Warszawa 23.07.2022
Młodzieżowe zawody lekkoatletyczne. Miting warszawski [DMP U20]
100 m K
1 1 e 1 11.93 DĄBEK Emilia CWKS Resovia Rzeszów 2001 U23 PK -0.1 I MAZUR Janusz B.D. Z/5252/15 2022 LDK!
2 2 e 1 11.97 RUTKOWSKA Wiktoria LUKS Orneta 2001 U23 WN -0.1 I MAKOWSKI Leszek B.D. Z/5768/15 2022
3 3 e 1 11.98 ZWOLIŃSKA Judyta CWKS Resovia Rzeszów 2002 U23 PK -0.1 I MAZUR Janusz B.D. Z/3127/16 2022
4 4 e 1 12.12 ŁOŚ Lucyna KL Iskra Białogard 2001 U23 ZP -0.1 I RUDZIK Grzegorz Z/5288/15 2022
5 5 e 1 12.25 RZESZEWSKA Olga ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2002 U23 LB -0.1 II SASKA Tomasz B.D. B.D. Z/0630/17 2022 LDK!
6 7 e 1 12.44 SKIERKOWSKA Martyna KS AZS AWF Warszawa 2000 U23 MZ -0.1 II RĄCZKA Paweł B.D. Z/4258/15 2022
7 31 e 1 13.73 BRENDEL Magdalena KS AZS AWF Katowice 2000 U23 SL -0.1 -- KOTUŁA Krzysztof B.D. Z/3835/15 2022
1 6 e 2 12.38 KOŁODZIEJCZUK Maria UKS Czempion Bełchatów 2004 U20 LD 0.0 II RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz , Z/0755/19 , 2022 LDK!
2 9 e 2 12.59 JACKIEWICZ Patrycja KS Sprinterzy.com Kraków 2001 U23 MA 0.0 II B.D. Z/5392/15 2022 LDK!
3 10 e 2 12.64 BOIKO Marharyta KS AZS AWF Warszawa 2004 U20 MZ 0.0 II MAJ- MATUSIAK Marlena B.D. Z/2842/22 2022
4 11 e 2 12.67 BUK Aleksandra GKS Start Długołęka 2001 U23 DS 0.0 II B.D. STOLARCZYK Grzegorz , Z/3394/15 , 2022
5 12 e 2 12.72 OLCZYK Anna UKS Czempion Bełchatów 2007 U16 LD 0.0 II RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz , Z/3462/19 , 2022 5 LDK!
6 14 e 2 12.84 CZĘCZEK Michalina KS AZS UWM Olsztyn 2004 U20 WN 0.0 III DMP U20 PODOLAK Michał PODOLAK Michał , Z/3460/17 , 2022 5 LDK! 119
7 23 e 2 13.10 SIENKIEWICZ Marianna AKL Ursynów Warszawa 2003 U20 MZ 0.0 III OBROCKI Bogdan Z/5423/18 2022
1 8 e 3 12.52 ŻUROWSKA Julia KS AZS AWF Warszawa 2001 U23 MZ +0.4 II RĄCZKA Paweł B.D. Z/1754/17 2022
2 15 e 3 12.88 KORBAL Kamila UKS 20 Poznań 2007 U16 WP +0.4 III WIADEREK Piotr Z/9441/21 2022
3 17 e 3 12.91 BANY Daria UKS Gepard Warszawa 2002 U23 MZ +0.4 III RĄCZKA Paweł Z/0376/17 2022 LDK!
4 18 e 3 12.93 BORKO Amelia KS AZS UWM Olsztyn 2006 U18 WN +0.4 III PODOLAK Michał Z/2367/19 2022 LDK!
5 21 e 3 13.08 NEUMANN Sophia KS AZS AWF Warszawa 2004 U20 MZ +0.4 III MAJ- MATUSIAK Marlena Z/4187/19 2022 LDK!
6 22 e 3 13.09 MRÓZ Katarzyna KS AZS AWF Warszawa 1998 Sen MZ +0.4 III ANKIEWICZ-OBUKOWICZ Emilia B.D. Z/4449/15 2022
7 24 e 3 13.11 FILIPOW Julia KS Sprinterzy.com Kraków 2000 U23 MA +0.4 III B.D. B.D. , Z/0649/17 , 2022
1 13 e 4 12.75 SADURSKA Lena KS AZS UWM Olsztyn 2004 U20 WN +0.8 II PODOLAK Michał PODOLAK Michał , Z/3068/18 , 2022 3 LDK!
2 19 e 4 13.04 BELOWSKA Aleksandra AZS-AWFiS Gdańsk 2002 U23 PM +0.8 III SĘKOWSKA Anna Z/0080/17 2022
3 20 e 4 13.07 OSICKA Zuzanna UKS 20 Poznań 2006 U18 WP +0.8 III WIADEREK Piotr Z/11896/21 2022 2 LDK!
4 25 e 4 13.32 PYRKOWSKA Agata LKS Maraton Turek 2002 U23 WP +0.8 -- ZAŃKO Albin Z/2622/17 2022 LDK!
5 27 e 4 13.44 POLANOWSKA Nina AKL Ursynów Warszawa 2003 U20 MZ +0.8 IV JENDRYCH Marek OBROCKI Bogdan , Z/1481/17 , 2022 4 LDK!
6 29 e 4 13.57 PASIKOWSKA Emilia UKS 20 Poznań 2007 U16 WP +0.8 IV WIADEREK Piotr Z/9444/21 2022
7 30 e 4 13.58 KOZYRA Zofia KS AZS AWF Katowice # 2009 U14 SL +0.8 IV MARMUR Stanisław Z/13233/21 2022 LDK!
1 16 e 5 12.89 MATUZNA Anastasiia KS AZS AWF Warszawa 2003 U20 MZ +0.5 III MAJ- MATUSIAK Marlena B.D. Z/2841/22 2022
2 26 e 5 13.39 URBANIAK Lena UKS Gepard Warszawa 2006 U18 MZ +0.5 IV RĄCZKA Paweł Z/2878/20 2022
3 28 e 5 13.48 KIELIAN Aleksandra KS AZS AWF Kraków 2000 U23 MA +0.5 -- GIZA Maciej B.D. GIZA Maciej , Z/1264/15 , 2022 LDK!
4 32 e 5 13.81 TRAUTMAN Karolina KS Sprinterzy.com Kraków 2004 U20 MA +0.5 -- B.D. Z/0782/19 2022
5 33 e 5 13.93 KORYCKA Anna UKS MTE Milanówek 2007 U16 MZ +0.5 V SOBIERAJ Aneta SOBIERAJ Aneta , Z/0831/18 , 2022 BEZ LDK!
6 34 e 5 13.95 SIROCKA Maria KS Sprinterzy.com Kraków 2002 U23 MA +0.5 -- B.D. Z/3511/22 2022
7 35 e 5 14.27 WILCZYŃSKA Julia MKS Pułtusk 2004 U20 MZ +0.5 -- B.D. Z/0255/19 2022
1 1 f 1 12.55 BUK Aleksandra GKS Start Długołęka 2001 U23 DS 0.0 II B.D. STOLARCZYK Grzegorz , Z/3394/15 , 2022
2 2 f 1 12.93 KORBAL Kamila UKS 20 Poznań 2007 U16 WP 0.0 III WIADEREK Piotr Z/9441/21 2022
200 m K
1 1 s 1 24.85 RZESZEWSKA Olga ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2002 U23 LB +0.6 I SASKA Tomasz B.D. B.D. Z/0630/17 2022 LDK!
