Cali (COL) 01 - 06.08.2022
19. Mistrzostwa Świata U20 [DMP U20]
200 m K
2 17 e 3 23.78 NIEMCZYK Magdalena UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2003 U20 PK 0.0 M KARKUT Bogdan ŻĄDŁO Jacek Z/0352/17 2022 2 LDK!
5 14 p 3 23.59 NIEMCZYK Magdalena UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2003 U20 PK -0.2 M KARKUT Bogdan ŻĄDŁO Jacek Z/0352/17 2022 2 LDK!
100 m pł K
4 11 w 2 14.32 KUBIS Paulina WLKS Wrocław 2004 U20 DS -0.3 I KOBIAŁKA Kamil Z/0743/18 2022 3 LDK! 934
400 m pł K K
2 9 e 4 58.90 OKO Wiktoria KS Wisła Puławy 2003 U20 LU M DMP U20 MURAT Tomasz Sławomir Z/0160/17 2022 2 169
2 15 e 5 59.39 WOŁCZAK Aleksandra AZS-AWF Gorzów 2003 U20 LB M PAPUGA Sebastian PAPUGA Sebastian Z/0727/17 2022 LDK!
4 10 p 1 58.30 WOŁCZAK Aleksandra AZS-AWF Gorzów 2003 U20 LB M PAPUGA Sebastian PAPUGA Sebastian Z/0727/17 2022 LDK!
2 8 p 3 58.28 OKO Wiktoria KS Wisła Puławy 2003 U20 LU M DMP U20 MURAT Tomasz Sławomir Z/0160/17 2022 2 174
6 f 58.56 OKO Wiktoria KS Wisła Puławy 2003 U20 LU M DMP U20 MURAT Tomasz Sławomir Z/0160/17 2022 2 171
3000 m prz K
8 17 e 1 10:44.72 PIECHOWSKA Regina ULKS Talex Borzytuchom 2003 U20 PM I B.D. ŚCIGAŁA Jarosław B.D. HERING Mateusz , Z/0077/17 , 2022 3 LDK!
4x100 m K
4 10 e 2 45.14 PUZIO Dorota
PIOTROWSKA Aleksandra
DZIAMSKA Julia
NIEMCZYK Magdalena
POLSKA 2003
2004
2003
2003
U20 POL -- BENKOWSKI Henryk
PLISZKA Julia
JAGACIAK Jarosław
KARKUT Bogdan ŻĄDŁO Jacek
Z/0251/17
Z/4615/17
Z/0868/15
Z/0352/17
2022
2022
2022
2022
2
2

2
4x400 m K
4 11 e 2 3:37.19 LESIEWICZ Kornelia
GUZOWSKA Martyna
WOŁCZAK Aleksandra
TROCHOLEPSZA Martyna
POLSKA 2003
2003
2003
2004
U20 POL -- PAPUGA Sebastian
PAWLAK Przemysław MATUSIŃSKI Aleksander B.D.
PAPUGA Sebastian PAPUGA Sebastian
GOŚCINIAK Marcin GOŚCINIAK Marcin
Z/0863/17
, Z/4476/15
Z/0727/17
Z/0297/17
2022
, 2022
2022
2022
2


3
4x400 m MIX
4 6 e 3 3:23.71 ZAZULA Remigiusz
LESIEWICZ Kornelia
SZCZEPANIAK Jakub
TROCHOLEPSZA Martyna
POLSKA 2003
2003
2003
2004
U20 POL -- LESZCZYŃSKI Damian WDOWIAK Aneta LESZCZYŃSKI Damian
PAPUGA Sebastian
URBANIAK Jarosław
GOŚCINIAK Marcin GOŚCINIAK Marcin
Z/0091/17
Z/0863/17
Z/3273/17
Z/0297/17
2022
2022
2022
2022
3
2
2
3
5 f 3:22.52 ZAZULA Remigiusz
WOŁCZAK Aleksandra
SZCZEPANIAK Jakub
TROCHOLEPSZA Martyna
POLSKA 2003
2003
2003
2004
U20 POL -- LESZCZYŃSKI Damian WDOWIAK Aneta LESZCZYŃSKI Damian
PAPUGA Sebastian PAPUGA Sebastian
URBANIAK Jarosław
GOŚCINIAK Marcin GOŚCINIAK Marcin
Z/0091/17
Z/0727/17
Z/3273/17
Z/0297/17
2022
2022
2022
2022
3

