 2 s 2 24.03 PIOTROWSKA Aleksandra KS Wda ¦wiecie 2004 U20 KP +1.9 I PLISZKA Julia Z/4615/17 2022 2 LDK!
400 m K
1 1 s 1 53.86 WOŁCZAK Aleksandra AZS-AWF Gorzów 2003 U20 LB M PAPUGA Sebastian PAPUGA Sebastian Z/0727/17 2022 LDK!
2 3 s 2 56.24 KU¬MIŃSKA Justyna MKS-SMS Victoria Racibórz 2004 U20 SL I MORKA Piotr Z/1004/18 2022 3 LDK!
800 m K
1 s 1 2:06.54 WI¦NIEWSKA Aleksandra KS SMS Szklarska Poręba 2004 U20 DS I ROSTKOWSKA Anna ROSTKOWSKI Piotr Z/4930/18 2022 LDK!
3 s 1 2:08.12 STEMPNIAK Paulina KS Energetyk Poznań 2004 U20 WP I GRENDA Jan Z/1642/18 2022 LDK!
1500 m K
3 s 1 4:33.97 WRÓBEL Wiktoria WLKS Nowe Iganie 2004 U20 MZ II CHOJECKA-LEANDRO Lidia Z/0212/18 2022 4 LDK!
6 s 1 4:42.32 JAGU¦CIK Julia RKS ŁódĽ 2003 U20 LD II DMP U20 JASZCZAK Stanisław Z/3730/17 2022 123
3000 m K
1 s 1 10:05.90 NAPIÓRKOWSKA Katarzyna LKS Maków Mazowiecki 2004 U20 MZ II ŁUNIEWSKI Grzegorz Z/5076/18 2022 3
100 m pł K
1 3 s 1 13.98 OLSZAK Maja LKS Górnik Wałbrzych 2004 U20 DS +1.5 I ULIASZ Małgorzata NOWAK Adam BANASZEK Grzegorz ULIASZ Małgorzata , Z/1799/17 , 2022 2 LDK!
2 2 s 2 13.84 SIELSKA Alicja KS Wisła Puławy 2003 U20 LU 0.0 I DMP U20 SACZKO Andrzej MURAT Tomasz Sławomir , Z/5293/15 , 2022 LDK! 167
400 m pł K K
1 4 s 1 59.98 KOŁODZIEJCZUK Maria UKS Czempion Bełchatów 2004 U20 LD I RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz , Z/0755/19 , 2022 LDK!
2 2 s 2 58.18 OKO Wiktoria KS Wisła Puławy 2003 U20 LU M DMP U20 MURAT Tomasz Sławomir Z/0160/17 2022 2 175
3000 m prz K
1 s 1 10:45.10 PIECHOWSKA Regina ULKS Talex Borzytuchom 2003 U20 PM I B.D. ¦CIGAŁA Jarosław B.D. HERING Mateusz , Z/0077/17 , 2022 3 LDK!
2 s 1 10:45.77 MALINA Rozalia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2004 U20 SL I PASZTA Wiesław GÓRECKA Małgorzata Z/3735/17 2022 3 LDK!
4x100 m K
2 s 1 45.77 POLSKA


brak daty POL --
4x400 m K
2 s 1 3:40.64 TROCHOLEPSZA Martyna
LESIEWICZ Kornelia
MATY¦KIEWICZ Maja
GUZOWSKA Martyna
POLSKA 2004
2003
2004
2003
U20 POL -- GO¦CINIAK Marcin GO¦CINIAK Marcin
B.D.
RYBARCZYK Dariusz LANDYSZKOWSKI Sławomir
PAWLAK Przemysław MATUSIŃSKI Aleksander B.D.
Z/0297/17
Z/0863/17
, Z/0895/19
, Z/4476/15
2022
2022
, 2022
, 2022
3
2