2 2 s 1 25.12 WSOŁEK Aleksandra KS AZS AWF Kraków 2001 U23 MA +0.6 II GIZA Andrzej B.D. Z/1746/16 2022
3 5 s 1 26.39 JELSKA Justyna KS Podlasie Białystok 1999 Sen PD +0.6 III B.D. B.D. Z/1051/15 2022
4 6 s 1 26.72 BELOWSKA Aleksandra AZS-AWFiS Gdańsk 2002 U23 PM +0.6 III SĘKOWSKA Anna Z/0080/17 2022
1 3 s 2 25.63 LESZCZYŃSKA Anna KS Podlasie Białystok 2000 U23 PD +0.1 II NIEDŹWIECKI Wojciech B.D. Z/2041/15 2022
2 4 s 2 26.30 BUK Aleksandra GKS Start Długołęka 2001 U23 DS +0.1 III B.D. STOLARCZYK Grzegorz , Z/3394/15 , 2022
3 7 s 2 27.34 JANIK Michalina GKS Start Długołęka 2000 U23 DS +0.1 -- B.D. STOLARCZYK Grzegorz , Z/0578/17 , 2022
4 8 s 2 28.52 DUBAN Aleksandra OKS Skra Warszawa 2005 U18 MZ +0.1 -- BUKIS-OWSIAK Anna Z/3520/19 2022
5 9 s 2 30.53 STEFAŃSKA Marianna LKS Maraton Turek 2005 U18 WP +0.1 -- RYCZYŃSKI Zbigniew Z/13171/21 2022
300 m K
1 1 s 1 39.13 NEUMANN Sara UKS Orkan Środa Wlkp. 2000 U23 WP -- KACZOR Mieczysław B.D. Z/1648/15 2022
2 2 s 1 39.19 TOMCZYK Zofia UMLKS Pegaz Opoczno 2008 U16 LD II GRABOLUS Marek Z/2525/20 2022 LDK!
3 3 s 1 39.43 WSOŁEK Aleksandra KS AZS AWF Kraków 2001 U23 MA -- GIZA Andrzej B.D. Z/1746/16 2022
4 4 s 1 41.48 OSICKA Zuzanna UKS 20 Poznań 2006 U18 WP -- WIADEREK Piotr Z/11896/21 2022 2 LDK!
1 5 s 2 43.59 KUCZYŃSKA Luiza UKS 20 Poznań 2008 U16 WP III WIADEREK Piotr Z/9442/21 2022
2 6 s 2 45.37 CHOJNOWSKA Adrianna GUKS Asy Dywity 2008 U16 WN IV NIESTATEK Szymon Z/2668/21 2022 LDK!
3 7 s 2 45.52 GAWRYCH Kinga UKS 20 Poznań 2009 U14 WP IV WIADEREK Piotr Z/9438/21 2022
4 8 s 2 45.59 ZAJĄC Aleksandra OKS Skra Warszawa 2007 U16 MZ IV BUKIS-OWSIAK Anna Z/2724/21 2022
5 9 s 2 45.90 OGRODOWCZYK Inga UKS Sprinter Słodków 2006 U18 WP -- B.D. Z/5030/19 2022 LDK!
400 m K
1 1 s 1 53.17 FORMELLA Aleksandra SKLA Sopot 2001 U23 PM M ANDRZEJCZAK Paweł B.D. Z/3543/18 2022 LDK!
2 2 s 1 53.97 BAĆMAGA Dominika KS AZS AWF Warszawa 1995 Sen MZ M WOŁKOWYCKI Andrzej Z/2277/11 2022
3 3 s 1 54.88 KOCZANOWA Margarita KS AZS AWF Kraków 1999 Sen MA I B.D. KRÓL Zbigniew , Z/0990/18 , 2022
4 4 s 1 55.99 KOŁAKOWSKA Agata AZS-AWFiS Gdańsk 1997 Sen PM I SĘKOWSKA Anna B.D. Z/1776/13 2022
5 5 s 1 56.48 KRZYŻEWSKA Wanessa KS AZS AWF Kraków 2001 U23 MA I GIZA Andrzej B.D. Z/1429/16 2022
1 6 s 2 57.39 RADZIVANIUK Krystsina KS AZS AWF Wrocław 1994 Sen DS II
2 7 s 2 58.85 HETMAŃSKA Julia KS AZS AWF Kraków 2002 U23 MA II OSIEWACZ Stefan GIZA Andrzej , Z/0693/16 , 2022 LDK!
3 8 s 2 59.67 CZWODZIŃSKA Amelia AZS UMCS Lublin 2005 U18 LU III DMP U20 JAROS Andrzej Z/5687/19 2022 LDK! 116
4 9 s 2 60.08 BIELIŃSKA Weronika KS AZS AWF Warszawa 2001 U23 MZ III WOŁKOWYCKI Andrzej B.D. Z/1882/18 2022
5 10 s 2 60.56 SZUKAŁA Natalia AZS UMCS Lublin 2005 U18 LU III DMP U20 JAROS Andrzej Z/5688/19 2022 LDK! 109
600 m K
1 1 s 1 1:26.27 SARNA Angelika KS AZS AWF Warszawa 1997 Sen MZ -- WOŁKOWYCKI Andrzej B.D. Z/0800/13 2022 M
2 2 s 1 1:32.73 DZIAŁOSZEWSKA Maja SKLA Sopot 2001 U23 PM -- LEWANDOWSKI Michał B.D. Z/3912/15 2022
3 3 s 1 1:33.13 PIETROŃ Monika SKLA Sopot 2002 U23 PM -- B.D. ANDRZEJCZAK Paweł , Z/2850/16 , 2022 LDK!
4 4 s 1 1:43.58 BORKOWSKA Wiktoria PTT Delta Płock 2004 U20 MZ -- KĄPIŃSKI Sławomir Z/0087/18 2022 3
5 5 s 1 1:45.65 MITRASZEWSKA Kalina Ducla Academy Warszawa 2004 U20 MZ -- DUKLANOWSKI Hubert Z/4879/21 2022
6 6 s 1 1:47.88 CHOJNOWSKA Adrianna GUKS Asy Dywity 2008 U16 WN V NIESTATEK Szymon Z/2668/21 2022 LDK!
7 7 s 1 1:48.01 RABIEJ Julia Ducla Academy Warszawa 2006 U18 MZ -- DUKLANOWSKI Hubert Z/4301/20 2022 LDK!
8 8 s 1 1:58.16 BARANOWSKA Amelia PTT Delta Płock 2008 U16 MZ -- KĄPIŃSKI Sławomir Z/3304/22 2022
9 9 s 1 1:58.18 PARZĘCKA Amelia PTT Delta Płock 2007 U16 MZ -- KĄPIŃSKI Sławomir KĄPIŃSKI Sławomir Z/3305/22 2022
800 m K
1 1 s 1 2:15.65 BĄK Zuzanna OKS Start Otwock 2002 U23 MZ II DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena B.D. Z/2743/16 2022 LDK!
