Bańska Bystrzyca (SVK) 25 - 30.07.2022
16. Olimpijski Festiwal Młodzieży Europy (EYOF) [DMP U20]
100 m K
3 11 e 2 12.36 WO¬NIAK Maja LKS Vectra Włocławek 2007 U16 KP -1.5 II DMP U20 DOBROSIELSKA Martyna Z/2342/20 2022 BEZ LDK! 140
200 m K
1 3 e 1 24.50 JAROSIŃSKA Maria MKL Toruń 2006 U18 KP -0.5 I DMP U20 WLEKLIŃSKA Dagna B.D. Z/0356/18 2022 3 LDK! 156
1 3 p 1 24.66 JAROSIŃSKA Maria MKL Toruń 2006 U18 KP -2.0 I DMP U20 WLEKLIŃSKA Dagna B.D. Z/0356/18 2022 3 LDK! 153
2 f 24.30 JAROSIŃSKA Maria MKL Toruń 2006 U18 KP -0.8 I DMP U20 WLEKLIŃSKA Dagna B.D. Z/0356/18 2022 3 LDK! 161
400 m K
2 5 e 3 56.36 PRZEWIE¬LIK Julia MOS CSiR D±browa Górnicza 2006 U18 SL I DMP U20 PRZEWIE¬LIK Dorota Z/0919/18 2022 5 LDK! 145
4 f 55.74 PRZEWIE¬LIK Julia MOS CSiR D±browa Górnicza 2006 U18 SL I DMP U20 PRZEWIE¬LIK Dorota Z/0919/18 2022 5 LDK! 151
800 m K
1 1 e 1 2:12.27 BEŁCZEW Oliwia KKL Kielce 2006 U18 SK II DMP U20 JÓ¬WIK Krzysztof Z/3371/19 2022 LDK! 139
3 f 2:12.51 BEŁCZEW Oliwia KKL Kielce 2006 U18 SK II DMP U20 JÓ¬WIK Krzysztof Z/3371/19 2022 LDK! 139
1500 m K
2 8 e 2 4:35.55 WIERNICKA Zuzanna RKS ŁódĽ 2006 U18 LD II DMP U20 JASZCZAK Stanisław Z/1069/21 2022 134
2 f 4:23.17 WIERNICKA Zuzanna RKS ŁódĽ 2006 U18 LD I DMP U20 JASZCZAK Stanisław Z/1069/21 2022 155
100 m pł J MŁ K
2 4 e 2 13.78 KIELAR Amelia LKS Górnik Wałbrzych 2006 U18 DS +1.2 I BANASZEK Grzegorz Z/0642/19 2022 LDK!
4 f 13.75 KIELAR Amelia LKS Górnik Wałbrzych 2006 U18 DS -0.2 I BANASZEK Grzegorz Z/0642/19 2022 LDK!
400 m pł K K
1 3 e 2 61.55 ZOCHNIAK Amelia UKS Czempion Bełchatów 2007 U16 LD I RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz , Z/3464/19 , 2022 5 LDK!
3 f 59.91 ZOCHNIAK Amelia UKS Czempion Bełchatów 2007 U16 LD I RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz , Z/3464/19 , 2022 5 LDK!
2000 m prz K
4 s 1 7:00.99 PAJĘCKA Lena WLKS Wrocław 2007 U16 DS II KOBIAŁKA Kamil Z/0737/18 2022 4 LDK!
Wzwyż K
7 12 e B 1.65 SŁODZIŃSKA Maja UKS OSoT Szczecin 2006 U18 ZP II DMP U20 FERFET Marek FERFET Marek , Z/5013/19 , 2022 LDK! 130
6 f 1.73 SŁODZIŃSKA Maja UKS OSoT Szczecin 2006 U18 ZP I DMP U20 FERFET Marek FERFET Marek , Z/5013/19 , 2022 LDK! 147
100-200-300-400 K
2 3 e 2 2:13.19 WO¬NIAK Maja
JAROSIŃSKA Maria
KU¦ Anastazja
PRZEWIE¬LIK Julia
POLSKA 2007
2006
2007
2006
U18 POL -- DOBROSIELSKA Martyna
WLEKLIŃSKA Dagna B.D.
LUDWICHOWSKA Bronisława
PRZEWIE¬LIK Dorota
Z/2342/20
Z/0356/18
Z/2483/20
Z/0919/18
2022
2022
2022
2022
BEZ
3

5
2 f 2:11.30 WO¬NIAK Maja
JAROSIŃSKA Maria
KU¦ Anastazja
PRZEWIE¬LIK Julia
POLSKA 2007
2006
2007
2006
U18 POL -- DOBROSIELSKA Martyna
WLEKLIŃSKA Dagna B.D.
LUDWICHOWSKA Bronisława
PRZEWIE¬LIK Dorota
Z/2342/20
Z/0356/18
Z/2483/20
Z/0919/18
2022
2022
2022
2022
BEZ
3

