Tychy 21.08.2022
Mityng Lekkoatletyczny im. Jana Dery [DMP U20]
60 m K
1 1 s 1 8.12 GRĘDA Julia LKS Victoria Olesno 2009 U14 OP -0.1 -- CHĘCIŃSKI Artur Z/12242/21 2022 LDK!
2 3 s 1 8.90 WALLON Anna UKS Olimpia Zabrze 2011 U12 SL -0.1 -- GAJEWSKI Wojciech Z/12500/21 2022 LDK!
3 4 s 1 8.95 RUBKA Maja MOSM Tychy 2009 U14 SL -0.1 -- PRZYBYCIN Bogdan Z/2942/19 2022
4 5 s 1 8.95 GROSS Julia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2011 U12 SL -0.1 -- GÓRECKA Małgorzata Z/10255/21 2022 LDK!
5 7 s 1 9.19 MAJOS Julia KS Olkusz 2009 U14 MA -0.1 -- JAŁOWIEC Ryszard Z/13548/21 2022
6 8 s 1 9.34 WANOWSKA Barbara LKS Victoria Olesno 2011 U12 OP -0.1 -- CHĘCIŃSKI Artur Z/4998/22 2022 LDK!
7 10 s 1 9.44 ZAGÓRSKA Wiktoria MOSM Tychy 2009 U14 SL -0.1 -- PRZYBYCIN Bogdan Z/0755/22 2022
1 2 s 2 8.57 RYCZKO Wirginia MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2009 U14 SL -0.4 -- B.D. Z/4665/19 2022 LDK!
2 13 s 2 9.65 SPILOK Patrycja MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2009 U14 SL -0.4 -- B.D. Z/3328/20 2022 LDK!
3 15 s 2 9.81 DZIERZA Maria KS Sprint Bielsko-Biała 2011 U12 SL -0.4 -- DOBIJA Katarzyna Z/4490/22 2022 LDK!
4 18 s 2 10.82 KHELOUF Aliyah UKS Trójka Mikołów 2014 U12 SL -0.4 -- WAJDA Aleksandra Z/0561/22 2022
5 20 s 2 11.06 STANEK Pola MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2014 U12 SL -0.4 -- B.D. Z/2328/22 2022 LDK!
6 21 s 2 11.16 PORWIT Aleksandra MOSM Tychy 2013 U12 SL -0.4 --
7 22 s 2 11.18 KLUK Lea UKS Miotacz Sosnowiec 2014 U12 SL -0.4 -- PILAREK Sławomir Z/13056/21 2022 LDK!
1 6 s 3 9.10 ŻUCZEK Anna MOSM Tychy 2009 U14 SL +2.4 -- PRZYBYCIN Bogdan Z/5085/22 2022
2 9 s 3 9.44 KOSTRZEWA Oliwia LKS Victoria Olesno 2009 U14 OP +2.4 -- CHĘCIŃSKI Artur Z/13467/21 2022 LDK!
3 11 s 3 9.44 MATYSIAK Magdalena UKS Olimpia Zabrze 2011 U12 SL +2.4 -- GAJEWSKI Wojciech Z/2024/22 2022 LDK!
4 12 s 3 9.58 BRZÓSKA Hanna MOSM Tychy # 2010 U14 SL +2.4 --
5 14 s 3 9.73 SŁAMA Oliwia MUKS SZS Cieszyn 2010 U14 SL +2.4 -- WERNER Mirosław Z/1849/22 2022
6 16 s 3 10.57 TETLA Jagna MOSM Tychy # 2012 U12 SL +2.4 --
1 17 s 4 10.68 GRU¬LIŃSKA Olga MOSM Tychy 2012 U12 SL -0.5 --
2 19 s 4 10.83 WILK Lena MOSM Tychy 2010 U14 SL -0.5 --
3 23 s 4 12.13 ZAGÓRSKA Amelia MOSM Tychy 2013 U12 SL -0.5 --
4 24 s 4 12.31 JĘDRYCZKA Paulina MOSM Tychy 2012 U12 SL -0.5 --
5 25 s 4 12.93 KUDŁACIK Liliana MOSM Tychy 2014 U12 SL -0.5 --
100 m K
1 1 s 1 11.79 GRANASZEWSKA Marlena KS Podlasie Białystok 1998 Sen PD -2.2 M NIED¬WIECKI Wojciech Z/1209/14 2022 M
2 2 s 1 11.88 KOŁODZIEJ Ada KS AZS AWF Warszawa 1995 Sen MZ -2.2 I B.D. B.D. KĘDZIOR Paweł , Z/0183/12 , 2022
4 4 s 1 12.42 POLAK Julia TL ROW Rybnik 2001 U23 SL -2.2 II OLSZAR Michał B.D. Z/3464/15 2022 LDK!
5 5 s 1 12.66 OKUNEVIČ Kornelija KS Sprinterzy.com Kraków 1999 Sen MA -2.2 II B.D. Z/1316/21 2022
6 6 s 1 12.68 BˇBEL Karolina KS AZS AWF Katowice # 2005 U18 SL -2.2 II CHRIST Marek CHRIST Marek Z/0814/18 2022 4 LDK!
1 7 s 2 12.76 BISKUP Wiktoria KS Sprint Bielsko-Biała 2008 U16 SL -0.1 III DOBIJA Katarzyna Z/2787/19 2022 LDK!
2 8 s 2 13.41 SKLORZ Sandra LKS Victoria Olesno 2007 U16 OP -0.1 IV CHĘCIŃSKI Artur Z/13598/21 2022 LDK!
3 9 s 2 13.42 FILIPOWSKA Paula UKS Miotacz Sosnowiec 2007 U16 SL -0.1 IV PILAREK Sławomir Z/1292/21 2022 LDK!
4 10 s 2 13.45 JAUERNIG Karolina TS AKS Chorzów 1999 Sen SL -0.1 -- ZIEMBA Dariusz Z/3187/15 2022 3
5 11 s 2 13.49 ŻYGADŁO Aleksandra MMKS Kędzierzyn KoĽle 2003 U20 OP -0.1 IV SKRZYDLEWSKI Marek Z/2917/18 2022 4 LDK!