2 2 s 1 2:16.90 MARCINIAK Julia OKS Skra Warszawa 2002 U23 MZ II BUKIS-OWSIAK Anna Z/1912/16 2022
3 3 s 1 2:18.21 MAŁEK Monika KS AZS AWF Kraków 2001 U23 MA III MIREK Wacław B.D. B.D. Z/0509/16 2022
1000 m K
1 1 s 1 2:47.18 KRAWCZYŃSKA Martyna KS Prefbet-Sonarol 2004 U20 PD -- KORYTKOWSKI Andrzej Z/4033/18 2022 LDK!
2 2 s 1 2:47.61 PARADOWSKA Oliwia SRS Kondycja Piaseczno 2001 U23 MZ -- PARADOWSKA Renata B.D. Z/2079/15 2022 LDK!
3 3 s 1 3:37.46 OLSZEWSKA Julia GUKS Asy Dywity 2007 U16 WN -- NIESTATEK Szymon Z/2345/21 2022 LDK!
  s 1 DNF JELSKA Justyna KS Podlasie Białystok 1999 Sen PD -- B.D. B.D. Z/1051/15 2022
1500 m K
1 1 s 1 4:11.65 KAZIMIERSKA Klaudia LKS Vectra Włocławek 2001 U23 KP M NOWAKOWSKA Agnieszka B.D. Z/2008/15 2022 LDK!
2 2 s 1 4:12.64 PŁOCIŃSKA Aleksandra SRS Kondycja Piaseczno 1999 Sen MZ M PARADOWSKI Wiesław B.D. Z/5219/15 2022 LDK!
3 3 s 1 4:20.98 BARANOWSKA Mariola MKS Żak Biała Podlaska 1993 Sen LU I WILCZEK Janusz Z/1520/16 2022
4 4 s 1 4:30.42 CHORZĘPA Agnieszka KS AZS AWF Warszawa 2001 U23 MZ I WOŁKOWYCKI Andrzej Z/0482/17 2022
5 5 s 1 4:39.67 MALINA Rozalia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2004 U20 SL II PASZTA Wiesław GÓRECKA Małgorzata Z/3735/17 2022 3 LDK!
6 6 s 1 4:43.34 MAŁEK Emilia KS AZS AWF Kraków 2000 U23 MA II MIREK Wacław B.D. B.D. Z/2637/15 2022
7 7 s 1 4:47.16 BEREŹNICKA Monika KS AZS AWF Wrocław 2000 U23 DS III WOSIEK Jacek B.D. Z/0280/15 2022 LDK!
8 8 s 1 5:32.87 MORAWSKA Anna LKS Vectra Włocławek 2006 U18 KP -- NOWAKOWSKA Agnieszka B.D. Z/0344/18 2022 BEZ LDK!
  s 1 DNF WRÓBEL Wiktoria WLKS Nowe Iganie 2004 U20 MZ -- CHOJECKA-LEANDRO Lidia Z/0212/18 2022 4 LDK!
100 m pł K
1 1 s 1 13.45 MAJEWSKA Marika AZS-AWF Gorzów 2002 U23 LB -0.4 M B.D. PAWLAK Przemysław ZALESKA-POSMYK Izabela , Z/2685/16 , 2022 LDK!
2 2 s 1 14.16 ZAPORA Blanka SKLA Sopot 2001 U23 PM -0.4 I LEWANDOWSKI Michał B.D. Z/3200/17 2022
3 3 s 1 14.33 WESOŁOWSKA Kaja MKS Juvenia Puszczykowo 2001 U23 WP -0.4 I GOŚCINIAK Marcin B.D. Z/1328/15 2022
400 m pł K K
1 1 s 1 57.54 KORZUCH Julia KS AZS AWF Katowice # 1995 Sen SL M PASZTA Wiesław PASZTA Wiesław , Z/0727/12 , 2022 LDK!
2 2 s 1 59.34 GAJEWSKA Karolina KS AZS AWF Kraków 2001 U23 MA M GIZA Maciej B.D. Z/0576/15 2022
3 3 s 1 59.85 CIESIELSKA Anna KS Sprinterzy.com Kraków 1997 Sen MA I B.D. Z/1639/13 2022 LDK!
4 4 s 1 61.39 JELSKA Justyna KS Podlasie Białystok 1999 Sen PD I B.D. B.D. Z/1051/15 2022
5 5 s 1 62.13 KOWAL Weronika OŚ AZS Poznań 1997 Sen WP I B.D. BIEDERMANN Roman , Z/0523/13 , 2022 1
6 6 s 1 62.36 ŁĄCZNA Urszula OŚ AZS Poznań 1998 Sen WP I BIEDERMANN Roman B.D. Z/0906/14 2022
7 7 s 1 62.54 LACHELE Susane KS Gwardia Piła 2000 U23 WP II B.D. B.D. # Z/1473/15 2022
1 8 s 2 63.89 JANIK Michalina GKS Start Długołęka 2000 U23 DS II B.D. STOLARCZYK Grzegorz , Z/0578/17 , 2022
2 9 s 2 64.63 LUBNAUER Julia UKS 55 Łódź 2005 U18 LD II PALISZEWSKI Maciej Z/0258/18 2022 5 LDK!
3 10 s 2 65.00 LOSY Aleksandra KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2001 U23 WP II WALCZAK Michał B.D. Z/0794/16 2022
4 11 s 2 65.96 ZMARZŁA Weronika AZS-AWFiS Gdańsk 2001 U23 PM II B.D. SĘKOWSKA Anna B.D. , Z/5436/15 , 2022 LDK!
5 12 s 2 66.80 SZUKAŁA Natalia AZS UMCS Lublin 2005 U18 LU III JAROS Andrzej Z/5688/19 2022 LDK!
6 13 s 2 71.93 PAWLAK Zofia LKS Maraton Turek 2001 U23 WP -- RYCZYŃSKI Zbigniew Z/3458/19 2022
Tyczka K
1 f 1 3.82 SZYMANEK Maja KS AZS AWF Warszawa 2000 U23 MZ I WOJTKOWSKI Maciej B.D. Z/3992/15 2022
2 f 1 3.22 ŚMIAŁKOWSKA Maja RKS Łódź 2002 U23 LD II LISIAK Adam B.D. Z/2708/16 2022
3 f 1 3.02 JÓŹWIAK Zofia RKS Łódź 2001 U23 LD II LISIAK Adam B.D. Z/1840/17 2022
W dal K
1 1 f 1 6.05 JÓŹWICKA Małgorzata KS AZS AWF Warszawa 2002 U23 MZ +0.5 I MERWA Janusz Z/2037/16 2022 2
2 2 f 1 5.49 KLIMACKA Weronika OŚ AZS Poznań 1996 Sen WP -0.1 II JAGACIAK Jarosław B.D. Z/0938/12 2022 2
3 3 f 1 4.80 PYRKOWSKA Agata LKS Maraton Turek 2002 U23 WP -0.1 -- ZAŃKO Albin Z/2622/17 2022 LDK!