Wzwyż K
1 f 1.77 WYSOCKA Alicja CWKS Resovia Rzeszów 2003 U20 PK I DMP U20 TITTINGER Michał B.D. Z/3508/17 2022 LDK! 155
2 f 1.74 KOKOT Katarzyna AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2004 U20 OP I DMP U20 DZIUBA Jacek DZIUBA Jacek , Z/3892/17 , 2022 LDK! 150
Tyczka K
2 f 3.90 CHAMOT Maja KS Sprint Bielsko-Biała 2003 U20 SL I DMP U20 KUBALA Magdalena Z/3368/15 2022 172
6 f 3.60 IAKOVENKO Valentyna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2003 U20 KP I DMP U20 DAKINIEWICZ Wojciech Z/0209/17 2022 LDK! 158
W dal K
1 f 6.51 MATUSZEWICZ Anna MKL Toruń 2003 U20 KP +1.4 M DMP U20 BUTKIEWICZ Jacek Z/3343/17 2022 2 188
3 f 6.04 WAWROWSKA Emilia MLKS Sokół Lubin 2003 U20 DS +1.6 I KNULL Mariusz WI¦NIEWSKA Gabriela KNULL Mariusz , Z/0325/17 , 2022 3 LDK!
Trójskok K
1 f 13.14 KŁOSIŃSKA Anna UKS Vis Skierniewice 2003 U20 LD +0.8 I BUTKIEWICZ Jacek Z/2460/17 2022 LDK!
6 f 12.06 MATUSZEWICZ Anna MKL Toruń 2003 U20 KP +1.4 I BUTKIEWICZ Jacek Z/3343/17 2022 2
Kula (4) K
2 f 13.15 MARSZELEWSKA Joanna MKL Jurand Szczytno 2004 U20 WN I BUKOWIECKI Maciej Z/0131/19 2022 LDK!
5 f 12.54 GAJEWSKA Alicja AZS-AWFiS Gdańsk 2003 U20 PM I WALCZAK Aleksandra Z/0441/18 2022 I
Dysk (1) K
1 f 48.19 DOBROWOLSKA Martyna AZS-AWFiS Gdańsk 2003 U20 PM I WALCZAK Aleksandra B.D. Z/3175/17 2022 2
2 f 45.08 GAJEWSKA Alicja AZS-AWFiS Gdańsk 2003 U20 PM I WALCZAK Aleksandra Z/0441/18 2022 I
Młot (4) K
2 f 57.97 KANIOWSKA Weronika AZS-AWF Gorzów 2004 U20 LB I KOWALSKI Zenon Z/0220/18 2022 3 LDK!
4 f 57.02 WIJAS Wiktoria KKL Kielce 2003 U20 SK I DMP U20 FURMANEK Grzegorz TIETIERIN Paweł Z/0153/17 2022 2 LDK! 169
Oszczep (600) K
5 f 45.73 JASIŃSKA Natalia AZS-AWFiS Gdańsk 2004 U20 PM I WALCZAK Leszek Z/4636/19 2022
6 f 40.87 TYCZYŃSKA Michalina UKS Olimp Duszniki 2003 U20 WP II PLUCIŃSKI Krzysztof Z/1339/16 2022 3
100 m M
1 s 1 10.78 OPUSZEWICZ Damian AZS-AWFiS Gdańsk 2003 U20 PM +0.8 I RATAJCZAK Maciej Z/4125/19 2022
3 5 s 2 10.64 GRZˇKA Dawid KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2004 U20 WP +1.8 M DMP U20 WALCZAK Michał Z/0168/20 2022 161
2 4 s 3 10.63 KOZELAN Hubert AZS-AWFiS Gdańsk 2003 U20 PM +2.1 M RATAJCZAK Maciej MARUSZEWSKI Piotr Z/2635/17 2022
200 m M
1 4 s 1 21.52 SOBÓL Damian KS AZS UWM Olsztyn 2003 U20 WN +0.9 I DMP U20 LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława , Z/2970/17 , 2022 2 LDK! 160
2 2 s 2 21.35 ŁAZOWY Cezary WMLKS Nadodrze Powodowo 2004 U20 WP +1.3 M WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/1792/18 2022 4 LDK!
400 m M
2 3 s 1 48.50 RUTOWICZ Hubert UMLKS Pegaz Opoczno 2004 U20 LD I GRABOLUS Marek Z/0414/19 2022 LDK!
3 5 s 2 48.69 KADYŁO Adam MKS MOS Wrocław 2003 U20 DS II DMP U20 ROSTEK William ROŻEJ Marek Z/5139/18 2022 LDK! 144
800 m M
1 s 1 1:48.17 LEWALSKI Kacper KS AZS UWM Olsztyn 2003 U20 WN M DMP U20 NAGY Czesław Z/0051/17 2022 173
2 s 1 1:49.43 KITLIŃSKI Bartosz AZS UMCS Lublin 2004 U20 LU I DMP U20 KITLIŃSKI Piotr KITLIŃSKA Agnieszka KITLIŃSKI Piotr , Z/0630/18 , 2022 4 LDK! 162
1500 m M
1 s 1 3:49.40 RAK Filip AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2003 U20 OP II DMP U20 OLSZEWSKI Mirosław OLSZEWSKI Mirosław DZIUBA Jacek DZIUBA Jacek , Z/3466/16 , 2022 LDK! 146
4 s 1 3:52.42 HERZYK Kamil SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2004 U20 SL II KOS Kamil Z/5086/19 2022 LDK!
5000 m M
1 s 1 14:22.26 POGORZELSKI Konrad Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2003 U20 LB I DRACZYŃSKI Adam PAPUGA Sebastian Z/1234/18 2022 LDK!
3 s 1 15:07.19 ROMBERG Adrian MKS-MOSM Bytom 2003 U20 SL II SZCZYRK Janusz Z/1159/17 2022 2 LDK!
110 m pł M (99.1) M
3 7 s 1 14.31 GEREGA Bartosz MKS Piast Głogów 2004 U20 DS +1.6 I BIELAWA Przemysław Z/0733/19 2022 LDK!
4 6 s 2 14.31 WOLIŃSKI Stanisław MKS MOS Wrocław 2004 U20 DS +0.8 I DMP U20 WOLIŃSKI Wojciech Z/1299/18 2022 5 159
400 m pł M
2 5 s 1 53.30 BAŃKA Łukasz MKS Agros Chełm 2003 U20 LU I DMP U20 LESZCZYŃSKI Damian Z/2806/17 2022 2 LDK! 151
5 8 s 2 55.80 FILAR Igor ZLKL Zielona Góra 2004 U20 LB II PAWELEC Marcin Z/3111/18 2022 5 LDK!
3000 m prz M
1 s 1 8:57.56 MEGIER Maciej AZS-AWFiS Gdańsk 2003 U20 PM I SZAŁACH Krzysztof Z/3068/20 2022
3 s 1 9:11.62 CZECHOWICZ Mikołaj PLKS Gwda Piła 2003 U20 WP II KRZEWIŃSKI Ignacy KRZEWIŃSKI Ignacy , Z/1434/17 , 2022 BEZ LDK!
4x100 m M
1 s 1 40.52 OPUSZEWICZ Damian
GRZˇKA Dawid
ŁAZOWY Cezary
KOZELAN Hubert
POLSKA 2003
2004
2004
2003
U20 POL -- RATAJCZAK Maciej
WALCZAK Michał
WALCZAK- MORTEZAEI Artur
RATAJCZAK Maciej MARUSZEWSKI Piotr
Z/4125/19
Z/0168/20
Z/1792/18
Z/2635/17
2022
2022
2022
2022