6 12 s 2 13.58 CICHOWSKA Laura MKS Żywiec 2007 U16 SL -0.1 IV FIJAK Krystyna Z/1072/20 2022 LDK!
7 16 s 2 13.79 JABŁOŃSKA Alicja KS AZS AWF Kraków 2005 U18 MA -0.1 IV CHRYCZYK Katarzyna Z/7703/21 2022
1 13 s 3 13.65 ROMANIAK Jagoda TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2006 U18 SL -1.3 IV PRENCEL Piotr # Z/0001/19 2022 LDK!
2 14 s 3 13.66 KUPCZAK Olga CKS Budowlani Częstochowa 2008 U16 SL -1.3 IV RUSZEL Piotr CIUK Marek , Z/4071/20 , 2022 BEZ LDK!
3 15 s 3 13.70 HYRNIK Agnieszka KS Sprint Bielsko-Biała 1998 Sen SL -1.3 -- B.D. DOBIJA Katarzyna , Z/6584/21 , 2022
4 17 s 3 13.89 ZAJAS Roksana LKS Brzezina Osiek 2008 U16 MA -1.3 V BULKIEWICZ Jan Z/13803/21 2022
5 18 s 3 13.93 KRZESZEWSKA Olga KS AZS AWF Kraków 2005 U18 MA -1.3 -- DMP U20 GIZA Maciej Z/2155/20 2022 LDK! 77
6 20 s 3 14.22 RYBAK Julia UKS Miotacz Sosnowiec 2006 U18 SL -1.3 -- PILAREK Sławomir Z/1298/21 2022 LDK!
1 19 s 4 14.05 TKACZ Magdalena MMKS Kędzierzyn KoĽle 2004 U20 OP +0.6 -- SKRZYDLEWSKI Marek Z/0247/16 2022 LDK!
2 21 s 4 14.28 JENDRZEJ Alicja MKS-MOS Katowice 2007 U16 SL +0.6 V DUDAŁA Piotr Z/3500/18 2022 BEZ LDK!
3 24 s 4 14.58 ¦WIERCZEK Laura MMKS Kędzierzyn KoĽle 2007 U16 OP +0.6 -- SKRZYDLEWSKI Marek Z/3238/20 2022 LDK!
4 25 s 4 14.60 BRONISZEWSKA Maja TS AKS Chorzów 2006 U18 SL +0.6 -- B.D. Z/0959/19 2022 LDK!
1 22 s 5 14.53 ŁAZARCZYK Lena KS Sprint Bielsko-Biała 2007 U16 SL +1.1 -- LDK!
2 23 s 5 14.56 MENCFEL Natasza LKS Victoria Olesno 2008 U16 OP +1.1 -- CHĘCIŃSKI Artur Z/13926/21 2022 LDK!
3 26 s 5 14.92 ADAMSKA Olga LKS Victoria Olesno 2007 U16 OP +1.1 -- BIOŁY Barbara CHĘCIŃSKI Artur , Z/13468/21 , 2022 LDK!
4 27 s 5 14.99 GRZEGORCZYK Magdalena MUKS SZS Cieszyn 2008 U16 SL +1.1 -- WERNER Mirosław Z/13851/21 2022
5 28 s 5 15.54 ZAGÓRSKA Anastazja MOSM Tychy 2008 U16 SL +1.1 -- PRZYBYCIN Bogdan Z/0754/22 2022
6 29 s 5 15.64 MIKSA Judyta MOSM Tychy 2008 U16 SL +1.1 -- GAWLINA Józef Z/5087/22 2022
200 m K
1 1 s 1 24.31 GRANASZEWSKA Marlena KS Podlasie Białystok 1998 Sen PD -0.4 I NIED¬WIECKI Wojciech Z/1209/14 2022 M
3 3 s 1 24.87 KOŁODZIEJ Ada KS AZS AWF Warszawa 1995 Sen MZ -0.4 I B.D. B.D. KĘDZIOR Paweł , Z/0183/12 , 2022
1 4 s 2 26.11 OKUNEVIČ Kornelija KS Sprinterzy.com Kraków 1999 Sen MA 0.0 II B.D. Z/1316/21 2022
2 5 s 2 26.59 BˇBEL Karolina KS AZS AWF Katowice # 2005 U18 SL 0.0 III CHRIST Marek CHRIST Marek Z/0814/18 2022 4 LDK!
3 6 s 2 26.79 BISKUP Wiktoria KS Sprint Bielsko-Biała 2008 U16 SL 0.0 III DMP U20 DOBIJA Katarzyna Z/2787/19 2022 LDK! 110
4 7 s 2 27.63 ŻYGADŁO Aleksandra MMKS Kędzierzyn KoĽle 2003 U20 OP 0.0 IV SKRZYDLEWSKI Marek Z/2917/18 2022 4 LDK!
5 8 s 2 27.96 ROMANIAK Jagoda TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2006 U18 SL 0.0 IV PRENCEL Piotr # Z/0001/19 2022 LDK!
1 9 s 3 28.28 HYRNIK Agnieszka KS Sprint Bielsko-Biała 1998 Sen SL +0.7 -- B.D. DOBIJA Katarzyna , Z/6584/21 , 2022
2 10 s 3 28.30 KUPCZAK Olga CKS Budowlani Częstochowa 2008 U16 SL +0.7 IV RUSZEL Piotr CIUK Marek , Z/4071/20 , 2022 BEZ LDK!
3 12 s 3 28.76 JABŁOŃSKA Alicja KS AZS AWF Kraków 2005 U18 MA +0.7 -- DMP U20 CHRYCZYK Katarzyna Z/7703/21 2022 83
4 14 s 3 29.15 KRZESZEWSKA Olga KS AZS AWF Kraków 2005 U18 MA +0.7 -- GIZA Maciej Z/2155/20 2022 LDK!
1 11 s 4 28.55 FILIPOWSKA Paula UKS Miotacz Sosnowiec 2007 U16 SL +0.5 V PILAREK Sławomir Z/1292/21 2022 LDK!