Trójskok K
1 1 f 1 12.97 MŁODAWSKA Karolina KKL Kielce 1996 Sen SK -0.3 I LIPIŃSKI Zdzisław B.D. Z/0840/12 2022 1
2 2 f 1 12.90 BEDNAREK Agnieszka AZS Łódź 1998 Sen LD +0.4 I SADACH Aneta B.D. Z/0907/14 2022 1
3 3 f 1 12.62 SZTACHAŃSKA Zuzanna AZS Łódź 2001 U23 LD 0.0 I PALISZEWSKI Maciej SADACH Aneta B.D. , Z/4769/15 , 2022 LDK!
4 4 f 1 11.63 KRASICKA Wiktoria AZS-AWF Gorzów 2001 U23 LB -0.2 II ZALESKA-POSMYK Izabela Z/0632/15 2022 1
5 5 f 1 11.50 DUDA Julia KS AZS AWF Katowice 2004 U20 SL -0.3 II CHRIST Marek CHRIST Marek Z/0815/18 2022 3 LDK!
Kula (3) K
1 1 f 1 12.08 BIELECKA Maja RLTL Optima Radom 2007 U16 MZ III WAŚNIEWSKI Marcin Z/1898/20 2022 LDK!
2 2 f 1 8.33 PIECHOTA Antonina RLTL Optima Radom 2008 U16 MZ -- WAŚNIEWSKI Marcin Z/3209/21 2022 LDK!
3 3 f 1 7.50 TUCHARZ Weronika KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2008 U16 MZ -- CYNOWSKI Wojciech Z/12889/21 2022
Kula (4) K
1 f 1 13.49 ŁUCZAK Wiktoria KS AZS AWF Warszawa 2002 U23 MZ I BIKOWSKI Wojciech OLSZEWSKI Radosław , Z/0323/16 , 2022 LDK!
Dysk (1) K
1 f 1 54.99 ZABAWSKA Daria AZS UMCS Lublin 1995 Sen LU I B.D. KAMIŃSKI Damian B.D. , Z/4129/11 , 2022
2 f 1 51.01 MUSZYŃSKA Weronika AZS UMCS Lublin 2001 U23 LU I KAMIŃSKI Damian B.D. Z/6092/15 2022
3 f 1 34.42 DURZYŃSKA Julia MKS-MOSM Bytom 2007 U16 SL III DMP U20 MARMUR Stanisław Z/4088/20 2022 115
  f 1 NM WINIARZ Alicja AZS-AWFiS Gdańsk 2006 U18 PM -- WALCZAK Aleksandra Z/3665/19 2022
Młot (3) K
1 1 f 1 33.14 GRZĘDA Emilia KS AZS AWF Warszawa 2005 U18 MZ -- ŻEWŁAKOW Kamil GÓRA Marcin , Z/4151/19 , 2022 LDK!
Młot (4) K
1 1 f 1 66.84 ŚMIECH Aleksandra KS Agros Zamość 1997 Sen LU M ROSA Mikołaj B.D. Z/1398/13 2022
2 2 f 1 59.77 NOWACZEWSKA Aleksandra LUKS Start Nakło 2002 U23 KP I GÓRA Marcin B.D. Z/6533/15 2022 LDK!
3 3 f 1 58.44 BOMBA Karolina OKS Skra Warszawa 2002 U23 MZ I SZEWCZYK Tomasz ROSA Mikołaj , Z/1647/16 , 2022 LDK!
4 4 f 1 50.67 WALCZAK Alicja KS AZS AWF Warszawa 2003 U20 MZ I DMP U20 GÓRA Marcin Z/2464/20 2022 151
5 5 f 1 42.51 PAWŁOWSKA Honorata OKS Skra Warszawa 2002 U23 MZ III ROSA Mikołaj RADKIEWICZ Przemysław Z/2639/16 2022 2 LDK!
Oszczep (500) K
1 f 1 25.09 MUSIOŁ Alicja MKS-MOSM Bytom 2005 U18 SL -- MARMUR Stanisław Z/3898/20 2022
2 f 1 20.53 TUCHARZ Weronika KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2008 U16 MZ -- CYNOWSKI Wojciech Z/12889/21 2022
Oszczep (600) K
1 1 f 1 45.97 MĄDRZEJEWSKA Natalia AZS-AWFiS Gdańsk 2002 U23 PM I WALCZAK Leszek Z/0296/19 2022
100 m M
1 1 e 1 10.29 SŁOWIKOWSKI Przemysław MKL Szczecin 1993 Sen ZP +1.5 M KOTUŁA Krzysztof Z/3333/11 2022
2 4 e 1 10.71 SACHARCZUK Radosław KS Podlasie Białystok 1993 Sen PD +1.5 I GRANASZEWSKI Artur B.D. Z/1800/13 2022 1
3 7 e 1 10.79 CHMIEL Jakub AZS UMCS Lublin 2001 U23 LU +1.5 I MARUSZEWSKI Piotr B.D. Z/3111/20 2022
4 8 e 1 10.87 FARAJ Wiktor OKS Skra Warszawa 2002 U23 MZ +1.5 I BALCERZAK Piotr B.D. Z/0150/19 2022 LDK!
5 10 e 1 10.87 GOŁĄB Jarosław LKS MOSiR Sieradz 2000 U23 LD +1.5 I KUŚ Tomasz B.D. Z/2244/18 2022
6 12 e 1 10.92 TARADAJ Bartosz KS AZS AWF Katowice 2001 U23 SL +1.5 II KOTUŁA Krzysztof B.D. Z/5732/15 2022 LDK!
7 13 e 1 11.03 SUCHOROWSKI Jan AKL Ursynów Warszawa 2001 U23 MZ +1.5 II OBROCKI Bogdan Z/1530/19 2022 LDK!
1 3 e 2 10.42 BRZEZIŃSKI Adrian MKL Toruń 1998 Sen KP +1.5 M BUTKIEWICZ Jacek B.D. Z/4501/15 2022
2 6 e 2 10.77 TOMCZAK Krzysztof OŚ AZS Poznań 2001 U23 WP +1.5 I B.D. REJEWSKI Robert , Z/4602/22 , 2022
3 11 e 2 10.91 HAMPEL Eryk AZS UMCS Lublin 1997 Sen LU +1.5 II B.D. MARUSZEWSKI Piotr , Z/1125/13 , 2022
4 14 e 2 11.06 MOLSKI Paweł OKS Skra Warszawa 2002 U23 MZ +1.5 II BALCERZAK Piotr Z/5099/19 2022 LDK!
5 15 e 2 11.08 SZYMAŃSKI Daniel UMLKS Pegaz Opoczno 2005 U18 LD +1.5 II GRABOLUS Marek Z/1022/19 2022 LDK!