5
Tyczka K
4 f 3.70 NICHOLS Lilly SKLA Sopot 2006 U18 PM I ANDRZEJCZAK Paweł Z/3015/20 2022 LDK!
Kula (3) K
1 1 e B 15.79 MICHAŁOWSKA Julia MKS Tempo Kęty 2006 U18 MA I SYSAK Tomasz Z/4914/18 2022 BEZ LDK!
1 f 16.23 MICHAŁOWSKA Julia MKS Tempo Kęty 2006 U18 MA I SYSAK Tomasz Z/4914/18 2022 BEZ LDK!
Młot (3) K
8 f 55.61 ORZECHOWSKA Aneta LKS Vectra Włocławek 2006 U18 KP I DMP U20 B.D. KARNAS Kinga WIERZBICKI Dariusz , Z/7627/21 , 2022 LDK! 145
Chód 5 km K
9 s 1 24:40.03 TOMASZEWSKA Paulina UKS 12 Kalisz 2006 U18 WP I WI¦NIEWSKI Paweł Z/0162/20 2022 LDK!
100 m M
1 1 e 2 10.78 BAJRASZEWSKI Tomasz LKS Vectra Włocławek 2006 U18 KP +0.3 I DMP U20 ZIÓŁKOWSKI Marek ZIÓŁKOWSKI Marek Z/0568/18 2022 BEZ LDK! 151
5 f 10.81 BAJRASZEWSKI Tomasz LKS Vectra Włocławek 2006 U18 KP +1.3 I DMP U20 ZIÓŁKOWSKI Marek ZIÓŁKOWSKI Marek Z/0568/18 2022 BEZ LDK! 149
200 m M
1 3 e 2 21.95 LACH Radosław MKL Toruń 2006 U18 KP -0.5 II DMP U20 BUTKIEWICZ Jacek Z/3189/20 2022 BEZ LDK! 144
3 f 21.61 LACH Radosław MKL Toruń 2006 U18 KP +1.4 I DMP U20 BUTKIEWICZ Jacek Z/3189/20 2022 BEZ LDK! 156
400 m M
1 1 e 3 48.62 SZARAPO Jakub MKS MOS Wrocław 2006 U18 DS II DMP U20 B.D. SKRZYPIŃSKI Jacek , Z/0473/20 , 2022 LDK! 145
  f DNF SZARAPO Jakub MKS MOS Wrocław 2006 U18 DS -- DMP U20 B.D. SKRZYPIŃSKI Jacek , Z/0473/20 , 2022 LDK!
110 m pł J MŁ M
3 7 e 2 14.33 ZACHARA Jakub MULKS Juvenia Głuchołazy 2006 U18 OP +0.3 II PIERÓG Paweł Z/1398/18 2022 BEZ LDK!
6 f 14.16 ZACHARA Jakub MULKS Juvenia Głuchołazy 2006 U18 OP 0.0 II PIERÓG Paweł Z/1398/18 2022 BEZ LDK!
400 m pł J MŁ M
2 2 e 1 55.48 ULIŃSKI Kacper MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U18 LD II DMP U20 TOMCZYK Kazimierz Z/0089/20 2022 129
3 f 53.76 ULIŃSKI Kacper MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U18 LD II DMP U20 TOMCZYK Kazimierz Z/0089/20 2022 144
2000 m prz J MŁ M
11 s 1 6:19.03 ABRAMCZYK Piotr RLTL Optima Radom 2006 U18 MZ -- DMP U20 BŁASIŃSKA Aneta BŁASIŃSKI Artur , Z/4171/20 , 2022 LDK! 105
Wzwyż M
1 f 2.06 ANTOSIAK Sebastian MKLA Łęczyca 2006 U18 LD II DMP U20 ANDRYSIAK Mirosław B.D. Z/5041/19 2022 LDK! 146
100-200-300-400 M
1 1 e 1 1:56.35 BAJRASZEWSKI Tomasz
LACH Radosław
DZIEWIĘCKI Rafał
SZARAPO Jakub
POLSKA 2006
2006
2006
2006
U18 POL -- ZIÓŁKOWSKI Marek ZIÓŁKOWSKI Marek
BUTKIEWICZ Jacek
SKRZYPACZ Adrian
B.D. SKRZYPIŃSKI Jacek
Z/0568/18
Z/3189/20
Z/2611/18
, Z/0473/20
2022
2022
2022
, 2022
BEZ
BEZ


1 f 1:53.70 BAJRASZEWSKI Tomasz
LACH Radosław
DZIEWIĘCKI Rafał
SZARAPO Jakub
POLSKA 2006
2006
2006
2006
U18 POL -- ZIÓŁKOWSKI Marek ZIÓŁKOWSKI Marek
BUTKIEWICZ Jacek
SKRZYPACZ Adrian
B.D. SKRZYPIŃSKI Jacek
Z/0568/18
Z/3189/20
Z/2611/18
, Z/0473/20
2022
2022
2022
, 2022
BEZ
BEZ


Tyczka M
7 f 4.30 WOŁOSZYN Piotr SL Olimpia Poznań 2007 U16 WP II CZERNIAK Przemysław Z/3722/19 2022 LDK!
Kula (5) M
4 f 15.62 KUCZAJ Kacper LKS Górnik Wałbrzych 2006 U18 DS II KUCZAJ Tomasz Z/5186/19 2022 LDK!
Dysk (1.5) M
11 f 47.20 CHODAKOWSKI Mateusz KS Podlasie Białystok 2006 U18 PD II STOJAK Danuta Daria Z/2806/20 2022
Młot (5) M
6 f 63.24 KRUSZWIC Wiktor MUKS Park Zduńska Wola 2006 U18 LD II SZEWCZYK Tomasz Z/3604/19 2022
Oszczep (700) M
1 f 74.63 KRUKOWSKI Roch KS Warszawianka W-wa 2007 U16 MZ I KRUKOWSKI Michał KRUKOWSKI Michał , Z/4541/18 , 2022 BEZ

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 1.4070010185242 sekund