Gdańsk 10.08.2022
Monika Pyrek Tour 2022 - Gdańsk [DMP U20]
Tyczka K
1 f 1 4.00 KUSY Emilia SKLA Sopot 1998 Sen PM I JURGA Łukasz B.D. Z/0016/14 2022
2 f 1 3.60 TYSZKO Laura AZS-AWFiS Gdańsk 2007 U16 PM I SZYMCZAK Edward Z/14514/21 2022
3 f 1 3.60 IAKOVENKO Valentyna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2003 U20 KP I DMP U20 DAKINIEWICZ Wojciech Z/0209/17 2022 LDK! 158
4 f 1 3.50 TORLIŃSKA Julia KL Gdynia 2008 U16 PM I KASZUBA Tomasz TORLIŃSKI Jacek # Z/0610/19 2022 LDK!
5 f 1 3.50 MELZACKA Gabriela AZS-AWFiS Gdańsk 2008 U16 PM I SZYMCZAK Edward Z/3782/20 2022 LDK!
6 f 1 3.50 KALINICZENKO Jelizawieta OSOT Szczecin 2006 U18 ZP I FERFET Marek KALINICZENKO Wiaczesław , Z/2900/20 , 2022 LDK!
7 f 1 3.40 MACIEJEWSKA Wiktoria SKLA Sopot 2005 U18 PM I JURGA Łukasz Z/3898/19 2022 LDK!
8 f 1 3.30 GRELEWICZ Katarzyna WKS Flota Gdynia 2006 U18 PM I PISKULSKI Paweł Z/0793/20 2022
  f 1 NM KOSTYRKO Anastasiia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2006 U18 KP -- DMP U20 DAKINIEWICZ Wojciech Z/13073/21 2022
1 f 2 2.70 PROSTAK Oliwia AZS-AWFiS Gdańsk 2010 U14 PM III SZYMCZAK Edward Z/1173/22 2022
2 f 2 2.70 KNIGAWKA Zuzanna AZS-AWFiS Gdańsk 2007 U16 PM III SZYMCZAK Edward Z/14513/21 2022
3 f 2 2.70 CZOSKA Katarzyna KL Gdynia 2007 U16 PM III KASZUBA Tomasz KLIMASZEWSKA Małgorzata , Z/2694/20 , 2022 LDK!
4 f 2 2.60 JAKUSZ Lena GKS Olimpia Grudziądz 2008 U16 KP IV BADULSKI Tomasz Z/0380/20 2022 LDK!
5 f 2 2.60 WASILEWSKA Maja WKS Flota Gdynia 2008 U16 PM IV PISKULSKI Paweł Z/6570/21 2022
6 f 2 2.50 KOSIOŁ Weronika CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2012 U12 KP IV DAKINIEWICZ Wojciech Z/0409/21 2022
7 f 2 2.50 MICHNIEWSKA Lukrecja CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2009 U14 KP IV DAKINIEWICZ Wojciech Z/1066/22 2022
8 f 2 2.30 GRELEWICZ Agnieszka WKS Flota Gdynia 2008 U16 PM V PISKULSKI Paweł Z/0528/22 2022
9 f 2 2.20 ZAKRZEWSKA Agnieszka KS Wejher Wejherowo 2007 U16 PM V GELO Krystyna Z/0120/19 2022 LDK!
10 f 2 2.20 ŁUGIEWICZ Julia GKS Olimpia Grudziądz 2009 U14 KP V BADULSKI Tomasz Z/1058/20 2022 LDK!
  f 2 NM ZABOROWSKA Iga GKS Olimpia Grudziądz 2009 U14 KP -- BADULSKI Tomasz Z/2850/22 2022
Tyczka M
1 f 1 5.00 CHMARA Sebastian CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1999 Sen KP I DAKINIEWICZ Wojciech B.D. Z/0579/15 2022
2 f 1 4.70 CZERNIAK Przemysław SL Olimpia Poznań 1984 Masters WP I DZIAMSKI Krzysztof Z/1609/20 2022
3 f 1 4.60 ROZMIAREK Piotr CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2005 U18 KP I DMP U20 KRZEWIŃSKI Ignacy DAKINIEWICZ Wojciech , Z/4249/18 , 2022 LDK! 146
4 f 1 4.40 RACZKOWSKI Kacper WKS Flota Gdynia 2003 U20 PM II KOZŁOWSKI Mateusz PISKULSKI Paweł B.D. , Z/4043/17 , 2022 LDK!
5 f 1 4.40 POŚPIECH Paweł SL Olimpia Poznań 2006 U18 WP II CZERNIAK Przemysław Z/4802/19 2022 LDK!
6 f 1 3.70 KANIA Maksymilian CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2009 U14 KP III KACZOCHA Alina DAKINIEWICZ Wojciech , Z/0333/19 , 2022 LDK!
7 f 1 3.60 KARASZEWSKI Paweł SKLA Sopot 2006 U18 PM III JURGA Łukasz Z/3896/19 2022 BEZ LDK!
8 f 1 3.40 STRELCZUK Jakub SKS Feniks Siedlce 2007 U16 MZ IV WYSOCKI Rafał Z/0397/19 2022
  f 1 NM KRUK Nikodem SL Olimpia Poznań 2006 U18 WP -- CZERNIAK Przemysław Z/1382/20 2022 LDK!
  f 1 NM PAWLICKI Szymon CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2002 U23 KP -- DAKINIEWICZ Wojciech B.D. Z/4815/18 2022
1 f 2 3.00 KITSON Oskar SKLA Sopot 2005 U18 PM -- JURGA Łukasz Z/1214/22 2022
2 f 2 2.90 ZŁOCH Aleksander KL Gdynia 2006 U18 PM -- KASZUBA Tomasz B.D. Z/5598/18 2022 BEZ
3 f 2 2.60 ZAKRZEWSKI Mateusz KS Wejher Wejherowo 2007 U16 PM -- GELO Krystyna Z/0121/19 2022 BEZ LDK!
4 f 2 2.30 STRZYŻEWSKI Filip SKS Feniks Siedlce 2011 U12 MZ -- WYSOCKI Rafał Z/2443/21 2022
5 f 2 2.10 BEKIESZA Dawid SKS Feniks Siedlce 2009 U14 MZ -- WYSOCKI Rafał Z/5367/21 2022
6 f 2 2.00 KLEPACKI Krzysztof SKS Feniks Siedlce 2013 U12 MZ -- WYSOCKI Rafał Z/8690/21 2022
7 f 2 1.40 MARCZUK Szymon SKS Feniks Siedlce 2011 U12 MZ -- WYSOCKI Rafał Z/1447/22 2022

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 1.2411170005798 sekund