6 19 e 2 11.30 BOIŃSKI Dominik CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2002 U23 KP +1.5 II NIEBUDEK Sylwester Z/0178/20 2022
7 20 e 2 11.33 KRĘŻEL Dominik OŚ AZS Poznań 1999 Sen WP +1.5 III BIEDERMANN Roman B.D. Z/3374/18 2022
8 22 e 2 11.43 ZARZYŃSKI Filip MKS Juvenia Puszczykowo 1998 Sen WP +1.5 III JAGACIAK Jarosław B.D. Z/3976/15 2022
1 2 e 3 10.36 SIUDA Mateusz OŚ AZS Poznań 1998 Sen WP +4.3 M OSIK Tadeusz B.D. Z/1268/14 2022 1
2 5 e 3 10.77 ŻEBROWSKI Dawid RLTL Optima Radom 1997 Sen MZ +4.3 I BŁASIŃSKI Artur B.D. Z/0213/13 2022
3 16 e 3 11.16 WAŚKIEWICZ Norbert KS Sprinterzy.com Kraków 2000 U23 MA +4.3 II B.D. B.D. B.D. Z/2505/17 2022
4 17 e 3 11.20 RUMIŃSKI Dawid LUKS Orneta 2003 U20 WN +4.3 II MAKOWSKI Leszek B.D. Z/3346/18 2022
5 18 e 3 11.21 PRZYŻECKI Dominik AKL Ursynów Warszawa 2001 U23 MZ +4.3 II OBROCKI Bogdan Z/2641/16 2022 2
6 21 e 3 11.35 STELMASIK Franciszek OŚ AZS Poznań 2001 U23 WP +4.3 III REJEWSKI Robert REJEWSKI Robert Z/2243/17 2022
7 25 e 3 11.53 CHYŁA Dawid LKS Osuchów 2001 U23 MZ +4.3 III ZDUNEK Stanisław Z/2727/17 2022 3
1 9 e 4 10.87 TRZASKA Damian KS Ciechan Ciechanów 2000 U23 MZ -0.9 I B.D. MAJEWSKI Zbigniew , Z/2628/17 , 2022
2 23 e 4 11.45 JARZĄB Miłosz LKS MOSiR Sieradz 1999 Sen LD -0.9 III B.D. GABRYSIAK Marcin , Z/1279/20 , 2022
3 24 e 4 11.49 SOCHA Jan KS Sprinterzy.com Kraków 1998 Sen MA -0.9 III B.D. B.D. Z/0763/20 2022
4 27 e 4 11.59 DEMSKI Sebastian KS Sprinterzy.com Kraków 1991 Sen MA -0.9 III B.D. Z/0867/22 2022
5 30 e 4 11.63 WRÓBEL Adam UKS Herkules Sulejówek 2001 U23 MZ -0.9 III CZYŻ Maciej Z/2133/17 2022 3
6 31 e 4 11.67 OKOŃ Aleksander AZS UMCS Lublin 1993 Sen LU -0.9 III WOJCIECHOWSKI Leszek Z/2496/20 2022
7 32 e 4 11.70 ZAWADZKI Tomasz KS AZS AWF Warszawa 2002 U23 MZ -0.9 III WOŁKOWYCKI Andrzej B.D. Z/0433/19 2022
8 36 e 4 11.97 CZECHOSKI Adam KS Sprinterzy.com Kraków 1999 Sen MA -0.9 -- B.D. Z/0535/15 2022
1 26 e 5 11.53 BAZANIAK Bartek UMLKS Pegaz Opoczno 2005 U18 LD +1.2 III GRABOLUS Marek Z/1901/21 2022 LDK!
2 29 e 5 11.62 PAWŁOWSKI Łukasz KS Sprinterzy.com Kraków 1982 Masters MA +1.2 III B.D. Z/2038/21 2022
3 33 e 5 11.73 BORYSEWICZ Mateusz MKS Pułtusk 2006 U18 MZ +1.2 III B.D. Z/10886/21 2022
4 34 e 5 11.84 STĘPKOWSKI Mateusz KS AZS AWF Warszawa 2008 U16 MZ +1.2 IV GOGOŁEK Marcin Z/0686/22 2022
5 35 e 5 11.92 SOLYAR Anatoliy KS Sprinterzy.com Kraków 1996 Sen MA +1.2 -- B.D. Z/1781/21 2022
6 37 e 5 12.04 JANCIK Tymoteusz UKS Gepard Warszawa 2002 U23 MZ +1.2 -- RĄCZKA Paweł Z/5890/15 2022 4 LDK!
7 38 e 5 12.11 ŚCIUBEŁ Marcin UMLKS Pegaz Opoczno 1976 Masters LD +1.2 -- GOWORSKI Tomasz B.D. , Z/2102/21 , 2022
2 39 e 6 12.42 STĘPKOWSKI Radosław MKS Polonia Warszawa 1979 Masters MZ +3.2 -- KUBICKI Adam Z/0613/22 2022
3 40 e 6 12.56 KRZEMIŃSKI Michał niestowarzyszony # 1993 Sen +3.2 --
4 41 e 6 12.82 DZIUBA Kamil UKS Otrębusy 1999 Sen MZ +3.2 -- KOŃCZAK Sebastian Z/4605/22 2022
5 42 e 6 13.29 DOBROWOLSKI Jan RK Athletics Warszawa 2007 U16 MZ +3.2 -- MRÓZ Katarzyna Z/13823/21 2022
1 1 f 1 10.70 SACHARCZUK Radosław KS Podlasie Białystok 1993 Sen PD +0.6 I GRANASZEWSKI Artur B.D. Z/1800/13 2022 1
2 2 f 1 10.85 FARAJ Wiktor OKS Skra Warszawa 2002 U23 MZ +0.6 I BALCERZAK Piotr B.D. Z/0150/19 2022 LDK!
3 3 f 1 10.89 ŻEBROWSKI Dawid RLTL Optima Radom 1997 Sen MZ +0.6 I BŁASIŃSKI Artur B.D. Z/0213/13 2022
4 4 f 1 11.14 MOLSKI Paweł OKS Skra Warszawa 2002 U23 MZ +0.6 II BALCERZAK Piotr Z/5099/19 2022 LDK!
5 5 f 1 11.28 WAŚKIEWICZ Norbert KS Sprinterzy.com Kraków 2000 U23 MA +0.6 II B.D. B.D. B.D. Z/2505/17 2022
200 m M
1 1 s 1 21.02 DZIUBA Szymon KS AZS AWF Warszawa 1999 Sen MZ -0.3 M WOJTKOWSKI Maciej Z/0703/15 2022 1
2 2 s 1 21.57 CHMIEL Jakub AZS UMCS Lublin 2001 U23 LU -0.3 I MARUSZEWSKI Piotr B.D. Z/3111/20 2022
3 3 s 1 21.65 PĘCZEK Piotr RKS Łódź 2002 U23 LD -0.3 I B.D. SZABLEWSKI Tadeusz B.D. , Z/3531/16 , 2022 LDK!
4 4 s 1 22.06 CHAŁADZIŃSKI Oskar RKS Łódź 2004 U20 LD -0.3 II DMP U20 KOPEĆ Dominik Z/0231/19 2022 LDK! 141
1 5 s 2 22.90 SOCHA Jan KS Sprinterzy.com Kraków 1998 Sen MA -0.3 III B.D. B.D. Z/0763/20 2022
2 6 s 2 23.17 WAŚKIEWICZ Norbert KS Sprinterzy.com Kraków 2000 U23 MA -0.3 III B.D. B.D. B.D. Z/2505/17 2022
3 8 s 2 24.58 PIĘTA Sebastian RKS Łódź 2004 U20 LD -0.3 -- DMP U20 SZABLEWSKI Tadeusz Z/0255/18 2022 BEZ 85
4 9 s 2 24.79 SADOWSKI Jan UKS Diamond Athletics Białołęka 2005 U18 MZ -0.3 -- GLINICKI Jarosław Z/4316/20 2022
1 7 s 3 24.54 STĘPKOWSKI Mateusz KS AZS AWF Warszawa 2008 U16 MZ -0.3 V GOGOŁEK Marcin Z/0686/22 2022
2 10 s 3 24.82 RYCZYŃSKI Mikołaj LKS Maraton Turek 2005 U18 WP -0.3 -- RYCZYŃSKI Zbigniew Z/0992/19 2022
3 11 s 3 25.14 ŚCIUBEŁ Marcin UMLKS Pegaz Opoczno 1976 Masters LD -0.3 -- GOWORSKI Tomasz B.D. , Z/2102/21 , 2022
300 m M
1 1 s 1 34.97 WÓJCIAK Adrian UMLKS Pegaz Opoczno 2005 U18 LD -- GRABOLUS Marek Z/1902/21 2022 LDK!