4

4x400 m M
1 s 1 3:11.25 SŁOWIK Maciej
SZWED Maks
KADYŁO Adam
SZCZEPANIAK Jakub
POLSKA 2004
2004
2003
2003
U20 POL -- WÓJCIK Teodor
WĘGLARSKI Krzysztof
ROSTEK William ROŻEJ Marek
URBANIAK Jarosław
Z/0086/18
Z/0459/19
Z/5139/18
Z/3273/17
2022
2022
2022
2022
3


2
Wzwyż M
2 f 2.09 SIDYA Cezar GKS Olimpia Grudzi±dz 2004 U20 KP I KAŃSKI Ryszard Z/4854/19 2022 LDK!
3 f 2.09 MOSZCZYŃSKI Sebastian KS Podlasie Białystok 2003 U20 PD I DMP U20 NAZARKIEWICZ Robert Z/3064/16 2022 LDK! 151
Tyczka M
6 f 4.20 FURSEWICZ Eryk ZLKL Zielona Góra 2003 U20 LB II
  f NM GRACZYK Oskar MKS Aleksandrów Łódzki 2003 U20 LD -- DMP U20 OSTOJSKI Piotr Z/0588/17 2022 3 LDK!
W dal M
1 f 7.46 DZIEŁAKOWSKI Gabriel LLKS Osowa Sień 2004 U20 LB +1.3 I ORŁOWSKI Andrzej Z/1771/18 2022 5
4 f 6.84 BRACKI Jakub BKL Bełchatów 2003 U20 LD +1.9 II MANTYK Łukasz Z/3046/17 2022 LDK!
Trójskok M
  f 14.73 GABRYSIAK Szymon MUKS Park Zduńska Wola 2003 U20 LD +1.6 II SZEWCZYK Tomasz SZEWCZYK Tomasz , Z/3875/17 , 2022 5 LDK!
1 f 15.30 BRACKI Jakub BKL Bełchatów 2003 U20 LD +1.2 I MANTYK Łukasz Z/3046/17 2022 LDK!
2 f 14.95 GABRYSIAK Szymon MUKS Park Zduńska Wola 2003 U20 LD +3.8 I SZEWCZYK Tomasz SZEWCZYK Tomasz , Z/3875/17 , 2022 5 LDK!
Kula (6) M
2 f 18.73 KOREJBA Jakub LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle 2003 U20 OP I DOMIN Adam DOMIN Adam , Z/3212/17 , 2022 LDK!
3 f 18.38 RODZIAK Damian MKL Jurand Szczytno 2003 U20 WN I ZAWORSKI Marek BUKOWIECKI Maciej , Z/4273/18 , 2022 LDK!
Dysk (1.75) M
2 f 55.50 KOREJBA Jakub LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle 2003 U20 OP I DOMIN Adam DOMIN Adam , Z/3212/17 , 2022 LDK!
3 f 54.48 RODZIAK Damian MKL Jurand Szczytno 2003 U20 WN I ZAWORSKI Marek BUKOWIECKI Maciej , Z/4273/18 , 2022 LDK!
Młot (6) M
6 f 64.20 DZIOBA Jakub KS AZS AWF Warszawa 2003 U20 MZ I DMP U20 GÓRA Marcin NOWAK Grzegorz Z/4493/18 2022 155
8 f 61.96 ZŁOTOWSKI Wiktor MLKS Nadwi¶lanin Chełmno 2004 U20 KP I DMP U20 KENSIK Jan Z/4965/18 2022 5 151
Oszczep (800) M
4 f 57.11 CYTLAŁ Artur KS Polonia Pasłęk 2003 U20 WN II BORYSEWICZ Piotr Z/1189/17 2022

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 2.3390080928802 sekund