Győr (HUN) 05.08.2022
Mecz U23 Polska-Czechy-Węgry-Słowacja-Słowenia 2022 [DMP U20]
100 m K
3 s 1 12.11 GĄSIOR Adriana KS AZS AWF Wrocław 2001 U23 DS -0.5 I CZAJKOWSKI Waldemar ROSTEK William B.D. , Z/3488/15 , 2022 LDK!
4 s 1 12.14 RUTKOWSKA Wiktoria LUKS Orneta 2001 U23 WN -0.5 I MAKOWSKI Leszek B.D. Z/5768/15 2022
200 m K
1 s 1 23.51 JASTRZĄB Izabela KS Agros Zamość 2000 U23 LU +0.4 M B.D. GDAŃSKI Andrzej , Z/4184/18 , 2022
3 s 1 24.13 ZIELIŃSKA Paulina AZS UMCS Lublin # 2000 U23 LU +0.4 I LESZCZYŃSKI Damian Z/0172/15 2022
400 m K
1 s 1 53.20 FORMELLA Aleksandra SKLA Sopot 2001 U23 PM M ANDRZEJCZAK Paweł B.D. Z/3543/18 2022 LDK!
2 s 1 53.99 DROZD Wiktoria AZS UMCS Lublin 2001 U23 LU M JAROS Marek B.D. B.D. Z/6101/15 2022 LDK!
800 m K
1 s 1 2:03.46 KAZIMIERSKA Klaudia LKS Vectra Włocławek 2001 U23 KP M NOWAKOWSKA Agnieszka B.D. Z/2008/15 2022 LDK!
2 s 1 2:05.41 DYBKA Agnieszka CWKS Resovia Rzeszów 2000 U23 PK I KOWAL Piotr Z/2719/15 2022
1500 m K
3 s 1 4:26.81 KORBUT Milena KS AZS AWF Katowice # 2000 U23 SL I B.D. B.D. B.D. B.D. Z/2389/15 2022 LDK!
4 s 1 4:28.07 PARADOWSKA Oliwia SRS Kondycja Piaseczno 2001 U23 MZ I PARADOWSKA Renata B.D. Z/2079/15 2022 LDK!
3000 m K
1 s 1 9:43.98 KORALEWSKA Julia AZS-AWFiS Gdańsk 2002 U23 PM I SZAŁACH Krzysztof B.D. Z/3014/16 2022 LDK!
4 s 1 10:11.33 SARNECKA Oliwia MKL Szczecin 2001 U23 ZP II KOSTRZEBA Jacek Z/1567/15 2022 1
100 m pł K
1 s 1 13.19 NAGIĘĆ Weronika KS AZS AWF Kraków 2002 U23 MA -0.6 MM GIZA Maciej GIZA Maciej B.D. , Z/0239/16 , 2022 LDK!
3 s 1 13.30 KIEPURA Monika KS AZS AWF Kraków 2000 U23 MA -0.6 M GIZA Maciej B.D. Z/0884/15 2022
400 m pł K K
2 s 1 60.24 GAJEWSKA Karolina KS AZS AWF Kraków 2001 U23 MA I GIZA Maciej B.D. Z/0576/15 2022
5 s 1 61.60 SOKOŁOWSKA Julia KS AZS AWF Warszawa 2000 U23 MZ I B.D. KĘDZIORA Robert , Z/2324/15 , 2022
3000 m prz K
1 s 1 10:22.13 BIELAK Natalia KS SMS Szklarska Poręba 2002 U23 DS I ROSTKOWSKI Piotr ROSTKOWSKA Anna B.D. Z/0442/16 2022 LDK!
2 s 1 10:26.86 CHORZĘPA Agnieszka KS AZS AWF Warszawa 2001 U23 MZ I WOŁKOWYCKI Andrzej Z/0482/17 2022
4x100 m K
2 s 1 45.12 GĄSIOR Adriana
RUTKOWSKA Wiktoria
DĄBEK Emilia
JASTRZĄB Izabela
POLSKA 2001
2001
2001
2000
U23 POL -- CZAJKOWSKI Waldemar ROSTEK William B.D.
MAKOWSKI Leszek B.D.
MAZUR Janusz B.D.
