Ochotnica Dolna 05.08.2022
14. PZLA Mistrzostwa Polski Seniorów w Biegu Górskim na Krótkim Dystansie [DMP U20]
b.górski na krótkim dyst. K
1 :39:05 r CELIŃSKA Anna KS Sprint Bielsko-Biała 1979 Masters SL -- B.D. Z/1882/12 2022 BEZ
2 :40:26 r FICNER Anna MKS Siechnice 1985 Masters DS -- SOBCZYK Tomasz Z/2208/19 2022
3 :42:56 r TRACZ Paulina SBG Salco Niepołomice 1990 Sen MA -- B.D. Z/2906/20 2022
4 :44:36 r MASŁOWSKA Martyna ULKS Bystrzyca Kłodzka 1990 Sen DS -- WALOSZCZYK Bartłomiej Z/2872/20 2022
5 :45:34 r OBSTÓJ Karolina AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1990 Sen OP -- B.D. Z/2496/19 2022
6 :46:03 r PAPROCKA Urszula LKB Rudnik 1990 Sen SK -- DUDEK Mateusz Z/9353/21 2022
7 :46:48 r SKALSKA Anna MKS-MOSM Bytom 1980 Masters SL -- B.D. Z/1517/22 2022
8 :47:30 r BAZUŁKA Aleksandra SBG Salco Niepołomice 1995 Sen MA -- B.D. B.D. , Z/2439/20 , 2022
9 :48:43 r WOJTYŁA-SIKORA Barbara KS AZS AWF Katowice # 1995 Sen SL -- B.D. Z/0438/11 2022 3
10 :51:15 r WINIARCZYK-JADACH Beata KS AZS AWF Kraków 1978 Masters MA -- SUDOŁ Grzegorz Z/13790/21 2022
11 :58:07 r MICHAŁEK Daria MKS-MOS Katowice 1995 Sen SL -- B.D. BONK Stanisław B.D. , Z/2282/21 , 2022
  DNF KAPUSTA-SZYDŁAK Sylwia CWKS Resovia Rzeszów # 1982 Masters PK -- B.D. Z/5003/22 2022
b.górski na krótkim dyst. M
1 :32:36 BODURKA Krzysztof KS AZS AWF Kraków 1990 Sen MA -- BRACHMAN Tomasz Z/1355/12 2022 2
2 :33:19 MALINA Dawid TL ROW Rybnik 1991 Sen SL -- B.D. B.D. , Z/0420/14 , 2022 1
3 :33:48 JAŚTAL Piotr LKB Rudnik 1994 Sen SK -- WALOSZCZYK Bartłomiej B.D. Z/4873/11 2022 3
4 :36:03 LEPIARZ Sylwester LKB Rudnik 1993 Sen SK -- DUDEK Sylwester Z/4856/11 2022
5 :36:39 GADOMSKI Paweł MKS Hermes Gryfino 2002 U23 ZP -- PODLEŚNY Jan Z/0311/16 2022 3
6 :36:55 DUDCZAK Michał LLKS Osowa Sień 2000 U23 LB -- ORŁOWSKI Andrzej Z/1757/17 2022
7 :38:07 BIERNAWSKI Piotr UKS Romer Rabka-Zdrój 1977 Masters MA -- B.D. Z/13281/21 2022
8 :38:31 GABRYŚ Rafał MKL Brygada Beskidów Nowy Sącz 1990 Sen MA -- BUŹNIAK Arkadiusz Z/2509/22 2022
9 :38:49 SOBCZAK Henryk UKS Gimpel Nowy Targ 1983 Masters MA -- JABŁOŃSKI Piotr Z/5737/18 2022 1
10 :39:42 GONTARCZYK Rafał RLTL Optima Radom 1989 Sen MZ -- BŁASIŃSKI Artur Z/4024/11 2022
11 :40:14 CHŁANDA Sebastian ULKS Lipinki 1985 Masters MA -- ŚWIERZOWSKI Tomasz Z/9038/21 2022
12 :40:48 BADOWSKI Aleksander MKS Polonia Warszawa 1984 Masters MZ -- KUBICKI Adam Z/2342/22 2022
13 :40:58 BROJ Marcel AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2000 U23 OP -- B.D. Z/2047/20 2022
14 :41:36 CABAJ Łukasz KS Harpagan Tarnobrzeg 1987 Masters PK -- STEC Karolina Z/1833/22 2022
15 :42:10 ŻUCHOWSKI Daniel LKB Rudnik 1988 Sen SK -- DUDEK Sylwester Z/9354/21 2022
16 :44:17 BUŹNIAK Arkadiusz MKL Brygada Beskidów Nowy Sącz 1987 Masters MA -- BUŹNIAK Arkadiusz Z/2971/22 2022
17 :44:21 PRZYBYLSKI Tomasz KS Sprinterzy.com Kraków 1985 Masters MA -- B.D. Z/9497/21 2022
18 :51:30 MAJKUT Andrzej KS Harpagan Tarnobrzeg 1975 Masters PK -- STEC Karolina Z/2460/22 2022
19 :61:22 WANGLER Tomasz WKS Flota Gdynia 1976 Masters PM -- STĘPIEŃ Andrzej Z/5001/22 2022
20 :65:41 KORNAŚ Marcin KL Ziemia Kłodzka 1978 Masters DS -- WOŚ Michał Z/3072/20 2022

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 0.58007407188416 sekund