2 13 s 4 29.08 TKACZ Magdalena MMKS Kędzierzyn KoĽle 2004 U20 OP +0.5 -- SKRZYDLEWSKI Marek Z/0247/16 2022 LDK!
3 14 s 4 29.15 SKLORZ Sandra LKS Victoria Olesno 2007 U16 OP +0.5 V CHĘCIŃSKI Artur Z/13598/21 2022 LDK!
4 16 s 4 30.90 RYBAK Julia UKS Miotacz Sosnowiec 2006 U18 SL +0.5 -- PILAREK Sławomir Z/1298/21 2022 LDK!
300 m K
1 1 s 1 46.79 RUBKA Maja MOSM Tychy 2009 U14 SL V PRZYBYCIN Bogdan Z/2942/19 2022
2 2 s 1 47.35 MUSIK Maja UKS Chromik Mysłowice 2010 U14 SL V PASZTA Anna Z/2182/18 2022 BEZ LDK!
3 4 s 1 48.12 ¦WIERCZYNA Maja MKS-MOSM Bytom 2009 U14 SL V SZCZYRK Janusz Z/2180/22 2022
4 5 s 1 48.17 KACZMARCZYK Matylda MKS-MOSM Bytom 2009 U14 SL V SZCZYRK Janusz Z/13990/21 2022 LDK!
5 8 s 1 50.22 LICHNOWSKA Zuzanna TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2009 U14 SL -- JONDA Czesław Z/2231/22 2022
1 7 s 2 49.93 MAJOS Julia KS Olkusz 2009 U14 MA -- JAŁOWIEC Ryszard Z/13548/21 2022
2 10 s 2 50.82 SPILOK Patrycja MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2009 U14 SL -- B.D. Z/3328/20 2022 LDK!
3 12 s 2 51.52 KHELOUF Malika UKS Trójka Mikołów 2010 U14 SL -- WAJDA Aleksandra Z/0562/22 2022 LDK!
4 13 s 2 52.26 KOSTRZEWA Oliwia LKS Victoria Olesno 2009 U14 OP -- CHĘCIŃSKI Artur Z/13467/21 2022 LDK!
1 3 s 3 48.08 ŻUCHOWSKA Patrycja MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2009 U14 SL V PASZTA Wiesław Z/1252/22 2022 LDK!
2 6 s 3 48.81 ŻUCZEK Anna MOSM Tychy 2009 U14 SL -- PRZYBYCIN Bogdan Z/5085/22 2022
3 9 s 3 50.25 CZYŻ Marlena MUKS SZS Cieszyn 2010 U14 SL -- WERNER Mirosław Z/4444/22 2022
4 11 s 3 51.44 FIK Marta UKS Chromik Mysłowice 2009 U14 SL -- PASZTA Anna Z/6377/21 2022 LDK!
5 14 s 3 52.36 SŁAMA Oliwia MUKS SZS Cieszyn 2010 U14 SL -- WERNER Mirosław Z/1849/22 2022
1 1 s 4 43.90 MAŁYSZEK Maja TS AKS Chorzów 2008 U16 SL III B.D. Z/4224/21 2022
2 3 s 4 45.31 DUDA Magdalena MKS-MOSM Bytom 2007 U16 SL IV SZCZYRK Janusz Z/0928/19 2022 LDK!
3 4 s 4 45.70 BUDKOWSKA Stella UKS Chromik Mysłowice 2008 U16 SL IV PROKSA Robert # Z/2905/19 2022 LDK!
1 2 s 5 44.07 KARMELITA Julia KS AZS AWF Katowice 2007 U16 SL III CHRIST Marek Z/1533/19 2022 LDK!
2 6 s 5 47.66 REJMONIAK Natalia MKS-MOSM Bytom 2007 U16 SL V SZCZYRK Janusz Z/2026/22 2022
3 7 s 5 48.21 BRYŁA Julia TS AKS Chorzów 2007 U16 SL V B.D. Z/3794/20 2022
4 8 s 5 48.29 MAKOWSKA Pola TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U16 SL V SPISAK Barbara Z/3058/19 2022 BEZ LDK!
5 9 s 5 49.15 SZARATA Maja MKS-MOSM Bytom 2007 U16 SL -- SZCZYRK Janusz Z/1403/20 2022 LDK!
1 5 s 6 46.85 JAROŃ Zuzanna MKS-MOSM Bytom 2008 U16 SL V SZCZYRK Janusz Z/1415/20 2022 LDK!
2 10 s 6 49.34 SOKÓŁ Małgorzata MKS-MOSM Bytom 2008 U16 SL -- SZCZYRK Janusz Z/0953/19 2022 BEZ LDK!
3 11 s 6 56.72 MIKSA Judyta MOSM Tychy 2008 U16 SL -- GAWLINA Józef Z/5087/22 2022
400 m K
1 1 s 1 56.61 KOCZANOWA Margarita KS AZS AWF Kraków 1999 Sen MA II B.D. KRÓL Zbigniew , Z/0990/18 , 2022
2 2 s 1 58.63 JELSKA Justyna KS Podlasie Białystok 1999 Sen PD II JELSKA Justyna B.D. # Z/1051/15 2022
3 3 s 1 58.82 THAMM Milena MKS-MOS Katowice 2005 U18 SL II DUDAŁA Piotr Z/3486/18 2022 2 LDK!
4 4 s 1 58.89 TKOCZ Zofia TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2003 U20 SL II PRENCEL Piotr B.D. Z/2281/17 2022 LDK!
5 5 s 1 60.83 MISIAK Michalina OKS Start Otwock 2004 U20 MZ III DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena , Z/2934/17 , 2022 LDK!
6 6 s 1 69.08 CHĘCIŃSKA Magdalena LKS Victoria Olesno 2005 U18 OP -- BIOŁY Barbara CHĘCIŃSKI Artur , Z/2450/19 , 2022 LDK!
600 m K
1 1 s 1 1:43.30 MADUZIA Justyna TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2008 U16 SL IV CZYŻ Katarzyna Z/3264/18 2022 BEZ LDK!
