Poznań 30 - 31.07.2022
39. PZLA Mistrzostwa Polski U23 [DMP U20]
100 m K
1 2 e 1 11.69 STEFANOWICZ Magdalena KS AZS AWF Katowice 2000 U23 SL -1.5 M KOTUŁA Krzysztof Z/4569/15 2022 M
2 10 e 1 12.19 RUTKOWSKA Wiktoria LUKS Orneta 2001 U23 WN -1.5 II MAKOWSKI Leszek B.D. Z/5768/15 2022
3 11 e 1 12.23 ZWOLIŃSKA Judyta CWKS Resovia Rzeszów 2002 U23 PK -1.5 II MAZUR Janusz B.D. Z/3127/16 2022
4 13 e 1 12.29 FARASIEWICZ Monika AZS-AWFiS Gdańsk 2002 U23 PM -1.5 II SĘKOWSKA Anna B.D. B.D. Z/5826/15 2022
5 15 e 1 12.70 PAWŁOWSKA Maja OŚ AZS Poznań 2002 U23 WP -1.5 II OSIK Tadeusz Z/2823/16 2022 II
6 18 e 1 13.37 FILIPOW Julia KS Sprinterzy.com Kraków 2000 U23 MA -1.5 -- B.D. B.D. , Z/0649/17 , 2022
7 19 e 1 13.47 PYRKOWSKA Agata LKS Maraton Turek 2002 U23 WP -1.5 -- ZAŃKO Albin Z/2622/17 2022 LDK!
1 1 e 2 11.58 HOROWSKA Nikola ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2001 U23 LB +0.3 M SASKA Tomasz B.D. Z/3097/15 2022
2 3 e 2 11.74 JASTRZĄB Izabela KS Agros Zamość 2000 U23 LU +0.3 M B.D. GDAŃSKI Andrzej , Z/4184/18 , 2022
3 5 e 2 12.05 DĄBEK Emilia CWKS Resovia Rzeszów 2001 U23 PK +0.3 I MAZUR Janusz B.D. Z/5252/15 2022 LDK!
4 8 e 2 12.11 WROŃSKA Wiktoria MKS Agros Chełm 2000 U23 LU +0.3 I LESZCZYŃSKI Damian B.D. Z/0142/16 2022
5 12 e 2 12.25 ŁOŚ Lucyna KL Iskra Białogard 2001 U23 ZP +0.3 II RUDZIK Grzegorz Z/5288/15 2022
6 14 e 2 12.68 BUK Aleksandra GKS Start Długołęka 2001 U23 DS +0.3 II B.D. STOLARCZYK Grzegorz , Z/3394/15 , 2022
7 17 e 2 13.07 BELOWSKA Aleksandra AZS-AWFiS Gdańsk 2002 U23 PM +0.3 III SĘKOWSKA Anna Z/0080/17 2022
1 4 e 3 11.77 GĄSIOR Adriana KS AZS AWF Wrocław 2001 U23 DS -0.1 M CZAJKOWSKI Waldemar ROSTEK William B.D. , Z/3488/15 , 2022 LDK!
2 6 e 3 12.10 ROMASZKO Monika KS Agros Zamość 2002 U23 LU -0.1 I B.D. GDAŃSKI Andrzej B.D. , Z/5236/15 , 2022 LDK!
3 7 e 3 12.10 BORZEWSKA Zuzanna MKL Toruń 2001 U23 KP -0.1 I BUTKIEWICZ Jacek B.D. Z/1895/16 2022
4 9 e 3 12.16 POLAK Julia TL ROW Rybnik 2001 U23 SL -0.1 II OLSZAR Michał B.D. Z/3464/15 2022 LDK!
5 16 e 3 12.75 JACKIEWICZ Patrycja KS Sprinterzy.com Kraków 2001 U23 MA -0.1 II B.D. Z/5392/15 2022 LDK!
6 20 e 3 13.59 DAROS Iga LUKS Strzałków 2001 U23 LD -0.1 -- MOUELHI Abdessatar B.D. Z/3082/18 2022
1 f 1 11.51 STEFANOWICZ Magdalena KS AZS AWF Katowice 2000 U23 SL -2.2 M KOTUŁA Krzysztof Z/4569/15 2022 M
2 f 1 11.69 HOROWSKA Nikola ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2001 U23 LB -2.2 M SASKA Tomasz B.D. Z/3097/15 2022
3 f 1 11.82 JASTRZĄB Izabela KS Agros Zamość 2000 U23 LU -2.2 M B.D. GDAŃSKI Andrzej , Z/4184/18 , 2022
4 f 1 11.87 GĄSIOR Adriana KS AZS AWF Wrocław 2001 U23 DS -2.2 I CZAJKOWSKI Waldemar ROSTEK William B.D. , Z/3488/15 , 2022 LDK!
5 f 1 12.13 RUTKOWSKA Wiktoria LUKS Orneta 2001 U23 WN -2.2 I MAKOWSKI Leszek B.D. Z/5768/15 2022
6 f 1 12.13 DĄBEK Emilia CWKS Resovia Rzeszów 2001 U23 PK -2.2 I MAZUR Janusz B.D. Z/5252/15 2022 LDK!
7 f 1 12.14 ROMASZKO Monika KS Agros Zamość 2002 U23 LU -2.2 I B.D. GDAŃSKI Andrzej B.D. , Z/5236/15 , 2022 LDK!
8 f 1 12.25 BORZEWSKA Zuzanna MKL Toruń 2001 U23 KP -2.2 II BUTKIEWICZ Jacek B.D. Z/1895/16 2022
200 m K
1 2 s 1 23.76 STEFANOWICZ Magdalena KS AZS AWF Katowice 2000 U23 SL +0.6 M KOTUŁA Krzysztof Z/4569/15 2022 M
2 4 s 1 23.83 GACKA Kinga BKS Bydgoszcz 2001 U23 KP +0.6 M BAUMGART Iwona B.D. Z/5030/15 2022
3 9 s 1 24.47 FORMELLA Aleksandra SKLA Sopot 2001 U23 PM +0.6 I ANDRZEJCZAK Paweł B.D. Z/3543/18 2022 LDK!
4 20 s 1 25.46 ŁOŚ Lucyna KL Iskra Białogard 2001 U23 ZP +0.6 II RUDZIK Grzegorz Z/5288/15 2022
5 22 s 1 26.66 BELOWSKA Aleksandra AZS-AWFiS Gdańsk 2002 U23 PM +0.6 III SĘKOWSKA Anna Z/0080/17 2022
6 23 s 1 27.69 DAROS Iga LUKS Strzałków 2001 U23 LD +0.6 -- MOUELHI Abdessatar B.D. Z/3082/18 2022
1 6 s 2 24.19 DROZD Wiktoria AZS UMCS Lublin 2001 U23 LU +0.6 I JAROS Marek B.D. B.D. Z/6101/15 2022 LDK!
2 10 s 2 24.56 NEUMANN Sara UKS Orkan Środa Wlkp. 2000 U23 WP +0.6 I KACZOR Mieczysław B.D. Z/1648/15 2022
3 12 s 2 24.70 GADOMSKA Julia KS AZS-AWF Biała Podlaska 2001 U23 LU +0.6 I B.D. MAKARUK Tadeusz Z/2074/15 2022
4 18 s 2 24.93 FARASIEWICZ Monika AZS-AWFiS Gdańsk 2002 U23 PM +0.6 II SĘKOWSKA Anna B.D. B.D. Z/5826/15 2022
5 21 s 2 25.77 BUK Aleksandra GKS Start Długołęka 2001 U23 DS +0.6 II B.D. STOLARCZYK Grzegorz , Z/3394/15 , 2022
1 5 s 3 24.06 ZIELIŃSKA Paulina AZS UMCS Lublin # 2000 U23 LU +3.5 I LESZCZYŃSKI Damian Z/0172/15 2022
2 7 s 3 24.22 DĄBEK Emilia CWKS Resovia Rzeszów 2001 U23 PK +3.5 I MAZUR Janusz B.D. Z/5252/15 2022 LDK!
3 13 s 3 24.76 RUTKOWSKA Wiktoria LUKS Orneta 2001 U23 WN +3.5 I MAKOWSKI Leszek B.D. Z/5768/15 2022
4 15 s 3 24.81 WROŃSKA Wiktoria MKS Agros Chełm 2000 U23 LU +3.5 I LESZCZYŃSKI Damian B.D. Z/0142/16 2022
5 16 s 3 24.91 POLAK Julia TL ROW Rybnik 2001 U23 SL +3.5 II OLSZAR Michał B.D. Z/3464/15 2022 LDK!
6 17 s 3 24.91 RZESZEWSKA Olga ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2002 U23 LB +3.5 II SASKA Tomasz B.D. B.D. Z/0630/17 2022 LDK!
1 1 s 4 23.25 HOROWSKA Nikola ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2001 U23 LB 0.0 M SASKA Tomasz B.D. Z/3097/15 2022
2 3 s 4 23.82 JASTRZĄB Izabela KS Agros Zamość 2000 U23 LU 0.0 M B.D. GDAŃSKI Andrzej , Z/4184/18 , 2022
3 8 s 4 24.46 ZWOLIŃSKA Judyta CWKS Resovia Rzeszów 2002 U23 PK 0.0 I MAZUR Janusz B.D. Z/3127/16 2022
4 11 s 4 24.60 GĄSIOR Adriana KS AZS AWF Wrocław 2001 U23 DS 0.0 I CZAJKOWSKI Waldemar ROSTEK William B.D. , Z/3488/15 , 2022 LDK!
5 14 s 4 24.78 ROMASZKO Monika KS Agros Zamość 2002 U23 LU 0.0 I B.D. GDAŃSKI Andrzej B.D. , Z/5236/15 , 2022 LDK!
6 19 s 4 25.26 ZIMNA Marta OŚ AZS Poznań 2002 U23 WP 0.0 II OSIK Tadeusz B.D. Z/2210/19 2022 LDK!
400 m K
1 11 s 1 58.12 KACZMAREK Alicja ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2002 U23 LB II OGONOWSKI Jakub B.D. Z/0628/17 2022 LDK!
2 13 s 1 58.76 STRZELEWICZ Zuzanna LUKS Start Nakło 2002 U23 KP II JANKOWSKI Marcin Z/0024/15 2022 2 LDK!
3 14 s 1 59.02 NOWAKOWSKA Marcelina AKL Ursynów Warszawa 2002 U23 MZ III OBROCKI Bogdan B.D. Z/2149/16 2022
4 15 s 1 59.30 HETMAŃSKA Julia KS AZS AWF Kraków 2002 U23 MA III OSIEWACZ Stefan GIZA Andrzej , Z/0693/16 , 2022 LDK!
5 17 s 1 60.92 SALA Emilia GKS Start Długołęka # 2002 U23 DS III KUKLA Rafał B.D. B.D. SKRZYPACZ Adrian SKRZYPACZ Adrian , Z/1543/16 , 2022 LDK!
1 5 s 2 54.38 ZIELIŃSKA Paulina AZS UMCS Lublin # 2000 U23 LU M LESZCZYŃSKI Damian Z/0172/15 2022
2 6 s 2 54.94 NEUMANN Sara UKS Orkan Środa Wlkp. 2000 U23 WP I KACZOR Mieczysław B.D. Z/1648/15 2022
3 7 s 2 55.13 SKIBIŃSKA Karolina KS AZS AWF Katowice # 2000 U23 SL I KRUPA Iwona B.D. Z/0900/15 2022
4 9 s 2 55.67 GADOMSKA Julia KS AZS-AWF Biała Podlaska 2001 U23 LU I B.D. MAKARUK Tadeusz Z/2074/15 2022
5 10 s 2 56.36 PORĘBSKA Karolina MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2002 U23 SL I PASZTA Wiesław PASZTA Anna B.D. Z/1432/16 2022 LDK!
6 16 s 2 59.47 RZESZEWSKA Olga ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2002 U23 LB III SASKA Tomasz B.D. B.D. Z/0630/17 2022 LDK!
1 1 s 3 52.33 GACKA Kinga BKS Bydgoszcz 2001 U23 KP MM BAUMGART Iwona B.D. Z/5030/15 2022
2 2 s 3 53.04 FORMELLA Aleksandra SKLA Sopot 2001 U23 PM M ANDRZEJCZAK Paweł B.D. Z/3543/18 2022 LDK!
3 3 s 3 53.39 DROZD Wiktoria AZS UMCS Lublin 2001 U23 LU M JAROS Marek B.D. B.D. Z/6101/15 2022 LDK!
4 4 s 3 54.04 BARTNOWSKA Weronika KS AZS AWF Warszawa 2000 U23 MZ M KĘDZIORA Robert B.D. Z/2676/16 2022
5 8 s 3 55.54 WSOŁEK Aleksandra KS AZS AWF Kraków 2001 U23 MA I GIZA Andrzej B.D. Z/1746/16 2022
6 12 s 3 58.14 LACHELE Susane KS Gwardia Piła 2000 U23 WP II ŻYLIŃSKI Jerzy B.D. # Z/1473/15 2022
800 m K
1 1 s 1 2:07.35 KAZIMIERSKA Klaudia LKS Vectra Włocławek 2001 U23 KP I NOWAKOWSKA Agnieszka B.D. Z/2008/15 2022 LDK!
2 2 s 1 2:07.92 DYBKA Agnieszka CWKS Resovia Rzeszów 2000 U23 PK I KOWAL Piotr Z/2719/15 2022
3 3 s 1 2:08.67 KORBUT Milena KS AZS AWF Katowice # 2000 U23 SL I BARSZCZ Mirosław B.D. B.D. B.D. # Z/2389/15 2022 LDK!