2 2 s 1 35.76 SZYMAŃSKI Daniel UMLKS Pegaz Opoczno 2005 U18 LD -- GRABOLUS Marek Z/1022/19 2022 LDK!
  s 1 DNF KALINOWSKI Jakub KS AZS AWF Warszawa 2000 U23 MZ -- WOŁKOWYCKI Andrzej Z/5075/19 2022 LDK!
1 3 s 2 36.68 SOBIECH Jakub KS Sprinterzy.com Kraków 1990 Sen MA -- B.D. Z/11732/21 2022
2 4 s 2 37.64 BAZANIAK Bartek UMLKS Pegaz Opoczno 2005 U18 LD -- GRABOLUS Marek Z/1901/21 2022 LDK!
3 5 s 2 37.89 MALANOWSKI Łukasz KS Sprinterzy.com Kraków 1996 Sen MA -- B.D. Z/3997/15 2022
4 6 s 2 38.34 SAWICKI Ignacy KS Czempion Warszawa 2007 U16 MZ III TOPOLEWSKI Maciej Z/3787/20 2022
5 7 s 2 39.78 MAREK Przemysław KS Czempion Warszawa 2007 U16 MZ IV TOPOLEWSKI Maciej Z/4408/19 2022
400 m M
1 s 1 47.54 KOWALUK Dariusz KS AZS AWF Warszawa 1996 Sen MZ I WOŁKOWYCKI Andrzej Z/1042/12 2022 M
2 s 1 48.27 KIDOŃ Piotr KS AZS AWF Kraków 2000 U23 MA I GIZA Andrzej B.D. Z/1693/17 2022
3 s 1 48.35 KOZACKI Jakub KS AZS UWM Olsztyn 2002 U23 WN I LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława Z/1477/16 2022 3 LDK!
4 s 1 51.71 KAZIMIERCZYK Mateusz KS AZS UWM Olsztyn 2006 U18 WN III DMP U20 LUDWICHOWSKA Bronisława Z/0321/22 2022 113
5 s 1 52.05 KARDAHS Hubert KS AZS UWM Olsztyn 2005 U18 WN III DMP U20 LUDWICHOWSKA Bronisława Z/1476/18 2022 LDK! 109
6 s 1 54.01 RACZYŁO Damian KS AZS AWF Warszawa 1998 Sen MZ -- WRONA Grzegorz Z/3063/15 2022
7 s 1 54.23 CZECHOSKI Adam KS Sprinterzy.com Kraków 1999 Sen MA -- B.D. Z/0535/15 2022
600 m M
1 1 s 1 1:19.54 ADAMCZEWSKI Dominik KS AZS AWF Warszawa 2001 U23 MZ -- WOŁKOWYCKI Andrzej B.D. Z/3703/15 2022
2 2 s 1 1:23.38 LEC Dawid KS AZS AWF Warszawa 1999 Sen MZ -- BAŁDYKA Jakub B.D. Z/1908/17 2022
3 3 s 1 1:31.57 ZALESKI Konrad KS Prefbet-Sonarol 2007 U16 PD III KORYTKOWSKI Andrzej Z/0473/22 2022 LDK!
4 4 s 1 1:34.04 SKOTNICKI Jakub Ducla Academy Warszawa 1990 Sen MZ -- DUKLANOWSKI Hubert Z/12327/21 2022
800 m M
1 1 s 1 1:54.09 WIŚNIEWSKI Damian GKS Olimpia Grudziądz 2000 U23 KP II CZUBASZEK Jarosław Z/2264/15 2022 3
2 2 s 1 1:54.62 POCZWARDOWSKI Jędrzej MKL Toruń 2002 U23 KP II WOŹNIAK Jacek Z/2386/16 2022 2 LDK!
3 3 s 1 1:57.85 WASILEWSKI Krzysztof KS Podlasie Białystok 1994 Sen PD III CHYLIŃSKI Romuald B.D. Z/4107/11 2022 2
4 4 s 1 2:00.26 KOŁBUC Grzegorz MLKS Sokół Lubin 2001 U23 DS III B.D. Z/3667/15 2022
5 5 s 1 2:00.62 MUSIAŁEK Paweł KS Żeglina Sieradz 2004 U20 LD III NOWAK Mieczysław Z/5047/19 2022
6 6 s 1 2:12.45 HRYNISZYN Kacper KS AZS AWF Warszawa 2006 U18 MZ -- WRONA Grzegorz Z/13070/21 2022
7 7 s 1 2:19.70 BŁOCH Witold KS Czempion Warszawa 2005 U18 MZ -- TOPOLEWSKI Maciej Z/3977/22 2022
8 8 s 1 2:24.05 KRAJEWSKI Mateusz UKS Diamond Athletics Białołęka 2007 U16 MZ -- GLINICKI Jarosław Z/0513/22 2022
  s 1 DNF NAGÓREK Marcin KS Agros Zamość 1980 Masters LU -- NAGÓREK Marcin B.D. Z/0851/11 2022 2
1000 m M
1 1 s 1 2:25.47 MASACZYŃSKI Adam KKL Kielce 2001 U23 SK -- JÓŹWIK Krzysztof B.D. Z/3631/15 2022
2 2 s 1 2:28.21 ŁAKOMIEC Łukasz KKL Kielce 2002 U23 SK -- JÓŹWIK Krzysztof Z/1398/17 2022 2
3 3 s 1 2:31.69 RYBAKOWSKI Michał MKS Polonia Warszawa 2000 U23 MZ -- JOBT Andrzej Z/1769/15 2022 3
4 4 s 1 2:34.82 SZYNAKA Wiktor MKL Toruń 2001 U23 KP -- WOŹNIAK Jacek B.D. Z/2385/16 2022
5 5 s 1 2:34.82 MŁYNARZ Kamil SKB Kraśnik 1990 Sen LU -- BIAŁY Zbigniew B.D. Z/3912/11 2022 2
6 6 s 1 2:35.50 GOSK Dominik MKS Agros Chełm 1992 Sen LU -- MAZUREK Marek Z/3154/20 2022
7 7 s 1 2:35.75 WOJCIECHOWSKI Michał KB Witar Tarnobrzeg 1988 Sen PK -- MAŚLANKA Adam Z/3618/15 2022 2 LDK!
8 8 s 1 2:39.45 NOWAKOWSKI Igor LKS Osuchów 2005 U18 MZ -- ZDUNEK Stanisław Z/2129/19 2022
9 9 s 1 2:42.16 MIKA Kilian SRS Kondycja Piaseczno 2007 U16 MZ III PARADOWSKI Wiesław # Z/0800/20 2022 LDK!