2 2 s 1 1:46.06 FLORCZYK Zofia TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U16 SL V JONDA Czesław # Z/4363/19 2022 BEZ LDK!
3 3 s 1 1:46.72 POTOCZNY Hanna UKS Olimpia Zabrze 2008 U16 SL V GAJEWSKI Wojciech Z/1547/20 2022 LDK!
4 5 s 1 1:48.89 GARCZARCZYK Karolina UKS Olimpia Zabrze 2007 U16 SL V GAJEWSKI Wojciech Z/2021/22 2022 LDK!
5 7 s 1 1:50.45 HAŁADAJ Barbara UKS Czempion Bełchatów 2007 U16 LD -- RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz , Z/3461/19 , 2022 BEZ LDK!
6 10 s 1 1:54.30 STOLECKA Julia MOSM Tychy 2007 U16 SL -- GAWLINA Józef Z/6248/21 2022
  s 1 DNF METELSKA Nadia UKS Chromik Mysłowice 2007 U16 SL -- PROKSA Robert Z/6381/21 2022
1 4 s 2 1:47.30 WˇSIK Barbara LKS Brzezina Osiek 2009 U14 MA V BULKIEWICZ Jan Z/1537/22 2022
2 6 s 2 1:49.30 STEC Hanna UKS Chromik Mysłowice 2008 U16 SL V PASZTA Anna Z/2179/18 2022 BEZ LDK!
3 8 s 2 1:51.22 JAROS Magdalena UKS Olimpia Zabrze 2008 U16 SL -- MATACZYŃSKI Grzegorz Z/1543/20 2022 LDK!
4 9 s 2 1:54.23 BUDKOWSKA Sara UKS Chromik Mysłowice 2007 U16 SL -- PROKSA Robert # Z/2021/20 2022
5 11 s 2 1:55.66 LABISKO Maja UKS Kusy Bukowno 2009 U14 MA -- KOWINA-¦WIDEREK Grażyna Z/2582/18 2022 BEZ
6 12 s 2 2:01.11 KROCZYK Emilia UKS Olimpia Zabrze 2008 U16 SL -- GAJEWSKI Wojciech # Z/1544/20 2022 LDK!
7 13 s 2 2:07.98 UZNAŃSKA Julia LKS Victoria Olesno 2007 U16 OP -- B.D. CHĘCIŃSKI Artur , Z/8136/21 , 2022 LDK!
800 m K
1 1 s 1 2:34.14 CHROMIK Julia LKS Pogórze Skoczów 2002 U23 SL -- KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/2286/16 2022 3
2 2 s 1 2:35.16 FUGIEL Martyna MOSM Tychy 2005 U18 SL -- GAWLINA Józef Z/1652/22 2022
1000 m K
1 1 s 1 3:03.02 GAJ Roksana MOSM Tychy 2007 U16 SL III GAWLINA Józef Z/13162/21 2022
2 2 s 1 3:04.88 THAMM Michalina MKS-MOS Katowice 2007 U16 SL III DUDAŁA Piotr Z/3487/18 2022 BEZ LDK!
3 3 s 1 3:05.64 KUBISZ Julia UKS Chromik Mysłowice 2008 U16 SL III PASZTA Anna Z/5459/19 2022 LDK!
4 4 s 1 3:15.23 MALINA Otylia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2008 U16 SL IV PASZTA Wiesław Z/3919/20 2022 LDK!
3000 m K
1 1 s 1 9:49.54 CHORZĘPA Agnieszka KS AZS AWF Warszawa 2001 U23 MZ I WOŁKOWYCKI Andrzej Z/0482/17 2022
2 2 s 1 10:01.59 KRAWCZYŃSKA Martyna KS Prefbet-Sonarol 2004 U20 PD II KORYTKOWSKI Andrzej Z/4033/18 2022 LDK!
3 3 s 1 11:03.01 KOZIK Karolina MOSM Tychy 2003 U20 SL III GAWLINA Józef Z/2138/17 2022 3 LDK!
4 4 s 1 11:59.43 WILK Magdalena MOSM Tychy 2002 U23 SL -- GAWLINA Józef B.D. Z/2852/17 2022
  s 1 DNF WARMIŃSKA Klaudia TL ROW Rybnik 2001 U23 SL -- CIEPŁAK Maciej B.D. Z/3456/15 2022 LDK!
80 pł K
1 1 s 1 14.54 SZATAN Amelia KS Sprint Bielsko-Biała 2008 U16 SL -0.1 V DĘBOWSKI Michał Z/2118/20 2022 LDK!
2 2 s 1 14.59 ¦WIERCZEK Laura MMKS Kędzierzyn KoĽle 2007 U16 OP -0.1 V SKRZYDLEWSKI Marek Z/3238/20 2022 LDK!
3 3 s 1 14.59 MASŁOWSKA Karolina MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2007 U16 SL -0.1 V B.D. Z/3416/18 2022 BEZ LDK!
4 4 s 1 15.22 GIBAS Amelia LKS Brzezina Osiek 2008 U16 MA -0.1 -- BULKIEWICZ Jan Z/3145/20 2022
400 m pł K K
1 1 s 1 58.47 KORZUCH Julia KS AZS AWF Katowice # 1995 Sen SL M PASZTA Wiesław PASZTA Wiesław , Z/0727/12 , 2022 LDK!
3 3 s 1 60.42 MARTYNA Katarzyna KS AZS AWF Kraków 1998 Sen MA I B.D. GIZA Andrzej , Z/0636/14 , 2022
4 4 s 1 61.28 KOŁAKOWSKA Agata AZS-AWFiS Gdańsk 1997 Sen PM I SĘKOWSKA Anna B.D. Z/1776/13 2022
5 5 s 1 69.09 ŁOZIŃSKA Małgorzata KS AZS AWF Kraków 2006 U18 MA IV CHRYCZYK Katarzyna Z/0823/20 2022
W dal K
  f 1 3.27 ADAMSKA Olga LKS Victoria Olesno 2007 U16 OP -0.9 -- BIOŁY Barbara CHĘCIŃSKI Artur , Z/13468/21 , 2022 LDK!