B.D. GDAŃSKI Andrzej
, Z/3488/15
Z/5768/15
Z/5252/15
, Z/4184/18
, 2022
2022
2022
, 2022




4x400 m K
1 s 1 3:36.85 ZIELIŃSKA Paulina
NEUMANN Sara
SKIBIŃSKA Karolina
BARTNOWSKA Weronika
POLSKA 2000
2000
2000
2000
U23 POL -- LESZCZYŃSKI Damian
KACZOR Mieczysław B.D.
KRUPA Iwona B.D.
KĘDZIORA Robert B.D.
Z/0172/15
Z/1648/15
Z/0900/15
Z/2676/16
2022
2022
2022
2022




Wzwyż K
1 f 1 1.90 MIĄSO Wiktoria CWKS Resovia Rzeszów 2001 U23 PK M TITTINGER Michał B.D. Z/2337/16 2022
3 f 1 1.75 KAŹMIERCZAK Weronika RKS Łódź 2002 U23 LD I KRAKOWIAK Lech B.D. Z/1644/16 2022
Tyczka K
1 f 1 4.05 SZYMANEK Maja KS AZS AWF Warszawa 2000 U23 MZ I WOJTKOWSKI Maciej B.D. Z/3992/15 2022
2 f 1 3.80 ŁYKO Anna KS AZS AWF Wrocław 2001 U23 DS I ŁOŚ Dariusz B.D. Z/3600/15 2022
W dal K
  f 1 5.65 BENEDYKCIŃSKA Natalia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2000 U23 WP +1.8 II WALCZAK Marek Z/0590/15 2022 1
3 f 1 6.01 JĘDRASZAK Roksana OŚ AZS Poznań 2002 U23 WP +0.8 I GOŚCINIAK Mateusz B.D. Z/2912/16 2022 LDK!
5 f 1 5.83 BENEDYKCIŃSKA Natalia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2000 U23 WP +2.2 I WALCZAK Marek Z/0590/15 2022 1
Trójskok K
3 f 1 12.97 SZTACHAŃSKA Zuzanna AZS Łódź 2001 U23 LD -0.7 I PALISZEWSKI Maciej SADACH Aneta B.D. , Z/4769/15 , 2022 LDK!
  f 1 NM KORDEK Sara KS AZS AWF Katowice 2001 U23 SL 0.0 -- SITARSKI Michał Z/1629/17 2022 LDK!
Kula (4) K
5 f 1 13.38 MUSZYŃSKA Weronika AZS UMCS Lublin 2001 U23 LU I KAMIŃSKI Damian B.D. Z/6092/15 2022
6 f 1 12.20 STARUCH Nina KS AZS AWF Warszawa 2001 U23 MZ II KAMIŃSKI Damian B.D. Z/4824/15 2022
Dysk (1) K
1 f 1 49.99 MUSZYŃSKA Weronika AZS UMCS Lublin 2001 U23 LU I KAMIŃSKI Damian B.D. Z/6092/15 2022
2 f 1 46.23 STARUCH Nina KS AZS AWF Warszawa 2001 U23 MZ I KAMIŃSKI Damian B.D. Z/4824/15 2022
Młot (4) K
2 f 1 60.65 NOWACZEWSKA Aleksandra LUKS Start Nakło 2002 U23 KP I GÓRA Marcin B.D. Z/6533/15 2022 LDK!
3 f 1 59.45 BOMBA Karolina OKS Skra Warszawa 2002 U23 MZ I SZEWCZYK Tomasz ROSA Mikołaj , Z/1647/16 , 2022 LDK!
Oszczep (600) K
2 f 1 49.85 MĄDRZEJEWSKA Natalia AZS-AWFiS Gdańsk 2002 U23 PM I WALCZAK Leszek Z/0296/19 2022
6 f 1 20.62 BOMBA Karolina OKS Skra Warszawa 2002 U23 MZ -- SZEWCZYK Tomasz ROSA Mikołaj , Z/1647/16 , 2022 LDK!
100 m M
2 2 s 1 10.57 ŁUKOMSKI Adam KS AZS AWF Wrocław 2001 U23 DS 0.0 M ROSTEK William B.D. Z/3032/16 2022
6 6 s 1 10.88 PIETRUSA Jakub KS Agros Zamość 2002 U23 LU 0.0 I KUKLA Rafał B.D. Z/2859/16 2022 LDK!