4 4 s 1 2:09.80 PARADOWSKA Oliwia SRS Kondycja Piaseczno 2001 U23 MZ I PARADOWSKA Renata B.D. Z/2079/15 2022 LDK!
5 5 s 1 2:10.41 BEREŚNIEWICZ Aleksandra OŚ AZS Poznań 2002 U23 WP I BYTNIEWSKI Szymon B.D. Z/3372/16 2022
6 6 s 1 2:10.43 DZIAŁOSZEWSKA Maja SKLA Sopot 2001 U23 PM I LEWANDOWSKI Michał B.D. Z/3912/15 2022
7 7 s 1 2:12.43 KOPEĆ Natalia OŚ AZS Poznań 2001 U23 WP II OSTROWSKI Ryszard B.D. Z/1152/18 2022
8 8 s 1 2:14.58 PIETROŃ Monika SKLA Sopot 2002 U23 PM II B.D. ANDRZEJCZAK Paweł , Z/2850/16 , 2022 LDK!
1 9 s 2 2:14.85 BĄK Zuzanna OKS Start Otwock 2002 U23 MZ II DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena B.D. Z/2743/16 2022 LDK!
2 10 s 2 2:15.96 KOPEĆ Julia OŚ AZS Poznań 2001 U23 WP II OSTROWSKI Ryszard B.D. B.D. Z/1153/18 2022
3 11 s 2 2:16.02 PIETRAS Kinga KS AZS AWF Wrocław 2001 U23 DS II WOSIEK Jacek B.D. Z/3399/17 2022
4 12 s 2 2:16.59 PAWŁOWSKA Joanna ULKS Fajfer 2001 Łapanów 2002 U23 MA II B.D. Z/1255/16 2022 4
5 13 s 2 2:17.76 MAŁEK Monika KS AZS AWF Kraków 2001 U23 MA III MIREK Wacław B.D. B.D. Z/0509/16 2022
6 14 s 2 2:18.59 MAŁEK Emilia KS AZS AWF Kraków 2000 U23 MA III MIREK Wacław B.D. B.D. Z/2637/15 2022
7 15 s 2 2:19.09 MARCINIAK Julia OKS Skra Warszawa 2002 U23 MZ III BUKIS-OWSIAK Anna Z/1912/16 2022
1500 m K
1 1 s 1 4:23.71 KAZIMIERSKA Klaudia LKS Vectra Włocławek 2001 U23 KP I NOWAKOWSKA Agnieszka B.D. Z/2008/15 2022 LDK!
2 2 s 1 4:27.36 BIELAK Natalia KS SMS Szklarska Poręba 2002 U23 DS I ROSTKOWSKI Piotr ROSTKOWSKA Anna B.D. Z/0442/16 2022 LDK!
3 3 s 1 4:27.74 PARADOWSKA Oliwia SRS Kondycja Piaseczno 2001 U23 MZ I PARADOWSKA Renata B.D. Z/2079/15 2022 LDK!
4 4 s 1 4:28.34 KORBUT Milena KS AZS AWF Katowice # 2000 U23 SL I BARSZCZ Mirosław B.D. B.D. B.D. # Z/2389/15 2022 LDK!
5 5 s 1 4:28.73 SARNECKA Oliwia MKL Szczecin 2001 U23 ZP I KOSTRZEBA Jacek Z/1567/15 2022 1
6 6 s 1 4:29.21 DZIAŁOSZEWSKA Maja SKLA Sopot 2001 U23 PM I LEWANDOWSKI Michał B.D. Z/3912/15 2022
7 7 s 1 4:29.23 DUBIELLA Monika LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 2000 U23 PM I CZAPIEWSKA Grażyna B.D. Z/1950/15 2022
8 8 s 1 4:30.68 KOPEĆ Natalia OŚ AZS Poznań 2001 U23 WP I OSTROWSKI Ryszard B.D. Z/1152/18 2022
9 9 s 1 4:32.38 ŁAWRUKAJTIS Anna RKS Rumia 2001 U23 PM II PEPLIŃSKI Tadeusz B.D. Z/4071/18 2022
10 10 s 1 4:35.32 BEREŚNIEWICZ Aleksandra OŚ AZS Poznań 2002 U23 WP II BYTNIEWSKI Szymon B.D. Z/3372/16 2022
11 11 s 1 4:37.17 SZYMANOWICZ Monika MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2000 U23 PM II WRÓBLEWSKI Jarosław Z/1794/18 2022 3
12 12 s 1 4:37.31 PIETRAS Kinga KS AZS AWF Wrocław 2001 U23 DS II WOSIEK Jacek B.D. Z/3399/17 2022
13 13 s 1 4:37.86 WAWRZYNIAK Oliwia OŚ AZS Poznań 2002 U23 WP II BYTNIEWSKI Szymon Z/0256/16 2022 LDK!
14 14 s 1 4:38.28 MAŁEK Emilia KS AZS AWF Kraków 2000 U23 MA II MIREK Wacław B.D. B.D. Z/2637/15 2022
15 15 s 1 4:41.02 KOPEĆ Julia OŚ AZS Poznań 2001 U23 WP II OSTROWSKI Ryszard B.D. B.D. Z/1153/18 2022
100 m pł K
1 3 e 1 13.55 KIEPURA Monika KS AZS AWF Kraków 2000 U23 MA -0.8 M GIZA Maciej B.D. Z/0884/15 2022
2 4 e 1 13.63 ZIEMBICKA Julia KS AZS AWF Kraków 2001 U23 MA -0.8 I GIZA Maciej B.D. Z/2577/15 2022
3 5 e 1 14.45 WESOŁOWSKA Kaja MKS Juvenia Puszczykowo 2001 U23 WP -0.8 I GOŚCINIAK Marcin B.D. Z/1328/15 2022
4 7 e 1 14.53 SKIERKOWSKA Martyna KS AZS AWF Warszawa 2000 U23 MZ -0.8 II RĄCZKA Paweł B.D. Z/4258/15 2022
  e 1 DNF BANY Daria UKS Gepard Warszawa 2002 U23 MZ -0.8 -- RĄCZKA Paweł Z/0376/17 2022 LDK!
  e 1 DQ KIRYLUK Aleksandra KS Podlasie Białystok 2001 U23 PD -0.8 -- SUPROŃ Jarosław KOWALCZYK Paweł B.D. B.D. Z/0596/16 2022 LDK!
1 1 e 2 13.45 NAGIĘĆ Weronika KS AZS AWF Kraków 2002 U23 MA +0.1 M GIZA Maciej GIZA Maciej B.D. , Z/0239/16 , 2022 LDK!
2 2 e 2 13.50 MAJEWSKA Marika AZS-AWF Gorzów 2002 U23 LB +0.1 M B.D. PAWLAK Przemysław ZALESKA-POSMYK Izabela , Z/2685/16 , 2022 LDK!
3 6 e 2 14.51 ZAPORA Blanka SKLA Sopot 2001 U23 PM +0.1 II LEWANDOWSKI Michał B.D. Z/3200/17 2022
4 8 e 2 14.77 BARCZ Weronika AZS Łódź 2002 U23 LD +0.1 II B.D. SADACH Aneta # Z/2583/16 2022 1 LDK!
5 9 e 2 15.25 KIELIAN Aleksandra KS AZS AWF Kraków 2000 U23 MA +0.1 II GIZA Maciej B.D. GIZA Maciej , Z/1264/15 , 2022 LDK!
6 10 e 2 15.29 ŻUROWSKA Julia KS AZS AWF Warszawa 2001 U23 MZ +0.1 II RĄCZKA Paweł B.D. Z/1754/17 2022
1 f 1 13.46 KIEPURA Monika KS AZS AWF Kraków 2000 U23 MA 0.0 M GIZA Maciej B.D. Z/0884/15 2022
2 f 1 13.51 NAGIĘĆ Weronika KS AZS AWF Kraków 2002 U23 MA 0.0 M GIZA Maciej GIZA Maciej B.D. , Z/0239/16 , 2022 LDK!
3 f 1 13.52 MAJEWSKA Marika AZS-AWF Gorzów 2002 U23 LB 0.0 M B.D. PAWLAK Przemysław ZALESKA-POSMYK Izabela , Z/2685/16 , 2022 LDK!
4 f 1 13.61 ZIEMBICKA Julia KS AZS AWF Kraków 2001 U23 MA 0.0 I GIZA Maciej B.D. Z/2577/15 2022
5 f 1 14.45 SKIERKOWSKA Martyna KS AZS AWF Warszawa 2000 U23 MZ 0.0 I RĄCZKA Paweł B.D. Z/4258/15 2022
6 f 1 14.46 WESOŁOWSKA Kaja MKS Juvenia Puszczykowo 2001 U23 WP 0.0 I GOŚCINIAK Marcin B.D. Z/1328/15 2022
7 f 1 14.59 ZAPORA Blanka SKLA Sopot 2001 U23 PM 0.0 II LEWANDOWSKI Michał B.D. Z/3200/17 2022
  f 1 DNF BARCZ Weronika AZS Łódź 2002 U23 LD 0.0 -- B.D. SADACH Aneta # Z/2583/16 2022 1 LDK!
400 m pł K K
1 4 s 1 61.99 KACZMAREK Alicja ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2002 U23 LB I OGONOWSKI Jakub B.D. Z/0628/17 2022 LDK!
2 5 s 1 62.40 JANIK Michalina GKS Start Długołęka 2000 U23 DS I B.D. STOLARCZYK Grzegorz , Z/0578/17 , 2022
3 7 s 1 63.39 KOSIKOWSKA Paulina AZS-AWF Gorzów 2001 U23 LB II PAPUGA Sebastian Z/0631/15 2022 2 LDK!
4 9 s 1 65.16 BENKOWSKA Hanna GKS Start Długołęka 2002 U23 DS II BENKOWSKI Henryk Z/0104/15 2022 4
5 10 s 1 65.28 LOSY Aleksandra KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2001 U23 WP II WALCZAK Michał B.D. Z/0794/16 2022
6 12 s 1 67.33 ZMARZŁA Weronika AZS-AWFiS Gdańsk 2001 U23 PM III B.D. SĘKOWSKA Anna B.D. , Z/5436/15 , 2022 LDK!
7 13 s 1 72.23 PAWLAK Zofia LKS Maraton Turek 2001 U23 WP -- RYCZYŃSKI Zbigniew Z/3458/19 2022
1 1 s 2 59.69 SOKOŁOWSKA Julia KS AZS AWF Warszawa 2000 U23 MZ I B.D. KĘDZIORA Robert , Z/2324/15 , 2022
2 2 s 2 60.14 GAJEWSKA Karolina KS AZS AWF Kraków 2001 U23 MA I GIZA Maciej B.D. Z/0576/15 2022
3 3 s 2 61.55 KRZYŻEWSKA Wanessa KS AZS AWF Kraków 2001 U23 MA I GIZA Andrzej B.D. Z/1429/16 2022
4 6 s 2 62.99 PORĘBSKA Karolina MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2002 U23 SL II PASZTA Wiesław PASZTA Anna B.D. Z/1432/16 2022 LDK!
5 8 s 2 65.03 MULDER Sophia OŚ AZS Poznań 2002 U23 WP II B.D. RAUK Iwona , Z/4766/19 , 2022
6 11 s 2 65.60 LESZCZYŃSKA Anna KS Podlasie Białystok 2000 U23 PD II NIEDŹWIECKI Wojciech B.D. Z/2041/15 2022
3000 m prz K
1 1 s 1 10:01.74 BIELAK Natalia KS SMS Szklarska Poręba 2002 U23 DS M ROSTKOWSKI Piotr ROSTKOWSKA Anna B.D. Z/0442/16 2022 LDK!
2 2 s 1 10:02.11 KORALEWSKA Julia AZS-AWFiS Gdańsk 2002 U23 PM M SZAŁACH Krzysztof B.D. Z/3014/16 2022 LDK!
3 3 s 1 10:06.02 CHORZĘPA Agnieszka KS AZS AWF Warszawa 2001 U23 MZ M WOŁKOWYCKI Andrzej Z/0482/17 2022
4 4 s 1 10:45.74 MIKOŁAJEWSKA Weronika GKS Żukowo 2002 U23 PM I KRÓL Krzysztof Z/3180/17 2022 4 LDK!
5 5 s 1 10:50.46 GŁÓWCZEWSKA Katarzyna ULKS Talex Borzytuchom 2001 U23 PM I ŚCIGAŁA Jarosław Z/1845/15 2022 1
6 6 s 1 10:58.34 PAWEŁCZYK Julia OŚ AZS Poznań 2002 U23 WP I BYTNIEWSKI Szymon B.D. Z/2910/16 2022 LDK!
7 7 s 1 11:10.90 CIOŁAK Magdalena MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2001 U23 LD I WASIAK Jarosław Z/0729/16 2022 2
8 8 s 1 11:25.33 SZYMKIEWICZ Julia SSR Olimp Strawczyn 2001 U23 SK II WOŹNIAK Łukasz Z/1753/15 2022 2
9 9 s 1 11:31.17 SIEDLARZ Kinga KS AZS AWF Kraków # 2002 U23 MA II B.D. SUDOŁ Grzegorz , Z/0557/16 , 2022
4x100 m K
1 1 s 1 45.82 GAJEWSKA Karolina
ZIEMBICKA Julia
NAGIĘĆ Weronika
KIEPURA Monika
KS AZS AWF Kraków 2001
2001
2002
2000
U23 MLP -- GIZA Maciej B.D.
GIZA Maciej B.D.
GIZA Maciej GIZA Maciej B.D.
GIZA Maciej B.D.
Z/0576/15
Z/2577/15
, Z/0239/16
Z/0884/15
2022
2022
, 2022
2022