1 1 f 1 5.55 MACH Natalia KS AZS AWF Katowice 1999 Sen SL +0.5 II BIELA Marek B.D. Z/0307/15 2022
2 2 f 1 5.21 GAWRY¦ Wiktoria MKS-MOSM Bytom 2003 U20 SL +1.3 III JACYSZYN Lechosław Z/1149/17 2022 2 LDK!
3 3 f 1 4.85 DUDA Julia KS AZS AWF Katowice 2004 U20 SL -1.0 IV CHRIST Marek CHRIST Marek Z/0815/18 2022 3 LDK!
4 4 f 1 4.58 RYGIEL Oliwia TL Athletics Jastrzębie 2003 U20 SL +0.8 -- DMP U20 CIEMAŁA Krystian Z/11349/21 2022 64
5 5 f 1 4.52 RYCZKO Wirginia MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2009 U14 SL -0.5 V B.D. Z/4665/19 2022 LDK!
6 6 f 1 4.44 ŁAZARCZYK Lena KS Sprint Bielsko-Biała 2007 U16 SL -0.8 -- LDK!
7 7 f 1 4.15 SZATAN Amelia KS Sprint Bielsko-Biała 2008 U16 SL +1.8 -- DĘBOWSKI Michał Z/2118/20 2022 LDK!
8 8 f 1 4.11 KABATA Alicja TL Athletics Jastrzębie 2010 U14 SL +0.5 -- CIEMAŁA Krystian Z/4966/22 2022
9 9 f 1 3.71 CICHOWSKA Laura MKS Żywiec 2007 U16 SL -0.5 -- FIJAK Krystyna Z/1072/20 2022 LDK!
10 10 f 1 3.53 ADAMSKA Olga LKS Victoria Olesno 2007 U16 OP +2.1 -- BIOŁY Barbara CHĘCIŃSKI Artur , Z/13468/21 , 2022 LDK!
11 11 f 1 3.47 SERWOTKA Marcelina TL Athletics Jastrzębie 2010 U14 SL +1.1 -- CIEMAŁA Krystian Z/4965/22 2022
  f 1 NM GRĘDA Julia LKS Victoria Olesno 2009 U14 OP 0.0 -- CHĘCIŃSKI Artur Z/12242/21 2022 LDK!
  f 1 NM MENCFEL Natasza LKS Victoria Olesno 2008 U16 OP 0.0 -- CHĘCIŃSKI Artur Z/13926/21 2022 LDK!
Trójskok K
1 1 f 1 12.32 MACH Natalia KS AZS AWF Katowice 1999 Sen SL +1.4 I BIELA Marek B.D. Z/0307/15 2022
2 2 f 1 10.88 DUDA Julia KS AZS AWF Katowice 2004 U20 SL +0.6 III CHRIST Marek CHRIST Marek Z/0815/18 2022 3 LDK!
Kula (3) K
1 1 f 1 10.85 WILIŃSKA Julia MKS Ustroń 2006 U18 SL IV KUBALA Magdalena Z/2270/20 2022 LDK!
2 2 f 1 9.84 MASŁOWSKA Karolina MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2007 U16 SL IV B.D. Z/3416/18 2022 BEZ LDK!
3 3 f 1 8.35 TOPOLNICKA Hanna MOSM Tychy 2006 U18 SL -- PRZYBYCIN Bogdan Z/2944/19 2021 BEZ
4 4 f 1 7.68 GIBAS Amelia LKS Brzezina Osiek 2008 U16 MA -- BULKIEWICZ Jan Z/3145/20 2022
60 m M
1 3 s 1 8.75 SZOPNIEWSKI Jacek MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2009 U14 SL +0.1 -- B.D. Z/2283/20 2022 LDK!
2 4 s 1 8.90 KURZYNIEC Jan KS Sprint Bielsko-Biała 2009 U14 SL +0.1 -- DĘBOWSKI Michał Z/2108/20 2022 LDK!
3 5 s 1 9.07 PŁONKA Szymon UKS Chromik Mysłowice 2010 U14 SL +0.1 -- PASZTA Anna Z/2017/20 2022 LDK!
4 7 s 1 9.45 SANECKI Tomasz KS Sprint Bielsko-Biała 2009 U14 SL +0.1 -- DĘBOWSKI Michał Z/4053/20 2022 LDK!
5 8 s 1 9.66 SZKOTAK Wojciech KS Sprint Bielsko-Biała 2011 U12 SL +0.1 -- DĘBOWSKI Michał Z/13930/21 2022 LDK!
6 9 s 1 9.99 DAWID Konrad MOSM Tychy 2010 U14 SL +0.1 -- GAWLINA Józef Z/13618/21 2022 LDK!
1 1 s 2 8.42 TWARDAK Mateusz KS Sprint Bielsko-Biała 2009 U14 SL -0.4 -- DOBIJA Katarzyna Z/5015/22 2022 LDK!
2 2 s 2 8.46 CZERCHLAŃSKI Marcel LKS Victoria Olesno 2009 U14 OP -0.4 -- CHĘCIŃSKI Artur Z/4224/22 2022 LDK!