2
3
Wzwyż K
11 22 w A 1.54 KUBIS Paulina WLKS Wrocław 2004 U20 DS IV KOBIAŁKA Kamil Z/0743/18 2022 3 LDK! 666
W dal K
14 24 e A 5.97 RUGOWSKA Anna WLKS Wrocław 2004 U20 DS -0.7 I KOBIAŁKA Kamil Z/0742/18 2022 4 LDK!
3 6 e B 6.22 MATUSZEWICZ Anna MKL Toruń 2003 U20 KP +0.4 M DMP U20 BUTKIEWICZ Jacek Z/3343/17 2022 2 167
5 f 6.31 MATUSZEWICZ Anna MKL Toruń 2003 U20 KP +1.4 M DMP U20 BUTKIEWICZ Jacek Z/3343/17 2022 2 175
Trójskok K
4 7 e A 13.11 KŁOSIŃSKA Anna UKS Vis Skierniewice 2003 U20 LD +0.4 I BARSKA Jolanta Z/2460/17 2022 3 LDK!
10 18 e B 12.74 RUGOWSKA Anna WLKS Wrocław 2004 U20 DS -0.1 I KOBIAŁKA Kamil Z/0742/18 2022 4 LDK!
11 f 12.69 KŁOSIŃSKA Anna UKS Vis Skierniewice 2003 U20 LD +0.6 I BARSKA Jolanta Z/2460/17 2022 3 LDK!
Kula (4) K
3 6 e B 15.51 MAŚLANA Zuzanna MLKL Płock 2004 U20 MZ I NISZTOR Mirosław NISZTOR Stanisław NISZTOR Stanisław Z/2308/17 2022 3 LDK!
3 f 16.06 MAŚLANA Zuzanna MLKL Płock 2004 U20 MZ M NISZTOR Mirosław NISZTOR Stanisław NISZTOR Stanisław Z/2308/17 2022 3 LDK!
Dysk (1) K
10 21 e A 46.01 DOBROWOLSKA Martyna AZS-AWFiS Gdańsk 2003 U20 PM I WALCZAK Aleksandra B.D. Z/3175/17 2022 2
7-bój K
  f DNF KUBIS Paulina WLKS Wrocław 2004 U20 DS -- KOBIAŁKA Kamil Z/0743/18 2022 3 LDK!
Chód 10 km K
19 s 1 49:54.33 ŻELAZNA Magdalena AZS-AWF Gorzów 2004 U20 LB I WOŹNIAK Agnieszka Z/2001/18 2022 3 LDK!
100 m M
2 16 e 3 10.40 ZAKRZEWSKI Marek AML Słupsk 2005 U18 PM -0.6 M CZUBAK Tomasz CZUBAK Tomasz , Z/2543/18 , 2022 4 LDK!
8 23 p 1 10.68 ZAKRZEWSKI Marek AML Słupsk 2005 U18 PM +0.6 I CZUBAK Tomasz CZUBAK Tomasz , Z/2543/18 , 2022 4 LDK!
800 m M
1 3 e 3 1:48.59 LEWALSKI Kacper KS AZS UWM Olsztyn 2003 U20 WN I DMP U20 NAGY Czesław Z/0051/17 2022 169
3 17 e 7 1:50.49 KITLIŃSKI Bartosz AZS UMCS Lublin 2004 U20 LU I DMP U20 KITLIŃSKI Piotr KITLIŃSKA Agnieszka KITLIŃSKI Piotr , Z/0630/18 , 2022 4 LDK! 154
4 11 p 1 1:48.82 KITLIŃSKI Bartosz AZS UMCS Lublin 2004 U20 LU I DMP U20 KITLIŃSKI Piotr KITLIŃSKA Agnieszka KITLIŃSKI Piotr , Z/0630/18 , 2022 4 LDK! 167
2 10 p 2 1:48.76 LEWALSKI Kacper KS AZS UWM Olsztyn 2003 U20 WN I DMP U20 NAGY Czesław Z/0051/17 2022 168
4 f 1:47.84 LEWALSKI Kacper KS AZS UWM Olsztyn 2003 U20 WN M DMP U20 NAGY Czesław Z/0051/17 2022 176
1500 m M
3 4 e 1 3:44.84 RAK Filip AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2003 U20 OP I DMP U20 OLSZEWSKI Mirosław OLSZEWSKI Mirosław DZIUBA Jacek DZIUBA Jacek , Z/3466/16 , 2022 LDK! 160
10 f 3:44.12 RAK Filip AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2003 U20 OP I DMP U20 OLSZEWSKI Mirosław OLSZEWSKI Mirosław DZIUBA Jacek DZIUBA Jacek , Z/3466/16 , 2022 LDK! 163
5000 m M
21 s 1 15:23.03 POGORZELSKI Konrad Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2003 U20 LB III DRACZYŃSKI Adam PAPUGA Sebastian Z/1234/18 2022 LDK!
3000 m prz M
10 26 e 2 9:14.55 MEGIER Maciej AZS-AWFiS Gdańsk 2003 U20 PM II SZAŁACH Krzysztof Z/3068/20 2022
4x100 m M
  e 1 DQ SOBÓL Damian
GRZĄKA Dawid
GORZKOWICZ Michał
KOZELAN Hubert
POLSKA 2003
2004
2005
2003
U20 POL -- LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława
WALCZAK Michał
CZYŻ Radosław
RATAJCZAK Maciej
, Z/2970/17
Z/0168/20
Z/5432/18
Z/2635/17
, 2022
2022
2022
2022
2