2 2 s 1 46.15 BRENDEL Magdalena
STEFANOWICZ Magdalena
SKIBIŃSKA Karolina
GUZOWSKA Paulina
KS AZS AWF Katowice 2000
2000
2000
2000
U23 SLK -- KOTUŁA Krzysztof B.D.
KOTUŁA Krzysztof
KRUPA Iwona B.D.
KOTUŁA Krzysztof
Z/3835/15
Z/4569/15
Z/0900/15
Z/4472/15
2022
2022
2022
2022

M


3 3 s 1 47.31 JÓŹWICKA Małgorzata
LIPIŃSKA Julia
ŻUROWSKA Julia
SKIERKOWSKA Martyna
KS AZS AWF Warszawa 2002
2001
2001
2000
U23 MAZ -- MERWA Janusz
RĄCZKA Paweł B.D.
RĄCZKA Paweł B.D.
RĄCZKA Paweł B.D.
Z/2037/16
Z/2758/17
Z/1754/17
Z/4258/15
2022
2022
2022
2022
2



4 4 s 1 47.54 JĘDRASZAK Roksana
ZIMNA Marta
PAWŁOWSKA Maja
MULDER Sophia
OŚ AZS Poznań 2002
2002
2002
2002
U23 WLP -- GOŚCINIAK Mateusz B.D.
OSIK Tadeusz B.D.
OSIK Tadeusz
B.D. RAUK Iwona
Z/2912/16
Z/2210/19
Z/2823/16
, Z/4766/19
2022
2022
2022
, 2022


II

5 5 s 1 48.66 KOSIKOWSKA Anita
KOSIKOWSKA Paulina
KRASICKA Wiktoria
MAJEWSKA Marika
AZS-AWF Gorzów 2002
2001
2001
2002
U23 LBU -- B.D.
PAPUGA Sebastian
ZALESKA-POSMYK Izabela
B.D. PAWLAK Przemysław ZALESKA-POSMYK Izabela
Z/4759/19
Z/0631/15
Z/0632/15
, Z/2685/16
2022
2022
2022
, 2022

2
1

6 6 s 1 48.83 BARNAŚ Michalina
ZMARZŁA Weronika
BELOWSKA Aleksandra
FARASIEWICZ Monika
AZS-AWFiS Gdańsk 2002
2001
2002
2002
U23 POM -- B.D. SĘKOWSKA Anna
B.D. SĘKOWSKA Anna B.D.
SĘKOWSKA Anna
SĘKOWSKA Anna B.D. B.D.
, Z/3480/16
, Z/5436/15
Z/0080/17
Z/5826/15
, 2022
, 2022
2022
2022




4x400 m K
1 1 s 1 3:43.39 ZIELIŃSKA Paulina
WASILUK Agata
TARACHA Weronika
DROZD Wiktoria
AZS UMCS Lublin 2000
2000
2002
2001
U23 LBE -- LESZCZYŃSKI Damian
B.D. JAROS Marek
TUSTANOWSKA Jolanta KITLIŃSKI Piotr B.D.
JAROS Marek B.D. B.D.
Z/0172/15
, Z/0973/15
, Z/0351/16
Z/6101/15
2022
, 2022
, 2022
2022




2 2 s 1 3:44.58 ZAPORA Blanka
PIETROŃ Monika
GAJEWSKA Patrycja
FORMELLA Aleksandra
SKLA Sopot 2001
2002
2002
2001
U23 POM -- LEWANDOWSKI Michał B.D.
B.D. ANDRZEJCZAK Paweł
GELO Krystyna LEWANDOWSKI Michał B.D.
ANDRZEJCZAK Paweł B.D.
Z/3200/17
, Z/2850/16
, Z/0214/17
Z/3543/18
2022
, 2022
, 2022
2022




3 3 s 1 3:44.95 GAJEWSKA Karolina
KRZYŻEWSKA Wanessa
ZIEMBICKA Julia
WSOŁEK Aleksandra
KS AZS AWF Kraków 2001
2001
2001
2001
U23 MLP -- GIZA Maciej B.D.
GIZA Andrzej B.D.
GIZA Maciej B.D.
GIZA Andrzej B.D.
Z/0576/15
Z/1429/16
Z/2577/15
Z/1746/16
2022
2022
2022
2022




4 4 s 1 3:52.96 SOKOŁOWSKA Julia
BIELIŃSKA Weronika
LIPIŃSKA Julia
BARTNOWSKA Weronika
KS AZS AWF Warszawa 2000
2001
2001
2000
U23 MAZ -- B.D. KĘDZIORA Robert
WOŁKOWYCKI Andrzej B.D.
RĄCZKA Paweł B.D.
KĘDZIORA Robert B.D.
, Z/2324/15
Z/1882/18
Z/2758/17
Z/2676/16
, 2022
2022
2022
2022




5 5 s 1 3:57.65 JANIK Michalina
BUK Aleksandra
SALA Emilia
BENKOWSKA Hanna
GKS Start Długołęka 2000
2001
2002
2002
U23 DOL -- B.D. STOLARCZYK Grzegorz
B.D. STOLARCZYK Grzegorz
KUKLA Rafał B.D. B.D. SKRZYPACZ Adrian SKRZYPACZ Adrian
BENKOWSKI Henryk
, Z/0578/17
, Z/3394/15
, Z/1543/16
Z/0104/15
, 2022
, 2022
, 2022
2022



4
6 6 s 1 4:02.04 HETMAŃSKA Julia
JACYNO Klaudia
MAŁEK Monika
MAŁEK Emilia
KS AZS AWF Kraków 2002
2001
2001
2000
U23 MLP -- OSIEWACZ Stefan GIZA Andrzej
GIZA Andrzej
MIREK Wacław B.D. B.D.
MIREK Wacław B.D. B.D.
, Z/0693/16
Z/1955/17
Z/0509/16
Z/2637/15
, 2022
2022
2022
2022