3 10 s 2 10.12 GRZESIAK Ignacy MOSM Tychy 2009 U14 SL -0.4 -- GAWLINA Józef Z/13616/21 2022
4 16 s 2 11.64 KOLANKO Leon MOSM Tychy 2013 U12 SL -0.4 --
5 17 s 2 11.66 DUDEK Dominik MOSM Tychy 2012 U12 SL -0.4 --
6 18 s 2 11.80 KAPU¦CIŃSKI Filip MOSM Tychy 2013 U12 SL -0.4 --
7 20 s 2 13.42 DAWID Tymoteusz MOSM Tychy 2014 U12 SL -0.4 --
1 6 s 3 9.17 SZCZUREK Kacper MOSM Tychy 2009 U14 SL -0.7 -- PRZYBYCIN Bogdan
2 11 s 3 10.37 MAZURCZYK Grzegorz MOSM Tychy 2011 U12 SL -0.7 -- GAWLINA Józef
3 12 s 3 10.38 PIˇTKOWSKI Łukasz MOSM Tychy 2011 U12 SL -0.7 --
4 13 s 3 11.12 WAJDZIK Tymoteusz MOSM Tychy 2014 U12 SL -0.7 --
5 14 s 3 11.16 KOTLARSKI Tobiasz MOSM Tychy 2014 U12 SL -0.7 --
6 15 s 3 11.32 MICHNIAK Jakub MOSM Tychy 2013 U12 SL -0.7 --
7 19 s 3 12.47 WILK Igor MOSM Tychy 2013 U12 SL -0.7 --
100 m M
1 1 s 1 10.91 MALAREK Michał KS Sprinterzy.com Kraków 1998 Sen MA -0.5 II B.D. Z/0984/20 2022
2 2 s 1 11.04 PIETRUSA Jakub KS Agros Zamo¶ć 2002 U23 LU -0.5 II KUKLA Rafał B.D. Z/2859/16 2022 LDK!
3 6 s 1 11.75 SIKORSKI Michał MKS-MOSM Bytom 2007 U16 SL -0.5 III DMP U20 KOTUŁA Krzysztof Z/2200/19 2022 BEZ LDK! 98
4 8 s 1 11.96 MLECZEK Piotr UKS Miotacz Sosnowiec 2005 U18 SL -0.5 IV PILAREK Sławomir Z/2650/20 2022 LDK!
5 13 s 1 12.47 WIERZBICKI Jacek TS AKS Chorzów 1983 Masters SL -0.5 -- WIDERA Jan Z/3230/11 2022 BEZ
1 3 s 2 11.61 KORUSIEWICZ Arkadiusz KS Sprinterzy.com Kraków 1999 Sen MA +0.2 III B.D. B.D. Z/11432/21 2022
1 3 s 2 11.61 MAJEWSKI Dominik MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2007 U16 SL +0.2 III DMP U20 B.D. Z/3163/19 2022 LDK! 105
3 5 s 2 11.66 KORZENIOWSKI Krzysztof TS Wieliczanka Wieliczka 2006 U18 MA +0.2 III SIEMIEŃSKA Barbara GIZA Karolina , Z/3285/19 , 2022 BEZ LDK!
4 7 s 2 11.96 KAŁUŻA Wiktor KS Sprint Bielsko-Biała 2005 U18 SL +0.2 IV DMP U20 DOBIJA Katarzyna Z/3245/20 2022 89
5 10 s 2 12.18 KURCZ Tadeusz KS Sprinterzy.com Kraków 1974 Masters MA +0.2 -- B.D. Z/0788/19 2022
6 11 s 2 12.21 SZOPNIEWSKI Rafał MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2005 U18 SL +0.2 -- B.D. Z/3404/18 2022 BEZ LDK!
7 12 s 2 12.32 WILCZEK Marcin TS AKS Chorzów 2006 U18 SL +0.2 -- GRUCHEL Marzena Z/2428/22 2022
1 9 s 3 12.17 LUBOWIECKI Tomasz MOSM Tychy 2006 U18 SL -0.1 IV PRZYBYCIN Bogdan Z/2938/19 2022
2 14 s 3 12.71 WIDEŁ Marek KS Sprinterzy.com Kraków 1968 Masters MA -0.1 -- B.D. Z/0147/19 2022
3 15 s 3 12.79 KRAJ Igor KS Sprint Bielsko-Biała 2007 U16 SL -0.1 -- LDK!
4 16 s 3 12.91 JENDRZEJ Adam TS AKS Chorzów 1979 Masters SL -0.1 -- PODCHUL Krzysztof Z/3758/18 2022 BEZ
5 17 s 3 13.33 SADŁEK Robert KS Sprint Bielsko-Biała 2008 U16 SL -0.1 -- DĘBOWSKI Michał Z/3355/22 2022 LDK!
6 18 s 3 13.40 BIELA Maksymilian MKS Iskra Pszczyna 2007 U16 SL -0.1 -- BIELA Marek # Z/2843/18 2022 BEZ LDK!
200 m M
1 1 s 1 22.19 MALAREK Michał KS Sprinterzy.com Kraków 1998 Sen MA -1.1 II B.D. Z/0984/20 2022
2 2 s 1 22.86 PIETRUSA Jakub KS Agros Zamo¶ć 2002 U23 LU -1.1 III KUKLA Rafał B.D. Z/2859/16 2022 LDK!
3 9 s 1 25.55 LUBOWIECKI Tomasz MOSM Tychy 2006 U18 SL -1.1 -- PRZYBYCIN Bogdan Z/2938/19 2022
4 11 s 1 30.29 WˇTROBA Tymoteusz KS Sprint Bielsko-Biała 2009 U14 SL -1.1 -- DĘBOWSKI Michał Z/2121/20 2022 LDK!
1 3 s 2 23.69 KORZENIOWSKI Krzysztof TS Wieliczanka Wieliczka 2006 U18 MA +0.9 IV SIEMIEŃSKA Barbara GIZA Karolina , Z/3285/19 , 2022 BEZ LDK!
2 6 s 2 24.49 KAŁUŻA Wiktor KS Sprint Bielsko-Biała 2005 U18 SL +0.9 -- DOBIJA Katarzyna Z/3245/20 2022
1 4 s 3 23.85 MAJEWSKI Dominik MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2007 U16 SL +0.4 IV B.D. Z/3163/19 2022 LDK!
2 5 s 3 24.14 KORUSIEWICZ Arkadiusz KS Sprinterzy.com Kraków 1999 Sen MA +0.4 -- B.D. B.D. Z/11432/21 2022
3 7 s 3 24.83 SZOPNIEWSKI Rafał MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2005 U18 SL +0.4 -- B.D. Z/3404/18 2022 BEZ LDK!
4 8 s 3 25.13 KURCZ Tadeusz KS Sprinterzy.com Kraków 1974 Masters MA +0.4 -- B.D. Z/0788/19 2022
5 10 s 3 26.20 WIDEŁ Marek KS Sprinterzy.com Kraków 1968 Masters MA +0.4 -- B.D. Z/0147/19 2022
300 m M
1 2 s 1 44.55 LYSY Jan LKS Victoria Olesno 2009 U14 OP -- CHĘCIŃSKI Artur Z/8861/21 2022 LDK!