4

4x400 m M
6 12 e 3 3:09.05 SZWED Maks
KADYŁO Adam
SZCZEPANIAK Jakub
ZAZULA Remigiusz
POLSKA 2004
2003
2003
2003
U20 POL -- WĘGLARSKI Krzysztof
ROSTEK William
URBANIAK Jarosław
LESZCZYŃSKI Damian WDOWIAK Aneta LESZCZYŃSKI Damian
Z/0459/19
Z/5139/18
Z/3273/17
Z/0091/17
2022
2022
2022
2022

3
2
3
Tyczka M
4 7 e B 5.20 GAWENDA Michał OKS Skra Warszawa 2005 U18 MZ M DMP U20 GAWENDA Andrzej Z/1119/18 2022 2 LDK! 172
3 f 5.45 GAWENDA Michał OKS Skra Warszawa 2005 U18 MZ M DMP U20 GAWENDA Andrzej Z/1119/18 2022 2 LDK! 186
Kula (6) M
5 12 e A 18.37 KOREJBA Jakub LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle 2003 U20 OP I DOMIN Adam DOMIN Adam , Z/3212/17 , 2022 LDK!
12 20 e B 17.62 RODZIAK Damian MKL Jurand Szczytno 2003 U20 WN I ZAWORSKI Marek BUKOWIECKI Maciej , Z/4273/18 , 2022 LDK!
10 f 18.31 KOREJBA Jakub LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle 2003 U20 OP I DOMIN Adam DOMIN Adam , Z/3212/17 , 2022 LDK!
Dysk (1.75) M
  e A NM KOREJBA Jakub LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle 2003 U20 OP -- DOMIN Adam DOMIN Adam , Z/3212/17 , 2022 LDK!
7 14 e B 55.54 RODZIAK Damian MKL Jurand Szczytno 2003 U20 WN I ZAWORSKI Marek BUKOWIECKI Maciej , Z/4273/18 , 2022 LDK!

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 1.8760318756104 sekund