4


Wzwyż K
1 f 1 1.86 MIĄSO Wiktoria CWKS Resovia Rzeszów 2001 U23 PK M TITTINGER Michał B.D. Z/2337/16 2022
2 f 1 1.73 LEWANDOWSKA Martyna MLKL Płock 2000 U23 MZ I ZIĘCINA Kazimierz ZIĘCINA Kazimierz Z/3983/15 2022 LDK!
2 f 1 1.73 KAŹMIERCZAK Weronika RKS Łódź 2002 U23 LD I KRAKOWIAK Lech B.D. Z/1644/16 2022
4 f 1 1.69 GAJEWSKA Patrycja SKLA Sopot 2002 U23 PM II GELO Krystyna LEWANDOWSKI Michał B.D. , Z/0214/17 , 2022 LDK!
5 f 1 1.69 MULDER Sophia OŚ AZS Poznań 2002 U23 WP II B.D. RAUK Iwona , Z/4766/19 , 2022
6 f 1 1.64 STEFANIUK Weronika KS AZS AWF Wrocław 2000 U23 DS II MAŃKA Bogumił B.D. Z/4145/15 2022
7 f 1 1.59 KALENIK Izabela MKS Bolesłavia Bolesławiec 2002 U23 DS III WIŚNIEWSKI Paweł B.D. Z/3623/17 2022 LDK!
7 f 1 1.59 MOSZURA Julia UKS Błyskawica Domaniewice 2002 U23 LD III JASZCZAK Stanisław B.D. B.D. , Z/3541/16 , 2022 LDK!
7 f 1 1.59 SURA Kornelia KS AZS AWF Warszawa 2002 U23 MZ III WOŹNIAK Daniel RZEPKA Marek B.D. , Z/0631/17 , 2022 LDK!
  f 1 NM KWIATKOWSKA Adrianna MLKS Agros Żary 2002 U23 LB -- WISZ Dariusz Z/0494/16 2022 3 LDK!
  f 1 NM KAROLCZUK Paulina KS AZS-AWF Biała Podlaska 2001 U23 LU -- MAKARUK Tadeusz MAKARUK Tadeusz Z/2865/17 2022
  f 1 NM MOSZURA Aleksandra UKS Błyskawica Domaniewice 2002 U23 LD -- JASZCZAK Stanisław B.D. B.D. , Z/3542/16 , 2022 LDK!
Tyczka K
1 f 1 3.80 ŁYKO Anna KS AZS AWF Wrocław 2001 U23 DS I ŁOŚ Dariusz B.D. Z/3600/15 2022
2 f 1 3.70 SZYMANEK Maja KS AZS AWF Warszawa 2000 U23 MZ I WOJTKOWSKI Maciej B.D. Z/3992/15 2022
3 f 1 3.70 BRYKAŁA Dominika UKS OSoT Szczecin 2002 U23 ZP I LISEK Aleksandra B.D. Z/3354/17 2022 LDK!
4 f 1 3.40 BARTKOWIAK Agnieszka SL Olimpia Poznań 2002 U23 WP I CZERNIAK Przemysław B.D. Z/3053/16 2022
5 f 1 3.20 BURLIKOWSKA Natalia UKS OSoT Szczecin 2002 U23 ZP II LISEK Aleksandra Z/3322/16 2022 BEZ LDK!
6 f 1 3.20 LACH Aleksandra AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2000 U23 OP II ZIEMBA Krzysztof B.D. Z/2655/15 2022
7 f 1 3.20 JÓŹWIAK Zofia RKS Łódź 2001 U23 LD II LISIAK Adam B.D. Z/1840/17 2022
7 f 1 3.20 ŚMIAŁKOWSKA Maja RKS Łódź 2002 U23 LD II LISIAK Adam B.D. Z/2708/16 2022
9 f 1 3.20 PLAK Malwina RKS Łódź 2002 U23 LD II LISIAK Adam B.D. Z/3535/16 2022
  f 1 NM BIAŁOGOŃSKA Katarzyna RKS Łódź 2001 U23 LD -- B.D. LISIAK Adam , Z/3633/15 , 2022 LDK!
W dal K
1 f 1 6.55 HOROWSKA Nikola ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2001 U23 LB +1.3 M SASKA Tomasz B.D. Z/3097/15 2022
2 f 1 6.09 JĘDRASZAK Roksana OŚ AZS Poznań 2002 U23 WP -0.2 I GOŚCINIAK Mateusz B.D. Z/2912/16 2022 LDK!
3 f 1 6.07 KORDEK Sara KS AZS AWF Katowice 2001 U23 SL +1.6 I SITARSKI Michał Z/1629/17 2022 LDK!
4 f 1 6.07 BENEDYKCIŃSKA Natalia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2000 U23 WP +2.0 I WALCZAK Marek Z/0590/15 2022 1
5 f 1 6.05 SZTACHAŃSKA Zuzanna AZS Łódź 2001 U23 LD -0.2 I SADACH Aneta B.D. Z/4769/15 2022 LDK!
6 f 1 5.98 JÓŹWICKA Małgorzata KS AZS AWF Warszawa 2002 U23 MZ -0.6 I MERWA Janusz Z/2037/16 2022 2
7 f 1 5.85 SIKORSKA Sandra KS AZS AWF Warszawa 2000 U23 MZ +1.5 I ŁUKASIAK Michał Z/5585/15 2022
8 f 1 5.55 NAZAROWICZ Klaudia UKS Sokół Węgorzewo 2000 U23 WN -0.4 II PALUCH Krystian B.D. Z/3010/15 2022
9 f 1 5.36 JANIK Emilia KS Komunalni Sanok 2000 U23 PK +0.1 III DŁUGOSZ Ryszard B.D. Z/5145/15 2022
10 f 1 5.31 WOJTANOWSKA Martyna KS Komunalni Sanok 2000 U23 PK +1.2 III DŁUGOSZ Ryszard B.D. Z/5149/15 2022
11 f 1 5.21 WIŚNIEWSKA Katarzyna LKS MOSiR Sieradz 2000 U23 LD +0.8 III KUŚ Tomasz B.D. Z/1958/17 2022
12 f 1 4.96 PYRKOWSKA Agata LKS Maraton Turek 2002 U23 WP +1.1 -- ZAŃKO Albin Z/2622/17 2022 LDK!
  f 1 NM MOSIEK Joanna MUKS Kadet Rawicz 2002 U23 WP 0.0 -- ŚWITAŁA Aldona Z/2140/16 2022 1
Trójskok K
  f 1 12.38 NAZAROWICZ Klaudia UKS Sokół Węgorzewo 2000 U23 WN -0.4 I PALUCH Krystian B.D. Z/3010/15 2022
1 f 1 12.83 SZTACHAŃSKA Zuzanna AZS Łódź 2001 U23 LD -0.5 I SADACH Aneta B.D. Z/4769/15 2022 LDK!
2 f 1 12.79 KORDEK Sara KS AZS AWF Katowice 2001 U23 SL +1.0 I SITARSKI Michał Z/1629/17 2022 LDK!
3 f 1 12.67 SIKORSKA Sandra KS AZS AWF Warszawa 2000 U23 MZ +0.2 I ŁUKASIAK Michał Z/5585/15 2022
4 f 1 12.51 MOSIEK Joanna MUKS Kadet Rawicz 2002 U23 WP -0.2 I ŚWITAŁA Aldona Z/2140/16 2022 1
5 f 1 12.46 NAZAROWICZ Klaudia UKS Sokół Węgorzewo 2000 U23 WN +2.4 I PALUCH Krystian B.D. Z/3010/15 2022
6 f 1 12.29 KRONBURG Klaudia SKLA Sopot 2002 U23 PM +0.1 I B.D. MODELSKI Michał , Z/4649/15 , 2022 LDK!
7 f 1 12.22 JANUS Julia MKS Aleksandrów Łódzki 2001 U23 LD +1.6 I LIPIŃSKI Leszek B.D. Z/3706/15 2022
8 f 1 11.88 ZAPORA Blanka SKLA Sopot 2001 U23 PM +1.1 II LEWANDOWSKI Michał B.D. Z/3200/17 2022
9 f 1 11.82 KRASICKA Wiktoria AZS-AWF Gorzów 2001 U23 LB -0.6 II ZALESKA-POSMYK Izabela Z/0632/15 2022 1
10 f 1 11.55 WIŚNIEWSKA Katarzyna LKS MOSiR Sieradz 2000 U23 LD -0.5 II KUŚ Tomasz B.D. Z/1958/17 2022
11 f 1 11.54 WESOŁOWSKA Kaja MKS Juvenia Puszczykowo 2001 U23 WP -0.3 II GOŚCINIAK Marcin B.D. Z/1328/15 2022
Kula (4) K
1 f 1 14.58 RÓŻAŃSKA Ewa KS AZS AWF Warszawa 2000 U23 MZ I WOJTULEWICZ Malwina Z/3814/15 2022
2 f 1 14.05 MUSZYŃSKA Weronika AZS UMCS Lublin 2001 U23 LU I KAMIŃSKI Damian B.D. Z/6092/15 2022
3 f 1 13.13 ŁUCZAK Wiktoria KS AZS AWF Warszawa 2002 U23 MZ I BIKOWSKI Wojciech OLSZEWSKI Radosław , Z/0323/16 , 2022 LDK!
4 f 1 13.05 BANACH Patrycja KS AZS AWF Katowice 2002 U23 SL I B.D.
5 f 1 12.72 KARWOWSKA Martyna KS Podlasie Białystok 2001 U23 PD I ZABAWSKI Przemysław B.D. B.D. Z/1954/15 2022
6 f 1 12.06 DUDEK Weronika ZLKL Zielona Góra 2001 U23 LB II WALCZAK Jerzy Z/2211/17 2022 3
7 f 1 11.95 DUDKIEWICZ Alicja MLKS Agros Żary 2002 U23 LB II KORSAK Przemysław WISZ Dariusz Z/0500/16 2022 LDK!
8 f 1 11.74 TABACZYŃSKA Weronika AZS UMCS Lublin 2001 U23 LU III KOZŁOWSKI Robert B.D. B.D. Z/3361/16 2022
Dysk (1) K
1 f 1 52.70 MUSZYŃSKA Weronika AZS UMCS Lublin 2001 U23 LU I KAMIŃSKI Damian B.D. Z/6092/15 2022
2 f 1 47.32 RÓŻAŃSKA Ewa KS AZS AWF Warszawa 2000 U23 MZ I WOJTULEWICZ Malwina Z/3814/15 2022
3 f 1 46.65 STARUCH Nina KS AZS AWF Warszawa 2001 U23 MZ I KAMIŃSKI Damian B.D. Z/4824/15 2022
4 f 1 43.05 WAJSZCZYK Wiktoria MKS Tomaszów Mazowiecki 2002 U23 LD I GOŹDZIK Beata Z/3159/17 2022 3
5 f 1 39.56 CHMIELEWSKA Aleksandra KSLZS Kruszwica 2002 U23 KP II LUZAK Małgorzata B.D. ZIELIŃSKI Sylwester , Z/3126/16 , 2022 LDK!
6 f 1 38.94 DOBROWOLSKA Aleksandra AZS-AWF Gorzów 2000 U23 LB II KOWALSKI Zenon Z/3911/16 2022
7 f 1 38.27 RADAWIEC Martyna KS AZS AWF Wrocław 2002 U23 DS II KUBALA Łukasz KOTWICA Czesław B.D. , Z/2161/16 , 2022 LDK!
8 f 1 37.68 GŁADKOWSKA Kornelia MKL Szczecin 2002 U23 ZP II B.D. #
9 f 1 37.67 CHYCIŃSKA Julia UKS 55 Łódź 2002 U23 LD II WALCZAK Aleksandra PALISZEWSKI Maciej Z/2391/16 2022 2 LDK!
10 f 1 36.21 TABACZYŃSKA Weronika AZS UMCS Lublin 2001 U23 LU III KOZŁOWSKI Robert B.D. B.D. Z/3361/16 2022
11 f 1 34.86 KOTŁOWSKA Faustyna UKS Olimpijczyk Skorzewo 2001 U23 PM III LEWKOWICZ Zbigniew B.D. # Z/2397/18 2022
12 f 1 33.95 ŁUKOMSKA Wiktoria MKS Inowrocław 2002 U23 KP III KWIATKOWSKI Waldemar Z/3766/16 2022 3 LDK!
13 f 1 29.82 NICZYPORUK Gabriela KS AZS-AWF Biała Podlaska 2001 U23 LU -- MAKARUK Tadeusz MAKARUK Tadeusz Z/2758/18 2022
Młot (4) K
1 f 1 66.85 RÓŻAŃSKA Ewa KS AZS AWF Warszawa 2000 U23 MZ M WOJTULEWICZ Malwina Z/3814/15 2022
2 f 1 61.20 NOWACZEWSKA Aleksandra LUKS Start Nakło 2002 U23 KP I GÓRA Marcin B.D. Z/6533/15 2022 LDK!
3 f 1 60.20 BOMBA Karolina OKS Skra Warszawa 2002 U23 MZ I SZEWCZYK Tomasz ROSA Mikołaj , Z/1647/16 , 2022 LDK!
4 f 1 48.32 RADAWIEC Martyna KS AZS AWF Wrocław 2002 U23 DS I KUBALA Łukasz KOTWICA Czesław B.D. , Z/2161/16 , 2022 LDK!
5 f 1 47.74 DOBROWOLSKA Aleksandra AZS-AWF Gorzów 2000 U23 LB II KOWALSKI Zenon Z/3911/16 2022
6 f 1 46.03 SENKOWSKA Karolina OŚ AZS Poznań 2002 U23 WP II BIERNACKI Jacek B.D. Z/2924/17 2022
7 f 1 45.20 KOMISARCZYK Zuzanna OŚ AZS Poznań 2001 U23 WP II NOWAK Grzegorz B.D. Z/5341/15 2022
8 f 1 43.99 JAGIEŁKA Gabriela OŚ AZS Poznań 2002 U23 WP II NOWAK Grzegorz B.D. Z/3375/16 2022
9 f 1 40.53 DUDKIEWICZ Alicja MLKS Agros Żary 2002 U23 LB III KORSAK Przemysław WISZ Dariusz Z/0500/16 2022 LDK!
10 f 1 39.78 CHILLA Dominika BKS Bydgoszcz 2002 U23 KP III DREGER Jacek Z/3402/16 2022 3
11 f 1 36.03 LENKIEWICZ Aneta KS Agros Zamość 2002 U23 LU -- PIRÓG Dariusz Z/2668/18 2022 3
  f 1 NM PAWŁOWSKA Honorata OKS Skra Warszawa 2002 U23 MZ -- ROSA Mikołaj RADKIEWICZ Przemysław Z/2639/16 2022 2 LDK!
Oszczep (600) K
1 f 1 47.13 MAŚLAK Małgorzata ULKS Tychowo 2001 U23 ZP I GRABARCZYK Jozef B.D. Z/1568/15 2022
2 f 1 46.77 ANTONIAK Angelika KS Podlasie Białystok 2000 U23 PD I WOJNA Cezary B.D. Z/2760/15 2022
3 f 1 46.32 MĄDRZEJEWSKA Natalia AZS-AWFiS Gdańsk 2002 U23 PM I WALCZAK Leszek Z/0296/19 2022
4 f 1 42.27 BEDNAREK Aleksandra KS AZS AWF Katowice 2001 U23 SL II MARMUR Stanisław Z/6409/15 2022 1
5 f 1 40.80 TABACZYŃSKA Weronika AZS UMCS Lublin 2001 U23 LU II KOZŁOWSKI Robert B.D. B.D. Z/3361/16 2022