2 3 s 1 46.29 SZOPNIEWSKI Jacek MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2009 U14 SL -- B.D. Z/2283/20 2022 LDK!
1 1 s 2 44.26 JANKOWSKI Bartosz MKS-MOSM Bytom 2009 U14 SL -- SZCZYRK Janusz Z/4084/20 2022 LDK!
2 4 s 2 46.87 CZERCHLAŃSKI Marcel LKS Victoria Olesno 2009 U14 OP -- CHĘCIŃSKI Artur Z/4224/22 2022 LDK!
3 5 s 2 49.06 SZCZUREK Kacper MOSM Tychy 2009 U14 SL -- PRZYBYCIN Bogdan
1 2 s 3 41.20 JORDAN Gabriel TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2008 U16 SL V CZYŻ Katarzyna Z/4366/19 2022 LDK!
2 3 s 3 41.70 BODZIANOWSKI Paweł TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2008 U16 SL V JONDA Czesław Z/3123/20 2022
3 6 s 3 44.56 ZYGARYN Brian MKS-MOSM Bytom 2008 U16 SL -- SZCZYRK Janusz Z/0958/19 2022 LDK!
1 1 s 4 40.63 SGONINA Piotr MKS-MOSM Bytom 2007 U16 SL V SZCZYRK Janusz Z/5113/22 2022
2 4 s 4 43.30 TOMASZEK Dominik MKS-MOSM Bytom 2008 U16 SL -- SZCZYRK Janusz Z/13985/21 2022 LDK!
3 5 s 4 44.27 BARAN Dariusz LKS Kłos Olkusz 2007 U16 MA -- BULKIEWICZ Jan Z/4950/22 2022
4 7 s 4 45.50 WALCZYŃSKI Wojciech MKS-MOSM Bytom 2008 U16 SL -- SZCZYRK Janusz Z/3199/22 2022
400 m M
1 1 s 1 53.18 BIZOŃ Artur MOSM Tychy 2004 U20 SL IV GAWLINA Józef Z/2206/20 2022
2 2 s 1 54.57 KOCZKODAJ Wojciech KS Sprinterzy.com Kraków 1998 Sen MA -- B.D. Z/2480/20 2022
3 3 s 1 54.95 MACIEJEWSKI Stanisław MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1999 Sen SL -- B.D. Z/13015/21 2022
4 4 s 1 56.27 PISZ Mikołaj LKS Pogórze Skoczów 2006 U18 SL -- KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/0980/18 2022 BEZ
5 5 s 1 56.31 GIED¬ Michał TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2006 U18 SL -- JONDA Czesław Z/0006/19 2022 BEZ LDK!
6 6 s 1 60.09 CZˇSTKA Jan UKS Tempo 5 Przemy¶l 1958 Masters PK -- B.D. Z/4833/18 2022
600 m M
1 1 s 1 1:30.37 GRZYBOWSKI Jeremiasz UKS Chromik Mysłowice 2007 U16 SL III PASZTA Anna Z/2018/20 2022 LDK!
2 2 s 1 1:31.18 ZALESKI Konrad KS Prefbet-Sonarol 2007 U16 PD III KORYTKOWSKI Andrzej Z/0473/22 2022 LDK!
3 3 s 1 1:32.65 PASTUSZKA Adam UKS Chromik Mysłowice 2007 U16 SL IV PASZTA Anna Z/2185/18 2022 BEZ LDK!
4 4 s 1 1:44.05 MICHALSKI Piotr TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2009 U14 SL -- SPISAK Barbara Z/1709/19 2022 LDK!
5 5 s 1 1:44.27 JASICA Krzysztof UKS Kusy Bukowno 2009 U14 MA -- KOWINA-¦WIDEREK Grażyna Z/2444/19 2022
800 m M
1 1 s 1 1:54.19 MUTWIL Oliwier CKS Budowlani Częstochowa 1999 Sen SL II MICHALSKA Alicja B.D. Z/2051/16 2022
2 2 s 1 1:54.41 OLESZEK Kamil AZS UMCS Lublin 1998 Sen LU II KRÓL Zbigniew B.D. Z/0705/16 2022
3 3 s 1 1:54.60 BIELSKI Maciej KS AZS AWF Kraków 1999 Sen MA II MIREK Wacław B.D. Z/0474/15 2022
4 4 s 1 1:56.64 SOCHA Tymon TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2005 U18 SL II CZYŻ Katarzyna Z/3278/18 2022 4 LDK!
5 5 s 1 1:59.69 HARATYK Błażej MKS Ustroń 2004 U20 SL III KUBALA Magdalena Z/2462/22 2022
6 6 s 1 2:02.81 KOŁBUC Grzegorz MLKS Sokół Lubin 2001 U23 DS -- B.D. Z/3667/15 2022
1 7 s 2 2:03.30 GRUDZIŃSKI Adam AZS UMCS Lublin 1997 Sen LU -- WOJCIECHOWSKI Leszek B.D. Z/1754/16 2022
2 8 s 2 2:03.92 JASICA Mateusz UKS Kusy Bukowno 2001 U23 MA -- KOWINA-¦WIDEREK Grażyna B.D. # Z/5624/18 2022
3 9 s 2 2:06.49 HADASZ Adam UKS Olimpia Zabrze 2004 U20 SL IV MATACZYŃSKI Grzegorz Z/2067/18 2022 5
4 10 s 2 2:10.37 BABIUCH Eryk UKS Miotacz Sosnowiec 2003 U20 SL -- PILAREK Sławomir B.D. Z/2797/20 2022
5 11 s 2 2:14.08 WAWROWSKI Dominik UKS Olimpia Zabrze 2005 U18 SL -- MATACZYŃSKI Grzegorz Z/1548/20 2022
6 12 s 2 2:24.96 RYNIAK Igor SPLA Tychy 2005 U18 SL -- B.D. Z/2936/19 2022
1000 m M
1 1 s 1 2:48.01 DARLIŃSKI Dawid KS ADEA Team Gliwice 2007 U16 SL IV DARLIŃSKI Artur Z/0136/22 2022 LDK!