1 7 s 2 11.02 SZACHNIEWICZ Szymon KS AZS AWF Wrocław 2001 U23 DS -2.7 II ROSTEK William Z/1867/17 2022 LDK!
2 8 s 2 11.04 KRUPA Patryk KS Agros Zamość 2002 U23 LU -2.7 II GDAŃSKI Andrzej BIKOWSKI Wojciech Z/0324/16 2022 1 LDK!
200 m M
3 s 1 21.18 SZACHNIEWICZ Szymon KS AZS AWF Wrocław 2001 U23 DS 0.0 M ROSTEK William Z/1867/17 2022 LDK!
4 s 1 21.33 KAROLEWSKI Marcin KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2002 U23 WP 0.0 M WALCZAK Michał Z/0690/19 2022
400 m M
1 s 1 47.04 WAWRZKOWICZ Jan OŚ AZS Poznań 2001 U23 WP M BYTNIEWSKI Szymon B.D. Z/2341/21 2022
3 s 1 47.62 SOŁTYSIAK Daniel ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2001 U23 LB I SASKA Tomasz Z/0234/19 2022
800 m M
2 s 1 1:54.07 WYDERKA Maciej KS AZS AWF Katowice # 2002 U23 SL II SZCZYRK Janusz B.D. Z/1315/16 2022 LDK!
3 s 1 1:54.18 AUGUSTYNIAK Jakub RKS Łódź 2001 U23 LD II JASZCZAK Stanisław B.D. Z/0931/16 2022 LDK!
1500 m M
2 s 1 3:48.43 OSTROWSKI Filip RKS Łódź 2001 U23 LD I JASZCZAK Stanisław B.D. Z/0336/15 2022
4 s 1 3:55.05 KULIK Robert KS AZS AWF Wrocław 2002 U23 DS II CZAJKOWSKI Waldemar B.D. TOMASZEK-CZAJKOWSKA Izabela WOSIEK Jacek , Z/0488/17 , 2022 LDK!
5000 m M
2 s 1 14:27.36 WIĄCEK Aleksander OKS Start Otwock 2000 U23 MZ II DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/4260/15 2022 2
5 s 1 15:44.69 SZYNAKA Wiktor MKL Toruń 2001 U23 KP III WOŹNIAK Jacek B.D. Z/2385/16 2022
110 m pł M
1 s 1 13.68 SZYMAŃSKI Jakub SKLA Sopot 2002 U23 PM +1.9 MM WERNER Bernard B.D. Z/3149/16 2022
2 s 1 13.82 MICHNIEWSKI Olgierd RLTL Optima Radom 2000 U23 MZ +1.9 M TRZOS Leszek B.D. Z/5567/15 2022
400 m pł M
1 s 1 52.40 KIDOŃ Piotr KS AZS AWF Kraków 2000 U23 MA I GIZA Andrzej B.D. Z/1693/17 2022
3 s 1 52.42 SOBURA-DURMA Jakub KKL Kielce 2002 U23 SK I TIETIERIN Paweł TIETIERIN Paweł TIETIERIN Paweł Z/1101/16 2022 2 LDK!
3000 m prz M
2 s 1 9:02.18 KOŁODZIEJ Adam MUKS Wisła Junior Sandomierz 2001 U23 SK I MIREK Andrzej Z/2504/17 2022 1
3 s 1 9:10.78 CZERONEK Mikołaj WKS Śląsk Wrocław 2000 U23 DS II ADAMEK Marek Z/1124/15 2022 2
4x100 m M
1 s 1 39.70 KRUPA Patryk
ŁUKOMSKI Adam
SZACHNIEWICZ Szymon
KOMAŃSKI Albert
POLSKA 2002
2001
2001
2000
U23 POL -- GDAŃSKI Andrzej BIKOWSKI Wojciech
ROSTEK William B.D.
ROSTEK William
MAZUR Janusz B.D.