6 f 1 38.50 CHYCIŃSKA Julia UKS 55 Łódź 2002 U23 LD III WALCZAK Aleksandra PALISZEWSKI Maciej Z/2391/16 2022 2 LDK!
7 f 1 37.86 MENCEL Natalia MKS Osa Zgorzelec 2002 U23 DS III KORDASIEWICZ Damian B.D. MARCINÓW Józef , Z/2798/17 , 2022 2 LDK!
8 f 1 35.25 DZIEMIDOWICZ Ewa SL GKS Olsza Olszyna 2002 U23 DS III CHORZĘPA Przemysław CHORZĘPA Przemysław Z/0129/16 2022 3 LDK!
9 f 1 34.78 PEITLER Alicja MKL Szczecin 2002 U23 ZP III CHMIELEWSKI Krzysztof B.D. Z/2510/20 2022
10 f 1 34.42 OLSZOWY Martyna MKS Bolesłavia Bolesławiec 2000 U23 DS -- MARKOWSKI Tomasz Z/4409/17 2022 3
100 m M
1 1 e 1 10.53 KOMAŃSKI Albert CWKS Resovia Rzeszów 2000 U23 PK -0.1 M MAZUR Janusz B.D. Z/5152/15 2022
2 5 e 1 10.67 PIETRUSA Jakub KS Agros Zamość 2002 U23 LU -0.1 I KUKLA Rafał B.D. Z/2859/16 2022 LDK!
3 8 e 1 10.79 CHMIEL Jakub AZS UMCS Lublin 2001 U23 LU -0.1 I MARUSZEWSKI Piotr B.D. Z/3111/20 2022
4 9 e 1 10.79 SZACHNIEWICZ Szymon KS AZS AWF Wrocław 2001 U23 DS -0.1 I ROSTEK William Z/1867/17 2022 LDK!
5 17 e 1 10.89 ŁĘCZYCKI Artur KS AZS AWF Katowice 2000 U23 SL -0.1 I B.D. KOTUŁA Krzysztof B.D. , Z/1532/15 , 2022
6 23 e 1 11.23 MOLSKI Paweł OKS Skra Warszawa 2002 U23 MZ -0.1 II BALCERZAK Piotr Z/5099/19 2022 LDK!
7 28 e 1 11.41 WAŚKIEWICZ Norbert KS Sprinterzy.com Kraków 2000 U23 MA -0.1 III B.D. B.D. B.D. Z/2505/17 2022
8 29 e 1 11.45 KORCZ Bartosz RLTL Optima Radom 2000 U23 MZ -0.1 III BŁASIŃSKI Artur B.D. Z/0565/17 2022
1 6 e 2 10.68 ŻOK Łukasz ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2001 U23 LB -1.2 I SASKA Tomasz B.D. Z/3718/16 2022
2 16 e 2 10.89 KRUPA Patryk KS Agros Zamość 2002 U23 LU -1.2 I GDAŃSKI Andrzej BIKOWSKI Wojciech Z/0324/16 2022 1 LDK!
3 18 e 2 10.90 TARADAJ Bartosz KS AZS AWF Katowice 2001 U23 SL -1.2 I KOTUŁA Krzysztof B.D. Z/5732/15 2022 LDK!
4 19 e 2 10.93 BUGAJSKI Paweł KS AZS AWF Wrocław 2001 U23 DS -1.2 II ROSTEK William Z/4584/15 2022 LDK!
5 20 e 2 11.02 FARAJ Wiktor OKS Skra Warszawa 2002 U23 MZ -1.2 II BALCERZAK Piotr B.D. Z/0150/19 2022 LDK!
6 26 e 2 11.29 BOIŃSKI Dominik CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2002 U23 KP -1.2 II NIEBUDEK Sylwester Z/0178/20 2022
7 30 e 2 11.69 GERBER Nikodem OŚ AZS Poznań 2001 U23 WP -1.2 III BIEDERMANN Roman Z/11051/21 2022
1 3 e 3 10.55 ŁUKOMSKI Adam KS AZS AWF Wrocław 2001 U23 DS +1.0 M ROSTEK William B.D. Z/3032/16 2022
2 4 e 3 10.66 LEMPACH Jakub AZS UMCS Lublin 2001 U23 LU +1.0 I MARUSZEWSKI Piotr B.D. Z/3875/15 2022
3 11 e 3 10.81 TRZASKA Damian KS Ciechan Ciechanów 2000 U23 MZ +1.0 I B.D. MAJEWSKI Zbigniew , Z/2628/17 , 2022
4 12 e 3 10.83 PĘCZEK Piotr RKS Łódź 2002 U23 LD +1.0 I B.D. SZABLEWSKI Tadeusz B.D. , Z/3531/16 , 2022 LDK!
5 15 e 3 10.89 SUCHOROWSKI Jan AKL Ursynów Warszawa 2001 U23 MZ +1.0 I OBROCKI Bogdan Z/1530/19 2022 LDK!
6 22 e 3 11.13 DRÓŻDŻ Marcin KS AZS AWF Katowice # 2002 U23 SL +1.0 II KRUPA Iwona B.D. Z/1406/16 2022
7 24 e 3 11.25 PYDA Jakub KS Agros Zamość 2001 U23 LU +1.0 II GDAŃSKI Andrzej GDAŃSKI Andrzej Z/3083/18 2022
8 25 e 3 11.27 FRĄCKIEWICZ Natan STS Pomerania Szczecinek 2001 U23 ZP +1.0 II JUNIEWICZ Jakub B.D. B.D. Z/2964/16 2022 LDK!
1 2 e 4 10.55 WYKROTA Patryk KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2000 U23 WP -0.7 M WALCZAK Michał B.D. Z/1067/17 2022
2 7 e 4 10.77 ŁUCZYŃSKI Dominik WLKS Wrocław 2002 U23 DS -0.7 I KOBIAŁKA Kamil KOBIAŁKA Kamil Z/0553/19 2022 M LDK!
3 10 e 4 10.80 TOMCZAK Krzysztof OŚ AZS Poznań 2001 U23 WP -0.7 I B.D. REJEWSKI Robert , Z/4602/22 , 2022
4 13 e 4 10.84 GOŁĄB Jarosław LKS MOSiR Sieradz 2000 U23 LD -0.7 I KUŚ Tomasz B.D. Z/2244/18 2022
5 14 e 4 10.84 SIKORSKI Jakub KS AZS AWF Katowice 2001 U23 SL -0.7 I B.D. Z/4779/15 2022 II
6 21 e 4 11.09 MAĆKAŁA Szymon KS AZS AWF Wrocław 2000 U23 DS -0.7 II B.D. ROSTEK William , Z/0551/17 , 2022
7 27 e 4 11.31 TAMA Kacper KS Agros Zamość 2000 U23 LU -0.7 III GDAŃSKI Andrzej B.D. Z/12854/21 2022
1 f 1 10.53 ŻOK Łukasz ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2001 U23 LB +0.1 M SASKA Tomasz B.D. Z/3718/16 2022
2 f 1 10.54 KOMAŃSKI Albert CWKS Resovia Rzeszów 2000 U23 PK +0.1 M MAZUR Janusz B.D. Z/5152/15 2022
3 f 1 10.58 WYKROTA Patryk KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2000 U23 WP +0.1 M WALCZAK Michał B.D. Z/1067/17 2022
4 f 1 10.62 ŁUKOMSKI Adam KS AZS AWF Wrocław 2001 U23 DS +0.1 M ROSTEK William B.D. Z/3032/16 2022
5 f 1 10.70 LEMPACH Jakub AZS UMCS Lublin 2001 U23 LU +0.1 I MARUSZEWSKI Piotr B.D. Z/3875/15 2022
6 f 1 10.74 PIETRUSA Jakub KS Agros Zamość 2002 U23 LU +0.1 I KUKLA Rafał B.D. Z/2859/16 2022 LDK!
7 f 1 10.75 ŁUCZYŃSKI Dominik WLKS Wrocław 2002 U23 DS +0.1 I KOBIAŁKA Kamil KOBIAŁKA Kamil Z/0553/19 2022 M LDK!
8 f 1 10.76 CHMIEL Jakub AZS UMCS Lublin 2001 U23 LU +0.1 I MARUSZEWSKI Piotr B.D. Z/3111/20 2022
200 m M
1 16 s 1 22.14 SOŁTYSIAK Bartosz ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2001 U23 LB 0.0 II SASKA Tomasz Z/0233/19 2022
2 17 s 1 22.24 GOŁĄB Jarosław LKS MOSiR Sieradz 2000 U23 LD 0.0 II KUŚ Tomasz B.D. Z/2244/18 2022
3 18 s 1 22.56 MOLSKI Paweł OKS Skra Warszawa 2002 U23 MZ 0.0 II BALCERZAK Piotr Z/5099/19 2022 LDK!
  s 1 DNF PYDA Jakub KS Agros Zamość 2001 U23 LU 0.0 -- GDAŃSKI Andrzej GDAŃSKI Andrzej Z/3083/18 2022
1 7 s 2 21.53 SZACHNIEWICZ Szymon KS AZS AWF Wrocław 2001 U23 DS +3.4 I ROSTEK William Z/1867/17 2022 LDK!
2 9 s 2 21.70 TARADAJ Bartosz KS AZS AWF Katowice 2001 U23 SL +3.4 I KOTUŁA Krzysztof B.D. Z/5732/15 2022 LDK!
3 11 s 2 21.80 MICHNIEWSKI Olgierd RLTL Optima Radom 2000 U23 MZ +3.4 I TRZOS Leszek B.D. Z/5567/15 2022
4 13 s 2 21.83 FARAJ Wiktor OKS Skra Warszawa 2002 U23 MZ +3.4 I BALCERZAK Piotr B.D. Z/0150/19 2022 LDK!
5 14 s 2 21.94 SOŁTYSIAK Daniel ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2001 U23 LB +3.4 II SASKA Tomasz Z/0234/19 2022
  s 2 DNF WAWRZYNIAK Sebastian GKS Start Długołęka 2002 U23 DS +3.4 -- BENKOWSKI Henryk Z/0178/16 2022 3
1 5 s 3 21.38 KAROLEWSKI Marcin KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2002 U23 WP +2.0 M WALCZAK Michał Z/0690/19 2022
2 6 s 3 21.46 CHMIEL Jakub AZS UMCS Lublin 2001 U23 LU +2.0 I MARUSZEWSKI Piotr B.D. Z/3111/20 2022
3 8 s 3 21.58 PĘCZEK Piotr RKS Łódź 2002 U23 LD +2.0 I B.D. SZABLEWSKI Tadeusz B.D. , Z/3531/16 , 2022 LDK!
4 15 s 3 21.97 PIETRUSA Jakub KS Agros Zamość 2002 U23 LU +2.0 II KUKLA Rafał B.D. Z/2859/16 2022 LDK!
1 1 s 4 20.74 WYKROTA Patryk KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2000 U23 WP -0.4 MM WALCZAK Michał B.D. Z/1067/17 2022
2 2 s 4 20.89 KOMAŃSKI Albert CWKS Resovia Rzeszów 2000 U23 PK -0.4 M MAZUR Janusz B.D. Z/5152/15 2022
3 3 s 4 21.06 ŻOK Łukasz ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2001 U23 LB -0.4 M SASKA Tomasz B.D. Z/3718/16 2022
4 4 s 4 21.13 ŁUKOMSKI Adam KS AZS AWF Wrocław 2001 U23 DS -0.4 M ROSTEK William B.D. Z/3032/16 2022
5 10 s 4 21.74 KRUPA Patryk KS Agros Zamość 2002 U23 LU -0.4 I GDAŃSKI Andrzej BIKOWSKI Wojciech Z/0324/16 2022 1 LDK!
6 11 s 4 21.80 TRZASKA Damian KS Ciechan Ciechanów 2000 U23 MZ -0.4 I B.D. MAJEWSKI Zbigniew , Z/2628/17 , 2022
400 m M
1 4 s 1 47.19 URBANIAK Sebastian LKS Vectra Włocławek 2001 U23 KP M NOWAKOWSKI Marian Z/1938/15 2022 2 LDK!
2 13 s 1 49.29 NAWROT Mikołaj OŚ AZS Poznań 2000 U23 WP II BYTNIEWSKI Szymon B.D. Z/0793/15 2022
3 14 s 1 50.67 PYSZKA Mikołaj LUKS Start Nakło 2002 U23 KP III JANKOWSKI Marcin Z/0579/16 2022 BEZ LDK!
4 15 s 1 50.84 ROMANIUK Daniel MKS Polonia Warszawa 2001 U23 MZ III JOBT Andrzej Z/2632/16 2022
5 16 s 1 51.30 TYMIŃSKI Piotr KS Sprinterzy.com Kraków 2000 U23 MA III B.D. B.D. Z/1001/17 2022
6 17 s 1 51.66 WRÓBEL Adam UKS Herkules Sulejówek 2001 U23 MZ III CZYŻ Maciej Z/2133/17 2022 3
1 8 s 2 48.10 SOBURA-DURMA Jakub KKL Kielce 2002 U23 SK I TIETIERIN Paweł TIETIERIN Paweł TIETIERIN Paweł Z/1101/16 2022 2 LDK!
2 9 s 2 48.13 HOŁUB Krzysztof AZS UMCS Lublin 2000 U23 LU I HOŁUB Grzegorz B.D. Z/2537/16 2022
3 10 s 2 48.18 MAJEWSKI Jacek KS AZS AWF Katowice 2000 U23 SL I MATUSIŃSKI Aleksander Z/4611/15 2022
4 11 s 2 48.54 KOZACKI Jakub KS AZS UWM Olsztyn 2002 U23 WN II LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława Z/1477/16 2022 3 LDK!
5 12 s 2 48.90 PAJĄK Jakub KS AZS AWF Katowice 2001 U23 SL II MATUSIŃSKI Aleksander B.D. Z/4403/15 2022
1 1 s 3 46.75 WAWRZKOWICZ Jan OŚ AZS Poznań 2001 U23 WP M BYTNIEWSKI Szymon B.D. Z/2341/21 2022
2 2 s 3 46.90 SOŁTYSIAK Daniel ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2001 U23 LB M SASKA Tomasz Z/0234/19 2022
3 3 s 3 46.96 GRZEGORZEWICZ Patryk AZS UMCS Lublin # 2002 U23 LU M MORKA Piotr # Z/0303/16 2022 LDK!
4 5 s 3 47.22 WRÓBEL Michał KS AZS AWF Katowice 2002 U23 SL I KRUPA Iwona Z/5054/18 2022
5 6 s 3 47.73 PAŹDZIERZ Adam KS AZS AWF Katowice # 2000 U23 SL I MATUSIŃSKI Aleksander B.D. Z/4651/15 2022