2 2 s 1 2:48.86 WILK Bartłomiej MOSM Tychy 2007 U16 SL IV GAWLINA Józef Z/3409/19 2022
3 3 s 1 2:50.88 REMISZ Dawid TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U16 SL V JONDA Czesław Z/3125/20 2022
4 4 s 1 2:53.26 SURMA Igor TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U16 SL V CZYŻ Katarzyna Z/3272/18 2022 BEZ LDK!
5 5 s 1 2:53.35 POLOCZEK Kamil UKS Olimpia Zabrze 2008 U16 SL V GAJEWSKI Wojciech Z/1546/20 2022 LDK!
6 6 s 1 2:57.35 CZERNIK Wojciech UKS Olimpia Zabrze 2007 U16 SL V MATACZYŃSKI Grzegorz Z/14716/21 2022 LDK!
7 7 s 1 2:58.83 KULA Błażej MUKS SZS Cieszyn 2007 U16 SL V WERNER Mirosław Z/9197/21 2022
8 8 s 1 3:11.79 GAJEWSKI Franciszek UKS Olimpia Zabrze 2008 U16 SL -- GAJEWSKI Wojciech Z/4629/19 2022 LDK!
9 9 s 1 3:12.34 OSTROWSKI Bartosz UKS Olimpia Zabrze 2008 U16 SL -- GAJEWSKI Wojciech Z/3570/22 2022 LDK!
10 10 s 1 3:13.07 WIELGOSZ Kacper UKS Olimpia Zabrze 2008 U16 SL -- GAJEWSKI Wojciech Z/1549/20 2022 LDK!
5000 m M
1 1 s 1 14:20.03 ŻYWKO Szymon AZS UMCS Lublin 1999 Sen LU I BARSZCZ Mirosław B.D. Z/1224/16 2022
2 2 s 1 14:23.12 WIˇCEK Aleksander OKS Start Otwock 2000 U23 MZ I DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/4260/15 2022 2
3 3 s 1 15:39.74 FIJAK Tomasz MKS Żywiec 2004 U20 SL III FIJAK Krystyna Z/3749/17 2022 5
4 4 s 1 16:11.35 TRESKA Piotr SPLA Tychy 1986 Masters SL III B.D. Z/6868/21 2022
5 5 s 1 17:40.77 BIZOŃ Karol MOSM Tychy 2002 U23 SL -- GAWLINA Józef Z/2212/19 2022
  s 1 DNF OLESZEK Kamil AZS UMCS Lublin 1998 Sen LU -- KRÓL Zbigniew B.D. Z/0705/16 2022
W dal M
1 1 f 1 6.42 LUDWICZAK Krzysztof TL ROW Rybnik 2004 U20 SL -3.2 III OLSZAR Michał Z/4928/19 2022
2 2 f 1 6.17 HLADYLCHENKO Mykyta KS AZS AWF Kraków 2000 U23 MA -0.5 -- ZAPART Stanisław B.D. Z/3690/22 2022
3 3 f 1 6.13 BIRECKI Bartłomiej MKS Żywiec 2006 U18 SL -0.5 IV FIJAK Krystyna Z/4169/18 2022 BEZ LDK!
4 4 f 1 5.92 MAJEWSKI Dominik MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2007 U16 SL -2.2 IV B.D. Z/3163/19 2022 LDK!
5 5 f 1 5.59 SZOPNIEWSKI Rafał MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2005 U18 SL -1.3 -- B.D. Z/3404/18 2022 BEZ LDK!
6 6 f 1 5.33 BIELA Maksymilian MKS Iskra Pszczyna 2007 U16 SL -0.8 -- BIELA Marek # Z/2843/18 2022 BEZ LDK!
7 7 f 1 5.26 PIETRUSIŃSKI Kevin TL ROW Rybnik 2008 U16 SL -1.0 -- OLSZAR Michał Z/2348/20 2022 52 LDK!
8 8 f 1 5.21 KRAJ Igor KS Sprint Bielsko-Biała 2007 U16 SL -1.6 -- DMP U20 LDK! 58
9 9 f 1 4.83 LYSY Jan LKS Victoria Olesno 2009 U14 OP -1.6 -- CHĘCIŃSKI Artur Z/8861/21 2022 LDK!
10 10 f 1 3.69 WˇTROBA Tymoteusz KS Sprint Bielsko-Biała 2009 U14 SL +0.7 -- DĘBOWSKI Michał Z/2121/20 2022 LDK!
Trójskok M
1 1 f 1 13.72 SZUMIEC Michał KS AZS AWF Kraków 2001 U23 MA +0.5 III ZAPART Stanisław B.D. Z/5971/15 2022
2 2 f 1 13.36 HLADYLCHENKO Mykyta KS AZS AWF Kraków 2000 U23 MA +0.7 III ZAPART Stanisław B.D. Z/3690/22 2022
3 3 f 1 12.24 WI¦NIEWSKI Dawid TL Athletics Jastrzębie 2003 U20 SL +0.6 -- CIEMAŁA Krystian Z/2062/18 2022
Kula (5) M
1 1 f 1 12.18 SOKOŁOWSKI Piotr KS Sprint Bielsko-Biała 2007 U16 SL V DMP U20 DĘBOWSKI Michał Z/2117/20 2022 LDK! 91
2 2 f 1 11.71 MLECZEK Karol UKS Miotacz Sosnowiec 2007 U16 SL V PILAREK Sławomir Z/1295/21 2022 LDK!
3 3 f 1 8.20 BARAN Dariusz LKS Kłos Olkusz 2007 U16 MA -- BULKIEWICZ Jan Z/4950/22 2022
Kula (7.26) M
1 1 f 1 13.26 SKRZYPCZYK Jacek TS AKS Chorzów 1986 Masters SL II B.D. Z/3241/11 2022 BEZ

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 7.5542788505554 sekund