10 10 s 1 2:42.74 MAŁECKI Mateusz LKS Osuchów 2005 U18 MZ -- ZDUNEK Stanisław Z/3485/19 2022 LDK!
11 11 s 1 2:50.02 WITOWSKI Jan Ducla Academy Warszawa 2008 U16 MZ V DUKLANOWSKI Hubert Z/4299/20 2022 LDK!
12 12 s 1 2:50.37 MICHALAK Mikołaj LKS Maraton Turek 2006 U18 WP -- RYCZYŃSKI Zbigniew Z/13149/21 2022
13 13 s 1 2:50.91 UŁAŃSKI Łukasz KS Żeglina Sieradz 2007 U16 LD V NOWAK Mieczysław Z/10675/21 2022 LDK!
14 14 s 1 3:05.80 GÓRECKI Rafał Robert UKS Melo Błonie 1978 Masters MZ -- GAWRYJOŁEK Sławomir Z/2939/22 2022
15 15 s 1 3:07.24 MAŁECKI Piotr KS Lemiesz Team Warszawa 1981 Masters MZ -- B.D. Z/10528/21 2022
1500 m M
1 1 s 1 3:40.78 KOWALCZYK Andrzej Kraków Athletics Team 1998 Sen MA M SOBCZYK Grzegorz B.D. Z/1674/14 2022
2 2 s 1 3:41.56 ŻYWKO Szymon AZS UMCS Lublin 1999 Sen LU M BARSZCZ Mirosław B.D. Z/1224/16 2022
3 3 s 1 3:42.24 WYDERKA Maciej KS AZS AWF Katowice # 2002 U23 SL I SZCZYRK Janusz B.D. Z/1315/16 2022 LDK!
4 4 s 1 3:52.49 GOS Mateusz RLTL Optima Radom 2002 U23 MZ II BŁASIŃSKI Artur Z/0783/20 2022 LDK!
5 5 s 1 3:53.36 SZMIT Patryk KS SMS Szklarska Poręba 2003 U20 DS II ROSTKOWSKI Piotr ROSTKOWSKA Anna Z/3933/17 2022 LDK!
6 6 s 1 3:54.19 KUCHARSKI Bartosz SRS Kondycja Piaseczno 2000 U23 MZ II PARADOWSKI Wiesław B.D. Z/1215/16 2022 LDK!
7 7 s 1 3:55.54 KOŁODZIEJ Adam MUKS Wisła Junior Sandomierz 2001 U23 SK II MIREK Andrzej Z/2504/17 2022 1
8 8 s 1 3:59.12 ARENDT Kacper GKS Olimpia Grudziądz 2002 U23 KP II CZUBASZEK Jarosław Z/2216/19 2022 4 LDK!
9 9 s 1 4:04.27 MICHALSKI Jan MKS Polonia Warszawa 2001 U23 MZ III JOBT Andrzej Z/3951/15 2022
10 10 s 1 4:06.54 MATUSZCZAK Jakub RLTL Optima Radom 2002 U23 MZ III TRZOS Leszek Z/2642/20 2022
11 11 s 1 4:12.93 NOWAK Rafał CKS Budowlani Częstochowa 1975 Masters SL -- NOWAK Monika Z/1856/11 2022 2
12 12 s 1 4:21.52 UŁAŃSKI Jakub KS Żeglina Sieradz 2004 U20 LD IV NOWAK Mieczysław Z/0133/19 2022
  s 1 DNF ROMBERG Adrian MKS-MOSM Bytom 2003 U20 SL -- SZCZYRK Janusz Z/1159/17 2022 2 LDK!
2000 m M
1 1 s 1 5:51.28 JANDUŁA Wiktor RLTL Optima Radom 2005 U18 MZ -- BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur , Z/1552/18 , 2022 LDK!
2 2 s 1 5:52.73 OLEJNIK Mikołaj UKS Filipides Teresin 2007 U16 MZ II ANDRYSZCZYK Andrzej OLEJNIK Tomasz # Z/0393/19 2022 LDK!
3 3 s 1 6:07.29 MIKULSKI Tomasz UKS Filipides Teresin 1996 Sen MZ -- ANDRYSZCZYK Andrzej Z/1514/18 2022
110 m pł M (99.1) M
1 1 s 1 14.77 SOBOTA Jakub LUKS Hańcza Suwałki 2004 U20 PD -0.1 II JUTKIEWICZ Jarosław STACHURSKA Agnieszka Z/4283/18 2022 LDK!
110 m pł M
1 s 1 13.78 KILJAN Krzysztof KS AZS AWF Warszawa 1999 Sen MZ -0.1 M WOJTKOWSKI Maciej Z/0440/15 2022 1
2 s 1 14.79 SINIŁO Krystian KS Podlasie Białystok 2000 U23 PD -0.1 I NABIAŁEK Łukasz Z/1535/15 2022
3 s 1 15.27 WŁOSTEK Piotr RKS Łódź 2000 U23 LD -0.1 II SZABLEWSKI Tadeusz B.D. Z/4835/15 2022
4 s 1 15.85 TREDER Szymon WKS Flota Gdynia 2001 U23 PM -0.1 III SADKOWSKI Ryszard Z/0136/19 2022
5 s 1 16.08 KALISZEWSKI Jakub KS Podlasie Białystok 2000 U23 PD -0.1 III NABIAŁEK Łukasz B.D. Z/2032/15 2022
400 m pł M
1 1 s 1 52.23 GOŁĘBIOWSKI Oskar AZS UMCS Lublin 2000 U23 LU I HOŁUB Grzegorz B.D. B.D. Z/6045/15 2022
2 2 s 1 52.76 JOŃCZYK Maciej RKS Łódź 2002 U23 LD I SZABLEWSKI Tadeusz SADACH Aneta Z/3530/16 2022 3 LDK!
3 3 s 1 53.09 STOKŁOSA Aleks AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2002 U23 OP I DZIUBA Jacek Z/0665/16 2022 3 LDK!
4 4 s 1 53.42 DUDEK Bartosz MKS Juvenia Białystok 1992 Sen PD I DUDEK Bartosz # Z/3483/11 2022
5 5 s 1 53.74 KOPEĆ Maciej WKS Wawel Kraków 2002 U23 MA I CZYŻ Radosław B.D. B.D. Z/0021/16 2022 LDK!
1 6 s 2 54.85 WYMAZAŁA Bartłomiej KS SMS Szklarska Poręba 2000 U23 DS II B.D. B.D. Z/2601/15 2022
2 7 s 2 55.31 ROMANIUK Daniel MKS Polonia Warszawa 2001 U23 MZ II JOBT Andrzej Z/2632/16 2022
3 8 s 2 55.45 SAMARCZENKO Dariusz AZS UMCS Lublin 2000 U23 LU II KITLIŃSKI Piotr Z/6046/15 2022 3
4 9 s 2 58.23 KUREK Maciej KS Sprinterzy.com Kraków 1994 Sen MA III B.D. Z/0868/22 2022
5 10 s 2 60.71 WOJTANIA Łukasz RKS Łódź 2004 U20 LD IV SZABLEWSKI Tadeusz Z/1946/21 2022
Wzwyż M
1 1 f 1 2.10 JACHYM Marcin CWKS Resovia Rzeszów 2001 U23 PK I TITTINGER Michał B.D. Z/6349/15 2022
2 2 f 1 2.00 RUTOWICZ Przemysław KS AZS AWF Katowice 2000 U23 SL II GRABOLUS Marek Z/2231/15 2022
3 3 f 1 2.00 WIŚNIEWSKI Gracjan CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2001 U23 KP II MICHALSKI Włodzimierz B.D. B.D. B.D. Z/0798/15 2022 LDK!