6 7 s 3 48.06 SOŁTYSIAK Bartosz ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2001 U23 LB I SASKA Tomasz Z/0233/19 2022
800 m M
1 1 s 1 1:48.93 OSTROWSKI Filip RKS Łódź 2001 U23 LD I JASZCZAK Stanisław B.D. Z/0336/15 2022
2 2 s 1 1:49.67 WYDERKA Maciej KS AZS AWF Katowice # 2002 U23 SL I SZCZYRK Janusz B.D. Z/1315/16 2022 LDK!
3 3 s 1 1:50.17 AUGUSTYNIAK Jakub RKS Łódź 2001 U23 LD I JASZCZAK Stanisław B.D. Z/0931/16 2022 LDK!
4 4 s 1 1:50.66 CHMIELARZ Jakub KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2002 U23 WP I GRZEGOROWSKA Kamila Z/0692/19 2022
5 5 s 1 1:51.35 MASACZYŃSKI Adam KKL Kielce 2001 U23 SK I JÓŹWIK Krzysztof B.D. Z/3631/15 2022
6 6 s 1 1:51.65 ŁAKOMIEC Łukasz KKL Kielce 2002 U23 SK I JÓŹWIK Krzysztof Z/1398/17 2022 2
7 7 s 1 1:52.47 DOMINIAK Daniel SL GKS Olsza Olszyna 2001 U23 DS II URBATZKA Natalia Z/0817/16 2022 3
8 9 s 1 1:53.15 POCZWARDOWSKI Jędrzej MKL Toruń 2002 U23 KP II WOŹNIAK Jacek Z/2386/16 2022 2 LDK!
9 10 s 1 1:53.45 WIATRZYK Robert TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2000 U23 LU II WAWRZUSISZYN Tomasz Z/1754/18 2022 3
10 12 s 1 1:53.88 SZKUDLAREK Jakub RKS Łódź 2001 U23 LD II JASZCZAK Stanisław B.D. Z/6308/15 2022
1 8 s 2 1:52.49 ADAMCZEWSKI Dominik KS AZS AWF Warszawa 2001 U23 MZ II WOŁKOWYCKI Andrzej B.D. Z/3703/15 2022
2 11 s 2 1:53.68 PIASECKI Ryszard OŚ AZS Poznań 2001 U23 WP II BYTNIEWSKI Szymon B.D. Z/0948/18 2022
3 13 s 2 1:54.46 TURSKI Krzysztof RLTL Optima Radom 2000 U23 MZ II TRZOS Leszek Z/2581/15 2022 1
4 14 s 2 1:55.26 STRUNIAWSKI Jakub ULKS Talex Borzytuchom 2001 U23 PM II ŚCIGAŁA Jarosław Z/1840/15 2022 2
5 15 s 2 1:55.82 RYBAKOWSKI Michał MKS Polonia Warszawa 2000 U23 MZ II JOBT Andrzej Z/1769/15 2022 3
6 16 s 2 1:56.43 GRAD Filip OŚ AZS Poznań 2001 U23 WP II GRENDA Jan B.D. Z/0938/15 2022
7 17 s 2 1:58.04 WIECZOREK Mikołaj KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2001 U23 WP III GRZEGOROWSKA Kamila Z/3234/17 2022
8 18 s 2 1:58.41 ZABAGŁO Paweł Kraków Athletics Team 2002 U23 MA III SOBCZYK Grzegorz B.D. Z/1440/16 2022 LDK!
1500 m M
1 1 s 1 3:46.40 OSTROWSKI Filip RKS Łódź 2001 U23 LD I JASZCZAK Stanisław B.D. Z/0336/15 2022
2 2 s 1 3:46.98 WYDERKA Maciej KS AZS AWF Katowice # 2002 U23 SL I SZCZYRK Janusz B.D. Z/1315/16 2022 LDK!
3 3 s 1 3:48.23 KULIK Robert KS AZS AWF Wrocław 2002 U23 DS I CZAJKOWSKI Waldemar B.D. TOMASZEK-CZAJKOWSKA Izabela WOSIEK Jacek , Z/0488/17 , 2022 LDK!
4 4 s 1 3:48.54 WIĄCEK Aleksander OKS Start Otwock 2000 U23 MZ I DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/4260/15 2022 2
5 5 s 1 3:50.17 GROBERSKI Michał UKS Barnim Goleniów 2000 U23 ZP II KOSTRZEBA Jacek Z/1296/15 2022
6 6 s 1 3:50.45 WIŚNIEWSKI Damian GKS Olimpia Grudziądz 2000 U23 KP II CZUBASZEK Jarosław Z/2264/15 2022 3
7 7 s 1 3:50.89 MASACZYŃSKI Adam KKL Kielce 2001 U23 SK II JÓŹWIK Krzysztof B.D. Z/3631/15 2022
8 8 s 1 3:51.57 GOS Mateusz RLTL Optima Radom 2002 U23 MZ II BŁASIŃSKI Artur Z/0783/20 2022 LDK!
9 9 s 1 3:51.60 SKIBIAK Kacper WKS Oleśniczanka Oleśnica # 2000 U23 DS II ŁOMAŃSKI Dariusz # Z/2602/15 2022 LDK!
10 10 s 1 3:52.79 POCZWARDOWSKI Jędrzej MKL Toruń 2002 U23 KP II WOŹNIAK Jacek Z/2386/16 2022 2 LDK!
11 11 s 1 3:54.88 AUGUSTYNIAK Jakub RKS Łódź 2001 U23 LD II JASZCZAK Stanisław B.D. Z/0931/16 2022 LDK!
12 12 s 1 3:58.65 KUCHARSKI Bartosz SRS Kondycja Piaseczno 2000 U23 MZ II PARADOWSKI Wiesław B.D. Z/1215/16 2022 LDK!
13 13 s 1 3:59.17 PRZYBYLAK Tomasz OŚ AZS Poznań 2001 U23 WP II BYTNIEWSKI Szymon B.D. Z/0711/15 2022 LDK!
14 14 s 1 4:02.12 SZYNAKA Wiktor MKL Toruń 2001 U23 KP III WOŹNIAK Jacek B.D. Z/2385/16 2022
  s 1 DNF ARENDT Kacper GKS Olimpia Grudziądz 2002 U23 KP -- CZUBASZEK Jarosław Z/2216/19 2022 4 LDK!
110 m pł M
1 2 e 1 14.62 MICHNIEWSKI Olgierd RLTL Optima Radom 2000 U23 MZ -0.4 I TRZOS Leszek B.D. Z/5567/15 2022
2 5 e 1 15.02 SINIŁO Krystian KS Podlasie Białystok 2000 U23 PD -0.4 II NABIAŁEK Łukasz Z/1535/15 2022
3 6 e 1 15.71 WŁOSTEK Piotr RKS Łódź 2000 U23 LD -0.4 II SZABLEWSKI Tadeusz B.D. Z/4835/15 2022
4 7 e 1 15.91 PITER Damian UMKS Iskra Wolsztyn 2000 U23 WP -0.4 III SKWIERZYŃSKI Jacek B.D. Z/3102/15 2022
5 8 e 1 16.40 POMIAN Radosław KS Podlasie Białystok 2000 U23 PD -0.4 III SUPROŃ Jarosław B.D. Z/1518/15 2022
6 9 e 1 16.65 KALISZEWSKI Jakub KS Podlasie Białystok 2000 U23 PD -0.4 III NABIAŁEK Łukasz B.D. Z/2032/15 2022
1 1 e 2 13.92 SZYMAŃSKI Jakub SKLA Sopot 2002 U23 PM +0.9 M WERNER Bernard B.D. Z/3149/16 2022
2 3 e 2 14.85 FRĄCKIEWICZ Natan STS Pomerania Szczecinek 2001 U23 ZP +0.9 I JUNIEWICZ Jakub B.D. B.D. Z/2964/16 2022 LDK!
3 4 e 2 15.01 ŁUCKI Oskar KS AZS AWF Warszawa 2002 U23 MZ +0.9 II B.D. RĄCZKA Paweł B.D. , Z/0166/16 , 2022 LDK!
4 10 e 2 17.21 CHUDAK Franciszek AKL Ursynów Warszawa 2001 U23 MZ +0.9 -- OBROCKI Bogdan Z/4214/15 2022 3
  e 2 DNF JANCIK Tymoteusz UKS Gepard Warszawa 2002 U23 MZ +0.9 -- RĄCZKA Paweł Z/5890/15 2022 4 LDK!
  e 2 DQ TREDER Szymon WKS Flota Gdynia 2001 U23 PM +0.9 -- SADKOWSKI Ryszard Z/0136/19 2022
1 f 1 13.79 SZYMAŃSKI Jakub SKLA Sopot 2002 U23 PM +1.7 M WERNER Bernard B.D. Z/3149/16 2022
2 f 1 14.23 MICHNIEWSKI Olgierd RLTL Optima Radom 2000 U23 MZ +1.7 I TRZOS Leszek B.D. Z/5567/15 2022
3 f 1 14.73 ŁUCKI Oskar KS AZS AWF Warszawa 2002 U23 MZ +1.7 I B.D. RĄCZKA Paweł B.D. , Z/0166/16 , 2022 LDK!
4 f 1 14.74 FRĄCKIEWICZ Natan STS Pomerania Szczecinek 2001 U23 ZP +1.7 I JUNIEWICZ Jakub B.D. B.D. Z/2964/16 2022 LDK!
5 f 1 14.85 SINIŁO Krystian KS Podlasie Białystok 2000 U23 PD +1.7 I NABIAŁEK Łukasz Z/1535/15 2022
6 f 1 15.32 WŁOSTEK Piotr RKS Łódź 2000 U23 LD +1.7 II SZABLEWSKI Tadeusz B.D. Z/4835/15 2022
7 f 1 15.72 PITER Damian UMKS Iskra Wolsztyn 2000 U23 WP +1.7 II SKWIERZYŃSKI Jacek B.D. Z/3102/15 2022
8 f 1 16.27 POMIAN Radosław KS Podlasie Białystok 2000 U23 PD +1.7 III SUPROŃ Jarosław B.D. Z/1518/15 2022
400 m pł M
1 5 s 1 52.37 BILIŃSKI Robin AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2001 U23 OP I PLASKOTA Krzysztof B.D. Z/0971/16 2022 LDK!
2 6 s 1 52.90 STOKŁOSA Aleks AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2002 U23 OP I OLCZYK Hubert # Z/0665/16 2022 3 LDK!
3 10 s 1 54.64 SAMARCZENKO Dariusz AZS UMCS Lublin 2000 U23 LU II KITLIŃSKI Piotr Z/6046/15 2022 3
4 11 s 1 54.80 WYMAZAŁA Bartłomiej KS SMS Szklarska Poręba 2000 U23 DS II B.D. B.D. Z/2601/15 2022
5 12 s 1 55.27 JASIEŃCZUK Szymon KS AZS AWF Wrocław 2000 U23 DS II SKRZYPACZ Adrian B.D. Z/1819/16 2022
6 13 s 1 55.34 ROMANIUK Daniel MKS Polonia Warszawa 2001 U23 MZ II JOBT Andrzej Z/2632/16 2022
7 14 s 1 58.25 SOBCZAK Kacper KS AZS AWF Wrocław 2000 U23 DS III ROŻEJ Marek B.D. Z/2642/15 2022
1 1 s 2 49.74 URBANIAK Sebastian LKS Vectra Włocławek 2001 U23 KP M NOWAKOWSKI Marian Z/1938/15 2022 2 LDK!
2 2 s 2 50.81 HOŁUB Krzysztof AZS UMCS Lublin 2000 U23 LU M HOŁUB Grzegorz B.D. Z/2537/16 2022
3 3 s 2 51.78 SOBURA-DURMA Jakub KKL Kielce 2002 U23 SK I TIETIERIN Paweł TIETIERIN Paweł TIETIERIN Paweł Z/1101/16 2022 2 LDK!
4 4 s 2 51.89 KIDOŃ Piotr KS AZS AWF Kraków 2000 U23 MA I GIZA Andrzej B.D. Z/1693/17 2022
5 7 s 2 53.16 KOPEĆ Maciej WKS Wawel Kraków 2002 U23 MA I CZYŻ Radosław B.D. B.D. Z/0021/16 2022 LDK!
6 8 s 2 53.25 JOŃCZYK Maciej RKS Łódź 2002 U23 LD I SZABLEWSKI Tadeusz SADACH Aneta Z/3530/16 2022 3 LDK!
7 9 s 2 53.99 GOŁĘBIOWSKI Oskar AZS UMCS Lublin 2000 U23 LU I HOŁUB Grzegorz B.D. B.D. Z/6045/15 2022
3000 m prz M
1 1 s 1 8:49.36 KOŁODZIEJ Adam MUKS Wisła Junior Sandomierz 2001 U23 SK I MIREK Andrzej Z/2504/17 2022 1
2 2 s 1 8:57.89 CZERONEK Mikołaj WKS Śląsk Wrocław 2000 U23 DS I ADAMEK Marek Z/1124/15 2022 2
3 3 s 1 8:58.08 SKALSKI Szymon niestowarzyszony # 2002 U23 I B.D. SZAŁACH Krzysztof # , Z/2827/16 , 2022
4 4 s 1 9:01.24 OCHNIK Adam KS Polonia Pasłęk 2002 U23 WN I KOSZYK Robert Z/4698/19 2022
5 5 s 1 9:11.80 ANTOSZ Wiktor Kraków Athletics Team 2002 U23 MA II SOBCZYK Grzegorz B.D. Z/2707/19 2022
6 6 s 1 9:20.94 MARSZK Daniel GKS Cartusia Kartuzy 2002 U23 PM II KRÓL Krzysztof B.D. Z/3562/18 2022 LDK!
7 7 s 1 9:24.07 ZARĘBA Mateusz OKS Skra Warszawa 2001 U23 MZ II GRĄBCZEWSKI Zenon Z/2347/16 2022 3
8 8 s 1 9:27.20 MICHALSKI Filip LKS Vectra Włocławek 2001 U23 KP II NOWAKOWSKA Agnieszka Z/0431/15 2022 3
9 9 s 1 9:28.80 ARENDT Kacper GKS Olimpia Grudziądz 2002 U23 KP II CZUBASZEK Jarosław Z/2216/19 2022 4 LDK!
10 10 s 1 9:38.61 PRZESTRZELSKI Kajetan KS AZS AWF Wrocław 2001 U23 DS III WOSIEK Jacek B.D. Z/5610/15 2022
11 11 s 1 9:47.29 SZCZEPAŃSKI Piotr SRS Kondycja Piaseczno 2000 U23 MZ III PARADOWSKI Wiesław Z/2078/15 2022 BEZ LDK!
12 12 s 1 10:09.52 ZIELIŃSKI Piotr MKS Tomaszów Mazowiecki 2002 U23 LD III LECHOWICZ Arkadiusz Z/3241/16 2022 3
4x100 m M
1 1 s 1 40.72 MAĆKAŁA Szymon
ŁUKOMSKI Adam
SZACHNIEWICZ Szymon
BUGAJSKI Paweł
KS AZS AWF Wrocław 2000
2001
2001
2001
U23 DOL -- B.D. ROSTEK William
ROSTEK William B.D.
ROSTEK William
ROSTEK William
, Z/0551/17
Z/3032/16
Z/1867/17
Z/4584/15
, 2022
2022
2022
2022