Z/0324/16
Z/3032/16
Z/1867/17
Z/5152/15
2022
2022
2022
2022
1



4x400 m M
2 s 1 3:08.92 PAŹDZIERZ Adam
MAJEWSKI Jacek
WRÓBEL Michał
WAWRZKOWICZ Jan
POLSKA 2000
2000
2002
2001
U23 POL -- MATUSIŃSKI Aleksander B.D.
MATUSIŃSKI Aleksander
KRUPA Iwona
BYTNIEWSKI Szymon B.D.
Z/4651/15
Z/4611/15
Z/5054/18
Z/2341/21
2022
2022
2022
2022




Wzwyż M
1 f 1 2.13 JACHYM Marcin CWKS Resovia Rzeszów 2001 U23 PK I TITTINGER Michał B.D. Z/6349/15 2022
5 f 1 2.10 KOŁODZIEJSKI Mateusz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2002 U23 KP I KARNAS Zbigniew MICHALSKI Włodzimierz B.D. , Z/3296/17 , 2022 LDK!
Tyczka M
2 f 1 5.10 MARCINIEWICZ Bartosz KS AZS AWF Warszawa 2002 U23 MZ I MASTALERZ Janusz MASTALERZ Janusz Z/2627/16 2022 2 LDK!
4 f 1 4.50 PEITLER Antoni KS AZS AWF Wrocław 2002 U23 DS I ŁOŚ Dariusz B.D. Z/4760/19 2022
W dal M
  f 1 6.95 CZARNOCKI Damian KS AZS-AWF Biała Podlaska 2000 U23 LU +1.6 II MAKARUK Tadeusz MAKARUK Tadeusz Z/2651/16 2022
4 f 1 7.12 CZARNOCKI Damian KS AZS-AWF Biała Podlaska 2000 U23 LU +3.2 II MAKARUK Tadeusz MAKARUK Tadeusz Z/2651/16 2022
6 f 1 6.56 LEMIESZEK Kacper KS AZS-AWF Biała Podlaska 2000 U23 LU +0.9 III MAKARUK Tadeusz MAKARUK Tadeusz Z/5232/15 2022
Trójskok M
  f 1 14.37 RUDNIK Kacper MKL Toruń 2001 U23 KP -1.7 III B.D. BUTKIEWICZ Jacek , Z/0593/16 , 2022 LDK!
2 f 1 15.11 GALIK Wojciech WKS Wawel Kraków 2002 U23 MA +1.5 I KADUSZKIEWICZ Jerzy B.D. Z/0848/18 2022
5 f 1 15.02 RUDNIK Kacper MKL Toruń 2001 U23 KP +2.1 I B.D. BUTKIEWICZ Jacek , Z/0593/16 , 2022 LDK!
Kula (7.26) M
1 f 1 18.89 GOŹDZIEWICZ Piotr KS AZS AWF Warszawa 2001 U23 MZ M MAŁECKI Marcin B.D. Z/3653/15 2022
2 f 1 18.00 MAROK Wojciech MKL Jurand Szczytno 2001 U23 WN M BUKOWIECKI Maciej B.D. Z/1647/15 2022 LDK!
Dysk (2) M
2 f 1 54.95 LEWOSZEWSKI Jakub KS Agros Zamość 2000 U23 LU I KĘCKI Krzysztof B.D. Z/5235/15 2022
3 f 1 52.83 MAROK Wojciech MKL Jurand Szczytno 2001 U23 WN I BUKOWIECKI Maciej B.D. Z/1647/15 2022 LDK!
Młot (7.26) M
2 f 1 69.27 PIŁAT Dawid LKS Stal Mielec 2002 U23 PK M JAKUBOWSKI Ryszard Z/1858/16 2022 1
  f 1 NM RATAJCZYK Tomasz KS AZS AWF Warszawa 2002 U23 MZ -- GÓRA Marcin Z/1648/16 2022 LDK!
Oszczep (800) M
1 f 1 74.04 WEGNER Dawid LUKS Start Nakło 2000 U23 KP M WALCZAK Leszek Z/0021/15 2022 1
2 f 1 70.28 KOŁODZIEJCZAK Eryk LUKS Start Nakło 2002 U23 KP I PIĄTEK Mirosław Z/0033/15 2022 1 LDK!

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 3.0507500171661 sekund