Tyczka M
1 f 1 4.02 REMBOWSKI Marcel RKS Łódź 2007 U16 LD II DMP U20 LISIAK Adam Z/1111/20 2022 122
W dal M
  f 1 6.74 OLSZÓWKA Mateusz KU AZS PWSZ w Tarnowie 2001 U23 MA +1.7 III WAŁASZEK Jarosław Z/3745/16 2022 3
1 1 f 1 7.12 KRZEMIŃSKI Dawid RLTL Optima Radom 2000 U23 MZ +2.7 II BŁASIŃSKI Artur B.D. MIERZEJEWSKI Marek Z/4910/15 2022 LDK!
2 2 f 1 7.02 RUTOWICZ Przemysław KS AZS AWF Katowice 2000 U23 SL +1.6 II GRABOLUS Marek Z/2231/15 2022
3 3 f 1 6.89 KRAWCZYK Kacper AZS Łódź 2001 U23 LD +0.8 II SADACH Aneta SADACH Aneta B.D. Z/3833/15 2022 LDK!
4 4 f 1 6.81 OLSZÓWKA Mateusz KU AZS PWSZ w Tarnowie 2001 U23 MA +2.4 II WAŁASZEK Jarosław Z/3745/16 2022 3
5 5 f 1 6.32 PRZYBYLSKI Dawid KS AZS AWF Warszawa 2002 U23 MZ +0.1 III MERWA Janusz Z/1362/18 2022
6 6 f 1 6.10 SUMIŃSKI Michał KS AZS AWF Warszawa 2001 U23 MZ +0.7 -- ŁUKASIAK Michał B.D. Z/5571/15 2022
7 7 f 1 5.57 ZIUŁKOWSKI Piotr AKL Ursynów Warszawa 2006 U18 MZ +0.4 -- B.D. Z/3233/20 2022 LDK!
  f 1 NM CZARNOCKI Damian KS AZS-AWF Biała Podlaska 2000 U23 LU 0.0 -- MAKARUK Tadeusz MAKARUK Tadeusz Z/2651/16 2022
  f 1 NM LEMIESZEK Kacper KS AZS-AWF Biała Podlaska 2000 U23 LU 0.0 -- MAKARUK Tadeusz MAKARUK Tadeusz Z/5232/15 2022
Trójskok M
1 1 f 1 12.90 KOTOWSKI Jędrzej MUKS Park Zduńska Wola 2005 U18 LD -0.5 IV SZEWCZYK Tomasz Z/8857/21 2022
Kula (3) M
1 1 f 1 8.78 KOWALSKI Lech KS AZS AWF Warszawa 1936 Masters MZ -- B.D. Z/3697/22 2022
Kula (7.26) M
1 f 1 18.36 GOŹDZIEWICZ Piotr KS AZS AWF Warszawa 2001 U23 MZ M MAŁECKI Marcin B.D. Z/3653/15 2022
  f 1 NM WARSZAWSKI Kornel KS Agros Zamość 2000 U23 LU -- B.D. Z/4325/15 2022 1
  f 1 NM MAZUR Szymon MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1998 Sen SL -- B.D. B.D. , Z/0477/14 , 2022
Dysk (2) M
1 1 f 1 62.79 URBANEK Robert MKS Aleksandrów Łódzki 1987 Masters LD MM JOACHIMIAK Robert Z/1041/11 2022 MM
2 2 f 1 57.90 STÓJ Bartłomiej AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1996 Sen OP M KAMIŃSKI Damian B.D. Z/1657/12 2022
3 3 f 1 51.29 ANDRZEJCZAK Jarosław RLTL Optima Radom 2002 U23 MZ I CZAJKOWSKI Waldemar KĘCKI Krzysztof WAŚNIEWSKI Marcin , Z/0452/16 , 2022 LDK!
4 4 f 1 40.30 GOŹDZIEWICZ Piotr KS AZS AWF Warszawa 2001 U23 MZ II MAŁECKI Marcin B.D. Z/3653/15 2022
Młot (5) M
1 1 f 1 48.41 ZAORSKI Cezary KS AZS AWF Warszawa 2005 U18 MZ IV DMP U20 GÓRA Marcin Z/12110/21 2022 108
Młot (7.26) M
1 1 f 1 71.31 RATAJCZYK Tomasz KS AZS AWF Warszawa 2002 U23 MZ M GÓRA Marcin Z/1648/16 2022 LDK!
2 2 f 1 66.45 MAZUR Michał KS Agros Zamość 1999 Sen LU I ROSA Mikołaj Z/3659/15 2022 1
3 3 f 1 55.19 DZIOBA Jakub KS AZS AWF Warszawa 2003 U20 MZ I GÓRA Marcin Z/4493/18 2022
4 4 f 1 53.04 SOBIESZCZAK Miłosz KS AZS AWF Warszawa 2002 U23 MZ II GÓRA Marcin B.D. Z/2986/16 2022
Oszczep (700) M
1 1 f 1 50.00 JANCIK Gustaw UKS Gepard Warszawa 2005 U18 MZ III TOPOLEWSKI Maciej Z/5570/18 2022 LDK!
2 2 f 1 46.88 MICHAŁEK Jakub UKS LA Basket Warszawa 2005 U18 MZ IV BOROŃ Adam Z/5619/19 2022 LDK!
3 3 f 1 41.59 DOBROWOLSKI Marcel UKS Gepard Warszawa 2005 U18 MZ -- RĄCZKA Paweł Z/2900/19 2022 LDK!
4 4 f 1 33.13 WOJCIECHOWSKI Gaurahari UKS LA Basket Warszawa 2005 U18 MZ -- BOROŃ Adam Z/4491/18 2022 BEZ LDK!
Oszczep (800) M
1 1 f 1 77.44 WEGNER Dawid LUKS Start Nakło 2000 U23 KP M WALCZAK Leszek Z/0021/15 2022 1
2 2 f 1 76.63 KRUKOWSKI Marcin KS Warszawianka W-wa 1992 Sen MZ M KRUKOWSKI Michał Z/4887/11 2022 MM
3 3 f 1 68.76 KWAŚNIEWSKI Mateusz AZS UMCS Lublin 1995 Sen LU I KRUKOWSKI Michał B.D. Z/2300/11 2022
4 4 f 1 48.87 FALIŃSKI Filip RLTL Optima Radom 2003 U20 MZ III DMP U20 FALIŃSKI Jacek Z/5085/18 2022 LDK! 109
5 5 f 1 46.30 KAMIONEK Patryk UKS LA Basket Warszawa 2004 U20 MZ IV BOROŃ Adam Z/3569/18 2022 BEZ LDK!

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 13.738274097443 sekund