2 2 s 1 40.82 SIKORSKI Jakub
MAJEWSKI Jacek
TARADAJ Bartosz
ŁĘCZYCKI Artur
KS AZS AWF Katowice 2001
2000
2001
2000
U23 SLK -- B.D.
MATUSIŃSKI Aleksander
KOTUŁA Krzysztof B.D.
B.D. KOTUŁA Krzysztof B.D.
Z/4779/15
Z/4611/15
Z/5732/15
, Z/1532/15
2022
2022
2022
, 2022
II



3 3 s 1 41.25 PYDA Jakub
KRUPA Patryk
TAMA Kacper
PIETRUSA Jakub
KS Agros Zamość 2001
2002
2000
2002
U23 LBE -- GDAŃSKI Andrzej GDAŃSKI Andrzej
GDAŃSKI Andrzej BIKOWSKI Wojciech
GDAŃSKI Andrzej B.D.
KUKLA Rafał B.D.
Z/3083/18
Z/0324/16
Z/12854/21
Z/2859/16
2022
2022
2022
2022

1


  s 1 DNF GERBER Nikodem
TOMCZAK Krzysztof
STELMASIK Franciszek
NAWROT Mikołaj
OŚ AZS Poznań 2001
2001
2001
2000
U23 WLP -- BIEDERMANN Roman
B.D. REJEWSKI Robert
REJEWSKI Robert REJEWSKI Robert
BYTNIEWSKI Szymon B.D.
Z/11051/21
, Z/4602/22
Z/2243/17
Z/0793/15
2022
, 2022
2022
2022




  s 1 DNF SUMIŃSKI Michał
ŁUCKI Oskar
ZAWADZKI Tomasz
KALINOWSKI Jakub
KS AZS AWF Warszawa 2001
2002
2002
2000
U23 MAZ -- ŁUKASIAK Michał B.D.
B.D. RĄCZKA Paweł B.D.
WOŁKOWYCKI Andrzej B.D.
WOŁKOWYCKI Andrzej
Z/5571/15
, Z/0166/16
Z/0433/19
Z/5075/19
2022
, 2022
2022
2022




  s 1 DQ CHMIELARZ Jakub
KAROLEWSKI Marcin
WYKROTA Patryk
STEMPNIAK Piotr
KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2002
2002
2000
2001
U23 WLP -- GRZEGOROWSKA Kamila
WALCZAK Michał
WALCZAK Michał B.D.
WALCZAK Michał B.D.
Z/0692/19
Z/0690/19
Z/1067/17
Z/1191/18
2022
2022
2022
2022




1 4 s 2 41.69 DRÓŻDŻ Marcin
PAŹDZIERZ Adam
PAJĄK Jakub
WRÓBEL Michał
KS AZS AWF Katowice 2002
2000
2001
2002
U23 SLK -- KRUPA Iwona B.D.
MATUSIŃSKI Aleksander B.D.
MATUSIŃSKI Aleksander B.D.
KRUPA Iwona
Z/1406/16
Z/4651/15
Z/4403/15
Z/5054/18
2022
2022
2022
2022




2 5 s 2 43.26 ZIELIŃSKI Stanisław
CHUDAK Franciszek
SUCHOROWSKI Jan
PRZYŻECKI Dominik
AKL Ursynów Warszawa 2001
2001
2001
2001
U23 MAZ -- OBROCKI Bogdan B.D.
OBROCKI Bogdan
OBROCKI Bogdan
OBROCKI Bogdan
Z/4218/15
Z/4214/15
Z/1530/19
Z/2641/16
2022
2022
2022
2022

3

2
  s 2 DNF PIÓRO Olaf
SOŁTYSIAK Daniel
SOŁTYSIAK Bartosz
ŻOK Łukasz
ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2001
2001
2001
2001
U23 LBU -- SASKA Tomasz B.D.
SASKA Tomasz
SASKA Tomasz
SASKA Tomasz B.D.
Z/5773/15
Z/0234/19
Z/0233/19
Z/3718/16
2022
2022
2022
2022




4x400 m M
1 1 s 1 3:10.57 PAŹDZIERZ Adam
MAJEWSKI Jacek
PAJĄK Jakub
WRÓBEL Michał
KS AZS AWF Katowice 2000
2000
2001
2002
U23 SLK -- MATUSIŃSKI Aleksander B.D.
MATUSIŃSKI Aleksander
MATUSIŃSKI Aleksander B.D.
KRUPA Iwona
Z/4651/15
Z/4611/15
Z/4403/15
Z/5054/18
2022
2022
2022
2022




2 2 s 1 3:14.52 NAWROT Mikołaj
PIASECKI Ryszard
PRZYBYLAK Tomasz
WAWRZKOWICZ Jan
OŚ AZS Poznań 2000
2001
2001
2001
U23 WLP -- BYTNIEWSKI Szymon B.D.
BYTNIEWSKI Szymon B.D.
BYTNIEWSKI Szymon B.D.
BYTNIEWSKI Szymon B.D.
Z/0793/15
Z/0948/18
Z/0711/15
Z/2341/21
2022
2022
2022
2022




3 3 s 1 3:14.60 JOŃCZYK Maciej
OSTROWSKI Filip
SZKUDLAREK Jakub
AUGUSTYNIAK Jakub
RKS Łódź 2002
2001
2001
2001
U23 LDZ -- SZABLEWSKI Tadeusz SADACH Aneta
JASZCZAK Stanisław B.D.
JASZCZAK Stanisław B.D.
JASZCZAK Stanisław B.D.
Z/3530/16
Z/0336/15
Z/6308/15
Z/0931/16
2022
2022
2022
2022
3



4 4 s 1 3:18.77 GOŁĘBIOWSKI Oskar
CHMIEL Jakub
SAMARCZENKO Dariusz
HOŁUB Krzysztof
AZS UMCS Lublin 2000
2001
2000
2000
U23 LBE -- HOŁUB Grzegorz B.D. B.D.
MARUSZEWSKI Piotr B.D.
KITLIŃSKI Piotr
HOŁUB Grzegorz B.D.
Z/6045/15
Z/3111/20
Z/6046/15
Z/2537/16
2022
2022
2022
2022


3

5 5 s 1 3:21.00 ŚCIRA Paweł
STOKŁOSA Aleks
BUJAK Jakub
BILIŃSKI Robin
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2002
2002
2000
2001
U23 OPL -- LACH Magdalena
OLCZYK Hubert
KOBIAŁKA Kamil B.D. B.D.
PLASKOTA Krzysztof B.D.
Z/1351/17
Z/0665/16
Z/2877/15
Z/0971/16
2022
2022
2022
2022
4
3
M

6 6 s 1 3:25.53 STEMPNIAK Piotr
CHMIELARZ Jakub
WIECZOREK Mikołaj
KAROLEWSKI Marcin
KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2001
2002
2001
2002
U23 WLP -- WALCZAK Michał B.D.
GRZEGOROWSKA Kamila
GRZEGOROWSKA Kamila
WALCZAK Michał
Z/1191/18
Z/0692/19
Z/3234/17
Z/0690/19
2022
2022
2022
2022




7 7 s 1 3:28.76 ZAWADZKI Tomasz
TARASIEWICZ Olivier
KALINOWSKI Jakub
ADAMCZEWSKI Dominik
KS AZS AWF Warszawa 2002
2002
2000
2001
U23 MAZ -- WOŁKOWYCKI Andrzej B.D.
RZEPKA Marek B.D.
WOŁKOWYCKI Andrzej
WOŁKOWYCKI Andrzej B.D.
Z/0433/19
Z/1572/16
Z/5075/19
Z/3703/15
2022
2022
2022
2022




8 8 s 1 3:38.01 PRZYŻECKI Dominik
ZIELIŃSKI Stanisław
CHUDAK Franciszek
SUCHOROWSKI Jan
AKL Ursynów Warszawa 2001
2001
2001
2001
U23 MAZ -- OBROCKI Bogdan
OBROCKI Bogdan B.D.
OBROCKI Bogdan
OBROCKI Bogdan
Z/2641/16
Z/4218/15
Z/4214/15
Z/1530/19
2022
2022
2022
2022
2

3

Wzwyż M
1 f 1 2.12 KOŁODZIEJSKI Mateusz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2002 U23 KP I KARNAS Zbigniew MICHALSKI Włodzimierz B.D. , Z/3296/17 , 2022 LDK!
2 f 1 2.08 JACHYM Marcin CWKS Resovia Rzeszów 2001 U23 PK I TITTINGER Michał B.D. Z/6349/15 2022
3 f 1 2.04 PAJĄK Jakub UKS Błyskawica Domaniewice 2001 U23 LD II SZYMAJDA Mieczysław Z/4050/15 2022 2
4 f 1 2.00 KUCHCZYŃSKI Jakub BKS Bydgoszcz 2002 U23 KP II SZCZERKOWSKI Eugeniusz B.D. Z/6464/15 2022
5 f 1 1.95 WIŚNIEWSKI Gracjan CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2001 U23 KP II MICHALSKI Włodzimierz B.D. B.D. B.D. Z/0798/15 2022 LDK!
6 f 1 1.95 KALAMARSKI Mateusz GKS Olimpia Grudziądz 2002 U23 KP II CHOCHLIUK Grażyna DEJEWSKI Michał DEJEWSKI Michał , Z/1736/16 , 2022 3 LDK!
7 f 1 1.90 PASTUSZKA Eryk KS AZS AWF Wrocław 2001 U23 DS III MAŃKA Bogumił B.D. Z/1767/17 2022
7 f 1 1.90 GLAZIK Maksymilian CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2001 U23 KP III MICHALSKI Włodzimierz B.D. ŁUKASIAK Michał Z/0257/19 2022
9 f 1 1.90 TOMASZEK Mateusz GKS Piast Gliwice 2000 U23 SL III RAMUS Józef Z/1465/19 2022
  f 1 NM FIAŁA Igor KS AZS AWF Wrocław 2002 U23 DS -- B.D. B.D. Z/1553/17 2022
  f 1 NM RUTOWICZ Przemysław KS AZS AWF Katowice 2000 U23 SL -- GRABOLUS Marek Z/2231/15 2022
Tyczka M
1 f 1 4.80 MARCINIEWICZ Bartosz KS AZS AWF Warszawa 2002 U23 MZ I MASTALERZ Janusz MASTALERZ Janusz Z/2627/16 2022 2 LDK!
2 f 1 4.60 NAWOCKI Paweł KS AZS AWF Wrocław 2001 U23 DS I ŁOŚ Dariusz Z/3604/15 2022
3 f 1 4.50 PEITLER Antoni KS AZS AWF Wrocław 2002 U23 DS I ŁOŚ Dariusz B.D. Z/4760/19 2022
4 f 1 4.50 AUKSZTEN Kacper KS AZS AWF Warszawa 2000 U23 MZ I RZEPKA Marek B.D. Z/4196/15 2022
4 f 1 4.50 ŻYŁA Rafał KS AZS AWF Wrocław 2002 U23 DS I ŁOŚ Dariusz B.D. Z/0305/16 2022 LDK!
6 f 1 4.40 KEMPSKI Filip KS AZS AWF Katowice 2002 U23 SL II KRUPIŃSKI Piotr B.D. Z/3251/19 2022 LDK!
7 f 1 4.20 PAWLICKI Szymon CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2002 U23 KP II DAKINIEWICZ Wojciech B.D. Z/4815/18 2022
8 f 1 4.00 TARASIEWICZ Olivier KS AZS AWF Warszawa 2002 U23 MZ II RZEPKA Marek B.D. Z/1572/16 2022
W dal M
  f 1 6.87 KRAWCZYK Kacper AZS Łódź 2001 U23 LD +0.6 II SADACH Aneta SADACH Aneta B.D. Z/3833/15 2022 LDK!
1 f 1 7.30 CZARNOCKI Damian KS AZS AWF Warszawa # 2000 U23 MZ +1.8 I MAKARUK Tadeusz ŁUKASIAK Michał , Z/2651/16 , 2022
2 f 1 7.25 LEMIESZEK Kacper KS AZS-AWF Biała Podlaska 2000 U23 LU +1.5 I MAKARUK Tadeusz MAKARUK Tadeusz Z/5232/15 2022
3 f 1 7.16 KRAWCZYK Kacper AZS Łódź 2001 U23 LD +4.5 II SADACH Aneta SADACH Aneta B.D. Z/3833/15 2022 LDK!
4 f 1 7.12 PRZYŻECKI Dominik AKL Ursynów Warszawa 2001 U23 MZ +1.0 II OBROCKI Bogdan Z/2641/16 2022 2
5 f 1 7.03 KARASIŃSKI Bartosz MKS Juvenia Puszczykowo 2001 U23 WP +1.4 II GOŚCINIAK Marcin Z/1368/15 2022 3
6 f 1 7.03 WYSZYŃSKI Paweł KS Podlasie Białystok 2001 U23 PD +0.7 II NAZARKIEWICZ Robert B.D. Z/3665/18 2022
7 f 1 6.95 GALIK Wojciech WKS Wawel Kraków 2002 U23 MA +1.1 II KADUSZKIEWICZ Jerzy B.D. Z/0848/18 2022
8 f 1 6.93 OLSZÓWKA Mateusz KU AZS PWSZ w Tarnowie 2001 U23 MA +1.3 II WAŁASZEK Jarosław Z/3745/16 2022 3
9 f 1 6.83 TOMCZYK Wojciech KS Podlasie Białystok 2002 U23 PD +1.5 II NAZARKIEWICZ Robert Z/2836/16 2022 2 LDK!
10 f 1 6.74 WAWRZYNIAK Sebastian GKS Start Długołęka 2002 U23 DS +2.0 III BENKOWSKI Henryk Z/0178/16 2022 3
11 f 1 6.56 RUDNIK Kacper MKL Toruń 2001 U23 KP +3.7 III B.D. BUTKIEWICZ Jacek , Z/0593/16 , 2022 LDK!
12 f 1 6.47 RUTOWICZ Przemysław KS AZS AWF Katowice 2000 U23 SL +1.3 III GRABOLUS Marek Z/2231/15 2022
13 f 1 6.24 SUMIŃSKI Michał KS AZS AWF Warszawa 2001 U23 MZ -0.3 -- ŁUKASIAK Michał B.D. Z/5571/15 2022
  f 1 NM CETLICER Filip MKS Aleksandrów Łódzki 2001 U23 LD 0.0 -- ZDRAJKOWSKI Paweł B.D. Z/3775/15 2022
Trójskok M
1 f 1 15.39 KRZEMIŃSKI Dawid RLTL Optima Radom 2000 U23 MZ -0.8 I BŁASIŃSKI Artur B.D. MIERZEJEWSKI Marek Z/4910/15 2022 LDK!
2 f 1 15.12 RUDNIK Kacper MKL Toruń 2001 U23 KP -0.9 I B.D. BUTKIEWICZ Jacek , Z/0593/16 , 2022 LDK!
3 f 1 14.80 GALIK Wojciech WKS Wawel Kraków 2002 U23 MA -0.4 I KADUSZKIEWICZ Jerzy B.D. Z/0848/18 2022
4 f 1 14.08 KUDLA Nikodem MKL Szczecin 2000 U23 ZP -0.2 III IWIŃSKI Jerzy B.D. Z/4932/15 2022 LDK!
5 f 1 14.00 SZUMIEC Michał KS AZS AWF Kraków 2001 U23 MA -0.8 III ZAPART Stanisław B.D. Z/5971/15 2022
6 f 1 13.86 GLAZIK Maksymilian CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2001 U23 KP -0.8 III MICHALSKI Włodzimierz B.D. ŁUKASIAK Michał Z/0257/19 2022
7 f 1 13.81 CETLICER Filip MKS Aleksandrów Łódzki 2001 U23 LD -0.9 III ZDRAJKOWSKI Paweł B.D. Z/3775/15 2022
8 f 1 13.60 WYSZYŃSKI Paweł KS Podlasie Białystok 2001 U23 PD -1.6 III NAZARKIEWICZ Robert B.D. Z/3665/18 2022
  f 1 NM SUMIŃSKI Michał KS AZS AWF Warszawa 2001 U23 MZ 0.0 -- ŁUKASIAK Michał B.D. Z/5571/15 2022
Kula (7.26) M
1 f 1 18.35 MAROK Wojciech MKL Jurand Szczytno 2001 U23 WN M BUKOWIECKI Maciej B.D. Z/1647/15 2022 LDK!
2 f 1 17.69 GOŹDZIEWICZ Piotr KS AZS AWF Warszawa 2001 U23 MZ I MAŁECKI Marcin B.D. Z/3653/15 2022
3 f 1 17.21 KOKOSZEWSKI Oskar CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2000 U23 KP I GASSOWSKI Janusz Z/3150/17 2022 2
4 f 1 16.04 BORKOWSKI Jakub MKL Jurand Szczytno 2001 U23 WN I BUKOWIECKI Maciej B.D. Z/5618/15 2022 LDK!
5 f 1 15.80 WARSZAWSKI Kornel KS Agros Zamość 2000 U23 LU I B.D. Z/4325/15 2022 1
6 f 1 15.65 SKOPIŃSKI Michał ZLKL Zielona Góra 2000 U23 LB I WALCZAK Jerzy Z/5262/15 2022 1
7 f 1 15.40 KOZAK Gracjan MKS Bolesłavia Bolesławiec 2001 U23 DS I MARKOWSKI Tomasz Z/2491/15 2022 1 LDK!
8 f 1 14.55 RUCIŃSKI Kacper MKL Jurand Szczytno 2002 U23 WN I BUKOWIECKI Maciej Z/3674/16 2022 LDK!
9 f 1 14.11 KUCZAJ Kamil LKS Górnik Wałbrzych 2002 U23 DS II KUCZAJ Tomasz Z/2796/17 2022 2 LDK!
10 f 1 13.98 NIEDŹWIECKI Damian OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka 2000 U23 MZ II SZUSTER Konrad B.D. Z/1812/15 2022
11 f 1 13.87 KLEINERT Jakub ZLKL Zielona Góra 2002 U23 LB II WALCZAK Jerzy B.D. Z/4001/17 2022
12 f 1 13.82 ZAWROTNIAK Marcin MKS Osa Zgorzelec 2002 U23 DS II MARCINÓW Józef Z/2190/17 2022 3 LDK!
13 f 1 13.34 GIEDREWICZ Jakub AZS-AWFiS Gdańsk 2001 U23 PM II PIĄTEK Mirosław B.D. Z/0022/16 2022
14 f 1 12.94 KOZINA Filip WMLKS Nadodrze Powodowo 2002 U23 WP III KACZMAREK Aleksandra Z/3716/16 2022 2
Dysk (2) M
1 f 1 56.25 LEWOSZEWSKI Jakub KS Agros Zamość 2000 U23 LU I KĘCKI Krzysztof B.D. Z/5235/15 2022
2 f 1 53.79 MAROK Wojciech MKL Jurand Szczytno 2001 U23 WN I BUKOWIECKI Maciej B.D. Z/1647/15 2022 LDK!
3 f 1 52.14 ANDRZEJCZAK Jarosław RLTL Optima Radom 2002 U23 MZ I CZAJKOWSKI Waldemar KĘCKI Krzysztof WAŚNIEWSKI Marcin , Z/0452/16 , 2022 LDK!
4 f 1 48.35 MATYJA Michał CWKS Resovia Rzeszów 2002 U23 PK I SAMAGALSKI Tomasz Z/3140/17 2022 2
5 f 1 46.49 BORKOWSKI Jakub MKL Jurand Szczytno 2001 U23 WN I BUKOWIECKI Maciej B.D. Z/5618/15 2022 LDK!
6 f 1 46.48 RUCIŃSKI Kacper MKL Jurand Szczytno 2002 U23 WN I BUKOWIECKI Maciej Z/3674/16 2022 LDK!
7 f 1 43.67 STAŃSKI Sergiusz AZS UMCS Lublin # 2002 U23 LU II FROŃCZUK Rafał B.D. B.D. KOZŁOWSKI Robert , Z/3252/17 , 2022 LDK!
8 f 1 42.32 WLAZŁY Jakub UKS Orkan Środa Wlkp. 2000 U23 WP II KOBIERSKI Andrzej Z/1658/15 2022 3 LDK!
9 f 1 42.20 KOZINA Filip WMLKS Nadodrze Powodowo 2002 U23 WP II KACZMAREK Aleksandra Z/3716/16 2022 2
10 f 1 41.99 LEWOSZEWSKI Sebastian KS Wisła Puławy 2002 U23 LU II MURAT Tomasz Sławomir Z/3001/16 2022 1
11 f 1 41.60 NIEDŹWIECKI Damian OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka 2000 U23 MZ II SZUSTER Konrad B.D. Z/1812/15 2022
12 f 1 41.21 GOŹDZIEWICZ Piotr KS AZS AWF Warszawa 2001 U23 MZ II MAŁECKI Marcin B.D. Z/3653/15 2022
13 f 1 39.93 KOZAK Gracjan MKS Bolesłavia Bolesławiec 2001 U23 DS III MARKOWSKI Tomasz Z/2491/15 2022 1 LDK!
14 f 1 39.52 KUCZAJ Kamil LKS Górnik Wałbrzych 2002 U23 DS III KUCZAJ Tomasz Z/2796/17 2022 2 LDK!
15 f 1 39.34 GIEDREWICZ Jakub AZS-AWFiS Gdańsk 2001 U23 PM III PIĄTEK Mirosław B.D. Z/0022/16 2022
16 f 1 38.87 WAWRZYNIAK Maciej MKLA Łęczyca 2000 U23 LD III ANDRYSIAK Mirosław Z/3824/15 2022 2
Młot (7.26) M
1 f 1 72.45 PIŁAT Dawid LKS Stal Mielec 2002 U23 PK M ROSA Mikołaj # Z/1858/16 2022 1
2 f 1 68.53 RATAJCZYK Tomasz KS AZS AWF Warszawa 2002 U23 MZ I GÓRA Marcin Z/1648/16 2022 LDK!
3 f 1 66.91 ZIÓŁKOWSKI Adam OŚ AZS Poznań 2002 U23 WP I CHMIELARZ Lucyna NOWAK Grzegorz B.D. , Z/0930/16 , 2022 LDK!
4 f 1 60.69 SABAJTIS Gracjan AZS-AWF Gorzów 2000 U23 LB I KOWALSKI Zenon Z/4629/15 2022 1
5 f 1 58.74 USAREK Jan AZS UMCS Lublin 2002 U23 LU I KOPRON Witold B.D. Z/3906/16 2022
6 f 1 56.34 BUCKI Patryk AZS-AWF Gorzów 2001 U23 LB I KOWALSKI Zenon Z/3184/15 2022 2
7 f 1 53.00 SOBIESZCZAK Miłosz KS AZS AWF Warszawa 2002 U23 MZ II GÓRA Marcin B.D. Z/2986/16 2022
8 f 1 49.13 ZAWROTNIAK Marcin MKS Osa Zgorzelec 2002 U23 DS II MARCINÓW Józef Z/2190/17 2022 3 LDK!
9 f 1 46.11 PIECHOCKI Dobromir LUKS Orkan Września 2001 U23 WP II PAWLAK Przemysław Z/4474/15 2022 2
10 f 1 41.75 RYBCZYŃSKI Kacper MKS Zduńska Wola 2002 U23 LD III SULIŃSKI Andrzej Z/2643/16 2022 3
Oszczep (800) M
1 f 1 74.02 WEGNER Dawid LUKS Start Nakło 2000 U23 KP M WALCZAK Leszek Z/0021/15 2022 1
2 f 1 71.79 KOŁODZIEJCZAK Eryk LUKS Start Nakło 2002 U23 KP I PIĄTEK Mirosław Z/0033/15 2022 1 LDK!
3 f 1 65.06 MUCHA Marek AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2001 U23 OP I ZIEMBA Krzysztof Z/5898/15 2022 1 LDK!
4 f 1 63.04 JĘDRZEJCZYK Tomasz MKS Osa Zgorzelec 2002 U23 DS I WOCHNA Robert Z/1037/16 2022 3 LDK!
5 f 1 60.39 WASZKIEWICZ Krystian OŚ AZS Poznań 2001 U23 WP II BIERNACKI Jacek B.D. Z/5938/15 2022
6 f 1 57.33 WISEŁKA Łukasz ULKS Uczniak Szprotawa 2001 U23 LB II SZWARC Zygmunt Z/5411/15 2022 2 LDK!
7 f 1 56.60 KOTECKI Piotr AKL Ursynów Warszawa 2000 U23 MZ II DAMSZEL Tomasz B.D. Z/2310/16 2022
8 f 1 55.80 KUSIAK Jakub WKS Wawel Kraków 2000 U23 MA II MICHNIAK Jan B.D. Z/0497/17 2022
9 f 1 55.66 PIELOCH Dawid KS Podlasie Białystok 2002 U23 PD II ROSZKOWSKI Mariusz B.D. Z/2719/16 2022
10 f 1 53.82 BACH Grzegorz SKLA Sopot 2002 U23 PM III B.D. WERNER Bernard B.D. , Z/3076/17 , 2022 LDK!
11 f 1 52.73 KOMOROWSKI Kacper KL Bałtyk Koszalin 2002 U23 ZP III CZEPIEL Mateusz JACEWICZ Edward , Z/2896/16 , 2022 3 LDK!
12 f 1 52.53 CHUDZIK Sebastian ULKS Uczniak Szprotawa 2000 U23 LB III SZWARC Zygmunt Z/5474/15 2022 2 LDK!
  f 1 NM TREJGO Oskar KS Podlasie Białystok 2000 U23 PD -- WOJNA Cezary B.D. Z/2049/16 2022

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 13.443907022476 sekund